PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT'den Bir Rezillik Daha! | Haydi Maça Programı'ndaki Rezalet!

Bekir
27.02.2011, 14:44
Az önce Trt'de Haydi Maça programında densiz yorumculardan birisi ''Trabzon'da Trabzonspor taraftarı kadar Fenerbahçe taraftarı var''dedi..

Bu mahluka tepkimizi gösterelim

Maile adresi: haydimaca@trt.net.tr

Programı mail yağmurunba tutalm

(Trt ile ilgili başlık var,En azından program bitene kadar başlık kapatılmasın)

Murat'
27.02.2011, 14:47
Hangisi adını da verir misin ?

Bekir
27.02.2011, 14:49
Adını bilmiyorum..

Mail gönderelim bu şerefsizler kafalarına göre yorum yapmasınlar..

Murat'
27.02.2011, 14:51
Ordaki kız da bizim mailleri okumaz ki.

Attım mailimi.

Şişko olan mı yaptı o yorumu.

Bekir
27.02.2011, 14:54
En solda oturan yaptı...

Tam olarak şöyle dedi: Bugün Trabzon'a da gitseniz Trabzonspor seyircisi kadar Fenerbahçe seyircisi var...

Ne amaçla dedi,ne mantıkla dedi anlamak zor..

Murat'
27.02.2011, 14:54
Bunu TRT'ye neden mal ediyorsunuz onu anlamadım, densizin birinin saçma sapan bir yorumu.

@Bekir Aydın

Tamam işte şişko olan.

sametaydin
27.02.2011, 14:55
Trabzonu bilen bilir. Onlara göre fb nin 30 milyon taraftarı da var. Bunları muhatap almaya pek gerek yok.

evrents
27.02.2011, 14:55
Çektik mail'i mail'leri okuyorlar mı ki canlı yayında?Eğer bizim mail'lerle ilgili okurlarsa söylersiniz arkadaşlar ben şuanda izleyemiyorum.

f1bekir
27.02.2011, 14:56
Belki fenerin maçlarını da aynı ilgiyle izliyorlar demek istemiştir. Sonuçta fenerin ne yaptığı da bizim ne yaptığımız kadar önemli bizim için.

evrents
27.02.2011, 14:57
Trabzonu bilen bilir. Onlara göre fb nin 30 milyon taraftarı da var. Bunları muhatap almaya pek gerek yok.
Ama susmayalım muhattap almaya gerek yok deyip hadlerini bildirmedikçe sağda solda bizim aleyhimize konuşmaya devam edicekler.

Bekir
Programa gelen hemen hemen tüm mailleri okuyorlar...

Eğer bu yorumcu Trt'nin yorumcusu değil sadece promrama davetli ise Bence de bu olay Trt'ye mal edilemez..

Berberoğlu
Ben de mail attım..

10-15 dakika önce bakıyordum programa, sonra kapattım.

Yarınki sertifika sınavına çalışmam lazım.

İzleyenler konuyla ilgili tekzib yapılıp yapılmadığını takip ederek bildirirse sevinirim..

Murat'
27.02.2011, 14:59
Programa gelen hemen hemen tüm mailleri okuyorlar...

Eğer bu yorumcu Trt'nin yorumcusu değil sadece promrama davetli ise Bence de bu olay Trt'ye mal edilemez..

Bu adam TRT'nin yorumcusu falan değil, programın daimi konuklarından bir tanesi, bu programı Kanal A'da uzun zamandan beri yapıyordu Ümit Aktan, orda da sürekli çıkıyordu bu eleman.Uzun zamandan beri arada bir bakarım bu programa ama bu adam kimdir çözemedim ben.Var bunun böyle dengesiz haerektleri.

grigandalf1967
27.02.2011, 15:01
Sokaklarda gezip birkaç fenerbahçeliyle röportaj yapsınlar bakalım.Daha inandırıcı olurdu.

grigandalf1967
27.02.2011, 15:03
Uzun sokak fenerli doludur zaten veya yenicuma ,boztepe de olabilir,farozu unutmayalım

f1bekir
27.02.2011, 15:04
Öncesi sonrası yok mu bu lafın? Direk bu cümleyi mi söyledi yani? Neye istinaden? İlla ki bir konuda konuşuyor olmalılar değil mi?

evrents
27.02.2011, 15:05
Arkadaşlar bizimle ilgili hiç mail okudular mı?

Murat'
27.02.2011, 15:05
Öncesi sonrası yok mu bu lafın? Direk bu cümleyi mi söyledi yani? Neye istinaden? İlla ki bir konuda konuşuyor olmalılar değil mi?

Aynen öyle balıklama dalmayalım bu olaya, tam olarak ne dedi bu adam.

Yunus Emre SEYHAN
27.02.2011, 15:06
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1 burdan bakılabilir. (öncesine)

Murat'
27.02.2011, 15:07
Kız çörek börek maili okuyor, helal olsun valla.

Mert Zaman
27.02.2011, 15:07
İllaki Vardır Direk Soylenecek Laf Diil Bi Konu Üzerine Dengesiz Bi Yorum Yapmıstır.

Bekir
27.02.2011, 15:08
Programı öncesinden beri izlemiyorum benim tam olarak duyduğum budur:

Bugün Trabzon'a da gitseniz Trabzonspor seyircisi kadar Fenerbahçe seyircisi var...

Bunu hangi mantıkla,ne düşünerek söylersen söyle yanlıştır...

Murat'
27.02.2011, 15:08
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1 burdan bakılabilir. (öncesine)

Program Trt Spor'da , Trt 1'de değil.

danger00
27.02.2011, 15:09

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3

buradan bakabilirsin.

Travelair
27.02.2011, 15:09
Provokasyondan farkı yok. Yorumcuları yoldan mı topluyorlar? Üstelik devlet kurumu. Görevinden alınırsa sevinirim

Murat'
27.02.2011, 15:10
Programı öncesinden beri izlemiyorum benim tam olarak duyduğum budur:

Bugün Trabzon'a da gitseniz Trabzonspor seyircisi kadar Fenerbahçe seyircisi var...

Bunu hangi mantıkla,ne düşünerek söylersen söyle yanlıştır...

Belki de Fenerbahçe'nin maçlarını takip ettiğimizi kastetmiştir, sonuçta gözümüz kulağımız da Fenerbahçe'nin maçlarında.Bence bunu kastetmiştir.

apachi61
27.02.2011, 15:11
hemen gaza gelin hemen ne mail atıyosunuz ki bırakın havlasın izleyipte pirim vermeyin bundan büyük tepki olamaz yok mail atcakmışım başka işim yok

f1bekir
27.02.2011, 15:11
''seyirci'' demiş sonuçta, ''taraftar'' dememiş. Dediğim gibi fener maçlarını da aynı dikkatle izliyor Trabzonsporlular demek istemiştir belki diye düşünüyorum. Bağlantım da iyi değil ki baksam şu siteden, açılmıyor bir türlü...

Enes
27.02.2011, 15:13
Mail atılmıştır..

Murat'
Geçmişi izliyorum şimdi, bakalım ne demiş bu adam.

Gamze_TS
Ben de attim sert bir mail, herkes atmali. Bu tur olaylara sessiz kalinmamali, tepki gosterilmeli ki birdaha Trabzonspor adini agizlarina alirken iki kere dusunsun serefsizler.

Paksoy
27.02.2011, 15:16
Saymış mı? da böyle konuşuyor .....şerefsizi.

f1bekir
27.02.2011, 15:16
Murat izleyebiliyor musun, ne demiş?

Murat'
27.02.2011, 15:17
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3

buradan bakabilirsin.

14.29'den itibaren seyredin.

Paksoy
27.02.2011, 15:18
Ben izliyorum,Mail rekoru kırmış program seviniyorlar angutlar,neden acaba?

f1bekir
27.02.2011, 15:18
Özellikle yağ çekilen mesajları okuyor kız.

Bu arada mesaj rekorunu da kırmışlar, neden acaba? :)

mehmets61
27.02.2011, 15:19
olay şurdan geldi sadri şener in medya da yeterince yer alamıyoruz siteminden bahsetti ümit aktan.daha sonra şikayet edilen sözü söyleyende(adını bilmiyorum) dünyanın her yerinde böyle bu durum türkiye de de büyük takımlar türkiye nin her yerinde izleyicileri var trabzonda da fener in trabzon kadar seyircisi var dedi duydugumda her halde bu adam trabzon a hiç gitmedi dedim.her sylenileni ciddiye almamalıyız bu kadar. olay ın trt ile hiç bir ilgisi yok zaten...

Paksoy
27.02.2011, 15:20
TRT nin bu olayla bal gibi alakası var.Koskoca trt adam gibi yorumcu bulamıyormu?

Murat'
27.02.2011, 15:21
Aynen şunu söylemiş Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Türkiye'nin her yerinde taraftarı vardır diyor.Trabzon Fenerbahçe maçında bir o kadar da Fenerbahçe seyrici vardır demiş.Seyirciden kastı da taraftar.Kısacası saçmalamış, mail atmaya devam edebilirsiniz.

f1bekir
27.02.2011, 15:21
olay şurdan geldi sadri şener in medya da yeterince yer alamıyoruz siteminden bahsetti ümit aktan.daha sonra şikayet edilen sözü söyleyende(adını bilmiyorum) dünyanın her yerinde böyle bu durum türkiye de de büyük takımlar türkiye nin her yerinde izleyicileri var trabzonda da fener in trabzon kadar seyircisi var dedi duydugumda her halde bu adam trabzon a hiç gitmedi dedim.her sylenileni ciddiye almamalıyız bu kadar. olay ın trt ile hiç bir ilgisi yok zaten...

O zaman bunlara herşey denir, yüklenin uşaklar!

evrents
27.02.2011, 15:22
Şuana kadar hep iyi şeyleri okuyor kız bizimle ilgili 1 mail bile okumadı.

Paksoy
27.02.2011, 15:24
Mail link'i alabilirmyim.

Murat'
27.02.2011, 15:24
TRT nin bu olayla bal gibi alakası var.Koskoca trt adam gibi yorumcu bulamıyormu?

Olayın Trt ile bir ilgisi yok, bu programın formatında yorumlara pek yer verilmiyor zaten.Bu programı Ümit Aktan 6 seneden beri yapıyor.Yorumcuları Trt değil o ayarlıyor.Bu adam da 5 seneden beri bu programda.

Murat'
27.02.2011, 15:25
haydimaca@trt.net.tr

Paksoy
27.02.2011, 15:27
Olayın Trt ile bir ilgisi yok, bu programın formatında yorumlara pek yer verilmiyor zaten.Bu programı Ümit Aktan 6 seneden beri yapıyor.Yorumcuları Trt değil o ayarlıyor.Bu adam da 5 seneden beri bu programda.
TRT'nın alakası var diyorum,Trt kanalında söylenen yapılan herşey TRT'yi ilgilendirir.Adam ordas küfür etsse adamamı yoksa trt'ye mi ceza verecekler? Bizde trt'ye vereceğiz.

Paksoy
27.02.2011, 15:29
haydimaca@trt.net.tr
link yok mu?

Emrullah
27.02.2011, 15:30
Ne salak adamlar var dünyada. Oraya çıkan bir insanın hiç mi Trabzon'dan haberi olmaz. Neymiş Trabzon'da TS-FB maçlarında bir o kadar da FB'li varmış. Bu lafı değil Trabzonsporlular FB'liler bile ciddiye almaz. Herkes bilir ki Trabzon'da sadece ve sadece 2 renk hakimdir. Bordo ve Mavi....

muharrematasoy
27.02.2011, 15:33

kiminle alakası var peki? bizimle mi? oradaki yorumcuları başka bir kurum mu belirliyor?

Murat'
27.02.2011, 15:35
kiminle alakası var peki? bizimle mi? oradaki yorumcuları başka bir kurum mu belirliyor?

Sizinle anlaşamayacağız, boşverin bence Trt'nin olayla ilgisi yok sizce var, umurumda da değil.Mail atın yeter, siz Trt'ye ben de o adama sallayayım.

Haydi kolay gele.

FEDAİ
27.02.2011, 15:38
Programı KanalA dan beri takip ederim.Kaale alınacak kadar önemli bi varlık değil.Sadece konuşmuş olmak için konuşan bir zevat.Diğer yorumcu Armağan sürekli t...k geçer lavukla... Maç öncesi sinirlerinizi bu adam yüzünden bozmaya değmez

Celil Köse
27.02.2011, 15:39
Her fırsatta sinirlerimizle oynamaya çalışıyorlar.

Bizde çok güzel tongaya geliyoruz, gülün geçin yahu bilen biliyor işte gerçekleri.

Murat'
27.02.2011, 15:41
O adama hiç sinirlenmedim ama bizim maillerimizi okumak yerine börek çörek, kuzen yeğen mailleri okuyan kıza ifrit oldum.

f1bekir
27.02.2011, 15:44
Korkak herifler, reklam arasında kesin kız söylemiştir onlara böyle mesajlar var diye, onlar boşver okuma demiştir.

Ulan şöyle süper bi hacker bulacaksın mesajı direk oradaki ekranlara yansıtacaksın.

Ya da en güzeli şampiyon olacaksın, hepsini susturacaksın işte...

mehmet yıldırım
27.02.2011, 15:44
yazılı ve görsel basında bir kural vardır...yazarlar ve yorumcuların görüşleri kendilerini bağlar....TRT ile bunun hiçbir ilgisi yok....yorumcu absürd düşünüyorsa tepki yorumcuya verilir...cnn de ntv de bisürü konuşmacı konuşuyor her daim,bi yığın zırva konuşmalar da oluyor...bu yorumcunun kendine aittir...bazıları TRT ye giydirmek için bahane arıyor...Trabzonsporun gollerini izlemek için gece saat 1 lere kadar beklemek zorunda olduğumuzu günleri unuttunuz mu ??? bizden en çok bahseden kurum TRT dir...bana göre TRT,aileye ve toplum ahlakına değer veren, ekranın yüzakı birkaç kanaldan biridir....burada eşeklik konuşmacıya aittir,tepkiyi hakeden odur...

Murat'
27.02.2011, 15:45
Ulan 431 tane mail var bizimkilerden bir tanesini bile okumadı, nispet yapıyorlar herhalde.

Mert Zaman
27.02.2011, 15:46
okumazlar zaten

Bekir
27.02.2011, 15:49
Ulan 431 tane mail var bizimkilerden bir tanesini bile okumadı, nispet yapıyorlar herhalde.
Normal şartlarda şuan 300 küsür mail olması gerekiyordu,100 civarı mail attık ama hiçbiri okunmuyor,ilginç..

Paksoy
27.02.2011, 15:50
Bekir Mail linkini yazarmısın,

Murat'
27.02.2011, 15:55
Ümit Aktan bildiğin bizim gıcıklığımıza konuşuyor şu anda.

f1bekir
27.02.2011, 15:57
Kaç gol bekliyor kız acaba, 100küsür falan olmasın?

f1bekir
27.02.2011, 15:58

Bildiğin dalga geçiyorlar.

Tek yol şampiyonluk arkadaş, şampiyon olacaksın, hepsini susturacaksın.

Alihan Ertürk
27.02.2011, 15:59
1-2 kez kanalları gezerken görmüştüm, Çok saçma bir program...İçeriğinden tutun yapımcısına-konuklarına kadar...Saçmalamışlar mı?...Doğrudur, bunlardan beklenir.:)

evrents
27.02.2011, 16:00
Ne gibi şeyler diyor?

Travelair
27.02.2011, 16:02
yazılı ve görsel basında bir kural vardır...yazarlar ve yorumcuların görüşleri kendilerini bağlar....TRT ile bunun hiçbir ilgisi yok....yorumcu absürd düşünüyorsa tepki yorumcuya verilir...cnn de ntv de bisürü konuşmacı konuşuyor her daim,bi yığın zırva konuşmalar da oluyor...bu yorumcunun kendine aittir...bazıları TRT ye giydirmek için bahane arıyor...Trabzonsporun gollerini izlemek için gece saat 1 lere kadar beklemek zorunda olduğumuzu günleri unuttunuz mu ??? bizden en çok bahseden kurum TRT dir...bana göre TRT,aileye ve toplum ahlakına değer veren, ekranın yüzakı birkaç kanaldan biridir....burada eşeklik konuşmacıya aittir,tepkiyi hakeden odur...

Katılmıyorum. Yorumcu kurumun çalışanıdır ve söyledikleri kurumu bağlar

Sefer A.
27.02.2011, 16:04

kismen katiliyorum, TRT nispeten digerlerinden iyi gibi duruyor, ama kabul edelim bir kaç senedir bozdu, iktidar yanliligi biraz fazla kaçti, hatta sunu da belirteyim pkk agziyla konusanlara fazla yer veriyor TRT, ahlaksizligin babasi burada, nasil ekranin yüz aki oluyor onu anlayamadim ^^
ben sunu da unutmadim, TBMM TV bahanesiyle Orduspor karsilasmamizi vermeyen TRT, fener oynasaydi 1000051564564 % o karsilasmayi 90dk kesintisiz verecegini ;)

Erdal
27.02.2011, 16:11
Tepki mailleri dikkate alınır...Üşenmeyin...Vazgeçmeyin...İstanbul'da da Fenerbahçe taraftarı kadar Trabzonspor taraftarı vardır o halde...Hatta bazıl semtlerde daha fazla...Hıyarlık para ile değil üstüne de para veriliyor demek ki....Elbette ki mail de bu ifadeleri kullanmamak lazım :)

güneyli
27.02.2011, 16:20
Bu tür konuşmaların Trabzon üzerindeki etkisini biliyorlar...Bu sözü Trabzonda herkese duyurun ..Bunun şu faydası olur, avni akerde sessiz kalan maraton yanlış anlamaya meydan vermemek için çoşkuya katılır.Takılmayın böyle şeylere...Bir takımın amigosu çapsız biri bir laf ediyor...Adam mutlu...Çünkü adam yerine koyuyoruz...Saldıracak yer arıyoruz vesselam..

Özge
27.02.2011, 16:52
Kendini avutma çabaları.Herkes biliyor Trabzon'un diğer illerden farklı olduğunu ve sadece Trabzonspor taraftarlarından oluştuğunu.

mehmet yıldırım
27.02.2011, 16:59
Katılmıyorum. Yorumcu kurumun çalışanıdır ve söyledikleri kurumu bağlar
...ister katıl ,ister katılma...bütün dünyada medyanın değişmez kuralıdır....yorumcunun kurumu bağladığı yer dünyanın hiçbir yerinde yoktur...

Mert67
27.02.2011, 17:17

Madem yazarlar ve yorumcuların konuşmaları kendilerini bağlıyosa programda küfür eden birinin yüzünden televizyon neden kapatılıyor.

Ayrıca Ntv ve Cnn ile karşılaştırılması yanlış olmuş.Trt devletin kanalıdır.Oraya yorumcu diye çıkan adamlar insanları provoke edici açıklamalar yapamaz.

Erdoğan Arıkan gibi bir sunucunun işine son verilip Sergen Yalçın gibi bir ismin yorumcu diye getirilmesi Trt'nin ne kadar izlenilesi bir kanal olduğunu gösterir zaten.

Murat'
27.02.2011, 17:21
İş döndü dolandı Sergen'e geldi helal size valla, Erdoğan Arıkan sizin de dediğiniz gibi sunucuydu, artık Ersin Düzen'le karşılaştırın şu adamı.Kişinin söyledikleri sadece ama sadece kendisini bağlar, bir dava durumunda bile siz kuruma dava açamazsınız, direkt olarak kişiye dava açarsınız.

EmreYavuz61
27.02.2011, 17:43
Gönderdim mesajımı...
Kim söyledi ki bu lafı...?

mhayri
27.02.2011, 17:54
Ümit Aktan mı demiş...Zevzeklik etmiş ...

Mert Oğuzlu61
27.02.2011, 17:57
anlamıyorum bu tür insanların çıkıp devletin tv sinde saçmalayıp üzerine para almasını anlayamıyorum, işkembeden salla al parayı.. etraf yorumcu doldu toplasan bir tane eli ayağı düzgün birşey çıkmaz.

söyle, ağzına geleni söyle ama bir dayanağın olsun be kardeşim.

Travelair
27.02.2011, 18:23
...ister katıl ,ister katılma...bütün dünyada medyanın değişmez kuralıdır....yorumcunun kurumu bağladığı yer dünyanın hiçbir yerinde yoktur...

Katılmıyorum

Murat'
27.02.2011, 18:34
Yanlış anlaşılmasın Ümit Aktan birşey söylemedi, programdaki yorumculardan birisi söyledi, adını bilmiyorum valla, o kadar boş birisi.

Oğuz ZEYTİN
27.02.2011, 19:53
Böylesine bir ifadeyi sarfedebilmek için Türkiye'yi tanımamak; zihnen, bedenen yabancı olmak; düşünmeden konuşmak; daha da ötesinde düşünme yeteneğine sahip olmamak gerek.

Karşılaştırma yaparken "biraz", "en az", "onun kadar"... vb. gibi birçok sözcük kullanılabilir. Eğer, "Trabzon'da Trabzonspo-Fb maçında bir o kadar da Fb seyircisi var ve hiç kimse de bunu göz ardı edemez" diyebilecek kadar büyük iddiaya sahipse, bu cahil şahsı iddiasını ispata davet ediyorum.

Eğer ispatlayamazsa, bu adam, bizleri şerefiyle temin edemeyecek biridir, hiç kimse bun göz ardı edemez, aksini de iddia edemez!

Ufuk Bayraktar61
27.02.2011, 23:05
bu programa her zaman aynı adam mı çıkıyor ? haftaya arayıp da bi hesap sorayım ona

Berberoğlu
27.02.2011, 23:20
Programa telefonla bağlantı yok bildiğim kadarıyla.

TRT "Haydi Maça" programını transfer etmekle akıllı bir iş yaptı, program içerik olarak sadece radyo-telefon bağlantılarıyla yürüyordu, artık görüntü de içerebilecek.

Ama transferi yaparken Ümit Aktan efendiyi uyarmalıydılar, burası dingonun ahırı değil, kamu kurumudur, akıllı adamlarla iş yap demeliydi.
TRT'nin hatası budur.

Ben tepkiye devam edilmesi taraftarıyım, konuyu en azından yerel medyaya taşımalıyız ve o yorumu yapan eziğe haddini bildirip ekmek kapılarından birinde men etmeliyiz ki herkese ders olsun.

Bu konuda yapılması düşünülecek her türlü eyleme katılmaya hazırım...

reisoğlu61
28.02.2011, 00:25
bakin kanal a da bir zamanlar pazartesi aksamlari spor programi vardi.
orda ersan celik diye denen bir yorumcu yine böyle konusmustu. o olaydan 3-4 hafta sonra program nedense yayindan kakmis.
bu haydi maca yida not edin

Mustafa
28.02.2011, 00:34
Az önce bir programda da büyük bir iştahla şimdi liderin maçına geçiyoruz diye yayıla yayıla konuşuyorlar.Bunların konuşmasına izin verdik ya.

Badaloğlu
28.02.2011, 09:28

Ümit Aktan'ı TRT'ye kim çıkarıyor? Madem konukları böyle bir densizlik yapmış, peki bu durumu düzeltmek için Ümit Aktan iki kelam etmişmidir? Ümit Aktan, Trabzon'u konuğundan daha iyi bilir!!!

Aşşağılık herif:mad:

Murat'
28.02.2011, 09:38
Ümit Aktan'ı TRT'ye kim çıkarıyor? Madem konukları böyle bir densizlik yapmış, peki bu durumu düzeltmek için Ümit Aktan iki kelam etmişmidir? Ümit Aktan, Trabzon'u konuğundan daha iyi bilir!!!

Aşşağılık herif:mad:

Abi bu olayı izledin mi bilmiyorum ama o adam çok arada söyledi bu olayı Ümit Aktan duymadı bile.Medyanın kuralı bu abi, kişinin söyledikleri kendini bağlar.

leviathan_-1461
28.02.2011, 10:01
Kimse kusura bakmasın ama stada gittiğimde yada kahvede maç seyrettiğimde etrafımda maçı yorumlayanları, futbolculara, hocaya, yönetime olur olmadık itamlarda bulunanları görünce o yorumcuya hak vermemek elde değil..Dün akşamı geçtim (halen liderle aynı puandayız), ankaragüçü maçında kaybettiğimiz 2 puandan sonra felaket tellalığına başlayanlar, bu takım şampiyon olamaz diye ortalığa düşenleri görünce bende trabzonda en az trabzon taraftarı kadar fener taraftarı olduğuna inanmaya başladım..

a f s
28.02.2011, 10:45
Haydi maça programını boşverin, stadyum programında defalarca "Fenerbahçe şampiyonluğa koşuyor" anonsları bir devlet televizyonunun tarafsızlığı ile ne kadar örtüşüyor?

BMN ödüllerini üst üste alırken en büyük etken yanındaki yorumcuların yetersizliğine rağmen Erdoğan Arıkan dı şimdi tam istedikleri(!) gibi futbol programı yapıyorlardır.

TuAF2007
28.02.2011, 16:49
Banamı hiç denk gelmedi bilmiyorum ama Erdoğan Arıkan döneminde e-mail yoluyla sorular sorulup programa yorum yapılabiliyordu. Şimdi yok sanırım sergen rahat rahat konuşsun diye galiba...

mustebaTS
28.02.2011, 16:56
Programı KanalA dan beri takip ederim.Kaale alınacak kadar önemli bi varlık değil.Sadece konuşmuş olmak için konuşan bir zevat.Diğer yorumcu Armağan sürekli t...k geçer lavukla... Maç öncesi sinirlerinizi bu adam yüzünden bozmaya değmez
bu adam aynısını kanal a dada sölemişdi delirmişdim. bu itin teki...

Tangerine Dream
28.02.2011, 17:08
Canlı Yayında Su Savaşları

Bugünleri de gördük. Kanal A’da yayınlanan Haydi Maça programının yorumcuları canlı yayın sırasında birbirlerinin üzerine su dökmüşler. İşte Türk televizyon tarihine geçecek olayın detayları…

Kanal A’da Ümit Aktan’ın sunduğu Haydi Maça programında yaşanan bir olay izleyicileri şoke etti. Programın yorumcularından Armağan Turhan, kendisine haftalardır espriler ve şakalar yapan diğer yorumcu İlhami Şarkan’ın üzerine “şaka olsun diye” bir bardak suyu döktü.

Üzerine su dökülen Şarkan neye uğradığını şaşırırken, sunucu Ümit Aktan da “Bu olay Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ni tokatlamasına benzedi. İşte şimdi reytingleri tavana vurdurdunuz” yorumunu yaptı. İlhami Şarkan da olaydan kısa bir süre sonra “Armağan, içmek için benden su istiyor ama ona artık su bile yok” dedi.

Programın bir başka sıra dışı olayı ise Ümit Aktan’ın eşinin stüdyoya pasta getirmesiydi. Aktan “Beni her yayına hazırlayan eşim Sema’ya teşekkür ediyorum. Beni çok iyi motive ediyor” derken, İlhami Şarkan da “Bundan sonra stüdyoya yedek kulübesi koyalım, seni burada da motive etsin” yorumunu yaptı.

--------

Bu tip adamları bünyesine yorumcu diye katan TRT yetkililerini kınıyorum.

Tangerine Dream
28.02.2011, 17:14
Bunu söyleyen hangisi, en soldaki Armağan Turhan mı, yoksa yanındaki İlhami Şarkan mı?

http://www.corumgazetesi.com.tr/images_up/1319.jpg

LazAnisT
28.02.2011, 19:35
Koskoca Trt'yi bizim paralarımızla maymun ettiler kimsenin sesi çıkmıyor ne kadar yazık.

Murat'
28.02.2011, 19:41
Bunu söyleyen hangisi, en soldaki Armağan Turhan mı, yoksa yanındaki İlhami Şarkan mı?

http://www.corumgazetesi.com.tr/images_up/1319.jpg

En soldaki söyledi Aydın abi.

Ömür Karadeniz
28.02.2011, 20:17
Trabzonda yaşayan biriyim.Bu şahıs gelsin fener formalı birini göstersin bana Trabzonun herhangi bir yerinde ben formamla birlikte kendimi meydanda asacağım.Ciddiyim.

Tangerine Dream
28.02.2011, 21:00
En soldaki söyledi Aydın abi.

Armağan Turhan. Herkes safını belli ediyor, iyi bakalım.

Tangerine Dream
28.02.2011, 21:03
Az önce şu istatistikçi doktorun olduğu bir programda şampiyon kim olur diye anket yapıyorlardı, şıklar;

a- Fb, b-Bursaspor, c-Trabzonspor, d-Kayseri

Benim dikkatimi çekmemişti, hanım diyor ki vay be bizi c'ye koymuşlar.:)

Mertcan
28.02.2011, 21:39
ligden çekilsek rahat eerlermi acaba

littlebighorn
28.02.2011, 22:27
Maalesef uzun zamandır TRT bitmiş durumdadır. Harcanan paralara yazık.

Burçak
28.02.2011, 23:50
çocuğuuuu
dört koldan saldırıya geçmiş şerrolar
o dediğine acaba kendisi inanıyor mu yada nerede bu kuş beyinliler diyelim

SEDAT
28.02.2011, 23:54
- Bu Armağan Turhan şu lig radyoda proğram yapan andavalmı , eğer bilen varsa söylesin , ona göre bir-iki mesaj atayım angutaryusa...

Berberoğlu
28.02.2011, 23:58
Bu program ne zamandır TRT'ye geçti? Bilen var mı?

Arkadaş sen kamu kurumusun, tamam spora para yatırıyorsun, yeni programlar transfer ediyorsun.
Haydi Maça programı da TRT sayesinde artık sadece sesli değil, görüntülü de çalışabilir hale geliyor

Bunlar güzel şeyler de, neden hala özel kanal zamanından kalma ÇAPSIZ, ÇULSUZ adamlarla devam ettiriyorsun programı. Aklı başında adam yok mu o programa çıkartılabilecek? Al Ali ECE'yi, al adı kalıma gelmeyen sizin dar kazak giyip hafif peltek konuşan kısa boylu adamı. Hem seviye kazan, hem futbol esprileri yapan kadron olsun.

Neymiş 1 bardak suyu adamın üstüne dökmüş canlı yayında. Sanki okul öncesi çocukları eğlendirme programı yapıyorsunuz.

Hasbinallah ya.

İlyas Özdemir
01.03.2011, 09:19
bazen isyan edesim geliyor biz bunların hangisiyle baş edelim okadar sayıları çoğaldıki en iyisi Trabzonda geldikleri zaman yakalayıp vericen sopayı vericen sopayı

bahadır2561
01.03.2011, 09:24
Armağan Turhan denen gerizekalıyı kaale almak bile yersiz

corientez
01.03.2011, 22:20
bende mail attım. bunlar resmen bizleri tahrik ediyorlar.. Trabzonspor taraftarları olarak duyarlı olmamız lazım sonra stadyumda millet barut gibi oluyor

Emin Danışmaz
01.03.2011, 22:54
Arkadaşım bu bahsi geçeni iyi tanıyor.

-Tlf ver dedim bana
*HAYIRDIR Emin,
-Trabzon'lular onu arıyormuş dedim :)
*Ne yapacaklarmış dedi,

Sen anladın dedim.
O zaman vermem dedi.

federer61
01.03.2011, 23:03
Az önce Trt'de Haydi Maça programında densiz yorumculardan birisi ''Trabzon'da Trabzonspor taraftarı kadar Fenerbahçe taraftarı var''dedi..

Bu mahluka tepkimizi gösterelim

Maile adresi: haydimaca@trt.net.tr

Programı mail yağmurunba tutalm

(Trt ile ilgili başlık var,En azından program bitene kadar başlık kapatılmasın)
Gereği yapıldı renktaş ;)