PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel?e hayir! Herkes mail basina

Sayfa : [1] 2 3

My
25.12.2005, 20:24
Fatih AKYEL kepazeliginde son perdeye gelinmeden bu sahsiyeti degil kulüpten içeri Trabzon'a dahi ayak basmamasini saglamak için harekete geçmeliyiz. Tepkimizi muhakkak koymaliyiz. Bordo-Mavi formanin bi asaleti var, temsil ettigi degerler var. Bunlar Trabzon'da aslan kesiliyor Kadiköy'e gelince kedi olurlar diyen bi kisiliksizi takimimda kesinlikle görmek istemiyorum. Bu ne ya! Bu nasil bi transfer, hangi akla hizmet yapiliyor. Kisiliksizligini, karaktersizligini bi kenara koyun adamin içi geçmis artik. Kimsenin ama kimsenin Trabzonspor'umun paralarini, bizim paralarimizi bu ezik haysiyetlilere yedirmeye hakki yok. Kulübü mail bombardimanina tutmamiz gerekir. DESTEK verin arkadaslar, bu adami kesinlikle kulüpten içeri sokmamamiz lazim...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=360 align=center><T><T><T>
<T>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri </TD></TR>
<TR>
<TD>Telefon </TD>
<TD>0 (462) 325 09 67 (4 hat) </TD></TR>
<TR>
<TD>Faks </TD>
<TD>0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor TS Club Satis Magazasi</TD></TR>
<TR>
<TD>Telefon </TD>
<TD>0 (462) 326 20 77 </TD></TR>
<TR>
<TD>Faks</TD>
<TD>0 (462) 326 67 97</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor Sadri Sener Halkla Iliskiler ve Sosyal Tesisleri</TD></TR>
<TR>
<TD>Telefon </TD>
<TD>0 (462) 326 67 96 - 326 56 05</TD></TR>
<TR>
<TD>Faks </TD>
<TD>0 (462) 326 60 87 </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor Hüseyin Avni AKER Stadyumu</TD></TR>
<TR>
<TD>Telefon </TD>
<TD>0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 </TD></TR>
<TR>
<TD>Faks</TD>
<TD>0 (462) 230 06 36</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=520 align=center><T><T><T>
<T>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:</TD>
<TD>info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr)</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

lazutlarlivera
25.12.2005, 20:26
ALLAH razi olsun.Bende diyodum biri ne zaman topic açacak?HAYDI TRABZONSPOR lular.Tepkimizi ortaya koyalim.Bizim adamligimizdan süphe eden köpegin TRABZON da isi yok.

uslanmazlaz
25.12.2005, 20:27
saldir bordomavi net bu is asli olmadan yok olsun gerisi yönetime kalir taraftar mi fatih mi ?

FANATIK61
25.12.2005, 20:29
Hadi arkadaslar is basina...

Küçükalioğlu
25.12.2005, 20:30
mail atilmistir

Volkan Yavuz
25.12.2005, 20:33
ben mail gönderdim haydi BMN

szymeks
25.12.2005, 20:34
bende ne ümitlenmistim baskan ii transferler yapicak die ala ala fatih akyel serefsizi alicagimiza alt yapidaki oyunculari oynatalim bari onlar öz 6trabzonlu adamlar yönetim sakin böle bi hata yapma yoksa ilk maçta yönetim istifa diye bagirmazsam adiyimsmileys/smiley7.gif

61 TS 1967
25.12.2005, 20:39
mesaj basariyla gönderilimistir..smileys/smiley2.gif

Can basten
25.12.2005, 20:41
Benimki de tamamdir...

Hayde durmak yok...

FANATIK61
25.12.2005, 20:43
Tamamdir...smileys/smiley2.gif

superstar22
25.12.2005, 20:51
böyle o çocuklarini (fenerlileri)doyurmak içinmi aidat veriyoruz kulübe yavvvvvvvv

Erhan|TS
25.12.2005, 20:56
Evet Mailimi Bende Attim Es Gecmeyelim Bunu!
Sitemizde Tepkimizi Haber Olarak'da Girdik..
www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net)

BMN'de Böyle Birsey Yapabilir Bence.

Adem Erdoğan
25.12.2005, 21:00
bizim SULTANIMIZ var zaten .

Emir BAYRAK
25.12.2005, 21:10
Yaptigimiz ne kadar dogru bilmiyorum ama bende mail attim...

kutoz
25.12.2005, 21:11
Bende gönderdim. Böyle birisinin, formamizi giymesini hazmedemem...

Karaktersiz insanlarin, rehabilite edilecegi yer, Trabzonspor kulübü degildir. smileys/smiley7.gif

Volkan Yavuz
25.12.2005, 21:14
o adam trabzona gelsin fatih tekke onu antramanda gebertirsmileys/smiley7.gif

canim TS
25.12.2005, 21:14
gönderdim bendebakalim ne olacak. Gelemez istemiyoruz smileys/smiley7.gifEdited by: canim TS

kutoz
25.12.2005, 21:20
Telefon açan arkadasimiz oldu mu, kulübe?

lovehakan
25.12.2005, 21:21
message sent

Sevgi
25.12.2005, 21:29
Mail gönderdim yarin bol miktarda da fax çekicem.Dalga geçiyorlar herhalde bizimle Fatih Akyel ve TRABZONSPORsmileys/smiley7.gif yok iyi bir futbolcu olsa bir tarafinan tutarsin smileys/smiley5.gif

süpergazi
25.12.2005, 21:30
insallah gelmez

Zeki Çelenkoğlu
25.12.2005, 21:30
islem tamam.mail gönderilmistir.....smileys/smiley7.gif

lazyilmaz
25.12.2005, 21:35
Yaw sizede yildiz begendirilemiyorsmileys/smiley36.gif

schumi
25.12.2005, 21:36
bende yolladim manidar bi mail.. nedir yav bu.. baska adam mi yok!!! al onu tekrar gündeme gelsin, sonrada s.tir olup gitsin ilk firsata ist.a.. oh ne ala memleket!

Emre B.
25.12.2005, 21:37
Ben zaten yollamistim.Insallah etkili olur

zahido
25.12.2005, 21:39
Allahim haberi az önce okudum inanamiyorum halaaaaaasmileys/smiley7.gif

Bu ne yaaa Trabzonspor formasinin hiçmi sayginligi yok smileys/smiley7.gif

Yaziklar olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sanatik
25.12.2005, 21:46
iletildi

FAKYEL giremez.

Emre B.
25.12.2005, 21:50
Bi tane daha yolladim.Gerekirse tüm gece yollarimsmileys/smiley7.gif

The Legend
25.12.2005, 21:53
mail yollanmistir.

Harun
25.12.2005, 22:08
<DIV =RTE>Birkaç gündür gerek yerel basindagerkse dis basinda Trabzonspor'un Fatih Akyel ile anlasmak üzere oldugu yaziliyor ve söyleniyor.Öncelikle birTrabzonspor taraftari olarak bu tür oyuncularindegil transfer edilmesi yalan olsa dahi haberlere geçmesi beni oldukça üzmüstür.Biz yeni gelen yönetimden daha çagdas daha profosyonel bir yol beklerken bu tür akil almaz spekülasyonlarin dolasmsina anlam verememekteyiz.Bu olayin asparagas haber olmasini temenni ediyoruz.Aksi halde yönetimin getirdigi bu futbolcuyu biz taraftarlar göndermesini çok iyibiliriz.Size verilen güven ve destegin arkanizda olmasini istiyorsaniz taraftarin sesini dinlemeniz yeterli olacaktir.

Saygilarimla

Harun Akkaya</DIV>

Mollasalihoğlu
25.12.2005, 22:17
Mail gönderildi..

CeSS
25.12.2005, 22:33
Evet Mailimi Bende Attim Es Gecmeyelim Bunu!
Sitemizde Tepkimizi Haber Olarak'da Girdik..
www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net)

BMN'de Böyle Birsey Yapabilir Bence.

Evet BMn'de bir baslik girmeli bencede.

F.Akyel'den bir cacik olmaz. smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
25.12.2005, 22:38
Trabzon'da Fatih Akyel tepkisi !..

Fatih Akyel'in Trabzonspor'a transferinin imza asamasina gelmesi bazi Trabzonsporlu taraftarlarin büyük tepkisini çekti !.. "kalearkasi.net" ve "bordomavi.net" sitelerinin forumlarinda açilan topiclerde Akyel ve yönetime tepki var !..
<H4 id=feature_author>25Aralik2005, 22:02</H4>

Fatih Akyel'in Trabzonspor taraftarina geçmis dönemde küfürler edip el hareketleri çektigini dile getiren taraftarlar, milli oyuncunun transferine karsi çiktilar !..

Yönetime tepkilerini göstermek için telefon ve mail yoluyla kampanya baslatan bordo mavili taraftarlar, sitelerinde "Medyaya yansiyan Fatih Akyel?in transfer haberleri biz Trabzonspor taraftarlarini derinden üzmüstür. Trabzonspor taraftarina küfreden, hakaret eden bir futbolcunun ugrunda insanlarin öldügü bordo mavi formayi giymesine grubumuz ve tüm Trabzonspor taraftarlari izin vermeyecektir! Yönetimimizi yaptigi bu büyük yanlistan bir an önce vazgeçmeye davet ediyoruz." metnini Trabzonspor kulübüne göndermeye basladilar..

Bu tepkinin taraftarlar arasinda ne kadar yandas bulacagi ve bu dogrultuda yönetime yansiyacak tepkinin transferi etkileyip etkilemeyecegini ise önümüzdeki günler gösterecek..

ajansspor.com

kuzey_lee
25.12.2005, 22:41
mail gönderilmesine tamamen karsiyim.bazi seyleri tepkiyi görmeden önce düsünmek gerekir.transfer bu.pazardan domates almiyorsun.futbolculugunun yaninda kisiligini taraftarinla geçmiste olmus olaylari,bu olaylarin boyutunu düsüneceksin..belki istanbul bbspor için çok önemli degil bunlar ama trabzonspor için önemli..ayrica çok da rahatsiz olursam telefon açar söylerim baskanin yüzüne..

İ.Öztel
25.12.2005, 22:41
mailimizi yolladik . Hade bakalim neler olacaksmileys/smiley5.gif

Volkan Yavuz
25.12.2005, 22:42
helal olsun be arkadaslar sizlerle gurur duyuyorum. demek ajanspor gibi sayfalar bizim forumlari da takip ediyor!

BDiler61
25.12.2005, 22:42
bende yolladim

DieGo
25.12.2005, 22:46
Gelsin gelsin.Yönetim isini biliyor geilsin tabi. Trabzon'a gelecek futbol hayati bitirilip dogaya yeniden salinacak.

Burhan61
25.12.2005, 23:00
alinacagina inanmiyorum...

o kadar da degil yani.

#10 Fietra
25.12.2005, 23:20
mail gönderilmesine tamamen karsiyim.bazi seyleri tepkiyi görmeden önce düsünmek gerekir.transfer bu.pazardan domates almiyorsun.futbolculugunun yaninda kisiligini taraftarinla geçmiste olmus olaylari,bu olaylarin boyutunu düsüneceksin..belki istanbul bbspor için çok önemli degil bunlar ama trabzonspor için önemli..ayrica çok da rahatsiz olursam telefon açar söylerim baskanin yüzüne..

Yanlis yapiliyor diyorsun ama mail gönderilmesine karsisin neden?Edited by: #10 Fietra

drss
25.12.2005, 23:23
islem tamam

kuzey_lee
25.12.2005, 23:27

Yanlis yapiliyor diyorsun ama mail gönderilmesine karsisin neden?

bir musibet bin nasihatten iyidir derler.iste o yüzden..alsinlar fatihi.aldiktan sonra tepkiyi gösterelim.o zaman bir daha alacaklari adami iyi arastirirlar.

61_dnc_TS
25.12.2005, 23:30
O forma kutsaldir... o. çocuklari giyemez..

selcjK
25.12.2005, 23:39
yine kendiniz gelin güvey oluyorsunuz fatihi istedegimiz felan palavra. ama siz topikler doldurun, sikayetler edin. zaten samarasida aliriz kesin

61_dnc_TS
25.12.2005, 23:46
insallah palavradir...

Ustaalioğlu
25.12.2005, 23:49
bu konu icin girmistim foruma, gereken yapilmis zaten, sevindim...

selcjK
25.12.2005, 23:52
hadi len bi de prensip felan diyolar. alla alla garip

toshiba
26.12.2005, 00:05
Bende kulubu aradim ama gece oldugu icin kuluoten birisi ile degilde bask abir gorevliyle gorustum. Kulube mail attim sonra. Gelecekte, geriye dogru bakinca kara bir leke olarak gorunecek bu transfere umarim yeni yonetimimiz yaklasmaz!

pacos_bill
26.12.2005, 00:14
Yollanmistir. Trabzonspor'un farkini unuttuysa yeni yönetim hatirlatmayi bir borç biliriz.

osman__61
26.12.2005, 00:19
islem tamamdir. smileys/smiley32.gif

Taner Gündoğdu
26.12.2005, 00:49
ne demek yanlislarini anlasinlar bi daha yapmazlar?smileys/smiley7.gifçocuk oyuncagi mi bu? gelip takimi karistircak. adam gelmeden bizi sinir krizine soktu bi de gelirse sen gör tribünleri!!!smileys/smiley7.gif

61viya
26.12.2005, 01:13
Tamamdir...Ayiptir ya,yapmayin etmeyin böyle saçmalik....O forma kutsaldir....Bu böyle biline...Kisliksizlerle olmaz isimiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jakobo
26.12.2005, 01:15
Fatih Akyel denen profesyonellikden uzak futbol kariyeri olmadan bitik
futbolcu eskisini bu takimda Bordo mavi renkler altinda görmek
istemiyoruz... Olasi bu transferde tüm bordomavi.net üyelerini
karsiniza alirsiniz. Size kolay gelsin

Bomba Transfer istiyoruz bu kulube, futbolcu parçalari degil....

Mail gönderilmistir...

Not: Arkadaslar tüm bordomavi.net adina konustum ama yanlis yaptiysam özür dilerim...

Volkan Yavuz
26.12.2005, 01:20
bakalim yarin haberlerde ne yazacak?

selcjK
26.12.2005, 01:24
fatihin hatalari olabilir ama Türkiyenin en iyi sagbeki oldugunu unutmayin ve yasi sadece 28, gs döneminde yaptigi sag kanat bindirmelerini unutamiyorum, ayrica çok tecrübeli.. tepkinizi anlarim, ama imza atildiktan sonra ayni tepki devam ederse o zaman Trabzonspora ihanet etmis olursunuz.

dr_st
26.12.2005, 01:44
ben de gönderdim mailimi..o lanet adam trabzonun kapisindan içeri girerse ben bu yönetime ne diyeyim artik..ama ben hala menejerlerin uydurmasi oldugunu düsünüyorum...insallah öyledir..

lazyilmaz
26.12.2005, 01:57
fatihin hatalari olabilir ama Türkiyenin en iyi sagbeki oldugunu unutmayin ve yasi sadece 28, gs döneminde yaptigi sag kanat bindirmelerini unutamiyorum, ayrica çok tecrübeli.. tepkinizi anlarim, ama imza atildiktan sonra ayni tepki devam ederse o zaman Trabzonspora ihanet etmis olursunuz.

Adamin gelmesine bende karsiyim ama diyelim yonetim bir hata yapip alirsa onu ne yapacaksiniz? Tribunlerde protesto mu? En iyisi gelmesini engellemeye calisalim ama gelirsede cok buyutmeyelim.

Volkan Yavuz
26.12.2005, 01:59
isterse RONALDINHO olsun Trabzona laf attikdan sonra onu istemiyoruz

murat
26.12.2005, 02:33

sende bence simdi Trabzonspora ihanet etmis oluyorsun, oldumu simdi ? Birakalim simdi ihaneti falan Fatih Akyeli alip taraftari bolmektense almiyalim daha iyi.Yonetim eger isini biliyorsa transfer etmez ve olay yaratmaz. Tepkilere bunun icin bende katiliyorum yoksa Fatihigeldigi kimse yuhlamaz ama en ufak bir hatada tepki alir ve takima zarar verir.

asem61
26.12.2005, 03:24
fatih akyel birkere adam degil beyler. bize adam gibi futbolcu lazim. karakteri sifir topcu parcasi degil. kesinlikle olmamali.düsünemiyorum bile

TRABZONLU_TS
26.12.2005, 04:01
TRABZONSPOR TARAFTARI FATIH AKYEL?I ISTEMIYOR MU?.. FORUMLARDAN KULÜBE GÖNDERILEN MESAJLAR ÖYLE SÖYLÜYOR!..

Fatih Akyel?in Trabzonspor?la anlastigi haberleri Bordo-Mavili taraftarlarda tepkiye yol açti...

Bazi
internet sitelerinde açilan forumlarda taraftarlar Fatih Akyel?i
Trabzon?da görmek istemediklerini dile getirerek, yönetime ?Bu
transferi durdurun? mesaji gönderdiler...

Trabzonspor yönetiminin bu tepki karsisinda ne yapacagi merak konusu!..

ucankus. com un sitesinden. bu mail isi baya yanki yapti anlasilan.

CAFER ÖZER
26.12.2005, 09:28
DEMEKKI herkes sözünü lafini bilerek konusacak.Fatih zamaninda yaptigi yanlisin bedelini ödüyor.FB ye transfer oldu diye GS i bile hedef alan açiklamalar yapmisti.Fatih Kirklarelinin Saray ilçesi dogumlu bir çingenedir.Çingeneye beylik vermisler önce babasini kesmis.Fatih FB ye gitti Önce G.S a satasti.daha sonra Trabzsporla ilgili laflar etti simdi sonuç ortada.Fatih Akyel alinacagina EMRAH affedilip devam etse daha yararli olur diye düsünüyorum.

metehan
26.12.2005, 09:37
Fatih Akyel ile ilgili tepkilere hak veriyorum ve ben de katiliyorum. Bence de TS'a alinmasi büyük hata olur. Ama gördügüm kadariyla çogunluk isin ahlaki yönünü ön plana çikariyor. Ama sunu da eklemek lazim ki, teknik açidan bakildiginda da Fatih Akyel, çok iyi bir adam degil. Bence düz bir oyuncu. Yani hem ahlaki hem de teknik açidan bize yaramaz.

Not : Cafer abi, Saray Tekirdag'in ilçesi, Kirklareli'nin degil smileys/smiley1.gif

TSelif
26.12.2005, 09:42
bir mailde benden gitti....smileys/smiley2.gif

smertkan
26.12.2005, 09:47
Bir mail de benden http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

Ayrica sordum bu adamin Alpaydan ne farki var diye.Birtek sahada gezinen serseri mayina ihtiyacimiz yoktu yahu.Daha ne günler görecegiz bakalim.Fatih Terimin Külüstür Milli Takiminin stepnesini bizim önümüzdeki yil için kurulmasini bekledigimiz takimin omurgasina katmak cin fikirliligi kime ait merak ediyorum dogrusu.

CAFER ÖZER
26.12.2005, 09:48
Fatih Akyel ile ilgili tepkilere hak veriyorum ve ben de katiliyorum. Bence de TS'a alinmasi büyük hata olur. Ama gördügüm kadariyla çogunluk isin ahlaki yönünü ön plana çikariyor. Ama sunu da eklemek lazim ki, teknik açidan bakildiginda da Fatih Akyel, çok iyi bir adam degil. Bence düz bir oyuncu. Yani hem ahlaki hem de teknik açidan bize yaramaz.

Not : Cafer abi, Saray Tekirdag'in ilçesi, Kirklareli'nin degil smileys/smiley1.gif

pardon dogru söylüyorsun Kirklareli Ile Tekirdagin tam ortasinda sinrida oldugu için öyle yazdim.Tekirdag olmasi Onun çingene olmasini engellemiyor.çingene olmasida suç degil ama zamaninda boyundan büyük isler yapmasi onu bu hale düsürdü

CAFER ÖZER
26.12.2005, 09:50
Bir Mail de benden gitti.

Külünkoğlu
26.12.2005, 09:57
Trabzon fener maçindan sonrasöylediklerini hatirlamayaniz yoktur.

"Trabzon taraftari kadiköy'e gelsin de görelim burda aslan orda kedi oluyorlar"

Daha sonra fenerbahçe'den kovulan, (bunun literatürdeki karsiligi "sözlesmenin fesh edilmesi")

"ben baskan oldugum sürece bu klüpten içeri giremez" özhan canaydin gibi iltifatlara ! nail olmus Kadiköy'de onlarca yil abi dedigi yalakalik yaptigi gs kaptanina küfürler yagdiran bir adami Trabzon'a alarak, aramiza bomba koymakda neyin nesi ?

Kimsenin artikçisi degiliz !hele hele Ahlaki ve karakteristik artikçisi hiç degiliz..

Bizim Fatih'imiz bize yeter !

halil ibo
26.12.2005, 10:01
Bir postada ben gönderdim.

TSelif
26.12.2005, 10:04

Daha sonra fenerbahçe'den kovulan, (bunun literatürdeki karsiligi "sözlesmenin fesh edilmesi")

"ben baskan oldugum sürece bu klüpten içeri giremez" özhan canaydin gibi iltifatlara ! nail olmus Kadiköy'de onlarca yil abi dedigi yalakalik yaptigi gs kaptanina küfürler yagdiran bir adami Trabzon'a alarak, aramiza bomba koymakda neyin nesi ?

Kimsenin artikçisi degiliz !hele hele Ahlaki ve karakteristik artikçisi hiç degiliz..

unutmak mümkün mü külünkoglu..kelimesi kelimesine hemde..smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Hurricane61
26.12.2005, 10:07
istemiyoruz !!!!!

TSelif
26.12.2005, 10:11
bizim FATIH imiz dünyalara bedel...smileys/smiley32.gif

o kadar küfrettiler ona agzini açmadi çocuk..smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
26.12.2005, 10:14

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bizim yöneticiler o laylari bilseler aninda vazgeçerelr yoksa akyel anca deplasman maçlarina çikar.

noname
26.12.2005, 10:15
ben de gönderdim bir e-mail.

tuğba
26.12.2005, 10:16
istemiyoruz tabi ki!

sargonali
26.12.2005, 10:17
Buyurun burdan yakin. Yeni yönetimimizin taraftar yada kulüple ne kadar yakin ilgili oldugu ortaya çikiyor. Yakin çevreden TS'lu olmayan arkadaslarimiz bile soruyor bu adami ne yapacaksiniz ,zamaninda size küfür etmemismiydi diye ama bizimkiler bihaber. Yildiz dedikleri bu olsa gerek.Birakin küfür olayini, hiçmi arastirmazlar bu adam neden gittigi kulüplerde sezonu tamamlayamiyor diye. Adam sürekli problem,takim arkadaslari ile problem,yönetici ile problem,Teknik kadro ile problem.

Eger yapabileceginiz bu ise 3 yil isimiz var.Insallah yaniliriz.

Ey yöneticiler okuyun, belki bilgi eksikliginiz vardir,bu forumlari okuyun biz sizi aydinlatiriz.Size yol açariz.

Emin
26.12.2005, 10:20
<DIV>Son günlerde basin yayin organlarindan üzülerek takip ettigimiz Fatih AKYEL transferinin taraftarlarimizca istenmedigini görmeniz umuduyla bu maili yolluyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Iyi ve kötü günde basariya endeksli olmayan sevdamizla takimimizi asla yanliz birakmayan taraftarimizin bu çigligina kulak vermenizi istiyoruz. Trabzonspor taraftarina hakaret etmis ve küçük düsürücü cümleler sarfetmis bu futbolcu eskisini, TRABONSPOR da görmek istemiyoruz. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Trabzonspor taraftari olarak;</DIV>
<DIV>Biz sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda AHLAKLI olanini severiz...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Mail gönderilmistir.</DIV>

Sevgi
26.12.2005, 10:24
arkadaslar hepiniz fax mi çekiyorsunuz fax sürekli mesgul :))

TSelif
26.12.2005, 10:29
evet sevgicim...TRABZON ayaklandi sanirim...smileys/smiley2.gif

Külünkoğlu
26.12.2005, 10:34
Telefon, Fax ne varsa yagdirin arkadaslar durmayin...

bu arada resmi site'de çalismiyor, ne ettunuz abarttiniz mi olayi. :))

Faik Yılmaz
26.12.2005, 10:41

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bizim yöneticiler o laylari bilseler aninda vazgeçerelr yoksa akyel anca deplasman maçlarina çikar.

bence bu kadar abartilacak bi olay degil.maçin atmosferi sonucunda bazen böyle fevri davranislar olabiliyor. bu kadar partizan olmayalim lütfen. ayrica bir kaç ay oynasin eger beceremezse kovariz gider.

Sevgi
26.12.2005, 10:50
blackseastorm

tabi ya takim deneme tahtasiydi birkaç oynasin olmazsa kovariz olduuuu.yap boz sanki yaaa.yapa boza 25 yildir sampiyon olamiyoruz zaten.

Kimsenin bisey abarttigi yok Fatih Akyel denilen o karakter yoksunu ezik artigi Bordo Mavi formami giyemez !!!

noname
26.12.2005, 10:57
bu adami tribüne nasil çagiracaz! unutur mu hiç o taraftar kendisine edilen laflari. bir açiklama gelse yönetimden çok mutlu olacagim.

Faik Yılmaz
26.12.2005, 10:58
blackseastorm

tabi ya takim deneme tahtasiydi birkaç oynasin olmazsa kovariz olduuuu.yap boz sanki yaaa.yapa boza 25 yildir sampiyon olamiyoruz zaten.

Kimsenin bisey abarttigi yok Fatih Akyel denilen o karakter yoksunu ezik artigi Bordo Mavi formami giyemez !!!

herkes alinmasin defolsun diyor ama maçlarda yattaranin arkasinda kalan ve her maçta gol yedigimiz 40-50 metrelik koridoru nasil kapatacagiz diyen yok.elestirilerde yikici olmayalim.bu takimda diger eziklerde oynayan bir sürü futbolcu oynadi. recep,oktay,sergen hatta su an öynayan emrah bile o takimlardan gelme. istemezük zihniyetiyle futbolcu alinmaz. benim söyledigim sahadaki futboluna bakalim diyorum. bir hata yapmis. gökdenizde fenere gitmek istiyorum dedi. yattara fener trabzondan daha iyi dedi.onlaridami kovalim.

bütün gönüldaslarima akli selim olmalarini tavsiye ediyorum.zaten gerekirse özürde dilerim diyor.gururunu ayaklar altina alip özür dileyebilmesi sizin için bir anlam ifade etmiyormu.

Külünkoğlu
26.12.2005, 10:59

bence bu kadar abartilacak bi olay degil.maçin atmosferi sonucunda bazen böyle fevri davranislar olabiliyor. bu kadar partizan olmayalim lütfen. ayrica bir kaç ay oynasin eger beceremezse kovariz gider.

Partizanlik da nerden çikti ?kelimeleri dogru seçelim...

"Bir kaç oynasin bakalim"demek büyük takimlarin yapacagi bir is midir ? buzihniyet bize on yillar kaybettirdi en son da jun vakasinda görüyoruz.

Bu anlayis kulübe ve onun degerlerine Ihanet'den baska bir sey degildir.Aklini basina alarkadasim bukelimeleri duyacagim hiç aklima gelmezdi... Yazik...

Tunga
26.12.2005, 11:01
http://img367.imageshack.us/img367/34/ajansspor7nj.jpg

Emre B.
26.12.2005, 11:06
Insallah etkili olur tepkimiz

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:06

Partizanlik da nerden çikti ?kelimeleri dogru seçelim...

"Bir kaç oynasin bakalim"demek büyük takimlarin yapacagi bir is midir ? buzihniyet bize on yillar kaybettirdi en son da jun vakasinda görüyoruz.

Bu anlayis kulübe ve onun degerlerine Ihanet'den baska bir sey degildir.Aklini basina alarkadasim bukelimeleri duyacagim hiç aklima gelmezdi... Yazik...

sevgili arkadasim her maçta sag kanatta ufkhan yalniz basina çirpinirken ve istinasiz her maçya o kanattan gol yerken bunlari söyleyebiliyorsan helal olsun sana. acilen bu kanadin kapatilmasi lazim .kimi alicaz peki. söylermisin. almayalim kanat bos kalsin. yeterki almayalim. bu zihniyet partizanligin ta kendisidir hiç kusura bakma. eger küfür etmediyse sadece laflari bunlarsa büyütülecek bi sey yok. senin dedigin gibiyse yattara ve gökdenizide atmamiz lazim. fenerde oynamak sistiyoruz dedikleri için.

iste biz bunun için kaybediyoruz. ziya hocayi sirf besiktasli oldugu için yuhlayanlatr bugünde vahid hocayi yuhluyorlar.

futbol profesyonelliktir.

Sevgi
26.12.2005, 11:09
blackseastorm

herkes alinmasin defolsun diyor ama maçlarda yattaranin arkasinda kalan ve her maçta gol yedigimiz 40-50 metrelik koridoru nasil kapatacagiz diyen yok.elestirilerde yikici olmayalim.bu takimda diger eziklerde oynayan bir sürü futbolcu oynadi. recep,oktay,sergen hatta su an öynayan emrah bile o takimlardan gelme. istemezük zihniyetiyle futbolcu alinmaz. benim söyledigim sahadaki futboluna bakalim diyorum. bir hata yapmis. gökdenizde fenere gitmek istiyorum dedi. yattara fener trabzondan daha iyi dedi.onlaridami kovalim.

bütün gönüldaslarima akli selim olmalarini tavsiye ediyorum.zaten gerekirse özürde dilerim diyor.gururunu ayaklar altina alip özür dileyebilmesi sizin için bir anlam ifade etmiyormu.

sizce kalan bos alani nasil kapatiriz diyek yok olsada herkes bunu görüyor ve transfer istiyor.Hem ahlakli hem de top oynamasini bilen futbolcu istiyor Fatih Akyel TS da top kosturacak kadar , açigimizi kapatacak kadar yetenekli bir futbolcu degildir.Diger verdiginiz örneklerede konumuz oldugu için deginmeyecegim .

Gurur ! pardon hangi gururdan bahsediyorsunuz.Yillarca birlikte oynadigi, ayni sofrada yemek yedigi arkadasalrina küfreden bir karakter,n gururundan mi?

Fatih Akyel i istemiyoruz Isterse dünyanin en iyi topcusu olsun...

metehan
26.12.2005, 11:09

Iste ben de bunu anlatmaya çalisiyorum. Bence teknik açidan da bize faydali olamaz. Herkes isin ahlaki yönüne takildi kaldi ama teknik olarak bakarsak da Fatih Akyel, düz bir adam. GS'den ayrildiktan sonra dogru dürüst futbol oynadigi bir takim yok.

selcjK
26.12.2005, 11:10
aferin kin kusmaya devam.

Külünkoğlu
26.12.2005, 11:15
sevgili arkadasim her maçta sag kanatta ufkhan yalniz basina çirpinirken ve istinasiz her maçya o kanattan gol yerken bunlari söyleyebiliyorsan helal olsun sana. acilen bu kanadin kapatilmasi lazim .kimi alicaz peki. söylermisin. almayalim kanat bos kalsin. yeterki almayalim. bu zihniyet partizanligin ta kendisidir hiç kusura bakma. eger küfür etmediyse sadece laflari bunlarsa büyütülecek bi sey yok. senin dedigin gibiyse yattara ve gökdenizide atmamiz lazim. fenerde oynamak sistiyoruz dedikleri için.

iste biz bunun için kaybediyoruz. ziya hocayi sirf besiktasli oldugu için yuhlayanlatr bugünde vahid hocayi yuhluyorlar.

futbol profesyonelliktir.

Arkadasim, transfer ihtiyaci baska bir sey göz göre göre bile bile lades demek baska bir sey, Bu adamdan zerre kadar bize yarar gelmez gelemez. Takimin içine konulan bir bomba'dan farksiz. Ben bu adami semtinden taniyorum,karakterini çok iyi biliyorum, zorla bazi seyleri söylettirmeyin bana.

Ayrica Trabzon taraftarina sarf ettigi sözlerden sonra Istanbul'a gelip ne dedigini de biliyormusun ? O günden bugüne ne degisti ? bir özürü mü var ? isin içinde transfer olunca PARA olunca "özür dilerim" yok öyle yagma ADAM olacaksin ADAM !

Onun için degerli Kardesim bu adam Trabzonspor'da oynamamali hatta Trabzon'a bile girmemeli.

Saygilar,Edited by: Külünkoglu

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:17

Iste ben de bunu anlatmaya çalisiyorum. Bence teknik açidan da bize faydali olamaz. Herkes isin ahlaki yönüne takildi kaldi ama teknik olarak bakarsak da Fatih Akyel, düz bir adam. GS'den ayrildiktan sonra dogru dürüst futbol oynadigi bir takim yok.

sevgili arkadasim

maalesef biz yikmaktan yapmaya vakit bulamiyoruz hep birbirimizi yiyoruz. bu belkide 100. mesaj ama bi allahin kulunun bu boslugu nasil dolduracagimizla ilgili yazdigi bi sey yok. alinmasin istemezük o kadar. peki ne olacak. yanit istemezük. senin giib teknik bakis açisiyla istemeyiz diyenlere hak veririm diger arkadaslar maalesef sadece klubümüze zarar veriyorlar.

ama sanada bi noktayi söyleyeyim.galatasaray-real madrid i 3-2 yendigi maçta kanat bindirmeleriyle reali felç etmisti. bud a onda bi potansiyel oldugunu gösteriyor.

eys_61
26.12.2005, 11:20
sinavlar yüzünden biraz geç de olsa mesaj iletilmistir.

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:21
O ZAMAN YATTARYADA GÖKDENIZIDE KOVALIM.

1-GÖKDENIZ FENERE IMZA ATMISTI.BUNDAN BÜYÜK SUÇMU VAR.

2-YATARADA TÜRKIYEDE EN IYI TAKIM FENERDIR EN ÇOK BURADA OYNAMAK ISTERIM DEDI.

ONLARIDA KOVALIM.ISTEMEZÜKÇÜ GÖNÜLDASLARA DUYURULUR.

Atalay
26.12.2005, 11:21
albayrak yapma etme daha yeni geldin bismillah...su yaptiginiza bakin bu adam trabzonspor degerlerine ve kriterlerine uyarmi yapma sayin baskan!!bizi ilk günden küstürme!!fatih akyelle basarili olacaksak küme düselim daha iyi!!!

Emre B.
26.12.2005, 11:22
Fatih yaslanmis bi oyuncu.Bir dönem iyi seyler yapmis olabilir ama gsden sonra toparlanamadi.

DİNÇ
26.12.2005, 11:22
Fatih Akyeli ve Emre Asik i istemiyoruz....Alinacaksa karakterli ve
açiklarimizi kapatacak oyuncular alinsin...Tribünde saç bas yolacaksak
niye bunlari alacagiz ki...Alt yapidan açigimizi kapatiriz...Fatih
Akyel de kim ki Trabzonumuzda oynayacak kapasitede degil...Karakterini
hiç yazmiyorum bile....

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:23
Fatih yaslanmis bi oyuncu.Bir dönem iyi seyler yapmis olabilir ama gsden sonra toparlanamadi.

EVET ÇOK YASLI ADAM DAHA 28 YASINDA

Tunga
26.12.2005, 11:24
http://img393.imageshack.us/img393/9743/sakin4gt.jpg

Emre B.
26.12.2005, 11:25

Ben onu en az 32 saniyorum.Kendimi bildim bileli bu adam var.Özür dilerim smileys/smiley9.gif

Volkan Yavuz
26.12.2005, 11:26
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:27

Ben onu en az 32 saniyorum.Kendimi bildim bileli bu adam var.Özür dilerim smileys/smiley9.gif

sevgili gönüldasim bende öyle zannediyordum ama 28 yasinda imis. ayrica özür dilenecek bi sey yok. kibarligin için çok sagol.

Ayşe Aygün
26.12.2005, 11:28
Gelen hiç bir yönetim böyle davranmamistir. bunlar kamu oyu arastimasi yapmazlarmi. Bu adam hem ahlaksiz hem yedigi ekmege küfür eden biri. Isterse dünyanin en iyi futbolcusu olsun.Benim takimima benim taraftarim ve bana küfür etmisse benim en kutsal saydigim seyler arasinda olan Trbzn ve Trbzonsporda oynayacak ve Avniakare ayak basacaksa o ayaklarin mutlaka kirilmasi gerekir. Albayrak baslamadin daha göreve tepki alma yoksa geldigin gibi gidersin.Sadece verdigin sözlerin arkadinda dur. Yildiz dedigin Fatih Akyel ise bizdeki yildizlar bize yeter.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
26.12.2005, 11:29
ama sanada bi noktayi söyleyeyim.galatasaray-real madrid i 3-2 yendigi maçta kanat bindirmeleriyle reali felç etmisti. bud a onda bi potansiyel oldugunu gösteriyor.

Peki sunu hiç düsündün mü ? fener'den niye kovuldu ? ( Sözlük teki adi sözlesmesinin feshi) ve galatasaray'in kapisindan bir daha içeri neden giremeyecek ? Birde sunu söylüyeyim eski çamlar bardak oldu...

LazAnisT
26.12.2005, 11:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Yeni yönetimin ilk icraatinin fatih akyel olmasi hakikaten kötü ve düsündürücü bir durum</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selcjK
26.12.2005, 11:31
adamin anasina koro halinde 20.000 küfretsin, sonra "Trabzon taraftari çok centilmen, tesekkür ederim hepsine" mi desin? Tribüne el isareti yapmis? bizim futbolcularimiz yapmiyor zaten hepsi melek, yattara ilk maçinda konyaya gol atti tribüne hareket çekti kirmizi kart yedi, gökdeniz diyarbakirda yine seyirciye küfretti hakemin önünde hareket yapti kirmizi yedi, tayfun geçen sene fatihin golünden sonra fb tribünlerine hareket çekti? ee bakin bizim futbolcularimiz da çok temiz degilmis? heh

Ayşe Aygün
26.12.2005, 11:32
Bizim inandigimiz kutsal degerleri çügneyen eden birnin burda hiç bir isi yok.....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Sevgi
26.12.2005, 11:33

olayi çarptirmayalim arkadasim gökdeniz ve yattara olayi defalarca tartisildi burda ve inan Fatih Akyel denilen o karaktersizin transferiyle kiyaslanamaz bile o olaylar.Adam hem karaktersiz hem yeteneksiz.BITTI

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:35

Peki sunu hiç düsündün mü ? fener'den niye kovuldu ? ( Sözlük teki adi sözlesmesinin feshi) ve galatasaray'in kapisindan bir daha içeri neden giremeyecek ? Birde sunu söylüyeyim eski çamlar bardak oldu...

fenerde oynayan bi erol bulutvardi hatirlarmisin ordan kovulmustu biz aldik bizdende kovuldu ama olimpiyakosta takir takir oynuyor hatta 2 hafta önce real madride muhtesem bi gol atti. bunlar benim için bi ölçü degil.

Ayşe Aygün
26.12.2005, 11:35
smileys/smiley7.gifIyi günlerinde , zirve günlerindeTrabzon sehrinetatile bile merak edip gelmeyen, hatta trbznsporu begenmyen bunun üstüne ileri geri konusan bir adam. türkiyde takim bulamayip yunan ekibine giden bir adam simdi neden el pençe trbznspora gelmek istiyo ve yönetimd onu almak istiyo anlamis degilim ve ben bu adamai takimimda görmek istemiyorum..smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

CAFER ÖZER
26.12.2005, 11:37

sevgili arkadasim

maalesef biz yikmaktan yapmaya vakit bulamiyoruz hep birbirimizi yiyoruz. bu belkide 100. mesaj ama bi allahin kulunun bu boslugu nasil dolduracagimizla ilgili yazdigi bi sey yok. alinmasin istemezük o kadar. peki ne olacak. yanit istemezük. senin giib teknik bakis açisiyla istemeyiz diyenlere hak veririm diger arkadaslar maalesef sadece klubümüze zarar veriyorlar.

Eski çamlar bardak oldu UEFA kupasini kaldiran G.S da simdi top oynayan kaç kisi kaldi hepsi bitti.Bu gün Orta sahanin dinamosu Okan artik kadroya zor giriyor.Fatih Akyel basarili olsa FB den kovulmazdi.Dünya 3.olan Milli takimda bu gün kimler kaldi hangisi adam gibi oynuyor.Bence FATIH bitmistir.Hele hele bizim için tam bitmistir.Delikanli olan KADIKÖY e gelir diyordu kendisi delikanliysa simdi Gitsin Kadiköyde oynasin.

Külünkoğlu
26.12.2005, 11:37
adamin anasina koro halinde 20.000 küfretsin, sonra "Trabzon taraftari çok centilmen, tesekkür ederim hepsine" mi desin?

Sence neden küfredildi durup dururken mi ?

yattara ilk maçinda konyaya gol atti tribüne hareket çekti kirmizi kart yedi,

O zamanin yorumculari bile bunun agir bir karar oldugunu söylemislerdi. Yattaratribunlere alemci gibi içki içme seklini yapmisti o kadar yani taraftara hakaret mevzu bahis degildi

tayfun geçen sene fatihin golünden sonra fb tribünlerine hareket çekti? ee bakin bizim futbolcularimiz da çok temiz degilmis? heh

Ben o maçtaydim, Tayfun hirsini belli etmek için bize döndü yumruk sov yapti fb taraftarina degil.

Eksik bilgilerlebir yere varamayiz..Edited by: Külünkoglu

Mert Pasa
26.12.2005, 11:39
bir mail de ben attim

Ahmet AYDIN-28
26.12.2005, 11:39
adamin anasina koro halinde 20.000 küfretsin, sonra "Trabzon taraftari çok centilmen, tesekkür ederim hepsine" mi desin? Tribüne el isareti yapmis? bizim futbolcularimiz yapmiyor zaten hepsi melek, yattara ilk maçinda konyaya gol atti tribüne hareket çekti kirmizi kart yedi, gökdeniz diyarbakirda yine seyirciye küfretti hakemin önünde hareket yapti kirmizi yedi, tayfun geçen sene fatihin golünden sonra fb tribünlerine hareket çekti? ee bakin bizim futbolcularimiz da çok temiz degilmis? heh

O zaman Konya Yattara'yi, Diyarbakir Gökdeniz'i, fb Tayfun'u transfer etmesin.

BIZDE FATIH AKYEL'I

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:47

BIZDE FATIH AKYEL'I

yani biz yapinca iyi olur biz herkese küfür edecez. kimse bize etmeyecek. bizim futbolcular küfür edecek her lafi söyleyecek el hareketi yapacak.digerleri elestirince hain olacak.

bence rakibin küfürlerine en iyi cevabi sahada verelim.konya bize çok ters bir takimdi.2 sene önce kupa maçi vardi. 85. imci dakikaya kadar teniliyorduk.sonra bi gol maç uzatmaya gitti uzatmadada bi gol islerini bitirdik adamlarin o kadar fenalarina gitmistiki 10-0 yensek yada küfretsek bu kadar kötü olmazdi onlar için. yani bence küfür acizligin ifadesidir. dis geçiremedigine küfredersin.

dosteyevski
26.12.2005, 11:48
FENERBAHÇE CUMHURIYETIYMIS.... YA SEV YA TERKETMIS .... ALTINA IMZAMI ATARIM BUNLAR BÖLÜCÜ BUNLAR NE OLOUGU BELIRSIZ LÜMPEN TAYFASI... BU SÖZLER IÇIN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNALIM!!

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:49

olayi çarptirmayalim arkadasim gökdeniz ve yattara olayi defalarca tartisildi burda ve inan Fatih Akyel denilen o karaktersizin transferiyle kiyaslanamaz bile o olaylar.Adam hem karaktersiz hem yeteneksiz.BITTI

bence kendi bagrindan yetisen birinin bu laflari edebilmesi çok daha kötü bi olay.

Zafer Keskin
26.12.2005, 11:49
yaw bu adami halilhodziçin istediginden pek emin degilim biliyormusunuz gazeteler öle yaziyorda....

dosteyevski
26.12.2005, 11:50
selcjK Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

adamin anasina koro halinde 20.000 küfretsin, sonra "Trabzon taraftari çok centilmen, tesekkür ederim hepsine" mi desin? Tribüne el isareti yapmis? bizim futbolcularimiz yapmiyor zaten hepsi melek, yattara ilk maçinda konyaya gol atti tribüne hareket çekti kirmizi kart yedi, gökdeniz diyarbakirda yine seyirciye küfretti hakemin önünde hareket yapti kirmizi yedi, tayfun geçen sene fatihin golünden sonra fb tribünlerine hareket çekti? ee bakin bizim futbolcularimiz da çok temiz degilmis? heh</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>BU NE DIYOR SIMDI.......

selcjK
26.12.2005, 11:54
adamin ne dedigini bile bilmiyorsununuz çogunuz, doldurmalara gelmissiniz ettiginiz laflara bak ya gidin kininizi baska bi yerde kusun yeter be.

Ayşe Aygün
26.12.2005, 11:58

BIZDE FATIH AKYEL'I

yani biz yapinca iyi olur biz herkese küfür edecez. kimse bize etmeyecek. bizim futbolcular küfür edecek her lafi söyleyecek el hareketi yapacak.digerleri elestirince hain olacak.

bence rakibin küfürlerine en iyi cevabi sahada verelim.konya bize çok ters bir takimdi.2 sene önce kupa maçi vardi. 85. imci dakikaya kadar teniliyorduk.sonra bi gol maç uzatmaya gitti uzatmadada bi gol islerini bitirdik adamlarin o kadar fenalarina gitmistiki 10-0 yensek yada küfretsek bu kadar kötü olmazdi onlar için. yani bence küfür acizligin ifadesidir. dis geçiremedigine küfredersin.

a

Arkadasim saha içinde futbolcular ve taraftarlar arsinda gerginlik yasanir. ve bu gerginlikten sonra herkes birbirinden özür diler. örnegin gs-ts maçindan sonra gs futbolcular ve yönetim nasil fatihten özür dilediler. Bu adam ne yapti sahada yasanan sahada kalir düsüncesini maçtan sonra demeçe verek bozdu. ve bizm için;

bURADA aslan kesiliyolar, saraçogluna gelince kedi oluyolar dedi. yani bizm sorunumuz bu. Sahada kalmasi gerek seyi saha disina tasiyosa arkadaslariyla arasindaki iliskiyide disari tasir.Biz fatihin futbolculugunu ve oyunculugunu elestirmiyoruz zaten.

Külünkoğlu
26.12.2005, 11:59
adamin ne dedigini bile bilmiyorsununuz çogunuz, doldurmalara gelmissiniz ettiginiz laflara bak ya gidin kininizi baska bi yerde kusun yeter be.

Arkadasim bence sen ne dedigini bilmiyorsun. fatih akyel gibi bir serefsiz için de seni kirmaya hiç niyetim yok. Cevap istiyorsan cevaplarim asagida buna kin kusma demezsen tabi.

adamin anasina koro halinde 20.000 küfretsin, sonra "Trabzon taraftari çok centilmen, tesekkür ederim hepsine" mi desin?

Sence neden küfredildi durup dururken mi ?

yattara ilk maçinda konyaya gol atti tribüne hareket çekti kirmizi kart yedi,

O zamanin yorumculari bile bunun agir bir karar oldugunu söylemislerdi. Yattaratribunlere alemci gibi içki içme seklini yapmisti o kadar yani taraftara hakaret mevzu bahis degildi

tayfun geçen sene fatihin golünden sonra fb tribünlerine hareket çekti? ee bakin bizim futbolcularimiz da çok temiz degilmis? heh

Ben o maçtaydim, Tayfun hirsini belli etmek için bize döndü yumruk sov yapti fb taraftarina degil.

Eksik bilgilerlebir yere varamayiz..

Edited by: Külünkoglu

metehan
26.12.2005, 12:00
Arkadaslar, her zaman yaptigimiz gibi yine isi çigirindan çikardik, yine kendi aramizda kavgaya basladik. Bu konudaki fikrimi tekrar ederek bu tartismayi sahsen bitiriyorum. TS, iyi bir sagbek alirsa sevinirim. Yerli oyuncular içinde ideal bir aday yok. Eskiden Ali Tandogan'i isterdim ama O da BJK'da bekleneni veremiyor. Kisacasi bu mevkide oynayan ve "TS'da olsa çok isterdim" diyebilecegim yerli bir oyuncu yok.

Fatih Akyel, hemahlaki hem de teknik açidan benim TS'da görmek istemedigim bir oyuncudur. Geçmisteki bir maçta çok iyi oynamis olmasi birseyi degistirmez.Bu açidan bakarsak çok yaniliriz. Ama aksini düsünenlere de bu kadar yüklenmeye gerek yok.

Caan
26.12.2005, 12:11
fatih akyel hem kisilik hem de futbol yetenekleri anlaminda trabzon'a gelmemeli.

yeni yonetimden o kadar umutluyken duydugumuz isimlere bak allah askina yaa!!! besiktas gibi artik yiyicisi olmak istemiyoruz!!!

istanbul'un eskilerini getirmeye calisan yonetime ne demeli yaa! bi de mehmet yozgatli yi istiyolarmis. o kim ya! sag acikta yattara varken o da kim oluyor?!!

bu nasil transfer politikasi? bu nasil anlayistir?!! oooooofff of!

TSunami
26.12.2005, 12:11
meseleye su açidan bakalim. aradigimiz oyuncu mu? bekleneni verebilecek mi. ya da daha damardan.ufukhan mi , f.akyel mi?

tabiiki ufukhan

Nytre
26.12.2005, 12:12
yattara tribunlere hareket çekmedi sadece dans etti...sonra o dansi diger gollerinden sonrada yapti...

Onur
26.12.2005, 12:13

BIZDE FATIH AKYEL'I

a

Arkadasim saha içinde futbolcular ve taraftarlar arsinda gerginlik yasanir. ve bu gerginlikten sonra herkes birbirinden özür diler. örnegin gs-ts maçindan sonra gs futbolcular ve yönetim nasil fatihten özür dilediler. Bu adam ne yapti sahada yasanan sahada kalir düsüncesini maçtan sonra demeçe verek bozdu. ve bizm için;

bURADA aslan kesiliyolar, saraçogluna gelince kedi oluyolar dedi. yani bizm sorunumuz bu. Sahada kalmasi gerek seyi saha disina tasiyosa arkadaslariyla arasindaki iliskiyide disari tasir.Biz fatihin futbolculugunu ve oyunculugunu elestirmiyoruz zaten.

Ablam benden çok yasayacaksin wallahi... Tam ben sölicektim.Alan-kedi davasini. bakalim avni aker e çikacak kadar aslan mi?

Caan
erdinc de gitmek istedigini aciklamis. kayseri ve erciyes'le gorusuyomus, mutlu degilmis. hocayla gorusmus..

yonetim mumkunse hemen biletini kessin. trabzonspor'da oynarken erciyes'e, kayseri'ye gitmek isteyen, bu kadar kucuk dusunen bi adamin da bu takimda yeri yok. yonetim acilen tandeme iki cok saglam adam bulmali. gerekirse ikisi de yabanci olsun.

selcjK
Külünkoglu cevabim sana degildi, orda adam bi anamiza sövmedi demis, yazdigi yazidan konuyu bilmedigi belli, bu ara fatihin golünü izledim tayfunun hareketi kime yaptigi açik ve net o hareketi ts taraftarina yaptiysa daha kötüama yedek klübelerinin arkasina misafir takim taraftari aliyorlarsa dogrusun. sevgiler.

ozcan_asanoglu
26.12.2005, 12:15
sadece yattara ile olmaz sag kanat...o kulvari iyi kullanan bir oyuncu daha sart...yozgatli'nin ismi geçiyor..zaten fener vermez onu..verirse yattara'ya ofansif destek anlaminda iyi olabilir...

dosteyevski
26.12.2005, 12:18
AHLAKSIZ FUTBOLCULARA HAYIR.... FATIH TEKKEYE EDILEN KÜFÜRLERI BILIYORUZ TÜM FENERBAHÇE CAMIIASI TERBIYEDEN YOKSUN PARANIN SATIN ALDIGI ZÜBÜKLEREdited by: Berat Tekke

ozcan_asanoglu
26.12.2005, 12:21
erdinc de gitmek istedigini aciklamis. kayseri ve erciyes'le gorusuyomus, mutlu degilmis. hocayla gorusmus..

yonetim mumkunse hemen biletini kessin. trabzonspor'da oynarken erciyes'e, kayseri'ye gitmek isteyen, bu kadar kucuk dusunen bi adamin da bu takimda yeri yok. yonetim acilen tandeme iki cok saglam adam bulmali. gerekirse ikisi de yabanci olsun.

ya erdinçin zaten gitmesi lazim...iki yildir penaltilardan, adam kaçirmalardan baska ne yapti...

Külünkoğlu
26.12.2005, 12:25
Külünkoglu cevabim sana degildi, orda adam bi anamiza sövmedi demis, yazdigi yazidan konuyu bilmedigi belli, bu ara fatihin golünü izledim tayfunun hareketi kime yaptigi açik ve net o hareketi ts taraftarina yaptiysa daha kötüama yedek klübelerinin arkasina misafir takim taraftari aliyorlarsa dogrusun. sevgiler.

o mesajin kabul edilebilir bir yani olmadigi için sildim. Ya bir sey söylüyecegim madem bu kadar bizim futbolcularin yaptiklari etik olmayan davranislariyla ilgilisin.Diger takimlarin oyuncularinin yaptiklariyla da ilgilimisin ? Mesela ayhan akman, hasan sas,tuncay,ilhan mansiz,sergen, okan,arif, bülent korkmaz,Ibrahim üzülmezbunlarin hepsi bu yüzdenceza aldilar. bunlarla da zamaninda ilgilendin mi ? Yada söyle sorayim,bunlardan bir kaçi bizim tribunlere parmak isareti yaptiginda, bunlar futbol'un içerisinde olan seyler mi dedin ? neler hissettin ?Edited by: Külünkoglu

space
26.12.2005, 12:26
hahaha cok guldumsmileys/smiley36.gif, iste albayrak ve ekibinin ses getirecek transferi:) epey ses getirdi mailler telefonlar fln.iste burdan ne anliyoruzzz para bircok sey ama hersey degil.futbolu da bilmek gereksmileys/smiley36.gif

Caan
26.12.2005, 12:28
Fatih Akyel'e talip olmamiz- eger dogruysa- yeni yonetimin dusunce yapisi, mantalitesi hakkinda cok olumsuz izlenimler olusturdu bende ayni zamanda. Umarim bu isten gercekten anlayan birileri vardir yonetimde ya da cevresinde de ne kadar yanlis bi transfer anlayisinin icinde olduklarini bildirirler..

Çakır
26.12.2005, 12:28
"Trabzonspor taraftari Trabzon'da aslan gibi ama Istanbul'a gelince kuzu gibi oluyor" deme cüretini gösterebilen(!!), ahlak yapisi ortada olanbir futbolcuyuBordo-Mavi formayla görmemiz düsünülemez. Bu kadar yanlis bir karari nasil alabilirler anlamiyorum. Yöneticilerin hafizasi taraftarinki kadar güçlü degildir,kabul ediyoruz, ama hiç mi uyaran olmadi bu adamlari, anlamak güç.

ozcan_asanoglu
26.12.2005, 12:29
bazi arkadaslar eller tetikte bekledigi için "hani ne oldu, para var ama nerde, yildiz bu mu" vs. türü seyler yazmaya basladilar..daha durun bakalim tabi..bir hafta oldu...zamani gelsin hep beraber elestirecez...

bir de çikan haberler hep söylenti seklinde..resmi agizdan bir açiklama yok..o yüzden ben güzel haberler adina umutluyum...

Semih Kırsüleymanoğlu
26.12.2005, 12:38
FAtih e HAyir!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaten önce vahid hoca ya soracaklarmis... oda olumlu yanit verecegini hic sanmiyorum!

metehan
26.12.2005, 12:41
"Trabzonspor taraftari Trabzon'da aslan gibi ama Istanbul'a gelince kuzu gibi oluyor" deme cüretini gösterebilen(!!), ahlak yapisi ortada olanbir futbolcuyuBordo-Mavi formayla görmemiz düsünülemez. Bu kadar yanlis bir karari nasil alabilirler anlamiyorum. Yöneticilerin hafizasi taraftarinki kadar güçlü degildir,kabul ediyoruz, ama hiç mi uyaran olmadi bu adamlari, anlamak güç.

Bence, dünden beri bu konuda yönetime yeterince telkin gitmistir. Bu transferin gerçeklesecegini sanmam.

Ferşat Balcı
26.12.2005, 12:43
Fatih akyelin söylediklerini bir kenara birakin. Zaten kisilik olarak Trabzonspora yakismayan bir oyuncu.

Morpheous61
26.12.2005, 12:59
Arkadaslar galiba bu is olmayacak. Her ne kadar F. Akyel'in kendisi çok hevesli olsada bu kadar itiraz karsisinda geri adim atacaklar..Imza atilmayacak.

Hekimoğlu
26.12.2005, 13:02
insallah vazgeçerler ve dogru yol'u bulurlar.ben göstereyim dogru yol'u-----------------------------&gt;antepli ilhan Edited by: hekimoglu

onurkaradeniz
26.12.2005, 13:03
daha önce taraftarimiza yönelik hareketlerde ve hakaretlerde bulunan bu kisiliksiz ve karaktersiz adami kulübümüze layik görmüyor ve takimimiza transferini istemiyoruz!!!

yönetimimize arz ederim!!!

bu msj aynen iletilmistirsmileys/smiley2.gif

IbrahimYattara
26.12.2005, 13:06
Bu Fatih Akyel iki sene önce TRABZONSPOR tarafarina laf atmamisti

(KENDI STADLARINDA ASLAN KESILIYORLAR KADIKÖYE GELINCE KEDI GIBILER) diye.SIMDIDE UTANMADAN TRABZONA GELIRIM DIYOR BU NE YUZSUZLUK

cIlgInIm
26.12.2005, 13:06
böle bir oyuncunun takimimizda hiç bir sekilde yeri yoktur.. olamazda ..

Faik Yılmaz
26.12.2005, 13:09
burda 140 mesaj yazip f. akyeli istemeyen arkadaslara soruyorum. yerine kimi alalim. yapici elestirilerinizi bekliyorum.

Hekimoğlu
26.12.2005, 13:11
üstte yazdim antepli ilhan

Volkan Yavuz
26.12.2005, 13:11
hic miseyi yerine almiyalim UFUKHAN var bizde

onurkaradeniz
26.12.2005, 13:13
bence onun yerine adam almamiza gerek yok defansimizin sag tarafinda zaten bizim ve milli takimin ilerleyen senelerde faydalanacagi 2 isim var birisi ufukhan digeri de feridun ayrica tayfun da yeri gelince orda oynuyo! bana göre o mevkiye transfere gerek yoksmileys/smiley5.gif

trapezus61
26.12.2005, 13:21
Fatih Akyelin Trabzonspor formasi altinda yeri yoktur. Ben klübe uzunca bir mail gönderdim bu konuda...

Faik Yılmaz
26.12.2005, 13:24
bence onun yerine adam almamiza gerek yok defansimizin sag tarafinda zaten bizim ve milli takimin ilerleyen senelerde faydalanacagi 2 isim var birisi ufukhan digeri de feridun ayrica tayfun da yeri gelince orda oynuyo! bana göre o mevkiye transfere gerek yoksmileys/smiley5.gif

sevgili arkadasim üzülerek söylüyorum ki bu zihniyetle sampiyonluk içindaha çok bekleriz. ya maçlari izlemiyorsun yada objektif davranamiyorsun. bütün maslarimizda bizim sag kanattan goller yiyoyruz bu senin hosunami gidiyor anlamadim. feridun kim ya.tayfun ise sebatta bile oynayamaz. serbest birakalim hangi takim ister onu hiç bir takim istemez. ufukhana lafim yok ama onunda zamana ihtiyaci var.düsünsene sampiyonlar ligine katildik realle maçimiz var roberto carlos karsisinda ufukhan böylemi basari kazanacaz .birakalim bu zihniyeti lütfen

mini FaNaTiK
26.12.2005, 13:25
biri alinacaksa antepli ilhanbu bölge için ideal ama burdan daha çok acili transfer bölgelerimiz var oralari ilk düsünelim..bende kulübe mesaj attim.

Sevgi
26.12.2005, 13:26
burda 140 mesaj yazip f. akyeli istemeyen arkadaslara soruyorum. yerine kimi alalim. yapici elestirilerinizi bekliyorum.

140 msj dan fazla mesaj sayim ama yinede cevap yazayim.Yerine haysiyet sahibi birini alalim çiakrlari için ona buna yaltaklanmayan birini alalim o formanin hakkini verebilecek birini alalim.Sadece Alinteri dökeni alalim.

bu sezondan hiçbir beklentisi olmayan bir takim olarak sezon sonuna kadar ufukhan a sans verildiginde önüzüde ki sezon o kanata hazir bir futbolcumuz olacak zaten.Yeterlimidir...

Bizim kadar degerlerini hiçe sayan , aninda deger kavraminiyok sayan çeliskilerle dolu taraftar grubu varmidir acabasmileys/smiley11.gif

TRABZONSPOR luyuz biz ONURLUdur kavgamiz...

cIlgInIm
26.12.2005, 13:31
bizi kendi takimizia her mac kötü yönde tezahurat etmek zorunda birakmasinlar

oflubektas
26.12.2005, 13:32
Bu adam için temasa geçilmesi bile bugünkü yönetimde takimi iyi takip eden siki bir Trabzonspor taraftari yöneticinin olmadigini gösteriyor. "Hafiza-i beser nisyan ile maluldur(Insan hafizasinin sakatligi unutmaktir)" derler ama ülke meselelerinde iki gün önceki haberi unutan bir taraftar isfutbola ve takimina gelince ayakli kütüphane gibidir.Bu yönetimde detaraftarligi en azindanbu düzeyde olan 1-2 kisi olsa bu sahsiyetsizi telefonla bile arayamazlardi."Hatanin neresinden dönülürse kârdir" diyelim ve bu transferden geri adim atilmasini saglayalim. Gökdeniz'in geri dönüsünü sindirebilirim ama Fatih Akyel transferini asla !

Faik Yılmaz
26.12.2005, 13:34

140 msj dan fazla mesaj sayim ama yinede cevap yazayim.Yerine haysiyet sahibi birini alalim çiakrlari için ona buna yaltaklanmayan birini alalim o formanin hakkini verebilecek birini alalim.Sadece Alinteri dökeni alalim.

bu sezondan hiçbir beklentisi olmayan bir takim olarak sezon sonuna kadar ufukhan a sans verildiginde önüzüde ki sezon o kanata hazir bir futbolcumuz olacak zaten.Yeterlimidir...

Bizim kadar degerlerini hiçe sayan , aninda deger kavraminiyok sayan çeliskilerle dolu taraftar grubu varmidir acabasmileys/smiley11.gif

TRABZONSPOR luyuz biz ONURLUdur kavgamiz...

sevgili gönüldasim

degerlerimizmis bunlar hava civa hep.aurelio vardi . 2001-2002 sezonunda takim küme düsmemmeye oynarken bizim o yerli dedigimiz futbolcular paralarinin derdinde kosarken o her hafta canla basla top kosturuyordu. gökdenizler hüseyinler tel tel dökülürken o her hafta takimin en iyisi oluyordu. simdi aurelio fenerde bizimkilerin çogu ise hala takimda. hüseyin 750 milyari begenmmeis 1 tilyon 250 ilyara oynuyor.

sunu anlatmak istiyorum.yerli öz futbolcu kavrami artik bitti.birakin bunlari trabzon altyapisinin çogu futbolcusu bugün arsinsporda ve dogru dürüst top oynayani yok gibi. birakalim bunlari da takima sadece top oynayan prefesyonelleri alalim.

Ahmet AYDIN-28
26.12.2005, 13:34

Bir isimde ben önereyim. Iraola (A. Bilbao)

onurkaradeniz
26.12.2005, 13:35

sevgili arkadasim üzülerek söylüyorum ki bu zihniyetle sampiyonluk içindaha çok bekleriz. ya maçlari izlemiyorsun yada objektif davranamiyorsun. bütün maslarimizda bizim sag kanattan goller yiyoyruz bu senin hosunami gidiyor anlamadim. feridun kim ya.tayfun ise sebatta bile oynayamaz. serbest birakalim hangi takim ister onu hiç bir takim istemez. ufukhana lafim yok ama onunda zamana ihtiyaci var.düsünsene sampiyonlar ligine katildik realle maçimiz var roberto carlos karsisinda ufukhan böylemi basari kazanacaz .birakalim bu zihniyeti lütfen
feridun kim biliyomusun altyapindan çikarip 2.lige gönderdigin ve sonra bonservis parasi vererek geri aldigin ümit milli oynayan bi sag bek!!!
yeterli bi açiklama oldu mu ?

Faik Yılmaz
26.12.2005, 13:37

Bir isimde ben önereyim. Iraola (A. Bilbao)

sevgili arkadasim futbolu yakindan takip ettigin belli ama bizim yönetimin bu düzeyde bi futbolcu alabilecegini zannetmiyorum.zaten adam akli basinda birisi ise ispanya ligini birakip gelmez.

bende sana bir kaleci diyeyim. villarealin kalecisi barbosa.valla çok hosuma gidiyor benim.

Morpheous61
26.12.2005, 13:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624>
<T>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=3>Trabzonsporlular Fatih'i istemiyor !

Trabzonsporlu taraftarlar yönetimin prensip anlasmasina vardigi Fatih Akyel?i istemiyorlar. </TD></TR>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3></TD></TR>
<TR>
<TD width=469 height=15>
</TD>
<TD =text width=155 colSpan=2 height=15>
26.12.2005 13:10 </TD></TR>
<TR>
<TD =detay width=624 colSpan=3>
<TABLE =mavi height=80 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV align=center>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=144>
<T>
<TR>
<TD =topmavi width=144 colSpan=2 height=20>Sayfa Fonksiyonlari</TD></TR>
<TR>
<TD width=144 bgColor=#dcecf0 colSpan=2 height=3></TD></TR>
<TR>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=22>
http://www.spor3.com/_image/friendsend.gif</TD>
<TD vAlign=center width=147 bgColor=#dcecf0 height=22>Arkadasina gönder (java&#115;cript openPOP'tavsiye.php?id=121555','yorum','500','350' )</TD></TR>
<TR>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=21>
http://www.spor3.com/_image/yorumyaz.gif</TD>
<TD width=147 bgColor=#dcecf0 height=21>Yorum yaz (java&#115;cript openPOP'yorum.php?id=121555','yorum','450','310')</TD></TR>
<TR>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=21>
http://www.spor3.com/_image/print.gif</TD>
<TD width=147 bgColor=#dcecf0 height=21>Yaziciya gönder ("")</TD></TR></T></TABLE>< border=0 name=I1 align=center src="http://s&#111;ndakika.haber3.com/" Border=0 width=147 scrolling=yes height=200>
</></DIV></TD></TR>
<DIV></DIV></T></TABLE>
<DIV id=metin>Trabzonspor Taraftarlar Birligi Baskani Adem Sögüt, bordo-mavili takimin taraftarlari olarak Fatih Akyel'in Trabzon'da futbol oynamasini istemediklerini söyledi. Fatih Akyel'in Fenerbahçe formasini giyerken Hüseyin Avni Aker Stadi'nda yapmis oldugu hareketler ve küfürlerin hafizalardan silinmedigini kaydeden Sögüt, "Zamaninda bizi Kadiköy'e davet ederek hakaretler etmisti. Milli Takimlar eski teknik direktörü Senol Günes'e karsi tavrini da biliyoruz. Bu oyuncunun Trabzonspor'a bir fayda saglayacagina da biz taraftarlar olarak inanmiyoruz. Bordo-mavili formayi giymesini istemiyoruz. Bu transfere karsiyiz.Yönetim bu yanlisdan dönmeli" dedi.

Erdogdu Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Savas Yilmaz ise bordo-mavili takimin taraftarlari olarak Fatih Akyel'in transferini istemediklerini belirterek, "Biz Fatih Akyel'in Trabzonspor'a transferini istemiyoruz.

Milli oyuncu geçmiste Trabzonspor camiasi ile çok problem yasadi. Yapmis oldugu davranislar halen hafizalardan silinmis degil. Bu futbolcuyu sadece biz degil bütün Trazonspor taraftari istemiyor. Kiminle konusuyorsak, Fatih Akyel'in bordo-mavili takima gelmesini yanlis buluyor" diye konustu.
Trabzonspor Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu da, Fatih Akyel'in Trabzonspor formasi giymek istedigini kendilerine ilettigini, ancak bu oyuncu ile somut bir adimin su ana kadar atilmadigini söyledi.

Haciosmanoglu, taraftarin gösterecegi tutumun kendileri için önemli olduguna dikkat çekerek, "Fatih Akyel, profesyonel bir oyuncu, zamaninda kendisinin hatta yaptigini da biliyor. Profesyonel bir oyuncu gibi çikip özür diler ve hatali oldugunu anlatir. Fatih Akyel, Trabzonspor formasini giymek istedigini açikladi. Milli formayi giymis basarili bir oyuncu Takima fayda saglayacagini düsünüyoruz. Trabzonspor menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapacagiz. Taraftarimizin da görüsleri bizim için önemli. Onlari mutlu etmek için biz görevdeyiz ve sorumlulugumuzu biliyoruz" dedi.

IHA
</DIV></TD></TR></T></TABLE>[spor3.com]

Çakır
26.12.2005, 14:00

Bence, dünden beri bu konuda yönetime yeterince telkin gitmistir. Bu transferin gerçeklesecegini sanmam.

Insallah abi, umudumuz bu yönde. Yine de bizim konuyla ilgili duyuruyu bir kez de site anasayfasindan yaparak Trabzonspor taraftari olarak durusumuzu belli etmemiz gerekiyor. Biz taraftarin düsüncesini anlatalim, gerisi onlara kalmis.

Atalay
26.12.2005, 14:02
yahu arkadaslar neyi tartisiyoruz fatih akyel denen bu zat trabzonspor formasi giyemez!!futbolu alemi çihan olsa agzinla kus tutsa bizi sampiyon yapsada bu futbolcu denen ahlaksizi istemiyoruz bu kadar basit!!!büyük önder atatürk demiski ben sporcunun zeki çevik ayni zamandada ahlakli olanini severim!!!!bu konu kapanmalidir birdaha açilmamak üzere!!sayin sifir kilometre yönetim bizi ilk günden fitik etmeyin lütfen!!!

liginefendisi
26.12.2005, 14:03
Selam

Fatih Akyel'li sampiyonluk mu?O zaman bizim fb den ya da sabah aksam giydirdigimiz sülüklerden ne farkimiz kalacak?

Diyelim ki Fatih iddia edildigi üzere bize sampiyonluk getirecek anahtar oyunculardan biri olacak; peki siz hangisini tercih edersiniz Akyel'li sampiyonluk mu?yoksa Akyel'siz küme düsen T.S. yi mi?ben tereddütsüz 2.seçerim...Bizi(en azindan bizim gibi düsünenleri)bu renklere baglayan sey "ne olursa olsun sampiyonluk" degil!!!

Fatih Akyel futbol tüm futbol hayatinin sadece 3 yilinda demo sayilabilcek mahiyette top oynamis kariyerinin geri kalaninda ise bu 3 yillik mirasi yiyen, -bence- oyunu sürekli düsüste olan bir topçudur....Bunlarin aslinda hiçbir önemi yok zira bu karakterde bir adam cihan-i alem olsa bizim kulübümüzden içeri girmemeli hatta bizimle adi bile geçmemeli!!!!

Bizimbasarimizda her yol mübah degil!!!!!

onurkaradeniz
26.12.2005, 14:05
arkadaslar tepkimizi mail atarak verelim smileys/smiley2.gif

DeliKadir_61
26.12.2005, 14:06
bu adam REZIL!

sbay
26.12.2005, 14:09
deminde söyledim fatih akyel transferi son asamaya gelmis olabilir umarim yönetim büyük bi hata yapmaz

supermann
26.12.2005, 14:13
onlari mutlu etmek için görevdeyiiz diyolar o zaman o serefsize o asil formayi giydirmiceksin arkadas!..

gerçekefsane
26.12.2005, 14:26
Fatih Akyel, transferiyle ilgili konustu

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/43291akyel.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>26 Aralik 2005 14:18

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un prensip anlasmasina vardigi Fatih Akyel, Besiktas'dan da transfer önerisi aldigini ancak kendisinin Trabzonspor'u tercih ettigini söyledi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Fatih Akyel, Trabzonspor ile prensipte anlasma yaptigini ve küçük prüzlerin giderilmeye çalisildigini belirterek, ''Transferim, imza asamasinda. Bugün, yarin netlik kazanir. Son görüsmeler yapiliyor ve büyük ihtimalle Trabzonspor ile sözlesme imzalayacagim'' dedi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in kendisini istedigini ve Yunanistan'da bordo-mavili takim tarafindan izlettirildigini ifade eden Akyel, söyle devam etti:

''Bana (gelirmisin) dediler, ben de gelirim dedim. Para konusunda da hiçbir sorun çikarmadim. Besiktas'da beni istiyordu ancak ben Trabzonspor'u tercih ettim. Istanbul disinda forma giymek istiyorum.

Trabzonspor, büyük bir camia ve futbol sehri. Futbola iyi konsantre olacagimi düsünüyorum. Eger futbola kendimi tekrar verirsem, Trabzonspor formasi altinda milli takima dönecegime inaniyorum.'' Fenerbahçe formasiyla Trabzonspor maçinda yaptigi haraketlerin büyütüldügünü kaydeden Akyel, söyle konustu:

''O zaman yaptigim hareketten dolayi özür dilemistim. Bugün de özür dilerim. Bence bu konulari fazla büyütmemek lazim. Ben Trabzonspor'a geliyorum çünkü Trabzonspor'a katki saglayacagima inaniyorum. O gün özür dilemistim. Bugün de Trabzonspor'da oynayacagimfutbol ile taraftarlari sevindirmek onlardan bir kez daha özür dilemek istiyorum.''

Kaynak: Anadolu Ajansi

internetspor.com</TD></TR></T></TABLE>

sbay
26.12.2005, 14:32
bu hasim sayitoglu nasil bi adam yaw trabzonlu diilmi nasil bu transferi yapar tüm trabzonlulara acik acik küfür eden adamla el sikisiyo yazik bu yöneticilerede

gurbetçi 61
26.12.2005, 14:41
BU TAKIMIN ADAM GIBI FUTBOLCUYA IHTIYACI VAR,BÖYLE UKALA,KÜFLENMIS ADAMLARA IHTIYACI YOK,FATIH AKYELDE KIM OLUYOR,

Külünkoğlu
26.12.2005, 14:45
"Eger futbola kendimi tekrar verirsem"

Beyfendi lütfederse futbola kendini verecekmis...

''O zaman yaptigim hareketten dolayi özür dilemistim."

Yalan ! açino zaman ki gazeteleri var mi bi özrü ?ben hatirlamiyorum.

cakal 61
26.12.2005, 14:48
ben boyle birsey gormedim hadi trabzona geldi o havaalanindannasil geccek trabzonda nasil dolasacak dua etiyorum insallah olmazsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

oflubektas
26.12.2005, 14:50
Fenerbahçe formasiyla Trabzonspor maçinda yaptigi haraketlerin büyütüldügünü kaydeden Akyel, söyle konustu:

''O zaman yaptigim hareketten dolayi özür dilemistim. Bugün de özür dilerim. Bence bu konulari fazla büyütmemek lazim. Ben Trabzonspor'a geliyorum çünkü Trabzonspor'a katki saglayacagima inaniyorum. O gün özür dilemistim. Bugün de Trabzonspor'da oynayacagimfutbol ile taraftarlari sevindirmek onlardan bir kez daha özür dilemek istiyorum.''

Kaynak: Anadolu Ajansi

------------------------------------------------------------

Fenere gitmeden önce de Florya'da sampiyonluklarini kutlayan fenerlilere saldirdigi için özür dilemisti. Böyle adamlari gördükçe aklima Kamal Sunal'in "Gol Krali" filmi geliyor.("-Kolumu keserseniz sari-lacivert akar,yönetici abilerimden anlayis bekliyorum",birkaç ay sonra ayni kan sari-kirmizi akiyor smileys/smiley1.gif)

kurt61
26.12.2005, 14:52
Sevgili Arkadaslar,

Bu forumdaki tartismalarin herhangi bir sonuca baglanmasi ne yazik ki mümküngörünmüyor. Bu nedenle ben ve benim gibi düsünen bazi insanlar"nasil olsa birilerini ikna edemeyeceklerini bildikleri hatta bazen agir tepkiler aldiklari için"birseyler yazmaya çekiniyor ve forumdan uzaklasiyorlar. Uzun süredir yazmayan,sadece izleyen biri olarakmüsade edersenizikikelam etmek istiyorum.

Her ne kadar bu tartisma, geçmisteki diger bazi tartismalardan daha düzeyli geçse de, ne yazik ki Fatih Akyel'i isteyenler ve istemeyenler asla uzlasamayacaklar. Çünkü bizim tarzimiz "uzlasmaci" bir tarz degil. Ikna edici örneklerle tatmin olup "haklisiniz" diyebilmek yerine her zamanki gibi "tükürdügünü yalamamak" politikasi izliyoruz. Karadenizli tükürdügünü yalar mi hiç!

Lütfen unutmayalim, herhangi bir konuda öne sürdügünüz fikir, birtakim tezlerle çürütülmüsse "tükürdügünü yalayabilmek" bir erdemdir.

Bu durum iyi idrak edilmedikçe bu forumda konular açilir, insanlar tartisir, birbirini kirar, üzer ve eldeki sifirlarla hayata devam edilir.

Bizim yegane hedefimiz "Trabzonspor'a hizmet" olmalidir. Elbetteki bu hizmet yolunda her türlü görüs önemlidir. Yeterki bu görüslerin bileskesi olan ortak bir paydada bulusalim ve bu paydayla sesimizi bir yerlere duyurabilelim. Geçmiste hemen herkesin hemfikir oldugu konularda BMN oldukça iyi isler basarmis, ses getiren faaliyetlerde bulunmustur. Ama farkli seslerin yükseldigi konularda hiçbir zaman uzlasma saglanamamis, dolayisiyla Bor pazari kaçirilarak Nigde'ye dogru hareket edilmistir.

Trabzonspor'un uzun yillardir süre gelen basarisizliginda da bu "uzlasmaz tavir" en önde gelen nedendir. Taraftardan futbolcusuna, yöneticiden medyasina uz-la-sa-mi-yo-ruz! FB diye anilan futbol kulübünün kurumsallasma sürecini iyi analiz ederek çok iyi isler basaraneski yönetim, transfer konusundaki uzlasmazlik nedeniyle maalesef saha sonuçlarinda basarisiz olmustur.

Konu ile ilgili kisisel görüsüme gelince,

Bu takima sadece gönül bagi ile bagli olan biz taraftarlar, profesyonellik kavramindan pek anlamayiz. Büyük bir camianin serefli bir formasini haketmeyenler bunu asla giymemelidirler. Bence Fatih Akyel bu formayi giymemelidir.Ayni sekildebu formayi Gökdeniz'de giymemelidir, Ibrahim Ege'de giymemelidir.Eger yillar sonra Trabzonspor ismiyle birlikte bahisci Gökdeniz,alemci Yattara,silahsör Fatih Tekke, tacizci I.Ege vb.gibiisimlerinin anilmasini istemiyorsak,Trabzonspor'u diger Istanbul kulüplerinden farkli kilan bu degerleri korumaliyiz.Tabii ki hata yapan her futbolcuyu kulüpten göndererek olmaz bu, ama kulübün bir "etik yapilanmaya" ihtiyaci oldugu da asikardir. Fatih Akyel isimlisahsin kulübe alinmasi saha sonuçlarina olumlu yansiyacak olsa bile -ki su anki performansiyla bu mümkün de görünmüyor-bizi farkli kilan degerlerin kaybedilmesi asla telafi edilemez. Bu geri kafalilik degilidir, profesyonel düsünmemek hiç degildir,sadece "Farkliligimizi korumaktir".

Bizi biz yapandegerlerihiçe sayarak gelecek bir sampiyonlugu isteyenlere ise diyecek bir sözüm yok.Ama bilsinler ki onlar "yanlis yerdeler"...

Mustafa Ayazoğlu
26.12.2005, 14:53
Fatih Akyel Trabzonspor formasi giymesin adam mi kalmadi piyasada böle ucuz oyunculara Trabzonspor formasi yakismas...

ey yönetim bu ne ki, dk : 1 gol 1 derler buna..

smileys/smiley1.gif

selcjK
26.12.2005, 14:55

o mesajin kabul edilebilir bir yani olmadigi için sildim. Ya bir sey söylüyecegim madem bu kadar bizim futbolcularin yaptiklari etik olmayan davranislariyla ilgilisin.Diger takimlarin oyuncularinin yaptiklariyla da ilgilimisin ? Mesela ayhan akman, hasan sas,tuncay,ilhan mansiz,sergen, okan,arif, bülent korkmaz,Ibrahim üzülmezbunlarin hepsi bu yüzdenceza aldilar. bunlarla da zamaninda ilgilendin mi ? Yada söyle sorayim,bunlardan bir kaçi bizim tribunlere parmak isareti yaptiginda, bunlar futbol'un içerisinde olan seyler mi dedin ? neler hissettin ?

neden ilgileneyim ki? ben kendi takim oyuncularimla ilgilenirim, onlar iyi bir davranis yaptiginda alkislarim, kötü davranislarinda da elestiririm. Ahmetin mehmetin yaptigi beni ilgilendirmez, Fatihin zamaninda yaptigini biliyoruz . ve o zaman hepimiz tepki koymustuk, hatta mehmet ali yilmaz star tvde telegole çikip fatihi azarlamisti canli yayinda. hepsini yasadik. Fatih bence kaliteli bir futbolcu, yaptiklarindan dolayi kaç kez özür diledi. ki bunlar futbolda olagan seyler maç sonu sinirle edilen sözler. Daha 1-2 ay önce Fatih Terimin Isviçre maçi sonrasi söylediklerini hatirlayin hepsi sinirle, içine sindirememekle alakali söylenmis sözler. Ancak o da olayin üstünden zaman geçince yaptiklarini anladi. Yine Gökdeniz Ziya hoca döneminde gs ye yenildigimiz maç sonrasi yaptigi açiklamalar? gs nin 100. yili seneye görüsürz, bunu dinleyen adam ne düsünür ki ? her sene ts gs ye maç veriyor ama seneye kasip yenecek? bu dogru bir davranis mi? hepsi maç sonu stress sinirlilikle söylenmis sözler. Eger bu adam Trabzonspora imza atip futbolcusu olursa takimimizin ve çikar ve desteklerim, eger sizler yok bize hata yapani biz sileriz diye yaklasirsaniz takimda olanlarin yarisinin çoktan Trabzonspordan koparilmasi lazimdi.Son olarak dedigim gibi zor günlerden kurtulmaya çalistigimiz su günlerde eger bu transfer gerçeklesir ve taraftardan tepki görürse üzücü olur.

Berberoğlu
26.12.2005, 14:56
mail yazdik yazmasina da bu is olmus bitmis gibi geliyor bana.

hayirlisi...

Mustafa Ayazoğlu
26.12.2005, 15:07
<DIV align=left>Fatih Akyel: Besiktas da beni istiyordu ama Trabzon'u tercih ettim...
Trabzonspor'un prensip anlasmasina vardigi Fatih Akyel, Besiktas'dan da transfer önerisi aldigini ancak kendisinin Trabzonspor'u tercih ettigini söyledi.
AA muhabirinin sorularini yanitlayan Fatih Akyel, Trabzonspor ile prensipte anlasma yaptigini ve küçük prüzlerin giderilmeye çalisildigini belirterek, ''Transferim, imza asamasinda. Bugün, yarin netlik kazanir. Son görüsmeler yapiliyor ve büyük ihtimalle Trabzonspor ile sözlesme imzalayacagim'' dedi.
Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in kendisini istedigini ve Yunanistan'da bordo-mavili takim tarafindan izlettirildigini ifade eden Akyel, söyle devam etti:
''Bana (gelirmisin) dediler, ben de gelirim dedim. Para konusunda da hiçbir sorun çikarmadim. Besiktas'da beni istiyordu ancak ben Trabzonspor'u tercih ettim. Istanbul disinda forma giymek istiyorum. Trabzonspor, büyük bir camia ve futbol sehri. Futbola iyi konsantre olacagimi düsünüyorum. Eger futbola kendimi tekrar verirsem, Trabzonspor formasi altinda milli takima dönecegime inaniyorum.'' Fenerbahçe formasiyla Trabzonspor maçinda yaptigi haraketlerin büyütüldügünü kaydeden Akyel, söyle konustu:
''O zaman yaptigim hareketten dolayi özür dilemistim. Bugün de özür dilerim. Bence bu konulari fazla büyütmemek lazim. Ben Trabzonspor'a geliyorum çünkü Trabzonspor'a katki saglayacagima inaniyorum. O gün özür dilemistim. Bugün de Trabzonspor'da oynayacagim futbol ile taraftarlari sevindirmek onlardan bir kez daha özür dilemek istiyorum.''

kaynak : milliyet.com.tr/2005/12/26/son/sonspo16.html
</DIV>
<DIV align=left>smileys/smiley19.gif Besiktas ne yapsinFatih Akyel'i..alsalar meger gitmesdi.. Buldu iyi para koparacagi yönetimi..
</DIV>

Hekimoğlu
26.12.2005, 15:13
taraftardan veto adi altinda bir yazi yayinlanmis bmn'de ,okunma adetine bakiyorum neredeyse 250.000 bu rakam dogrumu acaba.taraftarimiz bu kadar ilgilimi? ayrica tarihte 09.01.2005

cIlgInIm
26.12.2005, 15:15
eger ki yönetim fatih akyeli alirsa demek ki biz bosuna konusuyoruz buralarda bosuna savunuyoruz Trabzonsporumuzun haklarini.. Alt yapidan gözün yumuk kimi alirsan al F.Akyelin görevini yapar hiç yoktanda adam gibi adam olur..

Aslinda alsin F. Akyeli yenilerisek maci yikmaya bi adamimiz olur .. ne zaman yenilsek sarariz ona ver yansini macin en iyisi oda olsa basariz kufuru içimiz acilir. tek teselli bu olur gibi

bodehter
26.12.2005, 15:20
yav kardesim adam bulmusuzda istemyoz adam özür diliyor daha ne desin

#10 Fietra
26.12.2005, 15:30
Benim hatirladigim Fatih Akyel**** A.Sebatspor-Fenerbahçe maçindan sonra bu bahsettigimiz sözü etmisti?
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

Murat'
26.12.2005, 15:33
yani daha ne yapsin yani biz ki gökdenizi affettik

#10 Fietra
26.12.2005, 15:34

Kendi adina konus

trapezus61
26.12.2005, 15:36

Lütfen olaylari karistirmayalim... Gökdeniz bizim kendi çocugumuz. Fatih Akyelin ise kimin çocugu oldugu bile belli degil...

sbay
26.12.2005, 15:38
bide gökdeniz ne yaptiysa kendine yapti taraftara en ufak bi hakareti olmadi

zahido
26.12.2005, 15:39

Lütfen olaylari karistirmayalim... Gökdeniz bizim kendi çocugumuz. Fatih Akyelin ise kimin çocugu oldugu bile belli degil...

Ohaaa okdarda degil babasi benim babamin hac arkadasiydi Tamam bende istemiom fatihin bize gelmesini ama anasina avradinada sövmeyin..

#10 Fietra
26.12.2005, 15:41
@zahido

trapezus61 o anlamda söylemedi sadece Galatasarayli mi Fenerbahçeli mi o bile belli degil manasinda sölemek istedi.Kökeni belli degil yani.

kurt61
26.12.2005, 15:43
Özene bezene iki saatte yazdigimiz yazi, kopi peyst yapilan gazete haberlerine kurban gitti, tam da yeri gelmisken sunu tekrarlayalim

Sevgili Arkadaslar,

Bu forumdaki tartismalarin herhangi bir sonuca baglanmasi ne yazik ki mümküngörünmüyor. Bu nedenle ben ve benim gibi düsünen bazi insanlar"nasil olsa birilerini ikna edemeyeceklerini bildikleri hatta bazen agir tepkiler aldiklari için"birseyler yazmaya çekiniyor ve forumdan uzaklasiyorlar. Uzun süredir yazmayan,sadece izleyen biri olarakmüsade edersenizikikelam etmek istiyorum.

Her ne kadar bu tartisma, geçmisteki diger bazi tartismalardan daha düzeyli geçse de, ne yazik ki Fatih Akyel'i isteyenler ve istemeyenler asla uzlasamayacaklar. Çünkü bizim tarzimiz "uzlasmaci" bir tarz degil. Ikna edici örneklerle tatmin olup "haklisiniz" diyebilmek yerine her zamanki gibi "tükürdügünü yalamamak" politikasi izliyoruz. Karadenizli tükürdügünü yalar mi hiç!

Lütfen unutmayalim, herhangi bir konuda öne sürdügünüz fikir, birtakim tezlerle çürütülmüsse "tükürdügünü yalayabilmek" bir erdemdir.

Bu durum iyi idrak edilmedikçe bu forumda konular açilir, insanlar tartisir, birbirini kirar, üzer ve eldeki sifirlarla hayata devam edilir.

Bizim yegane hedefimiz "Trabzonspor'a hizmet" olmalidir. Elbetteki bu hizmet yolunda her türlü görüs önemlidir. Yeterki bu görüslerin bileskesi olan ortak bir paydada bulusalim ve bu paydayla sesimizi bir yerlere duyurabilelim. Geçmiste hemen herkesin hemfikir oldugu konularda BMN oldukça iyi isler basarmis, ses getiren faaliyetlerde bulunmustur. Ama farkli seslerin yükseldigi konularda hiçbir zaman uzlasma saglanamamis, dolayisiyla Bor pazari kaçirilarak Nigde'ye dogru hareket edilmistir.

Trabzonspor'un uzun yillardir süre gelen basarisizliginda da bu "uzlasmaz tavir" en önde gelen nedendir. Taraftardan futbolcusuna, yöneticiden medyasina uz-la-sa-mi-yo-ruz! FB diye anilan futbol kulübünün kurumsallasma sürecini iyi analiz ederek çok iyi isler basaraneski yönetim, transfer konusundaki uzlasmazlik nedeniyle maalesef saha sonuçlarinda basarisiz olmustur.

Konu ile ilgili kisisel görüsüme gelince,

Bu takima sadece gönül bagi ile bagli olan biz taraftarlar, profesyonellik kavramindan pek anlamayiz. Büyük bir camianin serefli bir formasini haketmeyenler bunu asla giymemelidirler. Bence Fatih Akyel bu formayi giymemelidir.Ayni sekildebu formayi Gökdeniz'de giymemelidir, Ibrahim Ege'de giymemelidir.Eger yillar sonra Trabzonspor ismiyle birlikte bahisci Gökdeniz,alemci Yattara,silahsör Fatih Tekke, tacizci I.Ege vb.gibiisimlerinin anilmasini istemiyorsak,Trabzonspor'u diger Istanbul kulüplerinden farkli kilan bu degerleri korumaliyiz.Tabii ki hata yapan her futbolcuyu kulüpten göndererek olmaz bu, ama kulübün bir "etik yapilanmaya" ihtiyaci oldugu da asikardir. Fatih Akyel isimlisahsin kulübe alinmasi saha sonuçlarina olumlu yansiyacak olsa bile -ki su anki performansiyla bu mümkün de görünmüyor-bizi farkli kilan degerlerin kaybedilmesi asla telafi edilemez. Bu geri kafalilik degilidir, profesyonel düsünmemek hiç degildir,sadece "Farkliligimizi korumaktir".

Bizi biz yapandegerlerihiçe sayarak gelecek bir sampiyonlugu isteyenlere ise diyecek bir sözüm yok.Ama bilsinler ki onlar "yanlis yerdeler"...

trapezus61
26.12.2005, 15:44
@zahido

trapezus61 o anlamda söylemedi sadece Galatasarayli mi Fenerbahçeli mi o bile belli degil manasinda sölemek istedi.Kökeni belli degil yani.

Osmanim beni anladigin için tesekkürler...

Fatih Akyelin ailesi degil kisiligi ilgilendiriyor bizleri. Ve bu sahsiyet Trabzonspor formasina yakisacak bir futbolcu degil.

selcjK
26.12.2005, 15:46
bu olaylar gösteriyor ki hala Trabzonsporda bazi seyler degismemis, bunlar degismedikçe biz çok futbolcu,hoca harcariz, sonra gönüllerin sampiyonlugunu kimseye kaybettirmeyiz. aslinda garip karsilamiyorum ki tribünde "küfreden bizden degildir" pankarti üzerinde 90 dk küfreden dernekler oldugu sürece üstelik kendi pankartlari. ne desek bos asin kesin fatihi ne gerek var ki zaten transfere takim süper ne gol yedik ne kalemizde tehlike yasadik 20 puan öndeyiz kesin sampiyonuz.

Kaya
26.12.2005, 15:49
@kurt61

Söylediklerinde haklisin yanliz bir noktaya takildim.

Her hata yapani göndermek olmaz demissin peki neden saydigin isim listesine Fatih'i aldin. Silahsör Fatih demek çok mu gerekli. Kaldiki kendisi bir açiklamada bulundu. Istanbul'dan direk tatile gidecegini bu yüzden silahini pesinde getirmek zorunda kaldigini söyledi. Ve silahin görüntülendigi yer kontrol yeri. Art niyetli bir kameraman kamerasini sokmus silaha dogru.

Saydigin diger isimlere birsey demiyorum. Ama sadece Fatih'in o listeye alinmamasi gerekirdi.

Faik Yılmaz
26.12.2005, 15:53
bu olaylar gösteriyor ki hala Trabzonsporda bazi seyler degismemis, bunlar degismedikçe biz çok futbolcu,hoca harcariz, sonra gönüllerin sampiyonlugunu kimseye kaybettirmeyiz. aslinda garip karsilamiyorum ki tribünde "küfreden bizden degildir" pankarti üzerinde 90 dk küfreden dernekler oldugu sürece üstelik kendi pankartlari. ne desek bos asin kesin fatihi ne gerek var ki zaten transfere takim süper ne gol yedik ne kalemizde tehlike yasadik 20 puan öndeyiz kesin sampiyonuz.

sana sonuna kadar destek veriyorum arkadasim bu kafa bizdeyken sampiyonluk için daha çooooooooooook bekleriz neleri tartisiyoruz ya. tamam akyeli almadik.sag kanattan her gol yedigimizde buradaki arkadaslara bunu hatirlatacagim.tarihimizin en kötü günlerini yasiyoruz.

hiç yemedigimiz kadar gol yedik siz hala fatihle ugrasin. görün bakalim neler olacak.

Recep Alkan
26.12.2005, 15:54
arkadaslar soylediklerinizin sonuna kadar arkasindayim. bencede bizi soyledikleri ile asagilamaya kalkan bu kisiliksiz insani trabzonspora sokmamaliyiz. ve bunu nasil olacaksa olmali. ama ne pahasina olursa olsun basarmaliyiz.

bence bu transferin gerceklesmemesi icin iki sebep var.

1: kisiliksiz bir insan olmasi

2: zaten bu yasindan sonra trabzonspor da ancak top toplayici olarak calisabilir...

kesinlikle trabzonspor camiasinin kapisindan sokulmamali..

Fatih Akgün
26.12.2005, 15:56
bence adini anmaya ve konusmaya degecek bir insan degil bu gibi adamlar trabzon ismiyle yan yana bile anilmamali okadar

Kaya
26.12.2005, 15:58

sana sonuna kadar destek veriyorum arkadasim bu kafa bizdeyken sampiyonluk için daha çooooooooooook bekleriz neleri tartisiyoruz ya. tamam akyeli almadik.sag kanattan her gol yedigimizde buradaki arkadaslara bunu hatirlatacagim.tarihimizin en kötü günlerini yasiyoruz.

hiç yemedigimiz kadar gol yedik siz hala fatihle ugrasin. görün bakalim neler olacak.

Fatih Akyel bir terbiyesizlik yapmis hemde Trabzonsporumuza ve onun taraftarlarina. Burada verilen tepkiler hakli ve dogaldir. Bu olaya karsi verilen dogal tepkiye karsilik "sampiyonlugu çok bekleriz" demek bence çok dogru degil.

#10 Fietra
Benim hatirladigim Fatih Akyel A.Sebatspor-Fenerbahçe maçindan sonra bu bahsettigimiz sözü etmisti?

Tekrarliyorum...Edited by: perhaps

zafercalikoglu
yonetimin super icrati,

atasözü gelen gideni aratir,umarim oyle olmaz ama ,

bordomavili_06
26.12.2005, 16:04
peki sevgili arkadasim bu dogru dürüst top oynayacak profosyonel fatih akyel mi? nedem onu bu kadar çok istiyorsun anlamdim bizim bilmedigimiz ne gibi meziyetleri var? bizi de aydinlatirsan sevnirim

sevgi ve saygiyla kal.

Murat'
26.12.2005, 16:06

Ohaaa okdarda degil babasi benim babamin hac arkadasiydi Tamam bende istemiom fatihin bize gelmesini ama anasina avradinada sövmeyin..

yani ne demek belli degil ayip hem gökdeniz biz&lt;im buralarin çocugu dogru ama onun yaptigini el oglu yapmaz

kurt61
26.12.2005, 16:07
@kurt61

Söylediklerinde haklisin yanliz bir noktaya takildim.

Her hata yapani göndermek olmaz demissin peki neden saydigin isim listesine Fatih'i aldin. Silahsör Fatih demek çok mu gerekli. Kaldiki kendisi bir açiklamada bulundu. Istanbul'dan direk tatile gidecegini bu yüzden silahini pesinde getirmek zorunda kaldigini söyledi. Ve silahin görüntülendigi yer kontrol yeri. Art niyetli bir kameraman kamerasini sokmus silaha dogru.

Saydigin diger isimlere birsey demiyorum. Ama sadece Fatih'in o listeye alinmamasi gerekirdi.

Sevgili Kaya,

Bir insanin ruhsatli silahini tasimasi normal bir seydir, fakat üzerinde Trabzonsporesofmani varken ve üstelik medyanin bunu malzeme yapacagini bilerek bir maça silahli gelmek anormaldir, yanlisdir. Kameralarin çektigini bile bile sarjöre mermi yerlestirmek ise abesle istigaldir. Maç biter bastirirsin 138 milyonu Trabzon'a gider,sivil kiyafetini çeker, alir silahini gelirsin.Çok mu zor. Benim burada deginmek istedigim Trabzonspor'un onurlu isminin bu tür yanlis hareketlerle anilmasina veya zedelenmesineizin vermemek için bir "etik yapilanmaya" gidilmesi idi. Biraz da özelestiri yapmaliyiz. FB isimli kulübün gayri ahlaki eylemlerini elestirirken bize demezler mi "dinime küfreden müslüman olsa" diye. Keza artik çevremdekiler diyor bile...

Ha bu yapilanma esnasinda seriat uygulayalim, istiklal mahkemeleri kuralim, onu asalim bunu keselim demiyorum. Benim görüsüm Gökdeniz ve I.Ege'nin biletlerinin kesilmesi, digerlerine ise "Trabzonspor formasini giymenin bedeli" ni hatirlatacak hatri sayilir cezalar verilmesi idi. Bunlarin hiçbiri yapilmadi.

Eskiden "Sen niye Trabzonspor'u tutuyorsun" diye sorduklarinda, sehirle olan kan bagim disinda bir ton cevap bulurdum. Simdi bu cevaplar epey azaldi.Ben o eski günlere dönmek, bu nedenleri söyledigimde karsimda bana imrenerek bakan gözler, yanit veremeyen agizlar görmek istiyorum yine. Varsin sampiyonluk bir 20 yil daha gelmesin!

Külünkoğlu
26.12.2005, 16:08
neden ilgileneyim ki? ben kendi takim oyuncularimla ilgilenirim,

Iyi ya arkadasim kendi takiminin oyunculariyla ilgilen, yorum yaz, Bizim takima gelip gelmeyecegi belli olmayan fakat geçmisi belli olan bir mahlukat için bu kadar gerilmeye deger mi ?

Fatih bence kaliteli bir futbolcu, yaptiklarindan dolayi kaç kez özür diledi.

Özürü ile ilgili bir sey bulamadim ama bak ne buldum...

4 Kasim 2003 Tarihli bir Yazi...

"O kadar saat yol tepen sari-lacivertli taraftarlari, Trabzon?da eziyet çektirip, maçi bile seyrettirmeden geri yollamak, insan haklari ile uzaktan yakindan bagdasmiyor.

Kasdedilen Trabzon'a gelen 27 tane yasal olaraktasimak zorunda olduklari kimliklerini üzerinde tasimayantinerci bozmasi tipler.

Fatih Akyel?in, geçtigimiz yillarda tekme-yumruk giristigi fenerbahçe taraftarina, gösterdigi bu sevkat dolu yaklasim, eskiyi unutturup, fair-play adina atilmis dev bir adim olarak futbol tarihinde yerini alacaktir.

Bu arada, Fenerbahçe?li futbolcuyu, kendi taraftarini korurken Trabzon?lu taraftarlari tehdit ettigi için kinayanlar olabilir. Fazla kafaya takmasinlar. Futbol bu, fair-play için firsat tükenmez. Belki ilerde Trabzonspor?a transfer olur ve sevkatli kollarini bu sefer de Trabzon seyircisine açar."

Bu kadari bir imtihandir iste...Edited by: Külünkoglu

yaranozlu
26.12.2005, 16:10
bana göre Fatih iyi bir transfer olabilir. karakteri de öyle çok kötü olduguna inanmiyorum. Sahda çok hirsla oynayan bir oyuncu. Kesinlikle bizde is yapar. FATIH Akyele benden EVET arkadaslar. Sergen gibi bir oyuncuyu kabul ettik ve iyi de ettik zamaninda. Fatih de Türk futbolunda TRABZONSPORLU Fatih Akyel olarak kalabilir. Bence sans tanimamiz lazim. Hocamiz da özellikle istiyor.

lazutlarlivera
26.12.2005, 16:10
TRABZONSPORLU oldugum için her zaman guru duymusumdur kendimle.Ama su forumda adinidahi telaffuz etmek istemedigimadamin transferine gösterilen tepki gerçekten ANCAK TRABZONSPOR a yakisirdi.Takimini bu kadar sahiplenen bi taraftar toplulugu daha görülmemistir.Bir kez dahaövündüm TRABZONSPORLULUGUMLA.NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE.

MALUM SAHIS TRABZONSPOR formasisana 1000 gömlek büyük gelir.

Ahmet AYDIN-28
26.12.2005, 16:11

Degerli blackseastorm ve selcjK kardeslerim. Bunu kisisel olarak degerlendirmeyin ama sayfalardir Fatih Akyel ismi tartisiliyor ve gördügüm kadariyla sadece ikiniz alinmasini istiyorsunuz. Hakli da olabilirsiniz belki faydali da olabilir ama gördügünüz üzere taraftarin çook büyük bir çogunlugu bu transfere olumsuz bakiyor. Durum böyleyken sizce de gerçekten transfer edilmeli mi? Transfer edilirse Trabzonspor'un defans sorunu çözülecek mi? Alinmazsa Trabzonspor'u çok kötü günler mi bekliyor? Bilmiyorum ama benim kisisel görüsüm mutlaka alinmasi gereken bir oyuncu kesinlikle degil.

yakutlu61
26.12.2005, 16:13
Fatih akyelle bizim futbolcularimizin karsilastirmasini bile yapmak en buyuk yanlis olur.fatih akyel bu takimin malzemecisi olacak deseler ona bile siddetle karsi cikarim. kaldiki akyel ne FATIH TEKKE nin nede GÖKDENIZIN tirnagi olamaz.

Trabzonsporu tek basina sampiyon yapacagini bilsem bu adami bu takimda istemiyorum.............................

cenk109
26.12.2005, 16:14
arkadaslar duygusalliktan uzak duralim...bu adam elbette kutarici degil ama sartlar ne olursa olsun bu dönemde alinabilecek iyi oyunculardan biri. profesyonellikte giydigin takimin formasini savunmak normaldir.simdi bize gelirse fenere karsi bizi savunacaktir. bence bu kadar agresif olmayalim ve kosullar içerisinde mantikli düsünelim

Tunga
26.12.2005, 16:19
Sabahtan beri maraton.com.tr'ye e-mail atip duruyordum. Sanirim yanliz degilmisim...

"FATIH AKYEL'I ISTEMIYORUZ!"
Trabzonspor'un prensip anlasmasina vardigi ve yarin muhtemelen sözlesme imzalamasi beklenen Fatih Akyel'e taraftardan büyük tepki...

Maraton.Com.Tr'yi mail yagmuruna tutan Bordo-Mavili taraftarlar "Fatih Akyel'i kesinlikle istemiyoruz" derken, bu konuda kampanya baslattiklarini da belirttiler...

Bordomavi.net ve Kalearkasi.net adli taraftar siteleri bu konuda öncü olanlardan... Diger taraftar sitelerinin de kampanyaya katilmasi bekleniyor...

yakutlu61
26.12.2005, 16:21
arkadaslar emin olun bu adamin(adam demek bile hata) baska bi secenegi olsa trabzonsporun kapisini calmazdi.ve saldirmaya devam ederdi yunanistan da bile adamin ne halt oldugunu anlamislar.

Allah askina bu takim huzur evimi mantikli olalim lutfen.faih akyel bu kulupte top oynayacaksa yaziklar olsun onu alacak yonetime.................

Külünkoğlu
26.12.2005, 16:23
Sabahtan beri maraton.com.tr'ye e-mail atip duruyordum. Sanirim yanliz degilmisim...

Asla Yanliz Degilsin...smileys/smiley2.gif

cenk109
26.12.2005, 16:24
ARKADASLAR BIZ IBRAHIM EGE VE GÖKDENIZI BILE KABULLENDIK .TAKIMA FAYDASI OLACAKSA GELSIN

Murat'
26.12.2005, 16:25
arkadaslar emin olun bu adamin(adam demek bile hata)

yani bence senin bu davranisin hattaaaaa bazi seyleri çok abartiyorsunuzz

trapezus61
26.12.2005, 16:27
Fatih Akyel gelse sanki Trabzonsporu sampiyon yapacakmis gibi olaya bakanlari hayretle okuyorum. Ya Allah askina kimdir bu Fatih Akyel? Sanki Roberto CARLOS dan bahsediyorsunuz...

Fatih Akyelin Trabzonspora verecegi hiçbirsey yoktur. Su anda elimizde bulunan Emrah EREN gerek futbolculugu gerekse de kisiligi bakimindan çok daha iyi futbolcudur ondan. Bu adamin bu forumda bu kadar yer bulmasi ve gündemi mesgul etmesi bile abesle istigaldir...

Bir çift sözü de çiçegi burnundaki yeni yönetimimize söylemek istiyorum. Belli ki iyi niyetle bu ise soyundunuz. Trabzonsporu içinde bulundugu zor durumdan kurtarmak için transfer yapabilme telasina düstünüz. Bir de kongre öncesi verdiginiz büyük sözleri düsününce yasadiginiz bu aceleciligi ve panigi anlayabiliyorum. Ama Trabzonsporun sahip oldugu degerleri asla gözardi edemezsiniz.

Biz gerekirse ligin ikinci yarisinda paf takviyeli olarak yola devam ederiz. Bu bizim Trabzonspora olan sevgimizden ve destegimizden hiçbir sey eksiltmez. Ama sizlerin yaptigi bu düsüncesizce davranislar Trabzonspor taraftarini derinden yaralar ve tepetaklak gidersiniz...

Lütfen bu taraftari salak yerine koymayin.

yakutlu61
26.12.2005, 16:28
abarttigimi dusunuyorsan su yaziyi oku arkadasim.....

<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=107 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="20%">[/url]http://www.sabah.com.tr/2005/03/08/im//1EF9F17ED35E5246A7846444b.jpg</TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2>[url=""] ("")http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=7>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>Fatih Akyel'i almam hataydi

Bochum'un hocasi Neururer, "Fatih çok iyi futbolcu ama geçmisiyle yasiyor" dedi.

G.Saray ile büyük basarilara imza atan, F.Bahçe'de de lig sampiyonlugu yasadiktan sonra sezon ortasinda sari-lacivertli takimdan ayrilip Almanya'nin Bochum takimina transfer olan Fatih Akyel zor günler yasiyor. Bochum Teknik Direktörü Peter Neururer Kicker dergisine verdigi demeçte, Fatih Akyel'i transfer ederek hayatinin en büyük hatasini yaptigini söyledi.

Sadece 45 dakika oynadi
Dilini konusamadigi bir futbolcuyu bir daha kesinlikle transfer etmeyecegini vurgulayan Neururer, "Fatih çok iyi bir futbolcu. Ancak ona bir türlü takima girmesi için çok çalismasi gerektigini anlatamadim. Kariyeri sayesinde ilk 11'deki yerinin garanti oldugunu saniyor. Idmanlarda yaptigi bir-iki hareketle onun ne kadar yetenekli oldugunu hemen gördüm. Ama o bu yeteneklerini gelistirecegine sahada geziyor" seklinde konustu. Fatih Akyel Bochum formasini sadece 23 Ocak'ta 2-2 biten Bochum-Hertha Berlin maçinin ikinci 45 dakikasinda giydi.

cenk109
26.12.2005, 16:31
BAZI ARKADASLAR EMRAHI DIYOR AMA BU ARKADASIMIZDA SEZON BASINDA GALATASARALA PAZARLIK YAPIP TRABZONSPORA KARSI KOZ KULLANMADI MI

cIlgInIm
26.12.2005, 16:34
BAZI ARKADASLAR EMRAHI DIYOR AMA BU ARKADASIMIZDA SEZON BASINDA GALATASARALA PAZARLIK YAPIP TRABZONSPORA KARSI KOZ KULLANMADI MI

sen kafani takma oynadigi son kozuydu... cokkkkk arar bir Trabzonspor ama bulamaz.. son kozuda cekti maca papaaz cikmazsa batar.. kolay kolay da maca papaz cikma haberi yok koltugunun altindan cikti o :) :)

cenk109
26.12.2005, 16:36
ÇOK DOGRUSUN ÇILGINIM....PAPAZI VAHID GEREKTIGI GIBI KULLANDI :))))))))

yakutlu61
26.12.2005, 16:38
yani bence senin bu davranisin hattaaaaa bazi seyleri çok abartiyorsunuzz

murat kardesim:

adamlik oyle kolay bi olay degil fatih akyelse hiç ama hiç adam degil emin ol.google de fatih akyel yaz ve cikanlari oku.

yakutlu61
26.12.2005, 16:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Emre Asik Trabzon'da</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor, Emre Asik'la 1 trilyon liraya el sikisti. Kaplan, Fatih Akyel ile de prensipte anlasti.

<DIV align=center>***</DIV>

Emre tamam

500 milyara serbest kalacak olan Emre, bordo-mavililere 1 trilyona malolacak. Ugur Boral ve Fatih Akyel ile anlasildi, sira kulüplerinde.

Asik, 1 trilyon
Trabzonspor transfer çalismalarina ara vermeden devam ediyor. Bordo-mavili yönetimin, Besiktas'in gözden çikardigi stoper oyuncu Emre Asik'la el sikistigi ögrenildi. 500 milyara serbest kalacak olan oyuncu Trabzonspor'a 1 trilyona malolacak. Futbolcu ile her konuda anlasan Trabzonspor simdi konuyu Besiktas'la görüserek bitirecegi söyleniyor.

Fatih'ten 'Okey'
Futbol yasantisini Yunanistan'in PAOK takiminda sürdüren Fatih Akyel ile de el sikisan Trabzonspor savunmayi saglama almak istiyor. Fatih "Trabzon'da oynamaktan gurur duyarim" diyerek el sikisirken, PAOK kulübü sorun çikardi. Trabzon, Yunan kulübü ile Fatih için devreye girdi. PAOK'lular olumlu yaklasirsa Fatih transferi gerçeklesecek

yazik valla bu takimin bosa harcayacak 1 trilyonu var demek....

BU PARAYI SOKAK HAYVANLARINA BAGISLAYIN SAYIN ALBAYRAK DAHA BUYUK SEVABA GIRERSINIZ.........

Sevgi
26.12.2005, 16:43
sakami busmileys/smiley11.gifdalgami geçiyorlar bizimle yaasmileys/smiley11.gif

Erbay
La ilahe illallah.Bu nedir ya.Yildiz dedikleri bunlar miydi.Biri kasap digeri seyircimiz için kedi diyen mahlukat

onurkaradeniz
hiç gerek yok fatih transferine istemiyoruz smileys/smiley7.gif

yakutlu61
26.12.2005, 16:45
Valla kardesim eger sakaysa essek sakasi ve hiç komik degil.

Yoksa baskanin verdigi 2 yildiz futbolcu sozunden biri fatih akyelmiydi

eger oyleyse yazik.........................

CAFER ÖZER
26.12.2005, 16:47
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Taraftar Neden Fatih Akyel'e karsi?</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/43291akyel.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>26 Aralik 2005 15:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor Yönetimi Fatih Akyel'i almak isterken, taraftar hemen tepki gösterdi "Istemiyoruz" diye. Bu ikilemi ve olayin perde arkasini Sedat Tunali yazdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türk yazininin en çok okunan ama medyanin en çok satanlar listesine hiç ?sokulmayan? yazari Nihat Genç?in kaleminden bir girisle baslayalim. Ulusoy otobüsü konaklama yerine yaklasmaktadir. Muavinin sesi duyulur: "Sayin yolcularumuz otobusumuz Sungurlu Tag (dag) Tesislerinde yarim saat yemek molasi vermistir. Tuvalet lokantanun yanindadur, afiyet olsun?

Nuri Albayrak ve yeni Trabzonspor yönetiminin Fatih Akyel transferiyle ilgili açiklamalarini okuyunca aklima ilk gelen sey bu anekdot oldu. Ulusoy ile seyahat etmeyenler bunu bir fikra sanabilir, degildir, Ulusoy otobüslerinin ses kayit kasetlerinde buna benzer yüzlerce örnek bulunabilir. Trabzonspor?u olusturan degerlerin neler oldugunu kavrayamadan Fatih Akyel gibi bir isme bu takimin formasini giydirmeye kalkanlarin, menecerler degil de, bizzat bu kulübün yöneticileri oldugunu duydugunuzda ise, bunun olsa olsa kötü bir fikra olabilecegini düsünürsünüz. Maalesef yine yanildiniz, bu da fikra degil.

Fatih Akyel?in futbolcu kimligini sorgulamak benim isim degil. Benim zihnimdeki Akyel fotografi, geçmisteki birçok benzer fotografla birlesip bir mozayige dönüsüyor. Ve bu mozaige ?Istanbul?da tutunamayanlar mozayigi? diyoruz. Bu mozayigin en kerameti kendinden menkul üyeleri olarak Fethi, Recep ve son olarak da yönetim bir rezalete imza atarsa, Fatih Akyel öne çikiyorlar. Fethi ve Recep?in futbolculuk degerleri tartisilabilir, ama her ikisi de dil uzattiklari, hakaret ettikleri bir camiaya transfer olmak için ?gerekirse özür dilerim? türü bir küçülmenin aktörleri olmadilar.

Türk futbolu ve Trabzonspor camiasi bu iki isme ve onlari ?deger? olarak Trabzon?a getirenleri tebessümle aniyor. Ama, velev ki Fatih Akyel?e, bir maçlik da olsa o degerler ve ilkeler bütünü formayi giydirmeye kalkarlar; bu kentin, sorumlulari nasil anacagini , yine Nihat Genç?in ?Firin ? isimli öyküsünden alintiyla anlatmaya çalisalim. ? Etrafa bakindim, burada insanliga dair hiçbir emare yok, duvarlar, tavan, kirlenmis tül perdeler gibi örümcek aglari içinde.Yalniz kireci dökülmüs, tuglalari dökülen duvarda, gazeteden kesilmis, Trabzonsporlu Sota?nin resmi, unlanmis, tozlanmis. Içimden buradan kaçmanin planlarini yapiyorum. ?Sota simdi yurt disinda oynuyor? diyorum. Firin isçisi Ömer (öykü kahramani) ? O?ni yolliyanun a??. goyayim, yaktiler Tirabzoni? (ihtiyar kemanci/ sy 63)

Sota?yin gönderenleri 10 yil sonra sevgiyle! anan Karadeniz insani; Fatih Akyel?e, bu tenle özdes formayi giydirmeye kalkanlari da ayni hararetle anacaktir.

Son söz olarak sunu da söylemeli. Fatih Akyel?in, çogu zaman ekmekten sudan önemli bordo-mavi formayi rüyasinda bile görmemesi gerçegi bir yana. Ayni takimda yillarca kaptanligini yapan futbolcu agabeyine (Bülent Korkmaz), esas oglanlardan ötekinin formasiyla ettigi küfür bile karakteri hakkinda yeterli ipuçlarini vermektedir.

Trabzonspor; tutunamayanlar mezarligi degildir.

Kaynak: www.sonsayfa.com</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 2531 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>

cenk109
26.12.2005, 16:52
ARKADASLAR BU FATIHIN SORUNU SENOL HOCAYLAYDI.ADAM 2 HAFTA SONRA ONU MILLI TAKIMA ALDI.PROFESYONELLIKTE BUNLAR OLUR

ozcan_asanoglu
26.12.2005, 16:53
karnesine bakildiginda, adrenalini yükseldiginde tamamen kendini kaybeden biri olarak gözüküyor...bunun ileride olmayacaginin garantisi olmadigi gibi olacagi yönünde yogun süphe var...

futbolcu transferinde teknik yönlerin yaninda bunlarin da degerlendirilmesi gerekir..tamam belki özürü kabul edilir ama bundan sonra benzeri olaylara imza atacagi muhakkak gibi duruyor...

Küçükalioğlu
26.12.2005, 16:54
arkadaslar bugün disardaydim sayfalarca yazilmis söyle böylede son durum hakkinda bi bilgisi olan yokmu.

Küçükalioğlu
26.12.2005, 16:57
arti bu adam gelecekse çagirin hamiyi ünali en azindan onlar forma için oynuyolardi olmazsa ali kemali felanda hazirlariz bi dahaki sezona ne bu Trabzonmu yoksa tapon toplama merkezimismileys/smiley7.gif

cenk109
26.12.2005, 17:01
BU ADAMIN AGRESIFLIGI SAHADA DA ISIMIZE YARAR.BELKI HAKEME VE RAKIBE TAVIK OYACAK BIR FUTBOLUYA SAHIP OLURUZ

61viya
26.12.2005, 17:02
Nasil olur da bizim yönetim kurulumuz,taraftarinin hassasiyetini bilmeine ragmen,bu çikan haberler hakkinda bir yorumda bulunmaz aklim almiyor...

Oflee sormustun ya,ona da mektup yazar misin gelirse diye...Allah yazdiysa bozsun,da hani geldi diyelmi..Ona yazacagim mektuptaki sevgi gösterisi,Papila Trabzona geldiginde renkdaslaimin ona göstereckleri sevgiden çok daha berbat olur...Bilmem yeterli mi...

Allah askina biri çikip yalanlasin su haberi yaaaaaaa...........

cenk109
26.12.2005, 17:03
KARDESIM FATIH KIZIYORUZ...IBOYLA GÖKDENIZI BAGRIMIZA BASIYORUZ

Küçükalioğlu
26.12.2005, 17:04
cenk109 büyük Trabzonspor taraftari kime nerde ne koyacagini ii bilir bunu koymasi için akyelmidir ne karin agrisidir ona ihtiyacimiz yoksmileys/smiley7.gif

yakutlu61
26.12.2005, 17:05
BU ADAMIN AGRESIFLIGI SAHADA DA ISIMIZE YARAR.BELKI HAKEME VE RAKIBE TAVIK OYACAK BIR FUTBOLUYA SAHIP OLURUZ

ya bu adami ne kadar istiyosun arkadasim,bizim bilmedigimiz bi seymi biliyorsun.yoksa akrabalik falanmi var....

hiç bi ozelligi isimize yaramicak sahada ki agresifligi yaricak.

agresiflik istiyosan evin onune bi pitbull al bence ustelik o daha sevimli bi hayvan......

Recep Alkan
26.12.2005, 17:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FATIH AKYEL'DEN AÇIKLAMA
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'un prensip anlasmasina vardigi Fatih Akyel, Besiktas'dan da transfer önerisi aldigini ancak kendisinin Trabzonspor'u tercih ettigini söyledi.

Fatih Akyel, Trabzonspor ile prensipte anlasma yaptigini ve küçük prüzlerin giderilmeye çalisildigini belirterek, ?Transferim, imza asamasinda. Bugün, yarin netlik kazanir. Son görüsmeler yapiliyor ve büyük ihtimalle Trabzonspor ile sözlesme imzalayacagim? dedi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in kendisini istedigini ve Yunanistan'da bordo-mavili takim tarafindan izlettirildigini ifade eden Akyel, söyle devam etti: ?Bana (gelirmisin) dediler, ben de gelirim dedim. Para konusunda da hiçbir sorun çikarmadim. Besiktas'da beni istiyordu ancak ben Trabzonspor'u tercih ettim. Istanbul disinda forma giymek istiyorum. Trabzonspor, büyük bir camia ve futbol sehri. Futbola iyi konsantre olacagimi düsünüyorum. Eger futbola kendimi tekrar verirsem, Trabzonspor formasi altinda milli takima dönecegime inaniyorum.?

Fenerbahçe formasiyla Trabzonspor maçinda yaptigi haraketlerin büyütüldügünü kaydeden Akyel, söyle konustu:
?O zaman yaptigim hareketten dolayi özür dilemistim. Bugün de özür dilerim. Bence bu konulari fazla büyütmemek lazim. Ben Trabzonspor'a geliyorum çünkü Trabzonspor'a katki saglayacagima inaniyorum. O gün özür dilemistim. Bugün de Trabzonspor'da oynayacagim futbol ile taraftarlari sevindirmek onlardan bir kez daha özür dilemek istiyorum.?

</TD></TR></T></TABLE>biz ne dersek diyelim adam geliyor bize...

Berat
26.12.2005, 17:09
Buraya buraya, Fatih Akyel burayasmileys/smiley32.gifHelal olsun yönetimimize.. nokta atisi yapiyorlar, ç(B)ok faydali olur Trabzonsporumuza..karakterine de diyecek laf yok zaten, e oynadigi mevki de sag bek..orada da sikintimiz var..hani febe'de oynayan Ufukhan gibi bir adamimiz olsa neyse ama o da yok..o yüzden Fatih Akyel transferi bizim için sart gözüküyor..

Bundan sonraki hamle olarak Efes Cup'ta Alisen Kandil'i tokatlayan Ümit Özat'in alinmasini bekliyorum.. daha sonrasinda da geçmiste TS ile sorun yasayan tüm rakip futbolcular tespit edilip gerekli girisimlerde bulunulsun.. adamlar kendilerini affettirmek için daha iyi oynarlar..smileys/smiley32.gif

hauptstrasse
26.12.2005, 17:14
evet tepkiler mutlaka karsi tepkiyi verecektir de acaba birileri de bu takima aslinda en cokta defansa bu tür oyuncular gerekli diye düsünmüyor mu! bir tarafta defansa takviye isteyen diger taraftan onu bunu istemezük diyen taraftar! bu yeni yönetimin bastan kaybettiginin resmidir!

simdi fatihi alirlarsa tu ka ka olacaklar almazlarsa taraftar bu yönetimin zayif karnini bulmus olacak ve herseyi diledigince maillerle ya da protestolarla bu yönetime yaptirabilecek!

yani durum hicte icacici gornmuyor! yönetimi kazanmakla herseyi elde ettiklerini zanneden bazi arkadaslarin da sevincleri kursaginda kalcak!

yeni yönetimin istanbul belediyesi futbol kulubunu yönetmekle trabzonsporu yönetmek arasinda bir oldugunu anlamasi uzun sürmeyecek sanirim! hele böyle ne yaptigini ne soyledigini bilmeyen bir taraftarin varsa !!!

*** silinmistir

fatih akyel ile emreye gelince! ben olsam onlarin yerindetrabzona gelmezdim! düsünürdüm kim beni istemiyor diye! futboldan anladigini dusnunen ama aslinda hicbirseyden anlamayan sadece gecmiste yasananlarla yasayan insanlar bugun maillerle onlari protesto ediyorlar! bir kisi de cikip futbollari uzerine bir sey demiyor bu iki oyuncunun! fatihin aslinda iyi bir kesici oldugu vs. evet ufukhan onun altinda ezilmedigi surece fatih gelebilir! kursatin oynadigi br geri dörtlude emre her zaman oynar ki erdinc gitmek istiyor! gercekci olabilecek miyiz yoksa birinin yazdigi uzere fatihintrabzonun kizlarina sövdügü masalina inanip onu linc mi edecegiz!!!!Edited by: Berat Tekke

yakutlu61
26.12.2005, 17:14
helel olsun ya yönetim bu iste takima bi beyin(SIZ) lazimdi tamam oda geldi.

besiktas tan teklisf almismis:yalanciyi tüm taraftar öpsunmu akyel...

ama bu transfer yetmez yillar once trabzonda top toplayici cocugu tekmeleyen serefsiz semih,sahtekar aygun,ahlaksiz umit ozat bunlarsiz akyel cekilmez....

arkadasima katiliyorum Ç(B)OK yararli bi transfer canim........

Burçak
26.12.2005, 17:21
bu hatadan bir an önce dönülmelidir. maç basinda futbolculari tribüne çagirirken bu çirkefi kim tribüne çagiracak. böyle bi adamin bizde yeri olamaz.

cemilsezgin
26.12.2005, 17:29
Fatih akyel gelirse avnaker dolarsa nabmerdim dolarsada fatih akyeli dislamak iin dolar yeni yönetimi savunanlar dakka bir gol bir görüyosunuz dime.

kurt61
evet tepkiler mutlaka karsi tepkiyi verecektir de acaba birileri de bu takima aslinda en cokta defansa bu tür oyuncular gerekli diye düsünmüyor mu! bir tarafta defansa takviye isteyen diger taraftan onu bunu istemezük diyen taraftar! bu yeni yönetimin bastan kaybettiginin resmidir!

simdi fatihi alirlarsa tu ka ka olacaklar almazlarsa taraftar bu yönetimin zayif karnini bulmus olacak ve herseyi diledigince maillerle ya da protestolarla bu yönetime yaptirabilecek!

yani durum hicte icacici gornmuyor! yönetimi kazanmakla herseyi elde ettiklerini zanneden bazi arkadaslarin da sevincleri kursaginda kalcak!

yeni yönetimin istanbul belediyesi futbol kulubunu yönetmekle trabzonsporu yönetmek arasinda bir oldugunu anlamasi uzun sürmeyecek sanirim! hele böyle ne yaptigini ne soyledigini bilmeyen bir taraftarin varsa !!!

*** silinmistir

fatih akyel ile emreye gelince! ben olsam onlarin yerindetrabzona gelmezdim! düsünürdüm kim beni istemiyor diye! futboldan anladigini dusnunen ama aslinda hicbirseyden anlamayan sadece gecmiste yasananlarla yasayan insanlar bugun maillerle onlari protesto ediyorlar! bir kisi de cikip futbollari uzerine bir sey demiyor bu iki oyuncunun! fatihin aslinda iyi bir kesici oldugu vs. evet ufukhan onun altinda ezilmedigi surece fatih gelebilir! kursatin oynadigi br geri dörtlude emre her zaman oynar ki erdinc gitmek istiyor! gercekci olabilecek miyiz yoksa birisinin yazdigi uzere fatihintrabzonun kizlarina sövdügü masalina inanip onu linc mi edecegiz!!!!

Eski yazilarindan hatirladigim kadariyla senin, genel düsüncenin tam aksine bir tavir takinacagini tahmin ediyordum. Bu senin ideolojik kimliginin yazilarina yansimasi. Düsüncen tam bu yönde olmasa dahi genel kani tersine tavir takinarak yazilarina mutlaka ideoloji karistiriyorsun. Ve hiç tanimamana ragmen, Fatik Akyel'in TS'a gelmesini tasvip etmeyen insanlarasiyasi bir damga vuraraksuçlayiveriyorsun. Bu yüzden de sürekli ceza yiyorsun. Ama bu cezalar da senin hosuna gidiyor, ideolojinden ötürü. Bana göre yaptigin yanlis. Senin üstüne giymeye çalistigin ideolojide sevgi vardir, kültür vardir, karsindakinin görüsüne saygi vardir, dinlemek vardir. Hani nerede bunlar?

Bu takimi sampiyon olsun da nasil olursa olsun diye tutanlar, yanlis yerdesiniz! Günümüz modern futbol ve yönetim anlayisi, profesyonellik vs. gibi kavramlarla konuyu özdeslestiremeye çalismayin. "Neden Trabzonspor'u tutuyorsun" sorusunadigerlerinden farkli bir cevap vermek istiyorsaniz degerlerinizi koruyun ya da lütfen düsüncenizi destekleyen kulüplerin taraftari olun!Edited by: Berat Tekke

Külünkoğlu
Ibrahim üzülmez (orta parmak gösterdigi için)

Bülent Korkmaz futbolculugunda Abdullah'a,soner'e attigi dirsekleriyle ve maç sonrasi gülüsleriyle meshurdur mümkünse antrenör olarak alinabilir.

Bu arada.

Milliyet Son dakika...
<CENTER>Trabzonspor'un Fatih Akyel ile anlasmasi tepki olusturdu </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/26/s&#111;n/resim/s&#111;nspo16.jpg Trabzonspor'un Fatih Akyel ile prensipte anlasmasi ve imza asamasina gelmesine Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Dernegi, tepki gösterdi.
Dernegin yönetim kurulu tarafindan yapilan yazili açiklamada, Trabzonspor'un bugüne kadar gelenek ve göreneklerine sahip çiktigi için büyük kulüp oldugu ifade edilerek, su görüslere yer verildi:
''Zaman zaman kulüp olarak çektigimiz sikintilarda bu ilkelerden uzaklastigimiz dönemler de olmustur. Türkiye liglerinde oynayan profesyonel futbolcu kardeslerimizin agizlarindan çikan kelimeyi kulaginin duymasi lazimdir. Bu ilke hiçbir zaman unutulmamalidir. Fatih Akyel'in Trabzonspor'a ve taraftarlarina yapmis oldugu küfür ve çirkin eylemleri gerek dernek, gerekse de taraftarlar ve Trabzonspor olarak kabullenmek mümkün degildir. Bu eylemleri yapan futbolcular, Trabzonspor'un büyüklügü ve onuru altinda bedellerini de ödemek mecburiyetindedirler.'' Fatih Akyel'in transferi konusunda bazi taraftarlar dernekleri de tepkide bulundular.
Edited by: Külünkoglu

cemilsezgin
26.12.2005, 17:35
YA BU DAM GELIRSE TRABZONDA NASIL GEZECK NASIL DISARI ÇIKACAK BUNU ANCAK TRABZONDA BIRLESMIS MILLETLERIN KORUMASI LAZIM VALLLA BENIM KARSIMA ÇIKARSA YÜZÜNE ÜKÜRÜRÜM HAVA ALNINDA ONUN ÜSTÜNDEKI TRABZON SPOR AMLEMLI HERSEYI ÇIKARTIRIM KIMDIR BU ADAM KARAKTERSIZ KISILIKSIZ INSANLARI TOPLUYORLAR.

Yönetim siz hala nasil bir takimin basina geçtinizin farkinda deilsiniz herhalde deilseniz hemen ögrenin veya baslamadan birakin gidin.

oflum61
26.12.2005, 17:35
FATIH AKYELE VETO!

BEDAVA DA GELSE VETO! YÖNETIMIN ILK HATASI OLMASIN! SAKIN HAAAAA! BIRAZ OLSUN HAVA GIRDIK YÜZÜMÜZE GÖZÜMÜZE BULUSTURMAYALIM!
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
************************************************** *******Edited by: perhaps

Külünkoğlu
26.12.2005, 17:36
Tepkiyi veren kim hayatlarini futbol sahalarinda kazanmis Futbolun içinde faal olarak en 12 - 15 sene oynamis oyuncularin dernegi.

Adi neymis bu dernegin Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Dernegi peki siz bu isi onlardan daha mi iyi biliyorsunuz ?

Hala ahkam kesecekmisiniz !

halil ibo
26.12.2005, 17:36
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un Fatih Akyel ile prensipte anlasmasi ve imza asamasina gelmesine Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Dernegi, tepki gösterdi. Iste ayrintilar?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Dernegin yönetim kurulu tarafindan yapilan yazili açiklamada, Trabzonspor'un bugüne kadar gelenek ve göreneklerine sahip çiktigi için büyük kulüp oldugu ifade edilerek, su görüslere yer verildi:

''Zaman zaman kulüp olarak çektigimiz sikintilarda bu ilkelerden uzaklastigimiz dönemler de olmustur. Türkiye liglerinde oynayan profesyonel futbolcu kardeslerimizin agizlarindan çikan kelimeyi kulaginin duymasi lazimdir. Bu ilke hiçbir zaman unutulmamalidir.

Fatih Akyel'in Trabzonspor'a ve taraftarlarina yapmis oldugu küfür ve çirkin eylemleri gerek dernek, gerekse de taraftarlar ve Trabzonspor olarak kabullenmek mümkün degildir. Bu eylemleri yapan futbolcular, Trabzonspor'un büyüklügü ve onuru altinda bedellerini de ödemek
mecburiyetindedirler.''

Fatih Akyel'in transferi konusunda bazi taraftarlar dernekleri de
tepkide bulundular.

Kaynak: Anadolu Ajansi</TD></TR></T></TABLE>

Tepkimiz haklidir.Futbolcu olarakta etik olarakta bitmis Bizans artiklarini istemiyoruz.

cenk109
26.12.2005, 17:39
profesyonel futbolcular dernegi ibrahim ege ile gökdeniz olaylarinda neredeydi...

cemilsezgin
26.12.2005, 17:48
profesyonel futbolcular dernegi ibrahim ege ile gökdeniz olaylarinda neredeydi...

Arkadasim gökdeniz ibraim ege bu adamlarla ayni kefeye koyamassin onlar bizim çocumuz bunlar bizassin zamanin da trabzona bunlar neler demisti unuttunuzmu.

61_dnc_TS
26.12.2005, 17:52
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
************************************************** ******* (http://www.ajansspor.com/futbol/panorama/)</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: perhaps

Sevgi
26.12.2005, 17:52
fatih akyel ile emreye gelince! ben olsam onlarin yerindetrabzona gelmezdim! düsünürdüm kim beni istemiyor diye! futboldan anladigini dusnunen ama aslinda hicbirseyden anlamayan sadece gecmiste yasananlarla yasayan insanlar bugun maillerle onlari protesto ediyorlar! bir kisi de cikip futbollari uzerine bir sey demiyor bu iki oyuncunun! fatihin aslinda iyi bir kesici oldugu vs. evet ufukhan onun altinda ezilmedigi surece fatih gelebilir! kursatin oynadigi br geri dörtlude emre her zaman oynar ki erdinc gitmek istiyor! gercekci olabilecek miyiz yoksa birinin yazdigi uzere fatihintrabzonun kizlarina sövdügü masalina inanip onu linc mi edecegiz!!!!

biz futboldan anlamayan ve geçmiste yasananlarla mutlu olan insanalr olarak Fatih Akyel denilen o sümsügü istemiyoruz ve yine futboldan anlamadigimiz için akyel denilen o sahsiyetsiz herifin futbolundan bahsedemiyoruz ve yine futboldan anlamayan insanalr olarak Ufukhan gibi bir çocugun akyel gibi bir karaktersizin yüzünden kulübeye mahkum edilecegini düsünmüyoruz bunu düsünemedigimiz içinde sadece akyel in ahlaksiz olduguna inandigimiz için tepki veriyoruz.

Insana saygi ! düsünceye saydi ! kimse benim düsüncemi sizin yaptiginiz gibi asagilayarak dile getiremez kimse benim futbol bilgimi sorgulayamaz kimse benim TS sevdami sorgulayamaz kimse bana TS hakkinda konusma tepkini gösterme diyemez.aynen sizin söylediginiz gibi DÜSÜNCEYE SAYGI , FIKIR ÖZGÜRLÜGÜ !!!