PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılgınlık Yok! Şampiyonluk Yürüyüşümüz Devam Ediyor! Desteğe Elini Uzat!

Sayfa : [1] 2

cyberentalpi
30.01.2011, 20:59
Şu an bize en çok kaos zarar verir.
Ve inanin tüm rakipler bunu istiyor
Maçı çok kotu oynayarak kaybetmiş olabiliriz. Hala lideriz.

Gelin takımımızı Trabzonda karşılayalım. Onlara güvenelim.
Futbolcularımız hakkında kişisel bile kötü yorum yapmayalım.

R

UğuR
30.01.2011, 21:00
Aynen öyle 2 puan farkla lideriz...
Kaybedilmiş hiç bir şey yok.....

bkandil
30.01.2011, 21:02
Bir beraberlik, bir yenilgi ile kıyameti koparıyoruz...

Hala lider biz değil miyiz, hala ipin ucu elimizde değil mi...

Yaygaranın alemi yok, desteğe devam. Ne olacaksa bu hocayla, bu oyuncularla olacak...

Mehmet S. Pervan
Takımımıza biz sahip çıkıyoruz zaten. Önemli olan adam gibi bi yöneticinin çıkıp sahip çıkması. Ne kadar centilmen olduk biz eskiden böyle değildik hiç bir yönetici hakemler hakkında en ufak bir yorum yapmıyor. Başkanın istifa etmesini istiyorum ya da bırakmasını sezon sonunda tabiki.

Burak DERELİ
Takımımızın her zaman arkasındayım
yensekte yenilsekte
-----------------------
ama yenilmekte çok üzücü yav hemde böyle olur olmak goller yiyince

cyberentalpi
30.01.2011, 21:03

Yaygaranın alemi yok, desteğe devam. Ne olacaksa bu hocayla, bu oyuncularla olacak...

Kesinlikle oyle. BMN Trabzon goreve. Takımımızı karşılayalım

yyigitt
30.01.2011, 21:04
Takım sanki galip gelmiş gibi coşkuyla karşılanmalı Trabzonda hala fenerle 4 bursa ile 2 puan fark var ve Bursa Trabzon'a gelecek.

Hürgün Aygün
Evet bu akşam Fenerbahçe'ye deplasmanda 2-0 yenildik.Hatalarımız yok muydu vardı hem de çok.Maç öncesi ne güzeldi oysa inançlıydık hatta yenilsek bile takıma destek vereceğimizi belirtiyorduk.

Fenerbahçe maçı bitti tepkiler yağıyor,Şenol hocaya dahi seviyesizce küfürler yakışmadı.Eee biz değil miydik hep destek tam destek diyen?Biz değil miydik takıma sürekli destek olarak moral veren?Ne oldu birden.

Bugünkü maç bizim için önemliydi tabiki Fenerbahçe için ise çok önemliydi.Yenildik ne oldu Fenerbahçe ile fark dörte indi,Bursaspor ile ise ikiye indi.Şenol hoca geldiğinde takım sürünüyordu geldi 1 Türkiye Kupası ve 1 Süper Kupa kazandık ovv ne güzeldi değil mi her şey bir maç kaybedince köstek mi olucaz takıma?Hem de bu zorlu süreçte.Bize ne fayda sağlar takımımızı yuhlamak,köstek olmak.Hala lideriz arkadaşlar,abiler hala lider bu teknik ekibin,kadronun çok emeği var destek verelim moral olalım bu zorlu süreçte biz değil miyiz hep destek olcak haydi!!!!!!!!!!!

HEP DESTEK TAM DESTEK!

|Hürgün Aygün

yigits
Sitenin girişine introya bence şu anki puan tablosu konulmalı.Her giren bu durumu hatırlamalı ve takımın aslında "kötü günler" yaşamadığını anlatılmalı.

KARAGOZLUM
Sonsuza dek Trabzonum isterse hic sampiyon olmasin!

Deniz Telci
30.01.2011, 21:05
Başlığı açanı tebrik ediyorum.
Manisa maçının ardından bir maç daha kaybettik.
15 Maç daha sabredelim. Moralleri bozmaya gerek yok.
Şimdi destek zamanı. Kostek değil..

mehmets61
30.01.2011, 21:05
desteğe devam tabiki.

Salih Kara
30.01.2011, 21:06
Takım karşılanacak diye birşey duydum? Var mi böyle bir durum arkadaşlar?

Hürgün Aygün
30.01.2011, 21:07
editttttttttt

Suha
kesinlikle katılıyorum, herkes gbi bnde şoktayım, ama moralimizi yüksek tutmak gerekir, 4 puan öndeyiz kaosa gerek yok.

tslionur
iyi 15 maçı alalaım bize yeter ama yeter ki alalım gelsin şu şampiyonluk

macka61
30.01.2011, 21:10
her zaman takımımın yanındayım ben Trabzonu iyi gün için sevmedim kötü gün içinde sevdim evet elimizde büyük bir avantaj vardı kayboldu şimdilik fener ve bursayı ensemizde hissedecez ama bu değilki onlarda puan kaybedecek elbet nlarda puan kaybedecek

macka61
30.01.2011, 21:11
çok doğru yazmışsınız uşaklar şimdi destek zamanı

Suha
30.01.2011, 21:13
yaw şu trabzonlu olupta feneri tutan akraban varsa katil olmak elde değil ya..ben maçı kaybettiğimize üzüldüm çünkü futbol adına bir şey koyamadık, ama katil olmak elde değilya..bidaha evde maç izlemiyecem

AYYILDIZ
30.01.2011, 21:16
Destege devam baska Trabzonspor yok.

Kaya
30.01.2011, 21:17
Desteklemezsen pes etmiş sayılırsın!

Hürgün Aygün
30.01.2011, 21:18
Desteklemezsen pes etmiş sayılırsın!
Sadece pesdeğil,ihanet etmiş olursunuz!

Suha
30.01.2011, 21:19
iyiki trabzonsporluyum..ne mutlu tarbzonsporluyum diyene..trabzonlu olması şart değil, ankaralı yozgatlı olupta trabzonumu tutatn herkese kucak dolsu selamlarr..

Çağatay_
30.01.2011, 21:21
Hep destek tam destek !

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 21:26
Konuyu ben açacaktım benden erken davranmışsın...

Bu takım destek ister. Fener'e 9, Bursa'ya 5 puan fark atan bu takım... Rakamlar 3 aşağı 5 yukarı değişti diye küsüp gitmek bize yakışmaz. 27 yıllık özleme yakışmaz. Yendiler. 2. yarı başlarken 9 puan geridelerdi şimdi 4 puan... Bakın onlar 4 puan gerimizdeler diye şampiyonluk şarkıları söyleyebiliryor. Peki biz 4 puan önlerindeyken neden moralimizi bozalım ?

Hasan61
30.01.2011, 21:27
Ne bitmesi yahu...
Daha 3 yenilgi 1 beraberlik hakkımız var ki lig böyle sürerse puan barajı daha da düşecektir.
Ayrıca Fenerbahçe yine şampiyonluk adayı olamayacağını göstermiştir.

Ilelioglu
30.01.2011, 21:27
Hep destek tam destek...!

;):)

Kaya
30.01.2011, 21:29
Pes Etmek Yok! Şampiyonluğa Yürüyüşümüz Devam Ediyor! Desteğe Elini Uzat! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27949)

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 21:30
Fenerbahçe top oynamadı sadece istedi. Yani bizden çok istedi. Bu maçın gazıydı aldılar geçti... Onlar hala çok kötü bir takım...

TameRHan
30.01.2011, 21:31
evet 15 maç daha var.1 puan bile olsa ligi ilk sırada bitirmek önemli.illaki rakiplerle aramızda fark olacak diye bir durum yok.
moral bozmak yok.desteğe devam!

karayamayman
Ne güzel açılmış böyle bir başlık...

Sonuna kadar destek...Mümkünse Trabzon'da havaalanında karşılama...............

Yiğit SARI
Henüz 2. mağlubiyetimizi aldık. 2 yav 2 neyi ders ediyoruz ?

Şimdi gidip Antalya'ya puan kaybederseler umutsuzluğa kapılabiliriz o ayrı

Çağatay_
Takımı Trabzon'da karşılayın !

Bu takım bizim hasretimizi sonlandıracak !

BDiler61
Hala yapabiliriz panik yok sadece desteğe devam ders çıkaralım yolumuza devam edelim.

Tayfun Aydın
Giray Kaçar Tayfun Cora ve Cale kadro dışı Trabzonspor şampiyon

Kaya
30.01.2011, 21:32
Pes etme Trabzonsporlu!

Sen sahip çıkarsan düzelecek her şey!

Vazgeçmeyin!

Gümüshane
Sadece bir Mac kaybettik..

Alp Yavuz 13
sadece maç kaybettik başka şeylerimizi kaybetmedik diğerleri gibi işte bizi diğerlerinden ayıran özellik takımımızı güzelce karşılayın çünkü şampiyonluğa az kaldı !!!!!!!!!!!!!!

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :sevinç:

Abdülkadir Kılıç
Fener haftaya takılmaya başlar. Bu maç genel olarak iyiydiler. Haftaya yine Alex'in ayağına bakarlar ama Alex bu maçtan sonra 5 hafta kendine gelemez.

Asi Çaykaralı61
Taraftar dediğin her zaman takımının yanında olur.Bugün yenilmiş olabiliriz.Ama Şükürler olsun ki hala Lideriz.Şu anda hala herşey bizim elimizde.Taraftar dediğin iyi günde kötü günde her zaman takımının yanında olur.Eğer en kötü bu günümüzse ben genede TRABZONSPOR'luyum

Mellih
30.01.2011, 21:33
deminden beri yorumları okuyorum maç konusunda..
bumalubiyet bizi karıştırmaya yetmiş.
biri hakeme biri giraya, biri diyo tayfun niye girdi, diğeri engin burak gidiyo..

bunlar olabilir. fenerbahçe bizi evinde 2-0 yendi. bence çok da güzel bi oyun oynadılar..
sadece bi avantajı kaybettik.. bugün beşiktaşta çok büyük bi avantajı kaybetti mesela.

bizim için işler her zaman zordu, bundan sonrada zor olacak. zor kısmı lider tamamladık. kalan zor kısmıda lider tamamlıcazz..

Hasan Algan
aynen takım karşılanmaya gitmel ve moral verilmeli bence de ...

art(w)in
kimse kusura bakmasın ama biz istediğimiz kadar inanalım, futbolcular inanmadıkça hiçbir şey olmaz. ben bu futbolculara inanmıyorum artık.

Murat Engin Akyüz
herkes bu takımın neler yapabileceğini hatırlamalı,bilmeli ve ona göre destek vermelidir.unutulmamalıdır ki bu takım 43 puanla hala liderdir ve ipler bizim elimizdedir.herkes inanmalı ve sonuna kadar destek vermeli,pes etme zamanı değil destek zamanıdır.

Yiğit SARI
Şampiyon Olacağız !!

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 21:34
kimse kusura bakmasın ama biz istediğimiz kadar inanalım, futbolcular inanmadıkça hiçbir şey olmaz. ben bu futbolculara inanmıyorum artık.

Neden ne değişti ? Seni lider yapan adamlar bunlar değil mi ?

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 21:35
En büyük sınavımızla karşı karşıyayız ya bu takımı ayağa kaldıracağız ya hep beraber çökeceğiz yılmak yok Sonuna Kadar Devam Şampiyon Olmalıyız ve Olacağız.

Hasan61
Sadece sene sonu oluşacak puan farkı azalıyor,biraz da heyecan yükseliyor.
2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR

sahtepass
Hep destek tam destek !

Uğur Ö.
Futbolcular inanmadıkça taraftar inansa ne olacak

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 21:36
Trabzon'lu !!! Karşılamaya HAYDE...

Ahmet Öztürk
Şu an bize en çok kaos zarar verir.
Ve inanin tüm rakipler bunu istiyor
Maçı çok kotu oynayarak kaybetmiş olabiliriz. Hala lideriz.

Gelin takımımızı Trabzonda karşılayalım. Onlara güvenelim.
Futbolcularımız hakkında kişisel bile kötü yorum yapmayalım.

R

Ne zaman geliyor takım ?

sigsauer16
adamları gecen sene sampıyonluktan ettık 28 yıllık ozlemlerıne yıne gecıt vermedık hemde ezerek:D bı 3 puanın lafı olmaz
SAMPIYON TRAZBZON

Ilelioglu
Futbolcular inanmadıkça taraftar inansa ne olacak

Biz inandiracagiz onlari...!

;)

KemaL_Ts
Hep destek tam destek !!! 2. maglubiyetimiz aldik arkadaslar.. hayde el ele devam !

Samet Berber
Şu fener şampiyon olsun , daha futbol demem .

Önemli olan bizim ne yapacağımız .

Gamze
30.01.2011, 21:37
Vazgeçen vallahi de, billahi de bizden değildir.
Benim "biz"imin içinde onlar yok!

Havlu atan kenara çekilsin, inanmayan haftaya stada gitmesin!
Bu takımı yalnız bırakacaklar Trabzonsporluyum demesin!

Hatayı görmekle, bu güzelim takımı ve geleceğini görmezden gelmek arasındaki farkı bilmeyenler takımdan elini eteğini çeksin!

Yarın rakipler puan kaybedip Trabzonsporum yoluna devam ederken "şampiyonnnn" diye geri vites yapacak olanlar boşa sevinmesin!

Yalnız bırakacaksan, köstek olacaksan:

Vallahi de, billahi de bizden değilsin!

* *

Ben inanıyorum.
Trabzonsporlu saflığıyla "şampiyon olacağız" diyorum.
Kötü de olsak, kaybetsek de söylediğimiz, inandığımız gibi... 26 senedir bağırdığımız gibi.
Şampiyon Trabzonspor diyorum.

Olmasın... Olmasa ne yazar?
Ne kaybederim?

Enayilikse bu futbolun enayisi olayım arkadaş... Olayım yahu!

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 21:38

Ancak eksik olan yerlerde görülmelidir.
Gölgede kalan yerlere GÜNEŞ vurmalı, yoksa o bölgelerde kurbağalar bağırır.

Başlığımıza aynen katılıyorum.
Kendisine çeki düzen vermesi gerekenler de vermeli bence.
Başta COLMAN

altinkaya08
Her zaman tam destek.Öyle büyük tamızki 2 haftada 1 puan aldık ama halen 2 puan öndeyiz.

bordo61
Desteksen hiç bir şey

Desteklemezsen çok şey kaybedersin.

Şimdi Destek zamanı

bordoylamavi
30.01.2011, 21:40
durum iyi değil. pollyanacılık oynayacağımıza sorunlara çözüm bulmak lazım. bunu da yapacak kişiler biz değiliz. hoca dır. ama bize düşen sabırlı olmak ani tepki vermemek. karşılama komik olabilir. futbolcular kendileriyle dalga geçtiğimizi düşünebilir. düşünsenize onların yerinde olsanız böyle bir karşılama size de saçma gelmez mi. abartmadan edemiyoruz bazı şeyleri. zaten haftalardır şampiyon luk planları yapıyoruz daha kaç hafta var .
lütfen 96 ya dönmesin bu iş

Ahmet Öztürk
Ne zaman geliyor bu takım bilen yok mu ?

Emrullah
Ha şöyle devam edelim. Forumda genel havayı çok kötü bulmadım. Birşeyler değişiyor demekki.

Bir sürü eleştiri yapılabilir. Şenol Hoca eleştirilebilir. Şimdi eleştiri zamanı değil. Biraz susup takımı destekleme zamanı, en azından köstek olmama zamanı.

Yiğit SARI
30.01.2011, 21:41
Sadece avantaj yitirdik şampiyonluğu değil. Desteğe devam

Yiğit Gayretli
Havaalanını imkanı var ya da yok, sessiz bırakan olursa küçücük bile bir hakkım varsa eğer helal etmiyorum...

35deniz
hep destek tam destek ınanın ızmırde olmasam bende ıstanbuldan yolcu eder yada trabzonda takımı karsılar sevgı gosterılerınde bulunurdum

her seyden cok antalya macında stadı doldururdum

art(w)in
Neden ne değişti ? Seni lider yapan adamlar bunlar değil mi ?

maçı kaybedebilirsin ama bu kadar ruhsuz oynamazsın! köstek olmayacağız tabii ama ben inanmıyorum artık. sadece susuyorum.

bordolumavi
kımse yorum yapmadan o öyleydı bu boyleydı su soyle olmalıydı gıbısınden fıkır yurutmeden sadece ve sadece takımı karsılamak ıcın bı seyler yapmalı,elımde olsa trabzondakı taraftarlarımıza yalvarıcam şu takımı karsılayın ark lar....

Ilelioglu
30.01.2011, 21:42
Sadece bir maglubiyet aldik belki ilerleyen haftalarda liderligi kaybedecegiz.

Daha dik daha inancli durmaliyiz...!

El ele vermeliyiz...!

Hayde hep beraber...!

;)

Uğur Ö.
30.01.2011, 21:44
Bir şampiyonluk ulan lanet olası bir şampiyonluk nekadar zor olabilir...

Olun şampiyon heykeleniz dikilecek.Okadar...

Hüseyin İlkin
30.01.2011, 21:45
Lider geliyor, lideeer.:meşale2:

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 21:46

Ancak gölgelere de GÜNEŞ vurmalı, Oralar gölge kaldımı böyle dengeler bozulur.

Başta GÜNEŞ Hoca,

Sonrasını sıralayalım.

COLMAN Efendi,
BURAK Efendi,
YATTARA Efendi,
GİRAY Efendi,
TAYFUN Efendiler, kravatılarını takmayı unutmuşlar. Eskiden böylemi idiler.

UMUT Bey,
SELÇUK Bey, Neler oluyor sizlere, hani imzalardaki küskünlüğümüz mü devam ediyor.

Neler oluyor Trabzonspora,
Çok acil KONYA TORKU dan iki defans, bir orta saha transfer komitesi futbolcu almaları lazım.

Böyle şampiyon olamayız.
Hele orta sahaya acilen bir Ankaragücünden GÜVEN alınmalı. Yoksa giddi gidiyor com'a dönecek Trabzonspor.

ziyaretci
inadina 7..................................

Oruç
İnanmayan bıraksın bu takımı. Hatalı birilerini arayacaksak eğer önce kendimizden başlamamız lazım.

Ben hala inanıyorum. Şampiyon olacağız Allah'ın izniyle. Kötü bir dönem geçiriyoruz yalnızca.

Hasan Algan
30.01.2011, 21:47
bu hfta eleştirilecek tek nokta takım gibi olmayışımızdır.. fakat haftalardır o kadar yoğun baskı ve o kadar büüyk senaryolar yazılıp çizildi ki bu takımımızı malesef etkiledi.. bizler taraftar olarak bil etkilendik.. ilk sinyalleri ankaragücü maçında verildi.. burakın yuhalanması kadar gereksiz bir hareket olamazdı.. tamam burak son birkaç haftadır kötü.. açıkçası şenol hoca da bu baskıdan bence etkileniyor ki etkilenmemesi mümkün değil.. nitekim o da insan.. bizler taraftar olarak bu takıma inandık ki bu takımdır bizi buraya taşıyan bize bu inancı veren.. şimdi arı yolda koyvermek bize yakışmaz.. bu takım sadece inanca ve desteğe ihtiyaç duyuyor şuan.. lig başından beridir berbat bir oyunla hedeflerinden tam olarak uzaklaşan fenerbahçe bir maçla şampiyonluk edalarına girdi.. bu sadece ve sadece inancın ve katıksız desteğin ürünüdür.. aynısını biz yapmadığımız sürece şampiyonluk hayal olur.. koşulsuz ve katıksız desteğimiz sürmelidir..

Barış Burak
30.01.2011, 21:48
çıkarın kağıtoları yazılı yoklama yapıyorum.

ah şenol hoca bu yapılırmı.şenol hoca iyice saçmalamaya başladı.burak,ne kazma adamsın.umutun bu takımda işi yok. colman ne zaman işe yarayacaksın.engin şaşırma sabrımızı taşırma.

yukarıdaki cümlelerin herbirini yorumlayınız.eğer yaptığınız yorumların hepsi,yukarıdaki yazdıklarıma zıt düşünceler ise,ve ortak payda olarak NE YAPARSAN YAP SENİNLEYİZ diyebiliyorsanız,lütfen BURDA deyiniz.

amerikalılar çok kullanır: no pain.no game. yani acıyoksa oyun yok.biraz daha anlam katarsak.acı çekmeden başarının tadı çıkmaz.

mesela hanginiz,sırat köprüsünü geçmeden cennete gideceğini sanıyor? veya sırat köprüsünü geçmeden cehenneme razı olan var mı aranızda? düşüneceğiniz tek şey şu olsun.iyi günde seviniyorsam kötü gündede destekleyeceğim.destekleyecekseniz eğer,yazılı kısmından yoklama kısmına geçiyorum.

kendini hazır hissedenler BURDA desinde,safımızı ona göre sıklaştıralım.

KemaL_Ts
30.01.2011, 21:48
Bir şampiyonluk ulan lanet olası bir şampiyonluk nekadar zor olabilir...

Olun şampiyon heykeleniz dikilecek.Okadar...

Iste bu bakis acisi futbolculari baski altina sokuyor.. biraz rahat olmaliyiz.. futbolcular gibi her maci tek tek düsünelim, sampiyonlugu simdilik birakin bir kenara, antalya mac organizasyonunu düsünelim..

Tayfun Aydın
30.01.2011, 21:49
Maçtan önce dediğim şuydu fenev bizi yener haftaya deplasmanda puan kaybeder biz Antalya yı yeneriz puan farkı gene artar.Ama biraz kendimize gelmemiz lazım.İyi ki bu maç 2. hafta oynandı.

Murat'
30.01.2011, 21:49
Moralimiz bozuldu mu, bozuldu.

Ancak şampiyonluk yolunda önce olan taraf hala biziz.

Desteğe devam, umarım bu mağğlubiyetten gerekli dersler alınır.

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 21:50
İnanmayan varsa köşesine çekilsin bir zahmet. Gölge etmeyin başka ihsan istemez...

Tayfun Aydın
30.01.2011, 21:51
Antalya maçını izlemeye gidecek arkadaşlar lütfen gitmesinlar. lütfen 32 yaşına girecem şampiyonşluk göremedim.Bağırıp takıma destek olacak adam gitsin maça.

Burak TOSUN
30.01.2011, 21:52
Arkandayız TRABZONUM

Hotaman
Desteği geçtim,
Rica ediyorum felaket tellalığı yapıp germeyin insanları!
Köstek olmayın, inanmıyorsanızda inanları yollarından alı koymayın!

Yiğit Gayretli
Param olsa kalkar giderdim şu Antalya maçına... Çekirdek çitleyeceklerin artık hiç yeri o statta...

Burak TOSUN
30.01.2011, 21:53
Yeter ki formanızı terletin. Biz zaten sizin peşinizden geliriz!

bordolumavi
30.01.2011, 21:55
hala takımı karsılamak ıcın net bı organızasyon yokmu sıte yonetımınden yada taraftar gruplarından bu konuyla ılgılı net bırsey yokmu

Semih Aydın
Ben güveniyorum takımıma daha 2.'yi kendi sahamızda yeneceğiz Allah'ın izniyle ve genel anlamda da fikstürümüz çok zor değil Beşiktaş'ın ne kadar rezil bir takım olduğunu gördük bugün Galatasaray zaten kötü gidiyor ve diğer kritik Kayseri maçı kendi Avni Aker'de. Kendi evimizde her türk takımını yenebilecek güçteyiz, ligin ilk yarısında kanıtladık bunu.

Bu sezon şampiyon Trabzonspor o-la-cak. ;)

AYYILDIZ
+1967 destege devam.

art(w)in
çıkarın kağıtoları yazılı yoklama yapıyorum.

ah şenol hoca bu yapılırmı.şenol hoca iyice saçmalamaya başladı.burak,ne kazma adamsın.umutun bu takımda işi yok. colman ne zaman işe yarayacaksın.engin şaşırma sabrımızı taşırma.

yukarıdaki cümlelerin herbirini yorumlayınız.eğer yaptığınız yorumların hepsi,yukarıdaki yazdıklarıma zıt düşünceler ise,ve ortak payda olarak NE YAPARSAN YAP SENİNLEYİZ diyebiliyorsanız,lütfen BURDA deyiniz.

amerikalılar çok kullanır: no pain.no game. yani acıyoksa oyun yok.biraz daha anlam katarsak.acı çekmeden başarının tadı çıkmaz.

mesela hanginiz,sırat köprüsünü geçmeden cennete gideceğini sanıyor? veya sırat köprüsünü geçmeden cehenneme razı olan var mı aranızda? düşüneceğiniz tek şey şu olsun.iyi günde seviniyorsam kötü gündede destekleyeceğim.destekleyecekseniz eğer,yazılı kısmından yoklama kısmına geçiyorum.

kendini hazır hissedenler BURDA desinde,safımızı ona göre sıklaştıralım.

o dediğin "no pain no gain" kardeşim. acı yoksa gelişme yok demektir. burak bir maçta kötü olabilir, engin'de bir maçta kötü olabilir, hatta tüm takım kötü olabilir hatta maçta kaybedilebilir ama böyle ruhsuz oynanmaz. futbolcular da sahada hiç acı çekiyorlarmış gibi gözükmüyorlardı hiç. bir tek "engin" kendini yırtıyordu ve üzülüyordu.

Mahmut Demir
30.01.2011, 21:56
Bugün fener taraftarını gördükten sonra Antalya maçına çekirdek çıtlatmaya gidecek adam hiç gitmesin! Bu takıma inanmayan gitsin!

Suha
30.01.2011, 21:56
sonuna kadar güveniyorumm..bu takıma yapılacak en büyük kötülüğü yapmayın..herkes bizi kıskansın sonuna kadar destek

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 21:57
Öz eleştiri yapılması lazım,
Yoksa şampiyon o la ma yız,
O kadar.

TRABZONLU_TS
30.01.2011, 21:58
Gurbette Bordo Mavi olmAK bambASKA bir güzellik. Belki Trabzonda olsAK böyle koymaz bana yenilmek. Ama rakip takimin taraftariyla maci izlemek ve onlarin gol sonrasinda haykirmalari kadar beni yaralayan bir sey yok. Sunuda gördümki bugün bjkliside gsliside feneri destekliyordu. Bizim bizden bASKa dostumuz yok. Üzülmedim desem yalan olur ama benim üzülmem degil, yanimda getirip beraber maca baktigimiz kücük kARDESlerimizi teselli etmek icin üzüntümü icime attim ve onlari teselli etmeye calistim.
Sonuc olarak hernekadar bugünkü maci haketmediksede LIDERIZ.!
Önümüze bakmamiz gerekiyor ve en büyük destegi biz taraftarlar vermemiz gerekiyor. Surdan ricam Trabzondaki kardeslerimiz lütfen takimimizi hAVaALANINDA KARSILAYALIM VE YANLARINDA OLDUGUMUZU HISSETTIRELIM. Pes etmek yok...

Yiğit Gayretli
Trabzon'lu; takımı karşıla, antrenmana git, stadı inlet. Takımına sahip çık !

inadına_Trabzon
150-200 taraftar şu takımı meşalelerle çiçeklerle karşılasa gece ne güzel olurdu. Moral olurdu.

35deniz
ınatla hep destek tam destek

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 21:59
Bu takıma güvenip sahip cıkmalıyız hala lider bu takım arkadaşlar inişli cıkışlı günler olur önemli olan sezon sonu kupayı kaldırmaktır bu takım bunu yapabilecek kapasitesi var

Gökçebey
İnancını yitirenler önümüzden çekilsin.

pReN@_61
Elbette desteğe devam edeceğiz...

İsmail Coşgun
30.01.2011, 22:00
Sadece kredimizi tükettik...

Hiç birşey bitmiş değil!

İ-NA-NI-YOR-UZ!!!

gokhan_61_
30.01.2011, 22:00

AYNEN!!! :alkış:

Suha
30.01.2011, 22:01
Bugün fener taraftarını gördükten sonra Antalya maçına çekirdek çıtlatmaya gidecek adam hiç gitmesin!

kardeşim bunu söyleyince tepki olarak görülüyo bazen..ama gerçekten bizm trabzondaki tribünler çok kötü..herkes ayrı telden bağırıyorr..herkes tek vücut olmalı..

demiradam57
30.01.2011, 22:01
Lig çok uzun bir maraton.Önümüzdeki 5 maçta seriyi yakaladıkmı işlem tamam.tekrar havaya gireriz.YILMAK YOK YEDİYE DEVAM...

Mustafa YILMAZ
30.01.2011, 22:03
bu takıma en çok zararı veren avni aker'e gelen seyircidir taraftar demiyorum çekirdek çıtlatıp maçı izleyen arada küfür ederek ıslıklayarak ses çıkartan seyircidir !.

sonra birleşmeyen taraftar gruplarıdır. artık şuna inanıyorum tamamen kendi menfeatlerine çalışıyorlar bu taraftar grupları başka bir izahı yok bunun çünkü birleşin toplanın maratonun orta yerine bak bakayım daha çekirdek çıtlatan kalıyor mu ama nerdee yazık vallahide yazık billahide yazık. bu sözüme alınmasın kimse stada gidip sesi kısılıncaya kadar bağıranlar için demiyorum o gruplardan kastım reislerdir. çok mu zor be kardeşim şu takım için birleşmek tek ses olmak ondan sonra biri başka bağırır öteki başka yeni bir beste bile üretemiyoruz hep başkalarının bestelerini söylüyoruz.

takım için söyleyecek pek söz yok çok iyi bir ilk yarı geçirdik bi yerde form düşüklüğü olacaktı illa ki şuan onu yaşıyoruz sağlık olsun kaybetmekte var kazanmakta yine toparlarız yeter ki oynayan oyuncu avni aker'de arkasında desteği hissetsin şuan bir çok oyuncumuz acaba hata yaparsam ıslıklanır mıyım diye kuşku bile duyuyordur ! birde ezik dediğimiz adamların taraftar desteklerine bakın bursa bile bizden daha iyi bu konuda kimse kendini kandırmasın.

her şeye rağmen bu sene şampiyon olacağız bunun ötesi yok. iyi bir kadromuz var şuan hala lideriz.

ama

TARAFTAR GRUPLARI ARTIK BİRLEŞSİN ALLAH'INIZ KİTABINIZ VARSA BİRLEŞİN YETER ARTIK DA.

önceden cehennemdi avni aker sadece tezahurat değil anlık tepkilerde ingiliz tribünleri gibiydik rakibi etki altına alıyorduk şimdi oyuncumuzun ayağı kırılsa ses çıkmayacak nerdeyse stattan. lanet olası 96

maçı taraftar mı oynuyor futbolcular oynuyor diyenler varsa insanı gösteren et ve kemiktir ama ayakta tutan ruhtur.

Hasan Algan
30.01.2011, 22:03
bugüne kadar hiçbir antrenmana gitmedim.. eğer nasip olursa salı yada çarşamba idmana gideceğim.. muhtemelen yarın izinli olacaklardır..

Özcan DUMAN
30.01.2011, 22:05
Sadece iyi günde değil, böyle kötü günde de destek elbetteki.

Efendioglu
30.01.2011, 22:06
Şampİyon olamasanda İnadina trabzonspor

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:07
Trabzon'da yaşayan "ölüler" var... Eskiden diriltin onları diyordum, şimdi gömün diyorum...

Uğur Ö.
30.01.2011, 22:09
Artık bu taraftar grupları otursun konuşsun birleşsin sıktı artık.Herhalde bizim kadar taraftar grubu olan yoktur

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:14
Organizasyon yapın. Takım Trabzon'a dönmeden. 10 kişi bile gitse destek destektir...

selcukuzun
30.01.2011, 22:15
İyi iken herkes yanınızdadır. Zaman destek zamanıdır. Hala lideriz. Sadece avantajımızı kaybettik o kadar. Haydi Antalya maçına....

Yetkin Dil
30.01.2011, 22:16
Bu takım değil mi ilk yarı puan farkını açan, bu takım değil mi sevgi seliyle karşılanan..?
Bir galibiyet şimdi neyi değiştirir ki ?
Kaç kişi can verdi bu renkler aşkına ?
Kaç kişi canına kıydı ?
Şimdi soruyorum; şimdi destek zamanı değilse ne zaman destekleyeceğiz bu takımı,sadece galibiyet alınca mı?
Sadece iyi günde bu takımın yanında olacaklar varsa bu takımı bıraksınlar. Çünkü bu takım bize Bünyaminlerin,Serhatların,Mesutların emaneti onların emanetlerine hep sahip çıkacağız..

Ve benin desteğim hep sürecek bu gece de atkımı boynuma sarıp uyuyacağım o da uyuyabilirsem...

bordolumavi
30.01.2011, 22:18
takımın karsılamasıyla ılgılı hala kesın bırsey yokmu ark lar

Tolga Kurt
30.01.2011, 22:20
Trabzonlular Bu hafta Avniakeri Sarsın Öyle bir destek verin ki Türkiyede deprem etkisi yaratsın Avniaker değil Tüm Türkiye Sallansın boğazınız yırtılana kadar bağırın... Maddi durumum yerinde olsa Trabzona gelicem ama siz ordasınız YIKIN O STADI

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:23
Karşılayın şu takımı...

Barış Burak
30.01.2011, 22:25
pes eden yok ki zaten?

nerde kalmıştık?hadi bitirelim şu işi.

emre81
30.01.2011, 22:26
Gitmeseler mi diyorum acaba gidip yuhlayan homurdayan taraftar destekten çok köstek oluyor. Yukarıda arkadaşın temennisine katılıyor organize bir şekilde takıma destek diyorum. Unutmayın bu takım hala lider...

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 22:31
Hayde Trabzonsporlular bir kere de sürpriz yapın ve havaalanına gidin.

cyberentalpi
30.01.2011, 22:33
bu takıma en çok zararı veren avni aker'e gelen seyircidir taraftar demiyorum çekirdek çıtlatıp maçı izleyen arada küfür ederek ıslıklayarak ses çıkartan seyircidir !.

sonra birleşmeyen taraftar gruplarıdır. artık şuna inanıyorum tamamen kendi menfeatlerine çalışıyorlar bu taraftar grupları başka bir izahı yok bunun çünkü birleşin toplanın maratonun orta yerine bak bakayım daha çekirdek çıtlatan kalıyor mu ama nerdee yazık vallahide yazık billahide yazık. bu sözüme alınmasın kimse stada gidip sesi kısılıncaya kadar bağıranlar için demiyorum o gruplardan kastım reislerdir. çok mu zor be kardeşim şu takım için birleşmek tek ses olmak ondan sonra biri başka bağırır öteki başka yeni bir beste bile üretemiyoruz hep başkalarının bestelerini söylüyoruz.

takım için söyleyecek pek söz yok çok iyi bir ilk yarı geçirdik bi yerde form düşüklüğü olacaktı illa ki şuan onu yaşıyoruz sağlık olsun kaybetmekte var kazanmakta yine toparlarız yeter ki oynayan oyuncu avni aker'de arkasında desteği hissetsin şuan bir çok oyuncumuz acaba hata yaparsam ıslıklanır mıyım diye kuşku bile duyuyordur ! birde ezik dediğimiz adamların taraftar desteklerine bakın bursa bile bizden daha iyi bu konuda kimse kendini kandırmasın.

her şeye rağmen bu sene şampiyon olacağız bunun ötesi yok. iyi bir kadromuz var şuan hala lideriz.

ama

TARAFTAR GRUPLARI ARTIK BİRLEŞSİN ALLAH'INIZ KİTABINIZ VARSA BİRLEŞİN YETER ARTIK DA.

önceden cehennemdi avni aker sadece tezahurat değil anlık tepkilerde ingiliz tribünleri gibiydik rakibi etki altına alıyorduk şimdi oyuncumuzun ayağı kırılsa ses çıkmayacak nerdeyse stattan. lanet olası 96

maçı taraftar mı oynuyor futbolcular oynuyor diyenler varsa insanı gösteren et ve kemiktir ama ayakta tutan ruhtur.

Bu mac icin Fb taraftar gruplarının birlestigini hatirlayalım

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:34
Kim varsa takım benim takımım diyen. Kalksın havaalanına yolculuk var...

Hami_41
30.01.2011, 22:37
foxx61 tarafından yazılan
Bende seninle aynı fikirdeyim...

Mahmut Demir
30.01.2011, 22:37
Abi şu forumda karşılama işi bize düştü heralde. Hayden kalkın Trabzon'a gidiyoruz!

Hami_41
30.01.2011, 22:38
AYNEN!!! :alkış:

Kim varsa takım benim takımım diyen. Kalksın havaalanına yolculuk var...

:alkış::alkış::alkış:Siz varya adamsınız keşke istanbulda veya trabzonda yaşıyor olsam :mad:

zafercalikoglu
30.01.2011, 22:38
trabzon basını ve taraftarı destek olmaya devam edecek..

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:41
Takımdan evvel Trabzon'a varabileceğimiz bir sefer var mı ?

inadina61_08
30.01.2011, 22:43
Adımdan belli İNADİNA 61 inadina Şampiyon, hayde trabzon havaalanına varsın şımartalım varsın mücadelede eksik kalanları utandıralım yükselirken nasıl omuzlarımız iyice dikleştiyse omuz verdiysek şimdi de EL UZATMA ZAMANI HAYDE TRABZON HEP DESTEK TAM DESTEK...

Mahmut Demir
30.01.2011, 22:43
Takımdan evvel Trabzon'a varabileceğimiz bir sefer var mı ?
Bende ona bakıyorum şimdi. Yok böyle olmayacak. Bu taraftarla nereye kadar? Takım kaç uçağıyla gidiyo?

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 22:47
Bende ona bakıyorum şimdi. Yok böyle olmayacak. Bu taraftarla nereye kadar? Takım kaç uçağıyla gidiyo?

Bir fikrim yok. Ama gerekirse taraftar tesislerin önünde yatmalı. Futbolcuların kapısında sabahlamalı. Gösterilmeli taraftarın nasıl inandığı...

Ömer TOPAL
30.01.2011, 22:47
bir malubiyetle felaket tellallıgı yapan adamlar IP numaralarından tespit edilip sezon sonuna kadar karantina altına alınsın...Rakiplerin istediğini yapıyorlar..ne oldu ki ? hala lideriz ve biz istersek orda kalırız...İlk yarıdaki puanların fitre ve zaktını fakire fukaraya verdik o kadar..buraya kadar bu takım geldi..ve bundan sonrasınıda yapabilir..yeterki onlara destek olalım...evet karar aldım hafta sonu antalya maçına Trabzona geliyorum..tek başımada olsa bagırmaya desteklemeye....

Haluk Pehlivan
30.01.2011, 22:53
Rakibimiz beşiktaştı...

Haluk Pehlivan
30.01.2011, 22:54
Bundan sonrasıda bizim elimizde..

Hasan61
30.01.2011, 22:55
İçim inanılmaz derecede rahat.
Şampiyonluk kupası geliyor.Farkın ne olacağını merak ediyorum ben.

Haluk Pehlivan
30.01.2011, 22:57
Şampiyonluk insiyatifi artık TARAFTARIN ELİNDEDİR!

blackrain61
30.01.2011, 23:01
bir malubiyetle felaket tellallıgı yapan adamlar IP numaralarından tespit edilip sezon sonuna kadar karantina altına alınsın...Rakiplerin istediğini yapıyorlar..ne oldu ki ? hala lideriz ve biz istersek orda kalırız...İlk yarıdaki puanların fitre ve zaktını fakire fukaraya verdik o kadar..buraya kadar bu takım geldi..ve bundan sonrasınıda yapabilir..yeterki onlara destek olalım...evet karar aldım hafta sonu antalya maçına Trabzona geliyorum..tek başımada olsa bagırmaya desteklemeye....

Zihniyete bak. Sanki burada elestiri yapanlar Trabzonspor düsmani oluyor. Mesela 96´da yanlislar dile getirilmisti, o zamanda kimse kulak asmamisti, sonuc ortada. Elestirmek felakat tellagi degil. Zaten bu senol Günes ya da futbolcularin bizim elestirilerimizi dikkate aldigini sanmiyorum. Keske dikkate de alsalar. Zaten rakip istedigini aldi, önemli olan, bundan sonra ayni hatalarin yapilmamasi.

Yoksa her hatada, cok iyi oldu denilirse, hatalar dogrular olarak gösterilirse, bundan kim faydalanir?

Mesela Ankaragücü maci sonrasi: "Aglayacak degiliz" demisti. O aglayamabilir, ama benim ruhum kan agliyor.Icime sindiremiyorum.En azinda bir futbolcu böyle sey demeye hakki yok. Futbolcu istedigini cikip söyleyebiliyor, teknik direktör istedigini cikip söyleyebiliyor. Ama taraftar elestirmeye hakki yok.

Burada herkes icinden gecenleri söylüyor. Öyle olmazsa forumun amaci ne. O zaman hic kimse yazmasin. Ne övenler, ne de yerenler...

Bu arada lig sonuna kadar bir daha hicbir konu da foruma yaz yazmayacagim. Insallah hatalarda gözlerimizi yummak, sampyionlugu getirir. En cok sevinenlerden biri ben olacagim.

Hoscakalin

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 23:12
Bu mudur destek. Bravo vallahi bravo !

bariskaratas
30.01.2011, 23:13
takım kacta trabzona gidiyor.
kacta kalkacak ucak? bilen var mı?

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 23:23
Helal olsun sana Yiğit umarım senin gibi düşünen taraftarlarımız çoğalır da bu kısır döngü tersine döner İnadına Trabzonspor!!!

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 23:25
Evet facebooktan öğrendim havaalınana gidecekler var :) İşte budur

UNdocab
30.01.2011, 23:33
Hala 2 puanla liderim, Hala kendi işimi kendim görecek mevkideyim.
Varsayın ki bu hafta X takımla oynadık yenildik. Fener ve Bursa da maçlarını yendi.
E ne oldu haşimdi ne farkı var yani olur böyle şeyler, pişe olmaz. Trabzonda olaydım giderdim hava alanına takımımı karşılar moral verirdim.

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 23:37
Helal olsun sana Yiğit umarım senin gibi düşünen taraftarlarımız çoğalır da bu kısır döngü tersine döner İnadına Trabzonspor!!!

Sen de varsın abi. Ahmet de var Mehmet de. Biz milyonlarcayız. Oraya giden 100-200 taraftardan bizim aksimiz(yansımamız) olmalarını istiyoruz. Biz Olimpiyat'a 60 bin kişi giderken hiç itiraz etmedik...

inadına_Trabzon
30.01.2011, 23:39
Pes etmek mi ? o da ne ?

12 puan gerideki bjk acaba diyor

2 puan gerideki bursa kendini favori görüyor

4 puan gerideki fb şampiyon zannediyor

Sistemli oyun oynayan TRABZONSPOR mu pes edecek :)

İNADINA DESTEK , İNADINA TRABZON

15 Kaldı.

Sanmayın ki fener hep böyle oynayacak.Oynayamaz.iki maç daha böyle oynasın başta emre olmak üzere atar o kaslar.Bizim maça özel yırtındılar. Manisa maçında bile puan kaybedebilirler.

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 23:39
Sen de varsın abi. Ahmet de var Mehmet de. Biz milyonlarcayız. Oraya giden 100-200 taraftardan bizim aksimiz(yansımamız) olmalırını istiyoruz. Biz Olimpiyat'a 60 bin kişi giderken hiç itiraz etmedik...

Yiğidim sen 21 yaşındasın artık söz sizde siz güçlü olmalısınız tabii ki bizde varız ama bizim kuşağımız sadece iyi günde var siz her günde varsınız.

sessizkral_1
30.01.2011, 23:41
ne pes etmesi ya....en büyük favori biziz...

Tolga Kurt
30.01.2011, 23:42
00.20 de Uçak Trabzondaymış

Ömer TOPAL
30.01.2011, 23:43
Zihniyete bak. Sanki burada elestiri yapanlar Trabzonspor düsmani oluyor. Mesela 96´da yanlislar dile getirilmisti, o zamanda kimse kulak asmamisti, sonuc ortada. Elestirmek felakat tellagi degil. Zaten bu senol Günes ya da futbolcularin bizim elestirilerimizi dikkate aldigini sanmiyorum. Keske dikkate de alsalar. Zaten rakip istedigini aldi, önemli olan, bundan sonra ayni hatalarin yapilmamasi.

Yoksa her hatada, cok iyi oldu denilirse, hatalar dogrular olarak gösterilirse, bundan kim faydalanir?

Mesela Ankaragücü maci sonrasi: "Aglayacak degiliz" demisti. O aglayamabilir, ama benim ruhum kan agliyor.Icime sindiremiyorum.En azinda bir futbolcu böyle sey demeye hakki yok. Futbolcu istedigini cikip söyleyebiliyor, teknik direktör istedigini cikip söyleyebiliyor. Ama taraftar elestirmeye hakki yok.

Burada herkes icinden gecenleri söylüyor. Öyle olmazsa forumun amaci ne. O zaman hic kimse yazmasin. Ne övenler, ne de yerenler...

Bu arada lig sonuna kadar bir daha hicbir konu da foruma yaz yazmayacagim. Insallah hatalarda gözlerimizi yummak, sampyionlugu getirir. En cok sevinenlerden biri ben olacagim.

Hoscakalin

bir malubiyetle felaket tellallıgı yapan adamlar IP numaralarından tespit edilip sezon sonuna kadar karantina altına alınsın...

önce sen okudugunu anlama nezaketi göster, daha sonra ben eleştirine hayhay diyeyim...eleştiri yapanlara bir söz laf varmı yazımın içinde..felaket tellallığı yapanlar dedim...kimleri kasdettiğimide herkez anlamış ve alıntılamamış bile....Dikkatle oku ve öyle alıntı yap...Zihniyetimin her daim arkasındayım....

Yiğit Gayretli
30.01.2011, 23:45
Yiğidim sen 21 yaşındasın artık söz sizde siz güçlü olmalısınız tabii ki bizde varız ama bizim kuşağımız sadece iyi günde var siz her günde varsınız.

Bir Trabzonspor taraftarı doğumundan ölümüne kadar Trabzonspor'u her gün desteklemekle yükümlüdür. İtirazınız reddedildi :)

İleli
30.01.2011, 23:47
bu aksam sampiyonluga dahada inanmaya basladim...

Kader KORELİ
30.01.2011, 23:51
Arkadaşlar kulübü aradım. 22.45 de binmişler. Gece 12 de 12ye çeyrek kala inerler dediler.

Gidebilen gitsin, hayde..

sessizkral_1
30.01.2011, 23:51
bir malubiyetle felaket tellallıgı yapan adamlar IP numaralarından tespit edilip sezon sonuna kadar karantina altına alınsın...

önce sen okudugunu anlama nezaketi göster, daha sonra ben eleştirine hayhay diyeyim...eleştiri yapanlara bir söz laf varmı yazımın içinde..felaket tellallığı yapanlar dedim...kimleri kasdettiğimide herkez anlamış ve alıntılamamış bile....Dikkatle oku ve öyle alıntı yap...Zihniyetimin her daim arkasındayım....
ömerin demek istediği kodaman abilerin yönetimi indirme ve kendilerine yer açma isteğinden dolayı takımı eleştirmeleri..yoksa gerçek taraftar tabiki eleştirecek.....mesela bana göre bu maçta orta saha kesinlikle ceyhun colman ve selçuk la başlamalıydı..giray yerinede mustafa yumlu olmalıydı

Ahmet54
30.01.2011, 23:54
bu maglubiyetlerin bir yarari oluyor oda icimizdeki cürükleri ortaya cikariyor, skor taraftarlarini öne cikariyor..
ben inaniyorum ve takima güveniyorum o acidan inanmayanlar lütfen elestiri adi altinda umutsuzluklarunu bizlere empoze etmeye calismasinlar..

İsa
30.01.2011, 23:56
Bu kadro şampiyon olamazsa yönetim dışında kimseyi suçlayamam.

Kapasiteleri belli hepsinin...

Mellih
30.01.2011, 23:59
Şu 3 haftadan çok umutluyum..

20.Hafta
Trabzonspor-Antalyaspor
Bursaspor-Sivasspor
Manisaspor-Fenerbahçe

21.Hafta
Sivasspor-Trabzonspor
Eskişehirspor-Bursaspor
Fenerbahçe-Kayserispor

22.Hafta
Manisaspor-Trabzonspor
Bursaspor-Gaziantepspor
Beşiktaş-Fenerbahçe

eğer önümüzdeki haftalarda fenerbahçe ile olan 4 puanlık fark tekrar 7 ye 9 a çıkarsa bu sefer bizle maç oynamayacakları için çok şey ifade eden bi fark oluşur.. sonraki iki hafta bizim zorlu kayseri ve bjk(dep) maçlarımız var.

inadına_Trabzon
31.01.2011, 00:06
Şu 3 haftadan çok umutluyum..

20.Hafta
Trabzonspor-Antalyaspor
Bursaspor-Sivasspor
Manisaspor-Fenerbahçe

21.Hafta
Sivasspor-Trabzonspor
Eskişehirspor-Bursaspor
Fenerbahçe-Kayserispor

22.Hafta
Manisaspor-Trabzonspor
Bursaspor-Gaziantepspor
Beşiktaş-Fenerbahçe

eğer önümüzdeki haftalarda fenerbahçe ile olan 4 puanlık fark tekrar 7 ye 9 a çıkarsa bu sefer bizle maç oynamayacakları için çok şey ifade eden bi fark oluşur.. sonraki iki hafta bizim zorlu kayseri ve bjk(dep) maçlarımız var.

Evet 4 te 4 yaparsak bu iş biter. kimle oynayacaz bu 4 maçı ? Bizden güçsüz takımlarla. Almamız lazım.

lazibere
31.01.2011, 00:18
Futbol taraftarı olarak hayatımın en stresli haftasını geçirdim.. Bu akşamdan sonra ise daha rahatladım, sonucun bu şekılde olması elbette üzücü, ama Fener maçının geçmiş olması ve 2. haftada geçmiş olması şahsen benım için büyük bir yükten kutyulduğumun göstergesi..

^puan kabettik ama bir gerçek var kı hala Lideriz.. Varsayalım Lig yenıden başladı, ne yapalım...Şimdi rakiplerimizin birbirleri ile olan maçlara bakacağız...

Beşiktaş'ın kaybetmesi ise bir teselli...

Herşeye daha umutlu yaklaşın, Ya bu maçın 15. haftada olduğunu bir düşünün...

Musait zamanalrda bu maç ve bu tip final maçlarında neden stresi bizim kaldıramadığımızı tartışabiliriz..Bu çok geniş konu, taraftar olarak gecelerimizin strsle geçtiği bir maç oluyorsa varın siz düşünün futbolcuların psikolojisini..

Fenerbahçe haklı bir galibiyet almıştır, biz ise kötü bir gece geçirdik..

Sağlık olsun.. umarım tek kaybımız 3 puan lur.

Şimdi herşey yenıden başlıyor

mete61bordomavi
31.01.2011, 00:24
Allah yardım eder de önümüzdeki 4 maçta 12 puan çıkarırsak ŞAMPİYONUZ!
Hormonlu kanarya boşa sevinmesin! Antu'daki Angutlar da sevinmesin!
Kolbastı nasıl oynanır 4 hafta sonra göreceğiz!
Ondan sonra Bjk ve Gs derbileri var. Oraya kadar bu dört maçta dört galibiyet yapmamız lazım!
ARTIK 1-0 olsun bizim olsun diye bakmalıyız!
Herşey taraftar ve Şenol Güneş'te!
Şenol Hoca da artık korkak futbolu bırakmalıdır!
Çünkü bu kadro korkak futbolu, savunma futbolunu oynayamaz!
Bizim en büyük savunmamız HÜCUM GÜCÜMÜZDÜR!

Yiğit Gayretli
31.01.2011, 00:30
Karşılama ne oldu karşılama ?

Buğra Dege
31.01.2011, 00:51
güçsüz takım diye bişey yok artık.disiplini elden bırakmayacaksın ve bulduğun her pozisyonu değerlendrceksn.yoksa atamayana atarlar bizde fena işliyor....

Çağdaş DENİZ
31.01.2011, 00:52
Karşılama ne oldu karşılama ?

şu anda havaalanında 30-35 kişi var takımın uçağı 35 dakika rötar yaptı
meşale bile getirmişler:D

fetvaci
31.01.2011, 00:53
Karamsar tablo oluşturmak yok beyler kenetlenme vaktidir şimdi.İyi günde takımın yanında olmak kolay önemli olan kötü günde olabilmektir.Haydi bir sırt verinde kaldıralım şu yiğidi tekrar ayağa..Herkes görsün kenetlenmeyi tek yumruk olmayı..

Enes Başkaya60
31.01.2011, 01:01
Hep destek tam destek....

Hami-Ünal-Orhan
31.01.2011, 01:02
Panik yapmanın bir anlamı yok. Bu maçta puan kaybı normal. Bizi üzen sahada bildiğimiz Trabzonspor'u göremeyişimiz oldu. Puan kaybetmememiz gereken maç geçen hafta ki maçtı. Puanlar kaybedilecek hiç önemi yok. Ben rakiplerimizin bizden daha fazla puan kaybedeceğini düşünüyorum. Bize düşen takımımıza artarak destek vermek.
Stoperlerin sakatlıkları bize ciddi problem oldu. Biri söylemişti zamanında bunu, Trabzonspor forvet değil stoper ve sağ-sol bek transfer etmeli diye. Bir de bu takımı yenilmez yapan Colman-Selçuk ikilisiydi fakat Colman'ın şu anki görüntüsü iyi değil. Glowacki'den verim alamayız sakatlıklar devam ederse.
Ben takımımızın kendini bulup bu sene şampiyon olacağına inanıyorum.

TSezgin61
31.01.2011, 01:26
arkadaslar gidebilen Allah Askina gitsin havalanina...

Semih
31.01.2011, 01:31
Pes eden namerttir !

mit_o
31.01.2011, 02:09
Özelikle trabzondaki taraftarlarımız pes etmesin ve antalya maçında stadı full doldursun ve destek olsun takımımız hala lider maç pazar günü oynancak ne de olsa stad full olmalı

inadına_Trabzon
31.01.2011, 02:45
Şimdi sıra o maça gideceklerde. Atmosferin kralını yaratıp maçı resmen taraftar almalı.Sahaya o çıkmış bu çıkmış farketmez.Real Madrid çıksa nasıl konsantre ve mücadele ile oynayacaktıysak Antalyaya da aynısını yapmalıyız.

TS-FAN
31.01.2011, 03:06
Pes etmek genlerimizde yok ki!
İnancımda en küçük bir sarsılma olmadı.
Şampiyon olacağız!

Çağatay_
31.01.2011, 03:24
Pes eden; davayı satmış, ihanet etmiştir.

Alper Calik
31.01.2011, 03:45
Pembe Tablo

Moralmen devrildik (özellikle kupa maçına as takımı çıkarmayıp -bence doğru yaptı hoca- bu maçta ezilerek yenilmek) kabul. Kalkabilecek miyiz?

Olay tamamen psikolojik.

1- Adamım Gustavo. Şu an en kötü durumunda. Geçen yılın son zamanlarına doğru nasıl form tuttuğunu hatırlayın. Yani Colman giderek ağırlığını koyacak ve daha iyi olacak
2- Sevdiğim Yattara. Maalesef iyi şeyler söylenemez. 2. yarıda bize katkı vereceğini umuyordum. Öyle olabilseydi, şampiyonluk bizim için çok kolaylaşacaktı. Ama Yattara fizik ve oyun olarak çok kötü. Takımı 10 kişi oynatıyor ama birşey vermiyor. Yattara artık takıma giremez bana gçre
3- Defans en sıkıntılı yerimiz oldu artık. Egemen iyice belirsizleşti. Glowacki iyileşir oynar ise toparlarız.
4- Cale eleştiriliyor ama ben o derece kötü olduğuna inanmıyorum. Tek başına o kadar yapabilir.
5- Jaja beklenenden hızlı kondisyonunu topluyor ama özellikle bu maçta çok yanlız kaldı. Takım oyununda çok etkili iken, bireysel olarak etkili değil.
6- Bunun dışında özel problem arz eden oyuncular yok.

Mesele bu pembe tabloyu futbolcuların kafasında yaratabilmek.

Futbolcular şu anda bir yanlıştalar. Hiç olmadığı kadar şampiyonluk konuştular son 1 ay. Çünkü çok puan farkı var idi. Halbuki biz maçlara TEK TEK bakıyorduk hani ! Öyle düşünerek farkı açmış idik. Şimdiki yanlışları da "SANKİ ŞAMPİYONLUK KAYBETMİŞLER" gibi kafalarında bir düşünce dönüp duruyor. BUNDAN EMİNİM. Hepsi şu anda onu düşünüyor. Zaten FB maçından önce de psikolojileri öyle imiş ki etkilendiler (BUNU MEDYA BAŞARDI. Bu maçı sıradan 3 puan maçı dışında birşeymiş gibi göstermeyi başardı). Yani FB maçını şampiyonlukla birlikte düşünüp, ya yenilirsek ne olur diye düşünmekten maçı oynamayamadılar !

Şu anki yanlış düşünce bu.

Aklı olan kampanya yapsın, yapalım. İlk yarıyı hatırlayalım. Sloganımız çok belli ve içinde "şampiyonluk kelimesi" YASAK. Taraftara da yasak futbolcuya da.

Şampiyonluğun kelime anlamını bile HATIRLAMAMALI futbolcular ve TARAFTARLAR. Yoksa bu İstanbul MEdyası ve kendi medyamız futbolcularımız yiyecek, bu belli.

Slogan şu:

"Herşey, önümüzdeki maç için, başka hiçbir şeyin önemi yok"

Takım, taraftar olarak bunu hisseder isek, söz veriyorum sezon sonunda size şampiyonluk ne anlama geliyor ben hatırlatırım :)

"Herşey, önümüzdeki maç için, başka hiçbir şeyin önemi yok"

2011sampiyonuz
31.01.2011, 04:44
Trabzonspor taraftari artik sampiyonlugu hakediyor, bu yazilanlari gördükten sonra.

Yattara ve Burak bu takimda oynamamali artik. Takim oyunu nu bozuyorlar.

Mustafa artik her macta oynamali. Serkan ve Giray da büyük düsüs var.

Mutlak oynamasi gerekenler : Egemen, Mustafa, Serkan, Selcuk, Colman, Jaja, Umut

usa_me
31.01.2011, 04:56
pazar günü alacağımız bir galibiyetin ardından galibiyet serisini 3 maça çok rahat çıkarabiliriz. ve biz o üç maçtan sonra bursaya ve fenere fark atmış olacağız inş. önümüzdeki 3 hafta onların fikstür daha zor. Ancak takımı antalya maçında iyi motive edip geri döndürmemiz lazım. Tam destek bi kampanya başlatmalıyız.

vaslat
31.01.2011, 08:20
destek nasıl olur
1-fener seyircisi gibi hakemi baskı altına alacaksın
2-fener başkanı gibi vıdı vıdı konuşacaksın
3-fener td gibi hakemleri etki altına alacaksın
4-90 dakika sürekli takımı destekleyip en ufak hatasında hakemi ıslıklayacaksın
başka türlü desteğin birşey ifade etmediği ortada hadi bakalım Antalya maçında ne yapacağız göreceğiz.

Halil Atalay
31.01.2011, 08:26
kim söylemişdi pes ettiğimizi

Hamdi Karamahmutoğlu
31.01.2011, 09:46
Yattara'nın bu kadar üzerine gidilmesi pek mantıklı değil.
Dün o şanlı formayı giyenler içinde Umut ve Jaja dışında inanan, mücadele eden var mıydı?

Barış Burak
31.01.2011, 09:58
hiç bir oyuncunun üzerine gidilmesi doğru değil

fb maçlarını bu yüzden sevmiyorum,yenersek herkes süper,yenmezsek herkes kötü oluyor.

unique
31.01.2011, 10:02
15 maç kaldı ve hala 2 puan öndeyiz, hem de Fener gibi en zor maçı geride bıraktık. Hala ipler elimizde, derhal yıkılmadan dik durmalıyız hem taraftar olarak hem de oyuncular. Şu önümüzdeki 4 maçtan 10 puan çıkarsak bile aradaki puan farkını açarız, rakiplerin maçları bizden daha zor.

Süleyman50
31.01.2011, 10:03
son 10 gündür moralman sıfırım, gel pazar gel, gel ki şu antalya maçını kazanıp tekrar yüzümüz gülsün...

Ertuğrul ATALAY
31.01.2011, 10:06
fark 4 puan şampiyonluğa en yakın taraf hem futbolumuzla hemde kadromuzla biziz....morallar düşük ama bugün yeni bir gün....

Barış Burak
31.01.2011, 10:09
üzmeyin kendinizi.bende isterdim namağlup şampiyon olmak ama kısmet değilmiş.

acı çekmeden başarı yakalnmıyor.demek ki sıkacaz dişimizi.

bizi çok güzel günler beklyiro inşaallah.dün de demiştim.sıratı geçmeden cennete gidebilen var mı? aynı şekilde acı çekmeden nasıl başarı elde edilir?

sıkmayın cnaınızı,bu takıma hep destek tam destek.

virit
31.01.2011, 10:10
ben ligin çekişmeli gitmesini son haftaya 1 veya 2 puan önde girmeyi ve son hafta kazanarak şampiyonluğu kazanmayı tercih ederim şahsen... öteki türlü zevki çıkmaz... o zaman yaşanacak coşku daha fazla olur. hiç moralimizi bozmayalım arkadaşlar... bu ligin en iyi takımı biziz ve şampiyon biz olacağız. bundan adım gibi eminim...

DİNÇ
31.01.2011, 10:11
Orta Sahaya yapılacak çok iyi bir takviye bizi şampiyonluk yolunda 5 adım öne çıkarır...

Ah keşke şimdi bir Szymkowiak bulabilsek...

KÖKSAL AYDIN
31.01.2011, 10:22
Bence sorun futbolcularda.

Bu yürüyüşte stresi kaldırabileceklerinden emin değilim.

Sanki kafa olarak da hazır değiller gibi.

Yani kritik bir viraja nasıl konsantre olunamaz anlamak mümkün değil.

Ama umutsuz yaşanmaz.Desteğimizi sürdüreceğiz.

ozturk
31.01.2011, 10:22
bjk bile şampiyonluk telaffuz ediyorsa...

ozcan_asanoglu
31.01.2011, 10:26
Fb'liler hala son gülenin iyi güleceğini öğrenememişler. Geçen yılki rezillikleri yetmemiş anlaşılan bırakın eğlensinler. acı gerçekle elbet karşılacaklar..

Barış Burak
31.01.2011, 10:30
geçen sene bursa o genç topçularıyla bu baskıyı kaldırdıysa bizimkilerde kaldırır merak etmeyin.

her işte bir hayır vardır.

vatandas61
31.01.2011, 10:34
4 maclik bir seri yakalamamiz lazim, sonra jimnastik macimizimiz var. Ozamana kadar birseyler netlesir diye düsünüyorum.
Bu 4 maci ama mutlaka almamiz lazim.

Sami Kuk
31.01.2011, 10:36
Önümüzdeki 4 maçı alırsak tamamdır..4 haftada fenerden en az 5 puan kayıp beklıyorum.

Haçkalı
31.01.2011, 10:38
Futbolcular fener maçından gerekli dersleri alırlarsa bu mağlubiyet hayırlı bile olabilir bizim için..

metehan
31.01.2011, 10:39
Şu anda en önemli konumuz bu. Antalya maçı ile ayağa kalkmamız lazım, bunun yapabileceğimizi hepimiz biliyoruz. En büyük görev taraftara düşüyor. En ufak bir olumsuzlukta pes etmek, ufak bir rüzgarla yıkılmak yok !

Gurpas
31.01.2011, 10:59
Arkadaşlar Bursaspor u geçen sene şampiyon yapan 2 maç vardı biri İnönüde Beşiktaşı 3-1 yendiği maç diğeri Fenerbahçeyi Kadıköyde 3-2 yendiği maç. Biz maalesef bunları yapamıyoruz.

cihatöztürk
31.01.2011, 11:01
Antalya Sivas MAnisa Kayseri maçları kaderimizi belli edecek

Allah yardımcımız olsun....

NEŞAT BAŞOĞLU
31.01.2011, 11:01
Hep destek tam destek kaybedilmiş bişe yok sakin olmak gerekiyor ....

ilteriş
31.01.2011, 11:17
Trabzonsporun tek rakibi yine Trabzonspordur.Yürekli oynayalım yeter.Hala lideriz.

Travelair
31.01.2011, 11:17
İnadına yaşa Trabzonspor!

talsuv61
31.01.2011, 11:20
Allahtan beşiktaş yenildi de, umutlanamazlar daha.Yoksa bir de onlarla uğraşmamız gerekecekti.
Her şeye sıfırdan başlıyoruz. Ama bu takımda revizyon şart. Beşiktaş maçındaki yedekler kötü de oynamadı çoğu aslardan iyi oynar heralde. Sezeri hoca da biz de hiç beğenmiyoruz ama dünkü maçta oynasaydı bundan kötüsü de olmazdı.

lazoli06
31.01.2011, 11:24
İyi gününde kötü gününde hep beraberiz.

61yusuf
31.01.2011, 11:27
sonuna kadar hep destek vereceğiz

lig asıl şimdi başlıyor :)

Mustafa Umut
31.01.2011, 11:28
Adı AŞK bu ızdırabın. Çıldırtsan da severiz.. Yalvartsan da severiz.. Ağlatsan da severiz..
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK.

İskender YILMAZ
31.01.2011, 11:30
Hâlâ lideriz ! Ligin kızışması adına yaptgmz bir hamleydi =D Zirvede uzun zamandır yalnz olmak sıkıcı, ortalık biraz kızışsın bakalm =D Unutmaynki hala en tepede biz varız lanet ezikler ;) Sevinmek için sevmedikki .. Ölümüne Bordo Mavi !

Dün Face'de duvarıma yazmıştım .. :) O avantajı sağlayan bizim takımdı, bugün hepimize hayal kırıklığını yaşatan da bizim takım .. O yüzden yine yapabiliriz, lig uzun ve hâlâ lideriz .. Hadi Trabzonspor'um, tekrar bir galibiyet serisi ..

Badaloğlu
31.01.2011, 11:31
Taraftar taraf olandır...

Taraftar almaz verir...

İyi günde kötü günde

Bu takımın her zaman yanında olmalı...

Artık uyanma vaktidir!!!

Kavga etme zamanı değildir, hele eleştirme günü hiç değildir... Herkesin bildiği kendine kalsın... Sezon sonu konuşuruz bunları...

Şampiyonluk kolay değil, ama imkansız hiç değildir. Lider olan biziz, o yüzden bu maçı bir an evvel unutmalıyız.

Bugünden itibaren takıma bütün taraftar dernekleri sahip çıkmalı. Ayrım yapmadan hepsi tesislere gidip takıma sahip çıkmalı.Ortak bir organizasyonla tesislerde yer yerinden oynamalı. Kadıköy'de herkes tribünlerin nasıl itici bir güç olduğunu gördü...

Antalya maçında tek kişilik yer kalmayıncaya kadar, tribünler dolmalı...

Taraftar gurupları liderleri bu hafta içi ortak bir organizasyonla tesislere takıma sahip çıkmaya gitmeli.Ayrımsız hepsi...

Eğer tribün lideri iseler, o zama lider gibi davranıp bu takıma sahip çıkmalılar.Yoksa liderlikleri bir anlam ifade etmeyecek...

İlyas BAHADIR
31.01.2011, 11:33
O sene Bu sene !.

ihsan candas
31.01.2011, 11:41
yorumlarda karşıya fenerbahçeyi alıp konuşmalar başlamış.fenerden hiçbirşey olmaz.bursa yine fenerin üstünde bitirir

Hasan61
31.01.2011, 11:46
15X7 gün sonra Karabük'te görüşmek üzere.

Şampiyon olup olamayacağımızı değil,kaç puan farkla olacağımızı hesaplayın;)

mhayri
31.01.2011, 11:51
Şampiyonluğun o kadar kolay olmadığını görmüşüzdür umarım...

lazkopat_48
31.01.2011, 12:11

Taraftar almaz verir...

İyi günde kötü günde

Artık uyanma vaktidir!!!

Kavga etme zamanı değildir, hele eleştirme günü hiç değildir... Herkesin bildiği kendine kalsın... Sezon sonu konuşuruz bunları...

Şampiyonluk kolay değil, ama imkansız hiç değildir. Lider olan biziz, o yüzden bu maçı bir an evvel unutmalıyız.

Bugünden itibaren takıma bütün taraftar dernekleri sahip çıkmalı. Ayrım yapmadan hepsi tesislere gidip takıma sahip çıkmalı.Ortak bir organizasyonla tesislerde yer yerinden oynamalı. Kadıköy'de herkes tribünlerin nasıl itici bir güç olduğunu gördü...

Taraftar gurupları liderleri bu hafta içi ortak bir organizasyonla tesislere takıma sahip çıkmaya gitmeli.Ayrımsız hepsi...

Eğer tribün lideri iseler, o zama lider gibi davranıp bu takıma sahip çıkmalılar.Yoksa liderlikleri bir anlam ifade etmeyecek...

bu birleşmeyi herşeyden çok istiyoruz çünkü buna itiyacımız var

silentpain61
31.01.2011, 12:11
lig başladığından beri sadece ve sadece 2. maçımızı kaybettik bu başarıyı unutmadan hareket etmek lazım....
bu takım Şampiyonluğun en büyük adayıdır ve Şampiyon olcaktır İnşallah....
Destek vaktidir köstek değil

Trabzon34
31.01.2011, 12:24
Kötü günde yanında olmayacaksak bu takımı tutmanın anlamı nedir ki.. Evet kötü oynadık ve istisnasız her Trabzonlu'nun sevmediği bir takıma yenildik.. Ama futbolda olur böyle şeyler.. Sonuçta oynadığımzı takım Fener.. Sevsek de sevmesek de ezeli ve ebedi rakibimiz.. Gönül ister hep yenelim ama o işler öyle olmuyor.. bazen onlar yenicek bazen biz.. Sonuçta bu sadece alınmış bir mağlubiyet.. Fazlası değil.. Şimdi destek zamanı..

Hotaman
31.01.2011, 12:27
Takıma güveniyorum.
Bu nedenle dün ki maça iyi tarafından bakıyorum.
Sadece 15 maç kaldı, 15 maç sonra şampiyonuz.

exelans_25
31.01.2011, 12:41
antalya ve sivası yenersek havamızı yakalarız heeeyyyyy avni akerdekiler size sesleniyorum antalya maçında en ufak bir ıslık bile olursa şampiyoluğu unutun taraftarlık yapın biraz bırakın çekirdekçilere para kazandırmayı

ilyskm
31.01.2011, 12:47
bence acilen Trabzon' daki taraftar liderleri masaya oturup birlikte hareket edebilmenin yollarını aramalılar.
Hep destek tam destek....

Kemhacıoğlu
31.01.2011, 12:53
antalya ve sivası yenersek havamızı yakalarız heeeyyyyy avni akerdekiler size sesleniyorum antalya maçında en ufak bir ıslık bile olursa şampiyoluğu unutun taraftarlık yapın biraz bırakın çekirdekçilere para kazandırmayı

bence stada çekirdek sokmakda sezon sonuna kadar yasaklanmalı. hatta yönetim maç boyunca oturup takıma destek vermeyenleride stada sokmamalı. boşuna dememişler bir musibet bin nasihatten iyidir diye. yoksa bu seyirciden, taraftar olacağı yok...

Yasin T.
31.01.2011, 12:55
takım 42 puan alırken şahane.2 haftada puanlar kaybettik diye ''habu takım mi şampiyon olacak.ilk dörde giremez'' diyen zihniyetteki taraftarı dün saraçoğlu stadında gördüm.böyle zihniyetlere yazıklar olsun

Ömür Karadeniz
31.01.2011, 12:59
bence stada çekirdek sokmakda sezon sonuna kadar yasaklanmalı. hatta yönetim maç boyunca oturup takıma destek vermeyenleride stada sokmamalı. boşuna dememişler bir musibet bin nasihatten iyidir diye. yoksa bu seyirciden, taraftar olacağı yok...
Ya kardeşim ortalığı neden boşu boşuna geriyorsunuz.Herkes destek vermeye devam edecek.Bu takım 18 maçın 2 tanesini kaybetti.Dost kara günde belli olurmuş.Şimdi göreceğiz kim dost kim düşman.

Travelair
31.01.2011, 13:01
İnadına Trabzonspor!

SEDAT
31.01.2011, 13:04

Taraftar almaz verir...

İyi günde kötü günde

Artık uyanma vaktidir!!!

- Bu kadar basit , herşeyi sezon sonuna kadar görmezden gelip ölümüne destek ...
- Antalya maçında güzel bir pankart hazırlansa güzel olur...

Oğuz B.
31.01.2011, 13:14
Şüphesiz, akşam ki oyunumuzdan memnun olan yoktur.Bir çok futbolcumuz vasatında altında oynadığını izleyen herkes gördü.
Eksiklikler,yanlışlıklar tabiki konuşulmalı bu gayet doğaldır.

Fakat şimdiden havlu atmakta nedir?
Bu takım hala zirvede,orada kalmanın oraya çıkmaktan daha zor olduğunu hepimiz biliyoruz.
Bu takıma inandığını söylemek hayalperestlik,pollyanacılık değildir.Sıkıntıları gömme çalışmasıda değildir.Gören herkes sorunların farkında zaten. İki maçta bütün emeklerimizimi yakmayalım..

Neden mi bu ekibe inanıyorum? Çünkü bu gözler Urfayı gördü.Ordaki hırsı,isteği,oyunu ve inancı gördü.

Yıllar sonra bu kadar yaklaşmışken sinirimizi,stresimizi,heyecanımızı anlıyorum ama biraz daha dişimizi sıkmamız gerektiğine inanıyorum..

Başkandan hocaya,futbolcudan taraftara herkese önemli sorumluluklar düşüyor.Ya taşın altına hepbirlikte elimizi koyacağız yada o taşın altında hep beraber kalacağız..

....

Bu sene o sene..
Şampiyonluğa yürekten inanıyorum.

F.Erdem
31.01.2011, 13:16
Şampiyon olacağız...

oflu engin
31.01.2011, 13:20
bu takım şampiyon olacak.sadece 15 hafta kaldı.sevindirici olanda budur.şampiyonluğa 15 hafta var inanırsan bu böyle yılların özlemine sadece 15 hafta.şu oldu bu oldu meselesinde değilim.olsam bile diyeceğim sadece şu olur fb antalya maçında iki penaltıyı yedirten hakem ve ankaragücü maçında iki puanımızı yiyen yine bir hakem.bu takım elbette kötüde oynayacak hatada yapacak yenilecekte.ama peşinden giden bordo mavi yürekler gerçek sevdalılar karşılıksız bu sevdanın peşinden koşan onurlu yürekler bir an bile olumsuzluğa düşmeyecek.düşmeyeceğizde bu sene 7 gelecek.buna yürekten inanıyorum.ve bmn üyesi olmaktanda gurur duyuyorum.
bir dipnot:dün akşam gözümde yüreğimde var olan güneş öyle bir büyüdü ki benide büyüttü yüreğimi kabarttı.Şenol hocamız,öğretmenimiz yaptıkları ile soyadı gibi bizi ısıtırken rakiplerede derler veriyor anlayana
aykut ise (isminin başına veya önüne bir ünvan takacak saygı kalmadı bende)soyadının tersi istikamette merdivenlerden yuvarlanarak düşüyor adam olanların yüreklerinde.daha önceki derslerde alamadığı mesajı bir kere daha yansıttı güneş gözlerine.fazla zorlama bilge hocam,eşeğe altın semerde vursan eşek yine eşektir.

BEYTEKİN61
31.01.2011, 13:31
desteğe devam. antalya maçında tribünler dolu olmalı... şampiyonluğa inandığımızı gösterelim

sessizkral_1
31.01.2011, 13:40
Antalya sivas maçlarını alırsak bu süreçte rakiplerimizin zor maçları var mesela fener 2 hafta sora bjk deplasmanına gidiyor.aynı sırada bursa anteple oynayacak vs.yine farkı koyarız.

Erdinç Barutçu
31.01.2011, 13:41
Ölümüne bordo mavi.....

Yiğit SARI
31.01.2011, 13:54
Önümüzdeki 2-3 maçı alsak toparlarız rahat

Çetocan
31.01.2011, 13:55
Bir Kez Daha Okuyun

26 senedir yazılıp yazılıp çöpe atılan şiirler misali bir türlü kafiye tutturulup tamamlanamayan…

Her seferinde “bu sefer bitti ” denilip her seferinde yarım kalan bir yol hikâyesi.

Uzun ve soğuk geçen bir kışın arkasından “geldi çatti yazbaşi” denilerek
“Gideyurum yaylaya, yaylayı yaylamaya” ile başlayan ama

hareketlenmesi gereken yerde bir türlü hareketlenmeyen bir yol havası bu;
"anam beni vay beni" diye biten, bitirilen…

Her seferinde, her vilayette ve dahi dünyanın dört bucağında,
yedi düvelde alınan bir horon vaziyeti bu;

'Alaşağı’ komutu geç verilen, ‘şimula’sı, “dik oynası”, “hayde hayde”si duyulmayan,
bir türlü senkron tutmayıp erken dağılan bir horon.

Bir sevdalık hikayesi bu
“Tırabzon üstü Maçka, bizum sevduğumuz başka, yaprak gibi sararduk, tutulali bu aşka”misali...

Ama “Sevdaluk ede ede, yandi yurekler yandi, daha dayanamazuk, can boğaza dayandi” deyip koyulduk gene yola.

Öyle ya serde “deli horonu” oynamışlık var. Yaylayı, zirveyi görmüş uşakları oyalar mı ovalar?

“Gidelum değirmene öğütelum unlari, güneşe çevirelum şu karanluk günleri” dedik, yine yeniden.

Kimileri “sizden geçti sevdaluk” dediyse de aldırmadık.
hem “Yağarsa yağmur yağar biz zaten islanmişuk” …

“Gideyuruk uşaklar İstanbul seferine Allah bizi gayırsun tez varalum menzile”
diye başladığımız 27. göçte menzili yarıladık şimdi.

Ey bu zor coğrafyanın zor çocukları:
Ardanuçlu Halil, Hopalı Musa, Hemşinli İsmail, Keşaplı Bahattin, Ordulu Cafer,

Çaykaralı İrfan, Sürmeneli Ahmet, Tonyalı İsa, Torullu Kamil…

Ve ey bu zor coğrafyanın zor çocuklarına yoldaş olanlar, renkdaş olanlar:
Antalyalı Murat, Mersinli Muhammed, Kütahyalı Ozan, Urfalı Hüseyin, Diyarıbekirli Yılmaz…

Demem o ki; şimdi yolun kalanı için destur vaktidir.

Başladığı gibi; Akçaabat horonu kadar senkronize, kolbastı kadar coşkulu olma vaktidir.

Dursun Kaptan kadar dikkatli olma vaktidir.

Hem bunca seneden sonra bir şampiyonluk kesmez bizi...

Batıya mümkün olduğu kadar Batıya gitme vaktidir.

Sefer bizden Zafer Allah’tan...

Vira Bismillah..

Erdal HOŞ

bodozlama
31.01.2011, 14:21
antalya,sivas ve manisa maclarini kayipsiz atlatirsak krizi de atlatiriz. eger 7.haftadaki Besiktas macindan sonra hala lidersek onemli bir donemeci basari ile atlatmisiz demektir.

Erdinç Dilek
31.01.2011, 14:26
Takımı hafta içi yanlız bırakmayın, tribünde negatif hava saçanlara göz açtırmayın, birlik beraberlikse bu işin en büyük çözümü, lider iken daha neyi bekliyoruz kenetlenelim o zaman.

Y-DRMS
31.01.2011, 14:30
Bu sene başaracağız yeter ki inanalım inanın haydi uşaklar

dr.ali
31.01.2011, 14:32
ne ilk defa yenildik
ne de son yenilgimiz olacak bu
tek hedefimiz var
Şampiyonluk değil....

Bize her yer trabzon...

tek felsefemiz trabzonsporu sevmek....

Emirhan Uludüz
31.01.2011, 15:06
Arkadaşlarım devre arasında aynen şunu diyordu "Trabzon iki haftada bir beraberlik ve birde yenilgi alır taraftar yüzünden dahada doğrulamaz"

Bu takım şampiyon olacak hemde Trabzondaki çekirdekçilere karşı.

Ali YİĞİT
31.01.2011, 15:21
Spor Toto Süper Lig'de ilk yarıyı 42 puan ile lider kapatan ve şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen Trabzonspor, İstanbul'da Beşiktaş ile kupada, Fenerbahçe ile ligde yaptığı maçları kaybederek kente ağır yaralı döndü.

İlk olarak Beşiktaş'a Ziraat Türkiye Kupası'nda 2-1 yenilerek kupaya veda eden bordo-mavililer, Fenerbahçe'ye de 2-0 mağlup olarak zirve yarışındaki rakiplerle arasındaki puan avantajını kaybetti.

Karadeniz ekibinin, ligin ilk yarısını 5 puan önünde bitirdiği Bursaspor ile puan farkı 2'ye, 9 puan önünde bitirdiği Fenerbahçe ile 4'e kadar düştü.

En son ligin 14. haftasında Bursaspor ile arasındaki puan farkı 2 olan Karadeniz ekibi, 15. haftada elde ettiği 5 puanlık farkı, ancak 3 hafta koruyabildi. Fenerbahçe ile de 7. haftanın ardından ilk kez puan farkı en aza düştü.

OLUMSUZ İLKLER
Trabzonspor, ikinci yarıda Ankaragücü, Beşiktaş (kupa) ve Fenerbahçe maçında aldığı sonuçlarla birçok olumsuzluklar ve kötü ilkler yaşadı.

130 gün sonra yenildi: Beşiktaş ile Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi lig ve kupada yaptığı son 16 maçta yenilgi yüzü görmeyen bordo-mavili takım, bu unvanını Beşiktaş maçında sürdüremedi. Söz konusu maç öncesi lig ve kupada 12 galibiyet ve 4 beraberliği bulunan Karadeniz ekibi, 130 gün sonra bir resmi maçta mağlubiyet aldı.

İlk kez 3 maçta galip gelemedi: Ligin ikinci yarısının ilk haftasında Ankaragücü ile 1-1 berabere kalan, Beşiktaş'a Ziraat Türkiye Kupası'nda 2-1 mağlup olan bordo-mavililer, Fenerbahçe'ye de yenilerek, bu sezon ilk kez art arda oynadığı 3 resmi maçta galibiyet yüzü göremedi.
Deplasmandaki ilk yenilgi: Trabzonspor, Fenerbahçe'ye kaybederek, bu sezon deplasmandaki ilk yenilgisini aldı. Fenerbahçe ile yaptığı karşılaşma öncesi bu sezon deplasmanda 8 maçta, 6 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 20 puan toplayan Karadeniz ekibi, ligde ilk kez bir deplasmandan puansız dönerek, bu unvanını kaybetti.

Deplasmandaki en fazla golü yedi: Fenerbahçe maçına kadar deplasmanda bir maçta kalesinde en fazla 1 gol gören bordo-mavililer, bu sezon ilk kez bir deplasman maçında 2 gol yedi. Karadeniz ekibi, iç sahada da en fazla golü yine 2 gol ile sahasında oynadığı Fenerbahçe maçında görmüştü.
Ligde 135 gün sonra yenilgi: Dünkü maç öncesi ligde yaptığı son 13 maçta 10 galibiyet, 3 beraberlik alan bordo-mavililer, Fenerbahçe'ye yenilerek, ligde 135 gün sonra kaybetti.

En fazla kartı gördü: Trabzonspor, Fenerbahçe maçında 2 kırmızı, 4 sarı kart görerek, bu sezon bir maçta en fazla kartı gördü. Bordo-mavili takımda Glowacki ve Tayfun kırmızı kart, Colman, Burak, Jaja ve Cale de sarı kart gördü. Bu maça kadar toplamda 2 kırmızı kart yiyen bordo-mavililer, bu sezon bir maçta en fazla kırmızı kartı gördü.

Bu sezon ilk büyük yenilgisini aldı: Ligin ilk yarısında sahasında Fenerbahçe'yi 3-2, Beşiktaş'ı 1-0, Galatasaray'ı 2-0 mağlup eden bordo-mavililer, söz konusu rakipler içerisinde bu sezon ligdeki ilk yenilgisini aldı.

Yeni yılda galibiyet yok: Trabzonspor, 2011 yılında ligde galibiyetle tanışamadı. Ankaragücü ile berabere kalan, Fenerbahçe'ye mağlup olan Karadeniz ekibi 5 puan kaybederken, yeni yılda ligde galibiyet göremedi.

5 hafta sonra golsüz kapadı: Trabzonspor, ligde 5 maç sonra bir maçta gol kaydedemedi. En son ligin 13. haftasında sahasında Eskişehirspor ile golsüz berabere kalan Karadeniz ekibi, 5 maç sonra suskun kaldı.

Yeni yönetimin galibiyeti yok: Trabzonspor'da göreve gelen yeni yönetim kurulu da ligde galibiyet göremedi. Bordo-mavili kulübün yeni yönetim kurulu 2 maçta 1 puan gördü.

SAKAT VE CEZALILAR ARTTI
Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören oyuncular Glowacki ve Tayfun ile sakatlanan Egemen ligde hafta sonunda Medical Park Antalyaspor maçında forma giyemeyecekler.

Stoper mevkinde forma giyen bu oyuncuların olmayışı nedeniyle bu mevkide Giray ve genç oyuncu Mustafa Yumlu kaldı.

Karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanan ve sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen Egemen'in 1.5 ay sahalardan uzak kalabileceği bildirildi. Sol ayağından sakatlığı nedeniyle ligin ikinci yarısında sakatlık sorunu yaşayan Egemen, bu kez diğer ayağından sakatlandı.

''AĞIR YARALI''
Trabzon'da yayımlanan yerel gazeteler de Fenerbahçe mağlubiyetini ağır bir yenilgi olarak değerlendirdiler.

Karadeniz Gazetesi 'Ağır Yaralı', Karadeniz'den Günebakış Gazetesi 'Fırtına tepetaklak', Karadeniz'de İlkhaber Gazetesi 'Lider irtifa kaybediyor', Kuzey Ekspres Gazetesi 'Kupayı Feda Ettik', Taka Gazetesi '4 dakikalık panik', Türksesi Gazetesi ise 'Trabzon tepetaklak' başlığıyla maç haberlerine yer verdiler.

Şu şerefsizlerin yaptığı haberleri gören zannedecek ki Trabzon küme düştü..Nasıl da seviniyorlar nasıl da mutlular bu tablodan..

Oruç
31.01.2011, 15:26
ligtv.com.tr'nin attığı başlığa inat birlik olalım. Takımımızın yanında duralım.

lazkpt
31.01.2011, 15:35
Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

FANATİK

Uzay Kaplan
31.01.2011, 15:37
Simdi aldigim duyuma göre yönetim maratonun alt orta bölümüne amigo kulesi yaptiracakmis ve iki amigo koyacakmis ellerinde megafonla bagirttiracakmislar maratonun bütün alt bölümlerinede gruplari dolduracakmis kombineleri olan seyircileride yukari koyacakmis buna uymayan gruplarada indirimli bilet verilmeyecekmis. bende baskalarinin yalancisiyim!!!
Gruplar Ya birlesece yada birlesecek yoksa maclara gelmesinler daha iyi

Tangerine Dream
31.01.2011, 15:39
Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

FANATİK

O sırada Fanatik muhabirleri de soyunma odasında mıymış?

lazkpt
31.01.2011, 15:41
O sırada Fanatik muhabirleri de soyunma odasında mıymış?

valla ben de merak ettim yorumları göreyim bi dedim

Süleyman50
31.01.2011, 16:07
hala lideriz paniğe gerek yok, bir galibiyet serisi yakalarsak rakiplerimizde illa ki puan kaybedecektir, aradaki puan farkını tekrar açabiliriz...

art(w)in
31.01.2011, 16:18
trabzonspor'u ölümüne seviyorum. çok küçük olmama rağmen 96'yı hatırlıyorum. o küçük halimle vazgeçmedim sevmekten. en kötü gününde destek oldum. şimdi de vazgeçmeyeceğim. ama artık ben takımı değil biraz da takımın beni inandırması gerekiyor şampiyonluğa. konuşmakla, demeçler vermekle olmuyor. çıkıp adam gibi oynayacaklar, yenilseler bile biz bileceğiz ki her şeylerini verdiler. ondan sonrası önemli değil zaten.

oguz altinbas
31.01.2011, 16:23
Şuanda herkes bize karşı medya,yayıncı kuruluş...saymakla bitmez.biz kendimiz takımı sonuna destekledikten sonra bir yenilgi bizim takıma bir sey olmaz.yeterki şampiyonluk inancımızı kaybetmeyelim

Hamdi Karamahmutoğlu
31.01.2011, 21:39
Trabzonspor'da işler bozuldu!
İlk yarıyı lider tamamlayan Trabzonspor'da ikinci yarının başlaması ile takımın üstünde kara bulutlar da dolaşmaya başladı.Şöyle haberlerdi gördükçe delleniyorum.

Hazar_
31.01.2011, 21:41
Biraz daha sabır.Sadece bir galibiyete ihtiyaç var.Bir galibiyet ve ardından Engin'in 3 lüsü , Yattara'nın kolbastısı.Sadece bunlar gerek ve haftasonuna az kaldı.

Tangerine Dream
31.01.2011, 21:46
Trabzonspor'da işler bozuldu!
İlk yarıyı lider tamamlayan Trabzonspor'da ikinci yarının başlaması ile takımın üstünde kara bulutlar da dolaşmaya başladı.Şöyle haberlerdi gördükçe delleniyorum.

Mayıs ayında hepsinin kimyasını biz bozacağız. Şampiyonluk iki sene üst üste İstanbul dışına çıkacak diye tırnaklarını kemiriyorlar.

.....
31.01.2011, 22:25
Bozuk olan bir şey varsa o da rakiplerin moralleri. Biz canımızı sıkmayalım.

Güzel günlere az kaldı hep destek tam destek.

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2011, 22:28
ilk yarıdada böyle bir dönemden geçmiştik .manisa yenilgisi kayseri beraberliği .ama sonra toparlamıştık.yine toparlaacağız ...

İskender Çakmak
31.01.2011, 22:33
destegim hic bir zaman bitmeyecek sezon sonu sampiyon olamasakta yine bikmadan usanmadan Allah in bana verdigi omur suresince bekleyecegim benim biraktigim yerden cocuklarim torunlarim devam edecek insallah

Serhat_ULU
31.01.2011, 22:34
7 geliyor 7 :))

Uğur Ö.
31.01.2011, 22:37
Bu maçı yenildik diye üzülmemin tek sebebi sadece kaybettiğimiz takımın fb olmasıdır

Çok şeyler yapmamız lazım şampiyon olmamak için çok...

REMEDY_61
31.01.2011, 22:39
10 galibiyet 3 beraberlik 2 yenilgi bizi şampiyon yapar,hala en avantajlı takım bizizzz,destek zamanıııı,Trabzondaki arkadaşlar lütfen bu hafta maça ağırlığınızı koyuun!! bir galibiyet kara bulutları dağıtır

Tolga Kurt
31.01.2011, 23:03
Simdi aldigim duyuma göre yönetim maratonun alt orta bölümüne amigo kulesi yaptiracakmis ve iki amigo koyacakmis ellerinde megafonla bagirttiracakmislar maratonun bütün alt bölümlerinede gruplari dolduracakmis kombineleri olan seyircileride yukari koyacakmis buna uymayan gruplarada indirimli bilet verilmeyecekmis. bende baskalarinin yalancisiyim!!!
Gruplar Ya birlesece yada birlesecek yoksa maclara gelmesinler daha iyi

İnş olur abi böyle birşey İnş...

fteotdgs
31.01.2011, 23:08
Telafi edilemeyecek hicbir sey kaybetmedik. Hala biz avantajliyiz. Yeter ki takilip kalmayalim, basimizi dik tutalim, umudumuzu, azmimizi, guvenimizi kaybetmeyelim. Nasil ya da kac kere dustugun degil dustukten sonra kalkip kalkamadigindir onemli olan. Tum camianin, ama ozellikler futbolcularin bunlari unutmamasi lazim.

berke_arda
31.01.2011, 23:10
biz yenildik ya bu fener bu bursa hicmi yenilmeyecek yada bu basın bu insanlar herşeyi toz pembe zannediyor tıpkı beşiktaşlılar gibi onlarda 17 de 17 yapacaklardı ama ne oldu daha 2 hafta yenildiler bırakın insanlar bizim yıkıldıgımızı sansınlar nasıl olsa er gec anlarlar yıkılmadıgımızı

35deniz
31.01.2011, 23:10
Hep destek tam destek

sakaryalı.61
31.01.2011, 23:34
HALA BU LİGİN LİDERİYİZ .fenere 4. puan fark yapmışız biraz bizde düşüş var fakat sahada seyirci gönülden desteklesin ama sadece destek biz açık ara bu işi bitiririz