PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

magicyattara
14.02.2011, 15:14
Umut'u seven ve genelde savunan biri olarak biraz dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum, fiziki olarak değil ama kafa olarak yıprandı. Şenol Hoca böylesi kritik bir dönemde kolay kolay sistem ve oyuncu değişikliğine gitmez ama deplasmanlarda olmasa da içerideki maçlarda Umut yedek olabilir.

Sonradan oyuna girebilir..bence de dinlendirilmeli yani..

bASTURk
14.02.2011, 15:17
Mehmet Güven son maçta çok formdaydı,harika oynadı.Cezalıymış iyi oldu bu.

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 15:21
Pawel ne, stoper mi ?

Sen ona forvet mi diyorsun.İşte yönetim kandırıyor böyle.Forvet aldık diye.Sen Bursaya bak bursaya.Aldıkları adamlar tıkır oynuyor gollerinide atıyorlar ya...

Faruk BERBER
14.02.2011, 15:25
Sen ona forvet mi diyorsun.İşte yönetim kandırıyor böyle.Forvet aldık diye.Sen Bursaya bak bursaya.Aldıkları adamlar tıkır oynuyor gollerinide atıyorlar ya...

Bursanın yaptığı bütün transferler doğru mu yani ? Nunez i de bunlar almadı mı ? Bu tarz yaptığımız transferleri beğenmeyip başkalarının aldıkalrına hasta olanların zihniyetini anlayamıyorum artık . . .

Cengiz
14.02.2011, 15:28
Pawel ne, stoper mi ?

kaleci kaleci :)

Cemalettin Taşkın
14.02.2011, 15:30
bülent yıldırım veya cüneyt çakır haricinde başka bir hakemle bu maçı kazanamayız.

inşallah yunusu yıldırımı filan vermezler.

Dursun Kaplan
14.02.2011, 15:31
Fırat Aydınus'u verirler. :)

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 15:46
Bursanın yaptığı bütün transferler doğru mu yani ? Nunez i de bunlar almadı mı ? Bu tarz yaptığımız transferleri beğenmeyip başkalarının aldıkalrına hasta olanların zihniyetini anlayamıyorum artık . . .

Tamam canım o zaman lig bitimine 13 haftamı kaldı.Bu kalan süre içinde sakatlanan olmayacak,kart cezalısı olmayacak bakalım ilk yarıdakiki gibi sorunsuz şekilde işler tıkırında gitcek.Ha bunlar olursa polanyalıyla işi kurtaracak.Tamam dediğin gibi olsun.Bizim zihniyetimiz bu kadar ne yaparsın affola...

fatihertürk
14.02.2011, 15:47
bu arada egemene ne oldu bilgisi olan varmı?

Yiğit Gayretli
14.02.2011, 15:52

Bu konuyu tartışmayacağım. Alakasız alakasız mesajlarla burayı meşgul etmenin manası yok.

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 16:06
Bu konuyu tartışmayacağım. Alakasız alakasız mesajlarla burayı meşgul etmenin manası yok.

Haklısın meşgül etmenin anlamı yok.Ama tüm rakiplerimiz sistemimizi ve kadromumuzu ezberledi.Bu takımdan önemli oyunculardan 3 tanesi cezalı veya sakat olsun aynı haftada kimleri çıkartcan aynı derecede futbolcuyu altarnetif varmı yok yani kadromuz dar.Demek istediğimi anlamışsındır umarım...

Cengiz
14.02.2011, 16:07
Eneramo ve Pedriel'in bizim hücum hattından daha iyi olduğunu bile okuduktan sonra bunlar hiç şaşırtıcı değil

Fatih Özkan
14.02.2011, 16:09
Haklısın meşgül etmenin anlamı yok.Ama tüm rakiplerimiz sistemimizi ve kadromumuzu ezberledi.Bu takımdan önemli oyunculardan 3 tanesi cezalı veya sakat olsun aynı haftada kimleri çıkartcan aynı derecede futbolcuyu altarnetif varmı yok yani kadromuz dar.Demek istediğimi anlamışsındır umarım...

Adamı bunalıma sokarsın...

Mert Oğuzlu61
14.02.2011, 16:14
----------------------------İlker Avcıbay------------------------
Ömer Aysan—--Oumar Kalabane----Jimmy Dixon--—Ferhat Çökmüş
-----------------Bekir Yılmaz------Yiğit İncedemir----------------
Yiğit Gökoğlan-------------------------------------Joshua Simpson
------------------Isaac Promise------Kahe----------------------

bize karşı böyle bir 11 ile çıkarlarsa... bilemiyorum yani :)

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 16:15
Adamı bunalıma sokarsın...

Pardon fatihcim haklısın birazda güzel şeyler konuşalım.Eeee manisayıda yeneceğiz Allahın izniyle...

Nihat Güneş
14.02.2011, 16:15
Yahu hadi Yattara'yı geçtim en kötü içerdeki maçlarda kazandırdığı sayısız maç var tamam...Ama bizim taraftarın ALanzinho hayranlığı nerden ileri geliyor bir türlü çözemedim...Ne yapmış bu adam biri bana şu adamın istatistiklerini yazıversin vallahi bilmediğimden soruyorum, girip fayda sağladığı maçı çevirdiği bir maç var mı bu sezon. Maç öncesi ısınmadaki hareketleri mi gözlerinizi aldı veya maç içinde ortasahada amaçsız çalımları mıdır sizleri etkileyen, Yattara'nın ölüsünün sezon başına asist ortalaması 6-7 dir ve bunu Umut denen forvetimiz varken yapıyor...Eli ayağı düzgün bir forvetimiz olsa 10 dan aşağı asist yapmaz...Peki bu Alan denen 3,5 M ero bonservis bedelli futbolcumuzun kaç asisti kaç golü var geldiğinden beri. Gerçekten bilen biri yazabilirse istatistiklerini sevinirim.

Samet Berber
14.02.2011, 16:18
Manisa'nın kapanacağını sanmıyorum , kapansa bile bunu yapabileceklerini sanmıyorum bu yüzden Sivas maçından daha kolay geçeceğini düşünüyorum .

İnşallah bir aksilik olmadan 3 puanı alır geliriz :) .

ozturk
14.02.2011, 16:20
simpson, isaac, makukula, kahe Allah ne verdiyse oynatır şimdi hikmet..

İşimiz çok zor Umutun yerine pawel oynasa bari..

Tayfun
14.02.2011, 16:22
Berabere bitme ihtimali yüksek ama kadro kalitemiz ile alacağız büyük ihtimal...

Cengiz
14.02.2011, 16:30
Ama bizim taraftarın ALanzinho hayranlığı nerden ileri geliyor bir türlü çözemedim...

trabzonspor forması giyen her oyuncunun hayranıyım ben, umut'tan sezer'e hiç fark etmez. o formayı terletmesi yeterli benim için

benim hayranlığım burdan ileri geliyor

mda61
14.02.2011, 16:32
Umut, sallar 2 tane bu maç. Rahat olun

irfanb
14.02.2011, 16:36
Makukula sakat mi oynamadi bu hafta ?

Cagdas Topal
14.02.2011, 16:37
Pawel ne, stoper mi ?

Rakiplerine bak sonra karar ver istersen stoper mi top toplayıcı mı ?

Barış Kaptanoğlu
14.02.2011, 16:37
bu manisa karşımızda ezilecek...farklı kazanacağız göreceksiniz....bizim intikamımız sivaslı hamidoların almaya çalıştığı intikama benzemez...

robinhood61
14.02.2011, 16:41
arkadaşlar fener düşüce geçecek bu sıralar ama yine yükselecek biz ise tam tersi yani son 4 haftya puan farkı 4 civarında olur son maçlar çok önemli özellikle son 4 maç. Ben bucaspor veya ibb maçında tur atacağımıza innaıyorum.

demirel
14.02.2011, 16:42
aslında dizilişe bakınca fark atmamız gereken maç,ilk maçı hatırlayın,Teo kaçırdı ,döndü yedik,yoksa ilk maçtada fark olacaktı,sadece biraz dikkat edelim yeter,ciddi olalım,bu kadar ileri uç oyuncusu ile çıktığında bizden puan almaması lazım,çünkü ligde bizim istediğimiz gibi oynayan takımlardan birisi manisa

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 16:44
Kapanan takımlara karşı oldukça zorlanıyor ve gol atmakta sıkıntı yaşıyoruz.Manisa açık futbol oynayan bir takım ben yeneriz gözüyle bakıyorum.Yalnız anlamadığım bize kaplan kesilen takımlar rakiplerimize kolaylıkla yeniliyor ne iştir...

SILENT06
14.02.2011, 16:45
Manisa'nın kadrosu fena değil.Güle oynaya bir maç olmaz bence.Gerçi artık ligdeki hiç bir maçımız kolay değil.Özellikle her maçında pamuk helvaya dönen anadolu takımları bize gelince tam konsantrasyonla ve hırs küpü gibi oynuyor.Buna anlam veremiyorum.Bundan sonraki hiçbir maçımız kolay olmaz.Hadi be Şota yap bi güzellik :)

Ali Tunahan Güllü
14.02.2011, 16:45
Makukula sakat mi oynamadi bu hafta ?

İrfan abi pek forma şansı bulamıyor Makukula manisada.
Kahe,Simpson,Isaac,Manucho olunca Hikmet hoca pek şans vermiyor.

SILENT06
14.02.2011, 16:46
Kapanan takımlara karşı oldukça zorlanıyor ve gol atmakta sıkıntı yaşıyoruz.Manisa açık futbol oynayan bir takım ben yeneriz gözüyle bakıyorum.Yalnız anlamadığım bize kaplan kesilen takımlar rakiplerimize kolaylıkla yeniliyor ne iştir...

Aynı anda aynı mesaj :)

winner
14.02.2011, 16:54
Tam istediğimiz tarzda bir rakip.
Kapanmayan ve hücum eden.
Bu tür takımların hele de kendi sahalarında bize direnebilmesi mümkün değil.
Sivas maçından daha kolay geçecek bence...

irfanb
14.02.2011, 16:57
İrfan abi pek forma şansı bulamıyor Makukula manisada.
Kahe,Simpson,Isaac,Manucho olunca Hikmet hoca pek şans vermiyor.

Bu adamlar ilk yarida da Manisa`da degilmiydi?
Ne diye Makukula`yi oynatip üc gol attirdi bize Hikmet ?
:)

zaferyıldız
14.02.2011, 17:00
valla manisa açılır mı kapanır mı bilmem ama biz açaçağız....

zor sivas maçını aldıktan sonra bursanın takılması ekstra moral olmuş

takımın tansiyonu normale dönmüştür ,,,diye düşünüyorum

o yüzden; ilk yarıdaki trabcelona lafları söyleten maçlardan biri gibi olur düşüncesindeyim..

inşallah yanılmam

ziyaretci
14.02.2011, 17:01
sivas a atilan yada atilamayan gol pozisyonlari iyi bir prova oldu manisa maci icin cunku manisa da acik oynacak.. bizimse en iyi kosulari yapacak olan Yattara-Burak ikilisinin kesin oynamasi gerektigine inaniyorum.. hatta JAJa-Burak_yattara uclusu
ile ortada ceyhun-selcuk-colman uclusu olsa harika bir mac olur

Arda Yavuz
Bence kadro şöyle olmalı:

-------------Onur--------------

Serkan---Giray----Glowacki--Brozek

Yattara---Selçuk----Ceyhun--Colman

------------Alanzinho--------------

------------Brozek-------------
şu an şu takımdan jajayı burakı umutu engini kesmez şenol hoca yenmiş kadroyu bozmak istemek yanlışmıyım?

Yunus Emre SEYHAN
Tam istediğimiz tarzda bir rakip.
Kapanmayan ve hücum eden.
Bu tür takımların hele de kendi sahalarında bize direnebilmesi mümkün değil.
Sivas maçından daha kolay geçecek bence...
Abi haklisin ama Egemen olmayınca defanstan top cıkarmakta zorlanıyoruz. Dolayısıyla önde basan takımlardan baskı yiyoruz.
Glo, Giray ve Mustafa topu oyuna sokmakta sıkıntı yaşıyor. Özellikle Giray.. Mümkün olduğu kadar topun ayağına değmemesi gerek.

magicyattara
14.02.2011, 17:03
Manisa forvetlerinin çok yetenekli olduklarını düşünmüyorum..iyiler fakat öyle aman aman adamlar değiller..Simpson gol vuruşları en iyi olan adam..Makukula ise statik bir forvet..düşerse atabilir..
İsaac hareketli ama çolpaz bildiğimiz gibi..

Ömer Aysan'ın sağ kanat bindirmelerine dikkat etmek gerekir..bir de Manisa sahaya yayılan bir takım..orta sahaları yok gibi bir şey..zaten bu düzende orta saha olmaz..forvetlerini iyi kontrol edersek zorlanacağımızı tahmin etmiyorum..

Jaja bu maçta çok pozisyona girer..hatta Alanzinho bile bu maç için düşünülebilir..Pawel de denenebilir bu maç..

irfanb
14.02.2011, 17:04
Manisa forvetlerinin çok yetenekli olduklarını düşünmüyorum..iyiler fakat öyle aman aman adamlar değiller..Simpson gol vuruşları en iyi olan adam..Makukula ise statik bir forvet..düşerse atabilir..
İsaac hareketli ama çolpaz bildiğimiz gibi..

Ömer Aysan'ın sağ kanat bindirmelerine dikkat etmek gerekir..bir de Manisa sahaya yayılan bir takım..orta sahaları yok gibi bir şey..zaten bu düzende orta saha olmaz..forvetlerini iyi kontrol edersek zorlanacağımızı tahmin etmiyorum..

Jaja bu maçta çok pozisyona girer..hatta Alanzinho bile bu maç için düşünülebilir..Pawel de denenebilir bu maç..

Vururuz diyorsun yani ?

FC-ST-PAULI-61
14.02.2011, 17:05
-------------------onur------------------
serkan------Glowacki----Mustafa----Piotr
--------colman----selcuk---engin--------
-------Yattara------------Jaja-----------
--------------Burak---------------------

Yattara oynamali cünkü Manisanin Sol beki Ferhat Cokmüs

Samet Yildirim
14.02.2011, 17:07
Onur
Serkan-Glo-Musti-Piotr
-------Selcuk-Colman--
Burak-----Jaja----Engin
---------Pawel-------

Barış Kaptanoğlu
14.02.2011, 17:10
onu bunu bilmem de bu maçı da kazanırsak arayı tekrar açmaya başlarız diye düşünüyorum...bu tarihi fırsatı bu kez kaçırmayalım...

Erbay
14.02.2011, 17:14
Bu maç kadar önemli bir maç daha var bjk-fb maçı :)

Manisa'yı fb ve bursa maçlarında çok dikkatli izlemiştim, deplasmanları saymıyorum. İçerde hiç iyi değiller deplasmana göre, zaten bu aşikar. fb maçında hücumda fena olmasalar da defansta hiç güven vermemişlerdi. Özellikle orta sahaları defansif olarak çok zayıf bence. Mehmet Güven de cezalı sanırım, bu bölgede üstünlük kurmalıyız. Simpson bence çok tehlikeli oyuncu. İsaac'e ofsayt taktiği yapalım diyecem ama ona da gerek yok ofsaytı hala öğrenememiş.

Barış Kaptanoğlu
14.02.2011, 17:16
Bu maç kadar önemli bir maç daha var bjk-fb maçı :)

Manisa'yı fb ve bursa maçlarında çok dikkatli izlemiştim, deplasmanları saymıyorum. İçerde hiç iyi değiller deplasmana göre, zaten bu aşikar. fb maçında hücumda fena olmasalar da defansta hiç güven vermemişlerdi. Özellikle orta sahaları defansif olarak çok zayıf bence. Mehmet Güven de cezalı sanırım, bu bölgede üstünlük kurmalıyız. Simpson bence çok tehlikeli oyuncu. İsaac'e ofsayt taktiği yapalım diyecem ama ona da gerek yok ofsaytı hala öğrenememiş.
fenerin bu akşamki maçta da puan kaybetmesi muhtemel bence...

eyinc
14.02.2011, 17:18
engin oynayacakmı bilmiyorum ama oynayamayacaksa o bölgede piotr kullanılmalı
..................................onur............ ..................
serkan..............glo.................giray..... ........cale..

...................selçuk...............colman.... .................

burak...................jaja.....................p iotr.................
..........................pawel................... ................

magicyattara
14.02.2011, 17:45
Vururuz diyorsun yani ?

Rahat...:)

Armağan Dere
14.02.2011, 17:48
umut iyi ki bi topu havaya dikti.

antiumutçular meydanlarda yine!!!

Şampiyonluğu kaçırırsak seni de göreceğim..Ankaragücü maçında boş kaleye atamadığı pozisyonu bir hatırlayın isterseniz..2 puan gitti..sadece o değil Burak'da şimdilik parladı yoksa o da aynı pek bi farkları yok..Burak,Gökhan'ın geldiği ilk sezon ki istatistiği yakalarsa kendisi için bir başarıdır..

Ilelioglu
14.02.2011, 17:48
Ben acikcasi bu macinda zor gececegini düsünüyorum. Manisa'nin ilerde cok etkili oyunculari var, suan icin bizim defans tam oturmadi yani o eski defansimiz yok. Bu yönden zor olacak diye düsünüyorum.

Antalya macinda iyi performans gösteren eski Futbolcumuz Ömer Aysan'a özellikle dikkat etmeliyiz.

Sag taraflarini iyice kapatmaliyiz.

muharrematasoy
14.02.2011, 17:51
Vururuz diyorsun yani ?

vurmak mı? balyoz gibi indireceğiz ;)

güneyli
14.02.2011, 18:02
Bir hafta sıvasın soğuğu haberleri,2.yarı galibiyet alamamız,defans kurgumuzun bozulması,milli maç nedeniyle yeterli çalışma ortamının olmaması,golcülerimizin gol atamaması,tekrar puan kaybetme korkusu gibi nedenlere rağmen bu maçı zorda olsa almamız,beni ilerisi için fazlasıyla umutlandırdı.Burağın puan kaybetmeye karşı isyanını bundan sonra birçok maçta bir çok oyuncumuzda göreceğimizi zannediyorum.Bu düşüncelerimin test maçı Manisa maçı.Zorlu bir maç olacak ama kazanma ruhunu maçtan sonra gördüm oyuncularda..Onun için bu maçtan deplasmanda olmasından dolayıda ümitliyim...Kolay maç yok.Şampiyonlukların hikayeleri yazılırken detaylar önemli....Kavga, tartışma, kazanma isteğinden.Ben hala tartışmadaki şekile takılmıyorum.Ben orada kazanma ruhu gördüm.Sıvasta bu ruh Burakın şahsında sıvasa patladı.Bundan sonraki maçlarda başka oyunculara da sirayet edecek...Ben böyle görüyorum...

UĞUR DURTAŞ
14.02.2011, 18:25
pazartesi manisa ile zor bir maça çıkıyoruz.bence bizim en büyük sorunumuz girdiğimiz net gol pozisyonlarını çömertçe harcamamız iyi bir takım bir maçta 5 veya 6 gol pozisyonuna girer ikisini veya üçünü atarsa maçı kopartır.bizim oyuncular başta umut olmak üzere burak jaja bir çoğunu atamıyor.şenol hoca bu oyuncularımızla özel olarak ilgilenmesini bekliyorum.bence bizim en büyük sorunumuz bu...
-onur süper kaleci şenol hoca kazandırdı yanlız degajlarını gözden geçirmeli mümkün olduğu kadar topu eliyle oyuna sokmalı silvanın en çok o huyunu severdim topu alır almaz eliyle takımı atağa kaldırıyordu onur bu konuda çok zayıf,şenol hocamızın bu konuyada eğileceğini düşünüyorum.
bugün ve haftaya inşallah fb puanlar kaybedecek manisadan galip gelirsek
seriler başlar o zaman bizi kimse tutamaz.

Turgay Atalay
14.02.2011, 18:28
Şenol Hoca nın iki kanadı kitlemesi lazım. Sağda Mustafa-Serkan, solda Cale-Piotr ile maça başlarsa son zamanlardaki en rahat maçımızı izleriz. Manisa kanatları iyi kullanıyor, onların bu özelliğini bitirdiğimizde, sonuca ulaşmamız daha kolay olacaktır.

Şahsen kadrom şöyle olurdu
-------------------Onur--------------------
Mustafa--------Glo----------Giray------Cale
Serkan-------Selçuk------Colman-------Piotr
-----------Burak------Jaja-----------------

Serdar A
14.02.2011, 18:33
Kanatlarda rakibi durdumanın en iyi yolu karşı beki çıkartmamak .

Bizim şu an Serkan dışında ataklara katılan bekimiz yok .

Ilelioglu
14.02.2011, 18:34
Kanatlarda rakibi durdumanın en iyi yolu karşı beki çıkartmamak .

Bizim şu an Serkan dışında ataklara katılan bekimiz yok .

Yani....? :)

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2011, 18:39
manisa ter gelen bir takım .ama bu sefer yenecez...

Mustafa Yüksek
14.02.2011, 18:45
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917444944#post1917444944

kemaLAZ61
14.02.2011, 18:50
Yani....? :)

Yani Yattara :)

Erol Koç
14.02.2011, 18:54
Şenol Hoca nın iki kanadı kitlemesi lazım. Sağda Mustafa-Serkan, solda Cale-Piotr ile maça başlarsa son zamanlardaki en rahat maçımızı izleriz. Manisa kanatları iyi kullanıyor, onların bu özelliğini bitirdiğimizde, sonuca ulaşmamız daha kolay olacaktır.

Şahsen kadrom şöyle olurdu
Mustafa--------Glo----------Giray------Cale
Serkan-------Selçuk------Colman-------Piotr
-----------Burak------Jaja-----------------

Bu giray'ı yazmasınız olmazmı yokmu bu adamın alternetifi.

Mustafa SAYAR
14.02.2011, 19:04
Bu giray'ı yazmasınız olmazmı yokmu bu adamın aleternetifi.

valla Giraya bende güvenemiyorum.

muharrematasoy
14.02.2011, 19:09
manisa da sakat cezalı var mı? ayrıca egemenin son durumu nedir?

Yiğit SARI
14.02.2011, 19:18
manisa da sakat cezalı var mı? ayrıca egemenin son durumu nedir?

Mehmet Güven cezalı onun dışında bilmiyorum. Egemen Korkmaz sayfasında bi arkadaş Bjk maçına yetişebileceğini söyledi

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9034&page=241

Nihat Güneş
14.02.2011, 19:25
Mustafa Giray'dan katbekat üstün bir defans oyuncusu...Giray'ın hatasından yediğimiz golleri say say bitmez. Glowacki Sivas maçı sonrası partnerini ilan etti zaten.

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2011, 19:28
mustafa varken giraya gerek yok ...

muharrematasoy
14.02.2011, 19:30
mehmet güven nasıl bir futbolcu, iyi miydi?

Erol Koç
14.02.2011, 19:33
mustafa varken giraya gerek yok ...

Mesele defanstaki adamların birbirleriyle uyum sağlamaları Glowacki mustafayla uyum sağlıyomuş. Bu uyumu bozmayalım o zaman.

Ömür Karadeniz
14.02.2011, 19:35
Mustafa Giraydan daha iyi olmayabilir ama daha teknik olduğu kesin.Tartışılmaz.

Mustafa Umut
14.02.2011, 19:38
Serkan sağ açıkta oynamalı bence.Artık oranın vazgeçilmezi olmalı.Çünkü tam sağ açık adamı.Şu kadro fena durmuyor.
Bu maç için Egemen yerine Giray olur.Mustafa Yumlu bir kere sağ bek oynamıştı performansı benim hoşuma gitmişti.
Colman ise defansif değil de biraz daha ofansif oynadı mı daha faydalı duruyor sanki.Biraz daha ofansif olmalı ama defansif görevini aksatmamalı.

http://www.footballuser.com/Formations/2011/02/67526_Trabzonspor.jpg

Taner Tonbil
14.02.2011, 19:40
Senol hoca yine klasik 11i sahaya sürer bence bosuna ugrasmayin..

muharrematasoy
14.02.2011, 19:42
her ilden bir tane deli bulun getirin, manisa dan tuttuğunuzu getirin demişler :D manisayı iyice delirteceğiz maçta

İsa
14.02.2011, 19:47
Maşallah maçtan pek ümitliyiz.İnşallah temennileriniz gerçekleşir.

Ancak Manisa takımının çok iyi bir kadrosu var. 4-5 oyuncusu bizde direk oynayabilecek seviyede hemde bizim en zayıf olduğumuz bölgelerde.

Öyle açık futbol oynayan bir ekipde değil.Oldukça iyi savunma yapıyorlar ve ortasahaları bize göre üstün.

Dua edelimde arkaya yaslanmadan açık futbol oynasınlar yoksa pek şansımızın olduğunu sanmıyorum...

Mesut
14.02.2011, 19:59
her ilden bir tane deli bulun getirin, manisa dan tuttuğunuzu getirin demişler :D manisayı iyice delirteceğiz maçta
o sinop değilmiydi :)

Erol Koç
14.02.2011, 20:00
Senol hoca yine klasik 11i sahaya sürer bence bosuna ugrasmayin..

Birde Şenol Hoca 4-4-2'deyapmaz kadroyu, Umut'un yanına Pawel'i koyuyo arkadaşlar kadro tahmininde.

Mesut
14.02.2011, 20:02
haberleri izleyen oldumu
karadenızde rusya kıyılarında beşiktaş adlı gemi kıyaya vurdu ve ikiye ayrıldı :)

Çakıroğlu İhsan
14.02.2011, 20:05
Maşallah maçtan pek ümitliyiz.İnşallah temennileriniz gerçekleşir.

Ancak Manisa takımının çok iyi bir kadrosu var. 4-5 oyuncusu bizde direk oynayabilecek seviyede hemde bizim en zayıf olduğumuz bölgelerde.

Öyle açık futbol oynayan bir ekipde değil.Oldukça iyi savunma yapıyorlar ve ortasahaları bize göre üstün.

Dua edelimde arkaya yaslanmadan açık futbol oynasınlar yoksa pek şansımızın olduğunu sanmıyorum...

Sanki bana orta sıralarda olan Trabzonspor lider olan da Manisa

Kıvanç Çuvalcı
14.02.2011, 20:25
Şampiyonluğu kaçırırsak seni de göreceğim..Ankaragücü maçında boş kaleye atamadığı pozisyonu bir hatırlayın isterseniz..2 puan gitti..sadece o değil Burak'da şimdilik parladı yoksa o da aynı pek bi farkları yok..Burak,Gökhan'ın geldiği ilk sezon ki istatistiği yakalarsa kendisi için bir başarıdır..
Armagan senin futbola bakis acin Umut dan mi ibaret kardesim,futbol once 11 kisi ile oynaniyor.her yorumun Umut Umut biktik artik yeminlen,bin tane mesaj yaziyorsun hic bir sey soylemiyorsun ne zaman birakicaksin su ici bos yorumlari.

Mesut
14.02.2011, 21:47
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (14.02.2011)
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-8F2O1V1F.jpg

Takımımız ligin 22. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına bugün 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmana izinli olan Sezer katılmazken, sakatlıkları bulunan Ferhat ve Engin ise salonda çalıştı. Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan Egemen de doktor kontrolünde koşu yaptı.
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman taktik çalışmasıyla son buldu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-8S5E7N8P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-8W6A8C5R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-0G1M7Q4Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-1U8F0P1R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-1J8M1O5T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6529-0J1P7U4B.jpg

vivanet
14.02.2011, 22:05
bence bu takımın düşüş sebebi defansta egemenin olmayışıdır..inşallah giray bu maçta oynamaz.mustafa glowacki ikisilisi egemen gelene kadar sürekli oynaması lazım..

outoftime
14.02.2011, 22:13
avni akerde kaybettiğimiz 4 puanı çok arayacağız
fenerbahçe içerde maç kaybetmez ki bugün bize yaptığının aynısını kayseriye yaptı
beşiktaş feneri yenemezse şampiyon olmamız zor bence
manisayı ve kayseriyi yenmek zorundayız
2li averajda da fener önde bunları hesaplamak lazım
biz takımımıza niçin güvenemiyoruz anlamıyorum
elimde değil kafa kafaya götürebileceğimizi pek sanmıyorum
umarım yanılırım

Helvacı61
14.02.2011, 22:19
fenerbahçe içerde maç kaybetmez ki bugün bize yaptığının aynısını kayseriye yaptı
umarım yanılırım
bende umarım ama yanılmazsın. bizim bu aralar puan kaybetme lüksümüz yok mutlaka önce onlar kaybetmeli.fark 4 yada 5 puana çıkarsa avantaj her türlü bizden yana olur. biz beşiktaş maçını lider bitirmeliyiz. ama şurası bir gerçek her zaman olduğu gibi şampiyon olamazsak bunu avniakere borçluyuz

Murat Acar
14.02.2011, 22:22
umarım yanılırım
Buyrun işte bizi sıkıntımız burada biz taraftar olarak bukadar stresliyken futbolcuların rahat olmasını istiyoruz onların bu stresı rahatça kaldırmasını bekliyoruz Arkadaşlar bu inanç meselesi adamalr 9 puan gerideyken bile biz şampiyon olacağız diyor bizse hala önde olmamıza rağmen yok kafa kafaya bile götüremeyiz diye stres yapıyoruz yapmayın etmeyın bizden daha iyi değil fener biz kendi işimize bakalım yeneriz manisayıda olur biter becekede bi iyilik yapar fenerle en kötü ebrabere kalır

Murat Altun
14.02.2011, 22:27
Bu isin sakasi yok her macimiz cok zor gececek Ve fenevin rakipleri her nasil oluyorsa fenevin istedigi gibi oynuyor ve fenev rahat kazaniyor
Manisa bize karsi nasil oynayacak gorecegiz Ama nadil oynarsa oynasin artik bizim tskim silkinmeli ve her dutumda kazanmali
Pazartesi Manisa dayiz takimimizin yaninda

Hqmi
14.02.2011, 22:30
Bu ligde iddia ediyorum yenemeyeceğimiz takım yok. Ancak saçma sapan goller kaçırıp maçı zora sokuyoruz sonra uğraş dur. 2 farkı bulunca rahatlarız. Yeneceğiz inşallah yeterki fazla gol kaçırmayalım.

Haçkalı
14.02.2011, 22:30
umarım yanılırım
Umarım yanılırız. Ama düşüncelerimiz aynı. Haklısın sonuna kadar. Bide şu Manisa-Kayseri-Bjk 3lüsünü kayıpsız geçsek işte o zaman yolumuz aydınlanır.

Haçkalı
14.02.2011, 22:31
Artık Avni Aker'in çekirdekçilerinin akıllarını başlarına alma zamanı gelmiştir! Ya kalkıp taraftar olacaklar(bi anlamda maç kazanacaklar) yada bir ömür boyunca çekirdek çıtlatır dururlar!

Murat Acar
14.02.2011, 22:34
Unutmayınki bu ligde artık küçük büyük takım yok şu 3 maç şu iki maçı yok en az puan kaybeden bu ligde şampiyon olur eskşdendi artık yılda 2 mağlübiyetle şampiyon olmak yok artık en az puan kaybeden olucak şampiyon artık tüm takımlar galibiyete oynuyor çünki her puan para demek buda doğal olarak her maçı zorlaştırıyor fener bizden daha çok paun kaybetti şuana kadar bundan sonrada kaybedecek merak etmeyin stres yapmayın...

Mustafa Yüksek
14.02.2011, 22:34
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917445669#post1917445669

Helvacı61
14.02.2011, 22:39
eğer fener bejeke yi yenerse manisa maçı bizim için çok sıkıntılı olur. bunun stresle ilgisi yok. takım bizim stresimizden etkilense bizim rahat olduğumuz ankara ve antalya maçlarını alırdı. herkes fenere yenilmek için saha çıkıyor sanki. kayseri gibi takım resmen yenilmeyi kabul ederek oynadı. bizim bu aralar puan kaybetmezsek fenerin motivasyonu düşer. puan kaybeder. öte yandan fener bejeke yi yenerse bizde yenmek zorundayız. bu stres değil kabüllenmemiz gereken bir gerçek.

Kıvanç Çuvalcı
14.02.2011, 22:42
Her maca final maci olarak cikmali,her macta rakipten daha fazla kosmali, cok daha fazla mucadele etmeli ve yardimlasmaliyiz.ama Avni Aker de bu seyirciyle ne yapariz onu bilmiyorum.

levithan69
14.02.2011, 22:43
Kayseri takımı kaleye inadına şut atmamak için çırpındı.Bi de kaleciyi devreye katarsak anlayın gitsin.Bunlar bizim maçta aslan kesilirler.

Ilelioglu
14.02.2011, 22:44
Diger takimlari bu baslikta konusmuyoruz beyler...!

:cool:

karaman6106
14.02.2011, 22:44
egemen koşmaya başladı...yakında oynar gladyatör.

Çakıroğlu İhsan
14.02.2011, 22:48
Bu isin sakasi yok her macimiz cok zor gececek Ve fenevin rakipleri her nasil oluyorsa fenevin istedigi gibi oynuyor ve fenev rahat kazaniyor
Manisa bize karsi nasil oynayacak gorecegiz Ama nadil oynarsa oynasin artik bizim tskim silkinmeli ve her dutumda kazanmali
Pazartesi Manisa dayiz takimimizin yaninda

Volkan Babacan resmen maçı verdi adamlara..

Helvacı61
14.02.2011, 22:48
içerdeki maçlarımızın en kolay geçmesini beklediğim maçları oynadık kazanamadık. şöylede düşünebiliriz. bizim fikstürümüz fenerle aynı onun yendiği takımları yenmek zorundayız. bu kadar basit yenermiyiz evet bu gücümüz var. ama bu stresi yaşamayabilirdik.

Ali Tunahan Güllü
14.02.2011, 22:52
Kayserinin bizim maçta nasıl oynayacağını çok merak ediyorum!

Cihan_61
14.02.2011, 22:53
Kayserinin bizim maçta nasıl oynayacağını çok merak ediyorum!
Bence Sota takimi iyi oynatmaz !

matrix5782
14.02.2011, 22:56
Bizimle birlikte şampiyonluğa oynayan bursa ve fener için önümüzdeki 3 maç bir çok şeyi tayin edecek gibi gözüküyor.

Helvacı61
14.02.2011, 23:16
manisa maçıyla ilgili aslında sölenecek tek şey klasik bir tabirle mutlak kazanmalıyız.

Volkan Albayrak
14.02.2011, 23:19
maçları tek tek düşünelim

Muhammed Ayaz
14.02.2011, 23:22
inşallah kazanırız bu maç çok önemli rakiplerimiz zor maçlar oynuyor!!!

Tunay ERDEM
14.02.2011, 23:27
ahh manisa ahh, biliyorum yırtacaksın kendini bize karşı.

Ömer Sak
14.02.2011, 23:28
INSALLAH fb ve bursa bu hafta puan kaybeder ve pazartesiki maca daha bir hirsli cikariz inaniyorumki birisi puan kaybedecek umarim 2side kaybeder

hodlu
14.02.2011, 23:31
Fener bjk maçından sonra üstüste K.Paşa-G.Birliği-Konya ile oynayacakki bu 3 maç malesef fener için çantada keklik maçlar.Yani üç maç 9 puan,tabi Trabzonspor'umuz ise bu üç haftada Kayseri-bjk-K.Paşa ile oynayacak.Bana göre iş zora girmeye başladı...

erol-61
14.02.2011, 23:34
umarım yanılırım

bende sanmıyorum arayı acarız :)

Ilelioglu
14.02.2011, 23:37
maçları tek tek düşünelim

Kesinlikle...;):)

hodlu
14.02.2011, 23:38
Biz maçları zorla kazanıyoruz hele sahamızda çoğu maçı kazanamıyoruz ama fener sahasında önüne geleni ezip geçiyor.Şampiyonluk yarışında yine rakip fener oldu haydi hayırlısı..........

Armağan Dere
14.02.2011, 23:39
Armagan senin futbola bakis acin Umut dan mi ibaret kardesim,futbol once 11 kisi ile oynaniyor.her yorumun Umut Umut biktik artik yeminlen,bin tane mesaj yaziyorsun hic bir sey soylemiyorsun ne zaman birakicaksin su ici bos yorumlari.

Umut ve Burak derken forvetleri kastetmiştim kişisel değil yorumlarım..

Arkadaşın da dediği gibi 4 puanı çok ama çok arayacağız umarım yanılırım..Fener bugün zorlanmadı bile..Kayseri kafası kopmuş kuş gibi bi oyana bi bu yana oynadı...Bjk Fener'e çelme atamazsa işimiz çok zor..İlk yarı 9 puan fark yap sıkıntıya gir kafamı bozan bu..

erol-61
14.02.2011, 23:44
yeri değil ama buraya bilgisi olmayanlar için yazıyorum

Beşiktaş'ta şok gelişme... Takımın emektar kaptanı İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi ani bir kararla feshedildi.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?lgn=1&r=1&hid=87301

Samet İslamoğlu
14.02.2011, 23:50
Umut'u çok severim.Her ortamdada ne kadar faydalı bir futbolcu olduğunu tartışırım.Fakat çok yıprandı son haftalarda,dinlendirilebilir.Oda bence şu şekilde olur.

Serkan--------Glo----------Mustafa------Cale
-----------------Sezer----------------------
Burak-------Selçuk------Colman-------Jaja
-------------------Pawel-----------------

Samet İslamoğlu
14.02.2011, 23:53
Giray konusundada Egemen oynarken Giray'ın oynaması taraftarıyım.Çünkü Egemen'le çok iyi anlaşıyorlar iyi bir 2 li oluyorlar. Ama Egemen yokken kesinlikle oynamamalı bence.Çok pozisyon hatası yapıyor onsuz.

Muhammed Ayaz
14.02.2011, 23:54
kırılma haftalarından biri bu hafta yüzde yüz kazanmamız şart çünkü 2 rakibimizde puan kaybedecek

Haçkalı
14.02.2011, 23:57
Hep diyorum bu 3 hafta çok ama çok önemli. Tabiki öncelikle Manisadan kayıpsız dönmeliyiz. Umutun oynaması taraftarıyım ve yanında Pawel'de olsa keşke.

Murat Altun
14.02.2011, 23:59
Bu amele faik cetiner ne gerizejali adam yahu Fenerin kopegi

Emrah Akcagöz
15.02.2011, 00:03
Zor bir maç inşallah kayıpsız atlatırız..

Murat Altun
15.02.2011, 00:04
Bu medya maymunlarinin sevincten kiclari tavana vuruyor Haydi Trabzonum goster sunkara anyayi konyayi
Manisayi ya yenecegiz ya yenecegiz

Samet İslamoğlu
15.02.2011, 00:05
Bu amele faik cetiner ne gerizejali adam yahu Fenerin kopegi

Ahmet Ağaoğlu'da saçmalıyor bence.Derbi maçların 3 skorlu maçlar olduğunun farkında değil.Helede fenerbahçeyi yenmenin beşiktaş için ne demek olduğunun farkında hiç değil =)

Mehmet Ç.
15.02.2011, 00:09
Bu hafta icimde öyle bir his varki,

Pawel sahada olacak bu mac

Sol bektede belki piotr'i yine görmek isteyebilir.

Yanliz biz ilk yaridaki gibi oyunu ileride oynayamazsak Jaja bosuna sahada. O top tutar calim atar eder, ama alan gibi topu 40-50 m bir solukta ileriye tasiyamaz.

Ilk yaridaki form tutarsak pawel jaja iyi bir ikili olur

Birde not: umut ilk yari, ilk 7 hafta gol atamamisdi

MehmeTS_ADANA
15.02.2011, 00:11
Fener bjk maçından sonra üstüste K.Paşa-G.Birliği-Konya ile oynayacakki bu 3 maç malesef fener için çantada keklik maçlar.Yani üç maç 9 puan,tabi Trabzonspor'umuz ise bu üç haftada Kayseri-bjk-K.Paşa ile oynayacak.Bana göre iş zora girmeye başladı...
aynen.işte biz a.gücü ve antalyayı yenseydik.bu zorlu dönemeçte puan kaybetme lüksümüz olurdu ama artık geçti.haftasonu fener bjk yi yenerse iş çok zora girer yenemzde biz manisayı yenersek derin bi nefes alırız

Haçkalı
15.02.2011, 00:12
Benim kadrom biraz değişik olacak :D

Onur
Serkan-------Glo-------Mustafa-------Pio

Ceyhun

Selçuk ------- Colman

Burak

Pawel-------Umut

İşin ilginci en sevdiğim oyuncu Engin :D Onu da 2. yarıda oyuna alırız artık :)

sametaydin
15.02.2011, 00:12
6-7 maçlık bi seri yapmamız lazım. İşimiz kolay değil. Manisa bunun ilk ayağı. Çok zor maç olacak. 1-0 olsun bizim olsun.

Samet İslamoğlu
15.02.2011, 00:14
Mehmet Demirkol Onur dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri olabilir gelecek yıllarda dedi :) Doğru konuşuyor adam :)

Yunus Emre AYAZ
15.02.2011, 00:15
tarih yazılacak bu sezonda tarihe tanıklık etmek için orada olacağız bekle manisa geliyoruzzz...

Haçkalı
15.02.2011, 00:19
Mehmet Demirkol Onur dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri olabilir gelecek yıllarda dedi :) Doğru konuşuyor adam :)
Hocası yeter ;):D

Chiko
15.02.2011, 00:23
1)
--------------Onur-------------
Serkan----Glo-----Musti---Piotr-
-------------Ceyhun----------
--------Selcuk----Colman------
-------Burak--------Jaja-------
--------------Pawel-----------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2)
-------------Selcuk----------
--------Engin----Colman------
--------------Jaja------------
-------Burak------Pawel------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3)
Yattara---Selcuk---Colman--Engin
-------------Jaja----------------
-------------Burak---------------

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ikinci kadro sanki daha iyi gibi geliyor bana.

KUTADGU
15.02.2011, 00:23
Fener içerde kazanıyor bizde dışarıda...

Biz daha avantajlıyız...

Hem şuraya yazıyorum ve iddia ediyorum "Fener, Beşiktaş ve Galatasaray'ı deplasmanda yenemez!"

O halde biz kazanmaya devam edelim.

Bu kazanmaya devam etme taktiğimizin (!) ikinci ayağı da Manisa olsun o zaman.

Biz kendi işimize bakalım... Biz ilerledikçe arkadakilerde tökezleyecektir. Eğer biz tökezlersek, daha önce tökezlemiş olan takımlar bir umutla tekrar sarılırlar lige...

Biz kazanırız onlar yine tökezler.

Bu döngü sonucunda da Şampiyon oluruz.

Uğur Kalyoncu
15.02.2011, 00:26
Haftaya olası bir fb galibiyetinden sonra gelecek olan muhtemel seri ile fb çok büyük avantaj yakalayabilir,onun için şu mübarek gecede kendimize,eşe dosta ,yakın akrabalara dua ettikten sonra gelecek hafta için bjk ye de dua etmek lazım,

onun dışında bizim artık kayba tahammülümüz ve kredimiz kalmadı..

biran önce Pawel bir şekilde takıma monte edilmeli

içerdeki maçlarda kesinlikle yattara ve piotr kullanılmalı...

Ve en önemlisi Şenol güneş oyuna zamanında ve yerinde müdahele edebilmeli..

Tangerine Dream
15.02.2011, 00:32
Ben Fb'nin bu akşamki gibi zorlu geçeceği tahmin edilen maçlarda değil de beklenmedik maçlarda puan kaybedeceğini düşünüyorum. Darbeyi umulmadık yerden beklenmedik bir anda yiyecekler.:)

Haçkalı
15.02.2011, 00:39
1)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
İkinci kadro güzel ama orta saha dirençsiz olur gibi geliyor sanki.

10-61
15.02.2011, 00:40
Ben Fb'nin bu akşamki gibi zorlu geçeceği tahmin edilen maçlarda değil de beklenmedik maçlarda puan kaybedeceğini düşünüyorum. Darbeyi umulmadık yerden beklenmedik bir anda yiyecekler.:)

Aynen Aydın abi;hiç beklemedikleri bir anda kaybedecekler puanları,yeter ki biz almamız gereken maçları alalım,hala avantajlı olan biziz.

ÇaGaTaY
15.02.2011, 00:49
İkinci kadro güzel ama orta saha dirençsiz olur gibi geliyor sanki.

2.kadro bizim ana iskelet kadromuz zaten. Sadece umut yerine pawel i koymuş arkadaş.

Ama böyle bişe pek beklemeyin arkadaşlar hoca ilk selçuk,onur,umutun ismini yazıyo kadroya emin olun ;)

outoftime
15.02.2011, 00:57
ben içerde oynayacağımız konya ve ibb maçlarında çekiniyorum
son haftalarda stres arttıkça bu maçların tansiyonu da yükselecek
allah yardımcımız olsun

Armağan Dere
15.02.2011, 00:58
ben içerde oynayacağımız konya ve ibb maçlarında çekiniyorum
son haftalarda stres arttıkça bu maçların tansiyonu da yükselecek
allah yardımcımız olsun

İşin Oraya kadar kalacağını düşünmüyorum ya neyse hayırlısı diyelim..

Hotaman
15.02.2011, 01:04
Bu maçı alırsak içeride Kayseri'yi yenip Fener'le olan puan farkının 5'e çıkmasını zevkle izleyeceğim.
Bu maçı alırsak Fener diye bir rakip kalmayacak.
Bu maçı alırsak rüzgar tam anlamıyla arkamızda olacak.
Bu maç o maç, yolumuz açık olsun.

inadına_Trabzon
15.02.2011, 01:07
Bjk avrupaya gidemeyebilir.kupa garanti değil.bu yüzden fb yi yenmek zorundalar.zaten bi bjkliye sorun fb mi bursamı ts mi şamp olsun ts der :)

olabilir. Ceyhunsuz olmaz.

outoftime
15.02.2011, 01:09
Bjk avrupaya gidemeyebilir.kupa garanti değil.bu yüzden fb yi yenmek zorundalar.zaten bi bjkliye sorun fb mi bursamı ts mi şamp olsun ts der :)

yenmek isteyecekler elbet
13 te 13 hedefleri kaldı

ceyhun konusunda hemfikiriz...

is_mail61
15.02.2011, 01:17
Ya bizim bundan sonra her macimizi iyi oynayalim kotu oynayalim farketmez bisi yapalim kazanalim baskalarinada bakmayalim zaten besiktas feneri yenerse fener su an gazla calisio yenilince isleri biter bizim her macimizi kazanmamiz lazim 13 mac kazansak ki bu 14 mac ustuste kazanmak demek hemde besiktasin rekorunu kirmis oluruz taraftar ya taraftar cok onemli bizim taraftar uyuo resmen ya icerdeki maclarda macin basinda baskiyla hemen isi bitirmemiz lazim noldunu anlamadan ilk yari 2 tane atican yollican bide ben bu aksam feneri izledim cok kati bi defanslari var eger besiktas o defansi asamassa illaki gol yer berabere bitmez o mac ama kac haftadir kazanamiyolar bu maci almak isticeklerdir enaz fener kadar bi yenilirseler zatrn strestrn bidaha yenilirler kesin kurtuluruz fenerden bizim mactan daha bi heycanli izliceme eminim bu maci :-)

Tolga
15.02.2011, 01:24
1)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cale öldü mü ?

Hamza Öztürk
15.02.2011, 01:29
bundan sonra gelenden 3 gidendende 3 puan alinacak baska caresi yok
okyanusu gecip derede bogulmayacagiz insallah
lider olan biziz en büyük avantaj kendi elimizde

TSezgin61
15.02.2011, 01:35
gördügümüz gibi ona buna güvenemiyoruz.

haftaya bejeke deriz onlarda yenilir.

önemli olan bizim kazanmamiz. biz kazandikca tedirgin olacaklar. biz güzel futbol oynadikca onlar strese girecek...

önemli olan manisa maci. böyle haftalar kritik haftalar... böyle maclari kazanirsan sampiyon olursun.

Hamza Öztürk
15.02.2011, 01:37
ki hafta sonra sota gelip bizi yenerse kafayi yerim ama
buda bi gercek

Ali İhsan
15.02.2011, 01:40
Çirkef fbye olan nefretim giderek artıyor. Şunlara bu sene de yedirmeyelim bu şampiyonluğu, kendi şampiyonluğumuzdan daha fazla istiyorum. Her maçı almalıyız, her hafta kursaklarında kalmalı o çirkeflikleri.

Armağan Dere
15.02.2011, 01:56
ki hafta sonra sota gelip bizi yenerse kafayi yerim ama
buda bi gercek

Kardeşim 9 puan farkını koruyamayıp birilerinden medet umduğun an zaten zokayı yutmuşsun demektir bu kadar basit...sen 9 puanı erittir sonra o niye öle bu niye böle...şu an puan farkı 6 olmalıydı...bizimkiler ne zaman bi işi stressiz yaptılar ki hatırlamıyorum

TS61_NL
15.02.2011, 02:14
Bu tur maclarda hata yapma luksumuz fazla yok arti lakin fb 2.siraya 1 puan gerimize yerlesti. Umarim manisa macindan istedigimizi alir fbde bjkye puan kaybeder. Bjk deli ibo ile karisti ve persembe gunu kievde zorlu bir hedef maci var, muhtemelen
pazar gunu bir hayli yorgun cikacaklar fb karsisina. Yinede bjknin fb macini taraftari icin onemseyecegini ve kazanmak isteyecegini dusunuyorum. Bu arada fb ile 2li averajda geriye dustugumuz icin puan farki 1 diye yazdim yoksa puan cetvelindeki tabloda farkin 2 oldugunu bende gayet iyi biliyorum.

faysal
15.02.2011, 02:46
Fenerin bugünkü maçı almasının tek sebebi kayserinin çekinerek top oynaması kayseri biraz çabalasaydı bence puan alabilirdi...
Bence fener inönüden puan alamaz bu futbolla bizde manisayı yener puan farkını beşleriz :)

Chiko
15.02.2011, 02:50
Cale öldü mü ?
Cale yerine Piotr'u tercih ederim.

bladex61
15.02.2011, 06:01
Benim kadrom biraz değişik olacak :D

Onur
Serkan-------Glo-------Mustafa-------Pio

Ceyhun

Selçuk ------- Colman

Burak

Pawel-------Umut

İşin ilginci en sevdiğim oyuncu Engin :D Onu da 2. yarıda oyuna alırız artık :)

bu takımda kanatlarda kim oynuyor :D

ugurozturk
15.02.2011, 07:36
hoca buraki forvete cekip umutu sag kanada alinca goller gelmeye baladi. sag kanatta da her zaman yattarayi umuta tercih ederim.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 07:53
Maça 6 Gün 12 S. 6 Dk. Kaldı :)

BALKAN 06
15.02.2011, 08:11
1)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cale öldü mü ?
umut nirde:)

zekeriyya
15.02.2011, 08:26
bu maç daha da önemli hale geldi
heleki pazar günkü maça göre baskı daha da artacaktır.
inş. futbolcularımız bu baskıyı mental olarak kaldırabilir.

Mustafa SAYAR
15.02.2011, 08:38
Kayseriye bak ya yarın bizle oynadıklarında kesin bize diş gösterirler.

Mustafa SAYAR
15.02.2011, 08:39
Şu Niang ne oyuncu be adam beygir gibi koşuyor ve mücadeleside güzel.Şu ara transfrede böyle bir adam alınsaydı fena olmazdı.

ilteriş
15.02.2011, 08:59
fenerin puan kaybedeceğini düşündüğümüz manisa ve kayseri maçlarından kayıpsız çıkması işimizi zorlaştırdı doğrusu.beşiktaşın perşembe kievle oynayacak olması beni düşündürüyor açıkcası.inşallah kargalar kanaryayı gagalar.

Gökhan Döner
15.02.2011, 09:03
Bizim ne yapıp edip lig sonuna kadar bütün maçlarımızı almamız gerek.
Bu saatten sonra rakiplerimizin puan kaybetmesini beklemek bana göre yanlış.
Sen oyna ve kazan sonunda şampiyon ol. ......................

Süleyman50
15.02.2011, 09:05
rakiplerimiz bizden önce oynayacak maçların sonuçlarına göre 3.sıraya kadar düşebiliriz yada puan farkını açma ihtimalimiz doğabilir o yüzden ne olursa olsun kazanılması gereken bir maç...

Ertan 51
15.02.2011, 09:20
fb nin bu ara form tutması bir bakıma iyi oldu(menfaatimize uyacak sebepler bulmaya çalışıyorum:)),nasıl olsa hep böyle gidemezler,sezon sonuna doğru düşüşe geçtiklerinde biz atı alır üsküdarı geçeriz.
Tahminlerim de yanılır oldum söylemeye korkuyorum ama Manisayı çok rahat ve 2 farklı skorla geçeceğiz diye düşünüyorum:)

Hasan Habip Özbay
15.02.2011, 09:27
manisadan bi alacağımız vardı alıp gelelim hem çok havaya girdiler suları durultalım fırtına geliyor

Napoli
15.02.2011, 09:33
Baskasına guvenmeye hıc gerek yok,bız kazanalımda Fenerbahce zaten tokezlıyecek.Kayserı hangı deplasmanda mac kazanmıskı Fenerı yensın.Ve son 20 dakıka da Fenerbahcedekı sıtresı ve oyundan dusmeyı tek benmı gordum ?

Aykut Kocaman devre arası Fenerbahce takımına orantısız yukleme yaptı (2.yarılardakı dusme sebebı ıcın) bu yukleme saglıklı olduguna ınanmıyorum ya sakatlık olarak gerı doner,yada 6.7 hafta ıcınde 2.yarıda kopmaları sıkı sekılde olur...

Yeterkı bız kazanalım.Macları tek tek dusunelım

muratt
15.02.2011, 09:45
Pawel'den eger faydalanacaksak ve gol problemimizi cozmesini bekliyorsak, bu macta itibaren oynamaya baslamasi gerekir.. Ilk etapta Umut'lu rotasyonlu oynamasi daha dogru olur.. Ayrica yedek kalmak Umut'un performansina her zaman olumlu etki yapmistir..

Turgay Atalay
15.02.2011, 09:47
Biz maçlarımızı kazanalım, kimseden beklenti içine girmeye gerek yok. Hiç bir anadolu kulübü bize karşı gösterdikleri direnci fener veya bursaya göstermiyor (tabi aralarında bir husumet yoksa) hatta resmen yatıyorlar. Bu hafta Manisayı haftaya Kayseriyi bize karşı bir izleyin, belki sezonun en iyi futbolunu oynayacaklar. eziktaşa ve cincona ise hiç güvenmeyin, onlar ablalarına gereken kıyağı gösterecektir.
Malesef şans faktörü de hiçbir zaman bizden yana olmuyor.

Adem Erdoğan
15.02.2011, 10:03
Fener resmen bize attığı golleri atmış.

cihatöztürk
15.02.2011, 10:10
http://www.goalsarena.com/video/turkey-turkcell-super-lig/14-02-2011-fenerbahce-kayserispor_en.html

39. saniye'ye dikkatle bakarmısınız Beyler varmı böyle bir topu uzaklaştırma

adam resmen ayak içi pas atmış ya.....

Onur
15.02.2011, 10:28
Allah'ın izniyle bu maçtan da 3 puanla döneceğiz. Pazar günkü bjk-fb maçında büyük ihtimal fb kayıpsız atlatıp lider olabilir. Telaşeye gerek yok. Basın, takımı baskı altına almak için kıçını yırtmaya yeniden başlayacak. Bakın biz puan kaybedip bursaya yüklendiler. fb bursayı geçti. Bizi geçene kadar da bu baskı dinmeyecek. Ola ki bizi geçerlerse yeniden başlarlar "Bu ligin en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor. Onlar aslan, onlar kaplan" diye. Akıllı olmamız, akıllı oynamamız lazım.

Maça gelirsek Manisaspor'un kapalı bir oyun oynayacağını sanmıyorum. Öne geçerlerse Allah'ın emri kapanacaklar. İlk 15-20 dakikada bir gol bulabilirsek ve "aptalca" golleri kaçırmazsak ilk yarıda istediğimizi alabiliriz.

delikoyun
15.02.2011, 10:56
bence umut ve burak oynamamalı bir maç burak bir maç umut 2 maçta ikisi birden kötü oynuyor dikkat edin geldiklerinden beri böyle bir maç umut bir maç burak 2 maçta her ikisi kötü oynuyor bu şekilde istikrarlı takım olabilirmiyiz şampiyonluk kaçıcak bşiktaş maçında yattara jaja ilerde oynamalı derim her ikisinden kurtulmazsak şampiyonluk kaçıcak nedeni ise şu bir maç burak bir maç umut 2 maç her ikiside kötü oynuyor

delikoyun
15.02.2011, 10:57
ben powel değilde mehmet çakırdan biraz ümitliyim brozekleri alan izleyenlerin işine acilen son verilmeli kamil grosickiyi göremeyenlere yazıklar olsun

FC-ST-PAULI-61
15.02.2011, 11:31
olmaz mi? Simdiye kadar nasil oldu?

61zeynel61
15.02.2011, 12:01
Benim fikrime göre bir takımın kendi sahasındaki bir maçı koparabilmesi için en fazla 30 dakikası vardır. Çünkü, deplasmana giden takımların oyun stilleri ilk 20 dakikada gol bulmak amacıyla bastırmak şeklinde oluyor. Bu süre içinde gol bulurlarsa kontra-atak futboluna dönüyorlar. İlk 20 dakikada hazır açık oynuyorlarken gol bulmak evsahibi takım için avantajlıdır. Dikkat edilirse fenevli civcivler ilk 20 dakikada atıyor gollerinin bir çoğunu.
Diğer 10 dakika da maçın son dakikaları. Oyunun durumuna göre misafir takım atacağı golle puan veya puanllarla dönmeyi hedefliyor.
Ev sahibi takım bu 30 dakikada oynanan açık futbolu iyi değerlendirebilirse ne ala! Yoksa işler zora giriyor...

diğer yandan, ev sahibi takım kendi sahasında oynaması nedeniyle doğrudan kazanma odaklı oynayabiliyor. Bu da misafir takım açısından avantajlı. İnşallah bu avantajı Manisa'da iyi değerlendirip liderliğimizi sürdürürüz.

BALKAN 06
15.02.2011, 12:06
ben de mehmet çakırın oynamasından yanayım hem de engin in yerine...

Ali İhsan
15.02.2011, 12:10
Pazartesi günü lider çıkacağımız maçı kazanıp farkı açarız, bu kadar basit.

Fatih Öztürk
15.02.2011, 12:14
sivasa trabzondan kalkan özel uçakta 169 koltuk sayısı var.kafile 55 kişi.4 adet taraftar geliyor!
300 kişi vardık sivasta.trabzondan 1 otobüs geldi.diğeri çevre iller ve sivasın içinden.
yalnızca 300 kişi!lider takımın büyük taraftarıyız.soğuk moğuk meselesi değil bu.bunun altında yatan haftalık inanç kaybı sanırım.
şimdi manisa maçı için kulup her zaman ki gibi bu işten biraz para kazanacak (durumu iyi olan) taraftarlarımızda hem kulube katkı yapmış olacak hemde takımıyla maçın havasını soluyacak.

mesaj yerine gitmiştir umarım.

tabi kupanın trabzona gelmesini istiyorlarsa!

exelans_25
15.02.2011, 12:19
umut son maçlarda takıma zarar vermeye başladı kesinlikle pawel 11de başlamalı ayrıca inşallah beşiktaş şu fenerin havagazını alır

Tolga Kurt
15.02.2011, 12:39
Egemen koşulara başlamış güzel..

Çağatay_
15.02.2011, 13:12
Ohh sevindim :D:D

Abluka
15.02.2011, 13:21
Düz mantıktan hareketle son birkaç gündür yorumum şu: Polonya liginin sıradan iki oyuncusu Marcin Robak ve Kamil Grosicki oynadıkları oyunla ligin kalburüstü oyuncuları arasına girebiliyorsa bizim gol krallıkları yaşamış Pawel Brozek'imiz sanırım Torres ayarında birşey =) bekleyelim görelim bakalım Manisa'da neler yapacak!

Chiko
15.02.2011, 13:25
umut nirde:)
Umut bir mac kulübeye cekilse kötü olmaz.. :)

İskender Çakmak
15.02.2011, 13:29
hocanin sivas macinda rotasyon yapmasini dusunuyordum yapmadi bu mac oyle bir beklentim yok cunku yapmayacak. zor mac olacak ozellikle fenerin bjk yi yenmesi bizi ikinci yapar ve bu sonucla cikacagimiz bir pazartesi macinda ilk yari sikinti yasarsak ikinci yari stres basabilir hocanin bence bunlari onlemesi lazim

ApoCaN28
15.02.2011, 13:37
Sadece Forvet ve Kanat rotasyonu bekliyorum .

B.Yiğit
15.02.2011, 13:56
şu bursaspordaki miller i izledikden sonra forvetsiz oynadığımızın farkına vardım.. adam kesinlikle, o çok koşuyor dediğiniz umutdan çok daha hareketli..

Umut yerine brozek oynamalı..

Tatar Kemal
15.02.2011, 14:03
Hz. Allah'ın izni ile bu maçı kazanırsak ve de fener bjk'ye kaybederse psikolojik olarak tüm dengeler değişecek. fener bjk'ye kaybederse toparlaması çok zor. çünkü fenerde büyük sıkıntılar var. bir kere tökezlemesi yeter. yeni malatya'ya kaybettikleri gibi peşi sıra mağlubiyet ve beraberlikler serisi başlar iki ileri bir geri yaparlar. inşallah bu maçı kazanırız.

ilhan
15.02.2011, 14:10
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-2Z3F9J6R.jpg

Gülmek hem onların hem de bizim hakkımız.
Bazen bir galibiyet nelere vesile oluyor.
Seviyorum Trabzonspor'u. :)

hasannuhoglu
15.02.2011, 14:11
fener ve bursanın alacagı sonuclar takım üzerinde yine baskı yaratcakmı,en cok merak ettigim konu bu :(

Tatar Kemal
15.02.2011, 14:15
şu bursaspordaki miller i izledikden sonra forvetsiz oynadığımızın farkına vardım.. adam kesinlikle, o çok koşuyor dediğiniz umutdan çok daha hareketli..

Umut yerine brozek oynamalı..

tek forvet oynadığınız sürece forvetlerden tam verim alamazsınız. bu sadece bizim için değil tüm takımlar için geçerli. buna en güzel örnek daumlu fener'dir (guiza faciası). forvetlerden tam verim almak istiyorsanız çift forvete dönmelisiniz. çift forvet oynamak da bizim gibi rahat kontratak veren ve kolay gol yiyen bir takım için çok riskli bir taktikdir.

Ömür Karadeniz
15.02.2011, 14:28
tek forvet oynadığınız sürece forvetlerden tam verim alamazsınız. bu sadece bizim için değil tüm takımlar için geçerli. buna en güzel örnek daumlu fener'dir (guiza faciası). forvetlerden tam verim almak istiyorsanız çift forvete dönmelisiniz. çift forvet oynamak da bizim gibi rahat kontratak veren ve kolay gol yiyen bir takım için çok riskli bir taktikdir.
Dünyada çift forvet diye bişey kalmadı artık.Hikaye

B.Yiğit
15.02.2011, 14:31

evet haklısın ama değindiğim umut'a o çok koşuyo gibi yorumlar yapanlara. ligtv istatistiklerine bakıyorum umut takımda 5. sırada en çok koşan oyuncu sıralamasında.. defansı kaleciyi çıkar.. sondan 1. oluyor.

Umut bence gerreksiz çok koşu yaptığı için gözünüze koşuyor gözüküyor.. benim için koşu yapan oyuncu demek aralara koşan oyuncu demek.. Brozekde bjk maçında bunu gördüm acıkcası..

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 14:32
Pawel'i bu maçda ilk 11'de bekliyorum :)

tanjugunduz
15.02.2011, 14:32
tam bir çift forvet olmaz ama zaman zaman oyun içinde 2 li forvet gibi oynamanız lazım ki rakibi baskı altına alabilesin birde bizimle oynayan takımlar cok kapanıyor bknz antalya fenere gelince cesur futbol yürekli futbol bir makaradır gidiyor

Tangerine Dream
15.02.2011, 14:34
Liderlik stresini futbolcular değil, bir kısım taraftar kaldıramıyor. Özellikle hiç şampiyonluk görmemiş kesimde bu oran daha fazla. Bir de şampiyonluk görmüş ama tavrını her zaman karamsarlıktan yana koyan bir kesim var, zaten onlar dün neyse bugün de o, hiç değişmediler.

Fb'nin Kadıköy'de ilk 15 dakikada uyguladığı "vur, kır, parçala, bu maçı kazan" taktiği gözünüzü korkutmasın, bu her maç, özellikle de deplasmanlarda sökmez. Oynadıkları futbolun modern futbolla uzaktan yakından alakası yok. Duran toplarla (özellikle kornerler) ve rakibin büyük hatalarıyla kazanılan gollerle bir yere kadar gidebilirsiniz. Anadolu takımlarının şimdiki gibi güçlü olmadığı ve arada büyük kadro ve kalite farkı olan sezonlarda bile şampiyonluk adayları 17'de 17 yapamamış, şimdi mi yapacak?

Daha şimdiden dizleri titreyenler, şampiyonluğa inanmayanlar düşüncelerini kendilerine saklasınlar. Her başlığa Fb 17'de 17 yapar diye yazarak kimse kimsenin canını sıkmasın.

Bilâl ÇOBAN
15.02.2011, 14:35

Gülmek hem onların hem de bizim hakkımız.
Bazen bir galibiyet nelere vesile oluyor.
Seviyorum Trabzonspor'u. :)

Ama mümkünse Tolga gülmesin, o nasıl bir gülüştür Ya Hû :):)

B.Yiğit
15.02.2011, 14:44
akşam Fulham - Chelsea maçını izledim.. izlerken yorumdum.. chelsea 10 kişi hucum 10 kişi defsans yapıyor.. onlarda insan bizimkilerin neyi eksik..

Ünal Cumhur
15.02.2011, 14:56
zor mac manisa formda bir takım bide bize karşı tüm takımlar sezonun futbolunu oynuyo ama kazanıcamızı düşünüyorum

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 14:59
Maça 6 Gün 4 S. 59 Dk. Kaldı :)

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 15:01
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (15.02.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-9I7L9N3S.jpg

Takımımız Manisaspor maçı hazırlıklarını bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde fitness salonunda yapılan kuvvet çalışmasıyla başlayan antrenman, sahada gerçekleştirilen koşu ve geniş kapsamlı esneklik çalışmasıyla son buldu.
Antrenmana izinli olan Sezer ve Mehmet Çakır katılmazken, sakatlıkları bulunan Egemen, Engin ve Ferhat takımdan ayrı olarak doktor kontrolünde çalıştılar.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-3K0V2F3H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-8X6B8C5S.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-4N8V7C7N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-4T1E4O4Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-2C3J9N6U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-6M0V9C6B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-9G6S5R9E.jpg

SiNaNi
15.02.2011, 15:26
umut un yerine pawel oynamalı ama kesinlikle bu olmayacak.çünkü şenol hoca oyuncuda inat ett mi artık bu değişmez.ayağıda kopsa onu oynatır.göreceksiniz futbol fakiri tayfun cora da takıma girmeye başlayacak.şenol hoca 10 numara insan fakat bu inatçılığı ve oyunu okuyamamasını sürekli eleştirmişimdir.inşallah o haklo çıkar ve şampiyon oluruz

61_Hasan_69
15.02.2011, 15:29
40 lira bilet vallahi rezalet bu taraftar napsın ............... satsın

uemit
15.02.2011, 15:32
kadro yazan pek yok

onur
serkan mustafa glow cale

yattara ceyhun colman selcuk jaja

burak

ilteriş
15.02.2011, 15:35
biz kaçıncı haftadan beri lideriz acaba.geçmiş dönemlerdeki istatistikler nedir?

ilteriş
15.02.2011, 15:36
şenol hocanın kadro ısrarı aynen ersun yanala benziyor.umarım sezon sonu sıralamadaki yerimiz benzemez.brozek ve çakırıda oynat artık be hocam.lig bitiyor.ligin sonuna doğru alternatif ihtiyacımız daha da artacak.şimdiden bunlar kadroya ve maça ısınmalı.

karaman6106
15.02.2011, 15:37
fenerbahçe hakemi bağlayamayınca kaleciyi bağlıyor.

özellikle yabancı oyunculara ve kalecilere dikkat diyorum...

olmayan anlarda kırmızı görecek, babacan gibi goller yiyecekler...

okg_53
15.02.2011, 15:39
40 lira bilet vallahi rezalet bu taraftar napsın ............... satsın

Bilet fiyatını geçtim.

Gediz kalearkasının sadece bir bölümü ayrılmış. fb ye komple vermişlerdi. Kalleşler.

Armağan Dere
15.02.2011, 15:39
http://www.manisaspor.org.tr/haber.php?c=u&id=1179

Biletler 40 lira

Samet Yildirim
15.02.2011, 15:44
Kadro yüzde 99 belli zaten..

Pawel-Umut degesikligi olabilir gerisi ayni kalir gibi.

Mesut
15.02.2011, 15:48
takımlar ne çakal olmuş.
Trabzonspor rakip olunca biletler tavan yapıyor

okg_53
15.02.2011, 15:50
takımlar ne çakal olmuş.
Trabzonspor rakip olunca biletler tavan yapıyor

bursaspor'a 3 tl idi. :)

Trabzonspor'a 40 tl . Kalite farkı burdan belli oluyor zaten.

ihsan candas
15.02.2011, 15:50
yenicez gari artık napcez...

muharrematasoy
15.02.2011, 15:53
kancık manisa, 40 tlye bilet mi olur? biz olmasak boklu takımınızı bir kişi seyretmez, utanın be fenere bursaya 3 tl yaptınız maçları bile verdiniz adiler boşuna yapmamışlar o tımarhaneyi oraya

bunlara 3 tane çakmak farz oldu!

BordoMavi Sevda
15.02.2011, 15:55
Arkadaşlar tamam bilet fiyatlarını eleştirelim de yanlış bilgilerle değil...
Manisa – Fener maçında misafir tribünü 55 TL ydi...

inadına_Trabzon
15.02.2011, 16:10
Manisaspor antalyaspor a attığı 4 golün 4 ünüde KANAT atakları ile attı.

Takımımız Kanattan ATAK Savunmasına çalışmalı. Duran top defansına çalışmalı. Manisanın silahı bu. Buna karşı hazırlanmalıyız.

Fener kayseri maçında yine kornerden gol attı. Bizimde favori silahımız olmalı.

cellchook
15.02.2011, 16:13
------------onur--------------
serkan-----giray-----glo---------cale
-----selçuk---colman------engin
burak-------pawel-------------piotr

bu kadro ileriki maçlarda alternatifler altında tutulabilir.
Bu maçta bence yine klasik düzenimizde çıkacağız.

exelans_25
15.02.2011, 16:14
sadri başkan iyi yapmış kaleci volkan için konuşmakla

mda61
15.02.2011, 16:22
sadri başkan iyi yapmış kaleci volkan için konuşmakla

Bence gereksiz. Değişen tek şey, Volkan'ın bizim maçtaki motivasyonu olacak. Başkanı utandırmak için elinden geleni yapacak. Umarım, oyuncularımız izin vermez buna, bitirirler işi hemen.

exelans_25
15.02.2011, 16:26
Ne demiş ? Ben görmedim.
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110215/senerden_babacan_bombasi_.html

Batuhan
15.02.2011, 16:27
J1kLIBi2X1A

Manisaspor maçı için böyle bir şey yapılabilir mi ? :)

61_Hasan_69
15.02.2011, 16:38
Pavel Brozek a2 maçında oynamış gol atmış

futbalski60
15.02.2011, 16:44
İlk yardı takımda ki isteği, yardımlaşayı, mücadeleyi bu maçta gösterelim gerisi gelir.

apachi61
15.02.2011, 17:00
başkana helal olsun dobra dobra konuşmuş : )

Fatih Özkan
15.02.2011, 17:03
Başkan güzel konuşmuş bence...
Doğru şeyler söylemiş...

Ustaalioğlu
15.02.2011, 17:03
http://www.ligtv.com.tr/SporTotoSuperLig.aspx?r=1&hid=87365
abuk subuk febeli yorumalrı var, üyeliği olan varsa girsin geçirsin yorumunu...
başkan çok iyi demiş ağzına sağlık. hakem satınalmak yetmiyor şeref yoksunlarına karşı takımın kalecilerini satın alıyorlar artık...

Keleşoğlu
15.02.2011, 17:17
başkanın açıklaması doğru zamanlaması yanlış. biz kayseri ile oynayalım sonra ne diyorsan de.

şimdi ekstra motivasyonla oynayacak ne gerek var

Yiğit SARI
15.02.2011, 17:30
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/14_02_2011-3H0T.jpg

Ali YİĞİT
15.02.2011, 17:31
Zaten biz yorum yapsak da ekstra motive ile oynuyolar yapmasakda ha bana göre yapmaması gerekirdi.Çünkü acayip itici oluyolar belli bi zamandan sonra

apachi61
15.02.2011, 17:32
başkanın açıklaması doğru zamanlaması yanlış. biz kayseri ile oynayalım sonra ne diyorsan de.

şimdi ekstra motivasyonla oynayacak ne gerek var

ben katılmıyorm sana kova her yerde kovadır bence :D

inadına_Trabzon
15.02.2011, 17:33
Bizim maçta iyi oynarsa da bu sefer fb maçındaki hatasını bilerek yaptığı söylenir. Fb ye niye böyle oynayamadın derler.

en mantıklısı bizim maçtada hata yapması,kendisi için :D

leavemealone
15.02.2011, 17:34
Febenin bjk ile oynadigi hafta manisayi bile yenemeyeceksek sampiyonlugu birakalim zaten..
Böyle haftalari alacaksin baska yolu yok..
Bursada antepe oynuyor.. oda kolay degil..

Ali Tunahan Güllü
15.02.2011, 17:36
Pawel oynasın artık.

Murat Erdem
15.02.2011, 17:48
Bence gereksiz. Değişen tek şey, Volkan'ın bizim maçtaki motivasyonu olacak. Başkanı utandırmak için elinden geleni yapacak. Umarım, oyuncularımız izin vermez buna, bitirirler işi hemen.
Son derece haklısın. Başkan çok gereksiz konuşmuş. Bi daha ki hafta Volkan extra motivasyonla oynayacak bize karşı. Al başına bir bela daha...zaten düşmanımız çok, böyle iş işten geçtikten sonra konuşup bir düşman sahibi daha oluyoruz.

Nihat Güneş
15.02.2011, 17:55
İş Volkan'da değil, bizim forvetlerde biter. Volkan'ın her tarafı motive olsa ne yazar.

Yiğit SARI
15.02.2011, 17:56
Başkan şu düşüncededir : Volkan motivasyonlu oynasa ne olacak

karaman6106
15.02.2011, 17:58
Ve Brozek A2’de
15 Şubat 2011 / 17:02
Trabzonspor’da devre arası büyük umutlarla transfer edilen golcü oyuncu Pawel Brozek, A2 takımında bugün görücüye çıktı.

Bordo-Mavili A2 takımının, Mersin İdmanyurdu ile Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Merkezi’nde oynadığı ve 3-2 kaybettiği maçta 90 dakika sahada kalan Brozek, bir gol atmasına rağmen vasatı aşamadı. 2-0’dan maçı 3-2 kaybeden Bordo-Mavililer’de Brozek’in performansı can sıkarken, Tayfun ve Barış Ataş’ta A2 formasıyla mücadele etti.

oynadı işte.

Cengiz
15.02.2011, 17:59
Volkan'ın her tarafı motive olurdada öyle çıkar inşallah maça, acısı daha çok olur

ysfemr
15.02.2011, 18:05
o kalecı bı daha 3. ligde bıle zor oynar ama acık soylım manısadan cok tırsıyorum:9

futbalski60
15.02.2011, 18:07
Brozek'in hala hazır olmaması düşündürücü yaklaşık 1 ay önce Bosna ile yapılan hazırlık maçında gayet iyi durumdaydı son 1 ayda fizik olarak nasıl geriye düştü şaşırdım açıkçası. Hoca yine Umut'a şans verir Manisaspor maçında.

TAMTÜRK61
15.02.2011, 18:07
Artık mücadele ederek bu maçı kazanmalıyız.

Yiğit SARI
15.02.2011, 18:08
Brozek Bjk maçında fena değildi aslında ya

Mehmet Ç.
15.02.2011, 18:08
Pawel A2 de kötümü oynamis yani ?? yuh..

Mert Oğuzlu61
15.02.2011, 18:14
Ve Brozek A2’de
15 Şubat 2011 / 17:02
Trabzonspor’da devre arası büyük umutlarla transfer edilen golcü oyuncu Pawel Brozek, A2 takımında bugün görücüye çıktı.

Bordo-Mavili A2 takımının, Mersin İdmanyurdu ile Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Merkezi’nde oynadığı ve 3-2 kaybettiği maçta 90 dakika sahada kalan Brozek, bir gol atmasına rağmen vasatı aşamadı. 2-0’dan maçı 3-2 kaybeden Bordo-Mavililer’de Brozek’in performansı can sıkarken, Tayfun ve Barış Ataş’ta A2 formasıyla mücadele etti.

oynadı işte.

tamam sakinim, as takımdan sadece tayfun ve barış ataş oynamış mersin i.y mahalle takımı değil bank asya da oynuyor normal yani yeteneksiz oyuncular arasında brozek in kendini gösterememiş olması...

bence kasmamıştır fazla.

Hürgün Aygün
15.02.2011, 18:16
Deplasmanlarda daha rahat oynadığımızı görünce rahatlıyorum bu maç için korkum yok kazanırız inşallah Alan da sahada olur.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2011, 18:16
Pawel A2 de kötümü oynamis yani ?? yuh..

Ya ne bekliyordunuz? 5gol atmasini mi? topu defanstan alip herkesi calimlayip gol atmasini mi?

Öyle bir oyuncu tipinde degil ki zaten Pawel. Iyi isleyen bir takimda pozisyona girer ve golunu atar (a2 de de atti zaten)

muharrematasoy
15.02.2011, 18:22
pawel iyi ve formda olsa ne olacak? alt tarafı vasat bir forvet, burada tam 10 kez yazdım transfer başlığına Miller'ı alın diye ama dinleyen oldu mu? hayır, biz o adamı alamayız dediler bursa gitti aldı. Şu an tam bize lazım olan adam Kenny Millerdı, eğer yönetim büyük düşünüp alabilseydi ankaragücü ve antalya maçlarının en az birisini kazanmıştık ama işte ne yazık ki bu zihniyet yüzünden çok çektik hala da akıllanmadık, güle oynaya şampiyon olacakken yine büyük risk aldık. Şimdi ne güzel Kenny Miller ve Burak oynardı maçlarda umuta muhtaç olmazdık. Bu kadarda amatörlük olmaz, beşikdüzü esnafspor bile daha profesyoneldir bunlardan. 10 tane pawel alsanız ne olacak, bank asyada bile oynayamaz onlar...

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 18:23
mutlaka kazanacağız...

Samet Yildirim
15.02.2011, 18:23
o Haber medyatrabzonun...

Herkese göre oynadigi oyun degesir..

Uğur Kalyoncu
15.02.2011, 19:21
başkanın volkan babacan ile ilgili yaptğı açıklamayı çok yanlış ve gereksiz buluyorum..herkes kendi işine bakmalı,ligin bitmesine 5 hafta kala hoca gönderilir mi diye veya geçen sene başında kafana göre transfer yapıp da sonra neden hocayı getiripte trabzonsporun 1 yılını yedin diye adama sorarlar,adamı zorla istifa ettirdiler,geçen sene ersun yanal ile devam edilseydi şampiyon olma olasılığımız çok fazla olurdu,onun için herkes kendi işini ve oturduğu makamın ağırlığına yakışır hareketler yapmalı...

Murat Engin Akyüz
15.02.2011, 19:22
ya pawel'in kalitesi belli,gördük bjk maçında iyi bir kumaş olduğunu.vasatı aşamamışmış,hazırlık maçında ne bekliyorlardı 5 gol 4 asist falan?

Barış Burak
15.02.2011, 19:25
pawel mi umut mu bilmem.benden iyi hoca tanıyor onları.İnşaallah hayırlısıyla kazanacağız,bunu bilirim.

Dikkatli oynamamız lazım ama.ölü toprağını atmış olmamız lazım.Manisa gerçekten çok tehlikeli.

Murat Engin Akyüz
15.02.2011, 19:28
pawel iyi ve formda olsa ne olacak? alt tarafı vasat bir forvet, burada tam 10 kez yazdım transfer başlığına Miller'ı alın diye ama dinleyen oldu mu? hayır, biz o adamı alamayız dediler bursa gitti aldı. Şu an tam bize lazım olan adam Kenny Millerdı, eğer yönetim büyük düşünüp alabilseydi ankaragücü ve antalya maçlarının en az birisini kazanmıştık ama işte ne yazık ki bu zihniyet yüzünden çok çektik hala da akıllanmadık, güle oynaya şampiyon olacakken yine büyük risk aldık. Şimdi ne güzel Kenny Miller ve Burak oynardı maçlarda umuta muhtaç olmazdık. Bu kadarda amatörlük olmaz, beşikdüzü esnafspor bile daha profesyoneldir bunlardan. 10 tane pawel alsanız ne olacak, bank asyada bile oynayamaz onlar...

bir kaç defa daha yazdım ama pek takan olmamıştı.eğer biz kenny miller gibi bir adamı almış olsaydık bursanın verdiği paradan daha azına gelmeyecekti muhtemelen ve bu adama senelik 2.6m€ veriliyor ve bu adam 32 yaşında.biz bu yaştaki adama bu parayı verseydik kıyamet kopardı yine,bu birincisi.ikincisi ise bursaspor'da bulduğu boş alanları bizde kesinlikle bulamayacak(çünkü anadolu takımları yemin etmişçesine bizle oynadıkları maçlarda kendi ceza sahalarında beklerken bursaya karşı genelde daha açık oynuyorlar) ve tahminim şuan gol atamamış olacaktı,yine çatlak sesler yükselecekti:"bu adamı nereden buldunuz!!!".yani artık şu elimizdekileri yermeyi ve rakip takımdakileri dünya yıldızıymış gibi görmeyi bir kenara bırakalım,sahip çıkalım şu takıma.

Uğur Kalyoncu
15.02.2011, 19:34
pawelin kalite açısından problemi yok,hazır olarak gelseydi çok iyi transfer olurdu ama 2 ay geçti adam hala hazır değil,bjk maçında olağanüstü güçsüzdü,şimdi toparlamıştır ama hazır olmayan bir topçuyu hangi mantıkla belki de tarihinin en önemli transfer hamlesi olarak düşünürsün akıl alacak gibi değil,lig sonunda inşallah samimi bir şekilde şenol güneşten bu konu hakkında bir açıklma gelir..

Ilelioglu
15.02.2011, 19:38
Benim bu mac icin ideal on birim...

------------------------Onur------------------------

Serkan-------Glowacki---------Mustafa----------Piotr

---------Selcuk--------Ceyhun--------Colman--------

Burak-------------------------------------------Engin

------------------------Umut------------------------

Macin gidisatina göre Jaja, Alan, Yattara, Pawel, Baris gibi oyuncular oyuna dahil olabilirler.

Benim düsüncem kontrollü baslamak sonra gereken hamleleri yapmak.

Defansa artik bir ceki düzen vermeliyiz, bu yüzden Ceyhun bu mac icin düsünülebilir.

Bu ilk on biri yazmamim sebebi Mansiaspor'un kanat oyuncularinin etkili olmasidir.

Senol Hoca büyük ihtimalle Jaja'dan vazgecmez ama. Bu durumda söyle oynayabiliriz...

------------------------Onur------------------------

Serkan-------Glowacki---------Mustafa----------Piotr

---------Selcuk--------Colman---------Engin---------

------------------------Jaja-------------------------

---------Burak-------------------------Umut---------

Kozlarimiz Alan, Yattara ve Pawel olur.

Böyle oynarsak Burak, Umut, Selcuk ve Engin kanatlara destek vermeliler, hatta gerektigi zaman oyunu kanatlara yayabilmeli.

;):)

muharrematasoy
15.02.2011, 19:58
bir kaç defa daha yazdım ama pek takan olmamıştı.eğer biz kenny miller gibi bir adamı almış olsaydık bursanın verdiği paradan daha azına gelmeyecekti muhtemelen ve bu adama senelik 2.6m� veriliyor ve bu adam 32 yaşında.biz bu yaştaki adama bu parayı verseydik kıyamet kopardı yine,bu birincisi.ikincisi ise bursaspor'da bulduğu boş alanları bizde kesinlikle bulamayacak(çünkü anadolu takımları yemin etmişçesine bizle oynadıkları maçlarda kendi ceza sahalarında beklerken bursaya karşı genelde daha açık oynuyorlar) ve tahminim şuan gol atamamış olacaktı,yine çatlak sesler yükselecekti:"bu adamı nereden buldunuz!!!".yani artık şu elimizdekileri yermeyi ve rakip takımdakileri dünya yıldızıymış gibi görmeyi bir kenara bırakalım,sahip çıkalım şu takıma.

bizim şu ana kadar şampiyon olamayışımızın en büyük nedenlerinden birisi de şu para harcamaktan çekinmektir. normal bir sezonumuz olsa size hak veririm ama bu sezon başka, bu sezon elinden ne geliyorsa yapacaksın, isterse 2.6 isterse 5 milyon euro verip alacasın böyle bir adam. bursanın aradaki puan farkını eritmesini kenny miller sağladı, 2.6 vermişler çok mu? fazedelim adamı aldık kötü çıktı o zaman kimseden ses çıkmazdı çünkü elinden geleni yapmışsın, şimdi paweli aldık zaten vasat bir oyuncu olduğu belliydi eğer şampiyon kaçarsa daha fazla başımızı taşlara vuracağız, şampiyon olacaksanız bunun gereklerini yapacaksınız başka yolu yok. kenny miller kaleyi gördüğü yerden zımbalıyor, üstelik çok fırsatçı, bizde adam kalenin dibine geliyor şut çekemiyor

mda61
15.02.2011, 20:00
Pawel yakında çıkıp gollerini atacak ve bu eleştirileri yapanları utandıracak inşallah

okg_53
15.02.2011, 20:00
Okg_53 Manisaspor Analizi …

Ligin orta-üst sıralarında bulunan Manisaspor. Ligin ilk yarısının sonları ve ikinci yarının tüm maçlarında oynadığı güzel futbolla hepimizin dikkatini çekti. İlk maçta kendi evimizde ki mağlubiyet ve Manisaspor’un son maçlarda sürekli galip gelmesi, Manisalı futbolcuları kredi fazlalığından dolayı rahat ettirecektir.
Ligde son 7 haftanın en çok puan toplayan 2. takımı ! . Evinde 5 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 14 gol atıp 16 gol yemiş. Toplamda 21 maçta, 10 galibiyet, 1 beraberlik, 10 mağlubiyet almış. Attıkları 34 gole, 32 golle karşılık vermişler. 31 puanla ligin 7. sırasında bulunuyorlar.

21 haftada sadece 1 beraberlik almaları bu takımın, “Ya İstiklal, Ya Ölüm” takımı olduğunu açıkça görteriyor.

Solbek Eren Aydın sakat, Ortasaha Mehmet Güven sarı kart Cezalısı .

Bize ve son maçtaki Sivas’ın yapısına benzer bir sistemle oynuyorlar. 4-2-4 .

----------------------------İlker Avcıbay------------------------
Ömer Aysan—--Oumar Kalabane----Jimmy Dixon--—Ferhat Çökmüş
-----------------Bekir Yılmaz------Yiğit İncedemir----------------
Yiğit Gökoğlan-------------------------------------Joshua Simpson
------------------Isaac Promise------Kahe-----------------------

Not= Trabzonspor’dan çekinip, Yiğit Gökoğlan’ı yedeğe alıp. Isaac’ı sağ açığa ve Orta alana Murat Erdoğan’ı monte edebilir. Ha çekinmezse, fb ye ve diğer takımlara oynadığı yukarıda yazdığım sistemi devam eder.
Kalabane yerine Hüseyin Tok oynayabilir.

Manisaspor’un Artıları ;

Ligde her iki kanadıda etkin kullanabilen nadir takımlardan. Sağda Yiğit G. – Ömer ikilisi. Solda Eren - Simpson idi ancak Eren sakatlanınca sağbek Ferhat durumu idare etmeye çalışıyor. Cale ve Serkan her zamankinden daha dikkatli olmalı.

Rakibe ön alanda baskı uygulayabiliyorlar. Yiğit G. , Simpson, Isaac pres gücü yüksek oyuncular . Umarım takımsal sorunumuz olan savunmadan top çıkartmakta yine zorlanmayız.

Takımın en skorer ve en tehlikeli ismi bildiğiniz gibi Joshua Simpson . Ligde şuana kadar 10 gol 5 asisti bulunuyor. Oyuncuda, Hız, Teknik, Güç, Zeka, Çalışkanlık gibi bir oyuncuda bulunması gereken bir çok özellik mevcut. Arkasında Eren’in olmaması iyi oldu. Bu Serkan Balcı’nın işini kolaylaştıracaktır.
Bir diğer önemli oyuncusuda Kahe. Son maç hariç , ilk 11 başladığı tüm maçlarda golü var.
Diğer dikkat edilmesi gereken oyuncular ise, tüm Trabzonspor maçlarında extra performans gösteren Isaac ve Ömer Aysan.

Manisaspor’un Eksileri ;

Orta alan ve Hücum bağlantısını kuracak oyuncuları yok. Bu işi Simpson yapmaya çalışıyor. Buda Simpson’un veriminin düşmesine sebep oluyor.
Ayrıca Manisaspor orta alanı yeterince kalabalık tutamıyor. Buda onların takım savunmasında sorunlar yaşamasına sebep oluyor.
Defans dörtlüsü tam bomba. Her an kart görmeye müsait oyuncular ve bireysel hata çok yapıyorlar.

Sol bekte Ferhat Çökmüş oynuyor. Önündeki Simpson Ferhat’a pek yardım etmiyor. Sağ kanattan ve ortadan yeteri katar atak yapılırsa Manisa dayanamaz.

Kanatlar iyi kapatılırsa, 34 gol atan Manisa bize karşı pozisyonu bile bulamaz.

Özet ;

Madem Engin yok.

Madem Manisada da Solbek ve süratli oyuncu Eren Aydın yok, Ferhat Çökmüş oynayacak. Önündeki Simpson'un etkinliğini de azaltmak gerekiyor. Bunların hepsi birden nasıl olur. Tabiki Yattara ile .

--------Selçuk----Colman--------
Yattara-------Jaja--------------
----------Umut--------Burak----

Korkarımki Şenol hoca, Engin'in yerine Alan'ı oynatır. Hocamızdır, en iyisini kendi bilir tabiki.

Sivas maçımız çok ama çok iyi analize edilmeli. Çünkü o maçın aynısı yaşanacak. Oradaki defanstan uzun isabetli top çıkarma, dar alanda düzgün paslaşabilme, ön alanda baskı kurma gibi bazı eksikliklerimizi bu maçta yapmamalıyız.

Taktik analize hafta içi ilaveler olacak. Bende maçta olacağım. Kazanmamız dileği ile. Saygılar …

Uğur Kalyoncu
15.02.2011, 20:07
bizim şu ana kadar şampiyon olamayışımızın en büyük nedenlerinden birisi de şu para harcamaktan çekinmektir. normal bir sezonumuz olsa size hak veririm ama bu sezon başka, bu sezon elinden ne geliyorsa yapacaksın, isterse 2.6 isterse 5 milyon euro verip alacasın böyle bir adam. bursanın aradaki puan farkını eritmesini kenny miller sağladı, 2.6 vermişler çok mu? fazedelim adamı aldık kötü çıktı o zaman kimseden ses çıkmazdı çünkü elinden geleni yapmışsın, şimdi paweli aldık zaten vasat bir oyuncu olduğu belliydi eğer şampiyon kaçarsa daha fazla başımızı taşlara vuracağız, şampiyon olacaksanız bunun gereklerini yapacaksınız başka yolu yok. kenny miller kaleyi gördüğü yerden zımbalıyor, üstelik çok fırsatçı, bizde adam kalenin dibine geliyor şut çekemiyor
muharrem abi genel itibariyle aynı şeyleri düşünüyoruz ama pawel konusunda yanlış olduğun bir nokta var,pawel öyle vasat,kötü topçu değil,öne geçtiğimiz maçlarda geriye rahatça yaslanıp maçları izleyememizi sağlayabilecek gol yeteneği var,yeter ki tam anlamıyla hazır ve güçlü olsun..burda yönetim ve şenol güneşin eleştirileceği nokta golcü olarak pawel tercihinden ziyade hazır olması 2 ayı bulacak olan bir pawelin neden tercih edildiğidir..

Murat Engin Akyüz
15.02.2011, 20:16

abi para konusunda haklısınız,ben de isterdim tabii ki pawel değil de daha iyi bir forvet alınmasını.ancak miller dediğimiz adam gerçekten pawel den öyle çok çok üstün bir adam değil,paraya kıyılacaksa miller'dan da daha iyisi olmalı,miller vereceğimiz yıllık 2.6m€'ya değecek bir adam değil bunu demek istedim sadece.

Yiğit Gayretli
15.02.2011, 20:24
Alın bunu tartışın :)

---------------Onur----------------

---Serkan---Glo----Musti----Piotr---

-------Selçuk------Colman----------

Yattara---------Jaja---------Burak

--------------Pawel----------------