PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

10 numara
28.02.2011, 10:40
sadece bir iki rütüş lazım 65 yaşındaki babam bile maç başlamadan önce "amrabat hızlı oyuncu calenin önünde inş. piotr oynar" diyorsa,şenol hocanın biraz kendini sorgulaması gerekir , yattara'ya bir şey söylemeye gerek yok zaten hep öyleydi ancak dikkatimi çeken daha doğrusu herkesin dikkatini çekmiştir ki bir burak gerçeği var , artık rahatlıkla umutun bölgesinde oynayabileceğini düşünüyorum , yanına jaja yı koyar ve kalabalık bir orta saha ve sağlam kanatlarla bjk yi ve geri kalan maçlar kazanırız diye düşünüyorum sadece biraz cesaret lazım , hakan şükürün dediği gibi herşey hiyeraşik olarak gidiyor...bundan sıyrılamız lazım....

Ünal Er
28.02.2011, 10:43
Ağlayın bakalım ağlayın...

Ayıp sizlere ayıp...

Bu takım sezon sonunda şampiyon olursa; bu yazılanları herkese tek tek göstereceğim...

Fener şöyle fener böyle bu ne ya Hu...

Yok Başkan yanlış, Şenol Hoca yetersiz...

Sizlere sesleniyorum Ey Trabzonsporlular...

Uyanın , Silkinin...

Bırakın ezilmeyi ayağa kalkın...

Şimdi size 1. devredeki 6. hafta puan durumunu veriyorum...

Anlayan anlar ve akıl yürütür...

6. Hafta Puan Durumu

Güzel yorumlar brova tebrik ederim
Bu da benim ufak oğlan, TRABZONUSPOR'u terk etmeyi düşünenlenlere inat " Al da bayrağı düşman üstüne"

10 numara
28.02.2011, 10:43
musafa-giray-glo-cale

serkan-colman-selçuk-piotr

----------jaja------------
---------burak-----------

Halil Atalay
28.02.2011, 10:45
anlamadığım şenol hoca neden yeni tranferleri hiç oynatmıyor ben geldiği günden beri ceyhundan iskele babası bile olmaz diyorum adam yanından futbolcu koşuyor öküzün trene bakdığı gibi bakıyor sol sos veriryor al oyuna yeni tranferi ne tutuyorsun adamı yanında umut'un morali bozuk al oyuna pozek biraz olsun oda dinlensin şimdi ne olacak kuş puan kaybedecek sende diğer kuşcuyu yeneceksin

offfffffffff mayıs ayına kadar uyumak istiyorum

Oruç
28.02.2011, 10:46
Çok şey var yazılacak ama iki haftadır bizi ipten alan Onur'un performansının düşmesi neticesinde puan kaybettik dün akşam. Yanlış anlaşılmasın sakın, Onur'a kızdığım falan yok. Adam 22 hafta takır takır oynadı, kötü oynama kontenjanını kullanıyor, sonuçta O da insan, makine değil ya. Sağlık olsun.

Egemen gibi kilit bir oyuncumuzun eksikliğine bir de Selçuk eklenince puan kaybı kaçınılmaz oldu. Selçuk'un ölüsü bile bu takımda iş yapar. İkide bir Selçuk'a sallayanlar umarım gerçeği görebilmişlerdir.

Her şey bitmiş değil. Biz kötüyüz febe ise "çok" iyi. Bunun hep böyle süreceğine inananlar var aramızda, gariptir. Garip olan bir diğer konunun sezon başından beri her fırsatta "o yetersiz, bu şöyle, bu takımdan bir şey olmaz..." diyip bugün en fazla gürültüyü çıkaranların olmasıdır. Gerçekten çok garip. Madem takım yetersiz, neden beklenti içine giriyorsun ? Gerçekten saçmalık...

Biz deplasmanlarda kazanıyoruz, inanıyorum kalan tüm deplasmanları kazanacağız ama A.Aker için aynı şeyleri söyleyemiyorum. Allah sonumuzu hayır etsin, ben hala şampiyon olacağımıza inanıyorum. Her daim febe iyi olmayacak ya, her maç Egemen'siz, Engin'siz, Selçuk'suz sahaya çıkmayacağız ya...

İlk devre 6 haftalık performansımız kötüydü, 11 puanımız vardı, lider Bursa'nın 18. Ama ne oldu devre sonunda haberiniz var mı ? Bu hep böyle mi sürecek yani ?

Fora61
28.02.2011, 10:49
Konunun özünde haklısın, transfer yapılmalı idi, ve senin dedğin noktalar gerçektende bağırıyordu ve hala da bağırıyor. Ama malesef şu anki durumumuz bu. Ben hayatım boyuncu top oynarkende şunu düşündüm, oyun esnasında gol yersem üzülmem, gol kaçırırsam kendime sinirlenmem 1 sn sürer ama maç bittikten sonra kendime çok kızarım yaptığım hataları çok düşünürüm, maç i,çinde full konsantrasyon ile oynarım.
Ama bizim taraftara bakıyorum biraz kötü gidince hemen eski defterleri çıkarıyor. Tamam herkes haklı ama zaman o zaman değil ki...Herkes beğeniyor ama ben Umutu beğenmiyorum, ama benim takımımda oynuyor ve gol atması için, iyi oynaması için sırtımda taşıyacaksam taşırım, başı kaşınacaksa kaşırım.
Birlik olmak gerek, zaten cahil çok aramızda...takıma ve taraftara zarar veriyor...BMN bu eleştirileri yasaklasa yıl sonuna kadar bu tarz geçmiş işler konuşulmasa razıyım...benim düşüncem

Abi bende top oynadım İdmanocağında 8 sene hatta ben oynarken Mustafa Yumlu benim bir alt kadememde oynuyordu. İyi niyetli çocuk tamam ama şampiyonluğa oynayan bir takımın stoperi olamaz şuanda.İlerde belki çok iyi olur ama şu pozisyonmda deil.Tecrubesi yok iki goldede onun hatası var. Elinde daha tecrübeli bir Giray varken onu oynatmalıydı diye düşünüyorum Şenol hocanın.

Şu saatten sonra nekadar konuşsak boş aslında, takımı desdeklemekten başka çaremiz yok. Aslında hiç birşe kaybedilmiş deil ama kolay olan süreci çok zora soktuk. Böyle bir farkı böyle bir ligi birdaha yakalarmıyız bence çok zor.

Tolga Okumuş
28.02.2011, 10:49
Asıl bir zamanların en 'tavlacı futbolcu'su Yattara, dün Hasan Ali'nin karşısında sürekli 'gele attığı' performansıyla halen kendisini Trabzon'un yıldızı sanıyorsa, o zaman Ziani ile Amrabat da bambaşka futbol gezegenleri herhalde! Hele hele dün gece içine 'Kemal Serdar'ın ruhu girmiş' gibi mücadele eden Glowacki'nin emekleri de bir şey ifade etmiyorsa, Yattara alsın tavlayı kolunun altına! Belki de şampiyonluk yolunda avantaj sağlamak için Yattara'lardan çok Glowacki'nin forvet versiyonlarına ihtiyaç vardır, kim bilir?

Ali ECE

sanatik
28.02.2011, 10:51
Sanirim en büyük sorunumuzda oyuncu begenenmemekdir. Onu begenme bunu begenme ama bursa gitsin siradan bir takim ile sampiyon olsun.

Ben elindeki mazemeyi dogru kullanarak iyi isler yapilabilecegini düsünüyorum. Devre arasinda onu almadik bunu almadik sampiyonluk gitti kafasina gitmiyorum. Elindeki topculari degerlendir oynat. Biz henüz dogru dürüst top oynamiyoruz sampiyonlukdan bahsediyoruz.

Taraftar evimizde istedigi kadar bagirsin. Isterse istanbula kadar. Elbette destek gerekiyor ama ben taraftari suclu bulmuyorum. Sahada topunu oyna taraftar öyle bir desteklerki seni ...

arifberkay
28.02.2011, 10:51
Bu işlerin nezaketle,espriyle ve felsefi konuşmalarla yürümediğinin farkına varmanın zamanı geldi de geçti olan yine biz taraftara oldu...

Ali İhsan
28.02.2011, 10:53
Defansın lideri Egemen yok, defansın her daim kademesine çabucak giren, takımı en seri şekilde atağa kaldıran Selçuk yok. Takım sıkıştığında soldan veya göbekten yardıran Engin yok. Bu maçta alınan bir puan bile yeterlidir bence. Dağılmaya gerek yok, tez elden as kadromuz sağlam bir şekilde toparlanmalı, Ceyhun Selçuk'un alternatifi değil, Glo-Mustafa ikili olarak oynayamaz, yanlarına kesinlikle çabuk bir stoper lazım ve takımda bir tek Egemen var.

Celal Demir
28.02.2011, 10:54
hakeme sallamanın anlamı yok gerçekten 2. yarı çok kötü oynuyoruz her hafta düzelir diye ümitleniyoruz ama malesef aynı tas aynı hamam umarım bjk maçını alırız ozaman takımda toparlanır diye düşünüyorum. şimdi ne yönetime ne hocaya ne futbolculara sallamanın anlamı yok bizi bu raya getiren onlar.en büyük üzüntüm eziklerin ağzına sakız olmak ALLAH tan ben geçn hafta lig sonuna kadar başka takım taraftarları ile maç muhabbeti yapmamaya karar verdimde kimse yanıma yanaşmıyor yoksa halim haraptı...

mehmetgul
28.02.2011, 10:55
Bu kadar da insafsız eleştiri yapmayın Şenol hocaya. Aşağı yukarı aynı kadro ile daha önceki sezonda ne yaptık ki? Reali çalıştırmış schuster e bakın. Bjk 60-70milyon euro luk transfer yaptı ama halleri ortada. 3haftadır 4 yiyolar.Elbette Her maça kazanmak için çıkacağız ama her maç 3puan kesin olacak diye bişey olsa zaten futbolun anlamı kalmaz. Maç 1-1 olunca stadda seyirci resmen abondene oldu. Oysa ki futbolcuya skoru değil kazanmak gerektiğini hatırlatmamız lazım

kamilsan61
28.02.2011, 10:57
Doğru cevap budur aslında, top oynayan bilir....Olay tamamen Egemenin yokluğu ile alakalı. Olduğunuz ortamda böyle adamlar olduğu zaman onun elektriği de size yansır,
fb nin ligi bırakmasına gelince, olur daha çok şey olur merak dilecek bir durum yok...
Şimdi transfer yapabilirmiyiz HAYIR...... Eeee o zaman neden herkes bağırıp çağırmaya çalışıyor...fb transfer yapmadı bizim takımda iyi idi fark atmıştı bizim de transfere pek ihtiyacımız yoktu, varmıydı olabilirdi. AMA BUNLAR GEÇTİ.
Biz bazı TRABZONSPOR'lular olarak gollerde varız, sevinç de varız ama yenilgi oldumu azıcık yere düştümü hemen kaçarız
Ben 38 yaşındayım, fb idman sahasının yanıda büyüdüm TRABZONSPOR formamla, 5-6 yaşlarında formayla idmana gider seyrederdim, Dobi Hasanın attığı golü, fb stadının dışından skorboarda yazılınca gördüm.

Eğer bu sayfalarda TRABZON bu sene şampiyon olmazsa tutmam, veya takıma destek vermeyen varsa ........gitsin, bizi bizle yanlız bıraksın

vallahi topraammm,doğru diyosun.sen dobi hasan'ın golünü dışardan gördün ama ben statda dakika 89 yazdığında babmla beraber havalarda uçuyordum.10 yaşından beri bu takımı destekliyorum.iyi günde de kötü günde de.takımı eleştirdiğim de çok oldu.ama hiçbir zaman desteğimi kesmedim.ümidimi yitirmedim.her zaman umutla bekledim.burda yazılanları okudukça spor yazarlarının ve diğer takım taraftarlarının bizim için söylediklerine hak vermeye başlıycam.adamlar bizi psikolojik olarak bitirdiler.sinir stres'in üzerine birde eksikler eklenince böyle bir sonuç almamız normal.hatta dünkü maçta bence biz bir puan kazandık.ikinci yarı farklı şekilde kaybedebilirdik de.ama bundan sonra önümüze bakacağız.matematiksel olarak şansımız sürdüğü sürece ben bu takımı desteklemye devam edeceğim.

sanatik
Seyirci 1:1 den sonra degisti gibi ama yinede iyi idi taraftarimiz, oyuna atilan maddeler haric.

Sahada oynanan futbol yetersizdi. Allahdan beraberligi kurtardik.

Oruç
Aslında dünkü maçta kaybedilen puan normaldir, puan kaybedilebilir bir maç çünkü. Normal olmayan Antalya maçında kaybedilen iki puandır. Biz puan kaybedilme olasılığı yüksek maçlardan puan kaybettik. A.gücü'nün büyüklere karşı oynadığı oyun malum, bu normal. Febeye psikolojik olarak kaybettik, bu da normal, dünkü maç da normal. Normal olmayan tek puan kaybı Antalya maçıdır bana göre.

Febe ise "normal" olmayan bir periyotta. Bunun böyle sürmeyeceğinin şifrelerini az biraz futboldan anlayanlar Kasımpaşa maçında görmüş olmalıdır.

Efendioglu
28.02.2011, 10:59
Ya beyler bırakın takımımızı kötülemeyi.

Gün tekrar inatla ayağa kalkıp ,

Beşiktaş maçına kenetlenme vaktidir.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28441

arifberkay
Bu kadar da insafsız eleştiri yapmayın Şenol hocaya. Aşağı yukarı aynı kadro ile daha önceki sezonda ne yaptık ki? Reali çalıştırmış schuster e bakın. Bjk 60-70milyon euro luk transfer yaptı ama halleri ortada. 3haftadır 4 yiyolar.Elbette Her maça kazanmak için çıkacağız ama her maç 3puan kesin olacak diye bişey olsa zaten futbolun anlamı kalmaz. Maç 1-1 olunca stadda seyirci resmen abondene oldu. Oysa ki futbolcuya skoru değil kazanmak gerektiğini hatırlatmamız lazım

Taktiksel ve tercih hataları yaparsın yapabilirsin bu anlayışla karşılanır ama sen 9 puan öndeyken yedek klübesine yabancı transferler yaparsan sen bu işi bilmiyorsundur ya da ihanet ediyorsundur

Celal Demir
başkanın geçen haftaki açıklamalarıda kayserili futbolcuları baya bi ateşlemiş bence bununda etkisi çok...

sanatik
28.02.2011, 11:00
Fenerde takilacak ama ben bize takilacak diye düsünmüstüm. Yani kendi elinlen feneri istanbulda en azindan yenemiyorsan yenilmeyerek bozabilirdin ama tam tersi oldu. Psikolojik olarak yetersizlik ile nasil sampiyon olacak bu takim ? Ben futbolu takimi olarak yeterince dogru isler yapdigimizi düsünmüyorum. Oynanan futbol beni tatmin etmiyor. Topu alip hemen rakip kaptirip sonra pesine düsüp yeniden kapmak icin kosturmak trabzonsporun futbolu olmamali.

mourner
28.02.2011, 11:01
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle kusuruma bakmayın, umuyorum ki bu akşam takım, kulüp ve sizler için can sıkıcı bir duruma sebep olmamışımdır.

Bu akşam kulübeden atılmama sebep olan olaylar şöyle gelişti. 85. dakikada Burak'a yapılan ve çalınmayan faulde hemen yedek kulübemizin önündeki yardımcı hakemin yanındaydım ve pozisyon biter bitmez kendisinin yüzüne baktım ve şunu yürekten söylemeliyim ki yüzünde işini eksik ya da kötü yapan bir insanın vicdani rahatsızlığını gördüm ve bunun üzerine kendisine 'Hocam Allah aşkına bana bir söyle, bunu gerçekten mi görmedin yoksa gördün de böyle mi yorumluyorsun?!' diye sordum ve haliyle soruma herhangi bir cevap alamadım.

Bunun ardından 88. dakikada Glowacki'nin attığı golden sonra yine kendisinin yanına giderek 'Hocam şimdi orta sahaya koş, lütfen koş çünkü bu sefer koşmak zorundasın' dedim ve şahsına yönelik hiçbir hakaret veya küfür içeren bir ifade kullanmadım. Yardımcı hakem, kendisine söylediklerimden sonra dördüncü hakemi yanına çağırarak kulübeden çıkarılmam gerektiğini söyledi ve sonrasında da malumunuz soyunma odasının yolunu tutmak zorunda kaldım.

Şunu bilmenizi isterim ki tepkimin başlıca sebebi, vicdani olarak rahatsızlığı yüzüne vurmuş bir insanın içine düştüğü çaresizliğe çok yakından şahit olmam ve bundan daha kötüsü söz konusu bu çaresizliğin, Trabzonspor'a zarar vermiş olmasıdır.

Benim ise kişisel olarak vicdanım rahat fakat içimi sızlatan, yukarıda anlattığım çaresizlik ve basiretsizlik anının takımımızın gayretine ve azmine darbe vurmuş olmasıdır. Kendisine tepki gösterdiğim yardımcı hakemin iyi niyetini ve art niyetini sorgulamaksızın onun da vicdanıyla başbaşa kalıp aynaya baktığında o an açığa vurduğu çaresizliğinden üzüntü duyacağını umuyor, ondan değil fakat sizlerden ve bu takımı can-ı gönülden seven herkesten özür diliyorum.

Ayakta kalmamız ve direnişe tüm gücümüzle devam etmemiz umuduyla, selamlarımla...

Tercüman Halil

HDanışmaz
28.02.2011, 11:01
ankaragücü maçından sonra maçlarımızın özellikle trabzondakilerin zor olacağı belliydi ama buna karşı herhangi bir önlem yok,hala yattara'dan medet umuyoruz,umut boş kaleye ne zaman gol atacak diye bekliyoruz ayrıca transfer konusunda ambarat'ı geçtim küme düşmemeye oynayan sivasın aldığı polonyalı ile bizim aldığımız polonyalıları karşılaştırın...son olarak trabzonspor taraftarı olmakla hayalperestliği birbirine karıştırmayalım Trabzonspor için şampiyonluk hayali sona ermiştir

ALDENİRO
28.02.2011, 11:02
BÜtÜn hata taktİk veremeyen Şenol gÜneŞtedİr. Kİmse futbolcuya laf atmasin. Formussuz futbolcuyu oynatan Şenol gÜneŞ. Futbol Çok basİt "ver-kaÇ " kİmİn verİp kİmİn kaÇaÇiĞini Şenol gÜneŞ belİrler. Belİrlemezse herkes kendİ oyununu oynar. İŞte bu kadar basİt...

ALDENİRO
28.02.2011, 11:04
Kİmİn Şenol gÜneŞ İle baĞlantisi varsa bu dedİĞİmİ İletsİn.lÜtfen ŞampİyonluĞun anahtari "ver-kaÇ" tir....gerİsİ teferruat..

bahadır2561
28.02.2011, 11:06
Jaja Burak Yattara'da da suç var yahu arkadas 6-7 yıldır her maçı izledim hemen hemen Umut Bulut verkaç yapamıyor 5 haftadır 50 kere Umutla verkaç yapmaya calısıyorlar yahu arkadaş yapma ısrar etme bebek misiniz kaç yıldır aynı takımdasınız huyunu suyunu herseyini biliyorsunuz bu verkaç yapma huyu nerden cıktı tv basında kendi kenidimi yiyorum. . .

artvinli_mert
28.02.2011, 11:10
Biz burada ne konuşursak konuşalım değişen hiçç birşey olmayacak. Çıkacağız Bjk maçına tekme tokat, hakem cart curt , hocanın yanlışları derken olay bitecek ve kabulleneceğiz herşeyi.. Öyle yapmadık mı kaç haftadır...

İçimizden çok bilenler çıkdı daha 7 puan fark yok 5 puan.. daha 2 puan falan dediler hep rahatlattılar.ohh ne güzel. Şimdi puan farkı bitti bakıyorum, ,ilk yarı puan tablosu çıkmış :) harbi komik kendinizi kandırıyorsunuz anladıkda bizide mi kandırmaya çalışıyorsunuz...Eğer ilk Antalya maçından sonra çok büyük tepkiler olsa baskı olsa hem hocaya hemde futbolculara inanın şu yırtınmalarının iki katı yırtınırlardı.

Hakemlere tepki göstersek Fener maçına bakın adamlar topçularının yanından geçilse yuhluyolar, hakem erkekse düdük çalmasın..

Biz malesef sadece kendi kendimizi kandırıp birbirimizi sakinleştirip her hafta farklı bahanelerle bu işi götürmeye çalışıyoruz....

Şenol hoca diyor ki hakemler hakkında konuşmayacam. Sanki hoca konuşmadıkça hakemler bizden yana oluyor:):):) buda laz kafası olsa gerek.

Konuşmadıkça daha çok feneri tutuyolar. Emre küfür tekme tokat el kol herşeyi ile var kart bile yok, lugano tekme tokat var kart yok, ama burak adama dokundumu faul, adamı resmen akşam ilk yarı kaleci biçti ama tüm yorumcular temiz aldı diyor kaleci pozisyona bakın kaleci topa dokunmadı bile...

Bu uzarrrr gider, taaaa açılsın sayfa gösteriym, antalya maçından sonra dedim bu kafa yapısıyla biz zor 3 . oluruz...şenol hoca çok havalandı çok gereksiz yere...Topçu transferi gerek yok, gelen topçuyu oynatmaz, hazırlamaz, ya ankaragücü takımının geçmiş yıllarına bakın onlardan devre arası aldığımız oyuncunun asistlerine bakın bu adamı bile kadroda göremiyoruz...

Bana kimse eleştiriyorsun demesin ben Antalya maçından beri her maç eleştiriyorum, çünkü o maçtan beri şenol hoca ne yaptığını cidden bilmiyor... Ezbere futbol gidiyoruz...

Ha bir tek dönüşümüz olur oda açık seçik vur kır parçala başka olmaz, sahada saha dışında, kimseyi öldürelim demiyorum, kimseyi vurmayalımda agresif olalım, saldırgan olalım yeter...

Bize Heryer Hala Trabzonnnn

Fatih Öztürk
28.02.2011, 11:13
hiçbir deplasmana gitmemezlik yapmayan ben fatih öztürk dün itibariyle şampiyonluğu fenerbahçeye hediye ettiğimizi düşünüyorum.bunun sorumlusu şenol güneş ve futbolcular değildir.sorumlusu,ikinci yarılarda takımların hedef koyabileceğini bile bile,ilk yarıdan cok daha zor geçeçeğini bile bile,golcu oyuncu sıkıntısı çektiğini göre göre gidipte 3 tane birbirinden rezil topçu alıp bursa kadar olamayıp aldığı topçusu her maç gol atıyor sende çaresizce izliyorsan senin yerin bursanın altıdır.herkes işine baksın beyler.destekse destek ama kendinizi şampiyonluk için şartlandırmayın.sadri şener ancak afkurur.ne gırtlak kaldı nede takat.30 yaşımdayım ne kalp kaldı nede tansiyon.

Erbay
28.02.2011, 11:14
Hayatımda gördüğüm en kötü savunma yapan Trabzonspor vardı dün sahada. Bu kadar olur. Kayseri'ye o kadar rahat hücum yaptırdık ki. Orta saha yol geçen hanı. Defans evlere şenlik. Bekler yerlerde sürünüyor. Kaç tane pozisyon verdik ikinci yarı sayamadım. Kademe anlayışı sıfır. Bu kadar kolay çalım yiyen oyuncu nasıl bir arada oynuyor hayret. Adam kendini sağa salıyor bizimkiler çalım yiyor olacak iş değil. Bu takım defansıyla bu kadar daha fazlası olamaz.

Bu takımın orta sahasının çöktüğünü bilmeyen yok. Selçuk-Colman diye diye ağzımızda tüy bitti. Onlar formsuzdu zaten bir de Selçuk olmayınca dağıldı iyice orta saha. Ceyhun kimi zaman iyi müdahaleler yaptı ama çok ağır olduğu için kolay çalım yiyor, yerini kolay kaybediyor. Sivassporlu Kadir orta sahamızı ipe dizerek iki pozisyon hazırlamış biri gol olmuştu. Zerre ders almamışız o maçtan. Utanç verici futboldan sonra 3 puan için sineye çekmiştik ama yine aynı orta saha. Dribling yaparak geçiyorlar orta sahayı. Bu nasıl bir orta sahadır Allah aşkına? Böyle bir kademesiz orta saha görmedim ben. Bir de Kayseriye bakın. Bizim oyuncumuz rakip kaleye gitmeye çalıştığında orta alanda en az 3 veya 4 Kayserili var kademeli şekilde. Adamlar buldu madeni. Yardırdılar da yardıdılar orta sahadan. Her takım böyle etkili olmaya çalışıyor artık bize karşı.

Rakibi izlememiz de ayrı bir konu. Kalemize yaklaşan rakibe karşı 3 oyuncumuz da olsa 3'ü de müdahale etmiyor, müdahale etse topu alamıyor, ya çalım yiyor ya da pas attırıyorlar. Rezil bir takım savunması. Kaç kere "Gelin şut atın" dedik adamlara. Sivas maçında bir tane vurdu adam Colman'a çarptı girdi gol oldu. Şimdi Amrabat iyi ki kötü şut çekiyor. Avrupa'da falan böyle oynarsak yandık ki ne yandık. Sivas ile oynarken de aynı Kayseri ile oynarken de. Rakibi durduramıyoruz. Bu kadar aciz savunma yapılmaz. Oyun berabereyken bile baskı yedik bu yüzden. Durduramıyoruz rakibi. Şampiyonluk gidecek ama hala pozisyon veriyoruz. Olacak iş değil, dün Barcelona ile oynasak eminim ki daha az zorlanırdık. Yahu 2. golü attık, ama gol yiyeceğimiz o kadar açık ki. Bir dakika dayanamadı takım. Utanmasak santradan yiyecektik Sivas gibi.

Bizim en büyük sıkıntımız top rakibe geçtiğinde ortaya çıkıyor. Dün hücumda hiç de fena değildik. Beklediğimden çok iyiydik hatta. Son dakikalarda bile ileride pas yaparken son 10 maça göre hiç zorlanmadık. Mustafa Yumlu hariç şişirme top yapan da yoktu, O da ikinci yarı yapmadı zaten. Ama top rakibe geçtiğinde çok kötüyüz. Takım savunmamız berbat.

Umut, Burak, Jaja ve Alanzinho. Direkt 4 forvet. Hiçbiri orta sahayı geçip geri gelmiyor. Orta sahada Colman ve Ceyhun var sadece. İkisi de çok ağır. Bu takım nasıl savunma yapacak, nasıl topu tutacak, nasıl oyuna hakim olacak? Orta sahayı elimizde tutamamamız en büyük sorunumuzdan biri, belki en büyüğü. En iyi yönümüz en kötü yönümüze dönüştü.

Orta sahaya transfer yapmayan yönetimi ve teknik ekibi ayakta alkışlıyorum.

Şampiyonluk yarışında çok büyük yara aldık. Kötü oynadığımızı kabul edene kadar aylar geçti, düşüşte olduğumuzu kabul edene kadar liderlik gitti. İlk darbeyi Kadıköy'de aldık. O maçtaki berbat ötesi futbolumuzdan sonra "Sanki ilk defa yenildik fb'ye" diyenler vardı. Şampiyonluk gidince de ne denileceği belli. Oynadığımız oyundan kendimizi bu kadar soyutlarak bir yer varmamız imkansızdı zaten. 3 puan aldık mı, her şey tamam. Lider kim, biziz, her şey tamam. Ama daha haftaların var olduğu bilmiyorduk sanki. Rakipler de iyi oynamıyor ama kazanmayı biliyorlar. fb falan bir b.k oynamadı son maçta. Basit goller yemiyorlar en azından. Biz adımız kadar eminiz ki garanti boş kaleye kaçıracağız, kaçırıyoruz da. Demek ki bizim kazanmamız için daha iyi oynamamız gerekiyor. Sivas ve Manisa'yı atlattık, herkes puana baktı ama oyununun kurtarmayacağı çok açıktı. Çünkü daha ligin sonu değildi. Son 3 hafta olsa kurtarırdık bu oyunla. Şimdi daha fazla zaman var. Toparlanmamız için daha iyi oldu.

Bundan sonraki maçlarda son 10 dakikadaki gibi oynamalıyız. Her oyuncu neyi var neyi yok sahaya yansıtmalı ve maçı rakipten fazla istemeli. Şampiyonluğu bu kadar vermemeliyiz. Sonuna kadar mücadele edelim. Takım oyunumuzu tekrar oynayalım yeter. Mücadele edelim bir şey kaybetmeyiz. Kadro kalitesi çok önemli değil, mücadele edersek gerisi geliyor bunu ilk yarı gördük. Daha her şey bitmedi.

Celal Demir
28.02.2011, 11:14
2. yarının başından beri her puan kaybımızda yönetim hala lideriz hala lideriz diye övünüyordu bakalım şimdi ne diyecekler eleştirmek için söylemiyorum ama çok boş konuşuyorlar bence yahu sus bişey deme ama nerdeee....

hüseyin1975
28.02.2011, 11:20
2. yarının başından beri her puan kaybımızda yönetim hala lideriz hala lideriz diye övünüyordu bakalım şimdi ne diyecekler eleştirmek için söylemiyorum ama çok boş konuşuyorlar bence yahu sus bişey deme ama nerdeee....

Dün Stadyum Programina katildi Sayin Baskan ve yine yuvarlak konusdu, biraz arka plana cekilme vakti geldi artik.
Trabzonsporun bir Basin Sözcüsü olmasi lazim ve o konusmasi lazim.
Baskan devre arasi show yapmakdan Transferi unuttu, Hocamiz isi bir burnu sümüklüye laf anlatmakdan Takimi calistiramamis anlasilan.

Dünkü Defansin Hali neydi öyle yahu?
O Golleri ancak Kasimpasa yerdi:mad:

Cok Büyük gayretler sonucu Goller bulduk ama bedavadan Gol yiyerek isin icine ettik.

mahmuter61
28.02.2011, 11:21
Başkan utanmadan Tv lerde Trabzon adına hakemden özür diledi.Yahu sana benim adıma özür dileme hakkını kim verdi?Şampiyonluk kaçtı lig sonu kimden özür diliyeceksin sayın Şener?Tff ve Mhk hakkımızı yediklerinde bizden özürmü diliyor?Bu kadar alçalma düşme dik dur aziz gibi ol yada çek git!

Celal Demir
28.02.2011, 11:22
Dün Stadyum Programina katildi Sayin Baskan ve yine yuvarlak konusdu, biraz arka plana cekilme vakti geldi artik.
Trabzonsporun bir Basin Sözcüsü olmasi lazim ve o konusmasi lazim.
Baskan devre arasi show yapmakdan Transferi unuttu, Hocamiz isi bir burnu sümüklüye laf anlatmakdan Takimi calistiramamis anlasilan.

Dünkü Defansin Hali neydi öyle yahu?
O Golleri ancak Kasimpasa yerdi:mad:

Cok Büyük gayretler sonucu Goller bulduk ama bedavadan Gol yiyerek isin icine ettik.

bence artık kimse konuşmamalı ha konuşmamalı dediysem tamamen susmakyı kastetmiyorum yeri geldiğinde konuşulmalı ama sen durup dururken hafta ortasına hala lideriz diye açıklama yaparsan bu günde gelir eziğin biri derki sana hala lidermisin? bu futbolla işiniz zor... gel bide onlarla uğraş...

mahmuter61
28.02.2011, 11:24
Bu saatten sonra Sadri Şener Trabzonspora ve Trabzon halkına taraftarına ihanet etmiştir ve ben şahsen takım şampiyon olsada (hayal kurdum bian) Sadri Şenerin değil başkan kulüpte çay içmeye bile gelmesini istemiyorum.Bu benim fikrimdir.Bu avantajı elleri ile verdi helal olsun sana başkan!

ALDENİRO
28.02.2011, 11:25
başkan utanmadan tv lerde trabzon adına hakemden özür diledi.yahu sana benim adıma özür dileme hakkını kim verdi?Şampiyonluk kaçtı lig sonu kimden özür diliyeceksin sayın Şener?tff ve mhk hakkımızı yediklerinde bizden özürmü diliyor?bu kadar alçalma düşme dik dur aziz gibi ol yada çek git!
aynen valla.. Önce ankaragÜcÜ maÇinda verİlmeyen penalti yÜzÜnden ÖzÜr dİlesİnn.. DÜn atilan atiŞin anlami "ey tff veya hakemler aykut kocamani mi dİnlİyorsunuz yoksa doĞru olani mi..ona gÖre maÇ yÖnetİn o kadar""....

magicyattara
28.02.2011, 11:26
Puan olarak bu kadar geriye düştükten sonra şampiyonluk hayal..öldük bittik..her şey bitti..ühüüüü..

Celal Demir
28.02.2011, 11:28
Puan olarak bu kadar geriye düştükten sonra şampiyonluk hayal..öldük bittik..her şey bitti..ühüüüü..

herşey bitmedi ama böyle oynamaya devam edersek 2 hafta sonra dediğin gibi olur umarım bjk maçı yeni bir serinin başlangıcı olur ve ilk yarıdaki gibi oynamaya başlarız yoksa sezon sonu gerçekten çok üzüleceğiz...

TuAF2007
28.02.2011, 11:29
3 pasla gidilmesi gereken yere 20 pasla gitmeye çalışıyoruz eskisi gibi süper yaptığımız pas organizasyonu yok dün ceyhun aldığı bütün topları hep geriye defansa oynadı ilerki adam pasa gelmiyor bi çözüm bulunması lazım...

ALDENİRO
28.02.2011, 11:29
Taraftar bİrlİĞİ baŞkani gİtsİn Şenol hoca İle konuŞsun bu yazdiklarimizi İletsİn. Bİrİlerİ bİŞey yapsin...nolur yoksa Şampİyonluk hayal...

ALDENİRO
28.02.2011, 11:30
Amacimiz destek kÖstek deĞİl...

hüseyin1975
28.02.2011, 11:31
Gole giden Burak kardesime öyle sert bir Darbe yapildiki, onu hem Hakemin hemde Yardimcisinin görememesi IMKANSIZ!
Buna Isyan edilmemzmi Baskanim?
Ya 1 Gün önce Emrenin Hareketine ne demeli?
Bir Pitbull gibi Adamin pesine takildi ve tek amaci Adama vurmakdi ama o sari Kart dahi görmedi.

Bu Ligde Sampiyon olsan ne olacak? Hicbirsey degismeyecek, seni yine Adamdan saymayacaklar tipki Bursayi kimsenin takmadigi gibi.
Varsa yoksa 3 ukala, sanki bu Ülke tek Istanbuldan ibaret.

Takimi götürün Azeri Liginde, Gürcüstin Liginde yada Ermeni Liginde oynatin, kiymetini bilen daha fazla olur.
Yazik bizlere, biz Insan degilmiyiz ya?

inadına_Trabzon
28.02.2011, 11:31
Hedef küçültmek lazım. Bu kadro şampiyon olacak seviyede değil zaten. Fenerin kadroya bak,sana bak. Fenerin kadıköy performansına bak, senin avni aker performansına bak.

Ben kendimi bildim bileli TRABZONSPOR rakiplerinden daha kötü kadroyla mucize kovalıyor.FB ve BJK nerdeyse 2 katımız değerinde.Bunlardan biri iyi olunca mucize beklemekten başka yapacağımız kalmıyor. Sende kur 130 milyon euroluk kadro,3 sene koru bu kadroyu,araya sıkışır bir şampiyonluk.

Düşük kadroyla biyere kadar geliyorsunda, zurnanın ZORT dediği yeri geçemiyorsun.

Jajası gider gelmez,Alanzinhosu gider gelmez,Colman istikrarsız,Umut gol atmayı bilmez,Teosu kaçar,Takımın gözbebeklerinin yerine adam alamamışsın. Egemen sakatlandı defans bozuldu,Selçuk yok takım yok.

Devre arası yönetim uyumasaydı ,belki olabilirdik.

Hedef Şampiyonlar Ligi olmalı.

Süleyman Eruyar
28.02.2011, 11:33
Yahu görende son 2 hafta kalmış,

5 puan da fark yemişiz sanacak..

biz hep böyle olmayacağız, onlar da hep kazanmayacaklar.

kamilsan61
BÜtÜn hata taktİk veremeyen Şenol gÜneŞtedİr. Kİmse futbolcuya laf atmasin. Formussuz futbolcuyu oynatan Şenol gÜneŞ. Futbol Çok basİt "ver-kaÇ " kİmİn verİp kİmİn kaÇaÇiĞini Şenol gÜneŞ belİrler. Belİrlemezse herkes kendİ oyununu oynar. İŞte bu kadar basİt...

dünden beri asılacak adamı arıyoduk sen bulmuşsun aferin...

ALDENİRO
Şampİyon olursak hem azİz yildirimi hem aykut kocamani hem ÜÇkaĞidi hem ŞerefsİzlİĞİnİ yenecez...

leviathan_-1461
28.02.2011, 11:34
BMN eğer bir şeyler yapmak istiyorsa ilk önce burdaki pislikleri temzilemek den başlamalı işe ..Bu pislikleri buralardan dışladıkdan sonra yavaş yavaş tribünlerdende dışlanacaklardır..(şahsim adına böyle insanlara rastladığımda tanımıyor olsamda ağır konuşuyorum, en son mecbur kafasını öne eğiyor.) Bence bmn yönetimi bu konuda hareket geçmeli kendini futbol uleması sanan tiplerden, kendi söylediklerinden başka doğruların olmadığını sanan tiplerden bu siteyi temzilemeliler..Emin olabilirki burdaki o tipler stadda futbolculara, hocaya söven tiplerle aynı kişiler..

Bu benim şahsi fikrimdir..

cableTS
28.02.2011, 11:35
Takımda selçuk ve egemen olmayınca durum pek parlak değil gibi duruyor ve bu iki oyuncuyla sözleşme yenileyemedik. Dün başkan telegolde futbolcu alımı için istediğimiz alırız gibi bişeyler dedi. Futbolcu almaya değil eldekileri tutmaya çalışmak lazım önce. Selçuk ve egemen bu takımın değişmezleri olmalıdır ve önümüzdeki sezon bizde oynamalıdırlar.

Biten hiç bir şey yok. Sadece bir gaz lazım. O gazda malum . DEMİRÖREN grubunda bulunmaktadır.

Yen beşiktaşı, her şey süt liman olsun. Unutma karşında sadece beşiktaş olmayacak. Ama yapabilirsiniz.

Murat GENEL
28.02.2011, 11:35
İçeride daha geçen hafta 4 yiyen Bursa'nın bizden daha inançlı olması 27 yılın özeti..geçen sezon 26.haftada 5 puan geride olan Bursa aynı Fener'den aldı şampiyonlugu üstelik puanlarımız eşit..Bırakın aglamayı sızlamayı..bizde üzülüyoruz ama gemileri yakmadık henüz..

Ayhan Yüksek
28.02.2011, 11:36
Dünki en büyük sorun defanstan öte orta sahadaydı bence,evet defansımız çok dağınıktı ama orta sahamız berbattı,Kayseri çok rahat top çevirdi orta sahada ve bize üstünlük kurdu,Şenol Hoca müdahele eder diye çok bekledim ama etmedi,en azından 2-2 den sonra orta sahaya bi değişiklik yapmalıydı, Ceyhun bazı arkadaşlar tarafından beğenilmiş ama ne yaptı Allah aşkına,pres yok adam eksiltme yok şut yok,top kesme yok,ağır,tek yaptığı yana arkaya garanti pas atmak,Ceyhunda neden bukadar diretiyoruz anlamıyorum,dün orta sahayı sağlam tutabilsek maçı alırdık,Sezer girmeliydi oyuna, yapılmayan transferlerin acısını çekiyoruz ve çekeceğizde malesef,üstüne avantajı yitirmiş olmanın verdiği moral bozukluğu ve oluşan panik havası bizim için büyük dezavantaj,inşaallah atlatırız bugünleride.

Devrim Arslan
28.02.2011, 11:36
EGEMEN EGEMEN EGEMEN en az gol yiyen takımdık 4 maçta 9 gol yedik

ALDENİRO
28.02.2011, 11:37
dünden beri asılacak adamı arıyoduk sen bulmuşsun aferin...
bİraz aÇik konuŞalim beyler...

ALDENİRO
28.02.2011, 11:41
bmn eğer bir şeyler yapmak istiyorsa ilk önce burdaki pislikleri temzilemek den başlamalı işe ..bu pislikleri buralardan dışladıkdan sonra yavaş yavaş tribünlerdende dışlanacaklardır..(şahsim adına böyle insanlara rastladığımda tanımıyor olsamda ağır konuşuyorum, en son mecbur kafasını öne eğiyor.) bence bmn yönetimi bu konuda hareket geçmeli kendini futbol uleması sanan tiplerden, kendi söylediklerinden başka doğruların olmadığını sanan tiplerden bu siteyi temzilemeliler..emin olabilirki burdaki o tipler stadda futbolculara, hocaya söven tiplerle aynı kişiler..

Bu benim şahsi fikrimdir..
sen kİmsİn kİ bnm yİ tekelİne almak İstİyorsun...

Celal Demir
28.02.2011, 11:43
şu aşamada yapıcı eleştiriler yapmak lazım ama sadece yönetimin gereksiz konuşmaları benim canımı sıkıyor gerisi zaten şenol hocanın bileceği iş ben şenol hocaya güveniyorum en büyük korkum ALLAH korusun şamp. falan olamazsan şenol hocanın kellesinin gitmesidir umarım öyle bişey olmaz...

federer61
28.02.2011, 11:44
Çoğu spor yazarının fenerden beklediği fiziki düşüş büyük ihtimalle önüzmüdeki haftalarda yaşanacak..aykut kocamanda tıpkı ersun yanal gibi kadronun tamamından yaralanmak yerine tuturmuş olduğu onbir üzernden devam ediyor, ister istemez bir düşüş yaşayacaklar..Bizim burda yapmamız gereken puan farkının fazla açılmasına engel olmaktır..Şenol güneş takımlarının fizik olarak sonradan açıldığını, sakat olan egemenin, enginin döneceğini, idman eksiklikleri olan powel kardeşlerin son düzlükte takıma katılacaklarını, alanzinho,yattara gibi fizik güçü pek olmayan ama sonuca etki edecek haraketler yapabilecek yedeklerimizin olduğunu düşününce, en önemlisi avni akerin kapanacağını düşününce ben Trabzonsporu fenerden şampiyonluk yolunda daha şansli görüyorum..

Polyannacılık oynamayalım renktaş,inşallah öyle bişey olur ama ben pek ihtimal vermiyorum :(

ALDENİRO
28.02.2011, 11:48
Fener daha gÜndÜz maÇi oynamamiŞ beyler...oynamayacakta.. Adİl tff dİyenler utansin ve konuŞmasin. (trabzon sene baŞindan berİ 9 gÜndÜz maÇi oynamiŞtir.)

Samet İslamoğlu
28.02.2011, 11:49
arkadaslar biraz daha sakin olabilirmiyiz lutfen.hele su sampiyonluk gitti fln diyenler bir sure ugramasn lutfen buraya. fener gecen sene bir kez 8 mac bir kez 7 mac seri tutturdu.sampiyon olabldimi,hayir.egemen bu takima dondugunde emin olun hersey cok farkli olacak.hem defansif anlamda hem pas alisverisi anlaminda.ve ilk yaridaki gibi kolay kolay puan kaybetmeyecegiz.fenere gelince 7 mactir ayni 11 le oynuyorlar.ve kasimpasa maci gosterdiki nefesleri ve heyecanlari tukenmek uzere.sampiyon biz olacagiz...

apachi61
28.02.2011, 11:51
kayserisporun yapmış oldugu transferleri biz yapsakydık şuan en az 12 puan farkla liderdik kimse mamal okumasın bu 96 nın kopyasıdır

ALDENİRO
28.02.2011, 11:51
arkadaslar biraz daha sakin olabilirmiyiz lutfen.hele su sampiyonluk gitti fln diyenler bir sure ugramasn lutfen buraya. Fener gecen sene bir kez 8 mac bir kez 7 mac seri tutturdu.sampiyon olabldimi,hayir.egemen bu takima dondugunde emin olun hersey cok farkli olacak.hem defansif anlamda hem pas alisverisi anlaminda.ve ilk yaridaki gibi kolay kolay puan kaybetmeyecegiz.fenere gelince 7 mactir ayni 11 le oynuyorlar.ve kasimpasa maci gosterdiki nefesleri ve heyecanlari tukenmek uzere.sampiyon biz olacagiz...
Şenol gÜneŞİ o kadar eleŞtİrmeme raĞmen İnŞallah senİn dedİĞİn olur...

bahadır2561
28.02.2011, 11:53
Adamlar Karim Ziani'yi alıyor oynatıyor bizde Mehmet Çakır'ı alıyoruz 18'e almıyoruz bu işte bi yanlışlık var

leviathan_-1461
28.02.2011, 11:53
sen kİmsİn kİ bnm yİ tekelİne almak İstİyorsun...
Benim kimseyi tekelim altına almak gibi bir amacım yok..Sadece kendi şahsi fikrimi söyledim..Benim dediğimi yapacaklar diye bir şey yok..

Ne olursa olsun ben bu tarz insanları susturmya devam edeceğim..Takii onlardan tribünde kalmayana dek..

federer61
28.02.2011, 11:54
Kesinlikle ruh eksikliği,inançsızlık ve laubalilik.Akşam yüreğiyle oynayan kaç kişi vardı sahada ? Sahada takımı ateşleyecek bir liderimiz yok...

cihatöztürk
28.02.2011, 11:56
9 puanı erit erit yok et

sonrada şampiyon olacağım çok zor beyler çok zor

liderlikle avutuyoduk kendimizi oda yok şimdi

ALDENİRO
28.02.2011, 11:57
kesinlikle ruh eksikliği,inançsızlık ve laubalilik.akşam yüreğiyle oynayan kaç kişi vardı sahada ? Sahada takımı ateşleyecek bir liderimiz yok...
evet gardaŞ bİŞeyler garİp gİdİyor haklisin..ama ne...

ALDENİRO
28.02.2011, 11:58
benim kimseyi tekelim altına almak gibi bir amacım yok..sadece kendi şahsi fikrimi söyledim..benim dediğimi yapacaklar diye bir şey yok..

Ne olursa olsun ben bu tarz insanları susturmya devam edeceğim..takii onlardan tribünde kalmayana dek..
susturmak İstedİĞİn İnsanlar trabzonun İyİlİĞİnİ dÜŞÜnen fİkİr Üreten İnsanalar. KÖstek olan yokk....

federer61
28.02.2011, 11:59
arkadaslar biraz daha sakin olabilirmiyiz lutfen.hele su sampiyonluk gitti fln diyenler bir sure ugramasn lutfen buraya. fener gecen sene bir kez 8 mac bir kez 7 mac seri tutturdu.sampiyon olabldimi,hayir.egemen bu takima dondugunde emin olun hersey cok farkli olacak.hem defansif anlamda hem pas alisverisi anlaminda.ve ilk yaridaki gibi kolay kolay puan kaybetmeyecegiz.fenere gelince 7 mactir ayni 11 le oynuyorlar.ve kasimpasa maci gosterdiki nefesleri ve heyecanlari tukenmek uzere.sampiyon biz olacagiz...

Bizim kalan maçları alacağımıza dair garantimiz var mı ? Tabii ki Fener de puan kaybedecektir ama,bizde 9 puan ilerdeyken geri düşmenin bilinçaltında yaratmış olduğu etkiyle oynayacaz,Fener ise tam tersi.Anlatabiliyor muyum ?

güneyli
28.02.2011, 12:01
Bizde 2 orta saha,kayseride 5.Sağdan serkana soldan caleye destek yok..Kaybedeceğimiz bir maçta 1 puan zirveyi eşitledi..Kaybedilen puanlar uçtu gittii..Alınacak puanlar önümüz de.Sonuna kadar kovalamak gerek..Ben dünkü kayseri gibi bir takımla karşılaşacağımızı düşünmüyorum.

Erdal
28.02.2011, 12:02
Kimin ne hesabı ne fikri ne derdi varsa yarına kadar yazsın....Sonra susup işimize bakalım....
Ben bu takıma inanıyorum...Bu kadar eksiğe rağmen mağlup olduğu maçı son beş dakikada galip bitirebilme iradesine güveniyorum....Olmazsa yapacak bir şey yok...Daha iyisini yapmayyı deneyeceğiz...Başkansa daha başkan arayacağız...Hoca ise daha iyi hoca...Golcü ise daha iyi golcü....Ama Allah aşkına şimdi, değilse yarından sonra susun....

inadına_Trabzon
28.02.2011, 12:03
Trabzonspor'un forveti CENK TOSUN olsa kaç puan farkla şampiyon olurdu ?

ALDENİRO
28.02.2011, 12:04
kimin ne hesabı ne fikri ne derdi varsa yarına kadar yazsın....sonra susup işimize bakalım....
Ben bu takıma inanıyorum...bu kadar eksiğe rağmen mağlup olduğu maçı son beş dakikada galip bitirebilme iradesine güveniyorum....olmazsa yapacak bir şey yok...daha iyisini yapmayyı deneyeceğiz...başkansa daha başkan arayacağız...hoca ise daha iyi hoca...golcü ise daha iyi golcü....ama allah aşkına şimdi, değilse yarından sonra susun....
susalim da nereye kadar bİ hele onu deyİver....

Erdal
28.02.2011, 12:05
Allah aşkına bir an Fener in Lugano ve Emre siz sahaya çıktığını düşünün...Hatta Mehmet Topuz u da ilave edin...Bursa'nın Ömer ve Ergiç den aynı anda yoksun olduğunu...Bizim takım olağanüstü yeteneklerden kurulu falan değil...Ama iyi bir takım....Göreceksiniz bunu yeniden gösterecekler....

Erdal
28.02.2011, 12:06
susalim da nereye kadar bİ hele onu deyİver....

İmkansız olana kadar....İstediğiniz her ne ise...Ben Avrupa'da başarılı bir Trabzonspor istiyorum mesela....

Erdal
28.02.2011, 12:07

Bilemezsin bunu...Bilemeyiz....Makakula biz gol attığında yanmıştık hepimiz niye almadık diye...Nerde sahi o....Sonra konuşmak kolay....

ALDENİRO
28.02.2011, 12:08
İmkansız olana kadar....İstediğiniz her ne ise...ben avrupa'da başarılı bir trabzonspor istiyorum mesela....
bu dedİĞİnİ yapabİlen taraftar yok yeryÜzÜnde...bİzİmkİsİ destek olmak, kÖstek deĞİl....

Erdal
28.02.2011, 12:09
Benim de var eleştirilerim...Hatta kendime bile...Ama şimdi değil...Yazın konuşalım bunları...Şampiyon olsak bile konuşalım....

Süleyman Eruyar
28.02.2011, 12:09
"İmkansız olana kadar..."

Süper, Süper, Süper..

kamilsan61
28.02.2011, 12:10
fener daha gÜndÜz maÇi oynamamiŞ beyler...oynamayacakta.. Adİl tff dİyenler utansin ve konuŞmasin. (trabzon sene baŞindan berİ 9 gÜndÜz maÇi oynamiŞtir.)

maÇin gece yada gÜndÜz oynanmasi maÇi ne Şekİlde etkİlİyor.bİraz aÇiklar misin.

İlyas BAHADIR
28.02.2011, 12:10
Kabusla uyandım kabuslaaaaaaaaa evimizdeki 6 maçta berabere kaldık rüyamızda şampiyonluk son maçta kaçtı ben ağlayarak uyandıgımı bu sabah hariç hatırlamıyorum.nasıl işlendiyse dünkü maç beynime :(

affetmez3461
28.02.2011, 12:11
6 haftadır surda bağırıyorum butun turkıye gordu su statkocu senol gunes gormedı su caleyı ne dıye oynatır 6 haftadır anlamam ben yol gecen hanı sol kanat gelen geçıyor gıden gecıyor pıort yedekde beklesın cale oynamaya devam etsın yazıktır gunahtır bı camıyanın kadarıyle bı hoca bukadar oynamayamaz..allah rızası ıcın bırı su adamı gaflet uyksundan uyandırsın artık gozunu acsın..bjk maçınada caleyle cıkarsa ben bıdaha bu sezon trabzonsporun maçlarını ızlemem cunku ızlemeye bıle gerek kalmaz artık...

Özkan
28.02.2011, 12:13
Takımın sahaya nasıl çıkacağını, kimlerle çıkacağını ve ne yapacağını sokaktaki çocuklar bile biliyor artık. Teknik direktör tribündekilerle birlikte maçı izler ve hiçbir şey yapmazsa başarısız olacağımız açık. Taktik anlayışımızla hiç ilgisi olmayan 3 şans kader golü attık, yoksa tarihi bir hezimetle de dönebilirdik.

Şenol Güneş, artık bir hamle yapın.

Mesut
28.02.2011, 12:14
annem benden birşey istedi, ben de maçtan sonra bakarım dedim.
annem de " inşallah kazanamazsınız dedi !"

maçın sonucuna göre annemle olan ilişkilerimi gözden geçireceğim :)
varlıbaş61 gözüme gözükme senın yüzünden yenemedık :)

bkandil

Komşunun tavuğunu kaz görmeyelim, zamanında birileri "Trabzonspor'un forveti Gökhan Ünal olsa" dememiş midir?
Gökhan Ünal Trabzonspor'un forveti idi, ne oldu?

Oyuncunun nasıl oynadığından ziyade, sizin nasıl oynattığınız önemlidir...

Almanya'da yılın futbolcusu idi Marcelinho, ne kadar oynatabildik...

Norveç'te kaç kez yılın futbolcusu seçilmiş Alanzinho, ne kadar oynatabiliyoruz...

Sizce Cenk Tosun Trabzonspor'da olsaydı kaç dakika sahada kalabilirdi?

Erdal
Sadri Şener i sevmem...Ama ondan daha iyi bir başkan ummayın...Kötü emsal emsal değildir...Yıldırım bey i istermiydiniz mesela? Adnan bey i?...Aziz Yıldırım var olduğu varsayılan gücünü nerden alıyor Allah aşkına? Kendinden mi menkul camiasından mı?....Fenerbahçe "güçlü" çünkü daha çok satar....Daha çok satmıyor oluşumuz başkanın suçu değil...Ambarat bizde olsaydı, Sivasdaki uşak bizde olsaydı o olsaydı bu olsaydı....Niye kimse bunlardan daha ünlü olan Almeyda bizde olsaydı demiyor? Simao bizde olsaydı...Alın Selçuk sakatlandı o bölgede oynatacak adamı yok Fener in....Ama liderler...Transfer başarısı mı bu?....Serkan hiç bu kadar kötü oldu mu?...Olur bunlar...Ve tek nedeni yoktur düşmenin...Nasıl kalkar....Bunu konuşalım...Olur ya Allah dua niyetine sayar....

mhayri
Hakemler seyirci baskısından etkilenmedik diyebilmek için bizi bu kadar kırarken
rakiplerin sahasında eli ayağı titreyip koridorda fırça yemekten neden rahatsız olmuyorlar...
Hakemlik onurundan bahseden bir kısım medya fareleri biraz da bunu düşünmeliler.
Sabahtan beri dinlediğim akşamdan bu yana izlediğim bütün medya ağız birliği etmişçesine aynı
şeyi söylüyorlar;" Hatalar herkese eşit oluyor kardeşim"
Ben de onlara soruyorum : "irdelenmeli "sözünden sonra bu takım lehine bir tek hata o takım aleyhine
tek bir yanlış düdük neden olmaz. Hani hatalar eşitti .
Yüzyılda bir penaltı çalan hakem senin maçta penaltı çalıyor benimkinde çalmıyor neden?
Kimse benim kötü oyunumu bana anlatmasın . Benim oyunum senin adil davranmana
engel olamaz.

Benim sahamda ellerini iki yana açıp kapayarak yaptığın o penaltı yok işaretini rakibin sahasında da
yapabilir misin.Yaparsan koridorda kameranın çekmediği yerde dayak yersin haberin olmaz değil mi?

Karamsarım, kötümserim, içim sızlıyor .Evet kaybettik belki şampiyonluğu da kaybettik ama elimde olanı da sen alma
be kardeşim. Emek hırsızlığı yapma onursuzluk yapma, şahsiyetli ol. Etki altında kalmayacağım diye beni kırma. Beni
kırıyorsan rakibe de aynı davran.

Guroni
Nerden tutsan elde kalıyor.

Serkan ikinci yarının başından beri kötü.Fizik kondisyon eksiği fazla ve bu saha içinde çok net belli oluyor.

Glowacki'yi nerden buldular bilmiyorum neyini izleyip beğendiklerini bilmiyorum.Sezon başında kısa videolarından bakarak çok ağır bir stoper olduğunu görmemek imkansızdı.

Bunlar dışında top rakipteyken savunma yapmayı beceremeyen oyuncuların fazlalığı uzuuuun zamandır en büyük sıkıntımız.

Şenol hoca elindeki tüm silahları aynı anda sahaya sürmek sevdasından vazgeçecek gibi durmuyor bunuda bir şampiyonluğu kaçırarak ödeyeceğiz...

Biz bunun her Şenol Güneş döneminde yaşıyoruz. 3-4 sene üst üste oynamış kadronun başına geçiyor artık zaten takım birbirini tanımış oluyor ve önceki hocalar hızlı oynamayıda öğretmiş oluyorlar, Şenol güneşin artısı pası fazla yaptırıyor. Ama hırs sıfır daha doğrusu hocanın içindeki hırs sıfır. Dortmunda adam kaç puan önde kendini yıpratıyor bizde ise hiç ses yok. Ya sen hakeme sallamazsan sen hakkınımızı savunmazsan ben seni niye destekliyeyim. Zaten daha önceki kaçan şampiyonluklarındaki kendi hatanı devre arasında basın toplantısında anlatıyorsun ama aynı hatayı yapıyorsun. Ya ikinci yarı başlarken bu takımı en az üç kaliteli transfer lazımdı. Defans ortasaha forvet.

Kampın başında Egemen sakatlandı 1.5 ay yok olcağı belli diğer stoperin 3 maç oynamış sonra hep sakat. Giray ağır ve hata yapıyor. Bir mustafa kalmış elinde sen defans almıyorsun. Fenerin kadrosu bizden aynıydı ama adamlar eksik yeri defanstı adam aldılar ve oyun felsefeleride bir atayım benim olsuna indergidiler böyle gidiyorlar. Biz ise eksik yerimiz bariz belliyken transfer yapamadık. Ya bu Selçuk gün gelirde oynayamaz kart cezalısı olur hiç mi düşünmediniz. Birde Selçuk formu düşük diyenlere geçen haftaki bütün paslara bakın kimden çıkıyor. Birde yediğimiz bazı kritik pozisyonları kim çıkartıyor ona bir bakın. Bu performansta oynayan bir adam kaç hafta böyle oynayabilir hiç düşmez mi diye düşünemiyormusunuz. Ama helal olsun Hiç düşmedi yanindakilerin açığını kapatmaktan maçın son 15 dakilarında bile hoca ona destek olsun diye birini alamadı transferde yapamadılar.

Ben oyunculara sezon başından kaybedilen hiç bir puan da kızmadım sadece mücadele etme azmini kaybetmiş olanlar biraz sinirimi bozdu. Onun dışında adamların yetenekleri buydu şampiyonluk şansı hala var ve bana göre şu an daha şanslıyız çünkü kaybetme sitresi fenere geçti ve son haftaya bıraktığı şampiyonlukları hep kaybetti fener. Yeterki bundan sonra hata yapan Yönetim ve Teknik Heyet kendine çeki düzen versin. Biraz daha hırslansınlar vebiraz daha az konuşup (yerinde ve zamanında konuşsunlar) işlerini yapsınlar

Erdal
28.02.2011, 12:16
"Ben demiştim..."".....Sen dedin ama kimse seni dinlemedi dostum....Korkarım yine dinlemeyecek....Dinlemeyecek zira sen "bennnnnnn" diye başlıyorsun...Başlamasan da o bennnnnnnn söylediklerinden çok büyük....Söylediklerini küçültüyor.....

Erdal
28.02.2011, 12:18
Yarın yanıldığında yine burda bennnnnnn yanıldım diyen biri olursa onun dedikleri önemli işte.....Yoksa bizde bennnnn den çok ne var...

kamilsan61
28.02.2011, 12:19
Sadri Şener i sevmem...Ama ondan daha iyi bir başkan ummayın...Kötü emsal emsal değildir...Yıldırım bey i istermiydiniz mesela? Adnan bey i?...Aziz Yıldırım var olduğu varsayılan gücünü nerden alıyor Allah aşkına? Kendinden mi menkul camiasından mı?....Fenerbahçe "güçlü" çünkü daha çok satar....Daha çok satmıyor oluşumuz başkanın suçu değil...Ambarat bizde olsaydı, Sivasdaki uşak bizde olsaydı o olsaydı bu olsaydı....Niye kimse bunlardan daha ünlü olan Almeyda bizde olsaydı demiyor? Simao bizde olsaydı...Alın Selçuk sakatlandı o bölgede oynatacak adamı yok Fener in....Ama liderler...Transfer başarısı mı bu?....Serkan hiç bu kadar kötü oldu mu?...Olur bunlar...Ve tek nedeni yoktur düşmenin...Nasıl kalkar....Bunu konuşalım...Olur ya Allah dua niyetine sayar....

helal kardeşim.şöyle düzgün yazıları okuyunca aramızda gerçekten takımını düzgün destekleyen insanlar olduğunu görüyorum.
aslında forumu ikiye ayırmak lazım.olumsuz düşünenler ve olumlu düşünenler diye.

Miraç Atalay Çiftçi
28.02.2011, 12:21
Dün tercih hatalarının kaybını yasadık.
Mhk'nin ligin en sert ve zorlu mücadelesine kart ve penaltı kararlarını banka kasasında kilitli unutan hakem tercihi yanlıştı.
Amrabat'in hızlı oyununu es geçip orta sahaya tek yönlü Burak Jaja ve Alan üçlüsü ile başlamakta yanlıştı.
Yine defans kanatlarını orta sahaya kadar çıkartıyorsun madem geri dönüşlerde zorlanan Glo-Mustafa ikilisiyle maca başlamakta hataydı.

Tüm bu hataların birleşimi bize 1 puan ve saha kapatma cezası kazandirdi. :)

Erdal
28.02.2011, 12:22
Guroni, Fener devre arası transfer yapmadı....Önemli transfer yapılsaydı da tutmasaydı...Takımın huzurunu bozdunuz ne gerek vardı transfer demezdik değil mi :)

Guroni
28.02.2011, 12:23

Görüşleriniz çok güzel ama artık nutuk çekmesinler. İcraat yapsınlar biz Aykut çıkar hakemler penaltılarda dikkat der dişini gösterir sen çıkar ben hakemler hakkında konuşmam bunları 10 sene sonra anlaşılır dersen. Kusura bakmayın ama 10 sene sonra Şenol hoca sadece şunu anlar ben yanlış yapmışım. Bundan 10 sene öncesine bakın durum çok mu farklıydı ki bir iyleşme oldu da bir on sene geçince çok daha iyi olacak. Yok olmayacak artık Şenol hocada şunu anlamalı Bu takım benim babamın malı değil. Bunun bir taraftarı ve kombinesi forması ürünleri kartı ıvırı zıvırını alan ciddi paralar harcayan bir kitlesi varken ben böyle davranamam haksızda olsak kazanmak için haklı olduğumuz anlatacak ve kabul ettirecek bir yapıya bürünmeli.
Şampiyonluğun tek yolu var o da HER YOLU DENEMEK

Serdar Dilekoğlu
28.02.2011, 12:23
Tüm gece rüyamda Yattara'nın Jaja'ya çıkaracağı pası gördüm.

Ama olmadı gönderemedi.

Orada pası verseydi gol olmasa bile derdik ki Yattara iyi pas verdi Jaja vurdu sonucuna göre bir değerlendirme yapardık.

Ama Yattara kahramanlık istedi.

Geçen hafta Alanzinho'nun olduğu gibi bir kahramanlık istedi.

Koray
28.02.2011, 12:24
@kamilsan61

İkinci yarı itibariyle olumlu olan birşey söylede bizde olumlu şeyler yazalım abi, ikinci yarıyla birlikte evimizde oynadığımız her maçta puan kaybetmişiz Başkan stresini saklayamıyor haliyle taraftar hiç saklayamaz.

Devre arası Aykut'la uğraşmaktan takımı unutmuşlar bide gazete küpürü hesabı yapmaya başladı şimidide Başkanımız şaka gibi...

Bursa ve Kayseri'nin yaptığı transferlere bakarsanız bizim yöneticilerin ufkunuda görmüş olursunuz.

Bu takımların içine fbyi koymadım çünkü trannfer yapmadılar kadroları zaten çok iyi.

apachi61
28.02.2011, 12:25
Dün tercih hatalarının kaybını yasadık.
Mhk'nin ligin en sert ve zorlu mücadelesine kart ve penaltı kararlarını banka kasasında kilitli unutan hakem tercihi yanlıştı.
Amrabat'in hızlı oyununu es geçip orta sahaya tek yönlü Burak Jaja ve Alan üçlüsü ile başlamakta yanlıştı.
Yine defans kanatlarını orta sahaya kadar çıkartıyorsun madem geri dönüşlerde zorlanan Glo-Mustafa ikilisiyle maca başlamakta hataydı.

sahan kapatmak bizim işimize gelir nası olsa avni akerde stres var bence tff ödül verdi bize bu konuda :D :D

Erdal
28.02.2011, 12:26
Futbol bir matematik değil...Takım bir makine değil...Takımın bir dokusu vardır...Bakarsınız...Düşünürsünüz....Şenol Güneş bir dahi değil kabul...Ama bir aptal da değil...İnsanlar yanılabilir...Hata da yapabilirler....Ama Şenol Güneş hep böyle oluyor ne demek....Nasıl oluyor ?....Cem Papila gibi mi? 90 dakika 1.5 pozisyona 2 gol yemek kısmetsizliği gibi mi....

Vicdanı elden bırakmayın....Bu vicdansızlığımız yüzünden imti,han edildiğimizi düşünüyorum ben...İnanç işleri tabi bunlar...Tamamen subjektif ve ispatı mümkün değil :)

bahadır2561
28.02.2011, 12:27
Machiavelli'den Hükümdar iyi kitaptır. .

Ana konusu ise ''Amaca giden her yol mübahtır''

leviathan_-1461
28.02.2011, 12:27
Erdal abi son 2 mesajından sonra sırtıma alıp taşıyasım geldi seni..

okg_53
28.02.2011, 12:28
Ortada Ceyhun, Zianiyi marke edebilir mi?

Solda Cale, Amrabat' ı marke edebilir mi ?

Bizim her an faul yapmaya müsait stoperlerimiz, formda Kuloviç'i marke edebilir mi ?

Sağda Serkan, Hasan Ali-Troisi ikilisini tek başına marke edebilirmi ?

Aşırı üstün tek kozumuz, Jaja .

Hiçbiri marke edemez demiyorum ama zor bir maç bizi bekliyor. Herkes kendini olası bir mağlubiyete hazırlasın şimdiden, ki psikolojik çöküntü yaşamayalım.

Maçtan çok önce ben bu mesajı yazdığımda, bana bir sövülmediği kalmıştı.

Bizdeki, Cale ve Ceyhun un yetersizliği.
Mustafa'nın, eksikleri ve tecrübesizliği.
Üstüne birde Serkan'ın kötü bir maç çıkarması bu sonucu doğurdu.

Bu kadar pozisyon vereceğimizi biliyordum.
Selçuk'un olmayışı ve Serkan'ın durumu, beklediğimden daha fazla pozisyon vermemize neden oldu.

Erdal
28.02.2011, 12:32
Şenol statükocu...Özkan hoca devrimci...O mesajı yazan arkadaş kimbilir necidir...Ben Milliyetçiyim mesela....Ama hepsi bizim....Ulan bizim bizden başka kimsemiz yok görmüyormusunuz? Kendi adamlarınızı dövmek sövmek saymak niye bu kadar hoşunuza gidiyor....Niyeeeeeeeeeeeee

TSelif
28.02.2011, 12:33
Dünkü maçta ta taraftarı suçu neydi ..
Sen tv karşısında hakeme küfretmedin mi ya da eline bişi alıp fırlatmadın mı. Halil Yazıcıoğlu bile dayanamadı olanlara...
90 dakika boyunca gerdi gerdi patlattı bizi . Yerde dakikalarca yatan ,topu üç saatte oyuna sokan ,üç satte taç kullanan adilere tek bir uyarı yapmadı...
Sedyelerin biri gitti biri geldi .

Neyse umarım sahamız sezon sonuna kadar kapanır da siz de rahat edersiniz :)

magicyattara
28.02.2011, 12:34

Erdal ayağa kalkmak içim önce düşmek gerekir..o kadar da düştüğümüzü düşünmüyorum..eksiğiz o kadar..en kritik mevkilerde ki oyuncularımız yoklar..

Şenol hocanın 2005-06 sezonunda istifasıyla sonuçlanan 7 maçlık mağlubiyet serimizin olduğu döneme az da olsa benziyor bu dönem..takımın tüm yükünü çeken 4 adamın yokluğunda hep kaybetmiştik..ama tribünler bunlara bakmaz ve bakmadı da..hoca gitti..

Ben hep olaya bu açıdan baktım..sahada başarılı olmak için iyi oyunculara ihtiyacınız var..bu oyuncularınız sahada yoksa ya zor kazanırsınız ya da kaybedersiniz..bizim şu an yaşadığımız tam da bu..

O 7 maçlık seriden sonra en mantıklı yorum Szymek'ten gelmişti.."ben,Gökdeniz,Fatih olmayınca takım dağıldı" demişti..2. yarı bu adamlar iyileşip yerlerini alınca tekrar kazanmaya başlamıştık..

Gerçi şu an olay bu kadar trajik değil ama Egemen,Selçuk ve Engin'e çok ihtiyaç duyuyor takım..bu adamların sahada olması diğerlerinin performansına da katkıda bulunuyor..ilk yarıda ki 11'imizi bulduğumuzda sorun kalmayacak bence..

Erdal
28.02.2011, 12:34
5 futbolcusu kadro dışı kalmış zirveden kopmuş iddiası bitmiş yönetimi kredisiz kalmış bir takımın başına gelmeyebilirdi statükocu Şenol...Tıpkı devrimci Fatih in gs yi redddetmesi gibi....Ama yapmadı...Siz buna acizlik deyin ben buna Trabzonspor zaafı derimi....Trabzonspor a zaafı olan adama en zor zamanında vurmak nasıl keyiflendirir bir Trabzonsporluyu????

Gökçebey
28.02.2011, 12:36
Neyse umarım sahamız sezon sonuna kadar kapanır da siz de rahat edersiniz :)

Şahsen ben memnun olurum. :)

Miraç Atalay Çiftçi
28.02.2011, 12:36
Dogru Elif abla bizler soba karşısında takımı destekleyen zavllilariz sizler Avni aker'de boğazları yirtilan kahramanlar.
Hakkımız yok hiçbirşeye.
Sahamız kapansın da rahatlayalım.
Çünkü sizin bu Kahraman hareketleriniz batıyor bize.

Sahadaki hakeme federasyon yetkilisine tas atmak kafasını yarmak, 61'de sahaya madde atıp tempoyu düşürmek yeni kahramanlıklar. Benim evde sovdugume TFF ceza vermiyor. Ama kahramanlarınızın sahaya attıkları takıma zarar veriyor.

İlk değil bu.
Belli son da olmayacak.

okg_53
28.02.2011, 12:39
Bu maçın bize katacağı bir çok artı var. Bunlardan birkaçı ,

Liderlik baskısını üzerimizden attık. Önemli olan sene sonu lider olmamız.

Bu tip maçlardan onlarca ders alınabilir.

Biz bu hafta bjk ye kaybetsek, fener rakibini yense bile birşey kaybedilmiş olmaz.

Rollerin değişmesi; Fenerin önümüzdeki 3-5 haftanın herhangi birinde mağlup olup, bizim o hafta kazanmamız, bizi ilk yarının bitimindeki duruma götürür.

Müsterih olun ...

Erdal
28.02.2011, 12:40
affetmez, Ben Trabzonspor a aşığım..Eminim sen de öylesindir...Hepimiz öyleyiz ki burdayız....Bu dediklerini sene sonu de...Ben fazlasını diyeceğim hakaret etmeden hocaya....Hem de yüzüne diyeceğim....Ama şimdi değil....Anlayalım birbirimizi ne olur....

İskefiyelireis
28.02.2011, 12:41
Herşey bir yana, eğer şampiyon olmak istiyorsak iç saha maçlarımızı Olimpiyat Stadyumunda oynayalım?Orada hiç yenilmedik galiba. Bunun Trabzon' daki taraftar kitlesiyle, Avni Aker Stadyumunun havasıyla falan bir ilgisi yok. Bütün kayıpları orada yaşıyoruz. FB' ye İst. da yanilmek kayıp değil. Ama Avni Aker' de 4 maçın 3' ünde puan kaybettik. Artık eve maç seyretmeye adam bile çağırmayıp totem yapıyoruz. Yoksa 6 puan farkla lider olurduk.Takımın iskeletinde 3 kişi olmayınca tüm bu şartların biraraya gelişi ile dünkü maçta alınan 1 puana da razıyım.

Erdal
28.02.2011, 12:42
Hayırlar fetholsun, şerler defolsun...Münkir münafık islah olsun.....Vurduğumuz gol vurdukları aut olsun....Trabzonspor büyüsün...Çok büyüsün....Ama "her yol mübah" diyerek değil....Çünkü o zaman anlamı yok...Nedir yani topun kaleye girmesi mi derdimiz .....Eyvallah....

zafer6161
28.02.2011, 12:42
Dogru Elif abla bizler soba karşısında takımı destekleyen zavllilariz sizler Avni aker'de boğazları yirtilan kahramanlar.
Hakkımız yok hiçbirşeye.

Sahadaki hakeme federasyon yetkilisine tas atmak kafasını yarmak, 61'de sahaya madde atıp tempoyu düşürmek yeni kahramanlıklar. Benim evde sovdugume TFF ceza vermiyor. Ama kahramanlarınızın sahaya attıkları takıma zarar veriyor.

İlk değil bu.
Belli son da olmayacak.

miraç kalbini kırdırtma bana:)

Tayfun Aydın
28.02.2011, 12:43
Ben kendi gözlerimle o sol bekte Abdullah diye bir adam seyrettim aynı adamı Şenol Güneş te seyretti de şimdi O kanatta Cale denilen futbol garibanına nasıl katlanıyor.Tamam bizden fazla biliyor bu işi ama herkesin gördüğünü görememek 2 transfer sezonunda takıma bir sol bek bir santrofor aldıramamak.Söyleyince kızıyorsunuz ama aynı filmi 3.kez seyrediyoruz.Allah aşkına bu sefer sonu farklı bitsin.

Cem Zırıh
28.02.2011, 12:43
su yattaranin vermedigi pozisyonu bir ben goremedim heralde yahu :s :/

Özkan
28.02.2011, 12:44
affetmez, Ben Trabzonspor a aşığım..Eminim sen de öylesindir...Hepimiz öyleyiz ki burdayız....Bu dediklerini sene sonu de...Ben fazlasını diyeceğim hakaret etmeden hocaya....Hem de yüzüne diyeceğim....Ama şimdi değil....Anlayalım birbirimizi ne olur....Erdal abi, önemli olan araba devrilmeden yol göstermek değil midir? Şenol Güneş takımda bir değişiklik yapmazsa şampiyon olamayacağımızı söylemek, yönetimi oynatılmayacak futbolcuları devre arası transfer ettiği için eleştirmek çok mu zararlıdır?

Miraç Atalay Çiftçi
28.02.2011, 12:45
miraç kalbini kırdırtma bana:)

Hakaret olmadıgı sürece dogru bildiklerinizi söylemeniz gayet doğal benim yaptıgım gibi abi.

bahadır2561
28.02.2011, 12:47
Ama "her yol mübah" diyerek değil....Çünkü o zaman anlamı yok...Nedir yani topun kaleye girmesi mi derdimiz .....Eyvallah....

karşımızdakiler de bizim kadar temiz olsaydı bu dedğim lafı söylemezdim bile Erdal abi. .

Onlar ne yapıyorsa 1000 katı karşılık vermeliyiz hodri meydan mesajımdaki ana fikir buydu

Travelair
28.02.2011, 12:47

"Ben demiştim..."".....Sen dedin ama kimse seni dinlemedi dostum....Korkarım yine dinlemeyecek....Dinlemeyecek zira sen "bennnnnnn" diye başlıyorsun...Başlamasan da o bennnnnnnn söylediklerinden çok büyük....Söylediklerini küçültüyor.....

Birinci mesajınızda suçlamayalım çözüm arayalım, çözümü yazın diyorsunuz,

2. mesajınızda buraya çözüm yazanları ben demiştim dedi diye eleştiriyorsunuz.

Şimdi şu var: O insanlar fikirleri dikkate alınsa, ben bunu yazmıştım, ben çözümü söylemiştim, ben demiştim demeyecek. Baştakiler fikirlerimize değer vermiyor ki. Bildiklerini okuyorlar. Biz burda cebelleştiğimizle kalıyoruz. Boşa gidiyor.

Ne yapacağımızı şaşırdık. Başta söylesek algılanmıyor. Sonra söylesek şimdi destek vakti deniyor, sonunda söyle. Sonunda tekrar etsek ben demiştimci oluyoruz. Yara sarma vakti oluyor. Bir kısır döngü. Allah aklımıza mukayyet olsun

TSelif
28.02.2011, 12:48
Hakkımız yok hiçbirşeye.

İlk değil bu.
Belli son da olmayacak.
Ne sana zavallı dedim ne de burdakilere kahraman. Lafları anlamak istediğiniz şekile sokmayın.
o adamlar haklı demedim ki .. Ama bu ihalenin sadece taraftara kalmasını anlamıyorum .
Bu arada Gökçe yemin ederim ben de rahatlayacam umarım uzun bir müddet oynanmaz Avni Aker'de maç !

affetmez3461
28.02.2011, 12:49
oratda hakaret kufur yok anlamadım sey elestırıye neden bukadar acık değılsınız yapılan yanlısları soylemeyelımmı burda 9 puan gerıden adamlar onumuze gectıyse demekkı ortada bı yanlıslık var konusmayalımmı bunları 6 haftadır bağırıyorum burda ama senın gıbı 3 5 kısı cıkıyor yok sen haınsın yok soylesın yok boylesın dıyorlar..kımse benım msjmı hakaret olmadan sılemez edıtorlere seslenıyorum aklınızı basınıza devsırın..statukoculuğu hakaret olarak goruyorsanız kelıme anlamına bakın once bır oyle cahıl cahıl bıseyın anlamını bılmeden hareket etmeyın

lazibere
Avni aker de 3 maç ve üçündede verilmeyen penaltılar ama ALLAHIN adaleti şaşmaz ki bu oyun insanlarla oynanıyor eminim geçen yılki gibi bir yerde bublarında basireti bağlanacak elbet

Dünkü maçın en masum insanı hakemdi.. Adaletlı olmasını istiyorduysanız mukemmel maç yönetti, yok eğer '' o harrkete faul verseydin be hocam, başka maçta adil olursun '' diye bekliyorduysanız evet vermedi..

Güzel maç yönetti de.. Fenerbahçe stadında olsaydı maç o pozisyonda Burak düştükten sonra faul verirmiydin vermezmiydin bütün mesele bu..

hüseyin1975
su yattaranin vermedigi pozisyonu bir ben goremedim heralde yahu :s :/

Macin uzatma dakikalarinda sol kanatta aldigi bir topu hemen Jajaya verseydi belki sut sansi dogacakdi ama Yattara yine calim üzerine calim denedi ve Pozisyonu heba etti.

bahadır2561
Şimdi susup sezon sonu konuşmanın ne anlamı var?

Sami Kuk
28.02.2011, 12:50
başım catlıyor yaa dün okadar koltukları yumrumlamısımki ellerim yara icinde rizeye döndüğümde fark ettim..zehir ettiler bize haftayı..Kayserili futbolcularla hakem resmen tahrilk etti taraftarı.

Kimse taraftara yanlıs etti onu etti yazmasun.Bende tv basından ızlerken öyle diyodum.Canlı stadta izleyenler için öyle değil..Bukadarda olmaz ya

hüseyin1975
28.02.2011, 12:54
Şimdi susup sezon sonu konuşmanın ne anlamı var?

Imzanda yazdiklarini Oyuncularimizin hepsi benimsemis olsaydi ne simdi nede sezon sonu konusma geregi duymazdik.

TSelif
28.02.2011, 12:57
Dünkü maçın en masum insanı hakemdi.. Adaletlı olmasını istiyorduysanız mukemmel maç yönetti, yok eğer '' o harrkete faul verseydin be hocam, başka maçta adil olursun '' diye bekliyorduysanız evet vermedi..

Güzel maç yönetti de.. Fenerbahçe stadında olsaydı maç o pozisyonda Burak düştükten sonra faul verirmiydin vermezmiydin bütün mesele bu..

Çok masundu çok . Ödül verelim ve onure edelim kendilerini .

Erdal
Akın, kalamayacağım uzun süre...Bence neyi kasdettiğim açık...Üslup....Mesela sen demiştin devre arası tecrübeli bir stoper lazım diye...Ben de içimden demiştim ki Giray nasıl gelişecek Mustafa nasıl gelişecek diye...Her pozisyonda aklıma geliyor bu...Ama üslup...Kırmaya başlayınca bütün binayı yıkıp yeniden yapmayı seçiyoruz....Bu değil....Hala anlatamadıysam akşam daha derli toplu yazarım...

Özkan
Macin uzatma dakikalarinda sol kanatta aldigi bir topu hemen Jajaya verseydi belki sut sansi dogacakdi ama Yattara yine calim üzerine calim denedi ve Pozisyonu heba etti.O pozisyonun başlagıcında ne olacağını anlamıştım, ayağa bile kalkmadım. Yattara her zamanki gibi topu ayağında ezdi de ezdi. Neredeyse kendi kendini de çalımlamaya kalkacaktı.

Takım oyununu yavaşlatan, topu ezip duran bu gibi oyuncuların Trabzonsporumuzda yeri yoktur.

Koray
28.02.2011, 12:58
Gurbette kaybettiğimiz haftanın üzüntüsünü Trabzon'da olduğu gibi sessiz derinden yaşayamıyorsun, fblisi bilmem nesi gelip sana kelime yapıyor dayanamıyorsun, Trabzondaki Trabzonsporluluk daha kolay bunu uzun süre dışarda kalınca daha iyi anladım, bu avantajı bir türlü tribünlere yansıtamadık ona yanarım...

Emrullah
28.02.2011, 12:59
oratda hakaret kufur yok anlamadım sey elestırıye neden bukadar acık değılsınız yapılan yanlısları soylemeyelımmı burda 9 puan gerıden adamlar onumuze gectıyse demekkı ortada bı yanlıslık var konusmayalımmı bunları 6 haftadır bağırıyorum burda ama senın gıbı 3 5 kısı cıkıyor yok sen haınsın yok soylesın yok boylesın dıyorlar..kımse benım msjmı hakaret olmadan sılemez edıtorlere seslenıyorum aklınızı basınıza devsırın..statukoculuğu hakaret olarak goruyorsanız kelıme anlamına bakın once bır oyle cahıl cahıl bıseyın anlamını bılmeden hareket etmeyın

Hem Şenol Güneş'e nankör diyeceksin hem de benim mesajım neden silindi diyeceksin. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Önce ne yazdığımıza dikkat edelim ve bir bakalım, ondan sonra isyan edeceksek edelim. Biraz insaf kardeşim, el-insaf...

Travelair
Giray'ın gelişmesi, Mustafa'nın gelişmesi, şampiyonluk hedefimiz yanında beni zırnık ilgilendirmiyor kusura bakmayın

Erdal
Affetmez, statükocu seçtiğim kelime idi...Yapma....Asıl hangi kelimenin rahatsız ettiğini biliyorsun.....Onu alıntılamadım çünkü.....

Devrim Arslan
1 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI GELEBİLİR
Trabzonspor-Kayserispor maçının temsilcisi İbrahim Yuşan ve Akın Kılavuz'un, bütün bu olayları ayrıntılı biçimde raporlarına yazdıkları öğrenildi. Bu rapor doğrultusunda bordo mavili kulüp bugün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) gönderilecek ve en geç 2 gün içinde de savunması istenecek. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'a, PFDK'nin perşembe günü yapacağı toplantıda 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmesi bekleniyor.
ŞENER: "TÜM TRABZONSPOR (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) VE TRABZONLULAR ADINA HAKEM YUNUS YILDIRIM'DAN ÖZÜR DİLİYORUM"
Öte yandan Başkan Sadri Şener, maç sonu yaptığı açıklamada hakem Yunus Yıldırım'dan tüm Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) ve Trabzonlular adına özür dilediğini söyleyerek "Bize yakışmayan olaylar oldu"dedi.

Sami Kuk
28.02.2011, 13:00
Egemen oLsaydı şimdi en az 4-5 puan daha fazLamız vardı..

sadri baskan nasıl özür diler.bizde insanız iyi dayandık alkıslasaydık birde hakemi resmen tahrik etti.sadri baskan ne yapmaya calısıyor.

affetmez3461
28.02.2011, 13:00
nankor lafı alntıdır elestıreye tahamulunuz olsun efsane hoca turgut kafkasın lafıdır gercı onu bıle tandığını sanmıyorum ya neyse arastır bakalım bı netden belkı bıseler cağrıstırır sana..

Erdal
28.02.2011, 13:01
Giray'ın gelişmesi, Mustafa'nın gelişmesi, şampiyonluk hedefimiz yanında beni zırnık ilgilendirmiyor kusura bakmayın

Akın, sen haklı çıktın...Ben yanıldım...Sanırım hoca da yanıldı...Ama senin yazdığın hiç bir mesaj beni rahatsız etmedi...Anlatabiliyormuyum....

TSelif
28.02.2011, 13:02
Benim adıma Özür dileme başkan o adi heriften .

Emrullah
28.02.2011, 13:03
nankor lafı alntıdır elestıreye tahamulunuz olsun efsane hoca turgut kafkasın lafıdır gercı onu bıle tandığını sanmıyorum ya neyse arastır bakalım bı netden belkı bıseler cağrıstırır sana..

Alıntı yaparak hakeret ediliyor mu? Nankör demek eleştiri midir, hakaret midir? Ben sana nankör desem kızar mısın kızmaz mısın? Biraz empati yaparsak anlarsın yapmış olduğun hatayı.

leviathan_-1461
28.02.2011, 13:04
Birinci mesajınızda suçlamayalım çözüm arayalım, çözümü yazın diyorsunuz,

2. mesajınızda buraya çözüm yazanları ben demiştim dedi diye eleştiriyorsunuz.

Şimdi şu var: O insanlar fikirleri dikkate alınsa, ben bunu yazmıştım, ben çözümü söylemiştim, ben demiştim demeyecek. Baştakiler fikirlerimize değer vermiyor ki. Bildiklerini okuyorlar. Biz burda cebelleştiğimizle kalıyoruz. Boşa gidiyor.

Ne yapacağımızı şaşırdık. Başta söylesek algılanmıyor. Sonra söylesek şimdi destek vakti deniyor, sonunda söyle. Sonunda tekrar etsek ben demiştimci oluyoruz. Yara sarma vakti oluyor. Bir kısır döngü. Allah aklımıza mukayyet olsun
Hocam denemsi bedeva ortaya bir konu söyle bak kaç tane ayrı fikir çııyor..Hangi BEN in söylediği doğru..Hangisi uygulansın..

Ortada yanlış varsa tabiki söyliyeceksin, düzeltmeye çalışacaksın..Ama bunu söylerken '' bilmem ne ettiğimin oğlu şunu şöyle yap '' şeklindemi söylemeliyiz..(tırnak içindeki cümleden kastım kesinlikle sen değilsin, taraftarımızın genel söylemi bu)

ozturk
28.02.2011, 13:05
Rakibe teslim edilmiş bir orta saha,
Evlere şenlik bir defans,
2 metreden gol atamayan bir forvet.

kalecide gününde olmayınca bu sonuca bile şükretmek gerek.

hamucera
28.02.2011, 13:06
her ne olursa olsun hakeme yapılmaması gerekiyordu, ne oldu hakemin kafasına cisim atıldı adam dikiş yedi, kim kazandı Trabzonspor'mu, bundan sonra hakemler korkacak mı tabi ki hayır. sadece elin medyasına, rakibine büyük bir koz veriyordun, 1 hafta bu konuşulacak,

kaleciye o kadar kağıt atıldı, madde atıldı, ne oldu oyun soğudu durdu, hakem haklımıydı durdurmakta tabi ki haklıydı, geçen hafta onura atılan maddelerden sonra kalecinin karşı kaleye gönderilmesi gibi,

olaylara tek taraflı bakmamak lazım, akşam o hakem Glowacki'nin yaptığı penaltıyı vermedi. peki Burak Yılmaz'ın pozisyonu penaltı değildi zaten dışarıdaydı, devam kararı tartışılır ama sadece kendi tarafımızdan bakmamak gerekir.

Mustafa Ayazoğlu
Galatasaray, Bursa, Eskişehir, Gaziantep bu maç trafiğinden sağ çıkan çıkan şampiyon olur.

lazibere
Bilen varsa söylesin, yoksa çıldıracağım..

SEZER BADUR hasta, sakat yada başka birşey mi????

ben sinirliyim de konuşuyorum hadi, bu forumda bir tane akli selim adam bana açıklama yapsın ve benı ikna etsin...!!!!!!!!

Konya Turku maçında Selçuk yok Onun yerine Sezer Badur oynadı????

Manisa kupa maçında, Selçuk'un yerine Sezer Badur oynadı...!!!!!!

Shlake 04 özel maçından, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!!

Bremen hazırlık maçında, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Beşiktaş kup maçında Selçuk yok, yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Transfer dönemi olmasına rağmen, futbolcuları test etme maçları olmasına rağmen, Zafer yelen2i beğenmeyip gönderdiğine göre, Sezer badur'u takımda tuttuğuna göre ve KAHLENBERG transferini istemediğine göre, SEZER BADUR un, Selçuk'un yokluğundan onun yerine alternatif olarak oynatılabileceğine karar verdin demek değilmidir...!!!!!

O halde;

Dun akşama dönelim,

Selçuk hasta ver maça çıkmadı..COLMAN haftalardır, kötü oynuyor ve ortalam 50. dakıkalarda oyundan aldığın bir oyuncu..Engin Baytar sakat, Alanzinyo genelde yedek bekleyen ve 65 den sonra ayuna dahil olan bir oyuncu....Hal böyle olunca.??

Zaten verimli olmayan CEYHUN la, COLMAN2ı aynı anda birden orta sahada neden başladın.. Birde 90 dakkalık olmayan Alanzinyo ile de nedne başladın???

SEZER BADUR eğer dun akşam sahada olmayacaktısa neden kadroda tututn..

başka bir şey sormuyorum...Şenol hoca...

Bu orta saha kurgusu ile her futbolcuyu heryerde oynatır ve aynı verimi alırım zihniyetin olduğu müddetçe, asla ve kata alman gereken maçları kazanamazsın.. Bu kadar basit ve öz..

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2011, 13:08
Maç hakem yüzünden kaybedilmemiştir.

Umut, Burak kaçırdığı gollerle içerde 3 maçta 6 puan daha alınabilirdi

Koray
Şu 9 puan nasıl eridi hala anlamıyorum aklıma geldikçede soğuk terler döküyorum bu kadar yaklaşmışken bu kadar inanmışken ne olduda bu puan farkı bi anda eridi, rehavet mi?!

Sadri Şener'e olan sinirim medyaya yaptığı her açıklamadan sonra dahada büyüyor.

Hergün gazetelere açıklama yapılır mı yahu.

exelans_25
1 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI GELEBİLİR
Trabzonspor-Kayserispor maçının temsilcisi İbrahim Yuşan ve Akın Kılavuz'un, bütün bu olayları ayrıntılı biçimde raporlarına yazdıkları öğrenildi. Bu rapor doğrultusunda bordo mavili kulüp bugün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) gönderilecek ve en geç 2 gün içinde de savunması istenecek. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'a, PFDK'nin perşembe günü yapacağı toplantıda 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmesi bekleniyor.
ŞENER: "TÜM TRABZONSPOR (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) VE TRABZONLULAR ADINA HAKEM YUNUS YILDIRIM'DAN ÖZÜR DİLİYORUM"
Öte yandan Başkan Sadri Şener, maç sonu yaptığı açıklamada hakem Yunus Yıldırım'dan tüm Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) ve Trabzonlular adına özür dilediğini söyleyerek "Bize yakışmayan olaylar oldu"dedi.
keşke sene sonuna kadar kapansa

mhayri
28.02.2011, 13:09
Dün akşamki hakem mükemmel miydi asla değildi .
Hakemlerse adil değil hakemler rakip sahada korkak
bizde hadsizcesine cesur ve bunu el kol destekli yapıyorlar...
Bize karşı korkusuz rakibe karşı pısırık kedi, kedine adeta sövene çaresiz ama onun rakibine ellerini açtı diye
kırmızı...
İlk yarıda bu hakemlerle oynadık ama ne zamanki verdikleri irdelenmeye başlandı el ayak boşaldı maalesef.
Herneyse klasik olacak ama hakemleri de yenmek gerektiğini artık anlamış olmamız gerekiyor...

Erbay
28.02.2011, 13:09
Burak'ın pozisyonunda faul verilmedi daha hayırlı oldu. Taraftar gaza geldi, takım ayağa kalktı az daha yeniyorduk.

ağasarlı emre
28.02.2011, 13:10
ne özrü bırakın bunları iyi oldu adam gibi yönetsinler

munzevil
28.02.2011, 13:10
Dun aksam mac bittiginde veleddallin amin... dedim ama sonra baktimki fatihanin pesinde 113 sure daha var .

Hersey bitmis degil daha 11 mac var CENAB-I HAK senol hocamizin basiretini artirsin en dogru kadrolari cikarsin MEVLA futbolcu kardeslerimize sakatlik ve sakarlik vermesin ben sampiyonluga inaniyorum hemde simdi daha cok.

Muhammed Ayaz
28.02.2011, 13:11
TFF ye başvuralım maçlar olimpiyatta oynansın ben anlamadım bu stadda bir problem var OLİMPİYATTA OYNAYALIM HER MAÇ 50 BİN KİŞİ STRES YOK BİŞEY YOK

Rasim YILMAZ
28.02.2011, 13:11
Benim ise beklentim , 2. golden sonra Ceyhunu dışarı alıp , Barış'ı Ziani 'nin üstüne salmasıydı Şenol Hocanın...Gerçi vakitde olmadı ama..
Neyse olmuş ile ölmüşe çare yok...

1 puan farkla şampiyonuz...
:)

Sami Kuk
28.02.2011, 13:12
Şu 9 puan nasıl eridi hala anlamıyorum aklıma geldikçede soğuk terler döküyorum bu kadar yaklaşmışken bu kadar inanmışken ne olduda bu puan farkı bi anda eridi, rehavet mi?!

Sadri Şener'e olan sinirim medyaya yaptığı her açıklamadan sonra dahada büyüyor.

Gecen sene açıklama üstüna acıklama yaptı aziz ne oldu susturdular.Bu sene çakal hiç birşey yapmıyor..Ne bılım en azından programlarda gazetelerde falan yapmıyor..vede meyvelerıni topladılar.

mhayri
28.02.2011, 13:12
Benim kötü oyunum senin adil olmana engel değil ey hakem müsveddeleri...

lazoli06
28.02.2011, 13:13
Çok masundu çok . Ödül verelim ve onure edelim kendilerini .

Bence de katkılarından ötürü özür diledik zaten bir de üstüne kulüp onur üyeliği verir bizim kulüp alıştı zaten önüne geçene vermeye.

Travelair
Akın, sen haklı çıktın...Ben yanıldım...Sanırım hoca da yanıldı...Ama senin yazdığın hiç bir mesaj beni rahatsız etmedi...Anlatabiliyormuyum....

Bunu biliyorum. Haklı çıkmam da vallahi benim için önemli değil. Ama fikirlerimizin dikkate alınmaması beni çok üzüyor. Çünkü biliyorum en başta Şenol hocanın görüşlerini dikkate almıyorlar. Çünkü eğer dikkate alsalar benim tanıdığım Şenol hoca bu oyuncuların önemli bir kısmını istemezdi. Taraftarın görüşlerini neden dikkate alsınlar? Sonra taraftar çok asabi oluyor. Stadyuma gelmiyor oluyor. Sen taraftarın görüşlerine önem veriyor musun? Barcelona'ya Cruyff geldiğinde ilk işi Barcelona halkına anket yapmak olmuş. Nasıl bir takım istiyorsunuz diye. Onun üzerine kurmuş takımı ve başarılar gelmeye başlamış. Halktan kopuk politika ve yönetim yapamazsınız. Halkı bunların hepsi teknik direktör diyerek dışlarsanız olmaz. Ama bizim yönetimimiz sadece işin mali kısmına önem verdiğinden futbolu ikinci plana atıp duruyor. Hocanın da eli kolu bağlanıyor

ALDENİRO

aykut konuŞunca bence yÜklenmelİydİk...geÇ kaldik..

Gordon Freeman
28.02.2011, 13:14
Bilen varsa söylesin, yoksa çıldıracağım..

SEZER BADUR hasta, sakat yada başka birşey mi????

ben sinirliyim de konuşuyorum hadi, bu forumda bir tane akli selim adam bana açıklama yapsın ve benı ikna etsin...!!!!!!!!

Konya Turku maçında Selçuk yok Onun yerine Sezer Badur oynadı????

Manisa kupa maçında, Selçuk'un yerine Sezer Badur oynadı...!!!!!!

Shlake 04 özel maçından, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!!

Bremen hazırlık maçında, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Beşiktaş kup maçında Selçuk yok, yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Transfer dönemi olmasına rağmen, futbolcuları test etme maçları olmasına rağmen, Zafer yelen2i beğenmeyip gönderdiğine göre, Sezer badur'u takımda tuttuğuna göre ve KAHLENBERG transferini istemediğine göre, SEZER BADUR un, Selçuk'un yokluğundan onun yerine alternatif olarak oynatılabileceğine karar verdin demek değilmidir...!!!!!

O halde;

Dun akşama dönelim,

Selçuk hasta ver maça çıkmadı..COLMAN haftalardır, kötü oynuyor ve ortalam 50. dakıkalarda oyundan aldığın bir oyuncu..Engin Baytar sakat, Alanzinyo genelde yedek bekleyen ve 65 den sonra ayuna dahil olan bir oyuncu....Hal böyle olunca.??

Zaten verimli olmayan CEYHUN la, COLMAN2ı aynı anda birden orta sahada neden başladın.. Birde 90 dakkalık olmayan Alanzinyo ile de nedne başladın???

SEZER BADUR eğer dun akşam sahada olmayacaktısa neden kadroda tututn..

başka bir şey sormuyorum...Şenol hoca...

Bu orta saha kurgusu ile her futbolcuyu heryerde oynatır ve aynı verimi alırım zihniyetin olduğu müddetçe, asla ve kata alman gereken maçları kazanamazsın.. Bu kadar basit ve öz..

Sadece yenildiğimiz için böyle konuşuyosun abicim..
Tek derdimiz Sezer değil bizim..Dün Sezer oynayıp da galip gelemeseydik yine kızardın neden Sezer gibi bir adam oynuyor diye..
Biz böyle bi taraftar profiliyiz maalesef..

hüseyin1975
28.02.2011, 13:15
Baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, Süleymanu kendi oyuncusuna atti.
Yapma Baskan, su Dünyada tek namuslu Insanlar bizlermiyiz.Niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde Aykut hakkinda ne kadar yazilmis, Trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

Yapma ya, bunlar yeni bir durummu? Simdi niye konusmaya basladin? Seni yazmayinca gücünemi gidiyor?
PES!

ALDENİRO
28.02.2011, 13:16
dün akşamki hakem mükemmel miydi asla değildi .
Hakemlerse adil değil hakemler rakip sahada korkak
bizde hadsizcesine cesur ve bunu el kol destekli yapıyorlar...
Bize karşı korkusuz rakibe karşı pısırık kedi, kedine adeta sövene çaresiz ama onun rakibine ellerini açtı diye
kırmızı...
İlk yarıda bu hakemlerle oynadık ama ne zamanki verdikleri irdelenmeye başlandı el ayak boşaldı maalesef.
Herneyse klasik olacak ama hakemleri de yenmek gerektiğini artık anlamış olmamız gerekiyor...
azİz bey! DÜĞmeye basmamiŞti o zaman...hakem odasi basilmiŞ...bundan daha bÜyÜk Şİke olur mu...

ALDENİRO
28.02.2011, 13:18
baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, süleymanu kendi oyuncusuna atti.
Yapma baskan, su dünyada tek namuslu insanlar bizlermiyiz.niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde aykut hakkinda ne kadar yazilmis, trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

Yapma ya, bunlar yeni bir durummu? Simdi niye konusmaya basladin? Seni yazmayinca gücünemi gidiyor?
Pes!
aykut bİze Çamur attiĞinda nerdeydİn...

Gordon Freeman
28.02.2011, 13:19
Şu dangalak fenerlileri sevindirdik...
başladılar yine "biz zaten en büyüğüz" naraları atmaya..
İdiotlar ordusu..

sanatik
28.02.2011, 13:19
Benim kafama takilan soruyu tekrarliyim. Fener ile yeniden oynasak sonuc ne olur ?

Su anki oyun ile olurmu ?

Deplasmanda fenerden daha avantajliyiz demistim ama bizim sorunumuz ic sahadaki kötü futbol. Fener deplasmanda puan verecekde bizde sampiyon olacagiz.

Olabiliriz elbette ama cok önemli derseler alinmasi gerekiyor. Her mac final maci ise dün oynanan macda bir kac futbolcu baska sey oynuyordu. Bu adamlar niye oynayamiyor. Niye bazi oyuncular bize gelince tutulur oynayamaz. Niye takim olarak hareket etmek bu kadar zor olur. Niye zar zor kaptigin topu hemen rakibe verip yine pesine düsersin. Bu sorunlari kim cözecek ?

Devrim Arslan
28.02.2011, 13:20
yapmayın yahu dün akşam hakemlik birşey yoktu kandırmanın bir anlamı yok kendimizi....kayserinin penaltısı daha netti vermedi biz golü yedikten sonra dayanmalıydık sorunumuz defansta forvette değil

ALDENİRO
28.02.2011, 13:20
Azİz bey! Takimi yendİĞİ İÇİn susuyor. Bİzİm durumumuzda olsaydi yapmayacaĞi densİzlİk kalirmiydi...

Celal Demir
28.02.2011, 13:21
Baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, Süleymanu kendi oyuncusuna atti.
Yapma Baskan, su Dünyada tek namuslu Insanlar bizlermiyiz.Niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde Aykut hakkinda ne kadar yazilmis, Trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

PES!

herzaman dediğim gibi yönetim çok ve boş konuşuyor şuanda eleştirmek istemiyorum onları ama bu çok ve boş konuşmaları beni buna zorluyor...

hamucera
neden büyük takımlar puan kaybedince hakeme saldırılır, Hakeme kimse suç bulmasın, takıma da ,

Akşam sahada mükemmel bir mücadele vardı 2 takım içinde, Kayseri mükemmel bir takım olmuş, ilk yarıda da feneri kendi evinde yenmişti, akşam biz maçı kaybedebilirdik 2 top çizgiden çıktı ve hakemin hiç hatası yoktu,

Biz hakemlere saldıracak yerde takıma sahip çıkmalıyız,akşam hakem yerin dibine sokulacak kadar kötü değildi, sinir harbine gerek yok, fenere,bursaya bakıyorum evindeki maçlarda birde bizim maça bakıyorum, daha ilk dakikada klasikleşen 3'lüyü bile yapamıyorsun, sonra hakeme saldık, bayrak at, çakmak at, böyle midestek oluyorsun takımına,

böyle destek olacağına hiç olma, inşallah kapanır saha, ve inşallah Trabzonspor o maçı alır da herkes görür ne olduğunu,

ALDENİRO
Şu dangalak fenerlileri sevindirdik...
Başladılar yine "biz zaten en büyüğüz" naraları atmaya..
İdiotlar ordusu..
İdİotlara hakaret etmeyelİm lÜtfen.:)

DeAgLeMaNyAq
28.02.2011, 13:23
2 gündür uyku uyumadım Trabzon'dan da yeni geldim. Moralimiz ne yazık ki yerlerde. Keşke geçen hafta bu konuda yazmış olduğum Amrabat meselesi gerçeğe dönüşmeseydi. Takım zaten stresliydi ama bu adam iyice şirazemizi kaydırdı...

ALDENİRO
benim kafama takilan soruyu tekrarliyim. Fener ile yeniden oynasak sonuc ne olur ?

Su anki oyun ile olurmu ?

Deplasmanda fenerden daha avantajliyiz demistim ama bizim sorunumuz ic sahadaki kötü futbol. Fener deplasmanda puan verecekde bizde sampiyon olacagiz.

Olabiliriz elbette ama cok önemli derseler alinmasi gerekiyor. Her mac final maci ise dün oynanan macda bir kac futbolcu baska sey oynuyordu. Bu adamlar niye oynayamiyor. Niye bazi oyuncular bize gelince tutulur oynayamaz. Niye takim olarak hareket etmek bu kadar zor olur. Niye zar zor kaptigin topu hemen rakibe verip yine pesine düsersin. Bu sorunlari kim cözecek ?
ayni tas ayni hamam ...

Erbay
Eksikler(Egemen,Selçuk) bahane olarak mı söyleniyor yoksa ileride takıma katılacakları düşünülüp bir umut olarak mı? İkincisi daha iyi bence.

ALDENİRO
28.02.2011, 13:29
Bence Şunu dÜŞÜnelİm. DÜn Şikir Şikir oynasaydik ama yİne bÖyle bİtseydİ...yİne ayni Şeylerİ dÜŞÜnÜrmÜydÜk..acaba İsteĞİmİz Çok İyİ oynamak yoksa kÖtÜ oynayip Şampİyon olmak mi?

Gordon Freeman
28.02.2011, 13:30
İdİotlara hakaret etmeyelİm lÜtfen.:)

Peki :) ...

Celal Demir
28.02.2011, 13:31
Bence Şunu dÜŞÜnelİm. DÜn Şikir Şikir oynasaydik ama yİne bÖyle bİtseydİ...yİne ayni Şeylerİ dÜŞÜnÜrmÜydÜk..acaba İsteĞİmİz Çok İyİ oynamak yoksa kÖtÜ oynayip Şampİyon olmak mi?

zaten anlamadığımda o ilk yarı şıkır şıkır oynayan takım ne olduda 2. yarı çöktü ama şahsen benim için önemli olan u saatten sonra 3 puan... nasıl oynadığımız okadar önemli değil. iyi oynayıpta gönüllerin şampiyonuna kupa verilmiyor malesef...

Murat Erdem
28.02.2011, 13:33
Kalan 12 maçı 4 periyoda bölersek, her periyod da oynayacağımız 3 maçtan 2 galibiyet 1 beraberlikle 7'şer puan çıkarsak 50+28=78 puana ulaşıyoruz.
FB'nin bizi geçmesi için kalan 12 maçtan minumum 10 galibiyet çıkarması gerek. Bunu başarırlarsa, zaten bir devre de toplanmış puan rekorunu kıracaklar.
İmkansız olarak görüyorum.
Ankaragücü-Antalya maçlarından birini bile kazanabilseydik, şampiyonluk garantiydi. Şu durumda bile 4 beraberlik kredimiz var. FB rekor kırmadıktan sonra bu iş tamamdır...

daha önce da paylaştığım öngörüm...

Benim projeksiyonuma göre kaybedilmiş bir şey yok. BJK-Kasımpaşa maçlarından 6 puan çıkarırsak, formül de sapma olmayacak. Her 3 maçta 7 puan...

Celal Demir
28.02.2011, 13:34
Kalan 12 maçı 4 periyoda bölersek, her periyod da oynayacağımız 3 maçtan 2 galibiyet 1 beraberlikle 7'şer puan çıkarsak 50+28=78 puana ulaşıyoruz.
FB'nin bizi geçmesi için kalan 12 maçtan minumum 10 galibiyet çıkarması gerek. Bunu başarırlarsa, zaten bir devre de toplanmış puan rekorunu kıracaklar.
İmkansız olarak görüyorum.
Ankaragücü-Antalya maçlarından birini bile kazanabilseydik, şampiyonluk garantiydi. Şu durumda bile 4 beraberlik kredimiz var. FB rekor kırmadıktan sonra bu iş tamamdır...

daha önce da paylaştığım öngörüm...

Benim projeksiyonuma göre kaybedilmiş bir şey yok. BJK-Kasımpaşa maçlarından 6 puan çıkarırsak, formül de sapma olmayacak. Her 3 maçta 7 puan...

bjk maçı çok önemli ama onlarında durumu pek iyi değil bu maça asılacaklardır bizden faha rahat çıkacaklar maça nasıl olsa onlar için prestij maçı ama bizim için çok önemli olduğundan baskı oluşturacaktır ister istemez...

Erdinç Dilek
28.02.2011, 13:37
nerden nereye, ders almaksa işin aslı alasını yaşadık zamanında, çözümlerde ise bir gıdım ilerleme yok, çok basit geldiler press yemeden gollerini attılar, bu kadar basit bir oyunu zorlaştırmak adına çok şey yapar olduk sahada, yattara ya da ufak bir dip not, orta keseceksen ve önün açıksa orta kes tekrar çalım atma, pas vereceksen pası vereceğin adam müsaitse pas ver çalım atma. 2-3 farklı öndeysek yaparsın şovunu..!

Koray10
28.02.2011, 13:39
sampiyonluk gitmistir....bunu hepimiz biliyoruz trabzon 50 sene daha sampiyon olamaz...

Celal Demir
28.02.2011, 13:42
sampiyonluk gitmistir....bunu hepimiz biliyoruz trabzon 50 sene daha sampiyon olamaz...

nerden biliyon vahiymi geldi sana ?

ALDENİRO
maÇin gece yada gÜndÜz oynanmasi maÇi ne Şekİlde etkİlİyor.bİraz aÇiklar misin.
fener oynayinca gÖrÜrsÜn...

Murat Erdem
Antalyaspor ikinci devre tek puanını bizden almış.
Ankaragücü ikinci devre kazandığı 4 puanın birini bizden almış.
Son 4 deplasmanda gol bile atamayan Kayseri bize 3 gol birden atmış.
Tarihlerinin en kötü dönemlerini yaşayan BJK-GS'nin yenilmediği FB'ye yenilmişiz.

Bu da işin bir başka boyutu...

SADECETRABZON61
28.02.2011, 13:45
Yahu Halen Hakemlikle İlgili Hatalar var Diyen Zihniyetler var Burada Yahu arkdşım sizmi Futboldan anlamıyorsunuz bizmi ? Tvdeki hakemler filandamı anlamıyor ne Bu hakemleri Konuşma huyu sizlerde ?
Kardeşim Çıkıcaksın Aslan Gibi Mücadele ediceksin yeniceksin Dün Biz İyi Oynamadık Çok net pozisyonumuz Yok.
Oyuncuların Kulağı Çekilmeli Bunun Başka açıklaması Olmaz İlkyarı Gibi değiliz.Yok Aziz Yıldırım Masaya vurmş Filan Geç kardeşim Bunları.
Biz Oynayalım adam gibi atalım Golleri Umut ilk yarıda yüzde yüz kalenin dibindeki Golü atamıyorsa Hakem Kurtarmıcak bizi.

ALDENİRO
28.02.2011, 13:50
yahu halen hakemlikle İlgili hatalar var diyen zihniyetler var burada yahu arkdşım sizmi futboldan anlamıyorsunuz bizmi ? Tvdeki hakemler filandamı anlamıyor ne bu hakemleri konuşma huyu sizlerde ?
Kardeşim Çıkıcaksın aslan gibi mücadele ediceksin yeniceksin dün biz İyi oynamadık Çok net pozisyonumuz yok.
Oyuncuların kulağı Çekilmeli bunun başka açıklaması olmaz İlkyarı gibi değiliz.yok aziz yıldırım masaya vurmş filan geç kardeşim bunları.
Biz oynayalım adam gibi atalım golleri umut ilk yarıda yüzde yüz kalenin dibindeki golü atamıyorsa hakem kurtarmıcak bizi.
ankaragÜcÜ maÇinda penaltimiz verİlmedİ.napcaz takim oynamadi mi dİyecez.azİz yildirim dÜĞmeye basti. Bunu engellememİz gerekİr...

Emrullah
28.02.2011, 13:51

Trabzonspor önümüzdeki 5 yıl içinde Şenol Güneş ile aralıksız devam etmesi durumunda en az 2 defa şampiyon olacaktır. Şartlar;

1- Bütün ipler Şenol Güneş'e verilmeli ve asla canı sıkılmamalı. Asla işine karışılmamalı, tribünlerden aşırı tepki gelmemeli.

2- Taraftarlar sevinçlerinde ve tepkilerinde ölçülü olmalı, aşırıya kaçmamalı.

3- Şehre gelen futbolculara karşı ne çok sevinç gösterisinde bulunulmalı ne de aşırı tepki gösterilmeli.

4- Yönetimimiz medya ve taraftar ile iletişim kanallarını doğru kullanmalı.

..............
.............

Reha Demirbaş
28.02.2011, 13:52
Bu takımda 2 şey çok açık ve net Umut'dan santrafor ve Serkandan bek olmaz. Böyle futbolcular nasıl oluyorda Profesyonel oynuyorlar enteresan birisi orta açmaktan, pozisyon bilgisinden, bi haber. Adama koşarak geliyor geliyor bir kayıyor tek atımlık barut resmen ya böyle bek mi olur. Umut'a bişey demeye gerek bile yok bu takımın 3. santraforu belki olur belki olamaz normal şartlarda.

ALDENİRO
28.02.2011, 13:52
SonuÇlari zaten bu penalti pozİsyonlari bellİ edİyor...her zaman İyİ oynayamazsin. Şunu bİlkİ verİlmeyen penalti aykutun eserİdİr.

Koray10
28.02.2011, 13:53
nerden biliyon vahiymi geldi sana ?
aöyle kardes söyle icinden sampiyonluk geciyormu..ne olduysa devre arasi oldu..vahimla alakasi yok..abi maclar bak takimin haline bak o kadar

ALDENİRO
Aykutun İncelensİn dedİĞİ penaltilarla zaten 5 puan fark attik...

SADECETRABZON61
Trabzonspor önümüzdeki 5 yıl içinde Şenol Güneş ile aralıksız devam etmesi durumunda en az 2 defa şampiyon olacaktır. Şartlar;

1- Bütün ipler Şenol Güneş'e verilmeli ve asla canı sıkılmamalı. Asla işine karışılmamalı, tribünlerden aşırı tepki gelmemeli.

3- Şehre gelen futbolculara karşı ne çok sevinç gösterisinde bulunulmalı ne de aşırı tepki gösterilmeli.

..............
.............

Bunların Dışında En Önemli Konu Taraftar Grupları Toplanmalı..Maratonda bütün Gruplar Olmalı.
Kombineler Kaldırılmalı.Yoksa Maç Başlamasına 10 dk kala dolan bir Stadla Şampiyon Filan Olmaz Kandırmayın Kendinizi.
Bizim Bu Sene Olucağımız 2. Lik Olabilir Fener Böyle havaya Girmiş bizde Eski Hırs İstek Yokken zaten daha puan kaybederiz.

ALDENİRO
28.02.2011, 13:55
bunların dışında en Önemli konu taraftar grupları toplanmalı..maratonda bütün gruplar olmalı.
Kombineler kaldırılmalı.yoksa maç başlamasına 10 dk kala dolan bir stadla Şampiyon filan olmaz kandırmayın kendinizi.
Bizim bu sene olucağımız 2. Lik olabilir fener böyle havaya girmiş bizde eski hırs İstek yokken zaten daha puan kaybederiz.
ama Şampİyon olursam gİderİm dedİ....

ALDENİRO
28.02.2011, 13:56
ama Şampİyon olursam gİderİm dedİ....
pardon yanliŞ oldu...

Mehmet Ç.
28.02.2011, 13:58
Dün son 2-3 dk. aglamaya basladim resmen :(

Bizim Türkiye Medyasi harbi fenerli!!!

1) Yayincu kurulus "Lider artik Fenerbahce" diye alt yazi geciyor. Yani sonunda demek istiyorlar.

2) Yayinci kurulusun Yorum yapsin diye getirdigi adam Markus Merk, taraf tutmadigindan eminim. Hep hakemden yana, ama abartiyor!! Burakin pozisyonu net kirmizi kart!! Burak o pozisyonlari gol yapiyor. Kendini atacak olsa 2. gol'de atardi. Burak dikkat edin kendini hep caprazdayken saliyor.

3) Spiker bile Burak'in pozisyonunda "100% Penalti" sesi geldi. Bunlar pozisyonu canli görüyor. Demekki pozisyon o kadar net ki, ilk kez bir spiker'in "100% Penalti" demesine sebep oldu!

4) Süleymanu ve Volkan'in pozisyonlari ayni diyen bütün yorumcular artik gözümde bitmisdir!

Bunlari hakemi kötülemek icin degil Medya'nin bize karsi aldigi tavir icin yazdim.

Gelelim Baskanimiza.

1) Baskan artik birak kanal kanal telefon acmayi!! Cok itici oluyorsun!! Senin görevin Trabzonspor Baskanligi, TFF Baskanligi degil.. Medya'ya sirin gözükmene gerek yok!! Sen bize sahip cik takimina sahip cik, herkezden fazla severiz biz seni.

2) Hasan Sas dün cok aci gercegi söyledi.. Kayserinin 3. golünde pozisyonun icindeki 3 oyuncu, Ambarat-Ziani-Kujovic, 3de yeni transfer. Bizim transferlerimiz nerede ?? Biz siradan kulüp degiliz, Cakirlarin Brozeklerin kurtaracagi !! 3 senedir adam gibi transfer yapamadin malesef hücüm hattina :(

Takima gelirsek.

Bana göre macin yildizi Glowacki! Defans'da 2 kisilik oynadi cünki Mustafa dün topa dokunmadi.. Hem defansdaydi hem yetmedi 3. golü atti.

Mustafa - Alanzinho - Ceyhun/Colman

Malesef hepsi birbirinden kötü.. Yedeklerimiz as'larin yerini dolduramiyor...

Egemen - Engin - Selcuk

Anladimki, Egemen olmadan hem defans zafiyetimiz var hem top cikaramiyoruz.

Engin olmadan savasamiyoruz orta sahada.

Selcuk'da 2 kisilik oynuyormus. Colman o görevi üstlendi 30 dk. sonra pili bitti.

Bu takima Senol Hoca ne yapsin?? 2. yari'ya maci kurtarsin diye soktugu adam kendine oynuyor. Ben atim ben edim diye topun basinda dönen Yattara benim basimi döndürdü..
Yattara artik birak lütfen Katar'a kadar yolun var!! Eyy gidi Real'de siritmaz etmez diyorduk bide. :(

Senol Hoca'ya 3 transfer verilmis, daha ne olduklari belli degil!! Transfer komitesi cok iyi calisiyor tebrikler..

Dün takim cok iyiydi aslinda!! Kayseriye artik Azizsilinmi verildiyse ne oyunculara.. Kudurmus Köpek gibi kosuyorlardi..

Dünki 3 gol bizi Sampiyon yapacak!! Sota'nin dedigi gibi 3 gol yetmiyorsa ben ne yapayim ?!?

Allahin izni ile sene sonu Sampiyonuz..

erolizmts
28.02.2011, 13:59
90 dakika boyunca Kayserispor kanat akınlarıyla savunmamızı felç ederken bunu göremeyen, görsede önlem almayan teknik direktörün hataları yüzünden kaybedilmiş bir maç. Adamlar sağımızdan gelmiş 1 gol atmış. Solumuzdan gelmişler 2 gol atmışlar. Ve sen 1-0 öne geçtiğinde savunma önlemlerini almıyorsun. 1-1 ve sonra 2-1 olunca yine aynı şekilde savunma önlemi almıyorsun. Sonunda ise önceki golün kopyasını atıyor adamlar. Ve 2 golde de önündeki kaçan adamı seyreden Ceyhunu 90 dakika oynatıyorsun. Daha da önemlisi Şota yapabileceği en büyük kıyağı yapmıştır Trabzonspor'a. Sol kanatlarında oynayan Ambarat denilen adam resmen takımı dağıtmıştı. O kanatta devam ettirilseydi maçı ilk yarı alıp götürürdü Kayseri. Göstere göstere Ambarat'ı sol kanattan aldı ve hem Serkan'ı hem savunmaya derin nefes aldırdı. Yani hakem yüzünden kaybettik demek resmen kolaycılıktır.

SonuÇlari zaten bu penalti pozİsyonlari bellİ edİyor...her zaman İyİ oynayamazsin. Şunu bİlkİ verİlmeyen penalti aykutun eserİdİr.
Maçta verilmeyen 1 penaltı var, o da Glowacki'nin rakibini biçtiği pozisyon.

Koray10
28.02.2011, 14:03

..............
.............
1. bu puan kayiplari senol hocanin baskiyi kaldiramamasi bir gösteri degil mi?
2. taraftar sevincelrini ve tepkilerini gösterdigi zaman taraftar olur baska türlü seyirci olur
3. bizler sabir veya gelecegi vaat eden birisi degil de sampiyonluk lazim gerisi hava

ALDENİRO
28.02.2011, 14:05
dün son 2-3 dk. Aglamaya basladim resmen :(

bizim türkiye medyasi harbi fenerli!!!

1) yayincu kurulus "lider artik fenerbahce" diye alt yazi geciyor. Yani sonunda demek istiyorlar.

2) yayinci kurulusun yorum yapsin diye getirdigi adam markus merk, taraf tutmadigindan eminim. Hep hakemden yana, ama abartiyor!! Burakin pozisyonu net kirmizi kart!! Burak o pozisyonlari gol yapiyor. Kendini atacak olsa 2. Gol'de atardi. Burak dikkat edin kendini hep caprazdayken saliyor.

3) spiker bile burak'in pozisyonunda "100% penalti" sesi geldi. Bunlar pozisyonu canli görüyor. Demekki pozisyon o kadar net ki, ilk kez bir spiker'in "100% penalti" demesine sebep oldu!

4) süleymanu ve volkan'in pozisyonlari ayni diyen bütün yorumcular artik gözümde bitmisdir!

Bunlari hakemi kötülemek icin degil medya'nin bize karsi aldigi tavir icin yazdim.

Gelelim baskanimiza.

1) baskan artik birak kanal kanal telefon acmayi!! Cok itici oluyorsun!! Senin görevin trabzonspor baskanligi, tff baskanligi degil.. Medya'ya sirin gözükmene gerek yok!! Sen bize sahip cik takimina sahip cik, herkezden fazla severiz biz seni.

2) hasan sas dün cok aci gercegi söyledi.. Kayserinin 3. Golünde pozisyonun icindeki 3 oyuncu, ambarat-ziani-kujovic, 3de yeni transfer. Bizim transferlerimiz nerede ?? Biz siradan kulüp degiliz, cakirlarin brozeklerin kurtaracagi !! 3 senedir adam gibi transfer yapamadin malesef hücüm hattina :(

takima gelirsek.

Bana göre macin yildizi glowacki! Defans'da 2 kisilik oynadi cünki mustafa dün topa dokunmadi.. Hem defansdaydi hem yetmedi 3. Golü atti.

Mustafa - alanzinho - ceyhun/colman

malesef hepsi birbirinden kötü.. Yedeklerimiz as'larin yerini dolduramiyor...

Egemen - engin - selcuk

anladimki, egemen olmadan hem defans zafiyetimiz var hem top cikaramiyoruz.

Engin olmadan savasamiyoruz orta sahada.

Selcuk'da 2 kisilik oynuyormus. Colman o görevi üstlendi 30 dk. Sonra pili bitti.

Bu takima senol hoca ne yapsin?? 2. Yari'ya maci kurtarsin diye soktugu adam kendine oynuyor. Ben atim ben edim diye topun basinda dönen yattara benim basimi döndürdü..
Yattara artik birak lütfen katar'a kadar yolun var!! Eyy gidi real'de siritmaz etmez diyorduk bide. :(

senol hoca'ya 3 transfer verilmis, daha ne olduklari belli degil!! Transfer komitesi cok iyi calisiyor tebrikler..

Dün takim cok iyiydi aslinda!! Kayseriye artik azizsilinmi verildiyse ne oyunculara.. Kudurmus köpek gibi kosuyorlardi..

Dünki 3 gol bizi sampiyon yapacak!! Sota'nin dedigi gibi 3 gol yetmiyorsa ben ne yapayim ?!?

Allahin izni ile sene sonu sampiyonuz..
kardeŞ Çok gÜzel yazmiŞsin.İkİ Şeye katilmiyorum. BaŞkan konuŞmali ÇÜnkÜ meydan onlara kalmamali. HaksizliĞa karŞi bİrİ Çikip konuŞmali o adam da bİzİm baŞkandan baŞkasi olamaz..İkİncİsİ yattara. Evet yattara Çok İyİ bİr topÇu deĞİl ama dÜn maÇi berabere getİren o.. KeŞke İlk yari oynasaydi.o zaman İl yari Çok farkli bİterdİ.İkİncİ yariya gerek kalmazdi...

Koray10
28.02.2011, 14:08
valla bu sotanin trabzonsporluna hastayim....:mad:

Armağan Dere
28.02.2011, 14:08

Abi o pozisyon ceza sahası dışında...Burak'a yapılan fauldür ve net kırmızı kart var orada..Penaltı yok 2 pozisyonda da

ALDENİRO
28.02.2011, 14:09
90 dakika boyunca kayserispor kanat akınlarıyla savunmamızı felç ederken bunu göremeyen, görsede önlem almayan teknik direktörün hataları yüzünden kaybedilmiş bir maç. Adamlar sağdan gelmiş gol atmış. Soldan gelmişler 2 gol atmışlar. Ve sen 1-0 öne geçtiğinde savunma önlemlerini almıyorsun. 1-1 ve sonra 2-1 olunca yine aynı şekilde savunma önlemi almıyorsun ve aynı golü yiyorsun. 3 gol ve göstere göstere attı adamlar. Ki Şota yapabileceği en büyük kıyağı yapmıştır trabzonspor'a. Sol kanatlarında oynayan ambarat denilen adam resmen takımı dağıtmıştı. O kanatta devam ettirilseydi maçı ilk yarı alıp götürürdü kayseri. Göstere göstere ambarat'ı sol kanattan aldı ve hem serkan'ı hem savunmaya derin nefes aldırdı. Yani hakem yüzünden kaybettik demek resmen kolaycılıktır.

Maçta verilmeyen 1 penaltı var, o da glowacki'nin rakibini biçtiği pozisyon.
kardeŞİm son maÇtan bahsetmİyorum.daha Önce bİze verİlmeyen penaltilari dİyorum. Şunu anlayin aykutun demeÇİ hakemlerİ etkİlemİŞtİr...daha Ötesİ yok...aykut konuŞmasaydi.ankaragÜcÜnÜde yenİyorduk. Yenseydİk belkİ fenere daha dİrenÇlİ ve akilci Çikacaktik....

Erbay
28.02.2011, 14:15
Abi o pozisyon ceza sahası dışında...Burak'a yapılan fauldür ve net kırmızı kart var orada..Penaltı yok 2 pozisyonda da

Çok net içerde Glowacki'nin pozisyonu.

mancester
28.02.2011, 14:17
Sampiyonluga inanmayan yazmasin buraya bu ne ya gorende 10 puan gerideyiz sanar nedir bu umutsuzluk nedir bu pes etme Beyler ayni puandayiz ayni insanlarin morallarini bozup demoralize etmenin hic bir mantikli aciklamasi yok yazikdir gunahtir biz hala sampiyonlugun 1 numarali adayiyiz ve Olacagizda biraz pozitif dusunun ne olur bu negatif enerjiniz takimada yansiyor benim sampiyonlukdan en ufak bir endisem yok bu takim bu sene seve seve sampiyon olacak....

ALDENİRO
28.02.2011, 14:22
sampiyonluga inanmayan yazmasin buraya bu ne ya gorende 10 puan gerideyiz sanar nedir bu umutsuzluk nedir bu pes etme beyler ayni puandayiz ayni insanlarin morallarini bozup demoralize etmenin hic bir mantikli aciklamasi yok yazikdir gunahtir biz hala sampiyonlugun 1 numarali adayiyiz ve olacagizda biraz pozitif dusunun ne olur bu negatif enerjiniz takimada yansiyor benim sampiyonlukdan en ufak bir endisem yok bu takim bu sene seve seve sampiyon olacak....
Çok İyİ nİyetlİsİn ama maÇ sonrasi Öyle olmuyor İŞte....

Emre GÜRDAL
28.02.2011, 14:25
burda hakem konusmayın herkez kendi takımına baksın diyen arkadaşları kınıyorum!!! PENALTI nedir diye onlara soruyorum? yada ben cvp vereyim penaltı yarım gol demek ingilterede kornerler yarım gol demek... neymiş takım mucadele etmemiş hakem penaltı verse ne olurmuş bu geri kafalılıktı, sen penaltıyı ver gol olur yada olmaz ama sen vermek zorundasın burak kendini attı diyolar hangi pozısyonda kendını attı biri bana sölesin ilk yarıda kayseri kalecisinin yaptıgı penaltıyı yan hakeme nedne bakıyosun ey yunus p........ sen vereceksen ver yan hakem vermemek ıcın bayragını kaldırmış korneri işaret ediyo ikinc, yarı hucumda bütün pozıyonlara faul çalınırmı bu art niyettir arkadaşım bu hainliktir birilerinin tetikçiligini yapmak şerefsizliktir...burak'ın 2. yarıda ki poziyonu vermeyerek zaten sen trabzona neden gönderlidiginin açık ve net göstergesidir.. burak o pozısyonda gole gıderken neden kendını yere bıraksın tam onumuzde olan bır olay arkadan vucuduylan temas edıp pozıyonunu bozuyo burak'ın cezasının dıısnda olabılr ama bariz gol şansı oldugu için direkt kırmızı kart olması lazım ama vermedin seni allaha havale ediyorum aldıgın paraları çoçuklarının bogazından geçmemesini temeni ediyorum çünkü haram onlar haram...ortamı gerdin seyircinin pimini çektin cezayı aldırdın evine gidip rahat rahat uyudun mu bari bilmek isterdim...bir lafımda lig tv maraton programındakı zati şerefsizlere neymiş efendim hakem beklenırmıymiş dışarda ulan sanane sen kimsin ya nesin bekleriz döveriz yaparız size ne yani hakkımız yeniliyor kardeşim benim insanım ben dahi hakkımızı kimseye yedirmek istemeyiz siz anlamzsınız bu işs
işlerden gidin siz yalamaya devam edin istanbulda....

Adnan Özkan
28.02.2011, 14:25
Her İŞte bİr hayir vardir..umarim tff bİze 2 maÇ seyİrcİsİz cezasi verİr ve seyİrcİsİz oynariz.. O zaman gÖrÜn bakin 2 maÇida banko alayacakmiyiz?nedenm?bİzİm uyuyan taraftarin maÇi İzlemesİ gerekmİyor zaten..boŞ koltuklara takim daha İyİ oynar İnanin..gÖrÜnce anlayacaksiniz..stadin 3 te İkİsİ uyudu bÜtÜn maÇ boyunca ..hakem hatali karar verİnce kaklktik ayaĞa kİ bu ayip..bİrde Şenol hocama bİr gÖnderme yapayim..ankaragÜcÜ sİvas ve kayserİ maÇlari hep kopya maÇlar..yenİlen gollar ayni..cale yİ dİnlendİr brozek baŞlasin..takim maÇin baŞinda 1-0 Öne geÇİyor neden 2 İÇİn 3 İÇİn yÜklenmİyoruz..neden barcelona sanip kendİmİzİ ayaĞa paralel paslar yapiyoruz..2. Dakİkada golÜ at rakİp toparlanamadan daĞit rakİbİ ..ama nerdeeee...

hüseyin1975
28.02.2011, 14:26
Sampiyonluga haftalardir gecdikce daha az inanmamizin tek sebebi oynanan Futbol ve yasanan sansizliklar.
Biraz sansli olsaydik bu dönemde bile mac kaybetmeden ve en az 5-6 Puan fazla toplayarak bitirebilirdik.
Insallah sansimiz Besiktas Maci ile birlikde yanimizda olur.

Ömür Karadeniz
28.02.2011, 14:27
yapmayın yahu dün akşam hakemlik birşey yoktu kandırmanın bir anlamı yok kendimizi....kayserinin penaltısı daha netti vermedi biz golü yedikten sonra dayanmalıydık sorunumuz defansta forvette değil
Yazıklar olsun sen ve senin gibilere.Nasıl hakemlik bişey yoktu diyorsun.O pozisyon net penaltı ve kırmızı daha tartışması olmaz vereceksin.Tamam glowackinin yaptığıda penaltı lafım yok.Hakem eyyamcılığını artniyetli olduğunu zaten Burakın pozisyonundan sonra belli etmiştir.Gereksiz yere Trabzona faul çalmalar tacı Trabzona vermeler felan.Açık açık belliydi.Ama takımımızda hocamızda suç yokmu var tabi.Ama eğer hakem maç sonu hesabına giren 4bin lirayı rahat rahat boğazından geçirecekse ona yuh olsun diyorum burdan ve tribündeki 25bin taraftarın adına hakkımız varsa helal etmiyorum.

cihatöztürk
28.02.2011, 14:28
Kasımpaşa maçının olimpiyatta oynanması gibi bir durum olabilirmi acaba ??

Armağan Dere
Yazıklar olsun sen ve senin gibilere.Nasıl hakemlik bişey yoktu diyorsun.O pozisyon net penaltı ve kırmızı daha tartışması olmaz vereceksin.Tamam glowackinin yaptığıda penaltı lafım yok.Hakem eyyamcılığını artniyetli olduğunu zaten Burakın pozisyonundan sonra belli etmiştir.Gereksiz yere Trabzona faul çalmalar tacı Trabzona vermeler felan.Açık açık belliydi.Ama takımımızda hocamızda suç yokmu var tabi.Ama eğer hakem maç sonu hesabına giren 4bin lirayı rahat rahat boğazından geçirecekse ona yuh olsun diyorum burdan ve tribündeki 25bin taraftarın adına hakkımız varsa helal etmiyorum.

Burak'ın pozisyonu dışarda,Yay ile ceza sahası çizgisi arasında düşüyor..bu penaltı sayılmıyor bildiğim kadarıyla

ALDENİRO
burda hakem konusmayın herkez kendi takımına baksın diyen arkadaşları kınıyorum!!! Penalti nedir diye onlara soruyorum? Yada ben cvp vereyim penaltı yarım gol demek ingilterede kornerler yarım gol demek... Neymiş takım mucadele etmemiş hakem penaltı verse ne olurmuş bu geri kafalılıktı, sen penaltıyı ver gol olur yada olmaz ama sen vermek zorundasın burak kendini attı diyolar hangi pozısyonda kendını attı biri bana sölesin ilk yarıda kayseri kalecisinin yaptıgı penaltıyı yan hakeme nedne bakıyosun ey yunus p........ Sen vereceksen ver yan hakem vermemek ıcın bayragını kaldırmış korneri işaret ediyo ikinc, yarı hucumda bütün pozıyonlara faul çalınırmı bu art niyettir arkadaşım bu hainliktir birilerinin tetikçiliginbi yapmak şerefsizliktir...burak'ın 2. Yarıda ki poziyonu vermeyerek zaten sen trabzona neden gönderlidiginin açık ve net göstergesidir.. Bvurak o pozısyonda gole gıderken neden kendını yere bıraksın tam onumuzde olan bır olay arkadan vuduylan temas edıp pozıyonunu bozuyo burak'ın cezasının dıısnda olabılr ama bariz gol şansı oldugu için direkt kırmızı kart olması lazım ama vermedin seni allaha havale edşyorum aldıgın paraları çoçouklarının bogazından geçmemesini temeni ediyorum çünkü haram onlar haram...ortamı gerdin seyircinin pimini çektin cezayı aldırdın evine gidip rahat rahat uyudun mu bari bilmek isterdim...bir lafımda lig tv maraton programındakı zati şerefsizlere neymiş efendim hakem beklenırmıymiş dışarda ulan sanane sen kimsin ya nesin bekleriz döveriz yaparız size ne yani hakkımız yeniliyor kardeşim benim insanım ben dahi hakkımızı kimseye yedirmek istemeyiz siz anlamzsınız bu işslertden gidin siz yalamaya devam edin istanbulda....
helal olsun

Ömür Karadeniz
28.02.2011, 14:32
Burak'ın pozisyonu dışarda,Yay ile ceza sahası çizgisi arasında düşüyor..bu penaltı sayılmıyor bildiğim kadarıyla
Kırmızı kart ver o zaman.Hikaye anlatmayın kardeşim.Bu itoğlu Trabzona bilerek bazıları tarafından yollanmıştır.

Celal Demir
28.02.2011, 14:33
Kasımpaşa maçının olimpiyatta oynanması gibi bir durum olabilirmi acaba ??

oynansada seyircisiz olur o maç o yüzden pek bişey ifade etmez bizim için...

Adnan Özkan
Bu ligde liderlik daha 2-3 hafta daha el değiştirir..bu ne panik ey taraftar?!!Durun bakalım..11 maç el değmemiş 33 puan..fenermi orda kalacak 11 maç..Bursamı bizmi? son gülen iyi gülecek inşallah o da biz olacağız..en kızdığım taraftar(?) nasıl taraftarsa bu gibi durumlarda hemen sallar..Ben demiştim şampiyon olamayız diye..ne demek olamayız..herkes çok bilmiş çookkk..bu takım 3-2 olan maçı lehine çevirdi baskı yaparak..tek derdimiz şu..2. dakikada gol atan takım duraklamasın atmışken bir daha atsın bir daha atsın..1-0 yapınca gevşiyoruz..yumurta dayanıncada skoru çeviriyoruz..sivas manisa kayseri maçı örnektir..bu ligde 33 puan daha var..daha çok sular geçer bu köprünün altından..hakemide yeneri,z herkeside yeneriz..sabır sabır sabır ve destek...daha 11 hafat var lig sonuna kadar o koltuk fenere yar olmaz..çok el değiştirir..

FC-ST-PAULI-61
Arkadaslar Konuyla alakasi yok ama Bütün Kolombiyalilarmi kaciyor?
ancak sinirden gözü hiçbir şeyi görmeyen Kolombiyalı, eşyalarını toplayıp ayrıldı. Pino’nun bugün ülkesine dönmeyi düşündüğü öğrenildi.Teofilonun Kafasini Pino karistirmis olabilir;D

Adnan Özkan
28.02.2011, 14:35
Bu ligde 75 puan barajını aşan işi götürür...25 puanı toplayan şampiyon olur..ligimizin kalitesi bu kadar çünkü..

Armağan Dere
28.02.2011, 14:38
11'de 9 galibiyet 2 beraberlik yeter gibi duruyor...Bjk'den sonra ilk kırılma periyodunu geçiyoruz..ve 2.kırılma periyoduna 4 hafta sonra gireceğiz..Fenerbahçe Bakayım,Eskişehir,Antep,Gs,Bursa virajlarında kaç puan bırakacak?..Ama bakayım biz kaç puan bırakacağız

Celal Demir
28.02.2011, 14:43
11'de 9 galibiyet 2 beraberlik yeter gibi duruyor...Bjk'den sonra ilk kırılma periyodunu geçiyoruz..ve 2.kırılma periyoduna 4 hafta sonra gireceğiz..Fenerbahçe Bakayım,Eskişehir,Antep,Gs,Bursa virajlarında kaç puan bırakacak?..Ama bakayım biz kaç puan bırakacağız

söylüyorum bjk maçını alırsak gerçekten o gazla baya bi gideriz :D

Emre GÜRDAL
28.02.2011, 14:43
bir lafım da kayserispor camiasına tamam hocaları şota olabilir bizim eski gol kralımız olabilir ama işin ucunda para varsa isterse baban olsa satılır verilir alınır herşey... 2 hafta önce fb macında bir pozıyona dahi giremeyen kayserispor mactan 2-0 yenik ayrılıyo ve futbolcular forma degişerek stadı terk ediyolar... aynı futbolcular aynı yedek kulubesi 2 hafta sonra yani(dün) gece anlam veremedim şekilde 11 kişi defans yapıp kontra ataga cıkmayı nası ögrendi 2 haftada hayret bişey yani ve maç sonunda o oyuncular neden bukadar çok üzlldüler yoksa teşfik primini alamıcaklarmı helal olsun sizede unutmadan dip not yapalı: fb-ts macı oncesi şota ve sülayman hurma'nın aziz yıldırmla ne işi vardı?

Volkan Albayrak
28.02.2011, 14:55
şu ikili averaja nereden bakabilirim link yollayabilirmisiniz

Ümit Tekşan
28.02.2011, 15:03
şu ikili averaja nereden bakabilirim link yollayabilirmisiniz

Onlar bize kendi sahamızda 2 gol attı 3-2 yendiğimiz maçtaBiz de Kadıköyde oynadığımız maçta hiç gol atamadık 2-0 yenildik.Dolayısıyla ikili averajda üste oluyor.

lazibere
28.02.2011, 15:05
Orta sahası işlemeyen bir takım kolay maç kazanamaz..
3 tane atarsın ama 4 tane de yersin..

Dun gece fark yemediğimiz için mutluyum.

Ben bu lig boyunca bu kadar kötü bir serkan görmedim, bu kadar oyundan kopuk bir orta saha görmedim..

maçın tek yıldızı vardı, oda her zamankı yürekliliğini ortaya koyarak takımda ağabey ve lider olmayaı başarmış tek oyuncu olan BURAK tır..

UMUT'un 1,5 metreden topu auta göndermesi onun golcu özelliğinin ve nerde duracağını bilmediğinin bir göstergesidir..Demek ki her olayı şansla ifade etmemek gerekiyormuş..

Alanzinyo ve Colman2ın aynı anda sahada olması defansif olarak oyun gücümüzü alt üst etmiştir..

Glowockıyı övenlere bir sözüm olacak,, o adam yer tutmasnı bilmiyor, geçirirse penaltı yaptırır,,

Hakem çok tempolu bir maç yönetti, Bu skorda hakemın rolu yok denecek kadar azdır.. Burak'a yapılan hareket faul ama ne penaltı nede kırmızı kartlıktı.

Sadri Şener hakkındakı düşüncelerimi yazmıştım maçtan evvel bir daha yazmayacağım..

**

Bütün sert eleştirilerime ağmen, 90 dakişka oyundan düşmeden mücadele eden futbolcuları da yürekten kutluyorum.. tek eksiğimiz futbol zekasından yoksun çok oyuncumuzun olması...

bilgehan83
28.02.2011, 15:06
evet renkdaşlar, beyne oksijen gitmeye başlayınca sezer aklımıza gelmeye başladı. işte bizim de söylemek istedigimiz buydu. şenol hoca formsuz ilk yarının son maçından bu yana.. herkes bunun farkına varsın. bakın şenol hoca kötü demiyorum. adam paniklediği için bu hatayı yapıyor sakin olması lazım. maç maç düşünmeliyiz....çok köütü degildik dün, sadece panik yapıyoruz..colman önde bastıgı ve ceyhun da ağır oldugu için kayseri bu kadar kolay geldi.serkan tam bir sag bek olmadıgı ve kademesine kimse yardım etmediği için bu hallere düştü.. sag bek yedegimiz tayfun ise 3 maç ceza aldı. sorumlu aramaya gerek yok. bizim oyuncular işin ciddiyetini kavramayıp tarihi fırsatı görmüyorlar ne yazık ki...

Volkan Albayrak
28.02.2011, 15:07
Onlar bize kendi sahamızda 2 gol attı 3-2 yendiğimiz maçtaBiz de Kadıköyde oynadığımız maçta hiç gol atamadık 2-0 yenildik.Dolayısıyla ikili averajda üste oluyor.

linki varmı bi arkadaş o olay kalktı dedi de???

Ümit Tekşan
28.02.2011, 15:08
O olay kalkmış olsaydı biz lider olurduk. Link bimiyorum bakmak lazım Tff'nin sayfasından bakabilirsin...

Tangerine Dream
28.02.2011, 15:11
Hakem çok tempolu bir maç yönetti, Bu skorda hakemın rolu yok denecek kadar azdır.. Burak'a yapılan hareket faul ama ne penaltı nede kırmızı kartlıktı.

Faulse kırmızı kart gerek. Adam gole gidiyor, sıyrılsa kaleciyle karşı karşıya kalacak. Diğer Kayserisporlu futbolcu gerilerinde kaldı.

Emre GÜRDAL
28.02.2011, 15:13
Orta sahası işlemeyen bir takım kolay maç kazanamaz..
3 tane atarsın ama 4 tane de yersin..

Dun gece fark yemediğimiz için mutluyum.

Ben bu lig boyunca bu kadar kötü bir serkan görmedim, bu kadar oyundan kopuk bir orta saha görmedim..

maçın tek yıldızı vardı, oda her zamankı yürekliliğini ortaya koyarak takımda ağabey ve lider olmayaı başarmış tek oyuncu olan BURAK tır..

UMUT'un 1,5 metreden topu auta göndermesi onun golcu özelliğinin ve nerde duracağını bilmediğinin bir göstergesidir..Demek ki her olayı şansla ifade etmemek gerekiyormuş..

Alanzinyo ve Colman2ın aynı anda sahada olması defansif olarak oyun gücümüzü alt üst etmiştir..

Glowockıyı övenlere bir sözüm olacak,, o adam yer tutmasnı bilmiyor, geçirirse penaltı yaptırır,,

Sadri Şener hakkındakı düşüncelerimi yazmıştım maçtan evvel bir daha yazmayacağım..

**

Bütün sert eleştirilerime ağmen, 90 dakişka oyundan düşmeden mücadele eden futbolcuları da yürekten kutluyorum.. tek eksiğimiz futbol zekasından yoksun çok oyuncumuzun olması...

ozman burak'ın hareketi aldatmaya yönelik sarı kart olmayıdı bırak arkdaşım bu işleri hakemin oraya neden geldıgı belli yaptı yapacagını gitti zaten...

İlyas Özdemir
28.02.2011, 15:19
Gol: Trabzonspor: 3– Kayserispor: 3

Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Kayserispor: 16

İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Kayserispor: 7

İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Kayserispor: 4

Faul: Trabzonspor: 14 - Kayserispor: 13

Korner: Trabzonspor: 8 - Kayserispor: 1

Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Kayserispor: 4

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 52 - Kayserispor:% 48

Tangerine Dream
28.02.2011, 15:21
Burak'ın adı ilk yarım saat duyulmadı, sağ kanatta olmuyor. Şenol Hoca hiç olmazsa Avni Aker'deki maçlarda kafa olarak yıpranan Umut'u dinlendirsin, Burak'ı da onun yerine çeksin. Yanına da Jaja mı olur Pawel mi olur artık, bir de böyle deneyelim bakalım. Kayserispor'u ayrı tutuyorum, Avni Aker'e gelen herkes Çanakkale Geçilmez taktiğiyle oynuyor, pres yapıp çıkartmamaya gerek bile kalmıyor, zaten çıkmıyorlar.

SEDAT
28.02.2011, 15:24
- Burak'ın ilk yarı sonunda kaleciyi geçip düşürülmesi neden hiç gündeme gelmiyor...

lazibere
28.02.2011, 15:26
ozman burak'ın hareketi aldatmaya yönelik sarı kart olmayıdı bırak arkdaşım bu işleri hakemin oraya neden geldıgı belli yaptı yapacagını gitti zaten...

hemen yanıbaşında bir kişi daha var ondan kırmızı kart değil...faul olduğunu söledım, dikkatli oku... burak kendini attı demedım..

lazibere
28.02.2011, 15:28
- Burak'ın ilk yarı sonunda kaleciyi geçip düşürülmesi neden hiç gündeme gelmiyor...

ustam, top kalecının ellereınde,, topa temas etmese penaltı

Mustafa Demir
28.02.2011, 15:28
bole iyi oldu daha cok mac var fener one gecsin liderligi goturemiyoz ilerki haftalarda zaten geri aliriz sanki fener hicmi puan kaybetmicek butun maclarini kazanicaksa zaten sampiyon olsun adamlar hakeder sampiyonlugu

FC-ST-PAULI-61
28.02.2011, 15:29
Egemensiz olmuyor iste

Canberk

Burak o pozisyona resmen çift dalıyor.
İki ayağıyla gidiyor kaleciye sen forvetsin golcüsün gol atacaksın.
Kafan kaçmaya atlamaya zıplamaya çalışacak.
Ama adam direk kendini düşürtmek için var resmen cezasahasında.
Kimse dokunmasın yine düşer.
Topu vursun yine düşer.
Bu imajı Türkiye'de kendine yaratmayı beceriği için bitaraflarını yırtsın penaltı alamaz.

He tekrardan pozisyona gelirsek tamamen kendini yere bıraktı Burak.
Alakası yok penaltı ile

SEDAT
ustam, top kalecının ellereınde,, topa temas etmese penaltı
- Kaleci orda topa temas etmedi diye gördüm ben ...

FC-ST-PAULI-61
28.02.2011, 15:30
Korneri nasil verdi ozaman

SEDAT
28.02.2011, 15:31
- İlk yarının sonundaki Burak'ın pozisyonu penaltının Babasıdır bence , kaleci resmen Burak'a dalıyor , kendini yere bırakma felan yok...

Hüseyin Çümen
28.02.2011, 15:31
geçen sene fenerin nasıl başladığını hatırlıyoruz şimdi sinirden bende gitti şampiyonluk diyerek duygularıma yenik düşüyorum ama geçen sene 8 galibiyet gibi görkemli bir başlangıç yapan fener bu haftadan itibaren fizik anatomik fizyolojik kurallar gereği çöküşünü yaşayacaktır

SEDAT
28.02.2011, 15:32
Korneri nasil verdi ozaman
- Bilmem Yunus Yıldırım'a sor ...

nakzo
Dün akşamki maçtan sonra gerçekten hiçbir ümidim kalmadı. Ya arkaş gol kaçar olur, zaten forveti umut olan bir camiada buna alışıktır vs.falan fıstık ;ama o nasıl bir defans anlayışıdır . Serkanın rezilliğine,calenin kendini bir sağa bir sola atıp topa her seferinde kayarak girip çalım yemelerine, mustafanın şaban gibi etrafta dolaşmalarına hocamız nasıl dayandı ve utanmadımı ben kendi adıma utandım. Bu oyunla bir takım nasıl aşampiyonluk prolası güdüyor ve de buraya kadar gelmesi bile mucize.. İkinci olsakta sevinemem ;çünkü bu kadronun şampiyonlar ligi ön elemesini geçmesi imkansız.Sevgili başkanımız öyle mutlu portreler çiziyorki hafta başında, görende kulübü barcelona sanacak ya güzel başkanım senin sağ bekin sağ beK değil, solbekin Türkiyenin en kötü solbeki,şampiyonluğa oynuyorum diyorsun stoperini bank asyaya satamazsın, golcün yok burağın kişisel çabalarıyla gol buluyoruz, kesici dediğin adam ceyhun ;hüseyin ondan on gömlek üstündür işin vahametine baksen. Ben ne diyeyim o akşam tvde maçı izlerken dua eden teyzeleri, ağlayan geç kzıları görünce içimde birşeyler koptu sanki ölüyorum sandım ağayasım geldi .Birde şunu kabullenemiyorum :Lig tarihinde 3.lüğü dahi olmayan bursa şampiyonluk yaşıyor benim neslim şampiyonluk göremiyor .Bunu nasıl kabulleniyorlar anlamak mümkün değil .Biz işte oldu diyebildiğimiz bir kadromuz olduğu zaman belkide chelsea gibi 40 yıl bekleyip bir rus veya arap bizi satın aldığı zaman şampiyonluk göreceğiz

Canberk
- İlk yarının sonundaki Burak'ın pozisyonu penaltının Babasıdır bence , kaleci resmen Burak'a dalıyor , kendini yere bırakma felan yok...

Sedat abi yapma yaa lütfen yapma :D
Herkes detaylı izledi pozisyonu tabi ki kişisel yorum ama bence de penaltı değil :D

FC-ST-PAULI-61
- Bilmem Yunus Yıldırım'a sor ...
Yunus Yildirima degil Aziz Yildirima sormak lazim

SEDAT
28.02.2011, 15:33
- Şu fener düşücek , yok fener takılacak muhabbeti bana çok boş geliyor , biz çok iyi oynuyormuyuz ki ,kendimize bakalım önce...

lazibere
28.02.2011, 15:33
3 gol attığın maçta 3 tane de yiyorsan, burda rakip kapandı denmez.. burda hakem eyyam yaptı denmez yazıktır ayıptır.. Defans ve orta sahamız kötü idi angutça goller yedik, daha ötesine gerek yok...

maç istatistiğinie bakarsanız...

Bizim 10 şutumuz var , kayser'nın 16 şutu... Bu kadar etkisiz olduğumu maçta 3 gol bulduk ama maçı kazanamadık..ne diyim.. herşeyde bir hayır vardır demekten başka bir çare yok..

Rasim YILMAZ
28.02.2011, 15:35
90 dakika boyunca Kayserispor kanat akınlarıyla savunmamızı felç ederken bunu göremeyen, görsede önlem almayan teknik direktörün hataları yüzünden kaybedilmiş bir maç. Adamlar sağımızdan gelmiş 1 gol atmış. Solumuzdan gelmişler 2 gol atmışlar. Ve sen 1-0 öne geçtiğinde savunma önlemlerini almıyorsun. 1-1 ve sonra 2-1 olunca yine aynı şekilde savunma önlemi almıyorsun. Sonunda ise önceki golün kopyasını atıyor adamlar. Ve 2 golde de önündeki kaçan adamı seyreden Ceyhunu 90 dakika oynatıyorsun. Daha da önemlisi Şota yapabileceği en büyük kıyağı yapmıştır Trabzonspor'a. Sol kanatlarında oynayan Ambarat denilen adam resmen takımı dağıtmıştı. O kanatta devam ettirilseydi maçı ilk yarı alıp götürürdü Kayseri. Göstere göstere Ambarat'ı sol kanattan aldı ve hem Serkan'ı hem savunmaya derin nefes aldırdı. Yani hakem yüzünden kaybettik demek resmen kolaycılıktır.

Kusura bakmayın da artık dayanamadım...

Yunus Yıldırım'ın yönetim tarzı ciddi biçimde sıkıntı yaratmaya devam ediyor.
Yüzde 100 faul olan pozisyonlarda, düdüğünü çalmamasına anlam vermek gerçekten zor. Ancak bu yorum hataları; seyircileri, teknik heyeti ve oyuncuları gereksiz bir gerginliğe sürüklüyor. Bu maçla ilgili bazı pozisyonları irdeleyecek olursak, 40. dakikada Burak, kendi yarattığı pozisyonda bir anda kale alanı içinde Souleymanou ile karşı karşıya kaldı. Souleymanou’nun kayarak iki eliyle Burak’ın ayaklarına darbesine ‘devam’ dedi. Penaltı olması gereken pozisyonda köşe vuruşu kararı çıktı. 54’te Burak ile Önder’in pozisyonu her ne kadar ikili mücadele gibi gözükse de, Burak, Önder’in kolunu kendi vücuduna yapıştırmış gibi görünse de faul yoktu, Burak’ın golü nizamiydi. 72’de Glowacki, ceza sahasında Mehmet Eren’e sert bir müdahalede bulundu. Bu pozisyonundaki devam kararı da inanılmazdı. Yine 85’te Burak, tam Kayserispor’un ceza alanına girerken Hamza’nın vücuduyla yaptığı yüzde 100’lük bir faule maruz kaldı. Yunus Yıldırım bu pozisyonu da inanılmaz bir şekilde devam ettirdi. Sonuçta, hakem oyun içerisinde ciddi ve sonuca etki edecek hatalar yaptı.

Serdar TATLI / FANATİK

O kırmızı ile belirttiğim penaltı verilse maç 2-1 e geliyor... Burak atıyor 3-1 oluyor... Belkide maç kopuyor...

Siz ısrarla , Şansal , mustafa ve Alman 3 lüsünün tüm Türkiye'ye aşılamak istediği "Trabzonspor'a haksızlık yapılmıyor" tezini savunuyorsunuz...
Allah aşkına defalarca izledim Burak topu sağ ayağının dışı ile hafif sağa çekiyor ve kaleci vücudu ile gelip Burağı biçtikten sonra topa müdahale ediyor... Bu topa müdehale değildir...

Yapmayın Allah aşkınıza yaa....

Birde bu taraftarlık profili bize hiç yakışmadı gerçekten...
Bundan sonra maçın son 5 dakikasındaki gibi olalım bakın neler oluyor...

Bizim taraftarımız hırçın olmalı...Ölçülü hırçın fakat...
Son 3 sene en centilmen taraftar olundu da ne oldu...

lazibere
28.02.2011, 15:36

Sedat kadeşim. kaleci topa dokundu dikkatlice izledim..Burak biraz daha kurnaz davranıp ayağını ileri itebilse o zaman kaleci değemeyecekti ve penaltı olacaktı.. öyle an oldu ki. Burak'ın iki ayağı da yan yana geldi

Canberk
28.02.2011, 15:36
Son 4 maçta deplasmanda gol atamayan takım bizi evimizde yenemeyen takım en etkili sezonlarımızdan birinde gelmiş bize 3 tane gol atıyor.
Hatalarımız konuşmalıyız tabi.
Serkan kaç kere adam kaçırdı herkes hala Yunus Yıldırım diyor.
Tabiki Yunus Yıldırım'da hatalı ama Serkan'ında bu sayfalarda yer alması lazım.

Hüseyin Çümen
28.02.2011, 15:38
egemen giray ortaklığı bizi çok başarılı kılıyordu çok büyük şanssılzık oldu bu egemenin sakatlanması ceza sahsında adam gücüyle yıkıyordu herkesi pozisyonları kokluyordu savaşıyordu şimdki defans kurgumuz kız gibi narin kırılgan egemen dönüp savaşçı ruhunu biran önce yansıtmalı artık

hooligans61
28.02.2011, 15:39
kasımpaşa maçı seyircisizmi oynanacak??

SEDAT
28.02.2011, 15:44
Sedat abi yapma yaa lütfen yapma :D
Herkes detaylı izledi pozisyonu tabi ki kişisel yorum ama bence de penaltı değil :D
- Hala o pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum , bana göre babasıdır diyorum , kısa ve net :)

ALDENİRO
28.02.2011, 15:47
gol: Trabzonspor: 3– kayserispor: 3

toplam Şut: Trabzonspor: 10 - kayserispor: 16

İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - kayserispor: 7

İsabetli orta: Trabzonspor: 2 - kayserispor: 4

faul: Trabzonspor: 14 - kayserispor: 13

korner: Trabzonspor: 8 - kayserispor: 1

ofsayt: Trabzonspor: 3 - kayserispor: 4

topla oynama oranı: Trabzonspor:% 52 - kayserispor:% 48
yannİİİ...?

SEDAT
28.02.2011, 15:47
- Buyrun Serdar Tatlı ne yazmış Fanatikte Burak'ın pozisyonuyla ilgili , ama illa objektif olacağız ya ...

lazibere
28.02.2011, 15:50
http://www.spor61.net/images/news/1541.jpg
28 Şubat 2011 Pazartesi 02:14
Selçuk İnan'ın olayı

Kayserispor maçı öncesinde bağırsak enfeksiyonu geçirdiği açıklanan Selçuk İnan, ne zaman ve nasıl hasta oldu?

Trabzonspor'un Kayserispor maçı öncesinde bağırsak enfeksiyonu geçirdiği ve bu nedenle kadroda yer almayan Selçuk İnan'ın hastalığının bu maç öncesinde olmadığı öğrenildi.
Spor61'net'in edindiği bilgiyi göre Sivasspor maçından sonra bu yolda rahatsızlığı olan ve antrenmanlar dişında tedavi gören Selçuk İnan'ın bağırsak enfeksiyonuna bağlı olarak meydana gelen hastağının Manisaspor maçında had safhaya ulaştığı ve buna rağmen başırılı futbolcunun bu maçta forma giydiği öğrenildi.
Sivas ve Manisa yolculaklarının yarattığı hava değişikliği ile rahatsızlığı artan Selçuk İnan, Kayserispor maçı öncesinde yapılan antrenmanlar süresince tadavi görmeye devam etti.
Cumartesi günü rahatsızlığı artan Selçuk İnan'ın tesislerde ki ilaç tedavisi yeterli olmayınca özel hastahaneye kaldırıldığı ve burada uygulanan serum tedavisinden sonra maç sabahına karşı taburcu edildiği belirtildi.
Maç günü oynayamayacak durumda olduğunu belirten Selçuk İnan maç kadrosundan çıkartılırken hastalığının yeni olmadığı hastalık sürecinin yaklaşık on gündür devam ettiği belirtildi.
Selçuk İnan'ın tedavisine devam edildiği ve beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenildi..

ALDENİRO
28.02.2011, 15:50
yunus yildirima degil aziz yildirima sormak lazim
Şİmdİ Çuk oturdu..

lazibere
28.02.2011, 15:51
Bizde sakatlanana hastalanan oyuncu nedense 2 aydan önce futbola dönemiyor...Birde bu taraf iredelenmeli, Bir futbolcu bağırsak enfeksiyonu geçirirde 15 günde iyileşmesi sıkıntılı ise.. o zaman ameliyatlık bir durum var demektir:)

Murat Erdem
28.02.2011, 15:53
Sivas maçını kazandık (öyle ya da böyle) Piotr kötü oynadı diyen oldu mu ? ne oldu da bu adam sonra ki maçlarda forma yüzü görmez oldu...Bu kadar eksik varken neden sahaya çıkamıyor, ayrıca Cale harikalar yaratıyor da biz mi göremiyoruz.

SEDAT
28.02.2011, 15:54
Yunus Yıldırım'ın yönetim tarzı ciddi biçimde sıkıntı yaratmaya devam ediyor.
Yüzde 100 faul olan pozisyonlarda, düdüğünü çalmamasına anlam vermek gerçekten zor. Ancak bu yorum hataları; seyircileri, teknik heyeti ve oyuncuları gereksiz bir gerginliğe sürüklüyor. Bu maçla ilgili bazı pozisyonları irdeleyecek olursak, 40. dakikada Burak, kendi yarattığı pozisyonda bir anda kale alanı içinde Souleymanou ile karşı karşıya kaldı. Souleymanou’nun kayarak iki eliyle Burak’ın ayaklarına darbesine ‘devam’ dedi. Penaltı olması gereken pozisyonda köşe vuruşu kararı çıktı. 54’te Burak ile Önder’in pozisyonu her ne kadar ikili mücadele gibi gözükse de, Burak, Önder’in kolunu kendi vücuduna yapıştırmış gibi görünse de faul yoktu, Burak’ın golü nizamiydi. 72’de Glowacki, ceza sahasında Mehmet Eren’e sert bir müdahalede bulundu. Bu pozisyonundaki devam kararı da inanılmazdı. Yine 85’te Burak, tam Kayserispor’un ceza alanına girerken Hamza’nın vücuduyla yaptığı yüzde 100’lük bir faule maruz kaldı. Yunus Yıldırım bu pozisyonu da inanılmaz bir şekilde devam ettirdi. Sonuçta, hakem oyun içerisinde ciddi ve sonuca etki edecek hatalar yaptı.

Serdar TATLI / FANATİK

- Burak kendini attı diyenler , bir zahmet okuyun ...

Mehmet Ç.
28.02.2011, 15:54
- Buyrun Serdar Tatlı ne yazmış Fanatikte Burak'ın pozisyonuyla ilgili , ama illa objektif olacağız ya ...

O da kim hakem mi ? Biz sadece Markus'u dinliyoruz!!