PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vahid Halilhodzic

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

exelans_25
22.08.2014, 00:26
hocaya tam destek.bu takım olacak

slmn
22.08.2014, 00:29
Adamın dibi :)

fincher
22.08.2014, 00:48
anlaşılan safını muhalefet olarak belirledin :)
Ben takımın başına getirilmesine karşıydım.Bence iyi ve kariyerli bir hoca değil.Muhalefet diyorsan öyle olsun.Bugünkü maçı seyredemedim maalesef,o yüzden görüş belirtemiyorum.Muhalefet etsem de başarılı olursa ve beni şaşırtmayı başarırsa yanıldığımı söylemekten hiç gocunmam,başarılı olsun da ben yanılayım hiç önemli değil...

Oğuz ZEYTİN
22.08.2014, 00:57
İlk 11 seçimi ve oyuncu değişiklikleri forumdaki beklentilerle örtüşüyordu. Oyuncuların fizik gücü arttıkça, daha çok koşan, pres yapan, rakibi rahatsız eden bir futbol oynatacağını tahmin ediyorum.

slmn
22.08.2014, 00:57
Şunu da eklemek istiyorum, bugünkü yedek kadromuz :

Fatih Öztürk, Aykut Demir, İshak Doğan, Fatih Atik, Deniz Yılmaz, Salih Dursun

Eğer Hami kalsaydı :

Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Kadir Keleş, Abdulkadir Özdemir, Şahin Aygüneş vs.

Bu bile Vahid hocanın hakkını teslim etmeye yeterli...

Samet Yildirim
22.08.2014, 01:14
Vahid Hoca su an diger 3 büyük hocalarin icinde en iyi hoca. 1.büyük takima en iyi hoca yakisir zaten.

6Şafak Aydın1
22.08.2014, 01:26
deli vahit

tanjugunduz
22.08.2014, 01:28
Bir ara sahaya daldi dedim simdi dovecek hakemi :) hakemde haketti katletti maci

artvints
22.08.2014, 02:16
İlk 11 seçimi ve oyuncu değişiklikleri forumdaki beklentilerle örtüşüyordu. Oyuncuların fizik gücü arttıkça, daha çok koşan, pres yapan, rakibi rahatsız eden bir futbol oynatacağını tahmin ediyorum.

Bekledigimden daha cabuk cozdu oyunculari ve mevkileri.ben biraz ugrasiriz diyordum ama hic hata yapmadi. Ilk mac icin oyun stratejisi, degisiklikler falan hepsi yerindeydi.

Topa sahip olalim, etkisiz bolgede pas yapalim iyi oynuyor gozukelim aldatmacasina girmedi.tempoyu yukselttirdi, oyuncu ozelliklerinden faydalandi, rakibin hata yapmasi icin bol uzun top yapti, bol duran top kazanmaya calisti takim.

Eger pas yapmaya kalksaydik, hem zaman kaybedecektik hem de hizli pas yapamadigimiz icin organize olamayacaktik.belki de tehlikeli bolgede top kaybedip gol yiyecektik. Zemin de musait degildi pas yapmaya.zamanla degisecek ve gelisecektir sistem.

Bursa mesela acele etmeyelim nasil olsa atariz diyerek elendi.tabi onlarin bir cardozo su da yoktu. :)

Tolga
22.08.2014, 02:34
Şşşşşşşşşşşşşşş.

Şimdi uyuyun yarın yine beğenmez kendinizi yine daha üstün görürsünüz gençler. ARV

Faik Yılmaz
22.08.2014, 08:49
Sevgili Vahid Hoca

Azıcık takıma güvense ve bu mihvalde açıklamalar yapsa eminim daha güzel futbol oynayacağız.....

Takım yeni eksikleride uyum sorunuda var fazlasıyla hepimiz biliyoruz ama sonuçta hepside belirli takımlarda oynamış profesyone ve kaliteli isimler....

Tayfun
22.08.2014, 09:35
Vahid hoca benim için bir halk kahramanı, bir devrimcidir.

Küflenmiş zihniyetlere, gözleri görmeyenlere karşı keskin kılıçtır.

Mesut
22.08.2014, 09:37
Dün ki yeedek kulübesi performansıda çok güzeldi.Bizim gibi haykırması yerinde duramaması çok güzeldi.
Gün geçtikçe daha da güzel olacak.

Dip.Ing.Mag.
22.08.2014, 09:48
Şunu da eklemek istiyorum, bugünkü yedek kadromuz :

Fatih Öztürk, Aykut Demir, İshak Doğan, Fatih Atik, Deniz Yılmaz, Salih Dursun

Eğer Hami kalsaydı :

Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Kadir Keleş, Abdulkadir Özdemir, Şahin Aygüneş vs.

Bu bile Vahid hocanın hakkını teslim etmeye yeterli...

Yedeklerde Gökhan da vardi. evet bunun adi bir devrimdir. devrimi de vizyon sahibi olanlar yaparlar.

Faik Yılmaz
22.08.2014, 09:51
Anladığım kadarıyla Vahid Hoca camiayı bildiğinden sütü değil yoğurdu hemde dolaptan çıktıktan sonra bile üfleyerek yiyor......

Tatar Kemal
22.08.2014, 09:58
hırçınlığını kullanarak işe yarar bir ortasaha ve defans oyuncusu aldırmalı. aksi halde ligde çok tökezleriz. Türkiye ligi, avrupa maçlarına benzemiyor maalesef.

malig
22.08.2014, 09:59
ilk gelişinde 6 ay falan kaldı ama bizi izden daha iyi tanıdı. trabzon'dan yardımcı istememesinden belliydi bizi iyi tanıdığı biliyor ki trabzon'dan yardımcı hoca alsa yanına, takımı karıştıracağını,altını oyacağını çok iyi biliyor.

Uğur Kalyoncu
22.08.2014, 10:29
Doğru konuşuyorsun ama bazen kalp kırıyorsun bunları yapmadığın sürece sıkıntı yok..Çok sempati duyduğum bir adam değilsin ama sonuna kadar arkandayız..

kayseriliyiz
22.08.2014, 10:44
Hoca takimi ve taraftari beklentiye sokmayarak çok dogru yapiyor
Herkesin ayagi yere bassin istiyor
Maçi izlerken Fatihin kaçirdigi pozisyondaki tepkisi hepimizin tepkisiyle ayniydi
Adam maçi yasiyor
Yolun açik olsun Vahid hocam

Harun-61
22.08.2014, 11:03
Hoca takimi ve taraftari beklentiye sokmayarak çok dogru yapiyor
Herkesin ayagi yere bassin istiyor
Maçi izlerken Fatihin kaçirdigi pozisyondaki tepkisi hepimizin tepkisiyle ayniydi
Adam maçi yasiyor
Yolun açik olsun Vahid hocam

Aynen, aklima Jürgen Klopp geldi. :alkış:

Emrah KabuL
22.08.2014, 11:16
Vahid hoca gelmeseydi bu tür transferlere imza atamazdık..
Hoca dediğin transferde başrol oynamalı.. bunu defalarca dile getirmiştim..
Özellikle beraber çalıştığı Medjani ve kiralık gelen Belkalem bile çok yerinde transferler..
Şenol Güneş'i eleştirmemin en büyük sebebi de buydu..

cem1990
22.08.2014, 11:20
Eywallah hocam
Elendiğimize göre 2 ay senin olsun
Yeter ki AL başarılı olalım
Dünyanın tanıdığı bir takım haline gelelim

atomantcum
22.08.2014, 11:31
Hazırlık maçlarında Bosi'yi yanlış yerde oynatması, Zeki/Caner gibi topçularda ısrar etmesi, iki ön libero oynaması filan beni sinir etmişti. Bu seçimlerinden de kolay kolay vazgeçmeyeceğini düşünmüştüm. Bunlarda beni yanılttı.

Teşekkür ederiz hocam, umarım böyle devam edersin. Bi de forvet alsan da iki forvetle şöyle oynasak var ya tam süper olacak:

http://www.footballuser.com/formations/2014/08/1078882_Trabzonspor.jpg

Adem Erdoğan
22.08.2014, 11:47
Hoca tabanca gibi kadro kurdu. Dün akşam Borceanu ve Özer de olsaydı Rusya'ya kadar yorulmaya gerek kalmazdı.

atomantcum
22.08.2014, 12:03
Hoca dün "orta saha ya da forvet alabiliriz" demiş. Defansa ihtiyaç olmadığını anladı sanırım sonunda. Takımda bu kadar stoper varken, hele de Yumlu/Medjani ilk 11 için gayet yeterliyken boşu boşuna 33'lük Toure'ye paraları saçacaktık. Şükürler olsun.

Nazim Can
22.08.2014, 22:27
Hoca dün dersine iyi calismis, böyle devam ederse basarisiz olma gibi bir ihtimali yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

güneyli
22.08.2014, 22:38
Trabzondakilerin menfaatçi bölümü bu adamıda harcarsa şikecileriden daha beter birileri var diyeceğim artık.

Yasin Altuntas
22.08.2014, 23:30
Guardiola bile Bayern gibi bir Takim'a en az 2 ay gerek demis kendimize gelene kadar, biz Vahid'e laf atiyoruz :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Oğuz B.
23.08.2014, 01:27
1 maç ile bahar gelmez, evet.
Ancak 1 hazırlık maçıyla da takım ve hoca yerden yere vurulmaz.
İnşallah her geçen gün daha iyiye gideriz.

Nazim Can
23.08.2014, 07:02
30 Haz 2013
Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay: "Messi yetenek olarak belki bizden daha iyi olabilir bizden daha akıllı değil"

poetricus
23.08.2014, 09:24
Anladığım kadarıyla Vahid Hoca camiayı bildiğinden sütü değil yoğurdu hemde dolaptan çıktıktan sonra bile üfleyerek yiyor......
Geçenlerde dondurmaya üflüyordu. Ciddiyim, bizzat gördüm.:)

pazarkapılı
23.08.2014, 10:52
30 Haz 2013
Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay: "Messi yetenek olarak belki bizden daha iyi olabilir bizden daha akıllı değil"mustafa hocanın haklı olarak bu sözün arkasında durdugunu düsünüyorum....

brkylmz
25.08.2014, 02:15
Carl ve constant defansif orta saha oynayacak yedekleride alex olacak gibi gözüküyor, gerçi hoca salihi ve bossu denedi ama sanmıyorum onlara çok şans versin, bu üç topçu takımı ayakta tutacak, bütün sezon onların performansları çok değerli olacak, takım defans yaparken veya hücum yaparken alacakları pozisyonlar defans hattıyla hücum hattını birbirine bağlayacak. Maç içinde her saniye uyanık olmalılar, hoca Carl ve constanta güven duyuyor, taraftar olarak bizde ikisine daha Bi özen göstermeliyiz onları yıpratmamalıyız.

umutberna
25.08.2014, 09:15
daha fazla borca girmeden gaziantepten Muhammet DEMİR'i alabilsek ve hocayı bu futbolcuya ikna edebilsek , istedi kadroyu sanırım vermiş oluruz.

Zurawski
26.08.2014, 00:08
Manchester city,Monaco gibi kulüplerden teklif alsanız hanginiz hayallerinizin peşinden trabzona gelirsiniz.

Vahid hocanın gerçekten Trabzonda efsane olmak istediğine inanıyorum .

Kimseye yalan söylemeden ,hayal satmadan delikanlıca söyledi hissettiklerini. Böyle bir hocaya sahip olmak gerçekten inanılmaz güven veriyor bana.

Umarım bütün taraftar sezon boyunca arkasında olur. Destek görürse Trabzona şampiyonluk kupasını getirebileceğini yürekten inanıyorum

Colakoglu
26.08.2014, 00:40
Carl ve constant defansif orta saha oynayacak yedekleride alex olacak gibi gözüküyor, gerçi hoca salihi ve bossu denedi ama sanmıyorum onlara çok şans versin, bu üç topçu takımı ayakta tutacak, bütün sezon onların performansları çok değerli olacak, takım defans yaparken veya hücum yaparken alacakları pozisyonlar defans hattıyla hücum hattını birbirine bağlayacak. Maç içinde her saniye uyanık olmalılar, hoca Carl ve constanta güven duyuyor, taraftar olarak bizde ikisine daha Bi özen göstermeliyiz onları yıpratmamalıyız.

Nickinin acilimini yazarmisin buraya RENKTAS!!!

İnfantino
26.08.2014, 00:42
Bu hocanın 3 yıl arkasında duralım 3 yıl içinde kesinlikle takımı şampiyon yapacağına inanıyorum biraz sabır

Faik Yılmaz
26.08.2014, 08:41
Bu hocanın 3 yıl arkasında duralım 3 yıl içinde kesinlikle takımı şampiyon yapacağına inanıyorum biraz sabır

iyide sözleşmesi 2 yıllık hocamızın......:cool:

saracennegative
26.08.2014, 18:29
Trabzonspor'un yeni dönemdeki hocası Vahid Halilhodzic, Cezayir Milli Takımı'nın başında 2014 Dünya Kupası 2.turunda çıktığı Almanya maçının ardından gözyaşlarına hakim olamadı. Normal süresi 0-0 sona eren Almanya - Cezayir karşılaşmasında, Halilhodzic'in öğrencileri Panzerlerin attığı iki gole engel olamayarak turnuvadan elendi.

Almanya'ya 2-1 kaybederek çeyrek finalin kapısından dönen Cezayirli futbolcular ve teknik direktör Vahid Halilhodzic, maçın son düdüğüyle beraber duygu dolu anlar yaşadı. Tek tek tüm oyuncularını saha içerisinde kutlayan Halilhodzic'in o anlarda gözyaşlarına engel olamadığı görüldü.
http://pbs.twimg.com/media/Brcb_tYIYAAjhHP.jpg:medium

selcuk
28.08.2014, 06:59
bugün havaalaninda bütün takimi bekletmesi bence cok güzel hareketti

oyunculrina bi hoca baska nasil gösterebilir onlara verdigi degeri

oyuncular bu hareketti ins. benimsemisdir, takim olmada 1adim daha ilerlemislerdir

Oğuz ZEYTİN
28.08.2014, 22:10
İki resmi maçta 17 oyuncuya şans verdi. 70. dakikada beraberlik yetmesine rağmen Cardozo'yu oyuna aldı. 1994'lü Batuhan'ı oynattı.

Akıllı ve disiplinli oyunla, iyi takım savunmasıyla kazasız geçtik.

Daha yolun başındayız. Zamanla hücumda da gelişeceğiz.

Harun-61
28.08.2014, 23:26
Batuhan'a şans verdiğin için teşekkürler Hoca.

Hakan
28.08.2014, 23:51
Soner seni kandırıyor hocam inanma şuna

Nazim Can
29.08.2014, 00:58
Vahid hoca da alem adam, Rostovu yenmek mucize dedi, yok sansimiz cok az dedi, gitti deplasmanda, Bosi, Constant, Özer, Alex sakatken Cardozo, Yumlu, Medjani, Ekici, Yusuf gibi aslari oynatmadi, adam resmen alay ediyor bizimle:)

Nazim Can
29.08.2014, 01:01
Yalniz geride oyunu iyi kitliyor hoca, skor avantajini ele gecirdigimiz büyük maclarda, galibiyetle ayrilabilecegimize inancim artti bugün, birde vahid hoca felsefe yapmak yerine rakibi iyi analiz edip, dersine iyi calisiyor, halbuki biz mac sonrasi felsefe derslerine alisik bir klübüz, gerci bu sene Akhisar ve Bursaspor mac sonralarinida dikkatle dinleyip, o eksigimizi kapatiriz.

mustafakaya
29.08.2014, 09:39
Yalniz geride oyunu iyi kitliyor hoca, skor avantajini ele gecirdigimiz büyük maclarda, galibiyetle ayrilabilecegimize inancim artti bugün, birde vahid hoca felsefe yapmak yerine rakibi iyi analiz edip, dersine iyi calisiyor, halbuki biz mac sonrasi felsefe derslerine alisik bir klübüz, gerci bu sene Akhisar ve Bursaspor mac sonralarinida dikkatle dinleyip, o eksigimizi kapatiriz.

yardımcı teknik direktör olarak bir felsefeci mi getirsek?

Emrullah
29.08.2014, 10:00
Tercüman robot mu :)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

delikoyun
29.08.2014, 10:09
soner bu haliye zor oynara yalnız turgut konusunda haco hatalı bence bir daha düşünmeli yanlış yapıor yusufun alternatifi olarak sefayı deniyor ama sefa turgut kadar iyi değil geröekçi olalım yusuf ve turgut değişmeli oynar o bölgede ve iyi işler çıkarırlar

Çağdaş DENİZ
29.08.2014, 10:20

alem adamsın ya güldürdün beni:)

Uğur Kalyoncu
29.08.2014, 10:32
Her zaman iyi top oynamamız mümkün değil..Hoca takım savunmasına önem verip koşmayan adama forma vermiyor.Sefa Yusuf Bourceanu Medjani Constant hep bu özelliğe sahip oyuncular..İstediği 2 nokta transfer yapılıp uyum süreci sancısız atlatılırsa kafaya oynatır..Destek şart..

Ogün'
30.08.2014, 20:45
zBjRP-sRg_Q

MuratJ
31.08.2014, 00:47
Trabzonspor tarihinin en iyi teknik direktörü. Hızlı devrim yaparak başladı görevine. Tam benim kafada geldiği günden itibaren onu dinlerken sanki ben konuşuyorum diyorum. Şaşırtmadın beni hocam. Seneler ardından kenarda harbi bi teknik direktör görmekte çok güzel oldu. Başımızda uzun yıllar ve sonsuz başarılar diliyorum.

endlessdeath
31.08.2014, 20:34
ben bugünkü oyundan memnun değilim bakalım ne diyecek hoca takım organize atak yapamadı altı üstü kayseri erciyes geçensene farklı yendik biz bu takımı yusuf u hangi akla hizmetle oyundan aldı ve salih denen oyuncuyu oyuna aldı anlamakta güçlük çektim değişiklikler çok hatalıydı

fincher
31.08.2014, 20:47
Takımda eksik olan başlıca şey kazanma hırsıydı,çünkü kazanmak gibi bir dertleri yoktu.Sahada istediğini aldığını düşünen bir takım vardı.Bunun çözümü oyuncu transfer etmek değil,hocayı değiştirmek.Bunu ilk günden beri söylüyorum,Halilhodziç olduğu sürece göreceğimiz futbol bu...

Hakan
31.08.2014, 20:49
Neden Fatih anlatsana biraz

Ogün'
31.08.2014, 20:51
Takıntılı hocalardan nefret ediyorum.

Mustafa Yılmaz.20
31.08.2014, 20:57
Orta sahada ciddi sıkıntı yaşıyoruz. 2 stoper alıp Belkalem ve Yumlu'yu orta saha oynatalım. Belki o zaman sorunlar çözülür.

endlessdeath
01.09.2014, 00:20
takımda forvet yoktu değil takımda ortasaha organizsayonu yapacak adam yoktu kısacası ortasahamızda ataha kaldıracak adam eksik takıma yönverecek atağa kaldıracak adam

jairzinho
01.09.2014, 02:20
son hafta cska dan 6 yiyen ilk hafta zenit den 7 yiyen rostov karşısında 90 dakikanın 80 ninde takımının baskı yemesi tam bi rezaletti.

3 pası yapamayan bir takım yaratmasına şaşırmadım.burada 50 defa yazdım.10 senedir avrupada ça-lı-şa-mı-yor.neden?

hodzic yanlış tercih idi.

sechquin
01.09.2014, 02:42
Tamam takım daha çok yeni ama dünkü maçta sahaya sürdüğün orta saha tüm maç boyunca bir türlü oyun kurarak organize bir şeyler üretemedi ısıran rakibi bunaltıp hataya sürükleyecek bir takım kurmanı istiyoruz

TSKara61
01.09.2014, 03:52
Bu orta sahaylan Ocag'i gorurse sukretsin. Stoper, Sag Bek, Kanat uclusunden devsirme orta saha kurma cabasini manalandirmak mumkun degil. Takimdaki tek orta saha Bourceanu'yu da postalarak kendi ayagimiza skmis olduk.

Faik Yılmaz
01.09.2014, 08:39
Sayın Halil Hoca ;

-En başta kolay kolay hiç bir hocanın istemeye cesaret edemeyeceği kadar oyuncu istedi aldık.....yine istiyor yine alıcağız....

-şimdi uyum için zaman istiyor. tabiki haklıdır bu kadar kısa zamanda böyle bir kadronun kompakt futbol oynamasın istemek haksızlıktır. 2 haftalık milli ara bu anlamda ilaç gibi gelecektir bizlere....

CAFER ÖZER
01.09.2014, 08:55
İlk başta Beklerim hemen eleştirmem yada hemen methiyeler düzmem ama eleştirdiğimdede Boşuna eleştirmem altınız çizerek Söylüyorum
BU VAHİTTEN Bİ HALT OLMAZ
2 ay geçmiş hala hazır değiliz
Bu takıma 5+5 oyuncu lazı
Bu takıma transfer yapılmaz ise giderim
Bu takıma 2 forvet lazım
Sıkıştımı Oyuncu istemek onu bende yaparım Kendini Bulunmaz Hint kumaşı zannediyor İşi gücü Kapris yapıyor
Oyuncu istiyor sanki istedikleri hemen markete gidip marketten alınan basit şeyler
Evet Bu takıma Forvet lazım ama Önce Gol atacak oyun oynayacaksın 11 forvet olsa ne olur Gol pozisyonuna giremedikten sonra
Fatih gibi 3.ligde oynayabilecek bir adamda 90 dak ısrar eden adam
O kadar Transfere rağmen Hala ZEKİ YAVRU yu oynatan adam
bana gelip Kapris yapmasın
Milletin 5-6 attığı ROSTOV u zor eledik Bu adamla avrupada Lider Çıkacağımız gruptan Çıkmamız mucizelere bağlı (kendiside zaten hep mucize diyor ona Göre ROSTOVU elersek Mucize olur demişti)
Trabzonsporun kaderi İyi takım kurar Kötü Hoca getirir
İyi Hoca gelir Kötü takım kurulur
İyi Hoca İyi takım kurulur Bu sefer Kötü Yönetim olur
Ben Bu vahitle Boşa zaman kaybettiğimizi düşünenlerdenim.
Bu takım yine 8-10 arasına demir atar sonra Hoca gider Yeni bir hoca ilk 4 e girer avrupaya gideriz
Bu filmi kaç senedir seyrediyoruz yine aynı Film vizyonda
VAHİT le bu iş olmaz

İ. SARAL
01.09.2014, 10:11
6 ay bu takımdan ve hocadan bir şey beklemiyorum. Ama eğer Bourceanu 1-2 ay içinde Bükreş'te oynamaya başlarsa işte o zaman ilk cezamı alacağım. Bu adamı kim gönderdiyse ve vesile olduysa .......

mustafakaya
01.09.2014, 10:48
hocanın iyi bir türk yardımcısı olsa iyiydi, hami atarlanmasa hem kendi hem takım hem vahid için iyi olurdu.

mustafakaya
01.09.2014, 10:50
bu sene derbilerde oldukça iyi bir istatistik yakalayacağını düşünüyorum, aynı şeyi diğer maçlar için söylemek zor.

Harun-61
01.09.2014, 11:38
Kanat oyuncusu cikarip ofans meziyeti olmayan Salih'i oyuna almak hangi aklin ürünü sanirim kimse anliyamadi ???

.

AhmetG.
01.09.2014, 13:50
Kişisel fikrim;

Hoca lig için şampiyonluk hedeflemiyor. İlk 3 bu sene ideal ona göre.

Ama Avrupa için, özellikle bugün alınan oyuncularla beraber ciddi bir hedefi olduğu kesin. Grup sonrası kura şansımız olursa herşey olabilir :)

mustafakaya
01.09.2014, 13:53
teknik direktörlüğünü eleştirin ama transfer konusunda hırslı:)

Vkgz
01.09.2014, 14:51
kasım ayına kadar zamanı var... o 7 haftada 13-15 puan toplasa yeter.

Ayrıca Trabzonspor'un hocasına "vahit" diye hitap etmemek lazım.

Murat Engin Akyüz
01.09.2014, 14:58
Oynanan oyundan hoca da memnun değil,zaten belirtti bunu ve bunun için takımın birbirine alışması lazım.Takıntılı olduğuna inanmıyorum ayrıca Fatih konusunda,Serdar ondan iyi olsaydı performans olarak,hoca mutlaka onu oynatırdı,tıpkı gelir gelmez hemen Sefa'yı oynatmaya başlaması gibi.Bu milli maç arası ligde en çok bizim işimize yarayacak.Yeni sakatlıkşar eklenmezse ben hocanın fb maçında tatmin olacağımız bir oyun oynatacağını ve takıntılı olduğu eleştirilerini haksız çıkaracağını duşunuyorum.

btnyldz
01.09.2014, 14:59
Hocanın sıkıntısı ofansif oynatamaması. Tam bir anadolu kulübü yaptı bizi.

Hocaya dua ediyorum çünkü fatih terim bile gelip 10 transfer istese yönetim yapmaz.
Ne yazık ki işin içine yabancı antrenör girince bir dediği iki edilmiyor.

Hoca geldikten sonra yapılan 13 transferin çoğundan ümitliyim.

Gel gör ki bu takım artık galibiyet hırsından uzak,1 puana razı şekilde oynayan etkisiz asansör takım olacak. İşte o yüzden Vahid hocaya kızmadan edemiyorum. Mücadele azmi aşıladığın kadar galibiyet hırsı aşıla be adam.

Mehmet BAŞ
01.09.2014, 15:09
Hocam;

Bu ligde ortasahanız güçlü değilse veya hücumda rakibi geriye yaslayacak oyuncularınız yoksa "Rakipte Baskı" yersiniz! (Bkz.Kayseri Erciyes & Rostov Maçları)

O nedenle acilen bir karar vermeniz ve o sistemde ısrar etmeniz gerekiyor.

Elimizdeki kadroya baktığımızda; topu ayağında tutabilecek ve yüksek pas alışverişi yapabilecek bir ortasaha oyuncumuz bulunmuyor.

Elimizdeki Soner, Özer, Mehmet Ekici hadi Constant'ı da ortaya yazarsak hepsi "Ofansif Ortasaha" meziyetine sahip oyuncular. Bu 4 oyuncu da Defansın önüne geçip hem defans yapıp hem de yüksek pas ve servis yapacak oyuncular değil... En azından işin defansif kısmını yapacak oyuncular değiller.

O nedenle Trabzonspor'un 2-3 Forvet oyuncusundan oluşan bir dizilim ile sahaya çıkması gerek!

Çünkü bu ligde rakiplerinizi başka türlü baskı altına alamazsınız!

Trabzonspor'un 2-3 Forvet ile oynadığını bilen rakip teknik adam ister istemez "Kontra atak" taktiğini tercih edecektir.

Hele ki elinizde "Cardozo" gibi müthiş bir forvet varken!

O nedenle dizilimimizi şu şekilde yapmamız şart!

Bosingwa------------Mustafa-----------Medjani-------------İshak/Musa

---------------------Mehmet-------------Constant-----------------------

---------------------------------Özer--------------------------------------

Sefa/Waris-------------------Cardozo--------------------------Yatabare

Şu kadroda bile keşke tam bir 8 Numaramız olsaydı diyoruz.

Dediğim gibi baskılı bir oyun için Kanatlarda gerçek "Forvetler" oynatmamız şart oğlu şart!

SüRMeNe_6161
01.09.2014, 15:18
yusuf da artık kesılmesı lazım bıraz kendıne gelsın havalara gırmış.

Çağdaş DENİZ
01.09.2014, 19:47
bu forumda futboldan anlayan çok az adam var

fincher
01.09.2014, 19:57
Her istediğin gönderildi,her istediğin alındı.Artık mazeretin kalmadı,oynatacağın futbolu göreceğiz bakalım...

poetricus
01.09.2014, 21:47
Benim nezdimde Trabzonspor anayasasının değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez birinci maddesi:
Trabzonspor hücum oynar.
Bu açıdan Vahid Hoca'nın temsil ettiği Fransız ekolüne pek müspet yaklaşmam. Buna rağmen eleştiri hakkımı saklı tutarak destekliyorum. Bu oyuncuların takım olması en az yarım sezon alır. Sabretmek gerek.

Oğuz B.
01.09.2014, 22:06
Eğer x vir hoca olsaydı; yarın bir basın toplantısı yapardı İbrahim Bey ve 7-8 tane isim sayar bunu şu yüzden onu şu sebepten alamadık diye demeç verirdi. :)

**

Rüya aleminden uyandırdığın için teşekkürler hocam. Hayal satıcıların işine gelmese de..

Mustafa YILMAZ
01.09.2014, 22:40
şu dönemde tamda böyle bir adam lazımdı eldeki çöpleri göndertti bambaşka hava getirecek yabancı oyuncular aldırttı gerçi belkalem ve medjani yersizdi ama takımın kimyasını değiştirdi yönetimi mecbur bıraktırdı bu tek başına vahid hoca olduğu için değil birazda şartlar oraya getirdi zira hoca söz verdim geldim dedi ve karşılığını istedi yönetimden başkanda mecbur kaldı ve biz kazandık sonuçta.

ben umutluyum hocadan zamanla taşlar yerine oturacaktık madem bir yola çıktık tam destekle yürümeliyiz

cakalkerem
01.09.2014, 23:23
mazeretin kalmadı....

sana 3 ay da süre bakalım bu takımı nerelere getirebileceksin?

Ogün'
01.09.2014, 23:36
Hoca Orta sahada Salih'i düşünmüyordur inşallah.Bu orta saha ile ne yapacağımızı çok merak ediyorum.

tsukru61
02.09.2014, 00:45
İlk gelişinde giderken üzülmemiştim. İkinci gelişini hiç istemedim. Şimdi iyi ki gelmiş diyorum.
Vahit hoca geldiğinden beri Trabzonspor'un büyüklüğünün ve Trabzonspor'dan beklenenlerin farkında olarak hareket etti. Fakat bu foruma yazanların çoğu ne Trabzonspor'un büyüklüğünün farkında ne de Trabzonspor'dan bir beklentileri var. O kişiler özellikle son üç sezondur oynan rezil futbolu o kadar kabullenmişler ki; küme düşmeye aday(daha düşmemişti) Kayserispor'u Avni Aker'de 0-1 den 2-1 yenmeyi büyük işmiş gibi görüp Hami'nin hoca olarak kalmasını istediler. O kişiler bize son olarak Videoton rezilliğini de yaşatan Şenol Güneş'in paçasına yapışıp kalmasını istediler. Madem takımda bir temizlik yapıldı, BMN'de bir temizlensin isterim. İddiam hala geçerli: Burada Trabzonsporlu'dan daha çok başka takımları tutanlar var.

İbrahim Keleşoğlu
02.09.2014, 01:11
olmasaydın olmazdı ... teşekkürler vahid başgan

bangkook_61
02.09.2014, 01:35
Kasım'da yok.

Çağdaş DENİZ
02.09.2014, 09:36
Kasım'da yok.
bu takımın başarısız olma şansı yok
köstek olmayı bırakalım.biz böyle dersek medyaya suç bulmuyorum ben

jairzinho
02.09.2014, 15:04
bu hocaya acilen birileri sahada sadece 5 yabancı oyuncu oynatacağını hatırlatmalı.

soru basit.belkelam medjani yi aldırttın.neden üstüne bide avraam ı alıyorsun.şakamısın hocaa.

Yiğit Gayretli
02.09.2014, 15:10
Bu kadar kalabalık, yeni bir oyuncu grubuna takım olgusu aşılamak zor iş.

Göreceğiz maharetini.

TSigalko
02.09.2014, 15:23
bu hocaya acilen birileri sahada sadece 5 yabancı oyuncu oynatacağını hatırlatmalı.

soru basit.belkelam medjani yi aldırttın.neden üstüne bide avraam ı alıyorsun.şakamısın hocaa.

3 kulvarda yarışacağız. Üstüne sakatlıklar vs'de olabileceğinide düşünürsek bence iyi oldu.Belkide yedek kulübemiz ilk defa bu kadar kaliteli oyunculardan oluşacak.

fatiherbay
02.09.2014, 15:29
Komutan Vahid, sonuna kadar arkandayız!

makif61
02.09.2014, 16:07
İlk gelişinde giderken üzülmemiştim. İkinci gelişini hiç istemedim. Şimdi iyi ki gelmiş diyorum.
Vahit hoca geldiğinden beri Trabzonspor'un büyüklüğünün ve Trabzonspor'dan beklenenlerin farkında olarak hareket etti. Fakat bu foruma yazanların çoğu ne Trabzonspor'un büyüklüğünün farkında ne de Trabzonspor'dan bir beklentileri var. O kişiler özellikle son üç sezondur oynan rezil futbolu o kadar kabullenmişler ki; küme düşmeye aday(daha düşmemişti) Kayserispor'u Avni Aker'de 0-1 den 2-1 yenmeyi büyük işmiş gibi görüp Hami'nin hoca olarak kalmasını istediler. O kişiler bize son olarak Videoton rezilliğini de yaşatan Şenol Güneş'in paçasına yapışıp kalmasını istediler. Madem takımda bir temizlik yapıldı, BMN'de bir temizlensin isterim. İddiam hala geçerli: Burada Trabzonsporlu'dan daha çok başka takımları tutanlar var.

Tebrik ederim yorumun için,bende senin yorumuna ithafen bir iki cümle eklemek istiyorum.

Trabzonspor ilk defa 3 kulvarda birden yarışacak bir takım kurdu,hatırlayın önceden avrupa liglerini 3 büyük takımlardan izliyorduk.Vahid Hoca ve Hacıosmanoğlu çitayı çok yükselttiler, yunan defans oyuncusunun alınması kesinlikle bu takımın 3 kulvarda birden başarı istediğinin kanıtıdır.Taraftara da kızmamak gerek daha önce hep türkiye liginden takip ettiği için takımı alışmamış bir takımda 4 5 tane stoper oynayabileceğine..

Açıkçası ben yıllardır bu takımı takip ediyorum ve sonucunda gördüm ki eski yönetimler kafalrına transfer yapıp durmuşlar, şenol güneş, ziya doğan gibi isimlerin yapılan transferler için etkisinin ne kadar az olduğunu şimdi anlıyoruz.

ziya doğanın zamannda açıklamaları vardı,internetten bulabilir iseniz izleyin,adam 1 2 tane topçu istemiş yönetimden alınmasını istediği,onu bile yapmamışlar.Bizim eski yönetici ve başkanlarımız,yöneticiler, futbolu ben bilirim edasında olduğu için kendilerini teknik direktör gibi görüp transfer işlerine hep karışmışlardır Ts yönetiminde.Bu yüzden yıllardır yabancı oyuncularımız hep fiyasko olup elimizde patlıyorlar.Vahid Hocanın değerini bilelim, bu transferlerin hepsi hoca işi.Lig devam etsin şu takım oyuncuları bir alışsın birbirlerine ,göreceksiniz yıllardır nasıl çöp transferler ile trabzonsporun parası çarçur edilmiş...

Uğur Kalyoncu
02.09.2014, 18:09
Transfer bitimine saatler kala stoper değilde forvetin lazım olduğunu anladı ya helal olsun..Kendisini pek sevmem gelmesini de istemezdim ama bizi kendimize getirdi bir teşekkür borçluyuz..Allah yardımcısı olsun inşallah yeni kurulan takımda Türkiye de sonuna kadar gidip Avrupada da bir çeyrek final oynarız da bu kadar emek boşa gitmez..

Sefa
02.09.2014, 18:32
Hocam neden Serdar değil de Fatih ? Vallahi açıklaması yok..

Samet Yildirim
02.09.2014, 18:42
Iyi bir yemek koyacaktir önümüze.

Tolga
02.09.2014, 18:44
Saçma da olsa inandığım bir sebepten ötürü hocanın karşısındayım artık.

Yaptığı herşeyin tek doğru olduğuna inanan insanlar hep kaybeder.

Tercüman herifi kadroya alıp, katkı sağlayabilecek adamı görmezlikten gelmek disiplin değil, egoizm gösterir insanlara.

En büyük egoistin kim olduğunu hoca da görecek zamanla ...

sametaydin
02.09.2014, 19:21
Hoca sözünün eridir. 2-3 ay diyorsa bize de beklemek düşer. Bu süre zarfında eleştirmek olmaz. Yine de ben bu kadroyla bu süre içinde dahi iyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum.

Gelen oyuncular iyi hoca iyi oyuncular aldırdı. Ben umutluyum bu hocadan ve takımdan.

objek
03.09.2014, 02:03
bu takımın başarısız olma şansı yok
köstek olmayı bırakalım.biz böyle dersek medyaya suç bulmuyorum ben

Bu kadroda her sey var dogru eksik olan birsey varsa oda ust duzey bir futbol zekasina sahip oyun kurucumuzun olmamasi olabilir

Muhammet YILMAZ
03.09.2014, 10:49
Bu kadroda her sey var dogru eksik olan birsey varsa oda ust duzey bir futbol zekasina sahip oyun kurucumuzun olmamasi olabilir

Şöyle bir adamda alsalardı keşke :)

Çağatay_
03.09.2014, 11:36
Ortasaha eksikliği umarım çok hissedilmez. Belki hoca bunlar yeterli demiştir. Umuyorum öyledir .

6Şafak Aydın1
05.09.2014, 07:52
................................onur.............. ..................
bosingwa.......yumlu.......papa/kalem.......musa/ishak
......................ekici....soner.............. .................
sefa.............................................. .......constant
.....................cardozo...................... ................
...............yatabare........................... ................

Yusuf,Waris,Medjani
3:1 TS

GULER
05.09.2014, 08:08
Defans agirlikli sistemle ne kadar basari gelir onu tartismak lazim.

Super lige yeni cikmis Erciyese bile takim geriye yaslanmis bekliyor rakibi, bu anlayisla sampiyonluk vs. imkansiz. Hami hocanin tabiriyle dik oynamaliyiz, Trabzonspora da bu yakisir!

melih61
05.09.2014, 08:24
Bütün ist taraftarı ve medyası 10. Hafta gider diyorlar işte korkudan bu sabretmemiz lazım!

Faik Yılmaz
05.09.2014, 08:25
Defans agirlikli sistemle ne kadar basari gelir onu tartismak lazim.

Super lige yeni cikmis Erciyese bile takim geriye yaslanmis bekliyor rakibi, bu anlayisla sampiyonluk vs. imkansiz. Hami hocanin tabiriyle dik oynamaliyiz, Trabzonspora da bu yakisir!

Fransa defansı sağlam tutarak dünya şampiyonu oldu....

Yunanistan avrupa şampiyonu oldu.....

gerçi yuyananistanın oyun tarzını kimse benimsemedi ve göze hoş gelmedi ama sonuç değişmiyor....

ancak bizim oyun stilimiz fransaya daha çok benzeyecek sanırım ufak bir sorunumuz varki orta sahamızda topa basan oyuncu sayısı pek fazla değil. umarım bu bi şekilde çözülür....

GULER
05.09.2014, 09:08
Fransa defansı sağlam tutarak dünya şampiyonu oldu....

Yunanistan avrupa şampiyonu oldu.....

gerçi yuyananistanın oyun tarzını kimse benimsemedi ve göze hoş gelmedi ama sonuç değişmiyor....

ancak bizim oyun stilimiz fransaya daha çok benzeyecek sanırım ufak bir sorunumuz varki orta sahamızda topa basan oyuncu sayısı pek fazla değil. umarım bu bi şekilde çözülür....

Turnuva formatlari yaniltici olabiliyor. Brezilyada yunanlar iki puanla turu gecmeyi basarmisti, yani biraz da sans lazim futbolda.

Faik Yılmaz
05.09.2014, 09:49
Turnuva formatlari yaniltici olabiliyor. Brezilyada yunanlar iki puanla turu gecmeyi basarmisti, yani biraz da sans lazim futbolda.

Yani ekol olarak söylüyorum ben...

oturmuş bir takım olunca bir ekolle başarı sağlanabiliyor...

ben yuynanistan yerine fransanın futbolunu tercih ederim göze daha hoş geliyor ayrıca dahada ofansif....

ama dediğim gibi yapılan onca transfere rağmen ortasahamızın bu oyun stilini kaldıracağından şüpheliyim...

zannımca constant mevcut yerinden biraz daha ileride oynatılacak.....

mehmet ekici ve özerlede beslenecek.....

belki o şekilde biraz dengelenebilir.....

AhmetG.
05.09.2014, 10:38
Fatih Atikte ısrar etmemesi hepimiz için iyi olacak.

crixus_61
05.09.2014, 11:26
Teknik yeterliliği yok, defans oynatırken gördük hep. İleri 2 forvet koyulması ofansif oyun demek değildir. İnşallah kurt hoca çıkarsın da tükürdüğümü yalarım. Fb maçı çok önemli çok çok önemli. 3 senedir bir b.k yapamıyoruz adamlara sahada. Bu sene değişmeli

Ali Can
06.09.2014, 22:17
Vahid hoca değil miydi takımın içinde Trabzonlu yardımcı yada görevli istemiyorum diye?

Peki Lemi'yi neden getirirler?

Yani ne gerek vardı gerçekten anlamıyorum?

Vahid hoca desin demesin ne gerek vardı?

Ahmet Ulusoy
07.09.2014, 00:30
Madem ki takımın başında, o zaman güvenip sabredeceksiniz muhalif arkadaşlar.

cakalkerem
07.09.2014, 01:33
yediğimizden fazlasını attığımız sürece sorun yok diyorum yinede...

en büyük sıkıntımız gol atabilmekti....

Onu da alınan 2 yabancı çözecektir umarım

Hatice Aslan
07.09.2014, 01:55
Fb maçı çok önemli çok çok önemli. 3 senedir bir b.k yapamıyoruz adamlara sahada. Bu sene değişmeli

Taraftar sağolsun bu sefer binayı söküp maçı iptal ettirecekler sanırım..
Adamları bile isteye bizler şampiyon ediyoruz..

---------------------------------------------------------------------------------
Vahid hocaya gelince ilk başta Trabzonspor'un hocası olmasını istememiştim... Fakat Cezayir'in başındayken hazırlık maçları ve dünya kupası maçlarını izledikten sonra fikrim tamamen değişti kendisine çok güveniyorum..
Malum yeni baştan takım kuruldu kadronun oturması için zamana ve sabıra ihtiyaç var hoca her seferinde bunu anlatmaya çalışıyor. Zamanla savaşçı, oyunu ciddiye alan, takım halinde defans yapıp takım halinde hucüma çıkan bir takım göreceğimizi düşünüyorum ki olması gerekende budur..

Yeter ki sabredelim ve istikrar sağlansın..

Cyzio
07.09.2014, 11:43
Vahid hoca değil miydi takımın içinde Trabzonlu yardımcı yada görevli istemiyorum diye?

Peki Lemi'yi neden getirirler?

Yani ne gerek vardı gerçekten anlamıyorum?

Vahid hoca desin demesin ne gerek vardı?

Trabzon'daki "Öz Evlat Çetesi" maalesef boş durmuyor. Gerçekten ne gerek vardı, işleyen sisteme çomak sormaktan başka?

Bundan sonra sıra, Fransız yardımcıların teker teker gönderimesine gelir. Ondan sonrası mâlûm: Zât-ı Şahaneleri'ni Bursa'dan âlâ-ü vâlâ ile çağırırız.

.

Mehmet BAŞ
07.09.2014, 13:59
Yahu kendi öz evlatlarınız ile probleminiz nedir sizin?

Takıma yarar sağlamaya çalışan ''Lemi ÇELİK'i'' istememe sebebiniz nedir?

Şu insanları biraz rahat bırakın!

Mert Oğuzlu61
07.09.2014, 14:21

vahid in kendi ekibi var zaten, lemi kim Allah aşkına nerde ne yapmışta Trabzonspor sportif direktörü olacak duruma gelmiş, önce buna cevap verin sonra milletin neden bu adamın vahid in tepesine getirilmesine olumsuz baktığını anlamış olursunuz.

daha gelmeden yönetim içinde bile karışıklığa sebebiyet veren bu şahsın TS de görev almasının bir izahı olamaz. sportif direktörlük bu ülkede boş beleş bir makamdır, hele ki vahid in olduğu yerde bu hamle çılgınlık olur.

Cyzio
07.09.2014, 14:27
Teşekkürler :). Cevap vermeme gerek kalmamış ;).

.

Murat Engin Akyüz
07.09.2014, 14:32

Kişileri tartışmadan once sportif direktorluk pozisyonunu tartışmak lazım.Bence bizde uygulanabilmesi soz konusu değil.Beşiktaş'ta Onder Ozen'e bile sabredilmedi ki bizdeki "her konu hakkında fikir sahibi" olan kimseler varken,futbolun en tepesine,gerektiğinde hocayı değiştirecek yetkiye sahip bir mevkiinin bizde barınması soz konusu değil(En son Unal Karaman vardı,ne demişti?"yeri geldi a2 takımdan a takıma oyuncu alamadım")

Gelelim Lemi Çelik'e.Lemi'nin ne bilgisi,oyuncu portfoyu,kabiliyeti var da bu pozisyona layık goruluyor?Misal google a bakmadan İzlanda milli takımından bir oyuncu soyleyebilir mi?Ne derece hakim bu pozisyonun gerekliliklerine?Valla nereli olursa olsun,ben şahsrn Trabzonlu imiş Karslı imiş Papua Yeni Gineli imiş hiç takmam.İşini kim iyi yapacaksa o gelsin.Ama telezyonda çıkıp da "Janko kapalı savunmalara karşı zorlanıyor,kontra atağa daha yatkın" "Cardozo iyi ama ben Burak'ı tercih ederim" diyen bir futbol cahilinin ben bu takımın futbolun patronluğuna getirilmesini hazmedemem.

Cyzio
07.09.2014, 14:52
Kişileri tartışmadan once sportif direktorluk pozisyonunu tartışmak lazım.Bence bizde uygulanabilmesi soz konusu değil.Beşiktaş'ta Onder Ozen'e bile sabredilmedi ki bizdeki "her konu hakkında fikir sahibi" olan kimseler varken,futbolun en tepesine,gerektiğinde hocayı değiştirecek yetkiye sahip bir mevkiinin bizde barınması soz konusu değil(En son Unal Karaman vardı,ne demişti?"yeri geldi a2 takımdan a takıma oyuncu alamadım")

Gelelim Lemi Çelik'e.Lemi'nin ne bilgisi,oyuncu portfoyu,kabiliyeti var da bu pozisyona layık goruluyor?Misal google a bakmadan İzlanda milli takımından bir oyuncu soyleyebilir mi?Ne derece hakim bu pozisyonun gerekliliklerine?Valla nereli olursa olsun,ben şahsrn Trabzonlu imiş Karslı imiş Papua Yeni Gineli imiş hiç takmam.İşini kim iyi yapacaksa o gelsin.Ama telezyonda çıkıp da "Janko kapalı savunmalara karşı zorlanıyor,kontra atağa daha yatkın" "Cardozo iyi ama ben Burak'ı tercih ederim" diyen bir futbol cahilinin ben bu takımın futbolun patronluğuna getirilmesini hazmedemem.

Budur.

Yalnız, buradaki önemli nokta; yukarıdaki saçmalamaları yapan adam Trabzon doğumluysa, önemli bir mevkiyle taltif edilir.

Çankırılıysa, dürtüver kuyruğunu gitsin.

Yani demek o ki; "Janko kapalı savunmalara karşı zorlanıyor,kontra atağa daha yatkın" "Cardozo iyi ama ben Burak'ı tercih ederim" vecizelerini Siirtli bir futbol uleması söylese, gene bu klüpte kendine yer bulabilir miydi?

.

Murat Engin Akyüz
07.09.2014, 15:13
Budur.

Yalnız, buradaki önemli nokta; yukarıdaki saçmalamaları yapan adam Trabzon doğumluysa, önemli bir mevkiyle taltif edilir.

Yani demek o ki; "Janko kapalı savunmalara karşı zorlanıyor,kontra atağa daha yatkın" "Cardozo iyi ama ben Burak'ı tercih ederim" vecizelerini Siirtli bir futbol uleması söylese, gene bu klüpte kendine yer bulabilir miydi?

.
Dediğiniz gibi Trabzon'lu olması ayrı bir kriter,bir de futbol oynamış ama futbolla ilgili her kelimesinden cehalet akan insanların,futbol oynamamış ama bilgi,birikim,gozlem,araştırma sonucu uzmanlaşmış kişilere tercih edilmesi var.Bu durumu eleştirince de "yerliye karşı"oluyoruz.Dediğim gibi,doğuğu yere değil niteliğine gore seçim yapılmasını savunuyoruz biz,kimsenin kütüğüyle bir problemimiz yok. oysa ki.

atomantcum
07.09.2014, 20:49

Bunu diyebilse gene iyi, adam daha Cardozo'nun adını doğru söyleyemiyor :D

Yiğit SARI
07.09.2014, 21:30
Şikecileri yen daha da kimse laf etmez sana

Hatice Aslan
07.09.2014, 22:37
Trabzon'daki "Öz Evlat Çetesi" maalesef boş durmuyor. Gerçekten ne gerek vardı, işleyen sisteme çomak sormaktan başka?

Bundan sonra sıra, Fransız yardımcıların teker teker gönderimesine gelir. Ondan sonrası mâlûm: Zât-ı Şahaneleri'ni Bursa'dan âlâ-ü vâlâ ile çağırırız.

.

vahid in kendi ekibi var zaten, lemi kim Allah aşkına nerde ne yapmışta Trabzonspor sportif direktörü olacak duruma gelmiş, önce buna cevap verin sonra milletin neden bu adamın vahid in tepesine getirilmesine olumsuz baktığını anlamış olursunuz.

daha gelmeden yönetim içinde bile karışıklığa sebebiyet veren bu şahsın TS de görev almasının bir izahı olamaz. sportif direktörlük bu ülkede boş beleş bir makamdır, hele ki vahid in olduğu yerde bu hamle çılgınlık olur.

Söylenecek başka birşey yok imza atılası yorumlar :alkış::alkış::alkış::alkış:

Ahmet Kuru
08.09.2014, 10:55
Hocaya güveniyoruz...

Yedirmeyiz ulannn:)

Hatice Aslan
08.09.2014, 14:28
Hocanın O Konuşması İşe Yaradı

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde önceki gün oynanan hazırlık karşılaşmasında Çaykur Rizespor'u 6-2 yenen bordo-mavili takımda özellikle yeni transfer Serdar Gürler, Sefa Yılmaz, Fatih Atik ve Salih Dursun'un ortaya koyduğu performans teknik heyetin yüzünü güldürdü. Eleştirileri biraz olsun hafifleten Serdar ve Sefa, F.Bahçe maçı için de şans istedi.

KONUŞMAM ETKİLEMİŞ

Oldukça keyiflenen Halilhodzic dün idman öncesi futbolcularını saha ortasında toplayarak tek tek tebrik etti. Kendisinin istediği ve hedeflediği takımın ayak seslerinin duyulmaya başladığını belirten Boşnak hocanın, "Yeni bir takımız. Her seferinde 'bize süre lazım' diyorum. Bu sizi ateşlemiş gözüküyor" dediği belirtiliyor.

HEDEFE ULAŞMAK İÇİN

Halilhodzic'in konuşmasını şöyle sürdürdüğü vurgulanıyor: "Başkan Hacıosmanoğlu'nun benden, benim de sizden beklentilerim var. Alışma dönemini ne kadar az kayıpla ve hasarla atlatırsak gerisi o kadar kolay olur. Bu sürede yapacağımız az kayıp bizi hedefe daha kolay götürür. Fenerbahçe maçını kazanırsak hem camiamız mutlu olur, hem de kendimize güvenimiz gelir. Her iki açıdan da bu sınav çok önemli ve galip gelmeliyiz."

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatice Aslan
08.09.2014, 14:29
...

Hatice Aslan
08.09.2014, 14:30
..

Murat'
09.09.2014, 17:37
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/16310-8Z5D8E4U.jpg

Harun
09.09.2014, 20:22
Budur.

.

Çankırı'lı biri olarak alındım hocam :)

Vahid hocaya Ziya Doğan'a ve Şenol Güneş'e verilen destek ve süre kadar şans verilsin daha iyisini yapacağından eminim.

artvints
10.09.2014, 02:44
Bu aksamki hezimetten sonra bir kez daha saygi duydum vahid hocaya.o kadar cok yalan soyleniyor ki bize, dogruyu yanlisi ayiramaz olduk.vahid hoca sinirlidir,hicbirseyi begenmez, moral bozar, defansif oynatir ama gercekleri de bilir.ancak gercekleri bilenler dogru teshis koyarlar. Sadece sabirli olmamiz gerekiyor.ustelik bu sureci yalanlar, hayaller dinleyerek degil gercegi dinleyerek bekleyecegiz.

Her insanin eksik yanlari vardir ama kuracagi takimi beklemek gerekiyor.cok defansif kalacagimizi da zannetmiyorum.adam transferin son gunu iki santrafor aldirdi.kullanmayacak olsa aldirmazdi heralde.vahid hoca akilli adamdir.futbolcu milletini tanir, nasil sampiyon olacagini bilir. Saglam destek lazim ama, cunku karsisinda baya serefsiz, yalanci adamlar var.oyle boyle degil yani.

Cyzio
10.09.2014, 09:30
Çankırı'lı biri olarak alındım hocam :)

Eyvah :D...

Bir de Siirtli bir üye çıkarsa, o zaman fena yanarım :D.

Vahid hocaya Ziya Doğan'a ve Şenol Güneş'e verilen destek ve süre kadar şans verilsin daha iyisini yapacağından eminim.

Eğer camiayı az çok tanıyorsam, kesinlikle o süre ve destek verilmeyecek.

Lemi takımı alttan alttan oymaya başladı bile.

.

burasıdaTRABZON
10.09.2014, 15:51
bu kadar çok sakatlığın sebebi hoca mıdır acaba çok mu ağır idmanlar

Oğuz ZEYTİN
10.09.2014, 15:59

Diğerlerini bilmiyorum fakat Deniz'in sakatlandığı pozisyonda darbe vardı.

selcuk
10.09.2014, 17:30

hocanin yaptirdigi idmanlar agirsa simeonenin, kloppun, mourinhonun yaptirdiklari idmanlara ne demek gerek

+bourceanu takima sakat katildi, deniz, aykut ve yumlu darbe
cardozo ve bossun skatliklar ufak seyler
bi özer stress kirigi

beratika
10.09.2014, 21:08
Sana güveniyoruz Hocam.Artık sıra sende.Trabzonlu Boşnak Halil Hoca :)

ANIL
11.09.2014, 16:29
gözlükler kimi izlediğini göstermemek için sanırım :D
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16318-0F7R9A0D.jpg

poetricus
11.09.2014, 17:37
Eyvah :D...

Bir de Siirtli bir üye çıkarsa, o zaman fena yanarım :D.
ben de Siirtliyim yahu... :)

Eğer camiayı az çok tanıyorsam, kesinlikle o süre ve destek verilmeyecek.

Lemi takımı alttan alttan oymaya başladı bile.

.
Üstâd'ım Lemi kendi başına öyle işleri ne düşünebilir ne de yapabilir. Gizli özneyi tespit etmek gerek.
Aramızda kalsın, Vahit Hoca sezonun ilk yarısını ya çıkarır ya çıkaramaz. Camiayı az çok değil de çok az tanıyanlar Hoca'ya destek ve fırsat verileceğini sanıyor. Yazık ümitlerine!

Royal Heart
12.09.2014, 14:50
En az 10 lig maçlık kredisi vardı gözümde (süre olarak), 1 gitti 9 kaldı. Bu arada oynanacak Avrupa maçları var tabi onlar daha da önemli ki bu sürede elindeki kadroyla mevcut şartlarda oluşabilecek Avrupa'da yeterli skora ve oyuna ulaştı. Her maç galibiyet beklemek gerçekçi bir yaklaşım değil ancak takıma kazandırdığı futbol anlayışının günden güne gelişmesini bekliyorum ve buna inanıyorum. Başarılı olacak.

Malum maç çok da belirleyici olmayacak skor babında, oldukça gerçekçi gerekçeleri var bunun. Sakatlar, Millî takımlardan yeni yeni dönenler, daha takımla doğru düzgün idmana çıkamayan transferler vs.

Ha bu söylemini de göz ardı etmeyin ''Bu tarz maçlarda yeterince tecrübeliyim. PSG - Marsilya maçları buna benzer. PSG takımında teknik direktörlük yaptığım 5 maçta da galibiyetle döndüm. Psikolojik yönden bakarsak, takımımı böyle hazırlamıştım. Eskiden de hazırlamıştım. Bugün bu takımımı hangi kelimelerle hazırlamam gerektiğini bildiğim için her oyuncuyu saha içerisinde saha içerisinde konuşmalarım oluyor.''

Ne olursa olsun sahada kazanmak için uğraş veren bir takım olacaktır, Halilhodzic buna inanmazsa zaten takımda uzun süre kalacağını sanmıyorum.

61viya
12.09.2014, 17:45
Hocam ya sen Türkçe öğrenmeye başla ufaktan ya da tercümanın öğrensin dilimizi.

fadigaTS
14.09.2014, 03:28
Vahid hocam senin gibi doğruları yüzümüze vuran bir hocaya ihtiyacımız vardı.Maç sonu bize hikaye anlatan veya maçın özetini dakika dakika anlatan hocalardan bıkmıştık.Umarım uzun yıllar takımın başında olursun.Takım başarısız sonuçlar da alsa elinden geleni yapacağına inancım tam. :)

Nazim Can
14.09.2014, 04:00
şikecilere karsi yenmek yenilmek degil de dogru kadro ve taktik benim hoca hakkindaki kanaat notumu verecek, hatta oyunun gidisatina göre oyuncu degisiklikleri, takima verdigi motivasyon, bu konular ilerisi icin byük önem tasiyor, insallah yarin ki kanaat notum iyi olur.

omondoles
14.09.2014, 09:20
Ben hocanın doğru taktikle çıkacağına inanıyorum. Sana güveniyorum hocam! Al bu maçı bize.

Sibel
14.09.2014, 11:22
Çıldırt bizi Vahid hocam :) Sevinçten çıldırt! :sevinç:

AhmetG.
14.09.2014, 11:42
Çok kritik bi virajdasın hoca. Bende kredin çok ama pusuda bekleyenler bu akşam ki sonucu bekliyor.

TSercaN
14.09.2014, 11:54
Adam almanyaya kok sokturdu benim gozumde. Kici kirik fenerin ikinci el hocasina ogretir futbolu.

Tolga
14.09.2014, 21:33
Tercüman kadro dışı kalmalı ...

Tuğrul
14.09.2014, 22:05
Ziya Doğan futbolu geri döndü.

hasancebi81
14.09.2014, 22:06
Tercüman kadro dışı kalmalı ...

Kesinlike Fransızca bilen bir tercüman lazım bize. Hocanın söylediklerinin yarısını çeviremiyo.

canna52
14.09.2014, 22:15
son 3 yılda yapılan fb-ts maçlarının genelinde ilk devrede dağılır giderdik.

bu maç psikolojik olarak ayakta kaldık ve rakibin moralini bozduk.

akbaş, zeki, salih gibi her pozisyonda hata yapma potansiyeli olan adamlarla oynayıp verim aldık ve pozisyon vermedik.

defans kısmını iyi yaptık, ofansta ise yeterince organize olamadık. ama buna rağmen skoru bulabilecek pozisyonlara girdik.

cardozo olsaydı gol gelir miydi?

warisi daha çok pozisyona sokabilir miydik?

bunlar zamanla oluşacaktır.

Yasin Altuntas
14.09.2014, 22:25
Valla bu mac ile bende kredisi daha da büyüdü, zamanla olacak !!!

umitkaragoz1988
14.09.2014, 22:38
Kötü bir kadro kurdu ama yinede bu kadroyla fena değildi. Daha iyi olucak

Sefa
14.09.2014, 23:01
Kesinlike Fransızca bilen bir tercüman lazım bize. Hocanın söylediklerinin yarısını çeviremiyo.

Tolga, Fatih Atik'ten bahsediyor.. :)

Sefa
14.09.2014, 23:04
Adamın sistemi futbol düşüncesi var.

Takımı maça hazırlamış eksiklerimizi göz önünde bulundurarak oyunu kilitleyip bulduğumuz fırsatlardan yararlanmak istemiş ki bunu başardık fırsatlardan yararlanamadık..

Defansif oyun da olsa sistemi olan maçlara hazırlanan rakibi analiz eden bir teknik direktörümüz var daha ne olsun ?

Royal Heart
14.09.2014, 23:07
Defans nedir dersi verdi, yavaş yavaş hücum nedir dersini öğretecek. Biraz sabır, aynen devam.

Çağatay_
14.09.2014, 23:09
Görmek istediğim Trabzonspor'u gördüm, tekme atıp faul yapabiliyoruz.

Orta alan etrafında yaptığımız faullerden çok memnunum. Oynatmadık resmen.

Hücuma çıkarken de hızlı ataklarda toplu halde koşu yapmamız güzeldi. Ama değerlendiremedik pozisyonları, ya da son toplarda sıkıntı oldu.

Hoca günden güne kalitesini belli ediyor. 3-4 haftaya bambaşka takım olacağız.

Sefa
14.09.2014, 23:10
MRA'nın Trabzonspor'u yenmek kolay olmayacak lafını icraate döken adam..

Uğur Ö.
14.09.2014, 23:16
Sistem hocası.Takımın ne oynayacağı ne oynatacağı belli.Ve çok ama çok açıksözlü.3 ay sonra izleyin diyorsa doğrudur ve çok merak ediyorum

Samet Yildirim
14.09.2014, 23:28
Vahid Halilhodzic hocanin en DIK alasidir !

Helal olsun..

DeAgLeMaNyAq
14.09.2014, 23:30
Savunma anlayışımız oturuyor hücum yönümüzü de bir an önce sahaya yansıtmamız lazım...

orhan42
14.09.2014, 23:38
Luce 2. sezonunda geyseye yaşattığı şampiyonlukla bu ülke futboluna çok fazla şey öğretti aslında.Takım halinde defansa naıls yapılır nasıl alan daraltılır dersi.Vahid Hoca'da bu gün bu dersi yineledi..İnşallah hücumda da etkili bir takım oluşturursa ve de kendisi,ne taraftar olarak bizler sabır gösterirsek bu takım ligi sallayacaktır..

Jackdaniels
14.09.2014, 23:38
Bu Fatih Atikle Salih uçan ne iş hoca ? Bravo çok karakterli futbol oynadık !!!

Zurawski
14.09.2014, 23:48
Fatih Atiği beğenmeyen arkadaşlar. Aşağıdaki linkten istatistikleri bir incelesinler.Belki sağ kanadı koparıp götürmüyor ama tam bir Avrupalı gibi oynuyor. Takımda en fazla pas yüzdesi, dribling ,orta gibi istatistiklere sahip. Sezon içerisinde asist ve gol anlamında bir şeyler yapmaya başladığında herkes değerini anlıcaktır.

http://www.whoscored.com/Matches/851046/LiveStatistics/Turkey-Super-Lig-2014-2015-Trabzonspor-Fenerbahce

aurora
14.09.2014, 23:51
Bir hoca düşününki ilk derbi maçında ancak tek antremanda birbirini görmüş iki forvetle oynamak zorunda kalsın. Vahid Hoca ya sadece teknik direktör gozuyle degilde futbol felsefecisi gozuyle bakmak lazım. Şikecilere daha once yuksek anrenalin nedeniyle yenildiğimizi iyi analiz etmiş. Sakin mantıklı oyunla galibiyeti kaçırdık. 2 haftada kaçan 4 puan varf evet ama forvet hattı oturursa bu takım cok iş yapar. Daha gol yemedik ligde.

Adem Akyüz'
15.09.2014, 00:02
Fatih Atik'teki ısrarını anlamıyorum. Niye 2. oyuncu değişikliği için 85'i beklediğini anlamıyorum. Salih-Ekici değişikliğini niye bu kadar geç yaptığını anlamıyorum..

Ama anladığım bir şey var ki o da bu takıma savunma yapmayı öğretmiş hoca.. Dediği gibi bu takım 1-2 aya çok iyi olacak..

Ömer SEVİNÇ
15.09.2014, 00:08
Türkiye'de ne kadar kalırım bilmiyorum falan demiş sanırım doğru mu bu?

slmn
15.09.2014, 00:12
Şike sezonundan sonra ilk defa bu itlere karşı adam gibi oynayabildik(istanbuldaki olcanın goller kaçırdığı maç hariç). Son 2-3 sezonda defans anlamında rezildik(servetin golü hatırlayın), defans anlamında hoca sağlam takım kurdu, ofansıda geliştiririz ilerleyen haftalarda.

Hocam şu Atik sevdandan vazgeçsen keşke, bu adam rotasyon oyuncusu, Sefa yorulduğunda,sakatlandığında, kötü oynadığında yerine sokarsın sen tam tersini yapıyorsun.

sametaydin
15.09.2014, 00:16
Türkiye'de ne kadar kalırım bilmiyorum falan demiş sanırım doğru mu bu?

Ben de okudum. Bunlar bence daha yeni gelmiş bir hocanın kullanmaması gereken ifadeler. Eğer soru sorulmuşsa da ona cevap vermişse bence yine böyle soruları şimdilik muhatap bile almaması gerekiyor.

Tahir61
15.09.2014, 00:53
geçen bi yerde duymuştum

defansı hoca yaptırır öğretir hücum iyi topçularla olur

cardozo özer döndüğünde costant waris ısındığında çok çok daha iyi olacağızz

teşekkürler hocam yan hakeme posta da iyiydi dağıldı ondan sonra totoş :)

Ahmet Ulusoy
15.09.2014, 01:08
Seni istemediğim için özür dilerim. Gelmeni istemiyordum ama geldiğinden beri diğer renktaşlarım gibi arkandayım ve sana güveniyorum. Bizleri mahçup etmeye devam et hocam.

Yaşar
15.09.2014, 01:33
Uzun bir aradan sonra koşan, mücadele eden ve savaşan bir takımı bizlere izlettirdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Trabzonlunun görmek istediği şey bu işte, fazla bir şey istemiyoruz ki.

Hunk
15.09.2014, 01:59
Hoca bu işi biliyor. Teknik analizi çok yerindeydi. Oyuncu değişiklikleri hakkında yorum yapabilirsiniz ama bence eleştirmek saçma. Teknik direktör olan odur. Bizler seyirciyiz unutmayın

burasıdaTRABZON
15.09.2014, 02:40
4,5 re3smi maçta gol yemedik , kalan 40 45 maçta 70 gol barajını geçersek ligde ilk iki i uefada çeyrek final

böyle hayaller kurduran adamdan allah gani razı olsun

poetricus
15.09.2014, 07:31
Uzun bir aradan sonra koşan, mücadele eden ve savaşan bir takımı bizlere izlettirdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Trabzonlunun görmek istediği şey bu işte, fazla bir şey istemiyoruz ki.
Bir de baskı kurup organize hücumlar yapsak tadından yenmez, ama gerçekçi olmak gerek; bu kadro çoğu birbirini ilk kez gören oyunculardan kurulu. Sabır ve destek gerek.

Oğuz ZEYTİN
15.09.2014, 09:07
Şikecilerden bir puan aldık diye bayram etmiyorum. Fakat mevcut koşullara göre dünkü oyun ve sonuç kabul edilebilir benim için.

Ayrıca iyi savunma yapmak utanılacak bir durum veya ağır bir günah değil. Aksine Türkiye Ligi'nde büyük avantaj.

Tabii bir de, çok eski değil daha geçen sene, "kompakt futbol oynayacağız, savunma yapacağız, yenilmeyeceğiz" felsefesiyle yola çıkıp, gelenden gidenden 3 yiyip, üstüne "iyi oynadık" yalanlarıyla alay ediliyordu zekamızla...

Azıyla çoğuyla, iyisiyle kötüsüyle yeniden futbol seyrediyoruz.

poetricus
15.09.2014, 09:40
Hım gayet iyi transferler yapıldı. Skor açısından üretken olmasak iyi savunma yapıyoruz, takım ışık ve gelecek için ümit vermeye başladı.
Yakında suyun ısınır Hocam.
Demedi deme...

Faik Yılmaz
15.09.2014, 11:55
Mevcut koşullar göz önünde tutulursa oyun stili ve planı gayet makul ve mantıklıydı....

Bu anlamda alınan 1 puan iyidir ve gelecek adına umut vericidir...

Çağdaş DENİZ
15.09.2014, 12:15
Fatih Atik'teki ısrarını anlamıyorum. Niye 2. oyuncu değişikliği için 85'i beklediğini anlamıyorum. Salih-Ekici değişikliğini niye bu kadar geç yaptığını anlamıyorum..

Ama anladığım bir şey var ki o da bu takıma savunma yapmayı öğretmiş hoca.. Dediği gibi bu takım 1-2 aya çok iyi olacak..

fatih atik'in takım savunmasına katkısı iyi.birkaç maç sonra iyi işler yapacaktır.sefayı oynatmamasının sebebi ise metalist maçına saklamasıdır.hoca rotasyon nedeniyle bazı oyuncuları oynatmadı.örneğin yusuf ekici
hocanın hedefi sanırım bu sene avrupada başarılı olmak ve ligde şampiyonlar ligi...

Çağdaş DENİZ
15.09.2014, 12:19
http://www.whoscored.com/Matches/851046/LiveStatistics/Turkey-Super-Lig-2014-2015-Trabzonspor-Fenerbahce

maçın adamı mert seçildiğine göre takım iyi demektir

Timur Mikhail
15.09.2014, 12:23
Ben bizim takımın ilk defa bu kadar sağlam savunma yaptığını gördüm, gözüme yunan milli takımı geldi. Oyun hiç zevk vermedi ama taktik olarak işe yaradı, ayrıca bizim takım hücum hattında zaten derli toplu değildi ki birbirlerini tanımıyor oyuncular ama savunma mükemmel, türkiye de bu kilidi açacak adam tanımıyorum, hocaya tebrikler hücum ve orta saha bloklarını geliştirmeliyiz o zaman şampiyonluktan bahsederiz.

mustafakaya
15.09.2014, 12:44
hocam biz takım haşat olana kadar aynı 11 le oynamaya alışığız, herhangi bir maç için özel taktik varyasyonlara alışık değiliz, sen ne yapıyorsun böyle:)

mustafakaya
15.09.2014, 12:46
kazanılan sadece bir puan değil, çok daha fazlası var, ilerleyen haftalarda anlaşılacaktır inşaallah.

atomantcum
15.09.2014, 13:41
hocam biz takım haşat olana kadar aynı 11 le oynamaya alışığız, herhangi bir maç için özel taktik varyasyonlara alışık değiliz, sen ne yapıyorsun böyle:)

kazanılan sadece bir puan değil, çok daha fazlası var, ilerleyen haftalarda anlaşılacaktır inşaallah.

İkisine de katılıyorum. Adam her maçta farklı taktik ve anlayışla oynuyor. Defansif maçta Salih'i oynatıp iki aşırı defansif ön libero ile rakibi karşılıyor; İshak değil Musa'yı oynatıp kanatlarda adam kovalıyor. Metalist maçında da benzer taktikle oynayacaktır, ancak ligde kazanmamız gereken maçlarda İshak'ı, Ekici'yi tercih edecektir. Hatta zaman zaman Yusuf'u kanada çekip Waris'i ilerde 2. forvet olarak bile kullanabilir. Erciyes maçından sonra gördüğümüz değişikliklerin açıklaması bu.

Takımda her maç farklı bir 11 koyması takım duygusu için çok önemli. Bu şekilde yedek oyuncular kulübede çürümüyor. Hatta yedek oyuncu kavramı da kayboluyor, takım bir ilk 11'den ibaret kalmıyor, 18'lik bir kadromuz oluyor. Takımdaki her oyuncu her an kendisine görev gelebileceğinin, her an formayı başkasına devredebileceğinin bilincinde oluyor, mücadeleyi bırakmıyor, küsmüyor ya da havaya girmiyor. Bunun yanında, kendisinin nasıl bir tip oyuncu olduğunu, maçta kendisinden nasıl bir görev beklendiğini anlıyor. Yani kendisinin bir isimden ibaret olmadığını, takım içinde bir görev adamı olduğunu anlıyor, bir kimlik kazanıyor. O görevi iyi yaparsa, o görevde bir oyuncu gereken maçta kendisinin tercih edileceğinin farkına varıyor, işini daha iyi yapmaya çalışıyor. Kendisi için değil, takım için oynuyor.

Eğer Vahid hoca her maç bu taktik rotasyonları yapmaya devam eder, forma konusunda da adaletli olursa bu bizim takım için çok büyük bir kazanım olur.

Sibel
15.09.2014, 15:50
Hocam ağzını burnunu kıracaktın o Serkan efendinin.
Teşekkürler.

cakalkerem
15.09.2014, 15:53
iyiydi..

fazla abartılı hareketlerde bulunuyor
böyle giderse yedek kulübesinden çok tribünden maç izler...

takım oynuyor oyunu oyuncuyu germenin anlamı ne.....
burası Trabzon dingonun ahırı değil

Sefa
15.09.2014, 16:04
Hoca çıldırdı hakemin üstüne yürüdü bir de topa vurunca orada dedim o bayrağı Serkan'ın neyse öyle işte.. :)

Faik Yılmaz
15.09.2014, 16:17
iyiydi..

Belkide burası Trabzon olduğu için hareketleride fevrileşti.....

bana görede öyle....

AhmetG.
15.09.2014, 16:20
iyiydi..

O hareketi yapmasa hakemler zaten aleyhimize gidiyordu iyice budayacaklardı bizi.
Yerinde ve doğru bir hareket. Ki o hareketin sonraki pozisyonlarda çok faydasını gördük.

Tam aksine burası Trabzon herkes ayağını denk alsın mesajı verdi ve mesaj yerine gayet iyi ulaştı.

mustafakaya
15.09.2014, 16:35
O hareketi yapmasa hakemler zaten aleyhimize gidiyordu iyice budayacaklardı bizi.
Yerinde ve doğru bir hareket. Ki o hareketin sonraki pozisyonlarda çok faydasını gördük.

Tam aksine burası Trabzon herkes ayağını denk alsın mesajı verdi ve mesaj yerine gayet iyi ulaştı.

bence de dozunda bir hareketti, tepki koydu ama zıvanadan çıkmadı.

Çağdaş DENİZ
15.09.2014, 16:39

katılıyorum
hatta o ana kadar aleyhimize basit fauller çalınıyordu tepkiden sonra düzelmeye başladı.sow'un 2 cmlik ofsaytını serkan ok görmezdi o tepki olmasa

Oğuz B.
15.09.2014, 17:05
Taraftarların maç öncesi açıklanan kadrolara veryansın etmesini hiçbir zaman anlayamadım.

" oo o nasıl oynar, bu nasıl oynamaz, şu şurada oynar mı vb."

Ve akabinde de eklerler;

"Fark yeriz, bundan hoca moca olmaz, ben olsam..vb"

Neyse fazla uzatmadan, hocam "işinize" karışılmadan devam edebilmeniz dileğiyle, yemeğin güzel kokuları gelmeye başladı bile!

Berat Akçay
15.09.2014, 23:27
Ay lav yu hocam

http://s30.postimg.org/77ujzsu5t/Bxh_Rgvl_Ic_AACBL8.jpg (http://postimage.org/)

Hatice Aslan
16.09.2014, 02:49
Bir hoca düşününki ilk derbi maçında ancak tek antremanda birbirini görmüş iki forvetle oynamak zorunda kalsın. Vahid Hoca ya sadece teknik direktör gozuyle degilde futbol felsefecisi gozuyle bakmak lazım. Şikecilere daha once yuksek anrenalin nedeniyle yenildiğimizi iyi analiz etmiş. Sakin mantıklı oyunla galibiyeti kaçırdık. 2 haftada kaçan 4 puan varf evet ama forvet hattı oturursa bu takım cok iş yapar. Daha gol yemedik ligde.

Bir de baskı kurup organize hücumlar yapsak tadından yenmez, ama gerçekçi olmak gerek; bu kadro çoğu birbirini ilk kez gören oyunculardan kurulu. Sabır ve destek gerek.

İmza atılası yorumlar :alkış::alkış::alkış:

-------------------------------------------------------------------------------------
İnşallah taraftar hocanın arkasında durur.. Türkiye'de ne kadar duracağım cümlesini kullanmışsa eğer bu taraftarın agresifliğini bilmesinden ötürü olabilir. Böylesine önemli bir hocamız varken herkesin sabırlı olmasını diliyorum lütfen istikrar sağlayalım lütfen..

fincher
16.09.2014, 13:11
Hocayla ilgili görüşümü ''olumsuz'' dan ''durağan''a çeviriyorum.Kamuoyuna duyurulur. :)

Uğur Kalyoncu
16.09.2014, 14:09
Hoca şaşırtan işler yapıyor,sabırlı olup destek lazım..

Tolga
16.09.2014, 14:22
Destek her koşulda lazımdır. Farklı boyuta çekmemeliyiz bazı şeyleri. Her hatası büyük olarak lanse edilmez, her hatayı en ufak yerlerden bambaşka şeylere yoramayız veya başka sonuçlara bağlayamayız.

Bu bağlamda hocaya mutlaka sahip çıkmalı, eleştirileri mantıklı ve yapıcı yapmalıyız.

Ortak isteğimiz başarı. Ve başarı sabır gerektiriyor.

Başarılı bir takımın teknik direktörü başarılıdır. İyi bir takımın teknik direktörü iyidir.

Yeni olan herşey sabır gerektiriyor bizim takım gibi.

Bütün bunların bilincinde olan bir kitleye bunları yazmak güzel. Eskisi gibi boş kafaları barındırmıyoruz aramızda, güzel eleştiriler geliyor artık.

Fakat :D

Fatih Atik'e olan ısrarın beni deli ediyor hocam. O adam iyi oynamaya başlasa da ( hiç sanmıyorum ) bu sinirimi üzerimden atamayacağım.

Saçma birşey yapacaksa Sefa yapsın, Serdar yapsın, Yusuf yapsın ne bileyim biri yapsın.

Fatih yatırım değil, genç değil, iyi değil. Şampiyon yada 2. de yapmaz. Niye yani ...

fincher
16.09.2014, 16:10
Halilhodziç yönetiminde 4 resmi maç oynadık.Hiç gol yemedik,2 gol (bence biri ofsayt,biri de rakip defansın ikramı) attık.Savunmamız oturdu bu iyi haber ama hücumda henüz istediğimiz verimi alamadık,hücum oyuncularımız geç katıldı ve sakatlıklar oldu.Onların tam verimli katılmıyla ilerisi için ümitvar olabiliriz...

Ahmet Ulusoy
16.09.2014, 17:33
Halilhodziç yönetiminde 4 resmi maç oynadık.Hiç gol yemedik,2 gol (bence biri ofsayt,biri de rakip defansın ikramı) attık.Savunmamız oturdu bu iyi haber ama hücumda henüz istediğimiz verimi alamadık,hücum oyuncularımız geç katıldı ve sakatlıklar oldu.Onların tam verimli katılmıyla ilerisi için ümitvar olabiliriz...

Bu 4 maçın 3 tanesinde Cardozo, Waris, Yatabare yoktu ( 2. Rostov maçında da Oscar yoktu olarak saydım )

Onur Akyüz
16.09.2014, 18:15
iyiydi..

İyiydi ile başlayıp burası dingonun ahırı değil! ile bitirmek de enteresan.

1 kere dahi tribüne yollansın sakallarımı keserim.

şb maçında yaptığından oyun ve oyuncu gerilmedi sadece hakem kendine çeki düzen verdi.

Adam nasıl ayar vereceğini çok iyi biliyor, eleştireceğim derken böylesine zorlama yorumlara insan gerçekten hayret ediyor.

Muhammet YILMAZ
16.09.2014, 19:21
Olacak olacak biraz zaman biraz sabır

Hatice Aslan
17.09.2014, 02:23
Geçmiş sezonlarda defansımız berbattı neyse ki defansı düzelttik taş gibi yaptık. Sıra hücumda malum Waris ve Yatabare çok geç katıldılar 1-2 idman ile önemli bir maça çıktılar. Şuan için hücum bölgesindeki oyuncularımızdan birlik beraberlik ve müthiş işler bekleyemeyiz uyum sağlayana kadar sistem oturana kadar sadece bireysel yetenekleriyle birşeyler yapacaklar.
Fatih Atik konusuna gelince Yatabare'yi çok iyi tanıyor attığı gollerde Fatih'in payı var bu ikili boşuna transfer edilmemiş görülüyor. Yatabare'yi oynattığı sürece Fatih Atik'in de sahada olacağını düşünüyorum

Murat Engin Akyüz
17.09.2014, 11:56
Gerek haftasonu,gerekse haftaiçi Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını izleyenler ve "zamana i
htiyacımız var ne demek!İyi oyuncun varsa uyum sorunu olmaz" diye düşünenler için sağduyulu düşünme fırsatı olmuştur diye düşünüyorum.Hocası yeni değişmiş ama kadrosu neredeyse aynı olan Galatasaray'ın dün çoluk çocuk karşısında ne hallere düştüğünü gördük.Haftasonu Oğuzhan ve Demba Ba'sız Beşiktaş'ın da ne hallere düştüğünü gördük.Fenerbahçe zaten malum.Kağıt üzerinde hepsi bizden iyi ve uyumlu takımlar güya,ama en ufak değişkenlerin bile takımlara ne derece etki ettiği açıkça görülüyor(fb'de Diego,Gs'de hoca,Pandev,Dzemaili,Bjk'de 1-2 eksiğin nelere yol açtığı vs.)Yani şu durumda hocanın zaman istemesi kadar doğal br şey olamaz.Elbette bu süreci en kısa sürede ve en az hasarla atlatmayı hepimiz isteriz,ancak bana göre,fb ve Rostov maçlarında,takım uyum sorununu atlattığı,hücum organizasyonlarını daha iyi yapabildiği zaman ortaya ne kadar iyi bir görüntü çıkacağıyla ilgili fikir vermiştir.İlk baştan beri söylüyorum,önyargılı arkadaşlara inat elimizde çok iyi bir hoca var,saha içiyle saha dışıyla gecesini gündüzüne katan,zorluklara göğüs geren,çözüm üreten,kriz yönetebilen,şehri ve camiayı bilen bir hoca.2. kez Vahid hoca fırsatı ayağımıza kadar gelmiş.İşte bu sefer gerçekten sabır kelimesini içi dolu bir şekilde söyleyerek "bu sene sabretmeliyiz" diyorum.Bunu başarabilirsek bu sene bile şampiyonluk yarışı hayal olmayabilir,Uefa'da yarı final hayal olmayabilir ve seneye bu çıtaları taban olarak belirleyebilecek kadar güçlü bir yapıyla yola çıkabiliriz.Biraz hakkaniyet,biraz önyargısız bakış,biraz sabır...

saracennegative
17.09.2014, 17:39
Hocanın her maç farklı taktikleri denemesinin avantajı rakiplerin seni çözemez.bu adama bere giydirip komutanım demek lazım. Militarist bir karakteri var:D

Sefa
18.09.2014, 15:42
Vahid Hoca 2 ay içinde hazır olacağız dese de iyi bir hücum taktisyeni olduğunu düşünmüyorum..

Umarım yanılan ben olurum..

Zaten bu kadar başarılı savunma oyununa iyi bir hücum oyunu monte edebilirsek önümüzde kimse duramaz..

gabriel omar
18.09.2014, 18:26
Vahid hoca takıma savunma yapmayı öğretmiş , bu gerçekten takdire şayan bir başarı.Geçen sene de sözde savunma futbolu oynuyorduk ama tonla pozisyon veriyorduk bu sene ise savunmanın hakkını vererek minimum pozisyonla tamamlıyoruz maçları.

Savunma futbolu ile bir problemim yok yalnız bir hücum planımız da olmalı ki sonuca gidebilelim.Şimdi Vahid hocaya düşen Sefayı, İshakı ,Warisi , Cardozoyu takıma monte edip hücum sorununu çözmek.

fincher
19.09.2014, 00:08
En çok eleştirenlerden biri olarak bugün hakkını vermem gerek.Vahid hoca beni şaşırttı,.çıkarttığı ilk 11 ve maç içindeki değişiklikler çok yerindeydi.Takımın mücadelesi üst düzeydeydi,Metalist iyi baskı kurdu ama Trabzonspor 1 puana çok razı oynamadı.Beni en çok şaşırtan bu oldu,1 puana yatar dediğim Vahid hoca,3 değişikliğinde de galibiyeti istediğini gösterdi.Böyle cesur hamleler yapsın,yenilsek de hocanın yanındayım...

Bera B.
19.09.2014, 00:21
Herhalde Fatih Atik'in maçta oynamaması bile birkaç kişiyi hocanın destekçileri arasına ekleyecektir :)

Harun-61
19.09.2014, 00:28
Teşekkürler hoca

pReN@_61
19.09.2014, 00:33
Beraberliğe razı olmayan oyuncu değişiklikleri..Teşekkürler hocam.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2014, 00:34
Beraberliğe razı olmayan oyuncu değişiklikleri..Teşekkürler hocam.

Aynı şeyi yazacaktım. Mehmet Ekici'yi belki birçok hoca sokardı ancak hiçbiri Salih'i oyundan almazdı...

mustafakaya
19.09.2014, 00:38
oyundan çıkan hiçbir oyuncu hocaya trip atamıyor, kulübeye çöküp güzel güzel maçını izliyor. Görmek istediğimiz tablo:)

Adem Erdoğan
19.09.2014, 00:42
Önsöz bitti, hikaye yazılmaya başladı.

Yasin Altuntas
19.09.2014, 00:45
Aynı şeyi yazacaktım. Mehmet Ekici'yi belki birçok hoca sokardı ancak hiçbiri Salih'i oyundan almazdı...

Ben bile 99% Constant'i cikarir demistim, ama Hoca'nin kafasindaki oyun plani belli bence, takim birbirine alistikca Mehmet'i de orta saha a yerlestirecektir, ve takim daha ofansif oynayacaktir.

İnfantino
19.09.2014, 00:46
Karizma adam :D

Enes Ünal Kaya
19.09.2014, 00:49
Kralsın Hocam Kraalll

Hatice Aslan
19.09.2014, 00:54
Yerinde ve dogru zamanda oyuncu tercihleri yaptı bence.. Bu hoca gönderilmezse bu sene olmasada seneye sampiyon oluruz diyorum!

Manu61
19.09.2014, 00:54
Gol sevinci çok iyiydi :)

Hatice Aslan
19.09.2014, 00:55
Hocanın her maç farklı taktikleri denemesinin avantajı rakiplerin seni çözemez.bu adama bere giydirip komutanım demek lazım. Militarist bir karakteri var:D
Katilmamak elde degil :D

Hakan
19.09.2014, 00:55
Helal olsun be bundan iyi başlangıç yapamazdı

omondoles
19.09.2014, 01:18
Bence oyuna geç müdahale etti.

Ömer SEVİNÇ
19.09.2014, 01:34
Hoca defansif bir hoca. Önce bunu bir kabullenelim. Hurra hücum gibi bir oyun anlayışını hiçbir zaman görmeyeceğiz. Ben şimdiye kadar oynamaya çalıştığımız futboldan memnunum. Hücum anlamında Cardozo çok yalnız kalıyor. Çözmemiz gereken en önemli nokta bu. Waris biraz daha kanattan içeriye girerse, Constant da daha geride oynayıp Ekici o mevkiye monte edilirse belki o sorun biraz çözülür. Ama Cardozo'nun da fizik kalitesini artırması lazım. Kulübede Yatabare deyim yerindeyse iri fiziğiyle yamyam gibi bekliyor formayı kapmak için.

poetricus
19.09.2014, 01:39
Sağ ol be Hoca'm...

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 01:39
Avusturya kampı 19 Temmuz'da başlamıştı, yani tam iki ay önce. Oradaki ilk hazırlık maçından sonra elindeki malzemen,n yeterli olmadığını açıkladı. Hem basının hem de taraftarlarımızın önemli bir kısmının anlamlandıramadığı bu olay en basit haliyle "GİTMEK İSTİYOR" şeklinde yorumlanmıştı. Transfer istediği zaman "KİMSE TRABZONSPOR'DAN BÜYÜK DEĞİL" alakasızlığıyla yorumlanmıştı.

Her demecinde hazır olmadığımızı, zaman içerisinde daha iyi oynayacağımızı söyledi.

Bugün (dün) kazanmamıza rağmen memnuniyetsizliğini, gördüğü eksiklikleri söyledi.

Disiplinini hissettiriyor. Rakipleri iyi analiz ediyor. Fizik olarak çok hazır olmayan takımı uygun rotasyonla ekonomik kullanıyor.

Zaman zaman yavaşlasak da boğuşuyoruz. Kazanma hırsımız var.

Uzun bir sezonun henüz 5. maçını oynadık. Belki Başakşehir maçında döküleceğiz. Harikayız diyemeyiz. Ama ışık var.

Teşekkürler HOCAM.

28TS61
19.09.2014, 01:40
bize ilk gelip gittiginde cok üzülmüstüm. keske tekrar gelse ama gelmez diyordum. umarim uzun yillar kalir. adam her yönüyle dobra biri. biraz sabir edersek cok basarili oluruz

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 01:40
Sağ ol be Hoca'm...

:)

Aynı anda aynı duyguları yazmışız.

Size de teşekkürler hocam.

poetricus
19.09.2014, 01:41
:)

Aynı anda aynı duyguları yazmışız.

Size de teşekkürler hocam.

Gönüller bir, eyvallah kardeşim.

Ahmet Başkaya
19.09.2014, 01:45
Büyük hoca. Skor taraftarlığı yapmıyorum, etkisini hissettiriyo.

E. Okan Bülbül
19.09.2014, 01:46
Göz altı torbalarını mı aldırdın naaptın reis?

Ömer SEVİNÇ
19.09.2014, 01:51
Hocanın maçtan sonra 10 transfer istediği ilk hazırlık maçının ilk 11'i.

İbrahim, Caner, Mustafa Y., Batuhan, Mustafa A., Ferhat, Serdar, Özer, Malouda, Yusuf, Deniz.

Bu da bugünkü 11.

Onur, Zeki, Belkalem, Papa, Musa, Salih, Constant, Medjani, Sefa, Waris, Cardozo

Hocanın o zamanlar neden 10 transfer istediğini ve bu 10 transfer gerçekten yapılmasaydı nasıl bir durumda olacağımızı bir düşünün isterseniz.

Fatih Öztürk, Caner , Salih Dursun, Aykut , Celustka, Malouda, Yusuf, Colman, Gökhan Karadeniz, Serdar Gürler ve Turgut Şahin Doğan

Onur, Bosingwa, Caner, M. Yumlu, M.Akbaş, Salih, Ferhat, Yusuf, Özer, Malouda, Gökhan.

Bunlar da diğer 2 hazırlık maçı.

Adam son derece haklıydı bu takım iş yapmaz, bunlarla başarı beklemeyin demekte.

Berat Akçay
19.09.2014, 01:53
Teşekkürler hocam. Disiplin disiplin disiplin !

jairzinho
19.09.2014, 02:20
hoca hakkındaki olumsuz görüşlerim olumluya evrilmiş durumda.takım fizik olarak gün geçtikçe ileriye gidiyor.

tarzı biraz dortmund a benziyor.pres yap hızlı çık.

poetricus
19.09.2014, 02:25
Vahid Hoca'da futbolculara karşı bir antrenörden ziyade otoritesini benimsetmiş bir baba havası seziyorum.

sessizkral_1
19.09.2014, 02:41
salih dursun,zeki,musa ısrarını anlamıyorum.

jairzinho
19.09.2014, 02:48
salih dursunu doğru yerde oynatıyor.

cardozoyu çıkarması doğru hamleydi.

Faik Yılmaz
19.09.2014, 08:58
Vahid Hoca tabiri caizse toplama takımı için iki hedef belirlemişti....

1-Önce gruplara kalacaktı....

2-Fenere yenilmeyecekti....

İki hedefte kazasız belasız atlatıldı.

Takım defans yapmayı öğrendi ve öğreniyor...bir de gol atmayı öğrendiği zaman tadından yenilmeyecek...

Vahid Hoca'nın takımı adım adım adam etmesini izliyoruz....

Sabrın meyvesi güzeldir....

Harun-61
19.09.2014, 10:28
Belli ki Goca takima duran top calistiriyor.

Tayfun
19.09.2014, 11:43
Vahid Hoca'da futbolculara karşı bir antrenörden ziyade otoritesini benimsetmiş bir baba havası seziyorum.

Tıpkı Cezayir milli takımında olduğu gibi, bende öyle hissediyorum. Zaman ilerledikçe hoca - futbolcu kaynaşması ,kenetlenmesi daha da iyi olacak.

Vahid hocanın maça başladığı 11 olsun, oyuncu değişiklikleri olsun gayet yerindeydi.

halil ibo
19.09.2014, 11:50
Hocanın maçtan sonra 10 transfer istediği ilk hazırlık maçının ilk 11'i.

İbrahim, Caner, Mustafa Y., Batuhan, Mustafa A., Ferhat, Serdar, Özer, Malouda, Yusuf, Deniz.

Bu da bugünkü 11.

Onur, Zeki, Belkalem, Papa, Musa, Salih, Constant, Medjani, Sefa, Waris, Cardozo

Hocanın o zamanlar neden 10 transfer istediğini ve bu 10 transfer gerçekten yapılmasaydı nasıl bir durumda olacağımızı bir düşünün isterseniz.

Fatih Öztürk, Caner , Salih Dursun, Aykut , Celustka, Malouda, Yusuf, Colman, Gökhan Karadeniz, Serdar Gürler ve Turgut Şahin Doğan

Onur, Bosingwa, Caner, M. Yumlu, M.Akbaş, Salih, Ferhat, Yusuf, Özer, Malouda, Gökhan.

Bunlar da diğer 2 hazırlık maçı.

Adam son derece haklıydı bu takım iş yapmaz, bunlarla başarı beklemeyin demekte.

Kardeşim o saydığın oyuncuları 5 t.d.,18 antrenör,7 kondisyoner adam edememişti ki.Vahid Hoca halletsin.
Oyuncu istemesi gayet doğaldı.Sadri Şener'in kurduğu takım dağıldığı anda doğru takım kurulamadığı için sıkıntılı geçti birkaç yılımız.Ömrümüz çokmuş gibi heba ettik yılları.Şimdi iyi bir hoca tercihi ve doğru transfer hamleleri ile ilerliyoruz.Tek eksik sabır.
Hocaya da yeni kadroya da sabredelim yeter !

gurelalp
19.09.2014, 14:03
Eğer bir oyuncun galibiyet sevincinde ilk sana koşup seni havaya kaldırırsa. Eğer bir oyuncu attığı golden sonra gözleri dolu dolu sana koşup sarılıp omzunda ağlıyorsa sen iyi bir teknik adamsın demektir... Taktik teknik antreman daha sonra gelir

Sibel
19.09.2014, 15:00
Salih'in yeni kurbanı oldun hocam :):):) Maç boyu öyle bakıyordu ki dedim herhalde bir hafta uyumadı bayıldı bayılacak. Golle birlikte 180 derece :)
Teşekkürler hocam.

burasıdaTRABZON
19.09.2014, 15:01
maçlardan sonra kendimize "kalede onur değil daha az sıradışı iyi bi kaleci olsaydı sonuç farklı olur muydu sorusuna", "olmazdı" cevabını verebiliyosak vahid hoca iyi bi seçim olmuş ve iyi ki oda bizi seçmiş

oflubektas
19.09.2014, 15:26
Hocamızın şansı yaver gidiyor, takımdaşlık konusunda da çok olumlu görüntüler görüyoruz.

Şu an için oturmamış ve transferlerini son dakikaya yetiştirmiş takımın kısır oyununa laf söyleyemeyiz. Yalnız 2-3 ay sonra bu oyunu saymayız, ona göre :)

SüRMeNe_6161
19.09.2014, 15:29
Ekici varken salıh nıye oynar bilinmez.

Çağdaş DENİZ
19.09.2014, 15:39
Hocamızın şansı yaver gidiyor, takımdaşlık konusunda da çok olumlu görüntüler görüyoruz.

Şu an için oturmamış ve transferlerini son dakikaya yetiştirmiş takımın kısır oyununa laf söyleyemeyiz. Yalnız 2-3 ay sonra bu oyunu saymayız, ona göre :)

bunun şansla alakası yok kardeşim
hoca özellikle problemsiz hırslı oyuncuları seçmiş transferde
malouda gibileri alırsan arkadaşlık olmaz takımda

burasıdaTRABZON
19.09.2014, 16:01
Ekici varken salıh nıye oynar bilinmez.

ekici de bunu kafasına takmıyo en güzeli de o

İbrahim CİHAN
19.09.2014, 16:32
Salih'i beğenmiyorum ancak bazı maçlarda (dünkü metalist) doğru olan oynaması. Öncelikli hedefimizin oynatmamak olduğu maçlarda oynamasında sakınca görmüyorum. Bırakın 5i 2 metreye bile pas atamadığı doğrudur ancak onun kadar mücadele eden, rakibi tam anlamıyla ısıran da yok. Defansif anlamda faydalı oynuyor. Bu yüzden hocayı eleştirmiyorum. Hücum oynamamız gereken maçta ise Salih-Medjani ikilisi fazla defansif kalır o maçlarda bence doğru olan Ekici ile başlamak. Benim hoca hakkında tek eleştirim Fatih Atik'in oynatılması ki o kararından da dönecek gibi hoca.

oflubektas
19.09.2014, 17:25

Peki kardeşim :)

Yalnız mesajımda "dahi" anlamında olup ayrı yazılan "-de" eki var. Yani takımdaşlık ve şans farklı şeyler. Yanlış anlamaya kurban gitmeyelim.

selcuk
19.09.2014, 17:44

problemli problemsiz oyuncu yoktur

oyuncuyu yönetebilen yönetemiyen hocalar, yöneticiler vardir
(engin baytar gibileri istisnadir)

malouda hocanin eline düsen kozdu

kovmasi bi ifade etmiyecek ama ismi dev birisi
inanilmaz otorite hocaya kazandirdi bu hareket
sonra emrede geri dönüs yapmamasi
böye hareketler profilini cizer birisinin, su ana dek halil hocanin profilinde gri ton yok, hersey siyah ve beyaz

halil ibo
19.09.2014, 17:58
Basın Toplantısındaki mimiklerini gören oldu mu ?
Önce bizim tercüman Türkçe'ye çeviriyor.Burada problem yok.
Ama Rusların tercümanı çevirirken yüzünü şekilden şekile soktu.Dedim kalkıp kafa atıp gidecek Rus tercümana. :)

Emrah Akcagöz
19.09.2014, 18:18
Teşekkürler hocam, güveniyoruz sana.

Samet Yildirim
19.09.2014, 18:50
En iyi Hoca bizde...Yok su niye oynamiyor felan demek anlamsiz. Zaten hepsinin bir nedeni var...Mantik var.

artvints
19.09.2014, 19:31
şadamın bir futbol karakteri var.bunu da takımına yansıtıyor.sahada ne oluyor, ne bitiyor anlayabiliyorsun. hangi oyuncu niye oynuyor, ne yapıyor çok belli.bak bu hafta buna çalışmış çocuklar diyebiliyorsun.

ben şu 2, 3 sene içinde öyle maçlar izledim ki, ne yapıyoruz, niye o sahaya çıkmışız hiçbir şey bellli değildi. yani eninde sonunda göreceğimiz şu oyunsa, niye bu kadar konuşuyoruz, uğraşıyoruz diye felsefik sorulara giriyordum :)

şimdi bakıyorum.taraftar hemen adapte olmuş, takımı eleştiriyor. bizim insanımız çok çabuk unutuyor gerçekten.o yüzden ne ders alıyoruz, ne şükretmeyi biliyoruz.biraz sakin olmak ve işi ehline bırakmak lazım.o kadar sıkıntıdan sonra şimdi mutlu olma zamanı.

Zurawski
19.09.2014, 19:38
şadamın bir futbol karakteri var.bunu da takımına yansıtıyor.sahada ne oluyor, ne bitiyor anlayabiliyorsun. hangi oyuncu niye oynuyor, ne yapıyor çok belli.bak bu hafta buna çalışmış çocuklar diyebiliyorsun.

ben şu 2, 3 sene içinde öyle maçlar izledim ki, ne yapıyoruz, niye o sahaya çıkmışız hiçbir şey bellli değildi. yani eninde sonunda göreceğimiz şu oyunsa, niye bu kadar konuşuyoruz, uğraşıyoruz diye felsefik sorulara giriyordum :)

şimdi bakıyorum.taraftar hemen adapte olmuş, takımı eleştiriyor. bizim insanımız çok çabuk unutuyor gerçekten.o yüzden ne ders alıyoruz, ne şükretmeyi biliyoruz.biraz sakin olmak ve işi ehline bırakmak lazım.o kadar sıkıntıdan sonra şimdi mutlu olma zamanı.

katılmamak elde mi. sorun bu desteğin kaybettiğimiz kötü gittiğimi zamanlarda da verilmesi. trabzonspor sistem takımı olacaksa bunu Vahid hoca yapabilir.

yaptırdığı transferler içerisinde şunu asla oynatmaz dediğimiz birisi var mı? yabancı sınırlaması kalksın diyoruz şu anda. neden %100 tutturduk yabancı transferinde. bu da Vahid Hoca sayesinde.

taraftar her zaman arkasında olmalı. şahsen ben kötü de gitse takım, bu mücadele ve sistem anlayışıyla bu takımı ve hocayı sonuna kadar desteklerim

Harun
19.09.2014, 19:59
Şİmdiye kadar yaptığı her işi başarılı buluyorum.Umarım böyle devam eder.