PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımdaki büyük düşüşün nedeni ve çözümü

SiNaNi
08.02.2011, 15:30
İlk yarı fırtına gibi esen takım ligin 2. yarısı itibariyle çöküş içerisinde. O bütün sahayı parselleyen bilhassa serkanla kanatlardan bindirmeler yapan ve ayağa pas yapan takım gitmiş yerine topu kale önüne şişiren takım gelmiş.

ziyaretci
08.02.2011, 15:35
tek bir sebep var... bizim kadro pas manyagı yaparak bu hallere gelirken birden bire rakipler gibi oynamaya calsıyoruz... her sey degisti... bu sekılde oynarsak bırakın sampiyonlugu ilk 4 bile bana supriz gelecek..

PAS PAS PAS.. Top bizde olacak... top sisrme nerden cıktı son 20 dk top sisirme.. kim alacak o topları umut mu havadan???

Murat Altun
08.02.2011, 15:44
çöküş filan yok ki

Gökhan Döner
08.02.2011, 15:48
Antalya maçı bana göre kötü maç değildi.
sadece gol yoktu ve o ilk atağımız gol olsaydı maçın sonucu
tamamen farklı olurdu. Kimse karamsarlığa düşmesin.
Bu arada düşüş felanda yok.

diplomat61
08.02.2011, 15:52
Antalya Maçında Hem Forvetsiz Hem Kaptansız Hem UMUTSUZ Hem Oyun Kurucusuz - LİDERSİZ Bir Takımdık..!!!

ve Hemde Desteksizdik...

Evet Taraftar Desteği 61.dk da Bile Eskisi Gibi Değildi...

BU TARAFTARLA ŞAMPİYON OLUNMAZ..!!!

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181629_175066502537652_151744861536483_430479_6706 240_n.jpg

Tangerine Dream
08.02.2011, 15:52
Bir düşüşte olduğumuzu düşünmüyorum. Fb maçını ayrı tutarak (o psikolojik ve bizim hiçbir zaman beceremediğimiz bir savaştı) konuşmak gerekirse, girilen pozisyonlar düşünüldüğünde Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarını farklı da kazanabilirdik. Üzerimizde gereksiz bir telaş ve gerginlik oluştu. Futbolcular maçlara psikolojik olarak biraz daha rahat çıktıkları taktirde yine ilk yarıdaki halimize döneriz. Önümüzdeki iki deplasman bu açıdan önem taşıyor.

Mustafa Umut
08.02.2011, 15:53
Takımda çöküş filan yok.
Çöküş dediğiniz lider olmamız mıdır?
Ne yani hiç puan kaybetmeyecek mi bu takım?
Lütfen böyle şeyler ile zihnimizi meşgul etmeyelim.
Millet 12 puan farka rağmen hala şampiyonluk şarkıları söyleyip tam desteğe devam ediyorken ne çöküşü bu ?

Emirhan Makul
08.02.2011, 15:54
Ne futbolcular nede taraftar suçludur 20 küsür seneden beri olan şeyler işte iyi başlarız sonra kötü olur , lanetli bir takımız işte normal şeyler bunlar seneye demekten başka çare yok.

magicyattara
08.02.2011, 15:57
Lider Kim ?

Böyle bir başlık açacağım sonunda..:)

diplomat61
08.02.2011, 15:58
Ne futbolcular nede taraftar suçludur 20 küsür seneden beri olan şeyler işte iyi başlarız sonra kötü olur , lanetli bir takımız işte normal şeyler bunlar seneye demekten başka çare yok.

BU LAF BANA sAMSUNDA BİR ABININ SÖZUNU HATIRLATTI

"Trabzon Karadeniz Takımlarına Yaptıkalrı Yuzunden Şampiyon Olamıyor Beddua Aldı" ...

?!?!:::...

Emirhan Makul
08.02.2011, 15:59

"Trabzon Karadeniz Takımlarına Yaptıkalrı Yuzunden Şampiyon Olamıyor Beddua Aldı" ...

Ne yapmışız Karadeniz Takımlarına Abi :) ?

irfanb
08.02.2011, 16:04
Resimdeki vatandaşlar hakemin yanlış kararlarına tepki için ıslık mı çalıyor?
:)

.....
08.02.2011, 16:04
Ne düşüşü ?

İki maç berabere kaldık diye düşüş mü yaşıyoruz ?

Taraftarımız üzerine düşeni yapsın düşüş filan olmaz.

Bırakın artık bu söylemleri , Trabzonspor hep böyle başlar ama şampiyon bitiremez.

Ulan Trabzonspor taraftarı bunu derse diğerleri ne demesin.

Lütfen biraz şu takıma inanın. Az bi şey ya!!!!!

Sefa
08.02.2011, 16:05
Son maçta taraftara suç bulanlar çarpılır.. :) Son maç gerçekten iyi bir taraftar desteği vardı yeterli veya değil tartışılır ki tribünlerin çatısı olsa bugün böyle bir bahane bulunmaz.

Artık başka bahaneler üretelim takım top oynayınca takıma bak be kötü oynayınca taraftar :)

Fatih Öztürk
08.02.2011, 16:06
arkadaşlar SABIR her şeyin ilacıdır.bizimde tek beklentimiz şenol güneşimizin takımı havaya sokmasıdır.SABIR+ZAMAN=desteğe devam

Mustafa Umut
08.02.2011, 16:18
Ne yapmışız Karadeniz Takımlarına Abi :) ?

Zamanında Samsun ve Rize mi öyle bir şey tam bilmiyorum karar almışlar Trabzon'u düşürecez diye.Sonra Trabzon hepsini düşürmüş o günden beri Samsun ve Rize ile ters düşüyor Trabzon taraftarı.Ama şu zamanlarda Rize ile gayet iyi...

Murat 61
08.02.2011, 16:20
Takımda düşüş yok, sadece son hafta kaybedilen puanların stresi var oyuncularda, ama bakıyorum da bu stresin daha fazlası taraftarımızda var. Tek bir galibiyet bize yeter, onuda bu hafta alırız hayırlısıyla.

Panik yok.

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 16:20
Zamanında Samsun ve Rize mi öyle bir şey tam bilmiyorum karar almışlar Trabzon'u düşürecez diye.Sonra Trabzon hepsini düşürmüş o günden beri Samsun ve Rize ile ters düşüyor Trabzon taraftarı.Ama şu zamanlarda Rize ile gayet iyi...

O zamanlar ligler box gibi 1 vs 1 falan şeklinde miymiş :D

POYRAZ
08.02.2011, 16:21

Bu dogru degil. Burada bir renktas söz konusu sezonlarda Trabzonspor'un tüm Karadeniz takimlari ile yaptigi maclarin listesini cikartti. Hic bir Karadeniz takimi Trabzonspor'un yüzünden düsmemis. Yani simdi sondan ikinci haftada Trabzonspor'a yeniliyorsun, bir sonraki son hafta macini kazansan ligde kalacaksin ama sen onu da kaybediyorsun ve bunun adi son hafta karsilasilan takima yenilmene ragmen ''o'' düsürdü olmuyorda Trabzonspor düsürdü oluyor.
O listeyi icabinda bulabilirizde. Bunun ismi düpedüz kiskanclik, kiskanclik ve yine kiskanclik. Insanlar böyle söylüyorlar ama hic kimse tam olarak ispat edemiyor bunun böyle oldugunu. Ne tesadüftür ki tüm Karadeniz takimlarini Trabzonspor düsürmüs. Vay be ! Yalana bak. Buna inanan zihniyete bak.
Sen o arkadasina bir sor bakalim biz beddua aldik diye sampiyon olamiyorsak diger Karadeniz takimlari neden sampiyonlugu hic bir zaman tadamamislar?
Böyle yapip gerilim veriyor mendeburlar.

ibrahim
08.02.2011, 16:23
Hayirdir 5.mi olduk?

r9emre
08.02.2011, 16:23
Rotasyon ve yeni gelen futbolcuları takıma kazandırma kısmında Şenol Hoca'nın eksiklerinden kaynaklanıyor ama şu an olan demeçlerinden anladığım kadarıyla Sivasspor maçıyla hafif hafif rotasyonlar başlayacak.

POYRAZ
08.02.2011, 16:24

Nasil düsürmüs? Sihirli bir sopa ile mi? Inanmayin kardesim inanmayin.;)

ilhan
08.02.2011, 16:29
Ortada puan kayıpları var. Ama bunun adına düşüş demek şu aşamada konumumuz itibari ile doğru olmaz. Girdiğimiz pozisyonlara bakacak olursak Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarında değerlendiremediğimiz fazlaca pozisyon var. Sonuç almakta sıkıntı yaşadık diye buna düşüş demek doğru olmamalı. Çünkü bu düşünce daha çok olumsuzluğa bizleri sürükleyebilir.

Ligdeki konumumuz itibariyle lideriz. Bir düşüş değil, bir duraklama dönemi yaşadık ve bunu Sivasspor maçında alacağımız galibiyet bu durumu ortadan kaldıracaktır.

Şimdilik "düşüş" içerisinde olduğumuz kelimesini başta Şenol hocamız kabul etmezken, biz taraftar olarak bu şekilde düşünürsek; bu düşünce cerayan eder ve büyür. Bu da takım üzerine negatif etki olarak yansıyabilir.

Bu bağlamda konu kapatılmıştır.