PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

Emirhan Yazıcı
28.02.2011, 00:17
şimdi kolay bir matematik hesabı?Bjk Q7yi 4,5 milyon euro civarında bir paraya aldı. peki Q7yi biz isteseydik ve 15 milyon euro verseydik bize gilir miydi? eğer sorunun cevabı evetse haklısın.

Eğer parayı düşünseydi gelirdi Ama normalde gelmezdi

Yada takım istanbulda olsaydı eminim gelirdi

SEDAT
28.02.2011, 00:18
- Yattara'dan kaptanlık alınmalı ayrıca , bu nasıl vurdumduymazlıktır arkadaş ya...

Armağan Dere
28.02.2011, 00:20
Beyler saha kapama yolda söliyim..Hakemin kaşını açmak affedilecek bişey değil..

ThePatriot61
28.02.2011, 00:21
- Yattara'dan kaptanlık alınmalı ayrıca , bu nasıl vurdumduymazlıktır arkadaş ya...

Illa sovunu yapacak illa bir iki adami gececek. Artik pis uyuz olmaya basladim ona. Kendini cool zannediyor galiba bir iki calim attigi zaman. Son dakikalarda orda Jaja bombostu pas verse adam belki gol atacak ama yok Yattara yine calim derdinde. Sezon sonu bi gitse de kurtulsak.

Emirhan Yazıcı
Beyler saha kapama yolda söliyim..Hakemin kaşını açmak affedilecek bişey değil..

Tek duam bu Saha kapansın Biz olimpiyatta oynayalım Seyirciden değil sadece Avni akerden uzakta olursak rahatlarız

Yaşar
deplasmanda oynama cezası alalım.

tenmuhammet
bence takım hala şampiyonluk havasına girmemiş. Bu saatten sonra zor havaya girerler. Rakipler yok pozisyondan gol atarken bizimkiler 2 m den aut a yolluyorlar. Biz avni akerde bursayı da yenemeyiz. İlk yarı yatıyorlar. Çok kolay gol yiyorlar. Bak fenere 7 de 7.

Volkan Albayrak

olimpiyata inşallah 4 maç

Bülent AKBULUT61
28.02.2011, 00:22
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11889&page=44

Arkadaşlar tercumanımız kendi sayfasında şuan aktif birkac güzel sözle destek verin tercumanımıza

Armağan Dere
28.02.2011, 00:22
Hayır,Avni Aker'de seyircisiz oynama cezası verirler..yoksa Olimpiyatı vereceklerini sanmıyorum en az 3 maça hazırlayın kendinizi..belki seyircisiz maçları alırız..bu akşam kötü oynamadık aslında ama olmadı niye bilmiyorum..

Erdal
28.02.2011, 00:23
Son şampiyonluğumuzu hatırlıyorum...Ondan sonra geçen sene Fener iyenip kupayı aldığımızı...Ya da Bursa'yı yenip süper kupayı aldığımızı da...Hiç biri Liverpool a atttığımız gol kadar keyif vermedi bana...Hiç birine çıkarken Liverpool maçındaki heyecanı yaşamadım....Bilsem ki ikinci olursak elemeleri geçeceğiz yemin ediyorum seneye düşünmediğimiz oyuncuları oynatma kim kalacak ki gidecek hesabı yap ikincilik sorun değil hocam derdim...

Bülent Dizman 53
28.02.2011, 00:24
İnanmaya devam ediyoruz inanmayan gölge etmesin....umutun pozısyonuna laf dıyemem bi adım öndeydı ayagına arkaya çekip vurdu normaldır herkes kaçırıyor amaaaa. yattaranın son sanıyede şova kalkmasa ortada bomboş jaja varken çalıma gidip şut çekmeye kalkması nı hala hazmedemıyom tamam sen kaptansın gemını kurtaracaksın ama böle değil şova gerek yok ver topu jajaya sol ayagıyla çaksın ...... topunu bu gece bitmez... Ama bizler inandık o sene bu sene tam destek hep destek. kişisel değil bireysel

tenmuhammet
28.02.2011, 00:24
Seyirci baskısı yalan. inanmıyorum. Bunlar çocuk değilki. Fener maçından sonra hiç bir maçını seytemeyeceğim dedim. Seyretmiyorumda. Biz şampiyonluğu şükrü saracoğlunda bıraktık. Bursa şampiyon olsun diye yırtınanlar bizim için hiçbirşey yapmadılar.

Asi Çaykaralı61
28.02.2011, 00:27

Dışarda oynama cezası alırsak istediğimiz yerde oynayabiliyor muyuz maçımızı yada maçlarımızı ?

Fanatik34
28.02.2011, 00:27
Herkese tavsiyem, özellikle bu Yönetimle kendinizi sampiyonluga fazlaca sartlandirmamaniz! Ben 2009´da kendimi sartlandirdim ama bosuna, kocaman hayalkirikligi...

1994-1996 yillari arasinda yaptiklarini yine yapan bir Yönetim´den sampiyonluk beklenmez. Ayni hatalari yapanlara ne denir, bilirsiniz...aci ama gercek bu!!!!!!!!!!!

Rama61
28.02.2011, 00:28
ta ankaragücü macindan söyledim,bu takim sampiyon olamaz,devre arasinda üc kelepir alacagina,5 milyon euroluk adam gibi bir forvet alsaydik kaldigimiz yerden devam ederdik,yaziklar olsun bizi bu hallere düsürenlere,artik bundan sonra kimse kendini kandirmasin bu takimdan ne köy olur ne kasaba,sampiyonluk anca rüyamizda görürüz.

erol-61
28.02.2011, 00:29

iyi ozaman galibet serisi geliyor demekdir her maç deplasman deplasman demek 3 puan demek :)

Armağan Dere
28.02.2011, 00:30
Dışarda oynama cezası alırsak istediğimiz yerde oynayabiliyor muyuz maçımızı yada maçlarımızı ?

Öle bi ceza verileceğini sanmıyorum Zeki,3 maç seyircisize hazırladım kendimi..

Ali İhsan
28.02.2011, 00:30
Seyirci bugün iyiydi, takım kötüydü bugün veya Kayseri özellikle Ambarat ve Ziani çok iyiydi.

SEDAT
28.02.2011, 00:31
- Bakın arkadaşlar sonuçta bu spor , inanmak güzel bişey ama bu sağlığınızı etkilemesin lütfen , sonuçta her insanın bir hayatı var, nasıl Hayat'ta herşeye hazırlıklı olmalıysak Futbol'da da herşeye hazırlıklı olmalıyız , Allah yardımcımız olsun...

Selçuk Demircioğlu
28.02.2011, 00:31
Daha hiç birşey kaybetmedik çok fırtına koparmaya gerek yok...Ama daha akılcı taktiklerle sahaya çıkmak gerekiyor..Alanzinhoyu ben de beğeniyorum ama ikinci yarılar oyuna girerse daha etkili oluyor...Onun hakkında ki düşüncelerim değişmedi...Egemen ve enginin eksikliğini çekiyoruz bu çok net biçimde gözüküyor...Bugün ayrıca selçuk da yoktu..Ceyhun ve colmana kalan orta saha çok açık verdi oyun kuramadı...
Egemenin dönüşüyle defans bloğu daha güvenilir olacaktır...Enginin sakatlığı biraz daha uzun süreceği için onsuz bir varyasyon düşünmemiz gerekiyor artık...
Serkanı dinlendirmek gerekiyor gerçekten çok yoruldu mental olarak ama bir yedeği yok malesef...
Şu bjk maçını atlatalım..Herşey düzelecek emin olun...
Bjk maçının skoru ne olursa olsun bu takımdan ümidi kesmeyin arkadaşlar...
Fenerin bu çıkışı en fazla 2 hafta daha sürer..Çok yükleme yapıldı o takımı düşecek tempoları..
onlar düşene kadar biz alabildiğimiz puanları alalım..Bu devran hep böyle sürmez..
Bursa bilemedin gs maçında patlarlar..Adım gibi eminim...

brushfield
28.02.2011, 00:32
Arkadaşlar evde lig tv'im olmasına rağmen stresten ben maçı canlı skor'dan takip ettim. (Sanırım ruh sağlığım bozulmaya başladı) Hoca Umut'u neden çıkardı oyundan, pek yaptığı bir şey değil. Çok mu kötü oynadı.

only ts
28.02.2011, 00:33
yattara ceyhun cale umut ........ başka söze gerek yok anlayan anladı

Gamze_TS
28.02.2011, 00:33
staddan geldim şimdi hayatımın hiç bir anında hiç birşeye bu kadar sinirlenmedim hepsi bu güne denk geldi resmen patladım...
-trabzonlı gençlerin olduğu taraftan izledim maçı kendileri ve maratonun onlara yakın olan tarafı hariç bi allahın kulu bağırmıor.
-arkamdaki gerizekalılar topluluğu maç boyunca ceyhuna ve şenol güneşe sallayıp durdular en son dayanamayıp onlara patladım az kalsın birbirimize giriorduk.benmi yanlış görüorum ceyhun sahada çok diriydi benm en beğendiğim 2 adamdan biriydi.
-Hayatımda bu kadar ne yaptığını bilmez taraftar topluluğu görmedm 2. yarıda yol tarafından sürekli süleymanu ya 61.dk kutlamalarında kullandığımı kağıtları süleymanu ya atıp duruyorlar ne oldu süleymanu öldümü sakatlanıp çıktımı hiç bişey olmadı o kağıt adama isabet etse adam bişey olmadığı gibi cezamız artacak yere yatıp kalkmayacak zaten adam orda kağıtları toplamaya çalışıor teker teker bir sürü vakit geçirdi ilk yarı uzatma olmadı 2. yarıda 5 dk werdi maçın hakkı 2devrede toplam 10 dk uzatmaydı 5 dkmız çalındı.
-şota başta olmak üzere bundan sonra hiç bir eski yeni oynamış şu anda oynayan futbolcumuza güvenmiorum adam resmen bizi arkamızdan vurdu heee şimdi bazı çok bilmişler çıkack diyecekki bana ne yapsaydı maçı bize versemiydi diecekler dime yaa tabi biz salağız görmüoruz fener maçında
nerdeydi ambarat nerdeydi ziani nerdeydi abdullah? soruorum şotaya nereydi bu adamlar bide utanmaz arlanmaz herif fener maçından ders çıkardık ona göre oynadık die açıklama yapmış helal olsun şota fener şampion olsun gene 96daki gibi bağırsınlar nasıl koydu aykut KOCAMAN KOCAMAN diye hani sen unutamamıştın ya o günü sen çoktan unutmuşsun bizi trabzonu trabzonsporu merk etme BU KALP SENİ UNUTUR!!! fenere bize oynadığınızın yarısını oynasanız içim yanmazdı ama içim yanıor şimdi bide volkan babacanı korumadınmı helal olsun sana diecek sözüm yok...oyunculara yere nasıl yatacaklarını çok iyi anlatmışsın hiç kalkmadılar ne yani şota maçı bize versemiydi dienlere gelsin o yere yatıp hiç kalkmamaları....
-yönetimimizi ve teknik kadromuzuda kutluyorum tebrik ediorum helal olsun başkanım bir galibiyet 750 milyar demeyi biliorsun ama utanmadan 2 milyon euroya 2 adam alıorsun ama adamlar daha toplamda 3 maç oynayamadılar lig başlayalı 6 hafta oldu bursanın aldığı herkesin beğenmediği yok pahalı yok iş yapmaz dediği adam takır takır atıor ama.Şenol hocam senide ömrümde ilk kez eleşiriorum daha fazla dayanamıorum çünkü bu yönetime sen topçu aldırmıorsun
selçuk yok engin yok egemen yok bu takıma 10 milyon euro ya bir ortasaha bir forvet aldırsaydın ya o zaman takımı sırtımıza yaslanıp izleseydik ha başkan 750 milyar 6 haftada 2 defa alabildin gitti 4 tanesi şampionlukda gitti 20milyon euroda gitti herşey gitti sene başında zaten kadroya transfersiz girdiniz neredeyse ama şenol güneşin yarattığı takımla şampionluğa oynadık 9puan fark attık diye kıyamadınız paranıza bu günleri düşünmedin hiç adam bulamadınız iş yapacak bu takımda çizgiye inen bi tane adam yok görmüormusun ambarat ı görmüormusun sivasdaki grosicky bu adamlar kaç paraya alınmış demekki bu işin içinde bir iş war size olan inancımıda kaybettim artık.
-şenol hocam son sözümde size madem bu brozekler iyi değildi yada hazır değildi neden aldırdın bu adamları hiç adlırmasaydın ambaratın karşısında tel tel dökülen caleyi neden kesemedi bu piotr brozek ??? pawel neden ilk 11 başlayamıor hala umut çokmu iyi oynuor bu adam yetersizdi madem neden aldırdın neden iyi adamlar aldırmadın....
diyecek sözüm kalmamıştır elimi ayağımı çekiorum futboldan soğudum resmen hakem kafasının
yarılmasını sonuna kadar hak etti bi insan bu kadar mı maçı katleder her yere yatana gözünü yum 2 metre geriden kullanılacak die bizim yarısahadan hızlı çıkmamızı engelle penaltıyı verme herşeyi yaptın helal olsun hayırlı olsun fenerinizin şampionluğu amacınıza ulaşacaksınız hiç merak etmeyn fener 2 hafta kala ilan eder şampionluğunu şota sende kutlamalara davetli olursunnn hepinize yazıklar olsun...

Hepdine katiliyorum, sadece son cumle disinda. Biz sampiyon olacagiz, iste o kadar!!!

OFLU
28.02.2011, 00:34
eveeet bir rüyanın daha sonuna geldik.. bugüne kadar ümidini hiç kaybetmemiş bir taraftar olarak bugün fenerbahçenin şampiyonlugu hayırlı olsun diyorum..
Çünkü görüldü ki biz şampiyonlugu falan haketmiyoruz... Taraftar taraftarlıgını yapmadıgı,oyuncunun terinin son damlasına kadar çalısmadıgı bir ortamda kurtlar gelir alır elinden şampiyonlugu..
Kimse kusura bakmasın Yattaranın kaptanlıgını yaptıgı takıma şampiyonluk biraz lüks olurdu.
O oyuncu benim için bu gece bitmiştir. Bukadar büyük bir camiayla dalga geçmeye değil onun feriştahının hakkı yok.

blacksealee
28.02.2011, 00:35
Seyirci baskısı yalan. inanmıyorum. Bunlar çocuk değilki. Fener maçından sonra hiç bir maçını seytemeyeceğim dedim. Seyretmiyorumda. Biz şampiyonluğu şükrü saracoğlunda bıraktık. Bursa şampiyon olsun diye yırtınanlar bizim için hiçbirşey yapmadılar.
unutmayalım ki bursa da istanbulun yalaması arka bahçesi aynı sivas gibi...

Volkan Albayrak
28.02.2011, 00:35
şu beşiktaşı yenin yeter şampiyonluk maçı gibi eğer beşiktaşı yenersek haftaya lideriz sonra gelsin puan farkı

balli_kuymak
28.02.2011, 00:36
Ya arkadaşlar bir adamların sezon ortası aldıkları futbolculara ve aldıkları verime bakın birde bizim aldığımız futbolculara ve aldıgımız verime bakın sonuç ortada...Bursada Kenny Miller Antep'de Cenk Tosun Kayseride Amrabat,Ziani...benim ilk aklıma gelen bunlar...13-14 kişiyle bir sezonu götüremezsiniz yedek kadronuz iyi olacak ara transferde nokta atışı yapmanız gerekir biz ise ıska geçtik maalesef...bunda en büyük hata başta yönetim ve Şenol hocadadır...

Erdal
28.02.2011, 00:36
Şu zaman söyledim bu zaman söyledim diyen arkadaşlar...Eyvalah bildiniz...Takımın yaşayacağı düşüşü gördünüz...Bravo....Şimdi deme o ki...Eldeki malzeme bu...Başkan bu hoca bu taraftar bu....Olabileceğin de hiç değilse yakın zamanda olabileceğin de e iyileri bunlar....Şimdi ne diyorsunuz?....ana şimdi bir şeyler deyin....

Bütün bunların olacağını öngören arkadaşlar şimdiden sonra ne olacak?....

Volkan Albayrak
28.02.2011, 00:37
Şu zaman söyledim bu zaman söyledim diyen arkadaşlar...Eyvalah bildiniz...Takımın yaşayacağı düşüşü gördünüz...Bravo....Şimdi deme o ki...Eldeki malzeme bu...Başkan bu hoca bu taraftar bu....Olabileceğin de hiç değilse yakın zamanda olabileceğin de e iyileri bunlar....Şimdi ne diyorsunuz?....ana şimdi bir şeyler deyin....

kordonda horon oynacağız 30 nisan yada 2 mayıs

Harun CAN
28.02.2011, 00:38

Sahamız inşallah sezon sonuna kadar kapanır :) Hiç 3puan göremiyoruz içsahada.!

ESER
28.02.2011, 00:39
Su Kaya cilingiroglu ne serefsiz bir adam, rahmetli babasinin kemikleri sizlamistir. Sen git magazin programlarina malzeme ol Trabzon'u anma agzina. Yok Aykut sadece birsey soylemismis de, Senol Gunes sonra hic susmamismis. Trabzon dusmani, aslini inkar eden it.

ben bu durumu yillardir cozemedim. bu baska takimi tutan cakma Trabzonlular neden Trabzonspordan nefret eder, yada bu neyin hazimsizligidir anlayamadim gitti,. gecen gun celal kolot denen dallama da TS hakkinda ters duz konusuyordu. sadece bunlar da degil, bugune kadar Trabzonlu olup da baska takimi tutan kac tane cakma Trabzonlu tanidiysam alayi Trabzonspor dusmaniydi.. bunlar nasil adam yahu.. kendi sehrinin takimina kufreden adamlara saksakcilik yapmaya utanmadiklarini goruyoruz eyvallah da insanda hic mi karakter olmaz onlara yalakalik yapmak icin yirtinirken,,

blacksealee
28.02.2011, 00:40
Daha hiç birşey kaybetmedik çok fırtına koparmaya gerek yok...Ama daha akılcı taktiklerle sahaya çıkmak gerekiyor..Alanzinhoyu ben de beğeniyorum ama ikinci yarılar oyuna girerse daha etkili oluyor...Onun hakkında ki düşüncelerim değişmedi...Egemen ve enginin eksikliğini çekiyoruz bu çok net biçimde gözüküyor...Bugün ayrıca selçuk da yoktu..Ceyhun ve colmana kalan orta saha çok açık verdi oyun kuramadı...
Egemenin dönüşüyle defans bloğu daha güvenilir olacaktır...Enginin sakatlığı biraz daha uzun süreceği için onsuz bir varyasyon düşünmemiz gerekiyor artık...
Serkanı dinlendirmek gerekiyor gerçekten çok yoruldu mental olarak ama bir yedeği yok malesef...
Şu bjk maçını atlatalım..Herşey düzelecek emin olun...
Bjk maçının skoru ne olursa olsun bu takımdan ümidi kesmeyin arkadaşlar...
Fenerin bu çıkışı en fazla 2 hafta daha sürer..Çok yükleme yapıldı o takımı düşecek tempoları..
onlar düşene kadar biz alabildiğimiz puanları alalım..Bu devran hep böyle sürmez..
Bursa bilemedin gs maçında patlarlar..Adım gibi eminim...
her iki maçtada patlayacaklar kardeşim merak etme...şuraya yazıyorum bjk maçını çok rahat alacağız hemde çok...istanbul medyasınada tokatı vuracağız o zaman...

Tolga
28.02.2011, 00:40
TAKIMA OLUMLU YÖNÜYLE BAKIYORUM

İkinci yarı başladı başlayalı ikinci yarı için üstüne hiçbirşey koymadan başladık.Bunu herhangi süper lig takımı yapsa alacağı maksimum puan 4.
Ama bizim topladığımız puan 9.Yani oynamadan puan kazanabiliyoruz.

Taraftar artık pasını üzerinden atmaya çalışıyor yani inananlar eskiye oranla hayli hayli fazla.

Her hafta takım adına olumlu biten maçlarda genelde 1 oyuncu maçı kurtarıyor.Demek ki her oyuncu kendini 1 maçta olsa şartlayabiliyor ve eskiye oranla şampiyonluğa inançları hayli hayli muhtemel.

Takımın iskeletindeki oyuncuların yokluğunda yerine gelen oyuncular benim gözümde en az hata yapabilme kapasiteleriyle oynuyor.Demek ki kadro boş oyunculardan ibaret değil.

OLUMSUZ YÖNLERİNİ YAZMIYORUM.BU FORUM BUNA HAZIR DEĞİL =)) BU YAPTIĞIMI 10 SENE SONRA HERKES ANLAR =))

SEDAT
28.02.2011, 00:41
- Hakemin sadece kaşında bir ufak bant var , duyanda zannederki hakemin kafası kırıldı , ulan tamam ceza vericekseniz verinde bu kadar abrtmanın anlamı yokki yani...

mit_o
28.02.2011, 00:42
bu arada söylemeden geçemeyeceğim taraftar bugün muhteşemdi 90+4 de bile TG susmadı...

Katılıyorum bu sene ki maçlar da herhalde taraftarın en çok destek verdiği maçlardan biriydi bugün kü maç

OFLU
28.02.2011, 00:42

Müsadenle ben bi iki bişey karalayayım o zaman sayın abicim.
Haftaya çok büyük bir sürpriz olmayacak ve beşiktaş ilk maçında verdiği gazla ve şuanki kaos ortamından kurtulmak için ama hakemle ama iyi futbolla bizi inönüden puansız gönderecek. Fener yine kazanmaya devam edecek ve GS maçına kadar kayıpsız götürecek. Açılan puan farkı düşen moraller neticesinde Bursanın şampiyonlar ligi iştahı kabaracak ve tarihinde ilk kez Trabzonda galip gelip şampiyonlar ligi ön elemesine katılacaklar..

inadına_Trabzon
28.02.2011, 00:43
Yönetim kurbanıyız. Paraları ne yapıyorlar ? Antepin Kayserinin transferlerine bak,bize bak.

9 puan öndesin , ne var paraya kıysan borca girsen 2 adam gibi adam getirsen. Umut a muhtaç etmesen ? Egemene bir yedek bulsan ?

Milyar kere söyledim. Umut a biri ulaşıp kas,body çalışmasını kesmesini söylesin. Ayağına hakim değil. Şutu bozuk. ama 2 haftada düzelir. Kas çalışmayı bırak,ayağın demir gibi oldu,atamıyorsun.Hafif dokundum sanıyorsun çok güçlü dokunuyorsun. Bu kaçıncı. Biri ulaşsın şu adama :@

Selçuğun olmamasıda büyük eksiklik oldu. Özellikle öne geçince oyunu soğutmak lazımdı.Öndeyiz.Kontra yiyoruz. FB 4+3 defansla bekliyor. dia,alex,niang ve duran toptan gol arıyor. BU İLKEL TAKTİKLE bizi yakaladılar.

Alanzinho ilk 11 oyuncusu değil.

Yattara çalım atıyor,önünü açıyor,bir daha çalım atıyor.

Jaja golden başka ne yapıyor ? Kazanınca tamam da,puan kaybında da hedef olursun.

blacksealee
ben bu durumu yillardir cozemedim. bu baska takimi tutan cakma Trabzonlular neden Trabzonspordan nefret eder, yada bu neyin hazimsizligidir anlayamadim gitti,. gecen gun celal kolot denen dallama da TS hakkinda ters duz konusuyordu. sadece bunlar da degil, bugune kadar Trabzonlu olup da baska takimi tutan kac tane cakma Trabzonlu tanidiysam alayi Trabzonspor dusmaniydi.. bunlar nasil adam yahu.. kendi sehrinin takimina kufreden adamlara saksakcilik yapmaya utanmadiklarini goruyoruz eyvallah da insanda hic mi karakter olmaz onlara yalakalik yapmak icin yirtinirken,,
valla trabzonlu olup hemde trabzonda yaşayan ve başka takım tutan da çok hep diyorlar tarbzonda başka takım tutulmaz külliyen yalan...

mit_o

Sahanın kapanmasına razıyım zaten 3 maçtır kazanamıyoruz avni aker'de kabus gibi oldu artık fobi haline geldi !!!

keşke istanbul'da oynatsalar süper olur :)

seyircisiz oynama cezası vermesinler de

Ömer TOPAL
28.02.2011, 00:44
ne oldu size uşaklar...ligin ikinci yarısını birinci yarı gibi olacakmı sanıyordunuz ? daha durun neler olucak neler görücez...ben takımımı tebrik ediyor hepsinin altından teker teker öpüyorum...inanıyorum onlara ve gelicek şampiyonluk...milletin istediğini millete vermeyin düşdünüz birbirinize ayıptır...

Maça gelince umut brozek değişikliği bence iyi degildi..o kadar...ayrıca her ne kadar asistte yapsa yattara denen adam trabzonsporda artık misyonunu tamamlamıştır...

bir lafımda kayserispor'a..Eyvallah takımsın topçusun oynayacaksın ki oynadın...iyiydin buraya kadar tamam...Benim istediğim ve hep dillendirdiğim şudur...Neysen o ol...kayseri fener maçınıda izleyen birsi olarak söylüyorum..Orda yürüyüp bizim maçta kıçlarını yırtan topçuları Allaha havale ediyorum...o maçta siz siz degilmiydiniz nerdeydi aklınız..sadece kayseri degil bu lafım herkez için geçerli..Neden millet top oynamak için bizim maçları bekler ki ? her neyse hepsine rağmen herşeye ragmen ŞAMPİYON TRABZONSPOR... İnanın sabredin ve bekleyin..Dualarınızı eksik etmeyin..

Harun-61
28.02.2011, 00:45
hicbirsey bitmis degil...

Lig yeni basliyor, durum 0:0...daha az stres yapan Sampiyon olur.

Destege devam..!

.

ThePatriot61
28.02.2011, 00:46
Bu arada Selcuk neden oynamadi? Sakatlandimi?

ssmuratss
28.02.2011, 00:47
Umut'ta boş kaleye kaçırma olayını iyice abarttı. her maç kaçırıyor mutlaka komedi yaw:D

Tolga
28.02.2011, 00:48
Bu arada Selcuk neden oynamadi? Sakatlandimi?
evet.gıda zehirlenmesi geçirmiş

blacksealee
yedek kulübesinde oturacak adam almam diyordu sayın başkan valla doğru söyledi adamlar kulübede bile yoklar...

SEDAT
- Takım istanbulda yaşasa ve maç günü Trabzona gelse , çokmu uçuk bir fikir oldu :)

Gamze_TS
Bugün maçtaydim ama maç hakkında pek yorum yapmak istemiyorum.Sadece taraftar için birşeyler demek istiyorum.Genel anlamda yine aynıydik.Ama o pozisyondan sonra taraftarin agresifligi çok hoşuma gitti hatta golü de öyle attığımiza inanıyorum.Belki doğru bir düşünce değil ama ne ceza alırsak alalım böyle agresif olmalıyız rakibin ayağı titremeli.O eski avni aker cehennemini 10 dk yaşatan taraftara teşekkür ediyorum.

Ayni fikirdeyim. Eskiden rakiplerin ayaklari titrerdi Avni Aker'e gelirken. Seyircileri ise hic olmazdi. Kazanirlarsa dayak yiyeceklerini bilirlerdi. Zaten kazanamazlardi da. Ben o eski gunleri ozluyorum, kim ne derse desin. Trabzon'a gelmekten korkmalilar eskisi gibi, hem diger takimlar hem de seyirciler. Ben agresif seyirciden yanayim, bunca sene centilmen olduk da ne oldu. Yine Trabzon seyircisi tu kaka dendi. Bari dagitalim ortaligi biraz, gorsunler trabzon cehennemini.

Armağan Dere
28.02.2011, 00:49
hicbirsey bitmis degil...

Lig yeni basliyor, durum 0:0...daha az stres yapan Sampiyon olur.

Destege devam..!

.

9-0'dı abi..yapmayın ama ya...bu taraftara yazıktır günahtır...2 metreden topu kaleye atamayan bir forvetimiz var...Şampiyon olacağız..%20

atomania
28.02.2011, 00:49
bugün gerçekten kayseri takımını tebrik etmek lazım çok iyi oynadılar..bizim takımın acilen toparlanmaya ihtiyacı var..inşallah o toparlanmayı çabuk gerçekleştiririz..

Güzelde birde fenere karsi böyle oynasalar. Ben biktim artik bu düzenden, hep ayni hep ayni. fenerin devre arasi o kadar puan farki varken ve kupada rezil olduktan sonra halen sampiyon olacacagiz dediler, iste bu böyle olacacagini bizden bile cogu biliyordu. siz bakmayin gecen seneye, o bir kazaydi yoksa gecen senede bu düzen son maca kadar isliyordu.

Bana bu türk futbolundan nefret geldi ve bu sene hic bir macx daha seyretmeyecem, Milli takim dahil. Tff in herangi bir organisaziyon ve azizin herangi bir medyaya ve fener tarafli medyayi de o gazeteyi okumayacam.

Su an öyle bir doluyumku baska seyler yazacaktim ama terbiyem müsade etmiyor

FUTBOLA REVOLUTION LAZIM.

Fanatik34
28.02.2011, 00:50
Bu arada Feybe taraftarlari 17´de 17 icin kampanya baslatmislar...cok yakindir puan kaybetmeleri..hele hele 8jk´si yenersek büyük ihtimal! Ama bizim sorun rahat olamamamiz, futbolcusu, Teknik Heyeti ve taraftariyla!

Umarim saha kapama cezasi verirlerde, maclari Istanbul´da oynariz...bu lobimiz var mi???

Tolga
28.02.2011, 00:50
- Takım istanbulda yaşasa ve maç günü Trabzona gelse , çokmu uçuk bir fikir oldu :)
bence tam tersi olsun.

inadına_Trabzon
28.02.2011, 00:51
Saha kapatılır inşallah. İstanbulda oynasak şampiyonluğun en büyük adayıyız ;)

Guiza 1 , Umut 2 , Almeida 3 boş kaleye bile atamazlar.

Bülent AKBULUT61
28.02.2011, 00:51
yedek kulübesinde oturacak adam almam diyordu sayın başkan valla doğru söyledi adamlar kulübede bile yoklar...
bu güzeldi gece gece güldürdün beni ALLAHTA eni güldürsün:alkış:
ççççççççç

Selçuk Demircioğlu
28.02.2011, 00:52

Bunu birtek ben düşünmemişim demek ki:p
Bana çok mantıklı geliyor ne yalan söyliyim...

blacksealee
28.02.2011, 00:52
ne oldu size uşaklar...ligin ikinci yarısını birinci yarı gibi olacakmı sanıyordunuz ? daha durun neler olucak neler görücez...ben takımımı tebrik ediyor hepsinin altından teker teker öpüyorum...inanıyorum onlara ve gelicek şampiyonluk...milletin istediğini millete vermeyin düşdünüz birbirinize ayıptır...

Maça gelince umut brozek değişikliği bence iyi degildi..o kadar...ayrıca her ne kadar asistte yapsa yattara denen adam trabzonsporda artık misyonunu tamamlamıştır...

bir lafımda kayserispor'a..Eyvallah takımsın topçusun oynayacaksın ki oynadın...iyiydin buraya kadar tamam...Benim istediğim ve hep dillendirdiğim şudur...Neysen o ol...kayseri fener maçınıda izleyen birsi olarak söylüyorum..Orda yürüyüp bizim maçta kıçlarını yırtan topçuları Allaha havale ediyorum...o maçta siz siz degilmiydiniz nerdeydi aklınız..sadece kayseri degil bu lafım herkez için geçerli..Neden millet top oynamak için bizim maçları bekler ki ? her neyse hepsine rağmen herşeye ragmen ŞAMPİYON TRABZONSPOR... İnanın sabredin ve bekleyin..Dualarınızı eksik etmeyin..
kardeşim çok haklısın bugün kayseri hayatının topunu oynadı bize karşı burda hemfikiriz...amaaaa sayın başkan maça 1 hafta kala çıkıpta (şaka olarak söylediği söyleniyor)rakip takımın kalecisi için abuk sabuk konuşursan adamlarda çıkar çatur çutur topunu oynar seni madara eder ve gider...

SEDAT
28.02.2011, 00:53
- Olayı özetleyeyim Fener depara kalktı , Biz Tempoyu devam ettiremedik ve kafa kafaya geldik , suçlu ararsak çok tabiki ama performans olarakta çok düştük , buda bir gerçek...

Armağan Dere
28.02.2011, 00:53
Yıllar önce Ali Şen:Bu 1 puan bizi şampiyon yapacak diyordu..Acaba mı diyorum..Neden bize Olmasın..Hadi Ulan yenin şu Beşiktaşı...Fener zor periyota girecek..biz 3 hafta rahatız..

Berberoğlu
28.02.2011, 00:54
Müsadenle ben bi iki bişey karalayayım o zaman sayın abicim.
Haftaya çok büyük bir sürpriz olmayacak ve beşiktaş ilk maçında verdiği gazla ve şuanki kaos ortamından kurtulmak için ama hakemle ama iyi futbolla bizi inönüden puansız gönderecek. Fener yine kazanmaya devam edecek ve GS maçına kadar kayıpsız götürecek. Açılan puan farkı düşen moraller neticesinde Bursanın şampiyonlar ligi iştahı kabaracak ve tarihinde ilk kez Trabzonda galip gelip şampiyonlar ligi ön elemesine katılacaklar..

Sevgili renkdaş,

Bunları hakikaten inanarak yazdınsa senden ricam Mayıs ayı sonuna kadar 3 ay kadar bu foruma girmeyiver bir zahmet...

Bu tarz karamsar taraftara ihtiyacımız olmayacak şampiyonluk yürüyüşümüzde..

Ama nasib olur da Mayıs ortasında şampiyonluk kutlamaları yaparsak da sakın İngiltere'den uçağa atlayıp da gelme, ona da gerek yok...

blacksealee
bu güzeldi gece gece güldürdün beni ALLAHTA eni güldürsün:alkış:
ççççççççç
eyvallah abicim saol inşallah hep beraber sezon sonu güleriz :)

balli_kuymak
Oynayana değil oynatana bakın...Kayserinin böyle oynamasının sebebi bizim berbat defans ve orta sahamızdır...

Ahmet_8
2 metreden havaya diken forvetimiz ve 2 milyon dolara aldıgımız 2 yeni transferimizle yolumuza devam edicez......

Erdal
Volkan, inşallah sen haklı çıkarsın....OFFLU, bence ço kötü bir "futurolog" sun :)....Yanılacaksın Allah ın izniyle...Yanılacaksın.....Bu takım demoralize olmuyor...Düşüyor kalkıyor falan ama bırakmıyor....Geçecek bunlar....

61baron61
28.02.2011, 00:55
Serefsiz ig tv macin tekrarini bile vermiyo...maraton bitti maraton basladi ....calistim eve geldim mac izlerim dedim olmadi ....

Samet Berber
Saha kapatılır inşallah. İstanbulda oynasak şampiyonluğun en büyük adayıyız ;)

Guiza 1 , Umut 2 , Almeida 3 boş kaleye bile atamazlar.
Bu hafta şov yapabileceğini düşünüyorum :) .

Malum rakip biziz .

Tolga
Kalan maçlardan benim banko 3 puan alabileceğimiz gözüyle baktığım maçlar : Kasımpaşa-Gençlerbirliği-Konya-Galatasaray-Bursa-Eskişehir-Buca-İBB-Karabük.Herşey bu haftaya bağlı.Bu hafta alınacak bir galibiyet ve Şenol Hoca'nın ideal 11'de (takım kötü gittiği zaman revizyona yapması gerekirken (her futbolcuya eşit güvenle yer vermesi)) değişmeler yapması bizi rahatlatır.Hele ki BJK maçını alırsak 11de 11'e ben kesin gözüyle bakıyorum.

inadına_Trabzon
28.02.2011, 00:59
Biri umut a antremanda felan ulaşıp söylesin KAS olayını. Reçete bu.

Milyar kere söyledim. Umut a biri ulaşıp kas,body çalışmasını kesmesini söylesin. Ayağına hakim değil. Şutu bozuk. ama 2 haftada düzelir. Kas çalışmayı bırak,ayağın demir gibi oldu,atamıyorsun.Hafif dokundum sanıyorsun çok güçlü dokunuyorsun. Bu kaçıncı. Biri ulaşsın şu adama :@

Burak forvet oynasa daha verimli olur.

SEDAT
28.02.2011, 00:59
Sevgili renkdaş,

Bunları hakikaten inanarak yazdınsa senden ricam Mayıs ayı sonuna kadar 3 ay kadar bu foruma girmeyiver bir zahmet...

Ama nasib olur da Mayıs ortasında şampiyonluk kutlamaları yaparsak da sakın İngiltere'den uçağa atlayıp da gelme, ona da gerek yok...
- Abi arkadaş yazmış , sanki o böyle olmasını istiyor , kesinlikle hayır , bende birçok düşüncemi yazmıyorum , en azından kötü olanları çünkü saygısızlık yapmak istemiyorum , ama emin ol yanılırsa bu arkadaşta hepimiz kadar sevinir yanıldığına...

ESER
28.02.2011, 01:00

bu takim istanbula tasindigi gun temsil ettigi tum degerler erozyona ugrar. istanbula karsi dik durabilen tek takimiz diyip istanbulda cadir kurmak bu kulube yakisacak en son harekettir bence.
ben dogan gorunumlu sahin gibi bir takimin taraftari olmak istemem sahsen. istanbula tasindigi gun benim Trabzonspor taraftarligim da biter. insallah boyle dusunen tek kisi de ben degilimdir:)

Ahmet_8
yattara ey gidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yattara

Erdal
Tolga Antep i yazmamışsın?

Bıyıklıoğlu
28.02.2011, 01:01
Biri umut a antremanda felan ulaşıp söylesin KAS olayını. Reçete bu.

Burak forvet oynasa daha verimli olur.

Tamam ben ulaştıracağım dediklerini...

Özellikle şu kas,body meselesini.

Sen yeter ki şu mesajı tekrarlayıp,tekrarlayıp durma..

TuAF2007
28.02.2011, 01:02
orta sahaya bi çözüm bulunmalı çok ağır kalıyor ve rakip 2 pasla ceza sahamıza geliyor... bide şu yattara oynıcaksada takım oyununu öğrensin.oyuna girdiği anda aklı fikri çalım atmak yerine orta yapsaydı devamlı pozisyon yaratabilirdik...

Süleyman Baykan
28.02.2011, 01:03
Kulüp dokturunun demecine göre Egemen bu hafta takımla çalışmalara başlayacak.

magicyattara
28.02.2011, 01:03
Maalesef şanssızız..takımın en önemli adamları sakat..samimi söylüyorum;defansında bu kadar acemilik yapan Kayseriyi tam takım çıkabilseydik farklı yenerdik..ama eksikler belimizi büktü maalesef..
Bu akşam sadece Kayseri değil,hangi takım gelse bizden puan alırdı..bir an önce sakatlar takıma katılmalı..

Kaybettiğimiz hiç bir şey yok henüz..benim bildiğim her geçen hafta toparlanacak bir oyuncu kadromuz var..şu an eksik olsak da ligin en önemli haftalarına tam takım gireceğiz..gerekli olan zamanlarda tam takım olmak önemli..daha 11 hafta var..ve puan olarak zirvedeyiz hala..

SEDAT
28.02.2011, 01:04
- Kısa ve Net , mücadele etmiyoruz sahada , savaşmıyoruz , herkes eli belinde geziyor ...

Y.Sert
28.02.2011, 01:04

çok mantıklı.ama yönetimin işine gelmez.Trabzona futbolcu gelmiyor diye yıldız alamıyorlar ya.bahane bulamadıkları için işlerine gelmez....

blacksealee
28.02.2011, 01:05
en çok üzüldüğüm ve sinir olduğum konu istanbul medyasının itleri havlamaya başladılar.gerçi hep derler havlayan köpek ısırmaz :)

Tolga
Tolga Antep i yazmamışsın?
belli olmaz abi.Tolunay ilk maçtan fena hırs yaptı.Enişte dedik bağrımıza bastık adam sinirinden tribüne gönderildi.deplasmanda değil ve başında bizim adamımız diyebileceğimiz bir takım ve ikinci yarı transferleri iyi. =)) senaryo aynı olabilir =)) yoğurttan ağzımda 7.derece yanık war şu an

antagonist
İnanmayan gölge etmesin...

bASTURk
28.02.2011, 01:06
Maçı kaybediyorduk.Buna da şükür.1 puan 1 puandır...

Ersun Yanal döneminde Konya ve Denizli maçlarını berabere bitirseydik şampiyonduk o sene.Kağıt üstünde 1 puan ama yenilginin oyunculara ve camiaya getirdiği moral bozukluğu çok daha yıkıcı oluyor.

kaptans
burağı forvete monte etmeliyiz gibi geliyor oyun düzenini en uçta burak olarak yapılandırıp geriyi ona göre kurmalıyız...

SEDAT
- İnanmayan kimse burda olmaz bu saat'te zaten , şu muhabbetinde kime ne faydası var anlamış değilim...

Tolga
28.02.2011, 01:07
- İnanmayan kimse burda olmaz bu saat'te zaten ...

İşte ben bunu imza yaparım abi =))

magicyattara
28.02.2011, 01:07
İnanmayanlar da kenara çekilsinler..burada gelip,ben demiştim demenin takıma ne gibi faydası olacak bir anlatsınlar ya da..

Ben demiştim..e dedin de ne geçti eline..madalya mı bekliyorsun..gel takalım o halde bir madalya sana..

Ben dememiştim mesela..son haftayı bekliyorum..

blacksealee
28.02.2011, 01:08
Maçı kaybediyorduk.Buna da şükür.1 puan 1 puandır...

Ersun Yanal döneminde Konya ve Denizli maçlarını berabere bitirseydik şampiyonduk o sene.Kağıt üstünde 1 puan ama yenilginin oyunculara ve camiaya getirdiği moral bozukluğu çok daha yıkıcı oluyor.
haklısın kardeşim

OFLU
28.02.2011, 01:09
Sevgili renkdaş,

Tamam abi.. Biz şampiyon olalım,Bize London da Trabzon..

Erdal
28.02.2011, 01:09
İki haftaya ihtiyacımız vardı...Hatta bu maçı alsaydık İstanbul'da alubiyet bile tolere edilebilirdi....Sonra değişecek her şey....

magicyattara
28.02.2011, 01:10
- İnanmayan kimse burda olmaz bu saat'te zaten , şu muhabbetinde kime ne faydası var anlamış değilim...

Ben bu takım şampiyon olamaz demiştim'i buraya yazmanın faydası nedir Sedat..

Burda ki herkes bu takımın şampiyonluğuna inanmalı..eleştiri yapılsın ama şampiyonluğa da inanılsın..

yatara
28.02.2011, 01:11
Ceyhun Gülselami bidaha bu Takimda ilk 11 de görmek istemiyorum adamin yaptigi tek is Santra icinde dönüp durmak ...

COlman tek basina oynadi orta sahada bugün helal olsun ona

Umuta fazla laf yok Real Madridin Benzamasi bizimde Umutumuz var ikisde tam akilli degil

antagonist
1. Millet Meclisi Dersim mebusu Diyap ağanın hikayesini biliyor musunuz?

Yunan ordusu Polatlı'ya kadar ilerlemiştir. Top sesleri Ankara'dan duyulmaktadır. Mecliste yapılan gizli görüşmede Fevzi Paşa, Ankara'nın bir hafta içinde boşaltılması gerektiğini ve Meclis'in Kayseri'ye taşınmasını önerir . Bunun üzerine Diyap ağa elini kaldırıp söz ister. O zamana kadar hiç konuşmamış olan Diyap Ağa'nın söz istemesine herkes şaşırır. Diyap ağa kürsüye gelir ve şu konuşmayı yapar: "Beyler, biz buraya kaçmaya mı geldik, yoksa döğüşerek ölmeye mi?"

Tekrarlıyorum: "Beyler, biz buraya kaçmaya mı geldik, yoksa döğüşerek ölmeye mi?"

Son ana kadar destek...

reisoğlu61
aklima ersun yanal dönemi gelmiyor degil.
avni akerdeki puan kayiplari nedeniyle

Samet Berber
28.02.2011, 01:12
Şu şanssızlıkları üzerimizden bir atabilsek gerisi çorap söküğü gibi gelecek ama olmuyor işte kurtulamadık gitti .

Selçuk Demircioğlu
28.02.2011, 01:12
Bjk maçında yenilsek de tek kaybımız 3 puan olmalı...Düşünsel anlamda şampiyonluk hedefi ve özgüveni kaybedersek yani ortalık karışırsa işte o zaman kaybederiz...
Sıkın 1 hafta daha ...

Necmi6161
28.02.2011, 01:13
Amrabat ı Tutabilseydik Çok Farklı Bi Maç Olacaktı. Ama Adam 2 Bek imizide Rezil Etti.

TSezgin61
28.02.2011, 01:13
hala umudumu kaybetmis degilim. hala besiktasi yenip kendimize gelecegimizi düsünüyorum.

ama takimda enteresan olan seyler var.

ilk yari catir catir top oynayan takim, ikinci yari karambole mac kazanirsa kazaniyor, kazanamazsa yenilmiyor berabere kaliyor.

anlamiyorum... korkuyorum.

bu sene eskisi gibi olmasin. nolur!

Berberoğlu
28.02.2011, 01:14
Sevgili renkdaş,

- Abi arkadaş yazmış , sanki o böyle olmasını istiyor , kesinlikle hayır , bende birçok düşüncemi yazmıyorum , en azından kötü olanları çünkü saygısızlık yapmak istemiyorum , ama emin ol yanılırsa bu arkadaşta hepimiz kadar sevinir yanıldığına...

Sedat kardeş,

Muhakkak ki şampiyonluğa o da bizim kadar sevinecektir.
Ama şampiyonluk yolunda son yazdığı mesaj hiç bir şekilde destek olamaz, olsa olsa köstek olur.
Ben de o yüzden foruma Mayıs sonuna kadar girmesin diyorum.

İkinci yazdığım kısmı da geri alayım bari.

Şampiyon olunca gelsin hep beraber kucaklaşalım, kutlayalım... :)

Sufyu_41
28.02.2011, 01:14
İnanın Başka hiçbirşey yapmayın...

TSezgin61
28.02.2011, 01:15
Avni Aker sorununu cözmek adina Futbolcu-Taraftar bulusmasi yapsak... Erdal abide bahsetmisti bir yorumunda yanilmiyorsam!

antagonist

Olur.

Öylesi var ki, Umut'un gol kaçırmasını bekliyor. Anında foruma damlayıp, "Ulan ben demiştim, bu adamdan bir halt olmaz" yazmak için can atanlar var. Nedeni de şu: "Ben demiştim.Yani ben bu işi biliyorum arkadaş." havasına sahip olmak...

magicyattara
11 hafta daha var yahu 11 hafta..11 hafta kala ligin sonunu görmek ancak bizim gibi ülkelerde olur..

Dün akşam fener top mu oynadı..kazanan haklıdır diyorsanız,ligin sonunu bekleyelim derim..

Trabzonsporun bu akşam penaltısı verilmedi..aynı penaltı Bucaya da verilmedi Bursa maçında..belki 1-1 olsaydı onlar da puan kaybedecekti..

Her şeye rağmen bu takım sonuna kadar bu işi kovalayacaktır..destek olalım sadece..bu akşam kötüydük..ama eksiktik..

SEDAT
Ben bu takım şampiyon olamaz demiştim'i buraya yazmanın faydası nedir Sedat..

Burda ki herkes bu takımın şampiyonluğuna inanmalı..eleştiri yapılsın ama şampiyonluğa da inanılsın..
- Abi bugün onu söyler ama inan kimse yüreğinden söylemez yani onu söylemek istiyorum , yarın yine motive eder kendini zaten , kendi kendimizi reabilite etmeliyiz , şahsen bu takımın matematiksel olarak bile şansı kalmasa ben yine inanırım :)

Erdal
28.02.2011, 01:16
aklima ersun yanal dönemi gelmiyor degil.
avni akerdeki puan kayiplari nedeniyle

Hepimizin aklına geliyor bunlar...Sadece o da değil tüm yaşadıklarımız....Ama benim aklıma Urfa ya giderken ki haleti ruhiye de geliyor...Görelim mevla neyler....Ben uyumayı deniyorum...Hayırlar fetholsun şerler def olsun....Artın eksilmeyin taşın dökülmeyin....Son 4 yılda kim ne derse desin Trabzonspor büyüdü...Bunun sonu bir yere varacak...Varır evelallah....

Berberoğlu
28.02.2011, 01:16
Tamam abi.. Biz şampiyon olalım,Bize London da Trabzon..

Of'lu kardeşim.

Şampiyonluk kutlamaları Trabzon'da yapılacaktır, şimdiden söyleyeyim.

Bizi gavur ellere çağırma kutlamalar için... :D

SEDAT
28.02.2011, 01:18
Olur.

Öylesi var ki, Umut'un gol kaçırmasını bekliyor. Anında foruma damlayıp, "Ulan ben demiştim, bu adamdan bir halt olmaz" yazmak için can atanlar var. Nedeni de şu: "Ben demiştim.Yani ben bu işi biliyorum arkadaş." havasına sahip olmak...
- Evet onu diyen çıkabilir , malum üzüntülü oldukmu illa'ki sinirimizi çıkartmaya yer ararız , sağ salim düşünmek için çok yıllar geçiyor , herkesi anlamak lazım ...

reisoğlu61
Avni Aker sorununu cözmek adina Futbolcu-Taraftar bulusmasi yapsak... Erdal abide bahsetmisti bir yorumunda yanilmiyorsam!
futbolcularda dahada fazla baski olusturur bu, suan icin iyi bir düsünce degil. ya sezon basi yada devre arasinda yapilabilir

oeince
Ne b.kyiyen maç oldu öyle! Daha kendime gelemedim.

Yetkin Dil
- Abi bugün onu söyler ama inan kimse yüreğinden söylemez yani onu söylemek istiyorum , yarın yine motive eder kendini zaten , kendi kendimizi reabilite etmeliyiz , şahsen bu takımın matematiksel olarak bile şansı kalmasa ben yine inanırım :)

İnanırız abicim inanmak zorundayız da çünkü bu takım bu forma bize bu aşk uğrunda vefat eden kardeşlerimizden emanet :)

POYRAZ
Yazik oldu kacan 2 puana. fe-be bunlari resmen yürüyerek yenmisti.
Gol atma sikintimizi bir cözebilsek...

TSezgin61
28.02.2011, 01:22
futbolcularda dahada fazla baski olusturur bu, suan icin iyi bir düsünce degil. ya sezon basi yada devre arasinda yapilabilir

bence aksine. bir salonda toplanti yapilsa. kombine sahiplerine acik davet yazilsa.

bütün futbolcular, yönetim kurulu, teknik heyet toplansa...

ve bütün sorunlar masaya yattirilsa. futbolcularin cekinceleri konusulsa. taraftarlar tek tek mikrofon alip sorular sorsa, korkularini söylese. elestiriler söylense.

futbolcularda avni akerdeki sikayetlerini aktarsa.

bence kenetlenme olur... daha iyi olur

SEDAT
- Sizi bilmem ama beni teselli eden adam açık ara Ahmet Çakar , valla'ha Trabzonlu olsa bu kadar konuşurdu ancak , Allah razı olsun ..:)

TUNCAY HİÇYILMAZ
Yazik oldu kacan 2 puana. fe-be bunlari resmen yürüyerek yenmisti.
Gol atma sikintimizi bir cözebilsek...

Yediğimiz gollere ne demeli..

TSezgin61
28.02.2011, 01:23
- Sizi bilmem ama beni teselli eden adam açık ara Ahmet Çakar , valla'ha Trabzonlu olsa bu kadar konuşurdu ancak , Allah razı olsun ..:)

sedat abi biraz özetleyebilirmisin:)

Süleyman Baykan
28.02.2011, 01:23
Bence önümüzdeki 4 maç çok kritik ve bjkden sonra biraz istekli olduğumuzda rahat yenebileceğimiz ekipler, bu geri dönüş isteği karşısında mağlupta olsak bu takımlar dayanamaz bize ancak forumdaki renkdaşların %50 si hemen karamsar oluyor şöyle bakacak olursak 4 maça;

Beşiktaş-Trabzonspor--------------Gençlerbirliği-Fenerbahçe
Trabzonspor-Kasımpaşa------------Fenerbahçe-Konyaspor
Gençlerbirliği-Trabzonspor----------Galatasaray-Fenerbahçe
Trabzonspor-Konyaspor------------Fenerbahçe-Bursaspor

Ben Bjkyi yenersek 4 te 4 yaparız diyorum fener bu 4 maçta 4 te 4 yapabilir mi?
Bence:HAYIR!

Armağan Dere
28.02.2011, 01:24
bence aksine. bir salonda toplanti yapilsa. kombine sahiplerine acik davet yazilsa.

bütün futbolcular, yönetim kurulu, teknik heyet toplansa...

ve bütün sorunlar masaya yattirilsa. futbolcularin cekinceleri konusulsa. taraftarlar tek tek mikrofon alip sorular sorsa, korkularini söylese. elestiriler söylense.

futbolcularda avni akerdeki sikayetlerini aktarsa.

bence kenetlenme olur... daha iyi olur

bizim artisler gelmez..takımı karşılayan taraftara el bile sallamayan adamlar,karşı karşıya oturup çay mı içecekler abi...Manisa maçında burda dile getirilmişti ondan söledim

c1967
28.02.2011, 01:24
biz istedikki Trabzonun adı çıkmış taraftarları artık uslansın, Trabzonun o dar sokaklarından geçip gelen rakip takım futbolcularına ve hakemlere satırlar sopalar gösterilmesin...
Uslandıda, Ahmet Çakarın anlattığı gibi eskisi gibi hakemler ve rakip futbolcuların bacakları artık avniakere titreyerek gelmiyor
Ama biz meğersem kendimize kötülük etmişiz,
O dar sokaklardan gelen otobüslere satırlar sopalar gösterilmediği sürece bize şampiyonluk yokmuş,
o Yanlış kararlara verilen tepkiler az olduğu sürece biz şampiyonluk göremezmişiz
O İstanbul köpeklerinin kafaları yarılmadığı sürece bize şampiyonluk hayalmiş....
Ben bugün gördüm ki Trabzonspor güzellikle şampiyon olamaz, nasılki eskiden derlerdi trabzonun taraftarı pis, evet biz pis olmalıyız,
Pis olmalıyız ki o hakemler düdükleri ağızlarındayken başka yerleri oynamasın,
Biz pis olalımki İstanbulun pis başkanları bu kadar rahat konuşamasınlar,
Biz pis olalımki hakkımız yenmesin
Biz pis olmalıyız ki Şampiyonluk görelim !!!

Armağan Dere
28.02.2011, 01:25
Bence önümüzdeki 4 maç çok kritik ve bjkden sonra biraz istekli olduğumuzda rahat yenebileceğimiz ekipler, bu geri dönüş isteği karşısında mağlupta olsak bu takımlar dayanamaz bize ancak forumdaki renkdaşların %50 si hemen karamsar oluyor şöyle bakacak olursak 4 maça;

Beşiktaş-Trabzonspor--------------Gençlerbirliği-Fenerbahçe
Trabzonspor-Kasımpaşa------------Fenerbahçe-Konyaspor
Gençlerbirliği-Trabzonspor----------Galatasaray-Fenerbahçe
Trabzonspor-Konyaspor------------Fenerbahçe-Bursaspor

Ben Bjkyi yenersek 4 te 4 yaparız diyorum fener bu 4 maçta 4 te 4 yapabilir mi?
Bence:HAYIR!

zaten fener 4'te 4 yaparsa zaten şampiyon olur Süleyman,2.kırılma periyodu bu maçlar..ama biz 4'te 4 yapabilirmiyiz 2.kırılma periyodunda onu bilmiyorum

faysal
Kayserispor keşke bize oynadığı futbolu fenerbahçeyede oynasaydı ama ne hikmetse bize gelenler saldırıyor :(
Şotaya olan sevgimde yavaşça azalıyo..
Keşke paraya kıyıpta iyi bir forvet alabilseydik önümüz dahada açık olabilirdi..yada teofiloyu tutabilseydik :(
Birde yattaraya bir çift sölemek istiyorum arkadaş nedir sendeki bu çalım merakı son dakkalarda fantezi yapmayıp jajaya yada ortaya açabilseydin gol gelebilirdi ama nerde..
neyse inşş beşiktaşı yenerizde rahat bir nefes alıp önümüze bakarız..

Mustafa Ayazoğlu
Geçen yıl
23. hafta 50 puan ile Galatasaray
24. hafta 52 puan ile Bursa
31. hafta 67 puan ile Fenerbahçe
34. hafta 76 puan ile Şampiyon Bursa

Rahat olun. Stresi azaltmak için 2. olmak takımı rahatlatacaktır. Bundan sonra daha güzel olacak inşallah.

TSezgin61
28.02.2011, 01:26
bizim artisler gelmez..takımı karşılayan taraftara el bile sallamayan adamlar,karşı karşıya oturup çay mı içecekler abi...Manisa maçında burda dile getirilmişti ondan söledim

iste bunlar konusulur.

senol günes araci olur yönetim organize eder. herkes mecbur tutulur.

yapalim böyle birsey.

taraftar cikar der "el salliyoruz, onca yol geliyoruz, sirf moraliniz düzelsin diye. siz el bile sallamiyorsunuz."

jajaya sorar. jajada cevabini verir.

burak konusur "niye islikliyorsunuz der. moralimiz bozuluyor der"

taraftarlardan biri cikar cevab verir.

cok güzel olur....

only ts
28.02.2011, 01:27
sunay akının dediği gibi 2. devam etmek belkide daha iyi olacak ..

antagonist
28.02.2011, 01:27
Geçen yıl
23. hafta 50 puan ile Galatasaray
24. hafta 52 puan ile Bursa
31. hafta 67 puan ile Fenerbahçe
34. hafta 76 puan ile Şampiyon Bursa

Rahat olun. Stresi azaltmak için 2. olmak takımı rahatlatacaktır. Bundan sonra daha güzel olacak inşallah.

Hocam, sizden böyle bir mesajın geleceği kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Tebrikler.
:)

SEDAT
28.02.2011, 01:30
sedat abi biraz özetleyebilirmisin:)
- Trabzonlular üzülmesin dedi , belkide bu saha kapatma hayırlı olabilir dedi , ilk şerefsizliği Aykut ve Aziz'in yaptığını söyledi , daha çok maç olduğunu söyledi , valla Yerel Medya denen hainlerden 100.000 kat güzel konuştu ve moral buldum diyebilirim , ha birde bu akşam o kadar tv proğramı izledim Burak'ın ayağına gelen darbeyi tek o söyleyebildi :)

61_Hasan_69
28.02.2011, 01:31
biz istedikki Trabzonun adı çıkmış taraftarları artık uslansın, Trabzonun o dar sokaklarından geçip gelen rakip takım futbolcularına ve hakemlere satırlar sopalar gösterilmesin...
Uslandıda, Ahmet Çakarın anlattığı gibi eskisi gibi hakemler ve rakip futbolcuların bacakları artık avniakere titreyerek gelmiyor
Ama biz meğersem kendimize kötülük etmişiz,
O dar sokaklardan gelen otobüslere satırlar sopalar gösterilmediği sürece bize şampiyonluk yokmuş,
o Yanlış kararlara verilen tepkiler az olduğu sürece biz şampiyonluk göremezmişiz
O İstanbul köpeklerinin kafaları yarılmadığı sürece bize şampiyonluk hayalmiş....
Ben bugün gördüm ki Trabzonspor güzellikle şampiyon olamaz, nasılki eskiden derlerdi trabzonun taraftarı pis, evet biz pis olmalıyız,
Pis olmalıyız ki o hakemler düdükleri ağızlarındayken başka yerleri oynamasın,
Biz pis olalımki İstanbulun pis başkanları bu kadar rahat konuşamasınlar,
Biz pis olalımki hakkımız yenmesin
Biz pis olmalıyız ki Şampiyonluk görelim !!!

Bence nokta.

TSezgin61
28.02.2011, 01:31
- Trabzonlular üzülmesin dedi , belkide bu saha kapatma hayırlı olabilir dedi , ilk şerefsizliği Aykut ve Aziz'in yaptığını söyledi , daha çok maç olduğunu söyledi , valla Yerel Medya denen hainlerden 100.000 kat güzel konuştu ve moral buldum diyebilirim , ha birde bu akşam o kadar tv proğramı izledim Burak'ın ayağına gelen darbeyi tek o söyleyebildi :)

tesekkürler... valla aziz ve aykuta degindiyse helal olsun:)

Berkedogan
28.02.2011, 01:32
bu maç herkesin sinirlerini bozdu yediğimiz 3. golden sonra izleyemedim çoğunu inşallah bu ders bize şampiyonluğu getirir o kadar uzun zamandır şampiyonluk bekliyoruzki bu sezonda kaçırırsak toparlanamamamızdan korkuyorum.

Yetkin Dil
28.02.2011, 01:33
Kim ne derse desin şu bir gerçek;
biz ilk yarı kazandığımız maçlarda da sahada lime lime doğranıyorduk ama gündeme gelmiyordu...

Onur Akyüz
28.02.2011, 01:34
Bu sene bu takımda gördüğüm 2 şey var;

-kim ne derse desin takım panik yapmıyor,

-bu takım asla pes etmiyor.

Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacaklar olur ya da olmaz..

2-3ken skor,5 dk kalmışken bile hangimiz maçı kaybettik dedik?

Ben demedim,diyemiyorum çünkü takım asla pes etmiyor.

Sizin derdiniz ne de havlu atıyorsunuz?

digidoktor
28.02.2011, 01:35
Kayseri eskisi kadar sert oynayan bir takım değil, artık sürekli futbol oynamaya topu kendi kontrollerinde tutup bol pas yapmaya çalışıyorlar. Bu anlayış onların deplasmanda başarısız olmalarına sebep oluyor. Zira deplasmanda oynadıkları maçlarda rakipler defanslarına daha çok baskı yapıyor ve oyun kurmakta zorlanıyorlar. Diğer yandan gol atmakta zorlanmalarının sebepleri ise Selim Teber dışındaki oyuncuların topla çok fazla oynayarak pozisyonların başlamadan bitmesidir. Kendi sahalarında ise rakipleri iyice kapanmaya başladıklarında duran toplardan çözebiliyorlar, bkn Ank.Gücü ve Antalyaspor maçları. En büyük özellikleri ise skor ne olursa olsun 90.dakikada dahi pas yapmaya çalışmaları ve bu rakiplerin konsantrasyonunu bozduğu anlarda çok işe yarıyor( 90.dakikadan sonra attıkları gollerle 4 tane maç kazandılar). FB maçında ne kadar kötü oynasalarda son dakikada Hamza Çakır içeri giren topa dokunmasa belkide bu özellikleri ile 2-2 bile bitirebilirlerdi. Bu maçta en çok Umut ve Burak'a iş düşüyor. Kayseri'nin defansına ne kadar çok baskı yaparsak bu maç o kadar kolay olur. Aksi durumda şuanki defansımızla 2-0 lık bir sonuçla dahi yerimizde rahat olamayabiliriz.

Maçtan önce yaptığım tahminler tam oturdu. Ne zaman Kayseri'nin defansına pres yapsak pozisyon bulduk, ne zaman presi ve savunma yapmayı unuttuk kalemizde golleri gördük.

Şenol Altunsoy
28.02.2011, 01:36
Öncelikle belirtmeliyim ki bu takıma inancım hala tam.Şimdi yazdıklarıma yaşınıza yakışmıyor v.s diyebilirsiniz umurumda değil eline sağlık o geri zekalı hakemin kafasını patlatan arkadaşa Şota Mota kimse demesin bana artık yok ekmek parası falan da demesin ilk başın sıkıştığında bu şehir kucak açtı sana artık ne kadar yumuşak demeç verirsen yolun açık olsun.Ben ölmeden şampiyonluk istiyorum Erdal Avrupa mavrupa sonra ki iş.Yattara sana da 2 çift lafım olacak ama değmezsin.

Attila Selçuk Uzun
28.02.2011, 01:36
Neden Trabzonsporluyum ? İşte Cevabı.....

Spor TOTO Süper Lig testi

1- Hangi takımın taraftarı rakip takımın penaltısını vermeyen hakemine kızar ve rakip takımın hakkını arar?
-a BJK
-b FB
-c GS
-d TS

2- Hangi takımın mensupları "Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli der" ve sonra TS ye penaltı çalınmazken kendilerine her maç penaltı verilince ( haklı-haksız da olsa ) hakemler hakkında konuşmayı bırakıp sus pus olur ?
-a BJK
-b FB
-c GS
-d TS

Herkes benim verdiğim cevapları veriyorsa problem yok. Bizim için Tranzonsporlu olmak önemli... Şampiyonluk teferruattır. Onlar gibi olacaksak, onlarla benzeşecekseki ŞAMPİYON olmanın ne anlamı kalır ki?

Sabredin dostlar, arkadaşlar...Allahın her şeyi görüyor biliyor...
İlahi adalet er yada geç yerine gelecektir.

Hepimizin aklına geliyor bunlar...Sadece o da değil tüm yaşadıklarımız....Ama benim aklıma Urfa ya giderken ki haleti ruhiye de geliyor...Görelim mevla neyler....Ben uyumayı deniyorum...Hayırlar fetholsun şerler def olsun....Artın eksilmeyin taşın dökülmeyin....Son 4 yılda kim ne derse desin Trabzonspor büyüdü...Bunun sonu bir yere varacak...Varır evelallah....

TSezgin61
28.02.2011, 01:37
Bu sene bu takımda gördüğüm 2 şey var;

-kim ne derse desin takım panik yapmıyor,

-bu takım asla pes etmiyor.

Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacaklar olur ya da olmaz..

2-3ken skor,5 dk kalmışken bile hangimiz maçı kaybettik dedik?

Ben demedim,diyemiyorum çünkü takım asla pes etmiyor.

Sizin derdiniz ne de havlu atıyorsunuz?

takimin pes etmemesi güzelde, her futbolcu icin gecerli degil malesef.

bazi futbolcularimiz var "ulan mac gidiyor birseyler yapip kurtaralim" diyor. örnek=burak.

bazi futbolcularimizda var "ulan kahraman olmak icin büyük firsat. ben atip olmam lazim. ben ben ben" diyip diger maci almak icin ugrasanlara engel oluyor. örnek=yattara...

yatara
28.02.2011, 01:38
Yattara pabucu dama atilmasin diye kendisi atmak istedi golü verse hemen Jaja gol olacak ve Jaja kendi Dogum Günü hediyesini kendisi verecekdi alanzinho gibi

Onur Akyüz
28.02.2011, 01:47
takimin pes etmemesi güzelde, her futbolcu icin gecerli degil malesef.

bazi futbolcularimiz var "ulan mac gidiyor birseyler yapip kurtaralim" diyor. örnek=burak.

bazi futbolcularimizda var "ulan kahraman olmak icin büyük firsat. ben atip olmam lazim. ben ben ben" diyip diger maci almak icin ugrasanlara engel oluyor. örnek=yattara...

Aylardır yattara'nın bu takıma hiçbirşey veremeyeceğini söyluyorum,fakat anlamsız bir yattara hayranlığı var ve maalesef bu akşam bazı şeyleri görmüş olduk...

Ama takım pes etmiyor,etmeyecek...kaç maçı geriden gelerek aldık,kaç maçta son çeyrekte,son dk larda gol attık..

Burak Engin Umut Onur Serkan...Yattaraya'da biryerler bulunur elbet kulube olur tribun olur afrika olur olur da olur..

antagonist
28.02.2011, 01:47
Şenol abinin dediği gibi hakemin kafasının yarılmasına bir yandan olumlu bakıyorum. Demek ki hâla reaksiyon gösteren taraftarımız var.

Yazacaklarım için ceza alabilirim ama olsun. Ben bizim kadar ukala, futbolu bildiğini iddia eden taraftar görmedim arkadaş. Birisi çıkmış, Umut'un pozisyonu için "Öyle durulmaz. Şöyle durulur, şöyle vurulur, şu açıyla vurulur." diye görüntülü açıklama yapmış. Öbürüsünün imzası "Burak kafa şutlarını geliştir, Umut kas çalış". Hepsi futbol profesörü! Ya arkadaş bu kadar iyi biliyorsanız bu işi, yaptığınız iş neyse bırakın ve futbol işine girin, bu işte sağlam para var.

Ümitsizlik ve negatif enerji saçanlar! Yeter ulan. "Ben demiştim" de şuydu, buydu. Az sabredin, 11 maç sonra ne diyorsanız diyin, içinizdekileri kusun.

Bir tayfa da var. Yatıp kalkıp "96" ve "Şenol güneş oyunu okuyamıyor." diyor. "Başınıza 96 tane de taş düşsün" diyesim var ama demiyorum.

Futbolcular için bir şey yazmıyorum. 11 hafta sabır!

Bundan sonra Boy Baykuşları takip edeceğim. Orası daha çok sarıyor be!

yattarinho61
28.02.2011, 01:50
insallah PFDK bize 2-3 mac saha kapatma cezasi verirde bizde avni akerde rahat rahat kazaniriz..

Celil Köse
28.02.2011, 01:51
Şenol abinin dediği gibi hakemin kafasının yarılmasına bir yandan olumlu bakıyorum. Demek ki hâla reaksiyon gösteren taraftarımız var.

Yazacaklarım için ceza alabilirim ama olsun. Ben bizim kadar ukala, futbolu bildiğini iddia eden taraftar görmedim arkadaş. Birisi çıkmış, Umut'un pozisyonu için "Öyle durulmaz. Şöyle durulur, şöyle vurulur, şu açıyla vurulur." diye görüntülü açıklama yapmış. Öbürüsünün imzası "Burak kafa şutlarını geliştir, Umut kas çalış". Hepsi futbol profesörü! Ya arkadaş bu kadar iyi biliyorsanız bu işi, yaptığınız iş neyse bırakın ve futbol işine girin, bu işte sağlam para var.

Ümitsizlik ve negatif enerji saçanlar! Yeter ulan. "Ben demiştim" de şuydu, buydu. Az sabredin, 11 maç sonra ne diyorsanız diyin, içinizdekileri kusun.

Bir tayfa da var. Yatıp kalkıp "96" ve "Şenol güneş oyunu okuyamıyor." diyor. "Başınıza 96 tane de taş düşsün" diyesim var ama demiyorum.

Böle bir akşam da beni güldürdüğün için teşekkür ederim.:)

Armağan Dere
28.02.2011, 01:52

Süleymancım sonunda içindeki kötülükleri dışarı vurmuşsun kardeşim:)...ama abi UMUT işte naaparsın:)..onsuz yaşanılmıyor..:)

mourner
28.02.2011, 01:55
hemen yattaraya yüklenmeler başlamış..3. gölün asisti kime ait? ayrıca burak bencillikten,umut beceriksizlikten onlarca gol kaçırdı şimdiye kadar,ama onlar kral bu takımda?
defansın döküldüğü,serkanın belkide trabzondaki en kötü maçını oynadığı,glo nun ağırlığı nedeniyle adamların yanından tren gibi geçtiği,mustafanın nerde duracağını,kimi tutacağını kovalayacağını bilemediği bir maçta,topu ileriye taşıyan tek adam olan yattara günah keçisi olmuş..tamam bencillikten kaçırdı gölü ama bu adamı aylardır yedek kulübesinden bir hava almaya bile çıkarmayan,özgüven kaybı yaşatan,kendini ispatlamak zorunda bıraktıran teknik heyetin hiç mi suçu yok.bu adamın kim olduğu,neler yaptığı belli,günde 10 kere burağın,enginin sırtını sıvazlayıp adam eden şenol hoca,bir kere de yattaranın sırtını sıvazlasa,güvendiğini belli etse ne olurdu? yattaranın suçu yabancı olması mı? 8 yıldır bu takımda olduğu için yüzünün eskimesi mi?

sessizkral_1
28.02.2011, 01:56
Kayserispor fenere karşı bize yaptığı mücadelenin 10 da birini yapmadı.

bişi demiyorum.

İsa
28.02.2011, 01:58
Kolay kazanabileceğimiz bir maçta tamamiyle Şenol Hocanın hataları yüzünden kaybettik.

Ceyhun ve Colman'ın yanında Barış yada Sezer'den birini oynatmyışı en büyük hatasıdır.

SEDAT
28.02.2011, 01:58
- Uşaklar şunu unutmayın her işte bir hayır vardır :) bunu hiç unutmayın , her karanlığın ardı aydınlıktır ...

İsa
28.02.2011, 01:59
Kayserispor fenere karşı bize yaptığı mücadelenin 10 da birini yapmadı.

bişi demiyorum.

Yapamadı çünkü Fener ortasahası rakibe üstünlük kurdu malasef bugün bizde ortasaha diye bir şey yoktu...

Armağan Dere
28.02.2011, 02:04
Yapamadı çünkü Fener ortasahası rakibe üstünlük kurdu malasef bugün bizde ortasaha diye bir şey yoktu...

Devreye 2-1 önde girseydik Kayseri'nin direnci kırılırdı ve daha da açılacak olan Kayseri'yi affetmezdik..Umut o golü atmalıydı!!..Maçın döndüğü nokta orası

İsa
28.02.2011, 02:04
RAkibe bakıyorum

Savaş-Ziani-Selim-Abdullah-Amabarat

ileri geri sürekli çalışan beş oyuncu.

Bize bakıyorum

Ceyhun-Colman

Bereberlik bile sevindirici...

Guroni
28.02.2011, 02:06
Evet bazı futbolcular var kahraman olmak için bir şeyler var bazı hocalar ve futbolcular var takıma nasıl fren yaptırılır diye düşünür. Yediğimiz 3 golede bakın CEYHUN diye bahsedilen kişi ortasahadan takip ederek geldiği adamı ceza sahası yayına 5 metre kala bırakıp giderse adam ara pası atar gol olur veya ceza sahasında rakibiyle kale arasına giremezse gol olur 3 goldede hep onun önce takip ettiği sonra kaçırdığı adamlar gol attı.

Gelelim ikincisine hoca faktörü bana sağda solda futbol için verilen mesajlar mutlu etmez. Beni sadece ve sadece kazanmak mutlu eder. kaç yıldır bu takımdasın hala Alanzinho ilk yarı kadroda olursa bir şey yapamıyacağını anlayamadınmı. Takımın hücum gücünde birtek umut koşuyor sen onu dışarı alıyorsun. Zaten bu skor bize yaramıyor çıkar ceyhunu dışarı onun yerine al diğer forveti.

Birde şunu anlamıyorum. Şenol Hoca'yı çok seviyorum insanlığına bir şey diyemem ama devre arasında basına açıklama yapıyor bir soru geliyor 95-96 gibi olurmu diye Hoca cevap veriyor: "95-96 bir ortasaha transfri yapamadık. Yopsaydık şampiyonduk. Ama bu sene yapacağız" diyor hoca ee nerdeler. Kampın başında Egemen sakatlanıyor 1-1,5 ay olamaz diyorlar senin diğer stoperin ilk yarıda 3 maç oynadı ve sakat hemde ağır hemde yaşı geçmiş. Diğer girayda bariz hataları var kaldın bir Mustafa'ya (Allahı var çocukta bir diğerlerine göre yüzde 80 daha az hata yapıyor) o mevkiye transfer yapmıyorsun. Sağ bek bir tane var ya bu adan sakatlanır kart cezalısı olur formu düşer sol beke yaptığın gibi birde sağ beke transfer yapsana. Ortasahada anladıkki Selçuk olmazsa bu takım olmuyor. EE bizimkiler onuda ellerinde tutmasını bilemezler kaptırırlar onu.

Başkanı hiç söylemiyorum. Ben bu kadar şovmen bir insan görmedim. O kadar para kazandı bu takım transfer yapmadılar. Kalkmış camiaya yaptıkları atılımlardan bahsediyorlar.

Bizim hocada ve başkanda kazanma hırsı yok? Hırs olmayıncada onun getireceği mücadele gücü ve savaşma azmi yok. Bursanın kadrosu şampiyon olan kadrodan kat ve kat iyi ama geçen sene savaşıyordu. bizde bunu verecek 3 oyuncu var ve üçüde bugün sahada yoktu.

Bugünleri daha önceden göremeyen ve öngörüleri güçlü olmayan insanlar bu kulübe yaklaşmasın.

İsa
28.02.2011, 02:06
Devreye 2-1 önde girseydik Kayseri'nin direnci kırılırdı ve daha da açılacak olan Kayseri'yi affetmezdik..Umut o golü atmalıydı!!..Maçın döndüğü nokta orası

Umut atsaydı arkasından bir tane daha yerdik.Bugün Kayserioyun olarak çok üstündü.

Şenol Hocanın bir türlü aşamadığı teknik oyuncu tercihi malesef bir şampiynoluğa malolacak...

EMRAH ERTEMOĞLU
28.02.2011, 02:08
SÜleymanu dİyorum .... Ve nokta nokta nokta dİyorum....

İsa
28.02.2011, 02:09
Yumlu yada Barış sağbekte oynatılıp Serkan sağ önde,Alanzinho yerine Piotr sol önde oynatılabilirdi.

Daha dirençli ve kanatları daha etkin kullanan bir takım olabilirdik.

Ama Şenol Hoca niye bu kadar ısrarlı neden neden?

Armağan Dere
28.02.2011, 02:10
Ben Yatar Herkese Hayırlı Geceler,O Büyük Günün Gelmesi Dileğiyle..Bu 1 puan belki Şampiyonluğu getirecek...Allah'a Emanet Olun

faysal
28.02.2011, 02:12
Arkadaşlar teofilo facedeki sayfasına attığı iki golün vidyosunu koymuş muazzam goller atmış keşke kaçmasaydıda o golleri burda atsaydı :(

İsa
28.02.2011, 02:15
Arkadaşlar teofilo facedeki sayfasına attığı iki golün vidyosunu koymuş muazzam goller atmış keşke kaçmasaydıda o golleri burda atsaydı :(

linki var mı?

metinbay61
28.02.2011, 02:15
fb nin devre arası yüklemesi son noktasına geldi artık yavaş yavaş düşmeye başlayacaklar...biz yeterki kazanalım...lig yeniden başlıyor...

mit_o
28.02.2011, 02:17
bu kadar basit kolay goller yememeliyiz ya !!!

faysal
28.02.2011, 02:18
link nasıl veriliyo burda blmiyorrum urlyi kopyalayıp yapıştırıyoruzmu :)
Link vermek yasakmı birde..

İsa
28.02.2011, 02:21
link nasıl veriliyo burda blmiyorrum urlyi kopyalayıp yapıştırıyoruzmu :)
Link vermek yasakmı birde..

Yok yasak değil.

Evet kopyala buraya yapıştır,

http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&p=1917468574

Bunun gibi:)

faysal
28.02.2011, 02:23
tşkkürederim isa arkadaşım :)
buda attığı iki gol =http://www.youtube.com/watch?v=I5KKrrXMr6Y

İsa
28.02.2011, 02:27

Vay adi harbiden güzel goller atmış:mad:

faysal
28.02.2011, 02:28
tam bir link gibi olmadı ama kopyala yapıştırla çıkıyo :)
gerçekten muazzam goller ikinci golde roberto carlos gibi koşuyo aynı ahbe keşke kaçmasaydın :(

Guroni
28.02.2011, 02:30
Yumlu yada Barış sağbekte oynatılıp Serkan sağ önde,Alanzinho yerine Piotr sol önde oynatılabilirdi.

Daha dirençli ve kanatları daha etkin kullanan bir takım olabilirdik.

Ama Şenol Hoca niye bu kadar ısrarlı neden neden?

Serkan bence hiç oynatılmasın adamın nasıl geçtiğini gördünüz. Bir İnterdeki sağ bekin boyuna bakın birde bizimkine futbol bu yüzyılda teknik değil hem teknik hem fizik gücü var. Ozaman Serkan gibi bir insanın bizim takımda ne işi var. Çok Ağır Glowacki ne işi var. Golleri tekrar izleyin üç golde de adamları takip eden Ceyhun çok mu yoruldu da adamları serbest bıraktı gidin gol atın dedi.

lazibere
28.02.2011, 02:30
Bu maçın çok kunuşulacak yanı var ayrı mesele ama en çok konuşulacak şey, Şenol Guneş'in ilahlaştırılıp eleştirilmemesi ve maalesef bu burnu büyük tavrımız sayesinde şampiyonluk elimizde uçtu uçuyor..

En basiti...

Devre arasında, bütün maçlarda Kupa ve özel maçlar dahıl, her maçta Selçuk yokken SEZER BADUR u oynattın, Beşiktaş Kupa maçında yedek kadroda SEZER BADURU oynattın..

Bu akşam selçuk yokken neden oraya formsuz Colman ve Yedek Ceyhun ile başladın???

Giray ve egemen ilk yarıdakı ana stoperlerimiz iken, Hadi egemen sakat, Mustafa ve Glowockı ne zamandan beridir senın ana stoperlerin oldu???Giray neden yok?..

Tarihi fark yemekten kurtulan bu orta sahayı nasıl oldu da kurdun???

her maçta forvetlerden şikayet edip duruyoruz da, 3 gol attığımız maç,ı angut gibi goller yiyen stoperlerin bu kadar kötü olmaya hakları varmı??
Üzgünüm ama Resmen takımın ağzına sı....ın şenol Güneş...Bir kadro ile bu kadar oynanmaz...

Sezer badur madem bu maçta oynanmayacaktı...Madem selçuk'un alternatifi olarak onu seçmiştin... Madem KAHLENBERG Ttranseferine ihtiyaç duymadın... Neden bugun orta sahayı ceyhun gibi yavaş ve topa koşmaktan ve topa mudahale etmekten acız bir adama teslim ettin...

Çok üzücü bir gece yaşadık, esasında fark yemediğimiz için sevinçliyim ve bu akşamın tek sorumlusu ŞENOL GÜNEŞ 'tir..

9 puan farkla lider olduğun ligde, 6 haftada eşitleniyorsan bir bakıma kupayı kendi müzenden alıp, kendi elinle fenerin müzesine koymak şenol Guneş'in aptalca oyun kurgusundan başka brşey değildir..

Takımı ve dizilişi tamamen Medya üzerinden yaparsan bu kadar olur... Kayseri'nin 4 deplasmanda gol atamadığını düşünerek, hiç bir defansif tedbir almadan maça çıkıp adamlara ilkleri yaşatmaya bayılıyoruz..

Vallaha meşhur 19 numara olduk, Erkekliğe adım atmak isteyen her takım bizde deneyim kazanmaya başladılar..4 maçta hiç gol atamayan br kayseri bize 3 tane birden attı:)

Yetkin Dil
28.02.2011, 02:35
Ortamda olumsuz hava olmaya başladı ben kaçar..Hepinize hayırlı geceler..Bakalım uyuyabilcek miyim??

Tolga
28.02.2011, 02:35
Bu maçın çok kunuşulacak yanı var ayrı mesele ama en çok konuşulacak şey, Şenol Guneş'in ilahlaştırılıp eleştirilmemesi ve maalesef bu burnu büyük tavrımız sayesinde şampiyonluk elimizde uçtu uçuyor..

En basiti...

Devre arasında, bütün maçlarda Kupa ve özel maçlar dahıl, her maçta Selçuk yokken SEZER BADUR u oynattın, Beşiktaş Kupa maçında yedek kadroda SEZER BADURU oynattın..

Bu akşam selçuk yokken neden oraya formsuz Colman ve Yedek Ceyhun ile başladın???

Giray ve egemen ilk yarıdakı ana stoperlerimiz iken, Hadi egemen sakat, Mustafa ve Glowockı ne zamandan beridir senın ana stoperlerin oldu???Giray neden yok?..

her maçta forvetlerden şikayet edip duruyoruz da, 3 gol attığımız maç,ı angut gibi goller yiyen stoperlerin bu kadar kötü olmaya hakları varmı??
Üzgünüm ama Resmen takımın ağzına sı....ın şenol Güneş...Bir kadro ile bu kadar oynanmaz...

Sezer badur madem bu maçta oynanmayacaktı...Madem selçuk'un alternatifi olarak onu seçmiştin... Madem KAHLENBERG Ttranseferine ihtiyaç duymadın... Neden bugun orta sahayı ceyhun gibi yavaş ve topa koşmaktan ve topa mudahale etmekten acız bir adama teslim ettin...

Çok üzücü bir gece yaşadık, esasında fark yemediğimiz için sevinçliyim ve bu akşamın tek sorumlusu ŞENOL GÜNEŞ 'tir..

9 puan farkla lider olduğun ligde, 6 haftada eşitleniyorsan bir bakıma kupayı kendi müzenden alıp, kendi elinle fenerin müzesine koymak şenol Guneş'in aptalca oyun kurgusundan başka brşey değildir..

Takımı ve dizilişi tamamen Medya üzerinden yaparsan bu kadar olur... Kayseri'nin 4 deplasmanda gol atamadığını düşünerek, hiç bir defansif tedbir almadan maça çıkıp adamlara ilkleri yaşatmaya bayılıyoruz..

Vallaha meşhur 19 numara olduk, Erkekliğe adım atmak isteyen her takım bizde deneyim kazanmaya başladılar..4 maçta hiç gol atamayan br kayseri bize 3 tane birden attı:)

çok ağır olmuş be abi.yani yazdıklarının çoğunda haklılık payı var ama ne bileyim Şenol Güneş ilah değilde lider sonuçta ?

Ömer TOPAL
28.02.2011, 02:39

ya arkadaş bırakın şu adamı artık...kimse onu kovmadı oynatmamazlık yapmadı..adam kaçtı gitti istemedi bizi yada şehri..nedir bu teo sevgisi anlam veremiyorum size...hayret bişey ya...tamam adam güzel gol atmış bak bakım goldeki ortalara paslara...bizim forvetlere öyle toplar geldide atmadılar mı ? sadece topun fileye girdiği an ile ilgileniyorsunuz..nasıl oraya geldi ne oldu bakmak yok...teo teo teo sinirlerimi geriyor bu adamın adı...malubiyet yada beraberlikte tek suçlu forvetlermiş gibi nüksettirip kaçan adamın golleriyle mutlumu olucaksınız...forvetin görevi atmak sa evet 3 tane attık...savunmamız iyi degildi ve 3 yedik daha fazlada yiyebilirdik...sonuçta attık da yedikte futbol takım oyunudur...Ne tek başına forvetler kahramandır, nede savunma oyuncuları tek başına suçlu...

İsa
28.02.2011, 02:42

En basiti...

Sonuna kadar katılır altına imzamı atarım.

Hakaret içeren kısımlarını silmek şartıyla:)

VE devre arasında bu takım nasıl çalıştırıldı çok merak ediyorum.

Hala bir çok futbolcu 90 dakikalık tempoyu kaldıramıyor...

uemit
28.02.2011, 02:44
hoca cok yanlis yapiyor!!! uff yinede sonuna kadar kesin gitcek yaris!!

Berberoğlu
28.02.2011, 02:44

Vay adi harbiden güzel goller atmış:mad:

Bence öyle çok ahım şahım goller değil.

Her iki golde de gelen ortalar süperdi, o ortaların ilkini hem Burak hem Umut hem de Pawel Brozek çok rahat gol yapardı. İkincisi için Burak %100, Umut % 70, Pawel %? diyorum.. :)

Ayrıca uzun süredir top oynamayan adam nasıl 2 gol attı deniliyordu.
Maçın sadece gollerini gördüm, ilk golde Teofilo yürüyerek 15 mt kadar mesafe kat ediyor, hiç bir depar yok. İkinci golde ise 30-35 metre kadar, önce hızlı tempo yürüyüş, sonra orta tempo depar yapıyor.

Bu koşu-deparları bizim kadroda oynayan oyuncuların hepsi çok çok rahat yapabilir... :D

NETİCEDE...

Güle güle Teo... Süper kupayla hatırlayacağız seni...

Yetkin Dil
28.02.2011, 02:46

En basiti...

İnsanız sonuçta o da hata yapıcak.Örneğin,ilk yarıda ki beşiktaş maçı Şenol Hocam Mustafa'yla başladı sonuç iyi olunca övgü aldı ya tersi bir sonuç olsaydı yerden yere vurulcaktı..Bu da Türkiye'nin hali!

lazibere
28.02.2011, 02:50
9 puan önde olduğun ligde 6 haftada eşitliyorsan durumu maalesef bizden birhalt olmaz.. Herşey havadan ibaretmiş..

Sadri şener, gelecek 100 milyon doların hayalini kurarken maalesef kaça şampiyonlukla Taraftarımızın yaşayacağı beyin travmasının tedavi bile edemeyeceksın.. Kımsenın bu taraftara bunu yaşatmaya hakkı yok.. hepimiz hasta olduk, Bu ne ya...Sanki içten satılıyoruz gibime geliyor.. Birisine söylersen ınanmaz... Açık ara ondeyken bu hale düşmek de ne demek yahu..

3-0 dan 4-3 maç kaybeden takım için ne derler.. mçı satı derler.. Biz de resmen 9-0 dan maç kaybedyoruz.. başkasının futbolcularımı yoksa biizm futbolcular mı maç satıyor huylanmaya başladım...

Çok sinirliyim, acayip dertliyim.. Bizi bizden daha iyi tanıyanlar haklı çıktılar... helal olsun vallaha tebrik ediyorum, biz ise yaşacağımız muhtemel sıkıntılara çare olamadık...

Yattara bize çok lazım olacak dedik, adama sözlemşem yapmadınız çürütttünüz!!!!!!
Selçuk için şampiyon olacak takımdan kım gitmek istr dediniz, az para ettiniz, adamı yok ettiniz!!

Selçuk2un alternatifi yok, o formsuzsa zorlanırız dedik, almadınız, yedeğini bile oynatmadınız, korktunuz korkak oynadınız!!!!!

Umut iyi hoş güzel koşuyor ama biz gazi koşusunda at yarıştırmıyruz dedik, onun yanına iyi bir forvet alın, kıyın paraya, sonra çok üzüleceğiz dedik, almadınız adam 1.5 metreden topu auta attı görmediniz!!!!

Jaja bu takıma girdğindne beridir adam gibi oyun oynamaıyoruz, pas yapamıyoruz, arta sahadakı trafiğimiz azaldı, kaptırılan toplarda sıkıntı yaşıyoruz dedik ısrarla onunla devam ettiniz!!

Glowockı bu takımın stoperi olamaz, ağır kalıyor dedim, sürekli hata yapıyor, adam kaçırıyor dedik, inanmadınız, üstüne üstlük mustafa Yumlu gibi daha 3 ay once 90 dakka tamamlayamayan bir oyuncuyu esas stoper yaptınız!!!! egemenın yokluğunda 17 maçta yediğimizden daha fazlasını yedik, ama görmediniz...

başka ne olabilir ki..

İçerde oynadığımız maçlarda sorun taraftarın baskısı değil, kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz, kanatlardan oynamamız dedik orta yapmamız dedik, maç boyunca orta atan oyuncumuz çıkmadı görmediniz...

İşler güzel giderken sorunlar pek görünmez ama bu kadronun 34 maçın 34 unde iyi oynayacağını sanmıyoruz, tedbir alınsın dedik yedekler hazır olmalı dedik ama maalesef hazır edemediniz!!!,

rakip takımı gaza getirecek açıklama lar yapmayın, gerek yok maç sonunu bekleyin dedik ınanmadınız, kendi öz evladımızın takkımından 3 gol yedik, anlamadınız??

Sonuç.. umarım fiyasko olmaz, ama ben bu saatten sonra daha da geri gideceğimize inanıyorum.. Sahasında maç kazanamayan takımın şampiyon olması sadece bir temennidir, bende bu temenni de bulunuyorum ve spor programı izlemeyerek psikolojimi sağlam tutma kararı aldığımı belrtiyorum.. Bu sene de şampiyon olamazsak daha Trabzonspor konuşmayacağımı da burda herkese deklere ediyorum... Yeter artık 30 senedir hasta olduk, manyak adamlar gibi gezmeye başladık, bir ınsana bu işkence belene kampında bile yapılmaz yapılmamıştır

İsa
28.02.2011, 02:52
Serkan bence hiç oynatılmasın adamın nasıl geçtiğini gördünüz. Bir İnterdeki sağ bekin boyuna bakın birde bizimkine futbol bu yüzyılda teknik değil hem teknik hem fizik gücü var. Ozaman Serkan gibi bir insanın bizim takımda ne işi var. Çok Ağır Glowacki ne işi var. Golleri tekrar izleyin üç golde de adamları takip eden Ceyhun çok mu yoruldu da adamları serbest bıraktı gidin gol atın dedi.

Nerden tutsan elde kalıyor.

Serkan ikinci yarının başından beri kötü.Fizik kondisyon eksiği fazla ve bu saha içinde çok net belli oluyor.

Glowacki'yi nerden buldular bilmiyorum neyini izleyip beğendiklerini bilmiyorum.Sezon başında kısa videolarından bakarak çok ağır bir stoper olduğunu görmemek imkansızdı.

Bunlar dışında top rakipteyken savunma yapmayı beceremeyen oyuncuların fazlalığı uzuuuun zamandır en büyük sıkıntımız.

Şenol hoca elindeki tüm silahları aynı anda sahaya sürmek sevdasından vazgeçecek gibi durmuyor bunuda bir şampiyonluğu kaçırarak ödeyeceğiz...

uemit
28.02.2011, 02:54
aslinda cok basit.. biz kirilma anlarinda maci kopartamiyoruz fener de kopartiyor!!!

oeince
28.02.2011, 02:54
Sonuna kadar Şenol Güneş! Şampiyon olacağız inanıyorum ama her halukarda Şenol Güneş! 96'dan sonra macera aramayıp Şenol Hoca'yı tutsaydık 15 senede bizi kaç kez şampiyon yapardı? Sonuçta o ne zaman varsa biz yarışın tam ortasındayız! Ben hocamıza da takıma da canı yürekten güveniyorum.

lazibere
28.02.2011, 02:56
çok ağır olmuş be abi.yani yazdıklarının çoğunda haklılık payı var ama ne bileyim Şenol Güneş ilah değilde lider sonuçta ?

Hiç de ağır olmadı, evet herkes başta sadri şener, bütün sorumluluğu ona havale ederek, herşeyin en iyisini ve en iyi kadroyu yapacağını düşündük..

Brozekler alınırken, şenol güneş istediyse bir bildiği vardır dedik, sabrettik bekledik ama birşey yok..

Kımı oynattıysa destekledim, herhalde o iyi biliyor dedik ama yanıldık..

Fener maçında korkak bir nalayışla maça çıktı herhalde bir bildiği var dedik bekledik..

9 PUAN FARK YAPAN TAKIMIN HOCASI EĞER GOKLERE ÇIKARTILIYORSA BU FARKIN KAPANMASIN ANEDEN OLAN HOCA DA ELEŞTİLMELİ ARTIK.. BEN BU FİLMİ 15 SENE EVVEL SEYRETTİM

Fenerbahçe 9 puan önde olsaydı şu anda fark 19 puan olmuştu emin olun, Şimdi sorarım size Aykut hocamı şenol hoca mı??

Demek ki, iyi konuşmakla olmuyor bazı şeyler sahada konuşturcaksın..

Ikıncı yarı başlarken Aykut kocaman antalya maçından sonra bir açıklam yapmıştı.. Bundan sonra skor avantajı elde ettikten sonra deli danalar gibi saldırmayacağız, onemli ooan galibiyet 3 puana bakacağız dedi... Şimdi haklı mı çıktı..

fenerbahçe nın öne geçeceği bir maçta mağlup olması mumkun mu benc değil.. 3 yapar 4 yapar ama asla mağlup olmaz...

Ama biz ıkı kere öne geçtiğimiz maçı kazanamıyoruz.. hmede bir kere değil iki kere değil bir maç değil ıkı maç değil, çok maç..

İsa
28.02.2011, 02:58
Sonuna kadar Şenol Güneş! Şampiyon olacağız inanıyorum ama her halukarda Şenol Güneş! 96'dan sonra macera aramayıp Şenol Hoca'yı tutsaydık 15 senede bizi kaç kez şampiyon yapardı? Sonuçta o ne zaman varsa biz yarışın tam ortasındayız! Ben hocamıza da takıma da canı yürekten güveniyorum.

Şenol hoca bu takımın başında olduğu sürece bu taraftara çok tıranvalar yaşatır gibi geliyor bana.

Seneye sportif direktörlüğü terfi etmesi en makul çözüm olur bence...

Tolga
28.02.2011, 03:01
Bence öyle çok ahım şahım goller değil.

Her iki golde de gelen ortalar süperdi, o ortaların ilkini hem Burak hem Umut hem de Pawel Brozek çok rahat gol yapardı. İkincisi için Burak %100, Umut % 70, Pawel %? diyorum.. :)

Ayrıca uzun süredir top oynamayan adam nasıl 2 gol attı deniliyordu.
Maçın sadece gollerini gördüm, ilk golde Teofilo yürüyerek 15 mt kadar mesafe kat ediyor, hiç bir depar yok. İkinci golde ise 30-35 metre kadar, önce hızlı tempo yürüyüş, sonra orta tempo depar yapıyor.

Bu koşu-deparları bizim kadroda oynayan oyuncuların hepsi çok çok rahat yapabilir... :D

NETİCEDE...

Güle güle Teo... Süper kupayla hatırlayacağız seni...

Söylediklerinin çoğuna KATILMIYORUM abi.

İlk golde 15 metre depar yok vs yazmışsın.Oyuna iyice bak asistten önce nerede kurulmuş.Rakip takımın ceza sahası ve yakın çevresinde.Orta geliyor Teo önündeki adamı geçip kafayı uzatıp golünü atıyor.Bu bir golcü için sıradan bir goldür. Bunu Burak %50 atardı Umut %20 atardı Pawel için aynı görüşteyim seninle.

İkinci golde hızlı tempo yürüyüş ağır tempo depar demişsin.Depar öyle ağır falan değildi birbirimizi kandırmayalım.Böyle bir gol atan adam yavaşta olsa atıyor işte.Kanadın becerisini tartışmam güzel top getirmiş güzel orta yapmış Teofilo'da gol atmış.

Sen sırf onu kötülemek için böyle yazı yazarsan senin adına üzülürüm abi.Ama eğer puanlar Koşu-Deparlara göre veriliyorsa en büyük Umut destekçisi ben olurum.

NOT:Bunu sakın yanlış anlama abi.Teofilo'dan en çok nefret edenlerden birisi benim şu an.Ama hatasını yapana kadar da en büyük destekçilerinden biri de bendim.

Sana onu savunuyor gibi görüneyim şu an onuda takmam kafama.Ama sırf savunma yazısı olmuş bude ya :(:p:confused:

İsa
28.02.2011, 03:03
Dünya üzerinde şampiyonluğa oynayıpta bu kadar lay lay lom ortasahası olan bir takım var mı merak ediyorum gerçekten.

Ve aynı hatayı bu kadar ısrarla tekrar eden başka bir teknik adam????

Tolga
28.02.2011, 03:06
Hiç de ağır olmadı, evet herkes başta sadri şener, bütün sorumluluğu ona havale ederek, herşeyin en iyisini ve en iyi kadroyu yapacağını düşündük..

Brozekler alınırken, şenol güneş istediyse bir bildiği vardır dedik, sabrettik bekledik ama birşey yok..

Kımı oynattıysa destekledim, herhalde o iyi biliyor dedik ama yanıldık..

Fener maçında korkak bir nalayışla maça çıktı herhalde bir bildiği var dedik bekledik..

9 PUAN FARK YAPAN TAKIMIN HOCASI EĞER GOKLERE ÇIKARTILIYORSA BU FARKIN KAPANMASIN ANEDEN OLAN HOCA DA ELEŞTİLMELİ ARTIK.. BEN BU FİLMİ 15 SENE EVVEL SEYRETTİM

Fenerbahçe 9 puan önde olsaydı şu anda fark 19 puan olmuştu emin olun, Şimdi sorarım size Aykut hocamı şenol hoca mı??

Demek ki, iyi konuşmakla olmuyor bazı şeyler sahada konuşturcaksın..

Ikıncı yarı başlarken Aykut kocaman antalya maçından sonra bir açıklam yapmıştı.. Bundan sonra skor avantajı elde ettikten sonra deli danalar gibi saldırmayacağız, onemli ooan galibiyet 3 puana bakacağız dedi... Şimdi haklı mı çıktı..

fenerbahçe nın öne geçeceği bir maçta mağlup olması mumkun mu benc değil.. 3 yapar 4 yapar ama asla mağlup olmaz...

Ama biz ıkı kere öne geçtiğimiz maçı kazanamıyoruz.. hmede bir kere değil iki kere değil bir maç değil ıkı maç değil, çok maç..

zaten ağır olmuştan kastım anlatmaya çalıştıkların için değil kullandığın kelimeler üzerineydi.sözlerin doğru ama ifade biçimin yanlış bence.bugüne kadar hep bu huyumuzdan kaybettiğimiz için belkide senin söyleme biçimin bana ters geldi.

Gamze_TS
28.02.2011, 03:07
Uyuyamiyorum bir turlu, herkese kizginim. Aziz'e, aykut'a, sansal'a , denizli'ye, marcus'a , kaya cilingiroglu dangalagina,

Umut'a , Cale'ye, Ceyhun'a, Yattara ve Alenzinho'ya,

Bizi devre arasi dogru duzgun bir transfer yapmayip bu hallere sokan yonetime, iki yuzlu ve fener yalakasi hakemlere, bize aslan kesilip fener'e kedi olan satilmis takimlara ve futbolculara...

Allah hepinizi bildigi gibi, Trabzon'umu da sampiyon yapsin!!!

Tolga
28.02.2011, 03:11
Uyuyamiyorum bir turlu, herkese kizginim. Aziz'e, aykut'a, sansal'a , denizli'ye, marcus'a , kaya cilingiroglu dangalagina,

Bizi devre arasi dogru duzgun bir transfer yapmayip bu hallere sokan yonetime, iki yuzlu ve fener yalakasi hakemlere, bize aslan kesilip fener'e kedi olan satilmis takimlara ve futbolculara...

bu kadar etkenin içinde hiçbir zaman bizim olmayışımız beni futbolu düşündüğümden beri etkilemiştir hep =)) İçimizdeki Sri Lankalılar

oeince
28.02.2011, 03:12
Şenol Güneş Trabzonspor'un Ferguson'u, taraftar da biraz soğuk kanlı olmalı

zahido
28.02.2011, 03:14
ikinci yaridaki puan kayiplarinin hepsi defansif hatalarimiz yuzunden oldu..

bundada egemenin sakat olusu buyuk onem arzediyor..

bugun fenerin kadrosundan cikarin luganoyu ayni bizim takima donerler..

Berberoğlu
28.02.2011, 03:14
Söylediklerinin çoğuna KATILMIYORUM abi.

İlk golde 15 metre depar yok vs yazmışsın.Oyuna iyice bak asistten önce nerede kurulmuş.Rakip takımın ceza sahası ve yakın çevresinde.Orta geliyor Teo önündeki adamı geçip kafayı uzatıp golünü atıyor.Bu bir golcü için sıradan bir goldür. Bunu Burak %50 atardı Umut %20 atardı Pawel için aynı görüşteyim seninle.

İkinci golde hızlı tempo yürüyüş ağır tempo depar demişsin.Depar öyle ağır falan değildi birbirimizi kandırmayalım.Böyle bir gol atan adam yavaşta olsa atıyor işte.Kanadın becerisini tartışmam güzel top getirmiş güzel orta yapmış Teofilo'da gol atmış.

Sen sırf onu kötülemek için böyle yazı yazarsan senin adına üzülürüm abi.Ama eğer puanlar Koşu-Deparlara göre veriliyorsa en büyük Umut destekçisi ben olurum.

NOT:Bunu sakın yanlış anlama abi.Teofilo'dan en çok nefret edenlerden birisi benim şu an.Ama hatasını yapana kadar da en büyük destekçilerinden biri de bendim.

Sana onu savunuyor gibi görüneyim şu an onuda takmam kafama.Ama sırf savunma yazısı olmuş bude ya :(:p:confused:

Ben ikinci gol için "ağır tempo depar" demedim, "orta tempo depar" dedim, sen yanlış okudun galiba.. Teofilo hayatında hiç hızlı tempo depar atmamıştır belki de, zaten atmasına da gerek yok. Hızlı tempo deparı Burak çok güzel yapıyor ve son vuruşu için de hala kuvveti kalabiliyor. Umut da zaman zaman hızlı tempo depar yapıyor ama iş topa vurmaya gelince ya ayarı tutturamıyor ya da yeterli gücü kalmıyor.

Burak ve Umut santrofor değil, forvet elemanlarıdır. Forvet elamanlarının en önemli özelliği de deparları ve son vuruş kuvvetleridir. Santrofor elemanlarının en önemli özelliği ise yer tutuşları ve son vuruş kabiliyetleridir.

İşin daha da kısası santrofor(örn: Teofilo) zeki ve beceriklidir, forvet ise (Umut, Burak) güçlü ve çalışkandır....

Santraforun daha çok gol atması beklenir, ama bazen oyuncuların performanslarına göre forvetler daha golcü çıkabilirler.

Nitekim bizim halihazırdaki kadromuzda maalesef santroforumuz yok. Zaten kadrodaki esas sıkıntılarımızdan biri de bu..

Pawel de santrofor gibi görünmedi bana en uzun süre oynadığı Beşiktaş kupa maçını canlı olarak izlemiştim(tel örgülerinden içinden görebildiğim kadarıyla)

EK: Konunun Kayseri maçıyla uzaktan yakından ilgisi yok tabii ama maalesef süreç böyle gelişti, yönetici arkadaşlar dilerlerse Teofilo ile ilgili mesajlarımı silebilir ya da uygun başlığa taşıyabilirler...

uzunismail
28.02.2011, 03:20
Şampiyonluğun sene sonuna kadar en güçlü adayı olacağız bu doğru.. Transferlerde galiba menejerlerin eline düştük yine.. Yoksa şenol güneşin istediği oyuncular olsa mutlaka oynatırdı.. Adamların yöneticileri öğrendi artık bazı şeyleri. Bizim kadar amatör transfer politikaları gütmüyorlar.. Hocam çakırın aldığı para ikizler falan naptınız hocam yaaa. Ben hocaya her zaman güveniyorum ancak transferleri oynat hocam ne olursun..Hazır olmasalar bile oynat ne olur. Oynamadıkça köreliyorlar.. Paralar çöpe gidiyor.. Rakipler yaptıkları transferlerle ligi forse ediyorlar..

nesta61
28.02.2011, 03:21
http://www.youtube.com/watch?v=90dGO2ZAU7c

biz neden aci gerceklerle hic yuzlesmiyoruz ??? TURK FUTBOLUN'UN BITISINI neden hic bahsetmiyoruz??? ancak kendi kendimize kavga ederek bir yerlere gelmeye calisan BIR ULKEYIZ birtek bizim toplumda vardir buna kesin olarak inaniyorum... teofilo'nun attigi 2ci gole bir bakin adam nasil depar atiyor , kanatdan gelen adam nasil etkili orta aciyor ... peki bizim ulkemizde boyle suratli gelip boyle etkili orta acicak topcumuz varmi???? SONRA sucu hep baskalarinda arariz , kendimizI dev aynasinda dev sanariz , yok liverpool kotu takim eleriz IYI Oynayarak elendik ama trabzonda kesin eleriz soyle boyle , yok almanya'yi kesin yeneriz NOLDU 3tane yedik geldik , ( bjk) uefa kupasini kesin kazaniriz , (fb) young boys neki koy takimi kesin 5 atariz , (bursa) anadoluyu sampiyonlar liginde temsil etti 1 puan ve 2 gol atarak , (gs) adini sanini duymadigim bir takima elendi ne dediler yaww iki macta fark atariz gelirizz nolduuuuuuuuuuuuuuu????????????????? aci gerceklerle yuzlesmedigimiz zaman turk futbolunda basari hikaye ... hagi ibb macindan sonra isim vermeden fatih terimi elestirdi onun zamaninda ben vardim benim sayemde bu kupalar kazanildi imasinda bulundu haksizmi yuzde 80 hakli , ozamanlar hagisiz bir gs bir hicti , ama biz naptik fatih terimi imparatore yaptik sonrasinda bir gundede milli takimdan kovduk.... kuzenimi aradim mactan sonra mactaydi , abi diyor ben boyle rezil taraftar gormedim diyor , senol gunesi soylemedikleri laf kalmadi vs vs.. TURK FUTBOLU BITMISTIR ARKADASLAR , biz bu ulkede ne taraftar olabiliriz ne futbolcu nede teknik direktor . hayirli geceler herkeze.

zahido
28.02.2011, 03:27
ilk 20 dakika rakibe top gostermedik, ayni eski oyun sistemimize geri donus yaptik..

golu yedikten sonra bocaladik buda demek oluyor ki oyuncularin kendilerine guvenleri yok..

bu guven eksikligi ile beraber bide baski altinda olduklarindan telaslanmaya basliyor futbolcular..

ikincisi bugun burak serkana yardim etmedi ve adamlar serkani paspas ettiler..

serkandada performans dusuklugu oldugunu gozardi etmememiz gerekir tabi..

jaja ve alanzinho ikilisi takimdan cok ayri bi alemdeler..

sadece kendileri arasinda top gezdirdiler..

dahasi sanki takimin futbolcu degil gibiydiler.. nasil soyliyim yabanciydilar yani takima..

pres yok, baski yok, top takibi yok, alan daraltma, ters kosu yapma yok, yok oglu yoktu bu adamlarda..

bide ustune habire artistlik hareketleriyle topu rakibe kaptirdilar..

hal boyle olunca takim 9 kisi oynadi..

umut zavallim bu adamlar kosmayinca onlarin acigini kapatmaya calisti ve surekli geri geldi ve ilerideki verimi dustu..

yattara ikinci yari girdi..

ona hicbir sey soylemiyorum..

bi futbolcu bir futbolcuyu sevmeyebilir ama bunu saha icine yansitirsa bu affedilemez!!

anladigim kadariyla jaja yattarayi, yattarada jajayi sevmiyor..

olan bize oluyor ama..

Etem Güner
Avni aker de 3 maç ve üçündede verilmeyen penaltılar ama ALLAHIN adaleti şaşmaz ki bu oyun insanlarla oynanıyor eminim geçen yılki gibi bir yerde bublarında basireti bağlanacak elbet

Tolga
Ben ikinci gol için "ağır tempo depar" demedim, "orta tempo depar" dedim, sen yanlış okudun galiba.. Teofilo hayatında hiç hızlı tempo depar atmamıştır belki de, zaten atmasına da gerek yok. Hızlı tempo deparı Burak çok güzel yapıyor ve son vuruşu için de hala kuvveti kalabiliyor. Umut da zaman zaman hızlı tempo depar yapıyor ama iş topa vurmaya gelince ya ayarı tutturamıyor ya da yeterli gücü kalmıyor.

Burak ve Umut santrofor değil, forvet elemanlarıdır. Forvet elamanlarının en önemli özelliği de deparları ve son vuruş kuvvetleridir. Santrofor elemanlarının en önemli özelliği ise yer tutuşları ve son vuruş kabiliyetleridir.

İşin daha da kısası santrofor(örn: Teofilo) zeki ve beceriklidir, forvet ise (Umut, Burak) güçlü ve çalışkandır....

Santraforun daha çok gol atması beklenir, ama bazen oyuncuların performanslarına göre forvetler daha golcü çıkabilirler.

Nitekim bizim halihazırdaki kadromuzda maalesef santroforumuz yok. Zaten kadrodaki esas sıkıntılarımızdan biri de bu..

Pawel de santrofor gibi görünmedi bana en uzun süre oynadığı Beşiktaş kupa maçını canlı olarak izlemiştim(tel örgülerinden içinden görebildiğim kadarıyla)

EK: Konunun Kayseri maçıyla uzaktan yakından ilgisi yok tabii ama maalesef süreç böyle gelişti, yönetici arkadaşlar dilerlerse Teofilo ile ilgili mesajlarımı silebilir ya da uygun başlığa taşıyabilirler...

Teşekkür ediyorum.İlk mesajında burada olduğu kadar objektif göremediğim için seni cevap yazma gereği gördüm abi.Bugün hangi sayfaya girdiysem Teo ile ilgili mesaj gördüm konuşmamak için kendimi direttim ama mesajını görünce yazmak gereği hissettim kendimde.

Biz genelde yiğidi öldürüp hakkını yiyen bir taraftarız ama bu cevabını gördüğüm için sanada teşekkür ediyorum.

Sonunda yiğidi yiyip hakkını öldüren bir cevaptı bu =)) Hayırlı geceler.

Etem Güner
28.02.2011, 03:31
uyuyamiyorum bir turlu, herkese kizginim. Aziz'e, aykut'a, sansal'a , denizli'ye, marcus'a , kaya cilingiroglu dangalagina,

umut'a , cale'ye, ceyhun'a, yattara ve alenzinho'ya,

bizi devre arasi dogru duzgun bir transfer yapmayip bu hallere sokan yonetime, iki yuzlu ve fener yalakasi hakemlere, bize aslan kesilip fener'e kedi olan satilmis takimlara ve futbolculara...

Allah hepinizi bildigi gibi, trabzon'umu da sampiyon yapsin!!!
amİnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn

nesta61
28.02.2011, 03:37

satilmis takimlara hitami bence cok ayip oldu bunu hak etmiyorlar , baskalarinda sucu bulucana once kendi takimina bolca oz elestiriyii sallaaa! 3yildir bizi caleye mahkum birakan yonetime yaziklar olsun!!! bizi 3 yildir forvetsiz birakan yonetime yaziklar olsun! ( teo yu kacirtdilar!) bizi colman gibi her macta vasat oynayan topcuyu izlettiren yonetime yaziklar olsun deee ondan sonra baska takimlara agir hitamda bulun! acaba fenevbahce oynadigi bu son 6 lig macini hak etmedimi?? HEMDE EZEEE EZEEE YENDII parcaliyarak yigidii oldur ama hakkini verin! bizim toplumda boyle malesef yigidii oldururler ama hakkini vermezler .

SENIN BASKANIN CIKIPDA OZUR DILERSE televizyonlarin karsisinda malesef olucaaa buuu, hakemin kafasi yarilmis tmm sen ne diye cikipda ozur dilersin sen buyuk takimin buyuk baskanisin senin bu taraftari kucuk dusurmeye hakkin yok , de ondan sonra baska takimlara agir hitamla konus!! senin baskanin volkan babacan icin utanmasa $ike yapti dicektiii , eeee noldu kayserispor oyle bir bilendiki maca sonu boyle olur HERSEY SAHADA OYNAMIYOR GAMZEEEE! mac asil saha disinda henuz haberiniz yok .

Berberoğlu
28.02.2011, 03:39
Teşekkür ediyorum.İlk mesajında burada olduğu kadar objektif göremediğim için seni cevap yazma gereği gördüm abi.Bugün hangi sayfaya girdiysem Teo ile ilgili mesaj gördüm konuşmamak için kendimi direttim ama mesajını görünce yazmak gereği hissettim kendimde.

Biz genelde yiğidi öldürüp hakkını yiyen bir taraftarız ama bu cevabını gördüğüm için sanada teşekkür ediyorum.

Sonunda yiğidi yiyip hakkını öldüren bir cevaptı bu =)) Hayırlı geceler.

Benim yazdığım ilk mesaj da senin bahsettiğin gibi her yerde Teofilo mesajı görmekten bıkmamtan kaynaklamıştı...

Çıkış noktalarımız aynı yani...

Santroforsuzluk konusunda suç kesinlikle yönetimdedir.
Elinde 3-4 tane forvet tipinde eleman(Burak, Umut, yerine göre Engin, Jaja) varken ve tek santroforun(Teofilo) ülkesine kaçmışsa, ara transferde 2 tane daha forvet tipi oyuncu(Mehmet Çakır, Pawel Brozek) alıp santrofor almıyorsan demek ki futbolun F'sinden bile anlamıyorsun.

"BARİ KARARI ANLAYANLARA BIRAK. YOK BORÇTU, YOK TAKIM İÇİ DENGELERDİ, BIKTIK BU MASALLARDAN."
Bunları diycem ama sabırla sezon sonunu bekliyorum....

Berberoğlu
28.02.2011, 04:16
Maça dönelim biraz da... Bu geceki son mesajım olsun. 2-3 saat de olsa uyuyabilsem iyi olacak çünkü. 7'de Gebze'ye işe gitmem gerekecek.. (Elektrikler de kesildi.. :D, bu bir işaret olsa gerek.. :D)

İşte maçın özeti....
Fenerbahçe deplasmanını saymazsak bizden fazla şut çeken bir rakibimiz olmamıştı, uzun süredir.....
Ayrıca 8 korner atmışız ama sanırım sadece biri gol pozisyonu oldu denilebilir, kornerden ya da duran toptan golümüz yok...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Takımımızın Kayserispor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 3– Kayserispor: 3

Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Kayserispor: 16

İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Kayserispor: 7

İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Kayserispor: 4

Faul: Trabzonspor: 14 - Kayserispor: 13

Korner: Trabzonspor: 8 - Kayserispor: 1

Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Kayserispor: 4

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 52 - Manisaspor:% 48
--------------------------------------------------------------------------------------------

coren
28.02.2011, 04:24
Şampiyonluğa giden bir takıma devre arasında adam gibi 1 transfer yapmazsan böyle rezil olursun. Kayserispor sahamızda bizi resmen ezdi.Kayseri 4-5 adamla hücüm yaparken biz ceza sahası içine sadece Umut'u sokabiliyorduk. Sözde yedekleri şampiyonluğa oynayabilecek bir takımdık. Ceyhun'un Mustafa'nın durumu ortada. Formsuz Serkan'ın yedeği bile yok. 9 puan önde ikinci yarıya başladık şimdi 2. sıradayız. Haftalarca puan kaybettik, kötü oynadık, kazandığımız maçlarıda sidik zoruyla kazandık, her maçtan sonra tek tesellimiz lider olduğumuzdu. Takımın aksaklıklarını görmedik,görmek istemedik. Artık lider değiliz. Şimdi görelim artık şu eksiklikleri. Şenol hoca yakma bizi.

Canberk
28.02.2011, 04:28
Yeter artık her sayfada Teo'nun attığı gol muhabbeti
Sıktığını düşünmüyor musunuz hiç ?
Adam bizde de bir sürü gol attı hatta Süper Kupa FİNALİNDE Bursaspor'a 3 gol birden attı.
Adamı elinde tutacaktın.

Teo'nun neden dönmediğini konuşacağınız yerde gidip gollerini konuşabiliyorsunuz.
O golleri araştıracağınıza gidin sebepleri araştırın.

yattarinho61
28.02.2011, 06:01
neyse rahat sampiyon olmak vardi, ama bunlar bizi kanser edip sampiyon olacak :)

İskender Çakmak
28.02.2011, 06:40
olsun birakmamak lazim herseye tekrardan sarilip baslayacagiz ligin basina dondu hersey hep destek tam destek

İskender Çakmak
28.02.2011, 06:55
Bir de Sota Hocanin aciklamalari icin tesekkur ediyorum. Onu cok ama cok seviyorum mactan sonra yuzunde bir huzun vardi soyunma odasinda senol hoca ile yan yana geldiler yuz ifadesi cok farkliydi seni seviyorum Sota

BALKAN 06
28.02.2011, 08:27
9 puan farkın kapanmasındaki 1. aktör yönetim,
ısrar edip iyi bir santrafor ve orta saha aldırmadığı için şenol hocadır.

devre arasında iyi bir orta saha ve iyi bir santrafor gerekli olduğunu beşikteki çocuk biliyordu ama biz hala selçuğun yerine ceyhun dan medet bekliyoruz,alanzinho ve yattaranın şapkadan tavşan çıkarmasını bekliyoruz
umutun bu formsuzluğunda,önce 4 dk.şans verilen bugün ise sakat sakat oyuna sürülen bir forvetele şampiyonluk kovalıyoruz.

işimiz yaradan a kaldı bol dua edelim bundan sonra...

robinhood61
28.02.2011, 08:35
arkadaşlar biz angut değiliz. fenerliler gibi ağlayıp yok hakem yaktı bizi gibi bahanelere sığınmayız çıkıp adam gibi yenebilersen yen yenemessen fenerliler gibi ağlayıp mazaret uydurma . hakem çok büyük hata da yapmadı bu arada sevinmeyin fenevliler geçen seneki son maçı hatırlayın, hemen rüya görmeyin bu sene inşallah biz şampiyon olacağız. bu kadar.

Recep Alkan
28.02.2011, 08:35
Geçen hafta Cale için konuştuğumda ısrarla savunan arkadaşlarımın dün o kanattan kaç pozisyon yediğimizi bir kez daha incelemesini istiyorum. Atılan 3. golde verilen ara pasa tepkisini, sornasında ki umursamazlığını bir görmenizi isterim.

Bu adamın bu takımda oynaması bizi daha zor durumlara düşürecektir.

Ama en çok korktuğum ise şu, bu hafta maça Piotr ile başlanması ve quresma karşısında zorlanan oyuncu sonucunda yine Caleye mahkum bırakılmamız olacaktır.

Bu adamın bu takımda yeri yok, yıllarca Hüseyine git diyen taraftarın aynı oyun tipinin sol bek olanına neden bu kadar sabrettiğini anlayamıyorum.

Bu adam bildiğin dinamit.......

Maç için konuşmak istemiyorum, dün gece konuşan Mustafa Denizlinin aksine, oyunu da galibiyeti de en çok isteyen bizdik. Olmadı, olacaktı yapmadılar ve berabere bitti.

Bunları bekliyorduk zaten, beklemediğimiz Ankaragücü ve Antalya beraberlikleri idi.

Hayırlısı olsun, her zaman ne dedik, sevinmek için sevmedik.

arifberkay
28.02.2011, 08:37
Sadri başkan Aziz senin arkadaşı- ortağın olabilir ,kişisel ortak çıkarlarınız da olabilir ama sen bizim hakkımız korumakla yükümlüsün hatırlatayım istedim....Şenol hocam sen de artık inadı ve felsefyi bir kenara bırak burası kimsenin babasının çiftliği değil....

CAFER ÖZER
28.02.2011, 08:37
Hakem makem Konuşuyoruz hepsi boş
Sivas Polanyadan ada almış,adam 2.devre 5 gol atmış bir maçt 3 gol
Konya adam almış oynatıyor gol atıyor,
Buca nerdeyse tüm takımı yeniledi goller atıyor
Kayseri 3 adam almış 3 oyuncu oynuyor ve bizi dağıtıyor
Biz ise umut golcülüğü öğrenecek diye şampiyonluklar kaçırıyoruz.
yarım metreden gol kaçıran adam çeksin gitsin bıraklım paf takımınan birisini koyalım daha yararlı olur.
ilk devre da iyi oynarken devre biterken müthiş yetenek Umut golü atsa ilk devreyi 2-1 önde kapatacağız.
Yönetimin ve teknik ekibin Umut ısrarı yüzünen tüm mirası yedik bitirdik.
Bu maç için yorum yapmaya gerek yok
dah çok yıllar biz avucumuz yalarız.
Başkanda Şampiyonlar liginden gelecek paranın hayali ile yasın dursun.
Bana göre artık iş bitmiştir.
Çünkü hakmler ve fenersyonu yenecek kadromu yok.
hatta şuan oynayan oyunclardan 4-5 tanesi 2,3 ay sonra bizim bile değil.
Sözleşm imzalayı bile beceremeyen yönetimle nerey kadar gidecek.

Mustafa SAYAR
28.02.2011, 08:42
Eğer bu sene takım şampiyon olamazsa bir 30 senede daha şampiyonluğu göremeyiz.Bu sene öyle bir fırsattıki Galatasaray,Beşiktaş şampiyonluktan düşmüş Bursada öyle sayılır.9 puan önde giriyorsun ama sen yine bunları değerlendiremiyosun.Şampiyonluğa oynayan bir takım havasıda yok böyle basit goller yenirmi.Ya bir şey diyemiyorum artık ne denir....

Cengiz Çubukcu
28.02.2011, 08:50
Son şampiyonluğumuzu hatırlıyorum...Ondan sonra geçen sene Fener iyenip kupayı aldığımızı...Ya da Bursa'yı yenip süper kupayı aldığımızı da...Hiç biri Liverpool a atttığımız gol kadar keyif vermedi bana...Hiç birine çıkarken Liverpool maçındaki heyecanı yaşamadım....Bilsem ki ikinci olursak elemeleri geçeceğiz yemin ediyorum seneye düşünmediğimiz oyuncuları oynatma kim kalacak ki gidecek hesabı yap ikincilik sorun değil hocam derdim...

aynen öyle....

Turgay Atalay
28.02.2011, 08:54
Şampiyonluğa oynayan bir takımın işi hakemlere kalmışsa vah ki ne vah. Bu durumun bir numaralı suçlusu bellidir ve hala pişkin pişkin hergün medyada konuşmaktadır.

Taraftar yalvar yakar oldu 2 tane önemli transfer için, peki bu iş bilmez çavuşlar ne yaptı, her zaman yaptıklarını. Kusura bakmayın yanlış olanı bir kez yaparsanız hatadır, iki kez yaparsanız ahmaklıktır, bizimkilerin yaptığının ise bir tarifi yok.

Sivas Grosicki yi alır, hattrick yapar, Kayseri Ambaratı, Zianiyi alır adamlar bizim uyurgezerleri duman eder, Antep Cenki Wagneri alır adamlar harikalar yaratır.

Peki senin transferlerin nerede, senin forvetin Umut ne yapıyor Sayın Başkan...Kaz gelecek yerden tavuk esirgediniz, kaş yapayım derken göz çıkardınız, Türkiye Kupasından oldunuz, malesef şampiyonluk da gitti artık, hayal kurmanın da bir sınırı var. Şampiyonluğa oynayan takımın oyununa bak be, içler acısı...

Napoli
28.02.2011, 08:55
Cale
Alanzınho
Yattara
Umut

Sezon sonu gozun kapalı gonder...

Mustafa
Gıray
Ceyhun

ancak yedek olur bu takıma....ama bu 4 futbolcu bence gonderılmelı uce bese bakmadan

UĞUR DURTAŞ
28.02.2011, 09:02
-alanzinyo ile jaja nın(çok özür diliyorum) kıçlarıyla top oynayışlarına...
-serkanın bu form düşüklüğüne..........
-onur un topu eliyle oyuna ısrarlı bir şekilde sokmayışına.....
-yattara nın 90+4 deki uygun pozisyonda içeriye pas yerine kendi kendine çalım atmasına.......
-bizim sol ve sağ açıkta kimin oynadığını bilmediğim için kendime....
-ceyhunun geldiği günden beri üzerine koyması gerekirken geriye geriye gitmesine.....
-selçuğun balıkla çikolatayı aynı anda yemesine........
-abdullah tan beri düzgün bir sol bek bulamayan yetkililere........
-her hafta boş kaleye gol atamayan umut buluta...
-devre arasında mehmet çakır ve brozekleri alanlara.....
-amrabat,ziani,grosicki gibi ara transferde alınıp harikalar yaratan bu oyuncuları ve buna benzer oyuncuları takıma kazandıramayan yetkililere...
-kayseri A2 takımıyla antreman maçı yapsa dünkü gibi boş alan bulamazdı,bu olayları kayseriye sağlıyan teknik heyet ve oyunculara sitemin var...

magicyattara
28.02.2011, 09:04
Herkesin üzerine titrediği bir fb varken bu ligde şampiyon olmak zor..ama imkansız değil..

Dünyamız yıkıldı diye düşündüğümüz ortamda hala puan olarak zirvedeyiz..eksiklerimiz var..önemli eksikler..
Ligin bitimine de daha çok var..11 hafta kala şampiyonluktan hem de bu durumda "koptuk" demek komik..nasıl ki 5 puan öndeyken şampiyon olduk dediğimiz gibi..

Dünkü maça gelmeye hiç gerek yok..önemli eksikler maça damga vurdu..Egemen'in olmayışı nasıl ki 2. devre başından beri tüm düzenimizi bozduysa,dün de Selçuk'un olmayışı oyun düzenimizi yerle bir etti..bunun adı şanssızlık..rakiplerimiz tam kadro sahadayken,böyle önemli eksiklerle kritik maçlar oynamamız bizim dezavantajımız oldu maalesef..

Diğer yandan puan olarak farkın kapanması belki de hayrımıza oldu..geriden gelen,puan farkını kapatmak için anasını bile satacak konumda olan fb takımı lider olunca sanırım tepe noktasını bulmuş oldu..bundan sonra takılacaklardır ki Kasımpaşa maçında bunun işaretlerini verdiler..

Son 4 haftaya girerken bu işin rengi belli olur..ondan önce kimse kendini havaya sokmasın..bekleyeceğiz..

Fora61
28.02.2011, 09:07
Malesef Egemenin olmayışı bu takıma nelere mal oldu. Mustafanın iki kademe hatasıyla iki gol yedik nerde duracanı bılmıyor. Bu adamlarla şampiyonluk bekliyoruz.Daha çok bekleriz.Bu saatten sonrada fener bu ligi birakmaz arkadaş hele 9 puan geriden gelip kafa kafaya yaptıysa puanı hiç bırakmaz.

B.AKDEMİR
28.02.2011, 09:10
Dün gece çok emindik herşeyden.Galip geleceğimizden.takımın durumu motivasyonu doğrultusunda kazanabileceğimiz değil kazanacağımız bir maçtı.Ama şanssızlıklar peşimizi bırakmadı.Selçuk İnan nın olmaması ise çok büyük bir eksikti.Defans bloğunda Glowackiden başka ayakta kalan yoktu.Cale , Mustafa Yumlu ,Serkan adeta kevgire döndüler dün gece.Orta saha denen birşey zaten yoktu.Top Kayserispora her geçişinde kalede tehlikeli anlar oluştu.Şota açık bulduğu her yerden saldırdı ve nihayetinde ne ona yarayan nede bize yarayan bir sonuç çıktı ortaya.Dün gece şotadan öğrendiğimiz bir şey vardı; duygusallıktan arınmak.

Lider girdiğimiz gecenin sabahında 2. uyanmak kötü bir duygu.Haftaya BJK maçı ile bir çıkış yakalamalıyız.Ama bu defans bloğu ve bazı sorumsuz oyuncular sebebi ile bu çıkışı yakalamak ne derece mümkündür bunu zaman gösterecek.

Birde şu varki hakemin kafası yarıldı belki ama Burak Yılmaz'ında hakemler üzerinde pek inandırıcılığının kalmadığını dün gece bir kez daha gördük.Net bir penaltıya düdük çalamayan hakemin üzerindeki ''Yıldırımlar'' dün gece karanlıkta ışık gibi parlıyordu.

Maçtan önce maçı rahat alırız demiştim.Rahatı zora dönüştürmeyi başardık ve 2 puan kaybettik.
Üzüntünün en alasıdır bu
Artık önümüze bakmalıyız.

Cengiz Çubukcu
28.02.2011, 09:11
Kaleci hariç 4 çok önemli oyuncumuz var diyordum, bunlar Egemen, Serkan, Selçuk ve umut... Egemen haftalardır yok en az 5 puan bu yüzden gitti, Selçuk dün oynamadı galibiyetten olduk , Serkan var ama o da yok gibi, Umut kritik anlarda goller kaçırarak kendi moralini bozuyor...kısacası bu 4'lüye nazar değdi..

mahmuter61
28.02.2011, 09:25
Herkesin üzerine titrediği bir fb varken bu ligde şampiyon olmak zor..ama imkansız değil..

Dünyamız yıkıldı diye düşündüğümüz ortamda hala puan olarak zirvedeyiz..eksiklerimiz var..önemli eksikler..
Ligin bitimine de daha çok var..11 hafta kala şampiyonluktan hem de bu durumda "koptuk" demek komik..nasıl ki 5 puan öndeyken şampiyon olduk dediğimiz gibi..

Dünkü maça gelmeye hiç gerek yok..önemli eksikler maça damga vurdu..Egemen'in olmayışı nasıl ki 2. devre başından beri tüm düzenimizi bozduysa,dün de Selçuk'un olmayışı oyun düzenimizi yerle bir etti..bunun adı şanssızlık..rakiplerimiz tam kadro sahadayken,böyle önemli eksiklerle kritik maçlar oynamamız bizim dezavantajımız oldu maalesef..

Diğer yandan puan olarak farkın kapanması belki de hayrımıza oldu..geriden gelen,puan farkını kapatmak için anasını bile satacak konumda olan fb takımı lider olunca sanırım tepe noktasını bulmuş oldu..bundan sonra takılacaklardır ki Kasımpaşa maçında bunun işaretlerini verdiler..

Son 4 haftaya girerken bu işin rengi belli olur..ondan önce kimse kendini havaya sokmasın..bekleyeceğiz..

Rakiplerimiz bize karşı verdiği mücadeleleri fb yede verse mesele kalmayacak dünde gördük gayseri bize oynadığı oyunun yarısını fb ye karşı oynamadı!

leviathan_-1461
28.02.2011, 09:27
Çoğu spor yazarının fenerden beklediği fiziki düşüş büyük ihtimalle önüzmüdeki haftalarda yaşanacak..aykut kocamanda tıpkı ersun yanal gibi kadronun tamamından yaralanmak yerine tuturmuş olduğu onbir üzernden devam ediyor, ister istemez bir düşüş yaşayacaklar..Bizim burda yapmamız gereken puan farkının fazla açılmasına engel olmaktır..Şenol güneş takımlarının fizik olarak sonradan açıldığını, sakat olan egemenin, enginin döneceğini, idman eksiklikleri olan powel kardeşlerin son düzlükte takıma katılacaklarını, alanzinho,yattara gibi fizik güçü pek olmayan ama sonuca etki edecek haraketler yapabilecek yedeklerimizin olduğunu düşününce, en önemlisi avni akerin kapanacağını düşününce ben Trabzonsporu fenerden şampiyonluk yolunda daha şansli görüyorum..

İlyas Özdemir
28.02.2011, 09:40
kayserispora kızıyoruz ama bizde kadıköyde fenere karşı oyun oynayabildikmi bizim yapamadığımızı elin kayserisporundan ne diye bekliyoruz biz berbat oynadık onlar iyi gözüktü

zafer6161
28.02.2011, 09:45
1-0 öne geçtikten sonra taa 5. dk da anladım bu maçın gittiğini,nedenmi ?
çünkü alanzinho ve jaja maçı bırakmış,resmen rakiple dalga gecer hareketler yapmaya başladı,

Ünal Er
28.02.2011, 09:50
Malesef Egemenin olmayışı bu takıma nelere mal oldu. Mustafanın iki kademe hatasıyla iki gol yedik nerde duracanı bılmıyor. Bu adamlarla şampiyonluk bekliyoruz.Daha çok bekleriz.Bu saatten sonrada fener bu ligi birakmaz arkadaş hele 9 puan geriden gelip kafa kafaya yaptıysa puanı hiç bırakmaz.

Doğru cevap budur aslında, top oynayan bilir....Olay tamamen Egemenin yokluğu ile alakalı. Olduğunuz ortamda böyle adamlar olduğu zaman onun elektriği de size yansır,
fb nin ligi bırakmasına gelince, olur daha çok şey olur merak dilecek bir durum yok...
Şimdi transfer yapabilirmiyiz HAYIR...... Eeee o zaman neden herkes bağırıp çağırmaya çalışıyor...fb transfer yapmadı bizim takımda iyi idi fark atmıştı bizim de transfere pek ihtiyacımız yoktu, varmıydı olabilirdi. AMA BUNLAR GEÇTİ.
Biz bazı TRABZONSPOR'lular olarak gollerde varız, sevinç de varız ama yenilgi oldumu azıcık yere düştümü hemen kaçarız
Ben 38 yaşındayım, fb idman sahasının yanıda büyüdüm TRABZONSPOR formamla, 5-6 yaşlarında formayla idmana gider seyrederdim, Dobi Hasanın attığı golü, fb stadının dışından skorboarda yazılınca gördüm.

Eğer bu sayfalarda TRABZON bu sene şampiyon olmazsa tutmam, veya takıma destek vermeyen varsa ........gitsin, bizi bizle yanlız bıraksın

Faik Yılmaz
28.02.2011, 09:51
Hiç kusura bakmayın... Adamların 30 metreden topu iğne deliğinden sokan oyuncuları varken seninkiler yarım metreden topu uzaya gönderiyorlar.....

Böyle kısıtlı yetenekleri olan bir forvetle ( ve bu adam tek forvetse) başarı çok ama çok zor....

güngör_81
28.02.2011, 09:56
1-0 öne geçtikten sonra taa 5. dk da anladım bu maçın gittiğini,nedenmi ?
çünkü alanzinho ve jaja maçı bırakmış,resmen rakiple dalga gecer hareketler yapmaya başladı,

Kesinlikle jajanın oyuna ikinci yarı girmesi lazım biz fena oynamıyoruz aslında ama jaja yararından çok zararı oluyor çok top eziyor.Laubali hareketler engin ve alan birlikte oynasın jaja ikinci yarı girsin egemende katılınca bi nebze düzelir takım ilk yarıda jajamı vardı sanki hep yedek girdi...O girene kadar biz şov yapıyorduk bi geriye gidip düşünün arkadaşlar....

güngör_81
28.02.2011, 09:59
Jaja ne zaman direk oynamaya başladı takım bozuldu...Çünkü adam laubali sürekli bir kişi eksiğiz ve kaptırdığı her top gol oldu...

güngör_81
28.02.2011, 10:02
Egemenle tabiki takım daha iyi olacak ama biz ne diyorduk takım savunması yattaraya kızanlar var ama adam ikici yarı oyuna girdi hiç bir şey yapmasa bile adamın önünde duruyor engel oluyor bir tanede attırdı yani.
Demek istediğim sadece bir maç denese hoca jajayı yedek bırak ilk yarıdaki kadroyu bi hatırla be hoca...

Süleyman Eruyar
28.02.2011, 10:03
Gazatelerin ana sayfalarında bizim uşakları görmeyeli bayağı olmuştu,

Liderlik el değiştirince,birde Fenerbahçe olunca, bir şekilde haber olabiliyorsun o sayfada,

Kafası ellerinin arasında, yerde oturmuş bizim uşak,

Başlık mı, Koltuk Fener'e kaldı !!!

Zalimler için, adaletsizler için, YAŞASIN CEHENNEM..

leviathan_-1461
28.02.2011, 10:04
Hiç kusura bakmayın... Adamların 30 metreden topu iğne deliğinden sokan oyuncuları varken seninkiler yarım metreden topu uzaya gönderiyorlar.....

Böyle kısıtlı yetenekleri olan bir forvetle ( ve bu adam tek forvetse) başarı çok ama çok zor....
Atamadığın için değilde oyunu tutamadığın için puan kaybettiğinin farkında değislin herhalde..

Fora61
28.02.2011, 10:05
Doğru cevap budur aslında, top oynayan bilir....Olay tamamen Egemenin yokluğu ile alakalı. Olduğunuz ortamda böyle adamlar olduğu zaman onun elektriği de size yansır,
fb nin ligi bırakmasına gelince, olur daha çok şey olur merak dilecek bir durum yok...
Şimdi transfer yapabilirmiyiz HAYIR...... Eeee o zaman neden herkes bağırıp çağırmaya çalışıyor...fb transfer yapmadı bizim takımda iyi idi fark atmıştı bizim de transfere pek ihtiyacımız yoktu, varmıydı olabilirdi. AMA BUNLAR GEÇTİ.
Biz bazı TRABZONSPOR'lular olarak gollerde varız, sevinç de varız ama yenilgi oldumu azıcık yere düştümü hemen kaçarız
Ben 38 yaşındayım, fb idman sahasının yanıda büyüdüm TRABZONSPOR formamla, 5-6 yaşlarında formayla idmana gider seyrederdim, Dobi Hasanın attığı golü, fb stadının dışından skorboarda yazılınca gördüm.

Eğer bu sayfalarda TRABZON bu sene şampiyon olmazsa tutmam, veya takıma destek vermeyen varsa ........gitsin, bizi bizle yanlız bıraksın

Abi fenerin transfer yapmaması normal çünkü elinde çok iyi adamları var formsuzdular ilk yarı ikinci yarı böyle bir çıkış yapacakları zaten belliydi. Ama bizim solbeke hucuma ortasahaya kesinlikle takviye yapmamız gerekirdi.

Hucuma futbolcu aldık oynatmıyoruz? Madem aldık niye oynatmıyoruz? İdman eksiği varsa niye aldık ozaman? Sol beke adam aldık yine aynısı?
Bursa bitane Miller aldı kaç maç kurtardı Bursaya kaç puan kazandırdı. 9 Puana aldanıp adam gibi transfer yapmassan bu ligi sana yedirmezler.

Herkesdede şöyle bi mantık var. Devre arasında alınan oyuncu ya sorunlu oyuncudur yada maliyetinin 5 katı para öder alırsın. Dün izledimiz Kayserinin almış olduğu 3 yabancı sene başındamı geldi. Yada Bursanın aldığı Miller. Yada Antepin aldığı Cenk Tosun?

Kimse masal anlatmasın 27 senedir aynı masalı okuyoruz.

Ali Kemal Kalmuk
28.02.2011, 10:07
-alanzinyo ile jaja nın(çok özür diliyorum) kıçlarıyla top oynayışlarına...
-serkanın bu form düşüklüğüne..........
-onur un topu eliyle oyuna ısrarlı bir şekilde sokmayışına.....
-yattara nın 90+4 deki uygun pozisyonda içeriye pas yerine kendi kendine çalım atmasına.......
-bizim sol ve sağ açıkta kimin oynadığını bilmediğim için kendime....
-ceyhunun geldiği günden beri üzerine koyması gerekirken geriye geriye gitmesine.....
-selçuğun balıkla çikolatayı aynı anda yemesine........
-abdullah tan beri düzgün bir sol bek bulamayan yetkililere........
-her hafta boş kaleye gol atamayan umut buluta...
-devre arasında mehmet çakır ve brozekleri alanlara.....
-amrabat,ziani,grosicki gibi ara transferde alınıp harikalar yaratan bu oyuncuları ve buna benzer oyuncuları takıma kazandıramayan yetkililere...
-kayseri A2 takımıyla antreman maçı yapsa dünkü gibi boş alan bulamazdı,bu olayları kayseriye sağlıyan teknik heyet ve oyunculara sitemin var...
Aynen katılıyorum renkdaş

diplomat61
28.02.2011, 10:08
Hakem makem Konuşuyoruz hepsi boş
Sivas Polanyadan ada almış,adam 2.devre 5 gol atmış bir maçt 3 gol
Konya adam almış oynatıyor gol atıyor,
Buca nerdeyse tüm takımı yeniledi goller atıyor
Kayseri 3 adam almış 3 oyuncu oynuyor ve bizi dağıtıyor
Biz ise umut golcülüğü öğrenecek diye şampiyonluklar kaçırıyoruz.
yarım metreden gol kaçıran adam çeksin gitsin bıraklım paf takımınan birisini koyalım daha yararlı olur.
ilk devre da iyi oynarken devre biterken müthiş yetenek Umut golü atsa ilk devreyi 2-1 önde kapatacağız.
Yönetimin ve teknik ekibin Umut ısrarı yüzünen tüm mirası yedik bitirdik.
Bu maç için yorum yapmaya gerek yok
dah çok yıllar biz avucumuz yalarız.
Başkanda Şampiyonlar liginden gelecek paranın hayali ile yasın dursun.
Bana göre artık iş bitmiştir.
Çünkü hakmler ve fenersyonu yenecek kadromu yok.
hatta şuan oynayan oyunclardan 4-5 tanesi 2,3 ay sonra bizim bile değil.
Sözleşm imzalayı bile beceremeyen yönetimle nerey kadar gidecek.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

sanatik
28.02.2011, 10:09
Bir de Sota Hocanin aciklamalari icin tesekkur ediyorum. Onu cok ama cok seviyorum mactan sonra yuzunde bir huzun vardi soyunma odasinda senol hoca ile yan yana geldiler yuz ifadesi cok farkliydi seni seviyorum Sota

Sota trabzona dün bütün eksiklerini gösterdi. Tesekkürler Sota.

Sampiyon gibi top oynamayan takim sampiyon olamaz.

Dortmund ile Almanyada acik ara önde giden Jürgen Klopp aciklamalarina bakiyorum adam her mac yüzde yüz performans gerekiyor sampiyonluk icin diyor. Dünki performansimizi gören oldumu ?

bahadır2561
28.02.2011, 10:09
Atamadığın için değilde oyunu tutamadığın için puan kaybettiğinin farkında değislin herhalde..

bence gol yemek sorun değil eger 1 fazlasını atabiliyorsan istediğin akdar gol ye ama hep 1 fazlasını atmayı bileceksin. .

A.gücü maçı Antalya maçı kaçan goller gol atmadan maç kazanılmıyor malesef

ilyskm
28.02.2011, 10:10
Eğer İstanbul basını sizi övmeye başladıysa anlayın ki orada Trabzon ve Trabzonspor adına sıkıntı vardır. Baksanıza İstanbul basını Sadri ile Şenol' u öve öve bitiremiyorlar...

ilyskm
28.02.2011, 10:11
Sadri Şener' e anlam veremiyorum, 20 yıldır futbolun içerisinde ama hala bazı şeylerin saha dışında kazanıldığının farkında değil... o hala maçın sahada kazanıldığını zannetmekte... yazıklar olsun...

Alper Calik
28.02.2011, 10:11
Jaja ne zaman direk oynamaya başladı takım bozuldu...Çünkü adam laubali sürekli bir kişi eksiğiz ve kaptırdığı her top gol oldu...

Evet. Aynen. Laubalilik bizi bu hallere getirdi

tonyalı Aydın
28.02.2011, 10:14
bu takımın bu hale gelmesinin 1.nedeni yönetim 2.şenol güneştir.biz defalarca söyledik bu takıma 1.sol açık 1.ortasaha1.forvet alın diye.ama çok bilmiş başkanımız ve şenol güneş 9 puana güvenip transfer yapmadılar.aldıkları oyuncularda 2.aydır tatilde.adam topcu aldı 1.hafta sonra sahada bizimkiler 2aydır hala daha oynayacaklar.ilkdevre sonunda ne dedi aziz yıldırım bu sene şampiyon olaçağız.peki neye güvenerek.hakem odasını bastı.ilkdevre sonunda hakemlere federasyona küfretti.sizi harcarım dedi.sonra ne oldu federasyon başkanını düzcede bir dağa getirdi artık orada ona ne yaptıysa 90 derece döndü.hakemlere ve federasyona sahip çıktı.zaten levent kızıl yalağı hep yanında yemeklerde eğlencelerde.senin başkanın ve şenol güneş hala daha laylaylom.aykut kocamanın bir lafıyla sizi dize getirdiler.siz nerede bir açılış şenol güneş orada başkan orada nerede bir şey yapılacak şenol güneş orada başkan orada nrede bir televizyon kanalı ve gazete şenol orada sadri orada.adama sorarlar siz milletvekilimisiniz.yoksa tyrabzon kulübü başkanı ve hocasımı.kayseri takımını böyle saçma saban konuşup motive edeceğine kendi takımını motive etseydin.kimse kusura bakmasın arkadaşlar bu yönetim ve hoca sayesinde bir senede daha veba oldu yazık bu taraftara yazık.dün akşam içim gitti.45 -50 yaşındaki abiler 10-15 yaşındahi gençler heğ ağlıyorlardı.yazık onları bu duruma düşürenler utansın.zaten haziranda seçim var o kadar magazine meraklı ki başkan ve hoca milletvekili olurlar artık.herkes kendi çıkarı peşinde trabzonu düşünen yok.son bir örnek aziz yıldırım fedrasyona ve hakemler yüklenecek küfretecek saldıracak karşılığını alaçak,senin başkanda çıkıp yunus yıldırımdan ve mhk dan özür dileyecek ceza alaçak.sonrada istanbul basınının özgüvenini alaçak.yanımda dün akşam maçı seyreten 10 ve ya bilemedin 12 yaşındak çoçuk bu takımda bu cale top oynayamaz.bu ortasaha ile maçı alamayız diyecek kadar bilgili o görüyor bu durumu ama şenol güneş görmüyor.son sözümde şota ya sağolasın 96 yılında trabzonu bitirdiniz.dün akşamda 2.bir kazıkta atarak taraftarın gözünde dahata büyüdün.açaba fener maçında dün oynayan topcular neredeydin.yine diyorum trabzonun trabzondan başka dostu yok.özelliklede anadolu takımları tam bir düşman.bunu unutmayın biz kasımpaşaya 7 golden sonra gol atmaya gitmezken.adamlar bu hafta fener maçında penaltı nasıl kaçırılır örneği veriyorlardı.buna örnek ankaragücünü,antalyayı ve manisayı sivası sayabiliriz.

Ünal Er
28.02.2011, 10:14
Abi fenerin transfer yapmaması normal çünkü elinde çok iyi adamları var formsuzdular ilk yarı ikinci yarı böyle bir çıkış yapacakları zaten belliydi. Ama bizim solbeke hucuma ortasahaya kesinlikle takviye yapmamız gerekirdi.

Hucuma futbolcu aldık oynatmıyoruz? Madem aldık niye oynatmıyoruz? İdman eksiği varsa niye aldık ozaman? Sol beke adam aldık yine aynısı?
Bursa bitane Miller aldı kaç maç kurtardı Bursaya kaç puan kazandırdı. 9 Puana aldanıp adam gibi transfer yapmassan bu ligi sana yedirmezler.

Herkesdede şöyle bi mantık var. Devre arasında alınan oyuncu ya sorunlu oyuncudur yada maliyetinin 5 katı para öder alırsın. Dün izledimiz Kayserinin almış olduğu 3 yabancı sene başındamı geldi. Yada Bursanın aldığı Miller. Yada Antepin aldığı Cenk Tosun?

Kimse masal anlatmasın 27 senedir aynı masalı okuyoruz.

Konunun özünde haklısın, transfer yapılmalı idi, ve senin dedğin noktalar gerçektende bağırıyordu ve hala da bağırıyor. Ama malesef şu anki durumumuz bu. Ben hayatım boyuncu top oynarkende şunu düşündüm, oyun esnasında gol yersem üzülmem, gol kaçırırsam kendime sinirlenmem 1 sn sürer ama maç bittikten sonra kendime çok kızarım yaptığım hataları çok düşünürüm, maç i,çinde full konsantrasyon ile oynarım.
Ama bizim taraftara bakıyorum biraz kötü gidince hemen eski defterleri çıkarıyor. Tamam herkes haklı ama zaman o zaman değil ki...Herkes beğeniyor ama ben Umutu beğenmiyorum, ama benim takımımda oynuyor ve gol atması için, iyi oynaması için sırtımda taşıyacaksam taşırım, başı kaşınacaksa kaşırım.
Birlik olmak gerek, zaten cahil çok aramızda...takıma ve taraftara zarar veriyor...BMN bu eleştirileri yasaklasa yıl sonuna kadar bu tarz geçmiş işler konuşulmasa razıyım...benim düşüncem

ÇaGaTaY
28.02.2011, 10:15
Arkadaşlar bizim takımın defansı çok çok kötü.
Bu belli olmuyor belki her maçta ama böyle maçlarda patlak veriyo işte. İlk golü attıktan sonra 20 dakka pas yaptık al gülüm ver gülüm pasları. Hiç bişe izlemedik pozisyon adına sahada. Kayserispor 20. dakkada gol atmaya niyetlendi 1 kez geldi golü attı döndü. Yine her zamanki gibi rakip takım kaleye ilk gelişinde golü bulmuş oldu. Daha sonra ikinciyi bulduk ve 1 dakka sonra Kayseri yine niyetlendi golü attı döndü. Ondan sonra baktı isteyince oluyo 3-4 tane net pozisyonuna girdi. Doğruyu söylemek gerekirse şanslıydık.

Artık her maçta rakip takım kalemize geldiği ilk pozisyonda golü buluyorsa bunun adına şanssızlık demeyelim. Defansımız çok kötü bunu kabul edelim.2-3 tane kaliteli hücum oyuncusu olup da üstümüze gelen bi takım bize çok gol atar. Haftaya yine buna benzer bir maç bekliyorum

magicyattara
28.02.2011, 10:18
Rakiplerimiz bize karşı verdiği mücadeleleri fb yede verse mesele kalmayacak dünde gördük gayseri bize oynadığı oyunun yarısını fb ye karşı oynamadı!

Şunu söylüyorum hep;fb içerde top oynamıyor rakibi dövüyor..Kayseriyi de bizi de oynatmadılar..orta saha adamlarını sertlikle durudurdular..bunlara göz yumuldu..
Bizim orta sahamız Kayseriye karşı aynı sertlikle oynasaydı,rahat 1-2 kırmızı ile bitirirdik maçı..
Adamlara faul bile çalmıyorlar..fenere vurmak serbest..çok kasti fauller yaparak oynuyorlar ve buna müsade ediliyor..

Santosun Amrabata yaptığı fauller geliyor gözümün önüne de bunlara ancak bizim gibi yavşamış liglerde faul çalınmaz..resmen adamı dövdüler..

Yahu emre Kasımpaşa maçında bile kasti kaç kere vurdu sayamadım..en son Sancak isyan etti ona yeter diye..hakem nerdeydi..

Bu anlayışla fb içerde döve döve puanları toplayacaktır..buna müsade ediliyor ve bunları kimse gündeme getirmiyor..

Zafer Fidan
28.02.2011, 10:18
Maclar defansla kazanlilir. 3 Gol attik, daha ne istiyoruz?

UmutBaykan
28.02.2011, 10:19
yattaranın işi bitmiştir,bu kadar laubali oyuncu istemiyorum ben takımda.

Süleyman Eruyar
28.02.2011, 10:21
Balık ile Çikolata muhabbeti doğrumu yahu :)

hay Allah canını almasın Selçuk :)

Faik Yılmaz
28.02.2011, 10:22
Bir Selçukun olmayışı bizi bu kadar etkilememeli idi....

Orta sahamız çöktü...... Rakip her pozisyonda direkt olarak defasn bloğuyla karşı karşıya kaldı....

Defans bloğuda uyumsuz bir görüntü sergileyince 3 gol ve puan kaybı kaçınılmaz oldu.....

Birde Umutn atamadığı inanılmaz golde rakibi ekstra motive etti.... Bizim oyuncuların morali bozulduğu gibi Kayseriyide dirençli kıldı......

Sonuç olarak takım oyunundan koptuğumuz ve bireysel becerikszilikler nedeniyle 2 puan ve liderlikten olduk diyebiliriz....

sanatik
28.02.2011, 10:23
Feneri meneri düsünmeden önce kendi halimize bi bakalim. Dün bir selcuk yokdu orta saha yok oldu sanki. Defans egemen gidince yok oldu bizde kac aydir umut ile ugrasip duralim.

Dün üstelik kayseri ile nasil mac oynayacagimizda burada forumda bile daha önce belirtildi. Özelliklede 75 den sonra mac kazandiklarini bilmemek mümkün degil.

Sampiyon olmak istiyorsan elinden gelen herseyi vereceksin. Bir gol bulup hemen artistlik yapani böyle yapiyorlar. Kusura bakmayin.

Faik Yılmaz
28.02.2011, 10:24

Buna katılamayacağım..... Dün bir maç izledim takımı hatırlamıyorum.....

Maç 6-4 bitti......

Takım 4 gol yediği için yenilmedi......

6 gol attığı için yendi....

Yani ne kadar yersen ye yediğinden bir fazla atabiliyorsan yenersin.....

leviathan_-1461
28.02.2011, 10:25
bence gol yemek sorun değil eger 1 fazlasını atabiliyorsan istediğin akdar gol ye ama hep 1 fazlasını atmayı bileceksin. .

A.gücü maçı Antalya maçı kaçan goller gol atmadan maç kazanılmıyor malesef
Kardeş istersen 35 tane gol atar oyunu tutamassan gol yersin...Büyük ihtimallle kayseriye 2. golu attıktan 5 dakka sonra sezer oyuna girecek skora oynıyacaktık, ama kayseri müsade etmedi..fener maçlarını izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..golü attıktan sonra oyunu tutmayı çok iyi beceriyor fenerbahçe..Bunu ilk yarı biz çok iyi yapıyorduk ne değişti anlamış değilim..

Armağan Dere
28.02.2011, 10:27

Maç 6-4 bitti......

Barcelona Athletic abi evveli gün olması lazım:)...6-4 yendiler..

sanatik
28.02.2011, 10:29
Tamamda arkadaslar dün maci kazansaydik 4:3 bugün neyi konusacakdik ?

Futbol yeterlimi ?

Evimizde kac macdir puan verip duruyoruz oysa en güclü olmamiz gereken yer olmasi lazim evimiz.

leviathan_-1461
28.02.2011, 10:31

Maç 6-4 bitti......

Senin bana sayacağın örnekle rkaç tane olablirki..Ben sana uzaktan değil yakınlardan örnek vereyim, geçen senki gs bu seneki bjk gözümüzün önünde,bu takımlar kalitesizlikten mi yeniliyor yoksa oyunu tutamadıkları içinmi..

Tabiki bende umutun yerine düşürdüğünü atan bir futbolcuyu tercih ederim ama hatayı başka yerlerde arıyoruz..Bu maçda 2 kere öne geçtik 3 gol attık ama 2 puan kaybettik, başkalarının yorumuna göre 1 puan kazandık..Bence sorun gol atmada değil..Öyle olmadığıda attığımız gol sayısına bakınca belli oluyor..

bahadır2561
28.02.2011, 10:31
Kardeş istersen 35 tane gol atar oyunu tutamassan gol yersin...Büyük ihtimallle kayseriye 2. golu attıktan 5 dakka sonra sezer oyuna girecek skora oynıyacaktık, ama kayseri müsade etmedi..fener maçlarını izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..golü attıktan sonra oyunu tutmayı çok iyi beceriyor fenerbahçe..Bunu ilk yarı biz çok iyi yapıyorduk ne değişti anlamış değilim..

ona itirazım yok oyunu tutamıyoruz açık bariz belli bişey nedensiz geriye çekiliyoruz en büyük problem bu. .

Yakaladıgın pozisyonları gol yaparsan en iyi şekilde oyunu tutarsın bende onu demek istiyorum.

DİNÇ
28.02.2011, 10:34
Ağlayın bakalım ağlayın...

Ayıp sizlere ayıp...

Bu takım sezon sonunda şampiyon olursa; bu yazılanları herkese tek tek göstereceğim...

Fener şöyle fener böyle bu ne ya Hu...

Yok Başkan yanlış, Şenol Hoca yetersiz...

Sizlere sesleniyorum Ey Trabzonsporlular...

Uyanın , Silkinin...

Bırakın ezilmeyi ayağa kalkın...

Şimdi size 1. devredeki 6. hafta puan durumunu veriyorum...

Anlayan anlar ve akıl yürütür...

6. Hafta Puan Durumu

prenha61
28.02.2011, 10:35
bunun böyle olacağı belliydi aziz köpeği bir maçta olay çıkartıp hakemler sayesinde trabzonun puan kaybetmesine neden olacaktı zaten biliniyor ki trabzonspor taraftarı yani bizler haksızlığa gelemediğimizi biliyorlar haksızlık oldumu kaç yıllık hasret hemen alevleniyoruz bu durumda bizim için kötü oluyor bunlar bilindikleri için kaybeden biz olduk federasyon+aziz+hakemler kazanmış oldu yalan mı ?

Ünal Er
28.02.2011, 10:35
Tamamda arkadaslar dün maci kazansaydik 4:3 bugün neyi konusacakdik ?

Futbol yeterlimi ?

Evimizde kac macdir puan verip duruyoruz oysa en güclü olmamiz gereken yer olmasi lazim evimiz.

Evimiz en güçlü yerimiz değilse bunda suç tamamen taraftarındır .
futbolcuda biliyor o topa düzgün vuramazsa anasına sövüleceğini, o da stres yapıyor adamların üzerinde,
ne zaman kaçırdıklarımızın ardından kendi takımımıza küfür etmeyip alkışlar moral verir hadi koçum bu olmadı ikincisinde olmazsa üçüncüsünde dersek o zaman başaracaz demektir ama ben göremem beim çocuklar görürmü onuda bilemem

lazoli__61
28.02.2011, 10:36
Arkadaş hiçbişeye yanmıyorum maçın skorunu rüyamda gördüm pazar sabahı 3-3 hatta foruma da yazdım saat 13.00 sıralarıydı alıntı yapıcaktım mesajı bulamadım ne kadar fanatik olmuşuzki maçın sıkıntısını pazar sabahı rüyamda yaşadık maçtan önce izlediğim arkadaşlara rüyamı anlattım ve skoru söyledim adam da idda derdine düşmüş niye söylemedin oynardık diye bizim ciğerimiz yandı be...

Faik Yılmaz
28.02.2011, 10:36
Senin bana sayacağın örnekle rkaç tane olablirki..Ben sana uzaktan değil yakınlardan örnek vereyim, geçen senki gs bu seneki bjk gözümüzün önünde,bu takımlar kalitesizlikten mi yeniliyor yoksa oyunu tutamadıkları içinmi..

Tabiki bende umutun yerine düşürdüğünü atan bir futbolcuyu tercih ederim ama hatayı başka yerlerde arıyoruz..Bu maçda 2 kere öne geçtik 3 gol attık ama 2 puan kaybettik, başkalarının yorumuna göre 1 puan kazandık..Bence sorun gol atmada değil..Öyle olmadığıda attığımız gol sayısına bakınca belli oluyor..

bazı maçlar böyle gollü olabilir.......İstisnadır..... BU GİBİ DURUMLARDA BİR FAZLA ATICAKSIN....

Helede Umutun pozisyonu gibi bulursan ka-çır-ma-ya-cak-sın.....

Aynı Umut 0-0 biten Antalya maçı ile 1-1 biten Anakaragücü maçlarındada % 100 golleri kaçırmıştı o maçlardadamı defansa hata bulucaz.....

Bu adam yetersizim diye bangır bangır bağırıyorsa Sadri ŞENER ya duymuyor ya da duymzlıktan geliyor...

MİSSE_MİSSE
28.02.2011, 10:37
takımda problemler olduğu kesin. ama bursasporun mustafa keçeliyle şampiyon olduğunu unutmayalım. dün akşamki puan kaybının tek sorumlusu şenol hocadır. rakip takımı hiç çalışmamış. rakibin tehlikeli oyuncularını ya dikkate almamış ya da yetersiz futbolcularıyla onları durdurabileceğini düşünmüş ki ikiside büyük hata. sağ beke yardıma santraforu yollamak zorunda kalmayacağı bir onbiri oluşturabilmeliydi.