PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

61yusuf
03.02.2011, 12:14
İlk yarı kaybettiğimiz 2 puanın acısını çıkaracağız.

Fırtına kaldığı yerden esmeye devam edecek.

Paksoy
03.02.2011, 12:18
Antalyaspor,Sivasspor ve Manisaspor'u yenersek,yine geçen devreki başlangıcı yapmış oluruz,
3G 1B 1M

.....
03.02.2011, 12:24
Antalyaspor,Sivasspor ve Manisaspor'u yenersek,yine geçen devreki başlangıcı yapmış oluruz,
3G 1B 1M

Yani ligi aynı şekilde lider bitirmiş oluruz inşallah :)

ilhan
03.02.2011, 12:25
3G 1B 1M

Süper bir özet.
:alkış:

Mert67
03.02.2011, 12:27
Bu maçta Hasan Ahmet'te oynasa kazanmak zorundayız.Bütün futbolcuların canını dişine takıp oynayacağını düşünüyorum.

.....
03.02.2011, 12:29
Fazla büyütmeye gerek yok.

Sahaya çıkıp alacağız maçı. O kadar.

Ümit Tekşan
03.02.2011, 12:35
Rahat olun arkadaşlar bu maçı mutlaka alacağız...

UtopyaTs
03.02.2011, 12:37
Vallaha Antalya da kazanmak isteyeceği için ve bizim üzerimize geliceği için maç bir yerde kopabilir.Umarım oyle olur.

mehmet83
03.02.2011, 12:43
Ilhan'in dedigi cok dogru. Fb macini ilk yarida kazanmistik. Manisa macini kaybetmistik. Al Manisa macini hesabi duzle. Antalya'yla berabere kalmistik. Al Antalya macini Ank.gucu macini telafi et. Ayni sekilde Eskisehir ve Kayseri maclarini da kazanirsak Istanbul'da oynayacagimiz derbilere kredimiz olarak cikariz. Bizim digerlerine gore puan kaybetme kredimiz daha fazla. Bunun bilincinde olup rahat oynarsak ve stres yapmazsak zaten her macin altindan kalkariz. Antalya macin da ilk yarim saatte isi bitirmeliyiz. Ha gol gelmedi mi? Muthis bir destekle taraftar olarak biz attirmaliyiz o golu. Bu maci aldigimiz takdirde uzerimizde ki stres kalkacak ve onumuzdeki maclar cok daha kolay gececek bizim acimizdan.

Furkan Dündar
03.02.2011, 12:48
cuma günü bursa sivasa puan kaybetse bizde kazansak ne kadar güzel olur o boş boş konuşnlrda ... olur :)

Furkan Dündar
03.02.2011, 12:52
http://img641.imageshack.us/img641/7906/beyazcekirdekresim.jpg (http://img641.imageshack.us/i/beyazcekirdekresim.jpg/)

anvi akerde satışı yasaklanmalı :)

Barış Burak
03.02.2011, 13:06
bilet sayısındaki durum nedir? malum bizimkiler çok seviyor takım puan kaybedince protesto etmeyi...

kamilsan61
03.02.2011, 13:09
----------------ONUR-------------------
SERKAN----GİRAY----MUSTAFA-----CALE
BURAK--------SELÇUK------- ENGİN
---------------JAJA---------------------
-----------UMUT --PAWEL -----------

Bence bu kadro ile çıkıcak Şenol hocam. İç sahada çift forvetli sistem deneyecektir. Selçuk , engin , burak ve Umut un en kısa süre de form tutması gerekiyor. Barcelona vari paslaşmalarımızı yeniden yapabilmeliyiz.

BURAK YERİNE COLMA OLURSA DAHA İYİ PAS YAPAR ORTA SAHA.herkes colman'ın oynamayacağını söylüyor ama bana göre Şenol Güneş böyle olaylara takılmaz.Futbolcularda bunu biliyor.Onun için colman oynar diye düşünüyorum.

kamilsan61
03.02.2011, 13:11
http://img641.imageshack.us/img641/7906/beyazcekirdekresim.jpg (http://img641.imageshack.us/i/beyazcekirdekresim.jpg/)

kesinlikle yasaklanmalı.Hatta üst aramasında üstünde çekirdek olanlardan alınmalı.

Alihan Ertürk
03.02.2011, 13:25
Aynı takıma 2 kere puan vermeyiz diye düşünüyorum.. İlk yarıdaki kaybın telafi maçıdır bu. Bence kazanacağız, biz kazandıkça rakiplerin puan kayıpları artacak.. Belki de aradaki farkı daha da açacağız.. :)

.....
03.02.2011, 13:31

Çekirdeğe karşı savaş açıyorum! Yasaklansın.Avni Aker eski haline dönsün!

mit_o
03.02.2011, 13:38
----------------ONUR-------------------
SERKAN----GİRAY----MUSTAFA-----CALE
BURAK--------SELÇUK------- ENGİN
---------------JAJA---------------------
-----------UMUT --PAWEL -----------

Bence bu kadro ile çıkıcak Şenol hocam. İç sahada çift forvetli sistem deneyecektir. Selçuk , engin , burak ve Umut un en kısa süre de form tutması gerekiyor. Barcelona vari paslaşmalarımızı yeniden yapabilmeliyiz.

İç saha da ki çift forvet olayına bende sıcak bakıyorum kesinlikle ikisi birlikte oynamalı ilerde... bazı maçlar çok sıkıntıya giriyor takım gol gelmeyince acayip bir baskı oluşuyor avni aker'de...

ama sol bekte cale yerine Piotr Brozek olsun neden bu Cale üstünde bu kadar duruyorsunuz anlamış değilim ! Adamın her kanatından pozisyon olunca aha tamam gol geliyorum demeye başladım artık maçları izlerken ! :mad:

Uğur Kalyoncu
03.02.2011, 13:41
antalya maçı bizim için ligin en önemli maçıdır..bu maç ile gideceğimiz noktayı kendimiz belirleyeceğiz.ben kendi adıma içerdeki her maç gibi bu maçtan da korkuyorum,nasıl gol atacağız çok merak ediyorum.şenol güneş de tercihlerine artık dikkat etmek zorundadır..bu maça kesinlikle yattara ile başlanmalı ve pawel de ne olursa olsun,kadroda bulunmalıdır..

Tayfun
03.02.2011, 13:45
Tita'ya dikkat edilmeli araya yaptığı koşular tehlikeli olur,pire gibi zıplıyor aralara

Girayın bu konuda zaafı var zaten...

Atakan
03.02.2011, 13:45
3G 1B 1M

İşte böyle.:)

Furkan Dündar
03.02.2011, 13:46
İç saha da ki çift forvet olayına bende sıcak bakıyorum kesinlikle ikisi birlikte oynamalı ilerde... bazı maçlar çok sıkıntıya giriyor takım gol gelmeyince acayip bir baskı oluşuyor avni aker'de...

ama sol bekte cale yerine Piotr Brozek olsun neden bu Cale üstünde bu kadar duruyorsunuz anlamış değilim ! Adamın her kanatından pozisyon olunca aha tamam gol geliyorum demeye başladım artık maçları izlerken ! :mad:

hocanın son konusmalarına bakılınca bu haftada sol da cale yı gorecegımız kesıın..
pıotr un hazır olmadıgını söyledi hoca
bende forvette artık 2 ye donme zamanının geldıgını ve pawelın patlama yapacagını dusunuyorum pawel öyle boş oyuncu değil koysun hoca adam göstersin kendisini kadro ise bence böyle olmalı sureklı yazıyorum ama her gun farklı kadrolar gelıyor aklıma ...

---------------------Onur---------------
serkan-----giray-------yumlu-------cale
----------colman---------selcuk--------
--------engin(burak)-----------jaja-----
-------------pawel------------umut-----

colmanı takımdan kesmek kolumuzu kesmek gibidir

gencer_ts
03.02.2011, 13:49
Vallaha Antalya da kazanmak isteyeceği için ve bizim üzerimize geliceği için maç bir yerde kopabilir.Umarım oyle olur.

Ne gelmesi yahu 90 dk defans yapacaklar sen anadolu takımlarında hangisinin avni akerde trabzonsporun üzerine geldiğini gördük.Biz tek kale oynayacağız atarsak golü rakip açılcak atamazsak kontradan bir kaza golü atmanın derdindeler analiz yapmaya bile gerek yok.Ağırlıklı olarak antalyaspor sahasında geçecek bir maç.

mit_o
03.02.2011, 13:52
hocanın son konusmalarına bakılınca bu haftada sol da cale yı gorecegımız kesıın..
pıotr un hazır olmadıgını söyledi hoca
bende forvette artık 2 ye donme zamanının geldıgını ve pawelın patlama yapacagını dusunuyorum pawel öyle boş oyuncu değil koysun hoca adam göstersin kendisini kadro ise bence böyle olmalı sureklı yazıyorum ama her gun farklı kadrolar gelıyor aklıma ...

---------------------Onur---------------
serkan-----giray-------yumlu-------cale
----------colman---------selcuk--------
--------engin(burak)-----------jaja-----
-------------pawel------------umut-----

colmanı takımdan kesmek kolumuzu kesmek gibidir

Colman konusunda haklısın her ne kadar son haftalarda performansı düşük olsa da ;)

Ama Cale konusunda her türlü karşıyım oynamasına o oynuyorsa benim gözümde 1-0 mağlup başlıyoruz demektir ;)

Bu Piotr da ne zaman hazır olucak hala merak ediyorum !

pReN@_61
03.02.2011, 13:52
Konsantre ve baskılı oynamalıyız..

Mert Oğuzlu61
03.02.2011, 13:53
2. devre egemensiz geçecek sanmıyorum egemen in sahalara erkenden döneceğini... bitti artık o iş, gladyatörsüz devam edeceğiz yola.

defansa şöyle bir bakınca içim gidiyor, mustafa için antalya maçı büyük bir şans olacak iyi değerlendirmesi lazım... bu maç bizim için çok önemli, puan kaybını düşünmek istemiyorum antalya nın işini ilk yarıda bitirmeliyiz, artık şampiyonluğa olan inancınızı gösterin bize uşaklar, çıkın ve parçalayın antalya yı !

.....
03.02.2011, 13:54
2. devre egemensiz geçecek sanmıyorum egemen in sahalara erkenden döneceğini... bitti artık o iş, gladyatörsüz devam edeceğiz yola.

defansa şöyle bir bakınca içim gidiyor, mustafa için antalya maçı büyük bir şans olacak iyi değerlendirmesi lazım... bu maç bizim için çok önemli, puan kaybını düşünmek istemiyorum antalya nın işini ilk yarıda bitirmeliyiz, artık şampiyonluğa olan inancınızı gösterin bize uşaklar, çıkın ve parçalayın antalya yı !

Ne bitmesi hocam. Egemen 1 ay içinde sahalara döner.

Hızlı iyileşme gösteriyor.

bordo08
03.02.2011, 13:56
Bu maçtada mehmet özdilek onura adam adama markaj uygukaacakmı çok merak ediyorum.

İlk yarıdaki oynanan maçta futbola yeni bir boyut kazandırmıştı malum.

Antalya genel olarak bize ters geliyor.

İlk düdükle birlikte baskı kurup golü bulmak önemli.

Genede üzerinde durmakta fayda var.

Bu maçın sonucunu taraftar belirleyecek.

deneme61
03.02.2011, 14:04
yattara ve pawel oynamalı bu macta.. rakıp de tehlıkelıdır.tıta can yakabılır. bu maçı almamız gerekiyor

Bülent Dizman 53
03.02.2011, 14:07
sıkıntı yok alıcaz pozitif düşünelim şampiyonuz.

.....
03.02.2011, 14:07
Onur

Serkan-Giray-Mustafa-Piotr

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja - Pawel

ziyaretci
03.02.2011, 14:11
--------Onur--------
Serkan--Giray--Mustafa--Cale
----Ceyhun-----Piotr--------
---Jaja----Selcuk---Colman--
---------Umut--------------

Ziya dogan gibi oldum ama ne kadar nefret etsemde o adamdan.. bence artik Selcuk ve Colman in Defansif anlamda yipranmadan ofansa ne kadar guc katabilecegini gormenin zamani geldi... inanin cok merak ediyorum su kadronun neler yapabilecegini...

2.devre topun oyunda olacagi zamanlar cok azalacak.. durmadan faul lerle maclar duracak.. fizik ustunlugu konusacak.. bu kadro nun gol yeme sansi cok az.. tabi onde basarsa eger... muthis pres ci bir takim olur..

dartie
03.02.2011, 14:24
Hafta sonu deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Medical Park Antalyaspor, hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Hasan Subaşı tesislerinde Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Medical Park Antalyaspor'un bugünkü antrenmanına 4 gündür grip olduğu için antrenmanlara katılmayan Necati Ateş ile grip başlangıcı olan Deniz Barış ve kart cezalısı Uğur İnceman katılmadı.
Antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan Medical Park Antalyasporlu futbolcular daha sonra çift kale maç yaptı. Maçta hayli hırslı olan futbolcular, zaman zaman sert hareketler yüzünden birbirleriyle kısa süreli tartıştılar.

kaynak: radyospor

Ömür Karadeniz
03.02.2011, 14:25

Çif forvet işi kalmadı renktaş dünyada.Şenol hoca modern futbol oynatıyor takımımıza mevcut sistemide değişeceğini sanmıyorum.

.....
03.02.2011, 14:25
Yeni transferler takıma ısınsın bomba gibi takımımız olacak. Piotr Pawel takıma girdiğinde bizi kimse tutamayacak :)

Çağdaş DENİZ
03.02.2011, 14:29
--------Onur--------
Serkan--Giray--Mustafa--Cale
----Ceyhun-----Piotr--------
---Jaja----Selcuk---Colman--
---------Umut--------------

Ziya dogan gibi oldum ama ne kadar nefret etsemde o adamdan.. bence artik Selcuk ve Colman in Defansif anlamda yipranmadan ofansa ne kadar guc katabilecegini gormenin zamani geldi... inanin cok merak ediyorum su kadronun neler yapabilecegini...

2.devre topun oyunda olacagi zamanlar cok azalacak.. durmadan faul lerle maclar duracak.. fizik ustunlugu konusacak.. bu kadro nun gol yeme sansi cok az.. tabi onde basarsa eger... muthis pres ci bir takim olur..

ilginç:eek::eek::D

trab61
03.02.2011, 14:33
pitrin ne isi var selcugun yerinde anlamadim?? bence sacma bir kadro kurmussun.

mit_o
03.02.2011, 14:39
Çif forvet işi kalmadı renktaş dünyada.Şenol hoca modern futbol oynatıyor takımımıza mevcut sistemide değişeceğini sanmıyorum.

renktaş öbür türlü de pawel brozek'in kadroya girmesi zor bea :(
bazı maçlarda umutun ilerde ki beceriksizliği bize çok sorun yaratıyor saç baş yolduğumuz günleri unutmadım :(

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 14:45
Haydi Trabzon'um Haydi TRABZONSPOR'um Haydi Karadeniz Fırtınam

Cihan_61
03.02.2011, 14:47
renktaş öbür türlü de pawel brozek'in kadroya girmesi zor bea :(
bazı maçlarda umutun ilerde ki beceriksizliği bize çok sorun yaratıyor saç baş yolduğumuz günleri unutmadım :(

böyle oynariz

Onur
Serkan Mustafa Giray Cale
Selcuk Jaja Engin
Burak Pawel Umut

bu sekilde iyi

EmreYavuz61
03.02.2011, 14:49
Mantıksal olarak bakıldığında bu maçı alma oranımız %99 felan...
Çünkü iyi olan bir takım hele hele lider olan bir takım 2 maç puan kaybettimi üçüncüsünü mutlaka kazanır...Bu yeryüzünde bir futbol gerçeği...Arada istisnalar oluyor ama ''istisnalar kaideyi bozmaz''...Onun için bu sene en rahat izleyeceğim maç olacak bu maç...

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 14:49
Bu maçda Jaja'dan özellikle çok beklentilerim var :)

61_Hasan_69
03.02.2011, 14:50
Şampiyonluk gelmiyorsa biz şampiyonluğa gidelim Hayde Trabzonummmmmm

mit_o
03.02.2011, 14:51
böyle oynariz

Onur
Serkan Mustafa Giray Cale
Selcuk Jaja Engin
Burak Pawel Umut

bu sekilde iyi

Bu şekilde orta saha zayıf kalır Jaja forvet arkası oynar geri gelemez pek tek başına selçuk kalır orda en azından Engin yerine Colman oynatılmalı.Bu şekil çıkıcağını sanmam ya Şenol Hocanın neyse.

robinhood61
03.02.2011, 14:51
an itibariyle biletimi aldım. 6 yıl aradan sonra avniakerde maç izlemek nasılmış bi bakalım. avazım çıktığı kadar bağıracağım . gün destek günü

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 14:52
Şampiyonluk gelmiyorsa biz şampiyonluğa gidelim Hayde Trabzonummmmmm

Öyle şey olur mu Şampiyonluk ALLAH'ın İzniyle gelecektir.Bizler inanmalıyız ki daha doğrusu Camiamız inanmalı hemde sonuna kadar.Bizlerde Şükürler olsun ki inanıyoruz 7 geliyor 7 :)

Abluka
03.02.2011, 14:56
Hafta sonu Bursa ile 4 fener ile 7 puan fark olur herkes rahatlar ;)

Ömür Karadeniz
03.02.2011, 14:58
İnşallah inşallah Allahım yardımcımız olsun.

Dogan
03.02.2011, 14:59
Şifo Mehmet Trabzon'un zaaflarının üstüne gideceğiz demişti. Büyük ihtimalle defanstan top çıkarırken yoğun pres uygulayacaklar. Defansla orta saha arasından Ceyhun'la başlamak ve bu sistemi denemek lazım bence bundan böyle. Lig artık sertleşecek ve fizik gücüyle Ceyhun'dan faydalanmalıyız.

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:01

Abi ne güzel yazdın İNŞALLAH yazdığınız gibi olur :)

kürşat şen
03.02.2011, 15:04
maçı alırız bence.biraz zorlanarak bence..benim başka bi iddiam var umut bulut bu maçta 100 golü bulacak içime doğdu nedense

KÖKSAL AYDIN
03.02.2011, 15:06
Manisa kelek yapmazsa Fener oradan ancak beraberlik çıkarabilir.Sivas Bursaya yenilirse artık güle güle deme zamanı gelebilir.

O yüzden biz kendi işimize bakalım.

Antalyayı yenersek Fark açılacaktır.Bunun böyle olacağını düşünüyorum bu hafta sonu.

Sevineceğiz inşallah...

Abluka
03.02.2011, 15:08
Mehmet Özdilek hafta sonu üzerine kalın birşeyler giyinsin =)

.....
03.02.2011, 15:09
Bu maçda Jaja'dan özellikle çok beklentilerim var :)

Jaja yazar bi tane :)

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:10
Jaja yazar bi tane :)

Ben Jaja'dan bir gol ve güzel bir oyun bekliyorum :)

Umut'da 100'ler kulubüne Hayırlısıyla bir girsin sen bak ondan sonraki Umut'a :)

TheCrow
03.02.2011, 15:15
Şifo Mehmet Trabzon'un zaaflarının üstüne gideceğiz demişti. Büyük ihtimalle defanstan top çıkarırken yoğun pres uygulayacaklar. Defansla orta saha arasından Ceyhun'la başlamak ve bu sistemi denemek lazım bence bundan böyle. Lig artık sertleşecek ve fizik gücüyle Ceyhun'dan faydalanmalıyız.

Şimdi de "zaaf" bilmemnesi çıkardılar başımıza. Hep psikolojik savaş, adam gibi sahada maç kazanmaya çalışan sadece bir kaç hoca var, gerisi hep bir dalavera peşinde.

Süper Lig'de en az zaafı olan iki takım Trabzonspor ve bursaspordur. Bizim kadromuz bursadan daha iyi olduğu için de ligdeki en avantajlı takım biziz.

melih61
03.02.2011, 15:16
takimda bir hava bozuklugu war umarim bu macda bunu ustlerinden atarlar yoksa durumumuz cok vahim karamsarlik mi bunun adi EVET ama simdi bunu gormemizde guzel bu maci alirsak birseyler olabilir

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:18
Şu anda ikinci ile aramızda 2 puan

Üçüncü ile aramızda 4 puan var

Bilinmesi lazım ki bildiği gibi şu anda herşey bizim elimizde.Bizler bütünleşmeliyiz.Başarının yarısı inanmaktır.Bizler inandık İNŞALLAH beklediğimiz başarıya ulaşacağız :)

.....
03.02.2011, 15:20
Lideriz abi liderrrr.

Geçen seneyi hatırlayalım ya da ondan önceki seneleri. Bu fırsatı iyi değerlendirip önümüze bakalım.

Oğuz B.
03.02.2011, 15:21
Kornerlerde Onur'u rahatsız etmek için hemen önüne bir sap yollamak gibi hipper zeka ürünü fikir Mehmet Özdilek'ten mi çıkmıştı?

Mellih
03.02.2011, 15:22
benimde içime böyle doğuyor. ama bu o rahatlık bizim işimize yaramıyor.. medya malesef herşeyi çok büyütüyor..
olimpiyatta bizi şampiyon yaptılar.
geçen haftaki derbiden sonra feneri şampiyon ilan ettiler..
haftaya puan farkı açılırsa yine biz.

ama biz bunun bilincinde olmalıyız.. ben, medyanında gazıyla şampiyonluk lafını fazla ederek hata yaptığımızı düşünüyorum.

Samet Yildirim
03.02.2011, 15:22
Müthis bir hirsla maci alacagimizi düsünüyorum.

ysfemr
03.02.2011, 15:24
bence bu mac defanstan uzun toplar atıp ılerıde onları kovalamak daha mantıklı olucak gıbı duruyo cunku pasla cıkmaya calısırken cok vakıt gecırıyoruz ve oturmus defansı acmak zor oluyo

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:24
Müthis bir hirsla maci alacagimizi düsünüyorum.

Samet Abi aynen sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum.Baskı ve hırsla oyanyacağımıza inanıyorum.Ayrıca ilk 10 dakikada bence gol buluruz.Antalyaspor'un defansının arkasına top attık mı bence işimiz daha da kolay olur kanaatindeyim :)

antagonist
03.02.2011, 15:25
Antalyaspor sert bir takım, fizik güçlerini ön plana çıkarıyorlar. Bizim takımımız biraz daha kırılgan, mesela Yattara ilk sert müdahelede oyundan kopabilir. O yüzden Engin, Umut , Burak gibi isimlere önemli iş düşüyor.

Savunmada Egemen, Djehoua ile iyi baş ediyordu. Bu maçta Giray Djehoua ile oynar diye tahmin ediyorum.

Elbette Necati'ye dikkat etmek lazım. Bu yüzden Ceyhun hatta Barış orta sahada düşünülebilir. Bu arada dört gündür gripmiş Necati. Maça yetişir muhtemelen.

Ve "Her şeyden önemlisi nedir? " denilse hiç düşünmeden "Taraftarımızdır." derim. Bu maçı almaya 11 kişi yetmez...

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:27
Bu maçda uzaktan şutlar bizim için iyi olur bence.Jaja'ya özellikle çok iş düşecektir bundan öncede belirtmiştim :)Seken toplarda da Umut'a iş düşecektir :)

SEDAT
03.02.2011, 15:29
- Canlı Bomba Giray'la Glowacki iyi oynarlarsa sorun olmaz...

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:30

Sedat Abi Glowacki kırmızı kart cezalısı Tayfun ile ikisi kart cezalısı.Orda muhtemelen Mustafa Yumlu oynar :)

Samet Yildirim
03.02.2011, 15:30
Glo cezali ;)

Giray-Mustafa

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:32
Mustafa'nın bence en büyük özelliği sağlamlığı.Birde oyunu iyi okuması ayrıca oyunu iyi kurması :)

SEDAT
03.02.2011, 15:34
- Mustafa yumlu oynar evet muhtemelen , özür Glowacki'nin kart gördüğünü unutmuşum...
- En büyük korkum Egemen'in sakatlanmasıydı oda oldu , ama normal tabi takım iyiya bişeyler olmalı !!!
- Tayfun'a gelince , düğünde bile oynatılmaması gerek ....

inadına_Trabzon
03.02.2011, 15:36
Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Medical Park Antalyaspor'un bugünkü antrenmanına 4 gündür grip olduğu için antrenmanlara katılmayan Necati Ateş ile grip başlangıcı olan Deniz Barış ve kart cezalısı Uğur İnceman katılmadı.

Maç gününe kadar bir iki grip daha çıkar bunlardan :) pislikler

Asi Çaykaralı61
03.02.2011, 15:37
Colman'ın performansında bence malesef düşüş var.Ben daha da iyi olabileceğine inanıyorum.

Turgay Atalay
03.02.2011, 15:41
Haftasonu Şifo'nu çekeriz diye umuyorum

Nihat Güneş
03.02.2011, 15:52
Colman günü gününe uymayan , ortasahada aşırı top kayıpları yapan ve istikrarsız bir oyuncu ...Gerçi şu aralar geyet istikrarlı kötü oynama konusunda, ayrıca her maç hakemlere beni atın diye yalvaran hali de cabası...Yönetim ve Şenol Hoca ortasahaya Colman'ı kesebilecek oyuncu almayarak hayatının hatasını yaptı.

İnşallah Piotr hazır hale gelir de Orta alanda Piotr- Selçuk- Engin üçlüsünü bu maç deneme şansımız olur.

atomania
03.02.2011, 15:54
maçı alırız bence.biraz zorlanarak bence..benim başka bi iddiam var umut bulut bu maçta 100 golü bulacak içime doğdu nedense

o bulacak diye biz habire puan kaybediyoruz

.....
03.02.2011, 16:00
Yarın bursa cumartesi fener yenilsin , bizde kazanalım o zaman neşemizi görün :)

Hürgün Aygün
03.02.2011, 16:07
Bu maç gerçekten taraftar olarak da değişim maçı olacaktır artık destek zamanı.Pazar günü taraftar çok coşkulu olucaktır diye düşünüyorum.

mit_o
03.02.2011, 16:21
Manisa kelek yapmazsa Fener oradan ancak beraberlik çıkarabilir.Sivas Bursaya yenilirse artık güle güle deme zamanı gelebilir.

O yüzden biz kendi işimize bakalım.

Antalyayı yenersek Fark açılacaktır.Bunun böyle olacağını düşünüyorum bu hafta sonu.

Sevineceğiz inşallah...

Manisa öyle de böyle de Fener'den en kötü 1 puan alır ;)
Bursa ise evinde rahat kazanır sivas karşısında.
Biz kendi işimize bakalım da biz yenelim kim ne yapıyorsa yapsın artık

mit_o
03.02.2011, 16:22
Colman günü gününe uymayan , ortasahada aşırı top kayıpları yapan ve istikrarsız bir oyuncu ...Gerçi şu aralar geyet istikrarlı kötü oynama konusunda, ayrıca her maç hakemlere beni atın diye yalvaran hali de cabası...Yönetim ve Şenol Hoca ortasahaya Colman'ı kesebilecek oyuncu almayarak hayatının hatasını yaptı.

İnşallah Piotr hazır hale gelir de Orta alanda Piotr- Selçuk- Engin üçlüsünü bu maç deneme şansımız olur.

Orta sahaya bu kahlenberg'i almadığımız için çok dert yanıcaz daha :(
Colman'ın ikinci devre acayip bir düşüşü var böyle giderse çok kötü

Esmoface
03.02.2011, 16:23
Arkadaşlar, Trabzon'a ilk gelişim olacak, dolayısıyla Avni Aker'e de. Siz stadın hangi tarafında oluyorsunuz?

Sefa
03.02.2011, 16:26
Arkadaşlar, Trabzon'a ilk gelişim olacak, dolayısıyla Avni Aker'e de. Siz stadın hangi tarafında oluyorsunuz?

Bordomavi.net ekibi yol tarafı kale arkasında ama aktif bir grup değil yani, sürekli bağıran. Ben gideceğim bağıracağım dersen Trabzonlu Gençler ile gidebilirsin maça..

Esmoface
03.02.2011, 16:28
Bordomavi.net ekibi yol tarafı kale arkasında ama aktif bir grup değil yani, sürekli bağıran. Ben gideceğim bağıracağım dersen Trabzonlu Gençler ile gidebilirsin maça..

Sağolasın. :)

Deniz Tosunoğlu
03.02.2011, 16:30
Trabzonlu gencler nerde oturuyor? Kale arkasimi?

cyberentalpi
03.02.2011, 16:30
Bu maçı alırız sadece ve sadece kendi oyunumuzu oynayalım

Bjk ve Fb maclarında 1 sezondur yaptigimiz yapmadik
Bjk macinda ilk yarı Fb macinda tamamında yapmadik.

Onların oyununu kabul ettik. Oysa biz bu sene hep atak oynayan orta sahayı hep ellinde tutandik.
Antalya yı severim. Ama sifonun ksiliksiz bir hoca oldugunu dusunurum. Fb ve Bjk macilarında haddini bilmeden saldirip gol iyiyp yenilen takım

Neyse artık birlik zamanı. bence de Umut golumuzu atacak.

bilgehan83
03.02.2011, 16:31
Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Medical Park Antalyaspor'un bugünkü antrenmanına 4 gündür grip olduğu için antrenmanlara katılmayan Necati Ateş ile grip başlangıcı olan Deniz Barış ve kart cezalısı Uğur İnceman katılmadı.

Maç gününe kadar bir iki grip daha çıkar bunlardan :) pislikler

bunlar fenerden,eziktaştan beş yer bize gelince aslan kesilir hayatlarının maçını oynarlar. bir yerlerine dokunuyoruz yaa hepsi böyle tek antalya tek şifo degil bunların alayı böyle. sadece şota'yı ayrı tutuyorum. bütün kazmalar sahada olacak bize sertlik yapacaklar.hakem de buna göz yumacak seyirci de çekirdek çitleyip seyredecek..

gelelim fenere; fener maçında mehmet topuz ve selçuk hayatının maçını oynadı. özellikle topuz başta olmak üzere emre,selçuk,santos ve dia bir doping testinden geçse ne olurdu çok merak ediyorum. ve iple çekiyorum gelecek sezon avni akerdeki fener maçını türkiye, istanbul medyası ve şakşakçılar cümle ezikler ömürleri boyunca unutmayacaklar o maçı unutulmaz izler, hatıralar bırakacağız. eze eze döve döve fenere hiç tatmadıgı şeyleri tattıracagız diyorum.. o gün bir şehir bir camia nasıl birlik olur göstermeliyiz. fener stadında ..... trabzon olamazsın şampiyon tezahüratlarını hiç unutmayacagız.şimdiden bu maçı bekliyorum ömrüm olursa tokattan gelip avni akerdeki yerimi alacağım... bu sene şampiyon oluruz olmayız ama seneye o maç fenerli futbolcuların ayaklarını titretecegiz. hakemler yıldızlar falan umrumda degill. biz trabzonsporuz biz başkayız başka iklimlerin rüzgarıyız herkes görsün........

Sefa
03.02.2011, 16:32

Deniz tarafı kale arkası..

ESER
03.02.2011, 16:33
bu mac gule oynaya kazanilacak bir mac, gerilime gerek yok.fb macini oynadik yenilmis olsak da en tehlikeli rakip ile oynayip siramizi savdik. bu maci oyuncularin sabirsizlikla bekledigine eminim,. guzel futbol ve temiz bir galibiyetin yani sira dosta dusmana da cekemeyen anten taksin mesaji verilecektir.

inadına_Trabzon
03.02.2011, 17:56
Ankaragücü maçını deplasmandaki GS maçını kazanarak telafi ederiz.

Ali YİĞİT
03.02.2011, 17:58

Yok artık lebron james :D Hüseyin cimşiri bile bu kadar aşağılamamıştık biz :D

Uğur Ö.
03.02.2011, 18:04
Colmanı koyun Burak 'ın olduğu yere gol ve asist krallğına oynar okadar diyorum.

nakzo
03.02.2011, 18:34
Sivasla konyanın arasında 1 puan var ve bunlar 2 haftada 1 puan aldılar.O yüzden bursadan 1 puan alırlarsa haftaya eskişehir de bursanın biletini keser ve bursa devreden çıkar ;ama tabiki bizim kazandığımızı düşünürsek. Zaten antalyayıda kendi evinde yenemiyorsan kimseye çemkirmeye gerek yok zaten şampiyon olamazsın.

Oruç
03.02.2011, 18:34
o bulacak diye biz habire puan kaybediyoruz

38 yaşında bir insanın bu kadar sığ bir yorum yapması çok acı gerçekten. Ne alakası var yani şimdi sizin söylediklerinizin Umut'un 100 gole ulaşmasıyla ?

Ayıptır, günahtır yahu.

Adam gol atar, eleştirilir, gol atmaz eleştirilir, takım kazanır, eleştirilir, takım puan kaybeder yine eleştirilir. Eleştirilir de eleştirilir...

Hadi yaşı genç insanları anlarım da 38 yaşında birinin, puan kayıplarımızın sebebini Umut'un 100 gole ulaşmasına bağlamasını anlayamam gerçekten. Hiç kusura bakmayınız.

mkmoglu
03.02.2011, 18:41
bursayı her hafta seyrediyorum çok sağlam oynuyor..sivası yener..form düşükluğumuzu en kısa zamanda atlatırız inşallah..

mehmet yıldırım
03.02.2011, 18:50
Colmanı koyun Burak 'ın olduğu yere gol ve asist krallğına oynar okadar diyorum.
kaynen öyle

Kasım BEKTAŞ
03.02.2011, 19:06

oturmuyor Ayakta :) deniz tarafı kale arkasında :)

Hürgün Aygün
03.02.2011, 19:16
Bu maç takım müthiş bir patlama yapıcak inşallah.:)

DeAgLeMaNyAq
03.02.2011, 19:22
bursayı her hafta seyrediyorum çok sağlam oynuyor..sivası yener..form düşükluğumuzu en kısa zamanda atlatırız inşallah..

Bende bunu anlamıyorum. Bursa'nın sezon başından beri oyun hakimiyeti kurarak kazandığı kaç maç var? Bir çok maçı şanslarının yardımıyla kazandılar...

Sibel
03.02.2011, 19:30
Yarın bursa cumartesi fener yenilsin , bizde kazanalım o zaman neşemizi görün :)
Bu isteğe AMİN denir...:alkış:

nakzo
03.02.2011, 19:32
Bende bunu anlamıyorum. Bursa'nın sezon başından beri oyun hakimiyeti kurarak kazandığı kaç maç var? Bir çok maçı şanslarının yardımıyla kazandılar...
Olay burda yatıyor zaten kardeşim. Ertuğrul çakalı Türkiye ligini çözmüş kazma ve sert bir defans anlayışı,ortada koşan adamlar ileride iki adet hızlı pirana adam alsana şampiyonluk. Bu taktikle gol bulduğu her maçı kazanıyor bulamazsa kaybediyor;ama bu ligin gerçeği bu işte...

adem73
03.02.2011, 19:46
Olay burda yatıyor zaten kardeşim. Ertuğrul çakalı Türkiye ligini çözmüş kazma ve sert bir defans anlayışı,ortada koşan adamlar ileride iki adet hızlı pirana adam alsana şampiyonluk. Bu taktikle gol bulduğu her maçı kazanıyor bulamazsa kaybediyor;ama bu ligin gerçeği bu işte...
fener in bize yaptigi baski bursa ya tutmaz ve yemez.cunku dedigin gibi ortaalan ve defans arasi cok yakin presle zor kirarsin cok yardimlasiyor adamlar.ortalanlari sert futbolculardan kurulu.defans ve ortaalani birbirine yakin oynatamadik.

Murat TONBUL
03.02.2011, 19:47
şu saatten sonra rakiplerin puan kaybından ziyade kendi maçlarımızı kazanmamız çok daha önemli.
bir iki puan kaybıyla çöküşe geçmeyeceğimizi ve sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağımızı göstermemiz gerekiyor artık...

elnıno28
03.02.2011, 20:02
trabzondakı traftarlar bjk ve fener macında ınsallah takım nasıl desteklenır dıye gormuslerdır.bızımkıler ıse en son ankaragucu macında yarısı cekırdek yarısı lıder takım oyuncusunu ıslıklamak gerısıde kendı havasında.hocamız ve başkanımızda soyledı antalya macıdan once futbolcuları cıceklerle karşılarlar ve 90 dk tam desdek verırler avnı akerı rakıp takımlar ıcın cehennem olur............hep destek tam destek

noname
03.02.2011, 20:04
Çok doğru söz. Sadece Türkiye ligini çözdüğü için Avrupa'da hep silik ve ezik bir oyun oynattı takımına.

nakzo
03.02.2011, 20:10
Çok doğru söz. Sadece Türkiye ligini çözdüğü için Avrupa'da hep silik ve ezik bir oyun oynattı takımına.
Kardeş ister beğen, ister beğenme. Adam bu taktikle geçen sene şampiyon oldumu, feneri kadıköyde,kargaları inönüde yendimi, bu senede hala yarıştamı gerisi palavra. Kimse bana masal anlatmasın bu başarı ertuğrulundur. O bursadan gitsin iki sene içinde bursa küme düşmezse ben hiçbir halt bilmiyorum.

okg_53
03.02.2011, 20:14
Okg_53 Medical Park Antalyaspor Analizi …

Tipik orta sıra takımı olan Antalyaspor, bu sene büyük takımlara karşı pek başarılı değil, ancak oynadığı maçlarda bayağı zorladılar büyükleri.
Antalyaspor, deplasmanda kötü bir ekip. 9 maçta, 2 galibiyet 2 beraberlik 5 mağlubiyet aldı, 8 gol atıp 15 gol yedi. Toplamda 19 maçta, 6 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyeti var. 20 gol atıp, 24 gol yemiş. 12. sırada ve 24 puanı var.

Yapı olarak klasik 4-3-3 takımı, Orta alana 3 tane mücadeleci adam koyup savaştırıyorlar. Güçlü ama teknik kapasitesi zayıf bir takım. Geçen seneki Antalya değiller.

Muhtemel dizilimler ;
-------------------------Ömer Çatkıç---------------------
Erkan Sekman-----Ali Turan----Deniz Barış----Yenal Tuncer
----------------------Kerem Şeras----------------------
-----------Sedat Ağçay------İbrahim Dağaşan-----------
-----------------------Tita(serbest kanat)--------------
----------Necati Ateş-------Ali Zitouni(Djiehoua)---------

Uğur İnceman cezalı, Önemli sakatı yok .

Antalyaspor’un Artıları ;

Mücadele gücü yüksek bir takım Antalya. Her zamanki gibi oynamaktan ziyade oynatmamak için oynayacaktır. Antalya’ya karşı erken gol bulmak çok önemli, çünkü çok koşan bir bir ekip. Maç içinde erken gol bulamadıkça olan bize olacak, onlara değil.

Tita, Antalya'nın en önemli silahı, Bu oyuncuda Hız ve Teknik aynı anda var. Tita, 19 maçta, 7 gol 3 asist üretti. Sıkı marke edilmeli.

Diğer önemli isim ise Necati Ateş, tecrübesi ve kalitesiyle her zaman dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.
Bu adamın işi gol atmak ve işini iyi yapıyor. Şu ana kadar 4 gol, 3 asist.

Antalyaspor’un Eksileri;

Geri dörtlüsü ağır, özellikle Deniz ve Erkan ağır oyuncular, Stoperlerinin hava topu etkinliği zayıf. Hücum silahlarımız bu iki eksiklikten iyi faydalanabilecek yapıda.
Antalya’nın Boy ortalaması ilk 11, 1,77 civarında. Bizim ise 1,82 bu avantajımızı iyi kullanmalıyız.

Antalya’nın bir diğer eksisi ise, Ortasahadaki 3 oyuncununda, oyun kurgusu ve yaratıcılık olarak zayıf olması, çünkü üçüde defansif orta alan oyuncusu. Biraz Kerem Şeras üretken ama oda yetersiz. Yani defans-hücum bağlantısını iyi kuramıyorlar. Bu işi Tita yapmak isteyecek, buda Tita’nın yeteri kadar boş alan bulamamasına sebep olacak.

Özet= Maçın ilk yarısında tüm hatlarımızla (geride sadece 2 oyuncu bırakarak) yüklenmeliyiz. Bence bu maçta sol bekte, Piotr oynamalıdır. Sollu sağlı orta yapmak bu maçta daha önemli. Çünkü Engin sol açıkta değil, ortasahanın ortasında başarılı. Piort tek başına idare eder o bölgeyi, çünkü Antalya'nın tam olarak bir sağ açığı yok.

Göbekten, kısa paslar ve verkaçlarla Antalya'yı delemezsin.
Bu maçta bol bol, sağlı sollu ceza sahasına ( Umut, Burak ve Jaja'ya ) orta gelmesi gerekiyor, Rakibin zaafları gereği.

-----------------Onur---------------
-----------Giray----Mustafa--------
Serkan---------Selçuk--------Piotr(Ferhat,Cale)
-----------------Engin--------------
Yattara----------Jaja---------------
--------------Umut------Burak-----

İhtimal 2 ; Klasik yapımıza da dönebiliriz. Ama bu maçta sürpriz şekilde böyle oynama ihtimalimiz daha yüksek.

Allah’ın izniyle tekrar çıkış maçımız olacak, kimse merak etmesin. Yeni bir seri yaparız bu maçla.

Analize hafta içinde ilaveler olacak, Saygılar …

Berke6198
03.02.2011, 21:16
Yattara sesleri yankılanmalı forumda ilk 11 hakkında geçen hafta Yattara'nın neden bizim için gerekli olduğunu ve neden ilk 11 de görev almasının gerektiğini gördük hep beraber...
Geçen hafta Burak'ı oyundan çıkarmamak için direndi Şenol Hoca resmen direndi ama olmuyor işte kabiliyet olmayınca devamı gelmiyor ne yazık ki...
Yattara tabiki ilk 11 de oynamalı ama bütün yük Yattara'nın omzuna bırakılmamalı ben bu üçlünün maçı koparmasını bekliyorum bu hafta (Yattara,Jaja,Engin) bu üçlü oynarsa gerçekten maçı kazanmak kaçınılmaz hale gelir...

Furkan Dündar
03.02.2011, 21:21
okg 53 kadroya katılmıyorum =)

Enes Ünal Kaya
03.02.2011, 21:31
http://www.facebook.com/video/video.php?v=161518043900318&oid=132672790122571&comments

çok eğlenceli olmuş :)

nakzo
03.02.2011, 21:39
Al sana cenk tosun. Arakadaş biz transfer yapamıyoruz adamlar buluyor, alıyor oynatıyor.

delikoyun
03.02.2011, 21:42
popov kiralıkmış bence sezon sonu işi bitirilmeli bize en faydalı olacak oyuncusu

nakzo
03.02.2011, 21:48
popov kiralıkmış bence sezon sonu işi bitirilmeli bize en faydalı olacak oyuncusu
aynen katılıyorum mükemmel bir kanat oyuncusu olur.

sessizkral_1
03.02.2011, 21:48
Yattara sesleri yankılanmalı forumda ilk 11 hakkında geçen hafta Yattara'nın neden bizim için gerekli olduğunu ve neden ilk 11 de görev almasının gerektiğini gördük hep beraber...
Geçen hafta Burak'ı oyundan çıkarmamak için direndi Şenol Hoca resmen direndi ama olmuyor işte kabiliyet olmayınca devamı gelmiyor ne yazık ki...
Yattara tabiki ilk 11 de oynamalı ama bütün yük Yattara'nın omzuna bırakılmamalı ben bu üçlünün maçı koparmasını bekliyorum bu hafta (Yattara,Jaja,Engin) bu üçlü oynarsa gerçekten maçı kazanmak kaçınılmaz hale gelir...
arkadaşım sen fenerbahçe maçını seyretttinmi?eğer seyrettiysen sahada mücadele etmeyen tek kişi vardı oda yattara..çizgide ayağına top bekliyor takım oyunu yok...takım oyunusu değil

FC-ST-PAULI-61
03.02.2011, 21:52
arkadaşım sen fenerbahçe maçını seyretttinmi?eğer seyrettiysen sahada mücadele etmeyen tek kişi vardı oda yattara..çizgide ayağına top bekliyor takım oyunu yok...takım oyunusu değil
Burak cokmu Mücadele etti? Burak gibi bencil oynayan baska bir Oyuncu yok.Yattara Takim Oyuncusu degilmis.Yattara en azindan Bencil degil.

Mustafa ÖZDEMİR
03.02.2011, 22:00
inaşallah kazanacağız...

Şahinoğlu
03.02.2011, 22:21
Bu maçta kadroda Ceyhun olacaktır defanstaki eksiklerimizi düşünerek defansa yakın oynayacaktır Ceyhun diye tahmin ediyorum, bazı arkadaşlar Yattara demiş ama son 25 dakikada oyuna alınır başka bi halt olmaz sene sonuda türk statüsünde oynayamazsa gönderilir öyle top ayağına gelip koşmamak için olduğu yerden orta kesmek ile olmuyo bu işler seneye büyük ihtimal Yattara gider.

futbalski60
03.02.2011, 22:22
Bu maçta kadronun önemi yok kim oynarsa oynasın ölümüne oynasın bizim için kırılma maçı olabilir o yüzden taraftarın da desteği önemli.

Mesut
03.02.2011, 22:57
aynen katılıyorum mükemmel bir kanat oyuncusu olur.
popov sözleşmesini aldı antep 4.5 yıllık sözleşme imzaladı

demirel
03.02.2011, 23:29
Vur kır parçala bu maçı kazan,kazanacağız,çünkü bu sene şampiyon olacağız,ama inanacağız ve istiyeceğiz,kafamızda kazanmak istiyeceğiz,fırtınayı geri istiyoruz

Ercan DEMİRCİ
03.02.2011, 23:32
Haftasonu Şifo'nu çekeriz diye umuyorum

:D:D:D:D İnşallah...

bbyanik
03.02.2011, 23:41
bursa ile fenere üfleyecekler bu hafta demedi demeyin :)

inadına_Trabzon
03.02.2011, 23:46
Popov cenk wagner stancu iyi topçular.Antep çok can yakar.

Fatih Özkan
03.02.2011, 23:50
Orta yaş üstü kişilerin takım hakkında ileri geri sallaması o kadar çok zoruma gidiyor ki...
Birgün dalacam kahvede birine...
Dalga geçiyorlar resmen!

SEDAT
03.02.2011, 23:53
- Defans mucize yapmazsa ki Mustafa'ya güveniyorum bir sıkıntı olmaz , ama Giray bu ne yapacağı belli olmaz...

bASTURk
03.02.2011, 23:56
Bütün hafta içi yüklemelerle geçti.Hoca da bu maçın ne demek olduğunu biliyor.

Çok kaçırmazsak ilk 20 dk'da oyun kopabilir.

fteotdgs
04.02.2011, 01:18
Bu maçta kadroda Ceyhun olacaktır defanstaki eksiklerimizi düşünerek defansa yakın oynayacaktır Ceyhun diye tahmin ediyorum, bazı arkadaşlar Yattara demiş ama son 25 dakikada oyuna alınır başka bi halt olmaz sene sonuda türk statüsünde oynayamazsa gönderilir öyle top ayağına gelip koşmamak için olduğu yerden orta kesmek ile olmuyo bu işler seneye büyük ihtimal Yattara gider.

Hala Yattara da Yattara deniyor, inanamiyorum! Kendisi hicbir zaman guvenilir, istikrarli bir profil cizemedi, ipi ile kuyuya inilmeyecek oyuncularin basinda geldi. Eskiden cani istedi mi, yani ortalama 10 macta bir civari, oynardi, sov yapardi milletin aklini alirdi. Artik o da yok. Sene sonunda gider umarim.

FC-ST-PAULI-61
04.02.2011, 01:21
Hala Yattara da Yattara deniyor, inanamiyorum! Kendisi hicbir zaman guvenilir, istikrarli bir profil cizemedi, ipi ile kuyuya inilmeyecek oyuncularin basinda geldi. Eskiden cani istedi mi, yani ortalama 10 macta bir civari, oynardi, sov yapardi milletin aklini alirdi. Artik o da yok. Sene sonunda gider umarim.
2.Hafta Trabzonspor 3-2 Fener.Bu maci Yattarasiz hayatta kazanamazdik.Abi bu bana 1 Sene icin yeter:D

Çağdaş DENİZ
04.02.2011, 01:24
slient 06 ben şuan youtube yüklüyorum
paylaşacağım 2 dk ya..

Süleyman Baykan
04.02.2011, 01:24

Son maçlardaki Burak'tan kat be kat iyidir en azından isabetli pasları ve ortaları var.:)

FC-ST-PAULI-61
04.02.2011, 01:26
Son maçlardaki Burak'tan kat be kat iyidir en azından isabetli pasları ve ortaları var.:)
Yattaranin ölüsü Burak tan iyidir bence

Gümüshane
04.02.2011, 01:29
Trabzonlu Almanlar

http://www.youtube.com/watch?v=7_yVwmngY7s&feature=feedlik

Alp Yavuz 13
04.02.2011, 01:30
yattara chück'unu yesin kaleciler :D

Uğurtan
04.02.2011, 02:14
Sözkonusu başlıktaki video linkleri silinmiştir.

Lütfen!

Tekrar eklemeyiniz.

.....
04.02.2011, 02:20
Bu gece Sivas , yarın gece Manisa.

Hadi be alın şu maçları!

Mellih
04.02.2011, 02:40

Hadi be alın şu maçları!
ihtimal oldukça yüksek bana göre..
bu hafta nasıl geçti, tekrar maç gününe geldik anlamadım. :confused: :)

.....
04.02.2011, 02:48
ihtimal oldukça yüksek bana göre..
bu hafta nasıl geçti, tekrar maç gününe geldik anlamadım. :confused: :)

Gel sen bir de bize sor :)

Zaman geçmiyor ki :)

Mellih
04.02.2011, 02:53
Gel sen bir de bize sor :)

Zaman geçmiyor ki :)
kupada da tur atlasak beşitaşla oynayacakmışısız.. bide bu çarşamba o olurdu, çok saçma olurdu.. :cool: tekrar istanbul.
bugün haftaya sivassporla iyi bi başlangıç yapmayı ümit ediyorum. :rolleyes:

robinhood61
04.02.2011, 03:00
antalya maçı alınacak
alınacak dedim mi alınacak
başka seçenek kesinlikle yok

Furkan Dündar
04.02.2011, 03:27
bu maçta burak oynamasın !

Çağatay_
04.02.2011, 03:30
Bence taraftar bu maçta acayip iyi olacak.

Ceyhun Öncü
04.02.2011, 03:53
Bu hafta Trabzon deplasmanına çıkacak olan Antalyaspor'da eksikler can sıkıyor.

Kırmızı-Beyazlılar'ın dünkü antrenmanına sakatlığı devam eden Necati Ateş ile grip başlangıcı olan Deniz Barış ve kart cezalısı Uğur İnceman katılmadı. Teknik direktör Mehmet Özdilek, Trabzonspor maçının önemini iyi bildiklerini vurgulayarak, "Lidere karşı oynayacağımız maçtan puan çıkarmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Mustafa ÖZDEMİR
04.02.2011, 09:26
Bence taraftar bu maçta acayip iyi olacak.
mecburen ...

Tsikopat61
04.02.2011, 09:27

Hadi be alın şu maçları!

Temennim aynı şekilde..Ancak çok üzülüyorum ki sezon başından beri hiç bir takımın maçının hesabını yapmamıştım..Şimdi farkettim.

irfan61
04.02.2011, 09:40
Kazanma vakti kaldığımız yerden devam etmemiz için çok önemli maç.

Barış Kaptanoğlu
04.02.2011, 09:51
futbolcularımız şampiyonluk için heveslenen fenerlilere "şampiyonluk diye 3ün birini alırsınız"diyecekler bu maçta...:)

Ali YİĞİT
04.02.2011, 10:12
ne geçmek bilmez zamanmış yahu daha 2 gün var

ozturk
04.02.2011, 10:19
manisadan medet ummayın boşuna..

onların varlığı bize zarar. şu ana kadar bize zerre faydası olmadığı gibi hep zarar sonuçlar alıyor..

Mustafa ÖZDEMİR
04.02.2011, 10:21
kendi göbeğimizi kendimiz kedeceğiz...

Yiğit SARI
04.02.2011, 10:22
2 Gün 5 S. 36 Dk. Kaldı

Ali YİĞİT
04.02.2011, 10:38
kendi göbeğimizi kendimiz kedeceğiz...

aynen ölee

Armağan Dere
04.02.2011, 10:42
Bu maçı kazanamassak ilk 3 tehlikeye girecek göreceksiniz..Umarım forvetler takımı yakmazlar ve bulduklarımızı azami şekilde değerlendiririz...taraftarın birleşememesi hep o 96 senesinin sonucudur..O sene şampiyonluğun kaybedilmesinden dolayı Trabzonspor fanatik taraftarının yarısını kaybetmiştir....Umarım aynı senaryo bu sene yaşanmaz

delikoyun
04.02.2011, 10:53
eğer colman selçuk ceyhun engin ile başlamazsak bu maçıda kaybederiz

Talha.YILMAZ
04.02.2011, 10:54
Bu maçı kazanamassak ilk 3 tehlikeye girecek göreceksiniz..Umarım forvetler takımı yakmazlar ve bulduklarımızı azami şekilde değerlendiririz...taraftarın birleşememesi hep o 96 senesinin sonucudur..O sene şampiyonluğun kaybedilmesinden dolayı Trabzonspor fanatik taraftarının yarısını kaybetmiştir....Umarım aynı senaryo bu sene yaşanmaz

Rica ediyorum Sus!
Felaket tellalımısın sen arkadaşım?

Armağan Dere
04.02.2011, 10:56
Rica ediyorum Sus!
Felaket tellalımısın sen arkadaşım?

Sadece doğruları sölüyorum..ve düzgün bir dille sölediğimi düşünüyorum..bu pazar herşey belli olur

Talha.YILMAZ
04.02.2011, 10:58
Sadece doğruları sölüyorum..ve düzgün bir dille sölediğimi düşünüyorum..bu pazar herşey belli olur

Kazandığımız maçlarda bile sen memnun olup düzgün bişey yazmadınki?
nasıl doğruları söylorsun sen anlamıorum?

4 puan geridenmi gelioruz acaba pardon?
Bu Takım toplarlarsa'ki toparlıyacak hiç şüphem yok,Şampiyonluğun en buyuk adayıdır.

UNiVeRSeLoRD
04.02.2011, 11:01
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporun-sampiyonluktaki-tek-rakibiSXHBQ221989SXQ

Bakınız...

Mustafa ÖZDEMİR
04.02.2011, 11:01
96 ya benzemeyecek .göreceksiniz...

Gökçebey
04.02.2011, 11:03

Görmeyeceğiz Armağan efendi, kasma kendini. :)

barisb
04.02.2011, 11:07
inşallah bu akşam Bursa puan kaybeder. yakda 23 nisan liderliği de olsa konuşurlar bıdı bıdı.

Telha TANYILDIZI
04.02.2011, 11:08
zor maç antalya iyi mücadele ediyor

Trabzon34
04.02.2011, 11:12
İnşallah yeni galibiyet serimizin ilk maçı olur bu maç.. Hiç bir maç oynanmadan kazanılmıyor.. Gerçek oyunumuzu oynayabilirsek kolay kolay puan kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.. Artık bu sene gelsin şu şampiyonluk..
30 yıldır sırtımızda bir kaya, dağı tırmanmaya çalışıyoruz... Aramızdan bazıları dağın öte tarafında ne olduğunu bile tam bilmiyor.. Artık görelim şu dağın öbür tarafını.. Malum genelde dağlardan sonraki alan ovadır.. Artık biz de ovada ilerleyelim.. İnşallah.. İnşallah.. İnşallah..

Napoli
04.02.2011, 11:13
Baslıgı acan arkadasın actıgı butun macları kazandık.bence kalan 15 macıda o acsın =))

karaman6106
04.02.2011, 11:19
vahid hocaya çok kızar, ama dik duruşundan dolayı da bi o kadar severdim.

ozturk
04.02.2011, 11:25

noktasına, virgülüne, kesme işaretine, tırnak işaretine, soru işaretine, üç noktasına, iki noktasına katılıyorum

aynen öyle

Ali YİĞİT
04.02.2011, 11:27
Baslıgı acan arkadasın actıgı butun macları kazandık.bence kalan 15 macıda o acsın =))

Şu bjk ve Fb maçının başlığını açan arkadaş vardı sanırım kazım diye :D
o bi daha başlık açmasın

İlker Akçay
04.02.2011, 11:34
Vahid Hocaya selamlar..Çok kısa sürede bile bizi ne kadar iyi tanımış...Onu Türkiye'de yeniden görmek beni çok mutlu eder...

Arkadaş yerin dibine batsın 96 yeter da yeter...

ismail tüfekçi
04.02.2011, 11:43
antalyayı rahat ve güzel bi futbolla yendikmi hayat normale döner felaket tellallığı kimse yapmaz hee yenilirsek ne olur hayat yeniden başlar ilk yarı yaptığımızı yapmak zorunda kalırız bjk ve gs maçından 3 puan bile yeter bursa antep kayseri gibi güçlü takımları yenmek zorunda kalırız

Travelair
04.02.2011, 11:48
feybe maçında ortasahamızı sıkı markaj, sert oyun, bol faul ile sindirdiler. Öyle olunca ilerisi ve gerisi ile bağlantı koptu. Bu maçta da bunu yapmaya çalışacaklar.

Büyük takımlar için maç başladı mı maça ağırlığını koyması karakteristik özelliğidir. Bu psikolojik olarak karşıdakine ben senden üstünüm mesajıdır. Eğer ağırlık konulamazsa rakibin direnci artar. Bizimkilerde buna ek olarak baskıya mukavvemetsizlik ve buna bağlı panik de ortaya çıkıyor. Zaten devre arası iyi çalışmayan futbolcular var...

O yüzden maçın başında oyuna ağırlığımızı koymalıyız. Oyunu riske atalım demiyorum ama oyuna ağırlığımızı bir an önce koyalım. İnşallah golü atarsak da oyunu koruma telaşına ve/veya rölantiye alıp kazasız belasız havasına düşmememiz lazım. Aynen yüksek tempo ile devam etmemiz lazım

magicyattara
04.02.2011, 11:56
90 dakikası tek nefes oynanması gereken bir maç..oyunun başı sonu diye bir şey olmamalı..başlayacak,bitene kadar pres ve atak..Trabzonspor budur..

Taner Tonbil
04.02.2011, 12:07
Herkes izlesin !!

http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ

Yunus Emre SEYHAN
04.02.2011, 12:13
Egemen'in yokluğunda defans çok dengeli olamayacak malesef. O yüzden ortasahanın göbeği üçlenmeli.

Napoli
04.02.2011, 12:23
Şu bjk ve Fb maçının başlığını açan arkadaş vardı sanırım kazım diye :D
o bi daha başlık açmasın

Evet aman ona actırmayın yoksa sampıyonluk gıdecek =)))

Gurpas
04.02.2011, 12:29
Halilhodzic

"Şampiyonluk için kendisini çok zorlamasına da ihtiyacı yok. Harika bir ekipleri var."

olayın özeti budur.

bordo08
04.02.2011, 12:29
Maçla ilgili söyleyeceklerimi söyledim.

Madem bu antalya maçını yeni bir başlangıç olarak görüyoruz.

Taraftar kenetlendi görünen o ki stadyumdada güzel bir atmosfer olacak.

Bir yenilikte futbolcular sahaya çıkarken çalan şu neydi düyü belirsiz müziği değiştirmekle başlayalım derim.

İnsanın tüm sinerjisini alıp götürüyor .

Karadenizin bir birinden güzel ezgileri var bunları bulmak çok zor değil.

En güzel örneği gene sağolsunlar bmn yöneticileri göstermiş.

Sitenin açılışında çalan müzik harika emeği geçenlerin eline sağlık.

ŞÖyle müzikleri kullanmak çokmu zor anlamıyorum.

Hotaman
04.02.2011, 12:32
Vahid Hoca gerçekçi bir adamdı.
Gerçeklik bizim şampiyon olacağımızı açıkça gösteriyor.
Zaten 4 rakibini de en az 1 kez yenmiş bir takımın şampiyon olamaması için epey upraşması lazım

Tayfun
04.02.2011, 12:41
bursa sivası yenerse maç fazlası ile lider olacaktır, pazar günü sahaya çıkarken bu psikoloji ile çıkacak futbolcularımız bunu da gözardı etmemek gerek

Ömer Faruk61
04.02.2011, 12:42
"Trabzonspor'un tek rakibi kendisidir.."

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Vahid Halilhodziç, "Trabzonspor'un şampiyonluktaki tek rakibi kendisidir" dedi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TUFAD) ile Hırvatistan Antrenörler Derneği'nce Antalya'da düzenlenen toplantıya katılan Dinamo Zagreb'in teknik direktörü Vahid Halilhodziç, açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'u sürekli takip ettiğini ve takımın yöneticileri ile iletişim halinde olduğunu anlatan Halilhodziç, Trabzon'da çok sayıda arkadaşı olduğunu ve onlardan da takım hakkında sürekli haber aldığını belirtti.

Trabzonspor'un Fenerbahçe ile oynadığı son maçı izlediğini anlatan Halilhodjiç, şunları söyledi:
''Trabzonspor'un harika bir ekibi var. Trabzonspor çok büyük ihtimalle bu yıl şampiyon olacak. Şampiyonluğun güçlü adayı Trabzonspor'dur. Trabzonspor'u şampiyonluktaki tek rakibi kendisidir. Şampiyonluk için kendisini çok zorlamasına da ihtiyacı yok. Harika bir ekipleri var. Aynen devam etsinler.''

Trabzonspor'un yeni oyuncu desteğine ihtiyacı olup olmadığı sorusuna Halilhodjiç, ''Eğer paraları çoksa her zaman takıma takviye gerekir. Ancak harika bir ekip var, bozmasınlar. Çalışmaya devam etsinler'' yanıtını verdi.

Halilhodziç, bir kez daha Türkiye'ye gelerek bir takım çalıştırmak istediğini de sözlerine ekledi.

Vahid Hoca yı dinleyin.Onun bende yeri ayrıdır.Bu Maç Jaja ve Umutun maçı olacak göreceksiniz..

zekeriyya
04.02.2011, 12:45
herşey çok güzel olacak
iyi bir futbol
iyi bir taraftar
iyi bir hafta
ile
rüzgarı arkamıza alacağız

bu
sene
bizim
senemiz

Osman Erdoğan
04.02.2011, 13:20
şenol hoca son 3 macdır hata yapıyor inşlah bu macda böle hatalar yapmaz bu brozekleride yedek için aldık herhalde bence gayet iyidiler de senol hoca bence adam kayırmaya basladı

cengizbdn32
04.02.2011, 13:21
lütfen maç sonuna kadar tam destekk... rakibe ve hakemlere baskıyıda unutmayalımm.. hep destek tam destekk..

TheCrow
04.02.2011, 13:23
feybe maçında ortasahamızı sıkı markaj, sert oyun, bol faul ile sindirdiler. Öyle olunca ilerisi ve gerisi ile bağlantı koptu. Bu maçta da bunu yapmaya çalışacaklar.

Büyük takımlar için maç başladı mı maça ağırlığını koyması karakteristik özelliğidir. Bu psikolojik olarak karşıdakine ben senden üstünüm mesajıdır. Eğer ağırlık konulamazsa rakibin direnci artar. Bizimkilerde buna ek olarak baskıya mukavvemetsizlik ve buna bağlı panik de ortaya çıkıyor. Zaten devre arası iyi çalışmayan futbolcular var...

O yüzden maçın başında oyuna ağırlığımızı koymalıyız. Oyunu riske atalım demiyorum ama oyuna ağırlığımızı bir an önce koyalım. İnşallah golü atarsak da oyunu koruma telaşına ve/veya rölantiye alıp kazasız belasız havasına düşmememiz lazım. Aynen yüksek tempo ile devam etmemiz lazım

Ben de bunu yazacaktım. Takımlar artık Trabzonspor'u engellemenin bir yolunu bulmuş gibi görünüyorlar: Orta sahaya pas yaptırmayalım, tamamdır. Çünkü en iyi yerimiz orta sahamız. Bundan sonra gerek sertlikle gerek sıkı markajla, gerekse kalabalık adamla orta sahamıza oyun kurdurmamaya çalışacaklar, bunu başarırlarsa işimiz zor, ancak bireysel yeteneklerle maçı alma ihtimalimiz kalır. Peki biz ne yapmalıyız buna karşı? Ya sistem değişecek , ki bu saatten sonra çok zor, ya da orta sahadaki elemanlarımız sertliğe sertlikle cevap verebilecek, sıkı markajı yoğun pas trafiği ile kırmaya çalışacak, ya da bir gün Jaja, bir gün Yattara, bir gün başkası ortaya çıkıp maçı alacak.
Bir de şu var, artık kritik haftalara giriyoruz, gerektiğinde fenerin Antalya'ya yaptığı gibi 1-0 ın üzerine yatmayı başarabilmeliyiz. Ankaragücü maçında 1-0 a yatsak Ankaragücü bize gol atacak değildi, ancak kadro yapımız sebebiyle biz hep 2. golü aramak zorunda kalıyoruz, gerekirse Ceyhun girsin, bir forvet çıksın, kontraatak oynayalım ayıp değil ya. Kaldı ki kontraatak futboluna çok uygun oyuncularımız da var.

exelans_25
04.02.2011, 13:23
muhtemelen bugün liderlik gidiyor

TheCrow
04.02.2011, 13:25
muhtemelen bugün liderlik gidiyor

Muhtemelen geri gelmek üzere.

exelans_25
04.02.2011, 13:32
sivas az biraz akıllı olsa bursaya yenilmez

Cihan_61
04.02.2011, 13:33
Bu Sene Sampiyon olursak Senol hoca gitmek istiyormus ya giderse Insallah yerine Vahid hoca gelir

exelans_25
04.02.2011, 13:35
şenol hoca şampiyon yapsın hiçbir yere gidemez bırakmazlar

Yiğit SARI
04.02.2011, 13:37
Gökhan Gönül yokmuş Fb'den puan kaybı bekliyorum

Cihan_61
04.02.2011, 13:38
şenol hoca şampiyon yapsın hiçbir yere gidemez bırakmazlar
Insallah gitmez

Ömür Karadeniz
04.02.2011, 13:38
Bu Sene Sampiyon olursak Senol hoca gitmek istiyormus ya giderse Insallah yerine Vahid hoca gelir
O röpörtajın tamamını okudunmu acaba merak ediyorum.

Armağan Dere
04.02.2011, 13:39
Bursa'dan hiç korkmuyorum onlar yalan olacaklar...ilk darbeyi fener sonra Biz vuracağız..Benim asıl korkum Fenerbahçe...şu 4 maçta sıkıntı yaşamamamız lazım...Bjk maçına kadar kayıp olmamalı...

Cihan_61
04.02.2011, 13:40
O röpörtajın tamamını okudunmu acaba merak ediyorum.
Hangi röpertajin Her hafta bir röpertaji var

S.DEMİRCİ
04.02.2011, 13:41
bu maçıda alacağız..
şampiyonda olacağız..
pazar günü bunu tüm türkiye görecek..

Çağatay_
04.02.2011, 13:42
O stad yansın pazar günü yansın.

Ömür Karadeniz
04.02.2011, 13:44
Hangi röpertajin Her hafta bir röpertaji var
Şenol hocanın bırakacağım dediği röpörtaj:)

.....
04.02.2011, 13:47

Hoşgeldin Armağan abi. Gelişin baya hızlı olmuş her zaman ki gibi :)

Mustafa Hazıroğlu
04.02.2011, 13:51

Tipik orta sıra takımı olan Antalyaspor, bu sene büyük takımlara karşı pek başarılı değil, ancak oynadığı maçlarda bayağı zorladılar büyükleri.
Antalyaspor, deplasmanda kötü bir ekip. 9 maçta, 2 galibiyet 2 beraberlik 5 mağlubiyet aldı, 8 gol atıp 15 gol yedi. Toplamda 19 maçta, 6 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyeti var. 20 gol atıp, 24 gol yemiş. 12. sırada ve 24 puanı var.

Yapı olarak klasik 4-3-3 takımı, Orta alana 3 tane mücadeleci adam koyup savaştırıyorlar. Güçlü ama teknik kapasitesi zayıf bir takım. Geçen seneki Antalya değiller.

Muhtemel dizilimler ;

Mücadele gücü yüksek bir takım Antalya. Her zamanki gibi oynamaktan ziyade oynatmamak için oynayacaktır. Antalya’ya karşı erken gol bulmak çok önemli, çünkü çok koşan bir bir ekip. Maç içinde erken gol bulamadıkça olan bize olacak, onlara değil.

Tita, Antalya'nın en önemli silahı, Bu oyuncuda Hız ve Teknik aynı anda var. Tita, 19 maçta, 7 gol 3 asist üretti. Sıkı marke edilmeli.

Diğer önemli isim ise Necati Ateş, tecrübesi ve kalitesiyle her zaman dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.

Antalyaspor’un Eksileri;

Geri dörtlüsü ağır, özellikle Deniz ve Erkan ağır oyuncular, Stoperlerinin hava topu etkinliği zayıf. Hücum silahlarımız bu iki eksiklikten iyi faydalanabilecek yapıda.
Antalya’nın Boy ortalaması ilk 11, 1,77 civarında. Bizim ise 1,82 bu avantajımızı iyi kullanmalıyız.

Antalya’nın bir diğer eksisi ise, Ortasahadaki 3 oyuncununda, oyun kurgusu ve yaratıcılık olarak zayıf olması, çünkü üçüde defansif orta alan oyuncusu. Biraz Kerem Şeras üretken ama oda yetersiz. Yani defans-hücum bağlantısını iyi kuramıyorlar. Bu işi Tita yapmak isteyecek, buda Tita’nın yeteri kadar boş alan bulamamasına sebep olacak.

Özet= Maçın ilk yarısında tüm hatlarımızla (geride sadece 2 oyuncu bırakarak) yüklenmeliyiz. Bence bu maçta sol bekte, Piotr oynamalıdır. Sollu sağlı orta yapmak bu maçta daha önemli. Çünkü Engin sol açıkta değil, ortasahanın ortasında başarılı. Piort tek başına idare eder o bölgeyi, çünkü Antalya'nın tam olarak bir sağ açığı yok.

Bu maçta bol bol, sağlı sollu ceza sahasına ( Umut, Burak ve Jaja'ya ) orta gelmesi gerekiyor, Rakibin zaafları gereği.

İhtimal 2 ; Klasik yapımıza da dönebiliriz. Ama bu maçta sürpriz şekilde böyle oynama ihtimalimiz daha yüksek.

Allah’ın izniyle tekrar çıkış maçımız olacak, kimse merak etmesin. Yeni bir seri yaparız bu maçla.

Analize hafta içinde ilaveler olacak, Saygılar …
Necati de oynayamayacak

Kerim 29
04.02.2011, 13:52
Strese gerek yok Allahın izniyle en az 3 fark atacağız.

Tangerine Dream
04.02.2011, 13:58
Yaşlı kurt Vahid Hoca güzel ve dikkate değer şeyler söylemiş.

Benim avatarımdaki de kendisidir.:)

Emirhan Uludüz
04.02.2011, 13:59
Şenol Hocaya sallamalar başlamış. Sallayın bakalım sene sonu utancınızdan ne yapacaksınız.

holaysa61
04.02.2011, 14:11
Antalya eski formunda değil, akıllı oynarsak yenmemek için bir sebep yok. Pozisyon bulamasak gam yemeyeceğim de avni akerde bulduğumuz pozisyonları gole çevirme oranını arttırmamız farz yoksa sıkıntı yaşıyoruz.

Yiğit Gayretli
04.02.2011, 14:13
Şenol Hoca bir yere gitmiyor. O sözlerinin çarpıtıldığını söyledi...

lazibere
04.02.2011, 14:22
Bu maçı alamama ihtimalini düşünüyorum bile, onu alma bunu alma, hangisini alacağız..

Antalya'yı sahasında yenemeyen takımın, Sivası deplasmanda manisayı deplasmanda yenme şansı da azalır..

Ben bizim kaybedeceklerimizden ziyade, rakiplerin kaybedecekleri maçları önemsiyorum..Biz 4 puan öndeyiz. Rakiplerimizn her kaybı bize biraz daha avantaj sağlar..

Ikıncı yarı maçlarının hepsinin çetin geçeceği belli.. Çünkü rakipler artık bizi analıze başladılar.. nasıl durdururuz planlarını yapıyorlar..

Bu tür durumlarda, YIDIZ futbolular ön plan çıkarlar ve maçı alırlar...Duran top, şut v.s ile maçı çevirecek oyuncularımız formsuz olursa kritik maçları almamız zorlaşır..

Ha gayret uşaklar kaldı 15 hafta

Kara Mert61
04.02.2011, 14:22
Yattara oynamamalı..yeter yaa...Her maç vurdumduymaz..İnadına Burak Yılmaz...Mücadelesi golü getirecektir..

Emirhan Makul
04.02.2011, 14:26
Başıkda "Defansda ki eksiklerimiz yüzünden Orta saha 3'lenmeli" Görüşünü hayretler içerisinde okuyorum. Sanki Maça 10 kişi devam edeceğiz Solda cale sağda serkan ortada da giray var bu yüzden 3 lü orta saha oynamamız gerek gibi yapmayın ya ve önerilen isimde Ceyhun :D

okg_53
04.02.2011, 14:27
Bu maçta Yattara oynamalı, onun sağdan açacağı ortalara takımın ihtiyacı var .

.....
04.02.2011, 14:30
Pawel oynarsa yazar bu hafta.

Çağatay_
04.02.2011, 14:33
Maç bir türlü gelmiyor.

Yiğit Gayretli
04.02.2011, 14:34

Yattara lazım da Burak kimisinde saplantı haline gelmiş. Önceki sezon Ersun Yanal formsuzları kesmedi, kafasının dikine gitti diye biz şampiyonluktan olduk, kendisi de başka diyarların yolcusu... E şimdi takımın en formsuzu Burak. Sırıtıyor adam, bağırıyor formsuzum diye. Aynı durumdaki Colman'ı bir hafta kadroya almayarak kurtarmadı mı Şenol Hoca ? Öyle ama gel de anlat...

sametaydin
04.02.2011, 14:40
Bu maçta kesinlikle burak yerine yattara oynamalı. Yattaranın da bazı eksiklikleri var ama formsuz buraktan çok daha iyidir yattara. Şenol hoca bunu dikkate almalı. Ben bjk maçına kadar bütün maçları kazanırsak yine puan farkını açacağımızı düşünüyorum.

magicyattara
04.02.2011, 14:43
''Trabzonspor'un harika bir ekibi var. Trabzonspor çok büyük ihtimalle bu yıl şampiyon olacak. Şampiyonluğun güçlü adayı Trabzonspor'dur. Trabzonspor'u şampiyonluktaki tek rakibi kendisidir. Şampiyonluk için kendisini çok zorlamasına da ihtiyacı yok. Harika bir ekipleri var. Aynen devam etsinler.''

Söylenecek fazla bir şey yok..teşekkürler Vahid hoca..

Emirhan Makul
04.02.2011, 14:44

Bu Maçda yattara oynamamalı , takımın 11 kişi oynaması gerek ortaya dayalı değil göbekten ceza sahasına varyasyonlarla giren bir takım süriyetine büründük 1,5 senedir , burak oynamalı.

unbounded
04.02.2011, 14:48
elimizdeki forvetlerle göbekten ilk golü bulabilmemiz her zaman olduğu gibi imkansız.

Trabzonspor forvetleri, orta saha aman aman işler yapmadıkça ve top kanattan gelmedikçe kapalı savunmaları a-ça-maz.

Yattara bu yüzden oynamalı.

Bülent Dizman 53
04.02.2011, 14:49
kim oynarsa oynasın 3 puan alsın şenol hoca en iisini bilir...

Halit Aydın
04.02.2011, 14:50
Hayatımda ilk defa maçla ilgili bu kadar net bir rüya gördüm. Maçı 3-1 alıyoruz ama ne maç.

İlk yarıyı 30. dakikada Burak Yılmaz'ın attığı golle 1-0 önde tamamlıyoruz. İkinci yarı Ankaragücü maçındaki benzer futbol ve neticesinde yediğimiz bir gol dakika 68de. Zorlanıyoruz. Derken donuyor ekran kanal değiştirip açtığımda 2-1 öndeyiz dakika 76. golün tekrarını bile göremiyorum. Sonra Yattara'nın attığını öğreniyorum.

Dakika 84 korner kazanıyoruz. Yattara hemen paslaşarak kullanıyor korneri alıyor topu kaleye çaprazdan bir şut çekiyor kaleciden sekiyor Umut tamamlıyor ve klasik Umut Bulut sevinci maç sona eriyor :)

Tangerine Dream
04.02.2011, 14:52
Söylenecek fazla bir şey yok..teşekkürler Vahid hoca..

Vahid Halilhodzic tarafından yazılan...

Vahid Hoca forum üyesi gibi olmuş.:)

Harun CAN
04.02.2011, 14:54
arkadaşlar kale arkasında pazar günkü maça bilet bulabilir miyim? mezuniyet sınavı için geldim de son bi avni akerde maçı izlemek istiyorum.

Çağatay_
04.02.2011, 15:07
Vahid hoca adamdır adam, özlüyorum ben..

Ali YİĞİT
04.02.2011, 15:13
Hayatımda ilk defa maçla ilgili bu kadar net bir rüya gördüm. Maçı 3-1 alıyoruz ama ne maç.

İlk yarıyı 30. dakikada Burak Yılmaz'ın attığı golle 1-0 önde tamamlıyoruz. İkinci yarı Ankaragücü maçındaki benzer futbol ve neticesinde yediğimiz bir gol dakika 68de. Zorlanıyoruz. Derken donuyor ekran kanal değiştirip açtığımda 2-1 öndeyiz dakika 76. golün tekrarını bile göremiyorum. Sonra Yattara'nın attığını öğreniyorum.

Dakika 84 korner kazanıyoruz. Yattara hemen paslaşarak kullanıyor korneri alıyor topu kaleye çaprazdan bir şut çekiyor kaleciden sekiyor Umut tamamlıyor ve klasik Umut Bulut sevinci maç sona eriyor :)

Ahahahahah hayr olsun halit kardeş HD miydi bari görüntü :)

Asi Çaykaralı61
04.02.2011, 15:16
1-0 olsun bizim olsun :)

Bu haftaki 3 puan bizim için çok önemli :)

Pawel oynarsa yazar bu hafta.

Ömer Abi Pawel mi yazar Umut mu yazar yazsın bir tanesi de biz maçı kazanalım bize yeter :)

Ama bende Pawel oynarsa atacağına inanıyorum.Jaja'dan çok beklentim var özellikle :)

Gökhan Gönül yokmuş Fb'den puan kaybı bekliyorum

Manisaspor takımı bence bu hafta sonunda Fenerbahçe takımından puan alacaktır :)

magicyattara
04.02.2011, 15:18
Vahid Halilhodzic tarafından yazılan...

Vahid Hoca forum üyesi gibi olmuş.:)

Senin avatarın kim olduğunu merak ediyordum..gizli Halilhodziç fanatikliğini de öğrenmiş olduk..:)

Travelair
04.02.2011, 15:19
Belki Pawel bu hafta Umut'la beraber başlar. İkisinde de bir miktar ortasahaya inme kabiliyeti var hatta bence Pawel bu işi daha iyi yapıp ortasahayı rahatlatabilir. Onu tutan eleman da onla birlikte hareket ederse Umut defans arkasına sarkabilir. Aynı şekilde Pawel.

-----------Onur--------------

Serkan--Mustafa--Giray--Cale
-------Colman--Selçuk--------
Burak---------------------Jaja
--------Pawel--Umut----------

Devrim Arslan
04.02.2011, 15:25

:D masallah diyelim o zaman tu tut uttttt

Asi Çaykaralı61
04.02.2011, 15:27
Antalyaspor takımı açık futbol oynayan bir takım.Baskılı başlayacağımıza inanıyorum.

Mustafa defansın arkasına Umut'u kaçıracaktır bence :)

SADECETRABZON61
04.02.2011, 15:57
Yattara oynamamalı..yeter yaa...Her maç vurdumduymaz..İnadına Burak Yılmaz...Mücadelesi golü getirecektir..

İnadına Yattara Oynamalı Burak Yılmaz değil Görüyoruz Burak Yılmazı..Bu Takımda Olmaması gereken İsimlerden Burak Yılmaz Tayfun Cora Sezer Badur.

manken_cocuk
04.02.2011, 16:12

bende fb macını gormustum rüyamda 3-2 almıstık macı ama sonuc ortada:)

Samet Yildirim
04.02.2011, 16:35
Kadro madro hikaye bu mac icin ama yinede kadro yazalim :)

Onur
Serkan-Giray-Musti-Cale
-------Selcul-Colman---
Burak-----Jaja----Engin
----------Umut-------

Aslinda yattara oynamali ama Burakin milli tkima cagrilmasi büyük bir motivasyon kaynagi onun icin ilk 11 de olur diye düsünüyorum..

DNA-TS
04.02.2011, 16:42
bu maç alınıp seri başlayacak tekrardan en büyük adayın TRABZONSPOR olduğu gösterilecektir kamuoyuna.

bASTURk
04.02.2011, 16:47
Milli takım olayı takımın üzerindeki ölü toprağı atması bakımından çok iyi oldu.

.....
04.02.2011, 16:54
Onur

Serkan-Giray-Mustafa-Cale(Piotr)

Burak(Yattara)-Selçuk-Colman-Engin

Jaja-Umut(Pawel)

Kerim 29
04.02.2011, 16:56
-------------onur--------------
serkan----giray----yumlu---pıotr
-------selçuk------colman------
yattara--------jaja-------umut--
------------- Brozek-----------

Sibel
04.02.2011, 16:59
Tam da Teonun maçı..Bir kar bir soğuk...Ne güzel donup kalırdı sahada:S

.....
04.02.2011, 17:01
Bu arada Trabzon'da havalar nasıl ?

Yerlerde kar filan var mı ?

Süleyman Baykan
04.02.2011, 17:08

Trabzon'a fazla yağmaz zaten yağsada fazla kalmaz kar falan yok sanırım son duyumlarım böyle:)

Sibel
04.02.2011, 17:11

Hava çooookk soğuk:) Sahile pek kar uğramaz,ama içerlerde kar var epey:)

Yiğit SARI
04.02.2011, 17:12
Ne kar'ı yav. Keşke yağsa

mehmet yıldırım
04.02.2011, 17:12

....yerde de yok havada da...bu sene şehre tek kar tanesi düşmedi....kızım ve oğlum hergün yağsın da oyun oynayalım diye dua ediyor :=)

mehmet yıldırım
04.02.2011, 17:19
-----------------ONUR-------------------
SERKAN----GİRAY----MUSTAFA------CALE
-------COLMAN---------SELÇUK----------
------------------JAJA-------------------
YATTARA-------PAWELL---------ENGİN----
-----------------------------------------------------------------
BU KADRO,Antalya yı öttürür

Alp Yavuz 13
04.02.2011, 17:21
Şu forumda tek merak ettiğim konu maç oynanırken izleyen kişiler nasıl bir yandan forumada yazabiliyorlar... valla çok merak ediyorum maçdan sonra giriyorum başlığa dakika dakika anlatım gibi yapılmassı gerçekten zor birşey...

mekatronik
04.02.2011, 17:22
bende fb macını gormustum rüyamda 3-2 almıstık macı ama sonuc ortada:)
ilk maçi görmüşsün hocam :)

zekeriyya
04.02.2011, 17:24

hocam sen rüya değil sanki yaşamışsın :)
okurken bile heyecanlandım :)

zekeriyya
04.02.2011, 17:27
bmn forumlarında büyük maçlar dahil hiç bir maçın başlığına bu kadar bakmamıştım.
yani bu bir ilk
demekki bu maç harbi çok önemsemişiz

mekatronik
04.02.2011, 17:28
.................onur.................
serkan...mustafa...giray...piotr
.........selçuk.......colman.......
umut.........jaja...........engin
..............pawel................

denenebilir bence.serkan sağ kanadı zaten idare eder,umut içeriyede deplase olur. tutmadımı al umutu koy yattarayı.yine olmadımı, al engini koy burağı.

DeAgLeMaNyAq
04.02.2011, 17:30
Şu forumda tek merak ettiğim konu maç oynanırken izleyen kişiler nasıl bir yandan forumada yazabiliyorlar... valla çok merak ediyorum maçdan sonra giriyorum başlığa dakika dakika anlatım gibi yapılmassı gerçekten zor birşey...

Laptopını alıp TV başına geçen var ya da bilgisayarının olduğu yerde Lig TV'yi izleme imkanı bulanlar var. Yalnız bir yandan maçı izleyip, bir yandan forumdakileri takip edip mesajlar yazınca maçın nasıl bittiğini anlamıyorsunuz...

Halit Aydın
04.02.2011, 17:40
4 atarız, 5 atarızcılar yok bu bile sevindirici :D Ağzımız yeterince yandı futbolcular dahil herkes önemsiyor tüm takımları bundan sonra.

Paksoy
04.02.2011, 17:45
________Umut_________
Engin___________yattara
___piotr_colman_selçuk__
cale__mustafa_giray_serkan
_______-onur___________

nasıl olur.sol kanatı çok etkili kullanırız savunmadada aynı şekilde.

Mustafa Yılmaz.20
04.02.2011, 17:48
________Umut_________
Engin___________yattara
___piotr_colman_selçuk__
cale__mustafa_giray_serkan
_______-onur___________

nasıl olur.sol kanatı çok etkili kullanırız savunmadada aynı şekilde.
Birde Jaja olsa çok iyi olurdu. Bu maçta yine gol atacağını hissediyorum.

Sinan Ayaz
04.02.2011, 17:59
1-onur 2-serkan 3-cale 4-yumlu 5-giray 6-colman 7-burak 8-selçuk 9-umut 10-jaja 11-engin

Alp Yavuz 13
04.02.2011, 18:05
Laptopını alıp TV başına geçen var ya da bilgisayarının olduğu yerde Lig TV'yi izleme imkanı bulanlar var. Yalnız bir yandan maçı izleyip, bir yandan forumdakileri takip edip mesajlar yazınca maçın nasıl bittiğini anlamıyorsunuz...

ama riskli değil mi yahu bir pozisyon sonrası laptop'un duvarla sevişmesi an meselesi gibi durur :)

futbalski60
04.02.2011, 18:06
--------Selçuk-------Ceyhun----------

--------------Colman---------------

---Burak------------------Jaja------

-------------Umut------------------

Bir de şu kurguyu denemek lazım Burak yerine Pawel de olabilir.

lazibere
04.02.2011, 18:10
Bir maçı mutlaka almamaız gerekiyorsa sıkıntı yaşıyoruz. Onun için ben bu maça sıradan maç mualemesi yapıyorum. Fener mağlubiyeti sonrası resmen tatil modundayım.. Maç bitti ve bende kı stres de bitti. O açıdan hiç ummadığınız kadar kolay bir maç olacağına bahse girerim..

Golu erken bulursak valla antalya' neye uğradığını şaşaıracak ve farklı kazanacağız gibi bir his var içimde.. İnşallah yanılmam..

Herşeyden önemlisi bu maçtan 3 puan gelmeli.. Aksi taktirde, camianın havasının kaybolacağını düşünyrum.. Bizim gibi takımlar da musibetten ders çıkartmasını beceremez..

okg_53
04.02.2011, 18:12

Muhtemel dizilimler ;

Antalyaspor’un Eksileri;

Allah’ın izniyle tekrar çıkış maçımız olacak, kimse merak etmesin. Yeni bir seri yaparız bu maçla. Saygılar …