PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

sedatterzi
12.02.2011, 18:14
TS bu maçta

1- İyi bir sol bek kazandı Piotr Brozek ( sağlam oynuyor-soğuk kanlı-artislik yapmıyor-haddini biliyor.)

2-3 puan ve kendine güven kazandı

Buğra Dege
12.02.2011, 18:15
yaw arkadaş ne mactı..fena oldum.

akin0834
onur burak engin...bugünün yıldızlarıydı...bitkisel hayattan cıktık resmen yaa :=)

Ahmet F. Zengin
Galatasaray bu akşam Antep'te 3 puanı.
Fenerbahçe'de Kayseri'de 2 puanını bırakıp ;
İstanbul'a dönecek.

Görürsünüz :rolleyes:

Fener İstanbulda oynuyor zaten ;)

ozturk
İstanbul'a dönecek.

fener kendi evinde oynuyor

Ertan1982
Bizim izleme komitesi de Polonyada yatıp kalkıyor ve şu Grosicki denilen adamı göremiyor, kimbilir Sivas ne kadar ucuza getirdi bu adamı. Seneye 10 milyon Euroya satarlar, Adam da eder yani
Adam tek başına bir takım yahu
1-1.5 mio euroya aldilar.

Numan Yerlikaya
Ben Umutu Yine Beğenmedim Çok mu Önyargılıyım Yoksa:o

61BrAvEhEaRt
Piort brozek damın kralı bu maçtan sonra eğer şenol hoca yine cale yi oynatırsa ben ona bundan sonra asla hoca demem ... Umut desen sahada yoktu yerine kesinlikle pawel brozek oynamalı ki bunu sekiztaş a karşı kupa maçında haketti ...

Burak YILMAZ a ise tek kelime kralsın :alkış:

Emrullah
12.02.2011, 18:16
Kazandığımız için çok mutluyum ama Trabzonspor'da işler yolunda değil bence. Bu maçta bunu anladım. Yani ne yaptığını bilen bir Trabzonspor yoktu sahada.

Bu kadar gol pozisyonunun kaçması normal değil. Tamamiyle konsantrasyon eksikliği ve laubalilik. Sıkışınca atmasını biliyoruz ama öndeyken bir türlü atamıyoruz. Nasıl olsa öndeyiz diye. Bu bize pahalıya patladı. Hala daha mı akıllanamadık? Anlayamıyorum, anlayamıyorum. Çok doluyum, mutluyum ama bir o kadar da kızgınım.

Ben ders alırız, ders alırız diyordum hep. Hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Ama görünen o ki hiç bir ders almamışız. Kasımpaşa ve Sivas haricinde hiç bir maçı böyle çeviremeyiz. Şenol Hoca artık radikal kararlar almalı. Yoksa geleceğimizi iyi göremiyorum, görmek istiyorum ama malesef bugünkü maç çok yanılttı beni.

Gürsoy61
İstanbul'a dönecek.

Galatasaray yense ne olur Allah aşkına.Ayrıca Fenerbahçe Kayseriyle kendi sahasında oynayacak.

Berke6198
kesinlikle doğru bugünün en kötüsüydü

Gerçekten bu gün çok kötüydü ama 2-3 tane saçma top kaptırıyor diye silersek böyle adamları takımda kimse kalmaz bunu Umut'ta yapıyor Burak'ta yapıyor Colman'da yapıyor Selçuk'ta yapıyor bunlarıda silelim bakalım ne çıkacak ortaya Selçuk bu gün çok mu iyiydi peki soruyorum Bütün BMN ailesine.

Fatih Özkan
- Ya onu bırakında Onur o kafa topunu nasıl çıkardı be , valla en az Burak'ın golleri kadar önemliydi:)

Elimdeki çayla donup kaldığım pozisyon...

Ömer TOPAL
nasıl bir maçtı bu nefesim kesildi son dakikalar...Teşekkürler uşaklar....tabi engin ve jaja unsuruna dikkat edelim...enginle burak arasında olanlarda ise burak yerden göge kadar haklıydı arkadas..engin iyi hoş ama pas atma işine gelince cıvıtıyor bazen..neyse stresten diyelim.....

Hasan ZAİMOĞLU
sivasın polonyalısıda iyi kumaş.

Mellih
geç oldu, güç oldu..
nabalım zor zamanlar geçirdik..
inşallah bu maçla birlikte havamızı yakalarız..

Serdar A
Bu Sivas taraftarlarının Trabzonspor ile bacak germeye çalışması da ayrı bir vaka .

Adamlar tezgah ile 3 puanımızı aldı , iyi geçmesi muhtemel bir sezona 5 maçlık bir ceza ile başladık . Adamlar o gün bu gündür bordomavi gördükleri yerde matadoru görmüş boğa moduna giriyorlar . Bütün rakipleri Trabzonspor forması ile çıksa Sivas üst sıraları zorlar .

Kerim 29
Bence Colman kötü oynamadı

yorumsuz6117
Ben Umutu Yine Beğenmedim Çok mu Önyargılıyım Yoksa:o

Umut berbattı bu maç yedeğe çekilme vakti çoktan geldi.

Canberk
12.02.2011, 18:17
Fener İstanbulda oynuyor zaten ;)

fener kendi evinde oynuyor

Pardon beyler şaşırdım ben birden ççç
Olsun sonuçta onlarda evine dönecek akşam ev nerde İstanbulda ççç :p

Barış Burak
güntekine soru soran vodafonlu varya,onu selimin yeni reklamındaki gibi Allah diye diye uçurturum.böyle sorumu olur lan!

Burak Sahin
ne kadar acaip taraftarimiz var biri diyo colman kariyerinin en kötü oyununu bugün oynadi digeri diyo cok iyi oynadi sahada basmadik yer kalmadi bende diyorum ne eski colman kadar verimliydi nede eski colman kadar kötüydü acaba bu sivas macinin diisnda bizim takim 2 mac dahami oynadi :) birinde cok iyi birindede cok kltü yonadi colman :)

tsburak08
Her zaman diyorum yine diyeceğim. Burak Yılmaz ilerde santrafor olmalı...

ALLAH ONUR'U BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN....
Kesınlıkle ya Umut'a şuan küfürler etmek ıstıyorum..yolda görsem sakatlıcam bır daha kı maç oynamasın dıye,bır ınsan bu kadar mı kötü oynar.forvet oynayan bır oyuncunun ayağı bu kadar dengesız olabılır mı ya..

Burak ılerıde sağ açıkta yattara oynasın.. pawel ı de bır türlü göremedık..

Oğuzhan
Ben Umut'u çok seven bir futbolcu olarak bu maç bende beğenmedim ama 90 dakika boyunca adamını kovalaması onun için bir artıydı. Bütün maç durmadan koştu , Burak orada adamını kovalamakta yetersiz kalıyordu. Böyle oynamamız daha iyi bence , Burak daha yetenekli gol vuruşlarında.

Özkan
12.02.2011, 18:18
Jaja ve Engin'i sahada görmek istemiyorum. Colman ve Umut biraz dinlendirilmeli.

Armağan Dere
Umut Bulut,topu 5 metreden boş kaleye auta atmak her babayiğidin harcı değildir

Hürgün Aygün
Müthiş maçtı gerçekten öldük öldük dirildik sırada Manisa var..

Koray
Grosicki ne ayak anlamadım nasıl almış bu adamı Sivas...

Hasan ZAİMOĞLU
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179865_180690975306135_148427865199113_404864_5831 887_n.jpg

Burak Sahin
TS bu maçta

1- İyi bir sol bek kazandı Piotr Brozek ( sağlam oynuyor-soğuk kanlı-artislik yapmıyor-haddini biliyor.)

2-3 puan ve kendine güven kazandı

bana göre cale den hicbir artisida eksiside yoktu :)

omermk
takımın üzerindeki baskıyı geçen hafta Antalya maçında canşı görmüştüm. Stres deplasmanda daha az olmakla birlikte hala devam ediyor.
Bu stresi azaltma anlamında bu galibiyet çok önemli. Hele hele 2 kez öne geçmemize rağmen maçı kazanmamız ilerleyen günlerde yaşayacağımız bu tür olumsuzluklarla başa çıkmamızı kolaylaştıracaktır.
Haftaya da deplasmanda oynamamız kesinlikle bizim için çok büyük bir avantaj.
Oynadığımız futbola gelince hücumda çoğalamamak temel problemimiz.
Bugün attığımız 3 golde rakip takımın çok büyük defans hatalarıyla yakaladığımız pozisyonlardı. Kapanan takımlara karşı maalesef bu oyun şablonu ile başarılı olmamız her geçen gün zorlaşıyor.
Colman inanılmaz kötü oynuyor. Tamam gol pasını vermiş olabilir ama bugün aldığı hemen hemen her topu kaptırdı ve defansta hazılrıksız yakalanmamıza neden oldu.
Umut her zaman gol kaçırdı bundan sonra da kaçıracak ama şu anda özgüveni yerlerde sürünüyor. Bence hocanın onu biraz dinlendirmesi gerek. Brozek hala hazır değilse ya da bu Umut'u bile kesecek potansiyelde değilse o zaman niye alındı diye sormak gerek.
Onur çok iyiydi.
Engin bugün belki de bu seneki en iyi maçını çıkatıyordu ama her zamanki gibi kendi kendini bitirdi.
Burak çok istekliydi. Eğer Pawel Brozek hazır değilse kesinlikle santrafor olarak Burak değerlendirilmeli.
Son olarak olan oldu yapacak birşey yok ama şu Sivas'ın aldığı sol açık kadar bir adamı devre arasında takıma kazandıramamak da bu yönetimin ayıbı.
Neyse herşeye rağmen bugün alınan puan önemlidir.
Haftaya da kazanacağımızı düşünyorum beni asıl korkutan kendi sahamızda oynayacağımız maç Eğer o maçı da kazanırsak tekrar uçağın burnunu kaldırırız.

Berke6198
Tamam Jaja çok kötüydü bu gün sahanın en kötüsüydü ama şimdi maç içinde 2-3 saçma top kaptırıyor diye kadrodan silmek saçma olmaz mı? Bunu Burak'ta Colman'da Selçuk'ta Umut'ta yapıyor.Bunları da yapıyorlar diye kadrodan çıkaralım hadi...

leleuk87
12.02.2011, 18:19
valla ggalibiyet ilaç gibiydi burak ı kessin hoca diyordum ama bugün maçı aldı belki engin e sinirinden oldu ama iiyi oldu. umut çok kötüydü bugün eski koşu temposunuda kaybetmeye başladı gibime geliyor inşallah haftayada umut yanıltır bizleri

Murat'
Grosicki Rosicy gibi oynadı mübarek.

Her pozisyonda Kadir vardı, üstün bir performasn sergiledi.

magicyattara
Umut formsuz diye ilk yarının son 2-3 haftası kala söylemiştim..neden bilmiyorum ama 7-8 maçtır formsuz..biraz dinlendirilebilir..

BurakG
Grosicki okadarda abartilmamali, alandan farki ne. Adam acik defansa iki hareket cekiyor ve geciyor, oraya alani koysaniz aynisini yapar. Bize önde topu tutabilen iyi bir forvet lazim. Bugün kontra ataklarla oynadik. Zaten ilk yari facia, hele o iki gol hic kacarmi. Bizimkiler anca zor golleri atar. Ilk yarida isi bitirebilirdik, beceremedik.

Burak Sahin
Jaja ve Engin'i sahada görmek istemiyorum. Colman ve Umut biraz dinlendirilmeli.

madem bu 4 adai istemiyorsun bari alternativ olarak da yazsan bu 4 nün yerine kimi oynatacaz onuda yazda bisiler kapalim senin su messi tarzi futbol anlayisindan :)

Cihan_61
Macin en iyileri bana göre : Mustafa, Piotr, Burak ve Onur

Numan Yerlikaya
Bu grosckiyle Bursada İlgileniyodu Bi Ara Hakkaten İyi Futbolcuyymuş Yaşı Daha 22

sigsauer16
bu hafta rahatız arkadaslar haftasonun keyfını cıkarın tartısmasız macın yıldızı onurla buraktı brozek de ıdare ederdı bıraz daha kademe olaylarına gırmesı lazım bence manısada gol show yapacagız ınsallah;)

Gamze
Attığımız üçüncü golden sonra nasıl bir hale geldiysem annem korkarak: "Kızım sağlığından daha mı önemli, n'apıyorsun?" diye kızdı bana bugün.
Böyle maç mı olur arkadaş!
Hakikaten sağlığımızdan edecek bu takım...

Neyse...
Bravo Burak. Bravo be çocuk.

Kerim 29
Maçın son dakiklalarına doğru Burak ön direge koşu yapan umut a pas verseydi umuta övgüler yagdırırdık.Biraz insaf

Oğuzhan
12.02.2011, 18:20
Piotr Cale'den daha sağlam oynuyor bence , ama öyle üst düzey artıları da yok tabi. İkisinin de atağa verdiği katkı çok sınırlı , hatta yok diyebiliriz. Hangisi oynasa farketmez gibi bir görüntü vardı ama ilerleyen maçlarda daha iyiye gidebilir mi diye düşünüyorum da , gidecek gibi .

Tarbzon
Ne başarısını ne de başarısızlığını düşünüyorum. Akıl ve Ruh sağlığımız için şu Umut bir kaç maç oynamasın. Sinir hastası olduk valla.

mit_o
ah pawel olsa da bu kadar gol kaçırmasak ya bir maçı da şöyle rahat rahat izlesek ya kanser olucaz yoksa böyle giderse
umut artık kulubeye geç gözünü seveyim yada cezalı ol artık seni izlemekten senin kaçrıdığın golleri görmekten bıktım !

kötü oynasak da maçı aldık burak da kaçırdığı gollerle attığın goller kendini affettirdi
sivas da kümeye !

SEDAT
- Piotr bence biraz daha oynarsa Cale'den daha verimli olabilir.
- Colman sadece bu maçta değil , adeta kaç maçtır yürüyor , o eski basan gol koklayan adam gitti , ruhsuz biri geldi yerine sanki.

TSezgin61
takimin gecen haftalarda üzerinde bir yorgunluk vardi. onu üzerinden attigini gösterdi.

kötü futbolu puan kayiplarina bagliyorum. bu maci mutlaka kazanmaliydik. dönüm maciydi. stres vardi.

takimin uyanisi 2-1 yaptiktan sonra oldu.

haftaya manisa macini kazanacagimizidan eminim

Murat Altun
Oh beeee simdi Eziklerin maclarini rahat rahat seyredecegiz Helede gol yediklerinde pusn aybettiklerinde zevkten dort kose olacagiz

Tolga Kurt
Bu maçı öyle yada böyle aldık ancak bu futbolla şampiyonluk hayal.. Selçuk keşke atsaydın o imzayı keşke...

magicyattara
Vurduk rahatladık..!

Maçın özeti..:)

ozturk
manisa maçına pawel le başlasak bari..

hüseyin1975
Macin Adami kim Beyler?
Onur yada Burak?

Eren Karaahmetoğlu
Bu takım 1 farklı önde iken girdiği sayısız gol pozisyonu nasıl oluyor muazzam bir şekilde değerlendiremeyip farkı 2'ye çıkaramıyor, araştırılmalı.

Ankaragücü maçında da aynı şey oldu, sonrasında çeviremedik. Neyse ki bu sefer Burak sahne aldı.

Maç hakkında yorum morum yapmaya gerek yok. Önce kendimize gelelim. Ben hala kendimde değilim. :)

Bu inat sonucunda alınan üç puan şampiyonluğun habercisi.

Oley oley oley oleyyyyyyyyyyyyyyyyy ŞAMPİYONNNNNN TRABZONNNNNN !

Mehmet Yusuf
12.02.2011, 18:21
ben de bu zamana kadar umut un arkasında oldum, hep destek verdim. ama bu maçta boş kaleye atamadığı golden sonra hayalkırıklığına uğradım resmen.

ankaragücü maçında atamadığı gol gözümün önüne geldi. artık biraz dinlendirilse iyi olucak gibime geliyor.

piotr brozeki beğendim. sağlam oynuyor. pek ileri çıkmıyor ama ynede başarılıydı bu maçta.

burak bu maçın yıldızıydı, hem attığı gollerde hem maç sonu konuşmasında.

tabi bide onurun kurtardığı net gol pozisyonları var.

bu hafta inşallah rakiplerimiz puan kaybeder de bizimkilerin üstündeki baskı birazcık hafifler.

mit_o
Piotr'ı da herkes gördü sanırım ne kadar güven verdiğini sol bekte ???

Artık kimse Cale diye inat etmez inşallah !

Ne zamandır söylüyorum ama sakalımız yok ki dinlensin :D

Ahmet F. Zengin
Ben Umut'u çok seven bir futbolcu olarak bu maç bende beğenmedim ama 90 dakika boyunca adamını kovalaması onun için bir artıydı. Bütün maç durmadan koştu , Burak orada adamını kovalamakta yetersiz kalıyordu. Böyle oynamamız daha iyi bence , Burak daha yetenekli gol vuruşlarında.

Allah aşkına Umut adam kovalamasın.. Görevi o değil .. Futbol böyle oynanmaz..

Umut defansa geliyor eğer ilerde kalsa 3 tane Sivasspor defans oyuncusu defansdan çıkamayacak.. fakat umut defansa geliyor Sivasspor orta sahanın ilerisinde defans kuruyor.

Maçın ilk yarısı böyleydi o kadar baskıyı yememizin sebebi bu ..

Berke6198
Macin Adami kim Beyler?
Onur yada Burak?

Burak :) :) :)

Mehmet Fatih Silik
Yok böyle mac!
Anne ve babam ile izledim maci...golleri attigimizda ondan iyileri yoktu...yedigimizde onlardan kötüsü yoktu!!!
Artik öyle bir zivanadan ciktim ki, Sivas 2. golü attiginda Babam aynen $unlari söyledi:

"ALLAH cezanizi versin! Defolun gidin! Sizin gibi oyuncular olmaz olsun $eref..er! Aldiginiz para da haram olsun!!"

dedi ve cikti odadan...annemde e$lik edince ben artik patladim...sinirlendim...

"Cikin gidin $u odadan! Gelmi$siniz küfür ediyorsunuz...insan gibi mac izlesenize! Madem bu kadar bu i$i iyi biliyorsunuz gidin o zaman kendiniz futbolcu veya teknik direktör olun!

dedim...ve gol o an da geldi...bir an o odadan ruhum cikti sanki...öyle cok uzaklara gittim geldim...o ara da bagriyorum...

"Alin i$te gördünüz mü o sövdügünüz oyunculari!!!"

Gercekten psikolojik olarak cok yiprandim bugün...acilen $enol Hoca bir$eyler dü$Ünmesi gerek...ALLAH vere de ba$ka sakat ve cezali oyuncular olmasin...Mac sonunda Burak'in göz ya$lari bitirdi zaten beni....

Serdar A
Sağ beke koyacak futbolcumuz olsa ,
Serkan'ı ön alanda kullansak .

Çok şey mi istiyorum ?
:)

Numan Yerlikaya
12.02.2011, 18:22
Umut En Son Ne Zaman Gol Attı ?

BurakG
bana göre cale den hicbir artisida eksiside yoktu :)

aynen. calenin ilk geldigi zaman oda böyle bir performans göstermisti. Defansini yapti, bindirme zaten yoktu. Belki bu macta o sansi yakalayamadi, simdiden birsey söylemek yalnis olur.

Timur Öztürk
colman bu maçta iyi oynadıysa ben futboldan anlamıyorum. Öyle tek pasla günü iyi bitirme lüksü yok hiçkimsenin, dua etsinde burak vardı önünde...

Takım bu halde oynamaya devam ederse, benim pek umudum yok..

anlamiyorsun!

Enes Başkaya60
Maçın son dakiklalarına doğru Burak ön direge koşu yapan umut a pas verseydi umuta övgüler yagdırırdık.Biraz insaf

Nasıl el insaf kardeşim ya sen 5 metre kaleye topu daga taşa vuruyorsan artık yapacak bir şey yok....

ESER
kazanilan 3 puan + moral + sakatlik yasanmamasi + rakipleri stres yasatmasi acisindan 3 puandan cok daha fazlasi olan bir macti.

simdi onlar dusunsun.. ligden 1 hafta daha eksilttik ve hala lideriz...

POYRAZ
6ivasspor'a her zamanki gibi yine yasladik.

ozturk
12.02.2011, 18:23
Umut En Son Ne Zaman Gol Attı ?

kupa maçında manisaya..

Emrullah
Bizim takımın en iyisi Onur, en kötüsü ise muhteşem asistine rağmen Serkan'dı.

Sağ kanattan bu kadar etkili atak yediğimizi hatırlamıyorum. Genelde hep soldan yerdik.

Umut malesef artık dinlendirilmeli, yoksa Umut'u da kaybedeceğiz. Bazı futbolcuları oynatmayarak da kazanabiliriz.

Şenol Hoca da bugün formsuzlar listesindeydi bana göre. Oyuna çok geç müdahale etti. Mesela ben olsam Yattara'yı diğer 15 takımla oynarken oynatmam ama Sivas ve Kasımpaşa maçlarında oynatırdım. Yattara bu maçta oynasaydı böyle stresli bir maç izlemezdik. Allah korusun ya kazanamasaydık.

Murat Engin Akyüz
Grosicki okadarda abartilmamali, alandan farki ne. Adam acik defansa iki hareket cekiyor ve geciyor, oraya alani koysaniz aynisini yapar. Bize önde topu tutabilen iyi bir forvet lazim. Bugün kontra ataklarla oynadik. Zaten ilk yari facia, hele o iki gol hic kacarmi. Bizimkiler anca zor golleri atar. Ilk yarida isi bitirebilirdik, beceremedik.

aynen ya sivasın sol bekiyle grosicki,serkanla 2ye1 kaldı hep.adam da yıldız oldu tabi o kadar boş alanı alanzinho bulsun yeminle bjk alır 8m€ verip sezon sonu :)

Emirhan Yazıcı
Ben bugün 3 kişiyi beğendim Özellikle piort borezek'i gerçekten mehmet yıldız,erman ve eneramoyla iyi savaştı

Sonrada Onur ve Mustafa yumlu kötü oynadık 3 puan aldık iyi oynadığımız zaman 3 puan alamıyorduk aldık sıra manisa maçında bu maça gidiyorum

Oğuzhan
Allah aşkına Umut adam kovalamasın.. Görevi o değil .. Futbol böyle oynanmaz..

Umut defansa geliyor eğer ilerde kalsa 3 tane Sivasspor defans oyuncusu defansdan çıkamayacak.. fakat umut defansa geliyor Sivasspor orta sahanın ilerisinde defans kuruyor.

Maçın ilk yarısı böyleydi o kadar baskıyı yememizin sebebi bu ..

Hocam haklısın da bahsettiğim sağ kanada geçtikten sonra adamını iyi kovaladı , oradan fazla gelememeye başladılar. Burak ilk yarıda kovalamakta zorlanıyordu kanatta. Bu adamın ciğerinden bir türlü yararlanmak lazım sonuçta :)

tsburak08

Bızde Umut'a doğuştan gıcık değılız..ben hak ettığını düşünmüyorum ne aldığı paranın nede oynadığı klübü..burası oyuncu gelıştırme yerı değıl.paşam pozısyona gırıcek 10 tane 1 tane atıcak maçları kopartacağımız anlarda pozısyonları harcıcak ne güzel memleket..eskı takımı ankaragücü'ne gıtsın orada yapsın bunları

Murat'
Burak Alanzinho'ya verdiği topta Engin'in yaptığı hatanın aynısını yaptı.

sessizkral_1
kesinlikle doğru bugünün en kötüsüydü
kesinlikle haklısın bugün maçı izlerken en az 55 kere tekrarladım durdum kendi kendime jaja oyunumuzu bozuyor ...hoca onu orta saha gibi düşğnğyor ama asında forvet..mücadeke gücümüzü düşürmenin yanında birde takım oyununa uyumsuz

leleuk87
bi de bişey dikkatimi çekti 2.yarıdaki maçlarda serkanda da büyük düşüş var kamanan ın attığı golde eski serkan bırakmazdı grosickiyi ama koşmadı bile

Barış Burak
fenerin maçı ne zaman?

futbalski60
Bence Piotr orta alanda değerlendirilmeli Cale'den savunması iyi olan bir oyuncu olmadığı gibi kolay çalım yiyor ama sol ortaya geçerse sol tarafı kurtarmış oluruz.

Burak Sahin
Piotr'ı da herkes gördü sanırım ne kadar güven verdiğini sol bekte ???

Artık kimse Cale diye inat etmez inşallah !

Ne zamandır söylüyorum ama sakalımız yok ki dinlensin :D

evet gördük renkdas haklisin da cale den cok fazla ekstra bisiy yapmadi ayni cale gibiydi ayni admain aynisinin tipkisinin benzerini almisiz ikiside ileri cikmiyo :)

B.Yiğit
JAJA bu Takimin uyumunu bozuyor! Bunu benden baska gören yokmu allah askina?

pes diyorum.. Bu taraftara jaja lar fazla hüseyini alsınlar al sana takım oyuncusu..

Travelair
12.02.2011, 18:24
Bu takım şampiyonluk istiyorsa futbolcuların akıllarıyla top oynamaları lazım ve ikili mücadelelere girmeleri + bunları kazanmaları lazım. Top kazanamayan takım, rakibi kendi dibine gelene kadar bekleyen takım, boşa kaçıp pozisyon alamayan takım, gelen topları rakibe dan dun hediye eden takım, rakibin paslarının nereye gideceğini hesap edemeyen Ulvi

SEDAT
- Umut'ta futbolcu olmak için herşey var ama Forvet zekası yok...

ozturk
Bu arada Serkanın pası mükemmelmiş ya..

bu adamın aldığı her Allah Kuruşu helal olsun..

Hasan Ayvenli

Çok şey mi istiyorum ?
Tayfun'u koysak.

Serkan'ı sağ açığa alıp Burak'ı forvete atsak. Nasıl olur?

The Ciks
kaldı 13 maç...

çay demli olsun ganitada...

kim dur diyebilir bu istidada...

Özkan
Umut'u o kaçan goldeki vuruşu nedeniyle eleştiremem, şanssızlık olur, ayağın kayar ve böyle saçma sapan bir şut çekersin. Umut'u o pozisyonda arka direğe değil de ön direğe hamle yaptığı için eleştiriyorum.

olcay_61
piotr çok güvenli oynuyomuş, ileri çıkmıyomuş sağlam oynuyomuş..
ya ne tuhaf adamlarız caleyi ileri çıkmıyo diye eleştiriyoduk :D

Onur Akyüz
Bu güne kadar şampiyonluktan umutlu biri olarak söylüyorum;

maalesef şampiyonluğa oynayan bir takımın;

bu kadar gol kaçırma lüksü olamaz,

colman-jaja-selçuk-engin gibi bir orta saha lüksü olamaz,

bukadar basit goller yeme lüksü olamaz,

rakip yarı sahada bukadar top kaptırma lüksü olamaz,

maç içerisinde sık sık motivasyon kaybı lüksü olamaz,

yaklaşık 60 dk oyunu rölantide götürme lüksü olamaz,

olamaz da olamaz...

galibiyet güzel ve anlamlıydı...

tabi önemli olan anlamını anlayabilmek,gerekeni yapabilmek.

TURHAN
12.02.2011, 18:25
anlamiyorsun!

Hadi be, yapma ya !

irfanb
12.02.2011, 18:25
pEZbT77bzQc

sametaydin
12.02.2011, 18:26

Çok şey mi istiyorum ?

Aslında geçen yıl birkaç maç önde oynadı diye hatırlıyorum. Ömer aysan arkada önünde serkan vardı ve gayet etkili oynuyordu ön tarafta. Ama şimdi burak var, yattara var. Serkanı ön tarafta düşünmez hoca.

faysal
Çok gerilim yüklü bir maçtı ama kazanmamız herşeye yetti :)
Colman bu maçta çok iyi oynadı özlediğimiz oyununu yansıttı tam olmasada..
Burak inanılmaz güzel oynadı o gole gittiği pozisyonlarda düşmemesi sonuna kadar ilerlemesi müthişti :)
Umutun yerine pawel oynasaydi keşke:)
Üç hafta aradan sonra normal bildiğimiz trabzonsporu sahada görmek güzel:)
Birde piotr brozek çok iyi oynadı solda....İnşş diğer takımlar puan kaybederde mutluluğumuz iki kat artar....

B.Yiğit
bugun takımda colman kötüydü bence. ama 3. goldeki pasıyla affeddim.

Numan Yerlikaya
Valla Umuta Kanım Isınmıyor Ya Adamı Sevmiyorum Şenol Hocayıda Anlamıyorum Oynat Pawelide Bi Görelim Nasıl Ama PAWEL Tam Forvet Tipi Var !

AKSOY_61
12.02.2011, 18:27
Onur da çok büyük bir faktör bizim için.
İlk yarımıydı ikinci yarımıydı tam hatırlamıyorum adam öyle bir top kurtardıki
ipten aldı resmen.
Çok iyi bir kalecimiz var maşallah.

BurakG

evet dogru diyorsunda, ama adamin hakkini vermek lazim. Adam heran heryerde. bi bakiyom arkada defans yapiyor, bi bakiyom önde top indirmeye calisiyor. Ve top rakip takimdayken onun presin sayesinde, uzun toplar atiliyor ve cagu bize dönüyor. Bence cift forvet oynansa daha verimli olur.

Canberk
fenerin maçı ne zaman?

Pazartesi akşamı maç Barış

zahido
Defanstaki problemimize bir cozum bulmaliyiz..

Ayrica bugun Senol hoca malesef 60. dakikaya kadar maci izledi..

67de ilk hamlesini yapti..

Sivasin oyle yada boyle bir gol bulacagini biz bilgisayardan izlerken gorduk ama hoca goremedi..

trbzonsporlu
devre arasındaki puan hesaplamalarında ben sivas maçını hava şartlarını da düşünerek berabere biter demiştim bu galibiyetle ankaragücü maçını telafi etmiş olduk manisadan sonra yine berabere bitebilecek maç olan kayseriyide yenersek antalya maçındaki kayıbı da telafi etmiş olacağız inşallah.

Yusuf BALCI
12.02.2011, 18:28
takımın forvet hattı üzerine düşen görevin yarısını yapsın, gerisinde sorun yok.

Umut gelir bir hafta kritik bir gol atar maçı kurtarır, sonra 2-3 hafta hiçbirşey yapamaz gol kaçırır çıldırtır. Açıkçası bana göre Trabzonspor takım ve taraftarının üzerinde yeterince stres var. Bu adam sadece stresi körüklüyor kaçırdıkları ile. Atacağı golü de istemiyorum kaçıracaklarını da. Faydası vardır ama zararı da var.

Burak en azından şut çekmeyi biliyor. Bunu hissettiriyor...

Asla sevinmedim bu skora. Bu futbol ve bu kafa yapısı ile şampiyonluk hayal. Hem de hakemlerin bize karşı olan tutumu da belli iken (Bu maç biraz sertliğe müsamaha gösterse de iyiydi Müftüoğlu. Bu cümlem bu maçı kapsamıyor.)

Muhammed Ayaz
başarılar trabzonum çok zor bir maçtı ben hayatım boyunca bu kadar zevkli ve stresli maç izlemedim

olcay_61
bugun takımda colman çok kötüydü ama 3. goldeki pasıyla affeddim.
selçukla jajayıda izledikten sonra colmanı tebrik ederim:cool:

Ömer TOPAL
maç 1-1 oldugunda adi sivas tirbününden gelen i....ne Trabzon olamazssın şampiyon tezahüratını hamidoların agızlarına tıkadıgınız için teşekkür ederim uşaklar

My
Umut'u bu formsuzluğuyla oynatmak Umut'a da haksızlık. Adam formsuz, besbelli. Hala buna rağmen oynatmak adamın üzerine şimşekleri çekmekten başka bir şeye yaramıyor. Pawel'i Umut'Un yerine ömonte etmeli artık Şenol hocam. Umut biraz dinlenmeli. Hem kendisi için hem takım için.

Muhammed
12.02.2011, 18:29
Engin ve Umut'un yerine Alanzinho ve Pawel girmeli takımda. Formsuz oyuncularda ısrar edilmemeli artık.

SEDAT
- Ayrıca Şenol Hoca oyuna müdahele etmek için niye gol yememizi bekliyor anlamış değilim...

.....
Allah'ım sana şükürler olsun şu maçı aldık.

Artık bundan sonra galibiyet serisi gelsin.

Öldüm öldüm dirildim yani. Kalbi olanlar bizim maçı izlemesin :)

hasona
Allahtan macin tamamini cektim :)
biryere ekle maci da biz indirelim

Tolga Kurt
Gol: Trabzonspor: 3 – Sivasspor: 2

Toplam Şut: Trabzonspor: 14 - Sivasspor: 13

İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Sivasspor: 6

İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Sivasspor: 6

Faul: Trabzonspor: 15 - Sivasspor: 20

Korner: Trabzonspor: 4 - Sivasspor: 7

Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 2

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Sivasspor:% 50

Selman

Forvet zekasından çok futbol zekası yok.Öyle anlarda öyle paslar, vuruşlar, koşular yapıyor ki hem bizi hem arkadaşlarını deli ediyor.

Bu kadar gol pozisyonu kaçırmamız ilerisi için kötü sinyaller veriyor.Hele de deplasmanda kolay maçımız yok.Bizi yenmek için uğraşıyorlar, bu avantajı bulduğumuz pozisyonları gole çevirerek lehimize çevirmemiz gerekiyor.

Maçı kurtaran Onur ve Burak'a kendi adıma teşekkür ediyorum.

Mustafa Demir
kan dolasiminiz normal seviyelere indimi millet

Fatih
Tayfun'u koysak.

Serkan'ı sağ açığa alıp Burak'ı forvete atsak. Nasıl olur?
Tafyun'u koy yanına da Simao'yu koy eşlik etsin.:)

POYRAZ
pEZbT77bzQc

Tesekkürler renktas.

ozturk
fb liler ağlıyordur şimdi:D

zavellılar 2-2 olduğunda ne kadar umutlanmıştır..

Mehmet Yusuf
http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=87174

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=83704

beyler bu iki haberde dikkatinizi çeken birşey varmı :):)

Kader KORELİ
12.02.2011, 18:30
Colman ve Selçuk.

Bu ikisi ilk yarı oynadıkları futbolu oynamaz oldular.

Biri aldığı paradan memnun değil.

Diğeri herkesi kandırıp antlaşma imzalamadı, takımdan sezon sonu ayrılmak istiyor.

Bu ikisine bir çare bulması lazım yönetim. Bakın Fener Alex olayını nasıl çözdü.

olcay_61
12.02.2011, 18:30
maç 1-1 oldugunda adi sivas tirbününden gelen i....ne Trabzon olamazssın şampiyon tezahüratını hamidoların agızlarına tıkadıgınız için teşekkür ederim uşaklar
şampiyonluğumuza sevinirken şu şerefyoksunlarının bank asyaya gidişine de seviniriz inşallah

ağasarlı
12.02.2011, 18:31
bu maç bize bazı şeyleri net görmemiz gerektiğini hatırlattı.. pawelin artık oynayıp mümkünse umutun bi müddet dinlenmesi gerektiği...

POYRAZ

Ben de duydum o tezahürati.
Sonra iclerinde patladi toplarin.

Canberk

Selçuk'tan Xavi pası!
Trabzonspor, İBB kalesini bunalttığı dakikalarda iki kez gole çok yaklaştı...

Selçuk'un enfes pasında Umut net bir fırsatı harcadı, Yattara'nın devam ettirdiği pozisyonda savunmada Cihan'a çarpan az daha ağlara gidiyordu.

ççççççççç İlahi LigTV :D

Uğur Ö.
12.02.2011, 18:33

Uzun arapas yerine artık Xavi pası mı deniyor :)

f1bekir
Beni en çok hayal kırıklığına uğratan oyuncumuz Selçuk. Artık Selçuk'umuz yok arkadaşlar. Gözü kapalı attığı pasları atamıyor artık, top kontrolü bile Umut'a yaklaştı neredeyse. Bence takım oyunumuzu en çok etkileyen Selçuk'un bu formsuzluğu.

Kapıcıoğlu 61
Defans'da egemen'in eksikliği ciddi şekilde hissediliyor, umut artık yedek olmalı pawel'a şans verilmeli.

Numan Yerlikaya

iki güzel pas yüzde yüzlük gol şansı umut atamıyor tabiki burak atıyo :)

Murat Engin Akyüz

öbürüne de iniesta pası falan yazsalarmış bari :p

ozturk
inşallah sıvas küme düşer ..

beter olsunlar

Aker
12.02.2011, 18:34

Xavi sayısı ikiye çıkmış :D

irfanb
Sivasspor 2 - Trabzonspor 3
Bursaspor ve Fenerbahçe bu skoru beğenmedi.

kani6161
onur: onursuz şampiyonluk hayal. sakatlığı geçmeseydi. tolganın yiyeceği golleri düşünüyorum şimdi:)
mustafa: bana göre güven vermiyor. acilen egemen gelmeli.
selçuk colman : bu ikili artık inanılmaz kötü oynuyor. eskiden biri kötü biri iyiydi şimdi ikiside kötüydü.
brozek: ben pek bir şey anlamadım. yıldız ile girdiği pozisyonda taça bırakırken yıldıza verdi. gol olsaydı bitmiştik belkide.
engin: son zamanlarda performansı düştü. ama pozisyonda şahsen jaja atması daha uygundu diye düşünüyorum.
burak: kazmada olsa yinede atıyor:) ilk kez bu kadar çok gol attı bir sezonda
umut: yeter artık demek istiyorum:)

şenol güneş: elindeki kadro bu olduğu için yedek kulübesinden etkisi olmuyor. ama engin ve burakı oyunda tuttuğu için teşekkür ederim. çok iyi bir hareket.

topa sahip olamıyoruz artık bu maçta onu gördük inşallah tutmaya başlayacağız.
ben bunları gözlenledim arkadaşlar.
son sözüm futbolculara hafta sonum berbat geçmiyor......saolun

ağasarlı
Engin ve Umut'un yerine Alanzinho ve Pawel girmeli takımda. Formsuz oyuncularda ısrar edilmemeli artık.

kesinlikle katılıyorum renktaşşş.. umut yeter artıkk yeter. ne dir bu umut inadı.. yoksa onun bilmediğimiz çok mistik güçlerimi var...**neden ??bu arada engininde; yerini alanzinho ya devretmesi gerekir ki. kimse vazgeçilmez olmadığını anladısın...

POYRAZ
pEZbT77bzQc

Arkada kalmasin.:)

My
Selçuk ve Colman'dan her maç aynı performansı beklemek çok büyük haksızlık. Bu adamlarında formsuz olmaya kötü oynamaya hakkı var. Bence transferdeki yaptığımız en büyük hatamız bu iklinin formsuzluğunda yerlerine oynayacak çok sağlam bir adam daha transfer etmeyişimiz.

Adil ÖZGÜR
Colman'ı eleştirmek istiyorum,
Colman'ı tebrik etmek istiyorum.

İkisinin arasında takıldım kaldım. Aslında bugün Colman çok bozuktu, bir türlü eski performansını yakalayamıyor. Fakat verdiği kritik paslarla maçın galibiyetle noktalanmasında çok büyük payı var.

Engin'i agresifliğinden ötürü sadece AYIPLIYORUM.
O forma üzerinde o kadar ERETİ duruyorsa, Bordo Mavi renklerin Engin'e ihtiyacı yok. Alternatifli bir oyuncudur. Onun bölgesinde oynayacak bir iki tane oyuncu vardır. Bence bir daha o formayı Engin giymemesi lazım. Bir futbolcu bu kadar DÖNEK olur. Madem çıkardın, ikinci yarı nasıl giydin?!

Trabzonspor bu oyuncu ile mi ŞAMPİYON olacak. Sadece yazıklar olsun diyorum.

Erdem Keser
12.02.2011, 18:35
Burak Yılmaz koyar çocuğu.

ozzy!
Çok şükürler olsun kazandık.

Oğuzhan Turhan
Herkes Umuta giydiriyor bende Alanzinhoya yapayim bari.
Yahu bir futbolcu geldigi ilk gunden bu yana hep ayni hatayi yaparmi. Birisinin ona pasi ne zaman vermesi gerektigini soylemesi gerekiyor. Aliyor topu 1, 2 bilemedin 3 adami geciyor ama pas atmak yok. Onun oynadigi maclarda dikkat edin, pas atsa golluk pozisyona girecekken hep calim savasi veriyor kendileri..

Numan Yerlikaya
pardon yanlış görmüşüm ya :)

.....
Onur ve Burak maçı aldı getirdi.

Tabi bütün oyuncularımız iyiydi hepsine teşekkür ederim.

batugol
burak boş alan oyuncusu
engin kendi kafasının oyuncusu
umut saç baş yoldurma oyuncusu

akin0834
burak ı ankaragücü macında yuhalayan ts li taraftarlar bu aksam utandılar mı acaba....herzaman arkanızdayız cocuklar...siz yeterki yüreğinizi ortaya koyun oynayın...

Fatih Özkan
12.02.2011, 18:36
Şu Sivaslılar da eziklik olayını abarttılar...
Neymiş ?
İbne Trabzon olamazsın şampiyonmuş!
Yavşak herifler!

Burak Sahin
onur: onursuz şampiyonluk hayal. sakatlığı geçmeseydi. tolganın yiyeceği golleri düşünüyorum şimdi:)
mustafa: bana göre güven vermiyor. acilen egemen gelmeli.
selçuk colman : bu ikili artık inanılmaz kötü oynuyor. eskiden biri kötü biri iyiydi şimdi ikiside kötüydü.
brozek: ben pek bir şey anlamadım. yıldız ile girdiği pozisyonda taça bırakırken yıldıza verdi. gol olsaydı bitmiştik belkide.
engin: son zamanlarda performansı düştü. ama pozisyonda şahsen jaja atması daha uygundu diye düşünüyorum.
burak: kazmada olsa yinede atıyor:) ilk kez bu kadar çok gol attı bir sezonda
umut: yeter artık demek istiyorum:)

şenol güneş: elindeki kadro bu olduğu için yedek kulübesinden etkisi olmuyor. ama engin ve burakı oyunda tuttuğu için teşekkür ederim. çok iyi bir hareket.

topa sahip olamıyoruz artık bu maçta onu gördük inşallah tutmaya başlayacağız.
ben bunları gözlenledim arkadaşlar.
son sözüm futbolculara hafta sonum berbat geçmiyor......saolun

burak bir macta daha 2 gol atmisti :)

mit_o
teşekkürler goller için irfanb

yalniz adam
selim bey napıyorsunuz..alalım dışarı evet alalım dışarı...burakın golünden sonra allaaaaaaaaahh diye bağırdıktan sonra :)

Hasan61
Selçuk-Colman ilk yarı formuna gelmesi lazım.

Fatih Özkan
12.02.2011, 18:37
burak ı ankaragücü macında yuhalayan ts li taraftarlar bu aksam utandılar mı acaba....herzaman arkanızdayız cocuklar...siz yeterki yüreğinizi ortaya koyun oynayın...

Bahsettiğin taraftar müsveddelerinin yüzünü görmek isterdim 3. golden sonra...
Eminim sevinmemişlerdir (!)

Ömer Kibar
Uzun zamandır böyle maç izlememiştim..Zor da olsa kazandık..

Tolunay Abdioğlu
Bir gün gidicem kalp krizinden.

Teşekkürler Trabzonspor'um. :)

Uluç
12.02.2011, 18:38
83. dakikada angutlar gol diye seviniyor başka forumda :D Bizim gole sevindiklerini sonradan farkettiler:D

2-2 mi ? :D

SEDAT
- Bu maç içerde sayılırdı kazandık mutluyuz ççç

Adil ÖZGÜR
Neymiş ?
Yavşak herifler!

Puan durumunda kendi hallerine yansınlar, gül ve geç, yüzlerine (Özellikle Mehmet YILDIZ'IN yüzüne) tükürürcesine......

Numan Yerlikaya
En Güzel Sewgililer Günü Hediyesini Aldım Biraz Erken Oldu Ama Saol Trabzonum :)

POYRAZ
12.02.2011, 18:39
İkisinin arasında takıldım kaldım. Aslında bugün Colman çok bozuktu, bir türlü eski performansını yakalayamıyor. Fakat verdiği kritik paslarla maçın galibiyetle noktalanmasında çok büyük payı var.

Engin'i agresifliğinden ötürü sadece AYIPLIYORUM.
O forma üzerinde o kadar ERETİ duruyorsa, Bordo Mavi renklerin Engin'e ihtiyacı yok. Alternatifli bir oyuncudur. Onun bölgesinde oynayacak bir iki tane oyuncu vardır. Bence bir daha o formayı Engin giymemesi lazım. Bir futbolcu bu kadar DÖNEK olur. Madem çıkardın, ikinci yarı nasıl giydin?!

Trabzonspor bu oyuncu ile mi ŞAMPİYON olacak. Sadece yazıklar olsun diyorum.
Haklisin renktas. Yaptigi hareket ile bizi rezil etti. Jaja pozisyona girmemis iken uygun pozisyondaki Burak'a pas vermeyip kisisel probleminde neredeyse Trabzonspor'un zarar görmesine neden oluyordu. Oysa Burak kaleci ile karsi karsiya kalacakti. Senol Günes'e ''Beni cikart'' demesi ve ilk yari sonunda formasini cikartmasi da terbiyesizligine tavan yaptirdi.

.....
Fırtına yoluna devam ediyor.

Kemerlerinizi iyi bağlayın.

AKSOY_61
Neymiş ?
Yavşak herifler!

Bi taraflarına soktuk o lafı rezildiler iyice rezil oldular.

My
12.02.2011, 18:40
Engin gün geçtikçe akıllanacağına gün geçtikçe saçmalıyor.

Ercan DEMİRCİ
Beni en çok hayal kırıklığına uğratan oyuncumuz Selçuk. Artık Selçuk'umuz yok arkadaşlar. Gözü kapalı attığı pasları atamıyor artık, top kontrolü bile Umut'a yaklaştı neredeyse. Bence takım oyunumuzu en çok etkileyen Selçuk'un bu formsuzluğu.

Selçuğun formsuzluğu belli zaten adam takımda kalmak istemiyor. Zorla oynayacak değil. Onun sonu da G.Ünal gibi olacak ...

kani6161
burak bir macta daha 2 gol atmisti :)

yok renktaş ben yanlış anlattım galiba bir sezonda ilk kez 11 gol atmış oldu . onu demek istemiştim.:)

Murat Engin Akyüz
selçuk'la colman'a kızıyoruz bazen ama şunu da gözümüzden kaçırıyoruz.colman da selçuk da devre arası kampında yeterince çalışamadılar,colman geç geldi,selçuk da sakattı,ne kamp yapabildiler doğru düzgün ne hazırlık maçlarında oynayabildiler.bir iki maç sonra bana göre ilk yarıdaki formlarına kavuşurlar.özellile selçuk sözleşmesi yenilenmedi ondan oynamıyor gibi şeylere hiç katılmıyorum ve inanmıyorm.

Hasan Ayvenli
Böyle bir galibiyet lazımdı tam. Dirilmek, güven kazanmak için. Pes etmeden, yediği golden sonra atarak güvenlerini de kazandılar. Burak ve Onur. Özel teşekkürler sizlere.

Engin sahadaki hareketinin hiç bir anlamı yok. Halı sahada mı oynadığını zannediyorsun sen? Utandım, vallahi utandım.

Colman kötü oynasa bile mücadele gücünden hiç eksik kalmıyor. Bugün çok top kaybı yaptı, çok kritik yerlerde. Ama çok da top kazanıp rahatsız etti rakibi. Selçuk'un da kötü olmasıyla pas trafiğimiz de kötüleşti.

Rakibin konumu nedeniyle çok zor olan bir deplasmandan, böyle bir havada, dirilerek çıktı Trabzonspor. Uyandı. Şimdi sakin olma zamanı. Kesinlikle kazanılması gereken bir maçı kazandık nihayet.

Mehmet S. Pervan
Allahım sana şükürler olsun, bütün ev ahalisi öldük öldük dirildik :D

Yar saçların lüle lüle, Sivas bank asya'ya güle güle :D

Mustafa Demir
artik calenin yerine piotr oynasin

mit_o
12.02.2011, 18:41
Selçuk ve Colman'dan her maç aynı performansı beklemek çok büyük haksızlık. Bu adamlarında formsuz olmaya kötü oynamaya hakkı var. Bence transferdeki yaptığımız en büyük hatamız bu iklinin formsuzluğunda yerlerine oynayacak çok sağlam bir adam daha transfer etmeyişimiz.

Kahlenberg alınmalıydı

POYRAZ
83. dakikada angutlar gol diye seviniyor başka forumda :D Bizim gole sevindiklerini sonradan farkettiler:D

2-2 mi ? :D

''Icinde patladi'' cümlesine bundan daha iyi bir örnek olamazdi sanirim.:alkış:

SEDAT
Selçuğun formsuzluğu belli zaten adam takımda kalmak istemiyor. Zorla oynayacak değil. Onun sonu da G.Ünal gibi olacak ...

- Allah aşkına :) hadi canım...

muratali

Hami nin Trabzondaki son sezonu... Bursa maçı. Kolunun kırıldığı maç. Kahvede seyrediyoruz. Adamın biri Hami'ye bir küfür bir küfür. Adamı atlayıp boğasım geldi. 10 dakika geçti , sağ çaprazdan bir frikikten Hami hayatının en güzel gollerinden birini attı. Evet .. O adam sevinmedi.

Bazı insanlar Trabzonsporu falan tutmuyor aslında. Sırf kendi egolarını tatmin etmek, her şeyin en iyisini ben bilirim diyebilmek için yaşıyor. Bu adamlar sevinmez. Hatta tutmadıkları adam gol attı diye üzülürler.

ESER
Neymiş ?
Yavşak herifler!

yibidosspor formasinin kac kurusluk serefi oldugunu ligin son macinda gorecegiz renkdas.

Mustafa Demir
burakin kac golu oldu

Ilelioglu
12.02.2011, 18:42
En cok neye seviniyorum biliyormusunuz?

Yarin Bursa pazartesi Fener maclarini izlemek büyük keyif verecektir bana.

:D:D

Hasan ZAİMOĞLU
bu maçtaki defansif hatalar aklıma Egemen'i getirdi. onsuz yürümüyor sanki bu kervan ?

Murat Engin Akyüz
bu arada colmanın ve serkanın attığı pasları guti atsaydı bir hafta konuşulurdu,ana haberlerde gösterilirdi,abartılırdı da abartılırdı!

Uğur Kalyoncu
sivasspor bugün tam da bizim istediğimiz gibi oynadı,yedikleri 3.golü yeryüzünde hiç bir takım yemez..Rıza Çalımbay ekmeğimize yağ sürerken, Şenol güneş maçı kazanmak için hiçbirşey yapmadı,akışına bıraktı,bugün Allahtan şans yanımızdaydı da Şenol Güneşe rağmen kazandık,aynı şekilde geçen hafta da hocaya rağmen kazanabilirdik,bundan sonrası için umutlu değilim,bu oyunla bu beceriksizlikle,hocanın bu formuyla dengimiz olan hiç bir takımı yenemeyiz,ilk yarıdaki rakibi pas manyağı yapan takım gitmiş,onun yerine 25 dk arayla 3 pas yapabilen bir takım gelmiş,ön liberosuz oynuyoruz kadroda vasat 3 ön libero bulunduruyoruz,aldığımız forvet lig de daha 5 dk oynadı,şampiyon olmamak için devre arasında başlattığımız çalışmalar,şenol güneşin tercihleriyle bütün hızıyla devam ediyor,inşallah sezon sonunda yanılan ben olurum ve iyi bir hoca olmadığını düşündüğüm Şenol güneşten özür dilemek zorunda kalırım...

mit_o
artik calenin yerine piotr oynasin

Kesinlikle artık sol bekimiz koridor değil

Kereşenli
İbretlik bir maç oldu bizim için. Sivasspor'u Bursaspor'la oynadığı maçını izledikten sonra kolay yeneceğimizi beklemiyordum zaten ama bu kadar zorlanacağımızı da tahmin etmiyordum. Yine sezonun ilk yarısında ortaya koyduğumuz performansı sergilemiş olsaydık buradan en az 5-6 gol atıp ayrılabilirdik. O kadar gol fırsatı yakalamamıza rağmen neden bu kadar zorlandık anlayamıyorum. Umut'un kale ağzında kaçırdığı inanılmaz pozisyon. Verdiği yanlış paslar ve etkisiz oyunu. Engin'in şımarık hareketleri vs. Hani o canından çok sevdiğin Trabzonspor bugün neredeydi? Burak'a yaptığın haksızlığı bırak, ben artık oynamayacağım deyip formanı çıkarman artistliğin en önde gidenidir. Ben Şenol hocanın yerinde olsaydım değil seni ikinci yarıda oyundan çıkarmak seni bir daha takımda görmek istemezdim. Ama sen dua et takımın başında melek gibi bir adam var. Sonra buraya gelenlerin yazılarını okuyorum, yok Burak şöyle de burak böyle. Burak teke tek kalmış olsaydı atar mıydı? Burak'ı oyundan al gibi saçma yorumlara şahit olduk hep beraber. İkinci yarıda maçı bizim için alan oyuncu kimdi? Burak. Teke tek pozisyonda kaleciye mağlup eden kimdi? Yine Burak. Son golü atan kimdi? Yine Burak. Maç sonunda gözyaşlarına boğulan kimdi? Burak. Siz yine de Engin'i koruyun. İyi ki de Trabzonlu adam.

Arka sayfalarda bir yorum gördüm bir arkadaşımızdan. Bu takımın kaptanı yok demiş. Sonuna kadar katılıyorum. Kaptanlık pozubandını takan Umut ama sahanın hiçbir yerinde yok. Serkan'la Mehmet Yıldız tartışıyor araya Selçuk giriyor. Engin'le Burak tartışıyor araya giren yine Selçuk. Engin formasını çıkarmaya çalışıyor araya Selçuk giriyor. Umut efendi seyrediyor.

ozturk
3 hafta aradan sonra psikolojim düzgün bir şekilde işe gideceğim pazartesi.

Ama şunu kabullenelim: Şampiyon olamayız..

SEDAT
12.02.2011, 18:43
- Burak şimdi 2 gol atınca Engin suçlu oldu hemen , valla bence sonuna kadar Engin haklıydı , Burak ve Jaja var şimdi anlık düşünün son vuruşu yapıcak siz olsanız kime verirsiniz ?

Burak Sahin
eminim buraka burda ilk yari bitiminde p... diyen sahis ceza bile almamistir :)

Mehmet S. Pervan
Engin'in psiklojik tedaviye,

Burak'ın biraz daha sakin olmasına,

Jaja'nın daha çok kondisyon çalışmasına,

Umut'un kendini toparlamasına,

Colman'ın gereksiz çalımlardan uzak durmasına,

Selçuk'un daha çok ileri çıkmasına,

ihtiyacı var.

Muhammed Ayaz
- Burak şimdi 2 gol atınca Engin suçlu oldu hemen , valla bence sonuna kadar Engin haklıydı , Burak ve Jaja var şimdi anlık düşünün son vuruşu yapıcak siz olsanız kime verirsiniz ?
peki burakın attığı 2 golü engin veya jaja atabilecekmiydi bir düşün???

Ercan DEMİRCİ
- Allah aşkına :) hadi canım...

Aynen Öyle...

Ümit Tekşan
12.02.2011, 18:44
arkadaşlar maçın özet görüntüleri trt de saat kaçta verılecek bilgisi olan varmı ?

Tolunay Abdioğlu
3 hafta aradan sonra psikolojim düzgün bir şekilde işe gideceğim pazartesi.

Siz de şunu kabullenin,

Şampiyonluğa en yakın takım biziz.

Tarbzon
Bu işin engini jajası colmanı yok arkadaş

UMUT UMUT UMUT UMUT

Maçtan önce sinirlerimi aldırdım. O bile fayda etmedi. Gene krize girdim.

Erbay
12.02.2011, 18:45

Burak vermeliydi abi daha neyi tartışıyoruz ki :) Pozisyonu kafasında bitiren Jaja'ya attı pası. Biraz daha önce atsaydı bari.

Numan Yerlikaya
12.02.2011, 18:46
Umutun Kulaklar Sağlammıymış Bari :D

Mehmet S. Pervan
Serkan !!! Seviyorum len seni bücür :D

TSelif
Engin'in Burak yerine Jaja'yı tercih ettiği o pozisyonu izledim şimdi ( tartışma o pozisyonda çıkmış ise)
Engin'e kızılacak bir şey yok ki . İkisi de müsait pozisyondaydı . Burak ta Jaja da aynı mesafede uzaklıkta hem Engin'e hem de rakip defans oyuncularına ( Engin topu ayağından çıkardığı anda). Engin Jaja'ya attı pası ve başbaşa kaldı kaleci ile Jaja. Ama Jaja kale yerine auta yolladı topu.
Burak ta aynı şekilde kalacaktı hiç bir fark yok ikisi arasında ... Büyütülecek birşey de değildi ...

Hasan Ayvenli
12.02.2011, 18:47
Burak'ın pozisyonu çok daha müsaiitti abi. Tamamen boştu. Ordaki defans oyuncusu da Jaja'nın tarafını kapatıyordu.

Engin herşeye rağmen savunulmak zorunda değil. Hadi pası Burak'a atmadı onu geçelim.

Beni oyundan alın ne demek ya? Halı saha'da mıoynuyosun sen. İlk yarı bitiminde formanı veriyosun Sivas'taki adama. Mantığı ne bunun?

.....
İlahi adalet.

İnanmanın zaferidir bu sonuç.

Bizler inandık.Sizde inanın!

efulim67
Şenol Güneş; Burak ve UMUT Israrında devam ederse işimiz çook zor. Bu takıma en lazım olan oyuncu iyi bir golcü ve hala daha UMut-Burak ikilisi ile maç oynuyoruz.
Eyvah Eyvah.
Burak'ı bu maç için ayrıca tebrik ederim. Ama bu takımın oyuncusu değil.
Renkdaşlarım ne kadar kızsanızda öyle.
Umut Süper Lig topçusu değil.
Ne o? Yılda bir maç denk gelecek 2 gol atacaksın 10 maç kesintisiz oynayacaksın.

zahido
sivasspor bugün tam da bizim istediğimiz gibi oynadı,yedikleri 3.golü yeryüzünde hiç bir takım yemez..Rıza Çalımbay ekmeğimize yağ sürerken, Şenol güneş maçı kazanmak için hiçbirşey yapmadı,akışına bıraktı,bugün Allahtan şans yanımızdaydı da Şenol Güneşe rağmen kazandık,aynı şekilde geçen hafta da hocaya rağmen kazanabilirdik,bundan sonrası için umutlu değilim,bu oyunla bu beceriksizlikle,hocanın bu formuyla dengimiz olan hiç bir takımı yenemeyiz,ilk yarıdaki rakibi pas manyağı yapan takım gitmiş,onun yerine 25 dk arayla 3 pas yapabilen bir takım gelmiş,ön liberosuz oynuyoruz kadroda vasat 3 ön libero bulunduruyoruz,aldığımız forvet lig de daha 5 dk oynadı,şampiyon olmamak için devre arasında başlattığımız çalışmalar,şenol güneşin tercihleriyle bütün hızıyla devam ediyor,inşallah sezon sonunda yanılan ben olurum ve iyi bir hoca olmadığını düşündüğüm Şenol güneşten özür dilemek zorunda kalırım...

izim golleri bi kenara birakalim sivasin gollerine bakalim..

onlar cok mu organizeydi?

evet biz hem sansliydik hemde sanssizdik..

takim egemenin yoklugunda bocaliyor dafans olarak.. birde giray eklenince iyice sirazemiz kaydi..

bizim bisi kaybettigimiz yok aslinda.. normal sartlaar altinda biz bu ligi gene aliriz..

amaaaaaaaaa...

malesef bizler iyi degiliz,, yani taraftarlar...

beceremiyoruz biz taraftarligi.. hakkinida veremiyoruz..

kani6161

ben jaja veya burak diye bakmıyorum olaya bende enginin yerinde olsam çapraza atardım defans oyuncularını düşürüldüm. şahşen halı sahada hep öyşe yapıyorum:) ama çapraza atmasına rağmen jaja yanlış yere vurdu diye düşünüyorum

demirel
12.02.2011, 18:48
2-2 olunca küfürler ederek kapadığım tv den sonra sonucun 3-2 olduğunu görmek kadar mutluluk verici ne olabilir ki.....

TSelif

Sen kendin kabullenebilirsin . Ben etmiyorum.
Şampiyon olacağız !!!

Mehmet Yusuf
Burak ilk golünden sonra şenol hocaya nasıl koşup sarıldı. gol sevincini onunla paylaştı.

çok duygulandım o anda :))

Fatih Özkan
Şöyle göbeğimizi kaşıya kaşıya diğer takımların maçını izleyelim :D

sedatalis82
bir gün başıma bişe gelirse eminim ki bu takım yüzünden olacak

yenemeseydik hesabını kim verecekti

hüseyin1975
Macin en güzel ani Buragin aglamasiydi.

My
12.02.2011, 18:49
- Burak şimdi 2 gol atınca Engin suçlu oldu hemen , valla bence sonuna kadar Engin haklıydı , Burak ve Jaja var şimdi anlık düşünün son vuruşu yapıcak siz olsanız kime verirsiniz ?O pozisyonda Burak her açıdan jaja'dan çok daha iyi pozisyondaydı. Engin'in basiti yapmak yerine sürekli fantaziye kaçma hastalığı yine nüksetti o pozisyonda. Aynı olayı gs maçıydı sanırım Yattara yerine Umut'a attığı pozisyonda da yapmıştı. Sonra ilk 45 in sonu yaptığı hareketler nedir ya! O formayı çıkarıp Sivaslı'ya vermesi bir acayip şekilde içeri girmesi... Yakışmıyor Engin'e. Yakışmıyor koskoca Trabzonspor'un futbolcusuna.

Eren Karaahmetoğlu
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/240208463.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1297530308&Signature=rJn8rUowScDV95nsFkJEyq0ioHA%3D

yorumsuz6117
Bugünkü futbola göre bu takım şampiyon olamaz.

mehmets61
golü kaçıran jaja ya degilde pas tercihinden ötürü engin e kızılması garip:)

POYRAZ

Burak uygun pozisyonda iken Jaja henüz pozisyon almamisti. Dünyada tüm oyuncular o pasi Burak'a atarlardi cünkü hem daha net pozisyonda idi hemde Jaja'dan daha erken pozisyon almisti. Engin, Burak'a aralarindaki kisisel problemden ötürü pas atmadi ve zarari biz görebilirdik. Hani derlerya ''Dagda essek ölür zarari eve gelir''. Ilk yari sonunda formasini bir hisim ile cikartmasi da oynadigi kulübe saygisi olmadigi yönünde ciddi bir düsünceye itti beni sevgili renktas.

.....
12.02.2011, 18:50

Burak ağladı mı ? Hadi canım ?

Görüntü var mı peki ?

Fatih Özkan
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/240208463.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1297530308&Signature=rJn8rUowScDV95nsFkJEyq0ioHA%3D

Vay vay vay (:
O kafa kime, nereye girmiş oldu şimdi ? :D:D:D

POYRAZ
golü kaçıran jaja ya degilde pas tercihinden ötürü engin e kızılması garip:)

O ayri bir konu. Onu ayrica konusabilirsin.
Insanlar su anda o pasi konusuyorlar renktas.;)

Muhammed Ayaz
ne kadar zekisin sen yha tebrik ediyorum senii:alkış::alkış::alkış:

mit_o
12.02.2011, 18:51
harbiden şenol hocaya rağmen kazandık ya ne diyim

SEDAT
Burak'ın pozisyonu çok daha müsaiitti abi. Tamamen boştu. Ordaki defans oyuncusu da Jaja'nın tarafını kapatıyordu.

Engin herşeye rağmen savunulmak zorunda değil. Hadi pası Burak'a atmadı onu geçelim.

Beni oyundan alın ne demek ya? Halı saha'da mıoynuyosun sen. İlk yarı bitiminde formanı veriyosun Sivas'taki adama. Mantığı ne bunun?

- Verdide ne oldu onu anlamadım.
- Burak aman aman rahat değildi , peki Burak dışarı vursaydı ne olucaktı o zamanda niye Jaja'ya vermedin olucaktı.
- Engin'i her damim savunurum çünkü adama ruh hastası muamelesi yapılıyor.

onurts61

Sevgili kardeşim burak ı yuhalayan taraftar beni ve bu maçtan sonra yüzümü görmeni isterdim mutluluktan uçuyordum , bak sevgili kardeşim sap ile samanı karıştırmayın dünya düzeni böyledir sen öğrencisin veya çalışansın iyi bir hareket yaptığında patronundan yada hocandan övgü ,ters durum da yergi alman çok normaldir , aynı olay burak çinde geçeridir , gol kaçırsın , top kaybetsin , rezilleri oynasın bırakta yuhalayayımsorun şuki eğer adam iyi oynar , gol atar , olumlu hareketler yapar ve ben yuhalarsam o zaman bende problem var demektir , senin argümanın malesef geçersiz dir ve bu tip argümanları pişirip pişirip tekrar koymanın manası yok ...

Erbay

ççç ççç ççç Hayalgücü ne gelişimiş biri öyle nasıl aklına gelmiş o kartonu hazırlamak.

Fatih Özkan
12.02.2011, 18:52

Hangi futbola göre, hangi takım şampiyon olabilir peki ? :rolleyes:

Burçak
DAVAROĞULLARINDAN HAMİDOLARA BÖYLE KOYARLAR..
Bursasporun kucağına yılışan sivasspor bize aslan kesildi. ama o aslanın başını kestik. haddini yine bildirdik.
tribünlerini ilk kez bu kadar dolu gördüm . kale arkaları yine boştu. maça gelenlerinde alayı istanbul takımı taraftarı .
yaraları büyük nede olsa.
Lider takımı görmeye gelenlerde az değildi. gösterdik geldik ;)

exelans_25
bursadan bordooooooooooooooooo

bahadır2561
Bizim sağ kanat niye koridor oldu onu anlamadım

elnıno28
oh beeeeeeeee bu sene ya şampıyon oalcagız yada kalden gıdececegız.....artık futbolcuları elestırmeyı bırakalımda destek olalım bızı zırveye taşıyan bu futbolcular şanpıyon yapacak yıne aynı futbolcular transfer sezonuda bıttıgıne göre elştırmenın bır anlamı yok.zaten trabzon medyası futbolcları eleştırıyor hıc olmazsa burda bız rahat bırakalım...........

faysal
Kalecimiz onurun maşallahı var o ne süper kurtarıştı öle,Allah sakatlıklardan korusun onu :)

Erbay
12.02.2011, 18:53
ne kadar zekisin sen yha tebrik ediyorum senii:alkış::alkış::alkış:

Bence gayet doğru söylemiş. Bu oyundan ümidimiz yok zaten bu galibiyetten sonra oyunun düzeleceğinden ümidimiz var, en azından ben öyleyim.

Tolunay Abdioğlu

Kim olur?
Kim bizden daha iyi?

Allah aşkına yapmayın şunları ya.Takımın üstünde büyük bir stres vardı.Bu galibiyetle o stresi de attık üstümüzden.Önümüz açık.

Takımı sürekli eleştirip,felaket tellallığı yapmaktan vazgeçip,kalan 13 maçımız için takımımıza destek olmalıyız.

Bir tane Trabzonspor var.

Aker
bursadan bordooooooooooooooooo

Ankaradan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİ

SEDAT
O pozisyonda Burak her açıdan jaja'dan çok daha iyi pozisyondaydı. Engin'in basiti yapmak yerine sürekli fantaziye kaçma hastalığı yine nüksetti o pozisyonda. Aynı olayı gs maçıydı sanırım Yattara yerine Umut'a attığı pozisyonda da yapmıştı. Sonra ilk 45 in sonu yaptığı hareketler nedir ya! O formayı çıkarıp Sivaslı'ya vermesi bir acayip şekilde içeri girmesi... Yakışmıyor Engin'e. Yakışmıyor koskoca Trabzonspor'un futbolcusuna.

- Evet hatta gs maçında ölü pozisyonda topu kaparak gol olmasını sağlamıştı , ne kadar beceriksiz değilmi...

SDanışmaz
Burak'ın insanüstü fizik gücü olmasaydı 3 puanı rüyamızda bile alamazdık.

Ben maçı tv karşısında nasıl izliyorsam Şenol Hoca da yedek kulübesinden öyle izliyor. Son 4 maçta takıma müdahale gerektiğini taraftarlar gördüğü halde, gol yiyene kadar müdahale etmiyor. Bu iş böyle gitmez. Bu maçı kazandın ama bir dahaki maçlarda kesin puan kaybedersin.

Colman ve Selçuk'ta büyük düşüş var. Özellikle Colman çok pas hatası yapıyor. Artık yedek kalma vakti geldi. Selçuk'un da kulağının çekilme vakti.
Engin'e gelince diyecek birşey bulamıyorum. Çok kritik noktalarda hatalı kararlar veriyor. Bu iş böyel gitmez.

Ligin ikinci yarısında en istikrarlı oyuncumuz Jaja. Ne kadar çok faul yapılsa da pes etmeyip takıma birşeyler vermeye çalışıyor.

Takımın taktiğinin değişme vakti geldi. 4 maçtır bu taktikle oynayamıyoruz, bunu teknik kadromuz nasıl görmez anlamıyorum. Görün işte diğer takımların bizim taktiği çözdüğünü ve bizi çok kolay durdurduğunu.

yorumsuz6117
Hangi futbola göre, hangi takım şampiyon olabilir peki ? :rolleyes:

fener olur ilk yarıda oynadığımız oyundan eser yok tüm oyuncular düşüşte.

Tolunay Abdioğlu
12.02.2011, 18:54
Maçtan önce yazdığım bir yazı da Krosicki'den bahsetmiştim.Korktuğum başıma geldi.Sivasspor'dan nerden bulup aldıysa bu adamı iyi iş yapmışlar.

Şeref
bu takım bu sene şampiyon olur her turlu selcuk ve colman kötü oynayabilirler ama hiçbiri sahada kötü mücadele etmediler maçı 2-2 den son anda 3-2 ye cevırmek güzel ama bunların ötesinde kaçırdıklarımızı kaçırmamamız lazım inşallah ŞENOL GÜNEŞ ile TRABZONUM bu sene ŞAMPİYON bizler destekleyelim

Muhammed Ayaz
ya kardeşim ben sizi anlamıyorum takım iyi gidince ooo şenol hoca öle şenol hoca böle takım kötü gidince sallayın şenol hocaya ya siz nasıl taraftarsınız ben anlamıyorum nasıl bir vicdan var sizde be :mad::mad::mad:

Erdem Keser
Burak'ın ki öncelikle bazı beyinsizlere sonrasında Antu ve Sivas'dakilere gitsin.Aslanım benim, ara vermeden, nefes aldırmadan.Hayrettin'le Rada'yı sırtına alıp gezdirdi.

Mehmet S. Pervan
Ne zaman ağladı? Ben görmedim?

Öldüm bittim koptum bunda :D

yorumsuz6117
Ligde devre arası diye birşey olmamalı aslında.

BENDARLI
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179865_180690975306135_148427865199113_404864_5831 887_n.jpg

Adamsın !.

abi inanılmaz çıkardı ben gol sandım tam mouse falan fırlatacaktım ki gözlerim fal taşı gibi açıldı :))) abi umutla olmuyor maalesef artık anlayalım

Uğur Kalyoncu
12.02.2011, 18:55
izim golleri bi kenara birakalim sivasin gollerine bakalim..

onlar cok mu organizeydi?

evet biz hem sansliydik hemde sanssizdik..

takim egemenin yoklugunda bocaliyor dafans olarak.. birde giray eklenince iyice sirazemiz kaydi..

bizim bisi kaybettigimiz yok aslinda.. normal sartlaar altinda biz bu ligi gene aliriz..

amaaaaaaaaa...

malesef bizler iyi degiliz,, yani taraftarlar...

beceremiyoruz biz taraftarligi.. hakkinida veremiyoruz..
hocam ben Şenol Güneşi eleştiriyorum,maçı bizim gibi kenardan izliyor,maçı kazanmak için olumlu hiç bir hareketi yok,antalya maçında da aynısını yaptı,daha önce ki senelerde de yaptı,oyuna müdahele konusunda hiç yok,oyuncu tercihleri konusunda hiç yok,bunun taraftarlıkla ne alakası var,düşündüğümüz şeyi bir saygı çerçevesinde de söylemeyecek miyiz?

POYRAZ
DAVAROĞULLARINDAN HAMİDOLARA BÖYLE KOYARLAR..
Bursasporun kucağına yılışan sivasspor bize aslan kesildi. ama o aslanın başını kestik. haddini yine bildirdik.
tribünlerini ilk kez bu kadar dolu gördüm . kale arkaları yine boştu. maça gelenlerinde alayı istanbul takımı taraftarı .
yaraları büyük nede olsa.
Lider takımı görmeye gelenlerde az değildi. gösterdik geldik ;)

Kisa ama saglam ve dogru bir mesaj. Tebrik ederim.

Hasan Ayvenli
- Verdide ne oldu onu anlamadım.
- Burak aman aman rahat değildi , peki Burak dışarı vursaydı ne olucaktı o zamanda niye Jaja'ya vermedin olucaktı.
- Engin'i her damim savunurum çünkü adama ruh hastası muamelesi yapılıyor.
Abi Burak da atamasaydısı yok bunun. Daha müsait olan oydu. Ama benim kızdığım o değil.

Ne demek beni oyundan alın demek? Bunu savunabiliyor musun sen? Devre arasında formayı çıkarıp Sivas'lı futbolcuya veriyosun bi de. Bu nedir ya. 10 yaşında çocuk hareketleri.

Ruh hastası muamelesi yapılıyorsa, biraz da adamın şimdiye kadar neler yaptığına bakmak lazım.

ozturk
Burak'ın insanüstü fizik gücü olmasaydı 3 puanı rüyamızda bile alamazdık.

Ben maçı tv karşısında nasıl izliyorsam Şenol Hoca da yedek kulübesinden öyle izliyor. Son 4 maçta takıma müdahale gerektiğini taraftarlar gördüğü halde, gol yiyene kadar müdahale etmiyor. Bu iş böyle gitmez. Bu maçı kazandın ama bir dahaki maçlarda kesin puan kaybedersin.

Colman ve Selçuk'ta büyük düşüş var. Özellikle Colman çok pas hatası yapıyor. Artık yedek kalma vakti geldi. Selçuk'un da kulağının çekilme vakti.
Engin'e gelince diyecek birşey bulamıyorum. Çok kritik noktalarda hatalı kararlar veriyor. Bu iş böyel gitmez.

Ligin ikinci yarısında en istikrarlı oyuncumuz Jaja. Ne kadar çok faul yapılsa da pes etmeyip takıma birşeyler vermeye çalışıyor.

Takımın taktiğinin değişme vakti geldi. 4 maçtır bu taktikle oynayamıyoruz, bunu teknik kadromuz nasıl görmez anlamıyorum. Görün işte diğer takımların bizim taktiği çözdüğünü ve bizi çok kolay durdurduğunu.

aynen katılıyorum..

ESER
ligin son maci sixvas ve fener ile olacak.. o zaman bugun Trabzon a kufreden hamido genclik takimi o mac ile kume duserken de fener saksakciligi yapabilecek mi?

Numan Yerlikaya
şenol hocaya rağmen mi kazndık emin ol şenol hoca olmasa ilk 3 e giremezdik biz ben sadece şenol hocanın umutu oynatmasına kızıyorum okadar türküyenin en iyi hocası okadar !

berke_arda
12.02.2011, 18:56
trabzon spor forması ile saha cıkan hiç kimsenin o formayı devre arasında cıkarmaya hakkı yoktur sebep herne olursa olsun haklıda olsan haksızda olsan unutulmaması gereken o forma milyonları arkasından sürüklemektedir burak ve engine yakışanda en kısa zamanda bugün yaşamamları unutmaları ve hatalarını kabullenmeleridir.

Ali İhsan
Bu takım bir deliler ordusu, biz böyle deliliklerle bugüne geldik zaten. Hep bir karmaşa, hep bir kavga vardı. Ben saha içindeki tartışmadan hiç gocunmadım, hatta hoşuma gitti. Keşke birisi de Umut'la dalaşsa da Umut da kendine gelse.

Biz fırtınalı takımız, böyle fırtınalar lazım bize. Bugün maçı kazandıran Burak, haftaya umarım Engin ve Umut olur. Ama bu takımda Egemen'in yeri zor dolar, Onur olmasa olmaz ve Selçuk 6 günde 270 dakika çıkarmasına rağmen yine takımın herşeyi...

Müthiş hırslı yerliler + Glowacki'nin bugünkü performansı, Jaja'nın devamlılığı olmasa da patlayıcılığı, Colman'ın yavaş yavaş form tutmaya başlaması, eski hırsını ortaya koyması, hepsini topluyorum bu takım şampiyon olur. Ama böyle olur, kavga ederek, kriz geçirterek olur.

Burçak

Sirkten kaçtı!
Sirkten kaçan Hamido , yakalandı.

Sivas'ta gezici bir sirkten 2 ay önce kaçan bir Hamido, yetkililer tarafından Sivasspor - Trabzonspor maçında yakalandı.

Afet Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Hamidonun Sivasspor stadında yakalandığı belirtildi. Statyumların Hamidoların yaşamasına elverişli olmadığını açıklayan yetkililer, Hamidoyu geri alması için sirk sahibine haber gönderdiklerini söyledi.

Hamido geçen Aralık ayında sirkten kaçtıktan sonra defalarca görülmüş ama yakalanamamıştı.

SEDAT
- Şimdi burda Burak rahat pozisyonda diyen arkadaşlar umarım 2 golün etkisinde değillerdir.
- Engin ilk yarı 2 posizyona soktu bizi , kendi becerisiyle hemde , Burak kaç maçtır sahada yok bunu dile getiren yok ama .
- Burak niye pas gelmeyince triplere giriyor ki , sanki kendisi hiç atmamazlık yapmadımı.
- Engin konusunda art niyetlisiniz , çünkü böyle oyunculara alışık değiliz , yenilince maç sonu yavşak yavşak 2-0 yendik lan diyen adamları özlüyoruz...

Kasım BEKTAŞ
olamayıza kendinizi inandırıp olabilecek hayal kırıklığınızı engelleme isteğini lütfen bu foruma yansıtmayın....

gidin kendi dünyanızda ne kadar olumsuz durum varsa ona konsantre olun ama buraya yazıp insanları sinirlendirmeyin!!

İlker Akçay
12.02.2011, 18:57
Sedat Abi...Burak'ın,Engin'e tepkisi yanlış,Engin'in de Burak'a tepkisi..Engin'in pas tercihine ben çok kızmıyorum ama 'BENİ ÇIKARIN' ne demek Allah aşkına?? Sinirden deli oldum o anda beni çıkarın ne demekkkk??

Burak maçsonu röportajında gerekli açıklamayı yaptı...''Sahada olan sahada kalır''...

Mehmet Yusuf
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87178

burak ın açıklamaları.

izlerken gözlerine dikkat edin. ağladığı her halinden belli adamın.

Berke6198
Serkan 2 kere kaçırdı Grosicki'yi iki pozisyon da gol oldu.

Bu arada şampiyonluğa inanmayan ve fakir edebiyatı yapan abilerim lütfen şurada yazıp da galibiyet sevincimizi gölgelemeyin !

Muhammed Ayaz
12.02.2011, 18:58
şenol hocaya rağmen mi kazndık emin ol şenol hoca olmasa ilk 3 e giremezdik biz ben sadece şenol hocanın umutu oynatmasına kızıyorum okadar türküyenin en iyi hocası okadar !
kardeşim helal olsun sana be:alkış::alkış::alkış::alkış:

Haluk Pehlivan
Bizim takımın en iyisi Onur, en kötüsü ise muhteşem asistine rağmen Serkan'dı.

Sağ kanattan bu kadar etkili atak yediğimizi hatırlamıyorum. Genelde hep soldan yerdik.

Umut malesef artık dinlendirilmeli, yoksa Umut'u da kaybedeceğiz. Bazı futbolcuları oynatmayarak da kazanabiliriz.

Şenol Hoca da bugün formsuzlar listesindeydi bana göre. Oyuna çok geç müdahale etti. Mesela ben olsam Yattara'yı diğer 15 takımla oynarken oynatmam ama Sivas ve Kasımpaşa maçlarında oynatırdım. Yattara bu maçta oynasaydı böyle stresli bir maç izlemezdik. Allah korusun ya kazanamasaydık.

Serkanın karşısında oynayan rakibi mükemmeldi; bu adamın karşısında bugün gökhan gönül olsa serkan kadar olamazdı.

Kereşenli
- Şimdi burda Burak rahat pozisyonda diyen arkadaşlar umarım 2 golün etkisinde değillerdir.
- Engin ilk yarı 2 posizyona soktu bizi , kendi becerisiyle hemde , Burak kaç maçtır sahada yok bunu dile getiren yok ama .
- Burak niye pas gelmeyince triplere giriyor ki , sanki kendisi hiç atmamazlık yapmadımı.
- Engin konusunda art niyetlisiniz , çünkü böyle oyunculara alışık değiliz , yenilince maç sonu yavşak yavşak 2-0 yendik lan diyen adamları özlüyoruz...

Engin'i koruyayım da ne olursa olsun diyorum ya helal olsun sana. Bu maçın kahramanı BURAK! Engin değil. Yok pas atmış atmamış önemli değil.

Fanatik34
12.02.2011, 18:59
Hami nin Trabzondaki son sezonu... Bursa maçı. Kolunun kırıldığı maç. Kahvede seyrediyoruz. Adamın biri Hami'ye bir küfür bir küfür. Adamı atlayıp boğasım geldi. 10 dakika geçti , sağ çaprazdan bir frikikten Hami hayatının en güzel gollerinden birini attı. Evet .. O adam sevinmedi.

Bazı insanlar Trabzonsporu falan tutmuyor aslında. Sırf kendi egolarını tatmin etmek, her şeyin en iyisini ben bilirim diyebilmek için yaşıyor. Bu adamlar sevinmez. Hatta tutmadıkları adam gol attı diye üzülürler.Onlardan bu forumda da cok, hemde azimsanmayacak kadar...

Muhammed Ayaz
bence sana rağmen kazandık

SEDAT
Abi Burak da atamasaydısı yok bunun. Daha müsait olan oydu. Ama benim kızdığım o değil.

Ne demek beni oyundan alın demek? Bunu savunabiliyor musun sen? Devre arasında formayı çıkarıp Sivas'lı futbolcuya veriyosun bi de. Bu nedir ya. 10 yaşında çocuk hareketleri.

Ruh hastası muamelesi yapılıyorsa, biraz da adamın şimdiye kadar neler yaptığına bakmak lazım.

- Şimdiye kadar yaptıklarına bakalım , bence takımımıza pozitif etkisi vardır , takımın olmazsa olmazıdır...
- Hareketleri çocukça olabilir , peki orda Burak ne diyor acaba hiç merak ettinmi , Burak sanki her pozisyonda her pasın hakkını veriyormu bunuda irdelemek lazım...

Bahadır Çağrı
süperlig senin neyine... sivas doğru KÜMEYE!!! bu herifler bize gelince deli gibi oynasın diğerlerinde yatsın.... şükürler olsun allaha ki gene galibiz... toparlanıyoruz.... ağzının suyu akanların hevesi kursağında kalıcak!

TheCrow
Çok zor bir deplasmandan çok gerekli bir galibiyetle dönüyoruz. Rakip düşme potasında, hava sıcaklığı eksi bilmemkaç derece, takım moralsiz, baskı stres had safhada. Bunlara rağmen kazandık ama mutlaka bu maçtan dersler çıkarmalıyız.

ozturk
fener olur ilk yarıda oynadığımız oyundan eser yok tüm oyuncular düşüşte.

ben de fb yi şanslı görüyorum..

öyle iyi futbol oynadığından değil..

aziz geçen yıl bursayı hesaba katmamıştık dedi..

bu yıl işi sıkı tutarlar..

sahada olamasalar masa başında ama bir şekilde şampiyon olurlar...