PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

SEDAT
06.02.2011, 18:45
- Kardeşim herşey takımlamı bitiyor , sen Federasyonu , Hakemleri tehdit edebiliyormusun ? Hayır , malesef kuralına göre oynayan kazanıyor ...

halilaziz61
Gereksiz Bir Yazı (http://www.cezasahasi.net/2011/02/gereksiz-bir-yaz.html)

Şub062011 Adem 0 Yorum (https://www.blogger.com/comment.g?blogID=86281582991800229&postID=6609777756865519193&isPopup=true)

http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s320/PawelBrozek.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s1600/PawelBrozek.jpg)
Siz yormayın o güzel ağızlarınızı. Sizin yerinize ben belirttim. Öyle basit bir iş çıkardım ortaya. O kadar sığım işte.

1.Trabzonspor: 44 Puan. İkinci yarıda: 2
Pawel Brozek, 5 dk. 0 gol, 0 asist.

2.Bursaspor: 44 Puan. İkinci yarıda: 7

Kenny Miller: 195 dakika. 2 gol.

4. Kayserispor: 39 Puan. İkinci yarıda: 7 Puan.

Nordin Amrabat: 252 dakika. 1 gol 1 asist.

Emir Kujovic: 203 dakika. 1 gol.

Eee? Ne ki şimdi bu? Ne mesaj vermeye çalışıyorum ben?

ceza sahası

bunun üstüne bişe yazılmazzz. kapatmadan önce böyle kötü transfer yapanları bizi yarıştan çekneleri Allaha havale ediyorummm... Hakkımı helal etmiyorummm... Ve taraftara cefakar vefakar taraftara Allahtan sabır diliyorumm içim kan ağlıyor diğer taraftarlar gibiii

okg_53
Kendi evimizde yeteri kadar yük-le-ne-mi-yo-ruz ...

Cem Zırıh
Ben bu oyunla 3. bile olacamayacağımızı düşünüyorum. Bunu şampiyonluğu istemiyorum olarak anlayanlara bir şey demiyorum.

cokmu fm oynuyorsun :)

Sefer A.
Ara transfer dönemi ne için yapılır takıma takviye olsun diye değil direk katkı yapsın diye.3 transfer yaptık ama hazır değilmişler.vay arkadaş benim bildiğim en iyi antrenman maçtır.aldığımız isimler kaç maç bir arada oynadı hiç kayseri 3 yabancı aldı hepsi direk katkı yapıyor.biz en yakın rakibe 5 puan attık katkı yapanı geçtim kulübeye bile adam alamadık.bugünkü sonuçların özeti budur arkadaş

Senol hoca bilir isini (!) ^^ bize laf düsmez biz aptaliz :cool:

Hala lideriz lafını kullanmayın artık yeter. Haftaya da sakin arkadaşlar hala ikinciyiz ondan sonra ki hafta da sakin sakin üçüncüyüz hala diyeceksiniz herhalde.

:D:D ligi 3. bitiririz yine iyimser olanlar olacaktir, bunlara sinir oluyorum iste

Enes Başkaya60
06.02.2011, 18:46
Maça iyi başladık ilk 10 dakika içinde gol bulsak maç farka giderdi...

Ama ligin en çok gol kaçıran futbolcuları bizde bilmiyorlar gol atmayı Burak,Engin,Umut,Giray sadece top ile çakışıyorlar....

Ah Egemenim ah sen bu takımın yarısıydın gittin ne hallere geldik....

Onur sen harikasın aldıgın para Ananın ak sütü gibi helal olsun be....

Antalya 90 dakika yat....

Manisa fenere gol at ondan sonra maçı ver alın de....

Sivasspor dakika 90 da böyle bir kademe hatası olur gelde bizim maçta yap aynı şeyi yapar mısın?

Sivasspor ve Manispor bizi yener mi?

Fora61
Şenol hoca 70. dakkaya kadar acaba neyi bekledi oyuncu değiştirmemek için çok merak ediyorum. Dakka 85 brozek giriyor oyuna komedi gibi. Şenol hoca iyi hoş ama bu inadları beni çılgına cevırıyor.

Asi Çaykaralı61
haklsın renkdaş gaza gelmemek lazım. destek olunmlaı. bak fenere gazı verdiler aldılar arkalarına rüzgarı (medya,hakem ve diğlerini) gidiyorlar.

bunlara izin vermemeliyiz. ne olur destek olun takıma ne olur. eleştirmek kolay önemli olan yanlarınada olmakkk. birlik olmak.

destek destek destek

Abi görülen şey biz oynuyoruz.Gol atamıyoruz takımımızı sıkıntıya ve strese fuzuli yerde sokuyoruz anlamıyorum ya.

Beyler bir gerçek var biliyorsunuz değil mi ?????

LİDER BİZİZ

Tatar Kemal
Şimdi Birlik Beraberlik Zamanı...

moralimizi bozmaya gerek yok. bu zor süreci birlik ve beraberlik içinde atlatmalıyız.

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

bahadır2561
hey gidi polyana

Sefa Murat Dokuz
Taraftarı suçlayan zihniyet, takım 2 derbi kaybetmiş , taraftar tribünde, oyunculardan görecekleri birşey ateşleyecek onları.
Sahada hırslı maçı isteyen adam yok !

Onur 8 Kafası orta saha oyuncularımızdan daha çok çalışıyor.Helal olsun Max. Kontratı hakeden Onur'dur.
Cale 7 Ligin 2.devresinde performansı artan yegane oyuncumuz.
Giray 4 Tita,Kenan,Yenal önüne kim gelirse rüzgar gibi geçti onu. Yahu o kadar kafa vuruyorsun hala daha topa kafa vurmayı öğrenemedi.Soldan orta geliyor top alcak postta geliyor, Eğiliyor top sırtına çarpıyor güya arkaya aşıracak! Sahada dolandı durdu anca.
Mustafa 5 Giraydan iyidir kesici olarak.
Serkan 6 Bugun maçın başında Engin'e o pozisyonu hazırladı çok ümitliydim ama sonra bal yapmayan arı oldu.
Selçuk 6 Fener maçından daha iyi ama baraj olmayan yerde topu kalenin 5 metre üstünden göndermesi, kafasını maça vermediğini gösteriyor.
Colman 5 Hayal kırıklığına uğradım, Fener maçının ilk yarsındaki hırs nerde bu maçta vurdumduymaz tavırları nerde.
Jaja 5 Anlık parlamalar takıma katkı 0.
Engin 3 Fener maçındaki ruhsuzluğun ardından bu maçta biraz insan çabalamaya çalışır, Yok anca gereksiz pas girişimleri ve top kaybı.
Burak 4 Bomboş kafayı atsan bugun herkes için yorumlar değişecek.Her topa kafayı sokuyorsun diğer arkadaşlarının pozisyonunu da bozuyorsun. 1.90 boy var o fizikle dokunsalar düşüyorsun !
Umut 3 Sahada yoktu.

Topu her defasında alıp savunmaya kadar dönen takımı ne uğruna destekliyor binlerce insan. Burak'ı yuhaladıklarında taraftara çok sert çıktım. ama bugun çıkanları alkışladılar hemde yuhalanmayı hak edenleri alkışladılar. Taraftara laf etmeyin bu maçta !

GULER
Arkadaslar bosuna heveslenmeye gerek yok. BU FUTBOLLA ZOR SAMPIYON OLURUZ! Kostek olmak icin yazmiyorum ama hal boyleyken soyleyecek baska birsey bulamiyorum.

Fanatik34
Sadri Sener ve ekibine selamlarimi yolluyorum.

Nasil her gol attigimizda onun aklina 750bin geliyorsa, benimde her gol kacirdigimizda Sadri Sener geliyor aklima!

Senol Hocama da piskolojik destek sart. Yoksa bugün ne yapmaya calistigini anlayan varsa biri anlatsin lütfen...

Yusuf BALCI
Sürekli faul yapan ve yaptığı fauller yanına kar kalan bir Antalyaspor vardı karşımızda. Ankaragücü, Beşiktaş ve Fenerbahçe maçında peşpeşe hakemlerin aleyhimizde verdiği kararlar yetmedi, bu maçta da rakip biçti hakem izledi. Bunları bariz bir şekilde gören birisi, bu ligde bizi şampiyon yapacaklarına daha nasıl inanabilir? Şampiyonluğa inanmayanlar gölge etmesin diyen arkadaş, açıkla bakalım. Her maçta hakem seni rakibe ezdirirse, nasıl şampiyon olacaksın?

Cem Zırıh
Senin Baskanin inaniyormuki taraftarda inansin ?
onun baskani senin neyin ?

doctorsurgeon
06.02.2011, 18:47
Şuan ligde iğrenç bir senaryo oynanıyor. Filmin adı FB şampiyon, Bursa ikinci. Prodüksiyon Kızıl ve Yıldırım. Yönetmenler Özgener ve Sarvan. Oyuncular tüm hakemler ve maalesef seyirciler Spor Bakanı ve Trabzonspor yönetimi. Takım istediği kadar iyi olsun bu seyirciler birşeyler yapmazsa bu film oskar alır. Şunu da ayrıca belirteyim hafta sonu izlediğim üç takımdan en iyisi yine Trabzonspordu. Bursa ve FB nin iğrenç futbollarının yanında TS nin ki inanın çok daha iyi.

SefaÇetinKulak
şampiyonluğa inanmakla olmuyo adam akıllı transfer yapman lazım gerkirse buyuk borca girip inanmazsan zaten 1 milyona iki tane topçu alkırsın

Bursa şampiyon olduğunda hangi yıldız transferler yapmıştı ?

Haçkalı
'' Geçtiğimiz maçlarla ilgili konuşmanın bir anlamı yok ''

'' Kazanma arzumuzu sahaya yansıttık..Oyuncularım gayet iyiydi ''

'' İyi başladık, oyunun sonlarına doğru oyun disiplininde kopmalar oldu ''

'' Maçtan önce oluşan hava kötüydü..Bir moralsizlik vardı üzerimizde ''

'' Sadece gol yoktu onun dışında iyiydik ''

'' Lider biziz ''

'' Biz sahada futbol oynamaya çalışan bir ekibimiz. Hiçbir hilemiz hurdamız yok..Buralara futbol oynayarak geldik..İlk yarıda aldığımız saha sonuçları şuan bizim en büyük rakibimiz.. Beklentiler çok büyüdü, stres oluştu..Bunları aşmak zorundayız ''

ŞENOL GÜNEŞ !..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:Hocam iyi ki varsın. Şenol Hoca sonuna kadar arkandayız. Takımda gayet iyiydi bence, tek eksik olan son vuruşlardı. Tebrik ediyorum bütün futbolcuları tek tek. Ama özellikle de Burak, Engin ve Serkanı ayrıca kutluyorum. Gol atamasalarda verdikleri yürekten mücadele yeter..
Bu arada o Stadda olan ve oturup MAL gibi bakan, 90 dakika tezahürat etmekten aciz, ama yenildiğimiz zaman sövmeyi bilen taraftarlara(!)(artık taraftar denirse) YAZIK SİZE diyorum..

Atesh
Bu akşam ki maçta en iyi oyuncumuz Serkan'dı bana göre. Jaja sanki futbol oynamasını yeni öğrenmiş, Colman ise unutmuş.

Alanzinho süper oynadı, belli ki formayı istiyor. Ceyhun girmesi lazımdı.

Sivasspor'u yenmemiz şart. Bursa Eskişehir'e karşı oynuyor zor olcak onlar için.

watergirl
Kendi sahasında Ankara ve Antalyaspora puan kaybeden bir takım şampiyon olmasın ya.Bankasya ligde bile oynayacak kapasitesi olmayan ne kadar döküntü topçu varsa bizde.Burak başta olmak üzere,colman,tayfun,cale gibi futbolcuların bu takıma ne kazandırdığını çok merak ediyorum.Sayın Şenol Güneş,80 dakika burağı takımda tutmanızın,jaja'yı forvet olarak almanıza rağmen jaja'yı orta alana yakın oynatmanızın,pawel gibi yeni bir forvet almanıza rağmen takımın ilk onbirinde olmayışının ve tek forvetle sahaya çıkmanızın anlamını anlamış değilim.Bu felsefeyle bu takımın şampiyon olması hayalden öte bir şey değildir.saygılarımla

Asi Çaykaralı61

Nasıl Ömer Abi'nin başkanı bizim başkanımız Sayın Sadri Şener sizin başkanınız olmuyor mu ??

Bize inanan taraftarlar lazım inanan takımına güvenen

Aytaç Çakıroğlu
Şampiyonluğa inanmayan gölge yapmasın.

Bize inanmış yürekler lazım.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış: başka söze gerek yok

Mert Oğuzlu61
Trabzonspor lider...

maddox un o mesajına verdiğin cevap bu mu yani, ''Trabzonspor lider'' ...

takımı burada kimse linç etmeye çalışmıyor sadece tepkisini koyuyor millet haklı olarak, polyannacılığın bişeyini çıkarmasanız artık ? (şu son cümle sana değil abi)

affetmez3461
polıyanacılığı taraftarlık sanan forumdakı ınsanlar bu haftanında keyfını cıkarın nede olsa hala ldıerız dımı!7 puan ondeyız dedınız sonra 4 puan dedınız sımdıde avarajla dıyorsunuz haftaya ne dıyeceğınızı merak etmıyorum cunku bellı olsun yenıldık ama hala yarısın ıcındeyız dersınız bu bjk maçına kadar boyle devam eder ondan sonra hıcbırınızı buralarda yazarken gormeyız..bu takımın bu saatden sonra yenebıleceğı tek takım kasımpasadır..ıcerde dısarda mağlubıyet beraberlıklerle gıderler ve lıgı bjk nın altında 5 ncı olarak bıtırırler buraya yazıyorum..bjk maçından berı bu maç bıze hem kupayı hem lıgı kaybettırmıstır dıye yazıp duruyorken benı elestırenler sımdı de devam edın ama acın artık gozlerınızı statukoyla ıs yurumez..senol gunes buyuk yanlıslar yaptı kotu oynayan oyuncularla devam edıyor her maç neden acaba buna anlam veremıyorum oyuna mudahalede edemıyor son 5 haftadır oluruna bırakıyor herseyı karambole bı gol atıpda alırsak alırız havasında boyle buyukluk olmaz... herkes taransfer yaparken ve ılk hafta bu taransferlerı 11de baslatırken bızımkıler son 3 dakka oyuna gırıyorlar veya trubunde ızlıyorlar..ayıptır gunahtır 45 dakıka tek bır pozısyonumuz yok ya jajanın frıkığı dısında boylemı samıyon olcaz bız bu takım değıl turkıye lıgı sampıyonluğunu andora jupıter lıgı sampıyonluğunu bıle hak etmıyor derken benımle dalga gecen arkadaslar umarım artık gozlerınız acılmıstır..benım bu takıma en ufak bır ınancım kalmamıstır bu senekı bukadar avantajlıyken yapılan teknık hatalar nedenıyle kaçan sampıyonluk bıze bır 26 seneye daha mal olur acı ama gercek..kım nederse desın bu senede samıyonluk pısı pısıne kacmıstır ve bunun sorumlusu teknık heyettır son 5 haftadır yaptıkları yanlıslar ve bu ıyanlıslarda ısrar etmelerıdır..takımda dısıplın 0 kotu oynasa bıle her mac oyunda oyuncular kızağa cekersem darılırlar kusurler dıye korkudan oynatıyorlar boyle bısey olamaz ya..kartlar havada ucusuyor aptal aptal fauller yapıyoruz pısı pısıne ağzını acıpda kenardan sız ne yapıyorsunuz dıyen yok..herkes bıldığını okuyor saldım cayıra mevlam kayıra havasında takım sıstem denen bısey yok..selcuk cele colman burak gıray bunlar hangı akla bınayen oynatılır anlamam..cek kenera oylede maç alamıyoruz boylede hıc değılse akılları baslarına gelır ama yok nasıl olsa her maç 11 deler cokda tındı adamlara...zafer yelenı aldık ya adam su cale dururken 2 dakka bıle oynamazmı bı resmı maçda anlamam ben faty paty enden alınır neden satılır goksu ahlas neden yok sayılır 1 senedır top oynamayan mehmet cakır neden transfer edılır brozekler neden alınıpda oynatılmaz sankı yerlerındekıler cok ıyıymıs gıbı hepsı bı yana sampıyonluğa oynuyoum dıyen bır takım koca 45 dakıka boyunca kanattan tek bır atak gelıstırıp forvet oyuncularını topla bulusturamayıp tek bır pozısyona bıle gıremezmı..yok kardesım yok bız ne sehır ne takım olarak nede teknık heyet olarak sampıyonluğa hazır fılan değılız kımse kımseyı kandırmasın..haftaya yıne aynı oyuncularla rezıl olmaya devam değısen hıcbısey olmaz zıhnıyet değısmeden..polıyanacılar hala lıderız demeye senol gunesde eğıtım vermeye devam etsın kamuoyuna...

chener
selçuk,burak ve engin yedeğe gelmeli.evimizdeki maçlarda yattara ilk onbirde başlamalı.yattara ikinci devreye daha iyi başladı.bu seferde oynatılmıyor.selçuk konusuna özellikle değinmek istiyorum.selçuk ikinci devre başladı başlayalı sanki oynuyorda oynamıyor,koşuyorda koşmuyor gibi.birde acaba üzerimize mi geliyorlar ne.kupa mayısta belli olacak alamazsak ne olur acaba.ya insanın morali bozuk olunca habire tuhaf tuhaf düşünüyor işte.ben düşünmeye devam edeyim en iyisi

futbalski60
Şuan hiç pollyannacılık sırası değil gerçekleri görmek lazım ona göre önlem almak lazım yoksa puan kayıpları devam eder.

Barış Burak
06.02.2011, 18:48
her şerde bir hayır vardır derler.ben gerçekten inanıyorum buna.çünkü bu zaman kadar hep böyle düşündüm.bence doğru olanda bu.düşünmeye devam edeceğim.

bu takım iyisiyle kötüsüyle benim.bu takım 15. olsada açık ara lider olsada benim.benim puan kayıplarına üzülmem söz konusu ama puan kaybı yüzünden takımı yaralamak söz konusu değil.çünkü bu benim takımım.çünkü,onlar sendelediğinde,herkes onlara tekme atarken ben onu sırtıma alıp taşımazsam takımım daha kötü olur.ben yine uyuyamam geceleri.

zaten kaç senedir uyuyamıyorduk,sorun değil yine uyumayayım,ama bildiğim tek şey var.

bu takım bugün zor günler geçirirken onu alıp sırtımda taşıyacağımdır.onlar takımıma vurdukça sırtımda taşıyacağım.bu takım iyileşecek.ve hayırlısıyla görmediğimiz güzel günleri göreceğiz.

sinirli olabilirsiniz.ağlamışsınızdır belkide.hakkınızdır.belkide şimdi yazdıklarınızı 2-3 saat osnra tasvip etmeyeceksiniz.ama eğer bu takıma Allahım göstermesin kötü birşey olursa,sizde bende üzüleceğim.siz kendinizi,ben demiştim diyerek teselli edeceksiniz,ama ben kendimi,olsun takımım devrildi ama ben onu sırtımda taşıyabildiğim kadar taşıyabildim diye teselli edeceğim.aradaki fark büyük ama böyle olumsuz yazdığıma bakmayın.

siz bugün ben demiştimcileri oynayanlar,Allahın izniyle şampiyon olduğumuzda nasıl sevineceksiniz bilmiyorum,ama ben o gün belki gururumdan ağlayamayacağım bile...

not: hitap ettiklerim,kötü bir anda herşeyi yakan tezcanlı hemşerilerimdir.eleştiri yapana saygım sonsuz.yıkıcı olmasın yeter.

Travelair
Trabzonspor takımı hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Açık yazmayayım renkdaşlara ayıp olmasın

only ts
bir zamanlar bir kadın trabzonspor için inşallah o statta şampiyonluk görmek bu takıma nasip olmaz demişti. onun ahı devam ediyor onun beddua sı daima üzerimizde. yanda hastane millet kıvranıyor orda millet ana avrat dümdüz gidiyor. kimse yaradandan birşey beklemesin.. hastane stat yan yana olmaz..... bunun hurafe olduguna inanmıyorum. ne zaman iyi gitsek bir güç bizi engelliyor bir şey bizim önümüze geçiyor.. ve bu durumdan 2. suçluda yönetimdir gidiyorlar oynatmayacagımız adamı alıyorlar elalemin topçuları ilk maçta takır takır oynar bizimkilerde maşallah top dokunsa ayyy diyecek.. yattarada artık nereye giderse gitsin bu takımda artık işi yok ! !

kemaLAZ61
Geriye kalan 14 maçtan 10'unu kazanmak zorunda olduğumuzu biliyor muydunuz?

Yok ya? Öyleyse bu bursa ve fener icinde gecerli! Bos yere burda panik yapmayalim lütfen...

Berat Akçay
Ben ne zaman şu forumda 'ŞAMPİYONLUK' yazısını görmeye başladım puan kayıpları da başladı .Lütfen daha çok erken bunları konuşmak için .Evet bende istiyorum ama rehavete kapılıyoruz puan kayıplarında da takıma biraz daha ağırlık yüklüyoruz .Kullanmayalım artık şu kelimeyi

SEDER
06.02.2011, 18:49
ALLAH'ım çıldıracağım yalvarıyorum Şenol Güneşe akıl fikir ver;
Ey Rabbim akıl verki;
1-Umutun forvet olmadığını anlasın
2-Artık maçlara umutla değil brozekle başlasın
3-Burağa bu kadar katlanmak yerine maç kilitlenmeden Yattarayı alsın oyuna, son 10 dakika da değil,
4-Selçuğun duran topları kullanamadığını anlasın, anlasın ki bir başkası kullansın,
5-Egemen iyileşince girayı kulübeye çeksin mustafayı değil,
6- Engin yerine Alanzinhoya fırsat versin,
7- Kapanan takımlara karşı kanat akınları öğretsin,
8- Rakip takımın teknik direktörü verilen penaltıları irdelensin derken ve onca hakaret ederken deplasmanda ayağına kadar gitmesin,
9- Sırf Fener maçına dinç çıkacaz diye kupayı feda etmesin,
10- Maç 2-0 ken oyuna tayfunu almasın,
11- Amaç koşmaksa umuttan çok koşup mücadele eden colman la uğraşmayı bıraksın,
12- Kupa maçında yabancılara izin verip, adamların kutsal bayramından önce takımı toplamaya kalkmasın,
13- Herşeyi bana bırakın güveni içinde olmasın,
14- Beni 10 yıl sonra anlarlar mantığını geçsin, zira 96 nın üzerinde 15 yıl geçti hala seni anlamadık şenol hoca...
15- İkili avantaj kuralını öğrensin; öğrensinki ilk maç 3-2 yendiğin takıma ikinci maç 2-0 yenildiğinde avantajın kaybedildiğini anlasın
16-Liste uzar da gider...

biltrabzon
yav rakip takim taraftari bile trabzon bir mac takildimi alasagi olur diyor.bu her zaman böyle.onlar bile alisti bizim bu halimize.ama hocamizin bile panik oldugu yerde futbolcu ne yapsin.

Uğur Kalyoncu
şenol hocaya laf söyletmeyenlere de şaşırıyorum..kardeşim adam iyi insan olabilir,biz de farkındayız,biz de seviyoruz,Allah uzun ömür versin,başımızda hocalık yapmaya devam etsin ama bırakın yanlışlarını da söyleyelim..
milli takım hocalığı yapmış,artık kariyerinin son noktasına gelmiş,bu kadar tecrübeli bir hoca nasıl olurda 2 tane nokta transfer yaptıramaz..
Aldığı adamları en son ümit milli takımda izlediğini açıkladı ve daha önemlisi 1,5 ay oldu adamlar hala hazır değiller,böyle bir transfer mantığı olabilir mi,40 yıl sonra ayaklarımızın altına gelen fırsat 2 kuruş için kaçırılır mı ?
son olarak şenol güneş ancak eline çok iyi bir kadro kurulup verilirse bir takımı şampiyon yapabilir...

Süleyman Baykan
Valla medyaya inanmak istemiyorum ayni takımda şampiyonluk stresi var puan kaybı devam edecek diyenlere hep karşı çıkıyordum lakin bugün son 20 dk gerçekten telaşa kapıldık ne yapacağımızı bilemez haldeydik bunu engellemesi lazım Şenol Hoca'nın en büyük işi bu olmalı geçen seneki bursa bile bu konuda daha başarılıydı.

Karşımızda kendini savunmaya yönelik oynayan bir rakip ve bana göre net pozisyonları devam ettiren bir hakem vardı maçın genelinde iyi oynadık dediğim gibi bu telaş işine son vermeli ve işimize konsantre olmalıyız yani maç öncesi puan tablosunu yırtmalı ve maçı kazanılması gereken bir maç olarak görmeliyiz puan tablosuna göre oynarsak gene zorlanırız biz sezon sonu puan tablosuna bakmalıyız bizim için ama 3 puan olmalı artık kimseye bakmadan çıkıp oynamalıyız bunu yaparsak zaten şampiyon oluruz.

DKaraduman
Şuan hiç pollyannacılık sırası değil gerçekleri görmek lazım ona göre önlem almak lazım yoksa puan kayıpları devam eder.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

başka söze gerek yok.

Asi Çaykaralı61
Bu Konuyu 226 Aktif Üye Görüntülüyor 226 (226 Üye ve 0 Misafir)

Şu anda sitemizi bu kadar kişi izliyor.Eminim ki aralarında Trabzonsporlu olmayanlar var bizim yorumlarımızı okuyorlar ve gülüyorlar.Beyler bizler destek olmalıyız.Şu anda hala herşey bizim elimizde

İsa
İlk yarıda oynadığımız futbolla bu farkı açmamız zaten mucizeydi.

İç saha maçlarında bu kadar sıkıntı çeken bir takımın şampiyon olmasıda mucize.

İç sahada gol atabilmemiz için rakibin cezasahasını boşaltması gerekiyor...

Cem Zırıh
06.02.2011, 18:50
Sürekli faul yapan ve yaptığı fauller yanına kar kalan bir Antalyaspor vardı karşımızda. Ankaragücü, Beşiktaş ve Fenerbahçe maçında peşpeşe hakemlerin aleyhimizde verdiği kararlar yetmedi, bu maçta da rakip biçti hakem izledi. Bunları bariz bir şekilde gören birisi, bu ligde bizi şampiyon yapacaklarına daha nasıl inanabilir? Şampiyonluğa inanmayanlar gölge etmesin diyen arkadaş, açıkla bakalım. Her maçta hakem seni rakibe ezdirirse, nasıl şampiyon olacaksın?

sampiyon olamayiz demekle sampiyon yapmazlar in arasinda cok fark var !

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 18:50
polıyanacılığı taraftarlık sanan forumdakı ınsanlar bu haftanında keyfını cıkarın nede olsa hala ldıerız dımı!7 puan ondeyız dedınız sonra 4 puan dedınız sımdıde avarajla dıyorsunuz haftaya ne dıyeceğınızı merak etmıyorum cunku bellı olsun yenıldık ama hala yarısın ıcındeyız dersınız bu bjk maçına kadar boyle devam eder ondan sonra hıcbırınızı buralarda yazarken gormeyız..bu takımın bu saatden sonra yenebıleceğı tek takım kasımpasadır..ıcerde dısarda mağlubıyet beraberlıklerle gıderler ve lıgı bjk nın altında 5 ncı olarak bıtırırler buraya yazıyorum..bjk maçından berı bu maç bıze hem kupayı hem lıgı kaybettırmıstır dıye yazıp duruyorken benı elestırenler sımdı de devam edın ama acın artık gozlerınızı statukoyla ıs yurumez..senol gunes buyuk yanlıslar yaptı kotu oynayan oyuncularla devam edıyor her maç neden acaba buna anlam veremıyorum oyuna mudahalede edemıyor son 5 haftadır oluruna bırakıyor herseyı karambole bı gol atıpda alırsak alırız havasında boyle buyukluk olmaz... herkes taransfer yaparken ve ılk hafta bu taransferlerı 11de baslatırken bızımkıler son 3 dakka oyuna gırıyorlar veya trubunde ızlıyorlar..ayıptır gunahtır 45 dakıka tek bır pozısyonumuz yok ya jajanın frıkığı dısında boylemı samıyon olcaz bız bu takım değıl turkıye lıgı sampıyonluğunu andora jupıter lıgı sampıyonluğunu bıle hak etmıyor derken benımle dalga gecen arkadaslar umarım artık gozlerınız acılmıstır..benım bu takıma en ufak bır ınancım kalmamıstır bu senekı bukadar avantajlıyken yapılan teknık hatalar nedenıyle kaçan sampıyonluk bıze bır 26 seneye daha mal olur acı ama gercek..kım nederse desın bu senede samıyonluk pısı pısıne kacmıstır ve bunun sorumlusu teknık heyettır son 5 haftadır yaptıkları yanlıslar ve bu ıyanlıslarda ısrar etmelerıdır..takımda dısıplın 0 kotu oynasa bıle her mac oyunda oyuncular kızağa cekersem darılırlar kusurler dıye korkudan oynatıyorlar boyle bısey olamaz ya..kartlar havada ucusuyor aptal aptal fauller yapıyoruz pısı pısıne ağzını acıpda kenardan sız ne yapıyorsunuz dıyen yok..herkes bıldığını okuyor saldım cayıra mevlam kayıra havasında takım sıstem denen bısey yok..selcuk cele colman burak gıray bunlar hangı akla bınayen oynatılır anlamam..cek kenera oylede maç alamıyoruz boylede hıc değılse akılları baslarına gelır ama yok nasıl olsa her maç 11 deler cokda tındı adamlara...zafer yelenı aldık ya adam su cale dururken 2 dakka bıle oynamazmı bı resmı maçda anlamam ben faty paty enden alınır neden satılır goksu ahlas neden yok sayılır 1 senedır top oynamayan mehmet cakır neden transfer edılır brozekler neden alınıpda oynatılmaz sankı yerlerındekıler cok ıyıymıs gıbı hepsı bı yana sampıyonluğa oynuyoum dıyen bır takım koca 45 dakıka boyunca kanattan tek bır atak gelıstırıp forvet oyuncularını topla bulusturamayıp tek bır pozısyona bıle gıremezmı..yok kardesım yok bız ne sehır ne takım olarak nede teknık heyet olarak sampıyonluğa hazır fılan değılız kımse kımseyı kandırmasın..haftaya yıne aynı oyuncularla rezıl olmaya devam değısen hıcbısey olmaz zıhnıyet değısmeden..polıyanacılar hala lıderız demeye senol gunesde eğıtım vermeye devam etsın kamuoyuna...

Karanlığın en koyu olduğu an ; Aydınlığın en yakın olduğu zamandır kardeşim unutma....

halilaziz61
06.02.2011, 18:51
bir zamanlar bir kadın trabzonspor için inşallah o statta şampiyonluk görmek bu takıma nasip olmaz demişti. onun ahı devam ediyor onun beddua sı daima üzerimizde. yanda hastane millet kıvranıyor orda millet ana avrat dümdüz gidiyor. kimse yaradandan birşey beklemesin.. hastane stat yan yana olmaz..... bunun hurafe olduguna inanmıyorum. ne zaman iyi gitsek bir güç bizi engelliyor bir şey bizim önümüze geçiyor.. ve bu durumdan 2. suçluda yönetimdir gidiyorlar oynatmayacagımız adamı alıyorlar elalemin topçuları ilk maçta takır takır oynar bizimkilerde maşallah top dokunsa ayyy diyecek.. yattarada artık nereye giderse gitsin bu takımda artık işi yok ! !

yıllarca dedik hastane yanına stad olmaz diye oda başka bir karadeniz kafası zaten

Alperen Çakıroğlu
Bu akşam ki maçta en iyi oyuncumuz Serkan'dı bana göre. Jaja sanki futbol oynamasını yeni öğrenmiş, Colman ise unutmuş.

Alanzinho süper oynadı, belli ki formayı istiyor. Ceyhun girmesi lazımdı.

Sivasspor'u yenmemiz şart. Bursa Eskişehir'e karşı oynuyor zor olcak onlar için.

Bence sen futboldan anlamıyorsun ;)

Erbay
cokmu fm oynuyorsun :)

:) Yendik :)

ccd6167
yapacak bişi yok keşke bursa lider olsa şimdi...arkadan geldık mı daha zevklı oluyor be.haftaya 1 puan yeter bize...lider bursa olsun..

TuAF2007
panik yok hâlâ lideriz diyenleri anlayamıyorum. sanki son haftaya kalmış işimizde lideriz panik yok diyorsunuz. gerçekçi olalım lütfen.

Asi Çaykaralı61
Şimdi Birlik Beraberlik Zamanı...

moralimizi bozmaya gerek yok. bu zor süreci birlik ve beraberlik içinde atlatmalıyız.

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

İnanmak başarının yarısırı bunu diyen birşey biliyorda diyor deste destek

Sefer A.
bunun üstüne bişe yazılmazzz. kapatmadan önce böyle kötü transfer yapanları bizi yarıştan çekneleri Allaha havale ediyorummm... Hakkımı helal etmiyorummm... Ve taraftara cefakar vefakar taraftara Allahtan sabır diliyorumm içim kan ağlıyor diğer taraftarlar gibiii

Amin Ecmain, sabir sabir sabir yeter sabrimizi zorlayanlarin ister hakem ister yonetim ister baskalari, hepisinin ALLAH belasini versin

Yunus Emre SEYHAN
ŞENOL hoca istifa (!)

Jaja'nın şutu girse bunların hiç biri konuşulmyacaktı. Avantaj kaybettik doğru ama ortalığı yıkmanın anlamı yok.

artvinli_mert
Kolay kolay küfür etmem ama bu gün ettim yahu :) çok ağır değildi ama küfürdü ne yapayım. sinir bu

1-Şenol Güneş hocamız biraz basın pohpofu yediğinde başlıyor takıntılara... dEĞİŞMİYOR MANTIK GELİŞMİYOR...

2-Akıl fikir var transfer yapıyoruz golcü, pawel ama 1 ayı geçti adam oynayacak duruma gelmedi. Bu adam Bjk maçında iyi oynamışken.

3-Israr ediyorum taaa ankaragücü maçından beri diyorum selçuk göbekte olduğu sürece gol atmak bizim için hayal olur şans olur. orası kesinlikle colmanda olmalı. Selçuk kesilmeli

4-Hocamız bizimle alay ediyor gibi dk 86 değşim yapıyor. Yattara 70 lerde giriyor.

5-hakem oyun yavaşlasın diye elinden geleni yapıyor bir allahın kulu birşey demiyor.

6-burak 4 maçtır aksıyor hatalar yapıyor ortaya birşey koyamıyor ama hoca takıntı yapmış oynatıyor.

7-Evet hala lideriz hala öndeyiz. Bize karşı çok defansif oynayan takımlar diğerlerine açılıyor. Buda doğru ama arkadaşlar bir ttane hava topu alınmaz mı bir dönen top alınmaz mı bir adam gibi pas verilmez mi ve neden 11 kişi defans yapan takıma göbekden paslaşarak girilmeye çalışılır.

8-Umut bulut alan boşaltacak ya sağda solda orta sahada geziyor ya kardeşim adamlar zate kapalı alan savunması yapıyor seninn derdin ne içtin mi ne geziniyorsun

9-Hoca bunları neden görmez...

10-en az 10 driplink yapan oyuncuya pas atılmadı bu nasıl bir komedidir..

Ankaragücü maçının sonunu açın yazdıklarım neredeyse aynı ve eklemişdim, bjk ye fenere yenileceğiz bu oyun ve Şenol Hocamızın bu hataları ile ancak 3 . oluruz... Fikrim değişmedi...

Yazık oluyor bize..Topçu parasını alıyor, olmazsa gider başka takıma. Hoca bırakır... ya biz taraftarlar ne yapacaz... Biri bize desin siz şunu yapın... Destek vermek bir yere kadar.... 27 yıl oldu yazıktır....

üzülmek var ama mecburen umutlarımızı koruyacağız maçta desteğimizi verecek. ama maç sonları eleştirimizi yapacağız

İsa
Hala bir umut var mı?

Var evet.

Brozek...

Barış Burak
06.02.2011, 18:52
üzülmek var ama mecburen umutlarımızı koruyacağız maçta desteğimizi verecek. ama maç sonları eleştirimizi yapacağız

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Emrullah
Hala daha bu tip maçları çevirebilecek bir oyun anlayışımız olmaması bir eksikliktir.

Daha çok maç var. Hiç birşey kaybedilmiş değil, fakat hafif hafif alarım alarım vermeye başladı durumumuz. Bir çok açıdan bahsediyorum. Sadece oyun olarak değil. Artık şampiyonluğa inanan sayısı geçen haftaya nazaran daha az. Sahada çözülemeyen nedir bilemiyorum ama artık lütfen yetkililer çözsün. Her türlü yardımı biz yapalım ama çözülsün artık.

MaDDoX_61
[QUOTE=Travelair;1917427255]Trabzonspor takımı hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Açık yazmayayım renkdaşlara ayıp olmasın[/QUOTE

hocam ilk yarıdaki o takım yok artık.önde basan birbirene yardım eden rakibe baskı kurabilen takım yok

calypso
maç biteli neredeyse 1 saat olacak, Sadri Başkan'dan ses çıkmadı mı hala?

halbuki gün başına 2 röportaj ortalaması vardı?

adam konuşsa dert konusmasa dert, valla ne yapmalı bende çözemedim.

Mustafa
06.02.2011, 18:53

Napalım takımı bırakıp gidelim mi ?

Laz_61
06.02.2011, 18:53
Bu takim bu sene Sampiyon olamazsa 96 senaryosu bizi bekliyor..Nedir bu Taraftarin cilesi yillardir...Yönetimde Teknik ekipte suc yok tek Taraftarda.Herkes isini yapsin 3 Transfer yapiyorsun 1 yedek 2si Tribünde bumu yani...En Büyük Taraftir gerisi hep Para pesindeki sahtekarlar.

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 18:54
[QUOTE=Travelair;1917427255]Trabzonspor takımı hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Açık yazmayayım renkdaşlara ayıp olmasın[/QUOTE

hocam ilk yarıdaki o takım yok artık.önde basan birbirene yardım eden rakibe baskı kurabilen takım yok

Heralde biz başka takım izledik.Ya bugün birşey eksikti.O da ne goldü.Eminim ki burda bazı kişiler yenseydik yorumlar başka olacaktı

Enes Başkaya60
Yönetim çok güzel transferler yaptı...

Hepside oturuyor......

bahadır2561
Gerçekleri,hataları görmek istemeyenler veya göremeyenler bu hale de sizin yüzünüzden geldik zaten

bari görenleri rahat bırakın..

burda eleştiri yapanlarda en az sizin kadar TS'li. . bırakın gidin şampiyonluga inanmyan gitsin tarzında arabesk

yaklaşımları bırakıpta somut 2-3 şey yazın yazabiliyorsanız

SEDAT
- Şenol Hoca malesef İrdelenmeli atışmasından sonra konsantrasyonunu kaybetti , bu takımada yansıdı ,açıkçası tuzağa düştü...

fatihertürk
Bursa şampiyon olduğunda hangi yıldız transferler yapmıştı ?

geçem kimse bursanın şampiyon olacağına ihtimal vermiyordu adamların üzerinde baskı yoktu ardan sıyrılı şampiyon oldu antalyanın bugun bize oynadığı futbola bak geçen hafta fenere oynadığına bak ayrıca bursa 2 tane çok iyi forvet aldı miler 2 maçta 6 puan adam parasını çıkarttı şu an ligin en iyi oynayan takımıyz butun takımlar bıze gelirken hedefi 1 puan b.z bursa gibi defans yapıp yada fener gibi bala şampiyon olamayız biz futbol oynayarak ancak şampiyon olabiliriz bu rakip takım 1o kişi savunma yapınca zorlaşyor

Varlıbaş61
06.02.2011, 18:55

aynı lafları tekrar etmesin...
aziz yıldırım'ı örnek alsın...
hakemler nasıl baskı altına alınır öğrensin, bu yönde konuşmalar yapsın...
ama nerde...

Süleyman Baykan
Şenol Hoca'ya saygım var hep kişiliğine hemde bu kulübe kazandırdığına yanlız Şenol Hoca'da kim olursa olsun yeni transferi kadroya çok geç monte ediyor Jaja örneğinde gördük onuda kaç hafta yedek bekletti.

Mesela Mehmet Çakır Gençlerbirliği ve B.B.Ankaraspor'un en önemli hücum silahı idi bana göre yetenekli bir oyuncu yani Burak'la arasında fark olduğunu düşünmüyorum neden tribünde neden Pawel sahada değil.

Bu maçta Umut'u sola kaydırıp Pawel'i 11 oynatamazmıydı zaten Antalya defansif oynayacak belli daha hücum gücü yüksek bir takım olmazmıydı farkındaysınız defanstan seken toplar hep Antalya'da kaldı dilerim daha iyi oluruz.

BİRDE UNUTMADAN ENGİN'İN ŞU TOPUK PASLARI ISRARINA VE TAM HÜCUMA ÇIKARKEN ONUN YÜZÜNDNE TOP KAPTIRMAMIZA SİNİR OLUYORUM:mad:

MDanışmaz

takım iyiyiken atlıyo ortalığa ama medya medya dolaşıp açıklamalar yapıyor..Şimdi niye şenol güneşin arkasına sığınmış!

SEDER
selçuk,burak ve engin yedeğe gelmeli.evimizdeki maçlarda yattara ilk onbirde başlamalı.yattara ikinci devreye daha iyi başladı.bu seferde oynatılmıyor.selçuk konusuna özellikle değinmek istiyorum.selçuk ikinci devre başladı başlayalı sanki oynuyorda oynamıyor,koşuyorda koşmuyor gibi.birde acaba üzerimize mi geliyorlar ne.kupa mayısta belli olacak alamazsak ne olur acaba.ya insanın morali bozuk olunca habire tuhaf tuhaf düşünüyor işte.ben düşünmeye devam edeyim en iyisi

ya sende bırak allasen selçukla ne alakası var olayın, daha ne yapsın adam...engin tel tel dökülürken ortada ayakta kalna tek adamdı..yaa boş kaleye gol atamıyoruz, neymiş efendim umut çok koşuyomuş, koşmasın kardeşim koşmasın...gol atsın...

LazEkrem61
06.02.2011, 18:56
maç biteli neredeyse 1 saat olacak, Sadri Başkan'dan ses çıkmadı mı hala?

halbuki gün başına 2 röportaj ortalaması vardı?

aziz kankasi ile ihale sohbeti yapiyordur

Enes Başkaya60
Sivas maçını rahat kazanacağız.Atıp tutanlar o zaman gelip burada bayrak sallasınlar.

[QUOTE=MaDDoX_61;1917427287]

Heralde biz başka takım izledik.Ya bugün birşey eksikti.O da ne goldü.Eminim ki burda bazı kişiler yenseydik yorumlar başka olacaktı

Eeee yendik mi yenemedik daha ne diyorsun eleştiri yapılıyor Senin futbolcuların topa vurmasını kafa vurmasını bilmiyorsa bu hale gelinir aldıgın topcuları oynatmıyorsan hala umut ve burak gol ararsan olacagı budur daha ne konuşuyoruz...

Travelair
Futbolcular gölgelerinden korkuyor bu kafayla daha çok puan kaybederiz. Ama transfer deyince kötü oluyoruz. Transfer demek gelsin kurtarsın demek değil sadece, gelsin baskı dağılsın, inanç, sinerji artsın. Ama iyi transfer gelsin. Kalite getirsin. Ama nerde? İyi yönetiliyoruz maşallah (!)

İsa
06.02.2011, 18:57
Yahu teknik taktik hepsi palavra.

Kadro yetersiz, YETERSİZ.

Umut ve Burak yetenekleri sınırlı ve cezasahasında bu iki oyuncuyu destekleyecek başka bir oyuncu yok...

affetmez3461
Napalım takımı bırakıp gidelim mi ?
zaten bu kafa bıze herseyı kaybettırıyor takımın yanlısları gorulup soylendımı hemen napalım gıdelımmı ya bırak allah askına sactırma bana ağzımı ya sıze kalırsa aynı kafada devam edelım takımı elestıryorsak mıllet gozunu acsın yanlısları gorsun kamuoyu olussunda belkı bırılerının kulağına kupe olur dıye ama yok anladımkı bos bu forumda mısyonunu tamamlamıs bellı kımse elestırıyı kaldıramıyor yanlısı goresek sesımızı cıkarmıcaz budur taraftarlık dımı sızı alkıslıyorum bravo devam edın...

Kader KORELİ
İlk yarıda oynadığımız futbolla bu farkı açmamız zaten mucizeydi.

İç saha maçlarında bu kadar sıkıntı çeken bir takımın şampiyon olmasıda mucize.

İç sahada gol atabilmemiz için rakibin cezasahasını boşaltması gerekiyor...

Bence iç sahada iyi oynayabilmemiz için tribünlerin boşaltılması gerekiyor. Trabzon'daki taraftar köstek oğlu köstek. Yönetimde olsam iç saha maçlarını İstanbulda, Kocaeli'nde, Artvin'de, Bayburt'ta oynatırım, daha iyi.

silentpain61
Şampiyonluğa olan inancım hiçmi hiç azalması ama şu Trabzon'daki seyirci artık sabrımı taşırdı kale arkaları hariç kimsenin sesi çıkmıyor YETER artık yaaaa....26 yıllık özlem var ona rağmen il hafta stad dolmuyor o da yetmiyor futbolcumuzu ıslıklıyoruz, bu haftada stad dolu 10 dakika sonra ses yok(kale arkaları hariç)...Çok kızgınım çok....Keşke saha kapatma yada seyircisiz oynama cezası alsak....boş trübüne oynamak ıslıklanma stresi yaşamaktan iyidir.....

DNA-TS
hani meşhur slogan varya 17 de 17 diye artık bunun 14 te 14 olanı bizim sloganımız olmalı.tabi bubir slogan icraat önemli.

Enes Başkaya60
Futbolcular gölgelerinden korkuyor bu kafayla daha çok puan kaybederiz. Ama transfer deyince kötü oluyoruz. Transfer demek gelsin kurtarsın demek değil sadece, gelsin baskı dağılsın, inanç, sinerji artsın. Ama iyi transfer gelsin. Kalite getirsin. Ama nerde? İyi yönetiliyoruz maşallah (!)

Maşallah abi nazar degmesin.............

inadına_Trabzon
06.02.2011, 18:58
Bu takım hala ilk yarıda ki takım,aynısı.

Değişen ne ?

Rakipler uyandı.

Köpek gibi kapanıyorlar.

hüseyin1975
06.02.2011, 18:59
"Otorotiler" ikinci devreler daima daha sert gecer, Trabzonspor zorlanir falan deyince burada köpürüyorduk....

Erdal
Şenol hoca oyuna geç müdahale ederek hata yamıştır...Eyvallah
Yönetim daha radikal bir transfer anlayışı gütmeyerek hata yapmıştır....Eyvallah
Taraftar hata yapmıştır...Eyvallah....

Uzatılır bu liste....Her birinin de haklılık payı vardır...Ama bu gün takımın hali fb nin Antalya, Bursa'nın gs karşısındaki halinin aynısı idi....Onlar o maçları kazandılar biz kazanamadık....

Ben tıpkı insanlar gibi camiaların da imtihan olduklarını düşünürüm...Bir imtihan bu...Nasıl eleştiri yapmak anlaşılabilir ve kabul edilebilir ise moral vermeye çalışmak da aynı muameleye layıktır...Ne birincisi bozgunculuk ne ikincisi polyanacılıktır....Bu tip ifadeler olsa olsa kazanamamış olmanın vebalini renkdaşına yükleyip rahatlama olarak açıklanabilir ve ben bunun gereksiz olduğunu düşünüyorum....Neye ihtiyacımız var? Kısmete....Biraz kısmete....

Haçkalı
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:hocam iyi ki varsın. Şenol hoca sonuna kadar arkandayız. Takımda gayet iyiydi bence, tek eksik olan son vuruşlardı. Tebrik ediyorum bütün futbolcuları tek tek. Ama özellikle de burak, engin ve serkanı ayrıca kutluyorum. Gol atamasalarda verdikleri yürekten mücadele yeter..:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
bu arada o stadda olan ve oturup mal gibi bakan, 90 dakika tezahürat etmekten aciz, ama yenildiğimiz zaman sövmeyi bilen taraftarlara(!)(artık taraftar denirse) yaziklar olsun sİze diyorum..
....................

Enes Başkaya60
06.02.2011, 19:00
"Otorotiler" ikinci devreler daima daha sert gecer, Trabzonspor zorlanir falan deyince burada köpürüyorduk....

Köprüyorlardı ne oldu...

Başkan takıma direk katkı saglayacak oyuncular alacagız nerde ben göremiyorum?

Özkan
Kimse taraftara suç atmasın. Sen milyon dolarları alırken baskı yok, ama rakibin bir maç kazanınca baskı var. Baskıyı kaldıramayan sözde profesyoneller gitsin Çankırıspor'da oynasın, orada baskı yok.

Şenol Güneş de hakeme ya da şuna buna suç atmasın. Takım rezaletti.

zafer demirci
nasıl rahatlıyorsunuz bana daa öğretin bi....

silentpain61
06.02.2011, 19:01
Transferle bu iş bitseydi beşiktaş 30 puan önde olurdu.....bu farkı bu futbolcuların yaptığını unutmayalım.....Şenol hoca'ya suç bulan arkadaşlara bişey söylemek istemiyorum(gerek yok)....
tek suçlu var seyirci(taraftar olmayı beceremeyen)....
(kale arkaları hariç)

affetmez3461
Köprüyorlardı ne oldu...

mehmet cakır varya kardes(1 seneır oynamayan mehmet cakır) senınde gozun pek gormus vesselam:)

Hasan Ayvenli
Bence iç sahada iyi oynayabilmemiz için tribünlerin boşaltılması gerekiyor. Trabzon'daki taraftar köstek oğlu köstek. Yönetimde olsam iç saha maçlarını İstanbulda, Kocaeli'nde, Artvin'de, Bayburt'ta oynatırım, daha iyi.
Bu maç için taraftara birşey demeyin. Kapanan rakibe karşı ilerde top tutacak, saklayacak, orta sahayı kaleye yaklaştıracak adam yoktu. Vardı belki de, kulübedeydi.

Barış Burak
Şenol güneş hoca değil bu kadar basit....

di mi:)ne güzel:) kim hoca peki?

Ercan DEMİRCİ
Şampiyonluğa olan inancım hiçmi hiç azalması ama şu Trabzon'daki seyirci artık sabrımı taşırdı kale arkaları hariç kimsenin sesi çıkmıyor YETER artık yaaaa....26 yıllık özlem var ona rağmen il hafta stad dolmuyor o da yetmiyor futbolcumuzu ıslıklıyoruz, bu haftada stad dolu 10 dakika sonra ses yok(kale arkaları hariç)...Çok kızgınım çok....Keşke saha kapatma yada seyircisiz oynama cezası alsak....boş trübüne oynamak ıslıklanma stresi yaşamaktan iyidir.....

Taraftar taraftar da nereye kadar abi, sahada 10 tane ruhsuz varken taraftar olsa ne olur... Her puan kaybında taraftara sallayacaksak....

Kader KORELİ
şenol güneş ne kadar hocaysa sende o kadar trabzonspor taraftarısın, bu kadar da basit...

gurur duyarım bundan...

61zeynel61
ALLAH'ım çıldıracağım yalvarıyorum Şenol Güneşe akıl fikir ver;
Ey Rabbim akıl verki;
1-Umutun forvet olmadığını anlasın
2-Artık maçlara umutla değil brozekle başlasın
3-Burağa bu kadar katlanmak yerine maç kilitlenmeden Yattarayı alsın oyuna, son 10 dakika da değil,
4-Selçuğun duran topları kullanamadığını anlasın, anlasın ki bir başkası kullansın,
5-Egemen iyileşince girayı kulübeye çeksin mustafayı değil,
...

Ben de şöyle düşünüyorum:

Ey ALLAH'ım, ŞENOL GÜNEŞ'e SABIR ver.

Niye mi:

Yıl: 2008, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2009, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2010, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2011, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Başka sözüm yok...

Asi Çaykaralı61

Nasıl mı takımımıza güveniyoruz ve destekliyoruz her zaman yanındayız böyle rahatlıyoruz sizede sizlerede tavsiye ederim

mete61bordomavi
06.02.2011, 19:02
Burda takip edenler bilir!
Bir hafta önce yazdım buraya, dedim ki acilen 4-4-2 ya da 4-3-3'e dönülmeli dedim!
Engin ve Burak takımdan kesilmeli dedim! Pawel ve Alanzinho takıma monte edilmeli dedim!
Burak kanat oynayacaksa, Yattara'nın kramponu orda daha çok iş yapar dedim!
Dedim de ne oldu?
Bizi buraya bu topçular getirmişmiş! Peh! Pes be Şenol Hoca!
Adamlar son iki hafta tel tel dökülüyor, Engin,Burak resmen yok! Colman çıkınca resmen takım bitiyor! Ama hala Colman ile uğraşıyor!

Şenol Hocam senden puan,galibiyet istemiyoruz!
Lütfen kadroda revizyona git!

SEDAT
- Camia olarak stresi kaldıramıyoruz , çünkü hep iyi giderken "Aman bişey ters gidicek , aman bizi budayacaklar , işte elimizden kayıyor " diye diye kendimizi bitiriyoruz ...

zafer demirci
olurmuyuz şampiyon sizce arkadaşlar :)

kemaLAZ61

Hoca degil zaten teknik direktör -.-

Yapmayin Allah askina!

Full HD
Değiliz tabi o yüzden anlamıyoruz o yüzden bu kadar karamsarlık yaşıyoruz..

Cünkü biz yaklasik 30 sene Sampiyon olamiyoruz ve insanlarin sabrida kalmadi onca seneler sonra.Hemen maclari yenip isi garatilemek istiyoruz.Hersey hemen olsun aman puan kayibi olmasin yoksa onca seneler gibi sampiyon olamayiz diyor millet.

E adamlarda hakli Trabzonu öyle seviyorlarki ve Trabzonu öyle seviyoruzki her yenilgide veya puan kayibinda sanki serefimiz lekelendi gibi hissediyoruz kendimizi.Hele hele biz gurbetciler! Burdaki ezikleri bizlere demedikleri kalmadi.Trabzonda yasiyan bunlari bilemez!

Biz Trabzon icin burda kavga ederiz ve kan akitiriz.Bunun karsiligi bu askin karsiligi nedir peki? Bunun karsiligi bizi hasta etmeleri.

En saglikli ve güzel gününde insan bir Futbol takimi icin durup dururken hasta olurmu?

Trabzonspor sadece futbolu kulübü degil.Futbol bir oyundur diyenlerde cahildir.

Trabzon yeniliince memleket yenilmis demektir bizim icin.Savas kaybedilmis ve sanki kadinlarimiz tecavüz edilmis gibi bir durum oluyor.Inan bunlar bos laf degil!

Benim hissediklerim bunlar.

exelans_25
dünyam zehir oldu ya bu şerefsizler neden hep bizim maçlarda 25 kişi savunma yapıyorlar da bursaya karşı dk 88 de hücum yapıyorlar toplu olarak

Enes Başkaya60
06.02.2011, 19:03
mehmet cakır varya kardes(1 seneır oynamayan mehmet cakır) senınde gozun pek gormus vesselam:)

Mehmet çakır var evet :)

Birde Brozekler vardı oynamıyorlar demek takıma katkı saglayacak oyuncular degiller eee niye alındı bir açıklama bekliyorum....

hüseyin1975
Köprüyorlardı ne oldu...

Haklisin, sinifda kaldi, yeterince riske girmedi / giremedi.
"Otoriteler" elbette Rakiplerin iyi hazirlanacagini ve bize karsi ikinci yari farkli oynayacaklarini biliyorlardi.
Bunu bizlerde bekliyorduk zaten, bize karsi daima daha defansiv oynayacaklardir.
Bunu düsünerek Transfer yapilmasi gerekirdi ama....

Asi Çaykaralı61
olurmuyuz şampiyon sizce arkadaşlar :)

Şu anda Bursaspor'un Şampiyonlukda ne kadar şansı varsa bizimde o kadar şansımız var.

Rakipklerimizin maçları asıl şimdi başlıyor

TuAF2007
[/color]
....................
abi tenis maçı gibi maç izleyenler var orda. tenis kortu sananlar orayı... çıtt çıkmaması gerek...

İsa

Bu sadece kendimiz kandırdığımız kocaman bir palavra.

İç sahada kapanan rakiplere karşı skor üretemiyoruz sorun açık ve net bu.

Ve bunun sebebi asla taraftar filan değil.Deplasmanda açık oynayan rakiplere karşı hızlı hücumlarla gol buluyoruz bunun dışında etkinliğimiz çok az malasef...

is_mail61
06.02.2011, 19:04
Ya adamlar naapti etti herkesi ayni puana getirdi artik bizimde kaybedicegimiz bisi kalmadi korkarak ayaklarimiz titreyerek oynamamaliyiz cikalim olursa olur olmassade elimizden geleni yaptik biz kotu oynamiyoruz ama golde olmayinca olmuyo bu sorunu hallettikmi cok rahat sampiyon oluruz bizi sampiyon yapmamak icin her gelen elinden geleni yapiyor bunu herkes anlasin her mac fenevle oynuyo gibi dusunun bilmem anlatabildimmi

Mert Oğuzlu61
Nasıl mı takımımıza güveniyoruz ve destekliyoruz her zaman yanındayız böyle rahatlıyoruz sizede sizlerede tavsiye ederim

kardeşim bütün mesajlarını ŞÖYLE yazmaktan vazgeç yasak diye biliyorum ve göze hiç iyi gelmiyor bütün yazını karartma.

Helvacı61
arkadaş 14 hafta kalmış öndeyiz işte tamam kaybımız büyük ama bu takım bir maç alırsa gerisi gelir stre dağılır.

bahadır2561
Şu anda Bursaspor'un Şampiyonlukda ne kadar şansı varsa bizimde o kadar şansımız var.

bizim maçlar ne zaman başlıyor?

Enes Başkaya60
dünyam zehir oldu ya bu şerefsizler neden hep bizim maçlarda 25 kişi savunma yapıyorlar da bursaya karşı dk 88 de hücum yapıyorlar toplu olarak

Anla işte yapmıyorlar diger takımlara..............

littlebighorn
06.02.2011, 19:05
Sorun forvetten çok kanatlarda. Eğer Burak ve engin kanat oynamaya devam ederse özellikle içerde zor maç alırız böyle oynayan takımlara

exelans_25

kardeşim topsayla aramızdaki tek fark onlar sahalarında dk 88de atıp kazanıyorlar biz kazanamıyoruz bizim kolay maçımız yok

Erbay

Antalya son dklar bir hücum yaptı cezasahasına bizim sokamadığımız kadar adam soktular; 4 kişi.

zafer demirci

bursa kötü oynasada son dakkada golü atıyor biz sadece baskılı oynuyoruz bal yapmayan arı gibi

Asi Çaykaralı61
kardeşim bütün mesajlarını ŞÖYLE yazmaktan vazgeç yasak diye biliyorum ve göze hiç iyi gelmiyor bütün yazını karartma.

Kusura bakmayın bilmiyordum.Ama destek şart şart şart

.....

Benim insanım inanıyor. Az ya da çok inanan var o bize yeter.

Sahaya başkan çıkıp oynamıyor oyuncular oynuyor.

Eminim onlarda sonuna kadar inanıyor!

Alperen Çakıroğlu
06.02.2011, 19:06
Cünkü biz yaklasik 30 sene Sampiyon olamiyoruz ve insanlarin sabrida kalmadi onca seneler sonra.Hemen maclari yenip isi garatilemek istiyoruz.Hersey hemen olsun aman puan kayibi olmasin yoksa onca seneler gibi sampiyon olamayiz diyor millet.

E adamlarda hakli Trabzonu öyle seviyorlarki ve Trabzonu öyle seviyoruzki her yenilgide veya puan kayibinda sanki serefimiz lekelendi gibi hissediyoruz kendimizi.Hele hele biz gurbetciler! Burdaki ezikleri bizlere demedikleri kalmadi.Trabzonda yasiyan bunlari bilemez!

Biz Trabzon icin burda kavga ederiz ve kan akitiriz.Bunun karsiligi bu askin karsiligi nedir peki? Bunun karsiligi bizi hasta etmeleri.

En saglikli ve güzel gününde insan bir Futbol takimi icin durup dururken hasta olurmu?

Trabzonspor sadece futbolu kulübü degil.Futbol bir oyundur diyenlerde cahildir.

Trabzon yeniliince memleket yenilmis demektir bizim icin.Savas kaybedilmis ve sanki kadinlarimiz tecavüz edilmis gibi bir durum oluyor.Inan bunlar bos laf degil!

Benim hissediklerim bunlar.

Haklısın abi bende hissediyorum bunları bende aynı duygulardayım ama bir anda yerden yere vurmaya gerek yok Allah için sende biliyosun bunu..

Keleşoğlu
söylenecek söz kalmadı bu kadar ümitlenmişken...

Asi Çaykaralı61
bizim maçlar ne zaman başlıyor?

Neden ki biz zor maçlara başladık.Her takımın düşüş zamanı vardır önemli olan o zamanı erken zamanda atlatmak

affetmez3461

silentpain61
Taraftar taraftar da nereye kadar abi, sahada 10 tane ruhsuz varken taraftar olsa ne olur... Her puan kaybında taraftara sallayacaksak....

güzel kardeşim takımı bugün o kadar kötü değildi adamlar 90 dakika kapandı sadeec 1 pozisyonları var biz ise bir o kadar şanssızdık....eğer 1 gol atsak o maç 5 olurdu en az....
ama seyircinin bu suskunluğu t.v karşısında sinirden öldürdü beni(bağıran TARAFTARLAR hariç) karnıma ağrı girdi sinirden... ilk 5 dakika ve 61. dakika o kadar.....
hakemi baskı altına alıcak olan taraftardır futbolcu yapmaya kalkarsa kart görüyor...illa Engin'in ""ayağa kalkın bağırın"" demesimi bekleniyor?

Uğur Kalyoncu
İlk yarı olağanüstü maçlar oynamamıza rağmen maçları hep sıkıntı stres içinde bitirdik,hep kurtarıcımız duran toplar oldu,ama hoca bunun farkına varamadı,takımda ki kalite eksikliği giderilemedi ve elimizdeki muazzam fırsatı devre arasında gerekli takviyeleri yapmayarak kaybettik,bundan sonra ne olur,açık ve gerçekçi konuşalım,şu saatten sonra evinde oynayacağı maçlarda mükemmel taraftar desteği ile çok kötü oynasa da kazanmayı bilen bursaspor ve yarışa yeniden katılıp varını yoğunu verecek olup,alex gibi bir ustaya da sahip olan fenerbahçe ile yarışmamız tamamen pawelin ve şenol güneşin göstereceği performansa bağlı..pawelden çok ümitliyim ama şenol güneş ne yapar onu bilemem..

Enes Başkaya60
06.02.2011, 19:07
Haklisin, sinifda kaldi, yeterince riske girmedi / giremedi.
"Otoriteler" elbette Rakiplerin iyi hazirlanacagini ve bize karsi ikinci yari farkli oynayacaklarini biliyorlardi.
Bunu bizlerde bekliyorduk zaten, bize karsi daima daha defansiv oynayacaklardir.
Bunu düsünerek Transfer yapilmasi gerekirdi ama....

Ama yine aynı Seneryo be abi kaç senedir böyle parayı kıyıp adam akıllı bir oyuncu almamaktan bu hallere gelmedik mi?

Aynı senaryo devam ediyor biri dur desin artık şAMPİYONLUK YİNE GİDİYOR!!!

SEDAT
- Siz bakmayın Takımların Anadolu takımları ayakları yaptıklarına , bizi Türkiyede seven yok çünkü Başkaldırının , Boyun eğmeyen bir yörenin insanı ve Takımıyız , herkes bize farklı oynuyor bu kadar basit...

exelans_25
erdal abi bari sen rahatlat forum ahalisini

Asi Çaykaralı61
bursa kötü oynasada son dakkada golü atıyor biz sadece baskılı oynuyoruz bal yapmayan arı gibi

Biz inanırsak başarı gelir.Başarmanın yarısı inanmaktır.Önemli olan inanmaktır

bahadır2561
Neden ki biz zor maçlara başladık.Her takımın düşüş zamanı vardır önemli olan o zamanı erken zamanda atlatmak

A.gücü Antalya zorsa bursa bjk antep belediye kayseri manisa ney?

MDanışmaz

Kardeşim bak sen bırak rakiplerini boşver onlar kimle oynarsa oynasın sen maç kazanamıyorsun hala daha göremiyormusun bunu??A.gücü maçı hadi dedik talihsizlik, Bjk maçı yedek kadroyla çıktı dedik,Fener maçında ezildin takke düştü kel göründü..Antalyaspor maçı ise bu üç maçın sonucunda gelen beraberlik..Kimse ilk yarıdaki futbolu beklemesin..Çünkü o hava kayboldu..

Erdal
İsa, 5. dakika itibari ile Trabzonspor'un 3 net pozisyonu vardı....Daha etkin nasıl olunur ki?
Devre arası kampının yeterince iyi geçmediği fikri doğru görünüyor son dakikalarda baskı yapamıyor olmamız buna bağlı olabilir....

fuzuli
06.02.2011, 19:08
takımımız kötü oynadı tamam.Ama yine de maçı çevirecek gol pazisyonları bulduk.Burak bizde h,ç kafa golü attımı merak ediyorum.Bir forvet düşünün toplara o kada kötü vuruyor.Allah aşkına bunda direnen şenol hoca neyi ispatlama peşinde.Bu kadar inatlık olurmu.Benim en büyük eleştirim maalesef seyircilere.Kim ne derse desin bursa iç saha maçlarını bir izleyin.Hekemi nasıl etki altına alıyorlar.Antalya inanın ilk dakikadan beri vakit geçirmeye başladı tafatardan ne bir yuhalama ne bir tavır.Lider olan bir takımın seyircisi bu olamaz.Lütfen eleştiri yapmadan önce galatasaray-eskişehir maçında ki seyircileri bir görün öyle yazın.Gs kaçıncı ve seyircilerine bakın.Nasıl etkililer.Bizde ilk 5 dakika hareket sonra yatış.Bu kafayla zor görürüz şampiyonluğu.gs maçında sesten spikeri duyamıyoruz...

ESER

ben icerek rahatliyorum.. :)

.....
TRABZONLULUK NE DEMEKTİR?

Sevgide sınır tanımayanların kendini ifadesidir,
Bir kelimeye sığdırabilmektir herşeyi,
En kötü gününde TRABZONSPOR uyla gurur duymaktır,
Köşeye sıkıştığında çıkış yoludur,
Yenildiğinde sımsıkı bağlanmaktır biricik aşkına,
Göz yaşlarını elinin tersiyle silip,
Göğsünü gererek TRABZONSPOR luyum demektir,
Dünya'yı BORDO MAVİ görmektir,
Susturmaktır takımına dil uzatanları,
Tabutuna TRABZONSPOR bayrağı sardırmaktır,
Resim derslerinde dağları BORDO MAVİ ye boyamaktır,
Aitliklerin en güzelidir,
Zaafların en güçlüsüdür,
10 yaşından beri para biriktirip maça gitmektir,
Bir başkaldırıştır,
TRABZONSPOR luluk bir sevdadır,
Bu sevda uğruna ölümü bile göze almaktır...

İyi okuyun lütfen.

Aytaç Çakıroğlu

hımmmm güzel bir soru renkdaş. mayıs ayı olmuş Trabzonspor bayrağımla tur attığımı ve bordo mavi şampiyon Trabzon derekn düşünüyorum ;)

hüseyin1975
Birde sizlerden ricam, ALLAH ASKINA SU KÜCÜK EMRAH MODUNDAN CIKIN ARTIK!!!

Benim hic kardesim olmadi Anne....
Hakemler beni hic sevmedi Anne....
Rakipler bana karsi hep farkli oynadi Anne.....

Biktim yahu biktim, nedir bu ruh hali yahu?
Millete ezik diyoruz ama kendimiz daha ezik davraniyoruz!

Biz Büyük bir Takimiz, cok Büyük bir Camiayiz.
Böyle hep magduru "oynamayalim".

SEDAT
- Hiç Uzatmayacağım bu takım 1 sezon Trabzondan uzaklaşmalı...

is_mail61
Ya bursa sampiyon olamaz onu gecin ama fenev ruzgari arkasina aldi bu saattrn sonra ellerinden geleni yaparlar sampiyonluk icin bizde yapmaliyiz

Asi Çaykaralı61
A.gücü Antalya zorsa bursa bjk antep belediye kayseri manisa ney?

Abi bakınb siz bizlerden büyüksünüz sizler bizlerden önce inanmalısınız.Neden ligde her takım her takımdan puan alabilecek kapasitede

Erdal
06.02.2011, 19:09
erdal abi bari sen rahatlat forum ahalisini

Kimse rahatlamasın...Ya da herkes eteğindeki taşı dökerek rahatlasın...Allah büyük....

Hasan Ayvenli
Kalan 14 maçta en çok puanı alan takım olmalıyız. Futbolcuların zihinlerine reset atmamız lazım.

Henüz bitmedi ama, psikolojik olarak rakiplerimizden geriye düştük.

Mert Oğuzlu61
rakiplere fena gaz verdik ona yanıyorum adamlar ilk devre havluyu atmışlardı psikolojik olarak, bir puan kaybına bakardı fenerlilerin aykut a patlaması ligden kopması, bursa da öyle. onlarlada 5p fark vardı en büyük rakibimiz kesinlikle bursa ve şuan bizi yakaladılar aynı puandayız.

61viya
Liderlik pek çok taraftarımıza(!) bile fazla.

Aynı kahvede maç izlediğim adam, 90+4 dakika takıma küfredip, olası bir golde nasıl sevinecekti bilmiyorum ki.

İyi ki bilmiyorum.

Yazık.

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 19:10
Kardeşim bak sen bırak rakiplerini boşver onlar kimle oynarsa oynasın sen maç kazanamıyorsun hala daha göremiyormusun bunu??A.gücü maçı hadi dedik talihsizlik, Bjk maçı yedek kadroyla çıktı dedik,Fener maçında ezildin takke düştü kel göründü..Antalyaspor maçı ise bu üç maçın sonucunda gelen beraberlik..Kimse ilk yarıdaki futbolu beklemesin..Çünkü o hava kayboldu..

Abi destek verirsek başarı gelir hatta gelecektir.İyi oynuyoruz sıkıntı gol atamamız.Ama biz Şampiyon olacağız

bahadır2561
Tita niye kaleye geçmedi ş.... antalya 11 kişi çıktı bizim maça

blackrain61
Ben de şöyle düşünüyorum:

Ey ALLAH'ım, ŞENOL GÜNEŞ'e SABIR ver.

Niye mi:

Yıl: 2008, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2009, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2010, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2011, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Başka sözüm yok...

Aynen katiliyorum. Ama bu liste Sadri Senerden önceki yönetimler icinde gecerli. Daha bugünki gibi hatirliyorum, Brezilya seyahatlerini. Zaten bizimki hikayemiz Brezilya dizisi gibi. Transferin sonu günp gece yarisi konsolosluk actirilip Polonyali golcüyü alinacak denilip, gece yarilarina kadar internet basinda bekletenleri de yasadik. Kisacasi Trabzonsporda hicbirsey degismiyor. Hersey ayni... Degismeyen sey taraftarin yasadigi acilar.

Hasan61
06.02.2011, 19:11
Şampiyonluğa inancım konusunda zerre kadar bir azalma yok ama yapılan hataların aynen devam etmesi ve Avni Aker Tiyatro topluluğunu görünce içim acıyor.

Asi Çaykaralı61
[T] ek sende buldum umutla beklemenin zevk verişini
[R] ehin aldı 20 yıl hiç yaşamadığım bir sevinci
[A] lsanda kalan ömrümü darılmam çocuklar gibi
[B] ulduklarımla sevdim düşlerimle seveceğim seni
[Z] oru zorla sevmeyi senden öğrenmedikmi
[O] nurluyum sen oldukça yapıştırma zaferlere satmam seni
[N] eredeysen ordayım sen gülerken ağlayacağım
[S] uskunluğunu bozdugun yerde adını dünyaya haykıracağım
[P] atlamaya hazırmısın yıkılsın bu saltana 7.Kez
[O] ynasın yer yerinde bir daha bir daha ve bir daha
[R] esimlerinden bildiğim fırtınayı ne olur geri getir bir kez...!!

Full HD
Haklısın abi bende hissediyorum bunları bende aynı duygulardayım ama bir anda yerden yere vurmaya gerek yok Allah için sende biliyosun bunu..

Sende haklisin tabiki o Stad ne olursa olsun ister bank asya olsun dolmali ve destek her zaman olmali.Ama insan ister istemez sinir oluyor ve üzülüyor.

Neyse ben yavas yavas kendime geliyorum gene.

gerenimo
sahadaki mücadeleyi her oyuncudaki teri emeği gördüm. hiç bir oyuncuyu suçlayamam. halen daha lideriz ve kazanmaya da başlıcaz. bu kötü günleri atlatıp puan farkını artıracağımızdan kuşkum yok.

Aker
06.02.2011, 19:12
Düşünceme göre Türkiye'nin en kötü yönetimine sahibiz. Nokta transfer yapmak yerine kulübeye transfer yaptılar, her gün düzenli olarak yalan söylediler ve bunu bu kulubün baskanı da yaptı yapıyor ve hala devam ediyor. Şampiyon olsakta olmasakta bunlar sene sonunda kulüpten defedilmeliler.

Hasan Ayvenli
Takıma ilk yarıdaki 3-1 kazandığımız Gençlerbirliği maçı izletilsin bol bol.

Kapanan takım nasıl açılır dersi var o maçta. Mükemmel bir 2. yarı oynamıştık.

Sefer A.
şenol hocaya laf söyletmeyenlere de şaşırıyorum..kardeşim adam iyi insan olabilir,biz de farkındayız,biz de seviyoruz,Allah uzun ömür versin,başımızda hocalık yapmaya devam etsin ama bırakın yanlışlarını da söyleyelim..
milli takım hocalığı yapmış,artık kariyerinin son noktasına gelmiş,bu kadar tecrübeli bir hoca nasıl olurda 2 tane nokta transfer yaptıramaz..
Aldığı adamları en son ümit milli takımda izlediğini açıkladı ve daha önemlisi 1,5 ay oldu adamlar hala hazır değiller,böyle bir transfer mantığı olabilir mi,40 yıl sonra ayaklarımızın altına gelen fırsat 2 kuruş için kaçırılır mı ?
son olarak şenol güneş ancak eline çok iyi bir kadro kurulup verilirse bir takımı şampiyon yapabilir...

o 2 kurusu harcamak istemeyenin ....................... yaaa sabiiiiirr çildiracagimmmmm

Erbay
Abi destek verirsek başarı gelir hatta gelecektir.İyi oynuyoruz sıkıntı gol atamamız.Ama biz Şampiyon olacağız

İyi mi oynuyoruz?

Aytaç Çakıroğlu

Zaafların en güçlüsüdür,
Bir başkaldırıştır,

İyi okuyun lütfen.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Harun
Bir şekilde Şenol hocanın taktik değişikliğe gitmesi gerek.Sistem aynı kadro aynı.Bir yerde tökezliyor işte.Alternatif çözümler denemeli.

Barış Bağcıoğlu
06.02.2011, 19:13
SEDER tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917427324#post1917427324)

Hoca sensin bir gidinde şu takımı siz çalıştırın bir zahmet değil şampiyonluk
avrupa kupasını alsak Ne olacak
hocayız topçuyuz oyuz buyuz
bırakı işinizi yapın yapmıyorsanız gidin evinizde oturun
Ben Trabzonspor taraftarıyım şampiyonluk taraftarı değil
ben de üzülüyorum ama ne bu takıma nede bu kulübe zırnık emeği
geçenlere küfretmiyorum.

ŞAMPİYON OLASANDA TRABZONUM
ASALETİN YETER

Asi Çaykaralı61
İyi mi oynuyoruz?

Niye kötü mü oynadık ?

Atağa girdik ama gol atamadık malesef

onur_alabuga_61
forvetsiz takımdan gol beklemek çok aykırı bi olay umut akçaabatsebata oynasın mehmet yılmazı geri alsak daha ii iş ypardı ymn ediyrm 5 sender forvetsiz oynyrzzz

exelans_25
Kimse rahatlamasın...Ya da herkes eteğindeki taşı dökerek rahatlasın...Allah büyük....
3 haftadır arkadaşlarla karşılaşmaktan çekiniyorum ya o durumdayım

littlebighorn
İnanmak başka şey ama gerçekçi olmak lazım. Bu oyunla ve futbolculardaki form durumuyla bırak şampiyonluğu maç kazanmak zor. kenara bakıyorum tamamen soru işareti bende. Birden düzelecek gibi de değil, öyle sihirli değnek deymiş gibi önümüzdeki hafta süper oynamaya başlamayız. Belki kazanırız önümüzdeki hafta ama ilerisi için umut yok bende maalesef. Bu işin sorumlusu Yönetimdir bence. Başkan Şenol Hoca'nın elinde iki takım var ikisi de şampiyonluğa oynar dedi. Bu tam bir yanılgıydı.

Bir de gözlemlediğim takımda bir disiplinsizlik var. Sanki futbolcular arasında problem var gibi umarım yanılmışımdır.

EmreYavuz61
Malesef ilk kez bir maçımızı kaçırdım...Antrenmanda molada soyunma odasına koştum bilgi mesajına baktım ve şok oldum...
Hemen girdim 0.facebooktan yorumlara baktım...Ve halada Şenol Güneş'e sövenler var...Sinirden delirdim...Şenol Güneş' küfredenlerin hepsinin.......................................... ...................!!!!!!!!!!!!!!!

tamuğ yamtar
06.02.2011, 19:14
İsa, 5. dakika itibari ile Trabzonspor'un 3 net pozisyonu vardı....Daha etkin nasıl olunur ki?
Devre arası kampının yeterince iyi geçmediği fikri doğru görünüyor son dakikalarda baskı yapamıyor olmamız buna bağlı olabilir....

Son dakika da baskı yapamıyoruz.

Çünkü duracağımız yeri bilmiyoruz.

Seken topların hepsini Antalya'lı futbolcular aldı.

Zaten bu şekilde baskı kuramazsın ki.

Kornerden, serbest vuruştan, ortadan, yandan seken topların hepsi Antalya'lı futbolcularda.

Bizim hakemlerin ezbere düdük çaldıklarınıda anlamamış hala futbolcularımız.

Yattın mı yere ne olur ne olmaz diye çalar bizim hakemler.

Öyle gereksiz yerlerde öyle gereksiz fauller yapıyoruz ki.

Baskı kuruyoruz muhabbeti bence gerçek değil yani.

Sadece görüntüde kalıyır maalesef.

ESER
fb nin istanbul medyasi ile uzerimizde yuruttugu psikolojik cokertme hamlesi cok iyi tuttu,. bunda devre arasinda krize oyuncularin katkisi da yatsinamaz. herseyin tikir tikir isledigi takimda sinerji yerle bir oldu. ancak 34 haftalik periodta inis cikislar yasamak pek de supriz degil. sonucta ikinci yarinin basinda boyle bir olayla karsilasmak bir yerde sans., bu surec atlatildiginda tekrar ritm kazanilacak ve bu yarisin icinde sonuna kadar olacagiz. ben herseye ragmen sampiyon olacagimiza inaniyorum, biz puan kaybediyor isek rakipler de kaybedecek.

Mert Oğuzlu61
Ya bursa sampiyon olamaz onu gecin ama fenev ruzgari arkasina aldi bu saattrn sonra ellerinden geleni yaparlar sampiyonluk icin bizde yapmaliyiz

fenerle bizim çatışmamız, ertuğrul sağlam ın tam olarak istediği şey işte buydu ve başardı. kadroları çok kaliteli ve içerde hiç puan bırakmıyorlar, bursa geçen seneki bursa hatta şu son olaylardan sonra çok daha güçlü hale geldiğine inanıyorum, kendinizi bursaspor taraftarı olarak düşünün bir an, moral&motivasyonlarını düşünün ? herşey dört dörtlük gitmekte şuan onlar için.

Erbay
Niye kötü mü oynadık ?

Atağa girdik ama gol atamadık malesef

Kötü oynadığımızı neden kabullenemiyoruz anlayamıyorum.

Asi Çaykaralı61

Zaafların en güçlüsüdür,
Bir başkaldırıştır,

İyi okuyun lütfen.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Sonuna kadar arkandayız TRABZONSPOR'um

.....
06.02.2011, 19:15
İyi mi oynuyoruz?

Evet iyi oynuyoruz.Ne olmuş ? Ben beğendim takımı.

Deniz Telci
Bence, Takım oyun'unu bir kenar'a bırakalım. Her Maç Takım oyunuyla kazanılmıyor malesef..

Edit: şimdi Sürekli Atak zamanı....

TuAF2007
kaybolan ruhu geri kazanmamız lazım başka yolu yookkk. herşeyimiz tam bi son vuruşlarımız eksik. transfer dönemi bitti.eldekilere , umuta pawele burağa destek olmak zorundayız başka çare yok. elbette eleştiricez ama sezon sonuna kadar bu adamlarla oynicaksan destek olmaktan başka bişey yapamayız. mayıs ayını iple çekiyorum Allahım inşallah bu sene mutlu sona ulaşıp bordo mavi konvoy yapmayı nasip eder.....

Asi Çaykaralı61
Kötü oynadığımızı neden kabullenemiyoruz anlayamıyorum.

Neden Abi dün Fb maçınıda izledik.Ama biz genede onlardan daha da iyi oynadık.Ama Fb golü attı kazandı.İnanmamız lazım Şampiyonluğa

ibrahim
06.02.2011, 19:16
"Bu adil olmayan adaletsiz arenada verdigin onurlu ve serefli mücadelen yeter!" diyen biz degilmiyiz? Bunu söylerken gururlananda biz degilmiyiz? Simdi nolduda karalari bagladik? Iki puan gitti ne oldu yani??

Senol Günesin sözlerini bir tarafa yazin. En basada bunu yazin:

"Senol Günes: Biz sahaya futbol oynamak icin cikiyoruz. Hilemiz hurdamiz yok. Elimizden gelen gayreti gosterdik. Tabii sampiyonluk istiyoruz. Ilk yarida aldigimiz ic saha sonuclarida bir rakip oldu bize. Stress olarak geri dondu bu bize. Bunlari yasayip asacagiz. Kimseyi etkilemiyoruz. Calisip acacagiz bunlari. Trabzonspor kredi almadi ki kredimiz kalmasin. Onlari federasyon, hakem ve medyaya verin."

Sezon sonu bu laflari GÖZLERINE GÖZLERINE sokacagiz!

En büyük hayalim ayak oyunlari yapip, hakemleri kiskirtip onlarin seviyesine inmeden, yazilan gerilim senaryolarina aldirmadan, gercekten hak ederek sampiyon olmak.

Kader KORELİ
- Hiç Uzatmayacağım bu takım 1 sezon Trabzondan uzaklaşmalı...

Inşallah Abi. Bir iki sezon bu takım Trabzon şehrine uğramazsa çok güzel olur. Hak etmiyor Trabzon bu takımı. İstanbul'da olimpiyatlarda Belediye takımı gibi boş tribünlere oynasak bundan kat ve kat daha iyidir.

yaranozlu
onur: gereksiz degaj atmaya başladı, ilk zamanlarında eliyle ne güzel başlatıyordu.
serkan: gayet başarılı oynadı, hücum bindirmeleri iyiydi ama sonuç getirecek hamleyi yapamadı.
giray: iyiye yakındı ama kafaları yere vurmayı öğrenmeli, hiç vurmasa daha iyi.
mustafa: gayet başarılı maç çıkardı. boş ortayı çok kötü vurdu.
cale: eski maçlarına göre iyiydi ama gereksiz faullerle oyunu rakibe teslim etti, müdahale yapmayı bilmioyur, hücumdan anlamıyor, futbolcu değil!
burak: vasattı, bu haliyle ufak takımlarda iş yapar.
selçuk: iyi maçlarından biriydi fakat barajsız faulde dağa nişan alması amatörce, daha hızlı oynaması gerekir ve gereksiz fauller kazanıyor bazen, rakibin defansta kalabalıklaşmasının temel nedenlerinden biri, hızlı oynamıyor, daha dik oynasa, yeteneği de var ama ya kafasında problem var, ya da yanlış yönlendiriliyor.
colman: çok kötü oynadı.
engin: eski maçlarına göre kötü olsa da takımın iyilerinden, hareketli oynuyor fakat kimle verkaç yapacak ki
jaja: kötü maçlarından biriydi, frikiği enfesti.
umut: bomboş bir maç çıkardı, olumlu bir hareketini görmedim, yazıklar olsun!
yattara: eski yattarayı aramıyoruz ok ama bu kadar sorumsuz hareket etmeye hakkın yok, oyuna sonradan giriyorsun, kafa toıpuna çıkmıyor rakibe basmıyorsun bu kadar tembellik, 61 numaralı formayı da kaptanlığı da derhal bırak. yazıklar olsun.
brozek: fikrim yok.
alanzinho: sıkışık maçlarda iş yapmayacağı belliyken enginin yerine alınmasına anlama veremedim. yenik durumdayken kesinlikle oynamaması gerekir.

şenol hoca, sana güveniyoruz ama hata yaptıkça hata katsayın da artıyor. lütfen son olsun avantajımızın kalmadığının umarım farkındasın. bundan sonra taktik maktik kalmadı, vuravur oynayacağız!

Koray
06.02.2011, 19:17
Bursa ve bizim yaptığımız transferlere bakın hangi takımın yöneticilerinin şampiyonluğu daha çok istediğini görürsünüz.

gencer_ts
Şampiyonluktan artık ümidim yok evinde ankaragücünü,antalyayı yeneme şampiyon ol olacak iş mi.Şu takımın 3 haftada 7 puan kaybetmesinin en büyük sorumlusu Başta şenol hoca ve sadri şener yahu ligin devre arası olmuş sen gidiyorsun 2 tane hazır olmayan polonyalı brozekleri alıyorsun mehmet çakırı alıyorsun.Alsana kardeşim emenikeyi brozeki alacağına adam gibi 3 tane takviye yapılsaydı ligi şimdi koparmıştık ah şenol hoca ah rakipsiz ligde kendine 2 tane rakip çıkardın ya ne diyeyim.

Uğur Kalyoncu
gol atamamızın en büyük nedeni net bir santraformuzun olmaması..umuta çok büyük saygı ve sevgi duyuyorum ama tek forvet oynayacak bir adam değil,sağa sola defansa her tarafa koşuyor,mutlaka çift forvet oynamalıyız,şuan için tamamen pawele bağlanmış durumdayız.defansa yardıma gelmesin,ceza yayının oralarda dursun,kalabalık yapsın yeter bize..

bahadır2561
Bursa ve bizim yaptığımız transferlere bakın hangi takımın yöneticilerinin şampiyonluğu daha çok istediğini görürsünüz.

+ kayseriiii

lazkpt
yeri değil ama Allah ınızı severseniz galatasaray taraftarının nasıl 2 gol attırdığını ve coşkusunu izleyin şuanda!!!!!!!

halilaziz61
06.02.2011, 19:18
sıkıntı etmeya grek yok şampiyon oluruz ama profesyonel yönetimle maçın başından sonuna destekleyen taraftarla 4 pozisyından birini değil de en az iki pozisyondan birini gol yapan forvetlerle ve de macera aramayan tekni direktörlerle ehh ben mutlu sonu yakın görüyorumm akıllandığımız zaman geçmişten sadece ders çıkardığımız zaman şampiyon oluruz... şu bir gerçek artık taraftar olarak iç sahada öyle bir baskı kurmalıyız ki ıslıklarla gelen takıma top oynatmamalıyız... hakemin yanlış karar verme diye bi seçeneği olmamalı buradan trabzonda yaşayan tüm taraftara sesleniyorum hatta yalvarıyorum artık taşın altına elimizi sokma zamanı geldi bu takımı şampiyon bu dakkdan sonra sadece bizler yani sizler yaparsınız. gelecek maçtan itibaren öyle bir organize olalım ki rakibi trabzonda baskı altına alalımm çekirdekçilerle kavga edelim gerekirse ceehenneme çevirelimm ne dersinizz ondan sonra giderse gitsin şampiyonluk varsın gol kaçırsun topçular varsın transfer yapmasın yönetimm varsın en kötü kadroyu çıkarsıın hoca.... amaa cehennem olsun avni aker top oynayamasın rakipp baskı altına alalım yalvarıyoum size lütfen organize olalım ey forummm yöneticileri organizasyonda ön ayak olunnn cehenneme çevirelim şu avni akeriii lütfen rica ediyoummm

Asi Çaykaralı61

Abi konuda haklısınız.Bursaspor ve Kayserispor çok iyi transferler yaptılar

.....
Elime bir liste alsam , şu takıma ve Şenol Hocaya sallayanları listelesem.

Sonra da sezon sonunda gözlerinin içine soksam siz değilmiydiniz bu haksızlıkları yapan diye ?

Ayıp olur mu ?

diplomat61
stdadda 4-5 defa anons yapıldı... UTANDIM... TVDEN GURBETTE IZLERKEN KENAR YONETIMININ SELERI TOPTOPLAYICILARIN SESLERI GELIYOR FAKAT 20.000 KİŞİK ELLERINE BAYRAKLAR DAĞITILMIŞ KOLBASTI ILE MOTIVE EDILMIŞ DEVRE ARASI HORON ILE ÇOŞTURULMUŞ TRABZONSPORLUNUN SESI GELMIYORDU. LİGTV SESI KESTI ACABA DEDIM AMA ODA NE ÇEKIRDEKÇİLER YINE İŞBAŞINDAYMIŞ... BÖYLE TARAFTARLA ŞAMPİYON OLUNMAZ... BJK-FB-BURSA MAÇLARINI DA IZLEDIM SPİKERIN SESINI BILE ZOR5 DUYDU USTELIK FB DEPLASMANDAYI...

ANONS NEDENI:
UYUYAN ÇEKİRDEK YINENLER UYANSIN BAĞIRSIN TAKIMINA SAHIP ÇIKSIN DIYE. AMA....

calypso
06.02.2011, 19:19
kimse eleştirmeyelim demiyor, hoca da elestirilir yönetim de..ama söylenenlerin cogu eleştiri değil.
hemen yerin dibine söküyoruz, yeriyoruz. ne diyor hoca:
İlgimiz, övgümüz, her şeyimiz yanlış. Mesela bir oyuncumuz Raul'a karşı iyi oynadığında, dünyanın bütün forvetlerini tutar diyoruz. Ama o maçta Raul'un kötü oynayıp oynamadığına bakmıyoruz. Kriterlerimizin ne olduğu belli değil. Onun için bizim topyekûn düşünce devrimi yapmamız gerekiyor. Bunları ben konuşacağım, sen konuşacaksın, öteki konuşacak. Ama yine tek bir doğru yok. Futbolun güzelliği burada zaten. Bakın ben bunları söylüyorum ama bunların da hepsi doğru değil. Çünkü bir kadın diyor ki, "Engin'e şans versinler, bu takımı alır götürür." Diyelim ki şans verdim ve tuttu. E, o kadın da haklı o zaman (gülüyor). Futbol zaten o yüzden bu kadar fazla konuşuluyor.

hoca bile kendini eleştiriyor, ama biz bir türlü eleştiri ile yermeyi ayırt edemiyoruz.

mete61bordomavi
06.02.2011, 19:20
Yav şampiyon olmak istiyorsan biraz da ÇİRKEFLİK YAPMASINI BİLECEKSİN!
Adamlar 11 kişi savunma yapıyor, bizim o kadar driblinger oyuncumuz var, koskoca cezasahasına girip bir ters hareketle topu saklayınca ya da topu başka yere çekince, ister istemez rakip refleks icabı müdahalede bulunacak ve sen o zaman iki ayağını dizinden geriye doğru kırıp yere atacaksın!
Bunu üç kere yapsan hakem illa baskıyla penaltı vermek zorunda kalacak!

Ama bunu bile yapacak zeka yok!
Maçın son 15 dakikasına gelindiğinde, topu alan ileriye doğru bindirme yaparken, yanına yaklaşacak verkaç yapacak yerde ondan uzaklaşmaya çalışan Umut,Burak vs....

Bu iş böyle olmaz arkadaş!

zafer demirci
06.02.2011, 19:20
benim umutlarım bitiyor arkadaşlar olamıyacagız her sene aynı filmi görmekten bıktım ben yeter artık....gidiyoz gidiyoz bi yerde tıkanıyoruz...buna karşıda sevgimde tükenmiyor.....bu sene olalım 26 sene beklerim yine yeterki bi kere şampiyonlugu göreyim kupayı kaldırdığızı göreyim ertesi günü ölmeye razıyım ben.... şampiyonluk için herşeyi yaparım ben....

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 19:21

Sonra da sezon sonunda gözlerinin içine soksam siz değilmiydiniz bu haksızlıkları yapan diye ?

Ayıp olur mu ?

Ömer Abi iyi günde kötü günde kaç kişinin takımının yanında olduğunu bu vesileyle görüyoruz ve öğreniyoruz malesef

İsa
06.02.2011, 19:21

Etkinlikten kastım orada topu olumlu sonuçlandıramıyoruz.Topu orada olumlu kullanabilen oyuncumuz yok.Umut ve Burak kalabalık içinde iş yapacak yeteneklere sahip değiller.Diğer oyuncuların tamamı cezasahası dışından bu bölgeye destek vermeye çalışıyor.Yıllardan beri iç sahada çektiğimiz sıkıntı, 3 sene oldu ve hala en büyük sıkıntımız bu.

Enes Başkaya60
06.02.2011, 19:22

Ayıp olur mu ?

Olmaz Şampiyon olursak yap haklısın............

Sibel
Avni Aker'de kös kös oturan seyircileri kutluyorum.....Film nasıldı acaba???? Hayır,takımımız maç kazanamıyor,belki biraz stres atmaya,belki biraz ateşlenmeye ihtiyacı vardı,acaba bundan haberleri var mıydı??....

halilaziz61
tekrar sesleniyorumm gelin taraftar olarak eleele verelimmm avni akeri cehenneme çevirelim daha puan kaybetmeyelimmm lütfen bu çağrıya kulak verin artık şampiyon olmak için sadece bizlere görev düşüyorrr

ekrembulut
bence birazda çuvaldızı kendimize batırma zamanı. Allah aşkına bu hafta 4 maçıda izledim. iddiasız gs taraftarınıda şimdi izliyorum, ama bizim kadar kötü seyirciyi izlemedim bu hafta. anonsla ayağa kalkın dedikçe ben utancımdan yerin dibine girdim.bizim maçı izleyen fb li bursalılar inanın bize gülmüştür. benim düşüncem madem olimpiyat ruhunu trabzona getiremiyoruz ozaman bizim takım sezon sonuna kadar olimpiyata gitsin. istanbul daki taraftarın Allah'ına kurban olayım.

Uğur Kalyoncu
06.02.2011, 19:23
şampiyonluk bir hayal ve bizim için bir hayal olarak kalacak bu belli oldu,kimse kendini kandırmasın,bu takım şampiyon olamaz..sivası o buzlu havada nasıl gol atıpta yeneceğiz çok merak ediyorum..

Eren Karaahmetoğlu
Maç sonu açıklamaları hiç ama hiç beğenmedim. Bomboş geçen bir ikinci yarı vardı. Tek bir pozisyonumuz bile olmayan. İyi falan oynamadık. Evet bugün oyuncular çok istedi kazanmayı. Ama futbollarına yansıtamadılar. Mehmet Özdilek'in dediği doğruydu. Gayet şuhursuz bir baskıydı. Ankaragücü maçında bundan daha fazla pozisyonumuz vardı. Sakin olmayı öğrenmeli bu takım. Stres halinde sadece gol atmayı düşünerek olmaz, olmuyor. Sakin sakin topunu oynamalı. İlk yarıda olduğu gibi. Bunun için iki tane deplasmanın ardı ardına olması büyük bir fırsat. Sivas'a vurup ardından Manisa'dan 3 puanla dönmekten başka bir şansımız yok. Bir an önce bu krizi atlatmak zorundayız. Ardından içerideki Kayseri maçı nispeten daha rahat olur diye düşünüyorum.

Haydi Trabzonsporum. Bizler inanıyoruz, sonuna kadar inanacağız. Her ne kadar hatamız olursa olsun, şampiyon olacağız. Hala lideriz. Maç sonundaki açıklamaları beğenmesem de takımın inançlı olması biraz daha umutlandırıyor insanı. Ancak yeter ki tek eksiğimiz şans diye düşünmeyin. Gerekeni yapın. Hakemlere, Türkiye'ye inat, ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

TuAF2007
stdadda 4-5 defa anons yapıldı... Utandim... Tvden gurbette izlerken kenar yonetiminin seleri toptoplayicilarin sesleri geliyor fakat 20.000 kİŞİk ellerine bayraklar daĞitilmiŞ kolbasti ile motive edilmiŞ devre arasi horon ile ÇoŞturulmuŞ trabzonsporlunun sesi gelmiyordu. Lİgtv sesi kesti acaba dedim ama oda ne ÇekirdekÇİler yine İŞbaŞindaymiŞ... BÖyle taraftarla Şampİyon olunmaz... Bjk-fb-bursa maÇlarini da izledim spİkerin sesini bile zor5 duydu ustelik fb deplasmandayi...

Anons nedeni:
Uyuyan Çekİrdek yinenler uyansin baĞirsin takimina sahip Çiksin diye. Ama....
orayi tenİs kortu sananlar var abİ tenİs maÇi İzlİyorlar sankİ...

DNA-TS
3 haftada alınamayan galibiyet ve dar günler için sakladığımız 7 puanlık avantajımızı henüz ilk maçlarda heba ettik.bana göre kalan 14 maçtan enaz 10 galibiyet 2beraberlik lazım bakalım olacak mı?

halilaziz61
06.02.2011, 19:24
avniakerde puan kaybetmek yok bundan sonra buunun için ne gerekiyorsa yapalımm maçın başından sonuna kadar destek verilim akip topu ayağına alınca ıslıklarla top oynatmayalım ama 90 dakika boyunca eve gidince konuacak halimiz kalmasın var mısınız

EmreYavuz61

Ayıp olur mu ?

Bence dahada ileri gidip Şenol hocaya sövenleri atalım denize...Çok ciddiyim...Sinirden deliye döndüm Şenol Güneş'e küfredenleri görünce...Hepsinin Allah belasını versin...Öyle taraftar olmaz olsun...
Yazık yazık...Olimpiyata gelen 60bin Bordo-Mavi yürek olmasa bu taraftar şampiyonluğu haketmiyor derdim ama sırf oraya o soğukta gelen 60bin için demiyorum...

Özkan
Bırakın bu işleri arkadaşlar. Sahaya seyirci mi çıkacak? Sahadaki tipler futbol oynamıyor, motive olamıyor.

SEDAT
- Trabzon taraftarı artık psikolojik olarak bitmiş , artık onu hiçbirşey heyecanlandırmıyor malesef...

Süleyman Baykan
Yahu hala Fenerden Bursadan bahsediyorsunuz biz öndeyiz heyyy öndeydik hala öndeyiz bırakın onları biz onların ne yaptığına bakmaya devam ettikçe daha çok puan kaybederiz futbolculardada bu var arkadaşlar onlar biz kadar stres yapmıyor yemin ediyorum biz rahat çıkıp maçımızı oynayıp hızımızı elimizden geldiğince kesmeden puanlar alsaydık ne güzel olurdu basın medya, futbolcular herkes onlardan bahsediyor biz bu kafayı değiştirmeliyiz önce.

diplomat61
maratona sadece tarfatar gruplari alinmali ve taraftar gruplari birleŞtirilmeli her kafadan ayri bi ses deĞİl birlikte guclu bir ses Çikmali...!!!!

Yoksa daha Çok ÇekİrdekÇİlerle uĞraŞiriz Çoook.

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 19:25
pawel sivas maçında oynayacaktır, hücum hattında taze bir kana ihtiyaç var ama bjk maçındaki oyunundan pek birşey anlayamadığım pawel eğer bursa nın aldığı kenny miller gibi kaliteli birşey çıkmazsa ayvayı yedik :) ciddiyim..

piotr da oynar heralde, cale cezalı belki orta yapabilen pas atabilen bir sol kanada kavuşuruz sivas maçında.

haftaya ya tamam ya devam maçına çıkacağız, çarşambada milli maç var hücumdakiler oynasında selçuk 90dk oynatılmamalı bu adam kaldıramıyor artık hem formsuz hemde yorgun, sivas deplesmanında canavar gibi olmalıyız.

HDanışmaz
ben ayda 600 tl maaş alacam,hafta soun Trabzonspor için bilet alıp maça gidecem,takım puan kaybedecek,sorumlu kim sende 1 trilyon 2 trilyon para alanlar değil 2 tl'ye çekirdek alan ben....

inadına_Trabzon
Burak ve Umut u alır bir hafta sadece şut çalıştırırdım,yan top hareketli top sert plase ne varsa. Tüm takımada bir hafta hücum organizasyonları,kapalı defansları nasıl açılacağı,kim nereye gidecek,top bizdeyken bön bön bakmayıp boşa kaçacaksınız,al verler duvar pasları araya toplar,kanat bindirmeleri.Duran top organizasyonları. Şu bursa , yemin ediyorum sırf duran toplarla burda. onlarda açamaz kapalı defansı ama ne yapıyorlar ? ulan o zaman duran top çalışalım diyorlar.maçları 0-0 gidio bi frikik bi korner 1-0. sonra açıl susam açıl.

İsa
Yahu Allah aşkına şu taraftara sorumlu gösterme sevdasından bir vazgeçin.

Bugün iç sahada en başarılı ekiplerden biri Kayserispor.Taraftarı süper mi?

Süper Beşiktaş taraftarı takımlarına kaç maç kazandırmış.

Biraz gerçek olan şeyleri değerlendirelim.

Kadronun yetersizliğini...

Barış Burak

Ayıp olur mu ?

ben başladım bile ömer...

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 19:26
Cale cezalı onu biliyorum

Giray cezalımı haftaya ?

Maçda yazmadı ama dademin birisi arka sayfalarda yazmıştı

halilaziz61
06.02.2011, 19:26
ben ayda 600 tl maaş alacam,hafta soun Trabzonspor için bilet alıp maça gidecem,takım puan kaybedecek,sorumlu kim sende 1 trilyon 2 trilyon para alanlar değil 2 tl'ye çekirdek alan ben....

maçta çekirdek yiyerek maalesef rakip baskı altına alınmıyorrr ıslıkla rakibi oynatmayacaksın

mete61bordomavi
06.02.2011, 19:27
- Trabzon taraftarı artık psikolojik olarak bitmiş , artık onu hiçbirşey heyecanlandırmıyor malesef...

Artı olarak, ne kadar bağırsa çağırsa da, artık bağırmayla bu işin olmayacağını öğrenmiş durumda!
Buna bilimde DUYARSIZLAŞMA deniyor....
Klasik koşullanma ile öğrenme'de eğer yapılan bir işin ardından ödül uzun zaman gelmezse(Şampiyonluk yani) artık taraftar da ister istemez, bağırmıyor!
Yani davranış sönmüş oluyor!

affetmez3461
bızden sampıyonluk gıttı barı kayserıyle berabere kalamsakda ıcerde kayserı sampıyon olsa ya :)

Cengiz Çubukcu
yeri değil ama Allah ınızı severseniz galatasaray taraftarının nasıl 2 gol attırdığını ve coşkusunu izleyin şuanda!!!!!!!

bırakın şu taraftarla uğraşma işlerini kardeşim ...top sahada oynanıyor, o zaman Galatasaray niye ligin orta sıralarında?

İsa
Bu takım az koşuyor veya az mücadele ediyor diye suçlanamaz ancak hepsinin bir kapasitesi var ve bunu aşamıyorlar.

Punisher-61
Hoca elindeki forveti 86da oyuna sokuyor sizde hala taraftar diyorsunuz

Tolga Han
yıllardır adam gibi bir forvet almayan yönetime sevgiler saygılar...

halilaziz61
06.02.2011, 19:28
Yahu Allah aşkına şu taraftara sorumlu gösterme sevdasından bir vazgeçin.

Bugün iç sahada en başarılı ekiplerden biri Kayserispor.Taraftarı süper mi?

Süper Beşiktaş taraftarı takımlarına kaç maç kazandırmış.

Biraz gerçek olan şeyleri değerlendirelim.

Kadronun yetersizliğini...

taraftar rakibi baskı altına alsın kend oyuncusunu değil tamam yetersiz kadro da taraftar yeterli mi... diyorum ki şu avni akeri bundan sonraki maçlar için rakibe dar etsek taraftar olarak nasıl olur

SEDAT

- Bu Psikolojiyle orda 15000 kişi olunca işte sahadaki sonuçta böyle oluyor , sonuçta garantisi yok , Spor bu...

yunushanilce
bızden sampıyonluk gıttı barı kayserıyle berabere kalamsakda ıcerde kayserı sampıyon olsa ya :)
valla olsa iyi olur artık benim bütün umutlarım bitti isterlerse beni banlasınlar :mad::mad:

bladex61
06.02.2011, 19:29
hatırlayın..

manisa maçında 3 puan kaybettik sonrada kayseride 2 puan kaybettik 5. sıraya düştük herkes ümidini kesti. sonra şampiyonluk adayı beşiktaş ile oynadık maçı kazandık ardından 5 maç daha kazandık 1 beraberlik ve 4 galibiyet daha şimdi size sözüm şu şimdi ümidini kesenler şampiyonluk kutlanırken evinden dışarı çıkmasın en az 5 gol kaçırdık ama kalan 14 maçta bu 5 golden 1-2sini atarsak gene şampiyon oluruz ilk yarıdaki trabzonspor gene sahada iyi bakın sadece bu sefer biraz şanssızlar ve şans hep rakibin yanında olmaz !!

affetmez3461
takımın basına tolunay kafkas gıbı adam lazım oynamayan topcuları dove dove tokatlaya tokatlaya adam eder zorla oynatır...

Yiğit SARI
Ardamda bikaç abinin gözleri doldu. Biz şampiyon olmalıyız bu sene kaçarı yok.

Bu arada Ganzilis'in videoları stadta gösterilmeye devam edeilir umarım

Hasan Ayvenli
maçta çekirdek yiyerek maalesef rakip baskı altına alınmıyorrr ıslıkla rakibi oynatmayacaksın
Rakip zaten oynamadı ki hocam. Biz oynayamadık. Taraftar takımı olumsuz etkilemedi bugün. Ha itmedi de evet.

İçerdeki maçlarda erken gol bulmalıyız. 15 dakika boyunca bunaltmalı ve golü bulmalıyız ki oyun rahatlasın ve gerisi gelebilsin. Umut da Burak da topu tutamıyorlar ileride. Rakip kapandıkça aleyhimize oluyor bu durum.

HDanışmaz
06.02.2011, 19:30

bugün yok muydu destek,

Özkan
06.02.2011, 19:31
Kimileri de Şenol Güneş'e toz kondurmamaya devam etsin. Adam bu saçma sapan oyundan sonra bile hakemlere, federasyona laf attı. Sanki hakemler nizami golümüzü vermemiş gibi konuştu.

Hoca takım dökülüyor, yıllardır klasikleşen sonunu getirememe hastalığınız başımıza yine bela açtı. Ya bu işe bir çare bulun, ya da çare bulabilecekler gelsin.

TSezgin61
taraftar bu macta elinden geleni yapmaya calisti.

eskiden olsa neler olurdu acaba? taraftar en azindan kipirdadi.

takimda istedi, ama stres yüzünden nasil saldiracagimizi sasirdik. karambole baski. 2. yari tek kale oynadik ama dogru dürüst kaleye giden 1 topumuz yok... ilginc olan konu bu.

2 deplasmandan galip gelirsek kayseriyi Trabzonda rahat yeneriz.

hatta bu 2 deplasman macini kazanirsak fark yine acilir...

Furkan Dündar
Taraftarı eleştir eleştşr de bi yere kadar sen antalyayı yenemezsen taraftarın sucu falan yok
bizim taraftar 90 dk da bagırsa böyle oyunla maç alınmazdı
senol hocaya saygımız buyuk ama artık ben bıle çözdüm hocayı
farklılıklar denemesi lazım 1 oyuncu degısıklıgı ılla 70 de mi olmak zorunda tek forvet umut yetersiz bunu görememek bu kadar mı zor pawel dıye forvet aldık adam haftalardır ıdmanda hala mı hazır deıl nasıl ıdman yapıyor bunlar ... ?
ben taktıkde bıraz farklılıga gıtmemız gerektıgını dusunuyorum
avantajlıyken sımdı avantaj falan yok
hatta bursa ıle fenerden gerıdeyız cunkı onlar arkalarına gazı aldı gıdıyor bız hala o gazı almaya calısıyorum
umarım sıvas macından 3 puan alırız yoksa konusulan tartısılan ınanılan sampıyonluk tamamen zarar görecek ... sekteye ugrayacak
bugun maçı ılk yarıdan bıtırmemız gerekırdı onu da yapamadık
geçmiş olsun hepimize.

halilaziz61
avni akeri cehenneme çevirmek tek çare yapabileceğimiz taraftar olarak tek işşş birilerini eleştirmekten sağa sola saldırmaktan daha iyi bi işş

Koray
Ben artık bizim taraftardan iyi tribün yapmalarını istemekten vazgeçtim, tribün işi bizim işimiz değil bu belli oldu.

Ben 4-5 sene öncesinin tribünlerini istiyorum, hani her beğenmediği hakem kararlarından sonra bütün tribünlerin ortalığı yıkarcasına bağırarak anlamsız sesler çıkardığı günleri, top rakipteyken ıslık sesinden spikerin bile sesinin duyulmadığı tribünleri istiyorum.

Bugün maça bakıyorum rakip takım oyuncusu ağır hareketler yapıyor tribünden çıt yok, o bahsettiğim günlerdeki taraftar profili olsaydı rakip takım oyuncuları onları yapamazdı, hakemde son 10 dakika Antalya lehine verdiği faullleri veremezdi.

Süleyman Baykan
valla olsa iyi olur artık benim bütün umutlarım bitti isterlerse beni banlasınlar :mad::mad:

Sen yenisin galiba?:mad:

UĞUR DURTAŞ
-maça hızlı başlamıyoruz,çok ağır oynuyoruz bir duran topu 1.dak.atıyoruz...
-sadri başkan konuş konuşmaya meme yok....
-sayın şenol hocam kendi sahamızda kanatlarımız kırık bir kanat oyuncumuz var onuda son 10.dak.kala alıyorsun....
-bizim dışımızdaki tüm takımlar devre arasında aldıkları tüm oyuncuları oynatıyor ve harikalar yaratıyorlar bizimki 88.de giriyor....
-engin aklı başka yerlerde 4.dak.gol kaçarmı engin...
-giray ve burak inanılmaz yetersiz bugün burak gol atsaydıda yine aynı şeyi yazacaktım burak için...
-bütün duran topları selçuk kullanmak zorundamı bir tane kavizli top atmadı hep balon gibi şişirme toplar attı...
-onur kardeşim bırak şu degaj işini bütün topları havaaya şişiriyorsun kaleci topu eliyle başlatır onur kardeşim bir tane düzkün topu oyuna sokamadın...
-politikamız yanlış her hafta hakemler ince ince doğruyorlar bizi konuşmalıyız,şenol hoca konuşmuyorsa başkaları konuşsun.

EmreYavuz61
takımın basına tolunay kafkas gıbı adam lazım oynamayan topcuları dove dove tokatlaya tokatlaya adam eder zorla oynatır...

Tamam anladık Şenol Güneş düşmanısın...Aferin sana...

Yiğit SARI
06.02.2011, 19:32
İlk yarı taraftar iyiydi bence.Ama 2. yarı bozdular. Umutlar azaldıkça desteğide bırakıyolar halbuki artması lazım

ibrahim ŞEN
bukadar karamsarlıga gerek yok diger türlü puan farkıyla sampiyonlugun bi zevki olmazdı zaten :)

halilaziz61
bugün yok muydu destek,

renkdaş ben cehennem görmedim farklı bişe istiyorumm şampiyonluğun bizimle gelmesini istiyorumm

İsa
taraftar rakibi baskı altına alsın kend oyuncusunu değil tamam yetersiz kadro da taraftar yeterli mi... diyorum ki şu avni akeri bundan sonraki maçlar için rakibe dar etsek taraftar olarak nasıl olur

Olmaz taraftar istediği kadar k... yırtsın bir şey değişmez.Bir kere stad ambiyansının rakibi baskı altına alacak bir yapısı yok.

Bugün antalya ne oynadı Allah aşkına,daha kötü nasıl oynayacaklardı.Bu adamları istediğin kadar baskı altına al ıslıkla ne yapacaklar kendi kalelerine gol mü atacaklar.

Sorun takımda iyi bir kontraatak takımıyız bu kadar fazlası yok...

Çağatay_
06.02.2011, 19:33
Şans da lazım arkadaş, Galatasaray'ın golünü görünce bizde şans olmadığını daha net gördüm.

selcukuzun
http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ

maratona sadece tarfatar gruplari alinmali ve taraftar gruplari birleŞtirilmeli her kafadan ayri bi ses deĞİl birlikte guclu bir ses Çikmali...!!!!

Yoksa daha Çok ÇekİrdekÇİlerle uĞraŞiriz Çoook.

Maç boyunca taraftarı canlandırmak için uğraştık. Ancak bu bireysel olmaz. Taraftar grupları ile olur. Bu forumun bir katkısı olacaksa bu olmalı. Forum yöneticilerine sesleniyorum. Bu konuda başlık açın...

affetmez3461
Tamam anladık Şenol Güneş düşmanısın...Aferin sana...
lafını bılde konus bebe

halilaziz61
06.02.2011, 19:34
bizim yapacağımız yegane şey AVNİ AKER İ cehenneme çevirmekkk yırtınmamız bi işe yarasın bundan sonra trabzonda maç kaybetmek yok işte okadar

Kader KORELİ
tekrar sesleniyorumm gelin taraftar olarak eleele verelimmm avni akeri cehenneme çevirelim daha puan kaybetmeyelimmm lütfen bu çağrıya kulak verin artık şampiyon olmak için sadece bizlere görev düşüyorrr

Bugün taraftarları havaya sokmak için herşey yapıldı, ama sonuç ortada. Bu Avni Aker taraftarından bir umudum yok benim artık. En iyisi iç saha maçlarını vatanın bize Trabzon olan bir yerinde gurbetçi taraftarlar karşısında oynayalım.

Cengiz Çubukcu
Kimileri de Şenol Güneş'e toz kondurmamaya devam etsin. Adam bu saçma sapan oyundan sonra bile hakemlere, federasyona laf attı. Sanki hakemler nizami golümüzü vermemiş gibi konuştu.

Hoca takım dökülüyor, yıllardır klasikleşen sonunu getirememe hastalığınız başımıza yine bela açtı. Ya bu işe bir çare bulun, ya da çare bulabilecekler gelsin.

Özkan sen de mi? Şenol hocanın tek yanlışı transferde düzgün seçim yapamamış olmasıdır.. takım nasıl dökülüyor?

Sibel
06.02.2011, 19:35
Niye ya,niye oyuna asılmıyorlar( bazıları)..Bu nasıl anlayıştır kardeşim,futbolcu oyunu kendi kafasında bitiriyor resmen...Yahu gelmişsin son 5 dkya,kazanmak gerek,bastır,bencil olma,gol olabilecek her şeyi düşün,iste yaa,az değil,orta değil,çok iste bunu..Offf..Böyle maçlarda hatayı kabul etmek olası değil...

hüseyin1975
06.02.2011, 19:36
Şans da lazım arkadaş, Galatasaray'ın golünü görünce bizde şans olmadığını daha net gördüm.
Sansi birazda zorlamak lazim, rakibi bunaltmak lazim, ceza sahasini abluka altina almak lazim, Sampiyonlugu bütün yüreginle istemek lazim, lazimda lazim.

ekrembulut

en az sahadakiler kadar çekirdek alıp maça giden sen gibilerde hatalı. bu takım sadece futbolcuyla olmaz.futbolcu-taraftar-yönetim-yerel basın...bunların koordine hareketiyle başarıyı yakalarız.aksi takdirde birbirimizi yer dururuz bir otuz yıl daha

halilaziz61
renkdaşlar size sesleniyorummm elimizden gelecek yegane şeyi yapalımm Avni akeri sadece bu sezon cehenneme çevirelim gol kaçmış atmış önemli değil orayı dar edelim rakibeee

inadına_Trabzon
06.02.2011, 19:37
Ankaragücü maçında da bastırdık girmedi,bugün de bastırdık girmedi.

Biraz şanssızlık,biraz hakem,biraz beceriksizlik.

Şenol Hoca duran top kolay goldür.Duran top çalıştır.

selcukuzun
ŞİMDİ DESTEK ZAMANI. Takım formsuz, sadece kredimizi bitirdik. Lig yeni başlıyor.

HDanışmaz
kalecinin kurtardığı bir top söyleyin jaja'nın frikiği hariç,takıma destek olacağız diye hataları görmezden gelemeyiz,ben gazeteci olsam şenol güneş'e şu soruyu sorardım; brozek'i dk 88'de ondan ne bekleyerek oyuna soktun bir açıklar mısın?

Ömer Faruk61
06.02.2011, 19:38
Şenol Hocayı anlamayan ve anlıyamayacak olan insanlar nereye kadar bu? kim gelecek bu takımın başına.2009 kasım ayında Hocaya içimden yalvardım gelmesin diye.Niye Sadri Şeneri kurtarmaya geldi.Ama bakalım Sadri Şener onu kurtaracak ne yaptı? Brozekler ve Mehmet Çakır bu mu Sadri Şener?Her gün demeç vermeye devam edin Hasan Yenmez bey ile.Aynen devam edin.Biz zaten kanser oluyoruz.Siz demeç vermeye devam edin.Şenol Hoca harcansın oh ne ala memleket.Şenol Hocaya laf edenler utanmanız yok mu sizin??

Bülent Dizman 53
06.02.2011, 19:40
şenol hocaya ve futbolculara hakaret edenler şampiyon olduğumuz zaman napıcaksınız.. eleştirrsin teknık heyeti, futbolcusunu, yönetimi, herkesi özğürsün. ama iş hakaret boyutuna geldimi orda duracaksın. 17. hafta sonu ooooo hocamızzz umudumuzzz yönetimmm süperrrr, sonra bu hafta sonu sen hakaret et küfret taraftarlık bu deildir HER ZAMAN SENİNLEYİZ HEMŞİNLİ TRABZONSPORLULAR ve son olarak...
BİZ TRABZONSPOR u METALDEN YAPILAN CİSİMLER KAZANDIĞI İÇİN DEĞİL BİZ SENİ BÜNYENDE YÜKSEK MEBLALI FUTBOLCULAR BULUNDURDUĞUN İÇİN DEĞİL BİZ SENİ FORMANDAKİ BORDO MAVİ RENKLERİN BİRDE HİÇ EKSİLMEYEN ''ŞEREFİN'' İÇİN SEVDİK.....

Hasan Ayvenli
Ankaragücü maçında da bastırdık girmedi,bugün de bastırdık girmedi.

Biraz şanssızlık,biraz hakem,biraz beceriksizlik.

Şenol Hoca duran top kolay goldür.Duran top çalıştır.
Yahu ilk yarıda kaç tane duran topta biz vurduk topa. Girmedi işte.

Selçuk orta açamıyor diyor bazıları da. En az 5-6 tane pozisyonda biz vurduk topa duran toplarda. Olmadı ama.

Sorun bu değil.

TSercaN
kalecinin kurtardığı bir top söyleyin jaja'nın frikiği hariç,takıma destek olacağız diye hataları görmezden gelemeyiz,ben gazeteci olsam şenol güneş'e şu soruyu sorardım; brozek'i dk 88'de ondan ne bekleyerek oyuna soktun bir açıklar mısın?

Ben cok ama cok merak ediyorum su soruyu...
Brozek kardesleri ve Cakiri kim aldi bu takima?

Senol Gunes mi aldi yoksa yonetim paramiz yok bunlari alalim mi dedi?

Vallahi ben acayip huylanmaya basladim bu isten.

Yiğit SARI
ŞİMDİ DESTEK ZAMANI. Takım formsuz, sadece kredimizi bitirdik. Lig yeni başlıyor.

of of :( :(

Selçuk Demircioğlu
Trabzon da ki taraftarı ben de çoğu zaman eleştiriyorum...Futbolcularıda eleştiriyoruz burda..Ama Şenol hocayı burda eleştirmek burda bir tabu haline gelmiş..Şenol hocamızda insandır o da hata yapıyor..E hata yapan da uslubunca eleştirilmeli...Kusura bakmayın da körü körüne birşeyi savunmak onun eksik yanlarını göz ardı etmek bize pek yarar sağlamaz...

Uğur Kalyoncu
06.02.2011, 19:41
elimizde ki muazzam avantajı kullanamamızın en büyük suçlusu şenol güneştir..devamlı aynı şeyleri söylüyorum ama çok sinirliyim,şu takıma doğru dürüst 2 takviye yaptıramadı,teo yu şota önerir,jaja yı bir başkası,polonyalıları en son ümit milli takımda izler,saçma sapan transferler büyük hoca kendi takımını kendi kurar,o futbol görüşü olur,şu adamı istiyorum o olmaz ise bunu istiyorum der,son çare jaja veya polonyalıları aldırmaz...jun,eller,jeffersonu da unutmayalım,ben doğru dürüst kendisinin izleyip beğenip aldırdığı bir adam görmedim,kariyerinin son noktasına gelmiş,milli takımda hocalığı yapmış bir insan transferde bu kadar vizyonsuz ve çaresiz olamaz,şenol hocayı severim,adam gibi adamdır,çok ta büyük saygı duyarım ama futbolcudan anlamıyor arkadaş bunun ötesi berisi yok...şampiyon değil şampiyonlar ligi şampiyonu yapsa da bu fikrim değişmez şenol hoca eline çok iyi bir kadro kurulup verilmediği takdirde bir takımı şampiyon yapamaz..herkese hayırlı akşamlar..

berke_arda
maç bitti bordo diye bağırdım 5 yaşındaki oğlum mavi dedi şampiyon dedim trabzon dedi fazla söze gerek yok

Fatih
İpler hala bizim elimizdeyken önlem alınmalı.

14 maçta 10 galibiyet bizi şampiyon yapacaktır.