PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

winner
21.02.2011, 15:57
Manisa'nın bence en kilit oyuncusu Mehmet Güven yok bu akşam.
Orta sahada hem hücum hem savunma yönü olan bir oyuncu.Çok da mücadele ediyor.
Omaması önemli avantaj.

Erdal
21.02.2011, 15:58
Herkes şampiyon ilan etti Fener i ....Evet tabloya bakınca böyle düşünmek çok da yanlış değil...Ama Allah büyük....

diplomat61
21.02.2011, 15:59
bu maçı ve haftaya kayseri maçını muhakkaak almalıyız... fb ve bursa haftaya 3 puanları garantı saylılır.... rakiplerıne baksanıza...

Asi Çaykaralı61
21.02.2011, 16:00
biz bu takıma aşığız yaa...
CENABI RABBIM yuzumuzu kara cıkartmayacak sezon sonunda
inanıyorum

İnşallah sezon sonunda Şampiyon olacağız :)

Erdal
Uşaklara Allah kolaylık versin...Zor bir sürece giriyoruz...Öyle görünüyor ki "yok artık" diyeceğimiz şeyler yaşayacağız kalan 12 haftada....

legorakiss
Haleda işin gırgırındasınız kardeşim sizi tebrik ediyorum.Ama sunu unutmayın siz ve sizin gibiler, şampiyon olduğumuz zaman o şampiyonluk sizin değil biz inananlarındır.Ama ne yazıkkı şampiyonluğu en önde kutlayacak olanlar siz inanmayanlar.Maalesef böyle,çok acı bir durum.
şampiyon olamayacağımıza inanmayanlar ki -benimde inancuım zzyıflamaya başladı- kötü oyunumuzdan değil saha dışı faktörlerden dolayı inanmıyorlardır yoksa aynı şartlarda yarıştığımız sürece bizim şampiyon olma ihtimalimiz diğer takımladan fazla

Armağan Dere
21.02.2011, 16:01
Maçı izlemeyi düşünmüyorum..Acayip stres yaptı bende bu lig bu sene...Bjk maçına kadar izlemiyim bari de totem olsun

kani6161
21.02.2011, 16:01
evet dünde benim moralim bozuktu ama bugün kendime geldim ben bu takıma güveniyorum bu sene şampiyonuz. yenersek 2 puan fark olacak yine biz yine öndeyiz takım ona göre oynayacaktır. lig yeniden başladı ama . tekrar edeyim bende bir umut var nedense

winner
21.02.2011, 16:02
Rakibin puan kaybetmesini beklerseniz işiniz şansa kalmış olur.
Dünkü gibi çıkar birisi hediye eder olmayacak 3 puanı.
Geriye düşmemek lazım.Kazanmak için her yol denenmeli.

ozturk
21.02.2011, 16:03
Herkes şampiyon ilan etti Fener i ....Evet tabloya bakınca böyle düşünmek çok da yanlış değil...Ama Allah büyük....

İnşallah abi..

Önce Allah a güveniyorum.

Sonra da futbolculardan Onur ve Serkan'a:)

Erdal
21.02.2011, 16:05
Bu şampiyonluk giderek başka bir hal almaya başladı...Zulm ile abad olanın....Diye başlayan bir söz vardı....

bkandil
21.02.2011, 16:05
Erdal Abi,
Allah büyük, ama kayık küçük demiş adam (Sanırım Yahudiydi) :D

Sezon bitmeden, 2 maçla Şampiyon belli olmaz, temenniler belli olur...
Örneğin ilk yarının sonunda bizim için birileri "kesin şampiyon" derken, birileri de "ikinci yarı illaki düşüşe geçecekler" diyordu.
Şimdi ise Fenerbahçe için kimileri "kesin şampiyonlar" diyor, kimileri "çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar ama 17 sıçramaz" diyor...

Sezon bittikten sonra 2 maçta kaçırılan puanlarla Şampiyon belli oldu diyebiliriz ancak... Ama sezon bitmeden değil...

el_conquistador
21.02.2011, 16:06

Sende mi Erdal abi? Dün buraya yazdim, yine yaziyorum. Fenerbahce gecen sezon bir kere sekiz mac, bir kerede yedi mac üst üste kazandi. Peki sonuc? Hesap 34. hafta sonunda yapilir. Ve Fenerbahce istedigi kadar mac kazansin, yine sampiyon olabiliyorlar mi? Hayir!! Hala avantaj bizde.

Bu aksam maci yenelim, ki bu maci alacagiz, aha buraya yaziyorum:), bu forumdaki hava yine degisecek ;).

federer61
21.02.2011, 16:08
Takım zaten en ciddi rakip olarak Fenerbahçe yi görüyor,Fenerbahçe nin de Beşiktaşı yenmesi futbolcular üzerinde bir baskı oluşturacaktır.İnşallah bu baskıdan fazla etkilenmez.Şampiyonluğu kaybedersek sırf bu baskıya dayanamamızdandır.

Erdal
21.02.2011, 16:08
Aslında iyi bu uşaklar...Tamam ulan kabul Fener şampiyon....Yeter ki bizim çocuklar buna inanmasın :)

B.AKDEMİR
21.02.2011, 16:09
Manisasporda diğer takımlar gibi bize karşı en iyi futbolunu oynayacaktır.İnsan düşünmeden edemiyor BJK bize karşı nasıl oynayacak yada Kayseri.

Diğer takımları aklımızdan çıkarıp önümüze bakmalıyız.Önemli olan 2 puanlık avantajımızla bütün maçlarımızı kazanıp şampiyon olmak.

Kendimi bildim bileli Trabzonspor taraftarıyım.Yıllardır bekliyoruz şampiyonluğu ve her seferinde bir şekilde kayıp gidiyor avuçlarımızdan.

Her sezon sonu sinirlenirim, kızarım bir daha futbol izlemeyeceğim derim.Ama eninde sonuna içimdeki fırtınaya teslim olurum.

Çünkü bunca yıldır Trabzonsporluluğun ne demek olduğunu çok iyi öğrendim.

''Trabzonsporlu olmak güneşli günleri değil,fırtınalı geceleri sevmektir''

Maça gelince geçen haftaki Sivas maçından önce yaptığım yoruma benzer düşünüyorum.Bu maçı alırız.

Çok net bir skor bekliyorum. Jaja Burak Umut Selçuk Colman Bu oyuncular oynadımı nasıl oynadıklarını hepimiz biliyoruz.

Futbol alimi olmaya gerek yok,Aykut kocaman bu işlerin adamı değil ve çok yakında bunu herkes görecek....

Armağan Dere
21.02.2011, 16:09
Bu şampiyonluk giderek başka bir hal almaya başladı...Zulm ile abad olanın....Diye başlayan bir söz vardı....

9 puan öndesin..avantaj sende adamları zorla ortak ettik..ne zorumuz vardı anlamıyorum ki...

winner
21.02.2011, 16:10
Dünden en çok ağırıma giden şey sorumsuz,gamsız,umursamaz iki adamın şampiyonluğu etkileyecek, kasıtlı davranışlarda bulunması.Ya puan olarak geride olsaydık da rakibin kaybını bekleseydik.

Penaltı yapmak için mücadele eden bir adam.Dünya umurunda değil kovulsamda paramı alsam derdinde.Öteki zaten Kiev maçından sonra açıkça ortaya koymuş olaya bakışını ahlaksız bir biçimde.

Erdal
21.02.2011, 16:10
Ama bitmez bu mücadele...Biz onlar gibi olamayız...Olmamalıyız...Bu yüzden bir an evvel Avrupa ya taşımak lazım mücadele zeminini....Bu günden tezi yok deli gibi transfer izlemeleri yapmak lazım...Çok çalışmak lazım....

federer61
21.02.2011, 16:11
aynen kardeşim,kim derdi ki Trabzonspor ilk 3 haftada muhtemel alınması gereken 7 puanı kaybedecek,dimi

affetmez3461
21.02.2011, 16:12
gıray ve cale oynıcakmıs yıne gırayın yerıne mutlaka yumlu oynamalıydı bence..ıkızler yıne yedek ılgınc..bu arada su sayfanın gırısındekı ığrenc sarkı kalksın lutfen yonetıcılere duyurulur...

Napoli
21.02.2011, 16:13
Hayırlar feth ola. Şerler def ola

Erdal
21.02.2011, 16:13
9 puan öndesin..avantaj sende adamları zorla ortak ettik..ne zorumuz vardı anlamıyorum ki...

Armağan, görmüyor olamazsın...Futbol bu...Girmez top kaleye...Ya da o gün kötü olursun....Ama adamlar kötü olabilecekken rakipten, hakemden ordan burdan gelen omuzları görmüyor olamazsın...Ve bu gerçeğin vebalini ne başkana ne hocaya yükleyemezsin....

Murathan
21.02.2011, 16:14
Şu Antalya maçını alsaydık..
Şans şans..

Napoli
21.02.2011, 16:14
Gırayla baslamz heralde hoca yapmaz dımı oyle bırsey ?

Napoli
21.02.2011, 16:16
Ben Dun geceden sonra herseyı vermısım Senol Gunese oturup hocayı ızlıyecegız yapıcak bırsey yok.

Cunku bu lıgde hersey olur,bakalım 1-0 da bıle fenere pozısyoınlar veren acık top oynayan manısa bıze karsı masıl oynıyacak merak ıcındeyım

ogeday6106
21.02.2011, 16:16
colman ın maçı olacak.

ozturk
21.02.2011, 16:18
Armağan, görmüyor olamazsın...Futbol bu...Girmez top kaleye...Ya da o gün kötü olursun....Ama adamlar kötü olabilecekken rakipten, hakemden ordan burdan gelen omuzları görmüyor olamazsın...Ve bu gerçeğin vebalini ne başkana ne hocaya yükleyemezsin....

Abi seni destekleyen bir haber:

http://www.fotomac.com.tr/Besiktas/2011/02/21/ferrari_luganoyu_dava_edecegim

Erdal
21.02.2011, 16:18
Vicdansızlık etmeyin...Etmeyelim...Ben Sadri Şener i sevmem.....Çok da güvenmem...Ama böylesi bir yüklenmeye karşı vebali bir tek ona yükleyemem....Kusur camianın kusuru...Senin benim kusurum...Ve bu yakın zamanda değişmeyecek....Üstelik kusur mu bu? Bence değil....İyi bir adam alsaydı...Kim bu iyi adam? Almeida mı Simao mu? Killer mı Amerikalı mı.....

affetmez3461
21.02.2011, 16:19
sampıyonluğun yolu 3 maçda 7 puandan gecıyor manısa kayserıyı yenıp bjk den 1 puan almamız alzım baska yolu yok artık fener bu gazla durdurulmaz tek umudum antep ve gs maçları fenerden puan alcak takımlar bı tek onlar kaldı lıgde...

winner
21.02.2011, 16:21
Umarım Colman solda oynamaz, çok etkisiz kalıyor.
Engin'in yerine Alan tercih edilebilir.
Manisa hücum futbolu oynuyor,arkada geniş alan yakalarız çok.Alan'da bu işi iyi yapar.
Selçuk ve Colman'dan bol bol savunma arkasına pas bekliyorum.
Umut bu akşam yüzler kulübüne girer öyle hissediyorum.

Armağan Dere
21.02.2011, 16:24
Vicdansızlık etmeyin...Etmeyelim...Ben Sadri Şener i sevmem.....Çok da güvenmem...Ama böylesi bir yüklenmeye karşı vebali bir tek ona yükleyemem....Kusur camianın kusuru...Senin benim kusurum...Ve bu yakın zamanda değişmeyecek....Üstelik kusur mu bu? Bence değil....İyi bir adam alsaydı...Kim bu iyi adam? Almeida mı Simao mu? Killer mı Amerikalı mı.....

Peki ne abi? kusur değilse..İş bilmemezlik olabilir mi o zaman ne işin var orda?..artı Şenol Hoca'da gık demiyordu...3 trilyona 3 transfer ile geçiştirilen bir ara transfer dönemi...96'yı benden çok daha iyi bilirsiniz Kinkladze alınsaydı Şampiyonduk diyor herkes..

Erdal
21.02.2011, 16:26
Adamların "en adamı" nın başarı için vazgeçmeyeceği değer olmadığını gördük...Bu ise eksik yanımız eksik kalsın bırakın....Çare Avrupa da...Geçersin turları dönüp federasyonuna da hakemine de Şifo Mehmedine de böcek muamelesi yaparsın....Bunu yapabiliriz...Onun dışında şeyler bekleyip başkanı da camia yı da komik duruma düşürmeyelim...Onların elbisesi bizim üzerimizde durmuyor görün artık bunu ....

Erdal
21.02.2011, 16:31
Haydi çıktım...Kazanacağız Allah ın izniyle...En sonunda da kazanacağız...Ve bu çok anlamlı olacak...Sadece bir takımın bir takımı geçmesi olmayacak....Essin bakalım rüzgar...Dolsun bakalım yelkenler....Bir olmadı, iki olmadı....Üç olacak.....

bordomaviask
21.02.2011, 16:32
bugünki sonuç çok önemli fenerin üstümüze 1 maçlada olsa çıkması bakalım futbolcularımızda ne gibi bir etki yaratacak bakalım elimiz ayağımız maç içinde birbirinemi dolaşıcak yoksa güle oynaya iyi bir oyunla maçı alıcakmıyız bugünki maç taktikten çok psikolojik bir maçtır Allahım sen yüzümüzü kara çıkartma bilirizki haksızlıklara karşı eninde sonunda senin adaletin tecelli eder

Oruç
21.02.2011, 16:32
Bizimle oynayan anadolu takımları ölümüne defans yapıyorlar. İnşallah bu akşam da aynısını görmeyiz. Trabzonspor'lu olduğum için mi bana öyle geliyor yoksa rakipler cidden bizimle oynadıklarında mı canlarını dişlerine takıyorlar, hala çözebilmiş değilim. Allah yardımcımız olsun.

bingolts
21.02.2011, 16:35
Satılık Ferrari var alıcısına çok iyi fiyatla pazarlık payı var

mhayri
21.02.2011, 16:37
Ceyhun'dan vazgeçme hocam, ağırdır evet kazmalık da vardır ama yerine
adam alınmadığı sürece orta sahada olması gereken bir adam...

winner
21.02.2011, 16:38
Beşiktaş taraftarı da dün neler döndüğünün farkındadır.
En çok onlara dokunmuştur iddiaları olmasa da kendi futbolcularının kasıtlı olarak fb'ye maçı hediye etmesi.
İki hafta sonra İnönü'de ciddi bir tribün kardeşliği bekliyorum.

Kemal Kaya
21.02.2011, 16:40
Selamun Aleykum herkese Trabzonlu değilim ama Trabzonsporluyum acaba beni aranıza kabul edermisiniz?

ihsan candas
Insallah Ceyhun oynamaz....Handicap 2 verecektim bu Maca ama Ceyhun topu Kontrol edip Pas verene kadar zaten 10 dakika geciyor:(

adamın derdi başka :)

İbrahim Gökhun Öztürk
neymiş efendim kinkladze alınsaymıs sampiyonmusuz ...geçin arkadaslar bu muhabbeti artık geçti bitti ne teraneymiş bu 96 yılıda...adamlar 96 dan sonra kaç kez yasadıgımız duruma düştüler bizim gibi korkuları yok dogrusuda onların yaptıgı zaten..transfer her zman risktir ve tutacagının garantisi yoktur..mademki transferlerle bi iki adım yukarıya cıkamadık herkes bi el atsın destegimizi artırarak yukarılara cıkalım..şampiyon olacagız allahın izniyle herseye rağmen...

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 16:42
Yeneceğiz İnşallah Şenol Hoca Yine Umutla Başlıcak Ama Pawel 30Dk Oynasın İstiyorum

Volkan Albayrak
21.02.2011, 16:43
Selamun Aleykum herkese Trabzonlu değilim ama Trabzonsporluyum acaba beni aranıza kabul edermisiniz?

ALEYKÜM SELAM Öyle saçmalık olurmu hoşgeldin

Kemal Kaya
21.02.2011, 16:44
ALEYKÜM SELAM Öyle saçmalık olurmu hoşgeldin

Hoşbulduk Kardeşlerim!!

el_conquistador
21.02.2011, 16:45

Nüfus kagidini kopyala yolla BMN'ye, eger üstünde Trabzon yazmiyorsa, sansin yok, kusura bakma...:D Hahaha, saka bi yana, bende Trabzon'lu degilim ama kalbimde ve gönlümde her zaman ilk sirada Trabzonspor vardir...

ihsan candas
21.02.2011, 16:45
hoşgeldiniz

Murat Erdem
21.02.2011, 16:46
Hele bir otur soluklan yiğenim, memleket nire ?

Hüseyin Gündoğdu
21.02.2011, 16:48
jaja yap bi güzellik.
seni unuttuk hatırlat yeniden.

Gökçebey
21.02.2011, 16:48

Karar ver arkadaşım. Galatasaraylı mısın? Trabzonsporlu mu? :)

Hotaman
21.02.2011, 16:49
Nüfus kagidini kopyala yolla BMN'ye, eger üstünde Trabzon yazmiyorsa, sansin yok, kusura bakma...:D Hahaha, saka bi yana, bende Trabzon'lu degilim ama kalbimde ve gönlümde her zaman ilk sirada Trabzonspor vardir...
Abi şaşırdım diyeceğim olmayacak. Çünkü bizim oralardan sağduyulu adam pek nadir çıkar.:)
@Kemal Kaya hoşgeldin.

Erbay
21.02.2011, 16:51
Solda kim oynayacak çok merak ediyorum.

Kemal Kaya
Karar ver arkadaşım. Galatasaraylı mısın? Trabzonsporlu mu? :)
ikiside :D

Oruç
...............

Gökçebey
21.02.2011, 16:53

O zaman biraz da Trabzonspor sayfalarına hayran ol, profilin sarı kırmızı olmasın sadece. :)

Kemal Kaya
21.02.2011, 16:54
O zaman biraz da Trabzonspor sayfalarına hayran ol, profilin sarı kırmızı olmasın sadece. :)

Nasıl anladın GS li olduğumu Eğer rahatsız ediceksek düzenlerim?

10 numara
21.02.2011, 16:55
bu maç umut'un maçı değil..

şöyle çıkmalıyız..

.........ceyhun............
colman.........selçuk
burak......jaja.......alanzinho(pawel)

Berke6198
21.02.2011, 16:58
Maç saati yaklaştıkça daha da çok heyecanlanıyorum.İnşallah bu gün Manisa'yı devirip şampiyonluk yolumuzda rotamızı şaşmadan ilerleyeceğiz.Haydi Başarılar Trabzonspor'um :) :)

DePaR
21.02.2011, 16:58
_______________ Onur_____________
Serkan_____Mustafa___ Glo_____Cale
__________Selçuk_____Colman______
Burak_________jaja____________Piotr
___________________Umut________

ozturk
21.02.2011, 17:00

Yanlız forum ist. takım taraftarlarına yasak diye biliyorum:)

yanlışım varsa admin arkadaşlarım düzeltsin..

Gurpas
21.02.2011, 17:02
Havada karada kazanmalıyız makakulaymış kakakulaymış bizi bağlamaz. Kazanacağımıza iyi oynayarak kazanacağımıza yürekten inanıyorum

Hüseyin Sahtiyan
21.02.2011, 17:02
Bana kalırsa Yattarayla sağda başlayıp, Burak Yılmaz'ı sol kanatta oynatmalıyız. Cale'yle devam edip ilerde de Umut'ta ısrarcı olmalıyız.

Maça giden arkadaşlar inanılmaz tuttu beni ayrıca:) Telefonuma farklı 22 numaradan gelen mesaj; "öyle bir keyif ki tarif edilmez, Manisa'ya gelmeyenler bilemez" D: Vaktim olsa izin alıp gidicem de zaman kalmadı iyi mi :)

Cem Akyüz
21.02.2011, 17:03
Galatasaraylı birinin forumda ne işi var ?

Berke6198
21.02.2011, 17:04
bu maç umut'un maçı değil..

şöyle çıkmalıyız..

.........ceyhun............
colman.........selçuk
burak......jaja.......alanzinho(pawel)

Neden Bir Yattara değil de Burak? Burak geçen hafta gerçekten bizi utandırdı muhteşem futbol oynadı ancak bu takıntılar Ersun Yanal'da da vardı nedense aynı futbolculara olan takıntı Şenol Hoca'da başladı.Burak üzerinde çok ısrar ediyor Burak'ı oynattığı kadar Yattara'yı oynatsa Yattara bu takımı uçurur...
Burak sürekli kendini düşünen ve sürekli kendi başına hareket eden bir oyuncu.Yada şöyle diyelim Alanzinho değilde Yattara diyelim eğer Alanzinho ilk 11 başlarsa kısa sürede gücü tükenecektir.Çünkü Alanzinho pozisyonlara çok fazla giremeyen fiziksel gücü çok düşük bir oyuncu ve yakalanması zor bir oyuncu bu yüzden sürekli Alanzinho'nun üzerine oynayıp Alanzinho'yu yıkmaya çalışacaklardır.Alanzinho sonradan girerse dağılmış bir Manisaspor karşısında bence kat kat daha etkili olacaktır...

Hamburg52
21.02.2011, 17:04
Makukula va Manucho ya dikkat edilmeli.

Aslında kimseye dikkat edilmemeli. Bu maçı Trabzonspor çok rahat alacak. Bak söyledi dersiniz. Bu yazımı maç sonu hatırlayın.

praximuns61
21.02.2011, 17:07
fener zor olan 2 haftasını ( kayseri- beşiktaş) kayıpsız geçti. bu maçı iyi oyunla alırsak bizde zor 2 haftaya (kayseri-beşiktaş) çok moralli girer kayıpsız geçeriz diye düşünüyorum. şu 3 haftada 2 puanı korursak fener kesinlikle strese girecektir. kritik 2 maç için çok önemli bir maç

Hamza Yilmaz
21.02.2011, 17:09
Insallah Ceyhun oynamaz....Handicap 2 verecektim bu Maca ama Ceyhun topu Kontrol edip Pas verene kadar zaten 10 dakika geciyor:(

Ah Ah biz bu zihniyetle nasil Sampiyon olacaksak....

yatmaztara
21.02.2011, 17:10
bugün ts maçı 1-2 alacaktır arkadaşlar :D

Berke6198
21.02.2011, 17:11
İstanbul'dan BoRDooooooooooooooooo

İlyas BAHADIR
21.02.2011, 17:14
Bu akşam Manisa'ya 3 atacağız. 1 Burak 2 Umut. Sonra Kayseri gelecek, o maçta da Jaja şov yapacak. Etti mi 6 puan? BJK Türkiye Kupasına odaklanacağı için Fiyapı'da onu da geçeceğiz. Kasımpaşa bizim maça kadar geriler, umudu kalmaz, rahat maç. Gençler maçı zor olacak, kısmetse tribündeki yerimizi alacağız. Sinerjimizle yeneriz onları. Konya maçı içeride olması nedeniyle kolay, ayrıca intikam maçı. 3'den aşağı atarsak saymam. gs'ye Allah ne verdiyse vuracağız. Öyle böyle değil. O maç şampiyonluk için psikolojik sınır. Dozer gibi ezeceğiz cinconakları. Yılın maçı, Bursa'nın şeftalisini öyşle bir yiyeceğiz, ki İstanbul kanadı Boğaz Köprüsüne asılacak bayrağı yaptırmaya başlayacak. Anadolu kardeşi Eskişehir bizi şampiyon tezahüratlarıyla karşılayacak. Onların da canını çok yakmadan galip geleceğiz. Antep böyle oynamaya devam ederse zor maç. Bu maç da nazar boncuğu olacak. Buca zaten düşmüş olur, biz de şampiyonluk deplasmanlarına gitmeye başlamış oluruz. Kordonda horon vakti. İBB malumun, Karabük de ilanı olur.

Bu da fikir.

Ayrıca, daş yok mu daş?

Ben senin allahına kruban olurum be okuduktan sonra içim fena coştu olumlu düşünmek herşeyin başlangıcıdır inanmalıyız inandırmalıyız..

Berke6198
21.02.2011, 17:14
Herhangibir İst.Taraftarının Forumda yer alması yasak değil mi?

İlyas BAHADIR
21.02.2011, 17:15
Hatay'dan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

TS61_NL
21.02.2011, 17:16
Manisa-fb maci dakika 60 ve manisa 1-0 onde goturuyor. Her ne hikmetse bize antalyaspor ve ankaragucu macinda verilmeyen penalti pozisyonu manisa macinda fbye, bizim penalti pozisyonumuz ile hemen hemen es deger oldugu halde veriliyor ve alex cezayi kesiyor akabindede maci fb donduruyor ve 1-3 kazaniyor. Bu penalti verilmese fb bu maci cevirebilirmiydi? Cevapsiz. Kayseri maci zaten bastan sona bir komedi, v. babacanin hatalari bu forumda sIk sIk dile getirildi, fazla birsey soylemek istemiyorum. Yalniz bizim kiraladigimiz Gabric bize gol atip bizi muhtemel 3 puandan edip sampiyonlukta agir bir darbe vuruyor, diger yandan fbnin kiraladigi volkan babacan fbnin galibiyeti icin elinden geleni yapiyor. Bir diger takimda kiraladigi oyuncularini kendi takimlarina karsi oynayamaz maddeleri koyduruyor. Aramizdaki fark bu olsa gerek. fbye kaybedebilirsin kadikoyde ama yenilgininde bir serefi vardir diye dusunuyorum. Dunku maca gelince: bjk 2-1 onde gidiyor, 60.dakikada almeida 3-1i kaciriyor akabinde 61.dakikada, fb bu maci normal sartlarda hayatta donduremez diye dusundugumuz anlarda bu sefer fbnin yardimina luganonun kankasi ferrari testa rossa yetisiyor. Sanirim ferrari soyle dusundu: ben kankami 51.dakikadada kundeledim hakem penaltiyi ve bana kirmizi karti neden vermedi? Bunun uzerine 61.dakikada oyle bir dirsek atti ki, sadece cuneytle kalmayip dostuna ve dusmanina gozune soktu bu diresegi ve nihayetinde emeline ulasti. Bunun uzerine cuneyt bey ferrariye kirmizi kartini ve ceza sahasinda pozisyon olmadigi halde attigi dirsegin karsiligi olan birde penalti verdi fbye. Alex cezayi kesti ve akabinde 10 kisi kalmis direncsiz ve hafta ici aldigi 1-4 kiev yenilgisiyle moralsiz olan bjkyi 4 golle gecmekte cok zorlanmadi. Bu maclardan sonra ligin ilk yarisi bitiminde azize ve angutun bizim hakkimzda yaptigi aciklamalar ve bunun uzerine Hincal Ulucun "sampiyon fb, Trabzonsporu sampiyon yapmazlar" yazisi geldi aklima her ne hikmetse. Demem o ki: biz bu ligde 20 puan fark atmadiktan sonra sampiyonlugu hayal etmemiz bile imkansiz, yani bizim ligimiz oyle kirli ve duzensiz bir lig. Bu aksamki manisa macindan umutluyum ve kazanacagimizi umuyorum. Bizim oyuncular kafa olarak rahat ciktiklari maclari kolay kolay kaybetmez diye dusunuyorum. Sampiyonlugu cok istiyoruz hepimiz ama sIkca soylendigi gibi: 1 mac kaybetmekle sampiyonluk gitmez, 1 mac kazanmaklada sampiyonluk gelmez lakin bu bir uzun maratondur. Biz her zaman takimimizi destekleyelim, lakin baska Trabzonspor yok! Yasim 34 ve bildim bileli Trabzonsporumu destekledim ve desteklemeye devam edecegim, 27 yildir sampiyonluk yuzu gormediysekte! Biz Trabzonsporumuzu Trabzonspor oldugu icin sevdik, 3 eziklere bas kaldirisindan dolayi sevdik, armasi icin sevdik! fbnin bjk galibiyetle fbyi sampiyon ilan eden arkadaslara anlam veremiyorum gercekten, duyan ve gorende fbnin 10 puan gerisinde oldugumuzu sanacak. Lutfen takimimizi sonuna kadar destekleyelim ve sezon sonunda hep beraber sampiyonlugumuzu doyasiya kutlayalim! EN BUYUK DEGIL TEK BUYUK TRABZONSPOR!

hasannuhoglu
21.02.2011, 17:18
,ç,m kıpır kıpır su an..duygularımı cok yogun yaşıyorum..mac saati gelirmi şimdi ahh ahh!!

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 17:18
Yattaranın Bence Dia dan Bişeyler Kapması Lazım

Uğur KÜÇÜK
21.02.2011, 17:19
Malatyalıyım ben

hg kardesım
malatyaspor da ınsallah hakettıgı superlıge cıkar en yakın zamanda
bıze verdıgın destek ıcın saol
adana dan ŞAMPİYONNNN......

bingolts
21.02.2011, 17:20
Bugün zor olmayacak göreceksiniz. Ömer Aysana dikkat etmemeiz gerekir adam pislik resmen bizden kovuldu daha hırslı oynar inşallah ayakları kitlenir yürüyemez sahada

yatmaztara
21.02.2011, 17:20
ben yattaranın kalan 13 maçta en az 3 4 maçta bize olan borcunu ödeyeceği kanaatindeyim. bence yattara şenol hocaya dargın, maçlarda yüzü hep asık oynamadığı için olsa gerek. ama artık sonlara yaklaşıyoruz. yattaranında sadece şampiyonluğu düşündüğü zaman daha etkili olacağını düşünüyorum.

İlyas BAHADIR
21.02.2011, 17:21
hg kardesım
malatyaspor da ınsallah hakettıgı superlıge cıkar en yakın zamanda
bıze verdıgın destek ıcın saol
adana dan Şampİyonnnn......

trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Yiğit SARI
21.02.2011, 17:22
İnş kaybetmeyiz zirveden düşersek çok üzülürüm. Kazanacağımıza inancımız sonsuz..

Berke6198
21.02.2011, 17:23
Manisa-fb maci dakika 60 ve manisa 1-0 onde goturuyor. Her ne hikmetse bize antalyaspor ve ankaragucu macinda verilmeyen penalti pozisyonu manisa macinda fbye, bizim penalti pozisyonumuz ile hemen hemen es deger oldugu halde veriliyor ve alex cezayi kesiyor akabindede maci fb donduruyor ve 1-3 kazaniyor. Bu penalti verilmese fb bu maci cevirebilirmiydi? Cevapsiz. Kayseri maci zaten bastan sona bir komedi, v. babacanin hatalari bu forumda sIk sIk dile getirildi, fazla birsey soylemek istemiyorum. Yalniz bizim kiraladigimiz Gabric bize gol atip bizi muhtemel 3 puandan edip sampiyonlukta agir bir darbe vuruyoryor, diger yandan fbnin kiraladigi volkan babacan fbnin galibiyeti icin elinden geleni yapiyor. Bir diger takimda kiraladigi oyuncularini kendi takimlarina karsi oynayamaz maddeleri koyduruyor. Aramizdaki fark bu olsa gerek. fbye kaybedebilirsin kadikoyde ama yenilgininde bir serefi vardir diye dusunuyorum. Dunku maca gelince: bjk 2-1 onde gidiyor, 60.dakikada almeida 3-1i kaciriyor akabinde 61.dakikada, fb bu maci normal sartlarda hayatta donduremez diye dusundugumuz anlarda bu sefer fbnin yardimina luganonun kankasi ferrari testa rossa yetisiyor. Sanirim ferrari soyle dusundu: ben kankami 51.dakikadada kundeledim hakem penaltiyi ve bana kirmizi karti neden vermedi? Bunun uzerine 61.dakikada oyle bir dirsek atti ki, sadece cuneytle kalmayip dostuna ve dusmanina gozune soktu bu diresegi ve nihayetinde emeline ulasti. Bunun uzerine cuneyt bey ferrariye kirmizi kartini ve ceza sahasinda pozisyon olmadigi halde attigi dirsegin karsiligi olan birde penalti verdi fbye. Alex cezayi kesti ve akabinde 10 kisi kalmis direncsiz ve hafta ici aldigi 1-4 kiev yenilgisiyle moralsiz olan bjkyi 4 golle gecmekte cok zorlanmadi. Bu maclardan sonra ligin ilk yarisi bitiminde azize ve angutun bizim hakkimzda yaptigi aciklamalar geldi ve bunun uerine Hincal Ulucun "sampiyon fb, Trabzonsporu sampiyon yapmazlar" yazisi aklima geldi her ne hikmetse. Demem o ki: biz bu ligde 20 puan fark atmadiktan sonra sampiyonlugu hayal etmemiz bile imkansiz, yani bizim ligimiz oyle kirli ve duzensiz bir lig. Bu aksamki manisa macindan umutluyum ve kazanacagimizi umuyorum. Bizim oyuncular kafa olarak rahat ciktiklari maclari kolay kolay kaybetmez diye dusunuyorum. Sampiyonlugu cok istiyoruz hepimiz ama sIkca soylendigi gibi: 1 mac kaybetmekle sampiyonluk gitmez, 1 mac kazanmaklada sampiyonluk gelmez lakin bu bir uzun maratondur. Biz her zaman takimimizi destekleyelim, lakin baska Trabzonspor yok! Yasim 34 ve bildim bileli Trabzonsporumu destekledim ve desteklemeye devam edecegim, 27 yildir sampiyonluk yuzu gormediysekte! Biz Trabzonsporumuzu Trabzonspor oldugu icin sevdik, 3 eziklere bas kaldirisindan dolayi sevdik, armasi icin sevdik! fbnin bjk galibiyetle fbyi sampiyon ilan eden arkadaslara anlam veremiyorum gercekten, duyan ve gorende fbnin 10 puan gerisinde oldugumuzu sanacak. Lutfen takimimizi sonuna kadar destekleyelim ve sezon sonunda hep beraber sampiyonlugumuzu doyasiya kutlayalim! EN BUYUK DEGIL TEK BUYUK TRABZONSPOR!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

winner
21.02.2011, 17:23
Dia teknik açıdan Yatara'nın yanına yaklaşamaz ama kuvvetli,çabuk,tempolu.Rakibi geçtiği zaman devam edebiliyor.
Yattara ise rakibi eksiltikten sonra devam edemiyor.Temposu yok,kuvvetli değil.

bingolts
21.02.2011, 17:24
bordooooooooooooooooooooo maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Şampiyon Trabzonspor
yaşasınnnnnnnnnn bu takımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ttttttttttttttttttt sssssssss
tt sss ss
tt sss ss
tt sss
tt sssssssss
tt sssssssss
tt sss
tt sss sss
tt sss sss
tt ssssssssss

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 17:25
Dia teknik açıdan Yatara'nın yanına yaklaşamaz ama kuvvetli,çabuk,tempolu.Rakibi geçtiği zaman devam edebiliyor.

aynen yattara kaleye dikine gidebilen bi oyuncu deil dianında en büyük artısı bu ve sürati

Süleyman Baykan
21.02.2011, 17:27
aynen yattara kaleye dikine gidebilen bi oyuncu deil dianında en büyük artısı bu ve sürati

Yattara,Alanzinho gibi oyuncuları skoru elde edince oyuna almalıyız özellikle Alanzinho tam bir geniş alan oyuncusu farkı açıp maçı koparmakta her maçta faydalı olur.

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 17:30
Yattara,Alanzinho gibi oyuncuları skoru elde edince oyuna almalıyız özellikle Alanzinho tam bir geniş alan oyuncusu farkı açıp maçı koparmakta her maçta faydalı olur.

özellikle alanzinho oyuna girince daha iyi oynuyoruz daha fazla pozisyon buluyoruz

Ali Yerlikaya
21.02.2011, 17:32

Kesinlikle katiliyom, Dia yasinin verdigi güc le suan biseyler yapiyor bazen, ama cogunlukla etkisiz kaliyor...
7 Sene önce yani Dia nin suanki yasinda Yattara ligin anasini aglatiyordu 3-4 kisiyebirden calim atardi dün ise Ekreme 3-5 calim atinca dünya yildizi muamelesi yapiliyor...

Kaya
Önemli Hatırlatma...

http://bordomavi.net/forum/showthread.php?t=28248

Cemalettin Taşkın
zor maç olacak.

berabere kalırsak bu medya feneri lider yapar onun için yenmeliyiz.

Murat'
21.02.2011, 17:34
Kaya abi Digiturk'ten tarafınıza gelen bir yazı var mı bu link muhabbeti ile ilgili.

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 17:35
Arkadaşlar Kaç Bin Bilet Satılmış Bilgisi Olan Varmı Bugün Pazartesi İnşallah Dolar Stad

Berke6198
21.02.2011, 17:36
maç yayın linki verip istemek felan yasak Mı?

http://bordomavi.net/forum/showthread.php?t=28248

İdris Toksoy
21.02.2011, 17:37
manisa hücum gücü yüksek oyuncularla sahaya çıkar ve açık futbol oynar ve bizde bu durumu iyi değerlendiririz diye düşünüyorum.

Fora61
21.02.2011, 17:38
Abicim niye linklerle uğraşıyosunuz girin diji sayfasına 5 tl ye satın alın macı paşa paşa izleyin. Bir sigara parası.

Cemalettin Taşkın
21.02.2011, 17:39
adamların bize inanılmaz şansı tutuyor. ligte ilk galibiyetlerini bizden almaları mesela.

mehmet güvenin olmaması bizim için avantajdır inşallah.

inadına_Trabzon
21.02.2011, 17:42
Çıkan kadroyu beğendim. Pawel de olabilirdi umutun yerine ama olsun. İnşallah koşarlar,mücadele ederler,pres yaparlar,yılmazlar yıldırırlar,harcamazlar pozisyonları. Ceyhunun olması Selçuk Ve Colman ı rahatlatacak.

Bu arada 45 puanda ki BURSA hala şampiyonlukta iddalı olduğunu söylüyor.Buda bize bir ders olsun.

SÖKÜP ALIN 3 PUANI

Ali YİĞİT
21.02.2011, 17:43
Bu maçı alırız inşallah çok fazla bi korkum yok ama diyeceğim şu ki Başlığı açan arkadaş beni tedirgin ediyor hemen hemen çoğu maçı kaybettik onun açtığı başlıkların. affetsin beni şakasına takıldım öyle :)

Ben bu maçta alanzinho'dan bişeyler bekliyorum eğer ilk 11 de başlarsa uzun zamandır özlemiştir top oynamayı kereta:)
Çok zevkli bol pozisyonlu az faullü bir maç olucak zannımca.

Diğer yandan biz yine hop oturup hop kalkacağız ama maçı kim kazanır derseniz cevap aşağıda :)

Oyna Dik Oyna....

Cemalettin Taşkın
21.02.2011, 17:45
ilk 11 belli mi?

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 17:46
Ah Ah biz bu zihniyetle nasil Sampiyon olacaksak....
Tabi tabi hep ayni seyler.Sampiyon olamazsak olacaktik ama bazi arkadaslarimiz o oynamasin bu oynamasin dedi diye olamadik dersiniz.....

Armağan Dere
21.02.2011, 17:46
Az önce babam diyorki halimden anladı:''Hiç sıkma kendini 3'ten Aşşağı atarsalar Maçı aldık saymam'':)...çok rahat yeneceğiz diyor..3 handikap olur diyor

Hürgün Aygün
21.02.2011, 17:47
Artık az zaman kaldı başlasa da izlesek.:)

Uğur KÜÇÜK
http://www.youtube.com/watch?v=fghxVeaOCeM
artık cosma vaktı :)
kazanacagız ALLAH ın izniyle

Mustafa Umut
Digitürk web tv kullananlar özelden ulaşabilir mi bana ? Bir kaç sorum olacak.

Alihan Ertürk
21.02.2011, 17:48
Manisa'da Mehmet Güven'in oynayamayacak olması iyi oldu, son haftalarda çok formdaydı.

erolizmts
Fenerbahçe için -ister hakemlerle kazanıyorlar ister rakip takımın aptallıkları sonucunda kazanıyorlar- desekte bir gerçek var ortada. Sahaya çıktıklarında onlar 11 robot gibiler. Pres yapacaksın, koşacaksın, bencil olmayacaksın, yılmayacaksın vs vs. gibi şeyler çiplere yüklenmiş ve sahaya sürülmüşler gibi.

Bu söylediklerimi yapan takım ligin ilk yarısında Trabzonspor'du. Fakat ne olduysa Ankaragücü maçıyla bütün bunları bir kenara ittik. Pres yapmayan, koşmayan, bencil/laubali davranan ve psikolojik olarak inancını kaybettikleri yüzlerine yansıyan futbolcular. Tekrar 11 robot istiyorum sahada. Bu takım ciddi anlamda Fenerbahçe'den üstün bir takım. Bireysel olarak bakmıyorum olaya. Takım oyunu konusunda ligin ilk yarısında gösterdiğimiz başarıyı tekrar yakalamamak için bir neden yok. İnanırsak kazanırız. Ve artık profesyonel olan futbolculardan ciddi anlamda profesyonellik bekliyorum.

Ali YİĞİT
Lig tv'nin verdiği kadroya göre ceyhun değil alanzinho oynuyor

İlyas BAHADIR
21.02.2011, 17:49
Az önce babam diyorki halimden anladı:''Hiç sıkma kendini 3'ten Aşşağı atarsalar Maçı aldık saymam'':)...çok rahat yeneceğiz diyor..3 handikap olur diyor
:))))))))))))))))))))))

FC-ST-PAULI-61
Bu iyi oldu..... Iyice korkmustum

Mehmet Zeki

Futbol gundemi programinda Can Karyagdi Ceyhun demisti Lig tv'de ama... :confused:

Berke6198
O zaman sizi koparayım maçtan önce iyice bir atın stresinizi de maçı öyle izleyin.Biraz Molaaa :) :)
http://www.youtube.com/watch?v=-YXL6zlquGU

Ali YİĞİT
21.02.2011, 17:50
Futbol gundemi programinda Can Karyagdi Ceyhun demisti Lig tv'de ama... :confused:

Alıcam dekoderi fırlatıcam o olucak ne dedikleri belli değil şimdi web sitelerine girdim alanzinho yazıyor can karyağdı ceyhun diyor..Ama Can karyağdının dediğine inanmakta fayda var

Numan Yerlikaya
21.02.2011, 17:51
Abicim niye linklerle uğraşıyosunuz girin diji sayfasına 5 tl ye satın alın macı paşa paşa izleyin. Bir sigara parası.

nası oluyor kardeş bi anlatırmısın

Cemalettin Taşkın
21.02.2011, 17:51
jaja-alanzinho-umut bulut-burak yılmaz

çıkıyorsak hikmet karaman sevinmiştir şimdiden

Berke6198
21.02.2011, 17:52
(Yattara). tek kelime herşeyi anlatmaya yeter sanırsam.

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 17:52
Yattara bu Macta Ferhat cokmüse karsi oynayacakti ama Kaptan yine oynamayacak galiba

Mehmet Zeki
21.02.2011, 17:54
Alıcam dekoderi fırlatıcam o olucak ne dedikleri belli değil şimdi web sitelerine girdim alanzinho yazıyor can karyağdı ceyhun diyor..Ama Can karyağdının dediğine inanmakta fayda var

Sakin olalim. Bir kac saat sonra zaten netlesir kadro :)

(Forumda cok gergin bir hava var)

Mehmet S. Pervan
21.02.2011, 17:56
1-0 olsun bizim olsun.

Abartılı çalımlara, hakeme itirazlara, stres yapmaya, rehavete düşmeye gerek yok.

Zor maç olacak, inşallah alnımızın akıyla çıkarız.

Mehmet S. Pervan
21.02.2011, 17:57
Yattara ve Pawel KESİNLİKLE oynamalı !

Mehmet Ç.
21.02.2011, 17:59
Maca 1 saat 61 dk .kaldi

5 saatdir bunu bekliyorum :D

hep kacirmisdim :)

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 18:00
Hayatimda ilk defa Umutun Gol atacagini düsünüyorum

Berke6198
21.02.2011, 18:01
Maca 1 saat 61 dk .kaldi

5 saatdir bunu bekliyorum :D

hep kacirmisdim :)

maça 61 kalmışşşşşşş :D :d:sevinç::meşale2::meşale2::bmn1::bmn2::yumruk:

Mustafa Umut
21.02.2011, 18:01

Katılıyorum.
Bende bugün deneyeceğim bakalım nasıl olur.
Eğer yayından memnun kalırsam artık buna abone olacağım.
Kahveye gidiyorum TS maçları için 5 lira ödüyorum.Oraya gideceğime evimde paşa paşa izlerim.İnşallah donma olmaz.

Atakan
21.02.2011, 18:02
Handikap olur. Kuponlara yazın.:)

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 18:02
Handikap olur. Kuponlara yazın.:)
Yazdik bile Atakan:)

Ekrem D.
21.02.2011, 18:03
Vur kır parçala, bu maçı kazan!!

hami08
21.02.2011, 18:03

Senenin başında selçuk-ceyhun-colman üçlü orta sahasıyla oynadığımız maçları hatırlayın o maçlarda ceyhun savunmaya yardım edip süpürücü görevi üstlenmiş selçuk ve colman daha ofansif bi kimliğe bürünmüştü böylece çok az veya hiç pozisyon vermiyorduk maçlarda.Ceyhunun yetenekleri kesinlikle tartışılır ama bence savunmanın önünde oynayan iyi bi kesici futbolcu bu maçta oynayabilirdi bence.

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 18:06
Senenin başında selçuk-ceyhun-colman üçlü orta sahasıyla oynadığımız maçları hatırlayın o maçlarda ceyhun savunmaya yardım edip süpürücü görevi üstlenmiş selçuk ve colman daha ofansif bi kimliğe bürünmüştü böylece çok az veya hiç pozisyon vermiyorduk maçlarda.Ceyhunun yetenekleri kesinlikle tartışılır ama bence savunmanın önünde oynayan iyi bi kesici futbolcu bu maçta oynayabilirdi bence.
Evet Süper Kupada iyi oynamisti ama bence cok Formsuz.
Bazen cok basit Faul ve Pas hatasi yapiyor.Bence bu Macta cabuk oynamaliyiz,bu Macta Yattara oynasa daha iyi olur diye düsünüyorum

MaDDoX_61
21.02.2011, 18:07
avrupada oranlar düşüyor iddaa ile çok az farklar var

Hamza Yilmaz
21.02.2011, 18:08

Ben Alanzinhonun yerine CEyhunu tercih ederim... Orta Sahamiz direncli olur ve yol gecen hani olmaz.....

Yiğit SARI
21.02.2011, 18:09
0 Gün 1 S. 50 Dk. Kaldı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/21_02_2011-3R0D.jpg

Bence Umut'un golü var bugün !!

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 18:10
Ben Alanzinhonun yerine CEyhunu tercih ederim... Orta Sahamiz direncli olur ve yol gecen hani olmaz.....
Alanzinhoyu degil Yattarayi oynatirdim.Ama en iyisi bekleyelim 1 Saat sonra ilk 11 belli olur

hami08
Evet Süper Kupada iyi oynamisti ama bence cok Formsuz.
Bazen cok basit Faul ve Pas hatasi yapiyor.Bence bu Macta cabuk oynamaliyiz,bu Macta Yattara oynasa daha iyi olur diye düsünüyorum

Pas hataları yaptığı doğrudur.Ben rakibin hızlı oyuncularından çekiniyorum.İnşallah orta sahada çok top kaybedip rakibin hızlı çıkmasına imkan vermeyiz.

litvanya_ts
Insallah biz alacagız macı. Bugun jaja nın gunu olacak icimden oyle geciyor.

Harun_ayar_ts
21.02.2011, 18:11
brozek brozek artık adamı izlemek istiyorum

Mustafa SAYAR
21.02.2011, 18:11
Bir umut hale bekliyorum gözümde bir yandanda saatta hala işteyim.18:30 a kadar çıktım çıktım çıkamadım gidemiyeceğim ne yazıkki.Offff hafta sonu olsaydı bu maç ne olurdu ya...

litvanya_ts
21.02.2011, 18:13
Gardas insallah gidersin bu mac kacmaz.

Mehmet Zeki
21.02.2011, 18:20
Aksam saatlerinde hava karardiktan sonra hava biraz sogudu.

Onur Serkan Glo Giray/Musti Cale Selcuk Ceyhun Colman Jaja Burak Umut

Ilker O.Aysan h.Tok Dixon Ferhat Iwanski Yigit M.Erdogan Simpson Isaac Kahe

Can Karyagdi / Lig tv canli yayin

Reha Demirbaş
21.02.2011, 18:22
----------------Onur---------------
Serkan---Mustafa---Glowacki---Piotr
---------Ceyhun------Selçuk--------
Yattara---------Colman---------Jaja
-------------Pawel(Burak)----------

Piotr tekrar oynamalı sağlam bir görüntü verdi geçen maç. Mustafa zaten kendini kanıtladı bence artık ondan forma alınmamalı.

Ceyhun'u koyuyorum çünki son haftalarda orta alanda çok zayıf kalıyoruz rakibe karşı. Ceyhun'dan bunu düzene sokup diğer orta alan oyuncularının yükünü alabilir düşüncesi ile.

Yattara her zaman tehlikeli bir oyuncu 90 dk oynamalı yürüse bile. (Umut bir katkı yapmadan haftalardır gol atamayan bir forvet ilk 11 oynayabiliyorsa bu adamda oynar tartışacak olmaz galiba bunu.)

Colman'ı futbol oynarken görebildiğimiz noktaya koydum. Böylece eski günlerdeki gibi gole yakın ve asistlerine devam edeceğine eminim. Bu admaın kötü olmasının sebeplerinden biride yerinde oynamaması olabilir.

Jaja'yı sola doğru koydum ancak maç içinde forvet e daha yakın görünebilir oralarda etkili olan bir oyuncu.

Ve haftalardır beklediğimiz Pawel artık formayı oda giymeli eminim iyi işler yapıcaktır Umut'a göre kıyaslayamam bile oynanamış halini. Maçın durumuna göre yinede bekleneni veremez ise Burak ile değiştirilebilir.

Bu benim kendi kafamdaki düşüncem. Tabii gerçek yaşıyormuş gibi anlattım iyice kaptırdım kendimi galiba. :)

Mert Oğuzlu61
21.02.2011, 18:22
_________________onur________________

___serkan_____glow____m.yumlu____piotr

______________selçuk___colman

_______burak________jaja________alanzinho

___________________umut

alanzinho yanılt beni ve bugün 4m € edecek bir topçu izlenimi ver bizlere, yardır soldan soldan...

edit: ceyhun mu oynuyormuş ? her yerde farklı yazıyor bu ne be ? ve polonyalı gol makinemiz namı diğer terminatör pawel kadroda mı acaba bilgisi olan ?

Mehmet Zeki
21.02.2011, 18:24
Bu arada not:

Az once verdigim kadrolar muhtemel kadrolardir. Yani net kadrolar aciklanmadi daha

Ekrem D.
21.02.2011, 18:25
Umut'un iyiliği için bu maç onu dinlendirsek. Kafasını bir boşaltsın.

Cemalettin Taşkın
21.02.2011, 18:30
bende 19.00 da çıkacağım işten maça yetişirim inşallah yetişeceğime değer.

onurun kariyerinde 3 gol yediği tek takım manisa

buna fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş hatta liverpool dahil 2 golden fazla yemedi sadece manisa 3 gol attı

Atakan
21.02.2011, 18:30
Yazdik bile Atakan:)
Ben yazamıyorum çünkü uğursuzluk oluyor.:D

werg
21.02.2011, 18:32
bende 19.00 da çıkacağım işten maça yetişirim inşallah yetişeceğime değer.

onurun kariyerinde 3 gol yediği tek takım manisa

buna fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş hatta liverpool dahil 2 golden fazla yemedi sadece manisa 3 gol attı
Aman maça yetişiceğim diye aşırı hız yapmayın kazasız belasız gidin gelin

Ligos61
can karyağdığının verdiği isimlere göre bu dizilişte çıkabiliriz vallahi bu kadro gerçekten çok hoşuma gitti

serkan----glovacki-mustafa----cale
-------------ceyhun------------
---------selçuk--colman---------
burak--------jaja-----------umut

Alihan Ertürk
İnşallah Ceyhun ilk 11'de başlar, üçlü orta saha ile oynarız.

Cemalettin Taşkın
21.02.2011, 18:33
Aman maça yetişiceğim diye aşırı hız yapmayın kazasız belasız gidin gelin

sağol dostum

toplu taşıma kullanıyorum.

Mustafa Umut
21.02.2011, 18:33
Katılıyorum... Ve daha önce kurduğum kadroyu yineliyorum;

--------------Onur---------------
Mustafa---Glowacki---Giray---Cale
--------Selçuk---Ceyhun---------
Serkan------Colman----------Jaja
-------------Burak---------------

3 gün önce kurduğum bir kadro.
Az çok tutturmuşum.:)

Ercan DEMİRCİ
21.02.2011, 18:35
Avrupa da oranlarımız iyi düşüyor... Bu maç bizim:)

werg
21.02.2011, 18:35
sağol dostum

toplu taşıma kullanıyorum.
Tamamdır o zaman:)

Reha
21.02.2011, 18:36
Şu an şampiyon olmamız FB yapacağı hatalara kalmıştır.Medya,federasyon,lobi arkalarında..Ve takım olmaya başladılar.Selçuk,TOPuz,Niang,Dia ve Alex formdalar..Yani ilk yarıda ki biz gibi oldular.

Bizim takıma ise artık güvenemiyorum.Ne kadar isteyip istemedikleri bu akşam belli olacak.
Bu arada bu pozisyona gelinmesinde ki tek suçlu yanlış transfer politikası,kriz yönetiminin iyi yapılmaması ile yönetimdedir.

Ve bir daha bu kadar yaklışılabilir mi bilmiyorum? Tecrübe ve yaş ile sabittir söylediklerim...

Mert Oğuzlu61
21.02.2011, 18:36
can karyağdığının verdiği isimlere göre bu dizilişte çıkabiliriz vallahi bu kadro gerçekten çok hoşuma gitti

serkan----glovacki-mustafa----cale
-------------ceyhun------------
---------selçuk--colman---------
burak--------jaja-----------umut

kesinlikle, en iyisi bu.

şuursuzca saldırmaya gerek yok, ortayı kalabalık tutalım sert oynayalım her yerde basalım geçen sene bursa nın oynadığı oyunu hatırlayın, kaliteli futbola ihtiyacımız yok 3p alalımda gerisi önemli değil.

biz zaten yeterince pozisyon buluyoruz maç içinde, mesele o pozisyonları dağa taşa değil kalenin içine sokmak.

Reha
21.02.2011, 18:39
kesinlikle, en iyisi bu.

şuursuzca saldırmaya gerek yok, ortayı kalabalık tutalım sert oynayalım her yerde basalım geçen sene bursa nın oynadığı oyunu hatırlayın, kaliteli futbola ihtiyacımız yok 3p alalımda gerisi önemli değil.

biz zaten yeterince pozisyon buluyoruz maç içinde, mesele o pozisyonları dağa taşa değil kalenin içine sokmak.

Cale hariç kadro doğrusudur...

Alihan Ertürk
21.02.2011, 18:39
Bugün üç orta sahalı sisteme dönüş günümüz olsun..

Dip.Ing.Mag.
21.02.2011, 18:40
arkadaslar digiturkweb tv den tek sadece bu maci nasil satin alabilecegim konusunda yardimci olabilecek olan var mi? varsa bana özelden ulasirsa sevinirim... 5 lira gibi bir ucretten bahsediliyordu. ben böyle bir seye rastlayamadim. sadece 9,95 $ olan aylik ücret var baskada yok!

Mustafa Umut
21.02.2011, 18:40
Oh be dünya varmış.
Sonunda.

-----Ceyhun----
-Colman-Selçuk-

Helvacı61
21.02.2011, 18:41
fenere bu kadar liderlik yeter. kaç saatten beri lider

İskender Çakmak
21.02.2011, 18:42
ilk onbirler aciklandi mi?

Helvacı61
21.02.2011, 18:43
ligtv almayın arkadaşlar sabah akşam istanbul yezitlerinin reklamını veriyor. fener emanet lider oldu herkesin ağzı kulaklarda maçı katleden hakeme bişe diyen yok

Mustafa Umut
21.02.2011, 18:44
ligtv almayın arkadaşlar sabah akşam istanbul yezitlerinin reklamını veriyor. fener emanet lider oldu herkesin ağzı kulaklarda maçı katleden hakeme bişe diyen yok

İyi de hocam bu maçı öyle ya da böyle izleyecem.Gidik kahveye 5 lira vermektense evimde oturup 5 liraya izlerim.Sonuçta maç yayınını Ligtv yaptığı sürece elimiz mahkum...:(

Helvacı61
21.02.2011, 18:45
bu ligtv çocuklarada zararlı valla ben maç harici açmıyom korkuyom çocuklar etkilenir diye

Mustafa SAYAR
21.02.2011, 18:45
Offf ya gidemedim maça hala işteyim.Günlerdir bu maçı sayıklıyordum.Acaba saat 19 gibi çıksam araçla son sürat 1 saatte manisaya varırmıyım.Yav arkadaş stadyumun yerinide bilmiyorum ki hey böyle şansın...

10-61
21.02.2011, 18:46
Hayatimda ilk defa Umutun Gol atacagini düsünüyorum

Aynısını ben de düşünüyorum,rahat olun millet bu akşam şampiyonu görecek tüm Türkiye.

Fatih
21.02.2011, 18:47
-[ooD;1917454824']arkadaslar digiturkweb tv den tek sadece bu maci nasil satin alabilecegim konusunda yardimci olabilecek olan var mi? varsa bana özelden ulasirsa sevinirim... 5 lira gibi bir ucretten bahsediliyordu. ben böyle bir seye rastlayamadim. sadece 9,95 $ olan aylik ücret var baskada yok!
Manisa -Ts maç linkini tıkla satın al diye çıkması lazım.

İskender Çakmak
twitterdan aldim ilk onbiri hoca caleye forma vermis colman sol acik gibi duruyor sol kanat biraz tehlikeli gibi bizim icin

Nonserviam
Kurban olayım size çocuklar, bizim için alın şu maçı.. inş.

10-61
Offf ya gidemedim maça hala işteyim.Günlerdir bu maçı sayıklıyordum.Acaba saat 19 gibi çıksam araçla son sürat 1 saatte manisaya varırmıyım.Yav arkadaş stadyumun yerinide bilmiyorum ki hey böyle şansın...

İşyerin nerede bilmiyorum ama Bornova'dan 20 dakikada varırsın Manisa'ya ,stadı da kime sorsan gösterir heralde:)

Yiğit SARI
21.02.2011, 18:48
10 dkcık kaldı

İskender Çakmak
21.02.2011, 18:48
Takimimiz Manisaspor macinda Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Cale, Selcuk, Colman, Ceyhun, Jaja, Burak, Umut onbiriyle mucadele edecektir.

Yedek oyuncularımız Tolga, Barış, Piotr Brozek, Pawel Brozek, Yattara, Alanzinho, Giray

Özge
21.02.2011, 18:49
Onur Serkan Glowacki Mustafa Cale Selçuk Colman Ceyhun Jaja Burak Umut.

Kaan
Giray'ın oynamaması hata. Göreceğiz sonuçlarını. :)

Umarım yanılıyorumdur..

DeAgLeMaNyAq
Kadro beklendiği gibi. Böylesine ciddi bir maçta Alanzinho veya Yattara ile başlamak sıkıntı oluşturabilirdi. Umarım Ceyhun hepimizi mahçup edip ilk yarıdaki Fenerbahçe ve Bursaspor maçlarında ortaya koyduğu performansa yakın bir oyun sergiler. Colman'ın da hücuma yönelik önemli işler yapmasını umuyorum...

MaDDoX_61
21.02.2011, 18:50
handikaplı 2 ve 7+

Gökçebey
10 dkcık kaldı

Yiğit çok kötü bir haberim var. Maç saat 8'de :(

only ts
Kadromuz; Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Cale, Selcuk, Colman, Ceyhun, Jaja, Burak, Umut

Fatih
Onur Serkan Glowacki Mustafa Cale Selçuk Colman Ceyhun Jaja Burak Umut.
Maalesef beklenen kadro.

Helvacı61
21.02.2011, 18:51

Umarım yanılıyorumdur..
emin ol yanılıyorsun. giray saatli bomba

Mustafa SAYAR
İşyerin nerede bilmiyorum ama Bornova'dan 20 dakikada varırsın Manisa'ya ,stadı da kime sorsan gösterir heralde:)

Aliağadayım kardeş menemenden kestirme yol varda ama ben hala işteyim.Müdürde çıkmış değil.Harhalde gidemiyeceğim.Bir şeyi bir daha çok istemeyeceğim istediğim zaman olmuyor...

Fatih

Umarım yanılıyorumdur..
İlk maçtaki performansını hatırladıkça doğru karar diyorum bende.:)

ilhan
Maç linki isteyen arkadaşlar için... (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28248)

10-61
21.02.2011, 18:52
Nedense içimde garip bir rahatlık var,bu akşam süper top oynayacaz ve dost düşman herkese göstereceğiz şampiyonun kim olacağını.

Gökçebey
21.02.2011, 18:52
Arkadaşlar, maç linki veren Bursalı, isteyen de fenerli olsun.

Yiğit SARI
21.02.2011, 18:53
Yiğit çok kötü bir haberim var. Maç saat 8'de :(

Renktaş 3 gündür maçı 7'de zannediyorum herkese 7 dedim ya ooooy.Hadi bana gülün :D

10-61
21.02.2011, 18:54
Aliağadayım kardeş menemenden kestirme yol varda ama ben hala işteyim.Müdürde çıkmış değil.Harhalde gidemiyeceğim.Bir şeyi bir daha çok istemeyeceğim istediğim zaman olmuyor...

Aliağadasan hiç zorlama hocam,rahat rahat tvden izle maçı,şu an çıksan bile zor o mesafeden,hem stadı da bilmiyorsun :cool:hem atacağımız her gölün tekrarını stadta izleyemezsin:)

Samet Berber
Bir aksilik olmazsa 3 puanı alırız .

Beni düşündüren içerdeki Kayseri maçı .

Samet Yildirim
Beklenen 11 oldu...Ben olsam farkli oynatirdim ama farketmez maci alalimda....

Tolga Kurt
21.02.2011, 18:55
Arkadaşlar, maç linki veren Bursalı, isteyen de fenerli olsun.

Bunun üstüne herkes kahveye gidip 5 lira bayılır bence :D

Yaşar
21.02.2011, 18:55
3lü ortasahaya döndü takım diyorsunuz da takım zaten 3lü ortasaha ile oynuyordu. Engin oynarken de sol kanattan ziyade ortasahaya daha yakın oynuyordu. Ben Ceyhun-Colman-Selçuklu üçlüye nazaran engin-Colman- Selçuklu 3lüyü tercih ederim. Ceyhun ortasahadak pas trafiğimizi etkiliyor bence.

M.Kılıç50
21.02.2011, 18:56
kadro dogru ise ben cok begendim :)

Galibiyet´e inancim daha´da cok artti

Ali Tunahan Güllü
21.02.2011, 18:56
Eve geldim kadro çok güzel İnşallah bu maç bizim:)

Kaan
21.02.2011, 18:57
emin ol yanılıyorsun. giray saatli bomba

İlk maçtaki performansını hatırladıkça doğru karar diyorum bende.:)

Umarım siz haklısınızdır. :)

Ceyhun tercihi son derece mantıklı ve yerinde. Ayakta alkışlıyorum bu seçimi.. :alkış:

Orta sahada bariz üstünlüğümüz olacak. Manisa defans ve forvetteki bağlantıyı nasıl sağlayacak bilemiyorum. Kontraatak futbolu oynamazlar umarım. :o Defansları zaten pek iyi sayılmaz..

10-61
21.02.2011, 18:57
Link isteyen arkadaşlara şaşıyorum çok değil azıcık parayla çok rahat izlerler halbuki.

Gökçebey
21.02.2011, 18:58
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3, 3 atarız bugün. Umut(2) ve Burak.

Numan Yerlikaya
arkadaşlar bu 5 tl lik paketi satın al dedim diyelim 5 tl netin faturasına mı eklencek ?

Mustafa Ayazoğlu
handikaplı 2 ve 7+

skorum 2-5 ;)

Cihad Varlı
21.02.2011, 18:59
Onur - Serkan - Glo - Mustafa - Cale - Ceyhun - Selçuk - Colman - Burak - Jaja - Umut

Kadromuz kesinleşti..

Samet Yildirim
Engin olsaydi ceyhun olmayacakti yani Hocamizin artik ayri düsünüyor felan diye birsey yok. Herzamanki gibi devam ediyor...

61zeynel61
Son 61 dakika Hadi hayırlısı...

Fatih
21.02.2011, 19:00
arkadaşlar bu 5 tl lik paketi satın al dedim diyelim 5 tl netin faturasına mı eklencek ?
Kredi kartınızdan çekilecek.;)

Mehmet S. Pervan
O kadro resmi verilmiş kadro değil.

Bana kalırsa kadro şöyle olmalı:

Onur; Serkan, Mustafa, Glowacki, Piotr; Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak; Jaja, Pawel

Deniz Tosunoğlu
Sol kanatta kim var?

Murat Erdem
..............Onur.............
Serkan...Yumlu..Glo...Cale
.............Ceyhun............
........Selçuk..Colman......
Burak......................Piotr
...............Jaja.............

yorumsuz6117
Ceyhun yerine Barış olsa daha iyi olurdu.

Helvacı61
Maalesef beklenen kadro.
niye maalesef çok iyi kadro

Gökçebey
21.02.2011, 19:01
Köle olayım o buruna. :D

Deniz Tosunoğlu
O kadro resmi verilmiş kadro değil.

Bana kalırsa kadro şöyle olmalı:

Onur; Serkan, Mustafa, Glowacki, Piotr; Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak; Jaja, Pawel

6 yabanci :)

zaferyıldız
Nedense içimde garip bir rahatlık var,bu akşam süper top oynayacaz ve dost düşman herkese göstereceğiz şampiyonun kim olacağını.

bende oyle günlerdir rahatım ..

ya allah korusun oturcaz kıçımızın üstüne

ya da gerçekten futbolcularımız rahatsa ,dağıtacaz manisayı ...inşallah

Fatih
Pawel'in oynamasını bekliyordum da.:)

Samet Yildirim
Full kadro böyle..

Takimimiz Manisaspor macinda Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Cale, Selcuk, Colman, Ceyhun, Jaja, Burak, Umut onbiriyle mucadele edecektir.

Yedek oyuncularımız Tolga, Barış, Piotr Brozek, Pawel Brozek, Yattara, Alanzinho, Giray

yorumsuz6117
21.02.2011, 19:02
Umut yine 11'de. :)

Mehmet S. Pervan
21.02.2011, 19:03
6 yabanci :)
Eeee 6 yabancıyla oynanmıyor mu ?

Kapıcıoğlu 61
21.02.2011, 19:03

ister kredi kartıla ister cep telefonuyla ödersiniz.tek maç satın almanızı önermem 1 aylık 10 tl daha avantajlı 4 maç ediyor maç başına 2.5 tl

Mehmet S. Pervan
21.02.2011, 19:04
Full kadro böyle..

Kaynak nedir ?

Deniz Tosunoğlu
Eeee 6 yabancıyla oynanmıyor mu ?

6 yerli 5 yabanci diye biliyordum :p

Cihad Varlı
Kadromuz kesinleşti , muhtemelen dizilişte böyle olacak .

----- Onur--------

Ser---Glo---Mus--Cal

Bur--Sel--Cey---Col--

------Jaja ---------

------Umut--------

Aker
Çürü pawel çürü yedeklerde ne diye geldin zaten :)

Erhan Gursoy
21.02.2011, 19:05
.....................Onur......................
Serkan......Glo........Mustafa.....Cale
....................Ceyhun....................
..........Selcuk............Colman.........
Burak.....................................Jaja
.....................Umut......................

Bu sekilde oynarsak Ceyhun orta sahanin defasin gorevini yapar, Selcuk ve Colman'in uzerinden yuk kalkar ve orta sahamiz daha guclu olur. Jaja'ya da serbest gorev verirse hocamiz, takim tikir tikir oynar bence. Umut gol kacirsada oynamali, cunki su an umuttan daha iyi forvet oyuncumuz yok. Ben Paweli Besiktas macinda izledim, Umuttan fazla bi artisi yok bence. Umut ondan daha guclu. Guclu stoperlerin arasinda iyi mucadele edebilir ve hataya zorlayabilir.

Macin ilerleyin dakikalarinda Yattara, Alanzinho ve Pawele sans verilebilir. Yattara artik takim oyuncusu degil ama onun bir ortasi bile macin skorunu degistirebilir. Boyle oyunculardan faydalanmak gerekiyor. Tabiki orta sahamiz cok guclu olmasi lazim yoksa Yattara gibi defansa yardim etmeyen oyuncularin yuzunden sIkIntiya girebiliriz. Insallah Senol Gunes orta sahamizin son maclarda güç kayip ettigini gorur ve Selcuk ve Colmani rahatlatmak icin defansif ozellikli bi oyuncu oynatir. Bu oyuncu bana kalirsa Ceyhun olmali. Agir olsada o görevi yapabilecek bir oyuncu. Biz orta sahamizi guclu tutarsak Spor Toto Süperligte bizi yenecek takim yok.

Dedigim kadroyla cikacaz maca, izleyin siz bugunki ortasahamizi!! Yenecez arkadaslar:)

Burçak
sayfayı ziyaretçi olarak takip eden ezik febeliler..
emanet koltukta oturmak nedemek göreceksiniz.

Mehmet S. Pervan
Ana Sayfa

(http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx)
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_1g_ts_manisa_macmerkezi.jpg İşte ilk 11'ler

CANLI ANLATIM İÇİN TIKLAYIN
(http://macmerkezi.ligtv.com.tr/)

Fenerbahçe'nin maç fazlasıyla liderliğe yükselmesinin ardından tüm gözler Trabzonspor'a çevrildi.

Sezon boyunca şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen Trabzonspor, dün derbide kaybettiği tahtını geri almak için Manisaspor'a konuk oluyor.

Bu sezon ligdeki ilk mağlubiyetini aldığı Ege temsilcisi karşısında rövanşı almak isteyen Karadeniz Fırtınası, yeniden lider olmanın hesaplarını yapıyor.

Manisaspor, bu sezon Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor'u 3-1, Fiyapı İnönü Stadı'nda Beşiktaş'ı 3-2, Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray'ı 2-0 yenmeyi başarırken sadece Fenerbahçe'den puan alamadı. Ege temsilcisi, evinde de büyüklere karşı üstünlüğünü devam ettirmek istiyor.

Bordo mavili ekipte sakatlıkları devam eden Egemen, Engin ve kart cezalısı Tayfun Cora bu zorlu maçta forma giyemiyor.

MANİSASPOR-TRABZONSPOR
STAT: 19 Mayıs Stadı
SAAT: 20:00
YAYIN: Lig Tv
HAKEM: Fırat Aydınus

MANİSASPOR: İlker, Ömer Aysan, Hüseyin, Dixon, Ferhat, Yiğit İncedemir, Iwanski, Murat Erdoğan, Simpson, Isaac, Kahe
TEKNİK DİREKTÖR: Hikmet Karaman

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Cale, Selçuk, Colman, Ceyhun, Burak, Jaja, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

Cihad Varlı
Kaynak nedir ?

Ligtv Canlı Yayını + Bütün spor siteleri .

danger00
21.02.2011, 19:06
Kaynak nedir ?

http://twitter.com/#!/trabzonspor

Mert Marabaoğlu
21.02.2011, 19:06
Sezonun ilk yarısında oynadığımız futbolda ve aldığımız galibiyetler'deki maçlarda Ceyhun hep bu takımın içindeydi.. Selçuk'a yardım etmesi defansın önünde sibop olması vs..

Ceyhun bu takıma tekrar kaynaştırılmalı, kadro çok güzel..

Dip.Ing.Mag.
21.02.2011, 19:07
ister kredi kartıla ister cep telefonuyla ödersiniz.tek maç satın almanızı önermem 1 aylık 10 tl daha avantajlı 4 maç ediyor maç başına 2.5 tl

bu tl isi nasil oluyor? ben yurt disindan baglandigim icin mi bize 9,95$ en düsük ücret? hic bir tl ibaresine rastlayamadim. cebellesiyorum sabahtan beri sadece bu maci satin alip izlemek icin... nasil olacak bu is?

Samet Berber
Ceyhun'un golü var .

Alican Altunbaş
MANİSASPOR-TRABZONSPOR

MANİSASPOR: İlker, Ömer Aysan, Hüseyin, Dixon, Ferhat, Yiğit İncedemir, Iwanski, Murat Erdoğan, Simpson, Isaac, Kahe

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Cale, Selçuk, Colman, Ceyhun, Burak, Jaja, Umut

Kaynak :Ligtv

bbyanik

en ideal kadromuz bence bu... ceyhun colman ve selçuk üçlüsünün ilk onbirde çıktığı maçlarda iyi oynuyoruz colman bu üçlü ile daha etkili inşallah kazanacağız

Kaan
Arkadaşlar rahat olun yahu. Ne Piotr, ne Yattara, ne de Alanzinho Ceyhun'dan daha iyi bir seçim olamazdı. :)

Gayet mantıklı kadro. Handikap bile bekliyorum ben. ;)

Kolay kolay bu kadar iddialı konuşmam. Konuştum mu da tutar yani, güvenin bana.. :p

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 19:08
30 dakika önce Babama en az 10 defa "Baba Ceyhun oynayacak" dedim ama dinlemiyorki,az önce Ceyhunu nasil oynatir diye bagirdi ;D

Samet Yildirim
Sezonun ilk yarısında oynadığımız futbolda ve aldığımız galibiyetler'deki maçlarda Ceyhun hep bu takımın içindeydi.. Selçuk'a yardım etmesi defansın önünde sibop olması vs..

Ceyhun bu takıma tekrar kaynaştırılmalı, kadro çok güzel..
Önemli bir mesele degil ama ilk yarida ceyhun hemen hemen her macta yedekti ;)

Engin, colman, selcuk 3 lüsü vardi...bide diger ilerdeki 3 lü...

Asi Çaykaralı61
ALLAH'ım sen utandırma Yarabbim Yaresullah :)

İnşallah bu maçdan 3 puanı hanemize yazdıracağız ;):)

Mert Marabaoğlu
21.02.2011, 19:09
Önemli bir mesele degil ama ilk yarida ceyhun hemen hemen her macta yedekti ;)

Engin, colman, selcuk 3 lüsü vardi...bide diger ilerdeki 3 lü...

ikinci yarıda da kazandığımız sivas maçı hariç yine yedekti.. ;)

Mehmet S. Pervan
Kadroda o kadar varyasyon denendi hafta içinde. Tek değişiklik Engin-Ceyhun. O da zorunluluktan. Garip :S

Dip.Ing.Mag.
Ana Sayfa

(http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx)
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_1g_ts_manisa_macmerkezi.jpg İşte ilk 11'ler

CANLI ANLATIM İÇİN TIKLAYIN
(http://macmerkezi.ligtv.com.tr/)

Fenerbahçe'nin maç fazlasıyla liderliğe yükselmesinin ardından tüm gözler Trabzonspor'a çevrildi.

Sezon boyunca şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen Trabzonspor, dün derbide kaybettiği tahtını geri almak için Manisaspor'a konuk oluyor.

Bu sezon ligdeki ilk mağlubiyetini aldığı Ege temsilcisi karşısında rövanşı almak isteyen Karadeniz Fırtınası, yeniden lider olmanın hesaplarını yapıyor.

Manisaspor, bu sezon Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor'u 3-1, Fiyapı İnönü Stadı'nda Beşiktaş'ı 3-2, Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray'ı 2-0 yenmeyi başarırken sadece Fenerbahçe'den puan alamadı. Ege temsilcisi, evinde de büyüklere karşı üstünlüğünü devam ettirmek istiyor.

Bordo mavili ekipte sakatlıkları devam eden Egemen, Engin ve kart cezalısı Tayfun Cora bu zorlu maçta forma giyemiyor.

MANİSASPOR-TRABZONSPOR

inat etti senol hoca, hayatta baslamaz pawel ile... niye böyle yapiyor anlamyiorum! üzerinde baski olan oyuncuda israr ettikce, o baski o oyuncuya dahada zarar veriyor ve zarar en sonunda puan cetveline yansiyor... umut'u yedek baslatmasi bana göre üzerindeki baskiyi kirardi... neyse hayirlisi diyelim hayirlisi olsun

Punisher-61
Colmani hangi mantikla sol kanatta oynatiyor anlamadim....

Senol günes acayio bisey ya hala sökemedim.. Ligin 2. Yarisinda cok sacmalamaya basladi ve buda bize cok pahliya patladi

Aker
21.02.2011, 19:10
30 dakika önce Babama en az 10 defa "Baba Ceyhun oynayacak" dedim ama dinlemiyorki,az önce Ceyhunu nasil oynatir diye bagirdi ;D

Haklı. Eskiden adamla topa girerdi, şimdi formsuz sadece adama giriyor. Nasıl kırmızı kart yemeden bitiriyor anlamıyorum. Devre arasında o bölgeye iyi bir transfer yapmalıydık ama nerde.

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 19:11
Ceyhun orsa sahanın bel kemiği gibi, takıma bir an önce kaynaştırılmalı..
Ceyhun bugün en az 10 Faul ve 50 Pas hatasiyla oynarsa sasirmam ama Umut bile bugün Gol atacak.En az 3 tane atacagiz

Mehmet S. Pervan
21.02.2011, 19:12
Arkadaşlar rahat olun yahu. Ne Piotr, ne Yattara, ne de Alanzinho Ceyhun'dan daha iyi bir seçim olamazdı. :)

Gayet mantıklı kadro. Handikap bile bekliyorum ben. ;)

Kolay kolay bu kadar iddialı konuşmam. Konuştum mu da tutar yani, güvenin bana.. :p
Alanzinho hala niye şu takımda ilk 11 oynamıyor, aklım hayalim almıyor. Adam her maça sonradan giriyor, takım hareketleniyor. Ama nedense yedek. Ceyhun ileri katkı yapamaz. Formda değil zaten. E Selçuk ve Colman da geride pas yapmayı alışkanlık haline getirdi. İşimiz gene bir tek Jaja ve Burak'a kaldı. İlk yarı gol bulamazsak maç sıkıntıya girer. Endişeliyim açıkçası ...

ilhan
21.02.2011, 19:12

Ersun Yanal'ın en büyük yanlışlarından birisi değilmiydi zaten bu? Etkinliği azalıyor adamın o bölgede. Umarım biz yanılıyoruzdur. Sol kanatta falan değildir.

Gümüshane
21.02.2011, 19:13
Piotr güzel oynamisti sivas macinda aslinda.. caleden iyi..

Kaan
21.02.2011, 19:14

Senol günes acayio bisey ya hala sökemedim.. Ligin 2. Yarisinda cok sacmalamaya basladi ve buda bize cok pahliya patladi

Engin'in yerine Ceyhun kadroya girdi diye illa o mu olacak sol açık ?

Tahminime göre Jaja sola çekilecek, ya da Colman..

hAtes
21.02.2011, 19:15
bence jaja sola yakın oynayacak.4-3-3 oynayacağız

Fatih
21.02.2011, 19:15
Maç öncesi Ogün hiç çekilmiyor.

ilhan
21.02.2011, 19:16
6 yerli 5 yabanci diye biliyordum :p

6+2+2 kuralı var.
6 yabancı futbolcu ilk 11 oynayabilir, 2 yabancı yedek kulübesinde oturabilir, 2 taneside tribünde. Yani 18 kişilik kadroda 8 yabancı bulundurulabilir. Ancak maçta en fazla 6 tanesi oynayabilir.

Kaan
21.02.2011, 19:16
Alanzinho hala niye şu takımda ilk 11 oynamıyor, aklım hayalim almıyor. Adam her maça sonradan giriyor, takım hareketleniyor. Ama nedense yedek. Ceyhun ileri katkı yapamaz. Formda değil zaten. E Selçuk ve Colman da geride pas yapmayı alışkanlık haline getirdi. İşimiz gene bir tek Jaja ve Burak'a kaldı. İlk yarı gol bulamazsak maç sıkıntıya girer. Endişeliyim açıkçası ...

Bak ne güzel dedin abi. İkinci yarı oyuncularından bana göre Alanzinho. İlk 11'de maça başlayıp iyi oynadığı bir maç Galatasaray'ı hatırlıyorum tek. Bana göre çok çok daha faydalı oluyor oyuna sonradan dahil olduğunda. :)

Bu arada dediğimde hala ısrarlıyım. Endişeye gerek yok. :cool:

Alican Altunbaş
21.02.2011, 19:17
Maçta görecez hoca doğrumu yapmış kötümü yapmış.Ben çok maç hatırlıyorum maçı dengeleyen adam olmuştu Ceyhun. Biraz taktiksel düşünmek lazım.Manisada hücumcu oyuncu çok bnce seçim normal.

TheCrow
Arkadaşlar, Ceyhun oynasın diyorsunuz, sonra Colman niye sol tarafta diyorsunuz. Ne olacaktı, nasıl olacaktı?.. Sol kanatta değil sola yakın ortada oynayacak Colman.

Punisher-61
Engin'in yerine Ceyhun kadroya girdi diye illa o mu olacak sol açık ?

Tahminime göre Jaja sola çekilecek, ya da Colman..

Ne alaka enginin yerinde alanzinho oynar... Colman bana göre kanat futbolcusu degil

FC-ST-PAULI-61
Insallah Makukula sonradan Oyuna girmez

danger00
Maçtan sonra Ligtvdeki ''pazartesi gecesi futbol'' programına Sunay Akın konuk olacak. Güzel bir galibiyetten sonra kaçırılmaz derim.:)

blacksea35
Uşaklar Manisadan gelen haberler çok iyi, stadda bize ayrılan kalearkası trübünü dolmuş ben gidemedim ama oğlum yeğenim ve abimler gittiler, inşallah sonuç ta bizim istediğimiz gibi olur..Hayde Hayde Trabzon,,,