PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öz yurdunda garipsin, Öz vatanında Parya

Serdar Dilekoğlu
27.02.2011, 21:30
Öz vatanında garipsin,

Öz vatanında parya.

Trabzonspor'un durumu işte bu.

Bir takım şampiyonluk yolunda kendi evindeki maçları kazanmak mecburiyetindedir.

Dönüp tabloya baktığımızda evindeki 3 maçtan da beraberlik ile ayrılan Trabzonspor.

Kaybedilen çok büyük bir puan averajı var.

Ama biz biliyoruz ki kaybedilmeyen milyonlarca umudumuz var.

Gerekirse çık sahaya çirkeflik yap ama şu kalan maçları kazan.

Hani diyoruz ya bu onursuz arenada verdiğin adil mücadele yeter.

Artık bırak adil oyun düzenini.

Vur, kır parçala ama bir şekilde kazan artık.

Unutmayın efsane olmak sizin elinizde.

Milyonlar her daim arkanızda.

Vkgz
27.02.2011, 21:40
Çünkü lig devre arasında gereksiz ortam germeler, saçma kamp başlangıç tarihleri, bundan kaynaklı saçma cezalar, form durumu kötü oyuncularda ısrar edilmesi.....
Sorumlu futbolcular değil başkan ve hocamızdır ancak başkanı bilmemde hocamız bu durumu toparlayacak tecrübeye sahip.

Ilelioglu
27.02.2011, 22:04
Hersey Aykut ile Aziz'in hakemlere sallamasi ile basladi.

Serdar Dilekoğlu
27.02.2011, 22:06

Biz niye sallayamıyoruz kimseye.

Gücümüz mü yetmiyor kimseye.

Ilelioglu
27.02.2011, 22:08

Biz aslinda dogru olani yapmaya calistik, ama keske Senol Hoca Aykut ile diyaloga girmeseydi, o adam ile muhattap olmaya bile degmezdi bence.

Benim anlamadigim, neden Futbol Camiasindan bir "Allahin kulu" cikipta Aykut ile Aziz'e tek birsey bile söylemez? Neden?

erolizmts
27.02.2011, 22:11

Biz zaten gereksiz yere salladığımız için bu durumlara düştük. Susup işimize bakmadık. Adamlar bir yem attı, o yemi önce Şenol hoca yedi, sonrada taraftarın "neden susuyorlar yaa" gazına gelen yönetim. Susacaktık ve seriye devam edecektik.

Reha
28.02.2011, 00:18
Umarım ceza alıp maçla olimpiyatta oynarız,başka türlü Fenerden fark yeriz...

pReN@_61
28.02.2011, 00:22
Umarım ceza alıp maçla olimpiyatta oynarız,başka türlü Fenerden fark yeriz...
Bu federasyon mu verecek bizim maçı olimpiyata..İmkansız gibi bir şey bu.

Sefaenes
28.02.2011, 00:25

orasida hakli ama bos kaleye atamiyan onundeki topu amerincan footbolu gibi yükseklere atan bir forvetiomiz var

Serdar Dilekoğlu
28.02.2011, 09:15
Arkadaşlar olacak olan belli 3 maç tarafsız sahada seyircisiz oynarız büyük bir ihtimal.

Armağan Dere
28.02.2011, 09:27
Arkadaşlar olacak olan belli 3 maç tarafsız sahada seyircisiz oynarız büyük bir ihtimal.

Tam tersi bence,kendi sahanda seyircisiz oynarsın!..

Serdar Dilekoğlu
28.02.2011, 09:40
Tam tersi bence,kendi sahanda seyircisiz oynarsın!..
Onu da değiştirdiler artık diye biliyorum.

Hem seyircisiz yapıyorlar hemde tarafsız sahada oynatıyorlar.

Bjk ya öyle yapmışlardı.

Ki biz Trabzonsporuz bizi daha ağır cezalar bekliyor.

UmutBaykan
28.02.2011, 10:18
3 maç ağır kaçar beyler,1 maç sahan kapanır bence.

Faik Yılmaz
28.02.2011, 10:27
Maalesef pislikte futbolun içinde olan şeyler ama

Sen Ankaragücü , Antalya ve Kayseri maçlarında kalenin içinden avuta atarsan topu lierliğini kaybedersin....

Dün Umut yarım metreden golünün atsa bugün liderliğimiz devam edicekti...

Serdar Dilekoğlu
28.02.2011, 20:14
Bir fener li arkadaşımın bana msn de yolladığı mesaj;

Aslında sizin tüm deplasman maçlarını da evinizde oynama cezası versinler. Size bundan daha kötü bir ceza olamaz.

Vkgz
28.02.2011, 20:17
bence kapansın saha, hayırlıdır. cünkü anlasılan , şenol hoca adrenalin seviyesi düşürmede yetersiz, topçuların avni akerde ayağı titriyor.

28TS61
28.02.2011, 21:59
ya cok abartiyorsunuz. saha kapatma cezasi falan gelmicek gelemezde. herkes fb-gs macini hatirlasin. mac baslamadan hakemin kafasini yarmislardi. sonra dediler mac baslamadigi icin ceza vermeye gerek yok diye. dün ise mac bittikten sonra kafa yarildi :)

ApoCaN28
28.02.2011, 22:02
Bu saatten sonra ne keşke demenin manası var ne de başka bir şeyin , zaten hakemlerle veya rakibin bize yatmasıyla gelen bir şampiyonluk istemem ama bu asil mücadelemizin baltalanmasını hiç istemem .

Çakıroğlu İhsan
28.02.2011, 22:17
Maalesef pislikte futbolun içinde olan şeyler ama

Sen Ankaragücü , Antalya ve Kayseri maçlarında kalenin içinden avuta atarsan topu lierliğini kaybedersin....

Dün Umut yarım metreden golünün atsa bugün liderliğimiz devam edicekti...

Aynı şekilde düşünüyorum.
Kimseye muhtaç olmadan da maçların hepsini kazanabilirdik altı pastan altı tane %100lük gol kaçırarak 6 puan kaybettik.

magicyattara
28.02.2011, 23:02
Başlığa bak..amaç ne bu başlıkta..

Burçak
28.02.2011, 23:46
bence kapansın saha, hayırlıdır. cünkü anlasılan , şenol hoca adrenalin seviyesi düşürmede yetersiz, topçuların avni akerde ayağı titriyor.
hani bir laf vardır.
birine 40 defa deli derseniz deli olurmuş.
bence bu iç saha olayını bizler çok dillendirerek gerçekten kendimizi buna şartlandırdık.
Futbolcuların hepsi profesyonel. yenide başlamadılar futbola.
9 puan fark ile lider di bu takım.
bu şartlarda çıktılar Avni Akere.
kısacası hiç bir şekilde baskı yoktu.
Baskı diye diye kendi kendimize iş çıkarıyoruz bence.
Bunun adına konsantrasyon eksikliği diyelim.
Maç seçme diyelim. ama baskı falan hikaye bence.

Atmaca
01.03.2011, 12:22
Bende zannettimki bizim cocuklarimizin Trabzonspor`da bulamadiklari, oynama firsatindan, bahsedilecek.!"Men dakka- dukka"(eden bulur) denilen darb-i mesel olmus cok güzel bir söz vardir; bana kalsa "cuk oturuyor".En önemli bir dönemde seni satan, birbirine pas vermeyen, kendine oynayan, piyasa yapmaya calisan 3-4 futbolcun olursa sampiyon olamazsin!

61kralfatih
03.03.2011, 02:30
trabzondaki traftarlarımız bağarmıyor bizim oyuncularımıza baskı yapıyorlar eminim su üç mac seyircisiz olsa yenerdik bunları

.....
03.03.2011, 17:03
Yüzüstü çok süründün ayağa kalk TRABZON

:)

Hazar_
03.03.2011, 17:09
Bir takım şampiyon olmak için içerdeki maçlarını kazanmak zorundadır ifadesinden hiçbirşey anlamadım.

Bir takım şampiyon olmak istiyorsa diğer rakiplerinden daha fazla puan toplamalıdır diye biliyorum ben.Puanın nerede kazanıldığı önemli değil.Nerde olursa olsun 3 puan veriyorlar

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 17:13
Bir takım şampiyon olmak için içerdeki maçlarını kazanmak zorundadır ifadesinden hiçbirşey anlamadım.

Bir takım şampiyon olmak istiyorsa diğer rakiplerinden daha fazla puan toplamalıdır diye biliyorum ben.Puanın nerede kazanıldığı önemli değil.Nerde olursa olsun 3 puan veriyorlar

Puanın elbette nerede kazanıldığı önemli değil ama insan kendi seyircisi önünde daha rahattır.

Kendine yapılan bir baskı yok aksine bir destek var sürekli arkasında.

Bu nedenle kendi sahandaki maçı kazanmalısın.

Deplasmanlar her daim zordur.

Baskı vardır, seni yıldırmak için her türlü davranış vardır.

Hazar_
03.03.2011, 17:15
Puanın elbette nerede kazanıldığı önemli değil ama insan kendi seyircisi önünde daha rahattır.

Kendine yapılan bir baskı yok aksine bir destek var sürekli arkasında.

Bu nedenle kendi sahandaki maçı kazanmalısın.

Deplasmanlar her daim zordur.

Baskı vardır, seni yıldırmak için her türlü davranış vardır.

Demekki biz deplasmanda daha rahatız..Şampiyon olmak istiyorsak en fazla puan toplamalıyız,ki bana göre toplayacağız.Nerden topladığmız hiç önemli değil.İçerdeki maçları kazanmak gibi bir zorunluluk yok,ama en fazla puanı toplayan olmak gibi bir zorunluluk var.

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 17:18
Yada baskı yemeyi çok seviyor bizim futbolcularımız destek ters tepki yapıyor.

O zamanda Olimpiyatta ki ruh yalancı çıkacak.

Ama dediğin gibi fazla puan kazanan şampiyon olur ki bizde bunu başaracağız.