PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vahid Halilhodzic

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Faik Yılmaz
13.10.2014, 16:38
Bakın Teknik Direktörümüz sık sık oyuncuların fazla sayıda maç oynamamasından dem vuruyor....

Avrupadaki rakiplerimizin fazla maç oynamasından dolayı hem form tuttuğundan , hemde uyum açısından daha avantajlı olduğunu söylüyor...

Peki 2 haftalık millik takım arasında neden tek maç oynamadık ?

bazı oyuncular milli takım arasına gitmiş olabilir bazılarıda sakat olabilir ama en azından yedek oyuncuları 1-2 maç ,ta görüp deneyemezmiydi.....

halil ibo
13.10.2014, 17:01
Bakın Teknik Direktörümüz sık sık oyuncuların fazla sayıda maç oynamamasından dem vuruyor....

Avrupadaki rakiplerimizin fazla maç oynamasından dolayı hem form tuttuğundan , hemde uyum açısından daha avantajlı olduğunu söylüyor...

bazı oyuncular milli takım arasına gitmiş olabilir bazılarıda sakat olabilir ama en azından yedek oyuncuları 1-2 maç ,ta görüp deneyemezmiydi.....

Tam isabet ! Fakat bu eski bir hastalığmız kulup(!) olarak :)

Zurawski
13.10.2014, 20:50
hocam kalmak istiyorsan ,aklın burdaysa ben bu takımı şampiyon gibi oynatırım diyorsan kal. ben arkandayım. allah yar ve yardımcın olsun.

fadigaTS
14.10.2014, 21:07
Hocam sana güvenim tam. Galibiyetlerle hava yakalamamız lazım.

Sercan Keleş
14.10.2014, 21:45
Benim en korktuğum futbolcularla arası gerçekten anlatıldığı gibi kötü mü.

Tuğrul
14.10.2014, 21:52
Sık sık sakatlık vermemizde, kötü sonuçlar almamızda uygulattığı antrenman programında bir etkisi olabilir.

Sanırım devamlı kondisyon-fizik yönlü idmanlar yaptırıyor.

Bu oyuncuların maça çıkmadan fiziksel ve mental olarak çabuk yıpranmasını, bezmesine neden olabilir.

Oysa Bayern/Barca/Real gibi takımlara göz attığımızda antrenmanları hep '' toplu ve pas odaklı '' geçiyor.

talibim
14.10.2014, 22:37

bu iddianin laf ü güzaf oldugunu dusunuyorum..
vakti zamaninda gokdeniz'i takimda istemiyor demislerdi malum hadiseden dolayi, kanaat-i acizanemce gokdeniz'in iyi bir donus yapmasinda vh'nin de payi vardir..

gazeteciler icin bir futbolcuyla arasinin iyi olmamasi kafi,onu umuma yaymada mahirler

sametaydin
14.10.2014, 23:09
Vahit Bey gitmek istemiyorsa, eğer gerçekten bu takımla bir şeyler yapabileceğine inanıyorsa ben tabiki kalmasından yanayım.

Vahit Halilodzic geldiğinden beri sürekli her şeyden şikayetçi. Trabzonsporun başına gelen adam sürekli ben giderim ne kadar kalırım bilmiyorum gibi sözlerle sanki hak ettiği yerin çok altında bir yerde bulunuyormuş gibi kibirli bir şekilde konuşmaktadır. Oyuncularına ihanet sözcüğünü kullanarak hakaret etmektedir. Sonra kendi kurduğu kadroyu 3 ayda hazır olur demiş daha sonra ise 1 yıl deyip bizimle dalga geçmeye başlamıştır. Aynı zamanda 1 yıl gerekiyor isterseniz yollarımızı ayırabiliriz demek istemiştir.

İyi niyetli düşünen renkdaşlarımızın söyşedikleri sabretmek sözcüğü gerçekten önemli. Ama sabredeceğimiz kişi kendisi burada durmak istemiyor. Biz de adama diyoruzki sana güveniyoruz sana sabredeceğiz bu takımı rayına oturt. Ama adam kendisi böyle bir isteği yok. İsterseniz sabretmeyin verin tazminatımı gideyim diyor. Olay bu kadar basit. Yani ortada sabretmeye değecek bir karakter yok.

fadigaTS
15.10.2014, 01:49

Yerel medya ve ordan alıntılarla haber yapan istanbul medyasının abarttığı gibi olduğunu düşünmüyorum.Trabzonsporun en büyük düşmanı kendi içindeki bazı sözde taraftar ve yerel medyadır.

Faik Yılmaz
15.10.2014, 08:44
1-Bu yıl transfer döneminde 24 oyuncu gönderilmiş yerlerine 21 oyuncu alınmış toplam 45 oyunculuk hareket yapılmıştır.

2-Klübün borcu bu transferlerin etkisiyle sadece son 3 ayda 110 milyon t artmış. toplamda da borcumuz 350 milyon tlye ulaşmıştır.

3-Bu paranın ödenmesinde sponsorluk anlaşmaları kadar takımın başarısının da çok büyük önemi vardır.

4-geldiği günlerde 2 ay süre isteyen Vahid Hoca 3.ayın sonunda bu süreyi 1 yıla çıkarmıştır. Üstelik başarılı olacağının da garantisi var mı bilmiyorum....

5-3 ay oyuncuların birbirini tanıması oyun sistemine tam olmasada adapte olunması için yeterli bir süredir. Hocanın sürekli suçu başkalarına atması ve zaman istemesi taraftarda haklı olarak soru işaretlerine enden olmuştur.

6-bu başarısız sonuçlar alınmaya devam edilirse hocanın arkasında ne taraftar desteği ne yönetim desteği kalır bununda farkındadır umarım ve yine umarımki takımı en kısa zamanda düzeltir.....

Soner Albayrak
15.10.2014, 14:32
Ancak havaalanında Messi'nin elinde Hegel, Ronaldo'nun elinde Focault, İbrahimoviç'in elinde Nietzsche kitaplarıyla da görmüyoruz. Eminim onlar da telefonlarıyla oynuyor, görgüsüzlük abidesi dev kulaklıklarla saçma sapan müzikler dinliyordur. Tabi beyin olarak kendini çok iyi geliştiren oyuncuların karakteri de sahada belli oluyor. Mesela Bergkamp'ın vaktiyle Newcastle'a attığı o muhteşem golde fizik profesörü gibi hesap yapmadı ama hem fizik, hem de insan olarak kalitesini çok belli etmişti.

Ben futbolcuların sizin kadar kendilerini hem insan, hem de futbolcu olarak çok geliştirmelerini, cümle aleme örnek insanlar olmalarını beklemiyorum. Olsa çok daha iyi olur tabi. Mesleğinin hakkını versinler, kendilerini sürekli olarak yetersiz görsünler, fizik ve mental açıdan kendilerini hazırlasınlar, yeter de artar bile.

Tespitleriniz güzel abi. Ben beklentiyi biraz fazla abarttım galiba :)

Asıl sorun dediğiniz gibi düşüncede ve kafada. Futbolcular kendini sorgulamıyorlar hep ben oldum havasındalar.

Cristiano Ronaldo için hazırlanan bir belgesel seyrettim.

Ronaldo orda şunları söylüyordu '' Hep daha iyisini istiyorum sürekli kendimi yenilemek için çabalıyorum ve sürekli fizik olarak hazır tutuyorum kendimi.''

İşte temel mesele kafada. Ne yazık ki acı gerçek futbolcular bunları bizim düşündüğümüz kadar düşünmüyor.

Antonio
15.10.2014, 17:06
forumda etkin yetkin kişilikli arkadaşların sayısı hayli fazla. eleştirel olmayan hatta biat kültürünü benimsemiş bir sosyal topluluk içinde asosyal bir tavır gösterirken burada birden bire şeyler yazmam spor adına takımım adına bir şeyleri eleştirmem bu forumun özgürlükçü seküler demokratik yönünden kaynaklanıyor. iyiki varsın bmn...

selcuk
16.10.2014, 01:45
f_Eg_Zyy9XU&feature

delikoyun
16.10.2014, 09:57
görüntülerde izlediğimiz nantes takımı kenarlardan çok iyi gidiyor.kenar oyuncular çok isabetli orta ve paslar atıyor gerçi vahitte çok hareketli kıvrak düzgün vuruşlar yapıyor.şuan bizde bu oyun yok kenar oyuncularımızda pas isabeti ve güzel orta yok

demir
16.10.2014, 11:45

sakatlar ve mıllı oyuncuların gıtmesı ıle bırlıkte takımda sadece 10 oyuncu kalmıstı onlardan bırısıde antremanda sakatlandı hatta o sakatlanan oyuncunun yerınede kondısyon antrenoru idmana devam etmıstı e bu sartlarda ozel mac yapma olanagımız yok cunkı 11 cıkaramayız

Samet Berber
16.10.2014, 13:11
İlhan Cavcav: "Hocayı lisansına göre değil, ligdeki performansına göre değerlendirmek lazım."
İlhan Cavcav: "Trabzonspor'un hocasının var da ne oldu? 10 gün içerisinde 17 futbolcu alıp 5 maçta 1 puan alamayanın da lisansı var."

Faik Yılmaz
16.10.2014, 13:27
sakatlar ve mıllı oyuncuların gıtmesı ıle bırlıkte takımda sadece 10 oyuncu kalmıstı onlardan bırısıde antremanda sakatlandı hatta o sakatlanan oyuncunun yerınede kondısyon antrenoru idmana devam etmıstı e bu sartlarda ozel mac yapma olanagımız yok cunkı 11 cıkaramayız

Niye Paf takımamızada kıranmı vurdu.....

kalan oyuncular genellikle yedek oyuncular.....

belki 1-2 sini görüp maçlarda oynatabilirdi.....

ama 3 oyuncumuzu daha ayaklarına top değdirmeden geri yollamak işin kolayıydı değilmi.....

bende Td olsam bir lafımla 10 oyuncu alınsa ( Vahid Hocanın istedikleri sadece toplamı 21 ) 25 oyuncu gönderilse ( sezon başından beri gönderilenler) bende işime geldiğim gibi davranırdım....

1-yedekler toplanabilir Paf takımla ya da bölge takımlarıyla maçlar yaptırılabilirdi....

2-sonra hoca yeterince maç yapmadık hazır değiliz bahanesinin arkasına saklanmasın ama....

Faik Yılmaz
17.10.2014, 12:46
Bakınız Mersin İdmanyurdu ;

geçen yıl Ptt 1.ligde oynuyordu farklı bir ligden geldi.....

16 yeni oyuncu geldi

13 oyuncu gitti....

takımı yeniden kurdu......

Beşiktaş
Kasımpaşa
Rize
Karabük
Bursa ile oynadı...

5 maçta 10 puanı var....

-----------------------------------------------

Trabzonspor zaten bu ligde idi......

21 oyuncu geldi....

24 oyuncu gitti....

yeni bir takım kurdu....

Erciyes
Fener
Başakşehir
Kasımpaşa
Karabük ile oynadı....

Toplayabildiği puan sayısı sadece 4....

Oynadığımız raakipler denk sayılır....

Yani takım yeni diye puan kaybetmemiz normal diye söyleyenlerin savları hiçte elle tutulur bir bahane değil doğrusu....

Antonio
17.10.2014, 16:10
mersini barcelona zanneden bu adamı gönderin gitsin. biz kendi sahamızda mersini yedeklerle dahi dağıtmamız lazım. bu nedir yahu ezberlemiş falan yoğun önlem alıyormuş. Bırak Allahını seviyorsan. Ben hiç mourinhınun kendi sahasında hull city yoğun önlem alıyoruz dediğini duymadım! defolup gidersin inşallah...

Hunk
17.10.2014, 23:28

16 yeni oyuncu geldi

13 oyuncu gitti....

Beşiktaş
Kasımpaşa
Rize
Karabük
Bursa ile oynadı...

5 maçta 10 puanı var....

21 oyuncu geldi....

24 oyuncu gitti....

yeni bir takım kurdu....

Erciyes
Fener
Başakşehir
Kasımpaşa
Karabük ile oynadı....

Yani takım yeni diye puan kaybetmemiz normal diye söyleyenlerin savları hiçte elle tutulur bir bahane değil doğrusu....

Su an 10 puani olmasi hicbirsey demek degildir. Sezon ortasina kadar bu basariyi surdururse o zaman konusuruz. Bizim de 4 degil 10 olabilirdi ya da 3 olabilirdi. Bunlar hicbirsey ifade etmez.

Biraz sans da olacak.

Fatih Çelik
18.10.2014, 23:25
İlhan Cavcav: "Hocayı lisansına göre değil, ligdeki performansına göre değerlendirmek lazım."
İlhan Cavcav: "Trabzonspor'un hocasının var da ne oldu? 10 gün içerisinde 17 futbolcu alıp 5 maçta 1 puan alamayanın da lisansı var."

İlhan amca kalk yerine yat artık vakit geç oluyor.

fincher
19.10.2014, 15:55
Bu kadar saçmasapan bir kadro çıkarttığın için teşekkür ederim,bu maçı kazanamayacağız ama işin güzel tarafı bugün senden kurtulacağız...

mkmoglu
19.10.2014, 16:34
bizim ligde vahitten kötü hoca yoktur

Royal Heart
19.10.2014, 17:56
Gözünüz, gözümüz aydın...

F. Yıldırım
19.10.2014, 18:33
Tek maçla bahar gelmez, ama takımı ilk 3'e sokacağına inanıyorum.

Mert Oğuzlu61
19.10.2014, 18:50
şu takıma 4-4-2 oynatsan da soğuk kış günleri kapıdayken azıcık içimiz ısınsa.

Hunk
19.10.2014, 20:13
bizim ligde vahitten kötü hoca yoktur

Ya bi bitin cidden

Sibel
19.10.2014, 20:26
Hocam çift forvet oynat artık.
Başka dileğim yok.
Teşekkürler.

Bera B.
19.10.2014, 20:37
Maç sonu açıklamaları.

“Bu galibiyetin bizim için çok iyi olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kariyerim boyunca bir maç kazanmak için bu kadar yorulmamıştım. Takımım iyi bir maç çıkarttı. Geçen maçla hiç alakası olmayan bir performans sergiledik. Bu akşamki gibi oynamaya devam edebilirsek her rakibi zorlar ve galibiyete ulaşabiliriz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Davranışları, istekleri ve bu akşam ortaya koydukları kaliteden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Ağır bir zeminde oynadık ve kazandık. Üç gol attık. 9 da gol pozisyonuna girdik. Gereksiz bir faulle penaltı pozisyonu verdik. Bu akşamki maçı kazanmak kolay değildi. Bu galibiyet bize moral ve güven verdi. Hem neşeli hem de daha iyi bir ortamda çalışma imkanı bulacağız. Yine bir sakat verdik. İlk bilgiler net değil ama umarım Mustafa’nın durumu ağır değildir. İkinci pozisyonda Serdar’ın pozisyonunda da yüreğimiz kalktı. Pozisyon hemen önümüzde oldu. Ayağında kırık olduğunu sandım ve çok korktum. Neyse ki önemli bir şeyi yokmuş.
Geçen hafta kaybettiğiniz maçtan sonra ne kadar sinirlendiğimi hatırlarsınız. Oyuncularım ve benim aramda sert bir iletişim oldu. Muhtemelen hoca olarak en kötü maçımdı. Şunu söylemiştim, bu bir kere olur ve bir daha görmek istemiyorum. Oradaki oyunu ikinci kez ortaya koymamız mümkün değildi. Bu nedenle milli kamp arasında iyi çalıştık. İyi odaklandık. Gördüğünüz gibi her oyuncu koştu ve mücadele etti. Bu şekilde devam etmesini istiyor ve umuyorum. Bu şekilde mücadeleye devam etmeyen takımdan ayrı kalır. Çalışmalarımızda bir takım sıkıntılar oluyor. Ocak ayında muhtemelen bir takım değişikliklere gideceğiz. Buraya çalışmak için geldim. Hedeflerimiz var. Beklediğimiz hedeflere hazır olmayanlar var. Sakatlıklarla mücadele ediyoruz bir yandan. Takımın motivasyonunu yukarıya çıkarmak beni yoruyor. Oyuncularıma Trabzonspor’daki beklentilerin yüksek olduğundan bahsettim. Bu beklentileri kaldıramayacak oyuncularla yollarımızı ayırırız.
Rakip takım hocasını tanımıyorum. Benim hakkımda yaptığı eleştirileri kaba buluyorum. Oyuncusu tesadüfen kırmızı kartla oyun dışına atılmadı. Bir şey oldu ki biz de buna tepki gösterdik. Oyuncumuzun ayağının kırıldığını sandık. 5 dakika öncesinde Mustafa Akbaş sedyede hastaneye getirilirken kustu. Trabzonspor’da kendi sahanızda böyle bir olay yaşanırken benden kulübede oturmamı kimse bekleyemez. Şikayetimi dile getirmek benim görevim. Rakip takım antrenörünün benim için eleştirilerini kabadan daha fazla buluyorum. Hocalığı ondan öğrenecek değilim. 45 yıldır hocalık yapıyorum. Daha öncesinde sadece bir kez tribünlere gönderildim. İki Dünya Kupası ve sayısız şampiyonlar ligi maçına çıktım. Herkes işine baksın.
Benim ağzımdan saha içinde hiçbir zaman kötü bir söz duyamazsınız. Ben sadece oyuncumu savunurum. İletişim sorunu yaşıyorum. Vücut dilimi kullanmak zorunda kalıyorum. Beni tanımayanlar bundan hoşlanmıyorlar. Bunu da anlayışla karşılıyorum ama insanım ve oyuncularımı korumaya devam edeceğim.”

SpOtLesS
19.10.2014, 22:22
hocam lütfen medjani yi önlibero oynatma daha.. azda olsa takım bugün pas yaptı orta sahada

Ufuk
19.10.2014, 23:14
Hoca iyi konuşmuş yine

artvints
19.10.2014, 23:21
hocam şu istanbul takımlarını evire çevire yen ki, iyice azsınlar.

Samet Yildirim
19.10.2014, 23:47
4-4-2 oynatip orta ikli constant ve ekici olmazzz..dolasiyla su an bu takim 4-4-2 oynayarak cift forvet oynayamaz...Cünkü orta saha ikili bizde yok.

Su olabilir...

-----Fatih -----------
Bosi-Yabanci-Yerli-Ishak(Musa)
--------Ekici---Constant-----
--Sefa---Özer----Yatabare
-----------Oscar----------

Tayfun
20.10.2014, 00:17
Ülke futboluna ve bir kesim Trabzonspor taraftarına ağır gelir Vahid hoca.

anth
20.10.2014, 00:30
Ülke futboluna ve bir kesim Trabzonspor taraftarına ağır gelir Vahid hoca.

Olay bu...

Manu61
20.10.2014, 01:09
Galibiyetler geldikçe şakşakçı medya kendisinin üzerine daha fazla gelecektir.

Timur Mikhail
20.10.2014, 01:20
4-4-2 ben de istiyorum ama dikkat ediyorum o sistemde 4-4-2 oyanayacak orta saha oyuncuları var mı bizde?

Oyun içinde gidişata göre bu sisteme dönülebilir bence şuan ki sistem üzerinden saha içinde değişikliklerle takımın oturması gerek.

Görünen kesin şey: cardozo ve yatabare muhteşem ikili olurlar.

Yaşar
20.10.2014, 01:25
Içeride dışarıda dayak yiyen bir takım görmekten ben sıkıldım , Vahid Hoca da sıkılmış belli ki tepki gösteriyor. Her maç 2-3 oyuncu perde çıkıyor, rakipler tarafından dovuluyoruz. O nedenle hocanın davranışlarının ve sözlerinin sonuna kadar arkasındayım. Biz kazandıkça daha çok üstümüze gelecekler, bunu biliyoruz, ama bu konuda hocaya sahip çıkmak gerekiyor.

artvints
20.10.2014, 01:36
faulden sonra serdar a içi acıyarak bakışı çok samimiydi.şimdi bu adam futbolcuları sevmiyor, hakaret ediyor, medyanın önüne atıyor laflarına hayatta inanmam.aksine türk babaları gibi, hem çok seviyor hem de çok kızıyor.açık açık konuşuyor ya, o garip geliyor bizim iki yüzlü medyamıza.kendileri ağzına geleni söylesin, işin başındaki adam konuşmasın.hep siz konuşun anasını satayım.

Furkan Özdem
20.10.2014, 01:41
Bugün 2 sol bek sakatken, sol bekte "ancak idare edebilen" mustafa bile sakatlanmışken zekiyi niye oyuna aldı diye eleştirenler vardı...

Yerel medya eleştiriyor, ulusal medya zaten kafayı takmış durumda g.tü bklu hakan ünsal bile "sen kimsin?" diyebiliyor hocamıza.

Vahid hocaysa her gün sabahtan akşama kadar takım için uğraşıyor, mesai harcıyor. Saha kenarında pozisyonlara, hakemler tarafından kıyılmamıza tıpkı bizden biriymiş gibi isyan ediyor... ve ne yazık ki bu durumu bizim bazı taraftarlarımız bile eleştirebiliyor...

Takımı sabote etmek için gelmiş diyenler bile vardı. Yine bizim çok bilmiş taraftarımız dedi tabi ki bunu. Hocanın karabük maçı sonrası özür dilerkenki yüz ifadesi ve bugün serdar yerdeykenki bakışı bunu diyenlere en güzel cevaptır zaten...

Vahid Halilhodzic bizim için büyük şans. Umarım takımın alacağı başarılı sonuçlarla ÖNCE İÇİMİZDEKİLERİ sonra da ulusal medyadaki şarlatan yorumcuları susturmayı başarır...

Bera B.
20.10.2014, 01:54
Hakan Ünsal kim ya bu ve bunun gibi topa vurmaktan başka, teknik analiz gibi hitabet gibi kendini ifade edebilme gibi herhangi bir yeteneği olmayan insanlar devletin televizyonunda güç odaklarını yalarken onlardan olmayanlara hakaret ediyorlar. Yani Hakan gelmiş benim paramla çıktığı tv programında bana laf ediyor.

Oğuz ZEYTİN
20.10.2014, 07:53
Geçen sezon başı... Colman, M. Pektemek'e bir pozisyonda faul yaptı, başta Beşiktaşlı MHK Başkanı olmak üzere tüm ülke Colman'ı linç etti.

Dün şikeci Vederson'un cana kastettiği pozisyondan sonra şu yorumu duydum: "Vederson kötü niyetle faul yapacak bir oyuncu değil."

Emre Belözoğlu da saha dışında pırlanta gibi çocuktu!

Bunların Halilhodzic'la alakası şu: Yıllardır demiyor muyuz; TFF, MHK, basın, şike ittifakı üstümüze geliyor ve hakkımızı gaspediyor?

Al işte, buna isyan eden biri var. Meydanlara ineceğiz diyip susanlardan değil...

"Trabzonspor’da kendi sahanızda böyle bir olay yaşanırken benden kulübede oturmamı kimse bekleyemez."

Şikeci Rıza'ya haddini bildirdiği için helal olsun.

Yiğit Gayretli
20.10.2014, 09:24
Halilhodzic'in ruh hali, 70-80'lerdeki Trabzonspor'u bilir gibi... Karakter bu kadar örtüşür...

fincher
20.10.2014, 10:03
Kazanılan Mersin maçı hoca hakkında görüşlerimi değiştirmedi.Rakibin 10 kişi kalması ile kazanılmış bir 3 puan.Kırmızı kart olmasa kazanabilirmiydik,sanmıyorum.Hoca ilk 11 de ve oyuncu değişikliklerinde yanlışlar yapmaya devam ediyor ve bundan sonra da yapmaya devam edecektir.Dün Mehmet Ekici sakatlanmasa Cardozo'yu da çıkarıp 2-1 e yatmaya çalışacaktı.Ondan sonra kabus gibi bir son 10 dakika yaşayacaktık ve muhtemelen skoru koruyamacaktık.Dünkü galibiyeti rakibin 10 kişi kalmasına ve Mehmet Ekici nin sakatlanmasına bağlıyorum.Hoca'ya rağmen kazanılmış bir 3 puan ama ilerisi için ışık yok...

fincher
20.10.2014, 10:20
Belki buralara bakarsın yada tanıdığın bakan biri olur.Sana ligde çıkman gereken ilk 11'i gönderiyorum.Sen değil 2 ay,22 ay da uğraşsan doğruyu bulamayacaksın çünkü...

http://sharemytactics.com/28712/Halilhodzic%27in-asla-cikarmayacagi-takim-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/28712/)

delikoyun
20.10.2014, 10:30
ben basında hodzice yapılan saldırıları anlamıyorum adam zaten başarısız ona karşı bu acayip rezil tutum da neyin nesi anlamadım bütün basın saldırıyor akıl alır gibi değil amaç ne anlamadım zaten başaramıyor saldırının amacını anlayan beri gelsin

delikoyun
20.10.2014, 10:32
Belki buralara bakarsın yada tanıdığın bakan biri olur.Sana ligde çıkman gereken ilk 11'i gönderiyorum.Sen değil 2 ay,22 ay da uğraşsan doğruyu bulamayacaksın çünkü...

http://sharemytactics.com/28712/Halilhodzic%27in-asla-cikarmayacagi-takim-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/28712/)
yazdığını kadro zaten onun sahaya çıkardığı kadro genel olarak tek fark medjani sizin kadroda yok maalesef taraftar şunu göremedi. kanatlara alınan 4 oyuncu problem orta alanın kırılgan bir yapıda olmasına sebeb oluyorlar içeriye oynama özelliği yok bu adamların dün yine aynısı oynandı.kanatlarda kaptırılan her top kontra yememize sebeb oluyor kanat oyuncularında iş yok bunu görün

bu takımın 4 problemi sefa yusuf waris fatih tir.orta alan boş ve kırılgan oluyor onlarla kolay top kaptırıyorlar içeriye doğru önleri kesildiğinde yönelemiyorlar bu özelliği yok bu adamların bundan dolayı orta saha bomboş ve kırılgan bir yapıda rakibe davetiye çıkarıyorlar

fincher
20.10.2014, 10:45
yazdığını kadro zaten onun sahaya çıkardığı kadro genel olarak tek fark medjani sizin kadroda yok maalesef taraftar şunu göremedi. kanatlara alınan 4 oyuncu problem orta alanın kırılgan bir yapıda olmasına sebeb oluyorlar içeriye oynama özelliği yok bu adamların dün yine aynısı oynandı.kanatlarda kaptırılan her top kontra yememize sebeb oluyor kanat oyuncularında iş yok bunu görün

bu takımın 4 problemi sefa yusuf waris fatih tir.orta alan boş ve kırılgan oluyor onlarla kolay top kaptırıyorlar içeriye doğru önleri kesildiğinde yönelemiyorlar bu özelliği yok bu adamların bundan dolayı orta saha bomboş ve kırılgan bir yapıda rakibe davetiye çıkarıyorlar
Nasıl aynı kadro ya,diziliş ve oyuncu tercihleri arasında dağlar kadar fark var.Hoca 5 yabancının 3 ünü defans dörtlüsünde oynatıyor,asla çift santrafor yapmıyor.Constant,Sefa,Yatabare,İshak oynatmıyor.Waris,Yatabare,Cardozo üçlüsünü birlikte hiç oynatmıyor,çift önliberodan asla vazgeçmiyor,iki Cezayirliyi muhakkak oynatıyor,Zeki Yavruya bir şekilde kadroda yer açıyor,orjinal sol bekler varken stoperi sol bek oynatıyor vesaire vesaire...

Hunk
20.10.2014, 11:08

[/URL]http://sharemytactics.com/28712/Halilhodzic%27in-asla-cikarmayacagi-takim-formation-tactics.png (http://[url=http://sharemytactics.com/28712/]http://sharemytactics.com/28712/Halilhodzic%27in-asla-cikarmayacagi-takim-formation-tactics.png)
Durun beyler durun geri cekilin, yeni teknik direktorumuz geliyor. Hey Allahim sen bizim teknik direktorlerimize sabir ver yarabbim

Hunk
20.10.2014, 11:15
4-4-2 oynayinca hucumcu, 4-2-3-1 oynadigimizda defansif oynamak anlamina gelmedigini anladiginda, taraftarimiz futbolu anlamistir demektir.

Tek forvet demek, gol atmak istemiyoruz demek degildir. Sadece daha balansi bir dizilis ve bence cok saglam iki orta ortasahan olmadigi surece 4-2-3-1 den vazgecmemek lazim.

Eger 4-2-3-1 oynayip, defansi biraz daha ilerde tutup topu onlarin sahasinda yaparsan, 4-4-2 yi ya da 2. forveti aramazsin. Zaten eger Waris 2. forvet gibi oynarsa, bu sefer 2 forvetle oynuyormusuz gibi olur.

Yinede butun karar hocamizindir. Her zaman dedigim ve diyecegim gibi, futbolcularla sabah aksam idman yapan, yillardir birsuru takimi calistirmis olan, Avrupada ismi gecen kisi Vahid Halilhodzic oldugu icin, secimlerine saygi duymak duser bizlere, ve destek olmak.

Eger istikrarla arkasinda durursak 1 sene, bu sene ilk 3 te bitirir, seneye sampiyon oluruz bence.

ccd6167
20.10.2014, 12:12
Bu takım 4-2-3-1 oynamıyor zaten. 4-1-2-2-1 oynuyor ön liberonun önünde çift ortasaha var.
Bu sistem başarılı olman içinde kanattaki 2 adamın içeri katetmesi lazım

Su kadroda en iyi yapan bunu sefa ile soldan waris. Fakat bu oyuncularında bitiricilik özellikleri ii değil.

Dünyada 4-2-3-1 sisteminin özü şudur 10 numaran olacak

Bizde de hagi batalla jaja alex gibi 10 numara olmadığı için 4-2-3-1 de oynama şansın yok şenol hocayı da mra yıda bitiren budur. Adrian alanzinho ile bu işler olmayacaktı olmadıda daha ısrarın mantığı yok

Bu kadro en iyi 4-1-3-2 yada 4-4-2 oynar kimse oynamaz demesin. Constant-ekici yada constant-özer bunu fazlasıyla yapar. Kanatlarda serdar sefa yusuf waris fazlasıyla kaldırır. Forvette cardozo yatabare deniz waris fazlasıyla var.

Gayse elmander baros sercan necati ile çift forvet oynatarak şampıyon oldu hiçbirini alıp kadromuza koymayız ama çift forvet her zaman bu ligde iş yapar

fincher
20.10.2014, 12:13
Durun beyler durun geri cekilin, yeni teknik direktorumuz geliyor. Hey Allahim sen bizim teknik direktorlerimize sabir ver yarabbim
10 maçta 9 gol atmışız,6 sı duran top,5 tanesini savunma oyuncuları atmış.Takım oyun kuramıyor,pozisyon bulamıyor,Allah hocaya değil taraftara sabır versin.Tek santrafor Cardozoyla daha çok duran top olsa da pozisyon bulsak diye bekler dururuz.Bu hocayla olacağı bu kadar...

ccd6167
20.10.2014, 12:57
10 maçta 9 gol atmışız,6 sı duran top,5 tanesini savunma oyuncuları atmış.Takım oyun kuramıyor,pozisyon bulamıyor,Allah hocaya değil taraftara sabır versin.Tek santrafor Cardozoyla daha çok duran top olsa da pozisyon bulsak diye bekler dururuz.Bu hocayla olacağı bu kadar...

Son 9 maçta 2 galibiyet biri 10 kişi öteki son dk da

Konusulacak çok şey var. Hoca dediğin hatalarından ders alacak hoca dediğin adaletli olacak

Ömer SEVİNÇ
20.10.2014, 13:08
Bu maçta gösterdiği hücum karakterini her maçta gösterse tam bizim hocamız.

Çağdaş DENİZ
20.10.2014, 13:24

16 yeni oyuncu geldi

13 oyuncu gitti....

Beşiktaş
Kasımpaşa
Rize
Karabük
Bursa ile oynadı...

5 maçta 10 puanı var....

21 oyuncu geldi....

24 oyuncu gitti....

yeni bir takım kurdu....

Erciyes
Fener
Başakşehir
Kasımpaşa
Karabük ile oynadı....

mersinle akhisar ilk 10 a zor girer hatta giremez
bursanın şamp. olduğu sene fb ve gs 8 de 8 yapmıştı sonuç?
yeni takımlar kesinlikle puan kaybeder diye birşey yok.kaybedebilir de kaybetmeyebilir de.mersin akhisar bunlarınki tamamen şans ve rakiplere bağlı alınmış puanlar.şans da lazım bir yerde
tamam hoca süre istedi ancak ilk söylediği 5-6 aydı
beraber antreman yaptığımda en az 3 ay dedi
hoca daha tam kadro antreman dahi yapamadı.aldırdığı oyuncuları hesaplarken bunları da hesaplamak gerekir.eğer objektif yorum yapılacaksa
ben bizim en fazla 14-15 oyuncuyla çalışabildiğimizi düşünüyorum
daha iyi olacağız.gaziantep,akhisar maçlarını alırsak bjk-fb maçı felan da var.potaya gireriz

erenslash
20.10.2014, 13:50
Sorunun hocayla alakası yok.Yönetimdir.Çünkü transfer işleri lig bitmeden bitmiş olması lazımdır.

Hoca gayet delikanlı,sözünün eri bir insan.Adamı yıpratıp trollük yapmasın insanlar.Hele ki rakiplerin Trabzonsporu tehlike görüp Hakan Ünsal gibi şahsiyetlerin hocaya laf atması başka bir şey.Rıza artistlik yapmıştır gereken cevabı vermiştir.Tarzı böyledir.Hakan artistlik yapacağına önce Fatih Terime baksın.Takımımız çok yeni.Yönetimleri bilirsiniz Ersunu da zamanında yolladılar.Ersun bizi şampiyon yapardı bir iki sene daha bizde kalsaydı.

.Bu hoca da bizi şampiyon yapar yeter ki istediği oyuncular alınsın.Yönetimler düzgün çalışsın.Yönetimin hatalarını hocalar çekiyor.

Hazar_
20.10.2014, 14:05
Bu hocayla iş yürümez. 2 hafta boyunca at Fink'e (Waris) taktiğini mi düşündü bu maç için. Gerçekten yazık. Kazandık diye susmayacağım ben açıkçası. Bu maçta bile takım ısıramıyor hiçbir şey oynamıyor. Kaç ay oldu. Hoca falan değil Vahid Halilhodzic. İlk geldiğinde de aynı şeyleri konuşuyorduk şimdi de.

erenslash
20.10.2014, 14:08
Bu hocayla iş yürümez. 2 hafta boyunca at Fink'e (Waris) taktiğini mi düşündü bu maç için. Gerçekten yazık. Kazandık diye susmayacağım ben açıkçası. Bu maçta bile takım ısıramıyor hiçbir şey oynamıyor. Kaç ay oldu. Hoca falan değil Vahid Halilhodzic. İlk geldiğinde de aynı şeyleri konuşuyorduk şimdi de.

Bu kadro yeni hocayla alakası yok.Yönetimin transferleri geç yapması vesaire....

Zırt pırt hoca değişmez.

bana sorarsanız ne hami ne de tolunay bu takımdan gönderilmemeliydi.Ben hocaya değil yönetime bakarım.Hocanın bir sorunu yok takım daha yeni doğmuş sıfır bebek.Geçtim Trabzonsporu genel olarak Türkiyede Her hocayı gönderen Türk liginin yapısı bu o yüzden başarı beklemiyorum milli takımdan da nitekim Türkiyenin ha bire hoca değişmesi de sağlıksız yöneticilerin olduğunun göstergesidir. :))

sametaydin
20.10.2014, 21:44
Ne hücumu ya ben anlamadım. Ortada bir tane organize hücum var mı bana söyler misiniz? İleriye şişirilen toplarla gol bulmaya çalışıyoruz. Hasbelkader gol atarsak maç kazanırız ancak bu şekilde. Böyle oyun olmaz. Legia maçında da aynı şekildeydi fakat takımın oradaki cesareti hoşuma gitmişti. Biraz cesur oynamalıyız. Ama dediğim gibi bu oyun bizi iyi yerlere getirmez. Bence bunun kadroyla çok alakası yok. Belki yeni olmasının biraz dezavantajı vardır ama çok yok.

Sorun sadece hocada mı? Bence hayır yönetimde de yanlışlar var. Ama bu kötü tabloda en az suçlanması gereken futbolculardır. Sorumluluğun fazlası yönetim ve teknik heyettedir.

Berat Akçay
21.10.2014, 13:35
Sen ne güzel bir adamsın

https://vine.co/v/ObveQOVrtqI

cakalkerem
21.10.2014, 13:45
Yanlislarina ragmen tam destek

Samet Yildirim
21.10.2014, 18:44
Cok iyi bir Hoca...

Hürgün Aygün
21.10.2014, 19:29
Her zaman yanındayız reis !

fincher
22.10.2014, 16:12
Sıktı artık bu teklifler alıyorum muhabbeti.3 katı fazla para teklifi almış,kabul et de biz de kurtulalım sen de 3 katı fazla para kazan,nedir bu yahu...Trabzonsporun Vahid Hoca yönetimindeki 10 maçlık performansını görüp hangi ahmak takım hala teklif yapıyor ben de onu merak ediyorum.

fincher
22.10.2014, 16:29
1-2 sene az ya Vahit Hocam,3 sene sonra Cardozo futbolu bırakır zaten,ondan sonra denersin...Sanırım bu açıklamasından hocanın çift forvetle oynama düşüncesinden ne kadar uzak olduğunu anlamışsınızdır,aslında gönlünden geçen 5-5-0 gibi bir diziliş,Cardozo ve Yatabare nin ikisini birden kesmek istiyor ama tepki alırım diye cesaret edemiyor...

Berat Akçay
22.10.2014, 16:37
http://s28.postimg.org/hm6yq2k4t/16537_3_U0_G2_P3_S.jpg (http://postimage.org/)

Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodziç, kalecimiz Fatih Öztürk ile birlikte Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda basın toplantısı düzenledi.

Zor bir maç olacağını belirten Halilhodzic, “Bu maçlarda neler yapabileceğimizi önceden söylemek de zordur. Trabzonspor Avrupa kupasında devam etmek istiyorsa bu maçı kazanmak zorunda. Lokeren takımını tanıyoruz. İki - üç seneden beri Belçika’da iyi sezon geçiriyorlar. O yüzden çok hassas bir maç bizi bekliyor. Ama takımımın yeterince kalite ve potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum ve yarın da bunu sergileyeceğiz. Geçen haftaki son maçımız bizi çok neşelendirdi. Ama şimdi Avrupa kupası farklı bir şey. Bu maçın hazırlıklarına zaten başladık. Yarın da Trabzonspor’un çok güzel bir sunumunu ve peşinden galibiyet bekliyorum.”

Teknik direktörümüz Vahid Halilhodziç, bir gazetecinin yarınki maçta hücum ağırlıklı bir takımla sahaya çıkıp çıkmayacağıyla ilgili bir sorusunu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı: “Hücum oyuncusunun sahadaki miktarı önemli değil. O sayı bize golü garantilemiyor. Aslında sahada oyuncuların birbirleriyle uyumu, anlaşması, birbirlerini hangi noktada topla buluşturabileceklerini hissetmeleri çok önemli. İleriye doğru kurulan oyunu geliştirebilmek için idmanlarda çok çaba sarf ediyoruz. Ama bazı oyuncular neden bu çalışmaları yaptığımızı anlamıyor. Takımımda her oyuncuya artık kesin rolünün ne olduğunu anlatmam gerekiyor. O yüzden yarın galibiyete ihtiyacımız var. Geçen maçta yeterince ofansif oyuncu sürdüm sahaya. Ama biliyorsunuz sakatlıklarla da mücadele ediyorum. Bu kadar sorunla hoca olarak hayatım boyunca karşılaşmadım. İki ayda 4 oyuncunun ayağında kırık oldu. Buna da kaza eseri olan sakatlıklar eklendi. Çok samimi söylüyorum, sportif anlamda geçirdiğim en zor 3 aydı. Çok problemle karşılaştım. Bazı oyuncular çalışmayı reddetti, çalışmak istemedi. Böylesi bir olayı da ilk kez bir kulüpte gördüm. Ama en zor dönemi geçtiğimizi düşünüyorum. Ama Trabzonspor mükemmel bir yerde değil. Buna uzağız. Bize yine zaman lazım”

Halilhodziç, yarınki maçta tribünde olmasıyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Türkiye’ye gelmeden önce bir kez cezalandırılmıştım. Burada bir haftada 2 kez cezalandırıldım. Çizgiyi 1 metre geçtiğimden dolayı ceza aldım. Yabancı hakemlerle iletişim sorunum olduğu için ellerimle bir şey ifade etmemi kötü algılamışlar. Muhtemelen başkanımız bu konuda beni de cezalandıracak. Çünkü benim de orada bir disiplin eksikliğim var. Oyuncularımla sahada olmayı isterdim. Maçı yaşıyorum. Takıma enerjimi gönderiyorum. Geçen maçta da neredeyse cezalandırılacaktım. Ben de tribünde saklanmaktansa oyuncularımın yanında olmayı isterim. Ama muhtemelen daha dikkatli olmam gerekiyor. Teknik sahadaki çizgileri geçmemem gerekecek.”

Vahid Halilhodziç, Yatabare ve Cardozo’nun forvette birlikte oynayıp oynayamayacağıyla ilgili bir soruyu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı: “Birlikte oynar ama buna uzun süreli çalışmanız gerekiyor. Arkalarında kim oynayacak? Bütün takım organizasyonunu ikisine dayanarak hazırlamamanız gerekiyor. Defansif rollerinde ne yapacakları önemli. Bunun otomatikleşmesini istiyorsanız belki 1 – 2 sene geçmesi gerek. Ama çalışarak bunu mükemmel yapabilirsiniz. Hemen yarın olacağını sanmıyorum. Antrenmanlarda denedik, yarın da bunu deneyeceğiz. Messi ve Ronaldo bile bir arada oynayamaz. Futbol olarak belki oynayabilirler ama kişilik olarak oynayamazlar. İkisi zekalarıyla oynadıkları için birbirlerine pas vermezler. Dünyada 4 – 4 - 2 neredeyse kayboldu. Nadiren böyle sahaya çıkan bir takım görürsünüz. İki forveti ortada yan yana koyduğunuz zaman bu ikisinin birbirini tamamen, sadece futbol değil, kişilik olarak da çok iyi tanıması gerekiyor. Maalesef bugünkü forvetlerin hepsinin egoistliği, kendilerini düşünmeleri, kıskançlığı yüksek olduğu için böyle bir uyum yakalayamıyorsunuz. O yüzden çift forvetin yan yana oynadığı maçlar azaldı.”

Halilhodziç, sözleşme süresiyle ilgili bir soruya ise, “1+1 yıllık sözleşme imzaladık. Sezon sonunda oturup konuşacağız. Yapmak istediklerimin gerçekleşmediğini görürsem giderim. Ben bu sene burada bir şey yapmaya çalışacağım. Ama baktım ki imkansız o zaman hiçbir sorun olmadan giderim” dedi. Bu sırada tercümanından cep telefonunu isteyen Halilhodziç, telefonuna gelen mesajları göstererek, “Bugün öğle yemeği sonrasında buraya gelirken telefonuma mesajla iki transfer teklifi geldi. Şu anda aldığımın 3 katını veriyorlar. Ama emin olun Trabzonspor şampiyon olursa ben sizden çok daha fazla sevineceğim. Ne kadar neşeleneceğimi tahmin edemezsiniz. Bunun için çalışıyoruz” diye konuştu.

Kalecimiz Fatih Öztürk de, yarınki maçla ilgili olarak, “Yarın bizi çok önemli bir karşılaşma bekliyor. Çok ciddi bir rakip. Güçlü, aynı zamanda istekli. Bizim de bunlara yarın cevap vermemiz gerekecek. Buna kapasitemiz fazlasıyla yeterli. Ama ne olursa olsun rakibe saygı duyarak oynayacağız ve umarım galibiyet alarak tüm taraftarlarımızı sevindiririz” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16537#Icerik

artvints
22.10.2014, 17:23
ben de diyorum ki bu adamı niye seviyorum acaba. adamın çift forvetle alaklı söylediği şeylere birebir katlıyorum. ne yapmak istediğinden artık eminim.ama hocaya biraz daha zeki futbolcular lazım ama.futbolun ruhunu bilen, pozisyon almaktan haberdar olan, rakibe bire birde ve takım olarak nasıl üstünlük sağlayacağının farkında olan oyuncular gereklii yani.o zaman daha çabuk yol alırız.böyle uzun sürüyor.

talibim
22.10.2014, 19:01
muhtemelen basin toplantisinda gelen sorular dogrultusunda aciklamalar yapilmistir.
aksi halde tekrar tekrar kendisine baska takimlardan teklifler geldigini soylemesi abes olur

talibim
22.10.2014, 19:05
aciklama soru uzerine yapilmis!

"Bir soru üzerine sözleşmesinin 1+1 yıllık olduğunu tekrarlayan Vahid Halilhodzic, sezon sonunda oturup tekrar konuşacaklarını dile getirdi. Basın toplantısına gelmeden önce 2 teklif aldığını da açıklayan Boşnak hoca, cep telefonundaki mesajları göstererek şunları ifade etti: "Buraya gelmeden önce 2 teklif geldi. Ve o teklifler şuan aldığım miktarın 3 katı. Geçen de arkadaşımızdan 'istifa adecek misiniz' diye bir soru geldi. Ben bu sene bir şey yapmaya, oturmaya çalışacağım. Ama baktım ki imkansız o zaman hiç bir sorun olmadan giderim. Ben de Trabzonspor'u şampiyon yapmak isterim. Trabzonspor şampiyon olsun diye biz çalışıyoruz."

Mert Oğuzlu61
22.10.2014, 19:19
adamın bizle sözleşmesi varken telefonuna transfer teklifi mesajı atıp bizden kazandığının 3 katını veren kulüpleri ve idarecilerini merak ettim ama muhtemelen arap kulübüdür. whatsapp tan transfer görüşmesi...

zaten bizde kazanıyor 1.6m euro yıllık ücret, bunun 3 katını hangi avrupa kulübü niye versin ?

Samet Yildirim
22.10.2014, 19:27
Vahid Halilhodzic bugün 2 teklif almis. Dogaldir...Büyük Hocalara daima teklifler olur..Olmamasi düsündürücü olurdu...!

Mesaj veriyor "Kafasi burada degil, mutsuz, kovulmak istiyor" diyenlere...Ve ikide bir sacma sapan yorum yapanlar veya soru soranlar artik kenara cekilsinler..

Mesaj ne ? Inanilmaz rakamlara ragmen burada büyük is yapmak istiyorum diyor...

Vahid Halilhodzic cok büyük bir INSAN ve HOCA..

sametaydin
22.10.2014, 20:36
Hangi takımın hocası bugüne kadar bir kulübün başındayken kendine gelen teklifleri basınla paylaşmıştır. Bunun örneği var mı? Ben hiç görmedim. Bu yaptığı hareketlerle gün geçtikçe daha kötü bir imaj veriyor. Daha nasıl bir kulübün başında oldugunun farkında bile değil. Sürekli ben ben ben... kariyerim kariyerim... Ulan bu hocaya yapılan transferle kime yapıldı? Olası başarısızlığa kılıflar mazeretler bunlar. Teklif gelmiş. Yahu telefonuna mesaj gelmiş. Bunu çıktı Trabzonsporun başındayken paylaşıyor. Yazık yaa vallahi yazık.

Samet Yildirim
22.10.2014, 20:43
Fatih Tekke: Halilhodzic bizim babamız gibiydi,fakat herzamanki gibi değerliler hep en önce değersizleştiriliyor bizim ülkemizde. Halilhodzic Trabzonspor'u çok seven gerçek bir Trabzonlu gibi Mert biridir.Umarım bu sefer hak ettiği değeri görür.
Halilhodziç`in sezon sonunda takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak, "6-7 ay içinde kendisiyle bir çok şey paylaştık. Ben üzüldüm çünkü çok iyi çok kaliteli bir karakter" dedi.

Ibrahima Yattara: Yattara, Boşnak adamın Trabzonspor'a geri döndüğünü duyduğu zaman çok mutlu olduğunu söyledi. Halilhodzic'in Trabzonspor'a ilk geldiği dönemde kendisiyle çalışma imkanı bulduğunu belirten Yattara, ''Çok iyi bir teknik direktör. Karakteri çok sağlam. Trabzonspor için çok iyi olacak.''

Tolga Zengin, en iyi hoca kim ? cevabi su sekilde; Senol Günes, Bilic ve Vahid Halilhodzic(Onun döneminde yedek oldugu halde!!!)

Zokora twitter hesabı üzerinden yayınladığı mesajda, " Eski takımın Trabzonspor ile sana iyi şanslar diliyorum Vahid Halilhodzic"
Zokoradan Tweet ! My father Halilhodzic.Good luck to him and new Trabzonspor.
https://twitter.com/dzokora5/status/496710008017805312

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6460&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6461&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6462&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6463&stc=1&d=1413999749

Yiğit Gayretli
22.10.2014, 20:45
Sorulan bir soru üzerine durumu ve ne yaptığını açıkça ortaya koymak için gösteriyor telefonunu. Bence çok samimi... He belki de bu kadar samimi olduğu için kaybediyor olabilir.

beratika
22.10.2014, 20:54
Kaleci Fatih Abiye sorabiliriz telefonunda mesaj var mı hakikaten malum o kadar dikizledi telefonu :D :D

Samet Yildirim
22.10.2014, 21:12
Basin Toplantisi bittigi an...Vahid Hoca gazetecilere: Sizi mutlu ediyim gidiyim Istifa demi ! :)))

Heisenberg
22.10.2014, 21:55
Hangi takımın hocası bugüne kadar bir kulübün başındayken kendine gelen teklifleri basınla paylaşmıştır. Bunun örneği var mı? Ben hiç görmedim. Bu yaptığı hareketlerle gün geçtikçe daha kötü bir imaj veriyor. Daha nasıl bir kulübün başında oldugunun farkında bile değil. Sürekli ben ben ben... kariyerim kariyerim... Ulan bu hocaya yapılan transferle kime yapıldı? Olası başarısızlığa kılıflar mazeretler bunlar. Teklif gelmiş. Yahu telefonuna mesaj gelmiş. Bunu çıktı Trabzonsporun başındayken paylaşıyor. Yazık yaa vallahi yazık.

Hangi takımın taraftarı hocası defalarca benim aklım burada dediği halde durmadan bu adamın aklı burada değil diye dert yanar? Hangi ülkenin basını bir hocaya neredeyse her basın toplantısı, her röportajda aklınız tamamen bu takımda mı, pişman mısınız diye sorar?

melih61
22.10.2014, 22:22
O değilde harbi hoca aykutla ishakı düşünmüyor mu ? Aykut tamam da ishak ?

saracennegative
22.10.2014, 22:35
Vahid halilodzic PSG bin başındayken bosna savaşı ile alakalı olarak fransız devlet nişanı ile ödüllendirilmiştir.

Légion d'honneur, Napoléon Bonaparte’ın Birinci Konsül iken 19 Mayıs 1802 tarihinde imzaladığı bir kanun ile oluşturulmuş Fransız nişanıdır.

1804 yılınin mayısında Fransa İmparatoru olan Napoléon Bonaparte, Haziran ayından itibaren kişileri bu nişanla ödüllendirmeye başlamıştır. Bu nişan bugüne dek Fransa’daki tüm yönetim rejimlerinde takılmaya devam edilmiştir. Légion d’Honneur, Fransız madalyaları arasında en tanınmış olanıdır.

Grand-Croix ("Büyük Haç"), Grand-Officier ("Büyük-Subay"), Commandeur ("Kumandan"), Officier ("Subay"), Chevalier ("Şövalye") olmak üzere beş sınıfa ayrılmaktadır.

melih61
22.10.2014, 22:51
Bu ishak olayı doğru mu acaba

F. Yıldırım
22.10.2014, 22:53
Vahid hoca'nın istediği süreyi verelim herkesi ezeceğiz.

Royal Heart
22.10.2014, 22:54
Sizin eleştirileriniz vız gelir, kariyer ortada gerçekler ortada, beni Trabzonspor'dan bunlar yıldırmadı sizin çabalarınız ne ki demiş kısacası. Behis yok bunda, eleştirmek isteyenler birkaç maç üst üste kazanılınca kendine gelir. Fırsat kovalamaktan vazgeçin. Biraz destek, çok değil.

Anıl C
22.10.2014, 23:53
İleriye doğru kurulan oyunu geliştirebilmek için idmanlarda çok çaba sarf ediyoruz. Ama bazı oyuncular neden bu çalışmaları yaptığımızı anlamıyor. Çok problemle karşılaştım. Bazı oyuncular çalışmayı reddetti, çalışmak istemedi. Böylesi bir olayı da ilk kez bir kulüpte gördüm.
Vahid hocanin kurdugu bu cümlelerle hem Türk futbolundaki hem de bizdeki sportif basarisizliklari özetlemis.
Yönetimin birincil misyonu Vahid hocanin önünde, arkasinda, saginda, solunda bulunmak olmalidir.
Bizi sampiyon yapabilecegine gönülden inaniyorum.

Samet Yildirim
23.10.2014, 00:30
"Dortmund'u dipten aldınız. Biz böyle başarı için ne yapmalıyız?"
Klopp: Bizim yöneticilerimiz Türk mantalitesinde olsa buraya gelemezdik.

Jürgen Klopp diyorki sabir sabir sabir :) Dortmund böyle basari geldi demek istiyor..Vahid Hoca`nin kiymetini bilelim...Sabir !

Arif Timurcioğlu
23.10.2014, 00:40
Hala daha basın açıklamasında ligde şampiyonluğa oynayacak kadromuz yok diyorsun zannedersin laligada mücadele ediyoruz, karşımıza çıkan takımlar çok üst düzey ligde.

erenslash
23.10.2014, 01:03
Hala daha basın açıklamasında ligde şampiyonluğa oynayacak kadromuz yok diyorsun zannedersin laligada mücadele ediyoruz, karşımıza çıkan takımlar çok üst düzey ligde.

Doğru söylüyor laligayla ilgisi yok ki.Takım daha bebe hoca toplar takımı bizim taraftar çok sabırsız.Şampiyonluğa oynayacak bir kadromuz yok.Olması için bir kaç sağlam takviye daha lazım.Oyuncuların hazır olmaması hocanın suçu değil.Yönetimin suçudur. transferleri önceden, daha geçen sezon zaman varken planlamaması.Bu hem futbolcuya hem hocaya zaman kaybı olarak geri dönmüştür.

28TS61
23.10.2014, 04:42
takimin basinda kalmalidir.

sametaydin
23.10.2014, 09:37
Hangi takımın taraftarı hocası defalarca benim aklım burada dediği halde durmadan bu adamın aklı burada değil diye dert yanar? Hangi ülkenin basını bir hocaya neredeyse her basın toplantısı, her röportajda aklınız tamamen bu takımda mı, pişman mısınız diye sorar?

Hocanın konuşmaları ve hareketlerine bakarsak insanların böyle düşünmesi çok normal. Gelir gelmez ben burada durmam giderim diyor. Sürekli kariyerimde şöyle oldu böyle oldu diyor. Her şeyden şikayet ediyor. Oyuncularını ihanetle suçluyor. Böyle bir ortamda hocanın benim aklım burada lafı çok havada kalıyor. Üstelik insanların bunu hocanın aklı burada değil şeklinde yorumlaması bence gayet normal.

Kendisi söylüyor 1 sene sözleşmem var sonra oturur konuşuruz yoksa ayrılırım diyor. Üstelik geçen gün bu takımın rayına oturması için 1 sene süre istedi. yani demek istiyor ki bu takımın 1 seneye ihtiyacı var. 1 sene bu takım bişey yapamaz. Ondan sonra da zaten benim sözleşmem bitiyor oturur konuşuruz. Bu demektir ki bu takım ben takımın başındayken başarısız olursa benim suçum değil zaten 1 sene gerekiyor demiştim diyecek.

ccd6167
23.10.2014, 09:54
Sorması ayıp da ne kariyerin var sayın hocam teknik direktörlük kariyerinde.

Üstelik 62 yasındasın.bi bielsa değilsin hacı

Oğuz ZEYTİN
23.10.2014, 10:12
Sorması ayıp da ne kariyerin var sayın hocam teknik direktörlük kariyerinde.

Üstelik 62 yasındasın.bi bielsa değilsin hacı

Şike ve en son geçen hafta milli takımın düştüğü durumdan sonra başta biz Trabzonsporlular, ülke futbolunun aslında abartıldığı kadar iyi noktada olmadığını söyledik, ki doğruydu.

Yalnız atladığımız bir nokta var: Trabzonspor'un da ne kadar başarılı olduğu geçen sene Juventus karşısında görüldü.

Demek istediğim; Halilhodzic bir Bielsa değilse Trabzonspor da Bilbao değil, Marsilya değil.

Halilhodzic gidince yerine Mourinho veya Ferguson mı gelecek? Kapıda bir tek Hami bekliyor... Belki bir de Güvenç Kurtar filan...

Kaldı ki, kusursuz Trabzonspor basını hocaya geldiği ilk günden beri takımın durumuyla ilgili sorular soracağına "istifa edecek misin", "ne zaman gideceksin" diye soruyor. O da müthiş cevaplar veriyor.

Bazı tetikçi muhabirlerin yüzüne tükürsen utanmaz. Halilhodzic de anladıkları dilden konuşuyor. "Bunca iyi teklife rağmen gitmiyorum, işimin başındayım, hedefim var, bırakın çalışayım" diyor.

fincher
23.10.2014, 10:46
Birisi hocaya şunu söylemeli,Trabzonspor tarihi senin hocalık kariyerinden kat be kat büyüktür.Çok büyük teklifler alıyorum ama süper kariyerime rağmen lutfedip Trabzonsporu bırakmıyorum tavırlarını bir bırakması lazım.Ne sen Mourinhosun ne de Trabzonspor Mersin İdman Yurdu...Zaten kariyerin boyunca başarısızdın,hala başarısızsın ve kariyerinin üzerinde,haketmediğin bir takım çalıştırıyorsun bari kibirli kibirli konuşma.Bazı taraftarlar senin bu demeçlerinden haz alsa da pekçoğu için de gülünç duruma düşüyorsun...

Oğuz ZEYTİN
23.10.2014, 10:51
Hoca, başkana dese ki, "izin ver gideyim", o da izin verse... Bugün hocaya sallayanlar "aha bırakıp kaçtı" der.

Ve ayrıca, Halilhodzic'in geçmişini küçümseyenlerin hayallerini süsleyen isim, teknik direktörlük belgesi olmayan Hami! Tam Karadeniz fıkrası :)

fincher
23.10.2014, 10:58
Hoca, başkana dese ki, "izin ver gideyim", o da izin verse... Bugün hocaya sallayanlar "aha bırakıp kaçtı" der.

Ve ayrıca, Halilhodzic'in geçmişini küçümseyenlerin hayallerini süsleyen isim, teknik direktörlük belgesi olmayan Hami! Tam Karadeniz fıkrası :)
Düşün artık Halilhodziç ne kadar kötü bir hoca ve ne kadar çöp bir kariyeri var.Diplomasız Haminin 10 maçlık kariyeri bile tercih ediliyor...Birinde en azından ışık var,umut var,başarılı olma ihtimali var.Bunda o yok.Biri yolun başında ne yapacağı belirsiz,bir yolun sonunda ne yaptığı belli...

Çağdaş DENİZ
23.10.2014, 11:26
bizim taraftar başta olmak üzere bizim ülke futboldan anlamıyor bu kadar basit
12-13 yaşındaki futbolculara futbol öğretirken ana avrat küfreden antrenörden tut da 2-3 yılı bırakın 5 hafta bile sabredemeyen taraftara kadar maalesef rezaletiz.
bize halilhodzic fazla.bize felsefe yapan,hakemlerden şikayet eden bir adam lazım ya da amigolarımız yönetmeli takımı
taraftar ne isterse o kadroyla çıkarlar sahaya
bir de biz takım çalıştırmayı pc oyunları gibi sanıyoruz sanırım.1 buçuk saatlik maçın dışında kalan koskoca haftada neler olduğu antremanlarda neler yaşandığı kimin umrunda

Çağdaş DENİZ
23.10.2014, 11:39
Fatih Tekke: Halilhodzic bizim babamız gibiydi,fakat herzamanki gibi değerliler hep en önce değersizleştiriliyor bizim ülkemizde. Halilhodzic Trabzonspor'u çok seven gerçek bir Trabzonlu gibi Mert biridir.Umarım bu sefer hak ettiği değeri görür.
Halilhodziç`in sezon sonunda takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak, "6-7 ay içinde kendisiyle bir çok şey paylaştık. Ben üzüldüm çünkü çok iyi çok kaliteli bir karakter" dedi.

Ibrahima Yattara: Yattara, Boşnak adamın Trabzonspor'a geri döndüğünü duyduğu zaman çok mutlu olduğunu söyledi. Halilhodzic'in Trabzonspor'a ilk geldiği dönemde kendisiyle çalışma imkanı bulduğunu belirten Yattara, ''Çok iyi bir teknik direktör. Karakteri çok sağlam. Trabzonspor için çok iyi olacak.''

Tolga Zengin, en iyi hoca kim ? cevabi su sekilde; Senol Günes, Bilic ve Vahid Halilhodzic(Onun döneminde yedek oldugu halde!!!)

Zokora twitter hesabı üzerinden yayınladığı mesajda, " Eski takımın Trabzonspor ile sana iyi şanslar diliyorum Vahid Halilhodzic"
Zokoradan Tweet ! My father Halilhodzic.Good luck to him and new Trabzonspor.

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6460&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6461&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6462&stc=1&d=1413999749

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6463&stc=1&d=1413999749

nokta.

Heisenberg
23.10.2014, 13:09
Hocanın konuşmaları ve hareketlerine bakarsak insanların böyle düşünmesi çok normal. Gelir gelmez ben burada durmam giderim diyor. Sürekli kariyerimde şöyle oldu böyle oldu diyor. Her şeyden şikayet ediyor. Oyuncularını ihanetle suçluyor. Böyle bir ortamda hocanın benim aklım burada lafı çok havada kalıyor. Üstelik insanların bunu hocanın aklı burada değil şeklinde yorumlaması bence gayet normal.

Kendisi söylüyor 1 sene sözleşmem var sonra oturur konuşuruz yoksa ayrılırım diyor. Üstelik geçen gün bu takımın rayına oturması için 1 sene süre istedi. yani demek istiyor ki bu takımın 1 seneye ihtiyacı var. 1 sene bu takım bişey yapamaz. Ondan sonra da zaten benim sözleşmem bitiyor oturur konuşuruz. Bu demektir ki bu takım ben takımın başındayken başarısız olursa benim suçum değil zaten 1 sene gerekiyor demiştim diyecek.

Keyfinden mi dedi ben giderim diye? Adama söz verip, eline çöp kadro teslim edersen haliyle o da isyan eder. Bu taraftar değil miydi bundan önceki hocaların ses çıkarmamasından yakınan? Şimdi ne değişti? Belli ki hocaya o dönemde belli sözler verilmiş, o an itibariyle de tutulmamış olduğundan dert yanıyordu. Transferler yapıldığından beri çıkıp giderim dedi mi? Her seferinde adama aynı saçma sapan soruları soruyorlar o da cevap veriyor. Kaç tane basın toplantısında çıkıp sizin dediğiniz şeyleri sorulmadığı halde kendisi söyledi?
1 sene olayını herkes istediği açıdan görüyor. Bana göre de orada kastettiği şey; eğer 1 yıl içerisinde takım kafasındaki seviyeye gelmezse gidecek demek oluyor.

ccd6167
23.10.2014, 14:09
Şike ve en son geçen hafta milli takımın düştüğü durumdan sonra başta biz Trabzonsporlular, ülke futbolunun aslında abartıldığı kadar iyi noktada olmadığını söyledik, ki doğruydu.

Yalnız atladığımız bir nokta var: Trabzonspor'un da ne kadar başarılı olduğu geçen sene Juventus karşısında görüldü.

Demek istediğim; Halilhodzic bir Bielsa değilse Trabzonspor da Bilbao değil, Marsilya değil.

Halilhodzic gidince yerine Mourinho veya Ferguson mı gelecek? Kapıda bir tek Hami bekliyor... Belki bir de Güvenç Kurtar filan...

Kaldı ki, kusursuz Trabzonspor basını hocaya geldiği ilk günden beri takımın durumuyla ilgili sorular soracağına "istifa edecek misin", "ne zaman gideceksin" diye soruyor. O da müthiş cevaplar veriyor.

Bazı tetikçi muhabirlerin yüzüne tükürsen utanmaz. Halilhodzic de anladıkları dilden konuşuyor. "Bunca iyi teklife rağmen gitmiyorum, işimin başındayım, hedefim var, bırakın çalışayım" diyor.

Kimse bulunmaz Hint kumaşı değil
Kimsenin de Morinho da gözü yok..
Aklı basında getirilecek sistem içerisinde olabilecek Türk ve yabancı hocalar vardır vahid hocadan iyi.
Basının soruları doğru yada yanlış fakat bi takım son 9 macTa 2 Mac kazanıp 1 son dk 1 10 kişiye karşıysa ve attığın gollerin ÇOĞU duran top ise biraz da taktik olarak kendinden bahane ara derler.

Oğuz ZEYTİN
23.10.2014, 14:53
Düşün artık Halilhodziç ne kadar kötü bir hoca ve ne kadar çöp bir kariyeri var.Diplomasız Haminin 10 maçlık kariyeri bile tercih ediliyor...Birinde en azından ışık var,umut var,başarılı olma ihtimali var.Bunda o yok.Biri yolun başında ne yapacağı belirsiz,bir yolun sonunda ne yaptığı belli...

10 maçlık kariyere bakalım: destansı Galatasaray mağlubiyeti, yarım kalmasa en az 5'lik olacak Fenerbahçe maçı... Müthiş!

Kimse bulunmaz Hint kumaşı değil
Kimsenin de Morinho da gözü yok..
Aklı basında getirilecek sistem içerisinde olabilecek Türk ve yabancı hocalar vardır vahid hocadan iyi.
Basının soruları doğru yada yanlış fakat bi takım son 9 macTa 2 Mac kazanıp 1 son dk 1 10 kişiye karşıysa ve attığın gollerin ÇOĞU duran top ise biraz da taktik olarak kendinden bahane ara derler.

"Daha iyi"nin ucu yok. Halilhodzic'in yerine gelmesini kabul edeceğin bir hocayı da başkası beğenmez, daha iyisini ister. Yani bu bir çözüm değildir.

Bir de, hocaya yönelik eleştirilerin hangi noktada toplandığını anlamadım: Yeterli görülmeyen kariyeri mi? (Burada da paradoks var. Adam "ben dünya kupası gördüm, şunu yaptım bunu yaptım" diyince de "vay küstah görgüsüz" deniliyor. :) )
Takıma defans yaptırması mı?
Oyuncularını ihanetle suçlaması mı?
Kendisine gelen teklifleri açıklaması mı?
10 oyuncu transfer etmek istemesi mi?
Kenardaki agresif tavırları mı?

Bunların çoğu zorlama sebepler. Yani "bu adam ne yapmalı ki eleştirilmemeli" sorusunun cevabı "istifa edip (aslında çoğu arkadaş defolup diyor) gitmesi" ise ortada hocadan kaynaklanmayan başka bir sıkıntı var demektir.

Antonio
23.10.2014, 14:59
vahit hoca bizim fergusonumuz yada jurgen kloopumuz olabilir mi? bence şansı hak ediyor. Bu evlilik işine benziyor en güzel kızla daha az yakışıklı birisi evlense güzel kızın aklı dışarda olabilir. yada çok yakışıklı birisinin pek de güzel olmayan kızla evlenmesi durumunda yine erkeğin gözü başka kadınlara kayar.bunun için dengeli evlilik şart. Hadi paamız oldu gidip mourinhoyu jurgen kloopu getirdik. mourinho bizde yaapbilir mi? bizim elimizden alırlar. dengeli birliktelik mesela bilic beşiktaş birlikteliği bilic en iyi teknik direktör değil ama bjk için en iyisi. bizimde vahit hoca belki bizim için en iyisidir. zaman tanıyalım...

fincher
23.10.2014, 15:07
10 maçlık kariyere bakalım: destansı Galatasaray mağlubiyeti, yarım kalmasa en az 5'lik olacak Fenerbahçe maçı... Müthiş!

"Daha iyi"nin ucu yok. Halilhodzic'in yerine gelmesini kabul edeceğin bir hocayı da başkası beğenmez, daha iyisini ister. Yani bu bir çözüm değildir.

Bir de, hocaya yönelik eleştirilerin hangi noktada toplandığını anlamadım: Yeterli görülmeyen kariyeri mi? (Burada da paradoks var. Adam "ben dünya kupası gördüm, şunu yaptım bunu yaptım" diyince de "vay küstah görgüsüz" deniliyor. :) )

Bunların çoğu zorlama sebepler. Yani "bu adam ne yapmalı ki eleştirilmemeli" sorusunun cevabı "istifa edip (aslında çoğu arkadaş defolup diyor) gitmesi" ise ortada hocadan kaynaklanmayan başka bir sıkıntı var demektir.

O maçın 5 lik olmayacağını,bizim daha iyi oynadığımızı,yarım kalmasa kazanma ihtimalimizin olduğunu sen de biliyorsun ama savını güçlendirmek için inanmadığın halde böyle birşey yazabiliyorsun.Galatasaray maçı benim de eleştirdiğim bir maçtır ama en azından Galatasaray'a karşı kötü oynadı,Karabükte 3 lük olmadı,vasat anadolu takımlarına karşı kaleye şut çekemeden maç bitirmedi.

Soner Albayrak
23.10.2014, 15:35
Sorun hocada değil sorun iş ahlakı olmayan futbolcularda.

Tonla para alıyorsun. Ben çalışmak istemiyorum ne demek ya? Böyle birşey de ancak Türkiye'de olurdu zaten.

Adam yeterli değiliz diyor, haksız mı? Hayal satmıyor, gerçekleri konuşuyor.

Oğuz ZEYTİN
23.10.2014, 15:37
O maçın 5 lik olmayacağını,bizim daha iyi oynadığımızı,yarım kalmasa kazanma ihtimalimizin olduğunu sen de biliyorsun ama savını güçlendirmek için inanmadığın halde böyle birşey yazabiliyorsun.Galatasaray maçı benim de eleştirdiğim bir maçtır ama en azından Galatasaray'a karşı kötü oynadı,Karabükte 3 lük olmadı,vasat anadolu takımlarına karşı kaleye şut çekemeden maç bitirmedi.

Ben o maçın döneceğini düşünmüyordum. Ha, senin o maça dair inancın varsa ne güzel, bugünkü takıma daha fazla olmalı, yeter ki zaman ver.

Ayrıca inanmadığım şeyleri yazmam. Karakterim el vermez. Öyle olsaydı, bugün Halilhodzic'e cephe alırdım, çoğunluk öyle yapıyor ya, yormazdım kendimi.

Harun
23.10.2014, 15:38
Ben sezon öncesi istediği süreye sadık kalıyor ne eleştiriyorum ne övüyorum.13. hafta oynanacak maçta sahada istediğim Trabzonsporu göremezsem o zaman istediği zaman gidebilir.

fincher
23.10.2014, 15:41
Ben o maçın döneceğini düşünmüyordum. Ha, senin o maça dair inancın varsa ne güzel, bugünkü takıma daha fazla olmalı, yeter ki zaman ver.

Ayrıca inanmadığım şeyleri yazmam. Karakterim el vermez. Öyle olsaydı, bugün Halilhodzic'e cephe alırdım, çoğunluk öyle yapıyor ya, yormazdım kendimi.
Çoğunluk mu :) Bu forumda Halilhodziçe karşı olmak vatan hainliğiyle eşdeğer nerdeyse,hele ilk geldiği günlerde.Şimdi 10 maç oynandı da bazı taraftarlar biraz gerçeği görmeye başladı,ama hala yüzde 80'in üzerinde bir kitle Halilhodziç'in iyi bir hoca olduğuna inanıyor...

Berat Akçay
23.10.2014, 15:42
Sürekli şu kontrat süresiyle ilgili soru soran basına ne demeli.
Yeter be rahat bırakın adamı

artvints
23.10.2014, 15:52
diyalog medyaya yanlış yansıdı.60 yaşında adam istediğini yapar.bizden mi korkocak?ayrıca içindekini söyleyen bir adam zaten.bana teklifler gelmesine ragmen ben burda kalmak istiyorum üstelik fazla para da veriyorlar diyor.bunu açıklamasındaki sebep beklediği ilgiyi görmemiş olmasındandır belki de.vahid hoca böyle bir adam kabul etmek lazım.ben trabzonu sevdiğini düşünüyorum.bu klüp onu heyecanlandırıyor belli.klüpte bir düzen kurmaya gelmiş.burda başarı yakalarsa bunun hakedilmiş gerçek bir başarı olacağının farkında.karşılıklı anlayış lazım.

F. Yıldırım
23.10.2014, 16:18
Hala Hami'yi savunanlar var.
gs rezilliğini bir kenara koyuyorum eğer Juventus'a rövanş maçında 5 gol lazım olsaydı 5'ini de yerdik.
Hami'nin futbol bilgisini bilemem ama Trabzonspor'u kaldıramaz.

ccd6167
23.10.2014, 16:20

Yahu gazetelerde yazıyo zaten hoca bırak da biz övelim seni.mesajla transfer teklifi gelecek kadar önemli bi adam.sanki kariyer.com dan mesaj geliyor.

Defansın ne kadar önemli OLDUĞUNU basketboldan senin bilmen Lazım. Bu olay defansif oynatmakla alakası yok.uzun maratonda defans yaparak şampiyon olman için iyi bi kontratak Takım'ı olman Lazım biliyorsun.

Hocanın kendini Öne çıkarıp sürekli biz yerine Trabzonspor şöyle trabzonspor böyle demesi Saçma.agresif tavırları için biri diyemem yoksa başka kulüplerde zaten yapamaz onu.oyuncuları ihanetle suçlamak onun sorunu hala hoca o.takımı hazırlayan o.o ihanetle suçladığı futbolculardan İshak mıydı sadece ihanet eden de kesik yedi.

Yani samimiyse neden kadroyu bozmadı

Yada adaletli ise neden takımda değişmeyenden tek Cezayirli Topçular oluyor

Ertan1982
23.10.2014, 17:25
2 hafta si var daha.ak koyun kara koyun o zamn belli olacak benim icin.durum halen kara koyun.

saracennegative
23.10.2014, 17:41
http://www.mondopallone.it/home/wp-content/uploads/2014/06/Mondiali-brasile-2014-nazionali-Algeria-Vahid-Halilhod%C5%BEi%C4%87-caricatura-by-Michael-Paci-Copyright-MondoPallone.jpg

halil ibo
23.10.2014, 18:16
Mesela Prande-rt-li olsaydı hocamız.Kovup mutlu mu olurduk ? Yoksa bizde mi dertlenirdik ?

bordomavi1
23.10.2014, 19:13
FutbolArena olarak Trabzonspor teknik direktörünün basın toplantısında gazetecilerle paylaştığı ama kimsenin takımı öğrenemediği dönemde adı sır gibi saklanan takımı bulduk.

FutbolArena Özel - Vahid Halilhodzic'in, 'Başarılı olamazsam sene sonunda durumu değerlendiriceğim' açıklamasından sonra yaptığımız araştırmada 2 kat teklif yapan takımdan bir tanesinin Milan olduğu öğrendik.

Milan, bu sene aldığı dengesiz sonuçlar ile kendi liginde çok tartışılıyor. Juventus'un geçen sene açık arayla şampiyon olduktan sonra Milan'ın yeni yapılanmada Vahid Halilhodzic’i düşündüğü öğrenildi.

Fillippo İnzaghi ilk teknik direktörlük deneyiminde olduğu için kredisi çok fazla değil. Milan son 4 haftada sadece 1 kez kazanınca hocaya karşı sorgulamalar su yüzüne çıktı.

Dünya Kupası sonrasında kariyerine altın halka ekleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, İtalyan ekibinin radarına girdi.

Haber: Yetkin Etkin

Harun-61
23.10.2014, 21:45
Dakika 85 ve Takim hala pres yapiyor !!!

.

F. Yıldırım
23.10.2014, 21:53
Tebrikler hocam.

Bera B.
23.10.2014, 21:57
Tebrikler hocam. Puan kayıplarının ardından oyun olarak da skor olarak da tatmin etmeye başladık. Bu şekilde devam eder inşallah.

fadigaTS
23.10.2014, 22:00
Adam gibi adam Vahid Hocam :) Hocam güvenimi boşa çıkarmadığın için teşekkürler.Tekrarlıyorum Vahid Halilodzic e güvenim tam

İ. SARAL
23.10.2014, 22:04
İstikrar şart.

Tuğrul
23.10.2014, 22:06
Rezil futbol, iyi skor.

2. bölgeden 3. bölgeye geçişlerde sıkıntı belli olmasına rağmen hatalarından ders almamış gibi.

Pas yardımlaşmasına katkısı olmayan Medjani'den sonra.

40 yıllık santrafor Yatabare'yi de sağ çizgiye hapsetmesi akıl alır gibi değil.

Birileri 4. yıldızı takarken bu hoca ile 4.'lükten öte gidemeyiz.

Royal Heart
23.10.2014, 22:09
Kritik eşik atlatılıyor...

erenslash
23.10.2014, 22:10
Hocamıza yönetimin sağlam iki üç takviye yapması şart paraya kıyıp.Devre arası sağlam adamlar lazım o zaman şampiyonluk için iddamız olabilir

erenslash
23.10.2014, 22:13
Hocanın üstüne gitmesin artık basının oyunları bunlar hocanın anlatmak istediği Trabzonsporun herkesden önce ben şampiyon olmasını isterim demek istiyor bu malzemeyle zor diyor adamın elindeki malzeme aman aman bir malzeme değil şampiyonluk için yeterli bir malzemesi yok gerçekçi olalım.İlk dörde sokar üçüncü oluruz fakat devre arası takviyelerle şampiyonluğu kovalarız.en kötü ikincilik şansımız olur

Tuğrul
23.10.2014, 22:18
Hocanın üstüne gitmesin artık basının oyunları bunlar hocanın anlatmak istediği Trabzonsporun herkesden önce ben şampiyon olmasını isterim demek istiyor bu malzemeyle zor diyor adamın elindeki malzeme aman aman bir malzeme değil şampiyonluk için yeterli bir malzemesi yok gerçekçi olalım.İlk dörde sokar üçüncü oluruz fakat devre arası takviyelerle şampiyonluğu kovalarız.en kötü ikincilik şansımız olur

Natcho'yu istemeyip, Medjani'nin alınmasını yönetim mi istedi.

Bourceanu'yu gönderip, Avraam'ı aldıran kimdir ?

Vahid, Ziya Doğan ekolünden hatta ondan da beter.

Şampiyonluk için malzemede değil, hoca yeterli değil.

Mert Acar
23.10.2014, 22:27
hocam medjaniyi önlibero oynatma lütfen.
ayrıc bu kadro 4-4-2 hiç fena olmaz.
-------------------------------------fatih----------------------------------
bosi------------------belkalem---------------yumlu----------------ishak
özer/sefa---------ekici---------------constant--------------------yusuf
-------------------------yatabare-------cardozo-------------------------

saracennegative
23.10.2014, 22:28

arkadaşım sen kuru muhalefet yapıyorsun.Milan bunları bilmiyor da adama teklif yapıyor.Bana sadece Trabzonspora gelecek olan ce daha iyi işler yapacak adamın ismini ver.

Tuğrul
23.10.2014, 22:45
arkadaşım sen kuru muhalefet yapıyorsun.Milan bunları bilmiyor da adama teklif yapıyor.Bana sadece Trabzonspora gelecek olan ce daha iyi işler yapacak adamın ismini ver.

Farklı fikirleri salaklık, akıllılık olarak değerlendiren.

Renkdaşım herşeye tozpembe olarak mı bakalım.

Karabük maçından sonra Vahid'in gidip, gitmemesi tartışılmıştı.

Sanırım o zamanlarda sen başka gezegende yaşıyordun.

Öte yandan Vahid'in Mİlan'dan teklif alması onu tartışılmaz mı yapıyor.

Zaten çocukça her gün şuradan buradan talip var demesi direkt kovulma sebebidir.

TS kulübü hiç bu kadar aşağılanmamıştı.

Sefa
23.10.2014, 22:45
Tribünde olması iyi oldu yoksa hakeme saldırıp atılırdı yine.. :)

mustafakaya
23.10.2014, 22:57
ben baktığımda geliştirilebilir bir oyun ve maça göre değiştirilebilir taktik ve varyasyonlar görüyorum, e teknik direktörün görevi de tam olarak bu, devam hocam.

ccd6167
23.10.2014, 23:32
Yatabarenin sağ açık olmadığını anlamıssınızdır ama tahminime göre yatabarenin defansa yardıma gelmesindn yararlanmak istiyyorsun.

oğ 61 efsanesi
23.10.2014, 23:35
Hoca değil. http://www.zaytung.com/sondakikadetay.asp?newsid=72701

artvints
23.10.2014, 23:36
yatabare mecbur sağ tarafta yakın duracak.başka çare yok.ortasahadan adam eksiltemezsin.ekici iyi performans gösteriyor onu da kesemezsin.cardozo yu mu kessin hoca ?

must61
23.10.2014, 23:52
Şu Medjani'yi ortasahada görmesek artık

erenslash
24.10.2014, 05:32

Çok emin değilim perde arkasında bir sürü hoayı tolunayı hamiyi vesaireyi yönetim göndermedi mi? Ersun yanalın gitmesine zamanıdna vesile olanda yönetim sanırım. Eğer yönetimler ha bire teknik adam kovuyorsa transfere hayli hayli karışırlar? Adamın istediği has adamları almayığ adamın kötü ikinci alternatiflerine yönlendirmediğine kim emin olabilir?herşey mümkün.Yönetimlerin davranış biçimden güzel bir harita çıkar ki hocaların ne kadar istediği oluyor bu konuda hocaların yüzde yetmiş her istediği olmuyor. bu konuda bir hayli şüpheliyim.gs bjk fener dahil onlar da bile yönetim parmağı var.Türkiyede takıma yönetimler el atıyor hocalar değil öyle olmasaydı bu kadar ligde ha bire teknik adam değişmezdi.

Şimdi adam neden bunları istedi?Neden daha iyi adam alamadık yada transferlerde yerli seçimi yaparken neden yönetim plansız şekilde iş yaptı?Malzeme eksik evet fakat bu malzemeyle hoca şu anda bu kadar yapabiliyor ilerde daha iyisini de yapabilir bence şans verilip görülmelidir.Bir sene hatta iki sene. Bu kadroyla zor işimiz. Devre arasında sağlam bir kaç transfer yapılırsa iyi yerlere gelebiliriz.fakat yapılamaz ise seneye düzenli takviyeleri şimdiden yapmamız şart.

erenslash
24.10.2014, 05:41

Zaten çocukça her gün şuradan buradan talip var demesi direkt kovulma sebebidir.

Ts klubunu aşağılayanlar gs a futbolcu fabrikasını yaptıranlardır.Gs ın altyapısı konumuna getirenlerdir valid hoca değil.

Hoca Trabzonspor umrumda para değil demek istemiştir.Dile getirme sebebi ben burda mutluyum mesajı vermiştir, adamdır.

Uğur Kalyoncu
24.10.2014, 08:39
Yusufu unutma hoca..Devre arası da adam gibi orta saha aldır emeklerin boşa gitmesin..

poetricus
24.10.2014, 10:15
Takım toparlanmaya başlayınca bazıları dağılıyor. Adamı bir rahat bırakın yahu!

delikoyun
24.10.2014, 10:46
dünkü lokeren bence legiadan daha dirençsişz bir takım bence bizleri yanıltmasın dünkü maçta en büyük sıkıntı yine aynı oyuncularda kısa bacaklı waris yine sol açık bir türlü attığı çalımlara rağmen kısa bacakları yüzünden mesafe katedemez.kaleye yakın oynat hoca onu;2.si constant temposu çok düşük ön libero değilde daha önde oynaması lazım ama gel gelelim geride oyun kuracak oyuncu yok bence constant sol açık oynamalı ama bu temposuyla değil 3.sü medjani stoper olduğu için top kullanma becerisi sıfır acilen bu bölgeye 2 transfer şart 4.sü yatabare bu takımın en tehlikeli oyuncusu her maç ısrar edilmeli 5.si mehmet constant özer yumlu yatabare her maç oynamalı ikinci yarı 2 ön libero alınırsa adam gibi çok şey değişiri bu ligde

sametaydin
24.10.2014, 14:52
Ortada bir düzelme filan yok. Rakip zayıftı. Yendik çok şükür. Zaten ligde de kendi sahamızda yaptığımız maçlarda favori olmamız kadar doğal bişey yok. Mersini yenmek, lokereni yenmek de kıymetli olmuş. Vay bee... Tabiki önemli galibiyetler ama şu var ki bu takımları yenemicez de kimi yeneceğiz başka? Haftasonu da muhtemelen Antepi kendi sahamızda yeneceğiz. Bir çok arkadaş bu galibiyetlerle güzel günlerin geldiğini düşünecek. Ama bence öyle değil. Çünkü bu takım top oynamıyor doğru düzgün. Özellikle deplasman maçlarında çok zorlanacağımızı düşünüyorum. Umarım öyle olmaz.

Tayfun
24.10.2014, 15:08
Gol olan pozisyonda Yatabare sahada, Vahid hoca tribünde koydu kafayı topa.

Büyüksün hocam .

atomantcum
24.10.2014, 15:38
Medjaniyi ortada oynatma hastalığından kurtulsa tam süper olacak.

Hocam şu kadroyu ne zaman izleyeceğiz?

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1135209_Trabzonspor.jpg

saracennegative
24.10.2014, 17:27

Mesele salak olma meselesi değil.Onu gönderince kimi getircez.Bizim insanımız bir maçta aşık olur bir maçta nefret eder.Ama bu son maçın skoruna bağlı.Yıllardır aynı senaryo. O gitsin bu gelsin.İstikrar sıfır.

poetricus
24.10.2014, 17:46
Adam dizinden sakatlanıp sezonu kapatmış. Böylesine ağır bir sakatlıktan sonra nasıl bir performans göstereceği de mechul. Kiralık olarak gönderilmiş. Sonuç: Bir sezon boyunca yararlanamayacağı oyuncuyu istemeyen hoca câhil ve hâin oluyor. Ne Borceanu'ymuş arkadaş milletin akıl, idrak, izan ve insafını da kiralık olarak yanına aldı gittiği takıma.

Uğurtan
25.10.2014, 02:04
Herşeyi "ben" bilirimcilerin çok olduğu yerde adamda kuralına göre oynuyor. :)

İyi de yapıyor.

Ben daha fazlasını yapardım bu güruha o kulübede olsam.

Ben Vahid hocamın samimiyetine de bilgi, becerisine de çok güveniyorum.

Sorun yok.

Rahat bırakmasınlar Ömer hocam...

Vahid hoca birileri gibi pısırık değil verir ayarı. :D

Hayır adam işsiz de kalmaz ki şimdi desinler ki başka talibimi var sanki canıııım.. :D

annttiigs
25.10.2014, 03:33
dünkü lokeren bence legiadan daha dirençsişz bir takım bence bizleri yanıltmasın dünkü maçta en büyük sıkıntı yine aynı oyuncularda kısa bacaklı waris yine sol açık bir türlü attığı çalımlara rağmen kısa bacakları yüzünden mesafe katedemez.kaleye yakın oynat hoca onu;2.si constant temposu çok düşük ön libero değilde daha önde oynaması lazım ama gel gelelim geride oyun kuracak oyuncu yok bence constant sol açık oynamalı ama bu temposuyla değil 3.sü medjani stoper olduğu için top kullanma becerisi sıfır acilen bu bölgeye 2 transfer şart 4.sü yatabare bu takımın en tehlikeli oyuncusu her maç ısrar edilmeli 5.si mehmet constant özer yumlu yatabare her maç oynamalı ikinci yarı 2 ön libero alınırsa adam gibi çok şey değişiri bu ligde

roben'in bacakları 2.5 m. O yüzden çok hızlı mesafe katediyor. arkadaş bu nasıl bir kafadır ya ? şenolun saçında jöle yok. warisin bacakları kısa.

ziyaretci
25.10.2014, 04:06
Constant-ozer + ekici bu orta sahayı ne zaman izleyeceğiz?

Yatabare-cardozo-sefa-ekici-ozer-constant-ishak-belkalem-yumlu-bosingwa-onur

Bu takım benim için rüya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nazim Can
25.10.2014, 05:22
Hocanin takim üzerinde belli bir baskisi var, bunun dozu kacmadikca bence sorun degil, takim kazandikca zevk veriyor, gecen seneki bjk ile biraz benzerlik gösteriyoruz, onlarda gecen sene yeni bir takimdi, sezon icinde inisli cikisli zamanlari oldu, gerci bizim kadromuz cok daha genis ve kaliteli, bu zesonu mümkün oldugu kadar az zararla atlatmamiz lazim, birde su rakip zayifdi, bu galibiyete aldanmayin, yok hep duran topdan atiyoruz golleri, olmuyor gibi igrenc fikirlerinizi kendinize saklayin, kac yildir burdayim, Senol Hocadan, Ersun Yanala, özevlatlat Mra dan Hamiye, Tolunaya kadar kac tane hoca degistirdik, hicbiri ne istedigi oyunculari alabildi nede istediklerini sahaya yansitabildi, cogu bolca konuzup az is yapti, birakin su adami biraz, aramizdakilerden bazilari aziz yildirim kadar tehlikeli.

poetricus
25.10.2014, 10:00
Herşeyi "ben" bilirimcilerin çok olduğu yerde adamda kuralına göre oynuyor. :)

İyi de yapıyor.

Ben daha fazlasını yapardım bu güruha o kulübede olsam.

Ben Vahid hocamın samimiyetine de bilgi, becerisine de çok güveniyorum.

Sorun yok.

Rahat bırakmasınlar Ömer hocam...

Vahid hoca birileri gibi pısırık değil verir ayarı. :D

Hayır adam işsiz de kalmaz ki şimdi desinler ki başka talibimi var sanki canıııım.. :D

Bu daha iyiydi. Boşuna "Akıl akıldan üstündür." dememişler.
Gönlüne sağlık Uğurtan!

delikoyun
25.10.2014, 11:07
roben'in bacakları 2.5 m. O yüzden çok hızlı mesafe katediyor. arkadaş bu nasıl bir kafadır ya ? şenolun saçında jöle yok. warisin bacakları kısa.

kardeşim kanat oynayan oyuncu fuleli olmalı mesafe katedemez dikkat edin ligde çok top ezicek kaleye yakın yerde oynamalı ruben ile warisi asla mukayese etme hiç ilgileri yok bacakları waristen uzun top tekniği warisin 5 katı çalım yeteneğide hiç ilgisi yok waris ile

ANIL
25.10.2014, 11:10
Constant-ozer + ekici bu orta sahayı ne zaman izleyeceğiz?

Yatabare-cardozo-sefa-ekici-ozer-constant-ishak-belkalem-yumlu-bosingwa-onur

Bu takım benim için rüya

Sent from my iPhone using Tapatalk

İshak hücüm 8 defans 4
musa hücüm 6 defans 6
bu yüzden hoca musayı tutuyor.

gökhants1966
25.10.2014, 17:24
Eleştirilecek yanları olduğu gibi takdir edilmesi gereken yanlarıda oldukça fazla.

Ogün'
26.10.2014, 16:21
Grand Pardon.

Tolga
26.10.2014, 16:36
Ahahahahaha.

Cyzio Hoca'nın bir imzası vardı. Şenol Hoca için Pfaff mı ney "Hoca sıfır" gibi birşey söylemişti.

Bende lafın kesinlikle Halilodzic ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum ...

Maçın skorundan dolayı değil çıkardığı kadrolardan dolayı ona olan görüşüm asla değişmeyecek.

Geç yazabildim ama ...

Hoca Sıfır ...

49-2 çevirsekte bu maçı, değişmeyecek bu görüşüm ...

Siz yine hocanızı yedirmeyin fakat, yemişim onun hocalığını agalar :)

İbrahim CİHAN
26.10.2014, 16:50
Bugüne kadar kalmasından yanaydım. Ama sabır bir yere kadar. Bu kadar saçmalık olamaz. Kalan hayatında Medjani ile başarılar.

Furkan Özdem
26.10.2014, 16:50
Hocanın forumda en büyük destekçilerinden biriyim ancak antebe bu maç giderse(ki gitti gibi) suçlu %100 hoca...

SosyalFanatik
26.10.2014, 16:51
vahid istifa!!!!!!!

fincher
26.10.2014, 16:53
Hoca değil diyoruz inandıramıyoruz,Lokereni yeneriz ama Antep bize döşer dedim geçen hafta içi,çünkü biliyorum bu adamın ne kadar saçmasapan bir kadro çıkartacağını.Geçen haftaki MİY maçında da benzer şeyler yaptı,rakibin 10 kişi kalması sonucu kazandık.Bu kadro vasat bir hocayla kafaya oynar,ama Vahit gibi hoca olmayan biri tarafından yönetildikçe bu ligde sıradan Anadolu takımlarına karşı bile çok zor kazanırız.Bırakın kadroyu Bosingwa veya Cardozo kursun.Birara tribünden Halil istifa sesleri geldi,2. yarı artarak devam etmeli...

KeLLoO
26.10.2014, 16:59
Hoca değil diyoruz inandıramıyoruz,Lokereni yeneriz ama Antep bize döşer dedim geçen hafta içi,çünkü biliyorum bu adamın ne kadar saçmasapan bir kadro çıkartacağını.Geçen haftaki MİY maçında da benzer şeyler yaptı,rakibin 10 kişi kalması sonucu kazandık.Bu kadro vasat bir hocayla kafaya oynar,ama Vahit gibi hoca olmayan biri tarafından yönetildikçe bu ligde sıradan Anadolu takımlarına karşı bile çok zor kazanırız.Bırakın kadroyu Bosingwa veya Cardozo kursun.Birara tribünden Halil istifa sesleri geldi,2. yarı artarak devam etmeli...

Ninni gibi dinledim o tezahürati

Peleray
26.10.2014, 17:03
öyle demeyin cezayiri gruptan çıkardı sir vahid.

Colakoglu
26.10.2014, 17:04
Bu macin tek suclusu bu adam, cardozo, warris , ekici yedek, musa nizam ishak dogan yok yerlerine zeki solbek, kafayi siyirmak üzereyim

Ogün'
26.10.2014, 17:05
2.yarıya aynı kadroyla çıkıyoruz.Değişiklik yok.Tablodan memnunsun herhalde ya da 2 kişiyi daha yuhalatmak istiyorsun.

Murat'
26.10.2014, 17:17
Bu takımı kesinlikle ama kesinlikle yabancı hoca çalıştırmamalı, defalarca denedik hepsi hüsran oldu.

Ogün'
26.10.2014, 17:21
O mesajla gelen teklifleri değerlendir Hoca.Stoper ve sağ bek ''ön libero'',sağ bek ''sol bek'',sağ açık ''sol açık'' oynuyor.Neden?

fincher
26.10.2014, 17:21
12. resmi maç,takımın oturmasını beklerken sahada tam bir Halilhodziç çorbası var.Kimin nerde oynadığı belli değil,karman çorman bir kadro...

Tolga
26.10.2014, 17:30
Grande ile başlayan her türlü hakaret serbest olmalı bence :D Grande Git mesela :D boşluk varsa da doldururuz yani :D

bahadır2561
26.10.2014, 17:48
Derhal gitmelisin, birazcık adamsan fazla değil

Grande grande

TSemih61
26.10.2014, 17:59
Medjani'den ve oyunu tek yönlü oynayan ortasaha oynatmaktan vazgeçmediği sürece bu takım başarı yakalayamaz.

Mert Acar
26.10.2014, 18:01
hoca benim için aynı hataları tekrarlayarak bitmiştir,fantezileri yüzünden puan kaybettik.
6-7. hafta eleştirmeye başlayacağımı söylemiştim.
gereksiz medjani takıntısı, oyuncuları mevkilerinde oynatmayışı ve korkak oyunu(cardozo-yatabare çift forvet oynar bu takım) gözümde bitirdi.Fatih paşası vardı bide hayret onu nasıl olduda kesti yeni evlat heralde Serdar Gürler.

erolizmts
26.10.2014, 18:03
"Takımım yorgun, bu yüzden fazla şans bulamayan oyunculara forma şansı vermeyi düşündüm. Umarım iyi değerlendirirler" diyor. Yahu arkadaş sen daha ligin başında "takımım yoruldu" bahanesine sığınırsan lig bizim için şimdiden bitmiş demektir. Daha bunun Türkiye kupası maçları da var. Ne yapacağız aga o zaman? Kupadan mı çekileceğiz? Geçti artık "hem lig hem avrupada oynuyoruz çok yoruluyoruz" bahaneleri.

Antonio
26.10.2014, 18:05
prandelliyle birlikte ligin ve avrupanın en kötü hocası. ikiside tez gönderilmeli.

Arif Timurcioğlu
26.10.2014, 18:07
Git kime defansif futbol oynatırsan oynat ama bize oynatma.

İbrahim CİHAN
26.10.2014, 18:10
prandelliyle birlikte ligin ve avrupanın en kötü hocası. ikiside tez gönderilmeli.

Bize ne Prandelli'den dursun daha çok kaybetsin gs.

Ogün'
26.10.2014, 18:12

Galatasarayınıza sokayım.Anti İstanbul.

Antonio
26.10.2014, 18:14
Bize ne Prandelli'den dursun daha çok kaybetsin gs.

prandelli bir vahit değil ıo da var kalsın gs de bana ne de? nerden buluyorlar böyle antika adamları anlamıyorum. Arkadaş sen büyük takımsan sana hücum oynatacak adam lazım. bielsa gibi teknik direktörler neden bizde yok. sinir krizi geçiritiyorlar adama.:mad:

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 18:20
İlk yarıyı geçtim 2.yarıya Cardozo ile başlayıp 70 te falan en geç Yusufu alsaydı bugün galip gelmiştik...Benim nazarımda hoca falan değil...Yusuf kadar başına düşsün hoca..

Tuğrul
26.10.2014, 18:22
Lokoren maçında kötü oynadığımızı söylerken.

Mangalda kül bırakmayan, iyi yolda olduğumuzu söyleyen tosuncukları görelim.

Neyse artık bende istikrardan yanayım sağolsun Halilhodzic bütün umutları bitirdi.

Zira 7. haftada itibari ile lig yarışından koptuk.

of82lu
26.10.2014, 18:27
Şunuda belirtmek lazım , 5yabancı sınırı bizim çok elimizi ayağımızı bağlıyor , beş para etmeyen adamları sırf yerli diye oyundan alamıyoruz yabancı çıkarmak xorunda kalıyoruz, yabancılarımız bence çok iyi 7 veya 8 yabancı sınırlı oynansa şampiyonluk bizimdi .ama yatabare cardozo waris constand bosingwa belkalem bide avraam ı beraber oynatamıyoruz hadi nedjani çok önemli değil ama diğerleri hepsi ilk 11 de olmalı onlar oynayamayınca ortalık zekiye akbaşa yumluya serdara sonere sefaya bunun gibi yeteneksizlere kalıyor mecbur yamalamak zorunda kalınıyor.ilk iş ozaman yerli oyuncu kalitesini artırmak nokta 3 yerli başka türlü bu adamlara katlanmak zorundayız. İnşallah seneye sınır 8 olur bu yabancıların 2 si gider iki süper takviye takım bomba olur
Tabi ilk hocanın değişmesi lazım

umitkaragoz1988
26.10.2014, 18:37
7 maç da 1 galibiyet resmen rezillik. Türk hoca olsa çoktan sutlamislardi.

omondoles
26.10.2014, 18:43
Salak kadron yüzünden 2 puan gitti.

Ali İhsan
26.10.2014, 18:45
Soner+Medjani ile çıktığın her maçı kaybedersin, bugün yanlıştan döndün ama geç kaldın çünkü takım yorulmuş ve fark açılmıştı.

Zeki bu takımda 18'de bile olamaz.

Mustafa Yumlu yerine Akbaş'ı oynatsan daha iyi olur, adam ya seni göndermeye uğraşıyor, ya da bitmiş...

Zaten Belkalem ve Mustafa'yı bi arada oynatmak kumar gibi, Belkalem Mustafa'ya uysa 10 yerdik heralde...

Steril61
26.10.2014, 18:46
Samimi bir adamsa, Vahid hocanın görevi derhal bırakması lazım. Kadromuz şampiyonluğa oynayacak bir kadro. Fakat teknik direktörümüz bizi şampiyonluğa oynatacak birisi değil. Günlük hesaplarla takımı yöneten ve başarısızlığa sürekli kılıf uyduran birisi. Aylar oldu hala futbolcuları tanıyamadı. İdeal bir kadro kuramadı. Futbolda bir adım ileri gidemedi. İşin en kötü tarafı gelecek için en ufak bir ümit dahi vermiyor. Derhal istifa etmesi gerekir.

HALİLHODZİC = BAŞARISIZLIK = İSTİFAAAAAA

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 18:51
Soner+Medjani ile çıktığın her maçı kaybedersin, bugün yanlıştan döndün ama geç kaldın çünkü takım yorulmuş ve fark açılmıştı.

Zeki bu takımda 18'de bile olamaz.

Mustafa Yumlu yerine Akbaş'ı oynatsan daha iyi olur, adam ya seni göndermeye uğraşıyor, ya da bitmiş...

Zaten Belkalem ve Mustafa'yı bi arada oynatmak kumar gibi, Belkalem Mustafa'ya uysa 10 yerdik heralde...

Mustafa bugün kötüydü evet ama Belkalem daha ön plandaydı bence..Sağ olsun aldığı bütün topları rakibe attı..

Emre ÖZTÜRK
26.10.2014, 19:01
İyilik yapmak istiyorsan istifa et.Tarihimizin en iyi kadrolarından birinin içine etmektesin ey hoca.

Şu takımın başında x bir yerli hoca olsaydı minimum 10 puanımız vardı.

Antonio
26.10.2014, 19:03
akhisar maçında gider. bu adamdan bir cacık olmaz...

fincher
26.10.2014, 19:08
Oyuncuların mevkisiyle bu kadar oynarsan böyle acayip sonuçlar çok normal.Karşımızda daha iyi bir takım olsa çok acı bir gün yaşayabilirdik.Elinde 2 sağ bek var,ikiside sahada,2 sol bek var ikisinin nerde olduğunu tam olarak bilen yok.Elinde 2-3 sol açık var hepsi kulübede,sahada iki sağ açık oynuyor.Öyle bir kadro sürüyorsun ki sahaya şu maçta bile Cardozo-Yatabare aynı anda sahada olamıyor.Çünkü böyle bir düşüncen yok.Sezon başı 3 ay lazım diyordun,3 ay sonunda geldiğimiz noktada takımın neredeyse hiç bir mevkisinde kimin oynadığı belli değil,boşuna demiyoruz 2 ay değil 22 ay geçse de kadroyu oturtamaz diye,çünkü ne yaptığını kendi de bilmiyor.Derhal gönderilmeli diyoruz haftalardır çünkü zaman lehimize değil aleyhimize işliyor,takım daha da çorba oluyor haftalar ilerledikçe ve 1-2 hafta sonra hedefsiz kalacağız,o zaman daha kötü olacak ve bu maliyetli kadroya yazık olacak...

Ali İhsan
26.10.2014, 19:10
Mustafa bugün kötüydü evet ama Belkalem daha ön plandaydı bence..Sağ olsun aldığı bütün topları rakibe attı..

Belkalem'in hatalı attığı hiçbir top tehlike olmazken, yediğimiz dört golün de baş sorumlusu Mustafa iken bu cümleyi Mustafa'nın kendi bile yazmaz.

Royal Heart
26.10.2014, 19:11
Maçı tamamen izlemeden yorum yapmak çok doğru değil ancak Zeki'nin takımın yediği çoğu golde hatası olması diğer futbolculara da fırsat verilmesi gerektiğini düşündürüyor. Özellikle de solbek iki transfer yapılmışken neden Zeki orada oynar ? Diğer ikisinden biri bile sakat olmasa o sakat olmayan solbek oynamalı.

Salih normal şartlarda daha fazla forma şansı bulmalı ki bunu dedirten de yine Halilhodzic'tir. Artık takımı 3 aşağı 5 yukarı tanımıştır ve tercihlerinde daha dikkatli olmalı.

batuhan249
26.10.2014, 19:11
vahitt DEEGAGGEEEEEEEEEEEEEE
sen teknikdirektor falan degilsin

Enisc
26.10.2014, 19:13
Hatalar yapmış olabilir. Ama ona tanınan hakların karşılığını verebilecek kapasitede. Oyuncu seçimleri düzeltilir. Önemli olan düzeltilemeyen hatalar yapmamak.

Bize borcu var. Ve o borcu ödeyecek.

Fatih Özkan
26.10.2014, 19:41
Sal bizi Vahid...

artvints
26.10.2014, 19:46
bugün söylediğin gibi bazı oyuncular için son şans olsun.ayrıca medjani ortasaha falan değil.ısrar etmenin anlamı yok.

Sefaenes
26.10.2014, 19:53
dünyanin en iyi 5 hocasindan birimiz tabi yersek yada önündeki hocalar cogu intihar ederse hakli ya bu ayni dünya derbisi diye bizleri kandiran medya gibi. Teklif varsa defol git Antep macindaki rezillik en bas sorumlusu sensin dogru kadroyu kursan oynatsan hati oyuncular suclu dersin ama sen ne yaptigin bilmiyensin.

SüRMeNe_6161
26.10.2014, 19:57
Ne olucak bu takımın halı ulan bı rahat mac izletin arkadaş

61Firtinasi61
26.10.2014, 20:01
Bence vahid bir tek sucu vardi....o da.....Mehmedi ve cardozo yu yedek oturtmasi. Constant orta saga da yanliz kaldi.

Vahid hocalina lafim yok.

Sefa
26.10.2014, 20:25
Bir takımda Cardozo varsa ve sakat değilse 11 başlar dışarı da zor alırsın.. 2+2=4 gibidir bu..

Rotasyon 6-7 oyuncuyla yapılmaz ki Sol kanada 2 tane sağ kanat futbolcusu (ki biri futbolcu bile değil) koyarsan rakiple dalga geçersin o da senle geçer böyle..

Medjani'ye olan hayranlığın yaktı bizi bugün.. Medjani yerine Salih ile başlamış olsaydın Cardozo - Yatabare ikilisini sahada görebilirdik..

Hoca değişik arayışlar peşinde.. Hayır takımı bu kadar kurcalayacak ne var merak ediyorum..

Şu maç 6 atacağımız maçtı beraberliği zor kurtardık.. Antep'ten 4 golü de şu anda PTT takımı bile zor yer..

İ. SARAL
26.10.2014, 20:29
Bir takımda Cardozo varsa ve sakat değilse 11 başlar dışarı da zor alırsın.. 2+2=4 gibidir bu..

Rotasyon 6-7 oyuncuyla yapılmaz ki Sol kanada 2 tane sağ kanat futbolcusu (ki biri futbolcu bile değil) koyarsan rakiple dalga geçersin o da senle geçer böyle..

Medjani'ye olan hayranlığın yaktı bizi bugün.. Medjani yerine Salih ile başlamış olsaydın Cardozo - Yatabare ikilisini sahada görebilirdik..

Hoca değişik arayışlar peşinde.. Hayır takımı bu kadar kurcalayacak ne var merak ediyorum..

Şu maç 6 atacağımız maçtı beraberliği zor kurtardık.. Antep'ten 4 golü de şu anda PTT takımı bile zor yer..

Hadi Cardozo dinlensin de bu Medjani hiç yorulmaz mı ? Bıktık artık adamdan stoper oynasa bu kadar tepki de olmayacak. Hele Sefa-Serdar-Soner 3 lüsü tam skandaldı.

Sibel
26.10.2014, 20:55
Hocam kadro tercihin yüzünden kazanamadık.

Mert Acar
26.10.2014, 21:07
Herkes bu kadar kötüyken degerlendiremedik ve daha 7.hafta koptuk yarıştan,sagol hoca.

Ali İhsan
26.10.2014, 21:55
Rakipler de çok kötü eğer bjk yarın puan kaybederse hala geç değil ama bu takımın asıl zor maçları daha gelmedi o yüzden kaybettiğimiz puanlara çok yanacağız.

Takım başlarda iyi puan yapsaydı hocanın da eli güçlenirdi ama puslu havada kurtlar dolanmaya başlayınca hocanın yapacağı pek bişey kalmaz.

Hele bugünkü gibi saçmasapan kadro denemelerini yapacak kredisi hiç ama hiç kalmaz...

Timur Mikhail
26.10.2014, 22:01
Medjani o bölgenin adamı değil bunu demekten usanmayacağım taa ki sen medjaniyi o bölgede oynatmayana kadar, salih bin basar ve yerli, devre arası borçe veya başka bir adam alınmalı o bölgeye.

Takımı daha adam akıllı tanıyamadığı kesin zaman lazım hala anlaşılan, şimdi vahid hoca gitse başkası gelse yine abidik gubidik sonuçlar alsak aynı muhabbetler en azından sezon sonunu görmeli bu kadroyla ama kadro muhafaza edilmeli takım olma yolunda çünkü bir kaç nokta transferle bu kadro şampiyonluğa oynar.

Zor bir süreç ama hoca bazı konularda inat etmemeli, kibirli laflar et hoca ama kibirli at gözlüklü hareketler etme, sol bek dm pozisyonu ve defansın ortasındaki seçimler çok önemli, şuana kadar hep bu gölgelerin yüzünden sorun yaşadık.

Kaleci fatih kendini düzeltmeli bu maç hiç güven vermedi bana.

erkankoc
26.10.2014, 22:25
Hoca olmuyor beceremiyorsun

Koray
26.10.2014, 22:25
Rotasyon denen sey Medjani icin gecerli degil herhalde, Salih var orda ey Vahid gecen haftanin en iyisi.

Ya neyse ne desem bos seni basimiza musallat edene lanet girsin.

hasancebi81
26.10.2014, 22:40
Medjanide olupta Salihte olmayan sey nedir hoca? Istatistiklerde bizim gormedigimiz birseymi var. Birde Soner icin neden biraz daha israr etmedin Karabuge gitmesi icin. Hadi gitmedi nie oynatiyon takimda. Oooooy oy. Tam inatsin ama daha elestirme zamanlari gelmedi. Ilk devre hele bi bitsin.

Alphan Altun
26.10.2014, 23:13
Rotasyonda kullanılacak adamlar var,kullanılmayacaklar olanlar var.Bunu bugün çok iyi görmüştür diye umuyoruz.20 tane adam aldırıp Zeki'yi Soner'i,Serdar'ı bize izlettirme hoca.

KoRNea
26.10.2014, 23:23
Maç sonu açıklaması hatasının farkında olduğunu gösterdi. Bu çok güzel bir şey. Daha iyi olacak inşallah.

fincher
26.10.2014, 23:55
Kariyerimde çalıştırdığım hiçbir takımla 4 yemedim diyor,bir kamyon maçta 4 yemiş,Trabzonda önceki gelişinde de 4 yemiş.Tercüme hatası mı,hoca bunamış mı,yada bizi mi yiyor tam çözemedim...

Murat'
26.10.2014, 23:59
Kariyerimde çalıştırdığım hiçbir takımla 4 yemedim diyor,bir kamyon maçta 4 yemiş,Trabzonda önceki gelişinde de 4 yemiş.Tercüme hatası mı,hoca bunamış mı,yada bizi mi yiyor tam çözemedim...

Kayserispor'a da 2-0 öndeyken 4-2 yenilmiştik önceki döneminde, kafa gitmeye başladı herhalde,

Veysel
27.10.2014, 00:04
Destek destek destek

bangkook_61
27.10.2014, 00:04
Hocam zamanla aşama kaydedeceğiz demişti, haklı çıktı. Önceden doldur boşalt oynuyorduk, şimdi bunu 90 dakikaya yaydık. Büyüksün hocam. Zeki sol bek, Medjani orta saha, Sefa sol açık gibi devrimci kararlarını da içimdeki büyük devrimci ateşiyle kucaklıyor ve seni alkışlıyorum.

Sercan Keleş
27.10.2014, 00:06
Rezalet. Rezalet. Rezalet.

Furkan Özdem
27.10.2014, 00:08
Medjani takıntından kurtul her şey daha iyi olacak hocam...

1 maç stoperde denedi orta sahada daha iyiydik. Bu sistemde tutmuşken bir daha adamı ortada zorlamak niye?

Ortada oynayınca defans daha sağlam olmuyor. 4 gol yedik ...

Emre ÖZTÜRK
27.10.2014, 00:12
Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, 2006 yılında Trabzonspor'un başındayken 22 Ocak 2006'da oynanan Süper Lig karşılaşmasında Kayserirspor, evinde Bordo-Mavililer'i 4-2 mağlup etmişti.

Hocam aptal yerine mi koyuyorsun bizi ? Nedir derdin bilemiyorum.Fransa Liginde de 5-6 kere 4 gol yemiş çalıştırdığın takımlar.Kendi kariyerim diye Mourinho'nun kariyerine falan mı bakıyorsun hayrola ?

Dünya üçüncüsü olmuş Şenol Hoca dan bir kere kariyerim lafını duymadık.Ne kariyerin varmış be Hocam...

Soner Albayrak
27.10.2014, 00:18
Hocam mutlu değilsen huzurlu değilsen bu kulüpte ver istifanı çek git yahu sen de kurtul biz de kurtulalım.

Çağatay_
27.10.2014, 00:21
Stoperde çok iyi performans sergilemiş Medjani - Belkalem ikilisi varken, sakatlıktan yeni çıkmış ve sıfır maç ritmi olan Yumlu'yu stoperde, Medjani'yi kötü oynadığı ortasahada oynatmak ile ne düşündün hocam?

Hadi Salih'i dinlendirdik desek, adam son maçta 20 dk falan oynadı. Medjani'yi stopere koymadın dinlendirdin desek, o da ilk 11'de.

Stoperde Medjani-Belkalem ikilisi ve önlerinde Salih olsa, ortada Constant-Soner yine oynasa sıkıntı olmazdı. Belki de önde olacaktık ve o zaman Mustafa Yumlu'yu 30 dk kala oyuna alıp ısındırabilirdik.

Pat diye adamı zor bir maçta ilk 11'de başlatmak sıkıntılı bir durum oldu ve o sebeple goller yedik.

2 galibiyet üzerine çok önemli olan bu maçı kazanmamız şarttı, neyse ki son anda beraberliği kurtardık...

Sana güveniyoruz hocam, ama takımla daha az oynarsan daha iyi olacak.

Yaşar
27.10.2014, 00:31
Avrupa da istediğimiz gibi oyuncu oynatma lüksü muz var, o nedenle takım daha derli toplu gözüküyor. Ligde ise bir türlü istenilen seviyeye gelemedi takım, bu da sürekli rotasyona neden oluyor. Aslında doğru oyuncularla iyi işler yapacak bir kadromuz var ama biter türlü doğru oyuncuları bulup kadroyu sekillendiremedik. Öncelikle iç saha maçlarında Yatabare - Cardozo oynamalı. Arkalarında Özer- Ekici- Constant- Salih. Defans ta Bosingwa, Belkalem( Papa), Aykut(Mustafa), Ishak. Hiç denemedik, o nedenle eleştirileri haklı buluyorum.

bangkook_61
27.10.2014, 00:38
Bosi.......Medjani........Mustafa/Aykut.......Türk

..................Salih/Türk biri......................

...........Ekici/Özer..........Constant/Özer......

.....Türk.................................Waris... ....

......................Cardozo..................... ...

Bunca izlediğim maçtan sonra ve izlediğim oyunculara göreve yabancı sınırlamasını dikkate alarak değerlendirmem böyle. Türk yazdığım yerlere kesin bu oynasın diye kimseden ikna olmadığım için yazdım.

Sercan Keleş
27.10.2014, 01:06
Serdarla oynayacaksan Hep serdarla oyna Serdar iyi topçudur. Soner ile oynayacaksan , Soner'e uygun oyun planın olsun. Yazık adamları taraftar önünde Linç ettin.

Sefa ile oynayacaksan Sefa ile oyna. Takımın bir Disiplini olsun. Golden sonra gol sevincinde takım birlikteymişte , Gole takım hep birlikte seviniyormuş ta bizi bu hale getirdiniz. Bilmiyorsanız gidiniz.

O sevinen kucaklaşan topçulara verilen paraları bana verin. Siz sevinmeyi görün , dürüstlüğü görün. Futbol oynamak için para alıyorsunuz.

E. Okan Bülbül
27.10.2014, 02:56
-------------------Fatih-----------------
Bosingwa- Yumlu - Belkalem - Constant
--------------------------------------------
------------------Salih--------------------
---------Özer---------------Ekici---------
-------------------------------------------
-------------------------------------------
-----Sefa-------------------Waris/Yusuf-
---------------Cardozo-------------------

Solbekin mi yok? Koy Constantı. Zekiyle riske atacağına beklerimizle hücüma çıkarız. Prensin Medjani yi kesmek mi istemiyosun? O zaman yumlu yerine stopere Medjani yaz Waris yerine Yusufla başla. Ulan şu kadro 3 mac beraber oynasın ortalığı duman etmezlerse bende birşey bilmiyorum. Constantın sol bek oynaması taraftarı değilim ama madem musayı ishakı falan sildi koy Constantı da rahat edelim hoca.

jojuk
27.10.2014, 03:44
vahid medjani ile belkalemi alda gidin burdan

sametaydin
27.10.2014, 09:09
Hoca böyle takımı sürekli değiştirmeye kalkarsa bizim takım gerçekten de sürekli puan kaybeder. Ben artık gitsin yazmıcam. Arkadaşlar istikrar diye tutturmuş bakalım sonu ne olacak. Ama kadroyu düzgün kurmuş olsa ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyordum. Antepi çok izledim. Ligin en zayıf takımlarından biri. Ve kendi evimizde berabere kalıyoruz son dakika golüyle.

Sonra istikrar diye tutturuyosunuz. Evet ben de istikrardan yanayım. Ama Tolunayla istikrardan yanayım. Hamiyle istikrardan yanayım.

Jackdaniels
27.10.2014, 09:14
Solda zeki yavruyu oynat orta sahada stoper medjaniyi oynat ilerde 90 dk ne yapmaya çalıştığını anlamadığım sefa ve serdarı oynat sonrada ben teknik direktörüm mesleğim bu de!!! Ne güzel hayat ya biz boşuna okumuşuz.

Turgay Atalay
27.10.2014, 09:15
Solda zeki yavruyu oynat orta sahada stoper medjaniyi oynat ilerde 90 dk ne yapmaya çalıştığını anlamadığım sefa ve serdarı oynat sonrada ben teknik direktörüm mesleğim bu de!!! Ne güzel hayat ya biz boşuna okumuşuz.

Gerçekten de dün resmen 4 oyuncu eksik oynadık. İlk yarı antep az bile attı.

halil ibo
27.10.2014, 09:26
Kurduğu kadroyu ben de eleştiriyorum.En fazlada sağ ayaklı Zeki'nin sol bek oynamasını,Medjani'nin ille de orta sahada yer bulmasını !
Fakat iyi niyetle sahaya sürülmüş bir Mustafa'nın korner yerine topu taca atmayı unutmuş olmasını ve kornerde pozisyon hatası yapmasını ve pas verebileceği arkadaşları varken egosit bir golcü gibi kaleye şut çekmesini de eleştiriyorum.

omondoles
27.10.2014, 10:22
Hocaya sene sonuna kadar tam destek. Fakat bu destek, saçmalıklarını söylemeyeceğiz anlamına gelmesin!

Ahmet Kuru
27.10.2014, 10:24
Ben Hoca ile sezon sonuna kadar devam etmeliyiz diyenlerdenim...

Olacak...

Oğuz ZEYTİN
27.10.2014, 10:28
Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, 2006 yılında Trabzonspor'un başındayken 22 Ocak 2006'da oynanan Süper Lig karşılaşmasında Kayserirspor, evinde Bordo-Mavililer'i 4-2 mağlup etmişti.

Hocam aptal yerine mi koyuyorsun bizi ? Nedir derdin bilemiyorum.Fransa Liginde de 5-6 kere 4 gol yemiş çalıştırdığın takımlar.Kendi kariyerim diye Mourinho'nun kariyerine falan mı bakıyorsun hayrola ?

Dünya üçüncüsü olmuş Şenol Hoca dan bir kere kariyerim lafını duymadık.Ne kariyerin varmış be Hocam...

(Anlayışla karşılayacağınızı umarak ve hocayı savunanlardan biri olarak)

"Andropozun en yaygın belirtileri kendini sağlıklı hissetmeme, kas ve eklem ağrıları, gece terlemeleri, uyku bozuklukları, sinirlilik hali, kaygılı olma durumu, sürekli yorgunluk hissi, depresif ruh hali, hafıza zayıflığı, motivasyon güçlüğü..."

AdemS
27.10.2014, 11:06
Ben Hoca ile sezon sonuna kadar devam etmeliyiz diyenlerdenim...

Olacak...

Aynen ben de o düşüncedeyim, ama Hoca kendi ayağına kurşun sıkıyor maalesef.

Şu kadro tercihlerini anlamak çok güç. İdeal kadro ile çıksa maçlara çok rahat kazanırız ama bu tercihler yüzünden hem kendisi hem de taraftarlar sıkıntıya giriyor.

mustafakaya
27.10.2014, 11:19
hoca icraat yapıyor, icraat yapan yanlış yapar, icraat yapmayan takoz gibi aynı 11'i juventus maçına da koyar türkiye kupası eleme maçına da. Hoca doğruyu bulacaktır inşaallah.

İ. SARAL
27.10.2014, 11:42
Hoca ile devam edilmeli de o da fantezi işleri bırakmalı. Fantezi sınırlarını aştı dünkü maçta.

Fatih Öztürk
27.10.2014, 12:54
Mustafa Yumlu'yu uzun bir sakatlık döneminin ardından ilk onbirde oynatıp taraftarın önüne atıyorsun sonrada Zeki ile beraber kadro dışı bırakıyorsun.tamam Zeki'yi anladıkda Mustafa naptı sana?

Meselenin iç yüzünü öğrenene kadar susuyorum.

Veysel
27.10.2014, 12:57
Adamsın :)

Sefa
27.10.2014, 13:46
İhanet edenleri öğrenmiş olduk.. Devam Hocam.. Bu formayı haketmeyenlerin hepsinden al o formayı.. Medjani'yi de bir daha orta saha oynatma ki bu kararların sorgulanmasın..

Berat Akçay
27.10.2014, 13:48
Vur neşteri acıma

Yunus Emre SEYHAN
27.10.2014, 13:49
Devam et hocam.

Ali İhsan
27.10.2014, 13:54
Soner?

Kaleci Fatih?

Yaşar
27.10.2014, 13:58
Eğer performanstan dolayi kadro dışı kararı alınmış sa Serdar, Soner ve Medjani de kadro dışı kalmalı.

Emrah Akcagöz
27.10.2014, 14:00
Bu daha başlangıç sanki.

Hüseyin Başoğlu
27.10.2014, 14:03
Kararına saygı duyuyorum.

Ama sıradaki maç medjani önlibero oynarsa sezon sonuna kadar eleştirmicem lafımı yiyeceğim.

Mert'
27.10.2014, 14:05
İnşallah kendini kurtarmak için taraftarın önüne atmamıştır iki oyuncuyu.

TSemih61
27.10.2014, 14:11
Olayın asıl nedenini öğrendiğimiz zaman daha doğru yorum yapılabilir ama dünkü performanslarından dolayı böyle bir karar verdiyse hoca tamamen saçmalamış. Zeki'yi sol bek oynatarak asıl suçlu kendisi oluyor hocanın zaten. Kendi suçunu futbolculara atarak hata yapıyor. Bakalım kadro dışı bırakılmalarının sebebi neymiş.

grigandalf1967
27.10.2014, 14:41
Medjaniyi ortasaha oynatma artık hocam.
Zira en büyük hatanız bu konudaki ısrarınız.

Ufuk
27.10.2014, 14:51
Beraberligin sorumlusunu Mustafa ve Zeki ilan ediyor. Ben böyle bi olay görmedim. Aptal saptal kadrolar kurmasına bile tahammül ederim ama kendi suçunu başkasına atarak aradan sıyrılamaz. Illa birine sorumluluk yüklemek istiyorsan kendine yükle sorumluluğu. Hatalı kadro çıkardım de. Daha fazlasını söylemek geliyor içimden ama sonuçta Trabzonsporun hocasısin.

Bayundur Han
27.10.2014, 14:52
Zekiyi sola cek hoca sola, Mustafayi oynat sakatliktan dondukten sonra, Ihanet hain main gibi laflar kullan ama sakin kendine bakma 4 ay olmus hala kadro kuramiyorsun.. Buyuk anterenorsun telefonuna mesaj falan atiyorlar, buyuk adam yav. Futbolculari kopek gibi halkin onune at, sorun onlarda haftalardir. Senin ne sucun olacak? Buyuk teknik direktorsun sen. Trabzonspor tarihinde yok sana sunulan imkan hala havadan civadan konusuyorsun.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2014, 14:56
Taraftar üç yıldır "bu kadro yetersiz, transfer lazım" dedi. Hoca da "bu kadro yetersiz, transfer lazım" dedi. Adam eleştirildi: "Burası Trabzonspor, sen kendini ne zannediyorsun!"

Taraftar istikrar istedi. İlk günden hocaya "ne zaman istifa edeceksiniz" diye sordular. "İşimin başındayım, şampiyon olmak için çalışıyorum" dedi. Adam eleştirildi: "Kendini kovdurmaya çalışıyor!"

Taraftarın en fazla eleştirdiği oyuncular Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu. Hocanın kadro dışı bıraktığı oyuncular, Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu. Adam eleştiriliyor: "Defol git Vahit!"

*

Altı yıllık basketboldan yakınıyoruz da, 50 yıllık futbol da farksızmış...

cakalkerem
27.10.2014, 14:57
Ben hocanın yanlış takım kursa bile kalmasından yanayım ki her seferinde çıakrdığı kadroyu eleştirmeme rağmen bazen düşünüyorum da...Biz oyuncuları ne kadar biliyoruz...Hoca her gün onlarla birlikte sonuçta kim formda kim yorgun kim sakat hepimizden daha iyi biliyor...Deneye deneye doğru kadroyu bulacaktır....

Bayundur Han
27.10.2014, 15:01
Taraftar üç yıldır "bu kadro yetersiz, transfer lazım" dedi. Hoca da "bu kadro yetersiz, transfer lazım" dedi. Adam eleştirildi: "Burası Trabzonspor, sen kendini ne zannediyorsun!"

Taraftar istikrar istedi. İlk günden hocaya "ne zaman istifa edeceksiniz" diye sordular. "İşimin başındayım, şampiyon olmak için çalışıyorum" dedi. Adam eleştirildi: "Kendini kovdurmaya çalışıyor!"

Taraftarın en fazla eleştirdiği oyuncular Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu. Hocanın kadro dışı bıraktığı oyuncular, Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu. Adam eleştiriliyor: "Defol git Vahit!"

*

Altı yıllık basketboldan yakınıyoruz da, 50 yıllık futbol da farksızmış...

Isine geldigi gibi yazmissin.

Hoca transfer istedi 10 transferde sonra bir 10 transfer daha istedi. Taraftar "oha/" dedi.

Hoca 2 ay zaman istedi 2 ay gecti hala 2 ay zaman istiyor. Taraftar "Oha"dedi

Haftalardir kadro degisiyor bi kadro tutmuyor. Zaten zorlan sagda oynayan Zekiyi hic beceremecegi sola cekiyor, Mustafa Yumluyu sakatliktan dondunkten sonra oynatiyor sonra ikisinide hain ilan ediyor. Taraftar bunada "oha" dedi. Olay budur.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2014, 15:07
Isine geldigi gibi yazmissin.

Hoca transfer istedi 10 transferde sonra bir 10 transfer daha istedi. Taraftar "oha/" dedi.

Hoca 2 ay zaman istedi 2 ay gecti hala 2 ay zaman istiyor. Taraftar "Oha"dedi

Haftalardir kadro degisiyor bi kadro tutmuyor. Zaten zorlan sagda oynayan Zekiyi hic beceremecegi sola cekiyor, Mustafa Yumluyu sakatliktan dondunkten sonra oynatiyor sonra ikisinide hain ilan ediyor. Taraftar bunada "oha" dedi. Olay budur.

İşine geldiği gibi anlamışsın.

Bayundur Han
27.10.2014, 15:21
İşine geldiği gibi anlamışsın.

isine geldigi gibi yorumlamissin

Harun
27.10.2014, 15:22
Tarih : 22.01.2006 tarihinde oynanan Kayseri-Trabzonspor maçında da Vahid hoca vardı 4-2 yenilmiştik.Nasıl oluyorda kariyerinde ilk defa bir takımın başındayken 4 gol yedim diyor anlamadım.

mehmets61
27.10.2014, 15:34
Bugün yere göğe sığdırılmayan biliç geçen sene belki de göndreilecekti. sabrettiler bir sene bu sene meyvesini alıyorlar.yollayarak bir yere varamıyoruz.

Yaşar
27.10.2014, 15:36
Bizimle dalga geçildiğini hissediyorum. Takım alması gereken 21 puanın 13 unu kaybetmiş , bu maçların sadece 2 sinde oynayan M.Yumlu ile 2 tane sol bek varken sol bek oynatilan Zeki Yavru'nun kadro dışı kalma larının bir açıklaması olmalı. Performans ise Soner, Serdar Gürler, Medjani de kadro dışı kalmalı. Sebebi başka ise hemen açıklanmalı , taraftar olarak bilmek hakkımız.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2014, 15:43
isine geldigi gibi yorumlamissin

He evet öyle yaptım.