PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Canberk
06.02.2011, 16:55
Takımımıza Sivas deplasmanında başarılar.

Uğur Ö.
06.02.2011, 17:55
Gol atamayacağımıza göre ya berabere biter yada yeniliriz

Punisher-61
06.02.2011, 17:59
Sivasda ya berabere kaliriz yada yeniliriz...

Saha kesin karli olur yine..

DeAgLeMaNyAq
06.02.2011, 18:00
Sivas'ta hala kar var mı bilmiyorum ama bizim gibi pas yapan takımların o hava koşullarında galip gelmesi pek kolay değil...

Hürgün Aygün
06.02.2011, 18:02
Kazanırız diye düşünüyorum ancak bu futbolla da istikrar sağlanır mı bilemem..

Uğur Ö.
06.02.2011, 18:02
Bu ligde pas yaparak gol atılmıyor.Bursa gibi aldğını şişirecen biri indirir biri atar golü bukadar basit biz niye uğraşıyoruz bukadar pas yaparak

macka61
06.02.2011, 18:04
inşallah 2.ci yarıdaki ilk galibiyetimizi alıcaz

vendercan
06.02.2011, 18:07
Eğri oturup, doğru konuşalım...Bu takımı buraya getiren Şenol Hoca...Ancak, bütün kariyeri boyunca hep yaptığı gibi, final sayılabilecek maçlarda hep strateji hatası(İkinci yarıyı işgüzarlık yapıp,normalden önce açması;Aykut Kocaman ile gereksiz polemiğe girmesi;BJK maçından korkup,FB maçına fazla anlam yüklemesi;uyduruk transferler...;) yaptı ve de kaybetti...Bu saatten sonra Şenol Hoca takımı tek başına ileri getiremez...Sadece camianın ortak aklı devreye girerse fayda getirir...Şunu bilelim kar topu yuvarlanmaya başlamıştır...Ona göre davranalım...

Kazım Uzunboy
06.02.2011, 18:14
Zor! Zor! Zor!

kemaLAZ61
06.02.2011, 18:15
Cok zor bir mac olacak, cok...

crazyman_61
06.02.2011, 18:16
ne söylesek boş

Madshine
06.02.2011, 18:17
umut bulut ilk on birde başlamazsa kazanacağımız maç olacak. hatta bu gidişle umut 100gol barajını aşamadan futbol kariyerini bitirecek. ceyhun'u forvete alsak mesela daha iyi olur. uzun direk gibi adam. çarpar bir yerlerine girer top. selçuk iyi top şişiriyor.

Ilelioglu
06.02.2011, 18:18
Cok zor bazi seyler degismedigi sürece bu mactan beraberliklen bile ayrilmamiz cok zor.

Aci ama gercek.

Hürgün Aygün
06.02.2011, 18:19
Brozekler kadroya artık...

Adem Erdoğan
06.02.2011, 18:19
Sakatlanmasından korkulan futbolcular bu maçta oynamamalı kesinlikle.

Cale de cezalı, vay arkadaş.

SefaÇetinKulak
06.02.2011, 18:21
Bu takımı buralara çıkaran sizlerdiniz , bundan sonra da sizler belirleyeceksiniz . Ya Türkiye ya Avrupa ...

Madshine
06.02.2011, 18:21
cale cezalıymış. piotr + pawel oynarsa en az 3 farklı alırız gibi hissediyorum. umut ya da bırak da bir kaç maç 18 lik kadroya alınmaza iyi olabilir. kafalarını öne eğip düşünsünler biraz.

Taner Uykuçeken
06.02.2011, 18:22
İnşallah kazanırız artık :(
maçı seyretmeyi düşünmüyorum ama ümidimi kaybettiğimden değil hala ümitliyim bu takıma güveniyorum ama sinir katsayılarım arttı artık dayanamıyorum....

Mehmet S. Pervan
06.02.2011, 18:22
Ne olur bilemiyorum...

sessizkral_1
06.02.2011, 18:25
Deplasman maçı kazanırız.Antalya gibi sivasın 11 kişi kapanacağını düşünmüyorum.

Tarbzon
06.02.2011, 18:28
Bu ligde pas yaparak gol atılmıyor.Bursa gibi aldğını şişirecen biri indirir biri atar golü bukadar basit biz niye uğraşıyoruz bukadar pas yaparak

Arkadaş biz şişirme yapmayıda bilmiyoruz.

Deniz Tosunoğlu
06.02.2011, 18:28
Ya Tamam Ya Devam

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 18:29
Şenol Güneş iki cezalımız var dedi. Biri Cale, diğeri kim?

Ayrıca kazanmamız çok zor.

sahtepass
06.02.2011, 18:29
çok zor maç çookkk

sbay
06.02.2011, 18:30
sağlam bir rotasyon bekliyorum Hocam bu maçta senden.

Deniz Tosunoğlu
06.02.2011, 18:31

Tayfun 2 mac ceza almisti..

Emin Danışmaz
06.02.2011, 18:31
Hiçbirşey olmaz artık kaybedeceğimiz için daa rahat ve stressiz bir maç izleriz benim umutlarım ikinci yarının ilk maçında bitmiştir. kendimizi sürekli kazanacağız diyerek yalanlarla avuttuk ve artık gerçeği görme zamanı geldi.Bu takım artık STOP etmiştir.
Selçuk ne yapıyor anlayan var mı?Yine başladı normal oyununu oynamaya güç kuvvetten düşmüş,ne yaptığını yine bilmiyor.

Takımın gücü tükendi kaldıracak kapasite bu kadarmış.NİCE 27 SENELERE.

TEK ÜZÜLDÜĞÜM BU KADAR DESTEK VE ÖZVERİ VERMEMİZE RAĞMEN HALA AKILLANMAYAN TOPÇULAR.BİZİM KADAR İSTEMEDİKLERİ KESİN.

Bülent Dizman 53
06.02.2011, 18:32
maçtan sonra TS-antalya formunda şenol hocaya ve futbolculara hakaret edenler şampiyon olduğumuz zaman napıcaksınız.. eleştirrsin teknık heyeti, futbolcusunu, yönetimi, herkesi özğürsün. ama iş hakaret boyutuna geldimi orda duracaksın. 17. hafta sonu ooooo hocamızzz umudumuzzz yönetimmm süperrrr, sonra bu hafta sonu sen hakaret et küfret taraftarlık bu deildir taraftar ben ve benim gibi düşünendirrrr. HER ZAMAN SENİNLEYİZ HEMŞİNLİ TRABZONSPORLULAR ve son olarak...
BİZ TRABZONSPOR u METALDEN YAPILAN CİSİMLER KAZANDIĞI İÇİN DEĞİL BİZ SENİ BÜNYENDE YÜKSEK MEBLALI FUTBOLCULAR BULUNDURDUĞUN İÇİN DEĞİL BİZ SENİ FORMANDAKİ BORDO MAVİ RENKLERİN BİRDE HİÇ EKSİLMEYEN ''ŞEREFİN'' İÇİN SEVDİK.....

alfadog61
06.02.2011, 18:32
bu macta rotasyon sart...

Kazım Uzunboy
06.02.2011, 18:33
Sivas deplasmanı çok zor geçecek çok.

Adamlar 6 gol atıp plaka yaptık.

Eren Karaahmetoğlu
Tayfun 2 mac ceza almisti..

Hayır ondan bahsetmedi. Şuan baktım, Giray da cezalı.

Fatih
Bu maçı alırsak şampiyonluk için tekrar ümitleneceğim maçın zorluk derecesini varın siz tahmin edin.

DeAgLeMaNyAq
06.02.2011, 18:34

Giray'da cezalı duruma düştü. Hoca Glowacki'ye şans verecektir ama o sahada maçı sağlam bitirmesi çok zor...

Deniz Tosunoğlu
06.02.2011, 18:39
Trabzonumuzun oynayacagi maclar:
Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor

Bursasporun oynayacagi maclar:
Eskisehirspor - Bursaspor
Bursaspor - Gaziantepspor

Bursaspor Eskisehirspora yenilir bence. Biz sivas ve manisayi yenersek bursadan 3 puan öndeyiz.

Kazım Uzunboy
06.02.2011, 18:41
Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor

Bursaspor Eskisehirspora yenilir bence. Biz sivas ve manisayi yenersek bursadan 3 puan öndeyiz.

Biz Manisaspor'a yenilirsek ve Bursaspor maçları alırsa o zaman Bursaspor 3 puan önde.

POYRAZ
06.02.2011, 18:44
Bu mac bana göre kolay bir mac olacak.

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 18:51
Rakipler Fener'e ve Bursa'ya saldırıyor. Kazanmak için oynuyor. Bizim karşımızda ise oynadıkları futbolu bugün bir kez daha gördük. Bursa ve Fener de açık oynayan takımları haliyle zorlansalar da yenmeyi başarıyolar. Mesela bu hafta. Manisa'nın ne yaptığı belli değildi. Sivas ise Bursa deplasmanında 1 dakika bile geriye çekilmedi. Belki de 80'den sonra yaslanmayı düşünseler Bursa'nın gol bulması hayaldi. Haftaya Sivas'la deplasmanda oynuyoruz. Bakalım nasıl bir futbolla karşılaşacağız. Ofansif oynayan Sivas takımı da tehlikeli. Bursa'yı o şekilde bile az kalsın götürüyorlardı.

Neyse, devre arası transferlerimizin oynamaya başlamasını ümit ediyorum.

-------------------------Onur---------------------------

Serkan---------Glowacki---------Mustafa-----Piotr Brozek

----------------Selçuk-----------Ceyhun----------------

-----------Burak-------------------------Colman--------

---------------------Pawel------Jaja--------------------

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 18:52
Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALAH bu maçı kazanacağız :)

Ozan Yazıcı
06.02.2011, 18:52
Tahminim 7 ila 9 golle alırız maçı. Umut'tan 5 tane bekliyorum mesela, biri kalçasıyla olmak üzere. Brozek de kulübeden bir frikik yazar olur biter..

inadına_Trabzon
06.02.2011, 18:53
Alırsak devam yoksa şampiyonlar ligi ;)

Deniz Tosunoğlu
06.02.2011, 18:53
Colmanin yerine Alanzinho düsünülebilir.

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 18:55
Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsüne yeniden dönüş yapılmalı.

Hüdai Pervaneli
06.02.2011, 18:56
Insallah Bu maci Aliriz

Özkan
06.02.2011, 18:56
Kaç kaç yenileceğimizi bilemiyorum ama Şenol Güneş'in bu sefer suçu soğuk havalara atacağından eminim.

Hasan Habip Özbay
06.02.2011, 18:57
kapanamayacaklarına göre farklı alırız hep destek kızarsanız kızın ama bir samast daha lazım ne için mi anladınız siz hakemlere yoksa işimiz zor

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 19:00
____________________onur_____________________

___serkan_____m.yumlu______giray_______piotr

_____________________ceyhun

_______________selçuk________colman

______yattara________________________jaja

______________________pawel

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 19:01
Giray cezalı Mert. Glowacki oynar.

Süleyman Baykan
06.02.2011, 19:01
Eğer bu maçta ilk yarı gol bulup öne geçemez maçı son bölüme taşırsak liderliği bile kaybedebiliriz allah korusun benim tek dileğim bu maçla ilgili ilk yarı gol bulmak bu olursa eğer maçı kazanırız.

bordo(61)mavi
06.02.2011, 19:02
1.) Takımın bariz form düşüklüğü var. Negatif bir durum...

2.) Adamlar düşme potasında deli gibi puana ihtiyaçları var. Negatiflik devam ediyor...

3.) hava ve saha şartları tahminimce futbol oynamaya elverişli olmaz. Bu bir negatiflik...

4.) İlk maçta adamları plaka yaptık (6-1) Çokta dalga geçtik :)

5.) ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN!!!!!!!

61yusuf
06.02.2011, 19:06
sivasspor ikinci yarıda güzel top oynuyor

Dikkatli olmamız lazım.

3 puanı bekliyoruz artık...

Süleyman Baykan
06.02.2011, 19:08
____________________onur_____________________

___serkan_____m.yumlu______giray_______piotr

_____________________ceyhun

_______________selçuk________colman

______yattara________________________jaja

______________________pawel

Arakadaşlar Umut'suz olmaz kızmayın ama rakibi yoran daha iyi bir adamımız yok ben Umut tek forvet olmaz dediğimde bana kızıyorlardı malesef böyle.

Benim ilk 11'im
____________________Onur_______________________

Serkan________Glowacki_____Mustafa_______Piotr____

_______________Selçuk_______Colman_____________

____Burak_______________Jaja_____________Umut___

_____________________Pawel_____________________
YEDEKLER;
TOLGA,ENGİN,CEYHUN,ALANZİNHO,YATTARA,MEHMET Ç.,BARIŞ

Erbay
06.02.2011, 19:11
Hadi fb'nin bize karşı çok hırslı oynayacağını öngöremedi takım, bari bu maçta anlasınlar Sivas'ın ilk maçta 6 yediği için çok hırslı oynayacağını.

Helvacı61
06.02.2011, 19:11
bu takım bir maç kazanırsa seriye bağlar demedi demeyin stres dağılır güven gelir. son 14 maç varsın lig yeniden başlasın bizim takım hepsinden iyi gerekirse 10 maçlık seri yapar. bjeke maçından sonra önümüz açık o zamana kadar kör topal lider kalalım yeter

inadına_Trabzon
06.02.2011, 19:15
Kadro yazıp duruyoruzda kim çıkarsa çıksın hücumda kapanan takımları açacak organizasyonlarımız ve binde bir gelen gol pozisyonlarını değerlendirecek adamımız yok.

Bu seferde kaybedeceksek PAWEL ile kaybedelim. Belki bu adam son vuruşları iyi yapıyordur da saç baş yolmayız.

Alanzinho kontra atak futbolcusu kapanan takımları açamaz şunuda bi öğrenseydik.

Hasan YAYLI
06.02.2011, 19:19
hadi bu dönüm maçımız olsun,inancımı daha fazla yitirmek istemiyorum...

Özkan
06.02.2011, 19:19
Şenol Güneş gençlere şans versin. Bu saatten sonra lig artık birmiştir. Sahadakiler sezonu kafalarında bitirmişler.

ibrahim
06.02.2011, 19:26
1.) Takımın bariz form düşüklüğü var. Negatif bir durum...

2.) Adamlar düşme potasında deli gibi puana ihtiyaçları var. Negatiflik devam ediyor...

3.) hava ve saha şartları tahminimce futbol oynamaya elverişli olmaz. Bu bir negatiflik...

4.) İlk maçta adamları plaka yaptık (6-1) Çokta dalga geçtik :)

5.) ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN!!!!!!!
UUU rezil olduk. :D

.....
06.02.2011, 19:27
Şu maçı alsak ne kadar güzel olur...

Süleyman Baykan
06.02.2011, 19:28
Şenol Güneş gençlere şans versin. Bu saatten sonra lig artık birmiştir. Sahadakiler sezonu kafalarında bitirmişler.

Yapmayın şöyle yorumlar ya neye dayanarak bunu söylüyorsun hem bu nasıl taraftarlıktır herkes bitirse senin bitirmemen önümüzde maça farklı heycan ve Umut'la bakman lazım bence sen her haliyle bitirmişin şampiyonluğu.:mad:

inadına_Trabzon
06.02.2011, 19:29
Türk futbolunun zaafı nedir ? Duran toplar.

Bunu neden kullanamıyoruz. İlk yarıdaki maçlarda selçuğu orta sahadan ceza sahasına kestiği her duran top tehlikeydi.Buna geri dönmemiz lazım.rakiplerimiz ingiliz takımı değil.duran top hepsini zaafı.Yeter ki biz çalışalım.

Lig felan bitmez.Lideriz.

sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz.Olmadı ŞAMPİYONLAR LİGİ. Şampiyon olamadık diye buyur sen git şampiyonlar ligine mi diyeceğiz.Belki bu cefamızın vefamızın karşılığı şampiyonlar liginde gruplara kalarak alırız.Böyle bişey şampiyonluk etkisi yapar.

Özkan
06.02.2011, 19:35
Yapmayın şöyle yorumlar ya neye dayanarak bunu söylüyorsun hem bu nasıl taraftarlıktır herkes bitirse senin bitirmemen önümüzde maça farklı heycan ve Umut'la bakman lazım bence sen her haliyle bitirmişin şampiyonluğu.:mad:Aklım erdiğinden beri bu takımın peşinden koşarım. Ne olacağını artık çok iyi öğrendim. Trabzonspor 3 maç üst üste kazanamamışsa, ligin kaçıncısı olursa olsun çöküş başlamış demektir. Bunun devamı da, ne yazık ki, gelecektir.

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 19:36
Türk futbolunun zaafı nedir ? Duran toplar.

Bunu neden kullanamıyoruz. İlk yarıdaki maçlarda selçuğu orta sahadan ceza sahasına kestiği her duran top tehlikeydi.Buna geri dönmemiz lazım.rakiplerimiz ingiliz takımı değil.duran top hepsini zaafı.Yeter ki biz çalışalım.

Lig felan bitmez.Lideriz.

sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz.Olmadı ŞAMPİYONLAR LİGİ. Şampiyon olamadık diye buyur sen git şampiyonlar ligine mi diyeceğiz.Belki bu cefamızın vefamızın karşılığı şampiyonlar liginde gruplara kalarak alırız.Böyle bişey şampiyonluk etkisi yapar.

şampiyon olamayan CL ye felan gidemez elemelerde avrupanın dev kulüpleri geliyor en kötü takım young boys gibi takımlar işte ilk turda, onlarda nasıl oynuyor fb maçında gördük. 1 tur geçeriz belki ama diğer 2 tur zor. şampiyon olan takım 2. olanın kasasına girecek 10m € parayıda yer, fb nin elenip bursa nın parayı kasaya götürmesi gibi.

ugurozturk
06.02.2011, 19:45
Arakadaşlar Umut'suz olmaz kızmayın ama rakibi yoran daha iyi bir adamımız yok ben Umut tek forvet olmaz dediğimde bana kızıyorlardı malesef böyle.

Benim ilk 11'im

YEDEKLER;

dogru kadro...

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 19:47
Trabzon'da 2 futbolcu cezalı

http://www.haber61.net/images/news/23998.jpg

Giray ve Cale Antalyaspor maçında gördükleri kartlar nedeniyle cezalı duruma düştü

Trabzonspor’da Antalyaspor karşısında kaybedilen iki puanın üzüntüsü yaşanıyor.

Evinde Ankaragücünden sonra Antalyaspor ile de berabere kalan bordo mavililer Avni Aker’de 4 puan kaybetti.

Bu akşam Antalyaspor ile oynanan karşılaşma golsüz sona ererken Trabzonspor savunmasından iki oyuncu kaybetti.

Antalyaspor karşısına kart sınırında çıkan Giray ve Cale bu maçta gördükleri sarı kart nedeniyle cezalı duruma düştü. Her iki futbolcuda önümüzdeki hafta deplasmanda oynanacak olan Sivasspor karşılaşmasında takımlarındaki yerini alamayacaklar

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=75453 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=75453)

bladex61
06.02.2011, 19:48
sonucu hiç belli olmayan bir maç inşALLAH kazanırız işimiz allaha kaldı artık

Ilelioglu
06.02.2011, 19:52
Ya Tamam Ya Devam

Hicte bile. Maglub olsak bile en az digerleri kadar sansimiz olacak yine.

;):)

Yiğit SARI
06.02.2011, 19:53
Bunuda kazanamazsak k.bakmayın da nasıl toparlayacaz ? Şampiyonluğu elimizle hediye ediyoruz yok böyle bişey agalar

bladex61
06.02.2011, 19:54

Benim ilk 11'im

YEDEKLER;

umut sol açık olarak oynayamaz daha öncede oynatılmaya çalışıldı yapamıyor

________Burak________________________Jaja_________ _____

_____________Pawel__________Umut___________

birde böyle deneyelim kaybetcek çok bişeyde kalmadı artık

Cem Zırıh
fener kayseri ile oynuyor bursa eskisehir e gidiyor es kaza iki takimin puan kayiplari yasamasi ve bizim kazanmamiz durumunda sampiyonluk gitti diyenlerin sampiyon trabzonspor seslerini duyar gibi oluyorum... Râbbim umarim bu anlari yasatir gercek trabzonspor taraftarina !

Ilelioglu
Bunuda kazanamazsak k.bakmayın da nasıl toparlayacaz ? Şampiyonluğu elimizle hediye ediyoruz yok böyle bişey agalar

Birsey olmaz bu mac herseyin sonu degil olamazda.

Daha rahat olmamiz lazim ortami cok gerdiler bizde bu oyuna geldik.

;)

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 19:55
Hicte bile. Maglub olsak bile en az digerleri kadar sansimiz olacak yine.

;):)

birde bu maçta mağlup olursak diğerleri kadar şansımız olmayacak, bütün avantajı altın tepside rakiplere bırakıp ''nerde hata yaptık ?'' diyerek birbirimizi yiyeceğiz.

boztepeliyasin
06.02.2011, 19:57
sivas bursada oynadığı futbolu oynasın biz sivastan ancak hava alır döneriz. takıma güvenimiz kalmadıkı. 2 hafta sabrettim ama bu hafta artık gerçekleri görmeye başlama zamanı geldi.

ibrahim
06.02.2011, 20:00
Trabzonspor lider oldugu her macta kendi kendine gereksiz stres yapmaya basliyor. Rakiplerimizde dogal olarak bu stresi kullaniyor bizimkilere top oynatmiyolar. Artik o koltukta tek olmamamiz bizi rahatlatmistir. He ne dersiniz??

Enes Ünal Kaya
06.02.2011, 20:01
Artık Kadroda Bir Takım Rotasyon Şart

Pioter
Pawel
Alanzinho
Yattara
Oynasın Bu Maç

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 20:02
6 gün bekle dur şimdi. Soru işaretleri içerisinde.

crazyman_61
06.02.2011, 20:05
pawel oynasın hocam artık son şanslarımızı kullanıyoruz ya tamam ya devam

Yiğit SARI
06.02.2011, 20:06
Artık Kadroda Bir Takım Rotasyon Şart

Pioter
Pawel
Alanzinho
Yattara
Oynasın Bu Maç

Yattara oynamasın

SAFA
06.02.2011, 20:06
Artık rakip takımlar bizi ezberledi.Colman la selçuk u kitleyip işi bitiriyolar.Taktik değiştirmemiz lazım.
.....................................ONUR......... .........................
SERKAN..............GLO....................MUSTAFA ........PİOTR
...................................CEYHUN......... .......................
....................SELÇUK....................COLM AN.................
.................................JAJA............. .........................
.................PAWEL....................UMUT.... .....................

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 20:09
Artık rakip takımlar bizi ezberledi.Colman la selçuk u kitleyip işi bitiriyolar.Taktik değiştirmemiz lazım.

sivas maçında heralde bu rotasyonu görürüz ? engin burak biraz dinlenmeli, kendilerine gelmeli.. aynı şekilde cale de.

inadına_Trabzon
06.02.2011, 20:11
Selçuktan verim alamıyoruz neden ? sözleşme mi ? alakası yok.

Selçuk hem defans hem ofans yapmak zorunda kalıyor.Colman eski formunda olmadığından.defansıda ofansıda tek başına yükleniyor.Bu adam tek bi iş yapmalı o da ofans.Topu yönlendir top rakibe geçincede topu kap. bunu yapan iniesta xavi dir. Ceyhun tek önlibero oynamalı.

buna katılıyorum. hatta jaja pawelin yanında bile olabilir.Umut nede olsa gol atamıyor bari savaşsın.

JAJA yı forvet diye aldık. 10 numara yaratmaya çalışıyoruz. Koy adamı forvete paso şut çeksin,kesin atar,brezilyalı.

Enes Başkaya60
06.02.2011, 20:14
1 puan iyidir................

Hüdai Pervaneli
06.02.2011, 20:16
Yattara oynamasın
Niye yattara oynayinca batiyomu

sessizkral_1
06.02.2011, 20:17
Sivas kim ya defansı çok kötü sivasın ilk golü bulursak 3-4 olur.Deplasman zaten.sivas kapanacak değilya.(ironi yapmıyorum)

HDanışmaz
06.02.2011, 20:24
Sivas'ta hala kar var mı bilmiyorum ama bizim gibi pas yapan takımların o hava koşullarında galip gelmesi pek kolay değil...

bizim takımın pas yapma özellği kaybolmuş,şimdi umut bulut'a şişirme toplardan bişeyler bekliyoruz

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 20:24
Hamidoşlar heyecanlanmıştır şimdi.

:D

Ezeli rakipleriyle oynayacaklar.

:D

.....
06.02.2011, 20:30
Ceyhun u bu maçta düşünebiliriz ya da Sezer.

Fizik gücü yüksek oyuncularla bir galibiyet almamız lazım. Teknik ayakta durmaya yetmeyebilir.

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 20:32
Arka sayfalardan birinde yazdığım 11'le çıkalım, kazanmış kadar sevineceğim.

Yeter ki Ceyhun-Selçuk-Colman üçü bir arada olsun. Jaja santrafor gibi oynasın. Yanında Pawel olsun. Sol bekte Piotr olsun.

Sibel
06.02.2011, 20:33
Oldu olacak Sivas'a yenilelim:eek: yok artık diyorum(!) bugünden sonra...

SEDAT
06.02.2011, 20:33
- Yinemi 16:00 , ne diyeyim Allah belanızı versin ...

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 20:36
Sedat abi rakiplerden önce oynamamız iyi değil mi? Bence bu seferki 16.00 iyi oldu.

Haçkalı
06.02.2011, 20:37
Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor

sanırım şuan eskişehir bu haldeki galatasaraya bile 3-0 yeniliyor. Bu eskişehirin bursayı yenmesi imkansız..

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 20:37
almalıyız ve alacağız bu maçı inşallah...

yorumsuz6117
06.02.2011, 20:38
----------------Onur------------------

Serkan_____Glo______Mustafa_____Piotr

__________Selçuk__Colman___________

Yattara________Jaja_____________Engin

______________Pawel__________________

Giray , Cale kart cezalısı.

inadına_Trabzon
06.02.2011, 20:40
Şu maçıda şansına mansına alalım.3 puanı alalımda nasıl olursa olsun. orta sahada selçuğu desteklicek 2 mücadeleci adam olmalı. Jaja da forvete çok yakın olsun. adamı forvet olarak aldık.oyun kurduruyoruz.utanmasak top kap diyecez.

Onur

serkan glo mustfa ferhat
ceyhun
Selçuk colman
Engin(umut)
pawel jaja

Serdar Dilekoğlu
06.02.2011, 20:42
bu maçta şunu gördüm sonradan oyuna giren alan gerçekten futbolu ayrı bir zevk ile oynuyor. alan ın ilk 11 de olmasını bekliyorum engin yerine

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 20:45
rakiplere nefesiniz yeterse erzurum da buluşuruz diye mesaj gönderdik ama bu maçıda alamazsak bizde nefes felan kalmayacak :D fb ve bursa, bence haftaya puan kaybedecek ''en azından birisi'' puan kaybedecek, sivası yendik mi üzerimizdeki ölü toprağını atarız.

Rock_Boy
06.02.2011, 20:45
bence bugün Colman'ı kazandık..ne zamandır kötüydü..bardağın dolu tarafı işte:(

berke_arda
06.02.2011, 20:49
ligin ikinci yarısı başladı kupamacı oynadık ankara fener antalya nedendir bilmen anlam veremediğim bir vurgunduzmazlık vardı ve yine nedendir bilmem ama yine o ilk yarıdaki hecana kapıldım birden hayırlısı diyorum sivas macıyla galibiyet serisine başlayacağıma inanıyorum

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 20:50
----------------Onur------------------

Serkan_____Glo______Mustafa_____Piotr

__________Selçuk__Colman___________

Yattara________Jaja_____________Engin

______________Pawel__________________

Giray , Cale kart cezalısı.

Bencede bu kadro iyi :)

.....
06.02.2011, 20:52
Allah ın izniyle alacağız bu maçı.Artık oyuncularımız galibiyet için varını yoğunu ortaya koyacak.

Alacağız bu maçı çekin yolumuzdan şampiyon geliyor!

inadına_Trabzon
06.02.2011, 20:53
FAVORİ HÜCUM SİLAHIMIZ olmalı. ilk yarıda duran toplarla ligin anasını ağlattık. ikinci yarıda bundan eser yok. çalışmayı bırakmışlar belliki. Ben sağlam defans yapıp duran toplarla gol atma taraftarıyım. Tabi duran toplara son vuruşlara çalışacaksın. BURSA geçen sene duran toplara çalışıp şampiyon oldu.

exelans_25
06.02.2011, 20:53
beyler toparlanma vakti maçın kızgınlığını üstümden geçti kenetlenme vakti herkes üzerimizde baskı kurmaya çabalıyor haydi hep beraber

Ömer Faruk61
06.02.2011, 20:54
Deplasman Fatihi FIRTINA dönüyor.Sivas ve Manisa 6 puan göreceksiniz.Hoca olumsuz felakete telllallarına laflarını yedirecek...

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 20:56
Kendimiz istediğimiz 11'leri kuruyoruz. Bir de Şenol Hoca'nın sahaya süreceğini tahmin ettiğimiz 11'i yazalım. :)

---------------------Onur----------------------

Serkan------Mustafa-------Glowacki------Ferhat

-------------Selçuk--------Colman-------------

Burak----------------Jaja-----------------Engin

---------------------Umut---------------------

O nedenle şuan fark ettim ki kadro yazmanın da pek bir anlamı kalmıyor.

:)

.....
06.02.2011, 20:57
Sivas deplasmanı Alanzinho ve Yattara ya göre olmayabilir . Hava şartları inşallah düzelir de iyi bir zeminde futbol oynarız.

inadına_Trabzon
06.02.2011, 21:01
Evet beyler kızgınlığımız geçtiyse destek vakti :)

14 kaldı ve hala LİDERİZ.

Sezon başı deselerki Trabzonspor 14 hafta kala lider olacak, hangimiz kabul etmezdi ?

Tamam olumsuz durumlar var,futbolcular çalışırsa eksikler kapatılabilir.Kötü mü oynadık ? Hayır. Pozisyona mı giremedik ? Hayır. Girdikte atamadık. Bunu çalışarak düzeltecez.

Şenol Hoca'nın tecrübesini konuşturma vakti geldi.

Kaldı 14.

Yüz Milyon euroluk takımlar hala altımızda ve hala bizim puan kaybetmemize muhtaçlar. Bir galibiyet lokomotifi hareketlendirir.

ARKADAŞLAR

Şuanda bjk li arkadaşımla konuşuyorum, ve şampiyonluktan bahsediyor.Onlarda bu hafta berabere kaldı,12 puan gerideler ve adam inançlı,çok sular akar diyor.

Elbet kırılacak bu şanssızlık.

ibrahim
06.02.2011, 21:02
Sivas deplasmanı Alanzinho ve Yattara ya göre olmayabilir . Hava şartları inşallah düzelir de iyi bir zeminde futbol oynarız.
Broos zamaninda Sivasi 3-1 yendigimiz macta Alanzinho iyi oynamisti. O mac hava nasildi orda??

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 21:04
O maç Trabzon'daydı.

Sami Kuk
06.02.2011, 21:07
Sivas maçı Antalya macından zor gecıcek.Hava kousuluda var adamlar ıyı kadro kurdu.Düsmemeye oynuyorlar

Yiğit SARI
06.02.2011, 21:08
Broos zamaninda Sivasi 3-1 yendigimiz macta Alanzinho iyi oynamisti. O mac hava nasildi orda??

3-1 burda kazanmıştık takımın başında yanılmıyorsam Şenol Hoca vardı. 1-0 orda kazanmıştık takımın başında Broos vardı ve yaz çıkışı sıralarında oynanmıştı.

ibrahim
06.02.2011, 21:10
Pardon 2 -1 olan maci sordum hani sivas 1 - 1 yapmisti ve ceyhun ile 2. golü bulmustuk. o mac sivasin defansini yattirip kaldirdiydi. Kinin oynanmisti yanilmiyorsam.

exelans_25
06.02.2011, 21:13
çocuklar bu sefer boynumuzu bükük bırakmayın ne olur arkadaşlarla konuşamaz oldum

Yiğit SARI
06.02.2011, 21:14
Pardon 2 -1 olan maci sordum hani sivas 1 - 1 yapmisti ve ceyhun ile 2. golü bulmustuk. o mac sivasin defansini yattirip kaldirdiydi. Kinin oynanmisti yanilmiyorsam.

Üstte 1-0 yazdığım maç senin 2-1 dediğin maç yanlış yazdım. İşte yaz çıkışıydı o maç hava güzeldi.

08.08.2009'de oynanmış sanırsam. Gollerimizi Selçuk ve Ceyhun atmıştı.

mehmet83
06.02.2011, 21:17
Bir mac herseyi degistirir. Sadece bir mac. O yuzden bu maci sakin oynayip sabirla beklemeliyiz. Sivas'in kapanacagini tahmin etmiyorum. Defanslari da evlere senlik. Bu maci rahat geceriz bence. Bu mac bize sampiyonlugu getirecek. Onumuzdeki 2 hafta 2 rakibimizde en az 2'ser puan kaybedecek. Farki acmak icin bu mac cok onemli.

vatandas61
06.02.2011, 21:18
1-0 olsun bizim olsun. Nasil olursada olsun.
Son üc macimizda ciddi hatalari oldu hakemlerin. Insallah bu mac iyi giderde su kötü gidisata dur deriz. Kredimiz kalmadi

Punisher-61
06.02.2011, 21:19
Artik kendimizi kandirmayi biraksak iyi olur.. Sivasi yensek Bile bu Takim sonunu getiremez

Helvacı61
06.02.2011, 21:21
herşey bir galibiyete bakar. 14 maç kaldı 33 puan rahat alırız boşuna stres yapmayın hatta şenol güneş takımı 2 gün dinlendirsin kendide küçük bir tatıl yapsın. ama maçları istanbulda yapsak daha iyi olur gibi geliyor. bursa birinci yarı 7 maçta 8 puan aldı. bu akşam takım iyi oynamadı bence ama hırsı sevindirdi beni. bu takım böyle hırslı oynarsa herkesi yener bu akşam aşırı baskı vardı. haftaya rahat kazanacaktır demedi demeyin

inadına_Trabzon
06.02.2011, 21:21
Yönetime mail atıcam,stadda çekirdek satışı yasaklansın.hatta stad çevresinde de yasaklansın,stada çekirdek sokulmasın.O meleti eline aldın mı herşeyi unutuyorsun.uyutuyor.

vatandas61
06.02.2011, 21:22
75 puan sampiyonlugu getirir. Suanki puanimiz 44
Yani 31 puana ihtiyac var. 10 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 maglubiyet (bursa, bjk, gs)
Yanlis anlasilmasin, tabiki her maci kazanmak icin cikacagiz, ama ben en kötü senaryoyu hesapladim.
Hesabimin sonucu: Yine sampiyonlugun en büyük adayi biziz.
Su isi bir seriye baglayabilsek güvenimiz de geriye gelecek.

Y-DRMS
06.02.2011, 21:23
çok zor 3 haftaya giriyoruz haydi hayırlısı bir 3'te 3 her şeyi rayına koyar sanırsam.

Cem Zırıh
06.02.2011, 21:24
75 puan sampiyonlugu getirir. Suanki puanimiz 42
Yani 31 puana ihtiyac var. 10 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 maglubiyet (bursa, bjk, gs)
Yanlis anlasilmasin, tabiki her maci kazanmak icin cikacagiz, ama ben en kötü senaryoyu hesapladim.
suanki puanimiz 44 :)

vatandas61
06.02.2011, 21:25
suanki puanimiz 44 :)

hesabi 44 üzerinden yaptim, yanlislikla 42 yazmisim ;-)

Helvacı61
06.02.2011, 21:29
75 puan sampiyonlugu getirir. Suanki puanimiz 42
takım hırslı oynadı bu takım bu hırsıyla oynarsa şampiyon olur. 3 beraberlik bir galibiyet eder. evet hatalar çok var ama üzerimizde oluşturulmak istenen baskıya isyan etme vakti o bursalı topitoşlar trabzona gelmeyecekmi kadıköye gitmeyecekmi. biz fenere karşı olan avantajımızı koruduğumuz sürece sıkıntı yok inadına dha çok destek olalım

r9emre
06.02.2011, 21:31
Pawel ile Jaja oynasın başka bir şey istemiyorum.Yanlarına Umut'u mu koyar? Burak'ı mı koyar? Engin'i mi koyar farketmez bana form durumları aynı 3'ünün de.Bir tek Burak'ı beğendim bugün.

inadına_Trabzon
06.02.2011, 21:31
info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Ben mail attım.Sizde atın şu çekirdeği yasaklasınlar.Soğukta var tezahürat yaparak ısınmak zorunda kalırlar belki.

Helvacı61
06.02.2011, 21:34
birazda şöyle bakalım bir hafta daha geçti bu hafta lig bitseydi şampiyon olacaktık. ilerde kaybedeceğiz çıkarımını niye yapalım. olaya şoyle bakıyorum şampiyonluğa 14 hafta kaldı. belkide aldığı bu beraberliklrle şampiyon olacak. bu takım 7-8 mçlık seri yapacaktır. kimle oynadığımızın bir önemi yok. en rahat kazandığımız maç deplasmanda bursa maçı idi

r9emre
06.02.2011, 21:35
Ben hala idmanların,futbolcuların yaşantısının Trabzon'da iç saha maçlarının İstanbul Olimpiyat stadında oynanması taraftarıyım.Bence bunu mail atalım.

Yiğit SARI
06.02.2011, 21:37
Takımımızda, sarı kart gören Giray Kaçar ve Hrvoje Cale cezalı konumuna düştüler. Buna göre her iki oyuncu da, gelecek hafta Sivasspor deplasmanında takımdaki yerlerini alamayacaklar.

atf61
06.02.2011, 21:38
çok tırsıyorum vay arkadaş yaaa

esra61
06.02.2011, 21:43
kazanmamız gereken bi maç.hani taraftar diyo ya stadda''vur,kır,parçala bu maçı kazan''işte öyle bir maç.bu maçı kazanırsak eğer takımın kendine olan güvenci yerine gelicek....

nakzo
06.02.2011, 21:46
Gol yemezsek 0-0 bağlarız gol yersek çıkarmamız imkansız bu kadroyla bu oyun anlayışıyla bir puan iyidir.

mhayri
06.02.2011, 21:49
Orta sahada üçlü oynayıp ön tarafa üç santrafor koymalıyız bşka türlü kazanamayız nokta...

Helvacı61
06.02.2011, 21:50
bu maçı rahat kazanacağız diyorum. avniakerde olsa bu kadar emin olmazdım. ekksikler aynı zamanda şansımız

esra61
yha egemen sakat tayfun cezalı gladyo sakat giray cezalı kim oynıcak sivas maçında stoper?

Varlıbaş61
çok tırsıyorum vay arkadaş yaaa

tırsacak bir şey yok ...

gol kaçırma rekoru kırmaz isek gene;
0-3 alırız ...

Muhalif
06.02.2011, 21:51
Orta sahada üçlü oynayıp ön tarafa üç santrafor koymalıyız bşka türlü kazanamayız nokta...

Çok doğru bir tespit. Artık bundan sonra içeride dışarıda bu oyun yapısına dönmekte fayda var hatta. Zira kenarlardan gelen toplara vuracak forvetimiz yok. Bari en güçlü olduğumuz yer olan ortasahayı üçleyelim göbekte ve ileride de sürekli yer değiştiren 3 lü forvetle oynayalım.

------Colman----Engin-----Selçuk----

-----Umut-------Brozek------Jaja----

gibi.

Helvacı61
06.02.2011, 21:55
Ben hala idmanların,futbolcuların yaşantısının Trabzon'da iç saha maçlarının İstanbul Olimpiyat stadında oynanması taraftarıyım.Bence bunu mail atalım.
trabzonspor trabzondan küçük görünüyor insan istanbulda anlıyor trabzonsporun büyüklüğünü. belki imkansız ama maçlarını istanbulda yapsaydı bu sene açık ara şampiyonduk. aslında yapılması düşünülen stad istanbula yapılsa fena olmaz. bu akşamki maçta bile trübinde boşluk gördüm:D

Helvacı61
06.02.2011, 21:57
yha egemen sakat tayfun cezalı gladyo sakat giray cezalı kim oynıcak sivas maçında stoper?
mustafa ve glowaçki mustafa bence giraydan çok daha iyi

esra61
06.02.2011, 21:58

mustafa tamamda glowaçki sakat değilmi

Helvacı61
06.02.2011, 22:01
mustafa tamamda glowaçki sakat değilmi
açık alanda çok iyi nereye koşacağını nereyi kapatacağını iyi biliyor. ilim olarakta alışık olduğu bir yer sivas malüm polonyalı:D

werg
06.02.2011, 22:02
Kimi arkadaşlar maç saat 16:00 da diye şikayet etmiş ama 2 gün önce gece Sivas ta hava -22 dereceyi gördü.Bu maçta Sezer de düşünülebilir sonuçta Sivas ta top oynadı.Maçı da alacağımıza inanıyorum,takıma güvenim sonsuz.

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:02

mustafa iyi ama glowacki çok ağır bence...
fb maçında canlı canlı gördüm ...

Onur
06.02.2011, 22:05
Saha karlı kaplı olmazsa ve bu akşamki maç kadar kazanmayı istersek 3 puanla döneceğiz.

Helvacı61
06.02.2011, 22:10
mustafa iyi ama glowacki çok ağır bence...
fb maçında canlı canlı gördüm ...
bu gloyu canlı izledim bursa maçında bu adam atağı önceden sezip tehlikeyi başlamadn bitiriyor ancak takım gömüldümü pozisyon hatası yapıyor. glomu giraymı dersen her zaman tercihim glo olur. egemen bizim takım için çok önemli orası tartışılmaz

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:12
bu gloyu canlı izledim bursa maçında bu adam atağı önceden sezip tehlikeyi başlamadn bitiriyor ancak takım gömüldümü pozisyon hatası yapıyor. glomu giraymı dersen her zaman tercihim glo olur. egemen bizim takım için çok önemli orası tartışılmaz

giray'ı ben ilk 18'e bile almam...
ikisini karşılaştırmak gerekirse tabiki glowacki...
egemen iyileştiği zaman tercihim egemen ve mustafa olur ama ...

Hasan61
06.02.2011, 22:13
Yeter bu kadar lige heyecan geldiği

Trabzon-Spor-61
06.02.2011, 22:15
sampiyonluk hallerim nerdeyse yikildi bile! cünkü bu hevez her sene oluyor bize, her sene inaniyoruz, ama hic olmuyor...
sivas ve manisa deplasmani bizim icin cok iyi olabilir. Sivas cok soguk, ama deplasman da anadolu takimlarina karsi rahat oynayabiliyoruz. ayni sekilde manisa macida olabilir. Ama artik 3 ihtimal diyorum bu maclara maalesef hersey olabilir diyorum... :(

Ömer Faruk61
06.02.2011, 22:16
Onur
Serkan Glowacki Mustafa Ferhat(Piotr)
Ceyhun
Selçuk Colman
Jaja
Pawel Umut

Böyle çıksak ne olur?

Helvacı61
06.02.2011, 22:18
anlatmaya çalıştığım şey buydu aynen katlıyorum. yani defansta egemen olmayınca kimin oynayacağının önemi yok hatta bunlara ceyhunuda katabilirsin. hoca fener maçına mustafayla başlamayarak maçın hatasını yaptı defanstaki denge bozulunca adam paylaşımı filan derken 2 gol yedik yani o maçta şenol güneş çok büyük hata yaptı bakma fazla dillendirmiyoruz

Ercan DEMİRCİ
06.02.2011, 22:20

Kesinlikle katılıyorum... Şu takım olimpiyatta oynasın çok şey değişir. Her maç 60 bin kişi ateşli bir taraftar mütiş olurdu.:)

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:21
anlatmaya çalıştığım şey buydu aynen katlıyorum. yani defansta egemen olmayınca kimin oynayacağının önemi yok hatta bunlara ceyhunuda katabilirsin. hoca fener maçına mustafayla başlamayarak maçın hatasını yaptı defanstaki denge bozulunca adam paylaşımı filan derken 2 gol yedik yani o maçta şenol güneş çok büyük hata yaptı bakma fazla dillendirmiyoruz

bende aynı görüşü paylaşıyorum fb maçı ile ilgili olarak....

dillendirsek tepki görüyoruz... hata olunca eleştirmek yasak !

Mustafa Umut
06.02.2011, 22:23
Benim düşüncem önümüzdeki 2 maça Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsü ile çıkmalıyız.
Bu önümüzdeki 2 maçtan ancak bu kontrollü oyun ile 6 puan çıkarabilirz bence.

Bu maç için;

-------------Onur-----------
Serkan-Mustafa-Egemen-Piotr
-----------Ceyhun----------
-------Colman-Selçuk-------
-----Burak----------Jaja----
------------Pawel----------

Manisa maçı için;

-----------Onur----------
Serkan-Giray-Egemen-Cale
----------Ceyhun---------
-------Colman-Selçuk-----
------------Jaja----------
-------Pawel-Umut--------

Mehmet Zeki
06.02.2011, 22:23

:alkış:

Butun duran toplara girdi ve hepsini yok etti.

Helvacı61
06.02.2011, 22:27
bende aynı görüşü paylaşıyorum fb maçı ile ilgili olarak....

dillendirsek tepki görüyoruz... hata olunca eleştirmek yasak !
hocanın konsantrasyon kaybının olduğunu düşünüyorum. herkesin böyle dönemleri olabilir. şenol hocanın çok iyi yönettiği maçlarda oldu buna ne oluyorsa şampiyonluk için avantajlı duruma geçince oluyor. adamın şampiyonluğa karşı fobisi var sanki. aşırı istemektende olabilir . onuda aşacak zamanı var bu sene şampiyon olabiliriz

Murat'
06.02.2011, 22:28
Kesinlikle katılıyorum... Şu takım olimpiyatta oynasın çok şey değişir. Her maç 60 bin kişi ateşli bir taraftar mütiş olurdu.:)

Orada her maç 60 bin kişinin olacağına gerçekten inanıyor musunuz ?

Bir senede en fazla iki maçta o kadar dolar orası, daha doğrusu o eziyet sadece bir iki maçta çekilir.

Helvacı61
06.02.2011, 22:34
Orada her maç 60 bin kişinin olacağına gerçekten inanıyor musunuz ?

Bir senede en fazla iki maçta o kadar dolar orası, daha doğrusu o eziyet sadece bir iki maçta çekilir.
trabzonun maçlarına beykozdan gittim. düşünün ne kadar çile çektiğimi. trabzonspor şu kalan maçlarını burda yapsın yarın kombinemi alırım. hatta birine daha alırım. istanbulda kimse trabzonspordan şampiyonluk alamaz. o puan farkıyla o trübin bırak 60 bin 70 bin çeker her maç bu takımı trabzonda yaşanan ruhsuzluk bu hale soktu. son maç için demiyorum. ankaragücü maçı

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:35
trabzonun maçlarına beykozdan gittim. düşünün ne kadar çile çektiğimi. trabzonspor şu kalan maçlarını burda yapsın yarı kombinemi alırım. hatta birine daha alırım. istanbulda kimse trabzonspordan şampiyonluk alamaz. o puan farkıyla o trübin bırak 60 bin 70 bin çeker her maç

İlk maç 60 bin dolar. Sonra da en fazla 20 bin 15 bin 25 bin geçmez..

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:36
:alkış:

Butun duran toplara girdi ve hepsini yok etti.

sadece bu maçta değil, her maçta aynı ...
bütün duran toplara vuruyor, sonuç sıfır ...

ahamitokutan
06.02.2011, 22:37
inşallah lige yeniden geri dönüşümüzün,puan farkını yeniden açacağımız maç olur.kazanırsak eminim rakipler kaybedecektir.yeterki biz kazanıp şu üzerimizdeki kara bulutları dağıtalım.zor maç ama yeniden diriliş maçımız neden olmasın.

SEDAT
06.02.2011, 22:38
- Şimdi hayalini kurduğum Glowacki-Mustafa ikilisini izleyeceğiz , ben şahsen böyle istiyordum , bakalım nasıl olucak...

Mehmet Ç.
06.02.2011, 22:38
Macin deplasmanda olmasi, beni biraz'da olsa ümitlendiriyor.

Rakip takim evinde'de kapanacak degilya!! Kapanirsada vay süper ligin haline !!

Helvacı61
06.02.2011, 22:40
İlk maç 60 bin dolar. Sonra da en fazla 20 bin 15 bin 25 bin geçmez..
bu puan farkıyla diyorum. geriye düşersek birşey diyemem. istanbul maçına gitmrk isteyipte soğuktan gidemeyen çok kişi oldu herkes iki hafta gitse ortalam 50bin olur. ve en önemlisi rakibe hakeme baskı yapan bir taraftar var. coşku var.

AKSOY_61
06.02.2011, 22:47
Yeneceğimizi hiç sanmıyorum.
Yeneriz dediğim maçlarda hep puan kaybettik umarım dediğimin tersi çıkar

Helvacı61
06.02.2011, 22:47
bu takımla sıfırdan başlamaktan niye çekiniyoruz. oturmuş bir takım tecrübeli bir teknik direktörümüz var. en önemli deplasmanımızı oynamışız. dönem başında şu hafta şu şartlardan başlayacaksınız deseler. kim kabul etmez bizimle aynı puanda olan takım ile sahamızda maçımız bizden zor fikstürü var. işki şenol güneş hatalarından vazgeçip gerektiğinde risk alabilsin.

Ayhan Yüksek
06.02.2011, 22:53
Çok moralim bozuk,ne diyeceğimi bilmiyorum Trabzonsporum puan kaybettimi diğer maça kadar hafta geçmek bilmiyor Cumartesiye kadar kahır dolu 6 gün,ayrıca spor programlarının hiçbirine bakasım yok,sinirim geçti ama çok üzgünüm,inşaallah sivası yener yükselişe geçeriz.

KÖKSAL AYDIN
06.02.2011, 22:56
Dönüm maçı, her şeyimizle konsatre olduğumuz, uğruna kupayı elimizin tersiyle ittiğimiz fener maçıydı arkadaşlar.

O maçtan en az bir beraberlikle dönmek şampiyon takım için bir gösterge olurdu.

Ama olmadı.

Zaten Ankaragücü maçıyla çöküşün sinyalleri veriliyordu.3 maçta 2 puan ne demektir?

bkandil
06.02.2011, 23:10
Son maçlarda kanat oyuncularımız beklere hiç yardım etmiyordu, bu soruna çözüm bulunmazsa Sivas maçında kanatlarımız transit yol olur...

silentpain61
06.02.2011, 23:11
kazanıcaz İNŞALLAH....
kazanırsak skor taraftarlığı yapan ve her kötü sonuçta takıma ve futbolcuya küfür etmeyi marifet sanan seyirci müsfattellerinden ve 96 yılını hala unutamayan ve unutmamakta ısrar edenlerin laflarından bir müddet kurtulmuş olucaz İNŞALLAH...
bu arada unutmayalım fener 96'yı 2 kere yaşadı ama bizim kadar büyütmüyorlar...

Tangerine Dream
06.02.2011, 23:16
Çok moralim bozuk,ne diyeceğimi bilmiyorum Trabzonsporum puan kaybettimi diğer maça kadar hafta geçmek bilmiyor Cumartesiye kadar kahır dolu 6 gün,ayrıca spor programlarının hiçbirine bakasım yok,sinirim geçti ama çok üzgünüm,inşaallah sivası yener yükselişe geçeriz.

En kötü yanı da ertesi sabah uyanınca ilk aklına gelen şey o oluyor.

bkandil
06.02.2011, 23:22
kazanıcaz İNŞALLAH....
kazanırsak skor taraftarlığı yapan ve her kötü sonuçta takıma ve futbolcuya küfür etmeyi marifet sanan seyirci müsfattellerinden ve 96 yılını hala unutamayan ve unutmamakta ısrar edenlerin laflarından bir müddet kurtulmuş olucaz İNŞALLAH...
bu arada unutmayalım fener 96'yı 2 kere yaşadı ama bizim kadar büyütmüyorlar...

İkinci yarıda kaybedilen maçlardan sonra takıma verilen desteği düşünürsek skor taraftarlığının devre dışı kaldığını söylemek mümkün. Bireysel çıkışlar olsa da söz konusu kenetlenmenin yanında teferruattır.

Aslında 1996 yılının da büyük çoğunluk tarafından hazmedildiğini düşünüyorum fakat bu konuda yanlış algıladığınız bir nokta olduğunu söylemek isterim.
Fenerbahçe 2 kez son maçta şampiyonluğu kaçırarak hayal kırıklığı yaşadı belki ama bu hayal kırıklığı o sezonla birlikte kapandı. Yönetimlerinin sayesinde bu travmayı kolay atlattılar.
Biz de ise 1996 ve 2004 yılında kaçırılan şampiyonluklar takımı tamamen geriletti, takım bu travmayı atlatamadı. Aslında taraftarın olayı büyütmesini buna bağlayabiliriz...

Mustafa Ayazoğlu
06.02.2011, 23:25
Sezon sonu puanlar alt alta toplandığında , hesap kitap yapıldığında bu maç şampiyonluk maçıdır.

3 puan alamazsak şampiyonluk gider. Bu maçın puantaj olarak önemi büyük.
Tarih 6 Şubat, Bu mesajı dönüp okuyacağım gerisin geri.

Chiko
06.02.2011, 23:26
Hep düsüniyorum, acaba futbolcular burayi okuyorlar mi?
Cok merak ediyorum, bir bilen var mi?

bASTURk
06.02.2011, 23:29
Sivas'ın sahasında alttan ısıtma var.Yani en azından buzlanma olmayacak.Ama haftaya perşembe karlı gözüküyor.

Ceyhun Selçuk Colman'lı orta sahaya dönmemiz lazım.Hele ki o soğukta,hava şartlarında...

bkandil
06.02.2011, 23:30
En kötü yanı da ertesi sabah uyanınca ilk aklına gelen şey o oluyor.

Bir de milletle uğraşmak var.
Örneğin;

İşyerindeki arkadaşlara söylediklerimden bir kaç tanesi...

Ankaragücü maçından sonraki hafta...

-Bu puan kaybının ilk hafta olması iyi oldu, takım kendine çeki düzen verir, haftaya toparlanırız...

Beşiktaş (kupa) maçından sonra...

-Bu maç sorun değil, Pazar günü (Fenerbahçe maçı için) 3 puanı biz alınca herkes Beşiktaş maçını unutur. Hem Alanzinho o golü atsaydı bugün herkes hocayı kahraman ilan edecekti...

Fenerbahçe Maçından sonra...

-Fenerbahçe taraftarı bizim sayemizde futbolu hatırladı. Geçen sezondan beri yok erkek basketbol takımı, yok bayan voleybol takımı v.s. futboldan başka her branşa yönelmişleri, biz olmasaydık futbolu unutacaklardı. Hem tabelaya bakın bakalım lider kim?

Bu hafta da uyduracak bir şey buluruz illaki. İnşallah Sivas maçını kayıpsız geçeriz de bir hafta olsun rahat nefes alırız...

bkandil
06.02.2011, 23:31
Sivas'ın sahasında alttan ısıtma var.Yani en azından buzlanma olmayacak.Ama haftaya perşembe karlı gözüküyor.

Ceyhun Selçuk Colman'lı orta sahaya dönmemiz lazım.Hele ki o soğukta,hava şartlarında...

Geçen hafta Antalya ile oynadıkları maçta kasıtlı olarak alttan ısıtmayı çalıştırmadıkları iddia ediliyordu. Haftaya bu tür sıkıntılara hazırlıklı olmak gerek.

Ali Yerlikaya
06.02.2011, 23:34
Cikis macimiz olmali artik seri yakalamamiz lazim...
Hava kosullari ins. haftaya kadar düzelir...

KÖKSAL AYDIN
06.02.2011, 23:38
2. yarı evimizdeki maçları kazanmalıydık.

Çünkü şampiyon olmak için 2. yarı en az 10 maç kazanmak gerekiyordu ama bizim daha galibiyetimiz yok. 3 mağlubiyet avantamız vardı 1'i gitti.

Şu anda 14 maç kaldı.Bunların 10'unu kazanabilecek bir oyun, bu stresi kaldırabilecek futbolcu ve seyirciyi sahada göremiyoruz malisef.

bASTURk
06.02.2011, 23:40
Geçen hafta Antalya ile oynadıkları maçta kasıtlı olarak alttan ısıtmayı çalıştırmadıkları iddia ediliyordu. Haftaya bu tür sıkıntılara hazırlıklı olmak gerek.
Sivas'ta o gün maç oynanırken de yağış olduğundan zemin karlıydı ancak donma yoktu izlemiştim.Belki başka bir nedenle kapatılmıştır.

Yasin T.
06.02.2011, 23:40
şuanda takımda stres var bu açıkca belli.sadece bir galibiyetin bu stresi ortadan kaldıracağını düşünüyorum.antalya maçı bu yüzden önemliydi ama olmadı.yapacak bir şey yok.
Sivasın ligdeki sıralaması belli.bu maçı kazanmak zorundalar.yani öyle katı bir savunma ve aşırı derecede kapanma beklemiyorum ki zaten kendi evinde oynuyorlar.sivas kesinlikle gol arayacak.deplasmandaki formumuza dayanarak kendi oyunumuzu sahaya yansıtacağımızı düşünüyorum.ayrıca antalya maçında gördüğüm kadarıyla hücumu cıkarken kaptırdığımız toplar kendi kalemizde büyük tehlike oluşturuyor.ceyhun colman selçuk üçlüsü bu maç için en ideali bence.ceyhunun olması selçuk ve colmanın hücüm performansını arttıracağı kanatindeyim.
allah yardımcımız olsun

naimbektas6161
06.02.2011, 23:43
Ben herşeye rağmen şampiyon olacağımıza inanıyorum.İlk devreyi hatırlarsanız renkdaşlar ufak bir bilgi paylaşmak istiyorum Bursasporla ilgili

03/10/2010 İBB : 0 Bursa : 0

15/10/2010 Bursa :2 Karabük :2

24/10/2010 Ankaragücü :1 Bursaspor : 5

29/10/2010 Bursa :1 fenev :1

06/11/2010 Antalya :2 Bursa :2

13/11/2010 Bursa : 0 TRABZONSPOR : 2

Adamlar 6 maçta 4 beraberlik 1 yenilgi 1 galibiyet almıslar su anda averajla ikinciler.Geçen senede fenev 3 maç üst üste maç kaybetti sonra toparladı son hafta bizi yenselerdi şampiyon olacaklardı.

Lafın kısası burada felaket senaryoları azmaya gerek yok.Sonuna kadar destek olmalıyız bu takıma.26 senemiz gitti bu şekilde bari bu seneyi kaybetmiyelim...

robinhood61
06.02.2011, 23:46
arkadaşlar ne olursa olsun ümitsizliğe kapılmayın
geçen sene bursa son haftaya 1 puan geriden girdi ama şampiyon oldu. oysa şimid daha 14 hafta var ligin bitimine
bence sinirlenip öyle yazıyorsunuz.
çok puan kaybettik çok hatalarımız var evet ama ileriki haftalar da fener de bursa da puan kaybedektir emin olabilirsiniz
bize düşen bu olumsuz havayı yıkıp tekrar üst düzey form yakalamak
bu yüzden sivas maçı çok önemli ve deplasmanlarda iyi oynuyoruz
sivas fena takım değil ama yeneceğimizi düşünüyorum

Yasin T.
06.02.2011, 23:48
Ben herşeye rağmen şampiyon olacağımıza inanıyorum.İlk devreyi hatırlarsanız renkdaşlar ufak bir bilgi paylaşmak istiyorum Bursasporla ilgili

Adamlar 6 maçta 4 beraberlik 1 yenilgi 1 galibiyet almıslar su anda averajla ikinciler.Geçen senede fenev 3 maç üst üste maç kaybetti sonra toparladı son hafta bizi yenselerdi şampiyon olacaklardı.

Lafın kısası burada felaket senaryoları azmaya gerek yok.Sonuna kadar destek olmalıyız bu takıma.26 senemiz gitti bu şekilde bari bu seneyi kaybetmiyelim...

verdiğin örnek gerçekten yerinde bir örnek.bu puan kayıpları sonrası ertuğrul sağlamın gitmesi tartışılıyordu bursada.ama bursa sessiz sedasız ortalıkta pek gözükmeden medyaya sakız olmadan toparlanmasını bildi.gecen senede bu işi çok iyi yapmışlardı.bu konuda e.sağlam alkışı hakediyor.

Harun-61
07.02.2011, 00:16
Cumartesi maci ve Saat 16'da :(

boztepeliyasin
07.02.2011, 00:24
antalya maçı için beklentilerimiz bu maça kaydı. inşallah dönüş maçı olur. dediğime kendimde inanmıyorum ama yapacak bir şeyde yok. ölene kadar bu ts illeti yapışmış bir kere bize.

Tunay ERDEM
07.02.2011, 00:25
ne olur skor tahmini yapmayın, en azından bol gollü olanından.

ApoCaN28
07.02.2011, 00:25
Deplasman ve soğuk bir maç . Hayırlısı ne diyelim .

.....
07.02.2011, 00:28
Onur
Serkan-Mustafa-Glowacki-Piotr
Burak-Selçuk-Colman-Jaja
Pawel-Umut

inadına_Trabzon
07.02.2011, 00:31
Bu maçın kopyası olacak.

14 maçımızın 11 inde rakipler yerden kalkmayacak,zaman geçirecek,11 kişi defans yapacaklar. Buna göre strateji belirlersek,çalışırsak hazırlanırsak iyi olur.

Kaya
07.02.2011, 00:31
Zor maç. Mücedeleci takım Sivasspor. Özellikle Rıza'dan sonra...

sedatterzi
07.02.2011, 00:37
3-1 veya 2-0 Sivas kazanır.

TS Şampiyon olmak istemiyor, bu şekilde de olamayacak.

Şampiyonluk yarışı FB - Bursa arasında geçer. TS 'da seyreder

Yazık Şu Koca Taraftara YAZIK...

Cenk ÇAÇAN
07.02.2011, 00:37

tüm taraftarlara hatırlatılması gerek.hala bu ligin lideriz.inşallah seri galibiyetlere başlıyoruz bu hafta. bu hafta şansızdık ama gelecek hafta sivasın kaçarı yok.

Emrullah
07.02.2011, 00:38
Jaja bu maç oynatılmayabilir. Jaja'nın yerine Ceyhun-Sezer-Barış üçlüsünden herhagi biri oynar. Selçuk ve Colman bu sayede daha ilerde oynamış olurlar. Adamlar Jaja'nın açığını kapatacağız diye hücuma gerekli desteği veremiyorlar.

Emrullah
07.02.2011, 00:41
İlerde yine tek forvet oynatılmalı. Ve formsuz olan Umut'un yerine Pawel ilk 11'de oynatılmalı. Burak bir kaç hafta dinlendirilmeli. Aksi takdirde puan kayıplarının devam etmesi muhtemeldir. En büyük avantajımız deplasmanda oynamamız.

Bu arada futbolcularda ciddi manada özgüven kaybı oluştu. Bir an önce atmaları lazım bunu.

Harun-61
07.02.2011, 00:50
İlerde yine tek forvet oynatılmalı. Ve formsuz olan Umut'un yerine Pawel ilk 11'de oynatılmalı. Burak bir kaç hafta dinlendirilmeli. Aksi takdirde puan kayıplarının devam etmesi muhtemeldir. En büyük avantajımız deplasmanda oynamamız.

Bu arada futbolcularda ciddi manada özgüven kaybı oluştu. Bir an önce atmaları lazım bunu.

Ciddi Ciddi Piskologlardan yardim istenmeli.

Alihan Ertürk
07.02.2011, 01:00
Pawel, Piotr ve eğer fizik gücü uygunsa Alanzinho sahada olmalı..Muhtemelen soğuk ve buzlu bir zeminde oynanacak karşılaşma.

inadına_Trabzon
07.02.2011, 01:01
Bu maçta sistem değişikliği bile olabilir. Jaja forvette oynasın artık. Şenol Hoca yı bu maçta görecez.

Tangerine Dream
07.02.2011, 01:01
3-1 veya 2-0 Sivas kazanır.

TS Şampiyon olmak istemiyor, bu şekilde de olamayacak.

Şampiyonluk yarışı FB - Bursa arasında geçer. TS 'da seyreder

Yazık Şu Koca Taraftara YAZIK...

Hocam bu kadar kesin konuştuktan sonra golleri kimlerin atacağını da yazsaydınız bari.:)

Futbolculara yazık değil mi? En küçük tökezlemede bunlar şampiyon falan olamaz diyerek sırt mı çevireceğiz? Niye şampiyon olmak istemesinler? Bu kadar puan kendiliğinden gelip oraya konmadı. Bu puanları bizim futbolcularımız topladı, bir o kadarını daha toplayacak potansiyelleri var. İhtiyacımız olan şey birazcık kısmet.

Alihan Ertürk
07.02.2011, 01:07
Giray ve Cale kart cezalısı. Piotr zaten oynayacak..Giray'ın yerine kim oynayacak?.. Glowacki'nin cezası 1 maçmıydı?..

Uğur Tüysüzoğlu
07.02.2011, 01:08
Her Trabzonspor'lu gibi benimde içim buruk evet sızlıyor hatta derinden,
3 maç 2 puan en kötü üç haftamız diyebilir gerek piskolojik gerek bireysel açıdan.

Aklı Selim taraftarlarımıza sesleniyorum ilk yarıda bu hoca bu oyuncular vardı, güzel futbolu yine bu yiğitler oynuyordu.
Vazgeçmek sadece ahmaklık olur inadına inanmak gerekir ,
Bize gereken sadece olumlu bir hava buda kahvede,sohbet aralarında futbolcularımıza hocamıza sallamakla olmuyor malesef
Negatif olanlar, lig bitene kadar sussun ! lütfen

İhşallah kazanacağız..

balli_kuymak
07.02.2011, 01:08
-------------Onur -----------

---piotr --mustafa ---glowacki ---cale

-------------ceyhun------------

-alanzinho---colman-------engin

-------------selçuk-----------
-------------pawel-----------

yedekler: umut,jaja,yattara,ferhat,serkan balcı

akıl vermek gibi olmasında bende böyle düşündüm...selçuğun ilerde daha faydalı olacagına inanıyorum jaja gibi topu fazla ezmeden her topla buluşmasında şova kaçmadan ara pası atabilir veya takım oyununa daha iyi ayak uydurabilir...

Alihan Ertürk
07.02.2011, 01:09
Resmi Sitede Giray'ın cezalı olduğu yazıyor.

Ilelioglu
07.02.2011, 01:10
Resmi Sitede Giray'ın cezalı olduğu yazıyor.

Cezali da ondan dolayi.

balli_kuymak
07.02.2011, 01:12
giray'ın yerine kim oynıycak o zaman ya :eek:

OFLUTS61
07.02.2011, 01:14
Yeni transferlerin hiçbiri doğru düzgün kadroya giremiyor bunasil hazırlık kampı ya

.....
07.02.2011, 01:16
Mustafa ile Glowacki ye kaldı stoper mevki.

Sağda Serkan oynar solda ya Ferhat ya da Piotr.

OFLUTS61
07.02.2011, 01:18
giray'ın yerine kim oynıycak o zaman ya :eek:
Girayin oynamiyisi niye dert ediyorsunki onun yerini dolduracak biri kesin vardır hatta allanzinho bile yapar.

balli_kuymak
07.02.2011, 01:22
Girayin oynamiyisi niye dert ediyorsunki onun yerini dolduracak biri kesin vardır hatta allanzinho bile yapar.

glowacki cezalı ve sakat galiba egemen sakat..girayı sevdiğimden söylemiyorum o mevki boş kalıcak oynayacak olan adamda acemilik çekmez inşallah...:mad:

REMEDY_61
07.02.2011, 01:25
çok sert maç olcak,sivaslılarda o maçı bekliyo.malum ilk yarıda adamlara fazla attık,ekstradan bileniyorlar..kontradan pozisyon bulup erkenden işi bitirmemiz gerek..

Berat Akçay
07.02.2011, 01:26
glowacki cezalı ve sakat galiba egemen sakat..girayı sevdiğimden söylemiyorum o mevki boş kalıcak oynayacak olan adamda acemilik çekmez inşallah...:mad:
abi glowacki bu maçta cezasını cekti ne dert ediyorsun ayrııca ceyhun var

balli_kuymak
07.02.2011, 01:28
abi glowacki bu maçta cezasını cekti ne dert ediyorsun ayrııca ceyhun var

ne biliyim ya her maçtan korkmaya başladım artık :(

samet aslan
07.02.2011, 01:30
kazanmaktan başka çaremiz yok...

Berat Akçay
07.02.2011, 01:30
ne biliyim ya her maçtan korkmaya başladım artık :(
giray oynuyorsa korkacaksın :) şaka bir yana bende korkuyorum ama inanıyorum bu takıma en kısa zamanda toparlanıp sevindirecekler..

Kader KORELİ
07.02.2011, 01:32
-------------------------------- Onur -----------------------------------------

Barış Ataş --- Mustafa Yumlu --- Glowacki (sakatsa: Ceyhun Gülselam) --- Ferhat

Burak Yılmaz --- Selçuk İnan --- Ceyhun Gülselam (veya Colman) --- Engin Baytar

-------------------- Pawel Brozek --- Umut Bulut ------------------------------

sezgin_61
07.02.2011, 01:41
Biz şu iki deplasmandanda 6 puan alalım digerleri puan kaybeder yeterki yenelim 2 maçıda...

.....
07.02.2011, 01:47
Şu maçı lütfen alalım lütfen.

Çok önemli artık bu galibiyete çok ihtiyacımız var.

DeAgLeMaNyAq
07.02.2011, 01:49
Alanzinho'ya o zeminde kolay kolay top oynatmazlar. Bence de hocanın formsuz olan Selçuk-Colman ikilisi yerine Selçuk-Ceyhun-Colman üçlüsünü denemesi gerekiyor. Tabii bunun için de 2 yol var. Ya forvet arkasındaki Jaja kesilecek. Ya da Engin yedeğe çekilip, Colman sola yakın oynayacak...

Fatih Öztürk
07.02.2011, 02:02
kım oynarsa oynasın,sıvas acık futbol oynamayı sevıyor,a.gucu antalya hatta 30.dakıkadan sonra 60 dakıka 9 kısı defanstan cıkmayan fener maclarımız gıbı olmaz sıvas macı.sıvasinda kumede kalmak ıcın saldıracagını dusunursek bu macın yıldızı yattara olabılır.tam dısımıze göre agzımıza layık bır sıvas.ılaç olaçak ılaç.

.....
07.02.2011, 02:09
Maça çok asılacaklar. Bu bir yönden iyi defans yapmazlar çok fazla diye düşünüyorum.

LaZ_KoPaT
07.02.2011, 02:25
en korktugum iki deplasmanin birincisi sonrada manisa artik kredimiz kalmadi bunun farkinda olsun artik herkes aklini basina toplasin artik puan kaybi yok

ihsan candas
07.02.2011, 02:50
hava çok soğuk olacak.dirençli bir takım kurmalıyız bu şartlarda polonyalılar ideal.bence yattarayla başlanmalı yinede....
onur
piotr
glowacki
mustafa
serkan
sezer
selçuk
ceyhun
yattara
burak
pawel iyi bir onbir olabilir

mit_o
07.02.2011, 02:58
Deplasman da olduğuna seviniyorum maçın çünkü rakip kapanmayacak açık oynayacak çünkü onların da bizim gibi 3 puana ihtiyacı var bize kapanan takıma gol atamıyoruz zaten ama açık oynayan takıma her türlü gol atarız.
Bu maçta kesinlikle 3 puan çıkarıp kötü gidişata dur dememiz lazım.
İnşallah bu maçta Şenol hoca artık yeni transferlere şans verir özellikle Polonyalı ikiz kardeşlerin ikisinin de oynaması gerek bu maçta !

mit_o
07.02.2011, 02:59
hava çok soğuk olacak.dirençli bir takım kurmalıyız bu şartlarda polonyalılar ideal.bence yattarayla başlanmalı yinede....
onur
piotr
glowacki
mustafa
serkan
sezer
selçuk
ceyhun
yattara
burak
pawel iyi bir onbir olabilir

Sezer hariç güzel kadro ;) Sezer yerine Alanzinho oynaması gerekir bence veya Mehmet Çakır

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2011, 03:28
gençlerin kazanması ile

bucaspor - konyaspor maçı ile sivasın mutlak 3 puan için çıkacağı bir maç.

bu kaostan sivas maçı alır.

6-1 hesabı ağır olur.

yorumsuz6117
07.02.2011, 03:36
Çok zor maç.

inadına_Trabzon
07.02.2011, 04:06
içimden bir ses önümüzdeki 4 maçtan 3g 1b alacağımızı söylüyor :)

coren
07.02.2011, 05:19
Kesinlikle 3 puan almalıyız ama maça Antalya maçına başladığımız 11 le çıkarsak yine 1 puan alırız gibime geliyor.Klasik 11imiz üretkenliğini kaybetti.Şenol hocanın taktikte oynamalar yapması lazım.

SAMSUNLU60
07.02.2011, 05:42
Kesinlikle 3 puan almalıyız ama maça Antalya maçına başladığımız 11 le çıkarsak yine 1 puan alırız gibime geliyor.Klasik 11imiz üretkenliğini kaybetti.Şenol hocanın taktikte oynamalar yapması lazım.

rahat olabilirsin, iki oyuncunun yeri değişecek ;)
eh nede olsa Cale ve Giray sarı kart cezalısı...

İskender Çakmak
07.02.2011, 06:43
galip gelmemiz gerekiyor milletin agzinin suyu akiyor su durumumuza yeteri kadar sevindikleri yeter sira bizde hadi Senol Hocam hadi

werg
07.02.2011, 07:08
Forumda yazılanları okuyorumda kimileri şampiyonluğu unutun falan filan yazıyo isimlerde aklımda ama münakaşaya girmek istemediğimden isim vermek istemiyorum.Arkadaş şampiyonluktan umudun olmayabilir onu anlarımda bizim umutlarımızıda kırmayın sen ne düşünüyosan düşün beni ve benim gibileri rahat bırakın heycanımızı doya doya yaşayalım.Transfer döneminde alınmayan adamlar için yönetim eleştirilebilir ama artık iş işten geçti artık bu oyuncularla devam edecez bunu bilelim bu oyuncuyla şampiyon olunmazmış ya bunu ara dönemde dile getir bende sana destek olayım ama artık oyuncu alma imkanımız yok ne yapabiliriz taraftar olarak onu düşünelim sene sonunda protestomuzu yaparız yönetim istifamı deriz artık ona sene sonunda bakarız.Şimdi DESTEK zamanı

Mustafa ÖZDEMİR
07.02.2011, 07:22
galibiyet lazım...

Gurpas
07.02.2011, 08:18
Bu adar panik bir ortam görmedim taraftrından futbolcusuna kadar

Gurpas
07.02.2011, 08:24
Burak ile Umut bu takımda oynadıkça bırakın maç kazanmayı gol bile atamayız, şampyionluğuda rüyülürımızda görmeye devam ederiz. Bunu benim gibi eminim ki tüm Türkiye görüyor ama bir Şenol Güneş göremiyor.

PoWeRLoRD
07.02.2011, 08:29
bıktım bu gündüz maçlarından..
lider takımın her hafta gündüz maçı oynadığı nerde görülmüş..

hüseyin1975
07.02.2011, 08:43
Sivasspordanda korkar olduk, yazik vallahi.

matalar
07.02.2011, 08:48
bıktım bu gündüz maçlarından..
lider takımın her hafta gündüz maçı oynadığı nerde görülmüş..
yaşa kardeş.
bu nedir yaa.
zaten ne zaman gündüz maçı oynasak puan kaybediyoruz.

matalar
07.02.2011, 08:51
Bu adar panik bir ortam görmedim taraftrından futbolcusuna kadar

Burak ile Umut bu takımda oynadıkça bırakın maç kazanmayı gol bile atamayız, şampyionluğuda rüyülürımızda görmeye devam ederiz. Bunu benim gibi eminim ki tüm Türkiye görüyor ama bir Şenol Güneş göremiyor.

yorum yok???

Armağan Dere
07.02.2011, 08:56
içimden bir ses önümüzdeki 4 maçtan 3g 1b alacağımızı söylüyor :)

Alsan ne olacak fener hepsini kazandı mı ensende..umudumuz fener-bursa maçı 0 bitsine kaldı...ben 3.lüğe kendimi alıştırıyorum artık yavaş yavaş

ali_xDemirci
07.02.2011, 08:57
oooooo arkadaşlar siz şimdiden su koyuverdiniz yaa, noluyor ya takımın yanında böyle mi olcaksınız, ilk yarı bitti ilk yarı'da güzel oynuyorduk evet liderdik hala'da lideriz güzel oynadığımız zaman oooo güzel oynuyoruz takımı seviyoruz şimdi noldu yok yenemeyiz yok zor maç neyse yaa herkesin kendi görüşü bişey diyemiorum daha...

Tayfun Aydın
07.02.2011, 08:58

Sivastan değil o sahadan ve havadan korkulabilir.

DİNÇ
07.02.2011, 09:04
yorum yok???

Kuruyan yapraklar yeşillenmez artık...

ozturk
07.02.2011, 09:05
galibiyet imkansız gözüküyor..

gol atmadan galip gelinebilirse galip gelebiliriz..

mur_aya
07.02.2011, 09:06
Maçtan önce ligtv de tipsiz mehmet ayan soruyor saha içini bırak dışarısı nasıl diyor muhabire (can ipekçi) o da Trabzon da taraftarlar çok gergin inanılmaz bir gerginlik var diyor 10 kere tekrarladı pis herif mehmetde bıyık altından gülüyor tabi açtım telefonu dedim eğer bir gerginlik çıkacaksa bunun sorumlusu ligtv dir şansaldır mehmettir altandır dedim 9 puan öndeyiz Trabzon gergin 5 puan öndeyiz Trabzon gergin Lideriz hep Trabzon gergin Eğer bir gerginlik olursa bunun hesabını verirsiniz dedim. Şansalın morali bozulmuş bu sözlere Allah belanızı versin...

Ayhan Yüksek
07.02.2011, 09:15
Onur

Serkan Glowacki Mustafa Piotr

Yattara Selçuk Colman Alanzinho

Pawel Jaja

İlk defa bi kadro yapayım dedim, bu dizilişte çıkacağını hiç zannetmiyorum Hocanın ama denemekte fayda var diye düşünüyorum

10 numara
07.02.2011, 09:21
/////- onur - /////
serkan - glo - must - piiotr
-------ceyhun-----------
---selçuk---colman-----
burak---jaja-----pawel--

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 09:21
Bu saatten sonra hiçbirşeyden korkmayacaksın arkadaş.

Bizim suçumuz günahımız ne ya bu haftanın ilk günü futbol bilmeyen adamların yorumlarına maruz kalıyoruz.

Çıkın adam gibi oynayın.

Artık sıkmaya başladınız.

Sabrım kalmadı.

ozturk
07.02.2011, 09:23

abi gol atamazsan her takımdan kork:)

3 maç 1 gol...

praximuns61
07.02.2011, 09:23
çok çok önemli 2 hafta. fener evinde kayseriyle oynuyor, çok zorlanacak puan kaybedeceğini düşünüyorum, sonraki bejeke inönüde bejeke kolay maç vermez hemde fenere. bursa eskişehire gidiyo zor deplasman onlar için sonra anteple, antep bu ligin en iyi takımlarından bence her takıma süpriz yapabilir çok rahat. biz 2 hafta kazanırsak diğer maçların skorları önemli değil havaya gireriz ve inanıyorumki puan farkı açılmış olur. çok değil bu takım 2 hafta deplasman maçını kazanıcak kapasitede. bunu başaracağına inanıyorum. bejekenin hakemlere ve fenere sallaması iyi oldu biz biraz gündemden düşmeye başaladık en çok buna seviniyorum ne kadar az gündemde olursak o kadar iyi bence. sonuna kadar, şampiyonluğa kadar...

Armağan Dere
07.02.2011, 09:24
Bu saatten sonra hiçbirşeyden korkmayacaksın arkadaş.

Bizim suçumuz günahımız ne ya bu haftanın ilk günü futbol bilmeyen adamların yorumlarına maruz kalıyoruz.

Çıkın adam gibi oynayın.

Artık sıkmaya başladınız.

Sabrım kalmadı.

aaaaaaa bak olmuyor yok lütfen üstlerinde psikolojik baskı oluyor...aman bu baskının altında ezilmeseler bari...

werg
07.02.2011, 09:25
Ya arkadaş tamam gündüz maçından şikayetçiyiz de Sivasta bu kışta gece maçı mı oynayalım hayatınızda Sivasa gitmemişsiniz gece maçı diyonuz 2 gün önce -22 yi gördü Sivas.16:00 da oynamamız iyi olacak hatta daha erken olsaydı bizim için iyi olurdu.Birde taraftarlarımız arasında hala Umut ile Burak'a ısınamayanlar var takım her puan kaybında bu iki oyuncu hedef alınıyo demekki bu 2 oyuncu dışında herşey çok iyi gidiyo

ozturk
07.02.2011, 09:26
Alsan ne olacak fener hepsini kazandı mı ensende..umudumuz fener-bursa maçı 0 bitsine kaldı...ben 3.lüğe kendimi alıştırıyorum artık yavaş yavaş

büyük ihtimal 3. oluruz..

tabi bu kötü gidiş sürmezse..