PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Halit Aydın (2)

Ahmet Başkaya
24.02.2011, 01:07
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Artık değerli üyelerimizin de önerileriyle her hafta iki üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimiz soracağız.

Konuklar çok karışıklık olmasın diye Pazartesi ve Perşembe alınacak .

Bu haftamızın diğer konuğu forumumuzun değerli yöneticilerinden Halit Aydın .

Seçtiğimiz üyeyi fazla yıpratmamak için kişi başı 2 soru soruyoruz. Buna dikkat ederseniz sevinirim. Geri bildirimlere göre bu rakamda artı veya eksi oynamalar olabilir.

İlk önce benim sorularım

Yaşın?
Nerelisin?
Nerede oturuyorsun?
Okul-iş?
Okuyorsan bölümün?
Hobilerin?
Hayattaki en büyük hedefin?
En büyük takıntın nedir?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En sevdiğin futbolcu(Trabzonspor'da)?
En sevdiğin futbolcu(Dünyada)?
Yurtdışında desteklediğin takımlar?
En beğendiğin filmler?
En beğendiğin sanatçılar?
En sevdiğin renk?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/63327_434674151535_716411535_5658211_3379876_n.jpg

Evet Halit'e soruları alalım . ;)

Not : Arkadaşlar görmek istediğiniz üyeyi bana özel mesajla iletirseniz isteğe göre birini alırım hem benim için hem de sizler için daha iyi bir şey olur .

Mesaj içeriklerinde benii all llaa gibi kelimeler geçmezse sevinirim :)

Kaya
24.02.2011, 01:08
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184763_10150093917131536_716411535_6783961_1781077 _n.jpg

Şu neden BMN sorununun cevabını ben de merak etmekteyim...

:)

Neden video?
Müzik mi? Video mu?

Canberk
24.02.2011, 01:15
Ahmet benide al laaaççç

Halit kaç senedir Gitar çalıyorsun diyerek sana ilk sorumu sorayım :)

ibrahim
24.02.2011, 01:30
hau resmi hangi tsclubun önünde cekildin??

Halit Aydın
24.02.2011, 01:53
Yaşın? 20

Nerelisin? Trabzon-Sürmene

Nerede oturuyorsun? Kocaeli-Darıca'da oturuyorum. Okul zamanları Bursa'dayım.

Okul-iş? Uludağ Üniversitesi

Okuyorsan bölümün? Ekonometri

Hobilerin? Photoshop, Müzik, Bmn.

Hayattaki en büyük hedefin? Hatırı sayılır biri olmak ve kimsenin nefretini kazanmadan yaşamak. Trabzon'u görmek ve Avni Aker'de maç izlemek.

En büyük takıntın nedir? Her şeyin ayrıntısına takılırım.

Yaptığın en büyük çılgınlık? Çılgınlığım olmamıştır pek. Sakin ve sade yaşamayı seviyorum.

Neden Trabzonspor? Trabzonspor'a bu kadar bağlı olmamın tek sebebi dedemdir. Hami'li Şota'lı zamanlarda televizyonda izlerdik tüm maçları. Dedemin anlattığına göre Trabzonspor her gol yediğinde kendimi halıya atıp ağlıyormuşum o zamanlar. Neden Trabzonspor? Aslına bakarsak bunu kendime soruyorum hep fakat neden sorusuna tam cevap alamadım. Neden yerine "iyi ki" diyorum. İyi ki Trabzonspor var.

Neden BMN? 2006 yılında Puma forma sponsorumuz olduğunda, forma paylaşımları yapmak için üye olmuştum foruma. Bunun öncesinde uzun yıllar siteyi uzaktan takip ediyordum. En başta doğru ortamı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Burası apayrı bir yer benim için. Bir çok şeyi burada öğrendim. Trabzonspor'un kalbi burada atıyor. İyi ki burdayım.

En sevdiğin futbolcu(Trabzonspor'da)? Geldiği yıldan beri tüm enerjisini takımına verdiği için Umut Bulut.

En sevdiğin futbolcu(Dünyada)? David Beckham

Yurtdışında desteklediğin takımlar? Barcelona

En beğendiğin filmler? Cast Away. Bu filmin yeri ayrı bende. O yüzden bu ve diğerleri olarak ayırmak istiyorum.

En beğendiğin sanatçılar? Kemal Sunal, Kazım Koyuncu, Emre Aydın, Sinan Kaynakçı

En sevdiğin renk? Bordo-Mavi ilk sırada gelir. Sonra da siyah.

Emirhan Makul
24.02.2011, 02:00
Yıllar Önce yaptığın Wallpaper'ler nam yapmıştı tüm internet aleminde takvimler vesaire , neden bıraktın bu işi ? :)

Kaç Kardeşsin ?

Nefret ettiğin ilk 5 ünlü

Halit Aydın
24.02.2011, 02:03
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184763_10150093917131536_716411535_6783961_1781077 _n.jpg

Şu neden BMN sorununun cevabını ben de merak etmekteyim...

Neden video? Video yapmaya 2006 yılında başladım. O zamanlar Trabzonspor'un internette eksikliğini hissettiği tek şey video idi. 2 sene bayağı video yapmıştım fakat 2008'den sonra üniversite sebebiyle azalttım. Eskisi kadar zaman ayıramadığım için ve internette bu tür video yapanlar çoğalınca, yük azaldı ve ben de bıraktım diyebilirim :)

Müzik mi? Video mu? Abi bu soruyu niçin soruyorsun? :D Müzik diyorum. Ama tribün beste işi zor ona göre ççç

Halit kaç senedir Gitar çalıyorsun diyerek sana ilk sorumu sorayım :)

4 sene önce kendi çabamla öğrenmiştim. İlk 2 sene fazla ilgilenemedim. Tam anlamıyla iki senedir çalıyorum.

hau resmi hangi tsclubun önünde cekildin??

2007 yılında Cevahir Avm - Ts Club. Fakat çekildikten bir ay sonra kapanmıştı orası.

Halit Aydın
24.02.2011, 02:25
Yıllar Önce yaptığın Wallpaper'ler nam yapmıştı tüm internet aleminde takvimler vesaire , neden bıraktın bu işi ? :)

Kaç Kardeşsin ?

Nefret ettiğin ilk 5 ünlü
Eskiden lise yıllarında boş zamanım çok oluyordu. Ya da derslerin kolay gelmesinden dolayı bu işe zaman ayırabiliyordum. Üniversite'de pek zaman ayıramıyorum.

İnsanın emek verdiği bazı şeylerin çalınması, ve üzerine kocaman halitaydin61 yazmayı da istemediğimden dolayı artık sadece bordomavi.net için wallpaper ve grafikler yapıyorum. Zaten grafik konusunda en güçlü ve en kaliteli site Bmn'dir. Buna diğer abi ve kardeşlerim gibi katkıda bulunmak istiyorum.

Takvimlere Şubat ayı itibariyle başladım bu arada :)

Kaç Kardeşsin ? 4 kardeşiz. Bir abim, bir erkek kardeşim ve bir de kız kardeşim var.

Nefret ettiğin ilk 5 ünlü? Nefret değilde sevmediğim ünlüler, Futbolcu olarak Hayrettin Yerlikaya, Lugano, Ayhan. Hakem olarak Kamil Abitoğlu. Sanatçı olarak yok ne yazık ki.

Armağan Dere
24.02.2011, 02:42
Halit nasılsın kardeşim,okul ne zaman bitiyor...İyi olman dileğiyle...Allah'a Emanetsin...

Asi Çaykaralı61
24.02.2011, 08:36
Halit Abi bu sene ki Şampiyonluk hakkındaki düşüncelerin ?

Faik Yılmaz
24.02.2011, 08:43
Unutulmayacak ve hit olucak bir beste yapma imkanın olsaydı kime ve niye yaparsın...?

Hayatında en çok sevindiğin olay nedir......

Ahmet Başkaya
24.02.2011, 11:01
Yurtdışında desteklediğin takımlar?
Bordo Mavi renklerinden dolayı Barça . (Gökçebey )

İngiltere : Liverpool, westham united,
İspanya : Barcelona
Almanya : Borissia Dormund ( Recep Alkan)

Yurtdışında desteklediğin takımlar? Barcelona ( Halit Aydın )

Konuk olarak biraz daha düşünmem gerekli sanırım :cool:

Halit Aydın
24.02.2011, 12:08
Halit nasılsın kardeşim,okul ne zaman bitiyor...İyi olman dileğiyle...Allah'a Emanetsin...

Uğraşıyoruz bitecek İnşallah :)

Halit Abi bu sene ki Şampiyonluk hakkındaki düşüncelerin ?
Hayırlısıyla bu sene şampiyon olacağız. Benim takip ettiğim dönem içersinde şampiyonluğa oynadığımız yıllar 2005,2009 ve 2011. İkisi kötü bitti. Bu sene daha hazırız bu beni ümitlendiriyor. İnşallah diyelim.

Unutulmayacak ve hit olucak bir beste yapma imkanın olsaydı kime ve niye yaparsın...?

Açıkçası bir kişiye özel şarkı yapmanın o şarkının evrenselliğini kısıtlayacağını düşündüğüm için belirli bir kişiye beste yapmazdım. Emre Aydın'ın sanatçılığını beğendiğim için şarkılarım da hemen hemen onun tarzında olurdu :)

Hayatında en çok sevindiğin olay nedir......

Bu sene umudum olmadığı bir dersten iyi bir harf notu alarak Gano'mu 1.80'in altına düşmediğini görmek ve sınıf tekrarından kurtulmak. En son hatırladığım olay bu. Bir senemin gitmesine sebep olacaktı.

Ahmet, Barcelona her yerde :)

LazAnisT
24.02.2011, 16:25
İstanbuldaki bir maçta tanışmıştık.Çok fazla samimi olmasakta forumda en çok sevdiğim üyelerden bir tanesidir:)

Hürgün Aygün
24.02.2011, 16:56
Komik ve kısa bir anını istesem Halit Abi...?:)

Halit Aydın
24.02.2011, 22:04
İstanbuldaki bir maçta tanışmıştık.Çok fazla samimi olmasakta forumda en çok sevdiğim üyelerden bir tanesidir:)

Süleyman abi İnşallah ileride daha fazla sohbet etme imkanı buluruz :)

Komik ve kısa bir anını istesem Halit Abi...?:)

Valla Hürgün geçmiş zamanla ilgili sorulan sorulara cevap veremiyorum. Hatırlamakta güçlük çekiyorum nedense :) Şu an aklıma gelmiyor ama geldiğinde yazarım :)

Gamze
25.02.2011, 00:31
Halit sana sorum:

N'oldu bizim görsel işi? :cool:

Heyecanlanma tamam, yok öyle bişi :D

Kubilay ŞAHİN
25.02.2011, 00:32
Masaüstü takvim çalışmalarına yeniden başlamak istermisin?:D

Halit Aydın
25.02.2011, 01:35
Halit sana sorum:

N'oldu bizim görsel işi? :cool:

Heyecanlanma tamam, yok öyle bişi :D

Görseller konusunda tek bir kişiye bağlı çalışıyorum :cool:

Ha olurda Hüseyin Kaan haftanın konuğu olursa bu soruyu sorabilirsin ona :D

Masaüstü takvim çalışmalarına yeniden başlamak istermisin?:D

Kubilay, wallpaper bölümünde şubat takvimi yayınlandı. Fakat imageshack sitesi yamuk yaptı kurbağaya dönüştü resimler :D Yakında Mart takvimi gelecek. :)

Kubilay ŞAHİN
25.02.2011, 02:04
Kubilay, wallpaper bölümünde şubat takvimi yayınlandı. Fakat imageshack sitesi yamuk yaptı kurbağaya dönüştü resimler :D Yakında Mart takvimi gelecek. :)

Sen Adamsın.:D

Ertan 51
25.02.2011, 10:46
Bu kadar yakışıklı ve karizmatik ol,güzel bir üniversite de oku ve bu kadar mütevazi ve bilinçli ol.
Ahmet'e tekrar teşekkür etmek lazım güzel insanları bize daha yakından tanıttığı için,isimlere aşinayız ama canlı olduğundan bile emin değildik:)

Halidim gardaşım cehaletimi bağışla Ekonometri ne demek,istediğin bir bölümmüydü,okul bitince güzel bir ekmek kapısı açacakmı sana.

Halit Aydın
25.02.2011, 12:21
Bu kadar yakışıklı ve karizmatik ol,güzel bir üniversite de oku ve bu kadar mütevazi ve bilinçli ol.
Ahmet'e tekrar teşekkür etmek lazım güzel insanları bize daha yakından tanıttığı için,isimlere aşinayız ama canlı olduğundan bile emin değildik:)

Halidim gardaşım cehaletimi bağışla Ekonometri ne demek,istediğin bir bölümmüydü,okul bitince güzel bir ekmek kapısı açacakmı sana.

Abi öncelikle nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ekonometriye gelince, ne olduğunu ne işe yaradığını 4.sınıfta okuyanlara sorduğumuzda onlar bile bunu açıklayamıyor. Zaten 4.sınıfı gören o kadar çok kişi yok bu bölümde :)

Dün bir dersimizde ekonometri hocamın dediği şeyi aynen aktarıyorum. "Ekonometri bölümüne 80 kişi başlar. 40 tanesi ikinci sınıfa geçer. Sonra bunlardan 20 tanesi üçüncü sınıfa geçer. Sonra bunlardan 10 tanesi dördüncü sınıfa geçer. Ve bunlardan 5 tanesi mezun olur."

İktisat,İşletme,Ekonomi bölümlerini kapsayan bir bölüm olarak geçiyor. Ekonomi Mühendisliği diyenler de var. Genel olarak matematik,iktisat ve İstatistiklerle uğraşıyoruz. Fakat hocanın verdiği örnek bölümün ne kadar zor olduğunu açıklıyor.

Ben tercihlerimi yaparken Bursa'yı yazdım. İşletme,Ekonometri,Çeko bölümlerini. Ekonometri denk geldi. Bilsem bu kadar zor olduğunu yazmazdım. Fakat bir işletme mezunu olmak kolayken, ekonometri mezunu olmak bunu başarmak için çalışmak daha yararlı olacak.

Ertan 51
25.02.2011, 14:15
Of of of gerçekten çok zormuş anlattığına göre,
Allah yardımcın olsun,teşekkür ederim cevap için.
Elene elene 5 kişi kalıyormuş ya,sen o 5 ten birisin bana göre,Selametle Halit.

Ahmet Başkaya
25.02.2011, 15:36

O ne demek abi ben teşekkür ederim , bir günde seni konuk etmeyi düşünüyorum , umarım kırmazsın beni ;)

Oruç
25.02.2011, 15:53
Neden EA ?

+

Ne zamandan beri takip edersin EA'yı ?

Halit Aydın
25.02.2011, 17:43
Neden EA ?

+
Ne zamandan beri takip edersin EA'yı ?

İlk albümünden sonraki yıllarda ara ara dinliyordum. 2010'da çıkardığı albümden sonra kendisini yakından takip etmeye başladım. Hayatını araştırdım, yaşadıklarını. Neden EA? Şarkılarını yaşadığı olaylar çerçevesinde yapması sebebiyle. Ve şarkılarında kendimden bir şeyler bulduğum için.:)

ağasarlı emre
25.02.2011, 18:30
abi darıcada nerdesin görüşelim

Atakan
25.02.2011, 18:50
Boş zamanlarında ne yaparsın?

En sevdiğin bilgisayat oyunu?

worldmaster
25.02.2011, 19:05
Neden illa da Bursa?

Halit Aydın
25.02.2011, 21:49
abi darıcada nerdesin görüşelim

Dudayev'e yakın.

Boş zamanlarında ne yaparsın?

En sevdiğin bilgisayat oyunu?

Boş zamanlarımda forumdayım genelde. Derslerim ikinci öğretim olduğumdan dolayı akşam 5'te başladığı için gündüzleri haftada 3 gün spora gidiyorum.

En sevdiğim bilgisayar oyunu Football Manager :)

Neden illa da Bursa?

Bursa'da doğup büyüdüm. 10 yaşında Kocaeli'ye taşındık. Akrabalar Bursa'da olduğu için tatillerde, bayramlarda sık sık Bursa'ya gidiyorduk. Ben de hem şehir dışında okumak hem de yabancılık çekmeyeceğim bir yerde okumak için Bursa'yı tercih ettim.

ağasarlı emre
25.02.2011, 23:54
Dudayev'e yakın.

Boş zamanlarımda forumdayım genelde. Derslerim ikinci öğretim olduğumdan dolayı akşam 5'te başladığı için gündüzleri haftada 3 gün spora gidiyorum.

En sevdiğim bilgisayar oyunu Football Manager :)

Bursa'da doğup büyüdüm. 10 yaşında Kocaeli'ye taşındık. Akrabalar Bursa'da olduğu için tatillerde, bayramlarda sık sık Bursa'ya gidiyorduk. Ben de hem şehir dışında okumak hem de yabancılık çekmeyeceğim bir yerde okumak için Bursa'yı tercih ettim.
maça gitcek adam yok acilen görüşelim...

Halit Aydın
25.02.2011, 23:58
Ben Darıca'ya senede 1-2 kere gidiyorum. O da bir haftalığına.

.....
26.02.2011, 15:25
İlk gittiğiniz Trabzonspor maçı , sorulduysa kusura bakmayın :)

Halit Aydın
26.02.2011, 19:14
İlk gittiğiniz Trabzonspor maçı , sorulduysa kusura bakmayın :)

2007 yılında Ali Sami Yen'deki Galatasaray maçı. Musa Büyük'ün ayağının kırıldığı maç. Yenilmiştik 2-1. Bizim golü Erdinç atmıştı. :)

Ahmet Başkaya
28.02.2011, 12:49
Halit'e beni kırmadığı için çok teşekkür ediyorum :)

Başlığı kitleyen arkadaşa da teşekkürler ;)