PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:10
Serkan da Umut'a takılıyor sürekli. :)
Dün Quiz'deydi, ne kadar kötü şey varsa hepsine Umut cevabını verdi.

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:12
Serkan da Umut'a takılıyor sürekli. :)
Dün Quiz'deydi, ne kadar kötü şey varsa hepsine Umut cevabını verdi.

Serkan acayip güzel gülüyor :) İzledim o programı :D

En cimri oyuncu ?

Umut :D :D

Cebinde akrep var onun diyo :)

En yalancı oyuncu ?

Engin Baytar :D :D Bazen faul oluyor itiraz ediyor olm faul işte ne itiraz ediyorsun diyoruz , ne dedim abii ben yaaa diyor diyo :D:D

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 18:13
Umut,

2 gol daha atarsa Trabzonspor tarihinde 100'ler klübüne giricek 3.isim olucak.(yanlış biliyor da olabilirim.)

yorumsuz6117
08.02.2011, 18:14
Herşeye tamam ama Umut'a şanssız demeyin lütfen 4 senedir şanssız değil herhalde bu adam.

inadına_Trabzon
08.02.2011, 18:14
Nasıl yok ya ortalama her maç oha buda kaçarmı dediğimiz bi pozisyonu kaçırıo. Umut çalışmalı.Çalışıyorsa belliki yetmiyor.daha çok veya daha verimli çalışmalı.

Umut pres yapmasa hanginiz takımda oynamasını istersiniz ?

yorumsuz6117
08.02.2011, 18:15
http://www.guzelresim.info/resimler/f9d132914.jpg

ibrahim
08.02.2011, 18:16
Su Serkanin programi ceken mübarek bi insana rastlamak mümkünmüdür bu forumda? :D

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:18
Nasıl yok ya ortalama her maç oha buda kaçarmı dediğimiz bi pozisyonu kaçırıo. Umut çalışmalı.Çalışıyorsa belliki yetmiyor.daha çok veya daha verimli çalışmalı.

Umut pres yapmasa hanginiz takımda oynamasını istersiniz ?

Tabiki hepsi çalışmalı oyuncuların ama dediğiniz gibi Umut pres yapmasa hanginiz isterseniz biz de bunu diyoruz ya zaten Umut çalışmasa kimse istemez ama çalışıyor çocuk :)

Haa Umut'tan iyisi alınırsa valla otursun yedekte hiç de üzülmem :)

Herşeye tamam ama Umut'a şanssız demeyin lütfen 4 senedir şanssız değil herhalde bu adam.

Bu da bir etkendir ama salt buna yoğunlaşamayız tabiki .

O zaman kimse de Umut'a kötü forvet demesin . Her sene 15 golün altına düşmeyen bir forvet çünkü . Ve bu Türkiye standartlarında gayet başarılı bir gol ortalaması .

.....
08.02.2011, 18:19
Başlık Umut başlığı değil ama sizde ki bu Umut antipatisini anlayamıyorum.

Artık artniyet seziyorum mesajlarda. Tutarsız bir o kadar da haksız mesajlar.

Bunun altından kalkamazsınız dikkat edin bence..

Mehmet Ç.
08.02.2011, 18:19
4 mactir gol atamiyoruz. atalimda kim atarsa atsin artik bu dakikadan sonra.

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:20
Su Serkanin programi ceken mübarek bi insana rastlamak mümkünmüdür bu forumda? :D

Yoktur büyük ihtimal. :)

worldmaster
08.02.2011, 18:20

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&hid=86777

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:22
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&hid=86777

Quiz'i Sitelerine koyduklarını ilk defa gördüm.
İzlemeyenler; Şanslıymışsınız. :)

Atakan
08.02.2011, 18:23
Yattara'nın da var orda.:)

Tolunay Abdioğlu
Quiz'i Sitelerine koyduklarını ilk defa gördüm.
İzlemeyenler; Şanslıymışsınız. :)

Genelde koyuyorlar.

worldmaster
Kabul Umut yetenekleri kısıtlı olan bi futbolcu ama asıl kabahatli bence o değil.Madem adam atamıyor,sen de yerine adam gibi bi golcü alacaksın o zaman.Asıl sorumlu yönetim ve teknik heyet...Umut beni zorla oynatın demiyor heralde

Umut sempatizanı değilim kesinlikle,çok çıldırdığım anlar oldu o gol kaçırırken ama sakin kafayla düşününce 4-5 yıldır adam silah zoruyla beni oynatın demedi heralde , Baros - Niang vardı da biz mi oynatmadık acaba...

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:24
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&hid=83577

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:25
Genelde koyuyorlar.

Ben ilk defa gördüm Tolunay. :)
Şaka maka hepsini koymuşlar.

ibrahim
08.02.2011, 18:27
Cok tesekkür ettim renkdaslar. Valla su an iyki para veripte bu programi izleyenlerden degilim. Yoksa cok kötü seyler olacakti (sakadir kimse alinmasin) :p

inadına_Trabzon
08.02.2011, 18:28
Son yıllarda sürekli ligin en çok şut atan en çok pozisyona giren takımıyız.Ama şampiyonluk yok.

Attı mı sokan bi adam alamadılar şu kadroya.

h@msi61
08.02.2011, 18:32

Hem kendi saclarini, hem de bizimkileri doktun be Umut :)

Alihan Ertürk
08.02.2011, 18:38
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&hid=83577

Yattara;

En Çalışkan?
-Çağdaş Atan. Şimdi de Umut.

En Tembel?
-Ben (:D)

En Şakacı?
-Trabzonspor'da Ben yapıyorum şakaları.

En İyi Şarkı Söyleyen?
-Colman, Barış Ataş.

En Kötü Şarkı Söyleyen?
-Serkan Balcı

En Bonkör?
-Hasan Üçüncü

En Doğrucu?
-Egemen.

En Yalancı?
-Barış Memiş.

En Yumuşak?
-Cale

En iyi Teknik Direktör?
-Ersun Yanal

En kötü Teknik Direktör?
-Ziya Doğan

En iyi Kaleci?
-Onur

okg_53
08.02.2011, 18:40
Okg_53 Sivasspor Analizi .

Ligde kötü günler geçiren Sivasspor’un mutlak suretle galibiyete ihtiyacı var., ilk 3 haftadaki ofansıif futbol anlayışı ile dikkatleri çektmişti.
Yeni transferleride takıma hızla uyum sağladı ve Ligin ikinci yarısında gerçekten iyi futbol oynuyorlar.
Soğuk ve Karlı hava bizi olumsuz etkileyebilir. Ayrıca, Sivasdaki son maçta alttan ısıtma devreye girmemişti. Bizim maçtada çalışmazsa şaşırmayın.

Sivasspor evinde iyi oynayan bir ekip. Şu ana kadar evinde 3 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet almış. 12 gol atıp, 12 gol yemiş. Toplamda ise 20 maçta, 3 galibiyet, 7 beraberlik, 10 mağlubiyet. 19 gol atıp, 36 gol yemiş. 15. sırada ve Kasımpaşadan sonra ligde en çok gol yiyen takım.

Önemli sakat ve Cezalısı yok.

Sivasspor Muhtemel Dizilimi ;

------------------------Korcan Çelikay-----------------------
Uğur Kavuk----Jakup Navratil-----Hayrettin-----Ziya Erdal
--------------------------Tomas Rada------------------------
-----------------------Kadir Bekmezci-----------------------
Erman Kılıç------------------------------------Kamil Grosicki
------------Mehmet Yıldız-------Micheal Eneramo-----------

Not= Stoperdeki Hayrettin Yerlikayanın gerçek mevkisi solbektir. Sebebini bilmiyorum, Rıza Çalımbay onu stoperde oynatıyor. O bölgede Ivanovs, Sedat, Rada, Murat dörtlüsünden biri oynayabilir. O kadar stoper alternatifi varken Hayrettin’in orda oynaması ilginç. Ortasahada Cihan Yılmaz’ı da görebiliriz . Eneramo’nun yerinede Pedriel i görebiliriz.

Not 2= Son hafta Sivas, Bursa deplasmanında Bu dizilimle oynadı ve çokda pozisyon verdi. Belki kendisininde pozisyonu çoktu ancak, Bursa biraz daha akıllı oynasaydı maçı erken koparırdır. Söyleyeceğim şu; Sivas, Bursa deplasmanında açık futbol oynadı, kendi evinde bakalım bize karşıda böyle oynayabilecekmi merak ediyorum.

Sivasspor’un Eksileri ;

Sivas orta alanı Ayder yaylası gibi. Bunun sebebi, orta alanı iki futbolcu ile kurmalarından ziyade, 1- Orta alandaki stoperden dönme Rada’nın orta sahada alan daraltma özelliğinin olmaması, 2- İleri dörlünün, Geriden gelip oyun kurma özelliğinin olmaması. Bütün yük Kadir Bekmezci’nin üzerinde. Sivas bize karşıda böyle oynarsa hayli keyifli bir maç olur.

Tandem bölgesi (stoper bölgesi) çok ciddi sıkıntı içinde, Takımda 6 tane stoper var, Hangi ikilinin oynadığı belli değil.
İleri dörlünün geriye yarıdımı çok düşük, Özellikle Grosicki ve Eneramonun.

Sivasspor’un Artıları ;

Bol alternatifli bir kadrosu var. Her mevkide en az iki oyuncusu hazır bulunuyor.
İleri dörlüsü kaliteli, özellikle Grosicki’nin iyi kumaşı var. Oyun stili Ankaragücü’ndeki Sestak’a çok benziyor.

Antalya maçındaki uzun boy avantajımızı bu maçta pek kullanamayız çünkü Sivasında boy ortalaması yüksek.

Uğur Kavuk ve Ziya Erdal sık sık hücuma çıkabiliyor.

Özet= Bu maçta, klasik dizilimimizle oynamalıyız. Colman’sız, Yattara’lı dizilimi Antalyaya karşı oynamalıydık.
Belki Engin-Ceyhun değişikliği olabilir.

Bu arada Giray ve Cale cezalı olduğu için, Glowacki ve Piotr oynayacak muhtemelen. İnşallah Ferhat oynamazda, şöyle her iki kanattanda ileri çıkan bekleri görürüz.

-------------------Onur-------------------
Serkan-----Glowacki-----Mustafa----Piotr
----------Selçuk----------Colman--------
------------------Engin-------------------
------------------Jaja--------------------
----------Burak--------Umut------------

Taktik analize hafta içi ilaveler olacak. Beklediğimiz çıkış maçı olması deleği ile. Saygılar…

inadına_Trabzon
08.02.2011, 18:48
Quize bakıp çalışıyor işte diyen arkadaşlar...

Ben şut çalışsın diyorum,siz karın kası fitness'ı çalışmak olarak alıyorsunuz.

Kas çalışması şut dengesini bozar.Yine basketboldan örnek vereyim,basketbol oynayanlar anlar. İyi şut atıyorken body çalışırsanız şutunuz bozulur.Kolunuz güçleneceğinden bozuk atış yaparsınız.

Umut'un durumu da bu. Kas çalışıyorsa top ayağına geldiğinde topa ufak bi dokunuyor top 2 metre ileri gidiyor.Çünkü ayağı güçlü.Yeni güçlenmiş.O güce uygun şut hafızası oluşmamış.Top kontrolü tecrübesi yok.

Umut a dikkat edin topa dokundu mu top ayağından çok açılıyor.

Kas çalışmayı bırakıp,ŞUT çalışmalı.

ibrahim
08.02.2011, 19:00
Soru: "En kötü giyinen kim?"
Serkan: "Ayman vardi bi tane yari hayvan, o kötü giyerdi"
Bu Serkan bi alem yauu... :D :D

Atakan
08.02.2011, 19:05
Ayman hayvan.:D

zaferyıldız
08.02.2011, 19:10
cahilliğimi hoşgörün arkadaşlar

bir bana bilgi verirse çok sevineceğim..

bmn forumda şu bir kaç gündür var olan şu klüp üyeleri ve diğerleri gibi ayrım neden yapıldı?

bu daha önce de oluyormuydu?..tam olarak neden yapılıyor?

mesela bana hemen klübe üye olmayı düşündürdü? bir nedeni de bu mu ?

şimdiden teşekkür ederim..

Sefa
08.02.2011, 19:17
cahilliğimi hoşgörün arkadaşlar

bir bana bilgi verirse çok sevineceğim..

bmn forumda şu bir kaç gündür var olan şu klüp üyeleri ve diğerleri gibi ayrım neden yapıldı?

bu daha önce de oluyormuydu?..tam olarak neden yapılıyor?

mesela bana hemen klübe üye olmayı düşündürdü? bir nedeni de bu mu ?

şimdiden teşekkür ederim..

Kulüp üyelerinin konuşması gereken konular orada konuşuluyor biraz da teşvik kısmı var..

zaferyıldız
08.02.2011, 19:21
ok dir ....sağol

geriye konuşulabilecek pek bişey kalmamış gibi :)

Mustafa Demir
08.02.2011, 19:25
biz yensek fenerle bursa yenilse mozartin son zarti olsalar ne guzel olur.

zaferyıldız
08.02.2011, 19:30
aslında fenerin en son oynaması iyi oldu kayseri iyi takım ve stres onlarla olacak bu sefer

bursa dan kesin puan kaybı bekliyorum ben..kesin

inşallah biz kazanırız ,asıl mühim olan bu...

Mustafa Demir
08.02.2011, 19:33
14 lig maci kaldi 10 maci galip gelen sampiyon olur

muharrematasoy
08.02.2011, 19:40
bursadan puan kaybı mı? eskişehirle oynuyorlar gsden bile 4 tane yiyen takım, ekişehir ligin en ahmak en şaibeli takımlarından birisi

.....
08.02.2011, 19:47
Son 14 maç.

Haydi uşaklar gösterin kendinizi.

Barış Burak
08.02.2011, 19:52
arkadaşlar giremedim adam akıllı ne zamandır,onur sakatlanmış,durumu ciddimi?

Yasin T.
08.02.2011, 20:03

saç bırakmadık adamda :)

worldmaster
08.02.2011, 20:08
arkadaşlar giremedim adam akıllı ne zamandır,onur sakatlanmış,durumu ciddimi?

omzunda ödem varmış sanırım,milli maça kadar tedavisi bitmeyeceği için milli takım kadrosundan çıkarılmış.Sivas maçında oynar heralde...

Paksoy
08.02.2011, 20:18
trtbelgesel kanalında Trabzonspor var

hami08
08.02.2011, 20:24
Sivassporu veya oynadığı futbolu küçümseme gibi bi niyetim yok ama az önce forumlarına baktım bi tane sivaslı ısrarla bizden daha iyi takım olduklarını iddaa ediyor.Yorum olur da bu kadar da komik olunmaz ya :)

Hüseyin İlkin
08.02.2011, 20:28

Not 2= Son hafta Sivas, Bursa deplasmanında Bu dizilimle oynadı ve çokda pozisyon verdi. Belki kendisininde pozisyonu çoktu ancak, Bursa biraz daha akıllı oynasaydı maçı erken koparırdır. Söyleyeceğim şu; Sivas, Bursa deplasmanında açık futbol oynadı, kendi evinde bakalım bize karşıda böyle oynayabilecekmi merak ediyorum.

Analiz için teşekkürler ama Bursa maçında böyle oynamadılar. Gs maçında buna benzer bir yapı vardı. Mehmet Yıldız biraz geride Bjk'li Nobre tarzındaydı o maçta. Eneramo yerinde de Pedriel.

Bursa maçında ilginç bir şekilde Erman Kılıç orta sahayı üçledi. Rada arkada Kadir ile Erman onun önünde.

Mehmet Yıldız sağ tarafta, Grosicki'de soldaydı. Önde ise Eneramo.

Erman son maç görevi nedeniyle geriye çok sık yardım etti ama genel olarak Grosicki'nin arkaya yardım etmediğine katılıyorum. Bek ile arasında uçurum var. Bu bölgeyi kullanabilecek oyuncularımızın mevcut olması burada bir adım öne koyabilir bizi.

Fanatik34
08.02.2011, 20:33
Bu hafta her seyiyle bütün avantaj bizde. Saat 16:00´da oynanmasi cok iyi. Hava güzel okacagada benziyor, Sivasspor bizden cok daha stresli.

Bizim cikis macimiz olacak, rahat olun. Gecen hafta adi belli olaylarda gecen Bülent Uygun´un GS´ye nasil yenildigini herkes gördü...bu hafta özellikle Bursa macinda ne yapacaklar, merak ediyorum dogrusu...Medya Trabzonsporun adinin gecmedigi seyleri takip etmez tabi:mad:

Amma velakin Cumartesi kazanip söyle rahat rahat koltugumuza gerilip Bursa ve FB maclarinda kimin nasil puan kaybedecegini görmek Rabbim nasip eder insallah:)

ibrahim
08.02.2011, 20:33
trtbelgesel kanalında Trabzonspor var
Tühh kacirdim Erzincana gectiler. -.-

atomania
08.02.2011, 20:35
saç bırakmadık adamda :)

bizde de kalmadi:D

Barış Burak
08.02.2011, 20:39
omzunda ödem varmış sanırım,milli maça kadar tedavisi bitmeyeceği için milli takım kadrosundan çıkarılmış.Sivas maçında oynar heralde...

teşekkür ederim :)

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:39
Maça 3 Gün 19 S. 20 Dk. Kaldı :)

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:40
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (08.02.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6483-4J1N4O0E.jpg

Takımımız Sivasspor maçı hazırlıklarını 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü

Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana, milli takım kamplarına giden Yattara, Glowacki, Engin, Burak, Selçuk, Serkan, Umut, Mustafa, Ferhat ve Ceyhun ile birlikte sakatlıkları bulunan Onur ve Egemen katılmadı.
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda minyatür kale oyunla devam etti. Son bölümde ise teknik, taktik ve fiziksel değerlerin olduğu kombine antrenman gerçekleştirildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6483-2P3V9A6H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6483-9H2Q1X2H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6483-8O6R8T2Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6483#Icerik

Paksoy
08.02.2011, 20:58
Selçuk Colman Ceyhun'a dönsek mi?

Ilelioglu
08.02.2011, 21:00
Selçuk Colman Ceyhun'a dönsek mi?

Bende aynen böyle düsünüyorum özellikle bu mac icin cok iyi olur.

Iyi futbol önemli degil 3 puani alip Manisa'ya gecmemiz lazim.

;):)

Paksoy
08.02.2011, 21:02
3 puan almak için 5-4-1 bile oynayalım ama şu 3 puanı alıp bir nefes alalım.

orkun kır
08.02.2011, 21:07
bıraksınlar oyanamasınlar milli takımda...bugune kadar çğırmadılarda şimdimi çağırıyolar.maç trabzonda olmasa kimseyi çağırmazlarda bizden yine...trabzonu nasıl al aşağı ederiz diye yapılan oyunlar değilse bunlar bende adam değilim...herkes kenetlenmiş Trabzon nasıl şampiyon olamaz onun hesaplarını yapıyo..

Mustafa Umut
08.02.2011, 21:09
bıraksınlar oyanamasınlar milli takımda...bugune kadar çğırmadılarda şimdimi çağırıyolar.maç trabzonda olmasa kimseyi çağırmazlarda bizden yine...trabzonu nasıl al aşağı ederiz diye yapılan oyunlar değilse bunlar bende adam değilim...herkes kenetlenmiş Trabzon nasıl şampiyon olamaz onun hesaplarını yapıyo..

Farklı bir bakış açısı.Sanmıyorum ki bizim oyuncuları sakatlanmaları için, Trabzonspor'un şampiyon olamaması için almış olsunlar.Bu kadar gaddar, cani, insanlık dışı bir düşünce olamaz heralde..:eek:

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 21:15
A2 Milli Takımı, Belarus'u 2-0 yendi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6482-9A6M8V9X.jpg

A2 Milli Takımımız özel maçta Belarus'u 2-0 mağlup etti. Antalya Mardan Stadı'nda oynanan ve oyuncularımız Ferhat ve Ceyhun'un 90 dakika forma giydiği karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 16. dakikada Saffet Gurur Yazar ve 78. dakikada Murat Duruer kaydetti.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6482#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6482#Icerik)

Ilelioglu
08.02.2011, 21:16

Kesinlikle.

;)

orkun kır
08.02.2011, 21:16
Farklı bir bakış açısı.Sanmıyorum ki bizim oyuncuları sakatlanmaları için, Trabzonspor'un şampiyon olamaması için almış olsunlar.Bu kadar gaddar, cani, insanlık dışı bir düşünce olamaz heralde..:eek:

walla o kadarını bilmem artık hiç güvenim yok..bu işin gelirleri war maddi getirileri çok büyük...herkes herşeyi yapar

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 21:22

Abi bende orta sahamızı kalabalık tutmalıyız kanaatindeyim.Maçı kazanalım da hayırlısıyla :)

fteotdgs
08.02.2011, 21:25
Hic geregi yokken, bir Senol Gunes klasigi olarak, 9 puanlik avantaji 3 haftada eritip sikintiya girdik. Benim icin Antalya maci cok onemli idi; sampiyonluk mucadelesini takimin ve Senol Gunes'in ne kadar kaldirdigini gormek icin ve gorecegimi gordum ne yazik ki. Iki gundur bu sebeple cok kizgin ve umutsuzdum. Mamafih, bardagin dolu tarafina bakmak lazim (baska caremiz mi var sanki?). 14 haftalik bir lig yeni basliyor diye dusunmek lazim. Onumuzdeki 3 mac cok onemli. Acik soyluyorum, bu 3 cok zor maci da almamiz lazim duze cikmak, moralleri, ozguveni eski seviyesine cekmek icin. Sivasta Sivasspor'u yenmek o kadar kolay degil. Her mac oncesi fark atariz, ucariz naralari atanlar 3 son uc mactan ders almislardir umarim. Sans, ya da ne olursa olsun 1-0 olsun bizim olsun su onumuzdeki 3 uc mac. Bir de yonetim ne zaman yapmasi gereken demecleri, aciklamalari Senol Gunes'in yapmasini beklemeyip tam tersine kendi yapip Senol Gunes'in gereksiz polemiklere, cirkeflere bulasmasini engeller, o zaman bir umut belirir sampiyonluk icin. Aksi takdirde cok zor.

fteotdgs
08.02.2011, 21:26
Bir de umarim su gereksiz milli mac takim icin yeni bir bahane olmaz.

Ilelioglu
08.02.2011, 21:28
Benim bu mac icin ideal on birim söyle....

---------------------Onur/Tolga--------------------

Serkan------Mustafa------------Glowacki-----Ferhat

---------Selcuk--------Ceyhun---------Colman------

Burak------------------------------------------Engin

------------------------Umut-----------------------

Yedeklerde Jaja, Yattara, Alan, Piotr, Pawel, Sezer, Baris gibi oyuncular olacak.

Bu mac icin en ideal on bir bu bence, Sivas iceride kati bir Futbol oynayabilir onun icin duran toplara da azda olsa önem vermek gerekir.

Serkan'nin Burak ile anlasmasini umuyorum, Ferhat'inda Engin ile. Umut ileride yanliz kalacak ama evimizde oynadigimiz maclarda bile cift forvet oynamiyoruz. Umut kendi pozisyonunu kendi yaratmali.

Tabi kazanmak icin disiplinli, sakin ve sabirli oynamak gerekir.

Eger orta saha hücüm hattindan kopuk oynamassa gol bulmakta zorlanmayiz aksi halde tam tersi olur. Selcuk ile Colman'dan daha cok destek gelmeli Ceyhun arka tarafi saglam tutacakir.

Tekrar söylemekte yarar var duran toplar böyle maclarda herzaman önemli olmustur. Onun icin antremanlarda üstünde durmak lazim.

Tabi isler beklenmedik birsekilde giderse o zaman yedeklerde kullanabilecegimiz cok alternatif olacaktir.

Alihan Ertürk
08.02.2011, 21:32
Orta sahayı ne zaman üçleyeceğiz merak ediyorum.
İlla ileride Burak, Umut, Jaja, Engin vs.. hepsi bir arada olmak zorunda mı yahu?.. Kulübeden gelip maç çevirebilecek adamının da olması lazım.

Orta alanda artık eskisi kadar etkili değiliz. Bunun da nedeni özellikle Colman'daki fiziksel düşüş.
Selçuk-Ceyhun-Colman şeklinde olmalı artık orta sahamız, daha fazla puan kaybetmeden.

Hürgün Aygün
08.02.2011, 21:34
Alanzinho 11'de olmalı bence.

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 21:37
Bu maçda futbolcularımızın ayaklarının sahaya çok iyi basması lazım.Kendilerine ben inandıklarına inanıyorum :)

Ilelioglu
08.02.2011, 21:37
Alanzinho 11'de olmalı bence.

Soguk bir hava olacak bazi Futbolcular o kadar dayanikli olmayabilir, ayrica ben Alan'nin böylesine bir macta bize yarar saglayabilecegini pek sanmiyorum. Fizik gücü yüksek isimler lazim.

;)

Ali Tunahan Güllü
08.02.2011, 21:46
3 puan kesinlikle bizim.

Oğuzhan Fidan
08.02.2011, 21:47
bursadan futbolcu neden alınmadı sizce ? ;) trabzonun önüne serilen kırmızı halı sezon sonu şampiyon olmasın diye kurulan tuzaklardan bi tanesi sadece.. heleki siz gerçekten şampiyonluğa giderken görün şöyle 26.cı haftalarda felan ;)

amasya0561
08.02.2011, 21:49
bize barutu tutuşturacak bir kıvılcım gerek oda sivas maçında olur inş.
biz kazandikca onlar düşecek sivas maçı dönüm noktası olmalı artık.
burda herkez başka başka futbolculari yere vuruyo yada övüyo
bundan vazgeçelim buraya bunlarla geldik bunlarlada bitirecegiz yapacak
birsey yok artik. önümüzde 34 hafta degil sadece 14 hafta kaldı bir adimda olsa öndeyiz
vede önde bitirecegiz.

worldmaster
08.02.2011, 21:54
Çıkacak kadro gene bu olur .Şenol Güneş macerayı sevmiyor

--------------Onur------------------

Serkan----Mustafa----Glo------Ferhat

Burak-----Selçuk----Colman----Engin

---------------Jaja-----------------

--------------Umut------------------

Ben nasıl çıkardım?

--------------Onur-------------------

Serkan------Mustafa---Glo-------Piotr

------------Selçuk----Ceyhun---------

Burak-----------Colman-----------Engin

-----------------Umut-----------------

outoftime
08.02.2011, 22:00
hele şükür birileri 3lü orta sahayı telaffuz etmeye başladı
ceyhun-selçuk ikilisinin önünde colman oynarsa hem daha mücadeleci hem de daha üretken oluruz
ben hep söylüyorum türkiye kupası finali ve süper kupa finali
bu maçlardaki ts benim takımım bu sezon futbol oynamıyoruz şov yapıyoruz

outoftime
08.02.2011, 22:03
Bir de umarim su gereksiz milli mac takim icin yeni bir bahane olmaz.

olmaz olur mu?
kaybedilen her puanın ardından ortaya çıkarılan bir saçmalık olacaktır
baskı,stres
hakemler
haftada 2 maç

biz böyleyiz ne yapalım?

Ilelioglu
08.02.2011, 22:03
Çıkacak kadro gene bu olur .Şenol Güneş macerayı sevmiyor

--------------Onur------------------

Serkan----Mustafa----Glo------Ferhat

Burak-----Selçuk----Colman----Engin

---------------Jaja-----------------

--------------Umut------------------

Ben nasıl çıkardım?

--------------Onur-------------------

Serkan------Mustafa---Glo-------Piotr

------------Selçuk----Ceyhun---------

Burak-----------Colman-----------Engin

-----------------Umut-----------------

Böylede cikabilir ama o zaman Jaja'nin orta sahaya daha cok destek vermesi gerekir, bunu yapmayacagina göre ayrica hava ve saha kosullarindan da olumsuz etkilecegine göre bu macta oynamasi bana pek mantikli gelmiyor.

Ama baktin olmuyor müdahale edersin alirsin Jaja'yi oyuna.

Ilelioglu
08.02.2011, 22:08
Bu arada eger hava kossularina önlem alma imkanimiz varsa bunu yapalim yoksa iki tane rakibimiz olur.

.....
08.02.2011, 22:25

Ligde kötü günler geçiren Sivasspor’un mutlak suretle galibiyete ihtiyacı var., ilk 3 haftadaki ofansıif futbol anlayışı ile dikkatleri çektmişti.
Yeni transferleride takıma hızla uyum sağladı ve Ligin ikinci yarısında gerçekten iyi futbol oynuyorlar.
Soğuk ve Karlı hava bizi olumsuz etkileyebilir. Ayrıca, Sivasdaki son maçta alttan ısıtma devreye girmemişti. Bizim maçtada çalışmazsa şaşırmayın.

Sivasspor evinde iyi oynayan bir ekip. Şu ana kadar evinde 3 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet almış. 12 gol atıp, 12 gol yemiş. Toplamda ise 20 maçta, 3 galibiyet, 7 beraberlik, 10 mağlubiyet. 19 gol atıp, 36 gol yemiş. 15. sırada ve Kasımpaşadan sonra ligde en çok gol yiyen takım.

Önemli sakat ve Cezalısı yok.

Not= Stoperdeki Hayrettin Yerlikayanın gerçek mevkisi solbektir. Sebebini bilmiyorum, Rıza Çalımbay onu stoperde oynatıyor. O bölgede Ivanovs, Sedat, Rada, Murat dörtlüsünden biri oynayabilir. O kadar stoper alternatifi varken Hayrettin’in orda oynaması ilginç. Ortasahada Cihan Yılmaz’ı da görebiliriz . Eneramo’nun yerinede Pedriel i görebiliriz.

Sivasspor’un Eksileri ;

Sivas orta alanı Ayder yaylası gibi. Bunun sebebi, orta alanı iki futbolcu ile kurmalarından ziyade, 1- Orta alandaki stoperden dönme Rada’nın orta sahada alan daraltma özelliğinin olmaması, 2- İleri dörlünün, Geriden gelip oyun kurma özelliğinin olmaması. Bütün yük Kadir Bekmezci’nin üzerinde. Sivas bize karşıda böyle oynarsa hayli keyifli bir maç olur.

Tandem bölgesi (stoper bölgesi) çok ciddi sıkıntı içinde, Takımda 6 tane stoper var, Hangi ikilinin oynadığı belli değil.

Sivasspor’un Artıları ;

Bol alternatifli bir kadrosu var. Her mevkide en az iki oyuncusu hazır bulunuyor.
İleri dörlüsü kaliteli, özellikle Grosicki’nin iyi kumaşı var. Oyun stili Ankaragücü’ndeki Sestak’a çok benziyor.

Antalya maçındaki uzun boy avantajımızı bu maçta pek kullanamayız çünkü Sivasında boy ortalaması yüksek.

Uğur Kavuk ve Ziya Erdal sık sık hücuma çıkabiliyor.

Özet= Bu maçta, klasik dizilimimizle oynamalıyız. Colman’sız, Yattara’lı dizilimi Antalyaya karşı oynamalıydık.
Belki Engin-Ceyhun değişikliği olabilir.

Bu arada Giray ve Cale cezalı olduğu için, Glowacki ve Piotr oynayacak muhtemelen. İnşallah Ferhat oynamazda, şöyle her iki kanattanda ileri çıkan bekleri görürüz.

-------------------Onur-------------------
Serkan-----Glowacki-----Mustafa----Piotr
----------Selçuk----------Colman--------
------------------Engin-------------------
------------------Jaja--------------------
----------Burak--------Umut------------

Taktik analize hafta içi ilaveler olacak. Beklediğimiz çıkış maçı olması deleği ile. Saygılar…

Teşekkür ederim hocam güzel analiz yapmışsın herzaman ki gibi :)

Sivasspor'ta Grosickiye önlem almak lazım , Oyuncularımızdan bu sefer Gaziantepspor deplasmanındaki gibi etkili bir oyun bekliyorum.İnanıyorum ki bu maçı alacağız Liderliğe devam edeceğiz.

fteotdgs
08.02.2011, 22:26
olmaz olur mu?
kaybedilen her puanın ardından ortaya çıkarılan bir saçmalık olacaktır
baskı,stres
hakemler
haftada 2 maç

biz böyleyiz ne yapalım?

Yillardir alistik artik. Bizim futbolculardan daha hassasi yok ne yazik ki. Yok sampiyonluk potasina girerler, stres yapar, yok arada milli mac olur, kupa maci olur cok yorulurlar, yok seyirci, yok hakemler, yok bilmemne. Hic bitmez sagolsunlar bahaneleri. Bir de konu ile ilgili: Aykut Kocaman ikinci yarinin ilk iki macinda puan kaybi olursa istifa edecekti (gerci sonradan yan cizmeye baslamisti yine sinsi sinsi) olmadi takim kenetlendi, galibiyet yeminleri edildi, bitmez tukenmez Fener bali da devreye girdi, 3’te 3 yaptilar, vesaire (bu sayede Kocaman kaldi, cok da iyi oldu. Yaziyorum buraya; Aykut’tan TD olarak ne koy olur ne kasaba. Gazlari/ballari bir bitsin hele.) Benim merak ettigim su: Ayni surecte 9 puanin ancak 2 puanini toplayan takimin TD’u Senol Gunes, onumuzdeki Sivas macindaki ,bence gayet olasi, puan kaybindan sonra istifasini gundeme getirecek mi? Yoksa hic orali olmayip, daha bir sey belli degil deyip devam mi edecek 4 haftanin her birinde kaybedilen puanlara ragmen?

Ömür Karadeniz
08.02.2011, 22:33
Boş boş konuşmalar var burda maçla hiç alakası olmayan görüşler.Biri demiş 4-5-1 biri demiş ortasahayı üçleyelim.Biz maçı diğer açılardan konuşalım taktik açıdan değil.Taktil açıdan alanında bir numara takımın başında zaten kararı hocamız verir.

Recep Alkan
08.02.2011, 22:34
Bu maç için beklenmeyen bazı değişikliklerin yapılması şart. Rakip kim olursa olsun, maç bizim maçımız olduğu sürece tüm şartlar bize göre belirlenmeli.
Yani onların kuracağı kadroyu da kendi kadromuz ile biz tayin etmeliyiz. Bu nedenledir ki sağlam bir değişiklik rakibi de çok zor durumda bırakacaktır.

Benim kadrom şu şekilde olacaktır.

--------------------------------Onur / Tolga ------------------------
Serkan------------Giray-------------------Mustafa-------------Brozek
-------------------------------Selçuk--------------------------------
Yattara--------------------------------------------------------Engin
-------------------------------Jaja----------------------------------
--------------------------Pawel---------Umut------------------------

Kadromuz belki orta alan olarak zayf görünebilir. Fakat çift forvete dönüp önce gol diyeceksek buna bir yerden başlamalıyız. Şenol hoca özellikle Jaja ve Engin'e orta alan konusunda ciddi uyarılar yapıp, yardımlaşmanın yapılmasını sağlamalıdır.

Burak ve Colman'a dinlenmek yarayacaktır diye düşünüyorum. Devamlı olarak aksayan sol kandımıza yeni bir kan, taze bir oyuncu ilaç olabilir düşüncesindeyim.

worldmaster
08.02.2011, 22:39
Giray cezalı sanırım...

fteotdgs
08.02.2011, 22:40
Boş boş konuşmalar var burda maçla hiç alakası olmayan görüşler.Biri demiş 4-5-1 biri demiş ortasahayı üçleyelim.Biz maçı diğer açılardan konuşalım taktik açıdan değil.Taktil açıdan alanında bir numara takımın başında zaten kararı hocamız verir.
Yazdigi baslikla uyumlu, alakali oldugu (ki buna da karari bununla sorumlu kisiler verir) ve kisilere, camialara, kurumlara hakaret etmedigi surece foruma uye herkes istedigini yazabilir buraya. Taktik ve takim dizilisi ile ilgili yazilari okumuyorum, ilgimi cekmiyor. Buna ragmen hicbir zaman gidip de yazana "Neden yaziyorsun, yazma" demem. Haddim degil.

Ilelioglu
08.02.2011, 22:40
Giray cezalı sanırım...

Evet öyle.;)

Recep Alkan
08.02.2011, 22:42
Bu maç için beklenmeyen bazı değişikliklerin yapılması şart. Rakip kim olursa olsun, maç bizim maçımız olduğu sürece tüm şartlar bize göre belirlenmeli.
Yani onların kuracağı kadroyu da kendi kadromuz ile biz tayin etmeliyiz. Bu nedenledir ki sağlam bir değişiklik rakibi de çok zor durumda bırakacaktır.

Kadromuz belki orta alan olarak zayf görünebilir. Fakat çift forvete dönüp önce gol diyeceksek buna bir yerden başlamalıyız. Şenol hoca özellikle Jaja ve Engin'e orta alan konusunda ciddi uyarılar yapıp, yardımlaşmanın yapılmasını sağlamalıdır.

Burak ve Colman'a dinlenmek yarayacaktır diye düşünüyorum. Devamlı olarak aksayan sol kandımıza yeni bir kan, taze bir oyuncu ilaç olabilir düşüncesindeyim.

Eğer Giray cezalı ise kadroda ufak bir değişiklik olabilir. Glovaçki iyileşti ise o oynar. ama kötü ise o zaman Ceyhundan başkası orada oynayamayacaktır.

Ömür Karadeniz
08.02.2011, 22:43
Yazdigi baslikla uyumlu, alakali oldugu (ki buna da karari bununla sorumlu kisiler verir) ve kisilere, camialara, kurumlara hakaret etmedigi surece foruma uye herkes istedigini yazabilir buraya. Taktik ve takim dizilisi ile ilgili yazilari okumuyorum, ilgimi cekmiyor. Buna ragmen hicbir zaman gidip de yazana "Neden yaziyorsun, yazma" demem. Haddim degil.
Öyle tabi ama haksızda sayılmam.

worldmaster
08.02.2011, 22:47

Yılda bi kere kadro yaparım :) kabak başımıza mı patladı ne...

Maçla ilgisi olmayan(!) taktik-teknik unsurları değil de ne konuşalım bilemedim.Herkesin gözü sahanın içinde ne bekliyordunuz ki

Bi kaç içi dolu(!) bişeyden bahsetseniz de biz de oradan devam etsek...

Tayfun Aydın
08.02.2011, 23:26

Topu alan Sivaslı soluğu bizim ceza sahasında alır bence.Tabi başka türlü çift santrofor oynayamayız ama.Bu maçta Ceyhun un orta alanda olmasını ve defansa yardımı etmesini bekliyorum.

İlker ToSun
08.02.2011, 23:32
Onur

Serkan Giray Mustafa Piotr

Yattara Colman Selçuk Jaja

Umut Pawel

Murat'
08.02.2011, 23:33
Beni en çok korkutan şey soğuk.

Maç günü oldukça soğuk bir hava olacaktır.

İsa
08.02.2011, 23:34
Burak deplasman maçlarında mutlaka ilk tercih olmalı.

İnşallah formsuz olduğu için Burak'ı bu maçta kesmez Şenol Hoca.

İç saha maçlarında Brozek deplasmanda Burak çok daha üretken olmamızı sağlayacaktır...

İsa
08.02.2011, 23:38
Ortasahada Colman-Ceyhun değişikliği takımın direncini arttırır diye düşünüyorum.

Zaten son zamanlarda Colman'ın oyun içinde ne yaptığını anlayamıyorum...

Süleyman Baykan
08.02.2011, 23:39
Beni en çok korkutan şey soğuk.

Maç günü oldukça soğuk bir hava olacaktır.

1 C olacak kar yağışı yok maça 3 gün kala kesiliyor son Antalya maçındaki zemini görmüşündür Sivas'ta belki karlı bir zemin olmayacak ama kötü bir zemin ve dondurucu soğuk olacak oyuncular bol bol koşacaklar yani ısınmak adına:D

yigits
08.02.2011, 23:39
Umut aman diyim bu kez kulaklarına sahip çık kardeşim sivasın soğuğunda!

Bıyıklıoğlu
09.02.2011, 00:28
Çok rahat kazanacağımız bir maç olması dileğiyle..

Allah'ın izniyle kazanacağız...

61_Hasan_69
09.02.2011, 00:38
Şu maçı alıp ölü toprağı üzerimizden bir atsak..

.....
09.02.2011, 00:41
0-2

Umut- Burak

:)

brkylmz
09.02.2011, 00:42
bol faul yapacaklardır. inşallah duran top çalışırlar.

Armağan Dere
09.02.2011, 00:46
Bu maçı alamazsak şampiyonluğu unutun..alırsak da %30 şansımız hala sürecek...Allah yardımcımız olsun..zemin berbat olacağından futbol meleklerinin yanımızda olması gerekiyor..

SiVaS
09.02.2011, 01:02
Hamidoşlar heyecanlanmıştır şimdi.

:D

Ezeli rakipleriyle oynayacaklar.

:D

hic sorma, sivas sabirsizlikla o günü bekliyor:)

SiVaS
09.02.2011, 01:04

sapka atki eldiven mont yün corap hepsini giysinler:)

TUNCAY HİÇYILMAZ
09.02.2011, 01:05
Zemin bozuk ve karlı olmaz inşallah. Eğer bize karşı açık oynarlarsa kazanacağımızı düşünüyorum.

robinhood61
09.02.2011, 01:10
soru şu :
4 hafta daha puan kaybedersek ( sivas-manisa-kayseri-beşiktaş ) şenol güneş istifa sesleri ne kadar yükselir acaba?

Armağan Dere
09.02.2011, 01:13
soru şu :
4 hafta daha puan kaybedersek ( sivas-manisa-kayseri-beşiktaş ) şenol güneş istifa sesleri ne kadar yükselir acaba?

Sizce?..burada nabız mı yokluyorsunuz,tam anlayamadım...Zaten taraftar bu maçta da puan kaybedersek köpürmeler başlayacaktır...Bence hoca o kadar suçlu değil,yönetim ara transferde hocanın istediği oyuncuları almadı ya da alamadı

Emirhan Uludüz
09.02.2011, 01:15
soru şu :

Forumdaki kişilerin geneli Trabzondaki kişilerden en az 5 kat daha bilinçli. 4 maç puan kaybedersek forumun bile geneli istifa der. Trabzonu sen düşün.

agasaro
09.02.2011, 01:25
Bu maçla beraber üzerimizdeki ölü toprağını atacağız. Bunu hissediyorum...

.....
09.02.2011, 01:39
soru şu :

Hocadan önce Yönetime sallamaya başlarlar.

Hürgün Aygün
09.02.2011, 01:43
Sivas maçının bu döneme gelmesi kötü oldu çünkü 2 rakibimiz olucak biri Sivas birisi ise soğuk ki böyle puan kayıplarından sonra keşke Sivas'ta maç oynamasaydık inşallah kazanırız ne diyim...

mit_o
09.02.2011, 01:56

Ondan kesinikle Pawel oynamalı

Helvacı61
09.02.2011, 01:59
1 C olacak kar yağışı yok maça 3 gün kala kesiliyor son Antalya maçındaki zemini görmüşündür Sivas'ta belki karlı bir zemin olmayacak ama kötü bir zemin ve dondurucu soğuk olacak oyuncular bol bol koşacaklar yani ısınmak adına:D
sivasta 1C korkulacak bir soğuk değil. nem olmadığı için sivasta 1C TRABZONDA 10C İle aynı hissedilir. yani sivasta bu sıcaklık futbol oynamaya elverişlidir

.....
09.02.2011, 02:04
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4778146.jpg

Sivas deplasmanı diyince aklıma bu görüntüler geliyor.

Allah oyuncularımızı korusun hastalıklardan..

Abluka
09.02.2011, 02:11
-----Onur----
serkan-glo-mustafa-ferhat
--Ceyhun-Selçuk-Piotr--
---colman----Jaja---
------Pawel------

gece gece nerden geldin aklıma yahu =)

Helvacı61
09.02.2011, 02:15
Yillardir alistik artik. Bizim futbolculardan daha hassasi yok ne yazik ki. Yok sampiyonluk potasina girerler, stres yapar, yok arada milli mac olur, kupa maci olur cok yorulurlar, yok seyirci, yok hakemler, yok bilmemne. Hic bitmez sagolsunlar bahaneleri. Bir de konu ile ilgili: Aykut Kocaman ikinci yarinin ilk iki macinda puan kaybi olursa istifa edecekti (gerci sonradan yan cizmeye baslamisti yine sinsi sinsi) olmadi takim kenetlendi, galibiyet yeminleri edildi, bitmez tukenmez Fener bali da devreye girdi, 3’te 3 yaptilar, vesaire (bu sayede Kocaman kaldi, cok da iyi oldu. Yaziyorum buraya; Aykut’tan TD olarak ne koy olur ne kasaba. Gazlari/ballari bir bitsin hele.) Benim merak ettigim su: Ayni surecte 9 puanin ancak 2 puanini toplayan takimin TD’u Senol Gunes, onumuzdeki Sivas macindaki ,bence gayet olasi, puan kaybindan sonra istifasini gundeme getirecek mi? Yoksa hic orali olmayip, daha bir sey belli degil deyip devam mi edecek 4 haftanin her birinde kaybedilen puanlara ragmen?
kalan haftalarda 35 puan garanti edecek bir teknik direktör tanıyorsan sorun yok. evet şenol güneşin ikinci yarıya hatalarla başladığını söyleyebiliriz ama o tecrübede biri mutlaka bir çıkış yolu bulacaktır. şenol güneşe Trabzonu şampiyon yapana kadar şans tanımalıyız bence bizi şenol hocadan başkası şampiyon yapamaz. bu destek devam etsin bu sene büyük olasılıkla şampiyonuz isterse bir kaç puan geride düşsede bir saatten sonra fikstür bizden yana çalışacak. önemli olan fenere karşı olan avantajımızı koruyalım. şansımız varkı fenerinde bu aralar fikstürü sıkıntılı şuraya yazıyorum bursa trabzon maçıyla bu lige havlu atar.

.....
09.02.2011, 02:19
Onur
Serkan-Mustafa-Glowacki-Piotr
Yattara-Selçuk-Colman-Jaja
Pawel-Umut

:)

mit_o
09.02.2011, 02:22
Onur
Serkan-Mustafa-Glowacki-Piotr
Burak-Selçuk-Ceyhun(Sezer)-Mehmet Çakır
Jaja
Pawel

outoftime
09.02.2011, 03:05
takımımız öyle bir futbol oynuyor ki anlamak imkansız
biri takımın en iyisi jaja diyor
ben bakıyorum da orta saha ve forvette oynayan hiçbir oyuncuya iyi diyemiyorum
ceyhun,alanzinho,piotr,pawel gibi oyunculara haksızlık oluyor her maç bir oyuncu monte edilerek kadroyla oynanabilir
zaten her hafta revizyon bekliyoruz ama yine aynı kadro çıkıyor

asilhamsi
09.02.2011, 07:57
----------onur-------------
barıs--glowacki--mustafa---piotr
serkan--selcuk---colman----engin
---------jaja-----brozek--------------

yada

-------------onur--------------
serkan---glowacki---mustafa--piotr--
--------selcuk---ceyhun---colman-----
------yatara------------alanzinho-------
----------------jaja----------------------

matalar
09.02.2011, 09:40
----------onur-------------
barıs--glowacki--mustafa---piotr
serkan--selcuk---colman----engin
---------jaja-----brozek--------------

yada

-------------onur--------------
serkan---glowacki---mustafa--piotr--
--------selcuk---ceyhun---colman-----
------yatara------------alanzinho-------
----------------jaja----------------------

alanzinho bu takımın oyuncusu değil.
yerine engin oynarsa daha iyi olur..

B.AKDEMİR
09.02.2011, 09:47
Bu hafta net bir galibiyet alacağız.Hiç bir hafta olmadığı kadar net olacak.

Her mesleğin bir uzmanı vardır.Dünyada sedece bizde var her işten anlayan,herşeye karışan ve herşeyi bilen (bildiğini zanneden) insanlar.Bence sabırlı olmalı ve bu takımı yine her sene olduğu gibi bitirmemeliyiz.

Takıma destek olmalı çatlak sesleri kısmalı ve öncelikle rakipleri baskı altına almalıyız.Ligin ilk yarısında bizi bu kadar mutlu eden bir takım bence daha fazla desteği hak ediyor.

Şampiyonluğu konuşmadan sadece Sivas maçını düşünmeliyiz.

İlk başta söylediğim gibi çok net bir galibiyet alıp güzel bir hafta sonu geçireceğiz.

Süleyman50
09.02.2011, 10:01
çok zor bir maç olacak, bu maçı kazanmak olmazsa olmazımız...

LoVeRbOy
09.02.2011, 11:01
İstifa Sesleri Yankılanacaksa Yazıklar Olsun böyle taraftra 5. sıraya düşsek bile şenol hocadan vazgeçilmemeli. Tamam son maçlarda hataları var ama şenol hoca gibi hoca gelmez bize. kıymetini değerini bilmeliyiz. nankörlük bize göre değil renktaşlar.
Tahminen şenol hoca çift forvetle çıkacak sahaya.

mekatronik
09.02.2011, 11:08
haddimize değil ama bence kadro böyle olacaktır, (olmalı demiyorum)
.................onur...............
serkan...glock...musti...ferhat
..........selçuk...colman.........
yattara.......jaja..........burak
................umut................

Erbay
09.02.2011, 11:12
Mücadele gücü yüksek bir takım olmalı sahada. Sivas'a 6 attık normalden daha hırslı oynayacaklardır. Şu patlamayı bir yapsak gerisi gelecek, o maç bu maç olur inşallah.

apachi61
09.02.2011, 12:04
Kredi tükendi yeteri kadar rakiplere avantaj sağladık ee sayemizde lige renkde geldi yeter artık bu kadar avans bu hafta bunu tersine çevirmeliyiz sivas macı ve manisa maçlarıını kazanırsak ben diyorum ki puan farkı gene 5 cıkar en yakın rakibimizle cünkü cok kritik bi döneme giriyoruz Allah ın izniyle başımız dik alnımızın akıyla cıkarız bu periyottan

UğuR
09.02.2011, 12:12
16.00 Sivasspor-Trabzonspor: Kuddusi Müftüoğlu

erolizmts
09.02.2011, 12:13
haddimize değil ama bence kadro böyle olacaktır, (olmalı demiyorum)
.................onur...............
serkan...glock...musti...ferhat
..........selçuk...colman.........
yattara.......jaja..........burak
................umut................

Umarım böyle bir oyun dizilişi ile çıkmayız. Burak ve Yattara gibi sağ kanatta oynayabilecen ama sol kanatta verimi olmayan diziliş yine sorunlar çıkarır. Aynı Ankaragücü maçında olduğu gibi. Burak sol kanatta oynadığı için hiçbir varlık gösterememiş ve sonucunda tepki almıştı. Yani Burak ve Yattara aynı anda sahada olursa yine aksaklıklar olabilir.

Meteoroloji'ye göre ise maç günü sıcaklık 0 derece ve güneşli. Yani kar, yağmur olayı mevcut değil. Futbol oynamaya elverişli bir zemin olacak sanırım.

16.00 Sivasspor-Trabzonspor: Kuddusi Müftüoğlu
Manisaspor-Fenerbahçe maçındaki yamuklarından sonra bizim maça verilmesi pek hayra alamet değil.

apachi61
09.02.2011, 12:20
benim anlamadığım şu jaja ya neden bu kadar tolerans gösteriliyor form desen 0 ama sanki torpilli bi de bu mehmet çakır ne iş yapar adamı turşuluk mu aldık biz :S

bordo61
09.02.2011, 12:22
İğrenç bir fotoğraf.

lazibere
09.02.2011, 12:25
Jaja nın olmadığı bir 11 bekliyorum.. O adam acayip uyuz kaptım, hayatın boyunca soğuk nedir görmemiş şımarık efendinin, oynamamak için bir sürü bahanesi olacaktır..

Sivas maçı, bence şampiyon olmak için değil, ligin geri kalan maçlkarında dağılmamak için çok anlam ifade ediyor.
O maçtan alınacak olası kötü bir skorla, 4 hafta kazanayan takımın, sorunları ile karşı karşıya kalacağız..

Ama Sivas ve manisa'yı yenersek ondan sonrasını diğer takımlar düşünsün diyeceğim..

Takımın oyun yapsında Jaja sız ( helekı kış koşullarında) bir kurgu yaparsa şenol hoca ki; Sanıyorum Çift forvete donunce mecbur birinden biri kesilecek.. O durumda takımın maç kazanması daha da normal olacaktır...

Bol şanslar diliyorum..

Bu saatten sonra da şampiyonluk marşlarına gerek yok, ayağımız sağlam bassın..

Bunu önce Sadri şener yapacak

''rakip takım bize karşı kapalı oynamadığı müddetçe çok gol atarız''' taktiğini vermişti ya Sadri Şener.. Rakiplerimiz de bunu yapıyorlar işte...

Kendini barcelana başkanı sanan Sadri Şener... sana diyecek o kadar lafım var, ama zamanı değil...Saf ve temiz duygularımızı sömürerek, geleceği göremeden bu takıma adam gibi bir oyuncu almadan, '' siktir et, takım lider neden para harcayalım'' felsefen yok mu senın.. Ama merak etme, başarısılıkta o paraların hiç biri sana kalmayacak

Hürgün Aygün
09.02.2011, 12:25
Manisaspor-Fenerbahçe maçını da Kuddusi yönetmedi mi?

ozturk
09.02.2011, 12:26
benim anlamadığım şu jaja ya neden bu kadar tolerans gösteriliyor form desen 0 ama sanki torpilli bi de bu mehmet çakır ne iş yapar adamı turşuluk mu aldık biz :S

aslında bu konuyu açıklayabilen olsa da biz de aydınlansak..

adam "free takılıyor" resmen

Hürgün Aygün
09.02.2011, 12:34
61 geri dönüyor

Son dört maçta rakip fileleri sadece 2 kez havalandırabilen Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş reçeteyi yazdı. Sivasspor deplasmanında Yattara ilk 11'de görev yapacak, hücum hattını Kaptan yönetecek.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/2/8/fft1mm1348684.jpg

2011 yılında üst üste olumsuz sonuçlara imza atan ve liderliği kaptırma noktasına gelen Trabzonspor’da teknik direktör Şenol Güneş duruma el koyuyor... Tecrübeli çalıştırıcı, zorlu Sivasspor deplasmanı öncesinde Bordo-Mavililer’in hücum hattına neşter vurmaya hazırlanıyor. Oynanan son dört maçta rakip fileleri sadece iki kez havalandırabilen ve hayati puanlar yitiren Karadeniz temsilcisinde, krizi Kaptan çözecek...

Gol sözü verdi

Teknik direktör Şenol Güneş’in, zorlu Sivasspor deplasmanında İbrahima Yattara’ya ilk 11’de şans tanıyacağı öğrenildi. Hücum hattını Gineli yıldız üzerine kurmayı planlayan kurt hoca, tüm topların Kaptan’da toplanmasını istedi. Tecrübeli futbolcuyla özel bir görüşme yapan Güneş’in, “Sana çok güveniyorum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu noktada senin tecrübene ihtiyacımız var. Sivasspor maçına ağırlığını koymanı bekliyorum” dediği öğrenildi. Yattara’nın da hocasına teşekkür ettiği ve gol sözü verdiği kaydedildi.

Ilelioglu
09.02.2011, 12:35
Suan okuldan yaziyorum, ögretmenin verdigi ödevleri bitirdim zaman varken bir siteye göz attim. Ne göreyim, macin hakemi Müftüoglu.

Inanilir gibi degil yani, bu mactan sonrada yine Hakem konusacagiz anlasilan.

:cool:

ozturk
09.02.2011, 12:40
kalede tolganın oynama ihtimali varmış direk 1-0 başlıyor maç desenize..

Ilelioglu
09.02.2011, 12:41
kalede tolganın oynama ihtimali varmış direk 1-0 başlıyor maç desenize..

Tolga iyi bir kaleci, ama 1-0 olayina katiliyorum cünkü macin Hakemi tam bir facia.

Hürgün Aygün
09.02.2011, 12:42
Kuddusi Müftüoğlu bu sezon;
Bursaspor'u Süper Kupa Finali'nde 3-0 yendiğimiz maçta ve Beşiktaş'ı 1-0 yendiğimiz maçta görev yaptı.

BiZe HeR YeR 61
09.02.2011, 12:45
Bursaspor'u Süper Kupa Finali'nde 3-0 yendiğimiz maçta ve Beşiktaş'ı 1-0 yendiğimiz maçta görev yaptı.
Ben bu adamı hiç sevmiyorum.

arifberkay
09.02.2011, 12:46
Vay vay vay tetikçi Kuddusi bu hafta da bizim için görevlendirildi demek ki ,herşey apaçık yapılıyor ses çıkatran yok

M.Kılıç50
09.02.2011, 12:50
Bu Maca Collina´yi bile geri cagirsalar buradakilerin yorumu "Bu adam ne zaman bizim macimizda düdük calmisda böylesine önemli bir macta sirasi geliyor" olur...

bordo08
09.02.2011, 12:51
Sivastaki hava koşulları maçın sonucunu etkileyecektir.

Sözde stat alttan ısıtmalı ama geçen haftalardaki maçlarından saha kardan görünmüyordu.

Bu maçta artık ceyhun-selçuk-colman üçlüsüne dönme vakti gelmiştir bence.

Fiziki mücadeleye dayalı bir oyun olacaktır sivasta.

Bizi diğer takımlardan ayıran en büyük özelliğimiz orta alanadki futbolcularımızın ayağa pas oynayabilmeleriydi.

Son haftalarda bunu kaybediyoruz.Selçuk-colman 2 lisi savunma yapmaktan ileriye yeterince destek veremiyorlar.Kazanmak için takımda ufak revizyona ihtiyaç var gibi..

.....
09.02.2011, 12:56

Beşiktaş maçını hakeme rağmen kazandığımızı dün gibi hatırlıyorum.:cool:

deneme61
09.02.2011, 13:06
kuddusi ile çok zor maç olacak. ama yeneceğiz hakemide rakibi de

Cenk ÇAÇAN
09.02.2011, 13:17
ne kuddusi mi yönetiyor. allah aşkına başka hakem yok mu bu mhk de.Adam taraftardan en fazla etkilenen hakemlerin başında geliyor. hadi bakalım verirler mi trabzondaki bir maça bu hakem i bu saatten sonra takip edeceğim.
takımın iki forvet oynayacağını düşünüyorum umutu rakipler etkisizleştiriyor.Yanına paweli alırsak kesin gol atarız.
Maçı alacağımıza canı gönülden inanıyorum. Takımıma güveniyorum.
Haydi UŞAKLAR

cihatöztürk
Tetikçi Kuddusi bizim maça atanmış eyvah eyvah

Burak TOSUN
Sivas maçı hava koşullarıy nedeniyle sert bir maç olacağa benziyor. Son haftaların formsuzu Jaja'nın yerine Ceyhun'u oyuna alıp hem orta saha direncini arttırır hemde Selçuk ve Colman'ın ilerideki etkinliklerini arttırmalıyız.
---------------Onur--------------
Serkan--Glowacki--Mustafa--Ferhat
---------------Ceyhun--------------------
--------Selçuk----------Colman--------
------------------------------------------
Yattara (http://forum.donanimhaber.com/m_44928653/mpage_21/f_/key_//tm.htm#)------Brozek----------Umut

4-3-3 formatında oynayıp Umut sol kanata yakın oynar.Bu mevkiye Colman'ın da desteği olabilir geçen yıl sola yakın oynadığında sık sık goller atıyordu.

Süleyman50
09.02.2011, 13:20
inşallah hava şartları iyi olur, sivas üzerimize gelirse, ki gelmesi lazım kazanacağımızı düşünüyorum...

İlker Akçay
09.02.2011, 13:21
Kuddusi hiç beğenmediğim bir hakem hatta hakem falan değil...Umarım skora etki edecek hatalar yapmaz..

ahmet aydın
09.02.2011, 13:22
küme düşme mücadelesi veren gs bjk gece maçı oynuyor biz gündüz maçı.yönetimin bu konuya el atması lazım.hakemde kuddisi daha önce çok canımızı yaktı.herşeyi tezgahlamışlar.ama oyunlarını bozacagız sivasta.bizim takım çok fena patlıycak bi takıma buda sivas olacak büyük ihtimalle

İlker Akçay
09.02.2011, 13:24
Jaja nın olmadığı bir 11 bekliyorum.. O adam acayip uyuz kaptım, hayatın boyunca soğuk nedir görmemiş şımarık efendinin, oynamamak için bir sürü bahanesi olacaktır..

Şu kısımdan sonrasını okumadım..Abi hangi alemde geziyorsun sen?? Adam Ukrayna'dan geldi,sahaların 3-4 ay buz pisti gibi olduğu yerden..Nasıl soğuk görmemiş..Takımın en istekli,en coşkulu oynayan ismi ama bir tek Trabzonsporlu bazı arkadaşlar beğenmiyor nedense..Maça 2 tane fenerli arkadaşla gittim,2si de hayran kaldı Jaja'ya ama bi size beğendiremedik...

Aksine bu maça Jaja,Brozekler ve Glo ile başlamamız gerektiğini düşünüyorum..Bu zeminlere ve hava şartlarına en uygun isimler..Teknikten daha ötede ayakta kalmayı başaran kazanacaktır..

mekatronik
09.02.2011, 13:25
küme düşme mücadelesi veren gs bjk gece maçı oynuyor biz gündüz maçı.yönetimin bu konuya el atması lazım.hakemde kuddisi daha önce çok canımızı yaktı.herşeyi tezgahlamışlar.ama oyunlarını bozacagız sivasta.bizim takım çok fena patlıycak bi takıma buda sivas olacak büyük ihtimalle
yapma hocam sivasta gece maçımı istiyorsun.

cihatöztürk
09.02.2011, 13:25
Jaja çok ciddiyetsiz oynuyor...

yaptığı pas hataları takımı geride zor durumda bırakıyor

bide bu tip hataları takım ileri çıkarken yapıyor..

Süleyman50
09.02.2011, 13:29
sivas artı bir motivasyonla oynayacak ve üzerimize gelecektir,illaki pozisyon yada pozisyonlar buluruz ama atabilirmiyiz işte onu bilmiyorum...

Çağatay_
09.02.2011, 13:29
Rotasyon Antalya maçında iyi olurdu.

Şimdi daha ufak çaplı değişiklikler iyi olur diye düşünüyorum.

1-0 olsun bizim olsun.

Oruç
09.02.2011, 13:34
Hakemden korkuyorum. Hiç beğenmedim.

.....
09.02.2011, 13:38
Herzaman ki gibi hakemleri de yenmek zorunda kalacağız..

sercaninanc
09.02.2011, 13:38
Şu kısımdan sonrasını okumadım..Abi hangi alemde geziyorsun sen?? Adam Ukrayna'dan geldi,sahaların 3-4 ay buz pisti gibi olduğu yerden..Nasıl soğuk görmemiş..Takımın en istekli,en coşkulu oynayan ismi ama bir tek Trabzonsporlu bazı arkadaşlar beğenmiyor nedense..Maça 2 tane fenerli arkadaşla gittim,2si de hayran kaldı Jaja'ya ama bi size beğendiremedik...

Aksine bu maça Jaja,Brozekler ve Glo ile başlamamız gerektiğini düşünüyorum..Bu zeminlere ve hava şartlarına en uygun isimler..Teknikten daha ötede ayakta kalmayı başaran kazanacaktır..

dostum katılıyorum sana fener macında bi ayakta duran adam vardı oda jaja anlatya macıda aynı performansı gösterdi iyi adam ama daha iyi olmalı

İlker Akçay
09.02.2011, 13:57
dostum katılıyorum sana fener macında bi ayakta duran adam vardı oda jaja anlatya macıda aynı performansı gösterdi iyi adam ama daha iyi olmalı

Jaja kesinlikle daha iyi olmalı ama daha iyi olmaktan önce daha önde oynamalı..Geriden top çıkarırken sorun yaşıyoruz,bu yüzden de Jaja çok geriye gelmek sorunda kalıyor,böyle olunca da skor üretme şansı azalıyor..Bence ilk devreye göre çok daha istekli,arzulu ve güçlü sadece ilk devre oynadığı pozisyonda oynaması lazım..

Mellih
09.02.2011, 14:14
bu sezonki tüm coşku 6-1'lik sivasspor maçıyla başlamıştı.. yine sivasspor maçıyla tekrar bi hava yakalırız inşallah..

Ali YİĞİT
09.02.2011, 14:18
Kardeşim senin bu şenol hoca ile alıp veremediğin nedir?hayır dikkat ediyorum 10 yorumundan 9 unda şenol hocaya hep bi iğneleme hep bi işten anlamayan edasıyla bahsediyosun.Amacın nedir

Gökhan Döner
09.02.2011, 14:27
Güzel bir karşılaşma olacağına inanıyorum kanımca.
Sebebide Sivasa mutlak galibiyete ihtiyacı olduğu için açık futbol oynayacaklardır.
Bize karşı açık futbol oynayanlarıda 90 dakika sonunda görüyoruz.

onurts61
09.02.2011, 14:40
Güzel bir karşılaşma olacağına inanıyorum kanımca.
Sebebide Sivasa mutlak galibiyete ihtiyacı olduğu için açık futbol oynayacaklardır.
Bize karşı açık futbol oynayanlarıda 90 dakika sonunda görüyoruz.

Evet Gökhan abi bize karşı açık oynayan fenerin sonunu gördük)))):::

şaka biyana burak , umut gibi çok efor sarfeden ama bitirciliği yerlerde sürünen insanlarla gol arıyorsan rakip açık ta kapalıda oynasa farketmez , süleyman abi gibi bitirici lazım))):::

bingolts
09.02.2011, 14:47
Bence korkuya gerek yok Umut ile çift forvet mantıklı gelir bence ve bu adam pawel başkası değil mehmet çakırda monte edilir takıma zamanla piotr ne olur bilemem ancak iyi pas atabilen biri onu gördük kupa maçında. bence bu maçı rahat kazanırız yeterki şuurlu oynayalım yeter saldır saldır ama şuursuzca saldırmak doğru değil takım evinde kaybediyor deplasmanda değil deplasmanda iyi işler çıkarırız korkmayın fener maçı bir iş kazasıydı Ankaragücü ve Antalya maçında ise bir olumsuzluk vardı takım üzerinde ama korkulan oldu giden puanlar gitti artık önümüze bakacağız daha çok adrenalinli maçlar izleyeceğiz ama sonuçta o kupa Allahın izni ile bizim ellerimizde havaya kalkacak.

bingolts
09.02.2011, 14:49
Çok istemekle değil azimle çalışarak varacağız hedefe inşallah

kayhan61
09.02.2011, 14:49
Sivas maçı hava koşullarıy nedeniyle sert bir maç olacağa benziyor. Son haftaların formsuzu Jaja'nın yerine Ceyhun'u oyuna alıp hem orta saha direncini arttırır hemde Selçuk ve Colman'ın ilerideki etkinliklerini arttırmalıyız.
---------------Onur--------------
Serkan--Glowacki--Mustafa--Ferhat
---------------Ceyhun--------------------
--------Selçuk----------Colman--------
------------------------------------------
Yattara (http://forum.donanimhaber.com/m_44928653/mpage_21/f_/key_//tm.htm#)------Brozek----------Umut

4-3-3 formatında oynayıp Umut sol kanata yakın oynar.Bu mevkiye Colman'ın da desteği olabilir geçen yıl sola yakın oynadığında sık sık goller atıyordu.

kardeş bu taktikle maglup oluruz sana söyleyeyim ferhat olmaz, jaja olmadan da olmaz colman yerine jaja olmalı bence

kürşat şen
09.02.2011, 14:53
kuddusi müftüoğlunun bu maçta ne işi var ya

Ali İhsan
09.02.2011, 14:55
Aaahahah buna gülüyorum ya.

Kuddusi Müftüoğlu bu maçta koparır ortalığı.

Kuddusi diğerleri gibi ince doğramayı beceremeyeceği için eline gözüne bulaştırır, korkmayın.

Bu hafta ortalık karışır, demedi demeyin.

Asi Çaykaralı61
09.02.2011, 14:58
Maça 3 Gün 1 S. 0 Dk. Kaldı :)

mustebaTS
09.02.2011, 14:59
arkadaşlar onu bunu bırakında biz cumartesi oynarken maçımızı. ezikfener neden pazartesi oynuyor neden yönetim buna bişe demiyor bu ne rezalattir..

lazzz61
09.02.2011, 15:10
sivaslı gerızekalılar takımlarının kustahca oynamasını ıstıyor yanı bu macta butun cırkeflıgı beklıyorum sıvasspor dan cunku ıslerı o sampıyonluga oynadıkları donemdede bu cırkflıkle raat 20 puan topladılar ıns macın basında bulacagız gollerle işi sıkıntıya sokmayız buda sıvaslılara ıkıncı dersımız olur :D

Asi Çaykaralı61
09.02.2011, 15:12
Sivasspor maçını Müftüoğlu yönetecek

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo10.jpg

Spor Toto Süper Lig 21. hafta karşılaşmalarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Sivasspor ile oynayacağı müsabakayı Kuddusi Müftüoğlu yönetecek. Müftüoğlu'nun yardımcılıklarını Ekrem Kan ve Serkan Akarca yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Hakan Özkan görevlendirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6490#Icerik

Fanatik34
09.02.2011, 15:19
Cok garip, yazilanlari okuyunca..ne diyim.

Parayonaklasmanin bir faydasi yok..Maca Kuddusi verilmis, simdiye kadar seyrettigim maclarini cok iyi yönetti.
Sadece gecen hafta Manisa-FB macinda özellikle FB´li oyunculara kartlarda cok cimriydi. Ama bunu bizim macimizda Bünyamin´de yapti, biz ne yaptik, daha dogrusu camia olarak ne tepki gösterdik, gösterebildik???

Eeee hakemleri bu denli kotkutan Aziz ve yandaslarinin istegini geri cevirememis.

Kim maci nasil seyrediyor bilmiyorum ama gecen hafta bana göre cok iyi oynayan Burak, özellikle son haftalarda cok iyi performans gösteren Jaja..sirf elestiri..elestiriyi haketmeyen onca dahasi var!

Su takima gercekten liderlik yapabilecek tek oyuncumuz var, o da Yattara ama elestirin, baska ne bilirsiniz

keles76
09.02.2011, 15:32
sivas maçı almamız gereken bir maç olması beni korkutuyor yoksa sivas normal şartlarda bizi zorlayamaz fakat takım stres kaldıramıyor , defans hata yapıyor e zaten senol hoca forvet transferine gerek duymama gafletinde bulundu sonuc olarak orta sahamız formda olursa ancak bu maçı alırız ( colman ile selçuk formda olacak buragın bir yerine carpıp gol olacak umut 10 pozisyondan birini gol yapacak )

jairzinho
09.02.2011, 15:32
bitiriciliği bence! fena olmayan gökhan ünalın satılması yanlıştı.

M_U_R_A_T
09.02.2011, 15:58
Ne olursa olsun , ne yapılması gerekiyorsa yapılsın ' da biz maçı alalım . 1 - 0 alalım . Ama alalım .

Mustafa Umut
09.02.2011, 16:01
bitiriciliği bence! fena olmayan gökhan ünalın satılması yanlıştı.

Eyyy gidi eyyy. Hepsinin değerini gidince anlıyorsunuz. Umut ve Burak'ın da değerini gitmeden anlarsınız umarım.. Hemde bunun ne yeri ne de zamanı..

Paksoy
09.02.2011, 16:01
Bu hafta Sivas'a 30 tl basıcam,yeneceğinden değil:)

vivanet
09.02.2011, 16:10
Büyük konuşmanın cezasını çekiyoruz.sn sadri şener bir toplantıda rakiplere onlar ilk önce ceza sahasına girsin diye espri ile karışık gönderme yapmıştı..?bak şimdi üç maçtır doğru düzgün ceza sahasına giremiyoruz..

POYRAZ
09.02.2011, 16:11
Umarim Kuddusi eline gözüne bulastirmaz bu maci.
2005 - 2006 sezonu idi galiba. fe-be'yi koruyup kollamak icin elinden geleni yapmisti o macta ve galibiyetimizi engellemisti namussuz.
Bu ismi o yüzden unutmadim. Serefli bir hakem gibi mac yönetmesini temenni ediyorum.

10 numara
09.02.2011, 16:15
JAJA'yı değerli klan yerde oynaması gerekir bence o da şurası..

burak****jaja****pavel

Hüseyin Sahtiyan
09.02.2011, 16:16
5 Liraymış biletler, adamların şu huyunu seviyorum ya. Ufak veya büyük arada bir husumet var ama hiç bilet fiyatlarında oynama yapmıyorlar.

Gidiş geliş organizemiz 50 Lira, maç bileti 5 Lira, onu yedim bunu içtim derken Sivas'a gidip gelmek Kadıköy'den neredeyse daha ucuza gelecek. Ülkeye bak çay demle :)

LazAnisT
09.02.2011, 16:19
5 Liraymış biletler, adamların şu huyunu seviyorum ya. Ufak veya büyük arada bir husumet var ama hiç bilet fiyatlarında oynama yapmıyorlar.

Gidiş geliş organizemiz 50 Lira, maç bileti 5 Lira, onu yedim bunu içtim derken Sivas'a gidip gelmek Kadıköy'den neredeyse daha ucuza gelecek. Ülkeye bak çay demle :)Şu soğuğada bir çare bulsalar:rolleyes:

Burak TOSUN
09.02.2011, 16:24
kardeş bu taktikle maglup oluruz sana söyleyeyim ferhat olmaz, jaja olmadan da olmaz colman yerine jaja olmalı bence
Cale cezalı olduğu için Ferhat'ı yazdım. Ferhat yerine Piotr'da olabilir ama tam olarak o mevkinin oyuncusu mu onu bile bilmiyoruz hala.
Jaja çok iyi oyuncu ancak çok saçma top kayıpları yapıyor, hatalı paslar veriyor. Ankaragücü maçında yine bunu yaptığı için gol yedik. Fantazi hareketler yapıp bencilliğe giriyor.
Bence fizik gücü olarak 70den sonra oyundan düşen Jaja Sivas'a karşı ilk 11 başlamamalı. İkinci yarıda skora göre oyuna girebilir. Colman'ın da Antalya'ya karşı olan futbolunu çok beğendim. Ayağını taştan esirgemeyen bir yapıyla oynuyor ve buna ihtiyacımız var.

ilteriş
09.02.2011, 16:30
bu maçı alırsak galibiyet serisi gelir.

LazAnisT
09.02.2011, 16:31
Jaja saçma sapan top kaptırıyor diyemi oynamamalı:) Yapmayın arkadaşlar.

61_Hasan_69
09.02.2011, 16:36
5 lira bilet mi :eek::eek: umarım manisa maçı biletleride böyle olurda fazla zarar etmeyiz...:)

OYılmaz
09.02.2011, 16:45
66 Liraya dibimdeki fb maçına gideceğime kalkıp otobüse binip Sivas'ta maçı izlerim daha iyi en azından Sivas'ı görmüş olurum :)

Burak TOSUN
09.02.2011, 16:50
Sivas şu anda bize bileniyor. hem 6-1'in acısını çıkartmak hemde geçen sezonlardan gelen husumet hem de şayet puan kaybedersek kaosun içine gireceğimizden dolayı bize puan kaybettirmek isteyeceklerdir. Fizik gücü zaten yüksek bir takım ki bunun yanında birde hırslı oynayacaklardır ve çok koşacaklardır.
Jaja zatne hala kondisyon problemini çözebilmiş değil ve 60'dan sonra artık oyuncu kovalamıyor ve oyundan düşüyor. Bunun için ilk yarı bir nevi dinlendirilip ikinci yarı diri bir şekilde oyuna başlamalı. Sizde takdir edersiniz ki Colman Jaja'dan daha güçlü.
Sivas'ın hava şartlarından dolayı teknik bir futbol oynayamıyacak olmakta cabası.

Ömür Karadeniz
09.02.2011, 16:51
soru şu :
Öyle birşey olacağını düşünmüyorum.

Süleyman Baykan
09.02.2011, 16:54
Bu önemli maça Kuddusi Müftüoğlu gibi pamuk ipliğinde maç yöneten ve bir ortalaması olmayan hiç hoşnut olmadığım bir hakemi verdiği için TFF'nu kutluyorum.

Külünkoğlu
09.02.2011, 17:08
Başka forumlardan link koymak yasak arkadaşlar. Bırakın şu sivaslıları ne derse desinler.

Berke6198
09.02.2011, 17:09

Jaja belkide şu anda takımın en formda isimi ama nedense bazı abilerim,bunu kabul etmek istemiyor.Jaja unutmayalım ki Fenerbahçe maçında sahada ki tek iyi ve formda ki bir oyuncuydu bunu göz önüne alırsak ve diğer oynadığı maçlardaki performanslarına bir göz atılırsa...
"Jaja bu takımın vaz geçilmezi".

inadına_Trabzon
09.02.2011, 17:11
Volkan Şen girince sivas dağıldı.Bizde volkana denk Alanzinho engin var.

Alihan Ertürk
09.02.2011, 17:13
Şu soğuğada bir çare bulsalar:rolleyes:

Bizimkiler yağmurluk dağıtıyor yağmur için, Sivas da kaban dağıtsın taraftarlara en sıcak tutanından. :)

Tangerine Dream
09.02.2011, 17:14
Maça Bülent Yıldırım yerine Kuddusi Müftüoğlu verildiğine göre MHK ilk yarıdaki maçın hakemini ikinci yarıdaki maça da verme gibi saçma bir kuralın yürümeyeceğini anlamış olmalı.

Berke6198
09.02.2011, 17:15
Volkan Şen girince sivas dağıldı.Bizde volkana denk Alanzinho engin var.

Sivas bizim için zor bir rakip tabiki ama gidipte Bursaspor'da ki Volkan Şen'den örnek vermek saçma olmazmı abi bizim Volkan gibi bir sürü oyuncumuz var hatta ve hatta Sivas Bursa'yı ezdi de hakemler izin vermedi.

okg_53
09.02.2011, 17:45
Sivas savunması ortadan delinmeye müsait. Burak, Umut, Jaja üçlüsü bozulmamalı, en fazla bu üçlüye Pawel dahil edilebilir.

DeAgLeMaNyAq
09.02.2011, 17:56
Maça Bülent Yıldırım yerine Kuddusi Müftüoğlu verildiğine göre MHK ilk yarıdaki maçın hakemini ikinci yarıdaki maça da verme gibi saçma bir kuralın yürümeyeceğini anlamış olmalı.

Zaten her maçta böyle olacak diye bir şey söylenmedi. Öyle olsa lig sonuna kadar oynanacak tüm maçları hakemleri belli olurdu. MHK sadece ilk yarıdaki maçı yöneten hakemin, ikinci yarıdaki karşılaşmayı yönetemez kaidesini kaldırdıklarını açıklamıştı...

muratt
09.02.2011, 17:59
Sivas (D)
Manisa (D)
Kayseri
Besiktas (D)

Cok zor bir viraj..

Mustafa ÖZDEMİR
09.02.2011, 18:05
karla kaplı bir zemin bizi beklemez inşallah...

.....
09.02.2011, 18:06
Sivas (D)
Manisa (D)
Kayseri
Besiktas (D)

Cok zor bir viraj..

Sivas 3
Manisa 3
Kayseri 3
Besiktas 3

Allah'ın izniyle :)

ThePatriot61
09.02.2011, 18:07
Onur maca yetisemezse kazanma sansimiz 40% düser.

Tolga kalede... düsünmek bile istemiyorum.

ApoCaN28
09.02.2011, 18:07
Sivas 3
Manisa 3
Kayseri 3
Besiktas 3

Allah'ın izniyle :)

İnşallah inşallah amin =)

Barış Kaptanoğlu
09.02.2011, 18:13
onur İnşallah maça yetişecektir...normal oyunumuzu oynayabilirsek( hava şartlarından etkilenmeden)
kazanırız...

Mustafa ÖZDEMİR
09.02.2011, 18:16
onuru aramayız inşallah...

Barış Kaptanoğlu
09.02.2011, 18:17
bu maça onur'suz çıkacağımızı düşünmek bile istemiyorum

Burak Sahin
09.02.2011, 18:30
jaja ve colmain yerleri sanki cok acaip duruyor gibi... hele colman resmen bir önlibero gibi oynuyor cok garip....

Burçak
09.02.2011, 18:36
hamidoları yine benzetmeliyiz.

.....
09.02.2011, 18:40
Kadroda değişik olarak Pawel ve Piotr u görmek isterim.

Zaten solda ya Piotr ya da Ferhat oynayacaktır.

eltfox
09.02.2011, 18:55
Trabzonspor futbol oynamaya çalışan takımlara karşı çok daha başarılı bu sezon. Kendi sahasında oybnayan bir Sivassporun kapanacağını hiç düşünmüyorum. Bence güzel maç olur. Korkum hava şartları ve zemin. Şenol Hoca elbet daha iyi bilir ama bence maça fizik gücü daha yüksek bir orta sahayla başlaması iyi olabilir. Maçı tutup bir gol bularak galibiyet almayı düşünebilr. Fener böyle geldi yanımıza kadar. İkinci bir alternatif ise üzerimize gelecek bir Sivassporun defans arkasına top atmak olabilir. Bu durumda da Selçuk ve Colman ile oynamalıyız ama forvette bu oyuna uygun kim olabilir. Belki Burak? Brozeki izlemedik? Acaba araya koşular yapabilir mi? Ne düşünüyorsunuz? Çok ta umutlu değilim maalesef.

Atesh
09.02.2011, 18:55
Tolga'da iyi bir kaleci. Ama defans yok, kaleci yok, biz napcaz ya ?

Ilelioglu
09.02.2011, 22:15
Bu hafta Sivas'a 30 tl basıcam,yeneceğinden değil:)

Abi lütfen yap bunu hatta "Tahmin Yarismasinda" mümkünse herkes Sivas'a oynasin. ;) (En fazla bir puan kaybedersiniz yeterki Trabzonspor kazansin)

Asi Çaykaralı61
09.02.2011, 22:18

Onur Sivasspor maçında oynayamayacak mı ?

Bilgisi olan var mı bu konuda ?

Ilelioglu
09.02.2011, 22:18
Onur maca yetisemezse kazanma sansimiz 40% düser.

Tolga kalede... düsünmek bile istemiyorum.

Abartmayin beyler Tolga iyi bir kaleci.

:cool:

Ilelioglu
09.02.2011, 22:19
Onur Sivasspor maçında oynayamayacak mı ?

Bilgisi olan var mı bu konuda ?

Henüz belli degil mac günü netlik kazanir.

Asi Çaykaralı61
09.02.2011, 22:20
Onur'un oynayıp oynayamacağı hakkında bir bilgim yok.Eğer kalede Tolga'da oynarsa bence formanın hakkını verecektir :)

hodlu
09.02.2011, 22:23
Eğer Onur oynamayacaksa ve maça Tolga ile çıkılacaksa benim hiç umudum yok bu maçtan.Olası galibiyet Tolga'ya rağmen gelir ancak...

Aytaç Çakıroğlu
09.02.2011, 22:34

Gidiş geliş organizemiz 50 Lira, maç bileti 5 Lira, onu yedim bunu içtim derken Sivas'a gidip gelmek Kadıköy'den neredeyse daha ucuza gelecek. Ülkeye bak çay demle :)

valla renkdaş çok haklısın. kadıköy de maç seyretmek 100 tl :)

Ali Tunahan Güllü
09.02.2011, 22:36
İnşallah bir sakatlık ve puan kaybı yaşamadan döneriz şu hamidolardan.

AKSOY_61
09.02.2011, 22:43
Son 3 maçtaki tarifeye aynen devam ederiz inşallah.

hodlu
09.02.2011, 22:44
Solda kim oynayacak merak ediyorum şahsen..........

Ilelioglu
09.02.2011, 22:47
Son 3 maçtaki tarifeye aynen devam ederiz inşallah.

Nasil yani?

Sefa
09.02.2011, 22:49
Nasil yani?

Sivas'ı son 3 maçtır yeniyoruz onu devam ettiririz demek istedi.. :)

vivanet
09.02.2011, 22:50
belki çok kötü oynamıyoruz ama türkiye liginde en yavaş oynayan takımların başında geliyoruz..buda rakiplerimizin işine geliyor..

Mesut
09.02.2011, 22:51
tez kellesi vurulsun.
Bursada son dakikada gol yedi affetmeyın :)

Muhalif
09.02.2011, 22:54
Onur

serkan-glo-mustafa-piotr

colman-selçuk-engin

burak-pawel-jaja

şeklinde çıksak iyi olur bence bu maça. kenar bekleri iyi. ama Bursa maçında gördük ki defansın göbeği açık verebiliyor ve bol hata yapabiliyor Sivas'ta. Eh biz de ortasahayı üçlersek ve hatta artı burak ve jaja'yı da tek forvetin arkasına koyup beşlersek bu beşli ile göbekten delebiliriz Sivas savunmasını. Tabi en doğrusunu Şenol ve Ünal hocalar bilir.

Bu arada herkesin aksine benim hakemden yana zerre endişem yok.

lazzz61
09.02.2011, 22:57
bu macta ceyhun oynamalı

Hüdai Pervaneli
09.02.2011, 23:03
Herkes Takim yapiyo sanki takimi siz kuruyonuz:D

ihsan candas
09.02.2011, 23:09
onur(tolga)

serkan glowacki mustafa piotr

ceyhun
sezer
selçuk

yattara umut
pawel

bordolumavi
09.02.2011, 23:17
ben bu sampıyonluk yolunda senol hocamızın formunun dustugunu goruyorum umarım en kısa zamanda kendını toparlar hocamız,bızım bugun lıder olmamızın en onemlı etkısı hocamızdı ama bızı getırdıgı bu yerdende ondan baskası gerı dusuremez...gazetelerde sıstem degısıklıgınden bahsedılıyor fakat bence bunu antalya macının en azından ıkıncı yarısında yapmalıydı macı ızlerken resmen delırdım hadı dıyelımkı sıstemı degısmedı ben bu sekılde buraya kadar geldım vazgecmem dedı ama umutun yerıne pawel ıl baslaya bılır hatta onuda yapmadıysa 70 de alan,yattara ve pawel ı oyuna alarak ya kazanırım ya kaybederım dıyerek daha cesur olabılırdı...

sunuda soylemek ısterımkı senol hocanın ıstıfa etmesı gıbı bı durum kesınlıkle soz konusu dahı olmamalı cunku senol hoca turk futbolunun gercek anlamda onemlı bı degerıdır,benım soyledıgım yanlızca şu sıra hocamız formsuz ıns en kısa surede kendını toparlar...

Bilâl ÇOBAN
09.02.2011, 23:35
Herkes Takim yapiyo sanki takimi siz kuruyonuz:D

Sen de kafanda kurmuyor musun Mahmut ? :)

batugol
09.02.2011, 23:52
ankaragücü ve fener maçlarından önce içim rahat değildi
hani bazen ortada bir şey yokken kendinizi sıkıntılı hissedersiniz ya öyleydim
ama bu maç için içim oldukça rahat
maçı alacağız

hodlu
09.02.2011, 23:55
Şenol hocam bu hafta takıma neşter vuracaktır.Orta sahayı dirençli yaparsa maçı kazanırız düşüncesindeyim.......

Hami-Ünal-Orhan
10.02.2011, 00:40
Şu maça bir çıkacaksın kardeşim. Tak tak tak ilk yarıda 3 tane atacaksın. Bitireceksin bu işi. Nedir yaaa ?

Hüdai Pervaneli
10.02.2011, 00:43
Sen de kafanda kurmuyor musun Mahmut ? :)
Kurmuyorum degil Hoca kendisine göre kadro cikarcak biz ne istersek isteyelim yazalim bosuna hersey

cemoli5408
10.02.2011, 01:06
yav geçen maç sinirden burnumdan kan geldi... b maçı izlerken bakalım ne olacak.. canları sağ olsun elbette, takım bizim arma bizim. ama aykut ve aziz gibi adamların oyunlarının tutması beni deli deli ediyor...

.....
10.02.2011, 01:15
Hayırlısıyla şu maçı alsak uykularım kaçıyor...

M.S.SOFU
10.02.2011, 01:17
büyük hitmalle berabere bitecek maçtır

şimdi kimse gelip aman ümidini kaybeden defolsun gitsin zırvaları yağdırmasın.

ben havanın soğuk olacağını,hakemin bizi biçeceğini,oyuncuların ve şenol hocanın formunun düşük olacağını düşünürekten böyle bir kanıya vardım

umarım yanılırım ama görüntü böyle.

baktığınız zaman defansı pas geçersem eğer,orta sahada selçuğun defansif oynaması,colmandaki sene başından beri süren form düşüklüğü-artık bu form düşüklüğü ise- ,jajanın takıma olan sınırlı katkısı ve son haftalarda giderek artan top kaybı,yattaranın kapasitesi belli,çalışmayan sol kanat,oynamayan hatta 18 e bile alınmayan yeni transferler düşünüldüğünde böyle bir sonuca ulaşıyor insan.

şunuda söylemek gerek,sivas sezon başında altı gol attığımız sivas değil.

işimiz çok zor.

erkankoc
10.02.2011, 01:19
artik bana bu takim zarar veriyo..bunu cidden anladim..arkadas bir aydir yuzum gulmez oldu..dusunuyorum sagligim yerimde.isim de aynen..oglum ailem saglikli..baska hicbir sikintim yok..buna kesinlikle inaniyorum artik ..bu takim bana zarar vermeye basladi..nasil sevgidir bu anlamadim..bu senede olmassa bu is daha ne tv bakicam ne mac ne ts nede milli takim alayini silecem valla..en sona geldim

61zeynel61
10.02.2011, 01:33
Yahu yine mi bir 16:00 maçı? Korkuyorum kardeşim bu saatte oynanan maçlardan!

Samet Yildirim
10.02.2011, 01:38
Ilk 11 konusunda karar veremiyordum ama artik verdim :)

---------Onur------
Serkan-Glo-Mustafa-Piotr
------Selcuk-Colman----
Burak-----Jaja------Engin
----------Pawel----------

Yattara ilk 11 oynamasi taraftariyim ama milli maca git gel felan yorgunlukdan dolayi ilk 11 de oynatmam. Umut 1-2 mac yedek kalmasi iyi olur gibi geliyor bana ve Pawelide artik oynatmak lazim sivas ve manisaspor maclari sonrasi cok zor maclarimiz var pes pese simdi oynatmazsak sonra hic oynatamayiz.

iboandibo
10.02.2011, 01:41
artik bana bu takim zarar veriyo..bunu cidden anladim..arkadas bir aydir yuzum gulmez oldu..dusunuyorum sagligim yerimde.isim de aynen..oglum ailem saglikli..baska hicbir sikintim yok..buna kesinlikle inaniyorum artik ..bu takim bana zarar vermeye basladi..nasil sevgidir bu anlamadim..bu senede olmassa bu is daha ne tv bakicam ne mac ne ts nede milli takim alayini silecem valla..en sona geldim

abi ben düşündümm sen yazmışsın walla:) bazen futbol çok saçma geliyor ince düşününce zaten Trabzonsporlu olmasam başka takımda tutmazdım herhalde

Uğur Ö.
10.02.2011, 01:58
....................Onur

Serkan...Glowacki....Mustafa...Piotr

...........Jaja......Selçuk

......Burak...Ceyhun...Umut

Bence 90 dk top şişirelim en kolay galibiyet yöntemi bknz:Bursaspor

Samet Yildirim
10.02.2011, 02:02
....................Onur

Serkan...Glowacki....Mustafa...Piotr

...........Jaja......Selçuk

......Burak...Ceyhun...Umut

Bence 90 dk top şişirelim en kolay galibiyet yöntemi bknz:Bursaspor
Kadrodan ziyade top sisirme konusunu düsünmedim degil :)

Atin uzun top heralde 1-2 tanesi gol olur sonucta diger 2 rakibimizde futbol felan oynadiklari yok.

Uğur Ö.
10.02.2011, 02:16
Sivas forumlarına baktımda adamlar baya hırs yapmış yahu :)

Emirhan Makul
10.02.2011, 02:16
Resmi site ; Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmana, milli takım kamplarına giden Yattara, Glowacki, Engin, Burak, Selçuk, Serkan, Umut, Mustafa, Ferhat ve Ceyhun ile birlikte sakatlıkları bulunan Onur ve Egemen katılmadı.

Tolga yazılmadığına göre gel la sen idmana demişler Tolgaya :D

Şaka bir yana eğer onur yetişemezse 3. kalecimiz Bora oynamalı ne olursa olsun rahat birine ve kaleciye benziyor tolganın durmasından iyidir inşallah o kaleye geçer aksi bir durumda , yoksa maçın sonucu belli bu karda kışda tolganın en az 2 en fazla 4 golü var.

Uğur Ö.
10.02.2011, 02:19
Tolga okadar kötü bir kaleci değil ama tabi inşallah Onur oynar

keles76
10.02.2011, 09:16
Yahu yine mi bir 16:00 maçı? Korkuyorum kardeşim bu saatte oynanan maçlardan!

sivas maci aksama alinsa bu sefer umutun kulaklar kesin duser

mexp61
10.02.2011, 09:53
Sivas için Hava Durumu

Çar
http://www.google.com.tr/images/weather/partly_cloudy.gif
Yok | -4°C
Per
-4°C | -8°C
Cum
-7°C | -10°C
Cmt
0°C | -10°C

MAÇTAN ÖNCE SAHAYI İNŞ. YİNE ISLATMAZLAR....

samway
10.02.2011, 10:00
sıvas da zemın alttan ısıtmalı eskısı kadar zorlu bır zemın yok hava soguklugu olcak fakat alttan gelen ısıtma zemını yumusatıcaktır...

Tayfun
10.02.2011, 10:09
Bu kez 6-1 olmaz, olsa olsa 5-1 olur :)

Ali Yerlikaya
10.02.2011, 10:13
Hava kosullarindan dolayi zor bi mac bizi bekliyor...
Artik sansizligimizi kirmamiz gerek, ama sivas macini 1-0 yada 2-0 yenelim, tüm barutlarimizi harcamiyalim sonucda, bizim forvetlerde sinirli sayida bulundugu icin sivasa 6 tane atip sonra Manisa ve Kayseri maclarinda puan kaybetmiyelim...

Rakiplerimiz igrenc futbollariylan her maci 1-0 yada 2-1 alarak isi göturuyor, Türk futboluna sadece bizmi biseyler katmamiz gerekiyor...
44 yildir toplam 3 ezigin toplam 300 seneden fazla katamadigini hesap edersek bu senede biseyler katmayalimda kupayi alalim...

serdar avcı
10.02.2011, 10:14
saha karlı olabilir,çok zor maç -sivas - ant. maçı karda oynanmıştı ayakta kalan kazanır,böyle maçlarda kimse futbol beklemesin.

Gökçebey
10.02.2011, 10:24
1-0 olsun bizim olsun. Bundan sonra böyle. :)

praximuns61
10.02.2011, 10:25
yine rüyalar yine rüyalar:) cumartesi günü kısmetse nişanım evde olacak kız tarafına gideceğiz, dün saat 6 gibi gelsek uygun olurmu filan diye konuştum maçı kurtarmaya çalışıyodum. bu gece rüyamda evde herkes hazırlanırken ben maç izlemeye gitmişim, saate baktığımda saat 22:00 olmuştu ne oldu diyorum nasıl kaçırdım ben bunu kimsede aramadı:) ama hala maçı düşünüyodum olsun bitirip gidebilirim yüzükler bende nasılsa diye düşünüyodu. hayırlısı artık:)

ispela61
10.02.2011, 10:26
beyler maç saatinde sivasta hava 5 derece olacak.hava konusunda sıkıntımız yok.bir de kalede onur oynarsa maça 0-0 başlarız ve maçı alırız.

Ümit Tekşan
10.02.2011, 10:27
Allah'ın izniyle bu maçı kazanacağız, artık patlama zamanı geldi diyorum.

Ertan 51
10.02.2011, 11:03
A.Gücü'nü çok rahat yeneriz,Antalya zor olur ama yeneriz diyordum hiç birisi çıkmadı.
Artık gözüm korktu,bir şey demeyim,tahminde bulunmayım,içimdeki ses e hadi len deyim ki KAZANALIM.