PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

azelea
14.02.2011, 00:37
ligin ikinci yarısı çok çetin geçiyor, ligdeki durumuna bakıpta şu takım kazanır bu takım kazanır demek yanıltıcı olur. Bizim ankaragücü'ne puan kaybettik diye sevinenler, kendileride puan kaybetmeye başladılar. Ayrıca ankaragücü bizimle berabere kaldı, manisadan 3 yedi, antalya bizden berabere kaldı manisadan 4 yedi.

Tek çözüm ne olursa olsun aradaki puan farkını açmamız lazım.

azelea
14.02.2011, 00:38
Murat Dinç tarafından yazılan
Abi yapma lütfen, dün Sivas bile bizi madara etti, biz bugün oynadığımız futbolla Bursaspor'u nasıl madara edeceğiz.

aynen katılıyorum.

TUNCAY HİÇYILMAZ
14.02.2011, 00:41
Çok kolay kazanabileceğimiz maçı zora soktuk. Oyuncularımızın (hepsi olmasada) isteğinden memnunum. Defans hataları ligin ilk yarısına göre bariz şekilde arttı. Bunda en önemli etken gereksiz yerlerde kaptırılan toplar, bunlara dikkat edilmesi gerekiyor.

matalar
14.02.2011, 00:43
Kesinlikle...
Bana kalsa ilk yarının sonunda Engin ve Burak'ı kenara alır ikisine de okkalı bir ceza verirdim. Ama Şenol Güneş benim düşündüğüm kolay yolu seçmedi, zor olanı yaptı, ikisini de oyunda tuttu. Bunun sonucunda da Burak'ın 2 golü ile galibiyet geldi.
kahvede ilk yarı sonunda burak a edilen küfürn haddi hesabı yoktu.
maçın bitişiyle her şey bir anda değişti.
maçı eğer kaybetseydik maçın adamı anketinde burak a oy verenlerin %90nı başta şenol hoca olmak üzere burakı yerden yere vuracaktı.futbol böyle bir şey işte

matalar
14.02.2011, 00:46
arkadaşlar bir de önemli bir sorunumuz var.
presle top kazanamadığımızın farkındamısınız.
colman harici rakip takımdan top çalabilen adam yok.
top bizim ayağımızdayken rakipler hemen topu kapıyor.fakat biz atak son bulana kadar adamları kovalamakla yetiniyoruz.
kaç haftadır dikkatimi çekiyor.

ApoCaN28
14.02.2011, 00:56
Maç hakkında bir kaç bir şey ,
Sivasspor bizden istekliydi evet ama kaç kere etkili geldiler , ya da kaç net pozisyon buldular .(4/2)
Biz kaç kere etkili pozisyon bulup gole çevirdik . (9/3)

Bundan sonraki maçlar için ;

İğrenç futbol bile oynasak en az 3-4 kez net pozisyon yakalıyoruz bunları değerlendirsek istediğimizi alırız diye düşünüyorum .

ziyaretci
14.02.2011, 01:52
[QUOTE=asilhamsi;1917443213]jaja boyle oynadıkca bize bir sey vermez..Adam 70 metrede top oynuyor..

Muhakkak oynadıgı alan daraltılmalı..Ben hala en ucta oynaması taraftarım..

Uclu ortasaha onlerinde iki adam ve en ucta jaja...

4-3-2-1
----------------onur-----------------
serkan----glowacki---egemen---piotr
------selcuk---ceyhun----colman---------
----------burak-------engin(alanzinho)-------
----------------jaja--------------------------

boyle bir kadro ne demek anlatiyim... yakaladigini atan
ama
kocaman AMA
bu kadro esittir; rakibini kendi sahasinda karsilayan savunmayi orta cizginin gerisinde yapan ileri ucun hic bir pres yapmadigi simdiki oyun anlayisina cok ama cok uzak bir oyun anlayisi demek ( eet sadece bir deisiklik le bunu soyleyebiliyoruz )

Umut un presi burak ve engini tetikledigi gibi arkadan colman ve selcuk un da presi ile kazandigimiz toplarla hep gol bulduk biz... bursa maci gs maci sivas maci ilk akla gelenler...

ben bu kadroyu bir tek BJK macinda gormek isterim inonude.. orta sahanin presi ama oldukca hizli bir 3 lu forwet hatti kontra atak icin

ziyaretci
14.02.2011, 01:53
jaja boyle oynadıkca bize bir sey vermez..Adam 70 metrede top oynuyor..

Muhakkak oynadıgı alan daraltılmalı..Ben hala en ucta oynaması taraftarım..

Uclu ortasaha onlerinde iki adam ve en ucta jaja...

4-3-2-1
----------------onur-----------------
serkan----glowacki---egemen---piotr
------selcuk---ceyhun----colman---------
----------burak-------engin(alanzinho)-------
----------------jaja--------------------------

boyle bir kadro ne demek anlatiyim... yakaladigini atan
ama
kocaman AMA
bu kadro esittir; rakibini kendi sahasinda karsilayan savunmayi orta cizginin gerisinde yapan ileri ucun hic bir pres yapmadigi simdiki oyun anlayisina cok ama cok uzak bir oyun anlayisi demek ( eet sadece bir deisiklik le bunu soyleyebiliyoruz )

Umut un presi burak ve engini tetikledigi gibi arkadan colman ve selcuk un da presi ile kazandigimiz toplarla hep gol bulduk biz... bursa maci gs maci sivas maci ilk akla gelenler...

ben bu kadroyu bir tek BJK macinda gormek isterim inonude.. orta sahanin presi ama oldukca hizli bir 3 lu forwet hatti kontra atak icin

memmedaga
14.02.2011, 01:54
Burak hepimizi utandirdi ben dahil,Umut Bulut sizce yapabilirmi,yani o 1 metreden kacirdigi top aklima geliyorda onu hep savundum hatta Buraktan cok

İleli
14.02.2011, 02:08
Abi yapma lütfen, dün Sivas bile bizi madara etti, biz bugün oynadığımız futbolla Bursaspor'u nasıl madara edeceğiz.

yapma abi bursa futbol mutbol oynamiyor yahu, gs macinda miller hem ofsayt hem elle aliyor, sivas macinda hayrettin kendi kalesine atiyor, bugunde eskisehirli futbolcu MUSAIT durumdayken asist yapiyor ergice ki bilerek yapmadi herhalde...

benim tek cekindigim takim ezikfb...

mit_o
14.02.2011, 02:32
Top yanlış hatırlamıyorsam Colman'a çarptı çarpmasa zaten top Onur'a doğru gidiyordu..Onur'u konturpiyede bıraktı..Colman daha nasıl durmalı topun önünde onu anlamadım..Forvetler maçı koparacak pozisyonları atamadı mı böle zor durumda kalıyoruz işte..suç kimin Colman'ın mı yoksa Forvetlerin mi şimdi

Suç umut gibi beceriksiz bir santraforu oynatanın bence :)

wien_ts
14.02.2011, 02:36
Sivasa iyi top oynadi diyen bazi renkdaslar var.Sivassporun oynadigi futbol schusterin deyimiyle 60 'lari birakin 30 larda bile oynanmamistir herhalde.Ileri uca 3 tane guresci dik her tou onlara sisir gitsin.Bir tane organize atak,bir tane sifira inip orta actiklari pozisyonmu var.Bi ara orta sahanin gerisinden serbest atis kazandilar ,onu bile kaleye sisirdiler.Bir ara korktum aut atislarinida öyle kullanacaklar diye ama Allahtan oraya topu atacak oyuncu daha yok piyasada..

Samet Yildirim
14.02.2011, 02:47
Sivasspor iyi futbol felan oynamadi, yapmayin etmeyin. Iyi mücadele etti okadar. Onuda yapacaklar artik.

Bizde iyi oynamadik buda dogal 3 mac yenememisiz felan filan. Artik 3 puan sart.

Uğur Odabaş
14.02.2011, 02:57
BMN.net'deki;

Teknik Trektörlere.
Kendini gerçekten Trabzonspor taraftarı sananlara.
Kendi hocasına sövenlere.
Kendi futbolcusunu aşikar bi şekilde ıslıklayanlara.
Maç daha bitmeden bilmiştende bilmiş kesilenlere.

Koccaman bir :alkış::alkış::alkış::alkış: yollamak istiyorum.

Teşekkürler BÜYÜK Trabzonspor taraftarları.

Berkedogan
14.02.2011, 03:08
spiker bir ara -7 derece dedi sivaslılar alışık ama bizim takımı çok etkiledi bence.

Süleyman50
14.02.2011, 08:32
bu 3 puan sadece 3 puan değil, yeniden takımın kendine güvenini de kazandırdı...

Alper Calik
14.02.2011, 08:51
Bursaspor bizden daha güçlü bi takım gibi geliyor bana hala.

Bursa yı bizim yedek takım bile yener. Yeter ki kapasiteleri kadar oynasınlar

Alper Calik
14.02.2011, 08:53
Ben sizlerin hem taraftarligini hemde nasil takimlari incelediginizi merak ediyorum. Iste bu zihniyettirki liderken futbolcusunu yuhlayan, iki macta umudunu yitiren iki macla sampiyonluk hayali kuran... Haytimizda hepimiz buyuk hatalar yaptik aynen futbolcularimiz ve teknik direktorler yada hakemler gibi...
Insan inanmadigi hicbir seyirci basaramaz... Bu zihniyetli arkadaslarimizin enerjileri sayesinde futbolcular inanilmaz etkileniyorlar...
41 yasinda ve 28 Yildir tribunlerde bulunan biri olarak hangi inancla takimimiza sahip ciktigimizda neler yapabildigimizi yasayan biri olarak sizlere tek onerecegim ruhunuzu futbolcular hissettirin ve daima onlarin yaninda oldugumuzu hissettirin. Cocugunuza nasil davranirsaniz oda o kadar basarili olur bu psikolojik basaridir. Parayla pula profesyonellikle bunun hicbir alaksi yoktur. Son haftalardaki inanilmaz medya kulisleri ve seyircinin yogun baskisi sayesinde kendi yeteneklerini bile Unugur oldular.....
Ne olur olumlu olun, olumlu dusunun oyunculara sahip cikin...

EVET EVET EVET. Çok güzel ifade etmişsiniz. Ölye olmalı bence de.
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARINI BU YAKIŞIR

Alper Calik
14.02.2011, 08:57
top bizim ayağımızdayken rakipler hemen topu kapıyor.fakat biz atak son bulana kadar adamları kovalamakla yetiniyoruz.

Bak bu da doğru tespit. O yüzden bize karşı daha rahat oynuyorlar.
Umut eskisi gibi önde pres yapmıyor. Jaja Burak zaten yapmıyor. Yaparsa biraz Colman. Eskisi gibi önde basıp, rakip takımların rahat çıkmasını engellememiz gerek ki onlar bize fazlasıyla bunu yapıyorlar.

ilteriş
14.02.2011, 09:55
kalpten gitmedim Allahtan böyle gidip gelen maç mı olur arkadaş.herşeye rağmen üç puan ve galibiyet güzeldi.bugünde şotadan bir güzellik bekliyoruz.

Burçak
14.02.2011, 10:06
Ben sizlerin hem taraftarligini hemde nasil takimlari incelediginizi merak ediyorum. Iste bu zihniyettirki liderken futbolcusunu yuhlayan, iki macta umudunu yitiren iki macla sampiyonluk hayali kuran... Haytimizda hepimiz buyuk hatalar yaptik aynen futbolcularimiz ve teknik direktorler yada hakemler gibi...
Insan inanmadigi hicbir seyirci basaramaz... Bu zihniyetli arkadaslarimizin enerjileri sayesinde futbolcular inanilmaz etkileniyorlar...
41 yasinda ve 28 Yildir tribunlerde bulunan biri olarak hangi inancla takimimiza sahip ciktigimizda neler yapabildigimizi yasayan biri olarak sizlere tek onerecegim ruhunuzu futbolcular hissettirin ve daima onlarin yaninda oldugumuzu hissettirin. Cocugunuza nasil davranirsaniz oda o kadar basarili olur bu psikolojik basaridir. Parayla pula profesyonellikle bunun hicbir alaksi yoktur. Son haftalardaki inanilmaz medya kulisleri ve seyircinin yogun baskisi sayesinde kendi yeteneklerini bile Unugur oldular.....
Ne olur olumlu olun, olumlu dusunun oyunculara sahip cikin...
İşin özeti burada yazıyor.
Kızsanda sövsende bu lig aynı adamlarla bitecek.
değişen hiç bir şey olmayacak.
sonuna kadar her futbolcuya sdahip çıkılmalı.
kaçırdığı bir golden sonra hakaret edilen futbolcumuza ,gol attıktan sonra aynı adamlar övgüler diziyor.
dönüp nasıl insan bunlar diye bakıyorum.
bu ancak şizofrenliktir.
Kimse alınmasın gücenmesin. böyleleri içimizde de var.
rakibimiz için hadi olm at bi tane daha akıllansın bu bilmem neler diye söyleyen taraftarlarımızda var.
acı ama gerçek bunlar.
sonra bi bakıyorsun en büyük Trabzonsporlu olmuşlar.

Külünkoğlu
14.02.2011, 10:09
En ufak olumsuzluklarda sövenlerin sevinmeye hakları var mı ?

magicyattara
14.02.2011, 10:12
En ufak olumsuzluklarda sövenlerin sevinmeye hakları var mı ?

Bazı insanların yapısında hep bardağın boş tarafına bakmak var..fıtratları böyle..yapacak bir şey yok..:)

Tolga_61
14.02.2011, 10:17
Arkadaşlar aynı maçı izlemedik mi bitirici bir forvetimiz olsaydı maç 7-8 olurdu.Bu takım her maç farkı bulacak pozisyonlara giriyor ama atacak adam yok.Paweli pek tanımıyorum bu adam çok mu kof , sakat mı yoksa hoca ile bi sorunu mu var ben anlayamadım?

Külünkoğlu
14.02.2011, 10:17
Kolay işi zora sokmakta üstümüze yok. Sebebi bariz bir şekilde belli kelimenin tam anlamıyla GOLCÜ bir SANTRAFORUMUZ yok.

FORVETİMİZ ise yeteri kadar mevcut.

Hal böyle olunca maçlarımız sıkıntılı geçmemesi için gole dönük orta saha ve forvetlerimizin kaçırdıklarının dörde birini atması gerekiyor.
Eğer Santrafor olarak alınan Brozek 11’e girip üstün performans göstermedikçe bu durum sezon sonuna kadar değişmeyecek.

O yüzden bütün Trabzonsporlulara Allah c.c. şu mevlid gününde bol bol sabırlar ihsan eylesin.

Maçı kalabalık ortamda seyredince tansiyonun tavan yapmaması imkansız. Hele ki bu kadar met cezirli maç olunca...

Bizim millete hastayım kardeşim. Bu kadar çabuk düşünüp bu kadar hızlı espiriyi patlatan başka bir insan topluluğu var mıdır bilmiyorum. :)

Bunlardan biri,

2. golü yemişiz o yoğun çöküntü de öyle şeylere dikkat ediliyor ki anlamak mümkün değil.

Sivasspor’un 2. golünden sonra hepimiz bildiği bir anons geliyor “ sivassporumuzun golü..” diyerek. Sonra bizim gol geliyor çıldırıyoruz havalara uçuyoruz.

Bir kişinin sevinci daha değişik. O kişi de aynen şöyle diyor.

“Eeeeeşşş oğul mikrofon eline sıkıli mi kaldiii.”

oflubektas
14.02.2011, 10:19
Bu taraftar eleştirilerini kısmen üzerime alıyorum; Sivas'ın 2.golünden sonra bir yandan anonsçu golü atanı bildirmek için çığırıyor, aynı saniyelerde ben de takımımıza Güzel Türkçemiz'in nadide örneklerini sıralıyordum. Burak'ın golü hem anonsçuyu, hem de beni susturdu :) Golden birkaç saniye sonra ayıp olmasın diye yumruğumu havaya kaldırdım :)

Külünkoğlu
14.02.2011, 10:21
O zaman çamur stoper sana da şunu diyelim " yumruğun sıkıli mi kaldii ?"
:D

oflubektas
14.02.2011, 10:23
O zaman çamur stoper sana da şunu diyelim " yumruğun sıkıli mi kaldii ?"
:D

Evet abi, bir sonraki Sivas atağına kadar.

ilteriş
14.02.2011, 10:39
burak üç haftalık suskunluğunu bu hafta affettirdi.rakibin topla çok fazla oynamasına izin veriyoruz.bu da bize baskı olarak geri dönüyor.topa daha çok sahip olmalıyız.barça bile bu hafta sporting gjona puan kaybetti.

muratt
14.02.2011, 10:58
kavga olayini ile ilgili olarak ;

Benim lise dönemindeki arkadaşlarla yaptığımız halı saha maçları geldi aklıma.. Nerdeyse her maç çok ciddi kavgalar-küfürleşmeler olurdu.. Maçı dışardan izleyen birisi "herhalde bunlar maçtan sonra birbirlerini keserler" diye düşünürdü.. O kadar ağır laflar söylerdikki, bazen dayanamaz birbirimize saldırırdık zor ayırırlardı bizi, şaşılacak kavgalardı.. Ama işte arkadaştık.. Aynı yaştaydık ve gençtik.. Maçta yapılan hiçbir kavganın maç sonrasına taşındığını da bilmezdik.. Sanki sahada birbirimize saldırmaya çalışan insanlar biz değilmişiz gibi soyunma odasında da eğlenirdik.. Bu işte arkadaşlıktan ve gençlikten geliyordu.. Trabzonspor'daki durum da bu biraz.. Bu durum hem arkadaşlık ve takım ruhu olarak sahaya yansıyor, bazen de böyle çocukca kavgalar olarak.. Bir başka deyişle, bu kavganın sebebi ile Trabzonspor'un lider olmasının sebebi aslında aynı sebep..

Durumu daha iyi anlatmak için bakın size bazı oyuncuların yaşlarını veriyim.. Aslında takım ruhunun ve arkadaşlığın aynı yaşta olmayla da alakalı olduğunu gösteren de bir durum bu ;

Futbolcu - Doğum Yılı

Burak Yılmaz - 1985
Engin Baytar - 1983
Gustavo Colman - 1985
Alanzinho - 1983
Jaja - 1986
Giray Kaçar - 1985
Selçuk İnan - 1985
Serkan Balcı - 1983
Umut Bulut - 1983
Egemen Korkmaz - 1982
Hrvoje Cale - 1985

baktığınız zaman takımın iskeletini oluşturan oyuncuların yaşlarının ne kadar da yakın olduklarını görüyoruz.. (diğer takımlarda pek de olmayan bir durum) İşte bu "yaştaşlık" takım ruhu olarak, arkadaşlık olarak ve bazen de kavga gürültü olarak geri dönüyor..

Napoli
14.02.2011, 11:05
Benı sıvasspordan cok

bızım sıtresımız ve ılk macın 6-1 bıtmesı korkutuyordu guzel bır deplasmandan 3 puanla donduk onumuz acık

Erbay
14.02.2011, 11:09

Aynen, izlerken "Allah" diye bağırıp yerlerde yuvarlanasım geliyor. Rakip Jaja'yı tutuyor, bizimkiler üç kişi bir adamı tutamıyor. O tutamadıkları adamı bizim takıma koysak adım atamaz. Kadir Bekmezci iki kere çalıma dizerek geçti orta sahayı pas verdi, birinde gol oldu. İlk yarı az gol yememizin anahtarı topa sahip olma oranımızın yüksek olmasıydı. Rakibe topu vermiyorduk ne güzel :) Şimdi o pas yapan takımı göremiyoruz maalesef, pres gelince aşırı derecede etkileniyor takım. Hep sola yardım gelmiyor diyorduk ama Serkan'a hiç yardım gelmiyor. Hep tek başına.

Serdar Dilekoğlu
14.02.2011, 11:18
kavga olayini ile ilgili olarak ;

Benim lise dönemindeki arkadaşlarla yaptığımız halı saha maçları geldi aklıma.. Nerdeyse her maç çok ciddi kavgalar-küfürleşmeler olurdu.. Maçı dışardan izleyen birisi "herhalde bunlar maçtan sonra birbirlerini keserler" diye düşünürdü.. O kadar ağır laflar söylerdikki, bazen dayanamaz birbirimize saldırırdık zor ayırırlardı bizi, şaşılacak kavgalardı.. Ama işte arkadaştık.. Aynı yaştaydık ve gençtik.. Maçta yapılan hiçbir kavganın maç sonrasına taşındığını da bilmezdik.. Sanki sahada birbirimize saldırmaya çalışan insanlar biz değilmişiz gibi soyunma odasında da eğlenirdik.. Bu işte arkadaşlıktan ve gençlikten geliyordu.. Trabzonspor'daki durum da bu biraz.. Bu durum hem arkadaşlık ve takım ruhu olarak sahaya yansıyor, bazen de böyle çocukca kavgalar olarak.. Bir başka deyişle, bu kavganın sebebi ile Trabzonspor'un lider olmasının sebebi aslında aynı sebep..

Durumu daha iyi anlatmak için bakın size bazı oyuncuların yaşlarını veriyim.. Aslında takım ruhunun ve arkadaşlığın aynı yaşta olmayla da alakalı olduğunu gösteren de bir durum bu ;

Futbolcu - Doğum Yılı

Burak Yılmaz - 1985
Engin Baytar - 1983
Gustavo Colman - 1985
Alanzinho - 1983
Jaja - 1986
Giray Kaçar - 1985
Selçuk İnan - 1985
Serkan Balcı - 1983
Umut Bulut - 1983
Egemen Korkmaz - 1982
Hrvoje Cale - 1985

baktığınız zaman takımın iskeletini oluşturan oyuncuların yaşlarının ne kadar da yakın olduklarını görüyoruz.. (diğer takımlarda pek de olmayan bir durum) İşte bu "yaştaşlık" takım ruhu olarak, arkadaşlık olarak ve bazen de kavga gürültü olarak geri dönüyor..
aynen katılıyorum Murat abi.

İlyas BAHADIR
14.02.2011, 11:21
Sıkıntılı geçen haftaların ardından Sivasspor deplasmanında galip gelerek moral bulan Trabzonspor’da, sevindirici bir gelişme daha yaşandı. Sportif açıdan başarılı olan ve şampiyonluk hedefine adım adım ilerleyen Bordo-Mavililer, finansal açıdan da son derece kazançlı bir anlaşmaya imza attılar. Başkan Sadri Şener’i de oldukça keyiflendiren bu anlaşmanın detaylarına gelince... Mart ayı sonunda, milli maçlar nedeniyle verilecek olan arada Suudi Arabistan’a hareket edecek olan Trabzon, burada bir hazırlık maçı oynayacak. Yapılan tüm masraflar çıktıktan sonra Karadeniz temsilcisinin kasasına en az 350 bin Euro girecek.

Rakip henüz belli değil
Sadece bir hazırlık mücadelesi oynaması karşılığında, önemli bir miktar para kazanacak Trabzonspor’un hangi takımla beraber sahaya çıkacağı ise henüz belli değil. Bordo-Mavililer’in bu karşılaşmada çok büyük bir ihtimalle Arap dünyasından bir takıma karşı mücadele etmesi bekleniyor. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Trabzon, başarılarını bu tarz anlaşmalarla parasal olarak da süslemeyi planlıyor.

http://www.haberts.com/795-bir-macla-350-bin-euro.html

diye bir haber okudum ama bilemedim doğruluk derecesini

oflu engin
14.02.2011, 11:49
küme düşme derdinde olan bir takımın embesil taraftarı beraberliği yakalayınca ikinci kimliğine bürünerek .....Trabzon olamassın şampiyon tezahuratlarına cevabı karadenizin hırçın ve aceleci delikanlıları 8.10 saniyede cevabı vermiş oldu.buda küme düşmeye aday sivassporlulara kapak olsun.umarım bank asyadada başarısız olurlar.

hamza61omer
14.02.2011, 11:58
küme düşme derdinde olan bir takımın embesil taraftarı beraberliği yakalayınca ikinci kimliğine bürünerek .....Trabzon olamassın şampiyon tezahuratlarına cevabı karadenizin hırçın ve aceleci delikanlıları 8.10 saniyede cevabı vermiş oldu.buda küme düşmeye aday sivassporlulara kapak olsun.umarım bank asyadada başarısız olurlar.
inşaallah,inşaallah bir de yok anadolu kardeşliği yok bilmem ne.....defolsunlar gitsinler

KUTADGU
14.02.2011, 12:06
Galibiyet sonrası sizleri buralarda görmek isteriz.
Hatta 4 hafta sonra puan farkını açtığımızda da...

:)

Hem galip geldik hem de puan farkı açıldı.

Bu daha bir şey değil ama...

Emin Danışmaz
14.02.2011, 12:26
Trabzon'um o kadar güzel şok goller attı ki hakem bile şok oldu skora etki edemedi ama en azından niyetleri belli idi,malumunuz UMUT'un ofsayt olmayan pozisyonu,atar atamaz oyuncu mide bulandırmanın alemi yok.
İşte benim demek istediğim bu idi atacaksın şok golleri hakemleride yeneceksin.

Armağan Dere
14.02.2011, 12:27
Trabzon'um o kadar güzel şok goller attı ki hakem bile şok oldu skora etki edemedi ama en azından niyetleri belli idi,malumunuz UMUT'un ofsayt olmayan pozisyonu,atar atamaz oyuncu mide bulandırmanın alemi yok.

Emin abi maçlara tekrar döndün mü geçen hafta bıraktım diyordun:) fanatikliği..

Telha TANYILDIZI
14.02.2011, 12:30
maçın yıldızı onurdu 3 gol attığımız 2 gol yediğimiz bir maçta onurun böyle ön plana çıkması ne kadar düşündürücü değilmi

Travelair
14.02.2011, 12:39

Muhammet nasıl? Çalışmalara başladı mı? Süre alabiliyor mu?

şenolkılınç
14.02.2011, 12:42
Çok kolay bİr maÇi bence bİz kendİmİz zora soktuk. İlk 15 dk da bİr gol daha bulunabİlİrdİ olmadi. Orta sahamizda colman ve selÇuk un oyuna halen İnatla gİrmemesİnden dolayi cİddİ sorunlar yaŞiyoruz. MÜcadele gÜcÜ yÜksek maÇ oldu bu benİ sevİndİrdİ demek kİ kondÜsyonda halen problem yok ama forvet hatti cİddİ problem gol kaÇirmaya devam edİyor. Nokta vuruŞÇu bİr oyuncu halen yok pawel belkİ bu eksİĞİ doldurur. SonuÇta taktİk aÇidan kÖtÜ oyun ama kazanmaya yÖnelİk bİr oyun oynadik. İhtİyacimiz olan gereklİ bİr galİbİyet aldik . Hayirlisi olsun İnŞ İlerleyen maÇlarda daha İyİ oluruz. Ama mutlaka destek Çikilmali bu takima

Emin Danışmaz
14.02.2011, 13:46
Emin abi maçlara tekrar döndün mü geçen hafta bıraktım diyordun:) fanatikliği..

Bu hafta pek umursamadım maçı,gol yedikleri zaman bile aman ne halleri varsa görsünler dedim yani anlayacağın maçı yaşamadım,sıradan bir maç izledim anlayacağın.

Muhammet nasıl? Çalışmalara başladı mı? Süre alabiliyor mu?

Muhammet iyi,idmanlara devam ediyor eksiği çok ona en az 1 ay lazım ki kendisini toparlasın TOLUNAY'ın söylemi 1 ay da ben seni hazırlayacağım demesi,gerisi bizim uşağa kalmış birşey.

Murat Keçeci
14.02.2011, 15:51
Son hareketlerde eksikliğimiz var o yüzden atamayana atarlar kuralının gerçekleşmemesi için takım savunmasını daha sağlam yapmalıyız.a.gücü maçında atamadık sonra golü yedik bu maçtada maçı koparacak golleri atamadıkça golleri yedik normalde çok rahat kazanmamız gereken bir maçtı.

Pas yüzdemiz istediğimiz seviyede değil sivas gibi orta sahasını bu kadar boş bırakan takımlarla olan maçlarda 500pasın üstüne çıkabiliyoruz bu maçta bu rakam düşük kaldı.Saha şartları o kadar kötü değildi.Maçın 5-0 değilde 3-2 bitmesinin birinci sebebi pas yüzdemizin düşüklüğü ikinciside kolay goller kaçırmaktı.

Birinci yediğimiz golde çok net bir hatamız yoktu topun colmana çarpıp kaleye girmesi bizim şanssızlığımızdı.İkinci yediğimiz golde serkanın hatası vardı ayrıca kamananın üst üste iki defa şut çekme fırsatı bulması yine bizim şanssızlığımızdı.Onurun iyi kurtarışındaki kafa vuruşunda stoperlerin daha iyi pozisyon alması gerekirdi.

Form grafiğimiz yavaş yavaş yükselmeye başlıyor ilk yarıdada bu ideal onbirimiz kayseri maçında form tutmaya başlamıştı o maçtan sonra üstüne koya koya her maç yükselmişti.Şimdide Fb maçıyla dibe vurmuştuk antalya maçıyla tekrar yükselişe geçmeye başladık.

Manisa maçında en etkili olacak kadromuz yine bu maçtaki onbirimiz ama daha disiplinli oynamalıyız pas sayımız daha yükselmeli. Son vuruşları daha iyi yapmalıyız bu eksiklik öyle kolay kapatılacak bir eksiklik değil o yüzden istediğimiz skoru alana kadar pozisyon vermeden pozisyon üretmeye devam.

Gelelim iç saha maçlarındaki zorlanma sebebimize burak ve umutun dar alandaki etkisizliği enginin son hareketlerdeki zayıflığı selçuk-colmanın ağır oluşu kapanan takımların ekmeğine yağ sürüyor.Umuta önemli görev düşüyor öne çıkıp top alacak kanatlara servis yapacak ama o bunu başaramıyor bunu çözecek ilk aday pawel gibi duruyor şimdiye kadar a.gücü ve antalya maçlarında olmalıydı bu konuda geç kaldık.Yattarayıda iç sahada daha fazla kullanmamız gerek.

Tayfun
14.02.2011, 16:20
3 puan güzel, futbol düşündürücü...

SILENT06
14.02.2011, 16:32
Bu maç stresin üzerimizden kalkması açısından çok önemliydi.O yüzden oynanan futbolu değerlendirmek çok da doğru değil.Aslında takımdaki ruh halini Burak'ın açıklamaları net olarak açıklıyor.Futbolun nasıl olduğu önemli değil.İyi oynayalım kötü oynayalım ama yeter ki kazanalım dedi.Takımdaki düşünce bu.Stres ve baskı altında maç oynamanın artısı tecrübe kazanmaktır.Allah nasip eder de şampiyonlar ligine gidersek lazım olacak.Bu akşam Şota bir güzellik yapacak bize eminim bundan :)

Murat KARAKURT
14.02.2011, 17:19
Milli maç sonrası Olcay abi şöyle demişti:

Burak, takım halinde form düşüklüğü nedeniyle göze batan bir oyuncumuz.

Nankör tarafımızı ortaya çıkaran bir obje sadece...

Sivas maçında en etkili adamımız olacak ama...

Tam onun maçı...

5 ofsayt, 5 de etkili teke tek kalma Sivas kalecisiyle...

En az 2 gol bekliyorum...

tebrikler Olcay abi :)

Süleyman Eruyar
14.02.2011, 17:41
Vallahi tebrikler :)

Yasin Altuntas
14.02.2011, 17:50
Bu mactan cikardigim Sonuc:

Bu Oyuncu Tercihinde Umut Sag Kanatta veya en azindan Santraforun arkasinda ve Buragin ileri ucta oynamasi lazim.

Burçak
14.02.2011, 17:55
Medyada yer alan gereksiz tartışmaların içinde olmaktan ve takımımı bu türlü olumsuz olaylara konu etmekten hoşnut değilim fakat beni tanıyan ve futbol camisası içinde yer alan herkez biliyor ki bu olaylar doğal karşılanmalıdır.Burak Yılmaz benim en yakın arkadaşlarımdan biridir ve onunla cok iyi işler çıkartacagımızdan eminim..Bu anlamlı günde tüm sevenlerime cok teşekkür eder saygılarımı sunarım..

E.B.

Engin bu açıklamayı facebookta yaptı. taraftar sayfası falan değil bizzat kendi face hesabından..

h@msi61
14.02.2011, 18:02
Bu mac 2007-2008 sezonunda Avni Aker'de antepi 3-2 yendigimiz maca cok benzedi. Ey gidi Gokdeniz :)

Reha Demirbaş
14.02.2011, 18:08
Umut'unne kadar büyük sorun olduğu maç sıkışık andayken yine çıktı meydana. E artık alıştık diyoruz buna.

Orta alanda Selçuk, Colman çok pasif kalıyorlar top oynamıyorlar sebeplerini biliyorsunuzdur tahmin etmek zor değil.

Takım olarak 3 pas üst üste tamamlayamadık. Etkili bir şekilde. Orta alanda silik kaldık ve Sivas bizi sahamıza tıktı resmen.

Herşeyin kötü olmasına rağmen bana göre bugün maçta gördük ki süper bir kalecimiz var hermaç net gol pozisyonu kurtarıyor.

Ve Mustafa artık kendini tamamen kanıtladı bu maçta bence harikaydı oldukça sağlam durdu ve çok top kesti. Helal olsuın!

Piotr'u beğendim. Cale'den daha güçlü durdu o tarafta sanki tabi tekrar izleyip görmekte fayda var net bir fikir oluşumu için.

Hocamız hala aynı handikaplarla savaş veriyor oyuncu seçimleri ve kötü oynayan oyuncuya müdahale konusunda bazı şeylerden yoksun. Örnek ; Selçuk, Umut.. gibi. Ve elindkei yıldız oyuncuları kulubede oturtan bir hoca bu da farklı bir tartışma konusu. Burak'ı kazanabilen kafa onları nasıl kazanamıyor diye düşündüğümde bir tezat oluşuyor gibi.

Gollü bir maç olduerken golü bulmamıza rağmen rakibi bozamadık. Ancak defansda olusturdukları boşluklara attığımız 2 uzun top ile galip geldik. İyi oynamadık ancak 3 puan aldık.

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2011, 18:15
sixvas kümeye ...

Burçak
14.02.2011, 18:27
BİR İTİRAF DAHA

İşte taraftarın gücü!
http://resimzade.com/Show.html?i=26538&token=5563 (http://resimzade.com/Show.html?i=26538&token=5563)

Bu konuda çok yazıp,çizdim ama dün yaşanan bir olay beni yine yazmaya mecbur etti.
Hani hep söylerimya " Sivas halkı olarak (Buna Sivasspor taraftarı ve yerel basınıda dahil),ne zaman nerede ve kime nasıl tepki göstereceğimizi bilmiyoruz" diye. Önceki akşam Lig tv'deki Maraton programını izlerken,bu konudaki görüşümün ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anladım. Maraton'u sunan Şansal Büyüka,proğramın akışını kesip, " Eskişehir taraftarı bizi mesaj yağmuruna tutmuş ve TT Arenaya gelen 2 bin 500 kişi görüntüye getirmediğimiz için bizi eleştirmişler. Bunu staddaki acemiliğimize sayın,ama yinede Eskişehir taraftarı haklı onlardan özür diliyor,bundan sonra Es es 'leri sık sık gündeme getireceğimizin bilinmesini istiyorum" gibi sözler sarfederek,Eskişehir taraftarının dediğini yapmaya mecbur bırakıldı. Helal olsun böyle bilinçli ve hakkını arayan Eskişehir taraftarına. Peki,aynı stadda,üstelik ilk lig maçında bir o kadarda Sivasspor taraftarı vardı TT Arneada,yayıncı kuruluş Sivasspor taraftarını gösterdimi? Hayır! Peki bu konuda tepki geldi mi? onada hayır! İşte benim yıllardır anlatmak istediğim budur. Şimdi gidin kahvehaneye,yada Sivasspor muhabetti yapılan bir mekana,asarlar,keserler,milyon larca Sivaslı'nın olduğu söylenerek bundan kendilerine övünç payı çıkarırlar,ama iş icraata geldiği zaman kimse kılını bile kıpırdatmaz. Ben iddia ediyorum,Sivasspor'dan başka bir takıma bu kadar bariz hakem hataları üst üste yapılsaydı,eminim TFF'ye siyah çelenk koyup Türkiye'nin gündemine gelmişlerdi. Hatırlarsınız geçen yıl,biz buradan İstanbul'daki bazı Sivas derneklerini harekete geçirip TFF'ye siyah çelenk bırakılması için çalışma yapmıştık ve o siyah çelenk koymaya 25-30 kişi katılmıştı. Ben lafa söze ve sayısal fazlalığa bakmam. Ben icraata bakarım. Tıpkı Trabzonluların yaptığı gibi,tıpkı Eskişehirlilerin yaptığı gibi..
Acı ama gerçek biz Maalesef böyleyiz. Ha şunuda hatırlatmakta yarar var.
Sivasspor Sivas'ta tutuflan ikinci takım olursa bu halktan başka ne beklenebilir ki?

Abdullah YİĞİT

Sayın Abdullah Yiğit işte Sivasspor ile Trabzonsporun arasını açanda bu 2 takımlılar.
Aslında istanbul takımı taraftarları kinlerini Sivassporlu gibi görünüp kusmaya çalıştılar her defasında yanıtını aldılar.

silentpain61
14.02.2011, 18:43
Kolay işi zora sokmakta üstümüze yok. Sebebi bariz bir şekilde belli kelimenin tam anlamıyla GOLCÜ bir SANTRAFORUMUZ yok.

FORVETİMİZ ise yeteri kadar mevcut.

Hal böyle olunca maçlarımız sıkıntılı geçmemesi için gole dönük orta saha ve forvetlerimizin kaçırdıklarının dörde birini atması gerekiyor.
Eğer Santrafor olarak alınan Brozek 11’e girip üstün performans göstermedikçe bu durum sezon sonuna kadar değişmeyecek.

O yüzden bütün Trabzonsporlulara Allah c.c. şu mevlid gününde bol bol sabırlar ihsan eylesin.

Maçı kalabalık ortamda seyredince tansiyonun tavan yapmaması imkansız. Hele ki bu kadar met cezirli maç olunca...

Bizim millete hastayım kardeşim. Bu kadar çabuk düşünüp bu kadar hızlı espiriyi patlatan başka bir insan topluluğu var mıdır bilmiyorum. :)

Bunlardan biri,

2. golü yemişiz o yoğun çöküntü de öyle şeylere dikkat ediliyor ki anlamak mümkün değil.

Sivasspor’un 2. golünden sonra hepimiz bildiği bir anons geliyor “ sivassporumuzun golü..” diyerek. Sonra bizim gol geliyor çıldırıyoruz havalara uçuyoruz.

Bir kişinin sevinci daha değişik. O kişi de aynen şöyle diyor.

“Eeeeeşşş oğul mikrofon eline sıkıli mi kaldiii.”

:D:D:D koptum valla

silentpain61
14.02.2011, 18:45
herkese hayırlı kandiller....tüm İslam aleminin kandili mübarek olsun.

Burçak
14.02.2011, 19:12
5iva5 bu maçı kazanamadıya ligde kalma şansları %1 den yarıma indi ççç

Murat Erdem
14.02.2011, 19:20
5iva5 bu maçı kazanamadıya ligde kalma şansları %1 den yarıma indi ççç
Burçak, yeter da. Uğraşma şu hamidolarla...:)

Zafer Fidan
16.02.2011, 10:42
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87315

Semra
16.02.2011, 11:01

video için çok teşekkürler.
izlerken dikkatimi çeken Selçuk oldu olay yeri inceleme görevi üstlenmiş, her yerde arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışıyor :alkış:
Tolga'nın bravo Onur, aferin deyip, takım arkadaşını desteklemesi görülmeye değer.
Onur'un ikinci golü yedikten sonraki üzüntüsü, 3. golümüzden sonraki sevinci, futbol böyle bir şey işte her an her şey olabilir :) inşallah son 13 maçta hep iyi şeyler lehimize olur...

OLCAY ÇAKIR
16.02.2011, 11:09
Eşimle çocuklarım dalga geçiyorlar.

Önce uzun uzun küfür etmişim.... Akabinde gooollllllll diye bağırmışım....

Resmen kayıtlıktın diyorlar...

Allah'tan ev de mo be se yok:)

OLCAY ÇAKIR
16.02.2011, 11:13
Uzun dediysem 8-10 saniye falan, Allah affetsin...

Barış Burak
16.02.2011, 11:14
Eşimle çocuklarım dalga geçiyorlar.

Önce uzun uzun küfür etmişim.... Akabinde gooollllllll diye bağırmışım....

Resmen kayıtlıktın diyorlar...

Allah'tan ev de mo be se yok:)

Olcay Abi merak ettim şimdi bak:D:D

Annemde aynı durumdaydı:) kıyamet kopuodu içeride,bende ne yaptığımı bilmez vaziyette kaloriferin yanına, yere, yarı cenin pozisyonunda yumulmuş,izlemiyor sadece dinliordum ki gol oldu:D:D

el_conquistador
16.02.2011, 14:04

Hele Burak'in isyani...Adam yerden göge kadar hakli...

mcanaktas
21.02.2017, 20:32
Güzel günlerdi. :(