PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

Onur Akyüz
13.02.2011, 01:13
Mehmet Yıldız tehdidi vardı bir de önünde oynayan Engin olunca pek çıkamadı zaten bu maçta Serkan'ı da göremedik ilerde bilmem farkettiniz mi?

Serkan'ın karşısında Robben olsa Serkan yine çıkar,bugün standartının her anlamda altındaydı,mesela birebirde Serkan'ın bukadar mağdur olduğunu da hiç görmemiştim.

Piotr'u Cale'yi baz alarak izledim,ekstra birşey görmedim ama kötü değil kesinlikle.

Serdar A
Hasan Ahmet'in esamesinin okunmaması da beni üzen ayrı bir husus . Arkasında Jaja Colman ve Selçuk'la kötü bir performans göstermesi söz konusu olmazdı .

.....
@futbalski60

Abi sen Mustafa ve Piotr için ne düşünüyorsun ?

Barış Burak
13.02.2011, 01:15
Hasan Ahmet'in esamesinin okunmaması da beni üzen ayrı bir husus . Arkasında Jaja Colman ve Selçuk'la kötü bir performans göstermesi söz konusu olmazdı .

Bence seneye denenir Serdar Abi.dediğin gibi,başarılıda olur.

outoftime
13.02.2011, 01:16
ilk yarı oynanan maçları yarım saat uzaklıktaki bir yerde izledim uğur bozulmasın diye bırakamadım ama antalya maçında karar verdim bizim mahalledeki kahvede izleyeceğime.artık sivas maçıyla beraber bizim kahvede izliyeceğim tabi kahvedekiler de beni izleyecek.

.....
13.02.2011, 01:16
Totemmidir her ne haltsa gerekirse maçları evde izlemeyin , nasıl kazanıyorsak öyle yapın yeter ki şu sezon sonu Şampiyon olalım bütün hesap kesilmiş olur :)

Benimde kendime göre yaptığım şeyler var bugün tuttu.

Basket maç arasında 1 periyot kaybedeceğiz diye aklıma geldi malesef son periyodu kaybettik :( Kendimi suçlu hissettim :(

SEDAT
13.02.2011, 01:17
- Mustafa Yumlu Giray'a göre daha sağlam daha konsantre bana göre ve bana daha çok güven veriyor...

Erdal
13.02.2011, 01:19
Devre arası takım iyi çalışamadı...Ne oldu nasıl oldu neden olduyu geçelim...Oldu...Şimdi önümüzdeki haftadan itibaren çok daha mekanik bir takım göreceğimizi umuyorum....

Fatih
13.02.2011, 01:19
Bence orta alanda değerlendirilmeli tabi biraz daha tempolu olması lazım. Piotr savunma arkasına iyi toplar atabilen bir isim, basit oynamasıyla, kısa paslarıyla ve pres gücüyle orta sahamızı rahatlatabilir . Sol bekte tek başına kalırsa sıkıntı yaşayabilir diye düşünüyorum bugün mesela Grosicki kanat değiştirince aksadı çünkü direk müdehale etmeyi seviyor Cale gibi alan daraltan rakibin açısını bozan bir oyuncu değil ayrıca hava toplarında da bir kişi eksiliyoruz Cale olmayınca sonuç olarak ikisi oynamalı :)

----Selçuk---Piotr----

-------Colman-------

--Burak--Pawel---Jaja--
Piotr Engin kadar yaratıcı bir oyuncu mu onu bilmiyoruz henüz yani bugünki asisti Piotr yapabilir miydi?

Şu dizilişte Colman daha geride olmalı geçen dönemlerde forvet arkasında pek etkili olamamıştı aslında Colman doğaçlama oynamayı seviyor bir bölgeye kısılıp kalmayı istemiyor bugünki asisti de buna örnek gösterebiliriz.

Gelecek hafta Umut'un yine sahada olacağını düşünüyorum hatta sakat olmazsa Engin de kadroda olacaktır.Bana sorarsanız Umut'un yerine Pawel'in oynaması oyun sistemize daha çok katkı sağlar.İlerde her kademeye girmek yerine topu ön tarafta tutabilir takımı bir nebze rahatlatabilir belki.

.....
13.02.2011, 01:20
ben geride bıraktığımız 3 haftayı,başarılarıma karşılık bir sınama olarak gördüm şahsen abi.o yüzden hep sabır dedim kendime.inanırmısın 3 haftadır gazete yüzü açmadım.bu sınamanın hep geçmesini bekledim,hep sabır dedim.

başladı 1-0 öne geçtik.atamadıkça dualarım artmaya başladı.1-1 oldu.Allahım 1 hafta daha dayanma gücü ver dedim kendime... sonra 2-1 oldu,haydi korusak inşaallah dedim,dakika 81de 2-2 oldu.

çok moralim bozuldu.insanların ne diyeceği,medyanın ne diyeceği gözümün önünden geçti,sonra içimden,demek ki sınanmamız 1 hafta daha uzayacakmış dedim o kısa süre zarfı içinde,fakat düşüncelerim önceki 3 hafta gibi bitti,hayırlısı neyse o olsun...

tam böyle dedim gol oldu.ben gözyaşlarımı tutamadım şükür diye diye...kalbim nasıl sıkışıyo ama. anneme koştum,baktım onunda gözleri dolmuş.(soğan soyuyormuş anam benim meğersem:))annem soğanı fırlattı,birbirimize sarıldık.bu maçtan sonra şöyle bir inanç oluştu bende:

bu maç böyle bitti ya,gidip geldi ya,hayırlısıyla biz sene sonunda güleceğiz dedim.inşaallah temennim doğrudur.inşaallah.

o yüzden sorudm abi 3.golü soracakmısın diye.sırf renktaşlarımın o süre zarfında ne düşündüğünü bir kenara yazmasıyla bile Bize Her Yer Trabzon 3 çıkar...

Hemen hemen aynı duyguları yaşadık.

Allah'ın izniyle bu sene yüzümüz gülecek. Yeter ki inanalım ve takıma destek olalım!

Serdar A
Bence seneye denenir Serdar Abi.dediğin gibi,başarılıda olur.

Şu forumda Muhammet'in arkasından ağladığımızın yarısı kadar Hasan Ahmet'e sahip çıkmadık , dillendirmedik . Ben ona üzülüyorum .

Futbolcu oynadıkça değerini gösterir . Mustafa bjk maçını koparan isim olmasaydı belki hala kadroda fazlalık görülen isimlerden biri olarak görünecekti . Kaldı ki o maçta bile son derece zayıf ve kondisyonu eksik bir görüntü içerisindeydi . Ama hava toplarında rakibine neredeyse fırsat vermedi ve sağlamcı oyunu ile alkış aldı . Bu gün 50 metrelik diagonal paslar atan Mustafa o maçta 2 metrelik pas yerine topu taça dikiyordu . Dakika aldıkça güveni arttı , maç kondisyonu arttı , takımını tanıdı .

Erdal
Özetle; Ne maçtı be :)....

el_conquistador
Ben bugünkü maca o kadar da olumsuz bakmiyorum. Sonucta üc mac üst üste kazanamamis ve bunun getirdigi özgüven kaybi ve gerginligi ile maca cikmis olan bir Trabzonspor var. Ve en önemlisi, bu olumsuzluklara ragmen macin iki kirilma noktasinda cökmemis, cevap verebilmis bir Trabzonspor var. Eger sampiyon olacaksak, bu maclar sayesinde olacagiz ve bu mac bize inanilmaz bir özgüven saglayacagina eminim.

Birde düsünün Engin ilk yarida iki pozisyon'da yanlis tercih yapmasa, Jaja'nin topukla vurusu kalecinin kucagina gitmese, Umut'un ilk pozisyonuna yardimci hakem bayrak kaldirmasa, Glowacki ve Mustafa'nin kafa toplari diregi siyirmasa, Umut bes metreden topu havaya dikmese vs. bu maci 4-5 farkli kazanmamiz lazim ki, demin Lig TV'de Mustafa Denizli aynisini söyledi. Sivas'in ise Onur'un o inanilmaz kurtarisi ve son dakikadaki pozisyonlari disinda pozisyonu yok.

Ali İhsan
13.02.2011, 01:21
Colman'ı neye göre eleştiriyorsunuz bilmiyorum ama son iki maçtır canını dişine takan ve eski Colman'ın yaptığı hataların yarısını bile yapmayan bir Colman görüyorum. Şampiyonluk için umutlarımı iyice artırıyor. Ah bir de Umut şu kansere son verse, gollere başlasa, o zaman bizi kimse tutamaz.

futbalski60
13.02.2011, 01:21
@futbalski60

Abi sen Mustafa ve Piotr için ne düşünüyorsun ?

Mustafa çok ilginç bir oyuncu açıkçası bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiyordum. Çok teknik bir oyuncu değil ama soğukkanlı olmasıyla topları istediği yere gönderebiliyor bence en önemli özelliği sakin olması ve oyun görüşünün de iyi olması maşallah sahada her yeri görüyor :) Bunun dışında hava toplarında çok iyi olduğunu yanındaki beklere yardım ettiğini biliyoruz bu tempoda gitsin işini yapsın çalışssın zaten Allah istediğini verir ona. Piotr için daha önce de konustum bence biraz daha zamana ihtiyacı var takımda anlaşacağı çok oyuncu var Trabzonspor onun için büyük bir şans, ben Piotr'dan fizik olarak hazır hale gelmesini bekliyorum bu sorununu hallederse takıma girebilir katkı sağlar.

Ali İhsan
13.02.2011, 01:23
Şu forumda Muhammet'in arkasından ağladığımızın yarısı kadar Hasan Ahmet'e sahip çıkmadık , dillendirmedik . Ben ona üzülüyorum .

Futbolcu oynadıkça değerini gösterir . Mustafa bjk maçını koparan isim olmasaydı belki hala kadroda fazlalık görülen isimlerden biri olarak görünecekti . Kaldı ki o maçta bile son derece zayıf ve kondisyonu eksik bir görüntü içerisindeydi . Ama hava toplarında rakibine neredeyse fırsat vermedi ve sağlamcı oyunu ile alkış aldı . Bu gün 50 metrelik diagonal paslar atan Mustafa o maçta 2 metrelik pas yerine topu taça dikiyordu . Dakika aldıkça güveni arttı , maç kondisyonu arttı , takımını tanıdı .

Hasan'a değer verildiğini düşünüyorum. En azından sözleşmesi biterken 5 yıllık sözleşme imzalanması bu anlama gelir.

Şenol hocanın şampiyonluk denen şu illeti bir kere alıp ondan sonra Trabzon'da çok fena işler yapacağını düşünüyorum. Müthiş bir altyapı atılımı bekliyorum. Tabi şartlar izin verirse.

serkanholep
13.02.2011, 01:24
arkadaşlar hakem nasıldı peki pek bahsedilmiyor

.....
13.02.2011, 01:24
ilk yarı oynanan maçları yarım saat uzaklıktaki bir yerde izledim uğur bozulmasın diye bırakamadım ama antalya maçında karar verdim bizim mahalledeki kahvede izleyeceğime.artık sivas maçıyla beraber bizim kahvede izliyeceğim tabi kahvedekiler de beni izleyecek.

Kastamonu da izliyorum maçı abi.

Trabzonspor'u tutan benden başka kimse yok kahvede. Galatasaraylılar bizi destekliyor öyle hadi gol filan diyorlar.

Neyse golü attık sonra fenerliler geldi tek başımayım Trabzonspor yer şimdi Sivas a böyle oynuyorsa filan başladılar.

Ama benim durum çok vahim. Babam yasaklamıştı kahvede maç izlememi. Millet beni izliyormuş Trabzonsporun maçı oynanırken.

Neyse gittim evde internetten izleyemiyorum diye bir kaç maçtır gidiyorum.

2-2 oldu nasıl seviniyorlar.

Televizyonun en önünde ben oturuyorum herkes benden büyük kalaba biraz.

Golü attık yumruğumu sıkıp havaya kaldırdım alın ulaaaaaaaaaaaaaan dedim televizyon sehbasına vurdum yerime oturdum millet sus bus oldu.

Yanımdaki uşak korktum televizyonu kıracan diye dedi :)

SEDAT
13.02.2011, 01:26

Trabzonspor'u tutan benden başka kimse yok kahvede. Galatasaraylılar bizi destekliyor öyle hadi gol filan diyorlar.

Neyse golü attık sonra fenerliler geldi tek başımayım Trabzonspor yer şimdi Sivas a böyle oynuyorsa filan başladılar.

Ama benim durum çok vahim. Babam yasaklamıştı kahvede maç izlememi. Millet beni izliyormuş Trabzonsporun maçı oynanırken.

Golü attık yumruğumu sıkıp havaya kaldırdım alın ulaaaaaaaaaaaaaan dedim televizyon sehbasına vurdum yerime oturdum millet sus bus oldu.

- Koçuma bak hele dağıttın ha kahveyi :D

Barış Burak
13.02.2011, 01:27

ben çok isterdim Muhammet-Hasan Ahmet ikilisini ama kısmet değilmiş,Hasan Ahmet tek forvetimiz olur artık.

Dediğin doğru abi.Elimizdekinin değerini bilmiyoruz.Keşke şimdi çıkıp oynayabilse ama Allah göstermesin bir puan kaybında çok üstüne gelirler.Mustafa bir hata yapsaydı bugün,nasıl üstüne gelirlerdi tahmin edemiyorum mesela.Sahip çıkamıyoruz bence.

Armağan Dere
13.02.2011, 01:27
Bende bu maçtan sonra daha fazla Umut takıntısı olmaya başladı..Burak 2 farklı adam gibiydi ilk yarı kötü 2.yarı iyi.. kendini affettirdi gibi,tek başına maçı aldı..Ancak Antalya maçı ve Ankaragücü maçını unutturması gerekecek en az 2 maç daha böle oynamalı..yav o topu nası Şarkıyla'ya vurdu bizim Drogba halen daha şoktayım

Emin Danışmaz
13.02.2011, 01:28

Aferim ula saaaa bidaneda o fenerilerin gözünün üstüne koysaydın yurmuğuuu.

lazibere
Çok zor bir maçı geride braktık.
Öyle oldu böyle oldu derken en güzeli 3 puan almaktı..

Sivas gibi bir takım karşısında ve sor geçeceği belli olan. cezalı ve sakatlarımzın olduğu, 3 maçtır kaanamayan bir takımın deplasmada hemde iki kere eşitliği yakalndığı bir maçta 3 puan alması çok güzel.

Maç gerçekten çok zordu. o atmosfer ve dişli sıvası orda yenmek gerçekten çok zordu..

Kımın iyi yada kötü oynadığındann ziyade maçın çevrilmesi çok anlamlıydı hepsini tebrik ediyorum..

yatara
Macda Bi taraftarda beyaz bi sapka üstüne 61 Bize her yer trabzon yaziyodu onlar nerde satilyiyor birisi alip bana (Almanyaya) yoliyabilirmi parasini yolicam bankayla

.....
Mustafa çok ilginç bir oyuncu açıkçası bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiyordum. Çok teknik bir oyuncu değil ama soğukkanlı olmasıyla topları istediği yere gönderebiliyor bence en önemli özelliği sakin olması ve oyun görüşünün de iyi olması maşallah sahada her yeri görüyor :) Bunun dışında hava toplarında çok iyi olduğunu yanındaki beklere yardım ettiğini biliyoruz bu tempoda gitsin işini yapsın çalışssın zaten Allah istediğini verir ona. Piotr için daha önce de konustum bence biraz daha zamana ihtiyacı var takımda anlaşacağı çok oyuncu var Trabzonspor onun için büyük bir şans, ben Piotr'dan fizik olarak hazır hale gelmesini bekliyorum bu sorununu hallederse takıma girebilir katkı sağlar.

Eyvallah abi sağolasın.

Mustafa için aynı şeyleri düşünüyoruz :)

Erdal
Serdar, Beşiktaşlı çocuklar vardı Ali Kuçik di biri galiba...Bir adama şans vermek bazen şansını bitirmektir...Ben Ersun hoca'ya Allah var çok kızmıştım Barış ı oynatmadı diye...Üstelik o sezon devre arası kampını da izlemiştim ve Barış en iyisi idi oranın....Ama gelinen nokta ortada....

Şenol hoca'nın taktik hamlelerine ben de bazen sinir oluyorum...Hamlesizliklerine diyelim ya da...Bu gün vallahi az kalsın mesaj atacaktım Allahınızı severseniz sokun Ceyhun u maç gidecek diye :)...
Ama şundan eminim bir topçunun bir ihtimali varsa olma ihtimali varsa bir gün mutlaka onu değerlendirir...Bundan eminim...Hele bizde yukarı kadroya koyduğun uşağın karakter olgunluğu çok önemli...Bu sefer tekrar aşağı aldığında artık uşak bitmiş oluyor...

Serdar A
13.02.2011, 01:29
ben çok isterdim Muhammet-Hasan Ahmet ikilisini ama kısmet değilmiş,Hasan Ahmet tek forvetimiz olur artık.

Dediğin doğru abi.Elimizdekinin değerini bilmiyoruz.Keşke şimdi çıkıp oynayabilse ama Allah göstermesin bir puan kaybında çok üstüne gelirler.Mustafa bir hata yapsaydı bugün,nasıl üstüne gelirlerdi tahmin edemiyorum mesela.Sahip çıkamıyoruz bence.

Bu gün Mustafa'nın da kritik pozisyon hataları oldu .

Giray'ı beğenmiyoruz ama Mustafa'nın bu maçtaki savunma performansı , Giray'a büyük fark koyacak cinsten değildi .

futbalski60
Piotr Engin kadar yaratıcı bir oyuncu mu onu bilmiyoruz henüz yani bugünki asisti Piotr yapabilir miydi?

Şu dizilişte Colman daha geride olmalı geçen dönemlerde forvet arkasında pek etkili olamamıştı aslında Colman doğaçlama oynamayı seviyor bir bölgeye kısılıp kalmayı istemiyor bugünki asisti de buna örnek gösterebiliriz.

Gelecek hafta Umut'un yine sahada olacağını düşünüyorum hatta sakat olmazsa Engin de kadroda olacaktır.Bana sorarsanız Umut'un yerine Pawel'in oynaması oyun sistemize daha çok katkı sağlar.İlerde her kademeye girmek yerine topu ön tarafta tutabilir takımı bir nebze rahatlatabilir belki.

Engin kadar yaratıcı bir oyuncu değil ofansif anlamda ama ona göre daha dengeli durur Engin asist yapıyor ama rakibe yaptığı asistler de var bunu da düşünmek lazım ayrıca Piotr da asist yapabilen gol atabilen bir oyuncu. Maçına göre birisi oynar Piotr sürekli oynasın demiyorum. Colman'ın en verimli olduğu bölge geçen sene oynadığı bölgeydi orda biraz daha rahat oynuyor ayakları sağlam olan defanstan dönen topları çok iyi tamamlayan bir oyuncu bunu siz de biliyorsunuz geçen sene baya da golü, asisti olmuştu geride oynadığında çok top kaybediyor orda çok verimli olamıyor bence.

outoftime

hakikaten ben de sevinci de kızgınlığı da o an yaşamak istiyorum
eve lig tv almadım biliyorum evlilik hayatımı etkileyecek
tüm stresimi kahvede atıyorum sansürsüz izliyorum
tek eğlencem ne yapayım?

.....
13.02.2011, 01:30
- Koçuma bak hele dağıttın ha kahveyi :D

Aferim ula saaaa bidaneda o fenerilerin gözünün üstüne koysaydın yurmuğuuu.

Ailem orda yaşamasa ileriye gitselerdi kahve karışırdı :)

Şimdi ailemde orda yaşadığı için pek sesimi çıkarmam millet öyle tanır beni.

Bir kere babam yeter oğlum gitme o kahveye demişti neyse babamla eve doğru gidiyoruz.

Babamı adam durdurdu , valla biz maçı değil senin oğlanı izliyoruz demişti :)

Halbuki kendimi tutuyorum sakin izlemeye çalışıyorum maçları :p :)

Since1912KsK
13.02.2011, 01:32
maçın son golü çok acayipti arka fonda golü atan futbolcumuzzzzzzzz sessizlik burak yılmaz :D bu zor dönemde altın değerinde 3 puan şampiyonluk yolunda çok önemliydi tebrikler trabzon.

Onur Akyüz
13.02.2011, 01:34
Pike da..(Pique:))

Pike nedu onun yanina ya:)

lazibere
13.02.2011, 01:34
Bir yakınımın önerisiyle, maçı Taksimde CafeKa denen bir yerde izleyelim dediler.. Saat 14:30 gibi evden bir heyecanla sankı stada gider gibi çıktık. Metrobus - Metro derken koştura koştura Cafeye gittik.

Bize anlatılanlar, orda seyrici atmosferinin olduğu ve çok kalabalık olduğu şeklindeydi. Bizde heyecan olsun diye düşündük

Ama gidince resmen hayal kırıklığına uğradım..

Bildiğin klasık bir cafe 3 katlı ve her katta 5 masa olan, Milletin sevgilisini yanına aldığı arada da tv de maça bakan tiplerin olduğu bir yer.. Kendi kendmize ( 5 kişiydik) gülüyoruz:):):

Cafe sahibine dedim ki.. Buraya gelmek için nasıl ter attık bir bilsen..Gelişimizi reklam filmi yapsan hergün full çekersin:)))Adam da gülüyor:))

Yemin ederim, bizim evde bile o cafeden daha fazla kalabalık oluyoruz maç zamanlarında:))

Her neyse, on sırada çektik sandalyeleri, Birer nargile istedik:) Sigara i.mek de serbestmiş:))

2 dakka da golu atınca, sevincimizi gören genç kumrular kaçtılar:) Aha dedik, burası bize kaldı, hemen arkamızda fanatık bir çift vardı onlarla beraber sarmaş dolaş olduk maç sonuna kadar:)

Herşeye rağmen, bir deplasman maçına gitmiş gibi , yabancı bir yerde güzel bir maç seyrettik ve 3 puanı da aldık:)

Acaba diyorum, her maç oraya mı gitsem.

Erdal
13.02.2011, 01:35
Normalde şimdi şöyle olması lazım...Yarın Bursa öbürgün Fenerlilerin aklı Burak ın son golünde olmalı...Ya da Sivas ın son anda bulduğu pozisyonda...Bu işin kaidesi budur....Öyle de olur inşallah....

.....
13.02.2011, 01:35
Bu gün Mustafa'nın da kritik pozisyon hataları oldu .

Giray'ı beğenmiyoruz ama Mustafa'nın bu maçtaki savunma performansı , Giray'a büyük fark koyacak cinsten değildi .

Abi millet burda Giray a sallarken sahip çıkan çok oldu. Nacizane bende çok sahip çıktım.

Giray a da çok güveniyorum Mustafa ya da.

Mustafa genç diye biraz üzerinde durduk. Yoksa Allah için Giray da çok iyi bir oyuncu bence.

Kritik hatalar yaptı eyvallah ama o da oynarsa ilerdeki duran toplarda her an golü koklayan bir oyuncu.Defansta bence iyi.Hatta bu sezon üzerine koymaya devam ediyor.

Armağan Dere
13.02.2011, 01:36
Bu arada son 10-15 dk giren Barış Ataş ne ya için girdi sorabilirmiyim?..bu adamın asıl mevkisi nedir?..bir türlü çözemedim..Emre'nin veliahtı deniyordu kendisine yanından geçmeyi bırakın yaklaşamaz bile...

Barış Burak
13.02.2011, 01:37
Benim bir arkadaşım var,adam sıkı fenerli(!),aynı zamanda sıkı sivaslı(!). bugünde halı sahada karşılaştık.

ne dadlu oliyimuş ula,ha onla magara etmak:D

.....
13.02.2011, 01:37
hakikaten ben de sevinci de kızgınlığı da o an yaşamak istiyorum
eve lig tv almadım biliyorum evlilik hayatımı etkileyecek
tüm stresimi kahvede atıyorum sansürsüz izliyorum
tek eğlencem ne yapayım?

Yanında aynı takımı tuttuğun birisiyle maç izlemesi çok güzel bence.

Şimdiye kadar izlediğim maçların çoğunu tek başıma Trabzonsporlu olarak izlemiştim.

Ama bu sene dayımlarla gidiyoz kahveye , gs maçında bile onlara göz açtırmadık nerdeyse 5 katı daha fazlaydık golü atasıya kahvede Trabzonspor tezahuratlarına başladık. Tabi gsliler yavaştan kahveyi terketmeye başladı :)

Evde sarmıyor gerçekten maç :)

Serdar A
13.02.2011, 01:38
Serdar, Beşiktaşlı çocuklar vardı Ali Kuçik di biri galiba...Bir adama şans vermek bazen şansını bitirmektir...Ben Ersun hoca'ya Allah var çok kızmıştım Barış ı oynatmadı diye...Üstelik o sezon devre arası kampını da izlemiştim ve Barış en iyisi idi oranın....Ama gelinen nokta ortada....

Şenol hoca'nın taktik hamlelerine ben de bazen sinir oluyorum...Hamlesizliklerine diyelim ya da...Bu gün vallahi az kalsın mesaj atacaktım Allahınızı severseniz sokun Ceyhun u maç gidecek diye :)...
Ama şundan eminim bir topçunun bir ihtimali varsa olma ihtimali varsa bir gün mutlaka onu değerlendirir...Bundan eminim...Hele bizde yukarı kadroya koyduğun uşağın karakter olgunluğu çok önemli...Bu sefer tekrar aşağı aldığında artık uşak bitmiş oluyor...

Kendimi doğru ifade edemedim .

Genç milli takımlarda çocuk yaştan itibaren önemli bir oyuncu olmayı başarmış , A 2 ligi iki beden dar gelmiş 20 yaş altı bir altyapı değerimiz olan oyuncu normalde taraftarların gönlünde daha fazla yer işgal etmesi gerekirdi .

Yani transfere gelince , Kayseri'den Bursa'dan gençleri ardı ardına sıralarken , biraz da yetişmekte olan gençlerimize sahip çıkmalıyız .

İşin Şenol hoca tarafına gelirsek ; yukarıdaki görüşüne hak vermekle birlikte bunun , oyuncuyu 1 dakika dahi sahaya sürmemek anlamına gelmediğini düşünüyorum .

Bjk maçı örneğini ısrarla veriyorum , o maçın evvelinde %95 oranında herkes Ceyhun'un stoperde oynamasını istiyordu .

BJK'nin Aliyi kaybettiğini sanmıyorum . Ayrıca o dönem sakatlıklar ve kadro dışı kalan oyuncular sebebiyle genç yaşta 1. tercih durumna gelmişti . Şimdi Nobre'nin yükselen formu Bobo'nun iyileşmesi , Almeida'nın transferi ile forma giymemesi gayet normal . Ayrıca hocaları Ali'nin kapasitesi hakkında artık net bir fikir sahibi . Bir oyuncuyu oynatmadan bu fikri elde edemezsiniz .

Barış Burak
Bu arada son 10-15 dk giren Barış Ataş ne ya için girdi sorabilirmiyim?..bu adamın asıl mevkisi nedir?..bir türlü çözemedim..Emre'nin veliahtı deniyordu kendisine yanından geçmeyi bırakın yaklaşamaz bile...

sık sık oynayabilse,olur aslında bence.tabi onun kadar çirkef olamaz.

Erdal
İlginç bir karakteri var Burak ın....Sorumluluk almayı seviyor( ya da bizi hala tanımadı)...Belediye maçında yaptığı vuruşu hatırlayın...Sonra penaltıda topu almasını....Ben hayatta o penaltıyı atmazdım mesela....

pablo_escobar
13.02.2011, 01:40
bızım ucuncu gol olmadan macın en zevklı anı yasanıyo ... sıvas spıkerı tam yıgıdolarımızın golu anonsunu yapacakken burak atıyo golu adam gerısını soleyemıo hahaha en guzelde oraydı

Emin Danışmaz
Evet ortam sıcakığını kaybetmeden bir kaç kelam ben edeyim.

Öncelikle kazandığımız için aman aman mutlu değilim acaba diyorum içimde ki heyecanımımı yitirdim,samimi söylüyorum stressiz bir maç izedim,gol yediler hiç umursamadım bile,neden mi çünkü benim kadar istemiyorlar da onun için,

Sen ENGİN kimsin oğlum sen yaaa kimsin,bu kaçıncı oldu oğlum içinizde birbirinize karşı bir hasetiniz kininiz varsa gidin nerde halledecekseniz halledin,bu forma senin için bir fırsat iyi kullanmasını bil,biz burada EMRE'ye kızarken kendi içimizde ki KANSERİ malesef tedavi edememişiz.Bu taraftar seni severken yerin dibine sokar UNUTMA,BUNLARI YAZMAK ZORUNDA İDİM.

Trabzonspor için iyi oynadı demek nankörlük olurdu lakin iyi oynadığı maçlarda atamadığı goller içinde ne kadar şansızdı derkende şansın bizimle olduğunu görmemezlik de nakörlük olurdu,her zaman iyi oynamak kar etmiyormuş,önemli olan hanene iyi oynadık ama puan alamadıkdan ziyade 3 puan aldık geride kalanlar düşünsün çünkü ben bu gece yastığa başımı koyup bu sabah rahat bir şekilde uyanacağım ALLAH izin ederse.

Fatih
Grosicki'ye önlem olarak girdi asıl mevkisi ortasahanın ortası.:)

Barış Burak
13.02.2011, 01:41
Normalde şimdi şöyle olması lazım...Yarın Bursa öbürgün Fenerlilerin aklı Burak ın son golünde olmalı...Ya da Sivas ın son anda bulduğu pozisyonda...Bu işin kaidesi budur....Öyle de olur inşallah....

bence kesinlikle doğru tespit.bu maçın sonucu fena moral bozar kafalarda,konsantre olmuş kafalar dahil.

bunu göreceğiz inşaallah yarın,hayırlısıyla...

Barış Burak
13.02.2011, 01:42
grosicky nin bugün resmen g si yoktu isminin başında. ne top oynadı uşak be.Alsak mı onu?:)

Hqmi
Artık 2. gole nasıl sevindiysem bi ağrı var böğrümde. :D Olamazsın şampiyon tezahüratlarındaki öfkemle biraz abarttım galiba sevinci. :P Ama bu galibiyet herşeye değer. :) Kappak gibi cevap düşüş bekleyenlere.

3. golde şoktaydım yediğimiz golün etkisiyle onda uçardım heralde. :D

Erdal
Armağan, 15 dakikada mı anladın bunu :)....

Serdar, bence yaz kampını bekler Hasan Amhet....Şu Pavel i bir oynatalım hele....Teo ne zaman şans bulmuştu? :)

Şaka bir yana Teo'nun kazığı büyük bize....Hiç dğeilse zamanında gitseydi o parayı değerlendirirdik....

Serdar A
13.02.2011, 01:43

Aslında Diyarbakır'da zaman zaman harika maçlar çıkardı . Küme düşen bir takımdan şampiyonluğa oynayan ve daha önemlisi oturmuş bir ortasaha sahip takıma gelip kendini kanıtlamak kolay olmasa gerek .

.....
13.02.2011, 01:45
Kimse bu maçtan iyi futbol güzel oyun beklemiyordu.

Şimdi Sivas maçını tek kale oynasaydık ve maçtan 3 puan alamasaydık kimse oyuna bakmayacaktı.

Tersi bu maçta Sivas a karşı kötü oynamadık. Yakaladıklarımızı atamadığımızda kötü yakaladıklarımızı attığımızda iyiyiz. Böyle olamamalı. Ben beğeniyorum ikinci yarı fener hariç iyi gidiyoruz bazen atamıyoruz bazen atıyoruz. Atınca kazanılıyor. Atmayınca kötü değiliz. Gol atamadığımız için kötüyüz.

Beraberlik nedir diyenlere en güzel cevap geçen sene sonuna bakın. 1 puan bile çok değerlidir.

Onur sağolsın varolsun ellerine kuvvet :)

Serdar A
grosicky nin bugün resmen g si yoktu isminin başında. ne top oynadı uşak be.Alsak mı onu?:)

Önce yerlisine bakmak gerek . Yerlisi varsa yerlisini alalım . Yerliye örnek Duisburg'dan Olcay . :)

Bana kalsa devre arasında sol tarafa Polonya'dan transfer yerine İbb'ye giderdim ya , her neyse .

ENGİN ÖZTÜRK
ALLAHA şükür biraz piskolojilerimiz düzeldi.Bu maçın özetini izleyemedim arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Uluç
13.02.2011, 01:46
3. golde Burak golü attıktan sonra sivas kalesinin önünden geçerken ziya isimli çirkefin Burak'a çelme takmaya çalışması gözümden kaçmadı.. Bu davaroluk bulaşıcı herhalde..

Armağan Dere
13.02.2011, 01:47
Aslında Diyarbakır'da zaman zaman harika maçlar çıkardı . Küme düşen bir takımdan şampiyonluğa oynayan ve daha önemlisi oturmuş bir ortasaha sahip takıma gelip kendini kanıtlamak kolay olmasa gerek .

Bence o ve Sezer'e güvenilerek ortasaha alınmadı..Kahlenberg'i alsaydık keşke..bu arada Piotr'u da fazla beğenmedim..ataklara fazla çık(a)mıyor...90 dk Barış'ı izleyeceğimiz bir maçımızın olacağını ben sanmıyorum Erdal abi..bi topu sağ açıkta resmen berbat etti bedavadan faulleri çok bu yüzden başımızı yakabilir..

Erdal
Engin sen nesin?

Ben cevap vereyim istersen Danışmaz....Engin bir çocuk...Yaptığı işin öneminin farkında olmayan kazandığı onca paraya rağmen oyun oynadığını sanan oynamaktan keyif alan öyle olduğu için başarılı olan ve olabilecek olan bir çocuk...Tıpkı Arda gibi, tıpkı Fatih gibi, tıpkı Sergen gibi....Profesyonellleştiremedeğimiz ve profesyonelleştiremeyeceğimiz bir çocuk....Türk futbolunun tam da problemi işte...

Onur Akyüz
Hasan Ahmet benim aklımın bir köşesinde hep durur,

Eminim hocanında aklında vardır.

Bu sene hayırlısıyla bir şampiyon olsak..

Tayfun Aydın

:) senin yaşında kuşadasında seyrettiğim antalya maçı geldi aklıma fenev leilere dönüp size giripte çıkmayan ne demiştim maç 2-2 bitmişti ama.

Barış Burak
13.02.2011, 01:49
Armağan, 15 dakikada mı anladın bunu :)....

Serdar, bence yaz kampını bekler Hasan Amhet....Şu Pavel i bir oynatalım hele....Teo ne zaman şans bulmuştu? :)

Şaka bir yana Teo'nun kazığı büyük bize....Hiç dğeilse zamanında gitseydi o parayı değerlendirirdik....

Teo olsaydı,fener maçı hariç diğer ikisini alırdık...çok doğru transferdi ama kişilik oturmamış sanırsam:( çok yaktu bizu çoook

Armağan Dere
13.02.2011, 01:49
:) senin yaşında kuşadasında seyrettiğim antalya maçı geldi aklıma fenev leilere dönüp size giripte çıkmayan ne demiştim maç 2-2 bitmişti ama.

geçen hafta eski antalya maçlarını verirken sanırım dediğiniz maçı hatırlıyorum 96-97 sezonu olabilir mi?..Antalya'daydı sanırsam..Hami ve biri atmıştı golleri

yatara
13.02.2011, 01:50
mustafa pektemeki alsak

Barış Burak
13.02.2011, 01:51
Önce yerlisine bakmak gerek . Yerlisi varsa yerlisini alalım . Yerliye örnek Duisburg'dan Olcay . :)

Bana kalsa devre arasında sol tarafa Polonya'dan transfer yerine İbb'ye giderdim ya , her neyse .

abi yok bak ciddiyim,biz yerliye para vermiyoruz.

kayserinin yarısını almamız lazımdı.ama kıyamadık işte paraya.

antepteki cenk tosun mesela.Ünla Hocam bal gibi biliyodur onu ama,biz almıyoruz abi maalesef yerlisin.şimdi almak istesen alamazsın.

Serdar A
13.02.2011, 01:51
geçen hafta eski antalya maçlarını verirken sanırım dediğiniz maçı hatırlıyorum 96-97 sezonu olabilir mi?..Antalya'daydı sanırsam..Hami ve biri atmıştı golleri

Hami dediniz de , sahada bir "abi" olsaydı acaba Engin Burak meselesi o kadar alevlenirmiydi ?

Parayı basıp bir ağabey almak gerek . Gerisi yetişiyor .

:)

Tayfun Aydın
13.02.2011, 01:52
mustafa pektemek in bugünki gol vuruşu bana Umut u hatırlattı gol vuruşları çok iyi değil.

Erdal
13.02.2011, 01:52
"Abi sana yemin ederim futbolumdan çok davranışlarımı kontrol etmeyi düşünüyorum, ona çalışıyorum"....Geçen sene sölyemişti Engin bu cümleyi....Aslında kart görme anlamında mesafe de aldı hani...Ama bu sefer içeri doğru çalışmaya başladı...

ENGİN ÖZTÜRK
13.02.2011, 01:54
ArkadaŞlar Özet ariyorum varmi bİlgİsİ olan

TS-FAN
13.02.2011, 01:54
Bu maçı staddan izleyenler çok şanslı bence.
Orada olmak çok farklıdır..
Hiç unutamayacakları bir anı ,olağanüstü bir maç..
Onlar çok şanslı..
Yerlerinde olmayı çok isterdim.

Al sana "Oradaydım" belgeseline konu ..
Harika olur..
Unutulmaz bir maçtı bana göre.

Şampiyon olursak-yürekten inanıyorum- bu maç o kulbun tutulduğu maçtır.

aumur
13.02.2011, 01:55
maçın özetini buradan izleyebilirsiniz:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=164184830298796&oid=144084682313044&comments&ref=mf

REMEDY_61
gene deplasman yetişti imdadımıza..kaldı dokuz galibiyet....sonra inşallah ver elini şampiyonluk...

yatara
Böyle ufak tefek kavgalar her takimda olur cogunlukla böyle takim icerisinde oyuncular birbirlinle tartisdiginda o takim Sampiyon oliyor

Almanyada 2 sene önce Misimovic ve Grafite Yumrukla girismislerdi birbirlerine sonra Felix Magath Box Antremani yaptirdi oyuncularini hirslandirmak icin antremanda ve Sampiyon oldular

bize de olumlu Yansicak bu oyuncularimizin hirsini gösteriyor

Erdal
13.02.2011, 01:56
Yanlız maçın pozisyonu hangisi idi derseniz...Burak ın Selçuk a verdiği pas ve onun güzel vuruşu...Ulan kaleci ye o golü işte...Türk futbolu için ye :)

Armağan Dere
13.02.2011, 01:59
Yanlız maçın pozisyonu hangisi idi derseniz...Burak ın Selçuk a verdiği pas ve onun güzel vuruşu...Ulan kaleci ye o golü işte...Türk futbolu için ye :)

o topu alabilecek kaleci nadirdir çok iyi yere gitti top aslında abi..ama Selçuk eski Selçuk değil bunu kabullenmek lazım

ENGİN ÖZTÜRK
13.02.2011, 01:59
maçın özetini buradan izleyebilirsiniz:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=164184830298796&oid=144084682313044&comments&ref=mf

sağol kardeşim teşekkür ederim iyi geceler

aumur
13.02.2011, 02:01
sağol kardeşim teşekkür ederim iyi geceler
ne demek abi her zaman:).hayırlı geceler.

Erdal
13.02.2011, 02:02
Colman eski Colman, Jaja eski jaja olduğunda Selçuk eski Selçuktan çok daha iyi olur Armağan....

.....
13.02.2011, 02:03
mustafa pektemeki alsak

Mustafa amatör bir Trabzonsporludur aynı zamanda :)

boztepeliyasin
13.02.2011, 02:03
öldük öldük dirildik kaçan pozisyonlara rağmen zorda olsa kazandık artık önümüzdeki maçlara bakacağız. 9 galibiyet daha alırsak şampiyonluk gelir heralde.

İlyas Onat
13.02.2011, 02:04
"Gol atınca sevinemeyip üzülen tek takım biziz galiba. Attığımız golün sevincini yaşayamadan üzüntüyü yaşadık."

:)Sivas'ı severiz. Altıncı şehrimizdir. Ahmet Turan üstâdla satır satır gezmişliğimiz var sokaklarını. Lâkin bu taraftarın o sokaklardan yürüyüp gelmiş kimseler olduğuna inanamıyor insan. Yazık size!

Beter olun ayrıca. :)

.....
13.02.2011, 02:05
o topu alabilecek kaleci nadirdir çok iyi yere gitti top aslında abi..ama Selçuk eski Selçuk değil bunu kabullenmek lazım

Piotr iyi değil , Selçuk iyi değil Colman iyi değil Umut zaten kötü , Burak ilk yarı kötü ikinci yarı iyi , Jaja iyi değil Kim iyi Allah aşkına :)

Sen iyisin herzaman ki gibi ama :)

Erdal
13.02.2011, 02:09
Kayseri deplasmanda iyi değil diyor herkes...Bu sefer iyi olsun....Eskişehir de Ümit de Batuhan da yok galiba....Sezer atsın....Biz üç hafta ağladık şimdi onlar üç hafta ağlasın....

yatara
13.02.2011, 02:09
Mustafa amatör bir Trabzonsporludur aynı zamanda :)

nerden biliyorsun :D

.....
13.02.2011, 02:10
nerden biliyorsun :D

Kendisi Sakarya Akyazılıdır aynı zamanda hemşerimdir :)

Yakın tanıdıklarından Trabzonlu bir ailenin çocuğu olduğunu biliyorum.Haliyle Trabzonsporludur aynı Kenan Sofuoğlu gibi :)

Armağan Dere
13.02.2011, 02:11
Piotr iyi değil , Selçuk iyi değil Colman iyi değil Umut zaten kötü , Burak ilk yarı kötü ikinci yarı iyi , Jaja iyi değil Kim iyi Allah aşkına :)

Sen iyisin herzaman ki gibi ama :)

Bakın ligin 2.yarısında Fenerbahçe gibi işleyen ortasahamız yok..forvetlerde az becerikli olsaydı 4 puanımız daha vardı..Piotr sanmıyorum ki bizde Abdullah gibi bir sol bek olsun...4 maçın 1'i gitti kaldı 3...bjk maçı da dahil olmak üzere tüm maçları kazanmalıyız...çünkü kredileri 2 maçta tükettik..Fener maçını saymıyorum en iyi kadrolarla bile gitsek yenemiyoruz ve tarih yine tekerrür etti yenemedik..

Mehmet Yusuf
13.02.2011, 02:11
http://www.youtube.com/watch?v=2DqoSCZenUY&feature=related

şunu bi izleyin arkadaslar. takımımla ve renkleriyle gurur duyuyorum resmen..:)

Erdal
13.02.2011, 02:13
Sivas da Kadir i beğendim...Yazalım bir kenara....

61_Hasan_69
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180582_198317770179635_156813097663436_756357_6931 95_n.jpg

imzamızı attık ...

.....
Bakın ligin 2.yarısında Fenerbahçe gibi işleyen ortasahamız yok..forvetlerde az becerikli olsaydı 4 puanımız daha vardı..Piotr sanmıyorum ki bizde Abdullah gibi bir sol bek olsun...4 maçın 1'i gitti kaldı 3...bjk maçı da dahil olmak üzere tüm maçları kazanmalıyız...çünkü kredileri 2 maçta tükettik..Fener maçını saymıyorum en iyi kadrolarla bile gitsek yenemiyoruz ve tarih yine tekerrür etti yenemedik..

Rahat ol. Arkana yaslan biraz.

Sendeki bu karamsarlığı gördükçe içim kararıyor resmen. Hiç bir olumlu yanımız yok mu el insaf yani ?

fener maçı iş kazasıydı seneye görürüz o hesabı içiniz rahat olsun ;)

.....
13.02.2011, 02:16
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180582_198317770179635_156813097663436_756357_6931 95_n.jpg

imzamızı attık ...

Ayağınıza sağlık kardeşim.

Teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız. :alkış:

futbalski60
13.02.2011, 02:16
Hasan Şaş bügun Trabzonsporlu bazı oyuncularla önceden beri görüşüyorum dedi malesef bazı oyuncularımız Avni Aker'de baskı hissetiklerini söylemişler Hasan Şaş'a orda ayakları tutuluyomuş bizimkilerin :)

Numan Yerlikaya
13.02.2011, 02:17
Ama Hamidolar Çok Şanslı Seneye Maçlarını Bedeva İzlicekler :D

Armağan Dere
13.02.2011, 02:17
Soru:Manisa'dan 2 gol yersek maçı çevirebilirmiyiz?..Hayır..Onun için bu maç bir ölçü değildir sadece silkinip kendimize gelmemiz lazım..Selçuk-Colman 2'lisi iyi değil..Umut hepten kötü,Burak(2.yarı hariç) iyi değildi..çok net pozisyonları harcayabiliyoruz..Mehmet Çakır-Colman ya da Mehmet Çakır-Selçuk 2'lisini denesek Engin sol açık sağ açık Yattara ilerde Pawel-Burak..defansın solunda Piotr bu maçın hatrına denenebilir..

Erdal
13.02.2011, 02:18
Yok yahu...Gerek yok böyle şeylere...Bize yapılsa hoşumuza gidermiydi? Korumasız bir tabelaa imza atmak?....Gerçi tribüncülükte oluyor böyle şeyler ama çok da gurur duymadım...Ama orada soğuktan donraken takımı desteklemek için gayret eden uşakların fotoğrafı çok çok daha gurur verici bence....

İlyas Onat
13.02.2011, 02:18
Bu arada hakemi de ıskalamayalım: Mehmet Yıldız'ın Burak'a yaptığı hareket sonrası net bir kırmızısı vardı.

Armağan Dere
13.02.2011, 02:19
V'nin çizgilerinin uzatılıp X yapsaydınız daha güzel olurdu SİXAS:)...onlar anlardılar zaten:)

yatara
13.02.2011, 02:20
Ama Hamidolar Çok Şanslı Seneye Maçlarını Bedeva İzlicekler :D

hahahahaha

Erdal
13.02.2011, 02:21
Bence Sivas düşmez...Düşmeyecekler de...Son maçta Fener i yenip Lig de kalacaklar :)

bordomaviask
13.02.2011, 02:21
maçı evde annem yeğenim ve kuzenlerimle izliyoduk maç 2 2 olunca oturduğum yerde şoka girdim ömrümden ömür gitti genç yaşta bu şokun daha şiddetli olmasının sebebi annemin 2 2 olunca ellerini dizlerine şiddetlice vurması sesinin kısık seste ağlamaklı olması ve o an kalkıp odadan çıkmasıydı kafamı kaldırıp bakamadım bile benden daha fanatik trabzonsporlu yaptığım annemin peşine o kadar uzun geldiki o anlar ve kafamı sağa çevirip tvye baktığım vakit burağın karşı karşıyasını ve topu ağlara bırakması gözüm karardı hep beraber yerimizden fırlayıp çılgınlar gibi gol sevincimiz apartmanı inletişimiz ve annemin bizim sesimizle beraber geriye dönüşü Allahıma binlerce şükürler olsun kazandık ve bu galibiyete her şeyten çok annem için sevindim 2 2 olana kadar sesi normaldi 3 2 öne geçtik tekrar yanımıza gelip bağırmadığı halde maç sonunda sesi kısılmıştı sinir stresten artık bırakın eleştiriyi kim iyi kim kötü oynamışı bu takım hepimizin sevinciyle üzüntüsüyle ömrümüzden ömür götürsede selam olsun gerçekten seven inanan bordo mavi yüreklere

winner
13.02.2011, 02:22
takım yapısının deplasman daha uygun olduğu bir gerçek.
jaja,umut,burak,engin hepsi açık alanda oynayabilen oyuncular,savunma arkasına koşuları çok etkili.
deplasmandan korkumuz olmamalı artık sorun içeride.
ilacı ise bence tipik çift santraforla oynamak.
bu kadro kayseirye de içeride zorlanır, manisayı dışarıda geçer.
brozek-umut ikilisi içerideki maçlarda daha gole yakın olur

metinbay61
13.02.2011, 02:23
geçen yılda aynı problem vardı ,takımımızda kaptan yok malesef...Transfer başlığında da dile getirmiştim takıma kaptan almamız lazım en önemli transferimiz o olur diye...umut yıllardır kadromuzda ama koluna bandı takmaktan öte kaptanlık yapamıyor...bu umutun suçu değil her insanın yapısı buna uygun değil...

yoksa takımımız futbol olarak şampiyonluğu kazanabilecek futbolculara ve teknik heyete fazlasıyla sahip...

Erdal
13.02.2011, 02:24
Biraz kısmete ihtiyacımız vardı...Geldi...Şimdi takır takır top oynayarak kazanma vakti.....Yapabiliriz...Yapacağız evelallah....O zaman basknın yönü değişecek....Bir de onların üzerinde nasıl duracak görelim şu "baskı"....

.....
13.02.2011, 02:24
Saklayın bu anıları saklayalım.

Allah'ın izniyle sezonu hepsini hatırlayıp tebessüm edeceğiz.

Bin kere dedim yine diyorum. İnanın bu uşaklara. Başaracaklar Allah'ın izniyle!

inadına_Trabzon
13.02.2011, 02:27
Biri lütfen umut a ulaşıp antremandan sonra kas çalışmamasını söyler mi :)

61_Hasan_69
13.02.2011, 02:27
http://www.facebook.com/video/video.php?v=187513311279709&comments

Şu videoyu izleyin Delice Sevmek Böyle Bİrşey...

lazibere
13.02.2011, 02:30
Maçta net 11 gol pozisyonumuz var goller hariç
Sıvasın 4 pozisyonu var...

Az kalsın puan kaybedecektik yine..

Şahane ve heyecanlı bir maçtı

Armağan Dere
13.02.2011, 02:32
Maçta net 11 gol pozisyonumuz var goller hariç
Sıvasın 4 pozisyonu var...

Az kalsın puan kaybedecektik yine..

Şahane ve heyecanlı bir maçtı

Umut golü kaçırdı döndü top sonra gol yedik..Burak golü attı gittim tv'ye sarıldım :):)...yanımdaki hasta Fenerli arkadaşım sevinirken birden dondu kaldı...

Erdal
13.02.2011, 02:32
Allah rahatlık versin herkese....Hayırlar fetholsun, şerler defolsun....Selçuk un o topu girmeliydi....Selçuk un o topu girmeliydi...Türk futbolu için yani kendimiz için değil :)....

Samet Yildirim
13.02.2011, 02:33
Rahat bir galibiyet oldu :D

Sinirlerim son zamanlarda bukadar tepeme cikmamistir heralde :)

Ankaragücü ve antalya macinda daha iyidik ama yenememistik bugün ise yendik ama hakettik. Cok kacirdik yine.

Artik ! Pawel devreye girmeli !

lazibere
13.02.2011, 02:33
BASİT BİR DETAY

Jaja'nın çıkmasıyla ileri çıkan Colman'nın akıl dolu paslarını özlemiştik.. Son golde kı asisti alkışa değer..

Her zaman söylüyorum.. COLMAN defans önünde randımanlı değil, eskiden olduğu gibi ileri uçta değerlendirmek lazım onu.. Geçen yıl bu zamanda 8 gol 9 asistle oynadı Colman..

MDanışmaz
13.02.2011, 02:34
Umut'ta dalya stresi var şu iki golü atsada kurtulsak son vuruşlarda acemileşti bu aralar...

yatara
13.02.2011, 02:36
Saklayın bu anıları saklayalım.

Allah'ın izniyle sezonu hepsini hatırlayıp tebessüm edeceğiz.

Bin kere dedim yine diyorum. İnanın bu uşaklara. Başaracaklar Allah'ın izniyle!

insallah:eek:

.....
13.02.2011, 02:37
Umut dinlensin biraz çok yoruldu :)

inadına_Trabzon
13.02.2011, 02:38
Umut kaçırınca dedim ki .eh umut inşallah aramayız bu golü.derken yedik. burak umut u kurtardı.burak o golü atamasaydı,şuanda herkes umuta yükleniyordu.birazda jaja ve engin e onlarda kaçırdı.

gol kaçırmaya puan verilseydi dünya şampiyonu olurduk.bazen düşünüyorum barcelona bu kadar pozisyona girebiliyor mu. bugün zar zor bir pozisyona girdiler onuda david villa HARCAMADI klas bir vuruşla 1 puanı aldılar.topçu odur işte attımı sokacak.

bizimkiler öyle bir çekiyorki, kalenin üstüne bi kale daha koysan yine girmez.

winner
13.02.2011, 02:41
bazen şans faktörüne de ihtiyaç var.
bugün fena oynamadık puan kaybedebilirdik.
a.gücü ve antalya maçlarında şans olsa biraz onları da kazanabilirdik.
bugünün en büyük artısı kazanma alışkanlığının başlangıcı olması olacak bence

İlyas Onat
13.02.2011, 02:41
Hayırlı geceler Erdal Abi. Türk futbolu çok şey kaybetti doğrudur. : ) Jaja'nın topuğu da o hesaptı. Kızdık maç esnasında ama ne gol olurdu be.

metinbay61
13.02.2011, 02:44
onur bir iki maç formsuz gitti burda iyi kaleci olmadığı gibi şeyler yazılmıştı(milli maçtaki hatası) o zaman inanılmaz kızmıştım bazı kişilere...şimdi kaç maçtır mükemmel reflekslerini görüp inşallah pişman olmuşlardır...

çok iyi bir tutanımız var...bu seneki inşallah gelecek olan şampiyonlukta onurun refleksleri ilk aklıma gelenlerden olacak...

61_Hasan_69
13.02.2011, 02:47
size yemin edebilirim 20 kişi kahvede maç iizliyorz o kafa topunu kurtarış pozisyonundan sonra herkez ayağa kalktı ayakta alkışladık Onuru..Normalde kendi kalemizdeki bi pozisyona böyle tepki vermeyiz..Bende şaşırdım niye ayağa kalktık diye yan taraftakiler alkış seslerini duyunca gol zannettiler

.....
13.02.2011, 02:48
Bu galibiyet şampiyonluğun anahtarıydı.

Allah'ın izniyle gerisi gelecektir.

metinbay61
13.02.2011, 02:53
size yemin edebilirim 20 kişi kahvede maç iizliyorz o kafa topunu kurtarış pozisyonundan sonra herkez ayağa kalktı ayakta alkışladık Onuru..Normalde kendi kalemizdeki bi pozisyona böyle tepki vermeyiz..Bende şaşırdım niye ayağa kalktık diye yan taraftakiler alkış seslerini duyunca gol zannettiler
kahvede lcd ye daldım çok zarar ediyodum az kalsın:)

Burçak
13.02.2011, 02:59
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc4/158264_145618428833048_145617158833175_45359_350_t .jpg
"Yetenek ve istek" (http://www.facebook.com/video/video.php?v=145617158833175&oid=126332284062244&comments&ref=mf)
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-ash2/158171_145616618833229_145615832166641_63038_352_t .jpg

Burak Yılmaz'ın açıklamaları (http://www.facebook.com/video/video.php?v=145615832166641&oid=126332284062244&comments&ref=mf)

TSezgin61
13.02.2011, 03:10
bu macla hersey düzelmedi henüz. manisa macinida almaliyiz...

TSercaN
13.02.2011, 03:11
maçı evde annem yeğenim ve kuzenlerimle izliyoduk maç 2 2 olunca oturduğum yerde şoka girdim ömrümden ömür gitti genç yaşta bu şokun daha şiddetli olmasının sebebi annemin 2 2 olunca ellerini dizlerine şiddetlice vurması sesinin kısık seste ağlamaklı olması ve o an kalkıp odadan çıkmasıydı kafamı kaldırıp bakamadım bile benden daha fanatik trabzonsporlu yaptığım annemin peşine o kadar uzun geldiki o anlar ve kafamı sağa çevirip tvye baktığım vakit burağın karşı karşıyasını ve topu ağlara bırakması gözüm karardı hep beraber yerimizden fırlayıp çılgınlar gibi gol sevincimiz apartmanı inletişimiz ve annemin bizim sesimizle beraber geriye dönüşü Allahıma binlerce şükürler olsun kazandık ve bu galibiyete her şeyten çok annem için sevindim 2 2 olana kadar sesi normaldi 3 2 öne geçtik tekrar yanımıza gelip bağırmadığı halde maç sonunda sesi kısılmıştı sinir stresten artık bırakın eleştiriyi kim iyi kim kötü oynamışı bu takım hepimizin sevinciyle üzüntüsüyle ömrümüzden ömür götürsede selam olsun gerçekten seven inanan bordo mavi yüreklere

Anne nin elinden operim!
Guzel analarimiz bizim beee...
Analarimiz ninelerimiz...
Kurban oluruz size kurban

Burçak
13.02.2011, 03:11
Bank Asya takımlarına müjde!!! Seneye altan ısıtmalı sahaya gidecekler.Br yandan da düşmeseler mi diyorum. son 4 maçta 4 galibiyet. ilacımız oluyorlar :D

lazkopat_48
13.02.2011, 03:13
bu kadar da kaçırılmaz ki !
ama yine de çok önemli bi galibiyetti bu :)
şampiyonluğun görüldüğü maçtı
inanmışların maçıydı inandılar ve aldılar hepsine sonsuz teşekkürler :)
huzurlu uyucam 1 hafta

TSezgin61
13.02.2011, 03:21
takimin futbol oynamasini engelleyen sey asiri stres.

bursaspor gecen sene bütün sezon boyunca lider kovaladigi icin, hic bizim gibi lider sürdürmedigi icin bunu yasamadi. simdide bizim arkamiza saklanip rüzgardan kacmayi beceriyorlar. biz ise bogusuyoruz.

futbolcularimiz neyin ne oldugunu bilmezken, "her maca final gibi bakiyoruz" diye diye bir baktilar en yakin rakibine 5 olmak üzere fener gibi bir rakibe 9 puan fark atmislar. onun önemini anlamadan o fark kapaninca ne yapacaklarini sasirdilar. buda üzerlerinde büyük bir stres olusturdu.

suanda takim "ya yenilirsemde liderligi kaptirirsam, onca puan farkini eritip bide liderlik giderse ne deriz" piskolojisinde.

bu yüzden silik futbol oynuyoruz. bu yüzden sivas-manisa maclari önemli. cünkü rakiplerimizin puan kaybetme ihtimalleri yüksek olan maclari var.

eminimki bursanin eskisehire kaybetmesi ve fenerin puan kaybetmesi bize manisa macini aldiracak.

avni akere en az 3 puan farkla gitmek, hem moral motivasyon acisindan bizi rahatlatir, hemde futbolcular o rahatlikla ve taraftarin gücüyle zorlu kayseri macinida alir...

3 macta 9 puana ihtiyacimiz var suan. hayirlisi...

necmiati61
13.02.2011, 03:24
Colman'a bugün kötü diyenler maçı nasıl bir kafayla izlediler ben cidden anlayamadım.Adam sahada basmadık yer bırakmadı.Bu sezon ilk kez bu kada istekli oynadı.Maçı kazandıran asisti yaptı.Daha ne yapacak bu adam?
O değilde Egemen'in bizim için ne kadar değerli olduğunuda daha iyi anlıyorum gün geçtikçe.Bir an önce dön artık Egemen...

Şu ana kadar tek sen Colmn hakkında olumlu yorum yazdın.. Aynen katılıyorum.. Maçı izlerken kardeşimle Colman'ın takımın en iyilerinden biri olduğu hususunda hemfikir olmuştuk.. Gerçekten bugün çok iyiydi.. Bir de Egemensiz bizim defans çok zayıf:(

İleli
13.02.2011, 03:29
bu galibiyete gercekten ihtiyacimiz vardi tesekkurler beyler sizlere herzaman INANIYORUM...

Halit Aydın
13.02.2011, 03:50
Bence Sivas düşmez...Düşmeyecekler de...Son maçta Fener i yenip Lig de kalacaklar :)

Maçtan sonra bahsettiğin maçı düşündüm de, olur da son haftaya Fenerle kafa kafaya girersek ve Fb maçı da Sivas'ın küme düşmemek için puan almak zorunda olduğu bir maç olursa belki de Sivas istemeye istemeye işimizi kolaylaştıracak :)

Yani yok biz Trabzonspor'u şampiyon yapmayalım, puan almayalım da Fener şampiyon olsun derseler de Bank Asya'yı boylarlar. :)

Evlerinde oynayacakları Fener maçını İnşallah ligde kalmayı garantilemeden oynarlar. :cool:

Hüseyin Çümen
13.02.2011, 03:53
Bu maç çok güzel bi oyun oyanayamadık fakat bazı oyuncuların kıpırdanması başladı bu hafta çok açık burak eski kimşiğine yaklaşmıştı. Serkan grosicki karşısında çok yıpransada hucuma yönelik pasları ve asistiyle tekrardan eski günlere göz kırptğ gibi. Colman da çok pas hatası yaptı açıkçası çıldırttı ama gene ondada eskiye dönük işaretler aldım 2-3 oyuncumuz daha biraz ışık verdimi haftaya manisayı da harcayacaz inşallah. güzel oyun olmadı ama geleceğe umutla baktım ben bu maçla güven tazeledik ve kıpırdanmalar başladı

Burçak
13.02.2011, 04:08
Maçtan sonra bahsettiğin maçı düşündüm de, olur da son haftaya Fenerle kafa kafaya girersek ve Fb maçı da Sivas'ın küme düşmemek için puan almak zorunda olduğu bir maç olursa belki de Sivas istemeye istemeye işimizi kolaylaştıracak :)

Yani yok biz Trabzonspor'u şampiyon yapmayalım, puan almayalım da Fener şampiyon olsun derseler de Bank Asya'yı boylarlar. :)

Evlerinde oynayacakları Fener maçını İnşallah ligde kalmayı garantilemeden oynarlar. :cool:
Halit bu durum gerçekleşse inan Sivasspor kümeye düşmeyi göze alır ama o maçı yinede fenere verir .
fenerbahçenin pilot takımından bahsediyoru.
bir dönem idman malzemelerini bile Fenerium dan giyen takımdan bahsediyoruz.
maça gelen millet vekillerinin başında fb beresi olan takımdan bahsediyoruz.
Başkanı ve bir çok yöneticisi Fenebahçeli olduğunu açıkca söyleyen takımdan bahsediyoruz.
Bunların asıl takımları istanbul kulüpleri. özellikle fb.
o 2 sene ki çıkışlarından dolayı kendi şehirleri olduğu için sivassporlu gibi göründüler sadece. olurda kümeye düşerlerse zaten hepsi gerçek ten tuttukları takımlara dönecekler yine.

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2011, 04:18
Bank Asya takımlarına müjde!!! Seneye altan ısıtmalı sahaya gidecekler.Br yandan da düşmeseler mi diyorum. son 4 maçta 4 galibiyet. ilacımız oluyorlar :D

Sivas düşmez ama bir daha eskisi gibi olamaz her yıl böyle küme hattında sürünürler.

Bursaspor da gelecek yıldan itibaren Ertuğrul Sağlamın ayrılması ile dibe vuracaktır.

BALKAN 06
13.02.2011, 07:46
düşmesini istediğim tek takım sivasspor da konya diyor yok sen düşme illa ben düşüyüm:mad:

ESER
13.02.2011, 08:42
aynen şöyle dedi soru şu
aykut kocamanın bursaspor ile oynayacağımız maç şampiyonluk yolunda kırılma maçımız olacak. ne düşünüyorsunuz.
cevap:
yaptığı açıklama kendisini bağlar,ligdeki her takımın hedefi doğrultusunda bir kırılma maçı vardır. örneğin ibb, buca gibi takımlarında bizimle oynadığı maçı kırılma maçı olarak görebilir. benim için kırılma maçı yoktur. her maçı kazanmaya oynarım.
benim anladığım:aykut trabzona uyguladığını denedi yani hakem, medya, ,taraftar vs gibi etkenlerin dikkatini o maça çekmek, bursayı germek istedi.
ertuğrul: senin kırılma maçın seni bağlar dedi benim öyle bir sorunum yok. hatta ibb ve buca örneklerinide vererek aykuta altımdasın dedi.

ertugrulun hakem kaygisi yok. cunku levent abisi 90 dakika tokatlayip sovup sindirebilecegi (genellikle kokartsiz) hakemleri pasliyor kendisine . eller kollar 90 dakika piston gibi calisiyor masallah. posta koymalar,sekil cizmeler o bicim her mac.. maci yoneten hakemsilerin bi gozu madam saglamda 90 dk. hatta "aman yanlis olmasin abiye" diye 90 + 5 dk boyunca .. borazan gibi otturuyor hepsini , bak abime soylerim haaa ayaklariyla...

eeee, adam gibi adam, bizim cocuk ve eski bckli ayaklarina hatiri sayilir bir destegi de var medyada .. hal boyle olunca , yapabildigi en iyi is aziz yildirimin playbackini yapmak olan bir dombelekden niye korksun.. onu niye sallasin ki..

Y.Sert
13.02.2011, 09:55
burak yılmazın da dediği gibi.kimin attığı nasıl oynadığımız önemli değil.bu saatten sonra bir sıfır olsun bizim olsun mantığı geçerli bencede...

Mesut
13.02.2011, 09:57
Şu ana kadar tek sen Colmn hakkında olumlu yorum yazdın.. Aynen katılıyorum.. Maçı izlerken kardeşimle Colman'ın takımın en iyilerinden biri olduğu hususunda hemfikir olmuştuk.. Gerçekten bugün çok iyiydi.. Bir de Egemensiz bizim defans çok zayıf:(
colman iyi değildi.eski colman'ın neler yapabileceğini biliyoruzda iyi değil diyoruz :)
colman gereksiz yere çalım yapıyor ceza sahası önünde bunlardan vazgeçmesi lazım.
defansif anlamda müthiş geliştirdi kendini colman.ısıran tek oyuncumuz orta sahada.

zekeriyya
13.02.2011, 10:00
yorumların bir çoğunu okudum
ihtiyacımı olan olay
rüzgarın arkamıza geçmesi idi ki
biraz da olsa ilk yarıda ki Trabzonspor umuzu izledik
neyseki gol atmayı başarabildik
Burak Yılmaz onu ıslıklayanlara cevabını onu alkışlayanlara teşekkürü verdi.

zekeriyya
13.02.2011, 10:04
kötü gidişe dur dedik. ama onda bile yürekler ağıza geldi. bundan sonra her maç böyle olack.
onur : maçın yıldızlarından biriydi çok önemli toplar kurtardı
serkan : bence iyiydi özellikle hücum olarak. hele ki burağa asisti ayakta alkışlanacak cinstendi
glowacki : maalesef çok yavaş bir oyuncu.
mustafa yumlu : egemen le birlikte bence en iyi stoperimiz. çok geliştiriyor kendini her açıdan
brozek : hiç sırıtmadı direk oynayabilir
colman : bence yine kötüysü attığı gol pası hariç. zaten onun dışında çok hata yaptı. bi de üstüne sivasın şutuna gereksiz bi müdahael yapıp onuru zro durumda bırakarak gole sebep oldu
selçuk : işte geçrek selçuk bu. mükemmeldi
engin : çok iyiydi ama burakla yaşaddığı olay yüzünden çok çabuk düştü oyundan
jaja : gol dışında hiç yoktu.
umut : artık dinlendirilme zamanı geldi. brozeki denemek lazım
burak : maçın rn iyisiydi. çok koştu kovaladı. hırslıydı tebrikler burak

hemen hemen aynı tespitleri yapacaktım
şöykle geriye doğru okuyayım mutlaka istediğim tespitler vardır dedim :)

zekeriyya
13.02.2011, 10:08
bu hafta en cok umut eleştirildi görün önümüzdeki hafta herkez maçın yıldızı anketinde UMUT BULUUUUUT diyecek :)

zekeriyya
13.02.2011, 10:12
burakin sakatlanmasi icin artik du aediyorum. Hocanin nasilsa cikaracagi yok.
Bence hoca mactan sonra aykut takimi sabote ediyor diye aciklama yapsin. Veya yok ya, bence suclu taraftar, bizi deplasmanda iyi desteklemiyorlar.
Sahada futbol yok, ama seyreden bir hocamiz var.

..... sabı ya sabır ....

Burak
13.02.2011, 10:13
Umut'taki düşüşün nedeni nedir çözemedim.

zekeriyya
13.02.2011, 10:13
Sampiyonlugu rakiplere kaptiran senol günestir...

Burak umut felaket bu adam neyi bekliyor ayiptir arkadas

..... sabır ya sabır .....

zekeriyya
13.02.2011, 10:15
şampiyonluk gitmiştir bu sene artık kesinleşti geçmiş olsun hepimize

...... sabır ya sabır .........

TaraftaR
13.02.2011, 10:15
Dügüne gidecek oldugum icin macin sadece ilk yarisini izleyebildim ve izledigim kadariyla takimimiz gayet güzel top ceviriyor, organize ataklar yapiyordu. Cok iyi olmasa da, gelecek haftalar icin umut veren bir futbol sergilendi.

zekeriyya
13.02.2011, 10:16
ArkadaŞlar sabir ya sabir

futbol basİt bİr oyun 3 sonucu var

lİg uzun daha 13 hafta daha var neler olacak neler

bozmayin hemen moralİnİzİ

bariskaratas
13.02.2011, 10:16
colman iyi değildi.eski colman'ın neler yapabileceğini biliyoruzda iyi değil diyoruz :)
colman gereksiz yere çalım yapıyor ceza sahası önünde bunlardan vazgeçmesi lazım.
defansif anlamda müthiş geliştirdi kendini colman.ısıran tek oyuncumuz orta sahada.

bu colman dediğiniz takımın el kemiği.
beenmeyeneler gitsin kopruden atsınlar eni. en kotu oynadığımız maclarda bile
2. yarı hocanın dısarı aldıgı maclarda bile en iyi ilk 3 oyuncumuz arasındadır.
her mac en cok kocan
en cok top calan.
en cok asist yapan
pas veren
vs daha napcak adam. sözüm sana diil arkadasım. colmani, cale yi begenmegip
üsımarık, artist, pas vermeyen harlem oyuncusu sevenlere sözüm.

imerhevli
13.02.2011, 10:17
Bence bu maç geriye dönüşün sinyalini veren bir maçtı skordan ziyade bu beni mutlu etti skor nasılsa gelecektir bir kardemir maçını hatırlayın herkes benim gibi son dakkaya kadar o maçı alacağımızdan şüphesi yoktuki 80 den sonra 3-0 yaptığımız bir maç oldu neden dediğim gibi futbol ve özgüvenden şimdi yarış yeniden başladı bizim için çünkü herşey eskisi gibi oldu...

bariskaratas
13.02.2011, 10:29
Takım güvenin kazandı.
Ama artık hocanın da engin ve buragın aynı anda oynayamayacagını kabullenmesi gerek.
Piotr ve Cale önlü arkalı süper oynar bence.
orta saha colman selcuk cale(piotr) ile tas gibi olur

Yasin T.
13.02.2011, 10:47
yalnız hakemde bu maç çok iyidi.sadece umut'a verilen bir ofsayt kararı yanlıştı.onun dışında gayet temiz bir maç çıkardı

Atesh
13.02.2011, 10:50
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-3V3B9F6N.jpg

Bu pankartı kimler açtı bilen var mı ? armamızın hali ne öyle ?

Musa KALKUZ
13.02.2011, 10:55
Maçta çok kafama takıllan bir pozisyon vardı.Enginin vuruşunu kalecinin kurtardığı atağın başlangıcında Sivaslı oyuncu topa elle müdahele etti.Hakem pozisyonu devam ettirdi.Fakat atak bitince gerken sarı kartı göstermedi.Gördüğüm kadrarı ile pozisyondaki isim Uğur Kavuk'du ve sarı kartı vardı.Maçın başında kırmızı kart ve 1-0 galip olacaktık.Cok ince bir doğrama yapıldı kanımca.

umitçebi
13.02.2011, 10:58
Gol atamayacağımıza göre ya berabere biter yada yeniliriz
evett nerelerdeyiz????

bkandil
13.02.2011, 11:01

Ben de aynı şeyleri Jaja'nın topuk vuruşu için düşünüyorum. Ah o şut bir gol olacaktı ki, sezon boyu jenerikleri süsleyecekti...

Varlıbaş61
13.02.2011, 11:17
Totemmidir her ne haltsa gerekirse maçları evde izlemeyin , nasıl kazanıyorsak öyle yapın yeter ki şu sezon sonu Şampiyon olalım bütün hesap kesilmiş olur :)

Benimde kendime göre yaptığım şeyler var bugün tuttu.

Basket maç arasında 1 periyot kaybedeceğiz diye aklıma geldi malesef son periyodu kaybettik :( Kendimi suçlu hissettim :(

bazı arkadaşlar evde izledikleri maçlarda puan kaybettik ancak bende tam tersi durum söz konusu

ilk 3 maçın tamamını kendi evimin dışında bir yerde seyrettim... hatta geçen hafta antalya maçında evin uğuruna inanıp, tam eve geliyordum ki, nasılsa yeneriz diyip ablamın evinde seyrettim. :(

bundan sonra ölmek var kendi evim dışında maç seyretmek yok :)

Ertan 51
13.02.2011, 11:19
Şükürler olsun uzun zamandan sonra 3 puanla tanıştık.Tüm olumsuzlukları son maçta yaşananlar dahil unutalım,yeniden bir ivme kazanalım.Bu moral ve öz güven ile galibiyet serisine başlarız inşallah.
Genelde full karamsarım ama bu sene şampiyonluk senesi,hep destek tam destek.

barisb
13.02.2011, 11:22
Burda Colman'a neden bu kadar eleştiri yapılmış anlayamadım. Colman'i uzun zamandır ilk defa bu kadar baskıcı gördüm, eski günlerdeki gibi...

güneyli
13.02.2011, 11:39
Burağın konuşmalarında birşey dikkatlerden kaçmasın...Maç sonu masada yaptığı konuşmada" biz eski kazanma hırsımızı devre arasında yakaladık" dedi.Daha iyi anlaşılsın diye bu maç devre arası diye devam etti.Devre arası olanlar çok önemli.Tartışma görünürde şer gibi görünüyorsada ,enginin sakatlanarak oyun dışına çıkması.Burağın her pozisyonda ayakta kalması,pes etmemesi, goller atması vs vs..Maçın devre arasında neler olduğunu şampiyonluk hikayemizde işitiriz inşaallah.Bu dönüş maçın içindeki dönüşleri kastediyorum herhaliyle ümitlendirdi beni..Eleştirilen birçok oyuncunun performansını 1 kat daha fazlalaştıracak bir maçtı.

Fatih Öztürk
13.02.2011, 11:43
sıvasta totomuz dondu.o kadar yolu gıdıp gelmeye degdı ya,baska hıç bır seyden bu kadar haz almam.

Barış Burak
13.02.2011, 11:46
oylarımızı Asi Çaykaralı61 kardeşimizden esirgemeyelim.

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 11:52
Umut dinlensin biraz çok yoruldu :)

Ömer Abi bizi uçuracak Umut ama bence de biraz da olsa Pawel'in oynaması gerek :)

oylarımızı Asi Çaykaralı61 kardeşimizden esirgemeyelim.

Barış Abi rica ederim :)

ESER
13.02.2011, 12:01
foruma rontgen ceken sixvassporlular

VALLAH GARDAS COH ŰZŰLDŰG .. :D

bulent demirlek abiniz icin aaaaaacil kampanya baslatin , ne yapin edin onu hakemlige dondurun ,, yoksa her mac degisik fantaziler denemeye devam edicez:)

plakamizi taktik.. attiklari golu kursaklarinda biraktik.. seneye de sixvasin plakasini takariz dicem de pek mumkun gorunmuyor.. hani biz 8 atmasina atariz da sixvas 5 atabilir mi , orasi mesele:) ahhh be sixvas , ne guzel olurdu plakan 58 degilde 08 olsaydi.. :))

Altan Atabay
13.02.2011, 12:12
foruma rontgen ceken sixvassporlular

VALLAH GARDAS COH ŰZŰLDŰG .. :D

bulent demirlek abiniz icin aaaaaacil kampanya baslatin , ne yapin edin onu hakemlige dondurun ,, yoksa her mac degisik fantaziler denemeye devam edicez:)

plakamizi taktik.. attiklari golu kursaklarinda biraktik.. seneye de sixvasin plakasini takariz dicem de pek mumkun gorunmuyor.. hani biz 8 atmasina atariz da sixvas 5 atabilir mi , orasi mesele:) ahhh be sixvas , ne guzel olurdu plakan 58 degilde 08 olsaydi.. :))

08 bizimdir kimselere vermeyiz:)

Zurawski
13.02.2011, 12:15

Ellerinden öpüyorum annenin ve tüm Trabzonsporlu annelerimizin.Okurken gözyaşlarımı zor tuttum. Umarım şampiyonluk hikayelerimiz arasına giren bir yazı olur.

UĞUR DURTAŞ
13.02.2011, 12:15
-burak engine kızmasın burağın sezon boyuncaki benciklikleri enginden daha fazladır....
-sivas yükleniyor defansı orta sahada kuruyor cünbür cemaat yükleniyorlar şenol hoca ceyhun ve barışı oyuna alıyor şenol hoca beni çok şaşırttı
yattarayı kullanabilirdi ikinci yarı galibiyet golümüz son dakikalara kalmazdı diye düşünüyorum....
-colman ceza sahamız yakınlarında topla çok oynuyor dün kaç tane top kaybetti hepside tahlike yarattı,colmanın galibiyet golümüzü attırtı ama dün beğenmedim colmanı ciddi oynamıyor.
-şenol hocamız oyuncu değişikliklerini rakip yaptıktan sonra yapıyor ve de bence yanlış yapıyor,ilk yarı tam zamanında ve doğru oyuncu değişiklikleri yapıyordu.
-son maçlarımızda giray olsun umut olsun,mustafa olsun,glowaskçi olsun burak olsun korner lerden gelen toplara kafa topuna iyi çıkıyorlar ama çok kötü vuruyorlar şenol hocamızın kafa vuruşlarına çalıştırması lazım oyuncularımızı....
-dün kazandık çok iyi oldu inşallah bugün eses yarin şota kazanır
saygılarımla

Vkgz
13.02.2011, 12:19
Tabiki Burak Yılmaz.
Engin denen topçuya rağmen maçın yıldızı.
Teşekkürler...

ESER
13.02.2011, 12:24
08 bizimdir kimselere vermeyiz:)

bi macligina odunc verelim gariplere be abi:).. yoksa yazik olur.. dusun 5 kere gol diye havaya ziplayacaklar yere duse kadar pirasa pazar filesine girmis bile:D

2222 gol yazsan bile goller cebinize bu kadar cabuk ulasmaz ey gidi sixvassporlular ..:D

sixvasspooooorumuzun goluuuuuuuuuuuuuuuu ehum uhum. cirt.. birt.. 17 numara burak yilmaz:D

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 12:52
Tabiki Burak Yılmaz.
Engin denen topçuya rağmen maçın yıldızı.
Teşekkürler...

Burak'da iyi oynadı Engin'de iyi oynadı.Engin takımımız için önemli bir futbolcu

Keleşoğlu
13.02.2011, 12:56
bazı arkadaşlar evde izledikleri maçlarda puan kaybettik ancak bende tam tersi durum söz konusu

ilk 3 maçın tamamını kendi evimin dışında bir yerde seyrettim... hatta geçen hafta antalya maçında evin uğuruna inanıp, tam eve geliyordum ki, nasılsa yeneriz diyip ablamın evinde seyrettim. :(

bundan sonra ölmek var kendi evim dışında maç seyretmek yok :)

bu totem işi çok acayip iş saati olduğu için maçın ilk yarısını izleyemedim.

skor 1-0 iş dönüşü arabada radyoyu açtım 5 dakika içinde sivas attı 1-1 oldu. Allah kahretsin dedim kapattım radyoyu.

dayanamadım bir daha açtım 2-1 yapmışız. neyse 79. dakika gibi eve yetiştim açtım televizyonu skor oldumu 2-2 !

ulan dedim benim yüzümden takım puan kaybetti iyimi.. nasıl vicdan azabı çekiyorum..

benimm yüzümmmdennnnn.. tutaydım kendimi izlemeyeydimm böyle olmazdı o vakitt.. dememe kalmadan attıkmı golü nasıl rahatladım :D

Burçak
13.02.2011, 13:00
http://www.haber61.net/file/taraftar.jpg

Haber61 deki foto.
TG imzayı bırakmış :)

Trabzonspor dün Sivasspor’u deplasmanda 3-2 mağlup etmenin yanı sıra futbol resitali de verdi. Trabzon’dan ağzına kadar taraftar dolu otobüslerle Sivas’a giden Trabzonsporlu taraftarlar, Sivas’ta galibiyetin keyfini doyasıya kutladılar ve kolbastı zirvesi yaptılar.

Trabzonsporlu taraftarlar Sivas galibiyetinin ardından Trabzon’a geri dönerken, Sivas il sınırındaki Sivas levhasına da imzalarını attılar.

Haber: Batuhan Hazar ÇAVDAR / Haber61.net

Erbay
13.02.2011, 13:00
Ne strese girmişiz vay be :) Futbolcular ve biz. Biz zaten stresli yaşamayı alttan alta istiyoruz yoksa rahat edemiyoruz sanki. Futbolcular da bizden mi etkileniyor acaba :) Ama bu kadar strese girmelerini yakıştıramıyorum futbolculara kim ne derse desin. fb geçen sene dünya aleme rezil oldu, iki hafta önceki maçta bizden çok daha rahat ve istekliydiler. Bu maça bakıyorum futbolcular, Sivas'ın yarısı kadar mücadele etmediler. Sivas 3-4 kişi ile basıyor topa sahip olan oyuncumuza, bizde 4 kişi bakıyor basacağına topa sahip olan Sivaslıya. Sivas'ın ikinci golünden önce orta sahamızdan 2-3 kişiyi yürüyerek geçti pası atan adam. Bir önceki ataklarında da benzer şekilde rahat geçmişti orta sahamızı.

Selçuk-Colman diye diye ağzımızda tüy bitti. En iyi olduğumuz bölge tamamen rakiplerin eline geçiyor. İnanamıyorum gördükçe. Artık herkes biliyor ki o iki futbolcuya pres yapınca Trabzonspor oyun kuramıyor. Zaten onlara pres yapınca top geçirsek bile zar zor, havadan giden paslar oluyor. Jaja da o topları alamıyor, alsa da döndürtmüyorlar. Haftaya yine aynı şekilde bu bölgede zorlanırsak pes diyeceğim. fb maçındaki o oyundan sonra hala ders almamışız. Bu bölgeye transfer yapılmalıydı. Ceyhun, Barış ve Sezer'den zerre umudum yok bu bölge için. Ceyhun ayağını kaldırana kadar mevsimler dönüyor.

Bu kadar kapanmamızı liderliğin getirdiği strese vermeyi Trabzonspor'a yakıştıramıyorum. Bu kadar kapanılır mı ya? İlk yarı ne gömüldük öyle. Rakip Sivas yahu Sivas. İlk yarı 6 attığımız Sivas. Öyle kapandık ki dedim bala mala atacaklar şimdi birine çarpacak. İkinci yarı Colman'a çarptı girdi. Şans mans dememek lazım o kadar kale önüne çekilirsek, çarpar girer bu kadar basit. Gel bana saldır dedik Sivas'a. 2-1 oldu hala aynı hatalar aynı kapanma şekli. Kapanıyoruz ama 4 oyuncumuz bir Sivas'lıya basıp top almıyor. Kademeli savunma falan hak getire. Orta sahayı zaten dribling yaparak geçip gol attılar.

Attığımız ikinci ve üçüncü golü bir daha zor atarız bence. İkinci golde Burak koşuyu yaptığında orta saha çizgisini biraz geçmişti. Öyle açık alanda pozisyon bulduğumuz maç hatırlamıyorum. Üçüncü golde santrada iki pas yaparak gol attık. Rakiplerimiz böyle gol atsa Sivas'a neler derdik neler. Bizim açık alanda sorunumuz yoktu, eksik yönlerimiz hala devam ediyor yani bu maçta o yönlerimizi sınayamadık. Kapalı savunmalara karşı ne yapacağız, içerdeki ilk maç yine sorun olacak.

Bu kadar kötü oynamamıza rağmen(bence kötüydük) en az 6 atmamız gerekirdi. İlk yarı ne pozisyonlar kaçtı öyle. Engin-Burak derken o olayın içine girdim kaçan iki golü unuttum ben bir anda. Çok net goller kaçırıyoruz, senelerdir kurtulamadık şu huyumuzdan. Deplasmanlarda daha rahat pozisyon buluyoruz. Deplaslanlar şampiyon olacağız inşallah. Artık takımın rahatladığını düşünüyorum, çizgimiz yukarıya doğru giderse biraz zor tutuluruz :) Ama haftaya da aynı hataları yaparsak hakikaten ümidim azalmaya başlayacak.

Totem konusunda, bir şey yapmadım yendik valla. Odanın oturma düzeninin değiştirip eski haline getirmeyi düşüneyim dedim 2-2'den sonra, bir baktım Burak karşı karşıya :D

Oruç
13.02.2011, 13:12
İnanılmaz bir maçtı, hala etkisindeyim. Maçı izlerken nereleri yumruklamadım ki.

Seni her yerinden öpüyorum Burak, adamsın.

Ali YILDIRIM
13.02.2011, 13:12
Şu umut 100. gölünü atsada rahatlasa. Hem kendiini hem bizi yiyor.

Oruç
13.02.2011, 13:27
Tek tek oyuncuların performanslarını değerlendirmek yerine takımın genel performansının ilk yarıya oranla daha düşük seviyelerde seyrettiği çok açık. "O şöyle, bu şöyle..." demenin kimseye yararı yok, olmadı, olmayacak. İstediğiniz kadar söyleyin. Bu noktadan sonra oyun önemli midir, değildir tabi. Güzel oynayana puan vermiyorlar, gol atana, daha çok atana puan veriyorlar.

Not 1: Her maçtan sonra oyuncusuna açık açık buralardan küfredenlerle aynı takımı tuttuğum için utanç duyuyorum. A. Gücü maçında Burak'a sövenler dün neler düşündü acaba ?

Not 2: Her maçtan sonra "Şenol Hoca şöyle, böyle..." diyenlere de anlam veremiyorum. Ülkenin en kariyerli teknik adamından daha çok biliyorsanız eğer buralarda heba olmamanızı (nacizane) tavsiye ederim, Gidin kursa falan siz yapın bu işi, boyunuzun ölçüsünü görelim. Ayıptır burada Şenol Hoca'ya söylenenler. Bizim bir yerlere gelemeyişimizin en önemli sebeplerinden biri herkesin herkesin işine karışmasıdır. Mübarek her halttan anlar olduk biz; ne iktisat bıraktık, ne inşaat bıraktık, ne mühendislik bıraktık ne teknik direktörlük... İnsanların işlerini yapmalarına zerre müsaade etmiyoruz ne yazık ki. Her şeyden anlar olduk da bir taraftarlığı hakkıyla yerine getirmez olduk.

Berat
13.02.2011, 13:34
Maçla ilgili düşüncelerim;

http://antistatuko.blogspot.com/

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2011, 13:42
maçtaydım .donduk resmen ama değdi.yine kaçırdığımız goller başımıza dert açtı.ama kazandık artık önemi yok...

iskenderunlu
13.02.2011, 13:45
öldük öldük dirildik ha bu nedir yaw ama olsun yendik yeter

AYAN61
13.02.2011, 13:56
Bizim takım niye pres yapmıyor, bunu anlamıyorum :S nerde ilk devredeki önde basan takım, nerde şimdi ki :S bu düşüşümüzün nedeni de bence önde basmamamız. Kaptığımız toplarla çok goller bulmuştuk geçen devre....

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2011, 13:57
eskişehirden güzel haberler gelecek inşallah...

ÇaGaTaY
13.02.2011, 13:58
O pozisyonda engine bu kadar kızılmasına bi anlam veremiyorum. Tamam Burak da boştu da Jaja baskı altındamıydı? Topu önce sağa çekti 2 defans sağa yönelince topu sola Jaja ya attı. Karşı karşıya Jaja atamadı, sağ köşe bomboştu sola gönderdi Engin ne yapsın burda?

kemaLAZ61
13.02.2011, 14:00
Keske her maci alsakda böyle alsak diyecem ama ozmnda sampiyonluk görmeyebilirim, kalp dayanmaz :D

Oruç
13.02.2011, 14:08
Ben Engin'in pozisyondaki seçimine kızmıyorum. "Ben oynamıyorum, ıı ıh.." tarzındaki "mızıkçılık"ına kızıyorum. Mahalle maçı mı oyunuyoruz burada ? Ayıptır yahu. İş transfer döneminde sözleşme imzalamaya geldi mi futbolcularımız bir anda "profesyonel"leşiyorlar nedense. Tam rezillik.

ÇaGaTaY
13.02.2011, 14:10
Orada kesinlikle haklısınız öyle bişe yapmaya hakkı yok. Oyundan çıksaydı bi de Trabzonspor bu maçı kaybetseydi Engin her türlü linç girişimine maruz kalabilirdi Trabzonda :)

POYRAZ
13.02.2011, 14:14
Ya o degilde renktaslar. Macta bir seye güldüm.
Macin basinda 6ivassporlularin tezahürati su sekildeydi.
''Haydi 6ivas haydi 6ivas haydiiii
sampiyonluk sampiyonluk simdiiiii''
Sanirim dünyada bu kadar cok gerizekali baska bir yerde bir araya gelmemistir.

Oruç
13.02.2011, 14:19
Halbuki ilk yarının en iyisi Engin'di. Yine ne yapıp ediyor futboluna bir şekilde gölge düşürüyor. Allah Şenol Hoca'ya sabır versin, çok iyi dayanıyor vallahi.

owenank
13.02.2011, 14:42
Engin ile Burak'ın tartıştığı pozisyon öncesinde, sarı kartı olan Uğur Kavruk topu eli ile tokatladı ve topun Engin'e gelmesi gecikti. Hatta Engin hakeme itiraz etti.

Pozisyonda 2. sarı karttan kırmızı kart verlmesi gerekirdi gibime geliyor. Belki tarafsız da bakamıyor olabilirim.

Sanırım galip gelince bu pozisyonun üzerinde pek durulmadı.

Lazman
13.02.2011, 14:42
ligin ikinci yariya kanatsiz basladik dunde aynen devam etti. bizim kenarlara noldu? polonyali solda tek basina svasti. bence oynamaya devam etmesi lazim,baya iiydi. umutu yukariya havale ettim,baska bisey demiyecem. maci almak iiydi 3 sacimiz beyazlasad hele sivasi yenmek daha bi zevk:))

sivasin 2. golden sonra wc ye gittim,bi gurultu geldi pesine don elde kostum :D:D

İsa
13.02.2011, 14:44
Engin'in son paslar konusundaki tercihleri geldiği günden beri sorun.

Takımın fizik gücü ilk yarıya oranla çok daha düşük ve haftalar geçtikçe takım daha dirençli hale geliyor.

Egemen dönene kadar kayıpsız gidersek şampiyonluk çok yakın inşallah.

Ancak ortasahamız gerçekten çok yumaşak,fiziksel direnci yüksek her takıma eziliyor Ersun Yanal'dan beri.

Ceyhun,Barış veya Sezer bir şekilde ortasahanın değişmez elemenı olmalı...

İsa
13.02.2011, 14:45
Burak iç saha maçlarında kulübede olmalı.Deplasman maçlarında öncelikli tercih.

Brozek iç saha maçlarının değişmezi olmalı.

Umut bir süre yedek beklese fena olmayacak gibi...

Hqmi
13.02.2011, 14:49
6ivas KÜMEYE 6ivas KÜMEYE!! :)

Sefa
13.02.2011, 14:50
Engin ile Burak'ın tartıştığı pozisyon öncesinde, sarı kartı olan Uğur Kavruk topu eli ile tokatladı ve topun Engin'e gelmesi gecikti. Hatta Engin hakeme itiraz etti.

Pozisyonda 2. sarı karttan kırmızı kart verlmesi gerekirdi gibime geliyor. Belki tarafsız da bakamıyor olabilirim.

Sanırım galip gelince bu pozisyonun üzerinde pek durulmadı.

Haklısınız. Bende farketmiştim sadece bu değil bir çok pozisyon var. Puan kaybetsek kıyamet kopardı..

Napoli
13.02.2011, 14:52
son yirmi dakikada 2 kere maçı çeviren bir trabzon vardı sahada..ve kaçan pozisyonlar..
şimdi ben sıze soruyorum ;
bu maç trabzonda olsaydı trabzon maçı iki kere (hadi 2'yi geçtim 1 olsun) çevirebilir miydi ?

İskender66
13.02.2011, 15:00
Dünkü maçta stadda bizleri fazlasıyla mutlu eden Trabzonsporumuz'a can-ı yürekten teşekkür ediyorum. Tribünde bizlere ağza alınmayacak küfürler eden sivas taraftarlarını da seneye bank asyada görmek isteriz. Onlar ancak oraya yakışır. Bi ara sivas taraftarları maç 2-2'ye gelince kudurdu ve hep bir ağızdan "i.. Trabzon olamazsın şampiyon" ve "hepiniz o.ç" diye bağırdılar. Hemde bütün sivas tribünleri. Hatta kapalıdaki pek çok taraftar bizlere el ve kol hareketi yapıp birde üstüne fb atkıları açtılar. Tam bir ezik bunlar.
Stada doğru yaklaşırken geldiğimiz minibüste 12 kişiydik. Minibüsten indik ve sivas tribünlerinin bilet gişelerinin önünden geçerken onların sanırım yeniçeri grubunun olduğu yerden kalabalıktan birisi "bu adamlar bizim mekanımıza gelip ellerini kollarını sallarak geziyor ama biz Trabzon'da böyle davranamıyoruz" dedi. Bizde hiç ona aldırış etmeden dik bir şekilde yürüdük. Aramızda bayan olduğu için hem biz hem onlar temkinli davrandı. Oradan 40-50 metre uzaklaşmıştık ki arkamızdan küfürler etmeye başladılar. kez torpil attılar dibimizde patladı. Tribündenyken de 2 kez dışardan bizim tribüne torpil atıldı. Velhasılı kelam: sivas yürü bank asya ligine anca gidersin. Sana orası yakışır :)

TS57
13.02.2011, 15:22
Ey büyük ALLAH ım şu sivas kümeye düşer dün maç 2_2 olunca tezahurat aynen şu i... Trabzon olamassın şampiyon diye g... nü yırtıyor çünkü çoğu fenerli ezikler sizi yendik ateşe attık bizde şampiyon olucaz

ESER
13.02.2011, 15:25
Ey büyük ALLAH ım şu sivas kümeye düşer dün maç 2_2 olunca tezahurat aynen şu i... Trabzon olamassın şampiyon diye g... nü yırtıyor çünkü çoğu fenerli ezikler sizi yendik ateşe attık bizde şampiyon olucaz

9 saniyecik kadar otmek nasip oldu davarolara.. o ne guzel bir kapakti oyle Aman yarabbim.

Serdar Dilekoğlu
13.02.2011, 15:33
dün maçı izleyemedim radyodan dinlemek zorunda kaldım. arkadaşla birlikte dinliyorduk ama onun yayın önceden geliyordu 2-2 oldu dedi yıkıldım hemen dalga geçmeye başladılar. tak 3-2 dedi. inanamadım kendi yayınımı bekledim. ve golü duydum. nasıl bir mutluluktu o be anlatamam. yoksa o dünde bana zehir olacaktı. Çok şükür Allah'ım kazandık.

Burçak
13.02.2011, 15:54
Ya o degilde renktaslar. Macta bir seye güldüm.
Macin basinda 6ivassporlularin tezahürati su sekildeydi.
''Haydi 6ivas haydi 6ivas haydiiii
sampiyonluk sampiyonluk simdiiiii''
Sanirim dünyada bu kadar cok gerizekali baska bir yerde bir araya gelmemistir.
Davaroğulları yaa ççç

Devrim Arslan
13.02.2011, 16:01
son 13 hafta kaldı artık kımsenın attığı gole değil takım oyununa bakmak lazım

Engin 2 defa Burak boş olmasına rağmen atmadı ben tvden deli oldum Burak nasıl olmasın :D

Burak stresi attı şimdi sıra Umutta

Üzeyir Gönül
13.02.2011, 17:20
Bursa iyice kapandı. Pozisyon bulamıyor Eskişehir. Böyle futbolla Bursa şampiyon olacaksa vay halimize.

galyanlim
13.02.2011, 17:33
es es penaltı kullanacak

ergin cesit
13.02.2011, 17:35
attı es es

Tayfun Aydın
13.02.2011, 17:57
O pozisyonda engine bu kadar kızılmasına bi anlam veremiyorum. Tamam Burak da boştu da Jaja baskı altındamıydı? Topu önce sağa çekti 2 defans sağa yönelince topu sola Jaja ya attı. Karşı karşıya Jaja atamadı, sağ köşe bomboştu sola gönderdi Engin ne yapsın burda?

Aynen bende öyle düşünüyorum hatta Engin in orada yaptığı vücud hareketiyle 2 defans oyuncusunu oyundan düşürmesi harikaydı bence.Topu Burağa atsa baskı altında kalabilirdi.Jaja ya attı top kale kaleci ve Jaja kaldı.

Fatih Öztürk
13.02.2011, 18:00
köprünün altı çok sulak.

bursada kaç maçtır çok kötü oynamasına rağmen kazanıyordu.

kedi bu sefer pilava yanaşmadı.

sonuçta kralın tacı hala başında.

ozturk
13.02.2011, 18:05
haftayı 5 puanla kapatmak güzel oldu..

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 18:05

Adem Abi Şükürler olsun 5 puanla kapatmak güzel oldu :)

İNŞALLAH yarın 7'ye yada 8'e çıkacak :)

ozturk
13.02.2011, 18:29
Adem Abi Şükürler olsun 5 puanla kapatmak güzel oldu :)

İNŞALLAH yarın 7'ye yada 8'e çıkacak :)

İnşallah İnşallah..

Allah yardımcımız olsun:)

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 18:30
İnşallah İnşallah..

Allah yardımcımız olsun:)

AMİNN Adem Abi o sene bu sene :)

7 geliyor 7 geliyor :)

doctorsurgeon
13.02.2011, 18:39

Adem Bey, Bursaspor'u öve öve bitiremediğinizi anımsıyorum bir kaç gün önce. Umarım siz de bizim gibi şampiyonluğa inanmışsınızdır artık.

Ilelioglu
13.02.2011, 18:40
Bu macta yedigimiz ilk gol cok amatörce idi.

Serbest vurusun endirekt oldugunu herkes biliyordu ve topun basina iki tane Sivassporlu geldi buna ragmen sadece Serkan vardi orda.

Böyle oluncada Serkan cizgide ilerleyen adamin pesine takildi Grosicki'nin önü iyice acildi vurdu ve sansa gol oldu.

Mesela Burak destek verebilirdi o pozisyonda Serkan'a.

;):)

sanatik
13.02.2011, 18:45
Bu macdada en cok dikkatimi ceken yine ayagimizda topu tutamamiz oldu. Bir takim bukadar kolaymi top kaptirir bu kadar kolaymi topu rakibe birakir. Evimizde bu top kaptirmasiyla isimiz zor. Deplasmanda haydi kontradan gidip attin, sansinada kazandin ama takimin organize olup dogru dürüst top yapamamasi cok önemli bir sorun ve bu konuda artik sonuc gelmesi gerekiyordu simdiye kadar. Biz halen daha oyunculari takim yapmak ile mesguluz ve ortadaki sonuc beni pek sevindirmiyor.

Ben sürekli topun pesine kosduran trabzonspor izlemek istemiyorum. Yeter artik.

Oruç
13.02.2011, 18:47
................

ThePatriot61
13.02.2011, 18:56
Cok kolay pozisyon harciyoruz ya. Pawel oynasa artik.

bingolts
13.02.2011, 18:58
Kim nedemiş sen şunu demiştin bırakın bu kısır çekişmeyi. Trabzonspor için ne yaptığımız önemli bu yıl hem forma aldım hemde iki tane çocuğada aldım birde capri almıştım. Böyle bakıyorum olaya ancak kısır bir döngü sen şunu demiştinle olmuor bazı şeyler birde sabırlı olmak gerekir. Şampiyon olmasını elbette hepimiz çok arzu ediyoruz ve bu yüzden de yıllardır takım olamıyor dünyanın sonu gibi ne biz nede şenol hoca nede yönetim görürs ancak o zaman şampiyonluk gelir.

tamuğ yamtar
13.02.2011, 19:02
Böyle bir maçı ancak bizim takım oynar :)

Ne garip bir takımız arkadaş? :)

bingolts
13.02.2011, 19:05
sen şampiyon olmazsanda kupaları almazsanda demeyi bilmk gerekir. Ben seni şampiyon olasın diye sevmedim ben seni her halinle sevdim diye bilmek önmlşi

Ilelioglu
13.02.2011, 19:05
sen şampiyon olmazsanda kupaları almazsanda demeyi bilmk gerekir. Ben seni şampiyon olasın diye sevmedim ben seni her halinle sevdim diye bilmek önmlşi

Aynen öyle...;):)

Mert67
13.02.2011, 19:16
Sivasspor hem futbolcuları hem taraftarıyla bir camianın ne kadar itici olabileceğini gösteriyor.Bu adamlar hiç mi kendilerini geliştirmez.Hala topluca küfür etmeler,çakmak atmalar devam ediyor.

Harun
13.02.2011, 19:16
Aslında bu maçın Antalya maçından bir farkı yoktu.Antalya da maçının başında atamadığımız golü Sivas'ta atınca Sivasın önde duran savunması karşısında pozisyonlar bulduk.
Galibiyete rağmen sahada oynanan futboldan memnun olmadım.Şenol hocanın oyuncu değişikliklerindeki hataları bize pahalıya maal olacaktı az kalsın.Takımda kimin formsuz oluğunu artık görmeli.

umitçebi
13.02.2011, 19:21
ankaragücünün golünde gabriçin çok güzel gelişi ve ortası vardı...konuyla alakası yok ama bizim futbolcumuz olduğu için seviyorum ve takip ediyorum onu..

61Cem61
13.02.2011, 19:22
Bursaspor bizden daha güçlü bi takım gibi geliyor bana hala.

erkankoc
13.02.2011, 19:58
Bursaspor bizden daha güçlü bi takım gibi geliyor bana hala.

bursa bizden hic iyi degil..3 pas yapamayan pozisyona giremeyen bir takim..

biz onlari madara ederiz

Murat'
13.02.2011, 20:00
bursa bizden hic iyi degil..3 pas yapamayan pozisyona giremeyen bir takim..

biz onlari madara ederiz

Abi yapma lütfen, dün Sivas bile bizi madara etti, biz bugün oynadığımız futbolla Bursaspor'u nasıl madara edeceğiz.

erkankoc
13.02.2011, 20:02
Abi yapma lütfen, dün Sivas bile bizi madara etti, biz bugün oynadığımız futbolla Bursaspor'u nasıl madara edeceğiz.

sen bursanin oynadigi futbola futbol diyorsan bir sorun var demek..

adamlar 70 dakika karsi kaleye gitmedi..iki pas yapamadilar..bugun eskisehir resmen ezdi adamlari..dune gelirsen ilk yari 4 tane atabilirdik..

biz her turlu pozisyona giriyoruz..sorunumuz yok

Ilelioglu
13.02.2011, 20:03
Yedigimiz ikinic golde de Serkan Balci'nin devaminda da defansin cok büyük hatalari var.

:cool:

Eskisi gibi defans yapamiyoruz artik.

Ilelioglu
13.02.2011, 20:04
Yanliz bazi Futbolcularin üzerinde kesinlikle yorgunluk vardi.

Mesela Serkan, Selcuk ve Umut'un. Onun icin bu üc Futbolcuya bu mac icin biraz tolerans gösterilmeli.

Napoli
13.02.2011, 20:10
Besiktaslı bir dostumun yorumu Mantıklı =)

Şimdi oynadığınız dört maçı inceleyelim..

İçerde Ankaragücü ve Antalyayı yenmenız gerekiyordu 4 puan gitti mi?

Fenerbahceyı yenmek için bir şey yapmadınız yani netice normal..

Ama Sivası da yenmemenız gerekiyordu..

Simdi içerde kaybedilen 4 puandan dışarda alınan fazla 2 puanı çıkarırsak

Sonuç 2 puan eder.. ee 4 haftada 2 puan kayıp, çok değil ki? =)

İsa
13.02.2011, 20:12
İyi oynamıyoruz ancak hızlı hücumlarla bol pozisyona giriyoruz.

Bu takımın bu ortasaha ve hucüm hattıyla iyi bir futbol oynayabilmesi hayalden öteye gitmez....

gerçek
13.02.2011, 20:12

Ben sizlerin hem taraftarligini hemde nasil takimlari incelediginizi merak ediyorum. Iste bu zihniyettirki liderken futbolcusunu yuhlayan, iki macta umudunu yitiren iki macla sampiyonluk hayali kuran... Haytimizda hepimiz buyuk hatalar yaptik aynen futbolcularimiz ve teknik direktorler yada hakemler gibi...
Insan inanmadigi hicbir seyirci basaramaz... Bu zihniyetli arkadaslarimizin enerjileri sayesinde futbolcular inanilmaz etkileniyorlar...
41 yasinda ve 28 Yildir tribunlerde bulunan biri olarak hangi inancla takimimiza sahip ciktigimizda neler yapabildigimizi yasayan biri olarak sizlere tek onerecegim ruhunuzu futbolcular hissettirin ve daima onlarin yaninda oldugumuzu hissettirin. Cocugunuza nasil davranirsaniz oda o kadar basarili olur bu psikolojik basaridir. Parayla pula profesyonellikle bunun hicbir alaksi yoktur. Son haftalardaki inanilmaz medya kulisleri ve seyircinin yogun baskisi sayesinde kendi yeteneklerini bile Unugur oldular.....
Ne olur olumlu olun, olumlu dusunun oyunculara sahip cikin...

Erdem Keser
13.02.2011, 20:15
Akıllıca seçilmiş, sonrası düşünülerek haklı çıkmak adına yazılmış bir cümle.Bizim bugün oynadığımız futbola Bursaspor hangi günkü futboluyla cevap verecek? Bursa'da, Olimpiyat'da nasıl madara ettiysek yine edebiliriz.Sen hiç tasa etme.

Mustafa AYDIN
13.02.2011, 20:17
Takım üzerindeki ölü toprağını attı,artık maçı bırakmayan Trabzonspor geri geldi.Manisa ve Kayseri maçlarını alırsak yolumuz açılır.

TSelif
13.02.2011, 20:19
Gören duyan da bursanın muhteşem bir futbol oynadığını sanacak :D

Benim takımın dünkü hali ile bile 61 bin çeker bursaya :D

Adil ÖZGÜR
13.02.2011, 20:20
Jaja ilk golü attıktan sonra farkındaysanız sevinçini geçikmeli olarak paylaştılar.
Burada bir motivasyon eksikliği olduğu anlaşılıyor,
Yani oyuncular tam kazanmak azmiyle sahaya çıkmıyorlar sanki,
Bazı oyuncular paylaştı, bazıları sanki sevinemedi bile...

Şampiyonluğa oynuyoruz, tam motive olamıyoruz,

Glowaçki bile aynı sorunu dile getirdi. Öyle demeç verdi.

Sorun nerede bir türlü anlayamadım. Ancak bir sorun var. Belki birkaç sorun var.

Gökçebey
13.02.2011, 20:25
Jaja ilk golü attıktan sonra farkındaysanız sevinçini geçikmeli olarak paylaştılar.

Sorun nerede bir türlü anlayamadım. Ancak bir sorun var. Belki birkaç sorun var.

Bence yanlış düşünmüşsün Adil abi. Jaja golden sonra elini kaldırarak herkes buraya gelsin işareti yaptı. Bütün futbolcular bir araya gelip sarılınca golü kutlamaya başladılar. Motivasyon eksikliği değil de aksine maça çok motive olmuşlardı anmalı çıkarttım ben. :)

TSezgin61
13.02.2011, 20:25

sorun su. okadar puan farkini kapattirip liderligi sallantida birktiklari icin futbolcularin piskojisi bozuldu strese girdiler.

haftaya manisadada midemize kramplar girecek. ama nasil olursa olsun kazanmaliyiz.

haftaya manisa galibiyeti fener ve bursadan birini bizden uzaklastiracaktir.

buda futbolcularin özgüvenini yerine getirir.

sivas maci tamamiyle hirsla kazanilmis bir mac. yoksa futbolcular stresten top falan oynamadi

asilhamsi
13.02.2011, 20:26
jaja boyle oynadıkca bize bir sey vermez..Adam 70 metrede top oynuyor..

Muhakkak oynadıgı alan daraltılmalı..Ben hala en ucta oynaması taraftarım..

Uclu ortasaha onlerinde iki adam ve en ucta jaja...

4-3-2-1
----------------onur-----------------
serkan----glowacki---egemen---piotr
------selcuk---ceyhun----colman---------
----------burak-------engin(alanzinho)-------
----------------jaja--------------------------

yada cift forvette ikinci forvet olarak:
4-4-2
-----------------onur-----------------
barıs----glowacki------egemen----cale
serkan---selcuk--------colman----piotr
--------burak(brozek)--jaja-----------

kuvvetli ortasaha ve cift forvet bence bizim ilacımız...

Bu arada umut muhakkak dinlenmeli..Artık kendi ozelliklerinide yansıtamıyor sahaya..Muhtemelen stresten..Onun stresinin takımı yakmasına izin verilmemeli...

TSelif
13.02.2011, 20:26
Hiç bir sorun yok . Sorun biziz . Biz bir türlü inanmak istemiyoruz bu işe ... bu kadar basit .
Hep bişeyler arıyoruz nerden ne buluruz diye :)

Adil ÖZGÜR
13.02.2011, 20:31
Bence yanlış düşünmüşsün Adil abi. Jaja golden sonra elini kaldırarak herkes buraya gelsin işareti yaptı. Bütün futbolcular bir araya gelip sarılınca golü kutlamaya başladılar. Motivasyon eksikliği değil de aksine maça çok motive olmuşlardı anmalı çıkarttım ben. :)

Tamam diyelim Gökçebey, ancak ikinci goldeki sevinç daha bir başka sevinç ile kutlanmadımı? Şimdi ben bir maraza çıkarmak için yazmıyorum, fakat eskisi gibi takım özgüvenli değil gibi geliyor bana.

Seyrederken açık açık bu fark sırıtıyor. Mesela Liverpool karşılaşmasındaki futbol ile son 5 hafta oynanan maçlardaki havaya bir bakalım bu farkı anlarız.

Eskisi gibi değiliz gibi görünüyor.

TAMTÜRK61
13.02.2011, 20:47
Şükür kazandık!

Murat SİSMAN
13.02.2011, 20:56
Şeftalilerden sonra Fc Sekiztaş da mazii oldu bu hafta :) umarım fenevde yarın tökezler

SEDAT
13.02.2011, 21:10
- Davarolar herhalde bazı şeyleri anlamışlardır , sizin yeriniz Bank Asya , beter olun inşallah...

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2011, 21:49
trabzonluyuz biz çoktur namımız ...

amasya0561
13.02.2011, 22:00
inanamiyorum burda 11 yapanlara. bu takımın bir hocası var ve hergün antremanlarda futbolcularla beraber bizler ondan dahamı iyi biliyoruz oyuncuların durumlarını. bu şampiyonlugu hiç ama hiç kimse Şenol hocadan fazla isteyemez. bu takımda engin alan ve buragın yeri yok diyenler bu hafta ki oyunlarini görmüslerdir inşallah. hepsine ihtiyacimiz var. hiç bir oyuncumuzu küçümsemiyelim. hep olumlu olursak bu takımada yansır inş.

uzunismail
13.02.2011, 22:40
Arkadaşlar ben demiştim demeyi hiç sevmiyorum ama inancımın zaferini bu hafta aldım.. Ben koşulsuz inandım takımıma ve hak ettiğim yerdeyim.. Şimdi herkesten bir ricam var. Manisa maçının sonucu ne olursa olsun desteğe devam.Ben şampiyonluğu görüyorum.. Rahat olmaya stres yaratmaya ve desteklemeye devamm

pascalli
13.02.2011, 22:52
bizim taraftarımız istiyorki hiçbir futbolcumuz hata yapmasın..

Murat Altun
13.02.2011, 22:58
Trt 1 bizim macu gostetiyor tekrar ixkedimde obyr ne kurtardi be o kafa topunu Helal onurrrrrr

jako13
13.02.2011, 23:37
Ucuz atlattık...kolayı zor yaptık,bu kez şanslıydık ))

yatara
13.02.2011, 23:48
güzel oldu insallah yarin fb yenilir

ziyaretci
14.02.2011, 00:11
Ugur MELEKE nin harika analizini umarim cogu kizi dinleyip anlamistir... Engin in maca kusmesine takili kalan arkadaslar nedense Burak in gereksiz uzattigi muhabbete hic ses cikarmiolar... tamam unutulsun gitsin ama yigite yigitin hakkini verelim.. Engin in jaja ya pasi harikaydi... ki gectim onu ben kendimi engin in yerine koyuyorum.. top bende sagimda burak solumda jaja var.. yeminle JAJA ya weririm eger o maci kazanmayi cok istiyorsam :P

Burçak
14.02.2011, 00:24
Hamidoya öyle bir tekmek salladıkki son 3 e düştüler. Keşke yine maçımız olsada tekmelemeye devam edebilsek.
Gelecek sene Bank Asyada sürünürsünüz inşallah

Gökhan KAN
14.02.2011, 00:24
TrtTürk'te bizim maç var..

Helvacı61
14.02.2011, 00:25
ertugrulun hakem kaygisi yok. cunku levent abisi 90 dakika tokatlayip sovup sindirebilecegi (genellikle kokartsiz) hakemleri pasliyor kendisine . eller kollar 90 dakika piston gibi calisiyor masallah. posta koymalar,sekil cizmeler o bicim her mac.. maci yoneten hakemsilerin bi gozu madam saglamda 90 dk. hatta "aman yanlis olmasin abiye" diye 90 + 5 dk boyunca .. borazan gibi otturuyor hepsini , bak abime soylerim haaa ayaklariyla...

eeee, adam gibi adam, bizim cocuk ve eski bckli ayaklarina hatiri sayilir bir destegi de var medyada .. hal boyle olunca , yapabildigi en iyi is aziz yildirimin playbackini yapmak olan bir dombelekden niye korksun.. onu niye sallasin ki..
bugün gözünün yaşına bakmadılar. gerçi bursada bişey oynamadı. şampiyonluğa oynayan takım skor üstünlüğünü korumalı.

fteotdgs
14.02.2011, 00:32
Bu macta yedigimiz ilk gol cok amatörce idi.

Serbest vurusun endirekt oldugunu herkes biliyordu ve topun basina iki tane Sivassporlu geldi buna ragmen sadece Serkan vardi orda.

Böyle oluncada Serkan cizgide ilerleyen adamin pesine takildi Grosicki'nin önü iyice acildi vurdu ve sansa gol oldu.

Mesela Burak destek verebilirdi o pozisyonda Serkan'a.

Sutu atanin onunde duran adamimiz, yanilmiyorsam Colman'di, nasil oyle laf olsun diye duruyor... Boyle enstanteneleri gorunce insanin isyan edesi geliyor. Tamam hepimiz insaniz, kimse mukemmel degil ama biraz inanc, biraz ciddiyet be yahu.

azelea
14.02.2011, 00:32
Trabzonspor Sivas deplasmanında kazanmayı bildi fakat oyun namına sivasspor bizden daha iyiydi. Daha ataktı, daha istekliydi. Fakat Trabzonspor'un kazanma isteği daha fazla olduğu için kazandı. Fakat oyun olarak bence Sivasspor daha iyi oynadı.

Trabzonspor futbol disiplinini düzeltmesi lazım yoksa her maçta aynı sonucu çıkaramayabilir.

Armağan Dere
14.02.2011, 00:34
Top yanlış hatırlamıyorsam Colman'a çarptı çarpmasa zaten top Onur'a doğru gidiyordu..Onur'u konturpiyede bıraktı..Colman daha nasıl durmalı topun önünde onu anlamadım..Forvetler maçı koparacak pozisyonları atamadı mı böle zor durumda kalıyoruz işte..suç kimin Colman'ın mı yoksa Forvetlerin mi şimdi