PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel

Sayfa : 1 [2] 3 4

zanoylu
12.03.2006, 21:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> seni en acimasizca elestire,küfür eden,hakaret edenlere en güzel cevabi veriyorsun........Bravo smileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

UğuR
12.03.2006, 22:00
Tebrikler Fatik Akyel tam bir profosyonel yüregiyle oynuyor.

Nytre
12.03.2006, 22:12
defansimizi toparladi adam ne diyelim...

Hasan Ayvenli
13.03.2006, 00:50
tek kelimeyle mükemmeldi

smileys/smiley32.gif

Özgür Öztürk
13.03.2006, 00:58
Fatih Akyel - Milan Stepanovsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
13.03.2006, 01:14
heLaL oLsun diyorum baska bir sey demiyorum

caykarali erhan
13.03.2006, 01:30
iyi ki de alduk habu adami.helal walla adam da top da gecmedismileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
13.03.2006, 01:34
ama yinede sevmiyorum ben onu ya adam iyi oynuyor ama yinede sevemiyorum smileys/smiley4.gif

Colakoglu
13.03.2006, 01:36
O bir profesyonelsmileys/smiley32.gif

Egemen
13.03.2006, 01:42
gs maçi öncesi sorulan soruya söle cvp verdi.

- evet fatih gs ye karsi oyniycaksin. özel bi yeri var mi bu maçin.

fatih: kazanmayi düsünüyoruz. hiç bi özelligi yok.

(cümleler tam böyle olmayabilir. ama anlami bu)

Tmac61
13.03.2006, 12:27
Altyapidan çiktiginda da stoper olarak çikmis ve öyle oynuyordu, aslinda yerini ve takimini buldu diyebiliriz...

Ama libero denen kahrolasi bir mevkiyi dolduracak kale ve tandemin yükünü azaltacak hala bir liberomuz yok...

Erbay
13.03.2006, 14:43
Alinmasin diye yapmadigimiz kalmadi ama her maç yüzümüzü kizartiyor.

Akın_61
13.03.2006, 15:57
Tek kelimeyle helal olsun adam iyi top oynuyor dünkü gayse maçinda net 3 golü çikardi bence çok iyiydi defansimiz adam olaya basladi.....

TSelif
13.03.2006, 16:09
vallahi helal olsun ..hepimizi utandirdi..smileys/smiley32.gif

frango
13.03.2006, 18:31
evet cogumuzun yuzunu kizartti ama olsun o bole devam etsin gerisi onemli deyil gercekten son geyse macinda sahanin en iyisiydi hatalari olmuyomu illaki ama genel hatlariyla cok iyiydi eski hirsindan hic bisey kaybetmemis helal sana fatih akyel

sadman
13.03.2006, 18:51
bende en basindan beri alinmasini istemeyenlerdendim ama gerçekten fazlasiyla utnamii durumdayim. bu aslinda bizim taraftar olarak olaylara ne kadar ön yargili ve olumsuz baktigimizin bir göstergesi. suan hocaya da öyle yapiyoruz ama bence takimin basinda kalirsa seneye fatih gibi o da bizi utandiracaktir.

Tansu Onur Erdoğan
13.03.2006, 19:06
ben en basindan beri gecmisi unutalim demistim zaten gecmiste yaptigi saygisizligida hirsindan kaynaklaniyodu tam bize uygun adam helal fatihhsmileys/smiley32.gif

beratiabi
13.03.2006, 21:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Söyleyecek bir sey bulamiyorum yine hata yapmakla beraber bize kalani yapmak zorunda hissediyorum. Sanada Tesekkürler Fatih Akyel. Sanadahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Emre B.
13.03.2006, 21:58
Gelmesini hiç istemedim.Ama beni utandirdi

yaranozlu
13.03.2006, 22:07
gelmeden önce de destekliyodum simdi daha da destekliyorum. Çok hirsli ve istekli oynuyo, stepanovla bu isi götürüyolar. Nazar degmesin ama süperler. Bi de iyi bir sol bek bulursak zor gol yeriz..

turgay ts'li
13.03.2006, 22:20
FATIH YENIDEN DOGDU KELIMESINI BURDA KULLANMAK DOGRU OLURR INSALLAH BU
IIYI GIDISIN BOZULMAZ BIZIM BIR FATIHE DAHA IHTIYACIMIZ VARDI ODA
SENSIN HER MAÇINI GS MAÇI GIBI OYNA TEBRIKLER FATIH AKYELLLsmileys/smiley32.gif

zanoylu
14.03.2006, 00:35
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bende istemiyordum gelmesini ama alindiktan sonrada artik elestri degil destek zamanidir demistim,içimizden bazilari adamda ne ana birakmisti ne avrat, yaaww merak ediyorumdasimdi nerde bu arkadaslar...smileys/smiley4.gif Pusuda bekliyorlar ah bi ayagi tökezlesede sunu bir elimize alsak diye acaba su an seviniyorlarmi yoksa güzel futbolundan dolayi üzülüyorlarmi(hata yapsada gol yesek,yenilsek,penalti yaptirsa,takimi 10 kisi biraksadiyenler bile çikmisti) nerdesiniz arkadaslar 7-8 haftadir.......smileys/smiley36.gif</TD></TR>

Sönmez Özlü
14.03.2006, 02:37

Niye utandirsin hepimizi? Sizi utandirmis olabilir ama sahsen ben utanacak bir sey göremiyorum. Bu adam Trabzonspor'a yakismaz dedik. Iyi oynayinca isin etik yönü ve Trabzonspor imaj ve misyonu degisecek mi? Tekrar tartisma baslatmak istemiyorum bu yüzden sadece sunu söyleyeyim: Yazinin hevesi ile baskalari adina da konusmayalim.

geronimo_61
14.03.2006, 09:30
arkadaslar olaylara ne kadar yanlis baktiginizin farkin da misiniz

biz bu adam iyi oynar kötü oynar diye itiraz etmedik ki karkaterine ve futbol kültürüne itiraz ettik

ne ala sadece trabzonspor maç kazandiran futbolcular la mi anilacak

ne bu yaaa

sonra utansinlar diyorsunuz

ben utanmadim ve hala fatih akyel bize yakismaz diyorum

gitsinnn

Burçak
14.03.2006, 10:04
Fatih AKYEL smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

frango
14.03.2006, 13:09
bo formuyla milli takimdda rahatlikla forma giyer son maçta sahanin en iyisiydi alinan 1 puanda fatihin katkisi tartisilmazdi bole oynamaya devamm

Eyüphan
14.03.2006, 14:32

Niye utandirsin hepimizi? Sizi utandirmis olabilir ama sahsen ben utanacak bir sey göremiyorum. Bu adam Trabzonspor'a yakismaz dedik. Iyi oynayinca isin etik yönü ve Trabzonspor imaj ve misyonu degisecek mi? Tekrar tartisma baslatmak istemiyorum bu yüzden sadece sunu söyleyeyim: Yazinin hevesi ile baskalari adina da konusmayalim.

Takima katkisi oldugu yadsinamaz bir gerçek. Imaj ve misyonu konusuna gelince haklisin kandasim ama TrabzonSporumuz gelecek sene sampiyonluk yolunda Fatih in basarisiyla ilerleyip ipi gögüsledigi taktirde takimdaki tüm futbolcular gibi Fatih Akyel'de bir kahraman olacaktir. Onadan sonra ne misyonu ne de imaji kimseyi ilgilendirmeyecektir

Sönmez Özlü
14.03.2006, 15:48

Takima katkisi oldugu yadsinamaz bir gerçek. Imaj ve misyonu konusuna gelince haklisin kandasim ama TrabzonSporumuz gelecek sene sampiyonluk yolunda Fatih in basarisiyla ilerleyip ipi gögüsledigi taktirde takimdaki tüm futbolcular gibi Fatih Akyel'de bir kahraman olacaktir. Onadan sonra ne misyonu ne de imaji kimseyi ilgilendirmeyecektir

Degerli kardesim, fark surada ki benim için Trabzonspor'un sampiyonlugundan daha da önemli olan nesne Trabzonspor'un misyonudur. Istanbul Dükaligi'na baskaldiridir. Unutulan Anadolu'nun sesini yükseltmesidir. Bu misyon ile sampiyon olursak sevinç naralari ve sampiyonluk turlari, her sey çok güzel olacak. Ama Trabzonspor sayi takimi degil onurlu mücadele takimidir.

Yarin bu adam Trabzonspor'dan olayli bir sekilde ayrilabilir. Tarih tekerrürden ibarettir. Gururumuzu yeniden incittiginde hiçbirimiz kalkip "olsun iyi oynamisti" diyemeyecegiz.

Kadroda oldugu sürece iyi oynasin elbette. Takima katki saglasin. Ama gitsin mi denilirse benim yanitim evet gitsin olacaktir.

Baska arkadaslar baska türlü düsünebilirler. Ben onlarin adina konusmuyorum. Istiyorum ki onlar da benim gibilerin adina konusmasinlar. "Hepimizi utandirdi" demesinler de "beni utandirdi" desinler.

Ali_Aydın_29
14.03.2006, 15:59
kisiliksiz ve karaktersiz olsa da bir futbolcunun trabzonspora ne kadar faydali olabilecegini hepimiz gördük...bence bu vakitten sonra fatihin kisiligi ve karakteri arka planda kalmalidir...futbolu konusulmalidir..

fatih gay se maçinda trabzon dogumlubir çok futbolcudan daha hirsliydi..bundan sonrada böyle devam ederse trabzonsporda oynamamasi için hiçbir neden kalmaz..

Nytre
15.03.2006, 07:55
evet. defansi t0par|adigini görü0ruz..

ancak asi| beceri 0nun gibi genc bir 0yuncu bu|abi|mek..

geronimo_61
15.03.2006, 09:13
Moyunçur yazdi....

Degerli kardesim, fark surada ki benim için Trabzonspor'un sampiyonlugundan daha da önemli olan nesne Trabzonspor'un misyonudur. Istanbul Dükaligi'na baskaldiridir. Unutulan Anadolu'nun sesini yükseltmesidir. Bu misyon ile sampiyon olursak sevinç naralari ve sampiyonluk turlari, her sey çok güzel olacak. Ama Trabzonspor sayi takimi degil onurlu mücadele takimidir.

Yarin bu adam Trabzonspor'dan olayli bir sekilde ayrilabilir. Tarih tekerrürden ibarettir. Gururumuzu yeniden incittiginde hiçbirimiz kalkip "olsun iyi oynamisti" diyemeyecegiz.

Kadroda oldugu sürece iyi oynasin elbette. Takima katki saglasin. Ama gitsin mi denilirse benim yanitim evet gitsin olacaktir.

Baska arkadaslar baska türlü düsünebilirler. Ben onlarin adina konusmuyorum. Istiyorum ki onlar da benim gibilerin adina konusmasinlar. "Hepimizi utandirdi" demesinler de "beni utandirdi" desinler.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bülent Bayraktar
15.03.2006, 22:06
yapilan en iyi transfer oldugunu gösterdi bn yönetimide tebrik ediyorum fatihi takima kazandirdiklari için

SessizKral
16.03.2006, 01:28
fatih akyel su anda formda..herkes çok memnun bakalim ilerleyen haftalarda hata üstüne hata yapincada ayni yorumlari görebilecekmiyim...neyse insallah fatih hata yapmazda trabzonum puan kaybetmez...ama bence fatih akyelin trabzonda yeri yok...........

ozcilingir
16.03.2006, 03:37
ERGUN GÜRSOYs FATIH AKYEL'IN TRABZONSPOR'A transferiyle ilgili söyledikleri diskkat çekici.Yönetim VAHIT hoca istedi aldik demisdi! Ama öyle degilmis s ERGUN GÜRSOY'un açiklamalarina yalanlama gelmedi ! Gelelim GS maçina FATIH AKYEL GS ye 4 pozisyon verdi GS liler atamadis 1 pozisyonda kale bosken topu çikartti . Ancak yedigimiz golde FATIH ne yapti ?Bana göre iyi oynamadi s maçin basinda yaptigi hata gol olmadida isi kurtardi.Yok maçin en iyisiymis ? Geçelim bunlari kontenjan senatörü oldugu açiklandis oynayamazsa parasini ERGUN GÜRSOY ödeyecekmis ? Bakalim yönetimimiz GS yönetimine girmeyecek olan ERGUN GÜRSOY'u ISTANBUL sorumlusu yaparsa hiç sasirmam ? Yakisir.!

CaMoKa
16.03.2006, 16:00
ya aslinda ben karsiydim transferine ama su an itibari ile defansi toparlayan adam görünümünde geçen hafta haftanin oyuncusuda seçildi...YORUMSUZ...

Şevket KÜÇÜK
16.03.2006, 20:25
Suan itibariyle iyi oynuyo görünümünde fakat hala kafalarda soru isareti birakiyo malesef temkinli yaklasiyoruz.

Tirgiloglu
16.03.2006, 22:34
Allah allah, güleyim mi aglayayim mi?

fatih akyel`i yerden yere vurdunuz ve hala vuruyorsunuz. unutmayin bu adam trabzonsporumuz icin ter döküyor ve mücadele ediyor.

Siz saygideger arkadaslarima düsen görevde bu genci artik bagrina basmaktir. haydi bakalim.

Murat'
17.03.2006, 16:06
gerçekten yaaaa yapyalalim artik o trabzonsporumuzn bir futbolcu

mahmuter61
17.03.2006, 16:34
Ergun efendinin hiçbir sartta adinin Trabzonumuzla anilmasini istemiyorum.O adam Trabzon düsmani...Bu vatandas her firsatta bizim oyuncularimiza kanca attigini zannediyor.Fatih konusundada bizlere sevimli görünmek için o yorumu yapti kaldiki onun tavsiyesiyesinin hiçbir önemi yok!O gayse sini kurtarsin...!

uftinci
17.03.2006, 17:10
Su anki durumuyla elestirmek yersiz. TAkimin en iyi 3 adamindan biri su an. Kisiligi ile ilgili yapilacak yorumlara karsiyim. Kendisi trabzonspor oyuncusudur ve canla basla mücadele ediyor kötü oynadigi zaman tabiki elestiririz ama her futbolcunun bi kötü oynama kredisi vardir takimda bunu asanlar var bunlara dikkat edin. Fatih geldi geleli kötü bi maç çikarmadi...

Özsu
18.03.2006, 10:15
tebrkler fatih akyel trabzona gelmekle hayatinin en iyi seyi yaptiin. milli takimada ciktin trabzon sana sende trabzona borclusun... tebrikler umarim hep böyle basarili we dogal kalirsin...

Tansu Onur Erdoğan
18.03.2006, 13:02
fatih akyel su anda formda..herkes çok memnun bakalim ilerleyen haftalarda hata üstüne hata yapincada ayni yorumlari görebilecekmiyim...neyse insallah fatih hata yapmazda trabzonum puan kaybetmez...ama bence fatih akyelin trabzonda yeri yok........... walla su anda süper gidiyo en azindan özveriyle oynadigini hissettiriyo futboldan biraz da olsa anliyan insanlara

onun disinda her futbolcu hata yapar ona bakilirsa yattara kac kere yakti bize demek istedigim olur böle seyler

Tüysüzoğlu Onur
18.03.2006, 19:21
arkadaslar biz fatihin transferine karsi çikarken futbolculugundan dolayi çikmadik.evet suan defansin en iyisi ama isterse dünyanin en iyi futbolcusu olsun bana da sorsalar gitsin i die bende gitsin derim.ayrica herkesin fikrine saygi gösterilmesi gerektiginden yanayim

TSelif
19.03.2006, 19:05
Her maç biraz daha seviliyosun FATIH ..tekrar hosgeldin ..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Selman
19.03.2006, 19:09
Takimin en iysiydi.Taraftarda hakkini verdi zaten bizede alkislamak düser.Aynen devam smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

OmeR.
19.03.2006, 20:24
Fatih Akyel takimin birkaç haftadir takimin en iyisi. Herkes bunu kabul etmeli. Daha önce de yazmistim. Bulundugu ortama göre davranmasini biliyor. Agzindaki cikleti ve pis siritmasini atti. Çirkefliklerini bir yana birakti. Sadece futbol oynuyor ve çok basarili bence. Taktir edip destek olmaliyiz. O Trabzonsporumuzun bir futbolcusu çünkü..

okan6161
19.03.2006, 22:41
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">oynuyor abi oynuyan adamida alkislamak lazim ben alkisliyorum suan trabzon sporumuza en çok katkiyi veren isimlerin basinda geliyor alkislayalimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

zafer6161
19.03.2006, 22:43
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhelal sana be itiraf edeyim bende gelmene karsiydim ama simdi senin oyununu ve kisiligini öle bi begeniyorumki hosgeldin

Ömer Aydın
19.03.2006, 23:09
sahanin her yerindeydi..

seni istemeyenlerin yüzünü kizartiyorsun..

devam böyle!

Nytre
20.03.2006, 00:27
adam 0ynadi yani.. he|a| 0|sun..

zanoylu
20.03.2006, 00:57
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Valla akillara zarar oynuyor smileys/smiley32.gif </TD></TR>

ajanixs
20.03.2006, 01:04
Fatih Akyel Trabzonspor'la anlastiginda birçok arkadasimiz kendisini Trabzonspor'da görmek istemedigini söylemisti. Unutan arkadaslara bir hatirlatma olsun. Takimimiza geldikten sonra gösterdigi müthis perforformans ayakta alkislanmali. Fatih Akyel olmasaydi birçok maçtan maglup ayrilirdik. Kendisini kutluyor, kendisi hakkinda hala olumsuz düsünen arkadaslara da biraz daha sagduyulu olmalarini tavsiye ediyorum.

Artik takimimizda yüregimize basacagimiz bir Fatih'imiz daha var. Her ikiside yüregiyle oynuyor. Helal olsun...

the king
20.03.2006, 10:13
''fatih akyel gitsinmi'' sorusuna gitsin diye cevap veririm diyen arkadaslar, acaba bundan sonra trabzona bu kadar basarili bi savunma oyuncusu ne zaman gelir ya dagelirmi sorulariniakillarina getiriyorlarmi merak ediyorum.

birakin artik elestirmeyi, sevilmek icin daha ne yapsin, onunuzde diz cokmesi mi gerekiyor?

CAFER ÖZER
20.03.2006, 13:29
Fatih Akyeli tebrik ediyorum ve ayakta alkisliyorum.Tabiki bir kaç kisi çikip aleyhte konusacak son 2 haftadir Dolu olan Tribünlerde fatih Akyele Traftarin yaptigi sevgi gösterileri Fatih Akyeli elestirenlerin bir kaç kisiden ibaret oldugunu görecektir.Bu aksam Spor programlarinda maç sonunda Fatih Akyele yapilan sevgi gösterilerini izleyin bence tartismaya gerek duymassiniz.

Tebrikler Fatih Akyel

Alptuğ
20.03.2006, 13:43
FATIH AKYEL geldiginden bu yana olaganustu petrformans gosteriyor hele gs macinda bos kalenin onunde necatiye gecit vermemesi unutulacak gibi degil futbola stoper mevkiinde baslamis gs macinin yorumcusu hakan unsal soyledi orda oynamaktan da cok memnun dilerim bu performansini surdurur

Hasan Ayvenli
20.03.2006, 14:55
fatihin yerinde erdinç olsaydi düsünemiyorum kaç gol yerdik maç basina

Murat'
20.03.2006, 17:08
fatih gerçekten takiin en iii oyuncularindan biri su andaaa gerçekten müthis oynuyorrr

halil ibo
20.03.2006, 17:22
2.yarida defanstaki toparlanma belirgin olarak göze çarpiyor.Ve bu toparlanmanin basmimari:Fatih Akyel smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBizleri futboluyla utandirdi.Umarim karakter olarakta Trabzon ve Trabzonspor ona birseyler katmistir.

Akın_61
20.03.2006, 17:29
Helal olsun fatihe adam oynuyor ,mükemmel ya..adami hirs basti deli gibi oynuyor..insallah takimimiza daha da faydali olacak....insallah bazi oyuncularimizda bundan ders alir..hirs azim iyi duygulardir....bak adami çostu...

ajanixs
20.03.2006, 20:13
Arkadaslar bir kisi Erdinç'i de elestirmis. Kayseri maçinda gerçi felaket oynadi kaleciyle birlikte ama unutmayinki Fatih Akyel yokken defansin en iyi oyuncusu Erdinçti. yalniz gitmek istiyor. Bunun için forma bulamiyor. Halil hoca onu kazanmaya çalisiyor. Bu hafta 18 e aldi ancak kaza geçirmesi nedeniyle forma giyemedi. Bence Halilhodziçin aklinda Fatih Akyel'i sag beke alma fikri var. ortada Erdinç ve Stefanovu düsünüyor. Ancak ortada suan Fatih Akyel'in müthis performansi onun kafasini karistiriyordur. Her seye ragmen Erdinç çok kaliteli bir defans oyuncusu ve mutlaka kazanilmasindan yanayim.

SessizKral
20.03.2006, 20:16
burada fatihi tartisiyoruz arkadaslar erdinçi karistirmayalim...fatih gerçekten çok formda insallah daha uzun yillar trabzonsporumuza böle katki yapmaya devam eder.....

zky_ts
20.03.2006, 21:16
helal olsun diyorum,kimse bu kadarini beklemiyodu adam süper yaa...taraftarlar da oynayani görüyo... hep böyle devam eder insallah.süper...süper...süper...smileys/smiley32.gif

***Lazkopat***
20.03.2006, 21:28
Fatih için gitsin diyenler artik agzinin payini almislardir. Adam böyle oynasin basimin üstünde yeri var.

TSelif
20.03.2006, 21:57
evet oynadigi sürece basimizin tacismileys/smiley32.gif yani o farmaya kim canla basla hizmet ediyorsa basimizin tacidir Edited by: tselif

mini FaNaTiK
20.03.2006, 21:59
Tek cümle diyorum:Insallah kötü gününde de bu kadar destekleriz..

Tüysüzoğlu Onur
21.03.2006, 20:46
arkadaslar siz alkisliyosunuz biz elestiriyoruz.siz alkislarken biz size saygi duyuyoruz biz elestirirkende siz bize saygi duyun.herkesin fikri kendine aksi taktirde demokrasi nerde kaldi.evet fatihih takimin en iyisi buna lafim yok ama siz bizi anlamamkta israrcisiniz biz takimda olmasine performansindan deil kisiliginden karsiyiz isterse dünyanin en iyi futbolcusu olsun umrumda deil

frango
21.03.2006, 22:10
evet sahada hata yapabilir ama sahada mucadelesini yapsin o yeterli samsun macindada bazi hatali paslar verdi ama sonuna kadar mucadele etti hakkinida maç sonunda trubunlere cagrilarak aldi bence

Hüseyin Çümen
21.03.2006, 22:34
suan takimda en içten kendini vererek oynayan oyuncu o onun kadar mücadele eden bi hasan var smileys/smiley4.gifgese ve samsun maçinda inanilmas oynadi geselilerin konusmalarini duydumda ulan fatih yaktin bizi diyolardi

artik fatihi içlerine sindiremeyen arkadaslar biraz olsun bu hilerinden kurtulmaya baslamislardir inssallah

Tüysüzoğlu Onur
22.03.2006, 03:06
arkadaslar ya ben anlatamiyorum yaa siz anlamiyorsunuz bizim tepkimiz futboluna deil banane yaa nasil top oynarsa oynasin adam olmayi ögrensin yeter benim isyanim bua !!!!

Murat'
22.03.2006, 17:38
bu adam olma isini de abarttiniz haaa bu kadar da olur mnu yaaa adam yüregiyle oynuyor o zamn bi&lt;z dünyanin en karakterli insanini alalim top oynamasin vede en iii oyuncu olsun var mi böle nisey

falcon61
22.03.2006, 18:04
bu adam olma isini de abarttiniz haaa bu kadar da olur mnu yaaa adam yüregiyle oynuyor o zamn bi&lt;z dünyanin en karakterli insanini alalim top oynamasin vede en iii oyuncu olsun var mi böle nisey

Helal valla Genel'de Fatih TEKKE elestiriliyor burda Akyel yüregiyle oynuyor yanlis anlama sana lafim yok sadece garip geldi kime satasacagimizi sasirdik galiba..

westsideboy
23.03.2006, 18:23
Akyel geldigi zaman herkesin düsüncesi olumsuzdu ama walla adam mükemmel oynuyor hakkini vermek lazim.smileys/smiley32.gif<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

oguzhan
23.03.2006, 20:07
takima gelirken gelmesine karsi oldugum bir isimdi.ancak kendisi baya bir degismis karakteri oturmus,yüregini sahaya koyan bir futbolcu olmus insallah bu hep böyle devam eder..

TSelif
26.03.2006, 19:48
maçi izlemedim ama eminim sahanin yine en iyisi sendin Fatih....smileys/smiley32.gif

Selman
26.03.2006, 22:32
Yok pek sayilmaz.Bir toplar kaptirdi 2. yarida saçlarimizi yolduk.Ama yinede iyiydi...

TSelif
26.03.2006, 22:36
Yok pek sayilmaz.Bir toplar kaptirdi 2. yarida saçlarimizi yolduk.Ama yinede iyiydi...

O zaman kötü oynama hakkini kullandi diyelim . Na'psin üzüm üzüme bakar misalismileys/smiley5.gif

Hasan Cubukcu
27.03.2006, 00:51
smileys/smiley2.gifsevmem ama iyi oynuyor kerata .

Murat'
27.03.2006, 14:56
onun oynamasi yetmiyor ama bize ne orta saha nede forvet varrr

Hasan Ayvenli
27.03.2006, 16:52
yaptigi bikaç hatali pas disinda fena degildi

Erbay
27.03.2006, 18:27
Ayakta kalan üç dört kisiden biriydi

Nytre
30.03.2006, 04:37
kendine güveni tam bu da tecrübesinden geliyor ...

defansta neredeyse forvet oyuncularindan daha fazla çalim yapiyor bu da belkide ileride topu atacak adam bulamamasindan kaynaklaniyor..

gözleri çogu zaman ortasahanin ilerisine bakiyor...

yine de defansi toparladi milanla...

frango
31.03.2006, 15:03
evet stepanovla iyi bi ikili olusturdular seneye cok daha iyi olacaklar kanatlarada 2 kisi alindimi onlarda rahatlayacak fatih bazen kiziyo ve ileri çikmaya basliyo adam ne yapsin bakiyoki adamlarda bi numara yok

Faik Yılmaz
31.03.2006, 15:06
ula senda olmasan ne yaparduk he.....

Aslıhan
31.03.2006, 15:10
alinacagini duydugumda kan beynime siçramisti ama simdi iyiki varsin dedirtebiliyorsan ki dedirtiyorsun bravo sanasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

gurbetçi 61
31.03.2006, 23:37
f.tekke giderse kaptan olacak tek adam,fatih akyeldir,adam trabzonlu degil ama hepsinden iyi mücadele ediyor

Erdem Keser
01.04.2006, 11:12
sen bu takimin sozde sahiplerinden daha da trabzonsporlusun fatihim sozde trabzonlu memleket evlatlarinin oynadigi oyunu gorunce seni bi kez daha vermis oldugun mucadeleden dolayi kutluyoruz fatihim trabzonspor icin olurum diye nutuk atan kaptanlar da senin akittigin terin belkide yarisini akitsa bugün burda daha farkli syler konusuyo olacaktik ama sen devam et biz sonuna kadar arkanda ve yaninda olacagiz gelecek sene seni kaptan olarak seyredebilmek için sabirsizlaniyorum aslanim benim

uftinci
01.04.2006, 12:43
Takimda uzun zamandir ayakta alkislanacak tek kisi.

Murat'
02.04.2006, 14:18
geçen de vahid hoca onu oyundan neden aldi anlayamadi adam takimi sabote ediyor

Bülent Bayraktar
02.04.2006, 22:24
su fatihlen yattarayi sag kanatta birlikte oynatsawarya müthis olurama nerdeeeeeeeeeEdited by: lazikopat61

divranli
02.04.2006, 23:26
smileys/smiley2.gifsevmem ama iyi oynuyor kerata .

smileys/smiley4.gif

Nytre
03.04.2006, 02:00
sevmiyoruz ama sevdirdi kendisini... bu hafta neden yedek oldu anlamadim... erdinç için akyeli feda etmek dogru bir davranisti yoksa dinlensin mi dedi?

Hasan Ayvenli
03.04.2006, 04:54
yedek kalmis olmasina anlam veremedim valla

Ömer Aydın
03.04.2006, 07:59
dinlendirdi bence

frango
03.04.2006, 13:31
oyuna sonradan girdi ve sag tarafta oynadi ve bencede kisa surede gozuktuku oradada siritmadi hatta cok da guzel oturdu seneye sag taraftamin dusnseler fatihi

Murat'
03.04.2006, 17:38
bence de dinlendirdi yoksa ikinci yari almazdi oyuna

Sönmez Özlü
09.04.2006, 02:15
Gelen ataklari kesmede iyi. Ancak top çikarmasi rezalet. Zamaninda pas vermiyor, topu oyuna sokamiyor. Oyun kurmasini beklemiyoruz ama kestigi atagi baska bir rakip saldirisina dönüstürmesi de hos degil. Top kayiplarini durdurmadikça atak kesmesi hiçbir ise yaramayacaktir. Defans oyunculugu topun önüne atlamakla olmuyor.

Tolga'nin boslugu hâlâ dolmus degil.

Murat'
10.04.2006, 13:51
Gelen ataklari kesmede iyi. Ancak top çikarmasi rezalet. Zamaninda pas vermiyor, topu oyuna sokamiyor. Oyun kurmasini beklemiyoruz ama kestigi atagi baska bir rakip saldirisina dönüstürmesi de hos degil. Top kayiplarini durdurmadikça atak kesmesi hiçbir ise yaramayacaktir. Defans oyunculugu topun önüne atlamakla olmuyor.

tolga bir tek hava toplarinda etkiliydi yoksa onun da topu oyuna sokmaktan çaktigi yok topu oyuna en ii sokan bence ellerdi

Erbay
10.04.2006, 16:41
Gelen ataklari kesmede iyi. Ancak top çikarmasi rezalet.</span> Zamaninda pas vermiyor, topu oyuna sokamiyor. Oyun kurmasini beklemiyoruz ama kestigi atagi baska bir rakip saldirisina dönüstürmesi de hos degil. Top kayiplarini durdurmadikça atak kesmesi hiçbir ise yaramayacaktir. Defans oyunculugu topun önüne atlamakla olmuyor.

smileys/smiley32.gif Çok dogru tespit

uftinci
10.04.2006, 18:04
bencede tolganin topu ayuna sokmasi iyi degildi. Eller'i kiralik verdik galiba belkide stepanovla uyum saglarlar ne dersiniz.

Fatih akyel'e gelince kimse haksizlik yapmasin bi pozisyon vardi lee yong 5 m gerisinden götünü kaldirip gelemezken fatik 10 m geriden gelip vurus yapmasini engelledi. Bence galatasarayda oynadigi gibi sag bekte degerlendirilebilir.

Hatta maçi tv'de izlerken bi ara çikar fatih tekkeyi fatih akyeli koy forvete diye bagirdim. Millet tabiki dumur kahkahaya bogulduk. Biride çikip yok yok kaleye koyalim bari dedi. Takimin ayakta kalan isimlerindendi yine.

pacos_bill
11.04.2006, 00:32
Bu adamin gelmesine kesinlikle karsiydim fakat görüyorum ki takimda kendini vererek oynayan ender oyunculardan. Kendisinden ve yönetimimizden özür diliyorum.

Tansu Onur Erdoğan
11.04.2006, 00:50
helal olsun fatih akyel aldigi paranin hakkini veren ender kisilerden biri

Murat'
11.04.2006, 16:05

smileys/smiley32.gif Çok dogru tespit

oyunu kurmak onun isi deil ama size bisey hatirlatacam GÖKDENIZin brezilyaya attigi gölü hatirlarsiniz herhalde orada o muhjtesem golüm muhtesem poasini kim vermisti???????

Sönmez Özlü
13.04.2006, 01:45
Hakan Sükür de dünya kupalarinda atilan en erken golü kaydetmisti. Ama önceki maçlarda kazmaliklari olmasa her maçi +2 golle bitirirdik. Tek hareket bir sey ifade etmez. Sonuçta bu adam bugün gelen atagi kesiyor topu aliyor rakibe kaptiriyor ve yeni bir atak doguyor. Ben ne anladim bu isten... Takim biraz düzelse, kendine gelse, Akyel forma falan giyemez. Ama gel gör ki herkes kayiplarda.. E mevcut kadro içinde mevcut formlarla pek tabii Akyel daha iyi kaliyor ve o oynuyor.

Topu oyuna sokmak bakimindan Eller hepsinden iyi idi, kabul ediyorum.

salihtopal48
13.04.2006, 23:58
akyel görevini yapsin yeter topu oyuna baskalarida sokar

bu arada akyelin mesajlari bir çok futbolcununkini geçti

sevmeye basladiniz herhalde

Murat'
14.04.2006, 15:37
walla ben kendim seviyorum kendisini

halil ibo
14.04.2006, 16:03
Seneyede insallah ayni performansi gösterirsin.Eger yönetim sözünde durup iyi bir kadro olusturursa senin önemin dahada artacak.Birde su asiri güveninden dolayi yaptigin varyeteleri seneye görmek istemiyoruz.

Şentürk
14.04.2006, 16:13
F. Akyel stoper oynarsa defansif özelligi %100 bir oyuncu,sag beg oynarsa türkiyenin hücum yönünden en iyi sag begidir burada oynarsa %100 hücum anlaminda performans gösterir.yani bu oyncu trabzonsporun ihtiyacidir ve iyi kialmisizsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

frango
14.04.2006, 17:22
topu oyuna sokamiyomusda takimda kim topu oyuna sokuyoda fatih akyel topu oyuna sokamiyo diyoruz adam hakkini veriyo en azindan bunun için 90 dakka mucadele ediyo bence bu bile yeterli

Murat'
16.04.2006, 13:01
valla dünkü maçta kötüydü ama bugünki maçta gerçekten de çok güzel terstoplar verdi ama kanimca stoperde daha ii oynuyor oraya alisti

61_dnc_TS
16.04.2006, 14:30
saga geçince göbek çok açik veriyo.....iii bir stoper lazim o zaman....

Tansu Onur Erdoğan
16.04.2006, 15:26
helal olsun o kdr tepki oldu transferinde ama aslanlar gibi cikti oynadi smileys/smiley32.gif

canim TS
16.04.2006, 16:30
öncelikle ben Fatih Akyel den sahsen özür dilemek istiyorum. Transferine karsiydim. Ama oynadigi futbol hirs ve ruhlan oynuyor, takimin defansini düzeltin, sana tesekkür etmek istiyorum, ve gercekten helal olsun diyorum, insallah böyle hep hirsli ve ruhunlan oynarsin.

Alptuğ
16.04.2006, 16:41
stoper mevkiinde cok daha faydali diye dusunuyorum

frango
16.04.2006, 20:32
evet sag kanadi biraz yadirgar gibi oldu ama adamda hakli epey zamandir omevkide oynamadi ister sagda ister stoperde adam elinden geleni yapiyo helal olsun

Hüseyin Çümen
16.04.2006, 22:43
süper gidio masallah hasan i da getirsin de söle bi güzel takim olalim

Onur
16.04.2006, 23:06
Gelmesine en çok tepki gösterenlerdeydim. Fakat bizde "Yigidi öldür, hakkini yeme!!!" .

Sezonun en iyi 3 futbolcusundan biri...

Harun-61
16.04.2006, 23:25
smileys/smiley32.gif

Samsa
17.04.2006, 09:11
harikasin sen ya smileys/smiley32.gif

diskus
17.04.2006, 10:42
sag tarafta hic hosuma gitmedi tekrar stepanov la birlikte gobekte oynasin.orda cok daha iyi goruntu verdi,oynadigi maclarda.

Punisher-61
17.04.2006, 11:03
Her macda aslanlar gibi mücadele ediyor... helal olsunsmileys/smiley32.gif

frango
17.04.2006, 12:09
benim fikrim sene sonuna kadar sag kanatta oynasin sag kanada iyice isinsin diye seneyede onu sag kanatta oynatiriz lazim oldugu zamanlardada stoperde oynatiriz ama seneye benca sagda kullanilmasi çok daha iyi olur

Erbay
17.04.2006, 14:20
Sag kanatta da süper oynadi.Hatta stoperde oynadigindan da iyiydi.smileys/smiley32.gif

alisari.78
17.04.2006, 23:41
IYIKI ALINMIS DIYORUM GERISI YALAN HER MAÇ ANLININ AKIYLA SAHADAN ÇIKIYOR.AMA HOCA NE YAPMAYA ÇALISIYOR ANLAYAMIYORM.BIR YEDEK,BIR SAG, BIR STOPER TEK FORVETTE OYNAMADI HER HALDE IKI FATIHLI BIR FORVET KURACAK GITMEDEN NEDERSINIZ.

Özsu
18.04.2006, 12:25
daha iyi oLacagina inaniyorum!!!smileys/smiley2.gif

ahmetto
18.04.2006, 13:05
Fatihi bende begenerek izliyorum .farketmiyor iki mevkidede güzel oynuyor.yanliz çok sogukkanli oldugu için mi ne topu kaptigi zaman ayaginda fazla tutuyor gibi geldi bana daha erken çikartirsa çok daha iyi olur kanisindayim.

harikesin fatih. hep böyle devam et

BOZOHAN
18.04.2006, 17:35
GÜZEL OYNUYOR ÇOCUK EN SONMAÇTA ESKI YERI OLAN SAG BEKE ÇEKTI ONU HOCA ORDA DAHA IYI OYNAYACAGINA INANIYORUM. AMA ÖNÜNDE HIZLI VE YARDIMAGELECEK BIR ADAMA IHTIYACI VAR ÖNÜNDE YATTARA DÜSÜNÜRSEK BU BIRAZ ZOR GÖRÜNÜYOR.

Murat Acar
20.04.2006, 14:18
tebrikler FATIh onca elestiriye ragmen çikip futbolunu oynadin ve bizim gibi karadeniz inadini kirdirip kendini takdir ettirmeyi basardinya HELAL olsun sana.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bencede sag kanatta oynamali onun asil yeri orasi.stepanovun yaninada iyi bi oyuncu alirsak defansta sorun kalmaz.

Nytre
23.04.2006, 18:55
yine kritik yerlerde müdahalelerde bulundu... alkislar.

Selman
23.04.2006, 19:09
Aynen devam Akyel.Eziklerin maçinda da devam.Su erdinçdende bir kurtulabilseydik.

61_dnc_TS
23.04.2006, 19:16
sagda oynayinca göbek çok açikveriyor.......

zanoylu
23.04.2006, 19:24
Valla söyleyecek kelime bulamiyorum kendisine iyisimi bi smileys/smiley32.gifgöndereyim..

keramiya
23.04.2006, 19:49
transferine karsi olanlardanim..ama yilmayip taraftara kendini sevdirdi kirk yillik yrabzonlu ruhuyla topunu oynadi..helal olsun..smileys/smiley32.gif

Selman
23.04.2006, 23:33
Ne kadar alkislasak azdir.Açikcasi ben ondan bu hafta gol bekliyorumsmileys/smiley2.gif

DeAgLeMaNyAq
24.04.2006, 07:04
Adama Trabzon formasi yakisiyor bir kere... smileys/smiley17.gif

TSelif
24.04.2006, 10:01
Hakkini veriyosun formanin FATIH ..Ismin gibi sende çok özelsin bu takim için smileys/smiley2.gif

Aslıhan
24.04.2006, 10:15
fatih gerçekten harikasin smileys/smiley32.gif

frango
24.04.2006, 11:47
kim ne derse desin adam kendisini trabzon taraftarina sevdirdi hemde cok sevdirdi bunda en onemli pay sahadaki hirsi mucadelesi ve azmidir trabzon taraftari fatih akyeli cok seviyor

Murat Acar
24.04.2006, 11:55
hadi FATIH su fb maçinda geçit verme onlara bu maç seninle kaptanimizin maçi sen geçit verme o atsin bu is biter.

Sönmez Özlü
27.04.2006, 07:36
akyel görevini yapsin yeter topu oyuna baskalarida sokar

bu arada akyelin mesajlari bir çok futbolcununkini geçti

sevmeye basladiniz herhalde

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifHarika yorum.. Ne kadar çok mesaj o kadar çok sevilme orani ha?

Trabzonspor'a stoper olarak Aziz Yildirim'i alalim, iki günde en çok mesaj onun basligina yazilir, emin olun.

Murat Acar
27.04.2006, 11:40
Ilk geldiginde bu adam bitmis gene fos transfer diyenler simdi övgüyle bahsediyor.Bu takim seneye sampiyon olacak ve fatihte üstüne düseni yapacak inanin

Murat Acar
27.04.2006, 13:06
Bugün fotomaçin ilk sayfasina bakaniniz oldumu....

Helal olsun FATIH AKYEL sana..

Bu sampiyonluk için heryolu mübah gören zihniyeti ele verdigin ve korkusuzca açikladigin için.

Herhalde artik onlara verdigin hizmetlerden ötürü utanç bile duyuyosundur.

Senin gibi giydigi forma için terinin son damlasina kadar çirpinan bir futbolcuya böyle AHLAKSIZ teklifler getirebildiklerine göre kimbilir diger anadolu klüplerinde karin tokluguna oynayan futbolculara neler yapiyolardir.

YAZIKLAR OLSUN baska birsey diyemiyorum.bu takimlari tutan dürüst insanlarda bunu görmüyosa artik hepsine yaziklar olsun

Alkislarim sana....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Şentürk
27.04.2006, 16:50
Bugün fotomaçin ilk sayfasina bakaniniz oldumu....

Helal olsun FATIH AKYEL sana..

Bu sampiyonluk için heryolu mübah gören zihniyeti ele verdigin ve korkusuzca açikladigin için.

Herhalde artik onlara verdigin hizmetlerden ötürü utanç bile duyuyosundur.

Senin gibi giydigi forma için terinin son damlasina kadar çirpinan bir futbolcuya böyle AHLAKSIZ teklifler getirebildiklerine göre kimbilir diger anadolu klüplerinde karin tokluguna oynayan futbolculara neler yapiyolardir.

YAZIKLAR OLSUN baska birsey diyemiyorum.bu takimlari tutan dürüst insanlarda bunu görmüyosa artik hepsine yaziklar olsun

Alkislarim sana....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

o da artik trabzonlu trabzonsporlu bizden biri helal olsun..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Murat'
27.04.2006, 17:10
Fatih Akyel?den açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/230406FatihAkyel.jpgFutbolcumuz Fatih Akyel Medya Merkezimize bir açiklama yaparak bugün iki ayri gazetede kendisiyle ilgili çikan haberlerin kesinlikle gerçegi yansitmadigini vurguladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Fotospor Gazetesi?nde ?Ahlaksiz Teklif?, Vatan Gazetesi?nde de ?Trabzon?da Bebek Yok? basligiyla yayinlanan haberlerde kendisine atfedilen cümleleri kesinlikle kullanmadigini dile getiren Akyel, ?Bana ne birisi maç için telkinde bulunabilir ne de ben baska bir takimin kadrosuyla ilgili yorum yaparim? ifadesini kullandi.

Ligin kaderini etkileyecek son derece önemli bir müsabakaya çikacaklarini vurgulayan Fatih Akyel, ?Bazi çevreler ortami farkli boyutlara çekmeyi isteyebilirler. Ancak buna bizi karistirmasinlar. Trabzonspor sahaya çikacak ve her oyuncusu onurlu biçimde kazanmak adina terini akitacaktir. Bunun disindaki söylemlerin hiç birinin geçerliligi yoktur? diye konustu.

Bülent Bayraktar
27.04.2006, 19:25
gene defansin en iiyisi olacagindan eminim

omerkucuk
28.04.2006, 01:52
GeLmesine KesinLIkLe karsiyim.HaLa daha da sevmiyorum ve sevmeyecegim isini iyi yapiyor oLmasi sadece Kazandigi paranin heLaL Lik derecesini artiriyor.ancak yine de oynadigi FutßoLu aLkisLiyorum insaLLah ßöyLe devam eder ve insaLLah evrimini tamamLamasinda Traßzonspor'un o 'na Katkisi oLur...KaraktersizLigini haLa sevmiyorum Edited by: omerkucuk

Sönmez Özlü
29.04.2006, 23:14
Aferin Akyel. Fener maçinda da harikaydin.

keramiya
30.04.2006, 15:56
devam fatih hatalar insanlar için

diskus
30.04.2006, 16:44
tekrar gobek te oynamali sag tarafta vasati gecemiyor.

bordox
30.04.2006, 17:02
Tam bir felaketti fener maçinda.Seneye kalirsa iyi bir yedek olur.

Samsa
01.05.2006, 08:50
o kadar da berbat degildi fb maçinda. ne kadar da abartanlar var yaw? hasanin ben ikinci yari topla bulustugunu göremedim ona laf yok o bizim deger.

fatih az biraz kötü oynasin hemen fbnin eski futbolcusu diye olay çikiyor smileys/smiley18.gif

Faik Yılmaz
01.05.2006, 09:30

ALLAH ALLAH ben baska maçimi izledim acaba.....

adam elinden geleni yaptui.....

hatta forvete bile zaman zaman destek vermeye çalisti....

herkes onun kadar özverili oynasaydi bugün fener maçinin kutluyor olurduk....

ozcan_asanoglu
01.05.2006, 11:18
böyle yaparsak oynatacak adam bulamayiz..önceki maçlarina nazaran çok iyi degildi..göbege çok mu alisti nedir, sag kenarde çok adam kaçirdi...defansa yapilacak takviyeyle çok daha verimli olacaktir..

keramiya
01.05.2006, 12:26

ALLAH ALLAH ben baska maçimi izledim acaba.....

adam elinden geleni yaptui.....

hatta forvete bile zaman zaman destek vermeye çalisti....

herkes onun kadar özverili oynasaydi bugün fener maçinin kutluyor olurduk....

bi maç çok iyi oynayamadi diye hemen adamin üstüne cullanmanin alemi yok dimi bordox kardesim..iyi oynadi ama nabalim olmadi tura ftihin deil..hocanin

Selman
01.05.2006, 18:56
Iyiydi iyi.Olur böyle hatalar.Nereye koysan oynuyoir.Bundan iyisinimi bulacagiz.

frango
01.05.2006, 21:42
evet sag tarafta kotuydu stiperde daha basarili idi ama kim ne derse desin trabzon truubnleri fatih akyeli seviyo adam bi pozisyonda defastan aldi gitti tekkeye pas bile cikardi seni seviyoruz akyelll

Samsa
01.05.2006, 21:45
Iyiydi iyi.Olur böyle hatalar.Nereye koysan oynuyoir.Bundan iyisinimi bulacagiz.

smileys/smiley32.gifbencede.

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 22:28
sakatmi ndn oynamiyo

TSunami
19.05.2006, 18:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/fatihakyel3.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FATIH AKYEL ''KESKE DAHA ÖNCE GELSEYDIM''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Avrupa'da aradigini bulamayan ve geçtigimiz sezon ortasinda Trabzon'a gelen Fatih Akyel bin pisman. Tecrübeli yildiz, "Burada ortam harika. Trabzonspor'dan daha önce de teklif almistim. Keske o zaman kabul etseydim" açiklamasini yapti.</TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
20.05.2006, 00:40
yeni gelen hoca onu sag kanatta oynatacagini saniyorum

salihtopal48
20.05.2006, 00:55
türk milli takimina neden çagrilmadi

Colakoglu
20.05.2006, 02:27

bencede milli takima alinmali,iyi is yapar bence..

gelmesini istemeyenlerdendim ama iyiki gelmis

Sönmez Özlü
23.05.2006, 14:09

Yetersiz oldugu için.

Sönmez Özlü
23.05.2006, 14:12
o da artik trabzonlu trabzonsporlu bizden biri helal olsun..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Sunu yapmayin arkadaslar.. Nasil Akyel Trabzonspor'un futbolcusu. Ama Trabzonsporlu falan da degil. Seneye takimdan ayrilsa hayati boyunca sizce Trabzonspor taraftari mi olacak? Hayal alemindesiniz.

Bülent Bayraktar
24.05.2006, 17:11
ne yani bizi tutmayani transfer etmeeyecez mi??? daha kim kalir kardesim alacak

Murat'
24.05.2006, 17:19
aynen yaaa acaba su anda takimda oynayanlarin kaçi trabzonsprlu veya diger istanbul eziklerinin hepsi kendi taraftari olduklari futbolculari mi aliyorlar

jefferson61sefa
24.05.2006, 17:27
ya neden anlamionuz adam kötü degil ki çok da iyi demiyorum ama fener maçini yakti diger maçlarda iyiydi
bence tomasa momasa gerek yok ne yapcaz 2 yabanci defasnsa mo harcicaz

Barış
24.05.2006, 18:12
tekke ye fenere git demis zuhahaha. 1-2 gün içinde yalanlar haberi akyel.sahtekar bizans medyasi bugünlerde asti kendini.

Sönmez Özlü
25.05.2006, 03:56

Ne alâka bilader? Bizi tutmayani transfer etmeyelim demiyorum. Trabzonspor'u tutmayani Trabzonsporlu ilân etmeyelim diyorum. Bence bunu anlamak gayet basit.

Hüseyin Çümen
25.05.2006, 04:28
smileys/smiley2.gif

Ne alâka bilader? Bizi tutmayani transfer etmeyelim demiyorum. Trabzonspor'u tutmayani Trabzonsporlu ilân etmeyelim diyorum. Bence bunu anlamak gayet basit.

adam artik trabzonsporlu gibi oldu diyerek trabzonspor için verimli çalistigini belirtmek istemis kimsenin kimseyi bi takimli yapmaya çalisti yok

futbolcu her kim olursa olsun profesyonel olmak zorunda

fatih trabzona baya fayda sagladi insallah performansi da artarak devam edicek trabzondporlu fatih akyel in

mensure 61
25.05.2006, 10:55
Ben Fatih Akyel'i begeniyorum iyi oynuyo...Hakkinda çikarilan yalanlara inanmiyorum smileys/smiley5.gifamaç Trabzonspor'u karistirmak...

cakal 61
28.05.2006, 15:15

KAZMA SERVETI CAGIRAN SAHIS ONU NEDEN CAGIRMADI ANLAMADIM

telha23
13.06.2006, 12:26
çok iyi bi profesyönel

isini iyi biliyor kendisini kisa zamanda bize sevdirdi

salihtopal48
14.06.2006, 12:42
fatih terim milli takimi bitirdi

fatih akyeli de almadi

tolga seyhani da

gol yeme sorunu çözülmez tabii

KuĞu
05.07.2006, 00:14
<TABLE =bgwhite cellSpacing=0 cellPadding=0 width=760 align=center>
<T>
<TR>
<TD =bgborder width=1>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD>
<TD width=7>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD>
<TD vAlign=top width=617>
<TABLE =tbbigblue cellSpacing=0 cellPadding=0 width=617>
<T>
<TR>
<TD width=7>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD>
<TD vAlign=top align=middle width=143>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=143>
<T>
<TR>
<TD width=143 height=7>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=143>
<T>
<TR>
<TD width=114>
<TABLE =tbbordernowidth cellSpacing=0 cellPadding=0 width=114>
<T>
<TR>
<TD height=5>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =smalltext align=middle height=106>http://images3.y&#111;nja//pics/2a/4e/40/2ae26fff/1145901473871T (http://www5.y&#111;nja.com/UploadPicture.jsp?u=719482879)
</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle height=18>See pictures (http://www5.y&#111;nja.com/UploadPicture.jsp?u=719482879)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=17>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/arrow-orange.gifSend Message (http://www5.y&#111;nja.com/Messages.jsp?s=0&amp;kt=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/arrow-orange.gifAdd as a Friend (http://www5.y&#111;nja.com/AddFriend.jsp?mem=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/heart.gifAdd to CrushList (http://www5.y&#111;nja.com/AddCrush.jsp?crushee=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/smile.gifWink (http://www5.y&#111;nja.com/WinkAt.jsp?winkee=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/arrow-orange.gifAdd to Favorites (http://www5.y&#111;nja.com/AddBookmark.jsp?act=add&amp;mem=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/arrow-orange.gifSend Gift (http://www5.y&#111;nja.com/GiftShop.jsp?to=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20></TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/blockeduser-ic&#111;n.gifBlock (http://www5.y&#111;nja.com/AddBlock.jsp?blockee=719482879)</TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/arrow-orange.gifReport for Review (http://www5.y&#111;nja.com/ReportUser.jsp?u=719482879&amp;acti&#111;n=report)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=45>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle> </TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=9>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD>
<TD vAlign=top width=452>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=449>
<T>
<TR>
<TD height=5>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=452>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=167 height=40>
<DIV =nametitleoverflow>fatih</DIV></TD>
<TD vAlign=top width=113></TD>
<TD vAlign=top>
Last Logged In 04/25/2006
Member since 04/2006 </TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" cellSpacing=0 cellPadding=3 width=452>
<T>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top width=115>Gender</TD>
<TD =mediumtext vAlign=top>Male </TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Interested in Meeting</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>Women</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>For</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>Friends</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Status</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>Married</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Age</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>28</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Location</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>Istanbul, Turkey</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Occupation</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>futbolcu</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Hometown</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>Istanbul</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Interests</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>futbol.sinema.güzel olan hersey:D (http://www5.y&#111;nja.com/InterestSearchResults.jsp?i=futbol.sinema.güzel olan hersey:D)</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite Music</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>zülfü livaneli.gurup yorum.suavi.....</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite Books</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>davincinin sifresi.bir geysanin anilari .ölü canlar...</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite Teams</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>simdilik trabzonspor</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Schools</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>sehremini lisesi</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite Quote</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>bakicezzz</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite Movies</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>hababam sinifi .cesur yürek</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>Favorite TV Shows</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>avpupa yakasi.</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>About Me</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>kisaca özetlemek gerekirse tvde görüldügü gibi agrasif bi insan degilim yakin çevremin bildigi gibi tam aksine neseli sicak kanli ve herzaman mutlu olmasini bilen biriyim...</TD></TR>
<TR>
<TD =mediumtextbold vAlign=top>What I am looking for</TD>
<TD =mediumtextoverflow vAlign=top>dostluga önem veren dürüst samimi ve herdaim muhabetti hos olan insanlar tercihimdir</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD>
<TD vAlign=top>http://images2.y&#111;nja.com/images/s.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=452>
<T>
<TR>
<TD =subtitle vAlign=bottom width=322 height=22>fatih's Friends </TD>
<TD vAlign=bottom>View All (0) </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

selcuk
05.07.2006, 06:50
nedrir yav yonja.com la sponsor anlasmamizmi var

Uğurtan
10.07.2006, 02:40
Bence bu sene orta göbekte Milan stepanovla oynamalidir..Çok iyi bi ikili oluyolar fatih daha dikkatli ve konsantre olursa acemi hatalarda olmaz süper bir defansimiz olucaktir..

FERO61
11.07.2006, 04:53
fatihi carnavaroya benzetiyorum..yürüyüsü ölümüne girisleri, bazen hata yapiyor yapmior diil

daha az hata daha konsantre olsa ...canavaroyu sollar

bordoomavii
16.07.2006, 09:58
Fatih Akyel’den kötü haber
Austria Lustenau maçının 55. dakikasında sakatlanarak yerini Ufukhan’a bırakan Fatih Akyel’e çekilen röntgende futbolcumuzun sağ ayak baş parmağında kırık tespit edildi.

Ayağına atel yapılan Fatih Akyel, maç sonrası takımımızın otele dönüşünden kısa bir süre sonra Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz’la birlikte hastaneden döndü.

Ayaz, Fatih’in durumuyla ilgili Medya Merkezimize verdiği bilgide Fatih’in sakatlığının geçmesinin üç ile altı haftayı bulabileceğini söyledi.

Ayaz ayrıca Lustenau maçında kolundan sakatlanan Ufukhan’a da ilk müdahalesinin yapıldığını, kesin teşhisin ise pazartesi günü yapılacak kontrollerden sonra konulabileceğini belirtti.

jefferson61sefa
16.07.2006, 12:41
büyük kayıp f.akyel yararlı oluo takıma sadece fener maçında ii oynamadı

diskus
16.07.2006, 13:21
insallah cabuk iyilesir,hizi ile arkadaslarinin hatalarini cabuk kapatiyor.

fanatik_zuzu
16.07.2006, 13:24
süper oyuncu.sadece tecrübesi yeter;)ama malesef sakatlık geçirmiş.ayrıca3-6 hafta uzun bir zaman:(umarım eksikliğini hissetmeyiz.ligin başlamasına çok az kaldı ayrıca avrupa maçlarıda var defans çok önemli:(neyseki Stephanov var ama umarım Fatih i de aramayız..

TSelif
16.07.2006, 15:15
Bizim bu sakatlıklardan çektiğimizi hiç kimse çekmiyor yaa.:( Geçmiş olsun AKYEL .Umarım iyileşme dönemin kısa sürer.:confused:

fetvaci
16.07.2006, 23:42
walal benımde bekledııımden cok ii cıktı fatıh defansta stepanow la bırlkte kok soktururler rakıplere bıde yanlarına cagdas uyum sagladımı koly koly gol yemeız artk ama defansa bı transfer daha sart bence uc kulwarda yarısmak cokda kolay olmcak bu sene

Bülent Bayraktar
17.07.2006, 12:13
ona çok ihtiyacımız war inş. çabuk iyileşirr

Jackdaniels
17.07.2006, 12:20
Geçmiş olsun diliyorum fatihe umarım çabuk iyileşir bize çok lazım yeni sezonda çünkü...

54hamdi0061
17.07.2006, 13:46
tam bir profesyonel kendmi affettirecem dedi ve başardı başta cimbom maçı olmak üzere birçok maçta kurtarıcı oldu inşallah hemen iyileşir stefanovla iyi ikili oluşturuyorlar

kudu_61
17.07.2006, 15:38
Geçmiş Olsun fatih çabuk bekliyoruz stephanow ile kimseyi geçirmezsiniz artık yan yana birbirinize ok yakışıyorsunuz bide bizim anladığımızı hocalar anlasa.,..

Özge
17.07.2006, 15:45
geçmiş olsun

Murat Acar
17.07.2006, 16:18
Geçmiş olsun fatih umarım yokluğun uzun sürmez.Bir an önce sağlığına kavuşursun .Takım senin eksikliğini hissedecek...

U.Sadıkoğlu
17.07.2006, 22:13
inşallah cabuk iyileşir 2.yarıda tek başına kurtardıgı gs macını hala unutmadım

Selman
17.07.2006, 22:36
Geçmiş olsun Akyel.Umarım en kısa zamanda iyileşirsin.

ayssun
31.07.2006, 19:44
fatih sana ölürüm ben keşke seni yakından görme fırsatım olsa çoooooooooook tatlısıııııııııııııın;)

frango
01.08.2006, 13:10
bu sene ona çok daha fazla ihtiyacımız olacak sağdada oynasa gobektede oynasa en ıyısını yapacaktır buna emınım

erdal6167
04.08.2006, 20:23
tecrübesi bize cok şey katacak, buna eminim. . .

Mehmet_Mercanlı
05.08.2006, 16:48
tecrübesi bize cok şey katacak, buna eminim. . .
gercek performansının yarısı oynasın mili takımın deyişilmezi olur

Berat
11.08.2006, 00:07
geçen sene geldin,3 maç çok iyi oynadın,yerini sağlamlaştırdın,sonra saldın kendini..tam Türk işi..

TSigalko
11.08.2006, 00:18
Bence Apoel maçında çok iyi oynadı.Hızlı ve mücadeleci bir futbolcu.

Harun-61
11.08.2006, 00:18
arkada$lar, benmi yaniliyorum acaba ???

90 dakika boyunca fatih'in attigi "paslara" bakin...

%90'i kesinlikle, top ayagimdan ciksinda nereye giderse gitsin-kisaca geli$i güzel $utlar.

ya bi yillardan berli profösyenel futblcusun,milli takim'da oynuyorsun azicik kendini ilerlet yaaa :cool:

frango
14.08.2006, 11:07
fatihin stoperde oynaması daha mantıklı gelıyo bana ama bu sefer sagda kımı oynatacaz o var ama gecen sene stoperde çok daha basarılı ıdı

yusuf atalay
15.08.2006, 15:21
bence sağbek fatih oynayınca daha zayıf.çok adam kaçırıyor.banko ufukhan oynatılmalı.

coolank
15.08.2006, 17:39
arkadaşlar fatih sag bek oynayamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz mümkün değil yahu adam bagırıyor ben stoperim diye koy oraya yap ikiliyi geçen sene gibi

diskus
16.08.2006, 20:35
kesinlikle stoper oynatilmasi lazim,gecen sene gibi.o zaman milli takimda bile oynar.

frango
17.08.2006, 15:45
evet stoper oynayacak ıkı kısıden bırı mutlaka hızlı olmak zorunda fatıhı çek stopere mılanla oynasın çok daha basarılı olacaktır

kurtan
17.08.2006, 17:25
Fatih Akyel her ne kadar tecrübeli gözğksede TRABZONSPOR gibi bir takımda ona yer olmadığını düşünüyorum.TAkımımız Fatih gibi bi futbolcuyu avutmaya çalışmamalı.

volcano61
17.08.2006, 19:22
bencede stoper oynamalı.sonra fatih hızlı adam görüyoruz.hem hızlı hem tecrübeli.stoper oynarsa ondan daha çok faydalanırız.

frango
18.08.2006, 10:54
fatih bu takımda oynayamazmış geçen sene gozuktuki bal gibi oynar ama adamı basarılı oldugu yerde oynatırsan ancak oynar

Murat Acar
18.08.2006, 11:25
fatih bu takımda geçen yıl sergilediği performansı sergilerse yine her zaman kadroda yer alacak bir futbolcudur ama onuda miroslaw gibi bi yerlere yamamaya çalışırsa bizim hoca allah onada kolaylık versin demekten başka bişi gelmiyo aklıma

hermann hesse
19.08.2006, 13:08
Fatih süper adam .Bu takımda Milanla beraber iyi ikili oldular.Çağdaş a yer açmak için onun yeri ile oynanmamalı.Benim ilk 11 de Fatih in yeri sabit kardeşim hoca onu doğru yerde oynatsa milli takıma çağrılır.

Beytullah
19.08.2006, 15:24
walla fatih super adamma son maclar katillik oynadı walla ...cıldırdım yaa acilen kendiiin toparlaması lazım cok hatalar yapmaya basladı..

diskus
20.08.2006, 14:01
fatih stoper oynamasi lazim ve ona sorumluluk yüklenmesi lazim.cünkü bizim su anki stoperlerden en hizlisi o.gecen senenin ikinci yarisinda hic de fena oynamadilar stepanovla birlikte.fatih in tek bir problemi var bazen iyi oynadigi zaman dengeyi kaciriyor ve rakibe calim falan atmaya basliyor,ve bu hareketler sonunda fazlaya kaciyor ve topu rakip calabiliyor.benim düsüncem kesinlikle fatih in stoper olarak oynamasi.

TSknbkTS
20.08.2006, 14:07
meraklanmayın bugün stoper oynayacak sthepanovla beraber.tıpkı eskisi gibi.

Gürkan
21.08.2006, 08:38
takımın 2-1 yenık son dakıka kaptansın ve hala guluyosun ıste senın yuzun fakyel.
umurundamı acaba trabzonspor.

My
22.08.2006, 21:26
Yani Bordo-Mavi forma altında senin gibi birinin birde başımıza kaptan kesileceğini bana söyleseler hayatta inanmazdım ama valla artık Trabzonspor değerleri dediğimiz şeylerin yavaş yavaş sarsılmaya başladığının kanıtı olarak gözümüze giriyorsun. Seni tebrik ederiz değerli şahsiyet Fatih. Bravo sana da sana kaptanlığı layık görenede. Sayende 2 saat 45 dakika revirde yattım.

Özkan Erdem
22.08.2006, 22:17
Sen değil seni kaptan yapanlar utansın..

k@ndemir
22.08.2006, 22:19
senin bi suçun yoqqq tüm suç seni bu takıma getirenlerde!

ondan diyoruz,böyle köpeklere muhtaç kalacaksak trabzon çocugu oynasın ama degerlerimizi bunun gibilerin yanında biz eziyoruz

Rasim YILMAZ
22.08.2006, 22:33
çalış fatih çalış

LORDOFLU
25.08.2006, 01:19
ilk 15-20 dakka boyunca bocaladı pas hatları yaptı ama sonradan düzeldi..iyiye doğru bi gidiş war..

Uğurtan
25.08.2006, 01:59
Ya bu adamın gelmesine karşıydım geldi kabullendikte neye hizmet kaptan yaptılar bunu yaaa?:(

k@ndemir
25.08.2006, 02:05
sevmiyorum seni zorlan diil ya!

çılgınlar tribüne çağırıo gelioo tam önümüze armayı öpüyo:D

bizim taraftarımızda kanıyor bu şerefsize!o adamın umrundamı forma,umrunda mı trabzonsporun başarısı!

o adam parasını bilir kardeşim,şak şakçı millet oldukta çıktık

okan6161
25.08.2006, 09:47
dün üstünde ilk kez forma giymiş bir çocuğun acemiliği vardı yakacakı bizi daha ilk yarıda 10 kişi kalabilirdik

frango
25.08.2006, 12:06
lutfen seviyemizi koruyalım arkadaşlar unutmayınkı adamı trubune çagırınca koşa koşa gelıyo trubunlere trubunlerın çagırmasına rağmen onların yanına gelmeye tenezzul etmeyenlerden çok daha iyidir onun yaptığı

k@ndemir
25.08.2006, 12:58
lutfen seviyemizi koruyalım arkadaşlar unutmayınkı adamı trubune çagırınca koşa koşa gelıyo trubunlere trubunlerın çagırmasına rağmen onların yanına gelmeye tenezzul etmeyenlerden çok daha iyidir onun yaptığı

çağrıldımı eli mahkum gelecek tabi!bide gelmeyecekti hemde fatih akyel:D

bordoylamavi
25.08.2006, 13:07
trabzonspor a hiç ama hiç yakışmayan biri. geçmişte söylediklerini ve yaptıklarını unutmamak gerekir.kaptan olması ise utanç verici

diskus
25.08.2006, 20:51
dünkü macta hatalari vardi ama buna karsi iyi yönleride daha fazla idi.kesinlikle stoper olarak oynamaya devam etmesi lazim.

Mayls
25.08.2006, 20:53
stoper olarak daha istekli oynuyo.

sametaydin
25.08.2006, 20:55
dünkü macta hatalari vardi ama buna karsi iyi yönleride daha fazla idi.kesinlikle stoper olarak oynamaya devam etmesi lazim.
bence hiç oynamaya devam etmesin çünkü çok hata yapıyo. ayrıca hasan ve fatih akyel dünkü maçta acaba ne zaman kırmızı yicekler diye meark ediyodum. allahtan yemediler kırmızıyı

agahozlu
26.08.2006, 14:58
yedek kulubesinde epeyce oturması gerekiyor.yavaş ve kaleye paralel paslarda hata yapma oranı çok yüksek acilen form tutması gerekiyor

Özsu
26.08.2006, 15:14
Ben artık Fatih Akyeli beğenmiyorum . Bu sene hiç iyi bir başlangıç yapamadı. rumlarla yapılan iki maçtada sahanın en wasat oyuncusuydu. Paslarıda hiç yerinni bulmuyor. bu gidiş gidiş değil biraz kendine çeki-düzen wermesi gerek

Harun
27.08.2006, 22:20
Birçok futbolcu gibi o da bugün etkisizdi.Bir çok pozisyonda Step'i yalnız bıraktı.

10 üzerinden 4

ENKRALTS
27.08.2006, 23:23
defans bloğunda buyuk hatalar göze çarpıyor fatih.formanın hakkını ver.

Ali Özcan
28.08.2006, 00:15
bence Fatih mükemmel oynadı bu akşam...Ferhat ın hataları yüzünden göbekte çok zorlandı ama bariz bi hata yapmadı...

frango
28.08.2006, 09:39
maçı bilemeyecem ama maçtan sonra futbolcuları trubune çagırırlarken herkes koşa koşa soyunma odasına gıderken o futbolculara ve kaptana trubune gidelım işaretı yaptı ama onlar koşa koşa gıttıler taraftar fatıhı sevıyo onu bunu bılmem yoksa maçtan sonra fatih akyel takımı buraya getir demezlerdi

Özsu
28.08.2006, 21:00
Olumlu Pas yüzdesi çok düşük. gerçi takımın da öyle ama Fatih bunca tecrübesine rağmen tam randıman alamıyor bir türlü. uyum sorunuda olmadığı halde. Umarım daha iyi oynar yakında

beratiabi
29.08.2006, 01:22
Geldiğinden beri karşıyım birgün iyi birgün kötü birgün idare eder. olsada olur olmasada.

frango
29.08.2006, 09:34
her şeye rağmen trabzondakı taraftrarın gözdesi oldu fatih akyel çünkü taraftarın dılını blıyo

bordoylamavi
29.08.2006, 09:58
her şeye rağmen trabzondakı taraftrarın gözdesi oldu fatih akyel çünkü taraftarın dılını blıyo
ben fatih in bu konuda samimi olduğuna inanmıyorum. profesyonellikten diye düşünüyorum. zamanında bize söyledikleri bunun ispatı. oynadığı her takımda karşı taraftarın antipatisini çekmiş bir oyuncu bence

BordoMavi86
29.08.2006, 18:08
walla defansta ei işler yapıo bence stephanovla beraber gerisi yalan..

Uğurtan
29.08.2006, 19:24
Bence 1 sene daha yararlanılıp yerine daha genç ve kaliteli biri bulunduğunda yollanılmalı bu adama ısınamıyorum bi türlü...Kaptanlık pazubandını takması ise kanıma dokundu!!!

firidin61
08.09.2006, 19:23
fatih bence göbekte çok faydalı,stepanovun ondan ögrenicegi çok şey var!!!

pas hatalarına gelince dikkat ederseniz fatih oynadıgı hiç bir takımda bu kadar pas hatası yapmadı!!!ben yaptıgı pas hatalarını zoraki görüyorum takımı geride kurucak 1 tane bile topcunun olmayısı yüzünden!!!!!!!(yönetim şuraya bi adqam lütfen!!!!!!)mecburen topu geriden kurma gibi bir görev üsleniyor(kendi görevi olmadıgı halde...görevi olanlar zaten beceremiyor!!!)bu yüzden pas hatası yapıyor.iyi bir ön libero fatihin pas hatalarını minimuma indiricektir....

fatih hiç bizaman çok kötü oynamadı ya iyi oynadı yada sırıtmadı takımda...

fatihe bu takımda özellikle avrupa maçlarında çok ihtiyaç duyucaz....

hele celalettin apoel maçında yaptırdıgı akıllara zarar penaltıyı görünce FATİH iyiki varsın diyorum....
ayrıca FAtih tükürdügünü yalayıp TRABZONSPORDAN VE TARAFTaRLARDAN af diledi ve oynadıgı maçlardada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp ne kadar samimi oldugunuda gösterdi(özüründe)..

FATİH AYNEN DEVAM .........bu takımın sana ihtiyacı var!!!!!

Hüseyin Çümen
08.09.2006, 19:36
fatih takımda canını dişine takarak oynayan bi kaç isimden biri lütfen haksızlık yapmayalım

Uğurtan
11.09.2006, 01:38
Yeter artık Fatih ya bu kaçıncı ıska ve kaçıncı fahiş hatan off beaa:( bu adama dayanamıorum..

Hüseyin Çümen
11.09.2006, 02:31
1 hata yaptı ıska geçti ama orda burak çok ii bastı fatihi hataya zorladı maçta genel olarak çok iiydi

frango
11.09.2006, 09:37
evet bi hata yapmış olabilir ama ben genede fatihi çok beğeniyorum ve seviyorum

isaret parmagi
11.09.2006, 10:40
Maç boyunca sadece bi iki hata yapmış olabilir ama bunlardan biri gole sebep oldu..Kullandığı toplar genelde olumsuzdu...Umarım düzelir...

kaplan6161
11.09.2006, 11:46
Yapmış olduğu hatanın telafisi yapıldı. Ama öyle maçlar olur ki bu yapmış olduğu hatayı kimse düzeltemez. Sadece biraz dikkat etmek lazım.

Berberoğlu
11.09.2006, 12:20
Yediğimiz ilk golden sonra Fatih'i gösterdi bi ara Lig TV.
Dudaklarını okudum da, kendi kendine sövüp duruyordu..:D
Biraz daha dikkat be Fatih, hele şu Osasuna maçında çok dikkatli ol. gol yersek işimiz çok zor olur 2. maçta..

Ali Özcan
11.09.2006, 13:16
o hatayı da yapmasaydı harika bir maç çıkarmıştı...

champions
11.09.2006, 13:31
osasuna maçında yapmaz inşaallah böyle bişey sonra onlara karşı bu kadar rahat gol atamayız

okan6161
11.09.2006, 14:12
iyi oynadı hata anına kadar sonra biraz bocaladı ama beraberlik olunca kendine güveni geldi umarım böyle devam eder hatalı pozisyon dışında

Erbay
11.09.2006, 14:49
Yediğimiz ilk golden sonra Fatih'i gösterdi bi ara Lig TV.
Dudaklarını okudum da, kendi kendine sövüp duruyordu..:D
Biraz daha dikkat be Fatih, hele şu Osasuna maçında çok dikkatli ol. gol yersek işimiz çok zor olur 2. maçta..
Evet Fatih o pozisyondan sonra iyi saydırdı:)Kendine kızdı ama bence o pozisyonda Stepanov oraya gelmeliydi.Fatih tuttuğu adamı bırakıp geldi.Stepanov arkada baktı.Ama Fatihin de ne olursa olsun o topa vurması gerekiyordu.Olsun yendik bunu boşverelim şidi.İlk golde Ziya Doğan'ın yanına geldi yüzü her şeyi anlatıyordu.Hatamın farkındayım gibi bir şeyler söylemeye çalıştı.