PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ümit Özat ve Taraftar Arasındaki Yumruklaşma!

Kaya
30.01.2011, 15:33
http://tinypic.com/usermedia.php?uo=u3L5ZvFm2l45fgeziHwx8oh4l5k2TGxc

Nedenini bilmiyorum ancak görüntülerde A.Gücü hocası Ümit Özat'ın, A.Gücü taraftarına yumruğunu ve yerdeki taraftarın üstüne gitmesini izleyeceksiniz.

Nedenini bilmiyorum. Bir süredir taraftar ve hoca arasında belirgin bir sıkıntı var.

Ancak hangi taraf haklı veya haksız olursa olsun şu görüntüleri oluşturanları ve Türk Futbolu'nu lekeleyenleri şiddetle kınıyorum.

İsmail Coşgun
30.01.2011, 15:43
MyNet'in haberine göre;

Başkent temsilcisinin bir taraftarı sahaya atlayarak desteklediği takımın teknik direktörü Ümit Özat'a yumruk attı. Genç teknik adam, yumruk attıktan sonra yere düşen taraftara tekmelerle cevap verdi.

Polisin müdahalesiyle yatıştırılan olayın ardından hakem Abdullah Yılmaz, Özat'ı tribüne gönderdi. Bu karara itiraz eden genç teknik adam, uzun bir süre sahanın ortasında kaldıktan sonra alkışla protestoda bulunarak tribüne çıktı.

Ümit Özat'a saldıran taraftar ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

http://spor.mynet.com/haber/umit-ozata-saldiri/31784?utm_source=mynet&utm_medium=www&utm_campaign=home_spor_link_1

Ahmet Başkaya
30.01.2011, 15:50
Ankaragücü taraftarı ayıp ediyor .

Hüseyin İlkin
30.01.2011, 15:50
Golden sonra Ümit Özat taraftara doğru hareket yaptı.

ilhan
30.01.2011, 15:57
Yakışık değil bunlar, koca camiayı küçültüyorlar.

Ahmet Başkaya
30.01.2011, 15:58
Golden önce taraftar Ümit Özat'ın anasını bacısını bırakmadı ama .

Taraftar çok cefa çekiyor anlıyorum ama biraz daha sakin olsalar keşke .

Fatih BALTA
30.01.2011, 16:06
Çok kötü görüntüler bunlar Türk futbolu adına.
Sebep ne olursa olsun olmaması gereken hareketler.

ozturk
30.01.2011, 16:08
A.güçlüler ayıp ediyor..

Tebrikler Ümit hoca..

Emrullah
30.01.2011, 16:09
Bunlar ne taraftar ne de insan. A.Gücü taraftarını iyi bilirim. Aynı Bursaspor taraftarı gibi. Tencere kapak gibi birbirlerini bulmuşlar zaten. Hiç birinde şuur yok, hayatında hiç birşeyi başaramamış insanların buluştuğu bir platform bu Gecekondu taraftar gurubu. Türk futbolu neden çapulcularla gündeme geliyor anlamış değilim. Yazıklar olsun böyle taraftarlara.

İskender66
30.01.2011, 16:16
Bunu yapan Ankaragüçlü taraftarı ve özellikle gecekondu tribününü kınıyorum. Sürekli hocaya sövdüler.
Tebrikler Ümit hoca.

Canberk
30.01.2011, 16:34
100 yılını kutlamış ve 101 yaşında koskoca asırlık bir klübe yakışmayan hareketler.
Sorun kimdeyse oturulur konuşulur çözüme kavuşturulur.
Maçın ortasında teknik direktörle yumruklaşmak ta ne demektir ya.
Sahalarda görülmemeli böyle davranışlar artık.

Chiko
30.01.2011, 17:04
LigTV'nin haberi:

Ankaragücü-Manisaspor maçında inanılmaz bir olay yaşandı.

Olay, Ümit Özat ile "Kurtlar Vadisi"ne benzettiği Ankaragücü tribünleri arasında yaşandı.

Taraftarın bir kısmı maçın başından itibaren genç teknik adamın aleyhinde küfürlü tezahurratta bulundu. Ümit Özat da attıkları beraberlik golünden sonra tribünlere doğru bir harekette bulundu.

Bunun ardından taraftarlardan biri sahaya girerek Ümit Özat'a saldırdı. Ümit Özat da kendine saldıran taraftara karşılık verince saha kenarı bir anda karıştı.

Olayların ardından Ümit Özat tribüne gönderildi.

futbalski60
30.01.2011, 17:36
SALDIRGAN TAHRİK OLMUŞ...

Ümit Özat'a saldırıp yumruk atan ve kırmızı kart görmesine sebep olan Ankaragücülü taraftarın kimliği belirlenirken, çok pişman olduğunu belirten taraftar konuştu.
Muhammet Birşat Kahraman adlı ve 25 yaşındaki taraftarın ilk açıklaması "Hiç bir gruba bağlı değilim" oldu.
Kahraman; yaptığı açıklamada; "Maçın başından itibaren tribünden Ümit Özat'a tepkiler vardı. Kendisi de sürekli taraftara dönüp tahrik edici gülümsemeler yaptı. O zaten bir gerginlik oluşturdu. 1-0 yenik durumdaydık. Sonra 1-1 oldu ve tribünlere dönerek elindekini fırlattı, hareketlerde bulundu. Ben de dayanamadım ve sahaya atladım ve O'na vurdum. Çok üzgünüm ama çok tahrik olmuştuk. Çok pişmanım bunu yapmamam gerekirdi. takıma zarar vermek istemedim" dedi.

ÜMİT ÖZAT İSTİFA EDİYOR

Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat, Manisaspor maçının ardından görevinden istifa etme kararı aldığını açıkladı.
Bu akşam bu kararını yönetimle görüşeceğini belirten Özat, "Görevimden istifa ediyorum. Ama bunu öncelikle bu akşam yönetimle görüşeceğim. Çünkü kulüpten uzun bir dönem alacaklarım var. Avukatımla konuşup nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyeceğiz" dedi.
Özat sözlerini şöyle sürdürdü:
"Ankaragücü Kulübü'nden yaklaşık 700 bin Euro civarında alacağım var. Bugüne kadar gelinen olayları tüm kamuoyu biliyor. Yaşanan olaylarda konuşması gerekenler belki de konuşmadı. Ben çok ön plana çıktım. Ama bugün yaşananlardan sonra kendi adıma çalışmam çok zor. Ancak yönetim kuruluyla bu akşam bunların bir değerlendirmesini yapacağız."
Öte yandan karşılaşma sonrası hakem tarafından kırmızı kartla tribüne gönderilen Özat, basın toplantısına katılmadı. Daha sonra basın mensuplarının sorularıyla karşılaşan Özat, "Ceza aldığım için konuşamam" diye konuştu.
Maçın ardından soyunma odasına giden Özat, futbolcularla yaklaşık olarak 25 dakikalık bir toplantı yaptı. Toplantının ardından tüm futbolcuların morallerinin bozuk olduğu gözlendi. Daha sonra da stat dışına çıkan Özat, taraftarların protestosuyla karşılaştı. "Yerde yatan adama neden tekme atıyorsun" diye soran taraftarlara Özat, "O zaman köpeklerinizi üzerime salmayın" diyerek, kardeşinin kullandığı özel arabayla stadyumdan ayrıldı.
Ümit Özat'ın bu akşam önce avukatıyla, sonra da yöneticilerle toplantı yapması bekleniyor.

ilhan
30.01.2011, 17:45
Tribünün kurtlar vadisine benzemesinden ziyade Ümit Özat o tip karakterlere benzemiş. Elinde tespih, ahkam kesmeler, hakaretvari demeçler vs. vs. Sen spor adamısın. Bu ülkede yuhalanan, protesto edilen, küfür edilen tek hoca sen değilsin, son hoca olmayacaksın. Her kulüpte olan şeyler bunlar. Taraftarın yaptığı doğru mu? Elbette değil. Ama sen sporun içinden gelmiş birisin. Dikkat etmek zorundasın.

Çağdaş DENİZ
30.01.2011, 17:52
ümit özat zaten neden şimdiye kadar istifa etmesi ki?

Cengiz Çubukcu
30.01.2011, 17:55
şiddete sonuna kadar karşı olan ben Ümit Özat'ın sonuna kadar yanındayım, az bile yapmış... İlhan demek ki yaşadıkları onu böyle bir ruh haline sokmuş ben kızamıyorum...

ilhan
30.01.2011, 18:03
Abi haklı ya da haksızdan ziyade futbolun içerisinde böyle şeylerin olmasına karşıyım ben. Taraftar yapar anlarım. Ama hiçbir futbolcu ya da hoca, haklı olsa bile bunu yapmamalı. Milyonların gözü önünde olmamalı böyle şeyler. Tasvip edilemez bunlar.

Paksoy
30.01.2011, 18:09
Ankaragücü,Başkanından,taraftarından,muhalefetinde n,kardeş takımından hocasına kadar falso.

Travelair
30.01.2011, 18:09
Acaba bu taraftar grubu neden hocasının üzerine bu kadar gidiyor? Basit bir sevmeme mi?

Semih58
30.01.2011, 20:39
İmam, cemaat mevzuu. Anasına bak, kızını al

Mayls
30.01.2011, 21:11
Olmaması gereken şeyler.

Taraftar hocasına böyle davranmalı. Ve hoca taraftarına karşı böyle davranmamalı. Sanırım yolların ayrılması en iyisi iki taraf için de.

Canberk
30.01.2011, 21:16
Biraz sonra Maratonda gösterirler elbet bakalım neymiş dertleri...

macka61
30.01.2011, 21:19
nedenirki bilmem olmaması gereken bir şey bir

Misina
30.01.2011, 21:42
Ankaragücü yense yenilse berabere kalsa kısacası her türlü sonuçtan sonra bir grup Ankaragücü taraftarı Ümit Özat'a sürekli kalayı basıyor.Takımın yediği golden sonra takımı desteklemesi gerekirken takımın aleyhine davranan taraftara karşı hırsla bir şeyler söylemiş.Tribünden inip kendisine saldırmaya çalışan kişiyi biraz hırpalamış.

Çok'ta suçlamamak lazım Ümit'i.Bu insanlarda aile sahibi.Sürekli ananıza karınıza kardeşinize küfür edilse sizde çileden çıkardınız.

glidali_ülkü
30.01.2011, 21:51
ankaragücüne yakışmadı bence ümit haklıııı o kadar küfür edilmezz

Semih58
30.01.2011, 22:35
Ümit ÖZAT'a yakışmadı.

SADECETRABZON61
30.01.2011, 23:36
Ankaragücü Taraftarı Hakkında Hangi Ankaralıya sorduysam İyi Bir İzlenim Almadım bence Taraftar Profili değiştirmeli sadece Olay Çıkarmaya Gidiyor Çoğu taraftarı.

SADECETRABZON61
30.01.2011, 23:37
Ankaragücü,Başkanından,taraftarından,muhalefetinde n,kardeş takımından hocasına kadar falso.

Aynen Katılıyorum.

bASTURk
30.01.2011, 23:40
Vay, yeni Yılmaz Vural'ımız hayırlı olsun.

oguzhann
31.01.2011, 00:56
Şahsen Ümit Özat'ın futbolculuğuna zerre saygı duymasam da kişiliğinde bir falso göremiyorum.haketmiyor.

Gecekondu_Erkan
31.01.2011, 01:30
Kusura Bakmayında Şurda Bizi Kötüleyenlerin Kaç Tanesi Bizim İç Mevzumuzu Bilir... Yada Bizi Sürekli Olay Çıkaramaya Gelen Bi Taraftar Olarak Gören İnsanlar Kaç Kere Ankaragücü Tribününde Maç Seyretmiştir Fikir Sahibi Olmuştur...

1.5 Senedir Taraftarla Uğraşıyo Bu Ümit Denen Adam Sürekli Kulübü Tehdit Ediyo Taraftarı Tehdit Ediyo Başımızdaki Başkan Adam Değilki Dur Desin Sürekli Çıkıyo Ümiti destekliyo Takım Karabükte 5 1 Yeniliyo 5 yemişiz 10 yemişiz önemi Yok Diyo... Takım Topçusunu Çağırıyo Topçu Yanımıza Gelecek Tek Tek Topçuları toplayıp Soyunma Odasına Götürüyo.. Gol Olana Kadar Takıma Destek Verildi Gol Yenildikten Sonra Ümit İstifa Diye Bağrıldı Anasına Küfür Edilmedi Bize O Hareketi Yapana Kadar.. Kusura Bakmayında O Hareketi Yapan anasınada küfür Yer Karısınada Kimse Şimdi Burda Doğrucu Ahmetcilik Oynamasın.. Oynayanda Tribün Kültürü Nedir Bilmeyen İnsanlardır Televizyon Taraftarı Çekirdekçi Bana El Kol Yapacak 1.5 Senedir Bana Söylediğini Bırakmayacak Sonra Ümite Tepki Gösterilince Ümit Haklı Yok Ya...

Büyük Konuşmamak Gerek Hayatta Herşey İnsanlar İçin Yarın Bigün Aynı Şey Başınıza Gelir O Zaman Yazdığınız Yorumları Tek Tek Okursunuz..!!

İsmail Coşgun
31.01.2011, 02:02
Kim Ümit Özat ki Ankaragücü klubünü, taraftarını tehtit etsin. Böyle bir ihtimal olabilir mi? Bırakın Allah aşkına...

Telegol'e canlı bağlanan Özat, tehtit telefonlarını aldığını, kız kardeşinin tehtit edildiğini idda etti. Bence bu olasılık daha yüksek...

Adam üstüne gelen taraftara kucak mı açacaktı? Ya o taraftarın elinde bıcak vs. kesici alet olsaydı? Kendisini koruması normal. Tekme atması 1 yıldır yaşadıklarının sonucu olduğunu düşünüyorum.

Keşke böyle bir olay yasanmasaydı...

ESER
31.01.2011, 04:26
umit ozat davasinda belki haklidir ama taraftar ile s,dk yaristirmaktan vazgecmeli. istenmiyor ve benimsenmiyor isen surekli para alamadigini da idda ediyorsan bu neyin inadi. birak sen de rahatla seni hazmetmekte zorlananlar da. kimse kitlelerin camialarin onunde tek basina duramaz. buna karsi direnmek cesaret prensipli durus gosterisi degil cikarlari ugruna hakaretleri , tepkileri bile umursamayan koltuk sevdalisi adam imaji cizmekten ote bir anlam ifade etmez..forma satarken , bilet satarken destek beklerken kulubun sahibi taraftardir diyorsan o kitleyi isine gelmeyince yok sayamazsin.. umit ozat daha yolun basinda taraftar ile dustugu bu durumla ust duzey kariyer yapabilme olasiligini bitirmistir bence.

Emirhan Makul
31.01.2011, 12:25
Ne olursa olsun O Tekmeyi atmamalıydı , elini şortunun içerisine soktuğu için Türkiyeden gönderilen örnekler varken ümit özatında teknik adamlığı bitirilmelidir. Ne olursa olsun ama ne olursa olsun bir taraftara vuramaz , istifa etmeli.

Tayfun
31.01.2011, 12:29
Ümit özat'ın düştüğü duruma üzülüyorum doğrusu...

Süleyman Eruyar
31.01.2011, 12:44
Gelişine çok iyi vurmuş..

Yunus Emre AYAZ
31.01.2011, 14:03
helal olsun ümit hocaya ne güzel indirmiş yumruğu terbiyesiz çapsızlar!

tigin
31.01.2011, 14:08
Ümit Özat'ı sevmeyebilirsiniz, bende pek hazetmem kendisinden. Ancak size birisi saldırsa kendinizi savunmaz mısınız. Benim tvde gördüğüm kadarıyla hoca kulübesine giderken birisi Eric Cantona gibi uçan tekme atmak istedi o da sağ yumruğu yapıştırdı herifi uzattı yere. Eline sağlık. Yeşili görünce sahaya giren öküzlere alıştık ama hocaya saldıranı ilk defa gördüm. Böylelerine az bile.

Tayfun
31.01.2011, 14:13
Ümit Özat'ı sevmeyebilirsiniz, bende pek hazetmem kendisinden. Ancak size birisi saldırsa kendinizi savunmaz mısınız. Benim tvde gördüğüm kadarıyla hoca kulübesine giderken birisi Eric Cantona gibi uçan tekme atmak istedi o da sağ yumruğu yapıştırdı herifi uzattı yere. Eline sağlık. Yeşili görünce sahaya giren öküzlere alıştık ama hocaya saldıranı ilk defa gördüm. Böylelerine az bile.

Aynı görüşteyim

Adama sayılmadık küfürüler kalmadı onunda bir patlama noktası var, kaldıkı o sahaya atlayan dana yerde hala küfür ediyor Ümit Özata, adama ana avrat küfür edeceksin izleyecek seni öyle mi, hadi ya insan bu insan...

Yaşananlar üzücü gerçekten

Bugün Ümit Özata gelir yarın başkasının başına gerlir...

Vkgz
31.01.2011, 19:10
Ankaragücü nün sahası 4 maç kapatılmalı. Öatın tepkisi ise gayet normal.

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2011, 20:45
camianın tepkisini çekmeye devam ediyor ümit hoca.kendisine zarar veriyor...

Gecekondu_Erkan
01.02.2011, 01:51
camianın tepkisini çekmeye devam ediyor ümit hoca.kendisine zarar veriyor...

Dün Akşam Karakolda İstifa Edecem Dedi... Çıktı tvlere İstifa Edecem Dedi Bu Akşam Çıktı Görevimin Başındayım dedi Dün Akşamdan Beri Tribünleri Tahrik Etmeye Devam Ediyor Ne İnsanlığımız Ne Onurumuz Ne Gururumuz Kaldı Rantçı Olduk.. Sonra Tribünden Sahaya Taraftar Atlayınca Ümit Özat Haklı Herkes Ümit Özata hak Vermeye Devam Etsin 2 Hafta Sonra Beşiktaş Maçı Var O Maç Seyircili Olursa Olacak Olabilecek Bütün Olayların Sorumlusu Ümit Özattır... Kendi Düşen Ağlamaz...

Erdem Keser
01.02.2011, 01:59
Aynen öyle, kendi düşen ağlamaz.

Kubilay ŞAHİN
01.02.2011, 02:09
Olayları bilmemde.. Hoca fena indirmiş..

Bildiğin muhammet ali. :)

Mehdi
01.02.2011, 08:56
Adam ilk önce afallıyor zaten,üstüne doğru koşan birisi var ve yanındakilere onu gösteriyor ama müdahale eden olmayınca kendini savunuyor.Fair Play olsun aramız bozulmasın diye de kimse gözüne yumruk yemez kimse kusura bakmasın.Yere düşürdüğü adama vurması ise eşeğin kulağına suyu kaçırdığı an oldu.Hem Ümit Özat'a hem Ankaragücü'ne geçmiş olsun.

Yunus Emre AYAZ
01.02.2011, 12:29
boşuna maval okumasın buraya gelen ankaragüçlü'ler adam sonuna kadar haklı yok kendi düşen ağlamazmış kum torbasımı o sahaya atlayıp dövmeye kalkıyorsun koskoca anakaragücü teknik direktörünü dövceksin sen kimsin ulan !!

Vkgz
01.02.2011, 12:40
Gençlerle AGücü küme düşse ne güzel olur.

Erdem Keser
01.02.2011, 13:05
Daha 2 ay öncesine kadar bu ligde saha kenarında bir teknik adam bıçaklandı.Kendini bilmez dengesizin teki sahaya atlayacak, niyeti nedir; bıçak mı sallayacak, vuracak mı bilemiyorsun.Sonrasında kendisine doğru saldıran bu zavallıya tamamen savunma amaçlı yumruğunu indiren adam- ki bu adam bir kulübün teknik adamı- haksız görülecek.
Hocanın ellerine sağlık.Bir halt yiyecekmiş gibi sahaya girip erkeklik yapıyorsun, sonrasında dayağı yiyince suçlu Ümit hoca oluyor.Yok ya.

Adem Erdoğan
01.02.2011, 14:01
Bir zamanlar Van'da Şenol Güneş'e saldırmıştılar sahaya girerek Antalyaspor'un hocası iken.
Yine bir zamanlar bizim kalecimiz olan Ramazan Antalya'nın kalecisiydi; herifi haklamıştı sahanın ortasında.

Nefsi müdafadır, kimse niye vurdun diyemez.

Bizim turunculuda bi ton sopa yemişti sivaslı futbolculardan.

EmreYavuz61
01.02.2011, 14:31
Ankaragücü kümeye...!

Özkan
01.02.2011, 15:34
1. Hiç kimse yüz yıllık bir camianın cefakar taraftarına elindeki dosyayı fırlatamaz.
2. Hiç kimse yerde yatan ve etkisiz hale gelmiş birisine tekme atamaz.
3. Hiç kimse yüz yıllık bir camiayı babasının malı gibi göremez.
4. Hiç kimse yüz yıllık bir camianın cefakar taraftarını tribünden uzaklaştırılamaz.

Bugün Ümit Özat'a gösterilen haklı tepki yarın, bu tepkileri asıl hak edenlere de gösterilecektir.

OYılmaz
01.02.2011, 22:29
Sorun nedir lütfen biri detaylı anlatsın ne oluyor bu Ankaragücü'nde sahaya girip yumruk atmaya çalışmak başlı başına çapulculuktur Ankaragücü başarısız anlıyorum da sanki her sene şampiyonluğa oynayan takım 1 2 galibiyet alsanız gs'yi geçersiniz bu dert tasa kardeş takımları Bursa şampiyon oldu diye şampiyonluk kompleksine girme midir ? kim bilir demek bizde Ziya Doğan'a iyi sabretmişiz ha helal olsun bize bunları gördükten sonra

Fatih
01.02.2011, 23:43
Hikmet Karaman'ı kınıyorum.

Gürkan
02.02.2011, 00:33
Öncesini bilemem ama izlediğim görüntülerde (ki sadece o görüntüler içindir yazdıklarım) kendine saldıran birine karşılık veren biri var, kimse o pozisyonda başka türlü davranmazdı.Yok yere düşmüş de hanginiz bir kavgada karşı taraf yere düştü durayım dediniz ki kendisine ilk saldırılan olunca üstelik.

Gecekondu_Erkan
02.02.2011, 00:36
Hikmet Karaman'ı kınıyorum.

Niye Kınıyosun Ki hikmet Karamanı Maçtan Önce Ziyarete Gittiğimizde Hocanızla Ters düşmüşsünüz Yapmayın Etmeyin Dediği İçinmi Yoksa Ümit Özat Maçtan Önce Başarı Dilerken Hoca Sakın Şu Şerefsizlerin Yanına Gİtme Dediği İçinmi Hikmet Karaman Maç Bittikten Sonra yanımıza Gelmeseydi Emin Ol Kimse Çıkmazdı O Tribünden O Da Onun Farkında Hikmet Ümite Adamlık Öğret Diye Bağırdığımızda sus İşareti Yaptı Bu Adam...

Nİye Televizyonda Ümit Özatı Seyredipte İnsanlar Bizim Hakkımızda Saçma Sapan Yorumlar Yapıyo Adam Ali Kıran Baş Kesen Olmuş 3 Araba Korumayla Geziyo Kardeşleri Vip Tribününde Taraftarla Kavga Ediyo Ümit Özatın tuttuğu Adamlar İnsanları Arayıp Tehdit Ediyo Kim Bu Ümit Özat Ha Bide Gökçekler Var Ankarada Ne Kadar Kendini Mafya Zanneden Adam Varsa Hepsini üstümüze Salmış Vaziyette Tehditler Falan Havada Uçuşuyo Biz Hiç Bi Televizyon Kanalına Bağlanıp Kendimizi Acındıramıyoz Diyemi ümit Özat Haklı Gökçekler Haklı Devam Etsinler. Dün Akşamda yazdım Bu Olay Burda Kalmaz Olacak Olayların Sebebi Gökçeklerdir Ümit Özattır Kimse Ekmek Yediği Kabı Pislemesin..!!

Fatih
02.02.2011, 00:39
Bu konuların konuşulacağı forum burası değil artık kendi içinizdeki hesaplaşmanız ama tvden gördüğüm kadarıyla Hikmet Karaman'a yakıştıramadım taraftarın yaptığı ise ayrı bir rezalet.

Erdem Keser
02.02.2011, 00:45
Bu konuların konuşulacağı forum burası değil artık kendi içinizdeki hesaplaşmanız ama tvden gördüğüm kadarıyla Hikmet Karaman'a yakıştıramadım taraftarın yaptığı ise ayrı bir rezalet.
Oraya adam vurma niyetiyle hocanın yanına iniyor.Bu ayrı bir rezalet. Sonrasında paşalar gibi dayağı yiyor suçlu yine hoca oluyor.Komik yani.Rezil oldun, bari demeç verme sağa sola.Yok hocaya küfür ediliyormuş, olabilirmiş, yinede gitmeliymiş v.s Saçma sapan gerekçelerle ufacık beyniyle kendisini aklamaya çalışıyor zavallı.Neyse Ümit hocanın vurduğu yerde gül biter diyeyim:)

Sağda solda iki üç satır yazı okuyarak gaza gelip tribüncülük oynamaya gerek yok.

Fatih
02.02.2011, 00:53
Oraya adam vurma niyetiyle hocanın yanına iniyor.Bu ayrı bir rezalet. Sonrasında paşalar gibi dayağı yiyor suçlu yine hoca oluyor.Komik yani.Rezil oldun, bari demeç verme sağa sola.Yok hocaya küfür ediliyormuş, olabilirmiş, yinede gitmeliymiş v.s Saçma sapan gerekçelerle ufacık beyniyle kendisini aklamaya çalışıyor zavallı.Neyse Ümit hocanın vurduğu yerde gül biter diyeyim:)

Sağda solda iki üç satır yazı okuyarak gaza gelip tribüncülük oynamaya gerek yok.
Anlamadığım diğer nokta Hikmet Karaman çalıştığı dönemde Ankaragücü çok mu başarılıydı da birden kendisine bu kadar tevazu gösterildi?

Neyse dediğim gibi kendi iç hesaplaşmaları bu görüntülerle Dünya'ya afiş olduk ona yanarım.

azelea
02.02.2011, 01:02
ümit karan ile seyirci arasındaki polemiği pek bilmem ama
ümit karan o esnada kendini savunmuş, gelen seyirciyi iyi farkedip zamanında müdahale edip indirmiş yere;
eğer müdahale etmezse idi kendisi için kötü olacaktı. Bence ümit karan yapmışsa br hata bu şekilde halledilmesimi gerekirdi.
Bence burdaki müdahalede müdahale şekli yanlışda olsa ü. karan kendini muhafaza etmesi açısından haklıdır.

Özkan
02.02.2011, 01:33
Öncesini bilemem ama izlediğim görüntülerde (ki sadece o görüntüler içindir yazdıklarım) kendine saldıran birine karşılık veren biri var, kimse o pozisyonda başka türlü davranmazdı.Yok yere düşmüş de hanginiz bir kavgada karşı taraf yere düştü durayım dediniz ki kendisine ilk saldırılan olunca üstelik.Hepimiz delikanlılık dönemlerinde kavga ettik. Kimisinde haklı olduk, kimisinde hasız. Ancak birkaç kişinin tuttuğu adama tekme atmak ayıptır "delikanlılığa sığmaz."

EMRAH ERTEMOĞLU
02.02.2011, 01:36
Ya Ümİt hoca hakli olabİlİr ama taraftar tarafindan İstenmeyen bİryerde nasil duruyor okadar kÜfÜre raĞmen ben anlamiyorum.

Gürkan
02.02.2011, 01:36
Anlık gelişen bir olay.Adam koşarak üzerine geliyor ve tekme atmaya çalışıyor.o anda kimden mantık bekliyorsunuz.

ESER
02.02.2011, 02:18
umit ozat in haksiz oldugu konu kendisini korumak icin yumruk atmasi degil kendisini istemeyen benimsemeyen taraftar ile surekli didismesi ve islerin bu boyutlara gelmesinde pay sahibi olmasi. dogru yada yanlis, hakli yada haksiz ,kitleler kendisini istemiyorsa bunun soruna donusmemesi icin gerekeni yapmasi gerekirdi. millet ispanyada mendil salliyor, mesaji alan kisi yapmasi gerekeni yapiyor ama umit ozat ucan tekmeye bile direniyor:D

Ömer Yüce
02.02.2011, 08:00
Valla ben Ankaragücü'ne hep saygı duyarım. O maçta beraberlik golünden sonra elinde maç notları duttuğu müsfette kağıtla kalem vardı. Golü attıktan sonra hızla koşarak yere fırlattı.

Maçta Ümit Özat haklıydı kaç haftadır küfürler yiyor. Trabzonda bile maçtan çıkarken yemediği küfür kalmadı. En son bu maçta yanından doğru gelen taraftarı uçarak yukardan geldiğini görünce yumruk atıp yere düşürdü sonra kafasına vurmaya başladı ayağıyla. Bu nedir arkadaş? Mahalle kavgası mı???

Böyle şey olamaz. Federasyon en ağır cezayı vermeli futbolda şiddet engellenmeli...

tigin
03.02.2011, 18:46
1. Hiç kimse yüz yıllık bir camianın cefakar taraftarına elindeki dosyayı fırlatamaz.
4. Hiç kimse yüz yıllık bir camianın cefakar taraftarını tribünden uzaklaştırılamaz.

Bugün Ümit Özat'a gösterilen haklı tepki yarın, bu tepkileri asıl hak edenlere de gösterilecektir.

Ümiz Özat'a gösterilen tepkiyi nasıl haklı buluyorsun Özkan. Adama hem etmedikleri küfür kalmadı hemde dövmeye kalktılar. Bu tür bir tepkiyi nasıl haklı görebiliyorsun.
Ümiz Özat yapması gerekeni yapmıştır bence. Yüzyıllık camianın taraftarıysanız sahaya inip hocanıza saldırmanız yüz yıl boyunca bir arpa boyu yol alamadığınızın en basit örneğidir.
Hoca ne yapacaktı, yani dayak yese ve sesini çıkarmasa iyi mi yapmış olacaktı.

Misina
03.02.2011, 19:31

Kulübü leş kargaları sahiplenirken böyle düşünen taraftar neredeydi?

Yunus Emre AYAZ
04.02.2011, 16:17
ankaragücü ve taraftarı itcilikte 3. sırada malesef adam gibi bir hocaları var ve kendileri gibi değil diye yaptıklarına bak..

1-bursa
2-sivas
3-a.gücü

albirini vur ötekine hepsi yobaz ve nee olduğu belli olmayan taraftar toplulukları.

Ahmet Başkaya
04.02.2011, 17:42
Aynen öyle, kendi düşen ağlamaz.

Erdemm çok iyi laf sokmuşsun be abi :)

İnci de falan olsan şuku yağdırırdım sana :)

Ahmet Başkaya
04.02.2011, 17:49
Hepimiz delikanlılık dönemlerinde kavga ettik. Kimisinde haklı olduk, kimisinde hasız. Ancak birkaç kişinin tuttuğu adama tekme atmak ayıptır "delikanlılığa sığmaz."

Bir insanın çoluğuna , çocuğuna dakikalarca sövmek delikanlılıktır .

Anasına bacısına benim dinlerken utandığım lafları etmek delikanlılıktır .

Oyuncuların senin takım için koştururken senin kendi camianı adeta çökertmeye çalışman delikanlılıktır .

Bir hoca senin takımın için çırpınırken arkadan aşağı atlayıp arkadan tekme sallamak delikanlılıktır .

Yediğin yumruktan sonra hala ağız dolusu küfür etmek delikanlılıktır .

Ümit Özat'ın yerde iken salladığı tekme delikanlılığa sığmaz .

Valla delikanlı olmamak buysa ben de delikanlı değilim . Hatta adam bile değilim .

Avni Aker de maç kazanırken sahaya atlayıp bir takımın koca senesini yiyen , Türk kamuoyuna Trabzon'u seyircisinin kanı durmaz aptaldır sahaya atlar diye tanıttıran insan mıdır delikanlı peki ?

Alihan Ertürk
04.02.2011, 18:18
Sezon sonu ayrılacak zaten.. Ondandır bu umursamaz tavırları.. :) Ayrılacak olmasa, Ankara'da mutlu olsa yaparmı öyle şeyler.

ağasarlı emre
04.02.2011, 20:15
taraftar olmazsa onun orda işi yoktur bence suç lu ümit özat.