PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 24.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Fatih Öztürk
03.03.2011, 11:46
devre arası transferleri belkide düper ligde en kötü transferleri biz yaptık.sivassporun bile aldığı yabancılar taş gibi.bursa antep kayseri ve diğerlerini saymaya bile gerek yok.belirli bir hedef koyanlar o transferleri yaptılar.bizim hedefimiz neydide çok basit adamları trasfer ettik merak etmiyorum.çünkü bu yönetimin kulaktan dolma haberlerle menejerlerin önerileriyle transfer yapıyor.çok iyi biliyorum.birileri iyi para kazanıyor bu işten.transfer komitesi diye bir şey yok bizde.neyse bunları sene sonunda masaya yatıracağız.şimdi yarayı deşmeyelim.beşiktaş maçında yedek kadroya bir bakalım.tıpkı kayseri maçındaki gibi.kim kurtarabilirki bizi?

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 11:51
Bizim hedefimiz her lige başlangıç sürecinde olduğu gibi şampiyonluktu.

İlk yarı ortaya konulan futbol Trabzonspor'da herşeyin yolunda gittiğini gösterdiği.

Oynanan güzek futbol, alınan sonuçlar, oluşan puan farkı.

Yapılan takviyelerde aslında tamda sorunlu olan bölgelerdi.

Ama oynatıp oynatmamak Şenol Hoca'nın takdiri.

Biz ilk yarı bu takımın nasıl arkasındaysak halende arkasındayız.

Kim ne transfer yapmış, onun adamı böyle oynamış bırakalım artık bunları.

Biz bu kadroyla şampiyon olacağız.

İnancımız tam olsun.

ozansaka
03.03.2011, 11:53
Birşey sorcam .. Bize %90 eski açığı verecekler .. ama il güvenlik toplantısından sonra açıklanacakmış .. Ee ben şimdi eski açığa bilet olsam olmaz mı :)

zafer6161
03.03.2011, 11:53
http://video.google.com/videoplay?docid=5561672625543654386#docid=-7542367120094877802

Adem Erdoğan
03.03.2011, 11:57
Birşey sorcam .. Bize %90 eski açığı verecekler .. ama il güvenlik toplantısından sonra açıklanacakmış .. Ee ben şimdi eski açığa bilet olsam olmaz mı :)

Bjk'nin eski açığına alırsın bileti.

Fatih Öztürk
03.03.2011, 11:59
işte o dediğin öyle değil dido kardeş.

çuval dolusu para verip devre arasında yaptığın transferler sezon sonu oynatmak için alınmıyor.hemen hazır oyuncu olduğu için alınıyor ve buda 7.haftaya girdiğimiz ligde takdirle olacak iş değil.tabiki bende inanmak istiyorum şampiyon olacağımıza,sezon başından beri tüm deplasman maçlarında takımımızın peşinden gittim.bende çok inanıyorum.ama şu bir gerçekki ilk yarıda şampiyonluğa oynayan takımlar haric diğer takımlar hedefsizce top oynadılar.ikinci devre herkes kendine bir hedef koydu.ve bu doğrultuda herkes elinden geldiğince nokta transferler yaptılar.nokta diyorum çünkü herkes hazır ve hemen oynatabilecek oyuncula aldılar.yani hedefine emin gitmek için alternatiflerini hazırladılar.biz ise 3 oyuncumuz sakatlandı panik halindeyiz.bunu şenol hocanında hissettiğini görüyorum.ve ikinci yarı bize kimse iyi futbol oynatmaz.herkes puan almak için elinden geleni yapar.fener top falan oynamıyor sadece savaşıyor ve kadrosuda malumumuz oldukca geniş.biz malesef eksiğiz.şampiyonluk yolunda fenerden daha dezavantajlı takımız.ama inanıyoruz.inanmak için takımımın her deplasman yanındayım.

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 12:07
Şu takımın herkesin bildiği gibi büyük bir form düşüklüğü var.

İnsan psikolojisinden çok iyi anlayan Şenol Hoca kendi oyuncularını neden halen motive edemedi.

Neden halen herkes kendini oyuna veremiyor.

İlk yarıda ki mücadeleci ruhu sahaya yansıtırsak önümüzde duracak takım göremiyorum.

kaan61
03.03.2011, 12:10
Beşiktaş maçını kazanacak kadroyu yazıyorum.

------- ---------- ONUR--------------- -----

SERKAN ---- GLOVACKİ ---- EGEMEN ------ PİOTR

UMUT-----SELÇUK ----- CEYHUN ------COLMAN

JAJA .... BURAK

İnşallah maçtan sonrada Ja ja ja şa şa şa jaja jaja çok yaşa diycez. :)

Bu kadro ile 2 yersek 3 atarız , 3 yersek 4 atarız , yemezsek 2 atarız 1 yersek 3 atarız inşallah.

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 12:12

Kaan abi 9 kişi yeter diyorsun yani ;)

Emin Danışmaz
03.03.2011, 12:12

emiceoğli kadro 9 kişi sende benim gibii umut dan umudunu kestin mi:)

Gökçebey
03.03.2011, 12:14

Umut sağ açık. :D

Emin Danışmaz
03.03.2011, 12:18

desene bende açığa düştüm adamı hepten kafamdan silmişim :)

ihsan candas
03.03.2011, 12:19
ceyhun veya barış 11 de olmalı faydalı olur..

kaan61
03.03.2011, 12:22

tablamı enterlamı aşağı inmeye çalışrken onlar kesik yedi ama ana mesajda düzeltmiştim . Ceyhun ile başladım maça çünkü onun ilk 11 de çıktığı tüm maçları kazanmıştık kayseri maçına kadar. digi türkde öle bişiler zırvaladı spiker.

Paksoy
03.03.2011, 12:25
--------Pawel-------Umut---------
Jaja-----------Colman--------Burak
-------------Selçuk---------------
Piotr----Egemen--Glowacki--Serkan
--------------Onur----------------

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 12:27
--------Pawel-------Umut---------
Jaja-----------Colman--------Burak
-------------Selçuk---------------
Piotr----Egemen--Glowacki--Serkan
--------------Onur----------------
bu iyi işte

kaan61
03.03.2011, 12:27

Umutu ilk yarıda diye hatırlıyorum orta sahanın solunda kullanmıştık , geçen sezonda olabilir bir veya 2 maçlık ve mücadelesi sırıtmamıştı. serkandan sağ bek yaptık oldu umuttanda sağ açık olacağını düşünüyorum en azından yattara gibi çalım atmaktan kendi başını döndürmez ve savunmasına yardımcı olur. Burak kaleci ile karşı karşıya pozisyonda umuttan çok daha iyi bitirici hem savunma arasına daha etkili dalıyo. aman nazar değmesin. Acizane düşüncem böyle...

muharrematasoy
03.03.2011, 12:40
devre arası transferleri belkide düper ligde en kötü transferleri biz yaptık.sivassporun bile aldığı yabancılar taş gibi.bursa antep kayseri ve diğerlerini saymaya bile gerek yok.belirli bir hedef koyanlar o transferleri yaptılar.bizim hedefimiz neydide çok basit adamları trasfer ettik merak etmiyorum.çünkü bu yönetimin kulaktan dolma haberlerle menejerlerin önerileriyle transfer yapıyor.çok iyi biliyorum.birileri iyi para kazanıyor bu işten.transfer komitesi diye bir şey yok bizde.neyse bunları sene sonunda masaya yatıracağız.şimdi yarayı deşmeyelim.beşiktaş maçında yedek kadroya bir bakalım.tıpkı kayseri maçındaki gibi.kim kurtarabilirki bizi?

yanlış düşünüyorsun kardeş, bizim kadromuz şampiyonluk için yeterli, yedeklerimiz bile lige fazla geliyor neden transfer yapalım? boşu boşuna cebimizden niye para çıksın? şampiyonlar ligine kalırsak kaliteli transfer yapabiliriz onun için paranın kasada kalması iyi oldu.

hem mehmet çakır fena topçu değil, brozekler çok kaliteli futbolcular, düşünün mehmet çakır gibi bir ismi bedava aldık bence en iyi transferimiz olacak seneye

eğer çok para verip kaliteli bir golcü alsaydık takımdaki dengeler bozulmazmıydı? umutu kaybederdik şimdi şampiyonluğa oynarken yapılacak iş mi kaliteli transfer ?

Bülent Dizman 53
03.03.2011, 12:44
kazanalımda hangı kadro cıkarsa cıksın.şahsen görüşürüm umutun deplasman maçlarında on birde başlayıp avniakerde yedek başlması lazım

Kaan
03.03.2011, 12:46
Kartal'a hücum!

Karadeniz Fırtınası, İnönü'deki derbiye tek ön liberoyla çıkıp forveti çiftleyecek... Umut ve Brozek'e kanatlardan Burak ile Jaja, geriden ise Colman destek verecek.

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/03/671x324/349416934201.jpg

Trabzonspor'da Beşiktaş maçının planları yapıldı. Önceki akşam bir gazetenin ödül töreni için İstanbul'a gelen teknik direktör Şenol Güneş, Trabzon dönüşünde teknik ekibiyle bir araya gelip yeni sistem üzerinde çalışma yaptı. Güneş'in, pazar akşamı İnönü Stadı'nda oynanacak derbide forveti çiftleyeceği ve hücuma ağırlık vereceği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam değişime ileri uçtan başlayacak. Forvette defanslarla savaşan ve orta sahaya gelip top alarak maç içinde yoğun çaba sarfeden Umut Bulut'a, Beşiktaş karşılaşmasında Pawel Brozek eşlik edecek.

Sol kanada çare bulundu
Güneş'in ileri uçta görevlendireceği Umut-Pawel ikilisini kanatlardan Burak Yılmaz ve Jaja ile destekleyecek. Engin Baytar'ın sakatlığından sonra iki haftada sol açıkta Colman ve Alanzinho'dan verim alamayan Güneş, bu kez bu bölgede Jaja'yı görevlendirecek. Sağda ise Burak Yılmaz, her zamanki gibi gole dönük kanat oyuncusu gibi oynayacak. Bu dörtlünün hemen arkasında ise Colman yer alacak. Geçen hafta Kayseri maçında forma giyemeyen Selçuk'un ise ön liberoda oynaması bekleniyor.

Fotomaç

Gökçebey
03.03.2011, 12:47
Umutu ilk yarıda diye hatırlıyorum orta sahanın solunda kullanmıştık , geçen sezonda olabilir bir veya 2 maçlık ve mücadelesi sırıtmamıştı. serkandan sağ bek yaptık oldu umuttanda sağ açık olacağını düşünüyorum en azından yattara gibi çalım atmaktan kendi başını döndürmez ve savunmasına yardımcı olur. Burak kaleci ile karşı karşıya pozisyonda umuttan çok daha iyi bitirici hem savunma arasına daha etkili dalıyo. aman nazar değmesin. Acizane düşüncem böyle...

Umut'un sağ açık olarak değerlendirilmesi için değil, Emin abinin Umut'u kadroda görememesi için yazmıştım mesajımı. :)

Ha Umut sağ açık oynayabilir mi? Ben faydalı olabileceğini pek sanmıyorum. Kanat, hücum için süratle koşup adam geçip iyi orta açabilmeyi gerektiren bir mevki. Sürat konusunda Umut'un problemi olmaz ama, topla beraber koşup, adam geçip orta yapabileceği konusundan emin değilim.

Armağan Dere
03.03.2011, 12:48
Umarım 9 puanlık farktan Şampiyonluğu verip Trabzonspor tarihinin kara sayfalarında yerlerini almazlar...Yönetim sana ne diyim!..Hakkımızda Hayırlısı Olsun...

Kaan
03.03.2011, 12:50
Fotomaç'a göre:

--------------------ONUR--------------------
-----------GLOWACKI-----EGEMEN-----------
SERKAN---------------------------------CALE
-------------SELÇUK----COLMAN-------------
BURAK-----------------------------------JAJA
--------------UMUT-------------------------
-----------------------PAWEL---------------

Denenebilir bence de. Fena durmuyor. :cool:

Cale'nin yerine Piotr daha uygun olabilir ama belki..

gokhancan
03.03.2011, 12:50
arkadaslar hoca o caleyi takımdan kesmeden bu takımdan hiç bişe olmaz. bi adam her seyi değiştirir mi? hayır ama bir adam herseyi aksatır. o adam da tam olarak cale. atagı yok sıfır topu hiç kullanmıyo hız sıfır orta acma mı? o da sıfır! o zmn neden brozek transfer edildi. mehmet cakırın 11de yer bulamamasını cok rahat anlıyorum da bu cale de ne var da oynatıyo bunu hiç anlamıyorum. ya maçı izlerken çıldırıyrm. bi adam bu kadar mı vasat olur hiç özelliği yok ya kafayı yiyecem. ama adım kadar eminim bjk maçına onla cıkmayacak. eger cıkarsa demek ki senol hocada da iş yok. artk yeter oynatma su adamı!

Fatih Öztürk
03.03.2011, 12:52
yanlış düşünüyorsun kardeş, bizim kadromuz şampiyonluk için yeterli, yedeklerimiz bile lige fazla geliyor neden transfer yapalım? boşu boşuna cebimizden niye para çıksın? şampiyonlar ligine kalırsak kaliteli transfer yapabiliriz onun için paranın kasada kalması iyi oldu.

hem mehmet çakır fena topçu değil, brozekler çok kaliteli futbolcular, düşünün mehmet çakır gibi bir ismi bedava aldık bence en iyi transferimiz olacak seneye

eğer çok para verip kaliteli bir golcü alsaydık takımdaki dengeler bozulmazmıydı? umutu kaybederdik şimdi şampiyonluğa oynarken yapılacak iş mi kaliteli transfer ?

üstadım.

şampiyonluk için yeterli gözüktüğünü söylediğin yerde,egemenin oynamadığı maçlarda takımımızın kaç gol yediğini hesaplamanın pek mantığı yok sanırım.vede defanstan egemenle başlattığımız hazırlık paslarının hiç birini şuanki defans oyuncularımızla yapamadığımızda aşikar.engin baytarın oynamadığı şu takımda jaja haric pozisyon üretkenliğimiz yok denecek kadar az değil,yok zaten.ve selçukun geçen maçta yerine oynayan ceyhunun yaptığı pas hataları,yer alamaması ve müdahale hatalarını gördük.mehmet çakır ve brozek kardeşlerin kötü oyuncu olduğunu söylemedim.şampiyonluğa giden yolda yetersiz ve hazır olmayan vede şampiyonluk baskısı kaldıracak yeterlilikte oyuncular olmadığını biliyoruz.bizi 5 maç kurtaracak bir oyuncuyu fedakarlık gösteremeyip sırf para yüzünden alamadıysak şampiyonluktan bahsetmek bizim için lüks sayılmalı.spor sitelerinde düzenlenen anketlerde en başarısız devre arası transferler bizde.umuta bende güveniyorum ama o kendine güvenini zaman zaman kaybediyor.

şunu kabullenelim.tabiki isteyen kabullenir.

biz devre arasında yeterli ve yerinde transferler yapamayıp kulubeyi güçlendiremedik.sakatlanan oyuncuların yerleri dolmadı.ve (avantajımız ve puan kaybına hiç taammülümüz kalmadı).

gokhancan
03.03.2011, 12:56
Fotomaç'a göre:

--------------------ONUR--------------------
-----------GLOWACKI-----EGEMEN-----------
SERKAN---------------------------------CALE
BURAK-----------------------------------JAJA
--------------UMUT-------------------------

Denenebilir bence de. Fena durmuyor. :cool:

Cale'nin yerine Piotr daha uygun olabilir ama belki..

aga tamam da bu olay kalktı trbzonda. barcelonaya benzetilmeye baslandıgımızdan beri 2 forvet işi kalktı. paveli cıkar m.çakırı koy umutu en uca al göbekte m.çakır dursun o zmn süper olur. alanzinhonunda yattaranın da takımda yeri yok. artk ltfen herkes gercekçi olsun. yattara öldü! son maç jajaya sırf kıskanclıgından topu cıkarmadı belki de o pozisyon gol olacaktı. yattara 34 hafta da 2 3 bilemedin 5 maç oynayacak diye o kdar para verilmez ona. artık ona yol verme zamanı geldi. kampların yıldızı ama sahada yok.

gokhancan
03.03.2011, 12:58
Kartal'a hücum!

Karadeniz Fırtınası, İnönü'deki derbiye tek ön liberoyla çıkıp forveti çiftleyecek... Umut ve Brozek'e kanatlardan Burak ile Jaja, geriden ise Colman destek verecek.

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/03/03/671x324/349416934201.jpg

Trabzonspor'da Beşiktaş maçının planları yapıldı. Önceki akşam bir gazetenin ödül töreni için İstanbul'a gelen teknik direktör Şenol Güneş, Trabzon dönüşünde teknik ekibiyle bir araya gelip yeni sistem üzerinde çalışma yaptı. Güneş'in, pazar akşamı İnönü Stadı'nda oynanacak derbide forveti çiftleyeceği ve hücuma ağırlık vereceği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam değişime ileri uçtan başlayacak. Forvette defanslarla savaşan ve orta sahaya gelip top alarak maç içinde yoğun çaba sarfeden Umut Bulut'a, Beşiktaş karşılaşmasında Pawel Brozek eşlik edecek.

Sol kanada çare bulundu
Güneş'in ileri uçta görevlendireceği Umut-Pawel ikilisini kanatlardan Burak Yılmaz ve Jaja ile destekleyecek. Engin Baytar'ın sakatlığından sonra iki haftada sol açıkta Colman ve Alanzinho'dan verim alamayan Güneş, bu kez bu bölgede Jaja'yı görevlendirecek. Sağda ise Burak Yılmaz, her zamanki gibi gole dönük kanat oyuncusu gibi oynayacak. Bu dörtlünün hemen arkasında ise Colman yer alacak. Geçen hafta Kayseri maçında forma giyemeyen Selçuk'un ise ön liberoda oynaması bekleniyor.

Fotomaç

tam bir yalan! eger böle cıkarsak maça o savunması rezil beşiktaştan 5 yeriz colmanın defansı zayıf zaten böle bi maça geri dörtlü önünde tek libero cıkarsak varyaa bizi kevgire cevirir beşiktaş

Kaan
03.03.2011, 13:05
tam bir yalan! eger böle cıkarsak maça o savunması rezil beşiktaştan 5 yeriz colmanın defansı zayıf zaten böle bi maça geri dörtlü önünde tek libero cıkarsak varyaa bizi kevgire cevirir beşiktaş

Ziya Doğan taktiği mi uygulayacağız ?

--*---*-----*---*--
------*--*--*------
---------*----------
---------*----------
---------*----------

İyi mi böyle ? 3 ön libero ? :)

Beşiktaş'a karşı tek ön liberodan fazla oynayacaksak maça çıkmayalım zaten.. Şenol Güneş'in göze hoş gelen futbolu 2-3 ön liberoyla mı oluyor ?

Sami Kuk
03.03.2011, 13:07
----------------ONUR--------------------
---------GLOWACKI-----EGEMEN-----------
BARIŞ-----------------------------SERKAN(PİOTR)
BURAK---------------------------------YATTARA
--------------JAJA-------------------------

benim kadrom buu arkadaşşş

iso_4939
03.03.2011, 13:17
ceyhun veya barış 11 de olmalı faydalı olur..

yok daha neler..........

Fatih Öztürk
03.03.2011, 13:18
hami fıkra anlattı az önce.

temel trabzonun maçına gidiyor.gişede biletçi 20 tl diyor bilete.temel diyor ben 10 lira veririm.biletçi diyor o niye,temel diyor ben sadece kendi takımımı izleyecem.

iso_4939
03.03.2011, 13:19

aynen katılıyorum birader...senol hocanın boyle bısey yapacagını sanmıyorum.

Berke6198
03.03.2011, 13:21
Bu maç Yattara kesinlikle ilk 11 oynamalı ama kesinlikle hiç kaçar göçer yanı yok.Şenol Hoca belli ki Yattara'yı göz ardı etmiş artık ondan ümidini kesmiş.Ama taraftarlar da kesmeye başlamasın lütfen.Ben hala Yattara'nın bize çok faydalı olacağını Burak'tan 100 kat daha faydalı olacağını düşünüyorum.Ama ne yazık ki Şenol Hoca'mız maç içinde çok zorda kalmadığı sürece Yattara'yı almıyor.Artık bu işe bir son verip yeniden Yattara'nın formunu bulması gerek o zaman eminim ki Burak Forma almak için uğraşacak.Takımımıza zorlu Beşiktaş Deplasmanında başarılar Allah 3 puanı nasip eder inşallah maç sonunda....

Yunus Emre SEYHAN
03.03.2011, 13:28
Umut bu kadar formsuzken oynatılmamalı. Burak Yılmaz, Umut kadar koşmasa da Umut'dan daha iyi oyuncu konumunda.
Bizim takımı hiç çözemedim. Teofilo bu halde bizim takıma dönseydi sene sonuna kadar oynamaması garantiydi. Ama adam gitti gollerini yazdı.
Jaja ilk 6 hafta oynatılmadı. Oynatılsaydı bence lige daha çabuk ısınıcaktı ve şuan daha yararlıydı. Millet akşam alıyor sabah oynatır. (Bknz Yekta,Miller vs)

Turgay Atalay
03.03.2011, 13:28

Tam olarak karaladığım noktalarda sorun var. Senin yaran için gerekli ilacı almayıp, ileride oluşabilecek bir hastalığa iyi gelir deyip başka bir ilaç almaya benziyor bu durum.

Ara transferin ne demek olduğunu hala kavrayamamış, Yusufu kamptan eziktaşa vererek şampiyonluğa mal olmuş bir yönetim anlayışıyla devam ediyoruz yıllardır, korkarım bu yıl da aynısı olacak.

Umutu kaybetmemek adına yapılanlar güzel de, ya Umutun bize kaybettirdikleri, kaybettirecekleri, onlar ne olacak? Sen büyük takımsan bir futbolcuya bağlı olmayacaksın

worldmaster
03.03.2011, 13:29
Bu maç Yattara kesinlikle ilk 11 oynamalı ama kesinlikle hiç kaçar göçer yanı yok.Şenol Hoca belli ki Yattara'yı göz ardı etmiş artık ondan ümidini kesmiş.Ama taraftarlar da kesmeye başlamasın lütfen.Ben hala Yattara'nın bize çok faydalı olacağını Burak'tan 100 kat daha faydalı olacağını düşünüyorum.Ama ne yazık ki Şenol Hoca'mız maç içinde çok zorda kalmadığı sürece Yattara'yı almıyor.Artık bu işe bir son verip yeniden Yattara'nın formunu bulması gerek o zaman eminim ki Burak Forma almak için uğraşacak.Takımımıza zorlu Beşiktaş Deplasmanında başarılar Allah 3 puanı nasip eder inşallah maç sonunda....

forma almak için uğraşması gereken 12 gol atan Burak değil Yattara olmalı güzel kardeşim.Ki Yattara da bitmiştir artık .3 sene önce bitti zaten ...

Özgür KARADENİZ
03.03.2011, 13:36
Ah Keske gün yüzüyle su kadronun oynadıgını görebilseydim...
liverpoola kök söktüren ,,içerdeki fener macını kazandıgımız kadro...
---------- ONUR--------------- -----

BURAK-----SELÇUK ----- COLMAN------UMUT
.... JAJA....
.....PAWEL...

fener macındaki senaryoyu kısaca hatırlatıyım...
tek santrafor teo oynuyordu simdi paweli orada düsünebiliriz...
teo dan fazlasının oldugunu dusunuyorum pawel için...
sol tarafta oynayan umut ise...hem gökan gönülün önünü kesmiş..
hem de yaptıgı kosularla hücuma genişlik kazandırmıstı...
fb macında oynayan yattara ve calenin yerine ise...
su anda daha formda oldugunu düsündügüm burak ve piotr oynarsa
daha faydalı olucakmıs gibi duruyor...
not: ayrıca fener macında elimizde JAJA gibi bir silahımızda yoktu... onun yerine ortasahayı kalabalık tutmak için ceyhun forma giymişti...

Berke6198
03.03.2011, 13:36
forma almak için uğraşması gereken 12 gol atan Burak değil Yattara olmalı güzel kardeşim.Ki Yattara da bitmiştir artık .3 sene önce bitti zaten ...

Yattara Formunda iken ilk 11 de hiç yer almadı.Bu moral olarak çökertmez mi bir futbolcuyu sizce???
İşte ben buna değiniyordum Yattara biliyorsunuz ki nazlı bir futbolcu Burak Yılmaz'da Çok asi bir futbolcu herşeye sert çıkabilen bir oyuncu şimdi nazlıyı nazlandırmak varken neden asiyi uslandıralım ki.Eğer Yattara oynarsa Formuna ulaşacaktır ben sonuna kadar inanıyorum.İnşallah Benim gibi düşünen taraftarlar vardır.

Hamza Yilmaz
03.03.2011, 13:39
Ziya Doğan taktiği mi uygulayacağız ?

--*---*-----*---*--
------*--*--*------
---------*----------
---------*----------
---------*----------

İyi mi böyle ? 3 ön libero ? :)

Beşiktaş'a karşı tek ön liberodan fazla oynayacaksak maça çıkmayalım zaten.. Şenol Güneş'in göze hoş gelen futbolu 2-3 ön liberoyla mı oluyor ?

Mourinho Barcayi gecen sene nasil eledi haberin varmi?

güneyli
03.03.2011, 13:45
Rüştüyle çok karşı karşıya kalırız.Sonra ne olur bilemem.

Emrullah
03.03.2011, 13:46
hami fıkra anlattı az önce.

temel trabzonun maçına gidiyor.gişede biletçi 20 tl diyor bilete.temel diyor ben 10 lira veririm.biletçi diyor o niye,temel diyor ben sadece kendi takımımı izleyecem.

Temel haklı beyler. :)

Bizde biletlere 37,50 TL verelim. Zira BJK'yı takım olarak sayımışlar ve onun da parasını bizden alıyorlar.

Kaan
03.03.2011, 13:47
Mourinho Barcayi gecen sene nasil eledi haberin varmi?

Beşiktaş Barcelona düzeyinde, biz de Inter öyle mi..

İyiymiş.. :)

Kaan
03.03.2011, 13:49
Yattara Formunda iken ilk 11 de hiç yer almadı.Bu moral olarak çökertmez mi bir futbolcuyu sizce???
İşte ben buna değiniyordum Yattara biliyorsunuz ki nazlı bir futbolcu Burak Yılmaz'da Çok asi bir futbolcu herşeye sert çıkabilen bir oyuncu şimdi nazlıyı nazlandırmak varken neden asiyi uslandıralım ki.Eğer Yattara oynarsa Formuna ulaşacaktır ben sonuna kadar inanıyorum.İnşallah Benim gibi düşünen taraftarlar vardır.

İlk 11'de olmadığı halde formda olduğunu nerden biliyorsun yahu. :D

Yattara'nın eski formuna ulaşacağını söyleyen bir kendisi var her sezon başında, bir de üç beş taraftar işte.. :cool:

Berke6198
03.03.2011, 13:51
İlk 11'de olmadığı halde formda olduğunu nerden biliyorsun yahu. :D

Yattara'nın eski formuna ulaşacağını söyleyen bir kendisi var her sezon başında, bir de üç beş taraftar işte.. :cool:

Bu düşünce ile daha Yattara bitmiş demektir...
Ama Yattara'yı en çok bitiren taraftar oldu burda böyle yazıp maç içinde neden Yattara diye tezahurat yapıyorsunuz ben ona anlam veremiyorum...

iso_4939
03.03.2011, 13:51
yattara nın formu bıtmıstır beyler helekı kayserı macındakı artıslıgı tamamen gozden dusurmustür.reklamlarda oynasın yeter.

Hamza Yilmaz
03.03.2011, 13:53
Beşiktaş Barcelona düzeyinde, biz de Inter öyle mi..

İyiymiş.. :)

Ziya Dogan taktigi diyorsun Mourinho da bazi maclarda öyle cikiyor ve bjk macinda biz de cikmaliyiz... Colman defansif katkisi hic yok.. Selcuk tek basina kaliyor ondan yanina Ceyhun veya Sezer gerek...

Berke6198
03.03.2011, 13:54
Ziya Dogan taktigi diyorsun Mourinho da bazi maclarda öyle cikiyor ve bjk macinda biz de cikmaliyiz... Colman defansif katkisi hic yok.. Selcuk tek basina kaliyor ondan yanina Ceyhun veya Sezer gerek...

Aman abi,Sezer falan onların işi yok bu takımda...

Hamza Yilmaz
03.03.2011, 13:56
Aman abi,Sezer falan onların işi yok bu takımda...

Kahlenbergi alsaydik simdi öyle bir problemiz olmazdi... Ceyhunu oynatacaz mecbur... Son maclarda da kötü oynamadi yani...

Berke6198
03.03.2011, 13:57
Kahlenbergi alsaydik simdi öyle bir problemiz olmazdi... Ceyhunu oynatacaz mecbur... Son maclarda da kötü oynamadi yani...

Evet şu Kahlenberg denen adamı alsaydık ne Ceyhun ne de sezer'in eline düşecektik ama olsun Ceyhun'da sanki yavaştan düzelmeye başlıyor :).

Helvacı61
03.03.2011, 14:08
Evet şu Kahlenberg denen adamı alsaydık ne Ceyhun ne de sezer'in eline düşecektik ama olsun Ceyhun'da sanki yavaştan düzelmeye başlıyor :).
maradonayı alsak şenol hoca oynatmazdı. sivas maçında piotr kötümü oynadı. her maç hata yapan cale banko oynuyor. calenın profesyonelliğine saygımız var ama madem hata yapıyor madem alternatif diye adam alındı ne olurdu oynatsa

iso_4939
03.03.2011, 14:10
mehmet cakır veya brozek kardeslerden bırını oynatsın orta sahada ınanın ceyhun ve sezerden daha ıyı oynarlar.hıc degılse 5 metreden calım yemezler..

Kazım Uzunboy
03.03.2011, 14:11
Fanatik Anket

http://fanatik.ekolay.net/Spor-Toto-Super-Ligde-24-haftada-oynanacak-Besiktas---Trabzonspor-maci-nasil-sonuclanir_2847_AnketmerkeziDetay.htm

Helvacı61
03.03.2011, 14:13
yattara nın formu bıtmıstır beyler helekı kayserı macındakı artıslıgı tamamen gozden dusurmustür.reklamlarda oynasın yeter.
yattara olmasa kayseri maçında yenilecektik. ama yattara maçıda kazandıracak hamleyi de yapabilirdi o ayrı ama beraberliği yattaraya borçluyuz

mhayri
03.03.2011, 14:17
Kimsenin hevesini kırmak istemem ama alacağımız en iyi sonuç beraberliktir...
En dip yaptıkları zaman bizimle oynuyorlar ve nedense hep bize denk gelen çıkış maçları...

okanmeral
03.03.2011, 14:18
Colman' ın defansif özelliklerinin zayıf olduğu iddia edilen mesajlar okuyorum ve gördüklerime de inanamıyorum. Colman' ın yaptığı şok preslerle ne kadar fazla top kazandığını, kazandığı bu topların büyük bir bölümünün ise gol ile neticelendiğini unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

Beşiktaş maçı için bir kaç nacizane yorum yapmadan önce şunu belirtmek istiyorum: Bordomavi.net forumdaki makul yazarları öncelikle tebrik ediyorum. O kadar varyasyonlu kadrolar yapılmış ki bu planları toparlayıp Şenol Hoca' ya göndersek inanılmaz faydalı olur! Belki biraz cesareti artar da aşık olduğu bazı oyuncularını ilk 11' de başlatmaz!

Geçen gün takımımızın ilk yarı karnesini inceliyordum. Yine bir mağlubiyet ve ardından alınan beraberlik sonrası Beşiktaş maçı gelmişti ve maçı gelecek için kırılma olarak görmüştük. Hepimizin zevkle izlediği gibi bu maçı alnımızın akı ile alıp üst üste galibiyetlerle de zirveyi parsellemiştik.Yaşadığımız bu günlerde de aynı dönemden geçtiğimizi düşünüyorum. İlk yarıdaki maç gibi bu maç da kırılma maçımız olacak, galip gelirsek veya en azından sahadan beraberlikle ayrılırsak gelecek için çok büyük adım atmış olacağız. Mağlup olarsak neler olacağını yazmak istemiyorum.

Beşiktaş' ın kadrosunu birkaç gündür inceliyorum. Bilhassa defans kurgusuna baktığım zaman, hiçbir futbolcusunun beraber sezon başında beri üst üste 5 maç oynadığını görmedim. Sakatlıklar, cezalı oyuncular yakalarını bırakmadı ve neticede istikrar yakalayamadılar. Defansın bu durumu karşısında büyük maçlara iyi hazırlanan bir Trabzonspor neler yapabilir haya bile edemiyorum. Fakat son dönemlerde aynı durum da maalesef bizim için geçerli. Sezonun ikinci yarısında aynı sendromu biz yaşıyoruz ve karşımızda forvet hattı kağıt üzerinde güçlü olan bir takım mevcut. Lakin son maçlarını izledğimiz de görüyoruz ki bu isimler sadece kağıt üzerinde kalıyor.

Böylesine önemli ve gergin maçlar genelde özel futbolcuların maçı olur. BJK-FB maçının ilk 60 dakikasında hiçbir etki gösteremese de bu dediğimi Alex bize göstermiş olmuştu. Bizim maçımızda da sahada aynı misyonu üstlenebilecek, aynı sorumluluğu eline alabilecek yerli futbolcumuz olacağını düşünmüyorum. Güvendiğim iki isim var: Jaja ve son maçı ile eski günlerine döndüğünün sinyalini veren Colman. Eğer kupadaki maçın ikinci yarısında oynadığımız oyunu hafta sonundaki maçın geneline yayarsak o kadar da zorlanacağımızı düşünmüyorum. Hem deplasmandayız -üstelik alınan kötü bir netice sonrası-, hem derbi maçı oynayacağız -son dönemlerdeki büyük maçlarda çıkardığımız oyun ortada(FB maçını saymazsak tabi)- hem de karşımızda 60ların futbolunu oynayan bir takım olmayacak:)

Velhasıl, Allah utandırmaz da Fenevin deplasmanda 1-1 berabere kalacağı Ankara deplasmanından sonra tekrar eski yerimize çıkarız.
Onlara 1 haftalık şampiyonluk yeter zaten!

sarıyerli_TS
03.03.2011, 14:33
Arkadaşlar biletlerimiz ne zaman çıkacak. Netten mi satışı olacak biletix şubelerinden mi olacak yardımcı olursanız sevinirim ...

Barış Cebioğlu
03.03.2011, 14:45
Sağolsun Bjk yönetimi bilet fiyatını bizim için 70 tl yaptı aynı zamanda kendilerine yakışanıda...

Sefa Murat Dokuz
03.03.2011, 14:52
Yattara kupada çok iyi oynamıştı Bjk maçında. Tek başınaydı resmen. Haksızlık etmeyin, Kayseri maçında takım topu sürekli yan pasla oyalıyordu.Yattaranın çalıma zorlaması saçma değil beceremedi o ayrı. Ama bu adam 11 de başlamalı. Kendine olan güvenini kazandıramadı Yattaraya Şenol Güneş. Yattara son 10 dk son 20 dk oynayacak adam değil.
Bjk savunmasını biliyoruz. Umut değil de yerine sadece ilerde Burak'ı oynatsak bence daha iyi olur.
Brozek de oynayabilir ama Umut o beceriksiz Bjk savunmasının hatalarını değerlendiremezse kanser olabiliriz maç sonu.
------------Onur
Serkan-Glowacki-Egemen-Piotr
-----------Ceyhun
-------Selçuk-Colman
Yattara(Burak)-----------Jaja
----------Burak(Brozek)

Şenol Güneş'in muhtmel 11'i
Onur-Serkan-Glowacki-Egemen-Cale-Ceyhun-Selçuk-Colman-Burak-Jaja-Umut

Berke6198
03.03.2011, 15:00
Allahım ya Ankette Beşiktaş kazanır demişler sesli güldüm :D

Fatih Öztürk
03.03.2011, 15:01
2005 yılında biz şampiyonluğa oynuyorken inönüde beşiktaşa 1-0 yenilmiştik.beşiktaşın hiç bir iddaası yoktu. aynı senesi beşiktaş fenere kendi evinde 3-1 yeniliyor cordobanın yediği gollerden sonra sergen yalçın cordobanın yediği gollere anlam veremedim derken aslında ne demek istediğini anlatıyor bize.
şimdi kamuoyu beşiktaşın maça asılmayacağını ilan ediyor.ve yine fener beşiktaşı inönüde rahat geçiyor.aşırı motive olup hatta çirkefliklerin kitabını yazıp bu maçtan galip gelmemiz lazım.

Berke6198
03.03.2011, 15:03
Ama güzel demişler Bütün Beşiktaş camiası bizi tutuyor.Beşiktaş takımını ve Taraftarını günahım kadar sevmem ama bizi tutmaları iyi olmuş gerçi Fenerbahçe'yi yenselerdi Fener'in tarafından olacaklardı.

İdris Toksoy
03.03.2011, 15:03
kazanırsak varyaaa....

lazzz61
03.03.2011, 15:04
ben sıze sölım nolacagını kayserı macındakı 11 cıkar buyuk ıhtımal ve umut ıne akıl allmaz pas hatalarıyle ve kacırdıgı gollerle takımının yıldırmayı basarır bu kadar basıt

UtopyaTs
03.03.2011, 15:07
Dönüm maçlarından biri.3 tane dönüm maçı var bence Bjk,Gs,Gaziantep.Bunları kazanırsak şampiyon olmamız yüksek ihtimal.Fb zaten bir yerde çalkılacak bu hafta gençlerbirliği bile olabilir hele ki biz yenersek onun stresi de olucak onların üzerinde.

Alper Calik
03.03.2011, 15:11
Okg_53 Beşiktaş Analizi …
Beşiktaş’ın artıları ;

En büyük artıları, ligde her iki kanadıda etkili kullanabilen 2-3 takımdan biri olmaları. Zaten kazanırlarsa bu özellikleri sayesinde kazanırlar.
Solda Simao-İsmail ikilisi, formu düşüşe geçen Serkan’ı ,
Sağda Quaresma-Ekrem ikilisi ise üstüne gelindiğinde büyük hatalara sebebiyet veren ve Cale’yi çok zorlayacaklardır.
Sadece bu iki Portekizli oyuncunun yetenekleri değil, arkalarındaki beklerinde hücum gücü hayli fazla ve formdalar.

Ortasahadaki oyuncular, Ernst ve Necip çok koşan, mücadele eden, yorulmayan ve oyun kurma yeteneğine sahip olan oyuncular. Bu özellikleri sayesinde, ileri dörtlünün takım savunmasına verdiği zararı en aza indirebiliyorlar.

...
Egemen, Beşiktaş maçının gününe kadar, takımla birlikte 6-7 gün çalışmış olacak. Bilmiyorum oynatırlarmı.

EGEMEN OLACAK

Beşiktaş’ın eksileri ;

Ligin en ektili kanatlarına sahip Beşiktaş. Aynı zamanda ligin en kötü takım savunması yapan takımlarından .
İleri dörtlünün savunmaya katkısı sıfır. Ayrıca, rakibe de hiç pres yapmıyorlar.

Stoperleri Sivok ve İbrahim, hem hava topu etkinliğinde zayıflar, hem de hızlı forvet elemanlarına karşı etkisizler. Bizi galip getirirse, rakibin bu zafiyeti galip getirir.

Ekrem ve İsmail, hızlı kanat oyuncularını arkaya kaçırabiliyor. (ne yazıkki bu işi yapacak oyuncularımız ilk 11 de yok)
...

Onlar Kanatlardan delmeye çalışacak, biz ilse ortadan delmeye. Bu belli. Kim rakibinin saldıracağı bölgeyi iyi müdafa ederse o kazanacak.

Benim umduğum dizilim ;

--------Ceyhun----Selçuk---------
--------------Colman--------------
---Burak-------Umut-------Jaja----

Jaja’nın sol forvet oynayacak teknik ve fiziksel donanımları var. Ama biliyorum Hoca Jaja’yı solda değilde ortada oynatacak. Yada onu sol forvet oynatmıyorsan, Kes üçünden birini koy Yattara’ yı . Yoksa rakibin bekleri elini konunu sallayarak hep bizim yarısahada oynarlar.
...

[COLOR=black]Sonra Serkan niye oyundan düşüyor, Cale niye oyundan düşüyor diye düşünüp dururuz.

Bu maç üç ihtimalli. Hatta baktığımız zaman ne yazikki kaybetmeye bir adım daha yakın olan taraf biziz.
Bu yüzden bu maçtan gelecek mağlubiyete kafayı fazla takmamak gerekiyor camia olarak. Çünkü arkasından bizim ve fb nin öyle bir fikstürü geliyorki, tüm roller değişir merak etmeyin. Bu maçta alınacak bile 1 puan yeterlidir. Şunuda söyleyeyim, bu maçtan alınacak üç puan, içerde sürpriz şekilde kaybettiğimiz A.Gücü ve Antalya maçlarını fazlasıyla telafi eder.

Analize hafta içi ilaveler olacak. Allah yardımcımız olsun. Saygılar …

Olay öncelikle
ORTA SAHAMIZ ve
DEFANS

BJK nın üzerimize gelmesini biraz tutabilirsek, beraberlikten öte galibiyet bile alabiliriz.

-Orta sahada ÇOK KOŞAN, TEMPOLU ve PRES YAPAN elemanlar
-Defansta da HIZLI ve SAKİN elemanlar

olabilirse. Zaten kendiliğinden çözülürler.

Brozekleri, Mehmet i Sezer i birini kullansa artık hocamız.

worldmaster
03.03.2011, 15:14
@mb61 kardeşim;

Ben bi Yattara hayranıydım ilk geldiği dönemlerde.Adam 10 dakka oynardı ama tüm savunmayı ipe dizer 2 orta yapar maçı alırdı.Ve haklısın o zaman onu 10 dakka oynatan tüm hocalara da kızardım

Gel gör ki 5-6 yıl önce son 10 dakka oyuna girip aynı anda 4-5 kişiyi çalımlayan Yattara şimdi 1 adam geçemez oldu .Bu açık ve net bunu görmemek için kör olmak lazım.Şimdi yapabildiği tek şey topu sağa sola çekmek.

Bunun sebepleri tabii ki de var.Sonuçta eskisi kadar genç ve dinamik değil.Kuvveti kesinlikle yerinde değil ve tabii ki sürati.Hal böyleyken Yattara artık benim için bitmiştir.

asimavi
03.03.2011, 15:16
....şuan ihtiyacımız olan şey egemen ve hırs şimdilik bu ikisi yeter ..bide engin katılınca takıma hırs ikiye katlıyacak zaten ...kimse tutamaz bizi...ama egemen şart olmazsa olmaz ...cale yerine de brozek oynayabilir..

.....solda umut forvette de diğer brozek olabilir....

Alper Calik
03.03.2011, 15:18
2005 yılında biz şampiyonluğa oynuyorken inönüde beşiktaşa 1-0 yenilmiştik.beşiktaşın hiç bir iddaası yoktu. aynı senesi beşiktaş fenere kendi evinde 3-1 yeniliyor cordobanın yediği gollerden sonra sergen yalçın cordobanın yediği gollere anlam veremedim derken aslında ne demek istediğini anlatıyor bize.
şimdi kamuoyu beşiktaşın maça asılmayacağını ilan ediyor.ve yine fener beşiktaşı inönüde rahat geçiyor.aşırı motive olup hatta çirkefliklerin kitabını yazıp bu maçtan galip gelmemiz lazım.

BJK bize gayet de motive olacak, tüm gücüyle oynayacak yenmek için.
Bence öyle olması daha iyi olacak.
Eğer biz onları yenebilecek bir dizilişte çıkar isek, bizi yenmeye oynamaları işimizi kolaylaştırır.

Ben Anadolu kulüplerinin, komplekslerinden dolayı, 3 büyüklerden çok daha fazla bize motive olduklarını düşünüyorum. O yüzden BJK yı yenme zorluğu, sıradan bir Anadolu kulübünü yenme zorluğu ile aynı bizim için. Bizim futbolcular, BJK ile oynarken, Altay ile oynarmış gibi düşünseler, rahat kazanırlar. Ama uygulamada öyle olmuyor

crazyman_61
03.03.2011, 15:19
bizim bide mehmet çakır diye bi oyuncumuz vardı dimi unutmuşum :)

lazzz61
03.03.2011, 15:36
bu macta şusteri hoca yapacak trabzonspor :)

FC-ST-PAULI-61
03.03.2011, 15:39
Egemen oynayacakmis.Ligtv de söylediler

asimavi
03.03.2011, 15:40
..hem bireysel hem de takım savunmamız çökmüş durumda ...bu maçı ancak çok ama çok isteyerek çok efor sarfederek önde basarak pres yaparak saldırarak kazınırız ....yani taktik teknik falan hikaye bu maç için ...futbolcular her şeylerini ortaya koymalı başka türlü ..olmaz kayseriden 3 yiyen takım savunması bjk den beş yer ...

mehmet83
03.03.2011, 15:41
Sezonun en onemli maci bizim acimizdan. Aldigimiz takdirde onumuz acik. Kimsenin ne yaptigina-yapacagina bakmadan devam ederiz. Eger alamazsak Fener'in eline dusecegiz.

Mehmet Fatih Silik
03.03.2011, 16:22
Bu cümleyi bu sezon ilk defa kuracam maalesef...ama gercek bu!

Hic ümidim yok!

Ümitsizligim takimimla ilgili degil di$ etkenlerden dolayidir...

In$allah en azindan bi beraberlik aliriz...

cihatöztürk
03.03.2011, 16:25
Valla ne yalan söyleyeyim bendede zerre ümit yok

kalede rüştü oynarsa hele 96'daki gibi çatallardan alır topları

ve tabiki dış etkenler

bu hale gelmemizde buyük emeği olan dış etkenler yine iş başında olacaklardır

Hıncal uluç Gökmen özdenak sizin demiştik demenizden nefret ediyorum ama

demiştiniz ne yazıkki

magicyattara
03.03.2011, 16:28
Rüştü'nün çataldan top aldığı zamanları geçti..çatala bir gitsin top bakalım hele..:)

ALDENİRO
03.03.2011, 16:28
Sezonun en onemli maci bizim acimizdan. Aldigimiz takdirde onumuz acik. Kimsenin ne yaptigina-yapacagina bakmadan devam ederiz. Eger alamazsak Fener'in eline dusecegiz.
Bence artık takımımızı çözdüler.farklı varyasyon denemeliyiz. Beşiktaş maçında

serkan glowac egemen pawel

burak-colman-selçuk-yattara

pawel-jaja

süper kadro jaja forvet olarak beşiktaş defansını dağıtır.

ALDENİRO
03.03.2011, 16:29
yattara olmasa kayseri maçında yenilecektik. ama yattara maçıda kazandıracak hamleyi de yapabilirdi o ayrı ama beraberliği yattaraya borçluyuz
yüzde yüz doğru

.....
03.03.2011, 16:39
Bu maça Yattara ile başlamak bana da mantıklı geliyor.

Onur

Serkan-Glowacki-Egemen-Cale

Yattara-Selçuk-Colman-Burak

Jaja-Umut

FC-ST-PAULI-61
03.03.2011, 16:41
-------------Onur-----------
Mustafa--glowacki--egemen-piotr
--------Serkan---selcuk--------
yattara----colman----Jaja----
-----------Burak-------------

kaptans
03.03.2011, 16:41
Bence artık takımımızı çözdüler.farklı varyasyon denemeliyiz. Beşiktaş maçında

serkan glowac egemen pawel

burak-colman-selçuk-yattara

pawel-jaja

süper kadro jaja forvet olarak beşiktaş defansını dağıtır.

bu kadroyla şenol hoca hayat devam ettikçe beşiktaş deplasmanına çıkmaz ha şöyle olur yattarayı çıkartırsın yerine barış veya ceyhunu kayarsın eyvallah.....yoksa bu kadroyla beşiktaş bizi yener

Süleyman Eruyar
03.03.2011, 16:47
Şenol Güneş bize yol göster!!

metinbay61
03.03.2011, 16:48
maçın oyuncusu colman olacak gibi geliyor bana...kayseri maçındaki gibi oynarsa en azından o azimle oynarsa bu maçın adamı colman olur...golüde var bu maç ,hadi bakalım:)

Tolunay Abdioğlu
03.03.2011, 16:58
bu macta şusteri hoca yapacak trabzonspor :)

Trabzonspor,seni bile taraftar yapmış ya.Daha yapamayacağı şey yoktur herhalde.

Alper Calik
03.03.2011, 17:02
Bu Selçuk bitirdi bizi.
Bugün menejeri açıklama yapmış "Lig sonuna kadar transfer görüşmesi yapmıyoruz, lig sonu önce Avrupa, sonra TS ile masaya otururuz bla bla"
Yani Türkçesi: "İstanbul takımlarından birisi ile şu anda anlaşmış durumdayız"
Zaten 2. yarı da da Selçuk un ne yaptığı ortada. Üstüne Egemen Engin sakatlıkları bu hale geldik.

TS nin oyuncuları gerçekten bizim gkadar şampiyonluk istiyor mu? Ben 2. yarı itibariyle inanmıyorum istediklerine. Bir gariplik var takımda.

Selçuk, Umut, Jaja, ALAN, Cale bunlar er ya da geç nasıl olsa bir yere transfer olacağım düşüncesindeler.
Yattara kendi aleminde zaten.

Yoksa bütün futbolcularımız "İnadımız inad, ille de bu sene şampiyon olacağız" deselerdi. 2. yarıdaki bu düşüş olmazdı. Kesin de olurlardı. Çünkü herşey hazırdı. Oturmuş kadro, yetenekli oyuncular, alınan paralar, camia, taraftar HERŞEY VAR. Herşey var iken bu düşüşün ASIL sebebi teknik veya kadro yetersizliği değil bana göre.

Takımda bir haller var.

Aynı Selçuk bugün gözdağı vermiş. "Kimseden korkumuz yok, yine 11 de 11 yaparız" diye. E güzel kardeşim madem yapabilirsiniz, ne diye puanları kaybedip bitirdiniz?

Bunların şampiyonluk bizim kadar umrunda değil.

Yok umurlarında ise bu hafta belli edecekler biz de göreceğiz.

bingolts
03.03.2011, 17:14
İnanç kayboldğu yerde hüsran yaşanır

levithan69
03.03.2011, 17:25
-------------Onur-----------
Serkan--glowacki--egemen-cale
--------colman---selcuk--------
yattara------------------burak
--------pavel----umut------

karaman6106
03.03.2011, 17:25
TBMM Başkanlık Divanının oluşmasından sonra Meclis’te 61. Hükümet’in kuruluş ve güvenoyu süreci başlayacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Anayasa gereği
bir milletvekilini (teamüllere göre seçimde çoğunluğu sağlayan partinin liderini) Türkiye Cumhuriyeti’nin 61. Hükümeti’ni kurmakla görevlendirecek.

12 haziran seçimlerinden sonra Türkiyede 61. hükümet kurulacak!!!totem mi olsun.tesadüf ilginç...

UĞUR DURTAŞ
03.03.2011, 17:29
tekrar yazıyorum bizim için bjk maçı çok ciddi bir maç.......

futbolcu bu mesleği yapıyorsa,hafta sonu maçı için hafta içi antreman yapıyorlar meslekleri bu...bjk maçında koşacaklar,basacaklar,top kayıplarında adam kovalayacaklar,görev yerini boşaltan arkadaşının bölgesine yardıma gidecek,maçın 90 + sı olduğunu unutmayacaklar,umuta çok kızıyorum çok, ama sahadaki o mücadeleci hali mükemmel birde azıcık gol vuruşları iyi olsa!neyse umut aynı umut değiştiremeyiz.özellikle burak ve jaja nın bjk maçında rakibini kovalaması lazım özellikle jaja top kayıplarında durursa işimiz zor,sonuçta gülen taraf biz olmasak bile bu saydığım mücadeleyi takım olarak yaparsak mayısta gülen taraf biz oluruz.

DeAgLeMaNyAq
03.03.2011, 17:46
Rüştü'nün çataldan top aldığı zamanları geçti..çatala bir gitsin top bakalım hele..:)

Büyük lokma ye, büyük söz söyleme demişler. FB ve Antalya maçındaki Rüştü'nün performansı ortada. İnşallah bizim maçta çuvallar...

Ali YİĞİT
03.03.2011, 17:51
Umut'u bu maçta sol forvet deneyip santrfor mevkiine pawel,Sağda burak,Pawel'in arkasında Jaja ve onun arkasında da oyunu her iki yöne oynayabilen Selçuk ve Colman ile kafa kafaya mücadele ve oyunu kontrol altında tutabilmemiz adına mükemmel bi taktik olur diye düşünüyorum.Umut'un bu maçta asıl görevi beşiktaş'ın o kanadı kullanmasını engellemek ve aldıgı ilk topu Boştaki arkadaşına atmak olsun.Bakın maç nasıl zevkli hale geliyor o zaman.
Dizilişe gelince
Bana göre Şenol Hoca'da buna benzer bi kadro ile çıkar.Ona güvencim tam bu maçta güzel bi hareketlenme olucak taraftarımızda (=

--------------------Onur--------------------

Serkan----Glowacki----Egemen----Piotr(Cale)

-------------Selçuk----Colman---------------

Burak-----------------------------------Umut
-------------------Jaja----------------------

-----------------Pawel-----------------------

Berkedogan
03.03.2011, 17:55
eksikler olmasa özellikle egemen daha fazla puan alabilirdik bu zaman kadar inşallah ntakım bu maçta toparlanıp kazanacak.

Mehmet Zeki
03.03.2011, 18:19
İnanç kayboldğu yerde hüsran yaşanır

Inancin kayboldugunu kim soyluyor :)

TuAF2007
03.03.2011, 18:22
Bence yattara bencil oynamaz,her aldığı topu çalım atmak için kullanmaz ve kanatlardan o güzel ortalarını açıcaksa eğer ilk 11 de sahaya çıkmalı...

Erbay
03.03.2011, 18:23
@mb61 kardeşim;

Ben bi Yattara hayranıydım ilk geldiği dönemlerde.Adam 10 dakka oynardı ama tüm savunmayı ipe dizer 2 orta yapar maçı alırdı.Ve haklısın o zaman onu 10 dakka oynatan tüm hocalara da kızardım

Gel gör ki 5-6 yıl önce son 10 dakka oyuna girip aynı anda 4-5 kişiyi çalımlayan Yattara şimdi 1 adam geçemez oldu .Bu açık ve net bunu görmemek için kör olmak lazım.Şimdi yapabildiği tek şey topu sağa sola çekmek.

Bunun sebepleri tabii ki de var.Sonuçta eskisi kadar genç ve dinamik değil.Kuvveti kesinlikle yerinde değil ve tabii ki sürati.Hal böyleyken Yattara artık benim için bitmiştir.

Hakikaten artık çalımları eline yüzüne bulaştırıyor ama daha 1-2 ay önceki hazırlık maçlarında attığı çalım ve deparlar aklıma gelince sorun farklı yerlerde herhalde diyorum.

inception61
03.03.2011, 18:29
Çok gol kaÇiracaĞiz fakat kazanirmiyiz orasi muamma

Devrim Arslan
03.03.2011, 18:34
kim ne derse desin 1 puan fena sayilmaz kargalarin cikis maci olacak o yuzden maglut olmadan alinacak 1 puan degerlidir

Emirhan Makul
03.03.2011, 18:39

Abi bence ömür biter yetenek bitmez. Çoğu kaleciden iyidir hiç değilse hakan ve cenkten kat ve kat iyidir.

Mert Oğuzlu61
03.03.2011, 18:47
kim ne derse desin 1 puan fena sayilmaz kargalarin cikis maci olacak o yuzden maglut olmadan alinacak 1 puan degerlidir

şampiyon olacağım diyorsak zoru başarmalıyız, geçen sene bursa çıktı çatır çatır oynadı geleni geçeni devirdi şampiyon oldu, biz ilk devre elde ettiğimiz büyük avantajı kaybettik artık 1p felan yaramaz bjk galibiyeti bize nefes aldırır fb yi strese sokar, onların bakmayın bjk yatacak sözlerine felan hepsi puan kaybımızın olacağına kesin gözüyle bakıyor, g.birliğini yenerlerse bizde puan kaybedersek + bursa, fener bayram eder.

asimavi
03.03.2011, 18:48
....rüştü iyidir hoştur bizim maçlarda çoştur ..ama jaja nın şutlarının tadını bilmiyor daha ...2 tane sallasa biri kesin gol ...reflexleri zayıfladı artık yaşlandı ...normal pzisyonlarda yine aslan kesilir ama sert şutlarla avlanabilir...

Kaan
03.03.2011, 18:49

He biz de onu diyorduk..

Takımın puan kaybetmeye tahammülü kalmadı dediğine bak yahu. Fenerbahçe yenebiliyorsa yenebiliriz biz de.. ;)

KÖKSAL AYDIN
03.03.2011, 18:54
Bjk maçına 0 yazdım.Bu haftada puan farkının 3e çıkacağını öngörüyorum.

Ama bu umrumda değil.

Çünkü ondan sonraki haftalarda işlerin değişeceğini düşünüyorum.Çünkü bizim için kolay maçlar başlıyor.

Hatta bu hafta beraberlik bile alsak iyidir.

Devrim Arslan
03.03.2011, 18:54
arkadaslar fener ferrari denilen adam maci satmasa alamazdi ...lugano hayvani yapti yapacagini ...bu hafta onlarda cikisa gecmek icin varini yogunu ortaya koyacak en kotu bir puan guzel olur ...fenerin puan kaybi gs macinda o zamana kadar tum maclari almaliyiz

asimavi
03.03.2011, 18:55
...fener ikinci yarıda hem tam kadro oynadı ona rağmen zar zor hep alexle bir anlık boşluklarla maç kazandı yani oyunun geneline yaydığı üstün bir oyun yok ortada ...kesinlikle bizim kadar takım olamadılr bu bir gerçek ..

...biz ise ikinci yarı hep eksik kadrolarla maçlara çıktık en önemli oyuncularımız hep bir eksikti..buna rağmen oyun olarak genelde üstündük ve berabere kaldığımız maçlarda hep şanssızlıklardan maçı çeviremedik..

...egemen selçuk ve enginin takıma katılımıyla ..colmanın yükselen formu brozeklerin bundan sonra daha çok şans bulacağı göz önüne alınırsa bjk maçını atlattıktan sonra güzel bi seri yakalayabiliriz ....

...biz gerçekten şuan ligin en iyi takımıyız ...3 as oyuncunun eksikliğine rağmen 85 den sonra 3-2 olan bir maçı bırakmayıp 3-3 getirmek bu ligdeki her takımın yapabileceği bir iş değil...bizim kadar geriden gelerek maç kazanan takım varmı bu yıl bırakın türkiyeyi avrupada bile yok....bu hırs ve inanç bizi şampiyon yapacaktır ...buna yürekten inanıyorum...

Deniz Tosunoğlu
03.03.2011, 19:11
Valla bazilarina gülüyorum sadece. Besiktas bizi mi maglup edecekmis?çççççççççççççççççççççççç

iskenderunlu
03.03.2011, 19:12
iskenderunda yine formam üstümde gezinecem biz karşılıksız sevdik beee

KÖKSAL AYDIN
03.03.2011, 19:15
Maç öncesi beklentileri çok fazla tutanların maçtan sonra neler yazdıklarını ve hangi ruh hali içinde yazdıklarına buradan çok şahit olduk.

Önemli olan desteği sürekli kılmak.

Maçlardan önce değil sonuç ne olursa olsun sonra destek olabilmek...

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:20
Bu maçdan 3 puanımızı alacağız :)

okg_53
03.03.2011, 19:28
Hoca antremanda değişik varyasyonlar deniyor. Hayırlısı bakalım ...

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:30
Haydi Jaja yazacaksın bu maçda :)

Bülent Dizman 53
03.03.2011, 19:36
İnanmaya devam ediyoruz Allah utandırmasın...

güneyli
Dışarıda bir maç olduğu için zerre korkum yok.Bu maçta,60 dakika oyunu tuttuğumuzda son bölümde bjk nın mental yorgunluğu ortaya çıkar.Bunu kaç maçtır görüyoruz..Zor da olsa bu maça 3 puan yazarım.Benim endişem kayseri ve antep maçlarıydı.biri geçti kaldı biri.Ondan sonra dışarıda tek Karabük bize ters gelir..Oraya kadar işi götürürsek bırakmayız..kan değişikliği bu maçta olumlu olur umarım.Kayseriyle yaptığımız maçta kayseri bizi dağıtmadıysa bundan sonra hiç bir takım dağıtamaz.Ben geçen haftaki kadar kopuk rakibe sahayı teslim ettiğimiz bir maç hatırlamıyorum.(f.b maçını aklından geçirenlere fener maçı psikolojisi ve saha içi gelişimi baştan aşağıya bizim aleyhimize olan bir maçtı,onda bile 2.yarı beraberliği kurtarıyorduk neredeyse)Bu maçtan ümitli olmak için çok nedenim var..Serinin başlangıcı olması dileğiyle..

werg
Bu maçta şampiyonluk maçı değil yenilsekte benim açımdan çok fazla birşey değişmiyecek ama taraftarın takımdan daha fazla galibiyete ihtiyacı var.

Necmi6161
03.03.2011, 19:37
Jaja Aldırır Bize Bu Maçı Bence.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:38
İnanmaya devam ediyoruz Allah utandırmasın...

Amin sonuna kadar inanıyoruz 7'ye ALLAH'ın İzniyle

Bu sene İnşallah mutlu sona ulaşacağız :)

werg
03.03.2011, 19:45
Şenol Hoca Brozeklere as takımda görev vermiş Umut ve Pawel'i çift forvet ayrıca defanstada Giray ve Glowacki'yi denemiş sistem ve oyuncu değişikliğine gidecek gibi gözüküyor Şenol Hoca.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 19:45
Maça 2 Gün 23 S. 12 Dk. Kaldı :)

Helvacı61
03.03.2011, 20:10
bu takım ikinci yarıdaki hiçbir maçında top oynamadı. biz ne desek nafile ama yinede takımımızın yanında olacağız. inşallah bilet alabilirim. beklentim yenmek değil sadece sahada 11 tane bordo mavi forma görmek.yazık o formanın altında ezilen futbolculara fener maçını ceza sahasına giremeden bitirdiler.

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 20:10
Biz inandık şu bjk nin normal şartlar altında bizi yenme ihtimali yok.

Futbolcularda inandılar bunun öyle olduğunu düşünüyoruz.

Bir şampiyonluk kazanalım varya o kadar Fb li var ki büyük konuşan.

Allah'ım her daim yanımızda ol.

Adamlar Trabzonspor bu ligde şampiyonluk yaşayamaz diyorlar.

Lütfen artık koyun şu ruhunuzu ortaya kazanın önünüzdeki maçları.

iso_4939
03.03.2011, 20:14
içimden bır his bız bjk yenecez g.birliği gavurbahceye cakacak.

Helvacı61
03.03.2011, 20:21
yaw şu sivasın polonyadan aldığı oyuncuya bakıyorum oda sol kanatta oynuyor. birde caleye bakıyorum. birde bizim aldığımıza bizimki trübinde oturuyor. aklımı kaçıracak gibi oluyorum. bütün avantajı kaybettik birini takıma monte edemedik. inanılır gibi değil en azından daha iyi olacak diye umudumuz olurdu. adamların ne kadar iyi ne kadar kötü olduğunu bile öğrenemedik. ikinci yarı yaşadıklarımız bize has fıkralar gibi

iso_4939
03.03.2011, 20:28
zaten bu senede bu lanet sampıyonluk kacarsa herhalde tv ler ts nasıl sampıyonlıgu kacırıyor dıye belgesel yapacaklar.

mda61
03.03.2011, 20:31
Şenol Hoca Brozeklere as takımda görev vermiş Umut ve Pawel'i çift forvet ayrıca defanstada Giray ve Glowacki'yi denemiş sistem ve oyuncu değişikliğine gidecek gibi gözüküyor Şenol Hoca.

Defansta Giray-Glo ikilisi şu an en mantıklı olanı zaten. Egemen noldu, Beşiktaş maçına yetişecek deniyordu ?

Kaan
03.03.2011, 20:34
Burak takımdan ayrı salonda çalışmış.. Umarım ciddi değildir sakatlığı. :o

Şenol Güneş'in denediği 11:

Onur - Serkan, Glowacki, Giray, Cale - Ceyhun, Selçuk, Colman, Piotr - Umut, Pawel

Egemen oynamazsa isyan ederim. :D Piotr da oynayacaksa Cale'nin yerine oynasın derim.. :o

Mora
03.03.2011, 20:36
maçın biletleri biletixte çıkmış ama bizim biletler tükenmiş mi? eski açık diye seçebiliyorsun ama rakip takım diye belirtmemişler... biletlerin tükenip tükenmediğiyle ilgili bilgisi olan var mı?

Cemile
03.03.2011, 20:36
zaten bu senede bu lanet sampıyonluk kacarsa herhalde tv ler ts nasıl sampıyonlıgu kacırıyor dıye belgesel yapacaklar.

yok yapmazlar, geçen yıl bursa ilk kez şampiyon olduğunda bile tüm gece tüm kanallar bursa'nın şampiyonluğunu değil, fener'in şampiyonluğu nasıl kaçırdığını konuştu/gösterdi. fifa bile bursa'nın şampiyonluğunu 2010 yılı dünyanın en önemli 10 spor olayı arasında göstermişti.

türkiye ulusal kanallarının işi günü fb-gs-bkj.

okg_53
03.03.2011, 20:37
Okg_53 Beşiktaş Analizi …

Beşiktaş, teknik direktör yetersizliği ve kaliteli oyuncularının takım ruhuna sahip olamamanın sıkıntısını sezon başından beri yaşadı. Ve bu sıkıntı sezon sonuna kadar bitmeyecek gibi duruyor.

Şahsi düşünceme göre, Beşiktaş bizim maçta sezonun en önemli maçını oynayacak. Çünkü bu tip oyunculardan kurulu takımlar, kendilerini taraftarlarına affettirebilmek için, hiç yapamadıkları takım oyununu bile, birde bakarsınız bir maçta yapar. Buna kimse şaşırmasın. Nitekim fb maçında bunun sinyallerini verdiler. Bu yüzden bu maç Kayseri maçının benzeri hatta daha zoru olabilir. Her skora kendimizi hazır tutmamız gerekiyor.

Beşiktaş sahasında ligde şuan kadar 12 maçta, 5 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet almış. İnönüde 23 gol atıp, 17 gol yemişler. İçerde yedikler bu 17 gol için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Ligin dibindeki defansif futbol oynayan Konyaspor bile kendi evinde 17 gol yemiş. Ve işin ilginci Beşiktaş, ligde evinde en çok gol yiyen 3. takım durumunda.
Toplamda ise, 23 maçta, 10 galibiyet, 5 beraberlik, 8 mağlubiyet almış. Attıkları 36 gole, 27 golle cevap vermişler. 35 puanla ligin 6. sırasında bulunuyorlar.

Maç Bilgileri

Beşiktaş’ta Nihat, Ersan sakat. Ferrari cezalı.
Quaresma’nın sakatlığının ciddi olmadığı söylendi ve Ernst’in bizim maça yetişebileceği söylendi.

Muhtemel Dizilimleri; Ligin başında 4-1-2-2 sistemiyle oynayan Beşiktaş. Baktıki olacak gibi değil 4-2-3-1 sistemine dönüş yaptı.

----------------------------Rüştü Reçber----------------------------
Ekrem Dağ-----Thomas Sivok------İbrahim Toraman-----İsmail Köybaşı
---------------------Necip Uysal----Fabian Ernst--------------------
Ricardo Quaresma---------------Guti-----------------Simao Sabrosa
-------------------------------Bobo--------------------------------

Not = Ernst tam olarak iyileşmemiş ise, yerine Aurelio veya Fernandes oynayacaktır.

Beşiktaş’ın artıları ;

En büyük artıları, ligde her iki kanadıda etkili kullanabilen 2-3 takımdan biri olmaları. Zaten kazanırlarsa bu özellikleri sayesinde kazanırlar.
Solda Simao-İsmail ikilisi, formu düşüşe geçen Serkan’ı ,
Sağda Quaresma-Ekrem ikilisi ise üstüne gelindiğinde büyük hatalara sebebiyet veren ve Cale’yi çok zorlayacaklardır.
Sadece bu iki Portekizli oyuncunun yetenekleri değil, arkalarındaki beklerinde hücum gücü hayli fazla ve formdalar.

Ortasahadaki oyuncular, Ernst ve Necip çok koşan, mücadele eden, yorulmayan ve oyun kurma yeteneğine sahip olan oyuncular. Bu özellikleri sayesinde, ileri dörtlünün takım savunmasına verdiği zararı en aza indirebiliyorlar.

Tam bu maçın adamı olacak iki en önemli oyuncu ; Engin ve Egemen’in olmayışı Beşiktaş için büyük avantaj.
Egemen, Beşiktaş maçının gününe kadar, takımla birlikte 6-7 gün çalışmış olacak. Bilmiyorum oynatırlarmı.

Beşiktaş’ın eksileri ;

Ligin en ektili kanatlarına sahip Beşiktaş. Aynı zamanda ligin en kötü takım savunması yapan takımlarından .
İleri dörtlünün savunmaya katkısı sıfır. Ayrıca, rakibe de hiç pres yapmıyorlar.

Stoperleri Sivok ve İbrahim, hem hava topu etkinliğinde zayıflar, hem de hızlı forvet elemanlarına karşı etkisizler. Bizi galip getirirse, rakibin bu zafiyeti galip getirir.

Ekrem ve İsmail, hızlı kanat oyuncularını arkaya kaçırabiliyor. (ne yazıkki bu işi yapacak oyuncularımız ilk 11 de yok)

Ayrıca takımımız Beşiktaş’a karşı boy ortalamasında da üstün durumda.

Özet; İki takımın dizilimlerine, oyuncu profillerine, taktik yapılarına, mental durumlarına baktığımız zaman, şartların eşit olduğunu görüyoruz.
Onlar Kanatlardan delmeye çalışacak, biz ilse ortadan delmeye. Bu belli. Kim rakibinin saldıracağı bölgeyi iyi müdafa ederse o kazanacak.

Benim umduğum dizilim ;

--------Ceyhun----Selçuk---------
--------------Colman--------------
---Burak-------Umut-------Jaja----

Jaja’nın sol forvet oynayacak teknik ve fiziksel donanımları var. Ama biliyorum Hoca Jaja’yı solda değilde ortada oynatacak. Yada onu sol forvet oynatmıyorsan, Kes üçünden birini koy Yattara’ yı . Yoksa rakibin bekleri elini konunu sallayarak hep bizim yarısahada oynarlar.
Rakip Kanat ataklarını savuşturmanın iki yolu vardır;
1- Orta alanda 3 tane defansif oyuncu oynatmak.(kademe anlayışı sistemi) ,
2- Kendi takımının kanatlarında, hücum kanat oyuncuları oynatmak. Hangisini yapılacağı Şenol hocamızın elinde.

Sonra Serkan niye oyundan düşüyor, Cale niye oyundan düşüyor diye düşünüp dururuz.

Bu maç üç ihtimalli. Hatta baktığımız zaman ne yazikki kaybetmeye bir adım daha yakın olan taraf biziz.
Bu yüzden bu maçtan gelecek mağlubiyete kafayı fazla takmamak gerekiyor camia olarak. Çünkü arkasından bizim ve fb nin öyle bir fikstürü geliyorki, tüm roller değişir merak etmeyin. Bu maçta alınacak bile 1 puan yeterlidir. Şunuda söyleyeyim, bu maçtan alınacak üç puan, içerde sürpriz şekilde kaybettiğimiz A.Gücü ve Antalya maçlarını fazlasıyla telafi eder.

Analize hafta içi ilaveler olacak. Allah yardımcımız olsun. Saygılar …

Serdar Dilekoğlu
03.03.2011, 20:38
Türkiye büyük şampiyonluk gösterisine bence şimdiden hazırlansın.

Yine yazıyorum İzmir'de Buca deplasmanında şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz.

Şimdiden biletlerinizi ayırın.

iso_4939
03.03.2011, 20:41
yok yapmazlar, geçen yıl bursa ilk kez şampiyon olduğunda bile tüm gece tüm kanallar bursa'nın şampiyonluğunu değil, fener'in şampiyonluğu nasıl kaçırdığını konuştu/gösterdi. fifa bile bursa'nın şampiyonluğunu 2010 yılı dünyanın en önemli 10 spor olayı arasında göstermişti.

türkiye ulusal kanallarının işi günü fb-gs-bkj.

zaten nerden yaptık su seftalılerı sampıyon.keske fb olsaydı.yanarım o aksama yaw.

Furkan Dündar
03.03.2011, 20:44

değişmezzzz....

vivanet
03.03.2011, 20:52
Ben inönüde galip geldiğimizi hiç hatırlamıyorum on yıldır belikde daha fazla..bu maçta beraberlik alırsak çok iyidir..açıkçası zerre kadar umudum yok son oynanan maçlarda bunu belli ediyor..aslında o kadar safız ki umut bulut gibi oyuncumuz varken şampiyonluk bekliyoruz...lütfen puan kaybettiğimiz maçlara birer kez bakıp izleyin tek sorumlusu umut bulut olduğunu göreceksiniz..bu hafta teofilonun attığı golleri görenler allah aşkına bu golleri umut 5 sezondur bizde atabildimi...?

Ilelioglu
03.03.2011, 20:53
Bu maça Yattara ile başlamak bana da mantıklı geliyor.

Onur

Serkan-Glowacki-Egemen-Cale

Yattara-Selçuk-Colman-Burak

Jaja-Umut

Yapmayin allah askina, Yattara bu macta hicbir varlik gösteremez.

Ilelioglu
03.03.2011, 20:56
Herkes farkli bir ilk on bir yaziyor bende dahil ama bence bu maci su kriterler yerine gelirse kazaniriz...

Özellikle macin basinda full pres ve Besiktas'a alan birakmamak. Bunu 90 dakikaya yayabilmek.
Ayaginda top tutabilen oyunculardan kurulu bir ilk on bir.
Defansin arkasina sarkabilen ileri uc elemanlari ve iyi ara pasi atacak elemanlar.
Duran toplari oldukca iyi degerlendirmek.

Eger bu dört kriter yerine gelirse o zaman kazanmamiz büyük ihtimal, aksi takdirde hangi ilk on bir ile cikarsak cikalim yada hangi Futbolcu oynarsa oynasin kaybetmeye yakin olan taraf biz oluruz.

Arti disiplinli, sakin ve sabirli bir oyun...

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Iste galibiyetin sifresi...;)

vivanet
03.03.2011, 20:56
yattara,alanzinho,ceyhun,barış ataş,sezer badur,ferhat,cale,umut,bu adamlar giresunsporda iyi kariyer yapar..

FC-ST-PAULI-61
03.03.2011, 20:57
Yapmayin allah askina, Yattara bu macta hicbir varlik gösteremez.
Niye kim diyor? Nerde yaziyor? yoksa Barcelona ile mi oynuyoruz? allala hicbir varlik gösteremezmis

Ilelioglu
03.03.2011, 20:58
Ben inönüde galip geldiğimizi hiç hatırlamıyorum on yıldır belikde daha fazla..bu maçta beraberlik alırsak çok iyidir..açıkçası zerre kadar umudum yok son oynanan maçlarda bunu belli ediyor..aslında o kadar safız ki umut bulut gibi oyuncumuz varken şampiyonluk bekliyoruz...lütfen puan kaybettiğimiz maçlara birer kez bakıp izleyin tek sorumlusu umut bulut olduğunu göreceksiniz..bu hafta teofilonun attığı golleri görenler allah aşkına bu golleri umut 5 sezondur bizde atabildimi...?

yattara,alanzinho,ceyhun,barış ataş,sezer badur,ferhat,cale,umut,bu adamlar giresunsporda iyi kariyer yapar..

Simdi elestirme degil destek zamani...!

:cool:

werg
03.03.2011, 20:58
Defansta Giray-Glo ikilisi şu an en mantıklı olanı zaten. Egemen noldu, Beşiktaş maçına yetişecek deniyordu ?
İdmanda yedek takımda oynamış bir sorun yok ama yeterince güçlenmedi belkide maçta Şenol Hoca oynatır mı bilemeyiz.

Ilelioglu
03.03.2011, 20:59
Niye kim diyor? Nerde yaziyor? yoksa Barcelona ile mi oynuyoruz? allala hicbir varlik gösteremezmis

Ilk 11'i Hoca yapacak ben degil, ama benim sahsi fikrim bu yönde.

;):)

mda61
03.03.2011, 21:00

3-2 aldığımız Beşiktaş maçını hatırlıyorum. Ayrıca en az 3 maç daha kazanmışızdır, benim aklıma gelmeyen.

Mert Oğuzlu61
03.03.2011, 21:00
__________________onur____________________

__serkan____glowacki____egemen______cale

______________selçuk____colman

________burak_______jaja_______piotr/umut

___________________pawel

şöyle birşey bekliyorum, bence bu maç şenol hoca sürpriz yapacak ve pawel i ilk 11 de göreceğiz.

ama umut u sezon başında oynattığı gibi mi oynatacak yoksa orada piotr a mı şans verecek, orası soru işareti... bende kararsız kaldım valla solda cale-piotr iyi olurdu gibi ama umut uda yedeğe atmaya kıyamıyorum.

iyattara
03.03.2011, 21:01
maçın biletleri biletixte çıkmış ama bizim biletler tükenmiş mi? eski açık diye seçebiliyorsun ama rakip takım diye belirtmemişler... biletlerin tükenip tükenmediğiyle ilgili bilgisi olan var mı?

bizim biletler daha çıkmadı bir ihtimal yarın az bir ihtimal de cumartesi satışa çıkabilir, muhtemelen de internetten satışı olmaz sadece biletix gişelerinden satılır genelde istanbul deplasmanlarında öyle olur, fiyat olarak da eski açık yazan 75tl olur.

Ceyhun Dündar
03.03.2011, 21:02
Bızım bırader yanlıslıkla 2 dene bjk tarafından 75 lık bıletten almıs bıldıgınız bjk lı arkadasınız varsa haber edersenız sevınırım aynı 75 tlden verecegız...Olmadı bjk tarafından macı ızleyecegız:S

danger00
03.03.2011, 21:03
son dakika....

bir maç saha kapatma cezası almışız.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=11983

sevinsek mi üzelsek mi :)

vivanet
Simdi elestirme degil destek zamani...!

:cool:

dostum destek destek destek 15 yıldır hemen hemen çoğu istanbul deplasmanlarına gittik,yeri geldik kavga ettik yeri geldi uyskusuz kaldık,aç kaldık..ve yine sıkıntıdan uykularımız kaçıyor..ama gel görki 9 puan ilerdesin doğru düzgün transfer yapmıyorsun bu kadar aciz bir yönetim olurmu..bizde insanız değilmi..bizde başarı görmek istiyoruz isyan etmemek eldemi..

demirel
iyi kasımpaşa maçında olimpiyattayız demek

kamyonetçi
.................

werg
03.03.2011, 21:04
değişmezzzz....
Değişirmi değişmezmi bilemem ama değişsede değişmesede bjk'yi yenecek güçte bir takım olacak sahada.

Ceyhun Dündar
Türkiye büyük şampiyonluk gösterisine bence şimdiden hazırlansın.

Yine yazıyorum İzmir'de Buca deplasmanında şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz.

Şimdiden biletlerinizi ayırın.

Biz sampıyon olalım bılete gerek yok buca stadı cevresınde toplanır kutlarız:)

iyattara
saha kapama derken tarafsız sahada seyircili mi algılamamız lazım? eger öyleyse sorun yok istanbulda kasımpaşayla oynarız :)

vivanet
03.03.2011, 21:05
seyircisiz verir fedarasyon delimi o kadar..istanbula hiç vermezler yeni rekor olmasın diye..

Cemile
03.03.2011, 21:06

inönü stadında 4 yıldır galip gelemiyoruz, yüzde olarak bakarsak bjk'nin ciddi üstünlüğü var. ama ben bu maçın farklı olacağını çok garip bir şey olmazsa (ilk dakikalarda gol yememiz, bir oyuncumuzun kırmızı kart görmesi vb.)yeneceğimizi düşünüyorum.

Hasan61
03.03.2011, 21:08
Saha kapatma mı seyircisiz oynama mı?
Saha kapatmaysa gelin bakalım İstanbul'a :):)

Ceyhun Dündar
03.03.2011, 21:08
Sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle takım arkadaşı Muhammed Demir ile birlikte kadrodışı bırakılan ve bir çok kulübün talip olduğu Bursaspor'un genç yıldızın Eren Albayrak'ın Trabzonspor'la kesin anlaşmaya vardığı ortaya çıktı. Güzel bi haber eger dogruysa...

Ceyhun Dündar
03.03.2011, 21:09
Seyırcısız ıse yapacak bısey yok.Ha saha kapatmaysa bıze ıstanbulun 3 ser.fzlerı gıbı gıdıp en yogun kent ızmıre vermezler erzurum urfa antep falan verırler hatta erzurum bıle olmaz mıllet gıder dıye...

zaferyıldız
03.03.2011, 21:10
hocanın doğru yaptığını sandığımız ama orda yenilip hem bizim hem takımın ve rakiplerin motivasyonunu etkilediğimiz bjk kupa maçı ,bence bizim inişe geçtiğimiz maçtı ..o yanlış karar çok pahalıya mal oldu..o maçta adam gibi çıksak da bjk yı ilk 4 leyen biz olsaydık -ki olurduk-hafta sonu fener kabus gibi çökmeyecekti üstümüze...ama bunu sonradan anladık bizde ,hoca da ...

şimdi bu maç ta berabere kalsak da olur hatta yenilsek te,zaten ondan sonra bize kolay fenere zor haftalar başlıyo hikayesi bana harbi hikaye geliyo...neden

biz ilk yarıda ts kesin şampiyon yakıştırmasını ankaragücü veya kasımpaşa galibiyetleri ile almadık ..feneri geseyi bjk yı ve bursayı adeta tokatladık...özgüven böyle verilir ve alınır...
şimdi bizim özgüvenimiz kupa da inönüde kaldı..manisa ve sivas ta yetmedi almaya yetmez de

bu alırsak ,o zaman bıraktığımız yerden o beşiktaş kupa maçından başlarız yine ...

ya da gerisi hayal kurmak olur ...

Oruç
03.03.2011, 21:10
Saha kapatma denmiş, dış sahada seyircisiz oynanacak diye bir şey yazmıyor. En azından ben öyle anlıyorum. Olimpiyatta mahvederiz Kasımpaşa'yı. Öyle olursa iyi olur yani.

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2011, 21:12
Olimpiyat isteriz...

naimbektas6161
03.03.2011, 21:13
Tarafsız saha ve seyircisiz oynama cezası verilmiş Trt de spiker öyle dedi.

Oruç
Mesela bir örnek;

24.02.2011 kararlarından;

"14- EYÜPSPOR Kulübünün, 20.02.2011 tarihinde oynanan EYÜPSPOR - TOKATSPOR Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5 RESMİ MÜSABAKAYI TARAFSIZ SAHADA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI..."

Burada "seyircisiz" ibaresi de mevcut. Daha iyi bilenler olabilir bu konuları. Ben öyle anladım bizimkinden.

vivanet
burak yılmaz ilk yarı maçlarında sağ kanatta oynamıyormuydu,şenol hoca neden bu taktiği bozdu bakıyorm şimdi burak yılmaz her maçta ileri uçta umut bulutla..bir dikkat edin buna..off allahım bu kafayla nereye kadar..iyi giden herşeyi bozmak bizemi kısmet oluyor hep..

Ilelioglu
03.03.2011, 21:17
dostum destek destek destek 15 yıldır hemen hemen çoğu istanbul deplasmanlarına gittik,yeri geldik kavga ettik yeri geldi uyskusuz kaldık,aç kaldık..ve yine sıkıntıdan uykularımız kaçıyor..ama gel görki 9 puan ilerdesin doğru düzgün transfer yapmıyorsun bu kadar aciz bir yönetim olurmu..bizde insanız değilmi..bizde başarı görmek istiyoruz isyan etmemek eldemi..

Yapmayin bunu...

Fenerbahce'de Transfer yapmadi! Üstelik 9 puan arkamizda olmalarina ragmen, biz en azindan 3 tane yeni isim kattik Kadromuza, bunlarin iyi
veya kötü oldugunu tartismiyorum.

Devre arasindan önce hatirlayin, Aykut Kocaman: "Trabzonspor'a verilen penaltilar irdelensin" dedi. O günden itibaren bize penalti verildi mi?

Kisa süre sonra, hatirlayin, Aziz Yildirim hakem odasi basti ve tehditler savurdu. Daha sonra "Hakemler hata yapmazlarsa Fenerbahce Sampiyon olur!" dedi ve üstelik 9 puan arkamizda olmalarina ragmen.

Tüm bunlarin ardindan yasanan olaylar, kisa bir özet...

Fenere verilmeyen onca kart, Besiktas-Fenerbahce macinda Fener taraftarlarinin küfürlü tezahüratlarina ragmen Fenerbahce kulübüne verilmeyen ceza(eger ceza alsaydi bu bu sezon aldiklari 4. ceza olacakti ve seyircisiz oynama cezasina dönüsecekti) ve Trabzonspor'a verilmeyen onca penalti.

7 maclik galibiyet serisi ve kapanan 9 puanlik fark. Tüm bunlar tesadüf mü?

Kisacasi Fener hem saha disinda hemde saha icinde oynadi, bizde sadece sahada oynamaya calisinca ve bunda o kadar basarili olamayinca puan farki kapandi.

Isin özeti budur!

Murat'
03.03.2011, 21:18
PFDK'nın aldığı karar ve gerekçesi şöyle:
"TRABZONSPOR A.Ş.’nin, 27.02.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. – KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 MAÇ SAHA KAPAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. görevlisi HALİL YAZICIOĞLU’nun, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

Ilelioglu
03.03.2011, 21:20
PFDK, Trabzonspor-Kayserispor maçının ardından yaşanan olaylar nedeniyle bordo mavililer bir maç saha kapama cezası verdi. Buna göre Trabzonspor-Kasımpaşa maçında seyircisinden yoksun olarak mücadele edecek

Kaynak: ligtv.com.tr

vivanet
03.03.2011, 21:21
1-Fener'in psikolojik üstünlüğü var,
2- Fener'in hakem üstünlüğü var.
3-Fener'in takım içi liderleri var.
4- Fener'in arkasında koca bir medya var. Her biri bir puan etse dört puan önde...

Trabzon maçında hakemler tarafsız yönetiyorlar. Doğal hakem hataları oluyor, olmuyor. Trabzon-Kayseri maçının hakemini itham etmek mümkün değil. Bütün maç boyunca, eğrisiyle doğrusuyla, tarafsız bir hakem nasıl yönetirse maçı öyle yönetti.
Ama aynı hakem Saracoğlu Stadı'nda olsaydı, o kararları 'öyle verir miydi?' Saracoğlu'ndaki hakemin kararlarını görünce, anlıyoruz ki öyle verilmiyor. Saracoğlu'nda kararlar başka türlü veriliyor.
Bu arada bir şey daha var. Bunu söylememek mümkün değil; Trabzon maçındaki, Kayseri'yi hatırlıyorum, "270 dakika daha olsa Kayseri gol atamaz" demiştik. O Kayseri, Trabzon'un canına okudu. Her akınında gol pozisyonuna girdi. Bu kadar çok gol pozisyonuna giren takım, Saracoğlu'nda neredeydi?
Neden? Bunun altında herhangi bir komplosu aramasın kimse... Kayseri'ye yönelik herhangi bir ithamım yok. 'Trabzon'a karşı dopingli oynuyorlar, teşvik primi' falan demiyorum. Böyle bir iddiam yok.
Fenerbahçe'nin adı rakibi korkutuyor. Psikolojik olarak...
Trabzon'un adı kimseyi korkutmuyor. Yani Fenerbahçe'nin bir de psikolojik üstünlüğü var Trabzon'a karşı

hıncal uluç yorumları..çok doğru yazmış..

Hasan YAYLI
03.03.2011, 21:22
PFDK, Trabzonspor-Kayserispor maçının ardından yaşanan olaylar nedeniyle bordo mavililer bir maç saha kapama cezası verdi. Buna göre Trabzonspor-Kasımpaşa maçında seyircisinden yoksun olarak mücadele edecek

Kaynak: ligtv.com.tr

Trabzon daki seyircisinden demek istemişler sanırım...

Murat'
03.03.2011, 21:22
Ajanssporda da tarafsız sahada oynayacağımız yazlımış.

FC-ST-PAULI-61
03.03.2011, 21:24
Almeida gercekten ölmüs bitmis cok kötü oynuyor

Murat'
03.03.2011, 21:25
1- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 27.02.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 MAÇ SAHA KAPAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. görevlisi HALİL YAZICIOĞLU'nun, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Federasyonun sitesindeki karar bu, İzmit, İstanbul ya da Samsun gibi bir yerde oynarsak taraftar açısından sıkıntımız olmaz.Fakat ben federasyonun İstanbul'da maç oynamamıza izin vereceğini zannetmiyorum.Eğer izin verilirse de Olimpiyat yerine Türk Telekom Stadyumu çok yerinde bir tercih olurdu.

vivanet
03.03.2011, 21:28
eğer seyircili ise ve maç olimpiyata verilirse,gün bizim günümüz olmalı.tüm olanlara rağmen istanbul medyasına inat istanbul uşaklarına inat o stadı full yapmak bizim artık boynumuzun borcudur..bu konuda iş sadri şenere düşmektedir..eğer başkan başkansa maç seyircili ise olimpiyata aldırması gerekir...

Yiğit SARI
03.03.2011, 21:29
Olimpiyat bu takım için başka. Olimpiyat'ta oynansın bence oynanabilecekse. Hava şartları falan güzel olur inş. olası maçta

Yiğit SARI
03.03.2011, 21:36
Bjk 2 yaptı.

75'
Roberto Hilbert (Beşiktaş)

--

Beşiktaş: Cenk, Erhan, Sivok, Atınç, İsmail, Hilbert, Aurelio, Fernandes, Onur , Nobre, Almeida

46'
Volkan Pala(Girdi) - İsmail Köybaşı(Çıktı) (Beşiktaş)

49'
Furkan Şeker(Girdi) - Tomas Sivok(Çıktı) (Beşiktaş)

Sivok ve İsmail'i oynatacağı için çıkarmış. Almeida , Nobre duruyo büyük ihtimalle Bobo oynar bence. Bobo'dan da çekiniyorum açıkçası hep gol atıyo bize..

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2011, 21:58
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2011/3/3/fft96mm1376481.jpg

zafercalikoglu
03.03.2011, 22:33
zor olacak zaten şampiyonlukta öyle kolay kazanılmıyo,inanmak destekelemek lazım,macın skoru ne olursa olsun ben takımımın arkasındayımm..

Yiğit SARI
03.03.2011, 22:35
Egemen oynayacak mı durumu nasılmış ?

Bıyıklıoğlu
03.03.2011, 22:37
Trabzonspor tarafı biletleri 04 Mart 2011 Cuma günü saat 11:00'den itibaren satışa sunulacaktır.

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 22:39
Haydi Trabzon'um İnşallah istediğimiz sonucu alacağız bu maçdan :)

Cafer Bulur
03.03.2011, 22:42
Onur

serkan mustafa(egemen) glowacki piotr

burak selcuk colman umut
jaja
pawel.

Armağan Dere
03.03.2011, 22:43
bu maçı öle böle bi şekilde almalıyız...Allah Aşkına Pazar akşamı yasa boğmayın bizi...Alın Bu maçı Fener titresin bir defa şaşırtın şu fenerlileri..

Asi Çaykaralı61
03.03.2011, 22:44
Stoperde Egemen oynarsa bence bizim için çok iyi olur.Gücümüze güç katmış oluruz bence

Bu arada Q7 sakat diyorlardı bu konuda bilgisi olan var mı ?

muharrematasoy
03.03.2011, 22:55
bu arada teofilo ilk maçında galibiyet golünü atmış, bu sezon yine ne çektiysek golcülerden çektik

Ali Yerlikaya
03.03.2011, 23:09
bu arada teofilo ilk maçında galibiyet golünü atmış, bu sezon yine ne çektiysek golcülerden çektik

Sadece galibiyet golunu degil abi, beraberlik golunude atti...
Ilk macinda 2 gol, Teofilo gercekden müthis bi forvet piskolojik sorunlari olmasa...

SADECETRABZON61
03.03.2011, 23:09
Artık Puan Kaybı Olmaması Lazım.Yenmemiz Lazım Beşiktaşın İddası yok en azından bizim 3 puana daha çok ihtiyacımız var Koyucaklar yüreğini yenicez bu kadar..

Muhalif
03.03.2011, 23:12
Beşiktaş'ı normal oyunumuzu oynarsak 2 farklı yeneceğimizi düşünüyorum. Yeter ki futbolcuların kafası rahat olsun ve maça konsantre olsunlar.

Bordo_MaviM_61
03.03.2011, 23:21
Bu takım bu yıl şampiyon olacaktır Allah'ın izniyle.
Olamadılar mı?
Yazarın da dediği gibi canları sağolsun..
Yeter ki takımın başında Şenol hoca kalsın ve onun başını yemesinler. İskelet kadro da aşırı bozulmasın.
Vizyonumuz bir iki yıl içinde şampiyonluk yaşamaktır ama en önemlisi avrupada kalıcı bir marka haline dönüşebilmek.
Bu bize hem büyük bir gelir kaynağı olacaktır hem de kaliteli yabancıları transfer etme sorunumuzu azaltacaktır.
Biz her zaman Trabzon Sporlu olacağız kısmet olursa. Yeter ki Şenol hocaya sahip çıkalım.
Beşiktaş maçı kırılma maçıdır ve beraberlik kötü sonuç olmaz. Mağlubiyet bizi yarıştan uzaklaştırır gerçekçi olursak.
Galibiyet? Bence bizi şampiyon yapar. Tıpkı 82 de gol yiyen bu takımın 3-3 yapan golü atması gibi.

mda61
03.03.2011, 23:25
Tercümanımız Halil, bu maçta yedek kulübesinde bulanamayacak. Acaba yabancı oyuncularla bir iletişim sorunu yaşanır mı ? Hiç sanmıyorum ben ama yine de aklıma takıldı.

Cafer Bulur
03.03.2011, 23:32
Takim savunmamizin ortaya koyacagi performans macin,diger bir ifade ile sampiyonluk yolunun belirleyicisi olacak.

Bjk iyi bir takim olmasa da iyi bir hücum hattina sahip savunmada en az hata ile oynamamiz gerekiyor.

Bjk ye bir sekilde gol atariz,önemli olan savunmada saglam basmamiz...

Sefa
03.03.2011, 23:33
Şenol Hoca beklenenin aksine bol forvetli başlayacak bence. Brozek'te oynar diye düşünüyorum..

hodlu
03.03.2011, 23:37
Ülkede hakem kalmadı Fırat Aydınus,B.Yıldırım,C.Çakır,B.Gezer,H.Göçek,Kuddusi gibi tecrübeli hakemler dururken daha sıradan bir lig maçını yönetemeyen Tolga Özkalfa'yı bu maça verenleri kınıyorum ve istifaya çağırıyorum...
Oğuz sarvan denen hakemliğinde tescilli fenerli olan o mahlukat'a ne yazsak bilmem ki...........

Cafer Bulur
03.03.2011, 23:40
Ülkede hakem kalmadı Fırat Aydınus,B.Yıldırım,C.Çakır,B.Gezer,H.Göçek,Kuddusi gibi tecrübeli hakemler dururken daha sıradan bir lig maçını yönetemeyen Tolga Özkalfa'yı bu maça verenleri kınıyorum ve istifaya çağırıyorum...
Oğuz sarvan denen hakemliğinde tescilli fenerli olan o mahlukat'a ne yazsak bilmem ki...........
Kesinlikle katiliyorum,sampiyonluk yarisini etkileyebilecek olan bu maca tolga özkalfa nin verilmesi tam bir skandaldir.

Tolga özkalfa son derece yetersiz bir hakemdir,umarim bu macta sansi yaver gider yoksa isimiz zor.

Etkili ve sözünü gecirebilen bir yönetime sahip degiliz ve oyunu kuralina göre oynamiyoruz yegane sorun budur.

Mustafa Demir
03.03.2011, 23:42
erdogan arikan: Trabzon bu haftadan itibarten topARlanacak. trabzonspor turk futbolunun cesur yuregidir.

Helvacı61
03.03.2011, 23:43
türkiyede yoldaki çocukların dahi bildiği bişey var rakibinden çok koşmazsan kazanamazsın rakip kim olursa olsun kayseri maçındaki görüntü ile beşiktaş yener bizi hatta maç 5 lik olur. şampiyonluk lafını rafa kaldırıp en azından şu maçı alalım. bu takım şampiyonluğa oynamayı beceremiyor. bari güzel futbol oynayıp galibiyetin tadını çıkaralım

Hüseyin Çümen
03.03.2011, 23:45
erdogan arikan: Trabzon bu haftadan itibarten topARlanacak. trabzonspor turk futbolunun cesur yuregidir.

nezaman söledi bunu vayyy süper laf

Hazar_
03.03.2011, 23:50
Fırat Aydınus,Cüneyt Çakır,H.Göçek bu hakemler İstanbul bölgesinden.

Cüneyt Çakır sanırım benzer durumda birkez maça atandı.Tamamen skandal.

Bünyamin Gezeri halan nasıl istiyorsunuz anlamadım.Böyle bir maça MHK Bünyamin Gezeri atasa hepimiz ayağa kalkmıştık şimdi.

Bu maçı alabilecek iki hakem vardı.Kuddusi Muftuoglu ve Tolga Özkalfa...

Fifa kokartlısı verildi.

hodlu
03.03.2011, 23:52
Trabzonspor yönetimi ne iş yapar Allah aşkına bilmem ki.Yahu böyle hakem ataması olurmu.Bu bir sakndaldır.Bu maç derbi,bu maç zor maç,bu maç şampiyonluk yarışı için kilit maç,bu maç seyirciden etkilenmeyecek cesur bir hakem isteyen maç.Arkadaşlar şaka gibi ama ben bu kadar aşağılanan bir büyük camia görmedim demekki biz büyüyk falan değiliz...Yazıklar olsun bu kulübü yönetenlere...
Ne Federasyon,ne Mhk,ne basın,ne lig tv kimse ama kimse bizi sallamıyor.........

serkansdkasma
03.03.2011, 23:53
Yarin 10:25 uçağı ile istanbula gidiyoruz daha biletlerimizi alamadık bizim tarafın biletleri çıkmadı doğrusu çıksada alacak paramız yok en azından yürüyüşe katılırız ne yapalım kasımpaşa , ankaragücü , bursa , fenerbahçe , sivas , manisa deplasmanlarına gittim bir arkadaşımla beraber çeşitli gruplarla veya münferit şekilde elimizden ne geliyorsa yaptık ama bizler 15 günde bir 75 , 66 , 30 vs bilet parası verebilecek insanlar değiliz malesef neyse trabzonum canın sağolsun

antagonist
03.03.2011, 23:55
Ya arkadaşlar, bırakın şu "Aziz Yıldırım" , "hakem", "federasyon" muhabbetlerini...

Çık çatır çatır topunu oyna sen.

Dik oyna! Yeter...

orkun kır
03.03.2011, 23:57
Şenol hocam umarım umutu kesmez takımdan...

uzunismail
03.03.2011, 23:58
Şenol Hocama sonuna kadar güveniyorum ancak hocam tereddüt etme oynat şu Egemeni..Mağlubiyet falan umrumda değil ama Bu tereddüt ve hazır değil açıklamaları canımı çok sıkıyor.. Hazır değil diyorsunuz oynatmıyoruz futbolcuyu soğutuyoruz hep.. Bu hataya düşmeden isteyene ver formayı hocam yaaa...Sana güveniyoruz geçmişten büyük dersler çıkardığını çok iyi hissediyorum.. Bu takıma güveniyorum.. Teo geri dönseydi eğer eminim hazır değil en az 2-3 hafta oynatmazdık. Ama bakın yeni kulübü oynatıyor adam da atıyor.. Teofiloyu neden yolladık demiyorum istemeyen oynamaz ama oynat hocam futbolcu her zaman hazırdır, brozekleride oynat mehmet çakırıda oynat.. Yatmaya mı geldiler herkesi görelim.. Haftasonu tekrar şampiyonluğu dillendirmek dileğiyle....

hodlu
04.03.2011, 00:02
Samet aybaba zamanı bir bjk maçı oynadık.Bakın maçın daha ilk 20 dakikasında Trabzonspor'umuzun sağbek-solbek-iki stoper ve forvetimiz Fatih Tekke sarı kartla kafası ezildi.Sonunda 40. dakikada Fatih bu rezilliğe dayanamadı atıldı ve maçı 5-0 kaybettik.Hakem Serdar Tatlı denen usta kıymacıydı.Böyle adilikler yaşanırken sen nasıl dik oynayacaksın bırakın bu boş edebiyatları...
Not.Bu T.Özkalfa gs-fener maçına verilebilirmi? Tabiki hayır demekki biz mhk gözünde sesi çıkan bir camia değiliz.Bu bir sdakndaldır ve sorumlusu kimse istifa etmelidir...

serkansdkasma
04.03.2011, 00:04
İstifa etmesi gereken çok kişiler varda şimdi söyleyince günah keçisi biz oluyoruz şampiyonluğa gidiyoruz bozmayın diyoruz ama sezon sonu görülecek işler var

uzunismail
04.03.2011, 00:07
Bu arada Q7 sakat diyorlardı bu konuda bilgisi olan var mı ?

Bunlar ıstanbul takımının masalları bence ayak oyunları fener de kaç haftadır aynısını yapıyo.. Şu sakat, bu sakat falan filan..Haftasonu bi bakıyoruz tam kadro maça çıkmışlar..

antagonist
04.03.2011, 00:10
Samet aybaba zamanı bir bjk maçı oynadık.Bakın maçın daha ilk 20 dakikasında Trabzonspor'umuzun sağbek-solbek-iki stoper ve forvetimiz Fatih Tekke sarı kartla kafası ezildi.Sonunda 40. dakikada Fatih bu rezilliğe dayanamadı atıldı ve maçı 5-0 kaybettik.Hakem Serdar Tatlı denen usta kıymacıydı.Böyle adilikler yaşanırken sen nasıl dik oynayacaksın bırakın bu boş edebiyatları...
Not.Bu T.Özkalfa gs-fener maçına verilebilirmi? Tabiki hayır demekki biz mhk gözünde sesi çıkan bir camia değiliz.Bu bir sdakndaldır ve sorumlulsu kimse istifa etmelidir...

Asıl siz bırakın bu boş edebiyatları...

Daha maç oynanmadan "Hakem şöyle böyle" demek olası başarısızlığa bahane hazırlamaktır. Fi tarihindeki bir maçı örnek vermeniz de ayrı bir şey.

Bu takım ilk yarıyı 42 puanla bitirirken de bu hakemler vardı. Sen "Şampiyonluğa oynuyorum." diyorsan, evinde puan kaybetmeyeceksin. Attın da hakem mi vermedi golü? Eze eze yeneceksin o takımı, kapanıyorsa açacaksın, bulacaksın çözümünü.

Fener'in avukatlığını yaptıracaksınız bana ama :) madem öyle bu adamlar niye iki şampiyonluğu son maçta kaçırdı?

Sen önce kendi işini yap, sonra hakemlere bak...

TuAF2007
04.03.2011, 00:11
umarım çift forvet (umut-pawel) oynarız. İhtiyacımız olan tek şey "HIRS ve GÜVEN" bunlar olsun hiç düşünmeye gerek bile yok bjk maçını...

Helvacı61
04.03.2011, 00:13
trabzonspor taraftarının ilk tepkiyi organize bir şekilde ligtv ye vermesi gerekir. çünkü taraflı yayın yapıyor. abonelikleri itopluca iptal ettirelim. dünyaca ünlü dedikleri hakem herkesin gördüğü hakem faciasını görömedi. fenerin alehine olması gerkenleri ise zaten hiç almıyorlar. buna mutlaka tepki olmalı

Emirhan Uludüz
04.03.2011, 00:15
onur - serkan, giray, glowacki, piotr - selçuk, colman, ceyhun - jaja, umut, pawel

Yunus Emre Sel emin bu kadrodan.. Egemen riske edilmez. Burak sakat.

hodlu
04.03.2011, 00:18
Fi tarihi değil Trabzonspor'un tarihinde oynanan kara bir gecenin tarihidir.Sen benim yazılarımı ters okumuşsun.Ben maça verilen hakemin büyük maç hakemi olmadığını yazıyorum sen ezeceksin-yeneceksin diyorsun...

uzunismail
04.03.2011, 00:30
trabzonspor taraftarının ilk tepkiyi organize bir şekilde ligtv ye vermesi gerekir. çünkü taraflı yayın yapıyor. abonelikleri itopluca iptal ettirelim. dünyaca ünlü dedikleri hakem herkesin gördüğü hakem faciasını görömedi. fenerin alehine olması gerkenleri ise zaten hiç almıyorlar. buna mutlaka tepki olmalı

Bir trabzonlu olarak o gün tepkimi koydum..Birkaç gün içinde sonuç belli olur.. Tvlerini alsınlar .......................................... Tamamen ruhu satılmış insanlar diyorum.. Hala aynı şekil haber yapmaya devam ediyolar..Sana sonuna kadar katılıyorum...

hodlu
04.03.2011, 00:32
Sadece lig tv olsa, hepsi aynı.Mhk-federasyon-Gazeteler-tv'ler-Spikerler-yorumcular hepsi Trabzonspor düşmanı Allah kahretsin.........

hodlu
04.03.2011, 00:35
Yağla Özer Aykut'u yağla,hakiki Zeytinyağı ile yağla ki forma giyemezsin yoksa.Yuh olsun sana ki trabzonsporlu olduğuna hepimiz inanmıştık...

uzunismail
04.03.2011, 00:38
Şimdi de şunu tartışıyorlar. Bunlar resmen dalga geçiyorlar.. Yok efendim trabzon nasıl bu kadar ucuz kurtulmuşmuş.. Türk futbolu kaybedecekmişmiş.. Dikkat edin fener taraftarı da aynı cümleleri kullanıyor.. Biz fener taraftarı yorumcu istemiyoruz kardeşim.Biz tarafsız olmasını adam gibi beceren insanların yorum yapmasını istiyoruz.. Maşa olmuş insanlar mı hizmet edecek Türk futboluna.. Buyrun o zaman Türk futbolu sizin olsun..

ihsan candas
04.03.2011, 00:44
Yağla Özer Aykut'u yağla,hakiki Zeytinyağı ile yağla ki forma giyemezsin yoksa.Yuh olsun sana ki trabzonsporlu olduğuna hepimiz inanmıştık...

dayısı ne ki geçen gün kanaltürkte fenere yağ çekiyordu.

hodlu
04.03.2011, 00:45
Yahu Ben spor bakanı olacağım Trabzonsporla böyle dalga geçecekler vallahi onları kevgire çeviririm.Ama biz dürüst olacağızya,Trabzonspor'a kıyak yapmıyor dedirteceğizya gerisi önemli değil...

uzunismail
04.03.2011, 00:46
Bu nasıl Türk futboludur ki Aziz lafını duyanın bacakları titriyor.. Ben o Türklerden değilim kardeşim. Türk medyası, federasyonu, hakem kurulu bir insan tarafından sadece konuşması ile birlikte etki altına alınabiliyorsa o ülkenin futbolu yok demektir.. İşte bu yüzden yabancı istiyorum.. Kalitesi maç yönetmesi falan umrumda değil.. Sadece puan durumunu düşünmeyek..Birilerinin korkusu salınmış olmayacak.. Avrupa da önemli değil Mısırdan olsun farketmez.. Yeterki dengeleri bilmeyecek maç esnasında gözetmeyecek insanlar olsun....

Helvacı61
04.03.2011, 01:26
Bir trabzonlu olarak o gün tepkimi koydum..Birkaç gün içinde sonuç belli olur.. Tvlerini alsınlar .......................................... Tamamen ruhu satılmış insanlar diyorum.. Hala aynı şekil haber yapmaya devam ediyolar..Sana sonuna kadar katılıyorum...
ben şimdilik şiksyetimi belirttim. ama yakında bende iptal ettireceğim toplu olarak hareket edersek sonuç alırız. bunlar trabzonda satılan dekoder sayılarından yakınıyorlar ama biz istanbulda oturuyoruz. herkes iptal ederse zor durumda kalırlar bence bejeke ve geyse zaten yok

İlker ToSun
04.03.2011, 01:28
az önce ntvspor da "şenol güneş'in bjk maçı için antrenmanda denediği kadro" başlığı altında kadro verildi.

baya şaşırdım kadroya

ilk kadrosunda jaja-burak yok ,, brozeklerin ikisi de var
ikinci kadroda cale-burak yok ,, brozeklerin ikisi de var

r9emre
04.03.2011, 01:42
az önce ntvspor da "şenol güneş'in bjk maçı için antrenmanda denediği kadro" başlığı altında kadro verildi.

baya şaşırdım kadroya

ilk kadrosunda jaja-burak yok ,, brozeklerin ikisi de var
ikinci kadroda cale-burak yok ,, brozeklerin ikisi de var

Yemin ediyorum Umut'un Şenol Güneş'in evlatlığı olduğunu filan düşünmeye başlayacağımz tek ayakta kalan futbolcular hücumda Burak ve Jaja kesilmesi gereken adam belli Umut çok formsuz.Cale evet doğru ama Umut diğer kesilecek adam Burak değil arkadaş bu nasıl bir adaletsizliktir.

Paksoy
04.03.2011, 01:55
-----------------Onur----------------
Serkan----egemen---Glowacki---Cale
-----------------ceyhun--------------
-----------selçuk---------Colman------
---Umut--------------------------Piotr
-------------------Pawel---------------
İlk önce bu kadroyu denemiş daha sonra Cale'yi çıkarıp,Piotr'ı sol beke alıp,Jaja'yı sol açığa almış.

Samet Yildirim
04.03.2011, 02:10
Burak Yilmaz hafif sakatlikdan dolayi salonda calismis yani mac günü oynayabilecek ve sahada da olacakdir.

------------Onur--------------
Serkan---Glo---Egemen(Giray)-Piotr(Cale)
----------Selcuk-Ceyhun------
--Burak------Jaja--------Colman
--------------Umut------------

Sahaya böyle cikacak bence hocamiz...Burak oynar...Egemeni riske eder mi bilemem ama sanmiyorum...

Paksoy
04.03.2011, 02:13
Samet bende bu 11'in çıkacağını düşünüyorum.

Samet Yildirim
04.03.2011, 02:28
Samet bende bu 11'in çıkacağını düşünüyorum.
Bu mac nolursa olsun Kasimpasaspor macinda Brozekleri, Yattara yi felan sahaya sürerim...
Adamlar otura otura paslandilar...

Ama önce BJK yi gecelim :)

uzunismail
04.03.2011, 02:57
ben şimdilik şiksyetimi belirttim. ama yakında bende iptal ettireceğim toplu olarak hareket edersek sonuç alırız. bunlar trabzonda satılan dekoder sayılarından yakınıyorlar ama biz istanbulda oturuyoruz. herkes iptal ederse zor durumda kalırlar bence bejeke ve geyse zaten yok

Bunlar Trabzondan mükemmel para kazanıyorlar... Ticari ligtv trabzonda peşin 7800 tl.. Ama şu an yaşadığım şehirde aynı paket taksitli olarak 4000 tl.. Bunlar şunu demek istiyorlar.. Biz öylede böylede bildiğimizi okuruz. Bu şehirde 4 maça para toplanıyor, trabzonda sadece 1 maça... Buradaki adamların cirosu Trabzondaki esnafların hemen hemen 2 katı.. Ama maalesef bizim insanımız saf.. Trabzonsporun başarısını büyük takım olduğunu düşünen yok. Paraya bakıyor adamlar.. Biz hala o parayı büyük takım olduğumuz için aldığımızı düşünelim... Bunlara dersini vermenin zamanı geldi ama o güç maalesef trabzonda yok.. Bizim insanımızda artık kazandığı paraya bakar oldu.. Halbuki Trabzonspor şampiyon olsa uzun vadede daha çok kazanacaklar....

DeAgLeMaNyAq
04.03.2011, 03:32
Kadro konusunda umarım hoca Giray'ı düşünmüyordur. Giray hiç sol stoperde oynamadı. Dolayısıyla ikinci yarı başındaki gibi Glowacki sola kaydırılırsa o da başımıza iş açabilir. Glowacki'nin Cale'nin açıklarını kapatması mümkün değil. Mustafa yine Glowacki'ye oranla daha çabuk. Piotr'un oynamasını istiyorum ancak Cale ile önlü arkalı oynasalar çok daha yararlı olacağı kanaatindeyim. Jaja'nın yedek başlayacağını hiç düşünmüyorum. Dolayısıyla çift forvet oynamayız. Ama gönlümdeki hücum dörtlüsü sağda Burak, solda Umut, forvet arkasında Jaja ve en uçta Pawel...

Tercümanımız Halil, bu maçta yedek kulübesinde bulanamayacak. Acaba yabancı oyuncularla bir iletişim sorunu yaşanır mı ? Hiç sanmıyorum ben ama yine de aklıma takıldı.

Joanna var. O da Lehçe'nin yanında İngilizce ve İspanyolca bildiğinden sorun olmaz...

Bunlar ıstanbul takımının masalları bence ayak oyunları fener de kaç haftadır aynısını yapıyo.. Şu sakat, bu sakat falan filan..Haftasonu bi bakıyoruz tam kadro maça çıkmışlar..

Adam 3 gündür antrenmana çıkmıyor. Hadi resmi sitede yalan yazıyorlar, antrenmanları izleyen basın mensuplarının da yalan söyleyecek hali yok. Ha antrenmana çıkmayacak olması bizim maçta oynamayacak anlamına gelmez. FB'de Gökhan Gönül ve Emre hiç antrenmana çıkmadan defalarca maça çıktılar...

sanatik
04.03.2011, 04:19
iki istanbul macini en azindan kaybetmeden bitiriz demisdim devrearasi ama puan kayiplari ortada. Son kayseri macindaki futbol özellikle orta saha ve defans sorun dolu. Bjk hernekadar evinde son maclarda yenilsede bize karsi toparlanirlar düsünüyorum. Pekde zor olmasa gerek.

Etem Güner
04.03.2011, 06:58
Bu maçı alacaz başka yolu yok oyun olarak beşiktaşın bizi yeneceğini sanmıyorum sadece bu atanan hakemin yunus yıldırımın başının yarılmasından dolayı balık kılçığı gibi bizi ayıklayacağı aklıma geliyor gol atalımda sıkıysa vermesin be defanssın arkasına atılan her top gole gider demedi demeyin

İskender Çakmak
04.03.2011, 07:07
bu maci alacagiz ben takimima sonuna kadar guveniyorum bu maci alacagiz herkes de gorecek

Süleyman50
04.03.2011, 08:36
çok zor bir maç bizi bekliyor, nedense bize karşı rakiplerin hayatının futbolunu oynuyor...

atf61
04.03.2011, 08:41
en son inönüde ne zaman maç kazandık hatırlamıyorum...varmı hatırlayan..ayağımız yere bassın biraz...unutmayalım az biraz depresyondayız...

bahadır2561
04.03.2011, 08:49
en son inönüde ne zaman maç kazandık hatırlamıyorum...varmı hatırlayan..ayağımız yere bassın biraz...unutmayalım az biraz depresyondayız...

06-07 sezonu Ersen Martin(2) Ömer rıza

2-3 yenmiştik

O sezondan sonra da maçlar brrabere bitiyor genelde bi arada 3-0 lık yenilgi var(Erdinç'in eskortluk yaptıgı mac)

Celal Demir
04.03.2011, 08:54
unutamadığım maçlardan biri 2007 yılındakiş TRABZON bjk maçı ilk yarı 2-0 yenik durumdayız 2. yarı 7 dakkada 3 gol :D maç 3-2 bitiyordu inanınn kahvede sevinçten sandalyeleri tekmeledim acısını o an hissetmedim sevinçten maçtan sonra ayaklarımızın morardığının farkına vardık :D

Ali YİĞİT
04.03.2011, 08:59
Seyırcısız ıse yapacak bısey yok.Ha saha kapatmaysa bıze ıstanbulun 3 ser.fzlerı gıbı gıdıp en yogun kent ızmıre vermezler erzurum urfa antep falan verırler hatta erzurum bıle olmaz mıllet gıder dıye...

Muhtemelen Ağrı'nın patnos dağında oynarız.Puan kaybedelim de nasıl kaybedersek kaybedelim :(

Celal Demir
04.03.2011, 09:03
Muhtemelen Ağrı'nın patnos dağında oynarız.Puan kaybedelim de nasıl kaybedersek kaybedelim :(

vanlı mazotçuyla iki muhabbet ederik :D

bahadır2561
04.03.2011, 09:07

abi yapma sabah sabah :D :D

atf61
04.03.2011, 09:08
bu feneri kamufle cezası...azize zamanı gelince diyecekki"fenevbahçeyi ezivyolar adil değil daha önce cok sahamız kapandı"sonra bizi gerecek..hakemin başı yarıldı bunun cezası daha ağır olmalı kesinlikle...emin olun ardında hesap edilmiş şeyler var...biz uyumaya devaam edelim..

Celal Demir
04.03.2011, 09:08
abi yapma sabah sabah :D :D

azcıkta gülelim dimi hep suratmı asıcaz :D

Ali YİĞİT
04.03.2011, 09:12

Kuş gribine yakalanmasak bari :D

Celal Demir
04.03.2011, 09:15
kargalarda kuş cinsine girdiğinden maç esnasında futbolcularımızın kuş gribine yakalanma olasılı var :D

Ali YİĞİT
04.03.2011, 09:20
kargalarda kuş cinsine girdiğinden maç esnasında futbolcularımızın kuş gribine yakalanma olasılı var :D

Şunları bi yolsak keşke.Forumlarını okuyorum Dedikleri şu yenelim ama Ts şampiyon olsun.Böyle bir zekaya sahip olan taraftardan ne bekleyebilirsin ki.Madem şampiyon olmamızı istiyon niye yeniyosun.Ha çıkıp maçımıza bakarız yener ve yeniliriz de canımı ye..
Hak getire şunları bi yensekte 2 tane sallasa umut da çeneleri kapansa.
Nefret ediyorum hepsinden

Celal Demir
04.03.2011, 09:25
Şunları bi yolsak keşke.Forumlarını okuyorum Dedikleri şu yenelim ama Ts şampiyon olsun.Böyle bir zekaya sahip olan taraftardan ne bekleyebilirsin ki.Madem şampiyon olmamızı istiyon niye yeniyosun.Ha çıkıp maçımıza bakarız yener ve yeniliriz de canımı ye..
Hak getire şunları bi yensekte 2 tane sallasa umut da çeneleri kapansa.
Nefret ediyorum hepsinden

herkes işine geldiği gibi yorum yapıyor ama biz gerçek oyunumuzu sahaya yansıtırsak bjk yi darmadağın ederiz...

Ali YİĞİT
04.03.2011, 09:27
herkes işine geldiği gibi yorum yapıyor ama biz gerçek oyunumuzu sahaya yansıtırsak bjk yi darmadağın ederiz...

Gençlerbirliğinde ki maçın yarısı kadar oynasak rahat yeneriz.Ben umutluyum valla takımımdan inşallah motive olup çıkarlar maça.

Celal Demir
04.03.2011, 09:29
Gençlerbirliğinde ki maçın yarısı kadar oynasak rahat yeneriz.Ben umutluyum valla takımımdan inşallah motive olup çıkarlar maça.

aslında ilk yarıda oynadığımız oyunu bir maçta oynasak geriye kalan maçlardada aynı performansı sergileriz bence ama bi konsatrasyon eksikliğimidir nedir artık o oyunu bir türlü oynayamaıyoruz...

Ali YİĞİT
04.03.2011, 09:33
aslında ilk yarıda oynadığımız oyunu bir maçta oynasak geriye kalan maçlardada aynı performansı sergileriz bence ama bi konsatrasyon eksikliğimidir nedir artık o oyunu bir türlü oynayamaıyoruz...

Biraz da şans lazım ya.Hiç şansımız yok bizim takım olarak.
Bir de hep eksik oynuyoruz yok sakattı yok cezalıydı derken bu duruma düştük.Hayırlısı valla ne diyelim

Celal Demir
04.03.2011, 09:36
Biraz da şans lazım ya.Hiç şansımız yok bizim takım olarak.
Bir de hep eksik oynuyoruz yok sakattı yok cezalıydı derken bu duruma düştük.Hayırlısı valla ne diyelim

engian hariç sakat oyuncumuz yok ama ben egemeden şüpheliyim inşallah sakatlığı tekrar nüksetmez :S

Ali YİĞİT
04.03.2011, 09:40
engian hariç sakat oyuncumuz yok ama ben egemeden şüpheliyim inşallah sakatlığı tekrar nüksetmez :S

Burak'ın da hafif sakatlığı var salonda çalışıyor Bjk maçında olmayabilir.

10 numara
04.03.2011, 09:52
------------onur------------
serkan------giray(egemen)---glo----cale
----selçuk-----colman---
burak-----jaja--------piotr
----umut(pavel)----

büyük ihtimalle böyle çıkarız

Aytaç Çakıroğlu
04.03.2011, 10:05
Ben Kayseri maçından daha çok çekiniyordum valla ki aklıma gelen başıma geldi. Bjk maçından fazla çekinmiyorum kimler var nasıl oynar az çok biliniyor esas bizim nasıl oynayacağımız pazar akşamı skoru belirleyecektir diye düşünüyorum ve kazanacağımıza inanıyorum. bu arada takımı karşılamayalım hangi istanbul deplasmanına geldiğinde karşıladıysak bir sıkıntı oluyooo :) o yüznden giderken yolcu edelim sonuçu ne olursa olsun.

toksoy61
04.03.2011, 10:07
bu maçta kesin ceyhun oynar bence. orta alan selçuk ve ceyhun ile kurulur. sola yakın colman, sağda burak, ortada jaja ilerde umut oynar. bize hücum eden takımlara karşı ceyhun iyi oynuyor. kayseri maçında orta alanda tek başına savaştı. umarım yeneriz. yenersek bu moralle kaldığımız yerden devam ederiz.

bahadır2561
04.03.2011, 10:07
Az gol kaçıran alır maçı

Bol gollü maç bekliyorum

Celal Demir
04.03.2011, 10:22
Az gol kaçıran alır maçı

Bol gollü maç bekliyorum

kim daha çok gol atarsa o takımın maçı alacağına eminim :D

bahadır2561
04.03.2011, 10:24
kim daha çok gol atarsa o takımın maçı alacağına eminim :D

O anlamda demedim abi :D

Ömer üründül stayla diyosun :D

Murat Hızal
04.03.2011, 10:55
Bugün de biletixi açıp bilet alamazsam kendi kendimi imha etmeyi düşünüyorum:)