PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006’da Trabzonspor’umuzdan ne bekliyoruz

cIlgInIm
31.12.2005, 16:20
Arkadas koca bir yili daha geride biraktik artik önümüzde koskoca bir yil daha var.. 2005 pek bizler için parlak gecmedi diyebiliriz.. normalde Türk futbolu icinde parlak gecmedi..

2006 yilinda Trabzonsporumuzdan ilk olarak tabiki bir sampiyonluk bekliyoruz her seneki gibismileys/smiley19.gif

Sizin beklentileriniz nelerdir arkadaslar görüslerinizi almak istedim..

FANATIK61
31.12.2005, 16:34
2005/2006 sezonunu Adam gibi dogru dürüst bitirseler bu bana yeter...

İslam Sezer
31.12.2005, 16:35
Arkadas koca bir yili daha geride biraktik artik önümüzde koskoca bir yil daha var.. 2005 pek bizler için parlak gecmedi diyebiliriz.. normalde Türk futbolu icinde parlak gecmedi..

2006 yilinda Trabzonsporumuzdan ilk olarak tabiki bir sampiyonluk bekliyoruz her seneki gibismileys/smiley19.gif

2006 da nasil sampiyonluk görebilmeyi umarsin anlamam.matematiksel olarak bile zor.hatta imkansiz.türkiye kupasi desen anlarim dostum.ve tabiki 2006-2007 sezonunun ilk yarisini lider kapatmayida dileyebilirsin.herkese mutlu yillar.2006 yilinin trabzonspor için basarili geçmesi dilegiyle....

SDanışmaz
31.12.2005, 16:41
Her sene ayni seyLeri sayiyorum ama degisen birsey yok...

Neyse biz niye istegimizi yapaLim...

Hiç tatmadigim sampiyonLuk duygusunu tatmayi istiyorum...

cIlgInIm
31.12.2005, 16:59
smileys/smiley32.gif

2006 da nasil sampiyonluk görebilmeyi umarsin anlamam.matematiksel olarak bile zor.hatta imkansiz.türkiye kupasi desen anlarim dostum.ve tabiki 2006-2007 sezonunun ilk yarisini lider kapatmayida dileyebilirsin.herkese mutlu yillar.2006 yilinin trabzonspor için basarili geçmesi dilegiyle....

ne kadar zekisin ya nasil anladin bu ince ayrintiyi vassssss vassssssssss ne zekisin ya takdir ettim senismileys/smiley32.gifsenin gibi bilincli taraftarda var demeki sitede baksennnnn .. sayisalcisin sanirim iyi matemetiksel konusuyorsun..

iste senin gibi dengesizler yuzunden Trabzonda birlik beraberlik olmuyor olmazda yani muahlefet olmak icin oradan sana kalsa bana laf soktun .. yani o kadar üzdün beni ki sorma.. aslinda sana cevap yazmicaktim cunku sana cevap yazdim simdi kendini bise sanacan sen.. Senin Trabzonsorlulugundan Süphe duyarim ben..

sbay
31.12.2005, 17:03
2006 yilinda rakiplerini+hakemi+kulisleri dize getirecek her alanda güclü bir trabzonspor bekliyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

falcon61
31.12.2005, 17:10
Buraya yazi yazmak artik bana pek anlamli gelmiyo ama sbay sana katiliyorum tabiki bununda yillardir oldugu gibi hayal oldugunu biliyorum ama elden bisi gelmiyo napalim insallah deyip geçicez....

61_dnc_TS
31.12.2005, 17:35
10. olalim ama adam gibi bir stat yapalimm en kalici sey.

SDanışmaz
31.12.2005, 17:58
smileys/smiley32.gif

ne kadar zekisin ya nasil anladin bu ince ayrintiyi vassssss vassssssssss ne zekisin ya takdir ettim senismileys/smiley32.gifsenin gibi bilincli taraftarda var demeki sitede baksennnnn .. sayisalcisin sanirim iyi matemetiksel konusuyorsun..

iste senin gibi dengesizler yuzunden Trabzonda birlik beraberlik olmuyor olmazda yani muahlefet olmak icin oradan sana kalsa bana laf soktun .. yani o kadar üzdün beni ki sorma.. aslinda sana cevap yazmicaktim cunku sana cevap yazdim simdi kendini bise sanacan sen.. Senin Trabzonsorlulugundan Süphe duyarim ben..

Arkadas gerçekLeri söyLedi,muhaLefet yapmiyor yani.Bende yazarken bunu düsünmüstüm...

Nytre
31.12.2005, 18:06
trabzonspordan bu sezon için 3. ya da 4. sirada bitirmesini ve türkiye kupasini istiyorum :)

getirin lan kupayi yine.

Mustafa Ayazoğlu
31.12.2005, 18:18
Sampiyon olsun yeter smileys/smiley1.gif

BDiler61
31.12.2005, 18:57
2006 da parlak bir yil ve Türkiye kupasi 2007 dede iki kupayibirden bekliyorum Edited by: madheart17

selokal61
31.12.2005, 19:45
2007 de sampiyonluk bekliyorum

Çebi
31.12.2005, 19:48
Çok sey beklemek istiyorum...Gönlüm bundan yana...Ama....

İslam Sezer
31.12.2005, 19:53
smileys/smiley32.gif

benim mesajimda seni kucuk dusurecek bisey yoktu.veya sana hakaret eden biseyde yoktu.senin cevabinsa hakaretler dolu.laf sokmak aklimdan bile gecmedi.ama bu hakaretlerini sanirim bir yanlis anlamadan dolayi yaptin.egercevabim seni bu kadar kizdirdiysa veya uzduyse ozur dilerim.cunku gercekten oyle bir amacim yoktu.kendini bisey sanan dengesiz biri degilim.helets lilerin birliktelini bozan biri hic degilim.kisaca sunu derim ki ts liligimden suphe duyman,bana hakaretler etmen beni uzdu.bosuna kul hakkina gectin.Ayrica Sözelciydim,sayisali hic sevmedimsmileys/smiley2.gif.mesajimda da soyledigim gibi tekrar mutlu yillar dilerim sana...

cIlgInIm
31.12.2005, 20:08
smileys/smiley32.gif

benim mesajimda seni kucuk dusurecek bisey yoktu.veya sana hakaret eden biseyde yoktu.senin cevabinsa hakaretler dolu.laf sokmak aklimdan bile gecmedi.ama bu hakaretlerini sanirim bir yanlis anlamadan dolayi yaptin.egercevabim seni bu kadar kizdirdiysa veya uzduyse ozur dilerim.cunku gercekten oyle bir amacim yoktu.kendini bisey sanan dengesiz biri degilim.helets lilerin birliktelini bozan biri hic degilim.kisaca sunu derim ki ts liligimden suphe duyman,bana hakaretler etmen beni uzdu.bosuna kul hakkina gectin.Ayrica Sözelciydim,sayisali hic sevmedimsmileys/smiley2.gif.mesajimda da soyledigim gibi tekrar mutlu yillar dilerim sana...

bende renkdasimi üzme taraftari ya da hakaret etme taraftari degilim.. öyle bir amacim olsa bu sitede renkdaslarimla beraber olmam. ikimizde yanlis anlama yapmis olabiliriz..biraz sert cikmis olabilirim fakat bende her Trabzonsporlu gibi hasta bir taraftarim isin icinde Trabzonspor oldumu dayanamiyorum iste.. bende özür dilerim kardes.. güzel dostluklar kavgalarla baslarmis insallah yine ayni olur.

İslam Sezer
31.12.2005, 20:12
smileys/smiley32.gif

bende renkdasimi üzme taraftari ya da hakaret etme taraftari degilim.. öyle bir amacim olsa bu sitede renkdaslarimla beraber olmam. ikimizde yanlis anlama yapmis olabiliriz..biraz sert cikmis olabilirim fakat bende her Trabzonsporlu gibi hasta bir taraftarim isin icinde Trabzonspor oldumu dayanamiyorum iste.. bende özür dilerim kardes.. güzel dostluklar kavgalarla baslarmis insallah yine ayni olur.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifkatiliyorum sana dostumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

cIlgInIm
31.12.2005, 20:40
isots1978 anlastigimiza sevindim bir dost daha kazandim artik ne mutlu banasmileys/smiley2.gif

CaMoKa
31.12.2005, 20:56
güçlü mali yapi artik sampiyonluk 2007 ye kaldigina göre simdiden mali yapiya önem verilebilir bide bi yildiz fena olmaz

Emre B.
31.12.2005, 21:10
Yeni bir stad ve Türkiye Kupasi

TheRapZoNe
31.12.2005, 21:17
Zaman 2005'in son gecesi

Ben Tislif'te bir yurtta gece yarisina yarim 50 dakika kala netteyim. Yeni bir yil icin hic bir sey beklemiyorum. Cunku hayatta istediklerimin hic biri gerceklesmedigi sebebiyle bosuna yere umit baglamak istemiyorum. Ama sirf bu basliga cevap vermek icin olacaksa ; 2006 yilinda futbol adina Trabzonsporumuzun guzel gunler gormesini' taraftariyla'yonetimiyle' camiasiyla guzel gunler gecirmesini diliyorum

Hünkar
31.12.2005, 21:43
yuzumuzu guldurmesini

Jackdaniels
01.01.2006, 01:27
Sampiyonluk...

Hasan Cubukcu
01.01.2006, 01:43
1. Fatih Akyelintrabzonspordan uzak kalmasini
2.Paf takimdan yetenekli ve basarili futbolcular takima katmak
3.Taraftar desteginin artmasini
4.kötü niyetli futbolcularin Trabzonspordan ayrilmalarini
5.stadin en azindan zeminini yenilemelerini

ve Basari

falcon61
01.01.2006, 07:06
2006 degilde 06-07 sezonundan sampiyonluk bekliyorum her yil oldugu gibi...

Adem Erdoğan
01.01.2006, 08:50
2005te de çok sey bekliyoduk olmadi.Sayilar diil beklentiler için kafalarin degpismesi lazim.

storm61
01.01.2006, 10:51
BU SEZON ARTIK BITTI GIBI." AMAÇ SENEYE EN BÜYÜK ÇIRKEFT'IN YÜZÜNCÜ YILINA SAMPIYON TRABZON SPOR YAZMAK OLMALI

lazutlarlivera
01.01.2006, 12:04
olacak ALLAHIN izniyle.

2006 yilindan sadece ve sadece önümüzdeki sezon TRABZONSPORUMUN SAMPIYON OLMASINI diliyorum bide aynali bi stad fena olmaz hanihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Mayls
01.01.2006, 12:44
<DIV>beni mutlu etmesini</DIV>

Volkan Yavuz
01.01.2006, 12:49
sampiyonluga oynamasi

zafercalikoglu
02.01.2006, 14:43
eziklerin yuzünci yilinda sampiyon olmak,bu senede yapabilecegimizin en iyisini yapmak,

DİNÇ
02.01.2006, 14:52
Çok Zor seyler bekliyoruz...Sampiyon olmak gibi...

westsideboy
02.01.2006, 17:28
iyi bi transfer yaparsak eger basarili olabiliriz, 2. yaridaki hedeflerimiz 3.lük ve türkiye kupasi olmali.

uslanmazlaz
02.01.2006, 17:32
insallah güzel olur bismallah diyelim

U.Sadıkoğlu
02.01.2006, 17:32
vallaha uefa ya gidelim yeter

Bülent Bayraktar
02.01.2006, 18:18
bu sne türkiye kupasi seneye sampiyonluk

Küçükalioğlu
02.01.2006, 19:00
hiçbirsey beklemiyorum.

tsmaniac
02.01.2006, 19:35
istanbul köpeklerini yenelim baska bisey istemiyorum

61trabzonomer
02.01.2006, 21:10
bu sezon sonu için hedef belli 3.lük seneye sampiyonlulk insanlah....

Tolgaa6161
02.01.2006, 23:15
ba$ariiii

Hasan Cubukcu
02.01.2006, 23:24
F.Akyelin tranferinden sonra hic bir sey.

Faik Yılmaz
03.01.2006, 08:36
önce türiye kupasini

daha sonra tabiki sampiyonluk bekliyoruz....

bide iyi bir stad....

Ayşe Aygün
03.01.2006, 08:44
Artik bizi üzmemesini...

smertkan
03.01.2006, 11:20
Papaza kizip oruç bozacak halimiz yok.Merak etmeyin Fatih AKYEL geldigi gibi gider.

1. Dilegim,sahada Trabzonspor gibi oynayan birTrabzonspor görmek.

2.Dilegim Gökdeniz KARADENIZIN 5-10 milyon $ arasi bir paraya bir avrupa takimina satilmasi ve 61 nolu formanin bir daha kimseye verilmemesi.

3. Dilegim Fatih AKYEL den kurtulunmasi.

4.Dilegim, Bir Avrupa kupasina katilinmasi.

2005-2006 sezonu ikinci yarisi için dilediklerim bunlardir.

Edited by: smertkan

coach
05.01.2006, 19:49
smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifkatiliyorum sana dostumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

budur abi olay helal size arkadaslar.

Beytullah
05.01.2006, 21:49
walla bu basligi 2005 sezonuda bekledigimiz gibi özlemini çektigimiz sampiyonlugu bekliyorum...

Adem Erdoğan
05.01.2006, 22:03
otobüs beklerim arkadasi beklerim trabzonsporu beklerim .Beklemmekle geçiyo hayat beah.Hiç bise beklemiyrum.

CAFER ÖZER
06.01.2006, 09:37
Krizler ve umutlar

Sampiyonlar Ligi ön elemesindeki Famagusta sokuyla sezona baslayan Trabzonspor üst üste darbelerle sarsildi, dibe vuracakken Fatih Tekke ve Szymkowiak'in takima katilmasiyla nefes aldi. Nuri Albayrak yönetimi isabetli transferler yaparsa, Karadeniz ekibi ikinci sira için iddiali bir duruma gelebilir

http://www.milliyet.com.tr/2006/01/06/spor/resim/spo08.jpg FUAT ERCAN

Sezon baslarken sampiyonlugun en güçlü adaylarindan biri görünümündeydi Trabzonspor... Son iki sezonu Fenerbahçe'nin ardindan ikinci sirada tamamlamanin moral ve güveni bordo - mavili camiayi hakli bir zirve beklentisi içine sokmustu. Ancak evdeki hesap çarsiya pek uymadi. Süper Lig'in en iyi kadrolarindan birine sahip olan Karadeniz ekibi, pes pese yasadigi soklarla abondone oldu. Transfer döneminde ortaya çikan problemleri günlük demeçlerle geçistirmeye çalisan teknik patron Senol Günes, yakin çevresine bu konudaki sikintilarini sik sik dile getiriyordu. Bordo - mavili ekibin özellikle son iki sezondaki basarisinda büyük rol oynayan defansi Tolga'nin Shakthar Donetsk'e transferiyle çok agir bir yara aldi. Petkoviç gibi usta bir eldivenden bosalan kale de Jefferson gibi tecrübesiz genç bir isme teslim edilince tehlike çani kulaklari sagir edercesine çalmaya basladi. Ekonomik krizi çözme adina yapilan bu transferler takimin en güvenilir bölgesini bir anda en korkulur hat haline getiriverdi. Bu gelismelerin ardindan sanki futbolun lanetine teslim olmus gibiydi Karadeniz Firtinasi. Sampiyonlar Ligi ön elemesinde Famagusta soku yasandi. Siradan bir Rum ekibine elenerek Sampiyonlar Ligi hayalini noktalamak, her açidan tedavisi mümkün olmayan derin izler birakti Trabzonspor'da. Henüz sezon basinda yasanan bu sarsici sok futbolculari güven bunalimina itti, taraftarlar takimlarina inançlarini yitirdi.
Trabzonspor, Avni Aker'de maç yapmaya korkar hale geldi. Sezon basindaki avantaj bir anda dezavantaja dönüsüverdi. Bordo - mavili ekip, lig maçlariyla silkinip bu yarayi sarmaya çalisirken bu kez Gökdeniz'in, "bahis skandali" gündeme bomba gibi düstü. Orta sahadaki etkili futboluyla hücum gücünün büyük bir yüzdesini olusturan milli futbolcu, aldigi ceza nedeniyle sahalardan uzak kalinca Trabzonspor'da kriz had safhaya ulasti. Bu süreye denk gelen Szymkowiak ve kaptan Fatih'in agir sakatliklari kötü gidise tuz - biber ekti. Sezona iddiali demeçlerle baslayan Senol Günes, yönetim destegine ragmen taraftar baskisina fazla direnemedi ve çözümü istifa etmekte buldu.
Baskan Atay Aktug bu sürpriz gelisme üzerine Vahid Halilhodziç'i takimin basina getirdi. Bosnak teknik adamdan, büyük sikinti içindeki bordo - mavili takimi en kisa süre içinde toparlanmasi bekleniyordu, ancak bu gerçeklesmedi. Üst üste alinan kötü sonuçlar herkesi soke etti, Halilhodziç'in durumu da tartisilir hale geldi. Bu süreçte yönetim kanadi, Halilhodziç'e destek verirken, Szymkowiak ve Fatih Tekke'nin sakatliktan çikarak takima katilmasi Trabzonspor'u ayaga kaldirdi. Avni Aker'deki dramatik Ankaraspor yenilgisi her seyi yeniden alt üst etmisti, fakat Karadeniz ekibi ilk yarinin son maçinda Besiktas'i Inönü Stadi'nda devirerek sezonun ikinci yarisina umutlu girdi.
Nuri Albayrak baskanligindaki yeni yönetim kurulu bu hediyeyle göreve umutlu baslarken, simdi gözler transfere çevrildi. Fatih Akyel'i renklerine baglayip, diger kritik bölgeler için arayislarini sürdüren Trabzonspor, isabetli transferler yapmasi halinde ligde ikinci sirayi zorlayabilir. Ikinci yarinin ilk haftalarinda alinacak sonuçlar Karadeniz ekibinin hangi amaç için mücadele edecegini belirleyecektir.

Trabzonspor un bu günkü geldigi durumu güzel özeltlemis.Güzel bir yazi Milliyet gazetesinden alinti

İ.Öztel
06.01.2006, 11:04
sadece onurlu bir mücadele ve buna bagli bir basari..

Faik Yılmaz
06.01.2006, 11:07
TÜRKIYE KUPASI....

BIDE 3. LÜK.....

HERSEYDEN ÖNEMLISI ADAM GIBI FUTBOL.......

Barış
06.01.2006, 11:08
3. lük falan hikaye Türkiye Kupasini alsak da UEFA ya gitsek..

Faik Yılmaz
06.01.2006, 11:11
3. lük falan hikaye Türkiye Kupasini alsak da UEFA ya gitsek..

oda olabilir ama adam gibi futbol önce........

ts-saral-of
06.01.2006, 13:17
TÜRKIYE KUPASI....

BIDE 3. LÜK.....

HERSEYDEN ÖNEMLISI ADAM GIBI FUTBOL.......

smileys/smiley32.gif katiliyorum baska bisey beklen mez

trapezus61
06.01.2006, 13:22
2006-2007 SEZONU Bizim SAMPIYONLUK yilimiz olarak tarihin altin sayfalari arasinda yerini alacak. 40. Yilimizda ve F.B ahçenin 100. yilinda sampiyon olmanin zevkini doya doya yasayacagiz...

Ben buna yürekten inaniyorum...

Faik Yılmaz
06.01.2006, 13:49
ULA BIZ 22 SENEDIR TEK SEY BEKLIYORUZ.....

TABIKI SAMPIYONLUK......

BASKA BI SEY ISTEMEM.....

TS61_NL
06.01.2006, 14:11
Oncelikle vaad edilen transferlerin yapilmasi. Stad projeleri vs.vs. de cabasi. Elbette ki ligte en iyi dereceyi yakalamak, Turkiye Kupasini sonuna kadar zorlamak/kazanmakve taraftarlarin gonlune bir nebze umut dagitanfutbol ortaya koyan bir takim sahada gormek.

telha23
06.01.2006, 15:08
sadece izledigim maçlardan zevk almayi istiyorum maçtan sonra yenilsek bile helal olsun demelerini bekliyom çok sey bekliyorum galiba!!!smileys/smiley5.gif

ShadoW
06.01.2006, 15:59
ULA BIZ 22 SENEDIR TEK SEY BEKLIYORUZ.....

TABIKI SAMPIYONLUK......

BASKA BI SEY ISTEMEM.....

O kadar...................

gurbetçi 61
06.01.2006, 17:28
SAMPIYONLUK ADAM GIBI MÜCADELE VE FUTBOL

TSezgin61
06.01.2006, 18:32
transfer, stad, güzel futbol.... gerisi malum her sene istedigimiz seyle, 20 yillik hasret bitsin, trabzonum sampiyonlar ligine katilsin, kupalar alsin.......

UmutBaykan
06.01.2006, 20:08
Herseyden önce güzel futbol ve stad

Diger sezona yatirim yapmaliyiz

Özgür Öztürk
06.01.2006, 20:27
1. Sampiyonluk (hayal)

2. Yildiz transferi (Her Yönetim : Bütçeye göre hareket edecegiz)

3. 61.000 kisilik modern bir stad.

4. Çapulcularin tekrar takimdan gönderilmesi ve öze dönülmesi (1975-.....)

5. Avrupa kupalarinda adindan söz edilebilcek bir basari ve tanitim.

salihtopal48
07.01.2006, 01:03
iyi fikir katiliyorum

İleli
07.01.2006, 04:02
Turkiye Kupasi

Ligde 3.luk

stad falan beklemiyorum olmicaani biliyorum

saglam transferler

2.devrede Trabzonda oynanacak derbimaclarin hepsini kazanmalarini

Tirapzone
07.01.2006, 05:54
Cok bekliyorum ama beklemiyim cunku gelmez.

En onemlisi STAD

zisinoli
07.01.2006, 14:32
2006 da Trabzonspordancefa, kahir, beceriksizlik bekliyorum. Hiç bir umudum yok tek umudum vardir ve istegim belki stadi yaparlar. Artik siyasette Trabzonsporumuzun içinde olduguna göre stad isini becerirler her hal. Hadi hayirlisi...

erdi-61
07.01.2006, 20:39
ah trabzonum...

ne hallere düsürdüler seni. hickimse hicbir hayale inanmiyor.
cünkü gerceklesmiyecegini biliyoruz.

tarbzonsporu bu hallere sokanlari...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

OmeR.
07.01.2006, 23:03
2006 yilini en iyi sekilde degerlendirip 2007 yili sampiyonlugu için hazirlanmali bence...

Özgür Öztürk
08.01.2006, 00:31
2007 de sampiyonluk simdiden hayal. Çünkü rezilbahçenin 100 yili. Bütün pisliklerini son damlasina kadar kullanacaklar. Umarim yanilirim da sampiyon oluruz. Hemde Rezillerin 100. yilinda. O zaman Türkiye yerinden oynar gibi.....

Orhun
09.01.2006, 17:56
Abi ben hiç bise istemiyorum zaten bi kupaya gidecegimiz yok su feneri galalatasarayi besiktasi bide kayserispor u yenelim yetersmileys/smiley1.gif

uslanmazlaz
09.01.2006, 17:59
beni mutlu edecek olay galatasarayi avni akerde deli divane edip istanbula yollarlarsa ben çok mutlu olurum en az 3-0

eross61
09.01.2006, 22:21
su 3 ARMUTLARA gecirelim de trabzonda o yeter

Önder28
09.01.2006, 23:06
En azindan ligi 3 ncü bitirip UEFA'ya kalmayi, 2007de sampiyon olabilmek içinkaliteli transferler yapilmasini, yönetimin yönetim gibi-futbolcunun futbolcu gibi-taraftarin taraftar gibi olmasini istiyorum.

U.Sadıkoğlu
09.01.2006, 23:27
1. Sampiyonluk (hayal)

2. Yildiz transferi (Her Yönetim : Bütçeye göre hareket edecegiz)

3. 61.000 kisilik modern bir stad.

4. Çapulcularin tekrar takimdan gönderilmesi ve öze dönülmesi (1975-.....)

5. Avrupa kupalarinda adindan söz edilebilcek bir basari ve tanitim. smileys/smiley32.gif

İHSAN
10.01.2006, 12:17
istanbul takimlarini eze eze yenemesini ve de sezonu en az bir kupayla kapatmasini istiyorum ve diliyorum....

BANA GÖRE HAYAL DEGIL BUNLAR....ZAMANINDA DA HAYAL DIYORLARDI AMA GERÇEK OLDU DIMI.....

cakal 61
10.01.2006, 14:49
1.SAMPIYONLUK

2.STADYUM

3.AVRUPA BASARIsmileys/smiley32.gif

COOOOOOK SEYMI ISTIYORUMsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

cakal 61
10.01.2006, 14:55
UNUTTUM

FATIH SULTAN TEKKE NIN GOL KRALI OLMASINI YANI TRABZONA BASARI GUZELLIK ISTIYORUM YETER ARTIK HAYAL KIRIKLIGI ACI

HOSGELDIN 2006

sanatik
10.01.2006, 14:58
sürpriz sonuclar bekliyorum.

cIlgInIm
10.01.2006, 15:18
sürpriz sonuclar bekliyorum.

sen Trabzonun kötülügünü istiiyorsun sanirim bizim Trabzonspor supriz sonuclari cok iyidir ..sivas, diyarbakir,kayseri vs yenilgiler gibi. dua edelimde supriz sonuç dedigin bu olmaz..

kelkitli29
10.01.2006, 15:22
Lig 3lügü ve yeni sezonda ilk yariyi lider kapatmayi.

La_Brujita
11.01.2006, 21:59
tabiki sampiyonluk bekliyorum.bu sehir seninle yatip kalkiyor

20yildir senden tek bir sey istiyor

BORDO_MAVI renlerim kefenim olsun

TRABZON um bu sene sam. olsun

La_Brujita
11.01.2006, 22:03
tabiki yukarida yazdigim sam. 2006_7 sezonu icin

bu sene 3.lük olsun +Türkiye kupasi olsun cok sevinirim insallah olur

U.Sadıkoğlu
11.01.2006, 22:06
valla ilk 3 e girersek super olur

Emre B.
12.01.2006, 00:47
Ilk 3 bide Türkiye Kupasi

tunganyan
12.01.2006, 01:33
hiç biseyy beklemiyorummmmmmm..........bu seneeeeee( böyle bi takimdan ne beklenirrr...hiçbisee..)

Gülşen
14.01.2006, 03:18
Sahada güzel oyun görmek istiyorum. Dün de böyle istiyordum.. yarin da böyle olacak. Sadece güzel, onurlu bir mücadele...

ozcilingir
14.01.2006, 04:39
Karakteri düzgünfutbolculardan kurulu bir futbol takimi vetaraftariyla dalga geçmeyen bir yönetim , 1530 dakika gol yemeyen bir takim,BJK, GS, FB basta olmak üzere bütün takimlara en az 2 gol atacak bir takim,taraftarina JEEP lrinden asagiya bakmayan futbolcu , bazi büyük sahsiyetlerle isbirligi yapmayan ve TRABZONSPOR yöneticilik sifatini bireysel mnfaatleri için kullanmayan yönetici, karakterli futbolculardan kurulu olmak sartiyla takimini sahada destekleyen taraftar.Takimi maçlara hazirlayan ve basariya aç teknik direktör,.v.s ve sonunda gönüllerin degil GERÇEK EFSANE SAMPIYONU GERI ISTIYORUM.

saygilarimla

mexp
19.01.2006, 22:28
2006 da 2999 da da her zaman yanindayiz yensen yenilsen...

ama neden sampiyon olmuyalim

offbeat
19.01.2006, 22:33
seyrine doyulmayan kaliteli bir futbol...ve tabi susuzlugumuzu dindirecek olan tek sey sampiyonluk.

seni yürekten destekleyen genç kusagin,sampiyonlugu bir kere de olsa tatmasi gerekmez mi artik....

Nytre
19.01.2006, 22:46
3,yada4,sirada olalim ve t.kupasini alalim yeter. mantik olarak s. olabilecegimizi düsünmüorum zaten.

TSezgin61
19.01.2006, 22:58
yapabileceginin en iyisini bekliyorum

selimberkan
19.01.2006, 23:01
turkiye kupoasi ve uef agitmek yeterl ibu kosullarda

uefa

da

da

ceyrek final

en az

mexp
22.01.2006, 02:31
takimimdan beklentim bizlere o gerçek trabzonu yasatmasi we ellerinden gelenin en iyisini yapip bizleri costurmasi

Taner Gündoğdu
22.01.2006, 02:51
sadece onurlu bir mücadele... ne kupa, ne sampiyonluk, ne büyük zaferler... sahada mücadele eden 11 yürekli adam, degerlerinden taviz vermeyen bir takim istiyorum,bekliyorum...

Metin Ural
22.01.2006, 03:10
06-07 sezonuna iyi bir baslangiç.

tsakrep61
22.01.2006, 17:24
butun takimin gonderilip sadece trabzonlularla oynamasini hic olmazsa kendi evlatlarimizla yeniliriz ki onlar ole hemen pes etmez... savasir en azindan

zanoylu
22.01.2006, 17:29
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu takim bu gidisle birak 3'ü ilk 5'giremez(ki buda süper olur bu kafayla)</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

schumi
22.01.2006, 17:30
15 dakkada 4 gol yemeyecek bir takim bekliyordum ama bunu bile basaramadilar! yaziklar olsun.

U.Sadıkoğlu
22.01.2006, 17:57
......smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
22.01.2006, 18:00
Paf Takimindaki gençlerimizin oynamasini bekliyorum artik.

selimberkan
22.01.2006, 18:00
smileys/smiley7.gifligde kalsin yeter buuu nee 2_0

öndsiniz

4 gol yiyorlar 12

dk

reziller

smileys/smiley7.gif

Özgür Öztürk
22.01.2006, 18:44
Ben hastaneye gitmeden kümeye gitmelerini istiyorum. Saka yapmiyorum gayet ciddiyim. Kanser oldum beeee. Çekilir çilemi bu..

Emre B.
22.01.2006, 18:45
Artik hiç bisey beklemiyorum

Onur
22.01.2006, 18:52
Serefli,haysiyetli ve taraftara yakisan tfutbolu oynasinlar.

Zeki Çelenkoğlu
22.01.2006, 18:53
ligde kalmasi kafii...smileys/smiley7.gif

onurkaradeniz
22.01.2006, 18:53
ben artik hiç bisey demiyorum smileys/smiley7.gif

eys_61
22.01.2006, 18:56
ruh istiyorum

buramburam61
22.01.2006, 19:01
Kümeden bahseden kayserililer.Trabzonla ugrasanlarin hali ortadadir.Tarihi biraz okumaniz yeterlidir.Sakin kendinizi büyüklükle avutmayin.Sizin de gideceginiz yer enin de sonunda 2.kümedir.Saygilar.

Nytre
22.01.2006, 19:32
adam gibi mücadele eden takim olmayi bilen yardimlasan mücadele eden adam gibi pas yapan bir takim istiyorum.

degok
22.01.2006, 19:58
Kendini trabzonsporlu hissetmeyenlerin ve hangi takimda top oynadigini bilmeyenlerin gitmesini istiyorum.

Faik Yılmaz
23.01.2006, 08:29
........... oynayanlar defolup gitsinler baska bir sey istemiyorum.....smileys/smiley7.gif

zafercalikoglu
23.01.2006, 10:39
sira denizlide ondn sonra konyada göreceksiniz 2 side yenecek bizi ve hocada gidecek,

2006 hayirli oilsun

cIlgInIm
23.01.2006, 10:44
ruhsuzlarin hepsinin satilmasini istiyorum

eren_61
23.01.2006, 12:29
ben bizi kanser etmemesini istiyorum baska bisey degil.smileys/smiley7.gif

halil ibo
23.01.2006, 12:31
Ligde kalmalarini bekliyorum.

cIlgInIm
23.01.2006, 13:45
Ligde kalmalarini bekliyorum.

cok sey bekliyorsunsmileys/smiley4.gif

TAMTÜRK61
23.01.2006, 18:11
Bizi daha fazla rezil etmeden beraberlik filan alip ligde kalsinlar yeter...

Faik Yılmaz
24.01.2006, 08:40
artik hiç bir sey beklemiyorum....

kötü seyler söylemek geliyor içimden ama hem benlara degmez hem bana yakismaz.....

ADAM GIBI OYNAYIN ADAM....

SIRTINIZDAKI FORANIN HAKKINI VERIN....

DİNÇ
24.01.2006, 09:59
1984 den önceki takim ruhunu geri istiyorum...

Ey ruh geldiysen 13 dakikada gol yemeden 3-4 gol ativer bi zahmet....smileys/smiley36.gif

AyhanPe
25.01.2006, 00:01
1. stad, tesislesme, kurumlasma, altyapiya daha cok önem verilmesi

2. 13 dk.da 4 gol yemeyecek onurlu bi takim</span>

Mustafa Mahmutoğlu
25.01.2006, 01:17
ADAM GIBI BÖYLE BIR TAKIMIN FUTBOLCUSUNA YAKISIR BI FUTBOL VE TAKIM OYUNU ISTIYORUM!!

ümidim:%0

moralim:0%

Nytre
23.02.2006, 00:02
trabzonsporumuzda biraz kipirdanma basladi..

takim oynadikça kazandikça dogruluor kendine geliyor..

tabi taraftarinda ümitleri artiyor..

herhalde buraya yazi yazan bi çok arkadsimizn fikri degismistir.

Emre B.
23.02.2006, 00:13
Türkiye kupasi ve 3.'lük

61 POWER
23.02.2006, 00:47
adam gibi futbol oynamalari,en cok onu özlüyorum!

Nytre
23.02.2006, 23:00
artik tek sey bekliorum

3.lükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

UğuR
23.02.2006, 23:12
lig üçüncülügü buda o kadar zor degil istekli olursak bu da mucizze degil beraberlikle hirsla olur bu olmaz diye bir sey yok

wasp
23.02.2006, 23:16
Herzaman ki gibi hiçbirsey beklemiyorum. Ne yapalim buda bizim kaderimiz..

Hasan Cubukcu
24.02.2006, 01:27
hic bir sey bu futbolculardan ümitimimi kesdim

yanliz737
24.02.2006, 13:22
ben aslinda pek hatirlamiyorum yasim dolayisiyla ama biraz hatirliyoum. bir sifir öndeyiz sampiyonuz diye seviniyorum. yeniyoruz diye maci biraktim. mahallede cocuklarla geziyorum. mac bitti herhalde arabalar konvoy halinde geziyolar sampiyon fener diye bagiriyolar. artik sampiyon olalim diyorum.. bu sene artik gecti ama seneye insallah olucaz

Mustafa Önal
24.02.2006, 13:35
mayis ayi sonuna kadar bu takimdan ligi en iyi yer olan 3. sirayi almasini bekliyom. yeni sezonda ise stad ve yeni yapilcak transferlere göre beklenti içerisine girebiliriz ancak. yeni bi stad yapilmadan takim çok çok iyi olsada ben sampiyonluk beklemiyom. sampiyon takima yakisir bi stadimiz olsa önce sonra sampiyonluk gelir. bu da benim 2006 da en büyük beklentim süper bi stadin yapilmasi.

Adem Erdoğan
24.02.2006, 22:00
stad projesine baslanmasi ve istikrarin saglanmasi.

Emre B.
24.02.2006, 23:24
Sadece 3.lük ve onurlu mücadele

Emre GÜRDAL
25.02.2006, 11:10
seneye hazir bi kadro bu sene 3 luk bekliyorum takimdan ve firtinaniun esmesini istiyorum sole kuzeyden kuzeyden olmazmi cok mu bise istiyorum sizce arkadaslar

Burçak
27.02.2006, 21:59
sezon sonunda uefa kupasina katilabilmeyi !!!!!

falcon61
27.02.2006, 22:35
Trabzonspordan uefa baskandan yildiz yönetimden stada baslanmasini bekliyorum...(hocadan istifa...)

Serhat ŞAHİN
28.02.2006, 18:30
Bu sene icin deilde seneye verilen sozlerin tutulup hasretimize son verilmesini bekliyorum Allah'in izniyle...

Nytre
28.02.2006, 18:47
stat konusunda olumlu ve fiili adimlarin atilmasi...

hedefimizi sürdürmek...

transferde iyi oyuncular almak...

birlik beraberligin sürdürülmesi...

NIKOS
02.03.2006, 08:12
çocuklugumuzdan bu yana bildigimiz tek renkti bordo mavi.bilmedigimiz tek seyse sampiyon nasil olunduguydu.tek dilegim o günün en yakin zamanda gelmesi

Selman
02.03.2006, 15:16
Bu sartlarda sampiyonluk çok zor ama biz degilmiyiz kendilerini 3 büyük! diye tanimlayanlara hep kafa tutan.Sampiyonluk görmemis bu gözler insallah o tadi yasayacak.Ben buna inaniyorum.Tabi yeni bir stada baslanilmasi ve iyi transferlerle bu is daha kolay olacaktir.Ben hatirlamiyorum ama Avni Aker tekrar cehenneme dönmelidir.

Saygilarimla,

Aslıhan
02.03.2006, 15:51
tabiki herkes gibi tek istegim sampiyonluk o coskuyu ve sevinci yasamak istiyorum nasil bir duygu oldugunu çok merak ediyorum artik lig sonlarinda aglamak istemiyorum.

Babamdan dinliyorum o zamanlari ama artik bende birilerine anlatmak istiyorum

serseerii
03.03.2006, 10:14
abi ben öyle bi takim bekliyorum ki bizden berebaerlik alan bütün takimlar sevinsinn kina yaksinn

Akın_61
03.03.2006, 16:13
ne bekleyecegim tabiki sampiyonluk.hele sampiyon olalim gerisi kolay.samp lig...vs...

denizci61
05.03.2006, 13:50
Kesinlikle Sampiyonluk...

sultantekke
05.03.2006, 17:45
ben avrupada türkiyeyi tem sil eden tek takim trabzonspor olmasini isterdim

Egemen
05.03.2006, 17:54
90 dakika rakibini ezen bi takim istiyorum bende :):) özellikle 3 ezikleri. orta sahayi gecemesinler....

trapzonely_54
05.03.2006, 17:57
bidahaki hafta gayse yi ezsin istiyorum

Selman
05.03.2006, 18:01
Küçük takimlara karsi TRABZONSPOR gibi oynayalim yeter.Ben kendi sahamiza hapsolup maç seyretmek istemiyorum.Bendede kalp var yasmileys/smiley1.gif

Saygilarimla,

Mayls
07.03.2006, 14:47
<DIV>
abi ben öyle bi takim bekliyorum ki bizden berebaerlik alan bütün takimlar sevinsinn kina yaksinn </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>birak berabere kalanlari korner kullananlar kendini basarili görsün</DIV>

hakantpl
08.03.2006, 00:27
Seneye Hangi Sartlarda olsursa Olsun Sampiyonluk Bekliyorum kimi yendigimiz veya Kime Yenildigimiz Hiç önemli Degil. Önemli olan Sampiyonluk Sampiyon olalim da Isterse Uefaya versinler Bizi :) Önemli Degil .Tek Yok sampiyonluk Kötü Futbol oynayalim Ama Ne olur Sampiyon olalim yillardir iyi futbol oynuyoruzda ne oluyor sanki. Sampiyon Bizden daha kötü oynayan takim oluyor.

Yalniz Biz Sampiyonlukdaki En Büyük rakibimiz Kim se Onu yenmeden sampiyon felan olamayiz, o yüzden gerçekden sampiyon olmak istiyiyorsak sampiyonluk için en büyük rakimiz hangi ezik olacaksa o sene en az o takimdan 4 puani kapmaliyiz. her sene böyle olmadi fenerle geçen sene kapistik 2 maçda da yenildik. 96 da da iki maçda yenildik. Sampiyonluk için Rakibini yenmem Sart....

okan61
08.03.2006, 13:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gelecek yil epey bir atak bekliyorum çünkü bu takim bisiler yapacak bu hocayla ama bir kaç iyi transfer olmasi alzim e sözlerde var iyi olacak</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

TAMTÜRK61
08.03.2006, 17:04
Takimimizdan ligin baslamasiylabirlikte firtina gibi baslayip SAMPIYON olmasini bekliyoruz.

Baska ne olabilir ki.Edited by: Ünyeli61