PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Trabzonspor Taraftarı Olarak En Büyük Hayaliniz?

Haçkalı
18.02.2011, 16:14
Bir Trabzonspor Taraftarı olarak en büyük hayaliniz nedir?
Hayaller olmadan gerçekler olmaz.
''Dünyanın Gördüğü Her Büyük Başarı Önce Bir Hayaldi'' - J.Allen
Orjinal hayaller ve Orjinal fikirler çıkacağına eminim
(Not: Kaya abiye teşekkürler)

Böylelikle ilk başlığımı açmış oldum :)
Öncelikle kendimden başlayayım.
Şuan en büyük hayalim tabiki şampiyonluk görmek. Ama işin ayrıntısına girecek olursak;
Hep düşünmüşümdür şampiyon olursak kutlamayı ''nerde yapacağım?'' diye..
İstanbul, Bursa yada Trabzon'dan biri olacağı kesin.
Ama öncelikli tercihim İstanbul. Nedenini de aşağıda açıklıyorum.
En büyük hayalim Trabzonsporumuzun şampiyonluğu ligin bitimine 1-2 hafta kala kesinleştirmesi halinde yahut 1 hafta kala şampiyonluk şansı bulunması halinde gerekli yetkililerle görüşüp Karabük'te oynanacak maçı İstanbul'a Olimpiyat Stadına aldırmak (Not: Son hafta Belediye kendi sahasında oynuyor biliyorum). O atmosferi hayal etmek bile çok ayrı bir zevk..80.000 kişilik stad tamamen dolu olur ve tahminen 80.000 lik kapasitenin bayağı üstünde bir taraftar kitlesi ile Karabük maçını oynarız. Böylelikle deplasman rekorumuzu tekrardan kırmış oluruz. E zaten Karabük'ü de yenip şampiyonluğumuzu ilan edersek ondan sonrası herkese malum: Önce stadyumda coşmak, ağlamak, eğlenmek vs. Ardından kimse dağılmadan bütün taraftarlar konvoy halinde İstanbulun belirli merkezlerine gidip doyasıya kutlama yapmak :) Sonra özele inersek herkes geldiği yerlere yine konvoy halinde giderler ve kutlamalara devam ederler. Örneğin Kocaeli, Sakarya, Zonguldak gibi.. Bizde Bursa'daki Trabzonlular olarak yine konvoy halinde Bursa'ya giriş ve tabi ki Dikkaldırım'da sabaha kadar horon, eğlence, kutlama vs.. :D Şuanki tek dileğim bu senaryonun gerçek olması...

ağasarlı emre
18.02.2011, 16:18
abi bildiğim kadarıyla o son hafta ibb kendi sahasında oynayacak.. hayalime gelince. . şampiyonluk ve o gün Trabzonda olmak..

Sefa
18.02.2011, 16:25
Şimdilik tabi ki Şampiyonluk. Kendi adıma ise ilerde Trabzonspor Başkanı olmak.. :)

Süleyman50
18.02.2011, 16:31
bu sene şampiyon olmak...

EmreYavuz61
18.02.2011, 16:32
Bu sezonki en büyük hayalim ;
Son hafta Karabük'te oynanacak maçın Olimpiyat'ta olması ve o galibiyetle şampiyon olmamız...!

Olimpiyat rahat full çeker hatta sıkış sıkış olur 85-90bine dayanır...Bir o kadarda dışarıda adam bekler...

ApoCaN28
18.02.2011, 16:34
Şampiyonlar Ligi Şampiyonu ve Dünyanın En İyi Takımı Trabzonspor .

Benim hayalim budur :D

Haçkalı
18.02.2011, 16:45
abi bildiğim kadarıyla o son hafta ibb kendi sahasında oynayacak.. hayalime gelince. . şampiyonluk ve o gün Trabzonda olmak..
Evet ibb son hafta kendi sahasında oynayacak biliyorum. Not olarak eklemiştim zaten :)
Hayaline inşallah diyorum umarım gerçek olur :)

Haçkalı
18.02.2011, 16:47
Bu sezonki en büyük hayalim ;
Son hafta Karabük'te oynanacak maçın Olimpiyat'ta olması ve o galibiyetle şampiyon olmamız...!

Olimpiyat rahat full çeker hatta sıkış sıkış olur 85-90bine dayanır...Bir o kadarda dışarıda adam bekler...
En büyük dileğim..Ama son hafta ibb nin maçı kendi evinde, eğer ona bir çözüm bulunursa neden olmasın :)

Deniz Tosunoğlu
18.02.2011, 17:04
Bu sene sampiyon olmak ve Sampiyonlar Liginde en azindan ceyrek final oynamak.

Alihan Ertürk
18.02.2011, 17:14
Şampiyonlar Ligi Şampiyonu ve Dünyanın En İyi Takımı Trabzonspor.

Benim de hayalim budur..:)

Turgay Atalay
18.02.2011, 17:22
Olimpiyat stadında 70-80 bin kişinin önünde şampiyonluk kupasını kaldırmış bir Trabzonspor hayal ediyorum. Ve o anda tüm televizyonlarda büyük bordo mavi puntolarla "Şampiyon Trabzonspor" yazılarak canlı yayınlara geçilmesi...

Oy oy oy tüylerim diken diken oldu, Önce hüngür hüngür ağlayacağım, sonra balkona çıkıp "şampiyon Trabzon ulaaannn" diye haykıracağım:)

Muhammet*
18.02.2011, 18:18
Avni Aker'de maç izlemek. :)

Semra
18.02.2011, 18:47
Lig şampiyonluğunu yaşamak :)
Bu süreci anlatan tüm gazeteleri alıp saklamak istiyorum. (Allah inşallah nasip eder)

f1bekir
18.02.2011, 20:24
Şu an sorsanız bana şampiyonlar ligi şampiyonu mu olmak istersin lig şampiyonu mu?

Lig şampiyonluğu derim, o derece yani...

Sonrasını düşünürüz :)

İskender YILMAZ
18.02.2011, 20:37
Bir önceki sezonun şampiyonu, içinde bulunulan sezonun namağlup lideri olarak bir çarşamba akşamı Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Nou Camp'ta Barça'nın karşısına çıkmak .. :)

Yaşar
18.02.2011, 20:48
En yakın zamanda şampiyonluk ve Selçuk İnan'ın mukavele uzatması.

Tolga
18.02.2011, 21:19
Olimpiyat stadında 70-80 bin kişinin önünde şampiyonluk kupasını kaldırmış bir Trabzonspor hayal ediyorum. Ve o anda tüm televizyonlarda büyük bordo mavi puntolarla "Şampiyon Trabzonspor" yazılarak canlı yayınlara geçilmesi...

Oy oy oy tüylerim diken diken oldu, Önce hüngür hüngür ağlayacağım, sonra balkona çıkıp "şampiyon Trabzon ulaaannn" diye haykıracağım:)

nasıl ağlarım biliyomusun =)) şimdiden sahneyi gözümün önüne getirdim duygulandım be =)))

NEŞAT BAŞOĞLU
18.02.2011, 22:13
Şampiyonluk kupası ile resim çekilip profil resmi yapmak :):)

Mustafa Umut
18.02.2011, 22:14
Ben her gece -İnşallah şampiyon olursak-O geceki şampiyonluğumuzun kesinleşeceği maç bittikten sonra sokaklarda sesim kısılana kadar şampiyon Trabzonspor diyerek konvoyların o zafer kornalarının seslerinin yanından koşarak ve üzerimdeki formamı üstümden çıkarıp elimde sallayarak eve kadar durmaksızın son gücümle koşacağım anı, 1-2 gün sevinç gözyaşları döküp televizyon kanallarında ki ŞAMPİYON TRABZONSPOR yazılarının arkasındaki muhabirin heyecanlı sesi ile Trabzon'daki atmosferi anlattığı anı, ve kendime geldikten sonra gözyaşları ile BordoMavi.Net'deki yorumları okuduğum anı düşünüyorum...

Cem Akyüz
18.02.2011, 23:15
Şampiyonluk görmek.Son olarak öldüğüm zaman formamın üzerimde olmasını diliyorum Allah'tan

ESER
19.02.2011, 00:03
sampiyonluk goreyim, sonra oleceksem oleyim..

Murat GENEL
19.02.2011, 00:34
bu sene o şampiyonlugu görmek..

Bugün öyle bir mesaj gördümki kanım dondu..Fenerbahçeli biri Mehmet Dalman hakkında,12 yaşında çocuk hakkında aklınca laf sokuyordu Trabzonspor taraftarına..Yemin ediyorum yüzüme söylese kendisini döverek öldürebilirdim..Allah Aşkına,Mehmet Aşkına al o kupayı Trabzon'um..

Mustafa ÖZDEMİR
19.02.2011, 01:21
hele bir şampiyonluk görelim ...

FC-ST-PAULI-61
19.02.2011, 01:23
Sampiyon.Trabzonspor
16.besiktas
17.galatasaray
18.fener

sessizkral_1
19.02.2011, 01:26
Şampiyonluk ve devamında oluşturulacak sistemli oyun anlayışı ve altyapı ile dünya futbolunda bir EKOL haline gelmek.

Haçkalı
20.02.2011, 12:13
İstbanbul medyasının yüzsüz gazetecilerinin ve gerizekalı spikerlerin mor suratını görmek..

Sibel
27.02.2011, 17:56
Şampiyon olduğumuz an,bütün Trabzonspor taraftarının stadda Kazım'ın o güzel dizelerini haykırması...
UY, UY, UY, UY, UY ,UY UYY AHA....

Düşünürken bile ürperiyorum..

000061
27.02.2011, 21:05
Şampiyon olmak, gerisi önemli değil...

ibrahim
27.02.2011, 22:21
Bugün ilk 10 dakikaki tribün baskisinin 90 dakika sürmesi su an en büyük hayalim..

Chiko
27.02.2011, 22:27
Trabzon - IBB macini Avni Aker'de seyretmek ve mac sonu sampiyonlugu kutlamak.
Sonra düs kümeye, yeter ki bu sevinci yasat bize Trabzon'um.

Y.Çuvalcı61
01.03.2011, 15:50
Bütün rekdaşlar güzel hayaller kurmuşsunuzda...
Yapılması gereken ve yapacağım ilk şey,önce trabzondan göreleye Rahmetli Mehmet abinin mezarına giderek abi bizim çocuklar hele şükür başardı diyip,ardından pançol'a Kazım abinin mezarına gidip hıçkıra hıçkıra ağlayarak abi şampiyon olduk dicem...
İnanın hayatım boyunca kurduğum en büyük hayalim...

mustebaTS
01.03.2011, 16:18
tek hayalim şampiyonluk görüp.. ondan sonrada avni akerde maç izlemek.. alllahım sana yalvarıyorum bunlaru göster bana.

robinhood61
01.03.2011, 21:23
bu sene şampiyon olmak ve bundan sonraki yatırımımızı altyapıya yöneltmek ve altyapıdan beslenen ve dünya çapında başarılar yakalayan bir trabzonspor görmek en büyük hayalim