PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Ayşe Aygün (1)

Ahmet Başkaya
28.02.2011, 12:48
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Artık değerli üyelerimizin de önerileriyle her hafta iki üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimiz soracağız.

Daha iyi kaynaşmak ve daha fazla üyeyi yakından tanımak amacıyla haftada 2 konuk alıyoruz .

Bu haftanın ilk konuğu Tsiraların en sevilen simalarından Ayşe Aygün .

Seçtiğimiz üyeyi fazla yıpratmamak için kişi başı 3 soru soruyoruz. Buna dikkat ederseniz sevinirim. Geri bildirimlere göre bu rakamda artı veya eksi oynamalar olabilir.

İlk önce benim sorularım

Yaşın?
Nerelisin?
Nerede oturuyorsun?
Okul-iş?
Okuyorsan bölümün?
Hobilerin?
Hayattaki en büyük hedefin?
En büyük takıntın nedir?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En sevdiğin futbolcu(Trabzonspor'da)?
En sevdiğin futbolcu(Dünyada)?
Yurtdışında desteklediğin takımlar?
En beğendiğin filmler?
En beğendiğin sanatçılar?
En sevdiğin renk?

http://i53.tinypic.com/2rq2911.jpg

Evet Ayşe Abla'ya soruları alalım .

Not : Arkadaşlar görmek istediğiniz üyeyi bana özel mesajla iletirseniz isteğe göre birini alırım hem benim için hem de sizler için daha iyi bir şey olur .

Mesaj içeriklerinde benii all llaa gibi kelimeler geçmezse sevinirim

Ayşe Aygün
28.02.2011, 15:34
Yaşın? 32
Nerelisin? Trabzon-Arsin
Nerede oturuyorsun? İstanbul-Bağcılar
Okul-iş? KTÜ Gümüşhane MYO/ Denzcilik Firmasında Muhasebe Müdürü
Okuyorsan bölümün? Biteli 12 yıl oldu :)
Hobilerin? Tarihi yerleri gezmek ve bunları resimlemek-Tam bir kitap kurduyum :)
Hayattaki en büyük hedefin? Adımı verdiğim bir İlköğretim okulu yaptımak.
En büyük takıntın nedir? Her hafta mutlaka maç izlemek.
Yaptığın en büyük çılgınlık? bursa-Ts maçına girmek için , geceden Bursaya gidip bilet almak için 12 saat sırada beklemek :)
Neden Trabzonspor? Ona baktığımda kendimi gördüğüm için.
Neden BMN? Bana taraftar olma olgusunu verdiği için.BMN Sayesinde taraftar oldum önceden seyirci idim çünkü.
En sevdiğin futbolcu(Trabzonspor'da)? ÜNAL KARAMAN
En sevdiğin futbolcu(Dünyada)? FİGO
Yurtdışında desteklediğin takımlar? İNTER
En beğendiğin filmler?
En beğendiğin sanatçılar? PERİHAN KUTMAN-MUSTAFA YILDIZDOĞAN
En sevdiğin renk? MAVİ

Faik Yılmaz
28.02.2011, 15:49
Kitap okumayı sevdiğini bildiğim için soruyorum.....

Bize 3 kitap okumayı tavsiye etsen hangilerini ederdin... Neden?

Ayşe Aygün
28.02.2011, 16:58
1 -İki darbe Arasında : İskender Pala ( Yakın Tarih siyasetini anlamak için idaL bir kitap )

2 - Bir Yiğit vardı Adnan Menderes : Erdal Şen ( darbelerin neden ülkeye ihanet anlamı taşıdığı ve neden demokrasinin gerekli olduğu'nu çok iyi anlıyorsun )

3- Dokuzuncu Hariciye koğuşu : Peyamı sefa

m@rdi
28.02.2011, 17:04
Ayşe ablayı burda görmek ne güzel. :)
Hemen sorularımı sorayım.

Tribünde küfredeni ( ne dozda olduğunu ve bizleri ne kadar rahatsız ettiğini en iyi bilenlerdensin:) ) ne yapmalı?
İyi ki gitmişim ya da gitmez olaydım dediğin maç var mı?

Ahmet Başkaya
28.02.2011, 18:38
Unutamadığın bir anın ?

Atakan
28.02.2011, 18:44
Sevmediğin insan tipi? :)

Ali Tunahan Güllü
28.02.2011, 18:46
Bende bir soru sorayım:)
Trabzonsporumuzun hangi maçı seni çok etkiledi?
Ve yurtdışında desteklediğin veya sempati duyduğun bir takım varmı?

Bıyıklıoğlu
28.02.2011, 18:48
Ayşe abla Bursa'daki maçta cepçiyi nasıl dövdüğünü bir kez daha anlatırmısın?

Bilmeyen çok kişi vardır :)

Ahmet Başkaya
28.02.2011, 18:49
Ayşe abla Bursa'daki maçta cepçiyi nasıl dövdüğünü bir kez daha anlatırmısın?

Bilmeyen çok kişi vardır :)

Nasiiiiiiii ? :D

Bıyıklıoğlu
28.02.2011, 18:50

Bak Ahmet bilmiyormuş mesela... :D

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:17
Ayşe ablayı burda görmek ne güzel. :)
Hemen sorularımı sorayım.

Tribünde küfredeni ( ne dozda olduğunu ve bizleri ne kadar rahatsız ettiğini en iyi bilenlerdensin:) ) ne yapmalı?
İyi ki gitmişim ya da gitmez olaydım dediğin maç var mı?

Şimdi bu konuda ne yapılır bilmiyorum çünkü bende kızınca o kötü konuşanlardan oluyorum.Bunun önüne anca taraftar sahadaki oyundan memnun olursa geçebiriz yoksa zor.

Trabzonsporumhiç bir maçı için öyel demedim şimdiye kadar sonuç ne olursa olsun.

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:19
Unutamadığın bir anın ?

Bu yıl ki Kasımpaşa maçında dakka bir gol bir dememle gol oluşu :)

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:20
Sevmediğin insan tipi? :)

İnsanın gözüne içine bakarak yalan konuşan ve her konuşmasındsa yemin eden.
Büyüğüne saygılı olmayan herkes

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:22
Bende bir soru sorayım:)
Trabzonsporumuzun hangi maçı seni çok etkiledi?
Ve yurtdışında desteklediğin veya sempati duyduğun bir takım varmı?

Trabzonsporumher maçı beni çok etkiliyor şuan etkileyen dünki maç belirsiz bir asabiyet içindeyim iş yerinde terör estirdim.

Yurtdışında Interi destekliyorum bu yaz inşallah İtalya ya tatile gidip kendimeinetr forması alıp sahsında fotograf çektirmek istiyorum.

Kul
28.02.2011, 22:25
Ne de olsa Arsinli.. :) Soru sorup terletmeyeceğim.. Seviyoruz seni Ayşe ablacım..

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:25

Gelelim cepci olayına.Çantam yanda aşağa asılıydı birden yan tarafımda el hissetim önce taciz sandım ama sonra müdahalenin çantama olduğunu fark ettim adamı ittim iterken de solluma dönerek bir yumruk geçirdim küçükparmağım döndü zaten sınırlenmiştim parmağımda acıyınca bir tekme savurdum adamın en olmayacak yerine denke geldi o sırada adam iki kat oldu doğal olarak sonra arkadaşlar araya girdi zaten onlar anlayana kadar ben adamı ilk raunda yere sermiştim :)

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:26
Ne de olsa Arsinli.. :) Soru sorup terletmeyeceğim.. Seviyoruz seni Ayşe ablacım..

Sorun o herhalde Arsin li oluşum :)

TSelif
28.02.2011, 22:35
Eyy gidi Ayşe ben sana telde soracam sorularımı :D

Ayşe Aygün
28.02.2011, 22:38
Eyy gidi Ayşe ben sana telde soracam sorularımı :D

:):)Burda sorma da :)

Hürgün Aygün
28.02.2011, 22:39
Şampiyon olursak yapacağın ilk iş?:)

ibrahim
28.02.2011, 22:40
Gelelim cepci olayına.Çantam yanda aşağa asılıydı birden yan tarafımda el hissetim önce taciz sandım ama sonra müdahalenin çantama olduğunu fark ettim adamı ittim iterken de solluma dönerek bir yumruk geçirdim küçükparmağım döndü zaten sınırlenmiştim parmağımda acıyınca bir tekme savurdum adamın en olmayacak yerine denke geldi o sırada adam iki kat oldu doğal olarak sonra arkadaşlar araya girdi zaten onlar anlayana kadar ben adamı ilk raunda yere sermiştim :)
Massallah diym nazar degmesin :)

Ahmet Başkaya
01.03.2011, 00:16

ççç

Harikasın abla :D

Serap
01.03.2011, 01:30
Mardi'nin sorusuna cevabını sabırsızlıkla bekliyordum :D Çünkü bende seni öyle biliyordum :D:D

Şu dayak olayı süpermişşşş helal olsun sana yahu.. :)

Eklenen fotonda süpermiş Ayşecim :)

Manda'ları sever misin? :D

Ayşe Aygün
01.03.2011, 09:52
Şampiyon olursak yapacağın ilk iş?:)

Boğaz köprüsüne çıkıp Horon oynayacağım :)Aklım yerinde olursa tabii.

Ayşe Aygün
01.03.2011, 09:53
Mardi'nin sorusuna cevabını sabırsızlıkla bekliyordum :D Çünkü bende seni öyle biliyordum :D:D

Şu dayak olayı süpermişşşş helal olsun sana yahu.. :)

Eklenen fotonda süpermiş Ayşecim :)

Manda'ları sever misin? :D

Serapcım Mandasına bağlı :)

m@rdi
01.03.2011, 17:51
Ablacım küfürden kastım o hafifçe olanları değildi aslında. Hani ucunun bucağının nereye vardığı düşünülmeden edilenler var ya onlardan dem vurmuştum. Ha onlardan da ediyorum birşey diyemem diyorsan amenna . :)

Son bir soru daha sorayım. Kitaplarını kime/nereye miras bırakacaksın ?

Ayşe Aygün
01.03.2011, 22:31
Ablacım küfürden kastım o hafifçe olanları değildi aslında. Hani ucunun bucağının nereye vardığı düşünülmeden edilenler var ya onlardan dem vurmuştum. Ha onlardan da ediyorum birşey diyemem diyorsan amenna . :)

Son bir soru daha sorayım. Kitaplarını kime/nereye miras bırakacaksın ?

Şükrancım bizlerde bu hırs bu bu sinir olduğu sürece futbolda küfür bitmaz.Çünkü hırsımıza kurban oluyoruz.

Onu hiç düşünmedim çünkü şuan en kıymetli mal varlığım onlar benim :)Onlardan kopamam herhalde.

Emirhan Makul
01.03.2011, 23:18
Hemen Bir soru ile Başlayalım :)

Ayşe Abla ;

Nefret ettiğin gördüğünde kanal değiştirdiğin ünlüler kimlerdir "futbolcu hariç"

Ayşe Aygün
02.03.2011, 14:28
Hemen Bir soru ile Başlayalım :)

Ayşe Abla ;

Nefret ettiğin gördüğünde kanal değiştirdiğin ünlüler kimlerdir "futbolcu hariç"
Bülent Ersoy,İbrahim Tatlıses özellikle ikisini görecek gözüm yok.

zafer6161
02.03.2011, 15:16
ayşe : Neden bazi kızlar sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir? :D

Külünkoğlu
02.03.2011, 16:33
Ayşe Reis, :)
Bir maç öncesi tribunlerin önünde bir seyyar satıcıyı elinizden zor aldığımızı hatırlıyorum.
O günden beri soramadım. Ya abla konu neydi yahu ? :D

TSelif
02.03.2011, 16:36
La kızım ne çok vukuatın var senin yahu ççç

Ahmet Başkaya
02.03.2011, 16:41
Açıklamak istiyorum ben Ayşe Abla'yı konuk almak istemedim ama döve döve aldırdı :mad::mad:

Ayşe Aygün
02.03.2011, 22:59
ayşe : Neden bazi kızlar sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir? :D

Ben o kızlardan hiç olmadım bilemiyorum.:)

Ayşe Aygün
02.03.2011, 23:00
Ayşe Reis, :)
Bir maç öncesi tribunlerin önünde bir seyyar satıcıyı elinizden zor aldığımızı hatırlıyorum.
O günden beri soramadım. Ya abla konu neydi yahu ? :D

Metin abi Hatırladığım kadarıyla Trabzonlulara laf söylemişti.Başka bir şey beni tanımadığım insanlarla kavga etmeye zorlayamaz.:)

Ayşe Aygün
02.03.2011, 23:01
La kızım ne çok vukuatın var senin yahu ççç

Elifim o neki bir çevik kuvvetle kavgam varki sonay korkudan öldü beni içeri alacak diye :) Kızcaz benle maça gelirken düşünuyor artık.

Ahmet Başkaya
03.03.2011, 11:58
Arkadaşlar Pazartesi'ye kadar Ayşe Abla'ya dilediğiniz şeyleri sorabilirsiniz .

LazAnisT
03.03.2011, 12:42
Mağlup olduğumuz bir Beşiktaş maçı sonrası bizi geç dışarı çıkardıkları için dışarda omuzu çelenkten geçilmeyen bir komisere fırçayı basarken tanıdım Ayşe'yi.

Ayşe bu agresiflik ırsimi yoksa sadece sendemi var.Aileden birine denk gelirsek ona göre davranalım:o

Emrullah
03.03.2011, 12:54
Arkadaşlar Pazartesi'ye kadar Ayşe Abla'ya dilediğiniz şeyleri sorabilirsiniz .

Sormasına soralım da tırsıyorum. :D

Hüseyin Bağdat
03.03.2011, 13:12
Tam bir Trabzonspor fanatiğisin.
Gittiğin en uzak deplasman neresi?

Canberk
03.03.2011, 13:21
Mağlup olduğumuz bir Beşiktaş maçı sonrası bizi geç dışarı çıkardıkları için dışarda omuzu çelenkten geçilmeyen bir komisere fırçayı basarken tanıdım Ayşe'yi.

Ayşe bu agresiflik ırsimi yoksa sadece sendemi var.Aileden birine denk gelirsek ona göre davranalım:o

Süleyman abi ççççççççç

Vallahi benimde aklımda vardı bir iki tane nedense unuttum şu 2 sayfayı okuyunca :D

Birdaha ki konuğa yanıtları okumadan soracağım sorumu ççç

Bıyıklıoğlu
03.03.2011, 13:27
HEPİMİZ TIRSIYORUZ... :):)

Ahmet bir daha konuk alırken dikkat et kardeşim ççç ççç

Ahmet Başkaya
03.03.2011, 13:41

Emrullah Abi normalde konuklara 3 gün vakit veriyoruz . Ayşe Abla'nınkini 1 haftaya çıkarmam sence tesadüf müüüü ... :)

Emrullah
03.03.2011, 13:48
Emrullah Abi normalde konuklara 3 gün vakit veriyoruz . Ayşe Abla'nınkini 1 haftaya çıkarmam sence tesadüf müüüü ... :)

Eee haklısın tabi. İki düşünüp bir soru sormak lazım. :)

Ahmet Başkaya
03.03.2011, 14:05
Eee haklısın tabi. İki düşünüp bir soru sormak lazım. :)

Orası da var tabi bir de yaptıklarını duyunca , Ayşe ablaa şeyy başlığıı kii diyorum neysee ya sonra konuşuruz deyip geçiyorum artık :)

Emrullah
03.03.2011, 14:23
http://img580.imageshack.us/img580/9476/30322353.png

Tarih 17 Temmuz 2010, yer Kabataş-Zeytinburnu metro hattı. Bize metro hattıda Trabzon. Hatırladınız mı bu resmi Ayşe hanım? :)

Ayşe Aygün
03.03.2011, 16:57

Aslında o ekip amiri fazlası ile hak etmişti o fırçayı süleyman.Aslında ben evdekilerin en uysalıyım kuyruğuma basılmassa tabiki :)

Ayşe Aygün
03.03.2011, 16:58
http://img580.imageshack.us/img580/9476/30322353.png

Tarih 17 Temmuz 2010, yer Kabataş-Zeytinburnu metro hattı. Bize metro hattıda Trabzon. Hatırladınız mı bu resmi Ayşe hanım? :)

O balonların arkasına saklanan ben olmayayım :) :):)

Ayşe Aygün
03.03.2011, 17:01
Arkadaşlar vukatlarım hiç biri gözünüzden kaçmamış.Bundan sonra kılık değişip vukat işleyeceğim.Bunları siz gördüyseniz İstanbul polisi kayıt bile etmiştir.Artık Trubunde hanım hanım oturacağım :):)

Ayşe Aygün
03.03.2011, 17:02
Tam bir Trabzonspor fanatiğisin.
Gittiğin en uzak deplasman neresi?

Ankara :) İstanbul dan Trabzona gidişimi saymasak :)

.....
03.03.2011, 17:06
İlk gittiğiniz Trabzonspor maçı :p :)

Ayşe Aygün
04.03.2011, 11:52
[QUOTE=Ömer;1917473625]İlk gittiğiniz Trabzonspor maçı :p :)[/

Çanakkale dardanel il yaptığımız maçtı yanılmıyorsam Avni Akerde :)

Ahmet Başkaya
07.03.2011, 02:35
Öncelikle beni kırmadığı için ve tüm sorulara içtenlikle cevap verdiği için Ayşe Abla'ma çok teşekkür ediyorum .

Dayak yemeden başlığın kitlenmesini talep ediyorum :)