PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferrarinin açıklamaları şok etti...

cihatöztürk
22.02.2011, 14:40
"DAVA EDECEĞİM"

Beşiktaşlı oyuncu, "Lugano bana İtalyanca, İspanyolca, Portekizce hatta İngilizce hakaret etti. Sürekli yumruk attı ve çimdikledi" dedi.

Emre hepsini gördü

Derbi mağlubiyetinin baş sorumlusu olarak gösterilen Ferrari isyan etti. Lugano'nun maç boyu kendisine sadece İtalyanca değil İspanyolca, Portekizce hatta İngilizce küfür ettiğini, kendisini kışkırtmak için her yolu denediğini, bunu Emre Belözoğlu'nun da duyduğunu ve Lugano'yu uyardığını söyledi. Lugano'nun Emre'nin bu uyarılarına "göz kırparak" karşılık verdiğini, hakemin ise Lugano'nun hiçbir hareketini göremediğini belirtti.

Vücudum mosmor oldu

Lugano tarafından sürekli yumruk ve çimdik darbeleri aldığı için kollarının ve vücudunun üst kısmının mosmor olduğunu belirten Ferrari, "Hiç kimse bu kadar küfüre ve şiddete sabredemez. Bu nedenle Lugano'yu dava etmeyi düşünüyorum" dedi. Quaresma da küfürleri duyduğunu ve böyle bir dava açılması durumunda Ferrari lehine ifade vermeye hazır olduğunu söyledi. Schuster de Ferrari'ye, "Haklı olduğunu biliyorum" diye destek verdi.

Bunların tamamı doğrudur Lugano yapar abi...

AKSOY_61
22.02.2011, 14:44
Çimdikledi mi?
Saçı olsa saçımı da çekti diyecek.

Şaka bir yana luganodur bu her türlü çirkeflik beklenir.

ilhan
22.02.2011, 14:47
Bu tip başlıkları 'Türk Futbolu' kategorisine açalım arkadaşlar.

TSelif
22.02.2011, 14:55
Bizim yerel kanalların birinde Lugano ile Ferrari'nin çok iyi arkadaş olduklarını ve heryere (eğlence) beraber gittiklerini söylediler.
Ama Lugano her pisliği yapar Emre'nin gavur versiyonu işte... doğru ise şaşırmamak lazım :)

Mehdi
22.02.2011, 14:57
Olan oldu Ferrari.Bırak bu işleri.

Misina
22.02.2011, 15:03
Ferrari'nin yumruğundan beter hareketleri her maç Lugano yapıyor dövermişçesine hakemin üzerine yürüyor kart bile görmüyor!

Recep Alkan
22.02.2011, 17:25
Valla son maç için konuşmuyorum ama, bu Luganoya emeklilik ikramiyesinin verilerek ülke dışına gönderilmesini istiyorum.

bASTURk
22.02.2011, 18:09
Sinirlerine hakim olacaksın Ferrari.Futbolcusun,tonla para alıyorsun tüpçüden şurada adam gibi iki saat haftada topunu oynayacaksın.İş mi yaptığın...

ozturk
22.02.2011, 18:28
doğrudur...

macuka
22.02.2011, 18:49
Dogru bile olsa, mac icinde takimina zarar verecek sekilde kirmizi kart yiyecegine, mac sonunda, yiyorsa, gidersin adamin cezasini kesersin...
Bkniz.. Aurelio mac sonunda Brezilyali olan ricardinyo yu disarda yakaladi ve agzini gozunu dagitti... Aurelio ya hic bir sey de olmadi...

LazAnisT
22.02.2011, 18:53
Bizim yerel kanalların birinde Lugano ile Ferrari'nin çok iyi arkadaş olduklarını ve heryere (eğlence) beraber gittiklerini söylediler.
Ama Lugano her pisliği yapar Emre'nin gavur versiyonu işte... doğru ise şaşırmamak lazım :)Ferrariyle Alex iyi arkadaş.Gerçi farkeden pek birşey olmuyor herhalde:)

POYRAZ
22.02.2011, 19:09
Aslinda ikisi de atilmaliydi ama Ferrari dirsegi elemana gömüyorken hakem gördü o yüzden narkozu yedi.
Lugano söz konusu hareketleri yapti ama caktirmadan.

M.S.SOFU
26.02.2011, 11:53
hoca büyük hoca eyvallah ona sözümüz yok

sonuçta uefa yarı finali sene de şampiyonlar ligi filan yönetiyor ama bence maçta hatalıydı

her köşe ve serbest vuruş olaylarında bu ikili ha bire didişti

çıkar sarı kartı uyarı olsun

penaltı tabii ki çok saçmaydı ama hakem vermek zorunda kaldı penaltıyı

ferraride de beyin yok madem dirsekliyon git ort sahada dirsekle

başlarım sinirine
ulna bizde sinirliyiz ama her gün kaldırımda millete dirsek mi atıyoz?
sonuçta sonuçlarını düşünüp yürüyüp gidiyoruz

ESER
26.02.2011, 12:24
lugano cimdik attiysa ferrari de parmak atsaymis dirsek atmak yerine.. gecsin bu isleri, resmen fbye kiyak cekti.

Bıyıklıoğlu
26.02.2011, 12:34
Bizde yedik! mi diyelim şimdi?