PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17

zafer demirci
27.02.2011, 22:03
bizim kaderimiz bu olamayız arkadaşlar yine üç beş senede bir türkiye kupası üç beş senede bi şampiyonluk oynamak.ben bu takımın şampiyon olması için bir hafta şampiyonlugu kutlayayım sonra ölmeye hazırım..şampiyon olalım 26 sene yine beklerim...ama olmuyor işte nasıl olacağız ne yapmak lazım..

Gürkan
Bu puan bizi şampiyon yapacak...

O ankaragücündeki bir puan değilmiydi Gamze yoksa antalyadaki mi bak karıştırdım şimdi.

lazzz61
bu saerefsız hakemı gecen senden hatırlayaın alanzınhoya fauyl vermeyıp pesıne golu yemıstık ve o mactaa gs lehınee o kadar duduk caldıki o gunden wsonra bu adama gıcık olmaya basladımm hakkatten bunlar nasıl hakemn anlamıs deılım azız yıldırım bu kadar tass...lı adammı yahuu

İsa
Yahu Allah aşkına saçma sapan yorumlar yapmayın.

Kayseri bize aslan kesilmiş.

Ya kardeşim ortasahanda top kazanacak sadece bir adamın var.

Ortasahası dirençli olan tüm takımlar bize çok rahat üstünlük kuruyor bu kadar basit...

ozzy!
27.02.2011, 22:04
Olacak ama nasıl?

nesta61
burda ahkam kesmeye gerek yok THE END.....................

Serdar A
Yapılan son transferlerden biri bile şu takıma monte edilemedi veya monte edilebilecek kalitede adamlar alınmadı.

Abi transferleri geçtim , sene başında yollanan Gabric takımda tutulsa ne olurdu ? İşte Engin yok , sahada onun boşluğunu dolduracak adam yok ki Engin de bizim Engin yani , hala yerel . Bir maç var bir maç yok .

Yunus Emre SEYHAN
Mustafa malesef 2. lig topçusu. Ceyhun ise Bank Asya'da oynayabilir.

DePaR
Kayseriye laf yetiştireceğine devre arası transfer yapsaydınya ey yönetim

okg_53
Cünkü bu takim dogal olarak tek ilin kardesim.

Eger Futbolda takimlar Sehirlerini temsil ediyorsa o kisi kendi sehirini tutmasi gerekir.Yok ben sehirimi tutmak istemiyorum diyenlerde senin gibi herhalde benim yorumlarima sinir olur.E Trabzonluysan bende senin cevabini anlamakta güc cekerim.

Trabzonspor'u ayakta tutan, Trabzonlu olmayan, Trabzonspor taraftarlarıdır.

Bunu hertürlü herkesle tartışırım. Bu konuyu konuşmak isteyen özel masaj atsın .

only ts
umut bulut 100. golünü atamıcak bu sezon

Cemile

Eger Futbolda takimlar Sehirlerini temsil ediyorsa o kisi kendi sehirini tutmasi gerekir.Yok ben sehirimi tutmak istemiyorum diyenlerde senin gibi herhalde benim yorumlarima sinir olur.E Trabzonluysan bende senin cevabini anlamakta güc cekerim.

bu nasıl bir anlayıştır? ben trabzon'luyum ama saygının en büyüğünü trabzonlu olmayıp trabzonspor'u tutanlara duyuyorum. 80 ile şerefsiz diyorsun kendi insanımızdan soğutuyorsun.

Murat Altun
27.02.2011, 22:05
O ankaragücündeki bir puan değilmiydi Gamze yoksa antalyadaki mi bak karıştırdım şimdi.

Bizi direk sampiyon yapacak bir puan kadikoydeydi alamadik

İsa
Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir oyun kurgusu yok.

Ortasaha booomboş.

Bir tane dönen topu alamadılar kimse stoperlere kabahat bulmasın...

Murat'
Son dakikada bir gol gelmiş olsaydı işte o zaman daha çok inanacaktım şampiyonluğa, geçen sene Bursa'nın Fener maçı vardı 2-0'dan 3-2 yenmişlerdi Fenerbahçe'yi işte o zaman ben şampiyon olacağım demişti o takım.Bizde hala böyle bir ışık göremedim ben.Tam 14 seneden beri takip ediyorum bu takımı, en kötü zamanlarını da gördüm, bzen beş yedik tribündeydim şahit oldum, çok da güzel galibiyetlet gördü bu gözler ama artık şampiyonluğu görmek istiyor.

Takıma olan inancım devam ediyor, şampiyon olamazsak da yapacak birşey yok, bu takımı deli gibi sevmeye destek olmaya devam edeceğiz.

Bu formayı terleten tüm oyuncularımıza sahip çıkalım, tamam kötü oynamış olabilirler ama onların iyi niyetinden en ufak bir şüphem bile yok.

Şampiyonluk gelecekse de bu futbolcularla ve bu teknik kadroyla gelecek, ne diyelim inşallah o mutlu sonu hep beraber görürüz.

Hürgün Aygün
Kapandı misafirlere başlık iyi oldu.

asilhamsi
trabzondaki maçlara dezavantajlı başlıyoruz.ligin en kötü taraftarı bizde

buda yeni trent arkadas...Futbolcularda bulmus isin kolayını bir metreden topu iceri iteliyemiyecegim sonrada stres vardı..Taraftar baskısı....Sanssızlık..

Yemez artık..Hayvan terli...

Taner Uykuçeken
bu maçtan sonra bize tarafsız sahada oynama cezası versinler lig bitene kadar

zafer demirci

aynen......

gerenimo

seni komik çocuk. trabzonspor senin beyninin alamayacağı kadar büyük.

Aker
Şu spastik şansal fenerli değil mi?
Salak herif durmadan takıma, taraftara laf atıp duruyor.

tarsus
27.02.2011, 22:06
bu maç beraberlik hakkını kullandığımız maç olarak kabul etmek istiyorum.daha uzun maç maratonu var önümüzde şu aşamada hiç bir futbolcumuzu suçlamak istemiyorum onlar kaybettiği puanları kazanarak telafi etme yoluna gideceklerdir.üzerimizde çok büyük şanssızlığın yanında peanaltılarımızı vermek istemeyen hakemlerde var.ağlayan eziklerin etkisinde kalan hakemler başkalarına kolayca çaldığı penaltıyı bize çalmaları için futbolcularımızın allah korusun bir yerlerinin kırılmasınımı bekliyorlar:(saha içi olduğu kadar saha dışındada rakiplerle baş etmeliyiz.bundan sonra bizim başkanın espri yapma yerine masaya yumruğunu vurmasını istiyorum.8taş macını alarak galibiyet serisine başlayacağımıza inanıyorum.son olarak engin egemen ve selçuk takımın temel direklerinden biri bunu bu akşam daha iyi anladık umarım biran önce dönerler

lazmania611
umut bulut 100. golünü atamıcak bu sezon
Önümüzdeki Sezon Atsa Keşke...

yorumsuz6117
Burak'ın gole kadar adını bile duymadım.

manomat
bu eserin sahibi Trabzonspor yönetimidir..sol bek yok..sol acik yok..sag bek cakma..forvet yok..orta sahan vardi onu da baskan ve Senol Günes sayesinde hallettik..Sayin baskan bos bos konusacagina taraftari dinleyip transfer yapsaydi bunlar olmazdi.. ama sampiyonluk onun icin o kadar önemli degil.. Aziz Yildirima gecen yil hediye edemedigi sampiyonlugu hediye etmek istiyor ve sonunda da basaracak.. Tebrikler Sadri baskan aynen devam et....

TS-FAN

Bu da ahkam kesmek oldu.

Nesta kardeşim ahkam kesme.

Vkgz
27.02.2011, 22:07
Hakemin başına yabancı madde gelmiş. Sezon sonuna kadar tarafsız sahada oynama cezası istiyoruz.

Murat Altun
Full hd arkadas senin piksellerinin cogu yanmis :)

grigandalf1967
glovaçki ve mustafa ağır kaldılar .serkan yorgun ,çale ağır
böyle olunca 3 gol yersin ,rakibin hızlı adamlarını durduramadık

Uğur Kalyoncu
bundan sonra ki dönemde pawel,engin,egemen ve hatta piotrı daha çok sahada görmek istiyorum,mümkünse alanzinho sadece antreman maçlarında oynasın..Ve Allahtan en büyük isteğim Şenol güneşin çıkardığı kadro maçı kazansın,şenol güneşe müdahele fırsatı vermesin.bugün artık bitmiş calenin oraya amrabat geçmişken calenin yerine piotrı nasıl oyuna almaz,nasıl onu düşünemez anlayamıyorum...

metinbay61
hala taraftara laf diyenler var...3. golü taraftar attırmıştır benim görüşüm tabiki...son dk hakemin kafsının kanaması dışında son 10 dk da gerçek eski taraftarımızı görmek mükemmeldi...ama tutturmuşuz bi taraftarımız yüzünden diye...

olay çok açık bu maçı dışarda bırakıyorum...kapanan takımları açmakta zorlanıyoruz bu sistemlede bu iş zor...jaja ortasahaya kadar gelip top almaya devam ederse hep böyle maçlar bizi bekler...jaja ve burak ilerde oynayıp umutu kenara alıp oynayalım bir maçtada bakalım nasıl olacak...

Samet Berber
Dk 1 de öne geçmişsin taraftarı da almışsın arkana , bu maçı alacaksın ki şampiyon olasın.

asilhamsi
27.02.2011, 22:08
elin niangı takıyor pesine uc adamı surukluyor...
Amrabat tek basına bizim savunmayı dagıtıyor...
Jaja 70 metre top suruyor kendi ortasına kafa vuruyor...
Burak her pozisyonun icinde olmaya calısıyr.....

Cok net umut gibi bir forvet mustafa gibi stoper varsa bu is buraya kadar...

İsteyen istedigi cezayı versin bana bu sezon daha mac izlemem

nesta61
ben bu hakeme kızmıyorum aksine teşekkür ediyorum. Trabzonspor camiası üzerindeki ölü toprağını kendisi bir türlü atamıyordu, sağolsun cevap veremez hale gelmiş reflekslerimizi harekete geçirdi.

Dilerim camiaya yön verecek kadro, bunu avantaja çevirir. Kısacası kaybedilen 2 puan bize fazlasıyla döner.

Teşekkürler yunus yıldırım!

allah senin belani versin hakem!!! Beter ol!!!

Paksoy
Full hd arkadas senin piksellerinin cogu yanmis :)
Bende yeni üyelik alacağım,3.2 Megapixel :D

Hürgün Aygün
Şansal keyiften dört köşeymiş bunlar ne çok konuşuyor bugün.

Uğur GEMİCİOĞLU

Tamam abicim sen devam et.

uzunismail
Ben demiştim edebiyatı yaparak trabzonsporun şampiyon olacağını düşünüyorsanız yazıklar olsun size... Şayet ben demiştim diyerek sadece yattara gibi kendinizi ön plana çıkarıyorsanız karakterinizde ciddi eksikler var demektir... Biz de biliyoruz bu takımın eksiklerini artık sesinizi kesin hep beraber dimdik ayakta olarak gidelim şu inönüye.. Bu şampiyonluğu ezerek alacağız kilit kelime bu.. Ezerek var gücümüzle.. İyiki varsın trabzonum.. Birde avniakerde ciddi eksiklerimiz olduğu doğru ama bunu artık dillendirmeyelim..Birbirimize de haksızlık yapmayalım.. Bu akşamki kayseriyi fenerde yenemezdi..

matrix5782
ne olmuş buraya kendinize gelin arkadaşlar. zarar değil fayda vermeye çalışın olumsuz değil olumlu düşünün köstek değil destek olun

lazmania611
27.02.2011, 22:09
Arkadaşlar Kanaltürkdeki Telegol Programında Taraftarımızı Karalıyorlar... Yok 61. dakikada konfetiler arasında pet şişeler taşlar maşlar atmışız.Maç boyunca Hakemin Bütün Kararlarında Tepki Göstermişiz Şimdide Eşek Herif Hakem Olmasa Trabzonspor Kaybederdi Hakem Kurtardı Diyor.Açın İzleyin Ve info@kanalturk.com.tr buraya Yorumlarınız Lütfen Atın

Hakan Karadirek
27.02.2011, 22:09
Markus'u da kaybettik ..

nesta61
27.02.2011, 22:10
Bu da ahkam kesmek oldu.

Nesta kardeşim ahkam kesme.

Bosuna yirtilmaya gerek yok! cale varsa mustafa yumlun varsa evlere senlik ceyhunun varsa , artik bunudami kacirirsin umudun varsa buraya kadar kardesim.

bariskaratas
burakın cekildigi pozisyonu gostermediler tekrarını bile

mk.esen35
eksikleri görüp nokta transfer yapmakta üstümüze yok.her sene aynı film.ucuz kahraman yaratmaktada üstümüze yok.malesef takımımızda büyük takım oyuncusu olmadığı halde istanbul medyası tarafından şişirilerek kahraman yapılan oyuncular var.taraftarımızda bunu yiyor malesef.bazı arkadaşlar tepki verecek ama benim bu kadroya güvenim yok.inanamıyorum.

SEDER
27.02.2011, 22:11
Allah belanı versin Yunus Yıldırım, Allah belanı versin MHK, Allah belanı versin federasyon!
yok kardeş öyle deme biz burda hıncal haklımı başlığı açarken başlıklar şenol hocanın bir bildiği vardır mantığı ile kapatılıyodu..sadece 2. yarıda 3 net penaltımız verilmedi...aykut ve aziz hedefine ulaştı..o zamanda demiştim öyle federasyona yürüyelim falan ayağına kimse girmesin hele hele bmn yönetimi hiç girmesin..zira testi kırılmadan gereken yapılmalıydı..

Serdar A
Tekrarı izlemedim , hatırladığım kadarıyla ;

Rakip santradan iki pas yapıyor bizim ceza alanı 25. metresinde Ziani topla buluşuyor , en yakın adam 5 metre . Ceza sahamızda bir ters koşu , stoperin adam takibini kaybediyor , ayağın dışı ile bir pas ve gol vuruşu . Gol .

Santra yapıldı , öndesin . 30 saniyede gol yiyorsun .

...

Yediğimiz 3 gol Bank Asya standartlarındaydı , ancak bu gol gerçekten bende başka fikirler uyandırdı .

Yiğit SARI
Yalnız bu 61. dakika artık zevk vermiyor. Farklı şeyler bulunması gerekir diye düşünüyorum.. O konfetiler yüzünden Kayseri kalecisi kaç dk yedi ?

sbay
sansar zevkten dört köşeymiş.yok çok güzel maç olmuş yok güzel goller varmış.Şeref yoksunu adam fenerli olduğunu nasıl belli ediyor.

Ali Tunahan Güllü
Egemen-Engin-Selçuk üçlüsünü o kadar aradıkki artık ne kadar basit goller yiyoruz öyle

Gürkan
Abi transferleri geçtim , sene başında yollanan Gabric takımda tutulsa ne olurdu ? İşte Engin yok , sahada onun boşluğunu dolduracak adam yok ki Engin de bizim Engin yani , hala yerel . Bir maç var bir maç yok .

Üstelik bunu hepimiz görürken asıl görmes gerekenler görmedi ya da görmemezlikten geldi.

Bizi direk sampiyon yapacak bir puan kadikoydeydi alamadik

Aynen katılıyorum bizi şampiyon yapacak bir puan kadıkoyde alacagımızdı.

kaptans
Memleketin neresi Kaptans bi bilsemde ona göre yorum yapsam sana.

Senin mantigina kalirsa tutarim GSi ve en iyisi oldugum icin atarim havami.

Kim nerden geliyorsa o takimi tutmali.Yoksa ben Türkiyeyi degilde Almanyayi tutarim sonucta Türkiyeden daha basarili.Ama Almanyayi tutarsam bil bakalim ne olurum?

Sen sanırım yurt dışında bütün kavramları karıştırmışsın ALLAH herkesi aklı selim eylesin sana tek diyeceğim şey o 80 ile şerefsiz diyen cümlen için herkesten özür dilemendir ondan sonra istersen git istersen yenigineyi tut beni ilgilendirmez....

jeepeers
Allah rızası için hakem vurana kadar şu Cale isimli,takıma hiçbir katkısı olmayan,ancak ne hikmetse sürekli olarak ilk 11'de forma şansı verilen adamı vursun.İnsan evladı nasıl tahammül eder bu adama.Ne defansa katkısı var ne hücuma.Peki hangi mantıkla oynatılır bu adam hala?Trabzon Amatör'den herhangi bir sol bek oyuncusuna bu kadar şans verilse sanırım Cale'den daha kötü olamaz.İllallah dedik artık yeter.

Alper Calik
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Öncelikle, İstanbul da yaşayan (Trabzon/Yomra lıyım) birisi olarak, Trabzon daki taraftarlarımıza, maça giden tüm taraftarlara, gösterdikleri MUHTEŞEM DESTEK için YÜREKTEN teşekkür ediyorum. Bugün, Avni Aker taraftarlarını zaman zaman eleştiren bizleri mahçup ettiniz. Hep böyle olun. Tekrar teşekkürler. Büyük taraftar olduğunuzu gösterdiniz.

Hakem için söylecek çok şey var ama midem bulanıyor. Sahamızı kapatsalar dahi hakeme verilen tepki için BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFLARLARINA AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM. Bu akşam içimde biraz serinlik var ise, taraftarımızın hakeme tepkisindendir. Oh be dedim.
Bu hakem için havaalanına da ben olsam giderdim. Ceza gerektirmeyecek her türü olumsuz tepkiyi hak ediyor bu hakem.

Kayserisporlulara, bu forumu okuyanlar var ise aralarında, şöyle diyorum. Allah tan sizin gibi şerefsiz bir takımın taraftarı değilim. Bu sözü bize oynadığınız maç için değil. Başka takımlara OYNAMADIĞINIZ İÇİN söylüyorum. Ezik takımsınız. Biraz haysiyet onur olur da çıkar herkese karşı oynarsınız. Ama gördük önceki maçlarınızı.

Gelelim TS ye.
Bu kadromuz ile, her sonuç normal olurdu. Herkes nelerin aksadığını gördü. Olay gayet açık.

Umut en önemli özelliğinden uzak. Umut yaptığı en iyi 1. iş pres yapıp rakibi zorlamak, erken oynatıp topun bize geçmesini sağlamak. Bunu 10 haftadır yapmıyor. 2. iş gol atmak, onu da yapamıyor. Bence umut yerine artık doğrudan Pawel ile başlamalı. Eğer Umut pres yapmayacak ise, bir faydası olmuyor.

Jaja-Alan ilk yarı golden sonra hiçbirşey yapmadı, hiç geri gelmedi. Mecburen Alan ı oyundan aldı. Kimi koyacağı tartışılır idi, Yattara girdi.
Yattara Alan dan etkili idi, sonuçta 2 gol daha attık ama 2 de yedik!

Ceyhun elinden geleni yaptı. Bu orta sahada Colman ile ikisi varken bu kadar oynayabilir, daha ne yapsın.

Colman sezonun en iyi maçını oynadı. Yapabileceği birşey yok.

En kötü kısmımız arka dörtlü ve defans. Bunun da sebebi forvetlerin geri gelmemesi.

Neticede iyi olan ve afedersiniz köpek gibi yırtınan bir takımdan, böyle dağınık ve ofansif ne yaptığını bilmeyen kadromuzla beraberlik bile iyidir.

Ezik FB liler, lig sonuncusunu zar zor yendiniz diye sevinmeyin. Daha çok maçlar var.

Bizim takımın SABIRLI OYNAMASINA GERİ DÖNMESİ GEREK. Çok sabırsız oynuyor. Bu da bizim gibi düşünmelerinden. Öne geçince oyunu tutamıyoruz. Daha orta saha ve defans sağlam oyuna geri dönmeli. Bu kadar saldırgan oyuna gerek yok. Benim düşüncem böyle. Nasıl olsa pozison bulunur. Ezikbahçe gibi 1 gol atıp yatmasını bilmeliyiz. O şekilde farka da gidebilirz. Tam şu anda Sergen de bunları söylüyor, tesadüfe bak :)

Bozmayın moralinizi.

HEP DESTEK TAM DESTEK.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR.

iyi akşamlar

Canberk
Maraton 3lüsünün alayı yalan.
İzlemeyin şunları.

Murat'
27.02.2011, 22:12
Konuyla alakasız ama Nevzat Şakar için uğursuz diyordum aynen de dediğim gibi çıktı, ah be Sadri başkan ne diye aldın ki şu adamı yönetime.

UNiVeRSeLoRD
27.02.2011, 22:12

Sende Almanyada oturuyosun Gurbettesin bi laf vardır "doğduğun yer değil doyduğun yer memleketindir" diye...
Bu lafa dayanarak diyorum sen de 81 ilin 80inde değilsin kendinede laf atma ortamıda germe bu takım trabzonlu olanında olmıyanında takımı ingilterede tutan ingilizler bile var ne demeye çalışıyorsun ki...

Boş işlerle uğraşmayın da işinize bakın adam gibi

mehmet yıldırım
27.02.2011, 22:13
bişeyler yazmak için cevap yaz butonuna tıkladım....yazacak olduğum şeyleri yazmaya üşendim...nerden başlycağımı da şaşırdım...sadece şunu söyleyebilirim..Trabzonspor takımı İstanbula taşınsın,10 yılda en az 3 şampiyonluğu garantidir...ben Trabzondayım,buradan da onu severim...

İlyas Özdemir
taraftara kabahat bulmayalım millet çıldırdı çıldırdı

metinbay61
ligi baştan başlattık iyi olan kazanacak...ben hala iddia ediyorum kazanan biz olacağız diye...fb devre arası yaptığı yüklemenin kaymağını yedi ama büyük düşüş olacaktır önümüzdeki maçlarda...

Serdar A
yok kardeş öyle deme biz burda hıncal haklımı başlığı açarken başlıklar şenol hocanın bir bildiği vardır mantığı ile kapatılıyodu..sadece 2. yarıda 3 net penaltımız verilmedi...aykut ve aziz hedefine ulaştı..o zamanda demiştim öyle federasyona yürüyelim falan ayağına kimse girmesin hele hele bmn yönetimi hiç girmesin..zira testi kırılmadan gereken yapılmalıydı..

Benimde kapatılan böyle bir başlığım var .

Bunlara hazırlıklı olmalıydık . Sanıldı ki biz bunları evvelden konuşsaydık dikkatimiz oynadığımız oyunun dışına kayabilirdi .

Şimdi ne oldu peki ?

Hakem yaralandı ve bunun bir bedeli olacak , bunun vebali kimin boynuna ?

newrocki
maraton u mail yağmuruna tutalım. adam burak ın pozisyonda faul yok diyor, kayserinin saçma pozisyonuna penaltı diyor. yuh diyorum. ben böyle medyanın da böyle ligin de yunus yıldırımın da....................

uzunismail
O şansalın ve denizlinin ruhu olduğunu zannetmiyorum.. Bunlar ruhsuz olduğu için ölmeyecekler.. Şakşakçılığa devam.. Bunların umurunda değil mücadele ve hak etmek.. Bunlar maşa başka bişey değil.. Bunların yorumlarına şahsen itibar etmiyorum... Şişirirler patlayıncada biz demiştik derler izleyin görün inanmayanlar... Biri bi kehanet söyler tutmayınca bi kehanet daha.Tutmayınca bikaç hafta sonra bi tane daha..Sonunda biri tutar ve biz tecrübelerimize dayanarak konuşuyoruz derler.Yiyim senin tecrübenii hoca.. Sen küçük bi beyinsin.

Murat Altun
27.02.2011, 22:14
Egemen-Engin-Selçuk üçlüsünü o kadar aradıkki artık ne kadar basit goller yiyoruz öyle

Egemen ve selcugu bende cok aradim
Glo nun da gollerde hatali oldugunu dusunuyorum

İlyas BAHADIR
Bu akşam yenilginin nedeni ne taraftar ne hakem ne kayserispor ne de herhangi başka bişey..tamamen biziz arkadaş şapkayı önümüze alacaz diyecez ki hocamm bu ortasaaha neden bu kdar boşş diyecez ki 2. yarı başlar başlamaz ve ilk yarının bazı anlarında uzun top yapmaya başladık neden dönen topların hiçbirinde yokuz ve neden sola brozek hala monte edilemedi ve neden umut gol vurşu çalışmaz ya da zeka testi çözmez..neden ceyhuna 90 dakka tahammül edilir neden amraabata cirit attırılır neden masaya yumruk vurulamaz..neden devre arasında kaliteli bir ortasaha elemanı alınmaz..ve binlerce neden..?????????????

Devrim Arslan
(http://forum.donanimhaber.com/m_47107542/tm.htm#)Bu nasıl şanstır yahu fener maçında sakatladı ondan sonra defansa birşeyler ol (http://forum.donanimhaber.com/m_47107542/tm.htm#)du ulan

ligin en az gol yiyen takımıydık 4 maçta 9 gol yedik ,

eğer fener maçında sahada kalsaydı o maçtan bu yana neler değişecekti

dön artık ister iğneyle ister başka bir (http://forum.donanimhaber.com/m_47107542/tm.htm#)şey hadi egemen

Aker
27.02.2011, 22:15
markus ta almış parayı, yalnızız her zamanki gibi.

UNiVeRSeLoRD
Yalnız bu 61. dakika artık zevk vermiyor. Farklı şeyler bulunması gerekir diye düşünüyorum.. O konfetiler yüzünden Kayseri kalecisi kaç dk yedi ?

61. dakikaya karşıyım desteklencekse 90 dakika destekleyin millet taraftar görsün ama nerde...

Serdar Dilekoğlu
O zaman artık şöyle düşünelim.

Lig yeniden başladı ve harf sırasının verdiği öncelikle fb lider.

Hadi bakalım 11 haftalık maraton başlasın

lazmania611
Yav Şerefsizlik Parayla Değil Bu Yorumcuların Alayı Para Peşinde Olayları Abartarak Şenol Hocayı Taraftarı Gaza Getirmiş Gibi Göstererek Karalamaya Çalışıyporlar Kanaltürkü Açın İzleyin Kahpe Görün

zafer demirci
bunu iyi okuyun 6 haftada 9 puanı kapattılar 12. haftada 9 puan fark açarlar 17 haftada 18 puan felan fark olur...yattaraymış bırak allah aşkına ya fenerin kaptanına bak bide bizimkine kaptan böle olur..yattaraya destekleyenlere bıraksın artık bu işleri son dakkkada jaja verse gol olacak ama nerde....beceremiyorsun çalım atmayı ne diye uğraşıyorsun sen bırak futbolu eger sözleişme imzalarsa yine dahada desteklemem trabzonu

Ibo61
27.02.2011, 22:16
beyler üzülmeyin....YINE SAMPIYON OLACAGIZ!!!!!!! GLowacki nin golü bize sampiyonlugu getirecek!!!! Simdi gercekten her sey 0 dan basliyor!!!!Ben sonuna kadar takimima inaniyorum...

Ilelioglu
Benimde kapatılan böyle bir başlığım var .

Bunlara hazırlıklı olmalıydık . Sanıldı ki biz bunları evvelden konuşsaydık dikkatimiz oynadığımız oyunun dışına kayabilirdi .

Şimdi ne oldu peki ?

Hakem yaralandı ve bunun bir bedeli olacak , bunun vebali kimin boynuna ?

Aziz ile Aykut'un tabiki...:mad:

oguzhanssan
valla maçın özetini izledim. Bence;

- Burak ın ilk pozisyonu penaltı değil bence. ikincisi ise dışarda zaten penaltı değil ama aevet kırmızı kart.
- Umut un pozisyonu kesinlikle yüzdeyüz deil çünkü top gerisine düşmüş.
- amrabatın bizde çok benzeri var ama ne yazık ki şenol hocaya rağmen hepsi bireysel oynuyor hala (yattara, jaja, alanzinho)
- maçın kadrosunu gördüğümde twitter a da yazdım. hala aynı kadroda inat ediyoruz ama egemen ve enginsiz TS bir hiçmiş onu anladım.

grigandalf1967
Daha herşey bitmedi beyler.Herşeye rağmen bu takıma destek vermeye devam

UNiVeRSeLoRD
maraton u mail yağmuruna tutalım. adam burak ın pozisyonda faul yok diyor, kayserinin saçma pozisyonuna penaltı diyor. yuh diyorum. ben böyle medyanın da böyle ligin de yunus yıldırımın da....................

mail linki verirmisin...

Mert Oğuzlu61
27.02.2011, 22:17
maraton dakilerin yorumlarını buraya yansıtmayın izlemeyin zaten sinirliyiz adamların söylediği herşey iğneliyor bizi, bırakın spor programlarını felan 1 hafta izlemeyin ben öyle yapıyorum puan kaybettik mi tv medya felan bağlantıyı kesiyorum.

Yiğit SARI
Yattara bencede yeter artık. O son pozisyonda Jaja'ya atmadı ya topu ona çok takıldım işte. Hemde sol ayakla rahat vurabilecek boş bi pozisyondaydı Jaja

İlyas BAHADIR
Bu nasıl şanstır yahu fener maçında sakatladı ondan sonra defansa birşeyler ol (http://forum.donanimhaber.com/m_47107542/tm.htm#)du ulan

ligin en az gol yiyen takımıydık 4 maçta 9 gol yedik ,

eğer fener maçında sahada kalsaydı o maçtan bu yana neler değişecekti

dön artık ister iğneyle ister başka bir (http://forum.donanimhaber.com/m_47107542/tm.htm#)şey hadi egemen

Vallahi egemen bu takımın herşeyiymiş..onun yedeğini bulamamak da ayrı bi komedi ;) Uzun boylu stoper demiyorum egemen tipince kısmen daha kısa boylu ama cabuk hızlı ve aktif bir stoper yedeğimiz olmalıymışşşş..ders olur artık

samway
27.02.2011, 22:18
sota ıle ılgılı lınkın kapatılmasını ıstıyorum

Ahmet F. Zengin
27.02.2011, 22:18
Bizim kendimizden başka dostumuz yok bunu bugun anladım ..

Kayseri her gol attığında maçı izlediğim öğrenci yurdundaki bütün fener bjk ve gs taraftarları gool diye ayağa zıplıyorlardı .. Herkes bize düşman..

Bitane fenerli Burağın golünden sonra burak hakkında konuştu bende ağzının payını verdim.. Geçen sene burak koyunca kadıköyü yakmıştınız sonrada oturup ağlamıştınız dedim ..

Artık seni daha çok seviyorum trabzonsporum. Bu yalakalar ciğersizlerle aynı takımı tutmadığım için kendimle gurur duyuyorum ..

Gürkan
27.02.2011, 22:19
Biz sahada oynamaya çalışıyoruz sürekli bu söyleniyor ve sanıldıki buna saygı duyulacak.Vaybe Trabzona bak nasıl mücadele ediyor. diyecekler diye beklendi ama ..

Varlıbaş61
lig tv yine haysiyetsizliğini gösterdi...
marcus merk öyle dememesine rağmen;
- kayserinin pozisyonu kesinlikle penaltı
- burak'ın pozisyonundaki kararı çok doğru

lig tv kesinlikle ve çok kelimeleri ile vurgulama yapıyor, kendince hakemi başarılı kılmaya çalışıyor... adam değilsiniz !!!

bahadır2561
Sen dk 1'de öne geçiyorsun tam istediğin gibi herşey ondan sonra cortingen akıl sır ermiyo valla

bok vardı da gittin Teofilo herşey güzeldi 11'de başlıyodun golleri takıyordun Trabzonun neyini begenmeyipte taa arjantinlere gittin ve bizi Umut'la başbaşa bıraktın

Semra
engin ve egemenin hırsına mücadelesine ihtiyacımız var, inşallah en kısa zamanda dönerler.
takım her şeye rağmen elinden geleni yaptı, bazen takımlar hiç pozisyonsuz maç kazanıyor ne hikmetse biz hiç öyle maç kazanamıyoruz. kısmetsiziz şanssızız yeri gelince becerimiz eksik kalıyor :(

Murat'
Bundan sonra ister yensinler isterse yenilsinler eleştirilerin hepsini sezon sonuna saklıyorum, hiçbir futbolcu hakkında da en ufak birşey bile yazmayacağım.

Hepsine yürekten başarılar.

Kalın sağlıcakla !

Dilerim ki gülen taraf biz oluruz.

exelans_25
27.02.2011, 22:20
Allahtan tek dileğim sahamızın sene sonuna kadar seyircisiz olmasıdır.inşallah hakemin kafasının yarılmasından dolayı sahamızı 3-4 maç kaparlar.

hyasin61
valla maçın özetini izledim. Bence;

- Burak ın ilk pozisyonu penaltı değil bence. ikincisi ise dışarda zaten penaltı değil ama aevet kırmızı kart.
- Umut un pozisyonu kesinlikle yüzdeyüz deil çünkü top gerisine düşmüş.
- amrabatın bizde çok benzeri var ama ne yazık ki şenol hocaya rağmen hepsi bireysel oynuyor hala (yattara, jaja, alanzinho)
- maçın kadrosunu gördüğümde twitter a da yazdım. hala aynı kadroda inat ediyoruz ama egemen ve enginsiz TS bir hiçmiş onu anladım.

ılk pozısyonu penaltı dedı rıdvan dılmen yer kamerasından o sonuca varmıs bence bugun selçuğu çok aradık bırde ondekı oyuncular gerı donmedıkce cok yerız orta sahanın dırencını arttırmak lazım

irfanb
Ulan Şota !
Bize Teofilo gibi bir deliyi aldıracağına Amrabat gibi bir akıllıyı aldırsaydin ya !
:)

jeepeers
İstanbul medyasının paralı uşaklarının yaptığı aptalca,taraflıca,haysiyetsizce ve daha betimleyemeyeceğim yorumları buraya yansıtmaya hiç gerek yok.
Gülüp geçin sadece,takmayın kafaya.Adamın ruh sağlığını bozar bu gibi durumlar.

Gürkan
Şimdi iş döner tüm suç taraftarın üzerine yıkılır.Ve sahadaki eksikleri olan takım ve buna çare bulmayanlar birden aklanır.

İlyas BAHADIR
sota ıle ılgılı lınkın kapatılmasını ıstıyorum
Sebep sorabilir miyim ?

tanjugunduz
yaw bir selcuk bir egemen bu takımın yüzde 50 si olur mu yaw oluyrmus işte demek li sorun gercekten kaliteli kadro yapmakta ama ben senol hocama inanaıyorum oda biliyordur kim eksik kim hatalı sezon sonunda bari iyi oyuncular alsada sol beke sağ ve sol kanata ve forvete bizde 2 3 sne boyunca sürekli iyi ve güzel maçlar seyretsek ve hep şampiyonluğa oynasak... ama içimden bir ses ezikbakçe cok puan kaybedece diyor işte biz o arada puanları kapmalıyız...

Yiğit SARI
27.02.2011, 22:21
Ulan Şota !
Bize Teofilo gibi bir deliyi aldıracağına Amrabat gibi bir akıllıyı aldırsaydin ya !
:)

Amrabat bence Şota sayesinde alındı Kayseri'ye t.direktör olduğu için yani. Yanılmıyosam Şota görev yapmıştı Hollanda'da.

nesta61
27.02.2011, 22:22
mustafa yumlu vuruyor sulemanou'nun eline carpan top umut'un onune dusuyor aman ALLAHIM BUDAMI KACAR UMUT - artik umut gol kacirdiginda uzulmicem - GOL attiginda uzulecegim .

Hakan Karadirek
Ulan Şota !

Alinti ; Irfanb ..

Murat Hızal
Her şeyin bombok gittiği zamanlarda ne de çok istiyoruz tutunduğumuz bir dalın da kırılmamasını.

Yo ama arkadaş olmuyor,olamıyor, oldurmuyoruz yapacak bir şey, bombok devam.

Yine de hepsinin canı sağolsun,kırılmak var vazgeçmek yok.

Napoli
Yatın asagıya Uyuyun...Bosverin... Bana su mac degılde 9 puandan verilen liderlık koyuyor. Kadıkoyde 1 puan alsaydık net sampiyon olurduk.

Senol Gunes gereksiz Cevap verdi Aykuta Baskan gereksiz konustu...

Yanlıs yapılan transferler,Egemenın sakatlıgı bizi bu duruma getırdı... Cok sey yazmak varda içimden gelmıyor.. En ıyısı Uyumak.

Uğur Kalyoncu
arkadaş benim anlamadığım hakemden ne istiyorsunuz,adamların net penaltısını vermedi,biz bugün top oynamadık ilk yarı adam gibi 3 pas yapıp girdiğimiz 1 tane gol pozisyonu yok,hocanın şu çıkardığı takım gol yemese büyük süpriz olurdu,nitekimde 3 gol yedi,hele 2. gol şaka gibiydi,onun için hakem kötüydü,kayseri başkalarına böyle oynamıyor bize neden böyle oynadı,taraftarımız çok kötü ondan kazanamıyoruz ayklarını geçelim,özeleştri yapalım yoksa 1 adım ileri atamayız...

adem73
27.02.2011, 22:23
bu saatten sonra fener in eline kupayi versinler.bbosuna oynamasinlar.fener bu haftaya kadar kayipsiz geldigine dis müdahele olmadan inanmak safliktir.ne taraftarda ne de futbolcularda suc aramayi birakin.

mehmet yıldırım
mustafa yumlu vuruyor sulemanou'nun eline carpan top umut'un onune dusuyor aman allahim budami kacar umut - artik umut gol kacirdiginda uzulmicem - gol attiginda uzulecegim .
...hİÇ sorma arkadaŞ ya...

Aker
lig tv yine haysiyetsizliğini gösterdi...
marcus merk öyle dememesine rağmen;
- kayserinin pozisyonu kesinlikle penaltı
- burak'ın pozisyonundaki kararı çok doğru

lig tv kesinlikle ve çok kelimeleri ile vurgulama yapıyor, kendince hakemi başarılı kılmaya çalışıyor... adam değilsiniz !!!

Birde taraftarımıza akıl veriyorlar. Uyanır artık birileri umarım.

samway
Sebep sorabilir miyim ?

baska takımın hocası nın lınkı bana sacma gelıyo da o yuzden

Serdar A
27.02.2011, 22:24
Memleketin neresi Kaptans bi bilsemde ona göre yorum yapsam sana.

Senin mantigina kalirsa tutarim GSi ve en iyisi oldugum icin atarim havami.

Kim nerden geliyorsa o takimi tutmali.Yoksa ben Türkiyeyi degilde Almanyayi tutarim sonucta Türkiyeden daha basarili.Ama Almanyayi tutarsam bil bakalim ne olurum?

Hangi amaca hizmet ediyor bu yazılan ?

Müzenize girerken kafanızı kaldırıp bir tabelaya bakın .

Sonra içine girin .

Yiğit SARI
http://www.ajansspor.com/resimv3/yunusyildirim_kafasiyarik.jpg

Hakem çok kötü değildi ama yinede bu resmi görünce mutlu oldum :D

Fatih
Maç başlamadan Ceyhun ve Colman'lı ortasaha intihar demiştim ki öyle de oldu.

Selim ve Abdullah aldıkları bütün topları Ziani ve Amrabat'a ulaştırdılar.Bu iki oyuncu teke tekte etkili oldukları için her geldiklerinde tehlike oldu.

Şenol Hocanın yapması gereken şey orta alan bir adam daha koyup iki bekin kademesine girmesini sağlayacaktı ki Burak ve Alanzho sonradan giren Yattara bu işlerin adamı değiller.

3 gol attığımız maçta ofansif sorundan bahsedemeyiz.Son 3 deplasmanda gol atamayan Kayseri bize evmizde 3 gol atıyorsa sorun defansif ki herkesin ortak kanısı.Orta saha ve defans oyuncuları sürekli pozisyon hatası yaptılar buna Mustafa'nın tecrübesizliği de eklenince acı tablo ortaya çıktı.

Ilelioglu
bu saatten sonra fener in eline kupayi versinler.bbosuna oynamasinlar.fener bu haftaya kadar kayipsiz geldigine dis müdahele olmadan inanmak safliktir.ne taraftarda ne de futbolcularda suc aramayi birakin.

Aynen öyle...Belki fark yine kapanacakti ama bu kadar degil...!

:mad:

werg
Yarın bütün yorumları okuyacağım sakin kafayla okumak bana daha iyi gelecektir bu arada maç için öngörüm tutmadı çok gol yedik şunuda söylemeden geçemicem bu takım şampiyon olacak.herkese hayırlı geceler

Sinan Ayaz
amrabat neymiş yaa adamın ayağına gelen her top aksiyon

İlyas BAHADIR
Yatın asagıya Uyuyun...Bosverin... Bana su mac degılde 9 puandan verilen liderlık koyuyor. Kadıkoyde 1 puan alsaydık net sampiyon olurduk.

Senol Gunes gereksiz Cevap verdi Aykuta Baskan gereksiz konustu...

Yanlıs yapılan transferler,Egemenın sakatlıgı bizi bu duruma getırdı... Cok sey yazmak varda içimden gelmıyor.. En ıyısı Uyumak.
Bari Napoli Yense yarın..:(

tonyali_yildiz
27.02.2011, 22:25
Herkes birşey diyor ben de ekleyeyim bari :
Farklı bir bakış açısı olacak ama bence bu maçın kazanılamamasının en büyük nedeni Sadri Şener' dir. Fenerbahçe - Kayserispor maçından sonra kaleci hakkında dediklerinden sonra ben böyle olacağını tahmin etmiştim ve o günde demiştim. Öyle demeçler verip ortamı gerdikten sonra yenilmediğimize de şükür. Adamlar 4 hafta deplasmanda gol atamamışlar sana 3 tane atıyorlar. Ortamı bu kadar gerersen, buna kulübün ve taraftarın da bulaşmasına vesile olursan olacağı bu. Kayserinin bu kadar istekli oynamasının tek sebebi o demeçler ve sonrasında olan olaylar bence...

Ancak güzel olarak gördüğüm bir gelişme şu : maçta ve maçtan sonra olan olaylar ( özellikle hakemin başını yarmış bizimkiler) sahamızın kapanmasına veya seyircisiz maç yapmamıza sebep olacak. Bu bizim için bence çok güzel bir gelişme. Bizim takım kendi seyircisi önünde iyi top oynayamıyor ve stres yapıyor. Umarım TFF nin vereceği ceza düşük olmaz da iyi galibiyetler alırız seyirci baskısı olmadan...

fehmi burnaz
umutsuz konumak istemem ama bu sekilde nasıl şampiyon oucaz. fener iyi oynuyo bizim takım ilk yarıda ki gibi oynamıyoruz ve fenerin kalan maçları bizden daha kolay.. inş bu kadar yaklaşmışken elimizden kaçirmayız. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNN

mehmet yıldırım
alakası yok...adamlar bizden bikaç gömlek üstün kadroları var...takım olamamışlardı...uyum sorununu aştılar....şampiyonluk şansımızı bırakın ben ligi 3ncü bitireceğimizi düşünüyorum...

UNiVeRSeLoRD
Teofilo'da 2 gol attı bugün Şerefsiz Bu durumdaysak onun payı çok büyük...

kapça_61
27.02.2011, 22:26
söyleyecek bişiy var mı bilmiyorum fark yemediğimiz için sanslıyız bence bir puana sukredelim, sen ilk dakika one cıkıp arkasından baskı kurup one gecmek için caba sarfetmezsen boyle sacma sapan bi savunma hattı kurarsan kayseri gibi bir takıma bir puan iyi bence...

Sibel
27.02.2011, 22:26
Çok şey söylemek lazım gelirken,bu maç ve olanlar için en iyisi susmak...

İlyas BAHADIR
27.02.2011, 22:27
baska takımın hocası nın lınkı bana sacma gelıyo da o yuzden
Başka takımın hocası dediğiniz insan..yıllarca taraftarı olduğunuz takımın formasınıterletmiş ve kulübe para kazandırmıştır..ve benim görüşüme göre en kral trabzonsporludan daha cok trabzonsporludur..maçı izleyenler görürler..şota attıkları hiçbir golde sevinme belirtisi göstermedi..adamın kralıdır şota..herkes kelimesini bilecek. !

Varlıbaş61
telegol'de;
sadri başkan: taraftar adına yunus yıldırım'dan özür diliyorum mu demiş ben mi yanlış duydum?

Ahmet Başkaya
Şotaa birtanesinn !

Herkes kendi işine baksın bile demedim kii benn diyor . Ağlayacak gibi olmuş burda bilmeden konuşan Şota'yı silenlere de kapak olsun !

Cafer Bulur
Takim savunmasinda yaptigimiz akil almaz hatalar nedeniyle 3 gol attigimiz bir maci kazanamadik,kazanmamiz da zordu.

Serkan gibi takimin as oyuncularindan birisi rakibine defalarca gecilirsee,onur 2 defa hatali cikis yaparsa cale topun nereye atilacagini kestiremiyorsa kazanmaniz elbette cok zor olacakti.

Yazik oldu,cok önemli 2 puan daha gitti.

Ömer Sak
Hakemler hala staddaymis , disari cikamiyorlarmis :) !

Uğur GEMİCİOĞLU
Hakemler stadda hala çıkamıyor diye bilgi geldi Maraton'a.

yorumsuz6117
27.02.2011, 22:28
bjk ne kadar kötü de olsa bu defansı mahveder.

SEDER
hiç kimse kusura bakmasın umut oynadığı sürece biz böyle eziyet çekmeye mahkumuz.kaybettiğimiz puanların tek suçlusu umut demiyorum zira onu oynatan şenol güneş tir.Dolayısıyla suçlu arıyosak umutu ısrarla oynatan şenol güneştir.

Ali Tunahan Güllü
Trabzonum kötü durumlardan çıkacak kadar büyüktür.
Önemli olan bizim puan kayıplarımızdan ders çıkarmamız.
Bu arada gerçekten transfer politakamız fiyasko.
Şu sivastaki polonyalı adamı göremedik gittik aldığımız polanyalılara bak.

Gökhan KAN
Ahmet Çakar ceza alınırsa Trabzon için daha hayırlı olabilir dedi..

UNiVeRSeLoRD
Maç başlamadan Ceyhun ve Colman'lı ortasaha intihar demiştim ki öyle de oldu.

Colman iyi oynadı bence bu sezona bakarsak...

Tolga Okumuş
27.02.2011, 22:29
Bir Alanzinho ve Yattara'ya bakıyorum.

Bir de Amrabat'a.

Samet Berber
Fener çok büyük bir avantaj yakaladı bence , haftaya da bjk ile oynuyoruz ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapacaklarından eminim.

Liderlik stresi de nedense sadece bizde oluyor .

exelans_25
kapatın lan sahamızı bize yapacağınız en büyük iyilik budur.bu arada ceyhun adamlara pres yapana kadar adamlar ceza sahamıza geliyor

Yasin T.
27.02.2011, 22:30
hakem kötüydü ama biz dahada kötüydük.önce kendimize bakmamız lazım.taktiksel psikolojik kondisyon mondisyon.. takımın herşeyinde düşüş var.şimdi en çok şuna üzülüyorum.sucu hakeme atacağız ve kendi hatalarımızı görmeyeceğiz.
ayrıca hekemin başı yarıldı diye övünen arkadaşlarada pes diyorum.zihniyet aynı.kafa yapısı değişmedikçe bazı şeylerin değişmesi çok zor.

macuka
Aldigimiz 1 puana sevinmek lazim... Kayseri nin ne oynadigini anlayamadim bir turlu, adamlar ustumuze gelmeden 3 tane gol attilar, penaltilari verilmedi, bizimkide bence penalti ve kirmizi idi...
Suleymanu nun pozisyonu ile Volkan babacanin ki ayni diyenler vicdanlarini ellerine koysunlar, suleymanu baskiya ragmen kendi arkadasina verdi, topu o kaptirdi... volkan babacan ise direk FB liye uzerinde baski yokken vermisti...

Buraya yaziyorum sezon sonunda en az 4 puan farkla sampiyon oluruz...

Kapıcıoğlu 61
Maçın berabere bitmesinin nedenleri ;

Başkan'ın gereksiz açıklamarı.

Egemen-Selçuk-Engin.

Defans ve bek problemleri.

Son olarak sonucu değiştirebilcek pozisyonları harcayan Umut ve Yattara.

İlyas BAHADIR
Akrep Gibisin Kardeşim,
korkak Bir Karanlık İçindesin Akrep Gibi.
serçe Gibisin Kardeşim,
serçenin Telaşı İçindesin.
midye Gibisin Kardeşim,
midye Gibi Kapalı, Rahat.
ve Sönmüş Bir Yanardağ Ağzı Gibi Korkunçsun, Kardeşim.
bir Değil,
beş Değil,
yüz Milyonlarlasın Maalesef.
koyun Gibisin Kardeşim,
gocuklu Celep Kaldırınca Sopasını
sürüye Katılıverirsin Hemen
ve âdeta Mağrur, Koşarsın Salhaneye.
dünyanın En Tuhaf Mahlukusun Yani,
hani Şu Derya İçre Olup
deryayı Bilmiyen Balıktan Da Tuhaf.
ve Bu Dünyada, Bu Zulüm
senin Sayende.
ve Açsak, Yorgunsak, Alkan İçindeysek Eğer
ve Hâlâ Şarabımızı Vermek İçin Üzüm Gibi Eziliyorsak
kabahat Senin,
— Demeğe De Dilim Varmıyor Ama —
kabahatın Çoğu Senin, Canım Kardeşim!

Kabahatın çoğu bizim canım kardeşlerim..abilerim..ablalarım..gerisi laf-ı güzaf..:-)

h@msi61
Fener macindaki yenilgi kendi sahamizda oynadigimiz 3 macta 3 beraberlik almamizdan 1000 kat daha normal. Avni Aker'in cimlerine gomuldu sampiyonluk umutlarimiz...

mehmet yıldırım
kapatın lan sahamızı bize yapacağınız en büyük iyilik budur.bu arada ceyhun adamlara pres yapana kadar adamlar ceza sahamıza geliyor
...ceyhun para ederken satacaktık...burada 500 defa yazdım ama bazılarına göre süper bir yıldızdı

Cafer Bulur
Bence yunus yildirim in kafasina gelen cismin nedeni onun tahrik edici hareketleriydi.

Faul vermeyebilirsin,penalti da calmayabilirsin kesinlikle birsey yoktu tarzindaki el hareketleri taraftari galeyana getirdi.

Buraga yapilan hareket kesin fauldu ama disardaydi.

trabzonlux61x
Bu mac bizi sampiyon yapacak. Bu taraftar bugün buraya gelecek tüm takimlara ve hakemlere korku saldi. Ilk kez taraftar tepki koydu maca bundan sonra avni akerden cikis yok.

Ilelioglu
Takim savunmasinda yaptigimiz akil almaz hatalar nedeniyle 3 gol attigimiz bir maci kazanamadik,kazanmamiz da zordu.

Serkan gibi takimin as oyuncularindan birisi rakibine defalarca gecilirsee,onur 2 defa hatali cikis yaparsa cale topun nereye atilacagini kestiremiyorsa kazanmaniz elbette cok zor olacakti.

Yazik oldu,cok önemli 2 puan daha gitti.

Feneri zorlan lider yaptilar görüyorsun dimi Cafer abi?

Ben acikcasi böyle bir düsüs bekliyordum takimdam ama ayni sekilde Aykut ile Aziz'in aciklamalarinin böylesine büyük bir etki yaraticagina da.

The Legend
27.02.2011, 22:31
hakeme taş atacağına git aziz yıldırıma taş atsana. o adamın suçu yok bunların başı aziz adam başbakana bile ayar verdi.

is_mail61
Ya bole bi hakem varmi arkadas kac penalti yedi ya ayiptir abi millet feneve kedi bize aslan oluo bunlar fenevi sampiyon yapmaya yemin etmis ellerinden geleni yapiyolar ama yilmiycaz cirkeflikse alasini yapicaz

samway
Başka takımın hocası dediğiniz insan..yıllarca taraftarı olduğunuz takımın formasınıterletmiş ve kulübe para kazandırmıştır..ve benim görüşüme göre en kral trabzonsporludan daha cok trabzonsporludur..maçı izleyenler görürler..şota attıkları hiçbir golde sevinme belirtisi göstermedi..adamın kralıdır şota..herkes kelimesini bilecek. !

tamam ozaman kardesım gıt sotayı destekle kayserının sıtesıne gır destekle ben TRABZONSPOR u desteklıyorum sota yı deıl kelımem de bu bıldıgım de bu sana ne oluyo ????

macuka
Ha bir lafta Yattara ya... Ne yapmaya calistigini "bir sen bir de Allah biliyor" zannediyordum, sadece "Allah biliyor" mus...

Ilelioglu
Bu mac bizi sampiyon yapacak. Bu taraftar bugün buraya gelecek tüm takimlara ve hakemlere korku saldi. Ilk kez taraftar tepki koydu maca bundan sonra avni akerden cikis yok.

Yürü be Kemal Abi kim tutar seni...!

:):D

Insallah dedigin gibi olur ve sezon sonunda Sampiyon olan biz oluruz!

;)

ofluhalit
27.02.2011, 22:32
ilk yarıyı f5 in 9 puan önünde kapatıp sonra liderliği kaptırıyorsan bunun tek suçu gerekli transferleri yapamayan yönetimdir.ilk yarı eldeki mevcut kadro %100 kapasiteyle oynadı ama herzaman olacak iş değil sonuçta bu.yönetim transferde sınıfta kalmıştır.madem oynamayacak adamları alacaktınız ne diye boşuna para harcadınız.elin oğlu adı sanı duyulmamış bulup parlatıyor biz milyon eurolar harcayıp kulübeye tıkıyoruz daha ne diyelim...

Fanatik34
Iigin ikinci yarisiyila birlikte Senol hoca´da cok ciddi hatalar zinciri devam ediyor.

Su bir gercek, su takimi ilkyari Senol Hoca, ikinci yari Mustafa Denizli gibi bir Hoca calistirmali!

Hadi Hoca´da insandir hata yapabilir ama bu takima transfer döneminde resmen i...eden Yönetim´e selamlarimi yolluyor, onlari Allah (CC)´a havale ediyorum!!!

ssmuratss
hakemleri esir alsınlar sabaha kadar:D birde ağlayıp hakem odası bastık mı tamamdır. yönetimin eksikliklerini ve Şenol Güneş'in yapamadıklarını hakemlerden çıkarmış oluruz.

DePaR
Bir Alanzinho ve Yattara'ya bakıyorum.

Bir de Amrabat'a.

Alana haksızlık etmeyin geçen hafta 3 puan aldı , yatara takımın el freni bundan sonra ondan olsa olsa bonus kafa olur.

Fatih
27.02.2011, 22:33
Hakemin skora etki etmediğini düşünüyorum neticeye ve oyuna baktığım zaman en iyi sonuç beraberlikti.Maç sonu hakemin başının yarılması bundan sonraki maçlarda başımızı yarmasa da ağrıtabilir.

Taner Uykuçeken
Şotaa birtanesinn !

Herkes kendi işine baksın bile demedim kii benn diyor . Ağlayacak gibi olmuş burda bilmeden konuşan Şota'yı silenlere de kapak olsun !

Burda Şotaya laf söyleyenler kayserideki hırsı 2 hafta önceki maçta kadıköydeki maçta göremediklerinden...... ki pekte haksız sayılmazlar

Aker
telegol'de;
sadri başkan: taraftar adına yunus yıldırım'dan özür diliyorum mu demiş ben mi yanlış duydum?

Benim adıma konuşamaz kendileri, başkan değil şovmen. Ellerine sağlık taraftarımızın.

Ilelioglu
Bence yunus yildirim in kafasina gelen cismin nedeni onun tahrik edici hareketleriydi.

Faul vermeyebilirsin,penalti da calmayabilirsin kesinlikle birsey yoktu tarzindaki el hareketleri taraftari galeyana getirdi.

Buraga yapilan hareket kesin fauldu ama disardaydi.

Aynen demekki hak etti onu...:cool:

Cafer Bulur
Feneri zorlan lider yaptilar görüyorsun dimi Cafer abi?

Ben acikcasi böyle bir düsüs bekliyordum takimdam ama ayni sekilde Aykut ile Aziz'in aciklamalarinin böylesine büyük bir etki yaraticagina da.
Feneri biz lider yaptik,baskasi degil.

Bu mactaki puan kaybini bir nevi normal karsilayabilirim,kayseri cok iyi oynadi cünkü.

Ben hala a.gücü ve antalya beraberliklerini kabul edemiyorum,esas kaybi orda yasadik bence.

Birileri umut a topu bos kaleye atma diye talimat mi verdi de fb lider oldu?

Kendimiz ettik,kendimiz bulduk.

kapça_61
27.02.2011, 22:34
colman takımın en iyisiydi neden bu sistemde bu kadar ısrar ederiz anlamam colmanın yanına koy sezeri ceyhun arkada jaja yı da sola kaydır cok mu zor. oynamaz mı jaja orda neden oynamasın driplingi en iyi olan adam savunmaya kim yardım edio ki oda etsin. orta saha cokmus nasıl oraya takviye yapılmaz anlamam. basit hatalarla erioruz. bide yattara butun takıma kusmus kendini ispat derdinde yazık ya cok yazık..

tonyali_yildiz
Ahmet Çakar ceza alınırsa Trabzon için daha hayırlı olabilir dedi..

Ben de aynı fikirdeyim. İnşallah çok ceza alırız ancak tek korkum TFF nin dışardan müdehalelerle cezayı düşürmesi...:)

UgurAk61
cekirge bir sicradi iki sicradi
olacagi belliydi
nedenlerini söyle sirayabiliriz!
1 egemen yok
2 selcuk yok
3 umut filime girmis
4 yattara da filimde
5 bu kadar bize rahat gol atilabiliyorsa inanin bana biz cok gol yemegi birak
yol gecen han oluruz

abi hepimiz üzüldük hepimiz kahr olduk ama bu ne ya
saha kapatacaklar eline ne gecti
hakem fena degildi aslinda tamam bende nefret ediyorum
ama bu "adam" böyle iste

ah egemen ah
cabuk iyiles engin sendeeee

Yiğit SARI
Yattara yattara yattara. 3-4 atakı topla birlikte dışarı çıkarak sonlandırdın. Fuzülü çalım denemeleri ha bide O sonda atmadığın pasa çok taktım ben ya.

FC-ST-PAULI-61
...ceyhun para ederken satacaktık...burada 500 defa yazdım ama bazılarına göre süper bir yıldızdı
Bende en az 500 defa dedim ama neyapalim bazi taraftarlarimia göre Ceyhun bil Yildiz ve Umut süper bir Forvet:D

Murat Altun
Haha simdide ikincilik stresi yasariz baski hissederiz
Uc haftaya kadar liderligi geri almaliyiz
Haaa buarada dun byrsa yensin fenerin ensesinde olsundiyenler Bursanin hala yenmesini istiyormusunuz
8 tasi kesin yenmeliyiz ama beraberligide cok uzulmem Sonra yakalar geceriz fenevi

dunya
Trabzonspor kenetlenmedigi muddetce , birsey olmaz. Kanalturk 'te Kaya Cilingiroglu , nasil bir Trabzonlu oldugunu anlatiyor ama , pek oyle trabzonsporlu degil.

Emrullah
27.02.2011, 22:35
Hem tepkilerimizde hem de sevinçlerimizde orta yol yok malesef.

Bu gün takım olarak çok kötü olmasakta çok da iyi değildik ama istekliydik. Maçı kaybedebileceğimiz gibi kazanabilirdikte.

Kayseri'yi yerden yere vuranlara anlam veremiyorum. FB'ye karşı iyi oynamadılar ama oynatmayan bir FB vardı. Unutmayın aynı FB bizi de oynatmadı. Birde Saracoğlu'nda mütkiş bir taraftar baskısı var. Rakip takım oyuncuları oynamakta zorluk çekiyor. Ama Avni Aker'de tribün baskısı olmadığı için ve Kayseri'nin oynamasına müsaade ettiğimiz için Kayseri de oynadı tabi. Şuç Kayseri'nin değil bizim.

Hakeme gelince. Puan kaybetmemizin sebebi hakem değil bana göre. İlk yarıdaki Burak'ın pozisyonu kesinlikle penaltı değildi. İkinci yarıdaki Burak'ın penaltı zannedilen pozisyonu ise dışarda zaten. Faul olsa bile penaltı değil. Bana göre faul ve kırmızı kart. Bu pozisyonda kırmızı verse maçı çevirmemizin yine garantisi yok. Üstelik aynı hakem adamların penaltısını da vermedi.

Suçu başkalarında aramaya gerek, suçlu kendimiz.

Bu arada taraftarı diğer maçlara nazaran beğendim. Saracoğlu'ndaki taraftarı baz alarak eleştiriyoruz ama hiç bir zaman onlar gibi bir ambians oluşturamayız. Bu yüzden ne yaparsak kardır. Bazı şeyler değişmez Trabzon'da. Oyun olarak çok iyi değildik ve bu oyuna bir puan iyidir.

mk.esen35
27.02.2011, 22:36
selçukla colmana bişey olursa orta saha çöker transfer şart dendi
umutla olmaz bu takımın gol atan ayağında top tutan duvar pası yapan forvete ihtiyacı var dendi
sadece dendi o kadar.suç taratarda

Fatih
Colman iyi oynadı bence bu sezona bakarsak...
Kötü oynadı demedim orta sahayı bu ikiliye bırakmak yanlış tercihti yanlarına Sezer veya Barış konmalıydı.

Serdar A
Pawel'i daha istekl, , kulübede tutulduğuna isyan edercesine oynamasını isterdim .

Gerçi takımda şef olmayınca , o da doğru servisi alamadı .

kapça_61
sergen cok haklı. artık oyle oldukki ya herro ya merro der gibiyiz ofans ve defans orytası yok artık. kontrollu oyun oynayamıyoruz. ve her gecen hafta eriyoruz. bugun guzel olna tek sey bir puanı kurtarmaktı.

bariskaratas
27.02.2011, 22:37
buragın cekildigi pozisyon hic yok
rıdvan bile net penaltı demişti

Murat Altun

Ceyhun satilsaydi susnda forum yikiliyordu Orta sahamiz dokuluyor alternatifimiz yok Yildiz olacak gencecik yetenegi sattiniz dokyz puan fark kapNdi diye
Ama bende Ceyhun dan pek bir katki gormedim

Ozan Yazıcı
Saça saça bugünlere geldik. Tek tesellimiz liderlik averajla da olsa gitti, tenzil-i rütbe oldu. Haftaya averaj falan da kalmaz. Bu Fener de bu liderliği bir daha bırakmaz. Gitti ömürden bir sene daha..

Her maç sıkıntı, her maç küfürün bini bir para. Huzurum kalmadı. Kilo da var, birgün yığılıp kalacağım televizyonun karşısında. Bu sevdadan vazgeçme zamanı geldi artık galiba.

ESER
27.02.2011, 22:38

bu goreceli bir olay sevgili kardes.

Trabzonspor bugun bir kitle takimi ise bunu Trabzon ili ile sinirlayamazsin.
Trabzonlu olup dunya kadar istanbul takimi tutan cakma Trabzonlu varken bugun Giresun,Bayburt,Gumushane,Artvin,Rize,Ordu,Tokat,E rzurum,Malatya,Elazig vs .gibi illerde dunya kadar Trabzonsporu tutan renkdasimiz var,

ve bu insanlar adi sozde ulusal olan ama misyonu yurdum insanini istanbullu yapmak olan istanbul medyasini yuruttugu top yekun propagandaya yenilmemis ve bu renklere gonul vermis iken kusura bakma ama senin bu mikro milliyetci soylemlerinle hakir gorulmeyi hak etmiyorlar..

istanbul takimi taraftari olan ,medya tarafindan asimile edilip gazete-tv taraftarlari ile medyanin surekli istanbul icin tehlike olarak gorup her firsatta basini ezmeye calitigi Trabzonspora yada ben dahil bircogumuzun hazetmedigi bursaspor ve eskisehirspora gonul vermis insanlari ayni kefeye koyup siradanlastiramazsin.. cunku bu insanlar siradan olmayi kabul etmemis gercek taraftar modelleridir benim icin..

ayrica , futbol takimlari herzaman sadece kurulduklari sehirleri temsil etmezler. kimisi de belli degerleri temsil ederve temsil ettikleri topun cizgiyi gecmesinden , kazanmaktan ,kaybetmekten fazlasidir. mesela celtic iskocyanin takimidir ama hitap ettigi kitle iskoc nufusun belkide misliyle fazlasidir.. dunyanin heryerindeki bircok katolik irlandalilarin semboludur neredeyse. napoli sadece napoli kentinin degil kuzeye nazaran geri kalmis guney italyadaki insanlarin takimidir,5 milyondan fazla taraftari oldugu soylenir. bunun ornekleri uzar gider,, Trabzonspor da temsil ettigi degerler itibariyle genis kitlelerce benimsenmistir. yani Besikduzu ile Of arasina tikistirilamayacak kadar buyuktur temsil ettigi degerler. Kaldi ki Trabzonspor karadeniz sahili boyunca belki de en cok taraftari olan kuluptur. cunku karadenizliye nerelisin diye soruldugunda once karadenizliyim der sonra memleketinin ismini soyler. en azindan olaya ayristirici bir damardan giriyorsan bu baglamdan gir ki ayni denize baktigimiz ayni siveyi konustugumuz, ayni horani oynadigimiz, ayni muzigi dinledigimiz insanlari bu micro milliyetci propagandayla yaralama

Ömer Sak
Sota'nin ne sucu varki ? 2hafta önceki fb atmosferi ve Trabzondaki atmosfer aynimi ? Trabzon ve fb evinde ayni futbolumu sergiliyorlar sahada futbolcular oynamadikdan sonra Sota napsin. Bügün yenseydik kimse Sotaya yüklenmezdi.

Mustafa ÖZDEMİR
resmen katledildik...

İsa
Her iç saha maçında ortasahayı rakibe teslim edip,sürekli aynı hatayı yapan bir zihniyeti anlamakta güçlük çekiyorum.

İç sahada dönen bütün topları rakibe kaptıran bir takım şampiyon mu olacak?

Şenol Hoca malasef yeterli bir teknik adam değil...

Varlıbaş61
hakemler stattan ayrılmış ancak uçak olmadığı için bu gece Trabzon'da kalacaklarmış..!

iyi oldu bu işte... yönetimin hakemlere kuramadığı baskıyı, taraftar kurdu!

Erdal
Herkes döksün içindekini...Eğer iyi geliyorsa bence yöneticiler de izin vermeli....Hepimizin içi yanıyor...Bir şartla...Birbirimizi kırarak rahatlıyorsak bunda bir problem var demektir...

lazoli06
Bu ikili averaja sene sonunda bakılıyor deniyor.
Diyelim ki son haftaya girerken 5 averajla öndeyiz,yani lideriz..Son maç Fener'de biz de 1-0 kazandık diyelim , onlar mı şampiyon oluyor.

exelans_25
27.02.2011, 22:39
avni aker kadar uğursuz bir stad daha görmedim bu takım maçlarını olimpiyatta veya başka bir stadda oynasa kesinlikle şampiyon olurdu.

zendit
27.02.2011, 22:39
yarın gidelim tff yi yakalım yıkalım.yoksa şampiyonluk hayal

Uğur Kalyoncu
27.02.2011, 22:40
yorumlara bakıyorumda herkes hakeme veya taraftara yükleniyor,puan kaybının sorumlusu çıkardığı kadro sebebiyle şenol güneştir diyenlerin sayısı çok az.....hani trabzonspor taraftarı futboldan çok anlıyor muhabbeti varya KOCAMAN BİR YALAN...

UNiVeRSeLoRD
Kötü oynadı demedim orta sahayı bu ikiliye bırakmak yanlış tercihti yanlarına Sezer veya Barış konmalıydı.

Ceyhun yerine Barış olurdu ama Sezer'i düşünmem ben zafer yeleni oynatsın daha iyi en azından adamın neden oynatılmadığını görürüz... :)

veysel061
bana göre en büyük suç şenol güneşte... buraktan sağ kanatta verim alamayacağını hala anlayamadıysan bu takımı nasıl şampiyon yapmayı düşünüyorsun... burak hücuma çıkıyor serkan yalnız kalıyor... hadi sağa yattarayı oyuna aldın ikinci yarı.. alanzinho yu hangi mantıkla dışarı alıyorsun... bu sefer solu mahfetti... adamlar koridor bulmuş soldan geliyor bi hamle yok... hadi inadından vazgeçtin umutu çıkardın... neden hücumda kuru kalabalık yaparak paveli almak yerine sol açığa diğer brozeği almıyorsun... baştan sona hata... şenol güneş ne hamle yapsa tutarsızlık... bu böyle gitmez...

irfanb
Haftaya tekrar lideriz.
Ben inaniyorum.Siz de inanin.

bariskaratas
orta saha artık selcuk colman cale olmalı
pas atan atamlar lazım bize
alanzinho kimdir ya
gecen haftakiler nereye gitti.
gitsin harlem de oynasın

Bülent AKBULUT61
27.02.2011, 22:41
millet Şotaya atıp duruyor Şota ne yapcaktı cıkın yenilinmi diyecekti takımına helal olsun adamlar gibi top oynadı.ne olursa olsun Seni SEVİYORUZ Şota seni hiç bir zaman unutmucak bu taraftarlar İNŞALLAH bir gun bizim başımızda hoca olursun

msukas
teoyu özlüyoruz ::::::::::::::::::::::::::::::::::

ugurozturk
Rakibin 5 ortasahasına karşı 1.5 ortasaha ile mücadele etmeye çalışan Şenol Hoca bi zahmet Sota'dan teknik direktörlük dersi alsın.

Hazır olduğunda gelsin takımın başına.

Selçuk yok yerine oynayan oyuncu Alanzinho.

Bir insan sürekli aynı hatayı yapar mı?

Bu Hoca ve bu yönetimle şampiyonluk imkansız...

kim oynasaydi.. adam mi vardi...

lazoli06
Neden çift forvetle oynamıyoruz bunu anlayamıyorum.Umut'u hapsediyor adamların defansı top göremiyor adam

Yiğit SARI
x
x -x -x -Cale
x - x - x - Piotr
x
x

Denesek ölmeyiz. En azından koridor olmaz heralde.

A.T.R
Bok vardı da gittin Teofilo

İki gol attı hıyar ağası bu gün :(

Emrullah
Şu anlamsız, konuyla alakasız memleket muhabbeti bitsin artık. Yeter yani, konu memleket meselesi mi?

Erdal
Bu güne nasıl geldik? Başkan suçlu Şenol hoca suçlu o suçlu bu suçlu....İyi ama ne bileyim abi Fener yapmadı transfer...Herkes Miller diyor da Miller ı alan Bursasporluları dinleyin bir de...Volkan Selcan küstü takım oyunumuz gitti diyorlar...Kararı ben verseydim evet mutlaka orta sayaha birini alırdım...Neden alınmadığını niye alın(a)madığını şimdi mi konuşalım sezon sonunda mı?.....Bence sezon sonunda....

Varlıbaş61
27.02.2011, 22:42
yorumlara bakıyorumda herkes hakeme veya taraftara yükleniyor,puan kaybının sorumlusu çıkardığı kadro sebebiyle şenol güneştir diyenlerin sayısı çok az.....hani trabzonspor taraftarı futboldan çok anlıyor muhabbeti varya KOCAMAN BİR YALAN...

Şenol hoca'yı eleştirince, hoca işiniz bilir, sen hocadan daha iyi mi biliyorsun, daha iyisini biliyorsan çık sen yönet gibi laflar geldiği için susuyoruz. Yoksa herşeyin farkındayız...

yorumsuz6117
Puan katbetmemizin nedeni taraftar veya hakem değildir tamamen taktikseldir.

DePaR
Umutun kale önünde kaçırdı pozisyonda, aklıma avni akerde gökhan ünalın numune hastenesine yolladığı top geldi :yumruk:

Fanatik34
Iki cift lafta taraftarimiza, özellikle burdakilere...hadi anliyoruz, bazi futbolculari sevmiyorsunuz, hata yapsinda burda elestirip göbek atmak cok mu hosunuza gidiyor??? Bir futbolcu bir hata yapiyor hemen saldir, bu ne yaaa?

Su an icin hepsi bizim futbolcularimiz, hatalariyla sevaplariyla bizim!!!

Bugün seyirci cok iyiydi, Hakeme atilan seyi tasvip etmesemde, lobimizi kullanmanin tam zamani iste. Bugün seyirci bazinda sampiyonluk fitili ateslenmistir. Rüzgari arkamiza alabilirsek ipi gögüsleriz!

Turan AKYILDIZ
Saça saça bugünlere geldik. Tek tesellimiz liderlik averajla da olsa gitti, tenzil-i rütbe oldu. Haftaya averaj falan da kalmaz. Bu Fener de bu liderliği bir daha bırakmaz. Gitti ömürden bir sene daha..

Her maç sıkıntı, her maç küfürün bini bir para. Huzurum kalmadı. Kilo da var, birgün yığılıp kalacağım televizyonun karşısında. Bu sevdadan vazgeçme zamanı geldi artık galiba.

ne güzel anlatmışsın arkadaşım benimde senden farkım yok evde kırmadık bişe bırakmadım yetmedi hanımla birbirimize girdik sinirim yüzünden...artık bu takım bize fazla geliyor galiba..hay almaz olaydım eve digitürk 2 yıldır evimde huazur bırakmadı bu takım ya...

Taner Uykuçeken
27.02.2011, 22:43
İçerdeki kalan maçlarımızda maçtan önce tüm futbolculara psikolojik destek vermek gerek Şampiyonluk içsaha maçlarımızdan geçecek
Sinan Engin gibi bir adam devre arası bunu söyleyince sövmüştüm kendisine 2. yarı 3 maçta giden 6 puan

leavemealone
Yarim metreden bos kaleye golü atamayan adam.. --- Umut ---
Yeni takimiyla ilk macinda 2 klas gol atan adam.. --- Teo ---

Nedir bu cektigimiz.. Nasil bir cezadir bu..

Tolga Kurt
Şansal hakemi yılın hakemi seçicek neredeyse Allahım ya..

kani6161
egemenle enginin gelmesi lazım

Oğuzhan Turhan
Her mactan sonra aldigimiz 1 puan bizi sampiyon yapacak demeye basladik, Allah sonumuzu hayretsin..

bariskaratas
ideal kadromuz
-----------------onur-----------------
serkan - egemen - girazy - piotr
----selcuk - colman - cale-------
jaja----------------------burak
-----------pawel--------------

Celil Köse
Her rakip oyun stratejisini bizim solbekin üstüne kuruyor ve işe yarıyor ama ne yazık ki buna hocamız bir çare bulamıyor.

2 maçtır savunmada sürekli pozisyon veriyorduk hala aynı oyuncular da ısrar etmek yanlıştı illa 3 gol yememiz gerekmiyordu bunu görmek için.

Sefa
Burda Şotaya laf söyleyenler kayserideki hırsı 2 hafta önceki maçta kadıköydeki maçta göremediklerinden...... ki pekte haksız sayılmazlar

Peki Trabzonspor ne gösterdi Fenerbahçe'ye ? Bize Kayserinin oradaki puanı mı lazımdı ? Açıkçası bence tam istediğimiz gibi oynadı Kayserispor. Fenerbahçe'ye sen orada varlık gösterememişsin Kayserispor'dan bekliyorsun. Yoksa Kayserispor bizden daha mı iyi takım ?

GeZeGeN
teoyu özlüyoruz ::::::::::::::::::::::::::::::::::

adam iki gol birden atti bu hafta

Mustafa ÖZDEMİR
27.02.2011, 22:44
şenol hoca artık sol bekte caleyi görmek istemiyorum...

Cafer Bulur
Onur:Iyi bir gününde olsaydi maci kazanabilirdik,ikinci ve ücüncü golde kalesini gereksiz yere bosaltti ve golü yedik.

Serkan:Tel tel döküldü,takimin en kötüsüydü.

Glowacki:Kritik müdahaleler yapti ,takimi yenilgiden de kurtardi ama bence iyi degildi.Bircok kez agir kaldi,rakibe yapmis oldugu1 penalti da es gecildi.

Mustafa:Egemenle siritmiyordu ama glowacki ile savunmada güven vermedi.Agir kaldi ve rakip forvetler karsisinda zor anlar yasadi.

Cale:Kötüydü,3.golde büyük hatasi vardi.Ofanstaki etkisizligi da cabasiydi.

Ceyhun:Bekledigimden iyi oynadi ama savunma yönünde zaafiyetler yasadi.Yedigimiz 2 golde onun da hatalari vardi.2. golde abdullah i takip etmeliydi.

Colman:Önceki maclara oranla daha aktif buldum ama yeterli degildi,3.golde biraz dikkatli olsa kayip top gol olmazdi.

Burak:Ilk yarida hic sahada yoktu,ikinci devre toparlandi ve elinden geleni yapti.Hakemin faulü vermemesi onun cok kez kendisini yere atmasinin ürünüydü.

Alanzinho:Ilk 11 oyuncusu olmadigini bir kez daha ortaya koydu,manisa macinda o golü nasil atti hayret ediyorum.

Umut:Cok calisti cabaladi ama kacirdigi gol bir cuval inciri berbat etti.

Jaja:Takimin en aktif oyuncularindan biriydi,iyi bir performans gösterdi.Yalniz skora etki anlaminda daha belirleyici olabilirdi.

Yattara:Sov oyuncusu oldugunu bir kez daha ortaya koydu.Sezon sonuna kadar,ondan sonra adresi belli.

Pawel:Kötüydü,takimla hicbir baglantisi yoktu belki az oynamasinin bunda büyük rolü vardi.

exelans_25
uğursuz kardeşim bu stad u-ğur-suz.olmuyor işte bir türlü bu stadda olmuyor.barcelonayı getir bu stadda stres yapar

Erdal
27.02.2011, 22:45
Nasıl ilk yarının baş mimarı Şenol hoca ise ikini yarının mimarı da o dur...Bu anlamda eleştirilmeyi hak da ediyor eyvallah....Ama ne bileyim bir an Fener de Lugano ve Emre olmadan oynadığını düşünün...Üstüne de Gökhan Gönül ün hayatının en kötü maçlarından birini oynadığını....

Mert Oğuzlu61
1 hafta zombi gibi dolaşağım bjk maçını alınca hayata dönerim ben ancak.

yorumsuz6117
Her mactan sonra aldigimiz 1 puan bizi sampiyon yapacak demeye basladik, Allah sonumuzu hayretsin..

Kendilerini böyle avutuyorlar onu söyleyenler. :)

robinhood61
27.02.2011, 22:46
Eğer saha kapama cezası alırsak şampiyonuz dua edin ceza alalım. Neden Fenerbahçe'nin şansı yüksek biliyor musunuz? Çünkü fener evindeki maçları bir şekilde kazanıyor. Biz ise rakiplere puan dağıtıyoruz. Mesele bu kadar basit.

Serdar A
27.02.2011, 22:46
Benim yazdiklarimi herkez anlayamaz Farabi.

Ancak benim gibi düsünenleri yani geldigi yerin topraklarini tutan ve asla baska birsey icin o topragin takimini degistirmeyen birisi anlar.Futbol sadece oyun degildir yok istedigimi tutarim yok baska takimi tercih ederim sonucta oyundur düsüncesi yanlisdir.Futbol sadece Oyun olsaydi biz coktan bu takima yüz cevirirdik ve basarili takim tutardik.Niye bosuna hasta olalimki Farabi? Degistir takimi iyiles degilmi?

Demek ki Futbol sadece oyun degil.Trabzon sahaya cikinca memleket er meydana cikar gibi oluyor.Ve yenilince o meydanda memleketde yenilmis ve rezil olur gibi hissediyoruz kendimizi.Dogru degilmi?

Demek ki ben memleketime okadar düskünüm ki bizim kadar memleketine her alanda sagdik olmayanlar bize/bana tuhaf geliyor.

Halbu ki , olaya bir de itibarsız Trabzonsporlular gördüklerinin gözünden bakabilseniz ne kadar da bu kulübe olan sevginiz katlanacak .

Niğdeli bir adam neden Trabzonspor'a başkan olur ?
Kastamonulu bir adam neden , Trabzonspor'u bırakacağıma futbolu bırakırım der . O adam gelmiş geçmiş en iyi yerli 11 numara .

Peki bir Diyarbakırlı , bir Muğla'lı , bir Balıkesirli neden en büyük aşkım Trabzonspor der ?

Yalnız kendi sorularınıza yanıt aradığınız için , yalnız kendi önünüzden dünyayı görüyorsunuz .

Paksoy
27.02.2011, 22:47
Kendilerini böyle avutuyorlar onu söyleyenler. :)
Kendi oyuncularımıza sallamaktan daha iyi be .

Mert Oğuzlu61
27.02.2011, 22:47
ideal kadromuz
-----------------onur-----------------
serkan - egemen - girazy - piotr
----selcuk - colman - cale-------
jaja----------------------burak
-----------pawel--------------

sinir hastası mı olalım bunu mu istiyorsun ? genç yaşta zaten oldum olacağım kadar...

littlebighorn
27.02.2011, 22:48
Şenol Güneş'e çok büyük saygı duyuyorum ve şu an için kısa vadede bizi ondan daha başarılı yapacak birinin olduğuna da inanmıyorum.Faklat problemlere teşhis koyup gerekli hamleleri yapamıyor. Aynı şekilde davranıp bir şeylerin kendi kendine değişeceğini ummak gerçekten saflık olur.

boztepeliyasin
yeni lider hayırlı olsun. kayseriyi tebrik etmek gerekir çok akıllı bir futbol oynadılar. transfer yapmasını bilmeyen, hala 2m den gol atamayan forvete takımda şans veren, 1 hafta oynayıp 1 hafta oynamayan oyuncular, yönetim ve teknik ekiple ancak bu kadar olurdu zaten. kendi sahasında maç kazanamayan adamın şampiyonluk yarışında işi ne? yazık bu taraftaraki 27 sene oldu hala karşılıksız seviyor ts yi. 27 senedir olduğu gibi yine şampiyon taraftar. yapacak birşeyde yok 34. haftayı yine bekleyeceğiz.

Erdal
Eğer bu takımın şampiyon olamayacağını düşünüyorsanız iyi ya işte kalan maçları stressiz seyredersiniz...Yok hala bu güç var diyorsanız her şey sıfırdan başlıyor....Hatta Beşiktaş la oynayacağımızı düşünürsek bir nebze eksiden....

lazoli06
27.02.2011, 22:49
Başkan ligtv'yi aramış Trabzon halkı adına hakemden özür dilemiş.
Yazıklar olsun başkan gözümde değerin kalmadı desem yeridir.Adamların hakemlere tecavüz etmediği kaldı bu sayede bu zamana kadar 3 penaltı güme gitti.Senin ettiğin lafa bak.

TuAF2007
ya bu kanaltürkdeki dallamaların artık birisi kulağını çekmeli hepsi şarapçı gibi zaten.konuşmayı bilmiyorlar yok Trabzon zaten götüremezdi yok ben zaten inanmıyordum sanki lig bitti hemen şampiyon yaptılar feneri kına yakın bi yerlerinize

Yiğit SARI
Tamam Burak kendini çok yere bi atan bi adam kolay kolay çalmıyolar. Hadi hakem net göremedi (diyelim) yan hakem orda ne lahana yemeye duruyo ? Hele taç olduğunda orta hakeme bakmıyolar mı?!

Uğur Kalyoncu
Şenol hoca'yı eleştirince, hoca işiniz bilir, sen hocadan daha iyi mi biliyorsun, daha iyisini biliyorsan çık sen yönet gibi laflar geldiği için susuyoruz. Yoksa herşeyin farkındayız...
Şenol hoca ne zaman işini bilmiş de şimdi bilecek,hangi transferi kendisi yapmış.teoyu şota,glowackiyi necati çağlayan önerir,jaja piyangodan çıkar,zamanında ki jefferson jun ve elleri de ekleyebeilirz,büyük hoca kendi takımını kendisi kurar arkadaş,şenol güneş benim gözümde iyi bir insandır,adam gibi adamdır,ama hiç bir zaman çok büyük hoca olmamış ve olmayacaktır..

veysel061
sinir hastası mı olalım bunu mu istiyorsun ? genç yaşta zaten oldum olacağım kadar...
aynen katılıyorum... calenin sol beki geçtik sol açıkta bir faydasını görenler varmış demek.. bir yaşıma daha bastım... :confused:

Sefa
Maçtaki en büyük hata defansif bir orta sahamızın olmaması. 4 defans dışında ki bunlardan biri de ofansif futbolcu(Serkan) defans yapan adam yoktu. Çok kolay geldi Kayseri ecel teri döktürdüler..

Samet Berber
27.02.2011, 22:50
Çok önemli eksiklerimiz vardı tamam ama maçı kazanabilecek pozisyonlar yakaladık , işi ilk yarıda bile bitirebilirdik.

2. yarının başından beri takımda bir sıkıntı var nedir bilmiyorum ama var birşeyler .Serkan'ı izlerken gözlerime inanamıyorum 1 ayda bu denli bir değişiklik olması imkansız gibi geliyor bana.

Artık gerçekten birşeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile , Şenol Güneş'in hatalarından ders çıkaramadığını düşünüyorum ve umarım bu takımı eski haline getirir diyorum.

uzunismail
Lig tv üyeliğimi yarın sonlandırıyorum.. Bunlara para kazandıracağıma trabzonsporumu izlemem o kadar..

Ilelioglu
Her iç saha maçında ortasahayı rakibe teslim edip,sürekli aynı hatayı yapan bir zihniyeti anlamakta güçlük çekiyorum.

İç sahada dönen bütün topları rakibe kaptıran bir takım şampiyon mu olacak?

Şenol Hoca malasef yeterli bir teknik adam değil...

Birakin bu isleri, kimmis bizi Sampiyon yapacak teknik adam? Tövbe tövbe..

Varlıbaş61
Başkan ligtv'yi aramış Trabzon halkı adına hakemden özür dilemiş.
Yazıklar olsun başkan gözümde değerin kalmadı desem yeridir.Adamların hakemlere tecavüz etmediği kaldı bu sayede bu zamana kadar 3 penaltı güme gitti.Senin ettiğin lafa bak.

kesin değil mi bu bilgi? eğer öyle ise başkanlığı bıraksın !!! şampiyonluğumuzdaki en büyük engel kendisidir !

ya bu kanaltürkdeki dallamaların artık birisi kulağını çekmeli hepsi şarapçı gibi zaten.konuşmayı bilmiyorlar yok Trabzon zaten götüremezdi yok ben zaten inanmıyordum sanki lig bitti hemen şampiyon yaptılar feneri kına yakın bi yerlerinize

ahmet çakar bizi savunuyor, bizle ilgili dedikleri çok da yanlış değil!

TuAF2007
ceyhunla başlamamız kötü oldu zaten geçen haftada gördük çok ağır kalıyor hiç oyun kuramıyor her aldıdğı topu geri oynuyor cesaret yok kısacası. belki sezer badur daha iyi dururdu orda...

snn61
27.02.2011, 22:51
Peki Trabzonspor ne gösterdi Fenerbahçe'ye ? Bize Kayserinin oradaki puanı mı lazımdı ? Açıkçası bence tam istediğimiz gibi oynadı Kayserispor. Fenerbahçe'ye sen orada varlık gösterememişsin Kayserispor'dan bekliyorsun. Yoksa Kayserispor bizden daha mı iyi takım ?

süper yorum arkadaş tebrik ederim

exelans_25
haftam zehir oldu hiçbirşey düşünecek halim kalmadı bu sevda eroin gibi bırakılmıyor be!

The Legend
başkan bırak yunusu munusu aziz işi gördü. sen daha uyu. ankara-fener-antalya-kayseri maçlarında hakemler tarafından katledilen bir takımın başkanı özür mü diler? git ligtv'den de özür dile başkan.

İlyas BAHADIR
Bu beraberliği öngörmüyormuşuz gibi konusuyoruz ya ne diyim. bişey kaybettiğimiz yok bu lig cok su götürür yazılanları gören de feneri 20 puan önde sanar.. az bi sakin olun yahu

Mustafa ÖZDEMİR
selçuğun olmayışı maçı bu hale soktu...

karayamayman
bana göre en büyük suç şenol güneşte... buraktan sağ kanatta verim alamayacağını hala anlayamadıysan bu takımı nasıl şampiyon yapmayı düşünüyorsun... burak hücuma çıkıyor serkan yalnız kalıyor... hadi sağa yattarayı oyuna aldın ikinci yarı.. alanzinho yu hangi mantıkla dışarı alıyorsun... bu sefer solu mahfetti... adamlar koridor bulmuş soldan geliyor bi hamle yok... hadi inadından vazgeçtin umutu çıkardın... neden hücumda kuru kalabalık yaparak paveli almak yerine sol açığa diğer brozeği almıyorsun... baştan sona hata... şenol güneş ne hamle yapsa tutarsızlık... bu böyle gitmez...

Hikaye anlatmayin ya...Puan kaybedince teknik direktor kesildi herkes masallah

Ahmet Pulusoğlu
27.02.2011, 22:52
haftaya bjk maçındanda puan alamassak aziz babayı kimse tutamaz.

Cafer Bulur
Iyi takimlar gol attiktan sonra daha da iyi oynamaya baslarlar,topu ver akibi kontrol ederler.

Biz ise ikinci devre basladiktan beri gol attiktan sonra oyun disiplininden kopuyoruz,sacmalaya basliyoruz.

Alanzinho mac 5-0 gibi topuk hareketleri yapip duruyor,böyle ciddiyetsizlik olur mu?

2-1 öne geciyoruz daha sevinemeden savunma arkamiza atilan bir toptan gol yiyoruz,sampiyonluga oynayan bir takim bu kadar basit gol yiyebilir mi?

macuka
Onur:Iyi bir gününde olsaydi maci kazanabilirdik,ikinci ve ücüncü golde kalesini gereksiz yere bosaltti ve golü yedik.

Serkan:Tel tel döküldü,takimin en kötüsüydü.

Glowacki:Kritik müdahaleler yapti ,takimi yenilgiden de kurtardi ama bence iyi degildi.Bircok kez agir kaldi,rakibe yapmis oldugu1 penalti da es gecildi.

Mustafa:Egemenle siritmiyordu ama glowacki ile savunmada güven vermedi.Agir kaldi ve rakip forvetler karsisinda zor anlar yasadi.

Cale:Kötüydü,3.golde büyük hatasi vardi.Ofanstaki etkisizligi da cabasiydi.

Ceyhun:Bekledigimden iyi oynadi ama savunma yönünde zaafiyetler yasadi.Yedigimiz 2 golde onun da hatalari vardi.2. golde abdullah i takip etmeliydi.

Colman:Önceki maclara oranla daha aktif buldum ama yeterli degildi,3.golde biraz dikkatli olsa kayip top gol olmazdi.

Burak:Ilk yarida hic sahada yoktu,ikinci devre toparlandi ve elinden geleni yapti.Hakemin faulü vermemesi onun cok kez kendisini yere atmasinin ürünüydü.

Alanzinho:Ilk 11 oyuncusu olmadigini bir kez daha ortaya koydu,manisa macinda o golü nasil atti hayret ediyorum.

Umut:Cok calisti cabaladi ama kacirdigi gol bir cuval inciri berbat etti.

Jaja:Takimin en aktif oyuncularindan biriydi,iyi bir performans gösterdi.Yalniz skora etki anlaminda daha belirleyici olabilirdi.

Yattara:Sov oyuncusu oldugunu bir kez daha ortaya koydu.Sezon sonuna kadar,ondan sonra adresi belli.

Pawel:Kötüydü,takimla hicbir baglantisi yoktu belki az oynamasinin bunda büyük rolü vardi.

Yani bende yazsam aynilarini yazardim herhalde:)

Mustafa ÖZDEMİR
başkan artık bıraksın fener yalakalığını...

Asi Çaykaralı61
Devre arasında orta sahaya ve forvete daha iyi oyuncular almalıydık

sahtepass
maçtan sonraki programda fenerbahçe lider yazısını görünce aklıma tek şey geldi

http://www.nkfu.com/wp-content/uploads/2011/01/kina.gif
yakarlar artık münasip bir yere

Yiğit SARI
selçuğun olmayışı maçı bu hale soktu...

Çok zamansız hasta oldu çok. Selçuk takımın beyni iyi olsada kötü olsada oyuna bi şekilde etki ediyor.

TSelif
27.02.2011, 22:53
Harika !!
Biri gider hakem odası basar ve farkı 7 haftada kapatır ...
Biri telefon açar ve özür diler ....

Yazıklar olsun bize !!!

Ilelioglu
27.02.2011, 22:53

Birtek sen anliyorsun, hadi rahatla bakalim..

Dursun Vural
27.02.2011, 22:54
staddan geldim şimdi hayatımın hiç bir anında hiç birşeye bu kadar sinirlenmedim hepsi bu güne denk geldi resmen patladım...
-trabzonlı gençlerin olduğu taraftan izledim maçı kendileri ve maratonun onlara yakın olan tarafı hariç bi allahın kulu bağırmıor.
-arkamdaki gerizekalılar topluluğu maç boyunca ceyhuna ve şenol güneşe sallayıp durdular en son dayanamayıp onlara patladım az kalsın birbirimize giriorduk.benmi yanlış görüorum ceyhun sahada çok diriydi benm en beğendiğim 2 adamdan biriydi.
-Hayatımda bu kadar ne yaptığını bilmez taraftar topluluğu görmedm 2. yarıda yol tarafından sürekli süleymanu ya 61.dk kutlamalarında kullandığımı kağıtları süleymanu ya atıp duruyorlar ne oldu süleymanu öldümü sakatlanıp çıktımı hiç bişey olmadı o kağıt adama isabet etse adam bişey olmadığı gibi cezamız artacak yere yatıp kalkmayacak zaten adam orda kağıtları toplamaya çalışıor teker teker bir sürü vakit geçirdi ilk yarı uzatma olmadı 2. yarıda 5 dk werdi maçın hakkı 2devrede toplam 10 dk uzatmaydı 5 dkmız çalındı.
-şota başta olmak üzere bundan sonra hiç bir eski yeni oynamış şu anda oynayan futbolcumuza güvenmiorum adam resmen bizi arkamızdan vurdu heee şimdi bazı çok bilmişler çıkack diyecekki bana ne yapsaydı maçı bize versemiydi diecekler dime yaa tabi biz salağız görmüoruz fener maçında nerdeydi ambarat nerdeydi ziani nerdeydi abdullah? soruorum şotaya nereydi bu adamlar bide utanmaz arlanmaz herif fener maçından ders çıkardık ona göre oynadık die açıklama yapmış helal olsun şota fener şampion olsun gene 96daki gibi bağırsınlar nasıl koydu aykut KOCAMAN KOCAMAN diye hani sen unutamamıştın ya o günü sen çoktan unutmuşsun bizi trabzonu trabzonsporu merk etme BU KALP SENİ UNUTUR!!! fenere bize oynadığınızın yarısını oynasanız içim yanmazdı ama içim yanıor şimdi bide volkan babacanı korumadınmı helal olsun sana diecek sözüm yok...oyunculara yere nasıl yatacaklarını çok iyi anlatmışsın hiç kalkmadılar ne yani şota maçı bize versemiydi dienlere gelsin o yere yatıp hiç kalkmamaları....
-yönetimimizi ve teknik kadromuzuda kutluyorum tebrik ediorum helal olsun başkanım bir galibiyet 750 milyar demeyi biliorsun ama utanmadan 2 milyon euroya 2 adam alıorsun ama adamlar daha toplamda 3 maç oynayamadılar lig başlayalı 6 hafta oldu bursanın aldığı herkesin beğenmediği yok pahalı yok iş yapmaz dediği adam takır takır atıor ama.Şenol hocam senide ömrümde ilk kez eleşiriorum daha fazla dayanamıorum çünkü bu yönetime sen topçu aldırmıorsun selçuk yok engin yok egemen yok bu takıma 10 milyon euro ya bir ortasaha bir forvet aldırsaydın ya o zaman takımı sırtımıza yaslanıp izleseydik ha başkan 750 milyar 6 haftada 2 defa alabildin gitti 4 tanesi şampionlukda gitti 20milyon euroda gitti herşey gitti sene başında zaten kadroya transfersiz girdiniz neredeyse ama şenol güneşin yarattığı takımla şampionluğa oynadık 9puan fark attık diye kıyamadınız paranıza bu günleri düşünmedin hiç adam bulamadınız iş yapacak bu takımda çizgiye inen bi tane adam yok görmüormusun ambarat ı görmüormusun sivasdaki grosicky bu adamlar kaç paraya alınmış demekki bu işin içinde bir iş war size olan inancımıda kaybettim artık.
-şenol hocam son sözümde size madem bu brozekler iyi değildi yada hazır değildi neden aldırdın bu adamları hiç adlırmasaydın ambaratın karşısında tel tel dökülen caleyi neden kesemedi bu piotr brozek ??? pawel neden ilk 11 başlayamıor hala umut çokmu iyi oynuor bu adam yetersizdi madem neden aldırdın neden iyi adamlar aldırmadın....
diyecek sözüm kalmamıştır elimi ayağımı çekiorum futboldan soğudum resmen hakem kafasının yarılmasını sonuna kadar hak etti bi insan bu kadar mı maçı katleder her yere yatana gözünü yum 2 metre geriden kullanılacak die bizim yarısahadan hızlı çıkmamızı engelle penaltıyı verme herşeyi yaptın helal olsun hayırlı olsun fenerinizin şampionluğu amacınıza ulaşacaksınız hiç merak etmeyn fener 2 hafta kala ilan eder şampionluğunu şota sende kutlamalara davetli olursunnn hepinize yazıklar olsun...

TuAF2007
kesin değil mi bu bilgi? eğer öyle ise başkanlığı bıraksın !!! şampiyonluğumuzdaki en büyük engel kendisidir !

ahmet çakar bizi savunuyor, bizle ilgili dedikleri çok da yanlış değil!
ahmet çakarı demiyorum zaten ya orda çirkin bi herif var ona söylüyorum ismini unuttum şimdi Trabzon bu hafta yenseydi aynı lafları söyleyemezdi yok zaten götüremezlerdi ben inanmıyorum gibisinden. resmen yenilmesini 4 gözle bekleyen yorumcu tipleri bunlar

Uğur ÇIRAKMAN
ya arkadaşlar lig bitti mi(!)

irfanb
Sadri Sener TRT Stadyum programinda canli yayinda.

Varlıbaş61
Harika !!

Yazıklar olsun bize !!!

bize neden yazıklar olsun ?

tüm yazıklar olsunlar muhterem (!) başkana gitsin... yeni espirisi yokmuymuş??

Mustafa ÖZDEMİR
Harika !!

Yazıklar olsun bize !!!
başkanımızın tavrı gerçekten böyleyse başkanda satılmış demektir...

Erdal
Şenol hoca ne zaman işini bilmiş de şimdi bilecek,hangi transferi kendisi yapmış.teoyu şota,glowackiyi necati çağlayan önerir,jaja piyangodan çıkar,zamanında ki jefferson jun ve elleri de ekleyebeilirz,büyük hoca kendi takımını kendisi kurar arkadaş,şenol güneş benim gözümde iyi bir insandır,adam gibi adamdır,ama hiç bir zaman çok büyük hoca olmamış ve olmayacaktır..

Bana bu Lig de "Büyük hoca" olarak kimi gösterirsin?

bilgehan83
teknik hatayla maçı kaybettik. alan yerine piotr ile başlasak maç bizimdi. zaten jaja burak umut colman var kayserinin kanatları iyi gerek yoktu alanla başlamasına ikinci yarı alan yattara degişikligi dogru ama, piotr da alıp ortayı üçleyebilirdi...ceyhun asla ortasaha oyuncusu olamaz bunu bu maçta kanıtladı.. kendisi stoperdir ve orda kullanılmalıdır. selçugun yerine devre arasında sezeri deneyen,oynatan senol hoca neden sezere şans vermedi. bu da akla gelen ilk soru.. mustafa ve serkan da çok kötüydü. giray hem glodan hem de yumlu dan daha hızlı bir stoper ikinci yarı o da kullanılabilirdi. yumlu sag bek alınıp...