PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eren Albayrak

Sayfa : [1] 2 3

Kaan
03.03.2011, 15:30
Eren Albayrak Trabzon'da

Eren Albayrak Trabzonspor'a transfer olduğunu söyledi.

http://www.haber61.net/images/news/22765.jpg

Bursaspor'la sözleşmesini yenilemeyen Eren Albayrak Trabzonspor'a transfer olduğunu söyledi. Eren, telefon ile haber61'in sorularını yanıtladı. Eren, kesin olarak Trabzonspor ile anlaşmaya vardığını söyledi.

haber61.net

-*-*-*-

Hayırlı olsun.. :)

ilhan
03.03.2011, 16:41
Resmi açıklama gelince konu açılacaktır.

Hürgün Aygün
02.06.2011, 22:54
Hayırlı olsun,başarılar.Umarım takımımıza uzun yıllar katkı sağlar.:)

yaranozlu
02.06.2011, 23:04
trabzonluymuş galiba, bu da ciddi bir etken bize gelmesinde. kumaşı iyiyse gençliğiyle birlikte faydalı olma şansı yüksek...

Murat'
02.06.2011, 23:08
Trabzonlu değil Erzurumluymuş arkadaşlar.

Umarım uzun yıllar bu formayı başarı ile taşır.

DeAgLeMaNyAq
02.06.2011, 23:24
Trabzonspor'a gelmek uğruna 1 yıldır kadro dışı ve hiç maç yapmıyor. Umarım söylenildiği kadar önemli bir futbolcudur...

.....
02.06.2011, 23:45
Eren e çok güveniyorum.

İnşallah ona güvenenleri boş çıkarmayacak.

Oğuz B.
02.06.2011, 23:46
Hoşgeldin Eren.
İnşallah başarılı olursun.

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/2/12923.png

Halit Aydın
03.06.2011, 00:13
Neymiş ki sihirli cümle?

Ali İhsan
03.06.2011, 00:31
Hayırlı olsun.

Delikanlı çocuğa benziyor, twitterda kendisini takip eden Bursalılara saygı göstererek "Bize Her Yer Trabzon" demedi. Demek ki bir Egemen veya Selçuk karakterinde değilmiş.

-Samet
03.06.2011, 00:38
Hayırlı olsun .

Umarım forma şansı bulur , çok merak ettiğim bir oyuncu.

balli_kuymak
03.06.2011, 00:44
Hoşgeldin Eren inşallah büyük başarılara imza atarsın...

MonteCristo
03.06.2011, 01:05
Twitter'dan yazdıklarına bakılırsa kendine güveni var. Muhtemelen bize her yer Trabzon demesi istenmiştir. Şovenist olmıycam iş yapıcam diyor. Hadi bakalım hayırlısı, kafası düzgün yetenekleri de iyise iş yapar. Hoşgeldin Eren Albayrak, sen formanın hakkını ver bizde seni baştacı yapalım.

Anıl Caner
03.06.2011, 02:28
Twitter'daki üyelerimiz mal bulmuş mağribi gibi kendisine "bize her yer trabzon" dedirtmeye çalıştılar. Çocuk Bursasporlu. Bununla da gurur duyuyor. Çalışarak, hırsımla, azimimle ve performansımla gönlünüzde yer etmek istiyorum, iki cümleyle değil diyor. En güzelini yapıyor.

Benim kanım ısındı.Futbolculuğu konusunda hiç bir fikrim yok. Sadece mevkisini biliyorum, Burak gibi gole dönük oynamayı sevdiğini biliyorum.

İnşallah dediği gibi çalışır ve kendisini sevdirir. İlk intiba iyi.

Yolu açık olsun.İnşallah avrupaya gitsin.

Ertan 51
03.06.2011, 08:29
Hadi bakalım Eren'im gardaşım,Allahım başarılı eylesin,hem sen mutlu ol hem biz.

Hüseyin Bağdat
03.06.2011, 09:31
Twitter'daki üyelerimiz mal bulmuş mağribi gibi kendisine "bize her yer trabzon" dedirtmeye çalıştılar. Çocuk Bursasporlu. Bununla da gurur duyuyor. Çalışarak, hırsımla, azimimle ve performansımla gönlünüzde yer etmek istiyorum, iki cümleyle değil diyor. En güzelini yapıyor.

Benim kanım ısındı.Futbolculuğu konusunda hiç bir fikrim yok. Sadece mevkisini biliyorum, Burak gibi gole dönük oynamayı sevdiğini biliyorum.

İnşallah dediği gibi çalışır ve kendisini sevdirir. İlk intiba iyi.

Yolu açık olsun.İnşallah avrupaya gitsin.

Bu şekilde düşünüyorsa gerçekten sevindim. İki kelime söylemde bulunmakla gönlümüzü kzanmak yerine futbolu ile kazanmayı tercih etmesi kendine güvenini gösteriyor...

İnşALLAH takımımıza hayırlı olur...

murseltaskin
03.06.2011, 09:34
bursaspordan yetişmesine rağmen imza atmayarak bize geldi.bzede aynısını yapmayacağını kim garanti edebilir

Ali İhsan
03.06.2011, 09:38
bursaspordan yetişmesine rağmen imza atmayarak bize geldi.bzede aynısını yapmayacağını kim garanti edebilir

Bursaspor'a niye imza atmadığını az çok biliyoruz. Yöneticiler cüzi bir rakama at beş yılı vaktin gelince oynarsın dediler. Adam kendine güveniyor ve oynamak istiyor. Muhammet ile beraber ayrılamaya karar verdiler ve bunu bir yıl önceden beri söylüyorlar. Bursa yönetimi de oyuncu ile inatlaştı ve devre arası 1 milyon vermemize rağmen bize satmadı. Eren de duruşunu yine bozmadı ve baskılara rağmen, stad kapısından kovulmasına rağmen kendi başına çalışarak seneyi doldurdu.

Kendi oyuncusuna sadece kendi altyapısından yetişti diye baskıyla imza attırmaya çalışan yöneticiler yüzünden Bursaspor'dan ayrıldı diye kimse Eren'i suçlayamaz.

pReN@_61
03.06.2011, 10:37
Başarılar dilerim.

Mustafa ÖZDEMİR
03.06.2011, 10:38
camiamıza hayırlı olsun...

Asi Çaykaralı61
03.06.2011, 11:28
Eren takımımıza hoşgeldin

Sibel
03.06.2011, 18:42
Hayılı olur inşallah.

sametaydin
03.06.2011, 20:18
Hayırlı uğurlu olsun. Katkı yapacağına inanıyorum.

Cem Zırıh
03.06.2011, 20:23

misal egemen :D

Anıl Caner
04.06.2011, 03:11
Yeni gelen hemen her oyuncu hakkında yaptığı tahminlerde yanılan bir Trabzonsporlu olarak, ilk kez bir futbolcunun bu kadar başarılı olacağına inanıyorum.

Bence şu an içinde bulunduğumuz transfer döneminde kimsenin kadrolarında yer bulamasa da bu sezon hatırı sayılır miktarda şans bulacak ve bunu çok çok iyi kullanacak bir oyuncu olacak.

Söylediklerimin temelinde sadece hissiyatım var. kaynak kalçam yani.

Çağatay_
04.06.2011, 04:42
Sol açık transferi olmazsa, direkt olarak ilk 11'de başlamanı istiyorum Eren.

Bu takımda genç ve patlayıcı bir isim olması gerektiğine inanıyorum.Zaman zaman düşüşler yaşasan da ilk 11'de ısrarla sana şans verilmesini istiyorum.

Ligin en iyi sol açığı olacaksın, inanıyorum.Yıllar sonra Bordo-Mavili formayı giyecek olan ilk sol açıksın, haberin olsun :D

Hoşgeldin, sana inanıyoruz.Çalış ve kap o formayı.Bunu en az senin kadar istiyoruz, emin ol.Trabzonspor taraftarları genç oyuncuları sever ;)

Muhammet Ali Senocak
04.06.2011, 10:35
Hayırlı Olsun İnş. Başarılı Olur

Nonserviam
04.06.2011, 17:17
Sende başarılı olursun umarım. Hiç durmadan koş.

Birtan Karaman
04.06.2011, 17:48
Barış Memiş'e benzemede....

ahamitokutan
05.06.2011, 02:06
ozan çok gereksiz olur gibime geliyor.enginle eren bu işi götürür.hatta oynatılırsa 20 yaşında yeni bir yıldız kazanacağımıza inanıyorum

M.S.SOFU
05.06.2011, 10:36
genç topçyuy oynatmazsan çürür

bkz.
barış memiş
ceyhun gülselam
barış ataş
vs.

birileri cesaret edip oynatmak zorunda

SefaÇetinKulak
05.06.2011, 16:29
Burak ile iyi anlaşırsa kendine bakar çok çalışırsa sol problemini çözmüş oluruz . Hayırlı olur inş.

werg
05.06.2011, 18:23
İnşallah başarılı olur.Bu arada bursasporlu değilde Trabzonsporlu diye biliyorum.

Cem Akyüz
05.06.2011, 19:33
Formayı bir kaparsa kolay kolay bırakmaz.Barış Memiş'e benzemez rahat olun

ibrahim
05.06.2011, 19:48
Fifa11de ikinci sezonumda Engini bile gecti.. Iyi topcuymus :p

sifuni
06.06.2011, 12:57
Hayırlı olur inşallah ve 2-3 sezon sonra takımın değişilmezi olur.

-Samet
06.06.2011, 13:48
Fifa11de ikinci sezonumda Engini bile gecti.. Iyi topcuymus :p

Fiyatı ne kadar :)

hocego
07.06.2011, 00:31
yerli giggs öyle mi .. yarısı olsa yeter bile.

Bayraktaroğlu
08.06.2011, 16:33
Hayırlı uğurlu olsun

kogale
08.06.2011, 16:52
İyi hoş da 61 numaranın eren'e verilmesi çok yanlış

Hürgün Aygün
08.06.2011, 16:52
Tekrar hoşgeldin eminim Burak'ın sol açık versiyonu olacak çok ümitliyiz senden başarılar...:)

Uğur Ö.
08.06.2011, 17:10
İyi hoş da 61 numaranın eren'e verilmesi çok yanlış
61 numara erene verilmedi.Çünkü hep sercanda hemde erende de vardı 61.Yani sadece isimleri basılmış aceleylehttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7498-0N4V3C4N.jpg

Hüseyin İlkin
08.06.2011, 17:18
Hayırlı olsun.

Umudum oldukça fazla, umarım bu forma altında iyi yerlere gelir.

Gurpas
08.06.2011, 17:30
ikisndende umudum yok desem hislerimi açıklıkla söylemiş olurum:)

Berat Akçay
08.06.2011, 17:33
Hayırlı olsun.İnş. faydalı olur.

Bu arada Eren Ceza'ya cok benziyor :D

Keramettin
08.06.2011, 17:45
Hoşgeldin toprağım

Ali İhsan
08.06.2011, 18:15
Genelde bu hislerimde yanılırım ama bu Eren'i ta Ocak'tan beri bekliyorum. Hoca da oynatacak diye bir his de var içimde. Bakalım...

ileri_libero
08.06.2011, 19:57
Eren, uzun yıllar Türk futboluna damgasını vuracaktır.Hız,teknik,gol bölgelerine sızma,kanatları kullanma,defansa yardım etme gibi özellikleri var.

Semra
08.06.2011, 22:53
Hayırlı olsun...
Umarım çok çalışıp formayı kapar, şansı açık olsun.

hamdi_61
08.06.2011, 22:56
hayırlı olur İnşallah

Nonserviam
08.06.2011, 22:58
İmza töreninde dikkat ettim de Erenin kolları çok kalın yahu :) bu kadar spor neye yarar. güreşçi gibi duruyor kolları çok fena.

poetricus
08.06.2011, 23:36
Hayırlı olsun. Allah onu da, transfer enleri de utandırmasın.

İleli
09.06.2011, 00:23
İmza töreninde dikkat ettim de Erenin kolları çok kalın yahu :) bu kadar spor neye yarar. güreşçi gibi duruyor kolları çok fena.

aynen benimde dikkatimi kollari baya saglam duruyor kodumu oturtur okadar...
eren sol bekmi sol acikmi?

Muhammet*
09.06.2011, 00:25
Hayırlı olsun, nedendir bilmem kendisinden çok ümitliyim. :)

Ali Yerlikaya
09.06.2011, 09:25
Hayirli olsun...
Sana nedense cok güveniyom sol acik sana emanet olicak gibi bir hic var icimde hatta senden dolayi Ozan hamlesine bil sicak bakamiyom, o alinirsa sana sans verilmemesinden korkiyom ve kaliteni iatlama sansin yok olur diye...

Zafer Fidan
09.06.2011, 09:31

u-S8f6usLUc

cebcare
09.06.2011, 09:38
hayırlı olsun

DeAgLeMaNyAq
09.06.2011, 15:20
Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;

-2011-2012 futbol sezonu için 300.000.-TL garanti ücret ve 7.000.-TL maçbaşı ücreti,
-2012-2013 futbol sezonu için 350.000.-TL garanti ücret ve 7.000.-TL maçbaşı ücreti,
-2013-2014 futbol sezonu için 400.000.-TL garanti ücret ve 8.000.-TL maçbaşı ücreti,
-2014-2015 futbol sezonu için 500.000.-TL garanti ücret ve 12.000.-TL maçbaşı ücreti,
-2015-2016 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 15.000.-TL maçbaşı ücreti ödenecektir.

GULER
09.06.2011, 15:24
Hayirli Ugurlu olsun. 1000nci mesayim bu basliga ugurlu gelir ins.xD

inception61
09.06.2011, 15:58
nuri albayrağın yeğenimi bu kardeşimiz
oynarsa katkı yapacağından şüphem yok soyadı albayrak olan topçular genelde iyi çıkyorda ondan:D

Nonserviam
09.06.2011, 23:27
u-S8f6usLUc

Vay aslanım vay :) bizede böyle futbolcular yaraşır.

Yavuz Hasan
10.06.2011, 00:53
hayırlı olsun inşallah kendini gösterir antreman topçusu olmaz

ibrahim
14.06.2011, 22:04
Fiyatı ne kadar :)
71 Engin 2.1 milyon dolar
74 Eren 3.6 milyon dolar :) :)

Edit: 83 Hamdaoui 12 milyon dolar :D

.....
15.06.2011, 00:08
Allah utandırmasın. Sonuna kadar desteğimiz seninle Eren. Güveniyoruz sana.

-Samet
15.06.2011, 10:20
71 Engin 2.1 milyon dolar
74 Eren 3.6 milyon dolar :) :)

Edit: 83 Hamdaoui 12 milyon dolar :D

:D Kloseyi al da görelim

TheDayAfter61
15.06.2011, 14:35
Umarım hem kendisi hem de biz memnun kalırız bu transferden.

-Samet
15.06.2011, 21:06
Bu da başka bir videosu :)

C4yYrM8daoE

Bıyıklıoğlu
19.06.2011, 23:14
Futbolcuların halktan kopuk, izole yaşamasına karşıyım. Sizlerin nabzını burada tutmaya çalışacağım. Elimden geldiğince cevaplayacağım. (Eren Albayrak-Twitter)

Bera B.
19.06.2011, 23:30
Eren ilk geldiğinde başlığına yazmıştım, Türkçesi düzgün konuşmayı bilen adamları çok severim diye. Şu anda twitter adresinden paylaştıkları ve yazdıklarıyla da kişiliğinin ilk ipuçlarını kapmış bulunuyoruz. Kendisini çok sevdim, inşallah bize faydalı olur.

Buradan izlenebilir.

https://twitter.com/#!/AlbayrakEren

MonteCristo
19.06.2011, 23:50
Eren Albayrak Hakkında Her Şey

Bir kere tüm Trabzonluların yapılan her yerli transferinde olduğu gibi merak ettiği şeyi yanıtlayalım: Eren Albayrak Trabzonlu değil. Erzurumlu. Futbola Kocaeli'de Yahya Kaptan Spor kulübünde başlayan Eren Öğretmen bir anne babanın çocuğu olduğu için tayini çıkan ailesiyle birlikte Bursa'ya yerleşir ve orada Bursaspor'un altyapı seçmelerine katılır. Ve futbolculuk macerası böylece başlar. Yeteneği ve tekniğiyle kısa sürede kendini gösteren Eren, basamakları bir bir tırmanarak hem Bursaspor altyapısının, hem de genç millî takımların gözbebeklerinden birisi olur. Serdar Aziz, Sercan Yıldırım, Muhammet Demir ve Eren gibi oldukça kaliteli ürünler veren Bursaspor altyapısını bu konuda tebrik etmek gerekiyor. Altyapı kategorilerinde oldukça düzenli bir sistem kurup bunun meyvelerini almaya başladılar.

Eren Türkiye liglerinin belki de en erken profesyonel olan futbolcusu. Henüz 13 yaşında profesyonel oldu. Aslında bu bile, son dönemde yetiştirdiği oyuncularla gıpta ile bakılan Bursaspor altyapısı genelinde düşündüğünüzde ne kadar özel bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. 16 yaşında Bursaspor A takımına yükselmişti ve sıra adını Türkiye futbol kamuoyuna duyurmaya gelmişti. 2007 yılında düzenlenen Ege Kupası'nda, finalde İspanya'yı Batuhan Karadeniz'in golüyle devirip Şampiyon olan U16 Millî Takımımızın önemli bir parçasıydı Eren. Daha sonra Trabzon'da düzenlenen Karadeniz oyunlarında da Millî Takımımızın formasıyla oldukça başarılı maçlara imza attı. Barış Memiş'in de forma giydiği o takım finalde Rusya'ya penaltı atışları neticesinde kaybediyordu.

Aynı yıl Bursaspor'un başında bulunan Samet Aybaba, önce Fenerbahçe ile oynanan ve 1-1 sona eren maçta, ardından Kupadaki Boluspor ve ligdeki Ankaragücü maçlarında Eren'e forma verdi. 16 yaşında Süper ligde maça çıkan Eren bu esnada bir sakatlık geçirdi ve 4 ay kadar sahalardan uzak kaldı. 2007 Kasımında yaşadığı bir sakatlık nedeniyle yaklaşık 4 ay kadar sahalardan uzak kalan Eren'in dönüşü Antalya'da düzenlenen U18 Avrupa Şampiyonasıyla oldu. Özellikle ilk maçta Hollanda karşısında mükemmel bir futbol oynamış, bir de gol atmıştı. O turnuvada Avrupa'nın jenerasyonlarında en güçlü takımları yer aldılar. Türkiye grubunda Hollanda'yı ve İskoçya'yı yenerken Sırbistan'la berabere kalıp yarı finale yükseldi. Fransa karşısında 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada penaltı atışlarıyla finalin kapısından döndü. Batuhan Karadeniz, o maçta muazzam yeteneğinin yanında nasıl bir karaktere sahip olduğunu göstermişti, hatırlayanlar olacaktır. Kaleciye penaltıyı atacağı köşeyi göstermiş, kaleci de Batuhan'a ayarın kralını verip topu kurtarmıştı. O Fransa kadrosunda Chelsea'yi transfer yasağıyla karşı karşıya getiren Gael Kakuta, Lyon forması giyen Yannis Tafer ve Arsenal'de oynayan Gilles Sunu gibi büyük yıldız adayları forma giyiyordu. Bu arada Eren'in oyunundaki ilerleme de devam ediyordu. Tekniği, sürati, kanat oyuncusu olmasına karşın sürekli gol yollarında gözükmesi ve rakip kaleyi zorlamasıyla Giggs'e benzetilmeye bile başlamıştı.

Bu esnada Bursaspor'da Ertuğrul Sağlam göreve başlamıştı ve Eren ilk olarak Tokatspor'la oynanan Türkiye Kupası karşılaşmasında oyuna sonradan girerek 6-0 biten maçta takımı adına ilk resmi golünü atmış oldu. Ardından ligde oynanan 4 karşılaşmada da forma giyerek formaya ısınma turlarına başladı. Süper Ligde forma giydiği ilk maçta oyuna 61. dakikada dahil olması da güzel bir tesadüf. (Büyükşehir Belediyespor karşılaşması)

2009'da Ukrayna'da düzenlenen U19 Avrupa Şampiyonası finallerinde oldukça güçlü rakiplere karşı mücadele eden milli takımımızda 3 Bursasporlu oyuncu yer alıyordu: Sercan, Serdar ve Eren. İlk maçta De Gea'lı, Pulido'lu Joselu'lu İspanya karşısında Tunay Torun'un asistiyle güzel bir gol atıyordu Eren, ve sahada kaldığı süre zarfında da takımın fark yaratan oyuncularından biriydi. Fakat Ogün Temizkanoğlu, gruptaki diğer iki maçta Eren'i yedek soyunduruyordu.

2009-2010 sezonu Eren için pek de iyi geçmedi. Yalnızca iki resmî maçta Bursaspor formasını giyebildi genç oyuncu, Kupada Sivasspor'la oynadıkları karşılaşma ve sezonun son karşılaşmasında Beşiktaş'ı yenip şampiyonluklarını ilan ettikleri maçta. Ertesi sezon yine kadroda düşünülmeyen eren A2 takımıyla maçlara çıkmaya devam ederken, sözleşme uzatmaya yanaşmaması nedeniyle hem takım, hem de kader arkadaşı Muhammet Demir'le birlikte kadro dışı bırakıldı. Muhammet Demir devre arasında bir takasla Gaziantepspor'un yolunu tutarken Eren Trabzonspor'a transfer olmak için sezon sonunu bekliyor. Bu yılın mart ayında kesin söz kesilmişti. Ve Eren'in açıklamasına göre 1 Haziran'da resmi sözleşme imzalanacak.

Eren profesyonel futboldan uzak kaldığı süre zarfında kendisine tuttuğu özel antrenörlerle formunu korumaya çalışmış. Trabzonspor'un sezonu erken açacak olması da kendisi için bir avantaj. Hem fiziksel durumunu erken görecek, hem de istenilen seviyeye gelmesi için daha fazla zamana sahip olacak. Bir kere şunu netleştirelim. Eren Albayrak profesyonel olduğu 13 yaşından beri büyük bir yıldız adayıdır. Avrupa'nın büyük kulüplerinin radarına girmiş, takip edilmiştir. Beklenen patlamayı yapamamış olması ülke futbolunun kronik sorunlarından biri elbette. Batuhan'ın, Necip'in kendi takımlarında süre bile almadan A millî olduğu bir ülkede şayet büyük bir takımın oyuncusu olsa idi. (Bu durum Batuhan gibi yeteneği ölçüsünde şımarık ve vurdumduymaz bir oyuncuda ters tepmişti, Eren'de de benzeri bir etki yaratabilirdi muhakkak. Necip'te ise bir olgunluğa neden olduğunu söyleyebiliriz, zaman bunu daha iyi gösterecek.)

Genç Milli takımlarda kendisinin hocalığını yapan Abdullah Ercan ve Hami Mandıralı'nın bu transfer için referans olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz, zira her iki teknik adam da onunla çalışma fırsatı buldu. Yukarıda da bahsettiğim gibi Giggs'e benzetilen bir isim. Fakat kendini şöyle tanımlıyor Eren: "Hocalarım beni Ryan Giggs'e benzetiyor. Ama ben daha çok Real Madridli Arjen Robben'i beğeniyorum. Onun gibi bir oyuncu olmak isterim." (2009, TFF Tam Saha dergisine verdiği röportajdan)

Eren'in teknik özelliklerini yine kendi ağzından dinleyelim:

Süratliyim ama daha çok içeri girip çıkarak oynayan, gole yakın bir oyuncuyum. Futbolda kanat kavramı yavaş yavaş kalkıyor. O bölgedeki oyuncular da tipik santrforun yanında ikinci bir santrfor gibi oynuyor. Ben de bu tip bir oyuncuyum ve genellikle santrfordan sonra en fazla gol atan ikinci oyuncu olurum.

Eksik bulduğu yönleri:
Dünyadaki herkesin öğrenmesi gereken bir şeyler mutlak vardır. Öğrenmenin sonu yok çünkü. Yaşımın genç olmasından dolayı benim de öğreneceğim çok şey var. Oyunu okuma açısından biraz da gelişmem ve sağ ayağımı daha iyi kullanmam gerekiyor.

Eren Albayrak'ı Şenol Güneş'in ve Ünal Karaman'ın istediğini biliyoruz. Bu konuda Şenol Güneş'e güvenim sonsuz. Devre arasından beri ısrarla beklediği Eren'e şans vereceğini düşünüyorum. Neredeyse 3 yıldır gerçek bir sol kanat oyuncumuz yok. Eren'in bu pozisyona yerleşmesi de kolay değil. Fakat Trabzonspor kadrosunun yeniden şekilleneceğini varsayarsak Eren bir sürpriz de yapabilir.

Eren ve Muhammet'in Bursaspor kulübünden ayrılışlarıyla ilgili Ertuğrul Sağlam'ın söylediği sözler dikkat çekici. Eren'i ve Muhammet'i vefasızlıkla suçladı Ertuğrul hoca. "Bu takım, iki oyuncuyu da altyapısında yetiştirmiş, piyasa şartlarının üzerinde bir miktarda maaşlarını vermiş, tam takıma faydalı olacağı çağa gelmiş, bu arkadaşlar Bursa'da oynamak istemediklerini söylüyorlar. Sezon sonunda serbest kalıp, bu takıma birşey vermeden gidecek oyuncuyu ben şimdi neden oynatayım? Aklında başka bir takım varken ona neden forma vereyim? Oyuncuyu oynatarak gideceği takıma hazırlayacağım?"

Eren'se Ertuğrul Sağlam'a sitemde bulunmuş Nisan ayı içerisinde: "Bana 5 dakika şans verseydi Bursaspor'da kalırdım. Ancak bana bu imkan tanınmadı. Ben Bursasporluyum, bir gün geri döneceğim. “ Eren’le Muhammet’in sözleşme imzalama koşulu olarak oynama garantisi istedikleri Bursa kamuoyunda dillendirilen bir durumdu. Yani bu adamların “Biz Bursaspor’da oynamayacağız” açıklamasını şöyle düzeltmek mümkün: Forma şansı verilmeyecekse ayrılmak istiyoruz.

Eren'in Trabzonspor'da yıldızlaştığını ve önemli bir oyuncu haline geldiğini varsayalım. Ve Ertuğrul Hocanın söylemlerinin de doğru olduğunu. Bu durumda Bursaspor'a yaptığı bu hareketi bize yapmayacağının bir garantisi olabilir mi? Bu konular yeni transfer edilmiş bir oyuncunun yarattığı heyecan ve beklenti düşünüldüğünde pek konuşulmayan konular ama Selçuk ve Egemen olayı taze. Dikkatli olmak gerekiyor.

Bu yazı Bursasporluların gözünden Eren değerlendirmesi olmadan eksik kalırdı. Sevgili Arkadaşım Ahmet Özen, zamanı olmamasına karşın değerli vaktinden ayırıp Eren'le ilgili görüşlerini bizlerle paylaştı. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Ahmet Özen'in Eren'le ilgili görüşleri:

"Eren, altyapımızdan yetişen isimler arasında en önemli isimlerden biri. Sezon başında Porto kendisini istemişti. Fakat transfer gerçekleşmedi. Sözleşmesi uzatıldıktan sonra kiralık gönderilmek istendi, bunu da Eren istemedi. Şampiyonlar Ligine verilen 25 kişilik oyuncu listesinde yer almayışı da Eren'i etkileyen bir başka faktör. Aslında Muhammet ve Eren'in istedikleri az da olsa takımda süre alabilmekti. Bu gerçekleşmeyince ve diğer hadiseler patlak verince hiç istemediğimiz bu ayrılmalar yaşandı.

Eren karakter olarak çok düzgün bir insan. Trabzonspor'a yalnızca futbola konsantre olmuş bir şekilde gittiğini söyleyebilirim. Sportif olarak da fark yaratabilecek bir oyuncu. Ozan İpek mi, Eren mi dersek şahsen Eren derim. Ozan İpek de kaliteli bir oyuncu, belli bir standardı var ve o standart performansını her zaman gösterir. Eren'se patlayıcı özellikleri olan, oyunu sadece kanatlarda oynayan klasik bir kanat oyuncusu değil. İçeriye dalar, pozisyonları zorlar, fiziksel olarak zayıf görünse de dayanıklı bir oyuncudur. İhtiyacı olan şey maç eksiğini kapatmak ve kaybettiği özgüvenini geri kazanmak. Trabzonspor taraftarına bu konuda çok iş düşüyor."

Bu olaylara ek olarak, yorumlar bölümünde Kinyas'ın paylaştığı bir haber de var. Eren, kendisini tanımayan bir yönetici tarafından staddan yaka paça çıkartılmış. Haberi gündeme taşıyan Beytullah SÜAT, köşesinde hadiseyi şöyle anlatmış:

4. haftadaki Eskişehir maçı…
Eren kadroda yok, maçı izlemek için stada geliyor.
Futbolcuların girdiği kapıdan içeri giriyor ve tam o sırada arkadan bir ses ‘Hey sen nereye gidiyorsun?’diyor.
Dönüyor arkasına ‘bana mı diyorlar acaba’ diye düşünürken kolundan tutulup, konuyor kapının önüne.
Hem de ‘Ben Eren Albayrak’ demesine rağmen.
Çocuk neye uğradığını şaşırıyor, etraftakiler ise bakakalıyor.
Peki, bunu yapan kim biliyor musunuz?
Bir yönetici…
O yöneticimiz tanımıyor Eren’i, stada beleş girmeye çalışan biri zannederek yapıyor bu hareketi.
Bu olayı görenlerin Eren’in ağlamamak için kendini zor tuttuğunu söylüyor.
Ve bu genç futbolcu için ipler orada kopuyor.

Olay Gazetesi, 1 Şubat 2011 Link (http://www.olay.com.tr/makaleler/beytullah-suat/saha-da-buyuk-olduk,-peki-ya-disarida-9969.html)

Trabzonspor'un gelecek sezon için çalışırken, 3 yıl sonranın takımını da kurmaya çalıştığını biliyorum. Gelecek sezon için anlaşılan oyuncular var, ve titizlikle sürdürülen araştırmalar... Şenol Güneş'in önderliğinde oldukça sağlam temellere dayanan gençlik aşısı vuruluyor takıma. Eren de bu aşıların en önemlilerinden biri olabilecek potansiyele sahip, içinde de maruz kaldığı davranışlar nedeniyle yeniden alevlenen bir futbol ateşi var. Biraz da intikam ateşi. Kendini göstermek, yapabileceklerini kanıtlamak istiyor. Trabzon'un bir çeşit futbol manastırı olduğunu düşünmüşümdür hep. Kendini futbola adayan insanları geriye çevirmedi, çevirmez. Evet, şehirde yapabileceğiniz çok fazla şey yoktur, özellikle Marmara bölgesinde yetiştiyseniz, ama bir futbolcunun yapabileceğinin en çoğunu vermesi gereken yer her zaman futbol sahası ise Trabzon doğru adrestir.

Kaynak: http://www.cezasahasi.net/2011/06/eren-albayrak-hakknda-her-sey.html

Barış Bağcıoğlu
20.06.2011, 00:13
İyi olacak bu çocuk hem karakterli hem yetenekli

hamucera
20.06.2011, 00:19
il dışında olup ta ilk gelen oyuncu, şu an tesislerde ve ondan başka kimse yok

bahadır2561
20.06.2011, 09:25
Erzurumluymuş hemşerim benim Allah utandırmasın

.....
20.06.2011, 09:28
Allah utandırmasın.

Kendisine çok güveniyorum.

Hüseyin Bağdat
20.06.2011, 09:44
İnşALLAH başarılı olursun. Ben sana güveniyorum...

Ertan 51
20.06.2011, 09:59
İzlenimler hep olumlu,yeteneğini U nun tüm kategorilerinde göstermiş,son yazdıkları ile karakteri de oturmuş ve adam duruşu sergiliyor.
Burda kafam karışıyor işte:o
Sol için Engin varken,Eren de alınmışken
Alan ve Henrike de hafif solcu iken,
hala daha Olcan veya Ozan'ı niye isteriz onu anlamıyorum.
Eren de bizde 3 bacılarda yok olup giden yerli oyuncular gibi olacak diye içimde bir his var,inşallah yanılırım,bende çok umutluyum Gigs'imizden ama almayı düşündüklerimizle yanlış yapıyoruz gibime geliyor.

Hüseyin Bağdat
20.06.2011, 10:11
İzlenimler hep olumlu,yeteneğini U nun tüm kategorilerinde göstermiş,son yazdıkları ile karakteri de oturmuş ve adam duruşu sergiliyor.
Burda kafam karışıyor işte:o
Sol için Engin varken,Eren de alınmışken
Alan ve Henrike de hafif solcu iken,
hala daha Olcan veya Ozan'ı niye isteriz onu anlamıyorum.
Eren de bizde 3 bacılarda yok olup giden yerli oyuncular gibi olacak diye içimde bir his var,inşallah yanılırım,bende çok umutluyum Gigs'imizden ama almayı düşündüklerimizle yanlış yapıyoruz gibime geliyor.

Abi aynı şeyleri bende düşünüyorum. Gerçi Engin ve Alan solcudan çok ortayolcu gibi duruyor saha içinde...

Biz neden yeni yetenekleri bulamıyoruz diyoruz, buluncada bulduklarımızı oynatamıyoruz. Eren'e güvenelim. Bence Ozan'a da Olcan'a da gerek yok...

oflubektas
20.06.2011, 16:10
il dışında olup ta ilk gelen oyuncu, şu an tesislerde ve ondan başka kimse yok

"Olup ta" değil, "olup da" diye yazılır. Bu ufak hata dışında verdiğiniz haber için çok teşekkür ederim. Genç yıldız adayı dediğin böyle olmalı. Gerekirse ek idman yapmalı. Yetenekleri konusunda tüm yorumlar olumlu, ancak aylardır maç yapmaması en büyük eksiklik. Çok çalışarak, hazırlık maçlarında azami süre alarak ilerlemeli, özellikle ligin ikinci yarısından itibaren yeni yıldızımız olmalı.

Allah utandırmasın.

Yiğit SARI
20.06.2011, 16:15
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Sporcu/buyuk/08_06_2011-3U0G.jpg

Abdülkadir Kılıç
23.06.2011, 22:54
AlbayrakEren Eren Albayrak
Ben buraya yedek oturmaya gelmedim. O formayı kapmak için elimden geleni yapacağım. Tekrar Milli takıma seçilmek istiyorum.

Sana güvenimiz sonsuz. Bence de o kulübede fazla oturmayacak.

Bera B.
23.06.2011, 23:15
AlbayrakEren Eren Albayrak
''3 büyük'' söylemi bize oldukça yabancı. Bu bilinci bize aşılayan hocalarıma teşekkür ederim. Biz, o hayallerle yetişmedik...

Bu çocuğu izlemek gerek, çok akılcı konuşmakta şu ana kadar.

.....
23.06.2011, 23:25
AlbayrakEren (http://twitter.com/#%21/AlbayrakEren) Eren Albayrak

''3 büyük'' söylemi bize oldukça yabancı. Bu bilinci bize aşılayan hocalarıma teşekkür ederim. Biz, o hayallerle yetişmedik...

Bu sözü yeter. Diğerleri gibi taraftarın gözüne girmek için yalan söylemiyor neyse o.

İnşallah çok iyi yerelere gelir. Desteğimiz kendisiyle.

Mert Pasa
26.06.2011, 10:16
Engin ve Alan kullandiklari ayaklari itibariyle her zaman sola yatkinlar ama asla kanat oyuncusu degiller.

Henrique de ortanin solu fonksiyonu icin akla yatan bir isim degil bence Eren kendi sansini iyi kullanirsa cok yol katedebilir.

Performansi zayif kalirsa o mevki yukaridaki isimlerden biri ile idare edilecek gibi duruyor.

Travelair
26.06.2011, 10:41
Şenol hocam Eren'e çok şey katacak inanıyorum. Yakın ilgisi ile bu sezon Eren'in yükselişini izleyebiliriz

temel_yilmaz
26.06.2011, 10:57
O kadar iddialiyim ki bu cocuk konusunda üzerinde durulursa gelecegin kaptanidir . Dikkatinizi cektimi bilmiyorum 85 ve üstü jenerasyon Trabzonspor luluk bilincine vakıf insanlar buda beni çok umutlandiriyor.

61_ts
04.07.2011, 15:01
bu cocuk is yapar bizde.....Uerdingen macinda az sürü almasina ragmen iyi kanat kosusu yapdi ve ordalarida iyidi....

danger00
04.07.2011, 15:05
http://www.youtube.com/watch?v=4l3tIXyzBKI&feature=mfu_in_order&list=UL

DeAgLeMaNyAq
04.07.2011, 15:22
Engin gibi her iki ayağını da kullanabiliyor mu?

Ogün YAZICI
07.07.2011, 22:00
bu takımın gerçekten ihtiyacı olan bir oyun tarzın var çizgiye inebilen kanat oyuncusu yok takımımızda ve senin oyun tarzın öyle çok beğendim ereni bugün

Halit Aydın
07.07.2011, 22:01
8 dakika oyunda kaldı bu sürede bir gol pozisyonuna girdi. Bir tane gol pozisyonu hazırladı.

Hele ortasahadan bir deparı vardı rüzgar gibiydi. İyi bir izlenim bıraktı bende.

Ömer Kibar
07.07.2011, 22:02
Kısa sürede çok istekli gözüktü..Bu azimle devam ederse iyi işler yapacağına inanıyorum.

Batuhan
07.07.2011, 22:03
Oynadığı kısa sürede herkeste iyi izlenimler bıraktı. Tebrikler Eren :)

sessizkral_1
07.07.2011, 22:08
eren 5 dakikada beni etkilemeyi başardı müthiş etkili oynadı

bence Eren albayrak bizim 2. Burak yılmazımız olur ;)

adrianın 60 dakikada yaptığından fazla iş yaptı

DeAgLeMaNyAq
07.07.2011, 22:11
Hiç değilse sonradan girip oyunun kaderini değiştirebilecek bir oyuncumuz oldu...

Asi Çaykaralı61
07.07.2011, 22:12
Kısa bir zaman oynadı Eren iyi depar atıyor bir tane pozisyon kaçırdı bir tanede hazırladı ama kısa zamanda iyi bir oyun sergiledi

Mustafa Yılmaz.20
07.07.2011, 22:23
Eren çok istekliydi. Antremanlarda çok çalışıyor belli. Umarım hoca ona şans verir çünkü 2. Burak Yılmaz olabilir. Hem güçlü hemde çok süratli. Bugün gösteremese de tekniği de iyi. Şans bulursa kesinlikle iyi işler yapacağını düşünüyorum.

Asi Çaykaralı61
07.07.2011, 22:24
Bu sene gençlerden beklentimin yüksek olduğu futbolculardan bir tanesi

gabriel omar
07.07.2011, 22:28
Hiç değilse sonradan girip oyunun kaderini değiştirebilecek bir oyuncumuz oldu...

Bence Eren yedek kulübesinden gelip oyunun kaderini değiştiremez.Çünkü o ilk 11de oynayıp oyunun kaderini değiştirecek,maçlar kazandıracak. :)

Bence bu sene sol kanat Erenin olacak.Çok umutluyum ondan.

Semra
07.07.2011, 23:20
Maça hareket getirenlerden biriydi, zamanla çok daha iyi olacaktır.
Kendisine güveniyorum, Allah utandırmasın.

yatara
07.07.2011, 23:26
Helel Eren

pReN@_61
08.07.2011, 00:15
İş yapar gibi görünüyor.

Zafer Fidan
08.07.2011, 09:52
Takimin belki'de en fit oyuncusu.

ysfemr
08.07.2011, 15:27
Takimin belki'de en fit oyuncusu.

aynen kacırdıgı goldeki hızı muthıstı aynı eski yattra gıbı depar attı...

Samet Yildirim
08.07.2011, 15:30
Senol Hoca umarim gereken süreyi verir.

danger00
08.07.2011, 15:34
Bu yıl yerli isimler için de en fazla umutlandığım ve çıkış beklediğim isim. Umarım yeterince şans bulur da boşa çıkartmaz ümidimi:)

.....
08.07.2011, 19:32

Almanya'ya geldik. Biraz önce yeni otelimize yerleştik.O pozisyon gol olsaydı güzel olacaktı ama nasip:) Herkese selamlar...

Elimden gelenin en iyisin yapmaya çalışıyorum. Daha iyisini göreceğinizden şüpheniz olmasın...Her geçen zamanın lehime işlediğine inanıyorum

Enes
08.07.2011, 22:58
Oyuna son dakıkalarda gırmesıne ragmen kısa sürede olumlu anlamda gösterdı kendını,güzel sinyaller verıyor..

chopper61
08.07.2011, 23:32
topçunun çime basmasından ne olduğu bellidir..bu çocukta iş varrr..önü çok açık

DeAgLeMaNyAq
09.07.2011, 00:57
topçunun çime basmasından ne olduğu bellidir..bu çocukta iş varrr..önü çok açık

Bu yeterli değil ne yazık ki. Ayağına top yakışan ve bir adım ileri gidemeyen oyuncular geldi gitti. Çok uzağa gitmeye de gerek yok. Önümüzde Ali Şen Kandil ve Barış Memiş örnekleri var. Ama Eren onlar gibi olmayacak inşallah...

Cengiz
09.07.2011, 01:03
genellikle tek maçla iyi yada kötü diye oyuncu yargılamam ama bana ışık verdi kısa sürede

r9emre
09.07.2011, 01:35
Eren twitter'da neden facebook adresini paylaştı anlamadım.Bence özel kullandığı adresi farklıdır bunu sırf taraftarlar için açmıştır.Ama anlamadığım bir şekilde Eren taraftara kendini sevdirmek için harcıyor kendini gibi geliyor.Neden böyle bir çaba içinde anlamadım.Sahada istenileni verdiğinde taraftar zaten sevecektir onu.

Ali Tunahan Güllü
09.07.2011, 01:38
Bizden biri-çok başarılı olacak inanıyorum.

SensitiveLord61
09.07.2011, 01:50
Eren twitter'da neden facebook adresini paylaştı anlamadım.Bence özel kullandığı adresi farklıdır bunu sırf taraftarlar için açmıştır.Ama anlamadığım bir şekilde Eren taraftara kendini sevdirmek için harcıyor kendini gibi geliyor.Neden böyle bir çaba içinde anlamadım.Sahada istenileni verdiğinde taraftar zaten sevecektir onu.
Kendisi twitter hesabını açarken de belirtmişti futbolcuların taraftarla iç içe olmamasını yada taraftarlardan uzak olmasını dogru bulmadıgı için bu hesabı açtıgını soyledi ve taraftarlarımızın yorumlarını okuyup daha cok motive oldugunu soylüyor cokta iyi yapıyor bence

Eren Karaahmetoğlu
09.07.2011, 02:37

Sizin dediğiniz gibi olsaydı, o gün gelir gelmez 'Bize her yer Trabzon' yazardı twitter'a. O kadar kişi ısrar etmesine rağmen yazmadı.

http://twitter.com/#!/albayrakeren (http://twitter.com/#%21/albayrakeren)

Buradan baştan başlayarak yazdığı tüm mesajları okumanızı isterim.

Eren gerçekten son derece samimi. Çok da umut vaat ediyor. Bir o kadar da yetenekli.

Eren inşallah yıllardır Yattara'yı saymazsak özellikle sol kanatsız oynama geleneğimizi değiştiren adam olur. Formayı kapar ve bir daha bırakmaz.

Hüseyin Hatırlı
09.07.2011, 10:31
Bir anda pozisyonun içinde bitiyor, istekli hırslı ve teknik. Çok iyi oldu geldiği.

Sibel
09.07.2011, 13:07
İzleyemedim Eren'i maçta ama anladığım kadarıyla bizim için iyi işler yapacak gibi.
Hayırlısı.

Necmi6161
09.07.2011, 14:03
1 Sene Boş Durmasına Rağmen Galati Maçında Ümit Verdi Diyebiliriz.

hofsaale
11.07.2011, 00:34
bu cocuk cok yetenekli.
bu adami lütfen kazanalim, cok güveniyorum bunu birde adriana.
hersey var bu cocukda.
tam sol cizgi futbolcusu, sonu hayirli olsun, insallah baris memis gibi harcanmaz.

pReN@_61
11.07.2011, 01:20
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/7/9/fft1mm1470102.jpg

Uğur Ö.
11.07.2011, 01:55
Genç bir yeteneğe gerçekten ihtiyacımız vardı

DeAgLeMaNyAq
11.07.2011, 03:05
Eren, Trabzonspor benim için ciddi bir yetiştirme tazminatı ödeyecek diyordu. TFF'nin sitesinden baktım da bu bedel 100.000 TL'ymiş. Kendisi için çok büyük bir rakam olabilir ama, geçtiğimiz sezon genç oyuncu bulundurma kriterlerine uymayıp her hafta ödediğimiz 70.000 TL'ler ortadayken, bu ücretler kulüp için çerezdir...

Alihan Ertürk
12.07.2011, 11:58
http://desmond.imageshack.us/Himg199/scaled.php?server=199&filename=unled1waedfg.png&res=gal

http://desmond.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=ernnni.png&res=gal

Cem Akyüz
13.07.2011, 12:03
Yetenekli olduğunu defalarca söyledim.Kimse kadro yaparken Eren'i yabana atmasın.Formayi kapacak inşallah

Ömür Karadeniz
13.07.2011, 14:08
Şu twitter,facebook işini futbolcunun kullanmaması gerekiyor.Mesela ligde Zokora 1-2 maç üstüste kötü oynadığı zaman oraya bizim insanımızın yazacaklarını azçok tahmin edebiliyorum aynı şekilde Eren içinde geçerli.

Birtan Karaman
13.07.2011, 14:27
Eren sanal'da fazla takılıyor zararı olmaz inş.. :)

Hüseyin Kurt
13.07.2011, 17:33
Olmaz zararı falan.
Ne yapacak adam , kopuk mu yaşayacak dünyadan.

kandemir_kubra
15.07.2011, 18:16
Eren kadro dışı kaldığındada bursa hoca tutmuştu kendine.. Çalışkan futbolcu geleceği parlak..

Sefa
15.07.2011, 18:36
Henüz izleme şansım olmadı ama söylenenler iş yapacağı yönünde..

blacksilva
18.07.2011, 10:25
eren unutuldu mu? neden son 2 macta hic bir dakika oynamadi?

Mesut
18.07.2011, 10:32
eren unutuldu mu? neden son 2 macta hic bir dakika oynamadi?
Hafif sakatlığı olan oyuncular risk edilmedil diye biliyorum

Mustafa Umut
18.07.2011, 11:04
bu senenin Burak Yılmaz'ı olur. 2 maçta az bir süre görmeme rağmen bende müthiş bir etki yarattı.

4-2-3-1 'in kanatlarında estirir.

talip yavuz
18.07.2011, 15:52
eren geleceği olan ve şans verilirse en iyisini yapabilecek biri.. uzun zamandır hasretinin çektiğimiz sol açık oyuncumuz olabilir üzerinde durulur şans verilirse

İdris Toksoy
18.07.2011, 17:09
genç oyuncularımızın gelecek vaatetmeleri heyecan verici.

SAFA
18.07.2011, 18:23
Kadromuzda böyle genç ve gelecek vaadeden futbolcuları görmek güzel. Kendisini sadece bir 10 dk izleyebildim ama söyleyebileceğim tek şey rüzgar gibiydi.

yenal
20.07.2011, 12:04
Çocukluğundan bu yana tanıdığım Eren'in futbol yetenekleri dışında bir TRABZONlu karakterinde olduğunu da söyleyebilirim rahatlıkla.. Yetiştiği Bursaspor'a hatrı sayılır bir yetiştirme bedeli de ödenmiş ve kulübüne dair ahde vefasını gerçekleştirmiştir. Maçlar oynandıkça azmini ve de başarısını gördükçe daha da seveceksiniz Eren'i.

deneme61
20.07.2011, 13:30
eren i bu sene izlemek isterim. gelecek vaadediyor

poetricus
20.07.2011, 22:53
Eren sadece gelecek değil, bugünü de vaad ediyor. Çok iyi bir sol kanat. Açık oynaması gerektiğini düşünüyorum. Tek çekincem Şenol Hoca'nın genç futbolculara karşı neredeyse hiç değişmeyen soğuk tavrı.

Kaan
21.07.2011, 00:21
Başlığını ben açtığım için çok şanslıyım. Çok iyi yerlerde göreceğiz inşallah Eren'i. :)

Salpazarli
21.07.2011, 03:58
Ereni ciplak gözle izledim hazirlik macinda almanyada...cok begendim asiri derecede hirsli ve hizli bir futbolcu gelecegin yildiz adayi bence...umarim baris gibi havalanmaz havalanirsa hemen burnunun üstüne düser...

Oktay AKKUŞ
21.07.2011, 04:08
Ereni ciplak gözle izledim hazirlik macinda almanyada...cok begendim asiri derecede hirsli ve hizli bir futbolcu gelecegin yildiz adayi bence...umarim baris gibi havalanmaz havalanirsa hemen burnunun üstüne düser...

Az önce Barış başlığından çıkıp bunu görünce Barış'ta bahsedecektim. Tesadüf.

Teknik hız ve çabukluk özellikleri var. Sol tarafı götürecek yetenekte. Umuyoruz ki hocamızın elinde siyah elmas gibi parlayacak. :)

Travelair
21.07.2011, 07:49
Eren sadece gelecek değil, bugünü de vaad ediyor. Çok iyi bir sol kanat. Açık oynaması gerektiğini düşünüyorum. Tek çekincem Şenol Hoca'nın genç futbolculara karşı neredeyse hiç değişmeyen soğuk tavrı.

Katılmıyorum. Şenol hoca gençlere çok önem veren hoca. Ama şartı var: Gençlerin de kalitesi ve havalanmayan yapılarının olması lazım

Ertan 51
21.07.2011, 08:30
Yeteneklerine inancım tam ama kadro da yer bulamayacağına da inancım tam.
Şenol hocam oynatmaz,yada Henrike-Halil-Engin hatta Alan'dan sıra gelmez diyelim,
yazık olacak bu çocuğa.

Ceyhun Dündar
21.07.2011, 11:22
Senol hoca inşallah oynatır da memlekete yoıllar sonra bı futbolcu kazandırırırz...

endlessdeath
21.07.2011, 14:08
Bu uşak güzel ve yetenekli harcamaz şenol hoca sanmıyorum.Rotasyonu iyi tutturursa sorun olmaz

Yasin T.
02.08.2011, 19:55
Benfica maçı kadrosunda üçüncü kaleci Zeki bile varken Eren'in olmaması şaşırtıcı.Hem de kanatta oyuncu sıkıntısı çekerken.

ESER
02.08.2011, 19:58
Yeteneklerine inancım tam ama kadro da yer bulamayacağına da inancım tam.
Şenol hocam oynatmaz,yada Henrike-Halil-Engin hatta Alan'dan sıra gelmez diyelim,
yazık olacak bu çocuğa.

gereken asamayi kaydederse ne olmasin abi? burak geldiginde yattarayi keser hatta yattaranin gonderilmesine sebep olacak guveni verir dese kim inanirdi?

parandroid
03.08.2011, 11:09
Halil transferi çok gereksizdi bence.Sadece yerli olması avantaj.Halil yüzünden Eren,sercan gibi geleceğin yıldız adayları daha az şans bulacak

Adem Erdoğan
03.08.2011, 11:25
Sabrın sonu selamettir.

ispiroğ61
03.08.2011, 11:34
Nedense çok güveniyorum bu uşacuğa.. Allahım yardımcısı olsun..

gabriel omar
04.08.2011, 15:44
Bir dahaki maçta Adrian cezalı,büyük ihtimalle onun yerine Alanzinho oynayacak.Bu durumda sol açık boşta kalıyor ,Engin de kadro dışı olduğuna göre oynamak için önünde bir şans var gibi gözüküyor.

Hadi bakalım İnşallah sana güvenenleri utandırmazsın Eren .

Tolga Kurt
04.08.2011, 16:09
Adamım benim ya çok başarılı olacak..

Tolga Kurt
04.08.2011, 16:12
genç oyuncularımızın gelecek vaatetmeleri heyecan verici.

Arsenal olma yolunda ilerliyoruz :)

poetricus
05.08.2011, 01:23
Bir de o genç oyunculara forma verilse de heyecanımız biraz gerçekçi olsa.
Alanzinho'ya, Glovaçki'ye forma veren bir anlayışın bu oyuncuları kulübeye ya da tribüne mahkum edecek hiçbir geçerli mazereti olamaz.

mit_o
05.08.2011, 01:38
şu eren bi oynatılsa varya çok iş var bu çocukta ben öyle görüyom nedense :)

Tolga Kurt
05.08.2011, 02:49
Bir de o genç oyunculara forma verilse de heyecanımız biraz gerçekçi olsa.
Alanzinho'ya, Glovaçki'ye forma veren bir anlayışın bu oyuncuları kulübeye ya da tribüne mahkum edecek hiçbir geçerli mazereti olamaz.

Şenol hoca işini biliyor.. Erenin hafif sakatlığı var sanırım o yüzden riske etmiyor.

abcabca
05.08.2011, 02:53
Uefa'da şu 2 maçta Eren'e çok iş düşecek gibi, tabi oynarsa..

Tolga Kurt
05.08.2011, 02:54
şu eren bi oynatılsa varya çok iş var bu çocukta ben öyle görüyom nedense :)

Bende öyle görüyorum.. :)

gabriel omar
05.08.2011, 19:22
Sol bekte sefa , açıkta eren yardırsınlar gitsinler istiyorum çok şey mi istiyorum :) Bıktım kaprisli adamların sorun çıkarıp durmasından ,şu gençler bir sıra bulsunlar artık .

Zeki Akyol
06.08.2011, 16:52
Sol bekte sefa , açıkta eren yardırsınlar gitsinler istiyorum çok şey mi istiyorum :) Bıktım kaprisli adamların sorun çıkarıp durmasından ,şu gençler bir sıra bulsunlar artık .

Aynen ya ::::::::(

Cengiz
06.08.2011, 18:19
aykut 15 dk oynadı benfica maçında afaroz edildi, sıra sende :)
genç oyuncular oynasın ama dimi :)

Koray Yiğit
06.08.2011, 18:25
Türk milli takımına bizden neden bir oyuncu çağrıldı diye veryansın edilmemeli. Elimizdeki oyuncuları şu veya bu nedenle kullanamıyor ve harcıyoruz. Şenol Hoca'nın bahanelere sığınmadan bu mevzu hakkında düşünmesini ve gerekli dersler çıkarmasını temenni ediyorum.

gabriel omar
06.08.2011, 19:22
aykut 15 dk oynadı benfica maçında afaroz edildi, sıra sende :)
genç oyuncular oynasın ama dimi :)

Beni kast ettiyseniz ben Aykutu afaroz etmedim hatta oynamasına memnun oldum.Genç oyuncuları ancak böyle kazanırız .Elbette hata yapacaklar 30 yaşında adamların hata yapmasına müsaade ediyoruz da gençlerin hatasına niye müsade etmeyelim.

Ben lafımın arkasındayım sol açıkta kendi kendini çalımlayan Engini görmektense,bütün iyi niyetiyle mücadele eden ,çabalayan Ereni görmek istiyorum.Varsın hata yapsın önemli değil.

Sibel
06.08.2011, 19:27
Eren'i izlemek istiyorum,bakalım oynar mı...

sethfilo
06.08.2011, 19:51
Geçen sezonlarda gelecek vaad eden 3 futbolcudan birisiydi ve aslında gayetde iyiydi takıma monte edilebilirse en azından tek devrelerde önümüzdeki sezon takımın değişmezi olacağına inandığım bir oyuncu

Tolunay Abdioğlu
06.08.2011, 19:54
Çok ümitliyim...

Cengiz
06.08.2011, 20:04
Beni kast ettiyseniz ben Aykutu afaroz etmedim hatta oynamasına memnun oldum.Genç oyuncuları ancak böyle kazanırız .Elbette hata yapacaklar 30 yaşında adamların hata yapmasına müsaade ediyoruz da gençlerin hatasına niye müsade etmeyelim.

Ben lafımın arkasındayım sol açıkta kendi kendini çalımlayan Engini görmektense,bütün iyi niyetiyle mücadele eden ,çabalayan Ereni görmek istiyorum.Varsın hata yapsın önemli değil.

sizi kastetmedim ,yukarda ki düşüncelere aynen katılıyorum

poetricus
06.08.2011, 20:09
Şenol hoca işini biliyor.. Erenin hafif sakatlığı var sanırım o yüzden riske etmiyor.
Genç oyuncular konusunda yıllardır işini biliyor zaten.
Bunca yıldır bütün gençlerimiz sakat nedense.

Ilelioglu
06.08.2011, 20:12
Eren Albayrak'a ligde sans verilmeli diye düsünüyorum.

MonteCristo
06.08.2011, 21:39
Eren ve Aykut gibi gençlerin formayı kapması için önlerinde bulunmaz bir fırsat var şu aralar. Çünkü son 2-3 senenin en alternatifsiz kadrosu var şuanda. Bu şartlar içinde formayı kapmaları gerek yoksa çok beklerler. Yakında yine transfer yapılacaktır önlerinde daha fazla rakipler olacak. Göster kendini Eren.

Ömür Karadeniz
06.08.2011, 23:28
Şenol hoca genç oynatmaz,bu arkadaşımız eğer oynatılırsa sola ambargo koyar ama bizim hocada öyle bir inat varki bu çocuğu oynatmaz yazın biryerlere.

Abdülkadir Kılıç
07.08.2011, 01:37
Umarım bir hüsran daha yaşamayız. "Çok ümitliyim." diye başlayan mesajlar, "Şenol hoca şans vermediğine göre çalışmıyor." diye bitmez umarım. Zafer Yelen, Barış Ataş... Umarım sen de bu kategoriye girmezsin.
Ben senin yerinde olsam takımda iki yedek kaleci varken ben niye o kadroda yokum diye düşünür isyan ederdim.

Legolas77
07.08.2011, 01:45
Şenol hoca genç oynatmaz,bu arkadaşımız eğer oynatılırsa sola ambargo koyar ama bizim hocada öyle bir inat varki bu çocuğu oynatmaz yazın biryerlere.

:alkış: abi cok dogru demişsin geçen sene sakat cezalı olmadıgı sürece hep aynı adamlarda israr etti formsuz olsalar dahi mesale jaja bizim ipimizi eskişehirde cekti yine de geri kalan 4 haftalarda oynattı

zaten transfer forumuna da yazdım bizim takımda transfer olmaz turu şans ve ya oyuncuların Allah'a sıgınıp tüm benlikleri ile oynarlarsa ancak öyle demiştim elde gencler var onlar formaya ısındırılsın ve kazanılsın fikrindeyim
elde Yumlu Sefa Sercan Aykut Eren var bunları bari kazalım transferde parayı ya bizim ligte sivassporda vb takımlarda oynayacak Adrian haric polonyalılara yatırırız ya da hava civa

Eren icin ise inş. Allah önünü acar Formayı kaparsın ve artistlere formayı kaptırmazsn inş.

mit_o
07.08.2011, 02:03
alanzinhonun yerine oynasın bence

gabriel omar
07.08.2011, 02:06
Alacak alacak Celustka nasıl aldıysa Eren de hırsıyla , azmiyle o formayı alacak.Oynayacağına kanaat getirmese bu takıma imza atmazdı.İnanıyorum Erene.

DURAS
07.08.2011, 02:53
korkum sakatlığa yatkın bir yapısı olması, bursada da çok sakatlanıyordu, bizde de...

Tolga Kurt
08.08.2011, 04:05
Şenol hoca genç oynatmaz diyosunuzda mustafayı neden oynattı beşiktaş maçında.. Ceyhunun Stoper özelliğide vardı onu çekerdi o mevkiye

.....
08.08.2011, 07:00
Eren sakatlıktan kurtulursa Şenol Hocanın gözüne girecektir. Ben Eren'e çok güveniyorum.

Gurpas
08.08.2011, 11:29
Eren ne ara sakatlandı

Tolga Kurt
08.08.2011, 15:46
Eren ne ara sakatlandı

Kampta sanırım.. Son hazırlık maçında sakattı kadroda yoktu.

anth
09.08.2011, 05:01
Umarım bol bol şans bulur...

irfan61
09.08.2011, 17:35
Genk maçıydı heralde son dakilarında sol tarafta attığı bir depar vardı ben onu bu kadar süratli bilmezdim.Şenol hocanın Eren'e şans vermesi lazım.

61_Hasan_69
09.08.2011, 19:06
bi şans verilse var yaaaa

Tolga Kurt
09.08.2011, 19:31
Engin gidici bak fırsat geldi işte kap o formayı Eren :)

volkan_627
09.08.2011, 19:33
böyle adamlara ihtiyacımız var. özellikle bu sene eren, aykut gibi isimleri ilk 11 in değişmezleri haline getirmemiz lazım. burak, onur ve giray da var. 5 tane kaliteli yerlimiz olur tekrardan. sonra da yabancıları takıma kazandırdık mı eski halimize döneriz. ama öncelik eren ve aykut gibi 2 genç oyuncuyu takıma yerleştirmek...

gabriel omar
09.08.2011, 20:16
Enginde yolcu olduğuna göre sakat değilse formayı büyük ihtimalle kaptı bence.

Legolas77
09.08.2011, 21:16
böyle adamlara ihtiyacımız var. özellikle bu sene eren, aykut gibi isimleri ilk 11 in değişmezleri haline getirmemiz lazım. burak, onur ve giray da var. 5 tane kaliteli yerlimiz olur tekrardan. sonra da yabancıları takıma kazandırdık mı eski halimize döneriz. ama öncelik eren ve aykut gibi 2 genç oyuncuyu takıma yerleştirmek...

gayet te güzel bi bakıs.
bunlar 11 e monte edilmeli hemde uzun yıllar hizmet etsin her zaman istikrar arkadaş sercan da var daha ve o da yabana atılacak bir oyuncu degil cabuk oyuncu geciyor ve biraz daha takım oyununa yatkın toplamda 6 olur.....

volkan_627
09.08.2011, 21:19
gayet te güzel bi bakıs.
bunlar 11 e monte edilmeli hemde uzun yıllar hizmet etsin her zaman istikrar arkadaş sercan da var daha ve o da yabana atılacak bir oyuncu degil cabuk oyuncu geciyor ve biraz daha takım oyununa yatkın toplamda 6 olur.....

o zaman mustafa yumlu da diyelim 7 olsun. ama bu adamlar bizi bir gömlek ukarı çıkarırlar mı orası muamma...

Samet Yildirim
09.08.2011, 23:02
Sans bulabilir Enginden sonra...

SEDAT
10.08.2011, 14:21
- Bu takıma 250 tane daha sol tarafa adam gelir sen yine oynayamazsın Eren'im kusura bakma ! malum roberto carlos gelecek onu bekliyoruz biz...

Hüdai Pervaneli
10.08.2011, 14:22
- Bu takıma 250 tane daha sol tarafa adam gelir sen yine oynayamazsın Eren'im kusura bakma ! malum roberto carlos gelecek onu bekliyoruz biz...Ben Evradan Yanayim Abi:)

SEDAT
10.08.2011, 14:30
Ben Evradan Yanayim Abi:)

- Yok Evra'da olmaz çünkü gelse bile en az 2 sene hala hazır değil cümlelerini duyarız !

Cem Akyüz
10.08.2011, 14:31
Sana yazık olmaz inşallah

Hüdai Pervaneli
10.08.2011, 14:38
- Yok Evra'da olmaz çünkü gelse bile en az 2 sene hala hazır değil cümlelerini duyarız !
ABI bizim cok bilmis Taraftarimiz Hep diyor bu lafi:) Bazen Gülüp gecmek gerekiyo:)

Mustafa AYDIN
10.08.2011, 23:57
İnşAllah sol taraftaki açığımızı kapatır.

Ömür Karadeniz
11.08.2011, 00:09
Evranın uyum sorunu olur Polonyadan alalım Mithat Halisin topçularından şöyle 5-6 milyon Eurocuğa ne olacakki paramız çok bizim.

SEDAT
11.08.2011, 01:08
Evranın uyum sorunu olur Polonyadan alalım Mithat Halisin topçularından şöyle 5-6 milyon Eurocuğa ne olacakki paramız çok bizim.

- Eren'i önce Wisla Krakova alsaydık keşke , ordan gelince daha bir değerli oluyor gerçekten...

Uğur Ö.
11.08.2011, 01:32
Daha doğru düzgün maç oynamamış oyuncuyu avrupadaki bir maça koyacak halimiz yok önce biraz pişsin

SEDAT
11.08.2011, 01:45
Sans bulabilir Enginden sonra...

- Alanziho gitmeden katiyyen olmaz ççç

irfan61
11.08.2011, 01:47
- Alanziho gitmeden katiyyen olmaz çççSedat abi ne kadar sol açıkta oynamaya aday varsa hepsini gönderelim o zaman :)

SEDAT
11.08.2011, 01:51
Sedat abi ne kadar sol açıkta oynamaya aday varsa hepsini gönderelim o zaman :)

- Yollayalım yine bu Eren'i oynatmaz Hoca emin ol :) sürekli sol aramakla ömrümüz tükenir yaz kenara...

irfan61
11.08.2011, 01:59
- Yollayalım yine bu Eren'i oynatmaz Hoca emin ol :) sürekli sol aramakla ömrümüz tükenir yaz kenara...Bende senin gibi düşünüyorum Eren şans verir inşallah.Eren'i tek genk maçında izledim boş biri değil ayrıca süratli uşak devamlı oynasa form yakalasa büyük Orhan gibi olabilir. :)

Ogün YAZICI
11.08.2011, 02:01
bilbao maçı için uefaya bildirilen kadroda yer almadı. sercan mehmet sezer hepsinin üstünde bir futbolcu bu. sakatlığı da yok . neden yeterli bulmadı hoca acaba ?

SEDAT
11.08.2011, 02:10
Bende senin gibi düşünüyorum Eren şans verir inşallah.Eren'i tek genk maçında izledim boş biri değil ayrıca süratli uşak devamlı oynasa form yakalasa büyük Orhan gibi olabilir. :)

- Verir merak etme 1461'ile oynayacağımız tüm maçlarda ilk onbirde olur kesinlikle...

irfan61
11.08.2011, 02:10
bilbao maçı için uefaya bildirilen kadroda yer almadı. sercan mehmet sezer hepsinin üstünde bir futbolcu bu. sakatlığı da yok . neden yeterli bulmadı hoca acaba ?Yaşı genç onun içindir. :) kadro dışı kalarak pişecek heralde.1461'e yollarlarsa şaşırmayalım..

irfan61
11.08.2011, 02:12
- Verir merak etme 1461'ile oynayacağımız tüm maçlarda ilk onbirde olur kesinlikle...Türkiye kupası maçlarını beklemiyordur inşallah.

SEDAT
11.08.2011, 02:39
Türkiye kupası maçlarını beklemiyordur inşallah.

- O kadarda sürmez , muhtemelen özgüvenini kaybedene kadar ısınması beklenecektir , sonrası kendinden gelir zaten , gitmek isteyincede sen bu takıma ne verdin deyip sövüp dururuz ...

Tolga Kurt
12.08.2011, 04:06
Çok yazık oluyor şu çocuğa..

Atakan
12.08.2011, 04:19
Çok umutluyum ben öyle böyle değil.

Efendioglu
12.08.2011, 04:33
Eren yetenekli , umarım 1461'de sürünmez...

.....
12.08.2011, 19:41
Eren takımda kendini gösterecektir. Yetenekli uşak. Belki fizik olarak henüz hazır değildir. Hazır olduğunda gerektiği yere geleceğine inanıyorum.

yatara
12.08.2011, 19:46
Eren oynatilmasi lazim müthis bir yetenek

SEDAT
12.08.2011, 19:57
- Çok yetenekliyse zaten oynayamaz , bir sekiz sene bekleriz hazır olması için !

DeAgLeMaNyAq
12.08.2011, 20:10
Transfer başlığına da yazdım. Kulübün Eren'e neden lisans çıkarmadığı irdelenmeli...

SEDAT
12.08.2011, 20:35
Transfer başlığına da yazdım. Kulübün Eren'e neden lisans çıkarmadığı irdelenmeli...

- Nasıl yani , açarmısın...

Alihan Ertürk
12.08.2011, 20:41
- Nasıl yani , açarmısın...

Barış Özbek ve Eren'in lisansı çıkarılmamış abi..TFF'de gözükmüyor.

SEDAT
12.08.2011, 20:42
Barış Özbek ve Eren'in lisansı çıkarılmamış abi..TFF'de gözükmüyor.

- Hiç şaşırmadım nedense :) Yazıklar olsun böyle zihniyete , bakayım Engin gidince ne mazaret olucak...

Tolga Kurt
12.08.2011, 20:43
Nasıl çıkarılmaz lisasını yaa böyle saçmalık olur mu ? :s

Alihan Ertürk
12.08.2011, 20:44
- Hiç şaşırmadım nedense :) Yazıklar olsun böyle zihniyete , bakayım Engin gidince ne mazaret olucak...

Hadi Barış sakat anladık da Eren'i ne demeye çıkarmamışlar.

volkan_627
12.08.2011, 20:45
lisans çıkarmamanın amacı ne olabilir...

Tolga Kurt
12.08.2011, 20:45
Bu saatten sonra çıkarılabilir mi ?

Alihan Ertürk
12.08.2011, 20:50
Bu saatten sonra çıkarılabilir mi ?

Çıkarılabilir tabii..En azından ligler başlayana kadar..Öyle biliyorum ben.

Tolga Kurt
12.08.2011, 20:52
Bu Futbolcunun Lisansının çıkarılması gerekiyor.. Daha 19 yaşında yetenekli bir futbolcunun Lisansını çıkarmamak nasıl bir zihniyettir ? :@

DeAgLeMaNyAq
12.08.2011, 20:55
Transfer başlığında dile getirmiştim. Adam şu haliyle süper lig maçında bile oynayamaz biz niye UEFA'da yok diyoruz... :)

Geçtiğimiz günlerde Eren'in ismini neden UEFA kadrosuna bildirmediğimizi tartışmıştık. Açıkçası bu durum biraz kafamı kurcaladı. Az evvel federasyondaki lisansı çıkarılan oyunculara baktığımda, 2 kişinin listede yer almadığına dikkat ettim. Doğal olarak TFF'de ismi yer almayan bir oyuncunun, UEFA'da adının yer almasını da bekleyemeyiz. Hadi Barış Özbek ilk yarıyı kapattığı için gerek duyulmadı. Peki Eren'e niye lisans çıkarılmadı? Bu konuda bilmediğimiz özel bir protokol mü var?

http://i51.tinypic.com/2dbjvnl.jpg

deadpool
12.08.2011, 21:14
Bu Futbolcunun Lisansının çıkarılması gerekiyor.. Daha 19 yaşında yetenekli bir futbolcunun Lisansını çıkarmamak nasıl bir zihniyettir ? :@

Muhtemelen bu olay oyuncunun yaşıyla alakalı. 21 yaşın altındaki oyunculara lisans çıkarılmasına gerek olmadığı yönünde bir şey var aklımda ama yanılıyorda olabilirim.

Tolga Kurt
12.08.2011, 21:37
Muhtemelen bu olay oyuncunun yaşıyla alakalı. 21 yaşın altındaki oyunculara lisans çıkarılmasına gerek olmadığı yönünde bir şey var aklımda ama yanılıyorda olabilirim.

Avrupa kadrosuna alınmaması bu dediğini biraz doğrulamıyor ama inş sen haklısındır.

SEDAT
12.08.2011, 21:45
- Çıkarılmamasıda normal zaten 19 sene sonra hazır hale gelirdi muhtemelen...

A.Kemal Göksu
12.08.2011, 21:46
Çıkarılabilir tabii..En azından ligler başlayana kadar..Öyle biliyorum ben.
Lisansını paf takım oyuncusu olarak çıkarmış olabilirler. Her maç kadronda bir alt kategoriden oyuncu bulundurmak zorunlusun. Bu Eren için iyi olabilir. Böyle birşey yapıldıysa faydalı olabilir.

DeAgLeMaNyAq
12.08.2011, 22:08

Böyle bir şey yok. Her oyuncuya lisans çıkarma zorunluluğu var. 12 yaşındaki oyuncunun bile lisansı olur. Ha profesyonel lisans sadece süper lig maçlarında oynamak için gerekiyor. Ama zaten önceki kulübünde profesyonel lisansı bulunan adamı, amatöre döndürecek halimiz yok...

Lisansını paf takım oyuncusu olarak çıkarmış olabilirler. Her maç kadronda bir alt kategoriden oyuncu bulundurmak zorunlusun. Bu Eren için iyi olabilir. Böyle birşey yapıldıysa faydalı olabilir.

1- Eren zaten 5 sezon önce profesyonelliğe geçiş yapmış. Amatör kümeye düşen bir takıma gitmedikten sonra lisansı profesyonel olarak çıkarılır.

2- Kendisi zaten genç oyuncu bulundurma kadrosundaki kriterle uymuyor. Bunun için 2013-2014 sezonunu beklemesi lazım. O yıla kadar aynı kural geçerli olursa, ancak bir sezonluğuna bu haktan yararlanabilecek. Çünkü 2013-2014 sezonu sonrasında 23 yaşını doldurmuş olacak.

deadpool
12.08.2011, 23:59
[QUOTE=DeAgLeMaNyAq;1917936890]Böyle bir şey yok. Her oyuncuya lisans çıkarma zorunluluğu var. 12 yaşındaki oyuncunun bile lisansı olur. Ha profesyonel lisans sadece süper lig maçlarında oynamak için gerekiyor. Ama zaten önceki kulübünde profesyonel lisansı bulunan adamı, amatöre döndürecek halimiz yok...

Fenerbahçede Sezer ve Orhan kadroda gözükürken 89 doğumlu Serdar Kesimal hala Kayseri'nin oyuncusu. Sistem nasıl işliyor, sebebi nedir bilmiyorum ama olay çok büyük ihtimalle yaşla alakalı yani oynamak için 19 sene beklemiyecek herkesin içi rahat olsun.

DeAgLeMaNyAq
13.08.2011, 01:28
Fenerbahçede Sezer ve Orhan kadroda gözükürken 89 doğumlu Serdar Kesimal hala Kayseri'nin oyuncusu. Sistem nasıl işliyor, sebebi nedir bilmiyorum ama olay çok büyük ihtimalle yaşla alakalı yani oynamak için 19 sene beklemiyecek herkesin içi rahat olsun.

Hocam olayın yaşla bir ilgisi yok. Bir çok takım, oyuncularına yeni yeni lisans çıkarmaya başladı. Ligler ertelenince de Avrupa'da oynamayan takımların lisans çıkarma işleri biraz ertelendi. FB'de resmi maçlar başlamadığı için Serdar'a lisans çıkarmamış. Mesela GS'de henüz hiçbir oyuncusuna lisans çıkarmadı. Selçuk ve Ceyhun'un son takımı da Trabzonspor olarak gözüküyor. Olayın yaşla ilgisi varsa FB'deki Gökay da 92 doğumlu. O zaten FB'deydi başka takımdan transfer olmadı derseniz diye herhangi bir genç oyuncu transferine baktım. Antep'in transfer ettiği Çetin Güngör var mesela 90 doğumlu. Hem TFF'den lisansı çıkarılmış hem de UEFA kadrosuna bildirilmiş. Bizim burada sorguladığımız olay tüm takımın lisansları tamamken Eren'in neden bunun dışında tutulduğu...

deadpool
13.08.2011, 02:57
Hocam olayın yaşla bir ilgisi yok. Bir çok takım, oyuncularına yeni yeni lisans çıkarmaya başladı. Ligler ertelenince de Avrupa'da oynamayan takımların lisans çıkarma işleri biraz ertelendi. FB'de resmi maçlar başlamadığı için Serdar'a lisans çıkarmamış. Mesela GS'de henüz hiçbir oyuncusuna lisans çıkarmadı. Selçuk ve Ceyhun'un son takımı da Trabzonspor olarak gözüküyor. Olayın yaşla ilgisi varsa FB'deki Gökay da 92 doğumlu. O zaten FB'deydi başka takımdan transfer olmadı derseniz diye herhangi bir genç oyuncu transferine baktım. Antep'in transfer ettiği Çetin Güngör var mesela 90 doğumlu. Hem TFF'den lisansı çıkarılmış hem de UEFA kadrosuna bildirilmiş. Bizim burada sorguladığımız olay tüm takımın lisansları tamamken Eren'in neden bunun dışında tutulduğu...

Fener Sezerle Orhan'a lisans çıkarmış ama Serdar Kesimal hala Kayseri'de gözüküyor, yine Bjk'de Avusturya'dan gelen genç oyuncular gözükmüyor ama Mustafa Pektemek gözüküyor.

Bence Eren'in lisansının gözükmemesi abartılacak bir şey değil, aynı durum diğer takımlarda da söz konusu, halledilecektir.

Benim tahminim; eğer her yaştan oyuncuya lisans çıkarılması gerekiyorsa -ki sen öyle söylüyorsun- olay bu oyuncuların yetiştirme bedellerinin formaliteleriyle alakalıdır.

DeAgLeMaNyAq
13.08.2011, 04:19
Fener Sezerle Orhan'a lisans çıkarmış ama Serdar Kesimal hala Kayseri'de gözüküyor, yine Bjk'de Avusturya'dan gelen genç oyuncular gözükmüyor ama Mustafa Pektemek gözüküyor.

Bence Eren'in lisansının gözükmemesi abartılacak bir şey değil, aynı durum diğer takımlarda da söz konusu, halledilecektir.

Benim tahminim; eğer her yaştan oyuncuya lisans çıkarılması gerekiyorsa -ki sen öyle söylüyorsun- olay bu oyuncuların yetiştirme bedellerinin formaliteleriyle alakalıdır.

Her oyuncunun lisansı olur hocam. Zaten Eren'in de Bursa'da profesyonel lisansı vardı. Serdar konusunu üstte dile getirdim. FB henüz Avrupa veya Lig'de mücadele etmediği için vakti var. Keza GS ve Kayseri gibi kulüplerde henüz hiçbir oyuncusuna lisans çıkarmamış. Yalnız BJK'nin genç oyuncularının lisansları var. Onlara dikkatli bakamamış olabilirsiniz. Eren'in lisansının gözükmemesi şu aşamada tabii ki abartılacak bir durum değil. Ama tüm oyunculardan farklı tutulmasının nedenin de açıklanmasında fayda var. Ayrıca bende ilk etapta yetiştirme tazminatının henüz ödenmemesiyle ilgili bir durum olduğunu düşündüm, ancak koca kulüp 100.000 TL'yi ödeyemeyecek değil herhalde diye bunu dillendirmedim...

kadirgazioglu
17.08.2011, 01:47
Kulüp takımları kariyeri
Bursaspor altyapısında yetişen Eren Albayrak 2006 senesinde Bursaspor'da profesyonel oldu ve 23 Eylül 2008 tarihinde Fenerbahçe ile oynanan Süper Lig müsabakasinda 80. dakika'da oyuna girerek ilk Süper Lig maçına çıkmış oldu. Daha sonra ara sıra Süper Lig maçlarinda sonradan oyuna girse de PAF takım oyuncusu olarak görüldü. Bursaspor'daki Ertuğrul Sağlam döneminde Muhammet Demir ile beraber A takima dahil edildi ve ilerleyen yıllarda takımın önemli oyunculari olarak yetiştirilecek. Birçok uluslararası futbol oteritesi tarafindan geleceğin büyük futbolcuları arasinda gösterilmektedir. Muhammet Demir'le beraber Bursaspor ile sezon sonu bitecek sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle sezon sonuna kadar kadro dışı bırakılmışlardır.
Ligin devre arsında Galatasaray'la anlaşacağına kesin gözüyle bakılmasına rağmen sezon sonu Trabzonspor'a transfer olmuştur.

Millî takım kariyeri
94 kez millî takımlara çağrılan Eren Albayrak, 1 kez Türkiye U-15, 22 kez Türkiye U-16, 20 kez Türkiye U-17, 12 kez Türkiye U-18, 19 kez Türkiye U-19, 2 kez Türkiye U-20 ve 4 kez de Türkiye U-21 forması olmak üzere toplam 80 kez milli formayı giymiştır ve müsabakalarda 22 gol kaydetmiştir.

Cem Akyüz
17.08.2011, 01:51
İnşallah bu çocuğa yazık etmeyiz.Bir kapsın formayı kimse alamaz ondan

SEDAT
17.08.2011, 02:54
- Pek gençlere fırsat verilmeyen bir klübe gelmen senin için şanszılık tabi ama olsun Allahtan umut kesilmez !

mit_o
17.08.2011, 04:45
alanzinhonun yerine oynasın artık ya !

-Samet
17.08.2011, 04:50
İnşallah forma verirler sana Eren.

Kaan
17.08.2011, 05:00
İnşallah forma verirler sana Eren.

Ona formayı versinler, o giydiği ilk formayı ben alacağım inşallah. :p

İnanılmaz güveniyorum Eren'e. :)

-Samet
17.08.2011, 05:03
Ona formayı versinler, o giydiği ilk formayı ben alacağım inşallah. :p

İnanılmaz güveniyorum Eren'e. :)

İzlemeyi istediğim isimlerden biri.

Niye genç isimleri kullanmayız hiç anlamıyorum ...

Sibel
17.08.2011, 06:29
Maçta Eren'i görmek istiyorum.Pardon.
Biz izlemek istedikçe oynatılmaz oyuncular.Hayır,hayır...
Eren lütfen oynama,oynatmayın bu Eren'i.Dur bakalım hele,daha çook var...

outoftime
17.08.2011, 08:28
ben hep söylüyorum
EREN,SERCAN ve AYKUT
artık bu oyuncuları milli takıma göndermeliyiz
önümzde NECİP örneği var

hamdi_61
17.08.2011, 08:51
İspanya ya götürülmüş.İnşallah forma şansı bulur.

ozzy!
17.08.2011, 14:19
BU çoçuğa güvenmeli ve oynatmalı Şenol Hoca.

Adem Erdoğan
17.08.2011, 14:48
Hakederse alır formayı.

Guroni
17.08.2011, 15:02
Kaç tane teknik direktör geldi geçti ama aralarında genç oyuncu oynatmakta en korkak Şenol Güneş çıktı. Genç yaşı dünyada 16-17 olmuşken biz 21 yaşına gelmiş oyuncuyu oynatamıyoruz. Kalmışız birde erenden medet umuyoruz. Ben alınan hiç bir gencin bu sene tam manasıyla oynayacağını düşünmüyorum. Hatta bu adamları hazırlık maçlarında bile daha az oynatacaklarına daha fazla oynatmalıydı hoca. ee buda bir Şenol Güneş klasiği. Bu serüvenide iyi başladı kötü bitecek hocanın. Şu an gençler oynayıpta takım elense ben hocaya bir şey demem zaten 11 oynatacağı oyuncularda bu takımı eleyebilecek durumda değiller diye düşünüyorum?? İnşallah beni yanıltırlar diye bir şey söylemiyecem çünkü o zaman başımız daha çok ağrıyor uzun vadede. Yazık ben genç olsam Trabzonspora Şenol Güneş varken gelmem. Nasılsa oynamıyacak.

Birde hocanın şu huyunu hiç bir zaman sevmedi. Sol veya sağ açık krizi varsa forveti oraya çekip ordaki kanat oyuncusu gençse oynatmıyor veya örneği çoğaltalım bu maçta zanırım Colmanın pantneri Serkan Balcı olacak ee ozaman Bu Aykut hangi maçlarda oynayacak. (Sanki Serkan kendi mevkisinde Aykut'tan daha güven veriyormuş gibi birde adamın yerini değiştiriyorlar) Gazozuna olanlarda mı?? Yetersiz diye bahane bulunacaksa o zaman neden aldınız diyede biz size sorarız???

Artık hoca sol açıktaki adamın yoksa yedeğini oynatmayı öğren. Forvet adamından kanat elamanı olmaz.

Orta yapamayan forvetten dönme sol kanat elemanı veya

Kafa topu alamayan sağ bekten dönme ön libero elemanı bunları çoğaltabiliriz istersek

DeAgLeMaNyAq
17.08.2011, 15:59
Ben 18'e gireceğini düşünmüyorum nitekim UEFA'ya bildirilen kadroda yer almıyor...

-Samet
17.08.2011, 19:37
Ben 18'e gireceğini düşünmüyorum nitekim UEFA'ya bildirilen kadroda yer almıyor...

Ligde de mi giremez sence abi ?

Alanzinho ile sol kanatta değişmeli olarak ?

Yoksa Sercan mı orda ?

Ya da Adrian mı solda oynayacak sence ?

sessizkral_1
17.08.2011, 19:50
Bu çocuk iyi ya bence.hazırlık maçlarındada iyi görüntü verdi.kadroya alınmamasını pek anlamıyorum.Şans vermek lazım

DeAgLeMaNyAq
17.08.2011, 21:00
Ligde de mi giremez sence abi ?

Alanzinho ile sol kanatta değişmeli olarak ?

Yoksa Sercan mı orda ?

Ya da Adrian mı solda oynayacak sence ?

Şu an lisansı yok ama lig başlayana kadar çıkarırlar muhtemelen. Ben Eren'den gelecek adına umutluyum ancak Şenol Hoca'nın genç oyunculara direk 11'de şans verdiğini pek hatırlamıyorum...

Sefa
21.08.2011, 06:23
Eren neden TFF sitesinde bizde gözükmüyor ? Lisans işlemleri tamamlanmadı mı hala ?