PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

gokhan_61_
27.02.2011, 21:05
bi amrabati durduramadilar ya

MaDDoX_61
kayserispor şampiyon mu olacan? bu mücadele neyin nesidir..fenerbahçe maçında bunun yüzde 50 sini oynasaydınız berabere kalırdınız..

yattarinho61
böyle orta sahanin ben .... ediyim

okg_53
Evet... Bir Barcelona macini daha lider atlattik... Simdi önümüzde 11 Barcelona maci daha kaldi... Allah yardimcimiz olsun....

Allah, eline, yüreğine, aklına zeval vermesin renkdaş :alkış::alkış::alkış:

Oğuzhan
Bir adamı tutamadık ve 1 puanlaa yetinmek zorunda kaldık.

Murat'
Aslında biz bu pozisyonları ligin ikinci yarısından beri veriyorduk, bakmayın Onur muhteşem kurtarışlar yapıyordu da yenilmekten kurtuluyorduk.Defansta iki isim oynamalı Egemen ve Giray, nokta !

Volkan Albayrak
Gördün mü sadri kayserideki topçuları, bu işten anlamadığını bir kez daha acı bir şekilde öğrenmiş olduk. Yazıklar olsun size...

baikanmı transfer yapıyor ersunun yarısı n kladar ağırlığpını koyamıyor transferlerde pardon bir burak transferi var ağırlığını koyduğu bu dadamları kayseriye getiren şotadır antepe getiren tolunay dır yapmayın ALLAH aşkına

unique
Bi de şu var; Burak'a yapılan hareket ceza alanı dışında ama kırmızı kart hakem görmedi. Fakat Glowacki'nin Mehmet Eren'i biçmesi tartışmasız penaltı. Hakemlik pek bir şey yok yani.

Varlıbaş61
Hakem gormedi ama penalti degildi birkere arkadaslar!! disaridaydi hareket. Kirmizi kart olurdu ve belkide kayseri hic acilmazdi bizde atamazdik.. ah yattara cok kisiyi hayal kirikligina ugrattin!!

bencede hareket dışarıda...
faulü verse bile kırmızı vermezdi bu yüzsüz hakem...

ilk yarıdaki pozisyon net penaltı ama ...

Kubilay ŞAHİN
Bu arada Sessiz kalmıyorum...

İşte benim seyircim budur..

Helal olsun Taraftarımıza böyle bir ateşleme görmemişdim uzun süredir..

cihayan
27.02.2011, 21:06
Forum misafirlere kapatilsin. Bir suru diger takim taraftarlari buraya nasil sinirli oldugumuzu gorup dalgasini gecmek icin geliyor.

Özge
Bu nasıl bir maçtı ya.Yattara gol olmaması için elinden geleni yaptı resmen.Hakem desen zaten nasıl olduğunu biliyoruz.Offf yaaa.

irfanb
Serefsiz Sansal.
Berabere kaldi ya,liderligi birakti ya Trabzon "Sezonun en iyi macini seyrettik" diyor.

Mustafa Umut
Bence iyiydik.Ben maçı izlerken keyif aldım.Ama şu Yattara'nın Jaja'ya çıkarmadığı pozisyon aklıma takıldı.Hiç gerek yok 90+ lar oynanırken ekstra hareketlere..
Egemen, Selçuk ve Engin'siz 87.dk da gelen 1 puana şükrediyorum şuan.

İsa
Rakibin 5 ortasahasına karşı 1.5 ortasaha ile mücadele etmeye çalışan Şenol Hoca bi zahmet Sota'dan teknik direktörlük dersi alsın.

Hazır olduğunda gelsin takımın başına.

Selçuk yok yerine oynayan oyuncu Alanzinho.

Bir insan sürekli aynı hatayı yapar mı?

Bu Hoca ve bu yönetimle şampiyonluk imkansız...

hodlu
Yattara bu maçın sonucunda en az etlili olan oyuncudur.Boşuna sövmeyin.İki tane net penaltı verilmedi biraz kendinize gelin.........

Ali Tunahan Güllü
iyiki Glo ikinci yarıda biraz olsun iyi oynadı yoksa 1 puanıda göremezdik

littlebighorn
Colman neden kızılıyor? adam geldiğinden beri böyle oynuyor zaten kaç km koştu bilmiyorum ama orta sahayı tek başına taşıyor.
Ara transfer yapılmayışının ceremesini çekiyoruz. Ya da yapılanları oynatamamın.
Jaja -Alanzinho- Yattara 3 lüsünden ancak 1 tanesini takım kaldırabilir. Hele de ligin güçlü ekiplerine karşı.
Yine de Yattara'ya ihti,yaç var o olmazsa kanatlar da olmuyor.

mahmuter61
Hala daha kaybedilmiş bişey yok diyen arkadaş evet yok lig 2.si yada 3.sü olmak için birşey kaybedilmedi.Gerçekçi olun be fener bu saatten sonra Azizle bu işi bırakırmı artık.

Keramettin
Harika maç oldu öncellikle.İlk önce Caleden kurtulmamız lazım.Glowacki zaten maçın kahramanıydı olmasaydı farka giderdi,taraftarımız neden sadece gol olduktan sonra veya 61 dk.'da çoşkulu.Önde salanan bayraklar maç esnasında neden sallanmıyor ben anlamadım gitti.Hakem genel olarak ilk yarı iyiydi ikinci yarı sapıttı resmen.

Süpriz olmadı bizim için Sivas maçında zor kurtardık paçayı,Manisa maçı da aynı ve en son bu maçta duvara gümm diye vurduk...

ONUR BEKAR
bu hakem denen şerefsizler fener yalakalığına devam ederse biz bir ömür boyu şampiyon olamayız...
ve ekliyorum umut gibi öküz adamlarla hiç şampiyon olamayız.. kaç senedir umutu çekiyoruz nedir bu ya atasmıyorsan oynamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Hürgün Aygün
Alın işte Fb ile puanları eşitledik averajı da ama ne olursa olsun lider girtmek her zaman bir sıkıntıdır her şeyin hayırlısı.

Hasan ZAİMOĞLU
27.02.2011, 21:07
yav şu başlığı köpeklere kapatın. hoşunuzamı gidiyor burayı okuyup gülerken onlar.
katılıyorum.kapatın bu sayfayı şerefsizlere.

Travelair
Bu filmi defalarca seyrettiğimden bir daha seyretmek istemiyorum. Maçı seyretmedim ama yorumlardan da ne olduğu anlaşılıyor. Şampiyonluğu kaybedersek yazık olacak. Transfer diye birşey var ama ne alıyoruz, ne aldığımızı kullanıyoruz. Hakemler hep aynı. Rakipler hep aynı. Yönetimlerimiz hep aynı. Ayıptır 27 senedir bekliyoruz vicdansızlar

Ahmet Başkaya
Taraftarınn da allahına kurban ...

Şota senin de allahına kurban ...

yorumsuz6117
Yazıklar olsun sana Yattara o kadar savundum seni bencillikte çığır açtın.

kamilsan61
bizim için herşey bitmedi.ama bu yattara için herşey bitti.3 golün pasını verdi diye onu savunan arkadaşlarda onunla beraber gidebilir

balli_kuymak
Kayseri bu futbolu biz oynattık adamlara satılmış falan demeye gerek yok bu kadar boş alanı mahalle takımı bulsa aynı şeyi yapardı bize karşı...2. olduk dimi şimdi...:mad:

Mustafa Yılmaz.20
22 maçta 17 gol yiyen takıma 3 gol atıyorsun , eyvallah .

ama 22 maçta ancak 29 gol atan takımdan 3 gol yiyorsun . Hemde kendi sahanda .

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu .

Savunmadıki halimiz içler acısı , Mustafa hayalet gibi dolandı , tüm gol pozisyonlarında Mustafa yalnış yerdeydi . Ceza sahasında kafayla diğer stopere pas vermeye kalktı , hakem penaltıyı görmedi .

Serkan sahada yürüyor , fiziksel olarak fit değil . Her iki kanatta , Cale ve Serkan kanatlarda hep yalnız kaldı , rakip beki takip eden olmadığı için Amrabat şovu izledik .

Orta alanda pas yapamadık , hiç bir futbolcu insiytif almadı , sanki sahada pivot santraforumuz var gibi oynadık .

Beraberlik iyi oldu , belki bu defa ders almayı başarırız .
%100 katılıyorum. Bugün Serkan ve Mustafa'ya rağmen sadece 3 gol yedik. İkiside kariyerlerinin en berbat maçlarından birisini oynadılar. 1. golde Serkan'ın, 2. golde Mustafa'nın inanılmaz hataları olmasa şu an galibiyeti kutluyorduk.

Bera Algün
yatacak yerin yok adi hakem

Murat Altun
Ne fenevmis arkadas bir laf ettiler hakemler dahada hakettigimiz penaltilari calmiyorlar
Bu duruma goz yuman ortsligi ayaga kaldirmayan yonetimimize selam olsun

zeki gursoy
yok ya...
elinden geleni kayseri adına yaptı...

Yattara elinden geleni yaptı.

Bu maçın berabere bitmesine şükredelim. Karşımızda çok iyi bir ekip vardı.

zahido
Egemen takima donsun girayla beraber defansa gelsinler..

mustafanin ilk 11le ilisigi kesilmeli..

Biz bu kadroyla her turlu sampiyon oluruz..

daha kaybedilmis bisey yok..

Hüseyin Gündoğdu
taraftarın ne suçu var?
taraftar olmasa maçı kaybederdik.
müthiş bir destek verdi taraftar.
bu karamsarlık nedir ayrıca?
haftaya bjk'yi inönü'de yeneceğiz.
fenev gençlere kaybedecek.
yine lider olacağız.

cihatöztürk
Egemen ile giray stoperde oynamaları lazım

Özge
27.02.2011, 21:08
Yalnız Kayserispor hayatının maçını bize karşı oynadılar sanırım.Fb maçında ayakları titreyen,mücadele edemeyip koşmaya bile aciz adamlar aslan kesildi bize karşı.

Hamza Yilmaz

Savunmadıki halimiz içler acısı , Mustafa hayalet gibi dolandı , tüm gol pozisyonlarında Mustafa yalnış yerdeydi . Ceza sahasında kafayla diğer stopere pas vermeye kalktı , hakem penaltıyı görmedi .

Serkan sahada yürüyor , fiziksel olarak fit değil . Her iki kanatta , Cale ve Serkan kanatlarda hep yalnız kaldı , rakip beki takip eden olmadığı için Amrabat şovu izledik .

Orta alanda pas yapamadık , hiç bir futbolcu insiytif almadı , sanki sahada pivot santraforumuz var gibi oynadık .

Yersin Tabi, Orta Sahani Ceyhune emanet et, colman, jaja, alan burak ile maca basla 3 gol da yersin 5 gol da yersin

Mustafa Yılmaz.20
Taraftarınn da allahına kurban ...

Şota senin de allahına kurban ...
Ek olarak Halil senin Allahına kurban. :alkış: Kendimi gördüm resmen onda.

ilyskm
Hah rahatlamışsınızdır herhalde...

ramazan-54
kayserispor şampiyon mu olacan? bu mücadele neyin nesidir..fenerbahçe maçında bunun yüzde 50 sini oynasaydınız berabere kalırdınız..

bunu başkana sorman lazım adamlara şikeçi deyip hırslandırırsan böle olur. ayrıca ortasaha transfer etmeyen yönetimi de kınıyorum. colman yada selçuk tan biri olmasa durum gene aynı olur.

Ali YILDIRIM
Şota bizim oyunculardan daha çok üzülmüş. Adamsın Şota.

Murat Engin Akyüz
bugün kötü oynadık,hakem falan hikaye.bu oyunun sebeplerinden bence en önemlisi ilk golü attık ve üstün taraf da bizdik,ancak kayserispor ilk geldiği atakta gerçekten saçmasapan bir gol attı.bence bu da takımda bir moral bozukluğuna ve paniklemeye yol açtı.açıkçası 2. golü bulduktan sonra maçı artık kazandık diye düşünürken hop,saçmasapan bir gol daha.o 2. golün üzerine bir 5-10 dk gol yemeseydik farka götürebilirdik maçı,ama şenol hoca daha önlem alamadan 2. golü yedik,gerisini zaten anlatmaya bile gerek yok.bu oyunun başka bir sebebi de colman'ın orta sahada yanlız kalmasıdır.malesef bu maçta ceyhun sadece yana ve geriye pas yaptı ve bir çok kez de adam kaçırdı ağır olması sebebiyle.şu yenen gollerden ders çıkarmamız lazım artık,bugün yediğimiz gollar çok komik ve aptalca hatalardan kaynaklandı,umarım bir daha olmaz.
bir de lütfen sıcağı sıcağına nefretini kusmasın buraya,maç esnasında ben de sahaya inip bir kaç kayserisporlu öldürecek kadar sinirlendim ancak bizim şuanda sakin olmamız gerek.ne olursa olsun önümüzde daha 11 hafta var!

Ilelioglu
27.02.2011, 21:09
Ne fenevmis arkadas bir laf ettiler hakemler dahada hakettigimiz penaltilari calmiyorlar
Bu duruma goz yuman ortsligi ayaga kaldirmayan yonetimimize selam olsun

Aynen hepsine yaziklar olsun...:mad:

Cagdas Topal
Hayallerimi çaldılar :(

Yine hüzün gözüküyor bize alışmıştım oysa yine de çok koyacağa benziyor :(

MaDDoX_61

hocam önce sistem değişmeli dediğiniz gibi.sonra defansta süpürücü görevini mustafa yapamaz orta alanı teslim edince maç gitti zaten forvet için pawel biran önce takıma konmalı yoksa umut'u 60 dakika topla buluşturamıyoruz

itsmylife
bravo şota trabzonu şampiyon yapamadın ama kayseriyi yaparsın.

lazoli06

Adam iki dakikada üye olur kolayca

zeki gursoy
tkım berbat kötü..
orta saha döküm döküm dökülüyo...
aldığımız transferler 18 de yok..
elimizdeki adamlar örneğin yattara takım adına zerre kaermiyolar..
şampiyonluk hala var diyebilene helal olsun diyorum..

Mustafa Yılmaz.20
Egemen ile giray stoperde oynamaları lazım
Giray mı? Saçmalama.. Glowacki tek stoper olarak harika bir maç çıkardı. Onun yerine Terry olsaydı da tek başına ancak bu kadarını yapabilirdi.

Serdar Dilekoğlu
Bu Ceyhun 'un futbolu bırakması gerekiyor.

Bu adamın bizde yeri yok.

Sefer A.
27.02.2011, 21:10
Müthiş bir maçdı.Bu oyunla 1 puan da fena değil.Burakın pozisyonu net bir şekilde cezasahası dışında.Yani penaltı değil.Puan kaybını hakeme bağlamak doğru değil.Kayserinin tartışılan pozisyonunu göremedim ama net penaltı olduğu söyleniyor.Birkez daha izlemek lazım.

evet onlarinki bir ihtimal verilebilir ama o da tam içeride degildi sanki, bizimki penalti degil kabul de belki rakip kirmizi yiyecek, olmadi sari + bize gol firsati, adamlar hemen sonrasinda gol atacakti neredeyse kim hesabini verecekti ??
ayrica ben onu bunu bilmem, ayni karsilasmada ayni hakem ayni olay için farkli yorum yapiyorsa o hakem taraflidir : bize ofsayt çaliniyor ama top onlara geldigi için oyunu devam ettiriyor, onlara ofsayt top bizim orta sahamiza geliyor gole gidecegiz hakem ne yapiyor ????? düdükkkkkkkk geri dönnnnnn
serefsiiiiizzzzzzz hakemmmm

biltrabzon
seviniyor ezikler haklilar.sen 9 puan öndesin 2.yari kendi sahanda mac kazanamadin.sevinin ulan hakkiniz,ama eziksiniz o ayri mesele.

objek
Ikinci yari ankaragucu maci sonrasi arkadaslar arasinda sakayla karisik soyle bir konusmamiz olmustu eger bir delinin biri cikip su avni aker stadyumunu yakarsa deplasmanlarda sampiyonlik garanti olur);

EROS87
hakeme kayseriye kızmaya hiç gerek yok.

hakem burağın attığı golde rakibine yaptığı faulu vermedi. glowaçkinin ceza sahası çizgisi üzerinde rakibini biçtiği pozisyonda penaltıyı vermedi. burakın düşürüldüğü pozisyon dışardaydı ancak kırmızı gerekiyordu rakibe. kontrolü kaybetti saçmaladı.

kayseriye gelince, bizim taraftar fb-gsyi havaalnında karşılamamışken kayseriyi hangi amaçla karşılar. adamları maç sattınız diye itham ederseniz onlarda 1 oynaycaklarına 2 oynarlar tabi. köpek gibi mücadele verdi herifler. bu sezon hiçbir deplasmanda göstermedikleri dirençi gösterdiler. tabi bizim defansta evlere şenlik olunca sonuç bu oldu.

ve yattara.... acilen bir tatil köyünde işe turstleri kolbastı horonla eğlendşrmeye bakmalı.

ayrıca şampiyonluk falanda gitmedi. şu bjk maçı sonuç ne olursa olsun atlatılsın ondan sonra ilk yarıdaki gibi seri yakalarız. egemenin enginin döneceklerini varsayarak söylüyorum.

Ilelioglu
Yalnız Kayserispor hayatının maçını bize karşı oynadılar sanırım.Fb maçında ayakları titreyen,mücadele edemeyip koşmaya bile aciz adamlar aslan kesildi bize karşı.

Aynen bunada katiliyorum...:mad:

Sefa Alış
Foruma bakıyorum yine aynı tablo çoğunuz şampiyonluk gitti diye düşünüyorsunuz . 3.golü yedkten sonra herkes yenileceğimizi düşündü sonrasında gol atıp beraberliği yakalıyoruz budamı yetmiyor? Bu arada taraftar konusunda ilk 15dk. çok iyidi.60.dakikadan sonra belli bi grup bağırmaya başladı hatta 80lerde belli gruplar dışında herkes hep bir ağızdan küfredecek sandım bir an.Hemen stadda homurdanmalar başlıyor.Neyse umarım önümüzdeki maçları kazanarak yolumuza devam ederiz , takımımıza güveniyorum.

tslionur
lider falan değiliz artık sene sonuna kadar bizde fenerde tüm maçlarını kazansa ikili averajdan dolayı fener şampiyon oluyor onun için 2. yiz artık daha rahatız

Taner Uykuçeken
Kime ney kızıcam şaşırdım çıldırmak elde değil ya
96 dada Şenol Güneş orta sahaya transfer yaptırmamıştı yine yaptırmadı yine orta saha sıkıntısı
Yönetim işi boş demeç vermek tvde sırıtmak
Avni Aker Sendromu Yeminle taşıyın şu takımı ya o stadta maç felan kazanamıyoruz
Alan-Yattara-Jaja- gibi gevşek trübüne oynayan oyuncular
Colman gibi... neyse şimdi tövbe tövbe
Golcü desen yok
bir Sözümde Kayseriye siz neymişsiniz bea 2 hafta önce kadıköyde böyle oynasaydınız 5 atardınız y.....

outoftime
ben atıyorum var mı diyeceğiniz
jaja ne yaptı allah aşkına
ya tek forvet oynasın ya da yedek beklesin
futbol bilgisi konusunda kimseden ders almam
takımımızın sistemini bozan tek oyuncu jaja
şut yok,kafa yok,koşma yok
gol atması benim için ölçü değil burak da atıyor
orta sahamız jaja oynadıkça hep böyle pozisyon verecektir
bir futbolcu bu kadar top kaptırır mı?
şunu da söyleyeyim puan kaybının sorumlusu kesinlikle şenol hocadır

uzunismail
Bu akşam ki futbol için futbolcularımızı tek tek kutluyorum.. Bravo hepsine... Ama kayserispor camiası satılmışlığını gerçek para yüzünü bikez daha gösterdi.. Oynadıkları futbol ile kendi hocalarını bile şaşırttılar.. Madem kayseri böyle oynuyodu neden fenere karşı bu direnci gösteremedi.. Kayserisporda oynayan bütün futbolcular şaibeli hepsinin hesapları eşlerinin çocuklarının hesapları irdelenmelidir... Bu maçta kesinlikle bişeyler var.. Yoksa kayserinin oynadığı futbol fenerden de trabzondan da iyi..Yıllardır bir maçta bu kadar gol atamayan bir takım nasıl oluyor bu işler.. 3üde bireysel başarıdan atılıyor çok ilginç..

zafercalikoglu
sonuc ne oılursa olsun,ben hala şampiyonluktan ümitliyim..hocamıza atıf ta bulananlar yattara konusunda ,gördük kendisini 2.yarı adsam resmen kendisine ve taraftra oynuyoır,nedir 2.harekt yapacak göreeğiz,bize hareket değil,gol ve puan lazım,yattara cok musait pozşisyondaki jaja ya atsa gol olcak,,bence artık herkes sapkasını önüne koyup düşünsün,birazda geriden gidip,takip edelim bakalım,arkadan daha iyi gideriz diyorum,ben..

ramazan-54
bugün takımın kötü oyunun yanında taraftarda berbattı. gol olduktan sonra takımı destekleyen taraftar maç izlemeye gitmesin bi zahmet takımı ateşleyecegine takım taraftarı ateşliyo bu nasıl iş yaw. inşallah saha kapanırda istanbulda oynarız kendi evimiz bize deplasman olmuş.

Samet Berber
Serkan ve Cale resmen yerlerde , acilen bir çözüm bulunmalı .

Aldığımız 1 puanı kâr olarak görüyorum .

Hadi be egemen hadii .

Süleyman Baykan
Fenere ceza vermeyen serefisizler simdi bize ceza verirler, adi herifler...

Bu hakemi de artik bizim maca vermeyin...

:mad:

Saha kapatma olayı çok zorlaştı artık sahaya seyirci falan inerse ne ala yüklü bir para cezası ile atlatırız.

Selçuk,Egemen,Engin bu takım ne kadar önemli olduklarını kanıtladılar Alanzinho,Jaja,Burak savunma yönleri çok kötü hepsi sahada olunca rakipte iyi olunca bocalıyoruz Serkan ve Cale'ye hiç yardım gelmedi önündeki oyunculardan iki golüde çok güçlü oyuncuların karşısında kalan beklerimizin geçilmesi sonucu yedik.

Selçuk bu takım için çok önemli hemen gemileri yakmayalım arkadaşlar biraz sakin bugün lider olan fb yakın geçmişte son maçta 2 şampiyonluk kaybetti. Bugün takım çok kötüydü ancak bunda eksik oyuncuların etkisi büyük Ceyhundan kesici olur başka birşey olmaz Colman zaten iyi değil tek başına ofans yükü ona kalınca dağıldık orta sahada.

Hepimiz önce soğuk bir su ile yüzümüzü yıkayıp önümüzdeki maçlara bakmalıyız klişe bir söz ama en doğrusu bu ayrıca 2 penaltı pozisyonundan ilki penaltıydı kaleci topa müdahale edemedi Burak'a temansı vardı en kıl olduğum 2-3 hakemden biri olan Yunus Yıldırım vermedi ortamı gerdi boşuna takım vasattı buda bir gerçek.

Murat'
Burak'ın pozisyonu fauldu penaltı değil, pozisyon açık şekilde dışardaydı.

10-61

yok mu bi yönetici forumda ,kapatsanıza arkadaşlar misafirlere,adamların sitesine bırak maç sonu normal zamanlarda giremezken millete malzeme vermeyin.

FC-ST-PAULI-61

Aynen öyle!

Ali Tunahan Güllü
27.02.2011, 21:11
nasıl mutlu şerefsizler alın kına yakın

Murat SİSMAN
Şampiyonluğa giden takımın yönetiminden futbolcusuna taraftarına ( SÜPER TOTO SÜPER LİG )'in hakemine bak.

Hürgün Aygün
Yunus Yıldırım'ın maç sonu alnı yarılmış.

Tatar Kemal
boşu boşuna kendinizi parçalıyorsunuz kasımpaşa karşısında seyrettiğimiz fener fazla değil bir iki haftaya kalma yenilgiler serisine başlayacaktır. bu beraberlik gerçekten çok iyi oldu. en azından liderlik stresini fenere devrettik. yeter ki egemen, selçuk ve engin bir an önce takıma geri dönsün. onlar da geri geldi mi biz yine seriye başlarız. bir önemli sıkıntımız da avni aker stresi. bir türlü bu stresi yenemiyoruz.

Mehmet Zeki
Yunus Yildirim'in mac sonunda kafasina madde gelmis.

Murat Altun
Ohhhhh yunus yildirimin kafasini yarmislar

Ahmet Başkaya
Kafası yarılmışşş itiiinnn ohh ne güzell olmuşş .

atf61
baikanmı transfer yapıyor ersunun yarısı n kladar ağırlığpını koyamıyor transferlerde pardon bir burak transferi var ağırlığını koyduğu bu dadamları kayseriye getiren şotadır antepe getiren tolunay dır yapmayın ALLAH aşkına
yookkk beyefendiye kalenbergi alalım demişler....yoookkk demiş...tribünde adam oturtamazmış...heygidi hoca heyyyy.....fener şimdiden sonra şampiyonluğu veririse ne olim...

Ilelioglu

O kadar kisinin icinden o mu suclu oldu yani?

Yasin T.
oynadığımız futbol gerçekten rezaletti.orta sahayı ceyhuna emanet etmek tam bir bombaydı.defans inanılmaz ağır.egemen selcuk ve enginin acilen düzelmesi lazım

hodlu
Yunus Yıldırım'ın kafayı yarmışlar helal olsun kafayı yaranlara........

Serdar A
Şenol hoca , Ersun hocanın düştüğü hataya düşüyor .

Tamam kadron dar , ama kullanmak zorundasın başka türlü ligin sonu gelmez .

Mustafa haftalardır kritik hatalar yapıyor , Serkan fiziksel olarak çok kötü durumda . Giray'ı oynatsan , Mustafa sağ kenara çeksen ne olur ...

Forvetlerin çizgiye inmiyorsa , rakip beki kovalamıyorsa , orta alanda kanat futbolcusu kullansana ...

Ciddi taktik hatalar yapıyoruz , papaz artık pilav yemiyor .

Uğur Ö.
İkinci yarı top kaptıkmı merak ediyorum.Ceyhun , Mustafa vs topa dalmaktan kaçtılar.Gol yiyene kadar hiçbir şeklide koşmadık.Şenol Güneşin çok büyük hataları var.İkinci yarıdaki düşüşün hala sebebini bulamaması komedi.Şampiyonluk bu oyunla imkansız

ozturk
27.02.2011, 21:12
şenol hoca tebrik eder şimdi futbolcuları

Ahmet F. Zengin
Aslında biz bu pozisyonları ligin ikinci yarısından beri veriyorduk, bakmayın Onur muhteşem kurtarışlar yapıyordu da yenilmekten kurtuluyorduk.Defansta iki isim oynamalı Egemen ve Giray, nokta !

Yuh bee wallaha yuuh .. Defansın göbeğine hiç bi laf ettirmem bu maç için .. Glowacki 2 net kale önünden top çıkardı Mustafa 1 ayrıca Glowacki golünü de attı.

Caleye ne derseniz deyin. Serkanda bugunluk kötüydü sadece..

Tüm sorun ortasahada ceyhunla olmaz ilerde umutla olmaz bu işş ..

Kayserinin devre arası transferleri maçı ne hale getirdi gördünüz ..

Defans konusuna gelince Glowacki-Egemen tek geçerim ..

ONUR BEKAR
o hakem denen adam inşallah sabaha çıkmaz ne geçti eline anlamıyorum, ne kadar aldı acaba aldığı para aldığı aha değermi?

Serdar Dilekoğlu
Bu takım Avni Aker'de maç oynamasın.

Bunu tüm niyetimle söylüyorum.

Sözüm taraftara değil.

Ama bu takım Avni Aker'de maç yapmasın.

newrocki
yunus yıldırımın kafasını yarmışlar. şimdi seyircisiz 3 maç oynayıp akıllanırız. kadro yetersiz.

biltrabzon
kizmayin arkadaslar.bu aksamki kadro gercekten yetersizdi bu mac icin.egemen,engin gibi futbolcularin kac haftadir yok.birde bugün selcuk yoktu.gerci 2.yari hic yoktu.beraberlik iyi sonuc.

DnZbRk
hakem makem köpek gibi saldırdılar falan hikaye şotaya laf atmak en basitinden körlük..

sen maça 1-0 önde başlayıp üstüne tekrar öne geçip maçı alamıyorsan kendi sahanda zaten yapıcak çok şey yok 90+5te 4 e 3 pozisyon verdiler adamlar

gereksiz stres kayseriyi protesto etme vs maçın sonucuna doğrudan etkiledi..

kendin ettin kendin buldun derler ya aynen öyle..

Sinan Ayaz
Giray mı? Saçmalama.. Glowacki tek stoper olarak harika bir maç çıkardı. Onun yerine Terry olsaydı da tek başına ancak bu kadarını yapabilirdi.
sen hangi maçı izledin kardesim glawackinin 3 goldede hatası var 1 top çizgiden çıkardı diye bırakın övmeyi ben glawackinin yüzünü bile görmek istemiyorum yaa uyuz oldum

cenfal
umutun olduğu takımın sampıyonluk neyine

Hasan ZAİMOĞLU
ne sandın . adamlar tehtid şantaj her türlü illegalle kitliyor. bknz: kayseri fener maçı.oradaki kayseriye bakın birde buradaki.

Mustafa OK
yattara son dakika jajaya pas atsa maçı alırdık ama adam hastalık yapmış bir iki kişi geçecek illaki onun yüzünden galibiyeti kaçırdık...

oguzhanssan
27.02.2011, 21:13
ya bu şenol hoca benim tweet de yazdığımı okumadı mı e?
lütfen birisi şampiyon olacaz desin ama imkansız..artık bjk 4 mü atar bilemem

Ali Tunahan Güllü
asıl şimdi başlıyor zor süreç asıl bundan sonra sıkıntılı.

mete61bordomavi
Ceyhun ile Cale onbirden ilisigi kesilmeli...
Piotr oynasaydı o kanattan o kadar rahat gelemezlerdi...
Serkan da artık toparlansın..

Tyler Durden
Yok abicim bu zihniyetle bir yere varamayiz..
Ya arkadas kafayi yicem, ilk yari cok buyuk bir avantaj yakalamissin..Bu takimda colman-selcuk'un alternatifi yok..Bu takimda golcu yok.Bu takimda solbek bir var bir yok..
Cok mu zordu kayserinin aldigi yabancilar gibi oyunculari almak, cok mu zordu bu takima gercek bir golcu almak..
Ve senol gunes..
Yahu arkadas sen ulkeye nasihat vermekten baksa naparsin.Her mac sonrasi bir filozofluk taslamalar..
Kimse bana hikaye anlatmasin.Bu takim sampiyon olamazsa bunun tek ve tek nedeni gerekli transferler yapmayan Senol Gunes ve ekibidir.Orta sahasiz oynadik resmen.Haftayada bjk yener sampiyonluk baska bahara kalir.
Bursanin golculeri, sercan+altiore+kenny miller
Fenerin golculeri Semih+niang+guiza
Bizim golculerimiz. Umut+Geldigi gunden beri sadece yarim saat oynayan pawel

Ayiptir..yaziktir, gunahtir..

yorumsuz6117
Adamlar kanatlardan o kadar rahat oynadılar ki biz ise 0'dık.

zeki gursoy
aha...
hakeminde başını yarmışlar..
5 maçta ceza alırız şimdi...
yattara hep senin kepek yemelerin...
başka bişe diill..
son iki pozisyonda maçı alabilirdik ama kral yattara benim dedi..
ya ben atarım ya atmasın kimse dedi..
sen adam diilsin..
defol git..
para kazanacağın yere...
daha unutmam bu satışlarını...

Cihan_61
Seyirciz maclar kapida

TS61_NL
su sansar, mustafa ve diger ezikleri sevindirdin ya Trabzonum, yanarim yanarim ona yanarim...

DNA-TS
mustafa manisa maçındada kötüydü bugünde öle.serkan amrabatla baş edemedi bence alanzinho 11 başlayacak tarzda değil manisa maçında olduğu gibi sonradan girmeli.neyse o değilde liderlik gitti 9 puanlık farlkıda erittik anlamadan.geçmişolsun hepimize inşallah toparlarız işi.

cihatöztürk
yunus yıldırım beyin trayması geçirirsin ölürsün işllah

littlebighorn
Hakemin kafası kanıyordu çok ceza alabiliriz.

İsa
Dünyanın hiç bir yerinde futbol ortasahada bir buçuk adamla oynanmıyor.

Şnol Hoca için şampiyonluk sadece bir hayal...

Chiko
Hakem ve Kayseri bir yana birakalim, bugün iyi oynadik mi? Hayir, oynamadik.
Bu oyun ile sampiyonluk gelir mi? Bunu artik siz yanitlayin..
Glowacki, Allah senden razi olsun. Sen olmasan bu mac 2-5 biterdi.

sessizkral_1
hakem burağın attığı golde rakibine yaptığı faulu vermedi.

bu kısmına katılmıyorum dünyanın hiçbir yerinde o pozisyona faul verilmez.top burağın önünde.

outoftime
hakemi tartışmaya gerek yok 3 golü hakem atmadı
bir takım evinde 3 gol yiyorsa şampiyon olması bir hayli zordur

zahido
Biz 9 puanlik farki bugunler icin yaptik iste..

Merak etmeyin biz bu sene sampiyon olacagiz..

Geriden gelicez fenere buyuk aci yasatip o kupayi alicaz..

CAFER ÖZER
Bu macin en guzel hareketi o hakemin kafasinda gozuken kan
Biraz akillarini basina alsinlar Emre kpasa maci dahil her mac hakeme kufur ediyor sari kart gostermeyen adamlar fb ye hemen penalti calanlar bize kaplan kesiliyor

Ahmet F. Zengin
Serkan fiziksel olarak çok kötü durumda . Giray'ı oynatsan , Mustafa sağ kenara çeksen ne olur ...

maça böyle başlasa ve berabere kalsak acaba ne derdin ??

Sefaenes
27.02.2011, 21:14
Bu macta defans berbatti Umut sahada yine yoktu 5 mac sonra 100 golü atacak diye bekleriz. Yattara calim yapmadan yada artislik yapmadan pas vermiyor seneye sözlesmesi yenilenmesin kendisine tsk edip yerine takim oyuncusu alinmali alanda aynen tsk edilip yollanmali. Tercüman bile hakemden ceza almissa hakem her sözü hak ediyor. Kayseri bu oynun fb gösterselerdiye. Anadolu takimlari hepsi gizli istanbul yalakalari.

haskiz61
Arkadaşlar Allah rızası için kendimize bakmalıyız... Bizim Yattara gibi beyinsiz bir futbolcumuz olduğu sürece sıkıntıyı başka yerde aramamak lazım... ŞAMPİYON olacağız kim ne derse desin....

27.02.2011

21.13

Buraya da not alıyorum....

Taner Uykuçeken
yattara...
hala sana saydırıyorum...
defoool git...defol ...
senin oyununa....
jaja sana bişemi etti ....

Yattaraya bir top verelim kenarda sürekli kendine çalım atsın dursun yetmesze trübünblere çıksın taraftarı çalımlasın gızını alamazsa stad dışına çıkar bütün şehri çalımlamaya kalkar

cenfal
bugunku serkanın gorevi sanki gecen hafta ki volkan babacanın goreviyle aynıydı amrabat mıdır nedir insan bir kez mitutamaz adamı yanlıslıkla ayağını uzatsa belki bir kez tutar onu da yapmadı oynamıycaksan cıkma

Serdar A
Yunus Yıldırım maçı iyi idare etti bence .

Bir kaç gerizekalı yine iş başında . Hakeme saldırmak ne demek, böyle medeniyetsizlik olur mu ?

Ilelioglu
Yunus Yildirim'in mac sonunda kafasina madde gelmis.

Birdaha da bizim maclara vermesinler...

Aziz ile Aykut konusunca kimse agzini acmiyor...

Simdi bize ceza verirler, serefsizler...

:mad::mad::mad:

Sinan Ayaz
glawackiyi övenler hangi maçı izlediniz?

Semih Aydın
Uf ya neden Selçuk'la Egemen sakat ? :(
Neden Lugano'yla Alex sakatlanamıyor, neden, neden ? :(
Veya neden Amrabat'la Ziani sakat değiller ?
Neden tüm kötülükler bizi buluyor ?
Böyle şansın alnını karışlayayım.

kamilsan61

glowacki mi?bu maçta maçı kurtarmış olabilir.ama bu takımda oynayacak stoper değil.bizdeki üç stoperinde açığını egemen kapattığı için biz onları iyi görmüşüz.halbuki hepsi boşmuş.

Aker
Yunus Yıldırım'ın maç sonu alnı yarılmış.

Daha beteri olsaymış birde aykutla azize ye gerekiyor.

Süleyman Baykan
Burak'ın pozisyonu fauldu penaltı değil, pozisyon açık şekilde dışardaydı.

Dengesi bozulduğunda ceza sahası dışındaydı ancak düştüğü anda sol ayağı ceza sahası içindeydi ve sol ayağının onun üstüne düştü, bence penaltıydı.

Berkedogan
27.02.2011, 21:15
hakemin kafası yarılmış 6 maç sahamızı kaparlar artık deplasmanda daha iyi oynuyoruz zaten hayırlısı !

yorumsuz6117
bjk kantlarda bizi çok zorlar kazanmamız çok zor görünüyor.

concordia
kusra bakmayın ama dostlar,

siz daha ligin sonuna bu kadar çok varken, en küçük gelişmede heyecanlanıp elinizi ayağınızı dolaştırırsanız,
kimi oyuncunun bir iki maç kötü oynama lüksünü elinden alıp onlara olmadık hakaretler yaparsanız,
ilk devre takır takır oynayan, herkesin taktirini kazanan futbolcunuzu bu devrede maç içinde ıslıklarsanız,
tahammülsüzseniz, kaldıramıyorsanız sonları, hemen gaza geliyorsanız, suçu ona buna atıp kendinizi bi kenara bırakıyorsanız,
deplasmanda daha iyi oynuyor bu takım neden acaba diye iç geçiriyorsanız,
intikam ateşi içinde yanıp 15 sene önceki anlar hala tansiyonunuzu artırıyorsa, sağduyulu olamıyorsanız, işiniz gücünüz paranoyak senaryolar yazmaksa

ders almamışsınızdır.. geçmiş olsun.
biraz da kendinize bakın..

Cihan_61
Kapansin Arkadas saha

DePaR
Arkadaşlar bu haftaki bursa ve febenin maçlarını bi düşünün onlardan kat kat daha iyi oynuyoruz bjk maçını alırsak bu iki maçtan 4 puan almış olacaz ve yeterlidir bu puan.
Ama iki lafım var hem kaptan, hem 61 numaralı formayı giyiyor, hem iyi para kazanıyor, puan kaybediyorsun 45 dakika oyundasın , şu stadta umuta,hüseyine,burağa yuhh çekildi, seni yuhlamayan seyirciyee ve seni takımda tutanlara yuhhh diyorum.

itsmylife
yattarayı katar bile istemez

TS-FAN
Hiçbir şey bitmiş değil.

Özge
Sahayı kapatırlar o zaman hemen.!

Emin Danışmaz
Bas bas bağırıyoruz buradan bu UMUT sadece koşar,final maçları oynadığımız zaman dikkat edin eli ayağı birbirine dolanıyor iki haftadır yarım metreden topu kaleye atamıyorlar niçin niçin bu kadar bahtsız bir taraftarız ne günah işlemiş ki bu takım bizler cezasını çekiyoruz.Adamlar göstere göstere ara pası yapıyor defans evlere şenlik.

BİZLERE BU HEYECANI YAŞATAN FUTBOLCULARA TEŞEKKÜR EDERİM,ÇOK GÜZEL BİR İLK YARI YAŞATTINIZ.AMA MAALESEF KAPASİTENİZ BU KADARMIŞ.

olcay_61
bugünkü skorun tek sorumlusu yönetimdir. elalem takviye yaparken sen yatarsan sonun böyle olur bekle şimdi fener takılsın ama takılsa nolcak biz kazanamadıktan sonra...

ofluhalit
27.02.2011, 21:16
trabzon puan kaybetti ya ligin en güzel maçı olur dimi şansal pz...gi

Hürgün Aygün
300 Misafir var gelmiş aç köpekler kapatılsın ya misafirlere işe bak 300 misafir!

Mehmet Zeki
Ceyhun: Cok gollu mac oldu galip gelmek istiyorduk fakat taraftarimizi memnun edemedik.

Umut: Bu maci berabere ayrilmayi dusunmuyorduk. Kayseri'de iyi mucadele ettik. Maca iyi basladik ve takim halinde taraftara tesekkur ediyoruz. Uzgunuz ama kaybetmis birsey yok. Inonu'deki bjk macini kazanip sonu mutlu bitirmek istiyoruz. Bizde icerdeki puan kayiplari anlamis degiliz. Cok istiyoruz gol atmayi ama olmuyor.

Mustafa: Kendi sahamizda kazanamama sikintisi yasiyorduk. Istedigimiz oyunu yansitamadik. Bugun en guzel sey taraftarimizin destegiydi. Onlara tesekkur ediyoruz.

ûamûra
inşallah kapanır saha...olimpiyat iyidir..

ONUR BEKAR
az bile yapmışlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

CAFER ÖZER
Umut bey utanmadan cikmis aciklama yapiyor yarim metreden bos kaleye gol atamayan adam biraz utanir konusmaz ya
Bi Umut yuzunden koskoca sezonu heba edecegiz

yorumsuz6117
Seyircisiz oynama cezası alırsak iyi olur stres yapmayız rahat oynarız.

SEDAT
- Hafta içi Onur'un sakatlanmasını bekliyorum ...

yunushanilce

fener bize yaşatmasında
üniversitede şampiyon kim olur lafı geçtiğinde herkes tüm fenerli ve diğer kız kardeşleri tutan arkadaşlarım bile trabzon şampiyon olur demişti bende belli olmaz lig bu demiştim onlarda bana kızmışlardı yok kesin trabzon şampiyon bu sene demişti acaba şimdi sorsam onlara ne derler???:confused::confused::confused:

Serdar A
maça böyle başlasa ve berabere kalsak acaba ne derdin ??

Hoca rakiplere karşı işlemeyen takım kurgusunu açmak için bir şeyler yapıyor derdim .

Böyle soru mu var , 29 gtan takımdan 3 gol yiyorsun , neden ? Beklerin yalnız kalıyor üstelik kondisyon problemi var , stoperin pozisyon hatası yapıyor , hayalet gibi dolanıyor .

EMiRHAN61
atılan 3 gol şahane bişey. neye yetmez 3 gol. hakemden önce yenen 3 golün hesabını sormalı! seyrede seyrede yenen 3 gol. evinde yenen 3 gol.........!

Murat Altun
Mustafa denizlinin mutluluktan kici tavana vuruyor

Süleyman Baykan
27.02.2011, 21:17

Bir kaç gerizekalı yine iş başında . Hakeme saldırmak ne demek, böyle medeniyetsizlik olur mu ?

Bari sen yapma 2 net penaltıyı vermedi aslında doğru diyorsun idare etti iyi değildi.

Ahmet F. Zengin
sen hangi maçı izledin kardesim glawackinin 3 goldede hatası var 1 top çizgiden çıkardı diye bırakın övmeyi ben glawackinin yüzünü bile görmek istemiyorum yaa uyuz oldum

Bas git işine kardeşim hayret bişe yaa .. Glowacki olmasa bu maç 2-5 bitmişti..

Defansa hata bulamazsın gollerde ortasahadan adamlar doğu expresi gbi geçiyor sen diyosun defansın hatası .. Ortasaha ne iş yapar ..

ozzy!

2.yarı toparladı ama bu takımın 11 oyuncusu kesinlikle değil. Aşırı yavaş.

Taner Uykuçeken

Üstadım Avni Akerde maç kazanamıyoruz nasıl yapıcaz bu dediğini

Bize Her yer TRABZON, sadece Trabzon Değil

Sloganımız bu şekilde değişmeye başladı

newrocki
ben ilk yarı yattara'nın bu takımda işi yok dediğimde herkes aslan kaplan diyodu, hatta bu aklı yarım futbolcu yüzünden ceza yedim.

bir de niye yani hakeme laf söylememek. hakem bitirdi maçı, verilmeyen bir penaltı bir kırmızı kart var.

bu mustafa denizliyi lig tv'de tarafsız yorumcu diye çıkaranın da ben.

Emirhan Yazıcı
Heyecan ve panik yok neden mi ÇÜNKİ ŞAMPİYONUZ daha fener bizi geçmiş değil puanlar eşit ama unutmayın her zaman arkadan takip etmek avantajdır bakında görün son haftaya şampiyon giricez Ahada buraya yazıyorum !!!!!!

Cem Zırıh
(274 Üye ve 291 Misafir) ac kopekler :D tekme atmayi bekliyorlar _I_

Asi Çaykaralı61
Herşeyde vardır bir hayır ben genede takımımın arkasındayım

irfanb
27.02.2011, 21:18

Pardon da sen hangi maci izledin?
Adam cizgiden iki tane top cikardi ,beraberlik golünü atti.
Ne yapsaydi daha ?

öztürk_61
yattara sürekli eski günlerime dönücem diyodu gerçekten bitti mi bu adam yoksa dalga mı geçiyor milletle?

littlebighorn
Fener çok kolay kazanıyor biz ise çok zor kazanıyoruz diyeceğim kazanamıyoruz da.

lazoli06
17 maç yenen 10 gol,6 maç yenen 9 gol.
İşte tek sorun bu

Yiğit SARI
Yediğimiz gollere bak. Oynadığımız topa bak. Hakeme bak . Ne rezil bi maçtır bu. Delirdik statta delirdik . Ah Yattara sonda o pası atsaydın Jaja'ya nolurdu he ?

lazkerem
Tamam bu kadar puanı bu futbolcular topladı ama artık kral çıplak demeli biri baskana

HiLMiKaN
27.02.2011, 21:19
Söyleyecek söz bulamıyorum elimizdeki şampiyonluğu fenere veriyoruz...:(

Asi Çaykaralı61
17 maç yenen 10 gol,6 maç yenen 9 gol.
İşte tek sorun bu

Bu demek oluyor ki Egemen ve Engin takımımızın herşeyi

Chiko
Takim macin genelinde berbat idi. Her oyuncu. Ama iki kez cizgide kurtaran adam kim idi?

Cem Zırıh
Allah rizasi icin sahayi kapatin olimpiyatta oynayalim ...

Full HD
Neyse son haftalarda hayal kirikligina ugracagimiza simdi ugrayalim daha iyi.

Fener bugünden sonra daha Mac yenilmez kendimizi 5-6 haftadan beri kandiriyoruz.Biz ikinci bile olursak büyük basari ama bizi Bursa gececek.

Hasta olduk aha Stada Ambulanc bile girdi yazik be yazik.

lazoli06
İnşallah sahayı kaparlar 5-10 maç dışarda oynanır

Mustafa Umut
Gladyatör özlüyoruz seni...
Ayrıca oyunu hareketlendiren 1-2 oyuncumuzdan birisi Engin. Eksikliği hemen belli oluyor.

Mert Oğuzlu61
taraftara helal olsun, ellerinden geleni yaptılar ilk kez bu kadar iyi gördüm taraftarımızı.

ama futbolcularda birşey var anlayamıyorum zor gol atıp kolay gol yiyen bir takım olduk ne oldu bize istemiyor musunuz şampiyon olmayı kapasiteniz mi bu, biz ilk devredeki takımıda gördük şu maç kayseri yi dağıtmamız lazımdı nasıl 2p kaybettik anlayamıyorum kayseri de bir ziani bir amrabat tutamadık şu adamları defans yaktı bizi hiç iyi değillerdi gitti 2p daha yine avni akerde...

bu stad lanetli midir nedir arkadaş ?!

Asi Çaykaralı61
27.02.2011, 21:20
Her takımın iniş zamanı olur.Bunu Fenerbahçe ve Bursaspor'da yaşayacaktır.Sıkıntılı olmaya gerek yok İnşallah 7'ye ulaşacağız

Volkan Albayrak
Fener çok kolay kazanıyor biz ise çok zor kazanıyoruz diyeceğim kazanamıyoruz da.

olay basit öne geçtiği maçlarda gol yemiyorlar

Serdar A
Bari sen yapma 2 net penaltıyı vermedi aslında doğru diyorsun idare etti iyi değildi.

Aleyhine çalınabilecek bir penaltı da vardı .

Hakemin kafasını yarmak ne ola ki ?

Bu taraftar mı takımını sürükleyecek .

hodlu
Aykut Kocaman efendi bir konuştu Trabzonu tepetaklak etti.Allah ona yatacak yer verirmi bilmem...........

uzunismail
Kayıp görmüyorum ben Beşiktaş maçı alınırsa hiç kayıp olmaz o konuda rahatım ama kayserispor bu futbolunun yarısını yok çeyreğini fenere oynaayydı yenerdi feneri.. Çok dikkat edilmeli gelecek sene kayserispordan fenere gidecek oyuncu olacak mı? Bunları eze eze almalıydık maçı.. Bireysel oyunu artık bi kenara bırakmalıyız. Yattaranın anlamsız çalımları bireysel olarak öne çıkma isteği sona ermeli artık.. Ceyhunun hüseyinden hiç bir farkı yok arkadaşlar ceyhun ısrarından vazgeçin. 1 adam eksiltip oyunu öne doğru oynayamayan oyuncu trabzonssporun oyuncusu olamaz.. Zaten bunu Ceyhunda yapamaz.. Umutun hep oynamasından yanaydım..Ama gelgörki kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.. Ama yine söylüyorum arkadaşlar trabzon yenilmez ........... Beşiktaşada yenilmeyecek göreceksiniz...

DePaR
yattara; gine ishaline yakalanıp sezonu kapatasın inşallah

sametaydin
Ne 2.liği ya bu takım böyle oynarsa daha da düşer.

Düzeldi iyiye gidiyor diyoruz ama bişey olduğu da yok. Böyle top oynanmaz bugün 5 tane de yiyebilirdik 6 tane de yiyebilirdik. Adamların penaltısı verilmedi. Böyle bi futbol yok böyle bi savunma hattı yok. Böyle takım kurulmaz bi defa. Sinirden arkadaşımın kalbini kırdım şu adamlar yüzünden.

Hürgün Aygün
Vayyyy.
Maraton programının alt başlığına bakın.
Lider Artık Fenerbahçe
Ayıptır lan sanki haftalardır bekliyormuş gibi averajımız da puanımız da Fb ile aynı nereye lider!

ozzy!
Engin Baytar'a sallayanlar neredesiniz? Bu takımın Engin gibi savaşan,hakemle kavga eden, takım arkadaşıyla kavga eden adamlara ihtiyacı var. Ruhsuz topçularla işte bu kadar.

cihatöztürk
sahayı kapatsınlar işllah bi 5 maç

agahozlu
Futbol açısından güzel bir maç izledik (ama bizi bu saatten sonra güzel futbol ilgilendirmemeli) sonuç olarak evimiz de iki puan kaybettik.İki defa öne geçmene rağmen bir puanı zar zor alıyorsun. Penaltı pozisyonu diye bahsettiğimiz pozisyon hem dışarıda bana göre de faul değil. Maçın genelinde hakem sertliğe müsaade etti zaten. İlk yarıdaki Burak'ın düşürüldüğü pozisyon penaltı denilecekse çok daha netti. Bizim kendi evimizde bu tip bahanelere sığınmamamız lazım.

İlk olarak Egemen in sakatlığından sonra bizim defans bloğumuzun incelenmesi lazım. Türkiyede defans 4 kişi ile yapıl(a)mıyor. İlla kaliteli bir defans için en az 5-6 kişi olmak gerekiyor. Yediğimiz 3.gol tam bir rezalet. Cale adamını kaçırır,forvet oyuncusunu kimse tutmaz. Tam derslik gol yedik. Uzun uzadıya çok şey yazılır maçla ilgili fakat olayın sıcaklığı biraz geçsin.

Yarış şimdi yeniden başladı. Bu saatten kim daha çok puan alırsa ipi göğüsler.Kendi ellerimizle kazandığımız avantajımızı kendi ellerimizle kaybettik. Evimizde çok puan kaybediyoruz, şampiyonluğa oynuyorsan evin kalen olacak ama biz de tam tersi.

Bir sözümde taraftara, bu havada çok iyi bir atmosfer oluşturdular golün erken gelmesi ile de mükemmel başladılar maça. Maç 1-1 iken veya 3-2 iken kısacası skor avantajı bizde olmadığı zaman taraftar niye duruyor(20 bin kişiden bahsediyorum kimse tek tek üstüne alınmasın) anlamıyorum.
Biz 0-2 geride olup 3-2 aldığımız bjk maçını; top rakipteyken ıslık top bizdeyken destek ile 7 dakika da aldık.
Zor bir rakiple oynadık kabul edin. Gaziantep,Bursa,Kayseri ve üç istanbul takımı mevcut şartlarda puan kaybedilecek takımlardır. Kim daha az kaybederse işi bitirir.
Bu iş kesinlikle olacak ama arkadaşlar, inanalım ve destekleyelim...

Taraftara bugün için teşekkürler.Geçmişe göre çok iyiydiler.

littlebighorn
Yattara'ya gerçekten ihtiyaç var bu sene için. Bir de Egemen sakatlandığında transfer yapmalıydık.

Suha
27.02.2011, 21:21
aklı selim olmakta yarar var,şimdi liderlik stresine fener girsin ankaradan 3 puan alında görelim..biz beşiktaşı nsl olsa yenecez..

zeki gursoy
yattara konusuna katılıyorum...

Arkadaşlar Allah rızası için kendimize bakmalıyız... Bizim Yattara gibi beyinsiz bir futbolcumuz olduğu sürece sıkıntıyı başka yerde aramamak lazım... ŞAMPİYON olacağız kim ne derse desin....

27.02.2011

21.13

Buraya da not alıyorum....

zaferyıldız
Sampiyon olabiliriz

Bu maci da alabilirdik

Haftaya yener gene de lider olabiliriz

Ancak ne olursa olsun...

Senol hoca 500 YIL gecse de degismez

Eger sampiyon olursak

onun sayesinde
AMA ona ragmen olmamiz lazim

Boyle boktan bi paradoks
Senol gunes asla iyi bir taktisyen olmadi
olamaz

TS61_NL
Seyirci nasildi millet? Her puan kaybindan sona seyirciye sallamak en basiti, seyiciye sallayalim mi? Duyanda bjk, gs ve fb maclarini biz Avni Akerde kazanmadik sanacak. Sanki sampiyon olan takimlar seyircinin muthis destegiyle sampiyon oluyor.....Trabzonsporun puan kaybinda ve kazandiginda en buyuk pay sahibi teknik yonetim ve futbolculardir. Seyirci itici guc olabilir ama futbolu sahada oynayacak olan futbolculardir. Ben hic bir zaman seyirciye sallamadim sallamamda. Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasa seyirci, yer, yurt ve mekan hic fark etmemeli ve maclarini kazanmali. Bu gece seyirci muhtesemdi deniliyor pekiyi neden kazanamadik? Demek ki her kotu sonucu seyirciye baglamamak gerekiyormus. Cok yazik oldu, liderlik gitti fakat lig henuz bitmedi, karalar baglamaya gerek yok...

Asi Çaykaralı61
Şenol Hoca'yı birde bizler burda eleştiriyoruz.Adam Yattara'yı birşey biliyorda oynatmıyor

Tyler Durden
forumdaki misafirlere sevgilerimi sunuyorum..
bu kopekleri sevindiriyoruz ya en cok bu dokunuyor..

Efendioglu
Beyler ALLAH aşkına kendinize gelin evet 2 puan gene bıraktık içerde ama unutmayın zirvede puanlar aynı averajlar aynı 2li averajla fener önümüzde

Size bir soru 24.haftaya girerken yani 10 hafta kalmışken zirvede fenerle puanlarımız aynı denseydi sene başında hanginiz karşı çıkardınız

Hiçbirşey bitmiş değil siz TRABZONLU'SUNUZ yılmak,yıkılmak bize göre değil lütfen herkes kendini toparlasın haftayada puan kaybı yaparsak o zaman dediklerinizin hepsinde haklısınız

AMA ŞU ANDA ÖNÜMÜZDE TEK HEDEF VAR BEŞİKTAŞ MAÇI GALİBİYETİ !

cenfal
bugün takımın kötü oyunun yanında taraftarda berbattı. gol olduktan sonra takımı destekleyen taraftar maç izlemeye gitmesin bi zahmet takımı ateşleyecegine takım taraftarı ateşliyo bu nasıl iş yaw. inşallah saha kapanırda istanbulda oynarız kendi evimiz bize deplasman olmuş.
onemli olan futbolcuyu atesleyebilmek galipken herkes bağırır mac berabere kale arka bile susmuş bu nasıl iştir

Ahmet Başkaya

Ne bu marjinal olma hevesi yahu ?

Yunus Yıldırım maçı iyi yönetmiş , nasıl iyi yönetmiş acaba ?

Mehmet Eren'e yapılan penaltı var net , NERDE ?

Burak'a yapılan şeyi görmedi mi geçiniz , geçiniz .

Marjinal olmak için de bu kadar zorlamaya gerek yok . Gerizekalıymış , burdan yazmak kolay . Çok medeniyetli iseniz gidin parayı verin o medeniyetsizlerin yerinde siz izleyin maçı !

Gerizekalılarmış , bi şey derdim de büyüksünüz .

Yiğit SARI
Onur , Serkan bile vasattı ne oluyor bu takıma he?

Bu takıma gereken trsanferleri yapmayanlar utansın

Süleyman Baykan
27.02.2011, 21:22
Vayyyy.
Maraton programının alt başlığına bakın.
Lider Artık Fenerbahçe
Ayıptır lan sanki haftalardır bekliyormuş gibi averajımız da puanımız da Fb ile aynı nereye lider!

Biz 3-2 yendik onlar 2-0:)

Y-DRMS
ne diyim mantığım zor diyor yüreğim olacak diyor.offfff of

serkanholep
bu takım buraya bu oyuncularla geldi

daha iyi olacaklardır

performansları oldukça düşük ama bu her takımın başına gelebilir

moral bozmak yok

Semih Aydın
Her takımın iniş zamanı olur.Bunu Fenerbahçe ve Bursaspor'da yaşayacaktır.Sıkıntılı olmaya gerek yok İnşallah 7'ye ulaşacağız
Âmin Zeki abi, âmin.

Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.

Mustafa Yılmaz.20
Giray ankaragücü ve fener maçlarında yediğimiz 3 golün 3'ünü de rakibe hediye etti. 1 numaralı hatalı kaybettiğimiz o 5 puanda... Glowacki bugün 1 gol atmış, 2 top çizgiden çıkarmış ve 90 dakika boyunca tek stoper olarak oynamış, hala 3 golde de hatası var diyorlar.

1. gol sadece önce Serkan'ın son Yumlu'nun hatası... 2. gol Yumlu'nun hatası... 3. golü hatırlamıyorum. 3 golde de Glowacki hatalı diyenler maçı izlemediğini belli ediyor. Radoyadaki spikerden duydular herhalde.

Ahmet F. Zengin
Neyse son haftalarda hayal kirikligina ugracagimiza simdi ugrayalim daha iyi.

Fener bugünden sonra daha Mac yenilmez kendimizi 5-6 haftadan beri kandiriyoruz.Biz ikinci bile olursak büyük basari ama bizi Bursa gececek.

Hasta olduk aha Stada Ambulanc bile girdi yazik be yazik.

Fener asıl bugunden sonra puan kaybetmeye başlayacak.. Zor maçları 2 hafta sonra başlıyor .. Ve devre arası yaptıkları aşırı yüklemenin acısı son haftalara doğru çıkacak.. Ben demiyorum bilim söylüyor ..

Asi Çaykaralı61
Engin Baytar sen takımımızın en önemli oyuncularından bir tanesisin

zivaa
Kendi sahanda üstüste 3 maç kazanamıyorsan şampiyonluk hayalleri kurmanın manası yok. 9 puanlık fark hiç kimsenin beklemediği şekilde 6 haftada kapandı. 2008 senesinde de ligin en alttaki takımlarına karşı (konya- denizli- ibb vb.) puan kaybettik.

Mert Oğuzlu61
Allah aşkına trabzon da birisi sahaya dalsın birşeyler yapsın şu stad kapansın yanlış anlamayın taraftara laf yok gerçekten uzun zamandır bu kadar iyi destek görmemiştik ama stad lanetli, saha kapama cezası yiyelim yemin ederim ceza alsak başka yerlerde oynasak tıkır tıkır toplarız 3 er 3 er puanları

ibrahim
Yönetici olsam bu konuyu kilitlerdim önümüzdeki iki üc saatligine, dost düsman herkes burda su an...

Serdar A
Fener neden strese girsin ?

Penaltılar çalınıyor , fikstür azizin istediği gibi ayarlanır oldu .

O tarafaı bırakın . O tarafı bırakamadığımız için 9 puan eridi .

İşimize bakmıyoruz .

Taraftarın işi ne ?

littlebighorn
27.02.2011, 21:23
İstatistiklerde adamlar bizden iyiler

yorumsuz6117
Hakeme sallamayın daha çok bizim lehimize çalıştı.

EROS87
bu kısmına katılmıyorum dünyanın hiçbir yerinde o pozisyona faul verilmez.top burağın önünde.

top burağın önüne rakibine yaptığı hareket sonrası geliyor zaten. o kurnazlığı yapmasa rakip o topu rahatlıkla uzaklaştırırdı bence.
------

rezalet bir savunmamız var. egemen gittikten sonra ortasaha olan bağlantı tamiyle koptu.
ilk yarı boyunca yenen golü 6 haftada yemişiz.

lazoli06
Seyirci nasildi millet? Her puan kaybindan sona seyirciye sallamak en basiti, seyiciye sallayalim mi? Duyanda bjk, gs ve fb maclarini biz Avni Akerde kazanmadik sanacak. Sanki sampiyon olan takimlar seyircinin muthis destegiyle sampiyon oluyor.....Trabzonsporun puan kaybinda ve kazandiginda en buyuk pay sahibi teknik yonetim ve futbolculardir. Seyirci itici guc olabilir ama futbolu sahada oynayacak olan futbolculardir. Ben hic bir zaman seyirciye sallamadim sallamamda. Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasa seyirci, yer, yurt ve mekan hic fark etmemeli ve maclarini kazanmali. Bu gece seyirci muhtesemdi deniliyor pekiyi neden kazanamadik? Demek ki her kotu sonucu seyirciye baglamamak gerekiyormus. Cok yazik oldu, liderlik gitti fakat lig henuz bitmedi, karalar baglamaya gerek yok...

Sadece gol atınca bağıranlardan mı bahsediyorsun.

Sinan Ayaz
Bas git işine kardeşim hayret bişe yaa .. Glowacki olmasa bu maç 2-5 bitmişti..

Defansa hata bulamazsın gollerde ortasahadan adamlar doğu expresi gbi geçiyor sen diyosun defansın hatası .. Ortasaha ne iş yapar ..
benle basgit diye konusma sinirlendirme beni adam 2 golde ofsayt bozuyo ilk golde agırlıgından golu yiyioruz hala konusuyosun futbol cahilimisin nesin yaa

zahido
Üstadım Avni Akerde maç kazanamıyoruz nasıl yapıcaz bu dediğini

Bize Her yer TRABZON, sadece Trabzon Değil

Sloganımız bu şekilde değişmeye başladı

Acilen egemenle girayi tekrar takima monte etmemiz lazim..

bakin 11 mac mi 12 mac mi ne kaldi..

hersey esit suanda..

puanlarda esit.. bitek ikili averajda gerideyiz..

fener onundeki 4 macta puan kaybedicek en az 4 macta hatta..

en umulmadik maclarda kaybedicekler bu puanlari, hepberaber gorecegiz..

Volkan Albayrak
Yattara'ya gerçekten ihtiyaç var bu sene için. Bir de Egemen sakatlandığında transfer yapmalıydık.

ne zaman kritik dönemlerde akıllı bi transfer yaptık

Semih58
Trabzonspor'um BEŞİKTAŞ'ı yenerek çıkışa başlayacaktır.

Ahmet Başkaya
Şenol Hoca konuşuyor .

toogi
selçuk ,egemen, engin olmayınca dişli aksar , biz serileri nasıl yakaladık bunlarınistikrarı ve ruhları sayesinde istikrarı ie bide colman denen adamın sorununu cözmek lazım her neyse , ceyhun ve yumluya topçu diyenler futbolu bilmeyenlerdir..ne gerekmiş bu takıma RUH ,ne gerekmiş İSTİKRAR ,ne gerekmiş, PRESSS ne gerekmiş DİKİNE ula DİKİNE ne GEREKMEZMİŞ umut ama bundan böyle hiç gerekmezmiş YATTARA .. ÖLÜMÜNE TRABZON , ÖLÜMÜMÜNE ŞAMPİUON YILMAK YOK DEVAAAAMMMMMMMM...

SEDAT
- Colman 4 'lü hücum ederken , sağda Jaja bomboştu , Engin geldi aklıma hey gidi hey :)

Asi Çaykaralı61
Âmin Zeki abi, âmin.

Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.

İnşallah Semih kardeş.Onlar avuçlarını açtılar bekliyorlar.Beklesinler dursunlar.Biz inanıyoruz sonuna kadar takımımıza

DePaR
yaw şu maçı anlatan spikerin adı ne bilen varmı şerefsiz lan bu

mehmets61
27.02.2011, 21:24
sahanda 3 gol yiyorsan puan kaybı normal...

mavikan
olsun , düştüğümüz yerden kalkacağız!

itsmylife
beşiktaşı yenersek herşey geçer

DnZbRk
hakem diyen arkadaşlar kendinizi kandırarak daha çok puan kaybeder bu takım..

burak ın attığı gol glowackinin yaptığı hareket ...

hakem kötüydü evet ama 2 taraf içinde kötüydü hatta skor olarak kayseri için dezavantaj bile sağladı kararları..

Murat Altun

İsi buraya kadar getirirsen Seyircide patliyor sonunda Senin rakiplerin hakemlere laflari siralarken 9 puan farka guvenip centilmen ayaklarina sessiz kalirsan ortaligi ayaga kaldirmazsan Sonrasinda her hafts hakemler feneve omuz versin senin pozisyonlarinda kör olsun Yunus yildirimin kafasina kim attiysa eline saglik Sampiyonluklarimuz caliniyor hep bizim yuregimiz yaniyor birazda baskalarinin cani yansin

biltrabzon
keske su 9 puan öndeyken fatih terim gibi tecrübeli vede cirkef birini takimin basina getirseydik.kesinlikle bu puan farki kapanmazdi.

Canberk
Beyler bari şu aç köpekler izlerken böyle konuşmayın
Vurgulamak mı lazım illa bunu.
Bakar bakar giderler ama siz karamsar olmayın yeter.

sonimp
Hiçbir şey bitmiş değil.

Hocam ne bitti ne bitmedi bilmiyorum ama bildiğim birşey var: Ben bittim bennn! Bu kadar zor geçeceği belli olan bir maçta ilk dakikada gol atıp öne geçmişken, beraberlikten sonra bir daha öne geçmişken kaybetmenin mazereti olamaz! Maçı kaybetmedik, o bir puan belki bizi şampiyon yapacak diyebilirsiniz, olabilir, katılırım ama şu ortamda ve olası bir BJK mağlubiyetinden sonra bu kadar iştahlı bir Feneri alt etmek size nasıl görünüyor bilmiyorum! Biz saha dışına çıkmayacaz dedik ama saha içinde de gerekenleri bir türlü yapamadık maalesef. Şu an evimde terör esiyor, çocuk soruyor anne babam neden kızıyor, bağırıyor diye! Utanmasam ağlayacam, zor tutuyorum...

Volkan Albayrak
bu kadro beşiktaşı yenemez hatta 4 yer şenol hocam ne olur jajayla başlama orta sahayı dörtle ne olursun artık

Tatar Kemal
fenerin kasımpaşa karşısındaki oyununu ve bizim bugün 3 önemli eksikle 3-3'lük beraberliği görünce umudum dahada arttı. egemen-engin- selçuk takıma katılırsa biz yine seriye geçeriz. fenerde iş yok. kimse merak etmesin. bizim ölümüz bile kayseri gibi bir takımdan 3-3'lük beraberlik alıyorsa umudunuzu yitirmeyin derim. fenerle aynı puandayız ve liderlik stresi de onlara geçti. şimdi bir an önce 3 gladyatörün takıma kazandırılması gerekiyor. sağlık ekibimiz gece gündüz demeden 3 gladyatörümüzü yetiştirirse sıkıntılarımız biter.

Uğur GEMİCİOĞLU
Artık alternatifli bir kadromuz olmadığını da anlamış oluruz herhalde. Takımın sol tarafı çok aksıyor kaç kere rakip bomboş geldi oradan.

Kapıcıoğlu 61
Burak'ın pozisyon penaltı değil, ama net faul ve kırmızı kart.

Kubilay ŞAHİN
27.02.2011, 21:25
aklı selim olmakta yarar var,şimdi liderlik stresine fener girsin ankaradan 3 puan alında görelim..biz beşiktaşı nsl olsa yenecez..

Şu cümleyi bana açıkla...

Nasıl ?
Nereden ?
Hangi Oyunla ?
Hangi Takımla ?

Ya da

Yukarıdan Vahiymi geldide bizim haberimiz yok ?

Ya yeter artık büyük konuşmayın sanki oynayacağımız takım Tavşanlılinyispor.

Murat Altun
hakem diyen arkadaşlar kendinizi kandırarak daha çok puan kaybeder bu takım..

burak ın attığı gol glowackinin yaptığı hareket ...

hakem kötüydü evet ama 2 taraf içinde kötüydü hatta skor olarak kayseri için dezavantaj bile sağladı kararları..

Sen antu ya defol ne geziyorsun burada

zafer demirci
bu yattarayı savunanlar ne oldu..bu adam oldukça şampiyon olamayız...zaten umutu olan yoktur kendinizi kandurmayın...6 haftada fener 9 puan farkı kapattı 12. haftada 9 puan fark açar 17 haftada 17 puan farkla şampiyon olur..fener kaptanına bak bide bizim kaptanımız yattaraya bak yattaradan bi bok olmas arkadaş...2.yarı bişe yapmadı...ona sövmekten ağzım yamuldu. felç geçirçektim neredeyse

Bülent Dizman 53
şampiyonuz okadar uzatmanın anlamı yok her düşüşün vardır bi kalkışı.inanıyoruzzzzzzz RİZELİ TRABZONSPORLULAR

oguzhanssan
Şenol hoca , Ersun hocanın düştüğü hataya düşüyor .

Tamam kadron dar , ama kullanmak zorundasın başka türlü ligin sonu gelmez .

Mustafa haftalardır kritik hatalar yapıyor , Serkan fiziksel olarak çok kötü durumda . Giray'ı oynatsan , Mustafa sağ kenara çeksen ne olur ...

Forvetlerin çizgiye inmiyorsa , rakip beki kovalamıyorsa , orta alanda kanat futbolcusu kullansana ...

Ciddi taktik hatalar yapıyoruz , papaz artık pilav yemiyor .

Benim diyeceklerimi diyen arkadaşıma tebrikler.
yani sonuçta 20 küsür adamın var ama nedense hala aynı adamlar. Yani motor olsa
bakıma ihtiyacı olurdu ve dinlenme isterdi ya. Artık takımlara karşı tek gücümüz olan dayanıklılığımızda gitti. haftaya bjk hiçç oynamasa da biz kazanamayız.
geçmiş olsun buraya kadarmış diyorum.
Ve evet umutlu olan arkadaşlara tek diyebileceğim şudur ki lütfen vakit varken umutlarınızdan vazgeçin:)
İnanına artık bu moda geldim. Adam gibi transfer yapın diyoruz, birileri alınıyor ama bir bakıyorsunuz sahada hala aynı tipler. Forvette muhteşem inatrçı ama bir o kdar beceriksiz umut umuz. kendisini umuda benzeten burak ımız var forvetimizde. daha ne olsun!!

leleuk87
2.yarıdaki tüm maçlarda serkan ve cale çöktü ayrıca egemenin olmayışı defans kurgusunu mahvetti ayrıca ceyhun ve yattara bu takımın oyuncusu olamaz kimse kusura bakmasın yattara severler kızmasın ama yattara takım oyuncusu değil dakka olmuş 90+5 jaja yanında bomboş çalımı düşünüyo sonra ben oynamak istiyom hoca oynatmıyo millet şenol hocaya sövüyodu nie yattara yok nie alanzinhoyu oynatmıyo diye alanzinhoda 30 dakkalık adam baskı kurmak istiyosan son dakikalarda oyuna alacan gördük bugün burak ve engin varken yattara ve alanzinho oynayamaz bu takımda

Asi Çaykaralı61
Şenol Hocamız konuşuyor

http://www.canliradyodinle.com/lig_radyo.php

BurakG
haftaya klasik kadromuzla besiktasi bes dakkada halletmemiz gerek

Sefer A.
takim kötüydü dogru, 2. ve 3. gol göstere göstere geldi, sinirmden patladim, amma velakinnnnn, Sota'yi artik kimse savunmaz sanirim burada, oyuncularini gördük 15 defa yerlerde yattilar yalandan yere, H.Ali denilen seref yoksunu kuçucuk darbe aldiginda yerlerde kivraniyordu, Sota'nin hiç suçu yok demeyin bana simdi, 15 defa be abartmiyorum en az 10 defa haydi 10 olsun yalandan yere yattilar, bir de ara sira Hamza Cakir falan deniyordu buralarda, Trabzonlu diye, ulan pust herif bu kadar mi olur 3-4 defa yerlerdeydi yalandan yere, sonra zirt pirt hakeme itiraz sanki final oynuyor, boyle serefsizlerden nefret ediyorum, fenere karsi hakeme yalakaliktan baska bir sey yapmazlar bize geldi mi gotlerini yirtarlar, hakem onlarin penaltisini vermedi diyorsunuz, yahu haydi tamam vermedi ama bizim de rakibi 10 kisi birakacak hamleyi yapmadi buna ne demeli ?? sonra bir ara serbest vurustan geldiler kafa vurdu biri sonra devam etti tehlike yasandi, gol yemedik diye herkes atliyor ama orada ofsayt var, nasil gormez onu ???????????? gol yesek nasil hesabini verecek ???????? hakemin zaten yetenegi bu akdar, bu hakem neden verildi bu karsilasmaya anlamiyorum, cezaliydim pek yazamadim yeni bitti cezam, baska hakem mi yoktu da bu haysiyetsiz verildi, zaten gordu karsilasma sonu o kadar tirsti ki onlarin lehine çalinabilecek hareketlere bir sey diyemedi, yaaaaa, iste burada taraftarin da etkisi var, taraftar anlasin degerini ve her karsilasmada adam gibi baski altina alsin rakibi ve hakemi ;) ayrica kafasini yardilar çok da kotu olmadi, simdi kizanalr olacak umurumda degil, bunlara bir kaç tehlike yasatmadan bizi evimizde vile harcarlar, onun için gerekirse AYAGINA KURSUN sikacaksin bak bir daha oluyor mu boyle pezevenklikler ;)

Süleyman Baykan
27.02.2011, 21:26
Eyyyyy forum yönetimi hiç bir taraftar forum sitesi üye olmadan sayfaların okunmasına izin vermiyor neden bizde böyle herşey ortada oluyor biz neden her kafamıza estikçe onların sayfalarını okuyamıyoruz.

Bekir
Anlamıyorum İlk yarı bitmiş 9 puan öndesin,2. yarı en iyi stoperin sakat Diğer stoperin zaten hep sakat..

Neden biz stoper almadık??

Neden ortasahada Colman'la Selçuk'a alternatik olarak anlaştığımız Kahlenberg'i almadık..

Tuhaf takımız...

Serdar A
Ne bu marjinal olma hevesi yahu ?

Yunus Yıldırım maçı iyi yönetmiş , nasıl iyi yönetmiş acaba ?

Mehmet Eren'e yapılan penaltı var net , NERDE ?

Burak'a yapılan şeyi görmedi mi geçiniz , geçiniz .

Marjinal olmak için de bu kadar zorlamaya gerek yok . Gerizekalıymış , burdan yazmak kolay . Çok medeniyetli iseniz gidin parayı verin o medeniyetsizlerin yerinde siz izleyin maçı !

Gerizekalılarmış , bi şey derdim de büyüksünüz .

Bak kardeşim benim ne yazdığım , seni ilgilendirmez , bu bir . Okumak , değerlendirmek zorunda değilsin.

İkincisi hakemin kafasını yaran adam gerizekalıdır . Takımına , ömrü boyunca vrdiğinin 10 misli para kaybettirir , stad kapattırır , infial ortamı yaratır .

Otur bunları düşün .

Mustafa Ayazoğlu
Bu kadro şampiyonluğu hak etmiyor.
6 maçta oynanan futbol kalitesi ortada, takımın hiç bir özelliği yok.

İlk devre alınan 42 puan şansmış.

Emre EFENDİOGLU
Şu maçtan 1 puan almamızın sebebi hem olumlu hem olumsuz anlamda Yattara.
He ama Yattara iyi miydi asisti yaptı diye? Hayır rezaletti. Jajaya pası atsa yüzde 99 4-3 kazanmıştık maçı. Şu Yattarayı bilipte şu takıma niye Gökdeniz gibi sağlam bir sağ açık alamıyoruz anlamadım. Allahtan sözleşmesi bitiyor Yattara'nın seneye en azından belki bi sağ açığımız olur.

cableTS
Egemen acilen geri getirilmeli.
Glowacki de sene sonu acilen gönderilmeli. Maçın baş sorumusudur. gollerde büyük hataları var.
Amrabatı tutamadık. Bizim defansın karşısına kaliteli bir topçu geldimi afallıyorlar.
Selçuk ve egemen bu takımın bel kemiği olduğu net şekilde ortadadır. Elde tutulmanın yolları aranmalı.
Şenol hocama yattarayı oynatmıyor diye kızanlar şimdi köpürüyorlar.
Aynı şekilde umutun yerine pawellin oynatılması gibi. Şenol hoca görüyor neyin ne olduğunu. ona kızamıyorum.
Yattara bitmişsin maalesef. Kendinide yedin bizide..
Amrabat, cenk tosun, popov, miler, ara transferler ve yönetim.

Ah Başkan aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.......

Asi Çaykaralı61
Şu anda zirvede aynı puandayız.Onlarda takılacaklar sizler inanın bizler inanıyoruz

Volkan Albayrak
fenerin kasımpaşa karşısındaki oyununu ve bizim bugün 3 önemli eksikle 3-3'lük beraberliği görünce umudum dahada arttı. egemen-engin- selçuk takıma katılırsa biz yine seriye geçeriz. fenerde iş yok. kimse merak etmesin. bizim ölümüz bile kayseri gibi bir takımdan 3-3'lük beraberlik alıyorsa umudunuzu yitirmeyin derim. fenerle aynı puandayız ve liderlik stresi de onlara geçti. şimdi bir an önce 3 gladyatörün takıma kazandırılması gerekiyor. sağlık ekibimiz gece gündüz demeden 3 gladyatörümüzü yetiştirirse sıkıntılarımız biter.

bu arada bide o sorun var sağlık ekibi ayda dönecek dediği futbolcu aydan önce dönemiyor bu ekibi elden geçirmeli

Mesut
taraftarın ne suçu var?
taraftar olmasa maçı kaybederdik.
müthiş bir destek verdi taraftar.
bu karamsarlık nedir ayrıca?
haftaya bjk'yi inönü'de yeneceğiz.
fenev gençlere kaybedecek.
yine lider olacağız.

güzel hayaller ama avutmakdan başka birşey değil hemşerım
Fener yenilse bile ki yenileceğini düşünmuyorum yenılse bile sen bjkyi yenecekmısın sanmıyorum

talsuv61
27.02.2011, 21:27
Yok abicim bu zihniyetle bir yere varamayiz..
Ya arkadas kafayi yicem, ilk yari cok buyuk bir avantaj yakalamissin..Bu takimda colman-selcuk'un alternatifi yok..Bu takimda golcu yok.Bu takimda solbek bir var bir yok..
Cok mu zordu kayserinin aldigi yabancilar gibi oyunculari almak, cok mu zordu bu takima gercek bir golcu almak..
Ve senol gunes..
Yahu arkadas sen ulkeye nasihat vermekten baksa naparsin.Her mac sonrasi bir filozofluk taslamalar..
Kimse bana hikaye anlatmasin.Bu takim sampiyon olamazsa bunun tek ve tek nedeni gerekli transferler yapmayan Senol Gunes ve ekibidir.Orta sahasiz oynadik resmen.Haftayada bjk yener sampiyonluk baska bahara kalir.
Bursanin golculeri, sercan+altiore+kenny miller
Fenerin golculeri Semih+niang+guiza
Bizim golculerimiz. Umut+Geldigi gunden beri sadece yarim saat oynayan pawel

Ayiptir..yaziktir, gunahtir..

Aldığım cezalardan dolayı foruma yazmamaya yeminliydim ama çok doğru yazmışsın.
Kocamanla polemiğe giriyor, kibirlenip, kocamanın t. direktörlüğünü küçümsüyor.
Aklı başında olan birisi asla ve asla rakibini küçümsemez. Küçümsemek hırslandırmaktan başka işe yaramaz ki.
Türkiye kupasında niye eletti bunun için mi???
forvet bomboş kaleye gol atamıyor ama sen hala onları oynatıyorsun.
Cenk'i neden biz almadık neden gerçi alsak ne olacaktı ki o da yedekte çürüyüp gidecekti.

Mehmet Zeki
Senol Hoca: Seyirci kendisi degerlendirsin. Bizim acimizdan kotu oldu. Kazanmak istiyorduk. Hareketli bir mac oldu. 1-0 devreyi kapatabilseydik daha risksiz olabilirdi. Rakip one gectikten sonra oyun disiplinlinden koptuk. Kazanabilirdik ve kaybedebilirdik. Bu macin sonucu ikimizede yaramadi. Biz her maca kazanmak icin cikiyoruz. Seyirci iyi destek oldu ve saha icerisinde bazi hareketler yakismadi bize. Susmamizda bundan geliyor. Hakemin bazi hareketleri tahrik etsede seyircimiz tahrik olmamasi lazim. Haksiz mac almiyoruz.

öztürk_61
herşeyi kenara atarsak sezonun ilk bölümünde oynadığımız futbol ile bu futbol arasında fark var liverpool belki kötü bir dönemden geçiyordu ama onları bile dize getirdi bu takım takım içinde birşeyler var taraftar olarak birliğe ihtiyacımız var liderlik baskısını atlatmak belki bize iyi gelir pozitif düşünmeye çalışmalıyız bu takım buralara kadar tesadüfle gelmedi inancımızı kaybetmeyelim arkadaşlar!

zeki gursoy
şenol hoca bildiğin polyanna ya...
beş kuruşluk heyecan verici konuşma yap bi kerde yahu...
sen soyunma odasındada böyle felsefimi konuşoysun..

Yiğit SARI
O golleri nasıl yedik o pozisyonları nasıl verdik? Ne rezil mi maçtır bu arkadş

Samet Berber
Fener'in sterese falan gireceği yok , kandırmayalım kendimizi .

Biş işimize bakmıyoruz , sürekli başka şeyler peşindeyiz .Şenol Hoca takımdaki dökülen isimlere bir çare bulmalı yoksa arkadaşn Bursa'da gelecek.

objek
Ikinci yari mustafa sagbeke giray onun yerine kaydirilabilirdi serkan orta sahada zianiye yakin oynatilip orta sahada ustunluk kurabilirdik olmadi saglik olsun eger bu takimda sampiyonluga gercekten inanmis birileri varsa cikip bjk karsisinda kendilerini gostersinler aksi bir sonucta ikincilik zafer sayilir

Asi Çaykaralı61
27.02.2011, 21:28
Aman dikkat medyanın gazına gelmeyin

Hep destek tam destek

Hasan ZAİMOĞLU
taraftarda süperdiii gol atıncaaa yuppii şappiii gol yiyince upppsss !! yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

Varlıbaş61
hala haksız maç almıyoruz diyor ya, bravo şenol hoca, haklı haklı kazanabileceğiniz zannet hala !!!

büyük başkandan ses yok mu?

kime talip oluyoruz bu hafta?