PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Chiko
09.03.2011, 02:01
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/78172_Trabzon_Karadenizspor.jpghttp://www.footballuser.com/Formations/2011/03/78183_Trabzonspor.jpg
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/78175_Trabzonspor.jpghttp://www.footballuser.com/Formations/2011/03/78179_Trabzon_Karadenizspor.jpg

nesta61
09.03.2011, 02:03
Büyük ihtimalle kazanacağımız bir maç olduğu için ve karşımızdaki camianın büyük olmamasını fırsat bilerek ;

Bu maçta "sus payı olara" lehimize ciddi düdükler çalınacaktır.
"Bakın hakemler Trabzonspor'u da kayırıyor" demeye getirecekler.

trabzonspor'un lehine verilen butun kararlarda bence butun tribunler yuhalasinki sadece 1 maclik olmadigini anlasinlar.

Sefer A.
09.03.2011, 02:05
ula chiko Kirvak midu bizum kaleci heee, yanlis yazdun :D Degirmenderespor da nereden çikti ^^

Barış Bağcıoğlu
09.03.2011, 02:08
ONUR________________
FERHAT_____GiRAY___EĞEMEN_____CALE
________SELCUK BROZEK___________
____________COLMAN________________
___UMUT __________JAJA___________
_____________PAWEL________________

p.Brozek beşiktaş maçında sağda sırıtmadı ama yerinin yinede sol olduğunu biliyoruz şenol hoca yine caleyi düşünerek onu sol açıkta oynatabilir sağa yada barışıda deneyebilir

Chiko
09.03.2011, 02:23
ula chiko Kirvak midu bizum kaleci heee, yanlis yazdun :D Degirmenderespor da nereden çikti ^^
Panik yapmisim abi :D
Kivrak olacakti tabiki. Ayni hatayi üc kez yapmisim.. :rolleyes:
Trabzon Karadenizspor'u sectim, Degirmendere cikti.. Bordo forma'yi cok begendim, degistirmedim :D

Sefer A.
09.03.2011, 02:26
Panik yapmisim abi :D
Kivrak olacakti tabiki. Ayni hatayi üc kez yapmisim.. :rolleyes:
Trabzon Karadenizspor'u sectim, Degirmendere cikti.. Bordo forma'yi cok begendim, degistirmedim :D

e saat kaç dogaldir boyle seyler ^^ Bordo forma iyi yaaa hep da kazanduriyi :)

Chiko
09.03.2011, 02:33
e saat kaç dogaldir boyle seyler ^^ Bordo forma iyi yaaa hep da kazanduriyi :)
Parcali ve Beyaz formanin ne kadar zarari varsa, bordo formanin o kadar yarari var. :)

Sefer A.
09.03.2011, 02:46
Parcali ve Beyaz formanin ne kadar zarari varsa, bordo formanin o kadar yarari var. :)

:D:D anti parçali forma :p

Berberoğlu
09.03.2011, 03:15

:D:D anti parçali forma :p

Bende sadece parçalı forma var... :(

Urfa'ya gitmeden önce bir adet bordo forma almak gerekiyor sanırım, parçalı formayla gitmeyeyim Urfa'ya, neme lazım, bir aksilik çıkmasın sonra...

Barış Bağcıoğlu
09.03.2011, 03:21
bende antiparçalıcıyım

Sefer A.
09.03.2011, 03:25

Urfa'ya gitmeden önce bir adet bordo forma almak gerekiyor sanırım, parçalı formayla gitmeyeyim Urfa'ya, neme lazım, bir aksilik çıkmasın sonra...

ne olur ne olmaz abi gerçekten dikkat etmek lazim :)

bende antiparçalıcıyım

forza antiparça :D:p

Mayls
09.03.2011, 03:28
Kale arkaları 30 TL
Maraton 50 TL
Numaralı 75 TL

Fiyatlar Kasımpaşa maçı için yüksek değil mi?

Barış Bağcıoğlu
09.03.2011, 03:35
Bordo forma alacağım

Chiko
09.03.2011, 03:37

Bendede var ama hic giymem. :D

Erbay
09.03.2011, 07:58
Skor ve mücadele olarak patlamadan sonra oyun olarak da bir patlama bekliyorum artık. Maç boyu rakibini ezen, nefes aldırmayan bir takım görmeliyiz bir maç da olsa. Artık bu zamandan sonra oyun önemli değil dememeliyiz. İlk yarıdaki seviyeye çıkmadan son 10 maçı kayıpsız geçemeyiz. Burak ve Serkan yok çok ciddi eksikler. Burak olmayınca Yattara oynar mesela ama bu sefer yedekte oyuna sokacak adam kalmıyor nerdeyse. Jaja böyle oynayacaksa, oyununu kurtarması için en az 2-3 gol atması lazım :) Jaja'nın yerine Alanzinho oynasın bir şey demem valla.

Dün yaşanan gelişmeler ve Kocaeli'nde oluşacak atmosfer ile net bir skor ve oyun bekliyorum.

Ali YİĞİT
09.03.2011, 09:13
Maçın hakemi belli oldu mu ?

Celal Demir
09.03.2011, 09:51
kocaelide oturuyorum ve bilet bulamıyorum intiharın eşiğine geldim artık :S

Uğur Ö.
09.03.2011, 10:07
kocaelide oturuyorum ve bilet bulamıyorum intiharın eşiğine geldim artık :S
Bursada da aynısı oluyor bize.Bursa ile maç yapıyoruz , yok İstabuldan yok Trabzondan vs seyirci geliyor.Kardeşim senede bir maç yapıyoruz Bursada.Bırakında biz gidelim şehrime gelmiş takımım başka şehirlerden seyirciler geliyor.Oldum olası uyuz olmuşumdur Bursa gibi Trabzonsporluların inanılmaz çok olduğu bir şehire başka şehirlerden taraftar gelmesi

Celal Demir
09.03.2011, 10:09
Bursada da aynısı oluyor bize.Bursa ile maç yapıyoruz , yok İstabuldan yok Trabzondan vs seyirci geliyor.Kardeşim senede bir maç yapıyoruz Bursada.Bırakında biz gidelim şehrime gelmiş takımım başka şehirlerden seyirciler geliyor.Oldum olası uyuz olmuşumdur Bursa gibi Trabzonsporluların inanılmaz çok olduğu bir şehire başka şehirlerden taraftar gelmesi

işin acı yönu burda biletix falan yok. yani sen bursadan benden daha kolay alırsın bileti yada istanbuldakiler daha kolay alır benim bilet alabilmem için istanbula gitmem lazım :(

Burak TOSUN
09.03.2011, 10:15
Bu maçta hakkımız olmayan HİÇBİR düdük istemiyoruz.
Ne bir GAZ alma penaltısı
Ne başka bir hatalı düdük.
Hakkımızla oynamak istiyoruz.
İçimden bir his kamuoyuyla bizi karşı karşıya getirmek isteyenler olacaktır diyor.
Böyle birşeyi İSTEMİYORUZ.

güngör_81
09.03.2011, 10:20
Bu maçta hakkımız olmayan HİÇBİR düdük istemiyoruz.
Ne bir GAZ alma penaltısı
Ne başka bir hatalı düdük.
Hakkımızla oynamak istiyoruz.
İçimden bir his kamuoyuyla bizi karşı karşıya getirmek isteyenler olacaktır diyor.
Böyle birşeyi İSTEMİYORUZ.

Aferin sana bunu beğendim....

Keleşoğlu
09.03.2011, 10:24
Medine' den selamlar..

bjk maçında 70 de 1-1 olduğunu öğrenince herkese dua ettirdim maçı dualarla aldık:)

kasımpaşa maçında da dualarımız TRabzonspor umuzla..

Celal Demir
09.03.2011, 10:29
Medine' den selamlar..

bjk maçında 70 de 1-1 olduğunu öğrenince herkese dua ettirdim maçı dualarla aldık:)

duanızı eksik etmeyin ALLAH yaptığınız ve yapacağınız duaları kabul etsin. AMİN.

exelans_25
09.03.2011, 10:32
taraftar kartı olup da herhangi bir sorun nedeniyle maça gelemeyecek arkadaşlar özelden irtibat kurarsa sevinirim

barisb
09.03.2011, 10:43
Medine' den selamlar..

sezon sonu için de dualarınız eksik etmeyin :)

socrates
09.03.2011, 11:23
maalesef en çok seyredilen spor tvsinde yine TS.ye karşı konuşuyorlar

mesajlarınız için:
twitter.com/ntvspor

Emre GÜRDAL
09.03.2011, 11:29
şuan dinliyorum mehmet demirkol dün iyi yazı yazıyo bugun sallıyo yok ıyı yapmamıs sadri başkan özür dileyince trabzonspor iyi sert çıkınca yanlış....yok canım

mda61
09.03.2011, 11:42
Mehmet Demirkol'u severim, istanbul basınının bir kaç düzgün adamından birisi, bana göre ama söyledikleriyle bu yıla dair olan bütün hevesimi kırdılar. '' Bu sene lig oynanmasın, iptal edilsin, kirli arena '' gibi laflar. Şimdi şampiyon olursak, dünkü açıklama bize o gün gelecek ve diyecekler ki masa başında da iyi oynadınız ki şampiyon oldunuz.

Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı da gerçekten adil bir lig olsaydı.

BiZe HeR YeR 61
09.03.2011, 11:52
Şerefsizlerin arasında şerefliyi barındırmıyorlar.!

mahmuter61
09.03.2011, 11:59
Trabzonspordan nekadar çok tırsıyorlar köpekler.

BiZe HeR YeR 61
09.03.2011, 12:00
Trabzonspordan nekadar çok tırsıyorlar köpekler.
Biz bir defa şampiyon oldukmu devamının geleceğini iyi biliyorlar.

apachi61
09.03.2011, 12:05
Yeterki olalım da artık nası olursak olalım vakit oyunu kuralına göre oynama vaktidir gerekli pisliği yapma vaktidir şerefsizlerin oldugu bir ligte şerefli olmanın bi manası yoktur bu saatten sonra kasımpaşada atalım 4 5 tane de avarej olsun

Devrim Arslan
09.03.2011, 12:06
beyler bize ucuz bir penaltı bekliyorum ben ....sus payı namına ve o penaltı göz göre göre dışarı atılmalıdır !! kesinlikle dışarı

61_Hasan_69
09.03.2011, 12:13
oleyyy be para işinide hallettim maçta olacağımmmm

Ünal Cumhur
09.03.2011, 12:17
beyler bize ucuz bir penaltı bekliyorum ben ....sus payı namına ve o penaltı göz göre göre dışarı atılmalıdır !! kesinlikle dışarı
evet bende böyle bekliyorum. bilerek dışarı atsınlar isterim ama sanmam öyle bişey olmaz

Nadir Bekar
09.03.2011, 12:19

kesinlikle doğru böyle bir şey yapsak yine biz suçlu oluruz ya neyse ama çok güzel olur...

grigandalf1967
09.03.2011, 12:23
penaltı olursa dışarı atılsın

B.AKDEMİR
09.03.2011, 12:36
Kasımpaşa fener maçında kötü değildi bizim maçtada kötü oynamayacak son kozlarını oynuyor.Bu sebeple dikkat etmemiz gereken bir maç.

Hakemler bu maçtada bizi biçmek isteyecekler zira Yılmaz Vural Konyanın başında Fenerle ölüm kalım maçlarından birine çıkıyor!

Gün geçtikçe yükselen formumuzla bu ligi bu sene alabilecek güçteyiz.

GS,BURSA,ANTEP,ESKİŞEHİR,İBB gibi maçlar var.Fener ile aramızdaki farkı ortaya koyacak olan maçlar bunlardır!

Allah yardımcımız olsun

elturca61
09.03.2011, 12:44
Biz bir defa şampiyon oldukmu devamının geleceğini iyi biliyorlar.

Aynen onlarin korkusu bu zaten bir sampiyonlukta gerisi gelecek diye ama bu sen olacak insallah....

Napoli
09.03.2011, 13:03
Evet Katıl tetıkcı satılmıs kısılıksız odası basılan onursuz ınsan Kudısı Muftuoglu atanmıstır.. Tetıkcı gorevde gecmıs olsun

Fatih Özkan
09.03.2011, 13:11
Hakem Kuddusi Müftüoğlu arkadaşlar...

Özge
09.03.2011, 13:12
Maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu.Yardımcıları Baki Tuncay Akkın,Adil Sinem ve dördüncü hakem Mustafa Öğretmenoğlu.

Fatih Öztürk
09.03.2011, 13:13
Evet Katıl tetıkcı satılmıs kısılıksız odası basılan onursuz ınsan Kudısı Muftuoglu atanmıstır.. Tetıkcı gorevde gecmıs olsun

o tetikçide öyle bir toto olacakki bu saatten sonra gözümüzün önünde tetikçilik yapacak öylemi?

şahsım adına söylüyorum o kuddusiyi arar bulurum bulduğumla bırakmam.bu yolda çekilen çile kutsaldır.

Barış Mayda
09.03.2011, 13:14
Trabzonspor'un Kasımpaşa'yı konuk edeceği maçta ise Kuddusi Müftüoğlu düdük çalacak.

sametaydin
09.03.2011, 13:16

Adam gibi maç yönetsin, akıllı olsun. Bu demeçlerden sonra ev sahibi olduğumuz maçta hakkımızı yiyecek hakem daha anasının karnından doğmadı.

Armağan Dere
09.03.2011, 13:19
Eyvah ki ne Eyvah...Hakem çok tehlikeli!!

Hamdi Karamahmutoğlu
09.03.2011, 13:23
İzmit İsmetpaşa Stadyumunu doldurup, hem hakemlere, hem federasyona hem de Fenerbahçeli çapulculara gözdağı vermeliyiz.
Herkes haddini bilecek.

Sami Kuk
09.03.2011, 13:23
Febe macına bülent yıldırım verılmıs:S Ulan heryerde yıldırımlar.Sırf gese macına verılmesın dıye verdıler bu hakemi..

Selçuk Demircioğlu
09.03.2011, 13:26
Bu kuddisi müftüoğlu tff nin bir numaralı tetikçisidir...
Ama sanmayın ki bize karşı hata yapacak...
Kasımpaşanın canını yakmak için geliyor..
Sonra bakın diyecekler hakem hatalarıyla kazandınız sizde..
Sanki kasımpaşa karşısında ihtiyacımız varmış gibi bize yardım etmeye çalışacak..

Çok ucuz numaralar bunlar...Hatırlayın 2 yıl önceki Trabzonda ki eskişehir maçını...Eskişehiri nasıl da dümdüz etmişti hakemler...Aynı senaryoyu bekliyorum...

Abluka
09.03.2011, 13:32
Olası penaltı ve bu penaltının dışarı atılması fikrini destekliyor bunu milyonların gözünün içine soka soka yapılmasını istiyorum yönetime hocaya futbolcuya kime ulaştırabiliyorsak bu düşüncemizi aktaralım.
Temiz ve Adil bir lig istiyoruz!

Süleyman50
09.03.2011, 13:32
kesin kazanmalıyız hatta atabildiğimiz kadar atmalıyız...

Abluka
09.03.2011, 13:33
Baki Tuncay Akkın beğendiğim bir yardımcı hakemdir en azından kaşı gözü ayrı oynamıyor =)

Atakan
09.03.2011, 13:38
Penaltıyı dışarı atalım, ofsayt olmayan pozisyonları bırakalım, korner olursa direk dışarı atalım, faulleri kullanmayalım :)

Tamam tepki var da penaltıyı dışarı atmak bana çok saçma geldi. Maç 3-0 falan olursa belki bir anlamı olur.

Cemalettin Taşkın
09.03.2011, 13:40
hakem kuddusi müftüoğlu

normalde sevmem ama bu sezon yönettiğ maçları kazandık.

bu bülent yıldırım veya cüneyt çakır niye bizim maçlara verilmiyor acaba?

61_Hasan_69
09.03.2011, 13:40
Şu anda işyerinde olan arkadaşlarımız ya da evinde bilgisayar başında olan arkadaşlarımız sizlerden küçücük bir istiramımız olacak. 0.212.3622222 (TFF) Bu numarayı arayıp ''Ben Trabzonspor taraftarıyım, haksızlıkların peşini bırakmayacağız'' deyip kapatmanızı rica ediyoruz.. Görüşme 20 saniye sürecektir ve karşılığında 10 kr.'a Trabzonspor taraftarının büyüklüğünü göstermiş olacağız!...

ozturk
09.03.2011, 13:41
hakem kuddusi imiş...

exelans_25
09.03.2011, 13:45
bursa heykelde 1 saat biletixin önünde bekledim belki bi renkdaş gelir onun taraftar kartıyla bilet alırım diye ama olmadı

Sami Kuk
09.03.2011, 13:46
Olası penaltı ve bu penaltının dışarı atılması fikrini destekliyor bunu milyonların gözünün içine soka soka yapılmasını istiyorum yönetime hocaya futbolcuya kime ulaştırabiliyorsak bu düşüncemizi aktaralım.
Temiz ve Adil bir lig istiyoruz!

Maç 3-0 falan olsa penaltı verılse bize..Bu yapılırsa süper kapak cevap olur

Mustafa Yılmaz.20
09.03.2011, 13:46
Hakem sakın bizim lehimize bir hata yapasın da.. Sonra haysiyetsizlerin neler söyleyecekleri, neler yazacakları şimdiden belli. Biz topumuzu oynayalım, mümkünse erken goller atıp işi bitirelim.

Mehmet Ç.
09.03.2011, 13:49
Mac basi direk kendi kalemize gol atalim.

Herkeze ders verelim.

6-1 kazanalim :D

Abluka
09.03.2011, 13:51
Penaltıyı dışarı atalım, ofsayt olmayan pozisyonları bırakalım, korner olursa direk dışarı atalım, faulleri kullanmayalım :)

Tamam tepki var da penaltıyı dışarı atmak bana çok saçma geldi. Maç 3-0 falan olursa belki bir anlamı olur.

İşte o zaman bir anlamı olmaz!
Biz bir şekilde tepkimizi öfkemizi dışavuruyoruz peki ya futbolcu o nasıl yapacak bunu!
Robbie FOWLER bugün tüm dünyaca tanınan ve sevilen bir futbol figürüyse bunun sebebi Liverpool ile kazandığı kupalar o formayla attığı sayısız gol değil haksız kazanılmış bir penaltıyı dışarı vurmasındandır!!!

Lazman
09.03.2011, 13:57
19.00 Trabzonspor-Kasımpaşa: Kuddusi Müftüoğlu

papazi bulduk gene

kadirgazioglu
09.03.2011, 14:06
En azından Tolga Özkalfa gibi 2ncli lig hakemi değil.

Süleyman50
09.03.2011, 14:12
kazanıp inşallah bu hafta liderliği geri alacağız...

Berke6198
09.03.2011, 14:18
Hakem yine dehşet...

Biz anlaşılan bu hakemlerden çok çekeceğiz yahu adam gibi maçı doğru dürüst yöneten bir hakem kaldımı lig de?

Bence kalmadı kim gelirse gelsin bize her maçta hakemler bir yamuk yapıyorlar sonra Trabzon'a bir sürü eleştiri falan filan... 3 İstanbul ezikleri sürekli hakemlerle danışıklı maç oynuyor.Kaç kere daha şikayet edeceğiz.

Bence bu boyutu dahada büyütmeliyiz.İşin artık cılkı çıktı çünkü.
Artık bu hakemde bize maçta bir yamuk yaparsa ortalığı iyice ayağa kaldırma vakti geldi telefon ile mesaj ile olacak işler değil bunlar...

Trabzonspor'un gücünü onlara göstermeliyiz Şampiyonluk yolunda En iyi oynayan takım şu anda biziz gerisi hep Danışıklı Dövüş.

kadirgazioglu
09.03.2011, 14:28
kesin kazanmalıyız hatta atabildiğimiz kadar atmalıyız...

aynı şeyleri düşünüyorum ne kadar çok atarsak o kadar iyi ama bir yandan ilk yarıdaki gibi bir maç beklemiyorum kazanalım da fark olsursa olsun olmazsa hiç önemli değil kendime kızıyorum fark istediğim için her hafta kalp krizi geçiriyoruz neredeyse zaten 1 0 olsun bizim olsun

Atakan
09.03.2011, 14:31
İşte o zaman bir anlamı olmaz!
Biz bir şekilde tepkimizi öfkemizi dışavuruyoruz peki ya futbolcu o nasıl yapacak bunu!
Robbie FOWLER bugün tüm dünyaca tanınan ve sevilen bir futbol figürüyse bunun sebebi Liverpool ile kazandığı kupalar o formayla attığı sayısız gol değil haksız kazanılmış bir penaltıyı dışarı vurmasındandır!!!
Haksız kazanılan penaltıyı dışarı vurursun da ben doğrusunu demek istedim. Yani haklı penaltıyı ne hakla dışarı vurursun.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2011, 14:33
Bu Kuddusi gidip haksız bir penaltı çalmasın sonra. Burak'ta yok. Kesin Umut 100.gol diye diye atmaya çalışır onu da atamaz... :)

Fatih Öztürk
09.03.2011, 14:36
koyacağuk o kafaya odun azize azize.kadıköyüde yakacağuk azize azize.

ah azize vah azize osurayım o burna dansöz azize....

sise gidelum kız siseda sisi.sisi yollari çisi... hakemlerida alsan, koyacağuk hepunuze...

Berke6198
09.03.2011, 14:39
Bu Kuddusi gidip haksız bir penaltı çalmasın sonra. Burak'ta yok. Kesin Umut 100.gol diye diye atmaya çalışır onu da atamaz... :)

Umut kesin atacak.Penaltıdan olmasa bile atacak.100. gole ulaşıp 100 ler klübüne girmeyi başaracak.

Ali Yerlikaya
09.03.2011, 14:39
Haksız kazanılan penaltıyı dışarı vurursun da ben doğrusunu demek istedim. Yani haklı penaltıyı ne hakla dışarı vurursun.

Atakan renktaslarin demek istedigide o zate herhalde tartismasiz 1000% lik bi penaltiyi heab edelim demiyoruz ama suan pis oyunlar döndügü icin hakem hatalari sonucu bu mac vermeye calisabilirler, bence eziklerin susmasinin en büyük nedeni o ellerinde elle tutulur bi bahane yok ve bu maci katledip bak sizede hatalar yapiliyorus demek isticeklerdir...

Ins. gercekden penaltiylan alakasi olmiyan bi posisyon yada ofsayt sonucu ataklari kendimiz engelleri Kasmpasayi yenmek icin hakeme hic ihtiyacimiz yok olsa dahi bunu kabul etmek bize yakimaz...

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 14:45
ççççççbunu her Hafta demeye devam edelim arkadaslar:D
Umut kesin atacak.Penaltıdan olmasa bile atacak.100. gole ulaşıp 100 ler klübüne girmeyi başaracak.

Berke6198
09.03.2011, 14:46
ççççççbunu her Hafta demeye devam edelim arkadaslar:D

Çok mu komik?

Siz gülmeye devam edin hahah çok komik gerçekten

Sizin Takıma güveniniz 0

Maçtan sonra beni bul abi...

Asıl gülünecek şey sizin haliniz bide buraya çıkmış yorum yapıyorsunuz...

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 14:50
Çok mu komik?

Sizin Takıma güveniniz 0

Takima güvenim sonsuz bos kaleye atamayan Oyuncuma güvenim 0:)

mit_o
Valla işimiz umut'a kaldıysa biz gol atamayız !
Burak da yok bakalım napcaz ?
Bu maçı kesinlikle kazanmamız gerek hatta atabildiğimiz kadar gol atıp averajda feneri geçmemiz lazım

Fatih Öztürk
Çok mu komik?

Sizin Takıma güveniniz 0

yureğuni yesunler.adamsun adam:)

Mesut
Fırat Aydunus iyi hakemlerımızden görev almamış bu hafta

mda61
09.03.2011, 14:51
Bu maçı çok rahat alırız. Hiç bir maçta böyle bir yorum yapmadım ama 3-0,4-0 gibi bir skor bekliyorum. En azından taraftarlar olarak rahatlayın, futbolcular çalışsın.

Hakem hakkında da bu kadar konuşmaya değmez bence. Her maçımıza Cüneyt Çakır'ı verecek değiller. Gerçi onuda beğenmiyoruz ya, neyse :)

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 14:51
Valla işimiz umut'a kaldıysa biz gol atamayız !
Burak da yok bakalım napcaz ?
Bu maçı kesinlikle kazanmamız gerek hatta atabildiğimiz kadar gol atıp averajda feneri geçmemiz lazım
10 tane de atarsak fener kazanirsa Lider maalesef

Mesut
09.03.2011, 14:52
Gençlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Fenerile psikolojik savaşdayız enerjinizi oraya harcayın
Umut'a veya başkasına değil

Berke6198
09.03.2011, 14:53
Takima güvenim sonsuz bos kaleye atamayan Oyuncuma güvenim 0:)

Boş kaleye atamadığını bizde biliyoruz.
Sizin halinizide biliyoruz...

Sizin gibi taraftar grupları yada taraftarlar oldukça yok Takım düzelirmiymiş falan imkansız bu konular 1. si

2. si Umut atamıyor kabul ediyoruz ama attığı zaman burada kendinizi yırtıyorsunuz Umut oynasın diye...

Sonra adam kötü oyunuyor tak gözünüzden düşürüyorsunuz
Sana helal olsun abi böyle devam...

AyhanPe
09.03.2011, 14:56
burak gibi umutta bizi bir cok mac tasidi..ne adamlarsiniz ya..yarin yine burak a sallayacaksiniz en ufak seyde..biz böyleyken herseyi hak ediyoruz..takima güveniyorum ama birlik beraberligi saglayabilecegimiz yönünde cok ciddi süphelirim var..

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 14:58
Boş kaleye atamadığını bizde biliyoruz.
Sizin halinizide biliyoruz...

Sizin gibi taraftar grupları yada taraftarlar oldukça yok Takım düzelirmiymiş falan imkansız bu konular 1. si

2. si Umut atamıyor kabul ediyoruz ama attığı zaman burada kendinizi yırtıyorsunuz Umut oynasın diye...

Sonra adam kötü oyunuyor tak gözünüzden düşürüyorsunuz
Sana helal olsun abi böyle devam...
Istersen yalan konusma....Umut oynasin nezaman dedim?
Masal anlatma Destek versem de bos kaleye atamaz vermesemde atamaz.Gökhan ünali yerden yere vuranlar gelipte bana destek diyorlar.
Madem bukadar süper taraftariz Gökhana niye destek vermediniz? Neyse Kasimpasa Macinda yine 1 Metreden kacirirsa görürüm sizi.Ben tebrik etmeyi biliyorum.Atarsa atar sonucta Trabzonsporumuza yaziliyor gol ama atamiyor iste

Berke6198
09.03.2011, 15:00
Masal anlatma Destek versem de bos kaleye atamaz vermesemde atamaz.Gökhan ünali yerden yere vuranlar gelipte bana destek diyorlar.
Madem bukadar süper taraftariz Gökhana niye destek vermediniz? Neyse Kasimpasa Macinda yine 1 Metreden kacirirsa görürüm sizi.Ben tebrik etmeyi biliyorum.Atarsa atar sonucta Trabzonsporumuza yaziliyor gol ama atamiyor iste

Ben tek kelime söyleyeceğim gerisini maçtan sonra konuşuruz

"Bu zihniyet İnşallah takımı kötü yere götürmez"...

Oruç
09.03.2011, 15:01
Hakem Kuddusi Müftüoğlu.

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 15:02
Ben tek kelime söyleyeceğim gerisini maçtan sonra konuşuruz

"Bu zihniyet İnşallah takımı kötü yere götürmez"...
Bu zihniyet derken senide biliyorum renktas,sen Umuta herzaman destek vermedin.Kötü Zamanda Umuta salliyordun simdi iyi gidiyoruz destek veriyorsun:)

kadirgazioglu
09.03.2011, 15:02
burak a bjk da ki golü attıran o topu indiren umut defansa gelip yardım eden umut koşuyor yardımlaşıyor atamıyor kaçırıyor tekniği yok bi hareket yap bi adam düşür yok ama umut bizim forvetimiz yinede destekleceğiz ilk yarıda ki kasımpaşa maçındaki asistleri yapsın sadece yeter

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 15:03
Hakem Kuddusi Müftüoğlu.
Al iste bir fenerli Hakem:mad:

Berke6198
09.03.2011, 15:05
Bu zihniyet derken senide biliyorum renktas,sen Umuta herzaman destek vermedin.Kötü Zamanda Umuta salliyordun simdi iyi gidiyoruz destek veriyorsun:)

Biz salladığımız zamanlarda Umut'un gol atamama değil topu ayağında tutamamasına sallıyorduk.Taraftarlık denen şey her zaman isterse oyuncu 1 metreden atamasın yinede desteklemektir.Bizim takımın Celaleddin ve Aymanlı falan zamanlarında da desteklemeseydin o zaman takımı?

O zaman takım komple berbattı...

Mert Oğuzlu61
09.03.2011, 15:07
şu averaj muhabbeti artık baydı, bizim için averaj denen şey kadıköyde fenerin eline verildi puan eşitliği durumunda sezon sonu fb şampiyon olur 2 li averaja bakılıyor istersen averajın fenerden +61 fazla olsun yine fener şampiyon olur.

ama biz yinede farka boğalım, ezelim biçelim her türlü şeyi deneyelim rakipler üzerinde, moral olarak iyi gelir.. mesela k.paşa maçında gol show bekliyorum, işi ilk yarıda bitiririz umut jaja coşar pawel de en az 45dk oynarsa golü var aha yazdım buraya.

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 15:10
mb61
Umuta destek veriyorsaniz Gökhana niye vermediniz bunu söyle bana? oda Trabzonsporun Oyuncusuydu hemde gayet basarili oynadi.17 gol 13 assist.Yerden Yere vurulan cok Oyuncumuz var ama Umutu elestirdigimiz zaman ayip oluyor.....

Bülent Dizman 53
09.03.2011, 15:11
liğde kolay maç yok arkadaş. bu rehavete futbolcularda kapılırsa hüsran yaşarız maç oynanmadan 5-0 4-0 kazanmısız havaları verıyosunuz. rakip canının derdınde kaybedeceği hiçbirşeyi yok konyanında olmadığı gibi sadece rakibimiz moralı bozuk bi futbolcu dısında kaliteli futbolcuları yok. kazanalımda 1-0 kazanalım.

Sezgin Öztürk
09.03.2011, 15:11
Birkere burada gökhan ünaı eleştirenler gol kaçırıyor diye eleştirmedi sahada ruhsuz ruhsuz gezinmesini eleştiriyordu...Futbolcu gol kaçırır herkes çok iyi olacak diye bir kural yok...

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 15:15
Birkere burada gökhan ünaı eleştirenler gol kaçırıyor diye eleştirmedi sahada ruhsuz ruhsuz gezinmesini eleştiriyordu...Futbolcu gol kaçırır herkes çok iyi olacak diye bir kural yok...
Peki neden ruhsuzdu? Herzaman yerden yere vuruldu diye.Ama yinede 17 gol atti umut kosuyor savasiyor da noluyor? bize Gol atan Forvet lazim.Pawel var onuda oynatmiyoruz

Berke6198
09.03.2011, 15:15
mb61
Umuta destek veriyorsaniz Gökhana niye vermediniz bunu söyle bana? oda Trabzonsporun Oyuncusuydu hemde gayet basarili oynadi.17 gol 13 assist.Yerden Yere vurulan cok Oyuncumuz var ama Umutu elestirdigimiz zaman ayip oluyor.....

Ben gökhan zamanında burada yoktum yani o zamanda gökhan'ın ben sahada öyle tın tın dolaşmasına kızıyordum...

Abluka
09.03.2011, 15:18
Fırat Aydunus iyi hakemlerımızden görev almamış bu hafta
Haftaya derbi yönetecek olası bir yıpranmanın önüne geçmek için ;)

socrates
09.03.2011, 15:19
bu maçta tribünlerin agresifliği ve pankartlar çok önemli

:meşale2:

Berke6198
09.03.2011, 15:20
Peki neden ruhsuzdu? Herzaman yerden yere vuruldu diye.Ama yinede 17 gol atti umut kosuyor savasiyor da noluyor? bize Gol atan Forvet lazim.Pawel var onuda oynatmiyoruz

Siz hiç bir şey beğenmezmisiniz ya?
Merak ediyorum.Umut bizim takımı çok ama çok değiştirmiştir.
Maçlardaki o defansı bunaltması ile koşması ile sadece gol kaçırıyor o kadar.
Size adam beğendirmek zorunda değil bu klüp yeter ki şampiyon olalım...

Artık bırakın Umut'un peşinide adamı daha fazla eleştirmeyin herkes Umut ile ilgili özellikleri biliyor...

ALDENİRO
09.03.2011, 15:20
sivasla oynadığımız maçın hakemi iyidir.

Fatih Öztürk
09.03.2011, 15:21
umut bulutu tartışan cok güzel yürekli arkadaşlar şunu iyi bilin.

bir takımın iskeleti olur.aynı insan gibi düşünelim insan iskeleti.bunun yanları etle doldurulur.

bizim bir iskeletimiz var.geriden başlayan onur-----egemen-----selçuk-----umut

yanlarını etrafını nasıl doldurursanız doldurun bu iskelet maçın şeklini bize çizer.umutun standartıda budur.fazlası beklenemez.eksisi zaten olmaz.her maç aynı grafik.her sene ortalama 15 gol.ve takımına kattığı müthiş katkı yadsınamaz.yadsıyanı şenol güneş çarpar!

ALDENİRO
09.03.2011, 15:27

bir takımın iskeleti olur.aynı insan gibi düşünelim insan iskeleti.bunun yanları etle doldurulur.

yanlarını etrafını nasıl doldurursanız doldurun bu iskelet maçın şeklini bize çizer.umutun standartıda budur.fazlası beklenemez.eksisi zaten olmaz.her maç aynı grafik.her sene ortalama 15 gol.ve takımına kattığı müthiş katkı yadsınamaz.yadsıyanı şenol güneş çarpar!
gol atamayanın iskelette ne işi var....

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 15:27
Siz hiç bir şey beğenmezmisiniz ya?
Merak ediyorum.Umut bizim takımı çok ama çok değiştirmiştir.
Maçlardaki o defansı bunaltması ile koşması ile sadece gol kaçırıyor o kadar.
Size adam beğendirmek zorunda değil bu klüp yeter ki şampiyon olalım...

Artık bırakın Umut'un peşinide adamı daha fazla eleştirmeyin herkes Umut ile ilgili özellikleri biliyor...
Hadi ordan ben umut ve ceyhun haric büzün Oyuncularimizi begeniyorum,begenmesemde sanane?Kosuyorda onun icin kaciriyormus.Gol vurusu kötü oldugundan dolayi olmasin.Hami Mandirali ;" Umut iyi niyetli ama Teknigi ve Gol vurusu cok kötü" Sen zaten 2 Ay sonra Yine Umuta sallarsin.
Neyse yeter artik ceza yemek istemiyorum konu degistirelim :D

ÇaGaTaY
09.03.2011, 15:28
Bilet fiyatları gerçekten çok pahalı. kale arkası:30, maraton:50

Ben şahsen maratondan alıp gidicem ama fiyatı yüzünden gidemeyecek de çok taraftar olduğunu düşünüyorum. İBB bilet fiyatlarını yüksek tutunca nasıl tepki göstermişti yönetim. Şimdi bu fiyatları biz belirlememize rağmen bu yüksek fiyatlar anlamsız. Yanlışım varsa düzeltin ama Trabzondaki maçlar bu fiyatın yarısı kadar değil mi?

Chiko
09.03.2011, 15:29

Haha, hemen bir kusur bulundu.. :D

Alihan Ertürk
09.03.2011, 15:32
Sorun Umut'un nasıl bir futbolcu olduğu değil, biz Umut'u da bir çırpıda kesip atalım da demiyoruz. Ama illa Umut oynatılacaksa o zaman yanına gol atan oyuncu koymak zorundasınız.

Senin gol umudu diye sahaya koyduğun futbolcu beklentileri karşılayamıyorsa ne olacak?

Umut yorsun, ''golcü''müz golü atsın istiyoruz.. O golcü bu sene sürpriz bir şekilde Burak oldu..Peki ya Burak bu patlamayı yapmasaydı ne olacaktı?.. Umut şuan hiç eleştirilmiyor bunu kabullenin, eleştiri bu değil..Burak bu patlamayı yapmasaydı o zaman görürdük eleştiri neymiş.Umut'un Burak'a çok dua etmesi lazım gerçekten.:)

Fatih Öztürk
09.03.2011, 15:34
gol atamayanın iskelette ne işi var....

sevgili Trabzonsporlu!

14 senedir takımımızın deplasmanlarına giden,2 senedir deplasman kaçırmayan bir vatandaş olarak şunu gördüm senelerce. belleklerimize yerleştirelimki,tvden görüldüğü gibi staddada aynı oyun oynanmıyor.70 ekrandan 1500 metre karenin hepsini karınca kararınca görmek birmi?amacım ukalalık değil..sadece bilgilendirmek.umutun sarfettiği enerji selçuku egemeni hatta kaleci onuru rahatlatıyor.futbolun meyvesi tabiki gol,buna itiraz eden yoktur.ama umutun tartışıldığı yerdede futbol bilgisi sorgulanır vatandaşın.saygımı sunuyorum hürmetler.

ALDENİRO
09.03.2011, 15:37
sevgili Trabzonsporlu!

14 senedir takımımızın deplasmanlarına giden,2 senedir deplasman kaçırmayan bir vatandaş olarak şunu gördüm senelerce. belleklerimize yerleştirelimki,tvden görüldüğü gibi staddada aynı oyun oynanmıyor.70 ekrandan 1500 metre karenin hepsini karınca kararınca görmek birmi?amacım ukalalık değil..sadece bilgilendirmek.umutun sarfettiği enerji selçuku egemeni hatta kaleci onuru rahatlatıyor.futbolun meyvesi tabiki gol,buna itiraz eden yoktur.ama umutun tartışıldığı yerdede futbol bilgisi sorgulanır vatandaşın.saygımı sunuyorum hürmetler.
haklısın ama bu umut konusu bence anket yapılmalı çünkü her göz bir değil, gol kaçırınca hiç de dediğin açıdan bakılmıyor maalesef.(hiç koşmayan jardel çok gol atıyordu mesela.)

Gökhan ARSLAN
09.03.2011, 15:41
Bu maçı alacaz başka yolu yok ! (:

Uğur Kalyoncu
09.03.2011, 15:46
sevgili Trabzonsporlu!

hocam stad konusuna katılıyorum tv ile aynı şey değil ama onunla bağdaştırmamak lazım görmek isteyen,gördüğünü anlayabilen veya daha doğru ifadeyle futboldan anlayan insan umutun gol atamasa dahi oyunun bütün bölümlerinde ne denli var olduğunu ve ne kadar yararlı oynadğını tv den de görebilir ve elinden geleni fazlasıyla tüm samimiyetiyle ortaya koyan umutu değil onu bu şekilde oynatanları eleştirir..burda bir mantık hatası var,umut bulut bir nebze eleştirebilir ama yerden yere vurulmayı haketmiyor..bu arada umutu anlatan güzel bir çıkarım yapmışsın tebrik ederim..

Taner Uykuçeken
09.03.2011, 15:50
Hakem Kuddusi Müftüoğlu.

Bursa-İbb maçını yönetmişti bu hafta ikili mücadelelerde oyunu kesmeyip sürekli devam ettirdi maçı kararları genelde tutarlıydı maçta iyi bir yönetim gösterdi ama bunların saati saatine uymuyor ne çıkarsa bahtımıza bu düzende

Mustafa Umut
09.03.2011, 15:55
------------Onur------------
Piotr-GirayKaçar-Egemen-Cale
----------Ceyhun-----------
------Selçuk-Colman--------
M.Çakır----------------Umut
---------Pawel-------------

60. dk civarında M.Çakır-Yattara değişikliği olabilir..

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 15:58
Bursa-İbb maçını yönetmişti bu hafta ikili mücadelelerde oyunu kesmeyip sürekli devam ettirdi maçı kararları genelde tutarlıydı maçta iyi bir yönetim gösterdi ama bunların saati saatine uymuyor ne çıkarsa bahtımıza bu düzende

Evet oyuncular buna göre oynamalı .

İkili mücadelelerde durdurmuyor genelde .

barisb
09.03.2011, 15:59
4-0 alalım. bu maçta gol yemeyelim artık.

Süleyman50
09.03.2011, 16:07
kazanıp, çok zor ama fb nin puan kaybetmesini bekleyeceğiz...

Gökhan Bilgin
09.03.2011, 16:14
Kmse kusura bakmasın da bizden hiç bi halt olmaz.Şu zamanda omuz omuza vermek tek yumruk olmak inadına direnmek gerekirken çıkmışlar umut gol atamıyo ben güvenmyorum yeter be yeter! Ulan bi kere el ele verelm yahu bi kere şüphesiz güvenelm yahu! Sezon biter küfür mü edersin hakaret mi edersin ne yapiosan yap. Ben umut olsam şu sayfaları okusam onca verdğm emekten utanırım!

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 16:18
"Fenerbahçe’den puan alacağız"
Yilmaz Vural fenerden puan alir bencede.Lugano,santos ve gökhan gönül yok.Biz Kasimpasayi yenersek Lider oluruz

ALDENİRO
09.03.2011, 16:33
Kmse kusura bakmasın da bizden hiç bi halt olmaz.Şu zamanda omuz omuza vermek tek yumruk olmak inadına direnmek gerekirken çıkmışlar umut gol atamıyo ben güvenmyorum yeter be yeter! Ulan bi kere el ele verelm yahu bi kere şüphesiz güvenelm yahu! Sezon biter küfür mü edersin hakaret mi edersin ne yapiosan yap. Ben umut olsam şu sayfaları okusam onca verdğm emekten utanırım!
dediğin doğru ama maçta umut gol kaçırınca kahvede bütün trabzonsporlular kalayı basıyor. ama yine de destek tabiikiii...

ALDENİRO
09.03.2011, 16:34
bizim kızgınlığımız umuta değil fenerin şampiyon olma ihtimalinee...

BALKAN 06
09.03.2011, 16:36
4-0 alalım. bu maçta gol yemeyelim artık.
evet benimde kafama takılıyor,
4-0 değil 1-0 a da razıyım ama ne olur gol yemeyelim...

BALKAN 06
09.03.2011, 16:38
----------Ceyhun-----------
------Selçuk-Colman--------
M.Çakır----------------Umut
---------Pawel-------------

60. dk civarında M.Çakır-Yattara değişikliği olabilir..
babam bizim takımın hocası olsa bende bu kadroyu yazdırırdım:)
hele hele pawel ve m.çakır işi çok sevindirir beni.

ALDENİRO
09.03.2011, 16:38
evet benimde kafama takılıyor,
4-0 değil 1-0 a da razıyım ama ne olur gol yemeyelim...
egemene bağlı...

Gökhan Bilgin
09.03.2011, 16:42
Abi tamam kaçırdığında bende kızıyorum hadi be o da nasıl kaçar diyorum ama o orda kalıyo.Bunu milyon kez dillendirmenin anlamı nedir? Hepimiz bişeye yoğunlaşmışız tek yumruk olmaya çalışıyoruz inanıyoruz direniyoruz biri aradan pırtlamış ben umuta güvenmyorum atamıyo bide üstüne sırıtıyo hadi ya! O umut varya şampiyonluğu belki bizden 2 kat daha fazla istiyodur!

Alihan Ertürk
09.03.2011, 16:52
'' Türkiye Satılmış Yazarlar Derneği ''

Dev bir şekilde bu pankart yapılmalı, herkesin gözüne sokulmalı!

lazzz61
09.03.2011, 17:10
sevgili Trabzonsporlu!

Allllah askına bos kaleye gol atamayan adamn nesını savunuosunuz yok koşuyomusta bılmem ne bırakın alllah askına ya su umutun yerıne adam gbı bı forvetımız olsa sampıyonduk meselaa en basıtınden teofılo umut bu yonden cok sanslı maleseef http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon9.gif

mda61
09.03.2011, 17:14
Umut'u eleştiren arkadaşlar,
bizde biliyoruz Umut'un aradığımız forvet olmadığını ama napalım son 10 maç kala, oynatmayalım mı adamı ? Yedeğinde Drogba varda hala Umut mu oynuyor ? Azıcık destek lütfen, Umut'un iyi niyetine saygı duyalım en azından.

tunganyan
09.03.2011, 17:21
Kocaeli BMN izmitte biletix yok nerden alacaz biletleri ?

selcuk
09.03.2011, 17:26

------Selçuk-Ceyhun--------

yattara----jaja------colman

-----------umut-------

ikinci yari rahat alacagimiz ilk mac olacak

bide artik bize oyniyan her takimin sonraki hafta yenildigini cümle aleme duyurmaliyiz
bu istatistigi gören td ler biraz daha sakin oynatirlar takimlarini diyen düsünüyorum
ne faydasi varki 1 puan icin savasip sonra en kötü takimlardan 3-4 yemenin

iril
09.03.2011, 17:26
TFF nin telefonu 0212 3622222 arayıp protesto edelim lutfen. Ben aradım. Sonuna kadar dinlediler, teşekkür edip kapadılar. Bugünkü açıklamanın bizi tatmin etmediğini, olayların iddia ettikleri gibi hakem hatası olmadığını, kasıt olduğunu herkesin bildiğini söyledim.

exelans_25
09.03.2011, 17:28
beyler tamam tff yi eleştirelim ama maça da konsantre olalım burası maç başlığı

uemit
09.03.2011, 17:34
onur
baris giray egemen cale
yattara selcuk colman brozek
brozek umut

socrates
09.03.2011, 18:13
sivas.ın son 10 maçından;
3ü düşme potasındaki konya(D)-kasımpaşa-buca(D) ile
3ü ibb(D)-kayseri-beşiktaş ile
son hafta da fb ile kendi sahasında.

kesinlikle son haftaya kadar düşmeme mücadelesi içinde olacaklar :rolleyes:

dün yukardakini yazmıştım, bugün antuda "sivasa dikkat" başlığı açmış fbli gerzekler :)

Cenk ÇAÇAN
09.03.2011, 18:13
100000000000000000000000-0 da bitse Fb kazanırsa lider Fb.
Kardeşim ikili averaja sene sonunda bakılıyor. eğer biz 3 farkla fener de 1 farkla yenerse biz lideriz

Cihad Varlı
09.03.2011, 18:50
Kocaeli'de oturan arkadaşlar , biletler Cuma günü itibariyle GörkemSpor' mağazasında satışta .

Atakan
09.03.2011, 19:05
Kardeşim ikili averaja sene sonunda bakılıyor. eğer biz 3 farkla fener de 1 farkla yenerse biz lideriz
Sonuçta bakılıyor.:D

Hem öyle liderliği yerim ben. Şunlara bir puan farkı takalım.:)

Emirhan Makul
09.03.2011, 19:05

Desene ileride kemik erimesi var Abi :)

Murat SİSMAN
09.03.2011, 19:07
Bu maça ilgi yokmu bilet satışları nasıl acaba.

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2011, 19:13
sabırsızlanıyorum...

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 19:13
Medine' den selamlar..

Aleykümselam

ALLAH yaptığınız ve yapacağınız duaları kabul etsin AMİN :)

Abi sezon sonunuda unutmayın :)

Cihad Varlı
09.03.2011, 19:18
Cuma gün ki satışa kadar biletler tükenir mi ?

Cenk ÇAÇAN
09.03.2011, 19:23
katılıyorum fakat biz umuttan ceza sahasının dışında içinde henry vari vuruşlar beklemiyoruz 3 metreden de bir tane atsın o pozisyonlarda
Ama umutun takıma katkısı çok fazla Trabzonun şu kadrosuyla belki Buraktan daha fazla ihtiyacı var Umut'a.

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 19:24

Bence tükenir diye düşünüyorum.Bu kanaate nasıl vardın dersen Türkiye'de Zonguldak'da çok arkadaşlarım var gideceklermiş hep beraber.İstanbul'da yakın o zamana kadar bitebilir

Mustafa AYDIN
09.03.2011, 19:25
Kocaeli BMN izmitte biletix yok nerden alacaz biletleri ?

Cuma günü bilet kalırsa İzmit TS Club da bilet satılacak,aynı şekilde yine bilet kalırsa maç günü stat gişelerinden satılacak.

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 19:27
Bence bu maçda çoğu kişi malesef dışarda kalabilir.Yoğun ilgi olacaktır tahminimce

r9emre
09.03.2011, 19:29

Bu takımın iskeleti Onur - Egemen - Selçuk - ........ Forvet kısmı boşluk abi hiç kusura bakma.Hatta hiç gol atamasa da golcü olmasa da sadece pas trafiğini bozmayacak pas trafiğini devam ettirebilecek sıradan bir forvet dahi olsa Umut'un yerinde bu takım çok daha iyi tam bir makine gibi işler.Dikkat edin çok mu zor bunu anlamak pas trafiğini izleyin hep hangi adamda bozuluyor,hep nerede aksaklık çıkıyor paslaşırken takım? Bir dikkatli izleyin.Duvar pası yapmaktan aciz bir forvet olabilir mi ilk bunu öğretiyorlar çocukken futbola başlayan forvetlere.

r9emre
09.03.2011, 19:33
Takımın merkez santraforu Burak olmalı. Kesinlikle çok daha fazla gol atar.
-------------Onur------------
Piotr---Giray---Glowacki---Cale
---------Selçuk-Colman-------
---Yattara---Jaja----Alan------
------------Burak--------------

Santrafor Burak olabilir belki tamam da Yattara - Jaja - Alan aynı ilk 11'de sahaya çıkacak öyle mi? Sen çok Fm oynuyorsun diyeceğim ama Fm oynarken de bu kadroyu kursan yine 4 tane yersin o maç. :D

r9emre
09.03.2011, 19:36
------------------------Onur----------------------------

--Piotr----------Giray-------------Glowacki--------Cale--

----------------Selçuk-------Colman---------------------

---Yattara-------------Jaja-------------------Umut------

-----------------------Pawel----------------------------

Burak ve Serkan döndüğünde Burak,Yattara yerine Serkan geldiğinde Cale yerine kadroya girdiğinde ideal kadro oluşur gibime geliyor.

Engin'de formda bir şekilde dönerse o da Umut'un yerine kadroya girer umuduyla bekliyorum.

Cihad Varlı
09.03.2011, 19:38
Glowacki yok abi bu hafta..
Takımla beraber idmanlara çıkmıyor , sakatlığı var .
Onun yerine Mustafa yada Egemen oynar .
Geri kalanına imzamı atarım , aynı kadroyu ben kurdum bugün derste . :)

r9emre
09.03.2011, 19:45
Glowacki yok abi bu hafta..
Takımla beraber idmanlara çıkmıyor , sakatlığı var .
Onun yerine Mustafa yada Egemen oynar .
Geri kalanına imzamı atarım , aynı kadroyu ben kurdum bugün derste . :)

Glowacki yerine Egemen iyileşirse zaten oynayacaktır o Allah'ın emri umarım geri kalan kadro böyle oluşur.Mustafa,Egemen ve Glowacki hazır olduğu sürece biraz zor ilk 11'e girer gibime geliyor.

zaferyıldız
09.03.2011, 19:47
bu ikili averaj olayı tam anlaşılmamış.. hem sadece sene sonu bakılıyor.. hemde gol avertajından sonra bakılıyor... yani sene sonu aynı puanda isek bizim +35 fenerin +34 ise gol averajı şampiyon biziz.. yok bizimde +35 fenerin de +35 ise allah korusun o zaman şampiyon olur köpekler..

r9emre
09.03.2011, 19:53
Şampiyonluk averaja kalmaz o kadar dertlenmeyin bu konuda. :)

ertek_ts61
09.03.2011, 19:59
bu ikili averaj olayı tam anlaşılmamış.. hem sadece sene sonu bakılıyor.. hemde gol avertajından sonra bakılıyor... yani sene sonu aynı puanda isek bizim +35 fenerin +34 ise gol averajı şampiyon biziz.. yok bizimde +35 fenerin de +35 ise allah korusun o zaman şampiyon olur köpekler..

ikili averaja önce mi bakılıyor sonra mı?? bu konuda emin misiniz??? ben tersi gibi biliyorum da.

Cemile
09.03.2011, 19:59

hayır maalesef öyle değil, aynı puanda olursak genel averaja değil direkt ikili averaja bakılıyor, tff'nin sayfasında var. diğer yol şikeye yol açtığından bu yol tercih edilmiş.

Cenk ÇAÇAN
09.03.2011, 20:01

böyleyse çok iyi ama benim bildiğim sene sonunda puan eşitliğinde direk ikili averaja bakılıyor yanılıyor muyum

Cenk ÇAÇAN
09.03.2011, 20:03
ya bu hafta sadece bir takıma penaltı verilmiş o da fenevbahçe

mda61
09.03.2011, 20:05

Bence tükenir diye düşünüyorum.Bu kanaate nasıl vardın dersen Türkiye'de Zonguldak'da çok arkadaşlarım var gideceklermiş hep beraber.İstanbul'da yakın o zamana kadar bitebilir

Meraklanmayın, biletler maç gününe kadar bitmez. Hatta maç günü bile bitmez. Bu karda kıyamette çok kişinin rahatına kıyacağını zannetmiyorum.

Süleyman Baykan
09.03.2011, 20:08
ikili averaja önce mi bakılıyor sonra mı?? bu konuda emin misiniz??? ben tersi gibi biliyorum da.

Önce ikili averaj eşitse genel averaj eşitse mağlubiyet eşitse yenilen veya atılan gol diye biliyorum.:D

Ali Tunahan Güllü
09.03.2011, 20:09
Sabırsızlıkla maç gününü bekliyorum.
Saldır Trabzonum!

Cenk ÇAÇAN
09.03.2011, 20:09
adi fenerasyon devreye girdi. bizim 17 maçta kazandığımız penaltı sayısını 7 haftada yakaladılar.tabi sadece 2.yarı için söylüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2011, 20:10
sene sonu ilk önce 2 li averaja bakılacak...

Tunay ERDEM
09.03.2011, 20:11
biletimizi aldık, haydi hayırlısı.

ÇaGaTaY
09.03.2011, 20:12
Biletix den alınan bileti nereden temin ediyoruz?

Cihad Varlı
09.03.2011, 20:13
Meraklanmayın, biletler maç gününe kadar bitmez. Hatta maç günü bile bitmez. Bu karda kıyamette çok kişinin rahatına kıyacağını zannetmiyorum.

Söz konusu Trabzonspor be abi .
İzmit'de müthiş bir hava var .
Her köşede üzerinde bordo mavi renkler olan insanlar görmek mümkün .
Bence yoğun ilgi olur maça .

tunganyan
09.03.2011, 20:17
Söz konusu Trabzonspor be abi .
İzmit'de müthiş bir hava var .
Her köşede üzerinde bordo mavi renkler olan insanlar görmek mümkün .
Bence yoğun ilgi olur maça .

izmitin her köşesi bordo mavi ama kale arkası 30 maraton biletleri 50 diğerini söylemiyorum bile..yani kale arkaları kesin bitecek hemen,ama diğer kısımlar için bilet bulmak çok da zor olmaz..Ayrıca şuan itibariyle süper de bir kar yağışı var :))) inşallah maç günü böyle olmaz ...

Cihad Varlı
09.03.2011, 20:20
izmitin her köşesi bordo mavi ama kale arkası 30 maraton biletleri 50 diğerini söylemiyorum bile..yani kale arkaları kesin bitecek hemen,ama diğer kısımlar için bilet bulmak çok da zor olmaz..Ayrıca şuan itibariyle süper de bir kar yağışı var :))) inşallah maç günü böyle olmaz ...

Haftasonu açıyormuş abi .
Kale arkaları hemen biter bencede .
Ama maratonlarda boş kalmaz hani .
Gruplar kale arkalarında mı toplanır ?
Maratona mı girsek ?

.....
09.03.2011, 20:22
Stadı inletmeye gidiyoruz :)

Tunay ERDEM
09.03.2011, 20:29
Biletix den alınan bileti nereden temin ediyoruz?

bileti aldığın kredi kartınla birlikte biletix ofislerine uğraman gerek.

sanırım bursa'dasın. bursa için :

Marmara / Bursa
Bursa Atatürk Stadı
Pazartesi ve Salı hariç her gün 10:00 - 18:00 (Maç günleri kapalı)
Stadyum Cad. No:1 Osmangazi - Bursa
Çetin Family-Emek
Haftanın her günü 09:00 - 21:00
Turgut Özal Cad. No:1 Emek - Bursa
Çetin Family-Nilüfer
Odunluk mh. Lefkoşe cd. Mihraplı Plaza iş mr. No: 9/A-B Nilüfer - Bursa
Exxe Mağazası
Çekirge Cad. İntam 101 Osmangazi - Bursa
Fima Final Marketing
Haftanın her günü 10:00 - 20:00
Atatürk cad. No:61/34 Osmangazi - Bursa

ÇaGaTaY
09.03.2011, 20:46
bileti aldığın kredi kartınla birlikte biletix ofislerine uğraman gerek.

sanırım bursa'dasın. bursa için :

Marmara / Bursa
Bursa Atatürk Stadı
Pazartesi ve Salı hariç her gün 10:00 - 18:00 (Maç günleri kapalı)
Stadyum Cad. No:1 Osmangazi - Bursa
Çetin Family-Emek
Turgut Özal Cad. No:1 Emek - Bursa
Çetin Family-Nilüfer
Odunluk mh. Lefkoşe cd. Mihraplı Plaza iş mr. No: 9/A-B Nilüfer - Bursa
Exxe Mağazası
Çekirge Cad. İntam 101 Osmangazi - Bursa
Fima Final Marketing
Haftanın her günü 10:00 - 20:00
Atatürk cad. No:61/34 Osmangazi - Bursa

yok malesef bilecikteyim. bilecik ve kocaelide biletix yok. o zaman internetten almamın bi manası olmaz. İlgin için çok teşekkür ederim

ÇaGaTaY
09.03.2011, 20:54
Biletix müşteri hizmetlerini aradım. İnternetten aldığımız biletleri Stadın altında açılacak olan standlardan biletleri temin edebiliyormuşuz.

ssmuratss
09.03.2011, 21:17
şu stadı da dolduramazsak atlayalım biyerlerden ...

Eren Karaahmetoğlu
09.03.2011, 21:17
Cuma gününden beri modem bozuk. Eşekten düşmüşe döndüm şimdi bir anda foruma girince. Neyi okuyacağımı şaşırdım.

Beşiktaş maçı her anlamda mükemmeldi.

Şampiyonluğa sadece 10 maçımız kaldı.

Başaracağız.

Onur,Piotr,Giray,Glowacki,Cale,Ceyhun,Selçuk,Colma n,Jaja,Pawel,Umut.

Artık Pawel'in oynama vakti geldi. Muhtemelen Şenol hoca Ceyhun'un yerine Alanzinho'yla başlayacaktır. Umarım hafife almayız ve gereken ciddiyeti gösteririz. Klasik ama artık her maç final. Her maçtan alınacak 3 puan altın değerinde.

Şuan fark ettim ki Ceyhun'un yerine Alan'la başlayamaz. 7 yabancı oluyor. Daha iyi oldu böylesi. :)

TAMTÜRK61
09.03.2011, 21:23
fARklı galibiyet bekliyoruz.. :)

UtopyaTs
09.03.2011, 21:31
İnandık çocuklar inadık sizleeerree.Bitsin artık bu çiilleeee.Trabzonlu gençler her zaman sizinle.ŞAMPİYON OLUN BU SENNEEEEEE

hamucera
09.03.2011, 21:38
biletleri biletix dengeli satmak zorunda, onun için biletlerin tamamını tek kalemde satışa çıkartmıyorlar, ama günlük satışlarda rakam ne olur ve kalırmı onu bilemiyorum.

pReN@_61
09.03.2011, 21:45
Maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu..Başımıza bi çorap örmez umarım.

ThePatriot61
09.03.2011, 21:48
Maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu..Başımıza bi çorap örmez umarım.

Yine bir fenerliyi atmislar bizim maca. Bakalim penalti pozisyonu oldugu zaman calabilecek mi?

orkun kır
09.03.2011, 22:02
bnce bu hafta ts nin zaten kazanacağı belli olduğundan bize dandik penaltı çalarlar sonra derlerki size hakemler kıyak geçio..kndi yaptıkları sahtearlıkları böyle çamur atarak örtmeyeçalışırlar..

DNA-TS
09.03.2011, 22:06
kuddusi noluyor oran buran oynuyor!!!!

Cihad Varlı
09.03.2011, 22:08
Takım ne zaman gelir Kocaeli'ye ?
Oteli basalım..

HH_52
09.03.2011, 22:08
kuddusi noluyor oran buran oynuyor!!!!

Başkan adamı neden oynatıyorsun?

okg_53
09.03.2011, 22:09
Okg_53 Kasımpaşa SK Analizi …

Ligin en alt sırasında yer alan Kasımpaşa, gerçekten çok kötü durumda. 3 Hafta önce üst üste 2 galibiyet aldılar ama , ardından yine mağlubiyetler başladı. Ancak Kasımpaşayı küçümsememek lazım, fb karşısında kazanabilirdiler beklide.

Kasımpaşa deplasmanda şu ana kadar, 1 galibiyet, 3 beraberlik 7 mağlubiyet almış. 10 gol atıp 23 gol yemişler.
Toplamda ise, 24 maçta, 3 galibiyet, 5 beraberlik, 16 mağlubiyet almış. 22 gol atıp, 54 gol yemişler. 14 puanla ligin 18. sırasında bulunuyorlar.
Kasımpaşa, en çok gol yiyen, en çok mağlup olan, en az galip gelen takım gibi bir çok handikapa sahip.
Ligde kalmak için adeta çırpınıyorlar.

Bu tip takımlar tam bir “Bomba” dır. Patlayınca kendiyle beraber birilerinide götürür. Bu yüzden çok dikkat etmek gerek. Rakibi fazlasıyla ciddiye almak gereklidir.

Maç Bilgileri

Kaptan ve 1. Kaleci Tolga Özgen, Ersen Martin, Merthan Açıl sakat. 2. Kaleci Murat Şahin kadro dışı. Cazalı yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

-----------------------Fırat Kocaoğlu------------------------
Kristian Keller---Juan Robledo---Luis Henrique---Ergün Teber
F. Varela----Özgür Özçal----Georgi Sarmov----Nikolay Dimitrov
--------------Şahin Aygüneş-----Halil Çolak---------------

Not = Ortasahada Hüseyin Kala’da oynayabilr.
Şahin'in yerine, Gökhan Güleç'te oynayabilir. ,

Kasımpaşa’nın artıları ;

Hücum oyuncusu Halil ‘in iyi bir kumaşı var. Hollanda alt yapısı var. Hareketli teknik bir oyuncu. Kenarlara yakın oynamayı seviyor. Beklerimizi zorlayabilir.
Almanya altyapısı olan Şahin Aygün’de hızlı, akıllı genç bir oyuncu. Çok iyi tekniği var.

Sağ kanatları Varela ve Keller iyi bir ikili.

Trabzonspor’a karşı 3 puan kaybedilmesinin, onlara çok şey kaybettirmeyecek olması onlar için avantajdır.

Birde şunu söyleyebirizki , Kasımpaşa son 4-5 maçında, 90 dk boyunca müthiş bir mücadele gösteriyor.

Kasımpaşa’nın eksileri ;

Takım savunmasında ciddi sorunlar var. Stoperleri ve Defansif orta alan oyuncularının ne yaptığı belli değil.
Her maç çok ciddi bireysel hatalar yapıyorlar.

Kasımpaşanın en büyük sorununun da , Kimin hangi mevkide oynadığı belli değil. Sahaya yayılımda büyük düzensizlik var.

Takımda şu oyuncu kaliteli, çok dikkat etmek lazım diye söyleyebileceğimiz bir oyuncu yok.
Birtek Ortasahada ve Sağ kanatta oynayan Fernando Varela var. Kaliteli ve tecrübeli bir oyuncu.

Özet ;

Rakibi küçümsemezsek, son maçlardaki mücadelemizi ortaya koyarsak rahat kazanabileceğimiz bir maç .

Rakip yaralı, dikkatli olmak gerek.

----------------Onur----------------
Barış----Giray---Egemen----Cale(Piotr)
---------Selçuk----Colman--------
Yattara-------Jaja-----------------
-------------Pawel--------Umut---

Not= Varela, Keller ikilisinin solbekimizi zorlamaması için, Sola çözüm bulunması gerek. Umut mu oraya kaydırılır, Alanzinho mu oynatılır bilemem artık.
Sağbekte; Barış mı, Piotr mu, Tayfun mu oynar onuda bilemiyorum. Hoca en iyisini karar verecektir.
Ancak Mustafa oynarsa Dimitrov onu çok zorlar onu biliyorum.

Önümüzdeki bu üç maçı mutlaka kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Umarım istediğimiz gibi olur. Saygılar ...

Bülent Dizman 53
09.03.2011, 22:19
kimse kasımpaşayı küçük görmesin maç sahada kazanılıyor. adamların kaybedeceği bişey yok. masada kazanmıyoz maçları biz sahada kazanıyoz o yüzden rehavete kapılmayalım

sbay
09.03.2011, 22:20
maç cumartesi günü fener yönetimi cuma günü açıklama yapacaklarını açıklıyor.hep şeytanlık peşindeler.

Fatih Öztürk
09.03.2011, 22:32
bız kasımpasayı yenecegız.konyanın hocası yılmaz vur-al...ben dedım alacak!

DNA-TS
09.03.2011, 22:36
Başkan adamı neden oynatıyorsun?
yönettiği hermaçta tribünler bugüzel besteyi söylüyor ondan dedim

gerçek
09.03.2011, 22:40
Baylar ofkeliyiz.. Sabrımız taştı.. Hepsi tamam.. Protesto yapalım, fakat mutlaka sakın olmalıyız.. Aman ha sahaya falan giren olur dikkatli olsun herkes...

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 22:41
İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

Cafer Bulur
09.03.2011, 22:43
Umarim hafta icinde yasanan,yasanacak gelismeler takimin konstantrasyonunu,maca motive olmasini engellemez.

Sampiyonluk yolunda en büyük engellerimizi her zaman bu tip maclar olmustur.

Ben bu mactan cekiniyorum yalan yok,macin bizim acimizdan zor gececegini düsünüyorum.

Ancak ve ancak rakip kadar istersek,mücadele edersek maci kazanabiliriz,nasil olsa kazanirim havasinda oynarsak sonumuz hüsran olacaktir.

futbolcular ve teknik heye adeta dis dünyaya kulaklarini tikamali ve sadece bu maca yogunlasmalidir.

Ikinci devrenin basinda kaybetttigimiz puanlar nedeniyle artik puan kaybetme lüksümüz kalmadi,umarim takim bunun farkindadir.

magicyattara
09.03.2011, 22:49
Mücadelemizi sahaya koyarsak fazla dayanamazlar..bjk maçında burnumuzu kırdık galip geldik,bu maçta gerekirse kafamızı kırar yine 3 puanı alırız..

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 22:49
Cafer Abi sence kadromuz nasıl olmalı ?

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 22:53
kimse kasımpaşayı küçük görmesin maç sahada kazanılıyor. adamların kaybedeceği bişey yok. masada kazanmıyoz maçları biz sahada kazanıyoz o yüzden rehavete kapılmayalım
bakalım hafta arasında saha dışında kazanabildikmi:o:o:o

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 22:54
................................onur.............. ................
.....giray...........egemen.........mustafa.....ca le......
....................selçuk...........colman....... ............
.......pawel....................................pi otr.............
........................jaja...................... ..................
...............................umut............... ................

bence kadronun böyle olması gerekiyor arkadaşlar

Cafer Bulur
09.03.2011, 22:55
Cafer Abi sence kadromuz nasıl olmalı ?
onur
baris mustafa giray cale
yattara selcuk colman piotr
jaja
pawel

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 22:56
................................onur.............. ................
.....giray...........egemen.........mustafa.....ca le......
....................selçuk...........colman....... ............
.......pawel....................................pi otr.............
........................jaja...................... ..................
...............................umut............... ................

bence kadronun böyle olması gerekiyor arkadaşlar
Pawel o Pozisyonda oynayamaz bence renktas ve Girayda Sag bekte iyi oynamaz

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 22:56
onur
baris mustafa giray cale
jaja
pawel

Anladım Abi bilgin için teşekkürler hemen hemen aynı kadroyu düşünüyoruz.

Önemli olan 3 puanla ayrılmamız.Kim oynarsa oynasın biz maçı kazanalım yeter :)

Emre GÜRDAL
09.03.2011, 22:57
.................................

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 22:57
Pawel o Pozisyonda oynayamaz bence renktas ve Girayda Sag bekte iyi oynamazpeki kardeşim sağ bek kim olacak

Asi Çaykaralı61
09.03.2011, 22:58
peki kardeşim sağ bek kim olacak

Sağ bekde Barış Ataş'da oynayabilir bence

Haydi Pawel yazacaksın bu maçda :)

amasya0561
ligin ilk 7. haftası bursa 19 puanla lider--- trabzon--14 puanla 2. --- fb ise 13 puanla 3. sırada.
işte ligin ilk 7 haftası biz bu haftadan sonra puan farkını yakaladık inşallah yine yapacagiz.
artık fb in bursa, gs, eses vede antep maçlarini masada alacagını sanmiyorum bu 4 takımla oynanacak maçlar belirleyecek şampiyonu. bu 4 takımdan ilk yarı biz 10 puan fb ise 5 puan alabilmişti.

FC-ST-PAULI-61
peki kardeşim sağ bek kim olacak
Baris Atas olabilir mesela

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 22:59
KardeŞlerİm radyo bmn hangİ gÜnler oluyo cevap yazarmisiniz??

Cafer Bulur
09.03.2011, 22:59
Anladım Abi bilgin için teşekkürler hemen hemen aynı kadroyu düşünüyoruz.

Önemli olan 3 puanla ayrılmamız.Kim oynarsa oynasın biz maçı kazanalım yeter :)
Yattara bu mactada oynamayacaksa mümkünse arabistandan geri dönmesin.

Ben yattara yi en son sivas macinda izlemistim,daha sonra onu gören oldu mu?:)

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 23:00
Baris Atas olabilir mesela
bence barışı orada oynatmak cehalettir çünkü barış kademe anlayışının zayıf olduğunu düşünüyorum en kötü girayın oyması gereeekkk

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 23:01
Yattara bu mactada oynamayacaksa mümkünse arabistandan geri dönmesin.

Ben yattara yi en son sivas macinda izlemistim,daha sonra onu gören oldu mu?:)
Ankaragücü Macinda fena oynamamisti bence

dumanpub
09.03.2011, 23:02
Bordooooooooooo

Muhammed Ayaz
09.03.2011, 23:03
Bordooooooooooo
daha erken ama

MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ŞAMPİYONNN?????

MHKKK

Cafer Bulur
09.03.2011, 23:03
Ankaragücü Macinda fena oynamamisti bence
Iyi oynadi bile diyemiyorsun,bu yattara nin bu sezon ne kadar yattiginin göstergesidir.

Yattara bu takimda kalmak istiyorsa aklini basina almali,kendi icin degil takim icin oynamali.

Ömer Faruk61
09.03.2011, 23:09
onur
baris mustafa giray cale
jaja
pawel

Cafer Abi Yattara ??? :D:D

FC-ST-PAULI-61
09.03.2011, 23:10
Iyi oynadi bile diyemiyorsun,bu yattara nin bu sezon ne kadar yattiginin göstergesidir.

Yattara bu takimda kalmak istiyorsa aklini basina almali,kendi icin degil takim icin oynamali.
Yattara bos kaleye bile sut cekmez assist yapar.Calima girmeyi cok seviyor tamam ama bencil degil.Kendine oynuyor demeyelim Calima girmek hastalik olmus Yattarada.Kasimpasa Macinda ilk 11 de oynar diye düsünüyorum

Devrim Arslan
09.03.2011, 23:27
pawel çık oyna artık kendini gösterme maçın bu senin

UnaL OmuR
09.03.2011, 23:46
Başkanın dediği gibi Yattara dişnie göre bek buldumu oynuyo ve perişan ediyor rakibini . fakat 5 maca cıksa 1 inde faydalı oluyo . ben Yattaranın bu takımda olmasına bile karşıyım .Hoş futbol oynaması önemli değil önemli olan ne kadar katkı yapması . Ayağına top geldimi koşuyo sadece diğer türlü koşmayı bırak rakibe bile pres yapmıyo görüntü olsun diye rakibin üstüne doğru gidiyo oda topu almak için değil gösteriş için . Benm fikrim .

r9emre
09.03.2011, 23:55
Pawel 3 gol atar ertesi hafta yine yedek kalır yerine Umut Reyiz ilk 11 çıkar.

orkun kır
10.03.2011, 00:07
kasımpaşa gibi takımlar tam yattaranın tarzı..bu maça çıkar öyle bi top oynarki millet hasta olur yine yattaraya demedi demeyin..hele bi de umuta kafa golü attırırsa offf diorum..

Helvacı61
10.03.2011, 00:15
bundan sonra oynadığımız her takımın teşvik pirimi aldığını varsayıp ona göre hırslı oynamalıyız.zaten çoğu alacaktır. yönetim de artık her türlü yolu denemelidir. her türlü sempatıyı harekete geçirmelidir. madem yönetim oluşan tezgahı bilmektedir bunu bozmak zorundadır. yada kendisi farklı bir şekilde cevap vermelidir. kasımpaşa ummadığımız bir mücadele verip. 3-4 oyuncumuzu sakatlarsa şaşırmayın daha önce diyarbakır maçını unutmayın.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2011, 00:18
Kasımpaşa maçında oyuncularımızı sakatlamaya yönelik hareketler en şüphe verici durumdur.

zaferyıldız
10.03.2011, 00:26
Bu esat yilmaer

Yarista Geri kalan aciklama yapiyo diyo

averajla gerideyiz bunu diyo

9 puan gerideyken adama bunu niye demedin

futbalski60
10.03.2011, 00:38
Büyük bir aksilik olmazsa kazanırız Kasımpaşa eskiye oranla daha iyi olsada baskılı oynayan bir Trabzonspor'a karşı fazla direnemez.

Ceyhun Dündar
10.03.2011, 00:43
ınsallah bızı utandırmazlar :) bu hafta sonu once efes sonra kasımpasa rahat rahat dıger macları beklerız:)

Reha Demirbaş
10.03.2011, 01:23
Umuyorum bu maçı rahat geçicez. Takımımıza başarılar.

Şahsi 11 fikrim:
--------------Onur-------------
Mustafa - Giray - Glowacki - Cale
---------Ceyhun - Selcuk-------
----Yattara - Colman - Piotr-----
--------------Pawel-------------

Dip.Ing.Mag.
10.03.2011, 01:31
Umuyorum bu maçı rahat geçicez. Takımımıza başarılar.

Şahsi 11 fikrim:
---------Ceyhun - Selcuk-------
----Yattara - Colman - Piotr-----

Senol hoca kesinlikle bu kadro ile cikmaz... bir kere yattara ile baslamaz... umut tan ise vazgecmez..

Halit Aydın
10.03.2011, 01:31
Piotr sağ bekte iyiydi orda devam etsin bence :)

yatara
10.03.2011, 01:34
bjk maci sonrasi trabzonda karsilanma videolari varmi arkadaslar

Uğur Kalyoncu
10.03.2011, 01:34
---------Colman- Selcuk-------
----umut - ----jaja-----------Piotr-----

halilaziz61
10.03.2011, 01:47
yattaranın artık bir maç bile oynamasına tahammülüm yok

halilaziz61
10.03.2011, 01:49
bnce bu hafta ts nin zaten kazanacağı belli olduğundan bize dandik penaltı çalarlar sonra derlerki size hakemler kıyak geçio..kndi yaptıkları sahtearlıkları böyle çamur atarak örtmeyeçalışırlar..

renkdaş bu yorum mantıklı bi yorum değil emin ol bu maç beşiktaş maçından daha zor geçecek kasımpaşa futbol oynuyor. fener maçını izledim şansılığına yenildiler. yenilebiliriz eğer iyi oynamaz isek

halilaziz61
10.03.2011, 01:54
hayır maalesef öyle değil, aynı puanda olursak genel averaja değil direkt ikili averaja bakılıyor, tff'nin sayfasında var. diğer yol şikeye yol açtığından bu yol tercih edilmiş.

renkdaşlar emin olun ki şampiyon puan farkıyla belli olur

DeAgLeMaNyAq
10.03.2011, 01:55
Barış yazın oynadığımız hazırlık maçlarında az da olsa sağbekte forma giydi ama Eskişehir maçında sonradan oyuna girip o bölgede az daha gol yememize sebep oluyordu. Fiziksel açıdan savunmada oynayabilecek bir oyuncu değil bence. Zaten Şenol Hoca'nın felsefesinde sadece skoru elde ettikten sonra sağa sola pres yapmak için son 5-10 dakikada oyuna giren bir oyuncu oldu. Sivas maçında da son dakikalarda oyuna girmişti. Onun haricinde 2.yarıda henüz forma şansı bulamadı. Piotr BJK maçında sağbekte pek sırıtmadı ama bu hep aynı performansı sergileyeceği anlamına gelmemeli. Ama Kasımpaşa'nın sol kanadının da Piotr'u orada çok fazla zorlayacağını düşünmüyorum.

Kadroda zaten 9 kişi bellidir. (Onur, Piotr, Giray, Cale, Selçuk, Colman, Jaja, Umut, Pawel) Hoca Egemen'i hazır bulmazsa Mustafa'ya şans verecektir. Diğer yandan Yattara'nın oynama ihtimali de yüksek. Hatta gününde olursa maçın kahramanı bile olabilir. O yüzden Alanzinho ve Ceyhun'la başlayacağımızı düşünmüyorum...

halilaziz61
10.03.2011, 01:56
Herkes hakemi, yan hakemi, federasyonu konuşuyor ama daha tehlikeli bir durum var.
Fenerin geçen sene şampiyon olabilmesi için son 9 maçının 9'unu da kazanması gerekiyordu. Bu 9 maçtan sadece son maçta bize puan kaybettiler. Ve bizimle oynayana kadar oynadığı neredeyse tüm takımların kalecileri birbirinden hatalı goller yediler.
2 hafta önce Kayseri kalecisinin yaptığı rezalet daha aklımızdan silinememişken Gençlerbirliğ kalecisi Serdar bu haftaki performansıyla onu unutturmayı başardı.Ben özellikle 3. golde gol vuruşundan önce sağa yatarak kaleyi kabak gibi açmasını midem bulanarak izledim. Bu 2 kalecinin de eski fener kalecisi olması çok manidar.

Yine dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta geri kalan bu 10 maçta futbolcularımızı bilerek sakatlamak isteyecek fener menşeyli futbolcuların bu ligde var olduğu gerçeğidir. Bu daha önce yapıldı. Şampiyonluğa oynadığımız sezonda Diyarbakısporlu bir futbolcu Fatih Tekke'yi bilerek sakatlamıştı. Bu dediğim bir telefona bakar. Bunu Fener futbolcularına yapacak bir tane Trabzon kökenli futbolcu bulamayacak olmanıza rağmen, bunu yapabilecek karaktere sahip İstanbul yalakaları bu ligde haylice fazladır. Bu yüzden biz taraftar olarak bu işe el koymalıyız, özellikle kendi sahamızda futbolcularımızı faullere karşı şiddetli tepki göstererek korumalıyız.

Son olarak söylemek istediğim bir şey var.
Biz fenerden daha iyi takımız ve bu son 10 maçta normal şartlarda puan farkını açarak şampiyon olmamız gerekiyor.
Eğer bu sene de elimizden şampiyonluğu çalarlarsa bence Trabzonspor ligden çekilmeli ve Türkiye Lig'ini tüm dünyaya rezil etmelidir. Bu rezillik bu satılmış lige yeter. Biz de bu rezaletin bir parçası olmaktan en azından bir süreliğine kurtuluruz.

ligden çekilmek iyi fikir

Reha Demirbaş
10.03.2011, 01:57
-[ooD;1917490225']Senol hoca kesinlikle bu kadro ile cikmaz... bir kere yattara ile baslamaz... umut tan ise vazgecmez..

Zaten aramızdaki fark bu. O vazgeçemez ben geçerim :)

Dip.Ing.Mag.
10.03.2011, 02:09
Ben gelecek maclara söyle bir göz attim da, eger biz Konyaspor macina kadar hic puan kaybetmezsek büyük bir ihtimal sampiyon olabiliriz... cünkü bu maca kadar biz kasimpasa, genclerbirligi ile oynayacagiz. Fenerbahce ise konya, galatasaray ve biz konya ile oynarken onlar bursaspor ile oynayacaklar. Bence hem gs macinda hemde bursa macinda ciddi puanlar kaybedecekler. biz bunlari cok iyi degerlendirmeliyiz... cunku fenerin ardindan ayni takimlarla biz oynayacagiz ama fenerin bu takimlara karsi puan kaybedecegini dusunursek bu bizi sampiyonluk adina daha da motive edecektir...

.....
10.03.2011, 02:10
Pawel i izlemek istiyorum artık :)

Ömer TOPAL
10.03.2011, 02:12
TRABZONSPOR-KASIMPAŞA Kuddusi Müftüoğlu Antalya, Baki Tuncay Akkın İzmir, Adil Sinem İzmir, Mustafa Öğretmenoğlu Antalya

halilaziz61
10.03.2011, 02:21
bu maçı çok dikkatli oynmalıyız
çok ciddi bi şekilde....
en zor maçlarımızdan birine çıkıyoruzzz
tek isteğim futbol olarak ilk yarıdaki formumuza dönmemiz

Yaşar
10.03.2011, 02:27
Daha 3 gün önce sahada terini akıtan, tekmeye kafa uzatan, kırık burunla oynayan, 10 kişi oynayan takımı muhteşem yöneten futbolcuların ve teknik direktörlerin emeklerini çarçabuk umutup, teknk direktörlük yapmaya başlamışsınız yine. Yok o oynamasın, bu oynasın.

ûamûra
10.03.2011, 02:36
hiçte zor maç değil..çıkarız aslanlanlar gibi yarım kasımpaşayı dağıtırız...

Etem Güner
10.03.2011, 02:37
naber uşaklar

Etem Güner
10.03.2011, 02:38
fotomaç araştırma yapmış 10 tane hoca ya sormuşlar tamamen tarafsızmış ve anketten fener şampiyon çıkmış ne dersiniz

Etem Güner
10.03.2011, 02:40
e bi sohbett edelim da 2 kritik yapalım

Etem Güner
10.03.2011, 02:44
Averajla Fener

Ligde sona doğru yaklaştıkça şampiyonluk yarışı da iyice kızışmaya başladı. Fotomaç (http://www.fotomac.com.tr/index/fotomac)'ın anketine katılan 11 teknik adamdan 4'ü F.Bahçe'yi, 4'ü Trabzon'u favori görürken, 3 kişi ise iki takımın şanslarının eşit olduğunu belirtti. Buna göre F.Bahçe ikili averajla ipi göğüsleyecek

fotomac.com.tr / 09.03.2011 16:04
Fenerbahçe (http://www.fotomac.com.tr/Fenerbahce/2011/03/09)

Gönder (javascript:;)
Yazdır (javascript:;)
Yorum Yaz (javascript:;)

Yazı Boyutu
A - (javascript:;)
A + (javascript:;)

Paylaş (javascript:;) Paylaş (javascript:;)

Paylaş:
Sabah net (javascript:;)
google (javascript:;)
facebook (javascript:;)
digg (javascript:;)
twitter (javascript:;)
yahoo (javascript:;)
mixx (javascript:;)
stumbleupon (javascript:;)
delicious (javascript:;)
myspace (javascript:;)
friendfeed (javascript:;)
google buzz (javascript:;)
linkedin (javascript:;)
xing (javascript:;)

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/09/671x324/44470757817.jpg
FENERBAHÇE HABERLERİtümü (http://www.fotomac.com.tr/Fenerbahce/2011/03/09)

Etem Güner
10.03.2011, 02:45
Futbolumuzun önde gelen teknik direktörlerinden Giray Bulak, Fuat Yaman, Bülent Ünder, Hüseyin Kalpar, Reha Kapsal, Özcan Kızıltan ile geçmişte G.Birliği ve Ç. Rize'yi çalıştıran ve Türk futbolunu hâlâ çok yakından takip eden Karol Pecze'nin görüşleri ise sayfa 2'de.

Anketimizin duygusal yorumlardan uzak kalması ve tamamen objektif olması amacıyla Spor Toto Süper Lig'de takım çalıştıran ve Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor ile maçları olan teknik direktörler ankete dahil edilmemiştir.

Yine tamamen tarafsızlık adına, sadece şu an takım çalıştırmayan teknik direktörler ile Bank Asya 1. Lig'deki hocalardan görüş alınmıştır. Aynı gerekçelerle, Fenerbahçe ve Trabzonsporlu yazarlar da anket dışında tutulmuştur.

11 deneyimli hoca son 10 haftayı değerlendirdi. 4 isim F.Bahçe'ye, 4 hoca da Trabzon'a şans tanırken; 3 teknik adam ise sezon sonunda puanların eşit olacağı yönünde görüş belirtti. Puanlar eşit olursa ikili averajda sarı-lacivertliler üstün. Trabzon'da 3-2 kaybeden F.Bahçe, Kadıköy'de 2-0 kazanmıştı

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/09/50801977354.jpg

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/09/46287463277.jpg

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/09/46249651019.jpg

Armağan Dere
10.03.2011, 02:48
Etem abi,30.haftaya lider giren takım Şampiyon Olur..Umarım Fener puan kaybeder...

Etem Güner
10.03.2011, 02:50
Paşa'ya akacak

BORDO-mavili taraftarlar, Trabzonspor'un cezası nedeniyle Kasımpaşa ile Kocaeli İsmetpaşa Stadı'nda oynanacak maçta stadı Avni Aker'e çevirecek. Tribünleri tamamen doldurması beklenen taraftarlar, 'Bize her yer Trabzon' tezahüratıyla Kocaeli'ni...

fotomac.com.tr / 10.03.2011 01:11
Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/03/10)

Gönder (javascript:;)
Yazdır (javascript:;)
Yorum Yaz (javascript:;)

Yazı Boyutu
A - (javascript:;)
A + (javascript:;)

Paylaş (javascript:;) Paylaş (javascript:;)

Paylaş:
Sabah net (javascript:;)
google (javascript:;)
facebook (javascript:;)
digg (javascript:;)
twitter (javascript:;)
yahoo (javascript:;)
mixx (javascript:;)
stumbleupon (javascript:;)
delicious (javascript:;)
myspace (javascript:;)
friendfeed (javascript:;)
google buzz (javascript:;)
linkedin (javascript:;)
xing (javascript:;)

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/10/671x324/42769612406.jpg?80967136341
TRABZONSPOR HABERLERİtümü (http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/03/10)
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/09/160x120/823526668087.jpg?35240247830Paşa mesaisi sürüyor (http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/03/09/pasa_mesaisi_suruyor)

Karaman Güneş'in velihatı (http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/03/10/karaman_gunesin_velihati)

Etem Güner
10.03.2011, 02:53
Etem abi,30.haftaya lider giren takım Şampiyon Olur..Umarım Fener puan kaybeder...
armağan ak sana ne diyeceğim ALLAHIN İZNİ İLE BU PUAN DURUMU son 2 haftaya böyle girsin yeter bak son maçları içerde ankaragücü ve siva stabi sivas düşme adaylığına devam etmeli bu arada 2 çatada muhakkak puan kaybedecekler hiç merak etme

Etem Güner
10.03.2011, 02:59
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/10/671x324/61733378087.jpg?80976511341 bakın arkadaşlar gördünüzmü aziz ucundan tutmuş umduğumu olur bulduğumu bilmem sizce ne tutmuş olabilir eskiden derlerdiye herkesin elindeki kendine sıkısarıl aziz

Etem Güner
10.03.2011, 03:04
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/10/671x324/61733378087.jpg?80976511341 birde dikkat ettinizmi bizim başkanın azizeye nasıl sarıldığına güreşte buna 2 puan derler arkadaşlar salto bağlama yürübe başkan

sukran61
10.03.2011, 03:09
INSALLAH bu sene TRABZONSPOR OLACAK SAMPIYON bizim isimiz destek

Armağan Dere
10.03.2011, 03:12
Giray Bulak'da Maşşallah tüm maçlarımıza 3 yazmış Ne de Olsa Trabzonlu:)...bi tek Eskişehir deplasmanına 1 yazmış...Ama şu da bir gerçek ki bizim takım deplasmanda daha iyi:)

Etem Güner
10.03.2011, 03:20
bende şuan bir arkadaşımla elde kalem tamamen tarafsızdır arkadaşım onun yaptığı tahminlerde fenerbahçe 22 puan alıyor trabzonspor 24 ve şampiyon belli diyorum rahat olun ben rahatımya benim gibi hasta fanatik olumlu düşünmesi okadar zor bir insanımdır ben diyorumya sakin ve sabırlı olun bu takım şampiyon olacak ama ne diyor yaratan ve yaşatan ALLAH c.c elinizden bir şey gelmiyorsa buğuz edin diye ne olur açın ellerinizi rahmeti sonsuz ALLAHA dileyin rabbimize bu yıl bizi şampiyon kılsın hatta ıslak gözlerle isteyin istemesini bilin yeterki hatta açın kuran biliyorsanız okuyun bu mason lobisinin oyununu ALLAH bozacaktır elbet inanın bir düşerseler daha ayağa kalkamazlar haydi eller semaya

kudu_61
10.03.2011, 03:44
kolay gibi gözüken çok zor bir maç genelde maçlar için bu yorumu yapmam ama bu maçın ilkini düşünürsek paşanın hırs yapacağını ama yaptıkları hırsın ileriye dönük değil de geriye dönük olacağını ve karşımızda 11 defans oyuncusu bulacağımızı tahmin ediyorum biz de açmak için bence sıkıntı yaşayacağız şut bu maç benim için çook önemli bu maçta kaleyi gören vurmalı jaja selçuk ve hatta ceyhun umut nerden görürlerse vurmalı yoksa kısır döngüye kalabiliriz

onur
tayfun-egemen-giray-cale
selçuk-colman
yattara-jaja-brozek
brozek

Çakıroğlu İhsan
10.03.2011, 04:48
Onur
Mustafa-Giray-Egemen-Cale
Selçuk-Colman
Umut Jaja Piotr
Pawel

Kadro %80 böyle olur bu diziliş olur.Her kadroda her şartta bu maçın banko galibiyiz Allahın izniyle..

Ali YİĞİT
10.03.2011, 09:19
Her ne olursa olsun zor maç.İnşallah alırız.Fenerbahçeden önce oynamamızda ayrı bi avantaj tabii ki.