PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

outoftime
20.02.2011, 02:23
a.gücü,fb,antalya maçlarında 1 gol attık
umut mu kaybettirdi bu maçları
orta sahamız çökmüş siz umuttan bahsediyorsunuz
bu takımda golü atmak değil attırmak önemli

Armağan Dere
20.02.2011, 02:25

:)...Şaka yapıyorsunuz değil mi?..Burak Antalya maçında 6 pastan topu dışarı atınca Selçuk ne yapsın,ya da Umut boş kaleye topu Şarkışla'ya gönderdiğinde kim ne yapsın..yapmayın lütfen..neyse umarım daha iyi olurlar da Şampiyon oluruz..

FC-ST-PAULI-61
a.gücü,fb,antalya maçlarında 1 gol attık
umut mu kaybettirdi bu maçları
orta sahamız çökmüş siz umuttan bahsediyorsunuz
Selcuk,Colman,Serkan,Yattara,Jaja bunlar mi attiramiyorlar? Ozaman Barcelonaya gitsin Umut.Ankaragücü Macinda yeterince Gol atabilirdi Umut.

mit_o
Zaten kaliteyi sevmeyenlerin dayanağı beşiktaş olmuş..bilmiyorlar ki Almeida ya da Bobo gelse Trabzonspor'a kilo ile gol atarlar...Umut'un her sene 15 gol atması son yılların lig tarihi olarak en iyi orta sahaları ile oynamasındandır...Şota takım elbiseyle Umut kadar gol atar(!)

İmza !

Umut'la ısrar edip devam edersek çok puan kaybetmeye başlicaz böyle giderse !
İlk yarı Orta saha da ki oyuncuların sayesinde çok maç kazandık Umut ordan sıyrıldı ama aynı şey gene olmaz bence !

outoftime
20.02.2011, 02:32
Mac kazandiran Önemli Oyuncularimiz. örnek
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce - Yattara
bursaspor 0-2 Trabzonspor- Jaja

Jaja gibi Oyuncumuz varda begenmiyoruz,ama Umutu begeniyoruz ;D

a.gücü umut(teofiloya attırdı)
kasımpaşa burak-umut(jajaya attırdı) ve 2 gol attı
g.saray umut 2 gol attı
bursa umut(jajaya attırdı)
buca umuttan kafa golü
ibb umutun düşürülmesiyle maçı çevirdik
6 maçta direk skora katkısı var
konya,g.birliği ve ibb maçlarında da 1 gol
alın size umut bulut
4 maçta direk katkısı var(a.gücü,gs,buca,ibb)

mancester
20.02.2011, 02:32
Yaw arkadaslar nedir bu umut dusmanligi nedir ya umut kadar defansi yipratan kosan mucadele eden baska bir forvet varmidir acaba elimizdekilerin degerini hic bilmiyoruz yazikdir gunahdir.

Bekir
20.02.2011, 02:35
Haydi Bmn İstanbul Son 1 kişi

BMN İstanbul | Manisaspor - Trabzonspor Maçı Organizasyonu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=8))

outoftime
20.02.2011, 02:37
:)...Şaka yapıyorsunuz değil mi?..Burak Antalya maçında 6 pastan topu dışarı atınca Selçuk ne yapsın,ya da Umut boş kaleye topu Şarkışla'ya gönderdiğinde kim ne yapsın..yapmayın lütfen..neyse umarım daha iyi olurlar da Şampiyon oluruz..

burak sivas maçında sizin gibi düşünenlere iyi bir ders verdi
umarım aynı dersi manisa maçında jaja da verir
rastgele

Samet Yildirim
20.02.2011, 02:37
Onur
Serkan-Glo-Musti-Cale-
-------Selcuk-Colman--
Burak-----Jaja----Piotr
---------Pawel(Umut)---

Benim ilk 11`im budur...

Cihan_61
20.02.2011, 02:38
Yaw arkadaslar nedir bu umut dusmanligi nedir ya umut kadar defansi yipratan kosan mucadele eden baska bir forvet varmidir acaba elimizdekilerin degerini hic bilmiyoruz yazikdir gunahdir.
Kosup Mücadele ettin zaman gol olarakmi sayiliyor
Gitsin gol atsin (!)

outoftime
20.02.2011, 02:39
jaja kadar attı ya yetmiyor mu?
8.haftaya kadar zaten ortada yoktu adam
öyle işkembeden atmayın

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 02:40
Trabzonsporun Forveti bukadar Gol kaciramaz.Cok Kosmasi önemli degil,kosan cok Oyuncumuz var.Zaten Tek Forvet ile oynuyoruz ,yetmedi Gol atmasi önemli degil diyor bazi arkadaslar.Hacisalihoglu gibi Forvet yoracak Orta Saha atacak demeyin simdi ;D

outoftime
20.02.2011, 02:44
onur
serkan giray mustafa cale
ceyhun selçuk
burak colman yattara
umut

Uğur Kalyoncu
20.02.2011, 02:45
umutun tek forvet oynamaya uygun bir yapısı yok,ama elinden geldiğince senelerdir mücadele ediyor,umutun en büyük şanssızlığı Fatih tekke ile oynama fırsatı bulamamasıdır,fatih ile oynasaydı,fatih golleri attıkça umut rahatlayacak,performansı artacaktı,ama umut 1. forvet olduğu için senelerdir diken üstünde bir gökhan ünal geldiğinde rahatlamıştı,bırakın artık bu çocuğun yakasını yok umut görevini yapamıyormuş onun yerine bobo olsa şu kadar baros olsa bu kadar gol atarmış,bu adamlar önce sahaya çıksınlarda top oynasınlar 3 maç oynar 5 maç yatarlar.umutun ne kadar yararlı bir topçu olduğunu anlamak için 0-6 yaş grubundaki gibi sadece gole bakmamak birazda toptan anlamak gerekiyor,onun için bu arkadaşlara kızamıyorum...

yattarinho61
20.02.2011, 02:45
pazartesi umutun 2 golu var... keske pawel atsa ama yok umut o 2 golü pazartesi atacak !

outoftime
20.02.2011, 02:47
gole de baksak zaten son yılların en golcü yerli oyuncusudur umut bulut

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 02:48
5 Haftadir Umut gol atacak yaziyoruz ama Sonuc hep ayni

Furkan Dündar
20.02.2011, 02:49
bursa puan kaybı yaptı yenmekten baska care yok

outoftime
20.02.2011, 02:49
pazartesi umutun 2 golu var... keske pawel atsa ama yok umut o 2 golü pazartesi atacak !

niye pawel atsa diyorsun ki!
moralli bir umut takıma yeni girecek bir pawelle kıyaslanamaz.
2 gol atarsa kalır geriye 5 gol onu da kalan 12 maçta atar
bizi de inşallah şampiyon yapar...

Samet Yildirim
20.02.2011, 02:50
Umut Bulut Trabzonsporun 1.santraforu olmamali bu bir gercek. Benim begendim ve kadroda kesinlikle bulundurulmasi gereken bir futbolcu.

Bir santraforun cok kosmasi önemlidir ama listede golcu icin ilk su yer alir...
"Girdigi pozisyon sayisi ve degerlendirdigi pozisyon sayisi" eger bu iyi degilse zaten ya 2. santrafor yada 3.santrafor olur daha dogrusu olmali...

Cenk Tosun bugün hemen hemen hic yoktu ama 2 zor pozisyonda 2 gol atti. Tabiki bu sadece bugüne dair bir örnek ama büyük takimin golcusu böyle olmali. Haaa cok kosuyor ise pres yapyior ise defansa yardim ediyor ise ozaman eyvallah ama önce gol gol gol...

A.gücü ve antalya macinda keske 1 kilometre kossaydida girdigi pozisonlari atsaydi...

Armağan Dere
20.02.2011, 02:50
Bakın bazı topçular çok koşmaz fazla mücadele eden yapıları yoktur..70.dk'ya tabir-i caizse bişe yapmazlar sahada 70'den sonra 2 top atar oyunu değiştirirler..Fenerbahçe'de ki Alex gibi...bizde ki Jaja,Colman gibi...skora direk katkı yaparsalar ballı kaymak olur ama önemli olan şudur ki bu adamlar skora her zaman katkı yapamayabilirler direk olarak..bunların paslarının forvetler tarafından değerlendirilmesi gerekiyor..Fener değerlendirdi 2.yarı itibariyle..biz ise değerlendiremedik..bizim değerlendiremememiz futbolcuların değil,değerlendirecek futbolcu almayan yönetimin suçudur..bu bağlamda en büyük suç yönetimindir...Niang fenere 2 maç aldı..Hem bizim maç Hem Kayseri maçı

Kıvanç Çuvalcı
20.02.2011, 02:51
Bir takimda gol atmak sadece santraforlarin mi gorevi,bu puan kaybettigimiz maclari sadece Umut yuzundenmi?savunma oyuncusuda yuzde yuz gol kaciriyor puan kaybediyorsun ayni sey degil mi?futbol 11 kisiyle oynaniyor ama senin Trabzonspor a bakis acin Umut uzerinden o yuzden kesinlikle objektif olamiyorsun.kabul et adam sende takinti olmus.bende gerizekali gibi niye sana yorum yaziyorsam.

Armağan Dere
20.02.2011, 02:54
Bir takimda gol atmak sadece santraforlarin mi gorevi,bu puan kaybettigimiz maclari sadece Umut yuzundenmi?savunma oyuncusuda yuzde yuz gol kaciriyor puan kaybediyorsun ayni sey degil mi?futbol 11 kisiyle oynaniyor ama senin Trabzonspor a bakis acin Umut uzerinden o yuzden kesinlikle objektif olamiyorsun.kabul et adam sende takinti olmus.bende gerizekali gibi niye sana yorum yaziyorsam.

% kaç forvetin görevi,% kaç savunmacının görevi,% kaç orta sahanın görevi,% kaç kalecinin görevi(!) bunlar eşit dağılıyor olmasa gerek Kıvanç abi..Kimseye garezim yok bu Umut'un suçu değil,yönetimin suçu dedim zaten

Furkan Dündar
20.02.2011, 02:55
maçı alalım da golü isterse cale atsın :D

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 02:56
Bende Forvet oynuyordum ve gerizekali gibi Gol attigimda seviniyordum.Kosmak daha önemli oldugunu bilmiyordum ama

Tolga
20.02.2011, 02:56
a.gücü umut(teofiloya attırdı)
kasımpaşa burak-umut(jajaya attırdı) ve 2 gol attı
g.saray umut 2 gol attı
bursa umut(jajaya attırdı)
buca umuttan kafa golü
ibb umutun düşürülmesiyle maçı çevirdik
6 maçta direk skora katkısı var
konya,g.birliği ve ibb maçlarında da 1 gol
alın size umut bulut
4 maçta direk katkısı var(a.gücü,gs,buca,ibb)

bu dediklerine göre umut hariç bütün takım yerinde oturuyordu aga yanlış mıyım ,?

Kıvanç Çuvalcı
20.02.2011, 02:58
% kaç forvetin görevi,% kaç savunmacının görevi,% kaç orta sahanın görevi,% kaç kalecinin görevi(!) bunlar eşit dağılıyor olmasa gerek Kıvanç abi..Kimseye garezim yok bu Umut'un suçu değil,yönetimin suçu dedim zaten

ya Armagan valla biktik be abicim yemin ediyorum hep Umut Umut hep ayni kisir tartismalar mac basligi geliyoruz yine Umut.tabiiki biliyoruz kimseye garazin yoktur ama bu tartismalar yeterinden fazla yapildi zaten birakalim su konuyu sezon sonuna kadar iste.

Paksoy
20.02.2011, 03:01
Hani maçlarrın gizli kahramanı olur ya,koşar defansı yıpratır,alan boşaltır,pres yapar,defansa gelip yardım eder,sonra Çizgide Yattara iki çalım atar,Jaja gol atar,Umut neden hep ben koşuyorum demez,her maç işini yapar.

Furkan Dündar
20.02.2011, 03:02
--------------------------------------Onur---------------------------------------------

serkan---------------yumlu-------------------glo----------------------------cale

----------------------------ceyhun-------------------------------

--------------------colman-------------selcuk----------------------

-----------------------------jaja------------------------------------

---------------burak------------------umut----------------------

kadro bu yazın bi kenara :P

reisoğlu61
20.02.2011, 03:03
kalan deplasman maclarimizda puan kaybedecegimizi düsünmüyorum.
beni düsündüren avni akerde oynayacagimiz maclar.

Cihan_61
20.02.2011, 03:04
Bende Forvet oynuyordum ve gerizekali gibi Gol attigimda seviniyordum.Kosmak daha önemli oldugunu bilmiyordum ama
xd .... :)

Furkan Dündar
20.02.2011, 03:05

usta bu hafta viraj denir ya o cinsten bursa 4 tane yemıs fener maçı belırsız
yendıgımızde bursaya 5 fb yenılır yada beraber kalırsa ona da 5 yada 4 olur kı .)
süper olur bu bızım acımızdan
bu hafta oyuncular ne yapıp edıp bu maçtan 3 puan almaları gerekıyor
kımın gol atacagının onemı yok bencıl olmadan paslasarak oynasınlar yeter
he 10 tane bulup 1 tane atarsak ısımız zor ...

Paksoy
20.02.2011, 03:07
Umut koşarak Umut oldu,Şenol Güneş oyuncusundan ne alabileceğinin farkında ,bütün gelen hocalar Hep Umut'la sahaya çıktı,hiçbiri anlamıyordu ama futboldan yarın bu takımın başına Ertuğrul Sağlam gelse,Tolunay hoca'da gelse Umut vazgeçilmez olacak,

yattarinho61
20.02.2011, 03:08

bence hic o kadar emin olma.. evimizde oynayacagimiz önemli maclara bakarsan, bunlar bursa,kayseri,ve antepdir.. bu takimlara karsi avni akerde oynadigimiz karsilasmalari arastir istersen cogunda kazanmisiz..kaldi geriye kasimpasa,konya ve ibb.. özellikle ibb ye kasimpasa maclari zor gecer bana göre..

yattarinho61
20.02.2011, 03:09
Umut koşarak Umut oldu,Şenol Güneş oyuncusundan ne alabileceğinin farkında ,bütün gelen hocalar Hep Umut'la sahaya çıktı,hiçbiri anlamıyordu ama futboldan yarın bu takımın başına Ertuğrul Sağlam gelse,Tolunay hoca'da gelse Umut vazgeçilmez olacak,
vay arkadas neymis bu umut, biraksan sanarsin real madrid kapacak

Paksoy
20.02.2011, 03:11
bence hic o kadar emin olma.. evimizde oynayacagimiz önemli maclara bakarsan, bunlar bursa,kayseri,ve antepdir.. bu takimlara karsi avni akerde oynadigimiz karsilasmalari arastir istersen cogunda kazanmisiz..kaldi geriye kasimpasa,konya ve ibb.. özellikle ibb ye kasimpasa maclari zor gecer bana göre..
İçerde çok ciddiye aldğımız,daha az defansif oynayan takımlara karşı iyiyiz,diğer takımlar çok korkuyor,10 kişiyle kapanıyor,bu puan kayıpları bizim yenilebileceğimizi göstermiştir umarım:D,daha cesur olurlar bize karşı.

Paksoy
20.02.2011, 03:13
vay arkadas neymis bu umut, biraksan sanarsin real madrid kapacak
Avrupadan kime teklif geldi diye bakıyorum,Umut, vay arkadaş bitek sen görüysun Umut'un kötü futbolcu olduğunu Bu alemde yalnızsın.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 03:15
Avrupadan kime teklif geldi diye bakıyorum,Umut, vay arkadaş bitek sen görüysun Umut'un kötü futbolcu olduğunu Bu alemde yalnızsın.
Teklif aldigi Takimda müthis

werg
20.02.2011, 03:17
Bu hafta galip gelirsek çok güzel olacak ancak olası puan kaybında moralleri bozmamak lazım. Bu maç şampiyonluk maçı değil bunu unutmayalım elimize birçok fırsat daha geçecek.Umut konusuna gelirsekte bu takımda sadece Umut oynamıyo Umut atamıyosa çıkıcak başkası atacak Umut'u da bu stresten kurtaracak. Geçen hafta bunu Burak yaptı inşallah bu hafta buna gerek kalmazda Umut gollerini sıralar.

Paksoy
20.02.2011, 03:17
Teklif aldigi Takimda müthis
Devam edin ne diyim,Umut gol attıkca siz susacaksınız,bu zamanlar sizin zamanınz konuşun,Umut'un formda olduğu zamanlar sizi de sahnelerde görmek isteriz.

yattarinho61
20.02.2011, 03:21
Devam edin ne diyim,Umut gol attıkca siz susacaksınız,bu zamanlar sizin zamanınz konuşun,Umut'un formda olduğu zamanlar sizi de sahnelerde görmek isteriz.
gün gelecek umut gidecek, onun yerinede baska biri gelecek ve kosmayacak umut gibi sadece isini yapacak yani gol atacak! o zaman gelince siz diyeceksiniz vay arkadas umut bos yere kosmus bu kadar sene ;)

Paksoy
20.02.2011, 03:26
gün gelecek umut gidecek, onun yerinede baska biri gelecek ve kosmayacak umut gibi sadece isini yapacak yani gol atacak! o zaman gelince siz diyeceksiniz vay arkadas umut bos yere kosmus bu kadar sene ;)
Aklımı yitirirsem bu soruyu sorabilirim kendime.;)

Emirhan Makul
20.02.2011, 03:35

Depar atmak ile Gol atmak arasında ki farkı göster Yarabbim Kullarına :)

O günleri görürüz inşallah tez zamanda. Gol atabilen bir forvet istiyoruz yıllardır Allah'ım başka birşey değil. Eee birde şampiyonluk istiyoruz ama eğer şampiyonluk gelecekse ömer rıza bile geri dönebilir. :D

lazkerem
20.02.2011, 04:44
işte taraftarın aradığı golcü
http://video.fanatik.com.tr/%C4%B0%C5%9Fte-gercek-golcu-bu!_1_32801.htm?auto=1

uzunismail
20.02.2011, 05:04
Daha ne yapsın golcüler. Bırakın bu futbolcuların yakasını. Ligin en çok gol atan iki takımından biriyiz, hala memnun değilsiniz.. Arkadaşlar lig o eski lig değil.Öncelikle bunu anlayarak başlayın. Sonra trabzonsporun bütün maçlarını kazanamayacağını öğrenin. Öyle yada böyle bu takım sizlere rağmen şampiyon olacak.. Ama yemin ediyorum şampiyonluğu inanan taraftar getirecek.Eleştirenler utanmayacak biliyorum da. Güvenin takımınıza. Karışmayın şenol hocaya.Bunu bari bu sene yapın.. Çoğunuzun arasında olmaktan utanır hale geldim.. Ne memnuniyetsiz bir taraftarsınız siz.. Sizlerin moralini yüksek tutmak için aylardır uğraşıyoruz başaramadık.. Sizleri allaha havale ediyorum. Memnun olup destelemeyi başaramayan sözde büyük taraftara lafım.. İnanan sonuna kadar destekleyen, rüyasını gören arkadaşlarım lütfen üzerine alınmasın.. Ben gücümü onlardan alıyorum.. Onlar sözde değil özde büyük taraftarlar..

uzunismail
20.02.2011, 05:16
Ligin en iyi ofansif üçlüsüne sahip takımla oynayacağız.. Trabzonspor galip gelecektir ama puan kaybı bile olsa takılmamak bu takıma güvenmek lazım. Kahe, simpson ve ısaac müthiş üçlü.. Feneri bu takımın elinden hakem aldı bana göre... Çok zor bir maç ama galip geleceğiz inşallah.. Simpson oynayacak mı onuda bilmiyorum ama yeneceğiz inşallah

BALKAN 06
20.02.2011, 07:53
bjk fb yi yenecek biz de manisayı
yeniden hava yakalayıp puan farkını daha da açacağız ilerleyen haftalarda.

şenol hocam yine bildiğini okuyacak pawel olmayacak,m.çakır olmayacak(saygı duyuyoruz)
-------onur-------

serkan--glo---mustafa--cale

----selçuk----colman----

burak-----jaja-----alanzinho

--------umut-------
yazın bi tarafa kadro üstteki gibi olacak,

kötü mü değil hatta ideal bile denebilir ama benim gönlümden geçen ise,
alan efendinin yerine m.çakır
umut un yerine de brozek i oynatırdım;)

Tayfun
20.02.2011, 09:31
Dün bursa yenildi bugün de büyük ihtimal fb berabere kalır, bu fırsatı değerlendirmemiz gerek gerçi böyle fırsatlar gelince elimizin tersiyle itmeyi daha çok severiz....

doctorsurgeon
20.02.2011, 09:38
Daha ne yapsın golcüler. Bırakın bu futbolcuların yakasını. Ligin en çok gol atan iki takımından biriyiz, hala memnun değilsiniz.. Arkadaşlar lig o eski lig değil.Öncelikle bunu anlayarak başlayın. Sonra trabzonsporun bütün maçlarını kazanamayacağını öğrenin. Öyle yada böyle bu takım sizlere rağmen şampiyon olacak.. Ama yemin ediyorum şampiyonluğu inanan taraftar getirecek.Eleştirenler utanmayacak biliyorum da. Güvenin takımınıza. Karışmayın şenol hocaya.Bunu bari bu sene yapın.. Çoğunuzun arasında olmaktan utanır hale geldim.. Ne memnuniyetsiz bir taraftarsınız siz.. Sizlerin moralini yüksek tutmak için aylardır uğraşıyoruz başaramadık.. Sizleri allaha havale ediyorum. Memnun olup destelemeyi başaramayan sözde büyük taraftara lafım.. İnanan sonuna kadar destekleyen, rüyasını gören arkadaşlarım lütfen üzerine alınmasın.. Ben gücümü onlardan alıyorum.. Onlar sözde değil özde büyük taraftarlar..

Bravo. Bu eleştirileri yapanlara Avrupa Liglerinde ne gollerin kaçtığını izlemelerini tavsiye ederim. Herkes ister her vurduğu gol olan bir forvet. Ama henüz böyle bir yiğidi analar doğurmadı. Doğurmuş olsa dahi herhalde Türkiye'de oynamazdı :)

Ömür Karadeniz
20.02.2011, 10:06
Olay çıkarmak için bazı kişiler durduk yere gereksiz konuları karıştırıyor.Hep belli kişiler.Bu takıma şu saatten sonra o gitsin bu kalsın demek saçma.Sezon sonuna kadar bu elemanlarla devam edeceğiz.İlk yarı 42 puan alan bu takımdı unutmayalım hemen.Ben şampiyonluğa inandım umut atmış jaja atmış umrumda değil.

Ömür Karadeniz
20.02.2011, 10:07
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

lazkerem
20.02.2011, 10:12
bu akşam fener bi yenilse eski havamızı yakalarız galip gelirse maçımız dahada zorlaşır burada herkes birşeyler yazıp çiziyor sanki şenol güneş değilde siz futbolcularla 24 saatinizi geçiriyorsunuz

Ahmet_8
20.02.2011, 10:16
Arkadaş dun cenk tosun ve wagneri izledim ne adamlar almıslar be ..Antep sagdan soldan buluyor boyle direk skora etki yapacak adamlar biz neden bulamıyoruz bi adam alıyoruz 4 ay sonra oynamaya baslıyor oda nasıl oynadıgı belli degil ?

Murat'
20.02.2011, 10:21
Biz şampiyon olamayacağız bu sene dün akşam bunu öğrendim, Bursaspor kendi sahasında 4 tane yiyip şampiyonluk yarışının gerisine düşüyor, taraftarsa takımı bağrına basıyor.Biz ise kaçan her gol sonrası kendi futbolcumuzu ıslıklıyoruz.Şampiyonluk sadece sahadaki futbolcularla kazanılmayacak, bizim çok bilmiş taraftarımızın aklı başına gelmezse şampiyon falan olamayacağız.

TuAF2007
20.02.2011, 10:34
hakketen ya biz antepten 4 yeseydik kendi evimizde kıyamet kopardı.... ama bakın medya hiç baskı kuruyormu bursaya karşı ? haber yapıyormu. dün bursanın yerined biz olsaydık ortalığı ayağa kaldırmak için her bişey yapılırdı. Bu sene şampiyonuz inşallah...

cakir28
20.02.2011, 10:40
Liderin havvasi baskadir..
ama önemli oan bizim taraftarlarin bursanin yapti gibi takimini alkislarmiydi.

ESER
20.02.2011, 10:42

burak in alti pastan kacirdiklarini gormek istedigin icin goruyorsun ama sivasta takimi ipten almasinini gormezden geliyorsun. bu sence bir celiski degil mi?

alti pastan kacanlara duz mantik bir arguman ile elestiriyor isen, atilan gollere kazandirilan maclara da oyle yaklasman gerekir.." kacinca nasil kacar, atinca nenem de atar " tarzi bir soylem subjektif bir yaklasimdan baska bir sey degil benim icin.

umut 15 gol atti ise Turkiyenin en iyi orta sahasi sayesinde atti yazmissin,

umut , ayman huseyin ile oynadigi zamanlarda da 15 gol atmisti.. onun icin ne soylemek gerekir. ?

Ömür Karadeniz
20.02.2011, 10:43
hakketen ya biz antepten 4 yeseydik kendi evimizde kıyamet kopardı.... ama bakın medya hiç baskı kuruyormu bursaya karşı ? haber yapıyormu. dün bursanın yerined biz olsaydık ortalığı ayağa kaldırmak için her bişey yapılırdı. Bu sene şampiyonuz inşallah...

Liderin havvasi baskadir..
ama önemli oan bizim taraftarlarin bursanin yapti gibi takimini alkislarmiydi.
Bursaylan kendimizi kıyaslamayalım.Bursanın 4 yemesi normaldir ama bizim 4 yememiz normal değildir.

Mustafa Umut
20.02.2011, 10:44
burak in alti pastan kacirdiklarini gormek istedigin icin goruyorsun ama sivasta takimi ipten almasinini gormezden geliyorsun. bu sence bir celiski degil mi?

alti pastan kacanlara duz mantik bir arguman ile elestiriyor isen, atilan gollere kazandirilan maclara da oyle yaklasman gerekir.." kacinca nasil kacar, atinca nenem de atar " tarzi bir soylem subjektif bir yaklasimdan baska bir sey degil benim icin.

umut 15 gol atti ise Turkiyenin en iyi orta sahasi sayesinde atti yazmissin,

umut , ayman huseyin ile oynadigi zamanlarda da 15 gol atmisti.. onun icin ne soylemek gerekir. ?

Söylenecek fazla söz yok. :alkış:

Uğur KÜÇÜK
20.02.2011, 10:59
abi bazı sozum ona ıyiliğimizi düsünen taraftarlar anlamıyor!!!!!
umut tıpık bır deplasman forvetı
kosar,arkadaslarına bos alan yaratır,her ne kadar topla bırlıkte rakıbı ekarte edemese de hızıyla kendını veya bır baska arkadasını pozısyona sokar....
bizim sorunumuz ıc saha macları...
herkesın aksıne ben stadda kı baskıdan dolayı puan kaybettıgımızı dusunmuyorum
ic saha maclarında yattara,alanzınho ve de pawelın hazırlanıp ılk 11 de mutlaka ama mutlaka en az 2 sının oynamasıyla bu sorunumuzun cozume kavusacagını dusunuyorum..
cunku ıcsaha da rakıp sahasına cekıldıgı zaman faul aldıracak,bırebır de rakıbı ekarte edecek ve de son vurus yuzdesı ıyı olacak topcular bunlar
emınım kı senol hoca da boyle dusunuyor
allahın ıznıyle manısa yı yendık mı kayserıyle oynarken bunları gorecegız
herkese saygılar
inş fener bugun puan kaybeder de bızler de futbolcularımızla ugrasmaktan vazgecerız

Murat'
20.02.2011, 11:01
Umut Szymkowiak ile falan oynadı da bizim mi haberimiz yok ?

Umut her sezon 15 gol atıyor, adam formsuz bir dönemden geçiyor, Allah asşına bırakın şu çocuğun yakasını.

Helvacı61
20.02.2011, 11:03
Biz şampiyon olamayacağız bu sene dün akşam bunu öğrendim, Bursaspor kendi sahasında 4 tane yiyip şampiyonluk yarışının gerisine düşüyor, taraftarsa takımı bağrına basıyor.Biz ise kaçan her gol sonrası kendi futbolcumuzu ıslıklıyoruz.Şampiyonluk sadece sahadaki futbolcularla kazanılmayacak, bizim çok bilmiş taraftarımızın aklı başına gelmezse şampiyon falan olamayacağız.
avniakerde 4-1 yenilmek sıkar bizim formamızı giyen topçu kendi sahasında 4-1 yenilmez 35 yaşındayım. öyle bir yenilgi görmedim. o yüzden biz trabzonsporuz. onlar alışık bursa ile bu konularda kıyas yapmak doğru değil. geçen yıl 100 yılda bir olacak bişey oldu. bu sene ise şampiyon bi olacağız hemde söke söke bursa gibi saklanarak değil.

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 11:04

birinin taraftarının kafası rahat, diğerininki 27 senenin verdiği yükü kaldırmakta zorlanıyor. dile kolay, 27 sene !!!

buda önemli bir ayrıntı..

ccd6167
20.02.2011, 11:28
trabzonsporun forvetı kım olursa olsun senede 15 gol atar...çok ama çok iyi forvet bizde 25 bulur...sıkıntı o değil..tüm topçulara destek beyler...artık dönüş yok...bursaspor taraftarı gibi saf saf şampıyonluk günlerini hayal etmeyın...şampıyonlar liginde çyrek finalı hayal edin..

doctorsurgeon
20.02.2011, 11:31
Arkadaş dun cenk tosun ve wagneri izledim ne adamlar almıslar be ..Antep sagdan soldan buluyor boyle direk skora etki yapacak adamlar biz neden bulamıyoruz bi adam alıyoruz 4 ay sonra oynamaya baslıyor oda nasıl oynadıgı belli degil ?
Aynı zihniyet bir iki maç önce kenny miller ve altidore'u yere göğe sığdıramıyordu. Sanki bu ligde ilk yarı en çok gol atan en az gol yiyen takım TS değildi. Nedir bu arkadaşlar elimizdekini aşağılayıp el oğlunu yüceltme sevdası. Biz bu aşağılık kompleksinden kurtulamazsak Burak gibi Avraupanın bir çok devinde oynayabilecek adamları daha çok yuhlarız, takımımızdan da bir şey olmaz.

Kazım Uzunboy
20.02.2011, 11:35
Takımımız ile Manisaspor yarın ligde 10. kez karşılaşacaklar.
Ligde iki takım arasında oynanan 9 maçta ev sahibi Manisaspor'un 3, takımımızın 2 galibiyeti bulunuyor. 4 maçta ise taraflar bir birlerine üstünlük kuramadılar. Bordo-Mavili ekibimiz attığı 10 gole karşılık kalesinde 11 gol gördü.

Yiğit SARI
20.02.2011, 11:37
Manisaspor'la 10. randevu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6557-6I3U5E6G.jpg

Takımımız ile Manisaspor yarın ligde 10. kez karşılaşacaklar.

Ligde iki takım arasında oynanan 9 maçta ev sahibi Manisaspor'un 3, takımımızın 2 galibiyeti bulunuyor. 4 maçta ise taraflar bir birlerine üstünlük kuramadılar. Bordo-Mavili ekibimiz attığı 10 gole karşılık kalesinde 11 gol gördü.

Toraman
20.02.2011, 11:42
Şampiyonluktan bahsetmemiz için Manisa ve Kayseri maçlarında 6 puanı cebe koymalıyız. Sonra duruma bakarız.

lazkerem
20.02.2011, 11:55
biz ilk yarı elde ettiğimiz krediyi formsuz dönemden geçiyorken kullandık ve halada bitmedi aslında şimdi bu dönemden çıkış sürecindeyiz manisa bu açıdan önemli sivas maçında başladığımız toparlanma süreci manisa ile devam edip kayseri ile iyice zirveye çıkmalı beşiktaş ise bunu taçlandirma zamanı bu üç maçı alırsak artık sırtımız yere gelmez iyice şampiyon gibi oynamaya başlarız yaşanırsa bir kaza yaşanır okadar oda güçlü bir takıma karşı olmaz

Aker
20.02.2011, 11:59
Yok psikoloji, yok yorgunluk vs. vs. arkadaşlar bu adam(umut) işini yapıyor tıpkı sizin yaptığınız gibi. Siz işteyken uykum var patron, oram buram ağrıyor patron diyor musunuz hayır. O zaman bu yukarıda yazdıklarım bir futbolcu için bahane OLAMAZ!!! Çıksın bir zahmet işinlerini doğru dürüst yapsınlar, o kadar parayı alan onlar, kahrını çeken bizler.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 12:03
Dünki Gaziantepspor galibiyeti sonunda bu maçın değeri daha da çoğaldı :)

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 12:06
Maça 1 Gün 7 S. 54 Dk. Kaldı :)

61Cem61
20.02.2011, 12:06

Başka forvet alınmadığı için olmasın?

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 12:07
Seyahat kadrosu belli oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo16.jpg

Takımımızın Manisaspor'la oynayacağı müsabakadaki seyahat kadrosu belli oldu.

Kafilede aşağıdaki 19 futbolcu yer aldı:
İbrahima Yattara
Umut Bulut
Selçuk İnan
Onur Kıvrak
Burak Yılmaz
Tolga Zengin
Arkadiusz Glowacki
Alanzinho
Gustavo Colman
Giray Kaçar
Ceyhun Gülselam
Serkan Balcı
Hrvoje Cale
Mustafa Yumlu
Ferhat Öztorun
Jaja
Barış Ataş
Pawel Brozek
Piotr Brozek

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6559#Icerik

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 12:08
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6558-7T4E6O7Q.jpg

Takımımızın Manisaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Açıklamada 5149 Sayılı Sporda Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmanın, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmanın, koltuk kırmanın, merdiven boşluklarına oturmanın ve kötü tezahüratta bulunmanın kesinlikle yasak olduğuna dikkat çekildi.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karşı karşıya kaldığı ve eylemi gerçekleştirenlerin de cezalandırıldığı hatırlatıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Daha önce -oynadığımız maçlarda yakılan çok sayıda meşale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezası almıştık. Taraftarlarımızı meşale yakmamaları konusunda duyarlı olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boş yere maddi kayba uğramamasına özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6558#Icerik

vendercan
20.02.2011, 12:10
Manisa bizi Antep Belediye maçında aldatmıştı!..Bunu iyi hatırlamalıyız!..Şenol Hoca ve Başkan'nın bence ayarı bozuldu...Camia tek yürek olmazsa şampiyonun adı yine FB olur...

TheCrow
20.02.2011, 12:16

Aynı zihniyet bir iki maç önce kenny miller ve altidore'u yere göğe sığdıramıyordu. Sanki bu ligde ilk yarı en çok gol atan en az gol yiyen takım TS değildi. Nedir bu arkadaşlar elimizdekini aşağılayıp el oğlunu yüceltme sevdası. Biz bu aşağılık kompleksinden kurtulamazsak Burak gibi Avraupanın bir çok devinde oynayabilecek adamları daha çok yuhlarız, takımımızdan da bir şey olmaz.

Sezon başında Antep Sosa'yı alınca da "biz neden alamıyoruz" diyordu pek çok arkadaşımız, 20 haftada kaç gol attı Sosa? 2 veya 3 galiba. Ömer Rıza Denizli'deyken de "biz nasıl bulamıyoruz böyle adamları" demiştik, sonra geldi bize gördük Ömer Rıza'yı. Herkes büyük takımda oynayamaz.

Murat'
20.02.2011, 12:18
avniakerde 4-1 yenilmek sıkar bizim formamızı giyen topçu kendi sahasında 4-1 yenilmez 35 yaşındayım. öyle bir yenilgi görmedim. o yüzden biz trabzonsporuz. onlar alışık bursa ile bu konularda kıyas yapmak doğru değil. geçen yıl 100 yılda bir olacak bişey oldu. bu sene ise şampiyon bi olacağız hemde söke söke bursa gibi saklanarak değil.

2002 yılında Beşiktaş'a 5-0, 2004 yılında Konyaspor'a 3-0 yenildik.O maçlardan sonra olanları da iyi hatırlıyorum.

slmn
20.02.2011, 12:30
2000 yılında Beşiktaş'a 5-0, 2003 yılında Konyaspor'a 3-0 yenildik.O maçlardan sonra olanları da iyi hatırlıyorum.
Ne oldu maç sonu ?

slmn
20.02.2011, 12:33
[QUOTE=vendercan;1917451766Şenol Hoca ve Başkan'nın bence ayarı bozuldu.[/QUOTE]
Makinamı bunlar ayarı bozulsun az mantıklı yorumlar yapalım.

Murat'
20.02.2011, 12:37
Ne oldu maç sonu ?

Az araştır da bak kardeşim ne olmuş.

slmn
20.02.2011, 12:39
Az araştır da bak kardeşim ne olmuş.
Biliyorsun diye soralım dedik agresifliğe gerek yok araştırırız.

Bekir
20.02.2011, 12:41
BMN İstanbul | Manisaspor - Trabzonspor Maçı Organizasyonu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=8))

Son 1 kişi

Murat'
20.02.2011, 12:42
Benimki agresif bir cevap değil, sen yanlış anladın.

Muhtemelen o maçı hatırlarsın, 83. dakikada maç 5-0 oldu ve taraftar koltukları kırıp sahaya atmaya başladı.Sonrasında da 3 maç ceza aldık ve hükmen mağlup sayıldık.

slmn
20.02.2011, 12:44
Benimki agresif bir cevap değil, sen yanlış anladın.

Muhtemelen o maçı hatırlarsın, 83. dakikada maç 5-0 oldu ve taraftar koltukları kırıp sahaya atmaya başladı.Sonrasında da 3 maç ceza aldık ve hükmen mağlup sayıldık.
10 yaşımdaydım ve hatırlamıyorum ki ondan soruyorum :) Sağol cevapladığın için.

federer61
20.02.2011, 12:45
Fenre açık futbol oynatan çakma morinho,bakalım bizim maçta nasıl bir anlayış içinde olacak.Her takım gibi kapanarak,11 kişi defansla oynayacaksa halimiz duman...

Armağan Dere
20.02.2011, 12:47
Ne oldu maç sonu ?

Stad yandı 5 maç seyircisiz oynama cezası aldık..sanırım o sezonda Antalya deplasmanında 4 kırmızı kart yedik 5 yiyince hükmen yenik sayılıp lig düşme olasılığımız vardı...yanlış hatırlamıyorsam tabiii,çünkü bir sezonda 2 kere üst üste hükmen mağlubiyet lig düşme cezası ile cezalandırılıyordu

apachi61
20.02.2011, 12:56
Hikmet karaman barcelona-arsenal maçını tribünde izlemek için yırtınıyormuş
Ya hikmet hoca sabret bak sunun surasnda 1.5 gün daha var maça sana mini barca sov yapcaz biraz daha zabret :D

lazkerem
20.02.2011, 12:56
hiç unutmuyorum arkadaşım bana banka kartını verdi öğrenimi çek diye akşam maç var başka bir arkadaşım trabzon akçaabat arası dolmuş çalıştırıyor hadi trabzona gidelim maçtan sonra arabayı doldurur geliriz dedi gittik stadın yanına stadtan sesler geliyor taraftar yıkıyor ortalığı ben bir tuhaf oldum o sesleri duyunca dayanamadim gittim öğrenimi çektim aldık biletleri doğru maça
Dk 85 durum 5-0 oldu arkadaş dediki çıkalım şimdi koltuklar başımızdan yağmaya başlar Allah korusun .
iki basamak aşağı indik çatır çatır koltuk sökme sesleri gelmeye başladı aman yarabbim birisine vururmu diye korkmadan nasılda atıyorlar .
içimde hep bir uhdedir besiktasa fark atmak adamların bi 5-0 ı var birde 7-1 i

mit_o
20.02.2011, 12:59
Mehmet Çakır 19 kişilik kadroda yokmuş neden ki ya !!

ESER
20.02.2011, 13:00
Stad yandı 5 maç seyircisiz oynama cezası aldık..sanırım o sezonda Antalya deplasmanında 4 kırmızı kart yedik 5 yiyince hükmen yenik sayılıp lig düşme olasılığımız vardı...yanlış hatırlamıyorsam tabiii,çünkü bir sezonda 2 kere üst üste hükmen mağlubiyet lig düşme cezası ile cezalandırılıyordu

evet antalyadaki skandal macta kume dusmenin esiginden donmustuk.

Murat'
20.02.2011, 13:00
10 yaşımdaydım ve hatırlamıyorum ki ondan soruyorum :) Sağol cevapladığın için.

Güzel kardeşim yaş kısmında 20 yazıyor ben o yüzden yazdım öyle, onu düzeltiver hele.:)

TheCrow
20.02.2011, 13:02
Güzel kardeşim yaş kısmında 20 yazıyor ben o yüzden yazdım öyle, onu düzeltiver hele.:)

Hesap doğru, 10 yaşındaydım diyor ;)

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.02.2011, 13:03

Ozaman 10 yaşında olduğunu ve hatırlamadığını söylüyor...

apachi61

ben düzeltiyorum msjımı : )

Murat'
hiç unutmuyorum arkadaşım bana banka kartını verdi öğrenimi çek diye akşam maç var başka bir arkadaşım trabzon akçaabat arası dolmuş çalıştırıyor hadi trabzona gidelim maçtan sonra arabayı doldurur geliriz dedi gittik stadın yanına stadtan sesler geliyor taraftar yıkıyor ortalığı ben bir tuhaf oldum o sesleri duyunca dayanamadim gittim öğrenimi çektim aldık biletleri doğru maça
Dk 85 durum 5-0 oldu arkadaş dediki çıkalım şimdi koltuklar başımızdan yağmaya başlar Allah korusun .
iki basamak aşağı indik çatır çatır koltuk sökme sesleri gelmeye başladı aman yarabbim birisine vururmu diye korkmadan nasılda atıyorlar .

Ben de o maçtaydım 13 yaşındaydım o zamanlar, hayatımda gittiğim ilk büyük maçtı.İşin kötü yanı yalnızdım ve de ailemin haberi vardı, babamdan izini zorla koparmıştım.Ama maç öyle rezil hale gelince olaylar çıtı, o kargaşadan nasıl kurtulduğumu bir ben bilirim.Herkesin gözü dönmüştü.Allah bir daha böylesini yaşatmasın.

mit_o
Fenre açık futbol oynatan çakma morinho,bakalım bizim maçta nasıl bir anlayış içinde olacak.Her takım gibi kapanarak,11 kişi defansla oynayacaksa halimiz duman...

Aynen öyle
Ama genelde kendi evinde açık oynuyor manisa inşallah öyle olur yarın ki maçta da

TheCrow
20.02.2011, 13:04

Bizim de 3-0 ve 4-0 ımız var.

Murat'
20.02.2011, 13:04
10 yaşındaydımı 10 yaşındayım diye okumuşumi kusura bakmayın.Biz de 13 yaşındaydık o zaman yahu, üstelik bir de tribündeydik.:D

Kıvanç Çuvalcı
20.02.2011, 13:05
:alkış:
:alkış::alkış::alkış

Alihan Ertürk
20.02.2011, 13:05
Hangi seneydi şu olaylı maç, bakalım ben kaç yaşındaymışım.:D

apachi61
20.02.2011, 13:08

hatırlama zaten hatırlancak gibi degil ki bi antepten 5 tane yedik peşine beşiktaştan yedik 5 tane o zmanlar gelen 5liyodu giden 5 liyodu resmen

slmn
20.02.2011, 13:09
Yaş muhabbeti aldı gidiyor :)

Murat'
20.02.2011, 13:10

2002 senesinde Alihan.

Onların kalede Asper vardı, adam 6 ay oynamıştı Beşiktaş'ta bizim maçta da panter kesilmişti.

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:10
hepimiz velettik :D

okg_53
20.02.2011, 13:11
Okg_53 Manisaspor Analizi …

Ligin orta-üst sıralarında bulunan Manisaspor. Ligin ilk yarısının sonları ve ikinci yarının tüm maçlarında oynadığı güzel futbolla hepimizin dikkatini çekti. İlk maçta kendi evimizde ki mağlubiyet ve Manisaspor’un son maçlarda sürekli galip gelmesi, Manisalı futbolcuları kredi fazlalığından dolayı rahat ettirecektir.

Ligde son 7 haftanın en çok puan toplayan 2. takımı ! . Evinde 5 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 14 gol atıp 16 gol yemiş. Toplamda 21 maçta, 10 galibiyet, 1 beraberlik, 10 mağlubiyet almış. Attıkları 34 gole, 32 golle karşılık vermişler. 31 puanla ligin 7. sırasında bulunuyorlar.

21 haftada sadece 1 beraberlik almaları bu takımın, “Ya İstiklal, Ya Ölüm !” takımı olduğunu açıkça görteriyor.

Solbek Eren Aydın sakat(kesindeğil), Ortasaha Mehmet Güven sarı kart Cezalısı .

Bize ve son maçtaki Sivas’ın yapısına benzer bir sistemle oynuyorlar. 4-2-4 .

----------------------------İlker Avcıbay------------------------
Ömer Aysan—--Oumar Kalabane----Jimmy Dixon--—Ferhat Çökmüş
-----------------Bekir Yılmaz------Yiğit İncedemir----------------
Yiğit Gökoğlan-------------------------------------Joshua Simpson
------------------Isaac Promise------Kahe-----------------------

Not= Trabzonspor’dan çekinip, Yiğit Gökoğlan’ı yedeğe alıp. Isaac’ı sağ açığa ve Orta alana Murat Erdoğan’ı monte edebilir. Ha çekinmezse, fb ye ve diğer takımlara oynadığı yukarıda yazdığım sistemi devam eder.
Kalabane yerine Hüseyin Tok oynayabilir.

Manisaspor’un Artıları ;

Ligde her iki kanadıda etkin kullanabilen nadir takımlardan. Sağda Yiğit G. – Ömer ikilisi. Solda Eren - Simpson idi ancak Eren sakatlanınca sağbek Ferhat durumu idare etmeye çalışıyor. Cale ve Serkan her zamankinden daha dikkatli olmalı.

Rakibe ön alanda baskı uygulayabiliyorlar. Yiğit G. , Simpson, Isaac pres gücü yüksek oyuncular . Umarım takımsal sorunumuz olan savunmadan top çıkartmakta yine zorlanmayız.

Takımın en skorer ve en tehlikeli ismi bildiğiniz gibi Joshua Simpson . Ligde şuana kadar 10 gol 5 asisti bulunuyor. Oyuncuda, Hız, Teknik, Güç, Zeka, Çalışkanlık gibi bir oyuncuda bulunması gereken bir çok özellik mevcut. Arkasında Eren’in olmaması iyi oldu. Bu Serkan Balcı’nın işini kolaylaştıracaktır.
Bir diğer önemli oyuncusuda Kahe. Son maç hariç , ilk 11 başladığı tüm maçlarda golü var.
Diğer dikkat edilmesi gereken oyuncular ise, tüm Trabzonspor maçlarında extra performans gösteren Isaac ve Ömer Aysan.

Manisaspor’un Eksileri ;

Orta alan ve Hücum bağlantısını kuracak oyuncuları yok. Bu işi Simpson yapmaya çalışıyor. Buda Simpson’un veriminin düşmesine sebep oluyor.
Ayrıca Manisaspor orta alanı yeterince kalabalık tutamıyor. Buda onların takım savunmasında sorunlar yaşamasına sebep oluyor.
Defans dörtlüsü tam bomba. Her an kart görmeye müsait oyuncular ve bireysel hata çok yapıyorlar.

Sol bekte Ferhat Çökmüş oynuyor. Önündeki Simpson Ferhat’a pek yardım etmiyor. Sağ kanattan ve ortadan yeteri katar atak yapılırsa Manisa dayanamaz.

Kanatlar iyi kapatılırsa, 34 gol atan Manisa bize karşı pozisyonu bile bulamaz.

Özet ;

Madem Engin yok.

Madem Manisada da Solbek ve süratli oyuncu Eren Aydın yok, Ferhat Çökmüş oynayacak. Önündeki Simpson'un etkinliğini de azaltmak gerekiyor. Bunların hepsi birden nasıl olur. Tabiki Yattara ile .

--------Selçuk----Colman--------
Yattara-------Jaja--------------
----------Umut--------Burak----

Korkarımki Şenol hoca, Engin'in yerine Alan'ı oynatır. Hocamızdır, en iyisini kendi bilir tabiki.

Sivas maçımız çok ama çok iyi analize edilmeli. Çünkü o maçın aynısı yaşanacak. Oradaki defanstan uzun isabetli top çıkarma, dar alanda düzgün paslaşabilme, ön alanda baskı kurma gibi bazı eksikliklerimizi bu maçta yapmamalıyız.

Bende maçta olacağım. Kazanmamız dileği ile. Saygılar

Murat'
20.02.2011, 13:11
Hatırlamıyorsanız çok şanslısınızdır demektir.Ondan sonraki haftada Antep'ten 5 tane yemiştik.

apachi61
20.02.2011, 13:12
Hatırlamıyorsanız çok şanslısınızdır demektir.Ondan sonraki haftada Antep'ten 5 tane yemiştik.

önce degilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum :S

Eren Karaahmetoğlu
20.02.2011, 13:13
Ben öyle bir şey görmedim ben elli beş yaşındayım

http://www.youtube.com/watch?v=5fs-ay6qax8

Alihan Ertürk
20.02.2011, 13:14
2002 senesinde Alihan.

Onların kalede Asper vardı, adam 6 ay oynamıştı Beşiktaş'ta bizim maçta da panter kesilmişti.

8 yaşındaymışım, vay be.:)

Abi hep öyle oluyor zaten bu rakip takım kalecileri, bir bize panter kesiliyorlar..:)

Murat'
20.02.2011, 13:15
önce degilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum :S

Hayır sonraydı, hatırlarsanız ligin 1. haftasında Beşiktaş'la İstanbul'da oynamıştık maçı da 2-1 kazanmıştık.Golleri de Zafer Demiray ve son dakikalara doğru Robson Da Silva atmıştı, ikinci hafta da içerde Gaziantepspor'u 2-1 yenmiştik.Golleri de Hami ve son dakikada Gökdeniz atmıştı.

apachi61
20.02.2011, 13:19
Hayır sonraydı, hatırlarsanız ligin 1. haftasında Beşiktaş'la İstanbul'da oynamıştık maçı da 2-1 kazanmıştık.Golleri de Zafer Demiray ve son dakikalara doğru Robson Da Silva atmıştı, ikinci hafta da içerde Gaziantepspor'u 2-1 yenmiştik.Golleri de Hami ve son dakikada Gökdeniz atmıştı.

neyse biz konumuza geri dönelim zaten geçmişe mazi geleceğede bişey diyolardı ama neyse cokta mühim degil su manisaya bi tarihi fark ne güzel olur yaw tadına doyulmaz ha bu soguk havada :D

Murat'
20.02.2011, 13:23
Neyse Manisaspor maçına dönecek olursak, Fenerbahçe maçında oldukça açık oynadılar, bizim maçta da aynı şekilde oynarlarsa bu maçı farklı kazanacağımıza inanıyorum.maça etki edecek en önemli faktörlerden birisi de Beşiktaş-Fenerbahçe maçı olacaktır bana göre, Fener kazansa liderliğe yükselecek ve bizim oyuncylarımızın üstündeki baskı artacak, paun kaybetse bu sefer de farkı açmak için futbolcuların üzerinden baskı olacak.Aslında neresinden bakarsak bakalım çok zor maç.

Alihan Ertürk
20.02.2011, 13:26
Manisa açık oynarsa bence de rahat bir galibiyet alırız, ama bence açık oynamak yerine defans yapmayı tercih edecekler bize karşı.
Maç deplasmanda..Bu şekilde oynayan takımlara karşı içeride oynadığımız maçlardaki kadar zorlanır mıyız bilemiyorum ama yine de zor maç olacak.

Yunus Emre SEYHAN
20.02.2011, 13:29
İStanbulspor'dan da 5 yemiştik galiba. Tabii İstanbul'da yemiştik.

Burak Aksoy
20.02.2011, 13:29
---------------Onur----------------
Serkan----Glowacki----Giray----Cale
--------------Ceyhun--------------
-------Selçuk---------Colman------
-----Burak--------------Jaja-------
---------------Pawel---------------

Pawel artık kesinlikle oynamalı. Yanlış anlaşılmasın, Umut'u burda en çok savunanlardanım, ama şu an formsuz. 1 hafta dinlensin.

Ceyhun'a da Engin'in yokluğunda bir şans daha verilmeli. Zaten bu maçta savunma tedbirini elden bırakmamak şart.

sanatik
20.02.2011, 13:31
Bu maci kazanilmasi oldugu kadar yenilmemek sözkonusu ve en kötü sonuc olarak berabere kalinmali liderligi devam sürdürebilmek icin. Tabiiki fener bjkyi önce yenebilmesi gerekecek ve benim tahminimda bu aksam bunu basaramayacak.

apachi61
20.02.2011, 13:31

Pawel artık kesinlikle oynamalı. Yanlış anlaşılmasın, Umut'u burda en çok savunanlardanım, ama şu an formsuz. 1 hafta dinlensin.

Ceyhun'a da Engin'in yokluğunda bir şans daha verilmeli. Zaten bu maçta savunma tedbirini elden bırakmamak şart.

pawel gripmiş ve de hastalıgın verdiği yorgunluktan dolayı oynatmıcakmış şenol hoca hafta içi öle okdum gaztelerde ben kısacası umutun saç baş yoldurmalarına hazırlıklı olun

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:37
Neyse Manisaspor maçına dönecek olursak, Fenerbahçe maçında oldukça açık oynadılar, bizim maçta da aynı şekilde oynarlarsa bu maçı farklı kazanacağımıza inanıyorum.maça etki edecek en önemli faktörlerden birisi de Beşiktaş-Fenerbahçe maçı olacaktır bana göre, Fener kazansa liderliğe yükselecek ve bizim oyuncylarımızın üstündeki baskı artacak, paun kaybetse bu sefer de farkı açmak için futbolcuların üzerinden baskı olacak.Aslında neresinden bakarsak bakalım çok zor maç.

Manisa açık oynarsa bence de rahat bir galibiyet alırız, ama bence açık oynamak yerine defans yapmayı tercih edecekler bize karşı.
Maç deplasmanda..Bu şekilde oynayan takımlara karşı içeride oynadığımız maçlardaki kadar zorlanır mıyız bilemiyorum ama yine de zor maç olacak.

2 yorumlara katılmakla bırlıkte
maçın zor gececı ortada ve manısa bıze ters gelen bır takım lıgın ılk yarısında kı macta staddaydım o maçı kaybetmemız tamamen kendı hatamızdan atamadıgımız goller yüzünden di k
ben pazartesı oynanacak macta bızım yıne gol pozısyonlarına grecegımızı dusunuyorum umarım bu sefer kolayca harcamayız harcarsak bu guzel haftada elimize gelen fırsatı harcamıs oluruz
hocamıza guvenıyorum
umarım dengesız bı kadro cıkarmaz orta sahamızı saglam kurar
:)
ne olursa olsun yenecegımızi düşünüyorum
yeterki harcamayalım pozısyonnnnlarıııııı

Adem Erdoğan
Nostalji he, bahsedilen sezon tarihimizdeki en kötü sezondu ve Bursa'ya 5 atmıştık.:)

Helvacı61
2002 yılında Beşiktaş'a 5-0, 2004 yılında Konyaspor'a 3-0 yenildik.O maçlardan sonra olanları da iyi hatırlıyorum.
o maçlar avniakerde değildi. avniakerde öyle farklı yenilgiler hiç almadık. deplasmanda real madrit de 5 yiyor

Hürgün Aygün
20.02.2011, 13:38
Valla ben çok şanslıyım Trabzonspor'un en iyi dönemlerinden başladım diyebilirim yani son 5 seneye filan bakarsak 2008-2009 tabi onun öncesi 2-3 sezonda vardı ama tam benliğimde değil.:D

Atakan
20.02.2011, 13:38
İStanbulspor'dan da 5 yemiştik galiba. Tabii İstanbul'da yemiştik.

Yeter yahu.:D Ondan 5 şundan 5.:D

Murat'
20.02.2011, 13:39
o maçlar avniakerde değildi. avniakerde öyle farklı yenilgiler hiç almadık. deplasmanda real madrit de 5 yiyor

Kafa buluyorsun herhalde iki maçta Avni Aker'deydi, her iki maçta da tribündeydim ben.Beşiktaş maçında Brigel, Konya maçında da Turgay Semercioğlu takımın başındaydı.

Helvacı61
20.02.2011, 13:40
Bu maci kazanilmasi oldugu kadar yenilmemek sözkonusu ve en kötü sonuc olarak berabere kalinmali liderligi devam sürdürebilmek icin. Tabiiki fener bjkyi önce yenebilmesi gerekecek ve benim tahminimda bu aksam bunu basaramayacak.
artık bu aralar yarım puan kaybı olmamalı böyle rahat maçları kazanamazsak 60 puanda ligi tamamlarız. ne beraberliği bunlar en rahat maçlarımız olmalı

Hürgün Aygün
20.02.2011, 13:41
Bu hafta yine avantaj elimize geçicek inanıyorum.

Helvacı61
20.02.2011, 13:42
Kafa buluyorsun herhalde iki maçta Avni Aker'deydi, her iki maçta da tribündeydim ben.Beşiktaş maçında Brigel, Konya maçında da Turgay Semercioğlu takımın başındaydı.
emin ol hatırlamıyorum. ben o maçı istanbulda sanıyorum.

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:43

forvette bu değişikliği bekleme asla olmayacka bir değişiklik bu UMUT banko oynar senol hocanın vaz gecmeyecegı oyunculardan ılk 3 te gelır bence umut
senol hoca zaten kadroyu degısmez fazla bılıyoruz kadro aynı olacak bende aynısını yazdım sadece umutu koy forvete

umutu gecen mac ızledınız mı forvette cok kacırdı dogruuuu !!
ama defansta yaptıgı yardımlara da bıraz dıkkat edın jaja burak falan ılerde yatıyorken umut geldı top kaptı vs vs cırpındı defansta
aslında cıft forvet oynamayı basarabılsek super bı 2.forvet olur

Murat'
20.02.2011, 13:44
emin ol hatırlamıyorum. ben o maçı istanbulda sanıyorum.

İşin kötüsü iki sene sonra İstanbul'da da 5 yemiştik, Fatih Tekke maçın başlarında kırmızı kart görmüştü.

Adem Erdoğan
20.02.2011, 13:45

İkisi de Avni Akerdeydi malesef, bjk maçında koltuklar sahaya inmişti.

Murat'
20.02.2011, 13:47
Konya maçı ile de Turgay Semercioğlu görevi bırakmıştı, yerine de Ziya Doğan gelmişti.

Adem Erdoğan
20.02.2011, 13:48
Konya maçı ile de Turgay Semercioğlu görevi bırakmıştı, yerine de Ziya Doğan gelmişti.

ZD yine bir Konya beraberliği sonucu gitmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 13:49
Bu hafta Pawel'i ilk 11'de bekliyorum :)

Hürgün Aygün
20.02.2011, 13:50
Haftaiçinde yazıldı Lig Tv ve Fanatik'de fizik olarak daha hazır değilmiş Şenol hoca oynatmayı düşünmüyormuş.

lazkerem
20.02.2011, 13:51
Bizim de 3-0 ve 4-0 ımız var.

Yetmez 5-0 dan sonra koca gö.bekli sinan arkadaşlara dedik daha atmadılar dedi

Emirhan Uludüz

Çok beklersin.

Ali Yerlikaya
Senol Hocayi anlamakda müthis güclük cekiyom...
Mehmet Cakir yine kadroda yok bu oyuncu Manisaya getirilmicek kadar kötümü yani...?
Sol kanatda görev alabilcek bi oyuncu hucum presi seven savasan vetopu ileri tasiyabilen bi oyuncu, form durumu geldigi gü bile iyi durumdaydi...

Hocam seni cok seviyom ama elindeki altrnatifi kullan en azindan kullanmaya calis, birilerini kaybetmemek icin bazi oyunculari kaybetme...
Umut müthis formsuz hem on hem bize zarar veriyor, sola yada saga Mehmet gecerdi forvete Burak i koyardin yada Paweli, ama her mac ayni taktikla cikiyorsun bunu rakipler daha yemiyor sansimizda cogunlukla yanimizda olmayinca luzumsuz puan kayiplari yasiyoz...

Murat'
20.02.2011, 13:52
ZD yine bir Konya beraberliği sonucu gitmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Aynen öyle, biz de şimdilerde epey dalga geçtiğimiz Ziya Doğan'ın gitmemesi için o kadar diretmiştik.

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:53

Şenol hocanın paweli 11 de oynatması 1 nisan şakası gibi olurdu
umutu hayatta kesmez senol hoca manevi oğludur umut :D

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 13:53
Çok beklersin.

Oynarsa yazacak bak görürsün ;)

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:54
Senol Hocayi anlamakda müthis güclük cekiyom...
Mehmet Cakir yine kadroda yok bu oyuncu Manisaya getirilmicek kadar kötümü yani...?
Sol kanatda görev alabilcek bi oyuncu hucum presi seven savasan vetopu ileri tasiyabilen bi oyuncu, form durumu geldigi gü bile iyi durumdaydi...

Hocam seni cok seviyom ama elindeki altrnatifi kullan en azindan kullanmaya calis, birilerini kaybetmemek icin bazi oyunculari kaybetme...
Umut müthis formsuz hem on hem bize zarar veriyor, sola yada saga Mehmet gecerdi forvete Burak i koyardin yada Paweli, ama her mac ayni taktikla cikiyorsun bunu rakipler daha yemiyor sansimizda cogunlukla yanimizda olmayinca luzumsuz puan kayiplari yasiyoz...

aynen mehmet çakır neden hıc degerlendırılmıyor bı aralar öyle oyuncu boyle oyuncu dedıgımız adamı aldık 18 e koymuyoruz

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 13:54
Şenol hocanın paweli 11 de oynatması 1 nisan şakası gibi olurdu
umutu hayatta kesmez senol hoca manevi oğludur umut :D

Umut Bulut kötü bir futbolcu değil bence.Tamam gol kaçırıyor ama ilerde basmasından da o kadar top kazanıyoruz.Son vuruşlarını geliştirse bence çok iyi olacak.Bu hafta suskunluğun bozması lazım.Kaç haftadır gole hasret

Bekir
20.02.2011, 13:55

Hayde Bmn İstanbul,Manisa'ya gidiyoruz...

Furkan Dündar
20.02.2011, 13:56
Umut Bulut kötü bir futbolcu değil bence.Tamam gol kaçırıyor ama ilerde basmasından da o kadar top kazanıyoruz.Son vuruşlarını geliştirse bence çok iyi olacak.Bu hafta suskunluğun bozması lazım.Kaç haftadır gole hasret

umuta kötü demedim ki ben :)
umut sadece TEK FOVET olarak yetersiz bunu tüm türkiye gördü ama senol hocamız alternatıf yaratamadı
umutu orta sahaya koysak daha fazla mı iş yapar demek gelıyor bazen içimden mükemmel ön libero olurdu o enerjı ıle :)

Yunus Emre SEYHAN
20.02.2011, 13:58
Mehmet Cakir sakat. Haftaiçinde düzkoşu yaptı.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 13:58
umuta kötü demedim ki ben :)
umut sadece TEK FOVET olarak yetersiz bunu tüm türkiye gördü ama senol hocamız alternatıf yaratamadı
umutu orta sahaya koysak daha fazla mı iş yapar demek gelıyor bazen içimden mükemmel ön libero olurdu o enerjı ıle :)

Bencede devre arasında çok iyi bir alternatif almalıydık.Ama Şenol hocamızın ve yönetimimizin bir bildiği vardı ki demekki Pawel'i aldık

Emirhan Uludüz
20.02.2011, 13:59
Oynarsa yazacak bak görürsün ;)

Ama oynamayacak ;)

61_Hasan_69
20.02.2011, 14:00
manisa - kayseri - bjk maçlarından alacğımız en az 7 puan bize şampiyonluğu getirir..fikstür bjk maçından snra bize çalışıyo :)

Furkan Dündar
Bencede devre arasında çok iyi bir alternatif almalıydık.Ama Şenol hocamızın ve yönetimimizin bir bildiği vardı ki demekki Pawel'i aldık

o bir bilineni daha göremedik renkdaş ;)

B.Yiğit
bence beşiktaş yenecek bizde en yakın rakibimize yarın itibariyle 5 puan fark olacak. ;)

Furkan Dündar
20.02.2011, 14:01
manisa - kayseri - bjk maçlarından alacğımız en az 7 puan bize şampiyonluğu getirir..fikstür bjk maçından snra bize çalışıyo :)

manisa 3
gayseri 3
5taş 3 olsa

nasıl olur bu arada bjk maçına organizsyon yapıoruz dimi bmn
kadıkoyü
inlettik birde taksimi yıkalım !

Emre Bekar
20.02.2011, 14:06
Valla eğer Beşiktaş maçından sonra hala lidersek kesin şampiyonuzdur.Bu 3 hafta çok önemli en az 7 puan almalıyız bence.

Adem Erdoğan
20.02.2011, 14:07
bence beşiktaş yenecek bizde en yakın rakibimize yarın itibariyle 5 puan fark olacak. ;)

İnşallah dediğin gibi olur, bjk-fb maçını bizim maçtan daha çok önemsiyorum.

Bjk mutlaka puan çıkartmalı, hele biz de yenersek inönü stadına gönül rahatlığıyla çıkabiliriz.

Adem Erdoğan
20.02.2011, 14:08
Valla eğer Beşiktaş maçından sonra hala lidersek kesin şampiyonuzdur.Bu 3 hafta çok önemli en az 7 puan almalıyız bence.

Katılıyorum, skorlar ne olursa olsun hedef bjk maçı sonrasında lider kalmak olmalıdır.

Ondan sonra yolumuz açık.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 14:11
Ama oynamayacak ;)

Kadroda olan herkezin oynama ihtimali vardır ;)

Hürgün Aygün
20.02.2011, 14:15
Alanzinho bir adım önde

Süper Lig'deki Manisaspor karşılaşması öncesi herkes, teknik direktör Şenol Güneş'in nasıl bir 11'le sahaya çıkacağını merak ediyor.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/2/19/fft1mm1365566.jpg
Özellikle orta alanda Alanziho mu, yoksa Yattara mı oynayacak? Bu, en çok konuşulan konuların başında geliyor. Güneş’in son idmanlarda performansından memnun kaldığı Alanziho’yu oynatma olasılığının yüzde 60, Gineli yıldızın ise yüzde 40 olduğu öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcının sol bekte de Piotr Brozek’e forma şansı vermesi bekleniyor.

Deniz Tosunoğlu
20.02.2011, 14:16
Yenersek fark atariz, yenilirsek yazik ederiz. Hersey bizim elimizde.

TheCrow
20.02.2011, 14:21

O maçtan sonra fenerin fikstürü de iyi. Son düzlüğe önde girersek işi bitirebiliriz, ama yine de tampon olarak arada 5 puan kadar fark olmalı her ihtimale karşı.

yunushanilce
20.02.2011, 14:22
inşallah beşiktaş feneri yener bizde manisayı bir kaza olmaz ise yenersek ilerki haftada oynayacağımız beşiktaş
maçı için büyük moral olur yoksa bizim futbolcular biz girmesekte onlar stres yapacaklar bu hafta elimizde büyük koz var
bu kozu iyi kullanmak lazım her maça tek tek bakarsak gerisini düşünmez isek şampiyonluk garantidir bence
inşallah bu maçta burak ilerde olurda yine 2 gol atar bakarsın

TheCrow
20.02.2011, 14:24
fener ve bursanın girdiği pozisyonların toplamından çok daha fazlasına giriyoruz. Ama Burak v Umut'un bitiricilikleri iyi olmadığı için arayı açamıyoruz. Ama bir yandan da, acaba Burak ve Umut kadar koşan iki forvetimiz olmasaydı bu kadar pozisyona girebilir miydik düşünmeden edemiyorum. Umut'un yerine az koşan ama gol vuruşu iyi olan birisi olsun deniyor, ama belki de o zaman bu kadar çok pozisyon bulamayacaktık ve fark eden bir şey olmayacaktı. Yani bize Umut'un gol atanı lazım ki, aramakla bulunmaz.

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 14:25
Bu maçtaki en büyük gol umudumuz bence Burak Yılmaz olacaktır.Ligde attığı 11 golün 8'ini deplasmanda atmış :)

Yiğit SARI
20.02.2011, 14:29
Cale sol bek önündede Piotr oynasın bana kalırsa

Tekke
20.02.2011, 14:31
Artık her takım denk gibi, maçları diri olan orta sahalar ve BİTİRİCİ forvetler belirliyor. Dün Antep maçı resmen ders gibiydi, Cenk 3 buldu 2 attı, ligin en diri takımlarından biri evinde 4 yedi. Biz de artık Gezen ve savaşmayan orta saha ile devm etmemeliyiz. İlk yarı Çok iyi bir Selçuk-Colman vardı, Jaja nın gezmesini bunlar dolduruyordu, ama Jaja eksik bırakınca, birde bu ikisinden biri yatarsa, 2 eksikle kimse maç kazanamaz.

Nedense bizim takımlarda rotasyon zor oluyor, resmen Jaja-Colman-Selçuk dökülüyor, Alanzinho-Engin-Yattara ise forma için yırtınıyor, acaba çok ısrar etmemek mi lazım?

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 14:34
Orta sahada Colman'ın yarın çok çalışması lazım.Bütün yük Selçuk'un sırtında olduğu zaman ister istemez maç içinde düşüşler yaşıyor Selçuk.Colman'ın formda olması işimizi kolaylaştırır

Emirhan Uludüz
20.02.2011, 14:34
Kadroda olan herkezin oynama ihtimali vardır ;)

Ula piskopatmısın :D Oynamayacak işte ne karıştırıyon şimdi :D

yatmaztara
20.02.2011, 14:49

bjk dışında hiç bi takım bize karşı açık oynayamaz. iyi takım olmak daha fazla çalışmayı gerektirir, çünki her takım top bizdeyken topun arkasında oluyor. özellikle memet özdileğin bi ara defansta top kaparken gördüm. şaka bir yana antremanlarda 13 e karşı 11 oynamalıyız, bu şekilde kapalı takımları açacak taktikler üretmeliyiz.

SADECETRABZON61
20.02.2011, 14:52
Taraftar durumu nasıl arkdşlar doldurabilcekmiyiz Manisada kale arkasını ?

Asi Çaykaralı61
20.02.2011, 14:56
Ula piskopatmısın :D Oynamayacak işte ne karıştırıyon şimdi :D

Piskopatlıkla işimiz yok olmazda Şükürler olsun :)

Düşüncemizi belirttik.Oynarsa yazacak Pawel :)

Ilelioglu
20.02.2011, 14:57
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 15:28
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

usta sen niye her mesajın sonuna '';)'' koyuyorsun ? çok mu seviyorsun bu ifadeyi :D

Ilelioglu
20.02.2011, 15:29
Manisaspor'un yarın sahaya şu 11 ile çıkması bekleniyor;

İlker- Ömer Aysan, Hüseyin, Dixon, Ferhat- Yiğit İncedemir, Iwanski, Murat Erdoğan, Simpson- Isaac, Kahe. (CEZALI: Mehmet Güven)

Trabzonspor'un yarın sahaya şu 11 ile çıkması bekleniyor;

Onur– Serkan, Mustafa, Glowacki, Cale– Burak, Selçuk, Colman, Ceyhun– Jaja, Umut. (SAKAT: Egemen, Engin - CEZALI: Tayfun)

Kaynak: sporx.com.tr

Emirhan Uludüz
20.02.2011, 15:31
Sporx in her maç için verdiği kadrolar saçma sapan oluyor. O kadrodan en az 2 oyuncu değişiktir.

Ilelioglu
20.02.2011, 15:36
Yani Manisaspor büyük ihtimal söyle cikacak...

-------------------------İlker-------------------------

Ömer Aysan------Hüseyin------Dixon-------------Ferhat

------Yiğit İncedemir---Iwanski---Murat Erdoğan--------

Isaac------------------------------------------Simpson

------------------------Kahe--------------------------

Özellikle orta sahada bizi durdurmaya calisacaklardir, buna karsilik bizde mücadele gücü yüksek oyuncular ile sahaya cikmaliyiz.

Defansimiza da cok is düsüyor bu mac, özellikle her iki bek oyuncusuna yani Cale ve Serkan'a. Ayni sekilde onlarin önlerinde oynayacak isimlerde sürekli destek vermeli.

Forvet hattimiz belki biraz daha rahat olacaktir, yinede buldugu pozisyonlari iyi degerlendirmeli.

Herseyden önce disiplinli, sakin ve sabirli oynarsak kazaniriz diye düsünüyorum.

Ilelioglu
20.02.2011, 15:42
Gelelim bizim dizilise...

--------------------Onur-------------------

Serkan-----Mustafa-------Glowacki-----Cale

-------Selçuk------Ceyhun-----Colman------

---------------------Jaja-------------------

-------Burak--------------------Umut-------

Böyle cikarsak Umut ile Burak'a cok is düser, sanmiyorum ki böyle cikalim.

Bence Jaja ile baslamayip rakibi tartmaliyiz ilk önce, yani söyle cikmaliyiz.

--------------------Onur------------------

Serkan-----Mustafa-------Glowacki-----Cale

-------Selçuk-----Ceyhun-----Colman------

Burak----------------------------Piotr(Alan)

-------------------Umut-------------------

crazyman_61
20.02.2011, 15:48
bu önemli haftada puan kaybetmeyelim sonradan çok ararız yoksa bu kaybettiğimiz puanları ilerde aramayalım

Muhammed
20.02.2011, 15:50
Şu koşma, defansı yıpratma gibi kelimelerden nefret ettim. Ne saçmalıktır yahu. Bugün Trt 1'de Mersin'in maçını izlemiş olanlar olabilir. Adem Büyük ve Nduka bile Umut'tan daha iyi. Bu ligde en az 10 takımın bizden daha iyi forvetleri vardır. Birde saçma sapan bir diğer terane ise her sezon 15 gol atması. Bu takımın forvetine rastgele bir forvet koyun. Her sezon 32-33 maçta en uçta oynatın. Kim olsa atar o kadar.

ilhan
20.02.2011, 15:51
"Takımımız, yarın deplasmanda Manisaspor ile oynayacağı maç için Manisa’ya gitti.

Sabah antrenman yaptıktan sonra Türk Hava Yollarına ait özel uçakla bugün 14.30'da Manisa’ya giden kafilemizde 19 futbolcu yer alıyor."
*
Haberi okuyan Manisa'da havaalanı var sanacak. :) Habere bak hizaya gel. Uçak önce İzmir'e inecek, karayolu ile Manisa'ya geçecek futbolcular. Ama işte böyle haber yaparlar sonrada resmi siteye girerler.

Ilelioglu
20.02.2011, 15:53
Şu koşma, defansı yıpratma gibi kelimelerden nefret ettim. Ne saçmalıktır yahu. Bugün Trt 1'de Mersin'in maçını izlemiş olanlar olabilir. Adem Büyük ve Nduka bile Umut'tan daha iyi. Bu ligde en az 10 takımın bizden daha iyi forvetleri vardır. Birde saçma sapan bir diğer terane ise her sezon 15 gol atması. Bu takımın forvetine rastgele bir forvet koyun. Her sezon 32-33 maçta en uçta oynatın. Kim olsa atar o kadar.

Bir mac izleme ile mi karar verdin Umut'dan daha iyi olduklarina?

:cool:

Helvacı61
20.02.2011, 15:57
valla bu akşam keyifle bir maç seyretmenin yollarını aradım. baktım bu deliktaştan umut yok idda da fenere hatırı sayılır bir para bastım. inşallah yatar mutluluğu paraya tercih ederim

Ilelioglu
20.02.2011, 16:02
valla bu akşam keyifle bir maç seyretmenin yollarını aradım. baktım bu deliktaştan umut yok idda da fenere hatırı sayılır bir para bastım. inşallah yatar mutluluğu paraya tercih ederim

Dogru yaptin ama insallah cok para degildir gidecek olan...:D

İslam Sezer
20.02.2011, 16:11
İnşallah kazanacağız.
.
----------------------------------------Onur Kıvrak--------------------------------
.
Serkan Balcı-----------Giray Kaçar--------Arkadiusz Glowacki-----Hrvoje Cale
.
Burak Yılmaz----------Selçuk İnan---------------Gustavo Colman-------------Piotr Brozek
.
---------------------------------------------Jaja----------------------------------
.
------------------------------------------Umut Bulut---------------------------------
.
Tolga Zengin
Mustafa Yumlu
Ceyhun Gülselam
Barış Ataş
Alanzinho
İbrahima Yattara
Pawel Brozek

Murat Engin Akyüz
20.02.2011, 16:17

tomas jun niye atamadı o zaman?augustine ankaragücünde 2 sezonda 30 gol attı da bizde niye sadece 1 gol attı?mehmet yılmaz hangi sezon ligde 10 gol attı bizdeyken?umut birinci sınıf bir forvet değil evet ama bu kadar yerin dibine sokmanın,abartmanın anlamı da yok.

Bekir
20.02.2011, 16:19
Haydi Bmn İstanbul Manisa'ya son 2 kişi

Murat'
20.02.2011, 16:30
Muhammed sen Hasan Üçüncü'yü falan izlemeye devam et o zaman.Hasan Üçüncü de süper oynadı o maçta değil mi, ah keşke bizim de öyle oyuncumuz olsa.

Harun CAN
20.02.2011, 16:40
Bu takım kanatsız oynamaya devam ettiği müddetçe uçmayı başaramıcak.! Romashenko-Lee-eski Yattara gibi adamlar şart bize. Burak ve Engin hep kanatlarda yazılıyo maç kadrosunda ama nedense hiç kanatlarda çalışmıyolar...

Muhammed
20.02.2011, 16:40
Muhammed sen Hasan Üçüncü'yü falan izlemeye devam et o zaman.Hasan Üçüncü de süper oynadı o maçta değil mi, ah keşke bizim de öyle oyuncumuz olsa.

Hasan Üçüncü nerden çıktı anlamadım ondan mı bahsetmişim ben? Cümlede ironi var farkettiysen yoksa elbetteki o forvetleri alıpta Trabzonspor'un ilk 11'i ne koyacak değilim. Ama o 2 vasat oyuncunun bile top tekniğinin, topu alıp vermesinin Umut'tan daha iyi olması acı değil mi?

Murat'
20.02.2011, 16:42
Bizim Kamil abi var halı sahada oynuyor her hafta, o bile daha iyi Umut'tan, her hafta en az 3-4 golü var.Attırdıklarını saymıyorum bile.

Yaşar
20.02.2011, 17:07
Umut'a bu şekilde futbolcu değil deyip, hakkını yiyenler; yaptığını görmezden gelenler; futbolcuyu sadece attığı golle veya istatistiklerdeki yeriyle kıyas yapmaya çalışanların o futbolcunun attığı gollerde sevinme hakkı yoktur arkadaş. Nedir bu tahammülsüzlük yahu. Kimi istiyorsunuz drogbayı mı? Torres' i mi? Villa' yı mı? Hepiniz Şenol Güneş'ten de, Ersun Yenal'dan da iyi hocalarsınız. harcanıyorsunuz buralarda. Sizin gibilere gidip Bank Asya'dan, 2.ligden futbolcu alıp izleteceksin.

Muhammed
20.02.2011, 17:11
Umut'a bu şekilde futbolcu değil deyip, hakkını yiyenler; yaptığını görmezden gelenler; futbolcuyu sadece attığı golle veya istatistiklerdeki yeriyle kıyas yapmaya çalışanların o futbolcunun attığı gollerde sevinme hakkı yoktur arkadaş. Nedir bu tahammülsüzlük yahu. Kimi istiyorsunuz drogbayı mı? Torres' i mi? Villa' yı mı? Hepiniz Şenol Güneş'ten de, Ersun Yenal'dan da iyi hocalarsınız. harcanıyorsunuz buralarda. Sizin gibilere gidip Bank Asya'dan, 2.ligden futbolcu alıp izleteceksin.

Umut'un hakkını yemiyorum. Sadece Umut'un Trabzonspor'un forveti olmadığını düşünüyorum açık ve net. Umut yok ise illa ki Drogba ya da Torres'in olması gerekiyor dimi? Manisa'nın bile forvet hattı Trabzonspor'unkinden daha iyi.

Yiğit Gayretli
20.02.2011, 17:19
Arkadaşların debelenme sebebi şu. Takımın forvet hattına sınıf atlatılamıyor bir türlü. Mehmet Yılmaz gidiyor Jun geliyor, o gidiyor Ömer Rıza geliyor tarzı bir kısır döngü var. Yıllardır Fatih Tekke hariç attan inip eşeğe binme durumu söz konusu...

Yaşar
20.02.2011, 17:20
Trabzonspor forvetine alınan herhangi bir futbolcuya Messi muamelesi yapıyor bizim millet. Polonya Liginden adam alınmış daha ilk maçta neden oynamıyor deniyor? Sonra sana ilk yarıda 42 puan kazandıran, ilk yarıda gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan futbolcu kadromoza 2 maç kötü oynadı diye başlıyoruz vermeye veriştirmeye. Övmkle bitirilmeyen Q7 ile, Burak Yılmaz mevki olarak aynı yerlerde oynamasına rağmen Q7'nin ligde 1 golü varken, Burak Yılmaz'ın 11 golü var. Ama Burak 2 maç kötü oynasın 3. maç yuhalrız stadda. Q7 kırmızı kart görür alkışlanır stadda. Çünkü Trabzonspor forvetine yeni alınan herkes Messi. Çünkü hepsi Umut'tan daha iyi, Burak'tan daha iyi.

Bekir
20.02.2011, 17:21
Haydi Bmn İstanbul Son 2 kişi

Burak Sahin
20.02.2011, 17:22
Bu takım kanatsız oynamaya devam ettiği müddetçe uçmayı başaramıcak.! Romashenko-Lee-eski Yattara gibi adamlar şart bize. Burak ve Engin hep kanatlarda yazılıyo maç kadrosunda ama nedense hiç kanatlarda çalışmıyolar...

burak sag forvet ice katetmeyi seven bir yapisi var engin hicbir zaman sol kanat futbolcusu olamaz enginin gercek mevkii bence serbest oynamali bir nevi selcuk colman umut burak jaja arasindaki köprü vazifesi :)

Yiğit Gayretli
20.02.2011, 17:23
Haydi Bmn İstanbul Son 2 kişi

Kanıma girip duruyorsun :)

ESER
20.02.2011, 17:44

o kadar kolay yani bu isler? agustine ve oliviera gibi super starlarimiza yazik ettik zamaninda o zaman..

Bekir
20.02.2011, 17:48
Kanıma girip duruyorsun :)
Kaçar mı böyle organizasyon :)

Önce İzmir Gezisi,Sonra Bmn İzmir ile Manisa'ya kadar Konvoy,Sonra sınırsız maç keyfi,Sonra takımı uğurlama...

Bir engeli bulunmayıp da gelmeyen çok pişman olucak...

Yaşar
20.02.2011, 17:50
İnşallah gider sene sonu Umut. Yeine alırız M. İdman Yurdu takımının forvetini veya Manisasporlu Kahe'yi, Makukula'yı veya Antalyasporlu Djehouya'yı. Yok ya para vermeye bile gerek yok. Sokaktan şapkalı-paltolu bir adamı çevir 3 ay idman yapsın onun kadar oynar. Bazı taraftarımıza da böyle bir takım yakışır.

Ali YİĞİT
20.02.2011, 18:31
İnşallah gider sene sonu Umut. Yeine alırız M. İdman Yurdu takımının forvetini veya Manisasporlu Kahe'yi, Makukula'yı veya Antalyasporlu Djehouya'yı. Yok ya para vermeye bile gerek yok. Sokaktan şapkalı-paltolu bir adamı çevir 3 ay idman yapsın onun kadar oynar. Bazı taraftarımıza da böyle bir takım yakışır.

Olmaz hatta şöyle yapalım rakip takımın kalesinin önüne bi kazık çakalım top ona çarpar gol olur.Böylece umutun kahrını çekmeyiz.
Bkz İroni,Mübalağa,Kinaye

Serdar Dilekoğlu
20.02.2011, 18:40
Bu hafta bizim haftamız olsun.

Bjk maçına en az 5 farkla çıkmamız gerekiyor.

Ki onlarla da görecek bir hesabımız var.

Çok değil 13 maçımız kaldı.

zaferyıldız
20.02.2011, 18:50
Bu hafta bizim haftamız olsun.

Bjk maçına en az 5 farkla çıkmamız gerekiyor.

Ki onlarla da görecek bir hesabımız var.

Çok değil 13 maçımız kaldı.

beşiktaşa yenilmeyeceğimizden eminim ,,ama bu akşam ne olur işte asıl sorun o....

erkankoc
20.02.2011, 19:21
suc bizden baska kimsede degil..9 puan onunde oldugumuz takim suan sampiyonluga en yakin takim goruntusunde

bladex61
20.02.2011, 19:25
allah yardımcımız olsun kayseri ve beşiktaş maçlarında ikisinide kazansakki anca başka türlü olmayacak galiba bu iş

ibrahim
20.02.2011, 19:32
Demekki kendi isimizi kendimiz görecegiz bu sezon. Rakip fener uyandi artik macta kaybetmezler daha her maci almamiz lazim artik yoksa baska sansimiz yok...

Mustafa AYDIN
20.02.2011, 19:38
Şenol Hoca bu kadroyla çıkacaktır. Belki Cale yerine Piotr olabilir.

_________Onur____________

Serkan__Glo__Mustafa___Cale

_______Selçuk_Colman______

Burak______Jaja____Alanzinho

__________Umut___________

Mustafa'nın yerinde büyük ihtimalle Giray oynar,ama inşAllah Mustafa oynar zira Giray çok hata yapıyo ve bize pahalıya patlıyo.

UğuR
20.02.2011, 20:10
Buu başlık Trabzonspor- Manisaspor başlığı....
Lütfen rakiplerimizle ilgili yorumlarımızı http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917452662#post1917452662 burada yapalım.

Ilelioglu
20.02.2011, 20:14
Beyler mac basliginda diger takimlari konusmuyoruz.

Diger takimlar ile ilgili mesajlar silinsin lütfen.

:cool:

UğuR
20.02.2011, 20:19
Buu başlık Trabzonspor- Manisaspor başlığı....
Lütfen rakiplerimizle ilgili yorumlarımızı http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917452662#post1917452662 burada yapalım.

lütfen ....

Murat'
20.02.2011, 20:55
Fenerbhçe'in liderliğe yükselmesi futbolcuları strese sokmak yerine umarım kamçılar.Beşiktaş,Kayseri ve Manisaspor maçlarını kayıpsız geçmemiz lazım.

mda61
20.02.2011, 20:58
Yarın sahaya çıkıp, gerekirse döve döve, almalıyız bu maçı.

TSezgin61
20.02.2011, 21:01
Fenerbhçe'in liderliğe yükselmesi futbolcuları strese sokmak yerine umarım kamçılar.Beşiktaş,Kayseri ve Manisaspor maçlarını kayıpsız geçmemiz lazım.

malesef strese sokar.

cünkü geriden gelip gecilme piskolojisi var bizim takimda suanda...

fenerde tam tersi. yakalama motivasyonu.

eger fenerin strese girmesini istiyorsak manisa-kayseri-besiktas maclarini kazanmaliyiz... tipki fener gibi... eger besiktas macindan lider ayrilirsak, fenerin stres haftalari baslar...

vendercan
20.02.2011, 21:02
Ümidimizi kaybetmemek lazım...Sonuna kadar mücadele...Ama ben bu filmi, bir kaç defa daha izledim...Sonunda değil ,şimdiden şampiyonun adı belli gibi...Allah'tan ümit kesilmez...

Sefa
20.02.2011, 21:03
Ölüm kalım ..

Ali Tunahan Güllü
20.02.2011, 21:04
Allah yardımcımız olsun çok zor olacak.
Haydi Trabzonum.

Ehrimen
20.02.2011, 21:04
Ah beşiktaş ah. Nereden nereye yahu. Liderlik geçici de olsa, umarım geçici olur, gitti. Kendi işimizi kendimiz göreceğiz.

bladex61
20.02.2011, 21:05
manisa kayseri ve beşiktaşı yenmek şart eger beşiktaş maçından sonra hala lidersek ozaman fener strese girer

tslionur
20.02.2011, 21:06
artık manisayı yenmek farz oldu hadi şunlara gösterelim kim olduğumuzu da fb ilerde illaki puan kaybetçektir

zafercalikoglu
20.02.2011, 21:07
bizim nasılsa sevdamız bitmiyorsa ümidimizde bitmez..biz kendimize bakalım ne yaptıgı bizi ilgilnedirmez..

Kazım Uzunboy
20.02.2011, 21:08
90 dakika sonunda gülen taraf biz olacağız.

Hatta hem galibiyete, hem liderliğe, hemde alt sıralarda bize çekemeyen takımlara güleceğiz.

vendercan
20.02.2011, 21:09
Adamları alkışlamak lazım...Bütün camia olarak ayağa kalkıp,hedefi yakaladılar...Bizler geçmişten ders almayarak geriye gittik...Biz,kendimiz stratejik düşünemiyor, hep tuzağa geliyoruz...Kendimiz bir strateji oluşturacağımıza, hep onların stratejilerinin piyonu oluyoruz...

c1967
20.02.2011, 21:10
ulan ferrari

Murat SİSMAN
20.02.2011, 21:13
Bu işi bizden başkası çözemezdi zaten.

Helvacı61
20.02.2011, 21:16
şampiyonluğa oynuyorsan herkesi heryerde yeneceksin umarım şenol güneş anlamıştır bu işlerin laylam lom olmadığını fener maçında yapılan iki faulden korkan oyuncular bu akşam şampiyonluğa nasıl oynanır öğrensinler. beşiktaş çok iyi mücadele etti. ancak hakem feneri ezdirmedi. bütün taktir haklarını fenerden yana kullandı. trabzonsporun biraz daha yürekli olması gerekir.

metinbay61
20.02.2011, 21:17
herkes bjk-fb başlığına toplanmış ama bizim maçımız varken başkalarına neden takılıyoruz...yöneticiler o başlığı kitlemeli bence ve kendi maçımıza odaklanmalıyız...
yarın kazanacağız ve bugünkü maç unutulacak...

TSezgin61
20.02.2011, 21:17
oyunu kuralina göre oynamayi hala ögrenemdik camia olarak.

sadri sener konusmuyor, senol günes hala baris kardeslik diyor. bu oyunlarin icinde olmayacagiz diyor ama takim otomatik olarak olaylardan etkileniyor.

fenerin yaptigini yapamiyoruz, ortami gerip futbolculara hirs olarak dönmesini saglayamiyoruz.

bizim takim biraz daha inanmasi lazim. inanmiyorlar, o hirsi görmüyorum onlarda.

fenere bakiyorsun firsat kolluyor adamlar. kötü oynasalar bile ellerine gecen firsatlari degerlendiriyorlar sadece. buna hafta hafta baksakta ayni mac icerisinde baksakta.

bakiyorsun 9 puan arkadalar, bizim yenildigimiz haftalarda hirsla maclarini aliyorlar. bizi yeniyorlar, cünkü o firsat gecince degerlendiriyorlar. besiktasa karsi kötü oynadilar ama 10 kisi kalan besiktasi affetmediler. o hirsla maci aldilar. biz 90. dakikaya kadar oyalanirdik, 90da bir pozisyon yakalardik günlerce onu degerlendirmedik diye aglardik (eskisehir maci)...

o yüzden fenere darbe indirmemiz lazim. böyle inanmis bir takima darbeyi sadece sen kazanarak indirirsin...

sen kazandikca inanc biter. baska türlü degil.

ama sen kaybedersende liderligi verirsen, bukadar firsatci fener o firsatida degerlendirir iste. böyle firsattan beslenen bir rakibine o firsati vermiyeceksin...

Adem Erdoğan
20.02.2011, 21:18
Cts 1-4
Pazar 2-4
Pts de 3-4 olur inşallah.

Helvacı61
20.02.2011, 21:19
şunuda söyleyim tek maç fenere idda oynamıştım hatırı sayılır bir para kazandım ama çok sinirliyim. çünkü bu saatten sonra şampiyonluk aslanın ağzında. eğer şenol güneş ve oyuncular cesur olup oynarlarsa şampiyon oluruz yoksa zor

DeAgLeMaNyAq
20.02.2011, 21:19
FB galibiyetinden sonra maçın önemi bir kat daha arttı. Umarım bu durum oyuncularımızı daha da hırslandırır...

Adem Erdoğan
20.02.2011, 21:22
Matematiksel olarak bitmedikçe asla bitmeyecek.

Fener de tökezleyecek elbet. Herkes aklını başına toplasın, ipin ucunu bırakmak yok hiçbir şekilde, 2. olmak da önemli.

İyi gidiyoruz problem yok.

Tunay ERDEM
20.02.2011, 21:23
bir taraftarımız ajansspor'da yorum yapmış: fenerliler, koltuğun ayarıyla oynamayın, bizi yarın uğraştırmayın.

yarıldım yaa :D

Helvacı61
20.02.2011, 21:25
biz hala avantajlıyız futbolcular bu maçı seyredip şampiyonluğa nasıl oynanır görseler sorun yok evet beşiktaş bu akşam yenildi ama bizden çok daha iyi oynadı. bizim oyuncular ikinci yarı sivas hariç hiç mücadele etmedi benim hazmedemediğim bu

Emre GÜRDAL
20.02.2011, 21:26
bu iş çıgrından tamamen çıktı hakemler hakkında bende konuşucaktım ama böle bişe olamaz penaltıdan önce luganonun hava topuna çıkarken ferrariye faulunu nası görmezsin..... bukadar sölüyorum

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.02.2011, 21:27
Neden korktuğunuzu anlamıyorum.Takımınıza destek olun. Korkunun kimseye faydası yok. Şampiyon olmak istiyorsak zaten önüöüze kim çıkarsa yenmek zorundayız. Devamlı rakiplerimizin puan kaybetmesini beklersek lig bitmez önemli olan bizim kaybetmememiz..

mahmuter61
20.02.2011, 21:27
Maç kazanmak için rakibinden daha fazla koşacak ve girdiğin pozizsyonları değerlendireceksin !Lafta istemekle olmuyor bu iş ihtiyaçla hiç olmuyor.

biltrabzon
20.02.2011, 21:28
biz kolay maclari kaybettik.simdi zor döneme girecegiz.isimiz zor o 9 puani nasil yedi bitirdile.is isten gecti arkadaslar.önümüzde manisa,kayseri,besiktas maclari cok zor.

Helvacı61
20.02.2011, 21:28
bizim manisa, kayseri maçları kazanıp beşiktaş maçınıda almak zorunluluğumuz doğdu. ve kazanacağız daha önce söylediğim gibi her maçımızı alıp şampiyon olacağız.

werg
20.02.2011, 21:29
Yorumlara bak sanki Trabzonspor yenildi başka takımların galibiyetleri bizi bu kadar etkilememeli fb bu gidip takılıcak en olmadık takımlara rahat olun.

Hami_41
20.02.2011, 21:29
biz kolay maclari kaybettik.simdi zor döneme girecegiz.isimiz zor o 9 puani nasil yedi bitirdile.is isten gecti arkadaslar.önümüzde manisa,kayseri,besiktas maclari cok zor.
evet şu 3 maçtan 9 puan çıakrırsak en yakın rakibimizle aramızda 4-5 puan fark olur kesinlikle...

iril
20.02.2011, 21:30
Ferrariye dikkat ettiniz mi? Penalti almak icin mac boyunca cirpindi. Azmetti ve sonunda basardi

karaman6106
azizin-klasik-oyunu-hakem-alamıyorsan-oyuncu-satın-al

ferrari-birönceki-pozisyonda-kırmrzı-ve-panaltı-yapmıştı-aynı-elemana

maçlar-sadece-sahada-kazanılmıyor:aziz

FC-ST-PAULI-61
Mac berabere biterse Lider kim olacak?

mahmuter61
Neden korktuğunuzu anlamıyorum.Takımınıza destek olun. Korkunun kimseye faydası yok. Şampiyon olmak istiyorsak zaten önüöüze kim çıkarsa yenmek zorundayız. Devamlı rakiplerimizin puan kaybetmesini beklersek lig bitmez önemli olan bizim kaybetmememiz..

İyi güzel diyorsun da meselede zaten bu biz kazanmakta zorluk yaşıyoruz Antalya ve agücü maçları buna örnek.

HH_52
Şampiyonluk hayallerimiz bugünkü BJK-FB maçının sonucundan sonra suya düşmüştür. Camiamıza geçmiş olsun.

HH_52
20.02.2011, 21:33
Mac berabere biterse Lider kim olacak?

Hamburglu hemşerim. Biz sezon sonu bunların hesabını soralım. Birşey demeyelim şimdi. Zaten sende bende biliyoruz şampiyonluğun başka baharlara kaldığını.

HSV-St.Pauli maçına gittin mi? Ben bilet bulamadım.

UNiVeRSeLoRD
Yarın yenmemiz farz gibi bişey oldu artık...
Bu Fenerbahçe bu hakemler sayesinde alıp başını gidecek...

ûamûra
Şampiyonluk hayallerimiz bugünkü BJK-FB maçının sonucundan sonra suya düşmüştür. Camiamıza geçmiş olsun.

niye lig mi bitti..desenize yarın maçı izlemeye gerek yok:rolleyes:

Yiğit Gayretli
20.02.2011, 21:34

Terket burayı.

Helvacı61
20.02.2011, 21:34
bizim korktuğumuz fenerin yenmesi değil iki tane faulden korkup kora kor mücadele etmeyen ouncular bir tarafta ölümüne oynayan oyuncular bir tarafta aman sakatlanmayıp avrupaya gideyim diyen oyuncular selçuk gibi mesela bizim öfkemiz ondan

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.02.2011, 21:35
İyi güzel diyorsun da meselede zaten bu biz kazanmakta zorluk yaşıyoruz Antalya ve agücü maçları buna örnek.

Ortada fener örneği var eğer şampiyon olmak istiyorsan bundan sonra puan kaybı yaşamayacaksın. Fener nasıl kazanıyorsa sende öyle kazanacaksın. Eze eze değil gerekirse döve döve kazanacaksın maçlarını..

Onur
20.02.2011, 21:35
Arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim... Manisaspor'a kaybettik de benim mi haberim yok? Bu kadar karamsarlığı ve korkuyu anlamıyorum. Yarın maçı aldığımızda puan farkı kaç... 2(İki)... Ve biz puan kaybetmediğimiz sürece lider BİZİZ.

Murat SİSMAN
20.02.2011, 21:36
Erken pes etmeyelim.