PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

inadına_Trabzon
12.03.2011, 22:38
telafi düdüklerine başladılar, bu fenere yaptıkları kıyağın ispatıdır ;)

zahido
12.03.2011, 22:38
Penalti degil diyenler hep birlikte cikalim abiler forumdan..

Penaltiydi diyenler kalsinlar kendi aralardinda oda penaltiydi buda penaltiydi diye yorum yapsinlar..

Aykut Kocamanin penaltilar incelenmeli dedigi o pozisyonlarida incelesinler

Eminim onlardada bizden aleyhte tavir sergileyeceklerdir..

Birakin sabaha kadar penalti desinler..

BEYTEKİN61
12.03.2011, 22:39
Karıpaşanın yaptıkları kendilerine çok yakıştı.Bi taş attılar burnumun ucundan geçti yanımdaki adama geldi ve adamın elmacık kemiğinin altı kanadı.Basbasss bağırdım bakmayın müdahele edin diye.Tınlayan yok.Böyle polislik olmaz,sadece önümüzde durdular.Ne müdahele ettiler,ne uyardılar.Yazı size acaba sizde mi satıldınız ?
bence onlar kasımpaşa değil fb taraftarları... meşaleleri atanlarda fb taraftarıydı...

Osman Erdoğan
12.03.2011, 22:39
hiçbiri penaltı dil glowkcinin poziyonunda adam asadan gelio haliyle el hızaında kalkamıo bırakıo kendini tayfunun poziyonunda adam ztn bırakıo kendini el pozizyonunda ayandan geliyor hic biri penaltı dil yatarada kendini atıo bence

~UniCef~
12.03.2011, 22:40
Tayfunun yaptığı bi kırmızı kartlık olay var o ceza sahası dışında doğru. ama 2 penaltı pozisyonun da penaltıyla alakası yok.

Eger o pozisyon penalti degilse, bize verilmemis penaltilar`da penalti degil(BJK maic haric).

Dogru`ya Dogru. Eger olan penaltilara penalti demezsek, FBlilerle bizim hangi farkimiz kalir?

Acik penalti. Glo`nun pozisyonu`da penalti ama genelde ona penalti calmiyolar, BJK-FB macinda Ferrari, cok daha abartili bir pozisyon`?da yapti, Cüneyt Cakir`da vermedi, ama Tayfunun pozisyonu, penalti.

O el pozisyonu penaltiyla alakasi yok.

Ve önemli olan güzel Futbol degil, önemli olan 3 Puan. Ankaragücü ve Antalya maclarinda güzel oynadik ama alamadik 3 Puan, neye yaradi güzel futbol? Hicbir seye , cünkü 3 puansiz güzel futbol , 3 puanli kötü futbol`dan daha iyi degil.

Bülent Dizman 53
Adamlarin İÇİne dert olmus baksaniza penaltiydi diye aglamadiklari kaldi

TuAF2007
Bune ya antu da bile bu kadar dile getirilmez o penaltı bu penaltı diye.

Burak Sahin
12.03.2011, 22:41
tayfunun yaptiklari hakikaten bugün bis ephaliya mal olabilirdi ne ayarsiz bir adammis yahu :)

Mert67
Taraftar hiç organize değildi.Sadece o stadı doldurmakla yetindik, malesef inletemedik.

Ahmet F. Zengin
Forum'un artık suyu çıktı .. Sarmıyor !!!

zahido
Eger o pozisyon penalti degilse, bize verilmemis penaltilar`da penalti degil(BJK maic haric).

Dogru`ya Dogru. Eger olan penaltilara penalti demezsek, FBlilerle bizim hangi farkimiz kalir?

Acik penalti. Glo`nun pozisyonu`da penalti ama genelde ona penalti calmiyolar, BJK-FB macinda Ferrari, cok daha abartili bir pozisyon`?da yapti, Cüneyt Cakir`da vermedi, ama Tayfunun pozisyonu, penalti.

Ve önemli olan güzel Futbol degil, önemli olan 3 Puan. Ankaragücü ve Antalya maclarinda güzel oynadik ama alamadik 3 Puan, neye yaradi güzel futbol? Hicbir seye , cünkü 3 puansiz güzel futbol , 3 puanli kötü futbol`dan daha iyi degil.

La havle yaaaaa..

hala penalti diyorlar..

Yiğit SARI
Tayfun umarım oynamaz daha. Bi maç oynadı ne hallere geldik baksana

BEYTEKİN61
Adamlarin İÇİne dert olmus baksaniza penaltiydi diye aglamadiklari kaldi
evet.. arkadaşlar çok içerlemişler :)

Keramettin
12.03.2011, 22:42
bence onlar kasımpaşa değil fb taraftarları... meşaleleri atanlarda fb taraftarıydı...
Tabi fenevin taraftarıydı.Biletim kasımpaşa tarafınaydı bende 3-5 kasımpaşalı taraftarlarla muhabbet ettim.Onlar kardeş kardeş izleriz dedi.Onları kışkırtında fenev taraftarıydı..

veysel061
12.03.2011, 22:43
olmayan penaltıları tartışacağınıza berbat oyunumuzu tartışalım... bugün takım felakettti.... birde goller kaçınca iyice ortaya çıktı kötü görüntü... şenol hoca bir defada takım gerçekten kötüyken müdahale etse ya... topçuları bi hırslandıramıyor... rakip topçular bizimkilerin yanında dolaşıyor geçiyorlar bir faul yapmıyor bizimkiler... bu nasıl bir vurdumduymazlıktır... umutu bırakın zaten... bomboş 2 pozisyonu yedi... hala forvetimiz var diyoruz...

Cafer Bulur
Tayfun umarım oynamaz daha. Bi maç oynadı ne hallere geldik baksana
Abartmayalim,serkan 2 haftadir dökülmüyormuydu?

Hatta gecen hafta serkan in atilmasiyla maci cevirmedik mi?:)

BEYTEKİN61
yattara hiç yoktu. her topu kaybetti... colmanda vasattı... giray müthişti...

Uğur KÜÇÜK
burada bmn forumda mac oncesı yorumları okurken bır renktasımızın yorumu gozume carptı(arıyorum ama bulamadım hala 30-35 sayfalar arası ve ya 40 lı sayfalardaydı:( )
onuru 2 gece ustuste ruyamda oldugunu gordum cok korktum yazıyordu:(
icine mı dogdu kardesım...
off allahım sen dualrımız kabul et de ONURUMUZA bırsey olmasın...
ama sayet olursa da ahlanıp vahlanmaya hıc gerek yok ...
artık yenı ONURUMUZ TOLGA ZENGIN olacak kalan 9 haftada...
3 puan ıcın takımımıza tesekkurler ...

bu yazıyı mac forumunda benden baska kımse okumadı mı:(

Ahmet F. Zengin
Pawel'in asisti güzeldi ...

Nihat Güneş
12.03.2011, 22:44
JAja sonunda alver yapacağı birini buldu :)

bordo(61)mavi
yahu bırakın penaltı muhabbetleirni kalecimizin durumu ciddiymiş dizinde yırtık büyükse 6 ay sahalardan uzak kalabilirmiş... dua edelimde o kadar uzun süre olmasın,,, bırakın şu saçma sapan muhabbetleride gençlerbirliği maçını düşünelim artı...:mad:

Şeref
Fitina yola Çikti dÖnÜŞ yok artik hedefe kİlİtlendİk allah yardimcimiz olsun

mk.esen35
12.03.2011, 22:45
delircem abi bizim taraftar bile yok penaltımıydı değilmiydi.serefsizler yıllarca haksız yere tepemize bindiler.bikerede biz binelim.penaltıydı hepsi.k.yduk mu.yeter be.lideriz anasını satayım.şampiyonda olcaz.ohh beee

Cemile
- Tayfun ve Yattara artık misyonunu tamamlamış , maçtaydım.
- Eğer Onur sakatlandıysa Allah göstermesin , e yapıcak bişeyde yok yani demekki Şampiyon olamıcaz demektir...
- Kimse kusura bakmasında yedek kalecisi Tolga olan bir takımda varsın Şampiyon olmasın abi.
- Taraftara ise tek kelimeyle helal olsun...

kasımpaşa tiribününden meşale attıktan sonra onların tiribününe doğru giden taraftarlar gördük ama duman vardı ne olduğunu anlayamadık. bizim açımızdan sakınca yaratacak bir durum oldu mu?

Sefer A.
Glowacki'nin pozisyonu ne yazıkki penaltı. Ama bu tür çok çalınmayan pozisyon var genelde.

hikaye, Türkiye'de penalti degil o ;) rahat olun, bizim ligde penalti degil, o kadar

Merve H.Oğlu
12.03.2011, 22:46
Maraton programını izleyen var mı bilmiyorum. Yarım saattir bizim başlattığımız açıklama yarışına saydırıp duruyorlar. "Geride kalan öndekine çamur atıyor" diyorlar. Mhk ve Federasyonun tarafsızlığını savunuyorlar. Ama Mustafa Denizli az önce şöyle bir cümle kurdu: "Ben bu olayları yakından gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakkı yenen takımda da görev yaptım, KAYIRILAN takımda da görev yaptım." Şimdi bu cümleden ne çıkarmamız lazım? Demek ki kayırma diye bir durum var ortada. Lütfen maraton@ligtv.com.tr ye mail atın kayırılan takım ne demek diye..

Tyler Durden
glowackinin pozisyonu penaltiysa ilk yarida yattaraya yapilan faul iki kere penaltiydi o zaman..
ekrandaki sebeleklerin oyunlarina gelen bazi renkdaslar var..
arkadas bunlarin amaci bu.
bak iste Trabzon konusuyordu ama hakemle maci kazandi havasi vermek.
futbol ozurlusu tayfunun o hareketleri olmasada baska seyler konusulurdu.ama illaki birseyler bulunurdu.
Yattaranin pozisyonunu dile getiren niye yok bir dusunun..
sunu bir anlayin.ekranda gordugunuz kisilerin buyuk bir cogunlugu sampiyonlugun istanbul disina cikmasini istemiyor.
art niyetli lig tv spikeri, macta tayfunun pozisyonu icin macin en tartismali pozisyonu dedi.mac sirasinda benzer bir sekilde dusurulen yattaranin pozisyonu gosterilirken agizlarini acmadi..yorum bile yapmadilar..ama kasimpasanin pozisyonlarinda hemen yorumlari yapistiriyolar..bunlarin oyununa gelmeyin..

Adil ÖZGÜR
Maça baştan mı başlasak, son dan mı?
Sondan başlayalım.
Onur pozisyon gereği yerlerde kıvranıyor, atakta konuk takım. Fakat Onur yine kıvranıyor. Hakem ağa ancak pozisyon kaybolduktan sonra Maçı bitiriyor ve Onur'un yanına gitiyor.
İnsanlık öldümü ha(g)em efendi. Yazıklar olsun.

BEYTEKİN61
12.03.2011, 22:47
evet şu an lideriz bunun keyfini çıkartalım... haftaya daha iyi olur takım...

Ustaalioğlu
Trabzonspor'un Kasımpaşa ile oynadığı maçın 90+3. dakikasında yan topa çıktığı sırada rakibiyle girdiği ikili mücadelede darbe alan kaleci Onur'un sakatlığının ilk incelemelerde ciddi olduğu öğrenildi.

Ön çapraz bağlarında sorun olduğu tespit edilen Onur'un takımla birlikte Trabzon'a geleceği ve burada çekilecek MR'ın ardından sakatlığı ile ilgili durumun kesinleştirileceği belirtildi. Trabzonspor sağlık heyeti ise Onur'un, çapraz bağlarındaki sorunun ciddiyetine göre 1 ile 3 ay arasında sahalardan uzak kalabileceğini söyledi.

toksoy61
tayfun un son pozisyonuna penaltı denmez, ayağından sekiyor geliyor top eline. ama ilk pozisyonda topla alakası yok. direkt adama yöneliyor. tamamen çelme değil yani direkt ayağını topla rakibi arasına sokmuyor ama ayağıyla adama temas ediyor. aslında penaltı yaptıracak bir durum da yok ortada. adamı sadece perdelese yeterli. ama tayfun bu. her zaman saatli bomba. kusura bakmayın ama şampiyonluğa oynayan bir takımda bu kadar yeteneksiz ve düşüncesiz oyuncular olmamalı. bugün umut-tayfun -yattara inanılmaz kötüydüler.
glowackinin pozisyonu ise nerdeyse her maçta olan bir sahne. normalde penaltı ama bizim hakemler çalmıyor böylelerini.

Keramettin
bu yazıyı mac forumunda benden baska kımse okumadı mı:(
@zafer6161 abi miydi ?

ÇaGaTaY
12.03.2011, 22:48
Ben artık forumdan çıkıyorum. Bmn de böyle bişe görmedim ben. Mustafa Denizli bile o pozisyon için "kasımpaşa oyuncuları buna penaltı demiyorlardır heralde, buna penaltı verecek bi hakem yeryüzünde varmıdır?" diyor. Bizim bmn penaltı penaltı diye haykırıyor. Yani şurada yazdığınız mesaj sayılarını görmesem forum u fenerliler bastı diyeceğim.

Hepinize iyi geceler kalın sağlıcakla

veysel061
12.03.2011, 22:48
yattara hiç yoktu. her topu kaybetti... colmanda vasattı... giray müthişti...

bu yazıya gülüyorum... ilk sıraya yattarayı koymuşsun ya... colman bütün takımı mahfeden değilmiydi... maç boyunca bir tan mi pas atamaz yanndaki adama... yattarayı bugün 2 kişi kontrol etti... ayrıca bizde forvet olsa orta yapacak ama topa vuracak adam yok... giriyor içeri ne yapacağını şaşırıyor... tayfun bile orta kestiyse bugün bunu yattaraya yazın... serkana kızıyoruz ama yattara olsa kendine gelecek.... ayrıca bizim hem sağ hem sol açıkla oynamamız şart... savunma yapmayı zaten bilmiyor takım boşuna savunmaya dönük oyuncu koymayalım oraya... biz sağlı sollu bastırabilirsek zaten rakip gelemez...

Ustaalioğlu
12.03.2011, 22:49
Eğer bu doğruysa biz şampiyon falan olamayız, çok yazık oldu...

OYılmaz
Evet o pozisyonda penaltı çalınabilirdi. Ancak 90+4 gibi bir hassas bir dakikada hakem penaltıyı çalmaya cesaret edemedi. Burası Türkiye diyor ya bazı arkadaşlar evet burası Türkiye.

BEYTEKİN61
Ben artık forumdan çıkıyorum. Bmn de böyle bişe görmedim ben. Mustafa Denizli bile o pozisyon için "kasımpaşa oyuncuları buna penaltı demiyorlardır heralde, buna penaltı verecek bi hakem yeryüzünde varmıdır?" diyor. Bizim bmn penaltı penaltı diye haykırıyor. Yani şurada yazdığınız mesaj sayılarını görmesem forum u fenerliler bastı diyeceğim.

haklısın bende çıkıyorum... penaltı diyenler tartışsın dursun... ben galibiyetin ve şu anki liderliğin keyfini çıkartacağım. tüm renktaşlara iyi geceler....

Sefer A.
12.03.2011, 22:50
Penalti degil diyenler hep birlikte cikalim abiler forumdan..

Penaltiydi diyenler kalsinlar kendi aralardinda oda penaltiydi buda penaltiydi diye yorum yapsinlar..

Aykut Kocamanin penaltilar incelenmeli dedigi o pozisyonlarida incelesinler

Eminim onlardada bizden aleyhte tavir sergileyeceklerdir..

Birakin sabaha kadar penalti desinler..

:alkış::alkış::alkış::alkış: katiliyorum

hangisi penalti ??

-Glo : penalti yok, bizim ligde hiç verilmiyor, bosuna tarafsizlik yapmaya gerek yok, lig Türkiye ligi baska lig ile karistirmayin

-Tayfun 1 : ne penaltisi, ayagini koyuyor ama rakip de topu çok ittigi için ve alamayacagi için Tayfun'un bosa mudahalesini de kullanarak kendini yere atiyor, Tayfun'un sol eli biraz engelliyor gibi rakibi ama o an zaten rakip yere dogru inmis dusmeye hazirlaniyor ;)

-Tayfun 2 : ona penalti diyene ohaaaa derim, Tayfun'u elestirin oyle durmasi yanlis falan ama penalti yoookkk, olmayana da var demeyin antulasmayin...

SADECETRABZON61
12.03.2011, 22:51
Pozisyonlarda Penaltı Yok Ligtvde söyledi Konuyu kapatın Artık.
Çok Kötü Oynadık O Kadar giden taraftara çok teşekkürler kendi adıma ama Kaç haftadır diyorum eski Trabzonspor yok diye Ama Herkes kendi derdinde..
Oyuncuların Kulağı çekilmeli Yoksa Bu Hafta Puan kaybedersek Kimse şaşırmasın.

Kamil Çakmak
12.03.2011, 22:51
İlk yarı colman berbattı, Umut maç boyunca berbattı, keza Tayfunda öyle. Bu takım ilk yarıdaki Serkanın formunu, Egemeni, Engini ve Burağı çok arıyor.

Bu akşam golden sonra kötüydük. Bunda Umutun kaçırdığı iki net posizyonun takımı oyundan düşürmesine de sebep oldu. Ama her şeye rağmen alınan üç puuan sevindirici bu çetin savaşın içinde.

Onur'un sakatlığı çok üzücü, yarın tetkiklerden sonra belli olacak durumu.

Penaltı idiaları olan posizyonların hiç biri penaltı değil. Hemde kesinlikle değil. Burada penaltı diyen arkadaşlar yarın sarı lacivert formalarla dolaşsınlar bi zahmet. Hiç yakışmıyor sizlere.

Bülent Dizman 53
12.03.2011, 22:52
Penalticilar sİz kalin forumda tartisin yazik.

Murat SİSMAN
İş,güç,hedef,maç,maç sonu,onurun üzücü olayı ( bitti ) penaltı kaldı şimdi.

Necat Ulusoy
Tayfun, Yattara, Colman gerçekten kötüydü. özellikle Tayfun saatli bomba...
maçta penaltı yoktu. ancak başka bir hakem olsa Tayfun'un hareketine çalabilirdi de...

Melis 61
12.03.2011, 22:53
Ya arkadaşlar ne kladar penaltı meraklısıymışsınız siz yaa. Ne alakası var o pozisyonların penaltıyla. Yuhh artık. Bırakın ya tutmayın siz bu takımı. Dürüstlük abidesi ayaklarına yatmanızı anlıyorum da, olmayan şeyleri de olmuş gibi gösterme çabanız neden onu hiç anlayamıyorum.

hasannuhoglu
macı bırakın arkadaşlar.onur gitti onur..valla yandık..

Samet Berber
Yukarıdaki Niang'ın fotoğrafı aldatıyor.

Niang kaleciyle arasında 1 metre varken başlamıştı uçmaya.

Bırakalım artık şu penaltı tartışmasını takıma dönelim .Haftay Umut-Pawel değişikliği olmalı.

Sefer A.
12.03.2011, 22:54

içimizde bazi "tarafsizlar" var, aslinda en buyuk taraf olanlar onlar, Trabzon karsiti onlar, içimizdeki irlandalilar mi desem ne desem

TuAF2007
Penaltı diyenlerin kafası iyi herhalde... Doğrudan bir temas yok diye herkez bas bas bağırıyor maraton programı bile öle sölüyor. daha neyin muhabbeti bu anlamadım. Dışardan biri girse okusa neresiyle güler kimbilir... amaç ne onu anlamadım yani hadi doğrudan penaltı olsa 1 kere dile getirilir 2. kez dile getirilmez...

UğuR
Arkadaşlar futbol ve özellikle bazı pozisyonlar farklı yorumlanabilir.....
Ben de 3 pozisyonda penaltı yoktu diyorum.....
Ama buna bazıları katılmayabilir....
Fakat birbirinize saygılı davranmanız gerektiğini lütfen unutmayın

Adil ÖZGÜR
12.03.2011, 22:55
Miki Fare cizgi filmini;
Alanzinyo'nun iki kişi arasından sıyrılmasında gördük. Çok güzel bir pozisyon du.
Trübün Alanzinyo, Alanzinyo ile inledi. Helal olsun çok nefis egarte etti.

Merve H.Oğlu
Maraton programını izleyen var mı bilmiyorum. Yarım saattir bizim başlattığımız açıklama yarışına saydırıp duruyorlar. "Geride kalan öndekine çamur atıyor" diyorlar. Mhk ve Federasyonun tarafsızlığını savunuyorlar. Ama Mustafa Denizli az önce şöyle bir cümle kurdu: "Ben bu olayları yakından gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakkı yenen takımda da görev yaptım, KAYIRILAN takımda da görev yaptım." Şimdi bu cümleden ne çıkarmamız lazım? Demek ki kayırma diye bir durum var ortada. Lütfen maraton@ligtv.com.tr ye mail atın kayırılan takım ne demek diye..

Öncelikle iyi yayınlar..
Yayının başından beri Federasyonun ve MHK nin tarafsızlığından söz ediyorsunuz. Açıklamaları " Geride kalanın öndekine çamur atması" olarak nitelendiriyorsunuz. Az önce Mustafa Denizli'nin kurduğu cümle söylediklerinizle tamamen ters düşüyor. Cümle şu şekilde:
"Ben bu olayları yakından gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakkı yenen takımda da görev yaptım, KAYIRILAN takımda da görev yaptım."
Sayın Mustafa Denizli bu cümledeki KAYIRILAN sözüyle ne demek istediğini açıklayabilir mi?

Ben şöyle bir mail attım lütfen siz de mail atın. Kendi ağızlarıyla tuzağa düştüler.

SADECETRABZON61
Berbat Futbol..Bu Futbolla Şampiyon Olcaksak Olmayalım Daha iyi.

Melis 61
12.03.2011, 22:56
Lanet olsun ya artık bu foruma girmek istemiyorum. Ne kadar Trabzonspor düşmanı varmış burda... Yuhhh ya yuhhh. Sabaha kadar tartışın penaltılarınızı. Bi tek siz biliyosunuz ya bu futbolu.

bariskaratas
pozisyonlar.
1- yattara formasında bariz cekiliyor. ama bizim ligde bunlar verilmiyor.

2- glo nun yaptığı faul ve penaltı ama bunlar da verilmiyor. lugano bunun 10 katını yapıyor her maç. ama yapmamak lazım.

3- tayfun cok dengesiz giriyor. ama rakibe mudahale yok. taygunun ayagına dogru atlıyor rakip.

4- kalcadan seken top ele carptıgı için penaltı olmaz kesinlikle. ama tayfun un eline direk carpsa penaltı. o mesafeden olmas aslında ama oyle eller acık olunca penaltı.

Sonuc tayfunun ne işi var kadroda. yattaradan da artık bir şey beklememek gerek

Ali Yerlikaya
Herkes benim gibi hayal kirikligi yasadi amabu bizim bu maci oyuncular gibi cok hafife aldigimizdan dolayi...
Kasimpasa gayet basarili oynadi ve bizim oyuncularda maalesef cok ciddiyetsizdi...

Penaltilara gelince Allah askina iyi niyetliliginde b.kunu cikarmayin Tayfun un iki posisyonuda penalti verilmez, yani Türkiyede verilmez Glo nun müdahelesi gibi...

Tayfun ve Yattara rezaletti maalesef ikiside sezon sonu yollar ayrilmali Yattaraninda hevesi kalmamis futbol disinda degerlendirilebilini ins...

Sencer Bulut
12.03.2011, 22:57
Hayırdır bir maç kazanıyoruz ama mutlu insan göremiyorum.Tamam takımımız iyi oynamadı kabul birde gece haftayı haftayı hatırlayın bu takım hep kötü oynaaycak degil ya.Burda herkez penaltı tartışmasın birbirine düşmüş durumda.Bunlar sadece Fenerbahce ye koz vermekten başka birşey degil ve talihsiz şekilde Onurumuz sakatlandı ve ne kadar süre sorna dönecegide kesin degil lakin Onurumuz sakatlandı diye Şampiyonluk gitti görüşünde olanlar var.Onur takımımızın onurudur ama onun gibi 18 Onurlu yürek var.Galibiyete sevinme gelecege Umutla bakma zamanıdır daha kaybedilmiş bişeyimiz yok...

zahido
12.03.2011, 22:58
Arkadaşlar futbol ve özellikle bazı pozisyonlar farklı yorumlanabilir.....
Ben de 3 pozisyonda penaltı yoktu diyorum.....
Ama buna bazıları katılmayabilir....
Fakat birbirinize saygılı davranmanız gerektiğini lütfen unutmayın

Bari "bence" penaltiydi desinler...

Adamlar kesinlikle penaltiydi, yuzde yuz penaltiydi diyorlar..

Cildirttilar ya bizi..

artvinli_mert
12.03.2011, 22:58
1-Eğer glo nun pozisyonu penaltıysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltı çalmaları lazım luganonun her hareketi penaltı o zaman ...

2-Tayfun coranın ayağını uzattığı pozisyonda ne yapmasını bekliyorsunuz anlamış değilim top var gidiyor ve topa doğru ayağını uzatıyor, bunu şu şekilde düşünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul değil ikili mücadele eğer ceza sahası dışında bu pozisyon faulse o zaman penaltı ama bence değil, o zaman tüm defans oyuncuları ceza sahası içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantık yok. Kaldı ki iyi bakılırsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasını topa tutuyor top kalçaya çarpıp sekip ele değiyor eğer bu şekilde penaltı oluyorsa futbol oynanmasın kardeşim bu futbolun hiç bir mantığına sığmaz defans oyuncuları robot olması lazım ki bunlar ele çarpmasın

Şimdi bazı arkadaşlar diyor ki efendim ben penaltı olarak düşünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaşlar Trabzonspor taraftarı olacaksın bu kadar olay varken bu kadar hakkımız yenirken siz çıkıyorsunuz tartışma bile olmayacak sadece bize karşı olanların penaltı olarak yorumladığı pozisyonlara penaltı diyorsunuz bence battal gazilik yapmanıza doğruluk timsalini oynamaya gerek yok doğrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuşursunuz eğer hala ısrarla penaltı diyorsanız o zaman kusura bakmayın bu sizin görüşünüz ise penaltı olarak o zaman benimde sizin hakkınızdaki görüşüm kişiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düşmanısınız...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dışında colmanın kötü bir maçı oldu ama defans olarak iyi işler yaptı.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi değiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçın en iyi iki adamı selçuk ve jaja idi ....

iyi akşamlar..

Deniz Tosunoğlu
12.03.2011, 22:59
1-0 olsun bizim olsun diyenler nerede? Önemli olan galibiyetti, guzel futbol bu saatten sonra muhim degil.

Asi Çaykaralı61
Maç ile ilgili ilk yorumum ; Önemli olan şey olan 3 puanı aldık Şükürler olsun.Ama maçın başında bence oyunu koparabilirdik ama olmadı ne diyelim.Ama Onur'un sakatlanması çok ama çok kötü oldu

MahmutHSO
Yoneticileri uyarıyorum .Bu pozisyonlara ısrarla penaltı diyenler fenerlidir.Bu insanların diğer yorumları da incelensin ve gereken yapılsın

Tangerine Dream
Maçı bir sürü Fb taraftarının arasında izledim, penaltı diye tartıştığınız pozisyonlara onlar bile bu kadar seslerini çıkarmadılar.

Sami Kuk
Trabzonumuz yendıgıne göre yarın Rizede kazanıcak mucize olmassa:D 4-5 haftadır ts ne yapıyosa rizede aynısını yapıyor:D

seyduna_efil
12.03.2011, 23:00
ozaman,onlarda hakemle kazandıklarında çıkıp yaygara koparmamızın anlamı yok..ADALETSE HERKESE ADALET OLMALI,..onlar hakemlerle kazanıyor diye, ben de hakemlerle maç kazanmak istemem.çünkü biz trabzonsporuz ve belli bir duruşumuz vardır..dürüstlüğümüzü kaybedersek fenerbahçeden ne farkımız kalır?? taraftar olarak dürüstlüğünü kaybedersen fenerbahçe taraftarından ne farkın kalır?? aman boşver dıyorsan ozaman sorarım sana;biz klup olarak 1 haftadır neyın mücadelesini veriyoruz??

Sefer A.
hangisi penalti ??

-Glo : penalti yok, bizim ligde hiç verilmiyor, bosuna tarafsizlik yapmaya gerek yok, lig Türkiye ligi baska lig ile karistirmayin

-Tayfun 1 : ne penaltisi, ayagini koyuyor ama rakip de topu çok ittigi için ve alamayacagi için Tayfun'un bosa mudahalesini de kullanarak kendini yere atiyor, Tayfun'un sol eli biraz engelliyor gibi rakibi ama o an zaten rakip yere dogru inmis dusmeye hazirlaniyor ;)

-Tayfun 2 : ona penalti diyene ohaaaa derim, Tayfun'u elestirin oyle durmasi yanlis falan ama penalti yoookkk, olmayana da var demeyin antulasmayin...

Volkan Albayrak
onurun mr i yarınmı çekilecek

Samet Berber
12.03.2011, 23:01
Ölü taklidi yapın gider o kuş :) .

Yiğit Gayretli
12.03.2011, 23:02
Bizzat Fenerbahçeliyim. Sizin olmadığınız kadar da objektifim. Saygı çerçevesinde yapılan bir yanlışa işaret ediyorum.

Güzelce konuşmak çok mu zor Trabzonsporlularla.

Kaldı ki ilk yarı çok da severdiniz bizi. Potaya girince düşmanınız mı olduk ?

Hala burdasın, şükret. Domuzdan post olmaz. Kimse sizi dost bellemedi bellemez. Trabzonspor'un Trabzonsporlu'nun şerefsiz dostu olmaz. Şampiyonluk yolunda Allah size şeref nasip etsin...

Sefer A.
12.03.2011, 23:03
1-Eğer glo nun pozisyonu penaltıysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltı çalmaları lazım luganonun her hareketi penaltı o zaman ...

2-Tayfun coranın ayağını uzattığı pozisyonda ne yapmasını bekliyorsunuz anlamış değilim top var gidiyor ve topa doğru ayağını uzatıyor, bunu şu şekilde düşünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul değil ikili mücadele eğer ceza sahası dışında bu pozisyon faulse o zaman penaltı ama bence değil, o zaman tüm defans oyuncuları ceza sahası içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantık yok. Kaldı ki iyi bakılırsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasını topa tutuyor top kalçaya çarpıp sekip ele değiyor eğer bu şekilde penaltı oluyorsa futbol oynanmasın kardeşim bu futbolun hiç bir mantığına sığmaz defans oyuncuları robot olması lazım ki bunlar ele çarpmasın

Şimdi bazı arkadaşlar diyor ki efendim ben penaltı olarak düşünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaşlar Trabzonspor taraftarı olacaksın bu kadar olay varken bu kadar hakkımız yenirken siz çıkıyorsunuz tartışma bile olmayacak sadece bize karşı olanların penaltı olarak yorumladığı pozisyonlara penaltı diyorsunuz bence battal gazilik yapmanıza doğruluk timsalini oynamaya gerek yok doğrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuşursunuz eğer hala ısrarla penaltı diyorsanız o zaman kusura bakmayın bu sizin görüşünüz ise penaltı olarak o zaman benimde sizin hakkınızdaki görüşüm kişiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düşmanısınız...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dışında colmanın kötü bir maçı oldu ama defans olarak iyi işler yaptı.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi değiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçın en iyi iki adamı selçuk ve jaja idi ....

iyi akşamlar..

yasaaaaaaaaaaaaa :alkış::) bazilarina k..ak demek istiyorum :) ceza yemem herhalde, küfür yok burada ^^

Fatih Özkan
Trabzon'daki taraftar profiline atıp tutanların aynısından burda da mevcut.
Neymiş efendim ?
Penaltıymış!
Yok arkadaş!
Şaka mısınız nesiniz ?

Tarbzon
herkes o kadar alısmıskı, umutun bos kaleye topu atamaması ılgı gormuyor :)

Canİlker
onurun sakatlığı ciddi ise şampiyonluk gitti arkadaşlar, tolgaya güvenin falan demeyin gerçekçi olun biraz.
onurun bize kazandırdığı puanların haddi hesabı yok.
yazık oldu.

UğuR
12.03.2011, 23:04

önemli olan kötü oynarken bile 3 puan almak unutma.....

İlyas BAHADIR
12.03.2011, 23:04
Hayır anlamadıgım nokta gelip buraya o penaltıydı bu penaltıydı diye yazan futbol kurallarından bi haber renkdaşlar neyi kanıtlamaya calısıyolar..amerikayı yeinden mi keşfedeceksin arkadaşım yok işte penaltı illa bana mahalle arasında dediğimiz lafı söyletme şimdi burda ceza almak istemiyorum töbe yarabbbi töbe

Fatih Özkan
12.03.2011, 23:05

Olursak sen kutlamazsın olur biter!
Sanki hep bu futbolla geldik bu noktaya!

AYYILDIZ
12.03.2011, 23:06
Mustafa Denizli ve Sansal yorumladi.2 pozisyonda penalti degil.Sekip ele carpan pozisyonlarda MHK devam karari verin demis hakemlere sezon basi.Cuneyt Cakir'a sormus sansal sezon basi.Tertemiz bir galibiyet.

TSelif
12.03.2011, 23:06

Şampiyon olanlar zaten muhteşem futbol oynayarak!! şampiyon oluyor bu ligte...

Benim takımım hiç bir şeyi haketmiyor kötü oynadık hakemle kazandık alın 3 puanımızı. !!
Biz içimizdekilerle uğraşamazken dışardaki adamdan neden korkuyoruz bilmiyorum ki ???

tarsus
12.03.2011, 23:07
bırakın penaltıydı değilkmiydi tartışmasını hakem gördüğünü çaldı ve önceki maçlar gibi bu maçta geçmişte kaldı.burada asıl sorgulamamız gereken bugünkü kötü futbol olmalı,onurun sakatlanması olmalı.

ağasarlı
ye yiicemm penaltısını yaaaaa. yeter yaa yeter. bizim en önemli adamımız sakatlandı. bundan sonra ne olacak nasıl olacak üşünmüyomusunuz. sakatlanan onurumuzu mu önemli. yoksa lanet olası penaltı pozisyonumu yaa... penaltı olsa ne olur olmasa ne olur... yaaaa.

Fatih Özkan
Mustafa Denizli ve Sansal yorumladi.2 pozisyonda penalti degil.Sekip ele carpan pozisyonlarda MHK devam karari verin demis hakemlere sezon basi.Cuneyt Cakir'a sormus sansal sezon basi.Tertemiz bir galibiyet.

Bizler çok bilen taraftarlar olaraktan penaltı olarak hüküm verdik (!)

SILENT06
Markus amca pozisyonlar için ne dedi izleyen var mı

ağasarlı
12.03.2011, 23:08
penaltıydı değildi penaltıydı değildi penaltıydı değildi...............onurun sakatlanması önemli değil dimi???.önemli olan penaltıcılarlr, penaltı değilcilerin haklı çıkma çabası.....

MahmutHSO
Güya objektif yorum yapma sevdasına kapılmış futboldan bihaber insanlar inşallah tahminim üzere fenerlidir.Ben böyle Trabzonspor lu görmek istemiyorum bu forumda.Ve tekrar yoneticileri goreve davet ediyorum

Gökçebey
Arkadaşlar, kuş gördünüz mü dayanamıyorsunuz. :D Raporlayın anında kuşlastikle avlarız. :D

İdris Toksoy
kolay maçı zora çevirdik.umutun 100 stresi iki golden etti bizi.

Samet Berber
12.03.2011, 23:09
Haftaya oynayacağımız maç çok kritik , fb gs ile deplasmanda oynayacak .Gençlerbirliğini ne yapıp edip yenmemiz lazım ama bu futbolla işimiz çok zor .Açık konuşmak lazım.

Şenol güneş'in mutlaka müdahele etmesi gerekiyor takıma mesela Umut artık yedeğe çekilmelidir .Solda Cale - Piotr arkalı önlü denenebilir .egemen artık takıma monte edilmelidir ..

Umarım ilk yarıdaki havamızı yakalayabiliriz.

Kamil Çakmak
Kötü oynadık ve kazandık. Önemli olanda kötü oynarkende kazanmak değilmi zaten.

İnşallah Onur'un önemli birşeyi yoktur. Ama allah korusun 3-4 hafta aramızdan ayrılırsada, Tolgaya destek olmaktan başka çaremiz yok. Yıkıldık battık feryadlarınıda bırakalım lütfen.

Posizyonlara penaltı diyen arkadaşların topikten uzaklaşmasıda bi okadar sevindirici tabi:)

Devrim Arslan
Allah aşkına hep haklı galibiyet mi alacağız geçen hafta ezikler 3 puanı çaldılar kimse bu kadar konuşmadı bu olayı onlar çalarken biz bakacakmıyız bu yol sadece alınteriyle olmaz anlayalım artık

manisa maçında ve kasımpaşa maçında fenerliler geldi olay bile çıkardılar bu kadar çirkef bir toplulukla mücadelemiz var

şu penaltıcılar gitsin antuya takılsın !!!

ağasarlı
12.03.2011, 23:10
mustafa denizli başka pozisyonda bizim aleyhimize kara verse ts düşmenı olur. bu gece bilgin yaptınız adamı.. onur sakatlandı onur onur onur onur. siz düşünün penaltı pozisyonlarına .. ok düşünün. ama iyi düşününün..

TuAF2007
Bu maç bence kesinlikle ölçü olarak görülemez... 1.golden sonra bazı oyuncularımız rehavete kapılmış gibi hissettim. İlk maçtaki 7 golu hafızalarından çıkarmadıkları için biraz küçük gördüler kasımpaşayı diye düşünüyorum ama olsun 3 puan aldık...

Onur'un inşallah ciddi bişeyi yoktur.

Yattara' yı da anlamak mümkün değil; ah be kardeşim Burağın olmadığı haftayı iyi değerlendireceğin yerde yaptığına bak. Göstersene kendini hocaya taraftara... Sanırım son maçlarını izliyoruz Trabzonspor forması altında...

Asi Çaykaralı61
3 puan bencede önemli olan.Ama Onur'un sakatlanması kötü oldu

SILENT06
kolay maçı zora çevirdik.umutun 100 stresi iki golden etti bizi.

100. golü atınca ne oluyor da bu kadar strese giriyor anlamış değilim.Madalya mı takıyorlar.Ha atmışsın ha atmamışsın.Hayali baskı ve stres yaratmış kendisine.

Yasin T.
12.03.2011, 23:11
içimizde bazi "tarafsizlar" var, aslinda en buyuk taraf olanlar onlar, Trabzon karsiti onlar, içimizdeki irlandalilar mi desem ne desem

banada poziyon penaltı gibi geldi.şimdi ben içimizdeki irlandalımıyım.penaltı pozisyonu zerre kadar umrumda değil.fenerin zamanında nasıl maç kazandığını cem papilaları anelkaları zaten çok iyi biliyoruz.burada asıl konuşmamız gereken onurun sakatlığı ve ligin sonuncusuna karşı neden bu kadar aciz oynadığımız.

ApoCaN28
12.03.2011, 23:11
Kötü oyun falan umurumda değil 3 puan aldık mı aldık önemli olan bu .

Umalım ki, Onur'un ciddi bir şeyi çıkmasın .

Uğur ÇIRAKMAN
12.03.2011, 23:12

ya sizi anlamak mümkün değil!!!! bu saatten sonra ben topa bakmam takımımızın aldıgı 3 puana bakarım şimdi bırakın bu lafları yok top oynamıomusuz yok sampıyon olmasınmışş... bu çocuklar agzıyla kuş tutsalar size yaranamazlar... biraz saygı ya her macta kopek gıbı kosacak degıller kaldı ki kosuyorlar zaten yattara dısında kalan 10 kısı bır ılerı bır gerı kosup durdular ya ben maç ızlemedım baska maça bakıyordum yada sız farklı bir maçtan bahsediyorsunuz!!!

Yiğit Gayretli
12.03.2011, 23:13
Ben takımda ciddi bir şampiyonuk havası gördüm. Kim ne derse desin, giren çıkan herkes tartışmasız herşeyini ortaya koydu. Öyle ki Jaja ve Yattara Kasımpaşa'lı bir oyuncuya beraber pres uyguladılar ve top kaptılar. Bence bu şampiyonluğun ne kadar istendiğinin en açık göstergesidir.

Onur'a üzüldük, hem de çok. Bize kattıkları tartışılmaz. Tolga'nın da şu durumda büyük bir soru işareti doğru... Ama biz sonuç olarak kalan 9 maçta kim oynarsa oynasın sahaya 11 tane inanmış yürekle çıkacağız...

Kamil Çakmak
12.03.2011, 23:14
banada poziyon penaltı gibi geldi.şimdi ben içimizdeki irlandalımıyım.penaltı pozisyonu zerre kadar umrumda değil.fenerin zamanında nasıl maç kazandığını cem papilaları anelkaları zaten çok iyi biliyoruz.burada asıl konuşmamız gereken onurun sakatlığı ve ligin sonuncusuna karşı neden bu kadar aciz oynadığımız.

Allah aşkına yapmayın böyle yaa. Sanada penaltı gibi gelmişmiş. Kesinlikle penaltı değil, neyin dürüstlüğünü yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım gitti kardeşim yaaa

cınar#7
ilk yarı çok iyi oynadık sadece skor 1-0 diye kötü oynadık oldu bazı taraftarlarca..

2.yarı kötü oyunun sebebi ceyhun-pawel değişikliği sonrası defansa çekilme.

HDanışmaz
basına açıklamalar yapıldıktan sonra korktuğum şey başımıza geldi,yani bizim maçta ya lehimize uyduruk penaltı verecekler ya da bizim aleyhimize penaltı pozisyonları olacak diye düşünüyordum.pozisyonlar penaltı değiller bence ama yine insanların gözünde verilebilir olarak değerlendirilecektir.golü attığımız dk.'da zaten golün geleceği belliydi ve 5 dk'lık bir baskıyla golü bulduk.bir 5-10 dk'lık baskı daha yapıp 2-3 gol daha bulsaydık bu tür tartışmaların önünü kesmiş olacaktık...

İdris Toksoy
neyse bu kötü futboldan sonra tek tesellimiz serkan,egemen ve burakın dönüşü olsun.

tarsus
12.03.2011, 23:15
burak bizim için ne kadar önemli olduğunu sanırım herkes gördü,ayrıca serkanda olmazsa olmazlardan biri.engin ve egemende takıma dönünce iyi futbolu bekleyebiliriz.canımı sıkan tek konu onurun sakatlığı:(herşey tam yoluna girecekken bu olmamalıydı,kale tolgaya kalacak allah yardımcımız olsun

Samet Yildirim
12.03.2011, 23:16
Kötü futbola ve 3 puana hayranim ! :)

Düsündügüm ilk 11 le basladik ama oyuncu degesikligi bizi zor duruma soktu Pawel-Ceyhun, pawel cikinca cöktük...Umarim g.birligi macinda oynar..

SILENT06
Bu maç bence kesinlikle ölçü olarak görülemez... 1.golden sonra bazı oyuncularımız rehavete kapılmış gibi hissettim. İlk maçtaki 7 golu hafızalarından çıkarmadıkları için biraz küçük gördüler kasımpaşayı diye düşünüyorum ama olsun 3 puan aldık...

Onur'un inşallah ciddi bişeyi yoktur.

Yattara' yı da anlamak mümkün değil; ah be kardeşim Burağın olmadığı haftayı iyi değerlendireceğin yerde yaptığına bak. Göstersene kendini hocaya taraftara... Sanırım son maçlarını izliyoruz Trabzonspor forması altında...

Üstelik sözleşmesi de yenilenmedi.Adam kalayım diye çabalar biraz.Katara gitmeyi kafasına koymuş anlaşılan.Karaman ve Şenol hoca 75 dakika nasıl tahammül etti buna.Kafayı yedim tv başında Alanzinho girsin diye.Alan girince oyunun renginasıl değişti.Alan ve Yattara 45 dakikalık futbolcular.Fazlası zarar bunlara.Aynı şey Alan da da var.Hangisi ilk 11 de başlarsa başlasın 45 dakikayı geçmiyor pillerinin dayanma süresi.O yüzden Yattara veya Alan dan biri ilk 11 de ise 45 dakika oynamalı, ikinci 45 dakika diğeri girmeli.

Ayrıca Tayfun bizim için saatli bomba gibi.Bu kadar acemilik olur.O top ayağına değil de o pergel gibi açılmış ellerine çarpsa felaketimiz olurdu.Diğer pozisyonda da rakip açısını kaybetmiş zaten ne inat edip duruyorsun.Senden kurtulsa ne yapacak.

sessizkral_1
arkadaşlar ilk pozisyonda penaltı ağır bir karar olurdu ama tayfunun eline çarpan poozisyon kesinlikle penaltı değildi bu bir gerçek...ama yinede maçı koparıp o noktaya getirmememiz gerekirdi

kani6161
12.03.2011, 23:18
o değilde ilk kez jajanın bu kadar koştuğunu gördüm. bu maçtan sonra seneye kalmaz yattara diye düşünüyorum

mandranoy
12.03.2011, 23:18
Arkadaşlar ligtv de Şansal veryansın ediyo Trabzon'a Geriye düştüler feryat figan ediyolar diye. Bu hakem hatalarının tek sebebi ligtv dir. Bizim pozisyonda da Mustafa Denizli Glowacki nin pozisyonuna penaltı, Colman'ın elle topa dokunmasına sarı kart dedi ve ekledi hakem hataları yapılıyor, Kasımpaşa da mı feryat etsin diye.. Bizim ilk yarıdaki Yattara'nın pozisyonu nu göstermiyor. çekme var ama maçta hiç bir pozisyon penaltı değil. Tayfun'un ayağı yere basıyor ve rakibin önünde ayağını kaldırıp rakibi engellemiyor. El pozisyonunda da top baldırına çarpıp eline gidiyor. Ne zaman böyle bir penaltı oldu bu ligde.. Ama lig tv yine de bu pozisyonları gündeme getirip, bizim pozisyonları es geçti. Bence yılanın başı ligtv dir...

Y.Çuvalcı61
12.03.2011, 23:19
İNŞALLAH Onur'da uzun süreli bir problem olmaz.
Yoksa atanın Umut,tutanın Tolga olduğu bir takım için Şampiyonlar Ligi'ne gitmek yeterli bir başarı olur.

SILENT06

Düsündügüm ilk 11 le basladik ama oyuncu degesikligi bizi zor duruma soktu Pawel-Ceyhun, pawel cikinca cöktük...Umarim g.birligi macinda oynar..

Ceyhun geçen hafta attığı golde kalmış belli.Orta sahakuvvetlenir diye beklerken tam tersi oldu.Domine ettiler oyunu.

Gözlerim Burak ve Serkan'ı aradı hep.

Bir de Yattara sezon sonu gider.Gitmesi de lazım.Böyle laubalilik olmaz.İki güzel hareket yapacak da biz göreceğiz.

Tangerine Dream
1-0'ı yakaladığımızda bir türlü oyunun hakimiyetini elimize geçiremiyoruz. En büyük eksikliğimiz bu. 1-0'a kadar rakibi adeta eziyoruz. Ancak golü attıktan sonra ne oluyorsa oluyor ve hücuma çıkarken pas hatası rekoru kırıyoruz.

61Cem61
Onurun durumunda netleşme var mı ne kadar sakat kalacak?

Adil ÖZGÜR
Kapalıdan seyrettiğim İsmet Paşa Statının gerçek olan sloganı !!!

Bu bir söylem değil, gerçeğin ta kendisi.

Bu gerçek;

Bize Her Yer Trabzon.

Trübünde bizzat yaşadık. Müthiş bir atmasfer.

Çünkü ben bu stat'da yüzlerce Kocelispor maçında görev yaptım. Böyle bir ortamı Kocaeliler inanın yapamadı. Ben görmedim.

Samet Berber
12.03.2011, 23:20
Egemen , Egemen , Egemen .

Lütfen dönsün artık !

Ahmet F. Zengin
12.03.2011, 23:20
o değilde ilk kez jajanın bu kadar koştuğunu gördüm. bu maçtan sonra seneye kalmaz yattara diye düşünüyorum

Jaja 9.950 metre civarı koştu bugün .. Yattara konusunda katılıyorum ..

Ahmet F. Zengin
12.03.2011, 23:22
Maçın Kocaeli'nde oynanması bence bir hataydı .. Zemin futbolumuza etki etti gerçekten ..

tarsus
12.03.2011, 23:23
kasımpasa sonuncu ama maça asıldılar koştular demekki sonlardaki takımlar tam bir bomba,yarınki konyayıda bu kadar cesaretli futbol oynarken görmek şaşırtmamalı.yılmaz vuraldan şov ve fenerden puan çalmasını bekliyorum ancak o zaman onurun sakatlanmasıyla bozulan moral birazda olsa düzelir

Ali İhsan
Maçtaydık, eve yeni geldim.

Çok kısır bir maçtı, stres tüm camiayı sarmış.

Kasımpaşa aynen fenere oynadığı gibi çok sağlamdı. Maçı kitlediler. Her hafta olduğu gibi yine ekstra efor sarfettik. Oyun kısırdı ama mücadele iyiydi.

1-0 oldu, bizim oldu.

irfan61
3 puan aldık ama çok şey kaybettik.

Kamil Çakmak
12.03.2011, 23:24
İyiki Jajamız varmış, Tek başına 11 kişiydi resmen..

Adil ÖZGÜR
12.03.2011, 23:25

Aslında bazı sebepleri görmemezlikten geliyoruz.
1. Zeminin çok kötü oluşunu,

2. Kasımpaşa maçı hiç bırakmadı, oyun disiplininden hiç kopmadı. Her tarafa bastılar.

3. Toplu savunma yaptılar. Organize oynadılar. Rakip bugün çok iyi idi.

Bu kadar olumsuzlukta Trabzonsporun oyununa kötü denmesi bence abes-i iştigal.

Birkaç pozisyonlarda kişisel hatalar var. Olmasa oyun estetiği daha iyi gözükürdü.

Bence takım iyi idi. Maçı canlı ve heyecanlı seyrettim.

A.T.R
12.03.2011, 23:25
Yine elimiz yüreğimizin üzerinde bir maç bitirdik. Artık iyiyiz - kötüyüz diye bir değerlendirme yapmdan "ÇOK ŞÜKÜR 3 PUAN ALDIK" diyecek olduğumuz maçlar oynuyoruz. Ben eminim ki bundan sonra biz puan kaybetmezsek kesinlikle Allah bize şampiyonluğu nasip edecektir. Çünkü biz kaybedeceğimiz puanları kaybettik artık kaybetme sırası FB de 17/17 yapmaları imkansız eninde sonunda takılacaklar kimbilir bu takılmaları belki de çook basit gördükleri bu KOnya maçında olacak ama yeter ki biz artık puan kaybetmeyelim. Gerisi kendiliğinden olacaktır.

Bu maçta hepimiz eminim Onur'a çok üzüldük ama bilmem benimle aynı fikirde misiniz. Onur o sakatlandığı pozisyonda hiç ama hiç gereği yokken ve hatta maçı riske edecek bir çıkış yaptı. Bedelini de hem kendisi hem de takım çok ağır olarak ödeyebilir. İnşallah önemli bir şeyi yoktur. Dilimi ısırarak söylüyorum ki eğer ciddi bir durum varsa Trabzonspor adına herşeyin değişebileceği maçlar oynamak zorunda kalabiliriz. :(

UtopyaTs
12.03.2011, 23:26
OOOFFFFF Onur çok kötü olduu.Maç biterkkenn tüüüühh şansızlığa baakkk.

Travelair
12.03.2011, 23:26
Sergen'in Tayfun için söylediği "Zeki futbolcu değil" lafına katılıyorum. Ayrıca hem bireysel hem de takım olarak çok kötü oynadık. Herkesin aklını başına alması lazım

irfan61
12.03.2011, 23:27
Sergen'in Tayfun için söylediği "Zeki futbolcu değil" lafına katılıyorum. Ayrıca hem bireysel hem de takım olarak çok kötü oynadık. Herkesin aklını başına alması lazımAbi Umut içinde yeteneksiz dedi bunada ben katılıyorum.

Kamil Çakmak
12.03.2011, 23:28
OOOFFFFF Onur çok kötü olduu.Maç biterkkenn tüüüühh şansızlığa baakkk.

Esasında maçın 4 dk. uzamasını gerektirecek bişey yoktu. Onur'un sakatlığıda uzatmanın 4. dk, sında oldu maalesef.

İlyas Özdemir
12.03.2011, 23:28
Kasımpaşa fenerede bizede karşı aynı ciddiyette oynadı oyuna asıldı

Tangerine Dream
12.03.2011, 23:30
Sergen'in Tayfun için söylediği "Zeki futbolcu değil" lafına katılıyorum. Ayrıca hem bireysel hem de takım olarak çok kötü oynadık. Herkesin aklını başına alması lazım

O pozisyonda hemen arkasına dönüp hakeme bakması çok yanlıştı, hiçbir şey olmamış gibi topu takip etmesi gerekirken yaptığı hareketle adeta ben bir suç işledim diyor.

Adil ÖZGÜR
12.03.2011, 23:30
Takımda birkaç tane tutuk oyuncu vardı.
Bir iki tane de şanssız oyuncu vardı.
Şanssız oyuncumuzun başında Umut BULUT gelir ki;

BOŞ KALEYE TOPU ATAMADI.

Tutuk Oyuncuları ise Brozek kardeşler olarak açıkça söyleyebilirim.

SILENT06
12.03.2011, 23:31
Onurun durumunda netleşme var mı ne kadar sakat kalacak?

Ön çapraz bağlarda sıkıntı varmış.Yırtıksa 6 ay sahalardan uzak kalma ihitmali var.İnşallah önemli birşey değildir.Yarın MR'dan sonra belli olurmuş.

worldmaster
12.03.2011, 23:32
Aldığımız kadar alalım puanları onun dışındaki olaylar fasa fiso! Şampiyon olacaksak Onur'suz da oluruz.Olmazsak Onur'la da olmayız...İnşallah hayırlısı olur Trabzonspor için...

tarsus
12.03.2011, 23:33
Takımımızın Kasımpaşa ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 1 – Kasımpaşa: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Kasımpaşa: 16
İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Kasımpaşa: 2
İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Kasımpaşa: 4
Faul: Trabzonspor: 8 - Kasımpaşa: 13
Korner: Trabzonspor: 3 - Kasımpaşa: 5
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Kasımpaşa: 1
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 53 - Kasımpaşa:47
ofsayta bile düşememişiz acilen bu oyunu şenol hocanın yorumlayıp önlemleri alması gerekiyor

fteotdgs
12.03.2011, 23:33
Fener'e karsi oynuyor olsa idik Tayfun'un iki pozisyonuna da kesin penalti calinmisti. Simdi penalti diyen yorumcularin da buyuk cogunlugu o zaman bunlara penalti diyecekti. Bunlara adim gibi eminim. Yasi yetenler hatirlayacaktir Trabzon'daki malum Fener macinda Abdullah ceza sahamizin onunde topu kontrol etmeye calisirken top sekip eline carpmis, bu firsati kacirmayan hakem de dudugu calmisti tabii. Sonrasinda, kalecimizin de bir guzel seyretmesi ile, Oguz'dan ilk golu yemistik. Bu mac bitti gecmis olsun. Onur'un durumu insallah ciddi degildir. Aksi takdirde, yedek kalecimizi de dusununce, buyuk, hem de cok buyuk kayip.

Halil Atalay
12.03.2011, 23:34
1 gol 3 puan daha ne olsun şimdi kuşcular düşünsün

SILENT06
Sergen programda şampiyonu GS-Bursa-Eskişehir-Antep dörtlüsünün belirleyeceğini söyledi.Gerçi yarın ki Konya maçında sürpriz olmaz FB rahat yener dedi ama ben aynı görüşte değilim.Ama şampiyonu bu 4 takımla yapılacak maçların belirleyeceğine bende katılıyorum.

cınar#7
Takımımızın Kasımpaşa ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 1 – Kasımpaşa: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Kasımpaşa: 16
İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Kasımpaşa: 2
İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Kasımpaşa: 4
Faul: Trabzonspor: 8 - Kasımpaşa: 13
Korner: Trabzonspor: 3 - Kasımpaşa: 5
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Kasımpaşa: 1
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 53 - Kasımpaşa:47
ofsayta bile düşememişiz acilen bu oyunu şenol hocanın yorumlayıp önlemleri alması gerekiyor

ofsayta düşmenin iyi olduğunuda ilk defa duyuyorum! ne harika futbol bilgisidir bu.

irfan61
Takımda birkaç tane tutuk oyuncu vardı.
Bir iki tane de şanssız oyuncu vardı.
Şanssız oyuncumuzun başında Umut BULUT gelir ki;

BOŞ KALEYE TOPU ATAMADI.

Tutuk Oyuncuları ise Brozek kardeşler olarak açıkça söyleyebilirim.Canım abicim her maç mı? şansız olur bir oyuncu allah aşkına.Kendin söylüyorsun "boş kaleye atamadı."Şansızlığın yanında beceriksizlikde çok umut da.

yatara
12.03.2011, 23:35
ne yaziki Rüyam kötü cikdi 2 Gün arka arkaya Onur ölmüsdü Rüyamda :(

My
12.03.2011, 23:37
Umut gerçekten de çok ilginç bir futbolcu. Gol vuruşlarında inanılmaz kötü ama öte taraftan da takım oyununa katkısı büyük. Çıkarsan dert çıkarmasan dert :)

Hamza Öztürk
12.03.2011, 23:37

ömrü uzmis hemsom takma kafana:)

tarsus
12.03.2011, 23:38
ofsayta düşmenin iyi olduğunuda ilk defa duyuyorum! ne harika futbol bilgisidir bu.
atak oynamayan hucuma kalkamayan takımın ofsayta düşmemesimi futbol bilgiliği?sen hangi gözlükle seyrerttin maçı?araya koşan oyuncun yok kanatlardan oyuncu kaçıramıyorsun bu maçta başarı bumu?ofsayta düşen takım oyunda kazanma arzusu olan takımdır,benim futbol bilgimi tartışmaya senin yaşın müsait değil

Uğur KÜÇÜK
12.03.2011, 23:39

ben de senı arıyorum kardesım :(
maca cıkmadan once tam senın yazını okudum ve ıcım burkuldu..
mac boyunca gozlerım hep onurdaydı...
ınsallah cııddı bırseyı yoktur..
dualarımız senınle TRABZONSPORUMUZUN VE TURK FUTBOLUNUN yenı efsanesı olacak ONURLU ONUR RECEP KIVRAK....

cınar#7
12.03.2011, 23:39
Umut gerçekten de çok ilginç bir futbolcu. Gol vuruşlarında inanılmaz kötü ama öte taraftan da takım oyununa katkısı büyük. Çıkarsan dert çıkarmasan dert :)
kısacası forvet değil tam bir bek desek.

irfan61
12.03.2011, 23:41
En çok korktuğum şey başımıza gelmeye başladı.Önce Egemen,sonra Engin şimdi de Onur hey büyük allahım inşallah bundan sonra başka sakatlık yaşamayız Onur'un da fazla büyük bir sakatlığı olmaz inşallah.

Reşit
12.03.2011, 23:41
oyyyyyyy oyyy ınsallah ONUR un bişeyi yoktur . yoksa bu uc puan tolgayla bi işe yaramaz :(

Sefer A.
12.03.2011, 23:44
Fener'e karsi oynuyor olsa idik Tayfun'un iki pozisyonuna da kesin penalti calinmisti. Simdi penalti diyen yorumcularin da buyuk cogunlugu o zaman bunlara penalti diyecekti. Bunlara adim gibi eminim. Yasi yetenler hatirlayacaktir Trabzon'daki malum Fener macinda Abdullah ceza sahamizin onunde topu kontrol etmeye calisirken top sekip eline carpmis, bu firsati kacirmayan hakem de dudugu calmisti tabii. Sonrasinda, kalecimizin de bir guzel seyretmesi ile, Oguz'dan ilk golu yemistik. Bu mac bitti gecmis olsun. Onur'un durumu insallah ciddi degildir. Aksi takdirde, yedek kalecimizi de dusununce, buyuk, hem de cok buyuk kayip.

izledigim kadariyla ve yanlis hatirlamiyorsam eline degil koluna hatta omuzuna çarpmisti top ;) uyduruk faul ve gol verilmisti

cınar#7
atak oynamayan hucuma kalkamayan takımın ofsayta düşmemesimi futbol bilgiliği?sen hangi gözlükle seyrerttin maçı?araya koşan oyuncun yok kanatlardan oyuncu kaçıramıyorsun bu maçta başarı bumu?ofsayta düşen takım oyunda kazanma arzusu olan takımdır,benim futbol bilgimi tartışmaya senin yaşın müsait değil
sen yanlış veya önyargılı izlemişsin,bu takım ilk yarı gayet atak oynadı. ofsayta düşmek iyi bir istatistik değil,eleştirini anlıyorum ama gösterdiğin kanıt komik.

Kamil Çakmak

keşke 2 günde fb ölse rüyanda.:)

Burçak

bi git işine eşantiyonmusunuz nesiniz anlamıyorum ki :mad:

Hamza Öztürk
12.03.2011, 23:45
fanatikde fenerliler ana avrat küfür ediyor ve yorumlar yayinlaniyor bu ne isdir?

AyhanPe
12.03.2011, 23:46
bu kadar stresli oynayacaklarini tahmin etmedim..sanki avni aker de oynuyorlarmis gibiydiler..

Taner Uykuçeken
Onurun oraya kadar çıkması tamam gereksizdide son dakika son atak çocuk o stresle atladı oraya
Onurun sakatlanmasına suçun büyüğü
Başta Umut olmak üzere yakaladığımız pozisyonları cömertçe harcayan ve nasıl olsa 1-0 öndeyiz yendik anlayışında bulunan forvetlerimiz

yatara
ben de senı arıyorum kardesım :(
maca cıkmadan once tam senın yazını okudum ve ıcım burkuldu..
mac boyunca gozlerım hep onurdaydı...
ınsallah cııddı bırseyı yoktur..
dualarımız senınle TRABZONSPORUMUZUN VE TURK FUTBOLUNUN yenı efsanesı olacak ONURLU ONUR RECEP KIVRAK....

insallah ya renktas

Gökçebey
Ahmet_8 aynı mesajı bir kez daha yazarsan ceza alacaksın.

Sefa
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190175_185486668163220_133045280074026_517956_5734 658_n.jpg

Maça giriş.. :)

My
12.03.2011, 23:47
Bugün önümüzle yanımızın yaş ortalaması heralde rahat 70 vardı :)

http://www.ressim.net/61/upload/386369c7.jpg

Ömür Karadeniz
Bakıyorumda maçtan önce 1-0 olsun bizim olsun diyenler şimdi feryat figan ediyorlar.Yapmayın beyler.İkiyüzlülük yapmayalım.Bu saatten sonra iyi oynamışız kötü oynamışız önemi yok.Kazanmak önemli.Penaltı pozisyonlarınada değinmek istiyorum.Bana göre tayfunun rakibe girdiği pozisyon penaltı kimse penaltı değil diyipte kendini kandırmasın.Ama Trabzonsporumuz iyi yolda.

Fatih Öztürk
umut kaçırmasına rağmen sahanın ıyılerındendı.yattara takım oyunu oynamadıgında resmen 10 kısı oynuyoruz.taraftarlar olarak üzerımıze düsenı yaptık,3 puanıda aldık,ıyı futbol oynadık,pozısyon vermedık,eksıklerımız takıma katılacak çok daha iyi olacağız.

Gürsoy61
12.03.2011, 23:48
Yemin ediyorum sizi anlamıyorum ben.Yok bu oyunla şampiyon olunmazmış,yok Kasımpaşa bize karşı çok dehşet top oynamış.Bırakın Allah aşkına.Adamların net pozisyonu vardı da ben mi göremedim?Tamam belki çok iyi oynamadık yine de kaçan 3 tane net pozisyonumuz var.Ne bekliyorduk sorması ayıp?Sezon'un ilk yarısında ki maç gibi 7-0 mı almalıyı bekliyordunuz yoksa?

Bugün ki rakibimiz Beşiktaş'tan deplasmanda 1 puan alan,Fenerbahçe'den 2 hafta önce puan alacak oyunu oynayan(Alex'in kişisel becerisiyle attığı golü ve Kasımpaşa'nın kaçan penaltısını hatırlayın.),Bursa deplasmanından 86.dakikada yediği golle mağlup olan bir takım(Direğe vuran top kaleciye vurup gol olmuştu.)Yani karşınızda boş bir takım yok.

Görüyorum ki;bugün burada ümitsizliğe kapılanlar,Fenerbahçe maçı öncesi 3-4 atarız diyip,yenilince bu takımdan birşey olmaz diyenler ve benzeri zihniyetler forumda gittikçe çoğalıyor.Burası Trabzonspor forumuysa,hele ki lidersen bizden bi cacık olmaz söylemlerini bırakacaksın.Tamam,öz eleştimizide yapacağız ama bazıları bu ayarı kaçırıyor.Bu ayarı tutturmayı beceremiyorsanız CTRL+W veya ALT+f4 yapın.Kimseyi de yalandan yere ümitsizliğe düşürmeyin.

My
12.03.2011, 23:49
Eğer Onur'un durumu kötüyse işimiz zor.

Hamza Öztürk
12.03.2011, 23:49
Eğer Onur'un durumu kötüyse işimiz zor.

abi bana sorarsan sergenin dedigi gibidir

tarsus
12.03.2011, 23:50
sen yanlış veya önyargılı izlemişsin,bu takım ilk yarı gayet atak oynadı. ofsayta düşmek iyi bir istatistik değil,eleştirini anlıyorum ama gösterdiğin kanıt komik.
kasımpaşa kapalı değil açık oynadı o zaman bıraktıkları boşluğa doğru atak yaptıkmı ilk yarı ve ikinci yarı?yattaramı umutmu jajamı kim koştu ara toplarına?veya araya top atabildikmi?benim eleştirdiğim takımın tutuk oynaması ayrıca gösterdiğim kanıt komik değil takımın bugünkü durumuydu.şahsen hiç ofsayta düşmemektense 10 kere düşelim ama 11.de gol pozisyonunu bularak golu atmamızdır.

Sefa
12.03.2011, 23:51
abi bana sorarsan sergenin dedigi gibidir

Sergen ne dedi ?

AyhanPe
yendik keyfinize bakin ya..bundan sonra eger onur sakatlanirsa herkes tolga ya yardimci olmali..bana kalirsa ikinci devre colman ve selcuk un alternatifinin olmamayisinin cezasini cekiyoruz..kahlenberg alinmaliydi..o kadar..

My
abi bana sorarsan sergenin dedigi gibidirNe dediki Sergen ?

Murat TONBUL
İnşallah onurun ciddi bişeyi yoktur. ona çok ihtiyacımız var !!!

Hamza Öztürk
12.03.2011, 23:52
Sergen ne dedi ?

yani bence önemli biseyi yokdur dedi biraz pozisyon geregi kalenin disinda kalmis vs vs

Onur Akyüz
12.03.2011, 23:52
Kasımpaşa top mop oynamadı geçin bu işleri!

Zaten bize göre top oynayabilecek kaliteleride yoktu,

Sorunumuz herzamanki gibi erken gol bulup rehavete girmemizdi...

My
12.03.2011, 23:53
yendik keyfinize bakin ya..bundan sonra eger onur sakatlanirsa herkes tolga ya yardimci olmali..bana kalirsa ikinci devre colman ve selcuk un alternatifinin olmamayisinin cezasini cekiyoruz..kahlenberg alinmaliydi..o kadar..Maalesef ben de bu şekilde düşünüyorum. Diğer bölgelerimizde bir şekilde alternatif bulabiliriz ama Selçuk ve Colman en yumuşak karnımız.

Famusta
12.03.2011, 23:54
ulan.. bu takım bu futbolla şampiyon olmaz diyenler.. şu futbolcu böle beter diyenler.. şu pozisyon penaltı diyenler.. trübünde maçı izlerken destek yerine köstek olanlar.. ne olduğu belli olan basını izleyip basının yönlendirmesiyle konuşanlar.. BIRAKIN BU İŞLERİ.. BIRAKIN ARTIK.. ağır geliyorsa bu takım size.......... son haftalara lider girdiğimiz bu günlerde destek adına bütünlük oluşturacak kadar olgun değilseniz.. BIRAKIN BU İŞLERİ.. BIRAKIN ARTIK..
biz ispanya liginde futbol oynamıyoruz.. her şeyde mükemmeli aramayın.. ha illa mükemmel olsun diyorsanızda elimizdeki değerleri hırpalamayın bare.... ayrıca BAL gibi de şampiyon olur bu takım.. olacakta.... basınmış.. fenermiş.. hakemmiş.. oymuş buymuş vız gelir.. Şenola,onura,serkana,glowackiye,egemene,giraya,tay funa,ceyhuna,caleye,selcuğa,umuta,jajaya,yattara,e ngine,burağa ve en önemlisi İNANMIŞ TARAFTARA vız gelir....

AyhanPe
12.03.2011, 23:54
bu arada gecen hafta basinda yakalanan hava bu macla son buldu sanirim..bu kadar kolay olmamaliydi..

seyduna_efil
12.03.2011, 23:55
eğer onurda ciddi saktlık olursa bu konuda dünyanın en iyi doktoruna gönderilip en kısa sürede iyileşmesi sağlanmalıdır....sezon sonuna kadar onurdan yoksun kalacaksak kalemiz tehlıkede demektir..ayrıca onurun sakatlanmasına rakip takım taraftarları göbek atıp seviniyorlar,onlara inat inşallah birşeyciği yoktur onurumuzun..

My
Kasımpaşa top mop oynamadı geçin bu işleri!

Zaten bize göre top oynayabilecek kaliteleride yoktu,

Sorunumuz herzamanki gibi erken gol bulup rehavete girmemizdi...Sanırım beklentilerin çok uzağındaki bir Trabzonspor bu algıyı oluşturuyor olabilir. Yani Kasımpaşa iyi oynadı algısını..

TS-FAN
Maçta -yanılmıyorsam- Kasımpaşa'nın koştuğu mesafe 119 km idi.:eek:
Ben ligde bu sezon böyle bir rakam hatırlamıyorum.Ben rastlamamış da olabilirim.
İstatistikleri sayfaya yapıştıracak birisi varsa lütfen ...
Yine Premier Lig tadındaydı :)

cınar#7
12.03.2011, 23:57
kasımpaşa kapalı değil açık oynadı o zaman bıraktıkları boşluğa doğru atak yaptıkmı ilk yarı ve ikinci yarı?yattaramı umutmu jajamı kim koştu ara toplarına?veya araya top atabildikmi?benim eleştirdiğim takımın tutuk oynaması ayrıca gösterdiğim kanıt komik değil takımın bugünkü durumuydu.şahsen hiç ofsayta düşmemektense 10 kere düşelim ama 11.de gol pozisyonunu bularak golu atmamızdır.
kasımpaşamı açık oynadı?? bütün maç 80 dakika boyunca defanstaydılar! yattarayı 2 kişi tuttu sonrada yattara kötü oynamış! adamın ortasına kafa vurcak forvet yok takımda.

neyse araya atılan toplardan bahsediyorsak,kesinsikle haklısın yeterli seviyede değildi.Brozeki besleyemediler özellikle Umut sadece koştu ofansif anlamda daha çok zarardı.

ramazan-54
12.03.2011, 23:58
devre arasında serkana alternetif olarak rıdvan şimşek i alsaydık yada başka bi sağ bek alsaydık iyi olurdu.tayfun tam bir saatli bomba nerde patlayacağı belli olmuyo . bu arada yattara yolun açık olsun!!!

yatara
12.03.2011, 23:59
Onur gercekten 6 ay oyniyamicaksa onun Operasyonunda ayni 2 sene önce Pep Guardiolanin Militonun Operasyonunda basinda bekledigi gibi Senol Günesde Onurun basinda beklesin büyük bir motivasyon olur!!!

Sefa
12.03.2011, 23:59
Maça gidenler olayların neden kaynaklandığını söyleyebilirler mi ? Spiker Kasımpaşalılar olduğunu söyledi doğru mu ?

Ceyhun Dündar
13.03.2011, 00:00
Kocaelinden yenı geldım gıden tum taraftarımıza da teskekurler...Valla yattara dururken pawel nıye cıkar bı trıbun anlamadık,onun dısında tayfundan hıc beklemedıgım bı performans geldı...Colman ılk 15 dak cok top kaybettı sonra bıraz duzeldı ama bence yınede kotuydu...
Selcuga gelınce kım ne ederse desın cıplak gozle ızlemeyen anlamaz gıt topu al ona ver tekrar al suna at de selcuk resmen ttakımın beynı...
Bunun dısında taraftar nasıldı ses gelıormuydu valla elımızden bogazımızdan geldıgınce bagırdk:=)

Armağan Dere
13.03.2011, 00:02
Yattara,yürüse de 2 tane pozisyon yarattı Umut'a..Ben Yattara'yı suçlu bulmam Suç UMUT'undur..beyimize top taşıyacağız o da itinayla dışarı atacak..Onur'un ayağı kimin yüzünden yırtıldı maç 3-0 olsa Onur o topa çıkarmıydı psikolojiyi siz düşünün..daha çok efor sarfediyoruz ve takım mental olarka çöküyor Umut golü ya da golleri kaçırdıktan sonra daha çok golleri kaçırıyor tek pozisyon değil en az 2 boş kale pozisyonu

Hüseyin Çümen
13.03.2011, 00:03
onurun pozisyonunda moralleri bozmak istemem ama iç yan çapraz bağlar kopmuştur çok büyük ihtimalle ayak okadar esnemez anatomik olarak esnerse bağlar gider yazık oldu nazar değdi çocua hiç sevinemedim galibiyete

Ömer Faruk61
Penaltı tartışmaları komedi olmuş kimse kusura bakmasın ona bakarsanız Tetikçi Kuddusi Cezasahasının hemen dışındaki 4-5 faulumuzü vermedi.Bunları geçin.Tayfun,Yattara,Colman aklınızı başına alın.Tamam zemin berbattı ama bu kadar dalga geçmeye hakkınız yok..

Fatih Öztürk
tayfunun pozisyonlarına penaltı dıyebılecek zıhnıyetlerde olabılıyormus aramızda.tekmemı atmıs,celmemı takmıs,ellerını açıp topumu kesmıs...özelestırı yapacağım dıye yalan yanlıs konusmanın gereğı varmı.maçlarımızı yöneten hakemler içınde kuddusı en cesaretlısıydı bence.sıfır hatayla macı yönettı.

Mustafa Ayazoğlu
13.03.2011, 00:05
Trabzonspor kötü oynamadı.

Kasımpaşa 10 kişi ile defans oynadı. Haliyle Umut Bulut, Pawel becerikli olsa maç farklı olurdu.

Gençlerbirliği, Konyaspor, Galatasaray, Bursaspor, Eskişehir

Önümüzde ki 5 maçın skoruda 1-0 şeklinde olacaktır. Madem gol atma becerimiz yok. Artık iyi savunma yapıp 1-0 oyunu bitirmeli.

AyhanPe
penatilarda ilk pozisyonda hicbir sey yoktu bence..ikinci pozisyonda verebilirdi hakem ama bana göre oda penalti degildi..

antagonist
Yattara,yürüse de 2 tane pozisyon yarattı Umut'a..Ben Yattara'yı suçlu bulmam Suç UMUT'undur.

Armağan, Japonya depreminin nedeni Umut olabilir mi?
:)

Ömer Faruk61
Yattara,yürüse de 2 tane pozisyon yarattı Umut'a..Ben Yattara'yı suçlu bulmam Suç UMUT'undur..beyimize top taşıyacağız o da itinayla dışarı atacak..Onur'un ayağı kimin yüzünden yırtıldı maç 3-0 olsa Onur o topa çıkarmıydı psikolojiyi siz düşünün..daha çok efor sarfediyoruz ve takım mental olarka çöküyor Umut golü ya da golleri kaçırdıktan sonra daha çok golleri kaçırıyor tek pozisyon değil en az 2 boş kale pozisyonu

2 pozisyon yaratmışmış Geç Kardeşim bu kadar sığ at gözlüğüyle izlemeyiin şu futbolu.Yattara bir daha ilk 11 başlarsa ARTNİYET ararım.Yattara Goodbye...

hamucera
maçın devre arasında tribünden yazmştım, burada daha rahat yazabilirim.

Berbat bir stadyum öncelikle, seyirciye ise ne demeli bilmiyorum, aslında çokta haksız değildiler, nasıl bağıralım nasıl zıplayalım kardeşim, o kadar doluydu ki stad.

Bu kulüp artık iç saha maçlarına çözüm bulmalı, içeri girerken turnikee 2 görevli var bir tanesi neci bilmiyorum, bileti aldı tam okutacak durdu içeriden birisini çağırdı dışarıdakilerle tartıştı, sonra arkamdaki kuzenim geldi ve ikimiz tek bilet ile geçtik, biletleri elinde saklıyor hatta sıl görevli okutacak bileti sen karışma dedi, sonra da biletleri vermedi bize.oradan biletli olmayanlar dışarıdan bilet gönder diyorlar. Böyle rezillik olmaz arkadaş kim ne derse desin, millet üst üste izledi maçı.

maç başlamadan yol tarafı kale arkasındakiler sığmadı tribüne, e sen böyle alırsan içeri olacağı bu, millet resmen tribünden sahaya düşüyordu,

maçta maratonda kocaelililer bağırıyor hodri meydan, yok kocaeli dalan filan, Bu arada sürekli Sakarya'ya küfürler, hadi kocaelililer sevmiyorda bizim ne alıp veremediğimiz var.

Sonrasında gurbetçi gençler amigosu, birşeyler diyor ama kendi de anlamıyor elinde megafon ile, sonra ona tepki gösterenlere meydan okuyor, hatta bununla kalmıyor güya sinirleniyor ve yaptığı hareket Trabzonspor bayrağını eline alıp yere fırlatıyor. Seyirci az durulunca amigoya saygınız olsun diyor, dinlemeyen birisine gel lan buraya diyor, hatta yetmiyor sövüyor. hakikaten yazık.

Ben bir daha kocaeli ye maça gidermiyim hiç sanmıyorum, benim hiç heyecanım yoktu, yahu sıkış sıkış zaten görmüyorum, yok olmuyor gerçekten olmuyor

r9emre
13.03.2011, 00:06
Yol boyunca aklımda sadece Onur'un durumu vardı.Eve geldim ben haftaya oynar inşallahı düşünürken 6 aya yakın tedavisi sürebilir belki haberini gördüğüm an dedim ki tamamen dürüst bir şekilde söyleyeceğim şampiyonluğa sonuna kadar inanan biri olaraktan bir ümit kalmadı içimde.Sivasspor,Manisaspor.. daha sayacağımız bir çok maçı bu adamın kurtardığı şutlar sayesinde aldık.Yeri dolmayacak doldurulamayacak tek adamdı gözümde ne Selçuk ne Jaja ne Egemen tek o adam Onur'du.

Ne talihsiz bir takımız biz arkadaş! Kimse Tolga iyi filan diye avutmasın kendini yok öyle bir şey resmen her maça 1 - 0 yenik başlayacağız bundan sonra. :(

Maça gelirsek en kötü oyunlarımızdan biriydi belki de ama kazanmasını bildik önemli olan 3 puan artık kötü oynayıpta bunu kazanmayı bilmeliyiz.

Umut'a artık kaçırdıklarına yorum yapmadım statta pozisyonlar geldiğinde heyecanlanmadım bile göz görmeden kaleye girdiğini topun heyecan bile olmuyor artık Umut'un karşısında boş kale bile olsa.

Pawel'i gayet beğendim.Oyundan ilk çıkması gereken Yattara olmasına rağmen yine Pawel'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Defans hattımız çok iyiydi bugün Tayfun'da dahil olmak üzere.Jaja isterse Türkiye'nin en iyisi isterse sahilde gezen sıradan bir Brezilya'lı ama çok üstün bir yetenek bugün yine belli etti arada koptu ama genelde iyiydi.

Canlı izlediğim en kötü Colman vardı sahada bugün bence.Sallıyorum 50 tane pas attıysa sanırım 40 tanesini rakibe attı kontra yedik.Selçuk çok iyiydi yine Colman'ın hatalarını kapatmaktan beli büküldü.

Yattara'yı artık bir kere bile savunmayacağım bu forumda.Yattara kafasında Trabzonspor'u tamamen bitirmiştir bu kesin ve net arkadaşlardan ricam artık Yattara şöyle yapar böyle yapar bu maç yorumlarına girmesin yok öyle bir şey canlı izleyince uzun zaman sonra bunu anladım resmen toptan kaçıyor 15 dakika belki de rakibin arkasına saklandı bir süre.Bu takımda artık ilk 11 oynatılcaksa Alanzinho oynatılsın o en azından topu istiyor bir şeyler yapmak için yapamasa bile top kaptırsa bile debeleniyor en kötü Yattara bırakmış artık sene bitsin de ben gideyim kafasında.

Son olarak Ah Onur Ah!

Hürgün Aygün
13.03.2011, 00:06
Yattara pozisyon filan yaratmadı 2 tane orta açtı ikisi de saçma yerlere gitti kendimizi kandırmayalım.

mit_o
13.03.2011, 00:07
Kötü oynadık bence bu maç çok daha farklı olmalıydı ama sağolsun Umut'un beceriksizlikleriyle bu kadar oluyor !!!!
Kötü oynamamıza rağmen kazandık ya şükür ne diyim tebrikler

inadina61_08
13.03.2011, 00:07
Artık takım böyle, o kötü bu kötü demek yerine geri saymaya devam edelim, sahada 11 varken bazen 2 eksik gibi 9 kişi oynuyoruz, 10 kişi varken 13-14 kşi, bir bakıyoruz 11 kişi olmuş 15 cengaver,kazanalımda ister hepsi kötü oynasın ister 2 kişilik bundan sonrası Kupaya bakar, kupayı aldığımızda kaç kişinin umurunda olacakki kasımpaşaya karşı oynadığımız futbol..Sezon sonuna kadar tek cümle tek şiir, tek şarkı "ŞAMPİYON TRABZONSPOR" olsun diyelim bence daha çok su akar bu ligde çokk.. İNŞALLAH ONUR KONUSUNDA doktorlar yanılırda sadece 1 maç olur...

Hamza Öztürk
13.03.2011, 00:09
mac bitti önümüzdeki maca bakiyoruz

Armağan Dere
13.03.2011, 00:09
Armağan, Japonya depreminin nedeni Umut olabilir mi?
:)

Yok Süleyman,ama Onur'un çıkma psikolojisi Umut'un atamadığı gollerdendir..3-0 olsa emin ol çıkmazdı...art niyet Umut'u her maç İlk 11'e koyanındır..Umut gidip hocaya diyecek ki hocaya ben artık mental olarak bitmişim 1-2 hafta dinlendir beni bu formayı bu şekilde haketmiyorum..nokta

Ilelioglu
13.03.2011, 00:10
Önemli olan kazanmakti, gerisi bos.

Ne yazikki Onur'un gecirdigi sakatlik benim moralimi bozdu.

Insallah en kisa zamanda döner sahalara.

;):)

Özge
13.03.2011, 00:10
Kötü oyun ,3 puan.Bundan sonra her maç zorlu geçeceğini zaten biliyoruz önemli olan kötü olsak bile 3 puanı almak.

Onur Şeref
13.03.2011, 00:11
Trabzonspor kötü oynamadı.

Kasımpaşa 10 kişi ile defans oynadı. Haliyle Umut Bulut, Pawel becerikli olsa maç farklı olurdu.

Gençlerbirliği, Konyaspor, Galatasaray, Bursaspor, Eskişehir

Önümüzde ki 5 maçın skoruda 1-0 şeklinde olacaktır. Madem gol atma becerimiz yok. Artık iyi savunma yapıp 1-0 oyunu bitirmeli.

O 5 maçıda alalım istediğin herhangi bir maçın bileti benden Melih. :)

Hamza Öztürk
13.03.2011, 00:11
yarin fener bi takilsinda görün bakin bu kötü futbolun degerini ozaman anlarsiniz

Adem Erdoğan
13.03.2011, 00:12
Kolay olacağını düşündüğümüz maçlarda hep böyle oynuyoruz.

hamucera
13.03.2011, 00:13
Maça gidenler olayların neden kaynaklandığını söyleyebilirler mi ? Spiker Kasımpaşalılar olduğunu söyledi doğru mu ?

maçın 75. dakikası ne özelliği var bilmiyorum ama kasımpaşalılar bir anda meşaleleri yaktı torpilleri patlattı hatta koltukları kırdı. meşalelerin bir kısmı sahaya bir kısmı bizim taraftara atıldı. bunun üstüne de bizimkiler oraya koşmaya başladı.

Resmen tahrik ettiler, maç iptal bile olabilirdi devam etseydi olaylar

irfan61
13.03.2011, 00:13
Onur'un yan bağlarında yırtık olabilirmiş.Maçı izlerken Onur yerde elini kaldırırken hakeme bakıyordu ama hiç surat ifadesinde acı yoktu bende pozisyon gereği maçı soğutmak için yaptığını düşündüm.Ama Glowacki de ilk yarıdaki fb maçında sakatlanmıştı dizinden onun da yan bağlarında yırtık olmuştu ama onun surat ifadesinde açı vardı.Yoksa ben üzüntüden kendimi böyle mi kandırıyorum. :(

My
13.03.2011, 00:15
Maça gidenler olayların neden kaynaklandığını söyleyebilirler mi ? Spiker Kasımpaşalılar olduğunu söyledi doğru mu ?75. dakikada bir anda Kasımpaşa meşaleler torpiller başladılar hoplamaya zıplamaya. Bayram değil seyran değil bu nerden çıktı şimdi derken millet niye 75. dakika diye biribirine sorarken Kasımpaşalılar başladılar ellerindeki maytapları torpilleri (sanırım koltukları da) sahaya doğru atmaya. Ondan sonra başladı tepkiler tribünlerden. Hatta sanırım bir iki taraftarda (!) Kasımpaşa tribünlerine koşmaya başladı, tuttular felan. Onları ayrıyetten sığırlıklarından dolayı tebrik ediyorum. Benim kale arkasından görebildiklerim bunlar.

zivaa
13.03.2011, 00:16
Bazı arkadaşaların galip geldiğimiz maçtan sonra bu kadar karamsar ve olumsuz yorum yapmaları inananılır gibi değil. şampiyonluğa giden yolda şurda 9 hafta kalmış takımımıza sonuna kadar en iyi şekilde destek olmalıyız. Belki umut boş kaleye o gölü atsa paşanın direnci kırılacak maç farka gidecekti. Çok iyi oynayarak puan kaybetsek daha mı iyi olacaktı. Ligin son maçında da kötü oynayarak kazandık ve şampiyon olduk diyelim. Takımı bu kadar eleştirenler '' böyle şampiyon olmaktansa olmayalım da iyi'' mi diyecekler.

Sefa
13.03.2011, 00:17
maçın 75. dakikası ne özelliği var bilmiyorum ama kasımpaşalılar bir anda meşaleleri yaktı torpilleri patlattı hatta koltukları kırdı. meşalelerin bir kısmı sahaya bir kısmı bizim taraftara atıldı. bunun üstüne de bizimkiler oraya koşmaya başladı.

75. dakikada bir anda Kasımpaşa meşaleler torpiller başladılar hoplamaya zıplamaya. Bayram değil seyran değil bu nerden çıktı şimdi derken millet niye 75. dakika diye biribirine sorarken Kasımpaşalılar başladılar ellerindeki maytapları torpilleri (sanırım koltukları da) sahaya doğru atmaya. Ondan sonra başladı tepkiler tribünlerden. Hatta sanırım bir iki taraftarda (!) Kasımpaşa tribünlerine koşmaya başladı, tuttular felan. Onları ayrıyetten sığırlıklarından dolayı tebrik ediyorum. Benim kale arkasından görebildiklerim bunlar.

Vay be.. Ben onların Kasımpaşa aşkıyla yanıp tutuştuklarını sanmıyorum. Tek amaç Provakasyon. İyi önemli bir şey olmadı..

balli_kuymak
13.03.2011, 00:17
Oynadığımız kötü futbol ve Onur'un sakatlanması bende öyle bi etki yaptıki sanki yenilmişiz gibi hiç sevinemedim maçtan sonra...:mad:

veysel061
13.03.2011, 00:18
yattaraya laf söylemeyi bırakın... bizim sağ kanatta yattara yoksa pozisyon atak toptaşıma orta yok... bunu unutmayın... yattara varsa iki adam daima yattarayı tutuyordur yani rakibi eksiltiyordur bunu da unutmayın... bugün yattara olmasaydı soldan çok rahat gelebilirdi k.paşa... haftalardır aynı şeyi yaşıyoruz serkanı suçluyorsuz... yattara olsa fener maçı başında o maçı bile kazanabilirdik.... siz tutturmuşsunuz bir yattara yattara gidiyorsunuz... mevkisine göre herhalde colmandan selçuktan çok az top alacak... ama bu maçta selcuk ve colman yattaradan çok ama çok daha kötüydü... yanındaki adamlara top atamadılar.. yattara orta kesecek oraya koşan adam yok... iki kişi de sıkıştırmış... size kolay geliyor... haftalardır yattara oynamadığı için orta saha sağa pas atmayı unutmuş... bu maçta topu çok az yolladılar oraya .. 2 maç oynasın siz o zaman görün...

r9emre
13.03.2011, 00:18
Yav Onur gitmiş siz bana Fenerbahçe'nin puan kaybetmesinden bahsediyorsunuz sizi bu adamın bu takım için ne ifade ettiğini anlamıyorsunuz sanırım Onur yoksa kalende her maç 1 gol yemiş say kendini en baştan bu kadar açık ve netim.Fenerbahçe puan kaybetse ne olacak biz Onur'suz kaç maç kazanabileceğiz?

Ulan bir mucize olsa da MR'ında yırtık çıkmasa en geç 3 hafta da dönsen şu Galatasaray maçına.

Sencer Bulut
13.03.2011, 00:20
Biz niye düşmanı dışarda arıyoruz ki bir penaltı pozisyonu yüzünden birbirimize girdik.Ha söleyeyim kesinlikle penaltı yok penaltı diyenler ilk önce kuralı ögrensinler sonra yorum yapsınlar her ele carpan top sonrası penaltı olacak diye birşey yok kasıt önemlidir ve o poziyondada Tayfun'un herhangi bir kasıtı söz konusu degildir.Halada iddaa eden arkdaşlarımız varsa bilsinlerki bu dürüstlük cabası degil Fener yandaşlıgıdır...

Muhammed
Jaja maçın başında istekli olduğunu belli etmişti. Abime bugün 2 tane golü var dedim o anda. 1 tane atabildi eğer iyi oynasaydık mutlaka daha da atardı. Pozisyonlarımızda sürekli doğru yerde pas bekliyor. Pawel Brozek maçta tutuk olsada kaliteli bir oyuncu olduğu belli en azından Umut'tan iyidir.

Fatih Öztürk
ômrümun beşte biri deplasmanlarda geçti.deplasmanlardakı taraftar grubumuz gurbetçı gençler bu ligın tartısmasız en ıyı grubu.bugün yine her zamankı gıbı harıkaydık.20 bın kısıyı costurmak mükkemmel ışti.haftaya ankaradayız inşallah.

Ali Tunahan Güllü
13.03.2011, 00:21
Onur İnşallah çok kötü birşey olmamıştır.

Murat Hızal

Çok net aslında maçı kazanamayacağını anlayan Kasımpatı taraftarı, büyükleri olan fb'ye yalakalık yapmak için bizim tribünleri açık açık tahrik etti.

Amaç, maçta olay çıkararak maçın yarıda kalmasını sağlamaktı.

Hatta; kale arkasından bir kaç taraftarımız da tribünden atlayarak kasımpaşa tarafına doğru hücuma!! geçtiler.

Benim anlayamadığım nokta, amaç bu kadar aleniyken, güvenlik görevlilerinin hiç bir müdahalede bulunmaması oldu.

Lig tv'de biraz önce maçın özetini izlerken 75. dakikadaki olaylarla ilgili olarak spiker aynen şunları söyledi '' Evet sayın seyirciler statta gerginlik bir Trabzonspor taraftarı sahaya girdi '' Maçı hiç izlememiş bir insan bu özetleri gördüğü zaman ''Gördün mü bak Trabzonspor taraftarı yapmış yine yapacağını'' der.

Lig tv'nin ne kadar pislik ve çakal bir kuruluş olduğunu görebilmek için başka bir kanıta gerek yok sanırım.

Ömer Yüce
Maçın futbol kısmı dışında kalan herşey rezalet. 17000 kişilik stada rahat 22-23bin kişi girdi ve tam bir fiyasko saat 4buçukta girdik maç sonuna kadar ayaktaydık. Trunikeleri söylemiyorum bile. 2 şer ikişer üstelik biletliler 2şer 2şer giriyordu. Kavgalar, tartışmalar, saygısızlık. Sanki hapishaneye giriyorduk. Maç içinde durmadan bizim o müthiş amigolarımız varya 35 senedir takımı destekleyen amigolarımız işte saygı bekliyor... Önce bi kendileri saygı göstersin...

En önemli nokta! O rakip takım tribünündekiler tamamen hepsi fenerbaçeliydi ve dikkat ettim dakika 75 olur olmaz kargaşa meşale maytap koltuk kırıp atmalar... Bunlar tamamen provake. Bizimde bazı taraftarlarımız sağolsun hemen tahrik olmaya müsait tek tek koşular baş gösterdi o tribüne allahtan sürü psikolojisi yoktu da maçı ucuz atlattık...

Kısacası 3 puan dışında ben böyle bir ortamda bir daha bulunmam o gişeleri göreyim yeter kapıdan geri dönerim. Emek hırsızları dolu

r9emre
yattaraya laf söylemeyi bırakın... bizim sağ kanatta yattara yoksa pozisyon atak toptaşıma orta yok... bunu unutmayın... yattara varsa iki adam daima yattarayı tutuyordur yani rakibi eksiltiyordur bunu da unutmayın... bugün yattara olmasaydı soldan çok rahat gelebilirdi k.paşa... haftalardır aynı şeyi yaşıyoruz serkanı suçluyorsuz... yattara olsa fener maçı başında o maçı bile kazanabilirdik.... siz tutturmuşsunuz bir yattara yattara gidiyorsunuz... mevkisine göre herhalde colmandan selçuktan çok az top alacak... ama bu maçta selcuk ve colman yattaradan çok ama çok daha kötüydü... yanındaki adamlara top atamadılar.. yattara orta kesecek oraya koşan adam yok... iki kişi de sıkıştırmış... size kolay geliyor... haftalardır yattara oynamadığı için orta saha sağa pas atmayı unutmuş... bu maçta topu çok az yolladılar oraya .. 2 maç oynasın siz o zaman görün...

Zaten dünyada çizgiye in kanattan orta kez futbolu neredeyse bitti. 4-3-3 sistemi yerleşti her takımda Barça modeli biz de onu uyguluyoruz gerektiğinde bekler sadece orta açıp çizgiye iniyor.Yattara'ya ihtiyacımız yok yani Şenol Hoca'nın oynattığı sistemde.Hele şu halde gördüm ya bugün canlı Yattara'yı ilk 18'e alınmasını bile mucize gördüm.Bu Yattara'yı da yaklaşık 2-3 haftadır bu forumda en çok savunan adamdım,kafasında Trabzonspor diye bir şey yok renktaş bu adamın,bitirmiş.

Armağan Dere
Bazı arkadaşaların galip geldiğimiz maçtan sonra bu kadar karamsar ve olumsuz yorum yapmaları inananılır gibi değil. şampiyonluğa giden yolda şurda 9 hafta kalmış takımımıza sonuna kadar en iyi şekilde destek olmalıyız. Belki umut boş kaleye o gölü atsa paşanın direnci kırılacak maç farka gidecekti. Çok iyi oynayarak puan kaybetsek daha mı iyi olacaktı. Ligin son maçında da kötü oynayarak kazandık ve şampiyon olduk diyelim. Takımı bu kadar eleştirenler '' böyle şampiyon olmaktansa olmayalım da iyi'' mi diyecekler.

ya olamassak!! ne olacak peki!! unutmayın daha kırılma periyotlarına girmedik kendimizi hemen şampiyon ilan etmeyelim...Ankaragücü ve Kayseri maçlarında giden 4 puan kimin yüzünden boş kalelere kim atamamış ben mi özverili Umut mu?...Gs,Bursa,Eskişehir,Antep bu maçlarda kaç pozisyon yakalayacağız kaçını ataak göreceğiz..bu arada kalecimizde sanırsam 6 ay yok..Allah yardımcımız olsun..Onur hangi psikolojiyle o topa çıktı maç 2-0 olsaydı o topa çıkarmıydı..kimin yüzünden bi tahmin yapın isterseniz

My
13.03.2011, 00:22
Bu maçta Burak olsaydı bu maç böyle bitmezdi. Tam Burak'lık o kadar çok pozisyona girildiki. Yuvarla öne doğru Burak yarsın gitsin.

Ömer Sak
13.03.2011, 00:23
Ilk yari Halil Colak bom bos bir pozisyonda topa dokunamadi ve Onur itiraz etti yan hakeme offside diye . O pozisyonun bir kere bile tekrarini vermediler bilmem farkina vardinizmi :)

halilaziz61
13.03.2011, 00:23

yattara eski yattara değil. oynamıyor veya oynayamıyor.
Allah aşkına ingiltere liginde yattara tarzı bi topçu varmı.
yok çünkü reel futbolda bu tür oyuncuların futbolda yeri yok
yattara oynayınca bi kişi eksik oynuyoruz.
adam gibi sağ açık alınmalı takıma...

My
13.03.2011, 00:25
Bu kadar karamsar olmayın yahu :) Ama öyle ama böyle kazandık. Üstelik takıma şimdi Serkan, Engin ve Burak ta katılacak.

61. dakikadan bir görüntü ;)

http://www.ressim.net/61/upload/7e33e308.jpg

Sencer Bulut
13.03.2011, 00:28
Arkdaşlar macta sahaya atılan meşaleler Kasımpaşa taraftarımı attı yoksa bu Fenerlilerin kafalarımı güzel ?

AyhanPe
13.03.2011, 00:28
onur da ciddi bir sorun yoksa oldukca karliyiz..takmayin kafaya..haftaya genclere karsi daha olumlu bir futbol oynayacagimiza inaniyorum..keske bu mac onur dinlendirilseydi :) kasimpasa nin kaleye sutu yoktu nerdeyse

Cengiz Çubukcu
13.03.2011, 00:30
Maçın Kocaeli'nde oynanması bence bir hataydı .. Zemin futbolumuza etki etti gerçekten ..

bu da önemli faktörlerden..

Fanatik34
13.03.2011, 00:31
Lig tv'de Tayfun'un bi pozisyonuna penaltı diyen futboldan anlamaz dediler.Sergen net penaltı diyor.

Saçmalamak için elinden geleni yapiyorsun Sergen.

Penaltı felan da yok bu maçta.Mustafa Denizli bile hiç penaltı pozisyonu yok dedi.Sergen Beyefendi icin hersey penalti! Defans oyuncusunun sadece hamle bile yapmasi yeter Sergen icin, dokunmasina bile gerek yok. Sergen ayagini kendi takar olur...kendileri cok iyi bilir penalti almayi, hatta gecen haftalarda bunu kendi agziyla bile söyledi..en azindan bu konularda harbi yorum yapiyor. Yani onun söylemlerine fazla takilmayin.

Macta ki pozisyonlarin hicbiri penalti degil!

Mesela Azar´in Tayfun tarafindan düsürülmesi ilk bakista öyle görüküyor ama yavas cekimde kendini basbaya attigi görülüyor.

Glo´nun cekmesi ise Yattara´nin cekilmesi ile birebir ayni pozisyon. Yani bu kadar basit düsülmez, kusura bakmasinlar!

Tayfun´un eline carpan topa penalti diyenlerle hic tartismam bile...eeeee cehaletin neyiyle tartisayim!!!

Maca gelince berbat bir futbol, cok iyi bir defans ve ustaca hazirlanmis bir gol..gerisi bos!

Alanzinho hep sonradan oyuna girmeli, en azindan takima faul kazandirip zaman kazandirip oyunu sogutabiliyor.

Umut ise istikrarli bir sekilde bos kaleye gol atamamaya devam ediyor! 5 haftada 99´u atti, 5 hafta sonra 100´ü atar dedim, kaldi 2 hafta

hasannuhoglu
13.03.2011, 00:32
bana biri onurumdan haber versin ya..offf bu nası iş ya !! lanet olsun lanet !!

pReN@_61
13.03.2011, 00:33
Tebrikler Trabzon'um..

Sefer A.
13.03.2011, 00:33
Ilk yari Halil Colak bom bos bir pozisyonda topa dokunamadi ve Onur itiraz etti yan hakeme offside diye . O pozisyonun bir kere bile tekrarini vermediler bilmem farkina vardinizmi :)

aha az once bu geçiyordu akilimdan, iddia etmiyorum eminim ki baktilar ve gorduler ofsayt oldugunu, gostermediler ;) bu bir sey mi ki, geçen hafta Burak'in burnunu nasil kirdilar gorduk mu ? :)

werg
13.03.2011, 00:35
Taraftarı memnun edemediğimiz her maçtan sonra aynı yorum "Bu maçta ki gibi oynarsak şampiyonluğu unutun" ne yani her maç böyle mi oynayacaz Öyle böyle kazandık bu maçıda kaldı 9 maç.

Ömer Faruk61
13.03.2011, 00:35
Yattaranın yerine ne yapıp edip Gabric geri gelmeli ve Grosicki alınmalı..

Armağan Dere
13.03.2011, 00:36
Glovacki'nin kelleri indirdiği pozisyon da incelenmeli..o da penaltı kokuyor..2 tayfun 1 glovacki

pReN@_61
13.03.2011, 00:37
Bugün Tayfun'u beğenmedim ben..Keşke Barış ya da Mustafa oynasaydı onun yerine..

Sefer A.
13.03.2011, 00:37
Glovacki'nin kelleri indirdiği pozisyon da incelenmeli..o da penaltı kokuyor..2 tayfun 1 glovacki

yok yaaa, 2+1 ha ? yani 3 ?? yok yanlisin var ben karipasa'nin 5-6 tane penaltisinin verilmedigini gördüm, az dürüst olun tarafsiz olun ayiptir ayip, 3 penalti ne ki 5-6 tane vermemisler beee ^^

lazoli06
13.03.2011, 00:38

3ü de penaltı yani.Sen daha yorum yapma bence pozisyonlarla ilgili sadece duygularını dile getir.

Ömer Faruk61
13.03.2011, 00:39

Sen Angut Kocamal ın müridi filan mısın?Arkadaşım bak objektifliği abartymayın.Gerçekten objektif olun.3 pozisyonda penaltı değil.Tetikçi Kuddusinin bize çalmadığı faullerden bahset.Kasımpaşa cezasahası dşında çalınmayan en az 4-5 tane maruz kaldığımız faulumuz var.

nesta61
13.03.2011, 00:41
ben hayatimda bu kadar acemi bir taraftar gormedim resmen rezalettt , her iki takim teraziye bile koyamazsin 3, 5 cakal cikmis bagriyor sampiyon fenevv diye , yaahhuuu taraftar bu kadarmi aptal olur!!! zaten butun oklar bizim uzerimizde niye sag duyu olmuyor bu taraftarlar. kasimpasali seyirciler arasinda yuzde yuz fenerlilerde vardi kesin eminim... eee bu durumda yapman gereken kasimpayai bank asya'ya ugurlaman cok mu zorrr , rakiplere karsi boyle karsilik verirsek sampiyonlugu unutun ...

Armağan Dere
13.03.2011, 00:41
Hayır 3 pozisyon var...2'sine penaltı çalınsa hiçbişe denilemez Tayfun'un elleri açık ve Glovacki adamı indiriyor..

lazoli06
13.03.2011, 00:42
Hayır 3 pozisyon var...2'sine penaltı çalınsa hiçbişe denilemez Tayfun'un elleri açık ve Glovacki adamı indiriyor..

Benim de ellerim açık,Allah'ım sabır ver diye .Bunu da say etti 4

Sefer A.
13.03.2011, 00:43
angut kariman'a kizmistik degil mi, penaltilarimizi irdeletiyor diye, ulan ne utanmaz taraftarlarimiz varmis kendileri penaltilarimizi irdeletiyor daha ne ?? penalti olsa neyse de üstelik penalti bile yok nasil istir bu bilmem ..... Glowacki'ninki penalti diyelim : oyle penalti bizim lig tarihinde verildi mi hiç ??? seref yoksunu basin Burak'in burunu nasil kirildi göstermedi bileeeee

Şenol Altunsoy
Armağan ilgi çekmek hoşuna gidiyor senin.Ama suyunu çıkarma.

zafercalikoglu
Bu forumda fenerli yandaşları var sanırım..ayrıca bundan sonra takımın oynadığı oyun değil,aldığı puanlar önemli,sonucta 1 atanada 3 10 atanada 3 ben bu duruma böle baklıyorum,macın zor gececeği belliydi,çünkü adamlara ilkyarı farklı yenmiştik,buda onlarda hırs yaptım,bu macta en cok üzüldüğüm onurun sakatlanması ve,umutun 100 ler kulubune girememesi..
neyse önümüze bakalım,doğru yolda ilerliyoz...

Fanatik34
13.03.2011, 00:44
Bana göre de herkesin aksine Kuddusi cok iyi bir mac yönetti. Mesela ne kadar not alacagini merak ediyorum dogrusu??? Bundan önce yönettigi maclarda da cok iyiydi

2 hafta önce maci katleden Yunus Yildirim´a masallah her hafta mac veriyorlar. Notu da 8,6´di.

Bu arada Onur´a büyük gecmis olsun. Umarim önemli birseyi yoktur. Ama Onur´un sakatlandigi pozisyonda topu tac yerine rakip sahaya atan oyuncumuz kimdi, cok merak ediyorum dogrusu...o top dönüp kalemize girse ne olacakti:eek::alkış:

Sefer A.
Benim de ellerim açık,Allah'ım sabır ver diye .Bunu da say etti 4

:D:D:D:D:D:alkış::alkış::alkış::alkış:
Mart ayinin yorumu olmaya aday :D

Uğur Tüysüzoğlu
Hastalığımdan dolayı maçı bile izliyemedim ara ara , netten baktım öyle,
Takım nasıl oynadı hiç bir fikrim yoktu, ama aldığımız galibiyet anlamlı oldu
Saha dışında kafa tutarken,saha içinde bocalıyacazmı düşüncesi vardı
Bu stresi kaldırabilecez mi diye düşünüyordum,
Şükürler olsun kaldı 9 maç, teşşekür ediyorum tüm takıma
Ve bu takıma saygısızlık yapan bazı taraftarlarımızı ve medyayı kınıyorum,
Biz bu yola baş koyduk 7 gelene kadar dönmek yok !

My
Armağan akıllı ol abisi.
Akıllı ol !!!!!
O kadar diyorum sana !!!!!

Armağan Dere
Bence Sadri Şener'in hafta içerisinde açıklamaları bayaa etkili olmuş..Normal şartlarda Kuddusi o 2'sini çalardı

orkun kır
13.03.2011, 00:45
umutun temiz bi duş alma vakti geldi :)

pReN@_61
13.03.2011, 00:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-6P3B5L6N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-2Q0T2V9L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-4Y5F1J8Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-1C5L4S4D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-0E7P9Z0B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6774-3F0I3K7P.jpg

Emirhan Uludüz

Ölü taklidi yapın gider.

Sefer A.

elleri açik he, kalçasina çarpti sonra eline, penalti yok
Glowacki'nin yaptigini herkes her karsilasmada yapiyor, bize olunca mi akiliniz basiniza geldi de "penalti" diye tutturuyorsunuz, Türkiye liglerinde öyle penalti yok ;)

lazoli06
Bence Sadri Şener'in hafta içerisinde açıklamaları bayaa etkili olmuş..Normal şartlarda Kuddusi o 2'sini çalardı

Evet evet sen haklısın tamam

Ömer Faruk61
la havle Allahım sen aklıma mukayet ol.Adam kendi takımının penaltılarını irdelet.Ara TFFyi bizim kasımpaşa lehine verilmeyen penaltıları irdeleyin de.Sizin gibi taraftar varken,.ne aykuta ne azize ihtiyaç var.Ben Çıkıyorum ne kadar arıza varsa bu akşam buraya toplanmışız.Hayde eyvallah.

MahmutHSO

Sen hala sacmalamaya devam mı ediyorsun???

Fanatik34
Bu forumda fenerli yandaşları var sanırım..ayrıca bundan sonra takımın oynadığı oyun değil,aldığı puanlar önemli,sonucta 1 atanada 3 10 atanada 3 ben bu duruma böle baklıyorum,macın zor gececeği belliydi,çünkü adamlara ilkyarı farklı yenmiştik,buda onlarda hırs yaptım,bu macta en cok üzüldüğüm onurun sakatlanması ve,umutun 100 ler kulubune girememesi..
neyse önümüze bakalım,doğru yolda ilerliyoz...Bence yok ama futbolu cok iyi bildigini düsünüp hicbirsey bilmeyen onca kisi var!!!

Eeee...bizans medyasi ne diyor "Trabzon insani futboldan cok iyi anliyor"