PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Bil, Kazan" Başlıyor

CeSS
27.12.2005, 17:03
"Bil Kazan" basliyor!

Kulübümüzün resmi internet sitesi www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr/) üzerinden "Bil Kazan" isimli yeni bir yarisma basliyor. Bu yarisma yoluyla, Trabzon'da oynanan her maç için bir 10 sansli Trabzonspor üyesi, takimimizin Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynayacagi karsilasma için Maraton Özel tribününden birer bilet kazanacak.

Çarsamba günleri sorulacak soruya Cuma günü saat 17.00'ye kadar yarisma@trabzonspor.org.tr (yarisma@trabzonspor.org.tr?subject=Bil-Kazan-1.Hafta) adresine dogru cevabi gönderenler arasindan 5 Genç, 5 Asil sansli üye kulübümüz tarafindan yapilacak kura çekimiyle belirlenecek ve isimleri internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Talihliler, kulüp üyelik kartlariyla Sadri Sener Sosyal Tesisleri'ndeki TS Club magazasina basvurarak biletlerini alabilecekler.

Yarismacilarin verilen e-mail adresine sorunun cevabi ile birlikte ad, soyad, üye ve telefon numaralarini da bildirmeleri rica olunur.

<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TR></TR>
<TR></TR>
<TR>
<TD>Ilk hafta yarismamiz sona ermistir. Talihliler asagida siralanmistir.</TD></TR>
<TR>
<TD>

Necdet ULUDÜZ
Ebubekir KUL
Hasan Oguz DUMAN
Soner COSKUN
Ulas ÇIVIL

Yukarida isimleri yazilan 5 talihlimiz Trabzonspor - Ankaraspor maçina Maraton Özel tribününden birer bilet kazandilar ve biletlerini Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nden üye kimlik kartlarini göstermek suretiyle teslim alabilirler.

Bu hafta sordugumuz soru: Trabzon?da ilk resmi lig maçlari hangi yilda oynanmaya baslandi?
Dogru cevap: 1923 (bkz. Tarihçe (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/bolum.asp?MainID=448&amp;PID=481&amp;HaberID=27645))

Resmi Sitemizden

Sanirim 2.Haftanin sorusu yarin yayinlanir. Yada Avni Akerde oynacagimiz ilk maçin öncesindeki çarsamba günü. ( Ilk maç denizli maçi ama kupa maçlarinda bu uygulamayapilacakmi bir açiklama yazilmamis.)Ilgilenenler resmi siteyi takip etsin...

</TD></TR></T></TABLE>

TSelif
27.12.2005, 17:19
hayatlarinin en sanssiz sanslariydi sanirim..ankara maçina bilet kazanmalari..smileys/smiley5.gif

halil ibo
27.12.2005, 17:58
Kesinlikle katiliyorum.Hay ben böyle sansin içine .... demislerdir.smileys/smiley11.gif

Nytre
27.12.2005, 19:45
:)

Beytullah
27.12.2005, 20:15
ankara maci...ah ah.....hatirladikca kafayi yiyecem..

TSelif
28.12.2005, 09:09
ankara maci...ah ah.....hatirladikca kafayi yiyecem..

ya son dakikada 2 gol yemeseydik ilk yariyi 4. bitirecegimiz maç ...offf oofff..smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Ayşe Aygün
28.12.2005, 09:44
ya o sansli ben olsaydim ve maraton özel trubunde otursaydim o maçta kesinlike o koltugu söker yarismayi düzenleyene yedirdim yada beni kurada çeken kisiye.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifSizn biletinizde sizde batin diye. bulabula bu maçimi buldunuz önce sevindirdiniz sonra aglattiniz derdimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TSelif
28.12.2005, 10:01
ya o sansli ben olsaydim ve maraton özel trubunde otursaydim o maçta kesinlike o koltugu söker yarismayi düzenleyene yedirdim yada beni kurada çeken kisiye.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifSizn biletinizde sizde batin diye. bulabula bu maçimi buldunuz önce sevindirdiniz sonra aglattiniz derdimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ts20
28.12.2005, 18:08
ilk hafta talihlisi bendim. denizlide oturdugum için maça gidemedim. ilk basta kendimi sanssiz hissettim (maça gidemiyecegim için) .fakat maçtan sonra zaten gidilmeyecek kadar kötü ve içler acisi bir maç oldugunu hatirladikça sevinmistim.

TSelif
29.12.2005, 13:27
ilk hafta talihlisi bendim. denizlide oturdugum için maça gidemedim. ilk basta kendimi sanssiz hissettim (maça gidemiyecegim için) .fakat maçtan sonra zaten gidilmeyecek kadar kötü ve içler acisi bir maç oldugunu hatirladikça sevinmistim.

vah vah demek sizdiniz o talihsiz talihli...nolacak ki sizin yerinize biz gittik..gitmez olaydik..

SDanışmaz
29.12.2005, 16:31
Olan oLmus.Önümüzdeki maçLara bakmaLiyiz artik smileys/smiley4.gif