PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Uğur Kalyoncu
15.02.2011, 20:25
Alın bunu tartışın :)

---------------Onur----------------

---Serkan---Glo----Musti----Piotr---

-------Selçuk------Colman----------

Yattara---------Jaja---------Burak

--------------Pawel----------------
jaja yerine engin, burak yerine umut da benim kadrom..

Murat Engin Akyüz
15.02.2011, 20:33
dikkatimi çeken bir şey oldu,glowackinin sivas maçında sezon başındaki gibi iyi oynamasının nedenlerinden biri de ortadaki ikilinin sağında oynaması oldu.hatırlayalım beşiktaş ve fenerbahçe maçlarında hep giray'ın solunda oynadı ve bize geldiğinden beri en kötü 2 maçını oynadı.aynı giray'da olduğu gibi glowacki de sol stoper oynarken zorlanıyor.mustafa yumlu ise 2 tarafta da aynı performansta oynayabiliyor.aslında önemsiz gibi dursa da bence aradaki fark bariz bir şekilde ortada,bu önemli bir detay gibi geliyor bana.bundan dolayı girayın cezası bitmesine rağmen umarım manisa maçında giray-glowacki başlamaz.ya giray-mustafa ya da glowacki-mustafa olmalı.

Mehmet Ç.
15.02.2011, 20:37
Ya ne bekliyordunuz? 5gol atmasini mi? topu defanstan alip herkesi calimlayip gol atmasini mi?

Öyle bir oyuncu tipinde degil ki zaten Pawel. Iyi isleyen bir takimda pozisyona girer ve golunu atar (a2 de de atti zaten)

Ben habere kiziyorum. Yoksa seninle ayni düsüncedeyim :)

DeAgLeMaNyAq
15.02.2011, 20:50

Bende bu kadronun oynamasını umuyorum. Giray bir süre dinlendirilmeli. Mustafa, Egemen gelene kadar kesilmemeli. Piotr'u bir buçuk maçla yorumlamak çok doğru değil ama devam etmekte fayda var. Engin'in sakatlığı hakkında bir bilgi yok ama 2 gündür takımla çalışamadığına göre ciddilik payı olduğunu düşünüyorum. Bu durumda hoca ya Burak'ı sola çekip sağda Yattara'ya şans verecek. Ya da sezon başında olduğu gibi Umut'u sola çekip ileride Pawel'e şans tanıyacak. Manisa da son dönemde Isaac-Kahe-Simpson üçlüsüyle oynuyor. Bu iki hücum üçlüsünün maç içerisindeki performansları takımlarını şaha da kaldırabilir, hezimete de uğratabilir...

Kaya
15.02.2011, 20:59
Alacağımız galibiyet ile puan farkını arttıracağımızı düşünüyorum bu hafta için...

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 21:02
Alacağımız galibiyet ile puan farkını arttıracağımızı düşünüyorum bu hafta için...
fener en zor maçına çıkacak .bursada antepi konuk edecek yenersek puan farkını açarız bencede...

erolizmts
15.02.2011, 21:04
Manisaspor açık oynadığı taktirde 3 puanı alacağımızı düşünüyorum. Yok ama Çanakkale geçilmezi oynar, 6-7 oyuncuyla neredeyse çakılı savunma yaparsa puan baya zora girebilir. Ki böyle bir anlayışla oynarlarsa bu ligin güvenilirliği ciddi anlamda tartışılır.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:05

Bence güzel bir kadro :)

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 21:05
Manisaspor açık oynadığı taktirde 3 puanı alacağımızı düşünüyorum. Yok ama Çanakkale geçilmezi oynar, 6-7 oyuncuyla neredeyse çakılı savunma yaparsa puan baya zora girebilir. Ki böyle bir anlayışla oynarlarsa bu ligin güvenilirliği ciddi anlamda tartışılır.
bu lige güvenemeyeceğimizi dün kayserisporun yaptıklarını görünce anladım...

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:06
takımlar ne çakal olmuş.
Trabzonspor rakip olunca biletler tavan yapıyor

Manisaspor maç bileti ne kadar bize ayrılan bölümde ?

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:08
Egemen koşulara başlamış güzel..

Çok güzel bir haber takımımızda eksikliğini hissediyoruz.İnşallah en yakın zamanda takımımıza geri dönecektir :)

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 21:09
Manisaspor maç bileti ne kadar ?
40 tl .komik değilmi...

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 21:10
manisa bizim maçlarda parlıyor hep.makukulaya dikkat etmeliyiz...

Eren Karaahmetoğlu
15.02.2011, 21:21
Engin de iki hafta yokmuş sanırım..

Kaynak malum yer. Ama bu konularda genelde doğru söylüyorlar..

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 21:27
Engin de iki hafta yokmuş sanırım..

Kaynak malum yer. Ama bu konularda genelde doğru söylüyorlar..
artık oraya tıklamadığımız için bilmiyorum .engin neden yokmuş...

Yiğit SARI
15.02.2011, 21:33
Sabah antrenmanına izinli olan Sezer ve Mehmet Çakır katılmazken, sakatlıkları bulunan Egemen, Engin ve Ferhat takımdan ayrı olarak doktor kontrolünde çalıştılar.

Resmi siteden . Engin'in bi sakatlığı var mı acaba gerçekten ?

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:34
40 tl .komik değilmi...

Bütün takımlar bizlere karşı bilet fiyatlarını tavan yapıyor

Serdar Dilekoğlu
15.02.2011, 21:37
Bu maçı alırsak bir nebzede olsa da rahat bir nefes alacağız. En son bizim maç yapmamız biraz sıkıntılı. Her zaman ilk maçı bizim yapmamız taraftarıyım. Umarım bu hafta herşey istediğimiz gibi olur.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:42
Maça 5 Gün 22 S. 16 Dk. Kaldı :)

inadına_Trabzon
15.02.2011, 21:43
Selçuk Colman defans yapsın anlayışı iflas etti bence. Ceyhun-Selçuk-Colman sahada olsun. Ceyhun defans yapsın. Selçuk Colman herzamanki gibi 2 yönlü.Böylece Colman biraz daha hücuma katkı sağlayabilir.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:48
Akşam antrenmanına ziyaret

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6539-0H7L0M7C.jpg

Trabzon Yetiştirme Yurdu öğrencileri takımımızın bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanı ziyaret ettiler.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımızla fotoğraf çektiren öğrencilere Trabzonspor Dergisi ve kaşkolu hediye edildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6539-9C6O8X9A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6539#Icerik

FC-ST-PAULI-61
15.02.2011, 21:53
Engin sakatsa böyle cikmaliyiz bence

---------------------onur---------------------
mustafa------giray-----------glo--------piotr
----------Serkan----selcuk---colman--------
----Yattara------------------Jaja------------
---------------Burak-----------------------

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 21:53
"Bu hava dağılmasın"

Spor Toto Süper Lig'de Sivasspor'u deplasmanda yenerek üç maçlık galibiyet özlemine son veren Trabzonspor'da gözler, pazartesi günü oynanacak Manisaspor maçına çevrildi.

Alınan üç puanla üzerlerindeki baskıyı biraz atıp moral bulan bordo mavili ekipte, teknik direktör Şenol Güneş'in bu olumlu havanın dağılmaması için yoğun çaba sarfettiği öğrenildi.

Oyuncularıyla toplantı yapan deneyimli teknik adamın, Manisaspor'u ciddiye almaları konusunda futbolcularını uyardığı belirtildi.

Ligdeki ilk mağlubiyeti Manisaspor'dan aldıklarını oyuncularına hatırlatan Şenol Güneş'in, "Bu maçı kazanırsak, Sivasspor galibiyetimiz anlam kazanır. Şampiyonluk yarışı gittikçe kızışıyor, sinirlerimize de hakim olmalıyız" dediği ifade edildi.

Manisaspor'un, Medical Park Antalyaspor'u deplasmanda 4-1 yendiği maçın kasetini de teknik heyetiyle birlikte inceleyen Şenol Güneş'in, Manisaspor önünde kontrollü bir oyun planı üzerinde durduğu belirtiliyor.

Öte yandan Trabzonspor'un Polonyalı oyuncusu Arkadaiusz Glowacki, şampiyonluğun bir amaç ve gurur duyulacak bir his olduğunu, bu yüzden daha ağır çalıştığını söyledi.

Şampiyonluk düşüncesinin kendisini heyecanlandırdığını belirten Glowacki, bordo mavili takımda mutlu olduğunu ifade etti.

Trabzonspor'un şampiyon olacağına inandığını dile getiren Polonyalı oyuncu,
"Önemli olan sahada oynarken herkesin yüzde yüz kendini verebilmesi. Bu motivasyonu sağlarsak ilk yarıda olduğu gibi, yeterli puanlar toplayabiliriz" şeklinde konuştu.

Bu arada ligde 98 golü bulunan Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut'un dalya heyecanı, adeta kabusa dönüştü. 9. sezonunu geçirdiği ligde bugüne dek 98 gol kaydeden bordo-mavili futbolcu, 5 maçtır gol atamadığı için "100'ler Kulübü"ne giremedi.

En son ligin 16. haftasındaki İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında 1 gol kaydeden Umut, 100. golü için gerekli olan 2 golü atma başarısı henüz gösteremedi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87369

DePaR
15.02.2011, 22:08
---------------Onur---------------
Serkan------Glo-----Mustafa----Cale
--------------Selçuk---------------
Burak---------Colman----------Piotr
---------Pawel----------JaJa-------

:) ( yedekler; umut-ceyhun-engin-yattara-alan-giray )

Şeref
15.02.2011, 22:15
şampiyon olacaksak galip gelmemiz lazım başkası kurtarmaz

/_!mmortalTs_\
15.02.2011, 22:19
http://www.gencfb.org/fenerbahce/haber/souleymanou-hamidou-yu-biz-sakatladik/3237/
Şimdi nası bi cevap vermek lazım.

biltrabzon
15.02.2011, 22:25
umut u takimdan kesenler,evet umut kaciriyor ama, umut suz bu takimin birakin pozisyon bulmasini kaleye sutu bile olmayan maclarini cabuk unuttunuz.

FC-ST-PAULI-61
15.02.2011, 22:27
umut u takimdan kesenler,evet umut kaciriyor ama, umut suz bu takimin birakin pozisyon bulmasini kaleye sutu bile olmayan maclarini cabuk unuttunuz.
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce
Trabzonspor 1-0 Besiktas
Bu Maclarda Umut yoktu ve Yeterince Pozisyona girdik

Helvacı61
15.02.2011, 22:38
http://www.gencfb.org/fenerbahce/haber/souleymanou-hamidou-yu-biz-sakatladik/3237/
cevap verecek bir durum yok altımızdalar. biz kazanacağız onlar altımızda kalmaya devam edecekler. ama şurası bir gerçek bizim kiralık oyuncumuz bize gol atyor. puan kaybediyoruz.onların kiralık youncusu onlara gol hediye ediyor. bu ligde dürüst olan kimse şampiyon olamaz olmamıştırda zaten bizimde belirli güçlerimizn olduğuna inandığımız için şampiyon olacağımıza inanmıyormuyuz. bursasporlular yorumlarında fenerin şampiyonluk yarışına girmesi gerektiğini yoksa trabzonun masada bursaspora şampiyonluk vermeyeceğini idda ediyorlar. illa bu federasyon nezninde olmayabilir şurası bir gerçek türkiye liglerinde fener sempatizanı olan başkan.yönetici, futbolcular var ama trabzonspor içinde o kadar olmasada var önemli olan bunları harekete geçirebilmek. 1,2 hafta daha yenmeye devam edelim. herşey rayına girer diye düşünüyorum.

Cafer Bulur
15.02.2011, 22:40
Ben bu maci fb ye karsi olan puan farkini arttirmak icin nadir firsatlardan biri olarak görüyorum.

Fb nin bundan sonra cok fazla puan kaybedecegini sanmiyorum bu nedenle bjk macini düsünerek bu maci mutlaka almamiz lazim.

Hem antalya ve a.gücü beraberliklerini telafi etmek icinde bu maci ne pahasina olursa olsun kazanmamiz gerekiyor.

Varimizi yogumuzu ortaya koyarak,kazanmaya daha fazla ihtiyac duyan takim olarak kazanmamiz lazim.

kaptans
15.02.2011, 22:41
bu hafta herşeye açık bizim için liderlik gidebilir yada puan farkı inşallah açılabilir...pazartesi günü oynamak aslına bakarsanız iyi gibi görünüyor öyleki rakiplerimizin puan kaybetmesi durumunda stres bence biraz daha azalacak ve ortaya konulan performans artacaktır ancak bursa ve fenerin antep ve beşiktaşı yenmesi durumunda ki bence en azından biri puan kaybedecektir o zamanda stres kendini gösterecektir inşallah ilk şık gerçekleşir ve pazartesi puan farkını açmış oluruz....

manisaya baktığımız zaman ileri uç elemanları ve arkadan gelen destek iyi gibi görünüyor kadro itibariyle ama tam dişimize göre bir rakip bence çünkü kapanmaya oynayabilecek bi takım değil böyle takımlarıda her zaman yendik o yüzden sivas maçı kadar zorlamayacaktır bizi diye düşünüyorum ikiside çıkcak topunu oynayacak ve güçlü olan biz kazanacağız inşallah (amin)

Cihan_61
15.02.2011, 22:43
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce
Trabzonspor 1-0 Besiktas
Bu Maclarda Umut yoktu ve Yeterince Pozisyona girdik
Dogru ama Teofilo vardi
Ah Ah simdi keske olsa :(

Yiğit Gayretli
15.02.2011, 22:44
Umut ve Burak'ı takıntı haline getirmenin başka şey, faydalılarken kullanıp formları düştüğündeyse kızağa çekilme olayının başka şey olduğunu anladığımızda şuradaki yorumların %80'i değişecek. Ben inanıyorum...

Yiğit Gayretli
15.02.2011, 22:45
Dogru ama Teofilo vardi
Ah Ah simdi keske olsa :(

Pawel var. Ben Bjk maçında Brozek Bros'u beğendim. Çifter çifter muya giy ;)

Cihan_61
15.02.2011, 22:46
Pawel var. Ben Bjk maçında Brozek Bros'u beğendim. Çifter çifter muya giy ;)
Insallah iyi olur :)

AKSOY_61
15.02.2011, 22:46

Bence cvp vermemek lazım.
Bizim de lehimize olan en küçk bir hakem hatası ne biliyim rakibin puan kaybı
bilinçliymiş gibi gösterilseydi biz de böyle cvp verirdik.Herşeyin altında bit yeniği yoktur
şans faktörü de var.

Fb'nin adı çıkmış 9 a inmez 8 e.
Tamam belli şeyleri zamanında ayak oyunlarıyla halletmişler de bu kadar değil ama.Bizim puan kaybımızı, onların bize yaklaşmasını hakemlerin bütün hatalarını
oyuncuların bize veya onlara olan tutumunu kısaca herşeyi ayak oyuncularına bağlarsan böyle tiye alırlar ne yazıkki.

Bu sadece bizim için de değil diyorumya fb nin adı çıkmış bütün takımların forumlarında yazılan şeyler bunlar.

TSelif
15.02.2011, 22:51
Ne malum Sadri Şener sadece kaleci kötü demek istemiştir. Onların anladığı manada söylememiştir . Ama adamların doğru bir şeysi yok ki kendi ağızlarıyla itiraf etmiş:D
Aykut afkurduğu zaman biz bu kadar haber yapmadık yahu :D

Cihan_61
15.02.2011, 22:54
Biz artik kolay Mac kaybetmeyiz 5de 5 yaparsak Sampiyonuz

AKSOY_61
15.02.2011, 22:56
Ne malum Sadri Şener sadece kaleci kötü demek istemiştir. Onların anladığı manada söylememiştir . Ama adamların doğru bir şeysi yok ki kendi ağızlarıyla itiraf etmiş:D
Aykut afkurduğu zaman biz bu kadar haber yapmadık yahu :D

Yanlız orda inşallah bize de aynı hataları yapar demiş.
Yani çok masum bir ifade değil hafiften bi iğneleme var.:)

Helvacı61
15.02.2011, 22:56
şunu açıkça söyleyim 25 yıldır futbol takip ederim. istanbul takımlarının birinin bir iddası yokken diğerini yendiğini görmedim. bjk,fb,gs aralarında yaptığı maçlarda şampiyonlukta rakip değil iseler kimin ihtiyacı varsa o yenmiştir. boşuna kızkardeş demiyorlar. bu hafta fener bejekeyi yenecek. bizde manisayı, benim tahminim trabzonspor ve fener bundan sonra çok fazla puan kaybetmez. fenerin gs ve eskişehir bizim ise bejeke maçımız puan kaybına açık sahamızda zor maçlar kaldı. ama biz hem taraftar hemde takım olarak zor maçlara daha iyi motive oluyoruz

magicyattara
15.02.2011, 23:01
fenerin kıvırmasına gerek yok..bu maçı eski kalecileri hediye etti onlara..Volkanın yediği eski golleri hatırlatıp galibiyetlerini temize çekme gayretindeler..aynı durum bizde olsa kudururdu bunlar..
Zaten şu an ki 2. likleri piyango gibi geliyor onlara..kazandıkları gibi kaybedeceklerdir de..herkesin kalesinde Volkan yok..

outoftime
15.02.2011, 23:02
bugün sadri şenerin yaptığı açıklamayı duydum ve çok da şaşırmadım
mehmet ali yılmaz gibi gaf yapmada bizim başkan da bayağı kısmetli
fenerbahçeyi el birliği ile ayağa kaldırdık verdik gazı şimdi de kayserinin üzerine oynuyoruz
NE GEREK VAR BU ADAMLARI HIRSLANDIRMAYA?
yılların şenol güneşi ve sadri şeneri artık bu tip hataları yapmayı bıraksınlar
ben de yazmayı bırakayım...

altinkaya08
15.02.2011, 23:10
Manisanın geçen hafta deplasmanda hemde farklı skor ile kazanması bizim açımızdan hayırlı olmuştur derim ben.Aldıkları bu galibiyetle bizim maça olan konsantransyonları düşebilir.Ayrıca bu skor bizim manisa maçına olan motivemizi artıracaktır.Ben şunu derim;bizim için kolay maç olmasın kolay gördüğümüz maçlara motive olamıyoruz bizim maçlarımız zor olsun.Gerçektende biz zor maçları seviyoruz.Bilmem katılırmısınız??

Helvacı61
15.02.2011, 23:19
bu sene aklımdan çıkmayan olaylardan biride hikmet karamanın trabzonda yaptığı kol hareketidir. adam sahamızda o hareketi yapınca sanki bütün sülaleme küfür etti. oyuncular da eğer benim hissettiklerimin yarısını hissettilerse fark atarız.

Ömer Faruk61
15.02.2011, 23:22
Öyle yada Böyle artık seri zamanı Fırtına seriye bağlamalı...

Helvacı61
15.02.2011, 23:23
fenerbahçeyi el birliği ile ayağa kaldırdık verdik gazı şimdi de kayserinin üzerine oynuyoruz
sadri şener doru zamanda doğru konuştu. amacı volkandan ziyade diğer kalecilerin dikkatini çekmekti geçen yıl bütün kaleciler fenere çalıştı. kariyerlerinde yemediği golleri yediler.

outoftime
15.02.2011, 23:26
sadri şener doru zamanda doğru konuştu. amacı volkandan ziyade diğer kalecilerin dikkatini çekmekti geçen yıl bütün kaleciler fenere çalıştı. kariyerlerinde yemediği golleri yediler.

ben doğruyu tartışmıyorum lakin
9 köyden kovulmak da istemiyorum

fenerbahçeyle girilen diyaloglar bizim bu tür konularda altyapımız olmadığını göstermiştir kalan 13 haftada bu riske girmek ancak egomuzu okşar...

fteotdgs
15.02.2011, 23:27
Fener'in tum gazi bir maca bakar. Yalaka basinin deyimi ile istedikleri kadar Samandira tesislerinde Aykut hocalarinin etrafinda kenetlensinler, galibiyet yeminleri etsinler. Bu hafta oyle ya da boyle BJK, Fener'i yenecektir. Kiev macindan bagimsiz olarak evlerinde Fener macini kazanamazlarsa, hele de yenilirse kazan kaldirilir. O yuzden mutlaka BJK alir, en azindan berabere kalir diyorum ben. Biz yeter ki once su Manisa macini alalim. Adamlar ilk yari evimizde yendi bizi, sonra kupada rakibimize evinde yenilmeyi basardi! Ne yapip edip bu maci almaliyiz.

Helvacı61
15.02.2011, 23:32
biz önce oynasak alırdıkta sonra oynuyoruz. korkum oki fener yenecek biz de rahat yenebileceğimiz maçta strese gireriz.

fteotdgs

Katiliyorum. Hakikaten bu laflarin ustune, Sukru Saracoglu'nda harikalar yaratan Babacan, onumuzdeki macta Avni Aker'de panter kesilmesin de ne yapsin? Ne olursa olsun, baskan da, Senol Gunes de sezon sonuna kadar hic konusmasa mikrofonlara, kamuoyuna ne guzel olur.

outoftime
Fener'in tum gazi bir maca bakar. Yalaka basinin deyimi ile istedikleri kadar Samandira tesislerinde Aykut hocalarinin etrafinda kenetlensinler, galibiyet yeminleri etsinler. Bu hafta oyle ya da boyle BJK, Fener'i yenecektir. Kiev macindan bagimsiz olarak evlerinde Fener macini kazanamazlarsa, hele de yenilirse kazan kaldirilir. O yuzden mutlaka BJK alir, en azindan berabere kalir diyorum ben. Biz yeter ki once su Manisa macini alalim. Adamlar ilk yari evimizde yendi bizi, sonra kupada rakibimize evinde yenilmeyi basardi! Ne yapip edip bu maci almaliyiz.

öncelikle şunu söyleyeyim:
fenerbahçe için beraberlik hiç kötü bir sonuç değil
yenilmeleri durumunda ufak çaplı bir panik havası oluşur diye umut ediyoruz
yoksa maçta kaybettikleri puan önemli değil
moralleri bozulsun ve deplasman kabusunu hatırlasınlar
belki o zaman avantaj elde edip son haftalara en az birkaç puan önde gireriz

Helvacı61
15.02.2011, 23:39
fark tekrar artarsa 4 yada 5 olursa fener zor yakalar sonra he he he aslında bu hafta çok şeye gebe ama beşiktaşa hiç güvenmiyorum. beşiktaş abarttikları gibi bir takım değil zaten oyunlarından belli bizim yedek takım az daha yeniyordu kargaları aldıkları puan 32 onunda yarısını medyanın gazıyla aldı. hele fener maçında ibrahim toramanın kırmızı kartı banko iki haftadır haketti görmedi sahaya çıkan hakemin ilk yapacağı şey ibrahim toramanı atmak olacak

Cengiz
15.02.2011, 23:57
hakemler milletin arkasını kollasın başkan konuşmasın, adamın eski oyuncusu 1 gol 1 asistle oynasın başkan konuşmasın

kayseri hırslanacakmış, vay anasını be

fteotdgs
16.02.2011, 00:03
hakemler milletin arkasını kollasın başkan konuşmasın, adamın eski oyuncusu 1 gol 1 asistle oynasın başkan konuşmasın

kayseri hırslanacakmış, vay anasını be
Simdiye kadar bir yararini gorduk mu bu konusmalarin? Sadece zararini gorduk. Ayrica ne gerek var? (Tum camia icin soyluyorum) Bu laf atmalar, cemkirmeler, cirkeflikler, oyunlar birak seni hirslandirsin, karsilik verecegim, laf ustune laf koyacagim diye niye ugrasiyorsun ki? Sen cik topunu oyna, hakemi, rakip oyuncuyu, rakip teknik direktoru, basini, hepsini topla birlikte kaleye sok!

Tolga Kurt
16.02.2011, 00:04
Başkanın koşnuşması haklı adam o kadar uğraştı bu kadroyu kurdu şampiyonluk için iddaalı bir takım yarattı buna çok yaklaşmışken kirli oyunlar olunca dayanamadı tabi bizde dayanamıyoruz keşke bu sene o sene olmasa bu sene şampiyon alnının akıyla şampiyon olabilecek biz olsak ama şu atmosferde çok zor..

TS-FAN
16.02.2011, 00:04
Manisaspor'dan önce oynadığımız maçlarda Ankaragücü ve Antalya kapandı zorlandık.
Fener maçını oynamadığımız için kaybettik.
Sivas maçında stres en üst düzeydeydi.Ona rağmen kazandık.

Manisaspor maçında bizim için en önemli nokta bence Manisaspor'un açık oyunu..
Hikmet Karaman'ın bizim maçta farklı bir taktik denemesi olasılığı da var.
Ama her zamanki gibi oynarlarsa rahat paslaşabilirsek maç lehimize gelişir.
Pas bizim takım için çok önemli.
Duran top ve karambol golleri atamıyoruz sonuçta.

Cengiz
16.02.2011, 00:08
Sen cik topunu oyna, hakemi, rakip oyuncuyu, rakip teknik direktoru, basini, hepsini topla birlikte kaleye sok!

sokuyoruz ki lideriz zaten, ve senin dediğin gibi saha içinde bitmiyor herşey

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 00:18
sokuyoruz ki lideriz zaten, ve senin dediğin gibi saha içinde bitmiyor herşey
Saha içinde bitmiyorda nerde bitiyor,ankaragücü ve antalya maçında Şenol Güneş oyuncu değiştirmeyi unuttuğu için 4 puan kaybediyoruz,mazareti başka yerlerde arıyoruz..
vay efendim 96 da ali şen ne yaptı,ne etti şampiyonluğu aldı diyoruz ya neden kimse şenol güneşe ey şenol beraberlik bize yetiyordu,neden takımı komple çıkardın diye sormuyor..
Şuan fark 9 olsaydı,bu muhabbetlerin hiç biri olmayacaktı, devre arasında adam gibi 2 topçu almayıp,fb yi zorla yarışa soktuk,şimdi boş konuşuyoruz,sabaha kadar konuşsan ne yazar,onun için önce özeleştiri yapmak lazım...

Armağan Dere
16.02.2011, 00:21
Başkan şu düşüncededir : Volkan motivasyonlu oynasa ne olacak

stingaciu da zamanında az çektirmedi bize gol bile atamadık ona Trabzon'da..Başkanın açıklamaları doğru ancak zamanlaması yanlış..Bizim Kayseri maçından sonra söleyebilirdi

KUTADGU
16.02.2011, 00:22
Kazanırsak, ki kazanacağız ikinci ve üçüncü ile aramızdaki puan farkı daha da açılacaktır.

Manisaspor'un şu anda ligde aldığı beraberlik sayısı sadece 1...

Dolayısıyla enteresan bir takım.

Ciddi oynarsak ve savunmada zaaf göstermezsek yeneriz.

Armağan Dere
16.02.2011, 00:23
vay efendim 96 da ali şen ne yaptı,ne etti şampiyonluğu aldı diyoruz ya neden kimse şenol güneşe ey şenol beraberlik bize yetiyordu,neden takımı komple çıkardın diye sormuyor..
...

Muhabbeti tekrar başlatmak istemem ama,96'daki şampiyonluğu Trabzon'da ki Van maçında kaybettik..onu kazansaydık Fener maçı formalite olacaktı..bunun sonucunda oluşan psikolojik havadan dolayı da Fenerbahçe'ye yenildik

outoftime
16.02.2011, 00:27
Saha içinde bitmiyorda nerde bitiyor,ankaragücü ve antalya maçında Şenol Güneş oyuncu değiştirmeyi unuttuğu için 4 puan kaybediyoruz,mazareti başka yerlerde arıyoruz..
Şuan fark 9 olsaydı,bu muhabbetlerin hiç biri olmayacaktı, devre arasında adam gibi 2 topçu almayıp,fb yi zorla yarışa soktuk,şimdi boş konuşuyoruz,sabaha kadar konuşsan ne yazar,onun için önce özeleştiri yapmak lazım...

doğru tespitlerine katılıyorum...
orta sahaya takviye yapılmadı bu çok büyük bir hata oldu bence.
iç sahada 2 maçta da kayıp yaşamak 3.maçı da stresli hale getirir
hem de kalecisine laf attığın takımla oynuyorsan
ANLAYAMADIĞIM BİR DURUM VAR:
bazı arkadaşlarımız yönetici gibi konuşuyor
bunları çok gereksiz buluyorum
futbolu hepimiz biliyoruz ve burada özeleştirimizi yapacağız
yapmazsak şampiyonluğa hep uzaktan bakacağız
şenol hocanın felsefesine kulak vermek lazım

Muhammet*
16.02.2011, 00:31
Bu hafta puan farkı 5 olur.

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 00:38
Muhabbeti tekrar başlatmak istemem ama,96'daki şampiyonluğu Trabzon'da ki Van maçında kaybettik..onu kazansaydık Fener maçı formalite olacaktı..bunun sonucunda oluşan psikolojik havadan dolayı da Fenerbahçe'ye yenildik
kardeş van maçında haklısın zaten orada kaybettik de benim anlatmak istediğim kime sorsan o maç için rüştünün hayatının maçını oynayıp inanılmaz kurtarışlarını,veya şenol güneşin takımı gereksiz bir şekilde kazanmak için ileriye çıkarttığını söylemez,herkes maçın saha dışında bittiğini ali şen in bir şekilde maçı aldığını söyler, ben de diyorum ki ne alakası var arkadaş rüştü 2 topu doksandan çıkartmasa ne olacaktı..bugün içinde tarihi bir fırsat elimize geçmişken yönetimimiz veya hocamız saçma sapan transferler yapacak,gol atamıyorken alınan golcü 2 ay kadroya giremeyecek veya hocamız maçları kenardan bizim gibi izleyip müdahele etmeyecek ondan sonra elelamin kalecisine laf atacağız,biz bu kafayla bir adım ileri atamayız..önce özeleştiri yapacağız,ondan sonra suçu başkalarında arayacağız..

hodlu
16.02.2011, 00:41
Manisa maçı zor geçecek.İnşallah yener döneriz........

outoftime
16.02.2011, 00:42
düşünüyorum o halde varım
bu sözü yöneticilerimize armağan ediyorum

Bera B.
16.02.2011, 00:44
Ömer Aysan bu maç 3 asist yapmış. İyi adamdı hakikaten.

yorumsuz6117
16.02.2011, 00:45
Engin sakat 2 hafta yokmuş..

___________Onur___________

Serkan__Glo__Mustafa____Piotr

_______Selçuk__Colman______

Yattara________________Burak

__________Jaja______________

______________Umut_________

outoftime
16.02.2011, 00:48
Engin sakat 2 hafta yokmuş..

___________Onur___________

Serkan__Glo__Mustafa____Piotr

_______Selçuk__Colman______

Yattara________________Burak

__________Jaja______________

______________Umut_________

giray ve calenin oynaması taraftarıyım
giray topu iyi oyuna sokuyor,cale de piotrdan şu an için daha faydalı

hodlu
16.02.2011, 00:51
Volkan Babacan beni hiç yanıltmadı malesef.Maç öncesi bu gece bu kaleci fenere iyilik yapar diye düşündüm ve aynısı oldu.Sn. şener doğru zamanda konuşmuştur kendisini tebrik ederim.Ama biz bu kalecileri de,hakemleri de yenmek zorundayız malesef...

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 01:01
geçen zamanı ve geldiğimiz durumu değerlendirecek olursak;

ligin ilk yarısını bitirdiğimizde ligin büyük bölümünde rakiblerini ezen,çoğu rakibi sahasından çıkarmayan,öne geçtiği maçlarda rakibi pas manyağı yapan fakat her şartta maçlarını çok zor kazanan bir trabzonspor vardı..

Futboldan anlayan veya anlamayan herkesin ortak fikri trabzonsporun çok iyi bir golcü ve orta sahada pas tercihlerini doğru yapan,skora katkıda bulunan bir adam veya sol çizgiyi kullanabilecek bir kanat adamı alması durumunda açık ara şampiyon olacağı şeklindeydi,,

Hal böyleyken,herşey bizim elimizdeyken Trabzonspor yönetimi veya Şenol güneş ne yaptı,hazır olmayan 2 polonyalı ve bonservissiz mehmet çakırı aldı ve şampiyonluk olmamak adına ilk adımı attı..

Şampiyon olmamak adına devre arasında transfer yanlışlarıyla başlayan çalışmalar,Şenol güneşin oyunu kenardan seyirci gibi izlemesi,oyuna müdahele etmemesi ve içerde kaybedilen 4 puanla devam etti..

yani özetle kendimiz ettik,kendimiz bulduk,kalkıpta elelamin kalecisine laf söylemenin alemi yok,oturupta ben nerde hata yaptım diye kendine hesap soracaksın.ligi 5.bitirmesine rağmen türkiye kupasını aldığı için kendini başarılı sanan başkandan daha büyük başarılar beklemek zaten çok büyük hayal olurdu..

Onur Şeref
16.02.2011, 01:06

ligin ilk yarısını bitirdiğimizde ligin büyük bölümünde rakiblerini ezen,çoğu rakibi sahasından çıkarmayan,öne geçtiği maçlarda rakibi pas manyağı yapan fakat her şartta maçlarını çok zor kazanan bir trabzonspor vardı..

Futboldan anlayan veya anlamayan herkesin ortak fikri trabzonsporun çok iyi bir golcü ve orta sahada pas tercihlerini doğru yapan,skora katkıda bulunan bir adam veya sol çizgiyi kullanabilecek bir kanat adamı alması durumunda açık ara şampiyon olacağı şeklindeydi,,

Hal böyleyken,herşey bizim elimizdeyken Trabzonspor yönetimi veya Şenol güneş ne yaptı,hazır olmayan 2 polonyalı ve bonservissiz mehmet çakırı aldı ve şampiyonluk olmamak adına ilk adımı attı..

Şampiyon olmamak adına devre arasında transfer yanlışlarıyla başlayan çalışmalar,Şenol güneşin oyunu kenardan seyirci gibi izlemesi,oyuna müdahele etmemesi ve içerde kaybedilen 4 puanla devam etti..

yani özetle kendimiz ettik,kendimiz bulduk,kalkıpta elelamin kalecisine laf söylemenin alemi yok,oturupta ben nerde hata yaptım diye kendine hesap soracaksın.ligi 5.bitirmesine rağmen türkiye kupasını aldığı için kendini başarılı sanan başkandan daha büyük başarılar beklemek zaten çok büyük hayal olurdu..

Yazınızın son cümlesini saymazsak hepsine katılıyorum. Bu takımı diplerden bu noktaya getiren Sadri Şener'dir. Bu kulübü son şampiyonluğundan sonra şampiyon olmaya en çok yaklaştıran başkanda Sadri Şener'dir onuda unutmayalım.

Cengiz
16.02.2011, 01:06
ligi 5.bitirmesine rağmen türkiye kupasını aldığı için kendini başarılı sanan başkandan daha büyük başarılar beklemek zaten çok büyük hayal olurdu..

bu takım lider değil zaten, şampiyonluğun 1 numaralı adayı değil, fenerbahçe'nin devre arası yaptığı gibi (!) süper transferlerde yapmadı

haklısın boşuna ümitleniyoruz, senenin hazırlıklarına başlanması gerek ...

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 01:14
Yazınızın son cümlesini saymazsak hepsine katılıyorum. Bu takımı diplerden bu noktaya getiren Sadri Şener'dir. Bu kulübü son şampiyonluğundan sonra şampiyon olmaya en çok yaklaştıran başkanda Sadri Şener'dir onuda unutmayalım.
Hocam Allahı var bu takımı tekrar yarışır bir hale getiren sadri şenerdir onu inkar etmiyorum,her eleştirimin başında bunu dile getiriyorum ama bana göre getirdi,orada bıraktı,ileri gitmesi adına birşey yapmadı..

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 01:23
bu takım lider değil zaten, şampiyonluğun 1 numaralı adayı değil, fenerbahçe'nin devre arası yaptığı gibi (!) süper transferlerde yapmadı

haklısın boşuna ümitleniyoruz, senenin hazırlıklarına başlanması gerek ...

fb nin eksik olan bölgesi mi vardı ki transfer yapacak,sen neden fb yi baz alıyosun..

bu takım devre arasında şampiyonluğun en büyük adayıydı ama kaybedilen avantaj,iç saha fobisi,ve hala net bir golcüsü olmaması sebebiyle şampiyonluğun en büyük adayı değil,kimse kendini kandırmasın..

Cengiz
16.02.2011, 01:28
bu takım devre arasında şampiyonluğun en büyük adayıydı ama kaybedilen avantaj,iç saha fobisi,ve hala net bir golcüsü olmaması sebebiyle şampiyonluğun en büyük adayı değil,kimse kendini kandırmasın..

tamam arkadaşım uzatmaya gerek yok, 9 puan farkı atarken ilk yarı, net golcümüz vardı devre arası yolladık, iç saha fobisinide başkanla şenol hoca oluşturdu

haklısın ne diyeyim...

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 01:40
tamam arkadaşım uzatmaya gerek yok, 9 puan farkı atarken ilk yarı, net golcümüz vardı devre arası yolladık, iç saha fobisinide başkanla şenol hoca oluşturdu

haklısın ne diyeyim...

9 puanlık farkı görende güle oynaya attık sanacak,ben taraftar olarak bu kadar iyi top oynayıpta gol atmakta zorlanan takıma,ayağına tarihi fırsat geçmişken neden bir tane golcü almadın diye hesap soracağım tabi bu benim en doğal hakkım..

Hocam ben senin neyi savunduğunu da anlayamadım..hakikaten uzatmanın anlamı yok,hayırlı geceler..

fırtına35
16.02.2011, 02:39
aynen antep maçı bu medyada trabzonsporun çok zorlanacağını söylüyo,çok rahat alıcaz maçı keşke 4-5 maç üst üste deplasmanda oynasak arada birde avni akerde oynayalım deplasmanda süper oynuyoruz çok rahat ve yeteneklerini sergiliyo futbolcular,ben avni akerdeki anklaragücü maçına gittim inanın bende futbolcu olsam o stadda o taraftarın önünde zorlanırım içimden geçen skor 4-1

el_conquistador
16.02.2011, 02:44
Vallahi ben kendimi ne kasiyorum ne de bu mac icin gerginim. Bu maci ve hatta sonraki Kayseri macini alacagimiza adim gibi eminim...

Mustafa Ayazoğlu
16.02.2011, 03:21
beşiktaş fenerbahçeyi yenebilir mi?
eğer fenerbahçe kazanırsa şampiyonluk için puan limiti yükselir.
79 olur.

beşiktaş - fenerbahçe maçı puan olarak çok önemli.

beşiktaş-kasımpaşa-gençlerbirliği-konya-galatasaray-bursaspor-eskişehir-gaziantep-buca-belediye-karabük-ankaragücü-sivas

bu 5 takım dışında fenerbahçe puan kaybetmez. bursa ve antep maçlarınıda içerde oynayacak kalır 3 maç

fenerbahçe kalan 13 maçın 10 kazanıp 3 beraberlik yapabilir.

45+33= 78

ccd6167
16.02.2011, 03:57
79 olur.

beşiktaş-kasımpaşa-gençlerbirliği-konya-galatasaray-bursaspor-eskişehir-gaziantep-buca-belediye-karabük-ankaragücü-sivas

bu 5 takım dışında fenerbahçe puan kaybetmez. bursa ve antep maçlarınıda içerde oynayacak kalır 3 maç

45+33= 78
fenerin en zor maçı bu hafta dönüm maçı..ve beşiktaş bu maça nasıl motive olacaktır merak konusu tam istedıklerı gıbı olacak..
biz kredimizi kullandık artık dönüş yok ya taş gibi takım olacağız ya taş gibi takım olacağız..manısa maçı kritik maç..iyi takımlara karşı hep ii oynuyoruz..paun kaybettgımız maçlar belli ne de olsa..
kritik bi döneme girdik ardık..dönüş yok..ya istiklal ya ölüm gibi bişi artık...
burada iş trabzondakı taraftra düşüyor..bu takıma ruhu aşılayacak olan ve motıve edecek kişiler sizlersiniz..

ccd6167
16.02.2011, 04:01
dikkat çekmek istedim ama glowaskının oynadıgı maçlarda hep 2 gol yemişiz..ilginç bi durum..sivas içerde fb dışarda fb

ihsan candas
16.02.2011, 04:35
79 olur.

45+33= 78

arenada yenilebileceğini düşünüyorum.adamlarda hiç iş yok ama stad oynatıyor.ha birde belediye belediyedir :D

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 07:53
dikkat çekmek istedim ama glowaskının oynadıgı maçlarda hep 2 gol yemişiz..ilginç bi durum..sivas içerde fb dışarda fb

Egemen iyileşti mi sorun kalmaz :)

zahido
16.02.2011, 08:45
fener besiktasa yenilmez..

hos yenilsede farketmez.. farki yaratacak olan biziz rakiplerimiz degil..

4-5 maclik galibiyet serisi rakiplerimizi yipraticaktir ayni ilk yarida yaptigimiz gibi..

yoksa besiktas yensin feneri biz manisadan 3 puan alamadiktan sonr aisterse 6-0 yensin gene isimize yaramaz..

Külünkoğlu
16.02.2011, 08:53
Yanlış hatırlamıyorsam, son 20 senede fenerbahçe şampiyonluk yarışı yaptığı sezonlarda beşiktaş maçlarının sadece 1'ini kaybetmiştir.

Rolleri değiştirin aynı duruma beşiktaş'ı getirin değişen hiçbir şey olmadığını göreceksiniz.

Tesadüf mü ?

Cengiz Çubukcu
16.02.2011, 08:56
Yanlış hatırlamıyorsam, son 20 senede fenerbahçe şampiyonluk yarışı yaptığı sezonlarda beşiktaş maçlarının sadece 1'ini kaybetmiştir.

Rolleri değiştirin aynı duruma beşiktaş'ı getirin değişen hiçbir şey olmadığını göreceksiniz.

Tesadüf mü ?

istatistikler mini etek gibidir Metin Abi :) bu sefer kaybedecekler inşallah ....

zahido
16.02.2011, 08:58
79 olur.

45+33= 78

bikere fener 4 hafta arka arkaya puan kaybetmez...

ayrica kirmizililarin disinda puan kaybetme ihtimali olan takimlar var..

ornegin yilmaz vuralli konya ters gelicektir fenere..

belediye-karabuk-ankaragucu-sivas maclarinin 2sinde tokezliyeceklerdir diye dusunuyorum..

besiktas ve gs maclarini alicaklardir..

eskisehir-bursa-antep maclarindan 1 tanesinde puan kaybediceklerdir..

Turgay Atalay
16.02.2011, 08:59
Beşiktaşın Fenerden puan alması çok zor değil, imkansız...Bunlar al gülüm ver gülüm, fener galibiyeti dışında bir skor kafanızda tutmayın, hayal ötesi birşey çünkü...Hatta bizim eziktaştan puan alacağımızı da zannetmiyorum. ...ok ne kaka ne, hepsi aynı şey bunların

Cemalettin Taşkın
16.02.2011, 08:59
takımı eleştirerek başkanı eleştirerek hele hele şenol güneşi eleştirerek elimize ne geçecek?

başkan demişti bütün eleştirilerinizi mayıs ayına erteleyin diye.

hala yok transfer yok golcü filan ayıp oluyor 2 puan önde lideriz bari liderken eleştirmeyin.

Murat GENEL
16.02.2011, 11:14
Bahseldi mi bilmiyorum ama bilet fiyatları 40 lira..Bursa'nın 3 lira verdiği tribüne 40 lira veriyoruz..Allah belasını versin hak yiyen herkesin..

Cemalettin Taşkın
16.02.2011, 11:16
maçın hakemi fırat aydınus

fırat aydınusla bu sezon 2 maçta 2 galibiyetimiz var.

ama geçen sezon fırat aydınusla galibiyet alamamışız.

çok ortada bir hakem kesin kazanırız diyemiyorum.

fener maçını nasıl yönetti bilmiyorum

Cengiz
16.02.2011, 11:19
hakem olabilecek en iyi seçim olmuş

Dursun Kaplan
16.02.2011, 11:21
Fırat Aydınus'u verirler. :)

:eek:

Vay beni. :)

Mert67
16.02.2011, 11:23
Manisaspor maçını Aydınus yönetecek

Spor Toto Süper Lig'in 22. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Manisaspor ile oynayacağı müsabakayı Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Onur Karabaş görevlendirildi.

tigin
16.02.2011, 11:24

Tesadüf mü ?

Metin abinin söylediği doğru malesef. Daha öncedende yazmıştı. Şampiyonluk için kim öndeyse genelde kazanmış. Bu durumda Bjk'nin puan alması olası görünmüyor. Zaten adamların iddiasıda yok.

Mustafa Yüksek
16.02.2011, 11:27
Biletler internetten satışa çıktı.

ozturk
16.02.2011, 11:27
hakem fırat aydınus muş..

hayırlı olsun..

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 11:33
beşiktaş taraftarının ligde ki kötü gidişat ve son ibrahim üzülmez olayından sonra yönetim ve schustere yavaş yavaş bilendiğini görebiliyorum..schusterin en büyük avantajı uefa kupası maçlarının bu kadar geç oynanması,şuan da eğer bjk elenmiş olsaydı,fazlasıyla karışırdı.yani özetle bjk seve seve değil mecburen kazanmaya oynayacak,ve schusterde defansı yine fazlasıyla öne çıkarmazsa da kazanacaktır..

Tangerine Dream
16.02.2011, 11:34
maçın hakemi fırat aydınus

fırat aydınusla bu sezon 2 maçta 2 galibiyetimiz var.

ama geçen sezon fırat aydınusla galibiyet alamamışız.

çok ortada bir hakem kesin kazanırız diyemiyorum.

fener maçını nasıl yönetti bilmiyorum

Kayserispor o kadar kötüydü ki, üstüne bir de Volkan Babacan'ın ikramı eklenince Fırat Aydınus'a iş bile düşmedi.

Oruç
16.02.2011, 11:37
Febe'nin maçlarını yöneten hakemler bir hafta sonra bizim maça veriliyor. Başka hakem mi yok ? Demek ki Kayserispor maçını Cüneyt Çakır yönetecek.

Ali İhsan
16.02.2011, 11:45
Fırat ve Cüneyt yani bol kartlı iki maç göreceğiz.

ağasarlı
16.02.2011, 11:46
renktaşlar önce iğneyi kendimize batıralım.. kayseri kötüydü, volkan babacan kötüydü, hakem kötü .. fenev hiç mi oynamadı. taraftarı hiçmi destek vermedi.... bunları görmek lzım.. ve bunlardan ders çıkartmak lazım...
sen 27 yıl sonra şampiyonluğun en büyük adayısın,adamaklıı transfer yapmamışsın takımı her maçta 10 kişi oynatıyosun.....birazda kendmize bakmamız lazım..

Ünal Cumhur
16.02.2011, 11:49
79 olur.

45+33= 78

görüşüne saygı duyarım ama ben buna katılmıyorum fenerin son 13 macta 33 puan alıcagını düsünmüyorum bence 30 alırsa kendileri için cok iyidir 30 üstü fenerin cok basarılı oldugunu gösterir. fenerden daha cok bence biz önemliyiz mac mac gitmek daha iyi olacagı kanısındayım uzun vadede bizde son 13mactan senin yaptıgın hesaba göre 7 puan kaybetme sansımız var. sahaya cıkalım macın sonucunu kimse tahmin edemez. sunu asla anlamıyorum biz hala lideriz ve 21.haftadayız fenerlende oynamısız bu hafta puan farkı fenerle 5e cıkabilir niye herkes cok ümitsiz anlamıs degilim:cool:

ağasarlı
16.02.2011, 11:51
biz elimizdeki avantajı kaybettik,başkalarının puan kaybetmesinden medet umuyoruz.. vala ben bundan sonra fenerin kolay koay puan vereceine inanmıyorum. dost acı sööyler....

Tangerine Dream
16.02.2011, 12:00
Yaşanmış bunca tecrübeye rağmen nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlaşılır gibi değil. Daha üç hafta önce birçok kişi kendini 17'de 17 masalına inandırmıştı. Geçen sezon Fb ve Gs lige seri galibiyetlerle başlayınca ikisinin açık ara ligi önde götüreceği konuşuluyordu, sonuç malum. Hal böyle iken şimdi de Fb'nin bundan sonra puan kaybetmeyeceği söylemleri moda oldu. Ligde daha çok puan kayıpları olacak, biz de kaybedeceğiz rakiplerimiz de kaybedecek.

exelans_25
16.02.2011, 12:00
fener beşiktaşı yenerse ondan sonraki maçları da kolay rakiplere karşı bizim mutlaka manisa ve kayseriden 6 puan yapmamız gerek

dumanpub
16.02.2011, 12:03
Metin abinin söylediği doğru malesef. Daha öncedende yazmıştı. Şampiyonluk için kim öndeyse genelde kazanmış. Bu durumda Bjk'nin puan alması olası görünmüyor. Zaten adamların iddiasıda yok.

Avsupa kupasına gitmek isterler,ve o taraftar atmosferinde Fenere yatıcaklarını hiç sanmıyorum

Tangerine Dream
Henüz deplasmanlarda sadece Konyaspor, Antalyaspor ve Manisaspor'u yenebilen Fb puan kaybetmeyecek öyle mi?

Emrah Akcagöz
Fenerin taraftarı müthiş destek veriyor top her rakip futbolcuya gelmesinde ıslıklar uğultular hakem bile baskı altında kalıyor doğru düzgün ne karar vereceğini şaşırıyor biz ise lideriz onlardan daha fazla destek vereceğimiz yere tam tersi şeyleri görüyoruz..

magicyattara
16.02.2011, 12:05
Bjknin o kadar flaş transferiyle kendi seyircisi önünde bu maçı vereceğini zannetmiyorum..fbnin balonu bu maçta sönecektir..öyle harala hurala saldırmaya,vurup kırmaya inönüde izin vermezler..fbnin form durumunu test edeceğimiz maç budur bence..bol bol kart bekliyorum bu maçtan..fbli selçuk,topuz,santos,lugano bu maçta kırmızı kart adayıdır..+niang..+emre..

OLCAY ÇAKIR
16.02.2011, 12:07
Bende bol kart bekliyorum, Murat....

Ama hangi taraf daha çok kart görür onu kestiremiyorum...

Tangerine Dream
16.02.2011, 12:12
Hakemlerin özellikle kartlar konusuna iki tarafa da eşit mesafede olduğu yegane maçlar bu üçünün kendi aralarında oynadıkları maçlardır. Fb'de kart görmeye aday daha çok futbolcu olduğu görünse de karşılaşmayı mağlup durumda götüren tarafta bu sayı daha fazla olur diye düşünüyorum. Bjk'de karta en yakın isim kuşkusuz İbrahim Toraman.

exelans_25
16.02.2011, 12:30
şu lugano ve emre 2 hafta oynamasa yeter

yunushanilce
16.02.2011, 12:48
vay be bir zamanlar ne güzel 9 puan öndeydik ne güzel günlerdi şimdilerde fener dibimizde üç küçüklerde birbirini kollar bence
gs ve bjk fenere yatarlar çükü onlar trabzonsporun şampiyon olmasını istemezler eğer şampiyon olursak eski yıllardaki gibi sürekli
şampiyonluğa oynayan bir takım karşılarına çıkacağından korkuyorlar çünkü şu ligde kimse birbirini kollamayıp herkes kendi futbolunu oynasa
keşke ama nerde yıllardır avrupada başarımız yok kalite düşüyor kaliteyi artıran takım olduğumuzda tüm medya bir olup psikolojik harp uygulamaya başlıyorlar inşallah herkesin hakettiğine razı olan bir futbol ülkesi olup daha güzel günlere kavuşmak dileğimle

magicyattara
16.02.2011, 12:53
Bende bol kart bekliyorum, Murat....

Ama hangi taraf daha çok kart görür onu kestiremiyorum...

Quarezma oynarsa santosun kartları bence kesin gibi..Gutinin karşısında ise selçuk ve topuzun kartları kesin bence..eğer kartlık hareketleri hakem es geçerse bjk seyircisi o stadı yıkar kafasına..inönüde kartları es geçmek kolay değil..
Bjknin oyun stiline göre en kolay alt edebileceği takımlardan birinin fb olduğunu düşünüyorum..fb bu maçta dağılacak bence..çok pozisyon verecek..göreceğiz pazar günü..

OLCAY ÇAKIR
16.02.2011, 13:01
Hakem de Cüneyt Çakır'mış:)

Ne maç ama......

Ahmet Faruk
16.02.2011, 13:02
Zor maç olacak gibi. Şimdi Antalyanın attığı gole baktım, Manisaspor kaleci ile beraber 8 kişi cezasahasının içinde, Antalyaspor 4 kişi ile gelmiş.
Bizim maçta da böyle olabilir durum.

okg_53
16.02.2011, 13:03
Kale arkasının tamamı bizimmiş... Aradım stadı sordum . 3 bin civarı ...

fb ye ve bjk ye verildiği gibi...

Alper Calik
16.02.2011, 13:44
Fenerin taraftarı müthiş destek veriyor top her rakip futbolcuya gelmesinde ıslıklar uğultular hakem bile baskı altında kalıyor doğru düzgün ne karar vereceğini şaşırıyor biz ise lideriz onlardan daha fazla destek vereceğimiz yere tam tersi şeyleri görüyoruz..

BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Taraftar olalım, taraf tutalım, takımımıza sahip çıkalım.
Destekleyelim.

Bırakalım diğer takımlar kime yenilecek ne olacak? Biz kendi işimize bakıp TS ye İNANIP DESTEKLEYELİM.

Saygılar,

TSelif
16.02.2011, 13:48
Maçın hakemi Fırat Aydınus .
1-3 :)

Sefa
16.02.2011, 13:50
Bol kart çıkacak çıkmasına ama bir o kadarına da müsamaha gösterecek Cüneyt Çakır..

Fırat Aydınus ise bize genelde iyi gelen hakemlerden biri..

azelea
16.02.2011, 13:54
biz elimizdeki avantajı kaybettik,başkalarının puan kaybetmesinden medet umuyoruz.. vala ben bundan sonra fenerin kolay koay puan vereceine inanmıyorum. dost acı sööyler....

fb'nin puan kaybetmesini istiyoruz ki, ts baskıya, strese, yapılan masabaşı oyunlara, basından yapılan baskılara gelemiyor.
BENCE; fb ile olan puan farkı 9 iken TS üzerinde acayip bir baskı vardı. puan farkı 2'ye düşünce bursaspor üzerinde baskı kurup ligin 2.inciliğine yükseldiler. Bu baskı şimdi Fb'nin liderliğine kadar TS üzerinde tekrar devam edecektir. Ve sezon sonunda dahada artacaktır. Onun için puan farkını ne kadar açarsak iyidir. Eğer fb öne geçer ve puan farkını 5 felan yaparsa aha buraya yazıyorum şampiyonluğu UNUTALIM.

lazkerem
16.02.2011, 13:54
olurda fener besiktasi yenerse biz manisa maçına ayrı bir stresle çıkmış olacağız geçen hafta bursanin bir haftalık liderliği çok fazla dillendirilmedi fener (bir günlük) lider olursa medyada yer yerinden oynar bizimkiler yine baskı altında hissederler kendilerini

futbolcuo61
16.02.2011, 14:06
[QUOTE=Chiko;1917445956]1)
--------------Onur-------------
Serkan----Glo-----Musti---Piotr-
-------------Ceyhun----------
--------Selcuk----Colman------
-------Burak--------Jaja-------
--------------Pawel-----------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2)
-------------Selcuk----------
--------Engin----Colman------
--------------Jaja------------
-------Burak------Pawel------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3)
Yattara---Selcuk---Colman--Engin
-------------Jaja----------------
-------------Burak---------------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ikinci kadro sanki daha iyi gibi geliyor bana.

kesinlikle 2.kadro ideaL.Oyunun gidişatına göre yattara ve alan dahil edilebilir.

Samet Yildirim
16.02.2011, 14:08
Büyük ihtimalle.

Kadroda degesiklik olmaz. Engin sanirim sakat Piotr oynar cale savunmaya gecer.

Ozan Yazıcı
16.02.2011, 14:10
Quarezma oynarsa santosun kartları bence kesin gibi..Gutinin karşısında ise selçuk ve topuzun kartları kesin bence..eğer kartlık hareketleri hakem es geçerse bjk seyircisi o stadı yıkar kafasına..inönüde kartları es geçmek kolay değil..
Bjknin oyun stiline göre en kolay alt edebileceği takımlardan birinin fb olduğunu düşünüyorum..fb bu maçta dağılacak bence..çok pozisyon verecek..göreceğiz pazar günü..

Fener ilk 10 dakikaya bir gol sıkıştırırsa (ki yüksek ihtimal) dağılan Beşiktaş olur.

karaman6106
16.02.2011, 14:15
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in Kayserisporlu Volkan Babacan ile ilgili yaptığı açıklamaya Kayserispor cephesinden açıklama.

Kayserispor Kulübü’nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Değerli Futbol Kamuoyu,

Trabzonspor A.Ş. Başkanı Sayın Sadri ŞENER’ in, kulübümüz ve futbolcumuz Volkan BABACAN ile ilgili yaptığı açıklama talihsizce yapılmış, maksadını aşmış cümleler değildir...

Açıklama; dilini ve duygularını kontrolde güçlük çeken, kendisini konuşmaya zorunlu zanneden bir başkanın gafıdır.

Kazanırken centilmen olmak, kaybederken sorumsuzca saldırmak Türk Futbolunun bugün karşılaştığı bir sorun değildir...
Spor aklından ve etiğinden yoksun bu davranış biçimini kulüplerinin menfaatlerini koruyan sahte bir lider edasıyla süslemek, çocukların masal kahramanlarının yerine geçmesi gibi bir şeydir.
Ayrıca;

Kulüp yöneticilerinin açıklamaları konusunda çok hassas davranan Türkiye Futbol Federasyonu’nun Sayın Sadri ŞENER’ in açıklamalarını da dikkate almasını bekliyoruz.
Kamuoyuna Saygılarımızla. Kayserispor Kulübü”

vay be adamlar fenerden fazla tepki gösteriyorlar.
suçüstü yakalanmış gibiler.
federasyona şikayetler.
kaybetmiş takımmışızdalar...
kiraladıkları oyuncuya bu kadar sahip çıkmalar.
maalesef hıncaldan başka dostumuz yok.onu da sebebi başka ya.ama azizeye tek aykırı da o kaldı.
o zaman neden hıncala saldırmıyorlar.
büyükmüşler de daha neler.
maalese bizim kendimizden başka dostumuz yok.
azizin yalama ve sözcülüğünü yapıyorlar.

OKTAY YILMAZ
16.02.2011, 14:18

Tesadüf mü ?
Kesinlikle haklısın. 2004 yılıydı 1 gün öncesinde Şenol un çirkefliklerine rağmen 2-0 yenmiştik. maç fazlası ile lider olmuştuk ve son 3 haftaya giriyorduk ve bjk feneri yense lider oluyorduk.
O hızla bir BJK li arkadaşla İnönü de aldım soluğu, o sene malum Papilla nın bjk ye 5 kırmızı gösterip 8 puan farktan 8 puan geriye düştüğü sezondu, o yıl bütün pislikleri yapanda bjk ye fenerdi oysa
Tribünde bjk taraftarının hamsi olacağına fener olsun yenilelim daha iyi ve buna benzer küfürlü konuşmalarına şahit olmuştum, taraftarda zaten o maçta o kadar ateşli değildi
Sonuç: bjk 1-3 fb
Unutmadan adamlarda birde Kiev maçının yorgunluğu olacak

Mert Oğuzlu61
16.02.2011, 14:24
bjk-fb maçını merak etmeyin, bjk nin o maç yenilmeyeceği kesin bunu rahatlıkla söyleyebiliriz fener puan kaybedecek ama o 1p koparmayı başaracak mı ? bekleyip göreceğiz.

dua edelim şu d.kiev maçında q7 felan sakatlanmasın gerisi önemli değil bjk inönüde kaybetmez.

SILENT06
16.02.2011, 14:29
BJK'nin durumu zaten kötü.Eğer bu maçı kaybederlerse iplerin kopacağını biliyorlar.O yüzden taraftarın gönlünü almak için bu maça var gücü ile asılacaklardır.Bu maç BJK'liler için puandan ziyade prestij için daha önemli.Ben FB'ye ihtimal vermiyorum.

SILENT06
16.02.2011, 14:33
3 büyütülmüşlerin yardakçıları olduğu müddetçe Trabzonsporun dostu diye birşey olmaz.O yüzden dost aramayı bırakın.Görmüyor musunuz anadolu kulüplerinin bize oynadığı futbol ve bize karşı hırslarını.3 büyütülmüşlere gelince kuzu, bize gelince aslan...

ağasarlı
16.02.2011, 14:35
başkanımızın yaptığı açıklama rakibi motive etmekten başka hiçbişeye yaramaz.. artık laf değil icraat zamanı....

Oruç
16.02.2011, 14:39
Kupa'yı gesenin alacağını düşünürsek, bejekenin kalan maçlarda biraz zorlaması lazım Uefa için. Kayseri zaten fark yapmış durumda, Gaziantep de önüne geçti, rakip de febe bu hafta. Umalım ki taraftarı biraz gaz verir de bejeke maçı vermez. Febe puan kaybedecekse deplasmanda kaybeder, içeride puan kaptırması çok ama çok uzak bir ihtimal.

magicyattara
16.02.2011, 14:45
Kayseri'nin yaptığı açıklama da ortaokul seviyesinde bir öğrencinin yapacağı açıklama kadar..

O kaleciyi kaleye koyacağınıza Süleyman Hurmayı koysaydınız..

Turgay Atalay
16.02.2011, 14:46
Yav arkadaşlar, Kayseriden bekleyeceğiniz cevap ne olacaktı, "ne güzel söyledi Sadri Şener mi?" diyeceklerdi. Aziz Kayseriyi her türlü tatmin etmiş bir adamdır (mehmet topuz transferi için diyorum) neden onu üzsünler ki, daha satacakları bir iki futbolcu daha olacaktır seneye. Adamların şampiyonluk gibi bir amaçları yok ki, işleri güçleri ticaret, oyuncu parlatıp istanbula kakalamak.

Kayseriyi bizim maçta iyi izleyin, zira Şota dahi bize çok itici gelecektir...Bizim dostumuz falan yok, bunu unutmayın

Kaan
16.02.2011, 14:48
Mehmet mi Piotr mu ?

sedatalis82
16.02.2011, 14:48
eğer bu hafta fener beşiktaşı yenerse kimse bu ligde şaibe olmadığına beni inandıramaz arkadaş
fenerin en çok darbe yediği rakibi beşiktaştır.durum ne olursa olsun ordan en kötü beraberlik gelmeli.fener yenerse mi?
sonrasını inanın bende bilmiyorum...

lazibere
16.02.2011, 14:56
Bu sayfalarda yüzlerce kere yazdım...

Hakemleri satın alamazlar belki ama rakibin kalecilerini satın alacaklar ona dikkat edin diye..Dediğimin arkasındayım. nasıl maç satılır görüyoruz.

Bizim eskı futbolcularımı bize takoz koyarken, herifler açıkça maç satıyorlar.

Sadri Şenerin bu açıklamasınıise tasvip etmiyorum.İş bittikten sonra, Senınle maçı varken rakibin ortamı germenın anlamı yok. kayseriile oynarsın ondan sonra konuşursun.. Her zaman kı gibi sokak ağzıyla dedikodu yapıyor o kadar.. bakın bunun yansımasını Kayseri maçında göreceksınız, takımımız gerilecek...

lazibere
16.02.2011, 15:01
kayseri de, kalecilerin hareicinde çok satılık oyuncu vardı maçı seyrettim.. Hasan Ali ve Abdullah bunlar da resmen tuttukları takımın kazanmasını ister gibiydiler. Profesyonellik bir yere kadar..

Bizimkiler yöneticilerimiz hala dürüstlükten basedip dursunlar.. Yapanın yanına her zamankı gibi kar kalmaya devam ediyor.. beklesin bizimkiler doğru konuşana madalya verecekler diye..

Volkan babacan konsuunu.. hafta evvel okumuştum.. Düşünebiliyormusunuz haber aynen şöyle...Suleymanu sakatlandı, fener maçında kalede Volkan babacan olacak diye... Ta o zamanalrdan hesaplanmış.. planlanmış... koca sezonda alacağı parayı bir maçla almıştır

Süleyman Baykan
16.02.2011, 15:09
Bu maçta kontrollü ve sabırlı oynamamız gerekir gerçekten zor maç Şenol Hoca sık sık boş alan bırakılmaması gereken bir takım olduğunun altını çiziyor bence Engin'in yerine Alanzinho oynarsa sıkıtı yaşayabiliriz Alanzinho öne geçince kullanılacak bir oyuncu özellikle rakip üstümüze gelmek zorunda ise ligimizde Alanzinho'dan daha iyi topla giden ve rakip sahaya hızla top taşıyan adam yok ufacık olmasına rağmen faul yaptırmadan düşmüyor.

Maç için 11 yapacak olursak:)

_____________Onur______________

Serkan___Giray____Glowacki___Cale_

________Selçuk_____Colman____

__Burak_______Jaja_______Piotr

______________Umut____________

Tolga,Yattara,Pawel,Alanzinho,Mustafa,Mehmet Ç.,Barış

MaDDoX_61
16.02.2011, 15:12
avrupa bahis bürolarında ilk oranımız 1.95 idi şimdi 1.85

Turgay Atalay
16.02.2011, 15:15
Kayseri'nin yaptığı açıklama da ortaokul seviyesinde bir öğrencinin yapacağı açıklama kadar..

O kaleciyi kaleye koyacağınıza Süleyman Hurmayı koysaydınız..

İnanın Kayseri taraftarı dahi bu açıklamaya bir yeriyle gülmekte...Sanırım 2 kalecileri daha var, onları oynatmayıp "34" numaralı forma giyen Volkanı bu maça ilk 11 çıkaran Şota da suç buluyorlar.

Kayseri taraftarı da durumun farkında ancak, yönetimi böyle düşünmüyor, çünkü fenere satacakları hasan ali ve serdar var.

Neyse ya Allahından bulsunlar.

Turgay Atalay
16.02.2011, 15:16
Bu maçta kontrollü ve sabırlı oynamamız gerekir gerçekten zor maç Şenol Hoca sık sık boş alan bırakılmaması gereken bir takım olduğunun altını çiziyor bence Engin'in yerine Alanzinho oynarsa sıkıtı yaşayabiliriz Alanzinho öne geçince kullanılacak bir oyuncu özellikle rakip üstümüze gelmek zorunda ise ligimizde Alanzinho'dan daha iyi topla giden ve rakip sahaya hızla top taşıyan adam yok ufacık olmasına rağmen faul yaptırmadan düşmüyor.

Bence de tam olarak kadro bu şekilde olacaktır.

Süleyman50
16.02.2011, 15:17
manisa gerçekten tehlikeli bir takım, çok dikkatli olmalı ve bir an olsun oyun ciddiyeti elden bırakmamayız...

Tangerine Dream
16.02.2011, 15:17
Lazibere;

Öyleyse başkanın açıklamalarında yanlış olan şey ne? Sadri Şener o ihtimali göz önünde bulundurarak göndermesini yapmış olamaz mı? Belki de onun bu sözlerinden sonra Fb ile karşılaşacak takımlar haklarında herhangi bir şüphe uyanmasın diye daha dikkatli olacaklardır. Aykut Kocaman hakemleri nasıl bize kolay kolay penaltı çalmamaları konusunda yönlendirdiyse Sadri Şener de aynı yönlendirmeyi Fb'nin rakipleri için düşünmüş olabilir.

Helvacı61
16.02.2011, 15:18
bence hafta fenerin puan kaybedeceğini hesaplayıp bir hayal kırıklığıda ordan yaşamayalım. çünkü beşiktaş top oynamıyo bizim maçın ilk 30 dakkası hariç hiçbir zamanda oynamadı. oda şenol hocanın hediyesi idi. biz geride değilizki fenerin puan kaybını bekleyelim. futboldan anladığını idda eden bir taraftarız medyanın balonu olan beşiktaştan medet umuyoruz şunu kabul edelim elimizde olan şampiyonluğu ortaya koyduk. tekrar almak için daha büyük mücadeleler gerekiyor. bundan sonra fener kolay kolay puan kaybetmez bizde kaybetmeyiz bence

magicyattara
16.02.2011, 15:19
Anadolu kulüplerinin karşımızda olduğunu görmek kahrediyor beni..

Bu kayseri denilen takımın seyircisi,95 yılında kayseride 0-0 biten maçta takımımıza ağıza alınmayacak küfürler etmişti..oysa o sezonun ilk yarısında Trabzon'da oynanan maçta kayserispor taraftarlarını kendi tribününde ağırlamıştı Trabzonspor taraftarı..
ondan 1 sene önce bizzat kendim gittiğim maçta ise yine küfürler yüzünden kayseri tribününden Trabzon tribününe geçmek zorunda kalmıştım..maç 1-1 bitmiş ve kayseri yarım takım gelen Trabzonspor'dan aldığı bu beraberlikle ligde kalmıştı..
*
92-93 sezonunda gs ile fb çekişiyordu yanlış hatırlamıyorsam..yarım metre kar üstünde fenerden 3 yemişlerdi..bunların işi istanbul rekabetine sos olmaktır..hangi takıma yakınsalar,ona yatarlar..

Şotanın böyle bir şehrin takımında hocalık yapmasına üzülüyorum..içlerinde 1 tane kayserispor taraftarı yoktur bunların..çok iyi biliyorum..

Sadece kayseri mi..diğer tüm anadolu takımları da aynı..son 90 dakika bitene kadar 3 puan önde olsak bile şampiyonuz demiyelim..

4 maç oynadık 2. yarı..hepsi nefes kesici maçlardı..güçlerini son limitlerine kadar kullandı rakiplerimiz..umarım manisanın fener maçında ki temposu bize karşı da aynı olur..

Anadolu kaplanlarımız inşallah fenere yatmazlar diyelim..ve inşallah sivas fenerle ligde kalma maçına çıkar..

Tangerine Dream
16.02.2011, 15:22
bence hafta fenerin puan kaybedeceğini hesaplayıp bir hayal kırıklığıda ordan yaşamayalım. çünkü beşiktaş top oynamıyo bizim maçın ilk 30 dakkası hariç hiçbir zamanda oynamadı. oda şenol hocanın hediyesi idi. biz geride değilizki fenerin puan kaybını bekleyelim. futboldan anladığını idda eden bir taraftarız medyanın balonu olan beşiktaştan medet umuyoruz şunu kabul edelim elimizde olan şampiyonluğu ortaya koyduk. tekrar almak için daha büyük mücadeleler gerekiyor. bundan sonra fener kolay kolay puan kaybetmez bizde kaybetmeyiz bence

Bırak Allah aşkına, Fb top mu oynuyor yani?

Ozan Yazıcı
16.02.2011, 15:23
Sivas Fener'le ligde kalma maçına çıkarsa küme düşmeyi tercih eder

Süleyman50
16.02.2011, 15:25
manisa, kayseri ve bjk üçgeninden en az 7 puan almalıyız...

oflubektas
16.02.2011, 15:25
Geçen sezon Ankaragücü'nde onlarca komik gol yiyen, hatta sezonun bitimine birkaç hafta kala Ankara'da oynanan fenerbahçe maçını resmen rakibe hediye eden Serkan Kırıntılı, hiç gereği yokken fenerin yedek kalecisi oluverdi. Yani bunların tiyneti belli. İstanbul basınının yalanlarından etkilenip bu forumda "fener delikanlı camia, bizim düşmanlarımız değil, rakibimiz ama oldukça dürüst. Rıdvan tarafsız yorumcu" diyen bazı aldanmış kardeşlerimiz mevcut. Mühim olan o değil, Kadıköy'deki maçı kaybetmek de değildi. Ankaragücü ve Antalya maçlarını kazansak zaten lig şampiyonluğu cebimizdeydi. Fenerin maçında ise bjk adına HİÇ ÜMİDİM YOK. Yıldızlarının 1-2 varyetesi dışında berbat bir takım. Son olarak Karabük maçlarını seyrettim, adil bir hakem (2'şer penaltı ve kırmızı kart verilmedi) ve kale alanında çuvalla gol kaçıranlar yerine (özellikle Hikmet ve Hakan Özmert) biraz becerikli adamları olsa (sakat Cernat gibi) maç 6-1 bitmeliydi. O maçtan sonra Demirören ve Serdar Adalı hiç utanmadan, sıkılmadan federasyona savaş açıyor. Yani bırakın şikeyi, adil şartlarda bile fenerbahçe maçın galibidir.

Biz kendi işimize bakalım. Manisa'dan daha iyi bir takım olduğumuza göre bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Ancak formsuz Umut yerine Pawel Borozek de olabilir, başka birşey de yapılabilir ama mutlaka hücum hattında rakibi şaşırtacak birşey yapmalıyız. Onlardan kaliteliyiz ama Hikmet Hoca bizim takımı çok iyi çözmüş. Serkan Balcı'nın orta sahaya çekilmesi de (Giray veya Tayfun sağ beke alınır) bir seçenek olarak düşünülmeli. Sağ açıkları Yiğit karşısında sol beklerimiz (Cale, Brozek ve Ferhat) çok zor durumlara düşebilir. Bir de kiralık katilimiz Isaac Promise ve var tabi... Statik santraforları Kahe veya yedeği (belalımız) Makakula'yı ise bizim Mustafa çiğ çiğ yiyecektir. O konuda içim rahat.

Tangerine Dream
16.02.2011, 15:30
Anadolu kulüplerinin karşımızda olduğunu görmek kahrediyor beni..

Bu kayseri denilen takımın seyircisi,95 yılında kayseride 0-0 biten maçta takımımıza ağıza alınmayacak küfürler etmişti..oysa o sezonun ilk yarısında Trabzon'da oynanan maçta kayserispor taraftarlarını kendi tribününde ağırlamıştı Trabzonspor taraftarı..
ondan 1 sene önce bizzat kendim gittiğim maçta ise yine küfürler yüzünden kayseri tribününden Trabzon tribününe geçmek zorunda kalmıştım..maç 1-1 bitmiş ve kayseri yarım takım gelen Trabzonspor'dan aldığı bu beraberlikle ligde kalmıştı..
*
92-93 sezonunda gs ile fb çekişiyordu yanlış hatırlamıyorsam..yarım metre kar üstünde fenerden 3 yemişlerdi..bunların işi istanbul rekabetine sos olmaktır..hangi takıma yakınsalar,ona yatarlar..

Şotanın böyle bir şehrin takımında hocalık yapmasına üzülüyorum..içlerinde 1 tane kayserispor taraftarı yoktur bunların..çok iyi biliyorum..

Sadece kayseri mi..diğer tüm anadolu takımları da aynı..son 90 dakika bitene kadar 3 puan önde olsak bile şampiyonuz demiyelim..

4 maç oynadık 2. yarı..hepsi nefes kesici maçlardı..güçlerini son limitlerine kadar kullandı rakiplerimiz..umarım manisanın fener maçında ki temposu bize karşı da aynı olur..

Anadolu kaplanlarımız inşallah fenere yatmazlar diyelim..ve inşallah sivas fenerle ligde kalma maçına çıkar..

İşte bu yüzden hiçbir Anadolu takımına sempatiyle bakmıyorum. Birazcık palazlanan Trabzonspor'la boy ölçüşmeye kalkıyor. Bunları her maç eze eze, evire çevire yeneceksin ki solukları kesilsin. Skor 7-0 iken yeter artık falan demeyeceksin, atabildiğin kadar atacaksın.

Abluka
16.02.2011, 15:30

maçın 11'i kuvvetle muhtemel bu olacak!

Emin Danışmaz
16.02.2011, 15:32

Tesadüf mü ?

Aynen senin gibi düşünüyorum köpek köpeği ısırmaz atasözümüz den yola çıkaraktan,Taraftarımızın beklentisi BJK'nin yeneceği yönünde ama benim düşüncem kesinlikle yarıştan kopan BJK'nin FENEVBAHÇE'ye asılmayacağı yönündedir.

Ek olarak;Bir önceki fenevbahce hakemleri sonra ki hafta ne işse bizim maçlarımızı yönetiyor.
örnek;

Manisa-Fenev;KUDDUSİ
Sivas- TS ;KUDDUSİ
fENEV-Gayseri;AYDINUS
Manisa -TS :AYDINUS

Bu da tesadüf olsa gerek.

Abluka
16.02.2011, 15:35
Derbi maçlarının havası bir başka olur fenerin inönüden galip olarak ayrılması schuster efendi için çanların daha hızlı çalmasını sağlar diğer yandan ben Kiev'i geçebileceklerini düşünmüyorum böyle bir durumda taraftarı yatıştırabilmek adına bir fener galibiyeti gerekebilir!

Abluka
16.02.2011, 15:36
Ve eğer bjk inönüde fenere diş geçirmezse şampiyonluk umutlarımızı biraz daha ertelememiz gerekebilir...

Helvacı61
16.02.2011, 15:40
Bırak Allah aşkına, Fb top mu oynuyor yani?
beşiktaştan iyi valla oyuncuları dobing yapmış gibi oynuyo kendi sahalarında bu konu araştırılmalı beşiktaşın kadro kalitesi zaten iyi değil olanları da iyi kullanamayan bir teknik direktörü var. biz kendi maçlarımızı alırsak zaten çampiyon olacağız bizim buraya odaklanmamız lazım fener maçları bizim maçların önüne geçmemeli beşiktaşın bu futbolla feneri yeneceğini düşünmek ve oraya odaklanmak yanlış ve tehlikeli bence fenerin yenme şansı çok daha fazla

Helvacı61
16.02.2011, 15:43
Aynen senin gibi düşünüyorum köpek köpeği ısırmaz atasözümüz den yola çıkaraktan,Taraftarımızın beklentisi BJK'nin yeneceği yönünde ama benim düşüncem kesinlikle yarıştan kopan BJK'nin FENEVBAHÇE'ye asılmayacağı yönündedir.

Ek olarak;Bir önceki fenevbahce hakemleri sonra ki hafta ne işse bizim maçlarımızı yönetiyor.
örnek;

Manisa-Fenev;KUDDUSİ
Sivas- TS ;KUDDUSİ
fENEV-Gayseri;AYDINUS
Manisa -TS :AYDINUS

Bu da tesadüf olsa gerek.
bence iyi bir atama şekli fener maçlarında önemli hata yapmayanlar bizim maçlara veriliyo aydunus kötü maç yönetmedi bence doğru bir atama

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 15:46
maç biletlerini bu kadar pahalı yapmanın manası neydi acaba .sanki fenerle oynuyoruz...

Mesut
16.02.2011, 15:47
Engin ve Egemen konusunda açıklama http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6543-6T2F5O5Q.jpg

Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz sakat oyuncularımızın son durumlarıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Sivasspor maçında sakatlanan Engin’in Manisa’da forma giyemeyeceğini belirten Ayaz, Egemen’in önümüzdeki haftadan itibaren bireysel özel saha antrenmanlarına başlayabileceğinin altını çizdi.
Ayaz şu görüşlere yer verdi: “Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakada girdiği ikili mücadele sonunda kasığında zorlanma meydana gelen Engin’de yapılan kontroller ve MR tetkikleri sonucunda ikinci derece kasık adalesi yırtığı tespit edilmiştir. Acil tedavisine başlanan oyuncumuzla ilgili bu süreç yoğun şekilde devam etmektedir. Engin’in beklenen süreden önce sahalara dönmesi doğrultusunda elden gelen tüm çaba gösterilmektedir. Ancak oyuncumuz bu haftaki Manisaspor maçında forma giyemeyecektir. Egemen in ise yapılan son kontrollerinde şikayetlerinin azaldığı ve iyileşme sürecinin devam ettiği görülmüştür. Bu oyuncumuz hafta içinde düz koşulara başlayacak ve sürecin olumlu ilerlemesi durumunda gelecek hafta bireysel özel saha çalışmalarına geçebilecektir. Bir sonraki hafta da ise Egemen’in takım antrenmanlarına alınması planlanmaktadır. “

Mesut
16.02.2011, 15:52
maç 11lerini yazarken engini çıkarın sakatlığı doğrudur

Süleyman50
16.02.2011, 15:54
enginin oynayamayacak olması kötü olmuş yerine kim oynayacak acaba?...

Tangerine Dream
16.02.2011, 15:54
beşiktaştan iyi valla oyuncuları dobing yapmış gibi oynuyo kendi sahalarında bu konu araştırılmalı beşiktaşın kadro kalitesi zaten iyi değil olanları da iyi kullanamayan bir teknik direktörü var. biz kendi maçlarımızı alırsak zaten çampiyon olacağız bizim buraya odaklanmamız lazım fener maçları bizim maçların önüne geçmemeli beşiktaşın bu futbolla feneri yeneceğini düşünmek ve oraya odaklanmak yanlış ve tehlikeli bence fenerin yenme şansı çok daha fazla

Fb'nin taktiği belli, Saraçoğlu'nda hakemin o atmosferden etkilenmesinin avantajından da faydalanarak rakibe karşı çok sert bir futbol anlayışıyla bunaltıp, yıldırıp hataya zorlamak. Bunu bizim maçta ve Kayserispor maçında başarıyla uyguladılar ve golleri de erken buldular. Bir de özellikle korner gibi duran toplarda Lugano avantajları var. Ancak rakibin o ilk baskıyı atlatıp gol yemeden bitireceği ilk yarım saatten sonra her maç zorlanıyorlar. Deplasmanda zaten çok başarısız bir grafikleri var.

Mesut
16.02.2011, 15:57
enginin oynayamayacak olması kötü olmuş yerine kim oynayacak acaba?...
teolu kadrodaki gibi olur umut sola forvete pawel

Taner Tonbil
16.02.2011, 15:59
Onur,
Serkan - Giray - Mustafa(Glowacki) - Cale
Selcuk - Colman,
Burak - Jaja - Alanzinho (Pawel)
Umut

Muhtemelen böyle oynariz

Süleyman50
16.02.2011, 16:00
paweli oynatacağını sanmıyorum, piortu oynatabilir o mevkide...

Mustafa Önder
16.02.2011, 16:02
manisa, kayseri ve bjk üçgeninden en az 7 puan almalıyız...

7 puanla çıkarsak
önümüz çok açık zaten...

Samet Yildirim
16.02.2011, 16:03
ilk 11 böyle olur;
----------------Onur---------------
Serkan-----Glo-------Musti-----Cale
------------Selcuk-Colman--------
Burak-----------Jaja----------Piotr
---------------Umut----------------

Yedekler; Tolga, Giray, Baris, Ceyhun, Alan, Ibo, Pawel

SAMSUNLU60
16.02.2011, 16:03
BJK mutlaka puan almalı fener'den, Fener'in ilerleyen haftalarda maç trafiği bize göre rahat çünkü.

Süleyman50
16.02.2011, 16:12
evet kesinlike fener bu hafta takılmalı yoksa bu havayla ve saha dışı etkenlerle durudurmak zor olur...

Murat Erdem
16.02.2011, 16:17
Şu A.Aker'de ki 6 maçı kazansak yeter de...işte mesele o 6 maçtan 18 puanı alabilmek.

Süleyman50
16.02.2011, 16:22
Şu A.Aker'de ki 6 maçı kazansak yeter de...işte mesele o 6 maçtan 18 puanı alabilmek.
çok zor, bu 6 maç içinde 4 ü antep,kayseri,bursa,ibb gibi takımlar...

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 16:23
feneri durduracak takım bjk olacak .zaten başka takım durduramaz onları...

Napoli
16.02.2011, 16:23
Kayserı Sıvas Antep bunlar satar macları... Antepın kadıkoyde uc sıfırdan dort uc verdıgı maclar Sıvasın Besıktasa sampıyonlugu sattıgı maclar..Kayserı bunu yapmıs cokmu..

Mesut
16.02.2011, 16:24
çok zor, bu 6 maç içinde 4 ü antep,kayseri,bursa,ibb gibi takımlar...
antep kayseri bursayı yeneriz ama ibbden şüpheliyim biz genelde alt sıralardaki takımlara içerde puan kaybediyoruz

Süleyman50
16.02.2011, 16:25
simpsona dikkat etmeliyiz çok etkili bir oyuncu, ayrıca kalecileride iyi...

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 16:26
simpsona dikkat etmeliyiz çok etkili bir oyuncu, ayrıca kalecileride iyi...
hücum yönünden iyi bir takım manisa...

Süleyman50
16.02.2011, 16:27
Brozekler kızağa çekiliyor

Spor Toto Süper Lig lideri Trabzonspor, deplasmanda oynayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Antrenman sayısını Antalya kampından sonra yeniden ikiye çıkaran teknik direktör Şenol Güneş, sabah yapılan antrenmanlarda oyuncularına kondisyon yüklemesi yaparken, akşam yapılan antrenmanlarda ise taktik çalışmalar üzerinde duruyor.

Manisaspor maçında sahaya süreceği isimleri de büyük ölçüde belirleyen Şenol Güneş'in, Engin Baytar'ın durumunun netleşmesini beklediği ifade edildi. Sivasspor maçında kasığında ağrı hissettiği için oyundan çıkmak zorunda kalan Engin'in, Manisaspor maçında forma giyme şansının az olduğu öğrenildi. Hafta başından bu yana salonda çalışan Engin'i ilerleyen haftalardaki zorlu maç takvimini düşünerek riske etmek istemeyen tecrübeli teknik adamın, bu oyuncunun yerine Yattara veya Alanzinho ikilisinden birine şans vereceği belirtiliyor.

Öte yandan Şenol Güneş'in forma şansı bulamadığı için sık sık sitemde bulunan Pawel Brozek'in performansından memnun olmadığı öğrenildi. Polonyalı forvetin son durumunu bir kez daha yakından görmek için A2 takımının Mersin İdmanyurdu ile oynadığı maçta oynatan deneyimli çalıştırıcının, bu karşılaşmada bir gol atmasına rağmen Pawel Brozek'i fizik ve motivasyon açısından hazır bulmadığı ifade edildi.

Pawel'in ikizi Piotr Brozek'in de Sivasspor karşısındaki performansını yeterli görmeyen Şenol Güneş'in, Manisaspor deplasmanında bu oyuncuyu yedeğe çekip, cezası sona eren Cale'ye görev vereceği belirtiliyor. Polonyalı sol bekin ileri çıkışlar konusunda zayıf kaldığını düşünen tecrübeli teknik adamın, Cale'nin savunmada zaman zaman hatalar yapmasına rağmen Hırvat oyuncuya görev vermeye devam edeceği ifade edildi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87428

Ömür Karadeniz
16.02.2011, 16:28
Bjknin kadro kalitesi iyi değil demek biraz komik olur gibi.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Süleyman50
16.02.2011, 16:29
neden kızağa çekilecek 18' e giremeyecek oyuncular transfer ediyoruz...

Ali Tunahan Güllü
16.02.2011, 16:35
Kayserinin açıklamasını görünce dün Serdar Balinin söylediği geldi aklıma:
'Kimseyle dost değiliz yada kardeş değiliz.Biz 'yek'iz.

bASTURk
16.02.2011, 16:36
Engin'in yokluğu direncimizi düşürür.Ne kadar formsuz olsa da Umut bu maçta sahada olmak zorunda.Yine de hastalığı geçerse Pawel'in kulübede olması lazım.

Ali YİĞİT
16.02.2011, 16:43

İlla 96 dan konuşucaz yani..Bende o zaman sana şöyle söyleyeyim o zaman ki kadro skorun üstüne yatabilecek bi kadro değildi.Birde şöyle düşün 1-0 öne geçtikten sonra takımı dizginleseydi şenol güneş ve yenilseydik bu seferde şöyle denilecekti zaten 1-0 öndeydik üstlerine gitsek fark atardık.Ama yok biz her konuda otoriteyiz ya.Burdan açık ve net söylüyorum Trabzonsporu tutan her bir birey kendi alanında hıncal uluçtur.Her konuda fikri vardır,Akıl vermeye,göbek kaşırken takım yönetmeye çoook meğillidir...

10-61
16.02.2011, 16:43

Spor Toto Süper Lig lideri Trabzonspor, deplasmanda oynayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Antrenman sayısını Antalya kampından sonra yeniden ikiye çıkaran teknik direktör Şenol Güneş, sabah yapılan antrenmanlarda oyuncularına kondisyon yüklemesi yaparken, akşam yapılan antrenmanlarda ise taktik çalışmalar üzerinde duruyor.

Manisaspor maçında sahaya süreceği isimleri de büyük ölçüde belirleyen Şenol Güneş'in, Engin Baytar'ın durumunun netleşmesini beklediği ifade edildi. Sivasspor maçında kasığında ağrı hissettiği için oyundan çıkmak zorunda kalan Engin'in, Manisaspor maçında forma giyme şansının az olduğu öğrenildi. Hafta başından bu yana salonda çalışan Engin'i ilerleyen haftalardaki zorlu maç takvimini düşünerek riske etmek istemeyen tecrübeli teknik adamın, bu oyuncunun yerine Yattara veya Alanzinho ikilisinden birine şans vereceği belirtiliyor.

Öte yandan Şenol Güneş'in forma şansı bulamadığı için sık sık sitemde bulunan Pawel Brozek'in performansından memnun olmadığı öğrenildi. Polonyalı forvetin son durumunu bir kez daha yakından görmek için A2 takımının Mersin İdmanyurdu ile oynadığı maçta oynatan deneyimli çalıştırıcının, bu karşılaşmada bir gol atmasına rağmen Pawel Brozek'i fizik ve motivasyon açısından hazır bulmadığı ifade edildi.

Pawel'in ikizi Piotr Brozek'in de Sivasspor karşısındaki performansını yeterli görmeyen Şenol Güneş'in, Manisaspor deplasmanında bu oyuncuyu yedeğe çekip, cezası sona eren Cale'ye görev vereceği belirtiliyor. Polonyalı sol bekin ileri çıkışlar konusunda zayıf kaldığını düşünen tecrübeli teknik adamın, Cale'nin savunmada zaman zaman hatalar yapmasına rağmen Hırvat oyuncuya görev vermeye devam edeceği ifade edildi.

adamlar kızaktaydı zaten geldiklerinden beri:)

Cengiz
16.02.2011, 16:45
Burdan açık ve net söylüyorum Trabzonsporu tutan her bir birey kendi alanında hıncal uluçtur.Her konuda fikri vardır,Akıl vermeye,göbek kaşırken takım yönetmeye çoook meğillidir...

ççç hay ağzına sağlık

futbalski60
16.02.2011, 16:45
Manisaspor'a karşı 4 forvetle çıkmak riskli Engin yoksa yerine Ceyhun,Piotr gibi isimlere şans verilmeli diye düşünüyorum.

Taner Uykuçeken
16.02.2011, 16:48
Ligin bitmesine 13 hafta kaldı Brozekler İnşallah bize katkı yapacaktılar ama biri Şenol Hocayada hatırlatmasımı lazım, Hocam lig bitiyor biz bu adamı niye aldık diye

Ali YİĞİT
16.02.2011, 16:49

Karanlığa küfredeceğine kalkta bir mum yak.

Murat Erdem
Manisaspor'a karşı 4 forvetle çıkmak riskli Engin yoksa yerine Ceyhun,Piotr gibi isimlere şans verilmeli diye düşünüyorum.
Benim endişem Engin yok diye Yattara'yı 11'e alıp, Burak'ı sola atmak. Burak sol kanat da yok olup gidiyor. Fark yaratan oyuncumuzu bu şekilde kendi kendimize etkisiz hale getirmek beni çok üzüyor. Bana kalsa Burak'ı en uca koyarım artık. Burak'dan başka sahaya karakter koyan isim yok şu an da kadromuzda.

Süleyman50
bence de enginin yerine savunma yönlü bir oyuncu oynatabiliriz...

Ali YİĞİT
16.02.2011, 16:51
ççç hay ağzına sağlık

Bunu imza yapıcam yok arkadaş olucak gibi değil ne yapılırsa yapılsın hep bi yokuş bulunuyor

Hamza Yilmaz
16.02.2011, 16:57
bence de enginin yerine savunma yönlü bir oyuncu oynatabiliriz...Katiliyorum. Cehyun oynamali. Yok Yattara oynayacaksa o zaman mac tehlikeye girer. 5 önde 5 arkada oynarsa Senol Günes Manisa ilk macta oldugu gibi yener.

Onur
Serkan-Glowacki-Mustafa-Cale
Ceyhun
Selcuk-Colman
Burak Jaja
Umut

Bence en ideal kadro bu Manisa maci icin.

Nihat Güneş
16.02.2011, 16:57
Pawel ancak seneye forma giymeye başlar aynı Teo'da olduğu gibi, beğensek de beğenmesek de Şenol Hocamızın anlayışı bu.

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 16:59
Pawel ancak seneye forma giymeye başlar aynı Teo'da olduğu gibi, beğensek de beğenmesek de Şenol Hocamızın anlayışı bu.
onun keyfinimi bekleyeceğiz...

DeAgLeMaNyAq
16.02.2011, 17:01
Pawel ligde şans buldumu ki kızağa çekiliyor anlamadım gitti. 45 dakika çıkaracak kadarda mı performansı yok bu adamın...

Cengiz
16.02.2011, 17:01
Bunu imza yapıcam yok arkadaş olucak gibi değil ne yapılırsa yapılsın hep bi yokuş bulunuyor

senden önce davrandım :)

Oruç
16.02.2011, 17:04
Yattara ve Alan ilk 11'de başlamamalı. Engin yoksa Ceyhun da denenebilir. Umut ne kadar da formsuz olsa takımda olmak zorunda. İleride pres yapan tek isim sonuçta.

futbalski60
16.02.2011, 17:06
Benim endişem Engin yok diye Yattara'yı 11'e alıp, Burak'ı sola atmak. Burak sol kanat da yok olup gidiyor. Fark yaratan oyuncumuzu bu şekilde kendi kendimize etkisiz hale getirmek beni çok üzüyor. Bana kalsa Burak'ı en uca koyarım artık. Burak'dan başka sahaya karakter koyan isim yok şu an da kadromuzda.

Bir de şu var Manisspor'un kadrosunda Simpson,İsaac ve Yiğit gibi dikine oynayan süratli oyuncuları bulunuyor orta sahada kaybedeceğin her top kalende tehlike olabilir. Bu maçta biraz kontrollü, dengeli olursak avantajlı taraf biz oluruz ben pozisyon sıkıntısı çekeceğimizi düşünmüyorum yeter ki savunmada açık vermeyelim.

bASTURk
16.02.2011, 17:08
Geri dörtlü

sezer selçuk

colman

burak jaja

umut

Takım savunmasında sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde Manisa maçında daha dirençli,orta sahası kalabalık bir takımla çıkmamız gerekiyor.Alan ve Jaja birlikte oynadıklarında çok pozisyon veriyoruz.Ceyhun ya da Sezer'den biri bu maçta kesici olarak oynatılmalıdır.Yiğit'lere ancak bu şekilde karşılık verebiliriz.

irfan61
16.02.2011, 17:10
"Polonyalı forvetin son durumunu bir kez daha yakından görmek için A2 takımının Mersin İdmanyurdu ile oynadığı maçta oynatan deneyimli çalıştırıcının, bu karşılaşmada bir gol atmasına rağmen" A takım oyuncuları A2 takımla beraber maçlara çıkabiliyor mu?

Ali İhsan
16.02.2011, 17:13
onun keyfinimi bekleyeceğiz...

Evet, sizin keyfinizi mi bekleyecektik!

Murat Erdem
16.02.2011, 17:14
Bizim acilen kalan 6 iç saha maçı için skor kısırlığına çare bulmamız gerekiyor. Bu altı maç için gerekiyorsa yurtdışından bir taktisyenle anlaşılıp profesyonel yardım almamız gerekiyor. Ayıp ya da utanılacak bir şey değil bence...

sessizkral_1
16.02.2011, 17:14
Derbi maçlarının psikolojisi çok farklı.Bence bjk dinamo yu yenerse o havayla fenere sahasını cehennem eder.

Ben bu hafta manisayı yenip fenerinde bjk yeyenilmesinin zorunlu bir durum olduğunu düşünüyorum.

Farkın 5 puan olması lazım.Çünkü bizimde bjk ile maçımız var.Hatta fener kayseriyi aradan çıkardı.

Ali YİĞİT
16.02.2011, 17:15
senden önce davrandım :)

Harbiden de hızlıymışsın:):)

Oruç
16.02.2011, 17:15
Zaten içerideki 6 maçı alırsak çok büyük olasılıkla ipi göğüsleriz. Bu sıkıntıyı aşmak gerek.

okg_53
16.02.2011, 17:17

Burak ne zaman Sağ kanatta etkili olmuş ?

Sol çizgide oynasın demiyoruz. Sola sarkık oynasın. rakip sağbek ileri çıkarmasın yeter. ( her zaman yapabildiği gibi )

Ortada Alan'ı veya Ceyhunu oynatırsan, Kanat hücumlarını kim yapacak. ?
Kanat hücumlarını geçtim ...
Ortayı o kadar kalabalık tutarsanız, rakip bekleri ve etkili kanat oyuncularını nasıl durduracaksınız ?

Sağdan top götürme özelliği olmayan ve o işi yapmaya çalıştımı gerçek işini yapamayan Burak mı sağda olacak.

Veya Solda, ileri çıkamayan Cale mi ? , Sol çizgide oynamayı sevmeyen Alan mı ?

7-0 lık kasımpaşa maçındaki gibi Serkan mı yapacak sağ kanat işini.
O zaman Simpson 2-3 asist yapar bizim maçta.

Bu maç bana göre şöyle olmalıdır ;

--------Selçuk-----Colman---------
Yattara--------Jaja----------------
------------Umut---------Burak----

Kazım Uzunboy
16.02.2011, 17:18
"Polonyalı forvetin son durumunu bir kez daha yakından görmek için A2 takımının Mersin İdmanyurdu ile oynadığı maçta oynatan deneyimli çalıştırıcının, bu karşılaşmada bir gol atmasına rağmen" A takım oyuncuları A2 takımla beraber maçlara çıkabiliyor mu?

Çıkabiliyor demekki.

O maçta Pawel hariç Tayfun ve Barış Ataş da forma giydi.

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 17:19
Geri dörtlü

sezer selçuk

colman

burak jaja

umut

Takım savunmasında sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde Manisa maçında daha dirençli,orta sahası kalabalık bir takımla çıkmamız gerekiyor.Alan ve Jaja birlikte oynadıklarında çok pozisyon veriyoruz.Ceyhun ya da Sezer'den biri bu maçta kesici olarak oynatılmalıdır.Yiğit'lere ancak bu şekilde karşılık verebiliriz.
sezerin ne işi var orda...

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 17:20
Evet, sizin keyfinizi mi bekleyecektik!
iyi o zaman aldığımız oyuncuları 2 sene sonra oynatalım .sonra neden şampiyon olamıyoruz diyelim ...

Hürgün Aygün
16.02.2011, 17:20
İdmanda kartopu savaşı

Trabzonspor pazartesi günü Manisaspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/2/16/fft1mm1359966.jpg

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmana sakatlıları bulunan Engin, Egemen ve Ferhat ile gribal enfeksiyon geçiren Pawel Brozek, Serkan ve Bora katılmadı. A2 takımıyla maça çıkan Tayfun ve Barış’ın takımdan ayrı olarak koşu yaptığı antrenmanda diğer futbolcular koordinasyon çalışması yaptı ve dar alanda minyatür kale maç oynadı. Bu arada Engin Baytar’ın sakatlığı nedeniyle 1 veya 2 hafta sahalardan uzak kalabileceği, bu konudaki net açıklamanın kulüp tarafından yapılacağı belirtildi.
ANTRENMANDA KARTOPU SAVAŞI
Öte yandan Trabzon’da dün akşamdan itibaren şiddetini artırarak yağan kar yağışı nedeniyle antrenman sahaları da beyaza büründü. Kulüp çalışanları sahayı temizlemek için yoğun çaba harcarken, teknik direktör Şenol Güneş de kar temizleme çalışmalarına bizzat katıldı. Bu arada antrenmanda futbolcularda sık sık birbirine kartopu fırlatarak şakalaştı. En çok Alanzinho ve Yattara takım arkadaşlarına kartopu atarken, takım arkadaşları antrenmanın ilerleyen bölümlerinde bu oyunculara kartopu atarak karşılık verdi. Neşeli başlayan antrenman neşeli bir şekilde sona erdi.
AA - Yunus Emre Sel

İyi iyi takımın neşesi yerinde.:)

10-61
16.02.2011, 17:25
Öyle yada Böyle artık seri zamanı Fırtına seriye bağlamalı...

Zaten çok değil 2-3 maç alsak var ya çok şey değişecek.

okg_53
16.02.2011, 17:26
Ayrıca yukarıda yazdıklarıma ilaveten.

Manisa'nın etkili ve süratli solbeki Eren Aydın oynamıyor. Gerçek mevkisi sağ bek olan Ferhat Çökmüş oynuyor solda. Ferhat orada birçok kademe ve zamanlama hatası yapabiliyor.

Ayrıca Ferhat Çökmüş'ün önünde Joshua Simpson oynuyor.
Simpson ve Serkanı başbaşa bırakmak tehkeli olur.

Koy Serkan'ın önüne Yattara'yı, Simpson'da rahat oynayamasın geri gelmekten.

SAMSUNLU60
16.02.2011, 17:34
belki riskli gözükebilir ama ben Barış'ı oynatırdım selçuk'un yanında, Colman'ı da biraz ileriye çekerdim, mücadele ruhu olan oyuncuları seviyorum!

Hürgün Aygün
16.02.2011, 17:35
Yattara sağda Burak solda oynayabilir bu maç bence.

bariskaratas
16.02.2011, 17:41
ben hocanın yerinde olsam bu kadroyu oynatırdım
cale nin pas ve çalım yeteneğinin çok iyi olduğunu gördük
alanzinhoyu 18 e bile almamak lazım.
engin ile burak da aynı anda oymaması lazım

----------------Onur--------------
Serkan --- Glo --- Mustafa --- Piotr
Burak -- Colman --- Selcuk --- Cale
-------Jaja----- Umut(Pawel)------

İstersen buragı forvete jaja yı ortaya al vs.
ama colman selcuk cale orta sahası super bence

Ilelioglu
16.02.2011, 17:42
Benim bu mac icin ideal on birim...

------------------------Onur------------------------

Serkan-------Glowacki---------Mustafa----------Piotr

---------Selcuk--------Ceyhun--------Colman--------

Burak-------------------------------------------Engin

------------------------Umut------------------------

Macin gidisatina göre Jaja, Alan, Yattara, Pawel, Baris gibi oyuncular oyuna dahil olabilirler.

Benim düsüncem kontrollü baslamak sonra gereken hamleleri yapmak.

Defansa artik bir ceki düzen vermeliyiz, bu yüzden Ceyhun bu mac icin düsünülebilir.

Bu ilk on biri yazmamim sebebi Mansiaspor'un kanat oyuncularinin etkili olmasidir.

Senol Hoca büyük ihtimalle Jaja'dan vazgecmez ama. Bu durumda söyle oynayabiliriz...

Serkan-------Glowacki---------Mustafa----------Piotr

---------Selcuk--------Colman---------Engin---------

------------------------Jaja-------------------------

---------Burak-------------------------Umut---------

Kozlarimiz Alan, Yattara ve Pawel olur.

Böyle oynarsak Burak, Umut, Selcuk ve Engin kanatlara destek vermeliler, hatta gerektigi zaman oyunu kanatlara yayabilmeli.

;):)

Engin olmadigina göre...

Serkan-------Glowacki---------Mustafa-----------Cale

---------Selcuk--------Ceyhun--------Colman--------

Burak-----------------------------------------Yattara

------------------------Umut------------------------

Serkan-------Glowacki---------Mustafa-----------Cale

---------Selcuk--------Ceyhun---------Colman-------

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 17:42

Ali YİĞİT
16.02.2011, 17:45
Bence sağda yattara Sol kanat demiyorum sol forvet hafif sola kaymış bi umut ve ortada yani center forvet (santrfor) burak olsun iyi olur:)

Murat Erdem
16.02.2011, 17:46
Burak ne zaman Sağ kanatta etkili olmuş ?

Sol çizgide oynasın demiyoruz. Sola sarkık oynasın. rakip sağbek ileri çıkarmasın yeter. ( her zaman yapabildiği gibi )

Ortada Alan'ı veya Ceyhunu oynatırsan, Kanat hücumlarını kim yapacak. ?
Kanat hücumlarını geçtim ...
Ortayı o kadar kalabalık tutarsanız, rakip bekleri ve etkili kanat oyuncularını nasıl durduracaksınız ?

Sağdan top götürme özelliği olmayan ve o işi yapmaya çalıştımı gerçek işini yapamayan Burak mı sağda olacak.

Veya Solda, ileri çıkamayan Cale mi ? , Sol çizgide oynamayı sevmeyen Alan mı ?

7-0 lık kasımpaşa maçındaki gibi Serkan mı yapacak sağ kanat işini.
O zaman Simpson 2-3 asist yapar bizim maçta.

Bu maç bana göre şöyle olmalıdır ;

--------Selçuk-----Colman---------
Yattara--------Jaja----------------
------------Umut---------Burak----

Burak, sol da etkisiz ve bana göre saha dizilişimizde ön de olması gereken isim. Şöyle bir sorum var : Sivas maçında Burak'ın attığı golleri gözünüzün önüne bir getirin. O pozisyonlarda Serkan ve Colman'ın attığı pasları başka hangi oyuncumuz o kadar başarılı olarak önüne alabilirdi. Burak bir şekil de atılan topları kontrolüne alabiliyor ve bu konuda başarılı olan tek oyuncumuz. Bizim en büyük noksanımız neydi ?...

Ali İhsan
16.02.2011, 17:47
Şenol hocaya sallama modası nerden çıktı bilemiyorum ama benim bu adama saygımdam elim titriyor, bazıları fütursuzca sallamakta beis görmüyor.

Hocaya yardımcı olursak bu süreci gayet iyi yönetecektir ama bir de kösteklerle uğraşacaksa işimiz var.

Bu maçta da hocaya ve takıma güveniyorum. Engin'in yokluğu önemli ama lider çıkıp, lider bitireceğiz inşallah.

Erbay
16.02.2011, 17:47
Brozekler kızağa çekildiklerine göre oynayacaklar herhalde :)

Ali YİĞİT
16.02.2011, 17:48
------------Jaja--------
Yattara
-------------------Umut
------------Burak------

Ali YİĞİT
16.02.2011, 17:49
Şenol hocaya sallama modası nerden çıktı bilemiyorum ama benim bu adama saygımdam elim titriyor, bazıları fütursuzca sallamakta beis görmüyor.

Hocaya yardımcı olursak bu süreci gayet iyi yönetecektir ama bir de kösteklerle uğraşacaksa işimiz var.

Bu maçta da hocaya ve takıma güveniyorum. Engin'in yokluğu önemli ama lider çıkıp, lider bitireceğiz inşallah.

Ağzına sağlık :alkış:

Murat Erdem
Brozekler kızağa çekildiklerine göre oynayacaklar herhalde :)
Oynayamadan kızağa çekilen ilk oyuncular. Farkımızı yine ortaya koyduk:D

bariskaratas

Serkan-------Glowacki---------Mustafa-----------Piotr

---------Selcuk--------Colman---------Cale-------

albaTraS
16.02.2011, 17:50
Trabzon'dan Fener'e sürpriz transfer iddiası
16.02.2011 - 14:09
Spor Toto Süper Lig'in şampiyonluk yarışında bulunan 3 ekibinden ikisi olan lider Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Selçuk İnan krizinin çıktığı iddia edildi.

Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1094460&title=trabzondan-fenere-surpriz-transfer-iddiasi

Bu dogru mu bilgisi olan var mi?

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 17:51
Rakipde en çok dikkat etmemiz gereken futbolculardan bir tanesi Simpson.O futbolcuyu tutarsak sıkıntı çekmeyiz kanaatindeyim :)

ARAF
16.02.2011, 17:56
bu sefer galip gelecez allahın izniyle
tribünlerde olacam inşaallah

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 17:57
Engin ve Egemen konusunda açıklama

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6543-2M9Y1H2K.jpg

Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz sakat oyuncularımızın son durumlarıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Sivasspor maçında sakatlanan Engin’in Manisa’da forma giyemeyeceğini belirten Ayaz, Egemen’in önümüzdeki haftadan itibaren bireysel özel saha antrenmanlarına başlayabileceğinin altını çizdi.
Ayaz şu görüşlere yer verdi: “Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakada girdiği ikili mücadele sonunda kasığında zorlanma meydana gelen Engin’de yapılan kontroller ve MR tetkikleri sonucunda ikinci derece kasık adalesi yırtığı tespit edilmiştir. Acil tedavisine başlanan oyuncumuzla ilgili bu süreç yoğun şekilde devam etmektedir. Engin’in beklenen süreden önce sahalara dönmesi doğrultusunda elden gelen tüm çaba gösterilmektedir. Ancak oyuncumuz bu haftaki Manisaspor maçında forma giyemeyecektir. Egemen in ise yapılan son kontrollerinde şikayetlerinin azaldığı ve iyileşme sürecinin devam ettiği görülmüştür. Bu oyuncumuz hafta içinde düz koşulara başlayacak ve sürecin olumlu ilerlemesi durumunda gelecek hafta bireysel özel saha çalışmalarına geçebilecektir. Bir sonraki hafta da ise Egemen’in takım antrenmanlarına alınması planlanmaktadır. “

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6543#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6543#Icerik)

Ali YİĞİT
16.02.2011, 17:58
Spor Toto Süper Lig'in şampiyonluk yarışında bulunan 3 ekibinden ikisi olan lider Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Selçuk İnan krizinin çıktığı iddia edildi.

Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1094460&title=trabzondan-fenere-surpriz-transfer-iddiasi

Sen inandıysan Selçukta imzayı atmış demektir renkdaş:) İçini ferah tuuuut

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 17:59
sakat cezalılar bitmeyecek gibi...

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 18:05

transfer dönemi bitti.sıkıntı yok...

Fanatik34
16.02.2011, 18:06
Sampiyonlugu bize getirecek ikili hatta üclü Jaja-Pawel-Burak´tir.

Manisa maci tam anlamiyla Pawel icin bicilmis kaftan, umarim kizak haberi dogru degildir. Manisa-FB macinda göründügü gibi bize ileri ucta teknik bir oyuncu sart!!!

Hazirmis degilmis hepsi hikaye...bir Antrenman topcusu vardir, birde Mac topcusu! Buna birde yaninda kimle oynadigini ekledin mi nasil karar verilebiliyor?

Umut Bulut´a güvenmek ona sadece kötülük yapmaktir. Senol Günes´in takintilarindan kurtulmasi gerek. Nasil 2002´de Hakan Sükür takintisi yüzünden bircok seyi kaybettiyse umarim bu sezon yine böyle kacmaz:(

bariskaratas
16.02.2011, 18:08

Serkan-------Glowacki---------Mustafa-----------Piotr

---------Selcuk--------Colman---------Cale----------

-----------Burak-------------------Umut(Pawel)------

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 18:11
Maça 5 Gün 1 S. 48 Dk. Kaldı :)

DeAgLeMaNyAq
16.02.2011, 18:16
Cale bu takımın orta sahasında oynayabilecek en son oyuncudur bana göre. Lig TV'de söylenene göre hoca Engin'in yokluğunda yine Burak-Yattara sistemine dönecek. Bu sistemi bende başta tutuyordum ancak pek başarı sağladığımız söylenemez. Gönlümden Cale-Piotr'lı bir sol kanat ya da Ceyhun-Selçuk ikilisinin yanında Colman'ın sol kenarda oynaması geçiyor...

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 18:37
İlla 96 dan konuşucaz yani..Bende o zaman sana şöyle söyleyeyim o zaman ki kadro skorun üstüne yatabilecek bi kadro değildi.Birde şöyle düşün 1-0 öne geçtikten sonra takımı dizginleseydi şenol güneş ve yenilseydik bu seferde şöyle denilecekti zaten 1-0 öndeydik üstlerine gitsek fark atardık.Ama yok biz her konuda otoriteyiz ya.Burdan açık ve net söylüyorum Trabzonsporu tutan her bir birey kendi alanında hıncal uluçtur.Her konuda fikri vardır,Akıl vermeye,göbek kaşırken takım yönetmeye çoook meğillidir...
ya kardeşim bırak Allahını seversen skorun üstüne yatacak takım değilmişiz,görende bütün sezon skorun üstüne yatsın diyoruz sanacak dk 83 olmuş kontrataktan gol yiyoruz,böyle bir saçmalık yok,kendi ellerimizle verdik o sene şampiyonluğu bunun ötesi berisi yok,bahane üretmeyi bırakın da biraz özeleştiri yapın...ayrıca güzel kardeşim benim mum yakmama gerek yok,gerçekleri karanlıkta da görebiliyorum,ama sen gün ışığında bile gerçekleri göremiyosun,belki de gördüklerini doğru algılayıp değerlendiremiyosun ama merak etme ben ve benim gibi düşünenleri zamanla anlamaya başlayacaksın..

Mustafa ÖZDEMİR
16.02.2011, 18:48
nerde bu millet...

Erdal
16.02.2011, 18:52

İlgili haber kaldırılmıştır...Muhtemelen internet sorumlusu arkadaşın işgüzarlığı....Haberin orjinine gelirsek anlayacağımız gibi manüplasyon....Hepimiz dikkatli, sakin ve emin olacağız.....Anlaşıldı zor olacak :)

Cengiz
16.02.2011, 18:54

Serkan-------Glowacki---------Giray-----------Piotr

--------------------Ceyhun-----------------------

-------------Colman-------Selçuk------------------

--------Yattara-------Burak-----------Umut--------

Jaja'yı kesmek zor olabilir ama ikinci yarı daha faydalı olur bence

mhayri
16.02.2011, 18:57
Engin oynamazsa Ceyhun oynamalı...
Engin'in görevini Colman fazlasıyla yapar, sola yakın oynar gol bile atar.
Aksine Yattara'lı bir onbir her türlü sonuca gebedir. Kaybetmek yada kazanmak bıçak sırtı
olur... Macera aramaya gerek yok denenmişi denemenin de kimseye faydası olmamıştır...

muharrematasoy
16.02.2011, 18:59
nedir bu mum dikme muhabbeti? yahu kardeşim ne yapalım eleştirmeyelim mi? uçağa atlayıp santrafor mu getirelim? ha yetki verseler seve seve ama sen kaliteli forvet alma, aldığın adam a2lerde falan oynasın, insana sorarlar bu adamları madem neden transfer ettiniz yazık değil mi? sivasın aldığı eneramo bile 5 gömlek iyidir bu brozeklerden. şimdi oyuna forvet sokacak olsak kimi alacağız barış ataştan, tayfundan mı medet umacağız maç çevirmesi için? yok kardeşim yok biz ne yapıyorsak kendi kendimize yapıyoruz. daha birkaç sene evvel Atay Aktuğ forvet almadı ve şampiyonluğu kaçırdık diye adamın başının etini yediler o zaman ne günahı vardı şimdi millet lideriz diye övünüyor, liderlik elden gidince ne yapacağız çok merak ediyorum...

Murat Erdem
16.02.2011, 19:03
İç saha da ki 6 maçı kazanmak için kafaya kafaya verilip bir formül bulunması gerek. Bütün konsantrasyon-imkanlar içerde ki 6 maçı kazanmak için seferber edilmeli. Uygulamadığımız farklı bir taktik, kullanmadığımız-skor kısırlığına çözüm olacak farklı bir oyuncu devşirmek vb...Şampiyonluğun başka bir yolu kalmadı. O altı maç kazanılacak.

Mehmet Ç.
16.02.2011, 19:05
İç saha da ki 6 maçı kazanmak için kafaya kafaya verilip bir formül bulunması gerek. Bütün konsantrasyon-imkanlar içerde ki 6 maçı kazanmak için seferber edilmeli. Uygulamadığımız farklı bir taktik, kullanmadığımız-skor kısırlığına çözüm olacak farklı bir oyuncu devşirmek vb...Şampiyonluğun başka bir yolu kalmadı. O altı maç kazanılacak.

Bence artik ic saha maclari seyircisiz oynansin :)

mda61
16.02.2011, 19:07
piotr ve pawel isyan etmiş.

Murat Erdem
16.02.2011, 19:11
Bence artik ic saha maclari seyircisiz oynansin :)
Mehmet, faydası olacaksa ona da eyvallah be:)
Bilmiyorum, tek bildiğim şu 6 maç için afedersiniz "kıçımızı yırtmamız" lazım.
2-3 aylığına bir taktisyenle mi anlaşırız...
Yoksa forvet oyuncularına özel çalışma için eski büyük golcülerden birini mi getiririz...
Bir şeyler yapmak ŞART !
Bu ihtirası göstermemiz ŞART !

Erdal
16.02.2011, 19:20
Ne isyanı? Niye isyan etmişler....Yahu medya zayıf kalır bizim arkadaşların flaş haberleri karşısında.....Sözde maç başlığına yazmama uguru deniyoruz :)....

Asi Çaykaralı61
16.02.2011, 19:58
nerde bu millet...

Gerçektende bu ara millet kayıp :)

delikoyun
16.02.2011, 20:11
umut ve burak bizi şampiyonluktan edecek bence jaja yattara ileri ikilimiz olsun