PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

ahmetdemircioglu
07.02.2011, 21:17
https://lh4.googleusercontent.com/_pwDOQdlzMZw/TVBE-sclCXI/AAAAAAAAAHQ/5nE3SQNS-NY/s800/ads%C4%B1z.JPG

Hava gündüz 8 derece gözüküyor maç günü.

Cihan_61
07.02.2011, 21:17
Neden öyle dediniz ki ?

Onlar içinde kolay maç olmayacak emin olabilirsiniz
Onlar alisik öyle Havvaya
Belki ertelenirde baska bizaman oynanilir

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:19
Onlar alisik öyle Havvaya
Belki ertelenirde baska bizaman oynanilir

Devre arası onlarda takımlarına oldukça fazla takviyede bulundular.
Bence önemli olan inanmak Şampiyonluğa ve galibiyete :)

Cihan_61
07.02.2011, 21:21
Devre arası onlarda takımlarına oldukça fazla takviyede bulundular.
Bence önemli olan inanmak Şampiyonluğa ve galibiyete :)
Hatta aldiklari Futbolcularda o Havvaya alisik
Eneramo haric

Asi Çaykaralı61
hani bu sivasın sahası alttan ısıtmalıydı

Bende ısıtmalı diye biliyorum Sivas'ın stadını yoksa öyle değil mi ?

ahmetdemircioglu
Sivas kent merkezinin bazı bölgelerinde yerlerde kar var, bazı bölgelerinde yok.

http://www.sivas.bel.tr/bpi.asp?caid=403&cid=3275

Mustafa AYDIN
Bu maçıda alamayan takım artık şampiyonluktan bahsetmesin.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:22
Hatta aldiklari Futbolcularda o Havvaya alisik
Eneramo haric

Orasını bilmiyorum o soğuk havaya alışıklar mı.Ama bence galibiyete inanırlarsa futbolcularımız bence haliylede inanacaklar bizim gibi :) O zaman bence Hayırlısıyla zorlu Sivas deplasmanını kayıpsız geçeriz :) Ama genede söylüyorum zor maç olacak

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:24
Bu maçıda alamayan takım artık şampiyonluktan bahsetmesin.

Abi Şampiyonluğa inanıyoruz ama zorlu geçecektir bu maç.Milli takımımıza 6 tane oyuncu gönderdik.Hatta A2'ye de 3 tane oyuncu gönderdik bu haliyle bizi etkileyecektir.Ama biz üstesinden Hayırlısıyla geleceğiz :)

ibrahim
07.02.2011, 21:25
Sivas - Antalya maçını nasıl oynattılar yahu Sivas - Fener maçı olsa oynatırlarmıydı kim bilir(!) ?
Meterolojilen is birligi yapip en uygun zamanda oynatirdilar...

Cihan_61
07.02.2011, 21:25
Orasını bilmiyorum o soğuk havaya alışıklar mı.Ama bence galibiyete inanırlarsa futbolcularımız bence haliylede inanacaklar bizim gibi :) O zaman bence Hayırlısıyla zorlu Sivas deplasmanını kayıpsız geçeriz :) Ama genede söylüyorum zor maç olacak
Simdi bu iki Deplasmani kazanip Kayseri ve Besiktas maclarinida kazanirsak kolay Sampiyon oluruz

Cengiz Çubukcu
07.02.2011, 21:28
benim bu maçtaki ideal 11'im şöyle..
Onur
Serkan Glovacki Mustafa Piotr (Ferhat)
Selçuk Colman Ceyhun Engin
jaja
Burak

atomania
07.02.2011, 21:28
beyler ertelensin diyorsunuz ama ertelenirse belki düsme potasi o zaman sivas icin daha tehlikeli olacak. Su an bu mac Sivas icin öüm kalim maci degil ( gerce öyle olsada bu maci alacagiz baska care yok).

Murat 61
07.02.2011, 21:30
Doğrudur arkadaşlar adamların stadı alttan ısıtmalı ancak Antalya maçında metrekareye % 2.98 m3/kg kar yağdığı için pek bir işe yaramamış, tatil olmamasının sebebi de zeminde buzlanma olmamış ancak o kadar faydası dokunmuş ısıtmanın.

Hamidoların sitesinden stadları ile ilgili bir yorum.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:30
Simdi bu iki Deplasmani kazanip Kayseri ve Besiktas maclarinida kazanirsak kolay Sampiyon oluruz

Kayserispor deplasmanı çok zor.Ama bakalım İNŞALLAH Hayırlısıyla kendi sahamızda yeneceğiz :)

Bilinmesi gerekir ki her takımın inişli zamanı vardır.Önemli olan bu zamanı bu süreci belli bir zamanda atlatabilmektir.Biz inanıyoruz sonuna kadar Şampiyon olacağıza :)

Barış Burak
07.02.2011, 21:31
antalya maçında güzel oynamıştık ama gol gelmeyince son dakikalarda strese boyun eğdik.olsun,son haftalarda tecrübe edeceklerine şimdi stresi tecrübe etsinler.hepsine güveniyorum!sonuna kadar!

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Cihan_61
07.02.2011, 21:31
Kayserispor deplasmanı çok zor.Ama bakalım İNŞALLAH Hayırlısıyla kendi sahamızda yeneceğiz :)

Bilinmesi gerekir ki her takımın inişli zamanı vardır.Önemli olan bu zamanı bu süreci belli bir zamanda atlatabilmektir.Biz inanıyoruz sonuna kadar Şampiyon olacağıza :)
Kayseriyle Avni Akerde .... Manisayla Deplasman

exelans_25
07.02.2011, 21:33
kar muhtemelen erimiştir alttan ısınma sayesinde maçtan önce de yağmazsa sorun yok şampiyonluk için bu maçta 3 puan şart bu yolda çekilen çile kutsal

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:33
Orta sahamızın çok çalışması lazım bence hele ki de karlı bir zeminde.Bu maçda orta sahada Sezer yada Ceyhun tercih edilebilinir bence.Defansda Piotr'un oynamasını bekliyorum :)

.....
07.02.2011, 21:34
Grosicki Polonyalı olması lazım çok hareketli bir futbolcu kaliteli bir futbolcu bence ligimiz için iyi bir transfer gerçekleştirdi Sivasspor takımı Serkan durdurur onu :)

Eneramo'yu da bir kaç kere izleme şansım oldu o da kendisini kanıtlamıi bir futbolcu kanaati sağlıyor insana

Mehmet Yıldız'a dikkat etmemiz lazım belki eski performansı yok ama indirdiği toplar çok tehlikeli oluyor.

Zor maç olacak ama bu sefer İNŞALLAH ikinci yarıdaki galibiyetimizi alacağız :)

Defans hattımızın sol kesimini merak ediyorum. Ferhat Milli Takıma çağırıldı Piotr un da orda oynadığını biliyoruz. Grosicki o taraftan gelirse zorluk çekebiliriz buna Şenol Hocanın önlem alması lazım.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:35
Kayseriyle Avni Akerde .... Manisayla Deplasman

Biliyorum dedim ki ben Kayseri deplasmanı zor.Ama Hayırlısıyla İNŞALLAH kendi sahamızda yeneceğiz :)

Sivas ve Manisa maçları deplasmanda.

Bu hafta bizim için çok önemli :)

Bekleğimiz 3 puanı İNŞALLAH alacağız :)

muharrematasoy
07.02.2011, 21:36
bu takım kasımpaşayı bile yenemez artık, mental olarak bittik

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:37
Defans hattımızın sol kesimini merak ediyorum. Ferhat Milli Takıma çağırıldı Piotr un da orda oynadığını biliyoruz. Grosicki o taraftan gelirse zorluk çekebiliriz buna Şenol Hocanın önlem alması lazım.

Grosicki çok hızlı yanılmıyorsam eğer Galatasaray ve Bursaspor maçlarında izlemiştim.Ama güzel oyun sergiliyor artısı da var oyunu çok iyi takip ediyor.Piotr yada Serkan'a çok iş düşecektir

Cihan_61
07.02.2011, 21:38
Abartma yok Kardenizi yenemeyiz

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:39

Siz belki öyle düşünüyorsunuz.Ama biz tam tersini.Tafaftar her zaman takımının yanında olmalı.Her zaman pozitif düşünmeli.Destek vermeli.

Bizler inanıyoruz bu sene Şampiyon olacağımıza :)

Bana katılanlar var mı diye soracağım aramızda bana katılanlar vardır :)

.....
07.02.2011, 21:39

Henüz bitmedik hocam daha değil.

Bitti denilen yerden başlarız biz rahat olun siz.

Murat 61
07.02.2011, 21:40
Felaket tellalları yine türemiş.

Sizleri iyi günlerde de görmek istiyoruz buralarda !

Cihan_61
07.02.2011, 21:43
Siz belki öyle düşünüyorsunuz.Ama biz tam tersini.Tafaftar her zaman takımının yanında olmalı.Her zaman pozitif düşünmeli.Destek vermeli.

Tabiiki var :alkış::alkış:

SAMSUNLU60
07.02.2011, 21:44
Maçı öyle veya böyle alacağız, benimle o hiç ümidi olmayan arkadaşlar iddia'ya girmek istiyorsa buna da hazırım! Çok da rahat içim, alacağız, 3 Puan hanemize ya-zı-la-cak! BU KADAR!

erol-61
07.02.2011, 21:45

bukadarınada pes yani arkadaşım bukadarmı düştük yuh diyorum başka birşey demiyorum

exelans_25
07.02.2011, 21:45
şampiyon o-la-ca-ğız

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:47
şampiyon o-la-ca-ğız

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sonuna kadar katılıyorum

Bu sene İNŞALLAH bu sene Şampiyon olacağız

muratali
07.02.2011, 21:47

Var tabi ... Bu takım bu hafta yenilse bile şampiyonluk şansını kaybetmez. Şampiyonluk ancak takımın ve taraftarın inancını kaybetmesiyle kaybedilir. Fikstürü açın yan yana bakın. Bu haftadan sonra Bursa ve Fener hiç puan kaybetmeyecek diyen var mı ?

Mustafa Umut
07.02.2011, 21:49

İnanmak başarmanın yarısıdır diyerek katılıyorum Asi kardeşime :)

.....
07.02.2011, 21:50
Artık şu olumsuz havayı aşılamayı bırakın bu taraftara bu takıma!Bu takım nasıl lider olduysa ilk yarı sezon sonu da Şampiyon olur ve Allah'ın izniyle olacak!

İki üç maç kazanamayınca ortaya çıkan felaket telalları artık kendine farklı eğlence bulsun lütfen. Her seferinde fener taraftarı gibi 96 yı göstererek örnek veren bir taraftar istemiyorum!!!

Biz Şenol Hocamızın da dediği gibi geçmişten ders alarak geleceğe bakacağız. Zamanla Şenol Hocamıza eleştiriden ziyade haksızlık yapanlar cevabını bulacaklar. Şenol Hoca gittiğinde anlayacaklar onun kıymetini ama iş işten geçecek.

Aynı zamanda oyuncularımızı kötülemekte üzerlerine olmayanlar. Bu oyuncular ligin en iyileri. Siz kabul etmesenizde bu böyle etseniz de. Bunu Milli Takıma kadar çıkarak belli ediyorlar zaten.

Artık gerçek taraftar olun. Küme düşsekte bu bizim takımımız şampiyon olsakta. Vazgeçmeyeceğimiz için yorumlarımıza lütfen dikkat edelim. Burda çoğu kişi saf ve temiz duygularla Trabzonspor'umuzun iyiliğini istiyor.Kimsenin ümidini kırmayın lütfen.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:50
Var tabi ... Bu takım bu hafta yenilse bile şampiyonluk şansını kaybetmez. Şampiyonluk ancak takımın ve taraftarın inancını kaybetmesiyle kaybedilir. Fikstürü açın yan yana bakın. Bu haftadan sonra Bursa ve Fener hiç puan kaybetmeyecek diyen var mı ?

Tabii ki de Hayır Abi.Bizim Şampiyonluğa inanmamızı istemeyen kişi yada kişiler var bunuda herkez biliyor.
Bu hafta Es-es bence Bursa ile berabere kalır
Fenerbahçe'de bence Kayserispor'u yenemez

.....
07.02.2011, 21:51

Tabi ki sana katılıyorum Asi kardeşim. Tabi !!!

Süleyman Baykan
https://lh4.googleusercontent.com/_pwDOQdlzMZw/TVBE-sclCXI/AAAAAAAAAHQ/5nE3SQNS-NY/s800/ads%C4%B1z.JPG

Hava gündüz 8 derece gözüküyor maç günü.

Renkdaş gece -8 gündüz 2 derece:)

exelans_25

kasımpaşayı bile yenemeyeceğimizi düşünenlerin bu forumda işi ne gitsinler antuya veya topsanın forumuna sonuna kadar destek vereceğiz bu takıma

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:53
Tabiiki var :alkış::alkış:

Tabi ki sana katılıyorum Asi kardeşim. Tabi !!!

Sizin gibi Şampiyonluğa inanmış Kardeşlerimiz ve Abilerimiz olduğunu gördükçe gurur duyuyorum.

ALLAH'ım sen utandırma Yarabbim AMİNN

SAMSUNLU60
07.02.2011, 21:55

Dinle beni!

Yaşca benden büyüksün, saygısızlık etmek istemem ama burdaki insanları kışkırtmaya, saçma sapan yorumlar yazmana kesinlikle gerek yok.

1. Kasımpaşa'ya da yenilebilir bir takım ama bu mümkün olsa bile, bu şekilde, takımımıızı rencide edecek şekilde dile getirilmemeli!

2. Güney Kore maçı başlığında da yine SEN, oyuncularımızın milli takım maçı sebebiyle Antalya maçında kendilerini kasmadığını iddia ediyorsun, bu ayıptır.

3. Eleştiri yapabilirsin ama ben Trabzonspor teknik ekibine ve oyuncularımıza böyle laflar söyletirmem! Lafını bil!

LAFINI BİL ÖYLE KONUŞ

Mellih
şampiyon o-la-ca-ğız
artık bu tarz şampiyonluk inançlarınını dile getirmenin takıma zarar vardiğini düşünüyorum. boşuna gergin ortam oluşuyor. rahat olalım. :)

BiZe HeR YeR 61
İnşallah çıkış maçımız olacak... Bizi buraya kadar getiren onlar bizi yarı yolda bırakmazlar yeterki biz onlara sahip çıkalım.

.....
07.02.2011, 21:56
Sizin gibi Şampiyonluğa inanmış Kardeşlerimiz ve Abilerimiz olduğunu gördükçe gurur duyuyorum.

ALLAH'ım sen utandırma Yarabbim AMİNN

Kardeşim şu forumda senin gibi inanmış yüreklileri gördükçe şampiyonluğa daha da çok inanıyorum.

Asık suratlılara inat senin gibi düşünenleri ve seni seviyorum.Sağolun varolun.

Mert67
07.02.2011, 21:56
2 hafta deplasmanda olmamızı avantaj olarak düşünüyorum.(Bu görüşümün Avni Aker'de ki taraftarımızla alakası yok.) Ama mutlak 6 puan almamız gerekiyor.Çünkü önümüzde ki 2 haftada Fb 0 puan alsa kimse şaşırmaz.Bursa'da Eskişehir (D) , Gaziantep ile oynuyor onlarda puan kaybı yaşayabilir.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:59
Kardeşim şu forumda senin gibi inanmış yüreklileri gördükçe şampiyonluğa daha da çok inanıyorum.

Asık suratlılara inat senin gibi düşünenleri ve seni seviyorum.Sağolun varolun.

Abi rica ederim öyle şey olur mu herşeyden önce bizler inanmalıyız.Pozitif düşünmeliyiz.Aman gözünüzü seveyim bu medyanın gazına gelmeyin gelmeyelim.Biz hak edip kazanalım bize yeter :)

Süleyman Baykan
07.02.2011, 22:00
Belki çok inceliyorum ama saha zemini bizim için çok önemli pas yapan bir ekibiz bu nedenle sahanın iyi olması bizim için çok iyi olacak şuan Sivas'ta fazla kar yok ve maç gününe kadar yağış beklenmiyor belediyenin mobesa kameralarında bunu görebiliriz:D

http://www.sivas.bel.tr/bpi.asp?caid=403&cid=3275

erol-61
07.02.2011, 22:00

ben sadece bu sezon değil her sezon inancım var herzaman şampiyon olacağımıza inanırım ben sadece süper ligde oynadığımız için destek olmuyorum kimliğimde adını söylerken gururdan tüylerim diken diken olan TRABZON yazdığı için destekliyorum bu takım kümede düşşse benim için aynıdır hiç bir zaman şampiyon olsun diye sevmedim ben bu takımı ama olmasındada bir sakınca yok tabiki onuda isterim biz öyle büyük bir takımızki istanbulun 3 devi ( ineği ) yılladır attığımız tokatların altından kalkmaya çalışıyor ve ondandırki yazılı ve görsel basınıyla üzerimize oynuyorlar yinede gururla dimdik karşılarında duruyoruz bunada onlar kıl oluyor bu benim için anlatılmaz zevktir..

BİRİNCİ BELLİ DE İKİNCİYE KARAR VEREMEDİM ŞEFTALİ KURDUMU YOKSA BOYALI KANARYA MI ?

Varlıbaş61
07.02.2011, 22:01
maç günü gelse de, şöyle rahat bir galibiyet alsak da, kıskananlar çatlasa...
çok şey mi istiyorum :(

Etem Güner
07.02.2011, 22:03
------------- Onur ------------------

Barış ----Glowacki----Mustafa----Piotr

---------Selçuk---Ceyhun----------

Serkan------Colman------Umut------

----------Pawel Brozek-------------

İlk kez kadro kuruyorum .Bu kadroyu düşündüm Sivas maçında .Serkanı ilerde denemeliyiz diye düşünüyorum artık
ben bu kadroya bayıldım çok güzel tam bir fizik mücadelesi olacak bu kadro çok ideal

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 22:05
Bu arada maça 4 Gün 17 S. 54 Dk. Kaldı :)

cihatöztürk

kesinlikle katılıyorum dirençli olmamız lazım bu kadro on numara...

.....
Mücadeleci oyuncularımızı bu maçta oynatabiliriz. Teknik işe yaramayabilir. Barış Sezer Ceyhun gibi oyuncularımız mesela.

Pawel Polonya da böyle havalara alışıktır kardeşiyle birlikte deneyebiliriz :)

Berat Akçay
07.02.2011, 22:06

Kardeşim sen kendini yorma sen ne dersen de onlar bildiklerini okuyacaklar ayrıca 2 3 galibiyet aldığımızda da başlayacaklar ona 5 diğerine 15 atarız ,şampiyonuz demeye başlayacaklar ...

cevabı futbolcularımız verecek İNANIYORUM ;)

BiZe HeR YeR 61
07.02.2011, 22:07

Bencede güzel kadro...

muharrematasoy
07.02.2011, 22:08
arkadaşlar hatam varsa affola, inanın bende böyle karamsar bir hava yaratmak istemezdim ama malesef durum budur. her zaman çevremdekilere üzülmeyin bu sene şampiyon olacağız diye teselli eden ben bile artık pes ettim çünkü antalya maçını izlediğimde inanın bana ilk yarıdaki Trabzonsporu göremedim, sahada ne yaptığını bilemeyen bocalayan çırpınan bir takım vardı. Nefes alamayan bir insanın çırpınması gibi bir izlenim bıraktı gözümde. 5 puan farkı bile koruyamadık.

rakibimiz iki tane üst düzel oyuncu aldı ve meyvesini aldılar biz devre arası hiçbirşey yapmadık. tribüne adam almayacağız dediler ama yine sezer badura ferhata kaldık, bir tane kaliteli adam almadık demek ki yönetim bile önemsemiyor şampiyonluğu.

maçı kurtaracak oyuncularımız sezer badur ferhat buraksa o zaman yanmışız biz

hadi diyelim sivası yendik, sonra ne olacak? sivas şu ligdeki en kolay rakiplerden birisi, diğerlerini saymıyorum bile

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 22:08
Kardeşim sen kendini yorma sen ne dersen de onlar bildiklerini okuyacaklar ayrıca 2 3 galibiyet aldığımızda da başlayacaklar ona 5 diğerine 15 atarız ,şampiyonuz demeye başlayacaklar ...

cevabı futbolcularımız verecek İNANIYORUM ;)

Futbolcularımızın bende sahada en iyi cevabı vereceklerine inanıyorum :)

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 22:11

Sonuna kadar katılıyorum inanmak başarının yarısıdır :)

Kıvanç Çuvalcı
07.02.2011, 22:13

Tabiiki var abicim o nasil soru oyle sonra sampiyon olmasa ne olur biz bu takimi sampiyon olsun diyemi sevdik sence?sen birak o cok bilmisleri,onlar herseyi bilir ve hata yapmazlar.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 22:14
Tabiiki var abicim o nasil soru oyle sonra olmasa ne olur,sen birak o cok bilmisleri,onlar herseyi bilir ve hata yapmazlar.

Abi sizede teşekkür ederim düşüncenizden dolayı :)

Hep destek tam destek :)

.....
07.02.2011, 22:15
arkadaşlar hatam varsa affola, inanın bende böyle karamsar bir hava yaratmak istemezdim ama malesef durum budur. her zaman çevremdekilere üzülmeyin bu sene şampiyon olacağız diye teselli eden ben bile artık pes ettim çünkü antalya maçını izlediğimde inanın bana ilk yarıdaki Trabzonsporu göremedim, sahada ne yaptığını bilemeyen bocalayan çırpınan bir takım vardı. Nefes alamayan bir insanın çırpınması gibi bir izlenim bıraktı gözümde. 5 puan farkı bile koruyamadık.

rakibimiz iki tane üst düzel oyuncu aldı ve meyvesini aldılar biz devre arası hiçbirşey yapmadık. tribüne adam almayacağız dediler ama yine sezer badura ferhata kaldık, bir tane kaliteli adam almadık demek ki yönetim bile önemsemiyor şampiyonluğu.

maçı kurtaracak oyuncularımız sezer badur ferhat buraksa o zaman yanmışız biz

hadi diyelim sivası yendik, sonra ne olacak? sivas şu ligdeki en kolay rakiplerden birisi, diğerlerini saymıyorum bile

Hocam maçları izlediğinizden emin misiniz ?

Allah'ın izniyle Sivasspor maçını kazandıktan sonra lider adımlarla önümüze bakacağız içimiz rahat olsun. Umudunu kaybetme kaybedilmiş bir şey yok. Herşeyin telafisi vardır...

Yiğit SARI
07.02.2011, 22:15
Şuan sadece 1 galibiyete ihtiyacımız var. Bu 1 galibiyet morali o kadar yükseltecekki devamı da gelecek belkide.

Kıvanç Çuvalcı
07.02.2011, 22:16
Felaket tellalları yine türemiş.

Sizleri iyi günlerde de görmek istiyoruz buralarda !

Aynen valla gercekten dikkat ettimde hic burda yazmayan,gormedigimiz bir suru insan turedi son gunlerde,hepsi sanki baltalari topraktan cikarmis gibi geliyor,hic ya sakin olalim soyle yapalim boyle yapalim diyen yok,varsa yoksa suclu arayalim,kelle arayalim.

.....
07.02.2011, 22:27
İyi günlerde en önde gider bu felaket tellalları.

Kötü günde en büyük darbeyi vururlar ama...

Ömer Faruk61
07.02.2011, 22:32
Boyle Sevda mi Olur
Boyle Sevda mi Olur
Boyle Sevda mi Olur

Girmesun yerun dibina
Girmesun yerun dibina
Girmesun yerun dibina

Hayde Hayde Fırtınam İnanıyoruz.Çık yukarı ezilsin İstanbul ağaları...

Alihan Ertürk
07.02.2011, 22:32
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs896.ash1/180415_10150092514743908_196076128907_6205262_7295 479_n.jpg

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 22:33
Onur u milli takım kadrosuna Şenol hoca nın göndermediğini düşünüyorum riske etmek istememiştir. Nedir son durum o konuda da bir bilgim yok. Onur a da birşey olmasın şu sıkıntılı günlerde. Allah yar ve yardımcımız olsun. Artık görmeyi nasip etsin bu şampiyonluğu bize.

Mesut
07.02.2011, 22:35
grosicky dikkat edilmesi gerek

altinkaya08
07.02.2011, 22:37

Sıvas ın sol tarafı zayıf.Orada Yattara yada Burağın oynaması lazım.Kaldıki barış sağbek oyuncusu değil.Şuanda Serkandan başka sağbek oynayacak oyuncumuz yok.Ayrıca defansın göbeğinde sorunlarımız var.Buna birde barışı sağbek oynatırsak macera ararız derim ben.

Mesut
07.02.2011, 22:39
orta saha üçlenecekk olmuyor işte
olmuyor niye hala sürdürüyoruz bunu
---ceyhun---
selçuk-colman
takımın reçetesi

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 22:40
Barış ve Serkan ın aynı anda oynaması bence yanlış bir düşünce arkadaşlar. etkili bir kanat organizasyonu gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Barış halen hazır değil maçları kaldıracak kapasitede olduğunu sanmıyorum

KÖKSAL AYDIN
07.02.2011, 22:42
En büyük sıkıntılarımızdan biri de golü bulunca avantajı koruyamamak.

Tam tersi ise gol yediğimizde daha iyi oynamamız.

Bu, maçlara iyi konsantre olamadığımızı gösterir.İlk yarı hep böyle oldu.

Sivas maçında, ilginçtir erken gol bulmaktan korkuyorum.Çünkü yine hazin sonla karşılaşacağız diye düşünüyorum.

Sabırlı oynamamız lazım.

Tayfun Aydın
07.02.2011, 22:49
1.TRABZONSPOR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3596) 20 16 3 1 48 14 34 51
2.FENERBAHÇE (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3592) 20 16 3 1 45 12 33 51
3.BEŞİKTAŞ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3590) 20 14 3 3 51 22 29 45

96 sezonu 20.haftası bu şekilde bitmiş.

ağasarlı emre
07.02.2011, 22:51

cevabı futbolcularımız verecek İNANIYORUM ;)naber berat

Mehmet Zeki
07.02.2011, 22:52
1.TRABZONSPOR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3596) 20 16 3 1 48 14 34 51
2.FENERBAHÇE (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3592) 20 16 3 1 45 12 33 51
3.BEŞİKTAŞ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3590) 20 14 3 3 51 22 29 45

96'ya donmenizi anlayamiyorum :o. Bari bunu koydunuz son sampiyon oldugumuz tabloyuda koysaniz :)

gokhan_61_
07.02.2011, 22:52
Y_e_n_i_c_e_z!!!!!!!!!!!!!!

Ömer Faruk61
07.02.2011, 22:58
Bir daha ne olursa olsun isterseniz 20 puan önde olun burada hiçbir şekilde rakibi küçümseyen yorumlar yapılmamalı.Temkinli ve ayaklarımız yere basmalıyız.Sabır ve Sağduyu başarıdaki en büyük anahtar..

Murat 61
07.02.2011, 23:01
Rüya görme yasaklansın. Özellikle fark atılan rüyalar.

:)

Mustafa Umut
07.02.2011, 23:03

Abi niçin bunu her yere yazıp duruyorsun?
Amacın moralimizi bozmaksa yılmadık hala averajla da olsa lideriz.
Eğer gelip buraya köstek olacaksanız burda yeriniz yok.Buraya destek olmaya geliyoruz.
Lütfen saçma sapan şeyler yazıp durmayın.Bunu yazmanızda ki tek amaç vardır o da moralimizi bozmak.Bu tabloda ilk 2 sıradaki takım 51 puan toplayabilmiş ise alt sıradaki takımlar çok kötüdür ki bu puanları toplasınlar.Ama ligimiz de kolay denilebilecek rakip yokken, artık lig iyice zorlaşmış iken ilk sıralardaki takımların puan kaybını her hafta gözleyebiliyoruz.Bu sene lig diğer senelerden çok daha zor ve biz de zoru severiz.Burayı bu şekilde felaket habercisi mesajlarınızla doldurmayın lütfen.
Bunu yazınca elinize ne geçti sormak istiyorum_?

Keleşoğlu
07.02.2011, 23:09
rüya konusunda genelde yanılmıyorum. hatta fener maçı öncesi herkes galibiyet rüyası görürken buraya "bi benmi kötü rüya gördüm" diye yazmıştım.. bundan sonra gördüğüm rüyaları yazacağım beni takip edin:)

İskender66
07.02.2011, 23:13
1.TRABZONSPOR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3596)20 16 3 1 48 14 34 51
2.FENERBAHÇE (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3592)20 16 3 1 45 12 33 51
3.BEŞİKTAŞ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3590)20 14 3 3 51 22 29 45

Ya hemen her başlıkta ve her ortamda 96 senesine atıf yapılıyor. O yıllar geride kaldı. Bende o zamanlar herkes gibi büyük travma yaşadım. Hatta o anı kısaca anlatmak gerekirse 96 mayısta Diyarbakır Lice dağlarında operasyondayken radyodan dinliyordum maçı. İnancıma göre kendimi intihar edemezdim. Maç bitince elime silahımı alıp teröristlerin olduğu bölgeye doğru tek başıma gidip çarpışarak kendimi öldürtmeyi düşündüm. Yaşamamın bir anlamı kalmamıştı bana göre. Komutanlar ve arkadaşlarım zor teskin etti beni. Neyse işte zamanla acılarımız kabuk bağladı. Aradan 15 sene geçti. Bu yaralarımızı kanatmaya gerek yok. Her ortamda 96 senesinden örnek verme adetini bırakalım lütfen. Senin mesajını alıntılıyorum ama sadece sana yazmıyorum yanlış anlama. Bu forumda pek çok kişi o kara dönemi hatırlatıp duruyor deli oluyorum.

inadına_Trabzon
07.02.2011, 23:14
Selçuğun yükünü hafifletsinler yeter.

Keleşoğlu
07.02.2011, 23:15
96 hesabını geçen sene fazlasıyla kapattık artık konuşmanın gereği yok

ErtuGrul
07.02.2011, 23:21
Sivas acisindan daha stresli bir mac, kume dusme potasindalar sahaya kazanmak icin cikacaklar, acik futbol oynayacaklar buyuk ihtimal, sivasin sol kanat problemi ve ortasahadaki uretken futbolcu yoksunlugu maci lehimize cevirecektir diye dusunuyorum..tahminlerimizden daha rahat bir mac olacak..

demirel
07.02.2011, 23:23
Bundan sonra üç maçpeşpeşe kazanana kadar bize rahat maç yok,bunu aklınızda tutun,tüm oyuncular sahaya stresli ve gergin çıkacaktır,bu nedenle yeni transferleri kullanmalıyız,en az gergin onlar olurlar

orkun kır
07.02.2011, 23:25
bnm anlamadığım bu lig başladığında herkes aynı puanda değilmiydi ? biz eşitken 9puan fark yapmadıkmı ? şimdi bursayla aynı puanda fenerin 2puan önünde olunca sanki galatasaraydan bile kötü durumdaymışız gibi bi hava estiriliyor... basında bi adamda çıkıp demediki ya kardeşim bu trabzon hala şampiyon die...herkes farkında varsın bütün TÜRKİYE kenetlenmiş TRABZONUMUZU şampiyon yapmamak için çabalıyolar...biz bi avuç insanız..gerçe bizdeki inanç alayına yeter o ayrı mevzu. tabiki düşüş yaşıcaz ama önemli olan bunu en kısa sürede atlatmak ve sivas maçı patlama olacak ben buna inanıyorum. kimse moral bozmasın biz inandık o kupayı öyle yada böyle alacaz...

Cihan_61
07.02.2011, 23:25
Jaja kesilip Ceyhun oynamali
nede olsa seviyor ceyhun sivasi :D

olcay_61
07.02.2011, 23:27
3 maçlık serinin başlangıcı olur inşallah(güvenemiyorum takıma artık temenni sadece) maç günü hava nasıl olur bilmiyorum ama umarım BUZDA DANS olmaz...

Tayfun Aydın
07.02.2011, 23:28
Abi niçin bunu her yere yazıp duruyorsun?
Amacın moralimizi bozmaksa yılmadık hala averajla da olsa lideriz.
Eğer gelip buraya köstek olacaksanız burda yeriniz yok.Buraya destek olmaya geliyoruz.
Lütfen saçma sapan şeyler yazıp durmayın.Bunu yazmanızda ki tek amaç vardır o da moralimizi bozmak.Bu tabloda ilk 2 sıradaki takım 51 puan toplayabilmiş ise alt sıradaki takımlar çok kötüdür ki bu puanları toplasınlar.Ama ligimiz de kolay denilebilecek rakip yokken, artık lig iyice zorlaşmış iken ilk sıralardaki takımların puan kaybını her hafta gözleyebiliyoruz.Bu sene lig diğer senelerden çok daha zor ve biz de zoru severiz.Burayı bu şekilde felaket habercisi mesajlarınızla doldurmayın lütfen.
Bunu yazınca elinize ne geçti sormak istiyorum_?

Arkadaşım bunu esas olarak şampiyonlukla ilgili başlığa koydum amaç moral bozmak değil hala kaybedilmiş bir şey olmadığıdır.O başlığa bakarsan daha ayrıntılı puan tabloları da göreceksin.bu tabloda moral bozacak birşey yok.Hem aşşağıdaki moralini yerine getirir umarım.
1983-1984 yılı 34. haftası.
Trabzonspor 34 18 14 2 43 14 50
Fenerbahçe 34 17 11 6 46 24 45
Galatasaray 34 17 10 7 54 29 44

Verilen tepkileri anlıyorum 96 yı rahatlıkla koymamım nedeni artık o defterin tamamen kapanmış olması ve tekrar söylüyorum tüm koyduğum puan tabloları sonuna kadar yarışın içinde olacağımızı göstermek içindir.Başka bir amaç taşımaz taşıyamaz.Çünkü ben bir Trazbzonluyum

Tayfun Aydın
07.02.2011, 23:30
bnm anlamadığım bu lig başladığında herkes aynı puanda değilmiydi ? biz eşitken 9puan fark yapmadıkmı ? şimdi bursayla aynı puanda fenerin 2puan önünde olunca sanki galatasaraydan bile kötü durumdaymışız gibi bi hava estiriliyor... basında bi adamda çıkıp demediki ya kardeşim bu trabzon hala şampiyon die...herkes farkında varsın bütün TÜRKİYE kenetlenmiş TRABZONUMUZU şampiyon yapmamak için çabalıyolar...biz bi avuç insanız..gerçe bizdeki inanç alayına yeter o ayrı mevzu. tabiki düşüş yaşıcaz ama önemli olan bunu en kısa sürede atlatmak ve sivas maçı patlama olacak ben buna inanıyorum. kimse moral bozmasın biz inandık o kupayı öyle yada böyle alacaz...

Olay farkın 3 hafta da kapanması.Herkesin moralini bozar rakibi de bir o kadar motive eder.4 haftaya 1 puan yazdım Trabzonspor kafamda ligi oynadım ve 76 puanla şampiyon olduk.Amam ben oynadığım için ne kadar tutar o da ayrı

Mustafa Umut
07.02.2011, 23:33
Arkadaşım bunu esas olarak şampiyonlukla ilgili başlığa koydum amaç moral bozmak değil hala kaybedilmiş bir şey olmadığıdır.O başlığa bakarsan daha ayrıntılı puan tabloları da göreceksin.bu tabloda moral bozacak birşey yok.Hem aşşağıdaki moralini yerine getirir umarım.
1983-1984 yılı 34. haftası.
Trabzonspor 34 18 14 2 43 14 50
Fenerbahçe 34 17 11 6 46 24 45
Galatasaray 34 17 10 7 54 29 44

Yanlış anladıysam özür dilerim abi.Ben tam tersi bir görüşle koydunuz zannettim.
Sene başında 20. haftada Trabzonspor Bursaspor ile beraber 44 puanla lider olacak deseydi kim kabul etmezdi ?

Paksoy
07.02.2011, 23:35
Kanaltürk'de Sadri Şene'in açıklamalarını gösteriyor.

Tayfun Aydın
07.02.2011, 23:38
Yanlış anladıysam özür dilerim abi.Ben tam tersi bir görüşle koydunuz zannettim.
Sene başında 20. haftada Trabzonspor Bursaspor ile beraber 44 puanla lider olacak deseydi kim kabul etmezdi ?

Emin ol futbol seyretmeyi bırakmayı bile düşündüm hala çok sinirliyim yapılan hatalara şampiyonluğumuzu çalmaya uğraşan azizeye bursa lılara tepkisiz yönetimimize.Ama buraya gelmek için 1 sene daha beklemek gerekiyor.Şimdi sıfırdan başlayacaz belki ama kalan 14 maç ve hala avantajlıyız.Çünkü 2 maç deplasmandayız.Rakip istediği kadar kapanabilir.

demirel
07.02.2011, 23:39
Bana göre 24. hafta yarıştan biri kopar,umarım biz olmayız

Uğur Ö.
07.02.2011, 23:41
İkinci yarıda ki puan kayıplarının tek sebebi bence sakin olarak maç oynayamamız.O kadar telaş içinde oynuyoruz ki bu oyun düzenimizi bile bozuyor.Bence tek yapmamız gereken sabırlı bir şekilde oynamak

inadına_Trabzon
07.02.2011, 23:42
Sert maç olacak
Kapanacaklar
Tekme atacaklar
Duran toplarla çözülür kilit.Kim atarsa artık.Ceyhun oynamalı. 1.94 Kornerdi frikikti bunların tehlikesini en aza indiririz.Umut yırtıcı oynamalı. Mehmet Yıldız oynarsa ona top şişirip dururlar.Bu yüzden de CEYHUN olmalı. Selçuğu defansif yükünü azaltacağı içinde CEYHUN.Kullanacağımız kornerlerde bir silah olarak CEYHUN.

Rıza, selçuk a colman a pres yapın talimatını vermiştir.Fenerbahçe gibi oynamaya çalışacaklar.Bu sefer bizde savaşmalıyız.Colman çok basit top kayıpları yapabiliyor.Jaja da top kaptırdığında büyük tehlike yaşıyoruz.Topun kıymetini bilerek oynamalıyız.

Deplasmanda olduğumuz için benim kazanacağımıza inancım antalya maçından daha büyük :)

Tayfun Aydın
07.02.2011, 23:45
Bence de Ceyhun fizik olarak mantıklı ama formsuz.Bi de zemin kötü olursa çok top kaybı yapabilir.Cale ve Giray da yok.Piotr oynar ve çok iyi bir performans gösterirse Cale ye mahkum kalmayız.Glo nun defansı Egemen gibi toplaması ve Mustafa nın da hatasız oynaması lazım.Sabır la denemeliyiz.Basacaklar saldıracaklar ve sert oynayacaklar.Bize topu vermemeye çalışacaklar.Zemin de bizim oynumuzu bozabilir.Bir maçta biz de ileriye top şişirelim uzun adamlarımıza.

Tayfun Aydın
07.02.2011, 23:47
Bana göre 24. hafta yarıştan biri kopar,umarım biz olmayız

Korkma kimseyi kopartmayacaklar.düşün ki fenevle bursa başa baş kaldılar kime seyrettirecekler ligi.Bu yüzden biz fenev ve bursa sonuna kadar başa baş gideceğiz.

orkun kır
07.02.2011, 23:48
ceyhunda tam bi ofansif oyuncu tipi war aslında..bence ceyhundan önce alanzinho jaja değişikliği biraz daha olumlu yansır gibi geio bana

.....
07.02.2011, 23:49
Ceyhun u artık bu takıma adapte etmek lazım.

Colman iyi hoş ama isteneni veremiyor baze. Ceyhun Türkiye Milli Takımı içinde önemli bir oyuncu.

ihsan candas
07.02.2011, 23:50
sezer oynamalı

orkun kır
07.02.2011, 23:52
sezer oynamalı

sezer bu takımın topçusu değil benim görüşüm..

werg
07.02.2011, 23:57
Bu maçı Sivas'tan fazla istersek ki isteyeceğimizi umuyorum galip geleceğimiz aşikar, kalite olarak altımızda bir takım bizi yenmelerinin tek yolu daha hırslı oynamaları.Bu takım buna izin vermeyecektir

matalar
07.02.2011, 23:59
BERABERLİK KOKUSU ALIYORUM.
galibiyetleri değil ama beraberlikleri seriye bağlayabiliriz..

Murat KARAKURT
08.02.2011, 00:00
şimdi bana burda kızacaklar ama sanki Jajasız bir onbir denemeliyiz başka kelime bulamıyorum kusura bakmayın çok şımarık takım oyununa sekte vuruyor gibi....

batugol
08.02.2011, 00:00
futbolcular rahat değil
rahat olursalar maçı alırız

uemit
08.02.2011, 00:01
bizim takim kadar istiyen! ac olan futbolcu toplulugu yok!!! kimse trabzonsporlu olmasda hem aclar hem karrier pesindeler!! ama olmuyor!!! ama istemekle olmuyor!! sivas maci sansa bagli!! helede stadt öyle karli marli olursa! bizde de sans yok! demekki=puan kaybi

werg
08.02.2011, 00:06
şimdi bana burda kızacaklar ama sanki Jajasız bir onbir denemeliyiz başka kelime bulamıyorum kusura bakmayın çok şımarık takım oyununa sekte vuruyor gibi....

Bu yoruma kim niye kızsın ki herkes fikrini söyleyebilir.Mantıklıda olabilir

orkun kır
08.02.2011, 00:07
bizim takim kadar istiyen! ac olan futbolcu toplulugu yok!!! kimse trabzonsporlu olmasda hem aclar hem karrier pesindeler!! ama olmuyor!!! ama istemekle olmuyor!! sivas maci sansa bagli!! helede stadt öyle karli marli olursa! bizde de sans yok! demekki=puan kaybi

Karmı yağar şimşek mi çakar sivasmı yanar kül olur bilmem biz bu maçı alacaz arkadaşım.takımımızı o kadar da küçük düşürmeyin..

pReN@_61
08.02.2011, 00:18
Zor maç.Zor deplasman.

TSezgin61
08.02.2011, 00:24
karlimi hava sivasta?

acaba diyorum ceyhun-colman-selcuk orta sahasiylami ciksak... selcuk ve colman biraz daha rahat ileri cikardi...

jaja oynamasa mesela. sonradan duruma göre oyuna girse ikinci yari. sol kanat engin, sag kanat burak. orta saha umut yada brozekmi olsa...

ama zemin düzgünse yine ayni sekilde oynamaliyiz. su tayfunda bi düzelemedi arkadas. serkan-jaja-selcuk oynardi orta sahada...

uemit
08.02.2011, 00:26
orkun biz düsürmoyurz!! zaten o sahda barca oynasada zor bi mac olur!!

TSezgin61
08.02.2011, 00:31
arkadaslar rahat olun.

bu takim kamp döneminde yanlis idman yapti. onun yorgunlugunu yasadi.

ankaragücü macinda silikti. fener macinda birazcik paslasmalar düzelmisti. antalya macinda zaten cok daha iyidik ama pozisyona giremiyorduk...

sivas macinda onuda atlatip rahat bir galibiyet alacaz. kimsenin süphesi olmasin... takim kendine gelmistir.

sivas ve manisayida kazanirsak, bu takim bu soku tekrar yasamamak icin canla basla mücadele edecek.

.....
08.02.2011, 00:37
Selçuk bugün güzel konuştu NTV SPOR a.

Takım üzgün ama morali bozuk değil yani inanmış hepsi.

Bunlar zafere giden yolda çekilen çileler.

Sonunda zafer bizim olacak Allah'ın izniyle.

vatandas61
08.02.2011, 00:40
jaja yattarasiz oynayamiyor. Yattara maca basladi mi iyi oynasin kötü oynasin adamin basinda 2 kisi bekliyor. Jaja da böylece bos kaliyor.
Yattara cok elestiriliyor, trabzonda isi yok deniyor ama söyle bir bakiyorum da ankaragücü macindaki assisti yattara yapti. Ayni macta en az 3 yüzde yüzlük pozisyon hazirladi.
Besiktas macinin en iyi adamiydi. Önemli olan yattaradan ne beklediginizdir. Bu adam al da at der, atamiyorlarsa yattara kötü oluyorsa bir dakika bile durmasin gitsin.

Bence yattara ilk 11 de baslamali.

Alihan Ertürk
08.02.2011, 00:43
Selçuk bugün güzel konuştu NTV SPOR a.

Takım üzgün ama morali bozuk değil yani inanmış hepsi.

Bunlar zafere giden yolda çekilen çileler.

Sonunda zafer bizim olacak Allah'ın izniyle.

.....
08.02.2011, 00:45

Eyvallah kardeşim o Şenol Hocamızın güzelliği , seninki de ayrı güzel :p :)

Murat KARAKURT
08.02.2011, 00:47
arkadaslar rahat olun.

bu takim kamp döneminde yanlis idman yapti. onun yorgunlugunu yasadi.

ankaragücü macinda silikti. fener macinda birazcik paslasmalar düzelmisti. antalya macinda zaten cok daha iyidik ama pozisyona giremiyorduk...

sivas macinda onuda atlatip rahat bir galibiyet alacaz. kimsenin süphesi olmasin... takim kendine gelmistir.

sivas ve manisayida kazanirsak, bu takim bu soku tekrar yasamamak icin canla basla mücadele edecek.
bende böle düşünüyorum artık kazanmanın vakti geldi

Armağan Dere
08.02.2011, 00:48
Korkma kimseyi kopartmayacaklar.düşün ki fenevle bursa başa baş kaldılar kime seyrettirecekler ligi.Bu yüzden biz fenev ve bursa sonuna kadar başa baş gideceğiz.

Şampiyonluk inancım %70'den %30'a indi ancak,Fener bu 2 maçı alırsa(Kayseri,Bjk)rampadan düzlüğe çıkıyor..biz düzlükleri aşamadık..(Antalya-Ankaragücü)...Fener bu 2 maçı alırsa biz Bjk maçı da dahil kayıpsız gitmeliyiz..Fener-Bursa ve Trabzon-Bursa maçları ilk 2'yi kesin belirler..Gs-Fener ve Gs-Trabzon maçları da şampiyonu...

Gürsoy61
08.02.2011, 00:49
Son sınav da az önce açıklandı büte kalmamışım.Bu demek oluyor ki cumartesi maçtayım.Maç gününe bilet kalmaz sanıyorum varsa sivasta yaşayan bi bilette bizim için alsın.

ihsan candas
08.02.2011, 00:50
rahat kazanırız

.....
08.02.2011, 00:58
1-0 kazanalım ve 3 puanı alalım kafi.

İyi oynayarak 3 puanı alamadık bi kere de kötü oynayıp alalım o 3 puanı.

bASTURk
08.02.2011, 01:00
İlk defa maçın gelmesini istemiyorum.Evet abi bu maç hemen oynanmasın,camianın üstündeki şu ölü toprağı bir atsaydık...

Milli maç,kamp vs. derken kafayı resetler inşallah bizimkiler.Takımdan haber alamıyoruz;''dış dünyaya kapalıyız!''

Çakıroğlu İhsan
08.02.2011, 01:01
Takım 7. haftaya kadar puan kaybedebilir ondan sonra seri galibiyetler gelecektir.Bu maç ve önünde ki 3 maçı en az kayıpla atlatmalıyız.

mit_o
08.02.2011, 01:02
bu maçı öyle böyle kazanmamız gerek yoksa liderlik de gider şampiyonluğa da el sallamaya başlarız artık !!!

.....
08.02.2011, 01:04
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167581_10150137728231815_8715106814_8571315_673390 8_n.jpg

Tribünlerde Koreografi Hazırlıyoruz (Ücretler Toplanıyor)
İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

1) Külünkoğlu - 20 TL
2) Badaloğlu 20 TL
3) Kaya - 20 TL
4) Çetocan
5) Tolga Kurt
6) Nizam
7) cagdasdeniz4242 20 TL
8) Adem Erdoğan 20 TL
9) Süleyman Tutar - 20 TL
10) cemilep - 30 TL
11) Bıyıklıoğlu - 20 TL
12) Gökçebey - 10 TL
13) EFO – 50 TL
14) Emrullah Düzenli – 20 TL
15) Fatih Balta 20 TL
16) Lazvegass 25 TL
17) itsmylife 61 TL
18) Lazoli06 - 20 TL
19) Faruk Uysal - 20 TL
20) Hüseyin Yaman - 20 TL
21) Murat Altun - 20 TL
22) Ömer Yüce 97 TL
23) İlker Dinç 20 TL
24) UğuR 20 TL
25) Ömer 20 TL
26) Turgay Atalay 20 TL
27) Bakanay61 30TL
28) Ünal Er 100 TL
29) Bir Dost 15 TL
30) Cengiz Çubukcu 20 TL
31) Kadir Aydın 20 TL
32) Ömer Kibar 27 TL
33) Behçet61 20 TL
34) İlker_ 20 TL
35) Barış Karataş 30 TL
36) Tunga 61 TL
37) thepatfhinder+worldmaster 15 TL
38) Ali Şahin - 47 TL
39) Mehmet Mercanlı - 20 TL
40) Mehmet Sönmez - 15 TL
41) leviathan_-1461 - 30 TL
42) Bıyıkoğlu - 20 TL
43)
44)
45)
46)
47)
48)

İŞ BANKASI
GARANTİ BANKASI

Türkiye İş Bankası

Borsa Şubesi (Şube kodu 1125)
Hesap No: 35810
(Metin Külünk adına)

Garanti Bankası

Sahrayı Cedid Şubesi Şube kodu 0277
Hesap No: 6694527
(Ahmet Haşim Badur adına)

Yurt Dışından Havale gönderecekler için;

IBAN : TR78 0006 4000 0021 1250 0660 21
Hesap Numarası : 0066021
Şube Kodu : 1125
Hesap Türü: EUR
Hesap Sahibi : Metin Külünk

İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

Helvacı61
08.02.2011, 01:09
arkadaşlar katılacağım şuan tatildeyim. okullar açılınca ayın 15inde hesaba yatıracağım zaten iki maç deplasmandayız. umarım geç kalmam.

Helvacı61
08.02.2011, 01:15
sivasın küme düşme korkusu olabilir. ama bu bizden daha çok isteyecekleri anlamını taşımaz.çünkü bizim şampiyon olamamamız sivasın kümeye küşmesinden daha önemli. yani bizim hedefimiz daha büyük ve daha çok isteyeceğiz. daha iyi takımımız var. karşımızdakide bizim kadar stresli olacak maçı rahat kazanacağız.

mit_o
08.02.2011, 01:17
bu maç sivas'da buz gibi bir hava olur sanırım polonyalılar kesin oynamalı ilk 11'de onlar soğuğa alışık millet :)

kemal_efe
08.02.2011, 01:47
önümzdeki 2 deplasmanı kayıpsız atlatırsak 2 hafta sonra 2 takımlada puan farkını açmış şekilde lideliğe devam ediyor olacaz ama önce sivası geçmemiz lazım,öyle veya böyle 3 puanı alacaz başka seçenek düşünmek istemiyorum.

yatara
08.02.2011, 01:50
Yönetim Jajayi bir uyarmasi lazim facebook sayfasinda her resminde elinde bir bira var kendine dikkat etmesi lazim

usa_me
08.02.2011, 02:08
ya önümüzdeki 14 haftanın lideri olup şampiyon olacaz. Bu kadar basit bi olay!!!

Furkan Dündar
08.02.2011, 02:56
Yönetim Jajayi bir uyarmasi lazim facebook sayfasinda her resminde elinde bir bira var kendine dikkat etmesi lazim

adresini versene hoca

Kadir
08.02.2011, 03:26

Ooo Jaja'yı sevdim :D

CAFER ÖZER
08.02.2011, 09:05
Maç günü Sıcaklık 2 derece,
Demekki bu hafta oyuncular donmayacak.
Karda yok o zaman daha iyi.

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SIVAS
İl ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | SİVASYükseklik:1285 m.
Enlem:39° 44' K
Boylam:37° 1' D
Gün Doğumu:06:33
Gün Batımı:16:59
Bölge:İÇ ANADOLU
Havza:KIZILIRMAK
TARİH TAHMİN EDİLEN GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
Sıcaklık (°C) Hadise Nem (%) Rüzgar (km/sa) Uç Sıcaklık (°C) Ortalama Sıcaklık (°C)
En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek Yön Hız En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek
8 Şubat Salı -8 1 65 94 5 -26.4 10.5 -7.2 1.4
9 Şubat Çarşamba -9 3 85 96 6 -24.6 11.2 -8 0.8
10 Şubat Perşembe -8 2 78 92 3 -24.1 10.5 -8.8 0.9
11 Şubat Cuma -7 1 76 89 12 -23.7 13.2 -7.7 1.7
12 Şubat Cumartesi -8 2 53 87 18 -22.4 14.5 -7.7 1.8

ozturk
08.02.2011, 09:19

Aaa olur mu öyle şey. O takımın en önemli(!) oyuncusu.Şampiyonluk yolunda ona çok ihtiyacımız var.

Aman paşa gönlü incinmesin.Hatta bence Şenol Güneş haftalık antrenman ve izin programlarını ona danışarak ayarlamalıdır..

Adem Erdoğan
08.02.2011, 09:35
Zamanında Nouma için diskolardan çıkmıyor diyiliyordu.

Adam "Diskolar benim vitaminimdir" dedi konuyu kapattı.

Sahada oynasında isterse ayyaş dolaşsın.

Ali YİĞİT
08.02.2011, 10:09
BİR FİLM DİYALOĞU
(...8 Mile filminden)
“-Hangi noktaya gelince salla gitsin demek lazım düşündün mü?... Umut etmekten vazgeçip, gerçekleri görmeye başlamak gerektiğini anladığında...”
34.Haftaya kadar umudumuz sürecek beyler...

Okan Çıtlak
08.02.2011, 10:12
fener maçı için beşiktaş maçına yedek kadroyla giden şenol hoca 6 oyuncuyu niye milli takıma gönderdi şimdi bunlar hafta sonu yorgun yorgun nasıl top oynayacaklar. :)

Adem Erdoğan
08.02.2011, 10:15
Eğri oturup doğru konuşmak lazım, 21. haftaya lider olarak girip şampiyonluktan ümit kesmek düpedüz mallıktır, enayiliktir,andavallıktır. :)

10 numara
08.02.2011, 10:18
şenol hoca 4-2-3-1 den vazgeçip 4-1-3-2 ye dönecekmiş pawel ile umut'u oynatacakmış forvette...

ispela61
08.02.2011, 10:23
hala şampiyonluğun en önemli adayı biziz.unutulmasın.bir galibiyet takımı kendine getirecek.

Tangerine Dream
08.02.2011, 10:25
BİR FİLM DİYALOĞU
(...8 Mile filminden)
“-Hangi noktaya gelince salla gitsin demek lazım düşündün mü?... Umut etmekten vazgeçip, gerçekleri görmeye başlamak gerektiğini anladığında...”
34.Haftaya kadar umudumuz sürecek beyler...

Bir şarkı sözü
(Pink Floyd - Time)

"Sessiz bir buhrana takılıp kalmak İngilizler'e özgüdür."
Bu aynı zamanda bazı Trabzonsporlu arkadaşlara da özgü. Artık 1996 krizinden kurtulsunlar lütfen.:)

takacan
08.02.2011, 10:29
Eğri oturup doğru konuşmak lazım, 21. haftaya lider olarak girip şampiyonluktan ümit kesmek düpedüz mallıktır, enayiliktir,andavallıktır. :)

:)

Daha ne diyeyim?

Ali İhsan
08.02.2011, 10:30

Bizde bu mallıktan kaybediyoruz zaten Adem. Fener gibi bir camia bile birleşti, müthiş bir sinerjiyle çıkışa geçtiler. Bu sinerjinin içinde hakem odası basma, kendi takımına ve/veya rakiplerinin rakiplerine primler olsa da sonuçta herkes fener için taşın altına elini soktu.

Bizse bizi bu günlere getiren hoca ve oyuncuların açıklarını bulmak, eleştirmek, yönetimi yıpratmaya uğraşmak, transfer istemek, edilince her türlü eleştirmek, edilmeyince de her türlü eleştirmek, ilk fırsatta herşeyi yıkmakla meşguluz.

Açık açık söyleyeyim bu kadroyla şampiyon olmak bana gurur verir. Rakiplerden kadro olarak güçlü olup da şampiyon olmanın ne zevki olabilir ki, niye Umut'u, Burak'ı, Engin'i kaybedeyim ki. Onlar benim ruhum, sahada görmekten zevk aldığım isimler.

Ben bu isimlerle şampiyon olmak istiyorum, onlara da inanıyorum.

bingolts
08.02.2011, 10:34
Erman Kılıça dikkat bu çocuk süper birşey aynı gökdeniz karadeniz gibi oynuyor boyu kısa ama toplara mükemmel vuruyor bu adamı marke etmk gerek maçta Ceyhuna vereceksin yoksa hüsran olabilir

bingolts
08.02.2011, 10:38
Sanmasınlar yıkıldık,sanmasınlar çöktük...Bir başka bahar için sadece yaprak döktük...

oflubektas
08.02.2011, 10:39
Rakip iyi top yapamıyor. Ayda yılda bir coşup müthiş performans yapabilen tek adamlarını Denizli'ye sattılar (Ceyhun Eriş). Bu maçın anahtarı da yapacağımız ön alan presi olacaktır. Fizik mücadelede altta kalacağımızı pek sanmıyorum. Deplasmanda oynuyoruz, Barca havalarına, "açılın geri geri olsun bir horon yeri" ne gerek yok. Selçuk'un savunma arkasına atacağı paslardan en az biri gol olsun yeter. Maç içinde sürekli basmak yerine arada bir gerilla taktiği uygulamalı, toplu atak yaptığımızda ise oyun şablonuna sadık kalıp Umut'u tek bırakmamalıyız. Mutlaka ceza sahasına süpriz adamlar girmeli. Kendinden kuvvetli takımlara karşı hem alan, hem de adam markajı yapan Sivas'a karşı süpriz bir isim ortaya çıkmalı. Ayrıca 75'e kadar maç berabere giderse işimiz şansa kalır ve açıkçası sonumuz olur.

winner
08.02.2011, 11:00
Takım evinde çok puan kaybetti.Bunun sebebi hep aynı şablonla oynanılması.

Artık yerleşmiş 4-2-3-1 düzeni deplasmanda çok verimli ama içeride yeterli olmuyor.
içerideki maçlarda klasik 4-4-2 ye dönülerek iki forvetle oyuna başlanılması sanki hücum gücünü daha çok artıracak gibi görünüyor.Rakip kapanıyor ve Umut ileride yalnız kalıyor.İkinci forvet yan toplarda ve karambollerde bile daha yüksek gol şansı yaratabilir.Çünkü rakip ceza sahasında dolaşıyor top çoğunlukla.

Bu durumda Jaja kulübeye Brozek ilk onbire olur içeride ki maçlarda.Jaja birazda el freni olmaya başladı, hücumun akışkanlığını bozuyor top ayağına geldiğinde.Colman ve Selçuk'un eski derin paslarını atamamalının bir nedeni de bu.jaja bu alanda bir set gibi ve genel de rakip stoperlere saplanıp top kaybediyor.Deplasman için birebir ama kapanan rakip için idela değil bence.

takacan
08.02.2011, 11:27
Takım evinde çok puan kaybetti.Bunun sebebi hep aynı şablonla oynanılması.

Artık yerleşmiş 4-2-3-1 düzeni deplasmanda çok verimli ama içeride yeterli olmuyor.
içerideki maçlarda klasik 4-4-2 ye dönülerek iki forvetle oyuna başlanılması sanki hücum gücünü daha çok artıracak gibi görünüyor.Rakip kapanıyor ve Umut ileride yalnız kalıyor.İkinci forvet yan toplarda ve karambollerde bile daha yüksek gol şansı yaratabilir.Çünkü rakip ceza sahasında dolaşıyor top çoğunlukla.

Bu durumda Jaja kulübeye Brozek ilk onbire olur içeride ki maçlarda.Jaja birazda el freni olmaya başladı, hücumun akışkanlığını bozuyor top ayağına geldiğinde.Colman ve Selçuk'un eski derin paslarını atamamalının bir nedeni de bu.jaja bu alanda bir set gibi ve genel de rakip stoperlere saplanıp top kaybediyor.Deplasman için birebir ama kapanan rakip için idela değil bence.

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Evet biz büyük takımız ve takımlar bize karşı tedbir alıyor ama biz de bunun karşılığını verebilmeliyiz. İdeal 11 ile sahaya çıkmak istikrar sağlanması açısından çok önemli ama rakiplerimiz bizi çözmüş durumda ve ısrar etmek yerine farklı çözümler aranması gerekmekte.

Hüseyin İlkin
08.02.2011, 11:53
Bursaspor (1-2):

Korcan
Uğur - Navratil - Hayrettin - Ziya
Rada
Mehmet Yıldız - Kadir - Erman Kılıç - Grosicki
Eneramo

Galatasaray (0-1):

Korcan
Uğur - Navratil - Hayrettin - Ziya
Grosicki - Kadir - Rada - Erman Kılıç
Mehmet Yıldız
Pedriel

İki maçta da Mehmet Yıldız kaleden uzak roller aldı. Ve her zaman olduğu gibi Sivas hücumlarını şekillendirdi. Birinci planları nerede oynarsa oynasın yine Mehmet ile topu buluşturmaları. Silahları kontra değil. Üç maçta sadece bir puan almış olmalarına rağmen sahaya koydukları daha fazlasını hak etmişti. Bireysel hatalar, bireysel beceriksizlikler puanların uçup gitmesini sağladı.

Grosicki çok önemli bir hücum gücü. Top ile oldukça seri. Ancak bek ile arasındaki uçurum bize büyük bir artı sağlayabilir. Bu boşluğu kullanabilecek isimlerimiz mevcut.

Tabii Sivas - Antalya maçında olduğu gibi bembeyaz bir zemin olursa bunların bir önemi kalmıyor. İş biraz şansa kalıyor.

Tayfun Aydın
08.02.2011, 12:00
Dün gece aklıma geldi Trabzon daki puan kaybettiğimiz 4 maçtada 2. yarı aynı kaleye top girmek bilmedi.Aynı kale tarafıyla hatırlanacağı üzere daha önceden de hoş olmayan anılarımız var.Öbür tarafa yani deniz tarafına bu sene en zorlandığımız maçta Karabük kendi kalesine gol attı.Sanki Lise tarafında veya yol tarafında kalan kale de bir uğursuzluk var oraya top işimiz düştümü girmek bilmiyor.Çok mu saçma oldu.

murat
08.02.2011, 12:02
Hava durumuna bakilirsa kar yok, ama bizim macta isitmayi acmazlarsa sasirmam. Yenmemiz gereken mac, iyi futboldan sonuc onemli. Girdigimiz pozisyonlarin 3 de 1 ini atarsak aliriz.. Kadro falan benim icin cok onemli degil yeterki formsuz 1-2 oyuncuyu kenarda tutup yenilere sans verelim..

Tangerine Dream
08.02.2011, 12:09
Evet, Rıza Hoca Mehmet Yıldız'dan farklı bir şekilde faydalanmaya çalışıyor. Şenol Hoca bunu da düşünerek yine orta sahayı üçlü şekline sokup ilk 11'de Ceyhun'a yer verecektir.

exelans_25
08.02.2011, 12:10
o top bu maçta kaleye girsin de istersek tarihimizin en kötü topunu oynayalım

Yiğit SARI
08.02.2011, 12:13
Brozek kardeşler forma istiyor..

Trabzonspor'un ara transferde Polonya'nın Wisla Krokow takımından kadrosuna kattığı, ancak fazla forma şansı bulamayan Pawel ve Piotr Brozek kardeşler, ilk 11'de forma şansı bulacaklarına inandıklarını belirttiler..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110208/brozek_kardesler_forma_istiyor.html

--

Artık zamanı geldi bence de.

şenolkılınç
08.02.2011, 12:24
çok zor maç. sivas çok değişti maça asılıyor artık. kolay kolay pes etmiyor. büyük ihtimalle sahayı pas yapılmasın diye karlı yada bozuk bırakacaklar. buda bizi 1-0 mağlup başlatır maça. brozekler oynar diye düşünüyorum. cale cezalı yerine piotr ilerdede soğuk hava ve kötü saha maçlarına alışık pawel . orta sahanın işi zor sivas top yapamıyor ama basıyor. fb maçındaki bir baskıyla karşıulacak takım. fakat büyük bir gerçek var defansları halen zayıf ve ağır. fizik mücadelesiyla kazanmaya çalışıyorlar. hızlı adamları arkaya kaçırarak kart göstertmek mümkün. ilk yarıda atılacak gol veya gollerle önde bitirirsek skoru koruruz gibime geliyor. ama yenecek golü çevirmek çok zor. o yüzden oyunu orta sahada kabul edip sakin kalıp sık sık faul alarak duran top veya arkaya atılan topla gol aranacak. inş kazanacağız.

Furkan Dündar
08.02.2011, 12:32
bu maçta gol yersek işimiz çok zorlaşır 1 gol bulup üstüne dahi yatabiliriz ..

TuAF2007
08.02.2011, 12:35
duran toplardan gol bulma arzumuz bu maçtada olucaktır gibime geliyor. devamlı ortalar falan... antalya maçında girayla burak resmen topları süstüler. o andaki psikilojidir tabi ama yere vurdursalar topu belki şansları daha çok olucak. duran toplara çalışması lazım özellikle kafa vuruşlarında topu süzmemeyi öğrenmeleri... antalya maçında oyunun hakimi bizdik sivastada böyle olur. İnşallah bi şekilde goller buluruz..

MaDDoX_61
08.02.2011, 12:43
her rakini ortadan delmeye kalkarsak işimiz çok zor.rakipler bize karşı katı savunma yapıyor,defans bloklarında adamlar 2-3 metre aralıkta oynuyor ve kurtulamıyoruz onlardan.topu biraz daha hızlı çevirip kanatlara inersek defansları karışır ve birbrilerinden uzaklaşırsa çok rahat gol ve goller buluruz.Önemli olan rakip savunmayı genişletmek,dar alanda oynarlarsa işimiz çok zorlaşıyor ankaragücü ve antalya maçında olduğu gibi

Helvacı61
08.02.2011, 12:46
düşünce şeklini sevdim. çok doğru.demişsin ama şampiyonluğa giderken 3 haftada 2 puan almayıda bi açıkla şu ilginç bir o kadarda doğru benzetmelerinden hangisine uygun:D

The Legend
08.02.2011, 12:57
bu maçta buda mı penaltı değil .bne hakem demek istemiyorum. artık penaltılarımız verilsin.

Oruç
08.02.2011, 13:09
Antalya gibi bunlar da "pozitif" futbol oynamazlar inşallah.

Berat Akçay
08.02.2011, 13:14
Artık 13 ün uğursuz olduğuna inandım ya 13 galibiyette kaldık

.....
08.02.2011, 13:15
Artık 13 ün uğursuz olduğuna inandım ya 13 galibiyette kaldık

13 bizim için uğursuz değil ki :)

Çetocan
08.02.2011, 13:19
Artik bu maci alalim baska hic bir sey istemem

Berat Akçay
08.02.2011, 13:24
13 bizim için uğursuz değil ki :)

Niye :) 13 de kaldık ya hee dersen ki hala lideriz :D

.....
08.02.2011, 13:27
Niye :) 13 de kaldık ya hee dersen ki hala lideriz :D

Haçlılar için ; 1453 ün rakamları toplamı 13 ediyor , İstanbulu fethettiğimiz yıl olduğu için onlara göre uğursuz :)

Ama biz Sivassporu yenerek yeni bir seriye başlayacağız Allah'ın izniyle.

winner
08.02.2011, 13:54
Kazanırız.bursa es es deplasmanında, fb evinde kayseriye takılır.Yeniden güneşli günlere.

SILENT06
08.02.2011, 13:56
Kazanırız.bursa es es deplasmanında, fb evinde kayseriye takılır.Yeniden güneşli günlere.

Çok iyimsersin :)

TameRHan
08.02.2011, 13:58
oyuncularımız sahaya çıksın,sağlam mücadele etsin,kazanmak için oynasın ve maçı alalım.stresmiş,rehavetmiş artık bunlara ayıracak vaktimiz yok.

Hotaman
08.02.2011, 14:07
Bu maçı kazanırsak Manisa deplasmanın daha kolay keçeceğini düşünüyorum.
Bu maçta şansta yanımızda olmalı. Erken bir gol bulursak 3 hafta sonra en az 3 puan fark atmış olacağız rakiplere.
İnancım tam.

kayhan61
08.02.2011, 14:21
bence 2 0 alırız macı tabi hocamız bazı oyuncuları dinlendirmeli engin gibi colman gibi ayrıca ceyhun defansif olarak takıma katılmalı selcuk jaja colman cok geriden top alıyor ileri gitmiyorlar

MaDDoX_61
08.02.2011, 14:25
Mehmet Demirkol

Toroğlu gitti kurtulduk!

Aykut Kocaman (http://www.milliyet.com.tr/index/Aykut%20Kocaman)’ın tüm Türkiye (http://www.milliyet.com.tr/index/Turkiye)’de büyük saygı görmesinin sebebi nedir?
Futbolculuğu, efendiliği hiç kuşkusuz...
Ama en çok 1996 ilkbaharında söyledikleri değil mi? 1-2’lik şampiyonluğa giden o maçın sonunda Ali Şen (http://www.milliyet.com.tr/index/Ali%20Sen)’in zulmüne uğramak pahasına Trabzonsporluların hakkını verişi, onları anladığını söylemesinden değil mi bu saygı!
Aykut Kocaman’ı ‘kocaman’ yapan attığı goller, büyük yeteneği, kazandığı zaferler kadar bu olaydır. İşte bu yüzden bir Fenerbahçe (http://www.milliyet.com.tr/index/Fenerbahce) efsanesi olarak Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor) teknik direktörlüğü için adı geçmiş, bu fikir camiada destek de görmüştür.
Peki kendisiyle ilgili algıyı kökten etkileyen bu olaydan sonra, kaderini tayin eden ‘Ali Şen manipülasyonları’na bizzat başvurmasını nasıl açıklayacağız! Bu nasıl bir kader!
‘Trabzonspor’a verilen 3 penaltı (http://www.milliyet.com.tr/index/penalti) irdelensin!’.
Bir Konyaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Konyaspor)-Fenerbahçe (Anelka) maçından sonra mesleği bırakma kararı almış, zorla ve neyse ki, bu kararından vazgeçirilmiş bir teknik adam Aykut Kocaman... Futbolculuğunda kazandığı penaltılar irdelenmiş bir santrfor...
Trabzonspor’u ağırlamadan 1 maç önce bunu tüm iyiniyetiyle söylese dahi (ki ben bu iyiniyetten eminim) bu açıklamanın nereye gideceğini bilmesi gerekmez mi? Başkası bilmez de Aykut Kocaman gibi bir empati ustası nasıl hesaplayamaz bunu!
Aykut Kocaman da bu sıkıcı oyunun bir parçası olacaksa biz kimin peşine takılacağız söylesenize!
Koridorlarda hakem azarlamalar, soyunma odasına dalmalar... Biz hepimiz, Aykut Kocaman’ı bunların bir parçası olsun diye mi sevdik.
Ne zamandan beri?
“Birinciyi, ikinciyi hakemler belirliyor. Bir plan yapılmış, onlar da uyguluyor”.
Kelimeler farklı, ama söylenen aynı şey değil mi?
Adnan Polat (http://www.milliyet.com.tr/index/Adnan%20Polat)’ın içinde bulunduğu durumu anlıyorum. Bu ülkede yerinde olmak istemeyeceğim ilk adam o!
Ama eğer bu cümleyi kuruyorsa bir karşı soru sormak zarureti doğar!
“Ne zamandan beri?”
Fenerbahçe’yle birlikte en çok şampiyonluk kazanmış kulübün çeşitli görevlerde 3 şampiyonluk yaşamış simgesi bunu söyler mi?
Bu demeç bu sene şampiyon olacak olan takıma laf atmak, tamam. Peki sadece o kadar mı? Geçen yıl, ondan önceki? Son 20 yılın 9’unda şampiyon olmuş Galatasaray (http://www.milliyet.com.tr/index/Galatasaray). Söylesenize Sayın Polat! ne zaman başladı bu iş?
Peki ya kupa? Lige karar veriyor hakemler, tamam... Ya kupaya? Ya Kadir Has (http://www.milliyet.com.tr/index/Kadir%20Has)’ta o Kupayı Galatasaray kaldırırsa? Ki, bu hiç uzak bir ihtimal değil! Ne olacak?
Kapılar açılsın çatışmalar başlasın
“İki hafta sonra oynanacak derbi maçında hakemlerin bu taraflı tutumları devam ederse ne yapacağız? Arzu etmediğimiz olayların nedeni maalesef hakemler olacaktır.
...Bundan sonra stat dışındaki olaylardan mesul değiliz. Bu zihniyetteki kişilere hodri meydan diyoruz”.
Serdal Adalı Pazar günkü basın toplantısında söylediği bu sözler ne anlama geliyor? Hiç uzatmadan, eğip bükmeden konuşalım. Bu, bundan sonra savaş var demektir.
“Bundan sonra olacaklardan siz mesulsünüz!”
Kabul edelim ki, bu Karabükspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Karabukspor) maçından sonra yapılmış bir basın toplantısı değil. Bu Fenerbahçe maçından önce yapılmış bir toplantı.
Tıpkı Fenerbahçe’nin, Trabzonspor maçından önceki manevrası gibi. Artık onlardan ses çıkmıyor, takım iyi gidiyor çünkü. Tıpkı Gaziantep (http://www.milliyet.com.tr/index/Gaziantep) kupa maçından önce Polat’ın sıralama açıklaması gibi.
Derbi sonrası roller değişebilir mi? Muhtemeldir.
Yoksa Allah aşkına söylesenize şu Karabük (http://www.milliyet.com.tr/index/Karabuk) maçında Emenike’nin gördüğü zulümden sonra o basın toplantısı yapılır mı?
Guti (http://www.milliyet.com.tr/index/Guti) ve Quaresma (http://www.milliyet.com.tr/index/Quaresma)’yı seyretmek istemeyen var mı? Hepimizin sakatlanacaklar diye ödü kopmuyor mu?
Peki ya Emenike ne olacak? Allah korusun sakatlanırsa, Beşiktaş (http://www.milliyet.com.tr/index/Besiktas) bir Guti daha bulur. Bastırır parasını alır! Yeni sistem bu değil mi?
Ama ya Emenike’nin ayağı kırılırsa Karabük bir Emenike daha bulabilir mi?
Türkiye’de hakemlerin sertliğe verdiği tepkiyi, savunma stilini ‘Bize vuruyorlar’ diye tartışmanın rasyonel ne gibi bir olumlu sonucu olabilir?
Serdal Adalı neyin ne olduğunu bilmiyor olabilir mi?
Peki bu oyun hemen herkesi, hepimiz içine alarak, hepimiz kirleterek nasıl böyle sürüp gidiyor! Hani değimişti her şey...
Şimdi nerede 400 milyon doları indirdikten sonra “Futbol endüstridir, güzel oyun... Medya (http://www.milliyet.com.tr/index/medya) her şeyi bozuyor” teraneleri. Ne oldu o nezih Avrupai kulüp yöneticiliğine?
Erman Toroğlu (http://www.milliyet.com.tr/index/Erman%20Toroglu) gitti de ne değişti söylesenize?

Stres stresi
Avni Aker (http://www.milliyet.com.tr/index/Avni%20Aker)’de 30’uncu dakikada başladı anons: “Hadi herkes ayağa”. Zaten baskı kurmuş, zaten poziyona giren, eninde sonunda golü bulacağı açık olan bir takımı izlerken daha 30’da niye ayağa kalkılsın ki! Dakika 85 olur, takım gidemez olur anlarım. Neden bu stres!
Trabzsonpor’da stres yok. Stresin stresi var. Yani “Eyvah strese gireceğiz, stresi”.

Muhammed Ayaz
08.02.2011, 14:36
inşallah kazanacağız ve ilk galibiyetimizi alacağız BAŞARILAR TRABZONUM!!!!!

jacek cyzıo
08.02.2011, 14:39
-----------------Onur----------------

Serkan------Glo-------Mustafa----piotr

---------------selçuk-------------------

Yattara----colman----jaja----Umut

----------------Pawel----------------
şenol hoca bu dizilişi çıkarsın takımı da komadan çıkarsın:))

.....
08.02.2011, 14:40
Bu maçı alacağız , Başka yolu yok!

Allah'ın izniyle.

61_Hasan_69
08.02.2011, 14:41

---------seçuk-----engin--------------

Maçı 11 kişide alabiliriz abi :)

Seyfi_B
08.02.2011, 14:42
eger sampiyon olmak istiyorsak 5ivas kevgire cevirmemiz lazim bu kadar basit

.....
08.02.2011, 14:43
Son 14 hafta ve Trabzonsporumuz lider.

Allah'ım sana binlerce kez şükürler olsun.

Beklediğimiz bundan başka bir şey değildi.

Bu sefer hepsinden daha fazla takıma sahip çıkacağız.

Yakaladığımız bu fırsatı en iyi şekilde kullanacağız.

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2011, 14:44

yattara yerine burak

SILENT06
08.02.2011, 14:44
Maçı 11 kişide alabiliriz abi :)
çççççççççççç

SILENT06
08.02.2011, 14:45
eger sampiyon olmak istiyorsak 5ivas kevgire cevirmemiz lazim bu kadar basit

1-0 olsun bizim olsun.Çok birşey istemez...

Alihan Ertürk
08.02.2011, 14:48
Bu maçı kazanırsak Manisa deplasmanın daha kolay keçeceğini düşünüyorum.
Bu maçta şansta yanımızda olmalı. Erken bir gol bulursak 3 hafta sonra en az 3 puan fark atmış olacağız rakiplere.
İnancım tam.

Ben de böyle düşünüyorum.
Önümüzde Sivas, Manisa, Kayseri ve Bjk maçları var. Sadece 2 galibiyet çıkarabilsek bile çok büyük avantaj sağlama şansımız var.

Rakiplerimiz birbirleriyle oynamaya başlıyor.
Fener-Beşiktaş, Fener-Kayseri maçları var..Özellikle Fenerbahçe bu maçlarda puan kaybedecektir. :)

Emirhan Yazıcı
08.02.2011, 14:52
Şöyle bir orantı yaptım fistürlere baktım

sivasspor - trabzonspor bu maçtan eminim 3 puan alıcaz

manisaspor - trabzonspor manisa kapalı bir oyun sergilemeyeceğini düşünüyorum 3 puanda burdan

trabzonspor - kayserispor bu maç çok çok çok zorlu olucak ama 1-0 gibi bir skorla alıcağımızı düşünüyorum 3 de burdan

beşiktaş - trabzonspor
İnönüde berabere kalırız 1 puan

trabzonspor - kasımpaşa
3 puanı alırız kasımpaşanın bi iddası yok küme düştü diyebiliriz

gençlerbirliği - trabzonspor
bu maçda çok zor bir maç ama alıcağımızı düşünüyorum 3 puan

trabzonspor - konyaspor
bu maçda konyanın şansını görmüyorum 3 puanla alırız

galatasaray - trabzonspor bu maçı kaybederiz çünkü ttnet arenanın atmosferini futbolcularımız taşıyamaz 0 puan

trabzonspor - bursaspor bursanın şansı yok 3 puan bizim

eskişehirspor - trabzonspor eskişehir maçı deplesman olduüu için kötü ancak açık oynayacaklardır 3 puan yada 1

trabzonspor - gaziantepspor berabere kalırız 1 puan

bucaspor - trabzonspor
bucayı yeneriz 3 puan

trabzonspor - büyükşehir bld.
İnanı bu maçtan çok korkuyorum puan kaybederiz 1 puan

karabükspor - trabzonspor bu maçı alırız 3 puan

toplam:29 44 + 29=73 puan

gelelİm bursaya

eskişehirspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=199) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
eskişehirde puan kaybeder 1 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - gaziantepspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=9)
antep çok zorlar ama seyirci desteğiyle alırlar 3 puan

bucaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=245) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
zorlanmazlar 3 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - İstanbul bŞb (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=252)
bursanın belalısı 0 puan

kardemir karabükspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=214) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
3 puan ama süprizde olabilir

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - mke ankaragücü (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=12)
rahat alırlar 3 puan

fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=2) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
feneri yenemezler 0 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - medical park antalyaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=209)
antalya bize yağtığı gibi kapanmaz 3 puan

trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=11) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
biz alırız 0 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - manisaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=224)
rahat alır 3 puan

kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=42) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
kayseri alır 0 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - beşiktaş (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=1)
1 puan olaylı geçer bu maç

kasımpaşa (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=193) - : - bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10)
farkla alırlar 3 puan

bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=10) - : - gençlerbirliği (http://www.ligtv.com.tr/takim.aspx?t=15)
3 puan

toplam:25 44+25=69<70de olabİlİr

ve fenerbahçeye gelelim

fenerbahçe _ - _ kayseri

fener için çok zorlu bir maç 0 puan

beşiktaş

fenerbahçe
beşiktaşın alıcağını düşünüyorum 0 puan

fenerbahçe
kasımpaşa rahat alır fener 3 puan

gençlerbirliği
fenerbahçe
3 puan

fenerbahçe
konyaspor
3 puan

galatasaray
fenerbahçe
1 puan

fenerbahçe
bursaspor fener 3 puan

eskişehirspor
fenerbahçe
fener alır 3 puan

fenerbahçe
gaziantepspor
1 puan

bucaspor
fenerbahçe
3 puan

fenerbahçe
büyükşehir bld. Spor
0 puan

karabükspor
fenerbahçe 1 puan

fenerbahçe
mke ankaragücü 3 puan

sivasspor
fenerbahçe 3 puan

toplam:27 puan 43+27=70<73 de olabİlİr

ve şampiyonluğumuz İlan ederiz

mustafa denizli bizim şampiyonluk şansımızı %30 görüyorsa buda bnm kahinliğim

buda benİm kahİnlİĞİm

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 14:54
Sivasspor forumlarında mantık dışı,akıl kârı olmayan yorumlar başlamış yine.

Biz bu maçı kazanırız.Başarılar Trabzonspor'um.

Alihan Ertürk
08.02.2011, 14:55
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs043.snc6/167355_192407740788031_126332284062244_634177_7965 722_n.jpg

Ligde peş peşe alınan olumsuz sonuçlar Trabzonspor'da değişim rüzgarını başlattı. İlk yarıda 42 puan toplayan 4-2-3-1 sisteminin rakipler tarafından çözüldüğünü gözlemleyen teknik direktör Şenol Güneş, haftaya Sivasspor maçında takımı çift forvetle sahaya sürecek. Dün basın mensuplarına yaptığı açıklamada yarışın yeniden başladığını söyleyen usta çalıştırıcı, "Herkes Fenerbahçe'yi ön plana çıkarıyor ama asıl rakibimiz Trabzonspor. Gerekirse çift forvete de dönebiliriz. Sivas maçında değişim olabilir" dedi.

Burak ve Umut iyiydi ama...

Yeni transferlerin artık takıma monte edileceğini dile getiren Güneş, "Bu aşamadan sonra puan kaybına tahammülümüz yok. Kötü dönemlerde sistem değişikliği olumlu etki yapabilir. Biz de bu yolu deneyebiliriz. Antalya maçında Pawel'i hazır olduğu için kadroya aldım. Ama Burak ve Umut da yeteri kadar performans gösterdi. Tüm oyuncularımdan memnunum" dedi. Güneş'in haftaya 4-1-3-2 sistemine döneceği ve ileri uçta Umut-Pawel ikilisini oynatacağı bildirildi.

Fotomaç

61_Hasan_69
08.02.2011, 14:56
Dün gece otuttun bir saat hesap yaptım fikstür üstünde ve son haftaya rahatça 77 puanda gidebileceğimizi gördüm fb 74 bursa 69 puan ve son hafta karabükten alacağımız 1 puanla şampiyonuz...:)

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 14:58
------------------Onur----------------
Serkan---Mustafa---Glowacki---Piotr B.
-----------Selçuk--Colman------------
Burak-----------Jaja-------------Umut
-------------Pawel B.-----------------

Kadro tahminim bu şekilde.Duruma göre Colman'ın yerine Ceyhun da olabilir.

Mustafa Umut
08.02.2011, 15:02
Yukarıdaki haber ne kadar doğrudur bilinmez ama.Kaynak fotomaç olunca hepsine yalan gözüyle bakıyor insan.Ama İnşallah doğrudur.
Şu şekilde olabilir;

---------------Onur-----------------
Serkan-Glowacki-Mustafa-Piotr(Ferhat)
--------------Ceyhun----------------
------Colman--Jaja--Selçuk----------
-----------Pawel-Umut--------------

Maçın gidişine göre ve Jaja'nın performansına göre Jaja-Burak değişikliği olabilir...

Efendioglu
08.02.2011, 15:08
Başlanmış gene bu takımdan bişey olmazcılar bırakın yakamızı ;

Kadroya gelince buradan 2 oyuncu falan değişir en fazla.

Serkan-Glowacki-Mustafa-Piotr
Burak-Colman-Selçuk-Yattara
Jaja - Umut

Açık oynar sivas bize dağıtıcağımıza inanıyorum.

Sivas forumlarına göz attımda , öcümüzü almalıyız hakem hatası olmazsa falan diyorlar.

Unutmayın deplasman canavarıyız , sivas ve manisa maçlarını yeneceğiz.

Bu sezon kaderimiz Dortmund'la aynı.

sametaydin
08.02.2011, 15:14
Sivas bize niye açık oynasın? Puan için oynayacaklar. Trabzonspordan alınan 1 puan bile onlar için iyidir. Bu maç çok zor bir maç. İnşallah galip geliriz. Son haftalardaki hastalığımız pozisyonları kolay harcama hastalığımızdan vazgeçersek yeneriz.

mehmets61
08.02.2011, 15:17
------------------Onur----------------
Serkan---Mustafa---Glowacki---Piotr B.
-----------Selçuk--Colman------------
Burak-----------Jaja-------------Umut
-------------Pawel B.-----------------

Kadro tahminim bu şekilde.Duruma göre Colman'ın yerine Ceyhun da olabilir.
bende aynı fikirdeyim...

Efendioglu
08.02.2011, 15:17
Sivas bize niye açık oynasın? Puan için oynayacaklar. Trabzonspordan alınan 1 puan bile onlar için iyidir. Bu maç çok zor bir maç. İnşallah galip geliriz. Son haftalardaki hastalığımız pozisyonları kolay harcama hastalığımızdan vazgeçersek yeneriz.

Sivasın son 3 maçını izledim kimseye defans oynamıyorlar , 1 puan için değil 3 puan için oynayacaklar kapalı oynadıklarında 6-1 yendiğimizi unutma.

Yasin T.
08.02.2011, 15:19
jaja rakip kaleye daha yakın oynadığında kazanırız.defansa kadar gelip top almasına gerek yok.ceyhun colman selçuk üçlüsü oynadığı takdirde sivasın ortadan etkili olamayacağı kanatindeyim.ayrıca sivas bize kapanmaz.hem kendi sahasında oynuyor hemde ligdeki durumu belli.kesin kazanmak isteyecekler.biz böyle deplasmanları severiz.maç günü kötü hava koşulları olmadığı takdirde normal oyunumuzla sivası yeneriz bence

Abluka
08.02.2011, 15:20
Emre efendi açıklama yapmış bursa daha ciddi rakip diye. Psikolojik baskıyı bursaya döndürmeye çalışıyorlar ey Allahım büyüksün bunlara fırsat verme!

Samet Yildirim
08.02.2011, 15:22
Senol Hoca sisteminden vazgecmez kolay kolay. Zaten niye vazgecsin ? 51 ouanin 42 puanini toplayan bir sistem var.

Paweli oynatmak icin belki 1-2 mevkide oyuncularin isimlerini degestirebilir.

Yüzde 90 ayni kadro olur.

Yiğit SARI
08.02.2011, 15:24
Senol Hoca sisteminden vazgecmez kolay kolay. Zaten niye vazgecsin ? 51 ouanin 42 puanini toplayan bir sistem var.

Paweli oynatmak icin belki 1-2 mevkide oyuncularin isimlerini degestirebilir.

Yüzde 90 ayni kadro olur.

Rakiplerin artık sistemini çözdüğünü düşünüyosa değiştirmelidir. Tabi üstteki haber ne kadar doğru bilemem f ile başlayan bi gazete haberi :D

outoftime
08.02.2011, 15:26

biz orta sahadan yakınıyoruz
bu takımda defansif orta saha eksikliği var
sivasa böyle bir orta sahayla çıkmak intihardır
ceyhun-selçuk-colman yanyana oynamalı
jaja,yattara sivas ayazında kaybolur

ESER
08.02.2011, 15:26

sivas acik oynar mi bilmem de cok sert oynayacagi kesin. fb yalamagiyla nam salmis bir takim ve baskani boyle bir yalakalik firsatini kullanmak ister.. ne de olsa bunlarin maclarinda cok gorduk formanin yarisi fb yarisi ss olanlarindan, hatta sivasspor pacavrasinin ustunde fb atkisi.. maci kazanmak yada kaybetmekten cok pislik bir takimin fb ye yalaklanmak icin oyuncularimizi kasti sakatlamasindan endiseliyim..

Murathan
08.02.2011, 15:29
Ben diyorum ki Alanzinho bu maçta oynamalı.

outoftime
08.02.2011, 15:29
onur
serkan-glowacki-mustafa-piotr
ceyhun-selçuk
burak-colman-engin
umut

bu şu an en iyisi
colman jajanın yerinde oynasın
jajadan daha iyi şut ve gol atar

Samet Yildirim
08.02.2011, 15:32
Rakiplerin artık sistemini çözdüğünü düşünüyosa değiştirmelidir. Tabi üstteki haber ne kadar doğru bilemem f ile başlayan bi gazete haberi :D
Rakiplerin birsey cözdügü yok. Bursada hem ayni sistemle oynuyor ama hala cözemediler mi ?

Ankaragücü ilk yari ve Antalyaspor maclari farkli skorlarla bitmeliydi ama atamadik.

Travelair
08.02.2011, 15:32
Erken gol bulmamız, golün üstüne yatmamamız önemli. Savaşmayacak olan sahaya çıkmasın

outoftime
08.02.2011, 15:40
sivas acik oynar mi bilmem de cok sert oynayacagi kesin. fb yalamagiyla nam salmis bir takim ve baskani boyle bir yalakalik firsatini kullanmak ister.. ne de olsa bunlarin maclarinda cok gorduk formanin yarisi fb yarisi ss olanlarindan, hatta sivasspor pacavrasinin ustunde fb atkisi.. maci kazanmak yada kaybetmekten cok pislik bir takimin fb ye yalaklanmak icin oyuncularimizi kasti sakatlamasindan endiseliyim..

yahu bu nasıl bir yorum
sivas düşmemek için oynuyor
gayet tabi seni yenmek için oynayacak
kim sakatlanırsa sakatlansın
bu maçlar sezon başında belirleniyor
önlemini de şenol güneş ve ekibi alacak
şampiyon olmak akıl ister

Murat KARAKURT
08.02.2011, 15:41
http://kralspor.ensonhaber.com/12adamdan-trabzonspor-analizi-2011-02-08.html bir okumanızı tavsiye ederim

outoftime
08.02.2011, 15:47
bu yazıyı yazan ne kadar trabzonspor maçı izledi bilemiyorum ama şunu biliyorum benim kadar izlememiştir
taraftarsak kendi tespitlerimizi yapalım medyada atıp tutanları da fazla ciddiye almayalım
adamlar trabzonsporun maçlarının özetini izliyor geliyor yorum yapıyor
oyunu rakip sahaya yıkmıyoruz sadece rakip kendi sahasında kabul ediyor
bunu göremeyen adamların yorumu benim için anlamsız

güneyli
08.02.2011, 15:47
Tek ümidim sıvasın defansa gömülmemesi..kıran kırana bir maç olacak.puan kaybettiğimiz maçların 3 ünde de oyun bozan takım oldu rakipler..Ritmimiz bozuldu ..Her zaman böyle olmayacak ..Zorlu bir süreç başlıyor...Psikolojik olarak dinç olan götürür.Biz kırılganlığımızın zirvesini yaşıyoruz.En kötü bu kadr oluruz.Bir galibiyet bizi rahatlattırır..Bu hafta buna ihtiyacımız var.Ha bir de ilk yarı bizimle olan şansa...

outoftime
08.02.2011, 15:49
sivas,manisa ve kayseri maçlarından 9 puan çıkarmak gerekiyor
en zoru sivas deplasmanı
manisada rahat oynarız
kayseri kapanmaz o da rahat ama biz biz olursak

Ali YİĞİT
08.02.2011, 15:54
Yahu bizim sorunumuz kapanan takımlara karşı gol atamamak her iki maçtada ankaragücü ve antalya adamlar bize resmen Barceleno-İnter şampiyonlar ligi yarı final maçını hatırlattı.Ben böyle bir kapanma ve defans anlayışı görmedim.Kalenin önünde 11 kişi :eek:
Neyse asıl konuya dönecek olursak defansif bi ortasaha düşünmüyorum ben,
Bizim sorunumuz skor koruyamamak veya orta sahada üstünlük sağlayamamak,Fazla gol yemek değil ki neden ceyhunu veya sezeri düşünüyorsunuz orta ikilinin yanına.Bunun yerine sistem değişikliğine gidilse ve bazı oyuncular küstürülmeden dinlendirilse veya ikinci yarı oyuna sokulsa takıma daha faydalı olabilir diye düşünüyorum.
Tabi yine en iyisini hocamız bilir.Şu an onun yerinde olmak istemezdim,Sebebi bizim taraftarımız :)

Reha Demirbaş
08.02.2011, 16:14
Takımın kanatları yok ki. Adamlarda kapanınca ortadan dene babam dene boşa. Yattara bu maçta ve bundan sonraki maçlarda değerlendirilmeli. Onada sabır edilse eminim düzelir. Adama her değişiklikte kenara bakıyor benmiyim diye.
Sivas 'a karşıda zorlanırız diye düşünüyorum diğer maçlarıda göz önüne alarak. Umarım yanılırım.

Kendi kadrom:
------------- Onur ------------
Serkan - Giray - Mustafa - Cale
-------Ceyhun - Selçuk------
---Yattara --Colman -- Jaja ---
-------------Pawel------------

Ali YİĞİT
08.02.2011, 16:30
Takımın kanatları yok ki. Adamlarda kapanınca ortadan dene babam dene boşa. Yattara bu maçta ve bundan sonraki maçlarda değerlendirilmeli. Onada sabır edilse eminim düzelir. Adama her değişiklikte kenara bakıyor benmiyim diye.
Sivas 'a karşıda zorlanırız diye düşünüyorum diğer maçlarıda göz önüne alarak. Umarım yanılırım.

Kendi kadrom:

Dikkat et her maçta artık rakipler sağ kanadımızı ya 2 ya 3 kişiyle kapatıyolarlar hemen.Geçdiğimiz anlarda da tehlikeli ataklar yapmıyor değiliz hani.E sol kanat desen malum burakı koyduk adam gidemiyor ordan.E engin desen adam psikolojikmen orta ya doğru kayıyor.Gabriç vardı o da sol kanat oynamak istemiyorum diye veryansın etti..Mecburen ortadan gitmek zorundayız.Ama arada bi sağ kanadı da yoklamak lazım tabi ki

r9emre
08.02.2011, 16:37

Kendi kadrom:

Tek kelimeyle harika benim şahsi fikrim ama Şenol Hoca 3 rotasyon bir anda yapmaz.Ayrıca Cale cezalı.Yattara yerine ya Burak ya da Umut kesin oynar.Hele Umut'un ben yedekte kalacağına %1 ihtimal bile vermiyorum.Keşke yedek başlasa Umut ile Burak herkes demek ki adalet var kötü oynayan yedek kalabiliyor diyebilsin ona göre çalışsın.

KUTADGU
08.02.2011, 16:50
Cumartesi gününden itibaren son 3 haftadır camiayı üzen havanın değişeceğini umuyorum.

Bu sfere Balkanlardan değil, Sivas'tan gelecek ılık ve sıcak hava tüm yurdu ısıtacak diye de bir öngörüde bulunuyorum hem debu kar kıyamette :)

UĞUR DURTAŞ
08.02.2011, 16:51
sivas da hava şartları yabancı oyuncularımızı etkiler.
şenol hocamızın mücadele gücü yüksek oyuncularla sahaya çıkması gerektiğini düşünüyorum.

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 16:56

Kendi kadrom:

Giray ve Cale cezalı.Ayrıca bu sistemde kanatlarda çok zorlanırız.Özellikle yeni aldıkları Polonyalı kanat oyuncusu,Sivasppor'da beni tedirgin eden tek futbolcu.Daha çok Serkan'ın kanadında oynaması ise beni sevindiriyor.

bASTURk
08.02.2011, 17:00
Takım tekrardan form tutana kadar Ceyhun Selçuk Colman orta saha düzenine dönülmelidir.Bunu ikinci yarı başlamadan konuşuyorduk hep.

Geri dörtlü

ceyhun

selçuk colman

burak jaja

umut

Mustafa Umut
08.02.2011, 17:00
Sivas'ın yeni aldığı adam topa dahi vuramıyordu Bursa maçında.Aldığı her topu en kötü şekilde değerlendirdi diyebiliriz.Ama bizim maçta yıldızlaşmaz İnşallah...

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 17:03
Sivas'ın yeni aldığı adam topa dahi vuramıyordu Bursa maçında.Aldığı her topu en kötü şekilde değerlendirdi diyebiliriz.Ama bizim maçta yıldızlaşmaz İnşallah...

Süratli ve topla arası iyi bir futbolcu.Bu benim şahsi görüşüm.Beni tedirgin eden tek adam o.

Mustafa Umut
08.02.2011, 17:06
Süratli ve topla arası iyi bir futbolcu.Bu benim şahsi görüşüm.Beni tedirgin eden tek adam o.

Süratli olmasına süratli, fiziğide var ancak kolay top kaptırıyor.İnşallah takıma ısınmamıştır bu 1hafta içinde.Yoksa başımıza dert olabilir.Ligtv deki yorumcu da onu diyordu takıma ısınabilirse çok etkili bir oyuncu diyordu.Ama Bursa maçındaki gibi olacaksa kesinlikle oynasın.Serkan geçit vermez...Ayrıca Mehmet Yıldız'a dikkat..

Süleyman Eruyar
08.02.2011, 17:06
Antalya'nın oynadığı futbol Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'i çileden çıkardı. Kurmayları ile Trabzon-Antalya maçını izleyen Schuster'in, "Böyle takımlar Türk futboluna zarar veriyor", "Sanki İspanya- San Marino maçı izliyorum", "Bu takımın teknik direktörü oynattığı futboldan utanmalı" ve "Maç tek kale değil, Antalya'nın ceza sahasında oynanıyor" diye isyan ettiği belirtildi

Ali YİĞİT
08.02.2011, 17:18
Antalya'nın oynadığı futbol Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'i çileden çıkardı. Kurmayları ile Trabzon-Antalya maçını izleyen Schuster'in, "Böyle takımlar Türk futboluna zarar veriyor", "Sanki İspanya- San Marino maçı izliyorum", "Bu takımın teknik direktörü oynattığı futboldan utanmalı" ve "Maç tek kale değil, Antalya'nın ceza sahasında oynanıyor" diye isyan ettiği belirtildi

Kolpa bi habere benziyor sanki

Reha Demirbaş
08.02.2011, 17:21
Giray ve Cale cezalı.Ayrıca bu sistemde kanatlarda çok zorlanırız.Özellikle yeni aldıkları Polonyalı kanat oyuncusu,Sivasppor'da beni tedirgin eden tek futbolcu.Daha çok Serkan'ın kanadında oynaması ise beni sevindiriyor.

Oyuncu yapısına göre bu en mantıklısı. Ki zaten takım böyle oynuyor hemen hemen. Sadece isimler farklı ve orta alana ceyhunu monte ettim. Tabi farklı şeylerde çıkrılabilir de hoca bu kadar değişikliği yapabilirmi bilemeyiz. Orta alanı elde tutarsak hermaçı alırız. bizim sorunumuz orada zaten.

Numan Yerlikaya
08.02.2011, 17:26
bence bu maçta revizyona gidilmeli yattarayla başlanmalı colman yerine ceyhunla başlanmalı pawel oynamalı

inadına_Trabzon
08.02.2011, 17:33
Bizim Futbolcularımızın okuması dileğiyle bir bilgi vereceğim.

Ray Allen bir basketbolcu.NBA'in süper yıldızlarından.35 yaşında ve kariyerinin sonlarında.Şampiyonluk yaşamış,defalarca ALL-STAR seçilmiş,NBA'in gelmiş geçmiş en iyi üçlükçüsü.
Yani başarıya doymuş.

Bu haline rağmen her maçtan 3 saat önce maçın oynanacağı salona gidip 200 tane şut atıyor.NBA de 2 günde 1 maç yapılır.Haftada 1 de değil.

Bizim futbolcularımızdan özellikle UMUT a ders olsun.

Atakan
08.02.2011, 17:39
Yattara'nın röpörtajında da söylediği gibi Umut Bulut her antremandan önce ve son kendi çalışıyor. Yoksa o fizik öyle kalmaz zaten. En çalışkan futbolcumuza şu sözü söylüyorsun.

.....
08.02.2011, 17:42

Ray Allen bir basketbolcu.NBA'in süper yıldızlarından.35 yaşında ve kariyerinin sonlarında.Şampiyonluk yaşamış,defalarca ALL-STAR seçilmiş,NBA'in gelmiş geçmiş en iyi üçlükçüsü.
Yani başarıya doymuş.

Bu haline rağmen her maçtan 3 saat önce maçın oynanacağı salona gidip 200 tane şut atıyor.NBA de 2 günde 1 maç yapılır.Haftada 1 de değil.

Umut un çalışmadığını nerden biliyorsunuz ?

Reha Demirbaş
08.02.2011, 17:44
Çalışıyorda birazda kapasite meselesi. Yada herşey çalışmakla olmuyor diyelim.

inadına_Trabzon
08.02.2011, 17:46
Çalışıyorda atamıyorsa iş daha kötü. O zaman yeteneksizdir.

.....
08.02.2011, 17:51
Herkesin kendine göre yeteneği var.

Umut elinden geleni yapıyor en azından. Yapmayanlar utansın.

Ozan Yazıcı
08.02.2011, 17:53
Gerek takımın moral motivasyonu, gerek Sivas'ın doğa şartları, gerek Sivas'ın son maçlarında iyi oynadığı halde puan çıkaramaması gibi etkenler gözönüne alındığında ortaya çıkan sonuç şudur bence;
- İlk golü biz atarsak maç berabere biter.
- İlk golü Sivas atarsa maçı alır.
Yani maç ile ilgili tahminlerim sırasıyla 0 - 1 - 2.

Şampiyonluğa oynayan bir takımın ligin 14.'sünü rahat geçmesi beklenir ama, maalesef..

inadına_Trabzon
Volkan Şen oyuna girdikten sonra sivas dağıldı.

O tip oynayan bizde Alanzinho var. Alanzinho bu maçta düşünülebilir.

Tolunay Abdioğlu

Yani başarıya doymuş.

Bu söylediklerinizden ders çıkaracak en son isim Umut'tur bizim takımımızda.

yorumsuz6117
08.02.2011, 17:55
“Fenerbahçe’nin şampiyonluğunu kimse engelleyemez”
Bu sezon Fenerbahçe’nin şampiyonluğunu Allah’tan başka kimsenin engelleyemeyeceğini iddia eden Tahir Kıran, “Geçen sene Allah istemediği için şampiyon olamadılar. Bu sene de Allah istemezse olmazlar. Başka türlü bir ihtimal yok. Çünkü senaryolar kusursuz hazırlanmış” diyerek Fenerbahçe yönetimini zan altında bıraktı.

Ajansspor

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 17:56

Yani başarıya doymuş.

Zamanında bilmeden konuşan bir insan varmış evi yanmış .

Bu da size ders olsun . :)

QUİZ de Yattara'ya sormuşlardı sanırım en çalışkan oyuncu diye .

Umut her antreman sonrası 1 saat son vuruş çalışıyor demişti .

Ozan Yazıcı
08.02.2011, 17:59

Bu Umut Bey'in son vuruş çalışmış haliyse vay haline.. Komedide son perde.
Demek ki çalışmasa topa basıp düşecek.

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 18:00

Asıl komedi bu tür yorumlar.Şahsen ben çok gülüyorum.

yorumsuz6117
08.02.2011, 18:00

Aslında bu daha kötü çalışmış hali buysa. :)

inadına_Trabzon
08.02.2011, 18:03

Umut yeteneksiz diyorsunuz yani.

1 saat çalışıosa 2 saat çalışsın.Verimli çalışamıyor belli ki;) Olana kadar.Bu adam çalışıyorda takımda top tekniği en zayıf adamlardan birisi. Her pozisyonda ilk defa top görmüş gibi davranıyor.

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:03
Aslında bu daha kötü çalışmış hali buysa. :)

Neden bu sene kaç tane yüz de yüzlük kaçırdığını gördünüz Umut'un ?

Evet bencede btiriciliği iyi değil ama kimse Umut'a çalışmıyor diyemez . İlla son vuruş eksikliği teknikle alakalı değildir . O anki psikoloji , düşünmek bunlar da etkili .

Bu arada Ray Allen'in 14 de 0 attığı maçları da hatırlarım .

Kendisini de çok severim .:)

Ozan Yazıcı
08.02.2011, 18:04
Asıl komedi bu tür yorumlar.Şahsen ben çok gülüyorum.

Yaşadığın 17 yıl kadar bir 17 yıl daha yaşa, benim yaşıma gel, ağzından başka yerlerinle gülmeyi de öğrenirsin. Yıllar insana çok şey öğretiyor.

yorumsuz6117
08.02.2011, 18:04
Çalışmayla olucak iş değil demek ki bu.

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:06
Umut yeteneksiz diyorsunuz yani.

1 saat çalışıosa 2 saat çalışsın.Verimli çalışamıyor belli ki;) Olana kadar.Bu adam çalışıyorda takımda top tekniği en zayıf adamlardan birisi. Her pozisyonda ilk defa top görmüş gibi davranıyor.

Ersun Yanal , Hugo Bross , Ziya Doğan , Şenol Güneş .

Bunların alayı göremiyor bir türlü bunu :)

Umut'un yeteneği kısıtlı evet buna katılıyorum . Ama bir şanssızlık da var üzerinde . Bunu Türkiye'de kimse atamaz denilen golleri attığı da oldu oluyor .

Bu sene Umut'un aşırı bir gol kaçırdığı maç hatırlamıyorum . En fazla Ankaragücü maçıydı onda da 2 adet .

Adın çıkmasın Dokuz'a .

Guiza 27 gol atıp geldi buraya ben amatörde oynatmam şu halini görünce demek ki her şey yetenek değil , zaman , mekan , ruh hali her şey etkiliyor .

Tolunay Abdioğlu
Yaşadığın 17 yıl kadar bir 17 yıl daha yaşa, benim yaşıma gel, ağzından başka yerlerinle gülmeyi de öğrenirsin. Yıllar insana çok şey öğretiyor.

Yıllar insana sizin öğrendiklerinizi öğretiyorsa kalsın.Büyümek istemiyorum.Başka biryerlerimden gülmek için 17 sene daha beklememe gerek yok.Çünkü ağzımdan gülmem bana yetiyor.

worldmaster
Umut'a kaç maçtır pozisyon bile hazırlanmadı...Ne diye şimdi adama giydiriyorsunuz?

Ozan Yazıcı
08.02.2011, 18:07
Yıllar insana sizin öğrendiklerinizi öğretiyorsa kalsın.Büyümek istemiyorum.Başka biryerlerimden gülmek için 17 sene daha beklememe gerek yok.Çünkü ağzımdan gülmem bana yetiyor.

Aferin sana çocuk.

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:07
Umut'a kaç maçtır pozisyon bile hazırlanmadı...Ne diye şimdi adama giydiriyorsunuz?

Evet ben de bunu diyorum son maçta Umut'un kaçırdığı pozisyon yok önceki maçta yok .

Hala Umut diyorsunuz ben de bunu anlamıyorum . ?

Ne alaka ?

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 18:08

Ben öğretirim sana :)

Takma kafana Tolunaycan :)

murat
08.02.2011, 18:08

Son iki mac icin haklisin belki ama ankaragucu macinda o topu bos kaleye atsaydi belki bugun cok sey daha degisik olabilirdi. Neyse ben Umut konusunu coktan kapattim kim cikiyorsa sahaya onu desteklemek lazim sonucta onu oynatan Senol hoca ve her mac elinden geleni yapiyor, kapasitesi bu!

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 18:09
Ben öğretirim sana :)

Takma kafana Tolunaycan :)

Ne varsa sende var Ahmet abi. :)