PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18

macuka
12.02.2011, 18:59
Futbolcular ozguvenini kazandigi anda ilk yaridaki futbol geri gelecektir merak etmeyin... Umutsuzluga dusmeye gerek yok... Diger sampiyon adaylarida bir maglubiyet veya beraberlikte TS un yasadigi durumu yasayacaktir...

SEDAT
12.02.2011, 19:00
Engin'i koruyayım da ne olursa olsun diyorum ya helal olsun sana. Bu maçın kahramanı BURAK! Engin değil. Yok pas atmış atmamış önemli değil.

- Sizde Engin'e belaltı çalışayımda nasıl çalışırsam çalışayım modundasınız .
- Maçın kahramanını değil posiyonu konuşuyoruz pek anlamadın galiba sen...

Keleşoğlu
12.02.2011, 19:00
maçı izleyemedim golleri gördüm..

ilginçtir bugün 2 golü de sağ taraftan yemişiz..

2. golde serkanın bariz hatası var. yaptığı asist dışında serkan'ın performansı nasıldı?

piotr sol tarafta cale'den dahamı iyi?

My
12.02.2011, 19:01
- Evet hatta gs maçında ölü pozisyonda topu kaparak gol olmasını sağlamıştı , ne kadar beceriksiz değilmi...Sedat kendini haklı çıkarmak için konuyu dağıtıyorsun ama konuştuğumuz mesele farklı bunu sen de en az yanlış yaptı diyenler kadar biliyorsu :)

POYRAZ
12.02.2011, 19:02
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/240208463.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1297530308&Signature=rJn8rUowScDV95nsFkJEyq0ioHA%3D

Sirkten kaçtı!

O artik Burak'in cocugu.:D

Koray
Sivas'ın sol beki Ziya ne çirkef adammış, maç boyunca Burak'ı tekmeledi hatta Burak'ın attığı üçüncü golden sonra bile tekme salladı...

Kereşenli
- Sizde Engin'e belaltı çalışayımda nasıl çalışırsam çalışayım modundasınız .
- Maçın kahramanını değil posiyonu konuşuyoruz pek anlamadın galiba sen...

Ben pozisyon hakkında söyleceğimi söyledim zaten sen kafanı yorma. Ben Engin'i eleştirildiği zaman defalarca korumaya çalıştım. Ama bugün hatalıydı ben de eleştiriyorum bu kadar basit. Kabul etmekte zorlanıyorum galiba.

h@msi61
fb liler ağlıyordur şimdi:D

zavellılar 2-2 olduğunda ne kadar umutlanmıştır..

Zaten 2-2 zaafleri var adamlarda, kotu olmustur hakketen :)

Cemile
Engin'in Burak yerine Jaja'yı tercih ettiği o pozisyonu izledim şimdi ( tartışma o pozisyonda çıkmış ise)
Engin'e kızılacak bir şey yok ki . İkisi de müsait pozisyondaydı . Burak ta Jaja da aynı mesafede uzaklıkta hem Engin'e hem de rakip defans oyuncularına ( Engin topu ayağından çıkardığı anda). Engin Jaja'ya attı pası ve başbaşa kaldı kaleci ile Jaja. Ama Jaja kale yerine auta yolladı topu.
Burak ta aynı şekilde kalacaktı hiç bir fark yok ikisi arasında ... Büyütülecek birşey de değildi ...

attığı kişinin doğru olup olmadığı önemli değil, önemli olan böyle bir durumdan sonra değişiklik işareti yapması. ilk yarı sonunda soyunma odasına giderken formasını sivaslılara vermesi. kepaze ediyoruz kendi kendimizi.

serkanholep
12.02.2011, 19:03
bir sürü yorum okudum

ama maçta iyimi oynadık kötümü anlamadım

genel olarak nasıldık

pawel piotr mehmet oynadımı

glo mustafa naslıdı

okuduğum kadar selçuk colman kötü imiş ama 3. golde müthiş asisti var colmanın

2. dede selçuğun sanırım

yattara alan oynadımı

yorumsuz6117
''Hem yetenekli hem de istekli..''

Zorlu Sivasspor maçından galibiyet ile ayrılan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, maç sonunda açıklamalarda bulundu..

Güneş'in maç sonu açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri:
"İkinci devrenin iyi mücadele eden iki takımı karşılaştı. Oyunun hakimi bizdik. Gol poziyonları bulduk sonra üstünlüğümüze rakip de ortak oldu. Bu akşam burada puanda kaybedebilirdik. Kazanmaya yakın taraf bizdik ve kazandık. Rakibimiz seyirci baskısı ile oynamaya çalıştı. Bu galibiyet hem lig hem de moral bakımından olumlu oldu. Oyun anlaşıyımız soğuk havaya rağmen olumluydu. Daha öncede gol olabilirdi ama olmadı. Bizim oyuncularımız hem yetenekli hem de istekliydi. İkisi birleşince galibiyet geldi. Zor bir maç oldu ve zor bir galibiyet elde ettik. Oyuncularım çok istekliydi ve bu galibiyeti hak ettiler. Kolay puan kayıpları yaptık artık önümüzdeki maçları kazanmak istiyoruz."

Ajansspor

efulim67
ya kardeşim ben sizi anlamıyorum takım iyi gidince ooo şenol hoca öle şenol hoca böle takım kötü gidince sallayın şenol hocaya ya siz nasıl taraftarsınız ben anlamıyorum nasıl bir vicdan var sizde be :mad::mad::mad:

Trabzonspor'a gelecek en iyi hoca şenol Hoca'dır ve 10 yıllık sözleşmeyi bugün ben olsam imzalatırım.
Amaaaa yok. Şenol Hocanın çok eksiği var. Ersun YANAL gibi, maçtan önce ne dediyse tamam. Oyunun gidişatına göre müdahale edemiyor. 4 maçta sadece Barış değişikliği mantıklı geldi bana. Ama maçın 2. yarısına 2. golü bulmak için başlasa, çok daha rahat olurdu.

sametaydin
12.02.2011, 19:04
Şenol hoca başımızın tacıdır. Ama hatalı olduğunu düşündüğümüz zaman da eleştirebiliriz. Bu maçta çok hatalıydı bence. O yüzden şenol hocayı eleştirince insanların kızmasına anlam veremiyorum.

Ahmet_8
Piotr cok saglam oynadı artistlik yapmıyo saglam oynuyo pawelle beraber oynatılsın ısınsın bu adamlar takıma cok faydalı olur umut artık biraz dinlendirilmeli

ilknurozmen
Bu akşam ölmezsem rahat bir 70 sene yaşarım :mad:

benim saçlarım beyazladı, dudağımda uçuk çıktı:)

bahadır2561
Zaten 2-2 zaafleri var adamlarda, kotu olmustur hakketen :)

antuda 2-2'ye sevinirlerken 3'ü taktık yorum aynen şöyle

Ya abi 2 dakika sevinemeyecekmiyiz biz :D

muratali
12.02.2011, 19:05
Forumu izlerken yazılanlara hiç şaşırmıyorum :)
Tüm Trabzon böyle , tüm Trabzonsporlular böyle işte ...

Haftalardır süren şanssızlığımızı kırmışız. Kazanmışız. Deplasmanda , -7 derecede, küme düşmemek için puana şiddetle ihtiyacı olan bi takım karşısında.

Tadını çıkarıp eğlenelim arkadaşlar. Boşverin şimdi hoca ne yaptı, kim kime pas verdi, kim hatalı, kim daha iyi.

Kazandık mı ? KAZANDIK !!!
Lider miyiz ? LİDERİZ !!!
:alkış::):D:):alkış:

Gerisini teknik ve idari yönetim düşünsün. Herhalde bizden daha az Trabzonsporlu olduklarını düşünen yoktur burada.

Hasan Ayvenli
12.02.2011, 19:05
- Şimdiye kadar yaptıklarına bakalım , bence takımımıza pozitif etkisi vardır , takımın olmazsa olmazıdır...
- Hareketleri çocukça olabilir , peki orda Burak ne diyor acaba hiç merak ettinmi , Burak sanki her pozisyonda her pasın hakkını veriyormu bunuda irdelemek lazım...
Ya Sedat abi ne demiş olursa olsun. Ben Burak'ı ve pasın doğruluğunu savunmuyorum. Kimin pasının nereye gittiğini de önemsemiyorum. Engin'in yaptığı hareketten bahsediyorum.

Ne olursa olsun. Böyle bir davranış yapmaya hakkı yok kimsenin. Adı Engin olur, Fatih olur, Burak olur. Ne olursa olsun.

Aker
12.02.2011, 19:06
Onur Onur Onur:
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=87173

bahadır2561
12.02.2011, 19:06
bir sürü yorum okudum

ama maçta iyimi oynadık kötümü anlamadım

genel olarak nasıldık

pawel piotr mehmet oynadımı

glo mustafa naslıdı

okuduğum kadar selçuk colman kötü imiş ama 3. golde müthiş asisti var colmanın

2. dede selçuğun sanırım

yattara alan oynadımı

Hepsi çok iyi oyuncular yeni transferlerin

Mehmet Çakır evinde izledi çok teknik bi bakışı vardı izlerken birde çok hızlı kanal değiştiriyor onu gördüm bire birde eşine kumandayı kaptırmadı wc'ye koşa koşa gitti kondisyonda vardı

Pawel yedek kulübesinde izledi

Piotr'da 90 dk iyi mücadele etti

ozturk
12.02.2011, 19:07
antep attı..:D

Enes Başkaya60
12.02.2011, 19:08
Bugünkü futbola göre bu takım şampiyon olamaz.

Çok beceriksizlik var bencede Şans ve beceri lazım Umut ile olmaz artık....

Mustafa Calik
Gaziantep cakti.. :)

Muhammed Ayaz
YAW KARDEŞİM BU GS NİN KALECİDEN YÜZÜ GÜLMEYECEK HAHAH YEDİĞİ GOLE BAKIN ALLAH RIZASI İÇİN BAKINDA BİRAZ GÜLÜN STRRES ATIN :d:d

SEDAT
- Şunu söyliyeyim özetle Engin'e sallamak en kolayıdır , yahu Engin ne yaparsa yapsın yok ruh hastası yok şöyle ayıptır ya .
- Engin'in beni çıkartın demesini savunmuyorum , Ama Burak efendi sen niye adama orda hala bişeyler söylüyorsun , pozisyon kaçmış bırak git , jaja'da o kadar kötü vurmadı sonuçta az farkla gitti.
- Engin'i kazanalım diyorum sadece , ama her pozisyonda Engin hatalı demek o çocuğada ayıp oluyor yani...

efulim67
12.02.2011, 19:09

Haftalardır süren şanssızlığımızı kırmışız. Kazanmışız. Deplasmanda , -7 derecede, küme düşmemek için puana şiddetle ihtiyacı olan bi takım karşısında.

Tadını çıkarıp eğlenelim arkadaşlar. Boşverin şimdi hoca ne yaptı, kim kime pas verdi, kim hatalı, kim daha iyi.

Gerisini teknik ve idari yönetim düşünsün. Herhalde bizden daha az Trabzonsporlu olduklarını düşünen yoktur burada.
Yarına kadar kesin lideriz. Bursa +7 averaj yaparsa yarın lider değiliz.
Yani Rakibin durumuna göre lideriz.
Ama destekleyebilirim.
Manisa'yıda yendik mi? 2 haftada belkide tekrar puan farkı açmış oluruz.

Mesut
bu takım şampiyon olur ataklar cömertce harcıyoruz bunu halletmemiz gerek
yalnız bu maçda umut harbi kötüydü.
jaja'da gol atmasına rağmen kötüydü

exelans_25
beyler colman jaja çıkınca nasıl da hücuma katkı yaptı ama.bir de colmanı top rakipteyken izleyin müthiş pres yaptı bugün bence ceyhun colman selçuklu bir orta saha olmalı ve artık pawel olmalı umut değil yeter ya

Barış Burak
Bnecede Enginin yaptığı hareket,ne olursa olsun yanlıştı.

o formayı kafana göre çıkartıp giyemezsin, hele çıkartıp rakibe ilk yarının sonunda hiç veremezsin.

tartışıyorsan hırsındandır eywallah,saygı duyarız.ama o formayı çıkartırsan hemen,bu olmaz işte.bu zaman kadar destek olduk.sene sonuna kadarda destek oluruz engine.ama akıllı olacak artık. istanbula koz vermesin.

Mehmet Yusuf
12.02.2011, 19:10
Onur Onur Onur:
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=87173

inanılmaz bir kurtarış ya, Allah nazarlardan saklasın seni :)

Fatih Solmaz
sivazlılara ve elini ovuşturup bekleyenlere gelsin.

koyduk muu !!!!!

ozturk
Yarına kadar kesin lideriz. Bursa +7 averaj yaparsa yarın lider değiliz.
Yani Rakibin durumuna göre lideriz.
Ama destekleyebilirim.
Manisa'yıda yendik mi? 2 haftada belkide tekrar puan farkı açmış oluruz.

bursa 50-0 da yense bu haftayı lider kapatıyoruz..

önemli olan ikili averaj onda da biz üstünüz..

Mehmet S. Pervan
12.02.2011, 19:11
Bırakalım Burak-Engin tartışmasını, Burak açıkladı söyledi, aralarında bir sorun yok, olur böyle şeyler, herşey tatlıya bağlandı, saha içinde olur böyle şeyler dedi. Hala neyin tartışmasını yapıyoruz ?

Biraz galibiyeti, Serkan'ın müthiş pasını, Onur'un doğaüstü kurtarışını, mücadeleyi konuşsak ?

Numan Yerlikaya
12.02.2011, 19:11
bide zapatayı aldılar adam beşikten gol yiyo :D

Etem Güner
12.02.2011, 19:12
benim totem tuttu bugün maçı izlemedim 17:45 te uykudan kalktım ve bmn den skora baktım çok şükür yenmişiz haftaya manisadayım inşallah

Burçak
Baaaank Aryaa biriiinciliig biiiriinci liig Bank Asyaaa.
Davaroğullarından Hamidolara gelsin ççç

ozturk
maçın istatistiklerine göre kora kor bir maç olmuş..

vay çivas vay..

Süleyman Baykan
Zor olurda bu kadar mı zor olur be kardeşim!

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ligin 2. yarısı ile sert oynayan ve pres uygulayan takımlara karşı iyi mücadele etmiyoruz daha doğrusu karşılık veremiyoruz.Colman çok kötü top kaybı baya fazla yapıyor Umut'ta da 100 gole ulaşma telaşı seziyorum.Pawel 2. yarı Umutla yer değişebilirdi.Alanzinho takımda en iyi top süren ve topla birlikte hızlı hareket eden oyuncu 2. yarı onunla başlamalıydık Sivas'ın golü bulmak adına çok boşluklar vereceği belliydi bazı pozisyonlarda onu kullanabilirdik.Açıkçası kolay olacak maçı zor çevirmeyi başardık her zamanki gibi.

En önemlisi şu;

TRABZONSPOR HİÇ BİR ZAMAN ÖZELLİKLE KENDİSİNDEN ZAYIF TAKIMLARA KARŞI BU KADAR MAHKUM VE ACİZ OYNAMAMALI BU BENİ ÇOK ÜZÜYOR UMARIM BİR DAHA OLMAZ...

Mehmet Yusuf
12.02.2011, 19:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0S7E0N0Q.jpg

tolga ne tarz yapmış öyle ya, korktum walla görünce :) :)

Enes Başkaya60
Gziantep güzel top oynuyor....

cihatöztürk
Sivasspor kümeye düşersin işallah..

Hayatlarının topunu oynadılar bize karşı..

exelans_25
12.02.2011, 19:14
annemle tekrar iddiaya gireceğim manisa maçı için :D ben ters totem yapıp trabzon kazanamaz diyorum ve kazanıyor

AyhanPe
12.02.2011, 19:15
- Şunu söyliyeyim özetle Engin'e sallamak en kolayıdır , yahu Engin ne yaparsa yapsın yok ruh hastası yok şöyle ayıptır ya .
- Engin'in beni çıkartın demesini savunmuyorum , Ama Burak efendi sen niye adama orda hala bişeyler söylüyorsun , pozisyon kaçmış bırak git , jaja'da o kadar kötü vurmadı sonuçta az farkla gitti.
- Engin'i kazanalım diyorum sadece , ama her pozisyonda Engin hatalı demek o çocuğada ayıp oluyor yani...

yahu daha ne yapilmali bu adami kazanabilmek icin ? belli bi noktadan sonra bu tip oyuncular takim ruhuna zarar verir..engin israri cokta saglikli degil artik..

Hasan61
12.02.2011, 19:15
Şu maçın son 20 dakikasını 20 saatte üzerimden atamam,çıkıp biraz hava alayım bari...

POYRAZ
12.02.2011, 19:17
Ya o degilde renktaslar. Macta bir seye güldüm.
Macin basinda 6ivassporlularin tezahürati su sekildeydi.
''Haydi 6ivas haydiiii, sampiyonluk sampiyonluk simdiiiii''
Sanirim dünyada bu kadar cok gerizekali baska bir yerde bir araya gelmemistir.ççç

Enes Başkaya60
bu takım şampiyon olur ataklar cömertce harcıyoruz bunu halletmemiz gerek
yalnız bu maçda umut harbi kötüydü.
jaja'da gol atmasına rağmen kötüydü

Umut 6-7 maçtır çok kötü kardeşim gol becerisi yok belli yani...

Jaja da saha da ne yaptıgı belli değilki...

Colman da çok saçmalıyor bazen çok....

mhayri
Mücadele gayet iyiydi ve oyunun son anına kadar kopmamak artılarımız...
Serkan ve Piotr'un hiç ileri çıkmaması sanırım taktik icabıydı ...
Stoperleri ve Onur'u beğendim tabiiki Burak müthişti...
Selçuk çok yoruldu sonlara doğru ve saçma sapan paslar vermeye başlamıştıki Ceyhun yetişti...
Özet olarak zaman zaman pas oyun oynadığımızda harikaydık gerisi mücadale hır gür...
Ve kazanmak ne olursa olsun ilaç gibi geldi...

Canberk
Antep- Gs maçını başlığında konuşalım arkadaşlar.
burası yeri değil.

Ahmet_8
sivas kumeye cirkef taraftarınla beraber

TheCrow
12.02.2011, 19:18
bursa 50-0 da yense bu haftayı lider kapatıyoruz..

önemli olan ikili averaj onda da biz üstünüz..

Hayır, daha ikinci maç oynanmadığı için ikili averaj diye bir şey yok ortada.

POYRAZ
12.02.2011, 19:18
Ya o degilde renktaslar. Macta bir seye güldüm.
Macin basinda 6ivassporlularin tezahürati su sekildeydi.
''Haydi 6ivas haydi 6ivas haydiiii
sampiyonluk sampiyonluk simdiiiii''
Sanirim dünyada bu kadar cok gerizekali baska bir yerde bir araya gelmemistir.ççç

Etem Güner
12.02.2011, 19:19
ben hayatımda böyle kötü bi defans anlayışı görmedim maçın yıldızı KAMİL GROSİCKİ offffffffff offfffffffff nedir bu şanssızlık allahım neden hep biz üzülüyoruz neden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! bir sivassporlunun serzenişi arkadaşlar baya bağrı yanık:D

Ali İhsan
Sivas'tan Sezer'i alacağımıza Kadir'i alsaydık keşke. Ortasahada Selçuk'un yorgunluğunu iyi değerlendirdi, bence takip edilmeli. Grosicki zaten manyak topçu, Simspon ile beraber şu anda gözüme batan sağlam kanat oyuncularından.

exelans_25
ajanssporda bi dangalak gsli yazmış ki onuru sene sonu almamız lazım hadi ya sen salatasarayın tüm malvarlığını sat alamazsın onu

LazAnisT
12.02.2011, 19:20
Antep geseye eziyet çektiriyor:)

onurts61
12.02.2011, 19:21

Bu zihniyet sana sadece bu akşamlık mutluluk veriri , bu mutluluğu mayıs sonunda yaşamak istiyorsan eğri oturup doğru düşünmen gerek , bir çok eksiğimiz var bunları gidermek için kafayı yormalı zaten ilk yarı liderliğine taraftar ve bazı futbolcularn kendilerini aşırı kaptırdıkları için bugün bu durumdayız , gerçeği görmek gerek bu oyun ve mantalite ile mayıs ayına gelmeden hüsran yaşarız...

My
12.02.2011, 19:21
Elektirikler kesildiğinde maç 2:1 di elektrikler geldi 3:2 olmuştu :)

Şimdi Ligtv'den 3. golü izledim de anons sırasında çakmışız golü anonsçu dahil gol sevinçleri fena içine kaçmış ççç

ozturk
12.02.2011, 19:22
yattara da artık oynasa katkı yapsa ne güzel olur..

hayatında 3-4 aylık ta olsa bi istikrar olsa ne olur sanki..

Etem Güner
İb.. Trabzon olamazsın şampiyon dediğimiz an adamları lafı bitarafımıza soktu.Rezil olduk hocaa.Hayrettin seni Allaha havale ediyorum ayrıca. bu arkadaşın yorumu nasıl

Barış Kaptanoğlu
harika bir maçtı...3 puan çok önemliydi ve daha da önemlisi 2 kez beraberliğe düşmemize rağmen maça asıldık ve hakederek kazandık....bu istekle manisayı da yenerek yolumuza devam ederiz İnşallah

POYRAZ
12.02.2011, 19:23
Şimdi Ligtv'den 3. golü izledim de anons sırasında çakmışız golü anonsçu dahil gol sevinçleri fena içine kaçmış ççç

Buna gülünür iste. ççç

POYRAZ
12.02.2011, 19:24
İb.. Trabzon olamazsın şampiyon dediğimiz an adamları lafı bitarafımıza soktu.Rezil olduk hocaa.Hayrettin seni Allaha havale ediyorum ayrıca.
bu arkadaşın yorumu nasıl
Eleman dogru yazmis vesselam.:D

Tayfun Aydın
Biz 3. golü tam atarken onlarda kendi gollerinin anonsunu yapıyorlardı.Adamın içinde patladı.Mutlaka dikkatli seyredin süper.

kemaLAZ61
bursa Eskisehir deplasmanindan hayatta galibiyet alamaz! fener yine balla alabilir galibiyeti, ama bursanin isi cok cok zor!

Haftaya manisa'yi yenersek cok büyük bir avantaj saglariz...

Hazar_
12.02.2011, 19:25
Allah razı olsun.

My
12.02.2011, 19:25
"Sivasspor'umuzun golüüüü" :D

Tak Burak Yılmaz :D

Sessizluk ççç

Burak'tan sus işareti ççç

Hazar_
12.02.2011, 19:26
Trabzonspor-Beşiktaş maçının ardından lider çıkarsak şampiyonuz.

Efendioglu
Burada bir arkadaş sivas bize acayip kapanacak demişti en içten dileklerimle kendisin anıyorum :)
Devam Yılmak Yok Burak Yılmaz Var.

sedatalis82
bursa maçını izlesemmi bilmiyorum ki sinir oluyorum sonra 90 da atıyorlar

Asi Çaykaralı61
Herşeyden önce güzel bir maç oldu.Size bundan öncede demiştim destek verirsek meyvesini alacağız diye her zaman takımımın arkasındayım.Şükürler olsun ki 3 puanı hanemize yazdırdık :)

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:28
Bundan önce de yazmıştım buraya yorumumu Sivasspor'da dikkat etmemiz gereken futbolculardan bir tanesi Grosoçki adam güzel bir oyun sergiledi.Olduğu yerde Serkan'ın olması bence iyiydi

My
12.02.2011, 19:28
Hala Burak'ı yuhalamanın doğru olduğunu savunabilecek zihniyetin özellikle BMN ortamında bizle aynı havayı soluduğuna aklım ermiyor.

ESER
12.02.2011, 19:30
Elektirikler kesildiğinde maç 2:1 di elektrikler geldi 3:2 olmuştu :)

ben de 3 golu izleyemedim:D macin basinda sigara icmek icin balkona ciktim , geldigimde gol olmus. beraberlik golunden sonra yine stres yaptim ve sigara icmeye ciktim geldim yine gol:) sivas beraberligi yakalayinca bu sefer dolaba bira almaya dadandim geldim yine gol:D

acaba bundan sonra izlemesem mi , ne yapsam:D

Cihan-Ucar
12.02.2011, 19:30
Arkadaslar maci izleyemedim macin özetini nerden bakabilirim ????

zahido
12.02.2011, 19:31
hocam ben Şenol Güneşi eleştiriyorum,maçı bizim gibi kenardan izliyor,maçı kazanmak için olumlu hiç bir hareketi yok,antalya maçında da aynısını yaptı,daha önce ki senelerde de yaptı,oyuna müdahele konusunda hiç yok,oyuncu tercihleri konusunda hiç yok,bunun taraftarlıkla ne alakası var,düşündüğümüz şeyi bir saygı çerçevesinde de söylemeyecek miyiz?

benim yazdiklarimi yanlis anladin..

Sebol hoca aynen dedigin gibi oyuna mudahale konusunda gec kaldi..

fakat taraftar olarak bu sadece sen veya ben degil genel olarak iyi bir taraftar toplulugu degiliz malesef..

mesela su mac avni akerde olsa biz bu maci kesin kaybederdik..

pozitif enerji veremiyoruz..

Belki bizde hakliyiz okadar sene sonra kapimiza kadar gelen sampiyonlugu kacirma ihtimali hepimizi deli ediyor ama takim hatada yapsa desteklemeliyiz..

Hoca bana kalirsa ikinci yaridaki tum maclarda hata yapmistir ama yapti diye defterden silersek, sampiyonluk ihtimalinide sileriz..

demek istedigim bu..

biz guvenelim bu firsat bidaha elimize gecmeyebilir..

daha bu ligin altindan ne sular akar..

Yasin T.
12.02.2011, 19:31
maçı kazanmak önemli ama takımın dinamosu dediğimiz ve güvendiğimiz colman selçuk ikilisinde bir düşüş var.yorgunlukla beraber bu hat safadaydı özellikle selçuk için.ayrıca jajanın dinlendirilmesi lazım.takıma zarar veriyor.mücadele bakımından bugun serkan balcıyı cok begendim.gerçekten harikaydı bugun.onur içinde aynısı geçerli.burak yılmaz günü kurtardı helal olsun gerçekten iyi bir bitiricilik örneği gösterdi.doğrusu buraktan bukadarını beklemiyordum.
son olarakta egemen korkmaz çabuk iyileşş :D

Fatih Solmaz
12.02.2011, 19:32
Hala Burak'ı yuhalamanın doğru olduğunu savunabilecek zihniyetin özellikle BMN ortamında bizle aynı havayı soluduğuna aklım ermiyor.
abi yeminle maçı seyrettiğim yerde şenol hocaya etmedikleri laf kalmayan üçlü vardı.sürekli söyledikleri burak yılmazı niye almıyorsun dışarıydı.burak 3 koyunca utanmadan sevinmeyin dedim kavga çıktı. son dakikaları seyredemedik. :mad:

Mustafa Umut
Şimdi ne sarar fener,bursa maçlarını izlemek :D

Uğur Kalyoncu
Takımda ki en formsuz isim tartışmasız Şenol güneştir...bugün ona rağmen rıza çalımbayın yoğun çalışmaları sayesinde kazandık,bundan sonra bu kadar şanslı olmayabiliriz..Maçları kenardan seyirci gibi izleyip oyuna müdahele etmemesini anlayamıyorum,kurtarıcı diye soktuğu alazinhonun kendine faydası yok,ondan hala ne beklentisi var anlamış değilim,bu takım içerdeki maçlarını kazanamadığı takdirde şampiyon olamaz,içerde ki maçların da en büyük ilacı yattara,ama şenol güneş devre arası kampının yıldızını 2.yarının başında ankaragücü maçında çok ta iyi oynarken çıkardı,fb maçında 70 de,antalya maçında da 80 de oyuna alarak küstürdü,jaja ,colman sahada yürürler oyuna hiç bir katkıları yoktur ama taraftarın gözünde her zaman 1 numaralı günah keçisi yattara olur,devre arasında kaliteli transferler yapılamayaşının suçlusu yönetim veya şenol güneştir orasını bilemem ama şenol güneş rahat maç kazanıp bu takımı şampiyon yapmak istiyorsa özellikle içerde ki maçlar için yattarayı kazanmak zorunda ve paweli de çok geçmeden takıma monte etmek zorunda inşallah iş işten geçmeden bunun farkına varır.

Süleyman Baykan

En azından golleri izleyebilirsin:)

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=87174

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:33
Hak ettik ve 3 puanı kısacası aldık Şükürler olsun :)

SAMSUNLU60
12.02.2011, 19:34
hepsini gecin arkadaşlar, olumlu taraflara bakalım biraz.

Piort Brozek'i nasıl buldunuz????

ben beğendim doğrusu, Cale'yi hem ahlaklı hemde adam gibi adam olmasından dolayı severim zaten ama o taraf için bir sağlam adamımız olması çok iyi!

Ali YİĞİT
Bu yazım takıma güvenenlere ve şampiyonluğa inananlara ve birde şu forum yöneticilerine gelsin.
Beni iyi dinleyin ey çekirdekçi,ahlaksız ve yüzsüz insanlar şu takımın yakasını bırakın başka bişey istemiyorum.
Şimdi paylaşacağım şeyler maç esnasında bazı kendini bilmezlerin pardon bir çok kendini bilmezlerin takıma,hocaya,engine ve burağa söylemiş olduğu ve bizlere zekalarıyla ilgili ip uçları veren bazı yazılar..
İyi okuyun bunu...Ben utanıyorum şu yorumları yapanlardan uslubumu da bozmak istemiyorum.
İşte bazı yorumlar:

-Bravo Hocam.

Ikinci yariya Aykut ve gec gelenlerle ugrasmakdan Takimi hazirlayamadim, simdide haftalardir saha kenarinda seyredip duruyorsun!!!

Alirsin is isden gecdikden sonra Alani, Yattarayi, Paweli ve Mac sonrasindada edebiyat yapmaya, Adamlik Dersi vermeye devam edersin!!!

-burakin sakatlanmasi icin artik du aediyorum. Hocanin nasilsa cikaracagi yok.
Bence hoca mactan sonra aykut takimi sabote ediyor diye aciklama yapsin. Veya yok ya, bence suclu taraftar, bizi deplasmanda iyi desteklemiyorlar.
-Sahada futbol yok, ama seyreden bir hocamiz var

-bu takım mı şampiyon olacak peahhh !

-spikerin iki lafından biri rıza çalımbay . rıza çalımbay da oynuyor herhalde adam nasıl inanmış hırsını veriyor. bizimki de son 3-4 haftadır seyrediyor.

-gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooolllllllllllllllllllll

hocaya ragmen öndeyiz
-Umut senin suçun yok, suç seni oynatan da seni savunan da
-Bu takımdan birşey olmazzzzzzzzz olmazzz arkadaş bunların yeri belli oldu 3.lük.

-umut sen ilk 11 de oynuyorsun ya suç senin değil, kenarda oturan (!) hocanın

ESER

bursa macinin bir benzeri oldu.

tek fark yedigimiz sacma sapan iki gol ve bu macta burakin pozisyonunu hakemin katletmemesi

newrocki
12.02.2011, 19:35
burak kendini aştı ilk defa fiziğini adam akıllı kullandı. selçuk, colman ve jaja kötüydü. sivas oynadı biz attık. ama bazı arkadaşların da dediği gibi iyi oynayıp puan kaybedeceğimize kötü oynayıp 3 puan alalım. ayrıca sivas bile grosicki gibi yetenekler bulabiliyorken bizim izleme komitesi kimleri izliyor merak ediyorum. pawel bu hafta da yoktu. umut golleri böyle cömertçe harcarken acaba pawel niye oyanmıyor. en kötü umut gibi atamaz diye düşünüyorum. daha kötü olabileceğini de düşünmüyorum. manisa maçına dikkat etmemiz lazım. bu kadar açık oynamayacaklar. kapanıp kontra çıkmaya çalışacaklar. kilidi açmamız lazım iyi top oynamamız lazım. kapalı defansları şutla zorlamamız lazım. enginin müsait pozisyonda pas vermeyip kaleye çektiği şut dışında da şutumuz yoktu.

sedatalis82
'''İb.. Trabzon olamazsın şampiyon dediğimiz an adamları lafı bitarafımıza soktu.Rezil olduk hocaa.Hayrettin seni Allaha havale ediyorum ayrıca.''

sivas forumdan yorum:)

Cihan-Ucar
En azından golleri izleyebilirsin:)

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=87174

sagolasin

ama sifremi unnuttum :(

yeni isim de yapamiyom :(

antagonist
Nefretimsin Sivasspor!!!

Ömür Karadeniz
12.02.2011, 19:36
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Süleyman Baykan
12.02.2011, 19:36

ben beğendim doğrusu, Cale'yi hem ahlaklı hemde adam gibi adam olmasından dolayı severim zaten ama o taraf için bir sağlam adamımız olması çok iyi!

Ben fena bulmadım ilk maçına göre iyi oynadı pas hatası neredeyse yapmadı topları olumlu kullandı hem sol açık hemde sol bek olarak kullanılabilir belki Şenol Hoca haftayada onu oynatır:)

akkaya61
12.02.2011, 19:37
- Bende böyle düşünüyorum...

Colman'in defanstaki cabasi takdire sayan ama yaptigi pas hatalari ve kaptirdigi toplarla maci katletti. Colman bugun iyi diyebilmemiz icin bu hatalari yapmamasi lazim. Cidden cok tehlikeli yerlerde kaptirdi toplari. Selcuk da ona ayak uydurunca orta saha goctu. Senol hoca yine gec kaldi mudahalede. Bu ikilinin formu sampiyonlugun anahtari ama gel gor ki ikisinin de formda oldugu bi maci izlemek icin cok beklemek gerekecek herhalde :)

Muhammet*
12.02.2011, 19:37
O değilde bu hamidoların futbol katili solbekleri için potansiyeli var deniliyordu, bizim mahallenin kasabı dükkanı devrediyor ilgilenir belki.

My
12.02.2011, 19:38
abi yeminle maçı seyrettiğim yerde şenol hocaya etmedikleri laf kalmayan üçlü vardı.sürekli söyledikleri burak yılmazı niye almıyorsun dışarıydı.burak 3 koyunca utanmadan sevinmeyin dedim kavga çıktı. son dakikaları seyredemedik. :mad:Sırf bu tiplerden dolayı kalabalık ortamlarda maç seyretmiyorum.

Yiğit SARI
12.02.2011, 19:39
Maçı nasıl yorumladınız ? Okuyamam o kadar şeyi :D

Ali YİĞİT
12.02.2011, 19:40
Maçı nasıl yorumladınız ? Okuyamam o kadar şeyi :D

Yorumlar şöle:

-Bravo Hocam.

Ikinci yariya Aykut ve gec gelenlerle ugrasmakdan Takimi hazirlayamadim, simdide haftalardir saha kenarinda seyredip duruyorsun!!!

Alirsin is isden gecdikden sonra Alani, Yattarayi, Paweli ve Mac sonrasindada edebiyat yapmaya, Adamlik Dersi vermeye devam edersin!!!

Bence hoca mactan sonra aykut takimi sabote ediyor diye aciklama yapsin. Veya yok ya, bence suclu taraftar, bizi deplasmanda iyi desteklemiyorlar.

-spikerin iki lafından biri rıza çalımbay . rıza çalımbay da oynuyor herhalde adam nasıl inanmış hırsını veriyor. bizimki de son 3-4 haftadır seyrediyor.

hocaya ragmen öndeyiz
-Bu takımdan birşey olmazzzzzzzzz olmazzz arkadaş bunların yeri belli oldu 3.lük.

umut sen ilk 11 de oynuyorsun ya suç senin değil, kenarda oturan (!) hocanın

Asi Çaykaralı61

Benim beklediğim performansı karşılayamadı Piotr Brozek.Cale bencede iyi :)

Enes Ünal Kaya
Allaha ŞükürLer Olsun :)

ESER
12.02.2011, 19:41
Nefretimsin Sivasspor!!!

nefret onemsenen kisiler icin beslenen bir duygudur renkdas.

sixvas gibi capsiz bir takima beslenecek en makul duygu onemsememek ve adam yerine koymamaktir..

sixvas kim ki bizim nefretimizi haketsin.. cok yakinda Yavuz selim de pilot takim ile mac yapacak naylon fason bir takim..

altinkaya08
burak kendini aştı ilk defa fiziğini adam akıllı kullandı. selçuk, colman ve jaja kötüydü. sivas oynadı biz attık. ama bazı arkadaşların da dediği gibi iyi oynayıp puan kaybedeceğimize kötü oynayıp 3 puan alalım. ayrıca sivas bile grosicki gibi yetenekler bulabiliyorken bizim izleme komitesi kimleri izliyor merak ediyorum. pawel bu hafta da yoktu. umut golleri böyle cömertçe harcarken acaba pawel niye oyanmıyor. en kötü umut gibi atamaz diye düşünüyorum. daha kötü olabileceğini de düşünmüyorum. manisa maçına dikkat etmemiz lazım. bu kadar açık oynamayacaklar. kapanıp kontra çıkmaya çalışacaklar. kilidi açmamız lazım iyi top oynamamız lazım. kapalı defansları şutla zorlamamız lazım. enginin müsait pozisyonda pas vermeyip kaleye çektiği şut dışında da şutumuz yoktu.

Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum.Bireysel olarak hatalar vardı ama çok net pozisyonlara girdik.1-1 olmadan 2. yi atsaydık kasımpaşa gibi olurlardı ama olmadı.2-0 dan sonra takım daha rahat oynar ve baskı azalırdı.Şimdi biz ne desek yanlış olur.Bireysel olarak kötü olanlar olsa bile mücadele gücü çok yüksekti takımımızın.Hepsinin alnından öpüyorum Umut un bile...

Burçak
DA DA DA
VA VA VA
RO RO RO
oku bakiyim
DAAVAAROOO
HAAMİİDOOO

Asi Çaykaralı61
Zorda olsa 3 puanı almak güzel birşey darısı haftaya :)

ozturk
12.02.2011, 19:42
Bu yazım takıma güvenenlere ve şampiyonluğa inananlara ve birde şu forum yöneticilerine gelsin.
Beni iyi dinleyin ey çekirdekçi,ahlaksız ve yüzsüz insanlar şu takımın yakasını bırakın başka bişey istemiyorum.
Şimdi paylaşacağım şeyler maç esnasında bazı kendini bilmezlerin pardon bir çok kendini bilmezlerin takıma,hocaya,engine ve burağa söylemiş olduğu ve bizlere zekalarıyla ilgili ip uçları veren bazı yazılar..
İyi okuyun bunu...Ben utanıyorum şu yorumları yapanlardan uslubumu da bozmak istemiyorum.
İşte bazı yorumlar:

-Bravo Hocam.

hocaya ragmen öndeyiz

yanlış anlama sadece merak ediyorum. hiç bir art niyetim yok:)

Maç 2-2 bitseydi aynı mesajı gönderecekmiydin?

Gökhan ARSLAN
12.02.2011, 19:42
Şantiyede yendiğimizin haberini duyunca çok sevindim
Gelsin artık şu şampiyonluk yeter bu stres (:

doctorsurgeon
12.02.2011, 19:43
3 hafta aradan sonra psikolojim düzgün bir şekilde işe gideceğim pazartesi.

Ama şunu kabullenelim: Şampiyon olamayız..

Kim şampiyon olur sizce. Barselona gibi oynayan FB mi. Uzay takımı Bursa mı.

My
12.02.2011, 19:44
Kim şampiyon olur sizce. Barselona gibi oynayan FB mi. Uzay takımı Bursa mı.Hoyt! Zuzaylı olanlar bcklilerdi. Karıştırmayalım lütfen :D

Mehmet S. Pervan
Bu ligtv'nin de başlicam şimdi turuncu hesabına

Ali YİĞİT
yanlış anlama sadece merak ediyorum. hiç bir art niyetim yok:)

Maç 2-2 bitseydi aynı mesajı gönderecekmiydin?
Böle bi soru soracaksın ve altında art niyet aramayacagım öyle mi peki cevap verim o zaman şöyle yapardım
Bu takımın da hocanın da umutun buragın colmanın enginin hepsinin belasını versin.Bi cacık olmaz.5.zor oluruz. vs vs oldu mu

Yiğit SARI
12.02.2011, 19:45
Futbolu beğenmedim açıkçası. Pozisyon bulduk bu bulduklarımızı da sorumsuzca harcadıkları için teşekkür ediyorum. Neyseki kazandık. Hoca Pawel'e şans ver artık nolur !

kimyager
ya çok karaktersiz var burda burağa küfredip sonra aslanım diyen.şenol hocaya defol git diyen.umarım şampiyon olmayız.çünkü haketmiyoruz

ozturk
Kim şampiyon olur sizce. Barselona gibi oynayan FB mi. Uzay takımı Bursa mı.

fb bir şekilde şampiyon olur..

iyi oynadığından falan değil..

bir sekilde kazanır ve bir şekilde şampiyon olur..

inşallah anlatabilmişimdir abi:)

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:46
Sivasspor maçından kareler

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-5R2V5X1M.jpg

Takımımızın ligin 21. haftasında oynadığı Sivasspor maçından kareler...

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-4T1F4O4R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-6A3M5V6X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-1D8P0Y1B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-5D2P4Y5A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0S7E0N0Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-5H1T4C4F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8N5Y7I8K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-3T0E2O3Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0U8Y1A7P.jpg

ozturk
12.02.2011, 19:47
Böle bi soru soracaksın ve altında art niyet aramayacagım öyle mi peki cevap verim o zaman şöyle yapardım
Bu takımın da hocanın da umutun buragın colmanın enginin hepsinin belasını versin.Bi cacık olmaz.5.zor oluruz. vs vs oldu mu

ççççççççç

tebrikler sen de benim gibi skor taraftarısın:)

Asi Çaykaralı61
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8T9Z5E2L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-4T1E4O4Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-1O8S1T7J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-3V3B9F6N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-1E8Q0Z1C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8F6J8K5A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-2Q2W8B5I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-7H4T6C7E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8H5L8N5C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0L1R7V4D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6519#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6519#Icerik)

mda61
Trabzon aleyhine bağıran Zıvazlı davaroları iyi andım, maçı izlerken.

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:48
Sivasspor: 2-3 Trabzonspor

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6517-1S8D0N1P.jpg

Takımımız ligin 21. haftasında deplasmanda karşılaştığı Sivasspor'u 3-2 mağlup etti.

Stad: 4 Eylül

Hakemler: Kuddusi Müftüoğlu, Ekrem Kan, Serkan Akarca, Hakan Özkan

Sivasspor: Korcan, Ziya, Navratil, Grosicki, Hayrettin, Rada (Dk. 46 Mehmet Nas), Uğur, Kadir, Erman, Eneramo (Dk. 56 Pedriel), Mehmet Yıldız (Dk. 76 Kamanan)

Yedekler: Kamenar, Sedat, Cihan, Mendonça

Trabzonspor: Onur, Serkan, Glowacki, Mustafa, Piotr, Selçuk, Colman, Engin (Dk. 68 Alanzinho), Burak, Jaja (Dk. 75 Ceyhun), Umut (Dk. 88 Barış)

Yedekler: Tolga, Sezer, Yattara, Pawel

Goller: Dk. 2 Jaja, Dk. 71 ve 85 Burak (Trabzonspor), Dk. 63 Grosicki, Dk. 84 Kamanan (Sivasspor)

Sarı Kartlar: Dk. 7 Uğur, Dk. 33 Mehmet, Dk. 47 Ziya, Dk. 90+4 Kadir (Sivasspor), Dk. 85 Burak (Trabzonspor)

MAÇTAN DAKİKALAR
Karşılaşma Umut'un vuruşuyla başlıyor.
2. dakikada GOOOOOLLLLL!!!!! Takımımız Jaja'nın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor. Engin Baytar ceza sahası içine yerden pasını verdi, Jaja ceza sahası içinde sol çaprazda bekletmeden gelişine sert vurdu ve top kaleci Korcan'ın altından ağlarla buluştu.
3. dakikada Sivasspor atağında Mehmet sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Onur'da kaldı.
4. dakikada Burak ceza sahası içine arapasını verdi, Umut topla buluştu ama hakem öncesinde Umut için ofsayt kararı verdi.
10. dakikada gelişen Sivasspor atağında Uğur Kavuk sol çaprazdan kaleye çok sert vurdu ve kaleci Onur güçlükle topu köşeden kornere çeldi.
14. dakikada Selçuk sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Glowacki yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
28. dakikada takımımız Engin'le gole çok yaklaştı. Engin Baytar sol kanattan ceza sahası önüne kadar geldi, kaleye sert vurdu ve kaleci Korcan son anda köşeden topu kornere çeldi.
31. dakikada Sivasspor'da Grosicki sol kanattan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top yandan az farkla auta çıktı.
34. dakikada Engin Baytar sol kanattan ceza sahası içine yerden oynadı Burak Yılmaz gelişine sert vurdu ama top kaleci Korcan'da kaldı.
39. dakikada Colman ceza sahası dışından şut denedi ama top kaleci Korcan'da kaldı.
41. dakikada takımımız gole çok yaklaştı. Engin ceza sahası içine arapasını verdi, Jaja topla buluştu, kaleci ile karşı karşıya yerden köşeye plase vuruşunu yaptı ve top yandan az farkla auta çıktı.
43. dakikada takımımız yine gole çok yaklaştı. Selçuk ceza sahası önünden serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı altıpas içinde Jaja topukla şutunu vurdu ve kaleci Korcan topun sahibi olarak mutlak bir golü önledi.
Hakem Kuddusi Müftüoğlu ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 1-0 takımımızın üstünlüğüyle sona eriyor.

Sivasspor hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
50. dakikada gelişen Sivasspor atağında Uğur sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Grosicki kafayı vurdu ve kaleci Onur mükemmel bir refleksle son anda çizgi üzerinde topun sahibi oldu.
55. dakikada Selçuk sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Mustafa Yumlu yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
61. dakikada Selçuk'un ara pasında Burak Yılmaz sağ çaprazdan uzak köşeye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
63. dakikada Grosicki ceza sahası dışında sol çaprazdan kaleye sert vurdu ve Colman'a çarpan top Onur'u da yanılttı ve ağlarla buluştu.
69. dakikada Erman ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
71. dakikada GOOOOOLLLLL!!!!! Takımımız Burak Yılmaz'ın attığı gol ile 2-1 öne geçiyor. Serkan Balcı ceza sahası içine harika bir uzun pas verdi, Burak Yılmaz topla buluştu hızla içeriye girdi kaleci Korcan'la karşı karşıya yerden plase vuruşunu yaptı ve top köşeden ağlarla buluştu.
77. dakikada Selçuk ceza sahası dışından kaleye yerden sert vurdu ve kaleci Korcan son anda köşeden topu kornere çeldi.
79. dakikada takımımız gole çok yaklaştı. Alanzinho ceza sahası içinde topla buluştu, rakibini geçti Umut Alanzinho'nun önündeki topa vurdu ama top farklı şekilde auta çıktı.
84. dakikada Sivasspor Kamanan'ın attığı gol ile durumu 2-2 yaptı.
85. dakikada GOOOOOLLLLL!!!!! Takımımız Burak Yılmaz'ın attığı gol ile 3-2 öne geçiyor. Colman orta alandan savunmanın arkasına doğru uzun oynadı, Burak Yılmaz topla buluştu, bekletmeden sert vurdu ve top kaleci Korcan'ın yanından ağlarla buluştu.
90. dakikada Kadir sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, arka direkte Grosicki gelişine sert vurdu ama top kaleci Onur'da kaldı.
Hakem Kuddusi Müftüoğlu maçı bitiren düdüğü çalıyor. Takımımız deplasmanda oynadığı bu karşılaşmayı 3-2 kazanarak haftayı 3 puanla kapatmayı başardı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6517-3B0N2W3Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6517#Icerik

Melis 61
Yorumlar şöle:

-Bravo Hocam.

hocaya ragmen öndeyiz

umut sen ilk 11 de oynuyorsun ya suç senin değil, kenarda oturan (!) hocanın

Taraftara bak ya... Bu taraftar şampiyonluğu haketmiyor ki... Çekirdek çitle, söv ve git...

Ali YİĞİT
ççççççççç

tebrikler sen de benim gibi skor taraftarısın:)

Kardeşim kinaye mi yapıyosun ironi mi yapıyorsun bilmiyorum ama açık ol lütfen şu maça bazı insanların yüzünden sevinemiyorum bile.Kimlerle ugraşıyoruz

güngör_81
İşte bazı yorumlar:

-Bravo Hocam.

hocaya ragmen öndeyiz

Kardeş onlar tutmasınlar bu takımı zaten maçı normalde dışarda seyretmem ama arkadaş rica etti diye seyrettim,inanamadım acayip cahil,acayip kendini bilmezler var takıma sölemediğini bırakmadı koca herif gıcık oldum zor susturduk herifi.Takıma tek kuruş katkısı olmaz dünyalar kadar zararı olur bilmişlik taslarlar. Onlara tavsiyem ya tutmayın bu takımı,yada sabredin kardeşim edebinizle oturun seyredin....

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:49
Sivasspor maçı istatistikleri

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6518-8U5G7P8S.jpg

Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Sivasspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 14 - Sivasspor: 13
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Sivasspor: 6
İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Sivasspor: 6
Faul: Trabzonspor: 15 - Sivasspor: 20
Korner: Trabzonspor: 4 - Sivasspor: 7
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 2
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Sivasspor:% 50

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6518#Icerik

Uğur Kalyoncu
12.02.2011, 19:50
benim yazdiklarimi yanlis anladin..

Sebol hoca aynen dedigin gibi oyuna mudahale konusunda gec kaldi..

fakat taraftar olarak bu sadece sen veya ben degil genel olarak iyi bir taraftar toplulugu degiliz malesef..

mesela su mac avni akerde olsa biz bu maci kesin kaybederdik..

pozitif enerji veremiyoruz..

Belki bizde hakliyiz okadar sene sonra kapimiza kadar gelen sampiyonlugu kacirma ihtimali hepimizi deli ediyor ama takim hatada yapsa desteklemeliyiz..

Hoca bana kalirsa ikinci yaridaki tum maclarda hata yapmistir ama yapti diye defterden silersek, sampiyonluk ihtimalinide sileriz..

demek istedigim bu..

biz guvenelim bu firsat bidaha elimize gecmeyebilir..

daha bu ligin altindan ne sular akar..
hocam o konuda haklısın..özellikle iç sahada ki maçlarımızda takım baskı altına alıyoruz,ben de tv den taraftara çok sinir oluyorum ama gittiğim maçlarda kendime bakıyorum korkudan, stresten bırak takımı desteklemeyi maçı adam gibi izleyemiyorum.ama doğru iş yapıldığı müdetçe örneğin yönetim doğru takviyeleri,hoca maç içinde doğru değişiklikleri,oyuncularda ellerinden geldiğince mücadele ettiklerinde kazanmaları,şampiyon olmaları önemli değil ben yine taraftar olarak üstüme düşeni yaparım,vermem gereken desteği veririm..ama bugün ki şartlar altında yönetim de hoca da üzerine düşeni yapmadı ve dolayısıyla da bizde sinir ve stresten dolayı gerginiz,ben bugün şenol hocaya çok kızıyorum ama Allah nasip ederse yarın maça gittiğim de yine şenol hocaya sevgi gösterisinde bulunacağım,bu bilinçteyim ama bu ortamda insan fikirini söylemek,tartışmak deşarj olmak istiyor,senelerdir sabah akşam bordo ile yatıp mavi ile kalkıyoruz karşılığında da mevcut bir başarı olmayınca biz de gergin oluyoruz,onun için bizim taraftarı eleştirmekte bazen çok insaflı olmuyor..

Mesut
12.02.2011, 19:51
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179894_10150142622407464_302939222463_8561677_5622 672_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=8561669&id=302939222463)

o aradaki ankaragücü atkısını anlamadım
ölümüne kankamı olduk :)

Ali YİĞİT
12.02.2011, 19:52
Kardeş onlar tutmasınlar bu takımı zaten maçı normalde dışarda seyretmem ama arkadaş rica etti diye seyrettim,inanamadım acayip cahil,acayip kendini bilmezler var takıma sölemediğini bırakmadı koca herif gıcık oldum zor susturduk herifi.Takıma tek kuruş katkısı olmaz dünyalar kadar zararı olur bilmişlik taslarlar. Onlara tavsiyem ya tutmayın bu takımı,yada sabredin kardeşim edebinizle oturun seyredin....

laf anlamaz onlar

hüseyin1975
12.02.2011, 19:52
Piotri elestirmek dogru olmaz, daha Ligdeki ilk maci ve büyük ihtimal Hoca ona fazla ileri cikmamasini söylemisdir.

Hüseyin İlkin
12.02.2011, 19:53
Çok önemli bir maçı geride bıraktık. Öyle ya da böyle alınan üç puan şu aşamada en önemli olan şey. Düzlüğe çıkartacak bir üç puana ihtiyacımız vardı. Geldi. Artık önümüze daha rahat bakabiliriz. Tebrikler Trabzon'um.

Mehmet Ç.
12.02.2011, 19:53
Mac cok güzel idi.

Maci kahve'den izlemek icin yola ciktim. Elimde Iphone forum dayim. Mac galiba 2 dk. erken basladi. Bir anda forum'da goll yazdi herkez, saate bakiyorum, 15.00'a daha iki dakika var. Ne oldu anlamdim. Cildirdim, nerde bu kahve lan gol kacti diye.

Macin 6. dk. kahveyi nihayet bulduk. Oturdum. Macin ilk yarisi cok can sikici gecti. Cok begenmedim. Pas trafigi iyidi. Birde son dk. Engin ilen Burak'in kavgasi beni cileden cikartdi.

Devre arasi, hadi is var, mac zaten sikici dediler, kalkdik. Ben tabi hastayim, Radyo'dan dinlemeye basladim.

NTV Radyo'yu actigim'da Spiker, "Engin su an halen yerde, Erman'da Riza Hoca'nin yaninda. Mac cok heycanli, ilerleyen dk.larda bakalim ne olacak dedi" Bende "Allah allah ne oluyor dedim, Spiker mac'ta 65. dk skor 1-1 dedi, ben tam sinir küpü oldum. Telefon elimde parcalayacaktim.

Sinirden kapattim. 5. dk dayanamadim, yine actim :)

Sonra bir anda ses geldi "goool goll diye" Allah belanizi versin simdi ne oldu dedim. Spiker Trabzon yine öne gecti diyince dünyalar benim oldu. Yanim'da söför. Kalpden gidersin sen, nasil dinliyorsun kardesim sen dedi. Ben heycan'dan cevap vermedim. Hapörlleri acik olan Telefon'u basladim kulagima dayamaya. Kullagim az daha patlayacakdi. Sagir olmama az kalmisdi. sesini kistim, tel'de görüsür gibi dinliyorum. Söför, demin iyidi, neden kulagina dayadin dedi, bende "sen dinleme ugursuzluk getirirsin simdi o com agizinlan dedim", demez olaydim 2-2 olmazmi ? :(

Ben kahroldum. Bir anda "llaaan allah topunuzun belasini versin dedim" Tel elimden kaydi. Baglanti koptu. Ben baska program'dan kim atti diye bakim dedim, dinlemeye gerek yok. Bir acarim, 3-2 yazmaz mi ?? Ulaaan gooll diye yine cildrim. Hemen radyo'yu actim. Spikker gooll diye bagiriyor.. Bende arabanin icinde.. Söför bana bakti, ne oldu, sorun bende mi sende mi dedi.. Ben sen karisma dedim.

Totem motem. Tel'i hapölere bagladim, yine gol yemeyelim diye. Spiker +4 demez mi ? Ben ne 4 bitir lan maci diye diye 4 dk. 4 saatde gecti. Ben arabanin icinde kanter olmusum ve mutlu son 3.2 :D

Ben kemer'i actim. Arabanin caminida. Yaslandim. ohh cekerken. 4-5 dk. dinlendim. Sonra yine cami kapattim. Kemer baglandi.

Söför kafayi cevirdi, "Catlak sin oglum sen" dedi.

Bende olsun abi her mac böyle olsun sene sonu SAMPIYONUZ dedim.

:D

Unutulmaz 94 dk. gecirdim :D Tesekkürler herkeze bana bu heycani yasatan. Kötü oynamis olsak bile, önemli olan 3 puan idi.

ozturk
12.02.2011, 19:54
Kardeşim kinaye mi yapıyosun ironi mi yapıyorsun bilmiyorum ama açık ol lütfen şu maça bazı insanların yüzünden sevinemiyorum bile.Kimlerle ugraşıyoruz

Skora göre yorum yapıyorsunuz..

maç 2-2 bitseydi eminim takımı göklere çıkaranların çoğu yerin dibine sokacaktı..

Takım iyi yolda değil. kazandı güzel ama çok kötü bir durumdayız..

bu gün gibi gerçekken 3-2 galip geldik diye vay efendim eleştirenler şuçlu oldu..

Bu arada kendinden büyüklere nasıl hitap etmen gerektiğini bi google dan araştırıver istersen..

.....
12.02.2011, 19:54
Burak ağladı denildi ama resmini göremedim var mı resim ?

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:55
Glovacki'nin açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6520-8B5M8W8Y.jpg

Başarılı savunma oyuncumuz Glovacki, zorlu Sivasspor deplasmanından 3 puanla döndükleri için çok mutlu olduklarını söyledi.

Tecrübeli futbolcu, "Gerçekten maç bizim için zor geçti. 3 puanı aldığımız için mutluyum. Maç boyunca daha iyi konsantre olmamız gerekirdi" dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6520#Icerik

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:56

Golü attıkdan sonra mı ağlamış Ömer Abi Burak ?

aaahmet61
kim ne derse desin bir egemen sakat olmasaydı biz ligin 2. yarısında böyle durumlara düşmezdik.

Yiğit SARI
Glovacki yeni transfer mi ? :D

Arkadiusz Glowacki

Ali YİĞİT
12.02.2011, 19:57

maç 2-2 bitseydi eminim takımı göklere çıkaranların çoğu yerin dibine sokacaktı..

bu gün gibi gerçekken 3-2 galip geldik diye vay efendim eleştirenler şuçlu oldu..

Bu arada kendinden büyüklere nasıl hitap etmen gerektiğini bi google dan araştırıver istersen..

Herşeyin bir dozu vardır ayarı vardır.Eleştirinin de sevincin de.
İkincisi ben insanların yaşlarından çok zekasına saygı duyarım.Sana saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum.Allaha şükür de biz edep adabı ana babamızdan dedelerimizden öğrendik sizin gibi googleden değil ;)

EmreYavuz61
allah kahretsin ya bu maçıda izleyemedim...Bu sezon izleyemediğim 2.maç biri geçen hafta Antalya biri bu maç...Telefona bilgi mesajı geldi dk 84 2-2 diye kalp krizi geçiriyordum valla kalbim felan bi tuhaf oldu...Ama kazandık helal olsun...! Yolun sonu ŞAMPİYONLUK!!!

SAMSUNLU60
herşey bir kenara arkadaşlar,
şu bize golü atan sivaslı oyuncuyu alsak hiç fena olmaz.
Hem 22 yaşında hemde Polonyalı hemde çok iyi bir topcu, adamı geçen Bursa maçında da izledim, orda da enfes oynamıştı!

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 19:58
Glovacki yeni transfer mi ? :D

Arkadiusz Glowacki

sayılır sakatlktan çıktı :)

İskender Çakmak
12.02.2011, 19:59
mac cok zora girdi sinir krizleri gecirdim sivasspor un kasapligi devam ediyor bu arada guzel oynamadik ama karsimizda kume dusme potasina giren bir takim vardi bunu da goz onune almak lazim 3 puan cok iyi oldu engin ve burak olayina gelince konusmayalim arkadaslar buyutmeyelim takimimiz onu kendi aralarinda halleder

EmreYavuz61
12.02.2011, 20:00
Bu arada benim gibi maçı kaçırmışlar veya tekrar izlemek isteyenler varsa bu gece 02:30da maçın 45 dakikalık geniş özeti var...

mda61
12.02.2011, 20:00

Maçın sonunda ağladı. Bir arkadaşı geldi yanına, sonra kamera yüzünü gösterdi, kıpkırmızıydı. Artık strestendi sanırım gözyaşları. Stres, gözyaşlarıyla beraber akıp gitmiştir umarım.

zahido
12.02.2011, 20:01
Glowacki ve mustafa malesef bizim defansimiz olacak kapasitede degiller..

Su egemen demek defansta 2 kisilik oynuyormus arkadas ben bunu anladim..

Artik oynanan oyun, atilan gol sayisi, girilen stres falan onemli degil..

kazanalim yeter..

Eskisi gibi pasa dayali futbol oynasak cok rahat bi sekilde ligi bitiricez ama nedense son zamanlarda bu oyun anlayisindan cok uzaklastik..

ozturk
Herşeyin bir dozu vardır ayarı vardır.Eleştirinin de sevincin de.
İkincisi ben insanların yaşlarından çok zekasına saygı duyarım.Sana saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum.Allaha şükür de biz edep adabı ana babamızdan dedelerimizden öğrendik sizin gibi googleden değil ;)

alıntıladığın mesajların hiçbiri dozajını aşmış mesajlar değil..

başkalarını eleştireceğim diye boş boş alıntılar yapıyorsunuz..

neyse cevap verende kabahat..

Ahmet Başkaya
Burak maç sonundan sonra ağladı ama yere eğdi kafasını net değildi .

Maç sonu röportajında gözlerine bakarsanız anlarsınız zaten .

Oğuz ZEYTİN
12.02.2011, 20:02
Halı saha tadı vardı bugünkü maçta. Mesela ilk top gol oldu... Onlar attı hemen biz attık... Dörde iki pozisyonlar...

Bir de "niye bana pas vermedin olum" yakınmaları olur ya, onu da gördük. Üstelik maç bitmeden forma çıkarmalar filan tıpkı bizim halı sahada yaptıklarımız gibi.

*

Mesaj açık ve net: Son ana kadar pes etmeyeceğiz!

Gürkan
Taraftara bak ya... Bu taraftar şampiyonluğu haketmiyor ki... Çekirdek çitle, söv ve git...

Hangisi hak ediyor , bursa mı fb mi gs mi bjk mi kayseri mi?

Ali YİĞİT
Alıntı:
Alıntı:
Maçın sonunda ağladı. Bir arkadaşı geldi yanına, sonra kamera yüzünü gösterdi, kıpkırmızıydı. Artık strestendi sanırım gözyaşları. Stres, gözyaşlarıyla beraber akıp gitmiştir umarım.

TheCrow
12.02.2011, 20:04
Bu ligtv'nin de başlicam şimdi turuncu hesabına

:D:D:D kapatılımıyor da şerefsiz...

sametaydin

Kardeş burası forum. Burada herkes istediği kişiyi kendi düşüncesi doğrultusunda hakaret etmeden eleştirebilir. Katılmıyosan katılmazsın zorunda da değilsin ama insanların düşüncelerine de saygı duymak zorundasın. O adam senden farklı düşünüyor diye onu eleştiremezsin ya da kızıyor diye. Sonuçta burası forum. Ama senin kızdığın konuşmaları yuhalamaları hareketleri stadyumda yapan seyirciler varsa onlara kızarsın, o zaman haklısın.Ben burada burakı da eleştirdim şenol hocayı da engini de. He ama stadyumda maç izlerken onları eleştirmem sahip çıkarım. Anladın mı kardeşim. İnsanlar istediğini yazabilir sen karışamazsın. Sonuçta burası stadyum değil forum.

Travelair
Trabzonspor'dan Burak, Trabzonspor'a kötü söz söyleyen tüm Sivasspor taraftarı için istemiş. Evet çalıyoruz:

Sivas'ın yollarına
Çıkayım dağlarına
Bırak ben beni Burak
Ölüm gitmez zoruma
Oyy..

Yiğit SARI
Burak Yılmaz'ın açıklamaları

Takımımızın Sivasspor karşısında aldığı galibiyette attığı iki golle büyük pay sahibi olan Burak Yılmaz, kazandıkları için sevinçli olduklarını söyledi.

Golcü futbolcu, “Kimin gol attığı, kaç sıfır bittiği değil, bizim için artık kazanmak önemli. Bu saatten sonra iyi veya kötü oynamak değil, skor önemli. Bir hedefimiz var ve sadece 3 puan ile hedefimize ulaşabiliriz. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, ilk yarıdaki Trabzonspor’u yakaladık ve iyi oynayarak kazandık. Üzerimizdeki ölü toprağını attık, eskisi gibi kazandık” dedi.

Engin ile aralarında yaşanan diyalog ile ilgili de açıklamada bulunan Burak, “Engin ile aramızda öyle şeyler olur. Engin bana bağırır, ben ona. O pozisyonda kısa bir diyalogumuz oldu. Takımda çok iyi bir arkadaşlık var. Bazen ağzımızdan kötü sözde çıkabiliyor ama bunu sahada anlayışla karşılıyoruz, maç sonunda bir birimizden özür diliyoruz. Zaten böyle şeyler saha içinde oluyor ama bizlerin mükemmel bir arkadaşlık ortamı var” ifadelerini kullandı.

taner*61
Bu maç için önemli olan 3 puanı almaktı. Bunun kaç golle alındığı, oyunun nasıl olduğu beni hiç ilgilendirmedi. Yapılan hatalara da hiç bakmıyorum şimdi. Engin ile Burak kavga etmiş kafalarını kırsalardı birbirlerinin. Dedim ya bu maçta ne olursa olsun önemli olan 3 puandı ve oda oldu gerisi şu an için teferruat. Bugün %50 şampiyon olduk. Manisa maçını da aldıkmı şampiyon biziz diyebilirim artık.

Mehmet Yusuf
burak ın maç sonu açıklamalarında da ağladığı belli oluyor zaten. gözler kıpkırmızı.

İskender Çakmak
12.02.2011, 20:05
senol gunes basin toplantisinda engin ve burak olayina degindi mi? bu konuda bilgisi olan var mi?

objek
herşey bir kenara arkadaşlar,
şu bize golü atan sivaslı oyuncuyu alsak hiç fena olmaz.
Hem 22 yaşında hemde Polonyalı hemde çok iyi bir topcu, adamı geçen Bursa maçında da izledim, orda da enfes oynamıştı!

Orta sahada oynayan ziya belkide hayatinin macini oynadi bu oyuncuda yabana atilmamali

Arkadaslar bu mactaki beklentim ilk yaridaki antep ve bursa maclarindaki ruh halimizin geri gelmesi iki mactada liderligi korumaya cikmistik ve sahada hedefe kilitlenmis oyuncularimiz biz bu liderligi zor bulduk kolay kolay,da birakmayacagiz mesajini cok guzel vermistiler yine ayni seylerin tekrari ve devamini bekliyoruz hani bir parca vardi bu ask boyle bitemez diye!!! bizim oyuncularimizinda sahada bu liderlik boyle bitemez diye bir destan yazmasi lazim zaten o enerjiyi verebilirseler devami gelir

--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaslar bundan boyle guzel futbol zor olur ancak mucadeleler dahada kizisir onemli olan her hafta elden gidebilecek liderligi vermemek icin siradisi inat ve asla teslim olmuyorum durusunu sergilemektir.

ozturk
Kardeş burası forum. Burada herkes istediği kişiyi kendi düşüncesi doğrultusunda hakaret etmeden eleştirebilir. Katılmıyosan katılmazsın zorunda da değilsin ama insanların düşüncelerine de saygı duymak zorundasın. O adam senden farklı düşünüyor diye onu eleştiremezsin ya da kızıyor diye. Sonuçta burası forum. Ama senin kızdığın konuşmaları yuhalamaları hareketleri stadyumda yapan seyirciler varsa onlara kızarsın, o zaman haklısın.Ben burada burakı da eleştirdim şenol hocayı da engini de. He ama stadyumda maç izlerken onları eleştirmem sahip çıkarım. Anladın mı kardeşim. İnsanlar istediğini yazabilir sen karışamazsın. Sonuçta burası stadyum değil forum.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

TheCrow
Ofsayt diye kesilen atağımızın videosu var mı arkadaşlar?..

serkanholep
12.02.2011, 20:06
maçı izlemedim ama bence çok önemli 3 puan

sivasın durumu belli

son maçlarını oynuyorlar

bizden sonra da fikstürleri çok zor

içerde mutlaka kazanmak zorundalar dışarda başarısızlar çünkü

böyle zor bir durumdaki bir rakip ve hava koşullarını yendik

bütün ouuncularımızı tebrik ediyorum

iyi oynamak çok ta önemli değil

Travelair
12.02.2011, 20:06
Bu arada hakemlerin sert futbola kart çıkartmayarak prim tanıması güzel değildi

Ali YİĞİT
12.02.2011, 20:07

Zaten şurda yapılan yorumların çoğu burağı ıslıklayanlarla, şampiyonluğa inanmayanlarla ve köstek olmaktan başka işe yaramayan taraftarın bir başka türevi.
Ben eleştiri yapılmasın demiyorum bi yapıcı eleştiri vardır birde yıkıcı..Bizimkiler ise yıkıcıdan da öte.. İnsanlar istediğini yazar karışma demişsin o zaman sende benim yazdıklarıma karışma bu da benim düşüncem tmm mı ;)

Varlıbaş61
12.02.2011, 20:07

o alıntılanan eleştiri mesajlarından en sondaki benim ...
sana aynen katılıyorum...
Şenol Hoca bu maçta da hata yaptı benim kanımca, ister skor taraftarı diyin ister başka bir şey, benim görüşüm budur arkadaş !

serkanholep
12.02.2011, 20:08
bir de glowacki kötü diyenler var

geçen sene çok iyi hatırlıyorum

egemen bu takımda nasıl oynar deniyordu

şimdi de onsuz olmuyor

duruma göre yorum yazılıyor

bugün kötü oynadı dersin ama takımın oyuncusu değil diyemezsin

TheCrow
12.02.2011, 20:08
Orta sahada oynayan ziya belkide hayatinin macini oynadi bu oyuncuda yabana atilmamali

Kadir Bekmezci de bugün sanırsın Ronaldinho idi mübarek. Bu maça kadar nerdeydiniz de takımınız düşme potasında?..

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:10
Şenol Güneş'in açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6522-7V4H6Q7T.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, rahat bir maçı zora soktuklarını ancak zor da olsa kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Ligin ikinci yarısında iyi futbol oynamasına rağmen kazanamayan iki takımın karşı karşıya geldiğini belirten Güneş, "Hem Sivasspor için hem de bizim için zor maçtı. Sivasspor'un sahasında oynaması nedeniyle daha baskılı ve arzulu oynayacağını biliyorduk, biz de aynı şekilde istekliydik. Golü erken bulamamız nedeniyle avantajlı duruma geçtik. Bunu da uzun süre koruduk. Çok pozisyon bulduk. Maçın geneline baktığımızda oyun ve skor üstünlüğü bizdeydi. Ama daha farklı kazanabileceğimiz bir maçı puan kaybıyla da bitirebilirdik” dedi.

Güneş, “İzleyenler için çok güzel ve heyecanlı bir maç oldu. Aynı zamanda bizim için sıkıntılı bir maç oldu. Bu maçta oyunumuzun karşılığı daha kolay bir maç olmalıydı. Ben Sivasspor'u isteğinden dolayı tebrik ediyorum. Sivasspor'un ligi daha üst sıralarda bitireceğine inanıyorum. Bursa ve Galatasaray maçında da iyi futbol oynadılar" diye konuştu.

Ligin ikinci yarısında ilk kez 3 puan aldıklarını da kaydeden Güneş, "Moral açısından çok iyi oldu. Tüm bunlara rağmen maçı zor kazanmamız ise bizim eksiğimiz. Hakemlerle ilgili açıklama yapmak istemiyorum. Çünkü bu şekilde hiçbir yere varamıyoruz" dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6522#Icerik

İskender Çakmak
bir de sivas 'in da ne karin agrisi var bizimle mac berabere olunca bir an bizi sampiyonluktan ettiklerini sandilar ama 3 tane koyunca seslerini kestiler

TheCrow
Bu arada hakemlerin sert futbola kart çıkartmayarak prim tanıması güzel değildi

Ben bugün hakemi beğendim, özellikle sivasın ikinci golünde pozisyonu hemen ayağa pasla başlatarak takımı atağa kaldırması çok başarılıydı :D

BiZe HeR YeR 61
İnşallah bu galibiyetle çıkışa geçeriz. Yok kötü oynamışız iyi oynamışız benim için önemi yok önemli olan 3 puan. Ayrıca bu hava şartlarında bundan daha iyi oynanmazdı.

NOT: Kötü oynadığımız bir maçta bu kadar gol pozisyonuna giriyorsak iyi yoldayız..:D

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:11
Burak Yılmaz'ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6521-8C5O7X8Z.jpg

Takımımızın Sivasspor karşısında aldığı galibiyette attığı iki golle büyük pay sahibi olan Burak Yılmaz, kazandıkları için sevinçli olduklarını söyledi.

Golcü futbolcu, “Kimin gol attığı, kaç sıfır bittiği değil, bizim için artık kazanmak önemli. Bu saatten sonra iyi veya kötü oynamak değil, skor önemli. Bir hedefimiz var ve sadece 3 puan ile hedefimize ulaşabiliriz. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, ilk yarıdaki Trabzonspor’u yakaladık ve iyi oynayarak kazandık. Üzerimizdeki ölü toprağını attık, eskisi gibi kazandık” dedi.

Engin ile aralarında yaşanan diyalog ile ilgili de açıklamada bulunan Burak, “Engin ile aramızda öyle şeyler olur. Engin bana bağırır, ben ona. O pozisyonda kısa bir diyalogumuz oldu. Takımda çok iyi bir arkadaşlık var. Bazen ağzımızdan kötü sözde çıkabiliyor ama bunu sahada anlayışla karşılıyoruz, maç sonunda bir birimizden özür diliyoruz. Zaten böyle şeyler saha içinde oluyor ama bizlerin mükemmel bir arkadaşlık ortamı var” ifadelerini kullandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6521#Icerik

Hami-Ünal-Orhan
12.02.2011, 20:12
Bugün sahada mücadele eden bütün futbolcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ederim. Zor oldu ama daha kolay olmalıydı. Bunun sebebi başta yine hakemler, ikinci olarak pozisyonları cömertçe harcamamız oldu. Bu takım şampiyon olmayı fazlası ile hakediyor.

Takım savunmasında ve alan savunmasında sıkıntı yaşıyoruz. Savunmada adam paylaşımında sıkıntı yaşıyoruz. Oyunu gerektiğinde soğutma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Her zaman sol tarafımız koridor olurdu bu sefer sağ kanat oldu.

Bu galibiyet Trabzonspor'un puan kaybetmesini ellerini ovuşturup bekleyen Türk futbolunun kirli ve karanlık ellerine kapak olsun. Yayıncı kuruluşa ve sözde ulusal basına kapak olsun. Federasyon ve hakemlerin içindeki satılık insanlara kapak olsun. Alın teriyle kazanılmış beş kuruş parası olmayan bir takım kulüp yönetici ve başkanlarına kapak olsun.

ozturk
12.02.2011, 20:13
Umutla bu iş yürümez..

hazır formsuzken, Pawel e şans verilmeli..

nesta61
12.02.2011, 20:14
ingiltere alt liglerinden darlington'da Bize Her Yer Trabzon diyor..

Darlington 6 - 1 Eastbourne Borough

sametaydin
12.02.2011, 20:16
Zaten şurda yapılan yorumların çoğu burağı ıslıklayanlarla, şampiyonluğa inanmayanlarla ve köstek olmaktan başka işe yaramayan taraftarın bir başka türevi.
Ben eleştiri yapılmasın demiyorum bi yapıcı eleştiri vardır birde yıkıcı..Bizimkiler ise yıkıcıdan da öte.. İnsanlar istediğini yazar karışma demişsin o zaman sende benim yazdıklarıma karışma bu da benim düşüncem tmm mı ;)

Burda bi kısım arkadaşlara laf atıyorsun. Nasıl karışmayayım?

Şampiyonluğa inanmayan filan demişsin de öyle bişey yok kafandan konuşuyosun burada varsayımlarla konuşma. Yok onların türeviymiş de bilmem ne. Forumda eleştirmek ne zamandan beri köstek olmak. Sonuçta çok zorlama. Takım ve maç hakkında fikrin varsa söyle burdaki insanları eleştirmek sana düşmemiş.

TheCrow
12.02.2011, 20:17
Maçtanönce takımın üzerinde çok büyük bir stres ve baskı var, taraftarın da öyle, rakip düşme potasında can havliyle oynuyor seyirci desteği arkasında, hava sıcaklığı eksi 7 derece, ilk yarıdaki maçtan kalan bir kuyruk acıları var, herkes ekstra motive olmuş... Bu maçı 3 golle kazandık, hem de 2 kere rakibin beraberliği yakalamasına rağmen, üstelik 85. dakikada gol yedikten sonra... Peki yprumlar hangi ağırlıkta? "Hiç güzel oynamadık"... Vay arkadaş olaya bak yahu, her maç güzel oynayıp her maçını 5 golle mi kazanacak bu takım?.. Bir kez de mutlu olun yahu, bir kez... Şuraya yazıyorum, sezon sonu şampiyon olalım, "niye daha fazla puan farkıyla şampiyon olmadık, bu takımdan bir şey olmaz" diye yorum yapılmazsa, ben de hiç bir şey bilmiyorum.

Murat Altun
12.02.2011, 20:18
Yahu Turkiyenin en iyi hocasi Senol Hocami vede futbolcukarimizi lutfen rahat birakin yahu Birakin bu hafta sonu galibiyetimizin tadini cikartin
Birde takimimiz neden stress yapiyor diyoruz Otu moku herseyi bukadar cok elestriren galip geldigimiz mactan sonra bile ( ki takimiz lider ) her firsatta hocayi oyuncularimizi yerin dibibe sokan taraftari olan bir takim nasil stres yapmasin
Biraz susun yahu..!

Ali YİĞİT
12.02.2011, 20:19

Şampiyonluğa inanmayan filan demişsin de öyle bişey yok kafandan konuşuyosun burada varsayımlarla konuşma. Yok onların türeviymiş de bilmem ne. Forumda eleştirmek ne zamandan beri köstek olmak. Sonuçta çok zorlama. Takım ve maç hakkında fikrin varsa söyle burdaki insanları eleştirmek sana düşmemiş.

Beni eleştirmek sana mı düştü peki? Belirleyicisi kim?
Kafamdan konuşuyorum evet sen farklı bi yerden mi yapıyosun bu işlemi;)

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:19
Umutla bu iş yürümez..

hazır formsuzken, Pawel e şans verilmeli..

Abi bence Burak forvete Yattara kanata gelirse daha iyi oluruz :)

Altan Atabay
12.02.2011, 20:20
Maçtanönce takımın üzerinde çok büyük bir stres ve baskı var, taraftarın da öyle, rakip düşme potasında can havliyle oynuyor seyirci desteği arkasında, hava sıcaklığı eksi 7 derece, ilk yarıdaki maçtan kalan bir kuyruk acıları var, herkes ekstra motive olmuş... Bu maçı 3 golle kazandık, hem de 2 kere rakibin beraberliği yakalamasına rağmen, üstelik 85. dakikada gol yedikten sonra... Peki yprumlar hangi ağırlıkta? "Hiç güzel oynamadık"... Vay arkadaş olaya bak yahu, her maç güzel oynayıp her maçını 5 golle mi kazanacak bu takım?.. Bir kez de mutlu olun yahu, bir kez... Şuraya yazıyorum, sezon sonu şampiyon olalım, "niye daha fazla puan farkıyla şampiyon olmadık, bu takımdan bir şey olmaz" diye yorum yapılmazsa, ben de hiç bir şey bilmiyorum.

bu yorumu çok beğendim:)

Özgür Yazıcı
12.02.2011, 20:21
senol gunes basin toplantisinda engin ve burak olayina degindi mi? bu konuda bilgisi olan var mi?

Şenol Güneş Acıklamaları

"Herkes işini yapsın"

Güneş, hakemlerin de kendisinin de işini yaptığına işaret ederek, "Herkes işini yapsın, seyirci işini yapsın, futbol güzel olur" dedi.

Spor Toto Süper Lig’de deplasmanda Sivasspor’u 3-2 mağlup eden Trabzonspor’un teknik direktörü Şenol Güneş, "Bizim için sıkıntılı bir maç oldu, çünkü bugünkü oyunumuzu karşılığı çok daha rahat bir galibiyet olması gerekirken, zor bir maç kazandık" dedi.

Güneş, maçın ardından yaptığı açıklamada, ikinci yarının iyi oynayan, ama kazanamayan iki takımın karşı karşıya geldiğini belirterek, "İkimiz için de zordu, hem bizim için, hem de Sivasspor için zorlu bir maçtı. Sivasspor’un sahasında oynaması sebebiyle seyirci desteğiyle maça daha arzulu, istekli başlayacağını bekliyorduk. Biz de hırslıydık, istekliydik" diye konuştu.

Golü erken bularak avantajlı duruma geçtiklerini ve bu avantajı da uzun süre koruduklarını, çok da pozisyon bulduklarını dile getirin Güneş, "Maçın tamamına bakarsak oyun ve skor üstünlüğü bizde, ama her şeye rağmen daha farklı kazanabileceğimiz maçı puan kaybıyla bitirebilirdik, öyle bir maç oldu, değişik maç oldu. İzleyenler için heyecanlı maç oldu, ama bizim için sıkıntılı bir maç oldu, çünkü bugünkü oyunumuzu karşılığı çok daha rahat bir galibiyet olması gerekirken, zor bir maç kazandık" ifadesini kullandı.

İkinci yarının ilk 3 puanını aldıklarını, bu galibiyetin moral açısından iyi olduğunu anlatan Güneş, "Ama biz de tabi bugünkü maçı tüm bu şartlara rağmen zor kazanmamız bizim eksiğimiz" dedi.

Hakemlerle ilgili soru üzerine Güneş, hakemleri şikayet ederek bir yere varılamayacağını daha önceden söylediğini, bu konularla ilgili yapılan konuşmaların seyirciyi tahrik ettiğini, futbolcuları da gerdiğini bildirdi.
Hakemler konusunu tartışmaya açmak istemediğini belirten Güneş, "Biz bu konuda mağduriyetimizi de içimize çektik, bir haksız puan da almadık. Bugün de hakemle ilgili olarak, hakeme bağlı olarak puan almadık, onu rahatlıkla söyleyebilirim. O yüzden bizim vicdanımız rahat, biz saha içinde oynuyoruz, oynamaya da devam ediyoruz" diye konuştu.

Güneş, hakemlerin de kendisinin de işini yaptığına işaret ederek, "Herkes işini yapsın, seyirci işini yapsın, futbol güzel olur" dedi.

Güney Kore’de görev yaptığı sırada hakemlerle ilgili yaptığı açıklamalara değinen Güneş, futbol oynatmaya izin veren, çabuk oynatan, sertliğe ve zaman geçirmeye izin vermeyen hakemleri tebrik ettiği belirterek, şöyle devam etti: "Bunun dışında hakemleri eleştirecek bir konu yok. Çünkü futbolun hızlı oynanması için hakemlere ihtiyaç var, ben bunları söyledim. Schuster ile ilgili, Hagi ile ilgili bir ifade kullanmadım ki, ben yabancıydım, orada bunları söylüyordum hakemlerle ilgili daha hızlı oynansın diye, aynı şeyi yabancı olan Schuster ile Hagi söyledi. Orada kulak misafiri oldular, aldıkları alıntılarla ben Schuster’i ve Hagi’yi suçlamışım diye yazdılar. Böyle bir ifadem yok ki. Söylediğimden de anlaşılan buysa Türkiye’nin sıkıntısı bu..."

Trabzonspor’un iki golünü kaydeden Burak Yılmaz ise ligin ikinci yarısında üzerlerinde bir ölü toprağı olduğunu ifade ederek, "Bugün bunu üzerimizden atmamız gerekiyordu. Galip gelmek çok önemliydi. Bugün bunu başardığımızı düşünüyorum. İkinci devre bizim için bugün yeniden başlıyor. İlk devredeki Trabzonspor havasını tekrar yakaladığımızı düşünüyorum" diye konuştu. Trabzonsporlu savunma oyuncusu Glowacki ise galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.

ozturk
12.02.2011, 20:21

+1967

Hakaret olmadığı sürece isteyen istediğini eleştirir.İsteyen şampiyonluğa inanır isteyen inanmaz. Düşüncesini koyar ortaya..

Kalkıpta bir düşünce ortaya koymuş kişilerin mesajlarını alıntılayıp bunlar şöyle kötü taraftar bunlar böyle kötü taraftar diye yargılama ve taraftarlığı ölçme hakkı kimsede olmamalı.

ofluoglu
12.02.2011, 20:22
Yahu Turkiyenin en iyi hocasi Senol Hocami vede futbolcukarimizi lutfen rahat birakin yahu Birakin bu hafta sonu galibiyetimizin tadini cikartin
Birde takimimiz neden stress yapiyor diyoruz Otu moku herseyi bukadar cok elestriren galip geldigimiz mactan sonra bile ( ki takimiz lider ) her firsatta hocayi oyuncularimizi yerin dibibe sokan taraftari olan bir takim nasil stres yapmasin
Biraz susun yahu..!

kardesim cok haklısın
ama afkurmaktan o kadar keyif alıyorlar ki
isimiz zor : )

DePaR
Nerde o eski selçuk korner bile kullanamayan yattara gibi olmuş, bir tane forvet lazım olduğu teofilo olayından beri belliyken hala bir forvetimiz yok, gol atmadan nasıl şampiyon olacaz.

Mesut
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2011212_sivasspor__trabzonspor/AAFOTO_0348_12022011182358207_R_SPO_20110212000000 _SVS388.jpg (http://www.ligtv.com.tr/Galeri.aspx?g=498&pid=14&p=1)

hişşşşşşşşşş

BiZe HeR YeR 61
12.02.2011, 20:23
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

AKSOY_61
12.02.2011, 20:24
Sivas saolsun bu sene bayağı bi işimizi gördü.
6 puan ve +6 averaj az değil.

Küme düşmeseler de seneye de 6 puanımız garanti olsa.

Ahmet Başkaya
12.02.2011, 20:25
Burak inanmış , hırs yapmış . Trabzonu sahiplenmiş küfürleri duyup golden sonra suss işareti yapması çok güzeldi .

Asi Çaykaralı61
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2011212_sivasspor__trabzonspor/AAFOTO_0348_12022011182358207_R_SPO_20110212000000 _SVS388.jpg (http://www.ligtv.com.tr/Galeri.aspx?g=498&pid=14&p=1)

hişşşşşşşşşş

Koçum benim be bugün çok güzel iki gol attı :)

Erdem Keser
Geldiği, alındığı hatta Gökhan'ın transfer edildiği günden beri Burak'ın bu ligin en etkili ve öldürücü hücum silahı olduğunu söyledik buralarda.Fizik, top saklama, sürat , hava hakimiyeti, gol vuruşu herşey var.Yuhalandığı günde söyledik, milli maç sonrasında da güvenildiği takdirde takımı sırtına alıp taşıyacak bir oyuncu.Nitekim bugünde Hayrettin'le Rada'yı sırtına alıp tur attırdı.Bir tane kafa sektirmeden hepsini tek tek indirdi, bir tanesini ıskalamadı.Allah nazarlardan saklasın.Antalya maçında da sahanın en iyisiydi bu maçtada.Şampiyon olursak en önemli katkılardan bir tanesi Burak'ındır.Allah utandırmasın bundan sonrasında.Siz aldırmayın "kazmada olsa atıyor ehuheheh" diyen ebleklere.

Ali YİĞİT
12.02.2011, 20:26
Teşekkürler ..

Hakaret olmadığı sürece isteyen istediğini eleştirir.İsteyen şampiyonluğa inanır isteyen inanmaz. Düşüncesini koyar ortaya..

Kalkıpta bir düşünce ortaya koymuş kişilerin mesajlarını alıntılayıp bunlar şöyle kötü taraftar bunlar böyle kötü taraftar diye yargılama hakkı kimsede olmamalı.

Hala daha başka taraflarınızla beni anlamaya ısrar ediyorsunuz.pes ya başka bişey demiyorum bugün öğlen aynı şeyi ömere de yaptınız anlaşılan o ki biz bitmişiz.Bırakın bitmeyi daha biz olmayı öğrenememişiz...Sil at kafandan tüm yazdıklarımı siz haklısınız ne diyebilirim ki istediğiniz olsun yoksa olayı gittikçe kişiselleştirmeye başladınız...

TSelif
12.02.2011, 20:26
Her maç sonunda Şenol hocaya hakemleri sormalarından midem bulandı artık ... yeter ya !!

Adil ÖZGÜR
12.02.2011, 20:29
Haklisin renktas. Yaptigi hareket ile bizi rezil etti. Jaja pozisyona girmemis iken uygun pozisyondaki Burak'a pas vermeyip kisisel probleminde neredeyse Trabzonspor'un zarar görmesine neden oluyordu. Oysa Burak kaleci ile karsi karsiya kalacakti. Senol Günes'e ''Beni cikart'' demesi ve ilk yari sonunda formasini cikartmasi da terbiyesizligine tavan yaptirdi.
Bu çocukta bir ARIZA var, birden kendini KİLİTLİYOR. Ondan sonra Onbiri göremiyor. HD kalitesine alışması lazım. Yani Hidrolik DİREKSİYON :) Olmaz bu kadar yav :)

abi inanılmaz çıkardı ben gol sandım tam mouse falan fırlatacaktım ki gözlerim fal taşı gibi açıldı :))) abi umutla olmuyor maalesef artık anlayalım
Türkiyenin en büyük kalecisi geliyorum diye bağırıyor.

Ayhan Yüksek
Stresten ölecektim, yeni yeni kendime geliyorum, çok rahat izleyeceğimiz maçı sıkıntıyla bitirdik, çok kaçırdık hemde net pozisyonlar, iyi değildik belki ama kötüde değildik,önemli olan 3 puandı onuda aldık Allaha çok şükür, son 3 haftada kaybedilen puanların vermiş olduğu stres çok belli takımda panik havası var o meşhur paslaşmalarımızı bir kenara bıraktık, bu maçta galibiyet çok önemliydi aldık devamı gelir inşaallah,Pawelin oynaması gerekli artık diye düşünüyorum.

sametaydin
Beni eleştirmek sana mı düştü peki? Belirleyicisi kim?
Kafamdan konuşuyorum evet sen farklı bi yerden mi yapıyosun bu işlemi;)

Kardeşim ben seni eleştirmiyorum. Sadece yapmamanı söylüyorum burada renkdaşız hatalı olduğunu düşündüğüm için ricada bulundum. Bu şeye devam etme diyorum sana. Ama sen bilirsin. Kafandan konuşuyosun derken ezbere konuşuyosun demek istedim. :)

İyi akşamlar.

karaman6106
12.02.2011, 20:30
ikinci-yarının-en-forumsuzu-hoca.
burak-direkt-forvet-yada-forvetarkası-oynar-sağ-sol-açık-oynayamaz
jaj-yoruluyor65te-ortasahaya-takviye-alıp-colman-forvetarkasına-kaydırılabilir.
forumsuz-umutun-yerine-60dansonra-burak-yada-pavel-oynar.
içsahada-yattara-kesinlikle-oynar-

İskender Çakmak
12.02.2011, 20:30
milliyet gazetesi de sok diye vermis engin burak olayini bu kadar serefsiz olabilirler ancak ozur dileyerek soyluyorum arkadaslar ama eyyamci olmus bunlar

futbalski60
12.02.2011, 20:31

Yapıcı eleştiri olmalı padişahım çok yaşa ya da bu takımdan bir şey olmaz gibi boş yorumlarla bir yere varılmaz. Ben mesela beğenmedim oyunu stresmiş filan boş bahaneler bunlar stresi olan takım ilk dakikada golü bulduğunda açılırdı ama Trabzonspor erken gol bulmasına rağmen kötü oyununu devam ettirdi. Takımda iyi gitmeyen şeyler olduğu belli 4 haftadır sahada yoklara oynayan bir takım var eminim çoğu kişi böyle düşünüyordur bazı gerçekleri görmek ve o sorunları çözmek lazım yoksa 3 puan aldık her sey güzel hoş dersek haftaya bir darbe daha yeriz.

hüseyin1975
12.02.2011, 20:32
milliyet gazetesi de sok diye vermis engin burak olayini bu kadar serefsiz olabilirler ancak ozur dileyerek soyluyorum arkadaslar ama eyyamci olmus bunlar

Firsat verdik isde, simdi bu olayi bü<ütürler.
Derhal Futbolcularimiz Basin Toplantisi düzenleyio bunlarin önüne gecmeli.

Çağatay Özmen
12.02.2011, 20:32
takımlar fenerbahçe maçından sonra ileride pres yaparak etkinliğimizi bozabileceklerini gördüler. takımımızdaki fiziksel yorgunluk -veya isteksizlik de olabilir- de buna eklenince son maçlarda zorlanmaya başladık. bugünkü maçta yenmiş olmamıza rağmen açıkça görüldü ki takım alarm vermeye devam ediyor.

Ayhan Yüksek
12.02.2011, 20:33
Burak-Engin olayını büyütmemek lazım,aile içinde olur böyle şeyler,istanbul yalakası medya aranıyor nasıl karıştırayım diye adiler ,yarın Burak Engin kol kola bir fotoğraf karesi verinde morarsın yalamalar.

TSelif
12.02.2011, 20:35
4 haftadır dökülen takımın iki hafta penaltısı verilseydi şimdi +4 puanımız daha vardı.
Bu arada Burak Engin olayı muhatapları tarafından çoktan unutulduğu halde biz üzerine gidiyoruz. Eşiyoruz deşiyoruz bişiler bulmaya çalışıyoruz.!!! bravo bize :)

BiZe HeR YeR 61
12.02.2011, 20:36
Firsat verdik isde, simdi bu olayi bü<ütürler.
Derhal Futbolcularimiz Basin Toplantisi düzenleyio bunlarin önüne gecmeli.
İt ürür kervan yürür !

DePaR
Engin kendini üzerindeki formadan dahamı değerli sanıyor, nedemek oynamam nedemek o formayı çıkarmak ???

Ayhan Yüksek
Egemenin nekadar önemli bir oyuncu olduğunu görüyoruz şu son 3 haftada onsuz bi eksiklik var, hırsı sağlamlığı defansı toparlıyordu takıma pozitif güç veriyordu, biranönce düzelir inşaallah, bu arada kimse kızmasın Şenol güneşi çok seviyorum ama oda formsuz bu ara,tedirgin yanlışlar yapıyor,tecrübesiyle kalitesiyle bu yanlışların önüne geçmeli.

exelans_25
bu galibiyet hafta arası bu takım şampiyon olamaz diyenlere gelsin ne olursa olsun moral bozmak yok bu sene o sene

coren
Takımda pres adına hiçbirşey yoktu yine orta sahamız yol geçen hanı gibiydi...Hocanın oyuna müdahale etmeme hastalığı bu maçta zirve yaptı bir başka zirve yapan isimse Burak'tı..Gerçekten çook ama çook kritik iki gol attı..Engin bencillik etmeyip Burak'a pas verse maç buralara gelmezdi bence...Hepsi bi kenara sonunda galip geldik derin bir nefes aldık artık ayağa kalkmamız lazım...

hüseyin1975
12.02.2011, 20:38
Engin kendini üzerindeki formadan dahamı değerli sanıyor, nedemek oynamam nedemek o formayı çıkarmak ???

Formasini Sivasli bir Oyuncuya vermis, bunda birsey yok bence.

ozturk
12.02.2011, 20:39
Hala daha başka taraflarınızla beni anlamaya ısrar ediyorsunuz.pes ya başka bişey demiyorum bugün öğlen aynı şeyi ömere de yaptınız anlaşılan o ki biz bitmişiz.Bırakın bitmeyi daha biz olmayı öğrenememişiz...Sil at kafandan tüm yazdıklarımı siz haklısınız ne diyebilirim ki istediğiniz olsun yoksa olayı gittikçe kişiselleştirmeye başladınız...

Bak kardeşim maç 3-2 bitti. Ama 2-2 bitmesi işten bile değildi.Bu şekilde çok çok az maç kazanırız bir daha.

Ben şunu düşünüyorum. Oynanan futbol kötü çoook ciddi bir düşüş var. Orta Saha, Forvet formsuz..

Onurun müthiş performansı olmasa zaten galip gelemezdik.

Takımdaki bu gözle görülür düşüş ve hasbelkader bu takımı yıllardır takip eden biri olarak durumumuzun iç açıcı olmadığını ve korkarım bundan sonrasının da ligin ilk yarısı gibi olmayacağını düşünüyorum..

ha burda hoca eleştirilir, futbolcular eleştirilir. Bunda herkes özgürdür.
Ama başkasının kalkıp bu eleştirileri alıntılayıp siz şöyle taraftarsınız,siz takıma zarar veriyorsunuz gibi insanların taraftarlıklarını sorgulamak hiç hoş değil.

Biz buna karşı çıkıyoruz..

Kısacası -hakaret olmadıkça- herkes herkesi eleştirebilmeli

Herkesin fikri kendine:)

AKSOY_61
12.02.2011, 20:39
Jaja maçın başında değil de sonradan girip skoru değiştirebilecek bir oyuncu olarak değerlendirilse
daha iyi olacak sanki.Şuan 90 dk lık maçı kaldıramıyor güçlenince ilk 11 oynar.

Burak yılmaz, engin baytar, jaja, colman gibi oyuncuların dünü bugünü tutmuyor hala daha çok
istikrarsız bir görünüt çiziliyorlar bu da en çok hocayı zorluyor.

Pawel umutun kötü olduğu maçlarda oynayabilmeli artık.Umutu çok severim tamam da kötü olduğu zaman da
hiç çekilmiyor adam.

Selçuktaki düşüş bariz olarak belli oluyor artık.Kafası başka yerde mi olduğundan yoksa kamp dönemini iyi geçirmediğin mi bilmem
eski selçukdan eser yok.

Selçukdaki düşüşün aynısı serkanda da var.Bu maç ileriye süper paslar attı ama Grosicki nin önünde iyi oynamadı.
2 kere bakkala gitti birisi de gol oldu zaten diğeri de çok tehlikeli bir pozisyon yarattı.

Taımda istikrar abidesi olarak sadece Onur kaldı.
Serkan gibi selçuk gibi belli bir standartı olan oyuncular da düşüş yaşayınca takım aksıyor.

Sonuçta çok iyi bir 3 puan aldık ama gelecek adına pek ümitli olamadım bu maçta.
Bunda takımdaki bazı düşüş yaşayan oyuncuların yanında egemenin sakatlığı ve iç sahadaki maçlarımızı yine
avniaker gibi artık nefret etmeye başladığım bir stadda oynamak zorunda olduğumuzdandır.

Özkan Şentürk
12.02.2011, 20:40
Herşey biryana, sivas takımında orta sahadaki Kadir'i çok beğendim.Selçuk'a alternatif ararken mutlaka düşünülmeli bence.

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:42
bu galibiyet hafta arası bu takım şampiyon olamaz diyenlere gelsin ne olursa olsun moral bozmak yok bu sene o sene

Haklısın Abi bizler her zaman takımımızın arkasında olmalıyız.Her takım puan kaybı yaşar.Var mı tersini düşünün ben cevap vereyim tabii ki de hayır.Bu zamana da düşüş zamanı derler.Biz yaşadık düşüş zamanı.İNŞALLAH şimdi yolumuza uygun adımlarla,ayaklarımız yere basarak devam edeceğiz :)

TheCrow
12.02.2011, 20:43
Yapıcı eleştiri olmalı padişahım çok yaşa ya da bu takımdan bir şey olmaz gibi boş yorumlarla bir yere varılmaz. Ben mesela beğenmedim oyunu stresmiş filan boş bahaneler bunlar stresi olan takım ilk dakikada golü bulduğunda açılırdı ama Trabzonspor erken gol bulmasına rağmen kötü oyununu devam ettirdi. Takımda iyi gitmeyen şeyler olduğu belli 4 haftadır sahada yoklara oynayan bir takım var eminim çoğu kişi böyle düşünüyordur bazı gerçekleri görmek ve o sorunları çözmek lazım yoksa 3 puan aldık her sey güzel hoş dersek haftaya bir darbe daha yeriz.

Benim anlatmak istediğim o değil. Hiç bir şeyden memnun olmayan garip bir topluluk halini aldık. Şu maçtan önce herkes nasıl olursa olsun bir galibiyete razı iken, maç bittikten sonra güzel oynamadık diye nerdeyse ağlayacağız. Yoksa ben de yazdım zaten "bu maçtan mutlaka dersler almalıyız" diye. Nedir mesela, Umut ve Burak ikisi de gününde değilse maç kazanmamız zor, ikisinden biri gününde ise kolay, ama ikisinin birden gününde olmaması olasılığı da hayli yüksek. Pawel iyi çıksın diye dua etmeye şimdiden başlayalım. Aynı durum Selçuk-Colman ikilisi için de geçerli. Colman en son iyi maçını aylar önce oynadığı için bu ikilinin aynı anda kötü olması tamamen Selçuk'a kalmış durumda. Oraya alternatif alınmadığı için de Colman'ın bir an önce düzelmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı. Şenol Hoca oyuna biraz daha erken müdahale etmeli, Jaja-Ceyhun değişikliği ne kadar yerinde ise garibim Serkan'ın 85 dakika tek başına 2'ye 1 yakalanmasına önlem alınmaması da o kadar vahimdi.

ESER

kesinlikle..

ankaragucu maci sonrasinda 12 yasinda bir kardesimiz herkes ortaligi yakip yikarken cok guzel bir yorum yapmisti..

hertakim dusus yasar ve bizde o dususu yasiyoruz.iyi ki erken yasadik. cunku deparimiz ligin kritik haftalarina denk gelecek ve sampiyon olacagiz demisti.. boyle bir onguruye 12 yasinda bir kardesimiz sahip iken akil olmasi gereken arkasaslarimizda ha bire bir panik havasi hakim. sezon sonu bu takim sampiyon olacak . buna herzamankinden daha fazla inaniyorum bu sene.

TSelif
Takımı oynanan futbolu futbolcuyu hocayı eleştirebilirsin .... ama kalkıp burda kendinizi inandırın şampiyon olamayız derseniz tepkiyi yersiniz. Çünkü o farklı bir şey.
Sen inanmıyorsan tek başına inanmıcaksın ve de burdaki insanların canını sıkmayacaksın ... bu kadar basit di mi !

ISTS

Şampiyon olduğumuzda yapılacak ilk yorumu ben biliyorum : Bu takım şampiyonlar liginde iş yapmaz.

Şenol Hoca'nın bugün dediği gibi: Herkes işini yapsın. Taraftarda işini yapsın; takımını desteklesin.

Mehmet S. Pervan
12.02.2011, 20:44
Abartmayalım, herkesin üzerinde büyük yük var, stres kötü şeydir, dışlamayalım, kazanalım.

Jaja maçın başında değil de sonradan girip skoru değiştirebilecek bir oyuncu olarak değerlendirilse
daha iyi olacak sanki.Şuan 90 dk lık maçı kaldıramıyor güçlenince ilk 11 oynar.

Burak yılmaz, engin baytar, jaja, colman gibi oyuncuların dünü bugünü tutmuyor hala daha çok
istikrarsız bir görünüt çiziliyorlar bu da en çok hocayı zorluyor.

Pawel umutun kötü olduğu maçlarda oynayabilmeli artık.Umutu çok severim tamam da kötü olduğu zaman da
hiç çekilmiyor adam.

Selçuktaki düşüş bariz olarak belli oluyor artık.Kafası başka yerde mi olduğundan yoksa kamp dönemini iyi geçirmediğin mi bilmem
eski selçukdan eser yok.

Selçukdaki düşüşün aynısı serkanda da var.Bu maç ileriye süper paslar attı ama Grosicki nin önünde iyi oynamadı.
2 kere bakkala gitti birisi de gol oldu zaten diğeri de çok tehlikeli bir pozisyon yarattı.

Taımda istikrar abidesi olarak sadece Onur kaldı.
Serkan gibi selçuk gibi belli bir standartı olan oyuncular da düşüş yaşayınca takım aksıyor.

Sonuçta çok iyi bir 3 puan aldık ama gelecek adına pek ümitli olamadım bu maçta.
Bunda takımdaki bazı düşüş yaşayan oyuncuların yanında egemenin sakatlığı ve iç sahadaki maçlarımızı yine
avniaker gibi artık nefret etmeye başladığım bir stadda oynamak zorunda olduğumuzdandır.
Olumsuz şeyleri temcit pilavı gibi tekrarlayıp duruyoruz zaten. Biraz da olumlu şeyler lütfen...

hüseyin1975
Bu Antepde galatasarayi cok sevdi yahu :-)

sametaydin
Engin, jaja ve burak orta sahaya hiç yardımcı olmuyor. Buna colman ve selçuktaki formsuzlukta eklenince orta sahası çok kötü bir takım haline geliyoruz. Defansif anlamda da kötüyüz. Serkanın tarafından iki gol yedik. Adamlar hep o taraftan geldiler burak bu bölgede serkana hiç yardımcı olmadı. Bununla beraber serkanın 2. golde hatası da çok büyüktü. Umut anlayamadığım kadar kötü. Sanırım brozeki denemenin zamanı geldi. Hocadan engin, jaja ve burak konusunda daha dikkatli olmasını bekliyorum. Alternatif olmasa diyecem ki hoca haklı bu oyuncuları oynatıyor. Ama hepsinin alternatifi var hoca bu oyunculara çok güveniyor ve bunlarda inat ediyor. Ama yanlış yapıyor bence.

MahmutHSO
Bu Mac donut macimizdi ve hence elestrilerimizi yaparken bunu gozardi etmeyelim.hence kazanmayi cok istedik ve savastik.Button takimi yurekten kutluyorum.

ozturk
12.02.2011, 20:45
takımlar fenerbahçe maçından sonra ileride pres yaparak etkinliğimizi bozabileceklerini gördüler. takımımızdaki fiziksel yorgunluk -veya isteksizlik de olabilir- de buna eklenince son maçlarda zorlanmaya başladık. bugünkü maçta yenmiş olmamıza rağmen açıkça görüldü ki takım alarm vermeye devam ediyor.

hafta içinde çift forvet olabilir dendi ama denemedi şenol hoca..

bence sistem değişikliği olumlu katkı yapabilir..

pawel de artık yavaş yavaş ısınmalı takıma..

hüseyin1975
12.02.2011, 20:46
Takımı oynanan futbolu futbolcuyu hocayı eleştirebilirsin .... ama kalkıp burda kendinizi inandırın şampiyon olamayız derseniz tepkiyi yersiniz. Çünkü o farklı bir şey.
Sen inanmıyorsan tek başına inanmıcaksın ve de burdaki insanların canını sıkmayacaksın ... bu kadar basit di mi !

Bunun üzerine Laf söylenemez:alkış:

Mehmet S. Pervan
12.02.2011, 20:46
Kaç senedir şampiyon olamamamızın sebebini bir kez daha açıkladığın için teşekkürler. Taraftarımızın yarısından fazlası melankolik!

Haçkalı
12.02.2011, 20:47
Umut çıldırttı delirtti hasta etti ama yinede kazandık maçı mutluyuz :)

İskender Çakmak
12.02.2011, 20:48
yalniz hocanin hala rotasyona gitmemesi sasirtici senol hoca kadroyla cok oynamiyor zorunluluk haricinde

futbalski60
12.02.2011, 20:50
Benim anlatmak istediğim o değil. Hiç bir şeyden memnun olmayan garip bir topluluk halini aldık. Şu maçtan önce herkes nasıl olursa olsun bir galibiyete razı iken, maç bittikten sonra güzel oynamadık diye nerdeyse ağlayacağız. Yoksa ben de yazdım zaten "bu maçtan mutlaka dersler almalıyız" diye. Nedir mesela, Umut ve Burak ikisi de gününde değilse maç kazanmamız zor, ikisinden biri gününde ise kolay, ama ikisinin birden gününde olmaması olasılığı da hayli yüksek. Pawel iyi çıksın diye dua etmeye şimdiden başlayalım. Aynı durum Selçuk-Colman ikilisi için de geçerli. Colman en son iyi maçını aylar önce oynadığı için bu ikilinin aynı anda kötü olması tamamen Selçuk'a kalmış durumda. Oraya alternatif alınmadığı için de Colman'ın bir an önce düzelmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı. Şenol Hoca oyuna biraz daha erken müdahale etmeli, Jaja-Ceyhun değişikliği ne kadar yerinde ise garibim Serkan'ın 85 dakika tek başına 2'ye 1 yakalanmasına önlem alınmaması da o kadar vahimdi.

Aynı şeyleri düşünüyoruz ben bir kaç cümlenizi yanlış algıladım pardon.

Ben kendi adıma iyi tempolu bir takım bekliyordum bu konuda hayal kırıklığı yaşadım tek isteğim puandan ziyade ilk yarıdaki takımın yakaladığı havayı, tempoyu tekrar yakalayabilmesiydi 4. maçta da bu havayı göremedim açıkçası puandan daha önemliydi bu benim için. Umarım oyuncular eski kimliğine kavuşur şuan sorun ne taktiksel ne de kurgu.. takımın, oyuncuların tekrar havaya girememesi asıl sorun.

TheCrow
12.02.2011, 20:53
Kaç senedir şampiyon olamamamızın sebebini bir kez daha açıkladığın için teşekkürler. Taraftarımızın yarısından fazlası melankolik!

Melankolik gayet güzel bir tabir olmuş.

Tamam iyi oynamadık diyoruz ama, çok net, %99 gol pozisyonu diye tabir edebileceğimiz bir sürü pozisyon var, Jaja'nın kaçırdığı, Umut'un boş kaleye atamadığı, ofsayt diye kesilen pozisyonumuz, Engin'in pas vermeyip şut çektiği, bunlar ilk anda aklıma gelenler. Bu takımın ölüsü bile fenerin ve bursanın toplam girdikleri gol pozisyonunun iki katı pozisyona giriyor, kodu mu oturtan bir forvetimiz yok. Tarihimizde zaten toplasan bir elin parmaklarını geçmez iyi forvetlerimiz. Melankolik olduğumuzdan mıdır nedendir bilmiyorum. Ama bizim yöneticilerde tarihten gelen bir bitirici forvet antipatisi var.

Mehmet Zeki
12.02.2011, 20:53
Sivasspor'lunun bir yorumu:

İb.. Trabzon olamazsın şampiyon dediğimiz an adamları lafı bitarafımıza soktu.Rezil olduk hocaa.Hayrettin seni Allaha havale ediyorum ayrıca.

ESER
12.02.2011, 20:55
iyi oynarken kazanamadigimiz maclarin bir telafisi gozuyle bakilabilir bu maca.
iceride antalyayi yenip sivas macina biraz olsun rahat cikip puan birakabilirdik. sivas ne kadar kotu bir takim olursa olsun bu ligin en onemli deplasmanlarindan birisi. yani ah tuh vah etmeye gerek yok.. futbolun kendine has bir konjonkturu var ve bir sekilde isliyor. sivas da alinan 3 puanin uzerine manisada kazanilacak bir mac bizi yine en buyuk favori yapacaktir. bugun sivas deplasmanina giden ve macin bircok bolumunde sivas taraftarini bastiran taraftarimiza ayrica tesekkur ediyorum. intiyacimiz olan sadece takimimiza guvenmek ve bu guveni onlara hissettirebilmek. bir hafta daha gecti ve biz hala lideriz..

Ertan1982
12.02.2011, 20:56
Aynen katiliyorum.Ne yerin dibine sokacan ne göklere cikartacan.Son 13 hafta ben güzel futbol felan beklemiyorum.Kafaylan oynasinlar yeter.1:0 olsun bizim olsun.Bu saaten sonra her macta 3 puandan fazla bisey beklemiyorum.

Bi Misal Bayern Schalke Sampiyonluk icin cekisisyorlardi burda Almanyada.Schalke son gün macini yeniyor ve Sampiyon saniyor kendini ama Bayern uzatmanin son dakkasinda Golu atiyor sampiyon oluyor.O sezon Schalke Bundesliganin en iyi top oynuyan takimiydi bence ve Gazetelerde "Meister der Herzen"Yani kalplerin Sampiyonu diye kutluyordu.Ama Sampiyonluk Kupasi o Gün Münchende Rathausta Bayern oyuncular tarafindan havaya kaldiriliyordu.2 ay sonra Insanlarin kafasinda ne "Meister der Herzeni" kaldi nede o sezon oynadiklari süper Futbol kaldi.Bildikler tek sey o sezon Bayern münchenin sampiyon oldugu.

ozturk
12.02.2011, 20:56
yalniz hocanin hala rotasyona gitmemesi sasirtici senol hoca kadroyla cok oynamiyor zorunluluk haricinde

Rotasyona gerek yok ..

Barcelona gibiyiz.O kadar iyiyiz ki 9-0 kazanacağımız maçı sırf heyecan olsun diye son anda 3-2 kazandık.Orta saha saat gibi işliyor. Her maç 700 pas yapıyoruz.

Selçuk Xavi, Serkan Iniesta.

Zaten şampiyon belli.Heyecan olsun diye takip ediyoruz ligi:)

hüseyin1975
12.02.2011, 20:57
Sivasspor'lunun bir yorumu:

Akilli Adammis:D

MahmutHSO
12.02.2011, 20:59
Inaninki bundan sonra cok daha rahat galibiyetler alacagiz.Bu macin stresi cok fazlaydi.Cok iyi mucadele ederek aldik maci.Lutfen olumsuz yorumlar yapip kendi kendimizin moralini bozmayalim

kemal koç
12.02.2011, 21:01
of ya ne maçtı umarım bu dönüş maçımız olur burak adeta ipten aldı bizi

Alihan Ertürk
12.02.2011, 21:02
Maç 1-1 olduktan sonra birlikte maç izlediğim abilerime Burak'ın ortaya çekilmesi ve Umut'un yerine sağ tarafa Yattara'nın oyuna girmesi gerektiğini söylemiştim.
Bunları söyledikten 2-3 dakika sonra Burak Umut'la yer değiştirdi, santrfor gibi oynamaya başladı. O ana kadar belkide sahanın en etkisiz oyuncularından olan Burak, ortaya geçtikten sonra yakaladığı iki net fırsatı da gole çevirdi.

Bugün Burak'ın yakaladığı pozisyonları harcamaması, zorlanmadan gol yapması artık Burak'ın o bölgede oynaması gerektiği fikrini verdi bana. :)
Umut'a güveniyoruz ama Umut'un o pozisyonları yakalasaydı atamayacağından adım gibi eminim.

Bundan sonraki maçlarda Umut'u biraz daha dinlendirsek, Burak'ı santrfor gibi oynatsak ve forvetin sağında Yattara / Jaja ikilisini değerlendirsek nasıl olur sizce?..

Artık sistem değişmeli..Çünkü artık rakiplerimizi kolay kolay deviremiyoruz bu sistemle, nasıl oynadığımız apaçık gözler önünde.

zafercalikoglu
12.02.2011, 21:02
süper moral oldu,bu takımımıza umarım bundan sonra devamıda gelecektir,hayırlısıyla
burak ı yuhlayan zihniyet bir kez< daha utanmıştır umarım..

TheCrow
12.02.2011, 21:07
Aynı şeyleri düşünüyoruz ben bir kaç cümlenizi yanlış algıladım pardon.

Ben kendi adıma iyi tempolu bir takım bekliyordum bu konuda hayal kırıklığı yaşadım tek isteğim puandan ziyade ilk yarıdaki takımın yakaladığı havayı, tempoyu tekrar yakalayabilmesiydi 4. maçta da bu havayı göremedim açıkçası puandan daha önemliydi bu benim için. Umarım oyuncular eski kimliğine kavuşur şuan sorun ne taktiksel ne de kurgu.. takımın, oyuncuların tekrar havaya girememesi asıl sorun.

Ben de tam tersine ne olursa olsun 3 puan alalım diye düşünüyordum. İyi oyun, tempolu futbol hiç umurumda değildi. Çünkü üst üste gelen puan kayıpları iyice kritik bir eşiğe gelmişti, bir kayıp daha her şeyin sonu olabilirdi. Şimdi kafalar rahatladı, iyi oyun, tempolu futbol işine şimdi bakabiliriz işte.

Punisher-61
12.02.2011, 21:07
Rahat kazanacagimiz maci zora soktuk..... Neyse önemli olan 3 puan sirada manisa var

.....
12.02.2011, 21:11
Nerde çok bilmiş karamsar Trabzonspor taraftarı he ?

Maçın favorisi kimmiş gördünüz mü şimdi ?

TheCrow
12.02.2011, 21:12
"ilk yarinin sadece 1-0 bittigine yatip kalkip dua edelim.
trabzon inanilmaz gol pozisyonlarindan yararlanamadi yoksa fark ilk yari en az 3 olurdu!
bakalim ikinci yari görüntü degisecek mi"

sivasspor forum sayfasından...

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 21:13
Nerde çok bilmiş karamsar Trabzonspor taraftarı he ?

Maçın favorisi kimmiş gördünüz mü şimdi ?

Ömer Abi çok güzel bir konudan değindiniz.Taraftar dediğin iyi günde kötü günde her zaman takımının yanında olur.Ben şahsen her zaman takımımın yanındayım ve arkasındayım :)

Bu sene ALLAH'ın İzniyle beklediğimiz başarıya Şampiyonluğa İNŞALLAH ulaşacağız :)

.....
12.02.2011, 21:15
Ömer Abi çok güzel bir konudan değindiniz.Taraftar dediğin iyi günde kötü günde her zaman takımının yanında olur.Ben şahsen her zaman takımımın yanındayım ve arkasındayım :)

Bu sene ALLAH'ın İzniyle beklediğimiz başarıya Şampiyonluğa İNŞALLAH ulaşacağız :)

Bazı taraftarlar iyi günde yanında olmayı , kötü günde takımı karalamayı seçiyor nedense.

Ama Allah'a şükürler olsun kazandık maçı. Bundan sonra puan kaybı yok :)

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 21:16
Bazı taraftarlar iyi günde yanında olmayı , kötü günde takımı karalamayı seçiyor nedense.

İNŞALLAH bundan sonra emin adımlarla ilerleyeceğiz.Buna ben sonuna kadar inanıyorum.Taraftarlarımızında inandığına ben şahsen inanıyorum.Kaliteli bir takıma sahibiz Şükürler olsun :)

Aman tekrardan yeniliyorum medyanın gazına gelmeyin hatta gelmeyelim

Mesut
12.02.2011, 21:19
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181502_10150142666947464_302939222463_8562542_1517 45_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=6151121&id=302939222463)

Burak Susun çok konuşmayın hareketini kime yaptı??
A)Sivassporlulara
B)Trabzonsporun Puan kaybetmesini 5 gözle bekleyen rakip takım taraftarlarına
C)Hepsine :))

mete61bordomavi
12.02.2011, 21:20
Sivas'ın bize ilk golü atan topçusunu almak lazım!
Adam futbolu biliyor, Serkan'ı madara etti o kanatta!
Bu ligde takımlarda iyi topçular var, onları alalım işte!
Tuhaf tuhaf transfer yapıp da yarım sezon alışmasını bekleyip,iki maç oynatıp sonra kaçmalarını beklemeyelim!

ESER
12.02.2011, 21:22
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181502_10150142666947464_302939222463_8562542_1517 45_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=6151121&id=302939222463)

A)Sivassporlulara

bence o hareketi emegini hice sayan, kufretmek icin firsat kollayan Trabzonspor taraftarina yapti ve hakliyli da.

hüseyin1975
Tuhaf tuhaf transfer yapıp da yarım sezon alışmasını bekleyip,iki maç oynatıp sonra kaçmalarını beklemeyelim!

Sivas küme düserse almasi kolay olur:)

.....
Onur un o kurtarışı belki de şampiyonluğun anahtarıdır...

TheCrow
12.02.2011, 21:23

Ömer, onlara yine can kurban. Büyük bir grup sadece kötü günde takımı karalıyor, iyi günde hiç ortada görünmüyor.

Semra
12.02.2011, 21:24
Şükürler olsun kazandık, yolumuz, şansımız açık olsun.
Galibiyette emeği geçen herkese çok teşekkürler, üç haftadır yüzüm gülmüyordu bu 3 puan çok iyi geldi.

Volkan Albayrak
12.02.2011, 21:24

mesela antep taş gibi takım olmuş

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 21:25
Onur un o kurtarışı belki de şampiyonluğun anahtarıdır...

Bencede bu kurtarış takımımız için olsun,Şampiyonluk için çok ama çok önemliydi

http://www.facebook.com/video/video.php?v=182748775094331&oid=50338233652&comments

Grosiçki'nin şutunu çok iyi çıkardı :)

Alihan Ertürk
12.02.2011, 21:27

A)Sivassporlulara

Bence Engin'e yaptı. :cool: :) :D

Gökhan Süleymanoğlu
Inaninki bundan sonra cok daha rahat galibiyetler alacagiz.Bu macin stresi cok fazlaydi.Cok iyi mucadele ederek aldik maci.Lutfen olumsuz yorumlar yapip kendi kendimizin moralini bozmayalim
Bana öyle geliyoki bundan sonra oynayacağımız hiç bir maç rahat geçmez. inşallah arkadaş inşallah diyorum.

AKSOY_61
Olumsuz şeyleri temcit pilavı gibi tekrarlayıp duruyoruz zaten. Biraz da olumlu şeyler lütfen...

Bjk liler gibi kendimizi mi kandıralım.Sivas maçında olumlu bişey var mıdı ki?
Düşünüyorumda belki piotrun oyunu vardır?
Şimdiden olumsuzlukları görmek sonradan boşuna ağlamamak lazım.

Eğer devre arasında olumsuzluklardan sadece bir tanesini örneğin stoper eksikliği görüp yönetime baskı yapılsaydı geçtiğimiz haftalardaki ve bundan sonraki 4..5 maçtaki olası puan kayıpları olmayacaktı belki de.

Takımın olumsuz yönlerini görmek kötü bişey değil bence.Hem oyuncular hem taraftar bazında ayakların yere sağlam basmasını sağlar.

61kralfatih
12.02.2011, 21:30
kan kustukturdular ya öldüm macı izlerken ya Ş.Güneşin hamle yapmakta beklemesini anlamdım umut hiç bişey yapmadı ya
her ne olursa olsun sonuna kadar BORDO MAVİ