PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Taraftar Grp.Bsk. Seçildi...

Emorfo
30.12.2005, 15:22
Trabzonspor taraftar dernek ve gruplari, seçtikleri temsilci vasitasiyla bundan böyle ortak hareket etme karari aldi.
Boztepe Taraftarlar Dernegi'nde 1. Olagan Taraftar Kongresi adi altinda bir araya gelen 7 dernek ve grup, yaptiklari seçimle bir Trabzonspor Taraftar Temsilcisi belirleyerek bölünmüslügü ortadan kaldirma ve ortak hareket etme karari aldi. Gurbetçi Gençler Grubu'ndan Turan Özdemir ve Trabzonlu Gençler Grubu'ndan Mehmet Findikçi'nin taraftar temsilcisi olmak için yaristigi seçimde 7 ayri dernek ve gruptan 5'er kisi oy kullandi. Yapilan seçim sonunda Turan Özdemir 18 oy alarak Trabzonspor Taraftar Temsilcisi seçilirken, Mehmet Findikçi 16 oyda kaldi. Bir oyun da geçersiz sayildigi seçim sonrasinda bir açiklama yapan Turan Özdemir, Türkiye'de bir ilk olan taraftar temsilcisini seçmek suretiyle tribünlerdeki bölünmüslügün ortadan kaldirilmasi ve ortak hareket edilmesinin saglanmasinin hedeflendigini söyledi. Temsilci seçilmesiyle diger grup ve derneklerin bir çati altinda birleserek ortadan kalkmadigini, her grup ve dernegin yine kendi isim ve flamasi altinda hizmet vermeye devam edecegini de dile getiren Özdemir, amacin ortak hareket edilmesinin saglanmasi oldugunu ifade etti.
------------------------------------------------------------ -----------------------

Evet galiba defalarca söyledigimiz sey gerçeklesiyor. Turan Abi Taraftar Temsilcisi seçildi bütün gruplarin baskani sifatiyla Trabzonspor taraftar gruplarinin ortak hareket etmesini saglayacak.. hayirli ugurlu olsun...

Turan Abi Trabzon'a mi yerlesti haberimiz mi yok...

EmrahYalçınalp
30.12.2005, 15:23
Hayirli olsun. Birliktelik her kulvarda oldugu gibi bu alanda da önemli.

ozcan_asanoglu
30.12.2005, 15:24
güzel bir gelisme,hayirli olsunsmileys/smiley32.gif....bunun stattaki atmosfere kesinlikle yansimasi gerekir...

#10 Fietra
30.12.2005, 15:26
Hayirli olsun da.Turan Özdemir Istanbul'dan nasil yönetecek ben onu anlamadim.Yönetimin baskani burada taraftarin baskani burada bi de takim buraya geldi mi tam olursmileys/smiley1.gif

smertkan
30.12.2005, 15:27
Trabzonsporun gücü taraftaridir. O gücün tek yumruk haline gelmesi kadar güzel ne olabilir.Hep beraber mutlu yarinlar için atilmis bu adimin devami gelmesini dilerim.

BDiler61
30.12.2005, 15:30
hayirli olsunsmileys/smiley32.gif

coach
30.12.2005, 15:31
çok güzel bi gelisme,eferin usaklar size.

FANATIK61
30.12.2005, 15:32
Böyle güzel haberler duymak istiyorduk zaaten. Hayirli ugurlu olsun hepimize. Insallah güclü bir birliktelik olur...

Berberoğlu
30.12.2005, 15:34
güzel bir gelisme...smileys/smiley20.gif

Burçak
30.12.2005, 15:36
bütün derneklerin ortak hareket edecek olmasi çok güzel birsey. hayirli olsun.smileys/smiley32.gif

immortal_TS
30.12.2005, 15:42
Hepimize hayirli ugurlu olsun

zafercalikoglu
30.12.2005, 15:43
olmasi gereken ve geciken bir olaydi cok sevindim ,umarim stad atmosferinede gguzel yansir,

hayirli olsun

eys_61
30.12.2005, 15:59
çok güzel ama benim ilk icraat olarak beklentim fakyel konusunda gösterilecek ortak bir tepki.hala biseler yapilabilir.(en azindan ben oyle umuyorum)

yakutlu61
30.12.2005, 16:02
HAYIRLI OLSUN.

ilk olarak akyel konusunda ortak aciklam bekliyorum bende

zanoylu
30.12.2005, 16:10
Bu taraftar guruplarinin hangileri oldugunu bilen var mi....? Gurbetçi gençler olusumu istanbul orjinlimi ki öyleyse bunun Trabzon kaynakli bir gurup olmasi bence daha mantikli idi.

Hayirli olsun

Külünkoğlu
30.12.2005, 16:13
Seçime, Gurbetçi Gençler, Çilginlar, Birlesik Trabzonspor'lular Dernegi, Boztepe Trabzonspor'lular Dernegi, Trabzonsporlular Dernegi, Uni-TS, Taraftarlar Birligi Ve Trabzonlu Gençler'in temsilcileri katildi.

Turan Özdemir (Gurbetçi Gençler grubunun Lideri) Istanbul'da ikamet etmeye devam edecek arkadaslar. Bu durumun yadsinmamasi gerekir.Yeni seçilen Baskanimizda dahil olmak üzereFutbolile alakali bütün kurumlar Istanbul'da. "Trabzonspor Taraftarlar Konseyi" baskanininda bir çok kereler Istanbul'da isi olacagi da muhakkakti.

Hayirli ugurlu olsun, isi gerçekten zor olan Turan Reis'e basarilar.

selçukabi
30.12.2005, 16:19
Teoride çok basarili bir düsünce umarim pratikte de hayata geçer ve basarili olur ve Trabzonspor tribünlerindeki daginiklik sona erer.

zanoylu
30.12.2005, 16:23
Gerçekten hayirli olsunda,umarim iyi seylere ve organizasyonlara imza atarlar,ama bir klüp baskaninin istanbulda otumasiyla taraftarlar dernegi baskaninim oturmasi arasinda çok fark var.istanbul maçlarinda hep organize olsak ne olur zaten 1500 kisi ancak giriyor stada.Önemli olan bu birlikteligi Trabzonda saglaya bilmek,kaynasmak,kendi tribünlerimizde organize olabilmek,12 kisi olgusunu yarata bilmek,bunlar öyle istanbuldan talimatla olacak isler degil,yerinde ve zamaninda isin basinda olmak lazim.

kuzey_lee
30.12.2005, 16:38
hayirli ugurlu olsun.hakettigi gibi Turan reis taraftar konseyi baskani/temsilcisi (her ne ise) oldu.

gercekefsane

bu kanunu buraya koymandaki amaç ne?

Külünkoğlu
30.12.2005, 16:42
hayirli ugurlu olsun.hakettigi gibi Turan reis taraftar konseyi baskani/temsilcisi (her ne ise) oldu.

gercekefsane

bu kanunu buraya koymandaki amaç ne?

Gerçekefsane'nin copy paste yapamadan yasayamayan birisi oldugunu bilmiyormusun ? Arkadas heralde Taraftar temsilcilerinin önemine vurgu yapmak istemistir, dimi gerçekefsane ?

Külünkoğlu
30.12.2005, 16:45
Bak ben demedim mi.smileys/smiley36.gif

Emorfo
30.12.2005, 16:46
Avni Aker Cehenneminin tekrar geri gelmesi için taraftar gruplarinin ortak hareket etmesi sart. Avni Aker için maraton tribünü çok önemlidir burasi çekirdekçi tayfasindan kurtulmali... Çilginlar disindaki bütün gruplar maraton tribünün ortasinda birlesmeli. Çilginlar ise efsane yerinde takima destek vermeye devam etmelidir. Maraton tribüne geçmis yönetim tarafindan maraton özel diye garip bir uygulama yapildi. Taraftar gruplari yönetimle konusarak bu bölümü tekrar geri almalidirlar.

Taraftar Gruplari Baskanligi görevi bu bakimdan çok önemli ve Turan abi her daim Trabzon'da olsa çok daha iyi olurdu. Ikinci yari çok daha iyi bir tribünümüz olacak gibi. Özellikle gelecek seneden çok ümitliyim, yönetim sözünde durursa fenerin yüzüncü yilini kabusa çevirebiliriz..Edited by: Emorfo

kuzey_lee
30.12.2005, 16:48
artik yapmam, bilgiyi paylasmak yanlis ise o zaman hiç bir haber eklemem

bundan sonra eklemeyecegim.

yaptigin kopy-paste'lere bir cümle de olsa kendi fikirlerini de yazsan,kendinen biseyler katsan çok ama çok daha iyi olur arkadasim..yanlis anlama az çok hepimiz internet kullaniyoruz,bu kanunlara haberlere biz de ulasabiliyoruz,bu forumun ana amaci kisilerin kendi fikirlerinin paylasilmasi oldugu kanisindayim.

halil ibo
30.12.2005, 16:50
Turan kardese basarilar dilerim,hayirli olsun.Tribündeki beklentilerimizi gerçeklestirmesi için duaciyiz,Allah kolaylik versin.

kuzey_lee
30.12.2005, 16:53
editlerim merak etmeyiniz.

gereksiz alinganlik yapmaya gerek yok.editliycek sen de editlemiyceksen de kime ne?yaptigin yazili bmn kurallarina (ki kurallar da kaybolmus bulan yok zaten smileys/smiley4.gif) aykiri degil ama yazili olmayan bazi kurallar var onlara ters düsüyor.istedigin gibi yapmakta serbestsin..editliyceksen de kendini agirdan satmaya gerek yok.sesini çikartmadan editlersin.

Edited by: kuzey_lee

gerçekefsane
30.12.2005, 16:56
editlerim merak etmeyiniz.

gereksiz alinganlik yapmaya gerek yok.editliycek sen de editlemiyceksen de kime ne?yaptigin yazili bmn kurallarina (ki kurallar da kaybolmus bulan yok zaten smileys/smiley4.gif) aykiri degil ama yazili olmayan bazi kurallar var onlara ters düsüyor.istedigin gibi yapmakta serbestsin..editliyceksen de kendini agirdan satmaya gerek yok.sesini çikartmadan editlersin.

sizin görüsünüz ve saygi duyarim.

bu arada forum kurallari yerinde duruyor. görmediniz sanirim.Edited by: gerçekefsane

kuzey_lee
30.12.2005, 16:58
saygi duydugun için çok tesekkürler.ne mutlu türküm diyene..

saygilar benden :))

ps:bu grip adami kötü ediyor vallahi smileys/smiley4.gifhele bir de 5 dk sonra derse gireceksen harbi harbi kötü yapiyor

Tunga
30.12.2005, 17:23
Iyi niyetle baslamis bir organizasyon. Umarim sonsuz olur. Bir gün tüm gruplarin bir oldugu bir Trabzonspor diliyorum.

MrbLack
30.12.2005, 17:53
TURAN reisi (abi) yi tebrik ederim...insallah basarili olur ki bundan hiçbir sekilde süphem yoktur...

Emir BAYRAK
30.12.2005, 17:53
Zaten herkezin bildigi gibi Turan abimiz vardi basta ama derneklerin bu olayin adini koymasi gercekten hersey icin iyi olmus...Futbol haricinde yeni yonetimin altyapi calismasi olarakta gorunebilirmi bu birlesim merak ediyorum?

LazAnisT
30.12.2005, 18:29
bu birlesme insallah lafta kalmaz.

TRABZONLU_TS
30.12.2005, 18:35
ins hayirli olur. herkes ayri telden calmaz ins. stadtta

Küçükalioğlu
30.12.2005, 18:46
''her grup ve dernegin yine kendi isim ve flamasi altinda hizmet vermeye devam edecegini de dile getiren Özdemir''

staddada ayni durum mu devam edecek manasina geliyor bu arti turan reis istanbulda ikamet ediyor her maça gidip organizasyon mu yapilacak ? bilgisi olan arkadaslar varmi?

cIlgInIm
30.12.2005, 19:30
masa basinda birlesme karari aliyorlar .. stadlarda giriyorlar birbirlerine girmeleri bir kenara.. yaw bi bordo mavi en büyük Trabzon bagiracaz bi taraf baska bagiriyor bi taraf baska.. yok önce ben susacam sonra sen suacan yok o ne bagirirsa bagirsin , ben daha büyügüm gibi kücük polimikler yaparak stadlarda bütünlügü saglayamiyoruz.. bu yapilan bütünlük anlasmasi insallar stadlarada yansir ve takimimizi daha güzel destekleriz.. birde su kapaliya bi care bulmak lazim bi dernekte o tarafa sart..

XeNiTH
30.12.2005, 19:31
Gruplar artik ortak hareket edecek

Turan Reis istanbulda yasiyor ve yasamaya devam edecek. Turan Reis su anda Trabzonda tribunleri birlestirebilecek tek isim gruplarin basina secilmesi isabetli bi karar.

ustelik Turan Reisin tribunleri birlestirme cabasi yeni bi sey degil herzaman birlestirici idi secimle artik bu isin adi koyulmus oldu.

Simdi orda yasamis burda yasamis diye elestirmektense Turkiyedeki bi ilki gorun en demokratik Tribun kimdeimis bununla gurur duyun.

Emorfo
30.12.2005, 19:33
Buyrun resimler...

http://img518.imageshack.us/img518/2028/ts13vi.jpg

http://img518.imageshack.us/img518/3935/ts22gr.jpg

selokal61
30.12.2005, 19:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bu son gelismeye bende çok sevindim

bundan sonra tüm türkiye trabzon taraftarinin ne kadar büyük oldugunu görecek</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Hünkar
30.12.2005, 19:53
en sonunda buyuk bi adim atildi .insallah devami gelecek

selokal61
30.12.2005, 20:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=b999e765>

''her grup ve dernegin yine kendi isim ve flamasi altinda hizmet vermeye devam edecegini de dile getiren Özdemir''

staddada ayni durum mu devam edecek manasina geliyor bu arti turan reis istanbulda ikamet ediyor her maça gidip organizasyon mu yapilacak ? bilgisi olan arkadaslar varmi?

evet arkadaslar bu konuya bir açiklik getirirseniz iyi olur</BLOCKQUOTE>

kutoz
30.12.2005, 20:33
Güzel haber... Teoriden pratige geçisini de gözlemeke gerek. Sayet bu birliktelik tribüne yansirsa, özlenen tablo geriye gelecektir Avni Aker'de...

Emre B.
30.12.2005, 21:03
Hayirli olsunsmileys/smiley32.gif

POYRAZ
30.12.2005, 22:18
Bu cok güzel bir haber iste. Bunun tribünlere de olumlu yönde yansiyacagini düsünüyorum. Artik bütün stad bütün tezahüratlari hep bir agizdan yapmaliyiz. Bütün gruplara tek bir kisinin hakim olmasi cok iyi oldu.

Harun-61
30.12.2005, 22:29
hayirli olsun, dileklerimiz sonunda kabul olundu...

Erdogdu lar ,dahil degilmi ???

The Legend
30.12.2005, 22:33
bu birlesmenintribünlere yansimasi dilegiyle.

falcon61
30.12.2005, 22:35
tribünlere yansimiyo maalesef

kimse sallamiyo tribünde birbirini; hala oley oley sampiyon trabzon diye bagiranlar war.böyle olmaz,adam gibi marslar ve sloganlar bulmaliyiz.çarsiya bakin.adamlar muhtesem.bizde ise oley oley.hikaye bunlar.böyle bisi olmaz

orhanaydin1969
30.12.2005, 22:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

hayirli olsun biz bu takimi sevinmek için sevmedik</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: admin

U.Sadıkoğlu
30.12.2005, 23:00
hayirli olsunhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

OfluMulkiyeli
31.12.2005, 00:39
Turan Reis'i tanimam, adini duymadim da, eminim iyi bir kisidir; yazacaklarim onun sahsina iliskin degil.

Sadece turk vatandaslarinin, fblisi,gslisi, trabzonlusu farketmez, bu reis unvanina duyduklari ask beni rahatsiz ediyor.

Kendi basina bir 'birey' olan, kararlarini kendisinin verebilecegi kisilerin reislere ihtiyac duymayacagini dusunuyorum.

Girisimin basarili olmasini, taraftarlar arasindaki birlikteligi/birlikte hareket etme yetenegini arttirmasini dilerim.

My
31.12.2005, 02:22
Harika bir gelisme tabii fiiliyata geçirilebilirse. Yalniz Istanbul'dan nasil yürütülecek bu is, Avni Aker'e ne kadar etkisi olucak? Biraz açarsaniz konuyu çok sevinirim.

oflubektas
31.12.2005, 10:40
Güzel bir haber.Kalici birlik söyle dursun Avni Aker'de kimsenin grupçuluk yapmadan hep birlikte bagirmasi bile benim için yeterlidir. Belirli meselelerde ortak tepki vermek için de fatih akyel transferi güzel bir firsat olacaktir.Bakalim yeni vizyonu ile taraftar gruplarimiz bu olayda nasil hareket edecek?

"Reis" meselesine gelince; Yillardir maçlara giderim ve Istanbul'da oldugum için daima bu "reis" ler ile beraber bagirdim. Hatta onlar bozkurt isareti yaparken vaktiyle ergenlik çaginin heyecaniylave biraz da "etiket olsun" diye yumrugumu sikip havaya kaldirdigim da vakidir smileys/smiley9.gif.Ancak oradaki amaç Trabzonspor'a destektir ve baska birsey olamaz. Ismine ek olarak "Reis" yerine "abi" dersiniz "bey" dersiniz veya soyadinieklersiniz olur biter.Edited by: oflubektas

XeNiTH
31.12.2005, 15:16
Turan Reis'i tanimam, adini duymadim da, eminim iyi bir kisidir; yazacaklarim onun sahsina iliskin degil.

Sadece turk vatandaslarinin, fblisi,gslisi, trabzonlusu farketmez, bu reis unvanina duyduklari ask beni rahatsiz ediyor.

Kendi basina bir 'birey' olan, kararlarini kendisinin verebilecegi kisilerin reislere ihtiyac duymayacagini dusunuyorum.

Girisimin basarili olmasini, taraftarlar arasindaki birlikteligi/birlikte hareket etme yetenegini arttirmasini dilerim.

ben yillardir maclara giderim onunla yanyana durdum hemen her macta bi kere demediki bana reis diyeceksiniz diye bu bizim Reiste gordugumuz ve ona yakistigini dusundugumuz bi ozellik.

taraftar gruplari yine olacak cilginlar yine yerlerinde kalacak ama diger gruplar kapalida birlesecek bildigim kadari ile birlesmeseler bile kararlar ortak alinacak deplasmanlara beraber cikilacak organizasyonlar hep beraber yapilacak

Emorfo
31.12.2005, 15:52
Kadir abi bu gruplarin kapalida toplanmasi konusunda yönetimden bir talep geldi mi. Yani yönetimin taraftar gruplarina yaklasimi nedir. Birlesin mi denildi yoksa bu gruplarin tek tribünde birlesme karari kendiliginden gelisen bir olay midir. Ayrica kapali tribünün ortasi maraton özel denilen garip bir uygulamayla bölündü. Bu bölümün gruplara verilmesi konusunda yönetimden istek de bulunuldu mu?

uquR Ayaz
31.12.2005, 16:13
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bende fiiliyatta basarili olacagini pek sanmiyorum bu birlesmenin... insallah basarili olur da bizi de mahcup ederler</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

61_dnc_TS
31.12.2005, 17:05
smileys/smiley32.gif

falcon61
31.12.2005, 17:13
Çok güsel bi haber aslinda böyle biseye tabiki ihtiyaç vardi insallah uygulamadada sorun yasanmaz ben istanbuldayim hiçbi grupla alakam yok hepsiylede irtibatim var maçta hangi grup bagiriyosa onlarim yanindayim yane o yüzxden pek tanimazlar ama bu habere sevindim hayirli olsun...

Önder28
31.12.2005, 17:19
Trabzonspor Taraftar Grp.Bsk. 'nin sorumlulugu, yetkisi nedir ? Bilen var mi ?

Insallah hayirli olur !

Nytre
31.12.2005, 18:13
arkdaslar olay ve olayin niyeti çok güzel.. turan reisi kisisel olarak tanimiorum ama iyi bir trabzonsporlu oldugunu biliyorum.

ayrica bu makama secilen kisinin görevleri sorumluluklari nedir bir yazili açiklama ile belirtilir herhalde.

ayrica secilen kisinin disinda kisiler kafalarina göre hareket etmez...

Bülent Bayraktar
31.12.2005, 20:29
bizde bunu tartisip duruyorduk sonunda oldu bize de bu yakisirdi hayirli olsun

TheRapZoNe
31.12.2005, 21:36
Sonunda uzun zamandir suregelen bir olumsuzluk bitecege benziyor. Insallah hayirlisi olur ve tribundeki her mahallenin kendi grubunun kafasina gore hareket etmesi engellenmis olur..

Emorfo
11.02.2006, 10:26
Ortak hareket etme karari alip Trabzonspor tribünlerinden sorumlu kisi olarak tek ismi seçen tribün gruplari bu gelismeden sonra Malatya maçiyla Avni Aker'e çikiyor... Insalah özlenen istenen birliktelik saglanmistir ve tribün organizasyonlari ile taraftarimiz adindan sözettirir.

Badaloğlu
11.02.2006, 11:21
Ortak hareket etme karari alip Trabzonspor tribünlerinden sorumlu kisi olarak tek ismi seçen tribün gruplari bu gelismeden sonra Malatya maçiyla Avni Aker'e çikiyor... Insalah özlenen istenen birliktelik saglanmistir ve tribün organizasyonlari ile taraftarimiz adindan sözettirir.

Insaallah Farugum, insaallah dedigin gibi olurda yillar sonra bizde keyifle,gururla tribünlerimizi izleriz.Bu firsat kaçmaz, Pazar günü bende Malatyamaçina gidecegim,yerinde görecegim organizasyon ya da Avni Akerdene gibi bir degisiklik olacak yerinde görelim...

Turan reis, sana basarilar,hayirli ugurlu olsun.Allah kalbine göre versin...

Bu arada ''reis'' kelimesine takilmis kardesime ukalalik olmazsa bir iki kelam edeyim.Balikçilik isleri ile ugrasanlar iyi bilir,denizde balikçi teknelerini kullananlara da ''reis'' derler neden acaba?Hos, adamlarin tek derdi balik tutup,satip kendi ailesinin ve teknesinde çalisan tayfalarinin ailesinin geçimini düsünür.Neden tayfalardan birine reis demezler?

Reislik, öyle kolay bir isdegildir,kolay kolay da kimseye bu paye verilmez.Turan reis, neredeyse ömrünü Trabzonsporumuza ve Trabzon tribünlerine vermistir.O yüzden sahsim adina ben ona reis demekten gocunmuyorum.Çünkü, bu isi bilen bir adamdir.Bu isi bilen adama da''reis'' denir.Reis, kelimesinden kimse bu kadar korkmasin.Kadir,kardesinde dedigi gibikendisine reis densin diye de kimseye de bir dayatma içinde olmadi.Hatta bazi arkadaslar kendisine agebey diyor.Ne farkeder ki?ha agabey, ha reis!...

Nytre
11.02.2006, 13:15
trabz0nda 0|acakmi baskan

Emorfo
11.02.2006, 15:41
Ahmet abi hayirli yolculuklar maç ve tribünlerle ilgili gözlemlerini bekliyoruz...

Nytre
12.02.2006, 22:21
evet yorumlari bekliyoruz.. (tribunlerdeki)

halil ibo
13.02.2006, 12:11
Ekrandan takip edebildigim kadariyla bana göre taraftar yine sinifta kaldi.Doluluk orani ve zaman zaman tezahüratlar iyi görünsede...Djokaj ve Ali Güzeldal degisikligi isliklaniyor.Bu nasil bir tepkidir! Ne kadar gereksizdir.Oyuna girenAli Güzeldal bence ilk onbirde baslamasi gereken bir oyuncu.Bunu attigi gole baglamiyorum.Bundan önceki iki karsilasmadada girdikten sonra Ömer Riza'dan daha rahat gol pozisyonuna girerek ilk onbire göz kirpmisti.Malum taraftarimiz yillarca yararlanacagimiz genç bir oyuncunun moralini sifirlayabiliyor.Tamam tepki ona degil ama birakinda tek antremanla yabanci bir oyuncuyu ilk onbirde oynatma cesaretini gösteren hocanin onu gerekli gördügü bir zamanda oyundan alma hakkida olsun.Taraftar önce kendi isine bakacak.Sen 90 dakika boyunca tribünden gerekli destegi ver.Maç sonunda tepki mi küfür mü ne yapacaksan yap.

Lütfen artik taraftar gurup baskanligi lafta kalmasin.Gerekli çalismalar yapilsin ve taraftarimiz egitilsin,bilinçlendirilsin.Kritik bir maçta nasil davranmasi gerektigi ögretilsin.Saygilarimla.

Emorfo
13.02.2006, 15:28
Gruplarin ortak hareket etme karari gördügüm kadariyle tribünlere de yansimis. Zaman zaman iki farkli tezahüratlar duysakta uzun zamandir böyle coskulu ve 90 dakika bagiran taraftar görmemistik. Devami gelir insallah...

UğuR
13.02.2006, 15:33
Evet bencede bu maçda taraftar 70.dakikaya kadar görevini yapti.sonra gene homurdanmalar basladi.ama daha koordine idiler.Ilerde daha iyi olacaktir.

Tahir
13.02.2006, 16:14
Abiler, reisler, kardesler... Yapilmasi gereken takimidesteklemek ve bunu doksan dakikaya yayarak bilinçli sekilde yapmak.Homurdanmanin hiç olmamasini saglamak.Teknik adamlari elestirmak isterken takimada zarar verdigimizden haberdar olmak.Elestirilerimizi maç sonunda yapmanin daha dogru olacagi bilinçine sahip olmak.Bu yolda ugrasan abilerimize, reislerimize, kardeslerimize, hepimize basarilar.

Emorfo
16.02.2006, 16:38
Lig Tv'de Bordo Mavi programini izlerken yillardir Trabzon tribünlerinde görmeye alistigimiz Sürmeneli Prenalar pankartini ve grubu gördüm... Uzun süredir ortalarda yoktular...

Daha önce Uni-Ts grubunun oldugu tribündeler. Numarali tribünün sagindalar... Özlemisim bu grubu insallah diger gruplarla hareket ederler ve numarali da degil maratonun ortasinda diger gruplarla beraber ayni tribünde yeralirlar.Biraz ayri durmus numarali tribündekendileri... 1 ay öncede Sürmenede yeni lokallarini açmislardir...

hayirli olsun...

Harun
16.02.2006, 18:22
Bende fanatik akrepler grubunu merak ediyorumsmileys/smiley5.gif

oflubektas
17.02.2006, 10:00
Vaktiyle Tanil Bora'nin pazartesi günleri Lig maçlarini yorumladigi kösesinde -asagi yukari herzaman oldugu üzere- istikrarsiz oldugumuz bir sezonda yazdigiyorum aklima geldi;

[b] Trabzonspor ayni iste... Bir hafta "Sürmeneli Pirenalar",diger hafta "Araklili Avareler"

SessizKral
16.03.2006, 00:58
Arkadaslar birlikten her zaman kuvvet dogar.hele bu stadda her zaman ise yarar..

SessizKral
16.03.2006, 01:02
ben bursada ikamet ediyorum bursanin çogu maçinada giderim çünkü futbolu seviyorum.ama trabzonu daha çok :))).buradada gruplar var ve bu trübünleri olumsuz sekilde etkiliyor...avni akerde maç seyretme imkanin olmadi hama her zaman birlikten yanayim...

Nytre
16.03.2006, 13:51
birligin oldugu yerde güç olur ortak hedef olur inanç birligi olur...

sen sampionlua ben 2.liüe öbürü baska bir seye inanirsa o takim hiçbir hedefe ulasamaz.

oflubektas
30.08.2006, 19:22
Trabzonspor taraftar dernek ve gruplari, seçtikleri temsilci vasitasiyla bundan böyle ortak hareket etme karari aldi.
Boztepe Taraftarlar Dernegi'nde 1. Olagan Taraftar Kongresi adi altinda bir araya gelen 7 dernek ve grup, yaptiklari seçimle bir Trabzonspor Taraftar Temsilcisi belirleyerek bölünmüslügü ortadan kaldirma ve ortak hareket etme karari aldi. Gurbetçi Gençler Grubu'ndan Turan Özdemir ve Trabzonlu Gençler Grubu'ndan Mehmet Findikçi'nin taraftar temsilcisi olmak için yaristigi seçimde 7 ayri dernek ve gruptan 5'er kisi oy kullandi. Yapilan seçim sonunda Turan Özdemir 18 oy alarak Trabzonspor Taraftar Temsilcisi seçilirken, Mehmet Findikçi 16 oyda kaldi. Bir oyun da geçersiz sayildigi seçim sonrasinda bir açiklama yapan Turan Özdemir, Türkiye'de bir ilk olan taraftar temsilcisini seçmek suretiyle tribünlerdeki bölünmüslügün ortadan kaldirilmasi ve ortak hareket edilmesinin saglanmasinin hedeflendigini söyledi. Temsilci seçilmesiyle diger grup ve derneklerin bir çati altinda birleserek ortadan kalkmadigini, her grup ve dernegin yine kendi isim ve flamasi altinda hizmet vermeye devam edecegini de dile getiren Özdemir, amacin ortak hareket edilmesinin saglanmasi oldugunu ifade etti.
------------------------------------------------------------ -----------------------

Evet galiba defalarca söyledigimiz sey gerçeklesiyor. Turan Abi Taraftar Temsilcisi seçildi bütün gruplarin baskani sifatiyla Trabzonspor taraftar gruplarinin ortak hareket etmesini saglayacak.. hayirli ugurlu olsun...

Taraftarlar arasında birlik halen sağlanamamış. Tezahuratlar
bile hala bölük pörçük yapılmaya devam ediyor. Bu "sözde" birliğin tribün dışındaki halini ve diğer ayrıntıları bilen var mı?

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 19:29
zaten mantıklı olanda buydu TRAFTARIN EN BÜYÜK ACIĞI KAPANMIŞ OLDU
zaten herkezin tekbir amacı var..
eziktaştaki alenın neler yaptıhını biliyoruz..
bizimde böylebir öndere ihtıyacımız vardı şimdiden sonra pılanlı ve progrmlı olarak hepbirlikte yapıcaz işte cok güzel
bismillah...

Burçak
30.08.2006, 19:47
başlığı görünce bi an sevindim. adımlar atıldı sandım ama aklıma aynı böyle bi başlığın geçen sene de açıldığı geldi. ilk mesaja baktığımda düşündüğüm gibi başlığın geçen seneden kalma olduğunu gördüm.
geçen sene bu adım atılmasına rağmen tribünlerimizde ne ayzıkki bi değişiklik yok.

Beytullah
30.08.2006, 20:09
walla bizim tribun aynı tas aynı haman.. nezaman duzelcez merak ediyorum bir ara hep beraber soledik ama oda uzun sürmedi denizli macındaç

@FLU
30.08.2006, 20:39
inşallah hayırlı olur turan reise de şimdiden kolaylık diliyorum ama işi çok zor bende pek umutlu değilim açıkcası bu durumun düzeleceğinden ayrıca forozlular yokmuydu toplantıda

Külünkoğlu
30.08.2006, 20:40
9 ay önceki toplantıda kimler var kimler yok diye mi soruyorsunuz ?

@FLU
30.08.2006, 20:44
9 ay önceki toplantıda kimler var kimler yok diye mi soruyorsunuz ?

vallaha konunun eski olduğunu ben yeni fark ettim peki bu başkanlık olayı devam etmekte mi turan reis in başkanlığı veya başka bir kişinin

ayrıca konu güncellenince ben tarihine bakmadım yeni bir konu gibi geldi