PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gitmesini istediklerimiz

Sayfa : [1] 2 3 4 5

cIlgInIm
27.12.2005, 13:32
Arkadaslar hep gelecekleri gelmesini istediklerimizi konsuuyoruz.. Takimimizdan gitmesini istedigim oyuncular kim..

Hasan Üçüncü,kürsat, emrah, tayfun, feridun, mehmet yilmaz, volkan bence bunlardan kurtulmamiz lazim.. noramalde bir kac tane daha var erdinc, ibrahim ege ve adem kocak ama bu durumda gitmesin cunku takimda adam kalmiyor.. yani buyuk bi revizyona ihtiyac var. Bu yazdiklarim Trabzonsporun agirligini kaldiracak oyunucular degildir..

Berk Akçay
27.12.2005, 13:45
hasan,eller, jun, emrah,ibrahim ege ( kesinlikle) mehmet yilmaz bunlar bencede banko gitmeli.

$FIRTINA61$
27.12.2005, 13:46
mehmet,eller,ibrahim ege,jun

TSelif
27.12.2005, 13:47
en çok volkanin gitmesini istiyodum çok sükür kurtulduk..

jun ve jefferson

Ahmet AYDIN-28
27.12.2005, 13:49
Fatih Akyel smileys/smiley18.gif

Küçükalioğlu
27.12.2005, 13:56
hamsi28 saga helal olsun hiç gülecegim yoktu smileys/smiley36.gif

mehmet, i.ege, gökdeniz, kürsat, jun

Hasan Nasrallah
27.12.2005, 14:00
tayfun kursat emrah mehmet jun

dahada var

kabus84
27.12.2005, 14:03
eller-jeferson-jun-mehmet yilmaz(kiralik)-hasan üçüncü-ibrahim ege- bu böyle uzar gider aslinda kalmasi gerekenler yazilsa daha iyi:)) takimda adam kalmayacak toplasan 7 yi geçmez kalacak oyuncular. alayi gitsin..

Hekimoğlu
27.12.2005, 14:12
Arkadaslar hep gelecekleri gelmesini istediklerimizi konsuuyoruz.. Takimimizdan gitmesini istedigim oyuncular kim..

Hasan Üçüncü,kürsat, emrah, tayfun, feridun, mehmet yilmaz, volkan bence bunlardan kurtulmamiz lazim.. noramalde bir kac tane daha var erdinc, ibrahim ege ve adem kocak ama bu durumda gitmesin cunku takimda adam kalmiyor.. yani buyuk bi revizyona ihtiyac var. Bu yazdiklarim Trabzonsporun agirligini kaldiracak oyunucular degildir..

+ jun,eller,jefferson.valla takimda adam kalmadi ama bu oyuncular trabzonspor'un kalibresinde oyuncu degil bu da bir gerçek.bunlarin hepsini temizlememiz 2 yili bulur.ha birde celalettin var onuda unutmayalim.

cIlgInIm
27.12.2005, 14:18
celalaettin bak nasil unuttum .. ona zaten ayri bi kinim var gecen sene kupa macinda o son dakika gese ye o golu atsa büyük para kazancaktim tüm parami o maca vurdum yeni kendime geldim hala o paralari ödüyorum smileys/smiley4.gifkaybettigim para neyse gitti güzelim kupa.. smileys/smiley19.gif

ahh celo ahhhsmileys/smiley19.gif

kudu_61
27.12.2005, 14:20
jeferson, tayfun, eller, kürsat, hasan ü., i.ege, jun, mehmet, lee

eller ve junu begeniyorum

Mehmet Demirkaya
27.12.2005, 14:29
volkana zaten gule gule ,eller,emrah,hasan ücüncü,celaleddin...

TSezgin61
27.12.2005, 14:50
hasan ücüncü, MEHMET YILMAZ, eller

Atalay
27.12.2005, 14:53
hasan üçünçü banko daha sonrada kürsat, eller,volkan,ibrahim ege,tayfun,jun u saymama gerek varmi...birde mehmet yilmaz denen takoz...giderse takim kendine gelir....

coach
27.12.2005, 14:57

istersen doktorla masörüde yollayalim bi onlar kaldi.

canim TS
27.12.2005, 14:58
Mehmet, Hasan, Kürsat, Ibrahim vs. bunlar önde gelenler.

LazAnisT
27.12.2005, 15:00
hasan üçüncü,volkan,junn,eller vede maalesef m.yilmaz

Erbay
27.12.2005, 15:01
Jefferson,Kürsat,Hasan Üçüncü,Lee.Jun un ne olursa olsun sezon sonuna kadar kalmasi lazim.

Erdinç Dilek
27.12.2005, 15:12
kürsat,hasan üçüncü... tayfun bence kalmali son dönemlerde iyi performans gördüm bu çoçukta biraz daha zamana ihtiyaci var,alternatif bulunursa mehmet yilmaza güle güle...

imported_Suha
27.12.2005, 15:14
jun, eller, cefferson, ibrahim ege, lee, volkan...

Fatih Akgün
27.12.2005, 15:18
volkan -jun-emrah-hasan sönmez -hasan üçüncü- eller- mehmet yilmaz

Burçak
27.12.2005, 15:18
jun ,eller, mehmet yilmaz, kürsat, hasan üçüncü

halil ibo
27.12.2005, 15:21
Simdi gitmesini istediklerimiz var,birde gelmesini istemediklerimiz.Birde kendisi ayrilmak isteyenler var.Elimizdekiler+alinmasini istediklerimiz-gitmesini istediklerimiz-kendileri gitmek isteyenler-gelmesini istemediklerimiz.Çok bilinmeyenli denklem gibi oldu.Olayin boyutlari taraftari asti galiba.Gelde çik isin içinden haydi hayirlisi.smileys/smiley5.gif

Esra Yıldırım
27.12.2005, 15:22
Hasan,Volkan,Celaleddin,Ibrahim.....

zanoylu
27.12.2005, 15:22
Kürsat, Emrah, I.ege, H.üçüncü, jun(kiralik),Volkan,Hüseyin

Gülşen
27.12.2005, 15:41
Ben de Jun'un kiralik verilmesinden yanayim. Bu çocuk iyi olacak..

Kürsat için bir saniye bile düsünmemek lazim. I. Ege iyi bir çikis yakalamisti, yazik etti kendine. Emrah'i hoca gözden çikardiysa benim hiç lafim olmaz, disiplin önce gelir. Ve de Hasan ve Volkan.

Onur
27.12.2005, 15:43
JUN kiralik,

eller,hasan3,mehmet,ibrahim€ gitse hiç fena olmaz...

61-firtina
27.12.2005, 16:20
jun kiralansin onun disinda eller,volkan,kürsat,emrah,celaleddin

ferro
27.12.2005, 16:33
eller garanti de ondan sonra jun mehmet yilmaz emrah gerisi kalsin

wien_ts
27.12.2005, 16:39
ilk siarada emrah eren olmali sene basinda gs ye imza atti sonrada gelip trabzonda oynadi masallah baya karakterli bi arkadasmis..Allahtan vahid hoca geldide emrahin ne oldugunu anlayip hemen kadro disi birakti..adam 2 senedir takimda kac tane asisti var ya 1 yada 2..

2.olarak bence mehmet yilmaz..bu kadarmi beceriksiz olur bi oyuncu..maclari izlerken yerimd duramiyorum yani..

birde kursat var tabii...ne ise yarar anlam verebilmis degilim ..ayrica hasan sonmez ve volkanda gitmeli bence..

falcon61
27.12.2005, 16:45
Gitmeye can atanlardan Eller basta gitmeli bence sonra Emrah Eren bidaha kendisini sevdiremez Mehmet Yilmaz Dicem ama beceriksizde olsa baska forvetimiz yok Jun kalsin daha Genç Volkan fena adam degil en azindan elinden geleni yapiyo maçlarda Hasan Üçüncü kimin adami anlamadim bos bi futbolcu bize yakismiyo Özgür zaten gitti sanirim o gittiyse Kürsat kalmali....

cIlgInIm
27.12.2005, 16:50

istersen doktorla masörüde yollayalim bi onlar kaldi.

farkindaysam saydigim isimlerin takima bi katkisi yok eger doktorla masöründe yoksa onalrda gitsin tabiki.. saydigim isimlerin hemen hiçbiri 90 dk cikarmayan isimler dikkat edersen..

oflum61
27.12.2005, 16:54
Perfomansindan dolayi:
1. Mehmet Yilmaz (hic bir sey olmaz!!!!)
2. Jun (ileride Yildiz olacak)

Prensipten veperfomansindan dolayi (Dayak atarak kovacaksiniz):
1. Emrah
2. Kürsat
3. I. Ege
4. Volkan
5. Hasan Sönmez

Kesinlikle alinmamasi gereken Futbolcular:
1. Fatih Akyel
2. Tümer
3. Emre ASIk

Kim Bunlar yahu??? Biz bukadar düstükmü? Simdiye kadar hep su yalaka istanbul basini bu tip futbolculara yalan haberlerle pazar bulurlardi simdi de duyuyoruz ki bizim yönetim deger verip bu futbolcularla görüsüyor.....

DIK DURUN BEYLER!

selcjK
27.12.2005, 16:56
feridun toplasan 40 dk felan oynadi? nerden anladin kötü oldugunu ? hemen gönder aman kalmasin, hey allahim ya ne adamsiniz.

cIlgInIm
27.12.2005, 17:27
feridun toplasan 40 dk felan oynadi? nerden anladin kötü oldugunu ? hemen gönder aman kalmasin, hey allahim ya ne adamsiniz.

bu kadar eksigin icinde 40 dk sans bulmussa iyi bir oyuncu degil demektir.. iyi bir oyuncu olsaydi 40 degil daha fazla sans bulurdu.. cok iyi bir iyuncuda hocami oynatmiyor bu adami .. dedigin lafa bak ya .. az düsünerek konusalim ya..

BDiler61
27.12.2005, 17:52
mehmet yilmaz hasan üçüncü jun eller ibrahim ege celalettin

coach
27.12.2005, 17:59
Adem'i bu takimdan uzaklastiran adamin futbol zekasindan süphe duyarim.

coach
27.12.2005, 18:02
Perfomansindan dolayi:
1. Mehmet Yilmaz (hic bir sey olmaz!!!!)
2. Jun (ileride Yildiz olacak)

Prensipten veperfomansindan dolayi (Dayak atarak kovacaksiniz):
1. Emrah
2. Kürsat
3. I. Ege
4. Volkan
5. Hasan Sönmez

Kesinlikle alinmamasi gereken Futbolcular:
1. Fatih Akyel
2. Tümer
3. Emre ASIk

Kim Bunlar yahu??? Biz bukadar düstükmü? Simdiye kadar hep su yalaka istanbul basini bu tip futbolculara yalan haberlerle pazar bulurlardi simdi de duyuyoruz ki bizim yönetim deger verip bu futbolcularla görüsüyor.....

DIK DURUN BEYLER!

su alinmamasi gereken futbolculari insallah aliriz.

61 TS 1967
27.12.2005, 18:06

bu kadar eksigin icinde 40 dk sans bulmussa iyi bir oyuncu degil demektir.. iyi bir oyuncu olsaydi 40 degil daha fazla sans bulurdu.. cok iyi bir iyuncuda hocami oynatmiyor bu adami .. dedigin lafa bak ya .. az düsünerek konusalim ya..

usta kusura bakma ama ufuk bayraktar(sol açik olan) da sol kanatta oyanacak kadar iyiydi ama bizde deil.. niye genç.. Feridunun yerine simdiye kadar oynayan Emrah vardi onunla kavga ettiler ufukhan geldi.. Eh yani simdi Feridunu hangisinin yerine koyacan.. az oynadi diye iyi futbolcu degil demeniz çok yanlis.. bu sekilde degerlendireceksek Trabzonspor'a iyi bi oyuncu almak çok zor olacak.. ha tabi on milyonlarca dolar verip en kral oyuncuyu alacaksaniz o baska..

fincher
27.12.2005, 18:12
fatih tekke-yattara-szmek-gökdeniz disinda büyük takim futbolcusu yok bu takimda.bunlarin disinda yerlerine daha iyi alinmalari kaydiyla herkes gidebilir,zerre kadar üzülmem.

asi_kaplan
27.12.2005, 18:12
Ya arkadaslar bir mantikli düsünün her zaman oyuncu gelsin oyuncu gitsin bence tomas jun arkadas adam iyi topçu ama sansi tutmadi kirala volkan adam kaç yasinda bu sene bana takimda kaç tane güzel oynayan adam varda neden bahsediyorsunuz satmak çare degil kiralamak lazim ha duruma göre sat o ayri gelmesi gerekenlerde fatihin yanina bir forvet bir 10 numara birde hüseyinin arkasina hem hava toplarina hakim hemde hizli bir defans lazim

61 TS 1967
27.12.2005, 18:34
fatih tekke-yattara-szmek-gökdeniz disinda büyük takim futbolcusu yok bu takimda.bunlarin disinda yerlerine daha iyi alinmalari kaydiyla herkes gidebilir,zerre kadar üzülmem.

bu saydigin futbolculara bi de hüseyin cimsiri ekledikmiydi tamamdir.. ha alternatif oyuncu olarak ufukhan feridun un da takimda olmasi lazim.. ama hüseyin cimsir kesinlikle olmali..

asi_kaplan
27.12.2005, 18:38
hüseyin cimsir o adam futbolu okadar güzel olmaya bilir kötünün iyisi ama adam yüregiyle oynuyor ayaklari ile degil samsun maçinda adam sinirden hakemi dövecek neredeyse ama ellerde sen öyle bir sey gördünmü veya baskasinda yani kisacasi adamlar basariya aç ve bu basariyi trabzonsporda yasamak isteyen adamladan biri hüseyin cimsir onun gitmesine gönlüm razi olmaz

61 TS 1967
27.12.2005, 18:41
abi adamin kafasina futbolcu degaj yapiyor hiç bir aci belirtisi yok.. baskasi olsa kendin, yerden yere atar.. ama Hüseyin cimsir.. belki teknigi ve estetigi olmayabilr ama abartmiyorum en iyi avrupa takimlarinda bile oynayabilecek özellikte güçlü ve istekli.. hele de Trabzonsporumuz için herseyini verebilecegini söyleyen diger futbolculara göre en basta olmai gerekenlerden biridir.. Edited by: 61 TS 1967

61_dnc_TS
27.12.2005, 18:43
hüseyinin yoklugunda anliyoruz ne kadar önemli bir oyuncu oldugunu...

zaten teknigi ile hizi biraz daha iyi olsaydi burda olmazdi....

cIlgInIm
27.12.2005, 18:56

usta kusura bakma ama ufuk bayraktar(sol açik olan) da sol kanatta oyanacak kadar iyiydi ama bizde deil.. niye genç.. Feridunun yerine simdiye kadar oynayan Emrah vardi onunla kavga ettiler ufukhan geldi.. Eh yani simdi Feridunu hangisinin yerine koyacan.. az oynadi diye iyi futbolcu degil demeniz çok yanlis.. bu sekilde degerlendireceksek Trabzonspor'a iyi bi oyuncu almak çok zor olacak.. ha tabi on milyonlarca dolar verip en kral oyuncuyu alacaksaniz o baska..

güzel kardesim bunlarin ben futboluna dicem bise yok fakat Trabzonsporu kaldiracak agriliklari yok .. Trabzonspor gibi bir takimda oynucak kapasiteleri yok.. belki baska bir takimda cok iyi oynar ama Trabzonsporda yeri yok.. örnegin agustin ankara gucunde vurdugu gol oluyordu bizde gol atamadi.. ben bunu demek istiyorum feridunla yada bir baskasiyla benim bi alip veremedigim yok

cIlgInIm
27.12.2005, 18:58

futbol zekasindan suphe duyuyrosun o zaman sence bu Trabzonspordan kimler gitmeli niye gitmeli.. ve ya adem kalmali niye kalmali ... senin demene kimseyi satmayalim hepsi futblcu sonucta . oynar yaa da oynuyamaz sonucta futbolcu bumu yani..

asi_kaplan
27.12.2005, 19:01
ya biz hala feridun merudun ugrasiyoruz gözümüz açik degil arkadas fatih akyel konusu ya antrenör istemis takima yarari olacak birakin bakalim gelsin ne die kötülüyoruz saygimiz yokmu hocamiza karsi ha geçmisteki hatasi sanki ben unuttummu ama bana söyleyin aranizda hatasiz yasayan varsa gelip ayaklarini öpecem adam gelmeye razi biz onu kötülersek ve buna devam edersek ise yarasa bile yaramaz hale gelir

61 TS 1967
27.12.2005, 19:01

güzel kardesim bunlarin ben futboluna dicem bise yok fakat Trabzonsporu kaldiracak agriliklari yok .. Trabzonspor gibi bir takimda oynucak kapasiteleri yok.. belki baska bir takimda cok iyi oynar ama Trabzonsporda yeri yok.. örnegin agustin ankara gucunde vurdugu gol oluyordu bizde gol atamadi.. ben bunu demek istiyorum feridunla yada bir baskasiyla benim bi alip veremedigim yok

iyi de ustam.. sen bu oyuncu iyi degil falan demissin.. e alternatif olarak bekletilebilecek bi oyuncu.. e madem iyi degildi gittigi yerlerden neden çagirildi.. çok genç daha.. neyse daha iyi olacagini ve de Trabzonspor'a faydali olmacagini umut ediyorumm.

cIlgInIm
27.12.2005, 19:02

bu saydigin futbolculara bi de hüseyin cimsiri ekledikmiydi tamamdir.. ha alternatif oyuncu olarak ufukhan feridun un da takimda olmasi lazim.. ama hüseyin cimsir kesinlikle olmali..

hüseyin eger alternatif yani klube oyuncusu olarak kalmali diyorsan dicem yok .. ama eger banko oynamali diyorsan sorarim sana bu adam orta saha oyuncusu bu yil ya da ondan önceki yillar kac tane gol pasi verdi.. 10 mt den uzaga olumlu kac pasi var. ya da kac olum kac olumsuz pasi var.. tek yaptigi mucadele baska bise degil.. parayla adam tutsan desenki alsana su kadar para orta sahaya gelen her topa kara balta atla top gecir adam gecirme bunu hemen hemen tüm Trabzon yapar.. az teknik olacak adamda kardesim.. kisiligine ya da vermis oldugu mucadeleye dicek yok ama b takimda da banlo oynucak yeri yok yani

61 TS 1967
27.12.2005, 19:04

hüseyin eger alternatif yani klube oyuncusu olarak kalmali diyorsan dicem yok .. ama eger banko oynamali diyorsan sorarim sana bu adam orta saha oyuncusu bu yil ya da ondan önceki yillar kac tane gol pasi verdi.. 10 mt den uzaga olumlu kac pasi var. ya da kac olum kac olumsuz pasi var.. tek yaptigi mucadele baska bise degil.. parayla adam tutsan desenki alsana su kadar para orta sahaya gelen her topa kara balta atla top gecir adam gecirme bunu hemen hemen tüm Trabzon yapar.. az teknik olacak adamda kardesim.. kisiligine ya da vermis oldugu mucadeleye dicek yok ama b takimda da banlo oynucak yeri yok yani

usta etme eyleme kurban olayim ya.. Hüseyin ofansif ortasaha degil.. oyunkurucu degil ki o dediklerini yapsin.. Hüseyin defansif ortasaha oyuncusu ve sen de biliyorsundur ki bir defansif ortasaha oyuncusunun görevi o saydiin pas vs. yapmak degil karsi takimin ataklarini kesip topu oyunkurucuya aktarmaktir...

asi_kaplan
27.12.2005, 19:08
kardesim size bir sey soracam bana tomas jun'un kaç paraya transfer edidigini söyleyin bir de birde galatasarayli tomas in tranfer ücretini söyleyin ha birde kendinize sorun tomasin galatasarayda neler yaptigini ama biz o adami alirmiyiz canim nede olsa fenerli degilmi ondan sonra bagiririz sagda solda savunma savunmda die ah trabzonum ahhhhh

Emre B.
27.12.2005, 19:12
Jun kiralansin.Jeffersoongönderilebilir.Digerlerinin yerine daha .y.leri alinmadikça gönderilmesin

asi_kaplan
27.12.2005, 19:12
trabzon por bu yanlisi hep yapiyor iyi oynayan oyuncusuna mutlak bir sey buluyor cevin cambell 'kempil' zenci bi adamdi mehmet ali yilmaz zamaninda gelmis hatta galatasaraya evinde 3 gol atmisti o adamin akibetini hatirlayan varmi o adama ne denildi ben size söyleyeyimmi '''YAMYAM'''

asi_kaplan
27.12.2005, 19:17
YA KARDESIM sen maçlari nasil izliyon anlamiyorumki ya jeffersonu göndereckmis ya arkadas yenildigimiz maçlarda bile ona duaciyim ben o kalede olmasaydi 2 yedigimiz maçta bes bes yedigimiz maçta onsuz akibetimizi düsünemiyorum.takii düsünmek bile istemiyorum.Ha die bilirsinki yrine daha iyisi alinsin peki bende diorumki yarin dida gelse savunma olmadiktan sonra o ne yapabilir

cIlgInIm
27.12.2005, 19:18
usta etme eyleme kurban olayim ya.. Hüseyin ofansif ortasaha degil.. oyunkurucu degil ki o dediklerini yapsin.. Hüseyin defansif ortasaha oyuncusu ve sen de biliyorsundur ki bir defansif ortasaha oyuncusunun görevi o saydiin pas vs. yapmak degil karsi takimin ataklarini kesip topu oyunkurucuya aktarmaktir...demissin asi_kaplan kardesim..

simdi sana bir soru bana bir tane oyuncu söyle türkiye liginde sadece orta sahada bu özellikleri olan bir oyuncu söyle.. orta saga oyuncusu ve sadece huseyinin yaptigi seyler kadar yapabiliyor.. bi örnek alabilirmiyim..

Morpheous61
27.12.2005, 19:18
Gidene gelene Hoca kara verir, biz de buna saygi duyariz...O kadar!

asi_kaplan
27.12.2005, 19:21
hani o fenere kaptirdigimiz bir topçu vardiya MARCO AURELLIO ha iste o adam bu arkadasin dediklerini yapabiliyor arti o yaziyi ben yazmadim

coach
27.12.2005, 19:24

futbol zekasindan suphe duyuyrosun o zaman sence bu Trabzonspordan kimler gitmeli niye gitmeli.. ve ya adem kalmali niye kalmali ... senin demene kimseyi satmayalim hepsi futblcu sonucta . oynar yaa da oynuyamaz sonucta futbolcu bumu yani..

yanlis anlama listendeki gidecek olanlara sonuna kadar katiliyodum ki(!)adem koçak'i görünce çok sasirdim,listendeki herkese evet adem koçak'a hayir.

Adem Koçak sahada hocanin istediklerini harfiyen yerine getiriyor ve generalin göz bebegi.

asi_kaplan
bu arada beyler takimimiza gelcek hiçbir oyuncu hakkinda bastan yorum yapmamaya çalisalim çünkü yarin öbür gün güzel oynadigi maçi çevirdigi bir vakit olursa eger bizler buraya helal lan sana die yazariz

cIlgInIm
hani o fenere kaptirdigimiz bir topçu vardiya MARCO AURELLIO ha iste o adam bu arkadasin dediklerini yapabiliyor arti o yaziyi ben yazmadim

haklisin sen yazmadin kusura bakma kardes.. fakat o dedigin aurello sadece huseyin yapgtikalrini degil bi kadar daha meziyeti var farkindaysan .. o meziyetler sayesinde o dedigin takimi 2 sene sampiyon yapti

asi_kaplan
27.12.2005, 19:28
ha iste bende diorumki sana cevin cambeli hatirliyormusun.hatirliyorsan bir düsün o adama yaptigimizi yarin öbür gün tomas jun bir yildiz olacak ve iste o gün biz diyecezki haa iste bizim kovaladigimiz adam buymus meger die

hay1699
27.12.2005, 19:29
hasan üçüncü, mehmet yilmaz gitmeli bence...yabncilar sezon sonuna kadar gonderilmemeli, bana gore ellerden sonra ilk gonderilecek yabanci lee young'tir, tabi ugur boral ya da hayrettin alinirsa..

cIlgInIm
27.12.2005, 19:32
ha iste bende diorumki sana cevin cambeli hatirliyormusun.hatirliyorsan bir düsün o adama yaptigimizi yarin öbür gün tomas jun bir yildiz olacak ve iste o gün biz diyecezki haa iste bizim kovaladigimiz adam buymus meger die

hatirliyorum evet .. jun bir yildiz olabilir ben jun gitsin taraftarida degilim ama hüseyin bir yildiz olamaz artik Trabzonspordan da baska bir takimda oynamyaamaz

Morpheous61
27.12.2005, 19:34
Emrah niye gitti? Takimi kimler sabote ediyordu? Bunlari tam anlamiyla bilsek kimler gitmeli diye hemen söylerdik ama iddaa var ama net bir bilgi olmadi suana kadar. Emrah niye Hocayla ters düstü de gözden çikarildi. Taliplisi çok, kötü futbolcu olsa bu kadar taliplisi olur muydu? Bunlari taraftarlarla paylasmiyorlar iste. Bizde medyadan duyduklarimizla ki onlarinda çogu kulaktan dolma yalan yanlis bilgiler...Niye hiçbir sey açikça konusulmazda hep bir gizem içinde birakilir. Takimi sabote eden var diyorsan kim nasil sabote ediyor söylede bizde bosunaharap etmeyelim kendimizi buralarda...

Nytre
27.12.2005, 19:35
asi_kaplan arkadasim bu k.kartal ne demek oluyor?

jun eller kürsat erdinç.

Mehmet_Mercanlı
27.12.2005, 19:35
mehmet-hasan s.-ibo e.-volkan-özgür-

jun-eller-jef-lee

asi_kaplan
27.12.2005, 19:38
adem koçak her oyuna girdiginde dikkat edin ya yattaranin yada smyek'in yerine oyuna giriyor yattara nerede symek nerede yani adim belli bir mevkisi bile yokyerineoynadigi adamlar ofonsif o adam defansif sadece komik gidebilecek listesi

özgür emrah adem lee mehmetyilmaz hasan sönmez kiralanmasini istedigim ise tomas jun gerisine lafim yok ama nasil yok yerini doldursunlar mesala celaleddin volkan ikilisi yerlerini dolduramayacaklarsa dursunlar ne yapalim bi ise yaramiyorlar ama gelen gideni aratiyor

mini FaNaTiK
27.12.2005, 19:39
kürsat-emrah-hasan sönmez-i.ege-volkan-m.yilmaz-eller...bunlar devre arasi gönderilebilir ama sezon sonu bence szymek harici herkes gitsin..

asi_kaplan
27.12.2005, 19:40
kardesim benim adim kagan kartal kartaldan baska mana çikmasin smileys/smiley1.gif

asi_kaplan
27.12.2005, 19:44
smyek harici herkes gitsin bak bakalim o koltukta baskanin yerinde nasil yeller esiyor adamim fatih i yattara yi bi kalemde sildin attin vallaha smileys/smiley1.gif

asi_kaplan
27.12.2005, 19:48
ALEM ALEM OLSAYDI KRALI TRABZONUM OLURDU BENIM ALEMIMIM KRALISIN TRABZONUM

Beytullah
27.12.2005, 20:12
jun, eller, cefferson, ibrahim ege, lee, volkan...

buna ekleme olarak mehmet yilmaz,tayfun.

eys_61
27.12.2005, 20:25
eger gerçekten transfer edildiyse f.akyel derhal yollanmalismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

yaa düsünemiyorum o adami o formayla,Allahim sabir ver...

eross61
27.12.2005, 20:41
volkan eller hasan bunlar kesin digerlerine bi sans verilebilir ozellikle jun

Gülşen
27.12.2005, 20:48
Fatih Akyel!!!

kutoz
27.12.2005, 21:05
Trabzonspor taraftarina terbiyesizlik yapan Fatih Akyel, gelmeden gitsin !!!

lovehakan
27.12.2005, 21:24
mehmet yilmazi takasta kullanmak istemiyormus general nesini begeniyosa anlamadim.hasan üçüncü,hüseyin cimsir i.ege

Tunga
27.12.2005, 21:32
Ben de önce tranzsferin gerçekleºmesini bekliyordum. Ama madem siz de hem fikirsiniz:

Fatih Akyel

SDanışmaz
27.12.2005, 21:40
Ben de önce tranzsferin gerçekleºmesini bekliyordum. Ama madem siz de hem fikirsiniz:

Fatih Akyel

Durun da adam yeni geLdi.Bi bakaLim nasil oynayacak.Bu kadar tepki geLecegini o dabiLiyor.Demek ki geLdigine göre iyi performasn sergiLeyecek...

eys_61
27.12.2005, 21:45

Fatih Akyel

Durun da adam yeni geLdi.Bi bakaLim nasil oynayacak.Bu kadar tepki geLecegini o dabiLiyor.Demek ki geLdigine göre iyi performasn sergiLeyecek...

isterse takimi sampiyon yapsin KESINLIKLE ISTEMIYORUM

irfanköse276
27.12.2005, 22:02
isterse takimi sampiyon yapsin KESINLIKLE ISTEMIYORUM

kelkitli29
27.12.2005, 22:05
gitmesi gereken ilk kisi FAKYEL

Sevgi
27.12.2005, 22:06
Fatih Akyel denilen karakter yoksunu yalaka..

tsmaniac
27.12.2005, 22:13
mehmet yilmaz

falcon61
27.12.2005, 23:13
Bu topicinde bi anlami kalmadi saniyorum Fatih Akyel gibi bir serefsiz bu formayi hak edipte giyiyosa Mehmet Yilmaz Erdinç Özgür Volkan Kürsat hepsi kalsin artik pek bi anlami kalmadi...

Mustafa Mahmutoğlu
27.12.2005, 23:15
mehmet yilmaz kazmasi gitsin yeter bi de su ellerle jun

Muhalif
27.12.2005, 23:25
Gitmesiniistediklerimiz konu basligi.. keyfime göre yazabilirim yani.. gökdeniz, fatih akyel, jeferson.. eger iyi para veriliyorsa fatih tekke de gitsin bence..

samway
27.12.2005, 23:27
hasan 3.,huseyin,mehmet,tayfun,eller,jeferson,lee

Emre B.
27.12.2005, 23:34
Hüseyin kalsin.Ofansif yönü iyi olas çok iyi ama defansif yönü iyi.Lee'nin yerine daha iyisini almadikça yollamayalim

A.Hilal Çakıroğlu
27.12.2005, 23:41
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tabiki Gökdeniz ve Fatih akyelsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Berat
27.12.2005, 23:45
Gökdeniz,Fatih Akyel,Jefferson(gitmeyecekse de yedek beklesin, Tolga oynasin),Eller,Ibrahim Ege,(gerçekten gitmek istedigi yönünde bir açiklama yaptiysa) Erdinç, Kürsat..

samway
27.12.2005, 23:49
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tabiki Gökdeniz ve Fatih akyelsmileys/smiley7.gifabi akyel i anladik da nedir bu gokdeniz olayi yaaaa inan ki anlamiyorum yaaaaa bu adam deil mi trabzon u en kotu gunlerinde fatih le sirtlayan bu adam deil mi bos kontrata imza atan ne sucu bahis oynamak mi hadi ordan yaaaa</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Taner Gündoğdu
28.12.2005, 00:54
tereddütsüz FATIH AKYEL

61 TS 1967
28.12.2005, 03:46
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tabiki Gökdeniz ve Fatih akyelsmileys/smiley7.gifabi akyel i anladik da nedir bu gokdeniz olayi yaaaa inan ki anlamiyorum yaaaaa bu adam deil mi trabzon u en kotu gunlerinde fatih le sirtlayan bu adam deil mi bos kontrata imza atan ne sucu bahis oynamak mi hadi ordan yaaaa</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

bence de yani.. gökdenizin neden hala gitmesinin istenmesine sasiyorum... onun yaptigini herkes yapmistir eminm ki.. eh zamane federasyonu da basarili olacak olan Trabzonsporu bölmek için kendilerince basarili bir is yapmislar.. Edited by: 61 TS 1967

61 TS 1967
28.12.2005, 04:09
hüseyinin Trabzonspordan gitmesini isteyen arkadaslara soruyorum.. onun yerine gelecek bir kisi söleyin bana.. lütfen p. vieria flan demeyin..

ayrica hüseyinin bi lafi vardi geçen senelerde bi gazeteciyi sisirmisti..

Gazeteci : "hüseyin taraftar son dönemlerde alehinde tezahürat yapiyor. Ne diyeceksin bu konuda?"

Hüseyin : "Valla sasirmis durumdayim.. Benden hem toplari kesecek, hem defansa yardim edecek, hem oyunkuruculuk yapacak, hem de gol paslar verecek futbolcu olmam isteniyor.. Eger öyle olsaydim Real Madrid'de Zidane la beraber oynardim"

Daha fazla söz söylememe gerek var mi bilmiyorum.. Ayrica O saydiklarimin çogunu yapamayan bi pablo garcia oynuyo zaten oralarda.. Bence Hüseyini alsinlar daha iyi oynar..

İleli
28.12.2005, 05:20
Hasan...

kursat...

fabiano eller...

jun...

mehmet...

emrah...

Adem Erdoğan
28.12.2005, 08:16
fAtih akyel daha gelmedi bi gelsin ondan sonra düsünürüz göndermeyi.Ama hepiniz onun hakkinda söylrdiklrinize pisman olacaksiniz gibi geliyo.Çünkü o tür sorunlu futbolcular köpek gibi oynarlar.Bunlari fatih akyeli sevdigim için falan diil geçmisteki olaylardan esinlenerek yazdim.

Adem Erdoğan
28.12.2005, 08:19
BENce gitmesi gereken tek kisi M.YILMAzdir.Adamkisilik olarak çok ii bir insan ama futbolcu olmaz o adamdan.O trabzonsporda oynadigi sürecede takimdan bise olmaz.

Mayls
28.12.2005, 09:20
<DIV>Fatih Akyle</DIV>
<DIV>Tomas Jun</DIV>
<DIV>Jefferson</DIV>
<DIV>Mehmet Yilmaz</DIV>
<DIV>Fabiano Eller</DIV>
<DIV>(kisaca futbol oynamasini bilmeyenler ve bu formayi hak etmeyenler)</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Fatih Tekke</DIV>
<DIV>(Avrupada oynayabilmesi icin)</DIV>

Ayşe Aygün
28.12.2005, 10:01
Aldigi parayai hak etmeyn her futbolcu. isim hiç önemli degil.

Faik Yılmaz
28.12.2005, 10:03
aslina

1-fatih

2-yattara

3-lee

4-symek

birazda erdinç,hüseyin,adem koçak ve ufukhan

geriye kalanlarinhepsiningönderilmesi lazim.

Adem Erdoğan
28.12.2005, 10:51
aslina

1-fatih

2-yattara

3-lee

4-symek

birazda erdinç,hüseyin,adem koçak ve ufukhan

geriye kalanlarinhepsiningönderilmesi lazim.

mantikli bi yaklasim buradanda gördügümüz gibi iskelet kadroya hersene 1-2 kisi&n bsp;&n bsp; dahil oluyor.hersene elenmesi lazim kadronun.Ama tolganin satilmasi bu isklet kadroya çok zarar vermistir.

zafercalikoglu
28.12.2005, 11:14
volkan,emrah,celaleddin,hasan,kürsat,mehmet yilmaz,

gurbetçi 61
28.12.2005, 11:38
mehmet,emrah,kürsat,jun,volkan,

agahozlu
28.12.2005, 11:55
mehmet yilmaz,emrah,celaleddin,kürsat,. jun kesinlikle takimda kalmali en kötü ihitmalle kiralik olmalidir bana göre

caykaraliTS
28.12.2005, 12:29
mehmet yilmaz erdinç volkan emrah

halil ibo
28.12.2005, 12:49
Bu baslikta bence biraz erken açilmis oldu.Devre arasinda kadromuza istenilen 6-7 oyuncu katilamayacak,Eller ve Jun'da kurnazlik pesinde onlarida gönderemiyoruz.Yani mecburen mecburen mecburiyetten sezon sonunu bekleyecegiz,yaz temizligi için.smileys/smiley11.gif

cIlgInIm
28.12.2005, 13:28
Bu baslikta bence biraz erken açilmis oldu.Devre arasinda kadromuza istenilen 6-7 oyuncu katilamayacak,Eller ve Jun'da kurnazlik pesinde onlarida gönderemiyoruz.Yani mecburen mecburen mecburiyetten sezon sonunu bekleyecegiz,yaz temizligi için.smileys/smiley11.gif

bence temizlik icin yazi beklemeye gerek yok .. Her zaman temiz olmak iyidir.. ne kadar erken kurtululursan o kadar iyi.. bizim yönetimlerde bi huy var eger sahada 11 kisiyi bir yedekte 3 4 kisimiz varsa trabsfer yapmiyorlar .. nasil olsa kadormuz var diye o ygzden ne kadar erken o kadar güzel..

Tolgaa6161
28.12.2005, 17:49
hüseyine gitsin diyen arkada$lara üzülüyorum

vah vah bu ya$ta kafayi yemi$ler yazik yaaaaaa

ama yinede sizin du$unceniz bravo cesaret edip soyluyorsunuzsmileys/smiley32.gif

kaze
28.12.2005, 17:58
yerleri doldurularak gitmesini düsündüklerim, takimin yarisi olsa da napalim bunlar gitsin wala.

kursat

eller

jun

mehmet

emrah

volkan

lee

Burçak
28.12.2005, 18:10
fatih akyel !!!

Sönmez Özlü
28.12.2005, 18:26
Fatih Akyel.

yaranozlu
28.12.2005, 19:06
Jefferson, Hasan Sönmez, Emrah, Kürsat, Erdinç, Celalettin, Adem, Jun, LEE, Mehmet Yilmaz bi de Symkowiak. Saka saka bu adamin ömür boyu Trabzonda kalmasindan yanayim. Ama futbolcu ama antrenör... Hatta amigo bile yapabiliriz...

cIlgInIm
28.12.2005, 20:22
yerleri doldurularak gitmesini düsündüklerim, takimin yarisi olsa da napalim bunlar gitsin wala.

kursat

eller

jun

mehmet

emrah

volkan

lee

habu liste has guzelde lee ne etti saha smileys/smiley4.gifsende senol gunes gibi takiman oyuncu degisikligi yapacak bakiyordu leee bise diyemez bana aliyordu onu disarismileys/smiley4.gifsenol gunesi gibi sende sattin lee yi..eziklere tattirdigi aci yeter bize sadecegerisini yazmiyorum

lutfu61
28.12.2005, 23:47
ya bence bu kadar adam gayet ii oynarken ne bunlari bu kadar huzursuz etti ve bi anda çöktüler ama bu takimdan

volkan emrah eller kürsat gitse bide junu kiralik versek sene sonuda erdinçi yolladik mi bu takima yeter

celalettin oynayacaksa eskisi gibi kalsin

sheva
29.12.2005, 02:15
gelmesini istemediklerimiz konusunda sanki dinliyor bizi yönetim de bir de gitmesini istediklerimizi sayiyoruzsmileys/smiley19.gif

tsakrep61
29.12.2005, 03:07
fatih samek yattara haric alayi gitsin

yakutlu61
29.12.2005, 03:19
fatih akyel
ve ALBAYRAK....................

Baba_Laz
29.12.2005, 07:46
Nuri Albayrak..

Fatih akyelide alsin gitsinler Istanbulsporun basina...

osman__61
29.12.2005, 12:16
mehmet yilmaz, 2 hasan, feridun, emrah, jun, hüseyin, kesin bu isimler gitmeli.

gilimalı
29.12.2005, 12:25
bence kimse bu takimdan gitmemeli kadromuzun genis olmasi lazim sakatliklar yasandigi zaman kadro sikintisi çektigimizi gördük bizim en az 22 tane bu takimin kadrosunda oynayabilcek oyuncuya ihtiyacimiz var çekilen sikintikari unutmamaliyiz. Edited by: gilimali

cIlgInIm
29.12.2005, 12:26
bence kimse bu takimdan gitmemeli kadromuzun genis olmasi lazim sakatliklar yasandigi zaman kadro sikintisi çöektigimizi gördük bizim en az 22 tane bu takimin kadrosunda oynayabilcek oyuncuya ihtiyacimiz var çekilen sikintikari unutmamaliyiz.

evet haklisin ama oynuyabielcek olyuncu lazim senin dedigin gibi o gitmesini istediklerimiz zaten takimda fazla diye degil Trabzonsporda oynucak kapasiteleri yok diye gitsin diyoruz biz.. keske oynucak kapasitede olsada 22 den fazla olsa

telha23
29.12.2005, 16:34
kaleci antrönörü

giresunTS
29.12.2005, 19:15
JUN, ELLER, EMRAH EREN 34 no lu istanbul evladi, IBRAHIM EGE, VOLKAN

fanatikdevri
29.12.2005, 19:21
eller jun mehmet yilmaz hasan ucuncu jeferson ib.ege volkan kursat

giresunTS
29.12.2005, 19:22
ha mehmet yilmazin durdugu hata

Lokman
29.12.2005, 20:29
Hüseyin hazir talibide varken elden çikarilmali, Mehmet Yilmaz kiralanmali Jun, Eller,Erdinç,özgür,Emrah, Ibrahim Ege ve volkan bunlarin yerine ufukhan gibi gençlere firsat vermek bize kaybolmus bir sezonda büyük kazançlar saglayabilir diye düsünüyorum.

asi_kaplan
30.12.2005, 20:39
ya abim taraftar kalsinda nerede ne kadar topçu varsa gitsin yeterki size birsey olmasin

alem alem olsaydiii pehhhhh trabzonum alemimin kralisin

izmirdenayhan
31.12.2005, 13:44
1-m.yilmaz..2-ceferzon..3-li yank...4-i.ege...5-erdinç...6-kürsat...

zisinoli
31.12.2005, 13:47
Fatih AKYEL gitsin!!!

Vugrinec
31.12.2005, 15:13
Bana kalirsa Jun ve Jefferson'u kiralik verelim.2006(Almanya)dan sonra satacaksak satariz.Belki Jun orda yildiz olur bizde iyi para kazanirizsmileys/smiley1.gif

sbay
31.12.2005, 15:24
h.ücüncü h.sönmez i.ege(kiralik) emrah volkan jun m.yilmaz(kiralik)

SDanışmaz
31.12.2005, 16:47
Bütün takimi gönderdiniz.Hangi 11'Le maçLara çikacagiz smileys/smiley4.gif

cIlgInIm
31.12.2005, 17:02
Bütün takimi gönderdiniz.Hangi 11'Le maçLara çikacagiz smileys/smiley4.gif

hayalini kurdugumuz ve bize geelcek vaad eden 11 le smileys/smiley4.gif

EyüpKILIÇ61
31.12.2005, 22:31
bence fatih tekke gitsin...Evet takimimizi sirtlayan bir numara futbolcumuz ama takimin kontrolünü tamamen ele geçermis bir hali var...Açiklayayim... son maçlari izledigimde fatihe dikkatimi çekti...Nerdeyse bütün futbolculara bagiriyor suraya pas at, buraya gel,suraya dogru kos vb.

Bu diger futbolcularin psikolojisini oyun içinde bozuyor ve baski aldinda oynuyorlar...

bilmem ne kadar dogruyum takdir sizin

cIlgInIm
31.12.2005, 23:16
bence fatih tekke gitsin...Evet takimimizi sirtlayan bir numara futbolcumuz ama takimin kontrolünü tamamen ele geçermis bir hali var...Açiklayayim... son maçlari izledigimde fatihe dikkatimi çekti...Nerdeyse bütün futbolculara bagiriyor suraya pas at, buraya gel,suraya dogru kos vb.

Bu diger futbolcularin psikolojisini oyun içinde bozuyor ve baski aldinda oynuyorlar...

bilmem ne kadar dogruyum takdir sizin

en degisik yorum senden geldi valla bise diyemicem .. baska bi görüs acisi

Emre7
31.12.2005, 23:38
<DIV>sabit kafali düsünen taraftar, oturdugu yerden sallayan taraftar gitsin.... </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

EyüpKILIÇ61
31.12.2005, 23:59
<DIV>sabit kafali düsünen taraftar, oturdugu yerden sallayan taraftar gitsin.... </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

Kardesim senle tartismaya girmeyecegim...Laflarina biraz dikkat etsen iyi olur...Tanimadigin bir kisi hakkinda yorum yapman hiç hos degil bence...Oturdugu yerden diyorsun senden aktif oldugum kesin...

ben sadece fikirlerimi söyledim katilirsin veya katilmazsin orasi beni ilgilendirmez ama ileri geri konusursan orda durmalisin...Edited by: 3diletisim

storm61
01.01.2006, 11:05
ARKADASLAR BANA SORARSANIZ! FATIH,HÜSEYIN,GÖKDENIZ,SZYMKOWIAK,YATTARA,ERDINÇ,C ELALEDDIN, JEFFERSON VEALTYAPIDAN YETISEN FUTBOLCULARIMIZ HARICI BU TAKIMA YAKISMIYOR

lazutlarlivera
01.01.2006, 11:57
En basta celaleddin gitsin.Erdinç,kürsat,ibrahim ege,hasan üçüncü,volkan,emrah,hasan sönmez bunlarda durmasin tabii ki bunlarda gitsin

Jackdaniels
02.01.2006, 15:39
Szymek-yattara bunlarin kalmasi sart...

Can basten
02.01.2006, 15:40
F. Akyel...

Geldigi gibi giderse yönetim bizlere iyi bir jest yapmis olur...

#10 Fietra
02.01.2006, 17:12
Bazi futbolcularin gitmesi yerlerinin doldurulmasi sarti ile:

<LI>Emrah Eren</LI>
<LI>Hasan Sönmez</LI>
<LI>Volkan Bekiroglu</LI>
<LI>Mehmet Yilmaz</LI>

Mayls
FATIH AKYEL

#10 Fietra
He bi de Fatih Akyel onu da özel yazalim.

Emir BAYRAK
02.01.2006, 17:19
Fatih Akyel için art niyetli düsünen insanin resmi imzayi attiktan sonra dusunceleri degismediyse takimin basarisini istemiyor derim ben o adama...

Bordo_mavi61
02.01.2006, 17:19
fatih akyel

Bilo61
02.01.2006, 19:45
hassan ,yun ,eller mehmet yilamza bol sanslar Volkan

eys_61
02.01.2006, 20:45
eger gerçekten transfer edildiyse f.akyel derhal yollanmalismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

yaa düsünemiyorum o adami o formayla,Allahim sabir ver...

imzalarda atildigina göre f.akyel diyorum (derhal!!!)

geronimo_61
04.01.2006, 00:23
fatih akyel ve sirf para için oynayan herkes gitsin

gökdeniz de hiç geri dönmesin

chigannes
04.01.2006, 01:24
ya birakin artik fatih akyeli yaw

olan olmus hala her topic de fatih akyel gitsin bilmem ne

akilli olun iki dakka ya

adam gelsin oynasin bi yarim sezon en azindan

trabzon un basarisi için herkes fatih akyele destek versin

trabzondan trilyonlari cebe atip sahada ruhunu ortaya koymayan bir sürü serefsiz var takimin içinde onlarla ugrasin birakin adam top oynasin takim kazansin! ne biçim mantik bu sizinki anlamadim...

Colakoglu
04.01.2006, 02:01
Mehmet YILMAZ

BDiler61
04.01.2006, 03:03
kürsat,özgür,eller gitti henüz yerlerine kimse alinmadi.F.akyel i saymiyorum onu sag kanat oynatacak galiba

geronimo_61
04.01.2006, 03:34
birakin bir yarim sezon oynasin mantigini bir kenara ya

biz demiyor muyuz sampiyonluk para pul bizim için önemli degil önemli olan gururlu ve onurlu micadelemiz diye bekleyin görelim diyenler acaba kokainci daumun fenere gelisini elestirmediler mi (ahlaki yönden)

simdide oh ne ala iki gol kurtarsin üç pas yapsin iki kafa topuma çiksin biz de fatih akyeli omuzlarda gezdirelim yok öle yagma

yedirmeyiz sevgimizi profesyonellik adina

zedboysts
04.01.2006, 11:48
Bir kere hocamizin disiplin anlayisina hastayim ilk önce onun istedigi Emrah Eren, Hasan Sönmez gitsin. Ben ise Thomas Jun, Mehmet Yilmaz ve Lee Eul Young'un gitmesini istiyorum

lazkopat_iso
04.01.2006, 12:39
zaten jun,jeferson,eller bunlarin takima gelmesi büyük bir hataydi

bunlarin disinda emrah ve ibrahim egenin kesinlikle gitmesi lazim.smileys/smiley5.gif

ah_met
04.01.2006, 12:59
ya bu kadar ön yargili olmamak lazim fatih akyelekarsi adam dün idmana ilk cikmasina karsi hemen tepki görmüs ayiptir bu kadar da degil yani bu taraftar çok hata yapan futbolcularla mutlu günler yasamistir bence fatih akyele karsi daha dikkatli olmamiz gerekir ve bu adam türkiyenin dünya ücüncüsü oldugunda her mac oynayan bir futbolcu daha ne diyeyim ki yapmayalim bu kadar vefasizilik arkadaslar lütfen ..

ah_met
04.01.2006, 13:02
ya ne lee young mu gitsin diynler futbol nedir bilmeyenler herhalde ....

DİNÇ
04.01.2006, 13:46
Bence lee Young gitmeli ve yerine daha kalite yabanci alinmali...FeBe
maçi disinda lee nin dogru düzgün bir maçi yok...Sakatliklari da
cabasi...

frango
04.01.2006, 15:43
1-eller
2-ozgur
3-hasan sonmez

salihtopal48
04.01.2006, 22:35
mehmet yilmaz , thomas jun, ibrahim ege celalettin eller gitsin

diskus
04.01.2006, 22:46
emrah eren ve hasan sonmez bu ikisiderhal gonderilmeli,hasan ucuncu,ibrahim ege.mehmet yilmaz,lee,ve jun.bunlar yerlerine adam alinirsa satilmali.

zafercalikoglu
05.01.2006, 11:34
yaw artik mehmet yilmaz la siu egeyi gondersinler artik ,bunlari gorecegime alt yapidan 2-3 topçu gelsin daha iyi,

Faik Yılmaz
05.01.2006, 11:35
önce gelenleri görelim gidenlere sonra karar veririz.....

ozcan_asanoglu
05.01.2006, 11:38
gidenlerde sorun yok su anda hemen gidecekler de....gelenler de (ya da gelemeyenler de) sikinti var...beklicez...

Faik Yılmaz
05.01.2006, 11:47
takimin yarisi satilacak ama yerine kim gelecek belli degil....

bence yönetim elini çabuk tutup bize bayram hediyesi vermeli....

bekliyoruz.....

Doğan ATASOY
05.01.2006, 12:31
ibrahim ege, mehmet yilmaz, hasan üçüncü, kürsat, volkan, hasan sönmez, yerine iyisi alinacak ve zarar edilmeyecekse jun da gidebilir.ama ben jun dan hala ümitliyim insallah kiralik gönderilir

Mayls
05.01.2006, 12:50
<DIV>I.Ege</DIV>
<DIV>M.Yilmaz</DIV>
<DIV>H.Ücüncü</DIV>
<DIV>Kürsat</DIV>
<DIV>Jun</DIV>

cIlgInIm
05.01.2006, 13:20

bekliyoruz.....

bayram hediyesi diye elimize birer bayram sekeri verirler .. sakin ha yönetim duyarsa bunlar seker istiyor diye transfer yapmazlar birer sekere kandirirlar bizismileys/smiley4.gif

mensure 61
05.01.2006, 13:27
Mehmet Yilmaz,Hüseyin,Jun

zanoylu
05.01.2006, 13:27
i.Ege,Kürsat,Emrah,Adem,H.Üçüncü......vs

U.Sadıkoğlu
05.01.2006, 13:38
<DIV>I.Ege</DIV>
<DIV>M.Yilmaz</DIV>
<DIV>H.Ücüncü</DIV>
<DIV>Kürsat</DIV>
<DIV>Jun</DIV>

aynen bencede

Mehmet Alemdar
05.01.2006, 14:09
Mehmet yilmaz-hasan üçüncü-adem koçak-Kürsat duymus-ibrahim ege

Onur
05.01.2006, 14:25
LIste biraz uzunnnnn:

<LI>Mehmet Yilmaz</LI>
<LI>Ibrahim Ege</LI>
<LI>Hasan Üçüncü</LI>
<LI>Lee</LI>
<LI>Junsmileys/smiley19.gif(KIRALIK)</LI>
<LI>Hasan Sönmez</LI>
<LI>Kürsat</LI>
<LI>Emrah....</LI>

Bakin nerdeyse bir takim olusturacaklik kadar gitmesi gereken futbolcu var..

Faik Yılmaz
05.01.2006, 14:28

bekliyoruz.....

bayram hediyesi diye elimize birer bayram sekeri verirler .. sakin ha yönetim duyarsa bunlar seker istiyor diye transfer yapmazlar birer sekere kandirirlar bizismileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gif

kudu_61
05.01.2006, 15:12
LIste biraz uzunnnnn:

<LI>Mehmet Yilmaz
<LI>Ibrahim Ege
<LI>Hasan Üçüncü
<LI>Lee
<LI>Junsmileys/smiley19.gif(KIRALIK)
<LI>Hasan Sönmez
<LI>Kürsat
<LI>Emrah....</LI>

Bakin nerdeyse bir takim olusturacaklik kadar gitmesi gereken futbolcu var..

Sana katiliyorum da ben emrahin kalmasindan yanayim fakat tayfun da hiç bir gelecek göremiyorum

Burçak
05.01.2006, 15:23
okadar gereksiz adam varken tayfun gönderilmemeli. en azindan yasi genç. alt yapidan gelme. sans verilecekse tayfun gibilere verilmeli. ve arkasinda durulmali.

trapezus61
05.01.2006, 15:25
Su topicin ismini kalmasini istedikleriniz seklinde degistirsek daha anlamli olmaz mi??? http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
05.01.2006, 15:35
Bence Hasan Üçüncü gitmemeli.

sbay
05.01.2006, 15:37
artik m.yilmaz ve i.egenin kiralik veya satilik gitmesi sart oldu

Onur
05.01.2006, 17:07
Bence Hasan Üçüncü gitmemeli.

smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif

sevencan_oflu
05.01.2006, 17:11
gitmesini istedigim tek sey vardi oda yönetim. onlarda gitti ya ohhh beee smileys/smiley36.gifbide mehmet yilmaz kazmasini göndersler ne kadar mutlu olacak bu taraftar varya ehueheueheu

İ.Öztel
05.01.2006, 18:13
herkes hemen hemen ayni fikirde smileys/smiley4.gifistenenler teker teker gidio ama istenmeyenlerde arada kaynio bkz. F.akyelsmileys/smiley7.gif

İHSAN
05.01.2006, 18:17
hasan-volkan-kürsat-mehmet-ege-simdilik bunlar

zisinoli
07.01.2006, 15:02
ibrahim ege ve fatih akyel...

U.Sadıkoğlu
07.01.2006, 18:01
F.akyel en bas

onurkaradeniz
07.01.2006, 18:04
ne desek bos bence smileys/smiley5.gif

serdar61
07.01.2006, 18:06
fatih akyel

Erbay
07.01.2006, 20:02
H.üçüncü ve Jeffersonsmileys/smiley11.gif kesinlikle gitmeli

erdi-61
07.01.2006, 21:02
fatih tekke simkovyak haric herkes gitsin, yönetim de dahil.

dellalpi
07.01.2006, 21:56
jun'un satilmamasi gerektiini düsünüyorum.jun aslinda çok kaliteli bir oyuncu fakat uyum sorunu yasiyor bu sorunu türkiyede baska bi takimda kiralik oynayarak atlatabilir.ama mehmet yilmaz çoktan kredisini doldurmustur ve derhal satilmasi gerekir

U.Sadıkoğlu
07.01.2006, 21:56
fatih tekke simkovyak haric herkes gitsin, yönetim de dahil. hemso ne ettin sensmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

erdi-61
07.01.2006, 22:14
ya ne bilim , fittiracam yakinda.

Fatih Ersoy
07.01.2006, 22:43
Teknik hoca ve fatih akyel

Özgür Öztürk
08.01.2006, 00:34
Hasan Üçüncü+ Volkan Bekiroglu+ Lee Eul Yong+ Mehmet Yilmaz + Ibrahim Ege....

Berk Akçay
08.01.2006, 01:07
Hasan Üçüncü+ Volkan Bekiroglu+ Lee Eul Yong+ Mehmet Yilmaz + Ibrahim Ege....

aynen hepsi gitmeli

AyhanPe
08.01.2006, 04:20
böyle giderse ilk önce yönetim gitmelidirsmileys/smiley1.gif

zafercalikoglu
09.01.2006, 11:54
kurtulamadik mehmet yilmazdan golcunun olmadi gi yerde golcu diye geciniyor,

Tmac61
09.01.2006, 12:02
Ahan beyler isim vermekten kaçindim bazen susmak da ise yarar....

smileys/smiley11.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090106idman2.jpg

Emre B.
09.01.2006, 12:10
Yerine oyuncu almadiktan onra kimse gitmesin.Jun kesinlikle satilmamal.Uyum süreci yasiyo.Çok kaliteli bir futbolcu

zisinoli
09.01.2006, 17:06
Fatih AKYEL-Ibrahim EGE...

coach
09.01.2006, 17:07

tekrar yineliyorum diyosun he,,

zisinoli
09.01.2006, 17:19

tekrar yineliyorum diyosun he,,

Gidene kadar devam can...Bu öfke bitmez...

Jackdaniels
09.01.2006, 18:46
Artik kimsenin gitmesini isteyemeyiz çünkü transfer yapilmayacak ve biz ne yazikki bu mevcud kadroyla devam etmek zorundayiz...

TheCrow
09.01.2006, 19:09
Baskanin gitmesini istiyorum o zaman...

hamucera
09.01.2006, 21:03
bende baskan deri bisi yapacagi yok buy adam iyi siyaset yapar

Emre B.
09.01.2006, 21:44
Kimse gitmesin transfer yoksa.

Balcklabel
10.01.2006, 10:45
Bu takimda ne yönetim, ne de futbolcular gitmeyi hak ediyor... Gitmeyi hak eden birileri varsa, o da, popülist söylemlerle akli basindan giden, ilkelerini bir anda silip atan, Trabzonspor'u sadece ve sadece kazandigi zaman seven, Trabzonsporlu olmanin erdem ve degerlerine sahip olamamis, slogan kültürünün ürünleri olan, basarilari ve degerleri tüketmekten baska spor kültürü adina üretken olamayan TARAFTARLARDIR... Trabzonspor'un ezilmis benliklerini takimin basarisiyla onaracak kitlelere degil, gelismis kimlikleri ile takimla üretken baglar kuracak taraftarlara gereksinmi vardir... Gitmesi gerekenler, bu takimi ego tatmin araci olarak gören TARAFTARLARDIR....

Adnan Mollasalihoğlu
10.01.2006, 19:29
M-E-H-M-E-T Y-I-L-M-A-Z

Engenius
10.01.2006, 19:50
erdinç yavuz nokta

degok
10.01.2006, 21:04
ALbayrak ve yönetimi

zaten gelmemeliydiler bile

tonyali_61
10.01.2006, 21:50
KESINLIKLE MEHMET YILMAZ http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Cenkhan
10.01.2006, 22:24
Mükemmel bir dünyada yasasaydik,

Adi bir partiyle anilan baskanimiz olmazdi.

Fenerli dövüp fenere giden, taraftarina laf atip Trabzon'a gelen kaypak bir topçumuz olmazdi.

Mehmet Yilmaz kupa maçlarindan baska maçlarda da adam gibi oynardi.

Volkan, Emrah, Gökdeniz'i degil Ufuk, Muhammed, Ergin'i konusuyor olurduk.

Bu takimda ne yönetim, ne de futbolcular gitmeyi hak ediyor... Gitmeyi hak eden birileri varsa, o da, popülist söylemlerle akli basindan giden, ilkelerini bir anda silip atan, Trabzonspor'u sadece ve sadece kazandigi zaman seven, Trabzonsporlu olmanin erdem ve degerlerine sahip olamamis, slogan kültürünün ürünleri olan, basarilari ve degerleri tüketmekten baska spor kültürü adina üretken olamayan TARAFTARLARDIR... Trabzonspor'un ezilmis benliklerini takimin basarisiyla onaracak kitlelere degil, gelismis kimlikleri ile takimla üretken baglar kuracak taraftarlara gereksinmi vardir... Gitmesi gerekenler, bu takimi ego tatmin araci olarak gören TARAFTARLARDIR....

Taraftarini kucaklayan bir taraftarimiz olurdu..

Kim gitsin? Keske elimizdeki tabelalara yazsaydik da en çok oyu alan gitseydi?

La_Brujita
11.01.2006, 22:08
bence en basta mehmet yilmaz,jun,eller

delihamsi
12.01.2006, 11:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">eller.</TD></TR>

lazutlarlivera
12.01.2006, 12:13
celaleddin,erdinç,emrah,volkan,hasan sönmez,ibrahim ege,hasan üçüncüEdited by: lazutlarlivera

U.Sadıkoğlu
12.01.2006, 12:38
yasin abi gene siralamissin kara listeyismileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
12.01.2006, 14:57
Gökdeniz-F.Akyel-Volkan-Hasan 3-I.Ege-Mehmet Yilmaz

denizci61
12.01.2006, 16:18
erdinç, celalettin, jefferson (hemde otobüsle gitsin)

Hüda Topaloğlu
12.01.2006, 16:33
Blacklabelin yazisini okuyun derimsmileys/smiley32.gif, fazla aramaya gerek yok, az ustte

cassie
13.01.2006, 00:39
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">jun ve mehmet illallah...</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

EmrahYalçınalp
13.01.2006, 00:58
Volkan

Sevgi
13.01.2006, 01:10

bravo suçlu bulunmustur herzaman ki gibismileys/smiley7.gifgönderin bakalim taraftari TRABZONSPOR diye bisey kalacak mi ? evet bencede sizin gibi taraftarin gitmesi sart.

kuzey_lee
13.01.2006, 01:20

hmm yani demek istiyorsun ki bu takimin protokol tribununde oturan parasi ve fikri (kendine göre) olan elit+entellektüel kisilere ihtiyaci var (ben oyle anladim,yanlissa düzelt lütfen)...sahsen bence mahalle arasinda oynadigimiz güzel oyunun endüstriyellesmesinde bir numarali araç olan kendini elit/entelektüelzanneden kisilerin once trabzonsporumuzdan sonra da futboldan uzaklasmasi/uzaklastirilmasi gerekir.her zaman her yerde en iyisinin kendisinin ve benzerlerinin,türevlerinin bildiginin düsünen kisilerden su anakadar birakiniz trabzonspor'a hiç bir yere fayda gelmemistir...

spor kültürü dedigin seyin aslinda günümüzde endüstriyellesmis bir olgu oldugunun farkina varamadan ahkamn kesen degerli üyemize desaygilar sevgilerEdited by: kuzey_lee

ShadoW
13.01.2006, 12:24
BlackLabel'in gitmesini istedikleri kisilere katiliyorum. Gelmesini istedikleri sahislarin politikalari bu takimin taraftarlarini bu hale getirdi ama..

Ayrica ego tatmin araci olarak takim tutulsaydi emin ol trabzonspor en son kulüp olurdu. 22 Senedir basarinin uzagindaolan bir takima gönül verip deegosunun tatmin etmek isteyen insan.. var mi ki?

ShadoW
13.01.2006, 12:27
Ha kim gitsin; Gitmek isteyen herkes.

antagonist
13.01.2006, 14:47
Jun,Mehmet Yilmaz,Ibrahim Ege,Hasan Üçüncü(!!!!),Volkan Bekiroglu,Kürsat...+F.AkyelEdited by: suleyman

cakal 61
13.01.2006, 17:30
gitmek isteyenlerin hicbirinitutmam tutmasinlar m. yilmaz 3 senedir yatiyor lee niye geri geldi allahi var sade fener macinda adam gibi oynadi diyerleride oyle smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

eys_61
14.01.2006, 19:10

+ 3.hasansmileys/smiley7.gif

Mustafa Önal
14.01.2006, 20:13
emrah , volkan ibrahim ege nin bileti kesildi zaten bizim dergide volkanin cin con taraftari oldugunu okuyunca nefret etmistim o heriften def oldu kurtulduk volkan emrah malatya ya ibrahim ege yi biliyoruz zaten

diskus
14.01.2006, 20:19
artik hasan sonmez kaldi gitmesi gereken,yerine iyi birisi alinirsa bidehasan ucuncu.

cIlgInIm
14.01.2006, 20:32
artik hasan sonmez kaldi gitmesi gereken,yerine iyi birisi alinirsa bidehasan ucuncu.

hasan ucuncunun yerine biri alinsa ne olur alinmasa ne olur.. sokaktan herhangi birini tut sahaya at hasan kadar oynar. hasan siradan vasat bir halisaha topcusudur..

ÇaGaTaY
14.01.2006, 23:52
takimdan gitmek isteyenler gitti,bi takimin bu hale gelmesinde en büyük pay sahibi olan JEFFERSON dur,onun gitmesi gerekiyor,

bugünleri yasatan

%50 JEFFERSON

%10 GÖKDENIZ(kendisini çok sevsemde)

%10 Yönetim

%10 Erkenden istifa eden Senol Günes

%20 Sakatliklar

Emre B.
15.01.2006, 00:57
Yazdiklarin dogru ama Senol Günes geç istifa etti diye düsünüyorum

Balcklabel
15.01.2006, 16:51
Sanirim birkaç söz hakkim dogdu...

Öncelikle Sevgi'ye: Trabzonspor gibi tüm diger sosyal yapilasmalar bir örgüttür. Örgütlerin basarili olmasi öncelikle vitrinde bulunan üst düzey bireylerin performanslarindan çok, örgütün çogunlugunu olusturan diger üyelerin yaraticiliklari ve üretkenliklerine baglidir. Bu baglamda Trabzonspor'un basarisizliginda nedenleri sorgularken öncelikle her kesim kendini ele almalidir. Kolayci bir yasam sorunlarin kaynagini baska seylerde aramayi barindirir içinde. Çünkü böyle bir anlayista etkinlik ve sorunlari çözme adina üretkenlik yoktur. Baskalarini suçlarsiniz bacak bacak üstüne atarak ve sorunlari gelip birilerinin düzeltmesini beklersiniz... O nedenle gitmesi gereken taraftarlari tanimlarken bu anlayisi benimseyen kisileri özellikle vurgulamak istedim ki sanirim siz de benimle ayni düsüncedesinizdir... Bir baska önemli konu ise, eger taraftarlar Trabzonspor'u ancak kendi varliklari ile var olabilecegi seklinde bagimli bir yapiya büründürmüslerse, bu Trabzonspor'a yapilabilecek en büyük kötülüktür.Çünkü kurumlar her zaman kisi vegruplara bagimli olmadan varolmak durumundadir. Geçmiste bazi yöneticilerin yaptigi gibi bir kurum kisi gittiginde varolma savasi içine giriyorsa, kurumsallasmadan söz etmeniz mümkün degildir. O nedenle biz, taraftar ya da baska üyeler olsun olmasin sonsuza dek kendi ayaklari üzerinde durabilecek bir Trabzonspor kimliginden yanayiz. Biz olmasak o olmaz anlayisi içinde olan kisilerdir en çok gitmesini istediklerimiz... Çünkü kimsenin Trabzonspor'u kendisine bagimli hale getimeye hakki yoktur...

Kuzay_Lee: Sanirim yazilanlar yeterli ölçüde dogru algilanamadi. Yazilanlarin içinde Trabzonspor'un halktan uzaklastirilip, elit veya benzeri kesime yakinlastirilmasina yönelik hiçbir ifade yer almamaktadir. Hatta sizin yazdiginiz gibi, tam aksine Trabzonspor'u bu anlayis içinde elinde bulunduran hem protokol tribünlerde hem de diger tribünlerde oturan, onu sömüren, ilkelerinden ve degerlerinden uzaklastiran, ürettiklerinden çok maddi ve manevi olarak tüketen, yozlastiran taraftarlarin gitmesi gerekliliginden söz edilmistir. Liberal yapilar içinde herseyin metalastirilmasi dogrultusunda futbol kültürünün de bu yöne dogru çekilmesi kaçinilmaz olabilir. Ancak hangi sistem uygulanirsa uygulansin unutulmamalidir ki sistem onu uygulayan insanlarin degerleri ve etik anlayislari dogrultusunda organik baglarini gelistirir. Dolayisiyla endüstrilesmis bir futbol sektörü içinde de Trabzonspor'un gereksinim duydugu, paylasimda bulundugu tüm kesimlerle üretken ve etik bir iliski içinde bulunmaktir...

Adnan Mollasalihoğlu
15.01.2006, 17:41
smileys/smiley32.gifBalcklabel:

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
15.01.2006, 18:12
gitmesi gerekenler gitti bundan sonra gidecekler takimintemellerini yerinden oynatmaktir

Emre İskender
15.01.2006, 19:26
hersene futbolcular degisiyo teknik adam degisiyo yonetim degisiyo eskiden avni akere gelen rakip cekinirdi simdi bizim futbolcular bu kadar sevilmeyen futbolcu olan bi takim kendi evinde oynadigi her macta hata yapan futbolcuyuhlamalar kufurler kol geziyo futbolcuda ole bi psikoloji olmuski taraftar mars solemiyo maci izliyo simdi bi hata yapsam bana bagiracak dusuncesi hakim nasil rahat oynasin biraz futbolcumuzu kolliyalim yeter artik iyisiyle kotusuyle onlar bizim formamizi giyiyo biraz hata yaptiklarinda da alkislayalim son 10 senedir hangi macta hata yapan futbolcuyu olsun be bi dahakine duzeltirsin dedik hangisine destek olduk .....artik neyin degismesi gerektigi bu kadar sozden sonra ortada

SZYMEK55
16.01.2006, 02:54
beyler jun elimizde kaldi gibi görünüo baskan trabzona çagirdik onu dio.

ama herkesi anladim da hasan üçüncüyü nie istemiosunuz onu anlayamadim.

adam öz be öz bizim ewladimiz . has bizim topraktan.

briegel zamaninda hasan bi patlama yapmisti bilmem hatirlayan warmi. neyse adam taa ne zaman oynadi dicek halimiz yok tabi ama diorum ki bu adamin trabzona werecegi çok seyler war daha

Faik Yılmaz
16.01.2006, 09:41

bravo suçlu bulunmustur herzaman ki gibismileys/smiley7.gifgönderin bakalim taraftari TRABZONSPOR diye bisey kalacak mi ? evet bencede sizin gibi taraftarin gitmesi sart.

yani biz kale arkasinda maratonda sesimiz kesilinceye kadar bagirirken tiyatro izlermis gibi maç izleyen kapalidakiler degerli oluyor o zaman. seyirci gerektiginde destegi ile maçin seyirini degistirebilmeli. seyirciligi entel dantellikle karistirmayalim lütfen....

zafercalikoglu
16.01.2006, 10:59
umarim ikinci yari iyi olur zaten gecensene tüm rezil rekorlari tarihimize yazdirdik ,

Faik Yılmaz
16.01.2006, 12:46
en azindan su kayseri bb ankara gibi takimlari yenelimde ileri geri konusamasinlar...

halil ibo
16.01.2006, 14:37
Takimda görmek istemediklerimizin çogu gitti.Gerçekten üzerine bordo-mavi forma yakismayan birkaç kisi kaldi.Gelenlerdesoru isareti ama dilerim uyum sorununu kisa zamanda asarak takimimiza gerekli katkiyi yaparlar.

Takimda görmek istediklerimiz ise devre arasi transfer zorlugu ve yabanci kontenjaninin açilmamasi sebebiyle henüz gerçeklesmedi.Zaten gerçek transfer için ben sene sonunu bekliyorum,bu transferleri saymiyorum.

fanatikdevri
16.01.2006, 21:09
bence lee ve hasan ucuncu de gitsin jun unda kiralanmasindan yanayim

Tmac61
17.01.2006, 09:23
Para için oynayanlar ve Halil hocanin TS nin büyüklügünü bilmiyorlar
dedikleri gitti bu radikal karardan ötürü taktiri fazlasiyla haketti...

Kürsat,Özgür,Ibo,Volkan,Emrah nispeten Eller

Takim büük bir pislikten kurtuldu Fatih maç sonrasi aglarken bunlar gülüyorlardi simdi rüyalarinda görürler o tesisleri...

Faik Yılmaz
17.01.2006, 09:54
bence lee ve hasan ucuncu de gitsin jun unda kiralanmasindan yanayim

jun u hasani anladimdas lee den ne istersiniz anlamadim.adam her maçta canla basla oynuyor... bunu söyleyen arkadas neye dayanarak söylüyor bilmek istiyorum dogrusu....

noname
17.01.2006, 10:00
Lee gitmesini ben hiç istemem. Sol tarafta canla basla mücadele eden, aldigi toplari olumlu kullanan bir adam. Gitmesini isteyenleri anlamak güç.

Faik Yılmaz
17.01.2006, 10:02
Lee gitmesini ben hiç istemem. Sol tarafta canla basla mücadele eden, aldigi toplari olumlu kullanan bir adam. Gitmesini isteyenleri anlamak güç.

yani bende anlamadim....

yoksam fenerlimi bu arkadas smileys/smiley36.gif

saka saka her halde yanlis yazmistir....

Barış BAKIRTAŞ
17.01.2006, 10:32
Gidenlere dikkat edin arkadaslar klupten çok iyi para kazaniyorlardi..1Trilyonun altinda hemen hemen yok gibi bi özgür vardi onunda yüzü yoktu iyilestirme istemeye oynayamadigi takimdan. Emrah yattara kadar para aliyordu hemde garanti para düsünebiliyormusunuz..