PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

r9emre
18.02.2011, 01:13
Şenol Hoca Glowacki - Giray ikilisi ile stoper olarak başlarsa ilk yarı 2 tane yeriz kesin çünkü ikisi nedense hiç mi hiç anlaşamıyor.Mustafa - Glowacki olur,Mustafa - Giray olur,Mustafa - Egemen olur,Egemen - Giray olur,Egemen - Glowacki olur ama Giray - Glowacki asla olmuyor arkadaş anlaşamıyorlar hiç hem de.

Pawel diye diye dilimizde tüy bitti.Umut artık koşmuyor da ne yaptığını anlamış değilim kaç maçtır bu adaletsizlik ne kadar sürecek bilmiyorum eğer Pawel oynatılmayacaksa Burak ileride son adam oynasın Umut'un yerine başka biri monte edilsin Alanzinho,Yattara olabilir ama bence keşke Pawel olmuyorsa Mehmet Çakır olabilse ama yok arkadaş inadım inat diyor Şenol Hoca.Saygı duyuyoruz.

Şu Alanzinho ile Yattara'dan az buçuk yararlansak bari onu düşünüyorum biri ilk 11 çıkabilir bence bu hafta.

Helvacı61
18.02.2011, 01:15
Bunların hepsi farazi şeyler..İBB maçı 1-1 di 60 bin kişi önünde..hakem penaltıyı vermese öyle de bitebilirdi..oysa aynı penaltı Ankaragücü maçında verilmedi 1-1 bitti..adı baskı oldu..

Nihat Genç'in dediği gibi bu takım kuruldu kurulalı hücum oynayan bir takım..iç saha maçlarında rakip ister istemez kapanıyor..içerde top devamlı ayağımızda olduğu için rakibi sahasına mahkum oynatıyoruz..buna bir çare düşünülebilir belki..
o trübinler boş olsa hakem o penaltıyı zor verirdi. baskı, maskı bizde aynı şeyi söylüyoruz takımın kaliteli ve iyi hazırlanmışsa çıkar takır takır topunu oynar yener. ama topçu iç sahada birazda coşku bekler şampiyonluğa giderken. bizde eksik olan bu bunun adına baskı denmesi doğru değil. çevirsinler her maç orayı karnaval yerine penaltılarda verilir. takımda herkesi yener bu kadar puan kaybı olmaz. ama artık zaten daha iç saha puan kaybı olursa işimiz zor demektir

Armağan Dere
18.02.2011, 01:18
o trübinler boş olsa hakem o penaltıyı zor verirdi.

sizce penaltımıydı?..bence o da tartışmaya açık bir konu..keza Enginlen Buca maçında kazandığımız da öle...yazdığınızla da alakası olduğunu düşünmüyorum...

Yaşar
18.02.2011, 01:34
M. Yumlu'nun sağbek oynayacağını sanmıyorum. Yine serkan oynar sağbek ve solda Alanzinho veya Piotr oynar.

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:51
Sivasspora attığımız goller gibi gol atmaya çalışırsak, Jajanın ilk golü biraz dışında bu gollerin, çok zor gol atarız gibi.

mit_o
18.02.2011, 02:26
Şenol Hoca Glowacki - Giray ikilisi ile stoper olarak başlarsa ilk yarı 2 tane yeriz kesin çünkü ikisi nedense hiç mi hiç anlaşamıyor.Mustafa - Glowacki olur,Mustafa - Giray olur,Mustafa - Egemen olur,Egemen - Giray olur,Egemen - Glowacki olur ama Giray - Glowacki asla olmuyor arkadaş anlaşamıyorlar hiç hem de.

Pawel diye diye dilimizde tüy bitti.Umut artık koşmuyor da ne yaptığını anlamış değilim kaç maçtır bu adaletsizlik ne kadar sürecek bilmiyorum eğer Pawel oynatılmayacaksa Burak ileride son adam oynasın Umut'un yerine başka biri monte edilsin Alanzinho,Yattara olabilir ama bence keşke Pawel olmuyorsa Mehmet Çakır olabilse ama yok arkadaş inadım inat diyor Şenol Hoca.Saygı duyuyoruz.

Şu Alanzinho ile Yattara'dan az buçuk yararlansak bari onu düşünüyorum biri ilk 11 çıkabilir bence bu hafta.

Düşüncelerime tercüman olmuşsun kesinlikle katılıyorum

Özellikle ah şenol hoca da keşke şu umut ısrarından vazgeçse artık adam forvet işi gol atmak kaç maçtır boş geçiyor anca koşsun !!!

yorumsuz6117
18.02.2011, 03:29
Şenol Hoca bu kadroyla çıkacaktır. Belki Cale yerine Piotr olabilir.

_________Onur____________

Serkan__Glo__Mustafa___Cale

_______Selçuk_Colman______

Burak______Jaja____Alanzinho

__________Umut___________

BALKAN 06
18.02.2011, 07:46

Burak______Jaja____Umut

__________Brozek___________

benim kadrom da bu,
üstteki kadrodan alan ı çıkarıp umutu sol a koydum,pawel e şans verdim:D

öndeki 4 lüden hangisi aksar sa hemen çakır oyuna dahil olmalı...

ilteriş
18.02.2011, 08:55
manisayı mutlaka yenmeliyiz.fener 8taşı bu hafta kesin yenecek.

ilteriş
18.02.2011, 08:56

Burak______Jaja____Umut

__________Brozek___________

benim kadrom da bu,
üstteki kadrodan alan ı çıkarıp umutu sol a koydum,pawel e şans verdim:D

öndeki 4 lüden hangisi aksar sa hemen çakır oyuna dahil olmalı...
hücuma yönelik güzel bir kadroda sanki colman ve selçukun 21 haftadır üzerindeki yükü ceyhun takviyesi ile almak lazım gibime geliyor.

Süleyman50
18.02.2011, 09:08
hatırlarsanız sivasla oynadığımız o olaylı maçın ardından federasyon ilk önce tekrar kararı vermişti, işte o arada vestel manisadan sponsorluğunu çekmişti daha sonra baskılar sonucu 3-0 hükmen sivasa vermişti maçı, o zamandan beri sevmem manisasporu birde bize ters geliyorlar şu takımı ne olursa olsun yenelim...

BALKAN 06
18.02.2011, 09:12
hatırlarsanız sivasla oynadığımız o olaylı maçın ardından federasyon ilk önce tekrar kararı vermişti, işte o arada vestel manisadan sponsorluğunu çekmişti daha sonra baskılar sonucu 3-0 hükmen sivasa vermişti maçı, o zamandan beri sevmem manisasporu birde bize ters geliyorlar şu takımı ne olursa olsun yenelim...
aynen abi
benim de hiç haz etmediğim bir takımdır manisa şu bahsettiğin mevzudan sonra,
ters gelme işine gelince,
2 farklı yeneceğiz içiniz rahat olsun,onlara ters geleceğiz...

Süleyman50
18.02.2011, 09:19
aynen abi
benim de hiç haz etmediğim bir takımdır manisa şu bahsettiğin mevzudan sonra,
ters gelme işine gelince,
2 farklı yeneceğiz içiniz rahat olsun,onlara ters geleceğiz...

inşallah kardeşim...

Gökçebey
18.02.2011, 09:29
Alırız maçı, stres yok.

10 numara
18.02.2011, 10:01
cale sola geçer piotr önde oynar!bundan başka değişiklik olmaz...

Oğuz ZEYTİN
18.02.2011, 10:08
Pazartesi akşamı, dikiz aynasına baktığımızda, takipçilerimizle aramızdaki mesafenin biraz daha açıldığını göreceğiz.

Dileğim odur ki, artık kazandığımız maçlarda Onur günün yıldızı olmasın(!)

İlk dakikada golü bulmamıza rağmen 90 artılara kadar gereksiz stres yaşamayalım.

4'e 2 girilen pozisyonların kıymeti bilinsin.

Saçma sapan kartlar görülüp, takım gelecek haftalarda yalnız bırakılmasın.

Lider gibi, "şampiyon olacağım" dercesine oynasın futbolcularımız; desteklesin taraftarımız; konuşsun yöneticilerimiz.

Bu da hem sahada hem saha dışında soğukkanlı kalarak olacaktır.

DİK OYNAYIN!

Gökhan Döner
18.02.2011, 10:18
Manisayla deplasmanda oynayacağımız için rahatım.
Çok rahat bir maçta olacak. Şimdiye kadar ki maçlarda hep stres hep stres olduk.
Ama bu maç öyle olmayacak. Jaja nın ve umutun haftası olacak Kanımca.

İlyas BAHADIR
18.02.2011, 10:21
Manisa deplasman maçlarından nefret ediyorum ! İnşallah kazanacağız

Barış Burak
18.02.2011, 10:37
inşaallah hayırlısıyla kazanacağız. dikkatli olmamaız gerekn bir maç.kanatlardan çok etkili geliyorlar.

Barış Burak
18.02.2011, 10:39
inşaallah bursa ve fb bu hafta puan kaybedeceklerdir...gerçi fbnin kaybedeciğini hiç sanmıyorum bu hafta nedense...

Ali YİĞİT
18.02.2011, 10:51
Pazartesi günü saat 22 de Yazılar şu şekilde olacak Şenol Hocaya Rağmen Kazandık yada Şenol hoca bu takımın hocası olamaz takımı şöle oynattı böle oldu hede hödö.Yine bazı boş beyinlerin safsatası ile dolacak buralar.

bariskaratas
18.02.2011, 11:02
cale sola geçer piotr önde oynar!bundan başka değişiklik olmaz...

en akılcı işte bu zaten
ortasaha üçlenir boylece.
hatta bence cale önde piotr arkada olsa cok daha iyi de olabilir.

İskender Çakmak
18.02.2011, 11:11
Alırız maçı, stres yok.

Ister istemez stres oluyor macin pazartesi olmasi bile ayri bir stres pazar 16.00 ya koyulsa yine stres anlatmak istedigim bir yerden bir sey bulup stres yapiyoruz halbuki en rahat olmasi gereken bizleriz sanirim ikinci yari oynadigimiz maclardaki sonuclardan dolayi

Armağan Dere
18.02.2011, 11:16
Alırız maçı, stres yok.

Hadi İnş...Manisa tehlikeli takım..

Alican Altunbaş
18.02.2011, 11:25
Yeneriz İnşallah. Her maç zor artık...

Ertan 51
18.02.2011, 11:26
Alırız maçı, stres yok.
Plakamda düşünceme uygun bi mesaj bulmuşken alıntılayım:)
Düşünülenden çok rahat geçecek ve 2 farklı galip geleceğiz.

51 e yazıyım dedim,
bu kadar kısmetsizim 52 olmuş sayfa:(

B.Yiğit
18.02.2011, 11:44
beyler sporx.com'un haberine göre hoca serkan'ı ortasahada mustafa yumlu'yu da sağbekte denemiş. Mustafa karabük maçında da sağbek oynamış çok fazla sırıtmamıştı. orta sahada hoca demek ki ne ceyhun'a ne sezer'e ne de barış'a tam olarak güvenemiyor eğer haber doğruysa.

mustafa sağ bek oynayamaz ve bence karabük macındada sırıttı.. bir an tayfunu izliyorum sandım. sağda ondan farkı kalmıyor.

Tangerine Dream
18.02.2011, 11:55
İçinizi ferah tutun, Allah'ın izniyle Pazartesi 21:45'de ikinci ve üçüncüye 5 puan fark atmış olacağız.:)

vivanet
18.02.2011, 12:18
En önemlisi lider gibi oynamıyoruz..çıkın sahaya bir düşünün biz ider takımız kendinize biraz güvenin tıkır tıkır oynayın..zaten bir sıfır öne geçsen rakiler allak bullak oluyor..bunu yapın be canlarım.allah allah..dün akşam dinomo kiev futbol nasıl oynanır gösterdi 90 dk boyunca.attı bekledi attı bekledi ama iyi savunma yaparak..

vivanet
18.02.2011, 12:20
şunuda ekleyim eğer giray oynarsa çok başımız ağrıyacak..o bölgede mustafa yumlu ve glowackiden başka iyi oyuncumuz yok..

mehmet yıldırım
18.02.2011, 12:33
şunuda ekleyim eğer giray oynarsa çok başımız ağrıyacak..o bölgede mustafa yumlu ve glowackiden başka iyi oyuncumuz yok..
...senin iyi santraforun olsun,defansın hatasını da telafi eder...son vuruşcusu kaliteli olan takımlar hedefe gider

karaman6106
18.02.2011, 12:42
ben bu stres işini anlamıyorum...

stres zararlı değil, aksine yararlıdır kontrollü olması kaydıyla.

stres insanı zorlar, başarma güdüsü insana güç ve dikkat verir.

Devrim Arslan
18.02.2011, 12:45
bjk bu hafta yenemzse isyan cikar bizim acimizda iyi oldu bu bence bjk yener bu hafta feneri ve gazlari alinir bizde manisaya caktik mi offf ulan fark yine 5 puan :d

Harun-61
18.02.2011, 12:49
acaba ?

.................Piotr..................

Umut.................................Burak
...........Selcuk....Selcuk....

?

krdnz
18.02.2011, 12:49
ben bu stres işini anlamıyorum...

stres zararlı değil, aksine yararlıdır kontrollü olması kaydıyla.

stres insanı zorlar, başarma güdüsü insana güç ve dikkat verir.

Ne hikmetse bizi herşey olumsuz etkiliyor,rakiplerimize tam tersi

antagonist
18.02.2011, 12:51
Manisa bize ters geliyor. Antep için de aynı şeyleri söylemiştim, adamları dağıttık. :) Bakalım bu maç nasıl bitecek...

Defansta Glo-Mustafa ikilisini bekliyorum. Solda Piotr oynar gibime geliyor.

Şenol hoca orta sahada Engin'in yerine Alan'ı oynatacak diye tahmin ediyorum. Diğer bir ihtimal de Umut'u sola çekilip Pawel'in ileride oynatılması.

Alan'ın oynaması durumunda,Jajayla okeye oyuncu arayan insan ciddiyetinde(!) oynamamaları lazım.

Haydi Trabzonspor'um dik oyna!

Hüseyin İlkin
18.02.2011, 12:52
Keşke maçımız yarın olsaydı. Neyse.

Manisa kapanmayı becerebilen bir takım değil. Buna uygun değiller.

Zaten aldıkları sonuçtan da bu anlaşılabilir. Ligde sadece 1 beraberlikleri var.

Ya kazanıyorlar, ya kaybediyorlar. İçeride durum 5 galibiyet, 6 mağlubiyet.

Bu durum eşitlenmeden, pazartesi akşamı hanelerine bir mağlubiyet daha yazdırırız.

zekeriyya
18.02.2011, 13:00
kargaların yenilmesi iyi oldu şimdi asılırlar feybe ye diğer türlü alkollü kutlama falan 4,5 gün kendilerine gelemezlerdi
şuşter de bizim maçımız ile şuşacak

manisa alırız diyorum

ve pazartesi 21:45 iyi olacak

kemaLAZ61
18.02.2011, 13:28
Selcuk ceza sahasinin disindan sert vurdu, kaleciden seken topu Jaja aglara gönderdiii!!

(yine rüya :D)

Hotaman
18.02.2011, 13:35
acaba ?

?
İki Selçukla biraz zor olur ama bu da bir fikir tabii.:)

Haçkalı
18.02.2011, 13:49
Manisa karşısında çok pozisyon buluruz bulmasına da o bulduklarımızı harcamamak lazım. Fırsatları iyi değerlendirmemiz lazım. Bu yüzden ilerde Pawel yada Burak olmalı.

AYAN61
18.02.2011, 13:50
acaba ?

?

acaba? acaba Selçuğu klonlayabilir miyiz mi demek :)

Devrim Arslan
18.02.2011, 13:53
http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/h/hikmetkaraman050211B1.jpg Manisaspor (http://forum.bordomavi.net/Takim/449/Manisaspor) Teknik Direktörü Hikmet Karaman (http://forum.bordomavi.net/Antrenor/315/Hikmet-Karaman), Spor Toto Süper Lig'de bu hafta karşılaşacakları Trabzonspor'un gücünü bildiklerini ancak rakiplerinin yenilemeyecek bir takım olmadığını söyledi.

Karaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, pazartesi günü ligin kaderini etkileyecek çok ciddi bir maça çıkacaklarını bildirdi.

Trabzonspor'un çok ciddi bir rakip, iyi bir takım olduğunu ifade eden Karaman, şöyle devam etti:

''Ligde tüm rakipler ciddi ama Trabzonspor şu anda lider. Şenol Hoca ve ekibi çok deneyimli. İlk devrenin en iyi ve tempolu futbolunu oynadılar. Şu ana kadar onlarla bu sezon iki maç oynadık ve ligde biz, kupada onlar kazandı. Şimdi üçüncü maçımızı oynayacağız. İlk maçın rövanşını vermemek için sahaya çıkacağız.''

Karaman, zirvede ikinci yarıda çekişmenin arttığını belirterek, ''Bizim de ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıcımız var. Kendimizi geliştiriyoruz. Trabzonspor'a saygı duyuyoruz. Trabzonspor güçlü bir ekip ama yenilmeyecek takım değil'' dedi.

Kart cezalısı Mehmet Güven'in Trabzonspor maçında yer alamayacak olmasını ''büyük eksiklik'' diye değerlendiren Karaman, ''Mehmet takım adına, taktik adına önemli parçalardan biri'' diye konuştu.

Barcelona Maçı Israrı
Öte yandan, Karaman, takım olarak Barcelona'yı statta izlemek istediklerini, bunun için Kulüp Başkanı Kenan Yaralı'nın kendilerine söz verdiğini ancak Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki Arsenal-Barcelona maçına vize yetişmediği için gidemediklerini söyledi.

Bu maçın rövanşına mutlaka gideceklerini dile getiren Karaman, ''Bizim Şengen vizelerimiz var. Verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyoruz. Aksi halde futbolcularımla birlikte kendi paramızı

bordo08
18.02.2011, 13:59
Aman ha hikmet karaman trabzonspora ayrı motive olun sonra tvye çıkıp lideri nasıl yendiğini anlatırsın.Bu maçta nasıl çirkeflikler yapacaksın çok merak ediyorum!!!

Mehmet Ç.
18.02.2011, 14:14
Hikmet Karaman Barcayi görmek istiyormus ççç Pazartesi gösteririz Barcayi :D

okg_53
18.02.2011, 14:17
Manisa taktiksel değişikliğe gitmezse,

Kanatların kapatılması durumunda etkisizleşir.

Solda Simpson tek başına yetiyor.

Sağda orta düzey oyuncular olan Yiğit G. - Ömer Aysan iyi bir uyum içinde.

Burak sola sarkık oynayıp, Ömer'in ileri çıkışlarını engellemek zorunda.

Sağda Yattara, Simpson'un verimini azaltmak zorunda.

Tolga Kurt
18.02.2011, 14:22
acaba ?

?

Acaba Sol açığı forvet mi oynatsak diyosun ? Piotr yerine Pawel yazcaktın heralde :)

Necmi6161
18.02.2011, 14:28
Umut Yerine Pawel Engin Yerinede Alanzinho Olmalı Kesinlikle

Fatih Öztürk
18.02.2011, 14:34
sivas maçında taraftarlar olarak saha olayları yaşatmışız.disiplin kurulu 10 bin tl.ceza vermiş.

ne olayları yaşatmışız.küfür bile etmemişiz.kıçımız donarak maç izlemişiz.oturduğumuz yerden ceza alıyoruz.

Emirhan Makul
18.02.2011, 14:35
Manisa taktiksel değişikliğe gitmezse,

Kanatların kapatılması durumunda etkisizleşir.

Solda Simpson tek başına yetiyor.

Sağda orta düzey oyuncular olan Yiğit G. - Ömer Aysan iyi bir uyum içinde.

Burak sola sarkık oynayıp, Ömer'in ileri çıkışlarını engellemek zorunda.

Sağda Yattara, Simpson'un verimini azaltmak zorunda.

Yattara çizgi üzerinde durarak Simpsponun verimini azaltamaz

Burak solda verimli olamıyor bunu defalarca gördük.

Burak sağda oynamalı sola ya colman sarkmalı yada alanzinho oynamalı

kamilsan61
18.02.2011, 14:38
kadroda sol bekte yine cale olacak.engin'in yerine sol açıkta piotr olacak.diğerlerinde tek değişiklik umut ile pawel arasında olur diye düşünüyorum.onun dışında şenol hoca'nın değişiklik yapacağını düşünmüyorum.maç zor olacak ama İnşaallah kazanan biz oluruz.

ilteriş
bjk bu hafta yenemzse isyan cikar bizim acimizda iyi oldu bu bence bjk yener bu hafta feneri ve gazlari alinir bizde manisaya caktik mi offf ulan fark yine 5 puan :d
beşiktaş iki gün arayla maça çıkıyor.bjk haftada iki maçı kaldıramıyor.keşke feneri yenseler ama fener kargaya çakacak.shusterde kovulacak.biz işimize bakıp manisayı yenmeliyiz.adamlar bol gol atıp bol gol yiyor.yakaladığımız atacağız.defansımız ve orta sahamız dikkatli ve güçlü olacak.bu maça göre ideal kadro dışına çıkılabilir çıkılmalıda benden söylemesi.

Ahmet Faruk
Ben şöyle bir kadro ile çıkılmasını isterdim:
-------Pawel------- ................. -------Pawel--------

--Jaja--------Burak .... VEYA....--Jaja---------Burak

---Colman-Selçuk--- ................ ------Colman------

-------Ceyhun------ ................ ---Piotr------Selçuk

Burak bencillik yapmaz ise ileride paslaşabilecek bir takım. Hücum organizasyonları görebileceğimiz bir takım. Topu savunmanın arkasına atayım diye yırtınmasına gerek olmayan bir takım.

ilteriş
18.02.2011, 14:40
birde adamları kanatlarda fiziksel ve beyinsel yormamız lazımki çıkamasınlar.yattara mutlaka en az bir devre olmalı.

inadına_Trabzon
11 futbolcumuzda koşmalı.

10 olsun onurun koşması bişeyi dğiştrimez :D

Harun-61
bi kadro yapalim dedik rezil olduk :D

acaba ?

.................Pawel..................

Umut..............................Burak
...........Selcuk....Colman....

?

ilteriş
18.02.2011, 14:41
herkes pawel diyorda çakırda fena adam değil bence o da oynatılmalı.

Tangerine Dream
18.02.2011, 14:48
Manisaspor'un sol bekinde mecburiyetten Ferhat oynuyor değil mi? Bence tam Yattara'lık maç.

Ertuğrul ATALAY
18.02.2011, 14:55
Rakipler bizi çozdü diye düşünüyorum...
İkinci yarı başladıktan sonra bütün takımlar orta sahamıza yoğun baskı kurdular...
Bence başarılıda oldular.
Şenol hoca bu duruma çözüm üretmelidir....
Yattara ilk onbirde olmalıdır...
Aksi halde zorlanırız diye düşünüyorum...

Turgay Atalay
18.02.2011, 14:59
--------------------Onur---------------------

Mustafa--------Giray------Glowacki--------Cale

------------------Serkan---------------------

----------Selçuk-----------Colman------------

--Burak-----------Jaja--------------Umut-----

Ömür Karadeniz
18.02.2011, 15:01
Barcayı görmek için İspanyaya gitmesine gerek yok pazartesi görür.:):):cool::cool:

okg_53
18.02.2011, 15:09
Yattara çizgi üzerinde durarak Simpsponun verimini azaltamaz

Burak solda verimli olamıyor bunu defalarca gördük.

Burak sağda oynamalı sola ya colman sarkmalı yada alanzinho oynamalı

Burak her iki çizginin de oyuncusu değil.

Sarkık oynasın diyoruz. Burak'ın en verimsiz olduğu maçlara bakın. Sağ çizgide oynamak zorunda olduğu maçlar.

Ama sola yakın oynadığı birçok başarılı maçı var.

Ayrıca, Yattara herzamanki görevini yaparak, pek ala Simpson'un verimini azaltabilir.

Ali YİĞİT
18.02.2011, 15:19
Burak her iki çizginin de oyuncusu değil.

Sarkık oynasın diyoruz. Burak'ın en verimsiz olduğu maçlara bakın. Sağ çizgide oynamak zorunda olduğu maçlar.

Ama sola yakın oynadığı birçok başarılı maçı var.

Ayrıca, Yattara herzamanki görevini yaparak, pek ala Simpson'un verimini azaltabilir.

Üzülerek belirtiyorum ki ilk defa sana katılmıyorum Okg kardeş :)

Alihan Ertürk
18.02.2011, 15:35
Şenol Güneş, Manisa maçında sistemi değiştirecek.
Büyük olasılıkla 4-3-3 şeklinde çıkacağız maça, Eğer klasik sistemimizle çıkarsak Engin'in yerine Alanzinho ilk 11'de başlayacak.

Diğer düşündüğü şey ise Mustafa'yı sağbekte, Serkan'ı Selçuk'la beraber orta alanın ortasında kullanmak..Sola Colman'ı alıp Cale'ye yardım etmesini isteyecek..Sağ tarafta ise Burak'ı izleyeceğiz.

SAFA
18.02.2011, 15:41
...................Onur................
musti......glo...........giray..cale
...........serkan.....selçuk.........
yattara........................colman
................jaja.....................
.....................burak
olmalı bence

Mesut
18.02.2011, 15:48
alanzinho oynasın güzelll

UĞUR DURTAŞ
18.02.2011, 15:50
manisa zor maç,ama kolaylaştırmak elimizde ilk golü bulduktan sonra ikinci golü atıp rahatlayamıyoruz.inanılmaz goller kaçıyor.rakibi defanlarında eksik yakalıyoruz bu pozisyonlarda bile hata yapıyoruz.manisa kapanmayacak şenol hocamız akıllı bir taktikle manisayı sindirebiliriz.eğer bir arkadaşımızın dediği gibi ferhat solda oynarsa yattara bölgesinde etkili olabilir.büyük bir ihtimalle fb bu hafta puan kaybedecek şampiyon olmal istiyorsak kesinlikle kazanılması gereken bir maç.
onur-serkan-mustafa-glowakçi-cale-ceyhun-colman-selçuk-jaja-umut-yattara diyorum.

Erhan Gursoy
18.02.2011, 15:53
.....................Onur......................
Serkan......Glo........Mustafa.....Cale
....................Ceyhun....................
..........Selcuk............Colman.........
Burak.....................................Jaja
.....................Umut......................

Bu sekilde oynarsak Ceyhun orta sahanin defasin gorevini yapar, Selcuk ve Colman'in uzerinden yuk kalkar ve orta sahamiz daha guclu olur. Jaja'ya da serbest gorev verirse hocamiz, takim tikir tikir oynar bence. Umut gol kacirsada oynamali, cunki su an umuttan daha iyi forvet oyuncumuz yok. Ben Paweli Besiktas macinda izledim, Umuttan fazla bi artisi yok bence. Umut ondan daha guclu. Guclu stoperlerin arasinda iyi mucadele edebilir ve hataya zorlayabilir.

Macin ilerleyin dakikalarinda Yattara, Alanzinho ve Pawele sans verilebilir. Yattara artik takim oyuncusu degil ama onun bir ortasi bile macin skorunu degistirebilir. Boyle oyunculardan faydalanmak gerekiyor. Tabiki orta sahamiz cok guclu olmasi lazim yoksa Yattara gibi defansa yardim etmeyen oyuncularin yuzunden sIkIntiya girebiliriz. Insallah Senol Gunes orta sahamizin son maclarda güç kayip ettigini gorur ve Selcuk ve Colmani rahatlatmak icin defansif ozellikli bi oyuncu oynatir. Bu oyuncu bana kalirsa Ceyhun olmali. Agir olsada o görevi yapabilecek bir oyuncu. Biz orta sahamizi guclu tutarsak Spor Toto Süperligte bizi yenecek takim yok.

FC-ST-PAULI-61
18.02.2011, 15:57
...................Onur................
musti......glo...........giray..cale
...........serkan.....selçuk.........
yattara........................colman
................jaja.....................
.....................burak
olmalı bence
aynen .........

Mesut
18.02.2011, 16:01
aynen .........
burak orda etkisiz kalmazmı burak sağdan içeriye defansın arkasına katederek pozisyonlar goller buluyor .
bence burak sağda kalsın

Erhan Gursoy
18.02.2011, 16:06
Mesut sana katiliyorum, burak dar alanda etkisiz kalir. Buragin en verimli oldugu pozisyon sag acik'tir.

Mustafa Demir
18.02.2011, 16:15
10 milyon dolar prim alcak futbolcular sampiyon olmalari halinde bunu sadece yabancilara soleseler yeter deli gibi oynarlar walla

İskender Çakmak
18.02.2011, 16:16
hoca zorunluluk haricinde kadroda pek oynama yapmiyor. Bu macta da boyle olacaktir. Engin yerine bir degisiklik o kadar

apachi61
18.02.2011, 16:17
madem bizi çözdü rakipler madem orta sahamıza baskı uygulayıp bizi etkisiz hale getirebiliyor o zman yapılcak tek şey var defansın arasına atılacak uzun toplar ve bunları değerlendirebilecek forvet elemanları

Mustafa Umut
18.02.2011, 16:28
--------------Onur---------------
Mustafa---Glowacki---Giray---Cale
--------Selçuk---Ceyhun---------
Serkan------Colman----------Jaja
-------------Burak---------------

SADECETRABZON61
18.02.2011, 16:29
Yattara Oynamalı Bu Maçta Bence.

Turgay Atalay
18.02.2011, 16:36
10 milyon dolar prim alcak futbolcular sampiyon olmalari halinde bunu sadece yabancilara soleseler yeter deli gibi oynarlar walla

ŞAMPİYONLUĞA SÜPER PRİM İDDİASI

Bu arada Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun sezon sonunda şampiyonluk kupasının kaldırılması halinde tüm futbolculara toplam 10 milyon dolar prim vermeyi planladığı öğrenildi. Bu fiyatın bazı işadamlarının bireysel olarak vereceği primlerle daha da artabileceği öğrenilirken, yönetim şimdilik net primi açıklamaya yanaşmıyor. Yönetimin, ayrıca futbolculara ödenen maç başı primlerini ödemede de oldukça titiz davrandığı belirtildi.
sporx

Gurpas
18.02.2011, 16:37

Güzel oturmuş...:D

kamilsan61
18.02.2011, 16:47
madem bizi çözdü rakipler madem orta sahamıza baskı uygulayıp bizi etkisiz hale getirebiliyor o zman yapılcak tek şey var defansın arasına atılacak uzun toplar ve bunları değerlendirebilecek forvet elemanları

Zaten sivas maçında da bunu yaptık.

apachi61
18.02.2011, 17:01
Zaten sivas maçında da bunu yaptık.

o zaman kaldığımız yerden devam edelim : ) ayrıca şenol hoca kendisi bile dedi geçen ilk yarıda kazanan kadroyu bozmamam gerekirdi aldığımız manisa mağlubiyeti sonrasımı neydi ki zaten odur başka mağlup olmadık şimdide kazanan taktiği bozmanın yanlış olduğunu yaşayarak perçinlemez özetle taktiğimizi değiştirmez inşallah bi iki oyuncu değişkliğiyle farklı bir galibiyet hiçte yadsınmayacak bi durum bence : )

Ekrem D.
18.02.2011, 17:08
Onur

Serkan Glowacki Mustafa Cale

Yattara Selçuk Colman Piotr(Alan)

Burak Jaja

Umut, Pavel, M.Çakır yedeklerde olur.

asilhamsi
18.02.2011, 17:33
Ben şöyle bir kadro ile çıkılmasını isterdim:
-------Pawel------- ................. -------Pawel--------

--Jaja--------Burak .... VEYA....--Jaja---------Burak

---Colman-Selçuk--- ................ ------Colman------

-------Ceyhun------ ................ ---Piotr------Selçuk

Burak bencillik yapmaz ise ileride paslaşabilecek bir takım. Hücum organizasyonları görebileceğimiz bir takım. Topu savunmanın arkasına atayım diye yırtınmasına gerek olmayan bir takım.

Ozellikle ilki cok iyi kadro:alkış:

SAFA
18.02.2011, 17:37
burak orda etkisiz kalmazmı burak sağdan içeriye defansın arkasına katederek pozisyonlar goller buluyor .
bence burak sağda kalsın

Benim izlediğim kadarıyla Burak hiç sağ açık gibi değilde genelde umutla çift forvet oynuyor izlenimi verdi.

Deniz Tosunoğlu
18.02.2011, 17:41
Arkadaslar, dünde sormustum ama yeniden sorayim. Diyelimki Trabzonsporumuz sampiyon oldu. Sampiyonlar Ligine direkmi katilacagiz? Cünkü Besiktas Turkiye icin puan kaybetti dün. Hollanda ve Romanya gibi ülkeler Türkiyeyi gecti.

Süleyman Eruyar
18.02.2011, 17:48
Arkadaslar, dünde sormustum ama yeniden sorayim. Diyelimki Trabzonsporumuz sampiyon oldu. Sampiyonlar Ligine direkmi katilacagiz? Cünkü Besiktas Turkiye icin puan kaybetti dün. Hollanda ve Romanya gibi ülkeler Türkiyeyi gecti.

sanırım bu sene alınan veya alınamayan puanlar bu seneyi değil gelecek seneyi etkiliyor.

kelkitli29
18.02.2011, 17:52
Sampiyon olan takim direk katiliyor.

Ali YİĞİT
18.02.2011, 17:54
:meşale1::meşale1::bmn1::tsbayrak::tsbayrak:
Haydi Trabzonum yeniden tarih yaz

Alihan Ertürk
18.02.2011, 17:57
Bu maçı alırsak önümüzdeki iki maçta da berabere kalsak pek önemi yok..Şu üç maçta bence en önemli maçımız Manisaspor ile oynayacağımız.

Yiğit SARI
18.02.2011, 17:58
'Güneş sistemi'nde değişiklik!

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Manisaspor'a konuk olacak Trabzonspor'da, teknik direktör Şenol Güneş'in, sisteminde değişiklik yapması bekleniyor. Zorlu deplasmanda görev vereceği 10 ismi belirleyen tecrübeli teknik adamın, geriye kalan son oyuncu nedeniyle sezon başından bu yana oynattığı sisteminden, Manisaspor deplasmanında ödün verebileceği ifade edildi.

Engin Baytar'ın sakatlığı sonrasında kararsız kalan Şenol Güneş'in Manisa'da, ya alışık olunan 4-2-3-1 sistemini uygulayacağı ya da bu sisteme yakın bir anlayışa sahip olan 4-3-3 sistemine dönebileceği öğrenildi.

Deneyimli teknik adamın sistemde herhangi değişiklik düşünmemesi halinde Engin Baytar'ın yerine, Alanzinho'ya forma vermesi bekleniyor. Ancak hafta içinde yapılan antrenmanlarda savunmanın sağında Mustafa Yumlu'yu, orta alanda da Serkan Balcı'yı deneyen Şenol Güneş'in, Manisaspor'un etkili kanat akınlarını durdurma adına zorlu deplasmanda sistemde değişiklik yapmayı ciddi anlamda düşündüğü biliniyor. Bu durumda orta alanını ortasını Serkan Balcı - Selçuk İnan ikilisine emanet edecek olan tecrübeli teknik adam, Colman'ı orta sahanın soluna çekecek. Böylece Cale'nin zaman zaman savunmada yaptığı açıkları Colman'ın mücadele gücüyle kapatacak olan Şenol Güneş, bu kanattan Isaac ile gelişebilecek tehlikeleri önlemeyi planlıyor.

Savunmanın sağında da Mustafa Yumlu'yla Simpson'ın etkili akınlarını azaltmayı isteyen Şenol Güneş, Serkan - Selçuk ikilisiyle de Manisaspor'un Yiğit İncedemir ve Mehmet Güven ileson haftalarda orta alanda yakaladığı ritmi de kırmayı düşündüğü öğrenildi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87556

Yiğit SARI
18.02.2011, 18:02
Bu arada haberin sonunda Mehmet Güven demiş. Cezalı değilmiydi ?

Hürgün Aygün
18.02.2011, 18:02
Manisa ve Kayseri maçlarını alırsak İnönü'ye güzel bir havada gideriz gerçekten bunu da yapabiliriz bu Bjk'yi as kadromuzla yeneriz.

Süleyman Eruyar
18.02.2011, 18:13
Bu arada haberin sonunda Mehmet Güven demiş. Cezalı değilmiydi ?

Cezalı.....

ts_tuncay_ts
18.02.2011, 18:14
Simpson tehlikeli adam...Onu tutalım yeter...

Çok şahane görüntüler bunlar...
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87555

okg_53
18.02.2011, 18:22
Savunmanın sağında da Mustafa Yumlu'yla Simpson'ın etkili akınlarını azaltmayı isteyen Şenol Güneş, Serkan - Selçuk ikilisiyle de Manisaspor'un Yiğit İncedemir ve Mehmet Güven ileson haftalarda orta alanda yakaladığı ritmi de kırmayı düşündüğü öğrenildi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87556

Kendi fikirlerini haber diye yazıyorlar. Simpson ile Mustafa maçta son karşılaşması gereken isimler.

Asi Çaykaralı61
18.02.2011, 18:42
Önümüzdeki 3 maçdan 9 puan çıkaracağımıza ben şahsen inanıyorum :)

DeAgLeMaNyAq
18.02.2011, 18:47
Lig TV'de her gün farklı kadrolar sürüp duruyor. Hafta başında Engin yerine Yattara oynayacak dediler. 2 gündür hocanın Piotr-Alanzinho arasında kararsız kaldığı söyleniyordu. Şimdi de Mustafa Yumlu'yu sağbeke kaydırıp Serkan'ı orta alanda oynayacağını iddia etmişler. Bakalım hangisi gerçek olacak...

SADECETRABZON61
18.02.2011, 18:52
Manisa maçına ilgi gösterelim arkdşlar Manisa Yönetimi Kale Arkasının Tümünü verdi Bize Şuan sadece 300 bilet satılmş..bu Üzücü bir sayı.

TUNCAY HİÇYILMAZ
18.02.2011, 19:05
Manisa maçına ilgi gösterelim arkdşlar Manisa Yönetimi Kale Arkasının Tümünü verdi Bize Şuan sadece 300 bilet satılmş..bu Üzücü bir sayı.

Evet tribünün tamamını verdi fakat bilet fiyatlarını 40 liraya çıkardı..

Etem Güner
18.02.2011, 19:18
--------------------onur---------------------

mustafa--------giray------glowacki--------cale

------------------serkan---------------------

----------selçuk-----------colman------------

--burak-----------jaja--------------umut-----
benİm kadrom bu İŞte arkadaŞlar kanatlardan geÇmesİnler ortadan adamin dİŞİnİ Çekerİz

SADECETRABZON61
18.02.2011, 19:22
Evet tribünün tamamını verdi fakat bilet fiyatlarını 40 liraya çıkardı..

Bu Bir sebeb değil fener maçındada 65 tl yapmştı fenerliler doldurmştu..Demekki 40 lirayada bizde doldurabiliriz..

Numan Yerlikaya
18.02.2011, 19:35
İnşallah Alacağız Maçı Bu Hafta Fener Puan Kaybedecek Allahın İzniyle

TUNCAY HİÇYILMAZ
18.02.2011, 19:36
Bu Bir sebeb değil fener maçındada 65 tl yapmştı fenerliler doldurmştu..Demekki 40 lirayada bizde doldurabiliriz..

İstanbuldaki kadar Manisada taraftar olsa o stadı sadece biz doldururuz.. Benim söylemek istediğim neden Trabzonspor maçı gelince bu takımlar bilet fiyatlarını bu kadar yükseltiyorlar...

TheCrow
18.02.2011, 19:41
Biz Manisa'yı yeneriz bir aksilik olmazsa. Ama bjk bu haliyle fenerden biraz zor puan alır. Derbi maçtır, her sonuca açıktır tek tesellim. Yoksa bjknın futbol takımıyla uzaktan yakından alakası yok şu anda, beraberlik alsa bana yeter. Şöyle 3-4 haftalık bir galibiyet serisi yakalasak yolun zor kısmını geçmiş olacağız, yapabiliriz, muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut.

Mustafa ÖZDEMİR
18.02.2011, 19:44
inşallah kazanacağız...

Ilelioglu
18.02.2011, 19:47
Büyük ihtimalle böyle cikacagiz...

----------------------Onur----------------------

Mustafa-----Glowacki-------Giray-------------Cale

Burak--------Serkan--------Selcuk---------Colman

----------------------Jaja------------------------

---------------------Umut------------------------

apachi61
18.02.2011, 19:53
Büyük ihtimalle böyle cikacagiz...

----------------------Onur----------------------

Mustafa-----Glowacki-------Giray-------------Cale

Burak--------Serkan--------Selcuk---------Colman

----------------------Jaja------------------------

---------------------Umut------------------------

savunmada giray , forvette de umut sen şampiyonluğu unut :D

Anıl Kadir
18.02.2011, 19:55
....................Onur...................
Serkan...Mustafa...Glowacki...Piotr
............Selçuk...Colman.............
Burak.............Jaja.............Umut
...................Pawel....................

Cale oynarsa Yattara'yı sağ öne alıp Burak'ı sol önde oynatabilir ama; Piotr oynarsa bekte, Umut'u sol ileriye çekip Pawel'le başlar diye düşünüyorum...

SAMSUNLU60
18.02.2011, 20:25
Bu maç öyle veya böyle alınacak, şu kadro kurma işini de bırakın arkadaşlar ya, o kadar kadro yapıldı ki, değişecek iki pozisyon var. Cale ve Engin'in pozisyonları, gerisi aynen olduğu gibi kalır.

Burdan diyorum, Fener kesin puanlar kaybedecek :)! EMİNİM!
Çarşı grubu maç için hazırlıklara başladı bile, takımını tekrar kazanmak adına, dünkü ağır hezimet sonrası!

SAMSUNLU60
18.02.2011, 20:28
Bu arada Şenol Hoca bugün antremanda Glo, Mustafa ve Cale'yi yan yana oynattı, yani Serkan'ı da sağ tarafa çekip, arkada Mustafa'yı oynatacak galiba...

Mert67
18.02.2011, 20:33
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6553-5Q5W1A8I.jpg

Beyazlar as takım galiba.

Yaşar
18.02.2011, 20:38
Önümüzdeki 4 maçtan(Manisa(d),Kayseri,Bjk,Kasımpaşa) 10 puan alırsak yolun yarısını geçmiş oluruz. Çünkü Fb önündeki 4 maçtan(Bjk(d),Kasımpaşa,G.birliği(d),Konya) en kötü 9 puan alır. Bursa da(G.antepspor,Buca(d),İ.B.B,Karabük(d) 9veya 10 puan alabilir. Ondan sonra yeni hesaplar yapılır, hangi maçlardan beraberlik , hangi maçlardan galibiyet alınması gerektiği hesaplanır ve bir şampiyonluk stratejisi belirlenebilir.

TUNCAY HİÇYILMAZ
18.02.2011, 20:41
Önümüzdeki 4 maçtan(Manisa(d),Kayseri,Bjk,Kasımpaşa) 10 puan alırsak yolun yarısını geçmiş oluruz. Çünkü Fb önündeki 4 maçtan(Bjk(d),Kasımpaşa,G.birliği(d),Konya) en kötü 9 puan alır. Bursa da(G.antepspor,Buca(d),İ.B.B,Karabük(d) 9veya 10 puan alabilir. Ondan sonra yeni hesaplar yapılır, hangi maçlardan beraberlik , hangi maçlardan galibiyet alınması gerektiği hesaplanır ve bir şampiyonluk stratejisi belirlenebilir.

Rakiplerimizin maçlarına neden bakıyoruz. Lider onlar mı biz miyiz ? Biz maçlarımızı kazandığımız sürece onlar düşünsün..

Yaşar
18.02.2011, 20:44
Rakiplerimizin maçlarına neden bakıyoruz. Lider onlar mı biz miyiz ? Biz maçlarımızı kazandığımız sürece onlar düşünsün..
Her maçı kazanacak halimiz yok. Bazı maçlarda alınacak beraberlik bile bizi sene sonunda şampiyon yapacak 1 puan olabilir.

Mustafa YILMAZ
18.02.2011, 20:52
sivas galibiyeti ile üzerimizden ölü toprağı attık bence manisa maçınıda kazanırız yeter ki öz güveni yerinde olsun oyuncuların.

bjk'nin kaybedeceğini biliyordum ama bu kadar ezileceklerini sanmıyordum ama çok çok iyi oldu bu sonuç şimdi bjk fb maçına çok daha farklı çıkacak inşallah fb kazanamazda puan farkını bu hafta biraz açarız.

bundan sonra her maç final ist. medyasının baskısıyla yalandan yere strese girdik bu lanetten kurtulduk bence şu takımın öz güveni yerinde olsun yenemeyeceği takım yok.

sethfilo
18.02.2011, 21:29
Hikmet karaman takımını bize karşı aşırı hırslı hazırlıyor ne yazıkki o hırsını fb maçından önce verdiği demeçlerde de gösterseydi en azından esmesede gürledi derdik kısacası kupada dahi bizim elenmemize sebep olan evindeki maçından sonra bile görevini yerine getirmiş profesyonel rahatlığında olması mide bulandırıcıydı

Helvacı61
18.02.2011, 21:40
sizce penaltımıydı?..bence o da tartışmaya açık bir konu..keza Enginlen Buca maçında kazandığımız da öle...yazdığınızla da alakası olduğunu düşünmüyorum...
sen hala ordamısın

demiradam57
18.02.2011, 22:06
Anlamadığım bir konu bu forumdaki kadro kurmaya meraklı arkadaşlara.Herhalde Şenol GÜNEŞ kadroyu kurmadan buraya bakıyor...

Yiğit Gayretli
18.02.2011, 22:06

O zaman Alanzinho 18'e alınmayacak :)

Medallion
18.02.2011, 22:21

Strateji belli. Her maca tek tek bakmak. Her maca kazanmak icin cikmak, rakip farki gozetmeksizin. Su anda herkesin sansi esit...

Hürgün Aygün
18.02.2011, 22:29
Bursa Antep,Fener Beşiktaş deplasmanında her ikisi de çok zor bu hafta kazanırsak çok iyi avantaj sağlamış oluruz.

Ömer Faruk61
18.02.2011, 22:54
Bursa Antep,Fener Beşiktaş deplasmanında her ikisi de çok zor bu hafta kazanırsak çok iyi avantaj sağlamış oluruz.

Pursa kendi evinde oynuyor.

Numan Yerlikaya
18.02.2011, 23:03
Umutla Giray Oynamasın Ya Hele Giray Çok Hata Yapıyor Mustafa Oynasın

SEDAT
18.02.2011, 23:13
- Alanzinho ilk 11'de başlaması demek intihar etmemiz anlamına gelir.

Mustafa Umut
18.02.2011, 23:23
- Alanzinho ilk 11'de başlaması demek intihar etmemiz anlamına gelir.

Katılıyorum... Ve daha önce kurduğum kadroyu yineliyorum;

Yaşar
18.02.2011, 23:25
Bu tip kazanmamız gereken maçlarda, ortasahada Ceyhun'un oynaması takımın pas trafiğinin aksamasına neden oluyor bence. Selçuk-Colman ikilisi bozulmamalı ve sol tarafta Piotr oynatılmalı bence.

SEDAT
18.02.2011, 23:28
Katılıyorum... Ve daha önce kurduğum kadroyu yineliyorum;

- Colman-Jaja yer değişikliği yap , aynen bende bu 11'i beğendim...

Etem Güner
18.02.2011, 23:35
Bu maç öyle veya böyle alınacak, şu kadro kurma işini de bırakın arkadaşlar ya, o kadar kadro yapıldı ki, değişecek iki pozisyon var. Cale ve Engin'in pozisyonları, gerisi aynen olduğu gibi kalır.

Burdan diyorum, Fener kesin puanlar kaybedecek :)! EMİNİM!
Çarşı grubu maç için hazırlıklara başladı bile, takımını tekrar kazanmak adına, dünkü ağır hezimet sonrası!
inanmam ispatla fenerin puan kayıp edeceğini:D

Mesut
18.02.2011, 23:40
alanzinho hakkında önyargılısınız.
hugo brossda sizler gibi düşünüyordu kadroya dahi almıyordu.
Şenol hoca geldi direk 11'e yazıldı.
Şenol hocalı döneme bakıyorum hugo brosslu döneme bakıyorum arada uçurumlar var.
alanzinho kaliteli oyuncudur.

Yaşar
18.02.2011, 23:43
Alanzinho'nun kalitesine söyleyecek laf yok. Fakat bu yıl fizik olarak hazır olmaması ve Jaja ile aynı meevkide oynamasının dezavantajı ile performansı düşük. Onu solda oynatmak 10 kişi oynamak demektir.

Deniz Tosunoğlu
18.02.2011, 23:47
O zaman Alanzinho 18'e alınmayacak :)

hayir, yere atmis turuncu önlügünü.

Murat Altun
18.02.2011, 23:53
Bizim macla alakasi yok ama Lig tv de sinan engininde oldugu depari seyrediyorum da Sanki dag gibi sinan engin cekmis kuculmus minicik adamcik olmus Sizede oule gorunuyormubbu adam nadil hacim kutle ve çap kaybetmis yau. :D

Yaşar
18.02.2011, 23:56
Bizim macla alakasi yok ama Lig tv de sinan engininde oldugu depari seyrediyorum da Sanki dag gibi sinan engin cekmis kuculmus minicik adamcik olmus Sizede oule gorunuyormubbu adam nadil hacim kutle ve çap kaybetmis yau. :D
Doğrudur abi. Bjk 17'de 17 yapacak dedi adam, Bucaspor maçıyla iddiası yattı:D

el_conquistador
19.02.2011, 00:02
Eger Lig TV'de denilenler az bucuk dogruysa, sanirim Engin'in boslugunu Colman ile doldurmak isteyecek hoca. Serkanida orta sahaya alirsa, daha dinamik ve direncli bir orta saha cikarmak isteyecek. Eger böyle degisiklik olursa ama, sag kanatta bindirmelerimiz azalir, en azindan o kadar etkili olmaz, ikincisi orta sahadaki pas trafigimiz aksar, cünkü Serkan pas konusunda o kadar iyi degil.

Tahsin Ağaoğlu
19.02.2011, 00:10
senol hoca ceyhunu stoper olarak nicin denemiyor acaba.Ceyhum milli takimda stoper oynuodu.

Helvacı61
19.02.2011, 00:20
serkan yerinde oynamalı bizim takımımız geniş orta sahada oynayacak bir dolu adam var. serkanı orada oynatmak bana göre yanlış mustafa glonun yaında gayet iyi bizim hoca harbiden takıntılı girayı oynatacağım diye bütün takımı bozacak. engin yoksa orda ceyhun oynar alan oynar. herkes oynar ama bu takımda giray ve glo yanyana oynamaz.

Alihan Ertürk
19.02.2011, 00:21
Yeri değil kusura bakmayın ama;

Yarın oynanacak Tofaş-Ğs Cafe Crown maçını izleme imkanınız varsa mutlaka izleyin..Bir sürprizim var sizlere..:)

Mesut
19.02.2011, 00:22
takımla o kadar oynamaya gerek yok engın boşluğu için 3 mevkide değişiklik olmamalı.dömino etkisi yaratır o zaman intihar olur işte engin yok diye stoper sağ beke geçeçek sağ bek orta sahaya orta sahada sol kanada.

Helvacı61
19.02.2011, 00:24
ondan sonra derlerki sen şenol hocadan iyimi biliyon. bilmiyorumda bildiğim tek şey giray ve glo nun birlikte oynadığında yenmemiz çok zor. inşallah şenol hoca öyle hata yapıp şampiyonluk hayallerimizi manisada gömmez.

Yaşar
19.02.2011, 00:25
Yeri değil kusura bakmayın ama;

Yarın oynanacak Tofaş-Ğs Cafe Crown maçını izleme imkanınız varsa mutlaka izleyin..Bir sürprizim var sizlere..:)
Bu maç Bursa'da ise sen de Bursa'da olduğunda göre siteyle alakalı bir sürprizdir bu herhalde:D

Armağan Dere
19.02.2011, 00:27
Serkan'ı orta sahada oynatırsak Sağ beke Barış Ataş'ı mı koyacağız,pek iyi olmaz gibi geliyor bana..Ön liberoya Ceyhun Monte edilip...4-3-1-2 oynayabiliriz aslında...Burak-Pawel çift forvet..tabiiki Yumlu-Glovacki 2'lisi bozulmamalı

Yaşar
19.02.2011, 00:38
Macera aramaya gerek yok. Geçen haftaki kadroda Engin'in yerine Piotr oynarsa Cale solbeke, Giray oynarsa; Yumlu sağbeke; Serkanla 3lü ortasaha ve Burak-Jaja ve Umutlu 3lü forvet.yani klasik 4-3-3 veya 4-3-2-1.

TheCrow
19.02.2011, 01:14
Engin'in yerine Alanzinho oynar, geçen haftanın aynısı kadro maça başlarız.
Kadro değişmeyebilir ama oyun sistemimizin değişmese bile en azından maç içinde esnek olması gerekiyor. Artık rakipler ortasahamıza faullerle ve presle pas yaptırmıyor. Dolayısıyla, forveti içi güveysiden hallice, savunması iç güveysiden beterce olan takımımız oyun kuramıyor. Sivas maçında olduğu gibi, baktın ki rakip sana orta sahada pas yaptırmıyor, derhal taktik değiştireceksin: araya atılan uzun toplar, defansı çok mu geride kurdu, kanatlardan süreklki ortalar veya ceza yayı civarından şutlar. Rakipler yeni duruma adapte olana kadar atı alıp Üsküdar'ı geçebilecek kadromuz var. Tabi benim isteğim rakip ne kadar pres-faul yapsa da orta sahada aynı pas trafiğini yapabilmemiz, zaten bunu başardığımız zaman önümüzde hiç kimse duramaz.

Tolga
19.02.2011, 01:25
Engin'in yerine Alanzinho oynar, geçen haftanın aynısı kadro maça başlarız.
Kadro değişmeyebilir ama oyun sistemimizin değişmese bile en azından maç içinde esnek olması gerekiyor. Artık rakipler ortasahamıza faullerle ve presle pas yaptırmıyor. Dolayısıyla, forveti içi güveysiden hallice, savunması iç güveysiden beterce olan takımımız oyun kuramıyor. Sivas maçında olduğu gibi, baktın ki rakip sana orta sahada pas yaptırmıyor, derhal taktik değiştireceksin: araya atılan uzun toplar, defansı çok mu geride kurdu, kanatlardan süreklki ortalar veya ceza yayı civarından şutlar. Rakipler yeni duruma adapte olana kadar atı alıp Üsküdar'ı geçebilecek kadromuz var. Tabi benim isteğim rakip ne kadar pres-faul yapsa da orta sahada aynı pas trafiğini yapabilmemiz, zaten bunu başardığımız zaman önümüzde hiç kimse duramaz.

aslında bu zamana kadar hep zor taktikle oynadık.yani sürekli pas yap atağa sağlam git olaraktı gol düşüncemiz.ama a.gücü ve antalya maçında artık oyun üzerinde biraz oynamamız gerektiği düşüncesindeyim.artık kanatlardan yada koşu yoluna atılan pasları sürekli hale getirirsek bu tarz basit takımlara karşı 2 gol garantisi olur diye düşünüyorum.

6-7 kişilik savunmanın önünde 2 oyuncu orta sahaya pres yapıyorlar artık bize karşı.bizimkiler de heyecan yapıyolar oyun içinde çokta anlaşmazlık çıkabilir yani.aslında her maça 2-0 öndeymişiz rahatlığıyla başlasak ilk yarıda işi bitiririz.ÇOK KASIYORUZ

Terzioğlu
19.02.2011, 01:47
----------------Onur--------------
Mustafa--Glowacki--Giray------Cale
----------Selcuk-----Serkan-------
---------------Colman-------------
Yattara------------------------Jaja
----------------Burak-------------

Ilerleyen dakikalarda Pawel, Umut, Alanzinho veya Mehmet Cakir oyuna girebilir.

Furkan Dündar
19.02.2011, 01:54
kadro fazla değişmez unutmayınn hocamız ŞENOL GÜNEŞ ..

Ahmet Faruk
19.02.2011, 02:04

Tayfun niye turuncu giyiyor?
Onun kimsede olmayan özel bir renk ile oralarda olması lazım.

r9emre
19.02.2011, 02:13
Umut yine beyaz önlük yandık desenize. :p

Bekir
19.02.2011, 02:31
Bmn İstanbul Bu organizasyon kaçmaz

Son 4 Kişi

BMN İstanbul | Manisaspor - Trabzonspor Maçı Organizasyonu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=7))

DeAgLeMaNyAq
19.02.2011, 02:32
Bu tip taktik çalışmaların resimlerinin sunulması, rakip takıma avantaj sağlayabilir. Antrenman resimleri yayınlandığında bunlara dikkat etmeleri lazım...

ibrahim
19.02.2011, 02:47
Bu tip taktik çalışmaların resimlerinin sunulması, rakip takıma avantaj sağlayabilir. Antrenman resimleri yayınlandığında bunlara dikkat etmeleri lazım...

Benimde hosuma gitmiyor bu durum. Hangi internet sitesine girsem takimi a'dan z'ye analiz ediyolar. Yok Trabzon söyle oynayacak, böyle oynayacak, antrenmanda sunu calistilar, bunu calistilar vs. hersey yazilip ciziliyo. Ama fener haberlerine bakiyorum bi satir bile yazi yok antrenmanlari hakkinda. Tuhafima gidiyo. Kendi kendime komplo teorileri kuruyorum kafamda...

Emre Yavuz
19.02.2011, 03:42
Benim aklimdaki 11 :

:::::::::::::::::::::::ONUR::::::::::::::::::::

Serkan::::Mustafa::Glowacki::::Piotr

::::::::::::::::::::: Selcuk:::::::::::::::::::::

Burak::::::::::::::Jaja:::::::::::::Colman

::::::::::::::Umut::::Pawel::::::::::::::::::

Degisiklikler:

45-61: Yattara
61-75: Ceyhun
75- : Alanzinho

Skor Tahminim: 2 : 4

.....
19.02.2011, 03:49
Çift forvet aslında oynamak lazım. En azından deneyelim.

Pawel i boşa almadık.

SüRMeNe_6161
19.02.2011, 04:00
Pawelin Oynayacağini Sanmiyorum Gine Aynı Kadro Çikarız Diye Düşünüyorum..

.....
19.02.2011, 04:29
Hadi uşaklar alında gelin bu maçı. Size inanıyoruz.

Ali YİĞİT
19.02.2011, 08:51
Pawel 1 Haftadır tam idman yapmıyormuş,Yorgun ve hasta olduğu için onu Şenol hoca da oynatamıyor yoksa o da biliyor sizin kadar Paweli monte etmeyi takıma;)

Mustafa ÖZDEMİR
19.02.2011, 08:57
şenol hoca kadroyu bozmaz bence...

M.Kılıç50
19.02.2011, 21:28
ceyhun selcuk colman orta sahasi ile cikacagimizi saniyorum...

4-3-3

ama jaja kanat futbolcusu degil... :confused:

Cüneyt Canlıca
19.02.2011, 21:31
Benim bilgisayardamı sorun var yoksa bugün yazılan mesajların hepsi silinmiş mi??

Murat SİSMAN
19.02.2011, 21:31
Bu maç çok önemli bizim için.

DeAgLeMaNyAq
19.02.2011, 21:32
Benim bilgisayardamı sorun var yoksa bugün yazılan mesajların hepsi silinmiş mi??

Sizden kaynaklanan bir şey değil. Sanırım veri tabanında arıza olduğundan sabah alınan yedekten geri yükleme yapılmış. Dolayısıyla bugün atılan mesajlar uçtu...

yatmaztara
19.02.2011, 21:34
Allahımızın izni ile bu maçı kayıpsız geçiceğimize yürekten inanıyoruz.

İskender Çakmak
19.02.2011, 21:38
bursa da yenildi yarinda febe yenilecek is bize kalacak stres yapmadan macin 90 dakika oldugunu unutmadan sabirla mucadele ederek manisadan istedigimiz sonucla ayrilmaliyiz.

Yiğit SARI
19.02.2011, 21:39
Kazanmak gerek..

OYılmaz
19.02.2011, 21:39
Hikmet Karaman'ın antreman şekli neymiş la öyle korktum bu Manisa'dan :) antremanda Kolbastıdan tut Apaçi dansı , Tekvando, Haka dansı her şeyi yapıyorlar. :)

Hürgün Aygün
19.02.2011, 21:55
Fenerbahçe eminim yarın İnönü'de puan kaybeder bu fırsatı kaçırmayalım.

Bekir
19.02.2011, 21:57
BMN İstanbul | Manisaspor - Trabzonspor Maçı Organizasyonu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28259&page=7))

SEDAT
19.02.2011, 21:57
- Biz kazanalımda gerisi boş , koşarken arkaya bakmayacaksın , eğer bakarsan illaki bir yerde takılırsın...

Helvacı61
19.02.2011, 21:58
bursa yavaş yavaş aradan çekilecek fener le yarışımız son haftaya kadar devam eder. ama biz hep önde olacağız. yarın akşamki maçı büyük ihtimalle fener alır. ama bizde manisayı yeneceğiz. biz kendi maçlarımıza odaklanıp kazanacağız. önde olan biziz fener yarışa devam etmek istiyorsa yarın kazanmak zorunda

balli_kuymak
19.02.2011, 22:11
Bursanın puan kaybetmesiyle dahada önem kazandı bu maç bizim için..Genellikle böyle maçları almakta zorlanırız ama ALLAH'ın izniyle rövanşı alıcaz manisadan...

Mustafa ÖZDEMİR
19.02.2011, 22:11
rakiplerin puan bıraktığı haftayı galibiyetle kapatmamız şart...

Ertan1982
19.02.2011, 22:18
Bu is Averaja felan kalmiyacak.Bu saaten sonra kalan maclari hepsini 1:0 allalim yeter.Kalede Onur oldugu sürece biz kalan maclarda zor gol yeriz önemli olan skor üretmek önde.Umarim sanslarimizi cömertce harcamayiz.

Samet Yildirim
19.02.2011, 22:25
Yenelimde isterse Paf Takimi cikartsin hoca...

TS61_NL
19.02.2011, 22:27
62 sayfa inmis 57 ye :-) haydi trabzonum su seftalilerin yenilgisini iyi degerlendir. Birde tabii yarin bjk-fb macida var...;-)

ağasarlı
19.02.2011, 22:39
- Biz kazanalımda gerisi boş , koşarken arkaya bakmayacaksın , eğer bakarsan illaki bir yerde takılırsın...

bu söz sana aitse, hemen patenti al bence... ;)

Barış Burak
19.02.2011, 22:58
manisada sakat ve ya cezalı varmı

Cengiz Çubukcu
19.02.2011, 22:59
manisada sakat ve ya cezalı varmı

Mehmet güven cezalı..

yatmaztara
19.02.2011, 23:00
arkadaşlar şaka maka dünyada ön liberosuz oynayan tek takım biziz sanırım, bu yüzden ceyhunun oynaması taraftarıyım :D

Mustafa Umut
19.02.2011, 23:01
Sanırsam Simpson'da yok..

Barış Burak
19.02.2011, 23:03
Mehmet güven cezalı..

teşekkür ederim abi

Sanırsam Simpson'da yok..

hadi canım:)

Mustafa Umut
19.02.2011, 23:03
arkadaşlar şaka maka dünyada ön liberosuz oynayan tek takım biziz sanırım, bu yüzden ceyhunun oynaması taraftarıyım :D

Bugün Barcelona kanatsız oynuyor.Kanat oyuncularının görevini bek adamları yapıyor.Biz de önlibero ve çift forvetli taktiğe dönersek iyi olur fikrimce.Tabi en iyisini Şenol hoca bilir.Zaten kanatlardan çok ta gol atamıyoruz.Yani orta kafa gol misali.O yüzden kanatsız oynasak ve kanat görevlerini Serkan ve Cale yapabildiği kadar yapsalar yeter.

---------Onur--------
Serkan-Glo-Must-Cale
-------Ceyhun-------
---Selçuk--Colman---
--------Jaja---------
----Burak-Umut------

muharrematasoy
19.02.2011, 23:04
simpson yok mu? nasıl yani

Mustafa Umut
19.02.2011, 23:06
Kesin bilmiyorum ya bugün öyle bir şeyler duydum.Şimdi araştırıyorum.

yatmaztara
19.02.2011, 23:07
----------onur-----------
serkan-giray--glo----cale
--------ceyhun---------
burak--selçuk--colman
-------jaja----------
-----------umut

bu kadronun karşısında duracak tsl takımı olduğunu düşünmüyorum. fenerbahçe maçını orta sahada bir kişi eksik olduğumuz için fenere kaptırdık. o maçta ceyhun oynamalıydı. umarım bundan sonraki maçlarda bu kadro ile çıkarız

yatmaztara
19.02.2011, 23:08
Bugün Barcelona kanatsız oynuyor.Kanat oyuncularının görevini bek adamları yapıyor.Biz de önlibero ve çift forvetli taktiğe dönersek iyi olur fikrimce.Tabi en iyisini Şenol hoca bilir.Zaten kanatlardan çok ta gol atamıyoruz.Yani orta kafa gol misali.O yüzden kanatsız oynasak ve kanat görevlerini Serkan ve Cale yapabildiği kadar yapsalar yeter.

---------Onur--------
Serkan-Glo-Must-Cale
-------Ceyhun-------
---Selçuk--Colman---
--------Jaja---------
----Burak-Umut------

mesajını görmedim ama aydı düşüncelere sahibiz :D

Mustafa Umut
19.02.2011, 23:14
Ben yanlış haberler duymuşum.
Simpson var malesef :S

ylmz_ince
19.02.2011, 23:14
fenerbahçe kesinlikle inönüden 3 puan alcaktır her kritik maçında inönüden puan almiştir fenerbahçe o yüzden biz bir tek bursayla farkı açarız

Deniz Tosunoğlu
19.02.2011, 23:24
Bence Schuster maci satacak :)

SüRMeNe_6161
19.02.2011, 23:26
Bence Schuster maci satacak :)Schuster Maçi Satarsa Kendide Artik İspanyaya Gider...

esesmuratti
19.02.2011, 23:27
Haydi Trabzonspor,dualarımız seninle....haydi.....

Tunay ERDEM
19.02.2011, 23:29
kafamda 11 falan yok, kafamda sadece 3 var, o da olmuyorsa 1 var.

herkes 11 kurmakla bozmuş kafayı, Allah'ım sen yardım et.

Barış Burak
19.02.2011, 23:32
Bence Schuster maci satacak :)

pepino...:D

Özgür Öztürk
19.02.2011, 23:35
Bck maçı alacaktır bana göre en azından taraftar için yırtacaklar kendilerini.
fb avucunu yalar gibime geliyor.

atomania
19.02.2011, 23:39
Şampiyonluğa çılgın prim !

3 haftalık kötü seriye son veren Trabzonspor’da yönetim kesenin ağzını açtı.
19 Şubat 2011 Cumartesi 08:28

Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun sezon sonunda şampiyonluk kupasının kaldırılması halinde tüm futbolculara toplam 10 milyon dolar prim vermeyi planladığı öğrenildi. Bu fiyatın bazı işadamlarının bireysel olarak vereceği primlerle daha da artabileceği öğrenilirken, yönetim şimdilik net primi açıklamaya yanaşmıyor. Yönetimin, ayrıca futbolculara ödenen maç başı primlerini ödemede de oldukça titiz davrandığı belirtildi.

Pawel Brozek zor
Bordo mavili takımın devre arasında kadrosuna kattığı Pawel Brozek’in Manisaspor maçında 11’de forma giymesi zor gözüküyor. Güneş’in hücum hattındaki Umut, Burak ve Jaja üçlüsünden memnun olduğu belirtilirken, savunmada ise Giray, Mustafa ve Glowacki arasında oynatacağı iki ismi belirlemede sıkıntı yaşadığı öğrenildi.

Lazman
19.02.2011, 23:42
hersey elimizde.baska lafa gerek yok.

zafercalikoglu
19.02.2011, 23:42
artık kolay mac yok,avni akerin rövanşını alacağız inşallah,zor olacak ama olacak inşallah,tam derbi haftasında derbinin sonucu ne olursa olsun bu macı almamız gerekir..

Bekir
19.02.2011, 23:45
Haydi Bmn İstanbul Böyle bir haftada İzmir gezisi ve Manisa maçı kaçmaz...

sanatik
19.02.2011, 23:47
Antep Bursayi ne güzel Dirty Dört yapmisken pazartesini düsünmek bile istemiyorum.

Ve buraya yaziyorum. Besiktas 3 puan alip feneri yenecek.

Ömer Faruk61
19.02.2011, 23:50
Hocam ne olur bari bir 45 dakika izin ver oynasın Pawel.Ganzilizin yaptığı Brozekler videosunda inanılmaz golleri var.

Deniz Tosunoğlu
19.02.2011, 23:55
Youtubeda polonyali birisi bana mesaj yolladi. Dediki: ''Sizin teknik direktöre söyleyinki Paweli oynatsin, Umuttan 2 kat iyidir'' (Sivasspor macini izlemis Polonyali arkadas :) )

Barış Burak
19.02.2011, 23:56
fb puan kaybederse,aziz bizim maç için hakeme hayat boyu herşey dahil yaşam sunar.

Ali Yerlikaya
19.02.2011, 23:58
Youtubeda polonyali birisi bana mesaj yolladi. Dediki: ''Sizin teknik direktöre söyleyinki Paweli oynatsin, Umuttan 2 kat iyidir'' (Sivasspor macini izlemis Polonyali arkadas :) )

Adam Sivas macini baktiysa yine iyi demis, ben yabanci biri olarak o maci baksam sizin hocaya söyleyin beni oynatsin Umutdan 2 gömlek üstünüm derdim...:D:D:D

Bekir
20.02.2011, 00:02
Haydi Bmn İstanbul İzmir gezisi ve Manisa maçı için Son 2 kişi

Armağan Dere
20.02.2011, 00:06
Hau Bursa'ya ne güzel oldu?..Kendi sahalarında 4 yedi geçen senenin şampiyonu(!)...bi işe yarasalar da Fener'den zamanı geldiğinde Kadıköy'de puan alsalar...anca 3.olurlar..

Steril61
20.02.2011, 00:06

Polonyalı arkadaş doğru demiş demesine de Şenol hocanın inadını kırmak çok zordur. Pawel antenmanda 10 golde atsa Umut gibi kendini yırtarcasına koşmadıktan sonra formayı alması zor. Şenol hocanın insafı veyahut Umut'un bir sakatlığı olacak ki forma giysin bu adam.

Bu arada Şenol hocanın maçlarda oyuna zamanında müdahale etmediğini de üzerine basa basa vurgulamak isterim. Takım gol yemeden değişiklik yapmıyor maalesef. Halbuki tehlikeyi erken sezip ona göre hamleler yapması lazım hocamızın. Lakin ben bu atraksiyonu kendisinde göremiyorum.

TheCrow
20.02.2011, 00:10
Hau Bursa'ya ne güzel oldu?..Kendi sahalarında 4 yedi geçen senenin şampiyonu(!)...bi işe yarasalar da Fener'den zamanı geldiğinde Kadıköy'de puan alsalar...anca 3.olurlar..

9 u hükmen olmak üzere 75 puanla şampiyon oldular. Tarihte daha olmaz öyle bir şey. Bu maçı da balla alsalardı, Olasılık Teoremi ve İstatistik bilimlerine olan inancım iyice zayıflayacaktı. Sıra fenerde, onlar da gazla pompayla bakalım ne kadar gidebilecekler.

Cafer Bulur
20.02.2011, 00:13
Bursa kaybetti,iyi oldu.

Yarin da fb nin puan kaybedecegini düsünüyorum.

Rakiplerimiz ne yaparsa yapsin bu maci kazanmamiz gerekiyordu,yine öyle.

Sahada kazanmaya ihtiyaci daha fazla olan taraf oldugumuzu her haliyle ortaya koymamiz gerekiyor.

Rakipten daha cok kosarsak,daha fazla istersek kazaniriz,aksi durumda sonuc bizim icin iyi olmayacaktir.

Armağan Dere
20.02.2011, 00:13
9 u hükmen olmak üzere 75 puanla şampiyon oldular. Tarihte daha olmaz öyle bir şey. Bu maçı da balla alsalardı, Olasılık Teoremi ve İstatistik bilimlerine olan inancım iyice zayıflayacaktı. Sıra fenerde, onlar da gazla pompayla bakalım ne kadar gidebilecekler.

Şunu da ayrıca belirtmek isterim ki abi,maç ilk yarı da 2-2 olsaydı maçı çevirebilirlerdi..ama iyi oldu onlara..Fenerbahçe tehlikeli geliyor..Bjk bişeler yapıp puan almalı çünkü onların şu 3 maçı bizim 3 maçımızdan daha kolay..

vivanet
20.02.2011, 00:15
kızmamak elde değil devre arasında klubeye transfer yapmıyacağız diyen hoca ve yönetime sormak lazım bu adamlar ne iş yapar diye..doğru dürüst maç oynamadı pawel brozek..bence şenol hoca çok ciddi şekilde korkak olduğunu gösteriyor..oyuncuyu sahaya hazır hale getirmek senin görevin bu adam geleli iki ay oldu ortada yok..şampiyonluk giderse tek sorumlu şenol güneştir..ilk yarıda rakiplerin kötü oluşu eksikleri varkan bizde aradan iyi sıyrıldık takımlar ikinci yarı azcık dirilmeye başladı adam akıllı iki pas yapamamaya başladık..hani çok iyiydi bu takım..bırakın bu işleri dediğim gibi sadece biraz şans vardı ilk yarı..

vivanet
20.02.2011, 00:16
ve iddaa ediyorum ligde en yavaş futbol oynayan bizim takımdır..

Cafer Bulur
20.02.2011, 00:27
Ayrica takimin savunma hatalarini en aza indirmesi gerekiyor.

Ikinci devrenin 4 macinda takim savunmamiz hic de icacici degildi,bunun mutlaka düzeltilmesi gerekiyor.

Sampiyonluga oynayan bir takimin basit goller yememesi gerekiyor,fb bile savunmada saglam durmaya basladi.

Iyi savunma yapamazsak manisa gibi bir takimi yenmemiz hic de kolay olmayacaktir,sabirli ve kontrollü oynamali ama ayni zamanda tempoyu da düsük tutmamaliyiz.

Bülent Dizman 53
20.02.2011, 00:44
hikmet karaman gelecek yıl gs ın başına geçebilmek için oynatacak takımını.ve futbolcularını

Ilelioglu
20.02.2011, 00:46
Ayrica takimin savunma hatalarini en aza indirmesi gerekiyor.

Ikinci devrenin 4 macinda takim savunmamiz hic de icacici degildi,bunun mutlaka düzeltilmesi gerekiyor.

Sampiyonluga oynayan bir takimin basit goller yememesi gerekiyor,fb bile savunmada saglam durmaya basladi.

Iyi savunma yapamazsak manisa gibi bir takimi yenmemiz hic de kolay olmayacaktir,sabirli ve kontrollü oynamali ama ayni zamanda tempoyu da düsük tutmamaliyiz.

Katiliyorum son maclarda defans hattimizda ciddi sorunlar vardi, insallah bu macta en aza iner bu sorunlar.

MARVEL
20.02.2011, 00:47
ve iddaa ediyorum ligde en yavaş futbol oynayan bizim takımdır..

Hiç maç seyretmiyosun heralde.

Ali Yerlikaya
20.02.2011, 00:49
Katiliyorum son maclarda defans hattimizda ciddi sorunlar vardi, insallah bu macta en aza iner bu sorunlar.

Egemen gelene kadar bu sorunlarimiz devam edicekdir diye düsüniyom maaesef...

Egemen stoperlik disinda defans blogunda liderlik görevini yapiyor ve defansi iyi organize ediyor...

Ins. en kisa zamanda takima döner, duz kosulara basladi herhalde Besiktas macina ins. yetismis olur...

magicyattara
20.02.2011, 00:54
Öz Trabzonludur Nazan hanım..baba evi merkez Yeniköy köyündedir..bir kaç yıl önce satıldı o ev..

Trabzonlu dedik ama kız fenerli..

boztepeliyasin
20.02.2011, 00:56
bursanın yenilmesiyle bizim maç çok daha önemli hale geldi. gelmesine geldide bizimkilere güven olmuyorki. inşallah maçı alırız. yarın fenerde puan kaybederse süper olur.

ahmet aydın
20.02.2011, 00:58
çok rahat kazanacagız rahat olun:)

Cafer Bulur
Ya bu 96 haberi ne amacla buraya koyuldu,anlamak mümkün degil.

Negatif degil pozitif enerjiye ihtiyacimiz var su günlerde.:)

irfanb
İnandık,iman ettik,Musa ile İsa`ya
Galip gelir bu Trabzon,Sivas ve Manisa`ya
Yarıladık biz yolu ne kaldı Mayıs aya
Şampiyonuz bu sene ,günleri saya saya

:)

Ilelioglu
20.02.2011, 00:59
Öz Trabzonludur Nazan hanım..baba evi merkez Yeniköy köyündedir..bir kaç yıl önce satıldı o ev..

Trabzonlu dedik ama kız fenerli..

..................................:rolleyes:

Ilelioglu
20.02.2011, 01:05
Zor bir mac olacak ama insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Armağan Dere
20.02.2011, 01:06
Ya bu 96 haberi ne amacla buraya koyuldu,anlamak mümkün degil.

Negatif degil pozitif enerjiye ihtiyacimiz var su günlerde.:)

Negatif enerji vermek değildi amacım..düzenleyeyim istenirse mesajı

Cafer Bulur
20.02.2011, 01:07
Negatif enerji vermek değildi amacım..düzenleyeyim istenirse mesajı
Düzenlemek ne kelime,bence o mesaji editle.:)

Ömür Karadeniz
20.02.2011, 01:08
kızmamak elde değil devre arasında klubeye transfer yapmıyacağız diyen hoca ve yönetime sormak lazım bu adamlar ne iş yapar diye..doğru dürüst maç oynamadı pawel brozek..bence şenol hoca çok ciddi şekilde korkak olduğunu gösteriyor..oyuncuyu sahaya hazır hale getirmek senin görevin bu adam geleli iki ay oldu ortada yok..şampiyonluk giderse tek sorumlu şenol güneştir..ilk yarıda rakiplerin kötü oluşu eksikleri varkan bizde aradan iyi sıyrıldık takımlar ikinci yarı azcık dirilmeye başladı adam akıllı iki pas yapamamaya başladık..hani çok iyiydi bu takım..bırakın bu işleri dediğim gibi sadece biraz şans vardı ilk yarı..
Bilmem farkındamısın ama yazdıkların bana hikaye gibi geldi kusura bakma bu benim kişişel görüşüm.

Bülent Dizman 53
20.02.2011, 01:08
vay be 96 hee. maçı radyodan dinlemiştimm ama o yaşta o kaçan şampiyonluğun önemını bilemıyordum tbıkıde. 96 nın küskünleride artık yavaştan çıkıyo piyasalara 96 yılından önce yanı 10 ile 13 yaşları arasında hayal meyal hatırladığım bi kaç şey var.ozamanlar ali samıyende inönüde vs. oynadığımız maçlarda hep bi pankart gözüme ilişirdi( büyüklüğünden ve rizenin bi ilçesi olmasıdan dikkatimi çekerdi) kocaman yazılarla ARDEŞENLİ TRABZONSPORLULAR pankartı sürekli aslırdı. ama o pankartı ne yazıkkı 96 yılından sonra hiç bi stadda görmedim birdaha...takiii bu sene olimpiyatta oynadığımız maça kadar yine kocaman yazılarla HER ZAMAN SENINLEYIZ ARDEŞENLİ TRABZONSPORLULAR. bu şampiyonluğun bizim için önemiı inanılmaz derecede büyük Allah yar ve yardımcımız olsun...

Cafer Bulur
20.02.2011, 01:10
Sampiyonluk kacirmak bizim kaderimiz degil.

Calisarak,daha cok calisarak hedefe yürümemiz gerekiyor.

Fb 2 defa son dakika sampiyonlugu kacirdigi halde bizim kadar trajedi yasamadi.

Bu sezon olamazsak bile bir daha sampiyon olamayiz demeyecegiz,dememeliyiz.

kaptans
20.02.2011, 01:32
bildiğim tek şey rakiplerimizin biz kazandıkça bizi geçemeyeceği , onlar kaybetse biz kazanmadıkça farkın açılmayacağı

yane herşey bize bağlı ....

zorlanmadan yeneceğimizi düşünüyorum nedeni ise tam bize göre oynuyor manisa full açık... 3 yersek 5 atarız oranı istediğiniz gibi koyun

manisa = 3k - trabzon = 5k (k € IR )

Fanatik34
20.02.2011, 01:33
Eger Senol Hocam yine Umut´a sans verir ve sirf bu yüzden puan kaybedersek...tek sorumlu Hocamizdir!!!

Haaa Umut´u solacikta degerlendirir, Pawel´e gereken sansi verirse bu takim zaten kazanir.

Manisa´nin en kilit oyuncusu Mehmet Güven yok...Jaja bu takimin kontrasinda en önemli isim, Burak hirsiyla en önemli gücü...gerisi detay!!!!!!!

Armağan Dere
20.02.2011, 01:35
bildiğim tek şey rakiplerimizin biz kazandıkça bizi geçemeyeceği , onlar kaybetse biz kazanmadıkça farkın açılmayacağı

yane herşey bize bağlı ....

zorlanmadan yeneceğimizi düşünüyorum nedeni ise tam bize göre oynuyor manisa full açık... 3 yersek 5 atarız oranı istediğiniz gibi koyun

manisa = 3k - trabzon = 5k (k € IR )

İlk maçta da öleydi gayet de açık oynadılar..bizim berabere kaldığımız takımlara 3'er 4'er gol attılar...tehlikeli maç o kadar da rahat değil..

outoftime
20.02.2011, 01:40
pawele şans verilecek maç değil bence
umut bu takımın forvetidir ve bu sistemin en önemli oyuncusudur
biz bu takımla ilk yarı lideri olduysak umutun payı var
adam teofilonun yedeği oldu
transferine izin verilmedi
eşiyle sorunlar yaşadı
8.haftaya kadar golü yoktu
16.haftada 8.golüne ulaştı
demek ki gol atmayı becerebiliyor

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 01:41
pawele şans verilecek maç değil bence
umut bu takımın forvetidir ve bu sistemin en önemli oyuncusudur
biz bu takımla ilk yarı lideri olduysak umutun payı var
adam teofilonun yedeği oldu
transferine izin verilmedi
eşiyle sorunlar yaşadı
8.haftaya kadar golü yoktu
16.haftada 8.golüne ulaştı
demek ki gol atmayı becerebiliyor
Gol atmayi beceriyor derken son 5 Maci izledinmi Abi?

outoftime
20.02.2011, 01:48
benim izlemediğim maç yok
son beş maçta jajayı,burakı,engini de izledim
hatta semihi,boboyu,niangı da izledim herkes gol kaçırıyor
hakan şükür türkiyenin en çok eleştirilen futbolcusuydu
şaban oldu kazma oldu ama yurt dışında tanınan en önemli oyuncumuz oldu
umutun arkasında bir 10 numara yok
jaja da gol kaçırıyor ama maalesef bizdeki yabancı hayranlığı yok mu?
ben umutu çok beğeniyorum senede 15 gol atar,mücadelesini eder,takımı için canını dişine takar
noel eğlencesi için bahane yaratıp takımı yalnız bırakan oyuncu bu takımda oynuyorsa umuta laf söylemek utanç vericidir

mit_o
20.02.2011, 01:52
Eger Senol Hocam yine Umut´a sans verir ve sirf bu yüzden puan kaybedersek...tek sorumlu Hocamizdir!!!

Haaa Umut´u solacikta degerlendirir, Pawel´e gereken sansi verirse bu takim zaten kazanir.

Manisa´nin en kilit oyuncusu Mehmet Güven yok...Jaja bu takimin kontrasinda en önemli isim, Burak hirsiyla en önemli gücü...gerisi detay!!!!!!!

Ne kadar güzel söylemişsiniz kesinlikle katılıyorum

Armağan Dere
20.02.2011, 01:53
umuta laf söylemek utanç vericidir

Ne ilgisi var onu anlamadım..bu takımın gol yükünden kim sorumlu Burak Yılmaz ve Umut Bulut..Jaja kadar kaliteli olsaydı da kaçıp gitseydi..adam işini yapıyor mu kardeşim bitti..kim işini yapmıyorsa odur muhattabı eleştirilerin..Ankaragücü maçındaki arapası hatırlatırım hani canını dişine takan(!) Umut'un bom boş kaleye gol kaçırdığı ve 2 puanı kaybettiğimiz maç..gene aynı şekilde Sivas'ta da yaptı bunu..ama bu taraftara çok koşan adam lazım gol atan değil..gol nası olacak çok koşmayla mı onu bilemem

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 01:53
hmm Bende Umutu hic begenmiyorum Senede 1000 Gol kacirir ama isterse Pazartesi yine kacirsin yeterki kazanalim.Fener yarin yenilirse Biz 3 Puani yüzde bin aliriz

DeAgLeMaNyAq
20.02.2011, 01:55
Hocam ne olur bari bir 45 dakika izin ver oynasın Pawel.Ganzilizin yaptığı Brozekler videosunda inanılmaz golleri var.

Bu iş futbolcu için hazırlanan özel videolarla yürümüyor maalesef. Umut Bulut için de yapılmış bir dolu klip var. Hazırlayanlar da doğal olarak adamın attığı güzel golleri koyuyor. Kimse saç baş yoldurduğu pozisyonları koymaz. Nihayetinde ben de Umut'un çok formsuz olduğu ve Pawel'in oynaması konusunda hem fikirim. Ama ne yazık ki Şenol Hoca'nın yaptığı transferlerin takıma girmesi 2 ayı buluyor. Pawel BJK maçında güzel bir asist ve kafa vuruşu yapmış olsa da, Miller'ın Bursa'da yaptığı gibi oyunun kaderini değiştirecek tarzda bir forvet olduğunu düşünmüyorum. Umarım bizleri yanıltır...

outoftime
20.02.2011, 01:57
Ne ilgisi var onu anlamadım..bu takımın gol yükünden kim sorumlu Burak Yılmaz ve Umut Bulut..Jaja kadar kaliteli olsaydı da kaçıp gitseydi..adam işini yapıyor mu kardeşim bitti..kim işini yapmıyorsa odur muhattabı eleştirilerin..Ankaragücü maçındaki arapası hatırlatırım hani canını dişine takan(!) Umut'un bom boş kaleye gol kaçırdığı ve 2 puanı kaybettiğimiz maç..gene aynı şekilde Sivas'ta da yaptı bunu..ama bu taraftara çok koşan adam lazım gol atan değil..gol nası olacak çok koşmayla mı onu bilemem

kaliteye puan verilseydi
bjk şampiyon olurrdu
ya da geçen sene bursa olamazdı
biz umutla şampiyon olacağız
bundan başka oyuncumuz yok

Atakan
20.02.2011, 02:00
Pawell bu hafta oynamayacak diye biliyorum. Oynamasını isterdim ama olmayacak maalesef. Haftaya oynar atar golünü o zaman.:)

outoftime
20.02.2011, 02:01
ilk yarı oynanan a.gücü,gs,buca,ibb maçlarından alınan 3 puanlar umut sayesindedir
jajanın 3 puan kazandırdığı bir maç var o da bursa
kalite katmerli fiyat yüzde elli sapına kadar derby hadi hayırlı traşlar

mit_o
20.02.2011, 02:02
-----------------Onur-------------------
Serkan-----Mustafa-------Glowacki-----Piotr
-------------Selçuk-------Colman---------
Burak----------Jaja------------Mehmet Çakır
---------------Pawel----------------------

Bence bu ilk 11 ile sahaya çıkmalıyız...
Ama şenol hocayı biliyorum gene kesin piotr yerine caleyi pawel yerine de umutu mehmet çakır yerine de alanzinho ile başlar maça !!!

Neyse biz kendi lk 11'imize bakalım : İkinci yarı oyununun durumuna göre Mehmet Çakır-Alanzinho,Burak-Yattara,Pawel-Umut değişikliği yapılabilir veya Colman-Ceyhun

Manisaspor genele bakıldığında kendi evinde daha kötü oynuyor açık futbol oynadığından çok puan kaybettiği oluyor ama deplasman da çok iyiler ;)

Kendi evinde ki pst günkü maçta da açık futbol oynayacağını düşünüyorum bizim de işimize gelir tabi bu maçı kesinlikle kazanmamız gerek Bjk-Fener maçının skoru ne olursa olsun Eğer şampiyonluk yarışında ki rakibimiz Fener manisayı manisa da 3-1 ile geçiyorsa kesinlikle bizim de geçmemiz lazım hem ilk yarı da ki rövanşı da almak gerek manisadan.

Birde manisanın en önemli isimlerinden biri olan orta saha da mehmet güven sanırım kart cezalısı bu maçta yok onu da değerlendirmek gerek şimdiden başarılar takımımıza inşallah kazanan biz olucaz ve bursanın puan kaybettiği haftada farkı açıcaz

Armağan Dere
20.02.2011, 02:03
Zaten kaliteyi sevmeyenlerin dayanağı beşiktaş olmuş..bilmiyorlar ki Almeida ya da Bobo gelse Trabzonspor'a kilo ile gol atarlar...Umut'un her sene 15 gol atması son yılların lig tarihi olarak en iyi orta sahaları ile oynamasındandır...Şota takım elbiseyle Umut kadar gol atar(!)

outoftime
20.02.2011, 02:08
trabzonsporluların kalite dayanağı da jaja olmuş hayret ne gördünüz bize de anlatın
kaliteli olsun takımı da satsın değil mi?
bu takımda jajanın kalitesi kağıt üzerindedir
bu kadar kapılmayın yerim kalitesini

Armağan Dere
20.02.2011, 02:13
Demek istediklerimi anlamamışsınız..olayı takımı sabote etme noktasına kadar getirmişsiniz..Geçen yıl Eskişehirspor maçında kaptanımızın(!) yüzünden 10 kişi kalıp maçı kaybetmiştik keza Kasımpaşa maçında Teofilo'ya pas atmayarak kalitesini de göstermişti Umut..Neyse Jaja görevini yapıyor,Umut görevini yapamıyor bu kadar basit...gerektiği zaman Umut'un da görevini yapıyor Jaja

outoftime
20.02.2011, 02:14
onur-serkan-egemen-selçuk-engin-burak-umut

cale-alanzinho-glowacki-colman-jaja-yattara

allah aşkına şu yabancılarsız oynasak ne değişir?
colman dışındakiler benim için vazgeçilmez değil
ama gel de yerlileden vazgeç
bırakın umutu da kadromuzdaki yabancılara bakın
ne verdiler ne alıyorlar yata yata para kazanıyorlar

Uğur Kalyoncu
20.02.2011, 02:16
fb nin bjk maçından sonra muhtemel 3 maçlık serisini düşünürsek,bizim için puan kaybının telafisinin olmadığı haftalara giriyoruz,önümüzde ki 3 haftada fb ye kesinlikle puan olarak karşılık vermeliyiz,bjk maçından sonra lider çıkabilirsek,yakalayacağımız 3 muhtemel seri ile tekrar avantaj yakalayabiliriz.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 02:17
Colman,Yattara,Jaja bunlar Mac kazandirabilen Kaliteli Oyuncular.

outoftime
20.02.2011, 02:19
kafanızdaki jaja figürünü yıkmak imkansız
şu an takımda yedek kalabilecek ilk oyuncuya bu kadar güvenmemek lazım
iki hareket daha yaparken top kaptırır birkaç puan daha kaybederiz
o zaman jajamania savaşımız biter

Kıvanç Çuvalcı
20.02.2011, 02:20
Gol atmayi beceriyor derken son 5 Maci izledinmi Abi?

Umut son bes macta cok fazla pozisyona girmedi oyle aman aman bir belki Ankaragucu macini sayabiliriz.

outoftime
20.02.2011, 02:21
skoru değiştiren oyuncu ne demek allah aşkına?
servet de skoru değiştiriyor
mustafa yumlu da değiştiriyor
jaja da o kadar futbolcudur tabi ki

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 02:22
Mac kazandiran Önemli Oyuncularimiz. örnek
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce - Yattara
bursaspor 0-2 Trabzonspor- Jaja

Jaja gibi Oyuncumuz varda begenmiyoruz,ama Umutu begeniyoruz ;D