PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

okg_53
11.03.2011, 22:09
Okg_53 Kasımpaşa SK Analizi …

Ligin en alt sırasında yer alan Kasımpaşa, gerçekten çok kötü durumda. 3 Hafta önce üst üste 2 galibiyet aldılar ama , ardından yine mağlubiyetler başladı. Ancak Kasımpaşayı küçümsememek lazım, fb karşısında kazanabilirdiler beklide.

Kasımpaşa deplasmanda şu ana kadar, 1 galibiyet, 3 beraberlik 7 mağlubiyet almış. 10 gol atıp 23 gol yemişler.
Toplamda ise, 24 maçta, 3 galibiyet, 5 beraberlik, 16 mağlubiyet almış. 22 gol atıp, 54 gol yemişler. 14 puanla ligin 18. sırasında bulunuyorlar.
Kasımpaşa, en çok gol yiyen, en çok mağlup olan, en az galip gelen takım gibi bir çok handikapa sahip.
Ligde kalmak için adeta çırpınıyorlar.

Bu tip takımlar tam bir “Bomba” dır. Patlayınca kendiyle beraber birilerinide götürür. Bu yüzden çok dikkat etmek gerek. Rakibi fazlasıyla ciddiye almak gereklidir.

Maç Bilgileri

Kaptan ve 1. Kaleci Tolga Özgen, Ersen Martin, Merthan Açıl, Özgür Özçal sakat. 2. Kaleci Murat Şahin kadro dışı. Cazalı yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

-----------------------Fırat Kocaoğlu------------------------
Kristian Keller----Juan Robledo----Luis Henrique----Ergün Teber
F. Varela----Sancak Kaplan----Georgi Sarmov----Nikolay Dimitrov
--------------Şahin Aygüneş-----Halil Çolak-----------------

Not = Ortasahada Hüseyin Kala’da oynayabilr.
Şahin'in yerine, Gökhan Güleç'te oynayabilir. ,

Kasımpaşa’nın artıları ;

Hücum oyuncusu Halil ‘in iyi bir kumaşı var. Hollanda alt yapısı var. Hareketli teknik bir oyuncu. Kenarlara yakın oynamayı seviyor. Beklerimizi zorlayabilir.
Almanya altyapısı olan Şahin Aygün’de hızlı, akıllı genç bir oyuncu. Çok iyi tekniği var.

Sağ kanatları Varela ve Keller iyi bir ikili.

Trabzonspor’a karşı 3 puan kaybedilmesinin, onlara çok şey kaybettirmeyecek olması onlar için avantajdır.

Birde şunu söyleyebirizki , Kasımpaşa son 4-5 maçında, 90 dk boyunca müthiş bir mücadele gösteriyor.

Kasımpaşa’nın eksileri ;

Takım savunmasında ciddi sorunlar var. Stoperleri ve Defansif orta alan oyuncularının ne yaptığı belli değil.
Her maç çok ciddi bireysel hatalar yapıyorlar.

Kasımpaşanın en büyük sorununun da , Kimin hangi mevkide oynadığı belli değil. Sahaya yayılımda büyük düzensizlik var.

Takımda şu oyuncu kaliteli, çok dikkat etmek lazım diye söyleyebileceğimiz bir oyuncu yok.
Birtek Ortasahada ve Sağ kanatta oynayan Fernando Varela var. Kaliteli ve tecrübeli bir oyuncu.

Özet ;

Rakibi küçümsemezsek, son maçlardaki mücadelemizi ortaya koyarsak rahat kazanabileceğimiz bir maç .

Rakip yaralı, dikkatli olmak gerek.

----------------Onur----------------
Barış(ptr)----Giray---Egemen----Cale
---------Selçuk----Colman--------
Yattara-------Jaja-----------------
-------------Pawel--------Umut---

Not= Varela, Keller ikilisinin solbekimizi zorlamaması için, Sola çözüm bulunması gerek. Umut mu oraya kaydırılır, Alanzinho mu oynatılır bilemem artık.
Sağbekte; Barış mı, Piotr mu, Tayfun mu oynar onuda bilemiyorum. Hoca en iyisini karar verecektir.
Ancak Mustafa oynarsa Dimitrov onu çok zorlar onu biliyorum.

Önümüzdeki bu üç maçı mutlaka kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Umarım istediğimiz gibi olur. Saygılar ...

Murat Engin Akyüz
11.03.2011, 22:13
onur//barış-giray-egemen-cale//umut-selçuk-colman-piotr//jaja-pawel.........neden barış?çünkü sağ bekte oynayabilecek en hızlı oyuncumuz o.bu bölgede oynayacak oyuncumuzun hızlı olması diğer faktörlerden daha önemli;çünkü kasımpaşa kontra pozisyonlarda gol arayacak sadece.neden piotr değil?kendimce sol ayaklı bir adamın sağ bek oynaması kafama pek yatmıyor(bjk maçı istisnadır olabilir ama öyle devam etmemeli)ikincisi ise piotr bjk maçının ilk yarısında sol açıkta bana göre hiç de fena oynamamıştı,devam etmeli aynı mevkide.umut neden sağ açık?çünkü pawel ya da jaja o kanatta oynarsa sağ bek yanlız kalır ve çok zorlanır,umutun mücadelesi bu eksikliği kapatmaya yardımcı olabilir.kısacası umarım yarın bu 11 sahaya çıkar.

Canberk
11.03.2011, 22:15
Okg_53
Abi ellerine sağlık yine çok güzel bir çalışma olmuş:alkış:

10-61
11.03.2011, 22:19
Valla şimdiden heyecan bastı,sabah olsa da maça gitsek artık:alkış:

Bülent Dizman 53
11.03.2011, 22:21
maçın ılk yarısını ızlemeyi dusunmuyorum devre arası bakarım kaç kaç 2 farkı skor yakalarsak ıkıncı yarıyı izlerim yoksa izleyemıycem kalbim dayanmıyor artık çok yoroldu bu sene)))))

Ilelioglu
11.03.2011, 22:22
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz...;):)

Mert67
11.03.2011, 22:26
Bugünkü karşılamadan.:)

hasannuhoglu
11.03.2011, 22:44
cok zor mac ama alacaz inş

pReN@_61
11.03.2011, 22:53
Bu maçı taraftarımız kotaracaktır..

Ilelioglu
11.03.2011, 22:55
Zor bir mac olacak, Kasimpasa ligde kalmak icin elinden geleni yapacatkir diye düsünüyorum.

Eger biz disiplinli, sabirli ve sakin bir oyun ortaya koyarsak galibiyete daha yakin oluruz.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz!

futbalski60
11.03.2011, 23:09
Jaja'nın maçı olur gibime geliyor taraftar desteğiyle güzel bir oyunla galip geleceğimizi düşünüyorum.

SADECETRABZON61
11.03.2011, 23:13
90 dakika susmayan bir taraftar istiyoruz elinizden geldiğince bir biletle 2-3 kişiyi sokmaya çalışalım abartmadan dışarda kalmasın insanlar.

Cihan-Ucar
11.03.2011, 23:25
Arkadaslar ben yarin maci evden izleyemiyom cunkü benim yarin islerim var sizden bi ricam olacak bana interneten iyi bin link verebilecek olan birisi varsa sevinirim .. ;)

Berlinden BORDOOOOOOOOOOOOOOO

kusura bakmayin ama icimden geldi

Helvacı61
11.03.2011, 23:25
90 dakika susmayan bir taraftar istiyoruz elinizden geldiğince bir biletle 2-3 kişiyi sokmaya çalışalım abartmadan dışarda kalmasın insanlar.
katılıyorum polislerin tavrıda önemli inşallah alırlar

Mustafa Demir
11.03.2011, 23:26
pavel ile piotr artik bundan sonra mutlaka ilk 11de oynamali bizde transferlerimizden yararlanmamiz lazimm

Helvacı61
11.03.2011, 23:28
altan soytarısıda gelecekmiş maça. herhalde federasyon gözlemci diye atadı

Uğur Kalyoncu
11.03.2011, 23:29
Bu maç sonunda öncelik tabi ki 3 puan da ama maç sonunda sadece kazanılan 3 puan değil pawel ve yattara da olur inşallah,bundan sonra kim ne derse dersin yattaraya da pawele de çok ihtiyacımız olacak,

Enes Ünal Kaya
11.03.2011, 23:43
Kocaeli Liler İçinde Atıp Tutan Kesimler Var Anlamış Değilim

Ahmet KESKİN
11.03.2011, 23:47
Arkadaslar ben yarin maci evden izleyemiyom cunkü benim yarin islerim var sizden bi ricam olacak bana interneten iyi bin link verebilecek olan birisi varsa sevinirim .. ;)

Berlinden BORDOOOOOOOOOOOOOOO

kusura bakmayin ama icimden geldi

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

durito
11.03.2011, 23:50
Ben niyeyse ileri uçta Jaja-Pawel ikilisinin çok etkili olacağına düşünüyorum. Sağda bir Umut'la tadından yenmeyebilir...

Cihan-Ucar
11.03.2011, 23:52
saaaampppiiiiiiiiyyyyyyyyyooooooooooonnnnnnnnn

Taner Uykuçeken
11.03.2011, 23:56
altan soytarısıda gelecekmiş maça. herhalde federasyon gözlemci diye atadı

yok Aziz yıldırım gözlemci diye atadı :) bundan sonra maçlarımıza bir Federasyondan birde fenerbahçeden gözlemci gelecek :D

outoftime
12.03.2011, 00:11
umut son 2 kasımpaşa maçında da gol orucunu bozmuştu
bugün hem o hem de pawel gol atacaktır
ben net bir skor bekliyorum 4-1,3-0 gibi
artık böyle skorlar almalıyız ki güvenimizi tazelemeliyiz
egemeni gerçekten çok özledik o da gol atsa tadına doyulmaz ismet paşanın...

Alihan Ertürk
12.03.2011, 00:12
Kocaeli Liler İçinde Atıp Tutan Kesimler Var Anlamış Değilim

Ne diyorlar?

Helvacı61
12.03.2011, 00:13
yok Aziz yıldırım gözlemci diye atadı :) bundan sonra maçlarımıza bir Federasyondan birde fenerbahçeden gözlemci gelecek :D
aynı kanaatteyim yaw bu aziz manukyanın sağ kolu imiş haberimiz yok iyimi:D

Eto'o
12.03.2011, 00:14
Allah yardimcimiz olsun insallah 3 puan aliriz

Özkan
12.03.2011, 00:15
Link isteyen arkadaşlar için geliyor: www.ligtv.com.tr

Evet, bu adamlar hakkımızı yiyor, maçlarımızı yanlı yorumluyor, çok kalitesiz bir yayın yapıyorlar ama ne yazık ki ülkemizde bunlardan başkasının yayın yapması yasaktır.

Enes Ünal Kaya
12.03.2011, 00:18
Ne diyorlar?

Face Sayfalarında Takip Ettiğim Kadarıyla..

İstemeyenler Var.. Sakarya Atkılı Trabzon Taraftarı Görmek İstemiyorlarmış Ayrıca
Bize Her Yer Trabzon Sesi Duymakdan da Korkuyorlar..

Bir Sorun Olucağını Sanmıyorum Ama Hoş Değil..
Neymiş 5 TL ye Kocaeli Maçına Gitmiyorlarmışda Neden Trabzon Maçına Bu Kadar Veriyorlar Falan Dİyorlar Kocaelinde Yaşayanlar İçin

Fatih Özkan
12.03.2011, 00:25
Okg_53, analiz için teşekkürler (:

outoftime
12.03.2011, 00:26
kocaeli+sakarya+düzce e biraz da istanbul = trabzon
trabzonun batıya açılan kapılarından biri kocaeli
facebookta zaman öldüren birkaç taraftarının söylediği bizi bağlamaz
gerçek şudur ki bu şehirler trabzonluluğun altında ezilir

Alihan Ertürk
12.03.2011, 00:31
İzmit'i severim il olarak. Kocaelispor'a da hafif sempatim vardır, arada husumet var mıdır bilmiyorum bunu da söylemem gerek.:) En son bu statta oynadığımız maçta tribünler çok iyiydi..Atmosfer iyi olacak yarın.

Tek korkum zeminin kötü olması.

Helvacı61
12.03.2011, 00:34
kocaeli+sakarya+düzce e biraz da istanbul = trabzon
trabzonun batıya açılan kapılarından biri kocaeli
facebookta zaman öldüren birkaç taraftarının söylediği bizi bağlamaz
gerçek şudur ki bu şehirler trabzonluluğun altında ezilir
evet hepsinde görev yaptım. trabzonsporun hakim yerleridir. içlerindeki istanbul takım taraftarlarıda trabzonspor ile hep gurur duyar. istisnalar her zaman vardır. ama kocaeli ile sakarya arsındaki husumeti bilmeyen yok. ben hassasiyetlere saygı duyarım.

61_Hasan_69
12.03.2011, 00:49
İzmit'i severim il olarak. Kocaelispor'a da hafif sempatim vardır, arada husumet var mıdır bilmiyorum bunu da söylemem gerek.:) En son bu statta oynadığımız maçta tribünler çok iyiydi..Atmosfer iyi olacak yarın.

Tek korkum zeminin kötü olması.

kocaeli ile en son oynadığımız maç ve tribün olayları ..

http://www.youtube.com/watch?v=OfNd5gDL93U

yatara
12.03.2011, 01:47
Renktaslar bize Hoolywooda Trabzon!!!

Lian Neesonun yeni filminde "Unkwon Identitdy" bi Sahnede Trabzonspor Bayragi ve Alanzinho Posterine Zoom yapiyolarlar !!!

Hüdai Pervaneli
12.03.2011, 01:59
Yarinki maca nasil bir 11 le cikicakmisiz

sessizkral_1
12.03.2011, 02:00
Kasımpaşa maçı için Kocaeli'nde stada girecek olan 16 bin 500 taraftara Şenol Güneş maskesi dağıtmayı planlayan taraftarlar, bu konuda yönetimden de destek aldı. Tüm taraftarların İsmet Paşa Stadı'na girişte maskelerini almayı unutmamaları çağrısında bulunulurken, taraftarlar amaçlarının Şenol Güneş'in nasıl bir değer olduğunu tekrar hatırlatmak olduklarını söylediler

Şentürk
12.03.2011, 03:08
..................................onur............ ......................
.....barış............giray..............egemen... ...cale.......
.....umut...........selçuk............colman...... ..piotre...
..............................jaja................ ...............
.............................pawel................ ............

bence en mantıklı kadro bu mustafa cok yavaş ve agır bek olmaz

Full HD
12.03.2011, 03:31
Bugün maca bakamiyorum cünkü Hoffenheim vs Dortmund macindayim.Bende orda Bize Sinsheim bile Trabzon bagririm!!!

yattarinho61
12.03.2011, 03:32
..................................onur............ ......................
.....barış............giray..............egemen... ...cale.......
.....umut...........selçuk............colman...... ..piotre...
..............................jaja................ ...............
.............................pawel................ ............

bence en mantıklı kadro bu mustafa cok yavaş ve agır bek olmaz

kasimpasnin sol kanadindada messi veya theo walcott gibi hizli oyuncularda oynamiyor :) ama bu kadrodya kanatlarda cok etkisiz kaliriz.. en azindan bi yattara veya alan oynamali,piort cale ikiside normalde defansiv yönü iyi oyuncular, baris zaten kanat oyuncusu degil, umut da bise yapamaz kanatda.. o yüzden piort defansin sagina, sol orta saha umut, sag orta saha yattara bana göre daha mantikli

Chiko
12.03.2011, 03:33
Renktaslar bize Hoolywooda Trabzon!!!

Lian Neesonun yeni filminde "Unkwon Identitdy" bi Sahnede Trabzonspor Bayragi ve Alanzinho Posterine Zoom yapiyolarlar !!!
Yok artik.. :D
Sadece bu sahne icin filmi izleyecegim. :D

lazfatih61
12.03.2011, 03:39
biletler ne durumda arkadaslar hepsi satıldımı, bidee maça gidecekler sakaryaspor atkısıyla gitsin,sakarya bizim kardeşimizdir unutmayalım

Chiko
12.03.2011, 05:15
biletler ne durumda arkadaslar hepsi satıldımı, bidee maça gidecekler sakaryaspor atkısıyla gitsin,sakarya bizim kardeşimizdir unutmayalım

Biletler tükendi

Bu arada karşılaşmanın biletlerinin dün itibariyle tükendiği öğrenildi. Kapıların erken saatlerde açılacağı öğrenilirken ayrıca TS Club tırının da stat çevresinde olacağı ve lisanslı ürün satış imkanı sunacağı belirtildi. 15 bin seyirci kapasiteli İzmit İsmetpaşa Stadı’nın tam kapasiteye ulaşacağı bildirildi.
Fanatik'ten alinti

DeAgLeMaNyAq
12.03.2011, 05:27
Fotomaç maske provası yapmış. İnşallah güzel bir görüntü oluşacak...

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/12/671x324/25484491358.jpg?88253503034

POYRAZ
12.03.2011, 05:47
Haydi Trabzonsporum.
Yarinki mac ile hedefe bir adim daha yaklastir bizleri.

10-61
12.03.2011, 08:04
Maça daha 11 saat var ama yol uzun anca varırırız,ben çıkıyorum millet geceleyin de 2-3 gibi fotolarla burdayım ,hadi bismillah.

Cengiz Çubukcu
12.03.2011, 08:42
Okg_53 Kasımpaşa SK Analizi …

Ligin en alt sırasında yer alan Kasımpaşa, gerçekten çok kötü durumda. 3 Hafta önce üst üste 2 galibiyet aldılar ama , ardından yine mağlubiyetler başladı. Ancak Kasımpaşayı küçümsememek lazım, fb karşısında kazanabilirdiler beklide.

Kasımpaşa deplasmanda şu ana kadar, 1 galibiyet, 3 beraberlik 7 mağlubiyet almış. 10 gol atıp 23 gol yemişler.
Toplamda ise, 24 maçta, 3 galibiyet, 5 beraberlik, 16 mağlubiyet almış. 22 gol atıp, 54 gol yemişler. 14 puanla ligin 18. sırasında bulunuyorlar.
Kasımpaşa, en çok gol yiyen, en çok mağlup olan, en az galip gelen takım gibi bir çok handikapa sahip.
Ligde kalmak için adeta çırpınıyorlar.

Bu tip takımlar tam bir “Bomba” dır. Patlayınca kendiyle beraber birilerinide götürür. Bu yüzden çok dikkat etmek gerek. Rakibi fazlasıyla ciddiye almak gereklidir.

Maç Bilgileri

Kaptan ve 1. Kaleci Tolga Özgen, Ersen Martin, Merthan Açıl, Özgür Özçal sakat. 2. Kaleci Murat Şahin kadro dışı. Cazalı yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

-----------------------Fırat Kocaoğlu------------------------
Kristian Keller----Juan Robledo----Luis Henrique----Ergün Teber
F. Varela----Sancak Kaplan----Georgi Sarmov----Nikolay Dimitrov
--------------Şahin Aygüneş-----Halil Çolak-----------------

Not = Ortasahada Hüseyin Kala’da oynayabilr.
Şahin'in yerine, Gökhan Güleç'te oynayabilir. ,

Kasımpaşa’nın artıları ;

Hücum oyuncusu Halil ‘in iyi bir kumaşı var. Hollanda alt yapısı var. Hareketli teknik bir oyuncu. Kenarlara yakın oynamayı seviyor. Beklerimizi zorlayabilir.
Almanya altyapısı olan Şahin Aygün’de hızlı, akıllı genç bir oyuncu. Çok iyi tekniği var.

Sağ kanatları Varela ve Keller iyi bir ikili.

Trabzonspor’a karşı 3 puan kaybedilmesinin, onlara çok şey kaybettirmeyecek olması onlar için avantajdır.

Birde şunu söyleyebirizki , Kasımpaşa son 4-5 maçında, 90 dk boyunca müthiş bir mücadele gösteriyor.

Kasımpaşa’nın eksileri ;

Takım savunmasında ciddi sorunlar var. Stoperleri ve Defansif orta alan oyuncularının ne yaptığı belli değil.
Her maç çok ciddi bireysel hatalar yapıyorlar.

Kasımpaşanın en büyük sorununun da , Kimin hangi mevkide oynadığı belli değil. Sahaya yayılımda büyük düzensizlik var.

Takımda şu oyuncu kaliteli, çok dikkat etmek lazım diye söyleyebileceğimiz bir oyuncu yok.
Birtek Ortasahada ve Sağ kanatta oynayan Fernando Varela var. Kaliteli ve tecrübeli bir oyuncu.

Özet ;

Rakibi küçümsemezsek, son maçlardaki mücadelemizi ortaya koyarsak rahat kazanabileceğimiz bir maç .

Rakip yaralı, dikkatli olmak gerek.

----------------Onur----------------
Barış(ptr)----Giray---Egemen----Cale
---------Selçuk----Colman--------
Yattara-------Jaja-----------------
-------------Pawel--------Umut---

Not= Varela, Keller ikilisinin solbekimizi zorlamaması için, Sola çözüm bulunması gerek. Umut mu oraya kaydırılır, Alanzinho mu oynatılır bilemem artık.
Sağbekte; Barış mı, Piotr mu, Tayfun mu oynar onuda bilemiyorum. Hoca en iyisini karar verecektir.
Ancak Mustafa oynarsa Dimitrov onu çok zorlar onu biliyorum.

Önümüzdeki bu üç maçı mutlaka kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Umarım istediğimiz gibi olur. Saygılar ...

teşekkürler..

kimyager
12.03.2011, 09:29
maça daha 11 saat var ama yol uzun anca varırırız,ben çıkıyorum millet geceleyin de 2-3 gibi fotolarla burdayım ,hadi bismillah.

yolun aÇik olsun kardeŞİm.kazasiz belasiz gİdİn gelİn İnŞallah

Varlıbaş61
12.03.2011, 09:39
Hakemler adamsa, yine bizim maçta aleyhimize ve fb maçında fb lehine hata yapsınlar da görelim !

Yiğit SARI
12.03.2011, 09:56
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/77539_Trabzonspor.jpg

Aklımdaki kadro

10 numara
12.03.2011, 09:58
gebze de hava çok güzel kocaeli'de de aynıdır , kocaeli olarak takımımıza bir antipati olduğunu zannetmiyorum en azından ben duymadım , iyi maç olur inş. kadronun bir önemi yok...

İskender Çakmak
12.03.2011, 09:59
hakemler bu mac hata falan yapamaz ama diken ustunde olacaklar isleri cok zor

Mesut
12.03.2011, 10:07
Kocaelispor'u gram sevmem layık olduğu yerdeler zaten dahada beter olurlar umarım.

Mustafa Umut
12.03.2011, 10:07
----------Onur----------
Piotr-Egemen-Giray-Cale
--Selçuk-Jaja-Colman---
--Yattara-Pawel-Umut--

mda61
12.03.2011, 10:17
Hazır mıyız maça, büyük Trabzonspor taraftarı ?

İstanbul'dan BORDOOOO

Bıyıklıoğlu
12.03.2011, 10:20
Sabiha Gökçen'den MAVİİİ

Ahmet Karadeniz
12.03.2011, 10:20
renkdaşlar şuan kocaelide staddaki zeminin durumu nasıl bu konuda bilgisi olan var mı?

Adil ÖZGÜR
12.03.2011, 10:22
KOCAELİ
Saat: 10.25;
Hava durumu;
Güllük gülistanlık, güneşli, yazdan kalma bir hava.

mda61
12.03.2011, 10:27
Sanırım hocamızın maskeleri dağıtılacakmış. Durum nedir, haberi olan var mı ?

Mustafa OK
12.03.2011, 10:29
KOCAELİ
Saat: 10.25;
Hava durumu;
Güllük gülistanlık, güneşli, yazdan kalma bir hava.

bilet bulabilirmiyiz maça gelsek bilginiz varmı 5 kişi geleceğiz stattan maraton bilet satışı olacak demişlerdi...

yektakurtulus
12.03.2011, 10:38
hazır mıyız maça, büyük trabzonspor taraftarı ?

İstanbul'dan bordoooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii

en bÜyÜk...........

61_Hasan_69
12.03.2011, 10:43
Allahın izniyle saat 13.45 de yola çıkıyoruz...bekle bizi İzmit....Trabzonlu Gençler bursa her yerde ..

Ömer Yüce
12.03.2011, 10:47
Bu maçta olacak şeyleri söylüyorum. Ofsayttan gol attıracaklar, haksız yere bize penaltı verecekler, bize kart göstermeyecekler... Nası olsa Türkiye Futbol FENERasyon var. Pazartesi günkü açıklamamızdan sonra bu maç için Fenerbahçe'ye gün doğacak...

Gurpas
12.03.2011, 10:49
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii

en bÜyÜk...........

trabzooooooooooooooonnnnn..............

lazibere
12.03.2011, 10:50
Oncekı gün NTVspor da alt yazıda okudum..

KARABÜKSPOR, STADLARININ BAKIMI DOLAYISIYLA BUNDAN SONRAKI İÇ SAHA MAÇLARINI ,OLİMPİYAT STADINDA OYNAMAK İÇİN FEDERASYONA TALEPTE BULUNMUŞ

Bu talep kabul edilirse.. şampiyonluk Turunu son maçta Olimpiyat stadında atacacağız...Bundan daha iyi bir haber almamıştım son zamanlarda

Serdar Dilekoğlu
12.03.2011, 10:53
Şuan halen Beylikdüzünde işteyim yaklaşık olarak 1 saat sonra işten çıkıp Mecidiyeköy'e yolculuk başlayacak.

Heyecan devam ediyor.

Ömer Yüce
12.03.2011, 10:56
Oncekı gün NTVspor da alt yazıda okudum..

KARABÜKSPOR, STADLARININ BAKIMI DOLAYISIYLA BUNDAN SONRAKI İÇ SAHA MAÇLARINI ,OLİMPİYAT STADINDA OYNAMAK İÇİN FEDERASYONA TALEPTE BULUNMUŞ

Bu talep kabul edilirse.. şampiyonluk Turunu son maçta Olimpiyat stadında atacacağız...Bundan daha iyi bir haber almamıştım son zamanlarda

Bu 1 haftadan fazla oluyo başvuralı. Cevap henüz çıkmadı.Çıkarsada kabul edilir mi bilmiyorum ama sene sonu bence şampiyon olursak Turkcell Süper Ligin en görkemli Şampiyonluk kutlamaları olur. İstanbulun yarısı yıkılır... Allah göstermesin ya silahıda çok seven milletiz düşünemiyorum :)

hamucera
12.03.2011, 11:04
Bu 1 haftadan fazla oluyo başvuralı. Cevap henüz çıkmadı.Çıkarsada kabul edilir mi bilmiyorum ama sene sonu bence şampiyon olursak Turkcell Süper Ligin en görkemli Şampiyonluk kutlamaları olur. İstanbulun yarısı yıkılır... Allah göstermesin ya silahıda çok seven milletiz düşünemiyorum :)

ömer kapılar 4 te açılacak ona göre :)

BALKAN 06
12.03.2011, 11:07
2-0 olsun bizim olsun
golün ikisini de pawel atsın
yada birini pawel birini piotr atsın
yada vazgeçtim birini pawel atsın birini umut ve üstündeki yük bi kalsın...

mda61
12.03.2011, 11:09
Heyecan bastı benide, zaman gelsinde formamı atkımı giyip yola koyulayım. Maç günleri ayrı bir gün güzel oluyor :)

Murat Erdem
12.03.2011, 11:09
Adım gibi eminim bu maçta lehimize hiç alakası olmasa da bir penaltı çalınacaktır.

BDiler61
12.03.2011, 11:12
Arkadaşlar bilet kalmışmıdır?

Semra
12.03.2011, 11:14
Allahın izniyle bu maçı alacağız.Takımımıza başarılar.

Enes Başkaya60
12.03.2011, 11:17
Bize her yer TRABZON...

r9emre
12.03.2011, 11:18
Saat 13:00 gibi yola çıkacağım İstanbul'dan kısmetse bakalım umarım günün sonu güzel biter.Doğrusu bu maçtan galibiyetle çıkacağımızdan hiç şüphem yok rahatım. :)

Sibel
Adım gibi eminim bu maçta lehimize hiç alakası olmasa da bir penaltı çalınacaktır.
Burak da yok nasıl olacak o:D

Asi Çaykaralı61
Kapılar 16.00'da açılacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6760-3N0Y3I3K.jpg

Takımımızın bugün Kasımpaşa ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig müsabakası için Kocaeli İsmetpaşa Stadı'nın kapıları maçtan 3 saat önce açılacak.

Buna göre saat 19.00'da başlayacak olan karşılaşma için seyirci alımına saat 16.00'de başlanacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6760#Icerik

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:21
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/77539_Trabzonspor.jpg

Aklımdaki kadro

Bence güzel bir kadro yazdın Yiğit :)

Emirhan Uludüz
12.03.2011, 11:23
Karabük'ün Olimpiyatta oynama başvurusu reddedilmiş sanırım. Angut.comda görmüştüm.

mda61
Egemen dönüyor he. Eski formuna çabuk kavuşursa 1-2 hafta içinde kalemizi gole kapatırız. Son 10 maçta 6-7 gol yersek şampiyonuz :)

Asi Çaykaralı61
Maça 7 saat 33 dakika kaldı :)

magicyattara
12.03.2011, 11:25
Son virajlardayız artık..bundan sonra her 90 dakikanın her anının kıymetinin farkında olmalı futbolcularımız..tempo ve konsantrasyon..bu maçı kazanmak için başka ihtiyacımız olan hiç bir şey yok..

Ali YİĞİT
12.03.2011, 11:25
ilk defa bi maçtan önce forumda 61.sayfa kutlaması yapamıyoz tuhaf cidden :/

Mustafa Umut
12.03.2011, 11:28
ilk defa bi maçtan önce forumda 61.sayfa kutlaması yapamıyoz tuhaf cidden :/

İşte bu yüzden çok korkuyorum.Hafta içindeki açıklamalar vs. derken maça gerekli önem verilmediği ortada.Umarım futbolcular böyle değildirler ve herkese gerekli cevabı verilmesi gereken yerde verirler.

Murat'
12.03.2011, 11:30
Bu maçtan önce herşeyi konuşur olduk maalesef, çok geri planda kaldı Kasımpaşa maçı.Artık Paşa için de son şanslar bunlar bence Burak'ın yokluğunu fazlasıyla hissedeceğimiz bir maç olacak.

BALKAN 06
12.03.2011, 11:30
şenol hocamızın maskesinden ilk kim bulup paylaşacak bakalım,
kesin çok yakışacaktır...

Kenan Berber
12.03.2011, 11:31
Herkes bu maç için yollarda takıma destek peşinde rahat olun :)

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:33
Haydi Trabzonspor'um bugün İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağımıza inanıyoruz :)

Almanya'dan Bordoooo

Tangerine Dream
12.03.2011, 11:34
Geçen haftaki maçı kaybetmeseydiler lige tutunmak için daha dişli olabilirlerdi. Ancak yine de son dakikaya kadar tedbiri elden bırakmamak lazım, çünkü malum şer odağı Kasımpaşalı futbolculara bizden puan almaları karşılığında maddi destek sözü vermiştir.

hAtes
12.03.2011, 11:35
maç geri planda kaldı fakat şenol hoca futbolcuları maça hazırlamıştır eminim.Bu maç gelecek adına bize bir işaret olabilir.
İlerleyen yıllarda Şenol hocayı başkan, Ünal hocayı da teknik adamımız olarak görmeyi isterim :)

mda61
12.03.2011, 11:35
Haydi Trabzonspor'um bugün İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağımıza inanıyoruz :)

Almanya'dan Bordoooo

İstanbul'dan MAVİİİİİ

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:36
Biletlerin hepsi bitmiş mi bu konuda bilginiz var mı ?

Oruç
12.03.2011, 11:37
2-0 olsun bizim olsun
golün ikisini de pawel atsın
yada birini pawel birini piotr atsın
yada vazgeçtim birini pawel atsın birini umut ve üstündeki yük bi kalsın...

Ya da birini Piotr atsın diğerini Pawel. :)

*

Bedava penaltı verilirse lehimize çok açık söylüyorum Onur geçsin topun başına, topu taca atsın.

Ali YİĞİT
12.03.2011, 11:39
İşte bu yüzden çok korkuyorum.Hafta içindeki açıklamalar vs. derken maça gerekli önem verilmediği ortada.Umarım futbolcular böyle değildirler ve herkese gerekli cevabı verilmesi gereken yerde verirler.

Aynı korku bana sirayet etti :rolleyes:

Serdar Dilekoğlu
12.03.2011, 11:40
Ben hocanın piotr u sağ bekte oynatacağını düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal Tayfun sürprizi ile karşılaşabiliriz.

mda61
12.03.2011, 11:45
Ben hocanın piotr u sağ bekte oynatacağını düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal Tayfun sürprizi ile karşılaşabiliriz.

Barış Ataş'ta var o mevki için ama ben stoperde Egemen-Giray ikilisinin olması halinde sağ bekte Mustafa'nın oynayacağını düşünüyorum. Karabük maçında iyi bir performansı vardı sağ bekte

Murat Engin Akyüz
12.03.2011, 11:46

serdar abi ben barış ataşın daha iyi olacağını düşünüyorum.tayfun hem fizik hem kafa olarak hazır değil,barış da fırsat verilirse sonuna kadar kullanmak isteyecektir.

Serdar Dilekoğlu
12.03.2011, 11:48
Tayfun yerine bende Barış'ı isterim.

Piotr zorunluluk nedeniyle sağ bek oynadı ve çok iyi performan sağladı tekrar sol bek teki yerini alacaktır diye düşünüyorum.

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:49
Biletlerin hepsi bitmiş mi bu konuda bilginiz var mı ?

Daha yeni Biletix'i aradım.Bilet var mı diye sordum.Bana denilen biletlerin hepsi tükendiği :)

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:50

Bence sağ bekde Barış Ataş oynarsa daha iyi olur kanaatindeyim :)

Hazırlık maçlarında birkaç maçda sağ bek mevkisinde forma giymişti Barış

r9emre
12.03.2011, 11:54
Tayfun Cora ilk 11 başlarsa cidden çok haksız bir durum olur adam kart görmekten yoruldu,performansı yerin dibine girmiş durumda.

Umut'u sağ beke koysunlar daha yararlı olur Tayfun'dan.

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:55
Oyuna hızlı başlarsak başlayacağımıza da inanıyorum.20 dakika içinde maçı koparabiliriz :)

Ömür Karadeniz
12.03.2011, 12:02
Aynı korku bana sirayet etti :rolleyes:
Ben aksine bu olayların futbolcularımızı ateşleyeceğini düşünüyorum.

Tunay ERDEM
12.03.2011, 12:04
39 derece ateşle çıkıyorum yola, haydi hayırlısı.

Samet Yildirim
12.03.2011, 12:13
-----------Onur----------
???----Giray---Glo----Piotr
--------Selcuk-Colman---
Yattara----Jaja----Umut
-----------Pawel--------

??? --> Tayfun, Mustafa, Baris, birisi oynar artik.

Bu macta artik Brozekleri ve Yattarayi oynatmak lazim onlara göre bir mac. Egemen dinlendirmeye devam.

volkan_627
12.03.2011, 12:14
glowacki nin oynayacağını sanmıyorum. hafif sakatlığı devam ediyormuş. solda cale oynar sağ tarafta da piotr olur. bende yattara oynasın istiyorum ama son şans olarak. olmadı umut u sağ tarafa çekip pawel i forvete sürebilir şenol hoca...

Cihad Varlı
12.03.2011, 12:19
Hava burda çok güzel .
Tam bir bahar havası var .
" Güneş " 'de açtı . :)

mda61
12.03.2011, 12:20
Az havaya girelim uşaklar.

http://www.youtube.com/watch?v=Nj5NJnbJ8EY

apachi61
12.03.2011, 12:21
iyi futbol, güzel sonuç, farklı skor istemiyorum tek isteğimiz bugün 3 puan. Ama öyle ama böyle

hAtes
12.03.2011, 12:22
bence piotr sağda cale solda olacak :)
kadrom:
onur
piotr giray yumlu cale
selçuk colman
yattara(alan yada çakır da olabilir) jaja umut
pawel

Cihad Varlı
12.03.2011, 12:22
Bu arada zemin de sorun yok , tertemiz zemin .

shadowlord
12.03.2011, 12:30
Yola çıkma zamanı başarılar Trabzonsporum...

Mert67
12.03.2011, 12:35
Dışardan gelecekler kazasız belasız gelip dönerler inşallah.
Dışarda süper bir hava var.:) Allah yardımcımız olsun 1-0 olsun bizim olsun.

altinkaya08
12.03.2011, 12:36
Maç için konuşmayacağım.Totem yapıyorum.Bursada toplanma yerine gitmek için çıkıyorum.Maça gelecek herkese kazasız belasız iyi yolculuklar dilerim.İzmit İsmetpaşada görüşmek üzere...

Murat'
12.03.2011, 12:45
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/79699_Trabzonspor.jpg

Kardo yapmak hiç adetim değildir, ama bugün böyle bir kadro ile maça başlamamız gerektiğine inanıyorum.Pawel oynarsa bugün golünü atar.

Armağan Dere
12.03.2011, 12:47
Trabzonspor'da son dakika...
Son dönemde ciddi kadro sıkıntıları yaşayan Trabzonspor'un ilk 11'i büyük ölçüde şekillendi.

Son antrenmanını mücadelenin oynanacağı İsmetpaşa Stadı’nda basına ve taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirdikten sonra kapılarını kapayan Karadeniz ekibinde teknik direktör Şenol Güneş’in savunmanın sağında Piotr Brozek ile Barış Ataş arasında kaldığı öğrenildi. Tercihini maç saatinde yapacak olan deneyimli antrenörün, Burak Yılmaz’ın yerine ise Alanzinho ve Yattara’yı hazırladığı kaydedildi. Güneş ve ekibi, futbolcularının Kasımpaşa’nın konumundan ötürü rehavete kapılmaması için gerekli uyarıları da yaptı

Cihad Varlı
12.03.2011, 12:48
Maratona gelecek arkadaşlar , Allah rızası için bağarın . :)

Keramettin
12.03.2011, 12:51
Biz Kasımpaşa tarafına aldık :) Acaba geçebilirmiyiz bizim tarafa ?

Cihad Varlı
12.03.2011, 12:54
Biz Kasımpaşa tarafına aldık :) Acaba geçebilirmiyiz bizim tarafa ?

Anca İstiklal Marşı'nda . :)

Yasin T.
12.03.2011, 13:10
fazladan kalearkası bileti olan varsa özelden bana ulaşabilirmi

Hqmi
12.03.2011, 13:10
Sağda kesinlikle Brozek olmalı iyiydi önceki maçta. Forvet olan da Burak'ın yerine oynamalı bence.

mit_o
12.03.2011, 13:15
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/79717_Trabzonspor.jpg

Ahmet F. Zengin
12.03.2011, 13:18
Bedava penaltı verilirse lehimize çok açık söylüyorum Onur geçsin topun başına, topu taca atsın.

Kesinlikle katılıyorum Onur değilde başka bir oyuncu olsun ..

Mustafa Demir
12.03.2011, 13:22
cok gol tarsak averajla one gecersek lider biz olurmuyuz yoksa ikili averajami bakiyolar

Sibel
12.03.2011, 13:31
Maçı heyecanla bekliyorum,özellikle de taraftarımızı..

Murat SİSMAN
12.03.2011, 13:32
Maçı heyecanla bekliyorum,özellikle de taraftarımızı..

İnan bir o kadarda benden tek korkum zeminin azizliğine uğramamak.

Fatih Öztürk
12.03.2011, 13:34
hava güzel.şartlar uygun.taraftar olağanüstü.

gerisi takımımızın güzel oyunu ve galibiyetine kaldı.

BALKAN 06
12.03.2011, 13:35
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/79717_Trabzonspor.jpg

oooo
bak bu da çok güzelmiş,
hele hele m.çakır ı görebilme ihtimali harika,keşke...

worldmaster
12.03.2011, 13:36
cok gol tarsak averajla one gecersek lider biz olurmuyuz yoksa ikili averajami bakiyolar

Bununla ilgili olarak genel kanı ikili averaja bakıldığı yönünde.Fakat ben buna kanıt olarak gösterilen bi kaynak bulamadım.Mesela 2010-2011 tff süper lig statüsü diye bi şey yok ya da ben bulamadım.Heralde ligin bitimine 1 hafta kala yayınlanır.Fenerbahçe'nin işine hangisi gelirse o şekilde düzenlerler.Zira en son beşiktaş ve sivasla çekiştiğimzi sene bjk'ya karşı ikili averajda öndeydik o zaman da genel averaja bakılacak dedi tff efendi hazretleri...

Cihad Varlı
12.03.2011, 13:37
İnan bir o kadarda benden tek korkum zeminin azizliğine uğramamak.

Zemin çok iyi abi meraklanmayın .

*

Bu arada Güneş şuan için yakıcı , bunaltıyor .
Ama maç saatinde hava soğur .
Ona göre giyinin işte . :)

yatara
12.03.2011, 13:40
Gecen Sene oldugu gibi Engin Sag bekte oynasaydi bu macda güzel olurdu
Aynen gecen seneki gibi uzun Toplarlan gecebiliriz Kasimpasayi...

Ve Arkadaslar 2 Gün Arka Arkaya Rüyamda Onur ölmüsdü cok kötü bi rüyaydi

sethfilo
12.03.2011, 13:47
Bu maçta gelecek maçlar düşünülerek Trabzonspora bir kıyım başlangıcı olabilir diye düşünüyorum heleki rakip takım ve hakemin kışkırtmalarıyla

Enes Ünal Kaya
12.03.2011, 13:50
*

Bunu Yazıcakdım Bende..

Hatta Bilerek Böyle Birşey Olabilir Bu Maçda..

Tokaattt Gibi Cevap Olurdu..

Hatta Haklı Penaltı Olsa Bile Dışarı Atılsın..

Başkanın Pazartesi Yapıcağı Açıklamaya Gerek Kalmaz Böylece ;)

Hem Dünya Bunu Konuşur Bu Sefer.. Nasıl Biz Böyle Tuhaf Olayları Netten Öğreniyorsak Anında

Cihad Varlı
12.03.2011, 13:51
Şenol Güneş maskeleri hakkında kesin bir bilgisi olan var mı ?
Dağıtılacak yazıyor ama , herhangi bir yerden açıklama yapılmadı galiba .

*

Helvacı61
12.03.2011, 13:52
Bu maçta gelecek maçlar düşünülerek Trabzonspora bir kıyım başlangıcı olabilir diye düşünüyorum heleki rakip takım ve hakemin kışkırtmalarıyla
katılıyorum. skoru garantileyene kadar hep destek sadece destek. sonra alayına isyan

Alihan Ertürk
12.03.2011, 13:54
Şenol Güneş maskeleri hakkında kesin bir bilgisi olan var mı ?
Dağıtılacak yazıyor ama , herhangi bir yerden açıklama yapılmadı galiba .

*

Resmi siteden yada herhangi bir resmi ağızdan bu konuda bir açıklama gelmedi.
Ama Facebook'taki Trabzonspor sayfalarından ve Gurbetçi Gençler sayfalarından bu konuda başvurunun kulüp tarafından kabul edildiği söylenildi.

Maça giren herkese maske verilecek denildi.

titanic
12.03.2011, 14:01
Farklı galibiyet en büyük tepkidir, zorlanmadan kazanmakta güzel bir tepki olur,gerisini çok anlamlı bulmuyorum

Murat SİSMAN
12.03.2011, 14:02
Gökteki ve yerdeli GÜNEŞ'i görecek bugün federasyon

İskender Çakmak
12.03.2011, 14:07
bu maca gitmek cok ama cok isterdim nasip degilmis. Maca gelince ilk dakikalarda one gecince takimda bir rahatlama oluyor gibi bu mac insallah bunu yasamayiz.

dumanpub
12.03.2011, 14:13
stada giden yokmu ortam nasıl uşaklar :)

Murat SİSMAN
12.03.2011, 14:15
bu maca gitmek cok ama cok isterdim nasip degilmis. Maca gelince ilk dakikalarda one gecince takimda bir rahatlama oluyor gibi bu mac insallah bunu yasamayiz.

İlk yarı inanki Kasımpaşa maçından önce bende bunu söylemiştim.Ardı arkası kesilmedi gollerin umarım bugünde o olur.Ama 2. yarı söylediğin doğru.

Cihad Varlı
12.03.2011, 14:17
Resmi siteden yada herhangi bir resmi ağızdan bu konuda bir açıklama gelmedi.
Ama Facebook'taki Trabzonspor sayfalarından ve Gurbetçi Gençler sayfalarından bu konuda başvurunun kulüp tarafından kabul edildiği söylenildi.

Maça giren herkese maske verilecek denildi.

Sağolasın Alihan .

Deniz Tosunoğlu
12.03.2011, 14:20
Maskeler yapildimi? Bir günde nasil 16.500 maske yapilir ya :)

Cüneyt Canlıca
12.03.2011, 14:22
Bununla ilgili olarak genel kanı ikili averaja bakıldığı yönünde.Fakat ben buna kanıt olarak gösterilen bi kaynak bulamadım.Mesela 2010-2011 tff süper lig statüsü diye bi şey yok ya da ben bulamadım.Heralde ligin bitimine 1 hafta kala yayınlanır.Fenerbahçe'nin işine hangisi gelirse o şekilde düzenlerler.Zira en son beşiktaş ve sivasla çekiştiğimzi sene bjk'ya karşı ikili averajda öndeydik o zaman da genel averaja bakılacak dedi tff efendi hazretleri...

Lig devam ederken genel averaja bakılır liderlik için.. Lig sonunda ise duruma göre ikili veya üçlü averaja bakılır...

Cihad Varlı
12.03.2011, 14:24
GGler maçta nerde olacak bilgisi olan var mı ?

Edit .

Deniz tarafında olacaklarmış .

mit_o
12.03.2011, 14:26
oooo
bak bu da çok güzelmiş,
hele hele m.çakır ı görebilme ihtimali harika,keşke...

bence olması gereken en ideal kadro ;)
ikinci yarı m.çakır yattara jaja alan ve colman ceyhun yada umut ceyhun takviyeleri yapılabilir...

titanic
12.03.2011, 14:28
yattara oynasın, çok farklı bir maç olur.insallah oynar, tamam bir performans düşüklüğü var,ama jajaya tahammul ettiğimiz kadar ona edemıyoruz sahada

Sibel
12.03.2011, 14:32
Bir gün maç izlerken kalbim duracak,dilerim bu öyle olmaz...

Cihad Varlı
12.03.2011, 14:34
İsmet Paşa'da stada girişler aşırı zor .
Turnike sistemi o kadar kötü ve yavaş ki .
Arkadaşlara erken gitmelerini öreniyorum , yoksa maçın ilk dakikalarını kaçırabilirsiniz .

danger00
12.03.2011, 14:38
http://desmond.yfrog.com/Himg616/scaled.php?tn=0&server=616&filename=rdwxf.jpg&xsize=640&ysize=640

http://desmond.yfrog.com/Himg616/scaled.php?tn=0&server=616&filename=yx3ei.jpg&xsize=640&ysize=640

http://desmond.yfrog.com/Himg612/scaled.php?tn=0&server=612&filename=g7kz.jpg&xsize=640&ysize=640

http://twitter.com/Trabzonspor

ÇaGaTaY
12.03.2011, 14:40
Bilet bulamadım ben. Maraton bileti olan varmı fazla? Varsa bilecikten yola çıkıp gelicem maça?

Hürgün Aygün
12.03.2011, 14:43
Şuan için tek sorun zemin bence.

Cihad Varlı
12.03.2011, 14:44
Zemin çok güzel , rahat olun .

*

Mehmet S. Pervan
12.03.2011, 14:49
Beyler bilgisi olan var mı maçla ilgili, kadrolarla ilgili filan? Can Karyağdı filan konuştu mu hiç?

Gümüshane
12.03.2011, 14:52
Sizce Stad full dolacakmidir?

worldmaster
12.03.2011, 14:52
Lig devam ederken genel averaja bakılır liderlik için.. Lig sonunda ise duruma göre ikili veya üçlü averaja bakılır...

yazımda belirttiğim gibi kaynak gösterebilir misiniz?

Samet Berber
12.03.2011, 14:53
Zemin çok güzel , rahat olun .

*
Kocaelispor başkanı öyle demiyor ama .

İnşallah sen haklı çıkarsın.

Hüdai Pervaneli
12.03.2011, 14:54
Beyler bilgisi olan var mı maçla ilgili, kadrolarla ilgili filan? Can Karyağdı filan konuştu mu hiç?
Daha erken Lig tv de de bursa maci var
Maca iki saat kala programa basliyolar Ozaman verirler kadrolari

Ali Tunahan Güllü
12.03.2011, 14:54
Az kaldı az:D

Ertan 51
12.03.2011, 14:55
Haydi rast gele,3 puanı alacağız Allahın izni ile.
fb sine,mosturuna ve oğluna,hakemlere ve başkanına da en güzel cevabı attığımız gollerle ve şampiyonlukla vermiş olacağız.

Kadro hakkında da bişiler yazmazsak ayıp etmiş oluruz:)
Piotr formayı hak ediyor,ona formayı verelim ama sağ bek te değil asıl yeri olan sol bekte oynasın Cale dinlensin.
Sağ bek Barış oynasın o hak ediyor bence oynamayı,yedeği olduğu adam sakat veya cezalı iken o bölgeye devşirme adam konulursa o oyuncuya ayıp edilmiş olur bana göre.
Burak'ın yerine de Mehmet Çakır oynasın,diğer bölgeler az çok belli zaten.

Cihad Varlı
12.03.2011, 14:55
Kocaelispor başkanı öyle demiyor ama .

İnşallah sen haklı çıkarsın.

Akşam görürsünüz abi o zaman . :)

Cüneyt Canlıca
12.03.2011, 14:56
yazımda belirttiğim gibi kaynak gösterebilir misiniz?

Kaynak bizzat benim:) Şaka bir yana benim dayandığım nokta şu şu anda Bank Asya da Ordupor lider gözüküyor ama bu dakka lig bitmiş olsa şampiyon Tavşanlı Linyit olacak çünkü ikili averajda biz yani Orduspor a göre üstün...

hanifta
12.03.2011, 14:57
asbaşkan zemin güzel biletlerde tükendi demiş radyoda...

bordo08
12.03.2011, 14:58
Heyecan dolu bir maç gene bizi bekliyor.

Alışa geldiği gibi 90 + lara kadar yerimizde duramıyacağız.

Karadeniz fırtınasını heyecan fırtınası eşliğinde izlemeye devam edeceğiz.:)

Ertan 51
12.03.2011, 14:59

Barış----Giray---Glo----Piotr

--------Selcuk-Colman---

M.Çakır ----Jaja----Umut

-----------Pawel--------

Benim kadrom bu,
Şenol hocam kopya çekmek serbest,kazanırsak başarı benim,kaybedersek karışmam :)

bordo08
12.03.2011, 15:00
2 li averaja lig bittiğinde bakılıyor.Eğer genel averajda üstünlük sağlarsak şimdilik lideriz.

worldmaster
12.03.2011, 15:01
Kaynak bizzat benim:) Şaka bir yana benim dayandığım nokta şu şu anda Bank Asya da Ordupor lider gözüküyor ama bu dakka lig bitmiş olsa şampiyon Tavşanlı Linyit olacak çünkü ikili averajda biz yani Orduspor a göre üstün...

yine aynı şeyi yapıyosun abi :) herkes zaten kendi fikrini söylüyor.Ben resmi bir ifade arıyorum ama bulamıyorum...Araştırmalarıma göre en son 2008-2009'un kuralları var ortada.Ve o sezon genel averaja bakılmış sanırım.Eğer kurallar update edilmediyse :) en son yürürlükte olan geçerli olur heralde...

Cihad Varlı
Biletsiz kalan , bilet arayan çok insan var stadın çevresinde .
Yoğunluk başladı .
Maça girmek isteyen erken davransın , ilk dakikalar kaçabilir .
Turnike sistemi çok yavaş , haberiniz olsun .
Unutmadan hava çok güzel , zeminde sorun yok .

cihatöztürk
inşallah kafadan 3 tane atarızda rahat bir maç seyrederiz

BiZe HeR YeR 61
12.03.2011, 15:02
Sizce Stad full dolacakmidir?
Biletler bitmiş eğer bileti alıp maça gelmezlerse dolmaz..:D

Samet Berber
Bu sene başında bir değişiklik olmadıysa lig bitene kadar genel averaja bakılıyor :) .

worldmaster
2 li averaja lig bittiğinde bakılıyor.Eğer genel averajda üstünlük sağlarsak şimdilik lideriz.

kimseye derdimi anlatamıyorum ben.Kaynak gösterseniz de bizde sizin gibi emin olsak...

Samet Berber
12.03.2011, 15:05
kimseye derdimi anlatamıyorum ben.Kaynak gösterseniz de bizde sizin gibi emin olsak...
Maalesef kaynağım yok ama böyle olduğunu biliyorum eğer sene başında bir değişiklik yapılmadıysa :) .

Armağan Dere
12.03.2011, 15:10
Ben Bu maçtan değil Gençler maçından korkuyorum..Hafta içi onları gaza getirecek açıklamalar yapıldı...Asıl o maç zor geçecek..

BiZe HeR YeR 61
12.03.2011, 15:11
Ben Bu maçtan değil Gençler maçından korkuyorum..Hafta içi onları gaza getirecek açıklamalar yapıldı...Asıl o maç zor geçecek..
Kim yapmış açıklama.? Neden bizim haberimiz olmadı.

Hürgün Aygün
12.03.2011, 15:11
Bence de G.Birliği bir hafta iyi bir hafta kötü zaten değişik bir takım.

Emirhan Uludüz
12.03.2011, 15:13
yine aynı şeyi yapıyosun abi :) herkes zaten kendi fikrini söylüyor.Ben resmi bir ifade arıyorum ama bulamıyorum...Araştırmalarıma göre en son 2008-2009'un kuralları var ortada.Ve o sezon genel averaja bakılmış sanırım.Eğer kurallar update edilmediyse :) en son yürürlükte olan geçerli olur heralde...

Kara_Elf in söylediğini TRT 1 de Lig Tv deki spor programlarında söylediler.

Armağan Dere
12.03.2011, 15:13

http://www.sporx.com/futbol/superlig/genclerbirligi/trabzonspor-icin-oynadikSXHBQ225625SXQ?frm_page=7

ama haber yalanlandı ancak bu onların ekstra motivasyon ile oynamalarına neden olacaktır..zaten 2-0'dan 2-2'ye maçı getirmeleri de ne kadar tehlikeli takım olduklarını kanıtlıyor

pReN@_61
12.03.2011, 15:16
şekip mosturoğlunun yaptığı açıklamalar..

necmiati61
12.03.2011, 15:16

Geçen ben de araştırdım. İkili averaja bakılıyor maalesef.. Gol eşitliği olursa deplasmanda atılan gole bakılmıyor. O zaman genel averaja bakılıyor.. Bu durumda fener önde..

Ilelioglu
12.03.2011, 15:17

Bunun böyle oldugunu herkes söylüyor yani yanlis olmasi imkansiz, eger kaynak istiyorsan gir TFF'nin sitesine arastir biraz.

;)

necmiati61
12.03.2011, 15:18
Bilet var mı? Ben de sizinle geleyim nolur? İçim yanıyor, orada olamayacağım için.. Ama kalbim sizlerle.. Sağlam olarak veriyorum, sağlam olarak geri götürün..

Mehmet S. Pervan
12.03.2011, 15:18

Barış----Giray---Glo----Piotr

--------Selcuk-Colman---

M.Çakır ----Jaja----Umut

-----------Pawel--------

Benim kadrom bu,
Şenol hocam kopya çekmek serbest,kazanırsak başarı benim,kaybedersek karışmam :)
Güzel ama hiç maç oynamamış Mehmet Çakır etkili olamayabilir :)

BiZe HeR YeR 61
12.03.2011, 15:20
şekip mosturoğlunun yaptığı açıklamalar..
Eğer onu adamdan sayıp hırs yaparsalar vay onların haline..:D

BiZe HeR YeR 61
12.03.2011, 15:22
http://www.sporx.com/futbol/superlig/genclerbirligi/trabzonspor-icin-oynadikSXHBQ225625SXQ?frm_page=7

ama haber yalanlandı ancak bu onların ekstra motivasyon ile oynamalarına neden olacaktır..zaten 2-0'dan 2-2'ye maçı getirmeleri de ne kadar tehlikeli takım olduklarını kanıtlıyor
Arkadaşım bu haberler hurafe..:D

Cihad Varlı
12.03.2011, 15:23
Yola çıkma zamanı ..
Ölümüne desteğe gidiyoruz..
Akşam görüşmek üzere , Allah'a emanet olun ..

Ertan 51
12.03.2011, 15:24
Güzel ama hiç maç oynamamış Mehmet Çakır etkili olamayabilir :)
Öyle tabi de neticede profosyonel futbolcu,90 dakkayı da çıkarsın artık.
Ayrıca ben senin adaşına güveniyorum,içimdeki his onun bize çok faydalı olacağını söylüyor ama Şenol hocamın tornasından bir türlü geçemedi:(

Ertan 51
12.03.2011, 15:26
Arkadaşım bu haberler hurafe..:D
Hurafe :)
baba güldürdün beni,Kasımpaşa maçından sonra da sen gül inşallah,yada neyse hep gül:)

lazibere
12.03.2011, 15:31
Lig de her maç zor demekten bıktık ama gerçekten her maç zor. Artık takımlar işi daha ciddiye almaya başladılar. Kendilerine lazım değilse başkasına oynaya bile var:))

worldmaster
12.03.2011, 15:31
Bunun böyle oldugunu herkes söylüyor yani yanlis olmasi imkansiz, eger kaynak istiyorsan gir TFF'nin sitesine arastir biraz.

;)

zaten önceki mesajlarımda araştırdığımı söylemiştim.Üslubunuza dikkat edin emir verir gibi...TFF'nin sitesinde böyle bi bilgiye rastlamadım.Ya da defile gibi saklıyorlardır...

lazibere
12.03.2011, 15:32
maçın zeminin den şikayet eden kocaeli başkanı.. Kendi maçları açısından söyledi. ard arda ıkı maç kaldırmaz şeklinde.

BiZe HeR YeR 61
12.03.2011, 15:33
Hurafe :)
baba güldürdün beni,Kasımpaşa maçından sonra da sen gül inşallah,yada neyse hep gül:)
Hep bereber güleriz inşallah..

lazibere
12.03.2011, 15:35
Skoru garantiledikten sonra, bize uyduruk penaltılarçalışnacağından eminim veya uydurup fauller..

Böyle bir durumda.. topu taca veya başka yere vurmak, kesinlikle suç olur ve hakemleri tamamen karşımıza almış oluruz. Sakın ha..

Bu seferde lehimize verilecek bundan sonrakı maçlarda yada skor vantajı bizde olmadığı durumlarda da taca atabilecekmısnız eleştirisi gelecek ve çok çocukça bir yaklaşım olur. Futbolcu nun sahada eylem koyması hoş olmaz...

Gerekli açıklamalar sonra yapılır

Turan AKYILDIZ
12.03.2011, 15:36
zaten önceki mesajlarımda araştırdığımı söylemiştim.Üslubunuza dikkat edin emir verir gibi...TFF'nin sitesinde böyle bi bilgiye rastlamadım.Ya da defile gibi saklıyorlardır...

arkadaşım lig sonuna kadar sıralama genel averaja göre yapılıyor...lig sonunda eşitlik olursa 2 li averaja...hatta 3 takkım eşit olurasa 3lü averaja bakılıyor...mesela biz bugün farklı kazanırsak ve fb de tek far5kla kazanırsa lig sonuna kadar genel averajda biz önde olursak hep lider biz görünürüz...ama maalesef son maç sonunda eşitlik olursa yine bu sefer 2 li averaja bakılır...o yönden fb den geriyiz maalesef...kaynak sorma çünkü federasyon sitesinde okumuştum ben ve de ordan emekli olan bi arkadaşım var...

lazibere
12.03.2011, 15:37
Burak'ın yerine kım oynayacak, en çok merak ettiğim bu???

Sanırım yattara oynayacak

Turan AKYILDIZ
12.03.2011, 15:38
hatta hangi seneydi hatırlamıyorum...g.birliği genel averajda iyi olmasına rağmen lig sonunda puanlar eşit olduğu için 3 lü averaja bakılarak kurtarmıştı kendini küme düşmekten...

lazibere
12.03.2011, 15:39
Bu İkili averaj olayı konusunda bende araştırma yaptım am bir sonuç alamadım. çünkü bildiğim kadarıyla Sivaspor ve beşiktaş'ın itirazları sonucunda ikili averaj olaylarında bir değişiklik yapıldı ama bilmiyorum.. Kesin bir bilgi yok..

En son hali arkadaşların anlattıkları gibidir.. Lig sonuna kadar genel averaj, son maç sonucunda sıralamlar ıkılı ve 3 lü averajlara göre değişebilir

worldmaster
12.03.2011, 15:40
arkadaşım lig sonuna kadar sıralama genel averaja göre yapılıyor...lig sonunda eşitlik olursa 2 li averaja...hatta 3 takkım eşit olurasa 3lü averaja bakılıyor...mesela biz bugün farklı kazanırsak ve fb de tek far5kla kazanırsa lig sonuna kadar genel averajda biz önde olursak hep lider biz görünürüz...ama maalesef son maç sonunda eşitlik olursa yine bu sefer 2 li averaja bakılır...o yönden fb den geriyiz maalesef...kaynak sorma çünkü federasyon sitesinde okumuştum ben ve de ordan emekli olan bi arkadaşım var...
işte okuduğunuz sayfanın linkini atsanız da biz de okusak.

worldmaster
12.03.2011, 15:41
neyse sayfayı bu muhabbetle işgal etmeyelim daha fazla.Maça yönelik konuşmak daha yerinde...

Deniz Tosunoğlu
12.03.2011, 15:41
Bu arada Bursadan GOL haberimi var??? 2-2mi ?? yok yok hala 1-1 orda skor.

Burak TOSUN
12.03.2011, 15:46
Bu maçta hakkımız olmayan HİÇBİR düdük istemiyoruz.
Ne bir GAZ alma penaltısı
Ne başka bir hatalı düdük.
Hakkımızla oynamak istiyoruz.
İçimden bir his kamuoyuyla bizi karşı karşıya getirmek isteyenler olacaktır diyor.
Böyle birşeyi İSTEMİYORUZ.

Özer Öztekin
12.03.2011, 15:46
Bu ikili averaj işi çok saçma imiş. Bu durumda bir takım lig süresince hiç lider olmadan, ligin sonunda şampiyon olabilir..

lazibere
12.03.2011, 15:49
Karabük Bursa 1-1 berabere kaldı

Murathan
12.03.2011, 15:49
Geliyorum beee!

Mehmet S. Pervan
12.03.2011, 15:50
Bursa yarıştan koptu sayılır. Zaten çok kötü top oynuyorlar. Fenerle baş başa kaldık :)

Helvacı61
12.03.2011, 15:51
umut dalya yapar diyorum başka bişey demiyorum. umutun 1 gol attığı maçta jaja kaç gol atar. orasını kestirmek zor

Trabzon-Spor-61
12.03.2011, 15:52
Mehmet Cakiri ilk 11de oynatmak hata olur ve Umutu sag/sol kanatda oynatmakda cok büyük hata olur. Umut sadece forvet oynayabilir, sag/sol kanatda oynama özelligi yokdur veya orta sahada.

Benim ilk11im söyle olurdu... Yattarayi oynatirdim, Yattara ilk11dwe oldugu zaman iyi isler yapiyor.

--------------Onur-----------
--Piotr--Egemen-Giray-Cale---
--------Selcuk----Ceyhun----
--Yattara-----Jaja---Colman--
-------------Umut-----------

Ben böyle bisey denerdim :) tabi Cayhunu yedek birakip, Colmani normal pozizyonunda oynatip sol kanatda Alanzinho veya Pawelide oynatabilir ama bence böyle daha iyi olur

SADECETRABZON61
12.03.2011, 15:53
Şuan Kocaelinde atmosfer nasıl arkdşlar bilen varmı ?

Eto'o
12.03.2011, 15:53
1-0 olsun bizim olsun ama 2-3-4-5-6 olursa daha iyi :):):):) Lyondan BORDOOOOOOOOOO

titanic
12.03.2011, 15:57
Bursa koptu artık,fenerde zaten iş yok bir iki hafta sonra tek başımıza kalırız zirvede

Necmi6161
12.03.2011, 15:58
JaJa Şov Yapacak Bence.Rahat Kazanırız Gibime Geliyor.

Kadro İse Böyle Olmalı: Onur

Barış Ataş Egemen Glowacki Cale

Selçuk------Colman

Pawel JaJa Piotr

Umut

Trabzon-Spor-61
12.03.2011, 15:58
Bursa koptu artık,fenerde zaten iş yok bir iki hafta sonra tek başımıza kalırız zirvede

fenerde niye is yok, adamla seri yapiyor

Bu haftada 100de 90 alirlar ama gelecek 2 hafta kesin puan kaybedecekler

Konya 3 Puan
Galatasaray (D) 1 puan
Bursa 1 Puan

Böyle olucak insallah :)

Eto'o
12.03.2011, 15:59
fenerde is yok hakem var :@

Samet Berber
12.03.2011, 15:59
Egemen sahada olur inşallah.

Atakan
12.03.2011, 16:00
Alanzinho'yu ilk 11'de göreceğiz galiba. İlk 11'de çıktığı maçlarda nasıl oynadığını görüyoruz. İnşallah İyi bir performans gösterir.Tabii oynarsa.:)

titanic
12.03.2011, 16:00
fenerde niye is yok, adamla seri yapiyor
öyle seriyi bizim mahalle takımı da yapar

MURAT SARI
12.03.2011, 16:01
artık bursa da devreden çıktı sayılır tek rakibimiz kaldı oda kendimiz biz bütün maçlarımızı alırsak şampiyonuz çünkü fb çok puan kaybedecek.Bugün kasımpaşa iyi top oynayacak ama onları mutlaka yeneceğiz.
ayrıca az önce trt1 de canlı yayınlanan samsun tavşanlı linyit maçında ki dev bi pankart dikkatimi çekti " Burası heryer değil şehri samsun" adamların ne garezi varmışki anlamadım bize. herkesten beklerdimde samsundan beklemezdim. inadına BİZE SAMSUNDA TRABZON.
şu anda izmite maça doğru yola çıkan herkese kazasız belasız yolculuklar

titanic
12.03.2011, 16:01
fenerde is yok hakem var :@
:) :) :) :)

cihatöztürk
12.03.2011, 16:02
sıkıntılı maç olmaz inşallah

direk 3 tane atalım kafadan..

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2011, 16:04
bursasporu eskişehir maçında yolunu kestiler.

artık 3. de olamazlar. fenerbahçe , trabzon ve beşiktaş maçları var.

Turan AKYILDIZ
12.03.2011, 16:04
işte okuduğunuz sayfanın linkini atsanız da biz de okusak.

pardon arkadaşlar konu çok uzadı ama bu linki koyayımda arkadaşlarımız okusun...

http://www.iddaaportali.com/tffden-yanala-ikili-averaj-uyarisi-t23009.0.html

Helvacı61
12.03.2011, 16:05
artık bursa da devreden çıktı sayılır tek rakibimiz kaldı oda kendimiz biz bütün maçlarımızı alırsak şampiyonuz çünkü fb çok puan kaybedecek.Bugün kasımpaşa iyi top oynayacak ama onları mutlaka yeneceğiz.
ayrıca az önce trt1 de canlı yayınlanan samsun tavşanlı linyit maçında ki dev bi pankart dikkatimi çekti " Burası heryer değil şehri samsun" adamların ne garezi varmışki anlamadım bize. herkesten beklerdimde samsundan beklemezdim. inadına BİZE SAMSUNDA TRABZON.
şu anda izmite maça doğru yola çıkan herkese kazasız belasız yolculuklar
bizm klasmana gelsinler bakalım ora nere:D bekara eş boşamak kolay

Bdeniz_61
12.03.2011, 16:05
Şimdi arkadaşlar Kasımpaşa'yı farklı yensek,fener de yense bile averajla öne geçiyor muyuz yoksa ikili averaj mı geçerli oluyor.Benim bildiğim sezon sonunda ikili averaja bakılıyor.

Turan AKYILDIZ
12.03.2011, 16:06
TFF`den Yanal`a İkili Averaj Uyarısı
« : Şubat 17, 2009, 17:04:31 »

--------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, Beşiktaş ile oynanan karşılaşmadan sonra yaptığı ''İkili averajda rakibimizi geçtik'' açıklamasının doğruyu yansıtmadığı ortaya çıktı.

İki takım arasında ilk maçın Trabzon'da 0-0, ikinci karşılaşmanın da İstanbul'da 1-1 bitmesinin ardından, iki takım arasındaki lig tamamlandığında aynı puanda olmaları halinde, ilk olarak bakılacak olan ikili averaj sıralaması ortadan kalktı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 2008-09 Sezonu Turkcell Süper Lig Müsabakaları Statüsü'nün ''Puan Usulü ve Averaj'' başlıklı 11. Maddesine göre; aynı puana sahip takımlar arasında sıralamayı belirleyecek esaslar sıralandı.

11. Madde'nin (b) fıkrasına göre, iki takım arasında öncelikli olarak birbirleriyle yaptıkları maçlardaki puan durumuna bakılırken, bu durumda eşitlik olması halinde kendi aralarındaki gol averajının göz önünde bulundurulacağı vurgulandı. Bu maddede ayrıca parantez içinde ''Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda gol atan takım üstün sayılmaz'' ibaresi yer aldı.

işte madde bu...gerekli açıklamalr var burda...

Hürgün Aygün
12.03.2011, 16:06
Alanzinho'yu ilk 11'de göreceğiz galiba. İlk 11'de çıktığı maçlarda nasıl oynadığını görüyoruz. İnşallah İyi bir performans gösterir.Tabii oynarsa.:)
Bence de Atakan Alanzinho farkettiyseniz sonradan girince çok fayda sağlıyor ancak ilk 11'de olunca yararlanamıyoruz pek.

cihatöztürk
12.03.2011, 16:07
Ya arkadaşlar averaj hesabı yapmayın

puan farkıyla şampiyon olmamız lazım

öbür türlü hiçbir şekilde olamıyoruz şampiyon...

Hürgün Aygün
12.03.2011, 16:08
Şimdi arkadaşlar Kasımpaşa'yı farklı yensek,fener de yense bile averajla öne geçiyor muyuz yoksa ikili averaj mı geçerli oluyor.Benim bildiğim sezon sonunda ikili averaja bakılıyor.
Evet abi aynen dediğin gibi.

Atakan
Sezon sonunda bakılıyor.

Mustafa Demir
can baglanti lig tvye onbin senol gunes maskesi ve bayrak koltuklaRA KOYULMUS

Turan AKYILDIZ

evet aynen dediğiniz gibi..sezon sonuna kadar ikili averaja bakılmaz genel averajı iyi olan lider görünür ama maalesef sezon sonun dada eşitlik varsa o zaman 2 li averaja bakılır...çalıştığım kurumun yol spor takımı var onlarada aynı maddeler uygulanıyor..

MURAT SARI
12.03.2011, 16:10
bizm klasmana gelsinler bakalım ora nere:D bekara eş boşamak kolay
Bende onu anlamadım zaten kendlerini süperligde mi zannediyorlar . olsalar bile rakipleri biz değil ist takımları olmalı

Harun_ayar_ts

biz 3-0 yenelim fener 1-0 yensin biz lider oluruz

Turan AKYILDIZ
Ya arkadaşlar averaj hesabı yapmayın

puan farkıyla şampiyon olmamız lazım

öbür türlü hiçbir şekilde olamıyoruz şampiyon...

işte bu...maalesef averajda geriyiz... ikili averajdan kaybediyoruz...istersek bundan sonra yüz gol atalım puanlar eşit oldumu işimiz nanay maalesef...

SAFA
Ligtv de Can Karyağdı bu 11'i verdi şuan.
.........................Onur..................... .....
Piotr...........Giray..........Egemen........Cale
(Tayfun).......................................... ....
..................Selçuk.....Colman............... .
......................Alanzinho(Ceyhun)..........
.................................................. ......
........................Jaja...................... .....
..............Pawel............Umut..............

apachi61
12.03.2011, 16:12
Allah aşkına tayfunla çıkmasın ya o mevki boş kalsın ama onunla çıkmasın

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2011, 16:12
şampiyonluk averaja kalmaz
kalırsa eğer puan olarak 3 er puan alındığı için atılan gollere bakılır fenerbahçe bize toplamda 4 gol attı biz 3 gol attık

bu sefer genel averaja kalır ki fener önde çıkar gibi.

Hürgün Aygün
12.03.2011, 16:16
Ligtv de Can Karyağdı bu 11'i verdi şuan.
.........................Onur..................... .....
Piotr...........Giray..........Egemen........Cale
(Tayfun).......................................... ....
..................Selçuk.....Colman............... .
......................Alanzinho(Ceyhun)..........
.................................................. ......
........................Jaja...................... .....
..............Pawel............Umut..............
Alanzinho ve Jaja bazen kanatlara geçse de böyle çıkarsak kanatsız oynucaz gibi geliyor bana.

61trabzonomer
12.03.2011, 16:17
yaa ne dir bu tayfun düşmanlığı kardeşim inş tayfunla çıkar

TSelif
12.03.2011, 16:17
Habu Tayfun nerden çıktı ya :mad:

Atakan
12.03.2011, 16:20
Ligtv'ye göre 2 türlü çıkabiliriz. :)
-----------Onur------------- ---------Onur----------
Piotr---Giray---Egemen-Cale Piotr--Giray--Egemen-Cale
-------Selçuk-Colman------- ------Selçuk-Ceyhun-----
-----------Jaja------------- Umut-----Jaja------Colman
Umut---------------Alanzinho ---------Pawel----------
----------Pawel-----------

Gümüshane
12.03.2011, 16:21
Ya kardesim, takimda birtane trabzonlu olsun diye takimi cökertmeyelim. aynisini mustafa yumlu ilede yasadik. ne var bu oyuncularda kardesim? ikiside ts de oynayamacak oyuncular birak tsyi birinci ligde oynayamaz bu oyuncular. Yapmayin kardesim birakin bu sevdayi. Kim formayi hak ediyorsa o giysin. Tayfun ile mustafa Yumlu haketmiyor bu Formayi!!

Ahmet Başkaya
12.03.2011, 16:22
Şov var bu akşam ;)

DeAgLeMaNyAq
12.03.2011, 16:23
Bu kadroya göre kanatları kullanmamız zor. Ancak ortada delmeye çalışacağız. Eğer Jaja ve Alanzinho boş alan bulabilirlerse maçı koparabilirler...

ilhan
12.03.2011, 16:24
Biz maçlarımızı kazanalım, rakipler elbette bir yerde takılırlar. Önemli olan seriyi yakalamak. Kalan her maçı final havasında oynamak ve ilk yarıda olduğu sadece işimizi yapmak.

Samet Berber
12.03.2011, 16:24
Egemen oynasın gerisi çok önemli değil , her türlü gol buluruz diye düşünüyorum .

hamza61omer
12.03.2011, 16:25
biz 3-0 yenelim fener 1-0 yensin biz lider oluruz
yanlış......

yattarinho61
12.03.2011, 16:26
yani pawel kesin oynuyormu?

Hürgün Aygün
12.03.2011, 16:26
yanlış......
Doğru ikili averaja sezon sonu bakılıyor.

Atakan
12.03.2011, 16:27
yanlış......
Doğru söylüyor arkadaş.34'e 33 oluyor averajlar.

vivanet
12.03.2011, 16:28
bu maç sıfır sıfır biter veya yeniliriz..

mit_o
12.03.2011, 16:29
Mehmet Cakiri ilk 11de oynatmak hata olur ve Umutu sag/sol kanatda oynatmakda cok büyük hata olur. Umut sadece forvet oynayabilir, sag/sol kanatda oynama özelligi yokdur veya orta sahada.

Benim ilk11im söyle olurdu... Yattarayi oynatirdim, Yattara ilk11dwe oldugu zaman iyi isler yapiyor.

--------------Onur-----------
--Piotr--Egemen-Giray-Cale---
--------Selcuk----Ceyhun----
--Yattara-----Jaja---Colman--
-------------Umut-----------

Ben böyle bisey denerdim :) tabi Cayhunu yedek birakip, Colmani normal pozizyonunda oynatip sol kanatda Alanzinho veya Pawelide oynatabilir ama bence böyle daha iyi olur

O zaman gene saç baş yolmaya devam !!!
Yattara da ilk 11'de başlaması hata bu maçta !
Colman da kanatta oynayamaz ;)