PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Gökçebey
10.02.2011, 11:07
A.Gücü'nü çok rahat yeneriz,Antalya zor olur ama yeneriz diyordum hiç birisi çıkmadı.
Artık gözüm korktu,bir şey demeyim,tahminde bulunmayım,içimdeki ses e hadi len deyim ki KAZANALIM.

Abi artık sen de benim gibi yap. 1-0 olsun bizim olsun. :)

Vkgz
10.02.2011, 11:15
her maç final, sivas defans yapıyor ama hucumsal bazda çok iyi değil. yeneriz.

.....
10.02.2011, 11:22
0-1 olsun bizim olsun :p :)

Haçkalı
10.02.2011, 11:24
Ilk 11 konusunda karar veremiyordum ama artik verdim :)

---------Onur------
Serkan-Glo-Mustafa-Piotr
------Selcuk-Colman----
Burak-----Jaja------Engin
----------Pawel----------

Yattara ilk 11 oynamasi taraftariyim ama milli maca git gel felan yorgunlukdan dolayi ilk 11 de oynatmam. Umut 1-2 mac yedek kalmasi iyi olur gibi geliyor bana ve Pawelide artik oynatmak lazim sivas ve manisaspor maclari sonrasi cok zor maclarimiz var pes pese simdi oynatmazsak sonra hic oynatamayiz.
bence de bu kadro ideal gibi gözüküyor.

vivanet
10.02.2011, 11:33
şenol hocanın ne yapıp edip eski colmanı geri getirmesi lazım..demekki takım için çok önemli futbolcuymuş.o olmadan takım yürümüyor

silentpain61
10.02.2011, 12:00
Seri galibiyetlerimiz başlıyor..... SERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :)

Serdar Dilekoğlu
10.02.2011, 12:14
Bu maçı kazanıp rakiplerimizin maçlarından puan kaybı bekleyeceğimiz bir hafta olacak.

Maçın saat 4 de olması benim açımdan sadece maçı izleyemeyeceğim için sıkıntılı yoksa rakiplerimizden önce oynamak bana göre her zaman daha iyi.

Bizim olası galibiyetimizde onlar sıkıntıya düşerler.

Ertuğrul ATALAY
10.02.2011, 12:27
Yattara 11 de başlamalıdır diyorum...
Birçok kimse onun formsuz olduğunu söylüyor ama.ben katılmıyorum..
Oynadığı maçlarda eskisinin aksine takım savunmasına destek veriyor...samimiyetle çaba harcıyor...

Burak Sahin
10.02.2011, 12:29
senol hoca buraya berbaer geldigi futbolculardan taviz verecegini sanmiyorum.....sakat cezalilar haric ayni kadro devam eder....

magicyattara
10.02.2011, 12:34
Kimin oynayacağının,oynadığının hiç fark etmeyeceği bir maç..çıkıp alacaksın..

Burak Sahin
10.02.2011, 12:37
http://www.youtube.com/watch?v=AHZ2sQfJhHU birazda gülelim su sabrinin bu hareketini gördükten sonra messi ymis barcelonaymis hepsi yalan arkadaslar gercekten bir hareketle futbola doymak istiyorsaniz sabri size 3 saniyede bunu gösteriyor.....bu gjeneriklik hareket icin sabri arkadasimizi kutluyorum....

lazibere
10.02.2011, 12:38
Powel den o hava koşullarında yarar sağlamaya çalışacağını düşünmüyorum. Maça yine Umutla başlayacağız.. Herkes kabul etsin bende ediyorum. Bu sezon sonuna kadar Umuttan başka kımse direkt forvette oynayamaz..Bunu tartışmaya gerek bile görmüyorum artık...

Burak milli maç ve Antalya maçlarında iyiydi. Onun kendini ZEMEZEM suyu ile yıkatması gerekiyor..Çok şansız ve bahtsız yoksa mücadelesi ve oyuna verdiği ağırlığı son derece faydalı..

Yattara, bu maçta ancak ilerleyen dakikalrda oyuna girebilir..Nedeni ise.. Defans bloğunun çok eksik olması dolayısıyla, topu ilerde fizik gücü yüksek oyunclarla tutmak isteyeceğinden dir.. Bu maçta defansız özellikleri yüksek oyuncular sahada olacaktır..

Osman Yavuz
10.02.2011, 12:42
Powel den o hava koşullarında yarar sağlamaya çalışacağını düşünmüyorum. Maça yine Umutla başlayacağız.. Herkes kabul etsin bende ediyorum. Bu sezon sonuna kadar Umuttan başka kımse direkt forvette oynayamaz..Bunu tartışmaya gerek bile görmüyorum artık...

Burak milli maç ve Antalya maçlarında iyiydi. Onun kendini ZEMEZEM suyu ile yıkatması gerekiyor..Çok şansız ve bahtsız yoksa mücadelesi ve oyuna verdiği ağırlığı son derece faydalı..

Yattara, bu maçta ancak ilerleyen dakikalrda oyuna girebilir..Nedeni ise.. Defans bloğunun çok eksik olması dolayısıyla, topu ilerde fizik gücü yüksek oyunclarla tutmak isteyeceğinden dir.. Bu maçta defansız özellikleri yüksek oyuncular sahada olacaktır..
Bence bu konuda yanlış düşünüyorsun abi.O hava şartları tam o adama göre.O soğuğu yiyip de gelmiş buraya.:)

Ahmet F. Zengin
10.02.2011, 13:26
Milli takıma 6 oyuncu veriyoruz fakat biz cumartesi Fener pazartesi oynuyor.. Bu nası iş ??
Lanet olsun sizin gibi federasyona !!!

İskender Çakmak
10.02.2011, 13:26
Senol Hoca bu maci cok ayrintili bir sekilde irdelemeli. Alinacak bir beraberlik ve ya maglubiyet futbolcularin ozguvenini yitirebilir. Sana guveniyoruz Senol Hocam al bu maci daha cok sevindirmeyelim dusmanlari

Fatih Özkan
10.02.2011, 13:28
A.Gücü'nü çok rahat yeneriz,Antalya zor olur ama yeneriz diyordum hiç birisi çıkmadı.
Artık gözüm korktu,bir şey demeyim,tahminde bulunmayım,içimdeki ses e hadi len deyim ki KAZANALIM.

Aynı durumdayım...
Aşırı kötümser yorumlar yapacağım Antalya maçından bu yana ama kendimi tutuyorum başkalarının da moralini bozmamak için...

Uzay Kaplan
10.02.2011, 13:30
Bir kurban kessinler ya cok göze geldik!!!

Burak TOSUN
10.02.2011, 13:31

Adam Polonya'dan geldi ne soğuğu:eek:
Yattara ne kadar formsuz olsada oyunu kenar çizgiye çekip rakip defansı açabilecek yegane oyuncularımızdan biri. Engin ve Burak oynadığında sürekli göbekten girmeye çalışıyoruz, zaten bize karşı savunma yapmaya çıkmış takımlarda o bölgede yoğunlaşınca illa birisi ayak sokuyor topa. Bu yüzden oyunu kenar çizgiye çekebilecek oyunculara ihtiyacımız var.

Oruç
10.02.2011, 13:37
Yattara A.Aker'in zemininde, Şükrü Saracoğlunun zemininde ayakta duramıyor. Ne işi var O'nun 4 Eylül'de ?

Sene sonu teşekkür edip yol verilmeli.

Maça gelirsek; Onur kalede olursa bir puanı alırız inşallah. Fizik güce dayalı bir maç olacak. Orta alanda Selçuk-Colman-Ceyhun denenebilir.

Umarım karla kaplı olmaz zemin.

hamza61omer
10.02.2011, 13:41
Jaja nın olmadığı bir 11 bekliyorum.. O adam acayip uyuz kaptım, hayatın boyunca soğuk nedir görmemiş şımarık efendinin, oynamamak için bir sürü bahanesi olacaktır..

Sivas maçı, bence şampiyon olmak için değil, ligin geri kalan maçlkarında dağılmamak için çok anlam ifade ediyor.
O maçtan alınacak olası kötü bir skorla, 4 hafta kazanayan takımın, sorunları ile karşı karşıya kalacağız..

Ama Sivas ve manisa'yı yenersek ondan sonrasını diğer takımlar düşünsün diyeceğim..

Takımın oyun yapsında Jaja sız ( helekı kış koşullarında) bir kurgu yaparsa şenol hoca ki; Sanıyorum Çift forvete donunce mecbur birinden biri kesilecek.. O durumda takımın maç kazanması daha da normal olacaktır...

Bol şanslar diliyorum..

Bu saatten sonra da şampiyonluk marşlarına gerek yok, ayağımız sağlam bassın..

Bunu önce Sadri şener yapacak

''rakip takım bize karşı kapalı oynamadığı müddetçe çok gol atarız''' taktiğini vermişti ya Sadri Şener.. Rakiplerimiz de bunu yapıyorlar işte...

Kendini barcelana başkanı sanan Sadri Şener... sana diyecek o kadar lafım var, ama zamanı değil...Saf ve temiz duygularımızı sömürerek, geleceği göremeden bu takıma adam gibi bir oyuncu almadan, '' siktir et, takım lider neden para harcayalım'' felsefen yok mu senın.. Ama merak etme, başarısılıkta o paraların hiç biri sana kalmayacak
doğru beeeee jaja nın geldiği yer (ukrayna) ekvator ülkesi zaten

Berat Akçay
10.02.2011, 13:46
Yattara A.Aker'in zemininde, Şükrü Saracoğlunun zemininde ayakta duramıyor. Ne işi var O'nun 4 Eylül'de ?

Sene sonu teşekkür edip yol verilmeli.

Maça gelirsek; Onur kalede olursa bir puanı alırız inşallah. Fizik güce dayalı bir maç olacak. Orta alanda Selçuk-Colman-Ceyhun denenebilir.

Umarım karla kaplı olmaz zemin.
Aynı fikirdeyim yattara eski yattara değil yok defansa geliyor yok onu yapıyor o işi geçeceksin sezon sonunda yollanması gerekiyor .Zaten bu ''61'' numaralı formayı kim giyse faydalanamıyoruz ağır mı geliyor ne ??

Numan Yerlikaya
10.02.2011, 13:48
tolgayı bu kadar kötülemeyelim oda iyi bi kaleci bence :)

61OKTAY
10.02.2011, 13:51
---------tolga----------
serkan-glowacki-mustafa-ferhat
--------selçuk-engin----------
yattara----------------pitor
-------pawel-umut------------
4-4-2 diyorum bizi şampiyonluğa götürecek diyorum
artık değişim zamanı

ozceksilmez
10.02.2011, 13:52
Arkadaşlar İstanbul (üç bizans)medyasını ,taraftarını ,lig tv.yi ,spor yazarlarını artık yeterince hatta ve hatta fazlasıyla mutlu ettiğimizi düşünüyorum .
Bu kadar (1 aylık ) onları mutlu ettiğimiz yeter ..bu hafta inşallah zaten aylardır bizim elimizde olan mutluluğumuzu kalıcı olarak geri alacağız.

Gökhan Döner
10.02.2011, 13:53
Sivası ya darma dağın ederiz yada biz dağılıp öyle Trabzona geliriz.
Ama içimdeki his farklı galip geleceğimiz

Mehmet Ç.
10.02.2011, 13:55
Kapanan takimlara karsi sag'da kesin Yattara solda'da Engin'den (baska biri yok malesef oynayacak) faydalanmaliyiz.

Burak ve Engin hep iceri giriyorlar. Sonra corba oluyor orasi. Kör tavuk güresi gibi.

Kanatlarda kalip oyunu acmalilar.

Piotr'da olabilir.

Kadro

Onur
Serkan - Glo - Musti - Ferhat
Ceyhun - Selcuk - Colman
Yattara - Jaja/Pawel/Umut - Piotr

Reha
10.02.2011, 13:58
Gurbetçi gençler Sivas'a gidecek ,ilgelenenler için...www.gurbetcigencler.net

pReN@_61
10.02.2011, 13:59
Zemin nasıl olacak acep..

Uğur Kalyoncu
10.02.2011, 14:01
sivas maçı 11 im bu şekilde,ama içerdeki maçlarda ise kesinlikle burak yerine yattara ile başlamalıyız...

------selçuk--------------colman---------
-----------------------------------------
---------------engin--------------------
---------------------------------------
burak-------------------------umut-----
-----------------------------------------
---------------pawel----------------------

Murat Altun
10.02.2011, 14:02

Sİvası bilmem ama yine Türk futbolunun zemini pek bir kaygan

Furkan Dündar
10.02.2011, 14:16
Çok zor bir maç olacak ve klasık alt olabilecek maç havası var . İlk golü atan takım büyük ihtimal maçı kazanacaktır
ama en önemlisi bizim maça nasıl cıkacagımız .. sivasdan ziyade olay bizde bıtıyor ..
bu maçta Şenol hocanın takımda değişikliğe gideceğini dşünüyorum diyeceğim ama diyemiyorum geçen maçta demiştim hiç bir şey yapmadı.
bu maçta piotr ve pawel artık ilk 11 de yer almalı düşüncesindeyim
kalede onur ile başlarız ne yapar eder o güne kadar yetişir onur :)

Maçın 16 olmasına ilk kez sevindim maç 19 gibi oynansa hava sartları bir o kadar daha zorlu olurdu en az 2 3 derece daha düşerdi sıcaklık

bu maçta takım olarak 4-4-2 oynamamız gerekiyor bence daha sert bi kadro ile maça çıkmamız lazım .
yattara ilk 11 de oynamamalı hiç bir etki alamayız kendisinden zemini geçtim yattara trabzon için bitmiştir . (bana göre)

-------------------------------------Onur---------------------------------
serkan-------------------Glowacki---------------Giray-------------Ferhat

burak---------------------colman---------------selcuk------------piotr

--------------------pawel------------------umut(jaja)---------------------

yada

----onur-----
serkan-yumlu-glo-piotr
------ceyhun----
----colman---selcuk
--umut --jaja--pawel---

artık polonyalılar OYNASIN

The_Storm
10.02.2011, 14:17
Bu sefer yeneceğiz inşallah.

Ahmet F. Zengin
10.02.2011, 14:20

Alttan ısıtma var sivasda ..

Özkan
10.02.2011, 14:21
Defansif oynamaya müsait bir kadromuzun olmadığı açık. O yüzden her zamanki gibi agresif oynamak zorundayız. Karşımızdaki takım kapalı oynamaya alışık olduğu için Yattara'nın oynaması şart. Ceyhun ya da Sezer ya da Barış oynarsa Colman ve Selçuk daha rahat oynar.

Furkan Dündar
10.02.2011, 14:26
Defansif oynamaya müsait bir kadromuzun olmadığı açık. O yüzden her zamanki gibi agresif oynamak zorundayız. Karşımızdaki takım kapalı oynamaya alışık olduğu için Yattara'nın oynaması şart. Ceyhun ya da Sezer ya da Barış oynarsa Colman ve Selçuk daha rahat oynar.

hoca yattaryı 11 de baslatmaz avni akerde oynatmıor burda oynatırsa hocaya dıyecek sözüm yok

ihsan candas
10.02.2011, 14:28

bu iyi oldu.genede mücadeleci oyuncular örülü bir arka alan önüne çabuk oyuncuları devreye sokmalıyız

mehmet60
10.02.2011, 14:29
sivasa gidiyoruz kamil abi ben geliyorum hakanda geliyor abicm...

Samet Yildirim
10.02.2011, 14:37
Yattara zaten deeee Afrikaya uctu geri gelecek felan filan bide 90 dakika oynamis...

Ben oynamasindan yanayim ama bu hafta oynamamasi lazim git gel 90 dakika felan sikinti ceker...

DeAgLeMaNyAq
10.02.2011, 14:42
Şenol Hoca şimdiye kadar milli maç ertesinde Yattara'yı 11'de oynatmadı. Bu maçtada 11'de başlatacağını düşünmüyorum...

Ahmet Başkaya
10.02.2011, 14:50

Gördük ısıtmayı :)

Ahmet Başkaya
10.02.2011, 14:51
Yattara zaten deeee Afrikaya uctu geri gelecek felan filan bide 90 dakika oynamis...

Ben oynamasindan yanayim ama bu hafta oynamamasi lazim git gel 90 dakika felan sikinti ceker...

Anasını satım , futbolcu olacakmışın bu dünyada :)

Gören de uçağı bu sürdü sanar :)

Cengiz
10.02.2011, 15:10
Ligde çekişme yok derdindekiler; gerekli şeyleri yaparak, yaptırarak çekişmeyi başlattılar artık,

kim lig tv alır maç izler, kim futbol programlarını takip eder yoksa bizden başka

galibiyet serisinin ilk adımının başlayacağını düşünüyorum

MaDDoX_61
10.02.2011, 15:14
Satışa sunulan bilet fiyatları :

Kale arkası: 5 tl
Maraton: 10 tl
V I P: 15 tl
Misafir takım taraftarı: 10 tl

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 15:18
Maça 2 Gün 0 S. 40 Dk. Kaldı :)

emregoren
10.02.2011, 15:19
Kapanan takimlara karsi sag'da kesin Yattara solda'da Engin'den (baska biri yok malesef oynayacak) faydalanmaliyiz.

Burak ve Engin hep iceri giriyorlar. Sonra corba oluyor orasi. Kör tavuk güresi gibi.

Kanatlarda kalip oyunu acmalilar.

Piotr'da olabilir.

Kadro

Onur
Serkan - Glo - Musti - Ferhat
Ceyhun - Selcuk - Colman
Yattara - Jaja/Pawel/Umut - Piotr

Bu kadronun çıkma ihtimali olmadığını bilerek yazdın diye düşünüyorum

esra61
10.02.2011, 15:24
bir maç kazansak gerisi gelicek inş.o kazanıcağımız maçda sivas maçı olmalı......1-0 olsun bizim olsun

ma80
10.02.2011, 15:26
tek ihtimalli maç bizim adımıza.

Mehmet Ç.
10.02.2011, 15:30
Bu kadronun çıkma ihtimali olmadığını bilerek yazdın diye düşünüyorum

neden ?

birseymi kacirdim

el_conquistador
10.02.2011, 15:37
Bugün Sivasta -4 derece soguk var...

hasretlik
10.02.2011, 15:37
ONUR(TOLGA)
SERKAN - GLO - MUSTAFA - PİOTR(ferhat)
YATTARA SELÇUK - ENGİN JAJA
UMUT POVEL

BENCE EN İDEAL KADRO BUNAYAKIN OLAN OLMALI

Hasan DURMUŞ
10.02.2011, 15:41
80'nın üzerinde hiç kimse puvan toplayamayacağına göre hala hiç bir şey kaybetmiş değiliz, yanlız orta sahamız biraz toparlanması lazım şu andaki tek sıkıntımız orta saha onuda biraz olsun ateşleyebılırsek yine eski günlerimize döreriz.
Takımdaki hiç bir futbolcuyu kötü imajla eleştirme hakkımız yok biz bu takımın neresindeyiz ve bu takıma biz ne kadar katkı yapıyoruz biz kendi katkımızı yapmak için uğraşacağız yönetenlerde bu takımı nasil şampiyon yaparızın hesabını yapmalıdırlar.
Ama şunu diyebiliriz yönetim bizler kadar katkı yapıyormu yapmıyorlar yapsaydılar biz ikincı devre bu sıkıntıları yaşamazdık.
Sivas bizim için hiçde öyle zor bir rakip değil biz birinci devredeki gibi oynarsak sivas kolay lokma olurve bu işide burdan başlatmış oluruz.
HAYDI FIRTINA YİNE ESMEYE BAŞLA SEN DURDUKCA BİRİLERİNİN İŞTAHİ KABARIYOR, AMA SEN ESTİKCE ONLAR YİNE İNLERİNE GİRECEK.

Samet Yildirim
10.02.2011, 15:48
Anasını satım , futbolcu olacakmışın bu dünyada :)

Gören de uçağı bu sürdü sanar :)
Öyle deme...

Ben 3,5 saatlik yolculuk sonrasi yorgunluktan geberiyorum :)

Adam trabzondan istanbula, istanbuldan avrupanin bir ülkesine...sonra oradan afrikaya ondan sonra kendi ülkesine...ayni islem geri dönüstede var bide sivasa ucus var...

Ohoo böyle bir yolculuk sonrasi yorulmayan bir insan dünyada yok su an, olmasi imkansiz zaten...

Tabiki bunun ucak beklemesi felan filan bide 90 dakika oyna öyle kolay degil...

Emirhan Makul
10.02.2011, 15:52
Bora - Serkan - Glowacki - Mustafa - Piotr - Selçuk - Colman-Burak- Engin - Jaja - Pawel

Uğur Kalyoncu
10.02.2011, 15:54
umutsuz bir hucum hattı düşünemiyorum...

Berat
10.02.2011, 15:56
Bugün Sivasta -4 derece soguk var...

Sivas 4 Eylül Stadı'nda maç gününe kadar kar yağışı beklenmiyor ve maç saatinde 5-6 derece civarında bir sıcaklık bekleniyor.(Kaynak: meteor.gov.tr)

Sivas Stadı'nın zemininde ısıtma sistemi olduğunu da ekleyelim.

Mehmet Ç.
10.02.2011, 16:44
Zemin yerden isitmali ise, bizim oyuncular o sogukta artik yerden kalkmaz daha :D

bASTURk
10.02.2011, 16:50
Maç günü en yüksek sıcaklık 5 derece.Saat 16'da biraz daha azalır ama 0'ın altına düşmez.Bugün,yarın ve maç günü yağış gözükmüyor. /dmi.gov.tr

Zeminin geçen haftadan sonraki hali nasıldır bilmiyorum ama en azından kar ve buz olmayacak.

POYRAZ
10.02.2011, 16:55
Güzel bir oyun ile 3 puan bizim olur.
Buna cok ihtiyacimiz var.

demirel
10.02.2011, 17:05
Zor maç,yorgun oyuncular,stres,panik,moralsizlik,endişe,eksikler ...... Maçın basında bi gol bulmalıyız

İskender Çakmak
10.02.2011, 17:05
Güzel bir oyun ile 3 puan bizim olur.
Buna cok ihtiyacimiz var.

3 puan konusunda haklisiniz
ama guzel oyun kimse beklemiyor gibi :)

Dogan
10.02.2011, 17:08
Ceyhun'lu bir orta saha istiyorum.

SAMSUNLU60
10.02.2011, 17:12
Zor maç,yorgun oyuncular,stres,panik,moralsizlik,endişe,eksikler ...... Maçın basında bi gol bulmalıyız

neresi yorgun ya, Umut, Burak ve Serkan dün 45dk. oynadı, ötesi yok. Böyle yorulacaklarsa, futbolu bıraksınlar ;).
Geri kalan tüm söylediklerine katılıyorum, erken gol bulup rahatlamamız lazım.

Oruç
10.02.2011, 17:26
Bu maçta oyun moyun beni enterese etmez. Biri vursun topa gol olsun, 0-1 olsun, temiz olsun. Gerisi hikaye.

erolizmts
10.02.2011, 17:27
Ferhat yerine Piotr daha mantıklı geliyor. Burak'ın ise yedek kalacağını sanmıyorum. Tek yenilik; eğer ilk yarıda beklenenler gerçekleşmezse erken oyuncu değişikliği yapılacaktır. Yani son 10-15 dk. beklenmez sanırım, umarım.

.....................Onur........................

Serkan.....Glowacki.....Mustafa.....Piotr

..............Selçuk......Colman..............

Burak...............Jaja..................Engin

.....................Umut........................

h@msi61
10.02.2011, 17:29
Sivas gibi deplasmanlar Yattara'lik degil. Hem hava sartlari, hem zeminin durumu adamin oyununu oynamasina engel. Ayrica Yattara bir roportajinda en gaddar oyuncu olarak Hayrettin'i gostermisti, Yattara rakipten cekindigi zaman oyuna ne kadar girmedigini de biliyoruz. Bir de bu adam milli macta 90 dakika oynamis, hem de yol yorgunlugu filan derken ben verimli olacagini hic sanmiyorum. Fizik gucu yuksek Burak Sivas deplasmaninda daha cok isimize yarayacaktir...

Alihan Ertürk
10.02.2011, 17:43
Bora - Serkan - Glowacki - Mustafa - Piotr - Selçuk - Colman-Burak- Engin - Jaja - Pawel

Helal be Sultan.
:)

Bence de Onur yoksa kalede Bora olmalı, Türk futboluna yeni bir kaleci hediye etmenin zamanı geldi.

güneyli
10.02.2011, 17:47
Glowacki dün akşam norveçte 90 dakika carew le birebir oynadı ve iyiydi.Sakatlanmadan oyunu bitirmesi de güzeldi.Sıvasın kamil i de 64 de girdi...Bir varlık gösteremedi.Sıvasın kamili gelgitten etkilenirse serkan daha çok ileriye çıkabilir.

Mustafa Demir
10.02.2011, 18:04
bu takima noldu anlamis degilim ilk yari firtina gibi estik simdi puan alamiyoz delircem arkadas

bangkook_61
10.02.2011, 18:28
Sivas'da ısıtma sistemi var ama Rıza yaktırmıyor diye biliyorum.

Mollasalihoğlu
10.02.2011, 18:35

Emirhan gel Engin'i Colman'ın yerine çekelim, ileriyi de Jaja-Umut-Pawel yapalım. :)

.....
10.02.2011, 18:35
Sivas ın oyuncularına da yaramıyor o karlı zemin.

Şanslar eşit diye düşünüyorum.

MaDDoX_61
10.02.2011, 18:38
sivas antrenmanlarını kar olmayan zeminde yapıyor ve tesisler alttan ısıtmalıymış

Hürgün Aygün
10.02.2011, 18:40
Çift forvet çıkarız bence maça.

Emirhan Yazıcı
10.02.2011, 18:48
Çok zor bir maç olacak ve klasık alt olabilecek maç havası var . İlk golü atan takım büyük ihtimal maçı kazanacaktır
ama en önemlisi bizim maça nasıl cıkacagımız .. sivasdan ziyade olay bizde bıtıyor ..
bu maçta Şenol hocanın takımda değişikliğe gideceğini dşünüyorum diyeceğim ama diyemiyorum geçen maçta demiştim hiç bir şey yapmadı.
bu maçta piotr ve pawel artık ilk 11 de yer almalı düşüncesindeyim
kalede onur ile başlarız ne yapar eder o güne kadar yetişir onur :)

Maçın 16 olmasına ilk kez sevindim maç 19 gibi oynansa hava sartları bir o kadar daha zorlu olurdu en az 2 3 derece daha düşerdi sıcaklık

bu maçta takım olarak 4-4-2 oynamamız gerekiyor bence daha sert bi kadro ile maça çıkmamız lazım .
yattara ilk 11 de oynamamalı hiç bir etki alamayız kendisinden zemini geçtim yattara trabzon için bitmiştir . (bana göre)

-------------------------------------Onur---------------------------------
serkan-------------------Glowacki---------------Giray-------------Ferhat

burak---------------------colman---------------selcuk------------piotr

--------------------pawel------------------umut(jaja)---------------------

yada

----onur-----
serkan-yumlu-glo-piotr
------ceyhun----
----colman---selcuk
--umut --jaja--pawel---

artık polonyalılar OYNASIN

Analizin ve kadron güzel ancak ilk kadroda giray cezalı malesef onun yerine mustafa oynar onu koyduk süper olur

Steril61
10.02.2011, 19:06
Yazım sana da cevap olur belki renktaş...

bu takima noldu anlamis degilim ilk yari firtina gibi estik simdi puan alamiyoz delircem arkadas

Trabzonsporumuzun oynadığı son üç maçta gördük ki rakiplerimiz bizi çok iyi analiz etmişler. Öncelikle orta alanda pas trafiğini yöneten Selçuk ve Colman'a büyük bir baskı var. Rakip yarı sahaya geçer geçmez en az iki kişi bu oyunculara top yapmasın diye basıyor. Bununla birlikte rakip oyuncular, hücum hattında bulunan Burak Yılmaz ve Jaja'nın da yüzlerini kaleye dönmelerine kolay kolay fırsat vermiyorlar. Umut'u ise marke etmeye bile gerek duymuyorlar. Koşuları hep yanlış yerlere çünkü...

İşin üzüntü veren yanı, Şenol hocanın hâlâ bu durumu görememiş veyahut görmüş olsa bile gerekli önlemleri almamış olmasıdır. Rakiplerimizin izledikleri strateji çok açık... Kendi yarı sahasında olduğu müddetçe topun Trabzonspor'da olmasını kabul ediyorlar. Ancak rakip yarı sahayı geçtiğimiz andan itibaren yoğun presle topu alıp oyundan düşmüş olan orta saha oyuncularımızın yokluğunu da fırsat bilerek kontra atakla sonuca gitmeye çalışıyorlar. Şenol hoca belki bunu görüyor ama taraftarlar da görüyor kardeşim. Aramızda bir fark olması lazım! Önemli olan, bu duruma karşı kendisinin nasıl bir strateji izlediği ve bu stratejiden olumlu bir sonuç alıp almadığıdır. Bana göre Şenol hoca, rakiplerin stratejilerine karşı şimdiye kadar doğru düzgün bir önlem almış değildir. Hâlâ: "biz kendi oyunumuza bakarız, rakip de onu kabullenir" havasında devam etmektedir. "Eski tas eski hamam" şeklinde olmaz sayın hocam!Şimdi bazı renktaşlarımız "çokbilmişlik taslıyorsun" eleştirisinde bulunabilirler ama gerçekler böyle değil mi Allah aşkına!

Netice itibariyle Trabzonsporumuzun bugün geldiği noktada sorunun kaynağını daha çok Şenol hocanın, rakiplerin futbolumuza karşı aldığı önleme akıllıca cevap verememesinde buluyorum. Tabi ki bireysel olarak oyuncuların performansı iyi olmayabilir ama asıl sorun, rakip takımların oyun anlayışımıza karşı geliştirdiği stratejiye karşı Şenol hocanın çözüm bulamamış olmasıdır. Açıkçası rakibin "oyununa" gelerek, sürekli saldıran, kritik noktalarda top kaybı yapan, arkada geniş boşluklar bırakan ve gücünü 90 dakikaya sağlıklı bir şekilde yayamayan bir Trabzonspor bu gidişatla ilk üçe dahi giremez. Evet! Ligin ilk yarısında şansımızın da yaver gitmesiyle bu hücum ağırlıklı oyun stratejisi iyi tuttu. Rakiplerin arkada bıraktığı boşluklardan iyi yararlandık. Gol bulduktan sonra rakipleri kolayca bozduk. Özellikle deplasman maçlarında daha rahat bir oyun çıkardık. Lakin sürekli aynı tekniği kullanarak nereye kadar gidebiliriz? Stratejimizi belirlerken oyuncuların form durumunu da dikkate almak gerekmez mi?

Bir Trabzonspor taraftarı olarak düşüncem şu ki; Avni Aker'de oynayacağımız maçlarda ilk 15-20 dakika baskılı oynayabiliriz. Gol bulduk, bulduk. Yok eğer bulamıyorsak biraz geri çekilmesini ve takımın gücünü toparlamasını bilmeli, rakibin bizim kontrolümüz altında top yapmasına fırsat vermeliyiz. Bırakalım rakipler biraz kendi sahasında top çevirsin. Bizim yarı sahamıza girdiklerinde onların bize yaptıklarını biz onlara karşı yapalım ve önemli oyuncularını marke edelim. Yapacağımız akıllıca presle topu alıp çok etkili olduğumuz kontra atağı kullanalım. Böylelikle onların bize karşı akıllıca "oynadıkları oyunu" biz onlara karşı oynayalım. Olmaz mı yani? Sürekli oyunu forse eden taraf biz olur ve neticede gol bulamazsak, gücümüzü ekonomik kullanmazsak, hem rakibin direnci artıyor, hem de oyuncularımızın maçı kazanma adına çabaları yetersiz kalıyor.

Onun için ekliyorum ve diyorum ki Umut Bulut kardeşimiz, rakip yarı sahada sürekli yaptığı şu anlamsız koşuları bir kenara bırakıp, gücünün bir kısmını da son vuruşlara saklamalı artık. Biz kendisinden gol bekliyoruz; boş ve yanlış koşular değil!

Burak Sahin
10.02.2011, 19:08
selcuk colman kombinasyonunu yeniden bir sekilde bulmamiz lazim.... umut burak formsuzlugu neysede selcuk colman bir sekilde yeniden yine eski haline dönüstürlmeli egerki öyle olursa yani güclü bir orta saha bir sekilde golü bulur....

POYRAZ
10.02.2011, 19:12
3 puan konusunda haklisiniz
ama guzel oyun kimse beklemiyor gibi :)

Güzel oyun bir tercihti. Güzel oyun olmasa bile
3 puani almak istiyorum. ;)

Burak Sahin
10.02.2011, 19:15

Trabzonsporumuzun oynadığı son üç maçta gördük ki rakiplerimiz bizi çok iyi analiz etmişler. Öncelikle orta alanda pas trafiğini yöneten Selçuk ve Colman'a büyük bir baskı var. Rakip yarı sahaya geçer geçmez en az iki kişi bu oyunculara top yapmasın diye basıyor. Bununla birlikte rakip oyuncular, hücum hattında bulunan Burak Yılmaz ve Jaja'nın da yüzlerini kaleye dönmelerine kolay kolay fırsat vermiyorlar. Umut'u ise marke etmeye bile gerek duymuyorlar. Koşuları hep yanlış yerlere çünkü...

İşin üzüntü veren yanı, Şenol hocanın hâlâ bu durumu görememiş veyahut görmüş olsa bile gerekli önlemleri almamış olmasıdır. Rakiplerimizin izledikleri strateji çok açık... Kendi yarı sahasında olduğu müddetçe topun Trabzonspor'da olmasını kabul ediyorlar. Ancak rakip yarı sahayı geçtiğimiz andan itibaren yoğun presle topu alıp oyundan düşmüş olan orta saha oyuncularımızın yokluğunu da fırsat bilerek kontra atakla sonuca gitmeye çalışıyorlar. Şenol hoca belki bunu görüyor ama taraftarlar da görüyor kardeşim. Aramızda bir fark olması lazım! Önemli olan, bu duruma karşı kendisinin nasıl bir strateji izlediği ve bu stratejiden olumlu bir sonuç alıp almadığıdır. Bana göre Şenol hoca, rakiplerin stratejilerine karşı şimdiye kadar doğru düzgün bir önlem almış değildir. Hâlâ: "biz kendi oyunumuza bakarız, rakip de onu kabullenir" havasında devam etmektedir. "Eski tas eski hamam" şeklinde olmaz sayın hocam!Şimdi bazı renktaşlarımız "çokbilmişlik taslıyorsun" eleştirisinde bulunabilirler ama gerçekler böyle değil mi Allah aşkına!

Netice itibariyle Trabzonsporumuzun bugün geldiği noktada sorunun kaynağını daha çok Şenol hocanın, rakiplerin futbolumuza karşı aldığı önleme akıllıca cevap verememesinde buluyorum. Tabi ki bireysel olarak oyuncuların performansı iyi olmayabilir ama asıl sorun, rakip takımların oyun anlayışımıza karşı geliştirdiği stratejiye karşı Şenol hocanın çözüm bulamamış olmasıdır. Açıkçası rakibin "oyununa" gelerek, sürekli saldıran, kritik noktalarda top kaybı yapan, arkada geniş boşluklar bırakan ve gücünü 90 dakikaya sağlıklı bir şekilde yayamayan bir Trabzonspor bu gidişatla ilk üçe dahi giremez. Evet! Ligin ilk yarısında şansımızın da yaver gitmesiyle bu hücum ağırlıklı oyun stratejisi iyi tuttu. Rakiplerin arkada bıraktığı boşluklardan iyi yararlandık. Gol bulduktan sonra rakipleri kolayca bozduk. Özellikle deplasman maçlarında daha rahat bir oyun çıkardık. Lakin sürekli aynı tekniği kullanarak nereye kadar gidebiliriz? Stratejimizi belirlerken oyuncuların form durumunu da dikkate almak gerekmez mi?

Bir Trabzonspor taraftarı olarak düşüncem şu ki; Avni Aker'de oynayacağımız maçlarda ilk 15-20 dakika baskılı oynayabiliriz. Gol bulduk, bulduk. Yok eğer bulamıyorsak biraz geri çekilmesini ve takımın gücünü toparlamasını bilmeli, rakibin bizim kontrolümüz altında top yapmasına fırsat vermeliyiz. Bırakalım rakipler biraz kendi sahasında top çevirsin. Bizim yarı sahamıza girdiklerinde onların bize yaptıklarını biz onlara karşı yapalım ve önemli oyuncularını marke edelim. Yapacağımız akıllıca presle topu alıp çok etkili olduğumuz kontra atağı kullanalım. Böylelikle onların bize karşı akıllıca "oynadıkları oyunu" biz onlara karşı oynayalım. Olmaz mı yani? Sürekli oyunu forse eden taraf biz olur ve neticede gol bulamazsak, gücümüzü ekonomik kullanmazsak, hem rakibin direnci artıyor, hem de oyuncularımızın maçı kazanma adına çabaları yetersiz kalıyor.

Onun için ekliyorum ve diyorum ki Umut Bulut kardeşimiz, rakip yarı sahada sürekli yaptığı şu anlamsız koşuları bir kenara bırakıp, gücünün bir kısmını da son vuruşlara saklamalı artık. Biz kendisinden gol bekliyoruz; boş ve yanlış koşular değil!

güzel yazi olmus eline saglik ama su var renkdas bu dedigin eksiklikler ilk yaridada mevcuttu bence sorun bizim su selcuk colman uyumunun bozulmasi biizm icin burak istikrarsizligi veya umutun gol kacirmasi degil hasapda olmayan hesapda olmayan ilki egemenin sakatligi ikinciside selcuk colman ikilisinin bozulmasi bu egmemende gercekten tam lider özelligi var takim icin cok sey oldugunu biliyordumda sakatlaninca ciplak gözle görmüs olduk burak umut jaja ne yaprsa yapsin selcuk colman tasi elin altina koymadigi müddetce sorumluluk almadigi müddetce biz bir yere kadar kalitemizde gücümüsde bizim ilk yaridaki farkimiz selcuk colmandi onu birlikteligimizi bulmaliyiz maalesef....

DeAgLeMaNyAq
10.02.2011, 19:30
Helal be Sultan.

Bence de Onur yoksa kalede Bora olmalı, Türk futboluna yeni bir kaleci hediye etmenin zamanı geldi.

Tolga'yı beğenmemenizi anlayabiliyorum ama bari tek maçını dahi izlemediğiniz Bora'yı anlamsız yere yüceltmeyin. Bora dediğiniz adam 27 yaşında ne hediyesinden bahsediyorsunuz. 18 yaşında genç bir yetenek olsa, bende Tolga yerine onun ikinci kaleci olmasını isterim. Ama böyle bir şey söz konusu olmadığına göre kimse Onur ve Tolga'ya bir şey olmadıkça, kaleye Bora'nın geçmesini beklemesin...

Süleyman Baykan
10.02.2011, 19:35
Onur'un son durumu ne maçta oynayabilir inşallah.

.....
10.02.2011, 19:39
Onur'un son durumu ne maçta oynayabilir inşallah.

Onur oynamazsa Bora oynayabilir. Tabi Kalecilik işini Şeno hocamız daya iyi bilir ama bence Bora'yı da görmek lazım :)

Süleyman Baykan
10.02.2011, 19:41
Onur oynamazsa Bora oynayabilir. Tabi Kalecilik işini Şeno hocamız daya iyi bilir ama bence Bora'yı da görmek lazım :)

Bu maç Bora'nın maçı değil adam hiç oynamadı ben Onur oynar diyorum ama o olmazsa Tolga'nın kale mecbur

SAMSUNLU60
10.02.2011, 19:43
BU SENE

Bir his var içimde,
şampiyonuz bu sene.

Özlemlerimiz son bulacak,
inanıyorum yürekten buna bu sene.

Susup yolumuza devam edeceğiz,
kimseyi karalamadan başaracağız bu sene.

Ona buna sataşarak yürümeyeceğiz,
benim inancım tam bu sene.

Dedim ya bir his var içimde,
Şampiyonuz bu sene

Biraz önce kaleme aldım!

İNANIN İNANIN ARKADAŞLAR
BAŞARACAĞIZ BU SENE!

Harun
10.02.2011, 19:54
Mutlak süretle kazanmamız gereken bir maç.Şenol hocadan sağlam bir revizyon bekliyorum.Özellikle Prozek ve Alanzinho nun ilk onbirde çıkması gerektiğini düşünüyorum.

futbalski60
10.02.2011, 20:18
Sivasspor için çok önemli bir maç çünkü rakipleri Buca ve Konyaspor bu hafta karşı karşıya gelecek o yüzden bizim maça final havasında çıkacaklardır çok zor bir maç olacak şampiyonluk maçıymış gibi oynamamız lazım

sbay
10.02.2011, 20:26
http://i51.tinypic.com/2ufyq93.jpg

sivasın bugünkü antremanından bir görüntü.Stad da antreman yapmışlar zeminde herhangi birşey gözükmüyor , maç günü kar yağmassa eğer yerden ısıtma da çalıştırılırsa zemin açısından sıkıntı yaşamayız.

SAMSUNLU60
10.02.2011, 20:30
Devlet meteorolojİ bulutlu bİr hava olacaĞini, kar yaĞiŞinin da pazar gÜnÜ olacaĞini bİldİrdİ!

Bİlgİlenİrİnze

jetair
10.02.2011, 20:33
Sivas maçına, Kuddusi Müftüoğlu tayin edilmiş..
Demek ki, operasyon devam ediyor..

"Ligin tepesini hizaya getirme ve ligi yeniden başlatma" adı altında medya, federasyon, hakemler ve diğer tüm rakiplerin ortaklaşa yürüttüğü ve ilk 3 haftada semeresini aldıkları operasyon yetmemiş demek ki..
İllaki fener liderlik koltuğuna oturtulacak..

Yok,"Süperligin marka değerini koruma", yok; raiting-tiraj-reklam kaygısı ile ligde kopma olmasın, heyecan devam etsin manipülasyonuyla,
Ve de, fenerin ara transfer döneminde transfer için ayırdığı on milyonlarca euroluk bütçenin kullanılmayıp daha elzem hedefler için ayırması sonucu gelinen nokta demek ki beyleri kesmemiş..

"Teşvik pirimi" illede sezonun sonundaki maçlarda devreye sokulur diye bir kural yok ya..

Ne demişti ?, Ümit Özat A.Gücü maçının sonunda:
"Öncelikle belirtmeliyimki, Aykut hocaya çok fazla yükleniliyor, bunu haketmiyor, nede olsa o da bizim gibi fenerli sonuçta" diye bir selam çaktıktan sonra,
"Ben demiştim, bu maçtan sonra ligi yeniden başlatacağız" diye ekleyivermişti.
"Ligi yeniden başlatma" onun vazifesimidir?.. Eğer öyleyse, ona bu görevi veren kimdir?..
Bir hafta önce fener karşısında gayet nane molla takılan Antalyanın, bize karşı şampiyonlar ligi final maçı oynuyormuşçasına gösterdiği gayretkeşlik nedendir?..

Haa.. Birde şu meşhur futbol atasözü vardı, değil mi?..
"Futbolcu alma, hakem al" diye.. Nedense, aklıma geliverdi birdenbire..

Bu ahvalde bize düşen ne.. Hakemini makemini üst üste koyup çatır çatır yenerek dosta düşmana şampiyonluğumuzu ilan etmek...

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/10/742.gif
Kuddusi Müftüoğlu'nun 2 yıl önce, Trabzondaki Sivas maçında Umut'a yapılan harekete vermediği penaltı pozisyonu..

Berat
10.02.2011, 20:42
Yukarıdaki pozisyonda penaltı vermeyen hakem Kuddusi Müftüoğlu değil Selçuk Dereli'ydi.

Steril61
10.02.2011, 20:42
güzel yazi olmus eline saglik ama su var renkdas bu dedigin eksiklikler ilk yaridada mevcuttu bence sorun bizim su selcuk colman uyumunun bozulmasi biizm icin burak istikrarsizligi veya umutun gol kacirmasi degil hasapda olmayan hesapda olmayan ilki egemenin sakatligi ikinciside selcuk colman ikilisinin bozulmasi bu egmemende gercekten tam lider özelligi var takim icin cok sey oldugunu biliyordumda sakatlaninca ciplak gözle görmüs olduk burak umut jaja ne yaprsa yapsin selcuk colman tasi elin altina koymadigi müddetce sorumluluk almadigi müddetce biz bir yere kadar kalitemizde gücümüsde bizim ilk yaridaki farkimiz selcuk colmandi onu birlikteligimizi bulmaliyiz maalesef....

Sana hak veriyorum renkdaş. Tabi ki ikinci yarıdaki puan kayıplarının arkasında takımın ayarının bozulması var. Ancak hesapta olmasa da sorunların önüne geçmesi, ortaya çıkan sorunlara çözüm bulması gereken Şenol hocadır.

Aslında değinmedim ama iş dönüp dolaşıyor sezon arasında işimize yarayacak transferler yapmamamıza dayanıyor. Bu hususta özellikle yönetime kızıyorum ancak Sadri Şener geçen ki açıklamasıyla topu hemen Şenol Güneş'e attı. Doğal olarak ona da gerekli transferleri yaptırmaması noktasında tepkim var.

Bu forumda olsun, TV'de Trabzonsporun konuşulduğu birçok programda olsun herkesin vardığı ortak bir kanaat vardı. Neydi o? Bu takımın ilerleyen haftalarda şampiyonluk yarışı yükünü kaldıramayacağıydı. Onun için en azından orta alana ve forvete kaliteli birer oyuncu alınması şarttı. Şimdi alınan oyunculara bakıyoruz. Şu ana kadar takıma olan katkıları "0". Bunun nedenini öncelikle bu oyuncuların transferlerine onay veren Şenol hocanın açıklaması lazım. Çözüm Şenol hocanın elinde... Görüyorsun ki Umut'un sahadaki varlığı ile yokluğu aynı. Hiç olmazsa Pawel'i hazırla ve ilk onbirde oyuna sür kardeşim. Bu adam Umut'u aratacak kadar kötü mü yahu?

Son olarak şunu ifade edeyim ki ligin ikinci yarısındaki puan kayıplarımızda Şenol hocanın strateji hatası ağır basıyor. Bunun dışında önemli bir neden daha var ki o da yönetimin, kaliteli ve oynamaya hazır transfer yapmamış olmasıdır. Orta alanda Colman'ın görevini yapabilecek, oyunu iki yönlü oynayabilecek, pas alış verişini sağlayacak kaliteli bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Bu alınmadı. Şimdi Colman'ın formsuzluğunda bunun ceremesini çekiyoruz. Yine hücumda sırtı kaleye dönük oynayabilecek, ayağında top tutmasını bilen, hava toplarına hakim, teknik ve hızlı bir golcüye ihtiyacımız vardı. Böylelikle ileri atılan toplar duvardan döner gibi gerisin geriye dönmeyecek, rakip alanda daha kolay yerleşip golü bulabilecektik. Fakat bu ihtiyaca uygun bir golcü de alınmadı. Henüz Pawel'i doğru düzgün göremedik ama ben onun da aradığımız golcü tipi olduğuna inanmıyorum.

Her neyse kardeşim... Bize düşen Trabzonsporumuza ve büyük hatalar yapsa da iyi niyetli olan Şenol hocaya sahip çıkıp destek vermektir. Yapılan eleştiriler, onların önünü aydınlatmak içindir. Yoksa 27 senelik hasretin bitmesini kim istemez. Allah hepsinin yardımcısı olsun. İnşallah sezon sonunda şampiyonluğun sevincini hep beraber yaşarız. Şampiyonluğa ulaşmamız çok zor da olsa Şenol hocanın yanlışlarından vazgeçip doğruları uygulaması şartıyla mutlu sona ulaşacağımızı ümid ediyorum.

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 20:43
Onur'un oynayıp oynamayacağı hakkında bilgisi olan var mı ?

Açıklama geldi mi bu konuda ?

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 20:46
Maça 1 Gün 19 S. 12 Dk. Kaldı :)

jetair
10.02.2011, 20:48
Yukarıdaki pozisyonda penaltı vermeyen hakem Kuddusi Müftüoğlu değil Selçuk Dereli'ydi.
Olabilir.. Belkide ben yanlış hatırlıyorumdur..
Ama, ne fark eder ki.. Ha, Ali-Veli..Ha, Veli-Ali...

Süleyman Baykan
10.02.2011, 20:50
Sahada hiç kar yok ve ısıtma sistemini 15 C'a ayarlı şekilde çalışır tutuyorlarmış ayrıca Sivas'ta kar yağışı beklenmiyor önümüzdeki 4 gün.

Orhan Kahraman
10.02.2011, 20:53
Oğlan biziiim kız bizim hey hey hey :)

.....
10.02.2011, 20:54
Sahada hiç kar yok ve ısıtma sistemini 15 C'a ayarlı şekilde çalışır tutuyorlarmış ayrıca Sivas'ta kar yağışı beklenmiyor önümüzdeki 4 gün.

Çok güzel haber. İnşallah temiz bir zeminde oynarız maçı.

Jaja ve Pawel in oynaması lazım bu maçta.

Oruç
10.02.2011, 21:01
Devlet meteorolojİ bulutlu bİr hava olacaĞini, kar yaĞiŞinin da pazar gÜnÜ olacaĞini bİldİrdİ!

Bİlgİlenİrİnze

En iyisi Pazar'ı beklemek.

Cagdas Topal
10.02.2011, 21:03
Maç sonucunu şimdiden söyleyeyim 0-0 :)

Adil ÖZGÜR
10.02.2011, 21:06
Mutlak süretle kazanmamız gereken bir maç.Şenol hocadan sağlam bir revizyon bekliyorum.Özellikle Prozek ve Alanzinho nun ilk onbirde çıkması gerektiğini düşünüyorum.

Alanzinyo Sivas'ta oynayabilir mi? Soğuktan donar,
Kulaklara şimdiden önlem alınsın,
Yoksa kuzu kulağına döndürür soğuk... :)

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:11
Serkan Balcı'nın sağ kanattan bindirmeleri,Orta sahadan Selçuk'un defansın arkasına atacağı toplar ve Jaja'nın ara pasları maçın kaderini bence belirleyecektir :)

DeAgLeMaNyAq
10.02.2011, 21:13

Norveç gibi soğuk bir ülkede oynayan adama Sivas vız gelir abi. Ama yine de Alanzinho'nun maçı olduğunu düşünmüyorum...

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:14

Abi bu maç Alanzinho'nun maçı olabilir :)

.....
10.02.2011, 21:15
Sivaslılar bu maçı dönüm noktası olarak görüyor.

Çok iyi bir oyun ortaya koymamız lazım. Adamlar asılacak maça.

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:16

Ömer Abi maça asılacaklar bence de haklısın.Kapanmasınlar bize yeter :)

Açık futbol oynayan hangi takım olursa olsun bizim için fark etmez.Bu maçda ara paslar ve kanatlardaki bindirmelerimiz maçın kaderini belirler.

Bu maçda özellikle Jaja'nın ceza sahası dışından şutlaması lazım kaleyi :)

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:18
Orta sahada Colman'ın yerine Ceyhun'u yada Sezer'i bekliyorum ben şahsen :)

.....
10.02.2011, 21:20
Ömer Abi maça asılacaklar bence de haklısın.Kapanmasınlar bize yeter :)

Açık futbol oynayan hangi takım olursa olsun bizim için fark etmez.Bu maçda ara paslar ve kanatlardaki bindirmelerimiz maçın kaderini belirler.

Bu maçda özellikle Jaja'nın ceza sahası dışından şutlaması lazım kaleyi :)

Çok haklısın.

Sivasspor un 11 kişi defans yapacağını zannetmiyorum. Kilidi açacak oyuncu bol bizde. Allah'ın izniyle birisi yazar :)

Süleyman Baykan
10.02.2011, 21:31
En iyisi Pazar'ı beklemek.

Renkdaş maç Cumartesi günü:)

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:44
Çok haklısın.

Sivasspor un 11 kişi defans yapacağını zannetmiyorum. Kilidi açacak oyuncu bol bizde. Allah'ın izniyle birisi yazar :)

İNŞALLAH bekliyoruz.Özellikle gol Umut'umuz bu maçda yazacaktır :)

Burak'a bu maçda kanatlardan çok iş düşecektir :)

Engin'in bence bu maçda kanatlarda oynaması gerek :)

asilhamsi
10.02.2011, 21:46
------------------onur----------------------
barıs----mustafa-------glowacki---piotr
serkan--selcuk-----colman(ceyhun)--------engin
-------jaja-----pawel----------------------

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 21:48
------------------onur----------------------
barıs----mustafa-------glowacki---piotr
serkan--selcuk-----colman(ceyhun)--------engin
-------jaja-----pawel----------------------

Abi güzel bir kadro yaptınız :)

Serkan bence defansın sağında.Yattara yada Burak orta sahada oynarsa bence daha iyi oluruz.Umut'u da unutmamak lazım

Pawel son 30 dakika bence daha iyi olur kanaatindeyim

3 puanı alalım da hele Hayırlısıyla :)

delikoyun
10.02.2011, 21:51
bence de bu maçta umut ve burak oynamamalı milli maçtada pozisyone girebilselerde gol kaçırıyorlar bence tehlikeli gidiş bu ben umutun yerine jaja ve powel yada mehmet çakır oynamalı diyorum bu sorun çözülmeli pozisyon bulsalarda atamayan iki golcümüz var bunu değiştirmek biz taraftara kalabilir

Mesut
10.02.2011, 21:52
orta sahaya takviye olmadıkdan sonra her maç bizim için diken üstünde geçeçek
3lenmesi gerek
---Ceyhun----
Selçuk-Colman

Asi Çaykaralı61
10.02.2011, 22:03
Yeni transferimizden iki tanesi bu maçda yedeklerden yada ilk 11'de oynayacaktır bence :)

.....
10.02.2011, 22:07
Yeni transferimizden iki tanesi bu maçda yedeklerden yada ilk 11'de oynayacaktır bence :)

Onur
Serkan-Mustafa-Glowacki-Piotr
Burak-Selçuk-Colman-Engin
Jaja-Pawel

Mustafa Ayazoğlu
10.02.2011, 22:15
Kuddusi MÜFTÜOĞLU

Manisaspor 1-3 Fenerbahçe maçından sonra bu maça atanmaşı şüphe verici bir durumdur.

affetmez3461
10.02.2011, 22:24
senol hoca statukodan vazgecmeyıpde form dusukluğu olan futbolcuları oynatamaya devame derse 1 puan bıle mucıze olur...

Burçak
10.02.2011, 22:25

Onları yine döndüreceğiz

Samet İslamoğlu
10.02.2011, 22:36
Bu maça kuddusi müftüoğlu'nun atanması şansımızı %40 azaltır diye düşünüyorum.Resmen bişeyler dönüyor.bünyamin gezer aynı sezon 2.kez Trabzonspor-Fenerbahçe maçı yönetiyor.geçen hafta fb maçını yöneten fb lilerin sert ötesi futbollarına göz yuman kuddusi müftüoğlu bu hafta ligin en sert takımı Sivasspor'la yaparken bizim maça veriliyor.
Bende şaşırıyordum hayret bu yıl hakemler tarafından hakkımız yenilmiyor,rakiplerin maçlarındada hakemler sayesinde puan kazanmıyorlar falan diye.Ama yine kısa sürdü maalesef bu şaşkınlığım.2.yarıyla birlikte başladılar yine.
O değil,bu bursasporun 2 yıldır herhangi bi hakem hatasından maç yada puan kaybettiğini gören varmı? Ben hatırlamıyorum şahsen.Ama hakem hataları sayesinde topladıkları 10larca puan hatırlıyorum.
Neyse herzamanki görüşümüz yine yerini buldu.Biz şampiyon olursak hakemlere rağmen olacağız.Bana yine öyle geliyor.

Vkgz
10.02.2011, 22:43
Sivas bize kafa tutamaz aldıkları o siyahi forvette berbat bir topçu.

fteotdgs
10.02.2011, 22:51
Bize karsi oynayacak olup da maci "donum noktasi" olarak gormeyen Anadolu takimi kalmadi zaten. Yani ne zaman bir takim cikacak, bizimle yapacagi mac icin "Diger maclardan hicbir farki olmayan mac" diyecek o zaman haber olacak, aksi degil. Sivas ne olursa olsun acilmaz. Bildigi, bildigimiz gibi kos kos oynar yine. Riza Calimbay'in calistirdigi bir takimdan bahsediyoruz neticede. Ote yandan bizim girdigimiz pozisyonlari kacirmamamiz lazim artik. Umut ve Burak isterse maraton mesafesi kossun her mac, 90 dk. pres yapsin rakip defansa isterse; faydasi yok. Senol Gunes ya onlar takimda iken gol icin baska alternatifler bulacak, ya bu adamlari ilk 11'den kesecek. Ayni kadroda/yanlista israr ederse bu bize hic bir fayda saglamaz; sampiyonlugu birak, sezon sonuna kadar 5 galibiyet alirsak basari olur.

AKSOY_61
10.02.2011, 22:53
Sivasın kazmaları bizim oyuncuları sakatlamasalar bari.
Zaten kadro sıkıntısı var.

Ilelioglu
10.02.2011, 22:53
Bize karsi oynayacak olup da maci "donum noktasi" olarak gormeyen Anadolu takimi kalmadi zaten. Yani ne zaman bir takim cikacak, bizimle yapacagi mac icin "Diger maclardan hicbir farki olmayan mac" diyecek o zaman haber olacak, aksi degil. Sivas ne olursa olsun acilmaz. Bildigi, bildigimiz gibi kos kos oynar yine. Riza Calimbay'in calistirdigi bir takimdan bahsediyoruz neticede. Ote yandan bizim girdigimiz pozisyonlari kacirmamamiz lazim artik. Umut ve Burak isterse maraton mesafesi kossun her mac, 90 dk. pres yapsin rakip defansa isterse; faydasi yok. Senol Gunes ya onlar takimda iken gol icin baska alternatifler bulacak, ya bu adamlari ilk 11'den kesecek. Ayni kadroda/yanlista israr ederse bu bize hic bir fayda saglamaz; sampiyonlugu birak, sezon sonuna kadar 5 galibiyet alirsak basari olur.

Yok az (!) bile dediniz, bir galibiyet alirsak basari olur.

;)

Enes Ünal Kaya
10.02.2011, 22:54
Abi güzel bir kadro yaptınız :)

Serkan bence defansın sağında.Yattara yada Burak orta sahada oynarsa bence daha iyi oluruz.Umut'u da unutmamak lazım

Pawel son 30 dakika bence daha iyi olur kanaatindeyim

3 puanı alalım da hele Hayırlısıyla :)

Güzel Kadro Dedin Tüm Takımı Değiştirdin He :D

Furkan Dündar
10.02.2011, 23:00
Analizin ve kadron güzel ancak ilk kadroda giray cezalı malesef onun yerine mustafa oynar onu koyduk süper olur

dalgınlığıma gelmiş :)

Haçkalı
10.02.2011, 23:03
bence pawel de piotr da ilk 11 de çıkack :)

Cafer Bulur
10.02.2011, 23:34
Kazanmamiz sürpriz olur.

Yenilirsek de takimin bahanesini duyar gibiyim,soguktu ve donma tehlikesi gecirdik derler.

Mustafa Ayazoğlu
10.02.2011, 23:37
Sivas kazanır. Bursa berabere. Bu hafta Lider Fenerbahçe olur.

Cafer Bulur
10.02.2011, 23:37
Lig tv de liderde son dakika gelismesi diye altyazi gecildi,ne olmus bilen var mi?

.....
10.02.2011, 23:43
Lig tv de liderde son dakika gelismesi diye altyazi gecildi,ne olmus bilen var mi?

Ne olmuş ?

Merak ettim şimdi bilen var mı ?

Tangerine Dream
10.02.2011, 23:44
Hoşgeldin, Cafer. Kaldığın yerden devam ediyorsun.:)

vatandas61
10.02.2011, 23:45
Ne olmuş ?

Merak ettim şimdi bilen var mı ?

teofilo dur kesin, satilmis sonunda

Berat
10.02.2011, 23:45

Teofilo resmen gitmiş, o olabilir.

Cafer Bulur
10.02.2011, 23:47
Hoşgeldin, Cafer. Kaldığın yerden devam ediyorsun.:)
Bu takim ligin ikinci devresinde beni hayal kirikligina ugratti,devami da muhtemeldir.

Bu takimdan sahsim adina sampiyonluk beklemiyorum,buna hazir olmadiklarini geriye kalan 3 macta ortaya koydular.

Kendi sahasinda a.gücü ve antalya yi yenemeyen bir takim sampiyon olamaz.

Özge
10.02.2011, 23:49
Kazanmamiz sürpriz olur.

Yenilirsek de takimin bahanesini duyar gibiyim,soguktu ve donma tehlikesi gecirdik derler.

Sivas kazanır. Bursa berabere. Bu hafta Lider Fenerbahçe olur.
Ağzınızdan bal damlıyor maşallah!!!!

Halit Aydın
10.02.2011, 23:50
En az 5 atarız. :eek:

Cafer Bulur
10.02.2011, 23:52
Ağzınızdan bal damlıyor maşallah!!!!
Macin favorisi bence sivasspor,tas gibi bir takim kurmuslar.

Isimiz cok zor,kazanmamiz haftanin sürprizi olur,bu bir ironi degildir.

Berat
10.02.2011, 23:54
Bu takim ligin ikinci devresinde beni hayal kirikligina ugratti,devami da muhtemeldir.

Bu takimdan sahsim adina sampiyonluk beklemiyorum,buna hazir olmadiklarini geriye kalan 3 macta ortaya koydular.

Kendi sahasında Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş'ı, deplasmanda da Bursa'yı yenen bir takım şampiyon olabilir mi mesela sizin kriterlerinize göre?

Tangerine Dream

Her zaman negatif enerji açığa çıkartırsak zaten işler yolunda gidecek olsa bile gitmez.:)

Alper Calik

Olayı bitirmiş bulunmaktasın.
Daha söyleyecek söz bulamıyorum.
Olay budur. Aynen katılıyorum.

Takım ne zaman tempo yapacak, ne zaman duracak belli değil. Kontrol yok. Takım durumu yok. Son Antalya maçında zavallı Onur un panik halindeki son dakika degajları ortada. Saman alevi gibi 1-2 futbolcu bastırıyor, etkili olamıyor, fizik gücünü tüketiyor, sonra diğerleri derken takımımız bitiyor.
Öndekilerin Umut Burak nereye koşup ne yaptığı belli olmadığı için, 2 kişi de eksik oynuyoruz. Yattara keza aynı şekilde, ayağında top olmaz ise yürüyor. Eee 6-7 kişi ile mi 10 kişiye karşı oynayacak bu takım?

Kurtar bizi Şenol hoca ve yardım et Allahım. 1 galibiyet belki silkinmemize yol açardı ..

iyi geceler.

Mustafa Umut
10.02.2011, 23:55
Cafer abi geldiyse işler düzelir :)
Totemlerini özledik abi :)

.....
10.02.2011, 23:55
Macin favorisi bence sivasspor,tas gibi bir takim kurmuslar.

Isimiz cok zor,kazanmamiz haftanin sürprizi olur,bu bir ironi degildir.

Cafer abi dönüşün harika oldu yine :)

Ama lütfen artık yeter.

Yani bir kere bile Trabzonsporun favori olduğu maç olmaz mı Allah aşkına ? Kimle oynasak öyle kimle oynasak böyle! yeter yani.

Cafer Bulur
10.02.2011, 23:56
Kendi sahasında Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş'ı, deplasmanda da Bursa'yı yenen bir tkaım şampiyon olabilir mi mesela sizin kriterlerinize göre?
Olabilir tabiiki ama elindeki büyük puan avantajini koruyamayan bir takimin sampiyon olmasi cok zor.

Sampiyonluk bize cok uzak su anda,bu takim acilen mac kazanamazsa 3.lüge demir atar.

objek
10.02.2011, 23:59
Arkadaslar bu mactaki beklentim ilk yaridaki antep ve bursa maclarindaki ruh halimizin geri gelmesi iki mactada liderligi korumaya cikmistik ve sahada hedefe kilitlenmis oyuncularimiz biz bu liderligi zor bulduk kolay kolay,da birakmayacagiz mesajini cok guzel vermistiler yine ayni seylerin tekrari ve devamini bekliyoruz hani bir parca vardi bu ask boyle bitemez diye!!! bizim oyuncularimizinda sahada bu liderlik boyle bitemez diye bir destan yazmasi lazim zaten o enerjiyi verebilirseler devami gelir

Tangerine Dream
11.02.2011, 00:00
Olabilir tabiiki ama elindeki büyük puan avantajini koruyamayan bir takimin sampiyon olmasi cok zor.

Sampiyonluk bize cok uzak su anda,bu takim acilen mac kazanamazsa 3.lüge demir atar.

İstanbul medyası gibisin. Altan Tanrıkulu, Sinan Engin ve türevlerinin lafları bunlar.:)

Alper Calik
11.02.2011, 00:01
Bu arada, bu hafta Gustavo çıkışını sürdürecek. Antalya maçının çok koşanları arasında idi. Bence hafif bir toparlanması var. Geçen yıl gibi, 2. devre yavaş yavaş açılacağına inanıyorum.
Hadi be koçum Gustavo. Arkadaşlar moralimizi bozmayalım. Takımımız şu andan itibaren sürekli üzerine koyarak oynasa (DİP YAPMIŞ DURUMDAYIZ) yine şampiyon oluruz. Daha çok maç var ve FB nin havası zaten erken sönecek. Bursa ile mücadele edeceğiz. Ümitsizlik yok.

.....
11.02.2011, 00:01
Şu maçı alalım hele herkese görecek kimin şampiyon olacağını ;)

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:03
İstanbul medyası gibisin. Altan Tanrıkulu, Sinan Engin ve türevlerinin lafları bunlar.:)
Bahsettigin zatlari hic sevmem ama takimin ufak capli bir krizde oldugu ortada.

Sivas maci kazanilamazsa sampiyonluk hayal olur,kendimizi kandirmayalim.

Özge
11.02.2011, 00:04

Geçen sene Bursaspor böyle bir avantajı kaybedip şampiyon olmadı mı?

Hıdır ÇALIŞAN
11.02.2011, 00:05
"Bir musibet bin nasihattan iyidir." Biz birden fazlasını yaşadık , herşey eşit artık.
Trabzonspor herşeyin üstündedir , zirve yarışına 0'dan başlamak daha hayırlı.
KAZANMAMIZ gereken bir maçı kaybetmeyeceğimize ve oradan alnımızın akı ile çıkacağımıza inanıyorum.

Tangerine Dream
11.02.2011, 00:06
İkinci yarının başlamasından bugüne bizim için olabilecek en kötü ve şanssız tablo yaşanırken Bursa ve Fb için her şey gidebileceği kadar yolunda gitti. Ama bu böyle devam edecek anlamına gelmez. İki hafta sonra Fb'yi epey geride kalmış olarak görürsek şaşırmayalım.

Cafer Bulur
Ama yasanilanlarda bizim de sucumuz yok degil hani.

Burak ve umut ilk devrede golleri siralayinca onlari göklere cikardik,yetersiz olduklarini es gectik.

Devre arasinda nokta transferler yapilmaliydi,es gecildi.

Takimda sikisan maclari cevirebilecek lider oyuncu bulunmuyor,isimiz cok zor.

Alper Calik
Çok komik bir takımız :)
O kadar garip ve düzensiz işler yapabiliyoruz ki. Mesela forvetlerimiz 4 maçtır gol atamıyor, ama eğer bir atarsalar 3-4 tane birden atabilirler. Öyle maçı çeviremiyorlar. 1-0 olsun bizim olsun (FB gibi) bir yapı bizim takımda yok. Ama yanlışlıkla 1 gol atarsak ve rakip takım az üzerimize gelirse, bu sefer 3 tane atıyorlar.
E güzel kardeşlerim 1-0 1-0 gitsek bari :) 3 maç 0 gol, sonra ilk yendiğin maçta 3 gol. Tipik TS, dengesiz.
Neyse, Sivas ı yeneceğiz Allah ın izniyle.

.....
11.02.2011, 00:08
Bu maçı alamasak bile yine şansımız sürüyor.

Takımı uçurumdan atmaya devam edin!

Neden biz olamayalım Allah aşkına. Bırakın artık takımı ve oyuncuları kötülemeyi.

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:09
Geçen sene Bursaspor böyle bir avantajı kaybedip şampiyon olmadı mı?
Sayemizde oldu evet.:)

Bursaspor kendi sahasinda genellikle anadolu takimlarini yeniyor,biz ise dokuz doguruyoruz.

Ben her zaman diyorum ve dedim,avni aker rakipler icin deplasman olmadigi sürece,ki degil sampiyon olmamiz imkansiz.

Alper Calik
11.02.2011, 00:10
Bu maçı kazanırsak takımın toparlama ihtimali çok yüksek.
Kaybedersek, herşey bitmiş olmaz. Takım iyi oynayıp kaybeder ise, futbolcular bugünki gibi inançlı olur ise, şampiyonluk şansımız devam eder. Antalya maçından daha iyi oynayıp kaybetsek bile işler yolunda sayılır. Çünkü belirli bir eşiği aştıktan sonra kazanmaya başlayacaklar ve çok uzun bir seri olacak.

İstanbul takımları ve muhteşem kahin yourumcuları puanları OKEY oyunu gibi sayıyorlar. Onlara sorsan, kimin daha az puanı var ise, onun şampiyon olma ihtimali daha yüksek :P.
Göreceğiz 3-5 hafta sonra

Hürgün Aygün
11.02.2011, 00:10
Sivas da ligin 2.yarısında sadece 1 puan alabildi onlar da çıkış maçı olarak görüyorlar dikkat etmek lazım.

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:11
Bu maçı alamasak bile yine şansımız sürüyor.

Takımı uçurumdan atmaya devam edin!

Neden biz olamayalım Allah aşkına. Bırakın artık takımı ve oyuncuları kötülemeyi.
Gecen hafta maci kazanmak icin son 10 dakikada bir cirpinis bile olmadi,bu takimi mi kötülemeyecegiz yani?

Ersun yanalli denizli ve konyayi yenemeyen takima döndük,o sezonda sampiyonluk böyle gitmisti.

Fb macinda rakibe bile direnemediler,bu takimin nesine güvenecegiz?

Yunus Emre AYAZ
11.02.2011, 00:12
hiç bi maçtan önce bunu yazmamıştım ama inanıyorum bu maçı alacağız !

Alper Calik
11.02.2011, 00:13
Ey büyük Allah ım, şöyle 2 takıma üst üste 3 atıp yenersek, görürsünüz o zaman İst. takımı mı kalıyor ortada, Avni Aker deplasman mı ne oluyor? Zevkle izleyeceğim o zaman kahin Denizli leri. Bu sene TS pes etmeyecek arkadaşlar, öyle yağma yok. Ben onlara inanıyorum.

Alper Calik
11.02.2011, 00:16
Ama şuna da katılıyor ve hak veriyorum. 2. yarı durumumuzun sorumlusu hocamız. Takımı düzeltecek olan da o. Takımdan ziyade onu eleştirenlere daha hak veriyorum. Sadece oyuncuların form düşüklüğü vs. değil, hocamızın hatalarından böyle olduk. Yine de kendisini çok seviyor ve destekliyorum. İnşallah bizi şampiyon yapacak.

Özge
11.02.2011, 00:18
Sayemizde oldu evet.:)

Bursaspor kendi sahasinda genellikle anadolu takimlarini yeniyor,biz ise dokuz doguruyoruz.

Ben her zaman diyorum ve dedim,avni aker rakipler icin deplasman olmadigi sürece,ki degil sampiyon olmamiz imkansiz.Evet o yüzden derbilerde 3'te 3 yaptık.;)

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:18
Ama şuna da katılıyor ve hak veriyorum. 2. yarı durumumuzun sorumlusu hocamız. Takımı düzeltecek olan da o. Takımdan ziyade onu eleştirenlere daha hak veriyorum. Sadece oyuncuların form düşüklüğü vs. değil, hocamızın hatalarından böyle olduk. Yine de kendisini çok seviyor ve destekliyorum. İnşallah bizi şampiyon yapacak.
Antalya macini senol hoca verdi diyebilirim.

Pawel i 87 dakika ne diye yaninda oturttu anlayabilmis degilim.

Ayrica takimin sert savunma yapan takimlara karsi cok zorlandigini hep görüyordu,buna bir türlü önlem alamadi.

Mehmet SELEN
11.02.2011, 00:20
Gecen hafta maci kazanmak icin son 10 dakikada bir cirpinis bile olmadi,bu takimi mi kötülemeyecegiz yani?

Ersun yanalli denizli ve konyayi yenemeyen takima döndük,o sezonda sampiyonluk böyle gitmisti.

''bu takimin nesine güvenecegiz'' diye yazını bitirmişsin.Forumun aktif üyelerinden birisin ama bir kaç eleştirim olacak.Böyle bi cümle ile yazıyı bitirmek taraftarımıza hiç yakışmıyor.Madem eleştireceksin takımıma güvenmiyorum demeliydin.Bence böyle kestirp atmak doğru bi davranış değil.Taraftar dediğin iyi ve kötü günde takımına sahip çıkandır.

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:21
Evet o yüzden derbilerde 3'te 3 yaptık.;)
Sadece derbileri kazanmakla sampiyon olunamaz,buna en yakin örnek gecmis yillardaki fb bilancosudur.

Sampiyon olmak istiyorsan bütün sezonda kendi sahanda en fazla 3-4 macta puan kaybi hakkin olur ki biz bunu simdiden doldurduk.

Avni aker denilince kanim donuyor,adeta icime korku düsüyor.

.....
11.02.2011, 00:22

Herşeyine.

Bu takım ilk yarıyı lider bitirdi peki nasıl ?

Aynı oyunculara inandık ve onlarda başardı.

Bir iki maç kazanamayınca hemen ağır eleştirilere başlıyorsunuz bu takım bunu haketmiyor.Bizler inandık onlar da inandı.

Sivas maçıyla başlıyor seri iyi izleyin derim.

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:24
''bu takimin nesine güvenecegiz'' diye yazını bitirmişsin.Forumun aktif üyelerinden birisin ama bir kaç eleştirim olacak.Böyle bi cümle ile yazıyı bitirmek taraftarımıza hiç yakışmıyor.Madem eleştireceksin takımıma güvenmiyorum demeliydin.Bence böyle kestirp atmak doğru bi davranış değil.Taraftar dediğin iyi ve kötü günde takımına sahip çıkandır.
Ben takima sahip ciktim ve fb macini ciplak gözle izleyeyim dedim.:)

Sonunda yenilmek söyle dursun,fblilerin küfürleri ve buna karsilik rakibe direnmeyen bir takim kaldi aklimda.

Ben takima güvenmiyorum,güvenen cok kisi oldugunu da sanmiyorum.

futbalski60
11.02.2011, 00:25
14 maç dişimizi sıkalım disiplinli olalım birlik olalım şampiyon oluruz ama bizim camiamız gerçekleri görmemek için elinden geleni yapıyor mantıklı ilerleyemiyoruz haftaya kazanırız bu sefer kesin şampiyonuz sesleri yükselir kaybederiz bu sene de şampiyonluk gitti denilir bir türlü ortasını bulamıyoruz. Futbolcular da bizim gibi 2-3 maç kazanınca tamam biz olduk diyip mücadeleyi bırakıyorlar en büyük sorunumuz bu işte kendimizi, nerde olduğumuzu bilmiyoruz ya da görmek istemiyoruz

Tangerine Dream
11.02.2011, 00:26

Şimdi anlaşıldı her şey, demek sen maçtaydın.:D

Kasım BEKTAŞ
11.02.2011, 00:26

Sonunda yenilmek söyle dursun,fblilerin küfürleri ve buna karsilik rakibe direnmeyen bir takim kaldi aklimda.

Ben takima güvenmiyorum,güvenen cok kisi oldugunu da sanmiyorum.

Cafer1978 iyiki şu maça gitmişsin bi sen yoktun orda bende o maçtaydım

ve ben bu takıma hala güveniyorum, kaldı ki mantığım bazen tersini bile söylese takıma güvenmediğimi benden başkası bilmez...

Özge
11.02.2011, 00:28
Sadece derbileri kazanmakla sampiyon olunamaz,buna en yakin örnek gecmis yillardaki fb bilancosudur.

Sampiyon olmak istiyorsan bütün sezonda kendi sahanda en fazla 3-4 macta puan kaybi hakkin olur ki biz bunu simdiden doldurduk.

Avni aker denilince kanim donuyor,adeta icime korku düsüyor.Puan kayıpları elbet olacaktı ve oldu da zaten.Diğer şampiyonluk yarışındaki takımların 14'te 14 mü yapacağına inanıyorsunuz?Takımın desteğe ihtiyacı varken bizler! köstek oluyoruz.Oysaki diğer takım taraftarları gerideyken bile bizim yaptıklarımızı yapmıyor.

Samet Yildirim
11.02.2011, 00:29
Abartildigi gibi kötü degiliz su son vuruslarda biraz dikkatli olsak sorun yok yok zaten. Bana göre a.gücü ilk yari ve antalyaspor maci ilk yaridaki maclardan farki yoktu.

Bu hafta umarim cikisa geceriz.

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:30
Umarim jaja kendine gelir ve artik su paslarini rakip oyuncularin icinden gecirmeye devam etmez.

Jaja asiri sova yönelik oynuyor ve verimli olamiyor.

Artik daha basit oynayip takim oyununa katkida bulunmasi gerekiyor.

Tangerine Dream
11.02.2011, 00:30
Sahte üyelikle bu başlığa girip Cafer'in yazdıklarını okuyan Sivassporlular'da epey özgüven oluşmuştur, kendi forumlarında ne hava yapıyorlardır ama.:)

.....
11.02.2011, 00:31
14 maç dişimizi sıkalım disiplinli olalım birlik olalım şampiyon oluruz ama bizim camiamız gerçekleri görmemek için elinden geleni yapıyor mantıklı ilerleyemiyoruz haftaya kazanırız bu sefer kesin şampiyonuz sesleri yükselir kaybederiz bu sene de şampiyonluk gitti denilir bir türlü ortasını bulamıyoruz. Futbolcular da bizim gibi 2-3 maç kazanınca tamam biz olduk diyip mücadeleyi bırakıyorlar en büyük sorunumuz bu işte kendimizi, nerde olduğumuzu bilmiyoruz ya da görmek istemiyoruz

Çok haklısın abi.

Yenilince bittik , kazanınca şampiyon olduk. Bir maçla olunmuyor.

Her maça aynı ciddiyetle ve azimle hazırlanmalıyız. Yoksa puan kayıplarında yine takımı küme düşürenler çıkacaktır...

Cafer Bulur
11.02.2011, 00:33
onur
serkan mustafa glowacki piotr
burak selcuk colman engin
jaja
pawel.

Umarim bu kadro oynar.

Napoli
11.02.2011, 00:34
Takım eskisi gibi pas yapmıyor... Antalya macı dakika 3 tv'de dakika yazmasa 90 +5 falan sanıcam.. Nedir bu Panık havası ? işte rakıbımız bu!Yoksa bu takım sıvas dı antalyadı vs vs zorlanmadan yener...Senol Gunese tek dusen Sitresi yonetebılmek.Yonetemıyorsa bir psikolog getırsınler

Samet Yildirim
11.02.2011, 00:35
onur
serkan mustafa glowacki piotr
burak selcuk colman engin
jaja
pawel.

Umarim bu kadro oynar.
Benim kadroyu nasil calarsin :)

Napoli
11.02.2011, 00:36
Ayrıca Engının herzaman ıkıncı yarıda gırmesınden yanayım.

Steril61
11.02.2011, 00:36
Olayı bitirmiş bulunmaktasın.
Daha söyleyecek söz bulamıyorum.
Olay budur. Aynen katılıyorum.

Takım ne zaman tempo yapacak, ne zaman duracak belli değil. Kontrol yok. Takım durumu yok. Son Antalya maçında zavallı Onur un panik halindeki son dakika degajları ortada. Saman alevi gibi 1-2 futbolcu bastırıyor, etkili olamıyor, fizik gücünü tüketiyor, sonra diğerleri derken takımımız bitiyor.
Öndekilerin Umut Burak nereye koşup ne yaptığı belli olmadığı için, 2 kişi de eksik oynuyoruz. Yattara keza aynı şekilde, ayağında top olmaz ise yürüyor. Eee 6-7 kişi ile mi 10 kişiye karşı oynayacak bu takım?

Kurtar bizi Şenol hoca ve yardım et Allahım. 1 galibiyet belki silkinmemize yol açardı ..

İnşallah renkdaş bu hafta galip gelirsek tekrar bir seri yakalarız. Bunun için önce futbolcuların şampiyonluğa inanmaları ve akıllı oynamaları gerekiyor. Tabi bu takımı rakibe karşı akıllıca oynatacak olan da Şenol hocadır. İpler şu anda onun elinde. Eğer geçen üç maçta olduğu gibi kendisinin içinde bulunduğu stresi oyunculara yansıtırsa bu işin altından asla kalkamaz. Oyun içinde sağlıklı ve zamanında müdahalelerde bulunamaması en büyük handikapı. Allah yardımcısı olsun.

.....
11.02.2011, 00:39
Bizde ki tek sorun herşeyi abartmak.

Yenilgiyi de galibiyeti de çok abartıyoruz...

Napoli
11.02.2011, 00:40
Acı ama gercek,Futbolcular Sitreste degıl,Senol Hocam sitresin tam içinde...Bu son olaylarda en guzel yanı,Medya ve bazı takım tarftarları lıg sonu puan cetvelınde bizi 3. olarak gostermelerı..işte tek guzel sey bu.

Ayrıca Bu takım Fenerbahceyle 20 mac yapsa 15 tanesini zorlanmadan alır.Ama o mac Ocak ayında bıttı,ne zamankı Aykut kocamana cevap verdi hoca işte ozaman yenıldık dedim

KUTADGU
11.02.2011, 00:40
Galibiyet sonrası sizleri buralarda görmek isteriz.
Hatta 4 hafta sonra puan farkını açtığımızda da...

Steril61
11.02.2011, 00:41
Aslında önceki yazımda değinmedim ama iş dönüp dolaşıyor sezon arasında işimize yarayacak transferler yapmamamıza dayanıyor. Bu hususta özellikle yönetime kızıyorum ancak Sadri Şener geçen ki açıklamasıyla topu hemen Şenol Güneş'e attı. Doğal olarak ona da gerekli transferleri yaptırmaması noktasında tepkim var.

Bu forumda olsun, TV'de Trabzonsporun konuşulduğu birçok programda olsun herkesin vardığı ortak bir kanaat vardı. Neydi o? Bu takımın ilerleyen haftalarda şampiyonluk yarışı yükünü kaldıramayacağıydı. Onun için en azından orta alana ve forvete kaliteli birer oyuncu alınması şarttı. Şimdi alınan oyunculara bakıyoruz. Şu ana kadar takıma olan katkıları "0". Bunun nedenini öncelikle bu oyuncuların transferlerine onay veren Şenol hocanın açıklaması lazım. Çözüm Şenol hocanın elinde... Görüyorsun ki Umut'un sahadaki varlığı ile yokluğu aynı. Hiç olmazsa Pawel'i hazırla ve ilk onbirde oyuna sür kardeşim. Bu adam, Umut'u aratacak kadar kötü mü yahu?

Son olarak şunu ifade edeyim ki ligin ikinci yarısındaki puan kayıplarımızda Şenol hocanın strateji hatası ağır basıyor. Bunun dışında önemli bir neden daha var ki o da yönetimin, kaliteli ve oynamaya hazır transfer yapmamış olmasıdır. Orta alanda Colman'ın görevini yapabilecek, oyunu iki yönlü oynayabilecek, pas alış verişini sağlayacak kaliteli bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Bu alınmadı. Şimdi Colman'ın formsuzluğunda bunun ceremesini çekiyoruz. Yine hücumda sırtı kaleye dönük oynayabilecek, ayağında top tutmasını bilen, hava toplarına hakim, teknik ve hızlı bir golcüye ihtiyacımız vardı. Böylelikle ileri atılan toplar duvardan döner gibi gerisin geriye dönmeyecek, rakip alanda daha kolay yerleşip golü bulabilecektik. Fakat bu ihtiyaca uygun bir golcü de alınmadı. Henüz Pawel'i doğru düzgün göremedik ama ben onun da aradığımız golcü tipi olduğuna inanmıyorum.

Her neyse kardeşim... Bize düşen Trabzonsporumuza ve büyük hatalar yapsa da iyi niyetinden şüphe etmediğim Şenol hocaya sahip çıkıp destek vermektir. Yapılan eleştiriler, onların önünü aydınlatmak içindir. Yoksa 27 senelik hasretin bitmesini kim istemez. Allah hepsinin yardımcısı olsun. İnşallah sezon sonunda şampiyonluğun sevincini hep beraber yaşarız. Şampiyonluğa ulaşmamız çok zor da olsa Şenol hocanın yanlışlarından vazgeçip doğruları uygulaması şartıyla mutlu sona ulaşacağımızı ümid ediyorum.

Tangerine Dream
11.02.2011, 00:42
Kırılgan bir takımız, bu inkar edilemez. İkinci yarının hemen başında hesapta olmayan Ankaragücü beraberliği gereksiz şekilde paniklememize ve soğukkanlılığımızı bir nebze yitirmemize sebebiyet verdi. Bunun izleri Antalyaspor maçında da görüldü, golü bir an önce bulabilmek adına son vuruşları istediğimiz şekilde yapamadık. Ancak alınacak bir galibiyet yeni bir serinin başlangıcı olacak, bunu futbolcular da biliyor.

Samet Yildirim
11.02.2011, 00:46
Bizde ki tek sorun herşeyi abartmak.

Yenilgiyi de galibiyeti de çok abartıyoruz...
Abartiyoruz demek yine az olmus :)

atf61
11.02.2011, 00:46
forza TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNN

atf61
11.02.2011, 00:47
forza TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNN
avaraj veriyoruz yukarıdakilere merak etmeyin 4.3=12 şampiyonuz

Ömür Karadeniz
11.02.2011, 00:51
Belkide yarım saattir yorumları okuyorum.Ya arkadaşlar nedir bizim havamız.Belli başlı kişilerin inanılmaz olumsuz hava yaratma çabası var.Biz böyle karamsarsak futbolcu kardeşlerimizi düşünemiyorum bile.Sanırım bazı düşmanların söylediği gibi şampiyonluğa hazır değiliz.Lige çıkıp 4 sene içinde şampiyon olan bursa bizden daha hazır şampiyonluğa ve şampiyonluklara benim şahsi görüşüm bu.

Helvacı61
11.02.2011, 00:51
bu maçın sonucu ne olursa olsun şampiyonluk yarışı fenerle bizim aramızda geçer. bence bursanın şansı şu bursa ile oynayan takımlar yenmek için oynuyo son dakkaya kadar açılıyor. bizle oynayan 1 .puana yatıror. ancak bursa şu saydığımı maçların hiçbirini alamaz. eskişehir fener trabzon beşiktaş g.antep kayseri. bence bunların dışındaki bütün maçları kazanır adamlar bedava puan kaybetmiyor şampiyonluk yarışında en tehlikeli rakip fener onuda biz yarışta tuttuk. aziz işleri yoluna koydu şimdi sezon sonuna kadar konuşmayacağız diyor. bakıyorum mahmut özgenerde fenerin yaptıklarına ses çıkarmadı. baktıkı fener açısından işler yoluna girdi. konuşuyor. bundan sonra trabzonspor stresi atıp tekrar puan farkını açarsa şampiyon oluruz. ama bunu beşiktaşın yaptığına borçluyuz eğer beşiktaş gürültü yapmasa fenere olan koruma devam ederdi. öte yandan özgener türkiye kupasına atıfta bulunarak resmen gs ve bjk nin kollandığını itiraf ediyor hemde şantaj yapıyor. oraya niye konuşmıuonuz diye. oda biliyor trabzon maçında cüneyt çakırın seyiriyle maç yönettiğini ve antepteki penaltıyı. antepe o penaltı verilse gs nin tur şansını düşünün artık. açıkça bugün MAHMUT ÖZGENER Kurulan düzeni itiraf ediyor. adamlar trabzonun strese gireceğini bile hesaplamış. ama biz stresi atıp galibiyet serisine başlarsak. kurulan çarkı bozarız öenmli olan geri düşsekte kovalamaya devam etmek.

Hamza Yilmaz
11.02.2011, 01:01
Söyle birsey de var tabi.. Biz yanilmiyorsam deplasman maclarinda ligin en cok puan kazanan takimiyiz... Sivas ve Manisa maclarimiz var arka arkaya... Bana göre iki maci da aliriz... Bursa bu hafta Eskisehirle oynuyor haftaya da Anteple... 6 puan cikarmasi cok zor... fener'de bu hafta kayseri, haftaya inonüde oyniyacak.. 6 puan cikarmasi cok ama cok zor... iste bana göre en kritik hafta bu iki hafta.. bu maclardan sonra tahminimce bursanin 4 puan önünde olacaz fenerinde 5 puan önünde.....

TS:50(manisa, sivas galibiyetleri)
bs:46(iki macida berabere)
fb:45(kayseri galibiyet, bjk maglubiyet)

ondan sonra zaten o havayla kayseri ve bjk yi da yeneriz...

Mert Oğuzlu61
11.02.2011, 01:06
Söyle birsey de var tabi.. Biz yanilmiyorsam deplasman maclarinda ligin en cok puan kazanan takimiyiz... Sivas ve Manisa maclarimiz var arka arkaya... Bana göre iki maci da aliriz... Bursa bu hafta Eskisehirle oynuyor haftaya da Anteple... 6 puan cikarmasi cok zor... fener'de bu hafta kayseri, haftaya inonüde oyniyacak.. 6 puan cikarmasi cok ama cok zor... iste bana göre en kritik hafta bu iki hafta.. bu maclardan sonra tahminimce bursanin 4 puan önünde olacaz fenerinde 5 puan önünde.....

bende böyle birşey düşünüyorum, şu önümüzdeki 2 hafta çok çok çok kritik.. rakipler mutlaka puan kaybedecek, biz ard arda önce sivasa sonrada manisa ya kaydık mı tamamdır, etekleri tutuşacak rakiplerimizin ''kendimize geleceğiz''

Helvacı61
11.02.2011, 01:09
evet şu iki hafta çok kiritik beşiktaş maçı bitiminde bir şekilde lider kalırsak önümüz açık averajlada olsa psikolojik olarak çoğu şeyi aşmış olacağız

Hamza Yilmaz
11.02.2011, 01:17
bende böyle birşey düşünüyorum, şu önümüzdeki 2 hafta çok çok çok kritik.. rakipler mutlaka puan kaybedecek, biz ard arda önce sivasa sonrada manisa ya kaydık mı tamamdır, etekleri tutuşacak rakiplerimizin ''kendimize geleceğiz''

aynen öyle.. O havayla icerde kayseriyi yeneriz besiktas'dan da 1 puan aldikmi olay bitmistir...

yatmaztara
11.02.2011, 01:20
ben artık şampiyonluğa inanmıyorum. nedeni ise eskişehir ve antalyaspor gibi takımların 10 kişi ile defans yapmaları. bunu aşacak çilingirimiz maalesef yok. duran top çalışmalarına ağarlık vermeliyiz, tek yol bu.

Atakan
11.02.2011, 01:22

Hatta şampiyon olduğumuzda da.:p

Hazar_
11.02.2011, 01:27
Hava şartları ve zemin iyi olursa yeneriz.Yenemezsek te yenilmeyiz.

muharrematasoy
11.02.2011, 01:36
ilk sezondaki takımımızı baz aldığımızda en yakın rakibimizle aramızdaki puan farkı 0 olsa bile rahatlıkla biz şampiyon oluruz diyebilirdim lakin 2. yarı öyle bir takım izledim ki inanılır gibi değil. Sanki farklı bir takım gelmiş, özgüveni olmayan, mental olarak bitmiş, dizleri titreyen, ileri çıkmaya korkan. hal böyle olunca hiç ümidim yok çünkü bu takım ışığını kaybetmiş artık. ilk yarıdaki müthiş pas yapan, rakibin başını döndüren trabzonspor gitmiş yerine klasik özkan sümer trabzonu gelmiş...

rakipler canavar gibi trabsferler yaptılar ve meyvelerini alıyorlar biz yine sezer badura kaldık kaleye şutumuz bile yok, şu oyunla ilk üç bile zor

.....
11.02.2011, 01:38
Hava şartları ve zemin iyi olursa yeneriz.Yenemezsek te yenilmeyiz.

Sonuna kadar katılıyorum :)

Ama Allah'ın izniyle yeneceğiz :)

Helvacı61
11.02.2011, 01:38
ben artık şampiyonluğa inanmıyorum. nedeni ise eskişehir ve antalyaspor gibi takımların 10 kişi ile defans yapmaları. bunu aşacak çilingirimiz maalesef yok. duran top çalışmalarına ağarlık vermeliyiz, tek yol bu.
duran top konusunda sana katılıyorum herkes biliyorki türkiyede goller ya duran top yada ani ataklarda oluyor. takım devre arasında maalesef ikisinede çalışmamış. halbuki ikisinede yatkın oyuncularımız var. şenol hoca istiyorki takım 90 dakka eze eze oynayarak herkesi yensin. bunu şu an barcelona dışında kimse yapamıyor. galibiyeti çok ince detaylar belirliyor çoğu zaman duran toplarda bunlardan biri.

İleli
11.02.2011, 01:50
4.mactanda galip gelemzsek sampiyonlugu haketmiyoruz zaten!
ama galip gelecegimize inaniyorum...

Helvacı61
11.02.2011, 01:50
ilk sezondaki takımımızı baz aldığımızda en yakın rakibimizle aramızdaki puan farkı 0 olsa bile rahatlıkla biz şampiyon oluruz diyebilirdim lakin 2. yarı öyle bir takım izledim ki inanılır gibi değil. Sanki farklı bir takım gelmiş, özgüveni olmayan, mental olarak bitmiş, dizleri titreyen, ileri çıkmaya korkan. hal böyle olunca hiç ümidim yok çünkü bu takım ışığını kaybetmiş artık. ilk yarıdaki müthiş pas yapan, rakibin başını döndüren trabzonspor gitmiş yerine klasik özkan sümer trabzonu gelmiş...

rakipler canavar gibi trabsferler yaptılar ve meyvelerini alıyorlar biz yine sezer badura kaldık kaleye şutumuz bile yok, şu oyunla ilk üç bile zor
şunu unutmamak lazım bursa geçen sene 2. liği kutlayacaktı şampiyon oldu. bizde bu takıma sonuna kadar destek olursak ve sonucu kabüllenirsek oyuncular stres yapmaz bir iki galibiyetlede özgüveni gelir şampiyon oluruz. şenol güneş dahil herkesin. şampiyonluğu unutarak maçlara konsantire olması olası bir kayıpta unutup bir sonraki maçı kazanmaya odaklanması gerekir. öyle bir durum oldiki taraftar hocdan daha az panik yapıyor. hoca nın paniği takıma yansıyor. maç sıfır sıfır giderken 87 dakka 2 . forveti almak paniğın göstergesi. oyuncular korkudan ilerde çoğalamıyor bile ama bu paniği erken yaşamak iyi hoca bu pzniği atarsa şampiyon olacağız.

muharrematasoy
11.02.2011, 01:59
bursayı örnek vermeyin, her takım bizim gibi enayi değil elin takımı sırf biz şampiyon olamayalım diye gider yatar bizim gibi bursa için oynamaz

Helvacı61
11.02.2011, 02:08
bursayı örnek vermeyin, her takım bizim gibi enayi değil elin takımı sırf biz şampiyon olamayalım diye gider yatar bizim gibi bursa için oynamaz
orada haklısın ben şampiyonluk baskısı yapmadan ilerlemek lazım dedim. hedef şampiyon olmak tan ziyade maç kazanmak olmalı kimse kendini şampiyon olmak zorunda hissetmemeli. bence şenol hocda böyle bir baskı var.

Asi Çaykaralı61
11.02.2011, 07:56
Maça 1 Gün 8 S. 3 Dk. Kaldı :)

zekeriyya
11.02.2011, 08:12

katılıyorum.........

CAFER ÖZER
11.02.2011, 08:24
Hava parçalı bulutlu Sıcaklık 3 derece
bence maç günü güzel en azından - olmayacak.

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SIVAS
ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | SİVASYükseklik:1285 m.
Enlem:39° 44' K
Boylam:37° 1' D
Gün Doğumu:06:30
Gün Batımı:17:03
Bölge:İÇ ANADOLU
Havza:KIZILIRMAK
TARİH TAHMİN EDİLEN GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
Sıcaklık (°C) Hadise Nem (%) Rüzgar (km/sa) Uç Sıcaklık (°C) Ortalama Sıcaklık (°C)
En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek Yön Hız En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek
11 Şubat Cuma -7 -1 51 95 16 -23.7 13.2 -7.7 1.7
12 Şubat Cumartesi -10 3 52 93 21 -22.4 14.5 -7.7 1.8
13 Şubat Pazar -5 2 41 67 18 -19.4 13.7 -6.2 3.2
14 Şubat Pazartesi -4 0 68 85 20 -16.7 11.8 -5.1 3.6
15 Şubat Salı -4 1 48 87 6 -14.8 13.4 -4.4 3.9

Ozan Yazıcı
11.02.2011, 08:58

Keşke üstadım, keşke. Ama görünen köy kılavuz istemiyor işte.
Kuvvetle muhtemel tam aksi durumda da biz ümitsizler - vazgeçmişler sizleri burada görmek isteriz.
Az çok top oynamış biri (halı saha değil toprak saha, menajerlik oyunları ve iddia takipçileri hiç değil) takımın bittiğini rahatça tespit edebilir.

Kalın sağlıcakla.

yorumsuz6117
11.02.2011, 08:59
______________Onur_______________

Serkan_____Glo_____Mustafa____Piotr

__________Selçuk__Colman_________

Yattara________Jaja___________Burak(Engin)

______________Pawel______________

Süleyman50
11.02.2011, 09:01
çok zor bir maç bizi bekliyor, umarım kazanırız artık kredimiz kalmadı...

elturca61
11.02.2011, 09:10
Bu macta oyun filan onemli deil top cizgiyi gecsin de uc puan alalim suan bize lazim olan tek sey bir galibiyet morel icin baskidan kurtulmak insallah galibiyetle cikariz....

onurts61
11.02.2011, 09:17

Puan farkı açılsın ben buralara gelmemeye de razıyım ama görünen köy klavuz istemez...

Ünal Er
11.02.2011, 09:29
Bu işler böyledir. Takımın neden düştüğünü ve nasıl ayağa kalktığını anlayamazsın. Egemen oynamasa bile yedek klubesinde durması lazım. Bu takımın ateşleyicisi takımdan çıktı takım bitti. Maç içerisinde bazı oyuncuların hep itilmesi pohpohlanması gerekir. Karakter yapıları öyledir. Egemen gibi 11 kişi olsa zaten, hırs inat anlamında, dünya şampiyonu olursun.

Dikkat ederseniz daha topa vururken Burak ve Umut ahlanıp vahlanıyorlar surat ifadeleri kötü...

Burada tecrübe işin içine giriyor Jaja ve ya Alan veya Selçuk biri golu atacak ve takımın diğer kesimi rahatlayacak, golü bulacaz ve takım bir anda değişecek.

Colman efendi koşup pres yaptığı zaman inanılmaz oynuyor ama yüzdeye vurduğunuzda bunu pek tekrarlıyamıyor, büyük bir kısım, sanki koşmak içinden gelmiyormuş, takım maç yapıyorda o sahaya hasbel kader bir şeye bakmak için gelmiş, topa umursamaz tavırlarla büyük sahada halı saha muamelesi yapan bir karakterde görüyoruz.

Şu zamana kadar hayattan tek öğrendiğim şey, İnsanlar hangi karakter yapısıyla doğduysa 10 yaşına kadar sağından solundan birazcık yontuluyor o kadar. Değişim 10 yaşında bitiyor. Gelen adam değişecek alışacak bunların hepsi lafı-güzaf. Yattara değiştimi??? Colmanda değişmez...Budur bukadardır...

Mustafa ÖZDEMİR
11.02.2011, 09:36
kazanacağız inşallah...

Murat'
11.02.2011, 09:56
Maç saatinde beklenen hava sıcaklığı 5 dereceymiş, hava da güneşli olacakmış.

Zemin de alttan ısıtmalıydı galiba, havadan ve zeminden yana bir sıkıntımız olmayacak gibi görünüyor.

Kazanmaktan başka çare yok.

mhayri
11.02.2011, 10:06
Penaltımız verilirse kazanırız...

10 numara
11.02.2011, 10:10
cayhun-colman-selçuk

Ayhan Yüksek
11.02.2011, 10:21
Kazanacağız inşaallah.

Yiğit SARI
11.02.2011, 10:21
Kar olmaz inş

Mustafa ÖZDEMİR
11.02.2011, 10:26
orta sahamızı mutlaka 3 lemeliyiz...

Armağan Dere
11.02.2011, 10:35
Maç,Kuddusi Müftüoğlu ile daha zor geçecek..%30 şansımızın sürmesi için bu maçı almalıyız

GencTurk6161
11.02.2011, 10:44
______________Onur_______________

_____Serkan_____Glo_____Mustafa____Piotr

______Ceyhun(engin)____Selçuk__Colman_________

_________________Jaja___________

__________Pawel(Burak)____Umut__________

bence Trabzonspor artık 4-3-1-2 ye dönmeli.. bu takımda yattara dışında kanat oynayabilen oyuncu yok .. Burakta kanatta verimsiz kalıyor.. bu kadroyla en güzel taktik ve kadro seçimi böyle olsa gerek..

Tahir60
11.02.2011, 10:47
Bizde cumartesi Sivasa gideceğiz takımımızın her zaman yanındayız desteğimiz sonsuz tek isteğimiz 3 puanı almak

Ali İhsan
11.02.2011, 10:51
Tamam düşüşümüzü yaşadık, şimdi de önlenemez yükseliş zamanı, leş kargaları dağılsın, hadi...

Serdar A
11.02.2011, 11:01
Bayrakları hazırlayın , asacak büyüklükte bayrağınız yoksa bir an evvel edinin . Sivas galibiyeti şampiyonluğun anahtarı olacak .

Adem Erdoğan
11.02.2011, 11:09
Şaka maka şöyle olumsuz hava estiren tiplere kıl olmaya başladım.

Bursa taraftarı kadar delikanlılıkları yok, son haftaya geride girmelerine rağmen bırakmadılar ipin ucunu; bizimkiler ise 15 hafta kala havlu attılar..

Gölge yapmayın yeter.

Yiğit SARI
11.02.2011, 11:11
Sivas ile Trabzon 12. randevuda..

Sivasspor ile Trabzonspor cuma günü ligde 12. kez karşı karşıya gelecek...

http://www.ajansspor.com/resimv3/burak_umut_sev_ibb_10.jpg

Ligde alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Sivasspor, şampiyonluğu kovalayan Trabzonspor'u yarın saat 16.00'da Sivas 4 Eylül Stadı'nda konuk edecek.

Ligin köklü ekiplerinden Trabzonspor ile ligde 6. sezonunu yaşayan Sivasspor, yarınki maçla birlikte 12. randevularına çıkacaklar.

İki ekip arasında geride kalan 11 maçın 5'inden (biri hükmen) Sivasspor, 4'ünden Trabzonspor galip ayrılırken, 2 karşılaşma beraberlikle sonuçlandı. İki ekip arasında ligde yapılan son 3 maçı Trabzonspor kazandı.

Sivasspor, rakibini en son 2008-2009 sezonunda Sivas'ta yenmeyi başarmıştı.

Sivasspor rakibiyle iç sahada oynadığı 5 maçın 4'ünden galibiyetle, birinden mağlubiyetle ayrıldı.

İki takım arasında ligde yapılan 11 maçta alınan sonuçlar şöyle:

Sezon Maç Sonuç

2005-2006
Trabzonspor-Sivasspor 0-0
Sivasspor-Trabzonspor 2-1

2006-2007
Trabzonspor-Sivasspor 2-0
Sivasspor-Trabzonspor 1-0

2007-2008
Trabzonspor-Sivasspor 0-3 (hükmen)
Sivasspor-Trabzonspor 2-0

2008-2009
Trabzonspor-Sivasspor 0-0
Sivasspor-Trabzonspor 3-0

2009-2010
Sivasspor-Trabzonspor 1-2
Trabzonspor-Sivasspor 3-1

2010-2011
Trabzonspor-Sivasspor 6-1

Oruç
11.02.2011, 11:17
Renkdaş maç Cumartesi günü:)

"Pazar'ı beklemek" cümlesi bir ironiydi. :)

Bir üye "maç günü kar yok" diyordu, siz "maç günü kar olacak" diyordunuz.

Ben de en iyisi "Pazar'ı beklemek" diyip, son noktayı koymak istedim. :)

Turgay Atalay
11.02.2011, 11:29
İlk yarı atarız 2 tane, ikinci yarı 1 tane atarlar, maç da 2-1 biter. Benim tahminim bu yönde. Manisa mı? Bu maçı alalım Manisa falan haline ağlamaya şimdiden başlasın...

deneme61
11.02.2011, 11:37
mutlaka kazanmalıyız.. istekli bir trabzonspor sivas ı dağıtır

exelans_25
11.02.2011, 11:47
[QUOTE=farabi;1917435130]Bayrakları hazırlayın , asacak büyüklükte bayrağınız yoksa bir an evvel edinin . Sivas galibiyeti şampiyonluğun anahtarı olacak .[/QOTE]
abi çok emin konuştun hayırlısı olsun inşallah yeni seri başlar

Yiğit SARI
11.02.2011, 11:54
Kazansak devamı gelecek. Bu maç çok önemli

TAHSİN 61
11.02.2011, 11:55
1-0 olsun bizim olsun... Golü Umut atar herkez bakar. Yattara Hayrettini yatırır kaldırır. :)

Alihan Ertürk
11.02.2011, 12:04
Şenol Hoca'mdan bu maçtaki beklentim üçlü ortasaha yada çift forvete dönmesidir.

Ertuğrul ATALAY
11.02.2011, 12:13
Sanırım şimdiye kadarki oyun sistemimiz ve kadro yapısı misyonunu tamamladı...
rakipler bizi çözü veya önlemleri işe yarıyor....
Artık bazı değişiklikler gerekli....
Şenol Hoca bu olayı çözer diye düşünüyorum....

Hep destek tam destek...

Ertuğrul ATALAY
11.02.2011, 12:15
1-Yattara 11 de olmalı...
2-Mustafa yumlu artık ciddi anlamda değerlendirilmeli...
3-Pawel ileriye güç katacaktır...

Eymen
11.02.2011, 12:26
arkdaşlar trabzonda sıvas gidecek grublarda yer varmıdır ve gidecekseler kaç gibi trabzondan çıkacaklar genel hatlarıyla organızasyon hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Deniz Tosunoğlu
11.02.2011, 12:41
.......Pawel.........Umut
................JaJa.........
Alanzinho...Selcuk.......Burak
............................................
Cale...Mustafa..Glowacki..Serkan
.............................................
................ONUR......................

Fatih Öztürk
11.02.2011, 12:49
çok zor olacak.

Ibo61
11.02.2011, 12:49
.......Pawel.........Umut
................JaJa.........
Alanzinho...Selcuk.......Burak
............................................
Cale...Mustafa..Glowacki..Serkan
.............................................
................ONUR......................

Cale de Giray gibi sari kart cezalisi....

robinhood61
11.02.2011, 12:50
cale cezalı

Furkan Dündar
11.02.2011, 12:52
bu maçın yenmek demek yeniden şampiyonluğa takımın inanması demek .

Asi Çaykaralı61
11.02.2011, 13:05
Bu maçda defansın arkasına iyi toplar atarsak rahat yeneriz :)

Cem Akyüz
11.02.2011, 13:09
Kazanıp yolumuza devam edeceğiz.Hayde Trabzonspor'um Allah utandırmasın

Asi Çaykaralı61
11.02.2011, 13:16
Bu maçın önemi gün geçtikçe artıyor.Bu maçı İNŞALLAH kazanıp üstümüzdeki stresi atacağız :)

Asi Çaykaralı61
11.02.2011, 13:18
Sivasspor ile 12. randevu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6507-5V2H4Q5T.jpg

Takımımız ile Sivasspor, yarın (cumartesi) yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 12. kez karşı karşıya gelecekler.

Geçen sezon rakibini 2 maçta mağlup etmeyi başaran takımımız, şuan ana kadar oynanan 11 maçın 4'ünü galibiyetle kapadı. 5 karşılaşma Sivasspor'un üstünlüğü ile sona ererken, 2 karşılaşmada da taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.
Sezonun ilk yarısında oynanan karşılaşmayı takımımız 6-1 kazanmayı başarmıştı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6507#Icerik

Asi Çaykaralı61
11.02.2011, 13:21
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6506-5T2E4O5Q.jpg

Takımımızın Sivasspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Açıklamada 5149 Sayılı Sporda Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmanın, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmanın, koltuk kırmanın, merdiven boşluklarına oturmanın ve kötü tezahüratta bulunmanın kesinlikle yasak olduğuna dikkat çekildi.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karşı karşıya kaldığı ve eylemi gerçekleştirenlerin de cezalandırıldığı hatırlatıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Daha önce -oynadığımız maçlarda yakılan çok sayıda meşale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezası almıştık. Taraftarlarımızı meşale yakmamaları konusunda duyarlı olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boş yere maddi kayba uğramamasına özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6506#Icerik

Yunus Emre AYAZ
11.02.2011, 13:23
bu akşamki rüyamı sizle paylaşmak istiyorum rüyamda bu haftanın toplu sonuçlarını gordum..

fener 2-2 kayseri
eskişehir 2-1 bursa
sivas 0 - 2 ts
puan farkını açmıştık

çok heyecanlandım direk uyandım ama net gördüm bu şekildeydi.

Mustafa Umut
11.02.2011, 13:29
Rakiplerimizden önce oynadığımız maçları hep seviyorum.Cuma günü maçları mesela.
Bu maç da cuma günü maçı sayılır.Tüm rakiplerimizden önce oynayacağız ve İnşallah yenip rakiplerimizin puan kaybını izleyeceğiz...

.....
11.02.2011, 13:35
Bayrakları hazırlayın , asacak büyüklükte bayrağınız yoksa bir an evvel edinin . Sivas galibiyeti şampiyonluğun anahtarı olacak .

Serdar abi boşuna konuşmaz.

Bu yazıya kulak verin. :alkış:

lazzz61
11.02.2011, 13:36
bu sivasspor gıbı gıcık kaptıgım bır takım yok ve oyuncuları mehmet yıldızn ve hayrettın tam bır cırkeflık abıdelerı amacları futbol deil bence ınss onları yenerız ve kume dusme yolunda onlara katkı saglarız :D