PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBL 21. Hafta | Efes Pilsen 89 - 77 Trabzonspor M.P.

Oğuz ZEYTİN
28.02.2011, 15:02
Efes Pilsen Spor Kulübü ve Basketbol Camiasına,

Ülkemizin en büyük spor kulüplerinden (bize göre en büyüğü) Trabzonspor bu sezondan itibaren Beko Basketbol Ligi'nde mücadele etmektedir. Dünyanın her yerinde taraftara sahip bir camianın basketbolsever destekçileri, yani bizler akıl almaz bir deplasman yasağıyla karşı karşıya kaldık.

İlk devre Fb Ülker, Bjk Ct ve Olin Edirne deplasmanlarında takımımızı izleyemedik. Şimdi, Marmara Bölgesi'nde özellikle İstanbul'da yaşayan milyonlarca Trabzonsporlu'nun hasretinin dinme zamanıdır.

İki hafta sonra, Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu'nda, Avrıupa'nın en büyük basketbol organizasyonlarından Efes Pilsen'e konuk olacağız. Çekincemiz şudur ki, daha önceki yasal yasakların şimdi bilet fiyatları politikasıyla kamufle edilmesidir.

Fahiş fiyatlar sebebiyle boş kalan salonlarla spora ilgi beklenemez. Beklentimiz, insanları yutkundurmayacak bir aralığın belirlenmesidir. Böylece, tribünlere Trabzonsporlular'ın getireceği rengi geç de olsa tüm Türkiye görür. Ayrıca Efes Pilsenli dostlarımızla maç öncesi-sırası ve sonrasında ilişkilerimizi geliştirmeye fırsatımız da olur.

Geçen sene mayıs ayında zaferimizi kutladığımız bu salonda, "yensek de yenilsek de" heyecanımızla, coşkumuzla iz bırakmak istiyoruz.

Bu sesimize, Efes Pilsen Spor Kulübü'nün duyarlı yöneticilerinin kulak vereceklerine inanıyoruz.

Saygılarımızla

Canberk
28.02.2011, 15:08
Ellerine sağlık Oğuz abi.
Bunu e-mail yoluyla veya bir form halinde gönderebileceğimiz bir yer var mı acaba.
Forum olarak bunun üzerinden geleceğimizi düşünüyorum

Cengiz Çubukcu
28.02.2011, 15:11
evet Oğuz kimlere ulaşalım? yazı için ellerine sağlık..

Oğuz ZEYTİN
28.02.2011, 15:13
Canberk,

Yine camiadaki tanıdıklarımıza sesimizi ulaştırmaya çalışacağız. E-posta aracılığıyla kampanyaya dönüşmesi gibi düşünmemiştim. Böyle bir talep olursa, muhatabımız Efes Pilsen Spor Kulübü'dür.

http://efesbasket.org/Iletisim/Iletisim.aspx

(Bunu kulübümüzün yetkilileri resmi yollardan ya da şahsi hukukları doğrultusunda bir telefonla dahi yapabilir. Biz yine de elimizden geleni yapalım da...)

Oğuz ZEYTİN
28.02.2011, 15:16
Cengiz Abi,

Bugün Partizan maçı biletlerini gördüm. http://www.biletix.com/event.htm?id=MB406

Gayet makul seviyelerde. Fakat eminim ki, iki hafta sonraki lig maçında fiyatlar uçacak.

Biz şimdiden iyi niyetimizle birlikte talepte bulunalım. Malum, ulusal basından tanıdıklara ulaştım şimdilik. Ama yukarıda da dediğim gibi muhatap, Efes Pilsen Spor Kulübü.

Canberk
28.02.2011, 15:18
Canberk,

Yine camiadaki tanıdıklarımıza sesimizi ulaştırmaya çalışacağız. E-posta aracılığıyla kampanyaya dönüşmesi gibi düşünmemiştim. Böyle bir talep olursa, muhatabımız Efes Pilsen Spor Kulübü'dür.

(Bunu kulübümüzün yetkilileri resmi yollardan ya da şahsi hukukları doğrultusunda bir telefonla dahi yapabilir. Biz yine de elimizden geleni yapalım da...)

Bizim yetkililerden pek ümidim yok ağabey.
Kel kör kendi işini kendin gör demişler ben hemen mail atıyorum.

Atalay
28.02.2011, 15:24
Arkadaşlar buraya Efes Pilsen spor kulübünün Mail,Telefon vede Fax numaralarını yapıştırında hep beraber baskı koyalım..

Konuyu açan duyarlı kardeşimede sonsuz teşekkürler..

Oğuz ZEYTİN
28.02.2011, 15:27

Tel. +90 212 449 3876

Fax +90 212 642 9146

basket@efespilsen.com.tr

(Rice ederim Atalay Abi).

Canberk
28.02.2011, 15:30
Oğuz abinin dediği gibi http://efesbasket.org/Iletisim/Iletisim.aspx buradan mesaj gönderebiliriz.
Ben böyle yaptım

İlker Akçay
28.02.2011, 16:51
Teşekkürler Oğuz,duyarlılığın için..Mesajı gönderdim,sessiz kalmayalım...

Bıyıklıoğlu
28.02.2011, 19:01
Oğuz bu duyarlılığın için seni tebrik ediyorum...

Arkadaşlar lütfen duyarlı olalım.45 saniye sürdü sürmedi işlem.

Linki tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak Oğuzun hazırlamış olduğu metini kopyala yapıştır imkanı ile gönderebilirsiniz.

ibrahim
28.02.2011, 19:11
Mesaj gönderilmistir ;)

Murat'
28.02.2011, 19:56
Beşiktaş ve Galatasaray maçlarındaki bilet fiyatı tam 45 liraydı, el insaf be Efes.

Mail gönderilmiştir.

Murat'
02.03.2011, 12:19
Merhaba,

Kulübümüz, Trabzonspor Beko basketbol ligi maçında,il güvenlik kurulunun uygulayacağı kararlara aynen uyacaktır. Maç biletlerinin fiyatları Türkiye Basketbol Federasyonu' na sezon öncesi bildirilmiştir. Ayrıca bir fiyat uygulaması olmayacaktır.

Bilgi edinmenizi rica ederim.

Saygılarımla,

Efes kulübünden gelen cevap.

Burçak
02.03.2011, 12:35
Oğuz facebook sayfasından da bunu senin imzanla duyuracağım.
Umarım ufakta olsa katkısı olur.

Nytre
02.03.2011, 14:51
mail gitmiştir. umarım sesimiz duyulur .

Batuhan
02.03.2011, 16:55
Merhaba,

Kulübümüz, Trabzonspor Beko basketbol ligi maçında,il güvenlik kurulunun uygulayacağı kararlara aynen uyacaktır. Maç biletlerinin fiyatları Türkiye Basketbol Federasyonu' na sezon öncesi bildirilmiştir. Ayrıca bir fiyat uygulaması olmayacaktır.

Saygılarımla,

Bana gelen mesaj da aynen böyle. Toplu bir mesaj göndermiş zaten. Daha fazla mail yollamaya gerek yok herhalde, bu iş de olmayacak :)

Oğuz ZEYTİN
03.03.2011, 08:24
Merhaba,

Saygılarımla,

Evet, Murat. Cevap aynen böyle. Euroleague için bedava bilet dağıtılıyor, sembolik olarak 1 TL fiyat biçiliyor, Euroleague yönetimi buna ses çıkarmıyor; ama iş TBL'ye gelince "federasyon ne derse o"...

Oğuz facebook sayfasından da bunu senin imzanla duyuracağım.
Umarım ufakta olsa katkısı olur.

Burçak, katkısı olur, olmaz mı!? Ama imzaya filan gerek yok dostum. Trabzonsporlu taraftarlar veya basketbolseverler diyebiliriz.

Gerçi En büyük taraftar organizasyonu olduğunu düşündüğümüz BMN'de bile destek bulamazken bizim projelerimiz başkaları neden yardımcı olsun, değil mi?

Zamanında Basketbol Şubesi'ne Destek diye bir başlık açmıştım. Maçlarımızın TV'den yayını için uğraştık, tek tek olunca sesimiz duyulmadı BMN bunu üstlendi mi, hayır. Yine siz facebook'da, biz dışarıda didindik; olmadı. Şimdilik hep kaybediyoruz. Ama yılmıyorum, yılmıyoruz. Zaten bir avuç insanız, bizler de kaygılanmazsak, gerektiğinde çabalamazsak "gelecek, hiç gelmeyecek" gibi geliyor bana.

Sen ve senin gibi hisseden herkesten Allah razı olsun.

O nedenle, hassasiyetin için teşekkür ederim.

Bıyıklıoğlu
03.03.2011, 12:27
Ömer bey herkese aynı geri dönüşü yapmış sanırım.Bana gelen e-postada böyle idi.

Canberk
03.03.2011, 12:39
Evet oda anlamış işi herkese geri dönüşü ortak yapmış

Paksoy
03.03.2011, 12:39
Maçın günü saati belirlendi mi?

ilhan
03.03.2011, 12:40
Otomatik olarak cevaplanıyor sanki mailler. 2 farklı mailden mail yolladım ikisinede aynı cevap geldi.

Hazar_
03.03.2011, 14:30
Evet, Murat. Cevap aynen böyle. Euroleague için bedava bilet dağıtılıyor, sembolik olarak 1 TL fiyat biçiliyor, Euroleague yönetimi buna ses çıkarmıyor; ama iş TBL'ye gelince "federasyon ne derse o"... .

Bende şimdi bunu yazıp bana herkese attığğınız cevabı atmayın diyeceğim :)

İsmail Alkan
03.03.2011, 16:01
Eğer ki Efes kulübü de böyle hatalı bir uygulamaya gderse, gençliğimden beri tuttuğum takımıma elveda diyeceğim.

Hazar_
03.03.2011, 16:12
Bana gelen cevap ;

Hazar Bey,

Öncelikle belirtmem gerekiyor ki,sizden gelen onlarca mailde, sadece isim ve soyad değiştirilerek, virgülüne kadar aynı içerik yazıyor. Dolayısı ile, Spor Kulübü olarak gönderdiğiniz onlarca mail'e aynı cevabı yazarak bilgilendirmeye çalışıyoruz. TBF yönetmelikleri ile Euroleague yönetmeliklerini önce ayırmanız gerekiyor. Euroleague, özellikle Avrupa Basketbolunda seyirciyi arttırmak için böyle bir uygulama yapılmıştır ve bizde buna destek olduk.

Fahiş fiyat uygulamasına ise olanak yoktur. TBF'nin belirlediği sezon başı fiyat uygulaması yapılacaktır.

Bilgi edinmenizi rica ederim

Murat'
03.03.2011, 16:20
45 lira için fahiş fiyat değil diyorlarsa eyvallah diyorum ben de.

Oğuz ZEYTİN
03.03.2011, 16:52
"Euroleague, özellikle Avrupa Basketbolunda seyirciyi arttırmak için böyle bir uygulama yapılmıştır..." (cümlenin ne demek istediğini, eğip büktükten sonra anlayabiliyoruz, buna da şükür, nezaketleri yeter şimdilik).

Zaten Türk ligi de angarya! Ayhan Şahenk'de bile 80 TL'ydi geçen sene bazı maçlar. Efes Pilsen için detaylı yorumlarım "Efes Pilsen Kapatılıyor" başlığında mevcut. Bu kafayla, sporun lokomotifi filan olamazlar. Haa, sahada kazanırlar mı? Artık onu da yapamıyorlar.

İsmail Alkan
03.03.2011, 17:00
Ben biraz daha farklı bir mesaj yazdım. Bakalım nasıl yanıt verecekler...Bekliyorum, yanıt gelince paylaşırım.

İsmail Alkan
03.03.2011, 17:39
"Sayın İsmail Alkan,

İl güvenlik kurulu ayrı bir karar almadığı taktirde, yönetmelikler gereği Sinan Erdem Spor Salonu' nun yüzde 20 lik bölümü, Trabzonspor seyircisi için ayrılacaktır.

Maçlarımız için, 2010-2011 basketbol sezonu başında TBF ile belli bir fiyat uygulaması yapılmıştır. Bilet fiyatlarının yüksek tutulması imkansızdır. Zira kontrol TBF ye aittir. Bu bağlamda, Efes Pilsen - Trabzonspor maçında sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Trabzonspor maçının bilet fiyatları maçtan 1 hafta önce duyurulacaktır.

Saygılarımla,

Efes Pilsen Spor Kulübü

Kimden: info@trabzonbasket.com [info@trabzonbasket.com]
Gönderildi: 03 Mart 2011 Perşembe 16:53
Kime: SPOR BASKETBALL
Konu: Efes Pilsen-Trabzonspor Maçı Hk."

Hazar_
03.03.2011, 17:46
Madem bilet fiyatları belli neden maçtan bir hafta önce duyurulacaktır diye not düşülmüş

Çağatay_
03.03.2011, 19:16
Orada olmalıyız !

Ilelioglu
03.03.2011, 21:01
45 lira için fahiş fiyat değil diyorlarsa eyvallah diyorum ben de.

Basket maci icin cok bence...:cool:

Cengiz Çubukcu
03.03.2011, 21:04
ben bilet fiyatlarını 5 tl olarak bekliyorum...

Canberk
03.03.2011, 21:09
İsmail abiye farklı cevap verirler tabi :D
info@trabzonbasket.com diye mail atmış.

45 lira'ya basket maçımı olur yahu.
Fahiş fiyatmış.
Yazıktır.

Burhan61
04.03.2011, 09:27
Gönderdiğim mesaj aşağıdaki gibidir. Herkes kendi dilince yazarsa daha iyi olur.

Sayın Efes Pilsen Spor Klübü yetkilileri,

Efes Pilsen'in Türk basketboluna katkılarını yıllarca yakından izleyen bir Trabzonspor taraftarı olarak, sizlerden dileğim oynanacak olan Efes Pilsen-Trabzonspor basketbol maçı bilet fiyatlarını makul seviyede tutarak bu maçın görsel bir şölen haline de gelmesini sağlamanızdır.

Boş tribünlerin kimseye, hiç bir kazancı olmadığı hepimizin malumudur.

Konuya hassasiyet göstereceğinizi ümit eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Oğuz ZEYTİN
06.03.2011, 10:00
Maçımız cuma 19:00.

Daha kötüsü olabilir miydi?

Cengiz Çubukcu
06.03.2011, 10:41
Maçımız cuma 19:00.

Daha kötüsü olabilir miydi?

olabilirdi Oğuz maçı Cuma namazı vakti oynatabilirlerdi ..şaka bir yana şunu iyice anladım ki tbf'nin basketbolu izletmek gibi bir derdi yok....

Oğuz ZEYTİN
06.03.2011, 10:55
olabilirdi Oğuz maçı Cuma namazı vakti oynatabilirlerdi ..şaka bir yana şunu iyice anladım ki tbf'nin basketbolu izletmek gibi bir derdi yok....

Cengiz Abim,

Eski basketbolcular demiyorlar mı "basketbol şöyle iyi yönetiliyor", "böyle farklı bir camiayız"... vs.

Hani bilmesek...

Saat 22'de okulda işim bitiyor. Hadi kendimi geçtim, normal mesai 18 sularında bitse, metrobüs, cuma trafiği vs. zaten 19 gibi Ataköy'de oluyorsun.

Ailesiyle salona gitmek, o saat ve trafikte eziyet olacaktır çoğu insan için.

Bu arada, Spormax'in futbol maçı yayınlarını unutmuşum bir anlık. :)

Doğru ya, Wigan Athletic - Birmingham City maçı var!!! Tüm ülke olarak heyecanla bu maçı bekliyoruz.

İşte Premier Lig buuuu!!!

İşte Spormax buuu!!!

yaranozlu
06.03.2011, 11:28
ciddi bir mani olmazsa gerekirse efes tarafında olacak şekilde maça gideceğim.

Şahinoğlu
06.03.2011, 13:05
Basketbol'un kültürünede ihanet edilir hale gelinmiş ülkemizde yazık.

Batuhan
06.03.2011, 15:33
Pek ümitli değilim ama inşallah kazanırız. Başarılar takımımıza..

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Murat'
06.03.2011, 16:01
Maç cuma günü saat 7'de, başlığa eklenebilir.

Mustafa AYDIN
06.03.2011, 16:28
İşlem tamamdır.

Oğuz ZEYTİN
06.03.2011, 19:59
Son sekiz resmi maçının yedisinde yenilen Efes Pilsen ile oynayacağız. Küçümsemek değil amacım; durum tespiti.

R. Madrid, Bjk Ct, R. Madrid, Pınar Kşk, M. Siena, (Tofaş'ı yendiler) Partizan, Gs CC serisinden çıkıyorlar.

Hüdai Pervaneli
06.03.2011, 21:18
Insallah bizde yeeriz Onlari

İsmail Alkan
06.03.2011, 23:52
Zorlu 4 seriden ( Gs, Fb, Efes, Bjk) en az 2 galibiyet bekliyordum fakat ilk iki maçımızı başa baş oynamamıza rağmen kaybederek kredimizi tükettik.

Şimdi 4'lü zor serinin kalan son 2 maçını da galibiyetle kapatmamız lazım.

Tabii ki ilk olarak Efes'i devirerek başlayabiliriz :)

EmreYavuz61
06.03.2011, 23:54
Bilet fiyatlarını bekliyoruz...:)

mit_o
07.03.2011, 01:07
Kazanmamız gerek bilet fiyatları çıksın bakalım ne kadar olcak...?
Sanırım taraftar alınıyor bizim sinan erdeme ?

Mustafa Yılmaz.20
07.03.2011, 09:27
Malesef kazanma şansımızı %0 olarak görüyorum yani ihtimal vermiyorum. Yaralı Efes bundan sonra her maçı çok ciddi oynayacaktır ve rahat kazanmak için uğraşacaktır. İlk maçta 39 sayı farkla bitmişti, bu kez en az 20 sayı civarında biter. Özellikle Rakocevic'i savunacak oyuncumuz yok. Flip Murray'de penetreleriyle bizim canımızı yakabilir.

İşin kötü yanı hücumdaki ilk tercihimiz ve skor opsiyonumuz M.Wright'ın karşısında Kerem Gönlüm ve Roberts'ın olacak olması. Sertlikleriyle Ali'nin katkısını en aza indirmeye çalışacaklar. Burada ikili oyun savunmasını iyi yapamayan Efes'e Rasic-Ali pick'n rolleriyle sorun çıkarabiliriz. Onun dışında oyunun her bölgesinde Efes çok üstün.

Benim tek umudum ciddi hazırlanmamaları ama buna da fazla ihtimal vermiyorum. Gerçi kötü başlasalar bile maç sonunda yine kaybederiz. İnşallah yanılırız ve kazanırız ama asıl önemli olan savaşıp, maçın sonuna kadar oyunun içinde kalmak.

alitemelli
07.03.2011, 11:20
sanırım bu maçı hızlı ayaklar çözecek.bana öyle geliyor.

taraftarda alınacakmış maça.telefondan öğrendim.tabi son dakikada bi değişiklik olmazsa.
olmadı zaten efes tarafına gireriz.efes pilsen taraftarı tam bir basketbol taraftarı.diğer takımlar gibi yobaz değil.buda futbolla alakası olmamalarından gelmekte.giy formanı gir içlerinde izle :D sorun çıkmaz diye düşünüyorum ki ben öyle yapıcam zaten :)

iyattara
07.03.2011, 14:35
Efes Pilsen - MP Trabzonspor
tarih : 11.03.2011 19:00:00
mekan : Sinan Erdem Spor Salonu
bilet fiyatları
Rakip Takım: 23,00 TL
Tribün: 23,00 TL
Tribün: 28,50 TL
VIP: 34,00 TL
yuh ya yine bizim maçta ikiye katlamış sanki fiyatlar!

Mustafa Yılmaz.20
07.03.2011, 15:49
Fiyatların ikiye katlandığını nerden çıkardınız anlamadım? Maça gidemeyecek kadar pahalı değil. Zaten İstanbul'da ki taraftarlar olarak gitme olanağımız olan tek maç. Senede 1 kez takımımızı göreceğimizi düşünürsek o kadar pahalı değil.

Murat'
07.03.2011, 16:23
İstanbul takımlarına uyguladıkları 45 liralık bilet fiyatı yok neyse ki, bunda Oğuz'un başlatmış olduğu mail kampanyasının da etkili olduğunu düşünüyorum.Şunu da eklemekte fayda yine bile ortalamanın üstünde fiyatlar.

Fenerbahçe - Beşiktaş maçının bilet fiyatı sadece 5 lira.

EmreYavuz61
07.03.2011, 17:16
23 TL benim için normal...Fakat benle maça gelmesini ikna ettiğim arkadaşa 10 TL demiştim...Neyse napıp edip gideceğiz artık başka yolu yok...:)

Edit: Kime 'gel oğlum maça gidelim' dediysem 'tamam' dediler...Ta ki 23 TL diyene kadar...Ne yapacağımı bilmiyorum valla kala kaldım...:S :)

iyattara
08.03.2011, 01:35
Fiyatların ikiye katlandığını nerden çıkardınız anlamadım? Maça gidemeyecek kadar pahalı değil. Zaten İstanbul'da ki taraftarlar olarak gitme olanağımız olan tek maç. Senede 1 kez takımımızı göreceğimizi düşünürsek o kadar pahalı değil.

efesin euroleage maçları bile 5-10 tl arasında değişir, bizim taraftarımızın talebinin yüksek olacağı bilindiği için bilinçli olarak bilet fiyatları yüksek tutulmuş ki buna da futbol maçlarından da alışkınız, rakamı futbol maçlarıyla kıyasladığın için normal gelebilir ama bir basketbol maçı için fazladır!

mit_o
08.03.2011, 02:27
tarih : 11.03.2011 19:00:00
mekan : Sinan Erdem Spor Salonu
bilet fiyatları
Rakip Takım: 23,00 TL
Tribün: 23,00 TL
Tribün: 28,50 TL
VIP: 34,00 TL
yuh ya yine bizim maçta ikiye katlamış sanki fiyatlar!

bu maça da bmn olarak toplu gidilip destek olunması gerek... ;)

Ceyhun Dündar
08.03.2011, 02:31
Artık takıma destek ıcın ne edelım yagmur altında tupcuye 75 tl verdık,mıs gıbı salonda da efes e 23 tl verecegız ne yapalım bu sevda 7 beni:)

Mustafa Yılmaz.20
08.03.2011, 08:43
efesin euroleage maçları bile 5-10 tl arasında değişir, bizim taraftarımızın talebinin yüksek olacağı bilindiği için bilinçli olarak bilet fiyatları yüksek tutulmuş ki buna da futbol maçlarından da alışkınız, rakamı futbol maçlarıyla kıyasladığın için normal gelebilir ama bir basketbol maçı için fazladır!
Euroleague maçlarıyla lig maçları bilet fiyatları hiçbir zaman aynı değildi ki.. Ben futbol maçlarını düşünerek söylemedim, Efes'in diğer lig maçlarını düşünerek söyledim. Bize özel olarak pahalı yapmışlar diye bi durum yok yani.

Oğuz ZEYTİN
08.03.2011, 09:03
Daha düne kadar Efes Pilsen'in adam akıllı lig maçlarına 50-60 TL'den az verdiğimi hatırlamıyorum (son iki-üç sezonda).

İşbu sebeple bilet fiyatları bence makul. Asıl sorun cuma 19:00 gibi saçma bir zamanda oynanacak olması. Saat 20'ye bile razıyım ama 19 nedir? Şehrin yarısı işten yeni çıkıyor, trafik desen felaket.

Her neyse, en azından garip deplasman yasağımız yok.

Maça gelecek arkadaşlar için liste hazırlayalım. Sağlam katılım olursa beş dakikalık çalışma ile sıkı basketbol tribünü yapabiliriz.

Reha
08.03.2011, 12:33
Evet maç Cuma saat 21.00 de 10.000 olabilirmiyiz ona bakalım...

Doğan Şahin
08.03.2011, 12:39

11 Mart 2011 Cuma 19:00
Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul (http://web03.biletix.com/mekan/1S/TURKIYE/tr)
Rakip Takım : 23 TL Biletix Fiyatı Toplam 27 TL

Reha
08.03.2011, 12:47

11 Mart 2011 Cuma 19:00
Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul (http://web03.biletix.com/mekan/1S/TURKIYE/tr)
Rakip Takım : 23 TL Biletix Fiyatı Toplam 27 TL

Biraz yüksek ama , idare eder.

Gökhan Döner
08.03.2011, 12:48
güzel maç olacak. İşlerimizi ayarlarsak orda olacağız.

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 12:51
Bizde bir aksilik çıkmazsa orada olacağız.

Ünal Cumhur
08.03.2011, 12:57
gidecem maca hemen evimin yanı

Ünal Cumhur
08.03.2011, 13:19
macı almamız cok zor. ama yine orda olacagız :)

Reha
08.03.2011, 13:48
Ben bileti aldım,hadi hayırlısı...

Mayls
08.03.2011, 16:05
3 Aşağı 5 yukarı beklenen fiyatın yarısına satışa çıkmış biletler.

23 TL de aşarı düşük bir rakam değil sanırım. Ama 45'ten iyidir gene. Salon dolmaz gerçi ya...

EmreYavuz61
08.03.2011, 17:43
Efes-Partizan maçında gittiğim kulübe (basket kulübü) fazlasıyla bedava bilet verilmiştii...İşte arkadaşlarınızı ailenizi getirebilirsiniz diyorlardı...Efes Avrupa maçlarında seyirci toplamak için dağıtıyor eli , kolu güçlü adamlara bedava bilet...Bizim kulübün patronuda tanınan bilinen bir adam...Bakalım diyeceğim böyle böyle Trabzonspor maçı var bilet ayarlayabilir misin diye eğer fazladan ayarlarsam renktaşlarımıda görürüm merak etmeyin...:D

agahozlu
08.03.2011, 17:59
Ben gelmeye çalışacağım. Ulaşım nasıl oluyor Sinan Erdeme? Üsküdar,Beşiktaş,Kadıköy,Taksim her yerden tarif alabilirim :)

Özge
08.03.2011, 18:20
Ben gelmeye çalışacağım. Ulaşım nasıl oluyor Sinan Erdeme? Üsküdar,Beşiktaş,Kadıköy,Taksim her yerden tarif alabilirim :)
Metrobüsle Şirinevler durağında inip yürüyerek gidebilirsin Agah.:)

agahozlu
08.03.2011, 18:36
Sağol Özge. Gidecek misiniz siz ? Osman'ı kandırabildin mi ?

yaranozlu
08.03.2011, 21:34
cuma günü maç mı olur yaaaa... adamın asabını bozuyorlar, evimin dibindeki maça gidememek ki bütün sene bu maça gidecem diye plan da yaptım. çok sinirliyim çok, inşallah kar nedeniyle bişeler iptal olur da maç iptal olmaz :)

pReN@_61
08.03.2011, 21:39
Başarılar Trabzonspor.

İlker Akçay
08.03.2011, 23:16
Arkadaşlar maça gitmek isteyenler için basit çözüm http://www.hayatidoldur.com (http://www.hayatidoldur.com/)

Eğer bilet fiyatları çok yüksek olursa hayatidoldur'dan gideceğim,girip etkinliğe başvurun maçtan önce salon önünde biletinizi alıp,içeri girebilirsiniz...

Özge
08.03.2011, 23:27
Sağol Özge. Gidecek misiniz siz ? Osman'ı kandırabildin mi ?

Ben gideceğim büyük ihtimal.Abim maça yetişemiyor gelemeyecek sanırım.

mit_o
08.03.2011, 23:51
şu maç için de organizasyon yapılsa ya toplu şekilde gidelim :(

alitemelli
09.03.2011, 09:32
Arkadaşlar maça gitmek isteyenler için basit çözüm http://www.hayatidoldur.com (http://www.hayatidoldur.com/)

Eğer bilet fiyatları çok yüksek olursa hayatidoldur'dan gideceğim,girip etkinliğe başvurun maçtan önce salon önünde biletinizi alıp,içeri girebilirsiniz...

salonun önünde masaları falan mı olacak?nası olacak?

Hüseyin Sahtiyan
09.03.2011, 09:47
Ertesi gün Kocaeli'nde maç olması ve bu maçın biletinin 27 Lira olması birçok insanın gelememesine sebep olacak. Ayrıca Cuma günü.

Şu HayatıDoldur üye olsak illa Efes tribününe girmek zorunda değiliz herhalde (: İyice biri açıklasa da yüklensek (:

Nihal Ayvaz
09.03.2011, 10:49
Şu HayatıDoldur üye olsak illa Efes tribününe girmek zorunda değiliz herhalde (: İyice biri açıklasa da yüklensek (:

Aynen katılıyorum.:) Bilen varsa açıklasında o kadar para vermeyelim bu maça.

murseltaskin
09.03.2011, 11:21
acı ama gerçek.iddia oynayanlar 1 den 1 oynasınlar.efes handikap felan dinlemeyecek.zaten trabzondaki maça gitmiştim.ilk defa bi basket maçında sıkıldım.sadece adamlar oynadı bizimkiler izlemişti.

Hamdi Karamahmutoğlu
09.03.2011, 13:43
Takım her geçen gün daha iyi oynuyor.
Çekişmeli bir maç olacak.
Umarım kazanırız.

agahozlu
09.03.2011, 15:00
Bugün maç için biletimi aldım. Gelecek olanlarla görüşürüz inşallah.
Ligin ikinci yarısı, ciddi rakiplerle iyi mücadele ettik fakat sonunu getiremedik. Maç eşit şartlarda giderken çok çabuk ama bilinçsiz hücum ediyoruz. Oyunu sete yerleştirip bilerek sayı attığımız zaman bu iş daha iyi olacak. Açıkçası galibiyet için pek ümitli değilim.
Basketbol ile daha haşır neşir olanlar genel gidişat hakkında bir yorum yaparsa bize de yardımcı olmuş olur :)

İlker Akçay
09.03.2011, 15:46
Arkadaşlar Efes tarafı diye bir durum var mı bilmiyorum zira tribünler arasında geçiş rahatlıkla yapılıyor...

Bilet konusuna gelince maçtan yarım saat kadar önce biletlerle birlikte sorumlu kişiler geliyor ve irtibat numaraları oluyor sizde...Yarım saat kala aradığınızda buluşulacak yeri söylüyorlar ve genelde 1'den fazla bilet rahatlıkla alınabiliyor..Herhangi bir masa durumu yok,irtibat numarası geliyor eğer etkinliğe kabul edilirseniz ve o numarayla kişiyle irtibata geçiyorsunuz...

EmreYavuz61
09.03.2011, 17:02
Arkadaşlar Efes tarafı diye bir durum var mı bilmiyorum zira tribünler arasında geçiş rahatlıkla yapılıyor...

Bilet konusuna gelince maçtan yarım saat kadar önce biletlerle birlikte sorumlu kişiler geliyor ve irtibat numaraları oluyor sizde...Yarım saat kala aradığınızda buluşulacak yeri söylüyorlar ve genelde 1'den fazla bilet rahatlıkla alınabiliyor..Herhangi bir masa durumu yok,irtibat numarası geliyor eğer etkinliğe kabul edilirseniz ve o numarayla kişiyle irtibata geçiyorsunuz...

Abi ben üye oldum...Etkinliğe başvurdum...Şimdi onların başvurmu kabul etmelerini mi bekleyeceğim...?
Ne zamana kadar kabul edilip edilmediğim belli olur...?

İlker Akçay
09.03.2011, 17:29
Emre muhtemelen yarın belli olur..Sana mail yada cep telefonuna mesaj yolu ile iletirler durumu...

EmreYavuz61
09.03.2011, 18:22
Emre muhtemelen yarın belli olur..Sana mail yada cep telefonuna mesaj yolu ile iletirler durumu...

Sağolasın abi...Peki sadece kabul olduğunda mı arıyorlar...Yani kabul olmadığında da arasınlarki boşuna kabul etmelerini bekleyip bilet işini ertelemeyelim...:)

EmreYavuz61
09.03.2011, 18:34
Müthiş bir propaganda düzenledim...Bütün arkadaşlarım etkinliğe başvurdu...Ya bana çıkacak ya da bana çıkacak bu bilet...:D

Bıyıklıoğlu
09.03.2011, 18:37
Senin yüzünden İlker ve bana bilet çıkmazsa o zaman bozuşuruz :D

EmreYavuz61
09.03.2011, 18:58
Senin yüzünden İlker ve bana bilet çıkmazsa o zaman bozuşuruz :D

:D
Fazladan 1-2 arkadaşıma çıkarsa görürüm ama sizi :D

EmreYavuz61
09.03.2011, 19:00
Renktaşlar biraz ilgi gösterelim...Maça gidemeyece olanlar varsa hani İstanbul dışında oturanlar...Girsinler 2 dakikalarını ayırıp üye olsunlar oturdukları yeri İstanbul olarak seçsinler...Eğer başvuruları kabul edilenler olursa da gelsinler yazsınlar buraya...:) Paylaşımcı olalım az:D

Caner Dikan
10.03.2011, 02:42
http://www.hayatidoldur.com/ 'dan dönen oldu mu kimseye :)

Oğuz ZEYTİN
10.03.2011, 10:36
Hakemler:

Rüştü NURAN - 2. Hafta TOFAŞ galibiyet, 12. hafta Banvit mağlubiyet, 18. Hafta OYAK Renault galibiyeti

Sami ÖZEL - 14. Hafta Aliağa PETKİM galibiyeti

Uğur ÖZEN - 13. Hafta Erdemir galibiyeti

OYılmaz
10.03.2011, 14:47
Arkadaşlar maça organizasyon olacak mı ? Bir de bileti yarın alabilirim bitmez değil mi ?

Ceyhun Dündar
10.03.2011, 15:12
bilet bitsede sorun olmaz futbol gıbı ag germıyorlar sonucta..Bende bugun aldım bıletı ınsallah yarın gorusurz...

agahozlu
10.03.2011, 16:14
Arkadaşlar maça organizasyon olacak mı ? Bir de bileti yarın alabilirim bitmez değil mi ?

Şimdiye kadar organizasyon için bir ses çıkmadı, bu saatten sonra olmaz. Herkes kendi başına gidecek gibi duruyor. Salonda buluşuruz artık.

Behçet61
10.03.2011, 16:43
Korkma bilet bitmez salon 15000 kapasiteli yarın Oğuz'un dediği gibi alakasız bir gün ve saatte olduğu için 5000 olmaz.

EmreYavuz61
10.03.2011, 16:45
Hayatı doldurdan hala ses seda yok...En az 8-9 tane üyelik açıp başvuru yaptım ona rağmen yok ses :D

Hqmi
10.03.2011, 17:00
Zor ama kazanırız inşallah. :)

Nihal Ayvaz
10.03.2011, 17:21
Yarın ordayım büyük ihtimal .Biletide para verip almaktan başka çaremiz yok.:)

Hasan61
10.03.2011, 21:51
Maalesef bjk maçı,kasımpaşa maçı derken,öğrenciliği de işe katarsak maddi olarak pek iç açıcı durumda değilim:(
Maalesef gelemiyorum maça.

Takımımıza başarılar.

EmreYavuz61
10.03.2011, 22:09
Renktaşlar elime yarın 1-2-3 tam olarak bilmiyorum ama fazladan bilet geçebilir...En geç saat 3e 4e kadar elimde fazla bilet olup olmadığını yazarım...Eğer fazla bilet olursa veririm...

Ceyhun Dündar
10.03.2011, 23:58
Maalesef bjk maçı,kasımpaşa maçı derken,öğrenciliği de işe katarsak maddi olarak pek iç açıcı durumda değilim:(
Maalesef gelemiyorum maça.

Takımımıza başarılar.

onu hec sorma teblıgatlarla ugrasıyoruz:)

Reha
11.03.2011, 01:39
Basket maçı bu akşam gelen yokmu?

Oğuz ZEYTİN
11.03.2011, 08:43
Bu akşam Efes Pilsen ile oynayacağız ama forumda pek ilgi/heyecan yok gibi. Bu hafta içi yaşanan olayların etkisi de olabilir.

*** Neyse, başlığı genele alırsak göz önünde olur. Bir de "Efes Pilsen'e Çağrı" başlığı ile birleştirilmesi mümkün müdür acaba? Sonuçta o başlık işlevini yitirdi artık...

Murat'
11.03.2011, 08:46
Oğuz bu hafta çok fazla şey konuşur olduk, o yüzden de basketbol takımımız gereken ilgiyi göremedi maalesef.

Oğuz ZEYTİN
11.03.2011, 08:57
Aynen öyle Murat, kritik bir dönemden geçiyoruz. Camia olarak alnımızın akıyla huzura ereriz inşallah.

Burçak
11.03.2011, 10:28
başlığın değişmesi gerek.
seyirci yasağı yoktur diye açıklama yapıldı resmi sitede..

Oğuz ZEYTİN
11.03.2011, 10:53
Biletler gişede 20 TL!

Ataköy'de buluşalım.

(Yönetici arkadaşlarımız, bu konuyu maç başlığıyla birleştirebilirler mi? Ve maç başlığını da genele alabilir misiniz?)

*

Maçın tekniği taktiği bir yana, takımımızı İstanbul'da bu sezon ilk ve büyük ihtimalle de son kez izleyebileceğiz (bu akşam kazanırsak play-off için avantaj yakalarız. Ama o zaman Fb Ülker (veya çok az bir olasılıkla Gs CC)'le eşleşirsek de yine seyirci yasağı söz konusu olacaktır.).

Hem haftanın yoğunluğunu atalım, hem de Trabzonspor seyircisinin gücünü İstanbul'dan tüm Türkiye'ye gösterelim.

Ataköy'de buluşalım!

exelans_25
11.03.2011, 11:39
bu arada bizim takımda dragojlovic diye bir 5 numara vardı ne oldu kolu mu koptu kaç aydır yok

Murat'
11.03.2011, 11:44
Ondan haber alabilen cennetlik valla.

Ufuk Bayraktar61
11.03.2011, 12:51
Bu akşam Efes Pilsen'i yenebileceğimizi düşünüyorum, iddaa da banko 2 de :)

Semra
11.03.2011, 12:59
Allahtan bişi olmazsa inşallah, biz de ailecek orada olup takımımızı destekleyeceğiz.

İsmail Alkan
11.03.2011, 13:50
Bu akşam Sinan Erdem Spor Salonu'nda olan taraftarlarımız, tarihe tanık olup, Trabzonspor'un Efes'i nasıl devirdiğine şahit olacaklar :)

Miraç Atalay Çiftçi
11.03.2011, 13:53
Gecen hafta fb maçındaki erken sayı bulma stresine girmez anlamsız 3'lukler sallamazsak potaya birazda savunma gücünü sert tutarsak ki çok zor değil.

Bizim olacak bu mac.

Hayde!

Mehmet Ç.
11.03.2011, 13:57
Basliga girmesem, macin aksam oldugunu görmeyecekdim.

Baslik degistirilsede tarih yazilsa bir zahmet :D digerleri aksamki sölendem mahrum kalmasin :D

Nihal Ayvaz
11.03.2011, 15:06
Bu güzel güneşli günde ne yapılır?Bence Sinan erdeme gidilip, Trabzonspor'umuz desteklenir. ;)

Haydi istanbul maçaaaaa....

agahozlu
11.03.2011, 15:39
Bu akşam Sinan Erdem Spor Salonu'nda olan taraftarlarımız, tarihe tanık olup, Trabzonspor'un Efes'i nasıl devirdiğine şahit olacaklar :)

İnşallah İsmail abi dediğin gibi olacak. İlk 8 için çok buradan alacağımız galibiyet çok önemli.

Alihan Ertürk
11.03.2011, 17:06
SpormaX yayınlıyor değil mi maçı?

61trabzonomer
11.03.2011, 17:29
http://www.ligtv.com.tr/SpormaxYayinAkisi.aspx

evet alihan yayın akışında gözüküyor :)

Batuhan
11.03.2011, 17:34
"İlk defa bir maç konusu açtım, inşallah uğurlu gelir" diye düşünüyordum ki konular birleştirilmiş. Sağlık olsun :D

Cengiz Çubukcu
11.03.2011, 17:36
giden arkadaşlara şimdiden iyi seyirler, biz de tv'nin başında olacağız..bu akşam kıralım bari şeytanın bacağını..

Murat'
11.03.2011, 17:37
Bu maç o maç demek geliyor içimden.

Vlade acaba oynayacak mı bu maçta, malum 15 maçtır pivotsuz oynuyoruz.

.....
11.03.2011, 17:41
Haydi Trabzonsporum bu maçı al da öyle gel.

61trabzonomer
11.03.2011, 17:49
bu bizim ts paketiyle maçı şifresiz izleyebiliyoduk dimi?

Murat'
11.03.2011, 18:43
Webtvde yayın an itibariyle başladı, etrafta Trabzonsporlu taraftar göremiyorum.

Fatih Özkan
11.03.2011, 18:45
Allah yardımcımız olsun...

Murat'
11.03.2011, 18:55
Yahu vallahi yazıktır, salonda 200-300 kişi var , yok.Efes bilet fiyatlarını adam gibi yapsa da şöyle en az 5-6 bin kişi gelse maça.

Bu arada Ersin Görkem yok, sakatmış.

Rasic,Wright,Cakic,Caner,Snow beşi ile başlıyoruz.

Asi Çaykaralı61
11.03.2011, 19:03
Maçı nasıl izleyebiliriz.Yani kanal veriyor mı ? :)

Asi Çaykaralı61
11.03.2011, 19:05
Kadromuzda 1 kişi eksik bizim neden bilgisi olan var mı ?

crazyman_61
11.03.2011, 19:10
başlık çok sakin

Celil Köse
11.03.2011, 19:10
Link var mı?

Emre B.
11.03.2011, 19:15
15-13 gerideyiz.

datoluyuz
11.03.2011, 19:22
efes :23 - 22 TRABZONSPOR

Murat'
11.03.2011, 19:23
23-22 geride bitirdik ilk periyotu.

datoluyuz
11.03.2011, 19:24
25 -23 öndeyiz

datoluyuz
11.03.2011, 19:27
efes pilsen 25- 27 trabzonspor

Cengiz Çubukcu
11.03.2011, 19:28
Yahu vallahi yazıktır, salonda 200-300 kişi var , yok.Efes bilet fiyatlarını adam gibi yapsa da şöyle en az 5-6 bin kişi gelse maça.

Bu arada Ersin Görkem yok, sakatmış.

Rasic,Wright,Cakic,Caner,Snow beşi ile başlıyoruz.

geçen sene yakalanan havayı bozan taraftarı basketboldan soğutan yönetime selamlarımı gönderiyorum, yoksa maç bileti 50 tl de olsa cuma da olsa herkes giderdi ...

Bülent Dizman 53
11.03.2011, 19:30
Bİletler ne kadardi

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 19:31
29-29

29-32 iyi başlamışız :) bu güzel işte

Deniz Tosunoğlu
11.03.2011, 19:33
Guzel oynuyoruz. Aynen devam

Deniz Tosunoğlu
11.03.2011, 19:34
34-30 ondeyiz

datoluyuz
11.03.2011, 19:35
34-30 öndeyiz :D

Deniz Tosunoğlu
Rasic kötü oynuyor bu ne ya :)

Emirhan Yazıcı
30-34 hucüm sırası yine bizde :) efes kötü oyynuyo umarım böyle devam eder

33-34 oldu

36-36 3 lük yedik

36-39 3 lül attık obasohan iyi gününde

9/4 3 lük

onlar

8/3

Canberk
11.03.2011, 19:39
2.çeyrek san 4 .14
EP 36 MPTS 39

datoluyuz
11.03.2011, 19:40
38-39 öndeyiz

Canberk
11.03.2011, 19:40
Rasic çıktı SNOW giriyor oyuna son 4.06
Bu maçı almalıyız eğer Efes'ten alırsak bu maçı takımda birşeylerin iyi gittiğini düşünebiliriz

Canberk
11.03.2011, 19:43
41-42 öne geçtik tekrar.

43-42 oldu.

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 19:44
43-42 öndeler

Canberk
11.03.2011, 19:44
Son 2 dakika Efes Pilsen Mola aldı.

Murat'
11.03.2011, 19:45
Çok erken faul problemine girdik, Hadi ve Rasic'in üçer faulu var.

Nytre
11.03.2011, 19:46
yok ya :D
sonu da guzel olsun

Canberk
45-42 oldu yapmayın çocuklaarr :o

datoluyuz
bir top kaybı daha
45 42 gerideyiz

Canberk
11.03.2011, 19:49
Ali Karadeniz 2 atışıyla durum 45-46 oldu tekrar öne geçtik

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 19:49
45-46 Öndeyİz tekrar

datoluyuz
11.03.2011, 19:50
efes pilsen:45- 46 : MP TRABZONSPOR
son 14 sn ilk yarıda

Canberk
11.03.2011, 19:52
46-46 ilk yarı (2.çeyrek) sonucu :)

nuri45
11.03.2011, 19:53
son topu kullaniyoruz 10 saniye kala ve bir atis bile yapamiyoruz.

Murat'
11.03.2011, 19:56
Dediğim gibi erken faul problemine girdik, bu tempo ile bu maçı götürebilmemiz zor görünüyor.

okg_53
11.03.2011, 20:00
Takımda en çok umut besleğim oyuncu Rasic, takımın en kötü ismi .

Murat'
11.03.2011, 20:03
Takımda en çok umut besleğim oyuncu Rasic, takımın en kötü ismi .

Çok erken faul problemine girdi, gerçi hakkını yemeyelim 5 tane asisti var.

Erol Koç
11.03.2011, 20:06
Kanal 24'de Futbolcuların hayatlarını anlatan programın ismi neydi Abdullah ercan'nın konuk olduğu programı bulmaya çalışıyorumda.

Murat'
11.03.2011, 20:08
Abi yanlış başlığa gelmişsin.

nuri45
11.03.2011, 20:11
cok kötü basladik. ara aciliyor gibi

samet aslan
11.03.2011, 20:25
D-Nice neden hala kenarda ya sakatlık falan mı var 3. çeyrek hıc oynamadı oysakı 15 sayı atmıs ılk yarı...

hami08
11.03.2011, 20:26
Allah aşkına maçı izleyen biri yazsın ya öldük meraktan.

Ali İhsan
11.03.2011, 20:27
64-61 gerideyiz, 3. çeyrek bitti.

SAFA
11.03.2011, 20:28
Bu takım hiç serbest atış çalışmıyor mu?

hami08
11.03.2011, 20:28
Sağol ali abi.Bu nasıl bi fikstür hiç anlamadım fb,gs,bjk,efes üst üste olur mu.

Hürgün Aygün
11.03.2011, 20:29
64-64 oldu.

hami08
11.03.2011, 20:30
İşte bu hadi koçlarım kazanalım artık ya hadi.

Ali İhsan
11.03.2011, 20:30
Caner'in 3. çeyrek sonlarında hızlı hücumda Sinan'a yaptığı blok görmeye değerdi.

mit_o
11.03.2011, 20:31
Bu yerli oyuncularımız ( Ersin ve Hadi hariç ) neye yararlar biri bana anlatabilir mi hiçbir maç da bir sayı attıklarını görmedim yahu hiç bir katkıları yok !!!

samet aslan
11.03.2011, 20:32
obasohan yuksek yuzdeyle oynamasına ragmen ıkıncı yarı hala kenarda ılgınc hoca neden hala kenarda tutuyo anlamıs deılım....

datoluyuz
11.03.2011, 20:33
71-66 oldu :S

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 20:34
73-66 gerideyiz mola aldık

nuri45
11.03.2011, 20:36
göbekde sifiriz. hep dis atisla olacak is degil. Ali Karadeniz gününde degil.

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 20:37
74-66 D-nice oyuna girdi

76-66 oldu kötü oynuyoruz

Canberk
11.03.2011, 20:38
Durum 76-66 Son 5.30
Olmadı bu yaa :o

Canberk
11.03.2011, 20:40
79-66 oldu.
Son 4.12
1 dakikada 3 tane 3lük atış kaçırdık

82-66 oldu şimdi biz 3 kaçırdık onlar 3 tane attı

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 20:40
82-66 dağıldık

ibrahim
11.03.2011, 20:41
Vay anasini ne 66ymis arkadas...

hami08
11.03.2011, 20:41
Hep aynı şey oluyor arkadaş ya :(

Canberk
11.03.2011, 20:44
88-75
Farkı azaltabildiğimiz kadar azaltalım bari :(

DKaraduman
11.03.2011, 20:44
Yine üçlük sevdası yaktı bizi.

Canberk
11.03.2011, 20:46
89-77 maç sonucu

Emirhan Yazıcı
11.03.2011, 20:47
Şu 3 lük denemelerimiz olmasa

Ilelioglu
11.03.2011, 20:48
Her kaybettigimizde bu kadar fark yemek zorundamiyiz...?

:rolleyes:

Batuhan
11.03.2011, 20:48
Son periyotta her maç angutluk yaşıyoruz. Nedir bu sıkıntı anlayamadım. Hayır boş yere moralimi bozuyorum böyle, takip etmeyeceğim basketbol maçlarını ya of !

exelans_25
11.03.2011, 20:49
canın sağolsun trabzonum ali karadeniz ve obasohandan çok memnunum cakic de fena değildi rasic eski rasic değil yerli rotasyonumuz nerdeyse hiç yok

Yunus Kandemir
11.03.2011, 20:50
varsın olmasın yinede trabzonspor

İlker Akçay
11.03.2011, 20:50
Canınız Sağolsun...Teşekkürler...

mit_o
11.03.2011, 20:55
bu yerli oyuncuların hepsini göndersinler ya bu nedir böyle !!!

hadi ve ersin hariç tabi ki.

Alihan Ertürk
11.03.2011, 20:56
Geçmiş olsun.. 0/3 yaptık böylelikle.:(

Batuhan
11.03.2011, 20:57
Efes Pilsen 89 - 77 Medical Park Trabzonspor

Oyuncu İstatistikleri;

# 5 - Igor Milosevic | 23:34 Dakika, 10 Sayı, 0 Asist, 1 Ribaund, 2 Faul
# 6 - Aleksandar Rasic | 21:36 Dakika, 3 Sayı, 6 Asist, 0 Ribaund, 4 Faul
# 7 - Ali Karadeniz | 40:00 Dakika, 28 Sayı, 0 Asist, 7 Ribaund, 1 Blok, 3 Faul
# 8 - Hadi Özdemir | 06:53 Dakika, 0 Sayı, 3 Asist, 2 Ribaund, 3 Faul
# 11 - Goran Cakic | 19:33 Dakika, 9 Sayı, 0 Asist, 2 Ribaund, 1 Blok, 4 Faul
# 13 - Caner Öner | 19:33 Dakika, 0 Sayı, 0 Asist, 1 Ribaund, 1 Blok, 0 Faul
# 16 - Serhat Büker | 13:34 Dakika, 2 Sayı, 0 Asist, 1 Ribaund, 0 Blok, 1 Faul
# 20 - Derrick Obasohan | 20:27 Dakika, 20 Sayı, 1 Asist, 0 Ribaund, 1 Faul
# 31 - Alvin Snow | 34:50, 5 Sayı, 9 Asist, 8 Ribaund, 3 Faul

Takım İstatistikleri;

2 Sayılık Atış : 20/37 - 54%
3 Sayılık Atış : 7/19 - 36.8%
Serbest Atış : 16/21 - 76.1%
Hücum Ribaundu : 7
Savunma Ribaundu : 22
Toplam Ribaund : 29
Toplam Asist : 19
Top Kaybı : 16
Top Çalma : 6
Blok : 3
Sayı : 77

Takım Liderleri;

Sayı : Ali Karadeniz ( 28 Sayı )
Asist : Alvin Snow ( 9 Asist )
Ribaund : Alvin Snow ( 8 Ribaund )

* * *

Rasic formundan iyice uzaklaştı son maçlarda. Oyun kurucu olmamasına rağmen Snow bile daha fazla asist yaptı Rasic'ten...

exuu
11.03.2011, 20:58
Caner,Sinan'ı iyi blokladı yalnız.Ama ayıp etti:)
Bu Caner de genç semih gibi oldu.Hala patlama yapacak diyolar.Bekliyoruz.

ibrahim
11.03.2011, 21:00
"Seneye kesin sampiyonuz" :D

sem61
11.03.2011, 21:06
Caner,Sinan'ı iyi blokladı yalnız.Ama ayıp etti:)
Bu Caner de genç semih gibi oldu.Hala patlama yapacak diyolar.Bekliyoruz.
caner yıllardır patlama yapacak ...bakalım 35 i geçene kadar o beklenen patlamayı yapabilecekmi :confused:

Alihan Ertürk
11.03.2011, 21:10
Olmadı bu..Haftaya sahamızda inşallah beşiktaş'ı yeneriz.

evrents
11.03.2011, 21:19
Maçın tamamını canlı seyrettim.Obasohan çok sayı attı fena değildi ama genel maçlara baktığımda bana cılız bir oyuncu gibi geliyor çok gereksiz top kayıpları yapıyor.Fransa liginde sayı kralı olmuş fakat fransa liginin nasıl bir lig olduğu hakkında bir fikrim yok adamın da hakkını yemiyim.

Son çeyrekte yaptığımız üçlük atışlar girseydi maç böyle farklı bitmeyebilirdi.Büyük maçlarda ilk 3 çeyrek başa baş gidiyoruz ama son çeyrekte ya fizik düşüklüğünden ya da tecrübe eksikliğinden midir bilemiyorum son çeyrekte veriyoruz maçları.

Neyse bu yıl daha yeni çıktık ama seneye daha iyi olacağız inşallah.

Semra
11.03.2011, 21:25
geniş ailecek maçtaydık, kazanamadık ama olsun takımımızı yalnız bırakmadık.

Batuhan
11.03.2011, 21:27
"Seneye kesin sampiyonuz" :D

"Biz şampiyon olamazsak Sivasspor olsun ;)"

Özge
11.03.2011, 21:29
Son çeyreğe kadar başa baş götürüyoruz maçı ve her şey son çeyrekte değişiyor.

Canberk
11.03.2011, 21:31
"Biz şampiyon olamazsak Sivasspor olsun ;)"

Onlarda Anadolu Takımı.
Oda olmadı Bursa olsun.

Fener olmasında isterse Pendik olsun ççç

Ceyhun Dündar
11.03.2011, 21:32
bır trabzonsporlu olarak maca gelme sansı olup gelmeyenlerı kınıyorum topu topu 200 taraftarımız vardı.Onun dısında 2. yarıya kotu basladık tam fark acılıyordu hoca alan savunmasına dondu fark azaldı ancak alan savunması işini hoca 20 dk yapayım deyınce efes olayı cozdu rahat rahat ucluklerı sallamaya basladı.Onları durdurdugumuz zamanda hucumda 2. yarı etkısız olunca malubıyet kacınılmaz oldu...
Sorun yok ancak bu takım playy off yapmaz..
Ne olursa olsun bu takımda wright ve bazı maclarda rasıc dısında gereklı bı yabancı ben goremedım.seneye ınsallah wrıght kalır rasıc kalır hadı ne kadar kotu olsada mucadelesıyle kalır,caner genc bı oyuncu kalır ama gerısı hakkında olumlu bı gorusum yok...Seneye de guclu saglam bı pıvot ınsallah bulacagız...Bı de ne yaptıgını bılen bı poıntguard...

Murat'
11.03.2011, 21:33
Maçı webtvde yaşadığım sorun yüzünden parça parça izleyebildim maalesef.En başından şunu söylemek gerek 100-200 kişiye oynayan Efes basketbolun lokomotifi falan olamaz bana göre.Madem biletleri 25 lira falan yapacaktı hiç maçlarını burda oynamasaydı.Sadece Avrupa maçları için kullansaydı burayı.Takımın en ufak maddi sorunu bile yok, arkasında kocaman bir holding var buna rağmen bilet fiyatlarını neden bu kadar yüksek tutuyor ben anlamakta güçlük çekiyorum.

Bizim takıma glecek olursak, sezon başından beri çok ama çok kısıtlı bir rotasyonla oynuyoruz, bu da yetmezmiş gibi 15 maçtır pivotsuz oynuyoruz.İlk 3 periyot başabaş mücadele ettik, ama bazı oyuncularımız çok erken faul problemine girdi,ersin de sakat olunca rotasyonumuz iyice daraldı.

Wright bu takımın herşeyi, seneye nasıl elde tutulacak şimdiden düşünüp taşınmak lazım, keza bugün kötü olmasına rağmen Rasic de öyle.

Uğurtan
11.03.2011, 21:42
Takımın nefesi savunma yapabilen takımlara karşı yetmiyor.

Tabi ribaund ve savunma için elzem uzunu da olmayınca biyere kadar...

Rasiç yokları oynamaya devam ediyor...

İyi direndik herşeye rağmen.

Umarım seneye daha akılcı bir takım kurulabilir.

OnurKul
11.03.2011, 21:43
Şahsen takımın oyunundan memnun kadlım. Mazisi henüz yeni bir takım için Efes karşısında oynanan oyun beni ümitlendirdi. Seneye güzel işler çıkartabiliriz :)

Semra
11.03.2011, 21:47
birkaç resim!

http://img831.imageshack.us/img831/5717/086gu.th.jpg (http://img831.imageshack.us/i/086gu.jpg/) http://img219.imageshack.us/img219/8892/089e.th.jpg (http://img219.imageshack.us/i/089e.jpg/) http://img847.imageshack.us/img847/7522/091u.th.jpg (http://img847.imageshack.us/i/091u.jpg/)

http://img832.imageshack.us/img832/2105/094nm.th.jpg (http://img832.imageshack.us/i/094nm.jpg/) http://img600.imageshack.us/img600/4227/101ft.th.jpg (http://img600.imageshack.us/i/101ft.jpg/)

takımımız inşallah daha iyi olacak.

Taner Uykuçeken
11.03.2011, 21:58
Bir Trabzonspor-Efes maçı canlı olarak izlemekte nasipmiş be bu bile çok güzel bir duygu amma ve lakin gelip gelip son periyotta maç kaybetmek artık sıktı ya bir değil iki değil Bugün İlkyarı çok iyi oynayan bir takım 2. yarı ortadan kayboldu birden
2. yarı başında maça çok kötü başladı takım trübünlerde maça olan konsantresini kaybedince Efesi yakalamak zor oluyor haliyle hem Ersininde olmaması kısıtlı kadromuzu iyice daralttı kadro derinliği olarak zaten bizden iyilerdi ve bizden daha organizeydiler

Hürgün Aygün
11.03.2011, 22:09
Hep 3 periyot başbaşa gidiyoruz ama son periyot kopuyoruz veya son anlarda yeniliyoruz buna üzülüyorum Galatasaray,Fenerbahçe ve Bjk(yarı final ve lig maçı) maçlarında da hepsinde bu oldu

Murat'
11.03.2011, 22:11
Rasic'teki form düşüklüğü maddi sorunlardan kaynaklanabilir diyeceğim ama Wright'ın bu performansını görünce bu bakış açısı pek de mantıklı durmuyor.

Bu arada Perasovic Cenk Akyol'u Efes'e döndüğününe bin pişman etmiştir herhalde.

EmreYavuz61
11.03.2011, 22:40
An itibariyle eve girmiş bulunmaktayım...20-25 kişi bağırdık gerisi oturdu...:)
Taraftarlık anlamında kötüydü...Maçla ilgili aklımda kalan tek şey 'danşı kızlardaki Tuğba' :D

İlker Akçay
11.03.2011, 22:43
Taraftarlık anlamında kötüydü...Maçla ilgili aklımda kalan tek şey 'danşı kızlardaki Tuğba' :D

Bağırdık derken Emre :) Maç boyu tezahürat mı :) ?

agahozlu
11.03.2011, 23:03
Maçtan yeni geldim. İlk 3 periyot denk giden bir maç izledik. Maç genelinde serbest atıştan çok fazla sayı yedik. Maçın kırılma anı ise son periyotta Efes'in yaptığı sert savunmaya karşı çok zorlanmamızdı.
Benim dikkat ettiğim bir noktada, fark 8-9 sayıya çıktığı zaman takım direk olarak 3 sayılık atışa yöneliyor. Bu bir taktik midir bilmiyorum ama bu tip dişli rakiplere karşı her topun değerini bilmemiz lazım diye düşünüyorum. Oyunu sete yerleştirip klasik tabirle "güzel bir oyun" ile kazandığımız sayılar arttığı sürece daha iyi işler yapacağımızı düşünüyorum.
Maçın gününden ve saatinden dolayı Trabzonspor taraftarının potansiyeline göre oldukça az taraftar vardı.

Sinan Erdem Salonuna ilk kez gittim. Çok güzel bir salon gerçekten. İnşallah Trabzona yapılan basket salonu bu tarz bir salon olur.

agahozlu
11.03.2011, 23:10

Bağıran grupta sen de vardın demek. Öncelikle ağzına sağlık emeğinizin hakkını vereyim.
Ama basketbol taraftarlığı ile futbol taraftarlığı arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. Müsabakanın oynandığı yer kapalı alan olduğu için kesinlikle rakip atak yaparken ıslık ile baskı altına alınmalıdır diye düşünüyorum. Top bizdeyken ne yaparsan yap. Tabii bu dediğimi yapmak için yeterli sayıda taraftar yoktu o da ayrı mesele.

Bir de Efes-Ts maçında ne diye Trabzonspor Futbol takımı dikkate alınarak fener,bursa ve bjk ye sataşılır anlamakta zorluk çekiyorum.
Ben sahada Trabzonspor basket takımı oyuncusu olsam alınırım.
Tekrardan desteğiniz için teşekkür ederim kendi adıma.

Çağatay_
12.03.2011, 01:37
Maçın bugün olduğunu bilsem gelirdim :(

Hüdai Pervaneli
12.03.2011, 01:51
Bu takimdaSanki defans anlaminda eksiklik var yada iyi yapamiyorrlar cok sayi yiyoruz sanki

mit_o
12.03.2011, 01:58
böyle bir maçı neden bugüne koyarlar pazar gününe koymazlar anlamış değilim ya !

Pshycologist41
12.03.2011, 01:59
efes karşısında alınan bu sonuç gelecek adına iyidir yinede. Haftaya inş...

POYRAZ
12.03.2011, 05:42
Yenilmisiz ya.

Asi Çaykaralı61
12.03.2011, 11:57
Maçı izleme şansım olmadı malesef.Ayrıca malesef yenilmişiz İnşallah gelecek haftalarda kazanacağız :)

EmreYavuz61
12.03.2011, 12:06
Bağırdık derken Emre :) Maç boyu tezahürat mı :) ?

Bağırdık bağırdık..:) Şimdi Spormax'te maçın özetine baktım biraz da fazla ses çıkmamış...25-30 kişiden ne kadar ses çıkabilir ki zaten...:)

Samet Yildirim
12.03.2011, 12:59
Maci izledim...Ersin olmamasi ve Hadi nin mac icerisinde sakatlik yasamasi takimi etkiledi ama yinede kötü degildik sezon baslarina göre ohoo söylemeye gerek yok...Ama iyi yoldayiz gibi...