PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğri Oturalım Doğru Konuşalım

Erdal DİLEK
03.03.2011, 18:26
şimdiye kadar hap kandırıldık durduk, hakemler dedik federasyon dedik medya dedik. aslında öyle söylememiz sağlandı belkide, bizim böyle söylememiz birilerinin yükünü hafifletti, sorumluluğunu aldı belkide ama artık yeter.

artık birilerinin cıkıp eğriyi doğruyu söyleme zamanı geldi. birilerinin cıkıp bize devre arası neden orta saha oyuncusu alınmadığını acıklamasının zamanı geldi, birilerinin bize neden transfrelerin transfer komitesince belirlenen futbolcuların değilde parayla maaşa bağlanan menejerlerce yapıldığını acıklama zamanı geldi. birileri neden colamana söz verilip yerine getirilmediğini neden fatih tekke ve gökdenizin bu şehirden kacmasına sebeb olunduğunu, ceyhuna sözleşmesi ile ilgili akıl verildiğinin nedenini acıklama zamanı geldi. bunların sebebini bildiğimden değil ama sebinin neden olduğunu mantık cercevesinde acıklanmasının zamanı geldi.

şimdi bize şenol güneş cıkıpta takımına güvendiği için transfer yapmadım demesin. selcuğun imza atmadığı jaja colman alanzinhonun dönmediği bir ortamda eğer şenol güneş bu orta saha bana yeter diyorsa ya hiç birşey bilmiyor yada birileri konuşmasına mani oluyor. eğer şenol hoca selcuk profesyoneldir lafının altına saklanacakca şenol güneş ondan kat kat daha profosyoneldir derim. bir insan aynı hatayı 2 defa nasıl yapar(94/95 sezonu) bunun izahı nedir birileri bunu cıkıp bize anlatacak. bizi aldatıyorlar, biz 27 yıldır şampiyon olmadıysak bu kendi içimizdeki cekişmelerden başka sebebi yok.

herkes acıklama yaparken "ismini vermek istemediğim" diyerek sallıyor. vereceksiniz arkadaşım kim kötülük yapıyorsa isminide cismine vereceksin, boş teneke misali ses cıkarmayacaksın, sen isim verecek taraftar kimin ne yaptığını bilecek.

bazı arkadaşlar şampiyonluk yolunda takımda bu şekilde cekişme olur mu diye düşünebilir, benim amacım cekişme olmasını istemek değil hesap görülmesini istemek değil benim amacım yıllarca kandıralara başklarına kızarak kendimi artık yıpratmayalım diyorum, sucu başkasında aradıkca daha fanatikce kendimize eziyet ediyoruz, halbuki suclu(suclular) içimizde ve bunlar artık gün yüzüne cıkmalı, şampiyon olamıyorsak kendimiz olmıyoruz kendimizi boşu boşuna üzmenin yıpratmanın bir anlamı yok. benim amacım bu, kendimiz yıpratmayalım, sıkmayalım

şu bizim tarnsfer politikamız kadar sacma sapan başka bir politika uygulayan takım varmı, şampiyonluğa gidiyorsun iki as oyuncun sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve sen imza attırmıyorsun. kimse kimseyi kandırmasın.

biz 27 sene şampiyon olamadık 27 senede şampiyon olmasak yine trabzonsporluyuz, kimse üzüzlmesin biz şampiyon olduğu için tutmuyoruz bu takımı, yine tutarız yine tutarız. asıl hainler ortaya cıksın bakalım. sucluyu başka yerlerde aramayalım. .

BİRİLERİ CIKIP BİZE MANTIKLI ACIKLAMA YAPMAK ZORUNDA YOKSA BİZ DAHA COOOK HÜSRANLARA UĞRARIZ. . .

10-61
03.03.2011, 18:40
zaten işin en kolayı hakemlere fbye sallamak..kimse sormayacak mı ara transfer döneminde millet ne futbolcular alırken biz ne yaptık diye?yazık değil mi bunca taraftarın kaç yıldır bekleyişine?ben artık gönüllerin şampiyonu olmak istemiyorum.....ve bu sene de olamazsak bundan sonra işimiz çok zor bu kafayla gidersek antep kayseri olur ama biz olamayız...

asimavi
03.03.2011, 18:45
....şenol güneşten başka güvenecek kaynağımız yokki kim açıklama yaparsa yapsın ..şu aşamada güven vermiyor...şenol hocada daha hiç bir şey bitmedi diyor ..inşallah sezon sonu bizi mutlu sona ulaştırır...zaten bizim şampiyonluğumuz onun dehasına bağlı yoksa ..ne yönetim ne oyuncular ne yatırımlar hepsi hikaye...

...yani demem o ki şenol hoca takımın başındayken ..en azından ona olan saygımızdan dolayı destek olmalıyız ..eleştirilecek olanları da sezon sonuna bırakmalıyız...tüm kışkırtmalara rağmen gaza gelmemeli sürekli kazınıyormuş gibi destek vermeliyiz puan kayıpları bizim desteğimizi etkilememeli...

werg
03.03.2011, 18:45
Şampiyonluk yarışı devam ederken bu sorulara cevap aramak çokta mantıklı gelmiyor.Sezon sonuna bırakılması gereken konuları şimdi tartışmanın herhangi bir yarar getireceğini düşünmüyorum

Mustafa Yüksek
03.03.2011, 19:02
Şampiyonluk yarışı devam ederken bu sorulara cevap aramak çokta mantıklı gelmiyor.Sezon sonuna bırakılması gereken konuları şimdi tartışmanın herhangi bir yarar getireceğini düşünmüyorum

Olur mu abi? En can alıcı dönemdeyiz. Hemen karışmalı işler.

Bir sefer, sadece bir sefer gözümüzü kapayıp sonuna kadar destek olsak ne olur? Hayır bundan önce defalarca sorguladık, hesap sorduk, üstüne gittik takımın. Ne var elimizde?

Devrim Arslan
03.03.2011, 19:04
bu baslik suan icin yarardan cok zarar verir...lig sonunda oturup konusalim ama simdi degil

f1bekir
03.03.2011, 19:06
Erdal abinin görüşlerine katılmakla birlikte ben de bu konuların sezon sonuna bırakılmasından yanayım. Şu an bunları tartışmak takıma birşey kazandırmaz. Elimizde olana sonuna kadar destek olmalıyız, şu an yapacak başka birşey yok.

iyattara
03.03.2011, 19:09
Takım kötü gittiğinde yazılan tipik bir yerel basın köşe yazısı gibi sankii...

Çağatay_
03.03.2011, 19:19
Abi tespitlerini okuyacağım en yakın zamanda, vaktim yok şu anda.

Ama bir şeyi söylemek istiyorum.

Fenerlisi bilmemnelisi en kötü zamanında 8-10 puan gerideyken süperiz diyor, biz 10 puan fark atsak yine kötü oluyoruz..

Onlar iyiyiz iyiyiz diye diye kötü olanı zorla iyi yapıyor, biz iyi olanı zorla kötü yapıyoruz.

Bu işleri sezon sonunda konuşsak ?

yunushanilce
03.03.2011, 19:27
su testisi su yolunda kırılmadan önlemini almak lazım aslında biz şampiyonluk için gerekirse bu yılı feda edelim
ama bu sorgulamadan sonra elimize somut şeylerin geçmesi gerekli kim bizim şampiyon olmamızı engellemek istiyorsa (kendi içimizdekileri)
onları artık açık etmek lazım artık bunlar şenol hocanın dediği gibi profesyonel hırsızlardır başka birileri değildir

Helvacı61
03.03.2011, 20:29
yaşananların tamamı şenol güneşin avantaja güvenip lakayt davranmasından kaynaklanıyor. transferlerin ve sözleşmelerin onun bilgisi dahilinde olduğundan eminim. ama belkide şenol hoca haklı çıkacak takımı şampiyon yapacak yoksa yaşananlar hata değil ihanetle anca izah edlir

ma80
03.03.2011, 20:34
szmkowiak'ı yollamıycaktık arkadaş :)

Yiğit SARI
03.03.2011, 21:31

O da kaçmadı mı zaten biz yollamadık diye hatırlıyom :D

Adil ÖZGÜR
03.03.2011, 21:45
Konuya şöyle başlamak istiyorum;

Kanunları en iyi açıklayan Yönetmeliklerdir. O yönetmeliği işleme koyanlar isterlerki devletten birşey alınacaksa onu temiz olan vatandaşım alsın.
Mesela silah almaya kalkan kişi eğer adam öldürdü ise ona ASLA silah verilmez. Veya KAÇAKÇILIK yapmış ise yine verilmez.
Veya Bankayı dolandıran şahıslara ikincibir kredi verilirmi? mutlaka KEFİL istenir.

Devre arasında SELÇUK'a imza attırılacaktı. Sonra ne olmuş ise sezon sonuna kaldı. Halbuki Kulüp Başkanı Sadri ŞENER seçildiğinde imzasını atacaktı bu kardeşimiz. Atmadı. Sezon sonuna bırakıldı. Şimdi burada birileri KANDIRILMADI mı?

Şampiyon olacağız, Cale aksıyor işte bir alternatifi alınacak, git sen tam hazır olmayan birini getir takıma.

Nokta transfer yapılacaktı. Yapıldı mı? Yapılmadı, virgül oldu noktamız.
Bu takımımızın mutlaka AÇILIMA ihtiyacı arkadaş. Bir silkelenmesi lazım. Ben şampiyon olacağımıza inanmıyorum.
Beni kandıramazlar.

crazyman_61
03.03.2011, 22:09
suçlu gereken transferleri yapmayan yönetimdir para diye diye şampiyonluk gidiyor

Murat'
03.03.2011, 22:11
Sorunların nedeni çözmüş bizim taraftar, ne zaman abişey olsa Aziz Yıldırım diyerek işin içinden çıkıyorlar.

Bravo valla.

Murat Acar
03.03.2011, 22:30
Konu gerçekten can alıcı ama Şimdi hep destek tam destek zamanı lütfen arkadaşlar bu takıma bir sezon olsun destek verelim Bizlerinde var çok söyleyeceği ama susuyoruz ilk yarı bitimi bas bas bağırdık ama elimizden bişey gelmiyokı şimdi susma ve sadece destekleme zamanı LÜTFEN LÜTFEN LÜTFENNNN

Erdinç Dilek
03.03.2011, 22:51
bence de bıradır, tespitlerin doğru zamanı yanlış, her doğru heryerde söylenmez misali doğruyu yerli yerinde söylemek çok daha can alıcı olur.

Muhalif
03.03.2011, 22:57
Gerek yok eğri oturup doğru konuşmaya... Çıkar yine yürütürler bizi Trabzon sokaklarında federasyon ve hakemlere söver rahatlarız sene sonunda.
Ha ille de eğri oturup doğru konuşmak gerekirse bu kulübün kapısından eski futbolcu, eski yönetici, eski malzemeci, eski bilmem kimin girmeyeceği yepyeni bir yönetim oluşturulacak. Belki bizler arasından çıkacak bu yönetim. Yepyeni ve şans arayan bir teknik adam, genç ve yetenekli oyuncularla yeniden yola çıkacak. Menajerler adımını atamayacak kulübe. Şu forumda yazan arkadaşların tavsiyesiyle transfer yapılsa yeter bence.

Biz bir Porto olmalıyız... Hem liginde hem Avrupa'da saygı duyulan bir takım olmalıyız. Bunun için eğri oturup doğru konuşmaktan ziyade devrim yapmalıyız devrim. Ülkede onca şey değişiyor, tüm gizli örgütlenmeler, illegal yapılar çöküyor ama Trabzonspor'a çöreklenmiş 70 lik adamlar, eski başkanlar, eski futbolcular, menajerler v.s bir türlü ölmedi gittiler! Onlar olduğu sürece de ne kadar konuşsak boş!

Tolga
03.03.2011, 23:23
Gerek yok eğri oturup doğru konuşmaya... Çıkar yine yürütürler bizi Trabzon sokaklarında federasyon ve hakemlere söver rahatlarız sene sonunda.
Ha ille de eğri oturup doğru konuşmak gerekirse bu kulübün kapısından eski futbolcu, eski yönetici, eski malzemeci, eski bilmem kimin girmeyeceği yepyeni bir yönetim oluşturulacak. Belki bizler arasından çıkacak bu yönetim. Yepyeni ve şans arayan bir teknik adam, genç ve yetenekli oyuncularla yeniden yola çıkacak. Menajerler adımını atamayacak kulübe. Şu forumda yazan arkadaşların tavsiyesiyle transfer yapılsa yeter bence.

Biz bir Porto olmalıyız... Hem liginde hem Avrupa'da saygı duyulan bir takım olmalıyız. Bunun için eğri oturup doğru konuşmaktan ziyade devrim yapmalıyız devrim. Ülkede onca şey değişiyor, tüm gizli örgütlenmeler, illegal yapılar çöküyor ama Trabzonspor'a çöreklenmiş 70 lik adamlar, eski başkanlar, eski futbolcular, menajerler v.s bir türlü ölmedi gittiler! Onlar olduğu sürece de ne kadar konuşsak boş!

demekki düşüncemde yalnız değilmişim.Bu cümleye değil imzamı kafamı bile atarım .

Ömer Yüce
03.03.2011, 23:25

Ah FAKYEL aaaahhh!!!

hodlu
03.03.2011, 23:33
Tespitler doğru fakat her yıl aynı hataları aynı şekilde tekrar ediyoruz.Hasret her sene büyüyüp duruyor...

ma80
03.03.2011, 23:39
O da kaçmadı mı zaten biz yollamadık diye hatırlıyom :D

evet ya sakatım faln dedi futbolu bıraktı gitti :) ama zararıda dokunmadı şimdiye kadar gelen polonyalılar olumlu görüş almış,Allah razı olsun ondan :D

Hamdi Karamahmutoğlu
03.03.2011, 23:41
Kimse Şenol Güneş benden daha az Trabzonsporludur diyemez.
Burada mesai harcamış, harcayan insanlara karşı ağır konuşuluyor.
Haksızlık etmeyelim.
Bizim Kaptanımız sağlam, tayfa da iyi sayılır.
Önemli olan 'dik oynamak' değil midir?
Dik oynuyor uşaklar sene başından beri.
Ha, bu sene olmazda 2 sene sonra olur.
Olsun, önemli olan o formanın gururla temsil edilmesidir.
Gerisi teferruat.

Helvacı61
03.03.2011, 23:55
Kimse Şenol Güneş benden daha az Trabzonsporludur diyemez.
Burada mesai harcamış, harcayan insanlara karşı ağır konuşuluyor.
Haksızlık etmeyelim.
Bizim Kaptanımız sağlam, tayfa da iyi sayılır.
Önemli olan 'dik oynamak' değil midir?
Dik oynuyor uşaklar sene başından beri.
Ha, bu sene olmazda 2 sene sonra olur.
Olsun, önemli olan o formanın gururla temsil edilmesidir.
Gerisi teferruat.
hiç kimse taraftar kadar trabzonsporlu olamaz herkes çalışıp parasını alıyor. taraftar maça giderken yemek yemiyorki bilet alabilsin. trabzonspor yönetim, teknik heyet ve takım olarak bu sene taraftara şampiyonluk borçludur. önünde 11 haftaları var. bunca avantajı eritip yok edip şampiyon olamayanlar bunun bedelini ödemelidir. trabzonspor zaten çoğunlukla şampiyonluğa oynamıştır. yine oynar. ha olamıyorlarsa yine canları sağ olsun. ama böyle skandallar olmasın

erolizmts
04.03.2011, 00:25
Ligin ilk 17 maçlık periyodunda kalesinde 10 gol gören takım, ligin ikinci yarısının ilk 6 maçında kalesinde 9 gol görmüş. Yani senin savunmanın en önemli adamı olan Egemen devre arasında sakatlanıyor; diğer adamı Glowacki ise her an sakatlık sebebi ile haftalarca oynamayabilir ama 1 tane sağlam adam alınmıyor. Şimdi bu bariz bir hata değil midir ve bu gerçeği neyle kapatacağız? Bariz şekilde gerçekleri görmek istememiş yönetenler ve onlardanda önce görmesi gereken teknik direktör.

Savunmanın önünde oynayan Selçuk ve Colman belkide alternatif bakımından en şanssız oyuncular. Ne Ceyhun'un nede Sezer'in, Selçuk ve Colman'ın açığını kapatacak kalitede olmadıklarını görmek için alim olmakmı gerekiyordu. Sadece Selçuk'un oynayamadığı bir maçta takımın adam gibi pas yapamadığına şahit olduk. Yani bir teknik direktörün en kötü durumu bile düşünüyor olması gerekemez miydi? Selçuk ve Colman'ın sakatlık veya kart cezası sorunlarının olabileceği ve ikisindende mahrum olarak maçlara çıkabileceğimiz ihtimalini düşünmek çokmu zordu. Yani bu hataya nasıl bir bahane bulacağız?

Birde "takım kaptanı" sorunu var. Yattara acaba takım kaptanı olabilirmi? Yani sizce Yattara'yı saha içinde kaç futbolcu ciddiye alır? Varmı o ağırlığı? Soyunma odasında veya maç içerisinde, takım arkadaşlarını motive edebilecek ve onları en ruhsuz anlarında canlandırabilecek bir kaptan mıdır Yattara! Bence alakası yok. Umut Bulut ne kadar verimli olabiliyor bu konuda? Ki bu takımda kafa olarak en bitkin olan ve başkası tarafından motive edilmeye ihtiyacı olan bir futbolcu Umut. Kendisinin durumu ortadayken, arkadaşları için ne kadar kaptanlık yapabilirki? Uzun yıllar bu formayı giymiş olması, kaptan olabilmek için yeterli midir? Bence bu da büyük bir eksikliktir. Şu takımın biraz heyecana ve biraz gaza ihtiyacı var. Ve bunun içinde gerçek bir takım kaptanına. Sahada olduğu zaman neredeyse bütün takımın saygı gösterebileceği, sahada varlığıyla bile takıma güven verebilecek bir futbolcuya. Kaytaran arkadaşlarına gerektiği zaman fırçayı atabilecek, gerektiği zamanlarda ise soyunma odasında arkadaşlarını konuşarak motive edebilecek bir kaptana. Yani gemiyi güvenle yürütebilecek bir kaptana ihtiyacımız var. Ve ben bu özelliklere sahip tek bir futbolcu görüyorum. o da Egemen'dir.

uzunismail
04.03.2011, 03:27
Arkadaşlar birbirimizin hakkını da yemeyelim.. Trabzonsporun futbolunu oynayamadığını herkes biliyor zaten.. İtiraz şurada var.. Bizim itirazımız fener yetkililerinin diğer camiyaları baskı altına alması.. Gereksiz yerde gereksiz açıklamalar yapması ve sürece direkt olmasada dolaylı yollardan müdehale etmesinedir.. Benim itirazım bunadır.. yaw arkadaş trabzonum 9 puan önde ligi kapattığı zaman gelmeyen futbolcular olay oldular.. Hergün medyada..Başlıklar şöyle..Ne oldu trabzona..Trabzonda neler oluyor... Medya bile elinden geleni ardına koymadı.. Jajanın futbolu bıraktığı bile utanmadan sıkılmadan dile getirildi.. Oysaki Beşiktaşın gelmeyen biçok futbolcusu vardı..Ve fener daha kampa bile başlamamıştı.. Medya kayseri maçından önce Trabzonda kazanamadığımızı o kadar dillendirdi ki bizlerde inandık.. İster istemez baskı oluştu bu konu o kadar büyüdü ki canımızı sıkar hale geldi.. oysa kendi sahamızda tek yenilgimiz Manisaya. Abartıldığı kadar kötü bir durum yok.. İtiraz bu konulara var... Trabzonun ilk yarı kazandığı penaltılar o kadar dillendirildi ki hakemler trabzona penaltı vermeye korkar oldu.. İtirazım bu olayadır benim yoksa trabzonsporumun iyi oynayamadığı dünya alem görüyor..Şu da unutulmamalıdır ki ilk yarı iyi oynamadığımız bir çok maçı kazandık biz.... Neden şimdi böyle bir durum olmuyor peki... Yaratılmış sahte bir baskı..Başka sebep yok.. Bu arada beşiktaşın gençler maçında kazandığı komik penaltıda gündemden düşmüş oldu...

Süleyman50
04.03.2011, 08:39
hakem makem hikaye gerekli transferler yapılsa idi şu an 58 puanda olurduk bence...

Adil ÖZGÜR
04.03.2011, 10:07
Tespitler doğru fakat her yıl aynı hataları aynı şekilde tekrar ediyoruz.Hasret her sene büyüyüp duruyor...

Hasreti büyütenler, borcu büyütenler, Trabzonsporu yörüngesinden çıkaranlar o yıldan beri belli.

Şampiyonluğa oynayan takım devre arası 2.sınıf futbolcu mu transfer eder?
Başta yönetim, sonra Şenol Hoca ikiside Türkiye liglerinin en tecrubelileridir.
Birincisi batırma ve çıkarma da tecrubeli,
Diğeri uluslararası tecrubeli.

Bu kadar beklentileri hoyratça, kişisel bakışlarla niçin kör taraftan bakılıyor.
Şampiyon olamadığımız halde benim düşüncem,
Şenol hoca sezon sonu bir daha gelmemek üzere istifa ederek gider.
Başka bir şey düşünemiyorum.

Erdal DİLEK
04.03.2011, 21:01
AMAcım bu konuları tartışalım demek değil amacım içimizdeki yangını hafifletmek, yani biz kötü takım olduğumuz için şampiyonluğu kaybetmiyoruz ihanetler yüzünden kaybediyoruz, farklı taraflara cekildiğ. zaman hırsımız kinimiz artıyor sinirlniyoruz cıldırıyoruz sadece bunları söylemek arkadaşlar

üzmeyin kendinizi cıldırmayın ağlamayın, çünkü sorun ihanette tek amacım bu. ağlayanımız cıldıranımız hafta boyu hayata küsenimiz var yok mu var, ben sadece herkes gerceği görsün hırsının kurbanı olup kendini paralamzsın bunları söylemek istedim

Halil Atalay
04.03.2011, 21:35
ben şunu anlamıyorum son 10 yılda ikinci yarıda bir kaliteli futbolcu alalamak hep şampiyonluk elimizden kaçıyor ben bunu bilir bunu söylerim

corientez
05.03.2011, 12:16
Abi olaya bir farklı bakış açısı gelmiş bu yazıyıda okumanızı tavsiye ediyorum. Bence yazar haklı ..
http://krthaber.com/sampiyonluk-saha-disindan-gecer-koray-baloglu-7872.yazar

Erdinç Dilek
05.03.2011, 12:42
Abi olaya bir farklı bakış açısı gelmiş bu yazıyıda okumanızı tavsiye ediyorum. Bence yazar haklı ..
http://krthaber.com/sampiyonluk-saha-disindan-gecer-koray-baloglu-7872.yazar
ağzına sağlık:
Şampiyonluk Saha Dışından Geçer

Koray BALOĞLU
Başlığı okuduğunuz zaman ki görüşlerinizi, kafanızdan geçenleri az çok tahmin edebiliyorum. "Acaba bu sefer ki komplo teorisi ne olacak ?" diye düşünüyorsunuz eminim. Süper ligimizin komplo teorisi mevsimi gelmişken bende farklı bir senaryo ile bu döneme ayak uydurmayacağım.

Fakat sizlere sadece bir beyin jimnastiği yaptırmak istiyorum. Hakem odası basmalar, basılacaksa en iyisini biz basarızcılar ve daha niceleri.. Sizce rakibini alt etmenin tek yolu hakemleri etki almaktan mı geçiyor yada rakibinizi psikolojik olarak buna inandırmaktan mı ?

Hatırlayacağınız gibi bu sene ilk söylem Fenerbahçe Teknik direktörü Aykut Kocaman'dan gelmişti. Sayın Kocaman, "Trabzonpor'a ve diğer takımlara verilen penaltılar irdelenmeli" demiş ve ardından Trabzonspor tarafından sert açıklamalar birbirini izlemişti. Peki bu açıklama bir psikolojik savaşın ilk top atışları olamaz mıydı ? Aykut Kocaman bu açıklaması ile bordo mavili camianın dikkatini bir anda hakemlerin üstüne çekti. Futbol bir oyun ve bu oyunda hataların her zaman olacağı da kaçınılmaz bir gerçek. Tabi ki hakem hataları da bunun içerisinde. Bir başka değişle illaki bir hakem Trabzonspor maçında insanlık hali hata yapacaktı. Birbiri ardına gelen puan kayıpları, sarı lacivertlilerin ise üst üste kazandığı maçlar, buna artı olarak 27 yıllık hasretin yükünü omzunda taşıyan aşıklar, ve karadeniz insanının tezcanlılığı... Bu kadar etkenin üst üste gelmesi, hakem Yunus Yıldırım'ın bir yanlış kararı ile infilak noktasına geldi. İtirazlar ve karşılaşma sonunda o istenmeyen olaylar.

Trabzonsporlular gerçekten hakemlerin şampiyonluk yarışında onları engellediğini mi düşünüyorlar? Yoksa Aykut Kocaman’ın açıklamasının ardından öyle düşünmeye yönlendirildiler mi ? Alın size futbolda ki psikolojik savaşın bir başka boyutu. Tıpkı Muhammed Ali'nin rakibini ringe çıkarken kızdırması ve maç sırasında öfkesi ile yanlış bir hareket yapmasını beklemesi gibi. Kuşkusuz ki bu şampiyonluk yarışında köprünün altından çok sular akacak. Trabzonspor bu yarışın içinde olmak istiyorsa gösterilen yerlere değil sadece hedefine bakmalı.

27 yıllık hasreti bitirmek isteyen aşıklar da bildiği işi yapmalı. Sadece sevmeli, hiddetlenmeden öfkelenmeden ..

AKSOY_61
05.03.2011, 13:20
Yönetim konuştuğu kadar iş yapsaydı şimdi bu durumda olmazdık.
Şampiyonluğu ne kadar istediklerini takım defansını 2 tane stopere emanet ederek
ortasahaya daha önemlisi forvete gerekli transferi yapmayarak gösterdiler zaten.

Vizyon dar olunca böyle oluyor.

Şenol güneşte suç varsa o en az suçlu olandır bence.

karayamayman
05.03.2011, 13:21
Son yıllarda şampiyonluğa ilk kez bu kadar yaklaşmışken bence bunları konuşacak zaman değil...Zira bu saatten sonra birşeyleri değiştirebilme şansımız yok...

Lig bitsin herşeyi yatırırız masaya...

SEDER
06.03.2011, 09:40
Şenol Güneş Umut Bulut ısrarında devam ederse, hem şampiyonluk gidecek hemde kariyerine nokta koyacak..