PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Serdar Dilekoğlu
01.02.2011, 11:00
daha çok kader maçlarına çıkacağız. bunun dönüm maçı olduğunu da düşünmüyorum. ayrıca fb karşısına çıkan kadronun aynen çıkması gerekli (sakat ve cezalıların yerine kim hazırsa). bu maçı ve bundan sonraki maçları rahat kazanacağımız düşüncesindeyim.

bordo61
01.02.2011, 11:03
Zor maç

Alırsak iyi de (Bir maçta ortalığı bu kadar karıştıran insan varken) alamazsak kaos bizi bekliyor

Barış Burak
01.02.2011, 11:07
fenerbahçenin dağılan grupları sırf bu maç için toplanıyor,bundan bizimde ders çıkartmamaız lazım.bu sene için hiç olmazsa şu grupların birleşip hep biryerden ortak haykırması lazım isyanımızı.

ağasarlı
01.02.2011, 11:08
umarım bazıları zafer sarhoşluğuyla puan kaybederken, ize antalya maçını kazanara kaldığımız yerden devam ederiz

ozcan_asanoglu
01.02.2011, 11:10
Olayın şaka tarafı kalmadı. rakibin vs hiçbirinin bir önemi yok.

şampiyon olmak için çıkıp çimleri yiceksin hırsından. her topa 3-4 kişi basacaksın. yoksa maalesef..

ağasarlı
01.02.2011, 11:12
renkdaşlar. bu gün salı ve 5 gün sonra maçımız var. tekrardan küllerinden doğma maçı... peki şu an kaçtane taraftdar grubu birleşmiş vaziyette??

Barış Burak
01.02.2011, 11:19
taraftar gruplarının şu gerçeği görmesi lazım,ne zaman birleşirlerse o zaman daha hızlı ve çabuk kalkar takım.

hepsi ayrı yerden aynı tezahüratı edebilir ama dahada önemlisi,hepsinin maratonda birleşip orayı inletmesidir.

çekirdek çitleyene maraton fazla.

tsburak08
01.02.2011, 11:39
Umut ve Burak formsuz artık Yattara'yı 11 de görelım ve maçı bıtırsın adam.. Pawel'e de şans versın alternatıfımız yok Umut'un kötü halı hıç çekılmıyor..

Ali YİĞİT
01.02.2011, 11:41
Taraftarımızdan futbolcularımıza yöneticimizde çaycımıza umarım herkes gereken dersi almıştır...
O mutlu güne yürüyüşümüz devam ediyor :)

fırtına35
01.02.2011, 11:43
biz millet olarak hep böyle düşünmeye mahkumuz ya daha 15 maç var hadi antalyaya yenildik arkasından manisada berabere kaldık olur ya futbol bu gitti demi her şey bitti herşey eyvah mahvolduk neden 4 haftada 2 puan aldık diye,geride kalan 11 haftanın hiç önemi yok yıllardır bu panik sayesinde şampiyon oLamıyoruz,bizim % 60 top oynayalım rakibimiz yok bu ligde bizim tek rakibimiz avni akerdeki "seyirci"miz,çekirdekçiler,şu 17 maçın hepsini 17 ayrı ilde oynasak bu sene yemin ederim şimdiden 10 puan fazlamız vardı,yinede busene ne olursa olsun ben inanıyorum,

elnıno28
01.02.2011, 11:44
bence antalya macında kımım forma gıyecegı önemlı degıl takımı sonuna kadar desteklemek.bu stad full dolmadı macın sonuna kadar takımı desteklemek bır ufak yanlıs pasta oyuncumuzu ıslıklamamak.futbolcular taraftar el el versın ŞAMPIYONLUK kupası trabzona gelsın

ozturk
01.02.2011, 11:52
boşuna heveslenmeyin taraftar grupları birleşmez:rolleyes:

samway
01.02.2011, 11:52
mourinho nun barca maglubıyetı sonrası dedıgı gıbı hemen bır mac oynamaya ıhtıyacımız var ... işte o mac bu mac

Mustafa Demir
01.02.2011, 11:55
bu maci kazandigimiz taktirde hersey unutulur eskisi gibi olur ihtiyacimiz olan sadece bu macta 1 galibiyet

bilgehan83
01.02.2011, 12:02
bizim en saglam yerimiz Cale ya.

Senol hocanın eskiden de syaptıgı hatayı simdi de yapıyor.
bazı oyunculara dısardan gelen mantıksız elestiriler yuzunden tereddutlu.
ornek mi 1. numara colman.
en cok kosan adamı tv de yorumcular hep colman pres yapmayan, top calamayan diyor. bunu istatistikleri veren lig tv'nin sunucusu bile diyor.
lan colman en tok cop calan, en cok kosan oyuncumuz her mac.

aynı sey cale icin de gecerli. adam tek basına solu hallediyor artı stoperlerin kademesine girip acıklarını kapatıyor. ileri mi cıkacak bi de stoperler kademe hatası yaparken. ileri cıkabilse de ne kadar etkili oldugunu gorduk.
eski yorumlarını okuyanlar bilir cale cok iyi calım atan ve pas orta yapan bir oyuncu. ama defancı onde tutuyor mecburiyetten. fener macında onundeki enginin ismini ilk yarı kac kere duydun? 2 kere daga tasa vururken.

bizim degismez oyuncularımız.
Onur, Serkan, Cale, Selcuk, Colman, Umut

Senol hocaya karsı boynumuz kıldan ince ama bıraksın artık bunlarla oynamayı
Ozellikle Colmanı.

Katılıyorum ve ekliyorum renkdaş;
cale ve colman bu takımın olmazsa olmazı aynen katılıyorum 3 sezon takır takır top oynadılar selçuğu selçuk yapan colman dır. cale önünde 3 yıldır bir sol açık yok tek başına o kanadı savunuyor. daha ne yapsın adamın her maç ayagına kramplar giriyor..gabriç sag da oynamak istedigi için gönderildi ama fener maçında iki sag kanat oyuncumuz da yürüdü burak ve yattara gabriç olsaydı ikisinden de iyi oyardı.. takımda selçuk serkan engin burak ve umut formsuzlar ve çok kötüler herkes bunu görüyor. zaman rotasyon zamanı acımayacaksın kimseye yedeklere tribüne göndereceksin kimse trabzonsprdan üstün degil. giray hata yapar çünkü rakip seni boguyor ortasahan oyunu rahatlatamıyor rakip forvetler ortahalar direkt stoperlerle karşı karşıya.. sorun ortasahada...bir de onura iki çift lafım var: ilk gol tamamıyla onun hatası çıkıp alacaktı o topu. bazen maçlara iyi adapte olamıyorrrr..

onur
mustafa giray ceyhun cale
selçuk colman
yattara jaja piotr
pawel

Haçkalı
01.02.2011, 12:09
Bende bekledim ama eger kacirmadiysam baglanmadi...
sırf başkan bağlanacak diye sonuna kadar izledim ama bağlanmadı. Bu arada Ahmet Çakar çok olumlu yorumlar yaptı. Erman Toroğluda bazı yerler hariç idare ederdi işte.

exelans_25
01.02.2011, 12:11
başka yolu yok bu maçtan 3 puanı oyuncular değil taraftar alacak

Haçkalı
01.02.2011, 12:11
20.HAFTA Trabzon-Antalya: 3
21.HAFTA Sivas-Trabzon: 3
22.HAFTA Manisa-Trabzon: 3
23.HAFTA Trabzon-Kayseri: 3
24.HAFTA Beşiktaş-Trabzon: 0
25.HAFTA Trabzon-K.Paşa: 3
26.HAFTA G.Birliği-Trabzon: 3
27.HAFTA Trabzon-Konya: 3
28.HAFTA G.Saray-Trabzon: 1
29.HAFTA Trabzon-Bursa: 1
30.HAFTA Eskişehir-Trabzon: 3
31.HAFTA Trabzon-G.Antep: 3
32.HAFTA Buca-Trabzon: 3
33.HAFTA Trabzon-İst.Bld.: 1
34.HAFTA Karabük-Trabzon: 3
edit:79 Puan işimizi görür.:)
Evet bu puan bize rahatlıkla yeter fark bile atarız 2.ye böyle olursa. Ama şahsen bjk, bursa ve gs den, özellikle bursa ve gs den puan kaybedeceğimizi zannetmiyorum. Bizim puan kayıplarımız olursa Anadolu takımlarına olur bence.

Haçkalı
01.02.2011, 12:14
Kim ne derse desin!
Bizi şampiyon yapacak maçlar, Antalya-5iva5-Manisa-Kayseri maçlarıdır!
Bu sıralar takım bu kadar demoralize iken, bu kadar sinirler gerginken ve takım bu kadar kötü futbol oynarken, rakipler de bizi sökmüşken -karamsarlık tablosu oluşturmaya çalışmıyorum, amacım gerçekçi değerlendirme yapmak- bu dört maçta çıkacak 12 puan bizi yine zirvede yalnız bıraktırır!
BU DÖRT MAÇTAN SONRAKİ BJK MAÇININ SONUCUNDA ALINACAK PUAN YA DA PUANLAR İSE diğer rakiplerimizin havlu atacağı maç olur!
Tamamına değil ama şuna katılıyorum: Antalya-Sivas- Manisa- Kayseri maçlarından kazandığımız 12 puan bizi şampiyon yapar..

Haçkalı
01.02.2011, 12:17
Arkadaşlar,

Bırakalım şimdi ileriye yönelik derin analizleri.
MAÇIMIZ ANTALYA !
Trabzondakiler stada gitsin.
Top bizde BAĞIRIN
Top onlarda ISLIKLAYIN-YUHLAYIN
Takımın arkasında olun.

"BU MAÇI ALACAZ BAŞKA YOLU YOK"
"UMUT GOL GOL"
"JAJA GOL GOL"
"GIRAY GIRAY GIRAY"

Gidelim destek olalım şu çocuklara, yanlarında olalım.

Maç sonucu ne olursa olsun, takımı çağırıp alkışlayalım.

Şu an işimiz ANTALYA. Hepsi sırasıyla, aceleye gerek yok.

Bu arada Gustavo nun oynaması gerek. Geçen yılın son zamanlarında hatırlayın sürekli formu yükselmiş idi. Gustavo, kalpten oynayan bir oyuncu, bizi ve takımı seviyor.
Ben ona bayramda fotoğraf imzalatıyordum. Fotoya baktı "Ohhh This is Galatasaray ! " dedi :) Galatasaray attığı golden sonra, topu formasının içine sokmuş, koşarken ki foto idi.

Neticede bu çocuklara destek olalım. Özellikle GİRAY ı öne çıkaralım bu maç. Sonrasında diğer arkadaşları da.

Hadiyin, moral bozmak yok.

LİDER TAKIMIN TARAFTARLARI !
BÜYÜK TAKIMIN TARAFTARLARI !
TRABZONSPOR UN TARAFTARLARI !

SİLKİNİN VE STADA GİDİN

HEP DESTEK TAM DESTEK

LA LA LA LA LAAAAAA
AAAA TRABZOOOOOOOOOOOOOOOON

LA LA LA LA LAAAAAA
AAAA TRABZOOOOOOOOOOOOOOOON
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: İnşallah bu maçta Takımı ateşleyen ve Rakibin ayaklarını titreten bir taraftar performansı izleriz.. Artk yaşanan olaylardan tecrübe kazanmamız lazım. Bir yerde başlanması lazım bu işe..

exelans_25
01.02.2011, 12:19
bu arada beyler bursadaki muhammed demir ahmet arı karşılığında antebe gitmiş kaçırdık elimizden

Ömer Faruk61
01.02.2011, 12:21
Onur
Serkan Giray Mustafa Cale

Selçuk Ceyhun Engin

Yattara Jaja

Umut

Artık üç orta saha oynamalıyız.Defans S.O.S. veriyor...

temel_yilmaz
01.02.2011, 12:23
Bu arada sivas maçı çok zor geçer geçen hafta sivasın sahasını gördüm bırakın futbol oymayı zar zor sahada yürüyorlardı sahada futbolcular.

BordoMavi Sevda
01.02.2011, 12:29
21.HAFTA Sivas-Trabzon: 3
22.HAFTA Manisa-Trabzon: 1
24.HAFTA Beşiktaş-Trabzon: 0
28.HAFTA G.Saray-Trabzon: 1
29.HAFTA Trabzon-Bursa: 3
30.HAFTA Eskişehir-Trabzon: 1
33.HAFTA Trabzon-İst.Bld.: 1
edit:77 Puan işimizi görür.

talsuv61
01.02.2011, 12:33
bu arada beyler bursadaki muhammed demir ahmet arı karşılığında antebe gitmiş kaçırdık elimizden

Alabilseydik şaşardım :mad:

Bu maçta revizyon olmalı, forvetimiz 2 maçta sadece bir gol atabildi. Etkisiz kalıyorlar yeni transferlere şans verilmeli.

Sivas maçı buzlu sahada oynanacak :(

Murat Altun
01.02.2011, 12:41
önümüzdeki üç maçıda kayıpsız atlatırsak dzülüğe çıakrız ezikler illaki puan bırakırlar sağda solda

Furkan Dündar
01.02.2011, 12:45
bu maçta hocanın bir kaç değişiklik yapması gerektiğinden yanayım ..
yukarıda umuta laf eden bir arkadas var
fener macında cocuk ne yapsın tv den ızlemıssın sanırım ben staddaydım adam 4 kısıyle bogusuyor tekmeyı vurup yıkıyorlar adamı ne yapacak cocuk gladyator degıl ya bence umut fener macnda yıne de ıyı oynamıstır
FAKAT burak yılmaz da bi durgunluk var 1 maç da olsa yedege alınmalı diye düşünüyorum
colman kötü oynadı fb de ama kadroda olması lazım

------------------------Onur----------------------
serkan--------Yumlu------------Giray-----------cale

--------------colman------------selcuk--------------
yattara---------------------------------------brozek
--------------------umut----------------------

solda kesınlıkle polonyalı oynamalı caleye de acımaya başladım fener macında gordum gokhan dıa nıang kımı gorsem adama 2 3 kısı saldırıyorlar o ne yapsın :S
yardım eden adam yok caleye

talsuv61
01.02.2011, 12:48
Hadisti heralde, "Şer zannettiğimiz olayda, hayırda olabilir" diye.
Ben de böyle düşünüyorum belki 9 puan ve durmadan övülmek pohpohlanmak takımı rehavete sürüklüyordu.
İleriki hatalarda böyle olacağına şimdi böyle olması çok daha iyi oldu. Futbolcular işin ciddiyetini anlamıştır. Bundan sonra çok daha dikkatli oynayacaklardır. Yeter ki hocamız formsuz as oyuncular üstünde ısrar etmesin. Yedeklere de şans versin. Beşiktaş maçının 2. yarısındaki yedekler fener maçındaki aslardan çok daha iyi oynadılar. Bunu görsün hocamız.

Emin Danışmaz
01.02.2011, 12:54
Benim şahsen içimde ki heyecan gitmiş vaziyette,sezon sonu korkum şudur ki ŞENOL HOCA'mız işin sonunu getiremediği gerçeği 96'da kaçırdığımız şampiyonluk ve KORE'de yaşamış olduğu hüsran tek korkum işin sonunu getirememesi umarım ben yanılırımda sezon sonu mutluluğu hep beraber yaşatır bizlere.
Antalya maçına gelince diğer yorumlarımda da söylediğim gibi kim o kutsal formayı giyerse giysin kanının ve terinin son damlasını akıtmalıdır,sistem mistem değil,TARAFTAR ve FUTBOLCULAR bu işi bitirecek.Hani o eziklerin astığı pankart gibi;

YÜREĞİNİZİ KOYUN

kemaLAZ61
01.02.2011, 12:56
Brezilyada Fluminense 26 sene sonra sampiyonluga kavustu. Son maci alarak 2.ye iki puan farkla aldilar sampiyonlugu.

Darisi basimiza! :)

aaahmet61
01.02.2011, 12:58
http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/597020-nasil-yani bazı futbolcularımız yenilgiden etkilenmemiş.

.....
01.02.2011, 13:00
Takımda mecbur bir revizyon olacak Egemen ve Glowacki yok. İşin kötüsü Stoper olarak değerlendirebileceğimiz Tayfun da yok. Mustafa-Giray oynar olmadı Ceyhun da stoperde oynayabilir.

Orta alanda ben Colman'ı beğeniyorum. Ne biliyim çok hırslı oynamaya başladı. Selçuk'la ikisi kalsın takımın beyni olarak.

Sağda Yattara ya da Burak oynar ama ben Yattara'yı tercih ederim. Solda Engin olacaktır.

Jaja Umut ikilisini bozuk Jaja Brozek ya da Brozek Umut ikilisi oynayabilir. Jaja son haftalarda performans olarak düştü...

kemaLAZ61
01.02.2011, 13:00
Inanmayi böyle haberlere! Amaclari apacik belli iste -.-

Mustafa Yılmaz.20
01.02.2011, 13:01
http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/597020-nasil-yani bazı futbolcularımız yenilgiden etkilenmemiş.
Basın daha dün, Jaja'nın maçtan sonra hemen komada olan arkadaşının yanına hastaneye gittiğini yazmıştı. Bu haberlerden birisinden biri yalan. Büyük ihtimalle bu haber yalandır çünkü hiçbir insan arkadaşı komadayken gidip eğlenemez.

Alper Calik
01.02.2011, 13:02
fenerbahçenin dağılan grupları sırf bu maç için toplanıyor,bundan bizimde ders çıkartmamaız lazım.bu sene için hiç olmazsa şu grupların birleşip hep biryerden ortak haykırması lazım isyanımızı.

Aynen katılıyorum.

Adamlarda Alex kulüp arıyordu
Sontos mudur nedir Aykut ile arası açık idi
Bir sürü problem vardı

ne oldu, birden camia oluverdiler ! Bizim maça kenetlendiler.
Yine dağılacaklar orası ayrı.

Peki bizim derdimiz nedir arkadaşlar? Lider takım. En iyi kadro (bilerek söylüyorum, en iyi kadro bizde)

TV lere bakılırsa OKEY oynuyoruz sanki. En düşük puandakinin en çok şansı var !
BJK > FB > TS diye sıralıyorlar.

Sanki puan azaldıkça şampiyonluğa yaklaşılıyor.

O yüzden diyorum dinlemeyin kimseyi. Bizim takıma inandığımızı futbolculara HİSSETTİRMEMİZ gerek. Hepsi bu.

cihatöztürk
01.02.2011, 13:02
Dün akşam kadırga tvde Halil şanlı Colman için

Maaşı yükseltilmediği için takımı sabote ediyor dedi...

Alper Calik
01.02.2011, 13:03
bence antalya macında kımım forma gıyecegı önemlı degıl takımı sonuna kadar desteklemek.bu stad full dolmadı macın sonuna kadar takımı desteklemek bır ufak yanlıs pasta oyuncumuzu ıslıklamamak.futbolcular taraftar el el versın Şampiyonluk kupası trabzona gelsın

evet evet evet

iso_4939
01.02.2011, 13:03
ulusal medya ıste hala ugrasıyorlar bu takımla serefsızler.

vaslat
01.02.2011, 13:05
gerçek şu ki yabancılarımızdan beklenenin altında verim alıyoruz.

$FIRTINA61$
01.02.2011, 13:05
Son 15 maç , her maçı alırsak şampiyonuz :p :)

Allah'ın izniyle neden olmasın ki.

aynen kardesim

ismail tüfekçi
01.02.2011, 13:07
sonumuz hayır ola inşl. bu takım bizim piskolojimizi bozuyor ya şu colman ve selçuk sorunu bi bitse

Efendioglu
01.02.2011, 13:09
Ya şu İstanbul basınının takımımızı fişleme çalışmaları başladı bu oyunlara gelmeyin beyler

-Alanzinho'da jaja'da brezilyalı maç içinde alexle olan diyaloglarını görmüşsünüzdür.
-Ne olmuş yani eğlendilerse ? 40 yılda 1 geliyorlar İstanbul'a

Sakın bu olay yüzünden "takım üzülmemiş" falan demeyin yabancı oyuncular üzülmez takımları için yerliler üzülür onlarında hali ortada

HEP DESTEK TAM DESTEK

Asi Çaykaralı61
Son 15 maç , her maçı alırsak şampiyonuz :p :)

Allah'ın izniyle neden olmasın ki.

Doğru söze ne denir :)

İnşallah bizlerde inanıyoruz :)

Hep destek tam destek :)

Cemile
antalya biletleri yarın çıkıyormuş satışa.

magicyattara
01.02.2011, 13:11
21.HAFTA Sivas-Trabzon:3
24.HAFTA Beşiktaş-Trabzon:1-3
28.HAFTA G.Saray-Trabzon: 3
30.HAFTA Eskişehir-Trabzon: ?
33.HAFTA Trabzon-İst.Bld.: 3

Sivas+Manisa deplasmanlarından en az 4 puanla döneceğimizi tahmin ediyorum..bjk maçından en az beraberlikle döneceğiz..asıl seriyi Kasımpaşa maçıyla başlatacağız..Eskişehir maçına kadar olan 5 maçı kayıpsız geçeriz..ondan sonra zaten lig bitti..

vaslat
01.02.2011, 13:15
21.HAFTA Sivas-Trabzon:3
24.HAFTA Beşiktaş-Trabzon:1-3
28.HAFTA G.Saray-Trabzon: 3
30.HAFTA Eskişehir-Trabzon: ?
33.HAFTA Trabzon-İst.Bld.: 3

Sivas+Manisa deplasmanlarından en az 4 puanla döneceğimizi tahmin ediyorum..bjk maçından en az beraberlikle döneceğiz..asıl seriyi Kasımpaşa maçıyla başlatacağız..Eskişehir maçına kadar olan 5 maçı kayıpsız geçeriz..ondan sonra zaten lig bitti..zor bir fikstür doğrusu rakiplerimizin fikstürüyle karşılaştırırsak

magicyattara
01.02.2011, 13:19
zor bir fikstür doğrusu rakiplerimizin fikstürüyle karşılaştırırsak

En avantajlı fikstürün bizde olduğunu düşünüyorum..
Sivas ve Manisa deplasmanlarından gelecek galibiyetler işi bitirmemizi sağlayacak aslında..bu 2 deplasmandan 4 puan bekliyorum..içerde Kayseri'yi geçeceğimizi ve bu serinin son maçı olan bjk maçını kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum..
Sonra sırasıyla Kasımpaşa,G.birliği,Konya,Gs ve Bursa'yı seri halde geçeceğiz diye tahmin ediyorum..
Eğer bir iddiası kalırsa Eskişehir deplasmanı problem olabilir..sonra ki 4 maçı da o havayla geçeriz..80 civarında bir puan bekliyorum takımdan..

.....
01.02.2011, 13:22
Sivas ve Manisa deplasmanlarından gelecek galibiyetler işi bitirmemizi sağlayacak aslında..bu 2 deplasmandan 4 puan bekliyorum..içerde Kayseri'yi geçeceğimizi ve bu serinin son maçı olan bjk maçını kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum..
Sonra sırasıyla Kasımpaşa,G.birliği,Konya,Gs ve Bursa'yı seri halde geçeceğiz diye tahmin ediyorum..
Eğer bir iddiası kalırsa Eskişehir deplasmanı problem olabilir..sonra ki 4 maçı da o havayla geçeriz..80 civarında bir puan bekliyorum takımdan..

Bende aynı şekilde abi.

Antalya beraberliği Manisa yenilgisi ve Kayserispor beraberliği gibi bu fenerbahçe yenilgisiyle Ankaragücü beraberliği de bize hayırlı gelecek.

Şenol Hocamızın dediği gibi yenilgilerden ders alacağız ve daha iyi oynayacağız.

Hotaman
01.02.2011, 13:23
Beşiktaş maçına kadar 12 puan toplarsak bu iş biter zaten. Hİç kuşkum yok. Ancak bu periyotu kayıpsız geçmemiz gerçekten çok önemli.

Hasan61
01.02.2011, 13:25
4 maç peşpeşe kazanırsak bjk maçına şampiyonluğu geçtim 15/15 yapma maçı olarak çıkarız.
Bu ligde bunu yapabilecek tek takım biziz.

İlk yarıda es-es maçının son dakikasındaki top kaleye girseydi,11/11 yaparak bitirecektik ilk yarıyı.

Süleyman50
01.02.2011, 13:31
rakiplerimiz biden önce oynayacak ben en azından birinin puan kaybeceğine inanıyorum, ha kaybetmeseler bile çıkıp maçımızı kazanmalıyız...

Hotaman
01.02.2011, 13:36

Şimdi bu çok zeki ileri görüşlü arkadaşımıza cevap vermek gibi olmasın.
Lakin Colman bu yıl 3. senesini dolduruyor. Toplam altı kez devre başlangıcı yaptık onunla.Bunlardan hangisine Colman fırtına gibi girdi? Colman her zaman sezon ortalarında formunu tutuyor, bunu görmek zor olmasa gerek.

.....
01.02.2011, 13:37
Taraftarlarımız hem futbola hem de şova doyacak http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6420-6Q3C5L6N.jpg

Takımımızın 6 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Antalyaspor’la Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı maçta taraftarlarımız hem futbola hem de şova doyacak.

Buna göre bilet fiyatlarının önceki maçlarla aynı tutulduğu müsabaka öncesi kulübümüz tarafından taraftarlarımıza 20 bin adet bayrak dağıtılacak. Maç başında kolbastı, devre arasında ise horon ekibi protokol ve maraton tribünü önünde gösteri yapacak.
Coşkulu müzikler eşliğinde futbolcularımız maça hazırlanacak ve seremoni sonrası kulübümüzün resmi yiyeceği fındık paketlerini taraftarlarımıza atacaklar.
61. dakikada ise geleneksel şovumuz tekrarlanacak.

Mustafa Yılmaz.20
01.02.2011, 13:37

Halil Şanlı'ya birşey diyecem şimdi ama neyse. Asıl takımı sabote edenler onlar :mad:

iso_4939
01.02.2011, 13:38
Halil Şanlı'ya birşey diyecem şimdi ama neyse. Asıl takımı sabote edenler onlar :mad:

yaw su adamları dınlıyorsunuz ya ben bısey demıyorum.

.....
01.02.2011, 13:38
Keşke bu maça özgü bilet fiyatları düşürülseydi. Ama yine de doğrusunu onlar bilir.

Haydi Avni Aker'i olimpiyata dönüştürelim.Gözünüzü seveyim bu maça var gücümüzle asılalım. Takıma 90 dakika destek olalım.

sezgin_61
01.02.2011, 13:40
Arkadaşlar sarı kart sınırında olan oyuncumuz var mı?

Mustafa Yılmaz.20
01.02.2011, 13:41
yaw su adamları dınlıyorsunuz ya ben bısey demıyorum.
halil şanlıyı ben dinlemiyorum. Ama malesef dinleyen ve abuk subuk söylemlerini buraya yazan arkadaşlar var. Medyatrabzona yasak getirilirken keşke bu kaos yaratmaya çalışanlara genel bi yasak gelseydi.

iso_4939
01.02.2011, 13:43
halil şanlıyı ben dinlemiyorum. Ama malesef dinleyen ve abuk subuk söylemlerini buraya yazan arkadaşlar var. Medyatrabzona yasak getirilirken keşke bu kaos yaratmaya çalışanlara genel bi yasak gelseydi.

sözüm onlaraydı kardesım bunları dınlemek ayıptır.ben bu yasıma kadar trabzonda yasadıgım halde bır kere para verıpte yerel gazete aldıgımı hatırlamam.

Murat Engin Akyüz
01.02.2011, 13:47
eğer ankaragücü maçındaki gibi maç berabere giderken son dakikalara girilirse,bu esnada destek yerine homurdanmalar,çıkan oyuncuyu ıslıklamalar gibi şeyler olursa bu hala bazı şeylerden ders almadığımızı gösterir.her seferinde oyuncu ıslıklayıp sonra hava alanında gönül almayla olmaz her zaman,adamın aklında kalır o yediği ıslık.tabi bunları herkes için söylemiyorum ,bunları yapan küçük gurup için.kimse boğazı patlayana kadar tezahürat etmek zorunda değil ancak en azından köstek de olunmamalı,maçta onların arkasında olduğumuz hissettirilmeli,tıpkı liverpool maçındaki gibi.işte o zaman emin adımlarla yürürüz şampiyonluğa.

Asi Çaykaralı61
01.02.2011, 13:47
Taraftarlarımız hem futbola hem de şova doyacak http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6420-6Q3C5L6N.jpg

Takımımızın 6 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Antalyaspor’la Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı maçta taraftarlarımız hem futbola hem de şova doyacak.

Buna göre bilet fiyatlarının önceki maçlarla aynı tutulduğu müsabaka öncesi kulübümüz tarafından taraftarlarımıza 20 bin adet bayrak dağıtılacak. Maç başında kolbastı, devre arasında ise horon ekibi protokol ve maraton tribünü önünde gösteri yapacak.
Coşkulu müzikler eşliğinde futbolcularımız maça hazırlanacak ve seremoni sonrası kulübümüzün resmi yiyeceği fındık paketlerini taraftarlarımıza atacaklar.
61. dakikada ise geleneksel şovumuz tekrarlanacak.

İnşallah taraftarımız üstüne düşeni yapacaktır :)

Uğur KÜÇÜK
01.02.2011, 13:55
Fenerbahçe saha içinde galibiyeti kutlarken Trabzonlu oyuncular şampiyonluk andı içti... Soyunma odasında kenetlenen futbolcuların "Söööz" diye bağırmaları koridorları inletti
EVET, Trabzonspor çok kritik bir virajda Fenerbahçe'ye yenildi ama bordo- mavililerin şampiyonluğa olan inancı bir nebze olsun eksilmedi. Kıran kırana geçen maçtan sonra Fenerbahçe galibiyeti 'kupa almışcasına' saha içinde kutlarken soyunma odasının yolunu tutan Trabzonlu oyuncular, garip duygular içindeydi. Soyunma odasında fitili ateşleyen sözler kaptan Yattara'dan geldi. Gineli yıldızın "Ne oluyor size! Hâlâ lideriz, toparlanın" sözleri üzüntülü havayı dağıttı.

Takımla mini toplantı yaptı

TEKNİK direktör Şenol Güneş'in maç sonu yaptığı kısa konuşmadan sonra hocasından mini toplantı için izin isteyen Yattara arkadaşlarına "Bugün kötü oynadık ve yenildik
. İşte futbolun gerçeği. Oturup üzüleceğimize, bundan sonra ne yapabiliriz diye düşünmeliyiz" diye hitap etti. Kaptanın bu sözlerinden sora soyunma odasında kenetlenen bordo-mavililer, şampiyonluk andı içti. İşte o anlarda Şükrü Saracoğlu Stadı'nın koridorları 3 kez
"Söööz" bağırışıyla inledi.

Rock_Boy
01.02.2011, 14:08
Stadımız baya iyi doluyor,e destek olmaya geldikleri de kesin o zaman nedir bu basının dilinden düşürmediği Avni Aker'de futbolcularımız üzerinde oluştuğu iddaa edilen baskı??Gerçek mi değil mi?Ben anlamıyorum..Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken yazık olacak diye korkuyorum..Doğduğumdan beri ben şampiyonluk göremedim dile kolay 24 sene oldu...

Bir de Avni Aker'de dikkat ediyorum televizyonun gösterdiği taraftaki tribünlerin sol köşe taraf hiç dolmuyo nedenini bilen var mı??Belki 50-60 kişilik bir yer ama dolmuyo işte??

Ben sonunda güleceğimize inanıyorum ama Avni Aker'i firesiz geçmemiz lazım...

TheCrow
01.02.2011, 14:08
Fikstürümüz iyi, zaten 1-2 maç haricinde bizden daha zayıf rakiplerle oynayacağız, artık bir şekilde o maçları almalıyız.
Önümüzdeki 4 maç ve son 4 maç alabileceğimiz maçlar, zaten bu maçları alırsak şampiyonuz. Hesap yapa yapa helak olacağız yahu...

iso_4939
01.02.2011, 14:18
benım anlamadıgım bursa neden ıkı macıda ıcerde oynuyor.

61_Hasan_69
01.02.2011, 14:22

ilk yarıda ard arda 2 maç biz içerde oynamıştık..

Hürgün Aygün
01.02.2011, 14:23
Fikstür biz de ilk yarı Sivasspor ve Manisaspor maçlarını arka arkaya içerde oynadık bu sefer ikisini de dışarıda oynıcaz.

sametaydin
01.02.2011, 14:24
Bu takımda artık bazı şeyler değişmeli.

Burak artık yedek beklemeli.

Jaja yedek beklemeli.

Bu takımı üstün kılan orta sahası şenol hoca tarafından tasfiye ediliyor!!! Fb maçının 2. yarısı tek orta saha selçuktu. Hadi ankaragücü maçını geçtim çünkü beraberlik golünü yemeden oyuncu değişikliği yapacaktı hoca gol yedik talihsizlik diyelim. Bjk maçını geçtim yedeklerle çıktık. Ama fb maçında colmanı oyundan almasını anlayamıyorum. Colman ve selçuk ne kadar kötü olurlarsa olsunlar oyundan alınacak oyuncu olamazlar. Çünkü en azından mücadele eden oyuncular bunlar. ŞEnol hoca bunu görmeli. Her maça 4 forvet çıkıp rakibin hatalarını bekleyip veya duran top beklemekten sıkıldım artık. Hata yapmayan takımları yenemiyoruz. Çünkü organize değiliz. Fb maçında her ne kadar oyuncuların hatalarıyla yenilsek de şenol hocanın kesinlikle bunda sorumluluğu vardı. Burak 75 dakika nasıl sahada kalır anlamadım. Colman niye oyundan alınır onu da anlamadım. Ayakları yere basan takım olmak istiyorsak orta sahaya daha çok önem vermeliyiz. Bırakalım jaja yedek kalsın. Orta sahada daha çok adamla oynayalım eminim bu takımı kimse yenemez.

magicyattara
01.02.2011, 14:42
Bu hafta ki mağlubiyet iyi oldu..biz konuşuluyorduk şimdi fb konuşuluyor..Manisa maçını onlar düşünsün..gözden düşmüş Trabzon'un hali Antalya'yı da maça fazla konsantre etmeyecektir..

Gerçi ben feneri yarışın içinde hiç görmedim..bir küçük avantajları yok değil ama çok zor deplasmanlara çıkacaklar..
Bursa yarışın içinde olacaktır..umarım medyanın okları bizim yerimize onlara döner..

Bizim de defansımızda ki büyük sorunu görmezden gelecek halimiz yok..Egemen'in olmayışı en büyük dezavantajımız..bu bize bir sorun yaratmazsa sezon sonuna kadar fazla sıkıntı çekmeyiz..

okg_53
01.02.2011, 14:42
Derbi sonrası çoğu yabancı futbolcu soluğu Supper Club'da aldı. Futbolcular bu özel kulüpteki bir locada geç saatlere kadar eğlendi. Geceye Fenerbahçe'den Alex, Lugano, Stoch, Bilica, Santos, Niang, Yobo, Özer Hurmacı katılırken ... diye gidiyor ... (htspor)

Trabzonspor a gelmeyip, fb ye gitti. Sesimizi çıkarmadık, yönetim hatasıdır dedik.

Tüm TS-fb maçlarında Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yaptı, profesyoneldir, tabiki kendi takımına hizmet edecek dedik.

Son TS-fb maçında, Stadın dört bir yanında, fb li futbolcularla beraber, en önde yer alarak , şampiyon fb... bilmemne diye iştahla tezahürata öncülük ve eşlik etti,

Ve son olarak en üstte habertürkten aldığım haberde yer alan, fb li yabancı futbolcularla beraber(hiç fbli türk yok), bizim maçtan sonra eğlenmeye gitti.

Şunu demek istiyorum, kimse kızmasın, bu çocuğun Trabzonluluk kanında bir sorun veya bir eksik var.

Dediklerime madde madde bakmayın, bir bütün olarak bakın.

OKANIZM
01.02.2011, 14:46
------------onur--------------

serkan----mustafa---giray---cale

--------selcuk---colman------------

alanzinho-----jaja-----------engin

------------umut-----------------

ziyaretci
01.02.2011, 14:47
su konuda anlasalim.. Olymipat stadi ile ovunen Istanbul daki taraftarlarimiz lutfen kendilerini abartmasinlar.. bende onlardanim.. ama olan tek fark kisi kalabaligi.. yoksa toplam bagirdiiimiz sure 10 - 12 dk yi gecmez.. zaten soyliim
mac baslamadan onceki son 20-10 dk arasi mac basladiinda 2 dk.. gol olduunda 2 dk.. 61 de 3 dk.
gol olduunda 5 dk. mac bittiinde 3 dk.. toplayin 15 dk yi gecmez... Trabzon'daki renkdaslarimizda bizde bi fark var sanacak... Sevgili dostlar sizden tek farkimiz 61.000 kisi olmamiz.. sizin 4 katiniz olmamaiz... baska fark yok.. ayni sizin gibi gol yediimizde horultu cikaran.. one gecince cosan.. mac bittiinde 3 lu ceken... soguktanmidir bilinmez ben dahil formasinin uzerine mont giyen... farkimiz yok hocam.. burdan konusanlari cok takmayin kafaniza...

haa unutmadan islik muhabbetine gelince.. gecen sene denizli macinda Umut cikarken devre arasi isliklayan (bende dahil) seyircilerde var istanbul'da... fark yok..
ama insallah siz o farki yaratirsiniz

Hürgün Aygün
01.02.2011, 14:47

Ben de bu kadrodan yanayım.

Süleyman50
01.02.2011, 14:56
bu kadar avans yeter, kazanacağız arkadaş başka yolu yok...

sametaydin
01.02.2011, 14:57
Antalyaspor maçının kadrosu:

-------------------Onur--------------------

Serkan-------Giray------Mustafa-------Cale

-----------------Ceyhun-------------------

----------Selçuk-----------Colman----------

Yattara--------------------------------Engin

------------------Umut---------------------

Bence 11 bu şekilde olmalı. Colman geçen yıl olduğu gibi ofansif anlamda daha çok rol almalı. İlk yarıda golü bulamazsak jaja oyuna girebilir 2. yarı. Bana göre en doğru kadro bu antalyaspor maçı için.Umut yerine brozek de denenebilir.

mustebaTS
01.02.2011, 15:00
Antalyaspor maçının kadrosu:

Yattara--------------------------------Engin

------------------Umut---------------------

Bence 11 bu şekilde olmalı. Colman geçen yıl olduğu gibi ofansif anlamda daha çok rol almalı. İlk yarıda golü bulamazsak jaja oyuna girebilir 2. yarı. Bana göre en doğru kadro bu antalyaspor maçı için.Umut yerine brozek de denenebilir.
sana tamamıyla katılıyorum artık takımlar bizi yenmek için kendilerini parcalıyorlar ortasahayı diri tutmamız lazım. fener maçında şu kadro ile cıksak orta sahada uyduruk selcuk şahin üstünlük sağlayamasdı bize. önlibero ile cıkmak lazım artık koşan defansın önünde bi çapa ya ihtiyacımız var.

Süleyman50
01.02.2011, 15:03
çapa tabir edilen yeterli bir oyuncumuz malesef yok, bunun eksikliğini puan kaybettiğimiz maçlarda fazlasıyla hissettik...

İlker Akçay
01.02.2011, 15:04
Trabzonlu Gençler (http://www.facebook.com/tgfanpage)
Bu Akşam Saat 18:00'da Herkesi Derneğe Bekliyoruz. Önce Sohbete, Sohbetten Sonra da Hep Birlikte M.Ali Yılmaz Tesislerine Gideceğiz Idmanı Izlerken Futbolcularımıza Moral ve Şenol Hocamıza Çiçek Vereceğiz, Herkesi Bekleriz.

Teşekkürler Trabzonlu Gençler imkanı olan arkadaşlar katılırsa çok güzel olur..

Furkan Dündar
01.02.2011, 15:12
maçı alacagımıza ınancımız tam ;)

Muhammed Ayaz
01.02.2011, 15:13
kesinlikle kazanmamız lazım arkadaşlar aksi takdirde işler iyice kötüye gidebilir

Samet Yildirim
01.02.2011, 15:14
Bu Akşam Saat 18:00'da Herkesi Derneğe Bekliyoruz. Önce Sohbete, Sohbetten Sonra da Hep Birlikte M.Ali Yılmaz Tesislerine Gideceğiz Idmanı Izlerken Futbolcularımıza Moral ve Şenol Hocamıza Çiçek Vereceğiz, Herkesi Bekleriz.

Tebrikler...

Bülent Dizman 53
01.02.2011, 15:15
Yerİ deİl ama sormam lazim kullanici adimi nerden deĞİŞtİrebİlİrİm tsk.

Onur
01.02.2011, 15:16
Olası Antalyaspor'un kapanması halinde kilitli(!) bir maç olacağı kesin. Sakin, sabırlı, akıllı oyunla kazanılacak maç. fb maçının kadrosuna yakın bir kadro bunu çok rahat başarır. Ve kara bulutları dağıtmaya yeter...

Hasan61
01.02.2011, 15:17

Yöneticilere özel mesajla bildir.

Muhammed Ayaz
01.02.2011, 15:17
..................onur.........................
...serkan....giray.....yumlu....cale....
...........selçuk......ceyhun.............
....yattara..................engin.........
................jaja..........................
....................umut....................

COLMAN ÇOK FORMSUZ OYNAMAMASI GEREKİYOR AMA EN İYİSİNİ ŞENOL HOCAMIZ BİLİR

Sefa
01.02.2011, 15:19

Buradan.. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3961

Murat Engin Akyüz
01.02.2011, 15:19

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3961&page=157 buraya istediğiniz değişikliği yazın,yöneticiler değiştirecektir.

Bülent Dizman 53
01.02.2011, 15:20
Tsk ler arkadaslar

.....
01.02.2011, 15:21

Teşekkürler.

Trabzonspor için kim zerre bir şey yapıyorsa Allah ondan razı olsun.

bariskaratas
01.02.2011, 15:25

Jaja--------------------------------Umut

------------------Pawel---------------------

Bizim as kadromuz bu olmalı artık

lazibere
01.02.2011, 15:29
su konuda anlasalim.. Olymipat stadi ile ovunen Istanbul daki taraftarlarimiz lutfen kendilerini abartmasinlar.. bende onlardanim.. ama olan tek fark kisi kalabaligi.. yoksa toplam bagirdiiimiz sure 10 - 12 dk yi gecmez.. zaten soyliim
mac baslamadan onceki son 20-10 dk arasi mac basladiinda 2 dk.. gol olduunda 2 dk.. 61 de 3 dk.
gol olduunda 5 dk. mac bittiinde 3 dk.. toplayin 15 dk yi gecmez... Trabzon'daki renkdaslarimizda bizde bi fark var sanacak... Sevgili dostlar sizden tek farkimiz 61.000 kisi olmamiz.. sizin 4 katiniz olmamaiz... baska fark yok.. ayni sizin gibi gol yediimizde horultu cikaran.. one gecince cosan.. mac bittiinde 3 lu ceken... soguktanmidir bilinmez ben dahil formasinin uzerine mont giyen... farkimiz yok hocam.. burdan konusanlari cok takmayin kafaniza...

haa unutmadan islik muhabbetine gelince.. gecen sene denizli macinda Umut cikarken devre arasi isliklayan (bende dahil) seyircilerde var istanbul'da... fark yok..
ama insallah siz o farki yaratirsiniz

Doğru söylüyorsunuz.. Taraftarı harekete geçiren ilk faktör goldur...
Gol olmayaınca veya geç geldikçe her takım taraftarı derin düşüncelere girer.. Fenerbahçe stadında bile bir çok maçta anonsçuların iş başıan geçtiği vakidir.. Ondan değilmidir. Büyük stadlarda azıcık deplasman taraftarlarının seslerinin daha gür çıkmasınını sağlayan..

Bu konuda tribünlerdekı organizasyonlar ne kadar fazla olursa, maç o kadar keyiflenir..

Bu konuda Taraftara derneklerinin üyelerini vve staddakı etkinliğinin fazla olması tabiki, söylenen şarkıların ve sloganlara katılımı rttıracak ve ortaya daha hoş şeyler çıkacaktır..

İşler gerçekten çok kötü gittiğinde taraftarın iddası da azalıyor.. Ama durum hiç öyle değil, takım lider ve Türkiyenın en iyini topunu oynuyor.. Bu şartlarda taraftarın olası puan kayıpları ile kendi içine kapanmasını anlamak son derece anlamsız..

Bunu hareketlendirecek olan da taraftara dernekleridir...

Alper Calik
01.02.2011, 15:29
Bu takımda artık bazı şeyler değişmeli.

Ama fb maçında colmanı oyundan almasını anlayamıyorum. Colman ve selçuk ne kadar kötü olurlarsa olsunlar oyundan alınacak oyuncu olamazlar. Çünkü en azından mücadele eden oyuncular bunlar. ......
Colman niye oyundan alınır onu da anlamadım. Ayakları yere basan takım olmak istiyorsak orta sahaya daha çok önem vermeliyiz. Bırakalım jaja yedek kalsın. Orta sahada daha çok adamla oynayalım eminim bu takımı kimse yenemez.

Arkadaşlar,

Colman ın oyunda alınma sebebini hala anlamadınız mı? Çok basit? Oynuyla alakası yok !

FB seyircisi, en etkili elemanımızın o olduğunu bildiği için sürekli Colman ı ıslıkladı. Ve taraftarın baskısı ile hakeme 1 sarı kart da göstertti.

2. yarı Colman ile başlasa idi Şenol hoca, Colman ı en geç 10 dk. içinde taraftar ile hakem 2. sarkı karttan attıracaktı ! Bu kesin.

Hoca da bunu gördü ve bile bile 10 kişi kalmaktansa, Colman ı aldı.

Olay bu.

Gustavo nun 2. yarı performansı artarak devam edecek. Ona şüphe yok. Sakatlanmasın yeter. İçiniz rahat olsun.

Arkadaşlar.

Futbolcu ve teknik kadro olarak hatalar olabilir ama endişeye mahal yok. Hem futbolcular, hem hoca işini yapar. Bizim de şu an bilemediğimiz başka sebepler de olabilir. Sonuçta biz maç oynandıktan sonra fikrimizi söylüyoruz.

Siz bakmayın FB maçına.

2. gol öncesi faulü verip Emre ye sarı kart verse de maç dönerdi.
Glowacki atılmasa da dönerdi
vs. vs.

Şimdi o maçı tartışmaya gerek yok. Bırakalım sevinsinler garipler, şampiyon olmuş gibi. 3 puan almışlar hepsi bu. Her maç 3 puan. Siz yorumcuların aslında 3.5 puan, ikili averaj gibi zavallı yorumlarına bakmayın. Geçti gitti.

BİZİM İŞİMİZ ANTALYA

LA LA LA LA LAAAAAAA
AAAA TI -RAAAB- ZOOOOOOOOOOOON

LA LA LA LA LAAAAAAA
AAAA TI -RAAAB- ZOOOOOOOOOOOON

AVNİ AKERE GİDELİM, DOLDURALIM.

SEN ŞAMPİYON OLMASAN DA
KUPALARI ALMASAN DA
FENERİ DE YENMESEN DE

SEVİYORUZ İŞTEE VAR MI DİYECEĞİN
SEVİYORUZ İŞTEE VAR MI DİYECEĞİN

Alper Calik
01.02.2011, 15:38
Teşekkürler.

Trabzonspor için kim zerre bir şey yapıyorsa Allah ondan razı olsun.

Hepinize Teşekkürler Trabzonlu Gençler. Allah razı olsun.

Özellikle Giray, Burak, Colman gibi moralsiz oyuncularımızla ilgilenin ne olur.

Onlara deyin ki:

Şu arkanızdaki şehir, dağlardaki insanlar, Tüm Türkiye, Tüm Dünya da sizi sevenler var diyin.

Kalbi sizinle çarpanlar var diyin.

Kaldırsınlar başlarını ve oynasınlar bizi düşünerek.

Böyle söylerseniz benim için, çok mutlu olurum.

saygılar

okg_53
01.02.2011, 15:49
Okg_53 Medical Park Antalyaspor Analizi …

Tipik orta sıra takımı olan Antalyaspor, bu sene büyük takımlara karşı pek başarılı değil, ancak oynadığı maçlarda bayağı zorladılar büyükleri.
Antalyaspor, deplasmanda kötü bir ekip. 9 maçta, 2 galibiyet 2 beraberlik 5 mağlubiyet aldı, 8 gol atıp 15 gol yedi. Toplamda 19 maçta, 6 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyeti var. 20 gol atıp, 24 gol yemiş. 12. sırada ve 24 puanı var.

Yapı olarak klasik 4-3-3 takımı, Orta alana 3 tane mücadeleci adam koyup savaştırıyorlar. Güçlü ama teknik kapasitesi zayıf bir takım. Geçen seneki Antalya değiller.

Muhtemel dizilimler ;
-------------------------Ömer Çatkıç---------------------
Erkan Sekman-----Ali Turan----Deniz Barış----Yenal Tuncer
----------------------Kerem Şeras----------------------
-----------Sedat Ağçay------İbrahim Dağaşan-----------
-----------------------Tita(serbest kanat)--------------
----------Necati Ateş-------Ali Zitouni(Djiehoua)---------

Uğur İnceman cezalı, Önemli sakatı yok .

Antalyaspor’un Artıları ;

Mücadele gücü yüksek bir takım Antalya. Her zamanki gibi oynamaktan ziyade oynatmamak için oynayacaktır. Antalya’ya karşı erken gol bulmak çok önemli, çünkü çok koşan bir bir ekip. Maç içinde erken gol bulamadıkça olan bize olacak, onlara değil.

Tita, Antalya'nın en önemli silahı, Bu oyuncuda Hız ve Teknik aynı anda var. Tita, 19 maçta, 7 gol 3 asist üretti. Sıkı marke edilmeli.

Diğer önemli isim ise Necati Ateş, tecrübesi ve kalitesiyle her zaman dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.
Bu adamın işi gol atmak ve işini iyi yapıyor. Şu ana kadar 4 gol, 3 asist.

Antalyaspor’un Eksileri;

Geri dörtlüsü ağır, özellikle Deniz ve Erkan ağır oyuncular, Stoperlerinin hava topu etkinliği zayıf. Hücum silahlarımız bu iki eksiklikten iyi faydalanabilecek yapıda.
Antalya’nın Boy ortalaması ilk 11, 1,77 civarında. Bizim ise 1,82 bu avantajımızı iyi kullanmalıyız.

Antalya’nın bir diğer eksisi ise, Ortasahadaki 3 oyuncununda, oyun kurgusu ve yaratıcılık olarak zayıf olması, çünkü üçüde defansif orta alan oyuncusu. Biraz Kerem Şeras üretken ama oda yetersiz. Yani defans-hücum bağlantısını iyi kuramıyorlar. Bu işi Tita yapmak isteyecek, buda Tita’nın yeteri kadar boş alan bulamamasına sebep olacak.

Özet= Maçın ilk yarısında tüm hatlarımızla (geride sadece 2 oyuncu bırakarak) yüklenmeliyiz. Bence bu maçta sol bekte, Piotr oynamalıdır. Sollu sağlı orta yapmak bu maçta daha önemli. Çünkü Engin sol açıkta değil, ortasahanın ortasında başarılı. Piort tek başına idare eder o bölgeyi, çünkü Antalya'nın tam olarak bir sağ açığı yok.

Göbekten, kısa paslar ve verkaçlarla Antalya'yı delemezsin.
Bu maçta bol bol, sağlı sollu ceza sahasına ( Umut, Burak ve Jaja'ya ) orta gelmesi gerekiyor, Rakibin zaafları gereği.

-----------------Onur---------------
-----------Giray----Mustafa--------
Serkan---------Selçuk--------Piotr(Ferhat,Cale)
-----------------Engin--------------
Yattara----------Jaja---------------
--------------Umut------Burak-----

İhtimal 2 ; Klasik yapımıza da dönebiliriz. Ama bu maçta sürpriz şekilde böyle oynama ihtimalimiz daha yüksek.

Allah’ın izniyle tekrar çıkış maçımız olacak, kimse merak etmesin. Yeni bir seri yaparız bu maçla.

Analize hafta içinde ilaveler olacak, Saygılar …

Mehmet Zeki
01.02.2011, 15:52
@ okg_53

Ali Zitouni'nin yerine bence Mehmet Yilmaz oynar

:)

Ali İhsan
01.02.2011, 15:53
Forumdaki yorumlara bakınca görüyorum ki taraftar inancını kaybetmiş, sevgisi nefrete dönüşmeye başlamış. Transfer çığırtkanları, spekülasyon yayıcılar ortalıkta cirit atıyor. Bu demek oluyor ki sahada takım yine kendi kendine uğraşacak. Nasıl şampiyonluk potasına oyuncular bizi soktuysa yine onlardan bişey bekliyorum. Taraftardan değil.

Süleyman50
01.02.2011, 15:56
antalyaspor gerçekten çok iyi takım, ama biz kendi futbolumuz oynadığımızda önümüzde kimse duramaz, oyunun temposunu devamlı yüksek tutmalıyız...

evrents
01.02.2011, 15:56
İllaki yenilcektik hep kazanıcaz diye birşey yok (kazanmak için oynayacağız diye birşey var) dünya üzerinde hiç yenilmeyen takım da yok.Artık fener maçını unutup unutturup antalyayı yenerek yolumuza devam edeceğiz.Bazı taraftarlarımız karamsarlığa kapılıyor radyolarda filan dinliyorum lütfen kapılmasınlar hala lideriz.Yeterki takımımıza teknik direktörümüze yönetimimiza güvenip sonuna kadar destek olalım.Şampiyon olacağız.

okg_53
01.02.2011, 15:58
@ okg_53

Ali Zitouni'nin yerine bence Mehmet Yilmaz oynar

Bu iki maçtan sonra M. Yılmaza halen sabrederse, helal olsun M.Özdileğe :)

Bülent Dizman 53
01.02.2011, 15:59
sıkıntı yok şampiyonuz 4 maç 12 puan 10 a da üzülmem fb ve bursa 4 maç 10 zor toplarlar kademe kademe bakalım su 4 maçı sıkıntısız atlatmak lazım

.....
01.02.2011, 16:01

Tipik orta sıra takımı olan Antalyaspor, bu sene büyük takımlara karşı pek başarılı değil, ancak oynadığı maçlarda bayağı zorladılar büyükleri.
Antalyaspor, deplasmanda kötü bir ekip. 9 maçta, 2 galibiyet 2 beraberlik 5 mağlubiyet aldı, 8 gol atıp 15 gol yedi. Toplamda 19 maçta, 6 galibiyet 6 beraberlik 7 mağlubiyeti var. 20 gol atıp, 24 gol yemiş. 12. sırada ve 24 puanı var.

Yapı olarak klasik 4-3-3 takımı, Orta alana 3 tane mücadeleci adam koyup savaştırıyorlar. Güçlü ama teknik kapasitesi zayıf bir takım. Geçen seneki Antalya değiller.

Muhtemel dizilimler ;

Mücadele gücü yüksek bir takım Antalya. Her zamanki gibi oynamaktan ziyade oynatmamak için oynayacaktır. Antalya’ya karşı erken gol bulmak çok önemli, çünkü çok koşan bir bir ekip. Maç içinde erken gol bulamadıkça olan bize olacak, onlara değil.

Tita, Antalya'nın en önemli silahı, Bu oyuncuda Hız ve Teknik aynı anda var. Tita, 19 maçta, 7 gol 3 asist üretti. Sıkı marke edilmeli.

Diğer önemli isim ise Necati Ateş, tecrübesi ve kalitesiyle her zaman dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.

Antalyaspor’un Eksileri;

Geri dörtlüsü ağır, özellikle Deniz ve Erkan ağır oyuncular, Stoperlerinin hava topu etkinliği zayıf. Hücum silahlarımız bu iki eksiklikten iyi faydalanabilecek yapıda.
Antalya’nın Boy ortalaması ilk 11, 1,77 civarında. Bizim ise 1,82 bu avantajımızı iyi kullanmalıyız.

Antalya’nın bir diğer eksisi ise, Ortasahadaki 3 oyuncununda, oyun kurgusu ve yaratıcılık olarak zayıf olması, çünkü üçüde defansif orta alan oyuncusu. Biraz Kerem Şeras üretken ama oda yetersiz. Yani defans-hücum bağlantısını iyi kuramıyorlar. Bu işi Tita yapmak isteyecek, buda Tita’nın yeteri kadar boş alan bulamamasına sebep olacak.

Özet= Maçın ilk yarısında tüm hatlarımızla (geride sadece 2 oyuncu bırakarak) yüklenmeliyiz. Bence bu maçta sol bekte, Piotr oynamalıdır. Sollu sağlı orta yapmak bu maçta daha önemli. Çünkü Engin sol açıkta değil, ortasahanın ortasında başarılı. Piort tek başına idare eder o bölgeyi, çünkü Antalya'nın tam olarak bir sağ açığı yok.

Bu maçta bol bol, sağlı sollu ceza sahasına ( Umut, Burak ve Jaja'ya ) orta gelmesi gerekiyor, Rakibin zaafları gereği.

İhtimal 2 ; Klasik yapımıza da dönebiliriz. Ama bu maçta sürpriz şekilde böyle oynama ihtimalimiz daha yüksek.

Allah’ın izniyle tekrar çıkış maçımız olacak, kimse merak etmesin. Yeni bir seri yaparız bu maçla.

Teşekkür ederim Okg hocam güzel analiz. Sayende kafamızda rakibi de tartıyoruz.

Dediğin gibi ilk yarıda gol atmak lazım. Ayrıca hızlı ve teknik adamlarla vurarız Antalya yı.

Deniz Barış ın olduğu bir defans hattı çok zorlanır.

okg_53
01.02.2011, 16:02
Teşekkür ederim Okg hocam güzel analiz. Sayende kafamızda rakibi de tartıyoruz.

Dediğin gibi ilk yarıda gol atmak lazım. Ayrıca hızlı ve teknik adamlarla vurarız Antalya yı.

Deniz Barış ın olduğu bir defans hattı çok zorlanır.

Eyvallah kardeş, acizane yardımımız oluyorsa, ne mutlu bize...

lazibere
01.02.2011, 16:06
Şenol Hocanın bugunku açıklamlarını medya, manşetlere taşırken '' şampiyon olursak bırakacağım '' diye taşıdı. Konuşmanın özünden aladıkları bu işte.. Yerel basında bunu manşete taşıdı, esasında futbol konusunda nasıl analtik düşünmek gerektiğine vurgu yapmıştı..

İlla bu manşet se önemli bende diyorum

TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLSUN DA KIM NEREYE GİTMEK İSTİYORSA GİTSİN.

lazibere
01.02.2011, 16:11

Muhtemel dizilimler ;

Antalyaspor’un Eksileri;

Tespitlerin için teşekkürler..

Defanslarında Fener yalakası Deniz. ( İki maçta da adeta yokları oynadı)
Forvette Galatasalı neati
Teknik Direktör olarak da Beşiktaş lı şifo'nun olduğunu unutmayalım

:))))

lazibere
01.02.2011, 16:16
İlk yarıda deplasmanda oynadığımız maçta Antala'ya poziyon biel bulamamıştık. Kı o antalya ilk maçta Fenerden 4 tane yemiş olmasına rağmen..

takımların genel performanslarının o gun oynanan maçta bir veri olduğuna inanmıyorum..Hatta Kendi takımızın performansı da bu maç için ölçü olamaz..

Bir takımda İyi bir forvet varsa, O takım bir hafta atamazsa diğer hafta gol atabilir,
Bir takımda en belirgin özellik sakat ve cezalı oyuncuların olması nedeniyle takım oyununda meydana gelebilecek kopuklukların olmasıdır.. O yoksa yerine yedeği var, maça her şartta 11 kişi çıkıyoruz laflarını da ciddiye almam..

Gerçek olan şudur.. Trabzosnpor'umun kadrosu Çok iyi ve iyi bir ekip ruhu ile oynuyorlar.. Kadro kalitesinin ön plan çıkarak maçı alacağımızı düşünüyorum..

Artılar ve eksileri koyarsak eğer ..istatistik olarak bizim pek iyiolmadığımız gerçeği ile karşılaşırız..

Defans kurgusu Egemenın yokluğunda aksayan, Forvet hattı formsuz olan, Hayatı maçta puan bile alamayan, son 3 maçta galibityetle tanışmayan bir takım kımlıği kalır elimizde..

BU İSTATİSTİKLER ÖNEMLİ DEĞİL.. GÜNÜNDE BİR TRABZON ANTALYA'YA 5 ATAR

bordo08
01.02.2011, 16:18
Antalya maçında teknik taktik oyuncu seçiminden daha farklı etkenler ön plana çıkacak diye düşünüyorum.
Maçtan önce ve maç boyunca avni aker tribünleribdeki atmosfer 3 puanın anahtarı olacaktır.

Hafta sonu bunun çok net örneğini hepimiz yaşadık.

Fb taraftarı takımını nasıl ayağı kaldırdı.

Belli bir süre sonra tabiri caizse hakemi manyaklaştırdılar.

Aynı şekilde bu maçtada bizim taraftarımız 90 dakikka susmamalı hatalı pasta homurdanma olmazsa eze eze yeneriz kimsenin şüphesi olmasın.

Bu maç taraftarn şampiyonluğu ne kadar istediğinin göstergesi olacaktır.

Çakıroğlu İhsan
01.02.2011, 16:19
Bana kalırsa tek handikapları defansın göbeği ordan yardırmak lazım yoksa puan kaybı muhtemel olucaktır..

TUNCAY HİÇYILMAZ
01.02.2011, 16:19
İlk yarıda deplasmanda oynadığımız maçta Antala'ya poziyon biel bulamamıştık. Kı o antalya ilk maçta Fenerden 4 tane yemiş olmasına rağmen..

takımların genel performanslarının o gun oynanan maçta bir veri olduğuna inanmıyorum..Hatta Kendi takımızın performansı da bu maç için ölçü olamaz..

Bir takımda İyi bir forvet varsa, O takım bir hafta atamazsa diğer hafta gol atabilir,
Bir takımda en belirgin özellik sakat ve cezalı oyuncuların olması nedeniyle takım oyununda meydana gelebilecek kopuklukların olmasıdır.. O yoksa yerine yedeği var, maça her şartta 11 kişi çıkıyoruz laflarını da ciddiye almam..

Gerçek olan şudur.. Trabzosnpor'umun kadrosu Çok iyi ve iyi bir ekip ruhu ile oynuyorlar.. Kadro kalitesinin ön plan çıkarak maçı alacağımızı düşünüyorum..

Artılar ve eksileri koyarsak eğer ..istatistik olarak bizim pek iyiolmadığımız gerçeği ile karşılaşırız..

Defans kurgusu Egemenın yokluğunda aksayan, Forvet hattı formsuz olan, Hayatı maçta puan bile alamayan, son 3 maçta galibityetle tanışmayan bir takım kımlıği kalır elimizde..

BU İSTATİSTİKLER ÖNEMLİ DEĞİL.. GÜNÜNDE BİR TRABZON ANTALYA'YA 5 ATAR

Pozisyon mu bulamadık pardon ama siz başka maç izlemişsin bu çok belli. İlk yarıda alanzinho sadece 2 kere karşı karşıya atamadığı pozisyon var diğerlerini hatırlamıyorum. Zaten o maç 2. yarıdaki elektrik kesintisinden sonra bitmişti.

Alihan Ertürk
01.02.2011, 16:27
Trabzon'daki üyelerimize;

Trabzonlu gençler grubu organizasyonuyla bu akşam saat 19:00 da Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde futbolculara ve şenol hocamıza destek için toplanılacaktır.Gün destek günü Trabzonda olan renkdaşlar bu akşamınızı Trabzonsporumuza ayıralım..

talsuv61
01.02.2011, 16:37
Bu maçı aldık mı yeniden toparlanma sürecimiz başlar. Geçmişi unutalım yeter artık.

Süleyman50
01.02.2011, 16:39
zor maç olacak ama tekrar çıkışa geçmek için bu maçı her ne olursa olsun kesinlikle kazanmalıyız...

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2011, 16:39
hakem bellimi...

Samet Yildirim
01.02.2011, 16:45
hakem bellimi...
Carsamba aciklaniyor sanirim.

İlyas Özdemir
01.02.2011, 16:46
ne pahasına olursa olsun mutlaka kazanmamız gerekir zorda olsa kazanırız

Volkan Albayrak
01.02.2011, 16:53

alnazşnho out ceyhun in orta ahayı ele geçiremediktebn sonra yeniliyoz

mhayri
01.02.2011, 17:11
Ceyhun'u alıp orta sahayı üçlemeliyiz...
Belki Colman dinlendirilebilir herkes sırasıyla...
Ceyhun'lu takımla gol bulursak devam ederiz olmadı değişiklik 2.yarı yapılabilir...

.....
01.02.2011, 17:15
------------Onur----------
Serkan-Mustafa-Giray-Piotr
------Selçuk-Colman------
Yattara-----Jaja-----Engin
----------Pawel-----------

DePaR
01.02.2011, 17:16
Takıma destek vermek için tüm Trabzonspor kurulları akşam idmanını seyretmeye gidecek diye duydum, idman 20.00 da ilgilenenlere duyurulur.

DNA-TS
01.02.2011, 17:22
serinin ilk maçı olacak bu maç.herşey silbaştan başlayacağız sanki 2.yarının ilk maçı ankaragücü değilde antalya maçıymış gibi düşünerek çıkacağız maça.rast gele.

DePaR
01.02.2011, 17:25
Serkan-Mustafa-Giray-Piotr
------Selçuk-Colman------
Yattara-----Jaja-----Engin
----------Pawel-----------

Güzel kadro olmuş ama umut enerjisi ve hırsıyla ilk 11 i hakediyor bence
Mesela engin yerine umut

mit_o
01.02.2011, 17:25

Muhtemel dizilimler ;

Antalyaspor’un Eksileri;

güzel analiz ;)

magicyattara
01.02.2011, 17:26
Defansta Ceyhun-Giray ikilisi oynamalı bence..hatta Egemen iyileşene kadar böyle olmalı..

magicyattara
01.02.2011, 17:28
Takıma destek vermek için tüm Trabzonspor kurulları akşam idmanını seyretmeye gidecek diye duydum, idman 20.00 da ilgilenenlere duyurulur.

Bmn Trabzon'dan gitmek isteyen varsa buluşalım..

DeAgLeMaNyAq
01.02.2011, 17:29
Şu maçta tek istediğim maçı başlar başlamaz koparmak. Aksi takdirde Ömer Çatkıç'ın yapacağı çirkeflikler sinir katsayımızı bir hayli zorlayabilir...

Ilelioglu
01.02.2011, 17:32
Antalya iyi bir takim, bu macta isimiz yine oldukca zor.

Taraftar destegi daha cok olmali diye düsünüyorum.

Daha arzulu, daha istekli daha sakin oynamaliyiz bence.

Sabirli ve disiplinli, iste o zaman kazaniriz diye düsünüyorum.

Benim bu mac icin ideal on birim...

----------------------Onur----------------------

Serkan------Giray------------Mustafa--------Piotr

---------Selcuk------Colman-------Engin---------

-----------------------Jaja----------------------

-----------Umut----------------Pawel------------

Yedeklerde Alan, Yattara, Burak, Ceyhun, Baris, Sezer, Cale, Ferhat gibi oyuncular olacak...;):)

Ilelioglu
01.02.2011, 17:35
Yattara ve Burak ikilisi dinlendirilmeliler bence... ;):)

magicyattara
01.02.2011, 17:35
Liderliği devralıp farkı açmaya başladığımızda "bu şampiyonluktan futbolcu,hoca,yönetim kadar taraftar da sorumludur" demiştim..
Her bir Trabzonsporlu bu şampiyonluktan mesuldür..

Büyük çok büyük bir avantajımız var..bu avantajı korumak için elimizden gelen ne varsa ortaya koymak zorundayız..
Kaldı şurda 3.5 ay..

DNA-TS
01.02.2011, 17:38
bu maç milat olacak.kazanıp liderliği devam ettireceğiz.

Serhat_ULU
01.02.2011, 17:41

Yedeklerde Alan, Yattara, Burak, Ceyhun, Baris, Sezer, Cale, Ferhat gibi oyuncular olacak...;):)

Güzel onbir :)

r9emre
01.02.2011, 17:43

Benim beklediğim ilk 11 bu zaten.Ama Piotr değil Cale oynar o kesin.Hoca eğer bu maçta Burak ile başlar ve olası 1-2 pozisyon kaçırdı mı ilk yarı bu taraftar Burak'ı bitirir.Hem Burak'ı hem maçı kaybederiz.Şenol Hoca form grafiği düşen Burak'ı dinlendirmeli kesinlikle 2-3 hafta.

Samet Yildirim
01.02.2011, 17:45
Serkan---Giray--Mustafa-Cale
---------Selcuk-Colman----
Yattara------Jaja------Engin
-----------Umut-----------

Belki colman ile ilgili bir düsünce varsa engin ortaya Piotr sola gecebilir.

r9emre
01.02.2011, 17:47

Çok yumuşak kalır renktaş bu orta saha.Ki hücum gücü yüksek oyuncular ile kurulu Antalyaspor'a karşı zaten Giray,Cale gibi bire birde zayıf futbolcularımız var orta sahanın da direnci düşük olursa maçı baştan kaybederiz gibime geliyor.

r9emre
01.02.2011, 17:50

Yukarı da Pawel'in forvet başladığı maçta.Umut daha çok orta saha bölgesinde pres yapacak sürekli o yüzden dişli olacak daha orası.Fakat bu taktikte Umut ileri uçta dolanıyor ve top Umut'u geçince gerisi çok yumuşak kalıyor.Ama orta sahayı bu taktikte aşağıdaki düzende kurarsak olabilir.

------------Onur------------
-----------Ceyhun-----------
---------Selcuk-Colman------
-----Jaja---------------Engin
-----------Umut-------------

Samet Yildirim
01.02.2011, 17:52
Çok yumuşak kalır renktaş bu orta saha.Ki hücum gücü yüksek oyuncular ile kurulu Antalyaspor'a karşı zaten Giray,Cale gibi bire birde zayıf futbolcularımız var orta sahanın da direnci düşük olursa maçı baştan kaybederiz gibime geliyor.
Antalyaspor öyle cok sert oynayan bir takim degil zaten.

Ama dikkat edersen 5 orta sahanin 4 zaten bizi ilk yarida 42 puana tasiyan futbolcular.
Ceyhunu oynatsan yapacagi pas hatasiyla topun pesinden antalyaspor kosacagina biz kosup dururuz bide kreativ yönden de bir faydasi yok.

Ya selcuk-colman yapacaksin solda engin yada selcuk-engin yapacaksin baska sansin yok.

Antalyasporda orta sahada aman aman bir futbolcusuda yok zaten. Rakip savunacak bir delmeye calisacagiz ve delmek icin herzamanki gibi pas yapip kanatlari kullanmamiz gerekecek yani ona göre kadro yapmak lazim.

bekir61
01.02.2011, 17:55

trabzonlu genclerde gidecekmis
sondakika haberler basligina biri eklese
herkesin haberi olsun

yorumsuz6117
01.02.2011, 17:56
Şampiyon olursak Şenol hoca teknik direktörlüğü bırakıyormuş.

Alihan Ertürk
01.02.2011, 17:57
Trabzon'daki üyelerimize;

Trabzonlu gençler grubu organizasyonuyla bu akşam saat 19:00 da Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde futbolculara ve şenol hocamıza destek için toplanılacaktır.Gün destek günü Trabzonda olan renkdaşlar bu akşamınızı Trabzonsporumuza ayıralım..

inadına_Trabzon
01.02.2011, 17:57
Akşam ki antremana gidenlerden foto bekliyoruz :)

Erdal DİLEK
01.02.2011, 17:58
ŞAMPİYON OLALIMDA isterse klubü kapatsınlar

Samet Yildirim
01.02.2011, 17:59
Yukarı da Pawel'in forvet başladığı maçta.Umut daha çok orta saha bölgesinde pres yapacak sürekli o yüzden dişli olacak daha orası.Fakat bu taktikte Umut ileri uçta dolanıyor ve top Umut'u geçince gerisi çok yumuşak kalıyor.Ama orta sahayı bu taktikte aşağıdaki düzende kurarsak olabilir.

------------Onur------------
-----------Ceyhun-----------
---------Selcuk-Colman------
-----Jaja---------------Engin
-----------Umut-------------
Avni Akerde ceyhunla maca cikilmaz. Rakip takim kapaniyor ve ceyhun teknigi zayif oldugu icin cok pas hatasi yapiyor dar alanda teknigi olmadigi icin hata yapiyor. Kapanan defansa karsi kreativ oyunculara ihtiyac var.

Bu 11 kanatlari kullanamaz nasil kullanacak ? kullanmazsan kapanan defansi nasil acacaksin ? acman mümkün degil.

Pawel Brozeki bende düsündüm belki hoca oynatabilir ama ozaman umutu sola ceker.

ilk yaridaki oyun sistemini fazla bozma taraftari degilim.

r9emre
01.02.2011, 17:59
Antalyaspor öyle cok sert oynayan bir takim degil zaten.

Ama dikkat edersen 5 orta sahanin 4 zaten bizi ilk yarida 42 puana tasiyan futbolcular.
Ceyhunu oynatsan yapacagi pas hatasiyla topun pesinden antalyaspor kosacagina biz kosup dururuz bide kreativ yönden de bir faydasi yok.

Ya selcuk-colman yapacaksin solda engin yada selcuk-engin yapacaksin baska sansin yok.

Antalyasporda orta sahada aman aman bir futbolcusuda yok zaten. Rakip savunacak bir delmeye calisacagiz ve delmek icin herzamanki gibi pas yapip kanatlari kullanmamiz gerekecek yani ona göre kadro yapmak lazim.

Tamamiyle katılırdım ben senin bu yazdığına eğer 42 puanı toplayan takımdaki Burak,Selçuk,Colman aynı performansta oynuyor olsaydı.Şu an performansları düştü baya o yüzden onları destekleyici önlemler almak zorunda Şenol Hoca ki alacaktır da gibime geliyor.Yoksa işimiz çok zor olur o yüzden orta sahanın dişli olması gerektiğini söyledim.Ceyhun'un sadece pas hataları görünüyor da rakibi pas hatalarına ne denli zorladığı çaldığı toplar hava toplarındaki inanılmaz hakimiyeti neden hiç konuşulmuyır anlamıyorum.Ceyhun tamamiyle her şeyiyle dört dörtlük bir defansif orta sahadır bana göre.Hızlı olması mükemmel pas oranıyla oynaması da gerekmez onun gibi çok örneği var.Emerson yıllarca Brezilya milli takımında oynadı yaptığı şeyde zaten bizim Ceyhun'un yaptıklarının aynılarıydı.Hızlıydı,pas oranı iyiydi demeyelim çünkü onun da o özellikleri çok kötüydü ki Ceyhun artı olarak şut çekebiliyor.Neyse bakalım görelim hocanın takdirini.Umarım Pawel'i kadroya almamazlık yapmaz da yedeğimiz de forvetimiz olur bu sefer.

mit_o
01.02.2011, 18:01

Güzel onbir çift forvet vede burak ve calesiz ;)

Ilelioglu
01.02.2011, 18:03
Orta sahada güclü olmamiz gerekiyor ama Ceyhun'u ilk on birde yinede tercih etmezdim.

Umut bu macta orta sahaya daha yakin oynamali.

Ilelioglu
01.02.2011, 18:07
Orta sahada güclü olmamiz gerekiyor ama Ceyhun'u ilk on birde yinede tercih etmezdim.

Umut bu macta orta sahaya daha yakin oynamali.

Söyle...

-----------Umut---------------------------------

--------------------------------Pawel------------

En ileri ucta Pawel olmali ve Umut ile birlikte gerektiginde oyunu kanatlara yaymalilar...söyle....

Umut---------------------------------------Pawel

Bekler daha cok yardimci olmalilar...

-----------Umut---------------------------------

Serkan--------------------------------------Piotr

----------------------Pawel---------------------

;):)

vivanet
01.02.2011, 18:17
Maçın ilk on beş dakikasını rakibe baskı pres yaparak başlamalı dikkat ediyoruz bütün maçlara çok yavaş başlıyoruz..özellikle avni akerde dikkat edin kendi yarı sahamızda o kadar lüzumsuz paslar yapıyoruz ki maçın çoğu bölümü öyle geçiyor..

Fatih Özkan
01.02.2011, 18:20
Ne yapıp edip kazanmak lazım!

nakzo
01.02.2011, 18:21
Ya arkadaş eleştirmeyeyim diyorum ;ama dayanılacak gibi değil. bursa altidoreyi alıyor biz pawelli... Başkanda son 15 yılın en iyi kadrosu diyor, bu nasıl 15 yılın kadrosu? Umut sakatlansa gol atacak adamın yok hali hazırda Umutta atmıyor ya.. Bu maça gelirsek, baştan sona saldırmamız lazım taktik maktik; kadro hikaye fenerin bize ilK ,15 dakika uyguladığı baskıyı uygularsak adamlar dumur olur kazanırız, yoksa ilk 45 kontrollü sonra baskılı panik olur son 15 dakika mağlup duruma bile düşeriz.

r9emre
01.02.2011, 18:27
Ya arkadaş eleştirmeyeyim diyorum ;ama dayanılacak gibi değil. bursa altidoreyi alıyor biz pawelli... Başkanda son 15 yılın en iyi kadrosu diyor, bu nasıl 15 yılın kadrosu? Umut sakatlansa gol atacak adamın yok hali hazırda Umutta atmıyor ya.. Bu maça gelirsek, baştan sona saldırmamız lazım taktik maktik; kadro hikaye fenerin bize ilK ,15 dakika uyguladığı baskıyı uygularsak adamlar dumur olur kazanırız, yoksa ilk 45 kontrollü sonra baskılı panik olur son 15 dakika mağlup duruma bile düşeriz.

Anlamadığınız abi sizin işte sen Torres'ide almış olsan 5 hafta yedek bekleyecekti hatta gördüğün gibi adam ilk yarı neredeyse tüm maçlarda oynamasına rağmen hazır değil denilerek kadroya dahi alınmadı.Bu Şenol Hoca'nın tek beğenmediğim yanı ama yapacak bir şey yok onun kararıdır.O yüzden Pawel'i 3-4 maç izledikten sonra Altidore ile Pawel'i kıyaslamakta yarar var.Altidore'un klüp kariyerinde toplam attığı gol sayısı,Pawel'in bir sezonda attığı gol sayısı kadar.

littlebighorn
01.02.2011, 18:28
En kritik maçımız puan kaybı olursa işimiz çok zor bir daha zor toparlanırız.Açıkcası A.gücü ve Fener maçlarındaki oyun (skordan ziyade) ve kritik futbolcuların form durumu beni endişelendiriyor. Bunu alsak Sıvas maçı da çok kritik olacak.

Ilelioglu
01.02.2011, 18:37
En kritik maçımız puan kaybı olursa işimiz çok zor bir daha zor toparlanırız.Açıkcası A.gücü ve Fener maçlarındaki oyun (skordan ziyade) ve kritik futbolcuların form durumu beni endişelendiriyor. Bunu alsak Sıvas maçı da çok kritik olacak.

Maclari tek tek düsünürsek önümüzü daha rahat görebiliriz. :)

Simdi Antalya var sirada.;)

fteotdgs
01.02.2011, 18:38
Bu mac cok onemli. Olasi bir puan kaybi her seyin yokus asagi gitmesi demek. Futbolcularin bunun bilinci ile son gucleri ve konsantrasyonlari ile oynamasini umit ediyorum. Kimin oynadigi, taraftarin susu busu hikaye. Yeter ki sahaya ayak basan adam sampiyonluk ozlemi ile oynasin.

POYRAZ
01.02.2011, 18:39
Bu maci kazanarak kaldigimiz yerden devam edecegiz !

Ilelioglu
01.02.2011, 18:40
Bu mac cok onemli. Olasi bir puan kaybi her seyin yokus asagi gitmesi demek. Futbolcularin bunun bilinci ile son gucleri ve konsantrasyonlari ile oynamasini umit ediyorum. Kimin oynadigi, taraftarin susu busu hikaye. Yeter ki sahaya ayak basan adam sampiyonluk ozlemi ile oynasin.

Böyle yaklasimlar Futbolcular üzerindeki baskiyi dahada arttirir.

Sakin olun biraz bu macta yasanacak olasi bir puan kaybi hicbirseyin sonu olmaz, olamaz..!

robinhood61
01.02.2011, 18:41
bu maçta stadyumdayım. Destek olmak adına saldır trabzonum. tahminim yeneceğiz zaten başka bir ihtimal düşünemiyorum

exelans_25
01.02.2011, 18:58
ya neden bu maç başlığı bu kadar az kişi tarafından takip ediliyor bu maça odaklanmalıyız

Emirhan Uludüz
01.02.2011, 18:59

Belli değil. Çok fazla yorulursam bırakırım dedi.

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2011, 19:02
Belli değil. Çok fazla yorulursam bırakırım dedi.
baya bi yorulacak gibi...

Emirhan Uludüz
01.02.2011, 19:12
baya bi yorulacak gibi...

Orası öyle. Ama 96 dan sonra bu işe devam edebilen bir kişi için bu sene oldukça rahat.

Ömer Kibar
01.02.2011, 19:16
Taraftarımızın şampiyonluğu ne kadar istediğini bu maçta göreceğiz...Güzel bir galibiyet takımı tekrardan düzlüğe çıkaracaktır..

TSercaN
01.02.2011, 19:19
Böyle yaklasimlar Futbolcular üzerindeki baskiyi dahada arttirir.

Sakin olun biraz bu macta yasanacak olasi bir puan kaybi hicbirseyin sonu olmaz, olamaz..!

febey de niye baskiyi arttirmadi da motivasyonu arttirdi?

adamlar yenmek icin yemin etmis olumune oynadilar... biz neden oynamayalim? biz neden demeyelim ya hep ya hic?

Erol Koç
01.02.2011, 19:19

Serkanın önüne birini yazman lazım

Erol Koç
01.02.2011, 19:30

Barış-------------Mustafa------------------Piotr

--Serkan-----Selcuk------Colman-------Engin------

Benim kadroda böyle olsun

Erdem Keser
01.02.2011, 19:32
Fenerbahçe'nin üç haftalık fikstürünü göz önünde bulundurduğumuzda iki deplasman ve bir iç saha maçı olmak üzere sırasıyla Manisa, Kayseri ve İnönü'de Beşiktaş'la oynayacaklar.Puan kaybı yaşamaları çok muhtemel görünüyor ki bence enazından 3-5 puan bırakacaklardır.Eğer önümüzdeki Kayseri maçına kadar olan 3 maçı kayıpsız geçersek bence yolun sonu görünür.Bursa'nın 2 puan önündeyiz, 3 puan geriye düştüğümüz anda bile -5 puanlık fark demek- ikili avreajda iç sahada bir maçımız olduğu için yine avantajlı konumda olan biziz.Yeter ki şu maçı kayıpsız geçelim.Herşey bizim elimizde.

Alihan Ertürk
01.02.2011, 19:34
'' Şampiyon olunca bırakacağım. Alex Ferguson olamam ''

Şenol Güneş

ESER
01.02.2011, 19:36
antalya ile oynayacagimiz mac iki sezon once sivasa kaybettigimiz mactan sonra oynadigimiz kayseri macinin bir benzeri olacak .rahat bir galibiyet alacagimizdan ve cok istahli bir Trabzonspor gorecegimizden eminim ..fener maci hepimizi fazlasiyla germisti ve evinde herzaman iyi oynayan top yekun bu maca kilitlenmis bir takima karsi oynadik. o sahada alinan bir yenilgi hangi takim icin olursa olsun gayet normal. artik takimin uzerinde basin fb hakem baskisi yok. herkes kendi isine bakacak. ortada abartilacak bir kriz yok. ihtiyac olan tek sey moral ve antalya maci bu morali saglayacak.

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2011, 19:39
baskılı oynayıp kazanacağız.buna inanıyorum...

hazar61
01.02.2011, 19:42
fark olur.ondan sonrada eski havamiza bürünürüz.

BIZE HERYER TRABZON...!!!!

KUTADGU
01.02.2011, 19:45
Defans oyuncuları kötü ama defans kurgusu orta sahası ile iyi bütünleşmiş bir ekibe karşı hücum yapacağız.

Orta sahasının ofans yetenekleri oldukça sıradan ancak etkili forvetleri olan bir ekibe karşı savunma yapacağız.

İki bölgede de rahat ezeceğiz.

Panik yok.

Ömer Faruk61
01.02.2011, 19:46
Trabzonspor şampiyon olsa bile !..

Yazan: Aytekin Akay (http://www.ajansspor.com/yazarlar/aytekinakay/)

Fenerbahçe maçından sonra konuşulanları gördükten sonra, şampiyonluktan değil değişiminden umudumu kestiğimi söylemeliyim.

Trabzon zor yer, Trabzonspor zor camia.

Bu şehir, bu camia bir şampiyonlukla değişmez.

Yönetimler gelmiş, gitmiş, kongreler olmuş ama değişim adına elde var sıfır.

Aziz Yıldırım, dokuz puan geriden gelip şampiyon olacağım diyor, Trabzon eski yöneticilerinin stadyumda nerede oturduğunu tartışıyor.

Bu değil Trabzon, olmamalı.

Kafasında tilkiler olanlara sormak lazım;
Şenol Güneş Fenerbahçe’yi çalıştırsa, Aykut Kocaman Trabzonspor’u neler düşünülebilirdi mesela !..

Trabzonspor maalesef; şehirde her şeye araç olmuş.

Kavgalar, hesaplaşmalar onun üzerinden yapılıyor.

Geri kalmışlık da onun üzerinden örtülüyor.

Birleştirici olması beklenirken, ayrıştırıcı oluyor. Öyle olmasını isteyenler olduğu için öyle oluyor.

Suç Trabzonspor’un değil. Suç Trabzonluların.

Ben senelerdir bunu yazıyorum. Trabzonspor henüz bir camia olma yolunda ergenlik dönemini yaşıyor. Şu anki ruh hali de ergen bir çocuğun ruh halinden farksız.

Ve bu ergen beden, kendini ne kadar taşıyabiliyorsa o kadar taşıyor.

Bütün yük bir adamın sırtında, saha dışındaki bu kronik sorunları çözecek ki, sıra saha içine gelsin.

O adamın her şeye ve herkese yetişmesi de zor.

Elbirliğiyle nasıl şampiyon olunmaz, bunu göstermek yerine, nasıl şampiyon olunuru göstermek lazım. Bu sezon şampiyonluğa kesin gözüyle bakanlardanım. Trabzonspor bu yarışı birinci bitirir. 27 sezon sonra şampiyonluk gelir.

Bu şampiyonluk gelir ama bu kent, bu camia, bu kafa değişmez. Onun için şampiyonluktan mutlu olamazlar. Ruhlar, kavgaya, hesap görmeye meyilli.

Trabzonspor’un şampiyonluğu basit bir matematik hesabı da, içerdekiler ve dışarıdakiler ne olacak. Zor iş, zor.

ibrahim
01.02.2011, 19:47
Rakip fenerin yaptigi gibi orta sahamiza karsi baskili oynayacaktir. Tüm Türkiyenin bildigi gibi tek zayif tarafimiz orta sahamizin baskiyi kaldiramadigi...

Murat Engin Akyüz
01.02.2011, 20:00
ya neden bu maç başlığı bu kadar az kişi tarafından takip ediliyor bu maça odaklanmalıyız

milletin aklı transferde de ondan,sanki takım berbat durumda da her şey transfere bağlı,şu maça konsatre olunmalı bence de.

Mesut
01.02.2011, 20:23
alanzinho sahne sırası senın.
ilk 11de olacaksın
6.hissim öyle diyor :)

fatihaltun08
01.02.2011, 20:37
benim içimden geçeni söyluyorum
Bu fb macı bıze ders olmuş gıbı sankı ıyı bır serı yakalayıp daha ıyı bir hava yakalayacaga benzıyor şampıyonluga olan ınancım daha çok oldu ...

Antalya - sıvas -kayserı bu maçları kazanırsak bjk macında fıre vermeyız

hadı hayırlısı tam destekle yolumuza devam edelım bu hafta ıcımdekı ses fb manısaya yenılecek gıbı bursada sıvasa ....hadı hayırlısı

Ali İhsan
01.02.2011, 20:38
Takıma güveniyorum, hocaya güveniyorum. Taraftara da güvenmek istiyorum. Bu maçta camianın genel tutumu bundan sonrası için belirleyici olacaktır.

mda61
01.02.2011, 20:46
Bu maçla geri döneceğiz. Herkese inat. Taraftarlar bir ayrı olacak, takım bir ayrı oynayacak. İstanbulluların düşleri yıkılacak bu maç. Bu maç varya, bu maç çok önemli.

.....
01.02.2011, 20:46
Şimdiye kadar Şenol Hocayla sorunları bir bir aşıyoruz. Bunu da aşacağız.

Mehmet S. Pervan
01.02.2011, 20:47
1-0 olsun bizim olsun, 3 puan nasıl gelirse gelsin ama GELSİN...

Cengiz Çubukcu
01.02.2011, 20:58
Az önce Aksal Yavuz Abiyle görüştüm, kendisi bugün itibariyle camianın kenetlendiğini taraftarın da takıma sahip çıktığını söyledi...camiadan kastı her kesimdi... yerel medya, taraftar, eski yöneticiler vb. herkes sonuna kadar destek olacaklarını söylemişler..haftasonu maçta bayraklar dağıtılacak, bilet fiyatları da aşağı çekilecekmiş...bu haber şampiyonluğa olan inancımı yüz misli daha artırdı... antalyayı rahat geçeceğiz inşallah...

Tunay ERDEM
01.02.2011, 20:59
şu maça gidebilmek için neler vermezdim. :(

Mustafa Demir
01.02.2011, 21:01
Kurullardan baskın

Antalyaspor maçı hazırlıklarına bu akşam başlıyan Trabzonspor antrenmanını kurul üyeleri ile eski yöneticilerde izledi
Fenerbahçe'ye mağlup olduktan sonra Trabzon'a dönen Trabzonspor bir günlük izinin ardından hafta sonu sahasında oynayacağı Antalyaspor maçı hazırlıklarına bu akşam başladı.
Saat 20.00'de Mehmet Ali yılmaz tesislerinde başlayan antrenmana sakatlığı devam eden Egemen dışında tüm futbolcular katılırken, Bordo Mavili kulübün kurul üyeleri ile bazı yönetil kurulu eski üyeleride antrenman sahasında teknik heyet ve futbolculara destek verdi.
ANTRENMANIN DETAYLARI VE GELİŞMELER AZ SONRA

Adem Erdoğan
01.02.2011, 21:02
Az önce Aksal Yavuz Abiyle görüştüm, kendisi bugün itibariyle camianın kenetlendiğini taraftarın da takıma sahip çıktığını söyledi...camiadan kastı her kesimdi... yerel medya, taraftar, eski yöneticiler vb. herkes sonuna kadar destek olacaklarını söylemişler..haftasonu maçta bayraklar dağıtılacak, bilet fiyatları da aşağı çekilecekmiş...bu haber şampiyonluğa olan inancımı yüz misli daha artırdı... antalyayı rahat geçeceğiz inşallah...

Yemin de etseymişler keşke abi, olası bir kötü sonuçta sonuna kadar kısmına pek inanasım gelmiyor.:)

.....
01.02.2011, 21:02

Bilet fiyatları aynı ama diğer haberler çok güzel.

Bu maç yeniden diriliş maçımız Allah'ın izniyle.

Furkan Dündar
01.02.2011, 21:03

fener mac baslıgı kapansa herkes buraya akacakda ... ne zaman kapanacak bakalım:eek:

Mustafa Demir
01.02.2011, 21:05
bidaha maclari izlerken sinirlerime hakim olup kufur etmicem Allah cezalandiriyomu ne :S

Cengiz Çubukcu
01.02.2011, 21:06
takımın idmanına taraftar, eski yöneticiler ve camianın ileri gelenleri katılmış...özellikle taraftar ''arkanızdayız'' mesajını çok net vermiş...büyük bir coşku hakimmiş...

Alper Calik
01.02.2011, 21:11
Takıma güveniyorum, hocaya güveniyorum. Taraftara da güvenmek istiyorum. Bu maçta camianın genel tutumu bundan sonrası için belirleyici olacaktır.

Arkadaşlar,

Maç ile ilgili statta neler yapılabilir?
Burada kadro kuruyoruz. Elbette güzel. OGK_53 ve diğer tüm düşünen arkadaşlara teşekkürler. Fikirlerine ve akıllarına sağlık. Bir bakıma ne kadar futbolu seven ve diğer takım taraftarlarından farklı olduğumuzun bir göstergesi.

İzninizle bir de bunun küçük bir sakıncasını vurgulamak isterim. Bu kadro heyecanımız gibi, TEZAHÜRAT ve SLOGAN çalışması da yapalım. Nasıl olsa, asıl işi kadro kurmak olan, ve çok deneyimli bir teknik kadromuz var. Ama onlar stadda tezahürat yapamaz. Tezahürat biz taraftarların işi.

Konuya gelecek olursak. Ne tür tezahüratlar yapabiliriz?

Önümüzdeki ANTALYA maçı için (FB yenilgimiz sonrasını da düşünerek)

Önem sırasına göre:

1- Maçı yenmemizi sağlayacak
2- Futbolcularımıza özgüven moral aşılayacak, onları tekrar ayağa kaldıracak
3- Rakip takımlara ve İst. a göndermeler yapabilecek
4- Bize özgü

NE TEZAHÜRATLAR YAPABİLİRİZ?

Bizim staddaki davranışımızı kesinlikle değiştirmemiz gerek. Bunun için taraftar gruplarımız önderimiz olmalılar.

Artık iletişim çağı gelişti. Buralarda slogan üretip, statlarda denenebilir.

Kalıcı Sloganlar
Maça Göre Sloganlar
vb.

ANTALYA MAÇI İÇİN:

BURASI TRABZON BURDAN ÇIKIŞ YOK
BU MAÇI ALACAZ BAŞKA YOLU YOK

GOLLERDEN SONRA:
KISKANANLAR ÇATLASIN
BİZİ KİMSE BÖLEMEZ, YENEMEZ

HEPİMİZ BORDO HEPİMİZ MAVİ BORDO MAVİ BORDO MAVİ

BÜYÜK ADAAAAM ŞENOOOL GÜNEEŞŞ

ŞENOL HOCA ÖĞRETMEN, AYKUT ÖĞRENCİ
ŞENOL HOCA ÖĞRETMEN, AYKUT ÖĞRENCİ
(Aykut olayını çok ciddiye almalıyız. Hocamıza yaptığı terbiyesizliklerin karşılığını KESİNLİKLE Trabzon ve Avni Akerden almalı. Seneye FB nin başında gelir ise, Avni Akeri dar etmeliyiz ona)

Aklıma gelen bazı sloganlar bunlar.

BU HAFTASONUNA ÖZEL SLOGANLAR BULALIM.

SONRA DA DEVAM EDEN HAFTALAR

Ne dersiniz?

hodlu
01.02.2011, 21:12
Takımdan haber alamadım.Kadroda revizyon gibi bir sinyal varmı haberleri izleyenler yazarsa sevinirim...

Asi Çaykaralı61
01.02.2011, 21:13
1-0 olsun bizim olsun :)

.....
01.02.2011, 21:17
Resimleri bekliyoruz :)

erol-61
01.02.2011, 21:19
Allah aşkına şu gri ve parçalı formaları birdaha giymeyelim ne olur yaa bize yakışan çubuklu forma kalın çubuklu olabilir ince çubuklu olabilir ama illaki çubuklu forma olsun ............

Mehmet Zeki
01.02.2011, 21:19
Bence iyi bir atmosfer icin herkesin ayakta durmasi lazim :). Gerci oturarakta mac izlenmez. Heleki Trabzonspor maci :o

Ali Tunahan Güllü
01.02.2011, 21:22
http://www.haber61.net/images/news/34899.jpghttp://www.haber61.net/file/280.20110201211746.jpg

Ali Tunahan Güllü
01.02.2011, 21:23
Trabzonspor'da coşkulu idman
01 Şubat 2011 / 21:07
Trabzonspor, Antalya hazırlıklarına bu akşam yaptığı idmanla başladı..

Trabzonspor bir günlük iznin ardından hafta sonu Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yaptığı antrenmanla başladı.

Bordo – mavili takımın antrenmanını yaklaşık 500 kadar taraftar ile eski ve yeni divan kurulu üyeleri ile yöneticilerde izledi. Teknik direktör Şenol Güneş ve futbolculara çiçek veren taraftarlar ile camianın önde gelen isimleri, daha sonra takımla birlikte fotoğraf çekildi. http://www.haber61.net/file/280.20110201211746.jpgTeknik direktör Şenol Güneş, ortaya koyulan birliktelik görüntüsünün çok mutluluk verici olduğunu belirtti. Bu arada Trabzonspor’un antrenmanına sakatlığı devam eden Egemen katılmazken, diğer futbolcular koşunun ardından kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Bu arada taraftarlar futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak, ‘Şampiyon Trabzonspor” tezahüratlarında bulundu. Futbolcularda taraftarların yanına toplu olarak giderek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bu arada antrenmanı izleyen Trabzonspor’un eski Asbaşkanlarından Kenan İskender ile Teknik Direktör Şenol Güneş uzun bir süre sohbet etti.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

.....
01.02.2011, 21:25
Helal bee helal be :)

İşte Taraftar işte şampiyon :)

Mustafa Demir
01.02.2011, 21:26
bi galibiyett herseyi unttururrr

Enes Ünal Kaya
01.02.2011, 21:27
Olması Gereken Bu

OKTAY YILMAZ
01.02.2011, 21:28
Allah aşkına şu gri ve parçalı formaları birdaha giymeyelim ne olur yaa bize yakışan çubuklu forma kalın çubuklu olabilir ince çubuklu olabilir ama illaki çubuklu forma olsun ............

İnan bana fener maçını kazanacağımızdan adım gibi emindim taaa ki o forma ile sahaya çıktıklarını görene kadar,
30 yaşındayım oldum olası içim ısınmaz o parçalı formaya

İlker ToSun
01.02.2011, 21:29
gerek havaalanında karşılama, gerekse de antrenmandaki destek olsun taraftar oyuncuların ve şenol hocanın başını kaldırmak, onları silkelemek adına ellerinden geleni yapmışlardır.

artık hocaya düşen takımı ve kendisini bu maça iyi hazırlayıp yeniden çıkışın ilk adımını antalyaspor maçı haline getirmektir.

tribünde çekirdek satışı yasaklanmalı, buna karşı önlem amaçlı yanında çekirdek getirenlerin çekirdeklerine el konulmalıdır.

çıkması gerektiğini düşündüğüm kadro

onur
serkan giray mustafa piotr
colman selçuk
yattara jaja engin
umut

pawel'in en az 20 dk oynatılması gerektiğini düşünüyorum

serdaracıl
01.02.2011, 21:31
-TRABZONSPOR'A TARAFTAR DESTEĞİ
-BORDO-MAVİLİLER, MEDİCAL PARK ANTALYASPOR İLE
YAPACAĞI MAÇIN HAZIRLIKLARINA TARAFTARININ
DESTEĞİYLE BAŞLADI

(FOTOĞRAFLI - GÖRÜNTÜLÜ)

TRABZON (A.A) - 01.02.2011 - Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu sahasında Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak olan lig lideri Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına başladı.
Geçen hafta İstanbul'da Beşiktaş'a 2-1 yenilen ve ardından ligde Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup olarak kente ağır yara alarak dönen bordo-mavili takımın antrenmanını soğuk havaya rağmen yaklaşık 250 dolayında taraftar izledi.
Bordo-mavili taraftarlar, teknik direktör Şenol Güneş ve oyunculara çiçek vererek destek oldular. Taraftarlar, 'Şampiyon Trabzonspor' tezahüratlarıyla futbolculara moral verdiler.
Trabzonspor Divan Kurulu ve bazı eski yöneticiler de kulübe gelerek takıma destek oldular.
Karadeniz ekibinin antrenmanına sakatlıkları bulunan Egemen katılmadı. Bu futbolcunun tedavi için yarın Almanya'ya gideceği bildirildi.
Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Medical Park Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

Mustafa Demir
01.02.2011, 21:31
artik biktim her spor yorumcusunun her teknik trektorun, trabzonun en zayif yeri calenin arkasina dusen toplar butun takimlarin ordan gelmesi, artik caleyi kesmek lazim piotru aldiysak oynatalim bakalim nasi bisi

servet nuh
01.02.2011, 21:32
el freni Burak oynamaz ise kesin yeneriz

İlker ToSun
01.02.2011, 21:35
el freni Burak oynamaz ise kesin yeneriz

burağın oynamaması için önce şenol güneş ile yolların ayrılması lazım :)

Tangerine Dream
01.02.2011, 21:46
Servet hocam, el freni dediğin Burak bu sene 1-0 geride olduğumuz G.Birliği maçında beraberlik golünü atarak galibiyetin alınmasına katkı yapmış, yine aynı şekilde 1-0 mağlup durumda olduğumuz G.Antep maçında beraberlik golünü ve galibiyeti getiren gollerden birini atmış. Yine İ.B.B. maçında iki gol daha atarak 3 puanın kazanılmasına büyük katkıda bulunmuştur. Farklı kazandığımız Sivas, Kasımpaşa, Karabük ve kupa maçlarında attığı golleri yazmıyorum.

Ömür Karadeniz
01.02.2011, 21:48
Şenol hocamızdan önce kusura bakmada sen ve senin gibilerle yolların ayrılması lazım:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mahmuter61
01.02.2011, 21:52

İstersen sen bugün hemen Trabzonspor taraftarlığından hemen istifa et yazık senin gibi taraftara zaten taraftar olmayı başaramamışsın yazık.

Ilelioglu
01.02.2011, 21:57

Birak artik Senol Hoca ile ugrasmayi.;)

İlker ToSun
01.02.2011, 21:58
Şenol hocamızdan önce kusura bakmada sen ve senin gibilerle yolların ayrılması lazım:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

İstersen sen bugün hemen Trabzonspor taraftarlığından hemen istifa et yazık senin gibi taraftara zaten taraftar olmayı başaramamışsın yazık.

Taraftarlığımı sizin gibilere ispat etmek durumunda değilim

ama siz bir Türkçe kursuna yazılıp Türkçe'yi öğrenmek durumundasınız

Benim dediğimden "Şenol hoca gitsin" anlamı çıkarmak için ya dil bilmemek yada art niyetli olmak lazım. Türkçe'yi bilen ve iyi niyetli birisnin çıkaracağı anlam şudur "Şenol hoca ne olursa olsun Burağı ilk 11 oynatır"

Ilelıoğlu buna sen de dahilsin.

Yiğit SARI
01.02.2011, 21:59
'Şampiyon Trabzonspor' tezahüratıyla idman !..

Hafta sonu sahasında Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak olan lig lideri Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına başladı, taraftardan müthiş bir destek aldı...

http://www.ajansspor.com/resimv3/senolgunes_kamp_toplanti060111.jpg

Geçen hafta İstanbul'da Beşiktaş'a 2-1 yenilen ve ardından ligde Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup olarak kente ağır yara alarak dönen bordo-mavili takımın antrenmanını soğuk havaya rağmen yaklaşık 250 dolayında taraftar izledi.

Bordo-mavili taraftarlar, teknik direktör Şenol Güneş ve oyunculara çiçek vererek destek oldular. Taraftarlar, 'Şampiyon Trabzonspor' tezahüratlarıyla futbolculara moral verdiler.

Trabzonspor Divan Kurulu ve bazı eski yöneticiler de kulübe gelerek takıma destek oldular.

Karadeniz ekibinin antrenmanına sakatlıkları bulunan Egemen katılmadı. Bu futbolcunun tedavi için yarın Almanya'ya gideceği bildirildi.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Medical Park Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

Ömür Karadeniz
01.02.2011, 22:01

Benim dediğimden "Şenol hoca gitsin" anlamı çıkarmak için ya dil bilmemek yada art niyetli olmak lazım. Türkçe'yi bilen ve iyi niyetli birisnin çıkaracağı anlam şudur "Şenol hoca ne olursa olsun Burağı ilk 11 oynatır"

Türkçeyi senden öğrenecek değilim kardeşim.Ben anladım senin ne demek istediğini kafanı yorma.

Ilelioglu

ama siz bir Türkçe kursuna yazılıp Türkçe'yi öğrenseniz iyi olur.

Orda yazdigini anladik aciklama yapmana gerek yok ama artik iyi niyetli olmaya calis. Her cümlende Senol Hoca'nin adi geciyor.

.....
Umut bitti Burak başladı.

Yakında beni Burakçı yapacaksınız!!!

Hüseyin Gündoğdu
01.02.2011, 22:03

evet ben aynen bunu anladım. gayet netti zaten.
bana göre ise şenol hoca dursun da isterse forvette tayfun cora'yı oynatsın. bir bildiği vardır derim.

İlker ToSun
01.02.2011, 22:04
Türkçeyi senden öğrenecek değilim kardeşim.Ben anladım senin ne demek istediğini kafanı yorma.

o zaman anladıysan anladığını yazacaksın oraya kardeşim başka şey yazmayacaksın

yanlış anladıysan da doğrusunu benden öğreneceksin

bu kadar basit

Erol Koç
01.02.2011, 22:10
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-7B7P0Q4V.jpg

Hasan61
01.02.2011, 22:11
Şu haberlerden sonra şampiyonluğa inancım 2-3 kat arttı demek isterdim ama zaten kesin gözüyle bakıyorum:)

Erol Koç
01.02.2011, 22:12
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-4V1H4R4T.jpg

Mustafa Calik
01.02.2011, 22:15
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-7B7P0Q4V.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-7L4X6G7J.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-4B1F4G1W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-4A8J7Q7A.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-2U9F1P2R.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-4W2Z4B8G.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-3G3N9R6Y.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-2X6G5N3M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-7J4V4U7H.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6423-4V1H4R4T.jpg

Üzeyir Gönül
01.02.2011, 22:16

Türkçede "Türkçe" kelimesinden sonra kesme işareti kullanılmaz. "Hoca" kelimesi ünvan olduğu için büyük harfle yazılır. Burağı değil Burak'ı olacak; özel isimler yazıya aktarılırken okunduğu gibi değil yazıldığı gibi aktarılır ve özel isimlere gelen ekler kesme işaretiyle ayrılır.

NOT: Bunları yazmaktaki amacım seni rencide etmek değil kardeşim. Biraz espri olsun, biraz da Türkçeyi daha iyi öğrenelim diye yazdım.

İlker ToSun
01.02.2011, 22:16
valla bu "antrenman baskını"nda emeği geçen herkese büyük teşekkür borçluyuz,

helal olsun ayağınıza yüreğinize sağlık

İlker ToSun
01.02.2011, 22:19
Türkçede "Türkçe" kelimesinden sonra kesme işareti kullanılmaz. "Hoca" kelimesi ünvan olduğu için büyük harfle yazılır. Burağı değil Burak'ı olacak; özel isimler yazıya aktarılırken okunduğu gibi değil yazıldığı gibi aktarılır ve özel isimlere gelen ekler kesme işaretiyle ayrılır.

NOT: Bunları yazmaktaki amacım seni rencide etmek değil kardeşim. Biraz espri olsun, biraz da Türkçeyi daha iyi öğrenelim diye yazdım.

valla teşekkür ederim ama ben anlama kabiliyeti açısından kastetmiştim dilbilgisi açısından değil.

ama tekrardan teşekkür ederim

dilerim bu özen her mesaja karşı sürer ...

reisoğlu61
bu macta burak ve colman dinlendirilebilir.
orta sahada selcukun yanina defansif özelligide olan ceyhun,sezer veya baris oynamali, antalya orta sahasinda üc tane kuvvetli basan oyuncu var

Barış Burak
inadına burağın oynaması lazım.inadına şenol güneşle devam edilmesi lazım.

başarıyı tek bi kişiye indirebilmek gibi bir huyumuz var,başarısızlığıda doğal olarak.

tek bir oyuncuyu suçlamayın.hem oynayamasa bile her oyuncunun form düşüklüğü olur.olabilir.admaın formu düştüğü zaman hemen eleştirmeyin.herkeste olur o.

sanki biz hergün yaptığımız işi,hakkını vererek yapıyoruz da...

Ömer Kibar
01.02.2011, 22:20
Antreman gayet güzel geçmiş...

Bu maç taraftarın maçı olacak...

Emrullah
01.02.2011, 22:21
Yukarıdaki görüntülere kocaman :alkış: :alkış: :alkış:

ismail tüfekçi
01.02.2011, 22:22

dostum şenol hoca bu işi bizden daha iyi biliyor bunda hemfikirmiyiz vede burak yılmaz hakkındaki en iyi yorumu ancak o yapabilir biz taraftar olarak hocamızın seçtiği kadroya saygı duymalıyız banada kalsa yattara ile maça başlardım

İlker ToSun
01.02.2011, 22:22
inadına burağın oynaması lazım.inadına şenol güneşle devam edilmesi lazım.

başarıı tek bi kişiye indirebilmek gibi bir huyumuz var,başarısızlığıda doğal olarak.

tek bir oyuncuyu suçlamayın.hem oynayamasa bile her oyuncunun form düşüklüğü olur.olabilir.admaın formu düştüğü zaman hemen eleştirmeyin.herkeste olur o.

sanki biz hergün yaptığımız işi,hakkını vererek ypaıyoruz da...

formu düşük bir oyuncu bir inat uğuruna Trabzonspor forması giyebilir diyorsun yani.

valla ben Trabzonspor ilk onbirinin inatların giderildiği bir yer olduğunu düşünememiştim ya.

her neyin inadınaysa, o inat takımın başarısından daha önemliyse devamlı ilk 11 çıksın o zaman ne diyim yanlış düşünmüşüz :)

Hasan61
01.02.2011, 22:23
Helal olsun valla.:alkış::alkış:
Ayrıca baklavalarda kaliteli yerden alınmış:):)

Paksoy
01.02.2011, 22:24
Bu görüntülerin üstüne bir galibiyet herşeyi bizim lehimize çevirir.

sifuni
01.02.2011, 22:27
gidenlere yine cok tessekür ediyorum helal olsun sampyion taraftarlara.

irfanb
01.02.2011, 22:29
Bu görüntülerin üstüne bir galibiyet herşeyi bizim lehimize çevirir.

Aleyhimizde olan ne var ki?

Fatih Özkan
01.02.2011, 22:29
Şahane resimler...
Yol yorgunluğum olmasa ben de katılırdım...

Barış Burak
01.02.2011, 22:32
formu düşük bir oyuncu bir inat uğuruna Trabzonspor forması giyebilir diyorsun yani.

valla ben Trabzonspor ilk onbirinin inatların giderildiği bir yer olduğunu düşünememiştim ya.

her neyin inadınaysa, o inat takımın başarısından daha önemliyse devamlı ilk 11 çıksın o zaman ne diyim yanlış düşünmüşüz :)

Trabzonspor formasından değerli olduğunu düşünsem,takımın değil oyuncunun taraftarı olurdum renktaşım,şöyle özetliyeyim

Hoca,bazen onemli oyuncusunu kaybetmek yerine puan kaybetmeyi tercih eder.eğer takım sporları yapmışsanız buna şahit olmuşsunuzdur.oyuncunun formu düştüğü an oynatılmazsa,veya kötü oynadığı maçta hemen çıkartılırtsa müthiş derecede özgüveni kaybolabilir.profesyonel oyuncudur bunlara alışık olması lazım demeyin,dünya üzerinde bunlara alışık olan,kafasını takmayacak olan sporcu çok azdır.evet o maçta 3 puan kaybedebilir fakat,o oyuncu ona en kritik anlarda 6 puan kazandırabilir.

işin diğer boyutuda burak dinlensin diyelim,kim oynayacak?

İlker ToSun
01.02.2011, 22:34
Trabzonspor formasından değerli olduğunu düşünsem,takımın değil oyuncunun taraftarı olurdum renktaşım,şöyle özetliyeyim

Hoca,bazen onemli oyuncusunu kaybetmek yerine puan kaybetmeyi tercih eder.eğer takım sporları yapmışsanız buna şahit olmuşsunuzdur.oyuncunun formu düştüğü an oynatılmazsa,veya kötü oynadığı maçta hemen çıkartılırtsa müthiş derecede özgüveni kaybolabilir.profesyonel oyuncudur bunlara alışık olması lazım demeyin,dünya üzerinde bunlara alışık olan,kafasını takmayacak olan sporcu çok azdır.evet o maçta 3 puan kaybedebilir fakat,o oyuncu ona en kritik anlarda 6 puan kazandırabilir.

işin diğer boyutuda burak dinlensin diyelim,kim oynayacak?

yattara
alanzinho
brozek
mehmet çakır

Barış Burak
01.02.2011, 22:34

birde şu var,yazmayı unutmuşum mazur gör,üslup meselesine dikkat etmek lazım,küçümseyen ifadeleri sabaha kadar karşılıklı kullanalım,birbirimizin kalbini kırmaktan başka işe yaramaz;)

Barış Burak
01.02.2011, 22:36
yattara
alanzinho
brozek
mehmet çakır

Gören göze güzel,çirkin hepsi bir... demiş Hayyam.buraktan daha etkili değilki şu anda bunlar.

piotr onun kanadında etkili olabilir ama beğeniyorum onu,fakat o da pas temposuna uyamadı bu yüzden şu herkesin kaos beklediği haftada oynatılmamalı.

çakırı düşünebiliriz ama... bence tabi.

Şahinoğlu
01.02.2011, 22:37
Gidenlerin ayağına sağlık hep böyle olmalı .

İlker ToSun
01.02.2011, 22:38
birde şu var,yazmayı unutmuşum mazur gör,üslup meselesine dikkat etmek lazım,küçümseyen ifadeleri sabaha kadar karşılıklı kullanalım,birbirimizin kalbini kırmaktan başka işe yaramaz;)

ha kardeşim o yazdığım mesajda öyle bir amacım yoktu

öyle hissettiysen kusura bakma

Barış Burak
01.02.2011, 22:40
ha kardeşim o yazdığım mesajda öyle bir amacım yoktu

öyle hissettiysen kusura bakma

yanlışda anlamış olabilirim,özür dlerim yanlış anladıysam

sifuni
01.02.2011, 22:41
bi takimin sezon boyu formu hep yukarida olmaz bir inis yasadik anlatya maci ile bu inise son verecegiz ilerleyen maclarda ise cikisimiz baslayacak ve insallah sezon sonuna kadar devam edecek.

İlker ToSun
01.02.2011, 22:43
yanlışda anlamış olabilirim,özür dlerim yanlış anladıysam

estafurullah kardeşim :)

hepimizin kafalar karışık, stresliyiz şu antalyaya bi koysak bi nebze rahatlayacaz :)

Paksoy
01.02.2011, 22:44
Aleyhimizde olan ne var ki?
Medyanın zırvalıkları var,Oyuncuların kazanmaya ihtiyacı var.

prenha61
01.02.2011, 22:44
ınşallah yenecegiz....

İlker ToSun
01.02.2011, 22:46
bence tribünün dolması açısından bütün haftasonu içinde maçın oynanacağı en ideal zaman pazar günü saat 16:00'dır. Cuma ve Cumartesi iş günleri olduğu için pek ilgi olamayabiliyor.

Cumartesileri akşam vakti olduğu zamanda dönüş zamanı yol+hava muhalefetinden dolayı köylerden gelişler çok azalıyor ve tribünler dolmuyor.

Pazar günü saat 16:00 da oynanması demek hem şehir içinden hem de köylerden yoğun ilginin rahatça olabilmesi demektir.

İnşallah stad gerektiği gibi dolar ve ankaragücü maçındaki rezalet tablo yenilenmez.

yigitak
01.02.2011, 22:46
Trabzon'um 26. haftada Ankara'ya 61 puanla gelsin, Ankara taraftar görsün...
Sanki biraz yersiz gibi oldu ama önümüzdeki 6 mac 18 puan, 25. hafta sonu 61 puan yapar. Ve bu 61 puan Trabzon'umuzun şampiyonluğunun en büyük habercisi olur.
Bu 6 maçın ilk ayağı olan Antalya maçında şimdiden başarılar Trabzonspor'um...

Barış Burak
01.02.2011, 22:47
Medyanın zırvalıkları var,Oyuncuların kazanmaya ihtiyacı var.

amaaan be abim,medyanın zırvalıklarını dinleseydik zaten,bordoyla maviye aşık olabilirmiydik:)

onlar tek maçlığına takım şampiyon ilan ediyolar,işleri o ;) sen sıkma canını...

bende üzgünüm puan kaybettiğimize,ama Allahın izniyle şu sene hayırlısıyla kaldıralım şu kupayı ondan sonraki 3-4 sene bu istediğimiz olacak:)

yani namağlup şampiyonluklar göreceğiz inşaallah:)

Paksoy
01.02.2011, 22:50
amaaan be abim,medyanın zırvalıklarını dinleseydik zaten,bordoyla maviye aşık olabilirmiydik:)

onlar tek maçlığına takım şampiyon ilan ediyolar,işleri o ;) sen sıkma canını...

bende üzgünüm puan kaybettiğimize,ama Allahın izniyle şu sene hayırlısıyla kaldıralım şu kupayı ondan sonraki 3-4 sene bu istediğimiz olacak:)

yani namağlup şampiyonluklar göreceğiz inşaallah:)
Galibiyet aldığımız maçlarda konuşmayanlar şimdi konuşuyor,sinir oluyorum hepsine,gerçi izlememeye dikkat ediyorum.

Üzeyir Gönül
01.02.2011, 23:03
valla teşekkür ederim ama ben anlama kabiliyeti açısından kastetmiştim dilbilgisi açısından değil.

ama tekrardan teşekkür ederim

dilerim bu özen her mesaja karşı sürer ...

Onu biliyorum kardeşim. Zaten anlayış konusuna bu yüzden girmedim. Sadece Türkçe konusunda yorum yaptım ve ara sıra bunu yapıyorum. :)

Yine de anlayışına sığınarak teşekkür ediyorum sana.

Barış Burak
01.02.2011, 23:05
Galibiyet aldığımız maçlarda konuşmayanlar şimdi konuşuyor,sinir oluyorum hepsine,gerçi izlememeye dikkat ediyorum.

abi bunları yaşayacağımız varmış demek ki,onları gibi tek maçta inanmadık ki biz şampiyonluğa tek maçta inanacımızı kaybedelim,hepsi konuşsunlar,biz yazıyoruz kenara,inan ani hepsinin konuşması şimdi daha iyi.söyleyeceklerinin hepsini kussunlar,şimdi kussunlar ki,biz zirvede tamamladığımızda konuşacak sözleri kalmasın.

çünkü biz hep şerefli ikincilikler aldık.ama şerefsiz şampiyonluklar alanların şampiyonluğunun nasıl olduğu hala konuşuluyor.önceki 6 şampiyonluğumuzda nasıl kimse iftira kusamadı.7.side öyle olacak.sadece izleyecekler:)

bugün ''ben demiştim'' cilik oynayanlar,o zaman geldiğinde ''behlül kaçar''cılık oynayacaklar inşaallah.

hodlu
01.02.2011, 23:06
Başka Takım Tutun... Hasan AL-Günebakış...
Bu yazım iyi günde kötü günde takımına sahip çıkan taraftarları kapsamıyor.
Fenerbahçe maçında o soğuğa ve 2-0 mağlubiyete rağmen ''şampiyon'' diye tezahürat yapanları kutluyorum.
Onların önünde saygıyla eğiliyorum.
Benim derdim çıkar taraftarlarıyla.
Hani Trabzonspor iyi sonuç alınca alkışlayan.
Kötü sonuç alınca yuhalayan taraftarlar var ya.
İşte önlarla.
Bunların sayısı az.
Ancak çıkardıkları gürültü çok fazla.
Bu yüzden zarar veriyorlar.
Vücudu yiyip bitiren kanserli hücre gibi, bütün güzellikleri yok ediyorlar.
Neymiş, Trabzonspor Ankaragücü'ne 2 puan kaybetmiş.
Beşiktaş'a elenmiş.
Fenerbahçe'ye yenilmiş.
Ne olacaktı, önüne geleni devirip şampiyon mu olacaktı.
Yok böyle bir şey.
Bunlar futbolun içinde olan şeyler.
Yenilecek, elenecek, berabere de kalacak.
Sürekli çıkış diye birşey yoktur.
Sürekli iniş diye bir şey de yoktur.
Sonsuza dek kar yağmaz.
Güneş her gün açmaz.
Yağmur hiç ara vermeden yağmaz.
İnsan yaşamı da böyledir.
Biri biter diğeri başlar.
Başarı da başarısızlık da devamlı değildir.
Her takım bu süreçten geçer.
Önemli olan kötü günde takımına sahip çıkmak.
Bu dönemi en az hasarla atlatmak.
Bireysel olarak düşünün.
Herhangi bir olayda başarısız oldunuz.
Neye ihtiyaç duyarsınız.
''Başaramazsın'' dediklerinde, kan beyninize sıçrar.
Öfkelenir, kontrolünüzü kaybedersiniz.
''Başarırsın'' dediklerinde, kendinize güveniniz gelir.
Daha çok motive olursunuz.
Zor günlerinizde şefkat ve hoşgörü beklersiniz.
Takımlarda tek tek bireylerden oluşuyor.
Sizden benden farklı değil.
Baksanıza Fenerbahçe'ye.
Geçen yıl elinden iki kupa alındı.
Hem Türkiye kupası, hem de lig şampiyonluğu.
Yıkılmadı, ayakta kaldı.
İlk yarı büyük badireler atlattı.
9 puan geriye düştü.
Olumsuzluklara teslim olmadı.
İnancını ve kararlılığını sürdürdü.
Taraftar stadı tıklım tıklım doldurdu.
Tek bir boş koltuk bırakmadı.
Umudunu sürdürme ve rövanşı alma adına tüm gücünü ortaya koydu.
Üstelik bunu 2. lig takımı Yeni Malatya'ya yenilip elendikten sonra yaptı.
İşte büyüklük bu...
Sen ne yaptın?
Beşiktaş'a elendin, kıyameti kopardın.
Hala lidersin.
Kıyameti koparmaya devam ediyorsun.
Her şey doğal seyrinde cereyan ediyor.
Geçen yıl iki kupadan ettiğin, bu yıl yenip sendelettiğin takım seni güllerle mi karşılayacaktı?
Elbette sakatlanmayı göze alıp ölümüne mücadele edecekti.
Nitekim öyle de yaptılar.
Sen ne yapıyorsun?
Onu niye oynattı, bunu niye oynatmadı, şunu niye değiştirmedi gibi yıkıcı eleştirilerle enerjini boşa harcıyorsun.
Ligde iki mağlubiyet almış takımı yerden yere vuruyorsun.
Kötü günde takımını sahiplenmeyi beceremeyen camia, hiç bir zaman şampiyon olmayı başaramaz.
Trabzonspor'un yaptığı da bu...
Pazar akşamı takım hava alanına indiğinde çiçeklerle karşılayıp, ''şampiyon'' diye yeri göğü inletebiliyor musunuz...
Antalya maçında daha otobüs stada yaklaştığında alkışlarla, coşkuyla karşılayabiliyor musunuz...
Maçın sonuna kadar koşulsuz destek verebiliyormusunuz...
İşte o zaman ektiğinizi biçiyorsunuz.
Maalesef bunu yapamıyoruz.
Kolay havaya giriyoruz, kolay küsüyoruz.
Kırılgan bir yapımız var.
Bu futbolcular değilmiydi bizlere mutluluğu yaşatan.
Bu Şenol Güneş değilmiydi umutsuzluğumuzu umuda dönüştüren.
Bir iki mağlubiyette ne çabuk unutuyoruz bunları.
Birden canavarlaşıyoruz.
Her şeyi yakıp yıkıyoruz.
Soruyorum Allah aşkına, ne hakkımız var buna.
Buradan iyi gün taraftarlarına sesleniyorum.
Ya kendinize gelin.
Kötü günde takımınızın yanında olun.
Ya da başka takım tutun.
Trabzonspor'a böyle daha çok faydanız olur.

Bu yazıya sonuna kadar katılıyorum....

kagan61
01.02.2011, 23:10
slm,

bence bu haftaki macta senol hocam kesinlikle burakla maca cikmayacak.belki colmanida yedek soyundurur.polonyali kesinlikle bu macta ilk onbirde cikarmasi gerekiyor.sag kanatta olmazsa olmaz yattara.sol kanata enginin yerine alen düsünülebilir.bu macta ilk 15 dakkada bir gol bulabilirsek, bu maci aliriz.gol nekadar gec gelirse sitres daha fazla olur.tabiki en büyük kozumuz jaja olacak.bu mac bizim icin son sans.artik kesinlikle puan kaybedemeyiz.besiktas macina kadar ikinciyle aramizdaki puan farkini tekrar 5 yapmaliyiz.cünkü ben besiktas macindan pek ümitli degilim.beraberlik bile bizim icin kazanctir.insallah bu maci aliriz da o maca kadar kayipsiz gideriz.birde su su fenerbahce macini unutalim.mümkünse yönetici arkadaslar fb maci ile ilgili konuyu komple silsinler.yapabiliyorsa futbolcularimizda silsin.

saygilar,