PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Burak Sahin
13.03.2011, 14:18
bencede colman sok kötü oynamadi ama pas konusunda cok sanssizdi diyebilirim bu macda genel anlamda takimd abir istesksizlik mevcuttu....

BiZe HeR YeR 61
13.03.2011, 14:19
Colman'a kötü diyenlere şaşıyorum.

SILENT06
13.03.2011, 14:20
ben bizim taraftarı anlamıyorum yok şampiyonluk hayal yok colman kötü vs..inancınız yoksa yazmayın arkadaş sinerji yaratcağınıza boş enerji çıkarıyosunuz..sahaya atlayan taraftarda cabası..

Aynen katılıyorum. Serkan-Egemen-Burak.Mahşerin 3 atlısı dönünce daha da güzel olacak.Kaleciye iş bile düşmeyecek belki.Kaleye Tolga geçerse defans hattı çok önem kazanacak.Egemen bu açığı kapatabilecek niteliklere sahip.Keza Serkan da öyle.Çok da telaş yapmaya,karamsarlığa kapılmaya gerek yok.

Sefer A.
13.03.2011, 14:20
http://haber.gazetevatan.com/2-penalti-gume-gitti/364863/5/Haber

Böyle bir haber olabilir mi ya...

salla yaaa ;) "Vatan gazetesi" iste daa, geçen yine Senol Günes karsiti haber yapmislardi, Vatan'a Millet'e sövmüs güyaa

BiZe HeR YeR 61
13.03.2011, 14:21
http://haber.gazetevatan.com/2-penalti-gume-gitti/364863/5/Haber

Böyle bir haber olabilir mi ya...
Bu şeref yoksunlarıda iyice yavşaklaşmaya başladılar.
Azizin köpekleri işte.!

Sefer A.
13.03.2011, 14:22
Colman bu kez savunma anlaminda iyiydi ama çok dengesizce daliyor hele bir ara penalti yaptiracak sandim saçmalamisti deli gibi kosuyor dengesizce giriyor, hücümda ise kimse kendini kandirmasin berbatti berbattan öteydi 1 tane olumlu pasi yok belki de, hep rakibe

BiZe HeR YeR 61
13.03.2011, 14:23
salla yaaa ;) "Vatan gazetesi" iste daa, geçen yine Senol Günes karsiti haber yapmislardi, Vatan'a Millet'e sövmüs güyaa
Vatan gazetesiyle Milliyet gazetesine sövmüştür Şenol Hoca..:D

Ömer Yüce
13.03.2011, 14:23
bizeulasin@gazetevatan.com

Ben bu adrese haberlerindeki başarının gerekli tebriğini yazdım... İstiyen destek olabilir...

Sefer A.
13.03.2011, 14:26
Vatan gazetesiyle Milliyet gazetesine sövmüştür Şenol Hoca..:D

:D:D:D :alkış::alkış::alkış: VALLAHA Helal aklimdan Vatan gazetesi için bu geçmisti de digerini unutmustum ^^

Kaan
13.03.2011, 14:27
Mustafa Denizli dün penaltı olmadığını söylemedi mi ? Bu Vatan neden Mustafa Denizli "kesin penaltı" dedi yazmış ?

Ciddi soruyorum izleyen biri cevap verebilir mi ?

10-61
13.03.2011, 14:27
Demek ki maç tvden farklı stadttan farklı görünüyor,dün maçtaydım ve sahanın en iyisiydi Colman...90 dakikada 2-3 pas hatası yaptı diye adamı yerin dibine sokmaya ne de hevesliyiz.

Devrim Arslan
13.03.2011, 14:31
arkadaslar colman bu macta istekli gozuktu ama benim saydigim enaz 7-8 pozisyonda top kaybi yapti ve kasimpasa cok hizla ileri ciktilar yani o kadar iyi degildi bence ama suan icin baska oyuncumuz yok o bolgede mecbur oynayacak,

tayfunun artik bu takimda bir daha anilmasini istemiyorum sampiyon bir takimin oyuncusu degil ,

umut her ne kadar elestiri yapsamda bir gol atsa artik su stresten kurtulsa yahu kafamda sac kalmadi ,

onun disinda pawel bende uzuntu yaratti ,

yattara sezon sonu gule gule denmeli,

ama 3 puan altin degil pirlanta degerinde

Serdar Dilekoğlu
13.03.2011, 14:33
Ben hocanın piotr u sağ bekte oynatacağını düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal Tayfun sürprizi ile karşılaşabiliriz.

Maçtan önce bu yorumu yapmıştım. Doğru çıktı Tayfun ile başladı hoca.

Sonuçta kazanmasını bildik ya gerisi önemli değil.

Oruç
13.03.2011, 14:37
Maçlardan önce "1-0 olsun bizim olsun deriz, oyundan banane..." deriz. Maçı 1-0 alırız "armudun sapı, üzümün çöpü deriz..." İlginç bir taraftar topluluğuyuz gerçekten.

*

Colman sadece pas tercihlerinde kötüydü. Sahada basmadık yer bırakmadı neredeyse. Spiker diyor ki "saydım ben bilmem kaç tane top kaptırdı." Ben de saydım Selçuk üç tane top kaybetti, üçü de tehlikeli oldu. O zaman Selçuk da kötüydü demektir.

Burak Sahin
13.03.2011, 14:42
bence jaja ileriden forvet yani forvet arkasi bir nevi niang alex de ki alex rolü yapmasi lazim ama gerci niangimiz yok orasi ayri attigi goldeki topu yumusatip vurusu falan bu adami ne kadar ileride oynatirsak o kadar cok puan aliriz bu senol hoc anasil göremez madem öyle jaja nin orta sahadaki rolünü colman yada engin pek ala yapabilir ben diyorumki burak jaja ileride bir kac oynasinlar bakin görün takim ne kadar jaja daha cok verim alacak.... orta saha ceyhun ön libero önlerinde colman selcuk onlarin önünde serbest bir engin en önde burak jaja.... itirazi olna varsa etsin ama bir denemeye deger.....

pReN@_61
13.03.2011, 14:56
Genel olarak sayfalarda ne çok olumsuz mesajlar var,
İnanmayan gölge etmesin yeter.

Trabzon-Spor-61
13.03.2011, 15:01
Mustafa Denizli dün penaltı olmadığını söylemedi mi ? Bu Vatan neden Mustafa Denizli "kesin penaltı" dedi yazmış ?

Ciddi soruyorum izleyen biri cevap verebilir mi ?

Ben izledim...

Birinci Penalti pozizyonuna " Buna penalti calan hakem yokdur bu dünyada, penaltiyla bi alakasi yok" dedi...
ikincisindede "Top direk eline gelseydi, penalti olurdu cünkü ellerini kaldiriyor, ama önce vücuduna carpdigi icin kesinlikler penalti yokdur"

Trabzon-Spor-61
13.03.2011, 15:06
VATAN degil'de YALAN yakisirdi bunlara :)

Nonserviam
13.03.2011, 15:08
Yendik 3 puanı aldık o bize yeter. Bu saatten sonra iyi futbol güzel sonuç beklemeyin.
Golu bul skoru koru mantığı lazım.

Kaan
13.03.2011, 15:08
Ben izledim...

Birinci Penalti pozizyonuna " Buna penalti calan hakem yokdur bu dünyada, penaltiyla bi alakasi yok" dedi...
ikincisindede "Top direk eline gelseydi, penalti olurdu cünkü ellerini kaldiriyor, ama önce vücuduna carpdigi icin kesinlikler penalti yokdur"

Teşekkür ederim dostum, eyvallah. :);)

Enes Yılmaz
13.03.2011, 15:15
Bana göre daha fazla atabilirdik. Böyle olmamalıydı.

asi_mavi_ts
13.03.2011, 15:18
Tayfun kadar futbol katili birini tanımıyorum. Rakibine yaptığı bütün poziyonlarda insan faullü hareket yaparmı yahu. Bütün ezikleri konuşturuyor şimdi. Yattara'ya söyleyecek laf bulamıyorum zaten. Eline geçen fırsatı insan bukadarmı kolay harcar. Olumlu bir hareketi olmadı maç boyunca. Alanzinyo oyuna girdikten sonra maça hareket geldi. Takım olarak stres yüklü bi maçta 3 puan almamız sevindiriciydi. Onur'un sakatlanması kötü oldu. İnş. sakatlığı kötü değildir. Saygılar.

zaferyıldız
13.03.2011, 15:28
bizim açımızdan çok eksikli ve zor maçtı ,hem statda hem tvden izledim..kasımpaşa çok direnç gösterdi ,sürekli topla oynadı ve fizik gücü iyiydi... bırakın fenerli gs li yazarın yorumcunun ne dediğini takım gidiyor 9 maç kaldı ..zaten önümüzdeki 4 maçı alırsak fener mutlaka takılacak diyorduk..1 ini aldık kaldı 3 maç ...ben hala aynı düşünüyorum ,kalan 3 maçı alırsak fenerle puan farkı enaz 4 olur..

Akif Gür
13.03.2011, 15:31
bizim açımızdan çok eksikli ve zor maçtı ,hem statda hem tvden izledim..kasımpaşa çok direnç gösterdi ,sürekli topla oynadı ve fizik gücü iyiydi... bırakın fenerli gs li yazarın yorumcunun ne dediğini takım gidiyor 9 maç kaldı ..zaten önümüzdeki 4 maçı alırsak fener mutlaka takılacak diyorduk..1 ini aldık kaldı 3 maç ...ben hala aynı düşünüyorum ,kalan 3 maçı alırsak fenerle puan farkı enaz 4 olur..

inşallah dediğin gibi olur :)

Mesut
13.03.2011, 15:32
colman defansif anlamda iyiydi ancak çok pas hatası yaptı ve kasımpaşa forvetleri biraz daha beceirkli olsa idi 2-3 gol atardı colmanın pas hatalarında

ugurozturk
13.03.2011, 15:33
Ankaragucu - geyse macini izliyorum. Fatih Tekke butun hava toplarini topluyor. Butun ikili mucadelelerde topu kazaniyor ve sakliyor. Gel gorgu ona ayak uyduracak Ankaragucunde bir kisi yok.

TheCrow
13.03.2011, 15:38
Bizim aleyhimizi en son ne zaman penaltı verildi bilgisi olan varmı?

ayngut efendi "irdelenmeli" dediği haftadan önce. Ondan sonra verilmedi ne tesadüf.

lazibere
13.03.2011, 15:48
Lazibere biz dükkanı kapatalım gidelim o zaman, bu ne karamsarlık yahu.Bence sen önyargılı davranıyorsun Tayfun konusunda.O ileri attığı topların kıymeti yaptığı bariz acemilikler sayesinde bir anda kül olabilirdi.Ki ileri uzunlamasına toplar atmak bir beceri değil benim nazarımda.Bir defan oyuncusunun ceza sahası içinde ellerini pergel misali açarak rakibin üzerine gittiği nerde görülmüş.O top ayağına değilde pergel gibi açılmış eline çarpsa net penaltı.Colman'a gelince, orta saha oyuncusu topu aktaracak adam bulamıyorsa, Colman ne yapsın.Umut ve Pawel'ın formsuz olması, Yattara'nın ne yaptığını bilmemesi top kayıplarının tek değil, fakat en önemli sebebi.Araya koşabilen Burak gibi oyuncu olmayınca rakibin Colman'ı sıkıştırması hiç de zor olmadı.İleri uçta oynayan oyuncuların orta sahaya hiç katkısı olmayınca böyle kopukluk oldu.Alan oyuna girdikten sonra bu sorun ortadan kalktı.

Benım söylediğimin farklısını söylemiyorsun ki.. Tayfun'a takmışsın sadece.klasık eleştiriler yapmanın anlamı yok. Tayfun bu takımın as oyuncusu değil zaten onu eleştirmek ve gunah keçisi bulmak kolay..

Sende bahsettin'' pas atacak oyuncu bulamayınca'' eee o zaman . Bu takın as oyuncuları ne halt ediyorlar.. Yedek oyuncuyu konuşmayacaksın arkadaşım..

şampiyonluğa oynuyorsa...Bu takın orta sahası bu kadsr kötü oynayamaz.. burda tek başına birini suçlu bulmuyorum ama transfer görüşmelerinde çok büyük fark isteyen bir oyuncu Selçuk, angut toplar kaybetmeyecek.. colman absürt toplar kaybetmeyecek. kaybedersen adın iyi oynadıya çıkmaz.. Onun işi zaten pas atmak.. yapması gereknı yaptı diye konuşulmaz.. yapmamamsı gereknleri yaptı ise bu konuşulur...

Colman ve Selçuk ve Serkan maalesef kötüler..Serkan olsaydı emın ol tayfundan iyi olmayacaktı. Serkanı da gördük nasuıl adam kaçırtıp nasıl goller yedirttiğini.. En azından bu maçta gol yemedik.. Ama bazılarına taş konduramıyorsunuz maalesef

lazibere
13.03.2011, 15:50
bencede colman sok kötü oynamadi ama pas konusunda cok sanssizdi diyebilirim bu macda genel anlamda takimd abir istesksizlik mevcuttu....

Takımın isteksiz olma hakkı var mı??

bu bile tek başına bir infaal değilmidir.

BiZe HeR YeR 61
13.03.2011, 15:52
Bizimkilerin oynaması için gol yemesi gerekiyor. :D Bu sene bize rahat maç izlemek haram. İnşallah bu eziyetin ödülü şampiyonluk olur.

lazibere
13.03.2011, 15:55
Dun maç bitti ilk defa bir maçtan sonra futbol konuşmadım.. İlk defa bir maçın ardından direkt kanl değiştirp başka yere geçtim.. ilk defa bir maçtan sonra takımımdan bu kadar nefret ettim..

Maalesef üzülerek söylüyorum. takımımızda bu yükü kaldıracak, Usta oyuncu, soğukkanlı oyuncu ,takıma maç içinde ağabeylik yapacak bir profesyonel oyuncu göremedim sahada..

üstlerindkeı kı Bordo mavi forma olmasa ve taraftarın coşkusu olmasa dun akşam '' şampiyonluğa giden bir kadro yoktu sahada''

Hiç bu kadar zavallı bir oyun oynamamaıştık.

Rakip düşmemeye oynayan bir takım direnecek elbette.. Ama iyi oyunculaır olan takım o maçı çok kolay hale getirebilir.. baskı yediğinde oyunu soğutur ve ayağa pas yaparak dengeyi sağlardı 90+4 de kalecisi olmayacak yerde olan ve sakatlanan bir takım olamaz..

Bu stres bizi nereye götürecek göreceğiz.. İnşallah deidğim gbi olmaz...

Ama şunu biliyorum ki.. Sadece formanın ağırlığı ve başarının getirdiği ve şenol hoca'nın motivasyonuyla bir şeyer yapan oyuncular ordusu var karşmızda.. başka bir hoca ve biraz kötü bir zamanda bu futbolcuların kendilerini ve takımlarını sırtlayacak yapıda olmadıklarına olan ınancım artatark devam ediyor.. Herşey zorlamayla oluyor gibi..

lazibere
13.03.2011, 16:09
Bu kadar değişim olmaz yahu..

İlk yarıda oynadığımız bütün maçlarda. rakip topasahip olamaz.. istediğimiz gibi orta sahada top yapıyorduk, sınırsız pas yapabiliyorduk, belki kazanamzyız diyorduk ama kesinlikle de bu takıma gol atmak mumkun değil diyebiliyorduk..Defanstan uzun top atarak doldur boşalt oynamazdık, her şartta pas yaparak çıkardık.. Bizim gibi, bizim maçı kım izlese izlesin göze hoş gelen ve mükemmel top oynayan bir takım '' Türkiye'nın barcelonası'' yakıştırması yapılabilen bir ortamdan şu anda oynadığımız futbola bakınız??

Sadece orta sahada Engin yok.. o varken bile bir çoğumuz oynamasın eleştirmesini bile yapardık, Değişen birşey yok. O halde neden kötü oynuyoruz. Hep rakiplerimizden bahsediyoruz hakem diyoruz v.s diyoruz ama bu kadar kötü ve aptal oynamaya hakkımız yok.. Dun kü maç beraber ebitse kımı eleştirecektik.. Hakemi mi?? fenerbahçe yimi??

Hiçbir mazaret kabul etmiyorum. Taraftarımızın mesafe tanımaksızın her yerde tam destek verdiği ortamda futbolcularımızın bu kadar taraftardan uzak ve bir işçi gibi hareket etmesine ve mesai doldurur gibi oynamaya hakkı yok.. takım lider ama BURAK haricinde taraftarın sevgilisi olmuş, kanını akıtarak yürekten oynayan ve kendilerine verilen değerin farkında olan oyuncu yok.. taraftarla futbolcular arasında bir kopukluk var..Bunun nedenleri neler??

Futbolcular neden TRABZONSPORLU bilincinde değiller.. Sıradan bir takım oyuncusu gbi davranbmaya kameral karşısına geçtiklerinde küçük oyuncu gbi açıklama yapmalarına gerek yok.. Bu takım lider ve lider takımın oyuncusu lider karakerli olacak.. olumsuzluklarda bile taraftara umut verecek, bizden çok o ınanacak...

Bu forma altında top oynamak kolay değil.. ne futbolcular gördü bu takım.. Ne taraftar baskısı gördü futbolcularımız... Hami'ler.. Unal'lar kımler geçti.. Bugun Unal trabzonsoprlu Unal olarak anılıyorsa takımına verdiği değerdendir.. Tolunay boşuna tolunya olmadı... takımı sahiplendi.. Kavga etti gerektiğinde.. Savaştı ve hak ettiler..

Şu ankı kadroya bakıyorum ama bu takım için savaşan oyuncu göremiyorum BURAK tan başka.... Bu benı gerekten çok sinir ediyor..

Bu kadro şampiyon olduğunda bu takımdkı her futbolcu TRABZONSPOR olarak anılmalı.. Ama kım var sizce???

outoftime
13.03.2011, 16:10
Selçuk, angut toplar kaybetmeyecek.. colman absürt toplar kaybetmeyecek.

arkadaşlar selçuk ve colman kötü gününde de olsalar onları bu derece ağır ithamlarla hedef göstermeyelim
yapıcı olalım lütfen...

outoftime
13.03.2011, 16:14
dünkü maçı tribünden izlemeyenler yorum yapmasın
o zeminde messiler ronaldolar 2.yarıda değişiklik işaret eder çıkardı
vah bizim zavallı selçuk,colman
mecbur oldun mu oynayacaksın
tribünden sana akıl veren 20.000 kişiyle

Burak Sahin
13.03.2011, 16:15
ben her gün bikmadan usanmadan yazacam bu mesaji senol hoca bir sekidle birseyleri degistirmek zorunda bizim maclarda girdigimiz pozisyonlari bir an önce gol cevirebilen yetenekli bir admaa ihtiyacimiz var su an icin elde iki kisi var bu tarzda biri burak digeride jaja bu ikisi ileride oynasin orta sahada nasil olursa olsun ama nolursa olsun su jaja ceza sahasinda olsun ki o top iceri girsin....su satten sonra da baska birsey gelmiyor aklima....

Burak Sahin
13.03.2011, 16:17

İlk yarıda oynadığımız bütün maçlarda. rakip topasahip olamaz.. istediğimiz gibi orta sahada top yapıyorduk, sınırsız pas yapabiliyorduk, belki kazanamzyız diyorduk ama kesinlikle de bu takıma gol atmak mumkun değil diyebiliyorduk..Defanstan uzun top atarak doldur boşalt oynamazdık, her şartta pas yaparak çıkardık.. Bizim gibi, bizim maçı kım izlese izlesin göze hoş gelen ve mükemmel top oynayan bir takım '' Türkiye'nın barcelonası'' yakıştırması yapılabilen bir ortamdan şu anda oynadığımız futbola bakınız??

Sadece orta sahada Engin yok.. o varken bile bir çoğumuz oynamasın eleştirmesini bile yapardık, Değişen birşey yok. O halde neden kötü oynuyoruz. Hep rakiplerimizden bahsediyoruz hakem diyoruz v.s diyoruz ama bu kadar kötü ve aptal oynamaya hakkımız yok.. Dun kü maç beraber ebitse kımı eleştirecektik.. Hakemi mi?? fenerbahçe yimi??

Hiçbir mazaret kabul etmiyorum. Taraftarımızın mesafe tanımaksızın her yerde tam destek verdiği ortamda futbolcularımızın bu kadar taraftardan uzak ve bir işçi gibi hareket etmesine ve mesai doldurur gibi oynamaya hakkı yok.. takım lider ama BURAK haricinde taraftarın sevgilisi olmuş, kanını akıtarak yürekten oynayan ve kendilerine verilen değerin farkında olan oyuncu yok.. taraftarla futbolcular arasında bir kopukluk var..Bunun nedenleri neler??

Futbolcular neden TRABZONSPORLU bilincinde değiller.. Sıradan bir takım oyuncusu gbi davranbmaya kameral karşısına geçtiklerinde küçük oyuncu gbi açıklama yapmalarına gerek yok.. Bu takım lider ve lider takımın oyuncusu lider karakerli olacak.. olumsuzluklarda bile taraftara umut verecek, bizden çok o ınanacak...

Bu forma altında top oynamak kolay değil.. ne futbolcular gördü bu takım.. Ne taraftar baskısı gördü futbolcularımız... Hami'ler.. Unal'lar kımler geçti.. Bugun Unal trabzonsoprlu Unal olarak anılıyorsa takımına verdiği değerdendir.. Tolunay boşuna tolunya olmadı... takımı sahiplendi.. Kavga etti gerektiğinde.. Savaştı ve hak ettiler..

Şu ankı kadroya bakıyorum ama bu takım için savaşan oyuncu göremiyorum BURAK tan başka.... Bu benı gerekten çok sinir ediyor..

Bu kadro şampiyon olduğunda bu takımdkı her futbolcu TRABZONSPOR olarak anılmalı.. Ama kım var sizce???

jaja da dahil renkdas ayricada takimda lider futbolcu eksikligi var bu isi egemn iyi yapiyordu ebnce sene ye kaptanlik dahil ne kadar sorumluluk gerektiren is varsa egemene verilsin.....

outoftime
13.03.2011, 16:18
ben de jajayı orta sahada değil ileride kullanmasından yanayım
adam tek vuruş yapacak gol yapacak
orta alanda top kaybediyor pozisyon veriyoruz
umutu geriye çeksin ya dadinlendirsin yıpratmasın artık
jaja orta alanda oynadıkça ne selçuk ne de colman eskisi gibi faydalı olabilir

AyhanPe
13.03.2011, 16:20

ilk yarida ki oynanan futbola bile deginmeye gerek yok..gecen hafta bjk macindan sonra herkes futbolcularin alinlarindan öpüyordu ve hepsi birer kahramandi..ardindan bir hafta bile gecmeden sadece bir mac sonra bu tür karamsarligin olusmasi inanilir gibi degil. bu kadarda nankörlük olmaz..sirf bizde mi böyle acaba ?

bence futbolcularin emeklerine saygisizlik yapiyoruz..sadece bir macla böyle konusulmaz..

Samet Berber
13.03.2011, 16:22
Futbolumuzun bu denli düşüş göstermesinin en büyük nedeni Egemenin yokluğu .

Hücum organizasyonumuzu bile etkiledi resmen .Defanstan çok daha rahat çıkıyorduk ayağa paslarla .Umarım bu hafta sahada olur.

Çakıroğlu İhsan
13.03.2011, 16:25
120 liram gitti bi de handikap yapamadık diye ona da ayrı yanıyorum

.....
13.03.2011, 16:40
Çok güzel bir gündü benim için.

Stadyumda maç keyfi ayrı güzel. Tabi çoğu pozisyonu anlayamamıştım ekrandan izleyince anladım :)

vivanet
13.03.2011, 16:58
bu takım şuan ilk yarıda toplanan puanların ve zirvede olmanın verdiği dierençle gidiyor ama nereye kadar..çok kötü futbol oynuyoruz açıklamaya gerek bile yok aslında..allah jaja'yı alandan razı olsun oda olmasa rakip kaleye gidemicez..son sözüm umut bulut 9 maçta bir gol gerisini siz düşünün..

asilhamsi
13.03.2011, 17:16
giray,jaja,colman girdikten sonra alanzinho takımın iyileri..

Pawel pas alısverisini seviyor Umut bu kadar formsuzken ilk 11 oynayabilir..

Jaja ya hocamı soyler baskasımı bilmem ama bu kadar geri gelmemeli....

Bu arada Engin cok lazım bize top tasımak icin...

Kazım Uzunboy
13.03.2011, 21:05
Arkadaşlar maçın tamamını indirmek için veya izlemek için bir yer bilen, link bulan olursa lütfen paylaşın.

Chiko
13.03.2011, 21:07
Arkadaşlar maçın tamamını indirmek için veya izlemek için bir yer bilen, link bulan olursa lütfen paylaşın.
edittttttttttttttttttttt

hodlu
13.03.2011, 21:23
Bence ilk yarı iyi, ikinci yarı vasat oynadığımız bir maç oldu.Fakat sahada mücadele olarak futbolcularımız inanılmaz derece iyi niyetliydiler.Hiçbiri kaytarmadan ellerinden geleni yaptılar.Kötü bir zeminde oynanan futbol ancak bu kadar olurdu.Umut biraz sakin ya da becerikli olsa fark olurdu.
Gelelim hakeme, bence son yıllarda bu kadar iyi maç yöneten bir hakeme az rastlarız.Pozisyonlara hakimdi ve kararlarında hiç acaba demedi ve bence takdiri kazandı...

Nytre
13.03.2011, 21:47
Futbolumuzun bu denli düşüş göstermesinin en büyük nedeni Egemenin yokluğu .

Hücum organizasyonumuzu bile etkiledi resmen .Defanstan çok daha rahat çıkıyorduk ayağa paslarla .Umarım bu hafta sahada olur.

egemen gelsin sadece fiziki olarak değil konsantrasyon olarak da takımı ateşleyeceğine ve ilk yarıdaki havayı yakalayacagımızı dusunuyorum.
artık defans rakibe gecit vermeyecek kı tolgaya top gelmesın :D

Kazım Uzunboy
13.03.2011, 21:50
edittttttttttttttttttttt

Çok teşekkürler.

Burak Sahin
13.03.2011, 22:05
giray,jaja,colman girdikten sonra alanzinho takımın iyileri..

Pawel pas alısverisini seviyor Umut bu kadar formsuzken ilk 11 oynayabilir..

Jaja ya hocamı soyler baskasımı bilmem ama bu kadar geri gelmemeli....

Bu arada Engin cok lazım bize top tasımak icin...

alanzinho ne ara ne yptida takimin iyileri arasina girdi ????

cerebrum
13.03.2011, 22:15
http://http://www.yukleresim.com/viewer.php?file=17990173694259277667.jpghttp://www.yukleresim.com/viewer.php?file=17990173694259277667.jpg

mehmet yıldırım
13.03.2011, 22:32
kabız olmak için mi ?

Erdinç Dilek
13.03.2011, 22:47
kabız olmak için mi ?
Allah iyiliğini versin emi:)))

mehmet yıldırım
13.03.2011, 22:54
bu maçta oynadığımız takım ,ligin dibine demir atmış,gol yeme rekoru kırmış,ilk devrede dağııttığımız kadrosundan en önemli oyuncusunu gs ye satmış bir ekipti...Ama maçta Trabzonsporumuz bana göre inanılmaz kötüydü...atmosfer harikaydı ama gelenlere rezil bir futbol izlettirdiler...ilk yarıdaki tempo yapıp rakibi şaşırtan takımdan eser yok arkadaş...yani hakem az formsuz olsa da penaltı verse,haybeden 2 puan kaybedecektik...kasımpaşa gibi bir takım bizi pas manyağı yapabiliyorsa,oturup düşünmek lazım..fb takımı uyum sağladı,kimse kusura bakmasın,oyun ve oyuncu kalitesi olarak bizden 1 gömlek üstünler....bundan sonra şampiyon olmamızın tek yoklu fb nin şanssız maçlar çıkarmasıdır,konya bu akşam acaip istekliydi ama fb konyaya 3 pas yaptırmadı,sürekli aralara girdiler,tempo yapıp rakibi afallattılar...bizde bir yılgınlık,bir yorgunluk,bir kopuk kopuk oyun var ki sorma gitsin...en kötüsü de fb li futbolcuların inancı ve azmi bizimkilerden çok görünüyor maalesef....bu psikolojik duruma çare bulunmadan,hedefe ulaşmak çok zor olacaktır......şimdi bazısı ne bu olumsuz düşünceler felan diyecek ama burası düşünce platformu,müsade edin de içimizden geçenleri özgürce söyliyelim,ne diyorsam büyük sevgi duyduğum takımımın daha iyi olması içindir...

Sefer A.
13.03.2011, 23:33
bu maçta oynadığımız takım ,ligin dibine demir atmış,gol yeme rekoru kırmış,ilk devrede dağııttığımız kadrosundan en önemli oyuncusunu gs ye satmış bir ekipti...Ama maçta Trabzonsporumuz bana göre inanılmaz kötüydü...atmosfer harikaydı ama gelenlere rezil bir futbol izlettirdiler...ilk yarıdaki tempo yapıp rakibi şaşırtan takımdan eser yok arkadaş...yani hakem az formsuz olsa da penaltı verse,haybeden 2 puan kaybedecektik...kasımpaşa gibi bir takım bizi pas manyağı yapabiliyorsa,oturup düşünmek lazım..fb takımı uyum sağladı,kimse kusura bakmasın,oyun ve oyuncu kalitesi olarak bizden 1 gömlek üstünler....bundan sonra şampiyon olmamızın tek yoklu fb nin şanssız maçlar çıkarmasıdır,konya bu akşam acaip istekliydi ama fb konyaya 3 pas yaptırmadı,sürekli aralara girdiler,tempo yapıp rakibi afallattılar...bizde bir yılgınlık,bir yorgunluk,bir kopuk kopuk oyun var ki sorma gitsin...en kötüsü de fb li futbolcuların inancı ve azmi bizimkilerden çok görünüyor maalesef....bu psikolojik duruma çare bulunmadan,hedefe ulaşmak çok zor olacaktır......şimdi bazısı ne bu olumsuz düşünceler felan diyecek ama burası düşünce platformu,müsade edin de içimizden geçenleri özgürce söyliyelim,ne diyorsam büyük sevgi duyduğum takımımın daha iyi olması içindir...

100% katiliyorum :) takimda bir sikinti var, ah su Egemen donse yeter

worldmaster
13.03.2011, 23:36
Gül bahçesine dikenli yollardan gidilir! Bir de tersten bakmayı deneseniz 1 gömlek düşük(!) olduğumuz takımla son 9 haftaya girilirken aynı puandayız...

sanatik
13.03.2011, 23:44

Bende su anki futbolumuzu begenmiyorum, düzelme bekliyorum fakat bugünki feneri evinde gördükden sonra üstelik o ikinci yaridaki gol yememe korkularini izledikden sonra bizim hernekadar kadiköyde gol ve puan ile dönemeskde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacagimiza inaniyorum.

SADECETRABZON61
14.03.2011, 00:04
Ne Trabzon Kocaeli Kardeşliği ?
Sakarya Kardeşimizdir..
İki sene evvelki maçta Küfürleri bi bakın bakalım.
http://www.youtube.com/watch?v=elGU-Redi1g

ozturk
14.03.2011, 09:23
Bu maçtaki futbolu oynamaya devam edersek fb ile aramızdaki fark açılır..

CAFER ÖZER
14.03.2011, 10:32
Maçı G.antepte izledim.
ben hayatımda özelikle bu sezon Bu kadar rezil bu kadar kötü futbol izlemedim.
Golü at ondan sonra yat,
Golcü diye oynattığın adama gelen 2 tane net boş kaleye posizyonu beyfendi harcasın bizde sinir küpü olalım,Eğer Bu şekilde oynayacaksak Şampiyonluğu herkes unutsun,
Tamam Rakipte Konyada zorlandı ama Konyaya pozisyon vermeden kendiside 3,4 gol kaçırarak 2-0 kazandı.
Biz ise Hiç kimsenin umurunda değil sanki 1 gol yesekte Şampiyonuz yada hiç bir iddiamız yok gibi oyun oynuyoruz.
Bu maçı seyretmeden önce Ankaraya G.Birliği maçına gitmeyi düşünüyordum ama Bu maçtan sonra kesinlikle kalsın diyorum.
Ey Umut denilen arkadaş ya bir tanede maç kurtar senin gibi adam en az 7-8 maç kurtarması gerekir bir kezde kendini ver Boş kalelere at artık şu gollerini,
Ankaraya gideceğim Umut yine kaçıracak Ondan sonra Kendi kendine sinir ol dur.
Maçta Brozek gayet iyi iken Brozeki oyuncan çıkartmak Yattara gibi birisine tahammül etmek bizim Bu şampiyonluk yarşının kaldıramayacağımızı gösteriyor.
Bırakın kardeşim Yattaramıdır nedir oynamasın hatta 18 bile almayın sezon sonuda gitsin artık.
Hiç bir futbolcu Şota dahil Yattara kadar ilgi görmedi,Onun kadar kimseye (umut hariç) tahammül göstermedik.Adamın umurunda değil kardeşim gerekirse koş kendini parçala sakatlanacaksan sakatlan ama 9 maç kalmış 2 maç kurtar.
Yattara 1 Alanzinho 1 Umut 2 Jaja 2 burak 2 Engin 1 maç kurtarsa Şampiyonuz ya.
Ama Yattara yok
Umuttan Umut Yok
Maçla ilgili yorum yapmaya gerek varmı
Hakem Konuşmaya gerek varmı
Senin adamın Boş kaleye gol atamıyor,
Hakem Penaltı verse ne olacaktı.
Sinir küpü yaptılar bizi herkalde kendileride Umutsuzluğa düşünce taraftar bize bir şey demesin diye FB ye savaş açtılar.
FB ye ya hiç takılmayacaktın yada savaşı 9 puan önde iken açacaktın.

ilteriş
14.03.2011, 10:42
çok kötü oynadık kazandık.takım çok kötü idi.Allahta jaja vardıda golü attı.colman çok pas hatası yapıyor.orta sahamız çok düştü.burakı gözlerim aradı.engin ve egemende umarım sağlam bir dönüş yaparlar artık.

ilteriş
14.03.2011, 10:44
Bende su anki futbolumuzu begenmiyorum, düzelme bekliyorum fakat bugünki feneri evinde gördükden sonra üstelik o ikinci yaridaki gol yememe korkularini izledikden sonra bizim hernekadar kadiköyde gol ve puan ile dönemeskde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacagimiza inaniyorum.
konyalı oyuncuların fenerlilere yaptığı asistler çok güzeldi doğrusu.bizede böyle oynarlarsa eyvallah derim.

ilteriş
14.03.2011, 10:47
ben de jajayı orta sahada değil ileride kullanmasından yanayım
adam tek vuruş yapacak gol yapacak
orta alanda top kaybediyor pozisyon veriyoruz
umutu geriye çeksin ya dadinlendirsin yıpratmasın artık
jaja orta alanda oynadıkça ne selçuk ne de colman eskisi gibi faydalı olabilir
çok doğru bir tespit kutlarım.

UZLU
14.03.2011, 12:28
ulaaaaa size ne oliyi.. renk mi degiştirdiniz ... burası trabzonspor tarafdar forumu sıkıntısı olanlar angutların yanına gecsin ..

cokda s...de penaltıymıs faulmus.. millet nasıl mac kazanıyor ...

gördük Ankarada nasıl ofsatdan gol atılır..

dokunulmayan adama penaltı verilir... haktır

keske bizde söyle ofsaytdan 5 gol atsakda keyifle izlesem....

altına imzamı atıyorum kardeşim, ellerine sağlık...
:alkış::alkış::alkış:

BiZe HeR YeR 61
14.03.2011, 12:41
Bu maçtaki futbolu oynamaya devam edersek fb ile aramızdaki fark açılır..
Sende şu felaket tellallığını bırak. Görende fener süper top oynuyo sanacak ...

asilhamsi
14.03.2011, 12:47
alanzinho ne ara ne yptida takimin iyileri arasina girdi ????

Alanzinho topu rakip sayaha tasıma konusundaki sıkıntıyı giderdi...

Bu konuda oldukca iyi is cıkardı bana kalırsa..

ALDENİRO
14.03.2011, 15:22
trabzonu hali "allahım arife gününü gösterdin nolur bayramı da göster"

Mustafa SAYAR
14.03.2011, 18:26
Yattara bitmiş artık be...

Can Yüce
15.03.2011, 11:51
dakika 61 ...

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150119235704764&comments

okg_53
15.03.2011, 19:39
Kasımpaşa maçında birşeye dikkat ettinizmi ? Benim çok hoşuma gitti.

Real Madrid gibi ileri dörtlümüz sürekli yer değiştirdi. Bu yer değiştirme, birebir değil kayma şeklinde oldu. Aynı real gibi.

Yattara-----Jaja------Umut (Oyunun ilk bölümü)
-----------Pawel----------

Yattara-----Umut------Pawel (Golün olduğu bölüm)
------------Jaja------------

Jaja-------Pawel-----Yattara (Pawel çıkmasına yakın bölüm)
-----------Umut-------------

Bu oluyı bu sene yapıyorduk ancak, 3 lü olarak yapabiliyorduk. İlk kez 4'lü olarak (real gibi) yaptık bu maçta.

robinhood61
15.03.2011, 20:03
sene sonu şampiyon olduğumuzda bu maçı kimse tınlamayacak az sakin olun :)