PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

Aytaç Çakıroğlu
06.02.2011, 18:14
şampiyon olu-na-cakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ben inanıyorum inanmayan var ise eğer çıksın bu formdan. ne olursa olsun en oyunlar dönerse dönsün bizer herşeye rağmen şampiyonnnnnnn olacağızzzzzzzzzz

hep destek tam destek

61li
Eeeee ne diyoruz ya maçlar satılmaya başlandı.........

bu kadar basit ;)
bjk ve gs havlu attı
fener bu senede yarış dışı kalırsa adamlar dekoder satamazlar.gazete satamazlar,reyting alamazlar
aziz yıldırım türkiyenin en aşşağalık adamı,bu senede birşey yapamazsa onu gönderirler.devre arasında iyi çalışmış ve her türlü pisliği yapabilecek güce sahip.rakibi satın alır.hakemi alır..

Arif Timurcioğlu
İnadına Teofilo!

Umut'u hep savundum burda ve hala savunuyorum.Ancak içerde oynadığımız maçlarda rakipler kapanıyor bu takımlara karşı Umut'la değil Teo'yla başlamak lazım ya da Teo tarzı bi oyuncu... Kolombyadan al gelde oynatalım.

Mustafa Umut
En yakın rakibimizle 5 puan fark varken şimdi 5. sıradaki yakım ile 5 puan fark var.
Evet Selçuk'un da dediği gibi kredimizi tükettik.Artık ilk 3 sıradaki takım için yeniden başladı lig...

Mehmet Zeki
Mustafa: Sansizlik var uzerimizde. Eksikleri gidermek icin calismaliyiz. Bu kayip puanlari telafi edip sezon sonu mutlu sona ulasip sampiyon olmak istiyoruz.

Barış Burak
Birak Baris birak. Kime laf anlatiyorsun ki? Takim iyi giderken yuru be, iste biz buyuz diyenlerle bugun burda bu takimi yerden yere vuranlar ayni. Lig basladigindada asagi yuikari ayni tablo vardi ama sonradan actik puan farkini. Simdi de aynisi olacak. Hem bu sefer puan olarak geride de degiliz ilk yaridaki 6-7 hafta gibi. Ben guveniyorum. Olacak bu is. Guvenmeyen bi zahmet fikirlerini kendine saklasin bizi de sinir krizine sokmasin.

hayır o değil,puan farkı açıldığında millet açık ara şampiyon olacağız dediğinde,daha lig bitmedi hemen kapılmayın dedik şimdi takımı kötüleyenlere,o zaman felaket tellahlığı yapmayın dediler.

şimdi ligin henüz bitmediğini puan kayıplarımızla gördüler,bu seferde hemen bıraktılar,yani bunlar ufak uşak gibiler.elinden tutacaksınki kaybolmasın.

olsun şimdi bize polyanna desinler,küfür etsinler,biz şampiyon olacağız,inanıyorum bu işe.inanalım.daha çok maç var. inanmak istemeyenler 3 maymunları oynamaya devam etsinler.

Uğur GEMİCİOĞLU
06.02.2011, 18:15
Ooo forum coşmuş yine. Siz maraton tribününden de betersiniz. Şükretmeyi bilmezsiniz. Artık bu takım şampiyon olacaksa da olmasın. Sizin gibi taraftarlara Türkiye Kupası da fazla. Hadi bana eyvallah 1-2 gün sonra girerim.

Tunay ERDEM
kimse Şenol Hoca'ya suç bulmasın şimdi, ilk yarı iyiydi de şimdi ne oldu?

Samet Türkmen
Yahu kardeşim ne di,yorsun Allah aşkına, ne yani eleştiremeyecekmiyiz, 3 haftadır çok kötüyüz,yokları oynuyoruz,tarihi fırsat yakalamışız ama göz göre göre gerekli transferleri yapmamışız, bunları söylemenin nesi yanlış,ne yani bunları söyledik diye sezon sonu şampiyon olsak söylediklerimizi yüzümüze vurmak neyin nesi,kural bu kötüyken eleştirilirsin kaldı ki bu takıma sırt çevirmek anlamına gelmiyor ki, polyannacılık oynamanın anlamı yok,kötüyüz Şenol Hocada çok formsuz,değişiklikler çok geç Brozek 86. dakikada giriyor oyuna ne beklersin ki anca orda geçen zaman alehimize, hakemler çok kötü ama biz kötü olunca ikinci planda kalıyorlar,net penaltımızı vermedi kına yaksın azize ile aykut adileri, dün ki bjk maçı hiçbişey yokken 6 dk uzadı bizim maç hep durdu ama sadece 4 dk uzadı ama tüm bunlar kötü olduğumuz gerçeğini örtbas etmiyor.

Olsun abi olsun. Herşeye rağmen sevgi içlerinde onların içlerinde. Allahın ''buda''sı tepki vermeden oturur orada biz ise ''bir bildiği vardır'' demeye devam ederiz.

Emin Danışmaz
Haftaya koyar brozek kardeşleri rahatlar şenol hoca.Her hafta bekliyoruz ki bu hafta olmadı haftaya haftaya haftaya diye diye gitti puanlar geldi rakipler ensene bindi bakın bu takım liderlikten insin maçları kazanmaya başlayacak ama atın alan üsküdarı geçecek.

sonimp
Ya beyler kimsenin umudu kestiği ya da takıma sırt çevirdiği yok ama ortada bazı gerçekler var! Benim zoruma giden puan kaıpları değil; bir kısım medyanın, çok bilmiş futbol ulemalarının ve sokaktaki herkesin "ya zaten he böyle oluyor, belliydi, bunlar götüremezdi" şeklindeki "kehanetlerinin" ilk üç haftada gerçek olması. Bu psikolojik atmosfer üzerinden üzerimize oynayacak olmaları.

ugere
BORDO MAVİ agir geliyorsa desteklemeyin (bu sozlerim antalya gol pozisyonuna girerken at diyen surekli kufreden bnmle ayni takimi tuttugunu soyleyen mahlukatlara ve burda sacma sacma konusan adamlara )

yatara
Bordooooooooooooooooooooo

winner
10 tane net pozisyon olur ama oyuncular atamaz o zaman hocanın yapacağı bie şey olmaz.
Ama üç maçtır ciddi derecede organizasyon sıkınıtısı var, takım pozisyona giremiyor yan toplar ve karamboller dışında.
Bakıyoruz oyuncular formsuz kadro aynı.Ama müdahale yok.

Ilelioglu
EVET zaten her Puan kaybindan sonra Hakem suclu oluyor

Sadece hakem degil tabiki ama artik Hakemler cok kötü mac yönetiyorlar.

:cool:

Devrim Arslan
burak penaltımıydı !!!!

yorumsuz6117
Birazda şans olucak.

Cihan_61
Teofilo teofilo teofilo !!!!!

İsa
Yok arkada$ yok...cidden yok! Haala hocaya taraftara ve yönetime camur atiyorlar ya...ne diyim! Macin ilk 4 dakikasinda 3-0 olabilirdi...oyuna sürdügü kadronun nesi yanli$ti?...Antalya top mu oynadi? Yerden kalktiklari var miydi? Bizden biri topu ayagina aliyor hemen bicme makinalari devreye giriyor...bu mac gecti...ama $enol Hoca'nin bana göre tek yanli$i...oyuna cok gec müdahale etmesiydi...gerci o da hakkli sonucta oyuncularina güveniyor...neyse takmayin kafaniza...ilk yaridada cok puan kaybetmi$tik bjk macina kadar...hayirlisi neyse o olsun!

Sorunda bu kardeşim her Ankaragücü maçıda 6-0 bitebilirdi ancak atamıyoruz,beceremiyoruz.Bu işi becerek adamlar alınmalıydı...

Sefer A.
06.02.2011, 18:16
Eğri oturup, doğru konuşalım...Bu takımı buraya getiren Şenol Hoca...Ancak, bütün kariyeri boyunca hep yaptığı gibi, final sayılabilecek maçlarda hep strateji hatası(İkinci yarıyı işgüzarlık yapıp,normalden önce açması;Aykut Kocaman ile gereksiz polemiğe girmesi;BJK maçından korkup,FB maçına fazla anlam yüklemesi;uyduruk transferler... yaptı ve de kaybetti...Bu saatten sonra Şenol Hoca takımı tek başına ileri getiremez...Sadece camianın ortak aklı devreye girerse fayda getirir...Şunu bilelim kar topu yuvarlanmaya başlamıştır...Ona göre davranalım...

Helal :alkış::alkış::alkış:
am "iyi gün taraftari" damgasi yersin bazi kisiler tarafindan dikkat et :)

bbyanik
burak penaltımıydı !!!!

bence penaltı

Cagdas Topal
Şampiyon takıma bak hele :D

Bülent Dizman 53
Şampİyon olmayacaĞİmiza inanmayan .Çiksin gİtsİnnn Şampİyon trabzonspor her zaman yanindayiz

Alihan Ertürk
Haftaya tam Brozek'lerin maçı var.. Sivas'ın buz gibi soğuğunda, hatta buzla kaplı zemininde mutlaka Brozek'ler sahada olmalı.

.....
O kadar büyük bir takımız ki,ikinci yarı oynadığımız üç maçtan galibiyet alamamamıza rağmen yine de lideriz yine de birinciyiz.
:)

:alkış:

Sakin olalım lütfen. Sinirlerimize hakim olalım ki ceza almayalım.

Mehmet Zeki
Mehmet Yilmaz; Sampiyon takim olacaksa Trabzonspor olsun elbette. Ilk once Antalyaspor sonrada Trabzonspor.

:alkış:

Tunay ERDEM
Bordooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i

bahadır2561
kimse hocaya kabahat bulmasın....bu kumaşta oyuncularla en fazla bu kadar oynanır...son vuruşcun gelen kafa topunu her defaısında 3 metre yukarıya vuruyorsa hoca ne yapsın...biz bitirci santrafor almalıydık...5 tane oyuncu alma,1 tane isim oyuncu al.....

hoca ne yapacak biliyo musun? aldıracak sağlam bi forvet oynatacak bitti bu akdar

lazkpt
:sevinç::sevinç::sevinç::ts2::ts2::ts2::tsbayrak:: tsbayrak::tsbayrak::atki::atki: hadi Trabzonspor taraftarı attık değil mi üzerimizden bu maçın etkisini de?? hadi boş verelim sonuna kadar direnelim!! her sene şampiyon olmuyoruz zaten ama bu sene ihtimalimiz yüksek.. e o zaman sadece destek versek bir şey kaybetmeyiz ama çok şey kazanırız!!!

inadına_Trabzon
Hücum organizasyonu çalışmalıyız.Son vuruş çalışmalıyız.Kafa vuruşu çalışmalıyız.Hücum da ne yaptığımız belli değil. DAN DUN oynuyoruz.Duran topları eskisi gibi verimli kullanamıyoruz.Top kimdeyse diğerleri uyuyor.Boşa kaç,koşu yap yok.Herkes birbirine bakıyor.Barcelona da top senin adamındayken diğerleri boşa kaçmazsa vururlar.Durarak oynuyoruz.

ONUR MÜKEMMELDİ.

ilk yarıda 7 puan kaybetmiştik şimdide.

O maraton tribününün alt kısmına sanki PUT dikmişler.Kımıldamıyorlar bile.Tek bağıran Trabzonlu Gençler.

Burağın pozisyonu NET penaltı.topa dokunan buraktı

UmutBaykan
06.02.2011, 18:17
tehlikeli olan taraftarımızın bu kötü psikolojiye bürünmesi. bu umutsuzluk niye, daha dereden ne sular geçecek.

bizden önce futbolcular bürünmüş bu psikolojiye,nerde o canla başla oynayan çatır çatır pozisyona giren takım.Orta saha diye bişey kalmamış.

yorumsuz6117
Demek ki inanmakla olmuyormuş daha ne kadar inansalardı..

Koray10
bize alex gibi futbolcu ve f.terim gibi veya mustafa denizli hocaya lazim...ben kupalara bakarim..

Hasan61
Oynadığımız en kötü maçlardan biriydi,duran toplar dışında pozisyonumuz var mı?

halilaziz61
şampiyon olu-na-cakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ben inanıyorum inanmayan var ise eğer çıksın bu formdan. ne olursa olsun en oyunlar dönerse dönsün bizer herşeye rağmen şampiyonnnnnnn olacağızzzzzzzzzz

hep destek tam destek

inanmak isityorum da bu kadar yanlıştan sonra nasıl inanaıyım

Mehmet Zeki
Haftaya tam Brozek'lerin maçı var.. Sivas'ın buz gibi soğuğunda, hatta buzla kaplı zemininde mutlaka Brozek'ler sahada olmalı.

Cale cezali, Umut ise formsuz. Neden olmasin? :cool:

Bu arada 60 saniyede bir post seysi yedi bitirdi beni :eek:

kemaLAZ61
Ya ne Teofilosu cildirdinizmi siz? Yaptigi tavirlari birak, oynadigi futbolla yemin ediyorum kadroya giremez be! Teo Teo diyeceginize Pawel deseniz?

KARAGOZLUM
06.02.2011, 18:18
Arkadaslar Senol hocayi bu kadar korumayin. Sevdigimiz saygidimiz bir hoca fakat cok hata yapiyor cok.
Yok efendim neymis buraya kadar Senol hoca ile gelmisiz. Ilk yari butun takimlar tel tel dokuluyordu. Puan farki yine az bence ilk yari sonu.

Fakat unutmayin Trabzon ilk yarida son maclarina sansa aldi. Penalti, karsi takimin kendi kalesine golu son dakikaklar da goller falan. Ben o zaman da demistim bu sans her zaman yuzune gulmez ve hakemler aziz amca nin parmagindan sonra cok degisir. Al iste tablo bu. 2 mac kendi sahanda gol atma boyle bir kepazelik varmi be? Ve yatsin kalksin dua etsinler ki ankaragucu ve antalya maclarini yenilmediler. O zaman tablo daha da kotu olabilirdi. Umarin artik senol hoca birseyler ogrenmistir. Fakat ne yazar transfer donemi bitti. Insallah duzeliriz cunku henuz cok erken ve hala lideriz fakat durum cok kotu gibi gozuyor. Ben artik hic umutlu degilim. Durumlar daha da kotu olabilir.

Bence bu takimdan Selcuk Inan beyefendi derhal kesilmesi lazim. Alsin bavulunu gitsin istanbula yakisir. Ruhsuz herif ne yaptigi belli degil. Akli sezon sonunda bedava gitmekte. Butun serbest vuruslarda ve kornerlerde topun basina geciyor ama sonuc kocaman bir sifir. Mumkunse giray kornerlerde kafa atmak icin ilere gitmesin cunku bir halt becerdigi yok.

Yine de diyorum bas mimar Senon hoca. Ilk yari sonu alinan sansli galibeyetlerin bedelini oduyoruz ( karabuk, eskisehir, genclerbirligi). Trabzon defans yapan takimlari cozemiyor bu kadar basit.

fteotdgs
Bu macla belli oldu. Sampiyon filan olamayiz. Kimse kendini kandirmasin. Ne zaman Senol Gunes her firsatta konusmaya basladi, sinyaller gelmeye baslamisti zaten. Hadi gecmis olsun. Senol hoca felsefi demeclerine devam etsin ote yandan.

fatihaltun08
Burda bazı uyelerın men edılmesı gerek bu takım ıyıyken destek veren kötüykende ben demışdım ayakları yapanların men edılmesı gerekır bu takıma sonuna kadar destek vermelıyız

Birde taraftar etkısı hıc yok nedenmı ılk 10 dk herkes ayakta pozısyona gırdık baskı altına aldık nerde taraftar sustu heycan kalmadı sahada bumu taraftarlık 90 dk bagır kardeşım ızlemeye geldıysen lıgtv nın karşısına otur ne dıye gelıyorsunkı ne toplu ıslık yapmaya destek verıyorlar nede bırsey rakıbe baskı bıle yapmıyorlar

Takıma gelınce çok ıyı olmasada nerdeyse tek kale oynadık ama malesef ılerı uç hareketlı deıl gerçı antalyada çok katı defans yapdı yere ındırme gırışımlerı cok yerınde hakemde maşallah en ıyısıydı dun semıhe yapılan penaltıyla bugunku penaltı arasında fark goremedım bırde bız ılk faullerde sarı yedık antalya ıse en az 5 faul yapsada cezalandırılmadı taraftar ıse uyudu hakeme baskı bıle kurmadı ugultu cıkartman lazım boyle yerlerde bak bursaya nasıl becerıyor onu toplu halde yuhluyor hakemı etkı altındada bırakıyorlar

bır de bu sayfada ınanmayan adamları ıstemıyoruz bu forumda....

SEDER
eskiden yattarayı sahaya çağırmak taraftar için hocaya bir ikaz anlamı taşırdı: telafuzuda kolay olduğundan aslında yattara sahaya çağrılınca bir nevii "hoca akıllı ol maç gidiyor" derdik..ama malesef taraftar Şenol güneşi insan üstü bir varlık sandığı için buna bile müsade etmiyor..belki 1000 kez umutun değil bizde 2. lide oynayamayacağını yazdım, ama şimdi vazgeçtim umutta neden suç olsun ki suç onu Forvet sanan hocadadır..

Hürgün Aygün
Gerçekten bu maç için çok çok umutluydum çıkışa geçeriz diye düşünüyordum ancak koca bir hayal kırıklığı.

biltrabzon
yine yeniden seneye sampiyonuz.ulan bu kadar kötü takimlar varken sampyion olamyacaksak ne zaman olacagiz.avni akerde her mac bas bas bagiriyor bu mac zor olacak.bir taktik bir önlem yada bir transfer yapsana yok.hocanin ve yönetimin en büyük hatasi selcuk inan in yerine bir adam alip,ya satacak yada kadro disi birakacakti.bu yaptigi, takimdaki tüm arkadaslik havasina darbe vurdu.bugün bir tane adam gibi orta yapmadi.

Toraman
Ya arkadaşım bi git sinirliyim konuşturma beni şimdi.

Jaja , Colman , Alanzinho çok güzel oynadı da Umut kaldı hemen Umut'a saldırın.

Pozisyon penaltıydı arkadaş ya , gene çalmadılar penaltımızı. Hep Aziz'in oyunlarına kurban gitmek zorundamıyız biz. Dün onlar penaltı alıp maç kazandılar , bizim penaltımızı vermediler gene puan kaybettik. Millet 90 ' da gol atıyor , bir şekilde sokuyor topu içeriye biz beceremiyoruz.
Evet iyi oynamadılar ama bazen de takımı santrafor kurtarır, bir top indirir bir çalım atar bişey yapar. Teofilo olsa bile bu maçın rengi farklı olurdu.

bariskaratas
hoca aartık engini buragı alanzinhoyu alsın kenara
brozekler oyuna
bi de colmana dokunma hocam ya
Allah aşkına
bence alırız bu şampiyonlugu
hakemlerle ne kadar gider digerleri ki

orkun kır
İnadına Teofilo!

Umut'u hep savundum burda ve hala savunuyorum.Ancak içerde oynadığımız maçlarda rakipler kapanıyor bu takımlara karşı Umut'la değil Teo'yla başlamak lazım ya da Teo tarzı bi oyuncu...

Teofiloyla yapacağın en büyük şey havaalanında 3 gün beklemk olur.. alt yapıdan al birini koy daha ii eğer bu mantıkla bakıosan olaya..

bütün Türkiye kenetlenmiş bizi şampiyon yapmamak için..ama inadına şampiyon olacaz bu sene ben inanıyorum.takımla biraz oynamaları lazım umutu burakı biraz kenara çekmek lazım yine hırs yapsınlar..keza jaja da aynı..alanzinho ile başlansın jaja sonra girsin..ceyhun nerde ben unuttum nerdeyse ismini.

Varlıbaş61
Puanları toplarken, iyi top oynarken ve takım doğru işler yaparken Şenol Hoca'yı övüyoruz da, takımda işler kötü gidince kimleri eleştireceğiz?

Şenol Hoca hariç herkesi, öyle mi?

Hadi ordan !

mkmoglu
jaja geldi takım dağıldı daha 14 hafta var herşey olabilir..

hüseyin1975
06.02.2011, 18:19
Paweli 87. Dakikada oyuna alan Senol Hocama Tesekkür ederim.
Ara Transfer Dönemini Stand-Up yapmakla geciren Sadri Sener Beyefendiyede binlerce kez Tesekkür ederim!!!

Mustafa Umut
Hücum organizasyonu çalışmalıyız.Son vuruş çalışmalıyız.Kafa vuruşu çalışmalıyız.Hücum da ne yaptığımız belli değil. DAN DUN oynuyoruz.Duran topları eskisi gibi verimli kullanamıyoruz.Top kimdeyse diğerleri uyuyor.Boşa kaç,koşu yap yok.Herkes birbirine bakıyor.Barcelona da top senin adamındayken diğerleri boşa kaçmazsa vururlar.Durarak oynuyoruz.

ONUR MÜKEMMELDİ.

ilk yarıda 7 puan kaybetmiştik şimdide.

O maraton tribününün alt kısmına sanki PUT dikmişler.Kımıldamıyorlar bile.Tek bağıran Trabzonlu Gençler.
İlk yarı 9 puan kaybettik.

Tunay ERDEM
biz ilk yarıda avni akerde kaç maç iyi oynadık ki? karabük maçınca elaman kafa ile kendi kalesine gol atmasa sonuç aynı olacaktı. o yüzden ben bir fark göremiyorum.

Mehmet Fatih Silik
MAcin ilk 4 dakikasinda 3-0 olabilirdi...o golleri beceriklikle atsaydik $imdi farki konu$uyor olurduk...kimse hakem yüzünden, hoca yüzünden veya taraftar yüzünden kaybettik demesin...Burak, Umut ve Engin ne yapti bu macta?...Sabir sabir da nereye kadar...hoca muhakkak haftaya farkli kadroyla cikmasi lagzim...

MDanışmaz
Bu takım şampiyon olamaz o vizyona sahip ne yönetici nede teknik direktör var!!

MehmeTS_ADANA
bence işlerin bu noktaya gelmesinin bir sebebide ilk a.gücü maçında kaybedilen puan.kesinlikle takımın özgüvenini sarstı.

61baron61
3 galibiyet alalım
sonra bjk yi yeneriz insallah
ama artık kadro da engine burak alanzinho gormek istemiyorum
yedek te bile olmasınlar
onur serkan cale colman selcuk takımımızın bel kemigi
calemi dedin?

Alihan Ertürk
Bir de şunu unutuyorsunuz. Biz puan kaybediyoruz da rakipler hiç mi kaybetmeyecek?.. İlk yarı nasıldı?.. Biz kazanıyorduk onlar kaybediyordu, şimdi ise tam tersi.. İlerleyen haftalarda yine tüm olaylar bizim lehimize dönecek.

exelans_25
3 haftadır hafta sonları kanser olmaktan bıktım şu avni aker sendromundan bıktım ve umuttan bıktım adam ensesiyle kafa vuruyor ya şaka gibi

halilaziz61
hoca ne yapacak biliyo musun? aldıracak sağlam bi forvet oynatacak bitti bu akdar

evet işte bu kadar aldıramıyorsa bu işi bırakacak teo gittiğinde ondan iyisi lazım değilmiydi bu takıma lazımdıda ne olduğu belli olmayan pavel niye alındı çıldıracam ya küfür edecem hepsine şimdi

.....
06.02.2011, 18:20
Vardır Şenol Hocanın bir bildiği diye ben dedim. Hadi gelin yüklenin bana bakayım ne kadar yüklenebileceksiniz.

Bırakında adam işini yapsın.Herkesin futbol uleması olduğu bir yerde doğru düzgün işini yapamaz herif.

Ayrıca Trabzonda ki taraftara teşekkür ederim bu maç çok iyiydiler.

Hakeme ise yazıklar olsun demek istiyorum!

Murat Engin Akyüz
vay anasını ya bunlar bursaya karşı açık oynar bize gelince takım halinde defans.ayrıca biraz da şans olacak,antalyanın her uzaklaştırdığı top kendi oyuncularına geldi,kritik anlarda seken toplar onlarda kaldı.bakalım sivas-manisa bize nasıl kapanacak merak ediyorum!
ayrıca mutlaka tek bir taraftar grubu olmalı ve maçın tamamında takıma bir itici güç oluşturulmalı.olmaz birleşmez kimse falan deniyor ama bana göre şampiyonluk buradan geçiyor.bursanın çapulcuları bile takımlarını nasıl destekliyor,şahsen bazen utanıyorum bu durumdan.

servet nuh
artık ayağa kalkma zamanı gelmiştir......
takım elinden geleni yaptı,kimseye kızmamak lazım....
ben bu sene şampiyon olacağımza inancım daha da arttı arkadaş...
zor günlerin son maçıydı bu inşAllah....
Umutsuzluk yok...yine çok avantajlıyız

r9emre
1 kere daha söyleyeceğim tekrar etmeyeceğim dilimde tüy bitti çünkü.

TORRES'İ DE ALMIŞ OLSA YÖNETİM ŞENOL HOCA İLK 3-4 HAFTA KENDİ TAKIM TERTİBİNİ BOZMAYACAKTI NE BURAK'I NE UMUT'U YEDEK BIRAKMAYACAKTI.BROZEK 2 HAFTA ÜST ÜSTE OYNASIN İLK 11 ONDAN SONRA GELİN BURAYA.

irfanb

Alanzinho da...
O da alismistir Norvec`teki dondurucu soguklara.

Uğur Kalyoncu
1. Altidore alananın elinde kaldı..
2. Miller tabureyle oynuyor
bu adamları iyi transfer diye övmek ayıptır... bir iki hafta bekle görürsün
mevzu altidore nın iyi veya kötü olması değil adamların hamle yapması ,ki zaten altidoreu da 10 milyon euroya almadılar..
miller a gelince de ben beklerken izliyorum,sen de izle attığı golleri gör,ondan sonra tekrar konuşalım..

Şeref
İLAHİ ADALET semih ile burak'ın pozısyonları aynı biri penaltı diğeri değil ne için?? çünkü bizim hakem eyyamcı değil adam gibi hakem helal olsun

Barış Burak
Yahu kardeşim ne di,yorsun Allah aşkına, ne yani eleştiremeyecekmiyiz, 3 haftadır çok kötüyüz,yokları oynuyoruz,tarihi fırsat yakalamışız ama göz göre göre gerekli transferleri yapmamışız, bunları söylemenin nesi yanlış,ne yani bunları söyledik diye sezon sonu şampiyon olsak söylediklerimizi yüzümüze vurmak neyin nesi,kural bu kötüyken eleştirilirsin kaldı ki bu takıma sırt çevirmek anlamına gelmiyor ki, polyannacılık oynamanın anlamı yok,kötüyüz Şenol Hocada çok formsuz,değişiklikler çok geç Brozek 86. dakikada giriyor oyuna ne beklersin ki anca orda geçen zaman alehimize, hakemler çok kötü ama biz kötü olunca ikinci planda kalıyorlar,net penaltımızı vermedi kına yaksın azize ile aykut adileri, dün ki bjk maçı hiçbişey yokken 6 dk uzadı bizim maç hep durdu ama sadece 4 dk uzadı ama tüm bunlar kötü olduğumuz gerçeğini örtbas etmiyor.

ben eleştirme dedim mi abi yazımda? eleştiri yapıcı olsun yıkıcı olmasın dedim.yıkıcı eleştiriyi herkes yapıyor.yıkıcı eleştiriyi emin olun yarın ki gazeteler daha iyi yapacak.

benim söylendiğim kişiler,yok yok şampiyonluk gitti,bu takımdan birşey olmaz diyen kafa.

yoksa banane,ister şu girseydi diye giydiri hocaya,ister şu çıksaydı oyundan diye giydir.buna mı karışacağım? buna karıştığımımı sanıyorsunuz?

ama çıkıpta,şenol hoca bizi şampiyon yapamaz demeyin.eleştirebilirsiniz istediğiniz kadar karışamam ama bu takımdan bu cacık olmaz demeyin.çünkü bu lafları kaç senedir söylüyorsunuz zaten.

eğer bu lafları demiyorsanızda üstünüze alınmayın yazdıklarımı. çünkü dedim ya yapıcı eleştiri gerek bu takıma,yıkıcı değil.

ben başlatayım bi tanesini uygun görürseniz devam edersiniz,ama hocamıza sövmeden devam edelim.

şenol hoca,takımdaki stres sıkışmasını nasıl atlatmalı?

bence fikirlerini antremanda anlattığı gibi aynı zamanda yeni oyuncularada daha erken şans vererek.sizce?

buyrun bekliyorum,eğer isterseniz cevap verebilirsiniz renktaşlarım.

ama bu duruma kadar gelmiş olan takıma tekme tokat girişmeyin.

Hürgün Aygün
İkinci yarıda üç maçta 7 puan kaybı tablo kötü.

Koray10
06.02.2011, 18:21
bizim alamadimiz oyunculari bursa aldi.. bence en iyi devre arasi transferler yapan takim sampiyon olacak oda bursa

ilyskm
Dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç,
Bu son fasıldır ey ömrüm nasıl geçersen geç.....

Santarforu Umut Bulut, Teknik Direktörü Şenol Güneş, Başkanı Sadri Şener olan bir takım şampiyon olamaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzz.

ahamitokutan
Şampiyonluğa inanmıyorsunuz diyen arkadaşlar sizce sahadakiler,kenar yönetim ve esas yönetim inanmışmı ki şampiyonluğa.Haftalardır yaşanan lakayıtlıklar,yapılan hatalar sonrasında bu durum bağırarak geliyordu.Daha ikinci yarı başlamadan gerekli transferi yapmayarak eline pimi çekilmiş bir bomba aldı demiştim.Allah kahretsin ki haklı çıktım.

Barış Burak
06.02.2011, 18:22

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Cihan_61
Alanzinho da...
O da alismistir Norvec`teki dondurucu soguklara.
Jaja´da Ukranyada alismistir

Murat Altun
Tamam dökün icinizi Bazi yorumlari fenevliler bile yapmaz Anlasiliyir ki sinirden ne dedigini bilmeyen cok kisi var aramizda En iyidifofumdan cikiP biraz sakinlesmek

bariskaratas
calemi dedin?

evet cale dedim
gidince ararsınız cok
cale gibi bekimiz olsaydı diye

Numan Yerlikaya
haftaya girayda sakat arkadaşlar haberininz olsun egemende yok glowcki-mustafa oynıyacak

irfanb
Benim merak ettigim elimizde duran toplar icin müthis bir Jaja silahi var.Neden kullanmiyoruz?
Sadece bir kez vurdu benim hatirladigim o da az kaldi iceri giriyordu,zor cikardi Ömer.

inadına_Trabzon
Takım olarak iyiydik ama SON VURUŞLAR SON VURUŞLAR...

bahadır2561
b.k atma sırası miller ve altidore'e geldi

bordo08
Sivas maçını rahat kazanacağız.Atıp tutanlar o zaman gelip burada bayrak sallasınlar.

Alihan Ertürk
'' Geçtiğimiz maçlarla ilgili konuşmanın bir anlamı yok ''

'' Kazanma arzumuzu sahaya yansıttık..Oyuncularım gayet iyiydi ''

'' İyi başladık, oyunun sonlarına doğru oyun disiplininde kopmalar oldu ''

'' Maçtan önce oluşan hava kötüydü..Bir moralsizlik vardı üzerimizde ''

'' Sadece gol yoktu onun dışında iyiydik ''

'' Lider biziz ''

'' Biz sahada futbol oynamaya çalışan bir ekibimiz. Hiçbir hilemiz hurdamız yok..Buralara futbol oynayarak geldik..İlk yarıda aldığımız saha sonuçları şuan bizim en büyük rakibimiz.. Beklentiler çok büyüdü, stres oluştu..Bunları aşmak zorundayız ''

ŞENOL GÜNEŞ !..

ts_tuncay_ts
Bu ne yaa....Eski günlerimi hatırladım hatta eski günlerimi yaşadım tekrar....Saç yolumu sezoununu açtık galiba....

Anlamıyorum...Biz transfer yapıyoruz ama 2-3 ay geçmesi gerekiyo hazır olması için....Bursa milleri aldı her maçta golü var...

Full HD
Gelecegimiz kara arkadaslar kimse bana "Sen bir taraftar olarak nasil böyle dersin" demesin.Fener nasil Kupayi alamiyor ise bizde Sampiyon olamiyoruz.

Onca taraftari hayal kirikligina düsüren Trabzonspor.Coluk cocuk yaslisi genci bugünde hayal kirikligina ugradilar.Yazik günah degilmi?

Yok oyuncular elinden geleni yaptilar birakin bu masali.Son 5-6 hayfta boyunca gözle görülen bir düsüs var ve bu düsüs nasil görülmez?

Bizden bir cacik olmaz yokmu zengin olan Trabzonlu is adamlari?

Bizim durumumuz ayni OSMANLIYA benziyor.Eskiden bir güc idik fakat atalarimiz gibi yüz yillarca uyuduk ve bu hale geldik.

Henüz 20.Hafta sen nasil böyle düsünürsün be FullHD diyenler olacak.Dogrulari simdi diyelimde sonra pisman olmayalim Trabzon sampiyon olamaz.Olursa ben üyelikten cikarim!

.....
Şampiyon olacaz ulan şampiyon olacaz.

Siz inadına olamayacaz dediğiniz şampiyon olacaz.

Size inat şampiyon olacaz.

Şampiyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooon

Trabzooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooon

Var mı itirazı olan he? var mı ?

uzungöllü
rakiplerin puan kaybını hesaba katarak şampiyon olunmaz... kendi işine bakacaksın yeneceksin köşene çekileceksin... iki puanı ziyan tek kişi şenol güneş tir.... yazık giden bu puanlara...

Kader KORELİ
Şampiyonluğa oynayan bir takımın taraftarlarına takımı desteklemesi için kendi stadyumlarında dört kere anons yapılıyor;
televizyon başında utancımdan, öfkemden yüzüm kızardı. Bu taraftar bu şampiyonluğu hak etmiyor! Bu taraftar sadece kendilerine dağıtılan bayrakları sallayabilen ve 90 dakikanın sadece 1 dakikasında kıçını kaldırıp tezahurat yapmaya çalışan bir taraftar. Bugün orda bulunan taraftarlara yazıklar olsun! yazıklar olsun! yazıklar olsun!

Mehmet Zeki
06.02.2011, 18:23
Senol Gunes:

Gecen mac ile ilgili konusmaya gerek yok. Turkiye zaten konusuyor bunlari. Kazanmamiz icin ciktik. Oyuncularim oyunun basindan sonuna kadar gol icin ciktik. Iyi basladigimiz oyundan son 10 dakikada oyun disiplininden koptuk. Mactan once bir moralsizlik vardi. Oyuncular geriliyordu son 10 dakika. Elimizden gelen gayreti gosterdik. 2 puan kaybi disinda 2 kart cezali oyuncumuz oldu.

Lider bizi dimi? Lider biziz onuda soyleyin yani. Biz sahaya futbol oynamak icin cikiyoruz. Hilemiz hurdamiz yok. Elimizden gelen gayreti gosterdik. Tabii sampiyonluk istiyoruz. Ilk yarida aldigimiz ic saha sonuclarida bir rakip oldu bize. Stress olarak geri dondu bu bize. Bunlari yasayip asacagiz. Kimseyi etkilemiyoruz. Calisip acacagiz bunlari. Trabzonspor kredi almadi ki kredimiz kalmasin. Onlari federasyon, hakem ve medyaya verin.

sarıyerli_TS

Santarforu Umut Bulut, Teknik Direktörü Şenol Güneş, Başkanı Sadri Şener olan bir takım şampiyon olamaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzz.

yazmıym diyorum daa bu kadar boş yorumları görüncee dayanamıyorum ilk yarı daa bu insanlara tapıyodun dimi ...

Tarbzon
Şenol Hoca çuvallamaya başladı

KoRNea
06.02.2011, 18:24
Sivas, Manisa bu maçlardan alınacağımız 6 puanla Avni Aker'e dönüp tekrar hava yakalayacağız. Hiç kimse heveslenmesin şampiyon BİZ olacağız bu sene.

Mehmet BAL
en iyisi sakinleşene kadar yorum yapmamak.

Harun
Şuçlu aramak en kolay şey.Herkesin payı vardır muhakkak.Ben her zaman şunu söylerim," bizim bjk-gs- yada fb ye yenilmemiz sorun değil.Hatta tüm maçlarımızda kaybedelim.Fakat anadolu takımları ile yaptığımız tüm maçları kazanalım".Geçen hafta fener maçını kazansak ne olacak, a.gücüne ve anyalya ya puan kaybettikten sonra...

Tunay ERDEM
herkesin bir duraklama dönemi vardır, biz bunu şuan yaşıyoruz. diğer takımlar böyle her maç kazanabilecek mi sanıyorsunuz? ayrıca bu anadolu takımları defans yapma işini bir bize karşı becerebiliyorlar ne hikmetse.

art(w)in
insanlara olacakları gördükleri için ve eleştirdikleri için "çıkın gidin bu forumdan" demekte neyin nesi? bu nasıl bir biat ben anlamıyorum? ilk yarı şenol hoca geitrmişte buraya falan da filan da....o zaman ERSUN YANAL'I niye gönderdin demezler mi? o da aynı şeyi yaptı?

Taner Uykuçeken
Şenol Hocama bir eleştiri,
15 kişi defans yapan bir takım var karşında Alanzinho değişikliği neyin nesi bir izah edebilirmi

Koray10
nededi senol hoca: sifir...ahh senol hoca ah....ciksana tv önüne deki biz sampiyon olacagiz okadar gerisi bos

Erbay
Antalya'daki Kenan tutamadık yahu çıldırdım adam sanki Maradona 4 oyuncu tutamıyor yaaaaaaaaa.

Kazım Uzunboy
Oyun çok güzeldi ama tek eksik goldü.

Topu kale çizgisinden içeri sokamadık bir türlü.

Gol atmak için Umut'tan başka çaremiz yokmuş gibi hissetmeye başladım.

TuAF2007
ya şenol hoca has adamsın güzel adamsın ama son 5 dk kala 11 kişi kapanan takıma karşı 10 tane forvet oyuncusu soksan ne fayda........ 5 dk kalmış brozek oyuna giriyo :( enginde artık yedek başlamalı hep ezbere oynuyor. jaja en etkili isimdi bana göre bişiler yapmaya çalıştı. takımın acilen revizyona gitmesi şart!! mehmet çakır'ı 11 e monte etmek gerek.tabi eski mehmet çakırsa

Samet İslamoğlu

Allah razı olsun be abi. Boşa okumuşum bütün forumu.Bu yazıyı görmem yeterli oldu.Çok saol.Ama böyle pozitif düşünen daha çok taraftara ihtiyacımız var..

SEDER
arkadaşlar soru basit: Umut bulut antalyada ilk 11 e girebilirmi? jehua, tita, mehmet yılmaz, necati ateş ve veysel antalyanın forvetleri iken bizim forvetimiz umut ve 87 de oyuna sokulan brozek başkası yok. düşünebiliyomusunuz?

Varlıbaş61
Hala hilemiz, hurdamız yok deniyor ya...

Züğürt tesellisi bunlar...

hile ile hurda ile şampiyonluğu alacak rakipler... biz hala hilesiziz diyip diyip dururuz!

CAFER ÖZER
Umut gibi bir forvet oldugu muddetce sampiyon olma sansimiz sifirdir.
Millet nokta transferle is bitirir biz aldigimiz oyunculari tribunde seyirci yapariz

Oğuzhan
Allah için birisi bana açıklasın adamlar 11 kişi savunma yaparken hoca ne akla hizmet Yattara'yı oyuna soktu ya. Adam topu alınca 3 kişi kapatıyor zaten geçse geçilmez , kesse adamlara çarpacak. Alacaksın ileriye uzun bir adam şişirip duracaksın başka çare bırakmıyor rakip sana. Aynı bu şekilde Bursaspor 3 puan aldı bu hafta. Ömer Erdoğan indirdi gol oldu.

SefaÇetinKulak

Son seneler içinde bizi bu kadar heyecanlandıran başka isimler söylesene !
Yorum yaparken kimin neler yaptığını görelim de yapalım . Umut dediğin adam hangi maçta koşmuyor ? Hangi maçta elinden geleni yapmıyor . Şenol hoca hangi futbolcusuna haksız davranıyor ? Takıma iyi futbolu kim oynatıyor ?
Bütün bu atmosferi yaratan kim ?

.....
06.02.2011, 18:25

:sevinç::sevinç::sevinç::bmn3::atki:

Canberk
Suçlular
1.yönetim :kaz gelecek yerden tavuğu esirgediği için
2.Şenol hoca :gol atmak için illaki umut mu oynamalı

2:

Burak oynamasın.
Zamanında adam gibi değişiklik yapsın yeter ;)

MehmeTS_ADANA
3 maçta 7 puan kaybettik. kabus gibi
işler kötüye gidiyor

Sefer A.
Ya beyler kimsenin umudu kestiği ya da takıma sırt çevirdiği yok ama ortada bazı gerçekler var! Benim zoruma giden puan kaıpları değil; bir kısım medyanın, çok bilmiş futbol ulemalarının ve sokaktaki herkesin "ya zaten he böyle oluyor, belliydi, bunlar götüremezdi" şeklindeki "kehanetlerinin" ilk üç haftada gerçek olması. Bu psikolojik atmosfer üzerinden üzerimize oynayacak olmaları.

e o zaman o baskiyi engelleyecek saha sonuçlarini alacaksin, bunu almak için iyi oyuncular alacaksin, bunun için kesenin agizini açip cimrilik yap ma ya cak siinnnnn !!! bu kadar basit, hakemler ve diger takimlar bize köstek olabilir dogru kabul ediyorum sövüyorum yeri geldiginde ama basta hata bizde, bu durumlara dusmemek için elimizden gelen ne varsa yapmaliydik, yönetim uyudu saga sola gülücükler saçti, azize bizim baskanin yanina gitmez baskan da bibok demez tepki gostermez, zirt pirt gereksiz yere konusur, bir galibiyet çok para getiriyor diye bagirip adam gibi oyuncu almiyor aldirmiyor ne yapiyrsa artik, Senok Günes de hep ayni ona tonlarca para versen takimi bozmamak için en iyi ihtimal yedek oyuncular alir baska da almaz, hep ayni hep ayni yeter yahu, su iyimserligi de birakin adami hasta etmeyin, destek olmak baska iyimser olmak baska, destekleriz o ayri ama elestiri de olacak, sen dk.72 bekle oyuncu degistirmek için, sonra da neymis "Senol Günes'in bildigi vardir" dedirtmeyin bildigine bildigi olsaydi bugün 72 beklemezdi degisiklik için, bir de yani af edersiniz utanmadan Yattara'dan bsy bekliyor güya ve 80de koyuyor onu, Brozek'i sormayin o da dk.85 girdi tam REZALETTTT
Baskan devam etsin yavsakliga, millet saga sola saldiriyor hakem odasi basanini mi istersin basmak gerekiyorsa basariz diyeni mi istersin hakem tarafindan kollanani mi istersin her bok var, ama bizim baskan hâla güveniyor, yemisim güvenmeni senin..........

bariskaratas
Hocam Allah aşkına Colmana dokunma artık
engine buraha alan a dokun biraz

Volkan Albayrak
herkesin bir duraklama dönemi vardır, biz bunu şuan yaşıyoruz. diğer takımlar böyle her maç kazanabilecek mi sanıyorsunuz? ayrıca bu anadolu takımları defans yapma işini bir bize karşı becerebiliyorlar ne hikmetse.

forvetin umut burak olursa yaparlar ileride top tutan bi ALLAH ın kulu yok çıldıracam artık

Canİlker
her sezon olduğu gibi bu sezonda bizi bitiren ara transferleri becerememiş olmamız. bir milyon maçtır umut oynuyor, becerip adam gibi istikrarlı canavar gibi bi golcü alamadık 5 sezondur. yazık valla çok yazık.
bu brozekler niye alındı. 85 te oyuna sokmak için alındıysa mehmet çakırda girer 85 te. nasılsa o dakikadan sonra hiç bi halt yapamazlar.

Burak61
merak etme seftali kurduuuuuuuuuu

bordo(61)mavi
06.02.2011, 18:26
Puanları toplarken, iyi top oynarken ve takım doğru işler yaparken Şenol Hoca'yı övüyoruz da, takımda işler kötü gidince kimleri eleştireceğiz?

Şenol Hoca hariç herkesi, öyle mi?

Hadi ordan !

Aynen kendinize gelin,,, şampiyon olamayınca mı eleştireceksiniz! Eleştirilecek durum varsa sonuna kadar konuşacaksınız,,, Nasıl türkiye kupası ile süper kupayı aldığında takımımız sonuna kadar destekleyip övdüysek, hatalı olduklarında da ağzımızı açıp konuşacağız,,, Çok kolay zannediyorsunuz dimi şimdi sivas ile manisa deplasmanlarını!!! Evinde Ankaragücü ile Antalya ya puan kaptır sonra şenol hoca sen bizim herşeyimizsin,,, hadi gidin ordan!!!!!!!!

SEDER

sezon sonu görürüm seni bu umut hayranlığın yüzünden gözlerine perde inmiş senin..

Sefa Murat Dokuz
Şenol Güneş resmen Yattarayı harcama yolunda,
Ankaragücü maçı golü attıran oyuncu ve uzun zamandır özlenen Yattara'yı anımsatan bir görüntü ile bizleri ümitlendiren Yattara oyundan alınıyor.Gol yiyoruz yaratıcı adam yok sahada.
Bjk maçında 90 dk oynatıyor ve sahanın ilk yarıda tek savaşanı takımda. Birşeyler yapamaya çalışan tek kişi. 2.Yarıda biri Brozek'e 2 tane %100 gol pası var.
Fenerbahçe Zaten kopmuş ve ruhsuzca dolaşanlar arasına giren bi Yattara kaybolup gidiyor orda.
Antalya maçı 80.dk da oyuna alınıyor, topa 2-3 kez ancak değebildi, daha topa ısınmadan maç bitti.
Sivas önümüzde Sivas maçı var, ve buzlu bir zeminde belkide Burak formsuz diye şimdi Yattara ile başlayacak ve o ortamda ezilecek Yattara'yı da bitirecek artık tamamen!

Alperen Çakıroğlu
Nasıl taraftar olduğunuzu bilmiyosunuz yazıklar olsun size ya bi puan kaybı olunca yok şampiyon olamaz bu takım yok hoca kötü yok yönetim şakacı..!

Nedir istediğiniz çok mu kolay sanıyorsunuz anlamıyorum ki siz önce bi adam akıllı inanmayı bilin sonra kime laf atacaksanız ona atın siz ilk önce takımını hacanı yönetimini puan kayıpları olsa bile sırtına al ondan sonra konuş..

Foruma bakınca daha çok sinirim bozuluyo gerçekten.Ben çok soğukkanlıyım bu maçta da puan kaybetsekte geçen seneden beri ŞAMPİYON TRABZON diyorum ve de yine diyeceğim..

Siz inanmamaya devam edin..!

Asi Çaykaralı61
Beyler lütfen sakin olalım.Puan kaybı yaşadık malesef.Ama hep destek tam destek

.....
Yahu sakin olun biraz.

Puan kaybedilir ama takım iyiydi.

Hakem artniyetliydi her halinden belliydi bu.

mizah
06.02.2011, 18:27
bir takim sampiyonluga gittigi bir dönemde,rakipleri ara transferlerdeki sectikleri oyunculari ilk 11 de oynatacak derecede flash transferler yaparken bizim yönetimin ilk 11 e giremeyecek siradan bir ligin isimsiz silik bir oyuncusunu alirsa olacagi odur.. ya alinan oyuncu iyi senol hocada sorun var oynatmamakla.., veya oyuncu secimi kötü yönetimde sorun var..bursaspor cok zeki 2 nokta transferi yapti.. maclarida takir takir aliyor yeni transferiyle.. yetmedi ikinci forvet transferi yapti.. yönetim güzel isler yapti sezon boyunca ama son noktada büyük bir hatayla sampiyonlugu nedense baska bahara birakiyoruz..buda bizim kaderimizmidir nedir..? bugün takima birsey denmemeli.. sonuna kadar mücadele etti.. resmen antalyayi hapsetti sahasina.. pozisyonda bulduk,güzelde oynadik lakin futbol bu.. pozisyonlari degerlendiremedik.. forvetteki bitirici oyuncu eksikligimiz onca pozisyonu degerlendirememize neden oldu.. umut iyi niyetli lakin becerileri malumumuz.. umutun yanina bir flash forvet alamamiz umarim bize pahaliya patlamaz..

mkmoglu
şampiyon olmasaktan sonuna kadar trabzonsporluyum..

Asi Çaykaralı61
sezon sonu görürüm seni bu umut hayranlığın yüzünden gözlerine perde inmiş senin..

Takımımıza destek olun destek başarı birlikden gelir !!!!!!!!

biltrabzon
06.02.2011, 18:28
Biz sahada futbol oynamaya çalışan bir ekibimiz. Hiçbir hilemiz hurdamız yok..Buralara futbol oynayarak geldik..İlk yarıda aldığımız saha sonuçları şuan bizim en büyük rakibimiz.. Beklentiler çok büyüdü, stres oluştu..Bunları aşmak zorundayız '

iste bunlari asacak kapasite sende yok hocam.maalesef iyi bir insansin, ama futbolda biraz cirkef olacaksin.bak aykut efendi dediler, nasil atti yemi ortaya,nasil cirkeflesti,sizde sazan gibi atladiniz.

irfanb
Pes etmek yok.
Ikinci yari 3 hafta oldu baslayali.
Lig lideri Trabzon.
Sorun ne ?

antagonist
Metrekare başına 75 teknik direktörün düştüğü şehir olan Trabzonda hocalık kolay değil.

Bırak git yahu Şenol hoca... İçimden gelerek söylüyorum.

Senin neyineydi, berbat durumdaki takımın başına geçmek? Gelip emeklilik hayatı yaşardın. Ama söz konusu Trabzonspor olunca reddedemedin. Broos'tan aldığın takımla Türkiye Kupası Ve Süper Kupa'yı aldın. O gün deli gibi sevinenler, şimdi bu başarıyı küçümsüyorlar.

Bu gün de takımın ilk yarıyı lider kapatmış. Hem de ciddi bir puan farkıyla. Gel gör ki, ikinci yarıya kötü başlamışsın. Her zaman kendini "kötü gün dostu" olarak niteleyen taraftar aslında yalan söylediğini gözler önüne sürüyor. Onlar sadece başarıda yanındalar.

Bırak git yahu Şenol hoca...

Benim bu sözlerime yapacakları savunma da belli: "Trabzonspor hocasız kalmaz!"

Madshine
bursalı arkadaşa gelsin öncelikle: http://www.youtube.com/watch?v=9eyxbPzpn0k

maçı izlememiştim. şimdi giray'ın yine yaptığı hataya baktım, onur süper kurtarmış. şampiyon olamazsak ya da maç kaybedersek kimse şenol hocama kızmasın arkadaş. eldeki bu adamlarla şampiyon olmak zaten mucize. şansımız da devam ediyor.

sahtepass

ilk yarı bunlar yokmuyduda takım zirveye oturdu!!!!!!!!!! Bu düşünce taraftarlık duygusunu bilemyenlerin düşüncesidir . Seyirciler böyle düşünür yada sevinmek için sevenler

Erbay
Yahu sakin olun biraz.

Puan kaybedilir ama takım iyiydi.

Hakem artniyetliydi her halinden belliydi bu.

Takım iyi miydi. 2 pas yapamıyoruz 4 maçtır. Çöküyoruz, bunu kabul edelim. Tamam hala lideriz de bir durum tespiti yapalım bari.

Oğuzhan
Burak bugün çok iyi oynadı anlamıyorum açıkcası Burak'a bile laf söyleyenler var bu maçtan sonra. Adam her topu aldığında adama faul yaptılar. Sahanın en iyisi ONUR ' du .

Cem Zırıh
Su mactan sonra dahi Senol Gunes'e art niyetli yaklasimlarda bulunan ve Senol Hocayi elestirenler unutmayin ki buralarada Senol Gunes sayesinde geldiniz... Allah dusunce fakiri insanlardan uzak tutsun âkli selim taraftarlarimizi ... Digerlerinide bildigi gibi yapsin :)

okg_53
06.02.2011, 18:29
Ben bu maçtaki sorunu, son vuruşlarda ve ortasaha oyuncularının üretkensizliğinde bulmuyorum.

Sorunu habire yazıyorum. Ve habire yazmamak için , imzama yazdım.

Asi Çaykaralı61
Beyler bayanlar takımımız iyiydi.Hakemi görmediniz mi ? Nasıl maç yönetti ? Ayrıca takımımıza destek olalım.Beyler medyanın gazına gelmeyelim lütfen.Bursaspor ile aynı puandayız haklısınız ama zor maçları onların asıl şimdi başlayacak

Ayhan Yüksek
ben eleştirme dedim mi abi yazımda? eleştiri yapıcı olsun yıkıcı olmasın dedim.yıkıcı eleştiriyi herkes yapıyor.yıkıcı eleştiriyi emin olun yarın ki gazeteler daha iyi yapacak.

benim söylendiğim kişiler,yok yok şampiyonluk gitti,bu takımdan birşey olmaz diyen kafa.

yoksa banane,ister şu girseydi diye giydiri hocaya,ister şu çıksaydı oyundan diye giydir.buna mı karışacağım? buna karıştığımımı sanıyorsunuz?

ama çıkıpta,şenol hoca bizi şampiyon yapamaz demeyin.eleştirebilirsiniz istediğiniz kadar karışamam ama bu takımdan bu cacık olmaz demeyin.çünkü bu lafları kaç senedir söylüyorsunuz zaten.

eğer bu lafları demiyorsanızda üstünüze alınmayın yazdıklarımı. çünkü dedim ya yapıcı eleştiri gerek bu takıma,yıkıcı değil.

ben başlatayım bi tanesini uygun görürseniz devam edersiniz,ama hocamıza sövmeden devam edelim.

şenol hoca,takımdaki stres sıkışmasını nasıl atlatmalı?

bence fikirlerini antremanda anlattığı gibi aynı zamanda yeni oyuncularada daha erken şans vererek.sizce?

buyrun bekliyorum,eğer isterseniz cevap verebilirsiniz renktaşlarım.

ama bu duruma kadar gelmiş olan takıma tekme tokat girişmeyin.

Barış kardeşim,çok sinirli ve üzgünüm kusura bakma kırdıysam,ben takımımı asla körü körün eeleştiren bir insan değilim,Şenol Güneşi çok severim daima takımımın başında görmek isterim ve inanıyorumda şampiyonluk yaşayacağız onunla ama hatası varsa takım kötüyse bunu eleştirmek en doğal hakkım ki bunu sende söylemişsin zaten bi yanlış anlaşılma olmuş ama burda senin gibi düşünmeyen yapılan eleştiriye tahammül edemeyen insanlar var sözlerim onlara kardeşim.

Canİlker
her sezon olduğu gibi bu sezonda bizi bitiren ara transferleri becerememiş olmamız. bir milyon maçtır umut oynuyor, becerip adam gibi istikrarlı canavar gibi bi golcü alamadık 5 sezondur. yazık valla çok yazık.
bu brozekler niye alındı. 85 te oyuna sokmak için alındıysa mehmet çakırda girer 85 te. nasılsa o dakikadan sonra hiç bi halt yapamazlar.

.....

Tamam hocam görüşelim.

Sezon sonu da her sezon sonu olduğu gibi burdayım.

Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.

Sonra bu yaptıklarınıza pişman olacaksınız.

sarıyerli_TS
Metrekare başına 75 teknik direktörün düştüğü şehir olan Trabzonda hocalık kolay değil.

Senin neyineydi, berbat durumdaki takımın başına geçmek? Gelip emeklilik hayatı yaşardın. Ama söz konusu Trabzonspor olunca reddedemedin. Broos'tan aldığın takımla Türkiye Kupası Ve Süper Kupa'yı aldın. O gün deli gibi sevinenler, şimdi bu başarıyı küçümsüyorlar.

Bu gün de takımın ilk yarıyı lider kapatmış. Hem de ciddi bir puan farkıyla. Gel gör ki, ikinci yarıya kötü başlamışsın. Her zaman kendini "kötü gün dostu" olarak niteleyen taraftar aslında yalan söylediğini gözler önüne sürüyor. Onlar sadece başarıda yanındalar.

helal olsn sanaa .. dicek hiç bişey yok her kelimesine katılıyorum ...

bahadır2561
Sanki 3'te 3 yapmışız ne eleştirisi filan diyolar bu zamanda eleştiri olmayacakta ne zman olacak??

Her maç aynı şeyler

Samet İslamoğlu
06.02.2011, 18:30
Aynen kendinize gelin,,, şampiyon olamayınca mı eleştireceksiniz! Eleştirilecek durum varsa sonuna kadar konuşacaksınız,,, Nasıl türkiye kupası ile süper kupayı aldığında takımımız sonuna kadar destekleyip övdüysek, hatalı olduklarında da ağzımızı açıp konuşacağız,,, Çok kolay zannediyorsunuz dimi şimdi sivas ile manisa deplasmanlarını!!! Evinde Ankaragücü ile Antalya ya puan kaptır sonra şenol hoca sen bizim herşeyimizsin,,, hadi gidin ordan!!!!!!!!

Kupaları alırken herşeyimizdi ama ? Şu anda gözünüz görüyosa puan tablosuna bakın lideriz.Kupaları alırken herşey iyiyken Şenol hoca süper şimdi kötümü oldu.Sen resmen karaktersizlik yapmasını istiyorsun taraftaların ama herkes snn karakterinde olmayabilir kusra bakma.
Şenol Hoca eleştirilebilir,takım eleştirilebilir buna bişi denmez ama eleştirmeyi görev olarak edinmekte neyin nesi ?

ssmuratss
Selcuk: Lutfen taraftarlarimiz karamsarliga kapilmasin. Kredimizi tukettik fakat sampiyon olacagiz.

bu oynadığı oyunla şampiyonluktan bahsedebiliyor selçuk bravo..

inşl oluruz bende yerim bu lafları ama şu an burak yada selçuk yanımda olsa döve döve öldüürürdüm genede hırsım geçmezdi yemin ederim..

Asi Çaykaralı61
Pes etmek yok.
Ikinci yari 3 hafta oldu baslayali.
Lig lideri Trabzon.
Sorun ne ?

İrfan Abi sorun ne dediniz puan kaybı bu olabilir takımlar basıyorlar kapanıyorlar.Önemli olan destek destek

halilaziz61
Şenol Güneş resmen Yattarayı harcama yolunda,
Ankaragücü maçı golü attıran oyuncu ve uzun zamandır özlenen Yattara'yı anımsatan bir görüntü ile bizleri ümitlendiren Yattara oyundan alınıyor.Gol yiyoruz yaratıcı adam yok sahada.
Bjk maçında 90 dk oynatıyor ve sahanın ilk yarıda tek savaşanı takımda. Birşeyler yapamaya çalışan tek kişi. 2.Yarıda biri Brozek'e 2 tane %100 gol pası var.
Fenerbahçe Zaten kopmuş ve ruhsuzca dolaşanlar arasına giren bi Yattara kaybolup gidiyor orda.
Antalya maçı 80.dk da oyuna alınıyor, topa 2-3 kez ancak değebildi, daha topa ısınmadan maç bitti.
Sivas önümüzde Sivas maçı var, ve buzlu bir zeminde belkide Burak formsuz diye şimdi Yattara ile başlayacak ve o ortamda ezilecek Yattara'yı da bitirecek artık tamamen!

kusura bakam renkdaşım yattara top oynamıyor koşmuyor bişe yapmıyor takımı yavaşlatıyor kısaca bi kişi eksik oynuyoruz onunla o yüzden yattara acilen gönderilmeli hemen

SEDER
hekemlerden biri umuta kırmızı kart verse ve pfdk da 4 maçla cezalandırsa, yemin ediyorum o 4 maç puan kaybetmeyiz..

MaDDoX_61
Ara transfer dönemi ne için yapılır takıma takviye olsun diye değil direk katkı yapsın diye.3 transfer yaptık ama hazır değilmişler.vay arkadaş benim bildiğim en iyi antrenman maçtır.aldığımız isimler kaç maç bir arada oynadı hiç kayseri 3 yabancı aldı hepsi direk katkı yapıyor.biz en yakın rakibe 5 puan attık katkı yapanı geçtim kulübeye bile adam alamadık.bugünkü sonuçların özeti budur arkadaş

yorumsuz6117
Hala lideriz lafını kullanmayın artık yeter. Haftaya da sakin arkadaşlar hala ikinciyiz ondan sonra ki hafta da sakin sakin üçüncüyüz hala diyeceksiniz herhalde.

61_Hasan_69
yazıkkk biz gurbetçilere yazıkkk her sene futbol muhabbeti açıldımı ezilen taraf oluyorzz bu sene şampiyonluk gelir gibi oldu ama durumu görüyoruz facede çevrimiçi dolaşamıyorum bile...bıktık ulannn bıktıkkk

inadına_Trabzon
Bu oyun sistemi ve bu futbolcular kapalı defansları açamıyor, rakip açık oynarsa parçalarız tamam. O zaman ne yapacaz ? Hücum organizasyonu çalışmalıyız.Yantop durantop son vuruş.

crazyman_61
3 hafta önce avantaj bizdeydi büyük bir iş başararak dezavantaja dönüştürdük

mete61bordomavi
Antalya'nın bu defansif oyunu aslında futbola ihanettir!
Bize bu kadar katı savunma yapmalarına anlam veremedim...

SefaÇetinKulak

Katılıyorum sana . Bazı arkadaşlarımız seni haketmiyor . Senin büyüklüğünü bilmiyor hocam . Onlarada öğret futbolun sadece uzaktan bakılarak oynanmadığını . Öğret ki maçlardan sonra arkadandan laf edemesinler ..

Harun
06.02.2011, 18:31
Bu arada Onur Kıvrak'a ayrıca teşekkür ederim.Tek tesellim onun formunun düşmemiş olması.

hasona
:sevinç::sevinç::sevinç::bmn3::atki:
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

.....
Takım iyi miydi. 2 pas yapamıyoruz 4 maçtır. Çöküyoruz, bunu kabul edelim. Tamam hala lideriz de bir durum tespiti yapalım bari.

Ben beğendim takımı. Adamlar 11 kişi defans yaptı.

Atamadık orası ayrı mevzu ama takım iyiydi.

bahadır2561
Tribüne transfer yapan tek takımız :alkış:

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 18:32
En kötü günümüz bu günse ben genede TRABZONSPORluyum

Full HD
Nasıl taraftar olduğunuzu bilmiyosunuz yazıklar olsun size ya bi puan kaybı olunca yok şampiyon olamaz bu takım yok hoca kötü yok yönetim şakacı..!

Nedir istediğiniz çok mu kolay sanıyorsunuz anlamıyorum ki siz önce bi adam akıllı inanmayı bilin sonra kime laf atacaksanız ona atın siz ilk önce takımını hacanı yönetimini puan kayıpları olsa bile sırtına al ondan sonra konuş..

Foruma bakınca daha çok sinirim bozuluyo gerçekten.Ben çok soğukkanlıyım bu maçta da puan kaybetsekte geçen seneden beri ŞAMPİYON TRABZON diyorum ve de yine diyeceğim..

Siz inanmamaya devam edin..!

Foruma bakmaya mecbur degilsin abisi.Sen Insanlari ne zan ettin?

Bu yorumlar dogal daha mac yeni bitti ne bekledin?

Tabiki her zaman Trabzonumuzun arkasindayiz cünkü biz 81 ilin 80ni gibi memleket satan serefsiz degiliz!Fakat bu yorumlar su an normal.Sen bi bekle 4-5 saat ozaman burasi normale döner.

SefaÇetinKulak
Hala lideriz lafını kullanmayın artık yeter. Haftaya da sakin arkadaşlar hala ikinciyiz ondan sonra ki hafta da sakin sakin üçüncüyüz hala diyeceksiniz herhalde.

Ne yani küfür edince elimize birşey mi geçecek ?
Alttan alıp olsun be demezsen futbolcu sahaya çıkıp aynı senin gibi düşünür aman zaten gitti şampiyonluk 3. 4. olmuşuz değişmez ....

Semra
Bu oyun sistemi ve bu futbolcular kapalı defansları açamıyor, rakip açık oynarsa parçalarız tamam. O zaman ne yapacaz ? Hücum organizasyonu çalışmalıyız.Yantop durantop son vuruş.

kesinlikle.
duran toplarımız rakibi korkutmuyor :(

Cem Zırıh

haci canim sende iki pas yapamamisiz dogru yakalanan pozisyonlarida zaten onur'un paslarindan yakaladik dimi :)... Objektif olun biraz ne bu celal ?

Mellih
"Şuursuz baskı!"

http://www.sporx.com/img/3/2011/mehmet_ozdilek45846770.jpg

http://www.sporx.com/futbol/superlig/antalyaspor/suursuz-baskiSXHBQ222245SXQ

ağasarlı
şuna adım gibi eminimki: antalyadaki futblcuların belki bi çoğu, antalya içn değil tuttukları fb için oynadılar. bu futbolu nedense eziklere karşı oynamazlar.. diğer lig maçlarını bööel olsalar inanın ezikler puan bile alamazlar..

hüseyin1975
06.02.2011, 18:33
Senol Hocam strese gelemiyor, 1996'da stresi kaldiramadi, simdide korkarim kaldiramiyacak.
Bu Futbolculara ikinci sansi verdi, yine kullanamadilar. Bakalim Haftaya yine ayni elemanlarmi oynayacak?

Sivasin zemininde saglam oyuncular gerekir, Brozekler ve Ceyhun ayakda durabilecek oyunculardir.

sarıyerli_TS
yazıkkk biz gurbetçilere yazıkkk her sene futbol muhabbeti açıldımı ezilen taraf oluyorzz bu sene şampiyonluk gelir gibi oldu ama durumu görüyoruz facede çevrimiçi dolaşamıyorum bile...bıktık ulannn bıktıkkk
biz başarı için takım tutsaydık 3 tane ezik istanbul takımınıu tutardık sende böle düşün bence şampiyon olursak 40 gn 40 gece tutarım takımımı . olamaassak daaa umrumda olmaz ölene kadar TRABZONSPORLUYUM ...

halilaziz61
Tribüne transfer yapan tek takımız :alkış:

aynen öyle yazıklar olsunnnn

Asi Çaykaralı61
Bakın Bursaspor ile aynı puandayız kabul bizler takımımıza köstek olmamalıyız destek olmalıyız aman dikkat edin bende üzüldüm puan kaybına.Medyanın gazına gelmeyin gelmeyelim

Hürgün Aygün

Helal olsun be abi...

CAFER ÖZER
Guya herkesten once sezonu aciyoruz
Ama sahada dokulen bi takim
İkinci devre puan durumu yapilsa sonuncu oluruz
Bi takim bu kadar aptalca elindeki imkanlari 3 haftada rakiplere devredermi
Ediyor iste.
Taraftar hic hazir degil
Futbolcu sorumsuz vurdumduymaz
Teknik direktor hic mudahale etmiyor
Yonetim araki bulasin ortalikta gozuken yok
E ee bu takim nasil sampiyon olacak

Chiko
06.02.2011, 18:34
Ikili forvet istiyorum..
Burak/Umut - Umut/Brozek - Brozek/Burak..
Fark etmez ama ikili forvet..

Helvacı61
arkadaşlar yapılan hataları sokaktaki herkes biliyor. özeleştiride yapmalıyız ama bizim şampiyon olamamaızın sebebi şu diğerleri 7 puan geriden inanıyor biz öyle yada böyle lideriz inanmıyoruz. kalmış şurda 14 hafta lideriz işte onlar şampiyon olacaksa biz niye olmayalım bursa önemli değil fenere karşı olan avantajımızı koruyalım yeter. bir kazansak bu takım herkesi her yerde yenecek güçtedir. şampiyonluk için 35 puan yeter diyen bizler değilmiyiz .şu halde kalan 14 maçtan 33 puan daha alacak güçteyiz. durmak yok yola devam

Erbay
haci canim sende iki pas yapamamisiz dogru yakalanan pozisyonlarida zaten onur'un paslarindan yakaladik dimi :)... Objektif olun biraz ne bu celal ?

Tamam 3 pas olsun.

Tatar Kemal
Telaş Yok sakin olalım lütfen........
manisaspor maçından sonraki süreci hatırlayalım. Şenol Güneş'e de Yönetime de Futbolculara da tam destek zamanı. bizanslıları sevindirmeyelim. fenerin balonu bjk maçında söner. şimdi birlik olma zamanı.

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Ozan Yazıcı
Çok karmaşık bir ruh hali içerisindeyim şu an.. Ağır küfürler etmekle sağduyu göstermek arasında gidip geliyorum..

Elde avunulacak tek şey kaldı, o da kuşa dönen liderlik.. Aileden kalma mirası har vurup harman savurarak tüketen yalı çapkınları gibi bizim takım. Averajla liderliğe kadar geldik, sezon sonu da gönüllerin şampiyonu oluruz olur biter.. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir, bu gidiş hayırlı bir gidiş değil. Başaşağı gidiyoruz maalesef..

Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakem camiasını çekidüzene sokarken, Bursaspor golcü kolleksiyonu yaparken bizim espritüel başkan boş beleş demeçler peşinde koşuyordu. Belki de tarihinin en avantajlı ilk yarısını kapatan takıma gerekli transferleri yapmayarak, üstelik aynı konuda daha önce 2 kez yaşanmış kötü deneyime rağmen ocak ayını boş geçiren yönetime ne diyebilirim ki. İhanetle aptallık arasında bir durum, artık siz adını ne koyarsanız..

Teknik ekipte de, kendisine çok saygı duymama rağmen bazı takıntılarını prensip olarak kabul etmiş ve ettirmiş bir Şenol Hoca var. Tüm teknik direktörlük kariyeri taçlandırılamamış başarılarla süslü hocamız yine yeni yeniden şerefli ve ilkeli bir ikinciliğe doğru koşar adım gidiyor. Ben Ersun Yanal'a kızardım takımı rotasyona sokmuyor, aynı onbirle oynamak takımı fiziken ve mental olarak bitirdi diye. Şenol Hoca aynı uygulamayı ısrarla sürdürüyor, hem de yine yaşanmış kötü bir tecrübeye rağmen.. Yeni transferlerin uzun soluklu bir oryantasyon dönemi geçirmeden kadroya girememesi apayrı bir mevzu zaten, ona girersek çıkamayız. Bursasporlu Miller - Trabzonsporlu Brozek desem yeterli sanırım..

Futbolcularla ilgili teknik değerlendirmeyi işin erbabı arkadaşlar yapacaktır ama, golcüsü Umut olan bir takım, hadım edilmiş Casanova'dan pek farklı değil. Tek tek futbolcu analizine gerek yok, takım takım olarak iyiydi, şimdi takım olarak kötü. Anca beraber, kanca beraber.. Ben Jaja'nın yerinde olsam dalgama bakarım..

MHK, TFF, İstanbul medyası, şampiyonluğa namzet diğer camialar ve diğer 10 küsür Anadolu takımıyla ilgili konuşmaya gerek yok, Onlar dün de böyleydi, yarın da böyle olacaklar. Olmaları da doğal. Bizim yapmamız gereken kendi işimize bakmak. Zor oyunu bozar, ama nerde bizde o zor..

Avni Aker'in ambiansı zaten yıllardır gelmeyen şampiyonlukla bozulmuştu. Sadri Şener'le gelen kombine uygulaması da ambiyansı kökten bitirdi. Şehirdeki kamusal yapılanmaya ve özel şirketlere zorla blok olarak satılan kombineler hayatında hiç maça gitmemiş ve futbolla, Trabzonspor'la en ufak bir ilgisi ve gönül bağı olmayan bir profili maratona doldurdu. Sonuç malum, ayçekirdeğinden çıkan statik bir enerji..

Benim için şampiyonluk süreci sona ermiştir. Bu camia yine kendi ipini kendi çekmiştir. Burada kimse hamaset edebiyatı yapmasın. Ağzımız farklı şeyler söylese de hepimiz artık içten içe biliyoruz ki olay bitmiştir. Bizim filmlerimiz Yeşilçam filmleri gibi değil, bizim yöresel sinemamızda maalesef hep esas oğlan ölüyor, film bir Suzan Avcı kahkahası ile sona eriyor..

Herkes rüyadan uyanıp sıkıcı hayatına dönebilir artık, kalın sağlıcakla..

exelans_25
şu dakika şifo denen şerefsiz elime geçse parçasını bulamaz kimse

POYRAZ
Felaket tellaligi yampaya lüzum yok renkdaslar.
Basarisi ile basarisizligi ile bu takim bizim takimimiz.

bordo(61)mavi
Kupaları alırken herşeyimizdi ama ? Şu anda gözünüz görüyosa puan tablosuna bakın lideriz.Kupaları alırken herşey iyiyken Şenol hoca süper şimdi kötümü oldu.Sen resmen karaktersizlik yapmasını istiyorsun taraftaların ama herkes snn karakterinde olmayabilir kusra bakma.
Şenol Hoca eleştirilebilir,takım eleştirilebilir buna bişi denmez ama eleştirmeyi görev olarak edinmekte neyin nesi ?

Haklısın niye eleştirelim ki son 4 resmi maçta galibiyetin yok,,, Kupadan elenmişsin niye eleştirelimki hatta teşekkür edelim,,, Aynen devam şenol hocam, bizim ne haddimize seni eleştirmek! Nasıl olsan gönüllerin birinci şampiyonuyuz....

SEDAT
- Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar , kimse bana darılmasında , ben bu filmi 3450393847575 kez seyrediyorum.
- Bu takım , bu şehir havasını kaybettimi herşey bitmiş demektir , çünkü puan farkı kapandı yani deniz bitti . hava bitti , atmosfer bitti.
- Sonuç itibariyle devre arasını ve bize karşı yapılan oyunları iyi değerlendiremedik.

Burak 1967
şenol hocanın raportajını seyrettim;

hoca futbolculardan daha fazla stresli konuşmasında bu çok açık görülüyor, çelişkiler içinde konuşuyor örneğin can karyağdıya lideriz değilmi lideriz onu söylemedin diyor, birkaç sözden sonra şampiyonlar ligine avrupa ligine gitmek başarıdır diyor hedef küçültüyor, yani iddialı duruşu bir anda değişiyor. tabiri caizse yarımyamalak konuşuyor. son 10 dk disiplin kayboldu diyip kalan 80 dk ı iyi görmesi de beni hayalkırıklığına uğrattı. bir anda ilk devre maç sonları açıklamaları gözümün önüne geldi, farklı kazanılan maç sonlarında bile oyundan memnuniyetsiz, mükemmeli arıyan ve beni hayran bıraktıran tavrından yeller esiyordu...

oyuna öyle kendini kaptırıyorki o hırs ve stresi tamamen oyunculara da yıkıyor, şuan da en çok sabırlı olması gereken de o. bir de raportaj da durup dururken hakem konuşmuyoruz saha içine bakıyoruz lafları da komik idi, ona bu yönde soru sorulmamasına, rakiplerinin bu hafta hakem ile maç kazanmamalarına hatta hakem mağduru olmalarına rağmen söylemi yakışıksızdı...

çok sevdiğim saygı duyduğum bir insandır şenol hoca her şeyden öte şampiyonluklar yaşayan yaşatan efsane kaptandır, onun kendini toparlaması bence takımın ihtiyaçlarının en başında geliyor.

.....
Trabzon'daki taraftarı düzelttik şimdi de burası başladı isyana.

Yahu az sakin.

Ben sinirli değilmiyim peki ?

Ula en az sizin kadar sinirli ve üzgünüm.

Ama ne yapalım gidene çare yok geri gelmeyecek.

Kötü günde Şenol Hocaya hakaret etmek neyin nesi ? Hugo Broosla ne hallere geldiğimizi herkes biliyor sanırım!

Şeref
ben bu takıma güveniyorum çıktılar toplarını oynadılar. takım Antalyayı baskı altına alıyor ama taraftar destek yapmıyor maraton ortası uyuyor yaw bağırmayan taraftar s... gitsin diye bunlara soyluyoz biz. koskoca lig tv var git kahve kösesinde cıtla cekirdeğini ye yeeğini

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 18:35
4-4-2 ile oynamalıyız benim kanaatim bu yönde

kemaLAZ61
Bu ligde daha neler olacak neler! Siz böyle 2-3 mac yüzünden kiyameti koparirsiniz, sonrada takim iyi gidince 'Sampiyon olacazz sampiyonnn!' dersiniz. Allah askina birakin bunlari az DESTEK verin, DESTEK! Takim kazaninca oh ne güzel kaybedincede sizden bi ... olmaz ha? Okadar kolaydi tabi! Sampiyonlugu hak etmiyorsunuz be!

Alihan Ertürk

Ne alakası var?.. Sıralamada yerimiz değişti mi?.. Değişsin ondan sonra yaparız şuan yaptıklarınızı..Bu takım hala lider!.. Liderlikten inene kadar bugün söylenen her olumsuz şey Saçma.

Cenk ÇAÇAN
ya anlamadım ben oyuncuları hiç kimse topa bakmıyor.onur topu oyuna sokacak ne selçuk ne colman ne bir başkası top gelmesin diye topun olduğu bölgeye gitmiyorlar bu maça için söylüyorum. İlerde top bizim oyuncuda orta sahadan gele kimse yok kanattan gelen kimse yok. top taca çıkıyor oyuncularımız sanki öndeler gibi davranıyorlar oyunun son 5 dakikası hariç. Ne yani taraftar çıkıp top mu oynayacak. bir arkadaş yazmış giray duran toplarda çıkmasın diye gerçekten doğru yazmış.2- 3 senedir bakıyorum sadece geçen sene kupa maçında belediyeye gol atmıştı.Şenol Hocam zirveye oynayan bütün takımlar yeni aldıkları oyuncuları oynatıyorlar. Sende oynat ya 30 dakika bile olsa oynat. Bizim oyuncular formsuzlar çok net belli bu. Bakalım haftaya sivas sonra manisa deplasmanları çok önemli lider çıkarsak düzlüğe çıkarız.
Arkadaşların dediği gibi 3 maçta 2 puan almamıza rağmen hala lideriz ve bu bizim büyüklüğümüzden kaynaklanıyor.

biltrabzon
umutlanalimda,sampiyonluk yolunda 3 mac üst üste puan kaybeden bir takim sampiyon olamaz.bosuna umutlanipta umutlarimizi kirmayalim.sampiyon takimlar kendi sahasinda puan kaybetmez.eskisehir,ankaragücü,antalya koy 6 puan bak nerdesin.kendi sahanda zorlaniyorsun her mac ,hala konusuyorsan caresini bulamiyorsan,milletde elestirir.

Bilâl ÇOBAN
Sakin! Bir grup var hali hazırda beklemekte felaket tellallığı yapmak için. Ne futbolcularımız var gözlerinde ne de Şenol Hoca.. Yettiniz artık... Maçı kahvede izledim, sövülmedik adamımız kalmadı.. Kaç kişiyi susturacaksın ki ? Siz İrlandalılar, sizden değilim...

Varlıbaş61
Beni umutlandıran 2 şey var;
1. 2 sene önce kendi sahamızda 2 maç üstüste kaybederek, şampiyonluktan uzaklaşmıştık. Bu sefer, berabere kalıyoruz.
2. Öyle veya böyle hala lideriz ..!

mhayri
Herkese geçmiş olsun...
Olmadı hocam bu sefer de olmayacak besbelli...

ağasarlı
hala lideriz hala lideriz... artık lider olmayalım.. mümkünse 2. olalım .bu ne baskı yaa. bizdeki baskının 10 da i inanın bursada yok.. anadaolu takımlarının bize karşı oynadığı[oynamadığı) futbola bakarmısının yaaa........

legorakiss
tebrikler sadri şener tebrikler şenol hoca...

Mustafa Umut
Çift forvet oynama zamanı gelmedi mi artık???
4-2-3-1 nereye kadar olmuyor işte.Umut topu saklayamıyor kaybediyor.Tamam seviyorum Umut'u orası ayrı.Ama artık çift forvet oynayalım da uçtaki adam yalnız kalmasın...

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 18:36
Telaş Yok sakin olalım lütfen........
manisaspor maçından sonraki süreci hatırlayalım. Şenol Güneş'e de Yönetime de Futbolculara da tam destek zamanı. bizanslıları sevindirmeyelim. fenerin balonu bjk maçında söner. şimdi birlik olma zamanı.

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Abi sonuna kadar katılıyorum şimdi destek zamanı

okg_53
Bakmayın pozisyon buluyormuş gibi göründüğümüze, aslında pek bulamadık.

Bulduklarımız ise, kanat-yantop organizasyonlarından,

Gırtlak patlattık burda günlerdir ,

Antalyayı ortadan delemezsin, Sollu sağlı bol bol gelmen gerek diye ...

Cagdas Topal
Şampiyonluk hayallerimiz 11-12 sezonunda devam edecek bizi izlemeye devam edin :)

Ercan DEMİRCİ
06.02.2011, 18:37
Renkdaşlar hepimize geçmiş olsun... Seneye inşallah...

MaDDoX_61
neden lider olan takım maçlarını saat 16:00 oynuyorda bilmem kaçıncı sıradaki cincon akşam 19:00 oynuyor

Alperen Çakıroğlu
Foruma bakmaya mecbur degilsin abisi.Sen Insanlari ne zan ettin?

Bu yorumlar dogal daha mac yeni bitti ne bekledin?

Tabiki her zaman Trabzonumuzun arkasindayiz cünkü biz 81 ilin 80ni gibi memleket satan serefsiz degiliz!Fakat bu yorumlar su an normal.Sen bi bekle 4-5 saat ozaman burasi normale döner.

Değiliz tabi o yüzden anlamıyoruz o yüzden bu kadar karamsarlık yaşıyoruz..

forsa61
ne kadar soz solenirse solensin lideriz halen ve hala yapabileceğimiz bişeyler var.

ancak umutsuzluga kapılmaya gerek yok. ancak yonetimin ısrarla gormek istemedigi meselelere cozum bulmamasına anlam veremiyorum.

1) ileride ayagında top saklayacak forvet eksigimiz oldugu asikar. baska turlu baskı da kursan, topu ceza sahasına hapsedemiyosun. burda umut suclu degil, umut bole bi forvet ile desteklenmedikce bişey yapamaz. ne kadar oyun ileri yıgılırsa yıgılsın bişey olmayacaktır. gol atılamayan her dk bizim orta sahanın direncini de okadar kırıyor. Brozek ole bi forvet mi gorecegiz, inşallah ilerleyen haftalarda yuzumuzu guldurur. iyi niyetli olmaktan baska care yok.
2) colman yerine bir adam kesinlikle alınmalıydı. Alınmadı eywallah, ozaman engin onun yerinde oynasın beyefendi kenarda otursun birazcık. ben orta uclumuzun engin-selcuk-ceyhun olması gerektigini dusunuyorum. onlerinde jaja-umut(burak)-brozek. haftaya sivas macını iple cekecegim.
3) buralara gelen oyuncular bizi buralardan cıkarmasını da bilir. dalgalanma illaki olacaktı, bize bastan denk geldi iyiki de geldi 95-96 oldugu gibi sonlarda gelecegine en azından bastan işimizi biliriz.

fazla sozun kısası, inşallah sonu iyi biter.

Berat Akçay
Guya herkesten once sezonu aciyoruz
Ama sahada dokulen bi takim
İkinci devre puan durumu yapilsa sonuncu oluruz
Bi takim bu kadar aptalca elindeki imkanlari 3 haftada rakiplere devredermi
Ediyor iste.
Taraftar hic hazir degil
Futbolcu sorumsuz vurdumduymaz
Teknik direktor hic mudahale etmiyor
Yonetim araki bulasin ortalikta gozuken yok
E ee bu takim nasil sampiyon olacak
sahada döküldü mü ellerinden geleni yaptılar bence abi 90 dk savaştılar

hyasin61
Nedir bu karamsarlık ya ,tamam avantajımız vardı krediden tükettik ama bu köprünün altından çok sular akar hele su iki deplasman maçını alalım o zaman bır daha bakalım kaç puan olmuş fark .fb kayseri be bjk ile oynayacak bursa eskişehir ve antep mutlak takılırlar bu takımlara yeterki biz bu iki deplasman maçını alalım

lzfy
Valla ben inanmiyorum artik. Her zaman destek olacagim ama inanmiyorum artik sampiyon olabilecegimize.

Cenk ÇAÇAN
unuttum yazmayı şifo hıyarı tüm takıma defans yaptırdı.allah aşkına titanın savunma yaptığı başka antalya maçı var mı?

Uğur Ö.
Bu takım bizi ya çok mutlu ediyor ya çok mutsuz bir türlü ortası yok bu işin

Asi Çaykaralı61
Herkese geçmiş olsun...
Olmadı hocam bu sefer de olmayacak besbelli...

Abi yaşınız bizden büyük sizler bizlerden önce inanmalısınız destek vermelisiniz.Tamam diyeceksiniz görülen köy kılavuz istemez.Ama oynadığımız futbol belli.Her takım düşüş yaşar.Önemli olan bunu en az puan kaybıyla atlatmak.Bizler inanıyoruz sonuna kadar

mete61bordomavi
06.02.2011, 18:38
Çok karmaşık bir ruh hali içerisindeyim şu an.. Ağır küfürler etmekle sağduyu göstermek arasında gidip geliyorum..

Elde avunulacak tek şey kaldı, o da kuşa dönen liderlik.. Aileden kalma mirası har vurup harman savurarak tüketen yalı çapkınları gibi bizim takım. Averajla liderliğe kadar geldik, sezon sonu da gönüllerin şampiyonu oluruz olur biter.. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir, bu gidiş hayırlı bir gidiş değil. Başaşağı gidiyoruz maalesef..

Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakem camiasını çekidüzene sokarken, Bursaspor golcü kolleksiyonu yaparken bizim espritüel başkan boş beleş demeçler peşinde koşuyordu. Belki de tarihinin en avantajlı ilk yarısını kapatan takıma gerekli transferleri yapmayarak, üstelik aynı konuda daha önce 2 kez yaşanmış kötü deneyime rağmen ocak ayını boş geçiren yönetime ne diyebilirim ki. İhanetle aptallık arasında bir durum, artık siz adını ne koyarsanız..

Teknik ekipte de, kendisine çok saygı duymama rağmen bazı takıntılarını prensip olarak kabul etmiş ve ettirmiş bir Şenol Hoca var. Tüm teknik direktörlük kariyeri taçlandırılamamış başarılarla süslü hocamız yine yeni yeniden şerefli ve ilkeli bir ikinciliğe doğru koşar adım gidiyor. Ben Ersun Yanal'a kızardım takımı rotasyona sokmuyor, aynı onbirle oynamak takımı fiziken ve mental olarak bitirdi diye. Şenol Hoca aynı uygulamayı ısrarla sürdürüyor, hem de yine yaşanmış kötü bir tecrübeye rağmen.. Yeni transferlerin uzun soluklu bir oryantasyon dönemi geçirmeden kadroya girememesi apayrı bir mevzu zaten, ona girersek çıkamayız. Bursasporlu Miller - Trabzonsporlu Brozek desem yeterli sanırım..

Futbolcularla ilgili teknik değerlendirmeyi işin erbabı arkadaşlar yapacaktır ama, golcüsü Umut olan bir takım, hadım edilmiş Casanova'dan pek farklı değil. Tek tek futbolcu analizine gerek yok, takım takım olarak iyiydi, şimdi takım olarak kötü. Anca beraber, kanca beraber.. Ben Jaja'nın yerinde olsam dalgama bakarım..

MHK, TFF, İstanbul medyası, şampiyonluğa namzet diğer camialar ve diğer 10 küsür Anadolu takımıyla ilgili konuşmaya gerek yok, Onlar dün de böyleydi, yarın da böyle olacaklar. Olmaları da doğal. Bizim yapmamız gereken kendi işimize bakmak. Zor oyunu bozar, ama nerde bizde o zor..

Avni Aker'in ambiansı zaten yıllardır gelmeyen şampiyonlukla bozulmuştu. Sadri Şener'le gelen kombine uygulaması da ambiyansı kökten bitirdi. Şehirdeki kamusal yapılanmaya ve özel şirketlere zorla blok olarak satılan kombineler hayatında hiç maça gitmemiş ve futbolla, Trabzonspor'la en ufak bir ilgisi ve gönül bağı olmayan bir profili maratona doldurdu. Sonuç malum, ayçekirdeğinden çıkan statik bir enerji..

Benim için şampiyonluk süreci sona ermiştir. Bu camia yine kendi ipini kendi çekmiştir. Burada kimse hamaset edebiyatı yapmasın. Ağzımız farklı şeyler söylese de hepimiz artık içten içe biliyoruz ki olay bitmiştir. Bizim filmlerimiz Yeşilçam filmleri gibi değil, bizim yöresel sinemamızda maalesef hep esas oğlan ölüyor, film bir Suzan Avcı kahkahası ile sona eriyor..

Herkes rüyadan uyanıp sıkıcı hayatına dönebilir artık, kalın sağlıcakla..

Aga süper yazmışsın! İnan bu yazının üstüne yazı yazmam ben...:alkış:

bahadır2561
adamların kapanacagını 3 yaşındaki çocuk biliyor koyacan Yattara'yı sağlı sollu kanat organizasyonu yapacaksın olur mu yattara nasıl oynar burak dururken

abdus061
bugun hakıkatten ıyıydık ama takıma golcu oyuncunun sart oldusu her zaman herkesın ortak gorusuydu.rakıplere puan farkı atıyorsun transfer sezonu acılıyor takıma adam gıbı bır golcu orta saha almıyorsun para yok desek sampıyon olunca kafadan gelecek para var bunu goz onunde bulundurarak bıle transfer yapabılırdık.sozun ozu bız bu takımla sezon sonunu getıremeyecegımızı goruyorum.bır gorus yoksa her zaman takımıma sahıp cıkarım aıle ıcı oldugu ıcın burda yazıyorum.

affetmez3461
polıyanacılığı taraftarlık sanan forumdakı ınsanlar bu haftanında kayfını cıkarın nede olsa hala ldıerız dımı!7 puan ondeyız dedınız sonra 4 puan dedınız sımdıde avarajla dıyorsunuz haftaya ne dıyeceğınızı merak etmıyorum cunku bellı olsun yenıldık ama hala yarısın ısındeyız dersınız bu bjk maçına kadar boyle devam eder ondan sonra hıcbırınızı buralarda yazarken gormeyız..bu takımın bu sattaden sonra yenebıleceğı tek takım kasımpasadır..ıcerde dısarda malubıyet beraberlılerle gıderler ve lıgı bjk nın altında 5 ncı olarak bıtırırler buraya yazıyorum..bjk maçından berı bu maç bıze hem kupayı hem lıgı kaybettırmıstır dıye yazıp duruyorken benı elestırenler sımdı de devam edın ama acın artık gozlerınızı statukoyla ıs yurumez..senol gunes buyuk yanlıslar yaptı kotu oynayan oyuncularla devam edıyor her maç neden acaba buna anlam veremıyorum oyuna mudahalede edemıyor son 5 haftadır oluruna bırakıyor herseyı karambole bı gol atıpda alırsak alırız havasında boyle buyukluk olmaz... herkes taransfer yaparken ve ılk hafta bu taransferlerı 11de baslatırken bızımkıler son 3 dakka oyuna gırıyorlar veya trubunde ızlıyorlar..ayıptır gunahtır 45 dakıka tek bır pozısyonumuz yok ya jajanın frıkığı dısında boylemı samıyon olcaz bız bu takım değıl turkıye lıgı sampıyonluğunu andora jupıter lıgı sampıyonluğunu bıle hak etmıyor derken benımle dalga gecen arkadaslar umarım artık gozlerınız acılmıstır..benım bu takıma en ufak bır ınancım kalmamıstır bu senekı bukadar avantajlıyken yapılan teknık hatalar nedenıyle kaçan sampıyonluk bıze bır 26 seneye daha mal olur acı ama gercek..kım nederse desın bu senede samıyonluk pısı pısıne kacmıstır ve bunun sorumlusu teknık heyettır son 5 haftadır yaptıkları yanlıslar ve bu ıyanlıslarda ısrar etmelerıdır..takımda dısıplın 0 kotu oynasa bıle her mac oyunda oyuncular kızağa cekersem darılırlar kusurler dıye korkudan oynatıyorlar boyle bısey olamaz ya..kartlar havada ucusuyor aptal aptal fauller yapıyoruz pısı pısıne ağzını acıpda kenardan sız ne yapıyorsunuz dıyen yok..herkes bıldığını okuyor saldım cayıra mevlam kayıra havasında takım sıstem denen bısey yok..selcuk cele colman burak gıray bunlar hangı akla bınayen oynatılır anlamam..cek kenera oylede maç alamıyoruz boylede hıc değılse akılları baslarına gelır ama yok nasıl olsa her maç 11 deler cokda tındı adamlara...zafer yelenı aldık ya adam su cale dururken 2 dakka bıle oynamazmı bı resmı maçda anlamam ben faty paty enden alınır neden satılır goksu ahlas neden yok sayılır 1 senedır top oynamayan mehmet cakır neden transfer edılır brozekler neden alınıpda oynatılmaz sankı yerlerındekıler cok ıyıymıs gıbı hepsı bı yana sampıyonluğa oynuyoum dıyen bır takım koca 45 dakıka boyunca kanattan tek bır atak gelıstırıp forvet oyuncularını topla bulusturamayıp tek bır pozısyona bıle gıremezmı..yok kardesım yok bız ne sehır ne takım olarak nede teknık heyet olarak sampıyonluğa hazır fılan değılız kımse kımseyı kandırmasın..haftaya yıne aynı oyuncularla rezıl olmaya devam değısen hıcbısey olmaz zıhnıyet değısmeden..polıyanacılar hala lıderız demeye senol gunesde eğıtım vermeye devam etsın kamuoyuna...

Alihan Ertürk
Neyse..Burada kimin ne olduğu belli oluyor şuan!.. Laf anlatmaya çalışacağıma en iyisi kenara çekilip olacakları izlemek.
Kolay gelsin.

Helvacı61
sadece şuraya odaklanın almamız gereken 35 puanın 2 sini aldık. 14 maçta 33 puan daha alacağız bu takım o puanı alacak güçtedir.

chener
selçuk burak ve enginin belli bir süre kenarda oturması gerekiyor artık.özellikle selçuk çok ilginç ama oynuyorda oynamıyor koşuyorda koşmuyor gibi.çok ama çok üzgünüm.herşey tersine döndü.yattara evimizdek maçlarda ilk onbirde başlamalı muhakkak.bişeler bişeler insanın morali bozuk olunca herşey aklına geliyor.ben düşünmeye devam edeyim en iyisi.

SEDAT
06.02.2011, 18:39
- Şu yaşıma geldim bu takım Avni Aker'de hangi kırılma maçını kazanmış yada rakipleriyle arayı açıcak yada puan farkını koruması gereken maçı kazanmıştır , varsa bilen , gören beri gelsin...

Asi Çaykaralı61
Ey TRABZONSPOR taraftarı bizler her zaman takımımızın yanında olmalıyız.Gaza gelmeyin diye diye ağzımda tüy bitti.Tamam puan kaybı yaşadık ama destek şart şart şart

Mert Oğuzlu61
yattara pawel brozek 75 te 88 de oyuna giriyor umut 90dk sahada burak ın pili bitmiş bağırıyor çıkayım diye ama oda sahada ileri çıkmakta problem yok topu ilerde tutacak adam eksik hücuma brozek i yerleştirip umutla çiftleştirmek gerek gidiyor en iyilerden engin i çıkarıyor alanzinho yu sokuyor sol kanadımızıda kilitliyor, saç baş yolduk bu maç nerde ilk devredeki takım ne yaptınız bunlara devre arası ?! bu maçın tek sorumlusu bence şenol hoca, çok kötü oldu puan kaybı rakipler şu dakkadan sonra tutulmaz hele hele bursa yı çok pis coşturduk bu adamlar bizi geçecek bu gidişle.

irfanb
unuttum yazmayı şifo hıyarı tüm takıma defans yaptırdı.allah aşkına titanın savunma yaptığı başka antalya maçı var mı?

Ne yapsaydi arkadas.
Adam puan alma derdinde.
Senin hatirin icin Tita kaleye mi gecseydi?

art(w)in
Biz sahada futbol oynamaya çalışan bir ekibimiz. Hiçbir hilemiz hurdamız yok..Buralara futbol oynayarak geldik..İlk yarıda aldığımız saha sonuçları şuan bizim en büyük rakibimiz.. Beklentiler çok büyüdü, stres oluştu..Bunları aşmak zorundayız '

iste bunlari asacak kapasite sende yok hocam.maalesef iyi bir insansin, ama futbolda biraz cirkef olacaksin.bak aykut efendi dediler, nasil atti yemi ortaya,nasil cirkeflesti,sizde sazan gibi atladiniz.

hadi türkiye'de çirkefleşmek lazım da g.kore'de neden olamadı? orada da mı çirkef olmak lazımdı acaba? maalesef finali oynayamayan bir teknik direktör şenol güneş. şimdi türkiye kupası kazandık falan filan diye gelmeyin bana.

Alperen Çakıroğlu
Valla ben inanmiyorum artik. Her zaman destek olacagim ama inanmiyorum artik sampiyon olabilecegimize.

Yok öyle birşey inanmıyorum ama destekliyorum ne demek ya :S

.....
Şampiyonluğa inanmayan gölge yapmasın.

Bize inanmış yürekler lazım.

Suha
06.02.2011, 18:40
onu çıkarsaydı bunu alsaydı vs... desdeğe devam bu ligde daha çok puan kaybı olur..maça gelince poz,syon üretmekte zorluk çekyorzs..şenol hoca değişiklikleri erken yapsa daha iyi olurdu..burak maçın son bölümünde hiç yoktu mesela..umutta düşüş var..alan yerine yattara alınsa daha iyi olurdu sanki..brozek geç dahil oldu mesela..neyse artık bu maçta geride kaldı..sivas maçının önemi arttıı..

TS61_NL
Aklima 1 ay onceki hincal ulucun yazisi geldi. Umarim takim toparlanir....

MaDDoX_61
Gereksiz Bir Yazı (http://www.cezasahasi.net/2011/02/gereksiz-bir-yaz.html)

Şub062011 Adem 0 Yorum (https://www.blogger.com/comment.g?blogID=86281582991800229&postID=6609777756865519193&isPopup=true)

http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s320/PawelBrozek.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s1600/PawelBrozek.jpg)
Siz yormayın o güzel ağızlarınızı. Sizin yerinize ben belirttim. Öyle basit bir iş çıkardım ortaya. O kadar sığım işte.

1.Trabzonspor: 44 Puan. İkinci yarıda: 2
Pawel Brozek, 5 dk. 0 gol, 0 asist.

2.Bursaspor: 44 Puan. İkinci yarıda: 7

Kenny Miller: 195 dakika. 2 gol.

4. Kayserispor: 39 Puan. İkinci yarıda: 7 Puan.

Nordin Amrabat: 252 dakika. 1 gol 1 asist.

Emir Kujovic: 203 dakika. 1 gol.

Eee? Ne ki şimdi bu? Ne mesaj vermeye çalışıyorum ben?

ceza sahası

sarıyerli_TS
yaa biraz düşünün 2 tane deplasman maçımız var anadolu takımlarına karşı deplasmanda daha iyiyiz emin olunki 2 maçta 6 puan yapabilirsek o hava kayseri maçını da getirir bize rüzgarı yeniden arkamıza alırız ... biraz sabır yaaa biraz sabır ilk yarı diğer takımlar kaybetti kazandık şimdi biz düşüşteyiz onlar geldi .. daha bursa kadıköye gidicek fener inönüye seyrantepeye gitcek fenerbahçe .. gsnin tek amacı yeni stadında bir fenerbahçe galibiyeti olabilir.. biraz sabır arkadaşlar bursa evimize gelcek gerekirse döve döve kazancaz şampiyon olacaz ...

Cengiz Çubukcu
olmayınca olmuyor, Trabzonsporun birinin ahını aldığını düşünüyorum!!! topun da canı var girmek istemiyor...ben yine de şampiyon olacağımızı düşünüyorum...

Asi Çaykaralı61
- Şu yaşıma geldim bu takım Avni Aker'de hangi kırılma maçını kazanmış yada rakipleriyle arayı açıcak yada puan farkını koruması gereken maçı kazanmıştır , varsa bilen , gören beri gelsin...

Sedat Abi olabilir puan kaybı rakiplerimizde puan kaybedecek.Haftaya Fb'de Bursa'da puan kaybedecek.O zaman sıkıntı olmayacak bence boşuna kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz

61zeynel61
06.02.2011, 18:41
Yıl: 2008, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2009, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2010, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Yıl: 2011, Başkan: Sadri ŞENER
Eksik Listesi:
1- Forvet
2- Ortasaha
3- Sol Bek
4- Sol Açık

Başka sözüm yok...

okg_53
adamların kapanacagını 3 yaşındaki çocuk biliyor koyacan Yattara'yı sağlı sollu kanat organizasyonu yapacaksın olur mu yattara nasıl oynar burak dururken

Colmanı kesmeyip, sağa Yattarayı koymamak birinci hata.

İkinci hata ise, Soldan Hücuma destek verecek olan bekimizin oynamamasıdır.

Orta sahada 3 oyuncu ile oynadık.

Yahu bize beraberlikmi yetiyor 4-3-3 oynuyoruz. Ha diceksiniz o zaman pas yapıyoruz.
Bu maç paslık değildi. Tüm hatların ile yüklenme maçı idi. Colman, Selçuk ikilisinden biri fazlaydı.

Rakibin 11 kişi savunacağı belli. Oyna 4-1-5

irfanb

Şub062011 Adem 0 Yorum (https://www.blogger.com/comment.g?blogID=86281582991800229&postID=6609777756865519193&isPopup=true)

http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s320/PawelBrozek.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_djmbIHfAzV8/TU7NwT6NndI/AAAAAAAAEIY/RWfodc8vtWA/s1600/PawelBrozek.jpg)
Siz yormayın o güzel ağızlarınızı. Sizin yerinize ben belirttim. Öyle basit bir iş çıkardım ortaya. O kadar sığım işte.

ceza sahası

Trabzonspor lider...

affetmez3461
polıyanacılığı taraftarlık sanan forumdakı ınsanlar bu haftanında keyfını cıkarın nede olsa hala ldıerız dımı!7 puan ondeyız dedınız sonra 4 puan dedınız sımdıde avarajla dıyorsunuz haftaya ne dıyeceğınızı merak etmıyorum cunku bellı olsun yenıldık ama hala yarısın ıcındeyız dersınız bu bjk maçına kadar boyle devam eder ondan sonra hıcbırınızı buralarda yazarken gormeyız..bu takımın bu saatden sonra yenebıleceğı tek takım kasımpasadır..ıcerde dısarda mağlubıyet beraberlıklerle gıderler ve lıgı bjk nın altında 5 ncı olarak bıtırırler buraya yazıyorum..bjk maçından berı bu maç bıze hem kupayı hem lıgı kaybettırmıstır dıye yazıp duruyorken benı elestırenler sımdı de devam edın ama acın artık gozlerınızı statukoyla ıs yurumez..senol gunes buyuk yanlıslar yaptı kotu oynayan oyuncularla devam edıyor her maç neden acaba buna anlam veremıyorum oyuna mudahalede edemıyor son 5 haftadır oluruna bırakıyor herseyı karambole bı gol atıpda alırsak alırız havasında boyle buyukluk olmaz... herkes taransfer yaparken ve ılk hafta bu taransferlerı 11de baslatırken bızımkıler son 3 dakka oyuna gırıyorlar veya trubunde ızlıyorlar..ayıptır gunahtır 45 dakıka tek bır pozısyonumuz yok ya jajanın frıkığı dısında boylemı samıyon olcaz bız bu takım değıl turkıye lıgı sampıyonluğunu andora jupıter lıgı sampıyonluğunu bıle hak etmıyor derken benımle dalga gecen arkadaslar umarım artık gozlerınız acılmıstır..benım bu takıma en ufak bır ınancım kalmamıstır bu senekı bukadar avantajlıyken yapılan teknık hatalar nedenıyle kaçan sampıyonluk bıze bır 26 seneye daha mal olur acı ama gercek..kım nederse desın bu senede samıyonluk pısı pısıne kacmıstır ve bunun sorumlusu teknık heyettır son 5 haftadır yaptıkları yanlıslar ve bu ıyanlıslarda ısrar etmelerıdır..takımda dısıplın 0 kotu oynasa bıle her mac oyunda oyuncular kızağa cekersem darılırlar kusurler dıye korkudan oynatıyorlar boyle bısey olamaz ya..kartlar havada ucusuyor aptal aptal fauller yapıyoruz pısı pısıne ağzını acıpda kenardan sız ne yapıyorsunuz dıyen yok..herkes bıldığını okuyor saldım cayıra mevlam kayıra havasında takım sıstem denen bısey yok..selcuk cele colman burak gıray bunlar hangı akla bınayen oynatılır anlamam..cek kenera oylede maç alamıyoruz boylede hıc değılse akılları baslarına gelır ama yok nasıl olsa her maç 11 deler cokda tındı adamlara...zafer yelenı aldık ya adam su cale dururken 2 dakka bıle oynamazmı bı resmı maçda anlamam ben faty paty enden alınır neden satılır goksu ahlas neden yok sayılır 1 senedır top oynamayan mehmet cakır neden transfer edılır brozekler neden alınıpda oynatılmaz sankı yerlerındekıler cok ıyıymıs gıbı hepsı bı yana sampıyonluğa oynuyoum dıyen bır takım koca 45 dakıka boyunca kanattan tek bır atak gelıstırıp forvet oyuncularını topla bulusturamayıp tek bır pozısyona bıle gıremezmı..yok kardesım yok bız ne sehır ne takım olarak nede teknık heyet olarak sampıyonluğa hazır fılan değılız kımse kımseyı kandırmasın..haftaya yıne aynı oyuncularla rezıl olmaya devam değısen hıcbısey olmaz zıhnıyet değısmeden..polıyanacılar hala lıderız demeye senol gunesde eğıtım vermeye devam etsın kamuoyuna...

SefaÇetinKulak
selçuk burak ve enginin belli bir süre kenarda oturması gerekiyor artık.özellikle selçuk çok ilginç ama oynuyorda oynamıyor koşuyorda koşmuyor gibi.çok ama çok üzgünüm.herşey tersine döndü.yattara evimizdek maçlarda ilk onbirde başlamalı muhakkak.bişeler bişeler insanın morali bozuk olunca herşey aklına geliyor.ben düşünmeye devam edeyim en iyisi.

Selçuk olmadığı zaman topu ileriye kim taşıyacak ? Hadi Engin neyse Selçuk'a birşey söylemeyin bari ...

only ts
yattara bu takımdaki misyonunu tamamladı...

61yusuf
06.02.2011, 18:42
Takımda birliktelik bozulmuş 2-3 haftadır takım oyunu oynayamıyoruz.
Bİr an önce bu dönüşün yapılması lazım.

Alperen Çakıroğlu

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Alihan Ertürk

:alkış: :alkış: :alkış:

DNA-TS
hadi ankaragücü maçı yolkazası febe derbi rakip bilenmişti bu haftakine ne kılıf uyduracağız elde kalan tek tutar dalımız averajla lider olmamız 3 haftadır galip gelemiyoruz takımın rakiplere korku salan oyununu oynayamıyoruz kapanan takımları açamıyoruz böyle maçlarda azda olsa pozisyon buluyoruz ama bunlarıda değerlendiremiyoruz.öle oluncada böle oluyor.

Asi Çaykaralı61

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Abi katılıyorum sene sonunda derler ki bizlerde Şampiyonluğa inanmıştık

Canberk
DEVRE ARASI MAÇ BAŞLARKEN OLAN BAYRAKLI 1 DAKİKALIK ŞOV ve 61.Dakika GÖRÜNTÜLERİMİZİ İSTEYEN VARSA PAYLAŞACAĞIM.
Yoksa kalsın bende...

sarıyerli_TS
yaa biraz düşünün 2 tane deplasman maçımız var anadolu takımlarına karşı deplasmanda daha iyiyiz emin olunki 2 maçta 6 puan yapabilirsek o hava kayseri maçını da getirir bize rüzgarı yeniden arkamıza alırız ... biraz sabır yaaa biraz sabır ilk yarı diğer takımlar kaybetti kazandık şimdi biz düşüşteyiz onlar geldi .. daha bursa kadıköye gidicek fener inönüye seyrantepeye gitcek fenerbahçe .. gsnin tek amacı yeni stadında bir fenerbahçe galibiyeti olabilir.. biraz sabır arkadaşlar bursa evimize gelcek gerekirse döve döve kazancaz şampiyon olacaz ...

fatihertürk
şampiyonluğa oynuyosun forvetin umut komik değilmi

Fatih
06.02.2011, 18:43
Geriye kalan 14 maçtan 10'unu kazanmak zorunda olduğumuzu biliyor muydunuz?

CAFER ÖZER
Bundan sonra formayi hak edene takim icin canini disine takan adamlara forma verilmeli
Egemen gibi adamlar lazim
Egemenin sahadaki ruhu yeter

hüseyin1975
Biz sürekli yok Fener suna Puan kaybeder yok Bursa sunu yenemezlerle ugrasiyoruz ama kendui Takimimizin icler acisi durumunu yeterince elestirmiyoruz.

Asi Çaykaralı61

ceza sahası

Şu anda Lider Kim gene biz yani sıkıntı yok demektir.Demek ki hazır halde değiller

Aytaç Çakıroğlu
Bakın Bursaspor ile aynı puandayız kabul bizler takımımıza köstek olmamalıyız destek olmalıyız aman dikkat edin bende üzüldüm puan kaybına.Medyanın gazına gelmeyin gelmeyelim

haklsın renkdaş gaza gelmemek lazım. destek olunmlaı. bak fenere gazı verdiler aldılar arkalarına rüzgarı (medya,hakem ve diğlerini) gidiyorlar.

bunlara izin vermemeliyiz. ne olur destek olun takıma ne olur. eleştirmek kolay önemli olan yanlarınada olmakkk. birlik olmak.

destek destek destek

Varlıbaş61
maç biteli neredeyse 1 saat olacak, Sadri Başkan'dan ses çıkmadı mı hala?

halbuki gün başına 2 röportaj ortalaması vardı?

SEDAT
- Açıkçası ben zaten rüzgarın bu kadar geç ter dönmesine şaşırdım sadece , normalde aksiliklerin erken olması gerekiyordu !! buda iyi bir gelişme sayılır !!...

mete61bordomavi
06.02.2011, 18:44
Beyler büyük harfle yazacağım!
ŞAMPİYONLUK DAHA KAÇMADI! BİR TERSLİK VAR GİDİYOR! AMA İNANIN KAÇMADI!
ZORA GİRDİ AYRI,AMA NE ZAMAN KOLAY OLDU Kİ?
BU SAATTEN SONRA İŞ ŞENOL HOCAYA DÜŞÜYOR, 4-2-3-1'DEN KESİNLİKLE VAZGEÇMESİ LAZIM!
ENGİN-BURAK ACİLEN DİNLENDİRİLMELİ! ALANZİNHO-YATTARA TAKIMA MONTE EDİLMELİ, BROZEK DE DAHİL!

abdus061
Allah yardımcımız olsun sabırlı olmak lazım ama o bende yok

Emrullah
Ne oluyor bize anlamış değilim. Zaten ilk yarı herşeyin düzgün gitmesinden ikinci yarı böyle bir şeyin başımıza geleceği belliydi.

Bu gün alınan 1 puana sevinelim mi, üzülelim mi bilemiyorum. Kahrolmamak elde değil. Bir puanı bile alamayabilirdik. Kaleci Onur olmasaydı muhtemelen alamazdıkta.

Taktik, teknik konuşulacak birşey yok. Anlamsız bir ruh haline büründük, istenilen oyunu oynamayadık ve normal bir puan kaybı yaşadık. Kriz ortamına hızla yol almadan bulunduğumuz konumu kurtarmak adına her türlü fedakarlığı yapmalı oyuncularımız.

Erbay
Ben bu oyunla 3. bile olacamayacağımızı düşünüyorum. Bunu şampiyonluğu istemiyorum olarak anlayanlara bir şey demiyorum.

Asi Çaykaralı61
Şampiyonlukdaki en önemli şey inanmaktır

Bizler inandık

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağız

Cem Zırıh

helal olsun :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

fatihertürk
şampiyonluğa inanmakla olmuyo adam akıllı transfer yapman lazım gerkirse buyuk borca girip inanmazsan zaten 1 milyona iki tane topçu alkırsın

Laz_61
06.02.2011, 18:45

Senin Baskanin inaniyormuki taraftarda inansin ?