PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 09:28
aaaaaaa bak olmuyor yok lütfen üstlerinde psikolojik baskı oluyor...aman bu baskının altında ezilmeseler bari...
yok artık Armağan bu milyonlarca inanmış taraftarın üstündeki baskı ne olacak o zaman.

Tamam halen güvenimiz var desteğimiz hep ama 1,2 olur tamam dersin ama sen 4 maç sahaya futbol adına birşey koyamazsan olmaz bu.

Armağan Dere
07.02.2011, 09:32
yok artık Armağan bu milyonlarca inanmış taraftarın üstündeki baskı ne olacak o zaman.

Tamam halen güvenimiz var desteğimiz hep ama 1,2 olur tamam dersin ama sen 4 maç sahaya futbol adına birşey koyamazsan olmaz bu.

Hoca,bir daha oku seni destekler nitelikteyim:)..dün maçın 2.yarısını izlemedim nispeten daha rahatım belki de sana göre..ama Burak'ın Selçuk'un ortasına 6 pastan atamadığını hatırladıkça bu hafta yalan olacak gene

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 09:35
Biliyorum Armağan benimle aynı düşüncede olduğunu ama şu haftanın ilk günü kimimiz için ne kadar zor oluyor şuan liderlik ile övünüyorum. Bakalım haftaya ne ile övüneceksin diyorlar. Skor taraftarlarının ağzına düştük.

werg
07.02.2011, 09:38
Diyelim futbol adına sahaya bişe koyamadık, dibimizde ki fener 20 haftada futbol olarak sahaya ne koydu?

bariskaratas
07.02.2011, 09:41
Engin Burak alanzinho artik bi tribune otursun

mexp61
07.02.2011, 09:43
İNŞALLAH bu sefer sivas maçında dakika 88. de oyuna girecek olan pawel golü atarda 3 puanı alırız.........

Armağan Dere
07.02.2011, 09:47
Diyelim futbol adına sahaya bişe koyamadık, dibimizde ki fener 20 haftada futbol olarak sahaya ne koydu?

zaten biz 3 maçtan 2'sini alsaydık ki öle olması gerekirdi hiç bişe olmayacaktı..4 puan kaybettik..öte yandan Sivas maçında son dk golü ile kendine gelen bir Fenerbahçe var..ortasahası takır takır işliyor..Mehmet Topuz,Emre Belezoğlu hayatının futbolunu oynuyor..defansında çok iyi 2 stoperi var...Egemen ve %50 Glovacki var bizde..şimdi bjk maçına kadar puan kaybı yaşarsan bu iş biter..duruma göre bjk maçı da kayıpsız geçilmeli..çünkü fener bu 4 haftada puan kaybetmez %80...

barisb
07.02.2011, 09:49
ne diyelim ki şimdi? maç oynanınca görürüz artık sonucu. bu oyunla iştah bırakmıyorlar adamda.

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 09:50
ilk yarıdaki Trabzonspor u özledik. Bize ve herkese futbol ziyafeti sunan Trabzonspor u özledik. Hadi 1-2 maç sendelersin ama 4 maç üst üste sendeleyemezsin. Bu güce sahipler. Kendilerini neden toparlıyamıyorlar anlayamıyorum.

Punisher-61
07.02.2011, 09:54
Kötü oynayalim belki o zaman kazaniriz

werg
07.02.2011, 09:55
zaten biz 3 maçtan 2'sini alsaydık ki öle olması gerekirdi hiç bişe olmayacaktı..4 puan kaybettik..öte yandan Sivas maçında son dk golü ile kendine gelen bir Fenerbahçe var..ortasahası takır takır işliyor..Mehmet Topuz,Emre Belezoğlu hayatının futbolunu oynuyor..defansında çok iyi 2 stoperi var...Egemen ve %50 Glovacki var bizde..şimdi bjk maçına kadar puan kaybı yaşarsan bu iş biter..duruma göre bjk maçı da kayıpsız geçilmeli..çünkü fener bu 4 haftada puan kaybetmez %80...

bjk maçına kadar puan kaybı yaşasakta bu iş bitmez fener bu 4 haftada %80 puan kaybeder benim anlamadığım şu her takım kötü dönemler geçirebilir biz de şu an onu yaşıyoruz ama karşımızda aman aman takımlar yok bursada fenerde iyi futbol oynamıyo emre ile mehmet hayatlarının topunu oynuyo diyosunda o da geçici bu iki adamda bunun üstüne artık çıkamaz bunlardan biri gitse aynı bizim gibi yerine koyacak adamları yok fenerin en iyi hali bu biz bu sezon fenerin oynadığı bu futbolun kat kat üzerine çıktık gene çıkacaz

ilteriş
07.02.2011, 09:56
ya tama ya devam maçı.dandirikten takımlara puan kaybedip bjk,bursa ve kayseriyi nasıl yeneceğiz.

İskender Çakmak
07.02.2011, 10:02
valla bu futbolcular baskidan falan bahsetmesin artik taraftar baski altinda arkadas

Gurpas
07.02.2011, 10:08
İlk yarıdaki Trabzonsporla 2. Yarıdaki Trabzonsporu arasındaki farkın bu kadar bariz şekilde anlamsız olmasının ttek sebebi Şenol Güneştir..

zafercalikoglu
07.02.2011, 10:20
herkes yükleniyor hocaya topçuya,bizde bu alışkanlık olduğu sürece şampiyonluk hayal,
yukarıda bir arkadaşımızın yazdıgı gibi fener kac hafta top oynayarak buraya kadar geldi,biz nekadar oynadık,düşüş bekliyodum ben acıksası,önemli olan bunu en asgari atlatmak olacaktır.

İskender Çakmak
07.02.2011, 10:22
jaja - burak - umut yedek kulubesine ceyhun-yattara-brozek ilk on bire
senol hoca artik denemesi gerekiyor bazi seyleri

CAFER ÖZER
07.02.2011, 10:25
En büyük deplasman Avni akerden sonra Kendi evimizde Sivas ve Manisa maçlarını alırsak Yeniden hava yakalayabiliriz.
Bundan sonra benim için Avni aker deplasmandır.

Gökhan Süleymanoğlu
07.02.2011, 10:37
Yapmayın arkadaşlar bu takım ilk yarı bunu güzel futboluyla başardı,ne değiştiki şimdi olmasın düzelicektir bir çıkış lazım ve Sivas maçı neden olmasın.Ben hala inanıoyorum.

ilteriş
07.02.2011, 10:40
bu maç rakip dışında saha koşullarıyladsa mücadele edeceğiz sahada ayakta kalacak fizik gücü yüksek oyuncular olmalı.

MARVEL
07.02.2011, 10:42

Fener bu hafta puan kaybeder

Adem Erdoğan
07.02.2011, 10:45
ya tama ya devam maçı.dandirikten takımlara puan kaybedip bjk,bursa ve kayseriyi nasıl yeneceğiz.

Bence dandirikten takımlara karşı zorlanıyoruz, iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.Fener maçı istisna.

UğuR
07.02.2011, 10:47
Bu hafta bizim haftamız olacak ....
Rakipler puan kaybedecek, biz kazanacağız ...

Süleyman Eruyar
07.02.2011, 10:47
Güveniyorum, İnanıyorum..
Yıl sonu şampiyon olamazsak inandıklarım, hayallerim boşa gider,üzülürüm.
"sevinmek için sevmedik der" bir daha ki sene yine inanırım..
Ancak, inanmayanlar, güvenmeyenler şampiyon olduğumuz zaman nasıl bir duygu ile kutlayacaklar,
hangi yüz ile " Şampiyon Trabzonspor" diye sağı solu inletecekler,
çok merak ediyorum.

oflum61
07.02.2011, 10:50
Takımımıza Sivas deplasmanında başarılar.

aferin Canberk ne de cabuk baslik actin, helal sana, baslik acma sampiyonlugu sende galiba.

r9emre
07.02.2011, 10:51
Rotasyon gerek arkadaşlar eğer haftaya ilk 11'de yine aynı anda Engin-Burak-Umut'u görürseniz kapatın izlemeyin maçı size bir renktaşınızdan tavsiye.O 3'lü ile çıkmaya devam edersek asla maç kazanamayız şansa belki dün burada yazdım aşağıda.

Arkadaş kadroya bak 2 haftadır dökülüyor bu kadro.

Maçı izlememe kararı aldım bu kadroyu gördükten sonra ya büyük bir felaket yaşayacağız ya Allah'ın yardımıyla kazanacağız.Yani kısaca duaya kaldı işimiz dua edelim de Burak bu maç ilk girdiği pozisyonu gole çevirsin de orada bulunan bazı kıt taraftarlarımız tarafından yuhlanmasın eğer yuhlanma işlemi başlarsa takım moralman bitecek ve hatalar,kötü oyun başlayacak.Şenol Hoca o yüzden bu maç dinlendirmeliydi Burak'ı diyordum sürekli.Dua edeceğiz ki Colman iyi oynamaya başlayacak.Dua edeceğiz ki Cale hata yapmayacak bu maç o çok iyi maçlarında birini çıkaracak.Yani işimiz duaya kaldı.Ama onların yerine Pawel gibi,Piotr gibi,Mehmet Çakır bile olabilirdi Burak'ın yerine böyle kendini kanıtlamak için her şeyini yapabilecek futbolcular ile başlasaydık iyi olurdu galibiyet bence garanti olurdu.Kısmet izleyenlerin yorumlarını burada göreceğim nasıl olsa ama ben maçı açıp izlemeyeceğim.

Bunları dile getirmiştim.Burak bence iyiydi beklediğimden ama stresten o topu bir içeri sokamadı.Ve yine arkasındayım bu söylediklerimin.Burak-Umut-Engin üçlüsünden 2 tanesinin yerine Ceyhun-Pawel ikilisi monte edilmeli.Eğer baktınız yine aynı kadro bir dost tavsiyesi o maçı izlemeyin yine aynı sonuç ortaya çıkacak.

r9emre
07.02.2011, 10:54
Bence dandirikten takımlara karşı zorlanıyoruz, iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.Fener maçı istisna.

İnönü'deki baskıyı da kaldıramaz bu takım Kadıköy'de olduğu gibi en azından Umut-Burak-Engin üçlüsü kaldıramaz.Adamların performansı yerlerde geziyor.Futbolcuları kaybetmeden dinlendirilmelile ama anlamıyorum Şenol Hoca'yı.Son Bursaspor maçında hem Sercan hem Volkan yedek oturdu mesela anlayamıyorum bizimkilerin özelliği ne kötüyse bekleyecek kenarda.

HDanışmaz
07.02.2011, 10:55
artık biz bundan sonra fener puan kaybeder,bursa puan kaybeder muhabbetlerini bırakalım ve işimize bakalım,bizim sivas karşısınıda alacağıımız net bir galibiyet takımı toparlar kanaatindeyim

Serdar Dilekoğlu
07.02.2011, 10:58
Bunun artık dandiriği felan kalmadı.

Her maçı iyi oynamalıyız.

Rakip önemli değil bundan sonra.

Sahaya çıkıp yüreğini ortaya koyacak şartlar ne olursa KAZANACAK.

Armağan Dere
07.02.2011, 10:59
Fener bu hafta puan kaybeder

hiç sanmıyorum ama İnşallah diyelim..

oflu engin
07.02.2011, 11:03
şuraya kim ne yazdıysa herkes yazdığını bir daha okusun.asıl burdaki insanlarda bir gerileme var.skora göre inanış,şuna bak ya ne olduda sayfalarca yazılan umutsuzluklar takıma güvensizlikler başladı.inanın çok şaşırdım.fb maçından sonra kanalları izledim ve bmn 'ye girdim bir baktım helal olsun herkes birlik çağrısı yapmış takıma güven tam hazırlıklara bile başlanılmış.oysa fb maçında oynadığımız en kötü oyunun ikincisini oynamıştık.antalya maçında o inandığınız futbolunu övdüğünüz bu takım şampiyon olur dediğiniz takımdan hiç bir farkı yoktu.göremediğiniz antalyanın puan almak için ne gerekiyorsa yaptığıydı.dün eksik olan tek bir şey vardı fb li gökhanın mucizevi golünü bizim bulamayışımızdı.yoksa fb de antalyayı yenecek futbolun f'sini bile oynayamamıştı.
Trabzonspor'um nasıl evinde hiç hesapta olmayan puanları kaybettiyse aynı şekilde sizin bile hesap edemeyeceğiniz deplasmanlardan üç puanları almasınıda bilir.size tavsiyem ulusal basını takip edin ama onların istediği gibi düşünmeye başlamayın.lig başlarken bizi Şenol hocada bu konuda uyarmıştı.çok çabuk unutuyoruz.
bu takım şampiyon olacak ben buna yürekten inanıyorum.dün maçtan sonra inanın üzülmedim.çünkü antalya top oynamak istemedi oynatmamak içinde ne gerekiyorsa yaptı.engin umut jaja gol kaçırmış kaçırmamış birey hatalarının peşinde değilim.her zaman oldu olacakta .ama bu ligi bırakmayacak sonunuda getirecek bir takıma ve hocaya sahibiz bunu bilirim buna inanırım.9 puan fark yemiş bir takımın taraftarı şampiyonluğa bizden çok inanacaksa ve aynı kadro ile yola devam ediyorsa o zaman bin düşünüp bir yazmak gerekir.öyle aklına ilk geleni tutupta burda inanan insanlarında gözüne sokmanın bir anlamı ve mantığı yok.
biz hala lideriz.sadece avantaj kaybettik iyikide başlarda oldu bu durum kaybedilen birşey yok.şuanda lig bitse şampiyonuz.hani derlerya jandarma bassa oyun sende kalır hesabı.hesabınızı kitabınızı iyi yapın.

Süleyman Eruyar
07.02.2011, 11:04
Sen haklı çık biz kızarık yüzle en arkada o kutlamalarda utanarak gelelim.Ama sen haklı çıkmazsan o daha kötü değilmi?

Yahu ben haklı çıkmazsam ne olacak?

yada siz inanmayarak güvenmeyerek neyi değiştirebilirsiniz?

ama Trabzon veya tüm Trabzonsporlular, güvenerek inanarak herşeyi değiştirebilir,

Şampiyonsuz geçen 27 yıl , siz ve sizin gibilerle dolu..

TuAF2007
07.02.2011, 11:04
bu maçta engin ve umut yedek başlamalı. hadi umut neysede, engin çok formsuz.

Fanatik34
07.02.2011, 11:06
...............Onur................
Serkan...Glo...Mustafa...Piotr
.......................................
................Sezer...............
........Selcuk........Colman.....
...Jaja.........Pawel.....Burak...

Su onbirle cikalim, cok rahat kazanacagiz

kamilsan61
07.02.2011, 11:07
Güveniyorum, İnanıyorum..
Yıl sonu şampiyon olamazsak inandıklarım, hayallerim boşa gider,üzülürüm.
"sevinmek için sevmedik der" bir daha ki sene yine inanırım..
Ancak, inanmayanlar, güvenmeyenler şampiyon olduğumuz zaman nasıl bir duygu ile kutlayacaklar,
hangi yüz ile " Şampiyon Trabzonspor" diye sağı solu inletecekler,
çok merak ediyorum.

aynen katılıyorum kardeşim.ligin ikinci yarıları hep zor geçer zaten.daha çok puanlar kaybedilecek.sadece biz değil onlarda.sabır arkadaşlar.
desteğinizi eksik etmeyin.

Ali İhsan
07.02.2011, 11:08
Son dört maçı kazanamamamız, Sivas'ın iklim ve saha şartları, rakibin konumu düşünüldüğünde en az fb maçı kadar zor bir deplasmana gidiyoruz. Kendi kazancımız olan bütün kredilerimizi tükettik. Rakiplerimizden önce oynuyoruz. Yani kazanmamız rakipleri baskı altına alacak, puan kaybımız ise iyice cesaretlendirecek. Şu an baskı altında olan biziz.

Gün güçlü olma günüdür, destek olma günüdür. Anlamsız eleştiriler bir işe yaramıyor. Kadro belli, hoca belli, bizi bu günlere getirenler belli. Destek olmaktan başka çaremiz varmış gibi davranmanın anlamı yok.

Sivas ve Manisa deplasmanlarından 6 puan çıkartmalıyız. Ne yapıp edip bunu başarmalıyız. Bunu yapacak gücümüz var ve başaracağız.

Yiğit SARI
07.02.2011, 11:09
2011 Trabzon'a yaramadı..

Spor Toto Süper Lig'de, ilk yarının flaş takımı Trabzonspor, yeni yıla kötü başlangıç yaptı ve rakipleriyle açtığı puan farkını koruyamadı.

http://www.ajansspor.com/resimv3/senolgunes_elisareti060211.jpg

beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 9 puan kaybeden bordo-mavililer, 2011 yılında Ankaragücü, Medical Park Antalyaspor beraberliği ve Fenerbahçe yenilgisiyle 3 maçta 7 puan yitirdi ve zirve yarışında yara aldı.

Ligin 11. haftasında Bursaspor'un 1 puan önüne geçerek liderliği eline alan bordo-mavililerin, rakibiyle 5'e kadar çıkardığı puan farkı 9 hafta sonra eşitlendi. Ligin ilk yarısını Fenerbahçe'nin 9 puan önünde bitiren Karadeniz ekibinin rakibiyle puan farkı da 2'ye kadar düştü.

Karadeniz ekibi, yeni yılda Beşiktaş'a da deplasmanda 2-1 kaybederek, Ziraat Türkiye Kupası'ndan da gruplardan çıkamayarak elendi.

-GÜNEŞ: ''YARIŞ YENİDEN BAŞLIYOR''-
Teknik direktör Şenol Güneş, ligin ikinci yarısında aldıkları sonuçlarla avantajlarını kaybettiklerini, ancak buna güvenerek yarışmadıklarını belirterek, ''Lig uzun bir yarış. Daha önümüzde 14 lig maçı var. Yarışa Bursaspor ile eşit başlıyoruz. Onların da şampiyonluk yarışı yaptığını herkese hatırlatayım. Yenilsek, Bursaspor lider olacaktı. Genelde hep konuşulurken Fenerbahçe'ye göre konuşuluyor. Lig yarışında bu 3 takım daha önde. Geriden Kayserispor'da geliyor, Beşiktaş'ta gelecektir'' dedi.

Kimin şampiyon olacağını, kimin Avrupa Kupaları'na gideceğini bilemeyeceklerini kaydeden Güneş, ''Bunu zaman gösterecek. Biz sahaya çıktığımızda yarıştaki yerimizden çok oynayacağımız futbol ve alacağımız sonuçlara odaklanıyoruz'' diye konuştu.

-2 ZORLU DEPLASMAN BAŞLIYOR-
Dün Medical Park Antalyaspor ile golsüz berabere kalan, Giray ve Cale gibi iki oyuncusu gördükleri sarı kartlarla cezalı duruma düşen bordo-mavililer, gelecek 2 haftada zorlu deplasmanlara gidecek.

Teknik direktör Güneş, Sivasspor ve Manisaspor deplasmanlarının zor geçeceğini belirterek, ''Ligde her maç zaten zor. Ama biz sahaya kazanmak için çıkacağız. Bu maçlardan istediğimizi almak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

-YENİ TRANSFERLER KAYIP-
Trabzonspor'da devre arasında kadroya katılan yeni transferler Medical Park Antalyaspor maçında da forma şansı bulamadılar. Piotr Brozek ve Mehmet Çakır 18 kişilik maç kadrosunda yer almazken, yedek kulübesinde oturtulan Pawel Brozek ise son 3 dakikada oyuna girdi.

Güneş, Piotr Brozek'in hasta olduğu için kadroya alınmadığını belirterek, ''Pawel iyi durumdaydı. Bu maçta onu oynatmaya çalıştık, ama ilk 11 de oynayan oyuncular gayet iyiydi. Pawel'i oyunun gidişine göre sokacaktım, ama Umut ve Burak maça asıldılar netice almak için. Her an bir gol gelebilir diye bekledim'' diye konuştu.

irfanköse276
07.02.2011, 11:12
...............Onur................
Serkan...Glo...Mustafa...Piotr
................Sezer...............
........Selcuk........Colman.....
...Jaja.........Pawel.....Burak...

Su onbirle cikalim, cok rahat kazanacagiz

bir kaç maçtır ortasahayı bu ve bunun benzeri kurmamız lazımdı.. jajayı kesip umut da oynayabilir.. defalarca izledik teofilo varken o mevkide..

bariskaratas
07.02.2011, 11:14
Rotasyon gerek arkadaşlar eğer haftaya ilk 11'de yine aynı anda Engin-Burak-Umut'u görürseniz kapatın izlemeyin maçı size bir renktaşınızdan tavsiye.O 3'lü ile çıkmaya devam edersek asla maç kazanamayız şansa belki dün burada yazdım aşağıda.

Bunları dile getirmiştim.Burak bence iyiydi beklediğimden ama stresten o topu bir içeri sokamadı.Ve yine arkasındayım bu söylediklerimin.Burak-Umut-Engin üçlüsünden 2 tanesinin yerine Ceyhun-Pawel ikilisi monte edilmeli.Eğer baktınız yine aynı kadro bir dost tavsiyesi o maçı izlemeyin yine aynı sonuç ortaya çıkacak.

2 aydır dile getiriyorum ben de.
artık engin burak ilk 11 oynamamalı

bu ikisi yerine ceyhun ve pawel oynasın kimse duramaz karsımızda
bu takım da o potansiyel var.

Turgay Atalay
07.02.2011, 11:18
-----------------Onur----------------

Barış------Glo--------Mustafa----Ferhat

----------------Sezer----------------

Serkan-----Selçuk-----Colman----Piotr

----------------Pawel----------------

Benim kadrom bu olurdu...
Rakibin stresini avantaja çevirme kabiliyetimiz malesef yok. 1 puan iyidir, galibiyet ise büyük sürpriz olur açıkçası

r9emre
07.02.2011, 11:20
bir kaç maçtır ortasahayı bu ve bunun benzeri kurmamız lazımdı.. jajayı kesip umut da oynayabilir.. defalarca izledik teofilo varken o mevkide..

Burak ve Umut gibi iki tane sadece golü düşünen adamın yanında Pawel'i oynatırsak bence Pawel'in ayağına top değmez.Umut-Burak ikilisinden bir tanesi kesin yedek başlamalı bence.

bariskaratas
07.02.2011, 11:23

Barış------Glo--------Mustafa----Ferhat

Serkan-----Selçuk-----Colman----Piotr

Benim kadrom bu olurdu...
Rakibin stresini avantaja çevirme kabiliyetimiz malesef yok. 1 puan iyidir, galibiyet ise büyük sürpriz olur açıkçası

serkanı one alıyorsan sezere gerek yok
jaja yı koy sezer yerine
tam olsun

samway
07.02.2011, 11:24
grı gorma ıle cıkalım bıseylerı degıstırelım su sansızlıgı atalım ustumuzden artık...

zafer6161
07.02.2011, 11:25
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86889

kızıyoruz ama malesef yine kahinlik yaptı

ozturk
07.02.2011, 11:27
isteyen istediği zaman ülkesine gider, isteyen istediği zaman kampa katılırsa bu sonuçlar normal olur..

3 maç 1 gol..

Bravo size!

Turgay Atalay
07.02.2011, 11:29
serkanı one alıyorsan sezere gerek yok
jaja yı koy sezer yerine
tam olsun
Bu kadroya Sivas gol atamaz, hatta kontrakla gol bile bulmamız mümkün.Maç berabere devam ediyorsa eğer,60 ncı dakikalarda çıkar Sezeri oyundan al Jajayı oyuna.
Bence ilk yarı dirençli bir orta saha çok çok iyi olur. Sivasa top yapma imkanı tanımamalıyız.

Armağan Dere
07.02.2011, 11:29
isteyen istediği zaman ülkesine gider, isteyen istediği zaman kampa katılırsa bu sonuçlar normal olur..

3 maç 1 gol..

Bravo size!

Adem,bu takımın forvetleri ankaragücü ve antalya maçını katletmiştir bu kadar basit..boş kaleye atamazsan,6 pastan topu auta atarsan olacağı budur hatırlamadığım 5-6 pozisyon vardır kesin..suçu jajaya ve colmana yüklemeyin..4 puanı forvetler yemiştir bu kadar basit..fener maçında toptan kötüydük..bunlardan bişe olmaz dediğimiz zaman taşlandık burda..

Yiğit SARI
07.02.2011, 11:30
Bizimkiler oynamaz inş milli maçta. 3 gün var arada sadece ha futbolcu dediğin oynar ama bizimkilere gelince değişiyo iş :D

Hmm bende diyodum niye bu kadar çok adam alındı bizden.

ozturk
07.02.2011, 11:33
Adem,bu takımın forvetleri ankaragücü ve antalya maçını katletmiştir bu kadar basit..boş kaleye atamazsan,6 pastan topu auta atarsan olacağı budur hatırlamadığım 5-6 pozisyon vardır kesin..suçu jajaya ve colmana yüklemeyin..4 puanı forvetler yemiştir bu kadar basit..fener maçında toptan kötüydük..bunlardan bişe olmaz dediğimiz zaman taşlandık burda..

Tamam forvetler çok kötü ama eski colman dan eser var mı? jaja nın bir etkinliği var mı? yok..

Onur ve Serkan dışında çok ama çok kötüyüz maalesef..

sercaninanc
07.02.2011, 11:34
zor maç olacak 3 haftalık bi seri hazım o dahada zor güzel oynuyoruz olmuyor cok havaya girdik yazık

Armağan Dere
07.02.2011, 11:35
Tamam forvetler çok kötü ama eski colman dan eser var mı? jaja nın bir etkinliği var mı? yok..

Onur ve Serkan dışında çok ama çok kötüyüz maalesef..

abi ilk 15 dk oyunu çözecektik her 2 maçta da..maalasef ki çözemedik..dakikalar geçtikçe dirençleri de arttı rakip takımların..bocalama anlarında patlatacaktık tokadı ama biz yedik tokadı..2 maçta net 3-0 biterdi bu kadar net..

Ali YİĞİT
07.02.2011, 11:38
Ne oldu rahat alırızcılar, 17.haftanın sonunda şampiyonuzcular,3-5-7 atarız diyenler, o kim yeaa,fark atarız hooo falan filan noldu? bir çoğunuz dut yemiş bülbüle dönmüşsünüz.
Siz değil miydiniz her karşınıza çıkanı hor gören, aşağılayan, dalga geçen, plaka yaparız diyen..
Allah adamı işte böyle yapar konuşamaz olursun sonra da hasetinden gelip burda futbolcuya,şenol hocaya sallarsın..
Ne oldu her maçı kazanacağımızı mı sandın,Herşey güllük gülistanlık mı sandın!!
34.Haftanın 90+ dakikasına kadar her zaman temkinliyim,Umutluyum,Güvenim tam.
Varın siz şampiyonluk gitti deyip şuralardan elinizi ayağınızı çekin bizde aklı selim insanlar olarak buralarda fikir alışverişi yapalım.
Yeter ki şu takımdan elinizi ayağınızı çekin..Bizi bizimle bırakın,Ha biz kim miyiz? 34.Haftanın sonunda 2011-2012 yılında neler yapabilirizin, nasıl desteklerizin kısacası takımımızın en büyük Tarafıyız,taraftarıyız..
Sizin ümitleriniz yıkılsın, bizim ki daha yeni başlıyor.

Ibo61
07.02.2011, 11:46
Hava cok soguk olacak.....asagidaki hava raporuna göre eksi derecede oynanacak mac...... bir de kar yagarsa yandik vallahi...... bizdede su an hic sans yok....

İl ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | SİVASYükseklik:1285 m.
Enlem:39° 44' K
Boylam:37° 1' D
Gün Doğumu:06:34
Gün Batımı:16:58
Bölge:İÇ ANADOLU
Havza:KIZILIRMAK
TARİH TAHMİN EDİLEN GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
Sıcaklık (°C) Hadise Nem (%) Rüzgar (km/sa) Uç Sıcaklık (°C) Ortalama Sıcaklık (°C)
En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek Yön Hız En Düşük En Yüksek En Düşük En Yüksek
7 Şubat Pazartesi -13 1 41 62 5 -27.2 8.8 -6.3 1.8
8 Şubat Salı -14 -1 60 88 5 -26.4 10.5 -7.2 1.4
9 Şubat Çarşamba -14 0 75 94 5 -24.6 11.2 -8 0.8
10 Şubat Perşembe -12 -2 76 91 4 -24.1 10.5 -8.8 0.9
11 Şubat Cuma -15 -3 61 89 13 -23.7 13.2 -7.7 1.7

Kaynak: meteor.gov.tr

Suha
07.02.2011, 11:47
şu maçın aksi sonucunu düşünemiyorum:( hava şartı nsaha şartı o yoktu bu vardı yok..çıkıp kazanmaktan başka ne çare var..

praximuns61
07.02.2011, 11:51

Serkan------Glo-------Mustafa----Ferhat

----------------Ceyhun----------------

Yattara-----Selçuk-----Colman----Umut

Sol kanatta sıfırı inip orta yapacak oyuncumuz yok Umut o kannatta oynadığı zaman forvete pres anlamında ve defansa müthiş yardımı olur. Sağdan yattara ile yapılacak akınlarda Umut'un yapacağı ön direk koşuları, hareketliliği çok fazla karıştırır orayı ilerdede müthiş bir pres gücümüz olur

okg_53
07.02.2011, 11:59
Okg_53 Sivasspor Analizi .

Ligde kötü günler geçiren Sivasspor’un mutlak suretle galibiyete ihtiyacı var., ilk 3 haftadaki ofansıif futbol anlayışı ile dikkatleri çektmişti.
Yeni transferleride takıma hızla uyum sağladı ve Ligin ikinci yarısında gerçekten iyi futbol oynuyorlar.
Soğuk ve Karlı hava bizi olumsuz etkileyebilir. Ayrıca, Sivasdaki son maçta alttan ısıtma devreye girmemişti. Bizim maçtada çalışmazsa şaşırmayın.

Sivasspor evinde iyi oynayan bir ekip. Şu ana kadar evinde 3 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet almış. 12 gol atıp, 12 gol yemiş. Toplamda ise 20 maçta, 3 galibiyet, 7 beraberlik, 10 mağlubiyet. 19 gol atıp, 36 gol yemiş. 15. sırada ve Kasımpaşadan sonra ligde en çok gol yiyen takım.

Önemli sakat ve Cezalısı yok.

Sivasspor Muhtemel Dizilimi ;

------------------------Korcan Çelikay-----------------------
Uğur Kavuk----Jakup Navratil-----Hayrettin-----Ziya Erdal
--------------------------Tomas Rada------------------------
-----------------------Kadir Bekmezci-----------------------
Erman Kılıç------------------------------------Kamil Grosicki
------------Mehmet Yıldız-------Micheal Eneramo-----------

Not= Stoperdeki Hayrettin Yerlikayanın gerçek mevkisi solbektir. Sebebini bilmiyorum, Rıza Çalımbay onu stoperde oynatıyor. O bölgede Ivanovs, Sedat, Rada, Murat dörtlüsünden biri oynayabilir. O kadar stoper alternatifi varken Hayrettin’in orda oynaması ilginç. Ortasahada Cihan Yılmaz’ı da görebiliriz . Eneramo’nun yerinede Pedriel i görebiliriz.

Not 2= Son hafta Sivas, Bursa deplasmanında Bu dizilimle oynadı ve çokda pozisyon verdi. Belki kendisininde pozisyonu çoktu ancak, Bursa biraz daha akıllı oynasaydı maçı erken koparırdır. Söyleyeceğim şu; Sivas, Bursa deplasmanında açık futbol oynadı, kendi evinde bakalım bize karşıda böyle oynayabilecekmi merak ediyorum.

Sivasspor’un Eksileri ;

Sivas orta alanı Ayder yaylası gibi. Bunun sebebi, orta alanı iki futbolcu ile kurmalarından ziyade, 1- Orta alandaki stoperden dönme Rada’nın orta sahada alan daraltma özelliğinin olmaması, 2- İleri dörlünün, Geriden gelip oyun kurma özelliğinin olmaması. Bütün yük Kadir Bekmezci’nin üzerinde. Sivas bize karşıda böyle oynarsa hayli keyifli bir maç olur.

Tandem bölgesi (stoper bölgesi) çok ciddi sıkıntı içinde, Takımda 6 tane stoper var, Hangi ikilinin oynadığı belli değil.
İleri dörlünün geriye yarıdımı çok düşük, Özellikle Grosicki ve Eneramonun.

Sivasspor’un Artıları ;

Bol alternatifli bir kadrosu var. Her mevkide en az iki oyuncusu hazır bulunuyor.
İleri dörlüsü kaliteli, özellikle Grosicki’nin iyi kumaşı var. Oyun stili Ankaragücü’ndeki Sestak’a çok benziyor.

Antalya maçındaki uzun boy avantajımızı bu maçta pek kullanamayız çünkü Sivasında boy ortalaması yüksek.

Uğur Kavuk ve Ziya Erdal sık sık hücuma çıkabiliyor.

Özet= Bu maçta, klasik dizilimimizle oynamalıyız. Colman’sız, Yattara’lı dizilimi Antalyaya karşı oynamalıydık.
Belki Engin-Ceyhun değişikliği olabilir.

Bu arada Giray ve Cale cezalı olduğu için, Glowacki ve Piotr oynayacak muhtemelen. İnşallah Ferhat oynamazda, şöyle her iki kanattanda ileri çıkan bekleri görürüz.

-------------------Onur-------------------
Serkan----Glowacki----Mustafa----Piotr
----------Selçuk----------Colman--------
------------------Engin-------------------
------------------Jaja--------------------
----------Burak--------Umut------------

Taktik analize hafta içi ilaveler olacak. Beklediğimiz çıkış maçı olması deleği ile. Saygılar…

Alper Calik
07.02.2011, 12:03
Bu sonuçlarda Şenol hocamızın hataları oldu maalesef.
-Kampa erken başlaması (yabancıların gelemeyeceği besbelli)
-Jaja geldikten sonra ilk yarıdaki formatı bozduk. Jaja bize Bursa maçı gibi maçlar da aldırdı ama onun dışında eksik oynuyoruz. İlk yarıda kimi zaman eleştirdiğimiz Ceyhun ve ekibi Selçuk Colman, orta sahayı çok daha iyi tutuyordu ve o takım çok daha dirençli idi.
-Şu anda takımımız adam olarak "eksik" oynuyor. İspatı da şu: Dikkat edin, asıl kadromuzdan eksik olan futbolcular hangi tarafta? Defansta ! Mustafa Yumlu oynuyor. Düz basit bir oyuncu (küçümsemek amacıyla söylemiyorum, yani daha yeni tecrübesiz bir oyuncu). Peki nasıl oynuyor? Bence harika, bu kadar olur. Defansta en önemli adamlarımız yok. Ama biz gol yediğimiz için değil atamadığımız için puanları kaybediyoruz. Neden? Çünkü orta saha ve ileridekilerin sadece isimleri kalmış sahada! Takım aslında DAİMA 1 veya 2 kişi EKSİK oynuyor. E öyle olunca 8-9 kişi ile 11 kişilik takımlarla 90 dk. oynayamıyorsun. Eskiden bizim kondisyonumuzla ünlüydük. 65. dk dan sonra karşı takımı bitirirdik, şimdi ise tam tersi biz bitiyoruz? Neden? Çünkü aynı oyuncular. Orta sahada ismen olan ama sahada olmayanlar bizi bitiriyor.
Engin
Burak
Umut
Jaja? (en çok koşan idi ama tek başına)
Engin Burak Umut, son Antalya maçının en az koşanları. Aslında takım kişi olarak eksik oynuyor. Bütün olay bu. SIRADAN OYUNCULAR olsun bunların yerinde, biz Ankara ve Antalya maçlarını alırdık. Sıradan basit düz oyuncular. Mustafa gibi. Barış, Ceyhun, Mehmet Çakır. Yeni forvet. Bunlardan herhangi birisi olmalı.

Yattara da (kendisinden çok ümitliydim bu sene 2. yarı için) dünkü maç itibariyle benim gözümde THE END. Bitmiştir. Arkadaşlar. Bizim ismi olan, "aha şimdi birşey yapacak, ha yaptı yapacak" tarzı oyuncuları beklemeye zamanımız yok. İlk yarıdaki gibi
-çok çok koşan
-çok sağlam orta saha
-1 veya 2 forvet (şimdi ki gibi aşırı ofansif bir kadro değil) Bursa gibi?

oyuna derhal dönmemiz gerekiyor. Düz basit oyuna. Böyle olunca mutlaka 1 gol atıyoruz. Ondan sonra takımlar çözüldüğü için gerisi geliyor. Şimdi ki gibi panik yapıp, aman bir an önce gol bulmamız lazım deyip, hiçbir organizasyon olmadan, takım 8 kişi oynayarak gol atması ancak şans ile olur.

Özetle Engin ve Jaja nın takıma daimi üye olarak girmesi TAKIM AHENGİNİ BOZDU. Bazı oyuncularımızın formunun düşmesi Umut, Burak, Colman, Selçuk, Yattara (hiç form tutmadı ki)
ise tuzu biberi oldu.

Takım eski haline getirilip, bu Engin, Burak ve de Umut kısmen oynatılmalı.

Jaja, Brozek bile forvet olur. Ama orta sahada Ceyhun Selçuk Colman sabit olmalı. Barış bile olur. Orta sahada. Bizim yedek diye takıma sokmadığımız
Barış, Ceyhun, Brozek, Mehmet Çakır, Mustafa, gibi oyuncuların hangisi Ankara veya Antalya takımlarındaki oyunculardan daha kötüdür? Hepsi en az onlar kadar iyi oyuncu değil mi? Bence öyle. Fazlaları bile var. Ama biz oynatmıyoruz. Sırf adı var diye bazı oyuncuları sahada tuttuk. E 8-9 kişi koşan takım nereye kadar dayanacak? Karşı taraf 10 kişi. Bir süre sonra hem gol atamıyor, hem de pili bitiyor.

Acilen ilk yarı takımına dönülüp, sadece isimleri olanları kenara çekip, diğer oyuncularla devam edilmeli. Herkes Mustafa Yumlu kadar katkı verse, en azından düz Anadolu takımlarını yeneriz.

Bu arada bizim görevimiz taraftarlık. Moral bozmak yok. Desteğe devam. Maçlara devam. Sonuna kadar inanmalıyız. Herkes birbirine gaz versin. Bu iş böyle. Bizi bizden çok Fenerliler savunuyor. "Ne oldu bu TS lilere, kaybedilen birşey yok" diyorlar. Bizim camia ve yerel basın ise "Bittik mahvolduk" edebiyatı yapıyor.

Matematiksel olarak bitmeden birşey bitmez arkadaşlar.

HEP DESTEK TAM DESTEK.

saygılar

antagonist
07.02.2011, 12:09
Dik oyna yeter Trabzonsporum.

Sevinmek için sevmedik ki!

cyberentalpi
07.02.2011, 12:11
Bana kalırsa en buyuk eksik kanatlardan gelmememiz.
Bu yuzden Yattara oynamalı.
Birde ben Umut yerine pawel denenmeli diyorum

Sinan Ayaz
07.02.2011, 12:14
uzun zaman sonra maç izlemicem totem yapıcam son 3 hafta vallahi yıprandım saçıma ak düştü...

Bdeniz_61
07.02.2011, 12:18
Takımın şampiyonluk baskısı gibi faktörlerden etkilendiğini düşünmüyorum.Önceki maçlarda da hemen hemen böyle top oynuyorduk.Engin ve Burak bomboşken topları auta atarsa kazanamamak da doğal.Hee o zaman atıyorlardı da şimdi neden atamıyorlar diye sorarsak o da soru işareti.

UĞUR DURTAŞ
07.02.2011, 12:24
takıma güveniyoruz,sezon sonu gülen taraf biz olacağız buna gerçekten inanıyorum.
ciddi anlamla böyle düşünüyorum bu demek değildirki takımı eleştirmiyeceğiz,
eksik tarafları yazalım söyliyelimki bir an önce düzlüğe çıkalım...
-yönetim konuşmalı...
-şenol hoca colmanı,engini,burağı dinlendirsin
-yeni transferler nerde niçin oynamıyorlar diğer takımlarda ara transfer yaptı hepsi takımlarını kurtarıyor bizimkiler 18 de yok...
-gol pası verecek kanatlardan bir oyuncumuz var oda son 10.dak.kala maça giriyor...
-futbolcularımız stresli tamam rahat hareket yapamıyorlar ama bu stresi şenol hocadada görüyorum.

sivas maçında orta sahayı kalabalık tutmamız şart,zemin ve hava soğuk olacak sahada direnen savaşan oyuncu lazım orta sahada serkan,ceyhun,selçuk,colmandan oluşmalı diye düşünüyorum.

exelans_25
07.02.2011, 12:34
bu maçı alacağız eminim bundan

Berat Akçay
07.02.2011, 12:34
Bu sonuçlarda Şenol hocamızın hataları oldu maalesef.
-Kampa erken başlaması (yabancıların gelemeyeceği besbelli)
-Jaja geldikten sonra ilk yarıdaki formatı bozduk. Jaja bize Bursa maçı gibi maçlar da aldırdı ama onun dışında eksik oynuyoruz. İlk yarıda kimi zaman eleştirdiğimiz Ceyhun ve ekibi Selçuk Colman, orta sahayı çok daha iyi tutuyordu ve o takım çok daha dirençli idi.
-Şu anda takımımız adam olarak "eksik" oynuyor. İspatı da şu: Dikkat edin, asıl kadromuzdan eksik olan futbolcular hangi tarafta? Defansta ! Mustafa Yumlu oynuyor. Düz basit bir oyuncu (küçümsemek amacıyla söylemiyorum, yani daha yeni tecrübesiz bir oyuncu). Peki nasıl oynuyor? Bence harika, bu kadar olur. Defansta en önemli adamlarımız yok. Ama biz gol yediğimiz için değil atamadığımız için puanları kaybediyoruz. Neden? Çünkü orta saha ve ileridekilerin sadece isimleri kalmış sahada! Takım aslında DAİMA 1 veya 2 kişi EKSİK oynuyor. E öyle olunca 8-9 kişi ile 11 kişilik takımlarla 90 dk. oynayamıyorsun. Eskiden bizim kondisyonumuzla ünlüydük. 65. dk dan sonra karşı takımı bitirirdik, şimdi ise tam tersi biz bitiyoruz? Neden? Çünkü aynı oyuncular. Orta sahada ismen olan ama sahada olmayanlar bizi bitiriyor.
Engin
Burak
Umut
Jaja? (en çok koşan idi ama tek başına)
Engin Burak Umut, son Antalya maçının en az koşanları. Aslında takım kişi olarak eksik oynuyor. Bütün olay bu. SIRADAN OYUNCULAR olsun bunların yerinde, biz Ankara ve Antalya maçlarını alırdık. Sıradan basit düz oyuncular. Mustafa gibi. Barış, Ceyhun, Mehmet Çakır. Yeni forvet. Bunlardan herhangi birisi olmalı.

Yattara da (kendisinden çok ümitliydim bu sene 2. yarı için) dünkü maç itibariyle benim gözümde THE END. Bitmiştir. Arkadaşlar. Bizim ismi olan, "aha şimdi birşey yapacak, ha yaptı yapacak" tarzı oyuncuları beklemeye zamanımız yok. İlk yarıdaki gibi
-çok çok koşan
-çok sağlam orta saha
-1 veya 2 forvet (şimdi ki gibi aşırı ofansif bir kadro değil) Bursa gibi?

oyuna derhal dönmemiz gerekiyor. Düz basit oyuna. Böyle olunca mutlaka 1 gol atıyoruz. Ondan sonra takımlar çözüldüğü için gerisi geliyor. Şimdi ki gibi panik yapıp, aman bir an önce gol bulmamız lazım deyip, hiçbir organizasyon olmadan, takım 8 kişi oynayarak gol atması ancak şans ile olur.

Özetle Engin ve Jaja nın takıma daimi üye olarak girmesi TAKIM AHENGİNİ BOZDU. Bazı oyuncularımızın formunun düşmesi Umut, Burak, Colman, Selçuk, Yattara (hiç form tutmadı ki)
ise tuzu biberi oldu.

Takım eski haline getirilip, bu Engin, Burak ve de Umut kısmen oynatılmalı.

Jaja, Brozek bile forvet olur. Ama orta sahada Ceyhun Selçuk Colman sabit olmalı. Barış bile olur. Orta sahada. Bizim yedek diye takıma sokmadığımız
Barış, Ceyhun, Brozek, Mehmet Çakır, Mustafa, gibi oyuncuların hangisi Ankara veya Antalya takımlarındaki oyunculardan daha kötüdür? Hepsi en az onlar kadar iyi oyuncu değil mi? Bence öyle. Fazlaları bile var. Ama biz oynatmıyoruz. Sırf adı var diye bazı oyuncuları sahada tuttuk. E 8-9 kişi koşan takım nereye kadar dayanacak? Karşı taraf 10 kişi. Bir süre sonra hem gol atamıyor, hem de pili bitiyor.

Acilen ilk yarı takımına dönülüp, sadece isimleri olanları kenara çekip, diğer oyuncularla devam edilmeli. Herkes Mustafa Yumlu kadar katkı verse, en azından düz Anadolu takımlarını yeneriz.

Bu arada bizim görevimiz taraftarlık. Moral bozmak yok. Desteğe devam. Maçlara devam. Sonuna kadar inanmalıyız. Herkes birbirine gaz versin. Bu iş böyle. Bizi bizden çok Fenerliler savunuyor. "Ne oldu bu TS lilere, kaybedilen birşey yok" diyorlar. Bizim camia ve yerel basın ise "Bittik mahvolduk" edebiyatı yapıyor.

Matematiksel olarak bitmeden birşey bitmez arkadaşlar.

HEP DESTEK TAM DESTEK.

saygılar
:alkış::alkış::alkış: Artık kadrolara yattara yazmayın ne faydasını gördünüz şu adamın bu sene .Ne pres yapıyor ne kafa topuna çıkıyor .aslında YATTARA KENDİNİ NE SANIYOR

SADECETRABZON61
07.02.2011, 12:38
Kar Tipi Saha Şartlarında Sakatlıklar Ne Olursa Olsun Bu Maçı Almalıyız Bunun Başka Bir Yolu Yok..Sivasa Puan Bırakırsak Çok Kötü Olur..Yeterince kredimiz Bitmiş Durumda Vur Kır Parçala Bu Maçı Kazanmalıyız.

Emirhan Uludüz
Her zaman aynı oynuyoruz aslında. Önceki maçlarda yine ilk 5 dakika 3-4 net pozisyon yakalayıp birini atıyorduk sonra ilk devre yaaslanıyorduk. Antalya maçında golü atamadık tek farkı bu. Bütün avantajı kaybettik puan olarak. Moral önemli değil 1 galibiyet moralleri düzeltir.

Berat Akçay
uzun zaman sonra maç izlemicem totem yapıcam son 3 hafta vallahi yıprandım saçıma ak düştü...
:D:D ah şu totem .3 haftadır totem yapmıyordum .Şimdi de herşeyi eski haline döndürüyorum saatten tut takvime kadar her şeyi eski haline çevirdim ne eksik diye arıyorum .. :)

Ayrıca ilk yarıda yaptığınız totemlere devam edelim

SADECETRABZON61
07.02.2011, 12:42
Sivasspor çok önem veriyor Bu Maça onlar içinde hayati Önemli Bir maç (!)

Aytaç Çakıroğlu
07.02.2011, 12:43
http://www.dmi.gov.tr/tahmin/stadyum.aspx?s=sivas

maç günü hava tahmini

exelans_25
07.02.2011, 12:43
ha bir de takım çok gereksiz pas yapıp zaman kaybediyor rakip kaleye çabucak inmeliyiz

Fanatik34
07.02.2011, 12:51
Tek care kadroda revizyon ve duran toplar.

Colman´i en etkili oldugu yere yani forvetarkasina, Jaja´yi bir ileri Pawel´e partner. Selcugun yanina da artik Sezer, Ceyhun, Baris..kim uygunsa!

Tabi bu Giray ve Cale cezaliyken olmayabilirde ama en ucta bir degisim sart.

bariskaratas
07.02.2011, 13:01

Serkan------Glo-------Mustafa----Cale

Jaja-----Selçuk-----Colman----Umut

bu kadro kaybetmez

Insallah da sampiyon oluruz

yedeklerde: tolga, sezer, baris, piotr, yattara, mehmet, engin

TheRapZoNe
07.02.2011, 13:08
oyunu kanatlara yayamazsak yine puan kaybederiz.rakipler oyun sistemimizi ezberledi ama biz onların bu doğrultudaki oyun sistemine karşı gerekli stratejiyi geliştiremedik

Yiğit SARI
Onur kampa giremedi !..

Güney Kore Milli Takımı ile 9 Şubat Çarşamba günü Trabzon'da özel maçta karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımının aday kadrosuna çağrılan Trabzonspor'un kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın, sakatlığı nedeniyle milli takımın İstanbul'da yaptığı kampa gidemediği bildirildi..

Berat Akçay
------------- Onur ------------------

Barış ----Glowacki----Mustafa----Piotr

---------Selçuk---Ceyhun----------

Serkan------Colman------Umut------

----------Pawel Brozek-------------

İlk kez kadro kuruyorum .Bu kadroyu düşündüm Sivas maçında .Serkanı ilerde denemeliyiz diye düşünüyorum artık

Alper Calik
07.02.2011, 13:14
Biz, taraftar olarak takımımızdan öyle 3-1, 3-0 gibi skorlar beklemeyelim derim.
İlk yarıda öyle skorlar alıyorduk, çünkü yukarıda anlattığım gibi sağlam oynuyorduk, basit oynuyorduk, 1 gol attıktan sonra arkası geliyordu.
Şu anda bizim takım, ilk yarı görüntüsüne dönmeli, Bursa gibi sabırlı oynamalı. 1 gol için oynamalı. 1-0 olsun bizim olsun. Böyle başlayabilirsek, hem takımın özgüveni yerine gelecek hem de puan alacağız.
Şenol hocamızın, "biz futbol oynamaya çalışıyoruz, iyi niyetli ekibiz" söylemleri çok doğru değil bana göre. Biz iyi niyetliyiz ama dün gördük Antalya apaçık kötü niyetli. Eee ne oldu şimdi? Bir sürü takım kötü niyetli? Adam gelip kapanıyor. Futbol oynamayacağım, 1 puan alacağım diyor. Ne yapacaksın? 15 serbest atış, sonuç 0.

Biz de yeteri kadar kötü niyetli olabilmeliyiz. Bizde bu kısımlar çok eksik.

Şu anki derdimiz, iyi futbol değil. Maç Kazanmak ve güven kazanmak. Biz zaten iyi futbol oynayabiliyoruz, bunu ilk yarı gösterdik.

Şu anda basit oyun modelimize dönüp, 90 dk. aşırı kondisyonla sahada kalıp (bunu için görev adamları lazım, şöhretler değil) 1 gol atıp maçı alacak bir kadro yapısına ihtiyaç var. Sahada dolaşan hayalet futbolculara ihtiyacımız yok.

Taraftar olarak da desteğe devam. Futbolculara mail atın. Kulübe atın. Desteğimizi hissetsinler.

saygılar,

vivanet
07.02.2011, 13:16
dün maçı çıplak gözle izledim maçtaydım yahu jaja oyun kurucu gibi oynuyor..bu adam forvet arkasından başka yerde oynamaz ilkeride iki tane beceriksiz adam umut ve burak kalıyor sadece,yani bu sistem her takıma karşı tutmaz..tutmuyorda zaten..

Alihan Ertürk
07.02.2011, 13:19
Onur kampa giremedi !..

Güney Kore Milli Takımı ile 9 Şubat Çarşamba günü Trabzon'da özel maçta karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımının aday kadrosuna çağrılan Trabzonspor'un kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın, sakatlığı nedeniyle milli takımın İstanbul'da yaptığı kampa gidemediği bildirildi..

Trabzon'da katılır kafileye. :)

ozturk
07.02.2011, 13:27
çivas herkese dağıttı puanları bize aslan kesilir şimdi..

Adem Erdoğan
07.02.2011, 13:30
1 maçta 3 gol atan takımken 3 maçta 1 gol atan takıma döndük. Hücum hattında farklılıklar denenmeli.

Umut ve Burak'ın özellikle Umut'un oynamasına kesinlikle karşıyım. Baskı altında eziliyor, hem onu kaybediyoruz hem maçı.

.....
07.02.2011, 13:32
Şu maçı hayırlısıyla bir alsak çok süper olacak.

Üzerimizdeki kara bulutları dağıtmış olacağız..

Gurpas
07.02.2011, 13:33
çivas herkese dağıttı puanları bize aslan kesilir şimdi..

O aslan kesilecekse Biz dahada aslan kesilmeliyiz bundan sonraki maçlar ölümüne mücadele gerektiriyor

matalar
07.02.2011, 13:37
bir ersen martinimiz bile yok....

yorumsuz6117
07.02.2011, 13:41
Sivasspordanda korkar olduk, yazik vallahi.

Ben her takımdan korkuyorum her takım bizi yenebilir Kasımpaşa dahil. :)

Helvacı61
07.02.2011, 13:42
jaja göle yakın oynamalı. en azından umut ve burak üerindeki stres kalkana kadar jaja gamsız. soğukkanlı gölünü yazacaktır. bu bu durumdan ondan başkası kurtaramaz. en klas en soğukkanlı. vuruşları en düzgün oyuncu.

Mustafa Umut
07.02.2011, 13:45
-------------Onur------------ . -------------Onur------------
Serkan-Glowacki-Mustafa-Piotr . Serkan-Glowacki-Mustafa-Piotr
------------Ceyhun---------- . -----------Ceyhun-----------
--------Selçuk-Colman------- . ----Yattara-Colman-Jaja-----
---Burak----Pawell----Jaja--- . ---------Pawel-Umut--------

Emirhan Yazıcı
07.02.2011, 13:51
Zor bir maç hava koşullarına bakmak lazım ama zevkli bir maç olucaktır 2-1 alırız diyorum

Mustafa Umut
07.02.2011, 13:52
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86889

kızıyoruz ama malesef yine kahinlik yaptı

Denizli:Bursa Trabzons'dan iyi mi oynuyor?
Şansal:Hayır.
Denizli:Kazanarak geçiyor.
Şansal:90+3 buçukta attı Sivas.
Denizli:İyi oynamadı kazandı.
Şansal:Ben bu futbol şansına da inanıyorum hocam.
Denizli:Yani...Tabi...%100...

MALESEF O OLAYDAN BİZDE YOK.BURSA'daki ŞANSIN YARISI BİZDE OLSA...eyy gidi eyyy..

.....
07.02.2011, 13:52
Ben her takımdan korkuyorum her takım bizi yenebilir Kasımpaşa dahil. :)

Gerçekten mi ?

İkinci lig takımları da yener mi bizi ?

Tolga Han
07.02.2011, 13:54
bütün takımlar bize gelince aslan kesiliyorlar
benim artık hiç umudum yok kesin yeniliriz :(

werg
07.02.2011, 13:55
resmen gözlerim yaşardı birisi Umut ve Burak bu takımın oyuncusu değil demeden bu oyuncuların yedeğe çekilmesi gerektiğini söyledi. Her oyuncu formsuz olabilir bu yüzden Umutta Burakta yedeğe çekilebilir.

Mustafa Umut
07.02.2011, 13:57
Ya da çok daha defansif bir kadro olabilir şöyle;

----------------Onur--------------
Barış Ataş-Glowacki-Mustafa-Ferhat
Serkan----Selçuk---Colman----Piotr
-----------Pawel---Umut----------

yorumsuz6117
07.02.2011, 14:03
Gerçekten mi ?

İkinci lig takımları da yener mi bizi ?

Her maç zor biz her takımını yenebiliriz her takımda bizi yenebilir bu ligde.

werg
07.02.2011, 14:03
Bu maçta mücadele gücü yüksek oyuncularla çıkmamız gerekir ayrıca Pawel ve Piotr Sivas'ın iklimine alışık futbolcular bunlarda değerlendirilir bu maçta gibime geliyor.

.....
07.02.2011, 14:09
Her maç zor biz her takımını yenebiliriz her takımda bizi yenebilir bu ligde.

Futbol bu tabi ki herşey olabilir yenilirsin yenebilirsin.

Ama takımını küçültmene gerek yok.

Trabzonspor gücünü sahaya yansıttığında yenemeyeceği takım yoktur!

altinkaya08
07.02.2011, 14:10
Bizim takımımız kapanan takımlara karşı gol atmakta zorlanıyor.Deplasmanda çok gol atıp puan toplamamızın nedenide bu takımların kendi sahalarında aşırı derecede kapanmamaları.Yani bize karşı açık futbol oynayan takımları rahat yenebiliyoruz.Sıvasıda zeminin iyi olması durumunda yeneceğimizi düşünüyorum.Çünkü onların kendi sahalarında kapanma lüksü yok.

Emirhan Yazıcı
07.02.2011, 14:12
Bende yazayım kadromu

-------------Onur------------ .

Serkan..........Mustafa.......Glo..........Piotr
....................Selçuk..........Ceyhun........

.......Yattara...........Alanzinho..........Umut

...........................Pawel Brozek.....

Serkanın yerinde barış oynamaz bunu kaç kere gördük

werg
07.02.2011, 14:14
Bizim takımımız kapanan takımlara karşı gol atmakta zorlanıyor.Deplasmanda çok gol atıp puan toplamamızın nedenide bu takımların kendi sahalarında aşırı derecede kapanmamaları.Yani bize karşı açık futbol oynayan takımları rahat yenebiliyoruz.Sıvasıda zeminin iyi olması durumunda yeneceğimizi düşünüyorum.Çünkü onların kendi sahalarında kapanma lüksü yok.
İlk golü yersek kesin kapanacaklar o zaman maç zora girer helede şu formsuz durumdayken kapanan takımlar canımızı çok yakar üst üste 2 deplasman toparlanmamız açısından iyi olacak dediğiniz gibi evlerinde kapanma gibi bir lüksleri yok en azından öle bir lüksleri olmadığını umalım.

ilteriş
07.02.2011, 14:15

Serkan------Glo-------Mustafa----Piotr

Jaja-----Selçuk-----Colman----Umut

bu kadro kaybetmez

Insallah da sampiyon oluruz

yedeklerde: tolga, , baris, piotr, yattara, mehmet, engin

Mustafa------Glo-----Ceyhun------Cale

Serkan-----Selçuk-----Colman----Jaja

----------------Mehmet Çakır----------------

bu nasıl olur.

taraftar1967
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?p=690466#post690466

Ben Sivassporu sevmiyorum.Youmlarım neden siliniyor geçen seneden beri.
Neden ben Trabzonsporlu kareşlerime bilgi vermeyeyim.Adamlar 11 senelik sitelerinde konu açmışlar.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31207

YA YENECEĞİZ SİVASI YADA...

61_Hasan_69
bu maçı kazanırsak çok önemli bir seri yakalayabileceğimizi düşünüyorum..

Lokman
07.02.2011, 14:16
Cuma akşamı bursa kazandı cumartesi günü fb bu skorlarında yarattığı stresle pazar günü olmamamız gerektiği kadar stresli oynadık. Aynı durum bu kerre bizim lehimize gelişebilir. Cumartesi günü kazanırsan pazar bursa pazarteside fb bu stresle ynayacaktır. Bu hafta ligin 2 nci yarısı başlıyor diye düşünüyorum. fb ve bursadan puan kaybı bekliyorum sivası geçeçeğiz.

mhayri
07.02.2011, 14:16
Mehmet Yıldız'ı kim tutacak şimdi hadi bakalım ayıkla pirincin kayasını...

İsa
07.02.2011, 14:17
Ah Colman hayranlığından bir vazgeçebilsek.Ben uzun zamandan beri saha içinde bir işe yaradığını göremedim.

Alihan Ertürk
07.02.2011, 14:21
1-Başkan şuan basın mensuplarıyla yemekte.

2-Burak ve Selçuk birazdan NTV Spor'da Canlı Yayına katılacak.

hüseyin1975
07.02.2011, 14:41
O aslan kesilecekse Biz dahada aslan kesilmeliyiz bundan sonraki maçlar ölümüne mücadele gerektiriyor

Sorunda burada zaten, Colman ve Selcuk yeterince agresif degiller, cok yumusak oynuyorlar.
Ceyhun ve böyle hava sartlarina alisik olmasi gereken Ikizleri oynatmamiz gerekir.

exelans_25
07.02.2011, 14:49
dirençli bir 11le çıkmalıyız

Badaloğlu
07.02.2011, 14:53
Sivas'ın, Bursa maçını izledim... Biraz şansları olsaydı 1 puanla dönerlerdi, hatta 3 puan almaları içten bile değildi. İlerde Mehmet Yıldız çok iyi güreşiyor, pardon mücadele ediyor :) Adam güçlü ve bunu sahaya yansıtıyor. Bursa'ya yenilmelerinin tek nedeni sol bekleri Ziya denen futbolcu. Adam ofsaytı bozmasa o maç 1-1 bitecekti...

Gelelim oyun anlayışlarıına, haaa bu arada Bursa'nın bir taktiğide maçın gidişatına göre Ömer Erdoğan denen adamı sıkıştıklarında ileri gönderip topları ona şişiriyorlar, o da sağa sola golcülere topları indiriyor.Böyle bir topta da golü buldular. Yukarda da değim gibi Ziya denen oyuncu ofsaytı bozmasaydı Bursa'da kendi evinde puan kaybedecekti.

Sivasspor'un devre arası transferlerini çok beğendim.Özellikle polonyalı oyuncu Grosicki çok hızlı bir adam. Öyle böyle değil yani... Bu adama kesinlikle dikkat etmemiz gerekiyor!!!! Sağ taraftan yani bizim sol tarafımızdan özelliklede Cale'nin bu maçta ileri çıkması çok büyük risk demektir. Sol taraftanda Erman'ın tehlikeli bindirmeleri var. Nijeryalı iri kıyım Enaramo'da iyi mücadele ediyor. Defanstaki stoperlerinide çok beğendim... Asla 90 dakika bitmeden mücadeleyi bırakmıyorlar. Saha içinde bütün herkes Mehmet Yıldızın ağzına bakıyor. O nederse, o oluyor.

Sivasspor özellikle kendi sahalarında kazanmak oynayacakları için bizim için avantaj oluşturacak.Bu yüzden sol bekleri olan genç Ziya'nın karşısına bence Şenol hocanın Yattara'yı oyuna alarak başlaması en mantıklısı olacaktır diye düşünüyorum. Yattara kanatlardan gelirse Sivas'ı rahat geçeriz.Zor bir maç olacak ama asla imkansız değil.Herşey istediğimiz gibi giderse Sivasspor maçı yeni bir başlangıç olur.Belkide bizim patlama maçımız olabilir... Orta sahada ayağa hızlı pas trafiğini gene işletip kanatları çok iyi kullanmalıyız...

canna52
07.02.2011, 15:00
insallah bizim en buyuk artimizin , saglam orta sahamiz oldugunu hatirlayip oyle cikariz bu maca .

hüseyin1975
07.02.2011, 15:07
Sivas'ın, Bursa maçını izledim... Biraz şansları olsaydı 1 puanla dönerlerdi, hatta 3 puan almaları içten bile değildi. İlerde Mehmet Yıldız çok iyi güreşiyor, pardon mücadele ediyor :) Adam güçlü ve bunu sahaya yansıtıyor. Bursa'ya yenilmelerinin tek nedeni sol bekleri Ziya denen futbolcu. Adam ofsaytı bozmasa o maç 1-1 bitecekti...

Gelelim oyun anlayışlarıına, haaa bu arada Bursa'nın bir taktiğide maçın gidişatına göre Ömer Erdoğan denen adamı sıkıştıklarında ileri gönderip topları ona şişiriyorlar, o da sağa sola golcülere topları indiriyor.Böyle bir topta da golü buldular. Yukarda da değim gibi Ziya denen oyuncu ofsaytı bozmasaydı Bursa'da kendi evinde puan kaybedecekti.

Sivasspor'un devre arası transferlerini çok beğendim.Özellikle polonyalı oyuncu Grosicki çok hızlı bir adam. Öyle böyle değil yani... Bu adama kesinlikle dikkat etmemiz gerekiyor!!!! Sağ taraftan yani bizim sol tarafımızdan özelliklede Cale'nin bu maçta ileri çıkması çok büyük risk demektir. Sol taraftanda Erman'ın tehlikeli bindirmeleri var. Nijeryalı iri kıyım Enaramo'da iyi mücadele ediyor. Defanstaki stoperlerinide çok beğendim... Asla 90 dakika bitmeden mücadeleyi bırakmıyorlar. Saha içinde bütün herkes Mehmet Yıldızın ağzına bakıyor. O nederse, o oluyor.

Sivasspor özellikle kendi sahalarında kazanmak oynayacakları için bizim için avantaj oluşturacak.Bu yüzden sol bekleri olan genç Ziya'nın karşısına bence Şenol hocanın Yattara'yı oyuna alarak başlaması en mantıklısı olacaktır diye düşünüyorum. Yattara kanatlardan gelirse Sivas'ı rahat geçeriz.Zor bir maç olacak ama asla imkansız değil.Herşey istediğimiz gibi giderse Sivasspor maçı yeni bir başlangıç olur.Belkide bizim patlama maçımız olabilir... Orta sahada ayağa hızlı pas trafiğini gene işletip kanatları çok iyi kullanmalıyız...

Agbi Cale cezali, Piotr haleder

Emirhan Yazıcı
07.02.2011, 15:07
Şöyle bir orantı yaptım fistürlere baktım

Sivasspor - Trabzonspor Bu maçtan eminim 3 puan alıcaz

Manisaspor - Trabzonspor Manisa kapalı bir oyun sergilemeyeceğini düşünüyorum 3 puanda burdan

Trabzonspor - Kayserispor Bu maç çok çok çok zorlu olucak ama 1-0 gibi bir skorla alıcağımızı düşünüyorum 3 de burdan

Beşiktaş - Trabzonspor
İnönüde berabere kalırız 1 puan

Trabzonspor - Kasımpaşa
3 puanı alırız kasımpaşanın bi iddası yok küme düştü diyebiliriz

Gençlerbirliği - Trabzonspor
Bu maçda çok zor bir maç ama alıcağımızı düşünüyorum 3 puan

Trabzonspor - Konyaspor
Bu maçda konyanın şansını görmüyorum 3 puanla alırız

Galatasaray - Trabzonspor Bu maçı kaybederiz çünkü TTNET arenanın atmosferini futbolcularımız taşıyamaz 0 puan

Trabzonspor - Bursaspor Bursanın şansı yok 3 puan bizim

Eskişehirspor - Trabzonspor Eskişehir maçı deplesman olduüu için kötü ancak açık oynayacaklardır 3 puan yada 1

Trabzonspor - Gaziantepspor Berabere kalırız 1 puan

Bucaspor - Trabzonspor
Bucayı yeneriz 3 puan

Trabzonspor - Büyükşehir Bld.
İnanı bu maçtan çok korkuyorum puan kaybederiz 1 puan

Karabükspor - Trabzonspor Bu maçı alırız 3 puan

TOPLAM:29 44 + 29=73 PUAN

GELELİM BURSAYA

Eskişehirspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=199) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
Eskişehirde puan kaybeder 1 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - Gaziantepspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=9)
Antep çok zorlar ama seyirci desteğiyle alırlar 3 puan

Bucaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=245) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
Zorlanmazlar 3 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - İstanbul BŞB (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=252)
Bursanın belalısı 0 puan

Kardemir Karabükspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=214) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
3 puan ama süprizde olabilir

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - MKE Ankaragücü (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=12)
Rahat alırlar 3 puan

Fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=2) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
Feneri yenemezler 0 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - Medical Park Antalyaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=209)
Antalya bize yağtığı gibi kapanmaz 3 puan

Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
biz alırız 0 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - Manisaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=224)
Rahat alır 3 puan

Kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=42) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
Kayseri alır 0 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - Beşiktaş (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1)
1 puan olaylı geçer bu maç

Kasımpaşa (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=193) - : - Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10)
farkla alırlar 3 puan

Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) - : - Gençlerbirliği (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=15)
3 puan

TOPLAM:25 44+25=69<70DE OLABİLİR

Ve Fenerbahçeye gelelim

Fenerbahçe _ - _ Kayseri

Fener için çok zorlu bir maç 0 puan

Beşiktaş

Fenerbahçe
Beşiktaşın alıcağını düşünüyorum 0 puan

Fenerbahçe
Kasımpaşa Rahat alır fener 3 puan

Gençlerbirliği
Fenerbahçe
3 puan

Fenerbahçe
Konyaspor
3 puan

Galatasaray
Fenerbahçe
1 puan

Fenerbahçe
Bursaspor Fener 3 puan

Eskişehirspor
Fenerbahçe
Fener alır 3 puan

Fenerbahçe
Gaziantepspor
1 puan

Bucaspor
Fenerbahçe
3 puan

Fenerbahçe
Büyükşehir Bld. Spor
0 puan

Karabükspor
Fenerbahçe 1 puan

Fenerbahçe
MKE Ankaragücü 3 puan

Sivasspor
Fenerbahçe 3 puan

TOPLAM:27 PUAN 43+27=70<73 DE OLABİLİR

ve şampiyonluğumuz İlan ederiz

Mustafa denizli Bizim şampiyonluk şansımızı %30 görüyorsa buda bnm Kahinliğim

Berat Akçay
07.02.2011, 15:12
inş. alacağız bu maçı

Tayfun Aydın
07.02.2011, 15:13

Cale ve Giray bu maçta cezalı diye biliyorum.Diğer cezalı da Tayfun Cora dolayısıyla kendi hatalarımızla gol yeme riskimiz oldukça düşük.Sivas ın Bursa maçını bende seyrettim.Valla dönem dönem çok iyi oynadılar ama bu bence Bursa nın kötü oluşundan kaynaklandı.Bulduğu yeri ha etmeyen bir takım Bursaspor şansla hakem hatalrıyla buraya kadar geldiler geçen sene böyle değillerdi.Orta alanda çok iyi mücadele etmemiz lazım.Yattara seçeneğini bu sefer 80 den sonra değilde 60 dan sonra düşünmeliyiz hatta en başta.Senelerdik görüyoruz Yattara sonra da oyuna girip maçı çeviremez kapalı defanslar da o kadar da etkili değil.Ama üstümüze saldıracak ve Antalya gibi 11 kişiyle defans yapmayacak bir Sivas la oynayacaz.Dolayısıyla Yattara mutlaka saha da olmalı.

Herkesin aksine ben bu maçtan 1 puan iyidir diyorum.Kendi sahamızda kaybettiğimiz puanların artık telafisi yok giden gitti.Deplasmanda iyi olmayan fenev rakibimiz Bursa yı saymayın bile.Dolyısıyla Sivastan en az 1 puan almalıyız.Kaldı ki Sivas ın son maçı fenev le eğer küme de kalmaları o maça bağlı olursa fenev Sivas ta yenerler.

Benim kadrom

Onur

Serkan Mustafa Glo Piotr

Colman

Yattara
Selçuk Alan

Jaja
Umut

Badaloğlu
07.02.2011, 15:15
Agbi Cale cezali, Piotr haleder

Artık kim oynuyorsa bu adama çok, çok, çok dikkat etmeli:eek: Böyle süratli adamlardan hep tırsmışımdır. Muhteşem bindirmeleri var, önüne top attırmayacaksın...

Hesaba kitaba gerek yok arkadaşlar, yapılması gereken belli, takım çıkacak ilk yarıda olduğu gibi aslanlar gibi maçlarını kazanacak, gerisi hikâye...

kayhan61
07.02.2011, 15:18
Şenol Güneş iki cezalımız var dedi. Biri Cale, diğeri kim?

Ayrıca kazanmamız çok zor.

giray kardeş

Tayfun Aydın
07.02.2011, 15:19
Valla önümüzdeki 4 maça 2 puan yazdım...
24 hafta puan durumu Bence tabii

Ts 46
Bursa 50
fb 52

34. hafta

Ts 76
bursa 67
fb74

kayhan61
07.02.2011, 15:19
bu arada kimse sunu görmüyormu arkadaslar pazar oynadık carşamba 5 oyuncumuz milli takım kadrosunda (onur cıkarıldı) oynayacak yorulacak ve cumartesi günü 16.00 mac yapacagız nerede sivas zorlu hava şartlarında

kayhan61
07.02.2011, 15:24
Valla önümüzdeki 4 maça 2 puan yazdım...
24 hafta puan durumu Bence tabii

Ts 46
Bursa 50
fb 52

34. hafta

Ts 76
bursa 67
fb74

valla kardeş inşallah sezon sonu istedigin gibi olur ama bence 4 hafta da 3 galibiyet 1 beraberlik alacagız 10 puan yani

murat
07.02.2011, 15:25
bu arada kimse sunu görmüyormu arkadaslar pazar oynadık carşamba 5 oyuncumuz milli takım kadrosunda (onur cıkarıldı) oynayacak yorulacak ve cumartesi günü 16.00 mac yapacagız nerede sivas zorlu hava şartlarında

BJK macinda dinlendirdik de ne oldu? Trabzonda mac, persembe hafif bir taktik antrenman yaparak dinlensinler cuma sivasa ucsunlar cumartesi mac oynasinlar. Bu macin mazereti olamaz!!

erolizmts
07.02.2011, 15:27
Ligin ilk yarısında olduğu gibi, rakip takımın hazırlık pası yapmasına bile fırsat vermeden hücüum oyuncuları ile sıkı pres yaparsak; pas trafiğini kendi sahamızda değilde rakip yarı sahasında yapabilirsek puan alabilme ihtimalimiz daha da artacaktır. Aksi halde, pres yapmadan rakip takıma oyun kurma fırsatını verirsek bu savunma ile gol değil goller yeme ihtimalimiz oldukça fazla.

Tayfun Aydın
07.02.2011, 15:28
Valla hiç gerek yok kendilerini yırtmalarına nasılsa Eleme maçları geldimi gene sabriler hakan baltalar kazım lar aurelio lar oynayacak.Lüzumsuz.Ayrıca oğuz denilen adamında memlekteimin toprağına ayak bsacağını düşündükçe çıldırıyorum.

Tayfun Aydın
07.02.2011, 15:29
Ligin ilk yarısında olduğu gibi, rakip takımın hazırlık pası yapmasına bile fırsat vermeden hücüum oyuncuları ile sıkı pres yaparsak; pas trafiğini kendi sahamızda değilde rakip yarı sahasında yapabilirsek puan alabilme ihtimalimiz daha da artacaktır. Aksi halde, pres yapmadan rakip takıma oyun kurma fırsatını verirsek bu savunma ile gol değil goller yeme ihtimalimiz oldukça fazla.

Kardeş rahat ol Cale Giray ve Tayfun Cora yok.En azından kendi kendimize gol yemeyiz diye düşünüyorum.

~UniCef~
07.02.2011, 15:31
Hic kimse Alanì begenmiyo, ama Alan`li Takim , cok daha iyi`di . . ve ben olsam Jaja`yi cekerim kenara.

Hep ayni kadroyla olmuyor. Ersun Yanalì neden hep elestirdik? 13 Kisi bir Takim kurdugu icin. Senol Hocam insallah yapmaz bu hatayi.

Merve H.Oğlu
07.02.2011, 15:34
1-Başkan şuan basın mensuplarıyla yemekte.

2-Burak ve Selçuk birazdan NTV Spor'da Canlı Yayına katılacak.

http://www.ntvspor.net/video-galeri/burak-selcuk-ve-ismail-ntv-spora-konustu

Samet Yildirim
07.02.2011, 15:37
Yeneriz insallah.

Dünkü gibi oynasak fark atarizda son vuruslarda sikinti var yani Paweli oynatmakda fayda var.

oflu engin
07.02.2011, 15:45
Trabzonspor'um sivas galibiyetiyle seriye başlar ve şampiyonluk startını verir.şampiyonluk yarışında bildiğim birşey varsa oda bizim kaybetmeyecek olmamız ve rakiplerimizinde kazanmak zorunda olmalarıdır.üç haftada alacağımız seri galibiyetlerle aradaki farkı yine açma ihtimali çok yüksek.
bu sene bu şampiyonluk birtek bize yakışır.ve yakışacakta

Taner Tonbil
07.02.2011, 15:48
Pawel Brozek insallah ilk 11de olur..

kazaniriz gibime geliyor hadi hayirlisi

.....
07.02.2011, 15:50
Polonya nın şartlarına göre bir maç olabilir.

Kardeşlere iş düşecektir :)

G.YAZICI
07.02.2011, 15:52
bu takıma sonuna kadar güveniyorum ...
ayrıca takımda form düşüklüğü olduğunada inanmıyorum...biraz stres var o kadar
sivas maçı ile birlikte yeniden rakiplarimizin heyecanlarını kursaklarına bırakıp devam ederiz..
taraftar bu günlerde taraftar olduğunu belli edebilendir,bağırp çağırmakla bu işler olmaz sevgili renkdaşlar bakınız fenerli beşiktaşlı taraftarlara bilmem anlatbildimmi....

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 16:00
Bu maç bence zor bir maç olacak 0-1 olsun bizim olsun :)

Gürsoy61
07.02.2011, 16:00
Henüz açıklanmayan 1 finalim var eğer onuda vermişsem bu maça gideceğim.Sınavı geçip geçmediğim 2 gün içinde belli olur.Ulaşım falan sorun değilde bilet bulmak sorun.Var mıdır forumdan maça gidecek?Varsa özelden ulaşsın.

Trabzon34
07.02.2011, 16:08
İnşallah artık kazanıp ikinci yarıdaki olumsuz gidişatı bitiririz.. Ve inşallah bu maçı kazanrak beyaz bir sayfa açarız..
Zor bir maç olucak.. Sivas ın durumu çok kritik.. İlk yarıdaki maçtan dolayı ekstra motivasyon da olabilir onlar için.. Zemin muhtemelen karlı.. Erken gol çoooook iyi olur...

yorumsuz6117
07.02.2011, 16:09
Hasan Yener : Futbolcu kalitesi olarak fenerbahçe'nin çok çok üzerindeyiz.

Onur - Volkan

Serkan - Gökhan

Egemen - Lugano

Glowacki - Yobo

Cale - Dos Santos

Yattara - Topuz

Selçuk - Emre

Colman - Baroni(Selçuk)

Burak(Engin) - Dia

Jaja - Alex

Niang - Umut

Samet Yildirim
07.02.2011, 16:11
Tabiki biraz abartmis ama üstün oldugumuzu bende düsünüyorum.

Alex olmasa küme hattinda olurlar...

inadına_Trabzon
07.02.2011, 16:12

Bunan inanmak elde değil. Şuanda bizi yarışta tutan faktör Şenol Güneşin takıma bir sistem oturtmasıdır.

Adem Erdoğan
07.02.2011, 16:13

Tabi.Özellikle solbek stoper ve forvette.

Yiğit SARI
07.02.2011, 16:16
Abartmayalım

yorumsuz6117
07.02.2011, 16:17
Hasan Yener gereksiz açıklamalarına son sürat devam ediyor.

Armağan Dere
07.02.2011, 16:18
Sivas'ın konumu beni endişelendiriyor...16 puandalar ve 15.sıradalar..en yakın rakipleri Gençlerbirliği 21puanda..mağlup olursalar %70 küme düşecekler ve ilk yarıdaki maçtan dolayı ekstra motivasyon göstereceklerdir..tekrar ediyorum ilk yarım saat gol atamazsak oyun gene riske girecek..

inadına_Trabzon
07.02.2011, 16:18
Bir bakmışız bu aldığımız 2 puan bizi şampiyon yapmış :)

Oruç
07.02.2011, 16:19
Antalya gibi 10 kişiyle savunma yapmasın bunlar da.

Mustafa Umut
07.02.2011, 16:19
Alex ve Emre'siz feneri çok merak ediyorum.
Ya da Volkan ve Lugano'suz.
2 oyuncuya bakıyor fenerin işi...

Helvacı61
07.02.2011, 16:21
bizim 18 kişilik kadromuz. bazı oyuncular dışında fenerden 3 gömlek daha iyi fenerin bizden iyi tek topçusu alex ama önemli bir fark yaratıyor. colmanın mehmet topuz kadar mücadele ettiğini düşünün. bu lugano hakemin olduğu hiçbir maçta 90 dakka bitiremez. daha sayabileceğim bir sürü örnek var bizim takımın 18 kişilik kadro kalitesi tartışılmaz bile
beğenmediğimiz caleyi aykuta versen santosu hemen satardı

BurakG
07.02.2011, 16:22
Sivas'ın konumu beni endişelendiriyor...16 puandalar ve 15.sıradalar..en yakın rakipleri Gençlerbirliği 21 puanda..mağlup olursalar %70 küme düşecekler ve ilk yarıdaki maçtan dolayı ekstra motivasyon göstereceklerdir..tekrar ediyorum ilk yarım saat gol atamazsak oyun gene riske girecek..

bizde ligin ilk sirasindayiz, bizde canimizla o uc puani alacagiz. Dert etmeyin, bu maci kaybedersek biz hangi maci alacagiz. Hatta bu maci yüksek bir skorla bitiririz. Biz attikca cosuyoruz..... Simdiden duyuyorum: Yattara son cizgiye iniyor, müthis bir orta kesiyor, pawel ucarak füze gibi topu kaleye civiliyor....:) :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

ozturk
07.02.2011, 16:26

Hani gece karanlıkta mezarlıktan geçmek zorunda kalan kişiler vardır ya korktuklarını belli etmemek için ıslık çalarlar..

Bizim ki de o hesap..

yorumsuz6117
07.02.2011, 16:27
bizim 18 kişilik kadromuz. bazı oyuncular dışında fenerden 3 gömlek daha iyi fenerin bizden iyi tek topçusu alex ama önemli bir fark yaratıyor. colmanın mehmet topuz kadar mücadele ettiğini düşünün. bu lugano hakemin olduğu hiçbir maçta 90 dakka bitiremez. daha sayabileceğim bir sürü örnek var bizim takımın 18 kişilik kadro kalitesi tartışılmaz bile
beğenmediğimiz caleyi aykuta versen santosu hemen satardı

Colman hiçbir zaman Topuz kadar mücadele etmez.

outoftime
07.02.2011, 16:30
anlayamadığım bir şey var o da kadro kalitesiyle şampiyonluk arasındaki ilişki
bence her zaman ters orantı var,kaliteli kadro şampiyon olmaz sadece şampiyon yapılır
bizim kadro fena değil ama 3 büyükler kadar olamaz zaten olması da iyi bir şey değil
olacaksa bu kadro şampiyon olsun,olamazsa da kimse şok olmaz

Helvacı61
07.02.2011, 16:37
şu 18 kişilik kadro türkiyede hiçbir takımda yok. puan kaybettiğimiz ankaragücü ve fener maçları teknik direktör hatası antalya maçı ise aşırı baskı.
hiçkimse şu kadronun fenerden kalitesiz olduğunu idda edemez
onur serkan egemen glo mustafa cale selçuk colman jaja alanzinyo pavel engin umut yattara burak ceyhun giray piotr
önemli olan doğru zamanda, doğru yerde yürekli oynatmaktır. beşiktaş maçındaki kadronun tamamı yedekti ikinci yarı beşiktaştan çok daha iyi oynamadı. iyi futbol iyi futbolcuyla oynanır. demekki kalite sorunu yok

h@msi61
07.02.2011, 16:39
Takim gole cok uzak bir goruntu veriyor, ayrica bu macta rakibimiz gercekten bize karsi bilenen bir takim. Gerek onceki yillardan kalan gaz, gerekse ligin ilk yarisindaki plaka yazdigimiz macin etkisi ve dusme potasina yakinliklariyla cok motive olacaklarini dusunuyorum. Ayrica sadece rakiple degil hava sartlari ve kotu zeminle de mucadele edecegiz. Zor mac.

kayhan61
07.02.2011, 16:39
BJK macinda dinlendirdik de ne oldu? Trabzonda mac, persembe hafif bir taktik antrenman yaparak dinlensinler cuma sivasa ucsunlar cumartesi mac oynasinlar. Bu macin mazereti olamaz!!

tamamda sonuç olarak bize ayar cekiliyor ben onu diyorum kardeşim yoksa sen haklısın

Helvacı61
07.02.2011, 16:41
bu takım bir kazanmaya başlasın herkesi yenecek adım gibi eminim. herşey bir galibiyete bakar. 10 hafta kala bu takım bütün maçlarını alır derim fikstürde müsait yeterki herkes inansın

outoftime
07.02.2011, 16:43
fikstüre çok güvenmeyelim
bursayı,kayseriyi,antepi,belediyeyi içerde yenmek daha zor

Ozan Yazıcı
07.02.2011, 16:43
Millet tutturmuş tam gaz gidiyor..

Ankaragücü olmadı Fenerbahçe'yi dağıtırız.. Fenerbahçe olmadı Antalya'yı parçalarız.. O da olmadı Sivas'ı perişan ederiz.. Sivas maçından sonra da Manisa'ya niyetleniriz olur biter, bunun sonu yok nasılsa, 34. haftaya kadar gideriz böyle böyle..

Görülen şudur ki, ilk yarı Burak ve Umut gibi dümdüz iki topçunun ekstra performansı ile zirveye çıktık. İkinci yarı ile birlikte bu arkadaşlar rutinlerine döndü, takke düştü, kel göründü.

Fazla öpüşmekle çocuk olmaz, bu adamlarla da şampiyon olunmaz. Bir ara ben bile inandım ciddi ciddi, ama şu 3 haftalık süreç beni güzel uykumdan uyandırdı. Ben bu filmi daha önce defalarca, moda tabiriyle aksırıp tıksırıncaya kadar izledim.

Allah vere de şu Brozekler'in golcü olanı Şenol Hoca'nın karantinasından kurtulsun, iyi çıksın, gol atmaya başlayalım. Yoksa burada inanalım, güvenelim, destek verelim tarzı motivasyon ve coşum çabaları ile ancak birbirimizi eğleriz.

Benim için mevzu bitmiştir, inanan arkadaşların hevesini kırmayalım. Ömürden bir sene daha gitti anasını satayım..

Helvacı61
07.02.2011, 16:44
tamamda sonuç olarak bize ayar cekiliyor ben onu diyorum kardeşim yoksa sen haklısın
ben olsam külübün yerinde oyuncuları bir bahaneyle vermem. bu kadar oyuncunun çağrılmasında art niyet var

Helvacı61
07.02.2011, 16:52
fikstüre çok güvenmeyelim
bursayı,kayseriyi,antepi,belediyeyi içerde yenmek daha zor
bunları içerde yenmek daha zor madem niye şampiyon olcaz dedikki. o maçları bu güvensizlik ortamında yapmayacağız hepsinide yeneriz taraftar baskısını rakibe hakeme yapacak. inanacak ve kazanacağız. benim için en zor maç alacağımız ilk galibiyettir. umarım en kısa zamanda alırız.

AKSOY_61
07.02.2011, 16:56
Bana beraberlik maçı gibi geliyor.
Birisi yenerse o da ts olur sivas ts yi en son yenebilecek takımlardan biridir.

Barış Kaptanoğlu
07.02.2011, 16:56
hiç umutsuz değilim,bu maçı da alacağız normale döneceğiz...rakiplerimiz haftaya puan kaybetmeye başlayacak...

Selçuk Demircioğlu
07.02.2011, 16:59
Biraz rahat olun renkdaşlar...Farz edelim sivasa da manisaya da yenildik...Bu en kötü senaryo değil mi?
Buna rağmen şampiyonluk şansımız hala çok yüksek olacak..Bakın bu en kötü senaryo...
Biraz relax olun arkadaşlar..Bizim stresimiz de direkt takımı etkiliyor..Her maça şampiyonluk maçı gibi çıkıyoruz..Her maçı kazanamayız ama tüm maçlarımızıda kaybetmiyeceğiz..
Bu biraz da şans işi...Nasıl karabük maçında şans yanımızda olmuştu..Şimdi de yok o şans..Ama dönecek bundan eminim yeterki kırmayalım dökmeyelim....

sercaninanc
07.02.2011, 17:12
bu filmi defalarca gördüm diyenler var aramızda ben 85 doğumluyum ben hepsini hatırlamasamda bil fiil 26 senenin hepsinde nefes aldım ben fb macı hariç hepsinde galibiyet hakettiğimizi düşünüyorum yok rüyadan uyandık yok çok gördük diye ayıflanmayın destek verin olmassa olmasın bu zamana kadar çokmu gördük şimdi göremedik diye problem yapalım biz şampiyonluk görüp saf tutmadık kaçınca saf değiştirelim g

irfanb
07.02.2011, 17:12
Ne dersin Murat?
Vurur muyuz,vurulur muyuz?
:)

winner
07.02.2011, 17:14
Oyuncu yapısı deplasmana daha müsait.Alınan sonuçlar da bunu gösteriyor.
Pozisyona gireceğimiz ama pozisyon da vereceğimiz bir maç olacak.

Yiğit SARI
07.02.2011, 17:21
Dün Antalya'yı izledik amaçalrı futbol oynamak değildi. Sivas aynısını yapmaz umarım

Y.Çuvalcı61
07.02.2011, 17:22
bu hafta şenol hoca takıma isabetli orta nasıl yapıldığını,sert,kavisli ortanın nasıl yapıldığınıı,darbeli kafa vuruşunun nasıl yapıldığını eğer oyuncuların kafasına sokabilir ve çalıştırırsa gol sorununu aşarız
bir ingiltere ligindeki ortalara bakıyosun bide bizim oyuncuların yaptıkları ortalara bakıyorsun arada everest kadar fark var

.....
07.02.2011, 17:23
Şenol Hocamızın farklı yollara gideceğini düşünüyorum.

Piotr u Cale nin yerinde denemesini bekliyorum mesela.

zekeriyya
07.02.2011, 17:23
kaleci onur milli takım kadrosundan çıkarılmış omuz da rahatsızlığı varmış hafta sonu sivas maçında inşallah oynar

Federasyondan yapılan açıklamada, dün Medical Park Antalyaspor ile yaptıkları maçta aldığı darbe sonucunda sağ omzunda kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edilen Trabzonspor kalecisi Onur'un, yapılan son tetkikler neticesinde, tedavisinin 9 Şubat Çarşamba gününe kadar tamamlanamayacağı göz önünde bulundurularak, sağlık ekibinin önerisi doğrultusunda aday kadrodan çıkarıldığı bildirildi.

Milli takım teknik ekibinin, Onur'un yerine kadroya Trabzonspor'dan Tolga Zengin'in dahil edilmesini kararlaştırdığı, futbolcunun kampa Trabzon'da katılacağı kaydedildi.

Murat Erdem
07.02.2011, 17:25
Giray ve Cale'nin yerlerine Glowacki-Ferhat oynar geri kalanlar klasik 11 çıkarız. %99 böyle olacaktır. Şenol Güneş'i az çok tanıyoruz artık.

fteotdgs
07.02.2011, 17:31
Antalya maci sonrasi pek umudum kalmadi. Ilk yari 17 macin 4'unde toplam 9 puan kaybi, ikinci yari ilk uc mac toplam puan kaybi 7!!! Bomba gibi hazirlanmisiz devre arasinda belli ki. Sivas ve Manisa maclarinda en iyi ihtimalle 2 puan toplariz. Senol Gunes'e istifa cagrilari yapilmaya baslanir. Ondan sonrasi da Senol Gunes ne zaman istifa edecek, etmeli mi diye gecer. Velhasili yandi gulum keten helva. Gecen sene Senol Gunes beni yaniltti demistim. Heyhaat, degisen bir sey yokmus megerse.

Süleyman Baykan
07.02.2011, 17:32
Şenol Hocamızın farklı yollara gideceğini düşünüyorum.

Piotr u Cale nin yerinde denemesini bekliyorum mesela.

Valla ben gidip Ferhat'ı oynatacak diye umuyorum hocamız iyi hoşta yeni transferleri çok geç kabulleniyor Jaja kaçıncı hafta kadroya girmeye başlamıştı Kasımpaşa maçı sanırım.

Ilelioglu
07.02.2011, 17:33
Antalya maci sonrasi pek umudum kalmadi. Ilk yari 17 macin 4'unde toplam 9 puan kaybi, ikinci yari ilk uc mac toplam puan kaybi 7!!! Bomba gibi hazirlanmisiz devre arasinda belli ki. Sivas ve Manisa maclarinda en iyi ihtimalle 2 puan toplariz. Senol Gunes'e istifa cagrilari yapilmaya baslanir. Ondan sonrasi da Senol Gunes ne zaman istifa edecek, etmeli mi diye gecer. Velhasili yandi gulum keten helva. Gecen sene Senol Gunes beni yaniltti demistim. Heyhaat, degisen bir sey yokmus megerse.

............................

Katilmiyorum. Öyle birsey olmaz hicbir zaman. ;)

Ali YİĞİT
07.02.2011, 17:33

Doğru kabahat şenol güneşin,Bize güzel günleri gösterdiği için.

fteotdgs
07.02.2011, 17:34
Belirtmeyi unutmusum, tabii tum bu olup biten sirasinda Senol Gunes her hafta geleneksellesen basin toplantilarini duzenler, zamanin ne kadar otesinde oldugunundan, anlasilmadigindan dem vurur, hakli haksiz saga sola akil verir, felsefi demec ekolunu devam ettirir, bizi de cildirtir burada.

.....
07.02.2011, 17:35
Valla ben gidip Ferhat'ı oynatacak diye umuyorum hocamız iyi hoşta yeni transferleri çok geç kabulleniyor Jaja kaçıncı hafta kadroya girmeye başlamıştı Kasımpaşa maçı sanırım.

Piotr solbekte iyi maçlar çıkarmış izlediğimiz kadarıyla. Şenol Hoca onu orda dener. Ferhat Milli Takıma çağırıldı o da olabilir tabi.

Ilelioglu
07.02.2011, 17:38
Dün Antalya'yı izledik amaçalrı futbol oynamak değildi. Sivas aynısını yapmaz umarım

Evinde oynuyor, bence yapmaz. ;)

Icerdeki maclar icin duran toplari daha etkili kullanmaliyiz, kiliti böyle acmaliyiz bence.

magicyattara
07.02.2011, 17:38
Ne dersin Murat?
Vurur muyuz,vurulur muyuz?

Rencide edeceğiz..:)

Ilelioglu
07.02.2011, 17:39
Belirtmeyi unutmusum, tabii tum bu olup biten sirasinda Senol Gunes her hafta geleneksellesen basin toplantilarini duzenler, zamanin ne kadar otesinde oldugunundan, anlasilmadigindan dem vurur, hakli haksiz saga sola akil verir, felsefi demec ekolunu devam ettirir, bizi de cildirtir burada.

Kimsenin cildirdigi felan yok.

yorumsuz6117
07.02.2011, 17:40
Başkanımız Sadri Şener Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Karşılıklı sohbet şeklinde geçen yemeğin ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Şener, “İlk yarıyı iyi bir şekilde bitirdik. Ancak ikinci yarıda aldığımız sonuçlarla boynumuz bükük kaldı. Buna karşın halen lideriz. Önümüzde 14 tane maç var. Hepsini alsan toplam 85 puan eder. Spordan anlayanlar 75-76 puan alanın şampiyon olacağını söylüyorlar' dedi.

Şener, takımın ikinci yarı aldığı sonuçların rehavetten kaynaklandığını düşündüğünü ifade ederek, şöyle devam etti:

''Çok rehavete kapıldığımıza inanıyorum. İkinci yarıda zannediliyorki puanlar otomatik olarak gelecek, öyle değilmiş. Karadenizlinin dediği gibi 'Bu da bana bir ders olsun'. Her şeyde hayır vardır diyelim. Nasıl puanları biz kazanıp hovardaca harcadıysak yine kazanacak olan bizleriz. 1-2 takviye de yaptık. Önümüzde 14 lig maçı var. Umarım mutlu sonu ulaşırız, Trabzon şampiyonlar ligini görür ve şehre bir hava kazandırırız.''

Şener, hep şampiyonluk mesajı vermesine ilişkin olarak ise, ''Ben genelde pozitif düşünen bir insanım. Şampiyon olacağımızdan şampiyonluk resminden hep bahsettik. Bu imajı etrafa insanlar şampiyonluğa inansın diye verdik. Biz şampiyon olamayız diyemeyiz. 27 yıl sonra yakalanan bir avantajdı. Futbolcuları, camiayı inandırmam için önce benim inanmam lazım'' diye konuştu.

Şener, devre arasında Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır'ı kadrolarına kattıklarını anlatarak, ''3 transferin doğruluğunu yanlışlığını tartışabilirsiniz. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, izleme komiteleri ve hocaların dediğini almakla mükellefiz. 2-3 tane oyuncu alacağına, bir yıldız oyuncu alabilirmiyidiniz derseniz alabilirdik. İmkanlar müsaitti. Hocamız önerdi, biz de aldık. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok'' ifadelerini kullandı.

Borsa konusunda Sportif A.Ş ile Futbol A.Ş'yi birleştirmek gibi bir çalışma içerisinde olduklarını anımsatan Şener, bunun Trabzonspor'u ekonomik olarak rahatlatacağını kaydetti.

Trabzonspor'un şu anki halinin şampiyon olmaya yeteceğini anlatan Şener, ''Sizlerin, basının gayretleri önemli. Şu andaki Trabzonspor'un kadrosu şampiyon olmaya fazla fazla yeter. Federasyonun Fenerbahçe'yi desteklediğini kabul etmiyorum, istemiyorum, kabul etmek istemiyorum. Ama Federasyon yönetim kuruluna bakarsanız, doğrudur. Federasyonda Fenerbahçe tandanslı yönetim kurulu üyelerinin sayısı oldukça fazladır. Biz seçilmeden önce orada seçim olduğu için katkımız, etkimiz olmadı. Mayıs ayında bildiğim kadarıyla veya haziran ayında federasyonun seçimi var. Orda tedbirimizi alırız bundan endişeniz olmasın. Ama ben diğer kulüp başkanları gibi hakemler konusunda demeç verme taraftarı değilim. Faydalı olacağını da sanmıyorum. Teknik direktörümüz Şenol Güneş'in de dediği gibi hilesiz hurdasız bu puandayız.''

Selçuk İnan'ın sözleşmesinin uzatılması olayında paranın hiç konuşulmadığını belirten Şener, ''Kendisi yurt dışına gitme niyeti olduğunu, gitmemesi halinde Trabzonspor'da kalacağını söyledi. Performans olarak ilk devredeki Selçuk olmadığı doğrudur. Ama sadece onun değil Engin, Colman'ın da aynı şekilde performansları düştü. Orta alanın ilk yarıdaki gibi olmadığı doğru. Bu teknik bir konu. Ekonomik bir sebep bunun altında yok. Jaja'nın, Colman'ın geç gelişi de etkendi. Muhakkak bunlar düzelecektir. İnişli çıkışlı dönem her takım için var. Ama bizim farkımız olduğu için lideriz'' dedi.

Trabzon'da muhalefetin kentin kurulduğu 4 bin yıldan beri olduğunun söylendiğini kaydeden Şener, şöyle konuştu:

''Trabzon'un kendi içlerinde kamplara bölünmüş ifadesini çok doğru bulmuyorum. Kamp lafı doğru değil, çatışmaya döner. Aziz beyin, Adnan beyin başka herkesin ekmeğine yağ sürer. Birlik olmak lazım. 14 maç var önümüzde. 27 sene yakaladığımız bir durumdayız. Rakiplerimize karşı birlikteliğimizi biraz daha kuvvetli hale getirmemiz lazım. İstanbul'da Fenerbahçe ile oynadığımız maçta kombine biletlerden sonra hasılat 2,5 milyon lira, bizim dünkü hasılatımız 130 bin lira, Ankaragücü maçında 77 bin lira. Onun stadı 52 bin kişilik, benimki 24 bin kişilik 16 bin taraftara oynuyorum. Galatasaray'ın dünkü maçta seyirci sayısı 31 bin. Onlara karşı oynuyoruz. Bu devlerin, güçlerin arasından çıkıp bu konumda olmak da başarı.''

Şu anda lig yarışında geriden gelip liderle aynı puanda olmaları halinde daha farklı şeyler konuşabileceklerini anlatan Şener, ''Elimizdeki fırsatı da iyi değerlendirebilirdik diye düşünebiliriz. Olmadı ama pes etmek yok. Şampiyonluğun en büyük adayı biziz diyorum'' diye konuştu.

Şener, bir gazetecinin Fenerbahçe maçında hakem Bünyamin Gezer, geçen hafta Beşiktaş-Kardemir Karabükspor maçının hakemi Abitoğlu'ndan belki de daha kötü bir yönetim gösterdi. Diğer kulüpler hakem hatalarında demeçler veriyorlar, ancak siz bu konuda demeç vermiyorsunuz. 1996 yılında da şampiyonluk bu şekilde kaçmıştı? sözleri üzerine, ''Mütevaziliği kabul etmiyormusunuz. Tarih tekerrür etmez. Başkanının soyunma odasına gidip bazı cümleler söylediğini, ceza almadığını gazetelerde okudum. Bu tür hareketleri bende bekliyorsanız ben hakem odasının önüne gitmem, bunu yapmam. Antalyaspor maçını seyrettik. Varmıydı, bir penaltı deniliyor. Olabilir, olmayabilir. Ama o zaman 5. dakika Engin kaleci ile karşı karşıya niye golü atamadı diye soruyor sana. Abitoğlu ile ilgili düşüncelerin doğru. Beşiktaş maçı bir facia. Federasyon resmi bir açıklama yapmadı. Basın tarafından söylenen şeyler, doğrudur. Çok kötü bir maç yönetti'' ifadelerini kullandı.

Şener, İstanbul'da Beşiktaş ile Ziraat Türkiye Kupası'nda 9 futbolcularının dinlendirdiği maçtaki kadroyu 1 saat önceden öğrendiklerini belirterek, ''Oyuncuların eksik çıkacağından haberimiz yoktu. Hocalar istediği gibi kadroları kurar. Ben ona niye bunu oynatmadın demem. Trabzonspor'da bugüne kadar böyle birşey hiç denmemiştir. Sonra hoca sohbetlerde niye oynattığını anlatır. Ama maç öncesinde anında öyle birşey olmaz'' dedi.

Şener, parayı ikinci plana attıklarını ve biletleri daha da ucuzlatacaklarını kaydederek, ''Önümüzde ciddi maçlar var. Rakipler önlerindeki maçları daha oynamadılar. Çok sakin olmamız lazım. Karamsar olmaya gerek yok. Herşeyi bitmiş değil'' dedi.

Ankaragücü maçında milli oyuncuları Burak'ın sahadan çıkarken yuhalandığını ifade eden Şener, ''Bu ayağından vurmak gibi birşey. Senin en önemli oyuncun. İyi oynayabilir, yanlış da yapabilir o gün. Ama lig uzun bir maraton. Dünkü maçta da alkışlanıyor. Trabzon'da malesef bunlar var. Bu kendi içimizde olan birşey. Bunları yapmamak lazım'' dedi.

Takımda bir disiplinsizlik sorunun gözüne çarpmadığını anlatan Şener, ''Ben hiç böyle bir şeye rastlamadım. Oyuncuların yemek yemesinden antrenmanlara kadar böyle birşey görmedim'' diye konuştu.

Resmi Site

Murat Erdem
07.02.2011, 17:40
Benim jübile işi bekleyecek gibi gibi...

ozturk
07.02.2011, 17:42
bu maçla ilgili rüya gören var mı?

8-0?

6-1?

ya da sivasın plakası 5-8?

Murat Hızal
07.02.2011, 17:56
Benim jübile işi bekleyecek gibi gibi...

Al benden de o kadar abi:)

.....
07.02.2011, 18:02
Rahat olun beklemeyecek ama siz jübile yapamazsınız bende demesi :)

outoftime
07.02.2011, 18:04
20.000 taraftar var avni akerdesin yumuşak bir takımla oynuyorsun
taraftar yok sivas soğuğundasın sert bir takımla oynuyorsun
bu maçta puan kaybı normal olur ki zaten benim ikinci yarı en zor deplasman olarak gördüğüm yer sivas
allah sabır versin

Murat Erdem
Al benden de o kadar abi:)
Biz bu tezkereyi mezar da alırız.

POYRAZ
Herhalde baska bir ülkede teknik direktöre isini bu kadar cok ögretmeye kalkan baska bir kulüp taraftari yoktur.
Hani bizim bazi renktaslar issiz falan kalsalar hic korkmalarina gerek yok. Aslan gibi meslekleri var. Teknik direktörlük !
Hadi isin futbol yönünü gectim adama nasil röpörtaj vermesi gerektigini ögretmeye calisanlar bile var ! Oldukca enteresan.
Ligin ilk yarisinda en cok gol atan iki takimdan birisiyiz. İk yarida oldugu gibi kaleci ile karsi karsiya kalindigi zaman topu tribünlere dogru degilde kalenin icine dogru vurmamiz gerektigini hatirlarsak 6ivasspor gol manyagi olur, tipki her 6ivasspor macinda oldugu gibi.
Bu mactan cekinmiyorum, her ne kadar ilk yaridaki performansimizdan uzak olsak bile. Mutlaka toparlanacagiz.

Hqmi
07.02.2011, 18:05
Bu net umutsuzluk ya. Şuan lideriz ve avantaj bizde. Yenicez ve tekrar çıkışa geçicez o kadar.

Oruç
07.02.2011, 18:08

"Felsefi demeç ekolü" nedir yahu, çok merak ettim.

Hayatınızda bir kelime Felsefe kitabı okudunuz mu acaba ?

outoftime
07.02.2011, 18:10
arkadaşlar şampiyonluk beklemeyin
beklentilerimizi yüksek tutmayalım
yoksa kendimizi yıpratırız
biz iyi futbol oynayalım
gerisi gelirse gelir
gelmezse zaten 27 senedir gelmiyor

Cenk ÇAÇAN
07.02.2011, 18:16
piotr a şans vermeyecek şenol hoca.çünkü ferhatı oynatır solda. Jaja kesinlikle skor alındıktan sonra oyuna girebilecek bir oyuncu. Colman Selçuk ve sezer üçlüsü bizi şaha kaldırır yine.
Şenol Hocam Sistemler vazgeçilmez değildir. takımlar artık bizim sistemi çözdüler ve ona göre oynuyorlar.
sivastaki yeni polonyalıya dikkat etmemiz gerek.

Murat Erdem
07.02.2011, 18:18
Trabzonsporluluğum beni çok yoruyor artık. Bazı şeyleri önceleri olduğu gibi es geçemiyorum. Galip geliriz sevincimi paylaşacağım birisi yok. Mağlup oluruz dertleşip-isyan edip içimi boşaltacağım birisi yok. Trabzonspor ile ilgili maruz kaldığım tek şey alaycı sırıtışlar, laf atmalar. Bu gerginlik yaratıyor artık iyice benim bünyede.
Hayatta maddi-manevi kendimi tatmin edemediğim tek olgu Trabzonspor kaldı.
Hep cefa, hep eza...
Bundan önce ki hayatımda birisinin bedduasını mı aldım ki ?
Ne bitmez dertmiş arkadaş !
"Yemişim Trabzonsporunu" deyip her şeyi arka da bırakıp devam etmek geliyor bazen içimden.
Olmuyor, olmuyor, olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hazar_
07.02.2011, 18:18
20.000 taraftar var avni akerdesin yumuşak bir takımla oynuyorsun
taraftar yok sivas soğuğundasın sert bir takımla oynuyorsun
bu maçta puan kaybı normal olur ki zaten benim ikinci yarı en zor deplasman olarak gördüğüm yer sivas
allah sabır versin

Son zamanlarda gördüğün en ama en düz mantık buydu.Gülümsetti.Teşekkürler :)

Murat 61
07.02.2011, 18:19
Saha şartlarını göz önüne aldığımızda, orta sahada fiziği güçlü Ceyhun' la başlamak iyi olur bizim açımızdan. Sadece Sivas ile değil karla da mücadele edeceğiz. Bi nevi buzda dans.

Sertan Danışer
07.02.2011, 18:20
eskiden(diğer takımlar için) bu hıyarların üzerine yoğurt dökelimde cacık olsunlar diyordum.dün öğrendimki esas bizden bi cacık olmaz.beklentim 0.artık üzmeyeceğim kendimi.trabzon yenilince hasta olan ben şimdi yalnızca gülüyorum.c.tesi gününe kadar da pek bir şey değizmez.üzülen yine biz oluruz.

Cagdas Topal
07.02.2011, 18:21
Kazanabilecegimizi düşünmüyorum en fazla 1 puan alırız .

Murat Hızal
07.02.2011, 18:24
Biz bu tezkereyi mezar da alırız.

O zaman abi hepimize uzun ömürler bol sabırlar:)

ahmet aydın
07.02.2011, 18:24
bu sezon ankaragücüne 2 puan.fenerbahçeye 3puan.antalyaya 4puan kaybettik.sivas maçının ilk maçını kazandık ve onlara karşı 5 puan kaybetmemizin imkansız olması nedeniyle bu maçı kazanırız:D

şaka bir yanada hava soguk olacak ama soguk iyi gelir bize çünkü puanları sıcakta kaybettik hep.bu maçı kazanıp çıkışa geçeriz rahat olun

Murat 61
07.02.2011, 18:26
Sadece tek bir galibiyete ihtiyacımız var. Antalya maçında kaçtı o tren bu maçta kaçmasın. Kazanmalıyız. Gerekiyorsa hakemi de yenerek bu maçı almamız lazım.

Turgay Atalay
07.02.2011, 18:29
Ben de hocamızı biliyorsam solda Ferhat ile başlar. Piotr sol önde oynar veya hiç oynamaz.
Ortasaha için Sezer ve Ceyhun arasında kararsız kalacaktır, ancak Sezer daha ön planda duruyor.
Umarım Paweli ilk 11 oynatır, hamidocuklar baskı yapmaya kalktıklarında Selçuk veya Colman' nın savunma arasına veya arkasına atacağı topları Umuttan daha iyi değerlendireceğine inanıyorum.
Sağ kenarı yine Buraka verir muhakkak, ancak Yattara ile başlaması Sivasın o kanattan çıkarken birkez daha düşünmesine neden olabilir.Yattara ilk 11 başlamalı veya öne Serkan cekilip, arkasına Barışı koymali

Murat 61
07.02.2011, 18:30
Mücadelemizde değişen bir şey yok, (Fener maçı hariç) ancak üzerimizdeki stres son hareketleri yapmamıza anormal derecede etkili oluyor. Aşırı stresli oyuncular şu anda, çıkış yolumuz tek bir galibiyet almamız. Ben inanıyorum bu maçı kazanacağız öyle yada böyle. Gerekirse her türlü çirkefliği yaparak, tıpkı geçen hafta Fenerli oyuncuların bizim oyunculara çaktırmadan, attıkları tekmeler gibi. Bi kere de biz yapalım. Zaten saha şartları bunu gerektiriyor, sert oynamalıyız.

.....
07.02.2011, 18:36
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs565.snc3/30866_391271149579_182089889579_4145247_4711187_n. jpg

fteotdgs
07.02.2011, 18:38
"Felsefi demeç ekolü" nedir yahu, çok merak ettim.

Hayatınızda bir kelime Felsefe kitabı okudunuz mu acaba ?

Kac tane (kitap) saymadim ama okudum, evet. Mamafih, toplam kac kelime etmis, saymadim. Sayan da var midir, merak ettim bak simdi. Olur ya, her an hic tanimadiginiz biri "Hayatinizda bir kelime felsefe kitabi okudunuz mu acaba?" diye cikabilir karsiniza. Hazirlikli olmak lazim.

Fatih Öztürk
07.02.2011, 18:43
sivasa yeni bir plaka yapmamız için yattaranın mutlak ilk 11 de başlayacağını düşünüyorum.şenol hocamız hepimizden iyi bilir.
sivas totoyu kurtarmak için saldırır.bizde bize has kontra ataklarla soğuk sivası sımsıcak yaparız.

TSezgin61
saha icinde ve disinda oyunu usulüne göre oyanamanin zamani.

herzaman ayni silahla vurulmayalim... yeter!

gönüllerin degil süper ligin sampiyonu olma vakti...

ThePatriot61
Hamidolari mutlaka yenmemiz lazim. Isterse 0 - 0,5 olsun yeterki üc puan olsun artik!!!

Abluka
07.02.2011, 18:45
İki haftalık deplasman takıma iyi gelecek buna inanıyorum geri döndüğümüzde puan farkıyla lider durumda olacağımız düşünüyorum sonrası ise Kayseri maçı! içerde alacağımız bu maç bizi şampiyon yapacak yada önümüzdeki yıllara niyet edeceğiz!

fteotdgs
07.02.2011, 18:45
Kimsenin cildirdigi felan yok.
Bizi” degil “beni” demem lazimdi. Camianin cogunlugu hala Senol Gunes’in, bence son derece gereksiz, demeclerinden rahatsiz olmuyor ve takim iyi iken bile beni rahatsiz eden bu demecler bilhassa tepetaklak giderken beni cildirtiyor. Yine de bu laflarim sizleri uzdu ise, kirdi ise uzgunum. Amacim sadece ne hissettigimi belirtmek, herkes gibi.

doctorsurgeon
07.02.2011, 18:46
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16958164.asp?gid=373 oy verelim lütfen önemli

Abluka
07.02.2011, 18:48
Bu meşhur izleme komitesi öncelikle Trabzonspor'un maçlarını takip etmeli. Tekke'den beri o formanın boş olduğunu Romaschenko'dan beri de sol açıksız olduğumuzu görmeliler.

Abluka
07.02.2011, 18:51
Bu arada sayın Hocam muhakkak hepimizden fazla biliyordur da kendisine fırsat bulup sorabilsem! Hocam bu Pawel'i oynatsak en kötü ihtimalle ne yapar?
Sanırım bir golcü için en kötü olasılık gol atamamasıdır. başka da bir sorum olmaz dı!

Abluka
07.02.2011, 18:53
Rıza Çalımbay'ın ilkel bile olmayan futbol anlayışına lanet ediyor bu zihniyetteki adamları kulübede hoca olarak görmek istemiyorum!

Kasım BEKTAŞ
07.02.2011, 19:05
biri sezon başında 20. hafta da averajlada olsa lider olacaksınız deseydi kim kabul etmezdi?

evet önemli kredi kazanmıştık ilk yarı ama hala averajlada lidersek önümüzdeki her maç bizi şampiyonluğa bir hafta daha yaklaştırıyor demektir... yeter ki kendi özgüvenimiz yerine gelsin ve bunu sahaya yansıtalım...

Kasım BEKTAŞ
07.02.2011, 19:07
ilk yarı bir Madalion du galiba biri vardı her maç öncesi 0,5 olsun bizim olsun diyordu ve kazanıyorduk
son haftalarda göremez oldum onu :)

onun yerine ben diyeyim bari

0,5 olsun bizim olsun :)

ESER
07.02.2011, 19:16
sivasin kisa superlig tarihlerinde yasamis oldugu en buyuk hezimeti yasattik ve haliyle bu maca intikam maci gozuyle bakiyorlar. sivasin bursa sempatizani fener saksakcisi olmasi, ligdeki kritik durumu ve bize darbe vurma istekleri bu maca ziyadesiyle motive olmalarini saglayacaktir. ayrica ikinci yari dah derli toplu bir takim goruntusu ciziyorlar. cok zor bir mac olacak ama deplasmanda daha ozguvenli oynayan ve takimimiz 1 -0 da olsa bu maci kazanacaktir. sivas ile TS arasinda ucum sayilabilecek bir kalite farki var ve bu da sonuca yansir diye umuyorum. bu hafta en kotu ihtimal ile bursanin takilacagini varsayarsak bu maci almamiz tekrar darbe alan sinerjimizi canlandir.

iboandibo
07.02.2011, 19:17
biri sezon başında 20. hafta da averajlada olsa lider olacaksınız deseydi kim kabul etmezdi?

evet önemli kredi kazanmıştık ilk yarı ama hala averajlada lidersek önümüzdeki her maç bizi şampiyonluğa bir hafta daha yaklaştırıyor demektir... yeter ki kendi özgüvenimiz yerine gelsin ve bunu sahaya yansıtalım...

çok doğru söyküyorsun renktaş

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 19:27
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (07.02.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-6G4J6L3A.jpg

Takımımız Sivasspor maçı hazırlıklarını 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana, milli takım kamplarına giden Yattara, Glowacki, Engin, Burak, Selçuk, Serkan, Umut, Mustafa, Ferhat ve Ceyhun ile birlikte sakatlıkları bulunan Onur ve Egemen katılmadı.
Medical Park Antalyaspor maçında 90 dakika forma giyen oyuncular koşu yaparken diğerleri kondisyona yönelik çalışma gerçekleştirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-3X0J2T3V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-7M8S3W1E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-1N5W4D4N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-4H1T3D4F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-9W7A0C4H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-9O0V6Z3H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-0P7A9K0M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6470#Icerik

.....
07.02.2011, 19:40
Sezer bu maçta oynayabilir belki Colman ın yerine.

mekatronik
07.02.2011, 19:42
varmı böyle birşey ya, adam lig bitmiştir diyor, hala lideriz arkadaşlar, bi silkinin bi kendinize gelin ya.şimdi sivası yenersek de şampiyonuz dersiniz. çok eyyamcı ve tabelacı bir taraftar topluluğuyuz. bize lazım olan bir galibiyet sadece.sonrası çorap söküğü gibi gelir. şurda 10 maç kazanan şampiyon ya, önümüzdeki 5 maçıda kaybedersek ancak o zaman hakkaten şampiyonluk zor derim. ama şu takım 10 maç alır beyler yapmayın allah aşkına

Asi Çaykaralı61
Sezer bu maçta oynayabilir belki Colman ın yerine.

Bence de olabilir ama benim tahminim Ceyhun oynar ilk 11'de :)

Oruç
Kac tane (kitap) saymadim ama okudum, evet. Mamafih, toplam kac kelime etmis, saymadim. Sayan da var midir, merak ettim bak simdi. Olur ya, her an hic tanimadiginiz biri "Hayatinizda bir kelime felsefe kitabi okudunuz mu acaba?" diye cikabilir karsiniza. Hazirlikli olmak lazim.

4 yıldır Felsefe ile içli dışlıyım ama henüz sizin söylediğiniz "felsefi demeç ekolü"nün varlığından haberdar olamadım bir türlü.

Okuduğunuz çok belli.

Neyse konudan sapmayalım. İnşallah alacağız maçı.

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 19:43
Ben Pawel'i bu maçda izleyebileceğimize inanıyorum :)

fteotdgs
07.02.2011, 19:49
4 yıldır Felsefe ile içli dışlıyım ama henüz sizin söylediğiniz "felsefi demeç ekolü"nün varlığından haberdar olamadım bir türlü.

Okuduğunuz çok belli.

Neyse konudan sapmayalım. İnşallah alacağız maçı.

Senol Gunes'in bizzat kendi yarattigi bir ekol bu :). Basit bir "Felsefi demec ekolu" lafini anlamayip, ya da anlamak istemeyip bunu ciddi ciddi literaturde aradiginizi dusunmek istemiyorum. Bence de konudan sapmayalim. Umarim yanilirim, aliriz maci.

.....
07.02.2011, 19:50
Bence de olabilir ama benim tahminim Ceyhun oynar ilk 11'de :)

O da olabilir tabi , takımdaki As oyuncuların biraz gözünü korkutsun Şenol Hoca :)

Alihan Ertürk
07.02.2011, 19:51
Aslında Sezer alışıktır Sivas'ın zeminine, durumunu bilmeden konuşuyorum ama bu şartlar göz önüne alınırsa oynatılabilir.

irfanb
07.02.2011, 19:51
Siz hangi kıtaya gitmek istediğinizi söyleyin,biletinizi biz keselim!
Bursa`yı Avrupa Şampiyonlar ligine gönderdik!
Sivas`ı da Bank Asya`ya göndereceğiz.

r9emre
07.02.2011, 19:53
Taraftarlar yıllarca gereksizce futbolcumuz olmayan bir adam olan Fatih Tekke diye bağırdılar,futbolcularımızı küstürdüler.

Eğer Sivasspor ilk yarısı 0-0 biterse eğer ki deplasman taraftarımız olacaksa 10 kişi de olsalar futbolcumuz olan ve şu ortamda en çok oynamayı hakeden Pawel Brozek diye bağırsınlar durmadan belki de Şenol Hoca bir hata yaptığını anlar.

.....
07.02.2011, 19:54

:alkış: :alkış:

İrfan abi herzaman ki gibi harikasın :)

irfanb
07.02.2011, 19:59
:alkış: :alkış:

İrfan abi herzaman ki gibi harikasın :)

Eyvallah Ömer,teşekkür ederim.

.....
07.02.2011, 20:01
Eyvallah Ömer,teşekkür ederim.

Asıl biz sana teşekkür ederiz. İyi ki varsın :)

Cenk ÇAÇAN
07.02.2011, 20:08
şenol hoca sivas maçında bu kadroyu sahaya sürer

.......................... onur
.......... serkan yumlu glowacki ferhat (inşallah piotr olur)

..................burak selçuk sezer colman

.............................. jaja
................................umut

r9emre
07.02.2011, 20:14
Allah'ım sana geliyorum hadi Şenol Hoca duygusallığa bağladı Ünal Hoca'da bir şey demiyor mu bu form grafiğiyle Burak ve Umut aynı anda oynamaya devam ettikçe puan kaybedeceğiz bağırmak,delirmek mi lazım bunu anlamaları için? Engin de keza öyle çok formsuz.Dinlendir hocam bunlardan 2 tanesini yoksa çok kötüye gideceğiz.

Erdal
07.02.2011, 20:14
O kadar çok yazılacak şey var ki...O kadar çok cevaplanacak mesaj var ki....En iyisi "Görelim Mevla neyler" demek...

Zor maç...Alacağız inşallah...Bir "kaza" golü lazım bize...Bursa'nın Sivas, Fener'in Antalya maçlarında buldukları gibi...Biraz kısmet lazım bize....

ibrahim
07.02.2011, 20:17
Yok Erdal abi kismet ne arar bizde. Bizde sans olsaydi Eskisehir macinda o ters kafa vurusu kaleye girerdi...:rolleyes:
Insallah bu mac bizim icin bi dönüm noktasi olacak...

Sefa
07.02.2011, 20:21
Mazlum'u getirin bana..

Necmi6161
07.02.2011, 20:22
Sabırsızlıkla Bekliyorum Maçı. İnşallah 3 Puanı Alıp Bitireceğiz Bu Hasreti. Ama Çok Ümitli Değilim 3 Puandan.

naimbektas6161
07.02.2011, 20:31
Ben inanıyorum şu 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alıp tekrardan rayımıza oturacağız.Sene sonuda inşallah şampiyon olucaz canı gönülden inanıyorum...

.....
07.02.2011, 20:31
Sivastaki Grosicki gerçekten etkili oynuyor onu tutmak lazım.

Eneramo ve Mehmet Yıldız fizik olarak kuvvetli oyuncular. Eneramo henüz takıma alışmış değil ama Mehmet Yıldız baya bi etkili oluyor maçlarda.

Kalede Korcan oynayacaktır A2 Milli Takımına da çağırıldı fena sayılmaz.
Solbeklerinde Ziya var. o da A2 Milli Takımına çağırıldı. O kanattan Yattara ile etkili olabiliriz.

Bu oyunculara baya dikkat etmek lazım. Savunmada Glowacki ile Mustafa fiziğini iyi kullanmalı.Soğuk ve zemini bozuk Sivas deplasmanında çok dikkatli olmamız lazım.

Mazallah puan kaybını düşünmüyorum. Dikkatli olmamız lazım

Erdal
07.02.2011, 20:32
"Bursa aldığı oyuncuları takır takır oynatıyor" Sahi sezon başında aldıkları da takır takır oynadı mı Bursa'nın?
"Transfer yapmazsan böyle olur" Fenerbahçe transfer yaptı mı 9 puan geride bitirmesine rağmen?
"Taraftar yeterince destek vermiyor" İyi ama hep böyle idi....Kaldı ki son maçta hiç de fena değildi taraftar...

Ne bu mütemadiyen "suçlu" arama halleri...Futbol böyle bir şey...5. dakika da 3-0 olabilecek maç tersine 2-0 da bitebilirdi...Bu kadro, bu ekip geçen sene iki kupa aldı...Bu sene buraya kadar getirdi...Bundan sonrasını da götürürü inşallah....Ortada suçlu falan yok....Ne Şenol hoca'nın Aykut un elini sıkması, ne demeçleri mani oldu bir gole....Sonra görmek istemeyeceği mesajları yazmamalı insan....Öyle mesajlar okumuştum ki Şenol hoca ile alakalı FB ile oynadığımız kupa finalinden sonra hepsini tek tek çıkar dedi şeytan....Boş ver dedim sonra....Şenol hoca krizi yönetemiyor.....Nasıl yönetilir bu kriz?

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 20:47

:alkış::alkış::alkış::alkış:

İrfan Abi çok güzel dedin teşekkürler güzel paylaşımından dolayı :)

Hadi TRABZONSPOR'um güveniyoruz sana :)

Emirhan Uludüz
"Bursa aldığı oyuncuları takır takır oynatıyor" Sahi sezon başında aldıkları da takır takır oynadı mı Bursa'nın?
"Transfer yapmazsan böyle olur" Fenerbahçe transfer yaptı mı 9 puan geride bitirmesine rağmen?
"Taraftar yeterince destek vermiyor" İyi ama hep böyle idi....Kaldı ki son maçta hiç de fena değildi taraftar...

Ne bu mütemadiyen "suçlu" arama halleri...Futbol böyle bir şey...5. dakika da 3-0 olabilecek maç tersine 2-0 da bitebilirdi...Bu kadro, bu ekip geçen sene iki kupa aldı...Bu sene buraya kadar getirdi...Bundan sonrasını da götürürü inşallah....Ortada suçlu falan yok....Ne Şenol hoca'nın Aykut un elini sıkması, ne demeçleri mani oldu bir gole....Sonra görmek istemeyeceği mesajları yazmamalı insan....Öyle mesajlar okumuştum ki Şenol hoca ile alakalı FB ile oynadığımız kupa finalinden sonra hepsini tek tek çıkar dedi şeytan....Boş ver dedim sonra....Şenol hoca krizi yönetemiyor.....Nasıl yönetilir bu kriz?

Aynen. Fener maçı istisna zaten onu sayma. Ankara ile Antalya maçlarında gayet iyi oynadık ama top girmedi işte.

balli_kuymak
Milli takıma hazırlık maçı oldumu 6-7 futbolcumuzu alırlar normal maç oldumu anca 2-3 tane...bunda art niyet arıyorum zaten çok önemli bir maçımız var zaten oyuncularımızın formu düşük...bizki Türkiye kupasına bile yedek kadroyla çıktık haftasonu yorgun çıkmasınlar diye şimdi hazırlık maçında oynayıpta yorulurlarsa bahaneleri şimdiden hazır...

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 20:50
Sivastaki Grosicki gerçekten etkili oynuyor onu tutmak lazım.

Eneramo ve Mehmet Yıldız fizik olarak kuvvetli oyuncular. Eneramo henüz takıma alışmış değil ama Mehmet Yıldız baya bi etkili oluyor maçlarda.

Kalede Korcan oynayacaktır A2 Milli Takımına da çağırıldı fena sayılmaz.
Solbeklerinde Ziya var. o da A2 Milli Takımına çağırıldı. O kanattan Yattara ile etkili olabiliriz.

Bu oyunculara baya dikkat etmek lazım. Savunmada Glowacki ile Mustafa fiziğini iyi kullanmalı.Soğuk ve zemini bozuk Sivas deplasmanında çok dikkatli olmamız lazım.

Mazallah puan kaybını düşünmüyorum. Dikkatli olmamız lazım

Grosicki Polonyalı olması lazım çok hareketli bir futbolcu kaliteli bir futbolcu bence ligimiz için iyi bir transfer gerçekleştirdi Sivasspor takımı Serkan durdurur onu :)

Eneramo'yu da bir kaç kere izleme şansım oldu o da kendisini kanıtlamıi bir futbolcu kanaati sağlıyor insana

Mehmet Yıldız'a dikkat etmemiz lazım belki eski performansı yok ama indirdiği toplar çok tehlikeli oluyor.

Zor maç olacak ama bu sefer İNŞALLAH ikinci yarıdaki galibiyetimizi alacağız :)

Cihan_61
07.02.2011, 21:01
Sampiyon Trabzonspor.

hatice_61
07.02.2011, 21:02
inş yenicez takımıma güveniyorum isterlerse eminim kazanırlar

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:03
Sampiyon Trabzonspor.

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

İNŞALLAH Haydi TRABZONSPOR'um sana güveniyoruz ve sonuna kadar inanıyoruz :)

Murat KARAKURT
07.02.2011, 21:07
:sevinç: Allahın izniyle alacağız bu maçı inşallah....:sevinç: :sevinç2: :dvl:

Süleyman Baykan
07.02.2011, 21:08
Sivas'ın evindeki son maç 19. hafta Sivasspor-Antalyaspor(Allah yardımcımız olsun):)

http://www.medya73.com/images/photogallery/986/k.jpg

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:10
Sivas'ın evindeki son maç 19. hafta Sivasspor-Antalyaspor(Allah yardımcımız olsun):)

http://www.medya73.com/images/photogallery/986/k.jpg

Bu maçı canlı izlemiştim.Futbolcuların çoğu ayakta durmakta çok zorlanıyorlardı haliyle.Zor maç olacak ama biz zoru başaracağız ve İNŞALLAH yeneceğiz :)

Süleyman Baykan
07.02.2011, 21:11
12 Şubat Cumartesi günü Sivas'ta hava parçalı bulutlu 2 C allahtan kar yağışı yok...

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:12
12 Şubat Cumartesi günü Sivas'ta hava parçalı bulutlu 2 C allahtan kar yağışı yok...

Bilginiz için teşekkürler bende ona bakacaktım şimdi :)

Sefa
07.02.2011, 21:14
Sivas - Antalya maçını nasıl oynattılar yahu Sivas - Fener maçı olsa oynatırlarmıydı kim bilir(!) ?

Cihan_61
07.02.2011, 21:15
Insallah mac ertelenir

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:16
Insallah mac ertelenir

Neden öyle dediniz ki ?

Onlar içinde kolay maç olmayacak emin olabilirsiniz

exelans_25
07.02.2011, 21:16
hani bu sivasın sahası alttan ısıtmalıydı