PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eren Albayrak Trabzonspor'da

Kaan
03.03.2011, 15:33
Eren Albayrak Trabzon'da

Eren Albayrak Trabzonspor'a transfer olduğunu söyledi.

http://www.haber61.net/images/news/22765.jpg

Bursaspor'la sözleşmesini yenilemeyen Eren Albayrak Trabzonspor'a transfer olduğunu söyledi. Eren, telefon ile haber61'in sorularını yanıtladı. Eren, kesin olarak Trabzonspor ile anlaşmaya vardığını söyledi.

Ayrıntılar az sonra geliyor...

haber61.net

-*-*-*-

Hayırlı olsun.. :)

Şenol Altunsoy
03.03.2011, 15:36
Hayırlı olsun

Ahmet Başkaya
03.03.2011, 15:37
Hayırlı olsun .

barisb
03.03.2011, 15:37
hayırlı olsun. sonu iyi olsun.

.....
03.03.2011, 15:38
Hayırlı olsun. Çok güzel haber :)

apachi61
03.03.2011, 15:40
2. Zafer yelen vakası olur bu transfer

Alihan Ertürk
03.03.2011, 15:40
Hayırlı olsun..İyi bir transfer yaptık bence, Muhammed kadar tanımasam da iyi bir oyuncu olacağa benziyor Eren.:)
* *
Gaziantep'in Muhammed'le beraber Eren ile de anlaşmak üzere olduğu, fakat bizim devreye girmemizle bu transferin olmadığı da söyleniyor.

crazyman_61
03.03.2011, 15:43
eren hangi mevkide kimdir nedir bilgi yok mu :)

Süleyman Eruyar
03.03.2011, 15:44
eren hangi mevkide kimdir nedir bilgi yok mu :)

2009 TFF tam saha dergisi roportaj:

Erzurumlu anne babanın İstanbul doğumlu iki oğlundan biri. Amatör futbolcu olan ağabeyinin izinden yürüdü ve onu geçti. Öğretmen olan anne-babasının Bursa'ya tayini üzerine Bursaspor'un altyapısına girdi. Yetenekleri erken keşfedildiği için 13 yaşında profesyonel yapıldı ve kimseyi yanıltmadı. Bursaspor'un A takımına yükseldiğinde 16 yaşındaydı. U18 Milli Takımımızın kaptanlığını yapıyor ve hedeflerini yüksek tutuyor. Nereden geldiğini bilen, kazandığı paradan çok oynadığı futbola odaklanan, aklı başında bir genç profili çiziyor.

Röportaj: Mazlum Uluç

Genç Milli Takımları yakından izleyenler seni geleceğin yıldızlarından biri olarak nitelendiriyor. Biz de seni biraz daha yakından tanımayı amaçlıyoruz.

Erzurumlu bir anne-babanın çocuğu olarak 23 Nisan 1991'de İstanbul Üsküdar'da doğdum. Benden üç yaş büyük bir ağabeyim var ve amatör futbolcu olarak hayatını sürdürüyor.

Futbolla tanışman nasıl oldu?

Ağabeyim futbolu çok seviyordu ve ben de onu örnek alarak önce mahallede sonra da amatör kulüplerde oynamaya başladım. İlk kulübüm Kocaeli'de Yahya Kaptanspor'du. Ardından Bursa'ya taşındık ve ben de Bursaspor'un altyapısına girdim. Orada A takıma kadar yükseldim.

Henüz 18 yaşındasın ama İstanbul, Kocaeli, Bursa olmak üzere bayağı dolaşmışsın. Bunun sebebi neydi?

Annem ve babam öğretmen. Onların tayini nereye çıkarsa ben de onlarla birlikte gittiğim için farklı kentleri dolaştım. Ama ben Bursaspor'da oynamaya başlayınca onlar da Bursa'da kaldı.

Eğitimci çocuğu olarak futbolculuğu seçmek kolay olmasa gerek. Ailen büyük ihtimalle futbol oynamandan çok eğitimine devam etmeni istemiştir diye düşünüyorum.

Annem ve babam bu konuda bana da ağabeyime de çok yardımcı oldu. Elbette okumamı da istiyorlardı ama verdiğimiz kararların da her zaman arkasında durdular. Futbol konusunda hep destek verdiler ve "Nereye gidersen git, hep arkandayız" dediler.

Bursaspor seni Yahya Kaptan'da oynarken mi keşfetti?

Hayır, o dönemde zaten amatör bir kulübün altyapısındaydım. Ailemin tayini nedeniyle Bursa'ya gittiğimiz zaman Bursaspor kulübünün seçmelerine katıldım. Bu arada eğitim hayatım da devam ediyor. Cem Sultan Lisesi'nin son sınıfında okuyorum. Ancak Milli Takım ve Bursaspor'un A takım kampları, maçları derken okulda bayağı zorlanıyorum.

Futbolu meslek olarak seçebileceğini ne zaman anladın?

Bursaspor altyapı seçmelerine katılıp başarılı olduktan sonra yaş gruplarını kademe kademe geçmeye başladım. Bu arada yaş grubu takımlarında Türkiye şampiyonlukları yaşadım ve ardından da Genç Milli Takımlara seçildim. O andan itibaren kendime güvenim iyice artmaya başladı ve "Galiba bu iş olacak" dedim. Ailemin desteği ve kendi çabalarımla bu noktaya kadar gelebildim.

Robben gibi olmak isterim

Her genç oyuncunun kafasında idol kabul ettiği bir büyük oyuncu bulunur. Senin de böyle bir idolün var mıydı?

Hocalarım beni Ryan Giggs'e benzetiyor. Ama ben daha çok Real Madridli Arjen Robben'i beğeniyorum. Onun gibi bir oyuncu olmak isterim.

Türkiye'de örnek aldığın bir oyuncu var mı?

Benim oynadığım bölgede Fenerbahçeli Uğur Boral var. Oldukça yetenekli bir oyuncu. Ama benim stilim biraz daha farklı. Ben de onun gibi süratliyim ama daha çok içeri girip çıkarak oynayan, gole yakın bir oyuncuyum. Futbolda kanat kavramı yavaş yavaş kalkıyor. O bölgedeki oyuncular da tipik santrforun yanında ikinci bir santrfor gibi oynuyor. Ben de bu tip bir oyuncuyum ve genellikle santrfordan sonra en fazla gol atan ikinci oyuncu olurum.

Hocalarının sende eksik bulduğu, geliştirmen gerektiğini düşündükleri konular var mı?

Dünyadaki herkesin öğrenmesi gereken bir şeyler mutlak vardır. Öğrenmenin sonu yok çünkü. Yaşımın genç olmasından dolayı benim de öğreneceğim çok şey var. Oyunu okuma açısından biraz da gelişmem ve sağ ayağımı daha iyi kullanmam gerekiyor.

Teknik direktörler, Türk oyuncuların yeterince profesyonel davranmadığından yakınıyor. Sen profesyonellik anlamında kendini hangi noktada görüyorsun?

Gerçekten de altyapıda profesyonel yaşam hakkında çok fazla bilgi ve görgü edindiğini söyleyemem. Profesyonel takıma çıktıktan sonra bazı şeyleri daha iyi kavramaya başladım. Profesyonellik konusunda Avrupalı oyuncuların bizden çok daha ileride olduğunu da söyleyebilirim. Türk oyuncular "Bir an önce antrenman bitse" diye düşünür ve kafaları daima başka bir yerde olur. Bunun örneklerini de görebiliyorum. Bu nedenle de teknik direktörler özellikle bekâr oyuncularını kampa almak zorunda kalıyor. Çünkü oyuncular teknik adamlarına güven vermiyor. Oysa oyuncunun antrenmandan sonra dinlenmesi gerçekten çok önemli. Çünkü bünye kendisini o süre içinde yeniliyor. Beslenmenize özel önem vermelisiniz. Ama ne yazık ki biz profesyonellik açısından Avrupalı oyuncuların düzeyinde değiliz. Kendi adıma konuşmam gerekirse ben beslenmesine ve dinlenmesine özen gösteren bir oyuncuyum.

Bursaspor'la profesyonel sözleşme imzaladığında 13 yaşındaydın. Bu durum futbol dünyasında sık rastlanan bir şey değil. Bursaspor'un sende özel yetenekler keşfetmiş olması gerekir diye düşünüyorum.

Gerçekten de çok genç yaşta profesyonel oldum. Bir önceki sezon Türkiye Şampiyonası vardı. 1990 yaş grubunda oynuyordum. Zaten o yaş grubundan Sercan Yıldırım, Serkan Kurtuluş, Serdar Aziz gibi oyuncular profesyonel yapıldı. Ben de onlarla birlikte profesyonel oldum. Çünkü kulüp, o yaş grubu oyuncularına güveniyordu. Tabii o yaşta profesyonel olmanın üzerime yüklediği bir sorumluluğun yanı sıra güven duygusu da vardı.

Seni A takıma alan teknik adam kimdi?

Bülent Korkmaz'dı. Onun sayesinde geçtiğimiz sezon A takıma alındım. A takım kampına katılamamıştım ama 6. haftada kadroya alındım. O hafta Fenerbahçe maçımız vardı. Antrenmanda beni yanına çağırdı ve "Seni oynatmayı düşünüyorum, kendini iyi hazırla" dedi. Gerçekten de kendimi çok iyi hazırladım ve ilk Süper Lig maçımda Fenerbahçe'ye karşı oynadım. Çok güzel bir duyguydu. Hafta içinde de kupa maçında ilk on birde oynadım. Ardından Samet Hoca geldi. İlk hafta beni kadroya almadı ama ertesi hafta oynattı. Ondan sonra kötü bir sakatlık yaşadım ve sezon boyunca forma giyemedim.

Futbola başladığından bu yana oyunculuğuna en fazla katkı yapan teknik direktör kim?

Şimdi Bursaspor PAF takımının teknik direktörlüğünü yapan Tahsin Tam her şartta bana güvendi ve destek verdi. Hangi yaş grubu takımını çalıştırırsa çalıştırsın beni de yanında götürdü. Ona buradan çok teşekkür etmek istiyorum.

Profesyonel olduktan sonra oyuncunun hayatı farklılaşabiliyor. Arkadaş ilişkilerinde değişiklikler olabiliyor. Sen eski arkadaşlarınla ilişkilerini hangi düzeyde tutuyorsun?

İlişkilerimde asla bir değişiklik olmadığını arkadaşlarım da söylüyor. Tabii ki A takıma çıktıktan sonra onların bana bakışında biraz farklılık oluştu. Sonuçta Bursaspor A takımında oynayan oyuncuları herkes tanıyor ve arkadaşlarımın dışındaki diğer öğrenciler okulda bana gıptayla bakıyor. Ama hiçbir şekilde hiçbir arkadaşıma karşı hava atan bir insan olmadım. Eskiden ölçüm neyse şimdiki de o.

A takıma yükseldikten sonra futboldan elde ettiğin kazançta değişiklik oldu mu?

Oldu elbette. Bu yaşta gerçekten iyi para kazandığımı düşünüyorum. Ama insan her zaman nereden geldiğini bilmeli, şükretmeli ve çok çalışmalı. Veren Allah almasını da bilir. Ben çok yetenekli olup da ayakları yere basmadığı için kaybeden birçok örnek görüyorum. Onun için ne olursa olsun işime sahip çıkmam ve her şeyimle kendimi futbola vermem gerektiğini düşünüyorum.

Ailemden harçlık alıyorum

Peki, kazandığın parayla ailenin hayatını değiştirmek için adımlar attın mı?

Zaten bu yaşta para benim için çok gerekli olan bir şey değil. Kazandığım tüm parayı aileme veriyorum. Sadece ihtiyaçlarımı karşılamak için harçlık alıyorum. Ufak tefek kıyafet veya ayakkabı satın almak dışında bir harcamam yok.

Milli Takım oyuncusu olmanın sana kazandırdığı artılar olduğunu düşünüyor musun?

1988'li ağabeylerimiz Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü oldu. Biz de kendimizi iyi takım olarak biliyoruz. Gerçekten de çok iyi arkadaşlığı olan, kaliteli oyunculardan kurulu, iyi bir takımız. Hiçbir şekilde hiçbir rakipten korkmayan ve sahada en iyisi veren bir ekibiz. Milli Takım'da elde ettiğimiz bu güven duygusu kulüp takımlarımıza gittiğimizde de bizler için avantaj oluyor elbette.

Gelecekle ilgili nasıl hayaller kuruyorsun? Bize biraz kariyer planlamandan bahseder misin?

Bazı oyuncuların patlama dönemleri vardır. Benim de çıkış yapabilmem için o patlama anını yakalamam gerekiyor. Elime oynama şansı geçtiğinde bunu en iyi şekilde değerlendirmeliyim. Bursaspor'un futbolcusuyum ve A takımda sürekli oynayan bir oyuncu olmayı hedefliyorum. Bir başka hedefim de A Milli Takım'da oynayabilmek. Zaten her oyuncunun en büyük hayali ülke takımının formasını giyebilmektir. Bu düzeye geldiğimde elbette büyük takımlarda oynamayı ve Avrupa'ya gitmeyi isterim.

Bir yandan Türk futbolu üç takımın etrafında dönüyor diyoruz ama diğer yandan bütün oyuncular da kendi takımlarını yukarılara taşımak yerine bu büyük takımlardan birisine transfer olmayı hayal ediyor. Böyle bir çelişki de yok mu sence?

Evet var ama bu durumdan sadece oyuncular değil kulüpler de sorumlu. Anadolu'daki birçok kulüp maddi açıdan yeterince güçlü değil. Bursa bir sanayi şehri ama kulüp bu zenginlikten pay alamıyor.

İnternet sitelerinde Real Madrid dâhil birçok ünlü kulübün seni istediği yolunda haberler var. Teklif aldığın doğru mu?

Teklif değil de ilgileniyorlar diyelim. Real Madrid, Tottenham gibi kulüplerin geniş transfer listeleri var. Ben de bu listelerde yer alıyor ve takip ediliyorum. Bu kulüpler uluslararası maçlarda benim gibi oyuncuları görüp tanıyor ve ardından da izlemeye alıyor. Ben de o kulüpler tarafından izlenen oyunculardan biriyim.

Türk oyuncusunun Avrupa'ya adaptasyonda zorluklar yaşadığını biliyoruz. Sen ileride Avrupa'ya transfer olduğunda orada tek başına ayakta durabilecek yapıda biri misin?

Türk toplumu Avrupalılara göre çok duygusal. Ailemizi ve sevdiklerimizi daha fazla özlüyoruz. Ama oraya gidiyorsak duygusallığı bir kenara bırakıp profesyonelce düşünmemiz gerekiyor. Çünkü bizim işimiz bu. Hedefimiz Avrupa'ysa, orada kalmayı ve en iyisini yapmayı düşünmemiz gerekiyor. Yani gemileri yakıp da gitmek lâzım.

Futbolun dışındaki hayatında neler yapıyorsun?

Genellikle ağabeyimle, anne-babamla zaman geçirmeyi seviyorum. Ağabeyimle sinemaya ve bowling oynamaya giderim. Müzik dinlemekten hoşlanırım. R&B tarzını seviyorum. 50 Cent ve Rihanna'yı dinlerim.

Fatih Özkan
03.03.2011, 15:47
Hayırlı olsun...

Ertan 51
03.03.2011, 15:48
Öz sol açıksa tamam ama devşirme ise oda yandı biz de.
Hayırlı uğurlu olsun bakalım.

Emin Danışmaz
Cacık olmaz korkak bir transfer politikası cebimizden para çıkmasın adam alalımda nasıl olursa olsun düşüncesi ile yapılmış transfer.

FC-ST-PAULI-61
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/19luk-yetenegi-trabzonspor-kaptiSXHBQ225040SXQ

Hemde 5 Yillik ;)

ma80
03.03.2011, 15:50
bu çocuktan çok iyi cacık olur,sol ayağı etkili sol kanatta rahatlıkla oynayabilir-yattaranın sol versiyonunu andırıyor- dikine giden futbolcu,u18de'de oynadı,bursada a takımda forma giyememesinin nedeni ozan ipek var onun yerinde ve şampiyonluk yarışında olması,ilerleyen zamanlarda daha net görücez,korkmayın barış memiş olmıycak birisi.

Eren Karaahmetoğlu
03.03.2011, 15:50
Saçma sapan yorumlar yapanlar, yorumlarının altına not olarak Eren Albayrak'ı kaç kez izlediklerini, meziyetlerini ve handikaplarını da bize anlatsınlar. Belli ki çok biliyorlar.

Faruk UYSAL
03.03.2011, 15:51
Hayırlı olsun.
Muhammed'e talip olmadık galiba. Yoksa talip olduk da Gaziantep'e mi kaptırdık?

TSelif
03.03.2011, 15:51
Hayırlı olsun :)

ma80
03.03.2011, 15:53
evet saçma sapan yorum yapıyorum okumayın lütfen.

Kaan
03.03.2011, 15:53
Saçma sapan yorumlar yapanlar, yorumlarının altına not olarak Eren Albayrak'ı kaç kez izlediklerini, meziyetlerini ve handikaplarını da bize anlatsınlar. Belli ki çok biliyorlar.

Bursaspor tesislerinden çıkmayan insanlar onlar.. :)

Hayırlı olsun.
Muhammed'e talip olmadık galiba. Yoksa talip olduk da Gaziantep'e mi kaptırdık?

Muhammed olayı biraz karışık abi. :p Aslında taliptik, fakat bonservis vermek istemememizden dolayı almadık. Bursaspor'a belli bir miktar talep etmişti kadro dışı bıraktıkları oyuncuları için. Doğal olarak yönetim de "o zaman sezon sonu alırız" diye askıya aldı transferi. Fakat Gaziantepspor sezon sonunu beklemeden parasına kıydı yaptı transferi. :)

Trabzonizm
03.03.2011, 15:55
hemen oynayabilirmi?????

Faruk UYSAL
03.03.2011, 15:55
Bursaspor tesislerinden çıkmayan insanlar onlar.. :)

Muhammed olayı biraz karışık abi. :p Aslında taliptik, fakat bonservis vermek istemememizden dolayı almadık. Bursaspor'a belli bir miktar talep etmişti kadro dışı bıraktıkları oyuncuları için. Doğal olarak yönetim de "o zaman sezon sonu alırız" diye askıya aldı transferi. Fakat Gaziantepspor sezon sonunu beklemeden parasına kıydı yaptı transferi. :)
Eyvallah Kaan.

Kaan
03.03.2011, 15:59
hemen oynayabilirmi?????

haber61'de yarın sözleşme imzalayacağı yazıyor fakat resmi olarak 1 Haziran'dan itibaren bizde..

Bu sezon oynatma imkanına sahip değiliz maalesef..

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 16:01
Hayırlı olsun. Arsenal gibi takım olacağız.

munzevil
03.03.2011, 16:01
Hem dadas hem iyi bir trabzonsporlu imis mutlu oldum alindigina kendisine ve takimimiza hayirli olsun.

Eren Karaahmetoğlu
03.03.2011, 16:02
evet saçma sapan yorum yapıyorum okumayın lütfen.

Sizin yorumunuz bile yok yahu yukarıda. İçinizden geçen düşünceler için yazmış olamam öyle değil mi?

Yazın takıma katılacak. Tabi transfer gerçekleştiyse. Şans verilirse uzun yıllardır çektiğimiz sol kanat sıkıntısına uzun yıllar boyunca çözüm üretmiş oluruz.

Sefa
03.03.2011, 16:04
Yeni sezonda yeri 1461 Trabzon.

Hayırlı olsun..

ma80
Sizin yorumunuz bile yok yahu yukarıda. İçinizden geçen düşünceler için yazmış olamam öyle değil mi?

.............................

Alihan Ertürk
Üzerinde durulursa önemli bir oyuncu kazanabiliriz.
Şu ana dek hakkında tek bir olumsuz yorum bile görmedim/duymadım.

Çocuğu öven övene, alt yaş kategorilerinde defalarca milli olmuş Eren.
Her şey bir yana Bursaspor altyapısının son yıllarda ne kadar iyi çalıştığını ve ülke futboluna ne kadar futbolcu armağan ettiğini de biliyoruz her ne kadar çoğumuz Bursaspor'u sevmese de.:)

Sefaenes
03.03.2011, 16:06
Hayirli olsun insallah A takimda oynar karadenize kiralanmaz

Bıyıklıoğlu
03.03.2011, 16:06

Hayırlı olsun..

Kadro dışı kalır yine de 1461 Trabzon'a gitmez...

Hele de büyük bir ihtimal küme düşecek bir takıma gidecekse niye geldi Trabzonspor'a?

Kaan
03.03.2011, 16:08
Ben de bir şey merak ediyorum,

Resmî olarak 1 Haziran'dan sonra bizde sayılıyor ama 1 Haziran'a kadar Trabzonspor'la idmanlara çıkacak diye biliyorum..

Yanılıyor muyum ?

Onur
03.03.2011, 16:10
Eğer 1461'e göndereceksek hiç gelmesin Eren. 3-4 yılda 1(Bir) futbolcu kazandıramadı o kulüp.
Şenol Hoca'nın gençlere fazla şans vermediğini düşünürsek forma şansı bayağı az...
Hayırlı olsun ...

Alihan Ertürk
03.03.2011, 16:10
Öyle bir şey olduğunu zannetmem Kaan ama Kayserispor Kujovic'i lig bitmeden getirmişti ve idmanlara çıkarıyordu.
Olabilir de olmayabilir de yani.:)

SEDAT
03.03.2011, 16:11
- Hayırlı olsun , ama şu varki Sercan , Ozan yada Volkan Şen gibi yetenekli olsa Bursa bir şekilde bırakmazdı ...

.....
03.03.2011, 16:12
Bu uşak bize yararlı olacak inanıyorum.

Bilip bilmeden yorum yapmayı bırakın lütfen.

Kaan
03.03.2011, 16:14
- Hayırlı olsun , ama şu varki Sercan , Ozan yada Volkan Şen gibi yetenekli olsa Bursa bir şekilde bırakmazdı ...

Muhammet için de mi aynı şeyi düşünüyorsun Sedat abi ? :)

O da yeteneksiz yani ? :)

Kadro dışı kaldıktan sonra Bursaspor yönetimi yeniden sözleşme imzalamak istemiş diye biliyorum Eren ve Muhammet'le Ertuğrul Sağlam'ın isteği üzerine..

Fakat pek yanaşmamışlar.. Yanılıyor olabilirim, Bursa'da yaşayan arkadaşlarımız daha iyi bilgilendirme yapabilir bizlere. :D

Hazar_
03.03.2011, 16:15

Belkide öyledir ama bu akış açısı tamamen yanlıştır.O zaman hiç iyi oyuncu almayı beklemeyelim.Çünkü nasılsa iyiyse bize bırakmazlardı.Bunu Bursaspor gibi çapı belli bir kulüpte yapabiliyorsa,özellikle yabancı transferinde iyi olsaydı biz alamazdık mı diyelim her transfere.

Bıyıklıoğlu
03.03.2011, 16:18

Sedat abi,seneye bu çocuğu konuşuyor olacağız bence...

Takıma katkı sağlayacağından eminim...

Semih Aydın
03.03.2011, 16:19
Hayırlı olsun.

Mustafa Yüksek
03.03.2011, 16:22

Bursa bırakmadı ki ,çocuk Bursa'da oynamak istemedi. Uzunca süre sözleşme imzalamak istediler kabul etmedi. Sonunda Etuğrul hırsından kadro dışı bıraktı çocuğu.

Öyle salınmış, bırakılmış bir oyuncu değil.

Sefa
03.03.2011, 16:26
Kadro dışı kalır yine de 1461 Trabzon'a gitmez...

Hele de büyük bir ihtimal küme düşecek bir takıma gidecekse niye geldi Trabzonspor'a?

Oraya gideceğini bilmediğinden olabilir.. :) Akıllı bir futbolcu olsa gelmezdi zaten Trabzonspor'da gençlere önem mi veriliyor ? Hayır.

İnşallah ben yanılırım ne diyeyim..

Mesut
3 senedir sol kanada transfer yapıyoruz arkadaş :D

Harun-61
Abdullah Ercan'dan sonra sol kulvara adam bulamadik...

milyonlarca € uctu gitti, umudumuz Eren....

Basarilar...

ma80
03.03.2011, 16:27
3 senedir sol kanada transfer yapıyoruz arkadaş :D

aynen :D en son aldığımız sol kanatta -gabriç- sağ kanat çıktı.

SEDAT
03.03.2011, 16:29
- Kaan sormuş Muhammed içindemi aynı şeyi düşünüyorsun diye , Muhammed Gaziantep'e niye gitti süre almak istiyordu , ben daha oynadığını görmedim , e nasıl olucak şimdi bu.
- Ben yinede Bursasporun isteseydi iki futbolcuyuda tutabileceğini düşünüyorum , ha bu kötü olması anlamına gelmez ama Bursa'yı yaptığı hareketten dolayıda kutluyorum , hayır siz daha ne kadarlık oyuncusunuz ki sizi yetiştiren klübe rest çekiyosunuz.
- Eren ve Muhammed şu an bizde olsalar ve aynı hareketi yapsalar burda yazılanları görür gibiyim...

Ahmet Faruk
03.03.2011, 16:30
Hemen gelsin antremanlara başlasın. Şimdi gelirse belki seneye sezonun ikinci yarısından itibaren sahaya çıkmaya başlayabilir.

ma80
03.03.2011, 16:32
- Kaan sormuş Muhammed içindemi aynı şeyi düşünüyorsun diye , Muhammed Gaziantep'e niye gitti süre almak istiyordu , ben daha oynadığını görmedim , e nasıl olucak şimdi bu.
- Ben yinede Bursasporun isteseydi iki futbolcuyuda tutabileceğini düşünüyorum , ha bu kötü olması anlamına gelmez ama Bursa'yı yaptığı hareketten dolayıda kutluyorum , hayır siz daha ne kadarlık oyuncusunuz ki sizi yetiştiren klübe rest çekiyosunuz.
- Eren ve Muhammed şu an bizde olsalar ve aynı hareketi yapsalar burda yazılanları görür gibiyim...

bir çok düşüncende haklısın ama bursada son zamanlarda birşeyler oluyor belki isteseydi tutardı ama daha dün sercan yıldırım kaçtı o kulüpten.

SEDAT
03.03.2011, 16:36
bir çok düşüncende haklısın ama bursada son zamanlarda birşeyler oluyor belki isteseydi tutardı ama daha dün sercan yıldırım kaçtı o kulüpten.

- Hoca ile aralarında kırgınlık olabilir , ben Ertuğrul Sağlamda , Şenol Güneş'teki futbolcuyu reabilite etmeyi eksik görüyorum , kaçtılarmı bilemem ama Bursasporda isime dayalı düzen yok , bence buda önemli...

el_conquistador
03.03.2011, 16:38
hAYIRLI UGURLU OLSUN. Genc milli takimin tüm kademelerinde oynadigina göre, belli bir yetenegi var cocugun. Gerisi artik ona kalmis. Insallah calisir, sansida yaver gider ve formayi kapar.

ma80
03.03.2011, 16:38
- Hoca ile aralarında kırgınlık olabilir , ben Ertuğrul Sağlamda , Şenol Güneş'teki futbolcuyu reabilite etmeyi eksik görüyorum , kaçtılarmı bilemem ama Bursasporda isime dayalı düzen yok , bence buda önemli...

evet ertuğrul sağlam futbolcu diyalogu sıfır özellikle şampiyonluktan sonra değişen tavırları ve söylemleri bariz.

el_conquistador
03.03.2011, 16:40

Sedat, bizdede isme dayali bir sistem yok ki. Sonucta Senol hoca her kaynagi dogru ve sonuna kadar kullanmak pesinde. Aslina bakarsan tek bagimli oldugumuz isim Senol Günes, cünkü hersey onun üzerine kurulu.

Hazar_
03.03.2011, 16:42

Bırakalım şu duygusal yaklaşımları Sedat abi.Mesela Trabzonspor'un yetiştirdiği futbolcular böyle rest çekemezler Trabzonspor'a diye bakalım olaya.

SEDAT
03.03.2011, 16:44
Sedat, bizdede isme dayali bir sistem yok ki. Sonucta Senol hoca her kaynagi dogru ve sonuna kadar kullanmak pesinde. Aslina bakarsan tek bagimli oldugumuz isim Senol Günes, cünkü hersey onun üzerine kurulu.

- Benim o kısımda Şenol Hoca'dan sıkıntım yok , ama insan vefa borcunu ödemeli bence , biraz daha orda pişmelilerdi diye düşünüyorum halen.
- Özer Hurmacı açıklama yapmış "Türkiye'nin en büyük klübü fenerdir " diye.
- Ben hiç Serkan Balcı'dan bu tür açıklamalar duymuyorum mesela , helallik alacaksın , ayağını sağlam basacaksın ...

SEDAT
03.03.2011, 16:46
Bırakalım şu duygusal yaklaşımları Sedat abi.Mesela Trabzonspor'un yetiştirdiği futbolcular böyle rest çekemezler Trabzonspor'a diye bakalım olaya.

- Özer Hurma'cının röportajını okumanı tavsiye ediyorum , para restin kralını çektirir kardeşim ben bunu anladım , yarın öbürgün Eren Fenere gitmek için aynı hareketi bizede yapabilir garantisi varmı...

Hazar_
03.03.2011, 16:49
- Özer Hurma'cının röportajını okumanı tavsiye ediyorum , para restin kralını çektirir kardeşim ben bunu anladım , yarın öbürgün Eren Fenere gitmek için aynı hareketi bizede yapabilir garantisi varmı...

Özer'i biz yetiştirmedik tam olarak uyuşan örnekler değil bunlar.

SEDAT
03.03.2011, 16:51
Özer'i biz yetiştirmedik tam olarak uyuşan örnekler değil bunlar.

- Bide yetiştirdiğimizi düşün mesela :)

Tolunay Abdioğlu
03.03.2011, 16:52
- Bide yetiştirdiğimizi düşün mesela :)

O zaman zor be Sedat abi.

Muhammed Ayaz
03.03.2011, 16:52
hayırlı olsun eren albayrak hakkında saçma sapan yorum yapanlar acaba ne kadar futboldan alıyorlar merak ediyorum açıkcası

Hazar_
03.03.2011, 16:53
Keşke yetiştirseydik şuan bizde oynuyor olurdu.Hizmetini yapar istediği yere giderdi.Bursaspor'un bu futbolcuyu elinde tutamaması Bursaspor'un sorunudur.

Hazar_
03.03.2011, 16:54
Bu arada Trabzonspor bir transfer yaptı.Bırakında bu futbolcunun Trabzonspor'a ne katıp katmayacağı konuşulsun.Bursaspor'da ki işleyiş hiç umrumuzda olmamalı.Bize ne ya.Kulüp bir iş yapıyor ama biz bu işi değerlendirmek yerine Bursaspor'u değerlendiriyoruz.Onları övmek veya yermek için bir nokta çıkartabiliyoruz.

SEDAT
03.03.2011, 16:54
- Biz elimizdekileri tutalımda başka bişey istemiyorum ben , tekrardan hayırlı olsun Eren arkadaşımız ...
- Şimdi arkettim 61.mesajı atmışım :)

bestrafer
03.03.2011, 17:28
Akıllı transfer yaptık sanırım. Buralarda bir çok üye istiyordu onun gelmesini. Ama benim pek bir fikrim yok.

Hayırlı olur inşallah.

_SaMeT_
03.03.2011, 17:37
Hayırlı uğurlu olsun.Gelecek adına olumlu bir adım..

U.Sadıkoğlu
03.03.2011, 17:40
Adamı daha izlemeden yorum yapanlar boş konuşuyolar bence gitsinler serbest kürsüye.

Yiğit SARI
03.03.2011, 17:46
Forumda çok adı geçiyordu. Hayırlı olsun..

Emirhan Makul
03.03.2011, 17:49
futbolaski , farabi ve Travelair'in yazmasını bekleyelim bakalım. Yoksa hayırlı olsun dışında ki yorumların futbolcu ile alakası yok. Bu 3 isim nederse odur.

ma80
03.03.2011, 17:57
bizim taraftar cidden baskı yaratıyormuş şurda başkasının görüşlerin bile saygı yok,daha takıma gelmeden baskı altına girdi.

sezon başında takıma katılacakmış.

Özge
03.03.2011, 18:12
Hayırlı olsun.

Hürgün Aygün
03.03.2011, 18:19
Hayırlı olsun açıkcası hiç izlemedim umarım iyi bir transferdir ki söylenenlere göre iyiye gözüküyor umarım katkıları olur.:)

Keramettin
03.03.2011, 18:19
Beklenilmeyen transfer.Hadi hayırlısı :alkış:

Turgay Atalay
03.03.2011, 18:25
Birgün de şaşırmadığımız birgün olsun be kardeşim:D Hayırlısı olsun

Hazar_
03.03.2011, 18:27
Porto istemiş bu arada.

Mert Oğuzlu61
03.03.2011, 18:31
yalnız şöyle birşey var, biz sezon sonu sol açığa kaliteli bir yıldız transferi bekliyoruz dimi ? bu bölgeye birisini alındı sayalım, yedeği engin... ee bu uşağı ne edecez ? inşallah yeteneklidir.

muhammet ile anlaşsak sezon sonu bedavaya bizdeydi, bursa nın eli kolu bağlanırdı ama tolunay hoca yaptı bizimkilerin yapması gereken şeyi, yapacak birşey yok.

Efendioglu
03.03.2011, 18:32
Haziranda sözleşme imzalacaksa bu sezon oynamaz.
Gelecek sezon için yaz kampına kesin katılır.
Orada kendisini umarım gösterir.
Yuvaya hoşgeldin...

Burçak
03.03.2011, 18:32

Hayırlı olsun..

Trabzonsporda oynayacağım diye gelen 1461 e gönderilen , huzursuz olan oyunculara bir yenisi eklenmez umarım.
1461 in halide ortada ayrıca.

ilhan
03.03.2011, 18:35
Onur'un ilk transfer edildiğinde açılan başlığı hatırlayanlar var mı? Neler yazıldı çizildi hakkında. :)
*
Eren de Onur gibi olur diye bir şey yok tabii ki. Ama daha futbolcunun imza atıp atmadığı resmi olarak açıklanmadan, formayı giymeden, belki ben demiştim demek için belki farklı şekilde kaygılar nedeniyle önyargılı yaklaşmak adil değil gibi geliyor bana.

Bekleyelim bakalım.

ma80
03.03.2011, 18:39
hamı mandıralı: "Türkiyenin Ryan Gigs'i"

SEDAT
03.03.2011, 18:52
- Bazı mesajları üzerime alındım cevap verme gereği duyuyorum.
- Ben sadece vefa üzerine bişeyler söyledim ve halada arkasındayım , saçma yorum yapıyorsun diyenler ne kadar izledi acaba konuşuyorlar ben bunu anlamıyorum.
- Heryer mourinho doldu anasını satayım yorumda yapmıcaz artık , iki Primier maçı izleyen gelip burda ferguson kesiliyor...

Hasan61
03.03.2011, 18:58
Hayırlı olsun.

Mustafa Yüksek
03.03.2011, 18:59
Bursaspor'da işlerin karışık olduğunu defalarca duydum. Eren ve Muhammet'e dünyaları verseler gene de klüpte kalmayacaklardı. Defalarca uğraştı Bursa sözleşme uzatmak için. Ancak her ne olduysa, çocuklar artık Bursa'da kalmak istemediler. İnş. başarılı olacaktır Eren.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:01
Eren transferi hayırlı uğurlu olsun :)

Travelair
03.03.2011, 19:06
hamı mandıralı: "Türkiyenin Ryan Gigs'i"

Oyuncu hakkinda bilgim yok. Eger gercekten medya haberi dogruysa ve soz degil de ortada imza varsa hayirli olsun demek duser. Milli Takim'dan hocasi Hami Mandirali benim icin guclu bir refereanstir elbette. Teknik bir oyuncu olabilir ama umarim fizigi ve defansi da guclu bir oyuncudur yoksa teknigi fazla bir ise yaramaz. Muhammet icin ise soyleyebilecegim bence kararinda Tolunay hocadan cok yakinlari etkili oldu

İlker Akçay
03.03.2011, 19:38
Cacık olmıcak zaten futbol oynasın diye alıyoruz...Nasıl bir yorumdur ''bir cacık olmaz''...Neyse hoşgeldin Eren :) Referansların kesinlikle çok olumlu..1-2 maç hariç izlemişliğim yok onun için yorum yapmam boşa olur ama Farabi(Serdar Abi) de hakkında olumlu bilgiler vermişti diye hatırlıyorum :)

Tekrardan Hoşgeldin..Hayırlı olsun =)

pReN@_61
03.03.2011, 19:42
Hayırlı olur inşallah.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:43
Eren ile ilgili video aradım ama bulamadım.Eğer bulabilen varsa sevinirim :)

Ömer Faruk61
03.03.2011, 19:44
1461e gönderilecekse sözleşme imzalamasının ertesi günü gelmesin arkadaş...

Şenol Altunsoy
03.03.2011, 19:45
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3 DBLTLvwcpCng&h=dfc05

Buyur Çaykaralı bir tane golü.

Canberk
03.03.2011, 19:45
Hayırlı olsun

Paksoy
03.03.2011, 19:49
Çok sevindim bu transfere,
-Ayrıca gençleri oynatamıyoruz,Zafer Yelen vakası olur diyoruz,Şampiyonluk istiyoruz şans isteyen oyuncular o sene bu sene değil bence,bu sezonu farklı algılamalıyız.

güneyli
03.03.2011, 19:56
O kadar takım içinde takımımı tercih etmiş.Referanslarıda iyi.Takımımıza ve kendisine hayırlı olsun...Hoşgelmiş..

serhatipoglu
03.03.2011, 20:09
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6084

serhatipoglu
03.03.2011, 20:10
yukarıdaki linkte içinizi ısıtacak bilgiler mevcut

Cengiz Çubukcu
03.03.2011, 20:12
hayırlı olsun, seneye mutlaka ilk 11'de şans bulmalı.... 20 yaşına gelmiş beklememeli...

ma80
03.03.2011, 20:15
Oyuncu hakkinda bilgim yok. Eger gercekten medya haberi dogruysa ve soz degil de ortada imza varsa hayirli olsun demek duser. Milli Takim'dan hocasi Hami Mandirali benim icin guclu bir refereanstir elbette. Teknik bir oyuncu olabilir ama umarim fizigi ve defansi da guclu bir oyuncudur yoksa teknigi fazla bir ise yaramaz. Muhammet icin ise soyleyebilecegim bence kararinda Tolunay hocadan cok yakinlari etkili oldu

evet hami iyi bir referans,fizik ve defansif yardımlaşmayı şenol hoca öğreticektir çünkü bu özellikler onda çok yok gibi :)

Ali Tunahan Güllü
03.03.2011, 20:24
Erenin alınması gerçekten çok iyi oldu hem kendisi bize gelmek çok istiyordu hemde bizim böyle yeteneklere ihtiyacımız var.

Hüseyin Hatırlı
03.03.2011, 20:34
Cacık olmaz korkak bir transfer politikası cebimizden para çıkmasın adam alalımda nasıl olursa olsun düşüncesi ile yapılmış transfer.

Hıyar değil ki cacık olsun!

Eren yeterince tanınmış bi oyuncu bence, bu yaşa kadar yaptıklarıyla bu formayı çokca hakediyor, iyice bi araştırmanızı tavsiye ederim.

Mert Oğuzlu61
03.03.2011, 20:52
bu arada göz ardı edilmemesi gereken birşey daha var, eren cesur ve hedefleri olan bir oyuncu olduğunu belli etti bu imzayla..

bizden olan muhammet büyük ihtimal forma şansı bulamam diye antep e gitti ama eren ts ye gelecem dedi ve geldide, helal olsun.. demek hedefleri büyük olan bir oyuncu ama önceki mesajımdada dediğim gibi işi çok zor, sezon sonu şampiyon olursak oraya CL için kaliteli bir yıldız transferi yapılması kesin gibi, yani bunu herkes görüyor şenol hocada görüyordur diye düşünüyorum. eren inşallah yetenekli bir oyuncudur, yerli ryan giggs kulağa hoş geliyor. hami diyorsa bunu vardır bu topçuda iyi kumaş.

ibrahim
03.03.2011, 21:48
Herif Trabzonspora gidecem diye Bursasporla sözlesme imzalamamis. Hatta sirf bu yüzden kadro disi bile kalmis Bursada :)

Yiğit SARI
03.03.2011, 21:56
Eren Albayrak

Date of birth: 23.04.1991
Place of birth: Istanbul
Height: 1,78
Nationality: Turkey
Position: Midfield - Midfield, left
Foot: left

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/J/W/s_59931_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/position/12.gif

ille de 7
03.03.2011, 21:59
Hayırlı olsun. Şampiyonlar liginde oynayacaksın inşallah gelecek sezon.

Adem Erdoğan
03.03.2011, 22:04
Hayırlı olsun.

Ya tutarsa ?

sifuni
03.03.2011, 22:24
insallah gelir ve hayirli bir transfer olur.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 22:36
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3 DBLTLvwcpCng&h=dfc05

Buyur Çaykaralı bir tane golü.

Şenol Abi bilginiz için teşekkür ederim :)

yatara
03.03.2011, 22:38
Hosgeldin Eren

Canİlker
03.03.2011, 22:42
1 haziranda gelir takıma. pişmesi falan derken 3 sene geçer. 1 senede a takıma alışma süreci var. 4 sene sonra belki takıma girer. hayırlı olsun.

Cafer Bulur
03.03.2011, 23:04
Hayirli ugurlu olsun.

Umarim yillardir süregelen solkanat sorunumuza 1-2 sezon icinde cözüm olur.

TUNCAY HİÇYILMAZ
04.03.2011, 00:29

Doğru akrabanız Muhammed kral ama bu oyuncu cacık dimi. Komiksiniz sadece gülüyorum size...

Atakan
04.03.2011, 00:50
Bekleyip göreceğiz.:) Hayırlısı.

Bu arada bildiğin kadarıyla sol kanatta oynuyor ama tam olarak sol diyemeyiz.Yani 4-3-3'ün sol forveti gibi diyelim biz ona. Yanlış bilgi değildir umarım.:D

İnşallah kaledeki problemi çözdüğümüz gibi sol taraftaki problemi de çözeriz.

Misina
04.03.2011, 01:33
Piyango olarak nitelendiriyorum bu transferi.Büyük ikramiyede çıkabilir amorti 'de

bangkook_61
04.03.2011, 02:06
Muhammed'le karşılaştırmaya gerek yok. Emin abimiz aile içinde Antep'e gitmesinin daha hayırlı olacağını düşünüyoruz demişti. Yine kendisi Şenol Hoca'nın ransfer döneminde kendisi için bizzat ilgilendiğini söylemişti. Muhammed orayı tercih etti. Bizde kolay şans bulamazdı ama şanssızlığı Cenk Tosun oldu :)

Oğuzhan Turhan
04.03.2011, 02:46
Hakikaten burada Muhammed alinmadi diye Eren i kotulemeninde mantigini anlamiyorum, hayir kendinizi kucuk duruma dusuruyorsunuz.
Insallah yeni transferimiz bizde cok basarili olacaktir.
Hele bir sampiyon olalimda once...

SEDAT
04.03.2011, 03:11
- Muhammed kendi gelmek istemedi diye biliyorum , uzun süre almak istedi Antep'e gitti...

yenal
04.03.2011, 03:52
Eren'i çocukluğundan beri tanırım. Sadece etkileyici futbolu değil, kişiliği ile de trabzonumuza yakışacak bir oyuncu olacaktır. Kendisine de sordum Trabzonspor'da oynamayı istediğini söyledi. Sözleşme ile ilgili tam bir belirginlik yok şu an.

Süleyman50
04.03.2011, 08:37
hayırlı olur inşallah...

Turgay Atalay
04.03.2011, 09:06
Öz Trabzon evlatlarını da gördük, helal olsun çocuğa, inşallah gelir ve çok çok başarılı olur

-Samet
04.03.2011, 11:54
Hayırlısı olsun :)

ApoCaN28
04.03.2011, 13:33
Hayırlısı olsun .

Tolga Kurt
04.03.2011, 13:36
İnş başarılı olur hayırlı olsun

Celil Köse
04.03.2011, 13:55
Hayırlı olsun.

Yiğit SARI
05.03.2011, 10:47
Kesin değil henüz galiba transfer ?

Emirhan Yazıcı
05.03.2011, 11:15
Yerli gigs h.gdin

Emirhan Uludüz
05.03.2011, 14:28
Trabzonluyum diye geçinenler bile gelmezken Erenin gelmesi ilginç. Oynayacağı bir kulübe gitseydi ya. Antep olabilirdi :rolleyes:

TSezgin61
05.03.2011, 14:42
bize iste forma savasindan cekinmiyecek futbolcular lazim.

muhammedin kararina saygi duyuyorum, tabiki oynayabilecegi bir takima gitmesi kendi acisindan dogru olabilir. ama eren cikip diyorsaki "ben Trabzonspora gitmek istiyorum, orada oynamak istiyorum" demekki kendine güveniyor ve inaniyor...

hayirli olsun...

inadına_Trabzon
05.03.2011, 14:57
Antebin ortasahasındaki murat ceylan mıydı neydi adı o adamdan iyi savaşçı

shcebi
10.03.2011, 22:21
Tek görüntüsü var, onda da sağdan girip gol attı.

Acaba??

munzevil
22.03.2011, 18:01
Tek görüntüsü var, onda da sağdan girip gol attı.

Acaba??

hep öyle oldu :)

elbera
22.03.2011, 19:00
bu adam kesinlikle boş transfer felan değil en az muhammed kadar potansiyeli var

Harun-61
01.04.2011, 01:20
Bursaspor’da kadro dışı kaldıktan sonra bir süredir takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren genç futbolcu Eren Albayrak’ın sezon sonundaki adresi büyük ölçüde belli oldu... Karadeniz ekibinin kendisiyle temas kurduğunu doğrulayan 21 yaşındaki futbolcu, “Trabzonspor beni, ben de Trabzonspor’u istiyorum. Sezon sonunda büyük bir aksilik çıkmazsa Bordo-Mavili formayı giyeceğim” diyerek yeni renklerine selam gönderdi.

Oyun stiliyle Manchester United’ın dünyaca ünlü futbolcusu Ryan Giggs’e benzetilen ve kendi yaş kategorisinin en parlak isimlerinden biri olan Eren Albayrak’ı hem Ünal Karaman’ın hem de Şenol Güneş’in izleyerek olumlu görüş belirttiği kaydedildi.

Ön anlaşma olabilir
Futbola Bursaspor alt yapısında başlayan 1991 doğumlu Eren Albayrak, kariyeri boyunca tüm yaş kategorilerinde milli forma giydi. Genç oyuncunun amacı Bursaspor’daki sıkıntılı günleri bir an önce aşmak ve yeniden aktif şekilde futbol oynayıp A Milli Takım formasını da giyebilmek.

Eren Albayrak kimdir?

Doğum Tarihi: 23.04.1991
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu: 1.78
Kilo: 68
Mevkii: Orta saha
Kulübü: Bursaspor

orkun kır
01.04.2011, 09:28
önce şunu sormak lazım..bu çocuğun trabzona gelmsi bize ne kaybettirir..ne kazandırır? yapılan onca boş transferleri düşünürsek Erenin trabnza ufak bi maliyetten başka hiç bi zararı olmaz. ama Şenol hoca gibi birinin elinde ne topçular yıldız oldu..yaşıda müsait, Trabzona güzel hizmetler vereceğine inanıyorum,umarım alırız

Serdær
25.05.2011, 12:27
Taraftara kırgınım

Bursaspor'da sözleşme imzalamaya yanaşmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Eren Albayrak Trabzonspor'la anlaştığını açıkladı. Genç futbolcu Bordo Mavili kulüple 1 Haziran'da 5 yıllık sözleşme imzalayacağını söyledi.

Trabzonspor'la 1 Haziran'da sözleşme imzalayacağını açıklayan Eren Albayrak giderayak Yeşil Beyazlı taraftara sitemde bulundu.
Bursaspor'da sözleşme imzalamaya yanaşmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Eren Albayrak Trabzonspor'la anlaştığını açıkladı. Genç futbolcu Bordo Mavili kulüple 1 Haziran'da 5 yıllık sözleşme imzalayacağını söyledi. Hem yönetim hem de teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la anlaşamadığını bildiren Eren Albayrak, transferinde Şenol Güneş'in büyük rolü olduğunu, Trabzonspor'da korkmadan mücadele ederek kendisini kanıtlayacağını kaydetti.

BANA SAHİP ÇIKILMADI
Bursaspor'dan erken koparken içinde bir burukluğun olduğunu ifade eden Eren Albayrak şöyle konuştu: "Bursaspor'da oynamak isterdim ama olmadı. Şartlar bizi bu noktalara getirdi. Trabzonspor'a imza atacağım. Bursaspor'da kimseye dargın değilim. Ancak taraftara kırgınım. Onlar bu sıkıntılı dönemde bana sahip çıkmadı. Taraftar isteseydi her şey çok daha farklı olurdu."

Bursa Hakimiyet Gazetesi

EREN TrabzonSPOR'A İMZAYI ATIYOR

Bursaspor'da sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle tardo dışı bırakılan ve sezon boyunca özel antrenörle çalışan genç yetenek Eren Albayrak'in 1 Haziran'da Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Yeşil beyazlı ekibin alt yapısından yetişen Eren, transferinde teknik direktör Şenol Güneş (http://forum.bordomavi.net/senol-gunes/)'in büyük rolü olduğunu, Trabzonspor'da korkmadan mücadele ederek kendisini kanıtlayacağını söyledi.

Sondakikahaber.com

Hazar_
25.05.2011, 12:36
Evet bir Trabzonspor sitesinde bir isimde ısrarla bu haberi söylemişti yakında basına düşer falan dedi düştü ilginç :D

Ozan Yazıcı
25.05.2011, 12:37
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın

Berat Akçay
25.05.2011, 14:08
Hayırlı olsun .İnş. faydalı olur

Samet Yildirim
25.05.2011, 14:40
Hayirli olsun...

Mira_61
25.05.2011, 14:42
Hayırlı olsun iki tarafa da.

orkun kır
25.05.2011, 14:46
birazda iyi haberler gelsin....sevindirici..

Fatih Özkan
25.05.2011, 14:55
Hayırlı olsun...

Hami_41
25.05.2011, 14:56
Hayırlı olsun...
Nasıl bu adam sizce iyimi arkadaşlar...?

İdris Toksoy
25.05.2011, 14:59
mevkisi nedir?nasıl oyuncudur.bilenler??

Cevikoglu
25.05.2011, 15:04
mevkisi nedir?nasıl oyuncudur.bilenler??

sol açık oynuyo

sessizkral_1
25.05.2011, 15:07
Adam olacak çocuk: Eren Albayrak 02.02.2009

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/d39f1870c6e74a29add0883af12c7108.jpg

Erzurumlu anne babanın İstanbul doğumlu iki oğlundan biri. Amatör futbolcu olan ağabeyinin izinden yürüdü ve onu geçti. Öğretmen olan anne-babasının Bursa'ya tayini üzerine Bursaspor'un altyapısına girdi. Yetenekleri erken keşfedildiği için 13 yaşında profesyonel yapıldı ve kimseyi yanıltmadı. Bursaspor'un A takımına yükseldiğinde 16 yaşındaydı. U18 Milli Takımımızın kaptanlığını yapıyor ve hedeflerini yüksek tutuyor. Nereden geldiğini bilen, kazandığı paradan çok oynadığı futbola odaklanan, aklı başında bir genç profili çiziyor.
Röportaj: Mazlum Uluç
Genç Milli Takımları yakından izleyenler seni geleceğin yıldızlarından biri olarak nitelendiriyor. Biz de seni biraz daha yakından tanımayı amaçlıyoruz.
Erzurumlu bir anne-babanın çocuğu olarak 23 Nisan 1991'de İstanbul Üsküdar'da doğdum. Benden üç yaş büyük bir ağabeyim var ve amatör futbolcu olarak hayatını sürdürüyor.
Futbolla tanışman nasıl oldu?
Ağabeyim futbolu çok seviyordu ve ben de onu örnek alarak önce mahallede sonra da amatör kulüplerde oynamaya başladım. İlk kulübüm Kocaeli'de Yahya Kaptanspor'du. Ardından Bursa'ya taşındık ve ben de Bursaspor'un altyapısına girdim. Orada A takıma kadar yükseldim.
Henüz 18 yaşındasın ama İstanbul, Kocaeli, Bursa olmak üzere bayağı dolaşmışsın. Bunun sebebi neydi?
Annem ve babam öğretmen. Onların tayini nereye çıkarsa ben de onlarla birlikte gittiğim için farklı kentleri dolaştım. Ama ben Bursaspor'da oynamaya başlayınca onlar da Bursa'da kaldı.
Eğitimci çocuğu olarak futbolculuğu seçmek kolay olmasa gerek. Ailen büyük ihtimalle futbol oynamandan çok eğitimine devam etmeni istemiştir diye düşünüyorum.
Annem ve babam bu konuda bana da ağabeyime de çok yardımcı oldu. Elbette okumamı da istiyorlardı ama verdiğimiz kararların da her zaman arkasında durdular. Futbol konusunda hep destek verdiler ve "Nereye gidersen git, hep arkandayız" dediler.
Bursaspor seni Yahya Kaptan'da oynarken mi keşfetti?
Hayır, o dönemde zaten amatör bir kulübün altyapısındaydım. Ailemin tayini nedeniyle Bursa'ya gittiğimiz zaman Bursaspor kulübünün seçmelerine katıldım. Bu arada eğitim hayatım da devam ediyor. Cem Sultan Lisesi'nin son sınıfında okuyorum. Ancak Milli Takım ve Bursaspor'un A takım kampları, maçları derken okulda bayağı zorlanıyorum.
Futbolu meslek olarak seçebileceğini ne zaman anladın?
Bursaspor altyapı seçmelerine katılıp başarılı olduktan sonra yaş gruplarını kademe kademe geçmeye başladım. Bu arada yaş grubu takımlarında Türkiye şampiyonlukları yaşadım ve ardından da Genç Milli Takımlara seçildim. O andan itibaren kendime güvenim iyice artmaya başladı ve "Galiba bu iş olacak" dedim. Ailemin desteği ve kendi çabalarımla bu noktaya kadar gelebildim.
Robben gibi olmak isterim
Her genç oyuncunun kafasında idol kabul ettiği bir büyük oyuncu bulunur. Senin de böyle bir idolün var mıydı?
Hocalarım beni Ryan Giggs'e benzetiyor. Ama ben daha çok Real Madridli Arjen Robben'i beğeniyorum. Onun gibi bir oyuncu olmak isterim.
Türkiye'de örnek aldığın bir oyuncu var mı?
Benim oynadığım bölgede Fenerbahçeli Uğur Boral var. Oldukça yetenekli bir oyuncu. Ama benim stilim biraz daha farklı. Ben de onun gibi süratliyim ama daha çok içeri girip çıkarak oynayan, gole yakın bir oyuncuyum. Futbolda kanat kavramı yavaş yavaş kalkıyor. O bölgedeki oyuncular da tipik santrforun yanında ikinci bir santrfor gibi oynuyor. Ben de bu tip bir oyuncuyum ve genellikle santrfordan sonra en fazla gol atan ikinci oyuncu olurum.
Hocalarının sende eksik bulduğu, geliştirmen gerektiğini düşündükleri konular var mı?
Dünyadaki herkesin öğrenmesi gereken bir şeyler mutlak vardır. Öğrenmenin sonu yok çünkü. Yaşımın genç olmasından dolayı benim de öğreneceğim çok şey var. Oyunu okuma açısından biraz da gelişmem ve sağ ayağımı daha iyi kullanmam gerekiyor.
Teknik direktörler, Türk oyuncuların yeterince profesyonel davranmadığından yakınıyor. Sen profesyonellik anlamında kendini hangi noktada görüyorsun?
Gerçekten de altyapıda profesyonel yaşam hakkında çok fazla bilgi ve görgü edindiğini söyleyemem. Profesyonel takıma çıktıktan sonra bazı şeyleri daha iyi kavramaya başladım. Profesyonellik konusunda Avrupalı oyuncuların bizden çok daha ileride olduğunu da söyleyebilirim. Türk oyuncular "Bir an önce antrenman bitse" diye düşünür ve kafaları daima başka bir yerde olur. Bunun örneklerini de görebiliyorum. Bu nedenle de teknik direktörler özellikle bekâr oyuncularını kampa almak zorunda kalıyor. Çünkü oyuncular teknik adamlarına güven vermiyor. Oysa oyuncunun antrenmandan sonra dinlenmesi gerçekten çok önemli. Çünkü bünye kendisini o süre içinde yeniliyor. Beslenmenize özel önem vermelisiniz. Ama ne yazık ki biz profesyonellik açısından Avrupalı oyuncuların düzeyinde değiliz. Kendi adıma konuşmam gerekirse ben beslenmesine ve dinlenmesine özen gösteren bir oyuncuyum.
Bursaspor'la profesyonel sözleşme imzaladığında 13 yaşındaydın. Bu durum futbol dünyasında sık rastlanan bir şey değil. Bursaspor'un sende özel yetenekler keşfetmiş olması gerekir diye düşünüyorum.
Gerçekten de çok genç yaşta profesyonel oldum. Bir önceki sezon Türkiye Şampiyonası vardı. 1990 yaş grubunda oynuyordum. Zaten o yaş grubundan Sercan Yıldırım, Serkan Kurtuluş, Serdar Aziz gibi oyuncular profesyonel yapıldı. Ben de onlarla birlikte profesyonel oldum. Çünkü kulüp, o yaş grubu oyuncularına güveniyordu. Tabii o yaşta profesyonel olmanın üzerime yüklediği bir sorumluluğun yanı sıra güven duygusu da vardı.
Seni A takıma alan teknik adam kimdi?
Bülent Korkmaz'dı. Onun sayesinde geçtiğimiz sezon A takıma alındım. A takım kampına katılamamıştım ama 6. haftada kadroya alındım. O hafta Fenerbahçe maçımız vardı. Antrenmanda beni yanına çağırdı ve "Seni oynatmayı düşünüyorum, kendini iyi hazırla" dedi. Gerçekten de kendimi çok iyi hazırladım ve ilk Süper Lig maçımda Fenerbahçe'ye karşı oynadım. Çok güzel bir duyguydu. Hafta içinde de kupa maçında ilk on birde oynadım. Ardından Samet Hoca geldi. İlk hafta beni kadroya almadı ama ertesi hafta oynattı. Ondan sonra kötü bir sakatlık yaşadım ve sezon boyunca forma giyemedim.
Futbola başladığından bu yana oyunculuğuna en fazla katkı yapan teknik direktör kim?
Şimdi Bursaspor PAF takımının teknik direktörlüğünü yapan Tahsin Tam her şartta bana güvendi ve destek verdi. Hangi yaş grubu takımını çalıştırırsa çalıştırsın beni de yanında götürdü. Ona buradan çok teşekkür etmek istiyorum.
Profesyonel olduktan sonra oyuncunun hayatı farklılaşabiliyor. Arkadaş ilişkilerinde değişiklikler olabiliyor. Sen eski arkadaşlarınla ilişkilerini hangi düzeyde tutuyorsun?
İlişkilerimde asla bir değişiklik olmadığını arkadaşlarım da söylüyor. Tabii ki A takıma çıktıktan sonra onların bana bakışında biraz farklılık oluştu. Sonuçta Bursaspor A takımında oynayan oyuncuları herkes tanıyor ve arkadaşlarımın dışındaki diğer öğrenciler okulda bana gıptayla bakıyor. Ama hiçbir şekilde hiçbir arkadaşıma karşı hava atan bir insan olmadım. Eskiden ölçüm neyse şimdiki de o.
A takıma yükseldikten sonra futboldan elde ettiğin kazançta değişiklik oldu mu?
Oldu elbette. Bu yaşta gerçekten iyi para kazandığımı düşünüyorum. Ama insan her zaman nereden geldiğini bilmeli, şükretmeli ve çok çalışmalı. Veren Allah almasını da bilir. Ben çok yetenekli olup da ayakları yere basmadığı için kaybeden birçok örnek görüyorum. Onun için ne olursa olsun işime sahip çıkmam ve her şeyimle kendimi futbola vermem gerektiğini düşünüyorum.
Ailemden harçlık alıyorum
Peki, kazandığın parayla ailenin hayatını değiştirmek için adımlar attın mı?
Zaten bu yaşta para benim için çok gerekli olan bir şey değil. Kazandığım tüm parayı aileme veriyorum. Sadece ihtiyaçlarımı karşılamak için harçlık alıyorum. Ufak tefek kıyafet veya ayakkabı satın almak dışında bir harcamam yok.
Milli Takım oyuncusu olmanın sana kazandırdığı artılar olduğunu düşünüyor musun?
1988'li ağabeylerimiz Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü oldu. Biz de kendimizi iyi takım olarak biliyoruz. Gerçekten de çok iyi arkadaşlığı olan, kaliteli oyunculardan kurulu, iyi bir takımız. Hiçbir şekilde hiçbir rakipten korkmayan ve sahada en iyisi veren bir ekibiz. Milli Takım'da elde ettiğimiz bu güven duygusu kulüp takımlarımıza gittiğimizde de bizler için avantaj oluyor elbette.
Gelecekle ilgili nasıl hayaller kuruyorsun? Bize biraz kariyer planlamandan bahseder misin?
Bazı oyuncuların patlama dönemleri vardır. Benim de çıkış yapabilmem için o patlama anını yakalamam gerekiyor. Elime oynama şansı geçtiğinde bunu en iyi şekilde değerlendirmeliyim. Bursaspor'un futbolcusuyum ve A takımda sürekli oynayan bir oyuncu olmayı hedefliyorum. Bir başka hedefim de A Milli Takım'da oynayabilmek. Zaten her oyuncunun en büyük hayali ülke takımının formasını giyebilmektir. Bu düzeye geldiğimde elbette büyük takımlarda oynamayı ve Avrupa'ya gitmeyi isterim.
Bir yandan Türk futbolu üç takımın etrafında dönüyor diyoruz ama diğer yandan bütün oyuncular da kendi takımlarını yukarılara taşımak yerine bu büyük takımlardan birisine transfer olmayı hayal ediyor. Böyle bir çelişki de yok mu sence?
Evet var ama bu durumdan sadece oyuncular değil kulüpler de sorumlu. Anadolu'daki birçok kulüp maddi açıdan yeterince güçlü değil. Bursa bir sanayi şehri ama kulüp bu zenginlikten pay alamıyor.
İnternet sitelerinde Real Madrid dâhil birçok ünlü kulübün seni istediği yolunda haberler var. Teklif aldığın doğru mu?
Teklif değil de ilgileniyorlar diyelim. Real Madrid, Tottenham gibi kulüplerin geniş transfer listeleri var. Ben de bu listelerde yer alıyor ve takip ediliyorum. Bu kulüpler uluslararası maçlarda benim gibi oyuncuları görüp tanıyor ve ardından da izlemeye alıyor. Ben de o kulüpler tarafından izlenen oyunculardan biriyim.
Türk oyuncusunun Avrupa'ya adaptasyonda zorluklar yaşadığını biliyoruz. Sen ileride Avrupa'ya transfer olduğunda orada tek başına ayakta durabilecek yapıda biri misin?
Türk toplumu Avrupalılara göre çok duygusal. Ailemizi ve sevdiklerimizi daha fazla özlüyoruz. Ama oraya gidiyorsak duygusallığı bir kenara bırakıp profesyonelce düşünmemiz gerekiyor. Çünkü bizim işimiz bu. Hedefimiz Avrupa'ysa, orada kalmayı ve en iyisini yapmayı düşünmemiz gerekiyor. Yani gemileri yakıp da gitmek lâzım.
Futbolun dışındaki hayatında neler yapıyorsun?
Genellikle ağabeyimle, anne-babamla zaman geçirmeyi seviyorum. Ağabeyimle sinemaya ve bowling oynamaya giderim. Müzik dinlemekten hoşlanırım. R&B tarzını seviyorum. 50 Cent ve Rihanna'yı dinlerim.

Nonserviam
25.05.2011, 15:09
Hayırlı olsun sevdiğim bir oyuncu, ince bacaklı olmasına karşın çok hızlı + sert vuruyor toplara.

Çağdaş DENİZ
25.05.2011, 15:27
sol açıkta engin baytarla bu çocuk mu oynayacak şimdi şampiyonlar liginde????yoksa yeni transfer olacak mı?
neyse ya hayırlı olsun herkes iyi futbolcu olduğunu söylüyor.ben şahsen ismini duydum ama kendisini tanımıyorum

halil ibo
25.05.2011, 15:32
Hayırlı olsun.Röportaj sayesinde tanıma fırsatı bulmuş olduk.Şenol Güneş onun için bulunmaz bir nimet olmalı.Futbolu her geçen gün ilerleme kaydedecektir hocayla birlikte.
Anlatıldığı gibi cevherse Şenol Hocada onu parlatacaksa son kertede İstanbul yavşaklarının kadrosuna elimizden bedelsiz olarak uçup gidecektir.

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 15:36
Hayırlı olsun.

Transferlerin devamının hızla gelmesi gerek.

DeAgLeMaNyAq
25.05.2011, 15:38
Bu sezon periyodik olarak her ay içerisinde "Eren Albayrak Trabzonspor'da" şeklinde haberler okuyup durduk. İnşallah sonuncusu olmuştur...

bordo(61)mavi
25.05.2011, 15:49
Şimdi bu yeni transferimiz sol açık oynuyosa diğer sol açık transfer girişimleri güme gitmez inşallah...

metehan
25.05.2011, 16:33
Hoş geldin. Umarım bir yıldız olursun !

Kaan
25.05.2011, 19:07
Başlık vardı:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28524

Tekrardan hayırlı olsun Eren. :) Bakarsın hiç beklediğimiz bir anda sol açığın yeni sahibi olur.

Ömer Kibar
25.05.2011, 19:24
Hayırlı olsun..Bu saatten sonra önümüze bakacağız..Şenol Hocamın yeni Buraklar çıkartacağına inanıyorum..

Dogan
25.05.2011, 19:46
Umarım kampın yıldızı olmazsın. :D

Asi Çaykaralı61
25.05.2011, 19:46
Hayırlı olsun ALLAH utandırmasın

Kasım Hilal
25.05.2011, 19:49
Faydalı oulr inşallh!

_SeRKaN_
25.05.2011, 23:10
Hayırlı olsun...Umarım beklentileri karşılar...

pReN@_61
25.05.2011, 23:12
Başlığı vardı sanki öyle hatırlıyorum..Hayırlı olur inşallah.

TSelif
25.05.2011, 23:12
Hoş geldin. Umarım bir yıldız olursun !
...ve İstanbul'un yolunu tutarsın bedavadan !!!

Misina
25.05.2011, 23:13
Bursanın paf takımından oyuncu almışız.Dünya yıldızı gibi her gün basına konuşması saçmalık.

DeAgLeMaNyAq
25.05.2011, 23:54
Bursanın paf takımından oyuncu almışız.Dünya yıldızı gibi her gün basına konuşması saçmalık.

Aynen katılıyorum. Forma şansı bulacağından bile şüpheliyim...

Eren Karaahmetoğlu
26.05.2011, 00:12
Neden resmi açıklama yok?

:D

SefaÇetinKulak
26.05.2011, 00:15
Gelecek için çalışırsa , selçuk abisi gibi yapmazsa iyi bir transfer yaptık .

Atakan
26.05.2011, 00:24
Hayırlı olsun. Çok umutluyum Eren'den. :)

Çağatay_
26.05.2011, 04:36
Çok iyi olduğu söyleniyor, bu tip transferleri her zaman sevmişimdir.Ben hocanın yerinde olsam, bu potansiyel varsa direkt oynatırım.

TS-AKCAABAT-61
26.05.2011, 10:29
Neden resmi açıklama yok?

:D

transfer sezonu herhalde 01.06.2011 basliyor diye.

Gurpas
26.05.2011, 12:46
transfer sezonu herhalde 01.06.2011 basliyor diye.

Ne kadarda kurallara uyan bir takımız biz ya gözlerim yaşardı. Millet çatır çatır açıklıyor transferlerini

SALDIRAY
26.05.2011, 13:31
Hayırlı olsun. Daha iyi transferler bekliyoruz.

DeAgLeMaNyAq
26.05.2011, 17:33
Bursa'da sözleşme uzatmıyor diye kadro dışı bırakılması nedeniyle 1 senedir maç yapmamış birine bu kadar bel bağlamayın derim. Kendince çalışıp halı sahada top oynaması bir yere kadar fayda sağlar...

Asi Çaykaralı61
26.05.2011, 17:37
Eren ne zaman geliyor?

Eren Albayrak, ne zaman geliyor?

Bursaspor ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle yol ayrımına giden Eren Albayrak Trabzonspor ile anlaştı.
Haber61.net'e konuşan Eren Albayrak, "Haziran'ın 1'inde tatile çıkmayı düşünüyorum. 1'inden sonra Trabzon'a gelerek 5 yıllık sözleşmeye imza atacağım. Trabzonspor ile anlaştığım için çok mutluyum" dedi.
Bordo-mavili takımla uzun zamandır flört eden Eren Albayrak, idman eksiği olmaması için kendine özel hoca tuttuğunu ve çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84375 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84375)

Misina
26.05.2011, 18:27
Adnan Güngör'de böyleydi.Bank Asyadaki Samsunspordan aldığımız adam sanki premier ligden gelmiş gibi her gün basına konuşuyordu.Hatta imza töreninin hemen ardından Ts Clubda özel adnan formaları satışa sunulmuştu.

Ilelioglu
26.05.2011, 21:11
Hayirli olsun...!

;):)

Ali Tunahan Güllü
26.05.2011, 21:13
Hayırlı Olsun.

orkun kır
26.05.2011, 22:40
bu çocuktan sanki xavi gibi bahsedilio çok merak ediyorum nasıl bi istikrar sağlıcak..

TSuha61
26.05.2011, 22:48
hayırlı olsun Allah utandırmasın

Adem Erdoğan
26.05.2011, 22:50
Adnan Güngör'de böyleydi.Bank Asyadaki Samsunspordan aldığımız adam sanki premier ligden gelmiş gibi her gün basına konuşuyordu.Hatta imza töreninin hemen ardından Ts Clubda özel adnan formaları satışa sunulmuştu.

Adnan ve Jabi. O sezonki transfer bombalarımızdı.:)

Ömer Yüce
26.05.2011, 23:33
Zaten 2 ay öncesinde Bursada onun arkadaşı olan arkadaşım söyledi bana. Çek almış. Şenol hoca haftada 4-5 kez arıyormuş. Çok üstüne duruyor bu oyuncunun. 2 sene sonra istanbul takımlarının alabilmesi için zengin olması gerekir diyebilecek kadar iyi oyuncuymuş...

TSezgin61
27.05.2011, 01:00
valla bende ilk eren haberleri ciktiginda forumda bir bursasporlu arkadasa söyledim... sok oldu olmaz gitmez diyordu. cok iyi futbolcu sanmiyorum bizim yönetimin birakacagini diyordu...

Misina
27.05.2011, 10:11
Adnan ve Jabi. O sezonki transfer bombalarımızdı.:)

Adnan,Jabi ve Serkan Balcı

1 Önlibero 2 de Bek İle Şampiyonluk Hedefliyorduk !

exelans_25
27.05.2011, 12:20
fazla umutlu olmayın kurtarıcı olacak diye.bu adam 1 yıldır maç yapmıyor halı sahalar dışında

hay1699
27.05.2011, 13:02
bursa da bizle ilişkileri dondursun madem..

DJTT
27.05.2011, 13:53
biz böyle oyuncularla urasiriz! vay be

hüseyin1975
27.05.2011, 14:59
Övgüyle bahsedilen bir oyuncu, dilerim cok basarili olur.

Mert Pasa
31.05.2011, 10:24
Senol Gunes haybeye birini istemez,yine de kendini ispatlayana kadar Eren Trabzonda diye sevinecegimize,o Ben Trabzondayim diye sevinecekdir.

Hayirli olsun,gerceklestirenlerin eline saglik

ertek_ts61
31.05.2011, 10:59
Bu transfer kesin mi ?

Bayraktaroğlu
01.06.2011, 12:39
Trabzonspor kulübü geçtiğimiz sezon devre arasından sonra anlaşmaya vardığı Eren Albayrak'la görüşmelere başladığını resmen borsaya bildirdi.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada "Eren Albayrak'ın kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

http://www.aa.com.tr/tr/eren-albayraki-borsaya-bildirdi.html

M.S.SOFU
01.06.2011, 12:47
bu durum niye zokora transferinde olmadı
kulüp birleşmesi tam gerçekleşti mi gerçekleşmedi mi

ya benim haberim yok
ya da gaiplik söz konusu :)

Ibo61
01.06.2011, 13:08
Bu borsaya bildiris nerede yaziyor?????

ozturk
01.06.2011, 13:21
bu erenin transfer edildii anlamına geliyor..

hayırlı olsun..

.....
01.06.2011, 13:28
İnşallah transferi kesin olarak bitiririz...

Mert67
01.06.2011, 13:37
Eren 1 haziran'da imza atıcakdı diye biliyorum.

slmn
01.06.2011, 14:18
Biz borsaya bildirmezdik hayırdır yenimi çıktı bu muhabbet :)

Mustafa Yüksek
01.06.2011, 14:20
Yeni yeni adetler. Buna da alışacağız zamanla:)

Bayraktaroğlu
01.06.2011, 14:36
bu durum niye zokora transferinde olmadı
kulüp birleşmesi tam gerçekleşti mi gerçekleşmedi mi

ya benim haberim yok
ya da gaiplik söz konusu :)

Dün zokora borsaya bildirilmiş.

.....
01.06.2011, 14:39
Eren aslen nereli ? Trabzon lu mu ?

Bayraktaroğlu
01.06.2011, 14:41
Biz borsaya bildirmezdik hayırdır yenimi çıktı bu muhabbet :)

Borsada işlem görüyorsan bu bildirimleri yapmak gerekiyor.bildirmeme gibi bir durum yok yani

Barış Burak
01.06.2011, 14:54
yanlış anlaşılmasın lütfen ama, bu başlığın genelde durması biraz tuhaf değil mi:)

Ceyhun Dündar
01.06.2011, 15:04
İlginç ilginç adetler arkadaş eskiden ne güzel oyuncu bi anda imzalar herkes sok olurdu ne bu ya yok borsa falan :) Bize uymay:D

Bayraktaroğlu
01.06.2011, 15:04
[QUOTE=Barış Burak KANBUR;1917680888]yanlış anlaşılmasın lütfen ama, bu başlığın genelde durması biraz tuhaf değil mi:)[/QUOTE

Transfer haberidir bu ama uygun görülürse kapatılabilir yöneticiler karar versin

DeAgLeMaNyAq
01.06.2011, 15:09
Borsa bildirimleri yapılıyordu ancak resmi siteden yayınlanmadı nedense...

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=158070
http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=158182
http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=158254

İlker Akçay
01.06.2011, 15:10
Hoşgeldin Eren :) Hayırlı olsun..

robinhood61
01.06.2011, 15:30
bilmediğim için soruyorum bu eren albayrak madem bu kadar çok iyi neden bursaspor bıraktı veya kadrosuna bile almadı?

bu eren albayrak bu bizim bildiğimiz albayraklarla bi ilişkisi ya da akrabalığı var mı?

GULER
01.06.2011, 15:31
Insallah basarili olur Trabzonsporumuzda.

Samet Demir
01.06.2011, 15:47
sözleşme yenilemeye yanaşmadığı için sorunları vardı bursasporla sanırım. yanlış hatırlamıyorsam tabi.

Ilelioglu
01.06.2011, 15:48
Yahu bu Transfer daha olmadi mi? :)

Celal Demir
01.06.2011, 15:50
takımımız için hayırlı olsun...

Mert Oğuzlu61
01.06.2011, 15:51
bilmediğim için soruyorum bu eren albayrak madem bu kadar çok iyi neden bursaspor bıraktı veya kadrosuna bile almadı?

bu eren albayrak bu bizim bildiğimiz albayraklarla bi ilişkisi ya da akrabalığı var mı?

eren i hami önerdi geleceğin giggs i diyerek, m.demir ve eren ikisininde sözleşmesi bitiyordu bursa sözleşme teklif etti bunlara ama oyuncular kabul etmedi niye kabul etmediler onu bilmiyorum, trabzonlu ts li f.tekke hayranı m.demir antep e giderken eren ts ye gitmek istiyorum diyip ısrar edince bursa kadro dışı bıraktı aylardır antrenman felan almadı kendi başına çalıştı şimdi sözleşmesi bitti bedavaya geliyor işte.

Mahmut Keleş
01.06.2011, 16:01
benim bildiğim bursa yönetimiyle ilgili sıkıntıları vardı... o yüzden bursayla imzalamadı... bildiğim kadarıyla y.dışından da teklif aldı ama Şenol hocayı tercih etti diye biliyorum...

unbounded
01.06.2011, 18:20
http://www.cezasahasi.net/2011/06/eren-albayrak-hakknda-her-sey.html

Erenle ilgili oldukca detayli bir yazi...

Ahmet Karadeniz
01.06.2011, 18:34
hala alamadık mı bu adamı ya bari bunu kaçırmasak....

POYRAZ
01.06.2011, 18:37
Yanlis bir sey söylemis olmak istemiyorum ama bildigim kadariyla bu futbolcu Trabzonspor'a gitmek istedigini kulübüne bildirmisti ve bu yüzden kadro disi birakilmisti. Yinede emin degilim.

kemal koç
01.06.2011, 18:51
kim ki bu çocuk şahsen ben tanımıtorum buda sezer gibi zafer yelen gibi olmasın

Mayls
01.06.2011, 18:54
Yanlis bir sey söylemis olmak istemiyorum ama bildigim kadariyla bu futbolcu Trabzonspor'a gitmek istedigini kulübüne bildirmisti ve bu yüzden kadro disi birakilmisti. Yinede emin degilim.

Forma şansı bulamadığı için sözleşme yenilemeye yaklaşmamıştı ve bu yüzden kadro dışı bırakılmıştı. Muhammet Demir'de de aynı olay yaşanmıştı. Muhammet devre arası Gaziantep'e gitti, Eren bizimle anlaştı.

Yusuf BALCI
01.06.2011, 19:00
Eren Albayrak kadroda düşünlecek bir oyuncu değil bence. Geçen sene yaptığımız onca genç transferinden bir tanesi bile as takıma gelemedi. Bu da onlar gibi genç yetenek olarak alınmış belli ki. Transfermarkt ta değeri 150 000 Euro.

Mustafa ÖZDEMİR
01.06.2011, 19:29
hayırlı olsun...

-Samet
01.06.2011, 20:15
Bu transfer kesin mi ?

Borsaya da bildirildi ,

->http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7450#Icerik

ANIL
01.06.2011, 20:18
haydi hayırlısı yeni giggs mi desek yoksa robben mi

-Samet
01.06.2011, 21:51
haydi hayırlısı yeni giggs mi desek yoksa robben mi

Oynasın bakalım göreceğiz :)

Bera B.
01.06.2011, 22:17
Twitter sayfasını inceledim de, Türkçesi çok iyi, kesme işaretleri, yazım vs. Şu bile sevmem için yeterli kendisini. Azıcık takımdaki düzey artsın :)

hodlu
02.06.2011, 00:25
Hayırlı olsun.İnşallah yıldız olur şampiyonluklara koşmamıza yardımcı olur....

metehan
02.06.2011, 17:06
Bu çocuğu merak ediyorum. Bakalım dendiği kadar var mı? İnşallah bir yıldız olur bizde.

Eren Karaahmetoğlu
02.06.2011, 19:25
Eren'e gereken şans verilirse bunu çok iyi bir şekilde değerlendirecektir. Eren'e çok güveniyorum. İnşallah güvenimi boşa çıkarmazsın adaş.

metehan
02.06.2011, 23:19
Bursa'da yaşayan bir arkadaşım var. Eren Albayrak'ın Orhan Çıkrıkçı gibi hızlı bir oyuncu olduğunu söyledi. Sırf bu özelliği ile bile bize çok şeyler katabilir, inşallah kendini gösterecek.

jako13
09.06.2011, 23:26
çok iyi transfer.....! Yönetime ve futbolcuya haksızlık yapmayalım.!