PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

forsa61
06.02.2011, 22:15
Şurada yazılan olumsuzlukları okudukça bu tip taraftardan, futboldan, Trabzonsporlu oluşumdan nefret eder hale geliyorum. Yahu ne biçim milletsiniz siz. nedir bu ukalalıklar, yok Şenol, yok Sadri, Bu ne pespayeliktir, bu ne edepten yoksunluktur, bu ne haddini bilmemezliktir yahu. Edep yahu!! Ömrünü bu işe vermiş insanlardan çok daha iyisini biliyorsunuz değil mi? Verseler elinize iki sığırı güdemezsiniz kalkmışsınız klüp başkanını kovuyor, teknik direktörü asıyorsunuz. Kimsiniz ve bu yetkiyi kimden alıyorsunuz?? Moral bozukluğu bir tek sizde mi var? Sizin kadar iyi gün dostu olan var mıdır şu alemde acaba? Cehlinden haberi olmayı kendini allame zanneden var mı başka?
Sözümü üzerine alıncak olanların gayrısı zaten bu tipolojiye ait taraftar profili vermiyorlar. Onlar gönüllerine düşen sıkıntıyı aynen benim gibi " ya sabır" çekip atıyorlar. Ama şu klavye başından klüp ve takım idare eden güruh yok mu deli oluyorum onlara. Varlığını cehalet ve sevgisizlik üzerine kurmuş, kendini söverek ifade eden bu güruhtan tiksiniyorum.

Adminler eğer yazdıklarımdan dolayı ceza almam gerekiyorsa şeref duyarım.
Gereğini yapınız lütfen.

aynen katılıyorum.

sabır ve destek. bunları hakkıyla ogrendigimiz zaman asıl sampiyonlugu ozaman yasayacagız.

Mustafa Umut
06.02.2011, 22:15
Şurada yazılan olumsuzlukları okudukça bu tip taraftardan, futboldan, Trabzonsporlu oluşumdan nefret eder hale geliyorum. Yahu ne biçim milletsiniz siz. nedir bu ukalalıklar, yok Şenol, yok Sadri, Bu ne pespayeliktir, bu ne edepten yoksunluktur, bu ne haddini bilmemezliktir yahu. Edep yahu!! Ömrünü bu işe vermiş insanlardan çok daha iyisini biliyorsunuz değil mi? Verseler elinize iki sığırı güdemezsiniz kalkmışsınız klüp başkanını kovuyor, teknik direktörü asıyorsunuz. Kimsiniz ve bu yetkiyi kimden alıyorsunuz?? Moral bozukluğu bir tek sizde mi var? Sizin kadar iyi gün dostu olan var mıdır şu alemde acaba? Cehlinden haberi olmayı kendini allame zanneden var mı başka?
Sözümü üzerine alıncak olanların gayrısı zaten bu tipolojiye ait taraftar profili vermiyorlar. Onlar gönüllerine düşen sıkıntıyı aynen benim gibi " ya sabır" çekip atıyorlar. Ama şu klavye başından klüp ve takım idare eden güruh yok mu deli oluyorum onlara. Varlığını cehalet ve sevgisizlik üzerine kurmuş, kendini söverek ifade eden bu güruhtan tiksiniyorum.

Gereğini yapınız lütfen.

Saygıyla eğiliyorum abi.
Klavyene, ellerine sağlık.
Olması gereken taraftar profili.:alkış:

balli_kuymak
06.02.2011, 22:17
Takım ibb maçından bu yana top oynamıyordu zaten hala iyi oynuyoruz diyenleri anlamıyorum...Ne eskisi gibi pas trafiğimiz var nede pres sadece uzun toplarla sonuca gitmeye çalışıyoruz..İlk önce kaybolan takım oyununu yeniden kazanmamız lazım ve bir an önce pawel'in bu takıma monte edilmesi lazım...ahh yönetim ve şenol hoca ahhh adamlar transfer ettikleri futbolcuları takır takır oynatırken takır takır gol atarken biz hala pawel'i takıma monte edemedik çok yazık gerçekten...

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 22:17
Elde Burak gibi fizik güç ve sürat olarak bu ligin en etkili adamı varsa bir kez dahi olsa görmek açısından adamı ileri uçta merkezde oynatmayı niye denemiyoruz anlamak güç.Atılan her topta birşekilde tutuyor, stop ediyor ve topun üstüne yatsa bile saklamayı beceriyor.Topla ilişkiside Umut'tan çok daha iyi.Topu orada tutamadığımız için nice tehlikeli olacak pozisyonu helak ediyoruz.

çok doğru Erdem , Umut'u solda da kullanabiliriz ...

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 22:19
kayserili olupta trabzonsporu tutmami elestirenler var hepinize iki çift lafim olur ama adamlik bende kalsin.
Neymis trabzonlu degilmisiz

hocam başımızın üstünde yerin var, sen ne kadar Trabzonsporluysan biz de o kadar Kayseriliyiz....

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 22:20
Futbolda iyi bir kalecin varsa = 1 puan
iyi bir forvetin varsa = 3 puan eksik olan açık ve net kaç haftadır....

kaç yıldır Alptekin kardeşim kaç yıldır :)

kayseriliyiz
bir daha bu foruma mesaj atmicam.
Trabzonsporluluguma ve memleketime edilen hakaretler Yûzünden de trabzonspor sevdamdan vazgeçecek degilim.
Benim sevdam babadan ülkücülügümden rebgin nereden geldiginden ozan ariften Ünal karamandan gelir.
Kimse bu sevdadan beni ve bizim gibileri sogutama
Trabzonlu olmak sartsa kutugumuzu oraya aldiririz sorun degil.
NAZKO
o sokaktaki çocuk sensin söyleyecek çok seyim var ama neyse.
içim acidi yorumu okuyunca
Yazik habirde
Tebrikler sen ve senin gibi düsünenlere

bariskaratas
ya bırakın ya
ne buragı ne engini.
biz ne zaman rakibi pasla boguyorduk o zaman kazanıyorduk.
ne zamanki pas atmayanlar degil de pas atanlar tepki gordu youndan cıktı, oyunumuz bozuldu.
Engi, Burak, Alanzinho üclüsüden hadi alacaksan en fazla birini yedege alacaksın

Vkgz
Sivas <d>
Manisa <d>
Kayseri
Beşiktaş <d>

Ayıkla pirincin taşını .

SEDAT
06.02.2011, 22:21
Asıl önemli olan orası zaten Abim..İlk devredeki akıcı oyunumuzu kaybettik hatta Ankaragücü maçının ilk 60 dakikası da çok iyiydik ama 2 maçtır o oyunu sergileyemiyoruz..Çok yavaş top çeviriyoruz,sağ kanattan topu sol kanata geçirene kadar 2-3 pas yapıyor tek pasla seri top çevirmemiz lazım aksi takdirde içeride çok zorlanırız..Bugün Çale sol tarafta tek başına bekledi belki birisi şaşırırda top atar diye böyle olunca da Antalya takımı sağ tarafımızı kilitledi...Misalen dün Alex fb'yi tek başına oyunda tuttu pas trafiğini o kadar güzel sağladı ki hiçbirşey oynamayan takım bile üretkenlik gösterdi..Daha akıcı,daha coşkulu oynamamız lazım..Bu coşkulu oyun içinde en önemsediğim adam Engin,onun için hayal kırıklığına uğrattı beni..İlk devrede ki coşkusuna ihtiyacımız var..İnancım var hala inanıyorum ama adamlar 30 dakikalık oyunla 3 gol atarken biz 1 tane atamadık anlam veremiyorum..

- Aslında kafa toplarını olumlu kullansak bile galip gelebilirdik , ama unutmayalım ki mağlup bile olabilirdik bugün mesela Kenan değilde Necati olsa :)

bariskaratas
06.02.2011, 22:22
Sivas <d>
Manisa <d>
Kayseri
Beşiktaş <d>

Ayıkla pirincin taşını .

arkadas bizim pas trafigimize hiç bir takım dayanamaz. bu 4 unude dagıtırız biz.
ama ilk 11 e sen birden fazla pas atmayan adam koyarsan sistem coker.

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:23
Her ne olursa olsun futbolcuna kan kusma sahip çık, teknik direktörüne ders verme akıl al, başkanına kızma istanbul, trabzon ve 3 büyüklerle savaşıyo saygı duy

En önemlisi Köstek değil Destek ol, eleştir ama yıkma, batırma, katletme, 14 maçta en az 35 puan alıcaz buna inanıyorsan biz tarftarsın inanmıyorsan avrupa takımlarını destekleme zamanın geldi

Hasan Ayvenli
06.02.2011, 22:23
Bizim bir sorunumuz da bazı futbolculara takık olmamız. Kimimiz sevdiği oyuncuyu ne olursa olsun savunma derdinde, kimimiz sevmediği oyuncuyu ne olursa olsun eleştirme derdinde.

Objektif göremiyoruz malesef bazen.

SEDAT
06.02.2011, 22:24
- En kötüsüde olumsuz havaya büründük , Trabzon ikinci yarı düşüşe geçer diyenleri nerdeyse haklı çıkarıyoruz ...

U.Sadıkoğlu
06.02.2011, 22:25
Sivas <d>
Manisa <d>
Kayseri
Beşiktaş <d>

Ayıkla pirincin taşını .

4te4... :D

İlker Akçay
06.02.2011, 22:26
- Aslında kafa toplarını olumlu kullansak bile galip gelebilirdik , ama unutmayalım ki mağlup bile olabilirdik bugün mesela Kenan değilde Necati olsa :)

Zaten bu lanet oyunun en kötü yanı bu..Adamın oğlu oynamadan tek Alex'in ayağına bakarak 30 dakikada 3 gol atıyor ama biz bomboş 3 tane kafayı dışarı vuruyoruz..O lanet direklerin arasından girse şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk en sevmediğim yönü bu işin...Olacaz İnşallah bu iş hep böyle puan kaybı ile gitmeyecek ya elbet toplanıp 3 puan alacaz:)

Ilelioglu
Tamam Futbolcular isteksiz son maclarda bu mac haric ama üzerimize bir takim oyunlar oynaniyor bu bir gercek!

Gökhan KAN
Bu takım şampiyonluk maçını yüzde 90 kaybeder.

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:27
bir daha bu foruma mesaj atmicam.
Trabzonsporluluguma ve memleketime edilen hakaretler Yûzünden de trabzonspor sevdamdan vazgeçecek degilim.
Benim sevdam babadan ülkücülügümden rebgin nereden geldiginden ozan ariften Ünal karamandan gelir.
Kimse bu sevdadan beni ve bizim gibileri sogutama
Trabzonlu olmak sartsa kutugumuzu oraya aldiririz sorun degil.
NAZKO
o sokaktaki çocuk sensin söyleyecek çok seyim var ama neyse.
içim acidi yorumu okuyunca
Yazik habirde
Tebrikler sen ve senin gibi düsünenlere

Seni tanımıyorum ve bu forumda 5. mesajın.

Birincisi ben matematiksel olarak sonuçlanmadığı sürece bu takımın her sezon şampiyon olabileceğine inanıyorum. Hiç kimsede beni bu düşüncelerimden alıkoyamaz. Senin taraftarlığın iyi gün dostluğu istersen beşiktaş istersen mecidiyeköy istersende kadıköy doğumlu ol bu senin trabzonsporluluğunda birşey kaybettirmez ama şuraya bişey yazarken inandırıcı ol...

Turan AKYILDIZ
06.02.2011, 22:27
6 olması lazım............

7 7 7 attı
adam 1 senedir yok ama 7 golü var başka söze gerek var mı...

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:28
Tamam Futbolcular isteksiz son maclarda bu mac haric ama üzerimize bir takim oyunlar oynaniyor bu bir gercek!

bence futbolcular isteksiz değil, beceriksiz .

cahana
06.02.2011, 22:29
Sivas <d>
Manisa <d>
Kayseri
Beşiktaş <d>

Ayıkla pirincin taşını .

zerre kadar korkum yok 12 puan cebimizde

BU TAKIM BU SENE ŞAMPİYON OOOOLAAACAAAAK...

Ilelioglu
06.02.2011, 22:29
bence futbolcular isteksiz değil, beceriksiz .

Birde oda eklenince galibiyetin gelmemesi gayet dogal yani.

Yanliz son iki macta teknik heyetin bariz hatalari vardi.

:cool:

Kandemir
06.02.2011, 22:30
Bu beraberlik hiç üzmedi beni.Biz zor zamanlarda atağa geçeriz.Göreceksiniz önümüzdeki maçları daha rahat alacağız.Hem bu fener bursa hiç mi puan kaybetmeyecek.biz seriye bağladıktan sonra onlarda tökezlerler merak etmeyin.

bariskaratas
06.02.2011, 22:30
onur serkan cale colman selcuk jaja
bu kadro yu pas atan adamlarla tamamla.
kimse yenemez.

SEDAT
06.02.2011, 22:31
kimse yenemez.

- Abi bu mesajda Burak , Alanzinho ve Engin'den bahsetmedin :)

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:32
Birde oda eklenince galibiyetin gelmemesi gayet dogal yani.

Yanliz son iki macta teknik heyetin bariz hatalari vardi.

o tespitin kesinlikle doğru bence...

Mert Oğuzlu61
Bu takım şampiyonluk maçını yüzde 90 kaybeder.

bende bundan korkuyorum, işte bu yüzden aradaki farkı korumalıydık.. ama hala şansımız var, sivas ve manisa = 6p rakipler illaki puan kaybedecekler bence haftaya sivası yenelim fb yada bursa iki rakipten birisi mutlaka takılacak aha yazdım buraya.

bbyanik
Arkadaşım ağzına sağlık, sanki aklımddan geçenleri okumuş gibi yazmışsın, bugün şanssızdık, adamalr ceza sahası içinde etten duvar örmüşler resmen, hala ligin en iyi futbol oynayan takımıyız, ben TRABZONSPOR'uma güveniyorum..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:....

Ilelioglu
Bu beraberlik hiç üzmedi beni.Biz zor zamanlarda atağa geçeriz.Göreceksiniz önümüzdeki maçları daha rahat alacağız.Hem bu fener bursa hiç mi puan kaybetmeyecek.biz seriye bağladıktan sonra onlarda tökezlerler merak etmeyin.

Bundan bir süphem yok ama biz seriye baglayabilirmiyiz orasindan pek emin degilim cünkü üzerimize bir takim oyunlar oynaniyor.

Yönetimin birseyler yapmasi lazim bence, nasil Aziz ve ekibi hakemleri etkilediler artik bizim Baskanda cikip bu konuda iki cift laf etmeli.

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:33
kimse yenemez.

Colman çok agresif alternatifi düşünülmeye başlanması lazım ve artık eskisi gibi de değil. 1buçuk sene önceki colman yok...

kayseriliyiz
06.02.2011, 22:33
beni taniyacak zamaniiz olmayacak zaten neyse

Samet İslamoğlu
06.02.2011, 22:34
kimse yenemez.

Bana Ceyhun oynarken pas trafiğini daha iyi yapıyorduk,topu ayağımızda daha kolay tutuyorduk gibi geliyor.Hem pas yapmak isteyen bi takımsak aslında birazda dünyanın en iyi pas yapan takımı Barcelona'yı örnek almak lazım.Onlarda Busquests,Xavi,İniesta şeklinde oynuyorlar orta sahada mesela.

silentpain61

Gereğini yapınız lütfen.
:alkış::alkış::alkış: imzamı atar mühürümü basar teşekkürümü sunarım.

ağasarlı emre
bende biliyorum şuan takım kötü bende biliyorum .. elbet el eleştirilcek çok şey var bunlarda sezon sonu konuşacağım.. hemde oldukça sert .. şuan desterk zamanı elbet konuşacağım ama mayısta konuşucam.. sizede öneririm hani biraz daha sabır .. bende sinirliyim ama takımı düşünün umutu o böyle oynadığı için çokmu mutludur .. bütün eleştirileri sene sonuna bırakalım...

Fanatik34
06.02.2011, 22:36
42 puan toplarken bu takimin süper oldugunu düsünenler en az Yönetim kadar sucludur!

Ligin ilkyarisinda takimdan Maximum verim aldik ama transfer döneminde takim söyle iyi böyle iyi diyenler simdi bu takimi mi elestiriyor?

Allah´a sükür tutanimiz cok iyi ama atanimiz, daha dogrusu yalniz oynamamasi gereken oyuncumuz öyle oynadigi sürece daha cok dövünüp dururuz!

Bu takim liderligi kaldiramaz derken biz sucluyuz! Takimda sazi eline alabilecek tek Jaja ama onun hizina yetisebilecek tek oyuncumuz yok.

Tek umudum Brozek ile Jaja´nin uyumu yoksa isimiz zor..Sihirli degnegi olan varsa uzatsin!

bariskaratas
06.02.2011, 22:37
- Abi bu mesajda Burak , Alanzinho ve Engin'den bahsetmedin :)

bıktım ben de demek ki artık soylemekten

ahan da 30 aralık tarihli mesajım bundan eskileri de var.
pas atan adamlar olmalı ilk 11 de
ama hoca pas atmayanlara prim vermeye basladı. işte hoca da bunu anlayamıyorum ben

30-12-2010, 16:47 #763
bariskaratas

Yer: İstanbul

arkada cale önünde piotr süper oldu.
iki tane kademesi iyi takım oyuncusu.
Şenol hoca pasa dayalı oyun isteyen biri.
Engin ve alan gibi artizlere muhtac degil artık

Ilelioglu
Colman çok agresif alternatifi düşünülmeye başlanması lazım ve artık eskisi gibi de değil. 1buçuk sene önceki colman yok...

Colman bu macta on numara oynadi bence.

Kötü oynayan Selcuk idi. Böyle maclarda duran toplarin önemini hepimiz biliyoruz ama adamin yaptigi ortalar ortada. Tabi buna müdahale etmeyin teknik heyette suclu cünkü Selcuk her mac iyi oynayamaz kötü oynama hakki da var.

Barış Burak
güzel ya,o olumsuz hava dağılmış olması gereknde bu. işimizi hallederiz biz hayırlısıyla.

altinkaya08
Bugün takımın en kötüsü Engin'di
Cale varken en kötü olmak engine düşmez..Ne işe yarıyor anlamadım cale.

bariskaratas
06.02.2011, 22:38

ilk yarıdaki puanları colman sayesinde aldk

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:39

Kötü oynayan Selcuk idi. Böyle maclarda duran toplarin önemini hepimiz biliyoruz ama adamin yaptigi ortalar ortada. Tabi buna müdahale etmeyin teknik heyette suclu cünkü Selcuk her mac iyi oynayamaz kötü oynama hakki da var.

Colman 1 buçuk senedir ilk 1 sezonu gibi oynayamaz mı arkadaş... BEn anlam veremiyorum

SEDAT
06.02.2011, 22:39

- Herkes birisini gözüne kestirmiş bugün ççç

bariskaratas
06.02.2011, 22:40
Bana Ceyhun oynarken pas trafiğini daha iyi yapıyorduk,topu ayağımızda daha kolay tutuyorduk gibi geliyor.Hem pas yapmak isteyen bi takımsak aslında birazda dünyanın en iyi pas yapan takımı Barcelona'yı örnek almak lazım.Onlarda Busquests,Xavi,İniesta şeklinde oynuyorlar orta sahada mesela.

evet bence de ceyhun da ısrar etmekte fayda var. hem colman ve selcuk ileri daha cok cıkma fırsatı bulur. savunmadan dönen topların hepsi rakibe gidiyor
en guclu yerimiz olan orta sahamız ne zaman engin burak beraber oynamaya basladı. coktu
2 tane pas vermeyen adamı kaldırmaz bizim takım.
bence 2 si de olmadıgında cok daha super olur

Burak Sahin
06.02.2011, 22:40
halt dennn kopf hoch trabzonummm :(

Hasan Cubukcu
06.02.2011, 22:41
evet suclu ariyoruz !!!!!

Burak Sahin
06.02.2011, 22:41
güzel ya,o olumsuz hava dağılmış olması gereknde bu. işimizi hallederiz biz hayırlısıyla.

senin avatarindaki ajdar mi ne ???ona benzettim....

bariskaratas
06.02.2011, 22:42

ya cale bugun takımın en iyisiydi be.
simdiye kadar ki en istikrarlı iyi oyuncularımızdan
onur serkan cale

Ömer Yüce
ilk yarıdaki puanları colman sayesinde aldk

Hepsi mi???

Tangerine Dream
Bugün ilk defa Selçuk'un kenara alınması gerektiğini düşündüm. Malesef şu an kendi çizgisine en uzak oyuncumuz o.

altinkaya08
- Herkes birisini gözüne kestirmiş bugün ççç
Bugünün eseri değil bu.geçmiş yaşantıların birikimi..

holaysa61

Ya arkadaş gerçekten anlamıyorum, selçukun serbest vuruştan bir golü var mı bizde hatırlamıyorum, bırak da arada jaja yattara kullansın daa. Giray da yan toplarda mümkünse çıkmasa iyi olacak, olası golümüzü engelliyor.
Haftaya deplasman maçı, bu maçtan daha az stresli olacağım. İnşallah seriye başlarız.

bbyanik
06.02.2011, 22:43
ŞENOL GÜNEŞ’LE AYKUT KOCAMAN ARASINDAKİ 7 FARK
1- Aykut Kocaman Trabzon lehine verilen penaltılarla planlı suni gerilimin ilk kıvılcımını çakarken, Şenol Güneş Fenerbahçe lehine “çalınmayan ve çıkarılmayan” kartlara değinmeye tenezzül bile etmemiştir
2- Aykut Kocaman işbirliği içinde olduğu medya kanalıyla Trabzon takımı üzerinde suni bir baskı ortamı inşa ederken, Şenol Güneş hep olduğu gibi bu ucuz yola da tenezzül etmemiştir.
3- Aykut Kocaman’ın başkanı tarafından korunduğu-kollandığı herkesin malumu iken, Şenol Güneş’in herhangi bir başka isim ya da başkan tarafından “korunması” kariyeri boyunca söz konusu bile olmamıştır
4- Aykut Kocaman beğenmediği-istemediği iddia edilen (Alex- Dos Santos vb) oyuncuları sayesinde kariyerine tutunma çaresizliğine mahkum kalırken, Şenol Güneş kariyerini bitirme noktasına gelmiş isimleri kendi zirvelerine taşıyarak, oyuncusunun sırtına binen değil, oyuncusunu sırtına alan bir fotoğraf vermiştir
5- Aykut Kocaman takımı gol attığında bile gülmemeye, sevinmemeye özen göstererek “ağır ol da molla desinler”e sığınırken, Şenol Güneş futbolun sonuçta bir oyun olduğunu asla aklından çıkarmayan “üç korner bir penaltı” coşkusunu hiç terk etmemiştir.
6- Aykut Kocaman’ın “doğallığı” imaj makerlarla inşa edilmiş duygusu veren bir soğukluk olarak her yanından dökülürken, Şenol Güneş’in doğallığı güneşin doğuşu kadar olağan bir fotoğraf vermeye devam etmektedir
7- Aykut Kocaman yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen evine misafir gelen bir büyüğüne hoş geldin diyemeyecek kadar hırslarına ve egosuna yenik düşerken, Şenol Güneş büyüklüğüne ve misafir olmasına aldırmadan Kocaman’ın yanına gidecek kadar çelebi bir tavır göstermiş ve aslolanın “insan olabilmek” olduğunu başta Aykut Kocaman olmak üzere herkese göstermiştir.
Sonuç;
Aykut Kocaman’ın hem hayattan hem de Şenol Güneş’ten öğrenecek çok şeyi var. Şenol Güneş’in verdiği ilk “insanlık” dersi bu değildi kuşkusuz, insan iklimimizi sorguladığımızda son olmayacağı da çok açık. Kişisel olarak bu suni gerilim ortamından istediğini alarak çıkan Aykut Kocaman’ın, Şenol Güneş ve “hayat” karşısında hükmen mağlup olduğunu anladığında, bize umut veren “gerçek” kimliğine döneceğine dair umudumuzu korumak istiyoruz.

http://www.odatv.com/n.php?n=senol-gunesle-aykut-kocaman-arasindaki-7-fark--0402111200

bariskaratas
Colman 1 buçuk senedir ilk 1 sezonu gibi oynayamaz mı arkadaş... BEn anlam veremiyorum

ilk yarıda aldıgımız 42 puanda en cok payı olanlar

onur serkan cale colman selcuk
daha napcak adam
orta sahamız aldı o puanları

SEDAT
senin avatarindaki ajdar mi ne ???ona benzettim....

- Olcay Çakır abimiz o :)

Ömer Yüce
Bugün ilk defa Selçuk'un kenara alınması gerektiğini düşündüm. Malesef şu an kendi çizgisine en uzak oyuncumuz o.

Bende ülkenin en öenmli oyuncularından biri olsam fazla yorup ikili mücadeleye girmem sanki onda bu hava var...

Mehmet Ç.
Serefsiz ligtv!!! Hüseyin göcek iyi mac yönetmis !!!

Adam hic bir inisiatifi yani butun kararlari antalya lehine oldu.

ağasarlı emre
aynen abi..

silentpain61
06.02.2011, 22:44
Bugün 1 gol atabilsek en az 5 olurdu maç....
Ben takımın bugünkü oyununu beğendim hatta aynı şey ankaragücü maçındada oldu o maçtada çok şanssızdık....
bu maçta artı olarak aşırı stres vardı takımda....
oyunumuzun çok kötü olduğunu katılmıyorum....
antalya 90 dakika boyunca 10 kişi defans yaptı o Giray'ın 3 kafasından yada Burağın kafası yada Engin'in şutu yada........vs... girse 5 olurdu buna eminim.....napalım olmadı İNŞALLAH bundan sonra olucak.....
ve İNŞALLAH birgün AVNİ AKERDE seyirciler değil TARAFTARLAR olucak...(taraftar var ama kale arkalarında) Belki Akyazı'da taraftar grupları birleşmeye yanaşıp tek isim altında olmasada tek SES altında şimdiki maraton tarzı bir yerde birleşip CEHENNEMİ geri getirirler....

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:45
ilk yarıda aldıgımız 42 puanda en cok payı olanlar

daha napcak adam
orta sahamız aldı o puanları

Son 3 sayfadaki yorumlarında sürekli bunları ön plana çıkarıyosun ama Egemen bu takım en önemli adamı onurdan sonra. Ve listende yok. Senin defansın olmazsa ortasahan bi işe yaramaz ama ortasahan olmazsa 1 puan alırsın...

Full HD
06.02.2011, 22:46
Artik kredimiz kalmadi Sivas macini zorda olsa almamiz lazim!

Ben su Bursanin sansina....o Bal bi bizde olsa.

bariskaratas
Hepsi mi???

39 puanı :mad:

Barış Burak
gol atamıoruz.sıokıntı burda.yoksa futbol yine aynı,keyif veriyor eskisi kadar olmasada.bugünkü futbolumuz bile rakiplerimizden daha iyiydi.sorun gol...

olr bazen böyle.ama geçecek inşaallah.

SEDAT
06.02.2011, 22:47
Artik kredimiz kalmadi Sivas macini zorda olsa almamiz lazim!

Ben su Bursanin sansina....o Bal bi bizde olsa.

- Bal demekte ayıp olur bence , ofans bolluğu diyelim ve yetenek :)

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:47
şu mustafa denizli, 2 hafta önceki dediklerinde haklı çıktı ya,
zevkten 4 köşe oldu şansal ve denizli...
bekleyin bakalım
döneceğiz elbet ...

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:48
39 puanı :mad:

Colman pas hiç bi zaman atamadı bu sezon sadece top kesti. Bütün takım oyununu da Colman yapmadı. 39 puanın hepsi onun olamaz... Bu kadar da abartılamaz...

werg
06.02.2011, 22:49
20. hafta geçti ve hala lideriz dolayısıyla şampiyonluğunda en güçlü adayıyız.

bariskaratas
06.02.2011, 22:49
Colman pas hiç bi zaman atamadı bu sezon sadece top kesti. Bütün takım oyununu da Colman yapmadı. 39 puanın hepsi onun olamaz... Bu kadar da abartılamaz...

daha bi şey demiyorum

bu takımı takım yapan orta sahasıydı. paslarıydı

siz alın engini buragı alnazinhoyu harlemi seyredin o zaman

Hami_41
06.02.2011, 22:50
Bugün takım iyiydi ankaragücü maında da iyiydi ben takımdan umutluyum bizim oynadığımız futbolu oynayan kaç takım var ?
Biraz şanssızız o kadar bunlarıda aşıcaz hep destek tam destek

Full HD
06.02.2011, 22:50

Adamlar 85de gol atiyor ben buna Bal diyorum.Biz okadar saldiriyoruz hic birsey olmuyor.

kayseriliyiz
06.02.2011, 22:51
ömer yüce benim neyime inanmadin?

Taner Uykuçeken
06.02.2011, 22:52
İleri altılımızda yeni varyasyonlar lazım rakipler bizi ezberledi ona göre tedbir alıyorlar gerekirse setliğe başvuruyorlar hakemlerde gözyumduğu için etkili olamıyoruz

silentpain61
06.02.2011, 22:53
Adamlar 85de gol atiyor ben buna Bal diyorum.Biz okadar saldiriyoruz hic birsey olmuyor.

bursanın gs maçında attığı iki golü inceliyince şansın ne kadar önemli olduğunu daha bir anlıyor insan...

Ömer Yüce
daha bi şey demiyorum

bu takımı takım yapan orta sahasıydı. paslarıydı

siz alın engini buragı alnazinhoyu harlemi seyredin o zaman

Ben ne engini ne burağı ne alanı ne de başkasını övmüyorum. Dikkatini çekersem benim avatar resmim Colman!!! Ben sadece bu puanları bir oyuncuya bağlamam senin düşündüğün gibi.

Neyse yorum yok artık çünkü anlatılmak istenenle alınan çok farklı. Senin saydığın futbolcuların arasında 1 Egemen 2 Umut'da olmalı. Hani o çok sevdiğin oyuncular pas yapıyo ya top kaybettiğinde savunma çıkarıyo. Hani o çok sevdiğin adamlar ileri pas atıyo ya onların atılabilmesi için önleri açılması için Umut her maç 10 km koşuyo... Saygılar...

SEDAT

- Adamlar'ın ileri hattı Miller , Altidore , Sercan , Volkan Şen , Batalla :) çokta anormal değil bence sadece Forvet olarak ilk üç mesela .
- Bizde forvet sadece Umut var , birde Pawel ...

Kıvanç Çuvalcı
06.02.2011, 22:54

Gereğini yapınız lütfen.

Bir mesaj duygularimi ancak bu kadar iyi anlatirdi.

Varlıbaş61
06.02.2011, 22:54
kaleye şut 15/3
ceza sahasına orta 39/14
topla oynama oranı % 60

kısacası beceriksizlik had safhada ...

Ömer Yüce
06.02.2011, 22:55
Kayseriliyiz ben senin taraftar olduğuna ilk mesajından beri inanmıyorum. Ve tehditinde şu bir daha bu foruma msj atmam. Ya kaç mesajın var ki atmıyosun???

Senin mesajlarını istemiyorum zaten ortamı germekten başka birşey değil. Eleştirmiyosun yıkıyosun sen. Destek değil köstek oluyosun olsan ilk mesajın böyle olmaz. Bu benim düşüncem kalıplaşmıştır değişmezde... iyi geceler...

SEDAT
06.02.2011, 22:55

- Ya Hocam sende ne kadar meraklısın ikili tartışmaya girmeye , ne zaman görsem Küçük Emrah durumlarındasın yahu...

Full HD
06.02.2011, 22:56
Bi acidan Eskisehirin yenilmesi iyi oldu.Artik Eskisehir evinde mutlaka yenmek isteyecek.Sivas da yenmek icin herseyi yapacak Insallah aliriz maci.

bariskaratas
06.02.2011, 22:57
Ben ne engini ne burağı ne alanı ne de başkasını övmüyorum. Dikkatini çekersem benim avatar resmim Colman!!! Ben sadece bu puanları bir oyuncuya bağlamam senin düşündüğün gibi.

Neyse yorum yok artık çünkü anlatılmak istenenle alınan çok farklı. Senin saydığın futbolcuların arasında 1 Egemen 2 Umut'da olmalı. Hani o çok sevdiğin oyuncular pas yapıyo ya top kaybettiğinde savunma çıkarıyo. Hani o çok sevdiğin adamlar ileri pas atıyo ya onların atılabilmesi için önleri açılması için Umut her maç 10 km koşuyo... Saygılar...

ben de sadece colman demedim ki. ama adama haksızlık yapılmasına karsıyım.
calenin umut un degerinin bilmemek gibi. umutu da ekliyorum ben genelde. eski mesajlarıma bakıver.
egemen ve umut konusunda haklısın o yuzden
benim dediklerim bel kemigimiz
bunlara da egemen ve umut u da ekleyip hatta ceyhunu ondan sonra kadroyu kurabiliriz.

Full HD
06.02.2011, 23:02
- Adamlar'ın ileri hattı Miller , Altidore , Sercan , Volkan Şen , Batalla :) çokta anormal değil bence sadece Forvet olarak ilk üç mesela .
- Bizde forvet sadece Umut var , birde Pawel ...

Forvetleri daha iyi olabilir fakat tam 85de gol atmalari bizim acimizdan aci bir olay.Cok iyi oynamadi Bursa ve genede 85de....Bizimde az sansimiz olsa.....ama katiliyorum biz genel olarak beceriksisiz.

Pawel henüz cok fazla mac yapmadi.Bi bakalim Insallah hayirli olur en azindan Fifada bizim en güclü oyuncumuz.

Samet İslamoğlu
06.02.2011, 23:03
evet bence de ceyhun da ısrar etmekte fayda var. hem colman ve selcuk ileri daha cok cıkma fırsatı bulur. savunmadan dönen topların hepsi rakibe gidiyor
en guclu yerimiz olan orta sahamız ne zaman engin burak beraber oynamaya basladı. coktu
2 tane pas vermeyen adamı kaldırmaz bizim takım.
bence 2 si de olmadıgında cok daha super olur

Evet Ceyhun oynarken Colman ve Selçukta ileriye daha yakın oynuyordu.Ve bir maçta birsürü ara pasıyla forvetlerimizi kaleciyle karşı karşıya bırakabiliyorlardı.O şekilde oynayıp Jaja'yı sol açığa monte edip,Enginle Burak'ı sağ açıkta değişerek oynatabiliriz mesela.

ThePatriot61
06.02.2011, 23:06
Pawel daha erken girseydi belki birseyler yapabilirdi. Neden 85 de oyuna soktu 5 dk. icerisinde bizi kurtarmayi mi bekliyordu? Senol Hocayi 3 haftadir anliyamorum.

Samet İslamoğlu
06.02.2011, 23:07

Evet bal değil rakip takım hocalarının basiretsizliği.Adamlar sıkışınca yaptıkları tek şey Ömer'i ileri göndermek onun indirdiği toplarla gol aramak.Rakip takım hocaları yanına uzun bi adam koyuyolarmı Ömer'in?Koymuyorlar.Hayrettin çıkıyor Ömer'le kafa topuna.Ömer'e zaten havada hertürlü hareket serbest.Kafa topuna çıkarken her tarafı ayrı oynuyor faul çalanı göremedik daha.
Gs maçındada hakem + bal faktörünü unutmamak lazım yada ordada rakip takım kalecisinin basiretsizliği diyebiliriz :)

Mustafa Uzuner 61
06.02.2011, 23:07

Gereğini yapınız lütfen.

helal olsun tam anlamıyla duygularımın tercümanı oldun :)))))

SEDAT
06.02.2011, 23:11
Evet bal değil rakip takım hocalarının basiretsizliği.Adamlar sıkışınca yaptıkları tek şey Ömer'i ileri göndermek onun indirdiği toplarla gol aramak.Rakip takım hocaları yanına uzun bi adam koyuyolarmı Ömer'in?Koymuyorlar.Hayrettin çıkıyor Ömer'le kafa topuna.Ömer'e zaten havada hertürlü hareket serbest.Kafa topuna çıkarken her tarafı ayrı oynuyor faul çalanı göremedik daha.
Gs maçındada hakem + bal faktörünü unutmamak lazım yada ordada rakip takım kalecisinin basiretsizliği diyebiliriz :)

- Dediğin doğru ama sonuca gidiyorlar :)

Erdem Keser
06.02.2011, 23:12
Avniaker'den 1 puanla döndük:D Puan puandır.

AKSOY_61
06.02.2011, 23:15

Maçlar 90 dakika hatta uzatmalarla 94 dakika.
85 de atılan gol neden bal oluyor?

Buna bal denmez maçı genele yaymak, gayet sakin bir şekilde stres yapmadan golü aramak denir.Bursa bunu yapıyor.

Bizim ise özellikle 2. yarılarda ne yaptığımız belli dğeil.
İnanılmaz baskı var ama top kaleye gitmiyor.

İlk yarıdaki bjk nin yaptığı ne idüğü belirsiz, sistemsiz saçmasapan atakların tıpkısının aynısı.Baskılı gibi görünen ama sonuçsuz maçlar..Biz buna bir de son derece gereksiz paslaşmaları katıyoruz.Zaten atakların çoğu bu gereksiz paslar esnasında kaybedilen toplar sonucunda son buluyor.

Bir tane defans araına koşu yapan adam yok anltayalılar dizilmiş sıra sıra bizimkiler bunların önünde topu döndürüp dolaştırıyor.
Böyle saldırdığın zaman gol olmaz tabi.Duran topları zaten inanlmaz kötü kullanıyoruz kaleyi tutturamıyoruz ya olamaz böyle bişey.

Fb ve bjk olsa bu kadar duran toptan 2 tane atmıştı.

amasya0561
06.02.2011, 23:16
kaldı 14 hafta ve lider biziz her inişin bir çikisi vardir inş en kısa zamanda biz yükselise onlarda inişe geçerler.

Samet İslamoğlu
06.02.2011, 23:17
- Dediğin doğru ama sonuca gidiyorlar :)

Evet biz neden sonuca gidemiyoruz hiç futbol şansı yanımızda olmuyor ona anlam veremiyorum :) Sonunda Mahmut Hoca'nın bedduası ve Bursa'daki evliyalar hurafelerine inanıcam o olucak:)

bariskaratas
06.02.2011, 23:19
----------------onur------------------
---------------------------------------
--serkan -- mustafa -- gİray -- cale
--selcuk -- ceyhun -- colman -- jaja
-----------pawel -------- umut ------

bu kadroyu kİmse yenemenez

SEDAT
06.02.2011, 23:19
Evet biz neden sonuca gidemiyoruz hiç futbol şansı yanımızda olmuyor ona anlam veremiyorum :) Sonunda Mahmut Hoca'nın bedduası ve Bursa'daki evliyalar hurafelerine inanıcam o olucak:)

- İş Hocaya Dua'ya kalsa biz Şampiyonlar ligini alırdık :)

SILENT06
06.02.2011, 23:20
Jaja'ya birisinin kafasında yarattığı oyuncu tipi olmadığını söylemesi lazım.Ekstra işlere girmeden basit oynasa hiç problem yok.Oynadığı mevki hem ortasahayı hem forveti ilgilendiriyor.Her top kaybı forvetin daha az pozisyona girmesine ve ortasahanın yükünün artmasına sebep oluyor.Burak'ın o mevkide değerlendirilmesi daha mantıklı.Jaja solda çok rahat oynar.Sivas maçında kesinlikle galibiyet gerekli.Puan için değil.Moral,motivasyonun düzelmesi ve gol atamama baskısının sonlandırılması için.Yoksa sıkıntılı haftalar bizi bekliyor...

Full HD
06.02.2011, 23:21
Maçlar 90 dakika hatta uzatmalarla 94 dakika.
85 de atılan gol neden bal oluyor?

Buna bal denmez maçı genele yaymak, gayet sakin bir şekilde stres yapmadan golü aramak denir.Bursa bunu yapıyor.

Bizim ise özellikle 2. yarılarda ne yaptığımız belli dğeil.
İnanılmaz baskı var ama top kaleye gitmiyor.

İlk yarıdaki bjk nin yaptığı ne idüğü belirsiz, sistemsiz saçmasapan atakların tıpkısının aynısı.Baskılı gibi görünen ama sonuçsuz maçlar..Biz buna bir de son derece gereksiz paslaşmaları katıyoruz.Zaten atakların çoğu bu gereksiz paslar esnasında kaybedilen toplar sonucunda son buluyor.

Bir tane defans araına koşu yapan adam yok anltayalılar dizilmiş sıra sıra bizimkiler bunların önünde topu döndürüp dolaştırıyor.
Böyle saldırdığın zaman gol olmaz tabi.Duran topları zaten inanlmaz kötü kullanıyoruz kaleyi tutturamıyoruz ya olamaz böyle bişey.

Fb ve bjk olsa bu kadar duran toptan 2 tane atmıştı.

Adamlar okadar güzel top oynamadi ve genede aldilar maci.

Bugün fena top oynamadik ve tabiki daha iyi olabilirdik fakat ne olursa olsun karsimizda Antalya vardi!

Bu takim böyle degildi ne olduysa Allahim sen bizim yüzümüzü güldür.

Altidoreyi kaca aldi Bursa?

AKSOY_61

Futbol şansıyla alakası yok bu işin.
Puan kaybettiğin zaman şanssızsın yendiğin zaman bişey yok.
böyle bişey yok.

Ceza sahasına giremessen kaleyi tutturamassan gol atamazsın

Mustafa Ayazoğlu

evet yenemezler ama bu kado kimi yener?

Cem Zırıh
06.02.2011, 23:25

bu kadro kurulamaz cok sacma :) kim sag kanat oynayacak ? kanatlara giden bir takimiz kim orta acacak bu takimda ? ayrica giray cezali :)

r9emre
06.02.2011, 23:31
Giray cezalı değil mi? Glowacki dönüyorsa o oynayacak yerine Mustafa - Glowacki ikilisini seyredeceğiz.

Kadro yaptım o kadar Antalyaspor maçına ama bırakıyorum nasıl olsa Şenol Hoca değiştirmiyor salıyor formsuz da olsa formda da olsa aynı ilk 11 yoksa şu form grafiğiyle oynayan Umut ve Engin asla oynayamazdı haftaya.

bkandil
06.02.2011, 23:33
Cezalı olan Giray mı?
Ben Serkan ve Cale diye biliyorum...

Nihat Güneş
06.02.2011, 23:35
Gol atmak istiyorsak Jaja'nın önlibero gibi oynatılmasından vazgeçilmeli!

Cem Zırıh
06.02.2011, 23:38
Cezalı olan Giray mı?
Ben Serkan ve Cale diye biliyorum...
giray ve cale cezali

SADECETRABZON61
06.02.2011, 23:38
Gol Sorunumuz Ortaya çıktı Yine Bu Kötü Bu Hafta Sivası Yenmeliyiz Puan Kaybetmemeliyiz Artık.

61hikmet61
06.02.2011, 23:40
kusura bakmayın ama bu kadar kolay mı?sen 17 maç oyna,hem de iyi oyna, havaya gir, sonra 2 şanssız iç saha maçından sonra puan puanayken şampiyonluk gitti edebiyatı yap.yok öyle yağma.
kusura bakmayın ama eğer inanmayan varsa kendini hiç yormasın. bundan sonra da yorum falan yazıp başkalarının moralini de bozmasın. bu yapılanlar 96 krizinden sonra da yapıldı ve o takım takviyelerle en az 4-5 sene yenilmez olacakken dağıtılmak zorunda kalındı. bunları istemiyorsak aklımızı başımıza toplamalıyız.
bu takım değil mi dışarıda gaziantepe top göstermeyen, bursanın fişini 15 dakikada çeken, sivasa 6, kasımpaşaya 7 atan, en az 3-4 maçı geri düştükten sonra kazanan...
takıma biz inanalım, şu kazanamama krizini atlatalım gerisi gelir...
Maçla ilgili olarak ise, hava durumu inçallah iyi olur. en azından kar yağmaz. sivas bu hafta bursa maçının özellikle 2. yarısında iyi top oynadı. Dikkat etmek lazım. bence zaten artık eforla oynamaya çalışmak ve sürekli forse etmektense biraz kontrol oyunu oynama zamanıdır. Şu krizi atlattıktan sonra tekrar fazla hucumcuyla oynayabiliriz diye düşünüyorum. Özellikle ceyhunu bu maçta bekliyorum, tabi sezer de seçenek olabilir. Orta saha 3'lü olur, engin ve jaja gezerler. hem de orta 3'lüden süpriz çıkışlar da olur. duran top ve bireysel becerileri kovalarız. Dakika geçtikçe gerekirse risk alırız. Kim olmasın derseniz ben kesinlikle Umut derim, tek forvet olarak burak oynar ama bunu hocanın yapmayacağından adım gibi eminim.

AKSOY_61
06.02.2011, 23:40
Adamlar okadar güzel top oynamadi ve genede aldilar maci.

Bugün fena top oynamadik ve tabiki daha iyi olabilirdik fakat ne olursa olsun karsimizda Antalya vardi!

Bu takim böyle degildi ne olduysa Allahim sen bizim yüzümüzü güldür.

Altidoreyi kaca aldi Bursa?

Bursa kötü oynuyor ama maç almasını biliyor.
İyi oynayan ligin en fazla baskı yapan takımları ts ve bjk puan kaybediyor.
Demekki bizim yanlış yaptığımız şeyler var.

Futbol matematik değil ne yazıkki.Tıpkı çok fazla ofansif oyuncu oynatmak basklı oynanacağı sonucunu doğurmayacağı gibi baskılı oyun da her zaman iyi oyun değildir.

Durum daha da kötüye gidiyor allah korusun.
Avnikardeki seyirci daha fazla baskı yapıyor takımın zaten bozulan sistemine iyice çomak sokuyor.Bundan sonra futbolcular bırakın avniakeri deplasmanlarda bile gergin olacak.Keisnlikle peş peşe 2 tane galibiyete ihtiyacımız var.
Neyse şenol hoca işi düzeltir derdik ama artık hocayı da aşmayı başladı bu durum.

Altidore kiralandı diye biliyorum ben.Yanlız sezon sonunda satın alma hakları var.Beni altidore pek ilgilendiroymr aslında çok da beğendiğim bir oyuncu değildir.Miller önemli oyuncu bize gelirse çok fazla gol atar diyordum gitti bursa aldı.Bursa yönetimi böylelikle bizim yönetimle arasındaki vizyon farkını tekrar gösterdi.

Bu kaçıncı bile bile lades hatırlamıyorum artık.

BurakG
06.02.2011, 23:42
Gol atmak istiyorsak Jaja'nın önlibero gibi oynatılmasından vazgeçilmeli!

önlibero?
bence jajayi 10 numara oynatmak, bizi sanki bozuyor.
bence cift forvet oynasak daha basarili oluruz.

seyduna_efil
06.02.2011, 23:43
trabzonspor için deplasmanda aldığı 1 puan iyidir..

NEŞAT BAŞOĞLU
06.02.2011, 23:46
Sağduyulu olmak gerekiyo bakın fenerbahçe nerden nereye geldi bizde hatalarımızdan ders çıkarıp hep önümüze bakmalıyız .....

Famusta
06.02.2011, 23:47
ceyhun u oynatıp.. colmanı daha ilerde kullansak.. ilk yarıdaki gibi daha iyi di.. jaja colman kadar ara pası atamıyor ve çok top eziyor..

OLCAY ÇAKIR
06.02.2011, 23:47
Devam ediyoruz...

Çok moralsiziz eyvallah.

Ama yapacak daha önemli işleri olanlar işlerine dönebilir mesela...

Hâla lideriz...

Bu kadar kayıpla hâla lideriz...

Yarına kadar herşey söylenebilir.

Yarından sonra lidere yakışan takım, yönetim, taraftar,medya vs vs vs olmak mecburiyetimiz var....

Her şey güzel olacak...

Şimdi potaya girenlerin gerilme zamanı...

Lütfen ayağa kalkalım...

Lütfen!

Berkedogan
06.02.2011, 23:49
Daha birşey kaybetmedik 14 maç daha var bizim kaybettiğimiz gibi her takım puan kaybedecek.

Emrullah
06.02.2011, 23:50
Maçtaki en büyük gerçek 1 puanı Onur sayesinde almış olmamız. Kim bilir belki bugün aldığımız 1 puan sayesinde şampiyon olacağız.

AKSOY_61
06.02.2011, 23:52
Ceyhun meyhun hikaye ya.
Bu adam yanındakine pas atmaktan aciz sürekli faul yapan bir adam.
Sezeri son maçlarda izledim ceyhundan daha pozitif oynuyor.

Jajanın sanki sistemi bozduğuna ben de katılıyorum.Ya da takım koplme bozuldu bilemiyorum.
Ortasaha selçuk sezer colman 3 üsüyle tutulup jaja kaleye yakın oynayabilir

Ya da jaja oynamayacak pawel umut ikilisi sahada olacak.Jaja ise kurtarıcı olacak sahaya sürülecek ki
böyle bir kalteye sahip jaja.

matalar
06.02.2011, 23:53
yav bu kadar hava hakimiyeti olmayan bir takım olurmu.
yemin ediyorum şu burak kafa toplarına çıkmasa takıma daha faydalı olur.
vurduğu her kafa dışarı.üstelik arkasındaki daha müsait olan adamında kafa vurmasına engel oluyor.
bu gün resmen çıldırttı beni burakın kafa topları.
bir adam 4 tane topa kafa vurur da 1 tanesi kaleyi tutmaz mı :mad::mad::mad:
resmen rezalet.
sadece burak değil hava toplarına vuracak 1 tane adam yok.
15 tane duran top olupta gol atamayan takım olurmu.
kıçı boklu bursa bile turgayı sercanı varken miller ve altidore yi aldı.
bizim burak umut varken brozeki aldık.
ya insan bir tane kafa vuracak adam alır.:mad::mad::mad::mad:
bunu görmek için futbol alimi olmaya gerek yok....:hırr:hırr:hırr
arkadaşlar valla psikolojim bozulmak üzere.uykularım kaçtı.

TheCrow
06.02.2011, 23:54
hakan şükür:trabzonspor bu süreçten güçlenerek çıktı hala liderler ve coşkuyla oynuyorlar

Kulağa hoş geliyor ama, Polyanna da bir yere kadar. Benim Antalya maçından çıkardığım sonuç şu: Demek ki son hafta şampiyonluk için Antalya ayarında bir takımı yenmemiz gerekse, yenemeyeceğiz. Maalesef görünen bu. Al topu götür bir kanattan, orası sıkıştı mı, dön geri, kendi ceza sahandan bir yay çizerek diğer kanada taşı, tıkandı mı bir daha dön geri, böyle maç biter mi arkadaş?..

Ben hala şampiyonluk şansımızı yüksek görüyorum ama bunun nedeni rakiplerimizin kötü oynayarak puan alma şanslarının bir yerde sona erecek olması, bizim güçlenmemiz filan değil yani.

Bir de bu takımda 30 senedir ne zaman adam akıllı bir santrafor olsa şampiyonluğa oynuyor. Örneğiğn Shota, örneğin Fatih Tekke, ve hatta örneğin Gökhan Ünal. Başka örnek yok...30 senedir aldığımız iyi santrafolar sadece bunlar. İnat edin almayın iyi bir santrafor, almayın anasını satayım..

mavikan
06.02.2011, 23:55
forum , avni aker'e dönmüş!?..

Gürkan
06.02.2011, 23:57
Maçtaki en büyük gerçek 1 puanı Onur sayesinde almış olmamız. Kim bilir belki bugün aldığımız 1 puan sayesinde şampiyon olacağız.

O ankaragücündeki 1 puan değilmiydi.

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 23:57

biz onu Ankaragücü maçında söylemiştik Emrullah :)

Napoli
06.02.2011, 23:59
Erman Toroglu: Sampıyonluk yarısı Fenerbahce ve Bursaspor arasında gecer.. Ohhh super sonunda sunları favorı gosterın

StyLe
06.02.2011, 23:59
Takımın üzerinde bir baskı var. Buda Ankaragücü maçında başlad, bir panik oldu takımda, puan keybetme korkusu oldu futbolcular üzerinde ve buda Fenerbahçe maçıyla devam etti. Fenerbahçe maçında gerçek Trabzonspor yoktu, olmamasının sebebide puan kaybetme korkusu, futbolcuların kafaları bu anlamda rahat değildi ve İstanbul dan elimiz boş döndük. Puan kaybetme endişesi de Antalyaspor maçında hafsafhadaydı, futbolcular ve teknik kadronun üzerinde ki baskı artıyordu. Hafta arası her ne kadar taraftar desteği olsada, maça oldukça büyük ilgi gösterilsede, buda futbolcular üzerinde baskı oluşturdu. "Ya puan kaybedersek?" "Ya kazanamazsak?" "Ya gol atamazsak?" öylede oldu. Biran önce golü atıp rahatlıyayım mantığı ile mücadele edince takım, dakikalar ilerledikçe üzerindeki streste arttı ve nitekimde golü bulamadı maç 0-0 bitti. Anormal bir durum değil yani bence, takımımıza tek bir galibiyet ilaç gibi gelecektir. Bu maçda alacağımız bir galibiyet takımı yükselişe tekrar getireceğinden eminim. Ama olmadı, sağlık olsun... Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız, bunun bilincinde olalım lütfen ve o şekilde davranalım. Halilhodzic'in geçen günlerde söylediği gibi, "Trabzonspor'un şuanda tek rakibi kendisidir." gerçekten de öyle, takımın karşısında değil yanında olalım. Sezon sonu bizim yüzümüzü güldürecek olan kadro bu kadrodur, ben inanıyorum...

Bu arada bize karşı oynayan Fenerbahçeli bazı oyuncuların doping aldığına inanıyorum. Maçı izleyen herkes, bazı oyuncuların üstün performansından anlayacaklardır.

bkandil
07.02.2011, 00:00
Erman Toroglu: Sampıyonluk yarısı Fenerbahce ve Bursaspor arasında gecer.. Ohhh super sonunda sunları favorı gosterın

Sormak lazım...
Neden?
Trabzonspor yönetimi takımı ligden mi çekiyor?

KUTADGU
07.02.2011, 00:00
Cihan abi tv başından 10. takımın taraftarının yarattığı baskıyla,lider takımın taraftarının yarattığı baskı arasında 10 sıra var..

Tv'den öyle gözüküyor inan.

Açık ve net söylüyorum. Avni Aker'de çok maç izledim.

Bu maçta gayet bilinçli ve gayet coşkulu bir taraftar vardı.

Maç öncesi, maç esnası ve maç sonunda.

Yahu bu stadın hiç bir akustiği yok ve ses dağılıyor. Tribünlerde mikrofon yok ses dağılıyor.

Amannnn...

Reha Demirbaş
07.02.2011, 00:01
Ya düşündükçe deliriyorum. Bile bile lades resmen bu ya.
Şu takım öyle böyle ilk yarıyı lider bitirmiş rakiplerine fark yapmış.
Çok mu zordu şampiyonluğa giden takımın eksiklerilerini 2 oyuncuyla kapatmak bunu analiz etmek çok mu zordu?
İnsanlar bas bas bağırdılar. Böyle ihanet olmaz. Şampiyonluğun en güçlü adayı takıma hangi hoca hangi yönetim kaliteli transfer yapmaz.

Bu resmen Trabzonspor'a, insanlara, taraftara hakarettir. YAZIKLAR OLSUN.

Napoli
07.02.2011, 00:02
Sormak lazım...
Neden?
Trabzonspor yönetimi takımı ligden mi çekiyor?

Alınmayalım darılmayalım,Bızı Favori gostermesınlerde kımı gosterırlerse gostersınler.

Tayfun Aydın

Yok Eskişehir maçında ki.Kabul edelim şansız insanlar topluluğuyuz ne yazık ki isteyen de kızabilir ama ne Sadri başkanla ne de Ferguson Şenol la bu iş olmaz.İyi insanlar ama stressli durumları yönetemiyorlar ve eziliyorlar.Bize çıkıp gerektiğinde kavga edecek adam lazım konuşmayı bilen adam lazım.İş teknik taktik le olmadığı ligin ilk 3 sırasından ve bjk nin halinden belli.

bkandil
Açık ve net söylüyorum. Avni Aker'de çok maç izledim.

Bu maçta gayet bilinçli ve gayet coşkulu bir taraftar vardı.

Maç öncesi, maç esnası ve maç sonunda.

Yahu bu stadın hiç bir akustiği yok ve ses dağılıyor. Tribünlerde mikrofon yok ses dağılıyor.

Amannnn...

Çatının olmamasının bunda payı büyük sanırım...

Napoli
07.02.2011, 00:03
Üçlüortasahaya donmelıyız bence...

İsa
07.02.2011, 00:04
Ortada çok somut bir gerçek var, ileri uçta soğuk kalıp topu içeri bir şekilde sokacak bir oyuncumuz yok.

Bu takımın bütün emeklerini alıp gidiyor.

Brozek tek ümidimiz.

Reha
07.02.2011, 00:04
Diyecek çok şey var,diyecek hiç bir şey yok..

Tayfun Aydın
07.02.2011, 00:05
Ya düşündükçe deliriyorum. Bile bile lades resmen bu ya.
Şu takım öyle böyle ilk yarıyı lider bitirmiş rakiplerine fark yapmış.
Çok mu zordu şampiyonluğa giden takımın eksiklerilerini 2 oyuncuyla kapatmak bunu analiz etmek çok mu zordu?
İnsanlar bas bas bağırdılar. Böyle ihanet olmaz. Şampiyonluğun en güçlü adayı takıma hangi hoca hangi yönetim kaliteli transfer yapmaz.

Bu resmen Trabzonspor'a, insanlara, taraftara hakarettir. YAZIKLAR OLSUN.

Arkadaşım biz 96 da da aynı senaryoyu izledik.O zaman ki büyük başkan şimdi ki bakan da bir transferi becerip yapamadı.Canlı yayın için 30 dk yağmur altında tepesinde bir şemşiye ile bekledi.3 kez aynı film yazıklar olsun oyuncular bile aynı seyirciler zaten değişmedi ama sayıları azaldı yakında eriye eriye bir avuç insan kalacak.

matalar
07.02.2011, 00:07
bu takıma milan baros tipi bi adam lazım

İsa
07.02.2011, 00:07
Üçlüortasahaya donmelıyız bence...

Colman yedeğe çekilerek işe başlanabilir.Israr etmek çare olmuş gibi gözükmüyor.
Hoş yerine alternatifide yok.

bkandil
07.02.2011, 00:08
Alınmayalım darılmayalım,Bızı Favori gostermesınlerde kımı gosterırlerse gostersınler.

Stres kaldıramayan bir camia olduğumuz kesin. Alınacak bir durum yok.

Napoli
Colman yedeğe çekilerek işe başlanabilir.Israr etmek çare olmuş gibi gözükmüyor.
Hoş yerine alternatifide yok.

Bugun aynsını dusundum Colman yedek basladın dıyecem adam yok.. Gercı ıkıncı yarı ıyıdı... Ceyhunu hoca kusturdu malesef

61hikmet61
Arkadaşım biz 96 da da aynı senaryoyu izledik.O zaman ki büyük başkan şimdi ki bakan da bir transferi becerip yapamadı.Canlı yayın için 30 dk yağmur altında tepesinde bir şemşiye ile bekledi.3 kez aynı film yazıklar olsun oyuncular bile aynı seyirciler zaten değişmedi ama sayıları azaldı yakında eriye eriye bir avuç insan kalacak.

Hem de ali şen'in vefa küçük ile yaptığı eğlenceyi banttan izlemek pahasına. Karaktersiz adamlar bu ülkede ne mertebelere geliyor ya rabbim...

Helvacı61
07.02.2011, 00:09
aynı erman toroğlu hakem trabzonu ince ince ezdi hatta penaltısını da vermedi dedi. arkadaşım bizde yönetici yokmu herşeyi şenol hocadan bekliyorlar. adam gibi oyuncu almazlar azız koridorlarda cirit atıp hakem tehdit eder. ses yok bir yönetici trabzon fener maçında olanlara nasıl sessiz kalır oyuncusunun sahada dayak yemesini hazmeder anlamak mümkün değil. puan farkıyla dolaşırken hergün konuşuyorlardı şimdi saklanmışlar şenol güneşin arkasına ne biçim adam bunlar

Napoli
07.02.2011, 00:09
Stres kaldıramayan bir camia olduğumuz kesin. Alınacak bir durum yok.

Caycı Istıfa etse takım etkılenıyor.. anlamıyorum

Onur Akyüz
07.02.2011, 00:11
Yahu 3 haftadır bu takım hiçbirşey üretmiyor,

ama takım hep aynı takım,

yahu hocam bir çaresi yokmudur Allah aşkına?

Jaja yı defansa çek,yumluyu forvete koy,umut tribünde çekirdek çitlesin 1 maç,

serkan sol bek olsun,mehmet çakır sol açık olsun,yahu birşeyler yap,

bir değişiklik görelim Allah aşkına yahu...

ya kötü gidiyoruz işte koca maç doğru düzgün pozisyon yok,bu nedir hocam ya!

bursa duran toplarla şampiyon oldu neredeyse,bu sene yine öyle,bir ömer erdoğan neler yapıyor duran toplarda,

biz 10larca faul kullanıyoruz yahu hiçmi taktiği yok bu işin biri öne kaçsın biri dışarı çıksın biri üstünden atlasın,

yahu birşeyler yapsın,birşeyler yap hocam Allah aşkına ya!

Sinan Ayaz
bence bu takıma öncelikle biraz şans 3 haftadır bıraktı şans yanımızı rakiplerin maçını izliyoruz çok şanslılar insallah 2 deplasman maçımız toparlar takımı biraz

TSercaN
Caycı Istıfa etse takım etkılenıyor.. anlamıyorum

bu guzeldi :)

.....
07.02.2011, 00:12

Gereğini yapınız lütfen.

:alkış:

İbreti alem olsun diye herkesin okumasını sağlayacaksın şu yazıyı.

Eyvallah abi teşekkürler çok güzel de bu yazının yanında abes kalıyor.O derece!

Napoli
07.02.2011, 00:12
Acılen Senol Hoca susmalı.. Bak Ertugrula,Bak yazıcıya gıkları cıkmıyor ıslerını yapıyrolar,Bızde Hoca ne zaman konusmaya basladı ozaman sıtres gırdı kulubden ıceri...Yattarayı kazanacam dıye Burakın yerı ıle oynanadı...Transferler bellıyken yerlerıne adam alınmadı vs vs vs

bkandil
07.02.2011, 00:14
aynı erman toroğlu hakem trabzonu ince ince ezdi hatta penaltısını da vermedi dedi...

Onun derdi birilerini gaza getirmek. Kendisi Aziz Yıldırımla hesaplaşma peşinde, karşısına çıkaracak figüran arıyor...

matalar
07.02.2011, 00:15
tamda sigarayı bırakacak zamanı buldum..
bu streste....

TSercaN
07.02.2011, 00:15
tamda sigarayı bırakacak zamanı buldum..
bu streste....

Aynen kardesim aynen!

2,5 haftadir icmiyorum ama 2 mactir da deliriyorum

matalar
07.02.2011, 00:16
bu gün hakem fena değildi.
gerçi burakın pozisyonuna penaltı çalabilirdi..

Reha Demirbaş
07.02.2011, 00:17
Ya şu zorlugu yaşıyacağımızı bangır bangır bagırdı millet gördü. Bir bizim Yönetim bir bizim teknik heyet göremedi. 2 nokta transfer yapamadılar. Beğenmedğimiz bursa bile bir adam aldı 2 haftada 6 puan getirdi takımına. YA bunları düşünüp birde böyle örnekleri görünce hakikaten insan iyice saç baş yoluyor.

The Ciks
07.02.2011, 00:19
Bu takım şampiyon olacak....
İnanmayan sussun...

Biz inananlarla şampiyon oluruz...

http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ

matalar
herkese hayırlı geceler.
yarın mesai bbaşlıyor.
uyuyabilene aşkolsun..:hıh:N

İsa
Bugun aynsını dusundum Colman yedek basladın dıyecem adam yok.. Gercı ıkıncı yarı ıyıdı... Ceyhunu hoca kusturdu malesef

Oraya neden transfer yapılmadı hala anlamakta güçlük çekiyorum.Eğer şampiyon olamazsak bu hatayı ömrüm boyunca unutmam.

Şenol hocanın Colman'dan memnun olmadığı,Ceyhun ve Sezer'i yeterli bulmadığı çok belli ama transfer neden yapılmadı büyük bir soru işareti benim için.

Napoli
07.02.2011, 00:21
Eger sampıyonlugu verırsek Goz gore gore sag kanata ve forvete Guclu takvıye yapmayan yonetım Omur boyu afetmem...

SILENT06
07.02.2011, 00:22
Sivas maçında cezalı olan Giray ve Cale yerine kim oynar ki şimdi? Jaja'nın mevkiinde Burak oynamalı bence.Jaja sola alınabilir.Ama defans hattı çok sakat oldu :(:(

Varlıbaş61
07.02.2011, 00:23

hayır eskişehir maçındaki 1 puan idi ... :(

Napoli
07.02.2011, 00:24
Egemenin olmayısı bukadar etkıleyecegını dusunmezdım.. Gırayı hep destekleyen ben su saaten sonra yok...

Harun-61
07.02.2011, 00:27
Sinan Engin bugün'kü Taraftara övgüler yagdiriyor.

.

oguzhanssan
07.02.2011, 00:28
her ne kadar kendime de itiraf etmekten korksam da önceden söyleyemediğim forvetsiz trabzonum yine ortaya çıktı.inanamıyorum ya.bu kadar gol kaçıran forvetimiz!!! nasıl olur?
artık kitiraf ediyorum
Trabzonun forveti YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!..
Diğer takımlar da anladılar burak ı serbest bırakıyorlar. adam da beceriksiz atamıyor. umut zaten atamıyordu ama en azından dağıtıyor.
ama ben şampioynluğun gittiğine inanıyorum.
bu takım sivası orada yenemez ve bana biraz güven verdi diye geçen hafta iddia oynamıştım ama gel gör ki rezil olduk fb ye. bu hafta 5 atarız deim bırak 5 i neredeyse son dakikalarda yeseydik yenilecek mişiz.
artık eminim ki sivas ı yenemeyiz..eskiye döndük:(

Helvacı61
07.02.2011, 00:30

İbreti alem olsun diye herkesin okumasını sağlayacaksın şu yazıyı.

Eyvallah abi teşekkürler çok güzel de bu yazının yanında abes kalıyor.O derece!
faydası olacaksa hiç eleştirmeyelim, forumada girmeyelim :D hatta 3 günlük açlık grevinede razıyım trabzon şampiyon olacaksa. ama şunuda unutmayalım kendimizi freni patlamış kamyonda gibi hissediyoruz. uçurumu görünce panik yapmak normal. puan farkı açıkken her gün kanal kanal dolaşıp konuşan yöneticiler. aziz herkesi tehdit edip koridorda hakeme demediğini bırakmazken nere kayboldu fener maçında dayak yiyen topçusunu gören yönetici neden şenol hocanın arkasına gizlendi. ben dağda koyun güdemem ama bu ortadaki basiretsizliği. sinmişliği göremeyeceğim anlamına gelmez. azizin fenerbahçe taraftarlığı kadar benim yöneticim neden trabzonsporlu olamiyor

SILENT06
07.02.2011, 00:30
Şampiyonluğu rahat alamayacağız ama söke söke alacağız.Kemik kadroda ısrar etmenin anlamı yok.As kadro iyi oynayamadıkça daha çok strese giriyor.Biraz dinlendirmek lazım.Özellikle Jaja-Colman-Engin.Sezer,Alanzinho ve Yattara ilk 11 e girmeli.

.....
07.02.2011, 00:31
Egemenin olmayısı bukadar etkıleyecegını dusunmezdım.. Gırayı hep destekleyen ben su saaten sonra yok...

Nesi yok abi , Giray bu gün ne yaptı da yok ?

bkandil
07.02.2011, 00:31
İki derviş, yolculukları sırasında bir dere kenarına varmışlar. Genç bir kadın dere kenarında karşıya nasıl geçeceğini bilemez halde ağlamaktaymış. Dervişlerden biri, genç kadını kucaklayıp suyun öteki tarafına bırakmış. Öteki derviş, arkadaşının bu davranışını hiç hoş karşılamamış ancak sesini de çıkarmamış. Dervişler dere kenarından bir kilometre kadar uzaklaştıklarında; diğer derviş daha fazla dayanamamış ve arkadaşına hışımla dönmüş:
- Sen, böyle bir şeyi nasıl yaparsın? Biz dervişiz! Bırak bir kadını kucaklayıp karşıya geçirmeyi, onlara bakmamız bile yasaktır! Hatta seni baştan çıkarabilirdi.
Öteki derviş oldukça sakin karşılık vermiş:
- Ben o kadını bir kilometre geride bıraktım. Sen? Sen ise hala onu taşıyorsun...

............

Aykut Kocaman bir buçuk ay önce bir söz söyledi. Şenol Güneş bir buçuk aydır her demecinde bu söze cevap veriyor...

.....
07.02.2011, 00:32
faydası olacaksa hiç eleştirmeyelim, forumada girmeyelim :D hatta 3 günlük açlık grevinede razıyım trabzon şampiyon olacaksa. ama şunuda unutmayalım kendimizi freni patlamış kamyonda gibi hissediyoruz. uçurumu görünce panik yapmak normal. puan farkı açıkken her gün kanal kanal dolaşıp konuşan yöneticiler. aziz herkesi tehdit edip koridorda hakeme demediğini bırakmazken nere kayboldu fener maçında dayak yiyen topçusunu gören yönetici neden şenol hocanın arkasına gizlendi. ben dağda koyun güdemem ama bu ortadaki basiretsizliği. sinmişliği göremeyeceğim anlamına gelmez. azizin fenerbahçe taraftarlığı kadar benim yöneticim neden trabzonsporlu olamiyor

Azizle benim yöneticimi kıyaslayamazsın bu bir.

İkincisi lütfen Trabzonspor'un T sini büyük yazın!

mk.esen35
07.02.2011, 00:33
elalem adam alır aldığı hafta oynatır.biz alırız 2 ay oynatmayız.neymiş efendim hazır değilmiş.üzümlü kekmi kardeşim bu pişmedi daha hazır değil.şöyle kodumu oturtan bi santraforumuz olmadı.yok orta saha kötüymüş savunma zaafı varmış.bizim hastalığımız ilerideki adamlarımızın top saklayıp savunma ve orta sahayı rahatlatamaması.ah tekke dicem ama gönlüm razı değil...

Napoli
07.02.2011, 00:33
Nesi yok abi , Giray bu gün ne yaptı da yok ?

Bugun degıl son 4 maclık performansı ve hataları,Iyıce ızlersen gorursun... Olumcul hatalar yapıyor

vatandas61
07.02.2011, 00:34
futbol olarak iyidik bu macta. Futbolcular isin ciddiyetini anladilar artik.
Bicak kemige dayandi. Antalya böyle bir takim iste, 2 dk oynayip 5 dk yatiyorlar. Adamlar bir puan icin geldi. 90 dk macta belki sadece 70dk topla gecti.
Geri kalani hep zaman gecirmeye yönelik hareketler. Sivas maci cok zor olacak insallah aliriz o maci. Yanliz hoca da artik su degisiklikleri son 10dk yapmasa iyi olacak

.....
07.02.2011, 00:35
Bugun degıl son 4 maclık performansı ve hataları,Iyıce ızlersen gorursun... Olumcul hatalar yapıyor

İyice izledim.

Giray kendisini geliştirdi diye ağzımız çürüdü. Olacak o kadar hatalar.

Ölümcül hata yoktur aynı zamanda. Her hatayı telafi edebiliriz yeter ki biraz oyuncularımızı küçültmekten vazgeçelim.

Muhammed Ayaz
arkadaşlar bu umut şampiyonluk stresini kaldıramıyor aynı şekilde burak ve enginde ilerleyen maçlarda durum dahada kötüye gidebilir yaw kardeşim ben anlamıyorum:

bu takım ligin ilk yarısında yaklaşık 10milyon euroya yakın para kazandı ya kardeşim alın adam gibi yabancı bir forvet adam baskıyı hissetmez bişey anlamaz adama küfür etsen anlamaz yönetimi anlayamıyorum gidiyolar pişmemiş pişecek çürük çürük adamlar alıyorlar allah aşkına pawel mi maçı çevirecek adam mehmet çakırmı anlayacağınız yönetim devre arasında forvet almayarak müthiş yanlış yaptı.

he birde size içerdeki maçların galibiyet reçetesinide vereyim.
ilk yarıda olduğu gibi avni akerde maça umut alanzinho jaja engin burak yattara altısıyla başlamamız gerekiyor başka çaremiz yok
YA HERRO YA MERRO

vatandas61

bu birazda yanindaki adamin iyi oynamayisindan kaynaklaniyor. Egemenin yoklugunu fazlasiyla hissediyoruz

Serdar A
07.02.2011, 00:37
Nush ile uslanmayanın hakkı kötektir .

Bu kadar basit , umarım eleştirmenin ne olduğunu gelecekte daha iyi anlarız .

Kayıtsız şartsız padişahım çok yaşa diyenler sanıyor ki , bu kulübe en iyi biz destek oluyoruz .

...

Halen kaybedilmiş bir şey yok , 9 puan farkı bu sebeple önemliydi ve halen lideriz .

Önemli olan 7. hafta sonunda lider kalabilmek , bu periyodu öyle ya da böyle zirvede tamamlarsak kaybettiklerimizi telafi edeceğimiz periyoda gireceğiz .

Helvacı61
07.02.2011, 00:39
Azizle benim yöneticimi kıyaslayamazsın bu bir.

İkincisi lütfen Trabzonspor'un T sini büyük yazın!
ikinci eleştirinde haklısın birinci si ise kıyaslamıyorum zaten arada kıyaslanmayacak kadar fark var.

bkandil
07.02.2011, 00:39
...şöyle kodumu oturtan bi santraforumuz olmadı....

Nasıl Olmadı?

İbrahim Toraman'a Teofilo'yu soralım, sizce ne der? :D

Ben maçtan (Trabzonspor-Beşiktaş) sonra havaalanında gördüm Toraman'ın dudağını.

inadına_Trabzon
07.02.2011, 00:40
Bizim futbolcuları alıp minik takımlardaki gibi gol vuruşu antremanlarına tabi tutacaksın.Kafa vurmayı bilmiyoruz.Kafaya çıkan gözünü kapatıyor,topa dokunmaya çalışıyor,girerse......

balli_kuymak
07.02.2011, 00:42
Doğru düzgün bir forvetimiz olsa Ersun YANAL döneminden bu yana lig şampiyonluğunu kimseye kaptırmazdık...

SILENT06
07.02.2011, 00:43
3-0 gibi bol gollü skorla biten bir maç futbolcuları rahatlatır.İnşallah o maç Sivas maçıdır...

SEDAT
07.02.2011, 00:43

- Katılıyorum +Liverpool maçı...

Hüseyin Çümen
07.02.2011, 00:44
bugün bile çok güzel yan toplar kullandık ama beceriksiz oyuncularımız harcadı bu kafa vuruşlarında amatör takımdan farkımız yok yazık

.....
07.02.2011, 00:47
Yan toplarda sıkıntı yaşadık bugün.

Bazen Selçuk açamadı bazen bizimkiler vuramadı.

samway
07.02.2011, 00:48
ya herseye eyvallah senol hoca da bıseyı anlamıs deılım 85. dk da oyuncu degısıklıgınden ne beklersın ? yada 75 dekı degısıklıkten yanı 5 dk da adam ne yapcak ne yapabılır kı onde olsan zaman gecırmek yada dırı futbolcu gozuyle olur da 85 de gol arayan bır takımın tek degısıklıgı olabılır uzun boylu bırısını koyarsın oyun sıkısmıstır doldur bosalt da bı ıse yarar...

kımse kusura bakmasın senol gunes hamle yapamıyor bence senol hocanın degıstıremedıgı tek sey tek zaafı bu oyuna etkı edecek degısıklıkler yapamıyo ya 85 de neden adam sokarsın kı anlamam ....

bugun sadece yapılcak bısey vardı brozek ı al forvetı 2 le sadece sag kanattan hucum ettıgın ortada aşikar hemen sola burak ı al saga yattarayı koy dengeyı boz ve döküleln jajanın yerıne de al ceyhun u colmanı forvetın arkasına koy hanı bıseyler yap anlıyım hadı degısıklıklerın sabıt dakıkalarda ama 85 olmaz be hocam olmaz !!!

yada caleyı al gobege sol beke al ferhat ı o daha cok bindirme yapıyo ılerıye daha cok cıkıyo son 15 dk zaten oyun sıkısmıs koy forvete mustafa yumluyu bari kafa mafa bıseyler dener belkı skor olur bunları servetle omer erdogan la kac kez basarılı hamleler oldugunu gorduk ama sabıt bır senol hoca mantıgı var bence senol hoca cok ıyı bır ınsan olabılır cok ıyı motıve edebılır ama teknık anlamda cok da yeterlı oldugunu dusunmuyorum sampıyon olursak senol hocaya tesekkur edılmelı olamassak da edılmelı ve gelecek sezon bence şota teknık dırektor olmalı ya da hamı yanı artık yenı zıhnıyetler başa gecmelı hala 85 de oyuncu degıstırebılecek mantıgı ben anlayamıyorum

oguzhanssan
07.02.2011, 00:50
sonuçta anlaşılan herkes aynı şeyi düşünüüyor..forvet sorunumuzu!
ee peki bu blazek! kardeşelr ne zaman oyanayacak ya

inadına_Trabzon
07.02.2011, 00:51
NASIL BERABERE KALDIK ?

1)Engin topun gelişine 5 metreden topu auta atıyor.Önü boş.
2)Köşe vuruşu kullanıyoruz.Burak 5 metreden rahat bir kafa vuruşu yapıyor.Top 5 metre yukardan auta gidiyor.
3)Bir orta geliyor,yine 5 metreden topu kafa vuruşu ile auta atıyoruz.Bu sefer GİRAY
4)Bir orta geliyor,yine burak yine 5 metre bu sefer bomboş bir kafavuruşu yine top dışarda.Direklere tekme atıyor.

2000 li yıllarda bir tane Baroş gibi Bobo gibi Semih gibi yakaladını atan forvetimiz olsa 1-2 şampiyonluk çıkarmıştık.

asilhamsi
07.02.2011, 00:51
Simdi herkes hocadan cok biliyorsun diyecek ama olsun varsın:)

1-jaja muhakkak on bolgede oynamalı..Jaja elit bir oyuncu takımda sonuca en cabuk gidebilecek oyuncu..Muhakkak on bolgede oynamalı..70 metrede oynatırsak onu sıradan oyuncu gibi kullanırız..Gerekirse forvetsiz cıkalım jaja forvet oynasın ama asla ve kata ortasahaya gelip top almasın

2-oyuncularda muthis dusus var o zaman yapılabilecek en iyi sey kan degisimi..Hem oyuncuların aklı basına gelir hemde diger oyuncular formayı geri vermemek icin ugrasır...
oncelikle umut...Sonra Burak....colman......

Muhakkak suretle dinlendirilmeli...Alanzinho cok hevesli gozukuyor kullanılmalı..Brozekler ve mehmet,ceyhun muhakkak kullanılmalı...

.....
07.02.2011, 00:54
Şenol Hoca sahaya sürdüğü kadroda ısrar etti.

Çünkü biliyor onlarla bu yola başladı onlarla bitirecek. Bir gol ile morallerini düzeltmek için bekledi. Oyuncu değişikliklerini geç yaptı.

Mesela bir Burak'ın gol atmasını bekledi ısrarla çıkarmadı geçen maçlarda da bunu yaptı. Ama olmadı. Nasip kısmet meselesi..

asilhamsi
07.02.2011, 00:55
iyice cok bilmislik yapayım:)

Nacizane kadrom:

serkan----giray------mustafa-----piotr
------selcuk-----ceyhun--------------
------------colman-----------------
brozek------jaja--------mehmet cakir

biz kanattan hucum ettikmi gol atamıyoruz bugün oldugu gibi o nedenle mutlak suretle gobekten gitmeliyiz colman ve jaja yı on bolgede kullanmalıyız...

ozellikle 4-4-2 kadrosunda ısrarlıyım..

bir baska alternatif 4-4-2 ye donmek

------------onur--------------------
barıs----giray-----mustafa----piotr
serkan---selcuk---colman----engin
-------brozek---jaja--------------

en önemlisi umut muhakkak dinlenmeli..Jaja muhakkak hucuma yakın bolgede oynamalı..Geri gelip top almamalı..

The Ciks
07.02.2011, 00:59
fb-bursayla bir oynasın bakalım...

biz bursayı evimizde bir ağırlayalım...

bakalım peşimizden aval aval bakacakmı....

bugün konuşanlar...
-----------------------
hem ne demişler
''güzel günler gelecekse çekilen çileler kutsaldır''..
diye...

çilehanedeyiz....
------------------------
şampiyon olmak için kaldı tam ondört hafta...

hangi safta olacaksınız otuzdördüncü hafta....

ganitada semaverle çay içilecek hatta....

otuzdördüncü hafta....

---------------------

lazrail8989
07.02.2011, 01:00
arkadaşlar bu umut şampiyonluk stresini kaldıramıyor aynı şekilde burak ve enginde ilerleyen maçlarda durum dahada kötüye gidebilir yaw kardeşim ben anlamıyorum:

bu takım ligin ilk yarısında yaklaşık 10milyon euroya yakın para kazandı ya kardeşim alın adam gibi yabancı bir forvet adam baskıyı hissetmez bişey anlamaz adama küfür etsen anlamaz yönetimi anlayamıyorum gidiyolar pişmemiş pişecek çürük çürük adamlar alıyorlar allah aşkına pawel mi maçı çevirecek adam mehmet çakırmı anlayacağınız yönetim devre arasında forvet almayarak müthiş yanlış yaptı.

he birde size içerdeki maçların galibiyet reçetesinide vereyim.
ilk yarıda olduğu gibi avni akerde maça umut alanzinho jaja engin burak yattara altısıyla başlamamız gerekiyor başka çaremiz yok
YA HERRO YA MERRO
ilk yarıda bu kadroda teofilo vardı ve iç sahada çok rahat gol atabiliyorduk...Şimdi ise formsuz umut ve burakla olacak iş değil bu ayrıca hoca değişiklik yapacak da oyun ateşlenecek !!! Hocam ateşle oynuyorsun ilk defa mantıklı oyuncu değişikliği yaptın ama geç yaptın.İç sahada tek forvet oynarsak her rakip en az 1 puan alır kasımpaşa da dahil

Armağan Dere
07.02.2011, 01:00
1996'da son 4 haftaya 5 puan önde girmişti takım Van'a ve Fener'e yenildi..bu takım o takım kadar iyi olmasa bile ellerindeki müthiş avantajı kaybettiler.Bu maçın 2.yarıyı izlemedim sinir oldum çıktım..bu takıma düzgün adam almayanlar bu takımı yakanlarla eş değerdedir..Umut ve Burak'a güvenilmemesi gerektiğini haftalar önce yazmıştım..haftaya Sivas'ı yensen ne olacak Manisa gene puan alacak bizden..korktuğum olaylar tek tek başıma geliyor ve sanırım şampiyonluğu Bursa maçına kadar sürdüremeyebiliriz..bjk ve kayseriye muhtemel kaybedilecek puanlar şampiyonluğu bitirir..öbür tarafta 9 puanı 2'ye indiren bir takım var moralli ve dinç..bu sene Bursa,Fener çekişecek muhtemelen ve biz 3.olacağız Şampiyonluğu ben bugün itibariyle bitirdim arkadaşlar...Allah bu taraftarın ahını bırakmaz..sene başı yazmıştım ellerim öbür tarafta yakanızda olacak

OFLUTS61
07.02.2011, 01:02
Takim cok berbat oynadi.Umut bulut sahada yoktu. Giray'da okadar onde kafa vuruşu yaptiki yarısını defansta yapsa hiç gol yemeyiz.

Ilelioglu
07.02.2011, 01:03
1996'da son 4 haftaya 5 puan önde girmişti takım Van'a ve Fener'e yenildi..bu takım o takım kadar iyi olmasa bile ellerindeki müthiş avantajı kaybettiler.Bu maçın 2.yarıyı izlemedim sinir oldum çıktım..bu takıma düzgün adam almayanlar bu takımı yakanlarla eş değerdedir..Umut ve Burak'a güvenilmemesi gerektiğini haftalar önce yazmıştım..haftaya Sivas'ı yensen ne olacak Manisa gene puan alacak bizden..korktuğum olaylar tek tek başıma geliyor ve sanırım şampiyonluğu Bursa maçına kadar sürdüremeyebiliriz..bjk ve kayseriye muhtemel kaybedilecek puanlar şampiyonluğu bitirir..öbür tarafta 9 puanı 2'ye indiren bir takım var moralli ve dinç..bu sene Bursa,Fener çekişecek muhtemelen ve biz 3.olacağız Şampiyonluğu ben bugün itibariyle bitirdim arkadaşlar...Allah bu taraftarın ahını bırakmaz..sene başı yazmıştım ellerim öbür tarafta yakanızda olacak

Benim teknik heyete olan güvenim devam ediyor. Böyle kolay pes etmek yok.

sametaydin
07.02.2011, 01:04
Kadroda bazı oyuncular çok formsuz. Kazanamamızın sebebi bu.

Orta sahayı üçleyip daha sakin ve ciddi oynamalıyız. Ve her şeyden önemlisi zor bulduğumuz pozisyonları bu kadar kolay harcamamalıyız. Daha özverili oynamalıyız.

Alihan Ertürk
07.02.2011, 01:04
fb-bursayla bir oynasın bakalım...

biz bursayı evimizde bir ağırlayalım...

bakalım peşimizden aval aval bakacakmı....

bugün konuşanlar...
-----------------------
hem ne demişler
''güzel günler gelecekse çekilen çileler kutsaldır''..
diye...

çilehanedeyiz....
------------------------
şampiyon olmak için kaldı tam ondört hafta...

hangi safta olacaksınız otuzdördüncü hafta....

ganitada semaverle çay içilecek hatta....

otuzdördüncü hafta....

---------------------

Bravo üstad.

.....
07.02.2011, 01:08

Çık artık şu 1996 'dan.

Ayrıca yeter artık.Umut ve Burak a güveniyoruz tamam mı. Onlar bizim oyuncularımız.

Halen daha bu takımı kötülemekten bıkmadın dimi. Hep senin dediklerin doğru. Hep sen biliyorsun neyin ne olduğunu dimi.

Sana inat bu takım şampiyon olacak tamam mı ?

O-LA-CAK!!!!!!!!!!!!!!!

Umut atacak Burak atacak ve Şampiyooooooooooooooooon olacakkkkkkkkk!

demirel
07.02.2011, 01:10
Son kredimizide kullandık,artık dua edlimde puan kaybetmiyelim,şuanda şanslar %33 olarak paylaşılıyor,ancak acilen toparlanmalıyız

Armağan Dere
07.02.2011, 01:15
Çık artık şu 1996 'dan.

Ayrıca yeter artık.Umut ve Burak a güveniyoruz tamam mı. Onlar bizim oyuncularımız.

Halen daha bu takımı kötülemekten bıkmadın dimi. Hep senin dediklerin doğru. Hep sen biliyorsun neyin ne olduğunu dimi.

Sana inat bu takım şampiyon olacak tamam mı ?

O-LA-CAK!!!!!!!!!!!!!!!

Umut atacak Burak atacak ve Şampiyooooooooooooooooon olacakkkkkkkkk!

geçmişinden ders almazsan geleceği göremezsin...hocanın yaptığı yanlış transfer politikasından ötürü bu durumdayız..düzgün bir forvet ve sol açık alınsaydı bu takım en azından 4 puan daha alırdı..bakacağız Ömer

Sinan Ayaz
07.02.2011, 01:15
ligde 4. 0-0 lık beraberliğimiz nerde problem olduğu ortada

Suha
07.02.2011, 01:17
bu yattara oyuna girdi dinçsin ama topa girmeye korkuyor..ne iş anlamak mümkün değil..bugün jajada istek çok iyidi..ama forvet hattı formsuz..yapacak bişey yok..inşallh şans sivas maçında yanımızda olur.

.....
07.02.2011, 01:19
geçmişinden ders almazsan geleceği göremezsin...hocanın yaptığı yanlış transfer politikasından ötürü bu durumdayız..düzgün bir forvet ve sol açık alınsaydı bu takım en azından 4 puan daha alırdı..bakacağız Ömer

Sen böyle bakmaya devam et hiçbir yere varamayacaksın.

Burak o kafayı atasaydı buraya gelip bunları yazamayacaktın.Şimdi galibiyet gelmeyince horozunu öttürmeye çalışıyorsun.

EvelAllah daha ölmedik. O horoz buralarda ötemez ;)

Armağan Dere
07.02.2011, 01:22
Sen böyle bakmaya devam et hiçbir yere varamayacaksın.

Burak o kafayı atasaydı buraya gelip bunları yazamayacaktın.Şimdi galibiyet gelmeyince horozunu öttürmeye çalışıyorsun.

EvelAllah daha ölmedik. O horoz buralarda ötemez ;)

Evet Ömer haklısın koçum..siz devam edin şak şak yapmaya..Yanlışları her zaman söledim,önlem almayanlar suçlu değil de ben ve ben gibiler suçlu oluyor öle mi?..hoca ve topçular pür-ü pak biziz yanlış...Mayıs ayında bu takımın kaçıncı olacağını hep beraber göreceğiz..hayırlı geceler

Cafer KILIÇSOY
07.02.2011, 01:22
İyi günde Fenerliler de sahip çıkıyor bize Beşiktaşlılarda..

Önemli olan kötü günde takımın yanında olmak, bize yakışan budur. İlk yarıda fırtınalar yaratan bu takım 2. yarıda da aynısını yapar.

Yeter ki yanlarında beraber yürüyelim.

1996'da kızdık, sırtımızı döndükte ne geçti elimize..

Yense de yenilse de bu takım bizim kimliğimizdir, hayatımızın canımızın ta kendisidir..

Bırakmayın kendinizi öyle.. Size yakışanı yapın.

Haydi...

ziyaretci
07.02.2011, 01:23
bugun sahada olan takim ilk yari 14 mac kazanan takimdan en ufak eksiggi yoktu.. abartmayalim ya.. kazandigimiz hangi maci ( sivas - kasimpasa haric ) ecel terleri dokmeden aldik.. kazandigimiz hangi maci duran top olmadan aldik.. takimda tek fark duran toplar da eskisi gibi etkili deiliz... yoksa ayni hirs ayni mucadele ayni dominantlik bugun sahadaydi... Engin o golu atsa belki de mac farka gidecek bugun herkes baska seyler konusacakti...

eet dogru gecen senelerde Zourowski yi almayarak kacan sampiyonluk bu senede nokta forwet transferi yapmayarak zora girdi..

ama bunu tekrarlamanin anlami yok.. bi yarari da yok... benim icimde bi yerde yara bu olsada bugun yapilacak tek bir gercek war oda hep destek tam destekkkkk!!

Ahmet Başkaya
07.02.2011, 01:23
Şampiyon olacağız bu sene .

.....
07.02.2011, 01:25
Evet Ömer haklısın koçum..siz devam edin şak şak yapmaya..Yanlışları her zaman söledim,önlem almayanlar suçlu değil de ben ve ben gibiler suçlu oluyor öle mi?..hoca ve topçular pür-ü pak biziz yanlış...Mayıs ayında bu takımın kaçıncı olacağını hep beraber göreceğiz..hayırlı geceler

Senin gibi oyuncumu yuhalayacağıma şakşaklarım daha iyi.

Mayıs ayında bu takım Şampiyon olacak.

fehmi burnaz
07.02.2011, 01:26
İyi günde Fenerliler de sahip çıkıyor bize Beşiktaşlılarda..

Önemli olan kötü günde takımın yanında olmak, bize yakışan budur. İlk yarıda fırtınalar yaratan bu takım 2. yarıda da aynısını yapar.

Yeter ki yanlarında beraber yürüyelim.

1996'da kızdık, sırtımızı döndükte ne geçti elimize..

Yense de yenilse de bu takım bizim kimliğimizdir, hayatımızın canımızın ta kendisidir..

Bırakmayın kendinizi öyle.. Size yakışanı yapın.

Haydi... evettttttttttt

EmreYavuz61
07.02.2011, 01:26
Ulan Fenerbahçeliler , Bursasporlular hatta Kayserisporlular , Karabük maçı öncesine kadar Beşiktaşlılar bile bizden fazla inanıyordu şampiyonluğa...
Lider olan biziz biz...!!!

Sinan Ayaz
07.02.2011, 01:27
herseye yeniden başlayabiliriz...

Armağan Dere
07.02.2011, 01:31
Cafer abi, Onlar bu taraftara sevgilerini 3 haftada 7 puan kaybederek gösteriyorlar..ben 3 yaşındaki çocuğun babasına küstüğü gibi küserim ama yuhlamam..burda kıçımızı yırttık bu adamlara bel bağlamayın(Umut-Burak) düzgün adamları alın diye..Brozekler alındı adam 1 maç oynadı 1 ayda..yapmayın peki sen izlediysen,beğendiysen bu adam neden ilk 11 oynamıyor elalem uçaktan indirip ilk 11 oynatıyor..maalesef Şenol Hoca ve topçular stresi kaldıramıyor..umarım şampiyon oluruz..yoksa üzgünüm Trabzon gene karışacak ve 10 sene geri gideceğiz..

balli_kuymak
07.02.2011, 01:34
bende her zaman söylerim umut ve burak'la buralara gelmemiz büyük başarıdır bizim için..yönetim fahiş bir hata yapmıştır devre arası hazır bir golcü almayarak ve bu hatayı sezon sonu şampiyonlugu kaçırmakla ödemeyiz inşallah...

Fatih Öztürk
07.02.2011, 01:35
bazı arkadaslarımız sampıyonluga olan ınancını kaybetmıs.yanı tamda istanbulun totos takımlarının ıstedıgı gıbı gelısıyor olaylar.az önce erman totosogluda aynı bızım ınancını kaybetmıs taraftarlarımız gıbi konustu.trabzon sampıyon olamaz dıyor bu totos.yerlere kale cızgısi dıye serdigı tuvalet kagıdını sene sonunda totosuna surecek.hemde mentollusunden gönderecegım totos ermanı.ınancı zayıflayanlar sıze seslenıyorum.bu ınternet sıtesı bızım en buyuk bulusma platformumuz.muhtemelen oyuncularımız bır çogu bu sıteyı takıp edıyor.ve gemımızın kaptani senol gunes bızlere panık yapmamamızi söylüyor.herkes yapıcı olmaya calısmalı.bu takım ve camıa bızım.bızım olan sey,avucumuzun ıcınde.bızım olan sey ıcın nıye ınancımızı kaybedelımkı?hala en iyı futbolu bız oynuyoruz.ve görunen okı sene sonuna kadar bız oynayacagız.tam destek Trabzonsporumuza.

kemal_efe
07.02.2011, 01:37
hiçbir şeyin bittiği falan yok,yılmadan önümüze bakmalıyız olan oldu avantajı kaybettik ama bu puanları bu takım aldıysa bundan sonrasınıda getirecektir,zor olacak ama şampiyonluk gelecek şahsen benim inancım tam.

Mert Oğuzlu61
07.02.2011, 01:39
ilk devre çirkef bir takımdık, evet öyleydik tıpki geçen seneki bursaspor gibi(şeftali kurtları şimdide öyle). taş gibi takımdık makina gibi işliyorduk tıkır tıkır koduk mu oturtuyorduk sahada rakibi eziyorduk golü öyle ya da böyle buluyorduk.

sivas maçıyla birlikte özlediğim o çirkef takım geri dönmeli, dönecek. inanıyorum şu 3 haftalık bunalımı atlatacağız. sivas derdimize derman olacak :D

.....
İlk yarı Kayserispor maçından sonraki mesajları da biliyorum.

Son gülen iyi gülecek Allah'ın izniyle.

FANATIK61
Mac berabere biter. Antremanda gördügüm arkadaslik maalesef maclarda göremiyorum.

Dün söylemistim demiyorum adim gibi emindim Antalya maci sonucundan. Haftayada yine ayni onbir ile cikarsak 1 puana yine razi olalim.

Şenol Altunsoy
07.02.2011, 01:43
Bu travma,travma diyorum gerçekten öyle ancak bir galibiyetle atlatılır, umarım Sivas maçında yaparız bunu.Taraftar ummadığım kadar hoşgörülüydü bugün bir şeyler değişiyor sanki.Şu lanet olası 4 haftayı en kazayla atlatırsak her şey bizim lehimize dönecek.Biliyorum bende dahil inanıyoruz Şampiyon olucaz diyen arkadaşlar da dahil herkesin içini bir karamsarlık kaplamış durumda ama az daha sıkalım dişimizi az daha.

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2011, 01:54
Dün söylemistim demiyorum adim gibi emindim Antalya maci sonucundan. Haftayada yine ayni onbir ile cikarsak 1 puana yine razi olalim.
Nasıl bir 11'le çıkalım ?

yatara
07.02.2011, 01:57
iyi bir galibiyet serisi yakalama zamani geldi

kudu_61
07.02.2011, 01:58
her çıkışın bir inişi olduğu gibi her inişinde bir çıkışı vardır ve ben buna sivas maçında olacak diye inanıyorum daha doğrusu inanmak istiyorum ama şu çakma millileri takımda biraz dinlendirsek hiç fena olmayacak mesela burak yerine mehmet çakır umut yerine brozek bu olmayacaksa haftaya sivas maçını kazansak bile sonrasını kaybedebiliriz
kadro ise kadro da yapayım
onur
serkan-giray-mustafa-cale
selçuk-colman
yattara-mehmet-jaja
brozek

ben bildim bileli bu top bu şekilde yuvarlak, bu kale bu şekilde 3 direkten oluşuyor o topu o direklerin arasından sokmak için kafana gelen topa forvet gibi vuracaksın eğer bunu vuramıyorsan 5 dakika da 2-0 olacak maç 0-0 biter biz de burda kendimizi avuturuz

SEDAT
07.02.2011, 02:03
- Bize bi şok lazım , şöyle gaza gelicek bişeyler , silkinmemiz lazım , ne bileyim tokat gibi işte :)

.....
07.02.2011, 02:08
Bu başlığı da kaldırın köşeye. Mayıs ayında gün yüzüne çıkaracağız.

Reha Demirbaş
07.02.2011, 02:12
ilk yarıda toplam 9 puan kaybeden takım ikinci devre ilk 3 haftada 7 puan kaybediyor çok enteresan lig yeniden başlasa küme düşmeye oynarız heralde.

61Cem61
07.02.2011, 02:12
Forvet hattında Umut ve Burak olan bir takım şampiyon olamaz.

Fatih Öztürk
07.02.2011, 02:29
ınanmayan askerlerle yola cıkılmaz.bu takımın taraftarı ınanıyor.en ıyı futbolu oynayan bızız.rakıbını her macta surklase eden tek takım bızız.sadece ve sadece şansımız yok.haftaya serıye baslıyoruz.bır an önce bu mac ıcın sıvasa gıdısımızı programlamamız lazım.

Nizam
07.02.2011, 02:32
Forvet hattında Umut ve Burak olan bir takım şampiyon olamaz.

Yaz bunu bir kenara ..

inadına_Trabzon
07.02.2011, 02:34
Vallahide 5 dk de 2-0 olacak maç 0-0 bitti.

Bastırıyoruz,eziyoruz ama kazanamıyoruz.
Rakipler pata küte oynuyor ama kazanıyorlar.
Elbet hak yerini bulur.

Bera Algün
07.02.2011, 02:41
- Bize bi şok lazım , şöyle gaza gelicek bişeyler , silkinmemiz lazım , ne bileyim tokat gibi işte :)

son 4 maçtan ala tokat mı var, yemesini bilene lazım tokat:o

wolf_zb
07.02.2011, 02:41
Şampiyon olucaz buna yürekten inanıyorum.Kendimede söz verdim bu gün ağlamaklı olarak okuduğum bu başlııktaki bütün postları şampiyon olduktan sonra belkide sevinçten ağlayarak okuyacağım.kazandığımız değil puan kaybettiğimiz bütün maç topiçlerini tekrar okuycam ama ŞAMPİYON OLARAK.........

mit_o
07.02.2011, 02:49
90 dakika tek kale top oynadık rakibin 2 tane pozisyonu var başka yok ve 90 dakika 10 kişi defans yaparak rakip takım futbolu çirkinleştirmiştir !
Arkadaş Trabzon'a gelen takımları anlamıyorum 10 kişi defans yapıyorlar sanki o 1 puan şampiyon yapacakmış gibi bunları !!!
Gene beceriksizliğimizle gerçi iki puan gitti çok önemli bir 2 puan hep söylüyorum avni aker'de oynuyorsak maçın başlarında gol atmalıyız eğer atamazsak işimiz çok zor atamıyoruz kaçırıyoruz her zaman ki gibi beceriksizliğimiz yüzünden !!!
Bu arada avni aker'de oynadığımız maçlarda artık çift santraför ile sahaya çıkmalıyız yoksa daha çok puan kaybederiz biz çok !

mit_o
07.02.2011, 02:50
Bu arada haftaya Cale cezalı. sanırım bir futbolcu daha cezalıymış öyle duydum diğeri kim ?

ihsan candas
07.02.2011, 02:51
Bu arada haftaya Cale cezalı. sanırım bir futbolcu daha cezalıymış öyle duydum diğeri kim ?

giray.....

mit_o
07.02.2011, 02:52
Vallahide 5 dk de 2-0 olacak maç 0-0 bitti.

Bastırıyoruz,eziyoruz ama kazanamıyoruz.
Rakipler pata küte oynuyor ama kazanıyorlar.
Elbet hak yerini bulur.

Rakipler son dakikalarda berabereyken maçı çevirmesini biliyorlar bi şekilde gol atıyorlar bakınız bursa 88'de kayseri 90+2'de !
ama biz bunu yapamıyoruz işte bu sene hiç son dakikalarda gol atıp maçı çevirdiğimizi göremicem ben !

mit_o
07.02.2011, 02:55
giray.....

Sevindim iki beğenmediğim oyuncu da cezalı.Her ne kadar bugün ikiside iyi olsada vasat buluyorum genele baktığımda.
Haftaya göbekte mustafayla glowacki bakalım nasıl oynicak glo'nun son haftalarda ki düşüşü inşallah bu maçta düzelir.
Calenin yerine sol bekte artık şenol hoca Piotr'a görev verir inşallah haftaya Ferhat'ı oynatmaz !!!!

İskender Çakmak
07.02.2011, 06:40
bu dususten bir turlu cikamiyoruz. ne yapmam gerekiyor yapayim ve ya ne yapmamiz gerekiyorsa yapalim acilen galibiyet lazim takima guvenleri geri gelmeli

Mustafa ÖZDEMİR
07.02.2011, 07:11
maçın ilk 10 dakikasındaki taraftarı heralde bir daha göremeyiz.inönü gibiydi avni aker .taraftarda alamadı maçı...

arifberkay
07.02.2011, 07:40
Eğer ki devre arasında tribünlerde oturacak değil de sahada oynayacak 2 adam alsaydık açık ara şampiyon olurduk.Bir de Şenol hocam artık felsefeyi ve inadı bırakta Colma,Burak gibi vurdumduymaz adamlardan artık vazgeç lütfen.

Torres
07.02.2011, 07:47
Kesinlikle Jaja yedege cekilmeli. Ceyhun oynamali. Alanzinho ilk 11de olmali. Super kupa finali ilk 11i olmali.

Ahmet KESKİN
07.02.2011, 07:55
umutsuz olanlar g,rmesin foruma... takım dün cok iyiydi olmadı uzatmaya gerek yok ..ben üzülmedim bu defa puan kaybına oynadık kazanamadık sans... ama basın ve bazı kesimler trabzonspor cöküşde diye felaket tellelaylıgına baslamaıslar.. onlara baska bir tellallık daha yakısır....

Horispin
07.02.2011, 07:59
takım kötü oynamadı ama gol atamayınca iyi oyunun bir anlamı yok. Belki çift forvetli sisteme dönme zamanı gelmiştir. Takımda bazı değişiklikler yapmak şart. Pawel ve Piotr oynamalı diye düşünüyorum.

Torres
07.02.2011, 08:04
Cok kotu degiliz ama kadro KESINLIKLE suna donmeli:

---------------------Onur---------------------
--Sekan-----Egemen-------Glo-----Cale----
--------------Selcuk----Ceyhun--------------
--Burak-----------Colman-------Alanzinho--
--------------------Umut---------------------

Biz bu kadroyla herkesi ezdik gectik. Haftaya bu kadro sahaya cikmali. Egemen yerine de mustafa oynar.

Külünkoğlu
07.02.2011, 08:07
İnancım devam ediyor.

Ama bu beraberliği hazmetmek zor olacak. Rakibin 3 gol pozisyonuna karşılık numunelik bir gol pozisyonumuz dahi yoktu.
Jaja'nın frikiğine organizasyonla gerçekleşen pozisyon diyen varsa "bir tane pozisyonumuz var" desin.

Çok kötüyüz evet, bu böyle gitmez, gitmemeli.

Torres
07.02.2011, 08:07
Jaja gelince nedense her macta rakibini mahveden bu sistemi degistirdi Senol Hoca. yani defansif Ceyhun yerine ofansif Jajayi degistirdi. Ben bunu anlamadim.

Ertan 51
07.02.2011, 08:10
Kaybolan puanların da üzüntüsüyle,Brozek'in 87.dakika oyuna girmesini gece saat 3 e kadar düşündüm bir anlam veremedim.Harika bir kadromuz vardı ve bu kadroya 1 orta saha ile 1 forvet takviyesi yapıp,çok daha huzurlu maçlar izleyecektik.Ortaya ve en uca oyuncu almadık mı aldık ama hani nerde diye sorası geliyor insanın.M.Çakır ve Brozek kötü oyuncuysa şampiyonluk adına tarihin en önemli zamanında bunlar niye transfer edildi,yok eğer iyi topçularsa Alanzinho'nun yerine niye M.Çakır düşünülmez,Brozek niye 87.dakika oyuna alınır.

arifberkay
07.02.2011, 08:17
Bu klüp kimsenin babasının malı değildir hiç kimse ama hiç kimse benim eleştirilerime ceza veremez.Ben 3 kuruşluk gelirimle İstanbuldan klübüme destek veriyorum saygı çeçevesinde eleştiriye de hakkım var.Ne Şenol hoca gibi trilyonlar alıyorum ne de oyuncular gibi 3 kuruşun hesabını yapıyorum.Herkes şapkasını önüne koyacak ve düşünecek şampiyonluk yolunda 2 adam almayacaksın aldıklarını da tribünde oturtacaksın nedir bu?Mehmet özdilek zaman çalmak için oyuncu değiştiriyor sen de ona ayak uydurup 87. dakikada oyuncu alıyorsun oyuna bunun açıklaması nedir sonrada felsefe yapıp hilemiz hurdamız yok diyorsun.Hilemiz de olsun hurdamız da ama şampiyon olalım tarih hileyi hurdayı yazmaz şampiyonlukları yazar.

asilhamsi
07.02.2011, 08:17
tekrar ediyorum jaja bizim gole en yakın oyuncumuz sonucu en cabuk alacak oyuncu muhakkak on bolgede oynamalı geriye gelip top almamalı..
umut yeterince yıprandı..Muhakkak brozek-umut degisikligi olmalı...
Mehmet cakır,ceyhun,alanzinho kullanılmalı..

Torres
07.02.2011, 08:22
Cok rahat bir yildiz oyuncu alinabilirdi. sampiyonlar ligine girdigimizi dusunup( tek takim olarak girince en az 30 milyon euro) . bu para harcanabilirdi bence.

Gurpas
07.02.2011, 08:23
Burak ile Umut bu takımda oynadıkça bırakın maç kazanmayı gol bile atamayız, şampyionluğuda rüyülürımızda görmeye devam ederiz. Bunu benim gibi eminim ki tüm Türkiye görüyor ama bir Şenol Güneş göremiyor.

Torres
07.02.2011, 08:29
su kenny miller bizde olacakti, onun yerine kendini zor bir ligde ispatlamamis ikizleri aldik :s neyse olan oldu, bunun altindan da kalkariz. senol gunes buraya kadar ck iyi getiriyor ama gerisi yapamiyor iste kabul etmek gerekiyor. adam zaten gerisini getirebilse dunyanin ilk 3 hocasindan biri olurdu.

Mustafa SAYAR
07.02.2011, 08:45
Bu takımı tutuyorsak puan alamazsa eleştiririz kazanırsa yüceltirizde.Kimse buna karışmasın lütfen.Ben ömrümde 1 sefer olsun şampiyonluk görmek istiyordum.Bu sene çok yaklaşmıştık.Şu bursa takımı gibi oyuncu almazsan aldıkları adamlar takır takır top oynuyorlar golde atıyorlar.Oyuncu alıyorsun madem son 3 dakika kala adam alıyorsun.Şu serbest vuruşlara hiçmi çalışılmaz,serbest vuruşları güzel kullanacak adamımız da yok Aleks örneğindeki gibi.Yok şu kadar puan farkı var yok şu kadar takımla berabere kalsak yok şu takıma yenilsek yine bir şey kaybetmeyiz diye yola çıkarsak olacağı bu.Daha oynadığımız bu maçlar neki asıl zor maçlar bundan sonra.Ben diyorum ki kızan kızsın Hayal oldu hayal oldu şampiyonluk yine hayal oldu...

Eren Karaahmetoğlu
07.02.2011, 08:51
İnancım devam ediyor.

Ama bu beraberliği hazmetmek zor olacak. Rakibin 3 gol pozisyonuna karşılık numunelik bir gol pozisyonumuz dahi yoktu.
Jaja'nın frikiğine organizasyonla gerçekleşen pozisyon diyen varsa "bir tane pozisyonumuz var" desin.

Çok kötüyüz evet, bu böyle gitmez, gitmemeli.

Çok doğru. Futbolcuların maç sonu açıklamalarını beğenmedim derken bunu kastediyordum. Kötü oynuyorsak kötü oynuyoruz düzelteceğiz demeliler. İyi oynadıklarını zannetmeleri kötü.

Hamidoları yenmemiz şart. Başka bir ihtimal düşünmek bile kafayı yedirtiyor. Uyuyamadım bu gece. Her gözümü kapadığımda kaybettiğimiz maçları zihnimde tekrar yaşadım.

iskenderunlu
07.02.2011, 08:56
şampiyonuz sezon sonunda herkesde görecek

arifberkay
07.02.2011, 08:59
İyi oynadık falan deniyor iyi oynadıysak kaç tane gol kaçırdık?

Turgay Atalay
07.02.2011, 09:01
Malesef şampiyonluğu kaldıracak kalitede bir kadro yapısına sahip değiliz.Sırf Trabzonspor forması bir adam fazlaymış gibi oynatıyor bu futbolcuları ama, kalite olarak herhangi bir anadolu takımından farkları yok, maçta fark yaratacak bir adamımız var, ona da 3 lü prangayı vurdular mı kabız oluveriyoruz bir anda.
Taraftar taraftar dendi,al sana taraftar...Peki bana futbol olarak ne verdiniz sıfır koskoca bir sıfır.Kendi sahanda organize 1 tane pozisyonun dahi yoksa kimseyi ne şampiyonluğa ne de kaliteli futbolcu olduğunuza inandıramazsınız.

ozturk
07.02.2011, 09:01
17 yıllık tecrübeye dayanarak söylüyorum

bu sezon şampiyon olamayacağız...

Ayhan Yüksek
07.02.2011, 09:09
İyi falan oynamadık,rakip 11 kişi defans yapınca baskılı gözüktük hepsi bu,iyi oynasaydık sayısız pozisyona girerdik,aklımızda kalan tüh be dediğimiz bir pozisyonumuz bile yok,ilk dakikalarda Enginin kaçırdığı pozisyon sayılabilir birtek,kalecinin tek kurtardığı top Jajanın serbest vuruşu, kimliğimizden uzaklaştık,panik içindeyiz bu belli eskisi gibi pas yapmıyor biran önce gol atalım diye şişiriyoruz topu buda kötü oynamamıza neden oluyor, ilk devrenin en golcü takımıydık şimdi sadece 1 golümüz var 3 maçta, acilen düzelmemiz şart, kadro revizyonu şart.