PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 21:36
Hamburglu hemşerim. Biz sezon sonu bunların hesabını soralım. Birşey demeyelim şimdi. Zaten sende bende biliyoruz şampiyonluğun başka baharlara kaldığını.

HSV-St.Pauli maçına gittin mi? Ben bilet bulamadım.
Abi bu Hakemlerle Sampiyon olamak cok zor bunu biliyoruz....
Evet St Pauli Macina gitmistim,Hayatimda hicbir Zaman bukadar sevinmemistim.Müthis bir Macti

ûamûra
20.02.2011, 21:36
bugünkü maç bize gösterdi ki maç içinde ibre dakikalar içinde değişebiliyor..bizimde doksan dakika oyundan kopmamamız lazım...

Adem Erdoğan
20.02.2011, 21:37
Şampiyonluk hayallerimiz bugünkü BJK-FB maçının sonucundan sonra suya düşmüştür. Camiamıza geçmiş olsun.

balkona as kurusun o zaman.:)

HH_52
20.02.2011, 21:38
Terket burayı.

Neden, sen bir istatistiklere göz atsana. 1996,2003 ve 2004 sezonlarında Fenerbahçe Trabzonsporla şampiyonluğa oynadılar. Ve o sezonlarda Fener hep BJK yi kendi sahasında yendi. Şöyle bir geriye bak ve gör ne demek istediğimi.

TUNCAY HİÇYILMAZ
bizim korktuğumuz fenerin yenmesi değil iki tane faulden korkup kora kor mücadele etmeyen ouncular bir tarafta ölümüne oynayan oyuncular bir tarafta aman sakatlanmayıp avrupaya gideyim diyen oyuncular selçuk gibi mesela bizim öfkemiz ondan

Sen taraftar olarak elinden geleni yap zaten asıl iş oyuncuda bitiyor. Biz burda ne kadar konuşursak konuşalım bana göre yarın oyuncularımız şampiyon olmak isteyip istemediklerini gösterecekler. Sadece kazanarak değil oynadıkları futbollada bunu göstermeleri lazım.

Cihan-Ucar
Arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim... Manisaspor'a kaybettik de benim mi haberim yok? Bu kadar karamsarlığı ve korkuyu anlamıyorum. Yarın maçı aldığımızda puan farkı kaç... 2(İki)... Ve biz puan kaybetmediğimiz sürece lider BİZİZ.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Ünal Cumhur
net söylüyorum şampiyonuz

Helvacı61
eğer o oyuncular şampiyonluğa inanıyorsa yarın belli olacak. yoksa sözleşme imzalamayan selçuğu ben olsam kadroya almam. çünkü kaç maçtır izliyorum kız gibi oynuyor

Emre B.
20.02.2011, 21:39
Şampiyonluk hayallerimiz bugünkü BJK-FB maçının sonucundan sonra suya düşmüştür. Camiamıza geçmiş olsun.

Bugün Bjk, kaybetti Trabzonspor değil!!!!

UNiVeRSeLoRD
Bu fener Antep'e Eskişehir'e Puan kayberder tabi fenere yardım ve yataklık yapmazlarsa... (inşALLAH)

Yunus Emre AYAZ
türk futbolu bu hakemlerle hiç yere varamaz.

OKTAY YILMAZ
Maalesef benim şampiyonluğa olan inancım kırıldı. İnşallah futbolcuların inancı kırılmamıştır :(

Yiğit Gayretli
20.02.2011, 21:40

HH_52 tarzı adamlarla da biz hiç bir yere varamayız. Atalım şunları içimizden.

Tunay ERDEM
fenerin hiç umulmadık zamanda kendi ayağına sıkabilme kaabiliyeti umutlarımı her daim canlı tutar.

Aker
Arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim... Manisaspor'a kaybettik de benim mi haberim yok? Bu kadar karamsarlığı ve korkuyu anlamıyorum. Yarın maçı aldığımızda puan farkı kaç... 2(İki)... Ve biz puan kaybetmediğimiz sürece lider BİZİZ.

Fark 2 değil 1 olacak. fenev bizden üstün ikili averajda. Yani fenev şuan bizden 2 puan önde 1 değil.

Chiko
20.02.2011, 21:41
Abartmasak abi...

Berat
Manisa-Kayseri-Beşiktaş maçlarını atlattıktan sonra hala 1. sıradaysak şampiyon oluruz. Bunun için 3 maçı da kazanmamız gerekiyor. Kredini saçma sapan maçlarda harcarsan yük biner işte böyle üstüne.

Peki bu yükü kaldırabilir miyiz? Kaldırabiliriz,ilk yarıda Gaziantep deplasmanında oynadığımız oyunun % 50'sini oynayalım yeter. Yalnız BJK-FB maçından sonra bizim taraftarlar olarak yaşadığımız üzüntü ve hayal kırıklığını futbolcular da yaşıyorlarsa o zaman işimiz zor.

Bunu engellemek te teknik ekibin işi...

Tolunay Abdioğlu
Maç eksiğiyle 2.olmak ne kadar kötü birşeymiş yahu.Bizden daha kötü futbol oynayan takım,Beşiktaş'ı deplasmanda yeniyor.Biz de yarın Manisa'yla deplasmanda oynayacağız.Ne bu karamsarlık.

Tuzağa düşmeyin.Bu sene o sene!

Emrah Akcagöz
Zor bir maça çıkıyoruz yarın. Hele ki fbnin kazanmasının ardından daha da zor bir maça çıkıyoruz. Hadi hayırlısı bakalım inşallah yüzümüz güler bu maç sonunda..

cihatöztürk
Resmen yıkıldım yaa

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.02.2011, 21:42
Ya ben şunu anlamıyorum fenerbahçe kazandı diye bizim şampiyonluk gitti gibi söylemler konuşan arkadaşlar amacınız ne öğrenebilir miyiz ? Daha bu haftaki maçımızı oynamadan daha önümüzde 13 maç olmasına rağmen şampiyonluk gitti demek ne demek ya..

İlyas BAHADIR
20.02.2011, 21:42
şu saatten sonrra tüm maçlarımızı fenevden sonra oynayıp bizi lider olamama sıkıntısına sokup psikolojik baskıya maruz kalacağımızdan eminnim
örn: 26.02.20111 saat 19..fenev- kasımpaşa
27.02.2011 saat 199 trabzonspor - kayseri

Emrah Akcagöz
20.02.2011, 21:43
Fark 2 değil 1 olacak. fenev bizden üstün ikili averajda. Yani fenev şuan bizden 2 puan önde 1 değil.
İkili averajda puana bakılıyor sadece. Alınan skor önemli değil yani fb ile eşit durumdayız ikili averajda..

Asi Çaykaralı61
Yarın ALLAH'ın izniyle İnşallah Manisaspor'u yenip kaldığımız yerden devam edeceğiz :)

Helvacı61
fenerin galibiyetini zaten bekliyordum. beni şaşırtan beşiktaşın mücdelesi oldu biz beşiktaş kadar fener maçına asılmadk. ve bu beşiktaş bizde aynı mücadeleyi gösterirse şenol hocanın zihniyeti asla beşiktaşı yenemez

Berkedogan
20.02.2011, 21:44
biz maçlarımızı kazanalım gerisi hikaye ilk yarıdaki futbolumuzu oynayalım yenemeyeceğimiz takım yok.

Aker
İkili averajda puana bakılıyor sadece. Alınan skor önemli değil yani fb ile eşit durumdayız ikili averajda..

O kural değişmedi mi? Yeniye göre dediğim şekilde. Nereden bulabilirim kaynağı?

Yiğit Gayretli
kırmızı kart pozisyonunda adamı resmen tahrik etti lugano götüne yapışarak hakemde bu oyuna göz yumdu allah belasını versin !

Bela okuma döner dolaşır bizi bulur. Kafası çalışmayan adam Ferrari. Orda Lugano'ya vurmak yerine yaptığı hareketi hakeme gösterse( ki bu noktada profesyonel olabilmek gerek ) kartı görecek olan o olmazdı. Hem de Lugano'nun sarısı varken...

Adem Erdoğan
Yarın akşam beraberlikte biz lideriz her ne kadar formalite icabı da olsa.
İkili averaj sezon sonunda devreye giriyor.

Ilelioglu
fenerin galibiyetini zaten bekliyordum. beni şaşırtan beşiktaşın mücdelesi oldu biz beşiktaş kadar fener maçına asılmadk. ve bu beşiktaş bizde aynı mücadeleyi gösterirse şenol hocanın zihniyeti asla beşiktaşı yenemez

Yapma ya....:rolleyes:

Onur

fb(48) şuan bizden 1(Bir) puan önde. Kazandığımızda hanemize 3 puan daha eklenip 47+3=50 puan olacağız. 50-48=2 matematik yalan söylemiyorsa 2 puan önde olacağız :confused:

Mert Oğuzlu61
şu maçı adam akıllı tartışamayacak mıyız niye en ufak şeyde kilitliyorsunuz konuyu anlamıyorum ?

mehmet83
20.02.2011, 21:45
HH_52, bu arkadasin bir tane olumlu mesaji yok. Bir link istedim diye bana ceza verirsiniz, bu tip adamlar gelir bos bos konusup moralimizi bozar ama gormezden gelirsiniz. Ne bu ya? Atin su elamani artik. Sampiyonluk gitmismis.

UNiVeRSeLoRD
20.02.2011, 21:45

Katılıyorum bu Cüneyt Çakır'a nasıl Şampiyonlar liginde maç veriyorlar anlamıyorum ya bu Türkiye'deki FİFA kokartlı hakemleri hiç mi Türkiyede yönettikleri maçları izlemiyorlar anlamıyorum izleseler bi daha maç yönettirmezler sanırım...

HH_52
20.02.2011, 21:46
HH_52 tarzı adamlarla da biz hiç bir yere varamayız. Atalım şunları içimizden.

Sen ilk önce kendini atta sonra bizim gibi adamlara laf yetiştir. Tamam mı koçum?

Adamlar 6da 6 yapar bizler hata yapmamıza rağmen yok sahip çıkalım yok şöyle edelim. Adamlar Aziz Yıldırımın konuşmasından sonra hakemleri kendi taraflarına çekmişler. Sen ne yazıyorsun buralarda boşu boşuna!!!

OKTAY YILMAZ
Bu akşam görüldü ki Cüneyt Çakır bu ülkenin en eyyamcı hakemlerinden biri hatta 1. si
Penaltı pozisyonu evet penaltı ve kırmızı kart haklı
Ama BJK şampiyonluğa oynasa fener gerilerde olsa o penaltı ve kırmızıyı verebilirmiydi?
Veya aynı hareketi Lugano Guti ye yapsa verebilirmiydi?
İNANMIYORUM VEREMEZDİ...
Peki maç 3-2 Gökhan Simao'nun bileğine basıyor bence direkt KIRMIZI
CÜneyt Çakır olacak olan o KARAKTERSİZ EYYAMCI
Gökhan'a neden KIRMIZI veremedi? Hadi KIRMIZI'dan korktu SARI neden veremedi?
ÇÜNKÜ SARI VERSE 2. SARI olacaktı da ondan
Ya o faulü çalmayacaksın ya da çaldıysan KIRMIZI veya en azından SARI çıkartcaksın hareket adamın bileğineydi...
Bir sözümde Almeida'ya ulan 7 metre kale ve sen yapılacak en son şeyi yapıyorsun

vaslat
fenerin yanında hakem ve rakip futbolcular var bizim yanımızda kendi seyircimiz bile yok işimiz Allaha kaldı Allah yardımcımız olsun

ozcan_asanoglu
elbette takılacaklar şu an arkalarında suni bir gaz var. güçleri yeterli olmadığı için maçlara hızlı başlayıp hemen koparmaya başlıyorlar. 30. dk. dan sonra ne hale düştüklerini gördük. 2-1 ken de gördük. 3-4 olması içten bile değildi. kime karşı? hiçbir şey oynamayan bjk ya karşı.

penaltı ve kırmızı sonrasını konuşmaya gerek var mı?dinamo kiev 11'e 11 zaten 3 gün önce yaptı bunu.

biz işimize bakalım. biz yeterki kazanalım.daha çok maç var...

Yunus Emre AYAZ
2 saat sonra yola çıkacağım manisaya doğru ama şuanda resmen çökmüş durumdayım içimden hiç gelmiyor şuan moralman kötü durumdayım :(

Salih Yazıcı
Arkadaşlar ben bjk fb başlığınamı geldim lütfen herkez kendine gelsin ya bırakın fbyi kendi işimize bakalım

Nadir Bekar
20.02.2011, 21:47
fenev bu becekeyi yener gider kasımpaşaya yenilir , bu karamsarlığı atın üstünüzden , hem biz oyunumuzu oynayalım , galip gelelim gerisi boşşşşş

Ilelioglu
Sen ilk önce kendini atta sonra bizim gibi adamlara laf yetiştir. Tamam mı koçum?

Adamlar 6da 6 yapar bizler hata yapmamıza rağmen yok sahip çıkalım yok şöyle edelim. Adamlar Aziz Yıldırımın konuşmasından sonra hakemleri kendi taraflarına çekmişler. Sen ne yazıyorsun buralarda boşu boşuna!!!

Evet aynen öyle oldu.

inadına_Trabzon
Bakmayın 4-2 bittiğine .Ferrari mal olmasa Beşiktaş götürüodu maçı. Ama şu bir gerçekki FB mücadele ediyor.Koşuyor.Boşa kaçıyor,durarak oynamıyor.

BJK ve GS den en az 1 i ni deplasmanda yenmeliyiz.

Önemli olan Manisa maçı.Defansda çok dikkatli olmalıyız.Top kaptıran prese başlamalı.Koşacaksın.

Murat'
Bir ikili averaj muhabbeti dönmüş gidiyor, Fenerbahçe ikili averaj olarak bizden önde, tabi eğer kurallar değişmediyse.

Emrah Akcagöz
Kural değişti ise bilmiyorum ama benim bildiğim bu şekilde..

Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;
• İlk önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalarda puan üstünlüğüne bakılır, (Yani iki takımın birbirinden aldıkları puanlar hesaplanır.)
• Kendi aralarında oynadıkları maçlarda puan eşitliği varsa aralarındaki gol averajına bakılır. (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)
• Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, ligdeki gol averajına bakılır.
• Takımların ligdeki gol averajları da eşit ise ligde daha fazla gol atan takım üstün sayılır.
• Tüm bu bahsedilen şartlara rağmen eşitlik yine devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
• Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.

Aker
fb(48) şuan bizden 1(Bir) puan önde. Kazandığımızda hanemize 3 puan daha eklenip 47+3=50 puan olacağız. 50-48=2 matematik yalan söylemiyorsa 2 puan önde olacağız :confused:

Benim dediğim ikili averaj yani 3-2 kazandık ilk maçı onlar 2-0 kazandı yani 4-3. Biz gerideyiz ama bir renkdaş kural farklı diyor yani değişti diyor. Kaynağı bulabilir umarım.

Asi Çaykaralı61
Maça 22 S. 13 Dk. Kaldı :)

HH_52
HH_52, bu arkadasin bir tane olumlu mesaji yok. Bir link istedim diye bana ceza verirsiniz, bu tip adamlar gelir bos bos konusup moralimizi bozar ama gormezden gelirsiniz. Ne bu ya? Atin su elamani artik. Sampiyonluk gitmismis.

işine gelmedi mi? O zaman sende çık Hakemleri etki altına alda görelim. Tamam mı????

Helvacı61
bu akşam beşiktaşı gösterdiği mücadeleden ötürü kutlamak gerek. bizim oyunculara örnek olsun. bakmayın siz kırmızı kart penaltı oluşuna yoksa beşiktaş fak yapardı.

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.02.2011, 21:48

Fenerle puanlarımız eşit olduğu takdirde fener ikili averajda bizi geçiyor, çünkü bizi 2 farklı yendiler..

muratali
Arkadaşlar , Fenerbahçe 'ye fenev diyerek nasıl bir zevk aldığınızı anlayabilmiş değilim.

Admin arkadaşlar , kurallar arasındaki Türkçe'yi doğru kullanmaya bunlar dahil değil mi ?

Oğuzhan
Manisaspor kontralarda çok etkili bir ekip , arkayı boş bırakarak dengesiz saldırırsak kalemizde gol görürüz.

Aker
Kural değişti ise bilmiyorum ama benim bildiğim bu şekilde..

Benim bildiğimde son kurallar bu şekilde. Belki bir renkdaş bulabilir kuralı.

cihatöztürk
20.02.2011, 21:50
Yarın Allah yardımcımız olsun

Hakeme dikkat.....

Asi Çaykaralı61
Manisaspor kontralarda çok etkili bir ekip , arkayı boş bırakarak dengesiz saldırırsak kalemizde gol görürüz.

Serkan arkada kalırsa sıkıntı olmaz.Bize karşı açık oynasınlar yeter :)

Helvacı61
Yapma ya....:rolleyes:
evet kupada beşiktaş maçı ve fener maçı bunun en basit örneği şenol güneşte olmayan korku bu maçlarda vardı. ve hata yaptı

Emrah Akcagöz
Benim bildiğimde son kurallar bu şekilde. Belki bir renkdaş bulabilir kuralı.
Arka sayfada paylaştım bi tane ama basketbol için mi futbol için mi o kafam karıştı..:D

Hamza Yilmaz
Biz Büyük Takimiz... Yarin cikip sakin sakin, tikir tikir futbolumuzu oynayip 3 puani almamiz lazim.. Bu böyle... Yarin da 3 puani alacaz...

Ali İhsan
20.02.2011, 21:51
O pozisyona nasıl penaltı verilir biri bana açıklayabilir mi? Ben o tür pozisyondan bin tane gördüm ömrümde, o pozisyonda Lugano faul yapıyor. Bizim Umut o Lugano'nun yaptığını her maç yapıyor ve hakemler hep faul veriyorlar. Bana lütfen biri açıklasın o pozisyon nasıl penaltı olur?

Hakem maçı katletti, keşke fenerin gerçek penaltısını görseydi, keşke Ekrem'i atsaydı ama böyle komedi gollerle fenere hediye edilince maçlar normal bir şekilde kazanmalarına göre çok farklı oluyor. Gözlerimizin önünde şampiyonluk fenere veriliyor.

mehmet83
işine gelmedi mi? O zaman sende çık Hakemleri etki altına alda görelim. Tamam mı????
Ne alakasi var kardesim? Sampiyonluk gitti diye bas bas bagiriyorsun 3 haftadir. Yalan mi? Daha oynanmamis o kadar mac varken hem de. Hem hakem nerden cikti? Bos bos konuismaya devam et sen.

Asi Çaykaralı61
Yarın ki maçda kesinlikle strese girmemeliyiz

Öylede böylede gol atarız :)

azelea
biz maçlarımızı kazanalım gerisi hikaye ilk yarıdaki futbolumuzu oynayalım yenemeyeceğimiz takım yok.

bunun ve bu gibi laflara kızmaya başlıyorum artık; arkadaşım hiçmi maç izlemiyonuz ney ya..

fb ile ts'nin oynadığı futbol meydanda; fb stresten uzak, rahat bir şekilde maçları tıkır tıkır kazanıyor. takım çok rahat oynuyor. ama buna karşılık ts tamamen stresli bunalımlı maç oynuyor ve 90 dakika bitene ecel terleri döküyor.

benim kendi düşüncem fb; manisa, kayseri ve bjk maçlarını elini kolunu sallayarak kazandı, 9 puan aldı. önümüzdeki iki haftada ise kasımpaşa sonra gençlerbirliği (6 puan'da burdan)

şimdi aynı takımlarla biz oynayacağız bu hafta manisa, haftaya kayseri ve sonra bjk. şahsen ts eğer şampiyon olacaksa bu maçları çok rahat kazanmalı. puan kaybı gibi birşey düşünmemeliler, ama takım ve oyun düşündürüyor.

Kerim 29
20.02.2011, 21:52
Manisaspor fenev e karşı oynadığı isteksiz(PUAN ALMAK İSTEMEYEN)oyunu bize karşı oynarsa fark atarız

Asi Çaykaralı61
Egemen'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı ?

Aker
Arka sayfada paylaştım bi tane ama basketbol için mi futbol için mi o kafam karıştı..:D

Neyse biz oyunumuza bakalım, averaja bırakmayız o zaman işi :)

muratali
20.02.2011, 21:53
O pozisyona nasıl penaltı verilir biri bana açıklayabilir mi? Ben o tür pozisyondan bin tane gördüm ömrümde, o pozisyonda Lugano faul yapıyor. Bizim Umut o Lugano'nun yaptığını her maç yapıyor ve hakemler hep faul veriyorlar. Bana lütfen biri açıklasın o pozisyon nasıl penaltı olur?

Hakem maçı katletti, keşke fenerin gerçek penaltısını görseydi, keşke Ekrem'i atsaydı ama böyle komedi gollerle fenere hediye edilince maçlar normal bir şekilde kazanmalarına göre çok farklı oluyor. Gözlerimizin önünde şampiyonluk fenere veriliyor.

Kardeş , Penaltı itme çekme vs. ye verilmedi.
Ferrari , Lugano nun yüzüne vurdu. Top o sırada oyundaydı. Hareket de ceza sahası içinde olduğundan doğal olarak penaltı.

Uğur KÜÇÜK
ŞAMPİYON TRABZONSPOR....................................... ........
tüm istanbul yalakalarına ınatttttt...............................

mehmet83
Yarin biz macimizi alalim. Biz maclarimizi alirsak onlari strese sokariz. Yeter ki biz kazanalim.

Onur
Benim dediğim ikili averaj yani 3-2 kazandık ilk maçı onlar 2-0 kazandı yani 4-3. Biz gerideyiz ama bir renkdaş kural farklı diyor yani değişti diyor. Kaynağı bulabilir umarım.

Yemişim ikili averajı. Şampiyonluk averaja mı kalır zannediyorsunuz. Allah'ın izniyle bu sene mutlu sona ulaşacağız. Yeter ki sahaya o isteğimizi yansıtalım!

Helvacı61
adamlık dersi vermeyle bu işler olmaz bu akşam hakem resmen fenerli oyuncuları korudu siz rahat oynayın mesajı verdi.

azelea
toplam maçlara bakalım fb 13'de 11 yapsın 81 puan eder.
Ama TS'un "STRES" i varken 13'te 12 yapar diyemiyorm.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 21:54
Yarin biz macimizi alalim. Biz maclarimizi alirsak onlari strese sokariz. Yeter ki biz kazanalim.

İnşallah Abi kazacağız ben sonuna kadar inanıyorum :)

Uğur KÜÇÜK
ŞAMPİYON TRABZONSPOR....................................... ........
tüm istanbul yalakalarına ınatttttt...............................
OLACAGIZZZZZ...........................
13 de 13 yapıp olacagız
ben buna ınanıyorummmmm..................

HH_52
Bu akşam görüldü ki Cüneyt Çakır bu ülkenin en eyyamcı hakemlerinden biri hatta 1. si
Penaltı pozisyonu evet penaltı ve kırmızı kart haklı
Ama BJK şampiyonluğa oynasa fener gerilerde olsa o penaltı ve kırmızıyı verebilirmiydi?
Veya aynı hareketi Lugano Guti ye yapsa verebilirmiydi?
İNANMIYORUM VEREMEZDİ...
Peki maç 3-2 Gökhan Simao'nun bileğine basıyor bence direkt KIRMIZI
CÜneyt Çakır olacak olan o KARAKTERSİZ EYYAMCI
Gökhan'a neden KIRMIZI veremedi? Hadi KIRMIZI'dan korktu SARI neden veremedi?
ÇÜNKÜ SARI VERSE 2. SARI olacaktı da ondan
Ya o faulü çalmayacaksın ya da çaldıysan KIRMIZI veya en azından SARI çıkartcaksın hareket adamın bileğineydi...
Bir sözümde Almeida'ya ulan 7 metre kale ve sen yapılacak en son şeyi yapıyorsun

Aynen şampiyonluğumuzun neden gittiğini buralarda bula bilirsiniz. Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman konuşur ve bizimkiler susar. Susmayalım. Aykut Kocaman haftalardır Trabzonspor penaltılarla maç kazanıyor dedi ve Hakem Trabzonspor Ankaragücü maçında Umuta yapılan yüzde 1000 penaltı olan pozisyona es geçer. Fenerbahçe Trabzonspor maçında Emre B. Bünyamin Gezere küfür eder hakem ters bakmayla geçiştirir. Aynı maçta aynı hareketi yapan Tayfun Corayı kırmızı gösterip sahadan atar.

UNiVeRSeLoRD
20.02.2011, 21:55
2 saat sonra yola çıkacağım manisaya doğru ama şuanda resmen çökmüş durumdayım içimden hiç gelmiyor şuan moralman kötü durumdayım :(

Gidin Gidin...!
Trabzondaki taraftarlardan bişey olucağı yok bari siz gidin de deplasmanda destek olun...
Uşaklar sevinsin biraz...

Aker
Yemişim ikili averajı. Şampiyonluk averaja mı kalır zannediyorsunuz. Allah'ın izniyle bu sene mutlu sona ulaşacağız. Yeter ki sahaya o isteğimizi yansıtalım!

Hayır. Ama eşeğimi sağlam kazığa bağlamak istiyorum. Ne olur ne olmaz.

vaslat
fener kazanırsa biz de kazanırız unutmayalım hala 2 puanlık avantajımız var

DeAgLeMaNyAq

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/002011/TFF/Talimatlar/Futbol_Musabaka_Talimati_12_10_2010.pdf

Yarın akşam beraberlikte biz lideriz her ne kadar formalite icabı da olsa.
İkili averaj sezon sonunda devreye giriyor.

İki takım arasındaki maçlar tamamlandıysa ikili averaja bakılır. Dolayısıyla bu saatten sonra FB ile aynı puanda olduğumuz zamanlarda, hep biz altta kalacağız.

Bu arada spor programların hepsinde FB'nin aylar sonra maç eksiğiyle de olsa ele geçirdiği liderliği büyük sevinçle kutluyorlar. Biz maç fazlasıyla lider olsaydık acaba olay olur muydu?

Helvacı61
20.02.2011, 21:56
yarın bizde kazanacağız. bundan eminim ve sezon sonundada şampiyon olacaağımıza inanıyorum.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 21:56
Bir gerçek var ki şu anda herşey bizim elimizde maçı kazandık mı gene biz olacağız İnşallah Lider :)

azelea
20.02.2011, 21:57
fener kazanırsa biz de kazanırız unutmayalım hala 2 puanlık avantajımız var

daha ligin bitmesine 13 hafta var ve her iki takımın oyunu meydanda.

mehmet83
İnşallah Abi kazacağız ben sonuna kadar inanıyorum :)
Insallah kardesim. Biz kazandikca onlarin kazanmasinin bir anlami kalmaz ve strese girerler. Kotu oyunmus, oymus buymus hic onemli degil. Bu saatten sonra 3 puandan baskasi yalan.

Aker
http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/002011/TFF/Talimatlar/Futbol_Musabaka_Talimati_12_10_2010.pdf

Teşekkür ederim:)

Kural şöyle:
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır,
II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına bakılır. (Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

UğuR
Fenerbahçeliler yarın puan kaybetmemizi bekleyecekler ....
İnşallah alacağımız 3 puanla biz de onların moraline bozmuş olacağız ....
Onların hamlelerine biz de hamle ile cevap verince avantajlı duruma geçeriz....

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 21:59
Insallah kardesim. Biz kazandikca onlarin kazanmasinin bir anlami kalmaz ve strese girerler. Kotu oyunmus, oymus buymus hic onemli degil. Bu saatten sonra 3 puandan baskasi yalan.

Şampiyonluk yolunda herşey mübahtır :)
3 puanı alalım yeter.Bu haftalar çok önemli :)

nakzo
20.02.2011, 22:00
Kendimiz ettik kendimiz bulduk kimseye kızmaya gerek yok. Sen 9 puan öndeyken herkesin yendiği antalyaya,ankaraya 4 puan verirsen el oğlunu havaya sokarsınki fener zaten seri yakalayabilen bir takım. Yarınki maça gelince inşallah kazanırız ;ama bu akşamdan sonra hevesimde ümidimde büyük ölçüde kırıldı. Gerçekten çok yazık ettik çok, bizim yakaladığımız avantajı fener yakalasaydı lig çoktan bitmişti. Baneleri yok çıkacaklar çirkeflikse çirkeflik, sertlikse sertlik kazanacaklar; yoksa iyi adam edebiyatını 26 senedir yiye yiye biriken gaz bizi batttttlatacakkkkkkkk.

mehmet83
Fenerbahçeliler yarın puan kaybetmemizi bekleyecekler ....
İnşallah alacağımız 3 puanla biz de onların moraline bozmuş olacağız ....
Onların hamlelerine biz de hamle ile cevap verince avantajlı duruma geçeriz....
Benim demek istedigim de bu. Bizim kaybetmemizi bekleyecekler ve biz kazandikca cildiracaklar. Mac mac hazirlanip ona gore davranmaliyiz. Her maci zamani gelince dusunuruz.

Onur

İki takım arasındaki maçlar tamamlandıysa ikili averaja bakılır. Dolayısıyla bu saatten sonra FB ile aynı puanda olduğumuz zamanlarda, hep biz altta kalacağız.

Bu arada spor programların hepsinde FB'nin aylar sonra maç eksiğiyle de olsa ele geçirdiği liderliği büyük sevinçle kutluyorlar. Biz maç fazlasıyla lider olsaydık acaba olay olur muydu?
Bırakalım bir gece de olsa doyasıya kutlasınlar liderliği. Ne de olsa bugünü bekliyorlardı değil mi? :)

Geçen haftada bursa seviniyordu. Önemli olan 34. hafta sonunda o koltukta oturmak.

Not: Fb dikkat etsin biz varken oturmaya çalışmasın o koltuğa :)

ugurozturk
20.02.2011, 22:02
Fenerbahce bu sansla ve hakemlerle devam ederse, biz kulube senol hocaya bosuna yuklenmeyelim..

bu ligde ikincilik sampiyonluk gibi kutlanmali...

Helvacı61
20.02.2011, 22:03
fenerin yendiği herkesi bizde yeneceğiz ve şampiyon olacağız buna inancım tam yeterki afener kadar mücadele etsin oyuncular bizim kadromuz çok kaliteli. bu deliktaşın kadrosu her zaman demişimdir çok kötü. medyanın gazı başka bir nuara yok zaten puan cetvelinden belli

Asi Çaykaralı61
Fenerbahce bu sansla ve hakemlerle devam ederse, biz kulube senol hocaya bosuna yuklenmeyelim..

bu ligde ikincilik sampiyonluk gibi kutlanmali...

Birincilik şansımız varken neden ikincilik kutlayalım ?

Ayrıca bu sene biz ŞAMPİYON olacağız ;)

jeepeers
bu akşamki hakem yönetimini ve şans faktörünü gördükten sonra kimse kusura bakmasın ama şampiyonluk şansımız bence çok azaldı
hele hele içerde kaybedilen 4 puanı daha 2. devrenin başında mumla arar olduk
fenerin bundan sonra 3 bilemedin 4 tane zor maçı kaldı
bizimse kalburüstü takımlarla bütün maçlarımız duruyor
adamların atanı da iyi tutanı da bizimse sadece tutanımız
bu basit futbol gerçeğinin farkına varamayıp akla gelen tek özelliği koşmak olan bir forvetle şampiyon olmak hayaldir

Mehmet Zeki
20.02.2011, 22:04
Trabzonspor mac oynamadi. Bir Fener yendi diye Fener sampiyon olmus. Allah yardimicimiz olsun.

İlyas BAHADIR
20.02.2011, 22:05
şu saatten sonrra tüm maçlarımızı fenevden sonra oynayıp bizi lider olamama sıkıntısına sokup psikolojik baskıya maruz kalacağımızdan eminnim
örn: 26.02.20111 saat 19..fenev- kasımpaşa
27.02.2011 saat 199 trabzonspor - kayseri

.........................

Helvacı61
20.02.2011, 22:05
biz eğer büyük takımsakki öyle bana göre çok büyük takımız fenerle çekişir ve en sonunda şampiyon oluruz. olacağızda. en küçük bir şüphem yok feneri ezip şampiyon olacağız.

HH_52
20.02.2011, 22:06
bu akşamki hakem yönetimini ve şans faktörünü gördükten sonra kimse kusura bakmasın ama şampiyonluk şansımız bence çok azaldı
hele hele içerde kaybedilen 4 puanı daha 2. devrenin başında mumla arar olduk
bu basit futbol gerçeğinin farkına varamayıp akla gelen tek özelliği koşmak olan bir forvetle şampiyon olmak hayaldir

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 22:06
Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına inananlara diyorum ki bilinmesi gerekir ki şu anda Fenerbahçe takımı maç fazlasıyla liderlik konumundan.Yarın yendiğimiz takirde İnşallah yeneceğiz o zaman 2 puan önüne geçeceğiz Fenerbahçe'nin.Ligde artık kolay maç yok bunu herkez biliyor.Herşeyden önce bizler inanmalıyız Şampiyonluğa

Uğur KÜÇÜK
20.02.2011, 22:07
hele hele içerde kaybedilen 4 puanı daha 2. Devrenin başında mumla arar olduk

olacagiz olacagiz bu sene Şampiyon olacagizzzz.....
Kİm ne yaparsa yapsin biz bu yil sampiyon olacagizz.......

ugurozturk
20.02.2011, 22:07
Birincilik şansımız varken neden ikincilik kutlayalım ?

Ayrıca bu sene biz ŞAMPİYON olacağız ;)

besiktas 2-1 ondeyken, tek kale oynarken, 2ye1 1e1 pozisyonlari ust uste kacirirken bir anda bir el maci tutup besiktastan alip fenere veriyorsa biz icabinda ikinciligi de kutlamaliyiz demek istedim..

Helvacı61
20.02.2011, 22:08
bizim bu ligde yenemeyeceğiz takım yok fener 13 de 13 yapsın bizde yapacağız .

kapça_61
20.02.2011, 22:08
lugano macın basından beri ferrariye kafayı takmıstı hakemde yedi dogrusu bi sarı kart cıkarmadı luganoyo o da işini yaptı sonra uysal cocuk oldu bi anda ah benim zavallı Türk hakemim...

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 22:09
besiktas 2-1 ondeyken, tek kale oynarken, 2ye1 1e1 pozisyonlari ust uste kacirirken bir anda bir el maci tutup besiktastan alip fenere veriyorsa biz icabinda ikinciligi de kutlamaliyiz demek istedim..

Her ne olursa olsun şu anda Şampiyonluk ipini göğüslemeye biz daha da yakınız :)

Helvacı61
20.02.2011, 22:10
bu akşam fenerin yeneceğine adım gibi emindim. inanın bizimde yeneceğimize adım gibi eminim. göreceksiniz şampiyon olacağız.

HH_52
20.02.2011, 22:12
bu akşam fenerin yeneceğine adım gibi emindim. inanın bizimde yeneceğimize adım gibi eminim. göreceksiniz şampiyon olacağız.

İnşallah İnşallah

Necmi6161
20.02.2011, 22:14
Şampiyon Olmamız Engellenemez...Sadece Biz Engelleyebiliriz.

Helvacı61
20.02.2011, 22:16
fenerin yenmesi niye bu kadar hayal kırıklığı yaşattı anlamadım. burda defalarca yazdık. bu deliktaşın kadrosu kötü diyebu maça odaklanmayın diye biz kendi maçlarımızı alırsak zaten şampiyonuz şenol hoca ve oyuncular artık artık kendine gelmeli şampiyonluğa oynayan takım hiç bir yerde hiçbir takıma mahküm oynamaz herkesden çok mücadele eder öğrenmeli

Uğur Ö.
20.02.2011, 22:18
İlk yarıyı inşallah boşa geçirmeyiz.İkinci yarı panik yaparsak mümkün değil yenemeyiz.Hem sakin hemde tempolu oynamamız lazım

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 22:19
mutlaka kazanmalıyız.fenerbahçe bundan sonra biraz zor puan bırakır...

crazyman_61
20.02.2011, 22:20
böyle maçlarda puan kaybı yaşamamalıyız sonlara doğru geldikçe stres iyice artacak çünkü

Helvacı61
20.02.2011, 22:21
şunuda söyleyim bu takım bu avantajdan sonra şampiyon olamazsa şenol hocada kendini sorgulamalı çünkü kariyerindeki ilk şampiyonluğunu basit bir rehavet duygusuyla gitmiş olacak. bu avantajdan şampiyonluk vermek büyük bir skandaldır

sbay
20.02.2011, 22:22
bu akşamki maçın skoru ister istemez bir baskı yaratacak takım üzerinde.Fakat hocaya güveniyorum tecrübesini konuşturma vakti geldi bence.

İlyas BAHADIR
20.02.2011, 22:25
bu akşamki maçın skoru ister istemez bir baskı yaratacak takım üzerinde.Fakat hocaya güveniyorum tecrübesini konuşturma vakti geldi bence.
Dilerim o baskı oyuncularımıza hırs olarak yansır ve umarım stresi unutup sadece futbollarına odaklanırlar Federasyon da işini biliyor sağolsun..bıkmadan usanmadan söyleyeceğim fenerbahce sürekli bizden önce oynatılarak ve büyükj ihtimalle kazandırılarrak bizi baskı altına almak isteyecekler..onları oyunlarına gömmeliyiz.

ergin cesit
20.02.2011, 22:26
fener bu akşam futbol şansı ile kazandı.puan kaybetmeye çok yatkın bir takım

Akın NAZİFOĞLU
20.02.2011, 22:26
bende diyordum fener bu maçı alır diye ama esas beni düşündüren fenerliler hem bizim maçta hemde bu maçta ortalamanın üstünde serttiler(olabilir; Ör: ingiltere ligi) fakat iki maçtada hakemler bu sertliğe (sadece fenerbahçelilere) prim tanıdılar.bu durum midemi çok bulandırıyor.
İnşallah yanılıyorumdur ama aziz yıldırım galiba "lig masabaşında nasıl kazanılır" dersini vermeye başladı.ve biz 5 puanlık farkın rahatlığıyla ilk dersleri kaçırdık.

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 22:28
fener bu akşam futbol şansı ile kazandı.puan kaybetmeye çok yatkın bir takım

bizde öyle :)

Eymen
20.02.2011, 22:30
Tek bir cümle ile özetliyorum ;
Bu fenerasyonun kirli oyunlarını durdurmanın tek yolu kalan 13 maçta 13 galibiyet almaktır başka çıkar yolumuz kalmamıştır iyi geceler hepinize...

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 22:31
Tek bir cümle ile özetliyorum ;
Bu fenerasyonun kirli oyunlarını durdurmanın tek yolu kalan 13 maçta 13 galibiyet almaktır başka çıkar yolumuz kalmamıştır iyi geceler hepinize...
maalesef...

mahmuter61
20.02.2011, 22:35
Trabzonspor 27 yıldır şampiyon olamıyor bu sene ligin 2.sine 5 , 3.süne 9 puan farkla ligin devre arasına giriyorsun!ve şampiyon olan takım takriben 100 Trilyona yakın bir meblağ alacak ve camia taraftar şampiyonluk diye yanıp tutuşuyor(beni ikinci olmak hiç ilgilendirmiyor) ilk yarıda takıma belli yerlere forvet defans ve orta sahaya futbolcu şart diye tüm kamuoyu bağırıyor!Yönetim sadece taraftarı susturmak içintransfer yapıyor ve bunlarda sahada yok!!!Allah aşkına bu sene şampiyonluk kaçarsa bunun hesabını kim ödeyecek?Alex fenerin herşeyi ve Türkiyeye gelmiş en verimli yabancılardan biri neden bu ayarda bir futbolcu almıyorsunuz?Trabzona yabancı gelmiyormuş yahu siz gelenide tutamıyorsunuz neden para!!!vereceksin bedelini hele busene 2 katını verecektin Selçuk neden imzalamdı tamamen para ile ilgili,sayın Şener gerçekten işin çok zor!Brozekleri Şenol hoca istemiş buna kim inanır?hane kulübeye adam almazdınız?Şenol hoca kulübe içinmi aldırdı!!!

Helvacı61
20.02.2011, 22:36
bende diyordum fener bu maçı alır diye ama esas beni düşündüren fenerliler hem bizim maçta hemde bu maçta ortalamanın üstünde serttiler(olabilir; Ör: ingiltere ligi) fakat iki maçtada hakemler bu sertliğe (sadece fenerbahçelilere) prim tanıdılar.bu durum midemi çok bulandırıyor.
İnşallah yanılıyorumdur ama aziz yıldırım galiba "lig masabaşında nasıl kazanılır" dersini vermeye başladı.ve biz 5 puanlık farkın rahatlığıyla ilk dersleri kaçırdık.
aziz yıldırımla alakası yok trabzonspor camiasında azizi cebinden çıkaracak adamlar var ama futbol takımı bunun bilincine varmalı bilmeliki bu işler öyle adamlık dersi verip popilizim yapmayla olmuyor.

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 22:38
yarın ne yapıp edip şu maçı kazanmalıyız..

sonraki haftaları düşünmeyelim çünkü fenerin fikstürüne bakıp birde bizimkine bakınca içim kararıyor, eminim çoğu kişininde içi gidiyordur. bu fener puan felan kaybetmez.

sahaya çıkacağız 90dk savaşıp ne yapıp edip o 3 puanı alacağız, biz kazanalım gerisi önemli değil bırakmamalıyız o koltuğu, bırakmamalıyız...

Faruk BERBER
20.02.2011, 22:38
Yapmayın abi hakemlik birşey yok o kadar yönetimi kötüydü evet ama iki tarafa da öyleydi , emin olun bu maçı beşiktaş alsaydı bu sefer fenerliler hakeme yüklenecekti.Bu skorun sorumluları Shuster ve Ferrari.Hakemle , federasyonla felan işimiz yok bırakın bu işleri , onları bahane ede ede ne hale geldik , takımımz form kaybetti destek olacakken köstek olduk , o arada stres oluştu ve ortalık toz-dumanFakat takım aynı takım eski motivasyonu sağlayarak yeniden yükselişe geçebiliriz. Yeter ki sadece kendimizi düşünelim , ipler hala bizim elimizde ;)

mahmuter61
20.02.2011, 22:39

İşallah be arkadaşım hepimizin temennisi bu sadece.

odyseuys
20.02.2011, 22:39
anlamıyorum bizim taraftarı, 4-5 puan geride olsak nasıl şampiyon oluruzun hesabını yaparız, 2 puan öndeyken nasıl olmayızı tartışırız.

Rahmi Akkurt
20.02.2011, 22:41
Kesinlikle maçı bol gol atarak kazanmalıyız averajımız +29 ama daha da artırırsak Feneve karşı iyi avantaj yakalarız. Yarının heyecanıyla 41. Yıl Marşı dinliyorum da tribünlerde uygulansa hoş olmaz mı ?

Faruk BERBER
20.02.2011, 22:42
yarın ne yapıp edip şu maçı kazanmalıyız..

sonraki haftaları düşünmeyelim çünkü fenerin fikstürüne bakıp birde bizimkine bakınca içim kararıyor, eminim çoğu kişininde içi gidiyordur. bu fener puan felan kaybetmez.

sahaya çıkacağız 90dk savaşıp ne yapıp edip o 3 puanı alacağız, biz kazanalım gerisi önemli değil bırakmamalıyız o koltuğu, bırakmamalıyız...

Öyle anlarda öyle puanlar kaybedecekler ki sen de şaşıracaksın :)

Gel seninle A.Gücü maç önüne gidelim atmışsın 10 fark millete 2.yarının ilk maçı , seyirci moralli takım desen öyle , dermiydin puan kaybedeceğiz kesin ?

Bu arada fener oynuyor deniyor da biz de bu puan farkını zar atarak açmadık biz de oynuyorduk ama demek ki yakalanıyomuş rakipler tarafından ama biz daha maç eksiğimizle geri düştük hemen sinir stres :)

vaslat
20.02.2011, 22:43
bu fener puan kaybetmez diyenlerin futbol bilgisine şaşıyorum fener hangi maçı iyi oynayıp kazandı fener bir bomba her an patlayabilir.Antalya maçını tek pozisiyonal aldı,manisa maçını kötü oynadı hakem katkısıyla aldı,bizim maçta biz kötüydük,kayseri maçını ve beşiktaş maçlarını rakip futbolcular hediye etti.Kimse bana fenerbahçenin iyi futbol oynadığını söylemesin.

Uğur KÜÇÜK
20.02.2011, 22:43
anlamıyorum bizim taraftarı, 4-5 puan geride olsak nasıl şampiyon oluruzun hesabını yaparız, 2 puan öndeyken nasıl olmayızı tartışırız.

abi napalım
aglıyorum su anda sınırımden
bu TRABZONSPOR aşkı bambaska beee
ınsallah bu gozyaslarım sezon sonunda SAMPIYONLUK KUPASINI KALDIRINCA MUTLULUGA donusur...
en az bjk taraftarı kadar uzuldummm bu gece

Mustafa Umut
20.02.2011, 22:45
Şuraya bak sanki biz maç oynamışız da yenilmişiz gibi yorumlar.
Ya biz yarın yenersek en yakın rakibimizle aramızda 2 puan fark ile lider olmayacak mıyız? Dikkat edin en yakın rakibimizle diyorum rakiplerimizle değil.Hiç bir şeyin kıymetini bilmiyoruz.Her şeyin değerini gidince anlıyoruz.Liderliğin değerini de kaybetmeden anlayalım lütfen.Onu bunu çekiştirmeyi bırakıp kendi maçlarımıza bakalım.Her maça final havasıyla çıkarsak bu işi tamamlarız.İnşallah sezon sonunda gülen taraf biz oluruz.Ama son kez; Ben kaçırdığın herşeyinle seviyorum seni. Gollerin,Şampiyonlukların,Kupaların ve fırsatlarınla.

vaslat
20.02.2011, 22:45
olumsuz düşüncelerinizle takıma negatif enerji vermeyin olumlu düşünün pozitif enerji takımı olumlu yönde etkileyecektir.inançlı olalım yeter.

Tunay ERDEM
20.02.2011, 22:46
yarın maç falan oynamayalım madem, ne gerek var şampiyon belli ise.

AYYILDIZ
20.02.2011, 22:47
Artik rakiplerin ismi cismi farketmez 13-13 yapacak takim.Bu guc var.

vaslat
20.02.2011, 22:47
Şuraya yazıyorum bu yılın şampiyonu TRABZONSPORDUR.

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 22:48
inanıyoruz...

Hamburg52
20.02.2011, 22:49

Yol çok uzun ve taşlı. Rakimizde kendine geldi ve 6da 6 yaptı. :mad:

Helvacı61
20.02.2011, 22:50
yaw her zamandedik fener kimi yendi ki hayal kırıklığı oluyor. sonuçta32 puanı olan takımı bu beşiktaş o kadar iyi takım olsa orda olmazdı zaten adamlar o kadar mücadele etti yine yenildi önemli olan şenol hocanın bunu görüp her maçı kazanacak düşünceyle oynatması kupa maçında ki rezilliği boş yere yaşadık. demekki herşeyi şenol hoca bilmiyor.

Gamze_TS
20.02.2011, 22:50

Insallah, inanmak istiyorum ama ote yandan cok da korkuyorum. Allah utandirmasin da alalim su Sampiyonluk kupasini artik...

Cihan_61
20.02.2011, 22:51
Yol çok uzun ve taşlı. Rakimizde kendine geldi ve 6da 6 yaptı. :mad:
Bu HH_52
degilmi ?

hermann hesse
20.02.2011, 22:54
Bu maçı almamız lazım, başka ihtimali düşünmek dahi tüylerimi diken diken ediyor.

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 22:54
ilk devre 9p farkı taktığımız fenerin maç fazlasıylada olsa şu kritik dönemde 1p önümüze geçmesi... sinirimi bozan bu işte.

bu takımın balonunun patlaması, aykut un yerin dibine geçmesi, fenerin yarış dışı kalması, şunlar tam gerçekleşecekti çok az kalmıştı ama 2. devreye bomba gibi girdiler seriye bağladı adamlar, bu maç tökezleseler bu iş biterdi bjk maçına kadar kafamız rahat olurdu 1 yenilgilik kredimiz olurdu ama şimdi mecburuz önümüze geleni devirmeye, fb güçlü güçsüz geleni geçeni yeniyor anlamıyorum ne oldu bu takıma aziz yıldırım her galibiyet için oyunculara para mı basıyor daha iştahlı oynasınlar diye anlamadım gitti... ilk devre fb nin en berbat adamı andre santos bile bir tarafını yırtıyor 90dk boyunca motor gibi çalışıyor.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 22:56
Mac berabere biterse Lider kim olacak?

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 22:56
şenol hoca takımı motive ettiyse problem yok...

Cafer Bulur
20.02.2011, 22:57
Sözde yine biz oluruz ama bence özde fb olmus olur.

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 22:57
fenerbahçe...

hermann hesse
20.02.2011, 22:58
Bugünkü Fener maçında şunu gördüm: Fenerbahçe de bir yenilgide dağılacak takım. Maç 2-1 iken nasıl sapıttılar.

ihsan candas
20.02.2011, 22:58

inşallah üstad

Gürkan
20.02.2011, 23:00
bu fener puan kaybetmez diyenlerin futbol bilgisine şaşıyorum fener hangi maçı iyi oynayıp kazandı fener bir bomba her an patlayabilir.Antalya maçını tek pozisiyonal aldı,manisa maçını kötü oynadı hakem katkısıyla aldı,bizim maçta biz kötüydük,kayseri maçını ve beşiktaş maçlarını rakip futbolcular hediye etti.Kimse bana fenerbahçenin iyi futbol oynadığını söylemesin.

Fener iyi top oynuyorla fener puan kaybetmez çok çok farklı şeyler.

Hamburg52
20.02.2011, 23:01

Tabiki Fenerbahçe olacak

bordolumavi
20.02.2011, 23:04
şuan burdakı havanın yarın takımda olmasından cok korkuyorum,sankı fb yendıgı maclardan 5 puan bız ıse 3 puan alıyor gıbıyız...bıze ne yenmısse yenmıs bızde yarın cıkar manısayı yenerız sonra ıcerde kayserı yı yener aslanlar gıbı ıstanbul a gelırız...ark lar kımse moralını bozmasın ılkyarı bıttıgınde bu takım degılmıydı herkesın takdırını kazanan bız sadece puan kaybetmıs olalım kendımıze olan guvenımızı kaybetmıs olmayalım en kotu sey o olur bızım ıcın...ayrıca yarın kale arkasını dolduramazsa bızım taraftara yazıklar olsun,haftaıcı olayını falanda bosversınler...ızmır manısa cıvarında olanlar yılda kackez mac ıcın ızın alıyorlar allah askına

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 23:06
Tabiki Fenerbahçe olacak

içeri kuş girdi galiba, bu arkadaşın fenerli olma ihtimali %90.

belki yanılıyorumdur, eğer gerçekten bizdensen bu lafımı dikkate alma.

karayamayman
20.02.2011, 23:07
Fener iyi bir grafik yakaladı ama bugünkü maçta 3 puanı dangalak Ferrayi'ye ve Şuster'e borçlular...Şuster iyi bir değişiklikle maçı 2-2'ye kitleyebilirdi, belki pozisyon da bulurdu ama o orta saha adamı çıkarıp, başka bir orta sahayı stoper olarak aldı...Neyse bizim kazanmamız lazım yarın, liderliği bırakmamak gerek...

Fener kimle oynuyor haftaya?

Faruk BERBER
20.02.2011, 23:07
Allahtan şu anlık tek isteğim sezonun son maçına lider girelim de Karabük'e akalım :)

Göz yaşları sel olsun , aksın , şimdiden heyecan bastı , düşünmesem mi ne :)

Faruk BERBER
20.02.2011, 23:08
Fener iyi bir grafik yakaladı ama bugünkü maçta 3 puanı dangalak Ferrayi'ye ve Şuster'e borçlular...Şuster iyi bir değişiklikle maçı 2-2'ye kitleyebilirdi, belki pozisyon da bulurdu ama o orta saha adamı çıkarıp, başka bir orta sahayı stoper olarak aldı...Neyse bizim kazanmamız lazım yarın, liderliği bırakmamak gerek...

Fener kimle oynuyor haftaya?

2 haftadır kazanan , kaybedecek birşeyi kalmamış Kasımpaşa ile.

Rahmi Akkurt
20.02.2011, 23:08
Trabzonsporun averajı +29 , fenevi +28. Fakat beraberliği düşünmeye ve endişe yaratmaya mahal yok.

Volkan Albayrak
20.02.2011, 23:09
şampiyon olacağız anla bunu azize

61zeynel61
Fenevliler için 23 Nisan vakti.
23 nisan çocuğu gibi liderlik koltuğuna oturun. Nasılsa bayram bitince makam sahibi gelir alır koltuğunu...

Gürkan
Trabzonsporun averajı +29 , fenevi +28. Fakat beraberliği düşünmeye ve endişe yaratmaya mahal yok.

Fener 2 li averajda bizden üstün değil mi?

karayamayman
2 haftadır kazanan , kaybedecek birşeyi kalmamış Kasımpaşa ile.

Zor tabi ama futbol bu neyin ne olacağı belli olmuyor...

lazzz61
20.02.2011, 23:10
dayımaa bu hafta lıderlık sımdıden garantı oldu dedım 2 dakıka sonra penaltı ve kırmzı kart keske demeseydımm

Mustafa ÖZDEMİR
20.02.2011, 23:11
evet .2 li averajda bizden üstte...

İslam Sezer
20.02.2011, 23:11
.
bildiğim kadarıyla iki tarafta 3 puan almışsa genel averaja bakılıyor.
yani yarın berabere kalırsak lideriz...

bingolts
20.02.2011, 23:13
ferrariiiiiiiiiiiiiiiiiii bu ne satış beee

Ilelioglu
20.02.2011, 23:13
dayımaa bu hafta lıderlık sımdıden garantı oldu dedım 2 dakıka sonra penaltı ve kırmzı kart keske demeseydımm

Evet hicbir zaman emin konusmamak gerekir. :)

Ilelioglu
20.02.2011, 23:14

Fenerbahce tabiki...;)

karayamayman
20.02.2011, 23:15
.
bildiğim kadarıyla iki tarafta 3 puan almışsa genel averaja bakılıyor.
yani yarın berabere kalırsak lideriz...

11. Madde'nin (b) fıkrasına göre, iki takım arasında öncelikli olarak birbirleriyle yaptıkları maçlardaki puan durumuna bakılırken, bu durumda eşitlik olması halinde kendi aralarındaki gol averajının göz önünde bulundurulacağı vurgulandı. Bu maddede ayrıca parantez içinde ''Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda gol atan takım üstün sayılmaz'' ibaresi yer aldı.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 23:16
Fenerbahce tabiki...;)
Bende Averajimiz iyi diye Gerizekali gibi seviniyorum

werg
20.02.2011, 23:19
olmadık yerlerde puan kaybedecek fb biz o zamana kadar iyi gidelim orda açacaz farkı.

AKSOY_61
20.02.2011, 23:20
Herşey bizde bitiyor yine.
Manisada da puan kaybeceksek hiç şampiyonluk laflarını ağzımıza almayalım zaten.
Çok daha zor maçlarımız var bi kaç haftaya

outoftime
20.02.2011, 23:20
dün bazı arkadaşlar quaresma,simao,almeydanın fener balonunu patlatacağından söz etmişti ve ben de beşiktaşı bu kadar öven ts taraftarına cevap yazmıştım.
umarım bizim kimseden medet ummayacağımızı ve yıldız isimlerle maç kazanılmadığını da anlamışızdır
fenerbahçeyi ciddiye alalım çünkü bizim ilk yarı yaptığımızı yapıyorlar
en büyük avantajımız fener maçının olmaması
manisa ve kayseri maçlarını kazanıp ilk yarıdaki gücümüze dönmeliyiz yoksa işimiz çok zorlaşır

werg
20.02.2011, 23:21
Herşey bizde bitiyor yine.
Manisada da puan kaybeceksek hiç şampiyonluk laflarını ağzımıza almayalım zaten.
Çok daha zor maçlarımız var bi kaç haftaya
Manisada puan kaybetsekte bişe değişmez bu maçların telafisi var.

Deniz Tosunoğlu
20.02.2011, 23:21
Bence Schuster maci satacak :)

Pis kokular var..

Hamburg52
20.02.2011, 23:22
içeri kuş girdi galiba, bu arkadaşın fenerli olma ihtimali %90.

belki yanılıyorumdur, eğer gerçekten bizdensen bu lafımı dikkate alma.

Kuş değil kardeş :D Kaplanda diye bilirsin Fırtına diye bilirsin Menekşe diye bilirsin

atomania
20.02.2011, 23:22
ferrariiiiiiiiiiiiiiiiiii bu ne satış beee

ferrariden daha cok almeida o kaleci ile karsi karsiya öküz gibi vurmasa 3-1 olcakti.

EMRAH ERTEMOĞLU
20.02.2011, 23:23
tek korkum kahe ve simpson :S:S:s

outoftime
20.02.2011, 23:25
fener de ilk yarı 3-0 yapacaktı
bunların pek bir önemi yok
fenerbahçe daha çok istedi ve kazandı
beşiktaşın yönetilme biçiminde büyük yanlışlıklar var
önümüze bakalım ama işimiz zor eğer düzelmezsek

werg
20.02.2011, 23:26
Manisa maçında puanda kaybedebiliriz futbol bu olabilir ama bu puan kayıplarını telafi edebilecek gücümüz var.Yenilirsek ne olur açık ara şampiyon olamayız ama şampiyon genede oluruz.

Ilelioglu
Bende Averajimiz iyi diye Gerizekali gibi seviniyorum

Ben acayip uyuz oluyorum bu Türkiye'de özellikle Futbol'da dönen bir takim islere. Biraksalar puan farki bu kadar erimezdi, normal sartlarda 4 puan önde olmamiz gerekirdi. Bunu Antalya ve Ankaragücü beraberliklerini baz alarak söylüyorum arti tabiki Fener maglubiyeti.

Simdi devam yazarsam siyasete girmis olacagim ama neyse...

Sadece sunu söyleyeyim, Avrupa Birligi imis, tövbe tövbe...:rolleyes:

Hamburg52
tek korkum kahe ve simpson :S:S:s

Korkma Korkma. Manisasporu rahat geçeriz. Söyledi dersin :D

3 Puanı yarın rahat alacağız...

Efendioglu
Puan kaybı durumunda şansımız %40 civarında daha düşecektir.Fener tempo ve seri yakaladı durdurulmaları zor puan kaybedersek çok yaş olur işimiz.
AMA İNADINA TRABZONSPOR BU SENE Ş-A-M-P-İ-Y-O-N

bekir61
20.02.2011, 23:27
Allahtan şu anlık tek isteğim sezonun son maçına lider girelim de Karabük'e akalım :)

Göz yaşları sel olsun , aksın , şimdiden heyecan bastı , düşünmesem mi ne :)

ufacik stada sigmayiz

İslam Sezer
11. Madde'nin (b) fıkrasına göre, iki takım arasında öncelikli olarak birbirleriyle yaptıkları maçlardaki puan durumuna bakılırken, bu durumda eşitlik olması halinde kendi aralarındaki gol averajının göz önünde bulundurulacağı vurgulandı. Bu maddede ayrıca parantez içinde ''Kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda gol atan takım üstün sayılmaz'' ibaresi yer aldı.
.
o zaman bu maddeye göre berabere kalırsak malesef fener lider.
inşallah yeneriz ve lig sonunda da puan farkıyla şampiyon oluruz...

Tunay ERDEM
vayy arkadaş, kimse bizi konuşmuyor tv lerde. gözden de düştük iyice.

Ilelioglu
20.02.2011, 23:28
vayy arkadaş, kimse bizi konuşmuyor tv lerde. gözden de düştük iyice.

Ne diye konussunlar daha macimizi oynamadikki, hem konussalar ne olacak sanki...?

werg
20.02.2011, 23:29
Herkeste bir karamsarlık var ama manisa kayseri bjk maçlarının hepsini kazanacak güçteyiz şansta yanımızda olursa bu 3 maçıda kazanırız.Önce manisa

Tunay ERDEM
20.02.2011, 23:30
fener lider diyorlar ama Trabzonspor'un bir maçı eksik demekten çekiniyorlar.

Yaşar
20.02.2011, 23:32
Normal şartlarda bu maçı alırız. Ama en büyük korkum, Fb'nin bu akşamki galibiyetinden sonra takımımızın strese girmesi. Bu korkumu maçın deplasmanda oluyor olması biraz da olsa azaltıyor. Maç Trabzon'da olsaydı işimiz zordu gerçekten.

Paksoy
20.02.2011, 23:32
Üzerimizdeki baskıyı hafifletmez mi gözden düşmek ?

werg
20.02.2011, 23:33
Şaşırtmadı açıkçası başka birşey söylemelerinimi bekliyodun?

Tangerine Dream
20.02.2011, 23:34
.
o zaman bu maddeye göre berabere kalırsak malesef fener lider.
inşallah yeneriz ve lig sonunda da puan farkıyla şampiyon oluruz...

O madde lig sonundaki sıralamayı belirlemek için, yarın beraberlik durumunda dahi genel averajımız Fb'den daha iyi olduğu için yine biz lideriz diye biliyorum.

Tunay ERDEM
20.02.2011, 23:35
aksine, bir kabullenmişlik yaratıyorlar; sanki kazansan da kaybetsen de ligin galibi belliymiş gibi.

werg
20.02.2011, 23:36
Forumda manisa maçını kaybetmişiz gibi bi hava var yoksa maç bugün mü oynandı?:)

ugurozturk
20.02.2011, 23:37
Bugünkü Fener maçında şunu gördüm: Fenerbahçe de bir yenilgide dağılacak takım. Maç 2-1 iken nasıl sapıttılar.

ben de gozlemledim, panikten pas yapamiyorlardi ama gizli bir el tuttu maci besiktastan aldi fenere verdo, ister hakem de ister sans, ister kader,

trabzon kaleciyi gecip bos kaleye atamazken adamlar pozisyonsuz antalyayi yendiler, bizi hakemle dove dove yendiler, netice de 5te 5 yaptilar...

werg
20.02.2011, 23:37
aksine, bir kabullenmişlik yaratıyorlar; sanki kazansan da kaybetsen de ligin galibi belliymiş gibi.
Futbolcularda ve taraftarda bir kabullenmişlik olmadıktan sonra sorun yok

Efendioglu
20.02.2011, 23:38
Ya beyler toplumdaki şu kanıya katılmıyordum fakat artık katılmaya başladım bizim takımımız tecrübesiz buralara oynamayı bilmiyor kazanılması kesin ve gerekli olan maçlarda çok strese giriyor aslında stres falan yok biz yaratıyoruz o stresi fakat bunları kırıp şampiyon olacağız.

Deniz Tosunoğlu
20.02.2011, 23:40
Arkadaslar. Yarin cikip Trabzonspor gibi oynuyoruz, 3 puani aliyor, 2 puan Fenere ve 5 puan Bursaya fark atiyoruz. Bu kadar basit

ugurozturk
20.02.2011, 23:40
O madde lig sonundaki sıralamayı belirlemek için, yarın beraberlik durumunda dahi genel averajımız Fb'den daha iyi olduğu için yine biz lideriz diye biliyorum.

dedigin gibi.. tabloda biz lider oluruz ama gercek lider fener olur.

türkiyem61
20.02.2011, 23:45
fenerin bundan sonra oynayacagi tüm maclari ve bizim maclarimizi nerden bakabiliriz

werg
20.02.2011, 23:45
fb eğer lider olursa liderlik baskısı filan olmaz basın böyle birşeye izin vermez ancak fb ile lig sonuna doğru eşit puanlarla girersek o zaman fb o baskıyı kaldıramaz 2 kere son maçta şampiyonluk kaçırmış bir takım o baskı altında ezilir o zaman bunu gündeme getirir avantaj sağlarız inşallah yönetim bunun farkına varırda bu kozu iyi kullanır.

uemit
20.02.2011, 23:48
eski yillarda ikili averaja bakilmiordu? bu sene degistimi?? yani yarin bi beraberlik bizi ikinci mi yapacak??

agasaro
20.02.2011, 23:48
Fenerbahçe ile çatır çatır şampiyonluk mücadelesi vermek istiyorsak, demoralize olmak istemiyorsak, ulusal medyadaki dalkavuklara kulak asmamalıyız. Onlar sayıca çok olan çok büyük camiaların kulaklarına hoş gelecek, onları incitmeyecek şeyleri konuşacaklar sonuna kadar. Fenerbahçe'Nin yaptığı iş az buz bir iş değil. Herşye bitti derken adamlar küllerinden doğdular. Bizim yapmamız gereken şey, büyük camialar gibi davranıp, zorlu bir şampiyonluk mücadelesine hazır olduğumuzu göstermek olmalıdır. Biz sadece açık ara öndeyken şampiyon olacak, tecrübesiz, zayıf bir camia değiliz. Biz de son haftaya kadar bu yarışın içinde olacağız ve inşallah kazanacağız! Hem Fenerbahçe'Nin hem de bizim önümüzde 7-8 puan daha kaybetme ihtimalimiz çok yüksek. Son 10 yılın ortalamaları bunu söylüyor. Kim az kaybederse o kazanacak. Kim sabırlı olursa, kim hemen bozulmazsa o kazanacak.

Fatih Öztürk
20.02.2011, 23:51
yarına yüce mevlamızın ıznıyle manısa 19 mayıs stadında olacagız.takımımız söke söke kazanacak.fener hep altımızda olacak.fenerı altımıza almak zor olmayacak.gencler,bırakın ıstanbulun yerel kanallarının ne dedıgını.onlar her zaman sampıyonlugun ıstanbulda kalmasını ıster.onlar boklarinda boncuk arayadursun bız takımımıza sahıp cıkalim 13 macımız var ıpler elımızde.bızansın kahpesı azız yıldırım ve maymunu aykut kocaman dersını alacak.yarın bıze ayrılan yerı dolduralım yeterlı.saygılar herkese.

KÖKSAL AYDIN
20.02.2011, 23:51
Yarın Manisa maçı çok zor.

Ama asıl yarayı biz Fb ile berabere bile kalamayarak almışız zaten.

Manisada olası puan kaybı sonumz olur.

matrix5782
20.02.2011, 23:52
Kendi istediğimiz futbolumuzu sahaya yansıtırsak çok rahat geçebileceğimiz bir maç ,karşımızda kapanan değil saldıran bir manisa olacak bu da boş alan ve bol pozisyon getirecektir.

Ahmet Faruk
20.02.2011, 23:53
İkinci yarı başladığından beri zor gol atıyor, gerçi hep zor gol atıyoruz, kolay gol yiyoruz. Umarım yetkililer bu saçma dengeyi lehimize çevirecek adımları atmaya başladıklarını bize bu maçta gösterirler. İlla oyuncu değişikliği olsun demiyorum, sistem de yürümüyor. Oyuncu değişikliğini bekleyemeyeceğimiz zaten ortada bari oyun yapısında bir gelişim olsun.

matrix5782
20.02.2011, 23:54
Bu arada basının ilgisinin fenere kayması iyi; bu bizdeki baskıyı azaltır.

Süleyman Baykan
21.02.2011, 00:02
Bu arada basının ilgisinin fenere kayması iyi; bu bizdeki baskıyı azaltır.

Katılıyorum basın ilgisi bizi geriyor zaten biz sessizce işimizi yapalım bu maçı kesin almalıyız ki alacağızda inşallah.

magicyattara
21.02.2011, 00:03
Her maç kıran kırana geçiyor..tüm takımlar 90+ lar bitene kadar varını yoğunu ortaya koyuyor..bu cümbüş içinde kolay maç kazanan tek takım fb..her maç bir şey oluyor ve maç onlara dönüyor..çekirge bakalım nereye kadar sıçrayacak..
12 hafta daha var..o kadar uzun süre ki bu süre,şimdiden her maçı kazanacağız havasında olanlar ilerleyen haftalarda derslerini alacaktır..fenerin 6 haftalık bir serisi var..mutlaka üst üste puan kaybedecekleri bir dönemleri olacaktır..
Trabzon puan kaybediyor,bursa kaybediyor ama fb bir şekilde kazanıyor..doğal dengeye aykırı bir durum..çökecekleri zaman yakındır..umarım bu bjk maçı tepe noktalarıdır..

werg
21.02.2011, 00:05
Her maç kıran kırana geçiyor..tüm takımlar 90+ lar bitene kadar varını yoğunu ortaya koyuyor..bu cümbüş içinde kolay maç kazanan tek takım fb..her maç bir şey oluyor ve maç onlara dönüyor..çekirge bakalım nereye kadar sıçrayacak..
12 hafta daha var..o kadar uzun süre ki bu süre,şimdiden her maçı kazanacağız havasında olanlar ilerleyen haftalarda derslerini alacaktır..fenerin 6 haftalık bir serisi var..mutlaka üst üste puan kaybedecekleri bir dönemleri olacaktır..
Trabzon puan kaybediyor,bursa kaybediyor ama fb bir şekilde kazanıyor..doğal dengeye aykırı bir durum..çökecekleri zaman yakındır..umarım bu bjk maçı tepe noktalarıdır..
bursa'da kötü oynayarak baya maç kazandı oysa ki biz iyi oynarken bile puan kaybettik.

yatara
21.02.2011, 00:06
2 de 2 !!!

kemaLAZ61
Manisa'yi son 30 dakikada bitirecegiz insALLAH.

sifuni

katiliyorum cöküslerinin bjk maci ile basliyacagini sandigim icin bugün biraz sinirlendim ama istabulun diger semtine güveniyorum. :D

Emre EFENDİOGLU
21.02.2011, 00:15
Yarın puan kaybedersek işimiz bitermiş, yarın maçtan sonra kaç maç kaldığını biri bana hatırlatabilir mi :mad:

Helvacı61
21.02.2011, 00:15
biz büyük takımsak ki öyleyiz herkes daha cesur olmalı ve şampiyonluğu almalıyız. yarın yeneceğiz ve hala 2 puan öndeyiz. biz yendikçe fener pes edecek adım gibi eminim. önümüzdeki maçları alacağız. herkesi yenceğiz. göreceksiniz. inanılmaz iyi bir takımımız var inşallah şenol hoca eskisi gibi yürekli oynatır takımı manisa maçını hiç düşünmüyorum bile. çünkü kazanacağız hemde farklı

werg
21.02.2011, 00:16
Yarın 20:15 te liderlik koltuğuna oturunca daha sakin yorumlar yaparız inşallah 20:15 diyorum çünkü ilk 15 dakikada gol buluruz gibime geliyor.:)

Yaşar
21.02.2011, 00:16
Manisa,Kayseri, Bjk maçları bu sezonun en önemli 3 maçı olmuştur. 9 puan avantajı bize geçirir. 7 puan almamız durumunda şanslar eşit devam eder. Aksi durumda Fb'yi geriden takip ederiz ve Fb'nin düşüşe geçmesini beklemeye başlarız.

werg
21.02.2011, 00:18
fb oynamadan 3 te 3 yaptı heralde

Yaşar
21.02.2011, 00:19
Diğer tarafta yazdım bunun cevabını.

Tolga Okumuş
21.02.2011, 00:20
Hiç sevmem Manisaspor'u.
Gereksiz gördüğüm 2-3 takımdan biri.

Maça gelirsek, işi ciddiye alıp,rakibi dalgaya almazsak kazanırız.

Yaşar
21.02.2011, 00:22

Fb'nin son 5 maçta futbol şansının da yanlarında olduğunu gözardı etmememk lazım. Antalya maçı bir şans golüyle galibiyet, bizim maçta Egemen'in sakatlığı ve oyuncu değişikliğinden sonra takım yerleşene kadar attıkları 2 gol, Manisa maçı Eren''in çok gereksiz penaltısı, Kayseri maçı Volkan'ın hatalı vuruşu ve Santana'nın maçın başlarında sakatlanıp çıkması, bu maçta tam Bjk oyunu kontrol altına almışken büyük bir futbolcu gerizalılığı ve penaltı kırmızı kart. Bir de kadro kalitesini iyi futbolla süsleyince 5 maçta 15 puan yaptılar ve bizi tedirgin etmeye başladılar. Önlerindeki 3 maç da nispeten rahat. Yalnız Kasımpaşa, G.birliği ve Konya düşme hattında ve bu takımlar sahada en az Fb kadar mücadele ederler konumları itibariyle. Biz futbol şansının Fb'den yana olmamamsı için dua edeceğiz. tek çare bu şu anda. Allah futbolcularımızın yar ve yardımcısı olsun.

lazzz61
21.02.2011, 00:23
arkadaslar felakat tellalıgı yapmak ıstemıyorum ama gercekten umut bulutlaa sampıyonluga gıdılmezz yanı sansımızz büyük oranlaa bızımle olursa anca oda cok dusuk bı ıhtımall umut bu aksam umarım aleksten son vurus dersı almıstır

matrix5782
21.02.2011, 00:25
arkadaslar felakat tellalıgı yapmak ıstemıyorum ama gercekten umut bulutlaa sampıyonluga gıdılmezz yanı sansımızz büyük oranlaa bızımle olursa anca oda cok dusuk bı ıhtımall umut bu aksam umarım aleksten son vurus dersı almıstır

umut bulutla değil takımızla yürüyoruz şampiyonluğa

ihsan candas
21.02.2011, 00:27
fenerin bundan sonra oynayacagi tüm maclari ve bizim maclarimizi nerden bakabiliriz

http://proje.hurriyet.com.tr/spor/DisplaySporNew.aspx?ligID=24&listTip=1#22

werg
Fb'nin son 5 maçta futbol şansının da yanlarında olduğunu gözardı etmememk lazım. Antalya maçı bir şans golüyle galibiyet, bizim maçta Egemen'in sakatlığı ve oyuncu değişikliğinden sonra takım yerleşene kadar attıkları 2 gol, Manisa maçı Eren''in çok gereksiz penaltısı, Kayseri maçı Volkan'ın hatalı vuruşu ve Santana'nın maçın başlarında sakatlanıp çıkması, bu maçta tam Bjk oyunu kontrol altına almışken büyük bir futbolcu gerizalılığı ve penaltı kırmızı kart. Bir de kadro kalitesini iyi futbolla süsleyince 5 maçta 15 puan yaptılar ve bizi tedirgin etmeye başladılar. Önlerindeki 3 maç da nispeten rahat. Yalnız Kasımpaşa, G.birliği ve Konya düşme hattında ve bu takımlar sahada en az Fb kadar mücadele ederler konumları itibariyle. Biz futbol şansının Fb'den yana olmamamsı için dua edeceğiz. tek çare bu şu anda. Allah futbolcularımızın yar ve yardımcısı olsun.
Tamamdır :)

Harun CAN

Zaten mesele de bu. Biz eğer şampiyon olursak bütün zorluklara rağmen şampiyonluğa ulaşmış olacağız. Adamlar Niangı alıyo takıma monte ediyo. Biz Paveli alıp kulübeye bile monte edemiyoruz :)

cyberentalpi
21.02.2011, 00:30

Fb bizim macta cok iyi oynadi.
Kayseri macinda volkan sagolsun.
Ama bjk macinda cok sanslılardı. Kendi umutları bittigi anda fark yiyecekken ferrari yetisti yardımlarına.
Elbet dusecekler

lazzz61
21.02.2011, 00:31
Zaten mesele de bu. Biz eğer şampiyon olursak bütün zorluklara rağmen şampiyonluğa ulaşmış olacağız. Adamlar Niangı alıyo takıma monte ediyo. Biz Paveli alıp kulübeye bile monte edemiyoruz :)
yaa bbu takımda fatıh tekke gıttıgınden berı bı forvet eksıklıgı yasıyor bunu yonetım nasıl goremıyor anlamıs deılım ayrıca umutunda iyi nıetıne kesınlıkle ınanmıyorum bu adam sozlesmesınnı bıtmesıne az bı zaman kala benı bıle sasırtıpp muthıs oynamıstı pawel aalındıktan sonra hazırlık macında attıgı golu ve oyandıgı futbolu gordunuz bize gercekten forvet bolgesıne süper bir forvet lazım bu takımın tek eksıgı forvett yenemdıgımız antalyayı manısa 4 ledı nasıl 4 ledı forvet elemanlarının becerıklı olmasıyla

Hotaman
21.02.2011, 00:37
Fener'e kritik maçlarda kritik penaltılar çalınıyor. Penaltıların doğruluğu ya da yanlışlığına bakılmadan irdelenmeli:)

İşin gerçekliği; olay tamamen bizde bitiyor. Fener'e direnci veren biziz, kendilerini takılmamızla motive ediyorlar. Beşiktaş maçına kadar kazanalım inanıyorum Beşiktaş'ı da yener döneriz. Sonra Fener kopar peşimizden Bursa'yla devam ederiz yarışa.

Bu arada Beşiktaş'ın yenilmesine hiç şaşırmadım. Daha önce de böyle olmuştu, ayrıca Fener GS'yi de rahatça yenecek. Ancak Fener'in bir Eskişehir'i yenebileceğini düşünmüyorum. Hatta Buca'yı bile İzmir'de yenebileceğine ihtimal vermiyorum.

Hotaman
21.02.2011, 00:42
yaa bbu takımda fatıh tekke gıttıgınden berı bı forvet eksıklıgı yasıyor bunu yonetım nasıl goremıyor anlamıs deılım ayrıca umutunda iyi nıetıne kesınlıkle ınanmıyorum bu adam sozlesmesınnı bıtmesıne az bı zaman kala benı bıle sasırtıpp muthıs oynamıstı pawel aalındıktan sonra hazırlık macında attıgı golu ve oyandıgı futbolu gordunuz bize gercekten forvet bolgesıne süper bir forvet lazım bu takımın tek eksıgı forvett yenemdıgımız antalyayı manısa 4 ledı nasıl 4 ledı forvet elemanlarının becerıklı olmasıyla
Doğru çok iyi bir forvete ihtiyacımız var. Lakin Fatih çıtası çok yüksek, o nedenle Umut hep o çıtanın altında ezildi. Ayrıca Fatih yeteneğinde komple bir hucum oyuncusu transfer edebileceğimiz düşünmüyorum. Ancak yetişirse...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.02.2011, 00:42
Rakiplerimizin ne yaptığı, bizim ne yapacağımızdan önemli değil!

Armağan Dere
21.02.2011, 00:43
Ezeli rakibimiz Fenerbahçe'yi dirilten yine biziz,yani Trabzonspor'dur..Ankaragücü maçını alamayıp,Kadıköy'de mahkum oynarak Fenerbahçe'yi dirilttik..Hata bizde bunu kabul edelim ve bu gelecek 3 maçtan birinde puan kaybı yaptığımız an olayımız bitmiştir..Yazıklar olsun ki 9 puanı koruyamadık..sinirlerim mahvolmuş durumda..Yazıklar olsun..Şu şansı koruyamadık..

Cem Akyüz
21.02.2011, 00:45
Ezeli rakibimiz Fenerbahçe'yi dirilten yine biziz,yani Trabzonspor'dur..Ankaragücü maçını alamayıp,Kadıköy'de mahkum oynarak Fenerbahçe'yi dirilttik..Hata bizde bunu kabul edelim ve bu gelecek 3 maçtan birinde puan kaybı yaptığımız an olayımız bitmiştir..Yazıklar olsun ki 9 puanı koruyamadık..sinirlerim mahvolmuş durumda..Yazıklar olsun..Şu şansı koruyamadık..

Yazıklar olsun gibi laflar yakışmıyor Armağan.3 maçtan birinde puan kaybedince niye olay bitiyor ben onu anlamadım.fener'i niye bu kadar mükemmel görüyorsunuz anlamıyorum.Daha köprünün altından çok sular akar.Rahat olun

yunushanilce
21.02.2011, 00:47
Yazıklar olsun gibi laflar yakışmıyor Armağan.3 maçtan birinde puan kaybedince niye olay bitiyor ben onu anlamadım.fener'i niye bu kadar mükemmel görüyorsunuz anlamıyorum.Daha köprünün altından çok sular akar.Rahat olun
valla o çok sular çoktan akıp gitti bence helede aziz efendi varken ben artık
bu ligde dürüstçe şampiyon olacak takım göremiyorum

Armağan Dere
21.02.2011, 00:50

Rahat ola ola bu hale geldi bu iş hacı..Stresmişşş..bırakalım bu işleri..takır takır top oynuyor adamlar..Bjk'ymiş taraftarıymış vs'ymiş geçin bu işleri..Rakibin puan kaybedecek ki sen öne geçesin..her maçı alamazsın,alamayabilirsin..adamlar 3 hafta çok rahatlar..biz sinir harbi yaşayacağız Allah'tan revamı dır bu?..12 trilyon performans primi alıp 3 trilyona 3 transfer yaparsan böle olur..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.02.2011, 00:52
Rahat ola ola bu hale geldi bu iş hacı..Stresmişşş..bırakalım bu işleri..takır takır top oynuyor adamlar..Bjk'ymiş taraftarıymış vs'ymiş geçin bu işleri..Rakibin puan kaybedecek ki sen öne geçesin..her maçı alamazsın,alamayabilirsin..adamlar 3 hafta çok rahatlar..biz sinir harbi yaşayacağız Allah'tan revamı dır bu?..12 trilyon performans primi alıp 3 trilyona 3 transfer yaparsan böle olur..

Her şey bitti yani öyle mi?

yorumsuz6117
Önümüzdeki 3 maçı almamız şart bjk maçında ki puan kaybı bile çok kötü olur. fenerin işi bundan sonra çok kolay.

Cem Akyüz

Stres falan ben hiç bahane etmedim ki zaten.Ben öyle strese falan inanmam.Tarzım değil :)..Ben takıma inanıyorum ve pek sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.Bu sene sonunda ligi biz kazanacağız.3 hafta rahat neye göre rahat.Bizde rahat alırız dediğimiz maçlarda puanlar kaybettik.Hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz.Neyse inancını yitirme sen.Gerçek hayattada böyleysen işin zor hacı benden söylemesi :)

Ali İhsan
21.02.2011, 00:54
Umarım yönetimin ve hocanın bu süreçle ilgili bir planı vardır. Fenerin planı gibi aleni bel altı, her yol mübah taktiğini biz yapamayız. Ama bir şekilde içerde camiayı, dışarda futbol camiasını bilinçaltından etkileyecek rüzgarı çevirecek bir politikanın uygulanmasına ihtiyacımız var. Ne de olsa sadece sahada şampiyon olunmuyor.

Uğur Kalyoncu
21.02.2011, 00:54
pawel brozek ismini duyunca sinir krizleri geçirecek gibi oluyorum,beşiktaş maçında bakıyorum adamın yürüyecek hali yok,adam geldi geleli ligde daha 5 dk oynadı,hala bugün oynayıp oynamayacağı belli değil,sen bu kadar hazır olmayan topçuyu hangi mantıkla alırsın ya vallahi de billahi de sıyırmamak elde değil...

Armağan Dere
21.02.2011, 00:55
Her şey bitti yani öyle mi?

%80 kardeşim..%20'lik bi umudum kaldı..İlk yarı sonunda %70 olan Umudum %20'ye düştü...

muharrematasoy
21.02.2011, 00:56
sonuçta ipler bizim elimizde, bir maç eksiğimiz var ve yarın kazanacağız daha ne?

Hotaman
21.02.2011, 00:56
İnanmıyorsan neden burdasın? Neden kendini harap ediyorsun?
Diyelim ki haklısın bu takıma inanan insanları vazgeçirmek sana ne kazandıracak?

Yarın yenerse lider olacak takımın taraftarından gelirse bu mesaj bence reva!

Seyfi_B
21.02.2011, 00:58
eger yarin puan kaybedersek (Allahim korusun) korkarimki hayalde kalacak hersey:(

mhayri
21.02.2011, 01:00
Bjk nın sahası kapatılır bu maçtan sonra unutmayın...
Bizm maç seyircisiz olr büyk ihtimalle...

Ali İhsan
21.02.2011, 01:01
Takım bu akşamki maçı izleyince çok daha gerilmiştir. Fener adam gibi yenseydi umarım çok farketmezdi. Hakem vermesi gereken penaltıyı verseydi kimse birşey diyemezdi ama maçın gidip gelmesi, hakemin maçı bir anda değiştirmesi oyuncularda veya hocada ruhen bende yarattığı etkiyi yaratırsa yarın maçta gitmeyen ayaklar daha da gitmez olabilir. Bu bir süreç, bu süreci iyi yönetirsek hala favori biziz ama azizin çirkefliğine bütün puan stoklarımız tükendi, daha ne kadar dayanacağız bilemiyorum.

Furkan Dündar
Trabzon Taraftarının en Kötü yanı budur
Fener yenınce sampıyonluk gıder
Trabzon puan kaybedınce tamam allah belanızı versın
bıraz destek olalım yenersık lıderız ve her macı yenecek gucumuz var ..
Uyuz oluyorum su tarz yorumlarınızı okuyunca

yunushanilce
valla bu maçta sadece puan önemli değil oynayacağımız oyunlada göz doldurup rakibe(febe) göz dağı vermeliyiz

Armağan Dere
21.02.2011, 01:02
İnanmıyorsan neden burdasın? Neden kendini harap ediyorsun?
Diyelim ki haklısın bu takıma inanan insanları vazgeçirmek sana ne kazandıracak?

Yarın yenerse lider olacak takımın taraftarından gelirse bu mesaj bence reva!

Bu bir sitemdir propaganda değil,Elinde olan şampiyonluğu diğer tarafa ortak etmek kime ne faydası vardır..Oldu artık,olanla ölene çare yok...Bakalım yarın(lar) neler gösterecek

Burak Sahin
21.02.2011, 01:05
pawel brozek ismini duyunca sinir krizleri geçirecek gibi oluyorum,beşiktaş maçında bakıyorum adamın yürüyecek hali yok,adam geldi geleli ligde daha 5 dk oynadı,hala bugün oynayıp oynamayacağı belli değil,sen bu kadar hazır olmayan topçuyu hangi mantıkla alırsın ya vallahi de billahi de sıyırmamak elde değil...

al bendende o kadar....

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.02.2011, 01:07
%80 kardeşim..%20'lik bi umudum kaldı..İlk yarı sonunda %70 olan Umudum %20'ye düştü...

Ümit kaybetmek için henüz çok erken. Onlar bizden 9 puan gerideyken ümitlerini kaybetmediler de, biz maç eksiğimizle 1 puan gerideyken neden ümitlerimizi yitiriyoruz. Üstelik onlar hala bizim kadar pozitif futbol oynayamıyorken. Futbol anlamında eksiğimiz şu skor üretmekte güçlük çekiyoruz ve Egemen'in sakatlanması savunmada sıkıntı yaşamamıza neden oldu. Fakat Trabzonspor bunların üstesinden gelebilecek kadar büyük bir kulüp, Şenol Güneş de o kadar büyük bir hocadır. Onun haricinde hala ligin en iyi futbol oynayan takımıyız. Ümitlerimizi kaybetmeyelim... Lütfen!

Burak Sahin
21.02.2011, 01:08
fener macinda dikkartimi cekti biz bir ara bir 10-15 dakika maca baslarken acaiptam saha presli istekli oynuyorduk... rakibi hataya zorluyorduk artik su ligin ilk yarisindaki istekli arzulu selcuk colmani görmek istiyorum......bu macin kaderini selcuk colmanin performanslari belirliyecek....insallah engin yerine ya önliberoya ceyhun yada sola piotr oynar alanzino baslama taraftari degilim.....

ThePatriot61
21.02.2011, 01:08
Yenmek sart!

Güzel oyun da beklemiyorum artik. 3 puan gelsin de gerisi önemli degil.